Warszawa19
listopada
Warszawa 19-27 listopada XIII Mistrzostwa Polski
Warszawa10
grudnia
Warszawa 10-11 grudnia V Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
Zakopane 5
lutego
Zakopane 5 lutego VI Mistrzostwa Podhala
Rzbik Wytrzymały10 - 11 grudnia 2005 — V Turniej 24h Non Stop „Le Mans”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

V Turniej 24h Non Stop „Le Mans”Warszawa, 10 - 11 grudnia 2005

Konkurs Relacja z turnieju


Rzbik WytrzymałyOstatni turniej w 2005 roku, piąty już w historii "Le Mans" zgromadził blisko 100 uczestników. Spośród 97 osób, które rozpoczęły grę w sobotę, punktualnie w południe, turniej ukończyło 93. Najwytralszym i zarazem najlepszym zawodnikiem w stawce w tym roku okazał się Mateusz Żbikowski, który obejmując prowadzenie w 19 rundzie, nie oddał go już do końca turnieju. Mógł on zapewnić sobie wygraną w 23 rundzie, ale przegrał z Kazikiem Merklejnem, w skutek czego przed ostatnią rundą trójka graczy miała szanse na końcowe zwycięstwo. Oprócz wspomnianej dwójki był to jeszcze ubiegłoroczny zwycięzca tej imprezy — Kamil Górka. W ostatniej rundzie jednak Mateusz pokonał Kazika, a Kamil przegrał z Dawidem Pikulem. Temu ostatniemu zwycięstwo to "rzutem na taśmę" dało drugie miejsce. Kazik spadł na piąte, Kamil na czwarte. Trzecie zapewnił sobie Paweł Jackowski, wygrywając w ostatniej rundzie z Łukaszem Tuszyńskim. Zwycięzca otrzymał puchar, a dodatkowo pierwsza piątka — nagrody pieniężne.
relacja: Karol Wyrębkiewicz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IV Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
III 24-godzinny Turniej Non Stop
II 24-godzinny Turniej Non Stop




Wyniki turnieju V Turniej 24h Non-Stop "Le Mans"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               143.13     18.5     9959     3775     1268
  2 Dawid           Pikul                Poznań                 136.30     17.5     9704     3543      502
  3 Paweł           Jackowski            Warszawa               132.27     17.0     9741     3594     1032
  4 Kamil           Górka                Łęczna                 142.01     17.0     9690     3429      986
  5 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               145.73     17.0     9590     3559     1185
  6 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    132.43     16.0     9519     3445     1096
  7 Artur           Irzyk                Strzyżów               124.75     16.0     9341     3298      433
  8 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               141.52     15.0     9903     3216      814
  9 Stanisław       Rydzik               Warszawa               140.47     15.0     9762     3205     1022
 10 Filip           Sosin                Warszawa               129.57     15.0     9510     3155     1082
 11 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               118.08     15.0     9507     3327      661
 12 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               139.93     15.0     9366     3404      427
 13 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 113.06     15.0     9276     3157      508
 14 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          118.53     15.0     9030     3230      140
 15 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               140.70     14.5     9449     3160      869
 16 Michał          Trumpus              Wrocław                129.39     14.5     9433     3144     1011
 17 Tomasz          Suchanek             Wrocław                112.93     14.5     8833     3228     -208
 18 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 117.20     14.0     9420     3065      344
 19 Wojciech        Zemło                Łódź                   134.05     14.0     9170     3085      390
 20 Michał          Szorc                Białystok              104.00     14.0     9118     3011      -15
 21 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    125.33     14.0     9094     3133      -90
 22 Łukasz          Miłosz               Warszawa               100.00     14.0     9077     3104      171
 23 Aleksander      Puchalski            Włocławek              131.56     14.0     9047     3124      189
 24 Przemysław      Herdzina             Kraków                 122.17     14.0     8821     3013      164
 25 Marek           Reda                 Wołomin                100.00     14.0     8755     3014       94
 26 Mateusz         Zalega               Łódź                   116.88     14.0     8459     3020     -749
 27 Beata           Piotrowska           Łódź                   112.98     13.5     8989     2763      414
 28 Krzysztof       Mówka                Warszawa               143.07     13.0     9744     3043     1110
 29 Michał          Makowski             Warszawa               128.38     13.0     9670     2907     1247
 30 Marek           Roszak               Poznań                 125.15     13.0     9322     2989      541
 31 Jakub           Zaryński             Świnoujście            121.58     13.0     9261     2829      597
 32 Zdzisław        Szota                Warszawa               118.28     13.0     9075     2773      308
 33 Daniel          Janus                Wąchock                103.83     13.0     8797     2884       83
 34 Łukasz          Święcki              Białystok              106.19     13.0     8709     2851     -228
 35 Tomasz          Ruta                 Warszawa               114.01     13.0     8700     3004     -208
 36 Piotr           Adamczyk             Tarnów                 113.21     13.0     8640     2954     -136
 37 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               123.26     13.0     8507     2849      160
 38 Andrzej         Przybyłowicz         Warszawa               104.81     13.0     8394     2872     -606
 39 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    117.61     12.5     9303     2861       49
 40 Andrzej         Tyczyno              Bydgoszcz              113.70     12.5     8590     2870      383
 41 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         120.05     12.5     8492     2782     -180
 42 Bogdan          Kozłowski            Białystok              105.70     12.5     8242     2630     -241
 43 Łukasz          Szałkiewicz          Wrocław                116.18     12.0     9281     2683      877
 44 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          121.22     12.0     9039     3005       14
 45 Robert          Soszka               Warszawa               120.81     12.0     8966     2806       58
 46 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         115.38     12.0     8962     2688      228
 47 Jakub           Szymczak             Łódź                   113.55     12.0     8734     2789     -215
 48 Anna            Niedzielko           Szczecin               109.72     12.0     8659     2713     -102
 49 Artur           Koszel               Legionowo              126.34     12.0     8631     2826     -371
 50 Michał          Sosin                Warszawa               118.04     12.0     8567     2731      -27
 51 Piotr           Mańkowski            Warszawa               105.74     12.0     8512     2682     -269
 52 Rafał           Wagnerowski          Tarnów                 100.00     12.0     8284     2880     -911
 53 Iza             Kraj                 Warszawa               100.00     12.0     8258     2758     -730
 54 Małgorzata      Sameryt              Warszawa               105.38     12.0     8071     2690     -627
 55 Marcin          Kozyra               Warszawa               131.16     11.5     8857     2746      522
 56 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              108.49     11.5     8710     2687      172
 57 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  107.77     11.5     8516     2737     -214
 58 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             111.75     11.0     9163     2634      114
 59 Tomasz          Ciejka               Kraków                 116.51     11.0     9097     2700      174
 60 Piotr           Rosół                Warszawa               117.62     11.0     8866     2592      429
 61 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             112.14     11.0     8777     2639      472
 62 Radosław        Jachna               Łódź                   100.00     11.0     8771     2645      104
 63 Katarzyna       Klimała              Kraków                 113.62     11.0     8716     2599     -110
 64 Krzysztof       Leśniak              Kraków                 110.89     11.0     8682     2655     -222
 65 Bogusław        Puchalski            Włocławek              121.72     11.0     8653     2653     -266
 66 Robert          Zabłocki             Łódź                   113.80     11.0     8562     2620       61
 67 Agnieszka       Krupka               Krosno                 112.00     11.0     8474     2588     -485
 68 Przemysław      Rybicki              Otwock                 100.00     11.0     8282     2604       97
 69 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               121.58     10.5     8743     2462      273
 70 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    114.12     10.5     8736     2524     -199
 71 Maciej          Mizgier              Gdańsk                 116.36     10.5     8296     2332       43
 72 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               100.00     10.5     8130     2487      -20
 73 Andrzej         Rakoczy              Kraków                 116.57     10.0     8782     2622     -126
 74 Wiesław         Olewiński            Warszawa               103.18     10.0     8748     2475     -247
 75 Jarosław        Sobczak              Warszawa               114.28     10.0     8745     2554      120
 76 Joanna          Ostrowska            Warszawa               107.35     10.0     8737     2469     -402
 77 Rafał           Wesołowski           Warszawa               117.38     10.0     8709     2470     -422
 78 Lech            Szymczak             Gorzów Wielkopolski    103.68     10.0     8373     2476     -432
 79 Marianna        Kozłowska            Białystok              106.67     10.0     8203     2342      -21
 80 Maciej          Kutera               Warszawa               112.13      9.5     8475     2263      218
 81 Marek           Rogalski             Chełm                  113.92      9.5     8403     2332     -278
 82 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             100.14      9.5     7364     2259     -696
 83 Jan             Kozłowski            Kraków                 105.99      9.0     8720     2342       64
 84 Dorota          Kwaśny               Szczecin               100.00      9.0     8199     2371     -761
 85 Halina          Roszak               Poznań                 116.95      9.0     6950     2121       96
 86 Marcin          Kamiński             Warszawa               120.22      8.5     8529     2179       87
 87 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               103.37      8.5     8430     2226     -423
 88 Paweł           Szczekutek           Warszawa               100.00      8.5     8098     2151     -691
 89 Joanna          Brychcy              Katowice               100.17      8.5     7857     2120     -196
 90 Marek           Sitkowski            Warszawa               104.00      8.0     7723     2160     -403
 91 Anna            Stefańska            Łódź                   100.00      7.5     8072     2017       40
 92 Ziemowit        Pazda                Wrocław                100.00      7.5     7703     2011     -602
 93 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      6.5     7216     1921    -1377
 94 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      5.5     7614     1765     -776
 95 Sylwia          Pliszka              Szczecin               100.00      5.5     7505     1786    -1237
 96 Joanna          Juszczak             Warszawa               128.97      5.0     4528     1259     -258
 97 Paweł           Opyc                 Warszawa               122.11      4.0     4223     1224     -667
 98 Dorota          Zielińska            Piaseczno              112.70      0.0        1       82     -399
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju V Turniej 24h Non-Stop "Le Mans"



	Kazimierz.J Merklejn 145.73 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Ruta                  114.01 -  332: 350   64
    2    44 Robert         Soszka                120.81 +  418: 281  171
    3    30 Aleksander     Puchalski             131.56 +  482: 290  182
    4    11 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.53 -  324: 384   69
    5    20 Rafał          Wesołowski            117.38 +  430: 341  167
    6    14 Agnieszka      Krupka                112.00 +  474: 370  162
    7    11 Robert         Kamiński              125.33 +  389: 378  175
    8     8 Rafał          Wagnerowski           100.00 +  454: 262  150
    9     5 Dawid          Pikul                 136.30 +  416: 339  186
   10     3 Renata         Kowalska              121.22 +  413: 303  171
   11     3 Krzysztof      Mówka                 143.07 -  328: 385   93
   12     4 Łukasz         Tuszyński             118.08 +  390: 377  168
   13     1 Paweł          Jackowski             132.27 -  294: 360   82
   14     3 Mateusz        Żbikowski             143.13 -  451: 474   93
   15    10 Piotr          Adamczyk              113.21 +  491: 336  163
   16     8 Wojciech       Zemło                 134.05 -  286: 413   84
   17     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.26 +  462: 247  173
   18     5 Michał         Makowski              128.38 +  482: 374  178
   19     5 Marcin         Kozyra                131.16 +  407: 401  181
   20     4 Mariusz        Skrobosz              139.93 +  366: 294  190
   21     3 Sławomir       Kordjalik             140.70 +  385: 314  191
   22     2 Filip          Sosin                 129.57 +  383: 329  180
   23     1 Mateusz        Żbikowski             143.13 +  422: 394  193
   24     1 Mateusz        Żbikowski             143.13 -  311: 409   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3559  / 24 148.29




	Mateusz Żbikowski 143.13 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marek          Rogalski              113.92 +  386: 286  164
    2     4 Daniel         Janus                 103.83 +  384: 324  154
    3     4 Jarosław       Sobczak               114.28 +  419: 356  164
    4     6 Andrzej        Tyczyno               113.70 +  394: 313  164
    5     1 Dawid          Pikul                 136.30 +  490: 364  186
    6     1 Michał         Makowski              128.38 +  382: 350  178
    7     1 Mariusz        Skrobosz              139.93 +  455: 384  190
    8     1 Łukasz         Tuszyński             118.08 -  318: 479   68
    9     2 Robert         Duczemiński           132.43 -  302: 417   82
   10     2 Paweł          Jackowski             132.27 -  385: 394   82
   11     7 Rafał          Wagnerowski           100.00 +  439: 271  150
   12     5 Renata         Kowalska              121.22 +  421: 378  171
   13     3 Tomasz         Zwoliński             141.52 +  581: 398  192
   14     3 Kazimierz.J    Merklejn              145.73 +  474: 451  196
   15     1 Krzysztof      Mówka                 143.07 +  471: 311  193
   16     1 Michał         Trumpus               129.39 =  391: 391  129
   17     1 Mariusz        Skrobosz              139.93 +  357: 322  190
   18     2 Tomasz         Zwoliński             141.52 +  425: 423  192
   19     1 Paweł          Jackowski             132.27 +  456: 282  182
   20     1 Paweł          Jackowski             132.27 +  446: 294  182
   21     1 Kamil          Górka                 142.01 -  349: 413   92
   22     1 Paweł          Jackowski             132.27 +  431: 357  182
   23     1 Kazimierz.J    Merklejn              145.73 -  394: 422   96
   24     1 Kazimierz.J    Merklejn              145.73 +  409: 311  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3775  / 24 157.29




	Krzysztof Mówka 143.07 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Robert         Zabłocki              113.80 +  461: 314  164
    2     6 Artur          Koszel                126.34 -  325: 366   76
    3    18 Paweł          Jackowski             132.27 -  435: 462   82
    4    25 Sławomir       Kordjalik             140.70 -  360: 365   91
    5    35 Marek          Sitkowski             104.00 +  370: 358  154
    6    29 Rafał          Wesołowski            117.38 +  483: 308  167
    7    19 Anna           Niedzielko            109.72 +  526: 352  160
    8    13 Przemysław     Herdzina              122.17 +  418: 299  172
    9     8 Łukasz         Miłosz                100.00 +  399: 294  150
   10     5 Andrzej        Rakoczy               116.57 +  435: 306  167
   11     3 Kazimierz.J    Merklejn              145.73 +  385: 328  196
   12     2 Mariusz        Skrobosz              139.93 +  441: 357  190
   13     2 Robert         Duczemiński           132.43 +  509: 303  182
   14     2 Łukasz         Tuszyński             118.08 -  310: 338   68
   15     1 Mateusz        Żbikowski             143.13 -  311: 471   93
   16     6 Renata         Kowalska              121.22 -  336: 453   71
   17     7 Tomasz         Suchanek              112.93 -  366: 382   63
   18     8 Arkadiusz      Biegun                113.06 +  512: 392  163
   19     3 Tomasz         Zwoliński             141.52 +  460: 324  192
   20     6 Robert         Kamiński              125.33 +  541: 275  175
   21     4 Filip          Sosin                 129.57 -  334: 365   80
   22     6 Michał         Szorc                 104.00 -  347: 444   54
   23    10 Daniel         Janus                 103.83 -  373: 387   54
   24    11 Michał         Trumpus               129.39 -  307: 391   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3043  / 24 126.79




	Kamil Górka 142.01 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Andrzej        Tyczyno               113.70 -  289: 316   64
    2    37 Michał         Trumpus               129.39 +  392: 298  179
    3    24 Grzegorz       Pukniel               117.20 +  533: 360  167
    4    14 Joanna         Ostrowska             107.35 +  446: 326  157
    5    10 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  367: 334  150
    6     8 Rafał          Wagnerowski           100.00 -  389: 417   50
    7    12 Aleksander     Puchalski             131.56 -  367: 408   82
    8    15 Robert         Kamiński              125.33 +  408: 390  175
    9    11 Tomasz         Ruta                  114.01 -  324: 451   64
   10    19 Marek          Reda                  100.00 +  422: 350  150
   11    14 Piotr          Rosół                 117.62 +  384: 357  168
   12     9 Tomasz         Ciejka                116.51 +  409: 308  167
   13     9 Tomasz         Suchanek              112.93 +  602: 328  163
   14     5 Robert         Duczemiński           132.43 +  461: 372  182
   15     4 Łukasz         Tuszyński             118.08 +  384: 354  168
   16     4 Marek          Roszak                125.15 +  383: 346  175
   17     2 Paweł          Jackowski             132.27 -  306: 449   82
   18     3 Dawid          Pikul                 136.30 -  266: 440   86
   19     6 Renata         Kowalska              121.22 +  458: 293  171
   20     5 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.53 +  415: 325  169
   21     1 Mateusz        Żbikowski             143.13 +  413: 349  193
   22     3 Mariusz        Skrobosz              139.93 +  448: 338  190
   23     3 Sławomir       Kordjalik             140.70 +  405: 345  191
   24     2 Dawid          Pikul                 136.30 -  419: 450   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3429  / 24 142.88




	Tomasz Zwoliński 141.52 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Katarzyna      Klimała               113.62 +  384: 368  164
    2     5 Łukasz         Bobowski              112.14 -  326: 428   62
    3    19 Mikołaj        Przybyłowicz          103.37 +  472: 284  153
    4    20 Łukasz         Tuszyński             118.08 -  357: 492   68
    5    22 Piotr          Adamczyk              113.21 -  414: 424   63
    6    28 Łukasz         Święcki               106.19 +  406: 351  156
    7    21 Jakub          Szymczak              113.55 +  393: 280  164
    8    17 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  417: 265  150
    9    13 Bogusław       Puchalski             121.72 +  415: 339  172
   10     9 Mateusz        Zalega                116.88 +  372: 355  167
   11     6 Robert         Soszka                120.81 +  539: 332  171
   12     3 Artur          Irzyk                 124.75 +  407: 339  175
   13     3 Mateusz        Żbikowski             143.13 -  398: 581   93
   14     6 Wojciech       Zemło                 134.05 -  382: 389   84
   15     9 Zbigniew       Wietecki              117.61 +  498: 336  168
   16     5 Robert         Duczemiński           132.43 +  492: 298  182
   17     3 Michał         Trumpus               129.39 +  399: 302  179
   18     2 Mateusz        Żbikowski             143.13 -  423: 425   93
   19     3 Krzysztof      Mówka                 143.07 -  324: 460   93
   20     7 Tomasz         Suchanek              112.93 +  450: 319  163
   21     5 Mariusz        Skrobosz              139.93 -  408: 445   90
   22     7 Arkadiusz      Biegun                113.06 -  422: 501   63
   23     8 Filip          Sosin                 129.57 +  394: 383  180
   24     6 Tomasz         Suchanek              112.93 +  411: 393  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3216  / 24 134.00




	Sławomir Kordjalik 140.70 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jakub          Szymczak              113.55 -  330: 340   64
    2    45 Robert         Kuszpit               115.38 +  440: 303  165
    3    25 Krzysztof      Leśniak               110.89 +  405: 319  161
    4    25 Krzysztof      Mówka                 143.07 +  365: 360  193
    5     6 Artur          Irzyk                 124.75 -  293: 412   75
    6    13 Zbigniew       Wietecki              117.61 =  452: 452  118
    7    17 Radosław       Jachna                100.00 +  399: 384  150
    8    11 Łukasz         Miłosz                100.00 -  359: 368   50
    9    18 Tomasz         Suchanek              112.93 -  296: 319   63
   10    23 Tomasz         Ciejka                116.51 -  328: 431   67
   11    30 Marek          Rogalski              113.92 +  501: 336  164
   12    23 Mateusz        Zalega                116.88 +  431: 274  167
   13    16 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.53 +  454: 275  169
   14    24 Marek          Charytoniuk           120.05 -  277: 372   70
   15    26 Katarzyna      Klimała               113.62 +  414: 340  164
   16    23 Krzysztof      Sporczyk              108.49 +  486: 301  158
   17     9 Marcin         Kozyra                131.16 +  428: 364  181
   18    14 Andrzej        Rakoczy               116.57 +  469: 460  167
   19    11 Michał         Trumpus               129.39 +  451: 308  179
   20     3 Stanisław      Rydzik                140.47 +  345: 323  190
   21     3 Kazimierz.J    Merklejn              145.73 -  314: 385   96
   22     5 Robert         Duczemiński           132.43 +  458: 296  182
   23     3 Kamil          Górka                 142.01 -  345: 405   92
   24     5 Artur          Irzyk                 124.75 -  409: 453   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3160  / 24 131.67




	Stanisław Rydzik 140.47 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Piotr          Adamczyk              113.21 +  418: 336  163
    2    17 Tomasz         Ruta                  114.01 -  347: 406   64
    3    27 Marek          Sitkowski             104.00 +  520: 302  154
    4     8 Piotr          Mańkowski             105.74 +  472: 395  156
    5     5 Jakub          Szymczak              113.55 +  464: 300  164
    6     2 Mariusz        Skrobosz              139.93 -  332: 395   90
    7     6 Artur          Koszel                126.34 +  364: 342  176
    8     4 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.53 +  356: 333  169
    9     6 Aleksander     Puchalski             131.56 -  350: 398   82
   10     8 Robert         Soszka                120.81 -  381: 446   71
   11    13 Wiesław        Olewiński             103.18 +  485: 320  153
   12     8 Marcin         Kozyra                131.16 +  471: 353  181
   13     5 Marek          Roszak                125.15 -  391: 410   75
   14     9 Łukasz         Szałkiewicz           116.18 +  421: 372  166
   15     7 Łukasz         Miłosz                100.00 +  379: 376  150
   16     7 Łukasz         Tuszyński             118.08 +  415: 363  168
   17     4 Dawid          Pikul                 136.30 -  338: 356   86
   18     4 Wojciech       Zemło                 134.05 +  448: 404  184
   19     4 Grzegorz       Pukniel               117.20 +  418: 373  167
   20     3 Sławomir       Kordjalik             140.70 -  323: 345   91
   21     6 Robert         Duczemiński           132.43 -  359: 401   82
   22     8 Robert         Kamiński              125.33 -  354: 383   75
   23    11 Renata         Kowalska              121.22 +  469: 339  171
   24     7 Grzegorz       Pukniel               117.20 +  487: 292  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3205  / 24 133.54




	Mariusz Skrobosz 139.93 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Arkadiusz      Biegun                113.06 +  427: 390  163
    2    14 Krzysztof      Leśniak               110.89 +  427: 319  161
    3    10 Mateusz        Zalega                116.88 +  399: 330  167
    4     4 Tomasz         Suchanek              112.93 +  460: 297  163
    5     2 Artur          Koszel                126.34 +  442: 318  176
    6     2 Stanisław      Rydzik                140.47 +  395: 332  190
    7     1 Mateusz        Żbikowski             143.13 -  384: 455   93
    8     2 Paweł          Jackowski             132.27 +  431: 414  182
    9     1 Łukasz         Tuszyński             118.08 -  341: 396   68
   10     4 Aleksander     Puchalski             131.56 +  385: 384  182
   11     1 Robert         Duczemiński           132.43 +  406: 336  182
   12     2 Krzysztof      Mówka                 143.07 -  357: 441   93
   13     4 Dawid          Pikul                 136.30 +  466: 280  186
   14     4 Marek          Roszak                125.15 +  409: 367  175
   15     2 Renata         Kowalska              121.22 +  369: 326  171
   16     3 Artur          Irzyk                 124.75 +  531: 396  175
   17     1 Mateusz        Żbikowski             143.13 -  322: 357   93
   18     1 Paweł          Jackowski             132.27 -  329: 398   82
   19     2 Dawid          Pikul                 136.30 -  280: 344   86
   20     4 Kazimierz.J    Merklejn              145.73 -  294: 366   96
   21     5 Tomasz         Zwoliński             141.52 +  445: 408  192
   22     3 Kamil          Górka                 142.01 -  338: 448   92
   23     6 Michał         Szorc                 104.00 +  446: 375  154
   24     4 Robert         Duczemiński           132.43 -  283: 462   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3404  / 24 141.83




	Dawid Pikul 136.30 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Beata          Piotrowska            112.98 +  511: 279  163
    2     1 Rafał          Wesołowski            117.38 +  422: 299  167
    3     1 Andrzej        Przybyłowicz          104.81 +  395: 300  155
    4     2 Tomasz         Ruta                  114.01 +  407: 400  164
    5     1 Mateusz        Żbikowski             143.13 -  364: 490   93
    6     5 Renata         Kowalska              121.22 -  364: 383   71
    7    10 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  380: 366  150
    8     9 Andrzej        Tyczyno               113.70 =  407: 407  114
    9     5 Kazimierz.J    Merklejn              145.73 -  339: 416   96
   10    11 Łukasz         Miłosz                100.00 +  445: 291  150
   11     8 Andrzej        Rakoczy               116.57 +  390: 354  167
   12     6 Tomasz         Ruta                  114.01 +  442: 439  164
   13     4 Mariusz        Skrobosz              139.93 -  280: 466   90
   14     7 Artur          Irzyk                 124.75 +  460: 223  175
   15     5 Marek          Roszak                125.15 -  335: 552   75
   16     9 Zdzisław       Szota                 118.28 +  456: 347  168
   17     4 Stanisław      Rydzik                140.47 +  356: 338  190
   18     3 Kamil          Górka                 142.01 +  440: 266  192
   19     2 Mariusz        Skrobosz              139.93 +  344: 280  190
   20     2 Wojciech       Zemło                 134.05 +  543: 417  184
   21     2 Paweł          Jackowski             132.27 -  293: 691   82
   22     4 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.53 +  481: 402  169
   23     2 Paweł          Jackowski             132.27 +  400: 377  182
   24     2 Kamil          Górka                 142.01 +  450: 419  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3543  / 24 147.62




	Wojciech Zemło 134.05 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Tomasz         Suchanek              112.93 -  284: 317   63
    2    41 Jan            Pawłowski             100.00 +  411: 300  150
    3    21 Katarzyna      Klimała               113.62 +  489: 309  164
    4    19 Robert         Kamiński              125.33 -  326: 371   75
    5    29 Bogusław       Puchalski             121.72 -  359: 437   72
    6    33 Anna           Stefańska             100.00 +  322: 311  150
    7    22 Maciej         Sancewicz             114.12 +  581: 271  164
    8    16 Grzegorz       Pukniel               117.20 +  384: 340  167
    9    14 Michał         Sosin                 118.04 +  355: 332  168
   10    10 Rafał          Wagnerowski           100.00 -  314: 479   50
   11    16 Łukasz         Bobowski              112.14 +  374: 348  162
   12    10 Andrzej        Rakoczy               116.57 +  323: 283  167
   13     6 Michał         Trumpus               129.39 +  348: 336  179
   14     6 Tomasz         Zwoliński             141.52 +  389: 382  192
   15     3 Paweł          Jackowski             132.27 -  309: 460   82
   16     8 Kazimierz.J    Merklejn              145.73 +  413: 286  196
   17     5 Renata         Kowalska              121.22 +  488: 359  171
   18     4 Stanisław      Rydzik                140.47 -  404: 448   90
   19     7 Łukasz         Tuszyński             118.08 +  429: 362  168
   20     2 Dawid          Pikul                 136.30 -  417: 543   86
   21     7 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.53 -  355: 363   69
   22    11 Artur          Irzyk                 124.75 -  315: 392   75
   23    13 Łukasz         Miłosz                100.00 -  369: 370   50
   24    12 Marek          Roszak                125.15 +  412: 381  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3085  / 24 128.54




	Robert Duczemiński 132.43 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dorota         Zielińska             112.70 +  400:   1  163
    2    23 Andrzej        Tyczyno               113.70 -  345: 366   64
    3    34 Paweł          Opyc                  122.11 +  573: 289  172
    4     7 Piotr          Rosół                 117.62 +  344: 340  168
    5     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.26 +  412: 378  173
    6     7 Artur          Koszel                126.34 +  485: 357  176
    7     2 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.53 +  376: 331  169
    8     3 Renata         Kowalska              121.22 +  348: 342  171
    9     2 Mateusz        Żbikowski             143.13 +  417: 302  193
   10     1 Łukasz         Tuszyński             118.08 +  491: 407  168
   11     1 Mariusz        Skrobosz              139.93 -  336: 406   90
   12     1 Paweł          Jackowski             132.27 -  306: 328   82
   13     2 Krzysztof      Mówka                 143.07 -  303: 509   93
   14     5 Kamil          Górka                 142.01 -  372: 461   92
   15    12 Zdzisław       Szota                 118.28 +  406: 341  168
   16     5 Tomasz         Zwoliński             141.52 -  298: 492   92
   17    12 Daniel         Janus                 103.83 +  392: 343  154
   18     6 Marcin         Kozyra                131.16 -  394: 429   81
   19     9 Piotr          Adamczyk              113.21 +  434: 273  163
   20     9 Mateusz        Zalega                116.88 +  481: 281  167
   21     6 Stanisław      Rydzik                140.47 +  401: 359  190
   22     5 Sławomir       Kordjalik             140.70 -  296: 458   91
   23     7 Robert         Kamiński              125.33 +  447: 347  175
   24     4 Mariusz        Skrobosz              139.93 +  462: 283  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3445  / 24 143.54




	Paweł Jackowski 132.27 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Łukasz         Bobowski              112.14 -  305: 464   62
    2    32 Jakub          Zaryński              121.58 +  410: 388  172
    3    18 Krzysztof      Mówka                 143.07 +  462: 435  193
    4    23 Małgorzata     Jóźwiak               107.77 +  476: 252  158
    5    11 Michał         Sosin                 118.04 +  489: 337  168
    6     3 Radosław       Jachna                100.00 +  364: 336  150
    7     5 Rafał          Wagnerowski           100.00 +  443: 345  150
    8     2 Mariusz        Skrobosz              139.93 -  414: 431   90
    9     3 Marek          Roszak                125.15 +  416: 305  175
   10     2 Mateusz        Żbikowski             143.13 +  394: 385  193
   11     2 Łukasz         Tuszyński             118.08 +  426: 350  168
   12     1 Robert         Duczemiński           132.43 +  328: 306  182
   13     1 Kazimierz.J    Merklejn              145.73 +  360: 294  196
   14     1 Renata         Kowalska              121.22 -  369: 441   71
   15     3 Wojciech       Zemło                 134.05 +  460: 309  184
   16     2 Marcin         Kozyra                131.16 +  396: 325  181
   17     2 Kamil          Górka                 142.01 +  449: 306  192
   18     1 Mariusz        Skrobosz              139.93 +  398: 329  190
   19     1 Mateusz        Żbikowski             143.13 -  282: 456   93
   20     1 Mateusz        Żbikowski             143.13 -  294: 446   93
   21     2 Dawid          Pikul                 136.30 +  691: 293  186
   22     1 Mateusz        Żbikowski             143.13 -  357: 431   93
   23     2 Dawid          Pikul                 136.30 -  377: 400   86
   24     3 Łukasz         Tuszyński             118.08 +  381: 345  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3594  / 24 149.75




	Aleksander Puchalski 131.56 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Maciej         Kutera                112.13 +  291: 284  162
    2    24 Michał         Makowski              128.38 -  364: 468   78
    3    30 Kazimierz.J    Merklejn              145.73 -  290: 482   96
    4    37 Mikołaj        Przybyłowicz          103.37 +  392: 305  153
    5    27 Filip          Sosin                 129.57 +  407: 398  180
    6    22 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.26 +  421: 398  173
    7    12 Kamil          Górka                 142.01 +  408: 367  192
    8     7 Tomasz         Ciejka                116.51 +  401: 260  167
    9     6 Stanisław      Rydzik                140.47 +  398: 350  190
   10     4 Mariusz        Skrobosz              139.93 -  384: 385   90
   11     4 Artur          Irzyk                 124.75 -  346: 382   75
   12    12 Bogusław       Puchalski             121.72 +  409: 336  172
   13     8 Łukasz         Tuszyński             118.08 -  392: 406   68
   14    13 Arkadiusz      Biegun                113.06 -  322: 382   63
   15    16 Halina         Roszak                116.95 -  307: 424   67
   16    14 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.53 -  337: 396   69
   17    20 Beata          Piotrowska            112.98 +  396: 320  163
   18    23 Mariusz        Sylwestrzuk           121.58 +  415: 371  172
   19    14 Łukasz         Szałkiewicz           116.18 +  468: 305  166
   20    19 Robert         Zabłocki              113.80 +  385: 369  164
   21    16 Małgorzata     Jóźwiak               107.77 +  386: 286  158
   22     9 Grzegorz       Pukniel               117.20 -  410: 419   67
   23    14 Artur          Koszel                126.34 +  406: 322  176
   24     9 Arkadiusz      Biegun                113.06 -  312: 443   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3124  / 24 130.17




	Marcin Kozyra 131.16 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Agnieszka      Krupka                112.00 -  308: 410   62
    2    31 Katarzyna      Klimała               113.62 -  378: 410   64
    3    46 Mariusz        Sylwestrzuk           121.58 +  518: 285  172
    4    26 Piotr          Adamczyk              113.21 -  380: 381   63
    5    34 Przemysław     Herdzina              122.17 -  345: 346   72
    6    40 Michał         Szorc                 104.00 +  443: 284  154
    7    34 Bogdan         Kozłowski             105.70 +  413: 261  156
    8    26 Jan            Kozłowski             105.99 +  386: 377  156
    9    22 Przemysław     Rybicki               100.00 +  443: 288  150
   10    16 Artur          Koszel                126.34 +  457: 304  176
   11    11 Eugeniusz      Wróblewski            111.75 +  452: 305  162
   12     8 Stanisław      Rydzik                140.47 -  353: 471   90
   13    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.26 +  320: 269  173
   14    11 Tomasz         Ciejka                116.51 +  388: 366  167
   15    11 Filip          Sosin                 129.57 +  427: 382  180
   16     2 Paweł          Jackowski             132.27 -  325: 396   82
   17     9 Sławomir       Kordjalik             140.70 -  364: 428   91
   18     6 Robert         Duczemiński           132.43 +  429: 394  182
   19     5 Kazimierz.J    Merklejn              145.73 -  401: 407   96
   20    11 Jakub          Zaryński              121.58 -  339: 383   72
   21     9 Łukasz         Tuszyński             118.08 -  312: 410   68
   22    21 Iza            Kraj                  100.00 -  316: 418   50
   23    26 Małgorzata     Jóźwiak               107.77 =  360: 360  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2746  / 23 119.39




	Filip Sosin 129.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Eugeniusz      Wróblewski            111.75 +  433: 363  162
    2    13 Mateusz        Zalega                116.88 -  334: 370   67
    3    26 Robert         Zabłocki              113.80 +  383: 226  164
    4     9 Łukasz         Miłosz                100.00 -  362: 451   50
    5    27 Aleksander     Puchalski             131.56 -  398: 407   82
    6    31 Robert         Soszka                120.81 -  327: 427   71
    7    38 Maciej         Mizgier               116.36 +  451: 311  166
    8    30 Marek          Charytoniuk           120.05 =  357: 357  120
    9    30 Robert         Kamiński              125.33 +  420: 287  175
   10    22 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.53 +  455: 334  169
   11    29 Agnieszka      Krupka                112.00 +  408: 284  162
   12    15 Zbigniew       Wietecki              117.61 -  319: 455   68
   13    19 Halina         Roszak                116.95 +  433: 415  167
   14    21 Przemysław     Rybicki               100.00 +  353: 283  150
   15    11 Marcin         Kozyra                131.16 -  382: 427   81
   16    22 Iza            Kraj                  100.00 +  362: 281  150
   17    10 Grzegorz       Pukniel               117.20 +  451: 354  167
   18    15 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.26 +  427: 323  173
   19    12 Tomasz         Suchanek              112.93 =  378: 378  113
   20     8 Piotr          Adamczyk              113.21 +  473: 317  163
   21     4 Krzysztof      Mówka                 143.07 +  365: 334  193
   22     2 Kazimierz.J    Merklejn              145.73 -  329: 383   96
   23     8 Tomasz         Zwoliński             141.52 -  383: 394   92
   24     8 Michał         Szorc                 104.00 +  527: 267  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3155  / 24 131.46




	Michał Trumpus 129.39 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Leśniak               110.89 -  344: 359   61
    2    37 Kamil          Górka                 142.01 -  298: 392   92
    3    38 Marcin         Kamiński              120.22 +  488: 336  170
    4    31 Paweł          Szczekutek            100.00 +  461: 296  150
    5    16 Łukasz         Tuszyński             118.08 -  371: 376   68
    6    27 Marek          Reda                  100.00 -  343: 413   50
    7    35 Marek          Sitkowski             104.00 +  451: 276  154
    8    27 Jakub          Szymczak              113.55 +  541: 252  164
    9    20 Andrzej        Przybyłowicz          104.81 +  459: 209  155
   10    15 Przemysław     Herdzina              122.17 +  347: 329  172
   11    10 Jakub          Zaryński              121.58 +  426: 250  172
   12     7 Michał         Makowski              128.38 +  416: 408  178
   13     6 Wojciech       Zemło                 134.05 -  336: 348   84
   14    10 Joanna         Ostrowska             107.35 +  429: 366  157
   15     8 Andrzej        Rakoczy               116.57 +  362: 310  167
   16     1 Mateusz        Żbikowski             143.13 =  391: 391  143
   17     3 Tomasz         Zwoliński             141.52 -  302: 399   92
   18    13 Robert         Kamiński              125.33 -  364: 389   75
   19    11 Sławomir       Kordjalik             140.70 -  308: 451   91
   20    21 Michał         Sosin                 118.04 +  391: 342  168
   21    10 Marek          Roszak                125.15 +  425: 388  175
   22    12 Tomasz         Suchanek              112.93 -  357: 447   63
   23    17 Iza            Kraj                  100.00 +  432: 388  150
   24    11 Krzysztof      Mówka                 143.07 +  391: 307  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3144  / 24 131.00




	Joanna Juszczak 128.97 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Anna           Niedzielko            109.72 -  309: 379   60
    2    30 Marcin         Kamiński              120.22 +  464: 422  170
    3    23 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  321: 420   50
    4    34 Marek          Rogalski              113.92 -  347: 375   64
    5    40 Robert         Soszka                120.81 -  363: 403   71
    6    41 Iza            Kraj                  100.00 -  298: 369   50
    7    46 Paweł          Szczekutek            100.00 +  374: 361  150
    8    42 Marek          Sitkowski             104.00 +  282: 279  154
    9    33 Eugeniusz      Wróblewski            111.75 -  295: 367   62
   10    41 Paweł          Opyc                  122.11 -  268: 380   72
   11    46 Urszula        Solarska              100.00 -  351: 360   50
   12    45 Anna           Stefańska             100.00 +  443: 325  150
   13    44 Bogdan         Kozłowski             105.70 +  413: 346  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1259  / 13  96.85




	Michał Makowski 128.38 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Krzysztof      Sporczyk              108.49 +  399: 291  158
    2    24 Aleksander     Puchalski             131.56 +  468: 364  182
    3     5 Wojciech       Gołęcki               100.14 +  489: 219  150
    4     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.26 +  355: 347  173
    5     3 Rafał          Wagnerowski           100.00 +  470: 248  150
    6     1 Mateusz        Żbikowski             143.13 -  350: 382   93
    7     3 Łukasz         Tuszyński             118.08 -  351: 398   68
    8     6 Marek          Roszak                125.15 -  349: 449   75
    9     9 Marek          Reda                  100.00 +  461: 273  150
   10     7 Tomasz         Suchanek              112.93 +  425: 282  163
   11     5 Renata         Kowalska              121.22 -  416: 462   71
   12     7 Michał         Trumpus               129.39 -  408: 416   79
   13    11 Zbigniew       Wietecki              117.61 +  496: 304  168
   14     8 Jakub          Zaryński              121.58 +  442: 322  172
   15     6 Artur          Irzyk                 124.75 -  350: 422   75
   16    10 Halina         Roszak                116.95 +  424: 317  167
   17     6 Mateusz        Zalega                116.88 -  309: 322   67
   18     5 Kazimierz.J    Merklejn              145.73 -  374: 482   96
   19    13 Robert         Kuszpit               115.38 +  352: 332  165
   20    10 Eugeniusz      Wróblewski            111.75 -  363: 402   62
   21    13 Michał         Szorc                 104.00 -  368: 412   54
   22    19 Małgorzata     Jóźwiak               107.77 +  453: 299  158
   23    18 Andrzej        Przybyłowicz          104.81 -  293: 363   55
   24    18 Bogdan         Kozłowski             105.70 +  505: 315  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2907  / 24 121.12




	Artur Koszel 126.34 Legionowo       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Małgorzata     Jóźwiak               107.77 +  383: 314  158
    2     6 Krzysztof      Mówka                 143.07 +  366: 325  193
    3     8 Renata         Kowalska              121.22 +  379: 271  171
    4     3 Artur          Irzyk                 124.75 +  424: 404  175
    5     2 Mariusz        Skrobosz              139.93 -  318: 442   90
    6     7 Robert         Duczemiński           132.43 -  357: 485   82
    7     6 Stanisław      Rydzik                140.47 -  342: 364   90
    8    14 Arkadiusz      Biegun                113.06 -  279: 402   63
    9    27 Krzysztof      Leśniak               110.89 +  384: 295  161
   10    16 Marcin         Kozyra                131.16 -  304: 457   81
   11    28 Zbigniew       Wietecki              117.61 -  340: 381   68
   12    32 Łukasz         Święcki               106.19 -  279: 403   56
   13    32 Daniel         Janus                 103.83 -  298: 362   54
   14    37 Marek          Reda                  100.00 +  367: 323  150
   15    34 Krzysztof      Sporczyk              108.49 -  305: 480   58
   16    33 Jarosław       Sobczak               114.28 +  458: 378  164
   17    41 Marianna       Kozłowska             106.67 +  361: 294  157
   18    37 Przemysław     Herdzina              122.17 -  330: 390   72
   19    35 Mariusz        Sylwestrzuk           121.58 +  355: 300  172
   20    27 Wiesław        Olewiński             103.18 +  445: 334  153
   21    24 Radosław       Jachna                100.00 +  385: 364  150
   22    22 Eugeniusz      Wróblewski            111.75 +  454: 373  162
   23    14 Aleksander     Puchalski             131.56 -  322: 406   82
   24    22 Tomasz         Ruta                  114.01 -  396: 455   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2826  / 24 117.75




	Robert Kamiński 125.33 Wysokie Mazowieckie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Joanna         Ostrowska             107.35 +  442: 348  157
    2    11 Marianna       Kozłowska             106.67 +  378: 347  157
    3    12 Andrzej        Tyczyno               113.70 -  261: 399   64
    4    19 Wojciech       Zemło                 134.05 +  371: 326  184
    5    13 Tomasz         Ciejka                116.51 -  346: 479   67
    6    16 Maciej         Sancewicz             114.12 +  384: 374  164
    7    11 Kazimierz.J    Merklejn              145.73 -  378: 389   96
    8    15 Kamil          Górka                 142.01 -  390: 408   92
    9    30 Filip          Sosin                 129.57 -  287: 420   80
   10    31 Łukasz         Bobowski              112.14 -  299: 422   62
   11    40 Maciej         Kutera                112.13 +  387: 349  162
   12    31 Przemysław     Herdzina              122.17 +  441: 360  172
   13    29 Krzysztof      Sporczyk              108.49 +  383: 291  158
   14    12 Grzegorz       Pukniel               117.20 +  420: 343  167
   15    17 Robert         Kuszpit               115.38 -  306: 398   65
   16    15 Andrzej        Rakoczy               116.57 +  435: 321  167
   17    13 Marek          Roszak                125.15 +  411: 410  175
   18    13 Michał         Trumpus               129.39 +  389: 364  179
   19    10 Mateusz        Zalega                116.88 +  569: 327  167
   20     6 Krzysztof      Mówka                 143.07 -  275: 541   93
   21    15 Tomasz         Ruta                  114.01 +  445: 376  164
   22     8 Stanisław      Rydzik                140.47 +  383: 354  190
   23     7 Robert         Duczemiński           132.43 -  347: 447   82
   24    10 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.53 -  367: 391   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3133  / 24 130.54




	Marek Roszak 125.15 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marianna       Kozłowska             106.67 -  340: 374   57
    2    40 Maciej         Kutera                112.13 +  378: 339  162
    3    17 Zbigniew       Wietecki              117.61 -  375: 384   68
    4    35 Joanna         Brychcy               100.17 +  357: 347  150
    5    18 Grzegorz       Pukniel               117.20 +  423: 239  167
    6    24 Robert         Zabłocki              113.80 +  346: 317  164
    7     8 Arkadiusz      Biegun                113.06 +  387: 337  163
    8     6 Michał         Makowski              128.38 +  449: 349  178
    9     3 Paweł          Jackowski             132.27 -  305: 416   82
   10    13 Andrzej        Tyczyno               113.70 -  280: 474   64
   11    21 Krzysztof      Sporczyk              108.49 +  462: 398  158
   12    11 Łukasz         Miłosz                100.00 +  433: 306  150
   13     5 Stanisław      Rydzik                140.47 +  410: 391  190
   14     4 Mariusz        Skrobosz              139.93 -  367: 409   90
   15     5 Dawid          Pikul                 136.30 +  552: 335  186
   16     4 Kamil          Górka                 142.01 -  346: 383   92
   17    13 Robert         Kamiński              125.33 -  410: 411   75
   18     9 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.53 -  348: 424   69
   19    15 Robert         Soszka                120.81 +  328: 322  171
   20    14 Daniel         Janus                 103.83 +  455: 293  154
   21    10 Michał         Trumpus               129.39 -  388: 425   79
   22    13 Tomasz         Ruta                  114.01 +  472: 310  164
   23    12 Przemysław     Herdzina              122.17 -  330: 386   72
   24    12 Wojciech       Zemło                 134.05 -  381: 412   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2989  / 24 124.54




	Artur Irzyk 124.75 Strzyżów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Łukasz         Święcki               106.19 +  494: 316  156
    2     2 Piotr          Mańkowski             105.74 +  419: 356  156
    3     2 Tomasz         Ciejka                116.51 +  407: 399  167
    4     3 Artur          Koszel                126.34 -  404: 424   76
    5     6 Sławomir       Kordjalik             140.70 +  412: 293  191
    6     4 Łukasz         Tuszyński             118.08 -  389: 390   68
    7     7 Tomasz         Ruta                  114.01 +  382: 312  164
    8     5 Tomasz         Suchanek              112.93 +  412: 338  163
    9     4 Renata         Kowalska              121.22 -  396: 455   71
   10     6 Lech           Szymczak              103.68 +  408: 318  154
   11     4 Aleksander     Puchalski             131.56 +  382: 346  182
   12     3 Tomasz         Zwoliński             141.52 -  339: 407   92
   13     7 Robert         Soszka                120.81 +  372: 358  171
   14     7 Dawid          Pikul                 136.30 -  223: 460   86
   15     6 Michał         Makowski              128.38 +  422: 350  178
   16     3 Mariusz        Skrobosz              139.93 -  396: 531   90
   17    11 Łukasz         Miłosz                100.00 -  354: 359   50
   18    11 Piotr          Adamczyk              113.21 -  285: 424   63
   19    16 Jakub          Szymczak              113.55 +  398: 324  164
   20    15 Radosław       Jachna                100.00 +  404: 382  150
   21    11 Eugeniusz      Wróblewski            111.75 +  434: 294  162
   22    11 Wojciech       Zemło                 134.05 +  392: 315  184
   23     9 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.53 +  364: 348  169
   24     5 Sławomir       Kordjalik             140.70 +  453: 409  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3298  / 24 137.42




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 123.26 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jan            Kozłowski             105.99 +  421: 387  156
    2    15 Paweł          Szczekutek            100.00 +  361: 272  150
    3     3 Łukasz         Bobowski              112.14 +  372: 316  162
    4     1 Michał         Makowski              128.38 -  347: 355   78
    5     9 Robert         Duczemiński           132.43 -  378: 412   82
    6    22 Aleksander     Puchalski             131.56 -  398: 421   82
    7    25 Krzysztof      Leśniak               110.89 +  349: 327  161
    8    23 Michał         Sosin                 118.04 -  363: 374   68
    9    28 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  347: 339  150
   10    14 Jakub          Zaryński              121.58 +  354: 280  172
   11    20 Radosław       Jachna                100.00 +  349: 286  150
   12    13 Tomasz         Suchanek              112.93 -  336: 340   63
   13    12 Marcin         Kozyra                131.16 -  269: 320   81
   14    16 Tomasz         Ruta                  114.01 +  326: 219  164
   15    23 Łukasz         Święcki               106.19 +  371: 251  156
   16    19 Przemysław     Rybicki               100.00 +  348: 277  150
   17     8 Kazimierz.J    Merklejn              145.73 -  247: 462   96
   18    15 Filip          Sosin                 129.57 -  323: 427   80
   19    18 Łukasz         Miłosz                100.00 +  408: 383  150
   20    20 Jakub          Szymczak              113.55 +  392: 282  164
   21    18 Beata          Piotrowska            112.98 -  325: 391   63
   22    15 Daniel         Janus                 103.83 -  354: 378   54
   23    16 Mateusz        Zalega                116.88 +  481: 322  167
   24    15 Marek          Reda                  100.00 -  288: 526   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2849  / 24 118.71




	Przemysław Herdzina 122.17 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Piotr          Mańkowski             105.74 -  295: 395   56
    2    34 Halina         Roszak                116.95 +  424: 307  167
    3    16 Maciej         Sancewicz             114.12 -  339: 426   64
    4    40 Paweł          Opyc                  122.11 +  407: 372  172
    5    34 Marcin         Kozyra                131.16 +  346: 345  181
    6    17 Jarosław       Sobczak               114.28 +  450: 320  164
    7    18 Jakub          Zaryński              121.58 -  327: 474   72
    8    13 Krzysztof      Mówka                 143.07 -  299: 418   93
    9    24 Łukasz         Bobowski              112.14 +  374: 323  162
   10    15 Michał         Trumpus               129.39 -  329: 347   79
   11    25 Tomasz         Suchanek              112.93 -  301: 454   63
   12    31 Robert         Kamiński              125.33 -  360: 441   75
   13    39 Maciej         Kutera                112.13 +  362: 328  162
   14    36 Maciej         Mizgier               116.36 +  374: 246  166
   15    25 Mateusz        Zalega                116.88 -  376: 395   67
   16    35 Robert         Zabłocki              113.80 -  308: 399   64
   17    38 Anna           Niedzielko            109.72 -  308: 337   60
   18    37 Artur          Koszel                126.34 +  390: 330  176
   19    30 Marek          Reda                  100.00 +  440: 303  150
   20    30 Małgorzata     Sameryt               105.38 +  377: 319  155
   21    20 Andrzej        Tyczyno               113.70 +  362: 335  164
   22    17 Beata          Piotrowska            112.98 +  442: 394  163
   23    12 Marek          Roszak                125.15 +  386: 330  175
   24    14 Piotr          Adamczyk              113.21 +  445: 319  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3013  / 24 125.54




	Paweł Opyc 122.11 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Bogdan         Kozłowski             105.70 +  330: 259  156
    2    20 Agnieszka      Krupka                112.00 -  311: 451   62
    3    34 Robert         Duczemiński           132.43 -  289: 573   82
    4    40 Przemysław     Herdzina              122.17 -  372: 407   72
    5    39 Michał         Szorc                 104.00 -  289: 369   54
    6    44 Krzysztof      Sporczyk              108.49 +  333: 299  158
    7    41 Jan            Kozłowski             105.99 -  202: 382   56
    8    45 Łukasz         Święcki               106.19 -  357: 379   56
    9    44 Marianna       Kozłowska             106.67 +  414: 313  157
   10    41 Joanna         Juszczak              128.97 +  380: 268  179
   11    39 Maciej         Sancewicz             114.12 -  305: 457   64
   12    42 Małgorzata     Jóźwiak               107.77 -  333: 408   58
   13    41 Marcin         Kamiński              120.22 -  308: 325   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1224  / 13  94.15




	Bogusław Puchalski 121.72 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Małgorzata     Sameryt               105.38 +  379: 342  155
    2     9 Radosław       Jachna                100.00 -  288: 412   50
    3    28 Andrzej        Rakoczy               116.57 -  265: 389   67
    4    39 Marek          Charytoniuk           120.05 +  387: 308  170
    5    29 Wojciech       Zemło                 134.05 +  437: 359  184
    6    20 Piotr          Rosół                 117.62 +  366: 325  168
    7    14 Łukasz         Miłosz                100.00 -  377: 401   50
    8    22 Piotr          Adamczyk              113.21 +  346: 289  163
    9    13 Tomasz         Zwoliński             141.52 -  339: 415   92
   10    20 Zdzisław       Szota                 118.28 +  453: 377  168
   11    22 Piotr          Mańkowski             105.74 +  420: 305  156
   12    12 Aleksander     Puchalski             131.56 -  336: 409   82
   13    20 Andrzej        Tyczyno               113.70 -  346: 349   64
   14    19 Rafał          Wagnerowski           100.00 -  338: 402   50
   15    22 Przemysław     Rybicki               100.00 +  336: 319  150
   16    18 Tomasz         Suchanek              112.93 -  285: 413   63
   17    24 Łukasz         Szałkiewicz           116.18 -  383: 475   66
   18    33 Rafał          Wesołowski            117.38 +  487: 375  167
   19    24 Jarosław       Sobczak               114.28 +  378: 336  164
   20    16 Arkadiusz      Biegun                113.06 -  343: 361   63
   21    28 Zbigniew       Wietecki              117.61 -  331: 357   68
   22    33 Robert         Soszka                120.81 -  279: 475   71
   23    37 Lech           Szymczak              103.68 +  423: 347  154
   24    28 Michał         Sosin                 118.04 -  331: 379   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2653  / 24 110.54




	Jakub Zaryński 121.58 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Andrzej        Przybyłowicz          104.81 -  368: 451   55
    2    32 Paweł          Jackowski             132.27 -  388: 410   82
    3    40 Dorota         Kwaśny                100.00 -  358: 425   50
    4    45 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  442: 275  150
    5    36 Iza            Kraj                  100.00 +  502: 283  150
    6    25 Jakub          Szymczak              113.55 +  519: 346  164
    7    18 Przemysław     Herdzina              122.17 +  474: 327  172
    8    12 Lech           Szymczak              103.68 -  325: 329   54
    9    19 Maciej         Sancewicz             114.12 +  383: 345  164
   10    14 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.26 -  280: 354   73
   11    10 Michał         Trumpus               129.39 -  250: 426   79
   12    25 Eugeniusz      Wróblewski            111.75 +  369: 356  162
   13    21 Marek          Reda                  100.00 +  415: 318  150
   14     8 Michał         Makowski              128.38 -  322: 442   78
   15    30 Małgorzata     Jóźwiak               107.77 -  354: 380   58
   16    27 Krzysztof      Leśniak               110.89 +  454: 289  161
   17    25 Rafał          Wagnerowski           100.00 -  327: 376   50
   18    26 Tomasz         Ruta                  114.01 +  385: 322  164
   19    22 Zdzisław       Szota                 118.28 +  412: 397  168
   20    11 Marcin         Kozyra                131.16 +  383: 339  181
   21    14 Arkadiusz      Biegun                113.06 -  370: 386   63
   22    23 Zbigniew       Wietecki              117.61 -  373: 422   68
   23    27 Agnieszka      Krupka                112.00 +  422: 300  162
   24    19 Renata         Kowalska              121.22 +  386: 366  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2829  / 24 117.88




	Mariusz Sylwestrzuk 121.58 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Marek          Sitkowski             104.00 -  260: 321   54
    2    46 Michał         Sosin                 118.04 -  302: 419   68
    3    46 Marcin         Kozyra                131.16 -  285: 518   81
    4    49 PAUZA
    5    46 Marianna       Kozłowska             106.67 +  550: 266  157
    6    38 Joanna         Ostrowska             107.35 -  289: 428   57
    7    42 Michał         Szorc                 104.00 +  420: 372  154
    8    38 Zdzisław       Szota                 118.28 -  345: 395   68
    9    41 Anna           Niedzielko            109.72 +  468: 229  160
   10    37 Krzysztof      Leśniak               110.89 +  398: 376  161
   11    31 Rafał          Wesołowski            117.38 +  373: 300  167
   12    24 Marek          Charytoniuk           120.05 +  411: 355  170
   13    18 Łukasz         Miłosz                100.00 -  357: 405   50
   14    23 Zbigniew       Wietecki              117.61 -  406: 453   68
   15    31 Marek          Reda                  100.00 +  380: 282  150
   16    25 Andrzej        Tyczyno               113.70 +  437: 307  164
   17    19 Robert         Kuszpit               115.38 -  372: 385   65
   18    23 Aleksander     Puchalski             131.56 -  371: 415   82
   19    35 Artur          Koszel                126.34 -  300: 355   76
   20    29 Piotr          Rosół                 117.62 -  282: 407   68
   21    34 Jan            Kozłowski             105.99 +  400: 386  156
   22    34 Jarosław       Sobczak               114.28 -  313: 388   64
   23    32 Andrzej        Rakoczy               116.57 +  377: 326  167
   24    31 Małgorzata     Sameryt               105.38 -  347: 382   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2462  / 23 107.04




	Renata Kowalska 121.22 Bielsko Biała          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Michał         Szorc                 104.00 +  460: 293  154
    2     7 Lech           Szymczak              103.68 +  404: 363  154
    3     8 Artur          Koszel                126.34 -  271: 379   76
    4    12 Maciej         Sancewicz             114.12 +  340: 339  164
    5    12 Zbigniew       Wietecki              117.61 +  405: 355  168
    6     5 Dawid          Pikul                 136.30 +  383: 364  186
    7     4 Tomasz         Ciejka                116.51 +  369: 333  167
    8     3 Robert         Duczemiński           132.43 -  342: 348   82
    9     4 Artur          Irzyk                 124.75 +  455: 396  175
   10     3 Kazimierz.J    Merklejn              145.73 -  303: 413   96
   11     5 Michał         Makowski              128.38 +  462: 416  178
   12     5 Mateusz        Żbikowski             143.13 -  378: 421   93
   13    10 Tomasz         Ruta                  114.01 +  403: 247  164
   14     1 Paweł          Jackowski             132.27 +  441: 369  182
   15     2 Mariusz        Skrobosz              139.93 -  326: 369   90
   16     6 Krzysztof      Mówka                 143.07 +  453: 336  193
   17     5 Wojciech       Zemło                 134.05 -  359: 488   84
   18     7 Grzegorz       Pukniel               117.20 -  366: 417   67
   19     6 Kamil          Górka                 142.01 -  293: 458   92
   20    17 Robert         Kuszpit               115.38 +  445: 324  165
   21    12 Tomasz         Suchanek              112.93 -  358: 372   63
   22    14 Łukasz         Miłosz                100.00 -  318: 370   50
   23    11 Stanisław      Rydzik                140.47 -  339: 469   90
   24    19 Jakub          Zaryński              121.58 -  366: 386   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3005  / 24 125.21




	Robert Soszka 120.81 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Daniel         Janus                 103.83 -  277: 478   54
    2    44 Kazimierz.J    Merklejn              145.73 -  281: 418   96
    3    48 Halina         Roszak                116.95 -  323: 374   67
    4    47 Krzysztof      Sporczyk              108.49 +  415: 310  158
    5    40 Joanna         Juszczak              128.97 +  403: 363  179
    6    31 Filip          Sosin                 129.57 +  427: 327  180
    7    28 Joanna         Ostrowska             107.35 +  376: 365  157
    8    21 Andrzej        Przybyłowicz          104.81 +  373: 266  155
    9    12 Wiesław        Olewiński             103.18 +  371: 341  153
   10     8 Stanisław      Rydzik                140.47 +  446: 381  190
   11     6 Tomasz         Zwoliński             141.52 -  332: 539   92
   12    14 Rafał          Wagnerowski           100.00 +  401: 379  150
   13     7 Artur          Irzyk                 124.75 -  358: 372   75
   14    18 Iza            Kraj                  100.00 -  328: 372   50
   15    18 Jarosław       Sobczak               114.28 +  373: 311  164
   16    16 Jakub          Szymczak              113.55 -  337: 357   64
   17    15 Arkadiusz      Biegun                113.06 -  342: 381   63
   18    25 Marek          Charytoniuk           120.05 +  432: 328  170
   19    15 Marek          Roszak                125.15 -  322: 328   75
   20    18 Michał         Szorc                 104.00 -  365: 427   54
   21    29 Bogdan         Kozłowski             105.70 -  330: 423   56
   22    33 Bogusław       Puchalski             121.72 +  475: 279  172
   23    19 Zbigniew       Wietecki              117.61 -  357: 429   68
   24    27 Katarzyna      Klimała               113.62 +  522: 360  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2806  / 24 116.92




	Marcin Kamiński 120.22 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Lech           Szymczak              103.68 -  369: 383   54
    2    30 Joanna         Juszczak              128.97 -  422: 464   79
    3    38 Michał         Trumpus               129.39 -  336: 488   79
    4    44 Maciej         Kutera                112.13 +  377: 327  162
    5    37 Joanna         Brychcy               100.17 +  413: 271  150
    6    30 Marek          Charytoniuk           120.05 -  365: 396   70
    7    36 Marianna       Kozłowska             106.67 +  442: 340  157
    8    28 Marek          Rogalski              113.92 -  372: 407   64
    9    34 Mikołaj        Przybyłowicz          103.37 +  368: 287  153
   10    29 Piotr          Adamczyk              113.21 -  330: 337   63
   11    34 Dorota         Kwaśny                100.00 -  289: 420   50
   12    37 Robert         Kuszpit               115.38 -  406: 414   65
   13    41 Paweł          Opyc                  122.11 +  325: 308  172
   14    28 Daniel         Janus                 103.83 -  305: 345   54
   15    39 Robert         Zabłocki              113.80 -  328: 339   64
   16    41 Małgorzata     Sameryt               105.38 -  348: 359   55
   17    47 Sylwia         Pliszka               100.00 -  385: 386   50
   18    48 PAUZA
   19    43 Anna           Niedzielko            109.72 -  250: 479   60
   20    47 Urszula        Solarska              100.00 +  464: 306  150
   21    42 Paweł          Szczekutek            100.00 +  381: 349  150
   22    41 Krzysztof      Sporczyk              108.49 -  290: 371   58
   23    43 Maciej         Mizgier               116.36 -  325: 347   66
   24    43 Marek          Sitkowski             104.00 +  339: 319  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2179  / 23  94.74




	Marek Charytoniuk 120.05 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Mikołaj        Przybyłowicz          103.37 -  334: 398   53
    2    43 Dorota         Kwaśny                100.00 +  399: 353  150
    3    36 Małgorzata     Jóźwiak               107.77 -  331: 373   58
    4    39 Bogusław       Puchalski             121.72 -  308: 387   72
    5    44 Maciej         Mizgier               116.36 +  362: 354  166
    6    30 Marcin         Kamiński              120.22 +  396: 365  170
    7    26 Jarosław       Sobczak               114.28 -  335: 394   64
    8    30 Filip          Sosin                 129.57 =  357: 357  130
    9    31 Piotr          Adamczyk              113.21 +  394: 312  163
   10    24 Halina         Roszak                116.95 -  295: 370   67
   11    33 Andrzej        Przybyłowicz          104.81 +  415: 289  155
   12    24 Mariusz        Sylwestrzuk           121.58 -  355: 411   72
   13    30 Jakub          Szymczak              113.55 +  369: 367  164
   14    24 Sławomir       Kordjalik             140.70 +  372: 277  191
   15    27 Michał         Sosin                 118.04 +  375: 309  168
   16    24 Beata          Piotrowska            112.98 -  319: 406   63
   17    21 Łukasz         Święcki               106.19 -  321: 454   56
   18    25 Robert         Soszka                120.81 -  328: 432   71
   19    36 Tomasz         Ciejka                116.51 +  364: 265  167
   20    26 Rafał          Wagnerowski           100.00 +  389: 330  150
   21    19 Robert         Zabłocki              113.80 +  335: 313  164
   22    18 Marek          Reda                  100.00 -  318: 377   50
   23    21 Anna           Niedzielko            109.72 -  289: 382   60
   24    24 Małgorzata     Jóźwiak               107.77 +  432: 397  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2782  / 24 115.92




	Anna Kowalska-Demczyszyn 118.53 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Wiesław        Olewiński             103.18 +  416: 393  153
    2    18 Rafał          Wagnerowski           100.00 -  333: 366   50
    3    31 Marek          Reda                  100.00 +  390: 382  150
    4    11 Kazimierz.J    Merklejn              145.73 +  384: 324  196
    5     8 Daniel         Janus                 103.83 +  459: 322  154
    6    10 Andrzej        Tyczyno               113.70 +  412: 303  164
    7     2 Robert         Duczemiński           132.43 -  331: 376   82
    8     4 Stanisław      Rydzik                140.47 -  333: 356   90
    9    16 Zbigniew       Wietecki              117.61 -  351: 390   68
   10    22 Filip          Sosin                 129.57 -  334: 455   80
   11    17 Grzegorz       Pukniel               117.20 +  386: 343  167
   12    19 Michał         Szorc                 104.00 +  425: 369  154
   13    16 Sławomir       Kordjalik             140.70 -  275: 454   91
   14    14 Halina         Roszak                116.95 +  401: 379  167
   15    15 Piotr          Rosół                 117.62 +  386: 350  168
   16    14 Aleksander     Puchalski             131.56 +  396: 337  182
   17    16 Jakub          Szymczak              113.55 +  382: 321  164
   18     9 Marek          Roszak                125.15 +  424: 348  175
   19     8 Arkadiusz      Biegun                113.06 +  383: 340  163
   20     5 Kamil          Górka                 142.01 -  325: 415   92
   21     7 Wojciech       Zemło                 134.05 +  363: 355  184
   22     4 Dawid          Pikul                 136.30 -  402: 481   86
   23     9 Artur          Irzyk                 124.75 -  348: 364   75
   24    10 Robert         Kamiński              125.33 +  391: 367  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3230  / 24 134.58




	Zdzisław Szota 118.28 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Joanna         Brychcy               100.17 -  349: 378   50
    2    35 Michał         Szorc                 104.00 -  371: 432   54
    3    42 Anna           Stefańska             100.00 +  409: 289  150
    4    32 Krzysztof      Leśniak               110.89 +  389: 272  161
    5    25 Marek          Rogalski              113.92 -  344: 403   64
    6    34 Bogdan         Kozłowski             105.70 +  428: 390  156
    7    24 Piotr          Adamczyk              113.21 -  266: 502   63
    8    38 Mariusz        Sylwestrzuk           121.58 +  395: 345  172
    9    29 Małgorzata     Sameryt               105.38 +  468: 261  155
   10    20 Bogusław       Puchalski             121.72 -  377: 453   72
   11    15 Tomasz         Ciejka                116.51 -  392: 453   67
   12    26 Wiesław        Olewiński             103.18 +  470: 275  153
   13    22 Łukasz         Święcki               106.19 +  429: 402  156
   14    25 Andrzej        Tyczyno               113.70 +  373: 337  164
   15    12 Robert         Duczemiński           132.43 -  341: 406   82
   16     9 Dawid          Pikul                 136.30 -  347: 456   86
   17    26 Przemysław     Rybicki               100.00 -  295: 406   50
   18    28 Łukasz         Bobowski              112.14 -  293: 379   62
   19    22 Jakub          Zaryński              121.58 -  397: 412   72
   20    33 Lech           Szymczak              103.68 +  403: 312  154
   21    30 Piotr          Mańkowski             105.74 +  381: 252  156
   22    27 Katarzyna      Klimała               113.62 +  365: 358  164
   23    28 Rafał          Wagnerowski           100.00 +  379: 298  150
   24    20 Anna           Niedzielko            109.72 +  414: 296  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2773  / 24 115.54




	Łukasz Tuszyński 118.08 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Wojciech       Gołęcki               100.14 -  325: 420   50
    2    48 Sylwia         Pliszka               100.00 +  400: 332  150
    3    37 Urszula        Solarska              100.00 +  355: 335  150
    4    20 Tomasz         Zwoliński             141.52 +  492: 357  192
    5    16 Michał         Trumpus               129.39 +  376: 371  179
    6     4 Artur          Irzyk                 124.75 +  390: 389  175
    7     3 Michał         Makowski              128.38 +  398: 351  178
    8     1 Mateusz        Żbikowski             143.13 +  479: 318  193
    9     1 Mariusz        Skrobosz              139.93 +  396: 341  190
   10     1 Robert         Duczemiński           132.43 -  407: 491   82
   11     2 Paweł          Jackowski             132.27 -  350: 426   82
   12     4 Kazimierz.J    Merklejn              145.73 -  377: 390   96
   13     8 Aleksander     Puchalski             131.56 +  406: 392  182
   14     2 Krzysztof      Mówka                 143.07 +  338: 310  193
   15     4 Kamil          Górka                 142.01 -  354: 384   92
   16     7 Stanisław      Rydzik                140.47 -  363: 415   90
   17    14 Andrzej        Rakoczy               116.57 -  371: 389   67
   18    10 Tomasz         Suchanek              112.93 +  538: 318  163
   19     7 Wojciech       Zemło                 134.05 -  362: 429   84
   20    12 Łukasz         Miłosz                100.00 +  391: 348  150
   21     9 Marcin         Kozyra                131.16 +  410: 312  181
   22    10 Piotr          Adamczyk              113.21 +  446: 315  163
   23     5 Arkadiusz      Biegun                113.06 +  438: 332  163
   24     3 Paweł          Jackowski             132.27 -  345: 381   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3327  / 24 138.62




	Michał Sosin 118.04 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Rafał          Wagnerowski           100.00 -  326: 342   50
    2    46 Mariusz        Sylwestrzuk           121.58 +  419: 302  172
    3    35 Paweł          Szczekutek            100.00 +  388: 365  150
    4    15 Łukasz         Bobowski              112.14 +  342: 330  162
    5    11 Paweł          Jackowski             132.27 -  337: 489   82
    6    15 Arkadiusz      Biegun                113.06 -  285: 490   63
    7    29 Piotr          Rosół                 117.62 +  347: 327  168
    8    23 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.26 +  374: 363  173
    9    14 Wojciech       Zemło                 134.05 -  332: 355   84
   10    21 Jarosław       Sobczak               114.28 +  357: 312  164
   11    26 Przemysław     Rybicki               100.00 -  301: 387   50
   12    22 Piotr          Adamczyk              113.21 -  324: 368   63
   13    25 Joanna         Ostrowska             107.35 +  484: 366  157
   14    40 Małgorzata     Sameryt               105.38 -  349: 363   55
   15    27 Marek          Charytoniuk           120.05 -  309: 375   70
   16    37 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  415: 322  150
   17    22 Andrzej        Tyczyno               113.70 -  358: 409   64
   18    34 Mikołaj        Przybyłowicz          103.37 +  450: 249  153
   19    26 Krzysztof      Leśniak               110.89 +  332: 315  161
   20    21 Michał         Trumpus               129.39 -  342: 391   79
   21    21 Łukasz         Szałkiewicz           116.18 -  344: 351   66
   22    28 Andrzej        Rakoczy               116.57 +  384: 322  167
   23    23 Bogdan         Kozłowski             105.70 -  289: 370   56
   24    28 Bogusław       Puchalski             121.72 +  379: 331  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2731  / 24 113.79




	Piotr Rosół 117.62 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Iza            Kraj                  100.00 +  459: 302  150
    2     8 Anna           Niedzielko            109.72 -  359: 452   60
    3    13 Michał         Szorc                 104.00 +  356: 330  154
    4     7 Robert         Duczemiński           132.43 -  340: 344   82
    5    26 Bogdan         Kozłowski             105.70 +  397: 291  156
    6    20 Bogusław       Puchalski             121.72 -  325: 366   72
    7    29 Michał         Sosin                 118.04 -  327: 347   68
    8    36 Robert         Zabłocki              113.80 +  370: 352  164
    9    32 Beata          Piotrowska            112.98 -  378: 400   63
   10    35 Andrzej        Przybyłowicz          104.81 +  515: 353  155
   11    14 Kamil          Górka                 142.01 -  357: 384   92
   12    27 Łukasz         Bobowski              112.14 +  369: 264  162
   13    24 Dorota         Kwaśny                100.00 -  319: 344   50
   14    29 Mikołaj        Przybyłowicz          103.37 +  376: 347  153
   15    15 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.53 -  350: 386   69
   16    30 Rafał          Wesołowski            117.38 +  369: 337  167
   17    29 Małgorzata     Sameryt               105.38 -  271: 410   55
   18    32 Katarzyna      Klimała               113.62 -  328: 343   64
   19    29 Przemysław     Rybicki               100.00 +  398: 311  150
   20    29 Mariusz        Sylwestrzuk           121.58 +  407: 282  172
   21    25 Marek          Reda                  100.00 -  387: 398   50
   22    29 Agnieszka      Krupka                112.00 -  365: 403   62
   23    33 Krzysztof      Sporczyk              108.49 -  325: 383   58
   24    34 Jarosław       Sobczak               114.28 +  419: 308  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2592  / 24 108.00




	Zbigniew Wietecki 117.61 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Łukasz         Miłosz                100.00 -  392: 435   50
    2    26 Łukasz         Szałkiewicz           116.18 +  400: 392  166
    3    17 Marek          Roszak                125.15 +  384: 375  175
    4    24 Wojciech       Gołęcki               100.14 +  456: 264  150
    5    12 Renata         Kowalska              121.22 -  355: 405   71
    6    13 Sławomir       Kordjalik             140.70 =  452: 452  141
    7    16 Andrzej        Przybyłowicz          104.81 +  506: 324  155
    8    10 Andrzej        Rakoczy               116.57 -  307: 366   67
    9    16 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.53 +  390: 351  169
   10    12 Tomasz         Ruta                  114.01 -  415: 438   64
   11    28 Artur          Koszel                126.34 +  381: 340  176
   12    15 Filip          Sosin                 129.57 +  455: 319  180
   13    11 Michał         Makowski              128.38 -  304: 496   78
   14    23 Mariusz        Sylwestrzuk           121.58 +  453: 406  172
   15     9 Tomasz         Zwoliński             141.52 -  336: 498   92
   16    21 Małgorzata     Jóźwiak               107.77 -  361: 385   58
   17    18 Michał         Szorc                 104.00 -  306: 462   54
   18    22 Robert         Kuszpit               115.38 -  323: 347   65
   19    34 Dorota         Kwaśny                100.00 +  460: 334  150
   20    25 Marek          Reda                  100.00 -  312: 430   50
   21    28 Bogusław       Puchalski             121.72 +  357: 331  172
   22    23 Jakub          Zaryński              121.58 +  422: 373  172
   23    19 Robert         Soszka                120.81 +  429: 357  171
   24    17 Beata          Piotrowska            112.98 -  347: 374   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2861  / 24 119.21




	Rafał Wesołowski 117.38 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Jan            Pawłowski             100.00 +  397: 338  150
    2     1 Dawid          Pikul                 136.30 -  299: 422   86
    3    20 Eugeniusz      Wróblewski            111.75 +  390: 371  162
    4    18 Radosław       Jachna                100.00 -  350: 372   50
    5    20 Kazimierz.J    Merklejn              145.73 -  341: 430   96
    6    29 Krzysztof      Mówka                 143.07 -  308: 483   93
    7    44 Urszula        Solarska              100.00 +  381: 374  150
    8    29 Daniel         Janus                 103.83 -  371: 482   54
    9    40 Wojciech       Gołęcki               100.14 +  329: 325  150
   10    33 Jan            Kozłowski             105.99 -  318: 381   56
   11    31 Mariusz        Sylwestrzuk           121.58 -  300: 373   72
   12    40 Andrzej        Przybyłowicz          104.81 +  388: 329  155
   13    33 Wiesław        Olewiński             103.18 +  423: 351  153
   14    32 Jarosław       Sobczak               114.28 -  393: 452   64
   15    37 Małgorzata     Sameryt               105.38 -  346: 353   55
   16    30 Piotr          Rosół                 117.62 -  337: 369   68
   17    39 Piotr          Mańkowski             105.74 +  451: 301  156
   18    33 Bogusław       Puchalski             121.72 -  375: 487   72
   19    42 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  425: 430   50
   20    40 Anna           Niedzielko            109.72 -  343: 367   60
   21    44 Maciej         Kutera                112.13 -  296: 508   62
   22    46 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  404: 285  150
   23    44 Joanna         Brychcy               100.17 +  371: 307  150
   24    40 Jan            Kozłowski             105.99 +  373: 241  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2470  / 24 102.92




	Grzegorz Pukniel 117.20 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Paweł          Szczekutek            100.00 -  342: 358   50
    2    38 Marek          Rogalski              113.92 +  429: 273  164
    3    24 Kamil          Górka                 142.01 -  360: 533   92
    4    30 Robert         Kuszpit               115.38 +  440: 401  165
    5    18 Marek          Roszak                125.15 -  239: 423   75
    6    26 Eugeniusz      Wróblewski            111.75 +  425: 415  162
    7    30 Robert         Zabłocki              113.80 +  331: 304  164
    8    16 Wojciech       Zemło                 134.05 -  340: 384   84
    9    21 Daniel         Janus                 103.83 +  432: 319  154
   10    25 Beata          Piotrowska            112.98 +  478: 350  163
   11    17 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.53 -  343: 386   69
   12    17 Arkadiusz      Biegun                113.06 +  451: 284  163
   13    14 Lech           Szymczak              103.68 +  448: 338  154
   14    12 Robert         Kamiński              125.33 -  343: 420   75
   15    13 Tomasz         Ciejka                116.51 +  370: 290  167
   16    11 Michał         Szorc                 104.00 +  509: 361  154
   17    10 Filip          Sosin                 129.57 -  354: 451   80
   18     7 Renata         Kowalska              121.22 +  417: 366  171
   19     4 Stanisław      Rydzik                140.47 -  373: 418   90
   20    13 Andrzej        Rakoczy               116.57 +  489: 315  167
   21     8 Mateusz        Zalega                116.88 +  447: 432  167
   22     9 Aleksander     Puchalski             131.56 +  419: 410  182
   23     4 Tomasz         Suchanek              112.93 -  349: 358   63
   24     7 Stanisław      Rydzik                140.47 -  292: 487   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3065  / 24 127.71




	Halina Roszak 116.95 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Marek          Reda                  100.00 -  353: 390   50
    2    34 Przemysław     Herdzina              122.17 -  307: 424   72
    3    48 Robert         Soszka                120.81 +  374: 323  171
    4    29 Łukasz         Szałkiewicz           116.18 -  328: 397   66
    5    45 Sylwia         Pliszka               100.00 +  472: 268  150
    6    37 Beata          Piotrowska            112.98 +  421: 363  163
    7    27 Marek          Rogalski              113.92 +  369: 345  164
    8    24 Małgorzata     Sameryt               105.38 +  397: 247  155
    9    17 Rafał          Wagnerowski           100.00 -  349: 372   50
   10    24 Marek          Charytoniuk           120.05 +  370: 295  170
   11    19 Jarosław       Sobczak               114.28 -  398: 431   64
   12    18 Jarosław       Sobczak               114.28 +  328: 327  164
   13    19 Filip          Sosin                 129.57 -  415: 433   80
   14    14 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.53 -  379: 401   69
   15    16 Aleksander     Puchalski             131.56 +  424: 307  182
   16    10 Michał         Makowski              128.38 -  317: 424   78
   17    28 Krzysztof      Sporczyk              108.49 +  367: 351  158
   18    19 Małgorzata     Jóźwiak               107.77 -  273: 414   58
   19    23 Joanna         Ostrowska             107.35 -  309: 342   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2121  / 19 111.63




	Mateusz Zalega 116.88 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  365: 326  150
    2    13 Filip          Sosin                 129.57 +  370: 334  180
    3    10 Mariusz        Skrobosz              139.93 -  330: 399   90
    4    22 Lech           Szymczak              103.68 -  304: 434   54
    5    24 Łukasz         Szałkiewicz           116.18 +  385: 347  166
    6    21 Andrzej        Rakoczy               116.57 -  223: 512   67
    7    31 Katarzyna      Klimała               113.62 +  374: 343  164
    8    25 Przemysław     Rybicki               100.00 +  385: 289  150
    9    15 Tomasz         Ciejka                116.51 +  397: 287  167
   10     9 Tomasz         Zwoliński             141.52 -  355: 372   92
   11    27 Marek          Reda                  100.00 -  313: 451   50
   12    23 Sławomir       Kordjalik             140.70 -  274: 431   91
   13    26 Jarosław       Sobczak               114.28 +  373: 276  164
   14    20 Tomasz         Suchanek              112.93 +  392: 325  163
   15    25 Przemysław     Herdzina              122.17 +  395: 376  172
   16    20 Tomasz         Ruta                  114.01 +  384: 382  164
   17     6 Michał         Makowski              128.38 +  322: 309  178
   18    12 Łukasz         Miłosz                100.00 +  392: 361  150
   19    10 Robert         Kamiński              125.33 -  327: 569   75
   20     9 Robert         Duczemiński           132.43 -  281: 481   82
   21     8 Grzegorz       Pukniel               117.20 -  432: 447   67
   22    16 Łukasz         Święcki               106.19 +  388: 350  156
   23    16 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.26 -  322: 481   73
   24    16 Andrzej        Przybyłowicz          104.81 +  376: 326  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3020  / 24 125.83




	Andrzej Rakoczy 116.57 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Przemysław     Rybicki               100.00 +  407: 372  150
    2    22 Tomasz         Suchanek              112.93 -  346: 429   63
    3    28 Bogusław       Puchalski             121.72 +  389: 265  172
    4    10 Jarosław       Sobczak               114.28 -  366: 368   64
    5    30 Wojciech       Gołęcki               100.14 +  393: 347  150
    6    21 Mateusz        Zalega                116.88 +  512: 223  167
    7    13 Małgorzata     Sameryt               105.38 +  429: 294  155
    8    10 Zbigniew       Wietecki              117.61 +  366: 307  168
    9     7 Andrzej        Tyczyno               113.70 +  339: 309  164
   10     5 Krzysztof      Mówka                 143.07 -  306: 435   93
   11     8 Dawid          Pikul                 136.30 -  354: 390   86
   12    10 Wojciech       Zemło                 134.05 -  283: 323   84
   13    17 Rafał          Wagnerowski           100.00 +  369: 362  150
   14    17 Dorota         Kwaśny                100.00 +  388: 341  150
   15     8 Michał         Trumpus               129.39 -  310: 362   79
   16    15 Robert         Kamiński              125.33 -  321: 435   75
   17    14 Łukasz         Tuszyński             118.08 +  389: 371  168
   18    14 Sławomir       Kordjalik             140.70 -  460: 469   91
   19    19 Beata          Piotrowska            112.98 -  400: 436   63
   20    13 Grzegorz       Pukniel               117.20 -  315: 489   67
   21    23 Łukasz         Święcki               106.19 -  360: 391   56
   22    28 Michał         Sosin                 118.04 -  322: 384   68
   23    32 Mariusz        Sylwestrzuk           121.58 -  326: 377   72
   24    33 Tomasz         Ciejka                116.51 -  332: 429   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2622  / 24 109.25




	Tomasz Ciejka 116.51 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Dorota         Kwaśny                100.00 +  408: 277  150
    2    21 Marek          Sitkowski             104.00 +  394: 350  154
    3     2 Artur          Irzyk                 124.75 -  399: 407   75
    4    16 Andrzej        Przybyłowicz          104.81 +  418: 381  155
    5    13 Robert         Kamiński              125.33 +  479: 346  175
    6     6 Tomasz         Ruta                  114.01 +  428: 310  164
    7     4 Renata         Kowalska              121.22 -  333: 369   71
    8     7 Aleksander     Puchalski             131.56 -  260: 401   82
    9    15 Mateusz        Zalega                116.88 -  287: 397   67
   10    23 Sławomir       Kordjalik             140.70 +  431: 328  191
   11    15 Zdzisław       Szota                 118.28 +  453: 392  168
   12     9 Kamil          Górka                 142.01 -  308: 409   92
   13    15 Piotr          Adamczyk              113.21 -  388: 417   63
   14    11 Marcin         Kozyra                131.16 -  366: 388   81
   15    13 Grzegorz       Pukniel               117.20 -  290: 370   67
   16    28 Łukasz         Bobowski              112.14 +  429: 337  162
   17    27 Iza            Kraj                  100.00 -  335: 411   50
   18    29 Krzysztof      Leśniak               110.89 -  349: 353   61
   19    36 Marek          Charytoniuk           120.05 -  265: 364   70
   20    36 Maciej         Sancewicz             114.12 +  377: 372  164
   21    33 Małgorzata     Sameryt               105.38 +  530: 311  155
   22    26 Anna           Niedzielko            109.72 -  397: 438   60
   23    29 Piotr          Mańkowski             105.74 -  344: 463   56
   24    33 Andrzej        Rakoczy               116.57 +  429: 332  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2700  / 24 112.50




	Maciej Mizgier 116.36 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Sylwia         Pliszka               100.00 +  365: 240  150
    2    12 Łukasz         Miłosz                100.00 -  301: 432   50
    3    29 Piotr          Mańkowski             105.74 -  272: 404   56
    4    38 Łukasz         Święcki               106.19 -  321: 373   56
    5    44 Marek          Charytoniuk           120.05 -  354: 362   70
    6    48 Jan            Pawłowski             100.00 +  362: 320  150
    7    38 Filip          Sosin                 129.57 -  311: 451   80
    8    41 Robert         Kuszpit               115.38 +  414: 345  165
    9    36 Joanna         Ostrowska             107.35 -  308: 404   57
   10    44 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  408: 297  150
   11    36 Daniel         Janus                 103.83 +  363: 356  154
   12    35 Iza            Kraj                  100.00 -  385: 390   50
   13    31 Eugeniusz      Wróblewski            111.75 +  432: 314  162
   14    36 Przemysław     Herdzina              122.17 -  246: 374   72
   15    33 Beata          Piotrowska            112.98 -  391: 396   63
   16    32 Radosław       Jachna                100.00 -  331: 421   50
   17    40 Marek          Reda                  100.00 -  352: 369   50
   18    45 Urszula        Solarska              100.00 +  347: 295  150
   19    48 PAUZA
   20    38 Jan            Kozłowski             105.99 -  362: 390   56
   21    41 Marek          Sitkowski             104.00 +  396: 306  154
   22    36 Wiesław        Olewiński             103.18 -  275: 398   53
   23    43 Marcin         Kamiński              120.22 +  347: 325  170
   24    39 Marek          Rogalski              113.92 +  353: 291  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2332  / 23 101.39




	Łukasz Szałkiewicz 116.18 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  316: 352   50
    2    26 Zbigniew       Wietecki              117.61 -  392: 400   68
    3    45 Sylwia         Pliszka               100.00 +  427: 303  150
    4    29 Halina         Roszak                116.95 +  397: 328  167
    5    24 Mateusz        Zalega                116.88 -  347: 385   67
    6    32 Krzysztof      Leśniak               110.89 -  382: 452   61
    7    37 Iza            Kraj                  100.00 -  397: 427   50
    8    40 Bogdan         Kozłowski             105.70 +  428: 261  156
    9    35 Jakub          Szymczak              113.55 +  482: 296  164
   10    27 Łukasz         Święcki               106.19 +  366: 252  156
   11    12 Arkadiusz      Biegun                113.06 +  507: 310  163
   12    16 Andrzej        Tyczyno               113.70 +  321: 275  164
   13    13 Przemysław     Rybicki               100.00 -  281: 311   50
   14     9 Stanisław      Rydzik                140.47 -  372: 421   90
   15    29 Lech           Szymczak              103.68 +  486: 300  154
   16    26 Eugeniusz      Wróblewski            111.75 -  338: 369   62
   17    24 Bogusław       Puchalski             121.72 +  475: 383  172
   18    17 Rafał          Wagnerowski           100.00 +  562: 276  150
   19    14 Aleksander     Puchalski             131.56 -  305: 468   82
   20    24 Małgorzata     Jóźwiak               107.77 -  269: 449   58
   21    21 Michał         Sosin                 118.04 +  351: 344  168
   22    20 Andrzej        Przybyłowicz          104.81 -  322: 381   55
   23    24 Tomasz         Ruta                  114.01 -  327: 359   64
   24    25 Eugeniusz      Wróblewski            111.75 +  431: 302  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2683  / 24 111.79




	Robert Kuszpit 115.38 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Radosław       Jachna                100.00 -  273: 452   50
    2    45 Sławomir       Kordjalik             140.70 -  303: 440   91
    3    44 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  443: 219  150
    4    30 Grzegorz       Pukniel               117.20 -  401: 440   67
    5    42 Anna           Stefańska             100.00 -  370: 381   50
    6    42 Marianna       Kozłowska             106.67 -  352: 384   57
    7    45 Sylwia         Pliszka               100.00 +  439: 307  150
    8    41 Maciej         Mizgier               116.36 -  345: 414   66
    9    43 Bogdan         Kozłowski             105.70 +  392: 235  156
   10    38 Małgorzata     Jóźwiak               107.77 +  358: 286  158
   11    37 Jakub          Szymczak              113.55 -  350: 461   64
   12    37 Marcin         Kamiński              120.22 +  414: 406  170
   13    35 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  348: 320  150
   14    31 Marek          Rogalski              113.92 +  435: 293  164
   15    17 Robert         Kamiński              125.33 +  398: 306  175
   16    12 Arkadiusz      Biegun                113.06 -  290: 370   63
   17    19 Mariusz        Sylwestrzuk           121.58 +  385: 372  172
   18    22 Zbigniew       Wietecki              117.61 +  347: 323  168
   19    13 Michał         Makowski              128.38 -  332: 352   78
   20    17 Renata         Kowalska              121.22 -  324: 445   71
   21    27 Andrzej        Przybyłowicz          104.81 -  382: 493   55
   22    32 Przemysław     Rybicki               100.00 +  468: 310  150
   23    20 Beata          Piotrowska            112.98 -  414: 422   63
   24    26 Radosław       Jachna                100.00 +  399: 303  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2688  / 24 112.00




	Jarosław Sobczak 114.28 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Urszula        Solarska              100.00 +  492: 166  150
    2     3 Marek          Reda                  100.00 +  384: 263  150
    3     4 Mateusz        Żbikowski             143.13 -  356: 419   93
    4    10 Andrzej        Rakoczy               116.57 +  368: 366  167
    5    15 Andrzej        Tyczyno               113.70 -  339: 365   64
    6    17 Przemysław     Herdzina              122.17 -  320: 450   72
    7    26 Marek          Charytoniuk           120.05 +  394: 335  170
    8    20 Tomasz         Ruta                  114.01 -  349: 367   64
    9    26 Marek          Rogalski              113.92 +  411: 286  164
   10    21 Michał         Sosin                 118.04 -  312: 357   68
   11    19 Halina         Roszak                116.95 +  431: 398  167
   12    18 Halina         Roszak                116.95 -  327: 328   67
   13    26 Mateusz        Zalega                116.88 -  276: 373   67
   14    32 Rafał          Wesołowski            117.38 +  452: 393  167
   15    18 Robert         Soszka                120.81 -  311: 373   71
   16    33 Artur          Koszel                126.34 -  378: 458   76
   17    33 Lech           Szymczak              103.68 +  475: 391  154
   18    30 Jan            Kozłowski             105.99 -  342: 382   56
   19    24 Bogusław       Puchalski             121.72 -  336: 378   72
   20    35 Dorota         Kwaśny                100.00 +  375: 358  150
   21    32 Przemysław     Rybicki               100.00 -  333: 365   50
   22    34 Mariusz        Sylwestrzuk           121.58 +  388: 313  172
   23    30 Małgorzata     Sameryt               105.38 -  288: 322   55
   24    34 Piotr          Rosół                 117.62 -  308: 419   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2554  / 24 106.42




	Maciej Sancewicz 114.12 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Anna           Stefańska             100.00 +  411: 285  150
    2    19 Jakub          Szymczak              113.55 -  381: 423   64
    3    16 Przemysław     Herdzina              122.17 +  426: 339  172
    4    12 Renata         Kowalska              121.22 -  339: 340   71
    5    19 Łukasz         Święcki               106.19 +  391: 345  156
    6    16 Robert         Kamiński              125.33 -  374: 384   75
    7    22 Wojciech       Zemło                 134.05 -  271: 581   84
    8    33 Iza            Kraj                  100.00 +  338: 280  150
    9    19 Jakub          Zaryński              121.58 -  345: 383   72
   10    26 Eugeniusz      Wróblewski            111.75 -  364: 400   62
   11    39 Paweł          Opyc                  122.11 +  457: 305  172
   12    29 Krzysztof      Sporczyk              108.49 =  352: 352  108
   13    28 Michał         Szorc                 104.00 +  376: 311  154
   14    22 Piotr          Adamczyk              113.21 -  322: 433   63
   15    32 Agnieszka      Krupka                112.00 -  300: 519   62
   16    42 Marek          Rogalski              113.92 +  395: 323  164
   17    30 Radosław       Jachna                100.00 -  348: 414   50
   18    40 Dorota         Kwaśny                100.00 -  329: 420   50
   19    37 Andrzej        Przybyłowicz          104.81 -  363: 369   55
   20    36 Tomasz         Ciejka                116.51 -  372: 377   67
   21    40 Marianna       Kozłowska             106.67 -  319: 357   57
   22    42 Marek          Sitkowski             104.00 +  439: 300  154
   23    40 Wojciech       Gołęcki               100.14 +  372: 370  150
   24    38 Maciej         Kutera                112.13 +  352: 325  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2524  / 24 105.17




	Tomasz Ruta 114.01 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              145.73 +  350: 332  196
    2    17 Stanisław      Rydzik                140.47 +  406: 347  190
    3     7 Radosław       Jachna                100.00 +  376: 331  150
    4     2 Dawid          Pikul                 136.30 -  400: 407   86
    5     7 Łukasz         Miłosz                100.00 +  389: 336  150
    6     6 Tomasz         Ciejka                116.51 -  310: 428   67
    7     7 Artur          Irzyk                 124.75 -  312: 382   75
    8    20 Jarosław       Sobczak               114.28 +  367: 349  164
    9    11 Kamil          Górka                 142.01 +  451: 324  192
   10    12 Zbigniew       Wietecki              117.61 +  438: 415  168
   11     9 Andrzej        Tyczyno               113.70 +  382: 379  164
   12     6 Dawid          Pikul                 136.30 -  439: 442   86
   13    10 Renata         Kowalska              121.22 -  247: 403   71
   14    16 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.26 -  219: 326   73
   15    19 Daniel         Janus                 103.83 -  251: 370   54
   16    20 Mateusz        Zalega                116.88 -  382: 384   67
   17    23 Eugeniusz      Wróblewski            111.75 +  396: 250  162
   18    26 Jakub          Zaryński              121.58 -  322: 385   72
   19    27 Łukasz         Bobowski              112.14 +  377: 366  162
   20    22 Beata          Piotrowska            112.98 +  386: 312  163
   21    15 Robert         Kamiński              125.33 -  376: 445   75
   22    13 Marek          Roszak                125.15 -  310: 472   75
   23    24 Łukasz         Szałkiewicz           116.18 +  359: 327  166
   24    22 Artur          Koszel                126.34 +  455: 396  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3004  / 24 125.17




	Marek Rogalski 113.92 Chełm                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mateusz        Żbikowski             143.13 -  286: 386   93
    2    38 Grzegorz       Pukniel               117.20 -  273: 429   67
    3    47 Jan            Kozłowski             105.99 +  434: 333  156
    4    34 Joanna         Juszczak              128.97 +  375: 347  179
    5    25 Zdzisław       Szota                 118.28 +  403: 344  168
    6    19 Andrzej        Przybyłowicz          104.81 -  354: 414   55
    7    27 Halina         Roszak                116.95 -  345: 369   67
    8    28 Marcin         Kamiński              120.22 +  407: 372  170
    9    26 Jarosław       Sobczak               114.28 -  286: 411   64
   10    34 Krzysztof      Sporczyk              108.49 -  323: 334   58
   11    30 Sławomir       Kordjalik             140.70 -  336: 501   91
   12    39 Marianna       Kozłowska             106.67 -  357: 403   57
   13    43 Joanna         Brychcy               100.17 +  362: 313  150
   14    31 Robert         Kuszpit               115.38 -  293: 435   65
   15    38 Wiesław        Olewiński             103.18 -  320: 453   53
   16    42 Maciej         Sancewicz             114.12 -  323: 395   64
   17    48 PAUZA
   18    41 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  358: 314  150
   19    40 Bogdan         Kozłowski             105.70 -  329: 390   56
   20    43 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  349: 373   50
   21    45 Mikołaj        Przybyłowicz          103.37 +  440: 325  153
   22    44 Sylwia         Pliszka               100.00 +  406: 326  150
   23    42 Paweł          Szczekutek            100.00 +  453: 361  150
   24    39 Maciej         Mizgier               116.36 -  291: 353   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2332  / 23 101.39




	Robert Zabłocki 113.80 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Mówka                 143.07 -  314: 461   93
    2    29 Przemysław     Rybicki               100.00 +  361: 353  150
    3    26 Filip          Sosin                 129.57 -  226: 383   80
    4    41 Dorota         Kwaśny                100.00 +  425: 262  150
    5    28 Katarzyna      Klimała               113.62 +  353: 330  164
    6    24 Marek          Roszak                125.15 -  317: 346   75
    7    30 Grzegorz       Pukniel               117.20 -  304: 331   67
    8    36 Piotr          Rosół                 117.62 -  352: 370   68
    9    39 Michał         Szorc                 104.00 -  288: 398   54
   10    40 Mikołaj        Przybyłowicz          103.37 +  444: 413  153
   11    35 Joanna         Ostrowska             107.35 -  291: 318   57
   12    41 Anna           Niedzielko            109.72 -  380: 385   60
   13    46 Urszula        Solarska              100.00 +  423: 285  150
   14    35 Jakub          Szymczak              113.55 -  268: 342   64
   15    39 Marcin         Kamiński              120.22 +  339: 328  170
   16    35 Przemysław     Herdzina              122.17 +  399: 308  172
   17    32 Wiesław        Olewiński             103.18 +  485: 255  153
   18    36 Agnieszka      Krupka                112.00 +  461: 337  162
   19    28 Jan            Kozłowski             105.99 +  439: 383  156
   20    19 Aleksander     Puchalski             131.56 -  369: 385   82
   21    19 Marek          Charytoniuk           120.05 -  313: 335   70
   22    25 Bogdan         Kozłowski             105.70 -  342: 502   56
   23    38 Marianna       Kozłowska             106.67 -  326: 366   57
   24    37 Marianna       Kozłowska             106.67 +  343: 325  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2620  / 24 109.17




	Andrzej Tyczyno 113.70 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil          Górka                 142.01 +  316: 289  192
    2    23 Robert         Duczemiński           132.43 +  366: 345  182
    3    12 Robert         Kamiński              125.33 +  399: 261  175
    4     6 Mateusz        Żbikowski             143.13 -  313: 394   93
    5    15 Jarosław       Sobczak               114.28 +  365: 339  164
    6    10 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.53 -  303: 412   69
    7    15 Lech           Szymczak              103.68 +  352: 250  154
    8     9 Dawid          Pikul                 136.30 =  407: 407  136
    9     7 Andrzej        Rakoczy               116.57 -  309: 339   67
   10    13 Marek          Roszak                125.15 +  474: 280  175
   11     9 Tomasz         Ruta                  114.01 -  379: 382   64
   12    16 Łukasz         Szałkiewicz           116.18 -  275: 321   66
   13    20 Bogusław       Puchalski             121.72 +  349: 346  172
   14    25 Zdzisław       Szota                 118.28 -  337: 373   68
   15    28 Dorota         Kwaśny                100.00 +  325: 310  150
   16    25 Mariusz        Sylwestrzuk           121.58 -  307: 437   72
   17    22 Michał         Sosin                 118.04 +  409: 358  168
   18    16 Jakub          Szymczak              113.55 -  323: 345   64
   19    20 Radosław       Jachna                100.00 +  408: 283  150
   20    23 Iza            Kraj                  100.00 -  298: 318   50
   21    20 Przemysław     Herdzina              122.17 -  335: 362   72
   22    24 Krzysztof      Leśniak               110.89 +  377: 348  161
   23    22 Łukasz         Święcki               106.19 -  399: 423   56
   24    23 Iza            Kraj                  100.00 +  465: 285  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2870  / 24 119.58




	Katarzyna Klimała 113.62 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Zwoliński             141.52 -  368: 384   92
    2    31 Marcin         Kozyra                131.16 +  410: 378  181
    3    21 Wojciech       Zemło                 134.05 -  309: 489   84
    4    36 Marek          Sitkowski             104.00 +  425: 360  154
    5    28 Robert         Zabłocki              113.80 -  330: 353   64
    6    36 Małgorzata     Jóźwiak               107.77 +  392: 389  158
    7    31 Mateusz        Zalega                116.88 -  343: 374   67
    8    35 Wojciech       Gołęcki               100.14 +  309: 281  150
    9    25 Piotr          Mańkowski             105.74 +  328: 302  156
   10    18 Wiesław        Olewiński             103.18 +  410: 369  153
   11    24 Piotr          Adamczyk              113.21 -  295: 319   63
   12    21 Przemysław     Rybicki               100.00 -  360: 436   50
   13    23 Arkadiusz      Biegun                113.06 -  271: 331   63
   14    38 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  432: 242  150
   15    26 Sławomir       Kordjalik             140.70 -  340: 414   91
   16    36 Andrzej        Przybyłowicz          104.81 -  387: 424   55
   17    36 Krzysztof      Leśniak               110.89 -  300: 403   61
   18    32 Piotr          Rosół                 117.62 +  343: 328  168
   19    31 Rafał          Wagnerowski           100.00 +  430: 348  150
   20    31 Joanna         Brychcy               100.17 +  389: 354  150
   21    22 Łukasz         Miłosz                100.00 -  356: 409   50
   22    27 Zdzisław       Szota                 118.28 -  358: 365   68
   23    39 Dorota         Kwaśny                100.00 +  471: 252  150
   24    27 Robert         Soszka                120.81 -  360: 522   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2599  / 24 108.29




	Jakub Szymczak 113.55 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Sławomir       Kordjalik             140.70 +  340: 330  191
    2    19 Maciej         Sancewicz             114.12 +  423: 381  164
    3     6 Łukasz         Miłosz                100.00 +  437: 378  150
    4     5 Rafał          Wagnerowski           100.00 -  357: 375   50
    5     5 Stanisław      Rydzik                140.47 -  300: 464   90
    6    25 Jakub          Zaryński              121.58 -  346: 519   72
    7    21 Tomasz         Zwoliński             141.52 -  280: 393   92
    8    27 Michał         Trumpus               129.39 -  252: 541   79
    9    35 Łukasz         Szałkiewicz           116.18 -  296: 482   66
   10    42 Wojciech       Gołęcki               100.14 +  317: 256  150
   11    37 Robert         Kuszpit               115.38 +  461: 350  165
   12    34 Agnieszka      Krupka                112.00 +  486: 274  162
   13    30 Marek          Charytoniuk           120.05 -  367: 369   70
   14    35 Robert         Zabłocki              113.80 +  342: 268  164
   15    24 Iza            Kraj                  100.00 +  426: 297  150
   16    16 Robert         Soszka                120.81 +  357: 337  171
   17    16 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.53 -  321: 382   69
   18    16 Andrzej        Tyczyno               113.70 +  345: 323  164
   19    16 Artur          Irzyk                 124.75 -  324: 398   75
   20    20 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.26 -  282: 392   73
   21    26 Daniel         Janus                 103.83 -  344: 365   54
   22    30 Radosław       Jachna                100.00 +  445: 340  150
   23    25 Eugeniusz      Wróblewski            111.75 +  498: 344  162
   24    21 Łukasz         Święcki               106.19 -  388: 391   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2789  / 24 116.21




	Piotr Adamczyk 113.21 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Stanisław      Rydzik                140.47 -  336: 418   90
    2    42 Beata          Piotrowska            112.98 +  387: 266  163
    3    14 Daniel         Janus                 103.83 -  315: 415   54
    4    26 Marcin         Kozyra                131.16 +  381: 380  181
    5    22 Tomasz         Zwoliński             141.52 +  424: 414  192
    6    11 Łukasz         Miłosz                100.00 -  307: 381   50
    7    24 Zdzisław       Szota                 118.28 +  502: 266  168
    8    22 Bogusław       Puchalski             121.72 -  289: 346   72
    9    31 Marek          Charytoniuk           120.05 -  312: 394   70
   10    29 Marcin         Kamiński              120.22 +  337: 330  170
   11    24 Katarzyna      Klimała               113.62 +  319: 295  164
   12    22 Michał         Sosin                 118.04 +  368: 324  168
   13    15 Tomasz         Ciejka                116.51 +  417: 388  167
   14    22 Maciej         Sancewicz             114.12 +  433: 322  164
   15    10 Kazimierz.J    Merklejn              145.73 -  336: 491   96
   16    17 Rafał          Wagnerowski           100.00 +  432: 282  150
   17    17 Małgorzata     Jóźwiak               107.77 +  323: 321  158
   18    11 Artur          Irzyk                 124.75 +  424: 285  175
   19     9 Robert         Duczemiński           132.43 -  273: 434   82
   20     8 Filip          Sosin                 129.57 -  317: 473   80
   21    17 Iza            Kraj                  100.00 +  423: 287  150
   22    10 Łukasz         Tuszyński             118.08 -  315: 446   68
   23    15 Marek          Reda                  100.00 -  351: 373   50
   24    14 Przemysław     Herdzina              122.17 -  319: 445   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2954  / 24 123.08




	Arkadiusz Biegun 113.06 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mariusz        Skrobosz              139.93 -  390: 427   90
    2    27 Łukasz         Święcki               106.19 -  395: 433   56
    3    39 Jan            Pawłowski             100.00 +  385: 321  150
    4    27 Iza            Kraj                  100.00 +  420: 289  150
    5    17 Joanna         Ostrowska             107.35 +  395: 363  157
    6    15 Michał         Sosin                 118.04 +  490: 285  168
    7     8 Marek          Roszak                125.15 -  337: 387   75
    8    14 Artur          Koszel                126.34 +  402: 279  176
    9    10 Lech           Szymczak              103.68 -  366: 391   54
   10    17 Agnieszka      Krupka                112.00 +  469: 311  162
   11    12 Łukasz         Szałkiewicz           116.18 -  310: 507   66
   12    17 Grzegorz       Pukniel               117.20 -  284: 451   67
   13    23 Katarzyna      Klimała               113.62 +  331: 271  164
   14    13 Aleksander     Puchalski             131.56 +  382: 322  182
   15    14 Jan            Kozłowski             105.99 +  414: 319  156
   16    12 Robert         Kuszpit               115.38 +  370: 290  165
   17    15 Robert         Soszka                120.81 +  381: 342  171
   18     8 Krzysztof      Mówka                 143.07 -  392: 512   93
   19     8 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.53 -  340: 383   69
   20    16 Bogusław       Puchalski             121.72 +  361: 343  172
   21    14 Jakub          Zaryński              121.58 +  386: 370  172
   22     7 Tomasz         Zwoliński             141.52 +  501: 422  192
   23     5 Łukasz         Tuszyński             118.08 -  332: 438   68
   24     9 Aleksander     Puchalski             131.56 +  443: 312  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3157  / 24 131.54




	Beata Piotrowska 112.98 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dawid          Pikul                 136.30 -  279: 511   86
    2    42 Piotr          Adamczyk              113.21 -  266: 387   63
    3    49 PAUZA
    4    42 Michał         Szorc                 104.00 +  463: 387  154
    5    32 Andrzej        Przybyłowicz          104.81 -  396: 426   55
    6    37 Halina         Roszak                116.95 -  363: 421   67
    7    43 Dorota         Kwaśny                100.00 +  412: 303  150
    8    37 Anna           Niedzielko            109.72 +  342: 233  160
    9    32 Piotr          Rosół                 117.62 +  400: 378  168
   10    25 Grzegorz       Pukniel               117.20 -  350: 478   67
   11    32 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  293: 360   50
   12    36 Daniel         Janus                 103.83 -  380: 390   54
   13    38 Piotr          Mańkowski             105.74 +  440: 222  156
   14    44 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  455: 322  150
   15    33 Maciej         Mizgier               116.36 +  396: 391  166
   16    24 Marek          Charytoniuk           120.05 +  406: 319  170
   17    20 Aleksander     Puchalski             131.56 -  320: 396   82
   18    24 Łukasz         Święcki               106.19 +  399: 337  156
   19    19 Andrzej        Rakoczy               116.57 +  436: 400  167
   20    22 Tomasz         Ruta                  114.01 -  312: 386   64
   21    18 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.26 +  391: 325  173
   22    17 Przemysław     Herdzina              122.17 -  394: 442   72
   23    20 Robert         Kuszpit               115.38 +  422: 414  165
   24    17 Zbigniew       Wietecki              117.61 +  374: 347  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2763  / 23 120.13




	Tomasz Suchanek 112.93 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Wojciech       Zemło                 134.05 +  317: 284  184
    2    22 Andrzej        Rakoczy               116.57 +  429: 346  167
    3     9 Agnieszka      Krupka                112.00 +  368: 273  162
    4     4 Mariusz        Skrobosz              139.93 -  297: 460   90
    5    14 Lech           Szymczak              103.68 -  380: 385   54
    6    18 Piotr          Mańkowski             105.74 +  414: 380  156
    7     9 Wiesław        Olewiński             103.18 +  441: 286  153
    8     5 Artur          Irzyk                 124.75 -  338: 412   75
    9    18 Sławomir       Kordjalik             140.70 +  319: 296  191
   10     7 Michał         Makowski              128.38 -  282: 425   78
   11    25 Przemysław     Herdzina              122.17 +  454: 301  172
   12    13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.26 +  340: 336  173
   13     9 Kamil          Górka                 142.01 -  328: 602   92
   14    20 Mateusz        Zalega                116.88 -  325: 392   67
   15    20 Radosław       Jachna                100.00 +  421: 371  150
   16    18 Bogusław       Puchalski             121.72 +  413: 285  172
   17     7 Krzysztof      Mówka                 143.07 +  382: 366  193
   18    10 Łukasz         Tuszyński             118.08 -  318: 538   68
   19    12 Filip          Sosin                 129.57 =  378: 378  130
   20     7 Tomasz         Zwoliński             141.52 -  319: 450   92
   21    12 Renata         Kowalska              121.22 +  372: 358  171
   22    12 Michał         Trumpus               129.39 +  447: 357  179
   23     4 Grzegorz       Pukniel               117.20 +  358: 349  167
   24     6 Tomasz         Zwoliński             141.52 -  393: 411   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3228  / 24 134.50




	Dorota Zielińska 112.70 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Robert         Duczemiński           132.43 -    1: 400   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      82  /  1  82.00




	Łukasz Bobowski 112.14 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Paweł          Jackowski             132.27 +  464: 305  182
    2     5 Tomasz         Zwoliński             141.52 +  428: 326  192
    3     3 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.26 -  316: 372   73
    4    15 Michał         Sosin                 118.04 -  330: 342   68
    5    23 Małgorzata     Sameryt               105.38 -  305: 366   55
    6    35 Wojciech       Gołęcki               100.14 -  318: 367   50
    7    39 Anna           Stefańska             100.00 +  416: 291  150
    8    34 Małgorzata     Jóźwiak               107.77 +  469: 338  158
    9    24 Przemysław     Herdzina              122.17 -  323: 374   72
   10    31 Robert         Kamiński              125.33 +  422: 299  175
   11    16 Wojciech       Zemło                 134.05 -  348: 374   84
   12    27 Piotr          Rosół                 117.62 -  264: 369   68
   13    36 Agnieszka      Krupka                112.00 -  304: 448   62
   14    30 Radosław       Jachna                100.00 -  349: 361   50
   15    41 Maciej         Kutera                112.13 +  360: 299  162
   16    28 Tomasz         Ciejka                116.51 -  337: 429   67
   17    35 Mikołaj        Przybyłowicz          103.37 +  493: 268  153
   18    28 Zdzisław       Szota                 118.28 +  379: 293  168
   19    27 Tomasz         Ruta                  114.01 -  366: 377   64
   20    37 Krzysztof      Sporczyk              108.49 -  370: 401   58
   21    37 Anna           Niedzielko            109.72 -  338: 362   60
   22    37 Lech           Szymczak              103.68 +  322: 300  154
   23    36 Krzysztof      Leśniak               110.89 +  379: 287  161
   24    35 Wiesław        Olewiński             103.18 +  377: 357  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2639  / 24 109.96




	Maciej Kutera 112.13 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Aleksander     Puchalski             131.56 -  284: 291   82
    2    40 Marek          Roszak                125.15 -  339: 378   75
    3    41 Przemysław     Rybicki               100.00 -  325: 375   50
    4    44 Marcin         Kamiński              120.22 -  327: 377   70
    5    48 Krzysztof      Sporczyk              108.49 -  317: 405   58
    6    49 PAUZA
    7    48 Joanna         Brychcy               100.17 +  358: 336  150
    8    46 Dorota         Kwaśny                100.00 +  344: 255  150
    9    42 Łukasz         Święcki               106.19 -  356: 475   56
   10    43 Anna           Niedzielko            109.72 +  351: 334  160
   11    40 Robert         Kamiński              125.33 -  349: 387   75
   12    43 Małgorzata     Sameryt               105.38 +  388: 316  155
   13    39 Przemysław     Herdzina              122.17 -  328: 362   72
   14    42 Małgorzata     Jóźwiak               107.77 -  336: 468   58
   15    41 Łukasz         Bobowski              112.14 -  299: 360   62
   16    44 Urszula        Solarska              100.00 -  331: 335   50
   17    43 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  362: 389   50
   18    43 Paweł          Szczekutek            100.00 +  456: 445  150
   19    44 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  406: 267  150
   20    42 Piotr          Mańkowski             105.74 -  357: 408   56
   21    44 Rafał          Wesołowski            117.38 +  508: 296  167
   22    43 Anna           Stefańska             100.00 +  318: 289  150
   23    41 Mikołaj        Przybyłowicz          103.37 +  411: 357  153
   24    38 Maciej         Sancewicz             114.12 -  325: 352   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2263  / 23  98.39




	Agnieszka Krupka 112.00 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marcin         Kozyra                131.16 +  410: 308  181
    2    20 Paweł          Opyc                  122.11 +  451: 311  172
    3     9 Tomasz         Suchanek              112.93 -  273: 368   63
    4    13 Daniel         Janus                 103.83 -  349: 464   54
    5    33 Urszula        Solarska              100.00 +  337: 326  150
    6    14 Kazimierz.J    Merklejn              145.73 -  370: 474   96
    7    23 Piotr          Mańkowski             105.74 +  363: 345  156
    8    18 Wiesław        Olewiński             103.18 -  335: 442   53
    9    23 Radosław       Jachna                100.00 +  336: 295  150
   10    17 Arkadiusz      Biegun                113.06 -  311: 469   63
   11    29 Filip          Sosin                 129.57 -  284: 408   80
   12    34 Jakub          Szymczak              113.55 -  274: 486   64
   13    36 Łukasz         Bobowski              112.14 +  448: 304  162
   14    39 Andrzej        Przybyłowicz          104.81 -  344: 361   55
   15    32 Maciej         Sancewicz             114.12 +  519: 300  164
   16    34 Marek          Reda                  100.00 -  297: 399   50
   17    37 Wojciech       Gołęcki               100.14 -  249: 286   50
   18    36 Robert         Zabłocki              113.80 -  337: 461   64
   19    38 Krzysztof      Sporczyk              108.49 +  391: 361  158
   20    41 Mikołaj        Przybyłowicz          103.37 +  436: 297  153
   21    38 Lech           Szymczak              103.68 +  329: 307  154
   22    29 Piotr          Rosół                 117.62 +  403: 365  168
   23    27 Jakub          Zaryński              121.58 -  300: 422   72
   24    29 Piotr          Mańkowski             105.74 -  328: 400   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2588  / 24 107.83




	Eugeniusz Wróblewski 111.75 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Filip          Sosin                 129.57 -  363: 433   80
    2    33 Iza            Kraj                  100.00 +  422: 303  150
    3    20 Rafał          Wesołowski            117.38 -  371: 390   67
    4    28 Marek          Reda                  100.00 -  333: 397   50
    5    38 Dorota         Kwaśny                100.00 +  530: 364  150
    6    26 Grzegorz       Pukniel               117.20 -  415: 425   67
    7    33 Mikołaj        Przybyłowicz          103.37 -  360: 380   53
    8    39 Marianna       Kozłowska             106.67 +  452: 412  157
    9    33 Joanna         Juszczak              128.97 +  367: 295  179
   10    26 Maciej         Sancewicz             114.12 +  400: 364  164
   11    11 Marcin         Kozyra                131.16 -  305: 452   81
   12    25 Jakub          Zaryński              121.58 -  356: 369   72
   13    31 Maciej         Mizgier               116.36 -  314: 432   66
   14    26 Paweł          Szczekutek            100.00 +  487: 278  150
   15    35 Andrzej        Przybyłowicz          104.81 +  408: 287  155
   16    26 Łukasz         Szałkiewicz           116.18 +  369: 338  166
   17    23 Tomasz         Ruta                  114.01 -  250: 396   64
   18    27 Wojciech       Gołęcki               100.14 +  520: 237  150
   19    21 Daniel         Janus                 103.83 +  426: 317  154
   20    10 Michał         Makowski              128.38 +  402: 363  178
   21    11 Artur          Irzyk                 124.75 -  294: 434   75
   22    22 Artur          Koszel                126.34 -  373: 454   76
   23    25 Jakub          Szymczak              113.55 -  344: 498   64
   24    25 Łukasz         Szałkiewicz           116.18 -  302: 431   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2634  / 24 109.75




	Krzysztof Leśniak 110.89 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Michał         Trumpus               129.39 +  359: 344  179
    2    14 Mariusz        Skrobosz              139.93 -  319: 427   90
    3    25 Sławomir       Kordjalik             140.70 -  319: 405   91
    4    32 Zdzisław       Szota                 118.28 -  272: 389   68
    5    43 Mikołaj        Przybyłowicz          103.37 +  411: 314  153
    6    32 Łukasz         Szałkiewicz           116.18 +  452: 382  166
    7    25 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.26 -  327: 349   73
    8    32 Joanna         Ostrowska             107.35 +  537: 434  157
    9    27 Artur          Koszel                126.34 -  295: 384   76
   10    37 Mariusz        Sylwestrzuk           121.58 -  376: 398   72
   11    38 Iza            Kraj                  100.00 -  290: 358   50
   12    38 Mikołaj        Przybyłowicz          103.37 -  305: 398   53
   13    42 Małgorzata     Sameryt               105.38 -  306: 418   55
   14    41 Anna           Niedzielko            109.72 +  492: 429  160
   15    40 Anna           Stefańska             100.00 +  495: 270  150
   16    27 Jakub          Zaryński              121.58 -  289: 454   72
   17    36 Katarzyna      Klimała               113.62 +  403: 300  164
   18    29 Tomasz         Ciejka                116.51 +  353: 349  167
   19    26 Michał         Sosin                 118.04 -  315: 332   68
   20    39 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  333: 266  150
   21    36 Krzysztof      Sporczyk              108.49 +  360: 353  158
   22    24 Andrzej        Tyczyno               113.70 -  348: 377   64
   23    36 Łukasz         Bobowski              112.14 -  287: 379   62
   24    36 Joanna         Ostrowska             107.35 +  439: 395  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2655  / 24 110.62




	Anna Niedzielko 109.72 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Joanna         Juszczak              128.97 +  379: 309  179
    2     8 Piotr          Rosół                 117.62 +  452: 359  168
    3    11 Rafał          Wagnerowski           100.00 -  367: 378   50
    4    17 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  295: 395   50
    5    31 Małgorzata     Jóźwiak               107.77 +  382: 317  158
    6    23 Małgorzata     Sameryt               105.38 -  335: 345   55
    7    19 Krzysztof      Mówka                 143.07 -  352: 526   93
    8    37 Beata          Piotrowska            112.98 -  233: 342   63
    9    41 Mariusz        Sylwestrzuk           121.58 -  229: 468   72
   10    43 Maciej         Kutera                112.13 -  334: 351   62
   11    45 Bogdan         Kozłowski             105.70 +  386: 371  156
   12    41 Robert         Zabłocki              113.80 +  385: 380  164
   13    34 Jan            Kozłowski             105.99 -  338: 367   56
   14    41 Krzysztof      Leśniak               110.89 -  429: 492   61
   15    43 Wojciech       Gołęcki               100.14 -  291: 358   50
   16    40 Dorota         Kwaśny                100.00 +  496: 298  150
   17    38 Przemysław     Herdzina              122.17 +  337: 308  172
   18    35 Marek          Reda                  100.00 -  315: 366   50
   19    43 Marcin         Kamiński              120.22 +  479: 250  170
   20    40 Rafał          Wesołowski            117.38 +  367: 343  167
   21    37 Łukasz         Bobowski              112.14 +  362: 338  162
   22    26 Tomasz         Ciejka                116.51 +  438: 397  167
   23    21 Marek          Charytoniuk           120.05 +  382: 289  170
   24    20 Zdzisław       Szota                 118.28 -  296: 414   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2713  / 24 113.04




	Krzysztof Sporczyk 108.49 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Michał         Makowski              128.38 -  291: 399   78
    2    36 Joanna         Ostrowska             107.35 -  426: 428   57
    3    43 Iza            Kraj                  100.00 -  283: 433   50
    4    47 Robert         Soszka                120.81 -  310: 415   71
    5    48 Maciej         Kutera                112.13 +  405: 317  162
    6    44 Paweł          Opyc                  122.11 -  299: 333   72
    7    47 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  419: 264  150
    8    44 Urszula        Solarska              100.00 +  468: 203  150
    9    37 Małgorzata     Jóźwiak               107.77 +  425: 288  158
   10    34 Marek          Rogalski              113.92 +  334: 323  164
   11    21 Marek          Roszak                125.15 -  398: 462   75
   12    29 Maciej         Sancewicz             114.12 =  352: 352  114
   13    29 Robert         Kamiński              125.33 -  291: 383   75
   14    43 Joanna         Brychcy               100.17 +  379: 301  150
   15    34 Artur          Koszel                126.34 +  480: 305  176
   16    23 Sławomir       Kordjalik             140.70 -  301: 486   91
   17    28 Halina         Roszak                116.95 -  351: 367   67
   18    39 Lech           Szymczak              103.68 -  274: 405   54
   19    38 Agnieszka      Krupka                112.00 -  361: 391   62
   20    37 Łukasz         Bobowski              112.14 +  401: 370  162
   21    36 Krzysztof      Leśniak               110.89 -  353: 360   61
   22    41 Marcin         Kamiński              120.22 +  371: 290  170
   23    33 Piotr          Rosół                 117.62 +  383: 325  168
   24    32 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  355: 338  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2687  / 24 111.96




	Małgorzata Jóźwiak 107.77 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Artur          Koszel                126.34 -  314: 383   76
    2    28 Jan            Kozłowski             105.99 +  302: 298  156
    3    36 Marek          Charytoniuk           120.05 +  373: 331  170
    4    23 Paweł          Jackowski             132.27 -  252: 476   82
    5    31 Anna           Niedzielko            109.72 -  317: 382   60
    6    36 Katarzyna      Klimała               113.62 -  389: 392   64
    7    40 Łukasz         Święcki               106.19 +  407: 273  156
    8    34 Łukasz         Bobowski              112.14 -  338: 469   62
    9    37 Krzysztof      Sporczyk              108.49 -  288: 425   58
   10    38 Robert         Kuszpit               115.38 -  286: 358   65
   11    47 Jan            Pawłowski             100.00 +  358: 305  150
   12    42 Paweł          Opyc                  122.11 +  408: 333  172
   13    37 Mikołaj        Przybyłowicz          103.37 +  387: 346  153
   14    42 Maciej         Kutera                112.13 +  468: 336  162
   15    30 Jakub          Zaryński              121.58 +  380: 354  172
   16    21 Zbigniew       Wietecki              117.61 +  385: 361  168
   17    17 Piotr          Adamczyk              113.21 -  321: 323   63
   18    19 Halina         Roszak                116.95 +  414: 273  167
   19    17 Michał         Szorc                 104.00 -  338: 412   54
   20    24 Łukasz         Szałkiewicz           116.18 +  449: 269  166
   21    16 Aleksander     Puchalski             131.56 -  286: 386   82
   22    19 Michał         Makowski              128.38 -  299: 453   78
   23    26 Marcin         Kozyra                131.16 =  360: 360  131
   24    24 Marek          Charytoniuk           120.05 -  397: 432   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2737  / 24 114.04




	Joanna Ostrowska 107.35 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Robert         Kamiński              125.33 -  348: 442   75
    2    36 Krzysztof      Sporczyk              108.49 +  428: 426  158
    3    22 Małgorzata     Sameryt               105.38 +  358: 302  155
    4    14 Kamil          Górka                 142.01 -  326: 446   92
    5    17 Arkadiusz      Biegun                113.06 -  363: 395   63
    6    38 Mariusz        Sylwestrzuk           121.58 +  428: 289  172
    7    28 Robert         Soszka                120.81 -  365: 376   71
    8    32 Krzysztof      Leśniak               110.89 -  434: 537   61
    9    36 Maciej         Mizgier               116.36 +  404: 308  166
   10    30 Przemysław     Rybicki               100.00 -  329: 397   50
   11    35 Robert         Zabłocki              113.80 +  318: 291  164
   12    28 Jan            Kozłowski             105.99 +  421: 377  156
   13    25 Michał         Sosin                 118.04 -  366: 484   68
   14    10 Michał         Trumpus               129.39 -  366: 429   79
   15    36 Paweł          Szczekutek            100.00 +  363: 337  150
   16    29 Mikołaj        Przybyłowicz          103.37 -  380: 422   53
   17    31 Dorota         Kwaśny                100.00 +  377: 343  150
   18    31 Wiesław        Olewiński             103.18 -  321: 451   53
   19    23 Halina         Roszak                116.95 +  342: 309  167
   20    28 Andrzej        Przybyłowicz          104.81 -  287: 318   55
   21    35 Joanna         Brychcy               100.17 +  377: 303  150
   22    31 Rafał          Wagnerowski           100.00 -  322: 349   50
   23    35 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  319: 369   50
   24    36 Krzysztof      Leśniak               110.89 -  395: 439   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2469  / 24 102.88




	Marianna Kozłowska 106.67 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marek          Roszak                125.15 +  374: 340  175
    2    11 Robert         Kamiński              125.33 -  347: 378   75
    3    15 Wiesław        Olewiński             103.18 -  322: 385   53
    4    43 Urszula        Solarska              100.00 -  298: 308   50
    5    46 Mariusz        Sylwestrzuk           121.58 -  266: 550   72
    6    42 Robert         Kuszpit               115.38 +  384: 352  165
    7    36 Marcin         Kamiński              120.22 -  340: 442   70
    8    39 Eugeniusz      Wróblewski            111.75 -  412: 452   62
    9    44 Paweł          Opyc                  122.11 -  313: 414   72
   10    46 Sylwia         Pliszka               100.00 +  382: 203  150
   11    44 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  357: 299  150
   12    39 Marek          Rogalski              113.92 +  403: 357  164
   13    40 Paweł          Szczekutek            100.00 -  312: 349   50
   14    34 Łukasz         Święcki               106.19 -  325: 330   56
   15    45 Joanna         Brychcy               100.17 -  311: 374   50
   16    48 PAUZA
   17    41 Artur          Koszel                126.34 -  294: 361   76
   18    44 Bogdan         Kozłowski             105.70 -  327: 414   56
   19    45 Marek          Sitkowski             104.00 =  288: 288  104
   20    45 Jan            Pawłowski             100.00 +  382: 253  150
   21    40 Maciej         Sancewicz             114.12 +  357: 319  164
   22    39 Dorota         Kwaśny                100.00 +  418: 387  150
   23    38 Robert         Zabłocki              113.80 +  366: 326  164
   24    37 Robert         Zabłocki              113.80 -  325: 343   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2342  / 23 101.83




	Łukasz Święcki 106.19 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Artur          Irzyk                 124.75 -  316: 494   75
    2    27 Arkadiusz      Biegun                113.06 +  433: 395  163
    3    32 Bogdan         Kozłowski             105.70 -  319: 423   56
    4    38 Maciej         Mizgier               116.36 +  373: 321  166
    5    19 Maciej         Sancewicz             114.12 -  345: 391   64
    6    28 Tomasz         Zwoliński             141.52 -  351: 406   92
    7    40 Małgorzata     Jóźwiak               107.77 -  273: 407   58
    8    45 Paweł          Opyc                  122.11 +  379: 357  172
    9    42 Maciej         Kutera                112.13 +  475: 356  162
   10    27 Łukasz         Szałkiewicz           116.18 -  252: 366   66
   11    41 Małgorzata     Sameryt               105.38 +  361: 295  155
   12    32 Artur          Koszel                126.34 +  403: 279  176
   13    22 Zdzisław       Szota                 118.28 -  402: 429   68
   14    34 Marianna       Kozłowska             106.67 +  330: 325  157
   15    23 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.26 -  251: 371   73
   16    38 Paweł          Szczekutek            100.00 +  460: 276  150
   17    21 Marek          Charytoniuk           120.05 +  454: 321  170
   18    24 Beata          Piotrowska            112.98 -  337: 399   63
   19    25 Wiesław        Olewiński             103.18 -  266: 465   53
   20    32 Wojciech       Gołęcki               100.14 +  374: 326  150
   21    23 Andrzej        Rakoczy               116.57 +  391: 360  167
   22    16 Mateusz        Zalega                116.88 -  350: 388   67
   23    22 Andrzej        Tyczyno               113.70 +  423: 399  164
   24    21 Jakub          Szymczak              113.55 +  391: 388  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2851  / 24 118.79




	Jan Kozłowski 105.99 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.26 -  387: 421   73
    2    28 Małgorzata     Jóźwiak               107.77 -  298: 302   58
    3    47 Marek          Rogalski              113.92 -  333: 434   64
    4    46 Anna           Stefańska             100.00 -  287: 377   50
    5    47 Jan            Pawłowski             100.00 +  476: 341  150
    6    43 Joanna         Brychcy               100.17 +  354: 309  150
    7    41 Paweł          Opyc                  122.11 +  382: 202  172
    8    26 Marcin         Kozyra                131.16 -  377: 386   81
    9    38 Iza            Kraj                  100.00 +  457: 319  150
   10    33 Rafał          Wesołowski            117.38 +  381: 318  167
   11    18 Łukasz         Miłosz                100.00 -  383: 415   50
   12    28 Joanna         Ostrowska             107.35 -  377: 421   57
   13    34 Anna           Niedzielko            109.72 +  367: 338  160
   14    27 Wiesław        Olewiński             103.18 +  408: 273  153
   15    14 Arkadiusz      Biegun                113.06 -  319: 414   63
   16    31 Piotr          Mańkowski             105.74 -  310: 378   56
   17    34 Andrzej        Przybyłowicz          104.81 -  304: 329   55
   18    30 Jarosław       Sobczak               114.28 +  382: 342  164
   19    28 Robert         Zabłocki              113.80 -  383: 439   64
   20    38 Maciej         Mizgier               116.36 +  390: 362  166
   21    34 Mariusz        Sylwestrzuk           121.58 -  386: 400   72
   22    35 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  361: 378   50
   23    34 Radosław       Jachna                100.00 -  377: 385   50
   24    40 Rafał          Wesołowski            117.38 -  241: 373   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2342  / 24  97.58




	Piotr Mańkowski 105.74 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Przemysław     Herdzina              122.17 +  395: 295  172
    2     2 Artur          Irzyk                 124.75 -  356: 419   75
    3    29 Maciej         Mizgier               116.36 +  404: 272  166
    4     8 Stanisław      Rydzik                140.47 -  395: 472   90
    5    21 Marek          Reda                  100.00 +  378: 359  150
    6    18 Tomasz         Suchanek              112.93 -  380: 414   63
    7    23 Agnieszka      Krupka                112.00 -  345: 363   62
    8    31 Mikołaj        Przybyłowicz          103.37 +  354: 326  153
    9    25 Katarzyna      Klimała               113.62 -  302: 328   64
   10    36 Małgorzata     Sameryt               105.38 +  339: 317  155
   11    22 Bogusław       Puchalski             121.72 -  305: 420   72
   12    30 Radosław       Jachna                100.00 -  343: 439   50
   13    38 Beata          Piotrowska            112.98 -  222: 440   63
   14    33 Michał         Szorc                 104.00 -  358: 400   54
   15    44 Bogdan         Kozłowski             105.70 +  394: 367  156
   16    31 Jan            Kozłowski             105.99 +  378: 310  156
   17    39 Rafał          Wesołowski            117.38 -  301: 451   67
   18    38 Andrzej        Przybyłowicz          104.81 +  375: 333  155
   19    32 Iza            Kraj                  100.00 -  276: 418   50
   20    42 Maciej         Kutera                112.13 +  408: 357  162
   21    30 Zdzisław       Szota                 118.28 -  252: 381   68
   22    38 Joanna         Brychcy               100.17 +  389: 228  150
   23    29 Tomasz         Ciejka                116.51 +  463: 344  167
   24    29 Agnieszka      Krupka                112.00 +  400: 328  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2682  / 24 111.75




	Bogdan Kozłowski 105.70 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Paweł          Opyc                  122.11 -  259: 330   72
    2    47 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  387: 385  150
    3    32 Łukasz         Święcki               106.19 +  423: 319  156
    4    21 Wiesław        Olewiński             103.18 -  279: 576   53
    5    26 Piotr          Rosół                 117.62 -  291: 397   68
    6    34 Zdzisław       Szota                 118.28 -  390: 428   68
    7    34 Marcin         Kozyra                131.16 -  261: 413   81
    8    40 Łukasz         Szałkiewicz           116.18 -  261: 428   66
    9    43 Robert         Kuszpit               115.38 -  235: 392   65
   10    49 PAUZA
   11    45 Anna           Niedzielko            109.72 -  371: 386   60
   12    47 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  327: 311  150
   13    44 Joanna         Juszczak              128.97 -  346: 413   79
   14    46 Sylwia         Pliszka               100.00 +  312: 267  150
   15    44 Piotr          Mańkowski             105.74 -  367: 394   56
   16    47 Jan            Pawłowski             100.00 +  356: 314  150
   17    46 Marek          Sitkowski             104.00 +  343: 324  154
   18    44 Marianna       Kozłowska             106.67 +  414: 327  157
   19    40 Marek          Rogalski              113.92 +  390: 329  164
   20    34 Przemysław     Rybicki               100.00 +  320: 284  150
   21    29 Robert         Soszka                120.81 +  423: 330  171
   22    25 Robert         Zabłocki              113.80 +  502: 342  164
   23    23 Michał         Sosin                 118.04 +  370: 289  168
   24    18 Michał         Makowski              128.38 -  315: 505   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2630  / 23 114.35




	Małgorzata Sameryt 105.38 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Bogusław       Puchalski             121.72 -  342: 379   72
    2    39 Anna           Stefańska             100.00 +  350: 328  150
    3    22 Joanna         Ostrowska             107.35 -  302: 358   57
    4    33 Przemysław     Rybicki               100.00 +  377: 339  150
    5    23 Łukasz         Bobowski              112.14 +  366: 305  162
    6    23 Anna           Niedzielko            109.72 +  345: 335  160
    7    13 Andrzej        Rakoczy               116.57 -  294: 429   67
    8    24 Halina         Roszak                116.95 -  247: 397   67
    9    29 Zdzisław       Szota                 118.28 -  261: 468   68
   10    36 Piotr          Mańkowski             105.74 -  317: 339   56
   11    41 Łukasz         Święcki               106.19 -  295: 361   56
   12    43 Maciej         Kutera                112.13 -  316: 388   62
   13    42 Krzysztof      Leśniak               110.89 +  418: 306  161
   14    40 Michał         Sosin                 118.04 +  363: 349  168
   15    37 Rafał          Wesołowski            117.38 +  353: 346  167
   16    41 Marcin         Kamiński              120.22 +  359: 348  170
   17    29 Piotr          Rosół                 117.62 +  410: 271  168
   18    20 Radosław       Jachna                100.00 -  330: 355   50
   19    33 Lech           Szymczak              103.68 -  268: 475   54
   20    30 Przemysław     Herdzina              122.17 -  319: 377   72
   21    33 Tomasz         Ciejka                116.51 -  311: 530   67
   22    40 Wojciech       Gołęcki               100.14 +  424: 280  150
   23    30 Jarosław       Sobczak               114.28 +  322: 288  164
   24    31 Mariusz        Sylwestrzuk           121.58 +  382: 347  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2690  / 24 112.08




	Andrzej Przybyłowicz 104.81 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jakub          Zaryński              121.58 +  451: 368  172
    2    10 Joanna         Brychcy               100.17 +  357: 264  150
    3     1 Dawid          Pikul                 136.30 -  300: 395   86
    4    16 Tomasz         Ciejka                116.51 -  381: 418   67
    5    32 Beata          Piotrowska            112.98 +  426: 396  163
    6    19 Marek          Rogalski              113.92 +  414: 354  164
    7    16 Zbigniew       Wietecki              117.61 -  324: 506   68
    8    21 Robert         Soszka                120.81 -  266: 373   71
    9    20 Michał         Trumpus               129.39 -  209: 459   79
   10    35 Piotr          Rosół                 117.62 -  353: 515   68
   11    33 Marek          Charytoniuk           120.05 -  289: 415   70
   12    40 Rafał          Wesołowski            117.38 -  329: 388   67
   13    45 Wojciech       Gołęcki               100.14 +  311: 308  150
   14    39 Agnieszka      Krupka                112.00 +  361: 344  162
   15    35 Eugeniusz      Wróblewski            111.75 -  287: 408   62
   16    36 Katarzyna      Klimała               113.62 +  424: 387  164
   17    34 Jan            Kozłowski             105.99 +  329: 304  156
   18    38 Piotr          Mańkowski             105.74 -  333: 375   56
   19    37 Maciej         Sancewicz             114.12 +  369: 363  164
   20    28 Joanna         Ostrowska             107.35 +  318: 287  157
   21    27 Robert         Kuszpit               115.38 +  493: 382  165
   22    20 Łukasz         Szałkiewicz           116.18 +  381: 322  166
   23    18 Michał         Makowski              128.38 +  363: 293  178
   24    16 Mateusz        Zalega                116.88 -  326: 376   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2872  / 24 119.67




	Marek Sitkowski 104.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Mariusz        Sylwestrzuk           121.58 +  321: 260  172
    2    21 Tomasz         Ciejka                116.51 -  350: 394   67
    3    27 Stanisław      Rydzik                140.47 -  302: 520   90
    4    36 Katarzyna      Klimała               113.62 -  360: 425   64
    5    35 Krzysztof      Mówka                 143.07 -  358: 370   93
    6    45 Paweł          Szczekutek            100.00 +  314: 313  150
    7    35 Michał         Trumpus               129.39 -  276: 451   79
    8    42 Joanna         Juszczak              128.97 -  279: 282   79
    9    48 Jan            Pawłowski             100.00 +  372: 263  150
   10    39 Dorota         Kwaśny                100.00 -  287: 372   50
   11    48 Sylwia         Pliszka               100.00 -  313: 316   50
   12    46 Joanna         Brychcy               100.17 -  299: 416   50
   13    48 PAUZA
   14    45 Urszula        Solarska              100.00 +  387: 333  150
   15    42 Mikołaj        Przybyłowicz          103.37 -  305: 336   53
   16    46 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  292: 357   50
   17    46 Bogdan         Kozłowski             105.70 -  324: 343   56
   18    47 Jan            Pawłowski             100.00 +  400: 349  150
   19    45 Marianna       Kozłowska             106.67 =  288: 288  107
   20    46 Anna           Stefańska             100.00 +  344: 343  150
   21    41 Maciej         Mizgier               116.36 -  306: 396   66
   22    42 Maciej         Sancewicz             114.12 -  300: 439   64
   23    45 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  327: 221  150
   24    43 Marcin         Kamiński              120.22 -  319: 339   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2160  / 23  93.91




	Michał Szorc 104.00 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Renata         Kowalska              121.22 -  293: 460   71
    2    35 Zdzisław       Szota                 118.28 +  432: 371  168
    3    13 Piotr          Rosół                 117.62 -  330: 356   68
    4    42 Beata          Piotrowska            112.98 -  387: 463   63
    5    39 Paweł          Opyc                  122.11 +  369: 289  172
    6    40 Marcin         Kozyra                131.16 -  284: 443   81
    7    42 Mariusz        Sylwestrzuk           121.58 -  372: 420   72
    8    43 Anna           Stefańska             100.00 +  397: 347  150
    9    39 Robert         Zabłocki              113.80 +  398: 288  164
   10    28 Daniel         Janus                 103.83 +  378: 267  154
   11    23 Lech           Szymczak              103.68 +  398: 334  154
   12    19 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.53 -  369: 425   69
   13    28 Maciej         Sancewicz             114.12 -  311: 376   64
   14    33 Piotr          Mańkowski             105.74 +  400: 358  156
   15    21 Rafał          Wagnerowski           100.00 +  436: 359  150
   16    11 Grzegorz       Pukniel               117.20 -  361: 509   67
   17    18 Zbigniew       Wietecki              117.61 +  462: 306  168
   18    18 Przemysław     Rybicki               100.00 +  404: 371  150
   19    17 Małgorzata     Jóźwiak               107.77 +  412: 338  158
   20    18 Robert         Soszka                120.81 +  427: 365  171
   21    13 Michał         Makowski              128.38 +  412: 368  178
   22     6 Krzysztof      Mówka                 143.07 +  444: 347  193
   23     6 Mariusz        Skrobosz              139.93 -  375: 446   90
   24     8 Filip          Sosin                 129.57 -  267: 527   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3011  / 24 125.46




	Daniel Janus 103.83 Wąchock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Robert         Soszka                120.81 +  478: 277  171
    2     4 Mateusz        Żbikowski             143.13 -  324: 384   93
    3    14 Piotr          Adamczyk              113.21 +  415: 315  163
    4    13 Agnieszka      Krupka                112.00 +  464: 349  162
    5     8 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.53 -  322: 459   69
    6    12 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  360: 364   50
    7    20 Marek          Reda                  100.00 -  337: 342   50
    8    29 Rafał          Wesołowski            117.38 +  482: 371  167
    9    21 Grzegorz       Pukniel               117.20 -  319: 432   67
   10    28 Michał         Szorc                 104.00 -  267: 378   54
   11    36 Maciej         Mizgier               116.36 -  356: 363   66
   12    36 Beata          Piotrowska            112.98 +  390: 380  163
   13    32 Artur          Koszel                126.34 +  362: 298  176
   14    28 Marcin         Kamiński              120.22 +  345: 305  170
   15    19 Tomasz         Ruta                  114.01 +  370: 251  164
   16    13 Łukasz         Miłosz                100.00 +  381: 372  150
   17    12 Robert         Duczemiński           132.43 -  343: 392   82
   18    21 Iza            Kraj                  100.00 +  395: 298  150
   19    21 Eugeniusz      Wróblewski            111.75 -  317: 426   62
   20    14 Marek          Roszak                125.15 -  293: 455   75
   21    26 Jakub          Szymczak              113.55 +  365: 344  164
   22    15 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.26 +  378: 354  173
   23    10 Krzysztof      Mówka                 143.07 +  387: 373  193
   24    13 Łukasz         Miłosz                100.00 -  347: 432   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2884  / 24 120.17




	Lech Szymczak 103.68 Gorzów Wielkopolski      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Marcin         Kamiński              120.22 +  383: 369  170
    2     7 Renata         Kowalska              121.22 -  363: 404   71
    3    33 Joanna         Brychcy               100.17 +  433: 332  150
    4    22 Mateusz        Zalega                116.88 +  434: 304  167
    5    14 Tomasz         Suchanek              112.93 +  385: 380  163
    6     9 Wiesław        Olewiński             103.18 -  344: 419   53
    7    15 Andrzej        Tyczyno               113.70 -  250: 352   64
    8    12 Jakub          Zaryński              121.58 +  329: 325  172
    9    10 Arkadiusz      Biegun                113.06 +  391: 366  163
   10     6 Artur          Irzyk                 124.75 -  318: 408   75
   11    23 Michał         Szorc                 104.00 -  334: 398   54
   12    20 Marek          Reda                  100.00 +  351: 284  150
   13    14 Grzegorz       Pukniel               117.20 -  338: 448   67
   14    15 Łukasz         Miłosz                100.00 -  270: 404   50
   15    29 Łukasz         Szałkiewicz           116.18 -  300: 486   66
   16    39 Wojciech       Gołęcki               100.14 -  275: 328   50
   17    33 Jarosław       Sobczak               114.28 -  391: 475   64
   18    39 Krzysztof      Sporczyk              108.49 +  405: 274  158
   19    33 Małgorzata     Sameryt               105.38 +  475: 268  155
   20    33 Zdzisław       Szota                 118.28 -  312: 403   68
   21    38 Agnieszka      Krupka                112.00 -  307: 329   62
   22    37 Łukasz         Bobowski              112.14 -  300: 322   62
   23    37 Bogusław       Puchalski             121.72 -  347: 423   72
   24    41 Dorota         Kwaśny                100.00 +  338: 304  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2476  / 24 103.17




	Mikołaj Przybyłowicz 103.37 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Marek          Charytoniuk           120.05 +  398: 334  170
    2    25 Wiesław        Olewiński             103.18 -  388: 404   53
    3    19 Tomasz         Zwoliński             141.52 -  284: 472   92
    4    37 Aleksander     Puchalski             131.56 -  305: 392   82
    5    43 Krzysztof      Leśniak               110.89 -  314: 411   61
    6    46 Sylwia         Pliszka               100.00 +  393: 356  150
    7    33 Eugeniusz      Wróblewski            111.75 +  380: 360  162
    8    31 Piotr          Mańkowski             105.74 -  326: 354   56
    9    34 Marcin         Kamiński              120.22 -  287: 368   70
   10    40 Robert         Zabłocki              113.80 -  413: 444   64
   11    42 Wojciech       Gołęcki               100.14 +  431: 258  150
   12    38 Krzysztof      Leśniak               110.89 +  398: 305  161
   13    37 Małgorzata     Jóźwiak               107.77 -  346: 387   58
   14    29 Piotr          Rosół                 117.62 -  347: 376   68
   15    42 Marek          Sitkowski             104.00 +  336: 305  154
   16    29 Joanna         Ostrowska             107.35 +  422: 380  157
   17    35 Łukasz         Bobowski              112.14 -  268: 493   62
   18    34 Michał         Sosin                 118.04 -  249: 450   68
   19    39 Joanna         Brychcy               100.17 -  334: 402   50
   20    41 Agnieszka      Krupka                112.00 -  297: 436   62
   21    45 Marek          Rogalski              113.92 -  325: 440   64
   22    45 Paweł          Szczekutek            100.00 +  532: 315  150
   23    41 Maciej         Kutera                112.13 -  357: 411   62
   24    47 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2226  / 23  96.78




	Wiesław Olewiński 103.18 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.53 -  393: 416   69
    2    25 Mikołaj        Przybyłowicz          103.37 +  404: 388  153
    3    15 Marianna       Kozłowska             106.67 +  385: 322  157
    4    21 Bogdan         Kozłowski             105.70 +  576: 279  156
    5     4 Radosław       Jachna                100.00 -  286: 398   50
    6     9 Lech           Szymczak              103.68 +  419: 344  154
    7     9 Tomasz         Suchanek              112.93 -  286: 441   63
    8    18 Agnieszka      Krupka                112.00 +  442: 335  162
    9    12 Robert         Soszka                120.81 -  341: 371   71
   10    18 Katarzyna      Klimała               113.62 -  369: 410   64
   11    13 Stanisław      Rydzik                140.47 -  320: 485   90
   12    26 Zdzisław       Szota                 118.28 -  275: 470   68
   13    33 Rafał          Wesołowski            117.38 -  351: 423   67
   14    27 Jan            Kozłowski             105.99 -  273: 408   56
   15    38 Marek          Rogalski              113.92 +  453: 320  164
   16    43 Anna           Stefańska             100.00 +  353: 300  150
   17    32 Robert         Zabłocki              113.80 -  255: 485   64
   18    31 Joanna         Ostrowska             107.35 +  451: 321  157
   19    25 Łukasz         Święcki               106.19 +  465: 266  156
   20    27 Artur          Koszel                126.34 -  334: 445   76
   21    31 Rafał          Wagnerowski           100.00 -  308: 324   50
   22    36 Maciej         Mizgier               116.36 +  398: 275  166
   23    31 Przemysław     Rybicki               100.00 -  254: 392   50
   24    35 Łukasz         Bobowski              112.14 -  357: 377   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2475  / 24 103.12




	Joanna Brychcy 100.17 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Zdzisław       Szota                 118.28 +  378: 349  168
    2    10 Andrzej        Przybyłowicz          104.81 -  264: 357   55
    3    33 Lech           Szymczak              103.68 -  332: 433   54
    4    35 Marek          Roszak                125.15 -  347: 357   75
    5    37 Marcin         Kamiński              120.22 -  271: 413   70
    6    43 Jan            Kozłowski             105.99 -  309: 354   56
    7    48 Maciej         Kutera                112.13 -  336: 358   62
    8    47 Jan            Pawłowski             100.00 +  323: 257  150
    9    47 Urszula        Solarska              100.00 -  314: 377   50
   10    48 Paweł          Szczekutek            100.00 -  324: 367   50
   11    49 PAUZA
   12    46 Marek          Sitkowski             104.00 +  416: 299  154
   13    43 Marek          Rogalski              113.92 -  313: 362   64
   14    43 Krzysztof      Sporczyk              108.49 -  301: 379   58
   15    45 Marianna       Kozłowska             106.67 +  374: 311  157
   16    45 Sylwia         Pliszka               100.00 +  398: 332  150
   17    42 Anna           Stefańska             100.00 +  340: 300  150
   18    42 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  335: 289  150
   19    39 Mikołaj        Przybyłowicz          103.37 +  402: 334  153
   20    31 Katarzyna      Klimała               113.62 -  354: 389   64
   21    35 Joanna         Ostrowska             107.35 -  303: 377   57
   22    38 Piotr          Mańkowski             105.74 -  228: 389   56
   23    44 Rafał          Wesołowski            117.38 -  307: 371   67
   24    42 Wojciech       Gołęcki               100.14 -  288: 299   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2120  / 23  92.17




	Wojciech Gołęcki 100.14 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Łukasz         Tuszyński             118.08 +  420: 325  168
    2    16 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  350: 332  150
    3     5 Michał         Makowski              128.38 -  219: 489   78
    4    24 Zbigniew       Wietecki              117.61 -  264: 456   68
    5    30 Andrzej        Rakoczy               116.57 -  347: 393   67
    6    35 Łukasz         Bobowski              112.14 +  367: 318  162
    7    32 Przemysław     Rybicki               100.00 -  271: 370   50
    8    35 Katarzyna      Klimała               113.62 -  281: 309   64
    9    40 Rafał          Wesołowski            117.38 -  325: 329   67
   10    42 Jakub          Szymczak              113.55 -  256: 317   64
   11    42 Mikołaj        Przybyłowicz          103.37 -  258: 431   53
   12    49 PAUZA
   13    45 Andrzej        Przybyłowicz          104.81 -  308: 311   55
   14    47 Jan            Pawłowski             100.00 +  290: 280  150
   15    43 Anna           Niedzielko            109.72 +  358: 291  160
   16    39 Lech           Szymczak              103.68 +  328: 275  154
   17    37 Agnieszka      Krupka                112.00 +  286: 249  162
   18    27 Eugeniusz      Wróblewski            111.75 -  237: 520   62
   19    41 Paweł          Szczekutek            100.00 +  333: 305  150
   20    32 Łukasz         Święcki               106.19 -  326: 374   56
   21    39 Dorota         Kwaśny                100.00 -  291: 302   50
   22    40 Małgorzata     Sameryt               105.38 -  280: 424   55
   23    40 Maciej         Sancewicz             114.12 -  370: 372   64
   24    42 Joanna         Brychcy               100.17 +  299: 288  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2259  / 23  98.22




	Radosław Jachna 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Robert         Kuszpit               115.38 +  452: 273  165
    2     9 Bogusław       Puchalski             121.72 +  412: 288  172
    3     7 Tomasz         Ruta                  114.01 -  331: 376   64
    4    18 Rafał          Wesołowski            117.38 +  372: 350  167
    5     4 Wiesław        Olewiński             103.18 +  398: 286  153
    6     3 Paweł          Jackowski             132.27 -  336: 364   82
    7    17 Sławomir       Kordjalik             140.70 -  384: 399   91
    8    19 Marek          Reda                  100.00 -  374: 387   50
    9    23 Agnieszka      Krupka                112.00 -  295: 336   62
   10    32 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  332: 297  150
   11    20 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.26 -  286: 349   73
   12    30 Piotr          Mańkowski             105.74 +  439: 343  156
   13    27 Iza            Kraj                  100.00 -  381: 422   50
   14    30 Łukasz         Bobowski              112.14 +  361: 349  162
   15    20 Tomasz         Suchanek              112.93 -  371: 421   63
   16    32 Maciej         Mizgier               116.36 +  421: 331  166
   17    30 Maciej         Sancewicz             114.12 +  414: 348  164
   18    20 Małgorzata     Sameryt               105.38 +  355: 330  155
   19    20 Andrzej        Tyczyno               113.70 -  283: 408   64
   20    15 Artur          Irzyk                 124.75 -  382: 404   75
   21    24 Artur          Koszel                126.34 -  364: 385   76
   22    30 Jakub          Szymczak              113.55 -  340: 445   64
   23    34 Jan            Kozłowski             105.99 +  385: 377  156
   24    26 Robert         Kuszpit               115.38 -  303: 399   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2645  / 24 110.21




	Iza Kraj 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Piotr          Rosół                 117.62 -  302: 459   68
    2    33 Eugeniusz      Wróblewski            111.75 -  303: 422   62
    3    43 Krzysztof      Sporczyk              108.49 +  433: 283  158
    4    27 Arkadiusz      Biegun                113.06 -  289: 420   63
    5    36 Jakub          Zaryński              121.58 -  283: 502   72
    6    41 Joanna         Juszczak              128.97 +  369: 298  179
    7    37 Łukasz         Szałkiewicz           116.18 +  427: 397  166
    8    33 Maciej         Sancewicz             114.12 -  280: 338   64
    9    38 Jan            Kozłowski             105.99 -  319: 457   56
   10    45 Urszula        Solarska              100.00 +  310: 300  150
   11    38 Krzysztof      Leśniak               110.89 +  358: 290  161
   12    35 Maciej         Mizgier               116.36 +  390: 385  166
   13    27 Radosław       Jachna                100.00 +  422: 381  150
   14    18 Robert         Soszka                120.81 +  372: 328  171
   15    24 Jakub          Szymczak              113.55 -  297: 426   64
   16    22 Filip          Sosin                 129.57 -  281: 362   80
   17    27 Tomasz         Ciejka                116.51 +  411: 335  167
   18    21 Daniel         Janus                 103.83 -  298: 395   54
   19    32 Piotr          Mańkowski             105.74 +  418: 276  156
   20    23 Andrzej        Tyczyno               113.70 +  318: 298  164
   21    17 Piotr          Adamczyk              113.21 -  287: 423   63
   22    21 Marcin         Kozyra                131.16 +  418: 316  181
   23    17 Michał         Trumpus               129.39 -  388: 432   79
   24    23 Andrzej        Tyczyno               113.70 -  285: 465   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2758  / 24 114.92




	Dorota  Kwaśny 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Tomasz         Ciejka                116.51 -  277: 408   67
    2    43 Marek          Charytoniuk           120.05 -  353: 399   70
    3    40 Jakub          Zaryński              121.58 +  425: 358  172
    4    41 Robert         Zabłocki              113.80 -  262: 425   64
    5    38 Eugeniusz      Wróblewski            111.75 -  364: 530   62
    6    47 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  407: 298  150
    7    43 Beata          Piotrowska            112.98 -  303: 412   63
    8    46 Maciej         Kutera                112.13 -  255: 344   62
    9    45 Sylwia         Pliszka               100.00 +  437: 333  150
   10    39 Marek          Sitkowski             104.00 +  372: 287  154
   11    34 Marcin         Kamiński              120.22 +  420: 289  170
   12    33 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  331: 290  150
   13    24 Piotr          Rosół                 117.62 +  344: 319  168
   14    17 Andrzej        Rakoczy               116.57 -  341: 388   67
   15    28 Andrzej        Tyczyno               113.70 -  310: 325   64
   16    40 Anna           Niedzielko            109.72 -  298: 496   60
   17    31 Joanna         Ostrowska             107.35 -  343: 377   57
   18    40 Maciej         Sancewicz             114.12 +  420: 329  164
   19    34 Zbigniew       Wietecki              117.61 -  334: 460   68
   20    35 Jarosław       Sobczak               114.28 -  358: 375   64
   21    39 Wojciech       Gołęcki               100.14 +  302: 291  150
   22    39 Marianna       Kozłowska             106.67 -  387: 418   57
   23    39 Katarzyna      Klimała               113.62 -  252: 471   64
   24    41 Lech           Szymczak              103.68 -  304: 338   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2371  / 24  98.79




	Łukasz Miłosz 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Zbigniew       Wietecki              117.61 +  435: 392  168
    2    12 Maciej         Mizgier               116.36 +  432: 301  166
    3     6 Jakub          Szymczak              113.55 -  378: 437   64
    4     9 Filip          Sosin                 129.57 +  451: 362  180
    5     7 Tomasz         Ruta                  114.01 -  336: 389   64
    6    11 Piotr          Adamczyk              113.21 +  381: 307  163
    7    14 Bogusław       Puchalski             121.72 +  401: 377  172
    8    11 Sławomir       Kordjalik             140.70 +  368: 359  191
    9     8 Krzysztof      Mówka                 143.07 -  294: 399   93
   10    11 Dawid          Pikul                 136.30 -  291: 445   86
   11    18 Jan            Kozłowski             105.99 +  415: 383  156
   12    11 Marek          Roszak                125.15 -  306: 433   75
   13    18 Mariusz        Sylwestrzuk           121.58 +  405: 357  172
   14    15 Lech           Szymczak              103.68 +  404: 270  154
   15     7 Stanisław      Rydzik                140.47 -  376: 379   90
   16    13 Daniel         Janus                 103.83 -  372: 381   54
   17    11 Artur          Irzyk                 124.75 +  359: 354  175
   18    12 Mateusz        Zalega                116.88 -  361: 392   67
   19    18 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.26 -  383: 408   73
   20    12 Łukasz         Tuszyński             118.08 -  348: 391   68
   21    22 Katarzyna      Klimała               113.62 +  409: 356  164
   22    14 Renata         Kowalska              121.22 +  370: 318  171
   23    13 Wojciech       Zemło                 134.05 +  370: 369  184
   24    13 Daniel         Janus                 103.83 +  432: 347  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3104  / 24 129.33




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Rafał          Wesołowski            117.38 -  338: 397   67
    2    41 Wojciech       Zemło                 134.05 -  300: 411   84
    3    39 Arkadiusz      Biegun                113.06 -  321: 385   63
    4    48 Sylwia         Pliszka               100.00 -  374: 379   50
    5    47 Jan            Kozłowski             105.99 -  341: 476   56
    6    48 Maciej         Mizgier               116.36 -  320: 362   66
    7    49 PAUZA
    8    47 Joanna         Brychcy               100.17 -  257: 323   50
    9    48 Marek          Sitkowski             104.00 -  263: 372   54
   10    47 Anna           Stefańska             100.00 -  210: 498   50
   11    47 Małgorzata     Jóźwiak               107.77 -  305: 358   58
   12    48 Sylwia         Pliszka               100.00 +  344: 296  150
   13    49 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  255: 431   50
   14    47 Wojciech       Gołęcki               100.14 -  280: 290   50
   15    47 Urszula        Solarska              100.00 +  324: 283  150
   16    47 Bogdan         Kozłowski             105.70 -  314: 356   56
   17    45 Paweł          Szczekutek            100.00 -  311: 400   50
   18    47 Marek          Sitkowski             104.00 -  349: 400   54
   19    47 Sylwia         Pliszka               100.00 -  305: 378   50
   20    45 Marianna       Kozłowska             106.67 -  253: 382   57
   21    47 Sylwia         Pliszka               100.00 +  363: 324  150
   22    47 Urszula        Solarska              100.00 +  449: 222  150
   23    47 Urszula        Solarska              100.00 +  358: 283  150
   24    45 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  380: 384   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1765  / 23  76.74




	Ziemowit Pazda 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Mateusz        Zalega                116.88 -  326: 365   67
    2    47 Bogdan         Kozłowski             105.70 -  385: 387   56
    3    44 Robert         Kuszpit               115.38 -  219: 443   65
    4    45 Jakub          Zaryński              121.58 -  275: 442   72
    5    49 PAUZA
    6    47 Dorota         Kwaśny                100.00 -  298: 407   50
    7    47 Krzysztof      Sporczyk              108.49 -  264: 419   58
    8    48 Paweł          Szczekutek            100.00 +  435: 259  150
    9    46 Anna           Stefańska             100.00 +  342: 332  150
   10    44 Maciej         Mizgier               116.36 -  297: 408   66
   11    44 Marianna       Kozłowska             106.67 -  299: 357   57
   12    47 Bogdan         Kozłowski             105.70 -  311: 327   56
   13    49 Jan            Pawłowski             100.00 +  431: 255  150
   14    44 Beata          Piotrowska            112.98 -  322: 455   63
   15    46 Sylwia         Pliszka               100.00 +  393: 264  150
   16    46 Marek          Sitkowski             104.00 +  357: 292  154
   17    44 Urszula        Solarska              100.00 -  297: 344   50
   18    42 Joanna         Brychcy               100.17 -  289: 335   50
   19    44 Maciej         Kutera                112.13 -  267: 406   62
   20    43 Marek          Rogalski              113.92 +  373: 349  164
   21    43 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  333: 348   50
   22    46 Rafał          Wesołowski            117.38 -  285: 404   67
   23    45 Marek          Sitkowski             104.00 -  221: 327   54
   24    45 Jan            Pawłowski             100.00 +  384: 380  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2011  / 23  87.43




	Sylwia Pliszka 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Maciej         Mizgier               116.36 -  240: 365   66
    2    48 Łukasz         Tuszyński             118.08 -  332: 400   68
    3    45 Łukasz         Szałkiewicz           116.18 -  303: 427   66
    4    48 Jan            Pawłowski             100.00 +  379: 374  150
    5    45 Halina         Roszak                116.95 -  268: 472   67
    6    46 Mikołaj        Przybyłowicz          103.37 -  356: 393   53
    7    45 Robert         Kuszpit               115.38 -  307: 439   65
    8    49 PAUZA
    9    45 Dorota         Kwaśny                100.00 -  333: 437   50
   10    46 Marianna       Kozłowska             106.67 -  203: 382   57
   11    48 Marek          Sitkowski             104.00 +  316: 313  154
   12    48 Jan            Pawłowski             100.00 -  296: 344   50
   13    47 Anna           Stefańska             100.00 -  280: 363   50
   14    46 Bogdan         Kozłowski             105.70 -  267: 312   56
   15    46 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  264: 393   50
   16    45 Joanna         Brychcy               100.17 -  332: 398   50
   17    47 Marcin         Kamiński              120.22 +  386: 385  170
   18    46 Anna           Stefańska             100.00 +  374: 285  150
   19    47 Jan            Pawłowski             100.00 +  378: 305  150
   20    44 Paweł          Szczekutek            100.00 -  360: 362   50
   21    47 Jan            Pawłowski             100.00 -  324: 363   50
   22    44 Marek          Rogalski              113.92 -  326: 406   64
   23    46 Anna           Stefańska             100.00 -  276: 445   50
   24    46 Urszula        Solarska              100.00 -  305: 379   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1786  / 23  77.65




	Marek Reda 100.00 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Halina         Roszak                116.95 +  390: 353  167
    2     3 Jarosław       Sobczak               114.28 -  263: 384   64
    3    31 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.53 -  382: 390   69
    4    28 Eugeniusz      Wróblewski            111.75 +  397: 333  162
    5    21 Piotr          Mańkowski             105.74 -  359: 378   56
    6    27 Michał         Trumpus               129.39 +  413: 343  179
    7    20 Daniel         Janus                 103.83 +  342: 337  154
    8    19 Radosław       Jachna                100.00 +  387: 374  150
    9     9 Michał         Makowski              128.38 -  273: 461   78
   10    19 Kamil          Górka                 142.01 -  350: 422   92
   11    27 Mateusz        Zalega                116.88 +  451: 313  167
   12    20 Lech           Szymczak              103.68 -  284: 351   54
   13    21 Jakub          Zaryński              121.58 -  318: 415   72
   14    37 Artur          Koszel                126.34 -  323: 367   76
   15    31 Mariusz        Sylwestrzuk           121.58 -  282: 380   72
   16    34 Agnieszka      Krupka                112.00 +  399: 297  162
   17    40 Maciej         Mizgier               116.36 +  369: 352  166
   18    35 Anna           Niedzielko            109.72 +  366: 315  160
   19    30 Przemysław     Herdzina              122.17 -  303: 440   72
   20    25 Zbigniew       Wietecki              117.61 +  430: 312  168
   21    25 Piotr          Rosół                 117.62 +  398: 387  168
   22    18 Marek          Charytoniuk           120.05 +  377: 318  170
   23    15 Piotr          Adamczyk              113.21 +  373: 351  163
   24    15 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.26 +  526: 288  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3014  / 24 125.58




	Przemysław Rybicki 100.00 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Andrzej        Rakoczy               116.57 -  372: 407   67
    2    29 Robert         Zabłocki              113.80 -  353: 361   64
    3    41 Maciej         Kutera                112.13 +  375: 325  162
    4    33 Małgorzata     Sameryt               105.38 -  339: 377   55
    5    41 Paweł          Szczekutek            100.00 +  374: 264  150
    6    39 Urszula        Solarska              100.00 +  412: 228  150
    7    32 Wojciech       Gołęcki               100.14 +  370: 271  150
    8    25 Mateusz        Zalega                116.88 -  289: 385   67
    9    22 Marcin         Kozyra                131.16 -  288: 443   81
   10    30 Joanna         Ostrowska             107.35 +  397: 329  157
   11    26 Michał         Sosin                 118.04 +  387: 301  168
   12    21 Katarzyna      Klimała               113.62 +  436: 360  164
   13    13 Łukasz         Szałkiewicz           116.18 +  311: 281  166
   14    21 Filip          Sosin                 129.57 -  283: 353   80
   15    22 Bogusław       Puchalski             121.72 -  319: 336   72
   16    19 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.26 -  277: 348   73
   17    26 Zdzisław       Szota                 118.28 +  406: 295  168
   18    18 Michał         Szorc                 104.00 -  371: 404   54
   19    29 Piotr          Rosół                 117.62 -  311: 398   68
   20    34 Bogdan         Kozłowski             105.70 -  284: 320   56
   21    32 Jarosław       Sobczak               114.28 +  365: 333  164
   22    32 Robert         Kuszpit               115.38 -  310: 468   65
   23    31 Wiesław        Olewiński             103.18 +  392: 254  153
   24    30 Rafał          Wagnerowski           100.00 -  261: 344   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2604  / 24 108.50




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Jarosław       Sobczak               114.28 -  166: 492   64
    2    49 PAUZA
    3    37 Łukasz         Tuszyński             118.08 -  335: 355   68
    4    43 Marianna       Kozłowska             106.67 +  308: 298  157
    5    33 Agnieszka      Krupka                112.00 -  326: 337   62
    6    39 Przemysław     Rybicki               100.00 -  228: 412   50
    7    44 Rafał          Wesołowski            117.38 -  374: 381   67
    8    44 Krzysztof      Sporczyk              108.49 -  203: 468   58
    9    47 Joanna         Brychcy               100.17 +  377: 314  150
   10    45 Iza            Kraj                  100.00 -  300: 310   50
   11    46 Joanna         Juszczak              128.97 +  360: 351  179
   12    44 Paweł          Szczekutek            100.00 -  345: 400   50
   13    46 Robert         Zabłocki              113.80 -  285: 423   64
   14    45 Marek          Sitkowski             104.00 -  333: 387   54
   15    47 Jan            Pawłowski             100.00 -  283: 324   50
   16    44 Maciej         Kutera                112.13 +  335: 331  162
   17    44 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  344: 297  150
   18    45 Maciej         Mizgier               116.36 -  295: 347   66
   19    46 Anna           Stefańska             100.00 -  256: 377   50
   20    47 Marcin         Kamiński              120.22 -  306: 464   70
   21    46 Anna           Stefańska             100.00 -  273: 413   50
   22    47 Jan            Pawłowski             100.00 -  222: 449   50
   23    47 Jan            Pawłowski             100.00 -  283: 358   50
   24    46 Sylwia         Pliszka               100.00 +  379: 305  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1921  / 23  83.52




	Anna Stefańska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Maciej         Sancewicz             114.12 -  285: 411   64
    2    39 Małgorzata     Sameryt               105.38 -  328: 350   55
    3    42 Zdzisław       Szota                 118.28 -  289: 409   68
    4    46 Jan            Kozłowski             105.99 +  377: 287  156
    5    42 Robert         Kuszpit               115.38 +  381: 370  165
    6    33 Wojciech       Zemło                 134.05 -  311: 322   84
    7    39 Łukasz         Bobowski              112.14 -  291: 416   62
    8    43 Michał         Szorc                 104.00 -  347: 397   54
    9    46 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  332: 342   50
   10    47 Jan            Pawłowski             100.00 +  498: 210  150
   11    43 Paweł          Szczekutek            100.00 -  342: 405   50
   12    45 Joanna         Juszczak              128.97 -  325: 443   79
   13    47 Sylwia         Pliszka               100.00 +  363: 280  150
   14    48 PAUZA
   15    40 Krzysztof      Leśniak               110.89 -  270: 495   61
   16    43 Wiesław        Olewiński             103.18 -  300: 353   53
   17    42 Joanna         Brychcy               100.17 -  300: 340   50
   18    46 Sylwia         Pliszka               100.00 -  285: 374   50
   19    46 Urszula        Solarska              100.00 +  377: 256  150
   20    46 Marek          Sitkowski             104.00 -  343: 344   54
   21    46 Urszula        Solarska              100.00 +  413: 273  150
   22    43 Maciej         Kutera                112.13 -  289: 318   62
   23    46 Sylwia         Pliszka               100.00 +  445: 276  150
   24    44 Paweł          Szczekutek            100.00 -  281: 361   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2017  / 23  87.70




	Paweł Szczekutek 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Grzegorz       Pukniel               117.20 +  358: 342  167
    2    15 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.26 -  272: 361   73
    3    35 Michał         Sosin                 118.04 -  365: 388   68
    4    31 Michał         Trumpus               129.39 -  296: 461   79
    5    41 Przemysław     Rybicki               100.00 -  264: 374   50
    6    45 Marek          Sitkowski             104.00 -  313: 314   54
    7    46 Joanna         Juszczak              128.97 -  361: 374   79
    8    48 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  259: 435   50
    9    49 PAUZA
   10    48 Joanna         Brychcy               100.17 +  367: 324  150
   11    43 Anna           Stefańska             100.00 +  405: 342  150
   12    44 Urszula        Solarska              100.00 +  400: 345  150
   13    40 Marianna       Kozłowska             106.67 +  349: 312  157
   14    26 Eugeniusz      Wróblewski            111.75 -  278: 487   62
   15    36 Joanna         Ostrowska             107.35 -  337: 363   57
   16    38 Łukasz         Święcki               106.19 -  276: 460   56
   17    45 Jan            Pawłowski             100.00 +  400: 311  150
   18    43 Maciej         Kutera                112.13 -  445: 456   62
   19    41 Wojciech       Gołęcki               100.14 -  305: 333   50
   20    44 Sylwia         Pliszka               100.00 +  362: 360  150
   21    42 Marcin         Kamiński              120.22 -  349: 381   70
   22    45 Mikołaj        Przybyłowicz          103.37 -  315: 532   53
   23    42 Marek          Rogalski              113.92 -  361: 453   64
   24    44 Anna           Stefańska             100.00 +  361: 281  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2151  / 23  93.52




	Małgorzata Szmuksta 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Łukasz         Szałkiewicz           116.18 +  352: 316  166
    2    16 Wojciech       Gołęcki               100.14 -  332: 350   50
    3    23 Joanna         Juszczak              128.97 +  420: 321  179
    4    17 Anna           Niedzielko            109.72 +  395: 295  160
    5    10 Kamil          Górka                 142.01 -  334: 367   92
    6    12 Daniel         Janus                 103.83 +  364: 360  154
    7    10 Dawid          Pikul                 136.30 -  366: 380   86
    8    17 Tomasz         Zwoliński             141.52 -  265: 417   92
    9    28 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.26 -  339: 347   73
   10    32 Radosław       Jachna                100.00 -  297: 332   50
   11    32 Beata          Piotrowska            112.98 +  360: 293  163
   12    33 Dorota         Kwaśny                100.00 -  290: 331   50
   13    35 Robert         Kuszpit               115.38 -  320: 348   65
   14    38 Katarzyna      Klimała               113.62 -  242: 432   64
   15    48 PAUZA
   16    37 Michał         Sosin                 118.04 -  322: 415   68
   17    43 Maciej         Kutera                112.13 +  389: 362  162
   18    41 Marek          Rogalski              113.92 -  314: 358   64
   19    42 Rafał          Wesołowski            117.38 +  430: 425  167
   20    39 Krzysztof      Leśniak               110.89 -  266: 333   61
   21    43 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  348: 333  150
   22    35 Jan            Kozłowski             105.99 +  378: 361  156
   23    35 Joanna         Ostrowska             107.35 +  369: 319  157
   24    32 Krzysztof      Sporczyk              108.49 -  338: 355   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2487  / 23 108.13




	Rafał  Wagnerowski 100.00 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Michał         Sosin                 118.04 +  342: 326  168
    2    18 Anna           Kowalska-Demczyszyn   118.53 +  366: 333  169
    3    11 Anna           Niedzielko            109.72 +  378: 367  160
    4     5 Jakub          Szymczak              113.55 +  375: 357  164
    5     3 Michał         Makowski              128.38 -  248: 470   78
    6     8 Kamil          Górka                 142.01 +  417: 389  192
    7     5 Paweł          Jackowski             132.27 -  345: 443   82
    8     8 Kazimierz.J    Merklejn              145.73 -  262: 454   96
    9    17 Halina         Roszak                116.95 +  372: 349  167
   10    10 Wojciech       Zemło                 134.05 +  479: 314  184
   11     7 Mateusz        Żbikowski             143.13 -  271: 439   93
   12    14 Robert         Soszka                120.81 -  379: 401   71
   13    17 Andrzej        Rakoczy               116.57 -  362: 369   67
   14    19 Bogusław       Puchalski             121.72 +  402: 338  172
   15    21 Michał         Szorc                 104.00 -  359: 436   54
   16    17 Piotr          Adamczyk              113.21 -  282: 432   63
   17    25 Jakub          Zaryński              121.58 +  376: 327  172
   18    17 Łukasz         Szałkiewicz           116.18 -  276: 562   66
   19    31 Katarzyna      Klimała               113.62 -  348: 430   64
   20    26 Marek          Charytoniuk           120.05 -  330: 389   70
   21    31 Wiesław        Olewiński             103.18 +  324: 308  153
   22    31 Joanna         Ostrowska             107.35 +  349: 322  157
   23    28 Zdzisław       Szota                 118.28 -  298: 379   68
   24    30 Przemysław     Rybicki               100.00 +  344: 261  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2880  / 24 120.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju V Turniej 24h Non-Stop "Le Mans"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Tomasz         Ruta                  332: 350
   2 Marek          Rogalski             - Mateusz        Żbikowski             286: 386
   3 Krzysztof      Mówka                - Robert         Zabłocki              461: 314
   4 Andrzej        Tyczyno              - Kamil          Górka                 316: 289
   5 Tomasz         Zwoliński            - Katarzyna      Klimała               384: 368
   6 Jakub          Szymczak             - Sławomir       Kordjalik             340: 330
   7 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Adamczyk              418: 336
   8 Arkadiusz      Biegun               - Mariusz        Skrobosz              390: 427
   9 Dawid          Pikul                - Beata          Piotrowska            511: 279
  10 Tomasz         Suchanek             - Wojciech       Zemło                 317: 284
  11 Robert         Duczemiński          - Dorota         Zielińska             400:   1
  12 Łukasz         Bobowski             - Paweł          Jackowski             464: 305
  13 Aleksander     Puchalski            - Maciej         Kutera                291: 284
  14 Agnieszka      Krupka               - Marcin         Kozyra                410: 308
  15 Filip          Sosin                - Eugeniusz      Wróblewski            433: 363
  16 Krzysztof      LePniak              - Michał         Trumpus               359: 344
  17 Joanna         Juszczak             - Anna           Niedzielko            309: 379
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Makowski              291: 399
  19 Artur          Koszel               - Małgorzata     JóĄwiak               383: 314
  20 Joanna         Ostrowska            - Robert         Kamiński              348: 442
  21 Marek          Roszak               - Marianna       Kozłowska             340: 374
  22 Łukasz         |więcki              - Artur          Irzyk                 316: 494
  23 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Jan            Kozłowski             421: 387
  24 Piotr          Mańkowski            - Przemysław     Herdzina              395: 295
  25 Paweł          Opyc                 - Bogdan         Kozłowski             330: 259
  26 Małgorzata     Sameryt              - Bogusław       Puchalski             342: 379
  27 Jakub          Zaryński             - Andrzej        Przybyłowicz          368: 451
  28 Marek          Sitkowski            - Mariusz        Sylwestrzuk           321: 260
  29 Renata         Kowalska             - Michał         Szorc                 460: 293
  30 Daniel         Janus                - Robert         Soszka                478: 277
  31 Marcin         Kamiński             - Lech           Szymczak              369: 383
  32 Mikołaj        Przybyłowicz         - Marek          Charytoniuk           398: 334
  33 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Wiesław        Olewiński             416: 393
  34 Joanna         Brychcy              - Zdzisław       Szota                 378: 349
  35 Łukasz         Tuszyński            - Wojciech       Gołęcki               325: 420
  36 Rafał          Wagnerowski          - Michał         Sosin                 342: 326
  37 Piotr          Rosół                - Iza            Kraj                  459: 302
  38 Łukasz         Miłosz               - Zbigniew       Wietecki              435: 392
  39 Rafał          Wesołowski           - Jan            Pawłowski             397: 338
  40 Paweł          Szczekutek           - Grzegorz       Pukniel               358: 342
  41 Halina         Roszak               - Marek          Reda                  353: 390
  42 Ziemowit       Pazda                - Mateusz        Zalega                326: 365
  43 Andrzej        Rakoczy              - Przemysław     Rybicki               407: 372
  44 Dorota         KwaPny               - Tomasz         Ciejka                277: 408
  45 Maciej         Mizgier              - Sylwia         Pliszka               365: 240
  46 Małgorzata     Szmuksta             - Łukasz         Szałkiewicz           352: 316
  47 Robert         Kuszpit              - Radosław       Jachna                273: 452
  48 Urszula        Solarska             - Jarosław       Sobczak               166: 492
  49 Maciej         Sancewicz            - Anna           Stefańska             411: 285


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Rafał          Wesołowski            422: 299
   2 Artur          Irzyk                - Piotr          Mańkowski             419: 356
   3 Jarosław       Sobczak              - Marek          Reda                  384: 263
   4 Mateusz        Żbikowski            - Daniel         Janus                 384: 324
   5 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Bobowski              326: 428
   6 Krzysztof      Mówka                - Artur          Koszel                325: 366
   7 Lech           Szymczak             - Renata         Kowalska              363: 404
   8 Anna           Niedzielko           - Piotr          Rosół                 452: 359
   9 Bogusław       Puchalski            - Radosław       Jachna                288: 412
  10 Andrzej        Przybyłowicz         - Joanna         Brychcy               357: 264
  11 Marianna       Kozłowska            - Robert         Kamiński              347: 378
  12 Łukasz         Miłosz               - Maciej         Mizgier               432: 301
  13 Mateusz        Zalega               - Filip          Sosin                 370: 334
  14 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      LePniak               427: 319
  15 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Paweł          Szczekutek            361: 272
  16 Wojciech       Gołęcki              - Małgorzata     Szmuksta              350: 332
  17 Tomasz         Ruta                 - Stanisław      Rydzik                406: 347
  18 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Rafał          Wagnerowski           333: 366
  19 Maciej         Sancewicz            - Jakub          Szymczak              381: 423
  20 Paweł          Opyc                 - Agnieszka      Krupka                311: 451
  21 Tomasz         Ciejka               - Marek          Sitkowski             394: 350
  22 Tomasz         Suchanek             - Andrzej        Rakoczy               429: 346
  23 Andrzej        Tyczyno              - Robert         Duczemiński           366: 345
  24 Michał         Makowski             - Aleksander     Puchalski             468: 364
  25 Wiesław        Olewiński            - Mikołaj        Przybyłowicz          404: 388
  26 Łukasz         Szałkiewicz          - Zbigniew       Wietecki              392: 400
  27 Łukasz         |więcki              - Arkadiusz      Biegun                433: 395
  28 Małgorzata     JóĄwiak              - Jan            Kozłowski             302: 298
  29 Robert         Zabłocki             - Przemysław     Rybicki               361: 353
  30 Marcin         Kamiński             - Joanna         Juszczak              422: 464
  31 Katarzyna      Klimała              - Marcin         Kozyra                410: 378
  32 Paweł          Jackowski            - Jakub          Zaryński              410: 388
  33 Eugeniusz      Wróblewski           - Iza            Kraj                  422: 303
  34 Przemysław     Herdzina             - Halina         Roszak                424: 307
  35 Michał         Szorc                - Zdzisław       Szota                 432: 371
  36 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Sporczyk              428: 426
  37 Kamil          Górka                - Michał         Trumpus               392: 298
  38 Grzegorz       Pukniel              - Marek          Rogalski              429: 273
  39 Anna           Stefańska            - Małgorzata     Sameryt               328: 350
  40 Maciej         Kutera               - Marek          Roszak                339: 378
  41 Wojciech       Zemło                - Jan            Pawłowski             411: 300
  42 Piotr          Adamczyk             - Beata          Piotrowska            387: 266
  43 Marek          Charytoniuk          - Dorota         KwaPny                399: 353
  44 Robert         Soszka               - Kazimierz.J    Merklejn              281: 418
  45 Sławomir       Kordjalik            - Robert         Kuszpit               440: 303
  46 Mariusz        Sylwestrzuk          - Michał         Sosin                 302: 419
  47 Bogdan         Kozłowski            - Ziemowit       Pazda                 387: 385
  48 Sylwia         Pliszka              - Łukasz         Tuszyński             332: 400
  49 Urszula        Solarska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Przybyłowicz         - Dawid          Pikul                 300: 395
   2 Artur          Irzyk                - Tomasz         Ciejka                407: 399
   3 Łukasz         Bobowski             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  316: 372
   4 Jarosław       Sobczak              - Mateusz        Żbikowski             356: 419
   5 Wojciech       Gołęcki              - Michał         Makowski              219: 489
   6 Jakub          Szymczak             - Łukasz         Miłosz                437: 378
   7 Radosław       Jachna               - Tomasz         Ruta                  331: 376
   8 Renata         Kowalska             - Artur          Koszel                271: 379
   9 Agnieszka      Krupka               - Tomasz         Suchanek              273: 368
  10 Mariusz        Skrobosz             - Mateusz        Zalega                399: 330
  11 Rafał          Wagnerowski          - Anna           Niedzielko            378: 367
  12 Robert         Kamiński             - Andrzej        Tyczyno               261: 399
  13 Piotr          Rosół                - Michał         Szorc                 356: 330
  14 Daniel         Janus                - Piotr          Adamczyk              415: 315
  15 Wiesław        Olewiński            - Marianna       Kozłowska             385: 322
  16 Przemysław     Herdzina             - Maciej         Sancewicz             339: 426
  17 Zbigniew       Wietecki             - Marek          Roszak                384: 375
  18 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Mówka                 462: 435
  19 Mikołaj        Przybyłowicz         - Tomasz         Zwoliński             284: 472
  20 Eugeniusz      Wróblewski           - Rafał          Wesołowski            371: 390
  21 Wojciech       Zemło                - Katarzyna      Klimała               489: 309
  22 Małgorzata     Sameryt              - Joanna         Ostrowska             302: 358
  23 Joanna         Juszczak             - Małgorzata     Szmuksta              321: 420
  24 Kamil          Górka                - Grzegorz       Pukniel               533: 360
  25 Krzysztof      LePniak              - Sławomir       Kordjalik             319: 405
  26 Filip          Sosin                - Robert         Zabłocki              383: 226
  27 Stanisław      Rydzik               - Marek          Sitkowski             520: 302
  28 Andrzej        Rakoczy              - Bogusław       Puchalski             389: 265
  29 Piotr          Mańkowski            - Maciej         Mizgier               404: 272
  30 Kazimierz.J    Merklejn             - Aleksander     Puchalski             482: 290
  31 Marek          Reda                 - Anna           Kowalska-Demczyszyn   382: 390
  32 Bogdan         Kozłowski            - Łukasz         |więcki               423: 319
  33 Joanna         Brychcy              - Lech           Szymczak              332: 433
  34 Robert         Duczemiński          - Paweł          Opyc                  573: 289
  35 Michał         Sosin                - Paweł          Szczekutek            388: 365
  36 Małgorzata     JóĄwiak              - Marek          Charytoniuk           373: 331
  37 Łukasz         Tuszyński            - Urszula        Solarska              355: 335
  38 Michał         Trumpus              - Marcin         Kamiński              488: 336
  39 Jan            Pawłowski            - Arkadiusz      Biegun                321: 385
  40 Dorota         KwaPny               - Jakub          Zaryński              425: 358
  41 Przemysław     Rybicki              - Maciej         Kutera                375: 325
  42 Zdzisław       Szota                - Anna           Stefańska             409: 289
  43 Iza            Kraj                 - Krzysztof      Sporczyk              433: 283
  44 Robert         Kuszpit              - Ziemowit       Pazda                 443: 219
  45 Łukasz         Szałkiewicz          - Sylwia         Pliszka               427: 303
  46 Marcin         Kozyra               - Mariusz        Sylwestrzuk           518: 285
  47 Jan            Kozłowski            - Marek          Rogalski              333: 434
  48 Halina         Roszak               - Robert         Soszka                374: 323
  49 Beata          Piotrowska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Makowski             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  355: 347
   2 Tomasz         Ruta                 - Dawid          Pikul                 400: 407
   3 Artur          Koszel               - Artur          Irzyk                 424: 404
   4 Tomasz         Suchanek             - Mariusz        Skrobosz              297: 460
   5 Jakub          Szymczak             - Rafał          Wagnerowski           357: 375
   6 Mateusz        Żbikowski            - Andrzej        Tyczyno               394: 313
   7 Robert         Duczemiński          - Piotr          Rosół                 344: 340
   8 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Mańkowski             472: 395
   9 Łukasz         Miłosz               - Filip          Sosin                 451: 362
  10 Andrzej        Rakoczy              - Jarosław       Sobczak               366: 368
  11 Kazimierz.J    Merklejn             - Anna           Kowalska-Demczyszyn   324: 384
  12 Maciej         Sancewicz            - Renata         Kowalska              339: 340
  13 Daniel         Janus                - Agnieszka      Krupka                464: 349
  14 Joanna         Ostrowska            - Kamil          Górka                 326: 446
  15 Michał         Sosin                - Łukasz         Bobowski              342: 330
  16 Tomasz         Ciejka               - Andrzej        Przybyłowicz          418: 381
  17 Małgorzata     Szmuksta             - Anna           Niedzielko            395: 295
  18 Radosław       Jachna               - Rafał          Wesołowski            372: 350
  19 Robert         Kamiński             - Wojciech       Zemło                 371: 326
  20 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Tuszyński             357: 492
  21 Wiesław        Olewiński            - Bogdan         Kozłowski             576: 279
  22 Mateusz        Zalega               - Lech           Szymczak              304: 434
  23 Małgorzata     JóĄwiak              - Paweł          Jackowski             252: 476
  24 Zbigniew       Wietecki             - Wojciech       Gołęcki               456: 264
  25 Sławomir       Kordjalik            - Krzysztof      Mówka                 365: 360
  26 Piotr          Adamczyk             - Marcin         Kozyra                381: 380
  27 Arkadiusz      Biegun               - Iza            Kraj                  420: 289
  28 Marek          Reda                 - Eugeniusz      Wróblewski            397: 333
  29 Łukasz         Szałkiewicz          - Halina         Roszak                397: 328
  30 Grzegorz       Pukniel              - Robert         Kuszpit               440: 401
  31 Paweł          Szczekutek           - Michał         Trumpus               296: 461
  32 Zdzisław       Szota                - Krzysztof      LePniak               389: 272
  33 Przemysław     Rybicki              - Małgorzata     Sameryt               339: 377
  34 Marek          Rogalski             - Joanna         Juszczak              375: 347
  35 Marek          Roszak               - Joanna         Brychcy               357: 347
  36 Marek          Sitkowski            - Katarzyna      Klimała               360: 425
  37 Aleksander     Puchalski            - Mikołaj        Przybyłowicz          392: 305
  38 Maciej         Mizgier              - Łukasz         |więcki               321: 373
  39 Bogusław       Puchalski            - Marek          Charytoniuk           387: 308
  40 Przemysław     Herdzina             - Paweł          Opyc                  407: 372
  41 Robert         Zabłocki             - Dorota         KwaPny                425: 262
  42 Beata          Piotrowska           - Michał         Szorc                 463: 387
  43 Marianna       Kozłowska            - Urszula        Solarska              298: 308
  44 Maciej         Kutera               - Marcin         Kamiński              327: 377
  45 Ziemowit       Pazda                - Jakub          Zaryński              275: 442
  46 Jan            Kozłowski            - Anna           Stefańska             287: 377
  47 Krzysztof      Sporczyk             - Robert         Soszka                310: 415
  48 Sylwia         Pliszka              - Jan            Pawłowski             379: 374
  49 Mariusz        Sylwestrzuk          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Dawid          Pikul                 490: 364
   2 Artur          Koszel               - Mariusz        Skrobosz              318: 442
   3 Michał         Makowski             - Rafał          Wagnerowski           470: 248
   4 Radosław       Jachna               - Wiesław        Olewiński             398: 286
   5 Jakub          Szymczak             - Stanisław      Rydzik                300: 464
   6 Sławomir       Kordjalik            - Artur          Irzyk                 293: 412
   7 Tomasz         Ruta                 - Łukasz         Miłosz                389: 336
   8 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Daniel         Janus                 459: 322
   9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Robert         Duczemiński           378: 412
  10 Małgorzata     Szmuksta             - Kamil          Górka                 334: 367
  11 Michał         Sosin                - Paweł          Jackowski             337: 489
  12 Renata         Kowalska             - Zbigniew       Wietecki              405: 355
  13 Tomasz         Ciejka               - Robert         Kamiński              479: 346
  14 Lech           Szymczak             - Tomasz         Suchanek              385: 380
  15 Jarosław       Sobczak              - Andrzej        Tyczyno               339: 365
  16 Michał         Trumpus              - Łukasz         Tuszyński             371: 376
  17 Arkadiusz      Biegun               - Joanna         Ostrowska             395: 363
  18 Marek          Roszak               - Grzegorz       Pukniel               423: 239
  19 Łukasz         |więcki              - Maciej         Sancewicz             345: 391
  20 Rafał          Wesołowski           - Kazimierz.J    Merklejn              341: 430
  21 Piotr          Mańkowski            - Marek          Reda                  378: 359
  22 Piotr          Adamczyk             - Tomasz         Zwoliński             424: 414
  23 Małgorzata     Sameryt              - Łukasz         Bobowski              366: 305
  24 Mateusz        Zalega               - Łukasz         Szałkiewicz           385: 347
  25 Marek          Rogalski             - Zdzisław       Szota                 403: 344
  26 Bogdan         Kozłowski            - Piotr          Rosół                 291: 397
  27 Aleksander     Puchalski            - Filip          Sosin                 407: 398
  28 Katarzyna      Klimała              - Robert         Zabłocki              330: 353
  29 Wojciech       Zemło                - Bogusław       Puchalski             359: 437
  30 Wojciech       Gołęcki              - Andrzej        Rakoczy               347: 393
  31 Anna           Niedzielko           - Małgorzata     JóĄwiak               382: 317
  32 Beata          Piotrowska           - Andrzej        Przybyłowicz          396: 426
  33 Urszula        Solarska             - Agnieszka      Krupka                326: 337
  34 Marcin         Kozyra               - Przemysław     Herdzina              345: 346
  35 Marek          Sitkowski            - Krzysztof      Mówka                 358: 370
  36 Jakub          Zaryński             - Iza            Kraj                  502: 283
  37 Marcin         Kamiński             - Joanna         Brychcy               413: 271
  38 Eugeniusz      Wróblewski           - Dorota         KwaPny                530: 364
  39 Michał         Szorc                - Paweł          Opyc                  369: 289
  40 Robert         Soszka               - Joanna         Juszczak              403: 363
  41 Paweł          Szczekutek           - Przemysław     Rybicki               264: 374
  42 Anna           Stefańska            - Robert         Kuszpit               381: 370
  43 Mikołaj        Przybyłowicz         - Krzysztof      LePniak               314: 411
  44 Marek          Charytoniuk          - Maciej         Mizgier               362: 354
  45 Halina         Roszak               - Sylwia         Pliszka               472: 268
  46 Mariusz        Sylwestrzuk          - Marianna       Kozłowska             550: 266
  47 Jan            Pawłowski            - Jan            Kozłowski             341: 476
  48 Maciej         Kutera               - Krzysztof      Sporczyk              317: 405
  49 Ziemowit       Pazda                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Makowski             - Mateusz        Żbikowski             350: 382
   2 Mariusz        Skrobosz             - Stanisław      Rydzik                395: 332
   3 Paweł          Jackowski            - Radosław       Jachna                364: 336
   4 Łukasz         Tuszyński            - Artur          Irzyk                 390: 389
   5 Dawid          Pikul                - Renata         Kowalska              364: 383
   6 Tomasz         Ciejka               - Tomasz         Ruta                  428: 310
   7 Robert         Duczemiński          - Artur          Koszel                485: 357
   8 Rafał          Wagnerowski          - Kamil          Górka                 417: 389
   9 Lech           Szymczak             - Wiesław        Olewiński             344: 419
  10 Andrzej        Tyczyno              - Anna           Kowalska-Demczyszyn   303: 412
  11 Piotr          Adamczyk             - Łukasz         Miłosz                307: 381
  12 Małgorzata     Szmuksta             - Daniel         Janus                 364: 360
  13 Zbigniew       Wietecki             - Sławomir       Kordjalik             452: 452
  14 Agnieszka      Krupka               - Kazimierz.J    Merklejn              370: 474
  15 Michał         Sosin                - Arkadiusz      Biegun                285: 490
  16 Robert         Kamiński             - Maciej         Sancewicz             384: 374
  17 Jarosław       Sobczak              - Przemysław     Herdzina              320: 450
  18 Piotr          Mańkowski            - Tomasz         Suchanek              380: 414
  19 Andrzej        Przybyłowicz         - Marek          Rogalski              414: 354
  20 Piotr          Rosół                - Bogusław       Puchalski             325: 366
  21 Andrzej        Rakoczy              - Mateusz        Zalega                512: 223
  22 Aleksander     Puchalski            - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  421: 398
  23 Anna           Niedzielko           - Małgorzata     Sameryt               335: 345
  24 Robert         Zabłocki             - Marek          Roszak                317: 346
  25 Jakub          Zaryński             - Jakub          Szymczak              519: 346
  26 Grzegorz       Pukniel              - Eugeniusz      Wróblewski            425: 415
  27 Marek          Reda                 - Michał         Trumpus               413: 343
  28 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         |więcki               406: 351
  29 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Mówka                 308: 483
  30 Marek          Charytoniuk          - Marcin         Kamiński              396: 365
  31 Filip          Sosin                - Robert         Soszka                327: 427
  32 Krzysztof      LePniak              - Łukasz         Szałkiewicz           452: 382
  33 Anna           Stefańska            - Wojciech       Zemło                 311: 322
  34 Zdzisław       Szota                - Bogdan         Kozłowski             428: 390
  35 Łukasz         Bobowski             - Wojciech       Gołęcki               318: 367
  36 Katarzyna      Klimała              - Małgorzata     JóĄwiak               392: 389
  37 Halina         Roszak               - Beata          Piotrowska            421: 363
  38 Joanna         Ostrowska            - Mariusz        Sylwestrzuk           428: 289
  39 Przemysław     Rybicki              - Urszula        Solarska              412: 228
  40 Michał         Szorc                - Marcin         Kozyra                284: 443
  41 Iza            Kraj                 - Joanna         Juszczak              369: 298
  42 Robert         Kuszpit              - Marianna       Kozłowska             352: 384
  43 Jan            Kozłowski            - Joanna         Brychcy               354: 309
  44 Krzysztof      Sporczyk             - Paweł          Opyc                  299: 333
  45 Marek          Sitkowski            - Paweł          Szczekutek            314: 313
  46 Sylwia         Pliszka              - Mikołaj        Przybyłowicz          356: 393
  47 Dorota         KwaPny               - Ziemowit       Pazda                 407: 298
  48 Jan            Pawłowski            - Maciej         Mizgier               320: 362
  49 Maciej         Kutera               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Mateusz        Żbikowski             384: 455
   2 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Robert         Duczemiński           331: 376
   3 Łukasz         Tuszyński            - Michał         Makowski              398: 351
   4 Renata         Kowalska             - Tomasz         Ciejka                369: 333
   5 Paweł          Jackowski            - Rafał          Wagnerowski           443: 345
   6 Artur          Koszel               - Stanisław      Rydzik                342: 364
   7 Artur          Irzyk                - Tomasz         Ruta                  382: 312
   8 Arkadiusz      Biegun               - Marek          Roszak                337: 387
   9 Tomasz         Suchanek             - Wiesław        Olewiński             441: 286
  10 Dawid          Pikul                - Małgorzata     Szmuksta              380: 366
  11 Kazimierz.J    Merklejn             - Robert         Kamiński              389: 378
  12 Kamil          Górka                - Aleksander     Puchalski             367: 408
  13 Małgorzata     Sameryt              - Andrzej        Rakoczy               294: 429
  14 Bogusław       Puchalski            - Łukasz         Miłosz                377: 401
  15 Lech           Szymczak             - Andrzej        Tyczyno               250: 352
  16 Andrzej        Przybyłowicz         - Zbigniew       Wietecki              324: 506
  17 Sławomir       Kordjalik            - Radosław       Jachna                399: 384
  18 Przemysław     Herdzina             - Jakub          Zaryński              327: 474
  19 Krzysztof      Mówka                - Anna           Niedzielko            526: 352
  20 Marek          Reda                 - Daniel         Janus                 342: 337
  21 Jakub          Szymczak             - Tomasz         Zwoliński             280: 393
  22 Wojciech       Zemło                - Maciej         Sancewicz             581: 271
  23 Agnieszka      Krupka               - Piotr          Mańkowski             363: 345
  24 Zdzisław       Szota                - Piotr          Adamczyk              266: 502
  25 Krzysztof      LePniak              - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  327: 349
  26 Marek          Charytoniuk          - Jarosław       Sobczak               335: 394
  27 Marek          Rogalski             - Halina         Roszak                345: 369
  28 Robert         Soszka               - Joanna         Ostrowska             376: 365
  29 Piotr          Rosół                - Michał         Sosin                 327: 347
  30 Grzegorz       Pukniel              - Robert         Zabłocki              331: 304
  31 Mateusz        Zalega               - Katarzyna      Klimała               374: 343
  32 Wojciech       Gołęcki              - Przemysław     Rybicki               271: 370
  33 Eugeniusz      Wróblewski           - Mikołaj        Przybyłowicz          360: 380
  34 Marcin         Kozyra               - Bogdan         Kozłowski             413: 261
  35 Michał         Trumpus              - Marek          Sitkowski             451: 276
  36 Marianna       Kozłowska            - Marcin         Kamiński              340: 442
  37 Iza            Kraj                 - Łukasz         Szałkiewicz           427: 397
  38 Maciej         Mizgier              - Filip          Sosin                 311: 451
  39 Łukasz         Bobowski             - Anna           Stefańska             416: 291
  40 Małgorzata     JóĄwiak              - Łukasz         |więcki               407: 273
  41 Paweł          Opyc                 - Jan            Kozłowski             202: 382
  42 Michał         Szorc                - Mariusz        Sylwestrzuk           372: 420
  43 Beata          Piotrowska           - Dorota         KwaPny                412: 303
  44 Urszula        Solarska             - Rafał          Wesołowski            374: 381
  45 Robert         Kuszpit              - Sylwia         Pliszka               439: 307
  46 Joanna         Juszczak             - Paweł          Szczekutek            374: 361
  47 Krzysztof      Sporczyk             - Ziemowit       Pazda                 419: 264
  48 Joanna         Brychcy              - Maciej         Kutera                336: 358
  49 Jan            Pawłowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Łukasz         Tuszyński             318: 479
   2 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Skrobosz              414: 431
   3 Robert         Duczemiński          - Renata         Kowalska              348: 342
   4 Stanisław      Rydzik               - Anna           Kowalska-Demczyszyn   356: 333
   5 Artur          Irzyk                - Tomasz         Suchanek              412: 338
   6 Marek          Roszak               - Michał         Makowski              449: 349
   7 Aleksander     Puchalski            - Tomasz         Ciejka                401: 260
   8 Rafał          Wagnerowski          - Kazimierz.J    Merklejn              262: 454
   9 Andrzej        Tyczyno              - Dawid          Pikul                 407: 407
  10 Zbigniew       Wietecki             - Andrzej        Rakoczy               307: 366
  11 Łukasz         Miłosz               - Sławomir       Kordjalik             368: 359
  12 Jakub          Zaryński             - Lech           Szymczak              325: 329
  13 Krzysztof      Mówka                - Przemysław     Herdzina              418: 299
  14 Arkadiusz      Biegun               - Artur          Koszel                402: 279
  15 Kamil          Górka                - Robert         Kamiński              408: 390
  16 Wojciech       Zemło                - Grzegorz       Pukniel               384: 340
  17 Tomasz         Zwoliński            - Małgorzata     Szmuksta              417: 265
  18 Wiesław        Olewiński            - Agnieszka      Krupka                442: 335
  19 Radosław       Jachna               - Marek          Reda                  374: 387
  20 Tomasz         Ruta                 - Jarosław       Sobczak               367: 349
  21 Robert         Soszka               - Andrzej        Przybyłowicz          373: 266
  22 Bogusław       Puchalski            - Piotr          Adamczyk              346: 289
  23 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Michał         Sosin                 363: 374
  24 Małgorzata     Sameryt              - Halina         Roszak                247: 397
  25 Przemysław     Rybicki              - Mateusz        Zalega                289: 385
  26 Marcin         Kozyra               - Jan            Kozłowski             386: 377
  27 Michał         Trumpus              - Jakub          Szymczak              541: 252
  28 Marcin         Kamiński             - Marek          Rogalski              372: 407
  29 Rafał          Wesołowski           - Daniel         Janus                 371: 482
  30 Filip          Sosin                - Marek          Charytoniuk           357: 357
  31 Mikołaj        Przybyłowicz         - Piotr          Mańkowski             326: 354
  32 Krzysztof      LePniak              - Joanna         Ostrowska             537: 434
  33 Maciej         Sancewicz            - Iza            Kraj                  338: 280
  34 Łukasz         Bobowski             - Małgorzata     JóĄwiak               469: 338
  35 Katarzyna      Klimała              - Wojciech       Gołęcki               309: 281
  36 Robert         Zabłocki             - Piotr          Rosół                 352: 370
  37 Anna           Niedzielko           - Beata          Piotrowska            233: 342
  38 Mariusz        Sylwestrzuk          - Zdzisław       Szota                 345: 395
  39 Marianna       Kozłowska            - Eugeniusz      Wróblewski            412: 452
  40 Łukasz         Szałkiewicz          - Bogdan         Kozłowski             428: 261
  41 Maciej         Mizgier              - Robert         Kuszpit               414: 345
  42 Joanna         Juszczak             - Marek          Sitkowski             282: 279
  43 Anna           Stefańska            - Michał         Szorc                 347: 397
  44 Krzysztof      Sporczyk             - Urszula        Solarska              468: 203
  45 Łukasz         |więcki              - Paweł          Opyc                  379: 357
  46 Dorota         KwaPny               - Maciej         Kutera                255: 344
  47 Joanna         Brychcy              - Jan            Pawłowski             323: 257
  48 Ziemowit       Pazda                - Paweł          Szczekutek            435: 259
  49 Sylwia         Pliszka              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Mariusz        Skrobosz              396: 341
   2 Mateusz        Żbikowski            - Robert         Duczemiński           302: 417
   3 Marek          Roszak               - Paweł          Jackowski             305: 416
   4 Renata         Kowalska             - Artur          Irzyk                 455: 396
   5 Dawid          Pikul                - Kazimierz.J    Merklejn              339: 416
   6 Stanisław      Rydzik               - Aleksander     Puchalski             350: 398
   7 Andrzej        Rakoczy              - Andrzej        Tyczyno               339: 309
   8 Łukasz         Miłosz               - Krzysztof      Mówka                 294: 399
   9 Michał         Makowski             - Marek          Reda                  461: 273
  10 Lech           Szymczak             - Arkadiusz      Biegun                391: 366
  11 Tomasz         Ruta                 - Kamil          Górka                 451: 324
  12 Wiesław        Olewiński            - Robert         Soszka                341: 371
  13 Bogusław       Puchalski            - Tomasz         Zwoliński             339: 415
  14 Michał         Sosin                - Wojciech       Zemło                 332: 355
  15 Mateusz        Zalega               - Tomasz         Ciejka                397: 287
  16 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Zbigniew       Wietecki              351: 390
  17 Rafał          Wagnerowski          - Halina         Roszak                372: 349
  18 Tomasz         Suchanek             - Sławomir       Kordjalik             319: 296
  19 Maciej         Sancewicz            - Jakub          Zaryński              345: 383
  20 Michał         Trumpus              - Andrzej        Przybyłowicz          459: 209
  21 Daniel         Janus                - Grzegorz       Pukniel               319: 432
  22 Marcin         Kozyra               - Przemysław     Rybicki               443: 288
  23 Agnieszka      Krupka               - Radosław       Jachna                336: 295
  24 Przemysław     Herdzina             - Łukasz         Bobowski              374: 323
  25 Piotr          Mańkowski            - Katarzyna      Klimała               302: 328
  26 Jarosław       Sobczak              - Marek          Rogalski              411: 286
  27 Artur          Koszel               - Krzysztof      LePniak               384: 295
  28 Małgorzata     Szmuksta             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  339: 347
  29 Zdzisław       Szota                - Małgorzata     Sameryt               468: 261
  30 Robert         Kamiński             - Filip          Sosin                 287: 420
  31 Marek          Charytoniuk          - Piotr          Adamczyk              394: 312
  32 Beata          Piotrowska           - Piotr          Rosół                 400: 378
  33 Eugeniusz      Wróblewski           - Joanna         Juszczak              367: 295
  34 Mikołaj        Przybyłowicz         - Marcin         Kamiński              287: 368
  35 Łukasz         Szałkiewicz          - Jakub          Szymczak              482: 296
  36 Maciej         Mizgier              - Joanna         Ostrowska             308: 404
  37 Małgorzata     JóĄwiak              - Krzysztof      Sporczyk              288: 425
  38 Iza            Kraj                 - Jan            Kozłowski             319: 457
  39 Robert         Zabłocki             - Michał         Szorc                 288: 398
  40 Rafał          Wesołowski           - Wojciech       Gołęcki               329: 325
  41 Anna           Niedzielko           - Mariusz        Sylwestrzuk           229: 468
  42 Łukasz         |więcki              - Maciej         Kutera                475: 356
  43 Bogdan         Kozłowski            - Robert         Kuszpit               235: 392
  44 Paweł          Opyc                 - Marianna       Kozłowska             414: 313
  45 Sylwia         Pliszka              - Dorota         KwaPny                333: 437
  46 Ziemowit       Pazda                - Anna           Stefańska             342: 332
  47 Joanna         Brychcy              - Urszula        Solarska              314: 377
  48 Marek          Sitkowski            - Jan            Pawłowski             372: 263
  49 Paweł          Szczekutek           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Duczemiński          - Łukasz         Tuszyński             491: 407
   2 Paweł          Jackowski            - Mateusz        Żbikowski             394: 385
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Renata         Kowalska              413: 303
   4 Mariusz        Skrobosz             - Aleksander     Puchalski             385: 384
   5 Krzysztof      Mówka                - Andrzej        Rakoczy               435: 306
   6 Artur          Irzyk                - Lech           Szymczak              408: 318
   7 Tomasz         Suchanek             - Michał         Makowski              282: 425
   8 Robert         Soszka               - Stanisław      Rydzik                446: 381
   9 Mateusz        Zalega               - Tomasz         Zwoliński             355: 372
  10 Wojciech       Zemło                - Rafał          Wagnerowski           314: 479
  11 Dawid          Pikul                - Łukasz         Miłosz                445: 291
  12 Zbigniew       Wietecki             - Tomasz         Ruta                  415: 438
  13 Andrzej        Tyczyno              - Marek          Roszak                474: 280
  14 Jakub          Zaryński             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  280: 354
  15 Przemysław     Herdzina             - Michał         Trumpus               329: 347
  16 Marcin         Kozyra               - Artur          Koszel                457: 304
  17 Arkadiusz      Biegun               - Agnieszka      Krupka                469: 311
  18 Katarzyna      Klimała              - Wiesław        Olewiński             410: 369
  19 Kamil          Górka                - Marek          Reda                  422: 350
  20 Bogusław       Puchalski            - Zdzisław       Szota                 453: 377
  21 Jarosław       Sobczak              - Michał         Sosin                 312: 357
  22 Filip          Sosin                - Anna           Kowalska-Demczyszyn   455: 334
  23 Sławomir       Kordjalik            - Tomasz         Ciejka                328: 431
  24 Halina         Roszak               - Marek          Charytoniuk           370: 295
  25 Grzegorz       Pukniel              - Beata          Piotrowska            478: 350
  26 Maciej         Sancewicz            - Eugeniusz      Wróblewski            364: 400
  27 Łukasz         Szałkiewicz          - Łukasz         |więcki               366: 252
  28 Daniel         Janus                - Michał         Szorc                 267: 378
  29 Marcin         Kamiński             - Piotr          Adamczyk              330: 337
  30 Joanna         Ostrowska            - Przemysław     Rybicki               329: 397
  31 Robert         Kamiński             - Łukasz         Bobowski              299: 422
  32 Radosław       Jachna               - Małgorzata     Szmuksta              332: 297
  33 Jan            Kozłowski            - Rafał          Wesołowski            381: 318
  34 Marek          Rogalski             - Krzysztof      Sporczyk              323: 334
  35 Piotr          Rosół                - Andrzej        Przybyłowicz          515: 353
  36 Piotr          Mańkowski            - Małgorzata     Sameryt               339: 317
  37 Mariusz        Sylwestrzuk          - Krzysztof      LePniak               398: 376
  38 Robert         Kuszpit              - Małgorzata     JóĄwiak               358: 286
  39 Dorota         KwaPny               - Marek          Sitkowski             372: 287
  40 Robert         Zabłocki             - Mikołaj        Przybyłowicz          444: 413
  41 Paweł          Opyc                 - Joanna         Juszczak              380: 268
  42 Wojciech       Gołęcki              - Jakub          Szymczak              256: 317
  43 Maciej         Kutera               - Anna           Niedzielko            351: 334
  44 Maciej         Mizgier              - Ziemowit       Pazda                 408: 297
  45 Iza            Kraj                 - Urszula        Solarska              310: 300
  46 Marianna       Kozłowska            - Sylwia         Pliszka               382: 203
  47 Anna           Stefańska            - Jan            Pawłowski             498: 210
  48 Paweł          Szczekutek           - Joanna         Brychcy               367: 324
  49 Bogdan         Kozłowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Robert         Duczemiński           406: 336
   2 Łukasz         Tuszyński            - Paweł          Jackowski             350: 426
   3 Krzysztof      Mówka                - Kazimierz.J    Merklejn              385: 328
   4 Aleksander     Puchalski            - Artur          Irzyk                 346: 382
   5 Renata         Kowalska             - Michał         Makowski              462: 416
   6 Tomasz         Zwoliński            - Robert         Soszka                539: 332
   7 Rafał          Wagnerowski          - Mateusz        Żbikowski             271: 439
   8 Andrzej        Rakoczy              - Dawid          Pikul                 354: 390
   9 Andrzej        Tyczyno              - Tomasz         Ruta                  379: 382
  10 Jakub          Zaryński             - Michał         Trumpus               250: 426
  11 Eugeniusz      Wróblewski           - Marcin         Kozyra                305: 452
  12 Łukasz         Szałkiewicz          - Arkadiusz      Biegun                507: 310
  13 Wiesław        Olewiński            - Stanisław      Rydzik                320: 485
  14 Kamil          Górka                - Piotr          Rosół                 384: 357
  15 Tomasz         Ciejka               - Zdzisław       Szota                 453: 392
  16 Łukasz         Bobowski             - Wojciech       Zemło                 348: 374
  17 Grzegorz       Pukniel              - Anna           Kowalska-Demczyszyn   343: 386
  18 Jan            Kozłowski            - Łukasz         Miłosz                383: 415
  19 Halina         Roszak               - Jarosław       Sobczak               398: 431
  20 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Radosław       Jachna                349: 286
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Roszak                398: 462
  22 Bogusław       Puchalski            - Piotr          Mańkowski             420: 305
  23 Michał         Szorc                - Lech           Szymczak              398: 334
  24 Piotr          Adamczyk             - Katarzyna      Klimała               319: 295
  25 Przemysław     Herdzina             - Tomasz         Suchanek              301: 454
  26 Przemysław     Rybicki              - Michał         Sosin                 387: 301
  27 Marek          Reda                 - Mateusz        Zalega                451: 313
  28 Artur          Koszel               - Zbigniew       Wietecki              340: 381
  29 Agnieszka      Krupka               - Filip          Sosin                 284: 408
  30 Marek          Rogalski             - Sławomir       Kordjalik             336: 501
  31 Mariusz        Sylwestrzuk          - Rafał          Wesołowski            373: 300
  32 Małgorzata     Szmuksta             - Beata          Piotrowska            360: 293
  33 Andrzej        Przybyłowicz         - Marek          Charytoniuk           289: 415
  34 Dorota         KwaPny               - Marcin         Kamiński              420: 289
  35 Joanna         Ostrowska            - Robert         Zabłocki              318: 291
  36 Daniel         Janus                - Maciej         Mizgier               356: 363
  37 Jakub          Szymczak             - Robert         Kuszpit               461: 350
  38 Krzysztof      LePniak              - Iza            Kraj                  290: 358
  39 Paweł          Opyc                 - Maciej         Sancewicz             305: 457
  40 Robert         Kamiński             - Maciej         Kutera                387: 349
  41 Łukasz         |więcki              - Małgorzata     Sameryt               361: 295
  42 Wojciech       Gołęcki              - Mikołaj        Przybyłowicz          258: 431
  43 Anna           Stefańska            - Paweł          Szczekutek            342: 405
  44 Marianna       Kozłowska            - Ziemowit       Pazda                 357: 299
  45 Bogdan         Kozłowski            - Anna           Niedzielko            371: 386
  46 Urszula        Solarska             - Joanna         Juszczak              360: 351
  47 Jan            Pawłowski            - Małgorzata     JóĄwiak               305: 358
  48 Marek          Sitkowski            - Sylwia         Pliszka               313: 316
  49 Joanna         Brychcy              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Duczemiński          - Paweł          Jackowski             306: 328
   2 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Mówka                 357: 441
   3 Artur          Irzyk                - Tomasz         Zwoliński             339: 407
   4 Kazimierz.J    Merklejn             - Łukasz         Tuszyński             390: 377
   5 Mateusz        Żbikowski            - Renata         Kowalska              421: 378
   6 Tomasz         Ruta                 - Dawid          Pikul                 439: 442
   7 Michał         Makowski             - Michał         Trumpus               408: 416
   8 Stanisław      Rydzik               - Marcin         Kozyra                471: 353
   9 Tomasz         Ciejka               - Kamil          Górka                 308: 409
  10 Wojciech       Zemło                - Andrzej        Rakoczy               323: 283
  11 Marek          Roszak               - Łukasz         Miłosz                433: 306
  12 Aleksander     Puchalski            - Bogusław       Puchalski             409: 336
  13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Tomasz         Suchanek              336: 340
  14 Robert         Soszka               - Rafał          Wagnerowski           401: 379
  15 Filip          Sosin                - Zbigniew       Wietecki              319: 455
  16 Andrzej        Tyczyno              - Łukasz         Szałkiewicz           275: 321
  17 Grzegorz       Pukniel              - Arkadiusz      Biegun                451: 284
  18 Jarosław       Sobczak              - Halina         Roszak                327: 328
  19 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Michał         Szorc                 425: 369
  20 Marek          Reda                 - Lech           Szymczak              284: 351
  21 Przemysław     Rybicki              - Katarzyna      Klimała               436: 360
  22 Michał         Sosin                - Piotr          Adamczyk              324: 368
  23 Sławomir       Kordjalik            - Mateusz        Zalega                431: 274
  24 Marek          Charytoniuk          - Mariusz        Sylwestrzuk           355: 411
  25 Jakub          Zaryński             - Eugeniusz      Wróblewski            369: 356
  26 Zdzisław       Szota                - Wiesław        Olewiński             470: 275
  27 Piotr          Rosół                - Łukasz         Bobowski              369: 264
  28 Jan            Kozłowski            - Joanna         Ostrowska             377: 421
  29 Maciej         Sancewicz            - Krzysztof      Sporczyk              352: 352
  30 Radosław       Jachna               - Piotr          Mańkowski             439: 343
  31 Robert         Kamiński             - Przemysław     Herdzina              441: 360
  32 Artur          Koszel               - Łukasz         |więcki               279: 403
  33 Dorota         KwaPny               - Małgorzata     Szmuksta              331: 290
  34 Agnieszka      Krupka               - Jakub          Szymczak              274: 486
  35 Iza            Kraj                 - Maciej         Mizgier               390: 385
  36 Beata          Piotrowska           - Daniel         Janus                 380: 390
  37 Marcin         Kamiński             - Robert         Kuszpit               406: 414
  38 Mikołaj        Przybyłowicz         - Krzysztof      LePniak               398: 305
  39 Marek          Rogalski             - Marianna       Kozłowska             357: 403
  40 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Przybyłowicz          388: 329
  41 Anna           Niedzielko           - Robert         Zabłocki              385: 380
  42 Małgorzata     JóĄwiak              - Paweł          Opyc                  408: 333
  43 Małgorzata     Sameryt              - Maciej         Kutera                316: 388
  44 Paweł          Szczekutek           - Urszula        Solarska              400: 345
  45 Joanna         Juszczak             - Anna           Stefańska             443: 325
  46 Marek          Sitkowski            - Joanna         Brychcy               299: 416
  47 Ziemowit       Pazda                - Bogdan         Kozłowski             311: 327
  48 Jan            Pawłowski            - Sylwia         Pliszka               344: 296
  49 Wojciech       Gołęcki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Kazimierz.J    Merklejn              360: 294
   2 Krzysztof      Mówka                - Robert         Duczemiński           509: 303
   3 Tomasz         Zwoliński            - Mateusz        Żbikowski             398: 581
   4 Dawid          Pikul                - Mariusz        Skrobosz              280: 466
   5 Marek          Roszak               - Stanisław      Rydzik                410: 391
   6 Michał         Trumpus              - Wojciech       Zemło                 336: 348
   7 Artur          Irzyk                - Robert         Soszka                372: 358
   8 Łukasz         Tuszyński            - Aleksander     Puchalski             406: 392
   9 Tomasz         Suchanek             - Kamil          Górka                 328: 602
  10 Tomasz         Ruta                 - Renata         Kowalska              247: 403
  11 Zbigniew       Wietecki             - Michał         Makowski              304: 496
  12 Marcin         Kozyra               - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  320: 269
  13 Przemysław     Rybicki              - Łukasz         Szałkiewicz           311: 281
  14 Lech           Szymczak             - Grzegorz       Pukniel               338: 448
  15 Piotr          Adamczyk             - Tomasz         Ciejka                417: 388
  16 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Sławomir       Kordjalik             275: 454
  17 Rafał          Wagnerowski          - Andrzej        Rakoczy               362: 369
  18 Łukasz         Miłosz               - Mariusz        Sylwestrzuk           405: 357
  19 Halina         Roszak               - Filip          Sosin                 415: 433
  20 Andrzej        Tyczyno              - Bogusław       Puchalski             349: 346
  21 Marek          Reda                 - Jakub          Zaryński              318: 415
  22 Łukasz         |więcki              - Zdzisław       Szota                 402: 429
  23 Katarzyna      Klimała              - Arkadiusz      Biegun                271: 331
  24 Piotr          Rosół                - Dorota         KwaPny                319: 344
  25 Michał         Sosin                - Joanna         Ostrowska             484: 366
  26 Mateusz        Zalega               - Jarosław       Sobczak               373: 276
  27 Iza            Kraj                 - Radosław       Jachna                422: 381
  28 Michał         Szorc                - Maciej         Sancewicz             311: 376
  29 Krzysztof      Sporczyk             - Robert         Kamiński              291: 383
  30 Jakub          Szymczak             - Marek          Charytoniuk           367: 369
  31 Maciej         Mizgier              - Eugeniusz      Wróblewski            432: 314
  32 Daniel         Janus                - Artur          Koszel                362: 298
  33 Rafał          Wesołowski           - Wiesław        Olewiński             423: 351
  34 Jan            Kozłowski            - Anna           Niedzielko            367: 338
  35 Robert         Kuszpit              - Małgorzata     Szmuksta              348: 320
  36 Łukasz         Bobowski             - Agnieszka      Krupka                304: 448
  37 Mikołaj        Przybyłowicz         - Małgorzata     JóĄwiak               346: 387
  38 Beata          Piotrowska           - Piotr          Mańkowski             440: 222
  39 Maciej         Kutera               - Przemysław     Herdzina              328: 362
  40 Marianna       Kozłowska            - Paweł          Szczekutek            312: 349
  41 Paweł          Opyc                 - Marcin         Kamiński              308: 325
  42 Małgorzata     Sameryt              - Krzysztof      LePniak               418: 306
  43 Joanna         Brychcy              - Marek          Rogalski              313: 362
  44 Joanna         Juszczak             - Bogdan         Kozłowski             413: 346
  45 Andrzej        Przybyłowicz         - Wojciech       Gołęcki               311: 308
  46 Urszula        Solarska             - Robert         Zabłocki              285: 423
  47 Sylwia         Pliszka              - Anna           Stefańska             280: 363
  48 Marek          Sitkowski            - BYE            BYE                   300:   0
  49 Ziemowit       Pazda                - Jan            Pawłowski             431: 255


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Renata         Kowalska             - Paweł          Jackowski             441: 369
   2 Krzysztof      Mówka                - Łukasz         Tuszyński             310: 338
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Mateusz        Żbikowski             451: 474
   4 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Roszak                409: 367
   5 Kamil          Górka                - Robert         Duczemiński           461: 372
   6 Wojciech       Zemło                - Tomasz         Zwoliński             389: 382
   7 Dawid          Pikul                - Artur          Irzyk                 460: 223
   8 Michał         Makowski             - Jakub          Zaryński              442: 322
   9 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Szałkiewicz           421: 372
  10 Michał         Trumpus              - Joanna         Ostrowska             429: 366
  11 Tomasz         Ciejka               - Marcin         Kozyra                366: 388
  12 Grzegorz       Pukniel              - Robert         Kamiński              343: 420
  13 Arkadiusz      Biegun               - Aleksander     Puchalski             382: 322
  14 Halina         Roszak               - Anna           Kowalska-Demczyszyn   379: 401
  15 Lech           Szymczak             - Łukasz         Miłosz                270: 404
  16 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Tomasz         Ruta                  326: 219
  17 Andrzej        Rakoczy              - Dorota         KwaPny                388: 341
  18 Robert         Soszka               - Iza            Kraj                  328: 372
  19 Rafał          Wagnerowski          - Bogusław       Puchalski             402: 338
  20 Tomasz         Suchanek             - Mateusz        Zalega                325: 392
  21 Filip          Sosin                - Przemysław     Rybicki               353: 283
  22 Piotr          Adamczyk             - Maciej         Sancewicz             433: 322
  23 Zbigniew       Wietecki             - Mariusz        Sylwestrzuk           453: 406
  24 Sławomir       Kordjalik            - Marek          Charytoniuk           277: 372
  25 Zdzisław       Szota                - Andrzej        Tyczyno               373: 337
  26 Eugeniusz      Wróblewski           - Paweł          Szczekutek            487: 278
  27 Jan            Kozłowski            - Wiesław        Olewiński             408: 273
  28 Marcin         Kamiński             - Daniel         Janus                 305: 345
  29 Mikołaj        Przybyłowicz         - Piotr          Rosół                 347: 376
  30 Radosław       Jachna               - Łukasz         Bobowski              361: 349
  31 Robert         Kuszpit              - Marek          Rogalski              435: 293
  32 Rafał          Wesołowski           - Jarosław       Sobczak               393: 452
  33 Piotr          Mańkowski            - Michał         Szorc                 358: 400
  34 Marianna       Kozłowska            - Łukasz         |więcki               325: 330
  35 Robert         Zabłocki             - Jakub          Szymczak              268: 342
  36 Maciej         Mizgier              - Przemysław     Herdzina              246: 374
  37 Artur          Koszel               - Marek          Reda                  367: 323
  38 Katarzyna      Klimała              - Małgorzata     Szmuksta              432: 242
  39 Andrzej        Przybyłowicz         - Agnieszka      Krupka                361: 344
  40 Michał         Sosin                - Małgorzata     Sameryt               349: 363
  41 Krzysztof      LePniak              - Anna           Niedzielko            492: 429
  42 Małgorzata     JóĄwiak              - Maciej         Kutera                468: 336
  43 Joanna         Brychcy              - Krzysztof      Sporczyk              301: 379
  44 Ziemowit       Pazda                - Beata          Piotrowska            322: 455
  45 Urszula        Solarska             - Marek          Sitkowski             333: 387
  46 Sylwia         Pliszka              - Bogdan         Kozłowski             267: 312
  47 Jan            Pawłowski            - Wojciech       Gołęcki               280: 290
  48 Anna           Stefańska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Krzysztof      Mówka                 471: 311
   2 Renata         Kowalska             - Mariusz        Skrobosz              326: 369
   3 Paweł          Jackowski            - Wojciech       Zemło                 460: 309
   4 Kamil          Górka                - Łukasz         Tuszyński             384: 354
   5 Marek          Roszak               - Dawid          Pikul                 552: 335
   6 Artur          Irzyk                - Michał         Makowski              422: 350
   7 Łukasz         Miłosz               - Stanisław      Rydzik                376: 379
   8 Andrzej        Rakoczy              - Michał         Trumpus               310: 362
   9 Zbigniew       Wietecki             - Tomasz         Zwoliński             336: 498
  10 Piotr          Adamczyk             - Kazimierz.J    Merklejn              336: 491
  11 Filip          Sosin                - Marcin         Kozyra                382: 427
  12 Robert         Duczemiński          - Zdzisław       Szota                 406: 341
  13 Tomasz         Ciejka               - Grzegorz       Pukniel               290: 370
  14 Arkadiusz      Biegun               - Jan            Kozłowski             414: 319
  15 Piotr          Rosół                - Anna           Kowalska-Demczyszyn   350: 386
  16 Aleksander     Puchalski            - Halina         Roszak                307: 424
  17 Robert         Kuszpit              - Robert         Kamiński              398: 306
  18 Robert         Soszka               - Jarosław       Sobczak               373: 311
  19 Tomasz         Ruta                 - Daniel         Janus                 251: 370
  20 Radosław       Jachna               - Tomasz         Suchanek              371: 421
  21 Michał         Szorc                - Rafał          Wagnerowski           436: 359
  22 Przemysław     Rybicki              - Bogusław       Puchalski             319: 336
  23 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Łukasz         |więcki               371: 251
  24 Jakub          Szymczak             - Iza            Kraj                  426: 297
  25 Przemysław     Herdzina             - Mateusz        Zalega                376: 395
  26 Katarzyna      Klimała              - Sławomir       Kordjalik             340: 414
  27 Marek          Charytoniuk          - Michał         Sosin                 375: 309
  28 Dorota         KwaPny               - Andrzej        Tyczyno               310: 325
  29 Łukasz         Szałkiewicz          - Lech           Szymczak              486: 300
  30 Małgorzata     JóĄwiak              - Jakub          Zaryński              380: 354
  31 Mariusz        Sylwestrzuk          - Marek          Reda                  380: 282
  32 Maciej         Sancewicz            - Agnieszka      Krupka                300: 519
  33 Beata          Piotrowska           - Maciej         Mizgier               396: 391
  34 Krzysztof      Sporczyk             - Artur          Koszel                480: 305
  35 Eugeniusz      Wróblewski           - Andrzej        Przybyłowicz          408: 287
  36 Paweł          Szczekutek           - Joanna         Ostrowska             337: 363
  37 Małgorzata     Sameryt              - Rafał          Wesołowski            353: 346
  38 Wiesław        Olewiński            - Marek          Rogalski              453: 320
  39 Marcin         Kamiński             - Robert         Zabłocki              328: 339
  40 Krzysztof      LePniak              - Anna           Stefańska             495: 270
  41 Maciej         Kutera               - Łukasz         Bobowski              299: 360
  42 Marek          Sitkowski            - Mikołaj        Przybyłowicz          305: 336
  43 Anna           Niedzielko           - Wojciech       Gołęcki               291: 358
  44 Bogdan         Kozłowski            - Piotr          Mańkowski             367: 394
  45 Joanna         Brychcy              - Marianna       Kozłowska             374: 311
  46 Sylwia         Pliszka              - Ziemowit       Pazda                 264: 393
  47 Jan            Pawłowski            - Urszula        Solarska              324: 283
  48 Małgorzata     Szmuksta             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 16
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Michał         Trumpus               391: 391
   2 Marcin         Kozyra               - Paweł          Jackowski             325: 396
   3 Artur          Irzyk                - Mariusz        Skrobosz              396: 531
   4 Kamil          Górka                - Marek          Roszak                383: 346
   5 Tomasz         Zwoliński            - Robert         Duczemiński           492: 298
   6 Krzysztof      Mówka                - Renata         Kowalska              336: 453
   7 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Tuszyński             415: 363
   8 Kazimierz.J    Merklejn             - Wojciech       Zemło                 286: 413
   9 Zdzisław       Szota                - Dawid          Pikul                 347: 456
  10 Michał         Makowski             - Halina         Roszak                424: 317
  11 Michał         Szorc                - Grzegorz       Pukniel               361: 509
  12 Arkadiusz      Biegun               - Robert         Kuszpit               370: 290
  13 Łukasz         Miłosz               - Daniel         Janus                 372: 381
  14 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Aleksander     Puchalski             396: 337
  15 Robert         Kamiński             - Andrzej        Rakoczy               435: 321
  16 Jakub          Szymczak             - Robert         Soszka                357: 337
  17 Piotr          Adamczyk             - Rafał          Wagnerowski           432: 282
  18 Bogusław       Puchalski            - Tomasz         Suchanek              285: 413
  19 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Przemysław     Rybicki               348: 277
  20 Mateusz        Zalega               - Tomasz         Ruta                  384: 382
  21 Małgorzata     JóĄwiak              - Zbigniew       Wietecki              385: 361
  22 Iza            Kraj                 - Filip          Sosin                 281: 362
  23 Sławomir       Kordjalik            - Krzysztof      Sporczyk              486: 301
  24 Marek          Charytoniuk          - Beata          Piotrowska            319: 406
  25 Mariusz        Sylwestrzuk          - Andrzej        Tyczyno               437: 307
  26 Eugeniusz      Wróblewski           - Łukasz         Szałkiewicz           369: 338
  27 Jakub          Zaryński             - Krzysztof      LePniak               454: 289
  28 Łukasz         Bobowski             - Tomasz         Ciejka                337: 429
  29 Joanna         Ostrowska            - Mikołaj        Przybyłowicz          380: 422
  30 Piotr          Rosół                - Rafał          Wesołowski            369: 337
  31 Piotr          Mańkowski            - Jan            Kozłowski             378: 310
  32 Radosław       Jachna               - Maciej         Mizgier               421: 331
  33 Jarosław       Sobczak              - Artur          Koszel                378: 458
  34 Agnieszka      Krupka               - Marek          Reda                  297: 399
  35 Robert         Zabłocki             - Przemysław     Herdzina              399: 308
  36 Andrzej        Przybyłowicz         - Katarzyna      Klimała               424: 387
  37 Małgorzata     Szmuksta             - Michał         Sosin                 322: 415
  38 Łukasz         |więcki              - Paweł          Szczekutek            460: 276
  39 Lech           Szymczak             - Wojciech       Gołęcki               275: 328
  40 Anna           Niedzielko           - Dorota         KwaPny                496: 298
  41 Małgorzata     Sameryt              - Marcin         Kamiński              359: 348
  42 Marek          Rogalski             - Maciej         Sancewicz             323: 395
  43 Anna           Stefańska            - Wiesław        Olewiński             300: 353
  44 Urszula        Solarska             - Maciej         Kutera                335: 331
  45 Sylwia         Pliszka              - Joanna         Brychcy               332: 398
  46 Ziemowit       Pazda                - Marek          Sitkowski             357: 292
  47 Bogdan         Kozłowski            - Jan            Pawłowski             356: 314
  48 Marianna       Kozłowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 17
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Mateusz        Żbikowski             322: 357
   2 Paweł          Jackowski            - Kamil          Górka                 449: 306
   3 Michał         Trumpus              - Tomasz         Zwoliński             302: 399
   4 Dawid          Pikul                - Stanisław      Rydzik                356: 338
   5 Wojciech       Zemło                - Renata         Kowalska              488: 359
   6 Mateusz        Zalega               - Michał         Makowski              322: 309
   7 Tomasz         Suchanek             - Krzysztof      Mówka                 382: 366
   8 Kazimierz.J    Merklejn             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  462: 247
   9 Sławomir       Kordjalik            - Marcin         Kozyra                428: 364
  10 Grzegorz       Pukniel              - Filip          Sosin                 354: 451
  11 Łukasz         Miłosz               - Artur          Irzyk                 359: 354
  12 Daniel         Janus                - Robert         Duczemiński           343: 392
  13 Marek          Roszak               - Robert         Kamiński              410: 411
  14 Łukasz         Tuszyński            - Andrzej        Rakoczy               371: 389
  15 Robert         Soszka               - Arkadiusz      Biegun                342: 381
  16 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Jakub          Szymczak              382: 321
  17 Małgorzata     JóĄwiak              - Piotr          Adamczyk              321: 323
  18 Michał         Szorc                - Zbigniew       Wietecki              462: 306
  19 Mariusz        Sylwestrzuk          - Robert         Kuszpit               372: 385
  20 Beata          Piotrowska           - Aleksander     Puchalski             320: 396
  21 Łukasz         |więcki              - Marek          Charytoniuk           454: 321
  22 Andrzej        Tyczyno              - Michał         Sosin                 409: 358
  23 Tomasz         Ruta                 - Eugeniusz      Wróblewski            396: 250
  24 Łukasz         Szałkiewicz          - Bogusław       Puchalski             475: 383
  25 Rafał          Wagnerowski          - Jakub          Zaryński              376: 327
  26 Przemysław     Rybicki              - Zdzisław       Szota                 406: 295
  27 Iza            Kraj                 - Tomasz         Ciejka                411: 335
  28 Halina         Roszak               - Krzysztof      Sporczyk              367: 351
  29 Małgorzata     Sameryt              - Piotr          Rosół                 410: 271
  30 Maciej         Sancewicz            - Radosław       Jachna                348: 414
  31 Joanna         Ostrowska            - Dorota         KwaPny                377: 343
  32 Wiesław        Olewiński            - Robert         Zabłocki              255: 485
  33 Lech           Szymczak             - Jarosław       Sobczak               391: 475
  34 Andrzej        Przybyłowicz         - Jan            Kozłowski             329: 304
  35 Mikołaj        Przybyłowicz         - Łukasz         Bobowski              268: 493
  36 Katarzyna      Klimała              - Krzysztof      LePniak               300: 403
  37 Wojciech       Gołęcki              - Agnieszka      Krupka                286: 249
  38 Przemysław     Herdzina             - Anna           Niedzielko            308: 337
  39 Rafał          Wesołowski           - Piotr          Mańkowski             451: 301
  40 Marek          Reda                 - Maciej         Mizgier               369: 352
  41 Artur          Koszel               - Marianna       Kozłowska             361: 294
  42 Anna           Stefańska            - Joanna         Brychcy               300: 340
  43 Maciej         Kutera               - Małgorzata     Szmuksta              362: 389
  44 Urszula        Solarska             - Ziemowit       Pazda                 344: 297
  45 Paweł          Szczekutek           - Jan            Pawłowski             400: 311
  46 Bogdan         Kozłowski            - Marek          Sitkowski             343: 324
  47 Marcin         Kamiński             - Sylwia         Pliszka               385: 386
  48 Marek          Rogalski             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 18
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Skrobosz              398: 329
   2 Mateusz        Żbikowski            - Tomasz         Zwoliński             425: 423
   3 Dawid          Pikul                - Kamil          Górka                 440: 266
   4 Stanisław      Rydzik               - Wojciech       Zemło                 448: 404
   5 Michał         Makowski             - Kazimierz.J    Merklejn              374: 482
   6 Robert         Duczemiński          - Marcin         Kozyra                394: 429
   7 Renata         Kowalska             - Grzegorz       Pukniel               366: 417
   8 Krzysztof      Mówka                - Arkadiusz      Biegun                512: 392
   9 Marek          Roszak               - Anna           Kowalska-Demczyszyn   348: 424
  10 Łukasz         Tuszyński            - Tomasz         Suchanek              538: 318
  11 Piotr          Adamczyk             - Artur          Irzyk                 424: 285
  12 Mateusz        Zalega               - Łukasz         Miłosz                392: 361
  13 Robert         Kamiński             - Michał         Trumpus               389: 364
  14 Andrzej        Rakoczy              - Sławomir       Kordjalik             460: 469
  15 Filip          Sosin                - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  427: 323
  16 Jakub          Szymczak             - Andrzej        Tyczyno               345: 323
  17 Łukasz         Szałkiewicz          - Rafał          Wagnerowski           562: 276
  18 Michał         Szorc                - Przemysław     Rybicki               404: 371
  19 Halina         Roszak               - Małgorzata     JóĄwiak               273: 414
  20 Radosław       Jachna               - Małgorzata     Sameryt               355: 330
  21 Daniel         Janus                - Iza            Kraj                  395: 298
  22 Zbigniew       Wietecki             - Robert         Kuszpit               323: 347
  23 Aleksander     Puchalski            - Mariusz        Sylwestrzuk           415: 371
  24 Łukasz         |więcki              - Beata          Piotrowska            337: 399
  25 Marek          Charytoniuk          - Robert         Soszka                328: 432
  26 Jakub          Zaryński             - Tomasz         Ruta                  385: 322
  27 Wojciech       Gołęcki              - Eugeniusz      Wróblewski            237: 520
  28 Łukasz         Bobowski             - Zdzisław       Szota                 379: 293
  29 Tomasz         Ciejka               - Krzysztof      LePniak               349: 353
  30 Jarosław       Sobczak              - Jan            Kozłowski             342: 382
  31 Wiesław        Olewiński            - Joanna         Ostrowska             451: 321
  32 Katarzyna      Klimała              - Piotr          Rosół                 343: 328
  33 Bogusław       Puchalski            - Rafał          Wesołowski            487: 375
  34 Michał         Sosin                - Mikołaj        Przybyłowicz          450: 249
  35 Anna           Niedzielko           - Marek          Reda                  315: 366
  36 Robert         Zabłocki             - Agnieszka      Krupka                461: 337
  37 Przemysław     Herdzina             - Artur          Koszel                390: 330
  38 Piotr          Mańkowski            - Andrzej        Przybyłowicz          375: 333
  39 Krzysztof      Sporczyk             - Lech           Szymczak              274: 405
  40 Dorota         KwaPny               - Maciej         Sancewicz             420: 329
  41 Małgorzata     Szmuksta             - Marek          Rogalski              314: 358
  42 Ziemowit       Pazda                - Joanna         Brychcy               289: 335
  43 Maciej         Kutera               - Paweł          Szczekutek            456: 445
  44 Bogdan         Kozłowski            - Marianna       Kozłowska             414: 327
  45 Maciej         Mizgier              - Urszula        Solarska              347: 295
  46 Anna           Stefańska            - Sylwia         Pliszka               285: 374
  47 Jan            Pawłowski            - Marek          Sitkowski             349: 400
  48 Marcin         Kamiński             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 19
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Paweł          Jackowski             456: 282
   2 Mariusz        Skrobosz             - Dawid          Pikul                 280: 344
   3 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Mówka                 324: 460
   4 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Pukniel               418: 373
   5 Marcin         Kozyra               - Kazimierz.J    Merklejn              401: 407
   6 Kamil          Górka                - Renata         Kowalska              458: 293
   7 Łukasz         Tuszyński            - Wojciech       Zemło                 362: 429
   8 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Arkadiusz      Biegun                383: 340
   9 Robert         Duczemiński          - Piotr          Adamczyk              434: 273
  10 Robert         Kamiński             - Mateusz        Zalega                569: 327
  11 Michał         Trumpus              - Sławomir       Kordjalik             308: 451
  12 Tomasz         Suchanek             - Filip          Sosin                 378: 378
  13 Robert         Kuszpit              - Michał         Makowski              332: 352
  14 Aleksander     Puchalski            - Łukasz         Szałkiewicz           468: 305
  15 Robert         Soszka               - Marek          Roszak                322: 328
  16 Artur          Irzyk                - Jakub          Szymczak              398: 324
  17 Michał         Szorc                - Małgorzata     JóĄwiak               412: 338
  18 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Łukasz         Miłosz                408: 383
  19 Beata          Piotrowska           - Andrzej        Rakoczy               436: 400
  20 Andrzej        Tyczyno              - Radosław       Jachna                408: 283
  21 Eugeniusz      Wróblewski           - Daniel         Janus                 426: 317
  22 Zdzisław       Szota                - Jakub          Zaryński              397: 412
  23 Joanna         Ostrowska            - Halina         Roszak                342: 309
  24 Jarosław       Sobczak              - Bogusław       Puchalski             336: 378
  25 Wiesław        Olewiński            - Łukasz         |więcki               465: 266
  26 Krzysztof      LePniak              - Michał         Sosin                 315: 332
  27 Tomasz         Ruta                 - Łukasz         Bobowski              377: 366
  28 Jan            Kozłowski            - Robert         Zabłocki              383: 439
  29 Przemysław     Rybicki              - Piotr          Rosół                 311: 398
  30 Marek          Reda                 - Przemysław     Herdzina              303: 440
  31 Rafał          Wagnerowski          - Katarzyna      Klimała               348: 430
  32 Iza            Kraj                 - Piotr          Mańkowski             418: 276
  33 Lech           Szymczak             - Małgorzata     Sameryt               475: 268
  34 Dorota         KwaPny               - Zbigniew       Wietecki              334: 460
  35 Mariusz        Sylwestrzuk          - Artur          Koszel                300: 355
  36 Marek          Charytoniuk          - Tomasz         Ciejka                364: 265
  37 Andrzej        Przybyłowicz         - Maciej         Sancewicz             369: 363
  38 Agnieszka      Krupka               - Krzysztof      Sporczyk              391: 361
  39 Joanna         Brychcy              - Mikołaj        Przybyłowicz          402: 334
  40 Marek          Rogalski             - Bogdan         Kozłowski             329: 390
  41 Paweł          Szczekutek           - Wojciech       Gołęcki               305: 333
  42 Rafał          Wesołowski           - Małgorzata     Szmuksta              425: 430
  43 Anna           Niedzielko           - Marcin         Kamiński              479: 250
  44 Maciej         Kutera               - Ziemowit       Pazda                 406: 267
  45 Marianna       Kozłowska            - Marek          Sitkowski             288: 288
  46 Urszula        Solarska             - Anna           Stefańska             256: 377
  47 Jan            Pawłowski            - Sylwia         Pliszka               305: 378
  48 Maciej         Mizgier              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 20
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Paweł          Jackowski             446: 294
   2 Wojciech       Zemło                - Dawid          Pikul                 417: 543
   3 Sławomir       Kordjalik            - Stanisław      Rydzik                345: 323
   4 Kazimierz.J    Merklejn             - Mariusz        Skrobosz              366: 294
   5 Kamil          Górka                - Anna           Kowalska-Demczyszyn   415: 325
   6 Robert         Kamiński             - Krzysztof      Mówka                 275: 541
   7 Tomasz         Zwoliński            - Tomasz         Suchanek              450: 319
   8 Filip          Sosin                - Piotr          Adamczyk              473: 317
   9 Robert         Duczemiński          - Mateusz        Zalega                481: 281
  10 Michał         Makowski             - Eugeniusz      Wróblewski            363: 402
  11 Jakub          Zaryński             - Marcin         Kozyra                383: 339
  12 Łukasz         Miłosz               - Łukasz         Tuszyński             348: 391
  13 Andrzej        Rakoczy              - Grzegorz       Pukniel               315: 489
  14 Daniel         Janus                - Marek          Roszak                293: 455
  15 Artur          Irzyk                - Radosław       Jachna                404: 382
  16 Arkadiusz      Biegun               - Bogusław       Puchalski             361: 343
  17 Renata         Kowalska             - Robert         Kuszpit               445: 324
  18 Robert         Soszka               - Michał         Szorc                 365: 427
  19 Robert         Zabłocki             - Aleksander     Puchalski             369: 385
  20 Jakub          Szymczak             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  282: 392
  21 Michał         Sosin                - Michał         Trumpus               342: 391
  22 Tomasz         Ruta                 - Beata          Piotrowska            386: 312
  23 Iza            Kraj                 - Andrzej        Tyczyno               318: 298
  24 Łukasz         Szałkiewicz          - Małgorzata     JóĄwiak               269: 449
  25 Zbigniew       Wietecki             - Marek          Reda                  312: 430
  26 Marek          Charytoniuk          - Rafał          Wagnerowski           389: 330
  27 Artur          Koszel               - Wiesław        Olewiński             445: 334
  28 Joanna         Ostrowska            - Andrzej        Przybyłowicz          287: 318
  29 Piotr          Rosół                - Mariusz        Sylwestrzuk           407: 282
  30 Przemysław     Herdzina             - Małgorzata     Sameryt               377: 319
  31 Joanna         Brychcy              - Katarzyna      Klimała               354: 389
  32 Wojciech       Gołęcki              - Łukasz         |więcki               326: 374
  33 Zdzisław       Szota                - Lech           Szymczak              403: 312
  34 Bogdan         Kozłowski            - Przemysław     Rybicki               320: 284
  35 Dorota         KwaPny               - Jarosław       Sobczak               358: 375
  36 Maciej         Sancewicz            - Tomasz         Ciejka                372: 377
  37 Łukasz         Bobowski             - Krzysztof      Sporczyk              370: 401
  38 Jan            Kozłowski            - Maciej         Mizgier               390: 362
  39 Krzysztof      LePniak              - Małgorzata     Szmuksta              333: 266
  40 Rafał          Wesołowski           - Anna           Niedzielko            343: 367
  41 Mikołaj        Przybyłowicz         - Agnieszka      Krupka                297: 436
  42 Piotr          Mańkowski            - Maciej         Kutera                408: 357
  43 Ziemowit       Pazda                - Marek          Rogalski              373: 349
  44 Sylwia         Pliszka              - Paweł          Szczekutek            360: 362
  45 Jan            Pawłowski            - Marianna       Kozłowska             253: 382
  46 Marek          Sitkowski            - Anna           Stefańska             344: 343
  47 Urszula        Solarska             - Marcin         Kamiński              306: 464


Runda nr 21
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Mateusz        Żbikowski             413: 349
   2 Paweł          Jackowski            - Dawid          Pikul                 691: 293
   3 Sławomir       Kordjalik            - Kazimierz.J    Merklejn              314: 385
   4 Krzysztof      Mówka                - Filip          Sosin                 334: 365
   5 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Skrobosz              408: 445
   6 Stanisław      Rydzik               - Robert         Duczemiński           359: 401
   7 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Wojciech       Zemło                 363: 355
   8 Grzegorz       Pukniel              - Mateusz        Zalega                447: 432
   9 Marcin         Kozyra               - Łukasz         Tuszyński             312: 410
  10 Michał         Trumpus              - Marek          Roszak                425: 388
  11 Eugeniusz      Wróblewski           - Artur          Irzyk                 294: 434
  12 Tomasz         Suchanek             - Renata         Kowalska              372: 358
  13 Michał         Makowski             - Michał         Szorc                 368: 412
  14 Jakub          Zaryński             - Arkadiusz      Biegun                370: 386
  15 Robert         Kamiński             - Tomasz         Ruta                  445: 376
  16 Aleksander     Puchalski            - Małgorzata     JóĄwiak               386: 286
  17 Piotr          Adamczyk             - Iza            Kraj                  423: 287
  18 Beata          Piotrowska           - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  391: 325
  19 Robert         Zabłocki             - Marek          Charytoniuk           313: 335
  20 Andrzej        Tyczyno              - Przemysław     Herdzina              335: 362
  21 Michał         Sosin                - Łukasz         Szałkiewicz           344: 351
  22 Katarzyna      Klimała              - Łukasz         Miłosz                356: 409
  23 Łukasz         |więcki              - Andrzej        Rakoczy               391: 360
  24 Artur          Koszel               - Radosław       Jachna                385: 364
  25 Marek          Reda                 - Piotr          Rosół                 398: 387
  26 Daniel         Janus                - Jakub          Szymczak              365: 344
  27 Robert         Kuszpit              - Andrzej        Przybyłowicz          382: 493
  28 Bogusław       Puchalski            - Zbigniew       Wietecki              331: 357
  29 Bogdan         Kozłowski            - Robert         Soszka                423: 330
  30 Zdzisław       Szota                - Piotr          Mańkowski             381: 252
  31 Wiesław        Olewiński            - Rafał          Wagnerowski           308: 324
  32 Przemysław     Rybicki              - Jarosław       Sobczak               365: 333
  33 Tomasz         Ciejka               - Małgorzata     Sameryt               530: 311
  34 Mariusz        Sylwestrzuk          - Jan            Kozłowski             400: 386
  35 Joanna         Ostrowska            - Joanna         Brychcy               377: 303
  36 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      LePniak               353: 360
  37 Łukasz         Bobowski             - Anna           Niedzielko            338: 362
  38 Agnieszka      Krupka               - Lech           Szymczak              329: 307
  39 Wojciech       Gołęcki              - Dorota         KwaPny                291: 302
  40 Maciej         Sancewicz            - Marianna       Kozłowska             319: 357
  41 Marek          Sitkowski            - Maciej         Mizgier               306: 396
  42 Paweł          Szczekutek           - Marcin         Kamiński              349: 381
  43 Małgorzata     Szmuksta             - Ziemowit       Pazda                 348: 333
  44 Maciej         Kutera               - Rafał          Wesołowski            508: 296
  45 Marek          Rogalski             - Mikołaj        Przybyłowicz          440: 325
  46 Anna           Stefańska            - Urszula        Solarska              413: 273
  47 Sylwia         Pliszka              - Jan            Pawłowski             324: 363


Runda nr 22
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Paweł          Jackowski             431: 357
   2 Filip          Sosin                - Kazimierz.J    Merklejn              329: 383
   3 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Górka                 338: 448
   4 Dawid          Pikul                - Anna           Kowalska-Demczyszyn   481: 402
   5 Robert         Duczemiński          - Sławomir       Kordjalik             296: 458
   6 Michał         Szorc                - Krzysztof      Mówka                 444: 347
   7 Arkadiusz      Biegun               - Tomasz         Zwoliński             501: 422
   8 Stanisław      Rydzik               - Robert         Kamiński              354: 383
   9 Grzegorz       Pukniel              - Aleksander     Puchalski             419: 410
  10 Łukasz         Tuszyński            - Piotr          Adamczyk              446: 315
  11 Wojciech       Zemło                - Artur          Irzyk                 315: 392
  12 Michał         Trumpus              - Tomasz         Suchanek              357: 447
  13 Marek          Roszak               - Tomasz         Ruta                  472: 310
  14 Łukasz         Miłosz               - Renata         Kowalska              370: 318
  15 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Daniel         Janus                 354: 378
  16 Mateusz        Zalega               - Łukasz         |więcki               388: 350
  17 Beata          Piotrowska           - Przemysław     Herdzina              394: 442
  18 Marek          Reda                 - Marek          Charytoniuk           377: 318
  19 Małgorzata     JóĄwiak              - Michał         Makowski              299: 453
  20 Andrzej        Przybyłowicz         - Łukasz         Szałkiewicz           381: 322
  21 Marcin         Kozyra               - Iza            Kraj                  316: 418
  22 Artur          Koszel               - Eugeniusz      Wróblewski            454: 373
  23 Zbigniew       Wietecki             - Jakub          Zaryński              422: 373
  24 Krzysztof      LePniak              - Andrzej        Tyczyno               348: 377
  25 Robert         Zabłocki             - Bogdan         Kozłowski             342: 502
  26 Tomasz         Ciejka               - Anna           Niedzielko            397: 438
  27 Katarzyna      Klimała              - Zdzisław       Szota                 358: 365
  28 Andrzej        Rakoczy              - Michał         Sosin                 322: 384
  29 Agnieszka      Krupka               - Piotr          Rosół                 403: 365
  30 Radosław       Jachna               - Jakub          Szymczak              340: 445
  31 Rafał          Wagnerowski          - Joanna         Ostrowska             349: 322
  32 Robert         Kuszpit              - Przemysław     Rybicki               468: 310
  33 Bogusław       Puchalski            - Robert         Soszka                279: 475
  34 Jarosław       Sobczak              - Mariusz        Sylwestrzuk           388: 313
  35 Małgorzata     Szmuksta             - Jan            Kozłowski             378: 361
  36 Maciej         Mizgier              - Wiesław        Olewiński             275: 398
  37 Lech           Szymczak             - Łukasz         Bobowski              300: 322
  38 Piotr          Mańkowski            - Joanna         Brychcy               389: 228
  39 Marianna       Kozłowska            - Dorota         KwaPny                418: 387
  40 Małgorzata     Sameryt              - Wojciech       Gołęcki               424: 280
  41 Krzysztof      Sporczyk             - Marcin         Kamiński              371: 290
  42 Maciej         Sancewicz            - Marek          Sitkowski             439: 300
  43 Anna           Stefańska            - Maciej         Kutera                289: 318
  44 Marek          Rogalski             - Sylwia         Pliszka               406: 326
  45 Mikołaj        Przybyłowicz         - Paweł          Szczekutek            532: 315
  46 Ziemowit       Pazda                - Rafał          Wesołowski            285: 404
  47 Jan            Pawłowski            - Urszula        Solarska              449: 222


Runda nr 23
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Mateusz        Żbikowski             422: 394
   2 Dawid          Pikul                - Paweł          Jackowski             400: 377
   3 Sławomir       Kordjalik            - Kamil          Górka                 345: 405
   4 Tomasz         Suchanek             - Grzegorz       Pukniel               358: 349
   5 Łukasz         Tuszyński            - Arkadiusz      Biegun                438: 332
   6 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Szorc                 446: 375
   7 Robert         Duczemiński          - Robert         Kamiński              447: 347
   8 Tomasz         Zwoliński            - Filip          Sosin                 394: 383
   9 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Artur          Irzyk                 348: 364
  10 Krzysztof      Mówka                - Daniel         Janus                 373: 387
  11 Renata         Kowalska             - Stanisław      Rydzik                339: 469
  12 Marek          Roszak               - Przemysław     Herdzina              330: 386
  13 Wojciech       Zemło                - Łukasz         Miłosz                369: 370
  14 Aleksander     Puchalski            - Artur          Koszel                406: 322
  15 Piotr          Adamczyk             - Marek          Reda                  351: 373
  16 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Mateusz        Zalega                481: 322
  17 Michał         Trumpus              - Iza            Kraj                  432: 388
  18 Michał         Makowski             - Andrzej        Przybyłowicz          293: 363
  19 Robert         Soszka               - Zbigniew       Wietecki              357: 429
  20 Robert         Kuszpit              - Beata          Piotrowska            414: 422
  21 Anna           Niedzielko           - Marek          Charytoniuk           382: 289
  22 Andrzej        Tyczyno              - Łukasz         |więcki               399: 423
  23 Michał         Sosin                - Bogdan         Kozłowski             289: 370
  24 Tomasz         Ruta                 - Łukasz         Szałkiewicz           359: 327
  25 Eugeniusz      Wróblewski           - Jakub          Szymczak              344: 498
  26 Małgorzata     JóĄwiak              - Marcin         Kozyra                360: 360
  27 Jakub          Zaryński             - Agnieszka      Krupka                422: 300
  28 Zdzisław       Szota                - Rafał          Wagnerowski           379: 298
  29 Tomasz         Ciejka               - Piotr          Mańkowski             344: 463
  30 Małgorzata     Sameryt              - Jarosław       Sobczak               322: 288
  31 Przemysław     Rybicki              - Wiesław        Olewiński             392: 254
  32 Andrzej        Rakoczy              - Mariusz        Sylwestrzuk           326: 377
  33 Piotr          Rosół                - Krzysztof      Sporczyk              325: 383
  34 Jan            Kozłowski            - Radosław       Jachna                377: 385
  35 Joanna         Ostrowska            - Małgorzata     Szmuksta              319: 369
  36 Krzysztof      LePniak              - Łukasz         Bobowski              287: 379
  37 Lech           Szymczak             - Bogusław       Puchalski             347: 423
  38 Marianna       Kozłowska            - Robert         Zabłocki              366: 326
  39 Dorota         KwaPny               - Katarzyna      Klimała               252: 471
  40 Wojciech       Gołęcki              - Maciej         Sancewicz             370: 372
  41 Mikołaj        Przybyłowicz         - Maciej         Kutera                357: 411
  42 Paweł          Szczekutek           - Marek          Rogalski              361: 453
  43 Marcin         Kamiński             - Maciej         Mizgier               325: 347
  44 Rafał          Wesołowski           - Joanna         Brychcy               371: 307
  45 Marek          Sitkowski            - Ziemowit       Pazda                 327: 221
  46 Sylwia         Pliszka              - Anna           Stefańska             276: 445
  47 Urszula        Solarska             - Jan            Pawłowski             283: 358


Runda nr 24
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Mateusz        Żbikowski             311: 409
   2 Dawid          Pikul                - Kamil          Górka                 450: 419
   3 Paweł          Jackowski            - Łukasz         Tuszyński             381: 345
   4 Mariusz        Skrobosz             - Robert         Duczemiński           283: 462
   5 Artur          Irzyk                - Sławomir       Kordjalik             453: 409
   6 Tomasz         Suchanek             - Tomasz         Zwoliński             393: 411
   7 Grzegorz       Pukniel              - Stanisław      Rydzik                292: 487
   8 Filip          Sosin                - Michał         Szorc                 527: 267
   9 Arkadiusz      Biegun               - Aleksander     Puchalski             443: 312
  10 Robert         Kamiński             - Anna           Kowalska-Demczyszyn   367: 391
  11 Krzysztof      Mówka                - Michał         Trumpus               307: 391
  12 Wojciech       Zemło                - Marek          Roszak                412: 381
  13 Łukasz         Miłosz               - Daniel         Janus                 432: 347
  14 Przemysław     Herdzina             - Piotr          Adamczyk              445: 319
  15 Marek          Reda                 - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  526: 288
  16 Mateusz        Zalega               - Andrzej        Przybyłowicz          376: 326
  17 Zbigniew       Wietecki             - Beata          Piotrowska            347: 374
  18 Michał         Makowski             - Bogdan         Kozłowski             505: 315
  19 Renata         Kowalska             - Jakub          Zaryński              366: 386
  20 Anna           Niedzielko           - Zdzisław       Szota                 296: 414
  21 Łukasz         |więcki              - Jakub          Szymczak              391: 388
  22 Tomasz         Ruta                 - Artur          Koszel                455: 396
  23 Iza            Kraj                 - Andrzej        Tyczyno               285: 465
  24 Marek          Charytoniuk          - Małgorzata     JóĄwiak               432: 397
  25 Łukasz         Szałkiewicz          - Eugeniusz      Wróblewski            431: 302
  26 Radosław       Jachna               - Robert         Kuszpit               303: 399
  27 Katarzyna      Klimała              - Robert         Soszka                360: 522
  28 Bogusław       Puchalski            - Michał         Sosin                 331: 379
  29 Piotr          Mańkowski            - Agnieszka      Krupka                400: 328
  30 Rafał          Wagnerowski          - Przemysław     Rybicki               344: 261
  31 Mariusz        Sylwestrzuk          - Małgorzata     Sameryt               347: 382
  32 Małgorzata     Szmuksta             - Krzysztof      Sporczyk              338: 355
  33 Tomasz         Ciejka               - Andrzej        Rakoczy               429: 332
  34 Jarosław       Sobczak              - Piotr          Rosół                 308: 419
  35 Wiesław        Olewiński            - Łukasz         Bobowski              357: 377
  36 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      LePniak               395: 439
  37 Marianna       Kozłowska            - Robert         Zabłocki              325: 343
  38 Maciej         Kutera               - Maciej         Sancewicz             325: 352
  39 Maciej         Mizgier              - Marek          Rogalski              353: 291
  40 Jan            Kozłowski            - Rafał          Wesołowski            241: 373
  41 Lech           Szymczak             - Dorota         KwaPny                338: 304
  42 Joanna         Brychcy              - Wojciech       Gołęcki               288: 299
  43 Marcin         Kamiński             - Marek          Sitkowski             339: 319
  44 Paweł          Szczekutek           - Anna           Stefańska             361: 281
  45 Jan            Pawłowski            - Ziemowit       Pazda                 380: 384
  46 Urszula        Solarska             - Sylwia         Pliszka               379: 305
  47 Mikołaj        Przybyłowicz         - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 2005-12-31

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             146.00  28908  198
   2 Mateusz Żbikowski              Warszawa             145.21  29042  200
   3 Szymon Fidziński               Warszawa             143.26  21632  151
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             142.51  28501  200
   5 Kamil Górka                    Łęczna               142.17  27012  190
   6 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.32  17100  121
   7 Krzysztof Mówka                Warszawa             140.98  27491  195
   8 Sławomir Kordjalik             Warszawa             140.05  27029  193
   9 Tomasz Zwoliński               Warszawa             139.56  27494  197
  10 Stanisław Rydzik               Warszawa             139.33  27587  198
  11 Marcin Mroziuk                 Warszawa             138.80   8328   60
  12 Dawid Pikul                    Poznań               138.45  27689  200
  13 Dariusz Banaszek               Warszawa             136.96  15477  113
  14 Justyna Fugiel                 Sandomierz           136.02  26387  194
  15 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.61  11391   84
  16 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             135.25  26645  197
  17 Grzegorz Święcki               Białystok            135.11  13106   97
  18 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          135.02   6346   47
  19 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 134.72  25866  192
  20 Lucyna Korga                   Zabrze               134.45   8067   60
  21 Paweł Jackowski                Warszawa             133.97  25588  191
  22 Bartosz Morawski               Gliwice              133.78  12977   97
  23 Marek Syczuk                   Warszawa             133.47  26560  199
  24 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             133.30  15596  117
  25 Radosław Konca                 Warszawa             133.17  25701  193
  26 Maciej Czupryniak              Milanówek            132.86  22188  167
  27 Piotr Pietuchowski             Białystok            132.40  25421  192
  28 Andrzej Oleksiak               Hel                  131.80  25833  196
  29 Wojciech Zemło                 Łódź                 131.37  24828  189
  30 Marcin Bożek                   Będzin               130.97  10347   79
  31 Filip Sosin                    Warszawa             130.75  23535  180
  32 Sławomir Kucia                 Kraków               130.66  11498   88
  33 Aleksander Puchalski           Włocławek            130.25  25660  197
  34 Małgorzata Kania               Milanówek            130.04  16905  130
  35 Marcin Kozyra                  Warszawa             129.81  25054  193
  36 Michał Trumpus                 Wrocław              129.60  23458  181
  37 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.57  18528  143
  38 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.89   9667   75
  39 Michał Makowski                Warszawa             128.66  19171  149
  40 Andrzej Szepczyński            Kraków               128.37  17201  134
  41 Mariusz Margalski              Warszawa             128.36  24774  193
  42 Paweł Florek                   Bydgoszcz            127.98   5375   42
  43 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  127.48  23583  185
  44 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.45  18608  146
  45 Łukasz Bryła                   Mielec               127.18  13735  108
  46 Joanna Juszczak                Warszawa             126.74  25094  198
  47 Artur Irzyk                    Strzyżów             126.40  23258  184
  48 Maciej Perzyński               Piła                 126.34  24005  190
  49 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      126.20  11106   88
  50 Artur Koszel                   Legionowo            126.02  23943  190
  51 Jarosław Michalak              Łódź                 125.74   9305   74
  52 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     125.66  14325  114
  53 Filip Warzecha                 Gdynia               125.45  15054  120
  54 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.42  24834  198
  55 Marek Roszak                   Poznań               125.36  25071  200
  56 Joanna Stępień                 Katowice             125.02  24753  198
  57 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.79  24583  197
  58 Kuba Koisar                    Warszawa             124.70  20949  168
  59 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            123.96   5578   45
  60 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.90  24160  195
  61 Miłosz Wrzałek                 Reda                 123.79  24139  195
  62 Michał Waszkiewicz             Warszawa             123.58  23975  194
  63 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  123.43  24068  195
  64 Renata Kowalska                Bielsko Biała        123.33  23680  192
  65 Michał Musielak                Bydgoszcz            123.25  11709   95
  66 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            123.13  19209  156
  67 Marek Dudkiewicz               Milanówek            123.03  24236  197
  68 Przemysław Herdzina            Kraków               122.77  16574  135
  69 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.67  23675  193
  70 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             122.47  18370  150
  71 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       122.31   6727   55
  72 Andrzej Grabiński              Suchedniów           122.22  10633   87
  73 Irena Sołdan                   Rumia                122.19  24071  197
  74 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             122.03  23308  191
  75 Iwona Kucia                    Kraków               121.96  11220   92
  76 Łukasz Kozub                   Brzesko              121.85   7311   60
  77 Andrzej Kowalski               Gdańsk               121.52  24061  198
  78 Michał Gawroński               Częstochowa          121.45   3765   31
  79 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        121.41  23068  190
  80 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.20   6545   54
  81 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             121.18  19268  159
  82 Maciej Michalak                Łódź                 121.08  11139   92
  83 Tomasz Figiel                  Zawichost            121.03   4115   34
  84 Sławomir Nosek                 Mielec               120.64   9651   80
  85 Bogusław Puchalski             Włocławek            120.47  24094  200
  86 Jakub Zaryński                 Świnoujście          120.35   8665   72
  87 Joanna Zadrożna                Szczecin             120.25   8658   72
  88 Tomasz Lempart                 Kraków               120.17   4326   36
  89 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             119.96  22673  189
  90 Mateusz Zalega                 Łódź                 119.86   8630   72
  91 Robert Soszka                  Warszawa             119.73  23587  197
  92 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  119.71  23822  199
  93 Paweł Opyc                     Warszawa             119.36  23514  197
  94 Radosław Sowiński              Warszawa             118.94  20576  173
  95 Wojciech Morawski              Gliwice              118.88   7014   59
  96 Grzegorz Pukniel               Lublin               118.84  22699  191
  97 Grzegorz Wilk                  Kraków               118.73   7836   66
  98 Katarzyna Stępień              Katowice             118.71   6885   58
  99 Kazimierz Merklejn             Szczecin             118.64  10678   90
 100 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  118.56   4268   36
 101 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       118.51  21925  185
 102 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.28   4258   36
 103 Rafał Matczak                  Pruszków             118.27  18095  153
 104 Stanisław Gasik                Warszawa             118.15  15478  131
 105 Paweł Czubla                   Kock                 117.97   3657   31
 106 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 117.97   7078   60
 107 Kamil Klinkosz                 Rumia                117.95   9554   81
 108 Jacek Pietruszka               Kraków               117.91   5188   44
 109 Magdalena Merklejn             Szczecin             117.88  17092  145
 110 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.51  23503  200
 111 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         117.36  14670  125
 112 Tomasz Suchanek                Wrocław              117.32  14782  126
 113 Michał Sosin                   Warszawa             116.98  11230   96
 114 Filip Klar                     Mielec               116.93  11108   95
 115 Bogusław Książek               Szczecin             116.92   5963   51
 116 Katarzyna Kowalewska           Poznań               116.90  14028  120
 117 Marcin Figiel                  Zawichost            116.84   5024   43
 118 Tomasz Ruta                    Warszawa             116.83  11099   95
 119 Jolanta Kosmowska              Warszawa             116.40  19438  167
 120 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             116.15   5575   48
 121 Krzysztof Bukowski             Milanówek            116.14  10104   87
 122 Leszek Stecuła                 Bytom                116.11  10798   93
 123 Rafał Wesołowski               Warszawa             116.09  22869  197
 124 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.08   4179   36
 125 Radosław Jachna                Łódź                 115.75   4167   36
 126 Tomasz Ciejka                  Kraków               115.74  14468  125
 127 Rafał Dąbrowski                Ostróda              115.62   8325   72
 128 Halina Roszak                  Poznań               115.54  22530  195
 129 Arkadiusz Biegun               Kraków               115.44  21472  186
 130 Piotr Rosół                    Warszawa             115.44  22626  196
 131 Beata Piotrowska               Łódź                 115.26  21900  190
 132 Jerzy Matyasik                 Kraków               115.08  20944  182
 133 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              114.93   9654   84
 134 Michał Wolański                Białystok            114.75   4131   36
 135 Michał Szymkowski              Wrocław              114.67   4472   39
 136 Piotr Adamczyk                 Tarnów               114.65  18803  164
 137 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       114.65  12841  112
 138 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            114.64  17196  150
 139 Jakub Szymczak                 Łódź                 114.55   7331   64
 140 Krzysztof Obremski             Legnica              114.47  12592  110
 141 Stanisław Ochot                Katowice             114.40   6864   60
 142 Andrzej Gostomski              Łódź                 114.19  21581  189
 143 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            114.11  21795  191
 144 Paweł Jędryka                  Tarnów               114.05  10493   92
 145 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       114.03   4105   36
 146 Daniel Czernatowicz            Kraków               114.01  10147   89
 147 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              113.97  11625  102
 148 Jarosław Sobczak               Warszawa             113.95  22790  200
 149 Teresa Fortuna                 Lubin                113.92   5468   48
 150 Ewa Ciszewska                  Katowice             113.84  11270   99
 151 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.78  13199  116
 152 Adam Klimont                   Wałcz                113.73   5459   48
 153 Mariusz Kubicki                Inowrocław           113.64  15000  132
 154 Marek Róziecki                 Rybnik               113.35   7708   68
 155 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.25  14722  130
 156 Janusz Krupiński               Sosnowiec            112.94   3953   35
 157 Katarzyna Klimała              Kraków               112.88  19529  173
 158 Mariusz Makuch                 Zator                112.77   7894   70
 159 Lucyna Śniadach                Rumia                112.61  18918  168
 160 Dorota Zielińska               Piaseczno            112.53  20706  184
 161 Robert Zabłocki                Łódź                 112.48   9448   84
 162 Wojciech Sołdan                Rumia                112.38  20116  179
 163 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               112.31  21227  189
 164 Krzysztof Jaworski             Warszawa             112.30  18081  161
 165 Marek Rogalski                 Chełm                112.19  18623  166
 166 Dariusz Maciejuk               Warszawa             112.12  17043  152
 167 Małgorzata Sulejewska          Kraków               111.98  12094  108
 168 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  111.89  10741   96
 169 Andrzej Rakoczy                Kraków               111.87   9397   84
 170 Agnieszka Krupka               Krosno               111.74  21342  191
 171 Łukasz Bobowski                Suchedniów           111.67  12395  111
 172 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             111.58  21981  197
 173 Grzegorz Gardynik              Warszawa             111.51  10705   96
 174 Marcin Kamiński                Warszawa             111.51  10147   91
 175 Anna Niedzielko                Szczecin             111.35  13362  120
 176 Maciej Lelowicz                Kraków               111.29   5342   48
 177 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               111.11   4000   36
 178 Grażyna Furman                 Sosnowiec            110.92   4215   38
 179 Michał Szorc                   Białystok            110.87   8315   75
 180 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.85  18291  165
 181 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.84  16072  145
 182 Marcela Wołowiec               Gdynia               110.79   7977   72
 183 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  110.77   6868   62
 184 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.65  13167  119
 185 Paweł Jachowicz                Żyrardów             110.61  10287   93
 186 Paweł Ochot                    Katowice             110.55   5196   47
 187 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.40  14462  131
 188 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           110.29  20955  190
 189 Damian Krężel                  Mielec               110.23   7275   66
 190 Marcin Skowron                 Zabrze               110.10  15414  140
 191 Łukasz Święcki                 Białystok            109.83   9116   83
 192 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             109.81  11750  107
 193 Małgorzata Jóźwiak             Iława                109.81  21084  192
 194 Maciej Śliwa                   Zabrze               109.70  11409  104
 195 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            109.38  21439  196
 196 Andrzej Kroc                   Łódź                 109.37   6562   60
 197 Jolanta Chłopińska             Wałcz                109.04   8178   75
 198 Jacek Baltyn                   Suchedniów           108.62   4888   45
 199 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              108.61  13685  126
 200 Bartosz Orłowski               Bytom                108.55   8358   77
 201 Dominik Wester                 Warszawa             108.37  12679  117
 202 Dominik Piasecki               Słupsk               108.29   3790   35
 203 Katarzyna Sołdan               Rumia                108.00  21276  197
 204 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            107.93  18132  168
 205 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             107.88  17585  163
 206 Daniel Janus                   Wąchock              107.79  10671   99
 207 Maciej Kutera                  Warszawa             107.77  10669   99
 208 Piotr Chabowski                Piła                 107.50   5160   48
 209 Mirosław Konsik                Gdańsk               107.28   6437   60
 210 Anna Królak                    Warszawa             107.27   3218   30
 211 Robert Głowacki                Łódź                 107.23   5147   48
 212 Alina Białobrzewska            Gdynia               107.00  19153  179
 213 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             106.99  17440  163
 214 Jerzy Luter                    Bytom                106.77  20180  189
 215 Andrzej Puchalski              Łódź                 106.74   3736   35
 216 Joanna Duda                    Zabrze               106.62   4798   45
 217 Małgorzata Sameryt             Warszawa             106.57  14387  135
 218 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.42   5108   48
 219 Jakub Nalepa                   Gliwice              106.25   7969   75
 220 Joanna Ostrowska               Warszawa             106.24  20610  194
 221 Bogdan Kozłowski               Białystok            106.21   9559   90
 222 Łukasz Miłosz                  Warszawa             106.06  11348  107
 223 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               106.02  20462  193
 224 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             106.00   7526   71
 225 Olaf Czubla                    Łódź                 105.71   3277   31
 226 Andrzej Stańczyk               Kraków               105.66   3381   32
 227 Jan Ziółkowski                 Rumia                105.63   5704   54
 228 Sylwester Gryz                 Zabrze               105.60  19114  181
 229 Anita Bruska                   Gdynia               105.53   7598   72
 230 Marianna Kozłowska             Białystok            105.49  10022   95
 231 Michał Jaworek                 Zabrze               105.36   4741   45
 232 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.17   3786   36
 233 Tomasz Żbikowski               Warszawa             105.03  15860  151
 234 Czesława Pawłowska             Wrocław              104.95   6927   66
 235 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            104.92   5036   48
 236 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.91  11225  107
 237 Sławomir Zabawa                Jasło                104.74  20110  192
 238 Jan Kozłowski                  Kraków               104.70  16438  157
 239 Przemysław Rybicki             Otwock               104.47   3761   36
 240 Elżbieta Święcka               Białystok            104.44   3760   36
 241 Weronika Rudnicka              Ustka                104.29  16791  161
 242 Sławomir Buk                   Gliwice              104.18   7501   72
 243 Bogdan Pokojski                Piastów              104.11   4685   45
 244 Wiesław Olewiński              Warszawa             104.10  16031  154
 245 Iza Kraj                       Warszawa             104.07  13529  130
 246 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.04   4994   48
 247 Iwona Rutkowska                Warszawa             103.91  15691  151
 248 Władysław Zieliński            Lębork               103.63   6425   62
 249 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  103.60  16058  155
 250 Janusz Sojka                   Łódź                 102.89   8951   87
 251 Roman Figiel                   Zawichost            102.78   9559   93
 252 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 253 Rafał Skibicki                 Lębork               102.67   4312   42
 254 Michał Ozimiński               Łódź                 102.53  14867  145
 255 Paweł Michalski                Ksawerów             102.50   3280   32
 256 Beata Łażewska                 Gdynia               102.50   4920   48
 257 Anna Biegańska                 Białystok            102.38   5426   53
 258 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             102.26  13907  136
 259 Maria Jarosz                   Lublin               101.97   9075   89
 260 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 101.94   5301   52
 261 Sylwester Wójcik               Lublin               101.78  11298  111
 262 Marta Kleinrok                 Lublin               101.74   8546   84
 263 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            101.71   6713   66
 264 Jacek Gasik                    Warszawa             101.63   3862   38
 265 Jan Lisiewski                  Piasutno             101.58  12088  119
 266 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             101.09   3538   35
 267 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             100.88   7263   72
 268 Marek Reda                     Wołomin              100.72  12187  121
 269 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.61   3622   36
 270 Anna Arana                     Warszawa             100.14  15421  154
 271 Danuta Langiewicz              Ostróda              100.10  10110  101
 272 Grażyna Wesołowska             Łódź                 100.01  18701  187
 273 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              99.72   4986   50
 274 Wojciech Gołęcki               Inowrocław            99.61  19125  192
 275 Joanna Brychcy                 Katowice              99.44  18893  190
 276 Magdalena Ochot                Katowice              99.35  10034  101
 277 Teresa Zalewska                Racibórz              99.01   7129   72
 278 Małgorzata Szmuksta            Szczecin              98.97  17617  178
 279 Krzysztof Sojka                Łódź                  98.69  11744  119
 280 Magdalena.Maja Rusak           Poznań                98.69   4737   48
 281 Adam Janicki                   Łódź                  98.50   4925   50
 282 Renata Rosół                   Warszawa              98.19  19245  196
 283 Monika Rubinstein              Warszawa              97.73  19156  196
 284 Jarosław Żuliński              Szczecin              97.20   3402   35
 285 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.10  11264  116
 286 Norbert Skrzyński              Warszawa              97.09   3204   33
 287 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.77  11225  116
 288 Katarzyna Majewska             Lublin                96.65   6379   66
 289 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.36   4529   47
 290 Marek Kocikowski               Ostróda               96.21   8659   90
 291 Renata Polończyk               Bielsko Biała         96.19   5002   52
 292 Anna Lisiewska                 Piasutno              95.97   3455   36
 293 Henryk Ryś                     Warszawa              95.97   2879   30
 294 Mikołaj Fidziński              Dębica                95.56   4587   48
 295 Barbara Szymańska              Gdańsk                95.51   4489   47
 296 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  95.42   6775   71
 297 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       95.42   4103   43
 298 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              95.32   3241   34
 299 Patrycja Śliwińska             Szczecin              95.23  11618  122
 300 Maciej Chmielowski             Kraków                94.80   2844   30
 301 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk   94.63   5867   62
 302 Bartosz Milczarek              Łódź                  94.61   5582   59
 303 Beata Kościańska               Lublin                94.28   4431   47
 304 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.28   5468   58
 305 Mariusz Michalski              Inowrocław            94.20   4333   46
 306 Beata Lerska                   Warszawa              94.06   4609   49
 307 Joanna Kubińska                Warszawa              93.88  11547  123
 308 Michał Korzeniowski            Kraków                93.62   4494   48
 309 Przemysław Pawlic              Wrocław               93.37  11298  121
 310 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              92.83   8076   87
 311 Anna Stefańska                 Łódź                  92.55   9255  100
 312 Ziemowit Pazda                 Wrocław               92.37   7205   78
 313 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   91.96   4322   47
 314 Szymon Stolarczyk              Zator                 91.73   4678   51
 315 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 90.64   3263   36
 316 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  90.51   9594  106
 317 Piotr Łasowski                 Gdańsk                90.37   2711   30
 318 Jerzy Ciesielski               Łódź                  90.28   4153   46
 319 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              90.17  16862  187
 320 Beata Wolf                     Gdańsk                90.13   4687   52
 321 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            89.94   4407   49
 322 Anna Czarnecka                 Zgierz                89.56   4299   48
 323 Katarzyna Dębska               Ostróda               89.23   4194   47
 324 Leszek Kilian                  Jaworzno              89.15   5349   60
 325 Błażej Fidziński               Dębica                89.11   3208   36
 326 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             89.04   6233   70
 327 Jerzy Augustyniak              Łódź                  88.89   4089   46
 328 Kacper Jachowicz               Żyrardów              87.87   8260   94
 329 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                87.77   4125   47
 330 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.76   2984   34
 331 Krystyna Puchalska             Łódź                  87.61   3154   36
 332 Krzysztof Kruk                 Łódź                  87.56  16987  194
 333 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 87.43   3672   42
 334 Wojciech Obremski              Legnica               87.40   8915  102
 335 Piotr Marusa                   Szczytno              86.75   6246   72
 336 Wojciech Wróbel                Zator                 86.35   3195   37
 337 Radosław Pastusiak             Sulęcin               86.19   4999   58
 338 Andrzej Bryła                  Mielec                86.13   2670   31
 339 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  85.95   3524   41
 340 Filip Dalecki                  Rumia                 85.88   3521   41
 341 Alicja Bielecka                Poznań                84.20   4210   50
 342 Sylwia Pliszka                 Szczecin              83.60   3929   47
 343 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.95   5226   63
 344 Urszula Solarska               Łódź                  82.93  13600  164
 345 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             81.17   7711   95
 346 Adam Zalewski                  Racibórz              81.06   2918   36
 347 Edward Smołka                  Zabrze                81.00   2835   35
 348 Monika Pieczora                Łódź                  80.64   2903   36
 349 Jan Pawłowski                  Warszawa              80.17   9701  121
 350 Adam Kędzior                   Lublin                79.23   5467   69
 351 Halina Łubniewicz              Łódź                  79.09   4587   58
 352 Ewa Jóźwiak                    Iława                 76.94   5078   66
 353 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  73.72   2949   40
 354 Jolanta Kruk                   Łódź                  73.12   5557   76
 355 Monika Wrzałek                 Rumia                 73.05   4675   64
 356 Wacław Sarek                   Jaworzno              67.74   2303   34
 357 Kamil Stokłosa                 Skawina               66.37   2323   35

Poczekalnia na dzień 2005-12-31

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   3062   29
   2 Justyna Woszczyna              Kraków               105.45   3058   29
   3 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   4 Andrzej Słapiński              Warszawa             112.71   3156   28
   5 Michał Jaszczak                Gliwice              111.75   3129   28
   6 Maciej Stolarczyk              Zator                104.11   2915   28
   7 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             119.19   3218   27
   8 Arkadiusz Jaworski             Tychy                123.38   3208   26
   9 Adam Kotwica                   Gdańsk                97.77   2542   26
  10 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  11 Artur Tomczyk                  Piła                 121.46   2915   24
  12 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  13 Jarosław Kamienik              Słupsk               116.25   2790   24
  14 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              113.79   2731   24
  15 Marzena Kasner                 Janikowo             113.71   2729   24
  16 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.42   2722   24
  17 Maciej Rzychoń                 Katowice             113.25   2718   24
  18 Michał Szkudlarek              Pabianice            113.08   2714   24
  19 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.62   2703   24
  20 Piotr Mańkowski                Warszawa             111.75   2682   24
  21 Jarosław Krzemiński            Tuchów               110.83   2660   24
  22 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  23 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  24 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.21   2525   24
  25 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            104.62   2511   24
  26 Łukasz Marks                   Warszawa             104.21   2501   24
  27 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     103.62   2487   24
  28 Bożena Matysiak                Kraków               100.62   2415   24
  29 Rafał Marks                    Warszawa             100.38   2409   24
  30 Tomasz  Jedynak                Skarżysko             98.21   2357   24
  31 Grzegorz Borowski              Piliki                96.42   2314   24
  32 Roman Błoszyński               Niewodnica            95.83   2300   24
  33 Tomasz Górka                   Łęczna                92.71   2225   24
  34 Jolanta Bednarska              Łódź                  92.58   2222   24
  35 Michał Kolaj                   Ostróda               92.17   2212   24
  36 Piotr Domański                 Łódź                  92.08   2210   24
  37 Daniel Tomczyk                 Piła                  91.50   2196   24
  38 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                88.88   2133   24
  39 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         88.46   2123   24
  40 Renata Ziółkowska              Gdynia                88.00   2112   24
  41 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             87.79   2107   24
  42 Adam Słapiński                 Warszawa              87.42   2098   24
  43 Małgorzata Sikora              Kraków                84.71   2033   24
  44 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             79.42   1906   24
  45 Monika Ścisłowska              Chrzanów              78.67   1888   24
  46 Katarzyna Borowska             Piliki                78.54   1885   24
  47 Jacek Szewczyk                 Lublin               116.39   2677   23
  48 Krzysztof Matuszewski          Lublin               111.22   2558   23
  49 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  50 Maciej Mizgier                 Gdańsk               101.39   2332   23
  51 Ewa Majewska                   Nowa Sól             101.17   2327   23
  52 Wojciech Zieliński             Szczecin              96.61   2222   23
  53 Jacek Dec                      Pszczew               96.00   2208   23
  54 Marek Sitkowski                Warszawa              93.91   2160   23
  55 Agnieszka Kozub                Brzesko               93.43   2149   23
  56 Urszula Behnke                 Iława                 92.35   2124   23
  57 Anna Chybowska                 Sochaczew             91.04   2094   23
  58 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   88.09   2026   23
  59 Tomasz Olędzki                 Warszawa              86.78   1996   23
  60 Zdzisław Parnicki              Słupsk                84.39   1941   23
  61 Aldona Głośnicka               Ostróda               84.09   1934   23
  62 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  63 Piotr Madej                    Wrocław               81.70   1879   23
  64 Filip Sitkowski                Warszawa              77.96   1793   23
  65 Gniewomir Białek               Dębica                69.61   1601   23
  66 Andrzej Szymański              Łódź                  64.61   1486   23
  67 Przemysław Drochomirecki       Kraków               114.86   2527   22
  68 Wojciech Jacyno                Warszawa             110.95   2441   22
  69 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             91.73   2018   22
  70 Piotr Syta                     Lublin                72.95   1605   22
  71 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      103.52   2174   21
  72 Małgorzata Marks               Warszawa              91.29   1917   21
  73 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  107.90   2158   20
  74 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         88.90   1778   20
  75 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.45   1729   20
  76 Barbara Pastuszek              Lublin                83.00   1660   20
  77 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             108.63   2064   19
  78 Andrzej Lożyński               Piastów              106.00   2014   19
  79 Sławomir Rosochacz             Lublin               102.37   1945   19
  80 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.63   1912   19
  81 Jacek Jabłonowski              Iława                 53.79   1022   19
  82 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   2067   18
  83 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      103.44   1862   18
  84 Maciej Kuczyński               Gdynia                89.17   1605   18
  85 Adrian Szczepanik              Zator                 74.17   1335   18
  86 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  87 Natalia Baranowska             Rumia                 65.33   1176   18
  88 Sylwia Buks                    Warszawa              71.76   1220   17
  89 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            115.06   1841   16
  90 Jarosław Kordalski             Lublin                88.62   1418   16
  91 Robert Drózd                   Wesoła                85.56   1369   16
  92 Marta Deptuła                  Piaseczno            137.07   2056   15
  93 Paweł Morga                    Warszawa             112.67   1690   15
  94 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
  95 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
  96 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
  97 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               117.50   1645   14
  98 Adam Weremczuk                 Łódź                 145.33   1744   12
  99 Grzegorz Matysiak              Kraków               127.33   1528   12
 100 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             127.00   1524   12
 101 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
 102 Adam Szukalski                 Wałbrzych            121.75   1461   12
 103 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 104 Andrzej Wróblewski             Warszawa             118.92   1427   12
 105 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  118.42   1421   12
 106 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 107 Bartosz Pięta                  Swarzędz             116.58   1399   12
 108 Dariusz Dzierża                Kraków               116.33   1396   12
 109 Marcin Królak                  Warszawa             114.17   1370   12
 110 Maurycy Machnio                Lipiany              111.17   1334   12
 111 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 112 Paweł Szulc                    Szczecin             109.92   1319   12
 113 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               109.08   1309   12
 114 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 115 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 116 Agnieszka Grzelak              Łódź                 108.17   1298   12
 117 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 118 Justyna Horbowska              Lublin               107.67   1292   12
 119 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 120 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 121 Oskar Lelek                    Barlinek             106.92   1283   12
 122 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 123 Monika Laskowska               Wrocław              106.50   1278   12
 124 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 125 Michał  Borejko                Wrocław              106.42   1277   12
 126 Piotr Mossakowski              Chorzów              106.08   1273   12
 127 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 128 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 129 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 130 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 131 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 132 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 133 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 134 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 135 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała        102.17   1226   12
 136 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 137 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 138 Beata Wiączkowska              Wrocław              100.33   1204   12
 139 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 140 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      99.75   1197   12
 141 Bartosz Kujawiński             Pleszew               99.25   1191   12
 142 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 143 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 144 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 145 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 146 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 147 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.08   1177   12
 148 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 149 Kasia Kowalewska               Poznań                97.58   1171   12
 150 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 151 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 152 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.17   1154   12
 153 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 154 Tomasz Ulrych                  Tychy                 96.08   1153   12
 155 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 156 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 157 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               95.25   1143   12
 158 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 159 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 160 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 161 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 162 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 163 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 164 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 165 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 166 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 167 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 168 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 169 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 170 Anna  Bogucka                  Wrocław               89.67   1076   12
 171 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            89.25   1071   12
 172 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 173 Irena Ficak                    Mielec                88.92   1067   12
 174 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 175 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 176 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 177 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 178 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 179 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 180 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 181 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 182 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 183 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 184 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 185 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 186 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 187 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 188 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 189 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 190 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 191 Joanna Rubaj                   Lublin                86.08   1033   12
 192 Kuba Żuliński                  Przecław              86.08   1033   12
 193 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 194 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 195 Andrzej Matyasik               Kraków                85.08   1021   12
 196 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 197 Sławomir Długosz               Ostróda               84.75   1017   12
 198 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 199 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       84.75   1017   12
 200 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             84.17   1010   12
 201 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 202 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 203 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 204 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 205 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  80.83    970   12
 206 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 207 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             79.67    956   12
 208 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 209 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 210 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 211 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 212 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 213 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 214 Jan Staniewicz                 Lublin                78.08    937   12
 215 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 216 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 217 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       77.25    927   12
 218 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 219 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 220 Paweł Golubiński               Gdynia                76.75    921   12
 221 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 222 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 223 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 224 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 225 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 226 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 227 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 228 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 229 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 230 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 231 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 232 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 233 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 234 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 235 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 236 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 237 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 238 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 239 Magdalena Podlaska             Warszawa              96.64   1063   11
 240 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 241 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 242 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              92.00   1012   11
 243 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   86.27    949   11
 244 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 245 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 246 Katarzyna Kicińska             Lublin                83.91    923   11
 247 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 248 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 249 Aleksandra Chadryś             Wieluń                83.09    914   11
 250 Władysław Babula               Inowrocław            82.45    907   11
 251 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 252 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.55    897   11
 253 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 254 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 255 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 256 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 257 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 258 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                79.27    872   11
 259 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 260 Jacek Stolarczyk               Zator                 78.09    859   11
 261 Patrycja Kraus                 Wałcz                 77.18    849   11
 262 Filip Kowalczuk                Gdynia                72.45    797   11
 263 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 264 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 265 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 266 Andrzej Nagwizda               Kraków                69.36    763   11
 267 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 268 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.45    731   11
 269 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 270 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.27    696   11
 271 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 272 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 273 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 274 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 275 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 276 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 277 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 278 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 279 Tomasz Korpysz                 Warszawa              95.00    950   10
 280 Janusz Czerwik                 Zator                 83.70    837   10
 281 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 282 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 283 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 284 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 285 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 286 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  113.11   1018    9
 287 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 288 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 289 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 290 Bożena Dragun                  Lublin               113.50    908    8
 291 Paweł Kasprzak                 Warszawa             102.88    823    8
 292 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 293 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 294 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 295 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 296 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 297 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 298 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 299 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 300 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 301 Piotr Konopka                  Ostróda               95.86    671    7
 302 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 303 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 304 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 305 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 306 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.86    587    7
 307 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 308 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 309 Wojciech Bochra                Lublin                81.71    572    7
 310 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 311 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 312 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 313 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 314 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 315 Paweł Strelczuk                Bielsk Podlaski       66.71    467    7
 316 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 317 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 318 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 319 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 320 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             131.00    786    6
 321 Andrzej Wróbel                 Zator                 97.67    586    6
 322 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 323 Witold Gwóźdź                  Warszawa              94.17    565    6
 324 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 325 Bartosz Muszyński              Słupsk                87.67    526    6
 326 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 327 Monika Siemaszko               Lipiany               80.33    482    6
 328 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 329 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 330 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 331 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 332 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 333 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 334 Agata Pastusiak                Sulęcin               54.17    325    6
 335 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 336 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 337 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 338 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 339 Michał Sak                     Lublin               119.80    599    5
 340 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 341 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 342 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 343 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 344 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 345 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 346 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 347 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 348 Paweł Kapela                   Kraków                81.50    326    4
 349 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 350 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 351 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 352 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 353 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 354 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 355 Maciej Pilc                    Poznań                93.67    281    3
 356 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 357 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 358 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              67.67    203    3
 359 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 360 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 361 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 362 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 363 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 364 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 365 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 366 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 367 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 368 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 369 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 370 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 371 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 372 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 373 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 374 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 375 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 376 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 377 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 378 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 379 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 380 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 381 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 382 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 383 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 384 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
 385 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 386 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 387 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie