Piastów 3
maja
Piastów 3 maja X Mistrzostwa Piastowa
Zabrze13
maja
Zabrze 13-14 maja XI Mistrzostwa Górnego Śląska i ZagłębiaGrand Prix 2006
Łódź20
maja
Łódź 20-21 maja Wielka Łódka 2006 — Wiosna
Prezes Mistrzem !!!13 - 14 maja 2006 — XI Mistrzostwa Górnego Śląska i ZagłębiaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XI Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia Zabrze, 13 - 14 maja 2006
Grand Prix 2006

Konkurs Relacja z turnieju


Prezes Mistrzem !!!Na turniej Grand PrixZabrzu przyjechało zaledwie 62 graczy, w tym trójka debiutantów. Do sporej sensacji doszło w sobotę, za sprawą Stanisława Rydzika vel "Gościu". Po 4 rundzie Staszek miał w swym dorobku cztery porażki, jednak do końca pierwszego dnia rozgrywek już nie przegrał. Nikomu także nie udało się zakończyć pierwszego dnia z kompletem zwycięstw. Po siedmiu rundach na czele był Bartosz Morawski przed Justyną Fugiel (obrończynią tytułu) i Tomaszem Zwolińskim. Wszyscy z 6 zwycięstwami na koncie. W drugim dniu walka o tytuł Mistrza Górnego Śląska i Zagłębia toczyła się do ostatniej rundy. Na prowadzeniu zmieniali się Bartosz Morawski z Karolem Wyrębkiewiczem. W ostatniej rundzie Prezes PFS — Karol Wyrębkiewicz po zaciętej walce pokonał na odjęciu Tomka Zwolińskiego 381 — 375 (pomimo, że przegrywał w pewnym momencie już o 130 punktów) i tym samym z 10 dużymi punktami wygrał turniej. Organizatorzy: Lucyna KorgaMaciej Śliwa przygotowali dla wszystkich uczestników nagrody i zapraszają w liczniejszym gronie za rok.
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
X Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia
IX Mistrzostwa Górnego Śląska
VIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia




Wyniki turnieju XI Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   134.72     10.0     4856     1866      633
  2 Radosław        Konca                Warszawa               134.24      9.0     4997     1835      940
  3 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               143.09      9.0     4952     1878      784
  4 Justyna         Fugiel               Sandomierz             136.35      9.0     4934     1818      626
  5 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               139.93      9.0     4777     1776      540
  6 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               146.95      8.0     4943     1686      739
  7 Bartosz         Morawski             Gliwice                135.16      8.0     4824     1698      406
  8 Przemysław      Herdzina             Kraków                 123.42      8.0     4813     1579      580
  9 Andrzej         Rechowicz            Katowice               128.16      8.0     4690     1750      284
 10 Maciej          Rzychoń              Katowice               115.78      8.0     4610     1673      254
 11 Kamil           Górka                Łęczna                 140.29      8.0     4533     1634       60
 12 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               135.25      7.0     5003     1586      710
 13 Paweł           Jackowski            Warszawa               133.56      7.0     4836     1488      565
 14 Piotr           Pietuchowski         Białystok              133.23      7.0     4730     1531      604
 15 Dawid           Pikul                Poznań                 143.76      7.0     4658     1568      241
 16 Michał          Trumpus              Wrocław                129.60      7.0     4610     1578        1
 17 Ewa             Ciszewska            Katowice               113.91      7.0     4549     1462      333
 18 Sławomir        Kucia                Kraków                 139.00      7.0     4531     1616       71
 19 Jerzy           Luter                Bytom                  107.40      7.0     4481     1468      170
 20 Michał          Jaszczak             Gliwice                100.00      7.0     4235     1501     -110
 21 Lucyna          Korga                Zabrze                 133.14      6.5     4363     1569      101
 22 Artur           Irzyk                Strzyżów               128.12      6.0     4966     1410      388
 23 Patryk          Gadus                Pszczew                100.00      6.0     4702     1519      169
 24 Jakub           Nalepa               Gliwice                107.38      6.0     4695     1407      249
 25 Daniel          Czernatowicz         Kraków                 115.44      6.0     4632     1392      212
 26 Janusz          Krupiński            Sosnowiec              117.66      6.0     4596     1305      300
 27 Marcin          Skowron              Zabrze                 110.68      6.0     4493     1435       -4
 28 Agnieszka       Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój       110.12      6.0     4443     1395      -17
 29 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           117.36      6.0     4433     1358      114
 30 Iwona           Kucia                Kraków                 121.80      6.0     4381     1320       22
 31 Katarzyna       Klimała              Kraków                 113.02      6.0     4341     1360     -164
 32 Marek           Róziecki             Rybnik                 113.35      6.0     4339     1398     -137
 33 Piotr           Adamczyk             Tarnów                 115.68      6.0     4316     1301      108
 34 Jarosław        Sobczak              Warszawa               113.36      6.0     4271     1465     -488
 35 Katarzyna       Żuławska             Katowice               111.33      6.0     4243     1421     -453
 36 Monika          Laskowska            Wrocław                100.00      6.0     3971     1337     -332
 37 Stanisław       Rydzik               Warszawa               142.39      5.0     4840     1272      391
 38 Jerzy           Matyasik             Kraków                 115.40      5.0     4507     1229        2
 39 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             115.47      5.0     4381     1416     -134
 40 Marek           Herzig               Gorzów Wielkopolski    100.00      5.0     4355     1399      -53
 41 Joanna          Duda                 Zabrze                 105.87      5.0     4322     1310     -157
 42 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                109.24      5.0     4292     1228     -164
 43 Anna            Dłużniewska          Warszawa               100.00      5.0     4241     1280     -266
 44 Joanna          Ostrowska            Warszawa               108.09      5.0     4181     1300     -614
 45 Michał          Jaworek              Zabrze                 103.79      5.0     4143     1253     -350
 46 Piotr           Rosół                Warszawa               117.17      5.0     4134     1281      -80
 47 Magdalena       Ochot                Katowice               100.00      5.0     3942     1191     -304
 48 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              100.00      4.5     3609     1100     -411
 49 Jacek           Dec                  Pszczew                100.00      4.0     4077     1133     -114
 50 Sylwester       Gryz                 Zabrze                 106.77      4.0     4073     1116     -485
 51 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   100.92      4.0     4068     1178     -281
 52 Teresa          Zalewska             Racibórz               104.19      4.0     3954     1077       48
 53 Jarosław        Karp                 Jędrzejów              100.00      4.0     3826     1064     -378
 54 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          123.33      4.0     3249      966      -68
 55 Joanna          Brychcy              Katowice               100.00      3.0     3898     1013     -729
 56 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          118.82      3.0     3277      885     -340
 57 Bartosz         Orłowski             Bytom                  111.53      3.0     1793      676     -105
 58 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            132.18      3.0     1506      619      179
 59 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      1.5     3322      697    -1078
 60 Edward          Smołka               Zabrze                 100.00      1.5     2327      530     -274
 61 Andrzej         Wilk                 Zabrze                 100.00      1.0      737      200      177
 62 Witold          Berus                Zabrze                 100.00      0.5     2534      582    -1411
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XI Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia



	Mateusz Żbikowski 146.95 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Ewa            Ciszewska             113.91 +  459: 328  164
    2     7 Piotr          Pietuchowski          133.23 +  337: 283  183
    3     3 Andrzej        Rechowicz             128.16 -  387: 402   78
    4    14 Marek          Róziecki              113.35 +  442: 345  163
    5    10 Mariusz        Wrześniewski          135.25 +  345: 318  185
    6     3 Justyna        Fugiel                136.35 -  357: 388   86
    7    11 Lucyna         Korga                 133.14 -  357: 379   83
    8    11 Jarosław       Sobczak               113.36 +  533: 282  163
    9     7 Marek          Herzig                100.00 +  452: 342  150
   10     5 Daniel         Czernatowicz          115.44 +  437: 376  165
   11     5 Dariusz        Puton                 132.18 +  370: 281  182
   12     3 Radosław       Konca                 134.24 -  467: 480   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1686  / 12 140.50




	Dawid Pikul 143.76 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jarosław       Sobczak               113.36 +  413: 323  163
    2     2 Patryk         Gadus                 100.00 +  387: 279  150
    3     2 Maciej         Rzychoń               115.78 +  363: 292  166
    4     3 Mariusz        Skrobosz              143.09 -  348: 394   93
    5     6 Michał         Trumpus               129.60 +  459: 364  180
    6     4 Bartosz        Morawski              135.16 -  407: 433   85
    7     8 Piotr          Pietuchowski          133.23 +  372: 296  183
    8     7 Sławomir       Kucia                 139.00 -  358: 382   89
    9    10 Joanna         Ostrowska             108.09 +  373: 293  158
   10     7 Justyna        Fugiel                136.35 -  417: 500   86
   11    10 Michał         Jaszczak              100.00 -  340: 465   50
   12    11 Daniel         Czernatowicz          115.44 +  421: 396  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1568  / 12 130.67




	Mariusz Skrobosz 143.09 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marek          Róziecki              113.35 +  428: 377  163
    2    15 Stanisław      Rydzik                142.39 +  418: 401  192
    3     6 Anna           Dłużniewska           100.00 +  478: 284  150
    4     3 Dawid          Pikul                 143.76 +  394: 348  194
    5     1 Andrzej        Rechowicz             128.16 +  422: 360  178
    6     1 Kamil          Górka                 140.29 -  339: 401   90
    7     2 Bartosz        Morawski              135.16 -  332: 423   85
    8     6 Lucyna         Korga                 133.14 +  536: 304  183
    9     3 Sławomir       Kucia                 139.00 +  438: 258  189
   10     2 Radosław       Konca                 134.24 -  313: 457   84
   11     6 Mariusz        Wrześniewski          135.25 +  438: 257  185
   12     2 Bartosz        Morawski              135.16 +  416: 298  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1878  / 12 156.50




	Stanisław Rydzik 142.39 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Katarzyna      Klimała               113.02 -  402: 463   63
    2    15 Mariusz        Skrobosz              143.09 -  401: 418   93
    3    22 Jarosław       Sobczak               113.36 -  379: 418   63
    4    27 Grażyna        Wesołowska            100.92 -  330: 376   51
    5    29 Witold         Berus                 100.00 +  591: 191  150
    6    25 Jacek          Dec                   100.00 +  346: 323  150
    7    21 Katarzyna      Żuławska              111.33 +  453: 300  161
    8    16 Ewa            Ciszewska             113.91 +  408: 349  164
    9    13 Łukasz         Bobowski              115.47 -  395: 432   65
   10    17 Marcin         Skowron               110.68 -  398: 453   61
   11    16 Renata         Kowalska              123.33 +  429: 325  173
   12    15 Artur          Irzyk                 128.12 -  308: 401   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1272  / 12 106.00




	Kamil Górka 140.29 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Bartosz        Orłowski              111.53 +  482: 315  162
    2     3 Łukasz         Bobowski              115.47 +  389: 371  165
    3     4 Marcin         Skowron               110.68 +  417: 406  161
    4     1 Radosław       Konca                 134.24 +  426: 362  184
    5     2 Marek          Herzig                100.00 +  360: 274  150
    6     1 Mariusz        Skrobosz              143.09 +  401: 339  193
    7     1 Tomasz         Zwoliński             139.93 -  335: 418   90
    8     1 Bartosz        Morawski              135.16 -  371: 489   85
    9     4 Andrzej        Rechowicz             128.16 -  232: 397   78
   10     8 Maciej         Rzychoń               115.78 -  282: 433   66
   11     7 Patryk         Gadus                 100.00 +  442: 349  150
   12     8 Michał         Jaszczak              100.00 +  396: 320  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1634  / 12 136.17




	Tomasz Zwoliński 139.93 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Katarzyna      Żuławska              111.33 +  563: 378  161
    2     1 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.12 +  385: 337  160
    3     1 Piotr          Rosół                 117.17 +  410: 337  167
    4     2 Marek          Herzig                100.00 -  312: 455   50
    5     5 Łukasz         Bobowski              115.47 +  393: 343  165
    6     5 Lucyna         Korga                 133.14 +  368: 337  183
    7     1 Kamil          Górka                 140.29 +  418: 335  190
    8     3 Radosław       Konca                 134.24 -  290: 390   84
    9     5 Michał         Trumpus               129.60 +  529: 297  180
   10     1 Karol          Wyrębkiewicz          134.72 +  340: 333  185
   11     4 Maciej         Rzychoń               115.78 +  394: 314  166
   12     1 Karol          Wyrębkiewicz          134.72 -  375: 381   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1776  / 12 148.00




	Sławomir Kucia 139.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marcin         Skowron               110.68 -  294: 377   61
    2    22 Justyna        Fugiel                136.35 -  268: 456   86
    3    25 Jakub          Nalepa                107.38 +  444: 399  157
    4    17 Artur          Irzyk                 128.12 +  402: 354  178
    5    16 Katarzyna      Żuławska              111.33 +  559: 242  161
    6    10 Joanna         Duda                  105.87 +  403: 369  156
    7    10 Mariusz        Wrześniewski          135.25 +  435: 367  185
    8     7 Dawid          Pikul                 143.76 +  382: 358  194
    9     3 Mariusz        Skrobosz              143.09 -  258: 438   93
   10     6 Michał         Trumpus               129.60 -  405: 420   80
   11    12 Lucyna         Korga                 133.14 +  357: 320  183
   12     7 Dariusz        Puton                 132.18 -  324: 360   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1616  / 12 134.67




	Justyna Fugiel 136.35 Sandomierz             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.12 -  338: 428   60
    2    22 Sławomir       Kucia                 139.00 +  456: 268  189
    3    14 Piotr          Adamczyk              115.68 +  511: 360  166
    4     5 Jarosław       Sobczak               113.36 +  348: 331  163
    5     7 Piotr          Rosół                 117.17 +  447: 308  167
    6     3 Mateusz        Żbikowski             146.95 +  388: 357  197
    7     4 Patryk         Gadus                 100.00 +  417: 343  150
    8     2 Karol          Wyrębkiewicz          134.72 -  323: 477   85
    9     2 Radosław       Konca                 134.24 -  298: 359   84
   10     7 Dawid          Pikul                 143.76 +  500: 417  194
   11     1 Bartosz        Morawski              135.16 +  402: 340  185
   12     4 Andrzej        Rechowicz             128.16 +  506: 320  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1818  / 12 151.50




	Mariusz Wrześniewski 135.25 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Leokadia       Litwinowicz           109.24 +  457: 300  159
    2     8 Marcin         Skowron               110.68 -  392: 416   61
    3     9 Paweł          Jackowski             133.56 -  398: 479   84
    4    16 Renata         Kowalska              123.33 +  474: 277  173
    5    10 Mateusz        Żbikowski             146.95 -  318: 345   97
    6    16 Marek          Róziecki              113.35 +  509: 293  163
    7    10 Sławomir       Kucia                 139.00 -  367: 435   89
    8    14 Łukasz         Bobowski              115.47 +  429: 319  165
    9    12 Piotr          Pietuchowski          133.23 +  446: 376  183
   10     9 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.82 +  429: 325  169
   11     6 Mariusz        Skrobosz              143.09 -  257: 438   93
   12     9 Patryk         Gadus                 100.00 +  527: 290  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1586  / 12 132.17




	Bartosz Morawski 135.16 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Joanna         Ostrowska             108.09 -  317: 452   58
    2    29 Edward         Smołka                100.00 +  435: 284  150
    3    21 Teresa         Zalewska              104.19 +  406: 275  154
    4     8 Katarzyna      Żuławska              111.33 +  494: 279  161
    5     8 Joanna         Duda                  105.87 +  424: 329  156
    6     4 Dawid          Pikul                 143.76 +  433: 407  194
    7     2 Mariusz        Skrobosz              143.09 +  423: 332  193
    8     1 Kamil          Górka                 140.29 +  489: 371  190
    9     1 Karol          Wyrębkiewicz          134.72 -  330: 529   85
   10     3 Andrzej        Rechowicz             128.16 +  435: 342  178
   11     1 Justyna        Fugiel                136.35 -  340: 402   86
   12     2 Mariusz        Skrobosz              143.09 -  298: 416   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1698  / 12 141.50




	Karol Wyrębkiewicz 134.72 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jerzy          Luter                 107.40 +  431: 399  157
    2    14 Teresa         Zalewska              104.19 +  419: 335  154
    3     5 Marek          Herzig                100.00 -  353: 429   50
    4    10 Bartosz        Orłowski              111.53 +  405: 303  162
    5     3 Patryk         Gadus                 100.00 +  377: 368  150
    6     2 Radosław       Konca                 134.24 +  365: 360  184
    7     3 Andrzej        Rechowicz             128.16 +  402: 305  178
    8     2 Justyna        Fugiel                136.35 +  477: 323  186
    9     1 Bartosz        Morawski              135.16 +  529: 330  185
   10     1 Tomasz         Zwoliński             139.93 -  333: 340   90
   11     3 Michał         Trumpus               129.60 +  384: 356  180
   12     1 Tomasz         Zwoliński             139.93 +  381: 375  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1866  / 12 155.50




	Radosław Konca 134.24 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jakub          Nalepa                107.38 +  438: 330  157
    2    12 Tomasz         Siwiński              100.00 +  381: 263  150
    3     8 Artur          Irzyk                 128.12 +  541: 313  178
    4     1 Kamil          Górka                 140.29 -  362: 426   90
    5     4 Maciej         Rzychoń               115.78 +  434: 328  166
    6     2 Karol          Wyrębkiewicz          134.72 -  360: 365   85
    7     5 Łukasz         Bobowski              115.47 +  452: 299  165
    8     3 Tomasz         Zwoliński             139.93 +  390: 290  190
    9     2 Justyna        Fugiel                136.35 +  359: 298  186
   10     2 Mariusz        Skrobosz              143.09 +  457: 313  193
   11     2 Andrzej        Rechowicz             128.16 -  343: 365   78
   12     3 Mateusz        Żbikowski             146.95 +  480: 467  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1835  / 12 152.92




	Paweł Jackowski 133.56 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Sylwester      Gryz                  106.77 +  392: 316  157
    2     6 Przemysław     Herdzina              123.42 -  349: 369   73
    3     9 Mariusz        Wrześniewski          135.25 +  479: 398  185
    4     9 Piotr          Rosół                 117.17 -  339: 358   67
    5    11 Piotr          Pietuchowski          133.23 -  349: 377   83
    6    18 Michał         Jaszczak              100.00 -  356: 372   50
    7    23 Grażyna        Wesołowska            100.92 +  420: 289  151
    8    18 Jerzy          Luter                 107.40 +  505: 333  157
    9    15 Zofia          Gajewska              117.36 +  449: 365  167
   10    10 Łukasz         Bobowski              115.47 +  410: 347  165
   11     8 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.12 +  399: 354  160
   12     5 Przemysław     Herdzina              123.42 -  389: 393   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1488  / 12 124.00




	Piotr Pietuchowski 133.23 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Joanna         Duda                  105.87 +  382: 325  156
    2     7 Mateusz        Żbikowski             146.95 -  283: 337   97
    3    16 Łukasz         Bobowski              115.47 -  351: 393   65
    4    25 Tomasz         Siwiński              100.00 +  451: 306  150
    5    11 Paweł          Jackowski             133.56 +  377: 349  184
    6     9 Daniel         Czernatowicz          115.44 +  445: 282  165
    7     8 Dawid          Pikul                 143.76 -  296: 372   94
    8     8 Patryk         Gadus                 100.00 -  344: 404   50
    9    12 Mariusz        Wrześniewski          135.25 -  376: 446   85
   10    16 Artur          Irzyk                 128.12 +  543: 305  178
   11    13 Monika         Laskowska             100.00 +  411: 275  150
   12    10 Jakub          Nalepa                107.38 +  471: 332  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1531  / 12 127.58




	Lucyna Korga 133.14 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Teresa         Zalewska              104.19 =  286: 286  104
    2    13 Iwona          Kucia                 121.80 +  391: 373  172
    3     7 Przemysław     Herdzina              123.42 +  353: 310  173
    4     4 Andrzej        Rechowicz             128.16 -  349: 406   78
    5     9 Jerzy          Matyasik              115.40 +  450: 297  165
    6     5 Tomasz         Zwoliński             139.93 -  337: 368   90
    7    11 Mateusz        Żbikowski             146.95 +  379: 357  197
    8     6 Mariusz        Skrobosz              143.09 -  304: 536   93
    9    11 Dariusz        Puton                 132.18 -  287: 402   82
   10    15 Katarzyna      Klimała               113.02 +  514: 243  163
   11    12 Sławomir       Kucia                 139.00 -  320: 357   89
   12    14 Jarosław       Sobczak               113.36 +  393: 327  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1569  / 12 130.75




	Dariusz Puton 132.18 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    11 Lucyna         Korga                 133.14 +  402: 287  183
   10     4 Patryk         Gadus                 100.00 +  463: 346  150
   11     5 Mateusz        Żbikowski             146.95 -  281: 370   97
   12     7 Sławomir       Kucia                 139.00 +  360: 324  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     619  /  4 154.75




	Michał Trumpus 129.60 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Michał         Jaworek               103.79 +  396: 286  154
    2     5 Andrzej        Rechowicz             128.16 -  367: 427   78
    3    19 Zofia          Gajewska              117.36 +  423: 418  167
    4    12 Przemysław     Herdzina              123.42 +  479: 365  173
    5     6 Dawid          Pikul                 143.76 -  364: 459   94
    6     8 Katarzyna      Klimała               113.02 +  485: 339  163
    7     6 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.82 +  349: 341  169
    8     4 Marek          Herzig                100.00 +  397: 315  150
    9     5 Tomasz         Zwoliński             139.93 -  297: 529   90
   10     6 Sławomir       Kucia                 139.00 +  420: 405  189
   11     3 Karol          Wyrębkiewicz          134.72 -  356: 384   85
   12     6 Maciej         Rzychoń               115.78 -  277: 341   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1578  / 12 131.50




	Andrzej Rechowicz 128.16 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Grażyna        Wesołowska            100.92 +  461: 307  151
    2     5 Michał         Trumpus               129.60 +  427: 367  180
    3     3 Mateusz        Żbikowski             146.95 +  402: 387  197
    4     4 Lucyna         Korga                 133.14 +  406: 349  183
    5     1 Mariusz        Skrobosz              143.09 -  360: 422   93
    6     6 Marek          Herzig                100.00 +  439: 349  150
    7     3 Karol          Wyrębkiewicz          134.72 -  305: 402   85
    8     5 Maciej         Rzychoń               115.78 +  466: 307  166
    9     4 Kamil          Górka                 140.29 +  397: 232  190
   10     3 Bartosz        Morawski              135.16 -  342: 435   85
   11     2 Radosław       Konca                 134.24 +  365: 343  184
   12     4 Justyna        Fugiel                136.35 -  320: 506   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1750  / 12 145.83




	Artur Irzyk 128.12 Strzyżów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Magdalena      Ochot                 100.00 +  457: 265  150
    2     9 Maciej         Rzychoń               115.78 -  468: 529   66
    3     8 Radosław       Konca                 134.24 -  313: 541   84
    4    17 Sławomir       Kucia                 139.00 -  354: 402   89
    5    23 Joanna         Brychcy               100.00 +  593: 268  150
    6    14 Łukasz         Bobowski              115.47 -  359: 404   65
    7    20 Jerzy          Luter                 107.40 -  377: 432   57
    8    24 Tomasz         Siwiński              100.00 +  460: 272  150
    9    20 Leokadia       Litwinowicz           109.24 +  423: 360  159
   10    16 Piotr          Pietuchowski          133.23 -  305: 543   83
   11    14 Jerzy          Matyasik              115.40 +  456: 254  165
   12    15 Stanisław      Rydzik                142.39 +  401: 308  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 12 117.50




	Przemysław Herdzina 123.42 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Joanna         Brychcy               100.00 +  460: 293  150
    2     6 Paweł          Jackowski             133.56 +  369: 349  184
    3     7 Lucyna         Korga                 133.14 -  310: 353   83
    4    12 Michał         Trumpus               129.60 -  365: 479   80
    5    18 Anna           Dłużniewska           100.00 -  385: 394   50
    6    20 Zofia          Gajewska              117.36 -  320: 404   67
    7    26 Teresa         Zalewska              104.19 +  396: 340  154
    8    21 Jarosław       Karp                  100.00 +  435: 329  150
    9    16 Joanna         Duda                  105.87 +  417: 315  156
   10    12 Joanna         Ostrowska             108.09 +  529: 309  158
   11     9 Jarosław       Sobczak               113.36 +  434: 279  163
   12     5 Paweł          Jackowski             133.56 +  393: 389  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1579  / 12 131.58




	Renata Kowalska 123.33 Bielsko Biała          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    16 Mariusz        Wrześniewski          135.25 -  277: 474   85
    5    13 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.12 -  388: 389   60
    6    23 Grażyna        Wesołowska            100.92 +  414: 389  151
    7    15 Michał         Jaszczak              100.00 -  293: 319   50
    8    17 Jakub          Nalepa                107.38 -  336: 452   57
    9    23 Michał         Jaworek               103.79 +  463: 280  154
   10    20 Piotr          Rosół                 117.17 +  386: 292  167
   11    16 Stanisław      Rydzik                142.39 -  325: 429   92
   12    18 Marek          Herzig                100.00 +  367: 293  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     966  /  9 107.33




	Iwona Kucia 121.80 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Paulina        Naplocha              100.00 +  436: 265  150
    2    13 Lucyna         Korga                 133.14 -  373: 391   83
    3    12 Bartosz        Orłowski              111.53 -  335: 425   62
    4    18 Daniel         Czernatowicz          115.44 -  342: 420   65
    5    24 Sylwester      Gryz                  106.77 +  400: 384  157
    6    22 Piotr          Adamczyk              115.68 +  413: 351  166
    7    12 Joanna         Ostrowska             108.09 -  288: 404   58
    8    23 Michał         Jaworek               103.79 +  404: 359  154
    9    19 Monika         Laskowska             100.00 -  265: 369   50
   10    19 Janusz         Krupiński             117.66 +  381: 276  168
   11    23 Anna           Dłużniewska           100.00 +  375: 338  150
   12    13 Jerzy          Luter                 107.40 -  369: 377   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1320  / 12 110.00




	Anna Kowalska-Demczyszyn 118.82 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4     6 Patryk         Gadus                 100.00 -  356: 488   50
    5    15 Marek          Róziecki              113.35 +  371: 368  163
    6    15 Monika         Laskowska             100.00 +  403: 262  150
    7     6 Michał         Trumpus               129.60 -  341: 349   80
    8    12 Zofia          Gajewska              117.36 +  404: 376  167
    9     8 Maciej         Rzychoń               115.78 -  331: 378   66
   10     9 Mariusz        Wrześniewski          135.25 -  325: 429   85
   11    19 Joanna         Duda                  105.87 -  436: 478   56
   12    16 Janusz         Krupiński             117.66 -  310: 489   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     885  /  9  98.33




	Janusz Krupiński 117.66 Sosnowiec               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Anna           Dłużniewska           100.00 -  392: 407   50
    2    17 Bartosz        Orłowski              111.53 -  345: 413   62
    3    23 Witold         Berus                 100.00 +  406: 224  150
    4    19 Joanna         Brychcy               100.00 +  402: 330  150
    5    14 Jarosław       Karp                  100.00 -  352: 383   50
    6    19 Katarzyna      Żuławska              111.33 +  392: 300  161
    7    13 Zofia          Gajewska              117.36 -  319: 406   67
    8    20 Marek          Róziecki              113.35 +  409: 404  163
    9    18 Michał         Jaszczak              100.00 -  385: 426   50
   10    19 Iwona          Kucia                 121.80 -  276: 381   72
   11    15 Marcin         Skowron               110.68 +  429: 312  161
   12    16 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.82 +  489: 310  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1305  / 12 108.75




	Zofia Gajewska 117.36 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Tomasz         Siwiński              100.00 -  269: 302   50
    2    25 Witold         Berus                 100.00 +  327: 262  150
    3    19 Michał         Trumpus               129.60 -  418: 423   80
    4    26 Teresa         Zalewska              104.19 -  333: 404   54
    5    28 Edward         Smołka                100.00 +  381: 315  150
    6    20 Przemysław     Herdzina              123.42 +  404: 320  173
    7    13 Janusz         Krupiński             117.66 +  406: 319  168
    8    12 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.82 -  376: 404   69
    9    15 Paweł          Jackowski             133.56 -  365: 449   84
   10    18 Jerzy          Matyasik              115.40 -  299: 431   65
   11    18 Marek          Herzig                100.00 +  449: 352  150
   12    19 Łukasz         Bobowski              115.47 +  406: 338  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1358  / 12 113.17




	Piotr Rosół 117.17 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Edward         Smołka                100.00 +  457: 212  150
    2    10 Jacek          Dec                   100.00 +  359: 315  150
    3     1 Tomasz         Zwoliński             139.93 -  337: 410   90
    4     9 Paweł          Jackowski             133.56 +  358: 339  184
    5     7 Justyna        Fugiel                136.35 -  308: 447   86
    6    12 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.12 -  298: 345   60
    7    16 Katarzyna      Klimała               113.02 -  381: 395   63
    8    19 Marcin         Skowron               110.68 +  417: 305  161
    9    14 Jakub          Nalepa                107.38 -  326: 341   57
   10    20 Renata         Kowalska              123.33 -  292: 386   73
   11    20 Jerzy          Luter                 107.40 -  262: 419   57
   12    26 Jacek          Dec                   100.00 +  339: 300  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1281  / 12 106.75




	Maciej Rzychoń 115.78 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Michał         Jaszczak              100.00 +  364: 349  150
    2     9 Artur          Irzyk                 128.12 +  529: 468  178
    3     2 Dawid          Pikul                 143.76 -  292: 363   94
    4    13 Jarosław       Karp                  100.00 +  420: 325  150
    5     4 Radosław       Konca                 134.24 -  328: 434   84
    6    13 Anna           Dłużniewska           100.00 +  439: 318  150
    7     9 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.12 +  465: 349  160
    8     5 Andrzej        Rechowicz             128.16 -  307: 466   78
    9     8 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.82 +  378: 331  169
   10     8 Kamil          Górka                 140.29 +  433: 282  190
   11     4 Tomasz         Zwoliński             139.93 -  314: 394   90
   12     6 Michał         Trumpus               129.60 +  341: 277  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1673  / 12 139.42




	Piotr Adamczyk 115.68 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marek          Herzig                100.00 -  302: 334   50
    2    20 Michał         Jaszczak              100.00 +  413: 274  150
    3    14 Justyna        Fugiel                136.35 -  360: 511   86
    4    23 Michał         Jaworek               103.79 -  285: 405   54
    5    27 Tomasz         Siwiński              100.00 +  333: 287  150
    6    22 Iwona          Kucia                 121.80 -  351: 413   72
    7    22 Jakub          Nalepa                107.38 -  311: 395   57
    8    26 Magdalena      Ochot                 100.00 +  422: 320  150
    9    26 Grażyna        Wesołowska            100.92 +  385: 335  151
   10    23 Ewa            Ciszewska             113.91 -  281: 370   64
   11    22 Leokadia       Litwinowicz           109.24 +  465: 272  159
   12    22 Joanna         Ostrowska             108.09 +  408: 292  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Łukasz Bobowski 115.47 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Monika         Laskowska             100.00 +  407: 265  150
    2     3 Kamil          Górka                 140.29 -  371: 389   90
    3    16 Piotr          Pietuchowski          133.23 +  393: 351  183
    4    15 Anna           Dłużniewska           100.00 +  398: 319  150
    5     5 Tomasz         Zwoliński             139.93 -  343: 393   90
    6    14 Artur          Irzyk                 128.12 +  404: 359  178
    7     5 Radosław       Konca                 134.24 -  299: 452   84
    8    14 Mariusz        Wrześniewski          135.25 -  319: 429   85
    9    13 Stanisław      Rydzik                142.39 +  432: 395  192
   10    10 Paweł          Jackowski             133.56 -  347: 410   84
   11    17 Marek          Róziecki              113.35 -  330: 347   63
   12    19 Zofia          Gajewska              117.36 -  338: 406   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1416  / 12 118.00




	Daniel Czernatowicz 115.44 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jacek          Dec                   100.00 -  314: 344   50
    2    18 Katarzyna      Żuławska              111.33 -  327: 469   61
    3    26 Grażyna        Wesołowska            100.92 +  356: 324  151
    4    18 Iwona          Kucia                 121.80 +  420: 342  172
    5    17 Joanna         Ostrowska             108.09 +  560: 262  158
    6     9 Piotr          Pietuchowski          133.23 -  282: 445   83
    7    14 Jarosław       Karp                  100.00 +  439: 307  150
    8    10 Joanna         Duda                  105.87 +  419: 307  156
    9     9 Katarzyna      Klimała               113.02 +  372: 362  163
   10     5 Mateusz        Żbikowski             146.95 -  376: 437   97
   11    11 Jakub          Nalepa                107.38 -  371: 400   57
   12    11 Dawid          Pikul                 143.76 -  396: 421   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1392  / 12 116.00




	Jerzy Matyasik 115.40 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Patryk         Gadus                 100.00 -  339: 500   50
    2    21 Leokadia       Litwinowicz           109.24 +  426: 254  159
    3    17 Jacek          Dec                   100.00 +  398: 270  150
    4     7 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.12 +  487: 298  160
    5     9 Lucyna         Korga                 133.14 -  297: 450   83
    6    11 Jarosław       Karp                  100.00 +  501: 316  150
    7     7 Marek          Herzig                100.00 -  299: 439   50
    8     9 Joanna         Ostrowska             108.09 -  292: 378   58
    9    17 Jarosław       Sobczak               113.36 -  370: 420   63
   10    18 Zofia          Gajewska              117.36 +  431: 299  167
   11    14 Artur          Irzyk                 128.12 -  254: 456   78
   12    17 Marcin         Skowron               110.68 -  413: 425   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1229  / 12 102.42




	Ewa Ciszewska 113.91 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mateusz        Żbikowski             146.95 -  328: 459   97
    2    24 Michał         Jaworek               103.79 +  411: 326  154
    3    10 Katarzyna      Żuławska              111.33 -  384: 390   61
    4    21 Sylwester      Gryz                  106.77 +  373: 296  157
    5    20 Monika         Laskowska             100.00 -  333: 346   50
    6    24 Teresa         Zalewska              104.19 +  375: 327  154
    7    18 Jarosław       Sobczak               113.36 -  345: 361   63
    8    16 Stanisław      Rydzik                142.39 -  349: 408   92
    9    22 Anna           Dłużniewska           100.00 +  413: 360  150
   10    23 Piotr          Adamczyk              115.68 +  370: 281  166
   11    21 Joanna         Ostrowska             108.09 +  457: 332  158
   12    12 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.12 +  411: 330  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1462  / 12 121.83




	Jarosław Sobczak 113.36 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dawid          Pikul                 143.76 -  323: 413   94
    2    28 Magdalena      Ochot                 100.00 +  427: 369  150
    3    22 Stanisław      Rydzik                142.39 +  418: 379  192
    4     5 Justyna        Fugiel                136.35 -  331: 348   86
    5    19 Michał         Jaworek               103.79 +  388: 357  154
    6     7 Patryk         Gadus                 100.00 -  307: 430   50
    7    18 Ewa            Ciszewska             113.91 +  361: 345  164
    8    11 Mateusz        Żbikowski             146.95 -  282: 533   97
    9    17 Jerzy          Matyasik              115.40 +  420: 370  165
   10    11 Jakub          Nalepa                107.38 +  408: 388  157
   11     9 Przemysław     Herdzina              123.42 -  279: 434   73
   12    14 Lucyna         Korga                 133.14 -  327: 393   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1465  / 12 122.08




	Marek Róziecki 113.35 Rybnik                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              143.09 -  377: 428   93
    2    19 Grażyna        Wesołowska            100.92 +  383: 248  151
    3    20 Tomasz         Siwiński              100.00 +  331: 323  150
    4    14 Mateusz        Żbikowski             146.95 -  345: 442   97
    5    15 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.82 -  368: 371   69
    6    16 Mariusz        Wrześniewski          135.25 -  293: 509   85
    7    27 Jacek          Dec                   100.00 +  368: 304  150
    8    20 Janusz         Krupiński             117.66 -  404: 409   68
    9    24 Sylwester      Gryz                  106.77 +  463: 325  157
   10    21 Jerzy          Luter                 107.40 -  297: 477   57
   11    17 Łukasz         Bobowski              115.47 +  347: 330  165
   12    20 Joanna         Duda                  105.87 +  363: 310  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1398  / 12 116.50




	Katarzyna Klimała 113.02 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Rydzik                142.39 +  463: 402  192
    2     4 Anna           Dłużniewska           100.00 -  270: 366   50
    3    11 Joanna         Duda                  105.87 -  315: 338   56
    4    24 Jacek          Dec                   100.00 +  422: 289  150
    5    21 Teresa         Zalewska              104.19 +  407: 286  154
    6     8 Michał         Trumpus               129.60 -  339: 485   80
    7    16 Piotr          Rosół                 117.17 +  395: 381  167
    8    15 Monika         Laskowska             100.00 +  413: 317  150
    9     9 Daniel         Czernatowicz          115.44 -  362: 372   65
   10    15 Lucyna         Korga                 133.14 -  243: 514   83
   11    24 Michał         Jaworek               103.79 -  318: 399   54
   12    21 Leokadia       Litwinowicz           109.24 +  394: 356  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Bartosz Orłowski 111.53 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kamil          Górka                 140.29 -  315: 482   90
    2    17 Janusz         Krupiński             117.66 +  413: 345  168
    3    12 Iwona          Kucia                 121.80 +  425: 335  172
    4    10 Karol          Wyrębkiewicz          134.72 -  303: 405   85
    5    12 Marcin         Skowron               110.68 +  337: 331  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     676  /  5 135.20




	Katarzyna Żuławska 111.33 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Zwoliński             139.93 -  378: 563   90
    2    18 Daniel         Czernatowicz          115.44 +  469: 327  165
    3    10 Ewa            Ciszewska             113.91 +  390: 384  164
    4     8 Bartosz        Morawski              135.16 -  279: 494   85
    5    16 Sławomir       Kucia                 139.00 -  242: 559   89
    6    19 Janusz         Krupiński             117.66 -  300: 392   68
    7    21 Stanisław      Rydzik                142.39 -  300: 453   92
    8    25 Joanna         Brychcy               100.00 +  331: 307  150
    9    25 Jerzy          Luter                 107.40 -  360: 372   57
   10    27 Magdalena      Ochot                 100.00 +  319: 309  150
   11    25 Sylwester      Gryz                  106.77 +  445: 205  157
   12    23 Michał         Jaworek               103.79 +  430: 331  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1421  / 12 118.42




	Marcin Skowron 110.68 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Sławomir       Kucia                 139.00 +  377: 294  189
    2     8 Mariusz        Wrześniewski          135.25 +  416: 392  185
    3     4 Kamil          Górka                 140.29 -  406: 417   90
    4    11 Joanna         Duda                  105.87 -  359: 361   56
    5    12 Bartosz        Orłowski              111.53 -  331: 337   62
    6    21 Michał         Jaworek               103.79 -  357: 361   54
    7    24 Sylwester      Gryz                  106.77 +  368: 334  157
    8    19 Piotr          Rosół                 117.17 -  305: 417   67
    9    21 Jarosław       Karp                  100.00 +  384: 344  150
   10    17 Stanisław      Rydzik                142.39 +  453: 398  192
   11    15 Janusz         Krupiński             117.66 -  312: 429   68
   12    17 Jerzy          Matyasik              115.40 +  425: 413  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1435  / 12 119.58




	Agnieszka Jaśkiewicz 110.12 Jastrzębie Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Justyna        Fugiel                136.35 +  428: 338  186
    2     1 Tomasz         Zwoliński             139.93 -  337: 385   90
    3    18 Joanna         Brychcy               100.00 +  485: 339  150
    4     7 Jerzy          Matyasik              115.40 -  298: 487   65
    5    13 Renata         Kowalska              123.33 +  389: 388  173
    6    12 Piotr          Rosół                 117.17 +  345: 298  167
    7     9 Maciej         Rzychoń               115.78 -  349: 465   66
    8    13 Michał         Jaszczak              100.00 +  457: 244  150
    9     6 Patryk         Gadus                 100.00 -  310: 421   50
   10    13 Monika         Laskowska             100.00 +  361: 285  150
   11     8 Paweł          Jackowski             133.56 -  354: 399   84
   12    12 Ewa            Ciszewska             113.91 -  330: 411   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1395  / 12 116.25




	Leokadia Litwinowicz 109.24 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mariusz        Wrześniewski          135.25 -  300: 457   85
    2    21 Jerzy          Matyasik              115.40 -  254: 426   65
    3    27 Magdalena      Ochot                 100.00 +  409: 302  150
    4    20 Joanna         Ostrowska             108.09 -  350: 380   58
    5    22 Jakub          Nalepa                107.38 -  398: 413   57
    6    27 Tomasz         Siwiński              100.00 +  534: 226  150
    7    25 Joanna         Brychcy               100.00 +  349: 282  150
    8    22 Anna           Dłużniewska           100.00 +  358: 352  150
    9    20 Artur          Irzyk                 128.12 -  360: 423   78
   10    22 Joanna         Duda                  105.87 +  352: 336  156
   11    22 Piotr          Adamczyk              115.68 -  272: 465   66
   12    21 Katarzyna      Klimała               113.02 -  356: 394   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1228  / 12 102.33




	Joanna Ostrowska 108.09 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Bartosz        Morawski              135.16 +  452: 317  185
    2    11 Marek          Herzig                100.00 -  349: 450   50
    3    13 Jarosław       Karp                  100.00 -  330: 397   50
    4    20 Leokadia       Litwinowicz           109.24 +  380: 350  159
    5    17 Daniel         Czernatowicz          115.44 -  262: 560   65
    6    17 Jakub          Nalepa                107.38 +  400: 374  157
    7    12 Iwona          Kucia                 121.80 +  404: 288  172
    8     9 Jerzy          Matyasik              115.40 +  378: 292  165
    9    10 Dawid          Pikul                 143.76 -  293: 373   94
   10    12 Przemysław     Herdzina              123.42 -  309: 529   73
   11    21 Ewa            Ciszewska             113.91 -  332: 457   64
   12    22 Piotr          Adamczyk              115.68 -  292: 408   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1300  / 12 108.33




	Jerzy Luter 107.40 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Karol          Wyrębkiewicz          134.72 -  399: 431   85
    2    16 Sylwester      Gryz                  106.77 -  301: 380   57
    3    24 Paulina        Naplocha              100.00 +  399: 289  150
    4    22 Monika         Laskowska             100.00 -  286: 375   50
    5    25 Grażyna        Wesołowska            100.92 -  374: 378   51
    6    26 Magdalena      Ochot                 100.00 +  312: 288  150
    7    20 Artur          Irzyk                 128.12 +  432: 377  178
    8    18 Paweł          Jackowski             133.56 -  333: 505   84
    9    25 Katarzyna      Żuławska              111.33 +  372: 360  161
   10    21 Marek          Róziecki              113.35 +  477: 297  163
   11    20 Piotr          Rosół                 117.17 +  419: 262  167
   12    13 Iwona          Kucia                 121.80 +  377: 369  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1468  / 12 122.33




	Jakub Nalepa 107.38 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Radosław       Konca                 134.24 -  330: 438   84
    2    23 Joanna         Brychcy               100.00 -  336: 363   50
    3    25 Sławomir       Kucia                 139.00 -  399: 444   89
    4    28 Paulina        Naplocha              100.00 +  535: 180  150
    5    22 Leokadia       Litwinowicz           109.24 +  413: 398  159
    6    17 Joanna         Ostrowska             108.09 -  374: 400   58
    7    22 Piotr          Adamczyk              115.68 +  395: 311  166
    8    17 Renata         Kowalska              123.33 +  452: 336  173
    9    14 Piotr          Rosół                 117.17 +  341: 326  167
   10    11 Jarosław       Sobczak               113.36 -  388: 408   63
   11    11 Daniel         Czernatowicz          115.44 +  400: 371  165
   12    10 Piotr          Pietuchowski          133.23 -  332: 471   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1407  / 12 117.25




	Sylwester Gryz 106.77 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Paweł          Jackowski             133.56 -  316: 392   84
    2    16 Jerzy          Luter                 107.40 +  380: 301  157
    3    15 Patryk         Gadus                 100.00 -  264: 484   50
    4    21 Ewa            Ciszewska             113.91 -  296: 373   64
    5    24 Iwona          Kucia                 121.80 -  384: 400   72
    6    28 Edward         Smołka                100.00 +  353: 277  150
    7    24 Marcin         Skowron               110.68 -  334: 368   61
    8    27 Teresa         Zalewska              104.19 +  415: 336  154
    9    24 Marek          Róziecki              113.35 -  325: 463   63
   10    26 Joanna         Brychcy               100.00 +  424: 328  150
   11    25 Katarzyna      Żuławska              111.33 -  205: 445   61
   12    27 Magdalena      Ochot                 100.00 -  377: 391   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1116  / 12  93.00




	Joanna Duda 105.87 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Piotr          Pietuchowski          133.23 -  325: 382   83
    2    27 Paulina        Naplocha              100.00 +  487: 299  150
    3    11 Katarzyna      Klimała               113.02 +  338: 315  163
    4    11 Marcin         Skowron               110.68 +  361: 359  161
    5     8 Bartosz        Morawski              135.16 -  329: 424   85
    6    10 Sławomir       Kucia                 139.00 -  369: 403   89
    7    17 Anna           Dłużniewska           100.00 +  367: 310  150
    8    10 Daniel         Czernatowicz          115.44 -  307: 419   65
    9    16 Przemysław     Herdzina              123.42 -  315: 417   73
   10    22 Leokadia       Litwinowicz           109.24 -  336: 352   59
   11    19 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.82 +  478: 436  169
   12    20 Marek          Róziecki              113.35 -  310: 363   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1310  / 12 109.17




	Teresa Zalewska 104.19 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Lucyna         Korga                 133.14 =  286: 286  133
    2    14 Karol          Wyrębkiewicz          134.72 -  335: 419   85
    3    21 Bartosz        Morawski              135.16 -  275: 406   85
    4    26 Zofia          Gajewska              117.36 +  404: 333  167
    5    21 Katarzyna      Klimała               113.02 -  286: 407   63
    6    24 Ewa            Ciszewska             113.91 -  327: 375   64
    7    26 Przemysław     Herdzina              123.42 -  340: 396   73
    8    27 Sylwester      Gryz                  106.77 -  336: 415   57
    9    30 PAUZA
   10    29 Witold         Berus                 100.00 +  393: 237  150
   11    26 Jarosław       Karp                  100.00 -  283: 348   50
   12    29 Paulina        Naplocha              100.00 +  389: 284  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1077  / 11  97.91




	Michał Jaworek 103.79 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Michał         Trumpus               129.60 -  286: 396   80
    2    24 Ewa            Ciszewska             113.91 -  326: 411   64
    3    29 Edward         Smołka                100.00 +  327: 280  150
    4    23 Piotr          Adamczyk              115.68 +  405: 285  166
    5    19 Jarosław       Sobczak               113.36 -  357: 388   63
    6    21 Marcin         Skowron               110.68 +  361: 357  161
    7    19 Monika         Laskowska             100.00 -  325: 405   50
    8    23 Iwona          Kucia                 121.80 -  359: 404   72
    9    23 Renata         Kowalska              123.33 -  280: 463   73
   10    24 Jarosław       Karp                  100.00 +  387: 356  150
   11    24 Katarzyna      Klimała               113.02 +  399: 318  163
   12    23 Katarzyna      Żuławska              111.33 -  331: 430   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1253  / 12 104.42




	Grażyna Wesołowska 100.92 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Andrzej        Rechowicz             128.16 -  307: 461   78
    2    19 Marek          Róziecki              113.35 -  248: 383   63
    3    26 Daniel         Czernatowicz          115.44 -  324: 356   65
    4    27 Stanisław      Rydzik                142.39 +  376: 330  192
    5    25 Jerzy          Luter                 107.40 +  378: 374  157
    6    23 Renata         Kowalska              123.33 -  389: 414   73
    7    23 Paweł          Jackowski             133.56 -  289: 420   84
    8    28 Jacek          Dec                   100.00 -  291: 370   50
    9    26 Piotr          Adamczyk              115.68 -  335: 385   66
   10    28 Paulina        Naplocha              100.00 +  483: 214  150
   11    27 Witold         Berus                 100.00 +  383: 223  150
   12    25 Anna           Dłużniewska           100.00 -  265: 419   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1178  / 12  98.17




	Witold Berus 100.00 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    25 Zofia          Gajewska              117.36 -  262: 327   67
    3    23 Janusz         Krupiński             117.66 -  224: 406   68
    4    29 Michał         Jaszczak              100.00 -  262: 360   50
    5    29 Stanisław      Rydzik                142.39 -  191: 591   92
    6    30 PAUZA
    7    28 Magdalena      Ochot                 100.00 -  265: 329   50
    8    29 Paulina        Naplocha              100.00 -  193: 348   50
    9    28 Joanna         Brychcy               100.00 -  182: 435   50
   10    29 Teresa         Zalewska              104.19 -  237: 393   54
   11    27 Grażyna        Wesołowska            100.92 -  223: 383   51
   12    30 Andrzej        Wilk                  100.00 -  195: 373   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     582  / 10  58.20




	Joanna Brychcy 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Przemysław     Herdzina              123.42 -  293: 460   73
    2    23 Jakub          Nalepa                107.38 +  363: 336  157
    3    18 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.12 -  339: 485   60
    4    19 Janusz         Krupiński             117.66 -  330: 402   68
    5    23 Artur          Irzyk                 128.12 -  268: 593   78
    6    29 Paulina        Naplocha              100.00 +  367: 309  150
    7    25 Leokadia       Litwinowicz           109.24 -  282: 349   59
    8    25 Katarzyna      Żuławska              111.33 -  307: 331   61
    9    28 Witold         Berus                 100.00 +  435: 182  150
   10    26 Sylwester      Gryz                  106.77 -  328: 424   57
   11    28 Jacek          Dec                   100.00 -  297: 411   50
   12    28 Tomasz         Siwiński              100.00 -  289: 345   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1013  / 12  84.42




	Jacek Dec 100.00 Pszczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Daniel         Czernatowicz          115.44 +  344: 314  165
    2    10 Piotr          Rosół                 117.17 -  315: 359   67
    3    17 Jerzy          Matyasik              115.40 -  270: 398   65
    4    24 Katarzyna      Klimała               113.02 -  289: 422   63
    5    26 Michał         Jaszczak              100.00 -  357: 399   50
    6    25 Stanisław      Rydzik                142.39 -  323: 346   92
    7    27 Marek          Róziecki              113.35 -  304: 368   63
    8    28 Grażyna        Wesołowska            100.92 +  370: 291  151
    9    27 Paulina        Naplocha              100.00 +  427: 284  150
   10    25 Anna           Dłużniewska           100.00 -  367: 374   50
   11    28 Joanna         Brychcy               100.00 +  411: 297  150
   12    26 Piotr          Rosół                 117.17 -  300: 339   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1133  / 12  94.42




	Anna Dłużniewska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Janusz         Krupiński             117.66 +  407: 392  168
    2     4 Katarzyna      Klimała               113.02 +  366: 270  163
    3     6 Mariusz        Skrobosz              143.09 -  284: 478   93
    4    15 Łukasz         Bobowski              115.47 -  319: 398   65
    5    18 Przemysław     Herdzina              123.42 +  394: 385  173
    6    13 Maciej         Rzychoń               115.78 -  318: 439   66
    7    17 Joanna         Duda                  105.87 -  310: 367   56
    8    22 Leokadia       Litwinowicz           109.24 -  352: 358   59
    9    22 Ewa            Ciszewska             113.91 -  360: 413   64
   10    25 Jacek          Dec                   100.00 +  374: 367  150
   11    23 Iwona          Kucia                 121.80 -  338: 375   72
   12    25 Grażyna        Wesołowska            100.92 +  419: 265  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1280  / 12 106.67




	Patryk Gadus 100.00 Pszczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Jerzy          Matyasik              115.40 +  500: 339  165
    2     2 Dawid          Pikul                 143.76 -  279: 387   94
    3    15 Sylwester      Gryz                  106.77 +  484: 264  157
    4     6 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.82 +  488: 356  169
    5     3 Karol          Wyrębkiewicz          134.72 -  368: 377   85
    6     7 Jarosław       Sobczak               113.36 +  430: 307  163
    7     4 Justyna        Fugiel                136.35 -  343: 417   86
    8     8 Piotr          Pietuchowski          133.23 +  404: 344  183
    9     6 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.12 +  421: 310  160
   10     4 Dariusz        Puton                 132.18 -  346: 463   82
   11     7 Kamil          Górka                 140.29 -  349: 442   90
   12     9 Mariusz        Wrześniewski          135.25 -  290: 527   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1519  / 12 126.58




	Marek Herzig 100.00 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Piotr          Adamczyk              115.68 +  334: 302  166
    2    11 Joanna         Ostrowska             108.09 +  450: 349  158
    3     5 Karol          Wyrębkiewicz          134.72 +  429: 353  185
    4     2 Tomasz         Zwoliński             139.93 +  455: 312  190
    5     2 Kamil          Górka                 140.29 -  274: 360   90
    6     6 Andrzej        Rechowicz             128.16 -  349: 439   78
    7     7 Jerzy          Matyasik              115.40 +  439: 299  165
    8     4 Michał         Trumpus               129.60 -  315: 397   80
    9     7 Mateusz        Żbikowski             146.95 -  342: 452   97
   10    14 Michał         Jaszczak              100.00 -  323: 329   50
   11    18 Zofia          Gajewska              117.36 -  352: 449   67
   12    18 Renata         Kowalska              123.33 -  293: 367   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1399  / 12 116.58




	Michał Jaszczak 100.00 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Maciej         Rzychoń               115.78 -  349: 364   66
    2    20 Piotr          Adamczyk              115.68 -  274: 413   66
    3    28 Monika         Laskowska             100.00 -  378: 399   50
    4    29 Witold         Berus                 100.00 +  360: 262  150
    5    26 Jacek          Dec                   100.00 +  399: 357  150
    6    18 Paweł          Jackowski             133.56 +  372: 356  184
    7    15 Renata         Kowalska              123.33 +  319: 293  173
    8    13 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.12 -  244: 457   60
    9    18 Janusz         Krupiński             117.66 +  426: 385  168
   10    14 Marek          Herzig                100.00 +  329: 323  150
   11    10 Dawid          Pikul                 143.76 +  465: 340  194
   12     8 Kamil          Górka                 140.29 -  320: 396   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1501  / 12 125.08




	Jarosław Karp 100.00 Jędrzejów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    26 Monika         Laskowska             100.00 +  394: 288  150
    3    13 Joanna         Ostrowska             108.09 +  397: 330  158
    4    13 Maciej         Rzychoń               115.78 -  325: 420   66
    5    14 Janusz         Krupiński             117.66 +  383: 352  168
    6    11 Jerzy          Matyasik              115.40 -  316: 501   65
    7    14 Daniel         Czernatowicz          115.44 -  307: 439   65
    8    21 Przemysław     Herdzina              123.42 -  329: 435   73
    9    21 Marcin         Skowron               110.68 -  344: 384   61
   10    24 Michał         Jaworek               103.79 -  356: 387   54
   11    26 Teresa         Zalewska              104.19 +  348: 283  154
   12    24 Monika         Laskowska             100.00 -  327: 385   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1064  / 11  96.73




	Monika Laskowska 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Łukasz         Bobowski              115.47 -  265: 407   65
    2    26 Jarosław       Karp                  100.00 -  288: 394   50
    3    28 Michał         Jaszczak              100.00 +  399: 378  150
    4    22 Jerzy          Luter                 107.40 +  375: 286  157
    5    20 Ewa            Ciszewska             113.91 +  346: 333  164
    6    15 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.82 -  262: 403   69
    7    19 Michał         Jaworek               103.79 +  405: 325  154
    8    15 Katarzyna      Klimała               113.02 -  317: 413   63
    9    19 Iwona          Kucia                 121.80 +  369: 265  172
   10    13 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.12 -  285: 361   60
   11    13 Piotr          Pietuchowski          133.23 -  275: 411   83
   12    24 Jarosław       Karp                  100.00 +  385: 327  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1337  / 12 111.42




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Iwona          Kucia                 121.80 -  265: 436   72
    2    27 Joanna         Duda                  105.87 -  299: 487   56
    3    24 Jerzy          Luter                 107.40 -  289: 399   57
    4    28 Jakub          Nalepa                107.38 -  180: 535   57
    5    30 Magdalena      Ochot                 100.00 -  314: 315   50
    6    29 Joanna         Brychcy               100.00 -  309: 367   50
    7    30 PAUZA
    8    29 Witold         Berus                 100.00 +  348: 193  150
    9    27 Jacek          Dec                   100.00 -  284: 427   50
   10    28 Grażyna        Wesołowska            100.92 -  214: 483   51
   11    29 Tomasz         Siwiński              100.00 -  236: 369   50
   12    29 Teresa         Zalewska              104.19 -  284: 389   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     697  / 11  63.36




	Magdalena Ochot 100.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Artur          Irzyk                 128.12 -  265: 457   78
    2    28 Jarosław       Sobczak               113.36 -  369: 427   63
    3    27 Leokadia       Litwinowicz           109.24 -  302: 409   59
    4    30 Edward         Smołka                100.00 -  298: 314   50
    5    30 Paulina        Naplocha              100.00 +  315: 314  150
    6    26 Jerzy          Luter                 107.40 -  288: 312   57
    7    28 Witold         Berus                 100.00 +  329: 265  150
    8    26 Piotr          Adamczyk              115.68 -  320: 422   66
    9    29 Tomasz         Siwiński              100.00 +  391: 266  150
   10    27 Katarzyna      Żuławska              111.33 -  309: 319   61
   11    30 Andrzej        Wilk                  100.00 +  365: 364  150
   12    27 Sylwester      Gryz                  106.77 +  391: 377  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1191  / 12  99.25




	Tomasz Siwiński 100.00 Zawiercie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Zofia          Gajewska              117.36 +  302: 269  167
    2    12 Radosław       Konca                 134.24 -  263: 381   84
    3    20 Marek          Róziecki              113.35 -  323: 331   63
    4    25 Piotr          Pietuchowski          133.23 -  306: 451   83
    5    27 Piotr          Adamczyk              115.68 -  287: 333   66
    6    27 Leokadia       Litwinowicz           109.24 -  226: 534   59
    7    29 Edward         Smołka                100.00 +  350: 345  150
    8    24 Artur          Irzyk                 128.12 -  272: 460   78
    9    29 Magdalena      Ochot                 100.00 -  266: 391   50
   10    30 PAUZA
   11    29 Paulina        Naplocha              100.00 +  369: 236  150
   12    28 Joanna         Brychcy               100.00 +  345: 289  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1100  / 11 100.00




	Edward Smołka 100.00 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Piotr          Rosół                 117.17 -  212: 457   67
    2    29 Bartosz        Morawski              135.16 -  284: 435   85
    3    29 Michał         Jaworek               103.79 -  280: 327   54
    4    30 Magdalena      Ochot                 100.00 +  314: 298  150
    5    28 Zofia          Gajewska              117.36 -  315: 381   67
    6    28 Sylwester      Gryz                  106.77 -  277: 353   57
    7    29 Tomasz         Siwiński              100.00 -  345: 350   50
    8    30 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     530  /  7  75.71




	Andrzej Wilk 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   11    30 Magdalena      Ochot                 100.00 -  364: 365   50
   12    30 Witold         Berus                 100.00 +  373: 195  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     200  /  2 100.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju XI Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Ewa            Ciszewska             459: 328
   2 Jarosław       Sobczak              - Dawid          Pikul                 323: 413
   3 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Róziecki              428: 377
   4 Katarzyna      Klimała              - Stanisław      Rydzik                463: 402
   5 Kamil          Górka                - Bartosz        Orłowski              482: 315
   6 Katarzyna      Żuławska             - Tomasz         Zwoliński             378: 563
   7 Sławomir       Kucia                - Marcin         Skowron               294: 377
   8 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Justyna        Fugiel                428: 338
   9 Mariusz        Wrześniewski         - Leokadia       Litwinowicz           457: 300
  10 Joanna         Ostrowska            - Bartosz        Morawski              452: 317
  11 Karol          Wyrębkiewicz         - Jerzy          Luter                 431: 399
  12 Jakub          Nalepa               - Radosław       Konca                 330: 438
  13 Paweł          Jackowski            - Sylwester      Gryz                  392: 316
  14 Joanna         Duda                 - Piotr          Pietuchowski          325: 382
  15 Lucyna         Korga                - Teresa         Zalewska              286: 286
  16 Michał         Jaworek              - Michał         Trumpus               286: 396
  17 Andrzej        Rechowicz            - Grażyna        Wesołowska            461: 307
  18 Magdalena      Ochot                - Artur          Irzyk                 265: 457
  19 Przemysław     Herdzina             - Joanna         Brychcy               460: 293
  20 Paulina        Naplocha             - Iwona          Kucia                 265: 436
  21 Janusz         Krupiński            - Anna           Dłużniewska           392: 407
  22 Tomasz         Siwiński             - Zofia          Gajewska              302: 269
  23 Piotr          Rosół                - Edward         Smołka                457: 212
  24 Michał         Jaszczak             - Maciej         Rzychoń               349: 364
  25 Piotr          Adamczyk             - Marek          Herzig                302: 334
  26 Monika         Laskowska            - Łukasz         Bobowski              265: 407
  27 Daniel         Czernatowicz         - Jacek          Dec                   314: 344
  28 Patryk         Gadus                - Jerzy          Matyasik              500: 339


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Agnieszka      Jaśkiewicz            385: 337
   2 Dawid          Pikul                - Patryk         Gadus                 387: 279
   3 Łukasz         Bobowski             - Kamil          Górka                 371: 389
   4 Anna           Dłużniewska          - Katarzyna      Klimała               366: 270
   5 Michał         Trumpus              - Andrzej        Rechowicz             367: 427
   6 Paweł          Jackowski            - Przemysław     Herdzina              349: 369
   7 Piotr          Pietuchowski         - Mateusz        Żbikowski             283: 337
   8 Marcin         Skowron              - Mariusz        Wrześniewski          416: 392
   9 Maciej         Rzychoń              - Artur          Irzyk                 529: 468
  10 Jacek          Dec                  - Piotr          Rosół                 315: 359
  11 Marek          Herzig               - Joanna         Ostrowska             450: 349
  12 Radosław       Konca                - Tomasz         Siwiński              381: 263
  13 Iwona          Kucia                - Lucyna         Korga                 373: 391
  14 Teresa         Zalewska             - Karol          Wyrębkiewicz          335: 419
  15 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Skrobosz              401: 418
  16 Sylwester      Gryz                 - Jerzy          Luter                 380: 301
  17 Bartosz        Orłowski             - Janusz         Krupiński             413: 345
  18 Katarzyna      Żuławska             - Daniel         Czernatowicz          469: 327
  19 Marek          Róziecki             - Grażyna        Wesołowska            383: 248
  20 Michał         Jaszczak             - Piotr          Adamczyk              274: 413
  21 Leokadia       Litwinowicz          - Jerzy          Matyasik              254: 426
  22 Justyna        Fugiel               - Sławomir       Kucia                 456: 268
  23 Joanna         Brychcy              - Jakub          Nalepa                363: 336
  24 Ewa            Ciszewska            - Michał         Jaworek               411: 326
  25 Witold         Berus                - Zofia          Gajewska              262: 327
  26 Jarosław       Karp                 - Monika         Laskowska             394: 288
  27 Joanna         Duda                 - Paulina        Naplocha              487: 299
  28 Magdalena      Ochot                - Jarosław       Sobczak               369: 427
  29 Edward         Smołka               - Bartosz        Morawski              284: 435


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Rosół                 410: 337
   2 Dawid          Pikul                - Maciej         Rzychoń               363: 292
   3 Andrzej        Rechowicz            - Mateusz        Żbikowski             402: 387
   4 Kamil          Górka                - Marcin         Skowron               417: 406
   5 Marek          Herzig               - Karol          Wyrębkiewicz          429: 353
   6 Anna           Dłużniewska          - Mariusz        Skrobosz              284: 478
   7 Lucyna         Korga                - Przemysław     Herdzina              353: 310
   8 Artur          Irzyk                - Radosław       Konca                 313: 541
   9 Mariusz        Wrześniewski         - Paweł          Jackowski             398: 479
  10 Ewa            Ciszewska            - Katarzyna      Żuławska              384: 390
  11 Katarzyna      Klimała              - Joanna         Duda                  315: 338
  12 Bartosz        Orłowski             - Iwona          Kucia                 425: 335
  13 Joanna         Ostrowska            - Jarosław       Karp                  330: 397
  14 Justyna        Fugiel               - Piotr          Adamczyk              511: 360
  15 Patryk         Gadus                - Sylwester      Gryz                  484: 264
  16 Łukasz         Bobowski             - Piotr          Pietuchowski          393: 351
  17 Jerzy          Matyasik             - Jacek          Dec                   398: 270
  18 Joanna         Brychcy              - Agnieszka      Jaśkiewicz            339: 485
  19 Zofia          Gajewska             - Michał         Trumpus               418: 423
  20 Tomasz         Siwiński             - Marek          Róziecki              323: 331
  21 Bartosz        Morawski             - Teresa         Zalewska              406: 275
  22 Jarosław       Sobczak              - Stanisław      Rydzik                418: 379
  23 Witold         Berus                - Janusz         Krupiński             224: 406
  24 Jerzy          Luter                - Paulina        Naplocha              399: 289
  25 Jakub          Nalepa               - Sławomir       Kucia                 399: 444
  26 Grażyna        Wesołowska           - Daniel         Czernatowicz          324: 356
  27 Leokadia       Litwinowicz          - Magdalena      Ochot                 409: 302
  28 Monika         Laskowska            - Michał         Jaszczak              399: 378
  29 Michał         Jaworek              - Edward         Smołka                327: 280


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Konca                - Kamil          Górka                 362: 426
   2 Marek          Herzig               - Tomasz         Zwoliński             455: 312
   3 Dawid          Pikul                - Mariusz        Skrobosz              348: 394
   4 Lucyna         Korga                - Andrzej        Rechowicz             349: 406
   5 Jarosław       Sobczak              - Justyna        Fugiel                331: 348
   6 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Patryk         Gadus                 356: 488
   7 Jerzy          Matyasik             - Agnieszka      Jaśkiewicz            487: 298
   8 Bartosz        Morawski             - Katarzyna      Żuławska              494: 279
   9 Piotr          Rosół                - Paweł          Jackowski             358: 339
  10 Bartosz        Orłowski             - Karol          Wyrębkiewicz          303: 405
  11 Marcin         Skowron              - Joanna         Duda                  359: 361
  12 Przemysław     Herdzina             - Michał         Trumpus               365: 479
  13 Maciej         Rzychoń              - Jarosław       Karp                  420: 325
  14 Mateusz        Żbikowski            - Marek          Róziecki              442: 345
  15 Łukasz         Bobowski             - Anna           Dłużniewska           398: 319
  16 Renata         Kowalska             - Mariusz        Wrześniewski          277: 474
  17 Artur          Irzyk                - Sławomir       Kucia                 354: 402
  18 Daniel         Czernatowicz         - Iwona          Kucia                 420: 342
  19 Joanna         Brychcy              - Janusz         Krupiński             330: 402
  20 Joanna         Ostrowska            - Leokadia       Litwinowicz           380: 350
  21 Sylwester      Gryz                 - Ewa            Ciszewska             296: 373
  22 Monika         Laskowska            - Jerzy          Luter                 375: 286
  23 Michał         Jaworek              - Piotr          Adamczyk              405: 285
  24 Katarzyna      Klimała              - Jacek          Dec                   422: 289
  25 Tomasz         Siwiński             - Piotr          Pietuchowski          306: 451
  26 Teresa         Zalewska             - Zofia          Gajewska              404: 333
  27 Grażyna        Wesołowska           - Stanisław      Rydzik                376: 330
  28 Paulina        Naplocha             - Jakub          Nalepa                180: 535
  29 Witold         Berus                - Michał         Jaszczak              262: 360
  30 Magdalena      Ochot                - Edward         Smołka                298: 314


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Rechowicz             422: 360
   2 Kamil          Górka                - Marek          Herzig                360: 274
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Patryk         Gadus                 377: 368
   4 Maciej         Rzychoń              - Radosław       Konca                 328: 434
   5 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Bobowski              393: 343
   6 Michał         Trumpus              - Dawid          Pikul                 364: 459
   7 Justyna        Fugiel               - Piotr          Rosół                 447: 308
   8 Bartosz        Morawski             - Joanna         Duda                  424: 329
   9 Jerzy          Matyasik             - Lucyna         Korga                 297: 450
  10 Mateusz        Żbikowski            - Mariusz        Wrześniewski          345: 318
  11 Piotr          Pietuchowski         - Paweł          Jackowski             377: 349
  12 Marcin         Skowron              - Bartosz        Orłowski              331: 337
  13 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Renata         Kowalska              389: 388
  14 Jarosław       Karp                 - Janusz         Krupiński             383: 352
  15 Marek          Róziecki             - Anna           Kowalska-Demczyszyn   368: 371
  16 Sławomir       Kucia                - Katarzyna      Żuławska              559: 242
  17 Daniel         Czernatowicz         - Joanna         Ostrowska             560: 262
  18 Anna           Dłużniewska          - Przemysław     Herdzina              394: 385
  19 Michał         Jaworek              - Jarosław       Sobczak               357: 388
  20 Ewa            Ciszewska            - Monika         Laskowska             333: 346
  21 Teresa         Zalewska             - Katarzyna      Klimała               286: 407
  22 Leokadia       Litwinowicz          - Jakub          Nalepa                398: 413
  23 Artur          Irzyk                - Joanna         Brychcy               593: 268
  24 Iwona          Kucia                - Sylwester      Gryz                  400: 384
  25 Jerzy          Luter                - Grażyna        Wesołowska            374: 378
  26 Jacek          Dec                  - Michał         Jaszczak              357: 399
  27 Piotr          Adamczyk             - Tomasz         Siwiński              333: 287
  28 Edward         Smołka               - Zofia          Gajewska              315: 381
  29 Stanisław      Rydzik               - Witold         Berus                 591: 191
  30 Paulina        Naplocha             - Magdalena      Ochot                 314: 315


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Górka                 339: 401
   2 Karol          Wyrębkiewicz         - Radosław       Konca                 365: 360
   3 Justyna        Fugiel               - Mateusz        Żbikowski             388: 357
   4 Bartosz        Morawski             - Dawid          Pikul                 433: 407
   5 Tomasz         Zwoliński            - Lucyna         Korga                 368: 337
   6 Andrzej        Rechowicz            - Marek          Herzig                439: 349
   7 Patryk         Gadus                - Jarosław       Sobczak               430: 307
   8 Michał         Trumpus              - Katarzyna      Klimała               485: 339
   9 Piotr          Pietuchowski         - Daniel         Czernatowicz          445: 282
  10 Joanna         Duda                 - Sławomir       Kucia                 369: 403
  11 Jarosław       Karp                 - Jerzy          Matyasik              316: 501
  12 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Piotr          Rosół                 345: 298
  13 Anna           Dłużniewska          - Maciej         Rzychoń               318: 439
  14 Artur          Irzyk                - Łukasz         Bobowski              359: 404
  15 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Monika         Laskowska             403: 262
  16 Mariusz        Wrześniewski         - Marek          Róziecki              509: 293
  17 Jakub          Nalepa               - Joanna         Ostrowska             374: 400
  18 Michał         Jaszczak             - Paweł          Jackowski             372: 356
  19 Janusz         Krupiński            - Katarzyna      Żuławska              392: 300
  20 Zofia          Gajewska             - Przemysław     Herdzina              404: 320
  21 Marcin         Skowron              - Michał         Jaworek               357: 361
  22 Iwona          Kucia                - Piotr          Adamczyk              413: 351
  23 Renata         Kowalska             - Grażyna        Wesołowska            414: 389
  24 Ewa            Ciszewska            - Teresa         Zalewska              375: 327
  25 Jacek          Dec                  - Stanisław      Rydzik                323: 346
  26 Jerzy          Luter                - Magdalena      Ochot                 312: 288
  27 Leokadia       Litwinowicz          - Tomasz         Siwiński              534: 226
  28 Sylwester      Gryz                 - Edward         Smołka                353: 277
  29 Paulina        Naplocha             - Joanna         Brychcy               309: 367
  30 Witold         Berus                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Tomasz         Zwoliński             335: 418
   2 Mariusz        Skrobosz             - Bartosz        Morawski              332: 423
   3 Andrzej        Rechowicz            - Karol          Wyrębkiewicz          305: 402
   4 Patryk         Gadus                - Justyna        Fugiel                343: 417
   5 Radosław       Konca                - Łukasz         Bobowski              452: 299
   6 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Michał         Trumpus               341: 349
   7 Jerzy          Matyasik             - Marek          Herzig                299: 439
   8 Dawid          Pikul                - Piotr          Pietuchowski          372: 296
   9 Maciej         Rzychoń              - Agnieszka      Jaśkiewicz            465: 349
  10 Sławomir       Kucia                - Mariusz        Wrześniewski          435: 367
  11 Lucyna         Korga                - Mateusz        Żbikowski             379: 357
  12 Iwona          Kucia                - Joanna         Ostrowska             288: 404
  13 Zofia          Gajewska             - Janusz         Krupiński             406: 319
  14 Jarosław       Karp                 - Daniel         Czernatowicz          307: 439
  15 Renata         Kowalska             - Michał         Jaszczak              293: 319
  16 Piotr          Rosół                - Katarzyna      Klimała               381: 395
  17 Joanna         Duda                 - Anna           Dłużniewska           367: 310
  18 Jarosław       Sobczak              - Ewa            Ciszewska             361: 345
  19 Monika         Laskowska            - Michał         Jaworek               405: 325
  20 Jerzy          Luter                - Artur          Irzyk                 432: 377
  21 Stanisław      Rydzik               - Katarzyna      Żuławska              453: 300
  22 Piotr          Adamczyk             - Jakub          Nalepa                311: 395
  23 Paweł          Jackowski            - Grażyna        Wesołowska            420: 289
  24 Sylwester      Gryz                 - Marcin         Skowron               334: 368
  25 Joanna         Brychcy              - Leokadia       Litwinowicz           282: 349
  26 Przemysław     Herdzina             - Teresa         Zalewska              396: 340
  27 Marek          Róziecki             - Jacek          Dec                   368: 304
  28 Magdalena      Ochot                - Witold         Berus                 329: 265
  29 Edward         Smołka               - Tomasz         Siwiński              345: 350
  30 Paulina        Naplocha             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Bartosz        Morawski              371: 489
   2 Karol          Wyrębkiewicz         - Justyna        Fugiel                477: 323
   3 Radosław       Konca                - Tomasz         Zwoliński             390: 290
   4 Michał         Trumpus              - Marek          Herzig                397: 315
   5 Maciej         Rzychoń              - Andrzej        Rechowicz             307: 466
   6 Mariusz        Skrobosz             - Lucyna         Korga                 536: 304
   7 Sławomir       Kucia                - Dawid          Pikul                 382: 358
   8 Piotr          Pietuchowski         - Patryk         Gadus                 344: 404
   9 Joanna         Ostrowska            - Jerzy          Matyasik              378: 292
  10 Daniel         Czernatowicz         - Joanna         Duda                  419: 307
  11 Mateusz        Żbikowski            - Jarosław       Sobczak               533: 282
  12 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Zofia          Gajewska              404: 376
  13 Michał         Jaszczak             - Agnieszka      Jaśkiewicz            244: 457
  14 Łukasz         Bobowski             - Mariusz        Wrześniewski          319: 429
  15 Katarzyna      Klimała              - Monika         Laskowska             413: 317
  16 Stanisław      Rydzik               - Ewa            Ciszewska             408: 349
  17 Jakub          Nalepa               - Renata         Kowalska              452: 336
  18 Paweł          Jackowski            - Jerzy          Luter                 505: 333
  19 Piotr          Rosół                - Marcin         Skowron               417: 305
  20 Janusz         Krupiński            - Marek          Róziecki              409: 404
  21 Przemysław     Herdzina             - Jarosław       Karp                  435: 329
  22 Leokadia       Litwinowicz          - Anna           Dłużniewska           358: 352
  23 Michał         Jaworek              - Iwona          Kucia                 359: 404
  24 Tomasz         Siwiński             - Artur          Irzyk                 272: 460
  25 Katarzyna      Żuławska             - Joanna         Brychcy               331: 307
  26 Piotr          Adamczyk             - Magdalena      Ochot                 422: 320
  27 Teresa         Zalewska             - Sylwester      Gryz                  336: 415
  28 Grażyna        Wesołowska           - Jacek          Dec                   291: 370
  29 Witold         Berus                - Paulina        Naplocha              193: 348
  30 Edward         Smołka               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Bartosz        Morawski              529: 330
   2 Radosław       Konca                - Justyna        Fugiel                359: 298
   3 Sławomir       Kucia                - Mariusz        Skrobosz              258: 438
   4 Andrzej        Rechowicz            - Kamil          Górka                 397: 232
   5 Michał         Trumpus              - Tomasz         Zwoliński             297: 529
   6 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Patryk         Gadus                 310: 421
   7 Marek          Herzig               - Mateusz        Żbikowski             342: 452
   8 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Maciej         Rzychoń               331: 378
   9 Daniel         Czernatowicz         - Katarzyna      Klimała               372: 362
  10 Joanna         Ostrowska            - Dawid          Pikul                 293: 373
  11 Dariusz        Puton                - Lucyna         Korga                 402: 287
  12 Mariusz        Wrześniewski         - Piotr          Pietuchowski          446: 376
  13 Łukasz         Bobowski             - Stanisław      Rydzik                432: 395
  14 Piotr          Rosół                - Jakub          Nalepa                326: 341
  15 Zofia          Gajewska             - Paweł          Jackowski             365: 449
  16 Przemysław     Herdzina             - Joanna         Duda                  417: 315
  17 Jerzy          Matyasik             - Jarosław       Sobczak               370: 420
  18 Janusz         Krupiński            - Michał         Jaszczak              385: 426
  19 Monika         Laskowska            - Iwona          Kucia                 369: 265
  20 Artur          Irzyk                - Leokadia       Litwinowicz           423: 360
  21 Jarosław       Karp                 - Marcin         Skowron               344: 384
  22 Anna           Dłużniewska          - Ewa            Ciszewska             360: 413
  23 Renata         Kowalska             - Michał         Jaworek               463: 280
  24 Marek          Róziecki             - Sylwester      Gryz                  463: 325
  25 Katarzyna      Żuławska             - Jerzy          Luter                 360: 372
  26 Grażyna        Wesołowska           - Piotr          Adamczyk              335: 385
  27 Jacek          Dec                  - Paulina        Naplocha              427: 284
  28 Joanna         Brychcy              - Witold         Berus                 435: 182
  29 Magdalena      Ochot                - Tomasz         Siwiński              391: 266
  30 Teresa         Zalewska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Karol          Wyrębkiewicz          340: 333
   2 Radosław       Konca                - Mariusz        Skrobosz              457: 313
   3 Bartosz        Morawski             - Andrzej        Rechowicz             435: 342
   4 Dariusz        Puton                - Patryk         Gadus                 463: 346
   5 Mateusz        Żbikowski            - Daniel         Czernatowicz          437: 376
   6 Sławomir       Kucia                - Michał         Trumpus               405: 420
   7 Justyna        Fugiel               - Dawid          Pikul                 500: 417
   8 Maciej         Rzychoń              - Kamil          Górka                 433: 282
   9 Mariusz        Wrześniewski         - Anna           Kowalska-Demczyszyn   429: 325
  10 Paweł          Jackowski            - Łukasz         Bobowski              410: 347
  11 Jarosław       Sobczak              - Jakub          Nalepa                408: 388
  12 Joanna         Ostrowska            - Przemysław     Herdzina              309: 529
  13 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Monika         Laskowska             361: 285
  14 Michał         Jaszczak             - Marek          Herzig                329: 323
  15 Katarzyna      Klimała              - Lucyna         Korga                 243: 514
  16 Piotr          Pietuchowski         - Artur          Irzyk                 543: 305
  17 Marcin         Skowron              - Stanisław      Rydzik                453: 398
  18 Zofia          Gajewska             - Jerzy          Matyasik              299: 431
  19 Iwona          Kucia                - Janusz         Krupiński             381: 276
  20 Renata         Kowalska             - Piotr          Rosół                 386: 292
  21 Jerzy          Luter                - Marek          Róziecki              477: 297
  22 Joanna         Duda                 - Leokadia       Litwinowicz           336: 352
  23 Piotr          Adamczyk             - Ewa            Ciszewska             281: 370
  24 Michał         Jaworek              - Jarosław       Karp                  387: 356
  25 Jacek          Dec                  - Anna           Dłużniewska           367: 374
  26 Sylwester      Gryz                 - Joanna         Brychcy               424: 328
  27 Katarzyna      Żuławska             - Magdalena      Ochot                 319: 309
  28 Grażyna        Wesołowska           - Paulina        Naplocha              483: 214
  29 Teresa         Zalewska             - Witold         Berus                 393: 237
  30 Tomasz         Siwiński             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Justyna        Fugiel                340: 402
   2 Andrzej        Rechowicz            - Radosław       Konca                 365: 343
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Michał         Trumpus               384: 356
   4 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Rzychoń               394: 314
   5 Dariusz        Puton                - Mateusz        Żbikowski             281: 370
   6 Mariusz        Wrześniewski         - Mariusz        Skrobosz              257: 438
   7 Patryk         Gadus                - Kamil          Górka                 349: 442
   8 Paweł          Jackowski            - Agnieszka      Jaśkiewicz            399: 354
   9 Jarosław       Sobczak              - Przemysław     Herdzina              279: 434
  10 Dawid          Pikul                - Michał         Jaszczak              340: 465
  11 Jakub          Nalepa               - Daniel         Czernatowicz          400: 371
  12 Lucyna         Korga                - Sławomir       Kucia                 320: 357
  13 Piotr          Pietuchowski         - Monika         Laskowska             411: 275
  14 Jerzy          Matyasik             - Artur          Irzyk                 254: 456
  15 Janusz         Krupiński            - Marcin         Skowron               429: 312
  16 Stanisław      Rydzik               - Renata         Kowalska              429: 325
  17 Marek          Róziecki             - Łukasz         Bobowski              347: 330
  18 Marek          Herzig               - Zofia          Gajewska              352: 449
  19 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Joanna         Duda                  436: 478
  20 Piotr          Rosół                - Jerzy          Luter                 262: 419
  21 Ewa            Ciszewska            - Joanna         Ostrowska             457: 332
  22 Leokadia       Litwinowicz          - Piotr          Adamczyk              272: 465
  23 Anna           Dłużniewska          - Iwona          Kucia                 338: 375
  24 Katarzyna      Klimała              - Michał         Jaworek               318: 399
  25 Katarzyna      Żuławska             - Sylwester      Gryz                  445: 205
  26 Jarosław       Karp                 - Teresa         Zalewska              348: 283
  27 Witold         Berus                - Grażyna        Wesołowska            223: 383
  28 Joanna         Brychcy              - Jacek          Dec                   297: 411
  29 Tomasz         Siwiński             - Paulina        Naplocha              369: 236
  30 Magdalena      Ochot                - Andrzej        Wilk                  365: 364


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Karol          Wyrębkiewicz          375: 381
   2 Mariusz        Skrobosz             - Bartosz        Morawski              416: 298
   3 Mateusz        Żbikowski            - Radosław       Konca                 467: 480
   4 Justyna        Fugiel               - Andrzej        Rechowicz             506: 320
   5 Przemysław     Herdzina             - Paweł          Jackowski             393: 389
   6 Michał         Trumpus              - Maciej         Rzychoń               277: 341
   7 Dariusz        Puton                - Sławomir       Kucia                 360: 324
   8 Michał         Jaszczak             - Kamil          Górka                 320: 396
   9 Patryk         Gadus                - Mariusz        Wrześniewski          290: 527
  10 Jakub          Nalepa               - Piotr          Pietuchowski          332: 471
  11 Dawid          Pikul                - Daniel         Czernatowicz          421: 396
  12 Ewa            Ciszewska            - Agnieszka      Jaśkiewicz            411: 330
  13 Iwona          Kucia                - Jerzy          Luter                 369: 377
  14 Lucyna         Korga                - Jarosław       Sobczak               393: 327
  15 Artur          Irzyk                - Stanisław      Rydzik                401: 308
  16 Janusz         Krupiński            - Anna           Kowalska-Demczyszyn   489: 310
  17 Marcin         Skowron              - Jerzy          Matyasik              425: 413
  18 Renata         Kowalska             - Marek          Herzig                367: 293
  19 Zofia          Gajewska             - Łukasz         Bobowski              406: 338
  20 Joanna         Duda                 - Marek          Róziecki              310: 363
  21 Katarzyna      Klimała              - Leokadia       Litwinowicz           394: 356
  22 Piotr          Adamczyk             - Joanna         Ostrowska             408: 292
  23 Katarzyna      Żuławska             - Michał         Jaworek               430: 331
  24 Monika         Laskowska            - Jarosław       Karp                  385: 327
  25 Grażyna        Wesołowska           - Anna           Dłużniewska           265: 419
  26 Jacek          Dec                  - Piotr          Rosół                 300: 339
  27 Sylwester      Gryz                 - Magdalena      Ochot                 377: 391
  28 Tomasz         Siwiński             - Joanna         Brychcy               345: 289
  29 Paulina        Naplocha             - Teresa         Zalewska              284: 389
  30 Andrzej        Wilk                 - Witold         Berus                 373: 195
Lista rankingowa na dzień 20-05-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             146.23  28368  194
   2 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             144.10  28244  196
   3 Szymon Fidziński               Warszawa             143.88  16546  115
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             143.84  25459  177
   5 Dawid Pikul                    Poznań               142.46  26924  189
   6 Krzysztof Mówka                Warszawa             142.07  26852  189
   7 Kamil Górka                    Łęczna               140.36  26669  190
   8 Stanisław Rydzik               Warszawa             139.53  26790  192
   9 Sławomir Kordjalik             Warszawa             139.24  27709  199
  10 Tomasz Zwoliński               Warszawa             139.10  27125  195
  11 Marcin Mroziuk                 Warszawa             138.95   5836   42
  12 Sławomir Kucia                 Kraków               138.33  10790   78
  13 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  138.02  13250   96
  14 Justyna Fugiel                 Sandomierz           137.94  27175  197
  15 Dariusz Banaszek               Warszawa             137.90  11032   80
  16 Marcin Bożek                   Będzin               137.78   7578   55
  17 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             136.31   9542   70
  18 Bartosz Morawski               Gliwice              135.83  15620  115
  19 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 135.29  25975  192
  20 Radosław Konca                 Warszawa             135.26  26916  199
  21 Grzegorz Święcki               Białystok            135.11  13106   97
  22 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             134.62  26520  197
  23 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.50  16006  119
  24 Andrzej Oleksiak               Hel                  134.15  25891  193
  25 Marek Syczuk                   Warszawa             134.11  26688  199
  26 Paweł Jackowski                Warszawa             133.90  26378  197
  27 Piotr Pietuchowski             Białystok            133.68  26736  200
  28 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          133.39  10004   75
  29 Wojciech Zemło                 Łódź                 133.12  20633  155
  30 Lucyna Korga                   Zabrze               132.80  11155   84
  31 Filip Sosin                    Warszawa             131.21  25192  192
  32 Maciej Perzyński               Piła                 130.49  21140  162
  33 Marcin Kozyra                  Warszawa             130.07  20812  160
  34 Michał Trumpus                 Wrocław              129.72  25036  193
  35 Aleksander Puchalski           Włocławek            129.65  24634  190
  36 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.53  15414  119
  37 Łukasz Bryła                   Mielec               129.45  17088  132
  38 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      129.24  12149   94
  39 Andrzej Rechowicz              Katowice             129.08  25042  194
  40 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.89   9667   75
  41 Michał Makowski                Warszawa             128.86  14304  111
  42 Andrzej Szepczyński            Kraków               128.66  17240  134
  43 Mariusz Margalski              Warszawa             128.48  17859  139
  44 Artur Irzyk                    Strzyżów             127.79  24280  190
  45 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  127.28  25075  197
  46 Małgorzata Kania               Milanówek            127.28   9037   71
  47 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.07  18934  149
  48 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     126.84  12938  102
  49 Jarosław Michalak              Łódź                 126.44  10115   80
  50 Joanna Juszczak                Warszawa             126.39  25279  200
  51 Marek Roszak                   Poznań               126.30  24881  197
  52 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            126.12  18162  144
  53 Jarosław Puchalski             Łódź                 126.09  23074  183
  54 Andrzej Kowalski               Gdańsk               125.38  24072  192
  55 Maciej Michalak                Łódź                 125.09  12259   98
  56 Irena Sołdan                   Rumia                124.74  24948  200
  57 Filip Warzecha                 Gdynia               124.60  13457  108
  58 Miłosz Wrzałek                 Reda                 124.52  24281  195
  59 Joanna Stępień                 Katowice             124.49  24276  195
  60 Artur Koszel                   Legionowo            124.45  24392  196
  61 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             124.44  24514  197
  62 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             124.25   9319   75
  63 Przemysław Herdzina            Kraków               123.98  21944  177
  64 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.89  23663  191
  65 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             123.78  23890  193
  66 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  123.64  24358  197
  67 Kamil Klinkosz                 Rumia                123.41   8515   69
  68 Wojciech Morawski              Gliwice              123.06   6522   53
  69 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             122.99  16235  132
  70 Michał Waszkiewicz             Warszawa             122.84  23831  194
  71 Renata Kowalska                Bielsko Biała        122.71  23192  189
  72 Walenty Siemaszko              Lipiany              122.59   8091   66
  73 Michał Musielak                Bydgoszcz            122.48   8696   71
  74 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       122.31   6727   55
  75 Maciej Rzychoń                 Katowice             121.69   5841   48
  76 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.52  10208   84
  77 Grzegorz Pukniel               Lublin               121.51  22966  189
  78 Andrzej Grabiński              Suchedniów           121.51  12029   99
  79 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       121.48  19558  161
  80 Kuba Koisar                    Warszawa             121.45  19554  161
  81 Jakub Zaryński                 Świnoujście          121.14  11629   96
  82 Marek Dudkiewicz               Milanówek            121.12  22771  188
  83 Paweł Florek                   Bydgoszcz            120.90   5078   42
  84 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             120.63  23403  194
  85 Tomasz Lempart                 Kraków               120.17   4326   36
  86 Radosław Sowiński              Warszawa             120.08  21495  179
  87 Iwona Kucia                    Kraków               120.07   9846   82
  88 Kazimierz Merklejn             Szczecin             119.95   9356   78
  89 Mateusz Zalega                 Łódź                 119.86   8630   72
  90 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.81   9345   78
  91 Robert Soszka                  Warszawa             119.73  23587  197
  92 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  119.56  23911  200
  93 Paweł Opyc                     Warszawa             119.00  23801  200
  94 Michał Gawroński               Częstochowa          118.87   4517   38
  95 Łukasz Kozub                   Brzesko              118.83   8556   72
  96 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 118.69   5697   48
  97 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  118.56   4268   36
  98 Tomasz Ciejka                  Kraków               118.55  16242  137
  99 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.28   4258   36
 100 Sławomir Nosek                 Mielec               118.03   7318   62
 101 Arkadiusz Biegun               Kraków               117.80  20498  174
 102 Bogusław Puchalski             Włocławek            117.64  22822  194
 103 Michał Sosin                   Warszawa             117.62   9880   84
 104 Piotr Rosół                    Warszawa             117.61  22934  195
 105 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.51  23503  200
 106 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        117.50  22325  190
 107 Jolanta Kosmowska              Warszawa             117.40  18902  161
 108 Tomasz Suchanek                Wrocław              117.32  14782  126
 109 Magdalena Merklejn             Szczecin             117.13  14641  125
 110 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             117.11   5270   45
 111 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             116.99  22112  189
 112 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         116.99  16028  137
 113 Filip Klar                     Mielec               116.93  11108   95
 114 Paweł Jędryka                  Tarnów               116.92  11575   99
 115 Katarzyna Stępień              Katowice             116.82   3972   34
 116 Rafał Matczak                  Pruszków             116.76  13661  117
 117 Leszek Stecuła                 Bytom                116.65  12248  105
 118 Tomasz Ruta                    Warszawa             116.51  11768  101
 119 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            116.51   5476   47
 120 Krzysztof Bukowski             Milanówek            116.41   7450   64
 121 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              116.12  11148   96
 122 Anna Niedzielko                Szczecin             116.08  12537  108
 123 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.08   4179   36
 124 Stanisław Gasik                Warszawa             116.06   9633   83
 125 Jacek Pietruszka               Kraków               116.04   5686   49
 126 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            116.03  16012  138
 127 Katarzyna Kowalewska           Poznań               115.95  13914  120
 128 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              115.88  14601  126
 129 Janusz Krupiński               Sosnowiec            115.85   6835   59
 130 Michał Jaszczak                Gliwice              115.75   4630   40
 131 Łukasz Bobowski                Suchedniów           115.67  17004  147
 132 Radosław Jachna                Łódź                 115.62   5550   48
 133 Rafał Dąbrowski                Ostróda              115.58   9709   84
 134 Daniel Czernatowicz            Kraków               115.50  13051  113
 135 Bogusław Książek               Szczecin             115.48   7275   63
 136 Lucyna Śniadach                Rumia                115.40  16617  144
 137 Piotr Adamczyk                 Tarnów               115.23  22355  194
 138 Rafał Wesołowski               Warszawa             115.12  21988  191
 139 Halina Roszak                  Poznań               114.99  21733  189
 140 Robert Zabłocki                Łódź                 114.86  11027   96
 141 Michał Wolański                Białystok            114.75   4131   36
 142 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       114.65  12841  112
 143 Stanisław Ochot                Katowice             114.63   6190   54
 144 Ewa Ciszewska                  Katowice             114.61  15473  135
 145 Jerzy Matyasik                 Kraków               114.60  22232  194
 146 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            114.57  21882  191
 147 Krzysztof Obremski             Legnica              114.43  13961  122
 148 Beata Piotrowska               Łódź                 114.36  22185  194
 149 Łukasz Miłosz                  Warszawa             114.34  10291   90
 150 Marek Rogalski                 Chełm                114.06  21102  185
 151 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       114.03   4105   36
 152 Teresa Fortuna                 Lubin                113.92   5468   48
 153 Wojciech Sołdan                Rumia                113.88  22434  197
 154 Marek Róziecki                 Rybnik               113.82   9106   80
 155 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  113.81  12292  108
 156 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.75  14560  128
 157 Katarzyna Sołdan               Rumia                113.72  22402  197
 158 Mariusz Kubicki                Inowrocław           113.70  15009  132
 159 Jarosław Sobczak               Warszawa             113.64  22728  200
 160 Andrzej Słapiński              Warszawa             113.56   3861   34
 161 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              113.42   4083   36
 162 Małgorzata Sulejewska          Kraków               113.34  13601  120
 163 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  113.07   9724   86
 164 Katarzyna Klimała              Kraków               113.04  21591  191
 165 Adam Klimont                   Wałcz                112.93   6776   60
 166 Jakub Szymczak                 Łódź                 112.89   8580   76
 167 Bartosz Orłowski               Bytom                112.81  10491   93
 168 Mariusz Makuch                 Zator                112.81   8686   77
 169 Grzegorz Gardynik              Warszawa             112.26   3929   35
 170 Dorota Zielińska               Piaseczno            112.19  15482  138
 171 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            112.04   5378   48
 172 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            112.02  22068  197
 173 Katarzyna Żuławska             Katowice             111.92  16005  143
 174 Agnieszka Krupka               Krosno               111.86  22261  199
 175 Andrzej Gostomski              Łódź                 111.71  15192  136
 176 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.38  12140  109
 177 Marcin Skowron                 Zabrze               111.30  19255  173
 178 Maciej Lelowicz                Kraków               111.29   5342   48
 179 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             111.29  12687  114
 180 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            111.28  21255  191
 181 Dariusz Maciejuk               Warszawa             111.27  17581  158
 182 Paweł Ochot                    Katowice             111.24   4561   41
 183 Krzysztof Jaworski             Warszawa             111.24  14572  131
 184 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               111.11   4000   36
 185 Michał Szorc                   Białystok            111.06   8885   80
 186 Paweł Janaś                    Głogów               111.03   3997   36
 187 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            110.91  16636  150
 188 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.85  18291  165
 189 Andrzej Rakoczy                Kraków               110.61   9291   84
 190 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.59  17362  157
 191 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.47   7954   72
 192 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.37  21191  192
 193 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             110.30  14559  132
 194 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.24  13119  119
 195 Damian Krężel                  Mielec               110.23   7275   66
 196 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           110.09  19596  178
 197 Grażyna Furman                 Sosnowiec            109.96   5498   50
 198 Marcela Wołowiec               Gdynia               109.83   6590   60
 199 Łukasz Święcki                 Białystok            109.83   9116   83
 200 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             109.74  14376  131
 201 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               109.66  15462  141
 202 Iza Kraj                       Warszawa             109.59   8548   78
 203 Jolanta Chłopińska             Wałcz                109.54   9530   87
 204 Jerzy Luter                    Bytom                109.53  21139  193
 205 Paweł Jachowicz                Żyrardów             109.09   6218   57
 206 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              108.71  16958  156
 207 Jakub Nalepa                   Gliwice              108.58  10749   99
 208 Dominik Piasecki               Słupsk               108.29   3790   35
 209 Andrzej Puchalski              Łódź                 108.19   5085   47
 210 Maciej Kutera                  Warszawa             107.84   8088   75
 211 Marcin Kamiński                Warszawa             107.82   7332   68
 212 Daniel Janus                   Wąchock              107.79  10671   99
 213 Joanna Ostrowska               Warszawa             107.68  21536  200
 214 Piotr Chabowski                Piła                 107.50   5160   48
 215 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.48  13220  123
 216 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             107.43  16437  153
 217 Paweł Morga                    Warszawa             107.30   3541   33
 218 Robert Głowacki                Łódź                 107.23   5147   48
 219 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               106.56  20567  193
 220 Joanna Duda                    Zabrze               106.47   7027   66
 221 Jan Kozłowski                  Kraków               106.43  20009  188
 222 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.42   5108   48
 223 Bogdan Kozłowski               Białystok            106.21   9559   90
 224 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             106.00   7526   71
 225 Olaf Czubla                    Łódź                 105.71   3277   31
 226 Andrzej Stańczyk               Kraków               105.66   3381   32
 227 Mirosław Konsik                Gdańsk               105.56   5067   48
 228 Anita Bruska                   Gdynia               105.53   6332   60
 229 Marianna Kozłowska             Białystok            105.49  10022   95
 230 Sylwester Gryz                 Zabrze               105.49  20992  199
 231 Sławomir Buk                   Gliwice              105.25   8841   84
 232 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.17   3786   36
 233 Jacek Baltyn                   Suchedniów           105.08   4098   39
 234 Czesława Pawłowska             Wrocław              104.95   6927   66
 235 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.91  11225  107
 236 Sławomir Zabawa                Jasło                104.74  20110  192
 237 Dominik Wester                 Warszawa             104.64   8685   83
 238 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             104.60  14539  139
 239 Alina Białobrzewska            Gdynia               104.60  13702  131
 240 Przemysław Rybicki             Otwock               104.47   3761   36
 241 Elżbieta Święcka               Białystok            104.44   3760   36
 242 Rafał Skibicki                 Lębork               104.43   5639   54
 243 Iwona Rutkowska                Warszawa             104.28  10011   96
 244 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.04   4994   48
 245 Michał Jaworek                 Zabrze               103.90   7169   69
 246 Tomasz Żbikowski               Warszawa             103.87  13192  127
 247 Michał Ozimiński               Łódź                 103.61  18546  179
 248 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  103.60  16058  155
 249 Teresa Zalewska                Racibórz             103.54  11079  107
 250 Wiesław Olewiński              Warszawa             103.53  12320  119
 251 Jarosław Żuliński              Szczecin             103.43   4861   47
 252 Maciej Stolarczyk              Zator                103.30   4132   40
 253 Maria Jarosz                   Lublin               102.82   6683   65
 254 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 255 Bogdan Pokojski                Piastów              102.71   3903   38
 256 Roman Figiel                   Zawichost            102.68   7496   73
 257 Janusz Sojka                   Łódź                 102.68   8625   84
 258 Sylwester Wójcik               Lublin               102.50  12608  123
 259 Beata Łażewska                 Gdynia               102.50   4920   48
 260 Wojciech Zieliński             Szczecin             102.49   3587   35
 261 Anna Biegańska                 Białystok            102.38   5426   53
 262 Władysław Zieliński            Lębork               102.28   4398   43
 263 Weronika Rudnicka              Ustka                102.26  14521  142
 264 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             102.22   4191   41
 265 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.19  19621  192
 266 Jan Ziółkowski                 Rumia                102.00   4284   42
 267 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 101.94   5301   52
 268 Paweł Michalski                Ksawerów             101.91   4484   44
 269 Danuta Langiewicz              Ostróda              101.90  12738  125
 270 Dorota Ziembowicz              Gliwice              101.81   4887   48
 271 Marta Kleinrok                 Lublin               101.74   8546   84
 272 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            101.71   6713   66
 273 Anna Arana                     Warszawa             101.03  14144  140
 274 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             100.88   7263   72
 275 Tomasz  Jedynak                Skarżysko            100.78   3628   36
 276 Grażyna Wesołowska             Łódź                 100.73  17224  171
 277 Marek Reda                     Wołomin              100.72  12187  121
 278 Magdalena.Maja Rusak           Poznań                99.75   5985   60
 279 Małgorzata Szmuksta            Szczecin              99.70  18943  190
 280 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.53  10749  108
 281 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.50  10050  101
 282 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk   99.41   8549   86
 283 Magdalena Ochot                Katowice              99.34  11225  113
 284 Joanna Kubińska                Warszawa              98.93  10684  108
 285 Piotr Domański                 Łódź                  98.75   3555   36
 286 Renata Rosół                   Warszawa              98.67  19340  196
 287 Mikołaj Fidziński              Dębica                98.61   3550   36
 288 Monika Rubinstein              Warszawa              98.49  15758  160
 289 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              97.69   6057   62
 290 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.30   4476   46
 291 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.10  11264  116
 292 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.77  11225  116
 293 Anna Stefańska                 Łódź                  96.67  12471  129
 294 Katarzyna Majewska             Lublin                96.48   8683   90
 295 Marek Kocikowski               Ostróda               96.21   8659   90
 296 Renata Polończyk               Bielsko Biała         96.19   5002   52
 297 Patrycja Śliwińska             Szczecin              96.06  14025  146
 298 Anna Lisiewska                 Piasutno              95.97   3455   36
 299 Henryk Ryś                     Warszawa              95.97   2879   30
 300 Szymon Stolarczyk              Zator                 95.88   6136   64
 301 Przemysław Pawlic              Wrocław               95.76  12736  133
 302 Barbara Szymańska              Gdańsk                95.51   4489   47
 303 Jacek Dec                      Pszczew               95.46   3341   35
 304 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  95.42   6775   71
 305 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       95.42   4103   43
 306 Adam Janicki                   Łódź                  95.08   6275   66
 307 Mariusz Katzig                 Gdańsk                94.83   3414   36
 308 Bartosz Milczarek              Łódź                  94.61   5582   59
 309 Joanna Brychcy                 Katowice              94.58  17687  187
 310 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.34  10000  106
 311 Beata Kościańska               Lublin                94.28   4431   47
 312 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.28   5468   58
 313 Wojciech Wróbel                Zator                 94.25   5184   55
 314 Beata Lerska                   Warszawa              94.06   4609   49
 315 Anna Chybowska                 Sochaczew             93.86   3285   35
 316 Michał Korzeniowski            Kraków                93.62   4494   48
 317 Andrzej Bryła                  Mielec                93.12   4004   43
 318 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              93.11   9125   98
 319 Michał Kolaj                   Ostróda               92.66   3243   35
 320 Ziemowit Pazda                 Wrocław               92.37   7205   78
 321 Kacper Jachowicz               Żyrardów              92.05   5523   60
 322 Katarzyna Dębska               Ostróda               91.99   7083   77
 323 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   91.98   5427   59
 324 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 90.64   3263   36
 325 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                90.63   3172   35
 326 Jarosław Karp                  Jędrzejów             90.53   3078   34
 327 Małgorzata Sikora              Kraków                90.46   4885   54
 328 Piotr Łasowski                 Gdańsk                90.37   2711   30
 329 Beata Wolf                     Gdańsk                90.13   4687   52
 330 Jerzy Ciesielski               Łódź                  90.11   4866   54
 331 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              89.86  14648  163
 332 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  89.78   5836   65
 333 Anna Czarnecka                 Zgierz                89.56   4299   48
 334 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             89.28   7321   82
 335 Leszek Kilian                  Jaworzno              89.15   5349   60
 336 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.13   7309   82
 337 Błażej Fidziński               Dębica                89.11   3208   36
 338 Jerzy Augustyniak              Łódź                  88.89   4089   46
 339 Krystyna Puchalska             Łódź                  87.82   3864   44
 340 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.76   2984   34
 341 Krzysztof Kruk                 Łódź                  87.67  14641  167
 342 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 87.43   3672   42
 343 Wojciech Obremski              Legnica               87.40   8915  102
 344 Urszula Solarska               Łódź                  87.11  16986  195
 345 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.34   3022   35
 346 Filip Dalecki                  Rumia                 85.88   3521   41
 347 Piotr Marusa                   Szczytno              84.81   4580   54
 348 Sylwia Pliszka                 Szczecin              84.31   4974   59
 349 Alicja Bielecka                Poznań                83.21   5159   62
 350 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.95   5226   63
 351 Adam Zalewski                  Racibórz              81.06   2918   36
 352 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 353 Adam Kędzior                   Lublin                80.74   3714   46
 354 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             80.72   5731   71
 355 Edward Smołka                  Zabrze                80.12   3365   42
 356 Halina Łubniewicz              Łódź                  79.80   5506   69
 357 Monika Pieczora                Łódź                  78.64   3696   47
 358 Jan Pawłowski                  Warszawa              77.69   5283   68
 359 Adrian Szczepanik              Zator                 77.50   2790   36
 360 Ewa Jóźwiak                    Iława                 73.74   5678   77
 361 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  73.27   4616   63
 362 Monika Wrzałek                 Rumia                 72.23   3756   52
 363 Jolanta Kruk                   Łódź                  69.98   3919   56
 364 Wacław Sarek                   Jaworzno              67.74   2303   34
 365 Kamil Stokłosa                 Skawina               66.37   2323   35
 366 Paulina Naplocha               Racibórz              65.21   2217   34




Poczekalnia na dzień 20-05-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   3062   29
   2 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   3 Agata Pastusiak                Sulęcin               69.76   2023   29
   4 Adam Słapiński                 Warszawa              93.29   2612   28
   5 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             119.19   3218   27
   6 Michał Szymkowski              Wrocław              117.67   3177   27
   7 Jacek Gasik                    Warszawa              90.85   2453   27
   8 Arkadiusz Jaworski             Tychy                123.38   3208   26
   9 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             112.28   2807   25
  10 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  11 Artur Tomczyk                  Piła                 121.46   2915   24
  12 Marzena Kasner                 Janikowo             119.12   2859   24
  13 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  14 Jarosław Kamienik              Słupsk               116.25   2790   24
  15 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  116.17   2788   24
  16 Adam Szukalski                 Wałbrzych            114.17   2740   24
  17 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.42   2722   24
  18 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  19 Michał Szkudlarek              Pabianice            113.08   2714   24
  20 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.62   2703   24
  21 Piotr Mańkowski                Warszawa             111.75   2682   24
  22 Jarosław Krzemiński            Tuchów               110.83   2660   24
  23 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  24 Monika Laskowska               Wrocław              108.96   2615   24
  25 Bartosz Pięta                  Swarzędz             106.96   2567   24
  26 Justyna Woszczyna              Kraków               106.75   2562   24
  27 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  28 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.21   2525   24
  29 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            104.62   2511   24
  30 Paweł Szulc                    Szczecin             104.17   2500   24
  31 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     103.62   2487   24
  32 Piotr Mossakowski              Chorzów              103.29   2479   24
  33 Maurycy Machnio                Lipiany              101.25   2430   24
  34 Bożena Matysiak                Kraków               100.62   2415   24
  35 Anna Dłużniewska               Warszawa             100.54   2413   24
  36 Maciej Chmielowski             Kraków               100.17   2404   24
  37 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  38 Norbert Skrzyński              Warszawa              96.71   2321   24
  39 Grzegorz Borowski              Piliki                96.42   2314   24
  40 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.42   2314   24
  41 Roman Błoszyński               Niewodnica            95.83   2300   24
  42 Tomasz Górka                   Łęczna                92.71   2225   24
  43 Daniel Tomczyk                 Piła                  91.50   2196   24
  44 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                88.88   2133   24
  45 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         88.46   2123   24
  46 Renata Ziółkowska              Gdynia                88.00   2112   24
  47 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             87.79   2107   24
  48 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             79.42   1906   24
  49 Katarzyna Borowska             Piliki                78.54   1885   24
  50 Jacek Szewczyk                 Lublin               116.39   2677   23
  51 Krzysztof Matuszewski          Lublin               111.22   2558   23
  52 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  53 Maciej Mizgier                 Gdańsk               101.39   2332   23
  54 Ewa Majewska                   Nowa Sól             101.17   2327   23
  55 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            94.65   2177   23
  56 Marek Sitkowski                Warszawa              93.91   2160   23
  57 Agnieszka Kozub                Brzesko               93.43   2149   23
  58 Urszula Behnke                 Iława                 92.35   2124   23
  59 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   88.09   2026   23
  60 Zdzisław Parnicki              Słupsk                84.39   1941   23
  61 Aldona Głośnicka               Ostróda               84.09   1934   23
  62 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  63 Kuba Żuliński                  Przecław              82.83   1905   23
  64 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  65 Filip Sitkowski                Warszawa              77.96   1793   23
  66 Sylwia Buks                    Warszawa              77.35   1779   23
  67 Andrzej Szymański              Łódź                  64.61   1486   23
  68 Tomasz Figiel                  Zawichost            115.73   2546   22
  69 Przemysław Drochomirecki       Kraków               114.86   2527   22
  70 Piotr Syta                     Lublin                72.95   1605   22
  71 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      103.52   2174   21
  72 Maciej Pilc                    Poznań                99.48   2089   21
  73 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  107.90   2158   20
  74 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         88.90   1778   20
  75 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.45   1729   20
  76 Barbara Pastuszek              Lublin                83.00   1660   20
  77 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  78 Marcin Figiel                  Zawichost            114.95   2184   19
  79 Agnieszka Grzelak              Łódź                 106.89   2031   19
  80 Andrzej Lożyński               Piastów              106.47   2023   19
  81 Sławomir Rosochacz             Lublin               102.37   1945   19
  82 Adam Kotwica                   Gdańsk               101.32   1925   19
  83 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.63   1912   19
  84 Jacek Jabłonowski              Iława                 53.79   1022   19
  85 Mariusz Grodek                 Olsztyn              119.33   2148   18
  86 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   2067   18
  87 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      103.44   1862   18
  88 Monika Siemaszko               Lipiany              100.78   1814   18
  89 Andrzej Wróbel                 Zator                100.00   1800   18
  90 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            92.67   1668   18
  91 Maciej Kuczyński               Gdynia                89.17   1605   18
  92 Błażej Fuczek                  Przeciszów            86.67   1560   18
  93 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  94 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  95 Witold Berus                   Zabrze                67.56   1216   18
  96 Piotr Madej                    Wrocław               93.59   1591   17
  97 Rafał Horoszko                 Przeciszów            71.12   1209   17
  98 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            115.06   1841   16
  99 Jarosław Kordalski             Lublin                88.62   1418   16
 100 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
 101 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
 102 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               117.50   1645   14
 103 Wojciech Jacyno                Warszawa             115.38   1500   13
 104 Grzegorz Matysiak              Kraków               127.33   1528   12
 105 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             127.00   1524   12
 106 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 107 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
 108 Leszek Jóźwik                  Szczecin             123.75   1485   12
 109 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.50   1446   12
 110 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 111 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  118.42   1421   12
 112 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 113 Dariusz Dzierża                Kraków               116.33   1396   12
 114 Marcin Królak                  Warszawa             114.17   1370   12
 115 Anna Królak                    Warszawa             113.42   1361   12
 116 Sławomir Szymański             Szczecin             110.42   1325   12
 117 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 118 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 119 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 120 Justyna Horbowska              Lublin               107.67   1292   12
 121 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 122 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 123 Magdalena Kubik                Warszawa             106.83   1282   12
 124 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 125 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 126 Michał  Borejko                Wrocław              106.42   1277   12
 127 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 128 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 129 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 130 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 131 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 132 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 133 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 134 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała        102.17   1226   12
 135 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 136 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 137 Rafał Marks                    Warszawa             100.58   1207   12
 138 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 139 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 140 Michał Lipka                   Mielec                99.83   1198   12
 141 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      99.75   1197   12
 142 Jacek Nowak                    Szczecin              99.25   1191   12
 143 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 144 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 145 Anna Gorszka-Bilska            Przecław              98.75   1185   12
 146 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 147 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 148 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 149 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.08   1177   12
 150 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 151 Łukasz Marks                   Warszawa              97.75   1173   12
 152 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 153 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 154 Angelika Zmitrowicz            Szczecin              96.25   1155   12
 155 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 156 Tomasz Ulrych                  Tychy                 96.08   1153   12
 157 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 158 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 159 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 160 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               95.25   1143   12
 161 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 162 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 163 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 164 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 165 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 166 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 167 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 168 Dorota Kaniewska               Sochaczew             93.75   1125   12
 169 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 170 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             93.25   1119   12
 171 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 172 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 173 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 174 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 175 Anna  Bogucka                  Wrocław               89.67   1076   12
 176 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 177 Irena Ficak                    Mielec                88.92   1067   12
 178 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 179 Tomasz Olędzki                 Warszawa              88.92   1067   12
 180 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 181 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 182 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 183 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 184 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 185 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 186 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 187 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 188 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 189 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 190 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 191 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 192 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 193 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 194 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 195 Joanna Rubaj                   Lublin                86.08   1033   12
 196 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 197 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 198 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 199 Andrzej Matyasik               Kraków                85.08   1021   12
 200 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 201 Sławomir Długosz               Ostróda               84.75   1017   12
 202 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 203 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       84.75   1017   12
 204 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             84.17   1010   12
 205 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 206 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 207 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 208 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 209 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 210 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  80.83    970   12
 211 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 212 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             79.67    956   12
 213 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 214 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 215 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 216 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 217 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 218 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 219 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 220 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 221 Jan Staniewicz                 Lublin                78.08    937   12
 222 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 223 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 224 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       77.25    927   12
 225 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 226 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 227 Paweł Golubiński               Gdynia                76.75    921   12
 228 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 229 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 230 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 231 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 232 Gniewomir Białek               Dębica                75.67    908   12
 233 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 234 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 235 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 236 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 237 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 238 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 239 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 240 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 241 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 242 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 243 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 244 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 245 Tomasz Siwiński                Zawiercie            100.00   1100   11
 246 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 247 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 248 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              92.00   1012   11
 249 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             91.18   1003   11
 250 Robert Drózd                   Wesoła                91.00   1001   11
 251 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   86.27    949   11
 252 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 253 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 254 Katarzyna Kicińska             Lublin                83.91    923   11
 255 Grzegorz Bajer                 Łódź                  83.73    921   11
 256 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 257 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 258 Aleksandra Chadryś             Wieluń                83.09    914   11
 259 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 260 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.55    897   11
 261 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 262 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 263 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 264 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 265 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 266 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 267 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                79.27    872   11
 268 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 269 Patrycja Kraus                 Wałcz                 77.18    849   11
 270 Filip Kowalczuk                Gdynia                72.45    797   11
 271 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 272 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 273 Andrzej Nagwizda               Kraków                69.36    763   11
 274 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 275 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.45    731   11
 276 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 277 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 278 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.27    696   11
 279 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 280 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 281 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 282 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 283 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 284 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 285 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 286 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 287 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 288 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 289 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  113.11   1018    9
 290 Małgorzata Marks               Warszawa             100.44    904    9
 291 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 292 Barbara Bujacz                 Szczecin              74.11    667    9
 293 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 294 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 295 Bożena Dragun                  Lublin               113.50    908    8
 296 Paweł Kasprzak                 Warszawa             102.88    823    8
 297 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 298 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 299 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 300 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 301 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 302 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 303 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 304 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 305 Piotr Konopka                  Ostróda               95.86    671    7
 306 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 307 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 308 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 309 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.86    587    7
 310 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 311 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 312 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 313 Wojciech Bochra                Lublin                81.71    572    7
 314 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 315 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 316 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 317 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 318 Paweł Strelczuk                Bielsk Podlaski       66.71    467    7
 319 Jerzy Siadak                   Szczecin              66.29    464    7
 320 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 321 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 322 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 323 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 324 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 325 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.33    722    6
 326 Marta Deptuła                  Piaseczno            112.67    676    6
 327 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 328 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 329 Bogdan Pokojski                Brwinów               96.67    580    6
 330 Katarzyna Kochańska            Piastów               95.33    572    6
 331 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 332 Witold Gwóźdź                  Warszawa              94.17    565    6
 333 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 334 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 335 Bartosz Muszyński              Słupsk                87.67    526    6
 336 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 337 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 338 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 339 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 340 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 341 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 342 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 343 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 344 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 345 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 346 Natalia Baranowska             Rumia                 54.50    327    6
 347 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 348 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 349 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 350 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 351 Michał Sak                     Lublin               119.80    599    5
 352 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 353 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 354 Jacek Stolarczyk               Zator                 90.00    450    5
 355 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 356 Magdalena Mroziuk              Warszawa              87.20    436    5
 357 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 358 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 359 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 360 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 361 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 362 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 363 Janusz Czerwik                 Zator                100.00    400    4
 364 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 365 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 366 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 367 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 368 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 369 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 370 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 371 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 372 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 373 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 374 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 375 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 376 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              64.00    192    3
 377 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 378 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 379 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 380 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 381 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 382 Paweł Subocz                   Szczecin             152.00    304    2
 383 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 384 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 385 Andrzej Wilk                   Zabrze               100.00    200    2
 386 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 387 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 388 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 389 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 390 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 391 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 392 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 393 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 394 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 395 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 396 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 397 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 398 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 399 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 400 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 401 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 402 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 403 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 404 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 405 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 406 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 407 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 408 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 409 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
 410 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 411 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 412 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie