Słupsk 5
sierpnia
Słupsk 5- 6 sierpnia X Mistrzostwa Ziemi SłupskiejGrand Prix 2006
Wałcz12
sierpnia
Wałcz 12-14 sierpnia II Mistrzostwa Wałcza „Wałeckie Scrabblobranie” Grand Prix 2006
Wałcz12
sierpnia
Wałcz 12-14 sierpnia II Mistrzostwa Polski Nauczycieli
Wałcz, Wałcz, Wałcz!12 - 14 sierpnia 2006 — II Mistrzostwa Wałcza „Wałeckie Scrabblobranie” InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

II Mistrzostwa Wałcza „Wałeckie Scrabblobranie” Wałcz, 12 - 14 sierpnia 2006
Grand Prix 2006

Konkurs Relacja z turnieju


Wałcz, Wałcz, Wałcz!Popularność imprezy sprzed roku ściągnęła na tegoroczne, czterodniowe, Wałeckie Scrabblobranie ponad 100 graczy. I znów dzięki organizatorom: Gimnazjum nr 2 w WałczuJolantą Chłopińską na czele, Urzędowi Miasta, Burmistrzowi oraz całej masie sponsorów — wielkie brawa! — impreza okazała się niezapomnianym i rewelacyjnym przedsięwzięciem. Każdy z uczestników wałeckich turniejów wypowiadał się o nich w samych superlatywach, ale jak mogło być inaczej? Świetna atmosfera i warunki do gry, spanie i wyżywienie (przepyszne!) na miejscu oraz mnóstwo atrakcji dodatkowych i masa nagród to tylko niektóre z powodów. Ale po kolei...
Dzień pierwszy
Pierszego dnia odbyły się tylko trzy rundy (z planowanych 15 w Mistrzostwach Wałcza oraz z 9 w eliminacjach Mistrzostw Polski Nauczycieli). Po trzech godzinach grania oraz solidnym obiedzie większość uczestników udała się na spływ kajakowy, a część od razu na przygotowane ognisko i grillowane smakołyki. Sam rejs był rewelacyjny, trasa wiodła wzdłuż rzeki co i rusz zastawionej konarami lub innego typu przeszkodami. Zbytnie szarże na wodzie kończyły się więc dla części płynących wywrotkami i kąpielą w nie za ciepłej wodzie. Wszyscy jednak dopłynęli do końca trasy (średnio zajmowała ona około 2,5 h), skąd spacerkiem udawali się na przygotowane już ognisko, aby posilając się przywrócić siły zużyte podczas spływu (niektórzy również osuszyć ubrania). Cała impreza ogniskowa trwała kilka godzin, ale niestety wszystko co miłe, kiedyś się kończy — i późnym wieczorem udaliśmy się autokarami na miejsce spania i gry. Tutaj oczywiście towarzyskie życie tętniło dalej do późnej nocy.
Dzień drugi
Wszyscy bardziej lub mniej wyspani przystąpili do 2 dnia gier. Przez cały czas trwania turnieju dla wszystkich graczy dostępne były napoje, lody oraz szereg przekąsek (owoce, kanapki, słodycze) — i tak było każdego dnia, więc każdy mógł w dowolnym momencie podładować siły lub ugasić pragnienie. Na koniec gier 2 dnia wyłoniono 4 półfinalistów Mistrzostw Polski Nauczycieli: Magdalena Merklejn, Piotr Pietuchowski (obrońca tytułu), Dariusz Maciejuk oraz Magdalena Rusak. Natomiast w Mistrzostwach Wałcza po 9 rundach na czele znajdowali się: Sławomir Kordjalik, Krzysztof Obremski oraz Tomasz Zwoliński — wszyscy po 8 zwycięstw. Po zakończeniu gier wszyscy udali się na krótki odpoczynek przed niezapomnianą kolacją, która zwieńczyła kolejny dzień Wałeckiego Scrabblobrania. A co było na tej kolacji? Łatwiej zapytać czego nie było. Cała masa różnorodnych potraw, przysmaków, a dla nieco starszych graczy — zastawiony kolorowymi trunkami stół. Kolacja trwała dłuuuugo, po czym wszyscy udali się albo na spoczynek albo kontynuowali życie towarzyskie.
Dzień trzeci
Wszyscy bardziej lub jeszcze mniej wyspani przystąpili do 3 dnia gier. W Mistrzostwach Polski Nauczycieli niespodziewanie odpadł w półfinale obrońca tytułu — Piotr Pietuchowski. Przegrał 1:2 z Dariuszem Maciejukiem. W takim samym stosunku Magdalena Rusak uległa Magdalenie Merklejn i w wielkim finale znaleźli się Magda Merklejn i Darek Maciejuk, przegrani walczyli zaś o brąz. Po zaciętej walce nowym Mistrzem Polski Nauczycieli został Dariusz Maciejuk, wicemistrzem Magdalena Merklejn, zaś w walce o brąz, Piotr Pietuchowski pokonał Magdalenę Rusak.
Z kolei w Mistrzostwach Wałcza (turniej z cyklu Grand Prix), na rundę przed końcem aż 4 graczy miało szansę na końcowy sukces: Mateusz Żbikowski (lider cyklu Grand Prix 2006), Dawid Pikul (obrońca tytułu Mistrza Wałcza), Sławomir Kordjalik oraz Grzegorz Koczkodon. W ostatniej rundzie Mateusz grał z Dawidem, a Sławek z Grześkiem. Mateuszowi do zwycięstwa wystarczyła wygrana z Dawidem, gdyż miał dużą przewagę małych punktów nad resztą stawki. Ostateczny wynik, 380:326 dla Rzbika i tytuł Mistrza Wałcza. Zwycięstwem w Mistrzostwach Wałcza przypieczętował już także zwycięstwo w tegorocznym cyklu Grand Prix (na dwa turnieje przed końcem); walka o drugie miejsce zapowiada się jednak emocjonująco do samego końca. Dzień wcześniej Mateusz ustanowił natomiast nowy rekord ilości premii na otwarciu — w partii z Bogusławem Książkiem położył ich pięć: OPISAŁA, NIESPITY, ENKLAWĄ, NIELUŹNI oraz BASICAMI. Drugie miejsce w Mistrzostwach Wałcza zajął Grzegorz Koczkodon, pokonując Sławka Kordjalika 501:338. Wykorzystując walkę wspomnianej czwórki o zwycięstwo, Stanisław Rydzik wygrał swoją partię w ostatniej rundzie i wskoczył na najniższe miejsce na podium. Zwycięzca turnieju otrzymał za zwycięstwo nagrodę pieniężną, puchar, medal i... laptopa. Czołówka turnieju (oraz medaliści Mistrzostw Polski Nauczycieli) również otrzymała nagrody pieniężne i rzeczowe oraz puchary i medale. Nagrodami rzeczowymi bądź książkowymi nagrodzeni zostali wszyscy uczestnicy turniejów. Tego też dnia odbyło się "dyktando" dla scrabblistów, a tytuł mistrza poprawnej polszczyzny wśród braci scrabblowej wywalczył i najmniej błędów w dyktandzie zanotował, nie kto inny jak Mariusz Skrobosz. Uwieńczeniem kolejnego dnia było scrabblowe karaoke. Scrabbliści próbowali swoich sił śpiewając bardziej lub mniej znane utwory, i kto wie, może kogoś podejrzał jakiś łowca talentów i niebawem ujrzymy "wyłowiony talent" na scenie.
relacja: Karol Wyrębkiewicz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Mistrzostwa Wałcza




Wyniki turnieju II Mistrzostwa Wałcza

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               149.54     12.0     6536     2307     1482
  2 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                124.07     12.0     6064     2292      834
  3 Stanisław       Rydzik               Warszawa               140.05     11.0     6082     2136      798
  4 Dawid           Pikul                Poznań                 140.90     11.0     6015     2278      540
  5 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               139.94     11.0     5971     2270      649
  6 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                137.65     11.0     5874     2294      348
  7 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               147.07     10.0     6106     2116      701
  8 Krzysztof       Obremski             Legnica                115.53     10.0     6020     2165       95
  9 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               143.89     10.0     5943     2139      497
 10 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  112.46     10.0     5775     1976      581
 11 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               112.78     10.0     5732     2116       -7
 12 Zdzisław        Szota                Warszawa               118.77     10.0     5724     2053      122
 13 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  116.02     10.0     5705     2097      315
 14 Marek           Reda                 Wołomin                107.70     10.0     5684     1976      300
 15 Bogusław        Książek              Szczecin               112.80     10.0     5674     2086       68
 16 Filip           Warzecha             Gdynia                 131.47      9.0     6329     1878     1147
 17 Marek           Roszak               Poznań                 125.04      9.0     6057     1870      608
 18 Wojciech        Sołdan               Rumia                  118.16      9.0     6021     1905      612
 19 Kuba            Koisar               Warszawa               124.97      9.0     5958     1926      375
 20 Andrzej         Rechowicz            Katowice               125.78      9.0     5929     1823      532
 21 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    120.90      9.0     5905     1870      674
 22 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   112.12      9.0     5839     1964       52
 23 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              128.12      9.0     5831     1953      158
 24 Jarosław        Michalak             Łódź                   126.27      9.0     5645     1876      175
 25 Paweł           Janaś                Głogów                 118.92      9.0     5642     1771      482
 26 Artur           Tomczyk              Piła                   115.49      8.5     5745     1847      649
 27 Maciej          Michalak             Łódź                   124.68      8.0     6275     1686      898
 28 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    138.02      8.0     5903     1813      711
 29 Miłosz          Wrzałek              Reda                   126.78      8.0     5803     1852      463
 30 Weronika        Rudnicka             Ustka                  103.71      8.0     5793     1692      344
 31 Jakub           Zaryński             Świnoujście            122.28      8.0     5663     1768      235
 32 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               129.84      8.0     5652     1768       95
 33 Jarosław        Puchalski            Łódź                   124.73      8.0     5569     1792     -153
 34 Artur           Koszel               Legionowo              122.47      8.0     5543     1796      153
 35 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   100.38      8.0     5508     1858       57
 36 Remigiusz       Skwarek              Bydgoszcz              115.39      8.0     5456     1796     -269
 37 Daniel          Tomczyk              Piła                   100.00      8.0     5306     1710     -450
 38 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              100.00      8.0     5227     1649      238
 39 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      8.0     5200     1698     -180
 40 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              111.54      8.0     5138     1680       16
 41 Rafał           Wesołowski           Warszawa               117.64      7.5     5708     1733      453
 42 Maciej          Perzyński            Piła                   131.42      7.0     5683     1703      -19
 43 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                117.33      7.0     5627     1612      423
 44 Marek           Herzig               Gorzów Wielkopolski    100.00      7.0     5559     1655      400
 45 Halina          Roszak               Poznań                 114.84      7.0     5543     1659      -18
 46 Lucyna          Śniadach             Rumia                  111.99      7.0     5480     1559      364
 47 Adam            Klimont              Wałcz                  114.22      7.0     5450     1626     -164
 48 Magdalena       Kublik               Warszawa               100.00      7.0     5442     1690     -191
 49 Teresa          Fortuna              Lubin                  113.92      7.0     5289     1588       50
 50 Joanna          Ostrowska            Warszawa               111.47      7.0     5267     1618     -345
 51 Teresa          Zalewska             Racibórz               104.23      7.0     5241     1557       88
 52 Małgorzata      Puternicka           Gdańsk                 111.17      7.0     5172     1593       68
 53 Tomasz          Sienkiewicz          Białogard              100.00      7.0     5160     1616      -80
 54 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   100.40      7.0     5155     1637     -331
 55 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               100.00      7.0     5048     1601     -391
 56 Anna            Stefańska            Łódź                   100.00      7.0     5031     1624     -340
 57 Piotr           Szutenberg           Ustka                  100.00      7.0     4980     1596     -686
 58 Rafał           Skibicki             Lębork                 104.91      7.0     4767     1585     -818
 59 Grzegorz        Gardynik             Warszawa               112.26      7.0     4251     1413      458
 60 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              115.08      6.5     5159     1490      323
 61 Irena           Sołdan               Rumia                  127.26      6.0     5737     1470        5
 62 Agnieszka       Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój       110.45      6.0     5468     1480      172
 63 Anna            Dłużniewska          Warszawa               102.57      6.0     5285     1441      229
 64 Rafał           Stachowski           Police                 100.00      6.0     5197     1454     -304
 65 Paweł           Morga                Warszawa               107.30      6.0     5189     1529     -235
 66 Danuta          Langiewicz           Ostróda                102.37      6.0     5146     1511     -335
 67 Anna            Arana                Warszawa               103.17      6.0     5123     1517     -472
 68 Mariusz         Katzig               Gdańsk                 103.60      6.0     4973     1457     -659
 69 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               106.38      6.0     4951     1527     -601
 70 Radosław        Więch                Warszawa               100.00      6.0     4922     1405     -471
 71 Wojciech        Obremski             Legnica                100.00      6.0     4580     1408     -213
 72 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             104.60      6.0     4073     1410     -791
 73 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      5.5     4880     1399     -418
 74 Maciej          Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      5.5     4710     1386     -684
 75 Michał          Ozimiński            Łódź                   103.88      5.0     5328     1411     -358
 76 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               100.52      5.0     5311     1445     -219
 77 Michał          Kolaj                Ostróda                100.00      5.0     4908     1411     -939
 78 Adam            Janicki              Łódź                   100.00      5.0     4758     1380     -190
 79 Agata           Nawrocka             Bydgoszcz              100.00      5.0     4464     1318     -446
 80 Patrycja        Kraus                Wałcz                  100.00      4.5     4369     1261    -1049
 81 Beata           Sekuła               Szczecin               100.00      4.5     3990     1129     -715
 82 Sandra          Sekuła               Szczecin               100.00      4.0     4215     1195     -913
 83 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      4.0     4188     1196     -852
 84 Sławomir        Zabawa               Jasło                  103.66      4.0     3488     1078     -340
 85 Jacek           Nowak                Szczecin               100.00      4.0     3339      905      217
 86 Dorota          Maciejuk             Warszawa               105.54      4.0     2456      753      532
 87 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  108.94      4.0     2313      763      235
 88 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               125.05      4.0     2286      876       52
 89 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           116.85      4.0     2199      799      188
 90 Radosław        Pastusiak            Sulęcin                100.00      4.0     2103      741      319
 91 Anna            Niedzielko           Szczecin               116.97      4.0     1993      767      -77
 92 Ewa             Jóźwiak              Iława                  100.00      3.5     3667     1022    -1018
 93 Walenty         Siemaszko            Lipiany                121.52      3.0     2079      701      -86
 94 Barbara         Bujacz               Szczecin               100.00      2.5     3792      894     -389
 95 Marta           Juszczyk             Ścinawa                100.00      2.0     2602      750    -1397
 96 Krystyna        Borecka              Wałcz                  100.00      2.0     1824      542     -441
 97 Lech            Szymczak             Gorzów Wielkopolski    103.60      1.0     1966      411     -183
 98 Marcin          Białkowski           Piła                   100.00      1.0     1930      455     -191
 99 Agata           Pastusiak            Sulęcin                100.00      1.0     1585      421     -393
100 Piotr           Pietuchowski         Białystok              134.07      1.0      480      175      141
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Mistrzostwa Wałcza



	Mateusz Żbikowski 149.54 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Joanna         Ostrowska             111.47 +  444: 333  161
    2    11 Kazimierz.J    Merklejn              143.89 -  288: 333   94
    3    29 Mariusz        Katzig                103.60 +  455: 314  154
    4    17 Grażyna        Wesołowska            100.40 +  390: 334  150
    5    13 Rafał          Wesołowski            117.64 -  412: 432   68
    6    14 Remigiusz      Skwarek               115.39 +  402: 289  165
    7    11 Katarzyna      Sołdan                116.02 +  543: 292  166
    8     6 Ireneusz       Moralewicz            112.78 +  404: 336  163
    9     5 Bogusław       Książek               112.80 +  620: 292  163
   10     1 Sławomir       Kordjalik             139.94 +  493: 306  190
   11     2 Krzysztof      Obremski              115.53 +  501: 398  166
   12     2 Dawid          Pikul                 140.90 -  366: 427   91
   13     3 Mariusz        Skrobosz              147.07 +  421: 310  197
   14     2 Tomasz         Zwoliński             137.65 +  417: 332  188
   15     1 Dawid          Pikul                 140.90 +  380: 326  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2307  / 15 153.80




	Mariusz Skrobosz 147.07 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Małgorzata     Puternicka            111.17 +  434: 286  161
    2    16 Adam           Klimont               114.22 +  516: 383  164
    3     3 Ireneusz       Moralewicz            112.78 -  365: 405   63
    4     7 Kamil          Nawrocki              128.12 -  327: 415   78
    5    16 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  426: 314  150
    6    10 Jarosław       Puchalski             124.73 +  465: 431  175
    7     6 Halina         Roszak                114.84 +  373: 280  165
    8     7 Grzegorz       Koczkodon             124.07 +  408: 303  174
    9     3 Stanisław      Rydzik                140.05 +  555: 263  190
   10     3 Kuba           Koisar                124.97 -  376: 377   75
   11     4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.05 +  411: 347  175
   12     1 Tomasz         Zwoliński             137.65 +  434: 380  188
   13     3 Mateusz        Żbikowski             149.54 -  310: 421  100
   14     3 Sławomir       Kordjalik             139.94 -  283: 475   90
   15     6 Wojciech       Sołdan                118.16 +  423: 325  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2116  / 15 141.07




	Kazimierz.J Merklejn 143.89 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.45 +  373: 355  160
    2    11 Mateusz        Żbikowski             149.54 +  333: 288  200
    3     7 Bogusław       Książek               112.80 -  276: 370   63
    4    20 Marek          Roszak                125.04 +  426: 338  175
    5    12 Małgorzata     Jóźwiak               112.46 +  404: 350  162
    6     7 Kamil          Nawrocki              128.12 +  420: 326  178
    7     5 Tomasz         Zwoliński             137.65 -  332: 417   88
    8     8 Miłosz         Wrzałek               126.78 +  446: 341  177
    9     6 Dawid          Pikul                 140.90 -  392: 400   91
   10     6 Dariusz        Kuć                   112.12 +  492: 361  162
   11     9 Filip          Warzecha              131.47 +  429: 422  181
   12     3 Krzysztof      Obremski              115.53 +  504: 367  166
   13     4 Sławomir       Kordjalik             139.94 -  358: 364   90
   14     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.05 -  370: 381   75
   15     8 Zbigniew       Wietecki              120.90 +  388: 366  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2139  / 15 142.60




	Dawid Pikul 140.90 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marek          Reda                  107.70 +  475: 298  158
    2     6 Dariusz        Kuć                   112.12 +  433: 405  162
    3     6 Miłosz         Wrzałek               126.78 +  391: 373  177
    4     6 Rafał          Wesołowski            117.64 +  379: 291  168
    5     3 Katarzyna      Sołdan                116.02 +  397: 366  166
    6     2 Krzysztof      Obremski              115.53 -  397: 421   66
    7     3 Artur          Koszel                122.47 +  502: 323  172
    8     2 Tomasz         Zwoliński             137.65 -  347: 378   88
    9     6 Kazimierz.J    Merklejn              143.89 +  400: 392  194
   10     4 Robert         Duczemiński           138.02 +  336: 323  188
   11     3 Sławomir       Kordjalik             139.94 +  390: 322  190
   12     2 Mateusz        Żbikowski             149.54 +  427: 366  200
   13     1 Kuba           Koisar                124.97 +  447: 416  175
   14     1 Grzegorz       Koczkodon             124.07 -  368: 421   74
   15     1 Mateusz        Żbikowski             149.54 -  326: 380  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2278  / 15 151.87




	Stanisław Rydzik 140.05 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Paweł          Morga                 107.30 +  495: 292  157
    2     5 Marek          Herzig                100.00 +  380: 290  150
    3     8 Urszula        Solarska              100.00 +  478: 252  150
    4     3 Ireneusz       Moralewicz            112.78 -  385: 390   63
    5     5 Tomasz         Zwoliński             137.65 -  338: 421   88
    6     9 Katarzyna      Sołdan                116.02 +  454: 304  166
    7     7 Kamil          Nawrocki              128.12 +  428: 392  178
    8     5 Maciej         Perzyński             131.42 +  414: 338  181
    9     3 Mariusz        Skrobosz              147.07 -  263: 555   97
   10     8 Artur          Koszel                122.47 +  403: 384  172
   11     6 Małgorzata     Jóźwiak               112.46 +  421: 388  162
   12     4 Grzegorz       Koczkodon             124.07 -  349: 359   74
   13     6 Dariusz        Kuć                   112.12 +  377: 353  162
   14     6 Zofia          Gajewska              116.85 +  414: 276  167
   15     3 Zdzisław       Szota                 118.77 +  483: 290  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2136  / 15 142.40




	Sławomir Kordjalik 139.94 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Monika         Gawron-Cieślik        106.38 +  404: 351  156
    2     2 Zdzisław       Szota                 118.77 +  453: 303  169
    3    12 Artur          Tomczyk               115.49 +  486: 321  165
    4     4 Tomasz         Zwoliński             137.65 +  459: 325  188
    5     1 Ireneusz       Moralewicz            112.78 +  382: 289  163
    6     1 Robert         Duczemiński           138.02 +  410: 288  188
    7     1 Krzysztof      Obremski              115.53 +  479: 365  166
    8     1 Filip          Warzecha              131.47 +  396: 372  181
    9     1 Tomasz         Zwoliński             137.65 -  308: 396   88
   10     1 Mateusz        Żbikowski             149.54 -  306: 493  100
   11     3 Dawid          Pikul                 140.90 -  322: 390   91
   12     6 Dorota         Kuć                   100.38 +  389: 287  150
   13     4 Kazimierz.J    Merklejn              143.89 +  364: 358  194
   14     3 Mariusz        Skrobosz              147.07 +  475: 283  197
   15     2 Grzegorz       Koczkodon             124.07 -  338: 501   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2270  / 15 151.33




	Robert Duczemiński 138.02 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Rafał          Skibicki              104.91 +  560: 220  155
    2     1 Małgorzata     Szmuksta              100.52 +  456: 350  151
    3     1 Dorota         Kuć                   100.38 +  404: 334  150
    4     1 Krzysztof      Obremski              115.53 -  362: 389   66
    5     4 Miłosz         Wrzałek               126.78 +  422: 289  177
    6     1 Sławomir       Kordjalik             139.94 -  288: 410   90
    7     9 Magdalena      Kublik                100.00 +  476: 275  150
    8     4 Łukasz         Tuszyński             129.84 +  427: 335  180
    9     2 Krzysztof      Obremski              115.53 -  354: 376   66
   10     4 Dawid          Pikul                 140.90 -  323: 336   91
   11    10 Zdzisław       Szota                 118.77 -  351: 371   69
   12    23 Anna           Stefańska             100.00 +  445: 305  150
   13    17 Remigiusz      Skwarek               115.39 +  416: 355  165
   14     9 Kamil          Nawrocki              128.12 -  289: 458   78
   15    14 Marek          Roszak                125.04 -  330: 389   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1813  / 15 120.87




	Tomasz Zwoliński 137.65 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Teresa         Zalewska              104.23 +  375: 283  154
    2     8 Jarosław       Michalak              126.27 +  486: 361  176
    3    11 Zdzisław       Szota                 118.77 +  357: 318  169
    4     4 Sławomir       Kordjalik             139.94 -  325: 459   90
    5     5 Stanisław      Rydzik                140.05 +  421: 338  190
    6     6 Halina         Roszak                114.84 +  381: 373  165
    7     5 Kazimierz.J    Merklejn              143.89 +  417: 332  194
    8     2 Dawid          Pikul                 140.90 +  378: 347  191
    9     1 Sławomir       Kordjalik             139.94 +  396: 308  190
   10     2 Krzysztof      Obremski              115.53 +  433: 352  166
   11     1 Kuba           Koisar                124.97 +  416: 354  175
   12     1 Mariusz        Skrobosz              147.07 -  380: 434   97
   13     2 Grzegorz       Koczkodon             124.07 -  314: 523   74
   14     2 Mateusz        Żbikowski             149.54 -  332: 417  100
   15     4 Ireneusz       Moralewicz            112.78 +  463: 327  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2294  / 15 152.93




	Piotr Pietuchowski 134.07 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   15     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.05 +  480: 339  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     175  /  1 175.00




	Filip Warzecha 131.47 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Michał         Ozimiński             103.88 -  323: 334   54
    2    35 Danuta         Langiewicz            102.37 -  361: 385   52
    3    35 Małgorzata     Puternicka            111.17 +  395: 334  161
    4    29 Sławomir       Zabawa                103.66 +  419: 272  154
    5    23 Grażyna        Wesołowska            100.40 +  519: 317  150
    6    13 Anna           Arana                 103.17 +  524: 267  153
    7     4 Bogusław       Książek               112.80 +  445: 292  163
    8     1 Sławomir       Kordjalik             139.94 -  372: 396   90
    9     8 Jakub          Zaryński              122.28 -  349: 368   72
   10    16 Jarosław       Puchalski             124.73 +  500: 287  175
   11     9 Kazimierz.J    Merklejn              143.89 -  422: 429   94
   12    22 Krzysztof      Sporczyk              111.54 +  441: 284  162
   13    16 Daniel         Tomczyk               100.00 +  483: 321  150
   14     8 Andrzej        Rechowicz             125.78 -  399: 558   76
   15    13 Walenty        Siemaszko             121.52 +  377: 338  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1878  / 15 125.20




	Maciej Perzyński 131.42 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Weronika       Rudnicka              103.71 +  382: 364  154
    2     7 Krzysztof      Sporczyk              111.54 +  451: 325  162
    3     2 Wojciech       Sołdan                118.16 -  352: 377   68
    4    18 Paweł          Morga                 107.30 +  330: 309  157
    5    10 Dorota         Kuć                   100.38 +  404: 358  150
    6     4 Jarosław       Michalak              126.27 +  395: 383  176
    7     2 Dariusz        Kuć                   112.12 -  387: 428   62
    8     5 Stanisław      Rydzik                140.05 -  338: 414   90
    9    18 Tomasz         Sienkiewicz           100.00 +  439: 332  150
   10    11 Grzegorz       Koczkodon             124.07 -  375: 413   74
   11    19 Maciej         Michalak              124.68 -  421: 455   75
   12     9 Zbigniew       Wietecki              120.90 +  436: 407  171
   13     8 Zdzisław       Szota                 118.77 -  299: 362   69
   14    26 Artur          Tomczyk               115.49 -  310: 389   65
   15    21 Łukasz         Tuszyński             129.84 -  364: 386   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1703  / 15 113.53




	Łukasz Tuszyński 129.84 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Sławomir       Zabawa                103.66 -  369: 371   54
    2    22 Krzysztof      Obremski              115.53 -  267: 505   66
    3    39 Agata          Nawrocka              100.00 +  458: 235  150
    4    28 Marek          Reda                  107.70 +  385: 327  158
    5    24 Michał         Ozimiński             103.88 +  421: 352  154
    6    21 Paweł          Morga                 107.30 +  439: 324  157
    7    15 Artur          Tomczyk               115.49 +  396: 338  165
    8     4 Robert         Duczemiński           138.02 -  335: 427   88
    9    15 Krzysztof      Langiewicz            117.33 +  350: 306  167
   10     5 Wojciech       Sołdan                118.16 -  383: 387   68
   11    12 Dariusz        Kuć                   112.12 +  385: 363  162
   12    18 Remigiusz      Skwarek               115.39 -  359: 378   65
   13    12 Małgorzata     Jóźwiak               112.46 -  401: 456   62
   14    12 Zbigniew       Wietecki              120.90 -  318: 424   71
   15    21 Maciej         Perzyński             131.42 +  386: 364  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1768  / 15 117.87




	Kamil Nawrocki 128.12 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Mariusz        Katzig                103.60 +  354: 293  154
    2    15 Bogusław       Książek               112.80 -  318: 465   63
    3    22 Małgorzata     Szmuksta              100.52 +  453: 253  151
    4     7 Mariusz        Skrobosz              147.07 +  415: 327  197
    5     7 Krzysztof      Langiewicz            117.33 +  410: 351  167
    6     7 Kazimierz.J    Merklejn              143.89 -  326: 420   94
    7     7 Stanisław      Rydzik                140.05 -  392: 428   90
    8    19 Paweł          Morga                 107.30 +  435: 425  157
    9    13 Adam           Klimont               114.22 +  505: 264  164
   10     9 Dorota         Kuć                   100.38 -  342: 493   50
   11    15 Katarzyna      Sołdan                116.02 +  398: 383  166
   12    10 Miłosz         Wrzałek               126.78 -  263: 491   77
   13    11 Ireneusz       Moralewicz            112.78 -  342: 424   63
   14     9 Robert         Duczemiński           138.02 +  458: 289  188
   15    17 Jakub          Zaryński              122.28 +  420: 367  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1953  / 15 130.20




	Irena Sołdan 127.26 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Anna           Arana                 103.17 +  428: 289  153
    2    18 Piotr          Szutenberg            100.00 +  440: 293  150
    3     9 Katarzyna      Sołdan                116.02 -  378: 442   66
    4    11 Małgorzata     Jóźwiak               112.46 -  370: 515   62
    5    17 Jarosław       Puchalski             124.73 -  377: 427   75
    6    24 Michał         Kolaj                 100.00 -  350: 376   50
    7    30 Remigiusz      Skwarek               115.39 -  425: 433   65
    8    35 Dariusz        Nawrocki              115.08 +  365: 257  165
    9    30 Danuta         Langiewicz            102.37 +  426: 338  152
   10    23 Grzegorz       Gardynik              112.26 -  260: 375   62
   11    31 Joanna         Ostrowska             111.47 -  388: 416   61
   12    36 Radosław       Pastusiak             100.00 +  466: 333  150
   13    20 Weronika       Rudnicka              103.71 -  293: 412   54
   14    34 Teresa         Zalewska              104.23 -  397: 462   54
   15    40 Małgorzata     Szmuksta              100.52 +  374: 364  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1470  / 15  98.00




	Miłosz Wrzałek 126.78 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Anna           Dłużniewska           102.57 +  375: 345  153
    2     9 Artur          Koszel                122.47 +  348: 347  172
    3     6 Dawid          Pikul                 140.90 -  373: 391   91
    4     8 Andrzej        Rechowicz             125.78 +  456: 316  176
    5     4 Robert         Duczemiński           138.02 -  289: 422   88
    6    11 Wojciech       Sołdan                118.16 +  520: 347  168
    7    13 Monika         Gawron-Cieślik        106.38 +  459: 254  156
    8     8 Kazimierz.J    Merklejn              143.89 -  341: 446   94
    9    10 Jarosław       Puchalski             124.73 -  368: 411   75
   10    17 Marek          Herzig                100.00 +  359: 333  150
   11    17 Walenty        Siemaszko             121.52 -  352: 366   72
   12    10 Kamil          Nawrocki              128.12 +  491: 263  178
   13     7 Zofia          Gajewska              116.85 -  343: 362   67
   14    25 Anna           Stefańska             100.00 +  398: 336  150
   15    16 Dariusz        Kuć                   112.12 -  331: 401   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1852  / 15 123.47




	Jarosław Michalak 126.27 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Danuta         Langiewicz            102.37 +  456: 264  152
    2     8 Tomasz         Zwoliński             137.65 -  361: 486   88
    3    16 Marek          Herzig                100.00 +  433: 379  150
    4    10 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  382: 332  150
    5     9 Kuba           Koisar                124.97 +  411: 407  175
    6     4 Maciej         Perzyński             131.42 -  383: 395   81
    7    10 Grzegorz       Koczkodon             124.07 -  380: 385   74
    8    14 Halina         Roszak                114.84 +  350: 345  165
    9    12 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.45 +  421: 330  160
   10    10 Walenty        Siemaszko             121.52 +  386: 258  172
   11     7 Bogusław       Książek               112.80 -  293: 418   63
   12    12 Katarzyna      Sołdan                116.02 -  263: 430   66
   13    14 Dorota         Kuć                   100.38 +  375: 293  150
   14    16 Artur          Koszel                122.47 +  397: 350  172
   15    11 Marek          Reda                  107.70 -  354: 398   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1876  / 15 125.07




	Andrzej Rechowicz 125.78 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Małgorzata     Szmuksta              100.52 -  335: 413   51
    2    31 Patrycja       Kraus                 100.00 +  479: 277  150
    3    17 Anna           Arana                 103.17 +  466: 342  153
    4     8 Miłosz         Wrzałek               126.78 -  316: 456   77
    5    18 Michał         Kolaj                 100.00 +  378: 311  150
    6    15 Tomasz         Sienkiewicz           100.00 -  375: 382   50
    7    19 Grażyna        Wesołowska            100.40 +  366: 345  150
    8    16 Katarzyna      Sołdan                116.02 -  308: 414   66
    9    11 Zdzisław       Szota                 118.77 +  491: 327  169
   10    20 Piotr          Szutenberg            100.00 +  483: 259  150
   11    13 Jakub          Zaryński              122.28 -  288: 432   72
   12     7 Marek          Roszak                125.04 +  382: 356  175
   13     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.05 -  311: 377   75
   14     8 Filip          Warzecha              131.47 +  558: 399  181
   15    15 Weronika       Rudnicka              103.71 +  393: 307  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1823  / 15 121.53




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 125.05 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   10    13 Magdalena      Kublik                100.00 +  412: 351  150
   11     4 Mariusz        Skrobosz              147.07 -  347: 411   97
   12    15 Jarosław       Puchalski             124.73 +  430: 311  175
   13     9 Andrzej        Rechowicz             125.78 +  377: 311  176
   14     5 Kazimierz.J    Merklejn              143.89 +  381: 370  194
   15     5 Piotr          Pietuchowski          134.07 -  339: 480   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     876  /  6 146.00




	Marek Roszak 125.04 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Grażyna        Wesołowska            100.40 +  420: 340  150
    2    19 Michał         Ozimiński             103.88 +  400: 345  154
    3     5 Krzysztof      Langiewicz            117.33 -  352: 430   67
    4    20 Kazimierz.J    Merklejn              143.89 -  338: 426   94
    5    22 Joanna         Ostrowska             111.47 +  414: 313  161
    6    20 Teresa         Fortuna               113.92 +  425: 318  164
    7    14 Rafał          Wesołowski            117.64 -  352: 375   68
    8    17 Tomasz         Sienkiewicz           100.00 +  387: 344  150
    9    14 Remigiusz      Skwarek               115.39 +  548: 258  165
   10     7 Bogusław       Książek               112.80 -  397: 419   63
   11    11 Grzegorz       Gardynik              112.26 +  443: 379  162
   12     7 Andrzej        Rechowicz             125.78 -  356: 382   76
   13    18 Marek          Reda                  107.70 -  420: 474   58
   14    22 Tomasz         Siwiński              100.00 +  416: 316  150
   15    14 Robert         Duczemiński           138.02 +  389: 330  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1870  / 15 124.67




	Kuba Koisar 124.97 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dorota         Kuć                   100.38 -  286: 449   50
    2    28 Anna           Dłużniewska           102.57 +  373: 339  153
    3    24 Lucyna         Śniadach              111.99 +  408: 384  162
    4    14 Jakub          Zaryński              122.28 +  462: 373  172
    5     9 Jarosław       Michalak              126.27 -  407: 411   76
    6    19 Wojciech       Gołęcki               104.60 +  426: 252  155
    7    12 Tomasz         Sienkiewicz           100.00 +  404: 365  150
    8     9 Artur          Koszel                122.47 +  428: 331  172
    9     4 Dariusz        Kuć                   112.12 +  497: 301  162
   10     3 Mariusz        Skrobosz              147.07 +  377: 376  197
   11     1 Tomasz         Zwoliński             137.65 -  354: 416   88
   12     5 Bogusław       Książek               112.80 +  440: 326  163
   13     1 Dawid          Pikul                 140.90 -  416: 447   91
   14     4 Zdzisław       Szota                 118.77 -  315: 393   69
   15     7 Krzysztof      Obremski              115.53 -  365: 420   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1926  / 15 128.40




	Jarosław Puchalski 124.73 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Barbara        Bujacz                100.00 +  359: 224  150
    2    14 Jakub          Zaryński              122.28 -  376: 390   72
    3    27 Marek          Reda                  107.70 +  398: 320  158
    4    22 Artur          Tomczyk               115.49 -  286: 465   65
    5    17 Irena          Sołdan                127.26 +  427: 377  177
    6    10 Mariusz        Skrobosz              147.07 -  431: 465   97
    7    22 Małgorzata     Puternicka            111.17 +  345: 276  161
    8    23 Monika         Gawron-Cieślik        106.38 -  342: 470   56
    9    10 Miłosz         Wrzałek               126.78 +  411: 368  177
   10    16 Filip          Warzecha              131.47 -  287: 500   81
   11    21 Krystyna       Borecka               100.00 +  372: 280  150
   12    15 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.05 -  311: 430   75
   13    29 Paweł          Morga                 107.30 +  436: 395  157
   14    17 Katarzyna      Sołdan                116.02 -  288: 356   66
   15    25 Magdalena      Kublik                100.00 +  500: 406  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1792  / 15 119.47




	Maciej Michalak 124.68 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Marek          Herzig                100.00 -  298: 397   50
    2    39 Radosław       Więch                 100.00 +  547: 272  150
    3    14 Tomasz         Siwiński              100.00 +  413: 346  150
    4     9 Remigiusz      Skwarek               115.39 -  423: 437   65
    5    15 Magdalena      Kublik                100.00 -  409: 411   50
    6    23 Mariusz        Katzig                103.60 +  564: 316  154
    7    16 Dorota         Kuć                   100.38 +  511: 329  150
    8    11 Adam           Klimont               114.22 +  431: 330  164
    9     7 Grzegorz       Gardynik              112.26 -  326: 372   62
   10    15 Jakub          Zaryński              122.28 -  335: 338   72
   11    19 Maciej         Perzyński             131.42 +  455: 421  181
   12    21 Daniel         Tomczyk               100.00 -  416: 444   50
   13    19 Zbigniew       Wietecki              120.90 -  228: 321   71
   14    27 Piotr          Szutenberg            100.00 +  464: 350  150
   15    20 Krzysztof      Langiewicz            117.33 +  455: 293  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1686  / 15 112.40




	Grzegorz Koczkodon 124.07 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Adam           Janicki               100.00 -  295: 366   50
    2    42 Maciej         Kuć                   100.00 +  396: 278  150
    3    15 Jacek          Nowak                 100.00 +  377: 332  150
    4    13 Paweł          Janaś                 118.92 +  375: 341  169
    5    11 Zbigniew       Wietecki              120.90 +  478: 346  171
    6     3 Dariusz        Kuć                   112.12 -  322: 393   62
    7    10 Jarosław       Michalak              126.27 +  385: 380  176
    8     7 Mariusz        Skrobosz              147.07 -  303: 408   97
    9    23 Teresa         Fortuna               113.92 +  407: 373  164
   10    11 Maciej         Perzyński             131.42 +  413: 375  181
   11     8 Ireneusz       Moralewicz            112.78 +  509: 269  163
   12     4 Stanisław      Rydzik                140.05 +  359: 349  190
   13     2 Tomasz         Zwoliński             137.65 +  523: 314  188
   14     1 Dawid          Pikul                 140.90 +  421: 368  191
   15     2 Sławomir       Kordjalik             139.94 +  501: 338  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2292  / 15 152.80




	Artur Koszel 122.47 Legionowo       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Marta          Juszczyk              100.00 +  455: 278  150
    2     9 Miłosz         Wrzałek               126.78 -  347: 348   77
    3    18 Wojciech       Gołęcki               104.60 +  374: 359  155
    4    19 Piotr          Szutenberg            100.00 +  388: 320  150
    5    14 Artur          Tomczyk               115.49 +  375: 313  165
    6     8 Rafał          Wesołowski            117.64 +  357: 335  168
    7     3 Dawid          Pikul                 140.90 -  323: 502   91
    8     9 Kuba           Koisar                124.97 -  331: 428   75
    9    21 Małgorzata     Szmuksta              100.52 +  409: 328  151
   10     8 Stanisław      Rydzik                140.05 -  384: 403   90
   11    14 Zbigniew       Wietecki              120.90 -  284: 400   71
   12    16 Ireneusz       Moralewicz            112.78 -  340: 379   63
   13    28 Marcin         Białkowski            100.00 +  420: 284  150
   14    16 Jarosław       Michalak              126.27 -  350: 397   76
   15    24 Adam           Klimont               114.22 +  406: 316  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1796  / 15 119.73




	Jakub Zaryński 122.28 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  436: 248  150
    2    14 Jarosław       Puchalski             124.73 +  390: 376  175
    3     4 Krzysztof      Obremski              115.53 -  371: 373   66
    4    14 Kuba           Koisar                124.97 -  373: 462   75
    5    20 Anna           Stefańska             100.00 -  347: 350   50
    6    27 Grażyna        Wesołowska            100.40 -  291: 385   50
    7    32 Danuta         Langiewicz            102.37 +  437: 352  152
    8    25 Michał         Kolaj                 100.00 +  414: 302  150
    9     8 Filip          Warzecha              131.47 +  368: 349  181
   10    15 Maciej         Michalak              124.68 +  338: 335  175
   11    13 Andrzej        Rechowicz             125.78 +  432: 288  176
   12    17 Jolanta        Chłopińska            108.94 +  389: 363  159
   13    10 Grzegorz       Gardynik              112.26 -  358: 408   62
   14    14 Paweł          Janaś                 118.92 -  352: 417   69
   15    17 Kamil          Nawrocki              128.12 -  367: 420   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1768  / 15 117.87




	Walenty Siemaszko 121.52 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   10    10 Jarosław       Michalak              126.27 -  258: 386   76
   11    17 Miłosz         Wrzałek               126.78 +  366: 352  177
   12    20 Magdalena      Kublik                100.00 +  423: 362  150
   13    15 Anna           Niedzielko            116.97 -  294: 392   67
   14    21 Tomasz         Sienkiewicz           100.00 +  400: 296  150
   15    13 Filip          Warzecha              131.47 -  338: 377   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     701  /  6 116.83




	Zbigniew Wietecki 120.90 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Michał         Kolaj                 100.00 +  400: 276  150
    2     4 Wojciech       Sołdan                118.16 -  362: 467   68
    3    23 Sławomir       Zabawa                103.66 +  433: 316  154
    4    15 Michał         Ozimiński             103.88 +  399: 313  154
    5    11 Grzegorz       Koczkodon             124.07 -  346: 478   74
    6    17 Anna           Stefańska             100.00 +  574: 275  150
    7     8 Ireneusz       Moralewicz            112.78 -  333: 445   63
    8    13 Marek          Herzig                100.00 -  287: 423   50
    9    28 Adam           Janicki               100.00 +  371: 362  150
   10    21 Wojciech       Gołęcki               104.60 +  482: 222  155
   11    14 Artur          Koszel                122.47 +  400: 284  172
   12     9 Maciej         Perzyński             131.42 -  407: 436   81
   13    19 Maciej         Michalak              124.68 +  321: 228  175
   14    12 Łukasz         Tuszyński             129.84 +  424: 318  180
   15     8 Kazimierz.J    Merklejn              143.89 -  366: 388   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1870  / 15 124.67




	Paweł Janaś 118.92 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Patrycja       Kraus                 100.00 +  417: 282  150
    2    21 Sandra         Sekuła                100.00 +  445: 253  150
    3    10 Rafał          Wesołowski            117.64 -  336: 452   68
    4    13 Grzegorz       Koczkodon             124.07 -  341: 375   74
    5    21 Monika         Gawron-Cieślik        106.38 -  322: 346   56
    6    30 Marek          Reda                  107.70 +  453: 364  158
    7    20 Anna           Arana                 103.17 +  386: 296  153
    8    18 Magdalena      Kublik                100.00 -  346: 359   50
    9     9 Wojciech       Sołdan                118.16 -  329: 413   68
   10    24 Teresa         Zalewska              104.23 +  335: 294  154
   11    20 Urszula        Solarska              100.00 +  435: 271  150
   12    11 Zofia          Gajewska              116.85 -  301: 383   67
   13    24 Małgorzata     Szmuksta              100.52 +  397: 361  151
   14    14 Jakub          Zaryński              122.28 +  417: 352  172
   15    18 Dorota         Kuć                   100.38 +  382: 359  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1771  / 15 118.07




	Zdzisław Szota 118.77 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Magdalena      Kublik                100.00 +  558: 292  150
    2     2 Sławomir       Kordjalik             139.94 -  303: 453   90
    3    11 Tomasz         Zwoliński             137.65 -  318: 357   88
    4    24 Rafał          Skibicki              104.91 +  402: 385  155
    5    19 Krzysztof      Sporczyk              111.54 -  343: 350   62
    6    26 Daniel         Tomczyk               100.00 +  452: 435  150
    7    18 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  363: 321  150
    8    15 Remigiusz      Skwarek               115.39 +  419: 390  165
    9    11 Andrzej        Rechowicz             125.78 -  327: 491   76
   10    22 Rafał          Wesołowski            117.64 +  355: 353  168
   11    10 Robert         Duczemiński           138.02 +  371: 351  188
   12    14 Halina         Roszak                114.84 +  468: 327  165
   13     8 Maciej         Perzyński             131.42 +  362: 299  181
   14     4 Kuba           Koisar                124.97 +  393: 315  175
   15     3 Stanisław      Rydzik                140.05 -  290: 483   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2053  / 15 136.87




	Wojciech Sołdan 118.16 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Agata          Kuć                   100.00 +  522: 290  150
    2     4 Zbigniew       Wietecki              120.90 +  467: 362  171
    3     2 Maciej         Perzyński             131.42 +  377: 352  181
    4     2 Bogusław       Książek               112.80 -  314: 347   63
    5     6 Halina         Roszak                114.84 -  354: 356   65
    6    11 Miłosz         Wrzałek               126.78 -  347: 520   77
    7    17 Michał         Kolaj                 100.00 +  553: 266  150
    8    12 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.45 +  364: 349  160
    9     9 Paweł          Janaś                 118.92 +  413: 329  169
   10     5 Łukasz         Tuszyński             129.84 +  387: 383  180
   11     5 Dorota         Kuć                   100.38 -  340: 364   50
   12     8 Grzegorz       Gardynik              112.26 -  352: 409   62
   13     5 Krzysztof      Obremski              115.53 +  434: 374  166
   14    11 Adam           Klimont               114.22 +  472: 285  164
   15     6 Mariusz        Skrobosz              147.07 -  325: 423   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1905  / 15 127.00




	Rafał Wesołowski 117.64 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Maciej         Kuć                   100.00 +  524: 200  150
    2     3 Artur          Tomczyk               115.49 =  397: 397  115
    3    10 Paweł          Janaś                 118.92 +  452: 336  169
    4     6 Dawid          Pikul                 140.90 -  291: 379   91
    5    13 Mateusz        Żbikowski             149.54 +  432: 412  200
    6     8 Artur          Koszel                122.47 -  335: 357   72
    7    14 Marek          Roszak                125.04 +  375: 352  175
    8    10 Bogusław       Książek               112.80 -  357: 363   63
    9    26 Wojciech       Gołęcki               104.60 -  356: 360   55
   10    22 Zdzisław       Szota                 118.77 -  353: 355   69
   11    29 Marek          Reda                  107.70 -  341: 401   58
   12    34 Joanna         Ostrowska             111.47 +  478: 305  161
   13    39 Agata          Kuć                   100.00 -  252: 431   50
   14    32 Rafał          Stachowski            100.00 +  368: 335  150
   15    30 Rafał          Skibicki              104.91 +  397: 272  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1733  / 15 115.53




	Krzysztof Langiewicz 117.33 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Paulina        Naplocha              100.00 +  442: 235  150
    2    12 Sławomir       Zabawa                103.66 +  469: 294  154
    3     5 Marek          Roszak                125.04 +  430: 352  175
    4     5 Katarzyna      Sołdan                116.02 -  334: 434   66
    5     7 Kamil          Nawrocki              128.12 -  351: 410   78
    6    12 Magdalena      Kublik                100.00 -  249: 414   50
    7    23 Adam           Janicki               100.00 +  354: 192  150
    8    22 Artur          Tomczyk               115.49 -  317: 444   65
    9    15 Łukasz         Tuszyński             129.84 -  306: 350   80
   10    28 Teresa         Fortuna               113.92 -  330: 344   64
   11    34 Michał         Kolaj                 100.00 +  472: 258  150
   12    27 Tomasz         Siwiński              100.00 -  343: 399   50
   13    21 Marek          Herzig                100.00 +  393: 356  150
   14    29 Wojciech       Gołęcki               104.60 +  544: 267  155
   15    20 Maciej         Michalak              124.68 -  293: 455   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1612  / 15 107.47




	Anna Niedzielko 116.97 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   10    19 Monika         Gawron-Cieślik        106.38 +  364: 344  156
   11    18 Artur          Tomczyk               115.49 +  304: 272  165
   12    19 Marek          Reda                  107.70 -  289: 371   58
   13    15 Walenty        Siemaszko             121.52 +  392: 294  172
   14    18 Magdalena      Kublik                100.00 +  343: 329  150
   15    12 Katarzyna      Sołdan                116.02 -  301: 460   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     767  /  6 127.83




	Zofia Gajewska 116.85 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   10    18 Rafał          Stachowski            100.00 +  407: 280  150
   11    16 Magdalena      Kublik                100.00 +  423: 319  150
   12    11 Paweł          Janaś                 118.92 +  383: 301  169
   13     7 Miłosz         Wrzałek               126.78 +  362: 343  177
   14     6 Stanisław      Rydzik                140.05 -  276: 414   90
   15    10 Bogusław       Książek               112.80 -  348: 354   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     799  /  6 133.17




	Katarzyna Sołdan 116.02 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Agata          Nawrocka              100.00 +  343: 279  150
    2    17 Lucyna         Śniadach              111.99 +  350: 320  162
    3     9 Irena          Sołdan                127.26 +  442: 378  177
    4     5 Krzysztof      Langiewicz            117.33 +  434: 334  167
    5     3 Dawid          Pikul                 140.90 -  366: 397   91
    6     9 Stanisław      Rydzik                140.05 -  304: 454   90
    7    11 Mateusz        Żbikowski             149.54 -  292: 543  100
    8    16 Andrzej        Rechowicz             125.78 +  414: 308  176
    9    22 Krzysztof      Sporczyk              111.54 +  356: 298  162
   10    12 Ireneusz       Moralewicz            112.78 -  406: 469   63
   11    15 Kamil          Nawrocki              128.12 -  383: 398   78
   12    12 Jarosław       Michalak              126.27 +  430: 263  176
   13    13 Bogusław       Książek               112.80 +  369: 360  163
   14    17 Jarosław       Puchalski             124.73 +  356: 288  175
   15    12 Anna           Niedzielko            116.97 +  460: 301  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2097  / 15 139.80




	Krzysztof Obremski 115.53 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Jacek          Nowak                 100.00 +  414: 367  150
    2    22 Łukasz         Tuszyński             129.84 +  505: 267  180
    3     4 Jakub          Zaryński              122.28 +  373: 371  172
    4     1 Robert         Duczemiński           138.02 +  389: 362  188
    5     2 Bogusław       Książek               112.80 +  410: 354  163
    6     2 Dawid          Pikul                 140.90 +  421: 397  191
    7     1 Sławomir       Kordjalik             139.94 -  365: 479   90
    8     3 Dariusz        Kuć                   112.12 +  488: 373  162
    9     2 Robert         Duczemiński           138.02 +  376: 354  188
   10     2 Tomasz         Zwoliński             137.65 -  352: 433   88
   11     2 Mateusz        Żbikowski             149.54 -  398: 501  100
   12     3 Kazimierz.J    Merklejn              143.89 -  367: 504   94
   13     5 Wojciech       Sołdan                118.16 -  374: 434   68
   14    10 Dorota         Maciejuk              105.54 +  368: 364  156
   15     7 Kuba           Koisar                124.97 +  420: 365  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2165  / 15 144.33




	Artur Tomczyk 115.49 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Wojciech       Obremski              100.00 +  400: 246  150
    2     3 Rafał          Wesołowski            117.64 =  397: 397  118
    3    12 Sławomir       Kordjalik             139.94 -  321: 486   90
    4    22 Jarosław       Puchalski             124.73 +  465: 286  175
    5    14 Artur          Koszel                122.47 -  313: 375   72
    6    22 Marek          Herzig                100.00 +  381: 264  150
    7    15 Łukasz         Tuszyński             129.84 -  338: 396   80
    8    22 Krzysztof      Langiewicz            117.33 +  444: 317  167
    9    27 Sławomir       Zabawa                103.66 +  339: 251  154
   10    14 Małgorzata     Jóźwiak               112.46 -  380: 386   62
   11    18 Anna           Niedzielko            116.97 -  272: 304   67
   12    24 Dariusz        Kuć                   112.12 -  342: 378   62
   13    40 Michał         Ozimiński             103.88 +  464: 328  154
   14    26 Maciej         Perzyński             131.42 +  389: 310  181
   15    19 Remigiusz      Skwarek               115.39 +  500: 372  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1847  / 15 123.13




	Remigiusz Skwarek 115.39 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Beata          Sekuła                100.00 +  417: 163  150
    2    20 Urszula        Solarska              100.00 -  364: 374   50
    3    21 Adam           Janicki               100.00 +  314: 311  150
    4     9 Maciej         Michalak              124.68 +  437: 423  175
    5     8 Dariusz        Kuć                   112.12 -  281: 477   62
    6    14 Mateusz        Żbikowski             149.54 -  289: 402  100
    7    30 Irena          Sołdan                127.26 +  433: 425  177
    8    15 Zdzisław       Szota                 118.77 -  390: 419   69
    9    14 Marek          Roszak                125.04 -  258: 548   75
   10    35 Agata          Kuć                   100.00 +  377: 219  150
   11    28 Wojciech       Gołęcki               104.60 +  399: 334  155
   12    18 Łukasz         Tuszyński             129.84 +  378: 359  180
   13    17 Robert         Duczemiński           138.02 -  355: 416   88
   14    20 Dorota         Kuć                   100.38 +  392: 355  150
   15    19 Artur          Tomczyk               115.49 -  372: 500   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1796  / 15 119.73




	Dariusz Nawrocki 115.08 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Sandra         Sekuła                100.00 -  282: 296   50
    2    30 Rafał          Stachowski            100.00 +  376: 292  150
    3    25 Małgorzata     Jóźwiak               112.46 -  300: 331   62
    4    30 Adam           Klimont               114.22 -  288: 351   64
    5    34 Lucyna         Śniadach              111.99 -  332: 423   62
    6    40 Agata          Nawrocka              100.00 +  327: 282  150
    7    35 Daniel         Tomczyk               100.00 -  347: 360   50
    8    35 Irena          Sołdan                127.26 -  257: 365   77
    9    39 Paulina        Naplocha              100.00 +  415: 212  150
   10    40 Grażyna        Wesołowska            100.40 +  377: 234  150
   11    35 Dorota         Maciejuk              105.54 -  339: 447   56
   12    46 Maciej         Kuć                   100.00 =  322: 322  100
   13    38 Rafał          Skibicki              104.91 +  433: 294  155
   14    31 Teresa         Fortuna               113.92 -  350: 366   64
   15    39 Agata          Kuć                   100.00 +  414: 261  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1490  / 15  99.33




	Halina Roszak 114.84 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Tomasz         Sienkiewicz           100.00 +  373: 334  150
    2    10 Dorota         Kuć                   100.38 -  367: 407   50
    3    26 Danuta         Langiewicz            102.37 +  398: 345  152
    4    21 Urszula        Solarska              100.00 +  404: 231  150
    5     6 Wojciech       Sołdan                118.16 +  356: 354  168
    6     6 Tomasz         Zwoliński             137.65 -  373: 381   88
    7     6 Mariusz        Skrobosz              147.07 -  280: 373   97
    8    14 Jarosław       Michalak              126.27 -  345: 350   76
    9    17 Ireneusz       Moralewicz            112.78 -  344: 421   63
   10    29 Marcin         Białkowski            100.00 +  377: 318  150
   11    24 Teresa         Fortuna               113.92 +  493: 417  164
   12    14 Zdzisław       Szota                 118.77 -  327: 468   69
   13    25 Małgorzata     Puternicka            111.17 +  422: 314  161
   14    13 Grzegorz       Gardynik              112.26 -  350: 427   62
   15    23 Jolanta        Chłopińska            108.94 -  334: 421   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1659  / 15 110.60




	Adam Klimont 114.22 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Tomasz         Siwiński              100.00 +  351: 308  150
    2    16 Mariusz        Skrobosz              147.07 -  383: 516   97
    3    28 Piotr          Szutenberg            100.00 -  341: 374   50
    4    30 Dariusz        Nawrocki              115.08 +  351: 288  165
    5    31 Weronika       Rudnicka              103.71 -  336: 384   54
    6    35 Urszula        Solarska              100.00 +  434: 315  150
    7    25 Teresa         Fortuna               113.92 +  414: 298  164
    8    11 Maciej         Michalak              124.68 -  330: 431   75
    9    13 Kamil          Nawrocki              128.12 -  264: 505   78
   10    33 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  387: 324  150
   11    26 Anna           Stefańska             100.00 -  364: 373   50
   12    29 Krystyna       Borecka               100.00 +  516: 271  150
   13    23 Anna           Dłużniewska           102.57 +  378: 349  153
   14    11 Wojciech       Sołdan                118.16 -  285: 472   68
   15    24 Artur          Koszel                122.47 -  316: 406   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1626  / 15 108.40




	Teresa Fortuna 113.92 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Urszula        Solarska              100.00 -  303: 323   50
    2    37 Wojciech       Obremski              100.00 +  313: 239  150
    3    30 Joanna         Ostrowska             111.47 -  296: 314   61
    4    34 Tomasz         Siwiński              100.00 +  432: 310  150
    5    26 Rafał          Stachowski            100.00 +  350: 316  150
    6    20 Marek          Roszak                125.04 -  318: 425   75
    7    25 Adam           Klimont               114.22 -  298: 414   64
    8    29 Daniel         Tomczyk               100.00 +  415: 305  150
    9    23 Grzegorz       Koczkodon             124.07 -  373: 407   74
   10    28 Krzysztof      Langiewicz            117.33 +  344: 330  167
   11    24 Halina         Roszak                114.84 -  417: 493   65
   12    32 Wojciech       Gołęcki               104.60 -  319: 340   55
   13    26 Lucyna         Śniadach              111.99 +  405: 300  162
   14    31 Dariusz        Nawrocki              115.08 +  366: 350  165
   15    26 Daniel         Tomczyk               100.00 -  340: 373   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1588  / 15 105.87




	Bogusław Książek 112.80 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Rafał          Stachowski            100.00 +  436: 338  150
    2    15 Kamil          Nawrocki              128.12 +  465: 318  178
    3     7 Kazimierz.J    Merklejn              143.89 +  370: 276  194
    4     2 Wojciech       Sołdan                118.16 +  347: 314  168
    5     2 Krzysztof      Obremski              115.53 -  354: 410   66
    6     5 Ireneusz       Moralewicz            112.78 +  481: 348  163
    7     4 Filip          Warzecha              131.47 -  292: 445   81
    8    10 Rafał          Wesołowski            117.64 +  363: 357  168
    9     5 Mateusz        Żbikowski             149.54 -  292: 620  100
   10     7 Marek          Roszak                125.04 +  419: 397  175
   11     7 Jarosław       Michalak              126.27 +  418: 293  176
   12     5 Kuba           Koisar                124.97 -  326: 440   75
   13    13 Katarzyna      Sołdan                116.02 -  360: 369   66
   14    15 Jolanta        Chłopińska            108.94 +  397: 333  159
   15    10 Zofia          Gajewska              116.85 +  354: 348  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2086  / 15 139.07




	Ireneusz Moralewicz 112.78 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Anna           Stefańska             100.00 +  438: 298  150
    2    13 Adam           Janicki               100.00 +  391: 311  150
    3     3 Mariusz        Skrobosz              147.07 +  405: 365  197
    4     3 Stanisław      Rydzik                140.05 +  390: 385  190
    5     1 Sławomir       Kordjalik             139.94 -  289: 382   90
    6     5 Bogusław       Książek               112.80 -  348: 481   63
    7     8 Zbigniew       Wietecki              120.90 +  445: 333  171
    8     6 Mateusz        Żbikowski             149.54 -  336: 404  100
    9    17 Halina         Roszak                114.84 +  421: 344  165
   10    12 Katarzyna      Sołdan                116.02 +  469: 406  166
   11     8 Grzegorz       Koczkodon             124.07 -  269: 509   74
   12    16 Artur          Koszel                122.47 +  379: 340  172
   13    11 Kamil          Nawrocki              128.12 +  424: 342  178
   14     7 Małgorzata     Jóźwiak               112.46 +  401: 376  162
   15     4 Tomasz         Zwoliński             137.65 -  327: 463   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2116  / 15 141.07




	Małgorzata Jóźwiak 112.46 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Piotr          Szutenberg            100.00 -  332: 335   50
    2    34 Michał         Kolaj                 100.00 +  411: 358  150
    3    25 Dariusz        Nawrocki              115.08 +  331: 300  165
    4    11 Irena          Sołdan                127.26 +  515: 370  177
    5    12 Kazimierz.J    Merklejn              143.89 -  350: 404   94
    6    18 Monika         Gawron-Cieślik        106.38 -  339: 357   56
    7    21 Krzysztof      Sporczyk              111.54 +  373: 275  162
    8    21 Wojciech       Gołęcki               104.60 +  402: 285  155
    9    16 Paweł          Morga                 107.30 +  388: 306  157
   10    14 Artur          Tomczyk               115.49 +  386: 380  165
   11     6 Stanisław      Rydzik                140.05 -  388: 421   90
   12    13 Marek          Herzig                100.00 +  352: 347  150
   13    12 Łukasz         Tuszyński             129.84 +  456: 401  180
   14     7 Ireneusz       Moralewicz            112.78 -  376: 401   63
   15     9 Grzegorz       Gardynik              112.26 +  376: 254  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1976  / 15 131.73




	Grzegorz Gardynik 112.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    27 Wojciech       Gołęcki               104.60 -  330: 374   55
    6    31 Małgorzata     Puternicka            111.17 -  328: 395   61
    7    37 Marta          Juszczyk              100.00 +  658: 271  150
    8    24 Anna           Arana                 103.17 +  311: 288  153
    9     7 Maciej         Michalak              124.68 +  372: 326  175
   10    23 Irena          Sołdan                127.26 +  375: 260  177
   11    11 Marek          Roszak                125.04 -  379: 443   75
   12     8 Wojciech       Sołdan                118.16 +  409: 352  168
   13    10 Jakub          Zaryński              122.28 +  408: 358  172
   14    13 Halina         Roszak                114.84 +  427: 350  165
   15     9 Małgorzata     Jóźwiak               112.46 -  254: 376   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1413  / 11 128.45




	Dariusz Kuć 112.12 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Daniel         Tomczyk               100.00 +  394: 368  150
    2     6 Dawid          Pikul                 140.90 -  405: 433   91
    3    19 Monika         Gawron-Cieślik        106.38 +  402: 389  156
    4    12 Tomasz         Sienkiewicz           100.00 +  470: 357  150
    5     8 Remigiusz      Skwarek               115.39 +  477: 281  165
    6     3 Grzegorz       Koczkodon             124.07 +  393: 322  174
    7     2 Maciej         Perzyński             131.42 +  428: 387  181
    8     3 Krzysztof      Obremski              115.53 -  373: 488   66
    9     4 Kuba           Koisar                124.97 -  301: 497   75
   10     6 Kazimierz.J    Merklejn              143.89 -  361: 492   94
   11    12 Łukasz         Tuszyński             129.84 -  363: 385   80
   12    24 Artur          Tomczyk               115.49 +  378: 342  165
   13     6 Stanisław      Rydzik                140.05 -  353: 377   90
   14    24 Urszula        Solarska              100.00 +  340: 338  150
   15    16 Miłosz         Wrzałek               126.78 +  401: 331  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1964  / 15 130.93




	Lucyna Śniadach 111.99 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Radosław       Więch                 100.00 +  432: 231  150
    2    17 Katarzyna      Sołdan                116.02 -  320: 350   66
    3    24 Kuba           Koisar                124.97 -  384: 408   75
    4    26 Danuta         Langiewicz            102.37 -  325: 352   52
    5    34 Dariusz        Nawrocki              115.08 +  423: 332  165
    6    29 Adam           Janicki               100.00 -  309: 366   50
    7    34 Joanna         Ostrowska             111.47 -  371: 464   61
    8    37 Barbara        Bujacz                100.00 +  315: 255  150
    9    31 Anna           Arana                 103.17 +  404: 250  153
   10    25 Marek          Reda                  107.70 -  398: 434   58
   11    32 Marcin         Białkowski            100.00 +  393: 330  150
   12    26 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  352: 259  150
   13    26 Teresa         Fortuna               113.92 -  300: 405   64
   14    30 Rafał          Skibicki              104.91 -  327: 341   55
   15    31 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.45 +  427: 339  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1559  / 15 103.93




	Krzysztof Sporczyk 111.54 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  457: 303  150
    2     7 Maciej         Perzyński             131.42 -  325: 451   81
    3    20 Michał         Ozimiński             103.88 -  326: 374   54
    4    27 Adam           Janicki               100.00 +  295: 292  150
    5    19 Zdzisław       Szota                 118.77 +  350: 343  169
    6    16 Dorota         Kuć                   100.38 -  314: 367   50
    7    21 Małgorzata     Jóźwiak               112.46 -  275: 373   62
    8    26 Anna           Dłużniewska           102.57 +  426: 271  153
    9    22 Katarzyna      Sołdan                116.02 -  298: 356   66
   10    31 Dorota         Maciejuk              105.54 +  365: 321  156
   11    25 Małgorzata     Szmuksta              100.52 +  379: 311  151
   12    22 Filip          Warzecha              131.47 -  284: 441   81
   13    34 Anna           Arana                 103.17 +  372: 298  153
   14    23 Weronika       Rudnicka              103.71 -  298: 335   54
   15    29 Anna           Stefańska             100.00 +  374: 286  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1680  / 15 112.00




	Joanna Ostrowska 111.47 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mateusz        Żbikowski             149.54 -  333: 444  100
    2    33 Marta          Juszczyk              100.00 +  399: 365  150
    3    30 Teresa         Fortuna               113.92 +  314: 296  164
    4    16 Dorota         Kuć                   100.38 -  315: 414   50
    5    22 Marek          Roszak                125.04 -  313: 414   75
    6    28 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.45 -  281: 344   60
    7    34 Lucyna         Śniadach              111.99 +  464: 371  162
    8    32 Adam           Janicki               100.00 -  289: 398   50
    9    29 Agata          Kuć                   100.00 +  399: 307  150
   10    27 Jolanta        Chłopińska            108.94 -  282: 379   59
   11    31 Irena          Sołdan                127.26 +  416: 388  177
   12    34 Rafał          Wesołowski            117.64 -  305: 478   68
   13    30 Magdalena      Kublik                100.00 -  321: 400   50
   14    42 Maciej         Kuć                   100.00 +  381: 298  150
   15    34 Anna           Arana                 103.17 +  455: 316  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1618  / 15 107.87




	Małgorzata Puternicka 111.17 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              147.07 -  286: 434   97
    2    27 Monika         Gawron-Cieślik        106.38 -  303: 331   56
    3    35 Filip          Warzecha              131.47 -  334: 395   81
    4    42 Paulina        Naplocha              100.00 +  345: 288  150
    5    32 Jacek          Nowak                 100.00 +  388: 373  150
    6    31 Grzegorz       Gardynik              112.26 +  395: 328  162
    7    22 Jarosław       Puchalski             124.73 -  276: 345   75
    8    28 Rafał          Stachowski            100.00 -  301: 323   50
    9    35 Daniel         Tomczyk               100.00 -  374: 380   50
   10    44 Maciej         Kuć                   100.00 +  465: 294  150
   11    38 Agata          Pastusiak             100.00 +  340: 231  150
   12    33 Rafał          Skibicki              104.91 -  329: 349   55
   13    25 Halina         Roszak                114.84 -  314: 422   65
   14    40 Wojciech       Obremski              100.00 +  385: 312  150
   15    33 Danuta         Langiewicz            102.37 +  337: 299  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1593  / 15 106.20




	Agnieszka Jaśkiewicz 110.45 Jastrzębie Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kazimierz.J    Merklejn              143.89 -  355: 373   94
    2    26 Anna           Arana                 103.17 -  364: 398   53
    3    33 Grażyna        Wesołowska            100.40 -  300: 333   50
    4    40 Wojciech       Obremski              100.00 +  426: 243  150
    5    35 Teresa         Zalewska              104.23 +  448: 341  154
    6    28 Joanna         Ostrowska             111.47 +  344: 281  161
    7    24 Anna           Stefańska             100.00 +  367: 276  150
    8    12 Wojciech       Sołdan                118.16 -  349: 364   68
    9    12 Jarosław       Michalak              126.27 -  330: 421   76
   10    26 Urszula        Solarska              100.00 -  331: 349   50
   11    33 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  379: 424   50
   12    37 Michał         Kolaj                 100.00 +  385: 339  150
   13    22 Dorota         Maciejuk              105.54 -  314: 420   56
   14    35 Monika         Gawron-Cieślik        106.38 +  437: 307  156
   15    31 Lucyna         Śniadach              111.99 -  339: 427   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1480  / 15  98.67




	Jolanta Chłopińska 108.94 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   10    27 Joanna         Ostrowska             111.47 +  379: 282  161
   11    23 Rafał          Stachowski            100.00 +  382: 351  150
   12    17 Jakub          Zaryński              122.28 -  363: 389   72
   13    27 Danuta         Langiewicz            102.37 +  435: 325  152
   14    15 Bogusław       Książek               112.80 -  333: 397   63
   15    23 Halina         Roszak                114.84 +  421: 334  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     763  /  6 127.17




	Marek Reda 107.70 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dawid          Pikul                 140.90 -  298: 475   91
    2    41 Rafał          Skibicki              104.91 +  343: 341  155
    3    27 Jarosław       Puchalski             124.73 -  320: 398   75
    4    28 Łukasz         Tuszyński             129.84 -  327: 385   80
    5    40 Patrycja       Kraus                 100.00 +  369: 284  150
    6    30 Paweł          Janaś                 118.92 -  364: 453   69
    7    31 Weronika       Rudnicka              103.71 +  383: 306  154
    8    34 Agata          Kuć                   100.00 -  261: 400   50
    9    33 Michał         Ozimiński             103.88 +  458: 314  154
   10    25 Lucyna         Śniadach              111.99 +  434: 398  162
   11    29 Rafał          Wesołowski            117.64 +  401: 341  168
   12    19 Anna           Niedzielko            116.97 +  371: 289  167
   13    18 Marek          Roszak                125.04 +  474: 420  175
   14    19 Daniel         Tomczyk               100.00 +  483: 226  150
   15    11 Jarosław       Michalak              126.27 +  398: 354  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1976  / 15 131.73




	Paweł Morga 107.30 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Stanisław      Rydzik                140.05 -  292: 495   90
    2    23 Daniel         Tomczyk               100.00 +  421: 338  150
    3    32 Barbara        Bujacz                100.00 +  308: 200  150
    4    18 Maciej         Perzyński             131.42 -  309: 330   81
    5    28 Małgorzata     Szmuksta              100.52 +  335: 292  151
    6    21 Łukasz         Tuszyński             129.84 -  324: 439   80
    7    26 Michał         Ozimiński             103.88 +  487: 352  154
    8    19 Kamil          Nawrocki              128.12 -  425: 435   78
    9    16 Małgorzata     Jóźwiak               112.46 -  306: 388   62
   10    32 Anna           Stefańska             100.00 -  274: 318   50
   11    37 Radosław       Pastusiak             100.00 +  312: 302  150
   12    25 Weronika       Rudnicka              103.71 -  321: 437   54
   13    29 Jarosław       Puchalski             124.73 -  395: 436   75
   14    38 Radosław       Więch                 100.00 -  324: 351   50
   15    41 Lech           Szymczak              103.60 +  356: 311  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1529  / 15 101.93




	Monika Gawron-Cieślik 106.38 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Sławomir       Kordjalik             139.94 -  351: 404   90
    2    27 Małgorzata     Puternicka            111.17 +  331: 303  161
    3    19 Dariusz        Kuć                   112.12 -  389: 402   62
    4    31 Teresa         Zalewska              104.23 +  312: 285  154
    5    21 Paweł          Janaś                 118.92 +  346: 322  169
    6    18 Małgorzata     Jóźwiak               112.46 +  357: 339  162
    7    13 Miłosz         Wrzałek               126.78 -  254: 459   77
    8    23 Jarosław       Puchalski             124.73 +  470: 342  175
    9    25 Piotr          Szutenberg            100.00 -  314: 458   50
   10    19 Anna           Niedzielko            116.97 -  344: 364   67
   11    22 Marek          Herzig                100.00 -  248: 488   50
   12    30 Tomasz         Sienkiewicz           100.00 -  283: 317   50
   13    36 Anna           Stefańska             100.00 -  316: 347   50
   14    35 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.45 -  307: 437   60
   15    42 Marcin         Białkowski            100.00 +  329: 285  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 15 101.80




	Dorota Maciejuk 105.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   10    31 Krzysztof      Sporczyk              111.54 -  321: 365   62
   11    35 Dariusz        Nawrocki              115.08 +  447: 339  165
   12    28 Piotr          Szutenberg            100.00 +  499: 223  150
   13    22 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.45 +  420: 314  160
   14    10 Krzysztof      Obremski              115.53 -  364: 368   66
   15    22 Marek          Herzig                100.00 +  405: 315  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     753  /  6 125.50




	Rafał Skibicki 104.91 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Robert         Duczemiński           138.02 -  220: 560   88
    2    41 Marek          Reda                  107.70 -  341: 343   58
    3    36 Anna           Dłużniewska           102.57 +  454: 347  153
    4    24 Zdzisław       Szota                 118.77 -  385: 402   69
    5    36 Marta          Juszczyk              100.00 +  368: 258  150
    6    34 Sławomir       Zabawa                103.66 -  262: 358   54
    7    40 Beata          Sekuła                100.00 +  329: 320  150
    8    27 Michał         Ozimiński             103.88 +  331: 320  154
    9    24 Magdalena      Kublik                100.00 -  231: 395   50
   10    36 Małgorzata     Szmuksta              100.52 -  215: 465   51
   11    39 Danuta         Langiewicz            102.37 +  375: 331  152
   12    33 Małgorzata     Puternicka            111.17 +  349: 329  161
   13    38 Dariusz        Nawrocki              115.08 -  294: 433   65
   14    30 Lucyna         Śniadach              111.99 +  341: 327  162
   15    30 Rafał          Wesołowski            117.64 -  272: 397   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1585  / 15 105.67




	Wojciech Gołęcki 104.60 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    18 Artur          Koszel                122.47 -  359: 374   72
    4    36 Agata          Kuć                   100.00 +  301: 280  150
    5    27 Grzegorz       Gardynik              112.26 +  374: 330  162
    6    19 Kuba           Koisar                124.97 -  252: 426   75
    7    28 Rafał          Stachowski            100.00 +  384: 363  150
    8    21 Małgorzata     Jóźwiak               112.46 -  285: 402   62
    9    26 Rafał          Wesołowski            117.64 +  360: 356  168
   10    21 Zbigniew       Wietecki              120.90 -  222: 482   71
   11    28 Remigiusz      Skwarek               115.39 -  334: 399   65
   12    32 Teresa         Fortuna               113.92 +  340: 319  164
   13    37 Piotr          Szutenberg            100.00 -  305: 315   50
   14    29 Krzysztof      Langiewicz            117.33 -  267: 544   67
   15    38 Sławomir       Zabawa                103.66 +  290: 274  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 13 108.46




	Teresa Zalewska 104.23 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Zwoliński             137.65 -  283: 375   88
    2    29 Grażyna        Wesołowska            100.40 -  325: 370   50
    3    34 Daniel         Tomczyk               100.00 +  341: 308  150
    4    31 Monika         Gawron-Cieślik        106.38 -  285: 312   56
    5    35 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.45 -  341: 448   60
    6    41 Patrycja       Kraus                 100.00 +  562: 229  150
    7    36 Urszula        Solarska              100.00 +  356: 340  150
    8    30 Anna           Stefańska             100.00 +  352: 317  150
    9    19 Dorota         Kuć                   100.38 -  268: 328   50
   10    24 Paweł          Janaś                 118.92 -  294: 335   69
   11    30 Weronika       Rudnicka              103.71 -  333: 396   54
   12    42 Wojciech       Obremski              100.00 +  360: 327  150
   13    31 Tomasz         Sienkiewicz           100.00 -  286: 320   50
   14    34 Irena          Sołdan                127.26 +  462: 397  177
   15    32 Anna           Dłużniewska           102.57 +  393: 351  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1557  / 15 103.80




	Michał Ozimiński 103.88 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Filip          Warzecha              131.47 +  334: 323  181
    2    19 Marek          Roszak                125.04 -  345: 400   75
    3    20 Krzysztof      Sporczyk              111.54 +  374: 326  162
    4    15 Zbigniew       Wietecki              120.90 -  313: 399   71
    5    24 Łukasz         Tuszyński             129.84 -  352: 421   80
    6    25 Weronika       Rudnicka              103.71 +  460: 374  154
    7    26 Paweł          Morga                 107.30 -  352: 487   57
    8    27 Rafał          Skibicki              104.91 -  320: 331   55
    9    33 Marek          Reda                  107.70 -  314: 458   58
   10    39 Michał         Kolaj                 100.00 -  367: 368   50
   11    42 Radosław       Więch                 100.00 +  387: 354  150
   12    38 Anna           Arana                 103.17 -  388: 407   53
   13    40 Artur          Tomczyk               115.49 -  328: 464   65
   14    41 Grażyna        Wesołowska            100.40 -  287: 321   50
   15    46 Agata          Pastusiak             100.00 +  407: 253  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1411  / 15  94.07




	Weronika Rudnicka 103.71 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Maciej         Perzyński             131.42 -  364: 382   81
    2    25 Agata          Kuć                   100.00 +  496: 366  150
    3    13 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  352: 380   50
    4    23 Małgorzata     Szmuksta              100.52 -  329: 443   51
    5    31 Adam           Klimont               114.22 +  384: 336  164
    6    25 Michał         Ozimiński             103.88 -  374: 460   54
    7    31 Marek          Reda                  107.70 -  306: 383   58
    8    36 Urszula        Solarska              100.00 -  372: 457   50
    9    38 Mariusz        Katzig                103.60 +  528: 298  154
   10    37 Lech           Szymczak              103.60 +  401: 306  154
   11    30 Teresa         Zalewska              104.23 +  396: 333  154
   12    25 Paweł          Morga                 107.30 +  437: 321  157
   13    20 Irena          Sołdan                127.26 +  412: 293  177
   14    23 Krzysztof      Sporczyk              111.54 +  335: 298  162
   15    15 Andrzej        Rechowicz             125.78 -  307: 393   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1692  / 15 112.80




	Sławomir Zabawa 103.66 Jasło

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Łukasz         Tuszyński             129.84 +  371: 369  180
    2    12 Krzysztof      Langiewicz            117.33 -  294: 469   67
    3    23 Zbigniew       Wietecki              120.90 -  316: 433   71
    4    29 Filip          Warzecha              131.47 -  272: 419   81
    5    33 Anna           Dłużniewska           102.57 +  304: 273  153
    6    34 Rafał          Skibicki              104.91 +  358: 262  155
    7    29 Małgorzata     Szmuksta              100.52 -  308: 340   51
    8    33 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  361: 222  150
    9    27 Artur          Tomczyk               115.49 -  251: 339   65
   14    28 Marek          Herzig                100.00 -  379: 412   50
   15    38 Wojciech       Gołęcki               104.60 -  274: 290   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1078  / 11  98.00




	Mariusz Katzig 103.60 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Kamil          Nawrocki              128.12 -  293: 354   78
    2    43 Beata          Sekuła                100.00 +  325: 293  150
    3    29 Mateusz        Żbikowski             149.54 -  314: 455  100
    4    32 Marek          Herzig                100.00 -  347: 412   50
    5    42 Maciej         Kuć                   100.00 +  449: 360  150
    6    23 Maciej         Michalak              124.68 -  316: 564   75
    7    39 Jacek          Nowak                 100.00 -  297: 318   50
    8    40 Patrycja       Kraus                 100.00 +  372: 326  150
    9    38 Weronika       Rudnicka              103.71 -  298: 528   54
   10    43 Wojciech       Obremski              100.00 -  378: 389   50
   11    44 Sandra         Sekuła                100.00 +  376: 333  150
   12    41 Radosław       Więch                 100.00 -  255: 425   50
   13    42 Agata          Nawrocka              100.00 +  388: 255  150
   14    45 Agata          Pastusiak             100.00 +  336: 293  150
   15    36 Radosław       Pastusiak             100.00 -  229: 327   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1457  / 15  97.13




	Lech Szymczak 103.60 Gorzów Wielkopolski      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   10    37 Weronika       Rudnicka              103.71 -  306: 401   54
   11    40 Agata          Kuć                   100.00 -  294: 319   50
   12    44 Sandra         Sekuła                100.00 +  313: 299  150
   13    33 Tomasz         Siwiński              100.00 -  380: 408   50
   14    43 Michał         Kolaj                 100.00 -  362: 366   50
   15    41 Paweł          Morga                 107.30 -  311: 356   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     411  /  6  68.50




	Anna Arana 103.17 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Irena          Sołdan                127.26 -  289: 428   77
    2    26 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.45 +  398: 364  160
    3    17 Andrzej        Rechowicz             125.78 -  342: 466   76
    4    38 Beata          Sekuła                100.00 +  427: 172  150
    5    29 Piotr          Szutenberg            100.00 +  364: 269  150
    6    13 Filip          Warzecha              131.47 -  267: 524   81
    7    20 Paweł          Janaś                 118.92 -  296: 386   69
    8    24 Grzegorz       Gardynik              112.26 -  288: 311   62
    9    31 Lucyna         Śniadach              111.99 -  250: 404   62
   10    41 Danuta         Langiewicz            102.37 -  362: 409   52
   11    46 Paulina        Naplocha              100.00 +  344: 305  150
   12    38 Michał         Ozimiński             103.88 +  407: 388  154
   13    34 Krzysztof      Sporczyk              111.54 -  298: 372   62
   14    36 Małgorzata     Szmuksta              100.52 +  475: 342  151
   15    34 Joanna         Ostrowska             111.47 -  316: 455   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1517  / 15 101.13




	Anna Dłużniewska 102.57 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Miłosz         Wrzałek               126.78 -  345: 375   77
    2    28 Kuba           Koisar                124.97 -  339: 373   75
    3    36 Rafał          Skibicki              104.91 -  347: 454   55
    4    39 Maciej         Kuć                   100.00 +  444: 239  150
    5    33 Sławomir       Zabawa                103.66 -  273: 304   54
    6    38 Sandra         Sekuła                100.00 +  445: 278  150
    7    33 Radosław       Więch                 100.00 +  350: 298  150
    8    26 Krzysztof      Sporczyk              111.54 -  271: 426   62
    9    34 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  380: 392   50
   10    38 Radosław       Pastusiak             100.00 -  297: 309   50
   11    43 Agata          Nawrocka              100.00 +  375: 280  150
   12    39 Adam           Janicki               100.00 +  379: 253  150
   13    23 Adam           Klimont               114.22 -  349: 378   64
   14    37 Krystyna       Borecka               100.00 +  340: 304  150
   15    32 Teresa         Zalewska              104.23 -  351: 393   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1441  / 15  96.07




	Danuta Langiewicz 102.37 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jarosław       Michalak              126.27 -  264: 456   76
    2    35 Filip          Warzecha              131.47 +  385: 361  181
    3    26 Halina         Roszak                114.84 -  345: 398   65
    4    26 Lucyna         Śniadach              111.99 +  352: 325  162
    5    25 Marek          Herzig                100.00 -  287: 411   50
    6    32 Rafał          Stachowski            100.00 -  341: 373   50
    7    32 Jakub          Zaryński              122.28 -  352: 437   72
    8    41 Beata          Sekuła                100.00 +  380: 208  150
    9    30 Irena          Sołdan                127.26 -  338: 426   77
   10    41 Anna           Arana                 103.17 +  409: 362  153
   11    39 Rafał          Skibicki              104.91 -  331: 375   55
   12    40 Agata          Pastusiak             100.00 +  354: 231  150
   13    27 Jolanta        Chłopińska            108.94 -  325: 435   59
   14    39 Adam           Janicki               100.00 +  384: 346  150
   15    33 Małgorzata     Puternicka            111.17 -  299: 337   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1511  / 15 100.73




	Małgorzata Szmuksta 100.52 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Andrzej        Rechowicz             125.78 +  413: 335  176
    2     1 Robert         Duczemiński           138.02 -  350: 456   88
    3    22 Kamil          Nawrocki              128.12 -  253: 453   78
    4    23 Weronika       Rudnicka              103.71 +  443: 329  154
    5    28 Paweł          Morga                 107.30 -  292: 335   57
    6    36 Agata          Kuć                   100.00 +  353: 336  150
    7    29 Sławomir       Zabawa                103.66 +  340: 308  154
    8    20 Dorota         Kuć                   100.38 -  362: 371   50
    9    21 Artur          Koszel                122.47 -  328: 409   72
   10    36 Rafał          Skibicki              104.91 +  465: 215  155
   11    25 Krzysztof      Sporczyk              111.54 -  311: 379   62
   12    31 Urszula        Solarska              100.00 -  334: 358   50
   13    24 Paweł          Janaś                 118.92 -  361: 397   69
   14    36 Anna           Arana                 103.17 -  342: 475   53
   15    40 Irena          Sołdan                127.26 -  364: 374   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1445  / 15  96.33




	Grażyna Wesołowska 100.40 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marek          Roszak                125.04 -  340: 420   75
    2    29 Teresa         Zalewska              104.23 +  370: 325  154
    3    33 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.45 +  333: 300  160
    4    17 Mateusz        Żbikowski             149.54 -  334: 390  100
    5    23 Filip          Warzecha              131.47 -  317: 519   81
    6    27 Jakub          Zaryński              122.28 +  385: 291  172
    7    19 Andrzej        Rechowicz             125.78 -  345: 366   76
    8    31 Piotr          Szutenberg            100.00 -  365: 398   50
    9    36 Urszula        Solarska              100.00 -  339: 475   50
   10    40 Dariusz        Nawrocki              115.08 -  234: 377   65
   11    45 Maciej         Kuć                   100.00 +  371: 336  150
   12    43 Agata          Nawrocka              100.00 -  307: 339   50
   13    41 Patrycja       Kraus                 100.00 +  391: 267  150
   14    41 Michał         Ozimiński             103.88 +  321: 287  154
   15    35 Rafał          Stachowski            100.00 +  403: 396  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1637  / 15 109.13




	Dorota Kuć 100.38 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Kuba           Koisar                124.97 +  449: 286  175
    2    10 Halina         Roszak                114.84 +  407: 367  165
    3     1 Robert         Duczemiński           138.02 -  334: 404   88
    4    16 Joanna         Ostrowska             111.47 +  414: 315  161
    5    10 Maciej         Perzyński             131.42 -  358: 404   81
    6    16 Krzysztof      Sporczyk              111.54 +  367: 314  162
    7    16 Maciej         Michalak              124.68 -  329: 511   75
    8    20 Małgorzata     Szmuksta              100.52 +  371: 362  151
    9    19 Teresa         Zalewska              104.23 +  328: 268  154
   10     9 Kamil          Nawrocki              128.12 +  493: 342  178
   11     5 Wojciech       Sołdan                118.16 +  364: 340  168
   12     6 Sławomir       Kordjalik             139.94 -  287: 389   90
   13    14 Jarosław       Michalak              126.27 -  293: 375   76
   14    20 Remigiusz      Skwarek               115.39 -  355: 392   65
   15    18 Paweł          Janaś                 118.92 -  359: 382   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1858  / 15 123.87




	Marcin Białkowski 100.00 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   10    29 Halina         Roszak                114.84 -  318: 377   65
   11    32 Lucyna         Śniadach              111.99 -  330: 393   62
   12    45 Paulina        Naplocha              100.00 +  411: 267  150
   13    28 Artur          Koszel                122.47 -  284: 420   72
   14    44 Agata          Nawrocka              100.00 -  302: 335   50
   15    42 Monika         Gawron-Cieślik        106.38 -  285: 329   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     455  /  6  75.83




	Krystyna Borecka 100.00 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   10    30 Tomasz         Sienkiewicz           100.00 +  383: 319  150
   11    21 Jarosław       Puchalski             124.73 -  280: 372   75
   12    29 Adam           Klimont               114.22 -  271: 516   64
   13    35 Urszula        Solarska              100.00 -  250: 399   50
   14    37 Anna           Dłużniewska           102.57 -  304: 340   53
   15    43 Michał         Kolaj                 100.00 +  336: 319  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     542  /  6  90.33




	Barbara Bujacz 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jarosław       Puchalski             124.73 -  224: 359   75
    2    40 Anna           Stefańska             100.00 +  319: 317  150
    3    32 Paweł          Morga                 107.30 -  200: 308   57
    5    37 Daniel         Tomczyk               100.00 -  333: 347   50
    6    42 Beata          Sekuła                100.00 -  319: 355   50
    7    41 Agata          Nawrocka              100.00 +  304: 299  150
    8    37 Lucyna         Śniadach              111.99 -  255: 315   62
    9    42 Sandra         Sekuła                100.00 -  274: 311   50
   10    45 Agata          Pastusiak             100.00 -  254: 299   50
   11    47 Ewa            Jóźwiak               100.00 -  289: 291   50
   12    47 Patrycja       Kraus                 100.00 -  271: 321   50
   13    48 Wojciech       Obremski              100.00 -  224: 371   50
   14    49 PAUZA
   15    49 Sandra         Sekuła                100.00 -  226: 288   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     894  / 13  68.77




	Marek Herzig 100.00 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Maciej         Michalak              124.68 +  397: 298  175
    2     5 Stanisław      Rydzik                140.05 -  290: 380   90
    3    16 Jarosław       Michalak              126.27 -  379: 433   76
    4    32 Mariusz        Katzig                103.60 +  412: 347  154
    5    25 Danuta         Langiewicz            102.37 +  411: 287  152
    6    22 Artur          Tomczyk               115.49 -  264: 381   65
    7    27 Piotr          Szutenberg            100.00 +  403: 279  150
    8    13 Zbigniew       Wietecki              120.90 +  423: 287  171
    9    20 Rafał          Stachowski            100.00 -  329: 331   50
   10    17 Miłosz         Wrzałek               126.78 -  333: 359   77
   11    22 Monika         Gawron-Cieślik        106.38 +  488: 248  156
   12    13 Małgorzata     Jóźwiak               112.46 -  347: 352   62
   13    21 Krzysztof      Langiewicz            117.33 -  356: 393   67
   14    28 Sławomir       Zabawa                103.66 +  412: 379  154
   15    22 Dorota         Maciejuk              105.54 -  315: 405   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1655  / 15 110.33




	Adam Janicki 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Grzegorz       Koczkodon             124.07 +  366: 295  174
    2    13 Ireneusz       Moralewicz            112.78 -  311: 391   63
    3    21 Remigiusz      Skwarek               115.39 -  311: 314   65
    4    27 Krzysztof      Sporczyk              111.54 -  292: 295   62
    5    41 Beata          Sekuła                100.00 +  390: 235  150
    6    29 Lucyna         Śniadach              111.99 +  366: 309  162
    7    23 Krzysztof      Langiewicz            117.33 -  192: 354   67
    8    32 Joanna         Ostrowska             111.47 +  398: 289  161
    9    28 Zbigniew       Wietecki              120.90 -  362: 371   71
   10    34 Daniel         Tomczyk               100.00 -  308: 377   50
   11    36 Tomasz         Sienkiewicz           100.00 -  239: 395   50
   12    39 Anna           Dłużniewska           102.57 -  253: 379   53
   13    46 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  350: 259  150
   14    39 Danuta         Langiewicz            102.37 -  346: 384   52
   15    44 Wojciech       Obremski              100.00 -  274: 301   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1380  / 15  92.00




	Marta Juszczyk 100.00 Ścinawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Artur          Koszel                122.47 -  278: 455   72
    2    33 Joanna         Ostrowska             111.47 -  365: 399   61
    3    38 Radosław       Więch                 100.00 -  252: 420   50
    4    43 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  311: 258  150
    5    36 Rafał          Skibicki              104.91 -  258: 368   55
    6    43 Maciej         Kuć                   100.00 +  320: 317  150
    7    37 Grzegorz       Gardynik              112.26 -  271: 658   62
    8    38 Jacek          Nowak                 100.00 -  288: 343   50
    9    43 Agata          Nawrocka              100.00 -  258: 381   50
   10    46 Paulina        Naplocha              100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     750  / 10  75.00




	Ewa Jóźwiak 100.00 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jakub          Zaryński              122.28 -  248: 436   72
    2    36 Tomasz         Siwiński              100.00 -  216: 392   50
    3    43 Magdalena      Kublik                100.00 -  226: 418   50
    4    43 Marta          Juszczyk              100.00 -  258: 311   50
    5    44 Agata          Nawrocka              100.00 -  215: 322   50
    6    44 Paulina        Naplocha              100.00 -  242: 342   50
    7    44 Maciej         Kuć                   100.00 -  197: 332   50
    8    43 Sandra         Sekuła                100.00 +  273: 264  150
    9    44 Wojciech       Obremski              100.00 -  224: 385   50
   10    49 PAUZA
   11    47 Barbara        Bujacz                100.00 +  291: 289  150
   12    48 Beata          Sekuła                100.00 -  247: 318   50
   13    46 Adam           Janicki               100.00 -  259: 350   50
   14    48 Sandra         Sekuła                100.00 +  250: 237  150
   15    48 Beata          Sekuła                100.00 -  221: 289   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1022  / 14  73.00




	Michał Kolaj 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Zbigniew       Wietecki              120.90 -  276: 400   71
    2    34 Małgorzata     Jóźwiak               112.46 -  358: 411   62
    3    40 Wojciech       Obremski              100.00 +  411: 306  150
    4    35 Sandra         Sekuła                100.00 +  368: 342  150
    5    18 Andrzej        Rechowicz             125.78 -  311: 378   76
    6    24 Irena          Sołdan                127.26 +  376: 350  177
    7    17 Wojciech       Sołdan                118.16 -  266: 553   68
    8    25 Jakub          Zaryński              122.28 -  302: 414   72
    9    32 Jacek          Nowak                 100.00 -  298: 473   50
   10    39 Michał         Ozimiński             103.88 +  368: 367  154
   11    34 Krzysztof      Langiewicz            117.33 -  258: 472   67
   12    37 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.45 -  339: 385   60
   13    43 Maciej         Kuć                   100.00 -  292: 298   50
   14    43 Lech           Szymczak              103.60 +  366: 362  154
   15    43 Krystyna       Borecka               100.00 -  319: 336   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1411  / 15  94.07




	Patrycja Kraus 100.00 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Paweł          Janaś                 118.92 -  282: 417   69
    2    31 Andrzej        Rechowicz             125.78 -  277: 479   76
    3    37 Agata          Kuć                   100.00 =  300: 300  100
    4    37 Magdalena      Kublik                100.00 -  250: 391   50
    5    40 Marek          Reda                  107.70 -  284: 369   58
    6    41 Teresa         Zalewska              104.23 -  229: 562   54
    7    43 Wojciech       Obremski              100.00 +  254: 249  150
    8    40 Mariusz        Katzig                103.60 -  326: 372   54
    9    40 Radosław       Więch                 100.00 -  361: 371   50
   10    47 Agata          Nawrocka              100.00 -  241: 391   50
   11    48 Beata          Sekuła                100.00 +  367: 223  150
   12    47 Barbara        Bujacz                100.00 +  321: 271  150
   13    41 Grażyna        Wesołowska            100.40 -  267: 391   50
   14    46 Radosław       Pastusiak             100.00 -  230: 337   50
   15    47 Paulina        Naplocha              100.00 +  380: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1261  / 15  84.07




	Magdalena Kublik 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Zdzisław       Szota                 118.77 -  292: 558   69
    2    24 Jacek          Nowak                 100.00 -  320: 466   50
    3    43 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  418: 226  150
    4    37 Patrycja       Kraus                 100.00 +  391: 250  150
    5    15 Maciej         Michalak              124.68 +  411: 409  175
    6    12 Krzysztof      Langiewicz            117.33 +  414: 249  167
    7     9 Robert         Duczemiński           138.02 -  275: 476   88
    8    18 Paweł          Janaś                 118.92 +  359: 346  169
    9    24 Rafał          Skibicki              104.91 +  395: 231  155
   10    13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.05 -  351: 412   75
   11    16 Zofia          Gajewska              116.85 -  319: 423   67
   12    20 Walenty        Siemaszko             121.52 -  362: 423   72
   13    30 Joanna         Ostrowska             111.47 +  400: 321  161
   14    18 Anna           Niedzielko            116.97 -  329: 343   67
   15    25 Jarosław       Puchalski             124.73 -  406: 500   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1690  / 15 112.67




	Agata Kuć 100.00 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Wojciech       Sołdan                118.16 -  290: 522   68
    2    25 Weronika       Rudnicka              103.71 -  366: 496   54
    3    37 Patrycja       Kraus                 100.00 =  300: 300  100
    4    36 Wojciech       Gołęcki               104.60 -  280: 301   55
    5    39 Radosław       Więch                 100.00 +  388: 345  150
    6    36 Małgorzata     Szmuksta              100.52 -  336: 353   51
    7    38 Tomasz         Siwiński              100.00 +  337: 301  150
    8    34 Marek          Reda                  107.70 +  400: 261  158
    9    29 Joanna         Ostrowska             111.47 -  307: 399   61
   10    35 Remigiusz      Skwarek               115.39 -  219: 377   65
   11    40 Lech           Szymczak              103.60 +  319: 294  154
   12    35 Rafał          Stachowski            100.00 -  326: 350   50
   13    39 Rafał          Wesołowski            117.64 +  431: 252  168
   14    33 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  320: 333   50
   15    39 Dariusz        Nawrocki              115.08 -  261: 414   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1399  / 15  93.27




	Maciej Kuć 100.00 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Rafał          Wesołowski            117.64 -  200: 524   68
    2    42 Grzegorz       Koczkodon             124.07 -  278: 396   74
    3    41 Rafał          Stachowski            100.00 -  318: 425   50
    4    39 Anna           Dłużniewska           102.57 -  239: 444   53
    5    42 Mariusz        Katzig                103.60 -  360: 449   54
    6    43 Marta          Juszczyk              100.00 -  317: 320   50
    7    44 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  332: 197  150
    8    42 Radosław       Więch                 100.00 +  402: 233  150
    9    41 Beata          Sekuła                100.00 +  382: 273  150
   10    44 Małgorzata     Puternicka            111.17 -  294: 465   61
   11    45 Grażyna        Wesołowska            100.40 -  336: 371   50
   12    46 Dariusz        Nawrocki              115.08 =  322: 322  115
   13    43 Michał         Kolaj                 100.00 +  298: 292  150
   14    42 Joanna         Ostrowska             111.47 -  298: 381   61
   15    45 Agata          Nawrocka              100.00 +  334: 302  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1386  / 15  92.40




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Krzysztof      Langiewicz            117.33 -  235: 442   67
    2    38 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  242: 405   50
    3    42 Anna           Stefańska             100.00 -  239: 399   50
    4    42 Małgorzata     Puternicka            111.17 -  288: 345   61
    5    43 Wojciech       Obremski              100.00 -  233: 309   50
    6    44 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  342: 242  150
    7    42 Sandra         Sekuła                100.00 +  339: 285  150
    8    39 Tomasz         Siwiński              100.00 -  234: 399   50
    9    39 Dariusz        Nawrocki              115.08 -  212: 415   65
   10    46 Marta          Juszczyk              100.00 +  400:   1  150
   11    46 Anna           Arana                 103.17 -  305: 344   53
   12    45 Marcin         Białkowski            100.00 -  267: 411   50
   13    45 Radosław       Więch                 100.00 -  231: 372   50
   14    47 Beata          Sekuła                100.00 +  326: 291  150
   15    47 Patrycja       Kraus                 100.00 -  295: 380   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1196  / 15  79.73




	Agata Nawrocka 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Katarzyna      Sołdan                116.02 -  279: 343   66
    2    32 Tomasz         Sienkiewicz           100.00 -  212: 381   50
    3    39 Łukasz         Tuszyński             129.84 -  235: 458   80
    4    41 Daniel         Tomczyk               100.00 -  289: 351   50
    5    44 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  322: 215  150
    6    40 Dariusz        Nawrocki              115.08 -  282: 327   65
    7    41 Barbara        Bujacz                100.00 -  299: 304   50
    8    44 Wojciech       Obremski              100.00 -  263: 326   50
    9    43 Marta          Juszczyk              100.00 +  381: 258  150
   10    47 Patrycja       Kraus                 100.00 +  391: 241  150
   11    43 Anna           Dłużniewska           102.57 -  280: 375   53
   12    43 Grażyna        Wesołowska            100.40 +  339: 307  150
   13    42 Mariusz        Katzig                103.60 -  255: 388   54
   14    44 Marcin         Białkowski            100.00 +  335: 302  150
   15    45 Maciej         Kuć                   100.00 -  302: 334   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1318  / 15  87.87




	Jacek Nowak 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Krzysztof      Obremski              115.53 -  367: 414   66
    2    24 Magdalena      Kublik                100.00 +  466: 320  150
    3    15 Grzegorz       Koczkodon             124.07 -  332: 377   74
    4    25 Anna           Stefańska             100.00 -  327: 378   50
    5    32 Małgorzata     Puternicka            111.17 -  373: 388   61
    6    37 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  340: 362   50
    7    39 Mariusz        Katzig                103.60 +  318: 297  154
    8    38 Marta          Juszczyk              100.00 +  343: 288  150
    9    32 Michał         Kolaj                 100.00 +  473: 298  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     905  /  9 100.56




	Wojciech Obremski 100.00 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Artur          Tomczyk               115.49 -  246: 400   65
    2    37 Teresa         Fortuna               113.92 -  239: 313   64
    3    40 Michał         Kolaj                 100.00 -  306: 411   50
    4    40 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.45 -  243: 426   60
    5    43 Paulina        Naplocha              100.00 +  309: 233  150
    6    39 Radosław       Więch                 100.00 -  303: 308   50
    7    43 Patrycja       Kraus                 100.00 -  249: 254   50
    8    44 Agata          Nawrocka              100.00 +  326: 263  150
    9    44 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  385: 224  150
   10    43 Mariusz        Katzig                103.60 +  389: 378  154
   11    41 Tomasz         Siwiński              100.00 -  274: 340   50
   12    42 Teresa         Zalewska              104.23 -  327: 360   54
   13    48 Barbara        Bujacz                100.00 +  371: 224  150
   14    40 Małgorzata     Puternicka            111.17 -  312: 385   61
   15    44 Adam           Janicki               100.00 +  301: 274  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 15  93.87




	Agata Pastusiak 100.00 Sulęcin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   10    45 Barbara        Bujacz                100.00 +  299: 254  150
   11    38 Małgorzata     Puternicka            111.17 -  231: 340   61
   12    40 Danuta         Langiewicz            102.37 -  231: 354   52
   13    47 Beata          Sekuła                100.00 -  278: 287   50
   14    45 Mariusz        Katzig                103.60 -  293: 336   54
   15    46 Michał         Ozimiński             103.88 -  253: 407   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     421  /  6  70.17




	Radosław Pastusiak 100.00 Sulęcin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   10    38 Anna           Dłużniewska           102.57 +  309: 297  153
   11    37 Paweł          Morga                 107.30 -  302: 312   57
   12    36 Irena          Sołdan                127.26 -  333: 466   77
   13    44 Sandra         Sekuła                100.00 +  495: 250  150
   14    46 Patrycja       Kraus                 100.00 +  337: 230  150
   15    36 Mariusz        Katzig                103.60 +  327: 229  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     741  /  6 123.50




	Beata Sekuła 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Remigiusz      Skwarek               115.39 -  163: 417   65
    2    43 Mariusz        Katzig                103.60 -  293: 325   54
    3    44 PAUZA
    4    38 Anna           Arana                 103.17 -  172: 427   53
    5    41 Adam           Janicki               100.00 -  235: 390   50
    6    42 Barbara        Bujacz                100.00 +  355: 319  150
    7    40 Rafał          Skibicki              104.91 -  320: 329   55
    8    41 Danuta         Langiewicz            102.37 -  208: 380   52
    9    41 Maciej         Kuć                   100.00 -  273: 382   50
   10    48 Sandra         Sekuła                100.00 -  263: 297   50
   11    48 Patrycja       Kraus                 100.00 -  223: 367   50
   12    48 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  318: 247  150
   13    47 Agata          Pastusiak             100.00 +  287: 278  150
   14    47 Paulina        Naplocha              100.00 -  291: 326   50
   15    48 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  289: 221  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1129  / 14  80.64




	Sandra Sekuła 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Dariusz        Nawrocki              115.08 +  296: 282  165
    2    21 Paweł          Janaś                 118.92 -  253: 445   69
    3    31 Tomasz         Sienkiewicz           100.00 -  298: 357   50
    4    35 Michał         Kolaj                 100.00 -  342: 368   50
    5    38 Tomasz         Siwiński              100.00 -  184: 422   50
    6    38 Anna           Dłużniewska           102.57 -  278: 445   53
    7    42 Paulina        Naplocha              100.00 -  285: 339   50
    8    43 Ewa            Jóźwiak               100.00 -  264: 273   50
    9    42 Barbara        Bujacz                100.00 +  311: 274  150
   10    48 Beata          Sekuła                100.00 +  297: 263  150
   11    44 Mariusz        Katzig                103.60 -  333: 376   54
   12    44 Lech           Szymczak              103.60 -  299: 313   54
   13    44 Radosław       Pastusiak             100.00 -  250: 495   50
   14    48 Ewa            Jóźwiak               100.00 -  237: 250   50
   15    49 Barbara        Bujacz                100.00 +  288: 226  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1195  / 15  79.67




	Tomasz Sienkiewicz 100.00 Białogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Halina         Roszak                114.84 -  334: 373   65
    2    32 Agata          Nawrocka              100.00 +  381: 212  150
    3    31 Sandra         Sekuła                100.00 +  357: 298  150
    4    12 Dariusz        Kuć                   112.12 -  357: 470   62
    5    30 Urszula        Solarska              100.00 +  357: 336  150
    6    15 Andrzej        Rechowicz             125.78 +  382: 375  176
    7    12 Kuba           Koisar                124.97 -  365: 404   75
    8    17 Marek          Roszak                125.04 -  344: 387   75
    9    18 Maciej         Perzyński             131.42 -  332: 439   81
   10    30 Krystyna       Borecka               100.00 -  319: 383   50
   11    36 Adam           Janicki               100.00 +  395: 239  150
   12    30 Monika         Gawron-Cieślik        106.38 +  317: 283  156
   13    31 Teresa         Zalewska              104.23 +  320: 286  154
   14    21 Walenty        Siemaszko             121.52 -  296: 400   72
   15    27 Tomasz         Siwiński              100.00 -  304: 355   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1616  / 15 107.73




	Tomasz Siwiński 100.00 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Adam           Klimont               114.22 -  308: 351   64
    2    36 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  392: 216  150
    3    14 Maciej         Michalak              124.68 -  346: 413   75
    4    34 Teresa         Fortuna               113.92 -  310: 432   64
    5    38 Sandra         Sekuła                100.00 +  422: 184  150
    6    33 Piotr          Szutenberg            100.00 -  298: 390   50
    7    38 Agata          Kuć                   100.00 -  301: 337   50
    8    39 Paulina        Naplocha              100.00 +  399: 234  150
    9    37 Anna           Stefańska             100.00 -  237: 456   50
   10    42 Radosław       Więch                 100.00 +  396: 259  150
   11    41 Wojciech       Obremski              100.00 +  340: 274  150
   12    27 Krzysztof      Langiewicz            117.33 +  399: 343  167
   13    33 Lech           Szymczak              103.60 +  408: 380  154
   14    22 Marek          Roszak                125.04 -  316: 416   75
   15    27 Tomasz         Sienkiewicz           100.00 +  355: 304  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1649  / 15 109.93




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Teresa         Fortuna               113.92 +  323: 303  164
    2    20 Remigiusz      Skwarek               115.39 +  374: 364  165
    3     8 Stanisław      Rydzik                140.05 -  252: 478   90
    4    21 Halina         Roszak                114.84 -  231: 404   65
    5    30 Tomasz         Sienkiewicz           100.00 -  336: 357   50
    6    35 Adam           Klimont               114.22 -  315: 434   64
    7    36 Teresa         Zalewska              104.23 -  340: 356   54
    8    36 Weronika       Rudnicka              103.71 +  457: 372  154
    9    36 Grażyna        Wesołowska            100.40 +  475: 339  150
   10    26 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.45 +  349: 331  160
   11    20 Paweł          Janaś                 118.92 -  271: 435   69
   12    31 Małgorzata     Szmuksta              100.52 +  358: 334  151
   13    35 Krystyna       Borecka               100.00 +  399: 250  150
   14    24 Dariusz        Kuć                   112.12 -  338: 340   62
   15    28 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  382: 283  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1698  / 15 113.20




	Rafał Stachowski 100.00 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Bogusław       Książek               112.80 -  338: 436   63
    2    30 Dariusz        Nawrocki              115.08 -  292: 376   65
    3    41 Maciej         Kuć                   100.00 +  425: 318  150
    4    33 Radosław       Więch                 100.00 +  408: 386  150
    5    26 Teresa         Fortuna               113.92 -  316: 350   64
    6    32 Danuta         Langiewicz            102.37 +  373: 341  152
    7    28 Wojciech       Gołęcki               104.60 -  363: 384   55
    8    28 Małgorzata     Puternicka            111.17 +  323: 301  161
    9    20 Marek          Herzig                100.00 +  331: 329  150
   10    18 Zofia          Gajewska              116.85 -  280: 407   67
   11    23 Jolanta        Chłopińska            108.94 -  351: 382   59
   12    35 Agata          Kuć                   100.00 +  350: 326  150
   13    32 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  316: 394   50
   14    32 Rafał          Wesołowski            117.64 -  335: 368   68
   15    35 Grażyna        Wesołowska            100.40 -  396: 403   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1454  / 15  96.93




	Anna Stefańska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Ireneusz       Moralewicz            112.78 -  298: 438   63
    2    40 Barbara        Bujacz                100.00 -  317: 319   50
    3    42 Paulina        Naplocha              100.00 +  399: 239  150
    4    25 Jacek          Nowak                 100.00 +  378: 327  150
    5    20 Jakub          Zaryński              122.28 +  350: 347  172
    6    17 Zbigniew       Wietecki              120.90 -  275: 574   71
    7    24 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.45 -  276: 367   60
    8    30 Teresa         Zalewska              104.23 -  317: 352   54
    9    37 Tomasz         Siwiński              100.00 +  456: 237  150
   10    32 Paweł          Morga                 107.30 +  318: 274  157
   11    26 Adam           Klimont               114.22 +  373: 364  164
   12    23 Robert         Duczemiński           138.02 -  305: 445   88
   13    36 Monika         Gawron-Cieślik        106.38 +  347: 316  156
   14    25 Miłosz         Wrzałek               126.78 -  336: 398   77
   15    29 Krzysztof      Sporczyk              111.54 -  286: 374   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1624  / 15 108.27




	Piotr Szutenberg 100.00 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Małgorzata     Jóźwiak               112.46 +  335: 332  162
    2    18 Irena          Sołdan                127.26 -  293: 440   77
    3    28 Adam           Klimont               114.22 +  374: 341  164
    4    19 Artur          Koszel                122.47 -  320: 388   72
    5    29 Anna           Arana                 103.17 -  269: 364   53
    6    33 Tomasz         Siwiński              100.00 +  390: 298  150
    7    27 Marek          Herzig                100.00 -  279: 403   50
    8    31 Grażyna        Wesołowska            100.40 +  398: 365  150
    9    25 Monika         Gawron-Cieślik        106.38 +  458: 314  156
   10    20 Andrzej        Rechowicz             125.78 -  259: 483   76
   11    27 Daniel         Tomczyk               100.00 -  360: 373   50
   12    28 Dorota         Maciejuk              105.54 -  223: 499   56
   13    37 Wojciech       Gołęcki               104.60 +  315: 305  155
   14    27 Maciej         Michalak              124.68 -  350: 464   75
   15    37 Radosław       Więch                 100.00 +  357: 297  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1596  / 15 106.40




	Daniel Tomczyk 100.00 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Dariusz        Kuć                   112.12 -  368: 394   62
    2    23 Paweł          Morga                 107.30 -  338: 421   57
    3    34 Teresa         Zalewska              104.23 -  308: 341   54
    4    41 Agata          Nawrocka              100.00 +  351: 289  150
    5    37 Barbara        Bujacz                100.00 +  347: 333  150
    6    26 Zdzisław       Szota                 118.77 -  435: 452   69
    7    35 Dariusz        Nawrocki              115.08 +  360: 347  165
    8    29 Teresa         Fortuna               113.92 -  305: 415   64
    9    35 Małgorzata     Puternicka            111.17 +  380: 374  161
   10    34 Adam           Janicki               100.00 +  377: 308  150
   11    27 Piotr          Szutenberg            100.00 +  373: 360  150
   12    21 Maciej         Michalak              124.68 +  444: 416  175
   13    16 Filip          Warzecha              131.47 -  321: 483   81
   14    19 Marek          Reda                  107.70 -  226: 483   58
   15    26 Teresa         Fortuna               113.92 +  373: 340  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1710  / 15 114.00




	Radosław Więch 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Lucyna         Śniadach              111.99 -  231: 432   62
    2    39 Maciej         Michalak              124.68 -  272: 547   75
    3    38 Marta          Juszczyk              100.00 +  420: 252  150
    4    33 Rafał          Stachowski            100.00 -  386: 408   50
    5    39 Agata          Kuć                   100.00 -  345: 388   50
    6    39 Wojciech       Obremski              100.00 +  308: 303  150
    7    33 Anna           Dłużniewska           102.57 -  298: 350   53
    8    42 Maciej         Kuć                   100.00 -  233: 402   50
    9    40 Patrycja       Kraus                 100.00 +  371: 361  150
   10    42 Tomasz         Siwiński              100.00 -  259: 396   50
   11    42 Michał         Ozimiński             103.88 -  354: 387   54
   12    41 Mariusz        Katzig                103.60 +  425: 255  154
   13    45 Paulina        Naplocha              100.00 +  372: 231  150
   14    38 Paweł          Morga                 107.30 +  351: 324  157
   15    37 Piotr          Szutenberg            100.00 -  297: 357   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1405  / 15  93.67




	Patrycja Śliwińska 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Krzysztof      Sporczyk              111.54 -  303: 457   62
    2    38 Paulina        Naplocha              100.00 +  405: 242  150
    3    13 Weronika       Rudnicka              103.71 +  380: 352  154
    4    10 Jarosław       Michalak              126.27 -  332: 382   76
    5    16 Mariusz        Skrobosz              147.07 -  314: 426   97
    6    37 Jacek          Nowak                 100.00 +  362: 340  150
    7    18 Zdzisław       Szota                 118.77 -  321: 363   69
    8    33 Sławomir       Zabawa                103.66 -  222: 361   54
    9    34 Anna           Dłużniewska           102.57 +  392: 380  153
   10    33 Adam           Klimont               114.22 -  324: 387   64
   11    33 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.45 +  424: 379  160
   12    26 Lucyna         Śniadach              111.99 -  259: 352   62
   13    32 Rafał          Stachowski            100.00 +  394: 316  150
   14    33 Agata          Kuć                   100.00 +  333: 320  150
   15    28 Urszula        Solarska              100.00 -  283: 382   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1601  / 15 106.73


Wyniki poszczególnych rund turnieju II Mistrzostwa Wałcza



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Joanna         Ostrowska             444: 333
   2 Małgorzata     Puternicka           - Mariusz        Skrobosz              286: 434
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Agnieszka      Jaśkiewicz            373: 355
   4 Marek          Reda                 - Dawid          Pikul                 298: 475
   5 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Morga                 495: 292
   6 Monika         Gawron-Cieślik       - Sławomir       Kordjalik             351: 404
   7 Robert         Duczemiński          - Rafał          Skibicki              560: 220
   8 Teresa         Zalewska             - Tomasz         Zwoliński             283: 375
   9 Filip          Warzecha             - Michał         Ozimiński             323: 334
  10 Weronika       Rudnicka             - Maciej         Perzyński             364: 382
  11 Łukasz         Tuszyński            - Sławomir       Zabawa                369: 371
  12 Mariusz        Katzig               - Kamil          Nawrocki              293: 354
  13 Irena          Sołdan               - Anna           Arana                 428: 289
  14 Anna           Dłużniewska          - Miłosz         Wrzałek               345: 375
  15 Jarosław       Michalak             - Danuta         Langiewicz            456: 264
  16 Małgorzata     Szmuksta             - Andrzej        Rechowicz             413: 335
  17 Marek          Roszak               - Grażyna        Wesołowska            420: 340
  18 Dorota         Kuć                  - Kuba           Koisar                449: 286
  19 Jarosław       Puchalski            - Barbara        Bujacz                359: 224
  20 Marek          Herzig               - Maciej         Michalak              397: 298
  21 Grzegorz       Koczkodon            - Adam           Janicki               295: 366
  22 Marta          Juszczyk             - Artur          Koszel                278: 455
  23 Jakub          Zaryński             - Ewa            Jóźwiak               436: 248
  24 Michał         Kolaj                - Zbigniew       Wietecki              276: 400
  25 Paweł          Janaś                - Patrycja       Kraus                 417: 282
  26 Magdalena      Kublik               - Zdzisław       Szota                 292: 558
  27 Wojciech       Sołdan               - Agata          Kuć                   522: 290
  28 Maciej         Kuć                  - Rafał          Wesołowski            200: 524
  29 Krzysztof      Langiewicz           - Paulina        Naplocha              442: 235
  30 Agata          Nawrocka             - Katarzyna      Sołdan                279: 343
  31 Krzysztof      Obremski             - Jacek          Nowak                 414: 367
  32 Wojciech       Obremski             - Artur          Tomczyk               246: 400
  33 Remigiusz      Skwarek              - Beata          Sekuła                417: 163
  34 Sandra         Sekuła               - Dariusz        Nawrocki              296: 282
  35 Halina         Roszak               - Tomasz         Sienkiewicz           373: 334
  36 Tomasz         Siwiński             - Adam           Klimont               308: 351
  37 Teresa         Fortuna              - Urszula        Solarska              303: 323
  38 Rafał          Stachowski           - Bogusław       Książek               338: 436
  39 Ireneusz       Moralewicz           - Anna           Stefańska             438: 298
  40 Piotr          Szutenberg           - Małgorzata     Jóźwiak               335: 332
  41 Dariusz        Kuć                  - Daniel         Tomczyk               394: 368
  42 Radosław       Więch                - Lucyna         Śniadach              231: 432
  43 Krzysztof      Sporczyk             - Patrycja       Śliwińska             457: 303


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Duczemiński          - Małgorzata     Szmuksta              456: 350
   2 Sławomir       Kordjalik            - Zdzisław       Szota                 453: 303
   3 Rafał          Wesołowski           - Artur          Tomczyk               397: 397
   4 Zbigniew       Wietecki             - Wojciech       Sołdan                362: 467
   5 Stanisław      Rydzik               - Marek          Herzig                380: 290
   6 Dawid          Pikul                - Dariusz        Kuć                   433: 405
   7 Maciej         Perzyński            - Krzysztof      Sporczyk              451: 325
   8 Tomasz         Zwoliński            - Jarosław       Michalak              486: 361
   9 Artur          Koszel               - Miłosz         Wrzałek               347: 348
  10 Halina         Roszak               - Dorota         Kuć                   367: 407
  11 Kazimierz.J    Merklejn             - Mateusz        Żbikowski             333: 288
  12 Sławomir       Zabawa               - Krzysztof      Langiewicz            294: 469
  13 Adam           Janicki              - Ireneusz       Moralewicz            311: 391
  14 Jakub          Zaryński             - Jarosław       Puchalski             390: 376
  15 Bogusław       Książek              - Kamil          Nawrocki              465: 318
  16 Mariusz        Skrobosz             - Adam           Klimont               516: 383
  17 Katarzyna      Sołdan               - Lucyna         Śniadach              350: 320
  18 Piotr          Szutenberg           - Irena          Sołdan                293: 440
  19 Michał         Ozimiński            - Marek          Roszak                345: 400
  20 Urszula        Solarska             - Remigiusz      Skwarek               374: 364
  21 Sandra         Sekuła               - Paweł          Janaś                 253: 445
  22 Krzysztof      Obremski             - Łukasz         Tuszyński             505: 267
  23 Daniel         Tomczyk              - Paweł          Morga                 338: 421
  24 Jacek          Nowak                - Magdalena      Kublik                466: 320
  25 Agata          Kuć                  - Weronika       Rudnicka              366: 496
  26 Anna           Arana                - Agnieszka      Jaśkiewicz            398: 364
  27 Małgorzata     Puternicka           - Monika         Gawron-Cieślik        303: 331
  28 Kuba           Koisar               - Anna           Dłużniewska           373: 339
  29 Grażyna        Wesołowska           - Teresa         Zalewska              370: 325
  30 Dariusz        Nawrocki             - Rafał          Stachowski            376: 292
  31 Patrycja       Kraus                - Andrzej        Rechowicz             277: 479
  32 Tomasz         Sienkiewicz          - Agata          Nawrocka              381: 212
  33 Joanna         Ostrowska            - Marta          Juszczyk              399: 365
  34 Małgorzata     Jóźwiak              - Michał         Kolaj                 411: 358
  35 Danuta         Langiewicz           - Filip          Warzecha              385: 361
  36 Ewa            Jóźwiak              - Tomasz         Siwiński              216: 392
  37 Teresa         Fortuna              - Wojciech       Obremski              313: 239
  38 Paulina        Naplocha             - Patrycja       Śliwińska             242: 405
  39 Maciej         Michalak             - Radosław       Więch                 547: 272
  40 Barbara        Bujacz               - Anna           Stefańska             319: 317
  41 Rafał          Skibicki             - Marek          Reda                  341: 343
  42 Grzegorz       Koczkodon            - Maciej         Kuć                   396: 278
  43 Beata          Sekuła               - Mariusz        Katzig                293: 325


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dorota         Kuć                  - Robert         Duczemiński           334: 404
   2 Wojciech       Sołdan               - Maciej         Perzyński             377: 352
   3 Ireneusz       Moralewicz           - Mariusz        Skrobosz              405: 365
   4 Jakub          Zaryński             - Krzysztof      Obremski              371: 373
   5 Marek          Roszak               - Krzysztof      Langiewicz            352: 430
   6 Miłosz         Wrzałek              - Dawid          Pikul                 373: 391
   7 Bogusław       Książek              - Kazimierz.J    Merklejn              370: 276
   8 Urszula        Solarska             - Stanisław      Rydzik                252: 478
   9 Katarzyna      Sołdan               - Irena          Sołdan                442: 378
  10 Rafał          Wesołowski           - Paweł          Janaś                 452: 336
  11 Zdzisław       Szota                - Tomasz         Zwoliński             318: 357
  12 Artur          Tomczyk              - Sławomir       Kordjalik             321: 486
  13 Patrycja       Śliwińska            - Weronika       Rudnicka              380: 352
  14 Maciej         Michalak             - Tomasz         Siwiński              413: 346
  15 Jacek          Nowak                - Grzegorz       Koczkodon             332: 377
  16 Jarosław       Michalak             - Marek          Herzig                433: 379
  17 Andrzej        Rechowicz            - Anna           Arana                 466: 342
  18 Wojciech       Gołęcki              - Artur          Koszel                359: 374
  19 Monika         Gawron-Cieślik       - Dariusz        Kuć                   389: 402
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Ozimiński             326: 374
  21 Adam           Janicki              - Remigiusz      Skwarek               311: 314
  22 Kamil          Nawrocki             - Małgorzata     Szmuksta              453: 253
  23 Sławomir       Zabawa               - Zbigniew       Wietecki              316: 433
  24 Lucyna         Śniadach             - Kuba           Koisar                384: 408
  25 Dariusz        Nawrocki             - Małgorzata     Jóźwiak               300: 331
  26 Danuta         Langiewicz           - Halina         Roszak                345: 398
  27 Marek          Reda                 - Jarosław       Puchalski             320: 398
  28 Adam           Klimont              - Piotr          Szutenberg            341: 374
  29 Mateusz        Żbikowski            - Mariusz        Katzig                455: 314
  30 Joanna         Ostrowska            - Teresa         Fortuna               314: 296
  31 Tomasz         Sienkiewicz          - Sandra         Sekuła                357: 298
  32 Paweł          Morga                - Barbara        Bujacz                308: 200
  33 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Grażyna        Wesołowska            300: 333
  34 Teresa         Zalewska             - Daniel         Tomczyk               341: 308
  35 Filip          Warzecha             - Małgorzata     Puternicka            395: 334
  36 Rafał          Skibicki             - Anna           Dłużniewska           454: 347
  37 Patrycja       Kraus                - Agata          Kuć                   300: 300
  38 Marta          Juszczyk             - Radosław       Więch                 252: 420
  39 Łukasz         Tuszyński            - Agata          Nawrocka              458: 235
  40 Michał         Kolaj                - Wojciech       Obremski              411: 306
  41 Maciej         Kuć                  - Rafał          Stachowski            318: 425
  42 Anna           Stefańska            - Paulina        Naplocha              399: 239
  43 Magdalena      Kublik               - Ewa            Jóźwiak               418: 226
  44 Beata          Sekuła               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Robert         Duczemiński           389: 362
   2 Bogusław       Książek              - Wojciech       Sołdan                347: 314
   3 Ireneusz       Moralewicz           - Stanisław      Rydzik                390: 385
   4 Sławomir       Kordjalik            - Tomasz         Zwoliński             459: 325
   5 Krzysztof      Langiewicz           - Katarzyna      Sołdan                334: 434
   6 Dawid          Pikul                - Rafał          Wesołowski            379: 291
   7 Kamil          Nawrocki             - Mariusz        Skrobosz              415: 327
   8 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Rechowicz             456: 316
   9 Remigiusz      Skwarek              - Maciej         Michalak              437: 423
  10 Patrycja       Śliwińska            - Jarosław       Michalak              332: 382
  11 Małgorzata     Jóźwiak              - Irena          Sołdan                515: 370
  12 Dariusz        Kuć                  - Tomasz         Sienkiewicz           470: 357
  13 Paweł          Janaś                - Grzegorz       Koczkodon             341: 375
  14 Kuba           Koisar               - Jakub          Zaryński              462: 373
  15 Michał         Ozimiński            - Zbigniew       Wietecki              313: 399
  16 Joanna         Ostrowska            - Dorota         Kuć                   315: 414
  17 Grażyna        Wesołowska           - Mateusz        Żbikowski             334: 390
  18 Maciej         Perzyński            - Paweł          Morga                 330: 309
  19 Artur          Koszel               - Piotr          Szutenberg            388: 320
  20 Marek          Roszak               - Kazimierz.J    Merklejn              338: 426
  21 Urszula        Solarska             - Halina         Roszak                231: 404
  22 Jarosław       Puchalski            - Artur          Tomczyk               286: 465
  23 Małgorzata     Szmuksta             - Weronika       Rudnicka              443: 329
  24 Zdzisław       Szota                - Rafał          Skibicki              402: 385
  25 Anna           Stefańska            - Jacek          Nowak                 378: 327
  26 Lucyna         Śniadach             - Danuta         Langiewicz            325: 352
  27 Adam           Janicki              - Krzysztof      Sporczyk              292: 295
  28 Marek          Reda                 - Łukasz         Tuszyński             327: 385
  29 Sławomir       Zabawa               - Filip          Warzecha              272: 419
  30 Adam           Klimont              - Dariusz        Nawrocki              351: 288
  31 Monika         Gawron-Cieślik       - Teresa         Zalewska              312: 285
  32 Mariusz        Katzig               - Marek          Herzig                347: 412
  33 Radosław       Więch                - Rafał          Stachowski            386: 408
  34 Tomasz         Siwiński             - Teresa         Fortuna               310: 432
  35 Sandra         Sekuła               - Michał         Kolaj                 342: 368
  36 Wojciech       Gołęcki              - Agata          Kuć                   301: 280
  37 Magdalena      Kublik               - Patrycja       Kraus                 391: 250
  38 Anna           Arana                - Beata          Sekuła                427: 172
  39 Anna           Dłużniewska          - Maciej         Kuć                   444: 239
  40 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Wojciech       Obremski              426: 243
  41 Agata          Nawrocka             - Daniel         Tomczyk               289: 351
  42 Paulina        Naplocha             - Małgorzata     Puternicka            288: 345
  43 Ewa            Jóźwiak              - Marta          Juszczyk              258: 311


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sławomir       Kordjalik            - Ireneusz       Moralewicz            382: 289
   2 Bogusław       Książek              - Krzysztof      Obremski              354: 410
   3 Dawid          Pikul                - Katarzyna      Sołdan                397: 366
   4 Robert         Duczemiński          - Miłosz         Wrzałek               422: 289
   5 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                421: 338
   6 Wojciech       Sołdan               - Halina         Roszak                354: 356
   7 Krzysztof      Langiewicz           - Kamil          Nawrocki              351: 410
   8 Remigiusz      Skwarek              - Dariusz        Kuć                   281: 477
   9 Jarosław       Michalak             - Kuba           Koisar                411: 407
  10 Dorota         Kuć                  - Maciej         Perzyński             358: 404
  11 Zbigniew       Wietecki             - Grzegorz       Koczkodon             346: 478
  12 Małgorzata     Jóźwiak              - Kazimierz.J    Merklejn              350: 404
  13 Rafał          Wesołowski           - Mateusz        Żbikowski             432: 412
  14 Artur          Tomczyk              - Artur          Koszel                313: 375
  15 Maciej         Michalak             - Magdalena      Kublik                409: 411
  16 Mariusz        Skrobosz             - Patrycja       Śliwińska             426: 314
  17 Irena          Sołdan               - Jarosław       Puchalski             377: 427
  18 Andrzej        Rechowicz            - Michał         Kolaj                 378: 311
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Zdzisław       Szota                 350: 343
  20 Anna           Stefańska            - Jakub          Zaryński              350: 347
  21 Paweł          Janaś                - Monika         Gawron-Cieślik        322: 346
  22 Marek          Roszak               - Joanna         Ostrowska             414: 313
  23 Filip          Warzecha             - Grażyna        Wesołowska            519: 317
  24 Łukasz         Tuszyński            - Michał         Ozimiński             421: 352
  25 Marek          Herzig               - Danuta         Langiewicz            411: 287
  26 Rafał          Stachowski           - Teresa         Fortuna               316: 350
  27 Grzegorz       Gardynik             - Wojciech       Gołęcki               330: 374
  28 Paweł          Morga                - Małgorzata     Szmuksta              335: 292
  29 Piotr          Szutenberg           - Anna           Arana                 269: 364
  30 Tomasz         Sienkiewicz          - Urszula        Solarska              357: 336
  31 Weronika       Rudnicka             - Adam           Klimont               384: 336
  32 Małgorzata     Puternicka           - Jacek          Nowak                 388: 373
  33 Anna           Dłużniewska          - Sławomir       Zabawa                273: 304
  34 Dariusz        Nawrocki             - Lucyna         Śniadach              332: 423
  35 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Teresa         Zalewska              448: 341
  36 Rafał          Skibicki             - Marta          Juszczyk              368: 258
  37 Barbara        Bujacz               - Daniel         Tomczyk               333: 347
  38 Tomasz         Siwiński             - Sandra         Sekuła                422: 184
  39 Agata          Kuć                  - Radosław       Więch                 388: 345
  40 Patrycja       Kraus                - Marek          Reda                  284: 369
  41 Beata          Sekuła               - Adam           Janicki               235: 390
  42 Maciej         Kuć                  - Mariusz        Katzig                360: 449
  43 Wojciech       Obremski             - Paulina        Naplocha              309: 233
  44 Ewa            Jóźwiak              - Agata          Nawrocka              215: 322


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Duczemiński          - Sławomir       Kordjalik             288: 410
   2 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Obremski              397: 421
   3 Grzegorz       Koczkodon            - Dariusz        Kuć                   322: 393
   4 Maciej         Perzyński            - Jarosław       Michalak              395: 383
   5 Ireneusz       Moralewicz           - Bogusław       Książek               348: 481
   6 Halina         Roszak               - Tomasz         Zwoliński             373: 381
   7 Kazimierz.J    Merklejn             - Kamil          Nawrocki              420: 326
   8 Artur          Koszel               - Rafał          Wesołowski            357: 335
   9 Katarzyna      Sołdan               - Stanisław      Rydzik                304: 454
  10 Mariusz        Skrobosz             - Jarosław       Puchalski             465: 431
  11 Miłosz         Wrzałek              - Wojciech       Sołdan                520: 347
  12 Magdalena      Kublik               - Krzysztof      Langiewicz            414: 249
  13 Anna           Arana                - Filip          Warzecha              267: 524
  14 Mateusz        Żbikowski            - Remigiusz      Skwarek               402: 289
  15 Andrzej        Rechowicz            - Tomasz         Sienkiewicz           375: 382
  16 Dorota         Kuć                  - Krzysztof      Sporczyk              367: 314
  17 Zbigniew       Wietecki             - Anna           Stefańska             574: 275
  18 Monika         Gawron-Cieślik       - Małgorzata     Jóźwiak               357: 339
  19 Wojciech       Gołęcki              - Kuba           Koisar                252: 426
  20 Teresa         Fortuna              - Marek          Roszak                318: 425
  21 Paweł          Morga                - Łukasz         Tuszyński             324: 439
  22 Artur          Tomczyk              - Marek          Herzig                381: 264
  23 Mariusz        Katzig               - Maciej         Michalak              316: 564
  24 Michał         Kolaj                - Irena          Sołdan                376: 350
  25 Weronika       Rudnicka             - Michał         Ozimiński             374: 460
  26 Daniel         Tomczyk              - Zdzisław       Szota                 435: 452
  27 Grażyna        Wesołowska           - Jakub          Zaryński              385: 291
  28 Joanna         Ostrowska            - Agnieszka      Jaśkiewicz            281: 344
  29 Lucyna         Śniadach             - Adam           Janicki               309: 366
  30 Marek          Reda                 - Paweł          Janaś                 364: 453
  31 Grzegorz       Gardynik             - Małgorzata     Puternicka            328: 395
  32 Danuta         Langiewicz           - Rafał          Stachowski            341: 373
  33 Tomasz         Siwiński             - Piotr          Szutenberg            298: 390
  34 Rafał          Skibicki             - Sławomir       Zabawa                262: 358
  35 Adam           Klimont              - Urszula        Solarska              434: 315
  36 Małgorzata     Szmuksta             - Agata          Kuć                   353: 336
  37 Jacek          Nowak                - Patrycja       Śliwińska             340: 362
  38 Anna           Dłużniewska          - Sandra         Sekuła                445: 278
  39 Radosław       Więch                - Wojciech       Obremski              308: 303
  40 Agata          Nawrocka             - Dariusz        Nawrocki              282: 327
  41 Teresa         Zalewska             - Patrycja       Kraus                 562: 229
  42 Barbara        Bujacz               - Beata          Sekuła                319: 355
  43 Marta          Juszczyk             - Maciej         Kuć                   320: 317
  44 Paulina        Naplocha             - Ewa            Jóźwiak               342: 242


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sławomir       Kordjalik            - Krzysztof      Obremski              479: 365
   2 Dariusz        Kuć                  - Maciej         Perzyński             428: 387
   3 Artur          Koszel               - Dawid          Pikul                 323: 502
   4 Filip          Warzecha             - Bogusław       Książek               445: 292
   5 Tomasz         Zwoliński            - Kazimierz.J    Merklejn              417: 332
   6 Mariusz        Skrobosz             - Halina         Roszak                373: 280
   7 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Nawrocki              428: 392
   8 Zbigniew       Wietecki             - Ireneusz       Moralewicz            333: 445
   9 Robert         Duczemiński          - Magdalena      Kublik                476: 275
  10 Jarosław       Michalak             - Grzegorz       Koczkodon             380: 385
  11 Mateusz        Żbikowski            - Katarzyna      Sołdan                543: 292
  12 Kuba           Koisar               - Tomasz         Sienkiewicz           404: 365
  13 Miłosz         Wrzałek              - Monika         Gawron-Cieślik        459: 254
  14 Rafał          Wesołowski           - Marek          Roszak                375: 352
  15 Artur          Tomczyk              - Łukasz         Tuszyński             338: 396
  16 Maciej         Michalak             - Dorota         Kuć                   511: 329
  17 Wojciech       Sołdan               - Michał         Kolaj                 553: 266
  18 Zdzisław       Szota                - Patrycja       Śliwińska             363: 321
  19 Grażyna        Wesołowska           - Andrzej        Rechowicz             345: 366
  20 Paweł          Janaś                - Anna           Arana                 386: 296
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Małgorzata     Jóźwiak               275: 373
  22 Jarosław       Puchalski            - Małgorzata     Puternicka            345: 276
  23 Krzysztof      Langiewicz           - Adam           Janicki               354: 192
  24 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Anna           Stefańska             367: 276
  25 Adam           Klimont              - Teresa         Fortuna               414: 298
  26 Michał         Ozimiński            - Paweł          Morga                 352: 487
  27 Marek          Herzig               - Piotr          Szutenberg            403: 279
  28 Rafał          Stachowski           - Wojciech       Gołęcki               363: 384
  29 Sławomir       Zabawa               - Małgorzata     Szmuksta              308: 340
  30 Irena          Sołdan               - Remigiusz      Skwarek               425: 433
  31 Weronika       Rudnicka             - Marek          Reda                  306: 383
  32 Jakub          Zaryński             - Danuta         Langiewicz            437: 352
  33 Radosław       Więch                - Anna           Dłużniewska           298: 350
  34 Lucyna         Śniadach             - Joanna         Ostrowska             371: 464
  35 Daniel         Tomczyk              - Dariusz        Nawrocki              360: 347
  36 Urszula        Solarska             - Teresa         Zalewska              340: 356
  37 Grzegorz       Gardynik             - Marta          Juszczyk              658: 271
  38 Agata          Kuć                  - Tomasz         Siwiński              337: 301
  39 Jacek          Nowak                - Mariusz        Katzig                318: 297
  40 Beata          Sekuła               - Rafał          Skibicki              320: 329
  41 Agata          Nawrocka             - Barbara        Bujacz                299: 304
  42 Paulina        Naplocha             - Sandra         Sekuła                339: 285
  43 Wojciech       Obremski             - Patrycja       Kraus                 249: 254
  44 Maciej         Kuć                  - Ewa            Jóźwiak               332: 197


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sławomir       Kordjalik            - Filip          Warzecha              396: 372
   2 Tomasz         Zwoliński            - Dawid          Pikul                 378: 347
   3 Dariusz        Kuć                  - Krzysztof      Obremski              373: 488
   4 Łukasz         Tuszyński            - Robert         Duczemiński           335: 427
   5 Maciej         Perzyński            - Stanisław      Rydzik                338: 414
   6 Ireneusz       Moralewicz           - Mateusz        Żbikowski             336: 404
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Mariusz        Skrobosz              303: 408
   8 Kazimierz.J    Merklejn             - Miłosz         Wrzałek               446: 341
   9 Kuba           Koisar               - Artur          Koszel                428: 331
  10 Rafał          Wesołowski           - Bogusław       Książek               357: 363
  11 Adam           Klimont              - Maciej         Michalak              330: 431
  12 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Wojciech       Sołdan                349: 364
  13 Marek          Herzig               - Zbigniew       Wietecki              423: 287
  14 Halina         Roszak               - Jarosław       Michalak              345: 350
  15 Remigiusz      Skwarek              - Zdzisław       Szota                 390: 419
  16 Katarzyna      Sołdan               - Andrzej        Rechowicz             414: 308
  17 Tomasz         Sienkiewicz          - Marek          Roszak                344: 387
  18 Paweł          Janaś                - Magdalena      Kublik                346: 359
  19 Kamil          Nawrocki             - Paweł          Morga                 435: 425
  20 Małgorzata     Szmuksta             - Dorota         Kuć                   362: 371
  21 Małgorzata     Jóźwiak              - Wojciech       Gołęcki               402: 285
  22 Krzysztof      Langiewicz           - Artur          Tomczyk               317: 444
  23 Jarosław       Puchalski            - Monika         Gawron-Cieślik        342: 470
  24 Anna           Arana                - Grzegorz       Gardynik              288: 311
  25 Michał         Kolaj                - Jakub          Zaryński              302: 414
  26 Anna           Dłużniewska          - Krzysztof      Sporczyk              271: 426
  27 Michał         Ozimiński            - Rafał          Skibicki              320: 331
  28 Małgorzata     Puternicka           - Rafał          Stachowski            301: 323
  29 Teresa         Fortuna              - Daniel         Tomczyk               415: 305
  30 Teresa         Zalewska             - Anna           Stefańska             352: 317
  31 Piotr          Szutenberg           - Grażyna        Wesołowska            398: 365
  32 Adam           Janicki              - Joanna         Ostrowska             398: 289
  33 Patrycja       Śliwińska            - Sławomir       Zabawa                222: 361
  34 Agata          Kuć                  - Marek          Reda                  400: 261
  35 Dariusz        Nawrocki             - Irena          Sołdan                257: 365
  36 Weronika       Rudnicka             - Urszula        Solarska              372: 457
  37 Barbara        Bujacz               - Lucyna         Śniadach              255: 315
  38 Marta          Juszczyk             - Jacek          Nowak                 288: 343
  39 Tomasz         Siwiński             - Paulina        Naplocha              399: 234
  40 Patrycja       Kraus                - Mariusz        Katzig                326: 372
  41 Danuta         Langiewicz           - Beata          Sekuła                380: 208
  42 Radosław       Więch                - Maciej         Kuć                   233: 402
  43 Sandra         Sekuła               - Ewa            Jóźwiak               264: 273
  44 Wojciech       Obremski             - Agata          Nawrocka              326: 263


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Sławomir       Kordjalik             396: 308
   2 Krzysztof      Obremski             - Robert         Duczemiński           376: 354
   3 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Skrobosz              263: 555
   4 Kuba           Koisar               - Dariusz        Kuć                   497: 301
   5 Bogusław       Książek              - Mateusz        Żbikowski             292: 620
   6 Dawid          Pikul                - Kazimierz.J    Merklejn              400: 392
   7 Grzegorz       Gardynik             - Maciej         Michalak              372: 326
   8 Jakub          Zaryński             - Filip          Warzecha              368: 349
   9 Wojciech       Sołdan               - Paweł          Janaś                 413: 329
  10 Jarosław       Puchalski            - Miłosz         Wrzałek               411: 368
  11 Zdzisław       Szota                - Andrzej        Rechowicz             327: 491
  12 Jarosław       Michalak             - Agnieszka      Jaśkiewicz            421: 330
  13 Kamil          Nawrocki             - Adam           Klimont               505: 264
  14 Marek          Roszak               - Remigiusz      Skwarek               548: 258
  15 Łukasz         Tuszyński            - Krzysztof      Langiewicz            350: 306
  16 Paweł          Morga                - Małgorzata     Jóźwiak               306: 388
  17 Halina         Roszak               - Ireneusz       Moralewicz            344: 421
  18 Tomasz         Sienkiewicz          - Maciej         Perzyński             332: 439
  19 Dorota         Kuć                  - Teresa         Zalewska              328: 268
  20 Rafał          Stachowski           - Marek          Herzig                331: 329
  21 Małgorzata     Szmuksta             - Artur          Koszel                328: 409
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Katarzyna      Sołdan                298: 356
  23 Grzegorz       Koczkodon            - Teresa         Fortuna               407: 373
  24 Magdalena      Kublik               - Rafał          Skibicki              395: 231
  25 Monika         Gawron-Cieślik       - Piotr          Szutenberg            314: 458
  26 Wojciech       Gołęcki              - Rafał          Wesołowski            360: 356
  27 Artur          Tomczyk              - Sławomir       Zabawa                339: 251
  28 Adam           Janicki              - Zbigniew       Wietecki              362: 371
  29 Joanna         Ostrowska            - Agata          Kuć                   399: 307
  30 Irena          Sołdan               - Danuta         Langiewicz            426: 338
  31 Anna           Arana                - Lucyna         Śniadach              250: 404
  32 Michał         Kolaj                - Jacek          Nowak                 298: 473
  33 Marek          Reda                 - Michał         Ozimiński             458: 314
  34 Patrycja       Śliwińska            - Anna           Dłużniewska           392: 380
  35 Daniel         Tomczyk              - Małgorzata     Puternicka            380: 374
  36 Urszula        Solarska             - Grażyna        Wesołowska            475: 339
  37 Anna           Stefańska            - Tomasz         Siwiński              456: 237
  38 Mariusz        Katzig               - Weronika       Rudnicka              298: 528
  39 Paulina        Naplocha             - Dariusz        Nawrocki              212: 415
  40 Patrycja       Kraus                - Radosław       Więch                 361: 371
  41 Maciej         Kuć                  - Beata          Sekuła                382: 273
  42 Barbara        Bujacz               - Sandra         Sekuła                274: 311
  43 Marta          Juszczyk             - Agata          Nawrocka              258: 381
  44 Ewa            Jóźwiak              - Wojciech       Obremski              224: 385


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Sławomir       Kordjalik             493: 306
   2 Krzysztof      Obremski             - Tomasz         Zwoliński             352: 433
   3 Mariusz        Skrobosz             - Kuba           Koisar                376: 377
   4 Robert         Duczemiński          - Dawid          Pikul                 323: 336
   5 Wojciech       Sołdan               - Łukasz         Tuszyński             387: 383
   6 Dariusz        Kuć                  - Kazimierz.J    Merklejn              361: 492
   7 Marek          Roszak               - Bogusław       Książek               397: 419
   8 Stanisław      Rydzik               - Artur          Koszel                403: 384
   9 Kamil          Nawrocki             - Dorota         Kuć                   342: 493
  10 Walenty        Siemaszko            - Jarosław       Michalak              258: 386
  11 Maciej         Perzyński            - Grzegorz       Koczkodon             375: 413
  12 Katarzyna      Sołdan               - Ireneusz       Moralewicz            406: 469
  13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Magdalena      Kublik                412: 351
  14 Małgorzata     Jóźwiak              - Artur          Tomczyk               386: 380
  15 Maciej         Michalak             - Jakub          Zaryński              335: 338
  16 Filip          Warzecha             - Jarosław       Puchalski             500: 287
  17 Marek          Herzig               - Miłosz         Wrzałek               333: 359
  18 Zofia          Gajewska             - Rafał          Stachowski            407: 280
  19 Anna           Niedzielko           - Monika         Gawron-Cieślik        364: 344
  20 Andrzej        Rechowicz            - Piotr          Szutenberg            483: 259
  21 Zbigniew       Wietecki             - Wojciech       Gołęcki               482: 222
  22 Zdzisław       Szota                - Rafał          Wesołowski            355: 353
  23 Grzegorz       Gardynik             - Irena          Sołdan                375: 260
  24 Teresa         Zalewska             - Paweł          Janaś                 294: 335
  25 Lucyna         Śniadach             - Marek          Reda                  398: 434
  26 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Urszula        Solarska              331: 349
  27 Jolanta        Chłopińska           - Joanna         Ostrowska             379: 282
  28 Teresa         Fortuna              - Krzysztof      Langiewicz            344: 330
  29 Marcin         Białkowski           - Halina         Roszak                318: 377
  30 Krystyna       Borecka              - Tomasz         Sienkiewicz           383: 319
  31 Dorota         Maciejuk             - Krzysztof      Sporczyk              321: 365
  32 Anna           Stefańska            - Paweł          Morga                 318: 274
  33 Patrycja       Śliwińska            - Adam           Klimont               324: 387
  34 Daniel         Tomczyk              - Adam           Janicki               377: 308
  35 Agata          Kuć                  - Remigiusz      Skwarek               219: 377
  36 Rafał          Skibicki             - Małgorzata     Szmuksta              215: 465
  37 Lech           Szymczak             - Weronika       Rudnicka              306: 401
  38 Radosław       Pastusiak            - Anna           Dłużniewska           309: 297
  39 Michał         Ozimiński            - Michał         Kolaj                 367: 368
  40 Grażyna        Wesołowska           - Dariusz        Nawrocki              234: 377
  41 Danuta         Langiewicz           - Anna           Arana                 409: 362
  42 Tomasz         Siwiński             - Radosław       Więch                 396: 259
  43 Mariusz        Katzig               - Wojciech       Obremski              378: 389
  44 Małgorzata     Puternicka           - Maciej         Kuć                   465: 294
  45 Agata          Pastusiak            - Barbara        Bujacz                299: 254
  46 Paulina        Naplocha             - Marta          Juszczyk              400:   1
  47 Agata          Nawrocka             - Patrycja       Kraus                 391: 241
  48 Beata          Sekuła               - Sandra         Sekuła                263: 297
  49 Ewa            Jóźwiak              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kuba           Koisar               - Tomasz         Zwoliński             354: 416
   2 Mateusz        Żbikowski            - Krzysztof      Obremski              501: 398
   3 Sławomir       Kordjalik            - Dawid          Pikul                 322: 390
   4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Mariusz        Skrobosz              347: 411
   5 Dorota         Kuć                  - Wojciech       Sołdan                364: 340
   6 Małgorzata     Jóźwiak              - Stanisław      Rydzik                388: 421
   7 Bogusław       Książek              - Jarosław       Michalak              418: 293
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Ireneusz       Moralewicz            509: 269
   9 Kazimierz.J    Merklejn             - Filip          Warzecha              429: 422
  10 Zdzisław       Szota                - Robert         Duczemiński           371: 351
  11 Grzegorz       Gardynik             - Marek          Roszak                379: 443
  12 Dariusz        Kuć                  - Łukasz         Tuszyński             363: 385
  13 Andrzej        Rechowicz            - Jakub          Zaryński              288: 432
  14 Artur          Koszel               - Zbigniew       Wietecki              284: 400
  15 Katarzyna      Sołdan               - Kamil          Nawrocki              383: 398
  16 Zofia          Gajewska             - Magdalena      Kublik                423: 319
  17 Walenty        Siemaszko            - Miłosz         Wrzałek               366: 352
  18 Anna           Niedzielko           - Artur          Tomczyk               304: 272
  19 Maciej         Michalak             - Maciej         Perzyński             455: 421
  20 Paweł          Janaś                - Urszula        Solarska              435: 271
  21 Krystyna       Borecka              - Jarosław       Puchalski             280: 372
  22 Marek          Herzig               - Monika         Gawron-Cieślik        488: 248
  23 Jolanta        Chłopińska           - Rafał          Stachowski            382: 351
  24 Teresa         Fortuna              - Halina         Roszak                417: 493
  25 Krzysztof      Sporczyk             - Małgorzata     Szmuksta              379: 311
  26 Anna           Stefańska            - Adam           Klimont               373: 364
  27 Piotr          Szutenberg           - Daniel         Tomczyk               360: 373
  28 Remigiusz      Skwarek              - Wojciech       Gołęcki               399: 334
  29 Rafał          Wesołowski           - Marek          Reda                  341: 401
  30 Teresa         Zalewska             - Weronika       Rudnicka              333: 396
  31 Irena          Sołdan               - Joanna         Ostrowska             388: 416
  32 Marcin         Białkowski           - Lucyna         Śniadach              330: 393
  33 Patrycja       Śliwińska            - Agnieszka      Jaśkiewicz            424: 379
  34 Michał         Kolaj                - Krzysztof      Langiewicz            258: 472
  35 Dorota         Maciejuk             - Dariusz        Nawrocki              447: 339
  36 Adam           Janicki              - Tomasz         Sienkiewicz           239: 395
  37 Radosław       Pastusiak            - Paweł          Morga                 302: 312
  38 Agata          Pastusiak            - Małgorzata     Puternicka            231: 340
  39 Rafał          Skibicki             - Danuta         Langiewicz            375: 331
  40 Lech           Szymczak             - Agata          Kuć                   294: 319
  41 Wojciech       Obremski             - Tomasz         Siwiński              274: 340
  42 Michał         Ozimiński            - Radosław       Więch                 387: 354
  43 Anna           Dłużniewska          - Agata          Nawrocka              375: 280
  44 Sandra         Sekuła               - Mariusz        Katzig                333: 376
  45 Maciej         Kuć                  - Grażyna        Wesołowska            336: 371
  46 Anna           Arana                - Paulina        Naplocha              344: 305
  47 Barbara        Bujacz               - Ewa            Jóźwiak               289: 291
  48 Beata          Sekuła               - Patrycja       Kraus                 223: 367


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Skrobosz              380: 434
   2 Dawid          Pikul                - Mateusz        Żbikowski             427: 366
   3 Krzysztof      Obremski             - Kazimierz.J    Merklejn              367: 504
   4 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Koczkodon             349: 359
   5 Kuba           Koisar               - Bogusław       Książek               440: 326
   6 Sławomir       Kordjalik            - Dorota         Kuć                   389: 287
   7 Andrzej        Rechowicz            - Marek          Roszak                382: 356
   8 Grzegorz       Gardynik             - Wojciech       Sołdan                409: 352
   9 Maciej         Perzyński            - Zbigniew       Wietecki              436: 407
  10 Miłosz         Wrzałek              - Kamil          Nawrocki              491: 263
  11 Zofia          Gajewska             - Paweł          Janaś                 383: 301
  12 Jarosław       Michalak             - Katarzyna      Sołdan                263: 430
  13 Małgorzata     Jóźwiak              - Marek          Herzig                352: 347
  14 Halina         Roszak               - Zdzisław       Szota                 327: 468
  15 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Jarosław       Puchalski             430: 311
  16 Artur          Koszel               - Ireneusz       Moralewicz            340: 379
  17 Jolanta        Chłopińska           - Jakub          Zaryński              363: 389
  18 Łukasz         Tuszyński            - Remigiusz      Skwarek               359: 378
  19 Anna           Niedzielko           - Marek          Reda                  289: 371
  20 Walenty        Siemaszko            - Magdalena      Kublik                423: 362
  21 Daniel         Tomczyk              - Maciej         Michalak              444: 416
  22 Filip          Warzecha             - Krzysztof      Sporczyk              441: 284
  23 Robert         Duczemiński          - Anna           Stefańska             445: 305
  24 Artur          Tomczyk              - Dariusz        Kuć                   342: 378
  25 Paweł          Morga                - Weronika       Rudnicka              321: 437
  26 Lucyna         Śniadach             - Patrycja       Śliwińska             352: 259
  27 Krzysztof      Langiewicz           - Tomasz         Siwiński              343: 399
  28 Dorota         Maciejuk             - Piotr          Szutenberg            499: 223
  29 Krystyna       Borecka              - Adam           Klimont               271: 516
  30 Tomasz         Sienkiewicz          - Monika         Gawron-Cieślik        317: 283
  31 Małgorzata     Szmuksta             - Urszula        Solarska              334: 358
  32 Wojciech       Gołęcki              - Teresa         Fortuna               340: 319
  33 Małgorzata     Puternicka           - Rafał          Skibicki              329: 349
  34 Joanna         Ostrowska            - Rafał          Wesołowski            305: 478
  35 Rafał          Stachowski           - Agata          Kuć                   350: 326
  36 Radosław       Pastusiak            - Irena          Sołdan                333: 466
  37 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Michał         Kolaj                 385: 339
  38 Michał         Ozimiński            - Anna           Arana                 388: 407
  39 Anna           Dłużniewska          - Adam           Janicki               379: 253
  40 Agata          Pastusiak            - Danuta         Langiewicz            231: 354
  41 Mariusz        Katzig               - Radosław       Więch                 255: 425
  42 Wojciech       Obremski             - Teresa         Zalewska              327: 360
  43 Agata          Nawrocka             - Grażyna        Wesołowska            339: 307
  44 Lech           Szymczak             - Sandra         Sekuła                313: 299
  45 Marcin         Białkowski           - Paulina        Naplocha              411: 267
  46 Dariusz        Nawrocki             - Maciej         Kuć                   322: 322
  47 Patrycja       Kraus                - Barbara        Bujacz                321: 271
  48 Ewa            Jóźwiak              - Beata          Sekuła                247: 318


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Kuba           Koisar                447: 416
   2 Grzegorz       Koczkodon            - Tomasz         Zwoliński             523: 314
   3 Mariusz        Skrobosz             - Mateusz        Żbikowski             310: 421
   4 Kazimierz.J    Merklejn             - Sławomir       Kordjalik             358: 364
   5 Krzysztof      Obremski             - Wojciech       Sołdan                374: 434
   6 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Kuć                   377: 353
   7 Zofia          Gajewska             - Miłosz         Wrzałek               362: 343
   8 Maciej         Perzyński            - Zdzisław       Szota                 299: 362
   9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Andrzej        Rechowicz             377: 311
  10 Jakub          Zaryński             - Grzegorz       Gardynik              358: 408
  11 Ireneusz       Moralewicz           - Kamil          Nawrocki              424: 342
  12 Łukasz         Tuszyński            - Małgorzata     Jóźwiak               401: 456
  13 Bogusław       Książek              - Katarzyna      Sołdan                360: 369
  14 Jarosław       Michalak             - Dorota         Kuć                   375: 293
  15 Walenty        Siemaszko            - Anna           Niedzielko            294: 392
  16 Filip          Warzecha             - Daniel         Tomczyk               483: 321
  17 Remigiusz      Skwarek              - Robert         Duczemiński           355: 416
  18 Marek          Reda                 - Marek          Roszak                474: 420
  19 Zbigniew       Wietecki             - Maciej         Michalak              321: 228
  20 Weronika       Rudnicka             - Irena          Sołdan                412: 293
  21 Marek          Herzig               - Krzysztof      Langiewicz            356: 393
  22 Dorota         Maciejuk             - Agnieszka      Jaśkiewicz            420: 314
  23 Adam           Klimont              - Anna           Dłużniewska           378: 349
  24 Małgorzata     Szmuksta             - Paweł          Janaś                 361: 397
  25 Halina         Roszak               - Małgorzata     Puternicka            422: 314
  26 Teresa         Fortuna              - Lucyna         Śniadach              405: 300
  27 Jolanta        Chłopińska           - Danuta         Langiewicz            435: 325
  28 Marcin         Białkowski           - Artur          Koszel                284: 420
  29 Paweł          Morga                - Jarosław       Puchalski             395: 436
  30 Magdalena      Kublik               - Joanna         Ostrowska             400: 321
  31 Tomasz         Sienkiewicz          - Teresa         Zalewska              320: 286
  32 Rafał          Stachowski           - Patrycja       Śliwińska             316: 394
  33 Lech           Szymczak             - Tomasz         Siwiński              380: 408
  34 Krzysztof      Sporczyk             - Anna           Arana                 372: 298
  35 Krystyna       Borecka              - Urszula        Solarska              250: 399
  36 Monika         Gawron-Cieślik       - Anna           Stefańska             316: 347
  37 Wojciech       Gołęcki              - Piotr          Szutenberg            305: 315
  38 Dariusz        Nawrocki             - Rafał          Skibicki              433: 294
  39 Agata          Kuć                  - Rafał          Wesołowski            431: 252
  40 Artur          Tomczyk              - Michał         Ozimiński             464: 328
  41 Grażyna        Wesołowska           - Patrycja       Kraus                 391: 267
  42 Mariusz        Katzig               - Agata          Nawrocka              388: 255
  43 Michał         Kolaj                - Maciej         Kuć                   292: 298
  44 Radosław       Pastusiak            - Sandra         Sekuła                495: 250
  45 Radosław       Więch                - Paulina        Naplocha              372: 231
  46 Ewa            Jóźwiak              - Adam           Janicki               259: 350
  47 Agata          Pastusiak            - Beata          Sekuła                278: 287
  48 Barbara        Bujacz               - Wojciech       Obremski              224: 371


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Grzegorz       Koczkodon             368: 421
   2 Tomasz         Zwoliński            - Mateusz        Żbikowski             332: 417
   3 Mariusz        Skrobosz             - Sławomir       Kordjalik             283: 475
   4 Zdzisław       Szota                - Kuba           Koisar                393: 315
   5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Kazimierz.J    Merklejn              381: 370
   6 Zofia          Gajewska             - Stanisław      Rydzik                276: 414
   7 Ireneusz       Moralewicz           - Małgorzata     Jóźwiak               401: 376
   8 Andrzej        Rechowicz            - Filip          Warzecha              558: 399
   9 Kamil          Nawrocki             - Robert         Duczemiński           458: 289
  10 Dorota         Maciejuk             - Krzysztof      Obremski              364: 368
  11 Adam           Klimont              - Wojciech       Sołdan                285: 472
  12 Zbigniew       Wietecki             - Łukasz         Tuszyński             424: 318
  13 Grzegorz       Gardynik             - Halina         Roszak                427: 350
  14 Paweł          Janaś                - Jakub          Zaryński              417: 352
  15 Jolanta        Chłopińska           - Bogusław       Książek               333: 397
  16 Artur          Koszel               - Jarosław       Michalak              350: 397
  17 Jarosław       Puchalski            - Katarzyna      Sołdan                288: 356
  18 Anna           Niedzielko           - Magdalena      Kublik                343: 329
  19 Marek          Reda                 - Daniel         Tomczyk               483: 226
  20 Remigiusz      Skwarek              - Dorota         Kuć                   392: 355
  21 Walenty        Siemaszko            - Tomasz         Sienkiewicz           400: 296
  22 Marek          Roszak               - Tomasz         Siwiński              416: 316
  23 Weronika       Rudnicka             - Krzysztof      Sporczyk              335: 298
  24 Urszula        Solarska             - Dariusz        Kuć                   338: 340
  25 Miłosz         Wrzałek              - Anna           Stefańska             398: 336
  26 Maciej         Perzyński            - Artur          Tomczyk               310: 389
  27 Piotr          Szutenberg           - Maciej         Michalak              350: 464
  28 Sławomir       Zabawa               - Marek          Herzig                379: 412
  29 Krzysztof      Langiewicz           - Wojciech       Gołęcki               544: 267
  30 Rafał          Skibicki             - Lucyna         Śniadach              341: 327
  31 Dariusz        Nawrocki             - Teresa         Fortuna               350: 366
  32 Rafał          Wesołowski           - Rafał          Stachowski            368: 335
  33 Agata          Kuć                  - Patrycja       Śliwińska             320: 333
  34 Irena          Sołdan               - Teresa         Zalewska              397: 462
  35 Monika         Gawron-Cieślik       - Agnieszka      Jaśkiewicz            307: 437
  36 Anna           Arana                - Małgorzata     Szmuksta              475: 342
  37 Krystyna       Borecka              - Anna           Dłużniewska           304: 340
  38 Paweł          Morga                - Radosław       Więch                 324: 351
  39 Danuta         Langiewicz           - Adam           Janicki               384: 346
  40 Małgorzata     Puternicka           - Wojciech       Obremski              385: 312
  41 Grażyna        Wesołowska           - Michał         Ozimiński             321: 287
  42 Maciej         Kuć                  - Joanna         Ostrowska             298: 381
  43 Lech           Szymczak             - Michał         Kolaj                 362: 366
  44 Marcin         Białkowski           - Agata          Nawrocka              302: 335
  45 Agata          Pastusiak            - Mariusz        Katzig                293: 336
  46 Radosław       Pastusiak            - Patrycja       Kraus                 337: 230
  47 Paulina        Naplocha             - Beata          Sekuła                326: 291
  48 Sandra         Sekuła               - Ewa            Jóźwiak               237: 250
  49 Barbara        Bujacz               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Dawid          Pikul                 380: 326
   2 Grzegorz       Koczkodon            - Sławomir       Kordjalik             501: 338
   3 Zdzisław       Szota                - Stanisław      Rydzik                290: 483
   4 Tomasz         Zwoliński            - Ireneusz       Moralewicz            463: 327
   5 Piotr          Pietuchowski         - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  480: 339
   6 Wojciech       Sołdan               - Mariusz        Skrobosz              325: 423
   7 Krzysztof      Obremski             - Kuba           Koisar                420: 365
   8 Kazimierz.J    Merklejn             - Zbigniew       Wietecki              388: 366
   9 Małgorzata     Jóźwiak              - Grzegorz       Gardynik              376: 254
  10 Zofia          Gajewska             - Bogusław       Książek               348: 354
  11 Jarosław       Michalak             - Marek          Reda                  354: 398
  12 Anna           Niedzielko           - Katarzyna      Sołdan                301: 460
  13 Walenty        Siemaszko            - Filip          Warzecha              338: 377
  14 Robert         Duczemiński          - Marek          Roszak                330: 389
  15 Andrzej        Rechowicz            - Weronika       Rudnicka              393: 307
  16 Dariusz        Kuć                  - Miłosz         Wrzałek               401: 331
  17 Jakub          Zaryński             - Kamil          Nawrocki              367: 420
  18 Dorota         Kuć                  - Paweł          Janaś                 359: 382
  19 Remigiusz      Skwarek              - Artur          Tomczyk               372: 500
  20 Maciej         Michalak             - Krzysztof      Langiewicz            455: 293
  21 Łukasz         Tuszyński            - Maciej         Perzyński             386: 364
  22 Dorota         Maciejuk             - Marek          Herzig                405: 315
  23 Jolanta        Chłopińska           - Halina         Roszak                421: 334
  24 Artur          Koszel               - Adam           Klimont               406: 316
  25 Jarosław       Puchalski            - Magdalena      Kublik                500: 406
  26 Daniel         Tomczyk              - Teresa         Fortuna               373: 340
  27 Tomasz         Siwiński             - Tomasz         Sienkiewicz           355: 304
  28 Urszula        Solarska             - Patrycja       Śliwińska             382: 283
  29 Anna           Stefańska            - Krzysztof      Sporczyk              286: 374
  30 Rafał          Wesołowski           - Rafał          Skibicki              397: 272
  31 Lucyna         Śniadach             - Agnieszka      Jaśkiewicz            427: 339
  32 Teresa         Zalewska             - Anna           Dłużniewska           393: 351
  33 Danuta         Langiewicz           - Małgorzata     Puternicka            299: 337
  34 Joanna         Ostrowska            - Anna           Arana                 455: 316
  35 Rafał          Stachowski           - Grażyna        Wesołowska            396: 403
  36 Radosław       Pastusiak            - Mariusz        Katzig                327: 229
  37 Radosław       Więch                - Piotr          Szutenberg            297: 357
  38 Sławomir       Zabawa               - Wojciech       Gołęcki               274: 290
  39 Dariusz        Nawrocki             - Agata          Kuć                   414: 261
  40 Irena          Sołdan               - Małgorzata     Szmuksta              374: 364
  41 Lech           Szymczak             - Paweł          Morga                 311: 356
  42 Marcin         Białkowski           - Monika         Gawron-Cieślik        285: 329
  43 Krystyna       Borecka              - Michał         Kolaj                 336: 319
  44 Wojciech       Obremski             - Adam           Janicki               301: 274
  45 Agata          Nawrocka             - Maciej         Kuć                   302: 334
  46 Agata          Pastusiak            - Michał         Ozimiński             253: 407
  47 Patrycja       Kraus                - Paulina        Naplocha              380: 295
  48 Beata          Sekuła               - Ewa            Jóźwiak               289: 221
  49 Sandra         Sekuła               - Barbara        Bujacz                288: 226
Lista rankingowa na dzień 15-08-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             149.88  29976  200
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             144.66  27775  192
   3 Marcin Mroziuk                 Warszawa             144.61   9544   66
   4 Dawid Pikul                    Poznań               143.49  28699  200
   5 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             143.22  26926  188
   6 Kamil Górka                    Kraków               142.56  27942  196
   7 Sławomir Kordjalik             Warszawa             141.07  27227  193
   8 Stanisław Rydzik               Warszawa             140.09  27737  198
   9 Szymon Fidziński               Warszawa             140.04  16945  121
  10 Tomasz Zwoliński               Skierdy              139.96  27853  199
  11 Krzysztof Mówka                Warszawa             139.90  27841  199
  12 Marek Syczuk                   Warszawa             139.78  27257  195
  13 Dariusz Banaszek               Warszawa             139.48   8508   61
  14 Sławomir Kucia                 Kraków               138.90  10834   78
  15 Justyna Fugiel                 Kraków               138.48  26450  191
  16 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             138.04   7316   53
  17 Paweł Jackowski                Warszawa             137.35  27470  200
  18 Radosław Konca                 Warszawa             136.78  27220  199
  19 Andrzej Oleksiak               Hel                  135.81  26211  193
  20 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 135.79  26071  192
  21 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.70  15063  111
  22 Grzegorz Święcki               Białystok            135.29  10823   80
  23 Marcin Bożek                   Będzin               135.24   6627   49
  24 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.83  21708  161
  25 Piotr Pietuchowski             Białystok            134.28  25514  190
  26 Bartosz Morawski               Gliwice              133.40  16808  126
  27 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          133.15  13049   98
  28 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             133.04  26209  197
  29 Filip Sosin                    Warszawa             132.77  26023  196
  30 Michał Makowski                Warszawa             131.75  13043   99
  31 Maciej Czupryniak              Milanówek            131.49  12623   96
  32 Lucyna Korga                   Zabrze               131.19   9446   72
  33 Filip Warzecha                 Gdynia               130.74  16866  129
  34 Michał Trumpus                 Wrocław              130.70  22741  174
  35 Aleksander Puchalski           Włocławek            130.67  20907  160
  36 Marcin Kozyra                  Warszawa             130.56  19192  147
  37 Andrzej Szepczyński            Kraków               130.44  15914  122
  38 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  130.22  25523  196
  39 Łukasz Bryła                   Mielec               130.04  16385  126
  40 Mariusz Margalski              Warszawa             129.95  21832  168
  41 Maciej Perzyński               Piła                 129.76  23747  183
  42 Andrzej Kowalski               Gdańsk               129.13  25180  195
  43 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.89   9667   75
  44 Maciej Rzychoń                 Katowice             128.83   8503   66
  45 Małgorzata Kania               Milanówek            128.63   8361   65
  46 Artur Irzyk                    Strzyżów             128.47  23638  184
  47 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            128.31  20402  159
  48 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     128.30  13728  107
  49 Joanna Juszczak                Warszawa             128.07  22669  177
  50 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             128.05  25354  198
  51 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.95  19193  150
  52 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.81   9969   78
  53 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             127.42   8282   65
  54 Miłosz Wrzałek                 Reda                 127.25  25451  200
  55 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             126.39  24141  191
  56 Jarosław Michalak              Łódź                 126.10  13493  107
  57 Rafał Lenartowski              Gdynia               126.07   5295   42
  58 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.59  15448  123
  59 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.45  24086  192
  60 Kuba Koisar                    Warszawa             125.28  21297  170
  61 Kamil Klinkosz                 Rumia                125.23  10144   81
  62 Marek Roszak                   Poznań               125.01  25002  200
  63 Irena Sołdan                   Rumia                124.89  24854  199
  64 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              124.78  23833  191
  65 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  124.76  23830  191
  66 Przemysław Herdzina            Kraków               123.88  21927  177
  67 Michał Musielak                Bydgoszcz            123.70   8535   69
  68 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             123.64  16321  132
  69 Michał Waszkiewicz             Warszawa             123.63  24726  200
  70 Jarosław Puchalski             Łódź                 123.40  24310  197
  71 Maciej Michalak                Łódź                 123.21  15401  125
  72 Joanna Zadrożna                Szczecin             122.85  10319   84
  73 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       122.70   6503   53
  74 Wojciech Morawski              Gliwice              122.50   7840   64
  75 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.38  23129  189
  76 Piotr Rosół                    Warszawa             122.28  23722  194
  77 Grzegorz Wilk                  Kraków               122.06   8056   66
  78 Jakub Zaryński                 Świnoujście          121.74  14974  123
  79 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  121.44  23195  191
  80 Artur Koszel                   Legionowo            121.22  24001  198
  81 Michał Szymkowski              Wrocław              121.09   5207   43
  82 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.09   7992   66
  83 Łukasz Kozub                   Brzesko              120.86   8702   72
  84 Zdzisław Szota                 Warszawa             120.65  22923  190
  85 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.52  20006  166
  86 Iwona Kucia                    Kraków               120.06   9845   82
  87 Tomasz Lempart                 Kraków               119.97   4319   36
  88 Joanna Stępień                 Katowice             119.89  23499  196
  89 Mateusz Zalega                 Łódź                 119.86   8630   72
  90 Robert Soszka                  Warszawa             119.73  23587  197
  91 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.72  23944  200
  92 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        119.71  23943  200
  93 Rafał Dąbrowski                Ostróda              119.62  13039  109
  94 Renata Kowalska                Bielsko Biała        119.41  21255  178
  95 Arkadiusz Biegun               Kraków               119.23  19316  162
  96 Krzysztof Obremski             Legnica              118.93  17721  149
  97 Andrzej Grabiński              Suchedniów           118.88  11769   99
  98 Michał Gawroński               Częstochowa          118.87   4517   38
  99 Rafał Matczak                  Milanówek            118.85  16163  136
 100 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              118.76  12826  108
 101 Paweł Janaś                    Głogów               118.75   8906   75
 102 Leszek Stecuła                 Bytom                118.74  10687   90
 103 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 118.69   5697   48
 104 Wojciech Sołdan                Rumia                118.68  22550  190
 105 Radosław Sowiński              Warszawa             118.66  16731  141
 106 Jolanta Kosmowska              Warszawa             118.62  21944  185
 107 Paweł Opyc                     Warszawa             118.61  21468  181
 108 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  118.56   4268   36
 109 Tomasz Ciejka                  Kraków               118.55  16242  137
 110 Marek Róziecki                 Rybnik               118.53   8060   68
 111 Marek Dudkiewicz               Milanówek            118.46  22745  192
 112 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.28   4258   36
 113 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            118.27  17149  145
 114 Artur Tomczyk                  Piła                 118.19   4964   42
 115 Michał Sosin                   Warszawa             117.94   7784   66
 116 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              117.81   5655   48
 117 Jarosław Krzemiński            Tuchów               117.78   4240   36
 118 Tomasz Ruta                    Warszawa             117.70  14242  121
 119 Katarzyna Sołdan               Rumia                117.64  23175  197
 120 Anna Niedzielko                Szczecin             117.61  11996  102
 121 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         117.50  17508  149
 122 Stanisław Ochot                Katowice             117.50   3525   30
 123 Kazimierz Merklejn             Szczecin             117.44   9160   78
 124 Maciej Lelowicz                Kraków               117.31   4223   36
 125 Rafał Wesołowski               Warszawa             117.28  22284  190
 126 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.13   7145   61
 127 Katarzyna Kowalewska           Poznań               116.87  12622  108
 128 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             116.75  23351  200
 129 Ewa Ciszewska                  Katowice             116.71  15055  129
 130 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            116.67   5950   51
 131 Daniel Czernatowicz            Kraków               116.59  11776  101
 132 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              116.57  22731  195
 133 Mirosław Konsik                Gdańsk               116.53   4195   36
 134 Beata Piotrowska               Łódź                 116.51  22137  190
 135 Tomasz Suchanek                Wrocław              116.50  16776  144
 136 Paweł Jędryka                  Tarnów               116.45  10131   87
 137 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.32  22218  191
 138 Bogusław Książek               Szczecin             116.25  13253  114
 139 Sławomir Nosek                 Mielec               116.17   5460   47
 140 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.17   6273   54
 141 Łukasz Bobowski                Suchedniów           116.10  15674  135
 142 Jerzy Matyasik                 Kraków               116.10  20434  176
 143 Mariusz Makuch                 Zator                116.06   7544   65
 144 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.02  21116  182
 145 Michał Jaszczak                Gliwice              115.97   3595   31
 146 Halina Roszak                  Poznań               115.96  20525  177
 147 Filip Klar                     Mielec               115.88   9618   83
 148 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       115.84  15639  135
 149 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.82   4517   39
 150 Bartosz Orłowski               Bytom                115.62   9481   82
 151 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            115.54  23108  200
 152 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       115.38   5538   48
 153 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             115.11  20950  182
 154 Marek Rogalski                 Chełm                114.78  22956  200
 155 Robert Zabłocki                Łódź                 114.72  11816  103
 156 Łukasz Miłosz                  Warszawa             114.69  10896   95
 157 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.68  16514  144
 158 Janusz Krupiński               Sosnowiec            114.65   8140   71
 159 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  114.62  12952  113
 160 Jakub Szymczak                 Łódź                 114.49   9732   85
 161 Małgorzata Sulejewska          Kraków               114.14  13697  120
 162 Krystyna Augustyniak           Łódź                 114.11  14606  128
 163 Mariusz Grodek                 Olsztyn              113.93   3418   30
 164 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  113.92   4443   39
 165 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  113.81  12292  108
 166 Agnieszka Krupka               Krosno               113.77  22186  195
 167 Jacek Pietruszka               Kraków               113.72   5345   47
 168 Małgorzata Jóźwiak             Iława                113.52  22136  195
 169 Magdalena Merklejn             Szczecin             113.30  14162  125
 170 Adam Klimont                   Wałcz                113.22   9850   87
 171 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            113.19  21958  194
 172 Jerzy Luter                    Bytom                113.02  21586  191
 173 Łukasz Święcki                 Białystok            112.92   7453   66
 174 Jarosław Sobczak               Warszawa             112.79  21542  191
 175 Dariusz Maciejuk               Warszawa             112.60  19030  169
 176 Katarzyna Klimała              Kraków               112.59  20154  179
 177 Marcin Skowron                 Zabrze               112.26  18074  161
 178 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.18   9535   85
 179 Krzysztof Leśniak              Kraków               112.10  15245  136
 180 Teresa Fortuna                 Lubin                112.00   7056   63
 181 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.86  10291   92
 182 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.85  17448  156
 183 Joanna Ostrowska               Warszawa             111.80  21354  191
 184 Stanisław Gasik                Warszawa             111.68   8488   76
 185 Andrzej Gostomski              Łódź                 111.58  14952  134
 186 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            111.45  22067  198
 187 Krzysztof Jaworski             Warszawa             111.30  13913  125
 188 Lucyna Śniadach                Rumia                111.29  19030  171
 189 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            111.20  17236  155
 190 Michał Szorc                   Białystok            111.06   8885   80
 191 Dorota Zielińska               Piaseczno            110.91  11313  102
 192 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 193 Andrzej Rakoczy                Kraków               110.57   9288   84
 194 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             110.52  11605  105
 195 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.47   7954   72
 196 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               110.44  11265  102
 197 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.40  13689  124
 198 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.28  15109  137
 199 Damian Krężel                  Mielec               110.23   7275   66
 200 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           110.22  21052  191
 201 Marcela Wołowiec               Gdynia               110.21   7935   72
 202 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             110.18   3636   33
 203 Joanna Duda                    Zabrze               110.04   5942   54
 204 Jolanta Chłopińska             Wałcz                109.97  11657  106
 205 Leszek Jóźwik                  Szczecin             109.95   4618   42
 206 Marek Reda                     Wołomin              109.81  18777  171
 207 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     109.63  16992  155
 208 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             109.62  21925  200
 209 Daniel Janus                   Wąchock              109.05  11995  110
 210 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               108.52   5209   48
 211 Dominik Piasecki               Słupsk               108.40   3794   35
 212 Magdalena Kublik               Warszawa             108.24   4546   42
 213 Iza Kraj                       Warszawa             108.20   8981   83
 214 Alina Białobrzewska            Gdynia               108.17  19578  181
 215 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               108.07  16426  152
 216 Bogdan Kozłowski               Białystok            107.88  10249   95
 217 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              107.88  15642  145
 218 Maciej Kutera                  Warszawa             107.84   8088   75
 219 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 220 Grażyna Furman                 Sosnowiec            107.56   4625   43
 221 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.42  18262  170
 222 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.11   3856   36
 223 Dorota Maciejuk                Warszawa             106.94  12726  119
 224 Marianna Kozłowska             Białystok            106.80  10146   95
 225 Teresa Zalewska                Racibórz             106.77  11104  104
 226 Anita Bruska                   Gdynia               106.62   8316   78
 227 Jan Kozłowski                  Kraków               106.47  21295  200
 228 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             106.45  19800  186
 229 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               106.30  17964  169
 230 Robert Głowacki                Łódź                 106.23   6374   60
 231 Tomasz Siwiński                Zawiercie            106.18   4035   38
 232 Olaf Czubla                    Łódź                 105.71   3277   31
 233 Andrzej Puchalski              Łódź                 105.70   6659   63
 234 Paweł Morga                    Warszawa             105.62   5070   48
 235 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             105.58   9080   86
 236 Sylwester Gryz                 Zabrze               105.54  19842  188
 237 Piotr Chabowski                Piła                 105.42   3795   36
 238 Michał Jaworek                 Zabrze               105.40   6008   57
 239 Paweł Michalski                Ksawerów             105.30   5897   56
 240 Sławomir Buk                   Gliwice              105.25   8841   84
 241 Czesława Pawłowska             Wrocław              105.25   7578   72
 242 Iwona Rutkowska                Warszawa             105.18   8204   78
 243 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.17   3786   36
 244 Jacek Baltyn                   Suchedniów           105.08   4098   39
 245 Rafał Skibicki                 Lębork               105.00  12915  123
 246 Marcin Kamiński                Warszawa             104.61   5858   56
 247 Dominik Wester                 Warszawa             104.52   7421   71
 248 Weronika Rudnicka              Ustka                104.49  18286  175
 249 Przemysław Rybicki             Otwock               104.47   3761   36
 250 Anna Arana                     Warszawa             104.40  13468  129
 251 Marta Kleinrok                 Lublin               104.15   7082   68
 252 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.07  20085  193
 253 Michał Lipka                   Mielec               103.94   3326   32
 254 Michał Ozimiński               Łódź                 103.91  20782  200
 255 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            103.87   3947   38
 256 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  103.50  11695  113
 257 Jarosław Żuliński              Szczecin             103.43   4861   47
 258 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 103.36   6615   64
 259 Maria Jarosz                   Lublin               103.32   5476   53
 260 Sławomir Zabawa                Jasło                103.27  16627  161
 261 Tomasz Żbikowski               Warszawa             103.23  12697  123
 262 Paweł Jachowicz                Żyrardów             103.15   5570   54
 263 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.02   4327   42
 264 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.94   3706   36
 265 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 266 Bogdan Pokojski                Piastów              102.71   3903   38
 267 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.58  11591  113
 268 Wojciech Zieliński             Szczecin             102.49   3587   35
 269 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  102.29  16469  161
 270 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.24  19835  194
 271 Mariusz Katzig                 Gdańsk               102.06   6430   63
 272 Renata Rosół                   Warszawa             102.01  13873  136
 273 Sylwester Wójcik               Lublin               101.96  12541  123
 274 Janusz Sojka                   Łódź                 101.93   7339   72
 275 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            101.71   6713   66
 276 Jacek Nowak                    Szczecin             101.48   3349   33
 277 Joanna Kubińska                Warszawa             101.34   9729   96
 278 Jan Lisiewski                  Piasutno             101.29   9521   94
 279 Magdalena Ochot                Katowice             101.18   9005   89
 280 Anna Dłużniewska               Warszawa             101.00   6262   62
 281 Barbara Szymańska              Gdańsk               100.91   3532   35
 282 Grażyna Wesołowska             Łódź                 100.86  20171  200
 283 Tomasz  Jedynak                Skarżysko            100.78   3628   36
 284 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               100.76   7255   72
 285 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.42   3615   36
 286 Roman Figiel                   Zawichost            100.40   7530   75
 287 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             100.40   4819   48
 288 Daniel Tomczyk                 Piła                 100.15   3906   39
 289 Małgorzata Szmuksta            Szczecin              99.81  19862  199
 290 Jan Ziółkowski                 Rumia                 99.74   5386   54
 291 Wojciech Wróbel                Zator                 99.69   4785   48
 292 Stanisław Olsztyn              Olsztyn               99.42   5965   60
 293 Marek Sitkowski                Warszawa              99.35   3974   40
 294 Renata Polończyk               Bielsko Biała         99.10   3964   40
 295 Tomasz Górka                   Łęczna                98.89   3560   36
 296 Adam Słapiński                 Warszawa              98.82   3261   33
 297 Piotr Łasowski                 Gdańsk                98.80   7311   74
 298 Anna Stefańska                 Łódź                  98.27  19162  195
 299 Patrycja Śliwińska             Szczecin              98.18  18163  185
 300 Andrzej Bociąga                Chorzów               98.11   9026   92
 301 Szymon Stolarczyk              Zator                 98.04   5098   52
 302 Marek Kocikowski               Ostróda               98.02   8822   90
 303 Piotr Domański                 Łódź                  97.60   3904   40
 304 Krzysztof Sojka                Łódź                  97.29   7005   72
 305 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.10  11264  116
 306 Monika Rubinstein              Warszawa              96.45  13117  136
 307 Adam Janicki                   Łódź                  96.33   8477   88
 308 Anna Lisiewska                 Piasutno              96.25   4620   48
 309 Mariusz Michalski              Inowrocław            96.25   4620   48
 310 Michał Kolaj                   Ostróda               96.17   8271   86
 311 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              96.11   3652   38
 312 Przemysław Pawlic              Wrocław               95.76  12736  133
 313 Katarzyna Majewska             Lublin                95.71   9954  104
 314 Jacek Dec                      Pszczew               95.46   3341   35
 315 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  95.04   9979  105
 316 Mikołaj Fidziński              Dębica                94.86   3415   36
 317 Beata Kościańska               Lublin                94.86   3320   35
 318 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  94.73   6347   67
 319 Joanna Brychcy                 Katowice              94.69  18844  199
 320 Bartosz Milczarek              Łódź                  94.61   5582   59
 321 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.28   5468   58
 322 Beata Lerska                   Warszawa              94.06   4609   49
 323 Ziemowit Pazda                 Wrocław               93.99   7331   78
 324 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 93.65   6181   66
 325 Andrzej Bryła                  Mielec                93.12   4004   43
 326 Urszula Behnke                 Iława                 93.11   3259   35
 327 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              93.11   9125   98
 328 Jarosław Karp                  Jędrzejów             92.91   4274   46
 329 Urszula Solarska               Łódź                  92.90  17837  192
 330 Anna Chybowska                 Sochaczew             92.28   4337   47
 331 Renata Ziółkowska              Gdynia                92.19   3319   36
 332 Katarzyna Dębska               Ostróda               92.09  10406  113
 333 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   92.09   4328   47
 334 Kacper Jachowicz               Żyrardów              91.93   5240   57
 335 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       91.58   3297   36
 336 Jerzy Ciesielski               Łódź                  91.18   4012   44
 337 Radosław Pastusiak             Sulęcin               91.13   8111   89
 338 Sławomir Długosz               Ostróda               91.11   3280   36
 339 Piotr Marusa                   Szczytno              90.85   4270   47
 340 Maciej Kuczyński               Gdynia                90.80   3723   41
 341 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 90.64   3263   36
 342 Małgorzata Sikora              Kraków                90.46   4885   54
 343 Krystyna Puchalska             Łódź                  90.25   5415   60
 344 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            90.20   3608   40
 345 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  90.16   8295   92
 346 Beata Wolf                     Gdańsk                90.13   4687   52
 347 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             90.04   6753   75
 348 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              89.94  14031  156
 349 Leszek Kilian                  Jaworzno              89.72   3230   36
 350 Michał Korzeniowski            Kraków                89.17   3210   36
 351 Wojciech Obremski              Legnica               88.25   9266  105
 352 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   88.04   4050   46
 353 Błażej Fidziński               Dębica                87.83   4128   47
 354 Anna Czarnecka                 Zgierz                87.65   4821   55
 355 Krzysztof Kruk                 Łódź                  87.39  13633  156
 356 Filip Dalecki                  Rumia                 86.58   5628   65
 357 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.34   3022   35
 358 Alicja Bielecka                Poznań                86.12   5856   68
 359 Jerzy Augustyniak              Łódź                  84.50   3380   40
 360 Sylwia Pliszka                 Szczecin              84.31   4974   59
 361 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.95   5226   63
 362 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             82.85   6131   74
 363 Aldona Głośnicka               Ostróda               82.17   2876   35
 364 Adam Kędzior                   Lublin                81.44   4642   57
 365 Halina Łubniewicz              Łódź                  81.07   6486   80
 366 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 367 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.14   5540   70
 368 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  77.97   7017   90
 369 Jan Pawłowski                  Warszawa              77.69   5283   68
 370 Edward Smołka                  Zabrze                77.40   2322   30
 371 Monika Pieczora                Łódź                  74.67   4331   58
 372 Ewa Jóźwiak                    Iława                 73.78   8411  114
 373 Paulina Naplocha               Racibórz              71.02   4332   61
 374 Agata Pastusiak                Sulęcin               69.58   2505   36
 375 Jolanta Kruk                   Łódź                  68.57   3017   44
 376 Wacław Sarek                   Jaworzno              67.74   2303   34
 377 Jacek Jabłonowski              Iława                 59.12   2424   41




Poczekalnia na dzień 15-08-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Biegańska                 Białystok            110.14   3194   29
   2 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            108.69   3152   29
   3 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   4 Grzegorz Gardynik              Warszawa             123.50   3458   28
   5 Maciej Stolarczyk              Zator                110.39   3091   28
   6 Andrzej Stańczyk               Kraków               104.71   2932   28
   7 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   8 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.18   2413   28
   9 Paweł Golubiński               Gdynia                76.75   2149   28
  10 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             119.19   3218   27
  11 Jacek Gasik                    Warszawa              90.85   2453   27
  12 Piotr Szutenberg               Ustka                115.19   2995   26
  13 Patrycja Kraus                 Wałcz                 81.15   2110   26
  14 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  15 Jarosław Kamienik              Słupsk               132.17   3172   24
  16 Michał Wolański                Białystok            119.83   2876   24
  17 Dariusz Dzierża                Kraków               119.71   2873   24
  18 Marzena Kasner                 Janikowo             119.12   2859   24
  19 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  20 Adam Szukalski                 Wałbrzych            114.17   2740   24
  21 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  22 Michał Szkudlarek              Pabianice            113.08   2714   24
  23 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.62   2703   24
  24 Paweł Florek                   Bydgoszcz            110.83   2660   24
  25 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  26 Beata Łażewska                 Gdynia               110.00   2640   24
  27 Monika Laskowska               Wrocław              108.96   2615   24
  28 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  29 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.21   2525   24
  30 Grzegorz Kwiecień              Kraków               104.67   2512   24
  31 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            104.62   2511   24
  32 Elżbieta Święcka               Białystok            104.54   2509   24
  33 Paweł Szulc                    Szczecin             104.17   2500   24
  34 Piotr Mossakowski              Chorzów              103.29   2479   24
  35 Maurycy Machnio                Lipiany              101.25   2430   24
  36 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     100.08   2402   24
  37 Władysław Zieliński            Lębork                98.96   2375   24
  38 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  39 Zdzisław Parnicki              Słupsk                97.50   2340   24
  40 Henryk Ryś                     Warszawa              97.25   2334   24
  41 Norbert Skrzyński              Warszawa              96.71   2321   24
  42 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.50   2316   24
  43 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.42   2314   24
  44 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         96.17   2308   24
  45 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      93.08   2234   24
  46 Dorota Kaniewska               Sochaczew             91.29   2191   24
  47 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         88.46   2123   24
  48 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             87.79   2107   24
  49 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     86.33   2072   24
  50 Adam Zalewski                  Racibórz              77.54   1861   24
  51 Adrian Szczepanik              Zator                 73.46   1763   24
  52 Kamil Stokłosa                 Skawina               64.62   1551   24
  53 Jacek Szewczyk                 Lublin               116.39   2677   23
  54 Krzysztof Matuszewski          Lublin               111.22   2558   23
  55 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  56 Maciej Mizgier                 Gdańsk               101.39   2332   23
  57 Ewa Majewska                   Nowa Sól             101.17   2327   23
  58 Robert Drózd                   Wesoła               100.00   2300   23
  59 Grzegorz Bajer                 Łódź                  94.35   2170   23
  60 Agnieszka Kozub                Brzesko               93.43   2149   23
  61 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                91.57   2106   23
  62 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          88.39   2033   23
  63 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   88.09   2026   23
  64 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  85.65   1970   23
  65 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  66 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                83.48   1920   23
  67 Kuba Żuliński                  Przecław              82.83   1905   23
  68 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  69 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.13   1866   23
  70 Filip Sitkowski                Warszawa              77.96   1793   23
  71 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  72 Piotr Syta                     Lublin                72.95   1605   22
  73 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  74 Filip Kowalczuk                Gdynia                66.82   1470   22
  75 Katarzyna Stępień              Katowice             113.62   2386   21
  76 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      103.52   2174   21
  77 Maciej Pilc                    Poznań                99.48   2089   21
  78 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  107.90   2158   20
  79 Magdalena Szymala              Lublin                89.35   1787   20
  80 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         88.90   1778   20
  81 Barbara Pastuszek              Lublin                83.00   1660   20
  82 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  83 Agnieszka Grzelak              Łódź                 106.89   2031   19
  84 Sławomir Rosochacz             Lublin               102.37   1945   19
  85 Adam Kotwica                   Gdańsk               101.32   1925   19
  86 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      96.05   1825   19
  87 Andrzej Szymański              Łódź                  67.21   1277   19
  88 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   2067   18
  89 Szymon Jachimek                Gdynia               112.17   2019   18
  90 Andrzej Wróbel                 Zator                100.00   1800   18
  91 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            92.67   1668   18
  92 Błażej Fuczek                  Przeciszów            86.67   1560   18
  93 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  94 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  95 Paweł Ochot                    Katowice             113.24   1925   17
  96 Przemysław Drochomirecki       Kraków               113.00   1921   17
  97 Agnieszka Biegańska            Białystok            107.94   1835   17
  98 Piotr Madej                    Wrocław               93.59   1591   17
  99 Sylwia Buks                    Warszawa              72.24   1228   17
 100 Rafał Horoszko                 Przeciszów            71.12   1209   17
 101 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             124.31   1989   16
 102 Jarosław Kordalski             Lublin                88.62   1418   16
 103 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
 104 Andrzej Lożyński               Piastów              105.73   1586   15
 105 Rafał Stachowski               Police                96.93   1454   15
 106 Radosław Więch                 Warszawa              93.67   1405   15
 107 Sandra Sekuła                  Szczecin              79.67   1195   15
 108 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
 109 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
 110 Arkadiusz Jaworski             Tychy                121.64   1703   14
 111 Beata Sekuła                   Szczecin              80.64   1129   14
 112 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             122.85   1597   13
 113 Wojciech Jacyno                Warszawa             115.38   1500   13
 114 Marta Dobrzańska               Kraków               127.17   1526   12
 115 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             127.00   1524   12
 116 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 117 Zbigniew Szepczyński           Kraków               122.67   1472   12
 118 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.50   1446   12
 119 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
 120 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 121 Dariusz Kosz                   Nysa                 119.00   1428   12
 122 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  118.42   1421   12
 123 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 124 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            116.42   1397   12
 125 Katarzyna Małek                Mielec               115.08   1381   12
 126 Justyna Woszczyna              Kraków               113.33   1360   12
 127 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               112.08   1345   12
 128 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 129 Sławomir Szymański             Szczecin             110.42   1325   12
 130 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 131 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 132 Bożena Matysiak                Kraków               107.92   1295   12
 133 Zbyszek Donarski               Wejherowo            107.42   1289   12
 134 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 135 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 136 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 137 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 138 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 139 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 140 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 141 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 142 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 143 Roman Błoszyński               Niewodnica           103.50   1242   12
 144 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 145 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 146 Rafał Marks                    Warszawa             100.58   1207   12
 147 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 148 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 149 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 150 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 151 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 152 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 153 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 154 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 155 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 156 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 157 Łukasz Marks                   Warszawa              97.75   1173   12
 158 Joanna Regdos                  Kraków                97.67   1172   12
 159 Grzegorz Borowski              Piliki                97.25   1167   12
 160 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 161 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 162 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 163 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 164 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 165 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 166 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 167 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 168 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 169 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                94.50   1134   12
 170 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 171 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 172 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.92   1115   12
 173 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 174 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 175 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 91.33   1096   12
 176 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 177 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 178 Anna  Bogucka                  Wrocław               89.67   1076   12
 179 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 180 Maciej Chmielowski             Kraków                89.08   1069   12
 181 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 182 Tomasz Olędzki                 Warszawa              88.92   1067   12
 183 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 184 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 185 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 186 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 187 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 188 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 189 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 190 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 191 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 192 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 193 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 194 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 195 Joanna Rubaj                   Lublin                86.08   1033   12
 196 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 197 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 198 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 199 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 200 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       84.75   1017   12
 201 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 202 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 203 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 204 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 205 Katarzyna Kochańska            Piastów               79.83    958   12
 206 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 207 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 208 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 209 Katarzyna Borowska             Piliki                78.83    946   12
 210 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 211 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 212 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 213 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 214 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 215 Jan Staniewicz                 Lublin                78.08    937   12
 216 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 217 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 218 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       77.25    927   12
 219 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 220 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 221 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 222 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 223 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 224 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             72.33    868   12
 225 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 226 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 227 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 228 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 229 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 230 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 231 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 232 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 233 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 234 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 235 Tomasz Figiel                  Zawichost            107.00   1177   11
 236 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 237 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 238 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 239 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           92.82   1021   11
 240 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              92.00   1012   11
 241 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             91.18   1003   11
 242 Justyna Szymandera             Ostrów Wlkp           87.64    964   11
 243 Michał Popiel                  Głogoczów             87.09    958   11
 244 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   86.27    949   11
 245 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 246 Katarzyna Kicińska             Lublin                83.91    923   11
 247 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 248 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 249 Aleksandra Chadryś             Wieluń                83.09    914   11
 250 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 251 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 252 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.55    897   11
 253 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 254 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 255 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 256 Michał Kowalski                Świętajno             79.64    876   11
 257 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 258 Gniewomir Białek               Dębica                78.45    863   11
 259 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 260 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 261 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 262 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 263 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 264 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 265 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 266 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 267 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 268 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 269 Wojciech Popiel                Głogoczów             92.90    929   10
 270 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 271 Sławomir Grudziński            Ostróda               76.60    766   10
 272 Marta Juszczyk                 Ścinawa               75.00    750   10
 273 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 274 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            126.22   1136    9
 275 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  113.11   1018    9
 276 Małgorzata Marks               Warszawa             100.44    904    9
 277 Bożena Dragun                  Lublin               113.50    908    8
 278 Paweł Kasprzak                 Warszawa             102.88    823    8
 279 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      102.75    822    8
 280 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                92.00    736    8
 281 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 282 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 283 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               76.38    611    8
 284 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 285 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 286 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 287 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 288 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.71    740    7
 289 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 290 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 291 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 292 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 293 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 294 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 295 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 296 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 297 Wojciech Bochra                Lublin                81.71    572    7
 298 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 299 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 300 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 301 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 302 Jerzy Siadak                   Szczecin              66.29    464    7
 303 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 304 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 305 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 306 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 307 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 308 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.33    722    6
 309 Marta Deptuła                  Piaseczno            112.67    676    6
 310 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 311 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 312 Maksymilian Kardas             Warszawa              98.17    589    6
 313 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 314 Bogdan Pokojski                Brwinów               96.67    580    6
 315 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 316 Witold Gwóźdź                  Warszawa              94.17    565    6
 317 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 318 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 319 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 320 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 321 Marcin Białkowski              Piła                  75.83    455    6
 322 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 323 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 324 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 325 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 326 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 327 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 328 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 329 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 330 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 331 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 332 Natalia Baranowska             Rumia                 54.50    327    6
 333 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 334 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 335 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 336 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 337 Michał Sak                     Lublin               119.80    599    5
 338 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 339 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 340 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 341 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 342 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 343 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 344 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 345 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 346 Michał Dulat                   Kraków                53.00    265    5
 347 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 348 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 349 Janusz Czerwik                 Zator                100.00    400    4
 350 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 351 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 352 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 353 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 354 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 355 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 356 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 357 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 358 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 359 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 360 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 361 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 362 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 363 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 364 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 365 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 366 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 367 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 368 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 369 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              64.00    192    3
 370 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 371 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 372 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 373 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 374 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 375 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 376 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 377 Paweł Subocz                   Szczecin             152.00    304    2
 378 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 379 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 380 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 381 Andrzej Wilk                   Zabrze               100.00    200    2
 382 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 383 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 384 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 385 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 386 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 387 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 388 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 389 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 390 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 391 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 392 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 393 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 394 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 395 Anna Andrzejczuk               Milanówek            158.00    158    1
 396 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 397 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 398 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 399 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 400 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 401 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 402 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
 403 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 404 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 405 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie