Ostróda17
lipca
Ostróda 17-18 lipca IV Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki”Grand Prix 2004
Bydgoszcz24
lipca
Bydgoszcz 24-25 lipca III Mistrzostwa Bydgoszczy
Słupsk 7
sierpnia
Słupsk 7- 8 sierpnia VIII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
Komfort gry24 - 25 lipca 2004 — III Mistrzostwa BydgoszczyInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

III Mistrzostwa BydgoszczyBydgoszcz, 24 - 25 lipca 2004

Konkurs Relacja z turnieju


Komfort gryHala sportowa "Łuczniczki" w Bydgoszczy nie tylko z zewnątrz okazała się imponująca. Przestronne wnętrze i świetne warunki do gry można porównać tylko z warunkami w hotelu "Gromada" w Warszawie. Również sama atmosfera turnieju była wspaniała. Organizatorzy, Dariusz Nawrocki Piotr Florek postarali się, aby nikt z uczestników turnieju nie wyjechał bez pamiątki. Sam turniej był dość emocjonujący i rozstrzygnięcie nastąpiło w ostatniej partii, w której Kazimierz Merklejn Junior pokonał Macieja Czupryniaka po bardzo wyrównanej partii 373:349. Identyczną ilość zwycięstw (10) miał również Krzysztof Mówka ale aby wygrać turniej musiałby odrobić stratę 240 małych punktów do Kazimierza. Trzecie miejsce zdobył Maciej Czupryniak. Trójka najlepszych z "pudła" oprócz pucharów i nagród rzeczowych otrzymała również nagrody pieniężne. W turnieju wzięło udział 69 osób.
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II Mistrzostwa Bydgoszczy
I Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy




Wyniki turnieju III Mistrzostwa Bydgoszczy

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               140.42     10.0     5016     1967      595
  2 Krzysztof       Mówka                Toruń                  136.51     10.0     4787     1888      645
  3 Maciej          Czupryniak           Milanówek              133.58      9.0     4895     1729      794
  4 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               137.89      9.0     4834     1794      446
  5 Dawid           Pikul                Poznań                 129.06      8.0     5147     1637      805
  6 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                115.50      8.0     4931     1655      724
  7 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               135.74      8.0     4803     1674      597
  8 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               141.29      8.0     4689     1700      365
  9 Jędrzej         Florek               Bydgoszcz              109.73      8.0     4687     1639      499
 10 Artur           Koszel               Inowrocław             100.00      8.0     4504     1486      636
 11 Paweł           Florek               Bydgoszcz              120.61      8.0     4461     1609      162
 12 Piotr           Rosół                Warszawa               114.59      8.0     4417     1661       30
 13 Radosław        Sowiński             Warszawa               121.12      8.0     4410     1585      -13
 14 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             114.97      7.0     4672     1497      459
 15 Aleksander      Puchalski            Włocławek              128.59      7.0     4670     1270      783
 16 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   133.93      7.0     4619     1575      221
 17 Paweł           Jackowski            Warszawa               125.45      7.0     4605     1519      434
 18 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                129.59      7.0     4541     1549       60
 19 Kuba            Koisar               Warszawa               129.26      7.0     4505     1400      271
 20 Maciej          Perzyński            Piła                   119.54      7.0     4493     1489      312
 21 Rafał           Matczak              Pruszków               119.83      7.0     4372     1348      262
 22 Joanna          Ostrowska            Warszawa               104.88      7.0     4347     1512     -114
 23 Lucyna          Śniadach             Rumia                  104.54      7.0     4148     1429      133
 24 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              108.18      7.0     4138     1391      190
 25 Piotr           Pietuchowski         Białystok              123.22      6.5     4537     1376      384
 26 Piotr           Chabowski            Piła                   100.00      6.5     4260     1365      201
 27 Rafał           Wesołowski           Warszawa               100.82      6.5     4177     1458     -139
 28 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             113.19      6.0     4710     1356      504
 29 Irena           Sołdan               Rumia                  114.54      6.0     4579     1412      356
 30 Artur           Tomczyk              Piła                   100.00      6.0     4570     1387      208
 31 Andrzej         Szmidtke             Bolszewo               123.22      6.0     4459     1410      116
 32 Filip           Warzecha             Gdynia                 124.75      6.0     4436     1352      190
 33 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              110.65      6.0     4411     1409       11
 34 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               114.73      6.0     4339     1323       52
 35 Krzysztof       Sojka                Łódź                   100.28      6.0     4334     1286      308
 36 Mariola         Osajda-Matczak       Pruszków               116.44      6.0     4277     1165      168
 37 Marek           Kocikowski           Ostróda                100.00      6.0     4157     1303       27
 38 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              103.67      6.0     3964     1360     -511
 39 Katarzyna       Kowalewska           Poznań                 100.00      5.0     4613     1292      167
 40 Miłosz          Wrzałek              Reda                   114.06      5.0     4505     1246      304
 41 Stanisław       Rydzik               Warszawa               139.01      5.0     4491     1282     -171
 42 Remigiusz       Skwarek              Bydgoszcz              100.00      5.0     4260     1224      -63
 43 Mirosław        Konsik               Gdańsk                 103.52      5.0     4227     1231      -36
 44 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  101.28      5.0     4193     1241       24
 45 Renata          Rosół                Warszawa               100.00      5.0     4148     1237     -239
 46 Wojciech        Sołdan               Rumia                  100.24      5.0     4083     1312     -388
 47 Tadeusz         Wiśniewski           Piła                   100.00      5.0     3952     1163     -321
 48 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             101.94      5.0     3868     1161     -300
 49 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    119.72      4.5     4203     1133     -261
 50 Janina          Jabłczyńska-Zając    Gdynia                 103.99      4.5     3973     1175       18
 51 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 107.07      4.5     3480     1043     -227
 52 Andrzej         Tyczyno              Bydgoszcz              109.49      4.0     4147     1072     -409
 53 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    101.22      4.0     4041     1099     -179
 54 Lucjan          Kaczmarek            Bydgoszcz              100.00      4.0     4031     1010     -249
 55 Andrzej         Buczkowski           Bydgoszcz              100.00      4.0     3793     1038     -424
 56 Mariusz         Michalski            Inowrocław             102.43      4.0     3326      951     -562
 57 Agata           Nawrocka             Bydgoszcz              100.00      4.0     3241     1031    -1092
 58 Krzysztof       Leśniak              Kraków                 100.00      4.0     1943      690      376
 59 Grzegorz        Kaczmarek            Bydgoszcz              100.00      3.0     3436      956     -799
 60 Beata           Piotrowska           Łódź                   108.86      3.0     3390      882     -218
 61 Adrian          Skowroński           Bydgoszcz              100.00      3.0     3150      883    -1169
 62 Wawrzyniec      Andrzejewski         Bydgoszcz              100.00      3.0     3133      869     -751
 63 Adam            Paczkowski           Bydgoszcz              100.00      3.0     2723      889    -1225
 64 Mateusz         Skowroński           Bydgoszcz              100.00      0.0     3126      570     -595
 65 Maria           Mirkowska            Bydgoszcz              100.00      0.0      204       65     -253
 66 Alicja          Nowak                Bydgoszcz              100.00      0.0      174       66     -359
 67 Sonia           Stawujak             Bydgoszcz              100.00      0.0      157      115     -970
 68 Jan             Nowak                Bydgoszcz              100.00      0.0        0        0     -400
 69 Agnieszka       Wiśniewska           Inowrocław             100.00      0.0        0        0     -400
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju III Mistrzostwa Bydgoszczy



	Mateusz Żbikowski 141.29 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Joanna         Ostrowska             104.88 +  405: 270  155
    2     2 Grzegorz       Koczkodon             115.50 +  521: 430  166
    3     2 Kazimierz.J    Merklejn              140.42 -  348: 420   90
    4     8 Paweł          Jackowski             125.45 +  361: 342  175
    5     8 Paweł          Florek                120.61 +  393: 384  171
    6     4 Krzysztof      Mówka                 136.51 -  347: 358   87
    7    10 Wojciech       Sołdan                100.24 +  382: 290  150
    8     4 Piotr          Rosół                 114.59 -  371: 431   65
    9     7 Stanisław      Rydzik                139.01 +  387: 364  189
   10     5 Andrzej        Oleksiak              129.59 +  468: 281  180
   11     4 Karol          Wyrębkiewicz          133.93 +  381: 319  184
   12     3 Tomasz         Zwoliński             137.89 -  325: 435   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1700  / 12 141.67




	Kazimierz.J Merklejn 140.42 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Lucyna         Śniadach              104.54 +  417: 312  155
    2    15 Andrzej        Oleksiak              129.59 +  401: 339  180
    3     2 Mateusz        Żbikowski             141.29 +  420: 348  191
    4     1 Mariusz        Wrześniewski          135.74 +  400: 393  186
    5     2 Rafał          Matczak               119.83 +  471: 326  170
    6     1 Tomasz         Zwoliński             137.89 +  424: 372  188
    7     1 Karol          Wyrębkiewicz          133.93 +  411: 361  184
    8     1 Maciej         Czupryniak            133.58 +  482: 331  184
    9     1 Dawid          Pikul                 129.06 -  422: 510   79
   10     1 Krzysztof      Mówka                 136.51 -  351: 463   87
   11     1 Dawid          Pikul                 129.06 +  444: 317  179
   12     1 Maciej         Czupryniak            133.58 +  373: 349  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1967  / 12 163.92




	Stanisław Rydzik 139.01 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.99 +  377: 324  154
    2    12 Miłosz         Wrzałek               114.06 +  380: 366  164
    3     7 Mariusz        Wrześniewski          135.74 -  392: 491   86
    4     5 Grzegorz       Koczkodon             115.50 -  355: 396   66
    5    17 Grzegorz       Pukniel               107.07 +  384: 360  157
    6    14 Dariusz        Nawrocki              103.67 -  360: 392   54
    7    15 Renata         Rosół                 100.00 +  448: 292  150
    8    14 Wojciech       Sołdan                100.24 +  423: 382  150
    9     7 Mateusz        Żbikowski             141.29 -  364: 387   91
   10    11 Maciej         Perzyński             119.54 -  297: 407   70
   11    15 Irena          Sołdan                114.54 -  367: 472   65
   12    19 Filip          Warzecha              124.75 -  344: 393   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1282  / 12 106.83




	Tomasz Zwoliński 137.89 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dariusz        Nawrocki              103.67 +  438: 320  154
    2    13 Karol          Wyrębkiewicz          133.93 +  393: 352  184
    3     8 Rafał          Wesołowski            100.82 +  398: 314  151
    4     2 Irena          Sołdan                114.54 +  442: 323  165
    5     1 Piotr          Rosół                 114.59 +  344: 302  165
    6     1 Kazimierz.J    Merklejn              140.42 -  372: 424   90
    7     3 Krzysztof      Mówka                 136.51 +  398: 378  187
    8     2 Dawid          Pikul                 129.06 +  415: 372  179
    9     2 Jędrzej        Florek                109.73 +  476: 356  160
   10     2 Maciej         Czupryniak            133.58 -  352: 531   84
   11     2 Maciej         Czupryniak            133.58 -  371: 391   84
   12     3 Mateusz        Żbikowski             141.29 +  435: 325  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1794  / 12 149.50




	Krzysztof Mówka 136.51 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mirosław       Konsik                103.52 +  500: 244  154
    2     3 Eugeniusz      Wróblewski            113.19 +  338: 319  163
    3     5 Kamil          Nawrocki              110.65 -  349: 387   61
    4    14 Rafał          Wesołowski            100.82 +  373: 345  151
    5     5 Maciej         Perzyński             119.54 +  355: 318  170
    6     4 Mateusz        Żbikowski             141.29 +  358: 347  191
    7     3 Tomasz         Zwoliński             137.89 -  378: 398   88
    8     5 Karol          Wyrębkiewicz          133.93 +  435: 379  184
    9     4 Radosław       Sowiński              121.12 +  389: 318  171
   10     1 Kazimierz.J    Merklejn              140.42 +  463: 351  190
   11     3 Mariusz        Wrześniewski          135.74 +  405: 348  186
   12     2 Dawid          Pikul                 129.06 +  444: 388  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1888  / 12 157.33




	Mariusz Wrześniewski 135.74 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariusz        Michalski             102.43 +  392: 358  152
    2    10 Andrzej        Tyczyno               109.49 +  440: 298  159
    3     7 Stanisław      Rydzik                139.01 +  491: 392  189
    4     1 Kazimierz.J    Merklejn              140.42 -  393: 400   90
    5     4 Karol          Wyrębkiewicz          133.93 -  341: 376   84
    6     7 Andrzej        Szmidtke              123.22 +  369: 332  173
    7     8 Joanna         Ostrowska             104.88 -  363: 414   55
    8    10 Filip          Warzecha              124.75 +  388: 321  175
    9     6 Maciej         Perzyński             119.54 +  431: 290  170
   10     4 Piotr          Rosół                 114.59 +  442: 344  165
   11     3 Krzysztof      Mówka                 136.51 -  348: 405   87
   12     5 Paweł          Jackowski             125.45 +  405: 276  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1674  / 12 139.50




	Karol Wyrębkiewicz 133.93 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Wojciech       Gołęcki               101.94 +  375: 261  152
    2    13 Tomasz         Zwoliński             137.89 -  352: 393   88
    3    11 Artur          Tomczyk               100.00 +  421: 361  150
    4     6 Mariusz        Kubicki               114.97 +  419: 341  165
    5     4 Mariusz        Wrześniewski          135.74 +  376: 341  186
    6     3 Grzegorz       Koczkodon             115.50 +  397: 364  166
    7     1 Kazimierz.J    Merklejn              140.42 -  361: 411   90
    8     5 Krzysztof      Mówka                 136.51 -  379: 435   87
    9     8 Irena          Sołdan                114.54 +  386: 333  165
   10     6 Paweł          Jackowski             125.45 +  458: 374  175
   11     4 Mateusz        Żbikowski             141.29 -  319: 381   91
   12     6 Jędrzej        Florek                109.73 -  376: 403   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1575  / 12 131.25




	Maciej Czupryniak 133.58 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Małgorzata     Jóźwiak               101.28 +  389: 289  151
    2    11 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.73 -  333: 360   65
    3    14 Remigiusz      Skwarek               100.00 +  450: 259  150
    4    17 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.99 +  383: 298  154
    5     7 Jędrzej        Florek                109.73 +  425: 329  160
    6     2 Eugeniusz      Wróblewski            113.19 +  402: 302  163
    7     4 Katarzyna      Kowalewska            100.00 +  401: 296  150
    8     1 Kazimierz.J    Merklejn              140.42 -  331: 482   90
    9     3 Andrzej        Oleksiak              129.59 +  510: 390  180
   10     2 Tomasz         Zwoliński             137.89 +  531: 352  188
   11     2 Tomasz         Zwoliński             137.89 +  391: 371  188
   12     1 Kazimierz.J    Merklejn              140.42 -  349: 373   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1729  / 12 144.08




	Andrzej Oleksiak 129.59 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Józef          Wietecki              101.22 +  327: 277  151
    2    15 Kazimierz.J    Merklejn              140.42 -  339: 401   90
    3    20 Zbigniew       Wietecki              119.72 +  434: 261  170
    4    13 Jędrzej        Florek                109.73 -  334: 471   60
    5    12 Mariusz        Kubicki               114.97 +  439: 319  165
    6    16 Piotr          Pietuchowski          123.22 +  407: 405  173
    7     5 Grzegorz       Koczkodon             115.50 +  407: 359  166
    8     7 Joanna         Ostrowska             104.88 +  445: 377  155
    9     3 Maciej         Czupryniak            133.58 -  390: 510   84
   10     5 Mateusz        Żbikowski             141.29 -  281: 468   91
   11    10 Radosław       Sowiński              121.12 -  308: 353   71
   12    12 Andrzej        Szmidtke              123.22 +  430: 280  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1549  / 12 129.08




	Kuba Koisar 129.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Rafał          Wesołowski            100.82 -  356: 400   51
    2    20 Józef          Wietecki              101.22 +  374: 363  151
    3    25 Marek          Kocikowski            100.00 -  326: 421   50
    4    25 Grzegorz       Kaczmarek             100.00 +  380: 285  150
    5    23 Aleksander     Puchalski             128.59 -  361: 433   79
    6    24 Małgorzata     Jóźwiak               101.28 +  451: 348  151
    7    16 Piotr          Chabowski             100.00 +  339: 287  150
    8    11 Miłosz         Wrzałek               114.06 +  437: 361  164
    9    10 Rafał          Matczak               119.83 -  305: 341   70
   10    13 Kamil          Nawrocki              110.65 +  498: 292  161
   11     9 Andrzej        Szmidtke              123.22 +  382: 350  173
   12     7 Artur          Koszel                100.00 -  296: 353   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1400  / 12 116.67




	Dawid Pikul 129.06 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krzysztof      Sojka                 100.28 +  435: 263  150
    2    14 Paweł          Florek                120.61 -  352: 449   71
    3    17 Małgorzata     Jóźwiak               101.28 +  423: 266  151
    4     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.73 +  370: 361  165
    5    11 Artur          Tomczyk               100.00 +  442: 364  150
    6     5 Piotr          Rosół                 114.59 +  545: 326  165
    7     2 Rafał          Matczak               119.83 +  563: 309  170
    8     2 Tomasz         Zwoliński             137.89 -  372: 415   88
    9     1 Kazimierz.J    Merklejn              140.42 +  510: 422  190
   10     3 Jędrzej        Florek                109.73 +  430: 279  160
   11     1 Kazimierz.J    Merklejn              140.42 -  317: 444   90
   12     2 Krzysztof      Mówka                 136.51 -  388: 444   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1637  / 12 136.42




	Aleksander Puchalski 128.59 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Wojciech       Sołdan                100.24 -  349: 409   50
    2    22 Joanna         Ostrowska             104.88 -  329: 343   55
    3    26 Renata         Rosół                 100.00 -  391: 407   50
    4    29 Mariusz        Michalski             102.43 +  400:   0    0
    5    23 Kuba           Koisar                129.26 +  433: 361  179
    6    19 Remigiusz      Skwarek               100.00 +  428: 287  150
    7    12 Radosław       Sowiński              121.12 -  323: 342   71
    8    18 Mirosław       Konsik                103.52 +  403: 327  154
    9    15 Eugeniusz      Wróblewski            113.19 +  456: 355  163
   10    10 Mariusz        Kubicki               114.97 +  425: 335  165
   11     7 Jędrzej        Florek                109.73 -  328: 344   60
   12    10 Piotr          Pietuchowski          123.22 +  405: 377  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1270  / 11 115.45




	Paweł Jackowski 125.45 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Renata         Rosół                 100.00 +  400: 249  150
    2     5 Filip          Warzecha              124.75 +  429: 280  175
    3     9 Grzegorz       Koczkodon             115.50 -  316: 419   66
    4     8 Mateusz        Żbikowski             141.29 -  342: 361   91
    5    19 Wojciech       Sołdan                100.24 -  342: 355   50
    6    20 Zbigniew       Wietecki              119.72 +  429: 330  170
    7    14 Mirosław       Konsik                103.52 +  351: 314  154
    8     9 Katarzyna      Kowalewska            100.00 +  420: 391  150
    9     9 Andrzej        Szmidtke              123.22 +  438: 349  173
   10     6 Karol          Wyrębkiewicz          133.93 -  374: 458   84
   11     8 Maciej         Perzyński             119.54 +  488: 260  170
   12     5 Mariusz        Wrześniewski          135.74 -  276: 405   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1519  / 12 126.58




	Filip Warzecha 124.75 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Adrian         Skowroński            100.00 +  483: 204  150
    2     5 Paweł          Jackowski             125.45 -  280: 429   75
    3    21 Krzysztof      Sojka                 100.28 +  373: 317  150
    4    10 Mariola        Osajda-Matczak        116.44 -  341: 369   66
    5    20 Małgorzata     Jóźwiak               101.28 +  381: 332  151
    6     8 Katarzyna      Kowalewska            100.00 -  349: 465   50
    7    19 Marek          Kocikowski            100.00 +  402: 234  150
    8    10 Mariusz        Wrześniewski          135.74 -  321: 388   86
    9    17 Kamil          Nawrocki              110.65 -  320: 438   61
   10    19 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.73 -  354: 398   65
   11    23 Andrzej        Tyczyno               109.49 +  439: 328  159
   12    19 Stanisław      Rydzik                139.01 +  393: 344  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1352  / 12 112.67




	Piotr Pietuchowski 123.22 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Piotr          Chabowski             100.00 +  404: 278  150
    2     4 Irena          Sołdan                114.54 -  362: 400   65
    3    19 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.99 =  367: 367  104
    4    16 Andrzej        Szmidtke              123.22 -  362: 423   73
    5    21 Remigiusz      Skwarek               100.00 +  405: 265  150
    6    16 Andrzej        Oleksiak              129.59 -  405: 407   80
    7    21 Krzysztof      Sojka                 100.28 +  340: 296  150
    8    16 Kamil          Nawrocki              110.65 +  437: 253  161
    9    12 Katarzyna      Kowalewska            100.00 -  329: 393   50
   10    17 Miłosz         Wrzałek               114.06 +  360: 337  164
   11    13 Katarzyna      Kowalewska            100.00 +  389: 329  150
   12    10 Aleksander     Puchalski             128.59 -  377: 405   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1376  / 12 114.67




	Andrzej Szmidtke 123.22 Bolszewo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  382: 320  150
    2    18 Marek          Kocikowski            100.00 +  378: 309  150
    3     6 Piotr          Rosół                 114.59 -  414: 417   65
    4    16 Piotr          Pietuchowski          123.22 +  423: 362  173
    5     9 Lucyna         Śniadach              104.54 +  386: 287  155
    6     7 Mariusz        Wrześniewski          135.74 -  332: 369   86
    7    11 Kamil          Nawrocki              110.65 +  382: 320  161
    8     6 Paweł          Florek                120.61 -  343: 367   71
    9     9 Paweł          Jackowski             125.45 -  349: 438   75
   10    12 Irena          Sołdan                114.54 +  440: 342  165
   11     9 Kuba           Koisar                129.26 -  350: 382   79
   12    12 Andrzej        Oleksiak              129.59 -  280: 430   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 12 117.50




	Radosław Sowiński 121.12 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Artur          Tomczyk               100.00 -  382: 479   50
    2    17 Wojciech       Sołdan                100.24 +  412: 317  150
    3    16 Krzysztof      Sporczyk              108.18 +  382: 332  158
    4    15 Joanna         Ostrowska             104.88 +  408: 379  155
    5    10 Kamil          Nawrocki              110.65 +  412: 362  161
    6     6 Rafał          Matczak               119.83 -  327: 513   70
    7    12 Aleksander     Puchalski             128.59 +  342: 323  179
    8     8 Grzegorz       Koczkodon             115.50 +  376: 322  166
    9     4 Krzysztof      Mówka                 136.51 -  318: 389   87
   10     7 Paweł          Florek                120.61 -  312: 415   71
   11    10 Andrzej        Oleksiak              129.59 +  353: 308  180
   12     9 Krzysztof      Sporczyk              108.18 +  386: 284  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1585  / 12 132.08




	Paweł Florek 120.61 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Artur          Koszel                100.00 +  375: 350  150
    2    14 Dawid          Pikul                 129.06 +  449: 352  179
    3     1 Mariusz        Kubicki               114.97 +  416: 318  165
    4     4 Rafał          Matczak               119.83 -  275: 367   70
    5     8 Mateusz        Żbikowski             141.29 -  384: 393   91
    6    13 Piotr          Chabowski             100.00 +  376: 349  150
    7     6 Miłosz         Wrzałek               114.06 +  373: 320  164
    8     6 Andrzej        Szmidtke              123.22 +  367: 343  173
    9     5 Piotr          Rosół                 114.59 -  310: 392   65
   10     7 Radosław       Sowiński              121.12 +  415: 312  171
   11     5 Piotr          Rosół                 114.59 +  385: 332  165
   12     4 Grzegorz       Koczkodon             115.50 -  336: 471   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1609  / 12 134.08




	Rafał Matczak 119.83 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  400:   0    0
    2     6 Artur          Tomczyk               100.00 +  373: 369  150
    3     4 Mariola        Osajda-Matczak        116.44 +  365: 339  166
    4     4 Paweł          Florek                120.61 +  367: 275  171
    5     2 Kazimierz.J    Merklejn              140.42 -  326: 471   90
    6     6 Radosław       Sowiński              121.12 +  513: 327  171
    7     2 Dawid          Pikul                 129.06 -  309: 563   79
    8     3 Jędrzej        Florek                109.73 -  328: 374   60
    9    10 Kuba           Koisar                129.26 +  341: 305  179
   10     8 Rafał          Wesołowski            100.82 +  418: 303  151
   11     6 Grzegorz       Koczkodon             115.50 -  302: 450   66
   12     8 Piotr          Rosół                 114.59 -  330: 334   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1348  / 11 122.55




	Zbigniew Wietecki 119.72 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Katarzyna      Kowalewska            100.00 +  408: 304  150
    2     1 Mariusz        Kubicki               114.97 -  358: 409   65
    3    20 Andrzej        Oleksiak              129.59 -  261: 434   80
    4    18 Artur          Tomczyk               100.00 -  276: 480   50
    5    29 Adam           Paczkowski            100.00 +  431: 242  150
    6    20 Paweł          Jackowski             125.45 -  330: 429   75
    7    25 Wojciech       Gołęcki               101.94 +  472: 327  152
    8    20 Piotr          Chabowski             100.00 -  310: 364   50
    9    23 Grzegorz       Pukniel               107.07 =  341: 341  107
   10    24 Krzysztof      Leśniak               100.00 +  396: 333  150
   11    20 Dariusz        Nawrocki              103.67 -  300: 374   54
   12    23 Krzysztof      Leśniak               100.00 -  320: 427   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1133  / 12  94.42




	Maciej Perzyński 119.54 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marek          Kocikowski            100.00 +  472: 372  150
    2     8 Rafał          Wesołowski            100.82 -  327: 343   51
    3    15 Dariusz        Nawrocki              103.67 +  522: 321  154
    4     7 Grzegorz       Pukniel               107.07 +  376: 247  157
    5     5 Krzysztof      Mówka                 136.51 -  318: 355   87
    6     9 Kamil          Nawrocki              110.65 -  310: 479   61
    7    13 Krzysztof      Sporczyk              108.18 +  420: 284  158
    8    12 Lucyna         Śniadach              104.54 +  401: 298  155
    9     6 Mariusz        Wrześniewski          135.74 -  290: 431   86
   10    11 Stanisław      Rydzik                139.01 +  407: 297  189
   11     8 Paweł          Jackowski             125.45 -  260: 488   75
   12    13 Mariola        Osajda-Matczak        116.44 +  390: 266  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1489  / 12 124.08




	Mariola Osajda-Matczak 116.44 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jan            Nowak                 100.00 +  400:   0    0
    2     7 Jędrzej        Florek                109.73 +  450: 384  160
    3     4 Rafał          Matczak               119.83 -  339: 365   70
    4    10 Filip          Warzecha              124.75 +  369: 341  175
    5     6 Eugeniusz      Wróblewski            113.19 -  325: 473   63
    6    15 Wojciech       Sołdan                100.24 -  299: 403   50
    7    22 Artur          Tomczyk               100.00 +  436: 330  150
    8    17 Mariusz        Kubicki               114.97 -  319: 401   65
    9    16 Artur          Koszel                100.00 -  288: 371   50
   10    20 Józef          Wietecki              101.22 +  388: 280  151
   11    16 Kamil          Nawrocki              110.65 +  398: 371  161
   12    13 Maciej         Perzyński             119.54 -  266: 390   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1165  / 11 105.91




	Grzegorz Koczkodon 115.50 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Alicja         Nowak                 100.00 +  533: 174  150
    2     2 Mateusz        Żbikowski             141.29 -  430: 521   91
    3     9 Paweł          Jackowski             125.45 +  419: 316  175
    4     5 Stanisław      Rydzik                139.01 +  396: 355  189
    5     3 Irena          Sołdan                114.54 +  353: 322  165
    6     3 Karol          Wyrębkiewicz          133.93 -  364: 397   84
    7     5 Andrzej        Oleksiak              129.59 -  359: 407   80
    8     8 Radosław       Sowiński              121.12 -  322: 376   71
    9    13 Beata          Piotrowska            108.86 +  386: 299  159
   10     9 Katarzyna      Kowalewska            100.00 +  448: 402  150
   11     6 Rafał          Matczak               119.83 +  450: 302  170
   12     4 Paweł          Florek                120.61 +  471: 336  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1655  / 12 137.92




	Mariusz Kubicki 114.97 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Sonia          Stawujak              100.00 +  607:  42  150
    2     1 Zbigniew       Wietecki              119.72 +  409: 358  170
    3     1 Paweł          Florek                120.61 -  318: 416   71
    4     6 Karol          Wyrębkiewicz          133.93 -  341: 419   84
    5    12 Andrzej        Oleksiak              129.59 -  319: 439   80
    6    18 Mirosław       Konsik                103.52 -  366: 373   54
    7    23 Józef          Wietecki              101.22 +  378: 333  151
    8    17 Mariola        Osajda-Matczak        116.44 +  401: 319  166
    9    14 Miłosz         Wrzałek               114.06 +  359: 325  164
   10    10 Aleksander     Puchalski             128.59 -  335: 425   79
   11    14 Eugeniusz      Wróblewski            113.19 +  412: 406  163
   12    11 Irena          Sołdan                114.54 +  427: 358  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1497  / 12 124.75




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 114.73 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Maria          Mirkowska             100.00 +  457: 204  150
    2    11 Maciej         Czupryniak            133.58 +  360: 333  184
    3     3 Irena          Sołdan                114.54 -  322: 371   65
    4     9 Dawid          Pikul                 129.06 -  361: 370   79
    5    18 Joanna         Ostrowska             104.88 -  300: 418   55
    6    22 Beata          Piotrowska            108.86 +  414: 352  159
    7    18 Rafał          Wesołowski            100.82 -  331: 394   51
    8    19 Renata         Rosół                 100.00 -  272: 365   50
    9    22 Artur          Tomczyk               100.00 +  392: 336  150
   10    19 Filip          Warzecha              124.75 +  398: 354  175
   11    17 Remigiusz      Skwarek               100.00 +  394: 355  150
   12    14 Joanna         Ostrowska             104.88 -  338: 435   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1323  / 12 110.25




	Piotr Rosół 114.59 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Mateusz        Skowroński            100.00 +  464: 310  150
    2     9 Krzysztof      Sporczyk              108.18 +  369: 315  158
    3     6 Andrzej        Szmidtke              123.22 +  417: 414  173
    4     3 Kamil          Nawrocki              110.65 +  350: 330  161
    5     1 Tomasz         Zwoliński             137.89 -  302: 344   88
    6     5 Dawid          Pikul                 129.06 -  326: 545   79
    7     7 Eugeniusz      Wróblewski            113.19 +  356: 291  163
    8     4 Mateusz        Żbikowski             141.29 +  431: 371  191
    9     5 Paweł          Florek                120.61 +  392: 310  171
   10     4 Mariusz        Wrześniewski          135.74 -  344: 442   86
   11     5 Paweł          Florek                120.61 -  332: 385   71
   12     8 Rafał          Matczak               119.83 +  334: 330  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1661  / 12 138.42




	Irena Sołdan 114.54 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Adam           Paczkowski            100.00 +  484: 223  150
    2     4 Piotr          Pietuchowski          123.22 +  400: 362  173
    3     3 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.73 +  371: 322  165
    4     2 Tomasz         Zwoliński             137.89 -  323: 442   88
    5     3 Grzegorz       Koczkodon             115.50 -  322: 353   66
    6    12 Joanna         Ostrowska             104.88 -  346: 362   55
    7    17 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  416: 258  150
    8    15 Dariusz        Nawrocki              103.67 +  412: 281  154
    9     8 Karol          Wyrębkiewicz          133.93 -  333: 386   84
   10    12 Andrzej        Szmidtke              123.22 -  342: 440   73
   11    15 Stanisław      Rydzik                139.01 +  472: 367  189
   12    11 Mariusz        Kubicki               114.97 -  358: 427   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1412  / 12 117.67




	Miłosz Wrzałek 114.06 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Andrzej        Buczkowski            100.00 +  444: 294  150
    2    12 Stanisław      Rydzik                139.01 -  366: 380   89
    3    12 Wojciech       Sołdan                100.24 -  350: 395   50
    4    20 Renata         Rosół                 100.00 +  443: 401  150
    5    14 Beata          Piotrowska            108.86 +  407: 288  159
    6    10 Rafał          Wesołowski            100.82 +  447: 291  151
    7     6 Paweł          Florek                120.61 -  320: 373   71
    8    11 Kuba           Koisar                129.26 -  361: 437   79
    9    14 Mariusz        Kubicki               114.97 -  325: 359   65
   10    17 Piotr          Pietuchowski          123.22 -  337: 360   73
   11    22 Beata          Piotrowska            108.86 +  402: 265  159
   12    18 Artur          Tomczyk               100.00 -  303: 358   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1246  / 12 103.83




	Eugeniusz Wróblewski 113.19 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Wawrzyniec     Andrzejewski          100.00 +  405: 329  150
    2     3 Krzysztof      Mówka                 136.51 -  319: 338   87
    3    13 Katarzyna      Kowalewska            100.00 +  464: 359  150
    4    12 Wojciech       Sołdan                100.24 +  475: 235  150
    5     6 Mariola        Osajda-Matczak        116.44 +  473: 325  166
    6     2 Maciej         Czupryniak            133.58 -  302: 402   84
    7     7 Piotr          Rosół                 114.59 -  291: 356   65
    8    13 Rafał          Wesołowski            100.82 -  371: 404   51
    9    15 Aleksander     Puchalski             128.59 -  355: 456   79
   10    18 Beata          Piotrowska            108.86 +  425: 309  159
   11    14 Mariusz        Kubicki               114.97 -  406: 412   65
   12    17 Katarzyna      Kowalewska            100.00 +  424: 281  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1356  / 12 113.00




	Kamil Nawrocki 110.65 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Remigiusz      Skwarek               100.00 +  415: 285  150
    2    16 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  354: 317  150
    3     5 Krzysztof      Mówka                 136.51 +  387: 349  187
    4     3 Piotr          Rosół                 114.59 -  330: 350   65
    5    10 Radosław       Sowiński              121.12 -  362: 412   71
    6     9 Maciej         Perzyński             119.54 +  479: 310  170
    7    11 Andrzej        Szmidtke              123.22 -  320: 382   73
    8    16 Piotr          Pietuchowski          123.22 -  253: 437   73
    9    17 Filip          Warzecha              124.75 +  438: 320  175
   10    13 Kuba           Koisar                129.26 -  292: 498   79
   11    16 Mariola        Osajda-Matczak        116.44 -  371: 398   66
   12    20 Remigiusz      Skwarek               100.00 +  410: 342  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1409  / 12 117.42




	Jędrzej Florek 109.73 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Agata          Nawrocka              100.00 +  476: 222  150
    2     7 Mariola        Osajda-Matczak        116.44 -  384: 450   66
    3    10 Piotr          Chabowski             100.00 +  328: 317  150
    4    13 Andrzej        Oleksiak              129.59 +  471: 334  180
    5     7 Maciej         Czupryniak            133.58 -  329: 425   84
    6    11 Lucyna         Śniadach              104.54 +  417: 241  155
    7     9 Dariusz        Nawrocki              103.67 +  526: 261  154
    8     3 Rafał          Matczak               119.83 +  374: 328  170
    9     2 Tomasz         Zwoliński             137.89 -  356: 476   88
   10     3 Dawid          Pikul                 129.06 -  279: 430   79
   11     7 Aleksander     Puchalski             128.59 +  344: 328  179
   12     6 Karol          Wyrębkiewicz          133.93 +  403: 376  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1639  / 12 136.58




	Andrzej Tyczyno 109.49 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Grzegorz       Kaczmarek             100.00 +  462: 229  150
    2    10 Mariusz        Wrześniewski          135.74 -  298: 440   86
    3    22 Joanna         Ostrowska             104.88 -  334: 372   55
    4    22 Krzysztof      Sojka                 100.28 +  414: 407  150
    5    16 Rafał          Wesołowski            100.82 -  291: 400   51
    6    23 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  296: 409   50
    7    24 Andrzej        Buczkowski            100.00 -  277: 395   50
    8    26 Agata          Nawrocka              100.00 +  407: 304  150
    9    24 Mirosław       Konsik                103.52 +  410: 379  154
   10    21 Wojciech       Sołdan                100.24 -  313: 344   50
   11    23 Filip          Warzecha              124.75 -  328: 439   75
   12    26 Małgorzata     Jóźwiak               101.28 -  317: 438   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1072  / 12  89.33




	Beata Piotrowska 108.86 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    23 Andrzej        Buczkowski            100.00 +  364: 233  150
    4    11 Lucyna         Śniadach              104.54 -  291: 318   55
    5    14 Miłosz         Wrzałek               114.06 -  288: 407   64
    6    22 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.73 -  352: 414   65
    7    26 Grzegorz       Kaczmarek             100.00 +  418: 280  150
    8    27 Małgorzata     Jóźwiak               101.28 +  444: 364  151
    9    13 Grzegorz       Koczkodon             115.50 -  299: 386   66
   10    18 Eugeniusz      Wróblewski            113.19 -  309: 425   63
   11    22 Miłosz         Wrzałek               114.06 -  265: 402   64
   12    25 Mirosław       Konsik                103.52 -  360: 379   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     882  / 10  88.20




	Krzysztof Sporczyk 108.18 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Lucjan         Kaczmarek             100.00 +  398: 276  150
    2     9 Piotr          Rosół                 114.59 -  315: 369   65
    3    16 Radosław       Sowiński              121.12 -  332: 382   71
    4    27 Agata          Nawrocka              100.00 +  475: 208  150
    5    15 Dariusz        Nawrocki              103.67 -  294: 343   54
    6    21 Artur          Koszel                100.00 +  347: 310  150
    7    13 Maciej         Perzyński             119.54 -  284: 420   70
    8    24 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.99 +  350: 314  154
    9    19 Renata         Rosół                 100.00 +  324: 302  150
   10    16 Lucyna         Śniadach              104.54 +  370: 334  155
   11    12 Rafał          Wesołowski            100.82 +  365: 304  151
   12     9 Radosław       Sowiński              121.12 -  284: 386   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1391  / 12 115.92




	Grzegorz Pukniel 107.07 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    24 Grzegorz       Kaczmarek             100.00 +  387: 317  150
    4     7 Maciej         Perzyński             119.54 -  247: 376   70
    5    17 Stanisław      Rydzik                139.01 -  360: 384   89
    6    17 Artur          Tomczyk               100.00 +  437: 369  150
    7    20 Lucyna         Śniadach              104.54 -  262: 426   55
    8    28 Józef          Wietecki              101.22 -  358: 526   51
    9    23 Zbigniew       Wietecki              119.72 =  341: 341  120
   10    25 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.99 +  377: 259  154
   11    21 Artur          Tomczyk               100.00 -  347: 370   50
   12    24 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.99 +  364: 339  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1043  / 10 104.30




	Joanna Ostrowska 104.88 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mateusz        Żbikowski             141.29 -  270: 405   91
    2    22 Aleksander     Puchalski             128.59 +  343: 329  179
    3    22 Andrzej        Tyczyno               109.49 +  372: 334  159
    4    15 Radosław       Sowiński              121.12 -  379: 408   71
    5    18 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.73 +  418: 300  165
    6    12 Irena          Sołdan                114.54 +  362: 346  165
    7     8 Mariusz        Wrześniewski          135.74 +  414: 363  186
    8     7 Andrzej        Oleksiak              129.59 -  377: 445   80
    9    11 Rafał          Wesołowski            100.82 -  287: 327   51
   10    15 Piotr          Chabowski             100.00 +  378: 365  150
   11    11 Artur          Koszel                100.00 -  312: 501   50
   12    14 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.73 +  435: 338  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1512  / 12 126.00




	Lucyna Śniadach 104.54 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz.J    Merklejn              140.42 -  312: 417   90
    2    26 Mirosław       Konsik                103.52 +  394: 311  154
    3    18 Artur          Koszel                100.00 +  483: 311  150
    4    11 Beata          Piotrowska            108.86 +  318: 291  159
    5     9 Andrzej        Szmidtke              123.22 -  287: 386   73
    6    11 Jędrzej        Florek                109.73 -  241: 417   60
    7    20 Grzegorz       Pukniel               107.07 +  426: 262  157
    8    12 Maciej         Perzyński             119.54 -  298: 401   70
    9    21 Dariusz        Nawrocki              103.67 +  342: 324  154
   10    16 Krzysztof      Sporczyk              108.18 -  334: 370   58
   11    19 Wojciech       Sołdan                100.24 +  346: 285  150
   12    16 Dariusz        Nawrocki              103.67 +  367: 240  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1429  / 12 119.08




	Janina Jabłczyńska-Zając 103.99 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Rydzik                139.01 -  324: 377   89
    2    24 Wojciech       Gołęcki               101.94 +  365: 342  152
    3    19 Piotr          Pietuchowski          123.22 =  367: 367  123
    4    17 Maciej         Czupryniak            133.58 -  298: 383   84
    5    22 Piotr          Chabowski             100.00 -  307: 330   50
    6    26 Marek          Kocikowski            100.00 -  291: 314   50
    7    29 Małgorzata     Jóźwiak               101.28 +  326: 215  151
    8    24 Krzysztof      Sporczyk              108.18 -  314: 350   58
    9    28 Mariusz        Michalski             102.43 +  389: 277  152
   10    25 Grzegorz       Pukniel               107.07 -  259: 377   57
   11    27 Mariusz        Michalski             102.43 +  394: 259  152
   12    24 Grzegorz       Pukniel               107.07 -  339: 364   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1175  / 12  97.92




	Dariusz Nawrocki 103.67 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             137.89 -  320: 438   88
    2    25 Renata         Rosół                 100.00 +  398: 336  150
    3    15 Maciej         Perzyński             119.54 -  321: 522   70
    4    28 Adam           Paczkowski            100.00 +  365: 287  150
    5    15 Krzysztof      Sporczyk              108.18 +  343: 294  158
    6    14 Stanisław      Rydzik                139.01 +  392: 360  189
    7     9 Jędrzej        Florek                109.73 -  261: 526   60
    8    15 Irena          Sołdan                114.54 -  281: 412   65
    9    21 Lucyna         Śniadach              104.54 -  324: 342   55
   10    23 Andrzej        Buczkowski            100.00 +  345: 291  150
   11    20 Zbigniew       Wietecki              119.72 +  374: 300  170
   12    16 Lucyna         Śniadach              104.54 -  240: 367   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Mirosław Konsik 103.52 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Mówka                 136.51 -  244: 500   87
    2    26 Lucyna         Śniadach              104.54 -  311: 394   55
    3    29 Mariusz        Michalski             102.43 -  319: 414   52
    4    30 Wawrzyniec     Andrzejewski          100.00 +  465: 231  150
    5    27 Agata          Nawrocka              100.00 +  412: 224  150
    6    18 Mariusz        Kubicki               114.97 +  373: 366  165
    7    14 Paweł          Jackowski             125.45 -  314: 351   75
    8    18 Aleksander     Puchalski             128.59 -  327: 403   79
    9    24 Andrzej        Tyczyno               109.49 -  379: 410   59
   10    26 Artur          Tomczyk               100.00 -  296: 339   50
   11    28 Adrian         Skowroński            100.00 +  408: 271  150
   12    25 Beata          Piotrowska            108.86 +  379: 360  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1231  / 12 102.58




	Mariusz Michalski 102.43 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariusz        Wrześniewski          135.74 -  358: 392   86
    2    19 Piotr          Chabowski             100.00 -  262: 451   50
    3    29 Mirosław       Konsik                103.52 +  414: 319  154
    4    29 Aleksander     Puchalski             128.59 -    0: 400    0
    5    28 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  266: 349   50
    6    28 Józef          Wietecki              101.22 -  307: 344   51
    8    29 Wojciech       Gołęcki               101.94 +  448: 277  152
    9    28 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.99 -  277: 389   54
   10    30 Mateusz        Skowroński            100.00 +  390: 285  150
   11    27 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.99 -  259: 394   54
   12    29 Wawrzyniec     Andrzejewski          100.00 +  345: 288  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     951  / 10  95.10




	Wojciech Gołęcki 101.94 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Karol          Wyrębkiewicz          133.93 -  261: 375   84
    2    24 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.99 -  342: 365   54
    3    31 Adrian         Skowroński            100.00 +  344: 238  150
    4    23 Artur          Koszel                100.00 -  273: 353   50
    5    31 Mateusz        Skowroński            100.00 +  346: 234  150
    6    25 Renata         Rosół                 100.00 -  255: 363   50
    7    25 Zbigniew       Wietecki              119.72 -  327: 472   70
    8    29 Mariusz        Michalski             102.43 -  277: 448   52
    9    29 Małgorzata     Jóźwiak               101.28 -  298: 450   51
   10    29 Lucjan         Kaczmarek             100.00 +  433: 341  150
   11    30 Grzegorz       Kaczmarek             100.00 +  316: 254  150
   12    28 Andrzej        Buczkowski            100.00 +  396: 275  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1161  / 12  96.75




	Małgorzata Jóźwiak 101.28 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Maciej         Czupryniak            133.58 -  289: 389   84
    2    30 Adrian         Skowroński            100.00 +  422: 237  150
    3    17 Dawid          Pikul                 129.06 -  266: 423   79
    4    21 Marek          Kocikowski            100.00 +  344: 307  150
    5    20 Filip          Warzecha              124.75 -  332: 381   75
    6    24 Kuba           Koisar                129.26 -  348: 451   79
    7    29 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.99 -  215: 326   54
    8    27 Beata          Piotrowska            108.86 -  364: 444   59
    9    29 Wojciech       Gołęcki               101.94 +  450: 298  152
   10    27 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  366: 219  150
   11    25 Marek          Kocikowski            100.00 -  359: 377   50
   12    26 Andrzej        Tyczyno               109.49 +  438: 317  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1241  / 12 103.42




	Józef Wietecki 101.22 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Andrzej        Oleksiak              129.59 -  277: 327   80
    2    20 Kuba           Koisar                129.26 -  363: 374   79
    3    27 Mateusz        Skowroński            100.00 +  299: 289  150
    4    24 Remigiusz      Skwarek               100.00 -  317: 407   50
    5    30 Adrian         Skowroński            100.00 -  275: 329   50
    6    28 Mariusz        Michalski             102.43 +  344: 307  152
    7    23 Mariusz        Kubicki               114.97 -  333: 378   65
    8    28 Grzegorz       Pukniel               107.07 +  526: 358  157
    9    25 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  466: 331  150
   10    20 Mariola        Osajda-Matczak        116.44 -  280: 388   66
   11    24 Renata         Rosół                 100.00 -  254: 391   50
   12    27 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  307: 341   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1099  / 12  91.58




	Rafał Wesołowski 100.82 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Kuba           Koisar                129.26 +  400: 356  179
    2     8 Maciej         Perzyński             119.54 +  343: 327  170
    3     8 Tomasz         Zwoliński             137.89 -  314: 398   88
    4    14 Krzysztof      Mówka                 136.51 -  345: 373   87
    5    16 Andrzej        Tyczyno               109.49 +  400: 291  159
    6    10 Miłosz         Wrzałek               114.06 -  291: 447   64
    7    18 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.73 +  394: 331  165
    8    13 Eugeniusz      Wróblewski            113.19 +  404: 371  163
    9    11 Joanna         Ostrowska             104.88 +  327: 287  155
   10     8 Rafał          Matczak               119.83 -  303: 418   70
   11    12 Krzysztof      Sporczyk              108.18 -  304: 365   58
   12    15 Piotr          Chabowski             100.00 =  352: 352  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1458  / 12 121.50




	Krzysztof Sojka 100.28 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dawid          Pikul                 129.06 -  263: 435   79
    2    23 Wawrzyniec     Andrzejewski          100.00 +  374: 276  150
    3    21 Filip          Warzecha              124.75 -  317: 373   75
    4    22 Andrzej        Tyczyno               109.49 -  407: 414   59
    5    26 Grzegorz       Kaczmarek             100.00 +  394: 223  150
    6    27 Adrian         Skowroński            100.00 +  433: 191  150
    7    21 Piotr          Pietuchowski          123.22 -  296: 340   73
    8    22 Marek          Kocikowski            100.00 +  371: 326  150
    9    18 Remigiusz      Skwarek               100.00 -  303: 397   50
   10    22 Renata         Rosół                 100.00 +  392: 362  150
   11    18 Piotr          Chabowski             100.00 -  284: 392   50
   12    21 Renata         Rosół                 100.00 +  500: 297  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1286  / 12 107.17




	Wojciech Sołdan 100.24 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Aleksander     Puchalski             128.59 +  409: 349  179
    2    17 Radosław       Sowiński              121.12 -  317: 412   71
    3    12 Miłosz         Wrzałek               114.06 +  395: 350  164
    4    12 Eugeniusz      Wróblewski            113.19 -  235: 475   63
    5    19 Paweł          Jackowski             125.45 +  355: 342  175
    6    15 Mariola        Osajda-Matczak        116.44 +  403: 299  166
    7    10 Mateusz        Żbikowski             141.29 -  290: 382   91
    8    14 Stanisław      Rydzik                139.01 -  382: 423   89
    9    20 Piotr          Chabowski             100.00 -  356: 377   50
   10    21 Andrzej        Tyczyno               109.49 +  344: 313  159
   11    19 Lucyna         Śniadach              104.54 -  285: 346   55
   12    22 Marek          Kocikowski            100.00 -  312: 403   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1312  / 12 109.33




	Wawrzyniec Andrzejewski 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Eugeniusz      Wróblewski            113.19 -  329: 405   63
    2    23 Krzysztof      Sojka                 100.28 -  276: 374   50
    3    30 Agata          Nawrocka              100.00 -  237: 327   50
    4    30 Mirosław       Konsik                103.52 -  231: 465   54
    6    29 Andrzej        Buczkowski            100.00 -  234: 340   50
    7    30 Lucjan         Kaczmarek             100.00 -  289: 391   50
    8    32 Mateusz        Skowroński            100.00 +  315: 300  150
    9    31 Adam           Paczkowski            100.00 +  302: 220  150
   10    32 Grzegorz       Kaczmarek             100.00 -  293: 392   50
   11    31 Agata          Nawrocka              100.00 +  339: 325  150
   12    29 Mariusz        Michalski             102.43 -  288: 345   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     869  / 11  79.00




	Andrzej Buczkowski 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Miłosz         Wrzałek               114.06 -  294: 444   64
    2    29 Agata          Nawrocka              100.00 +  310: 272  150
    3    23 Beata          Piotrowska            108.86 -  233: 364   59
    4    26 Piotr          Chabowski             100.00 -  363: 398   50
    5    25 Renata         Rosół                 100.00 -  310: 383   50
    6    29 Wawrzyniec     Andrzejewski          100.00 +  340: 234  150
    7    24 Andrzej        Tyczyno               109.49 +  395: 277  159
    8    23 Artur          Koszel                100.00 -  286: 433   50
    9    26 Marek          Kocikowski            100.00 +  369: 316  150
   10    23 Dariusz        Nawrocki              103.67 -  291: 345   54
   11    26 Krzysztof      Leśniak               100.00 -  327: 355   50
   12    28 Wojciech       Gołęcki               101.94 -  275: 396   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1038  / 12  86.50




	Piotr Chabowski 100.00 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Piotr          Pietuchowski          123.22 -  278: 404   73
    2    19 Mariusz        Michalski             102.43 +  451: 262  152
    3    10 Jędrzej        Florek                109.73 -  317: 328   60
    4    26 Andrzej        Buczkowski            100.00 +  398: 363  150
    5    22 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.99 +  330: 307  154
    6    13 Paweł          Florek                120.61 -  349: 376   71
    7    16 Kuba           Koisar                129.26 -  287: 339   79
    8    20 Zbigniew       Wietecki              119.72 +  364: 310  170
    9    20 Wojciech       Sołdan                100.24 +  377: 356  150
   10    15 Joanna         Ostrowska             104.88 -  365: 378   55
   11    18 Krzysztof      Sojka                 100.28 +  392: 284  150
   12    15 Rafał          Wesołowski            100.82 =  352: 352  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1365  / 12 113.75




	Grzegorz Kaczmarek 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Andrzej        Tyczyno               109.49 -  229: 462   59
    2    27 Mateusz        Skowroński            100.00 +  331: 271  150
    3    24 Grzegorz       Pukniel               107.07 -  317: 387   57
    4    25 Kuba           Koisar                129.26 -  285: 380   79
    5    26 Krzysztof      Sojka                 100.28 -  223: 394   50
    6    31 Adam           Paczkowski            100.00 +  312: 291  150
    7    26 Beata          Piotrowska            108.86 -  280: 418   59
    8    25 Artur          Tomczyk               100.00 -  257: 415   50
    9    30 Agata          Nawrocka              100.00 -  275: 311   50
   10    32 Wawrzyniec     Andrzejewski          100.00 +  392: 293  150
   11    30 Wojciech       Gołęcki               101.94 -  254: 316   52
   12    31 Agata          Nawrocka              100.00 -  281: 297   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     956  / 12  79.67




	Lucjan Kaczmarek 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Krzysztof      Sporczyk              108.18 -  276: 398   58
    2    21 Artur          Koszel                100.00 -  281: 420   50
    3    28 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  277: 379   50
    4    31 Mateusz        Skowroński            100.00 +  378: 264  150
    5    24 Marek          Kocikowski            100.00 -  270: 351   50
    6    30 Agata          Nawrocka              100.00 -  258: 318   50
    7    30 Wawrzyniec     Andrzejewski          100.00 +  391: 289  150
    8    30 Adrian         Skowroński            100.00 +  413: 260  150
    9    27 Krzysztof      Leśniak               100.00 -  361: 403   50
   10    29 Wojciech       Gołęcki               101.94 -  341: 433   52
   11    29 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  325: 398   50
   12    30 Adrian         Skowroński            100.00 +  460: 367  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1010  / 12  84.17




	Marek Kocikowski 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Maciej         Perzyński             119.54 -  372: 472   70
    2    18 Andrzej        Szmidtke              123.22 -  309: 378   73
    3    25 Kuba           Koisar                129.26 +  421: 326  179
    4    21 Małgorzata     Jóźwiak               101.28 -  307: 344   51
    5    24 Lucjan         Kaczmarek             100.00 +  351: 270  150
    6    26 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.99 +  314: 291  154
    7    19 Filip          Warzecha              124.75 -  234: 402   75
    8    22 Krzysztof      Sojka                 100.28 -  326: 371   50
    9    26 Andrzej        Buczkowski            100.00 -  316: 369   50
   10    28 Agata          Nawrocka              100.00 +  427: 236  150
   11    25 Małgorzata     Jóźwiak               101.28 +  377: 359  151
   12    22 Wojciech       Sołdan                100.24 +  403: 312  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1303  / 12 108.58




	Artur Koszel 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Paweł          Florek                120.61 -  350: 375   71
    2    21 Lucjan         Kaczmarek             100.00 +  420: 281  150
    3    18 Lucyna         Śniadach              104.54 -  311: 483   55
    4    23 Wojciech       Gołęcki               101.94 +  353: 273  152
    5    13 Katarzyna      Kowalewska            100.00 -  295: 448   50
    6    21 Krzysztof      Sporczyk              108.18 -  310: 347   58
    7    27 Agata          Nawrocka              100.00 +  436: 197  150
    8    23 Andrzej        Buczkowski            100.00 +  433: 286  150
    9    16 Mariola        Osajda-Matczak        116.44 +  371: 288  166
   10    14 Remigiusz      Skwarek               100.00 +  371: 282  150
   11    11 Joanna         Ostrowska             104.88 +  501: 312  155
   12     7 Kuba           Koisar                129.26 +  353: 296  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1486  / 12 123.83




	Katarzyna Kowalewska 100.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Zbigniew       Wietecki              119.72 -  304: 408   70
    2    28 Adam           Paczkowski            100.00 +  506: 199  150
    3    13 Eugeniusz      Wróblewski            113.19 -  359: 464   63
    4    19 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  439: 320  150
    5    13 Artur          Koszel                100.00 +  448: 295  150
    6     8 Filip          Warzecha              124.75 +  465: 349  175
    7     4 Maciej         Czupryniak            133.58 -  296: 401   84
    8     9 Paweł          Jackowski             125.45 -  391: 420   75
    9    12 Piotr          Pietuchowski          123.22 +  393: 329  173
   10     9 Grzegorz       Koczkodon             115.50 -  402: 448   66
   11    13 Piotr          Pietuchowski          123.22 -  329: 389   73
   12    17 Eugeniusz      Wróblewski            113.19 -  281: 424   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1292  / 12 107.67




	Krzysztof Leśniak 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    31 Adam           Paczkowski            100.00 +  425: 163  150
    9    27 Lucjan         Kaczmarek             100.00 +  403: 361  150
   10    24 Zbigniew       Wietecki              119.72 -  333: 396   70
   11    26 Andrzej        Buczkowski            100.00 +  355: 327  150
   12    23 Zbigniew       Wietecki              119.72 +  427: 320  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     690  /  5 138.00




	Maria Mirkowska 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.73 -  204: 457   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      65  /  1  65.00




	Agata Nawrocka 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Jędrzej        Florek                109.73 -  222: 476   60
    2    29 Andrzej        Buczkowski            100.00 -  272: 310   50
    3    30 Wawrzyniec     Andrzejewski          100.00 +  327: 237  150
    4    27 Krzysztof      Sporczyk              108.18 -  208: 475   58
    5    27 Mirosław       Konsik                103.52 -  224: 412   54
    6    30 Lucjan         Kaczmarek             100.00 +  318: 258  150
    7    27 Artur          Koszel                100.00 -  197: 436   50
    8    26 Andrzej        Tyczyno               109.49 -  304: 407   59
    9    30 Grzegorz       Kaczmarek             100.00 +  311: 275  150
   10    28 Marek          Kocikowski            100.00 -  236: 427   50
   11    31 Wawrzyniec     Andrzejewski          100.00 -  325: 339   50
   12    31 Grzegorz       Kaczmarek             100.00 +  297: 281  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1031  / 12  85.92




	Alicja Nowak 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Grzegorz       Koczkodon             115.50 -  174: 533   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      66  /  1  66.00




	Jan Nowak 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Mariola        Osajda-Matczak        116.44 -    0: 400    0


	Adam Paczkowski 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Irena          Sołdan                114.54 -  223: 484   65
    2    28 Katarzyna      Kowalewska            100.00 -  199: 506   50
    4    28 Dariusz        Nawrocki              103.67 -  287: 365   54
    5    29 Zbigniew       Wietecki              119.72 -  242: 431   70
    6    31 Grzegorz       Kaczmarek             100.00 -  291: 312   50
    7    31 Mateusz        Skowroński            100.00 +  276: 263  150
    8    31 Krzysztof      Leśniak               100.00 -  163: 425   50
    9    31 Wawrzyniec     Andrzejewski          100.00 -  220: 302   50
   10    31 Adrian         Skowroński            100.00 -  252: 297   50
   11    32 Mateusz        Skowroński            100.00 +  286: 282  150
   12    32 Mateusz        Skowroński            100.00 +  284: 281  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     889  / 11  80.82




	Renata Rosół 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Paweł          Jackowski             125.45 -  249: 400   75
    2    25 Dariusz        Nawrocki              103.67 -  336: 398   54
    3    26 Aleksander     Puchalski             128.59 +  407: 391  179
    4    20 Miłosz         Wrzałek               114.06 -  401: 443   64
    5    25 Andrzej        Buczkowski            100.00 +  383: 310  150
    6    25 Wojciech       Gołęcki               101.94 +  363: 255  152
    7    15 Stanisław      Rydzik                139.01 -  292: 448   89
    8    19 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.73 +  365: 272  165
    9    19 Krzysztof      Sporczyk              108.18 -  302: 324   58
   10    22 Krzysztof      Sojka                 100.28 -  362: 392   50
   11    24 Józef          Wietecki              101.22 +  391: 254  151
   12    21 Krzysztof      Sojka                 100.28 -  297: 500   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1237  / 12 103.08




	Adrian Skowroński 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Filip          Warzecha              124.75 -  204: 483   75
    2    30 Małgorzata     Jóźwiak               101.28 -  237: 422   51
    3    31 Wojciech       Gołęcki               101.94 -  238: 344   52
    5    30 Józef          Wietecki              101.22 +  329: 275  151
    6    27 Krzysztof      Sojka                 100.28 -  191: 433   50
    7    28 Remigiusz      Skwarek               100.00 -  404: 482   50
    8    30 Lucjan         Kaczmarek             100.00 -  260: 413   50
    9    32 Mateusz        Skowroński            100.00 +  352: 347  150
   10    31 Adam           Paczkowski            100.00 +  297: 252  150
   11    28 Mirosław       Konsik                103.52 -  271: 408   54
   12    30 Lucjan         Kaczmarek             100.00 -  367: 460   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     883  / 11  80.27




	Mateusz Skowroński 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Piotr          Rosół                 114.59 -  310: 464   65
    2    27 Grzegorz       Kaczmarek             100.00 -  271: 331   50
    3    27 Józef          Wietecki              101.22 -  289: 299   51
    4    31 Lucjan         Kaczmarek             100.00 -  264: 378   50
    5    31 Wojciech       Gołęcki               101.94 -  234: 346   52
    7    31 Adam           Paczkowski            100.00 -  263: 276   50
    8    32 Wawrzyniec     Andrzejewski          100.00 -  300: 315   50
    9    32 Adrian         Skowroński            100.00 -  347: 352   50
   10    30 Mariusz        Michalski             102.43 -  285: 390   52
   11    32 Adam           Paczkowski            100.00 -  282: 286   50
   12    32 Adam           Paczkowski            100.00 -  281: 284   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     570  / 11  51.82




	Remigiusz Skwarek 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Kamil          Nawrocki              110.65 -  285: 415   61
    2    31 Sonia          Stawujak              100.00 +  520: 115  150
    3    14 Maciej         Czupryniak            133.58 -  259: 450   84
    4    24 Józef          Wietecki              101.22 +  407: 317  151
    5    21 Piotr          Pietuchowski          123.22 -  265: 405   73
    6    19 Aleksander     Puchalski             128.59 -  287: 428   79
    7    28 Adrian         Skowroński            100.00 +  482: 404  150
    8    21 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  379: 311  150
    9    18 Krzysztof      Sojka                 100.28 +  397: 303  150
   10    14 Artur          Koszel                100.00 -  282: 371   50
   11    17 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.73 -  355: 394   65
   12    20 Kamil          Nawrocki              110.65 -  342: 410   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1224  / 12 102.00




	Sonia Stawujak 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Mariusz        Kubicki               114.97 -   42: 607   65
    2    31 Remigiusz      Skwarek               100.00 -  115: 520   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     115  /  2  57.50




	Artur Tomczyk 100.00 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Radosław       Sowiński              121.12 +  479: 382  171
    2     6 Rafał          Matczak               119.83 -  369: 373   70
    3    11 Karol          Wyrębkiewicz          133.93 -  361: 421   84
    4    18 Zbigniew       Wietecki              119.72 +  480: 276  170
    5    11 Dawid          Pikul                 129.06 -  364: 442   79
    6    17 Grzegorz       Pukniel               107.07 -  369: 437   57
    7    22 Mariola        Osajda-Matczak        116.44 -  330: 436   66
    8    25 Grzegorz       Kaczmarek             100.00 +  415: 257  150
    9    22 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.73 -  336: 392   65
   10    26 Mirosław       Konsik                103.52 +  339: 296  154
   11    21 Grzegorz       Pukniel               107.07 +  370: 347  157
   12    18 Miłosz         Wrzałek               114.06 +  358: 303  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1387  / 12 115.58




	Agnieszka Wiśniewska 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Rafał          Matczak               119.83 -    0: 400    0


	Tadeusz Wiśniewski 100.00 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Andrzej        Szmidtke              123.22 -  320: 382   73
    2    16 Kamil          Nawrocki              110.65 -  317: 354   61
    3    28 Lucjan         Kaczmarek             100.00 +  379: 277  150
    4    19 Katarzyna      Kowalewska            100.00 -  320: 439   50
    5    28 Mariusz        Michalski             102.43 +  349: 266  152
    6    23 Andrzej        Tyczyno               109.49 +  409: 296  159
    7    17 Irena          Sołdan                114.54 -  258: 416   65
    8    21 Remigiusz      Skwarek               100.00 -  311: 379   50
    9    25 Józef          Wietecki              101.22 -  331: 466   51
   10    27 Małgorzata     Jóźwiak               101.28 -  219: 366   51
   11    29 Lucjan         Kaczmarek             100.00 +  398: 325  150
   12    27 Józef          Wietecki              101.22 +  341: 307  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1163  / 12  96.92


Lista rankingowa na dzień 07-08-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Skrobosz               Warszawa             145.73  27834  191
   2 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             141.70  28199  199
   3 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.61  28038  198
   4 Paweł Dawidson                 Częstochowa          141.29  17237  122
   5 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.20  27958  198
   6 Kamil Górka                    Łęczna               140.11  27882  199
   7 Szymon Zaleski                 Poznań               139.69  13550   97
   8 Szymon Fidziński               Warszawa             138.86  26939  194
   9 Krzysztof Mówka                Toruń                137.97  26904  195
  10 Stanisław Rydzik               Warszawa             137.95  26900  195
  11 Tomasz Zwoliński               Warszawa             137.78  26179  190
  12 Marcin Mroziuk                 Warszawa             136.44  24286  178
  13 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             136.27  25892  190
  14 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             135.94  26509  195
  15 Sławomir Kordjalik             Warszawa             135.78  25799  190
  16 Grzegorz Święcki               Białystok            135.29  15153  112
  17 Maciej Gałecki                 Łódź                 135.27  25971  192
  18 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.07  18640  138
  19 Dariusz Banaszek               Warszawa             134.80  26961  200
  20 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 134.27  25645  191
  21 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.24  25639  191
  22 Justyna Fugiel                 Sandomierz           134.21  25902  193
  23 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          133.58   4141   31
  24 Wojciech Zemło                 Łódź                 133.01  23676  178
  25 Adam Weremczuk                 Łódź                 131.56  25259  192
  26 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.17  14691  112
  27 Andrzej Słapiński              Warszawa             131.04   6290   48
  28 Sergiusz Puchalski             Włocławek            130.20  12239   94
  29 Dawid Pikul                    Poznań               130.01  25221  194
  30 Marek Syczuk                   Warszawa             129.53  24610  190
  31 Wiktor Stępień                 Katowice             129.15   8653   67
  32 Andrzej Oleksiak               Ostróda              129.10  25433  197
  33 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.84   4123   32
  34 Sławomir Nosek                 Mielec               128.81  15199  118
  35 Joanna Stępień                 Katowice             128.62  24824  193
  36 Krzysztof Pypno                Gliwice              128.42   6678   52
  37 Bartosz Morawski               Gliwice              128.31   5004   39
  38 Marcin Kozyra                  Warszawa             128.15  24989  195
  39 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.82  24030  188
  40 Marcin Kamiński                Warszawa             127.47  11727   92
  41 Małgorzata Kania               Milanówek            127.11  22752  179
  42 Radosław Konca                 Warszawa             127.05  24140  190
  43 Kuba Koisar                    Warszawa             126.51   6958   55
  44 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.50  18216  144
  45 Andrzej Szepczyński            Kraków               125.67  18599  148
  46 Paweł Jackowski                Warszawa             125.58  24488  195
  47 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.32  23936  191
  48 Maciej Michalak                Łódź                 125.10   7381   59
  49 Marcin Bożek                   Będzin               124.90  10991   88
  50 Sławomir Kucia                 Kraków               123.90  24037  194
  51 Filip Warzecha                 Gdynia               123.48  14077  114
  52 Tomasz Figiel                  Zawichost            123.43   9134   74
  53 Teresa Fortuna                 Lubin                123.29   4192   34
  54 Stanisław Ochot                Katowice             122.97   8239   67
  55 Marek Roszak                   Poznań               122.92  23846  194
  56 Andrzej Rechowicz              Katowice             122.77  23694  193
  57 Wojciech Morawski              Gliwice              122.75   6997   57
  58 Mariusz Margalski              Warszawa             122.74   9942   81
  59 Piotr Pietuchowski             Białystok            122.66  22201  181
  60 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             122.61  13732  112
  61 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       122.31   4770   39
  62 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       122.24  18825  154
  63 Michał Makowski                Warszawa             121.97  11587   95
  64 Maciej Grabowski               Warszawa             121.90   8411   69
  65 Marek Dudkiewicz               Milanówek            121.68  22998  189
  66 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  121.45  24290  200
  67 Lucyna Korga                   Zabrze               121.23  23277  192
  68 Magdalena Merklejn             Szczecin             121.05  22031  182
  69 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             120.75  18112  150
  70 Radosław Sowiński              Warszawa             120.66  23891  198
  71 Paweł Florek                   Nowa Wieś Wielka     120.61  18574  154
  72 Artur Owsiany                  Skierniewice         120.52   3736   31
  73 Andrzej Wróblewski             Warszawa             120.40   7465   62
  74 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     120.22   8295   69
  75 Rafał Matczak                  Pruszków             119.99  23997  200
  76 Maciej Perzyński               Piła                 119.86  20256  169
  77 Stanisław Gasik                Warszawa             119.34  23391  196
  78 Artur Irzyk                    Strzyżów             119.22   4292   36
  79 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.21  14305  120
  80 Jarosław Michalak              Łódź                 119.07  13931  117
  81 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.87   5349   45
  82 Michał Waszkiewicz             Warszawa             118.86  21038  177
  83 Andrzej Rakoczy                Kraków               118.42  15276  129
  84 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.28  23183  196
  85 Krzysztof Bukowski             Milanówek            118.22  16905  143
  86 Iwona Baran                    Kraków               118.12  23505  199
  87 Halina Roszak                  Poznań               117.78  23084  196
  88 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  117.73  23428  199
  89 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             117.54  23156  197
  90 Arkadiusz Jaworski             Tychy                117.47  14566  124
  91 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  117.38   7982   68
  92 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.32  20061  171
  93 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        117.18  20741  177
  94 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              117.14  19211  164
  95 Filip Klar                     Mielec               116.74   7121   61
  96 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               116.70  23107  198
  97 Andrzej Lożyński               Piastów              116.57   5945   51
  98 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            116.28   8372   72
  99 Katarzyna Stępień              Katowice             116.09  12306  106
 100 Piotr Rosół                    Warszawa             116.08  22287  192
 101 Roman Sulima                   Warszawa             116.06  11838  102
 102 Robert Soszka                  Warszawa             116.04  23092  199
 103 Maciej Mizgier                 Gdańsk               115.98   5335   46
 104 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             115.77  21997  190
 105 Jacek Pietruszka               Kraków               115.71   3934   34
 106 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.70  18743  162
 107 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             115.55  21954  190
 108 Michał Trumpus                 Wrocław              115.00   6555   57
 109 Irena Sołdan                   Rumia                114.81  15500  135
 110 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             114.48  22324  195
 111 Joanna Juszczak                Warszawa             114.36  22757  199
 112 Dominik Wester                 Warszawa             114.30   5258   46
 113 Dorota Zielińska               Piaseczno            114.25  22735  199
 114 Grzegorz Matysiak              Kraków               114.22   7424   65
 115 Maciej Kutera                  Warszawa             114.17  14500  127
 116 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.90  12415  109
 117 Marcin Figiel                  Zawichost            113.48  16682  147
 118 Filip Sosin                    Warszawa             113.45  22349  197
 119 Michał Sak                     Lublin               113.35   4194   37
 120 Miłosz Wrzałek                 Reda                 113.32  18697  165
 121 Ewa Ciszewska                  Katowice             113.25   9513   84
 122 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 123 Stefan Dawidson                Częstochowa          112.70  21075  187
 124 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           112.61  22072  196
 125 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             112.61  18918  168
 126 Maurycy Machnio                Lipiany              111.95   6605   59
 127 Zdzisław Szota                 Warszawa             111.73   8268   74
 128 Jarosław Żuliński              Szczecin             111.62   6697   60
 129 Beata Madej                    Lublin               111.44   9584   86
 130 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  111.22  22245  200
 131 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            111.17  17342  156
 132 Marcin Skowron                 Zabrze               111.10   6888   62
 133 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       111.09  11776  106
 134 Paweł Jędryka                  Tarnów               110.85   5099   46
 135 Jarosław Sobczak               Warszawa             110.61  21459  194
 136 Leszek Stecuła                 Bytom                110.58  10063   91
 137 Artur Tomczyk                  Piła                 110.39   3974   36
 138 Ryszard Niżewski               Warszawa             110.28   4411   40
 139 Kazimierz Merklejn             Szczecin             110.27  13122  119
 140 Wiesław Olewiński              Warszawa             110.13  17951  163
 141 Wojciech Jacyno                Warszawa             110.04   5942   54
 142 Paweł Jachowicz                Żyrardów             109.94  15611  142
 143 Jakub Zaryński                 Świnoujście          109.86   3955   36
 144 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  109.79   4721   43
 145 Jędrzej Florek                 Nowa Wieś Wielka     109.73  15581  142
 146 Piotr Krzemiński               Warszawa             109.58   7999   73
 147 Bogdan Kozłowski               Białystok            109.41   8972   82
 148 Władysław Zieliński            Lębork               108.98  10789   99
 149 Andrzej Gostomski              Łódź                 108.82  21329  196
 150 Kamil Klinkosz                 Rumia                108.78   7832   72
 151 Weronika Rudnicka              Ustka                108.77   3372   31
 152 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            108.71  19024  175
 153 Paweł Opyc                     Warszawa             108.59  21283  196
 154 Paweł Majewski                 Warszawa             108.43   7048   65
 155 Renata Kowalska                Bielsko Biała        108.15  20873  193
 156 Tomasz Ciejka                  Kraków               108.14   3893   36
 157 Grzegorz Gardynik              Warszawa             108.10  11459  106
 158 Małgorzata Niciporuk           Rumia                108.10   3243   30
 159 Katarzyna Żuławska             Katowice             108.07  16859  156
 160 Bogdan Pokojski                Piastów              107.98   6263   58
 161 Tomasz Żbikowski               Warszawa             107.92  21152  196
 162 Beata Piotrowska               Łódź                 107.82  21456  199
 163 Paweł Kasprzak                 Warszawa             107.78   3880   36
 164 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.67   4953   46
 165 Jerzy Luter                    Bytom                107.54  20325  189
 166 Krystyna Augustyniak           Łódź                 107.48   9243   86
 167 Krzysztof Jaworski             Warszawa             107.32  16312  152
 168 Małgorzata Sulejewska          Kraków               107.28  10299   96
 169 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            107.23  11474  107
 170 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 107.17   3751   35
 171 Adam Legięć                    Warszawa             107.06   3319   31
 172 Joanna Ostrowska               Warszawa             107.01  21081  197
 173 Grzegorz Pukniel               Lublin               106.93  21280  199
 174 Maciej Śliwa                   Zabrze               106.86  11968  112
 175 Magdalena Ochot                Katowice             106.78   7688   72
 176 Dominik Piasecki               Słupsk               106.68   6294   59
 177 Jacek Petrus                   Wrocław              106.67   8320   78
 178 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             106.58  12576  118
 179 Arkadiusz Biegun               Kraków               106.51  12036  113
 180 Paweł Subocz                   Szczecin             106.51   6710   63
 181 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.29  20196  190
 182 Jarosław Wypart                Częstochowa          106.29  10948  103
 183 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         106.23   8286   78
 184 Agnieszka Stefaniuk            Warszawa             106.10   9761   92
 185 Jan Ziółkowski                 Rumia                105.94   4979   47
 186 Rafał Dąbrowski                Ostróda              105.92   8368   79
 187 Dorota Ziembowicz              Gliwice              105.79  13858  131
 188 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            105.66  19970  189
 189 Piotr Mossakowski              Chorzów              105.50   3376   32
 190 Lucyna Śniadach                Rumia                105.43  20559  195
 191 Robert Drózd                   Wesoła               105.16   8097   77
 192 Marianna Kozłowska             Białystok            104.94   6611   63
 193 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.69   4397   42
 194 Grażyna Furman                 Sosnowiec            104.65   3244   31
 195 Jacek Baltyn                   Suchedniów           104.11   5934   57
 196 Alina Białobrzewska            Gdynia               103.84  19625  189
 197 Roman Figiel                   Zawichost            103.81  12873  124
 198 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             103.80   3633   35
 199 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               103.53  16461  159
 200 Jolanta Kosmowska              Warszawa             103.36  19845  192
 201 Mirosław Konsik                Gdańsk               103.33   6200   60
 202 Joanna Kubik                   Częstochowa          103.23   8568   83
 203 Paweł Ochot                    Katowice             103.18   7326   71
 204 Marcin Królak                  Warszawa             103.07   4329   42
 205 Paweł Czubla                   Kock                 103.00   8034   78
 206 Michał Szymkowski              Wrocław              102.77   3597   35
 207 Anita Bruska                   Gdynia               102.77   3083   30
 208 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.64  17346  169
 209 Monika Siemaszko               Lipiany              102.62   4926   48
 210 Adam Jurkowski                 Knurów               102.49   6969   68
 211 Adam Słapiński                 Warszawa             102.29   6342   62
 212 Rafał Wesołowski               Warszawa             102.27  17488  171
 213 Mariusz Michalski              Inowrocław           101.93  14984  147
 214 Ewa Fiszer                     Wrocław              101.90   3057   30
 215 Michał Szkudlarek              Pabianice            101.73   4476   44
 216 Anna Królak                    Warszawa             101.64   8843   87
 217 Wojciech Sołdan                Rumia                101.57   8329   82
 218 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.56  20312  200
 219 Małgorzata Jóźwiak             Iława                101.43  16838  166
 220 Paweł Szulc                    Szczecin             101.31   3546   35
 221 Adam Strzelczyk                Częstochowa          101.30   3039   30
 222 Krzysztof Sojka                Łódź                 101.01  11414  113
 223 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            100.67   9060   90
 224 Jarosław Kordalski             Lublin               100.63   5434   54
 225 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              100.57   4727   47
 226 Agnieszka Krupka               Krosno               100.57  10459  104
 227 Bogusław Koszarski             Lądek Zdrój          100.26   9525   95
 228 Magdalena Oprządek             Siedlce              100.19   3206   32
 229 Sylwester Wójcik               Lublin                99.98   6299   63
 230 Agata Wojciechowska            Poznań                99.60   2988   30
 231 Sylwester Gryz                 Zabrze                99.16  12693  128
 232 Andrzej Burczyk                Gdynia                99.12   4163   42
 233 Magdalena Podlaska             Warszawa              98.87  10085  102
 234 Bartosz Orłowski               Bytom                 98.82   4941   50
 235 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   98.81   4743   48
 236 Anna Arana                     Warszawa              98.38   8559   87
 237 Kszysztof Waberski             Łódź                  98.33   3540   36
 238 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 239 Magdalena Mroziuk              Warszawa              98.21   9723   99
 240 Renata Rosół                   Warszawa              97.95  19002  194
 241 Łukasz Święcki                 Białystok             97.62   4881   50
 242 Maria Jarosz                   Lublin                97.48  14329  147
 243 Marek Kocikowski               Ostróda               97.21  10790  111
 244 Henryk Ryś                     Warszawa              97.19   4082   42
 245 Irena Ficak                    Mielec                97.08   5825   60
 246 Monika Rubinstein              Warszawa              96.67  19333  200
 247 Sławomir Zabawa                Jasło                 96.53   9074   94
 248 Przemysław Pawlic              Wrocław               96.04   7971   83
 249 Marta Dobrzańska               Kraków                96.00   3264   34
 250 Elżbieta Święcka               Białystok             95.82   3737   39
 251 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              95.69   4306   45
 252 Anna Niedzielko                Szczecin              95.53   9457   99
 253 Aneta Szubiak                  Łódź                  95.02   5036   53
 254 Norbert Skrzyński              Warszawa              94.99   8549   90
 255 Beata Kościańska               Lublin                94.87   5692   60
 256 Teresa Ząbek                   Warszawa              94.81   4930   52
 257 Tomasz Korpysz                 Warszawa              94.66   5774   61
 258 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                94.62   3974   42
 259 Michał Sosin                   Warszawa              94.51   5387   57
 260 Krzysztof Kukier               Warszawa              94.42   4060   43
 261 Adam Kotwica                   Gdańsk                94.27   2828   30
 262 Andrzej Puchalski              Łódź                  94.00   4512   48
 263 Marcin Tutka                   Wrocław               93.91   4132   44
 264 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           93.50   3179   34
 265 Monika Dzik                    Poznań                92.87   3529   38
 266 Rafał Marks                    Warszawa              92.79   3619   39
 267 Paweł Kokoszka                 Kłomnice              92.51   4903   53
 268 Marta Gostomska                Warszawa              92.44   8412   91
 269 Joanna Brychcy                 Katowice              91.87  10657  116
 270 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               91.83   3306   36
 271 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              91.78  12941  141
 272 Anna Pendowska                 Rumia                 91.60   2748   30
 273 Jerzy Ciesielski               Łódź                  91.50   3477   38
 274 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             91.17   6017   66
 275 Janusz Sojka                   Łódź                  90.90   5272   58
 276 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       90.43   6511   72
 277 Ziemowit Pazda                 Wrocław               90.14   7842   87
 278 Grażyna Wesołowska             Łódź                  89.90   8181   91
 279 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            89.74   3141   35
 280 Mariusz Rogalski               Iława                 89.62   3585   40
 281 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            89.46  11272  126
 282 Piotr Ingling                  Warszawa              88.94   2846   32
 283 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 284 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             88.60   4164   47
 285 Maciej Soska                   Lublin                88.55   7350   83
 286 Ewa Jobs                       Ostróda               88.42   3183   36
 287 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  88.23   7235   82
 288 Tomasz Olędzki                 Warszawa              87.72   5263   60
 289 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             87.70  13068  149
 290 Iza Kraj                       Warszawa              87.61   7710   88
 291 Filip Sitkowski                Warszawa              86.07   3443   40
 292 Krzysztof Kruk                 Łódź                  85.95  10916  127
 293 Piotr Madej                    Lublin                85.10   7148   84
 294 Jerzy Augustyniak              Łódź                  84.66   6011   71
 295 Krystyna Puchalska             Łódź                  84.54   3466   41
 296 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              83.84   4779   57
 297 Kacper Jachowicz               Żyrardów              83.68   8870  106
 298 Mikołaj Fidziński              Dębica                83.46   2921   35
 299 Artur Kwiatkowski              Częstochowa           83.20   2496   30
 300 Piotr Marusa                   Szczytno              82.77   2483   30
 301 Jan Pawłowski                  Warszawa              82.48  11629  141
 302 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             82.04   3938   48
 303 Jolanta Bednarska              Łódź                  80.31   5461   68
 304 Halina Łubniewicz              Łódź                  79.25   3487   44
 305 Adam Kędzior                   Lublin                74.31   6019   81
 306 Jolanta Kruk                   Łódź                  71.59   5799   81
 307 Barbara Szymańska              Gdańsk                71.22   3205   45
 308 Tomasz Sulejewski              Kraków                70.12   2384   34
 309 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            64.05   2562   40




Poczekalnia na dzień 07-08-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Grzegorz Wilk                  Kraków               114.41   3318   29
   2 Krzysztof Leśniak              Kraków               111.17   3224   29
   3 Piotr Adamczyk                 Tarnów               105.66   3064   29
   4 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              104.72   3037   29
   5 Marek Sitkowski                Warszawa             104.52   3031   29
   6 Zygmunt Skwarek                Katowice              96.55   2800   29
   7 Grzegorz Jęczek                Łódź                  91.59   2656   29
   8 Sebastian Dudek                Częstochowa           87.55   2539   29
   9 Robert Włodarczyk              Wrocław               85.03   2466   29
  10 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         83.52   2422   29
  11 Teresa Zalewska                Racibórz              86.79   2430   28
  12 Adam Zalewski                  Racibórz              74.79   2094   28
  13 Tomasz Lempart                 Kraków                96.63   2609   27
  14 Małgorzata Marks               Warszawa              87.00   2349   27
  15 Joanna Kubińska                Warszawa              67.33   1818   27
  16 Grażyna Chmielewska            Mrągowo              117.04   3043   26
  17 Łukasz Marks                   Warszawa              96.00   2496   26
  18 Ilona Giryn                    Łódź                  94.46   2456   26
  19 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              87.19   2267   26
  20 Joanna Rubaj                   Lublin                83.04   2159   26
  21 Ewa Zając                      Mrągowo               95.24   2381   25
  22 Piotr Chmielewski              Mrągowo               90.84   2271   25
  23 Anna Czarnecka                 Zgierz                86.04   2151   25
  24 Jacek Gasik                    Warszawa             116.46   2795   24
  25 Elżbieta Jankowska             Wrocław              115.58   2774   24
  26 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     113.17   2716   24
  27 Tomasz Suchanek                Wrocław              111.38   2673   24
  28 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       110.25   2646   24
  29 Katarzyna Kowalewska           Poznań               107.38   2577   24
  30 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.04   2569   24
  31 Krzysztof Noskowicz            Toruń                106.67   2560   24
  32 Artur Koszel                   Inowrocław           106.25   2550   24
  33 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             105.75   2538   24
  34 Jolanta Hoffmann               Kraków               105.21   2525   24
  35 Tomasz Stencel                 Poznań               104.17   2500   24
  36 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               101.67   2440   24
  37 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   99.29   2383   24
  38 Grzegorz Sokołowski            Słupsk                97.96   2351   24
  39 Grzegorz Olędzki               Warszawa              97.83   2348   24
  40 Mariusz Obłoza                 Szczecin              97.29   2335   24
  41 Jacek Cichecki                 Józefów               96.25   2310   24
  42 Adam Cieśla                    Częstochowa           95.12   2283   24
  43 Joanna Markiewicz              Żyrardów              94.21   2261   24
  44 Anna Biegańska                 Białystok             93.00   2232   24
  45 Sebastian Markiewicz           Warszawa              92.58   2222   24
  46 Andrzej Kroc                   Łódź                  91.67   2200   24
  47 Sławomir Czyżewski             Poznań                88.67   2128   24
  48 Edward Smołka                  Zabrze                87.17   2092   24
  49 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   81.83   1964   24
  50 Mariusz Makuch                 Zator                114.13   2625   23
  51 Marta Świątkowska              Wrocław              104.00   2392   23
  52 Eligiusz Jankowski             Wrocław              101.00   2323   23
  53 Robert Głowacki                Łódź                  98.61   2268   23
  54 Bożena Matysiak                Kraków                95.09   2187   23
  55 Mariusz Katzig                 Gdańsk                88.61   2038   23
  56 Małgorzata Rawska              Kraków                88.26   2030   23
  57 Lech Rawski                    Kraków                86.74   1995   23
  58 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             82.22   1891   23
  59 Olaf Czubla                    Łódź                  79.00   1817   23
  60 Grażyna Puton                  Ruda Śląska          102.59   2257   22
  61 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                93.36   2054   22
  62 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             76.50   1683   22
  63 Gniewomir Białek               Dębica                59.73   1314   22
  64 Marta Deptuła                  Piaseczno            129.95   2729   21
  65 Kinga Niżewska                 Warszawa             100.00   2100   21
  66 Justyna Horbowska              Lublin                89.62   1882   21
  67 Zdzisław Parnicki              Słupsk                86.95   1826   21
  68 Michał Gołębiowski             Warszawa              85.76   1801   21
  69 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  70 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   58.70   1174   20
  71 Jarosław Kamienik              Słupsk               104.53   1986   19
  72 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   90.16   1713   19
  73 Andrzej Chmielewski            Warszawa             122.94   2213   18
  74 Andrzej Kowalski               Kowale               120.00   2160   18
  75 Agata Szkamruk                 Warszawa             116.56   2098   18
  76 Marcin Jędrzejczyk             Warszawa             106.83   1923   18
  77 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               103.78   1868   18
  78 Katarzyna Klimała              Kraków               101.06   1819   18
  79 Paweł Kapela                   Kraków                94.28   1697   18
  80 Stanisław Harat                Kęty                  89.50   1611   18
  81 Ewa Lewandowska                Warszawa              81.11   1460   18
  82 Wojciech Bochra                Lublin                70.06   1261   18
  83 Monika Wrzałek                 Rumia                 69.44   1250   18
  84 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  131.65   2238   17
  85 Michał  Borejko                Wrocław               97.47   1657   17
  86 Maciej Stolarczyk              Zator                 87.47   1487   17
  87 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.53   1420   17
  88 Jacek Stolarczyk               Zator                 76.59   1302   17
  89 Łukasz Miłosz                  Warszawa              62.18   1057   17
  90 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             100.00   1600   16
  91 Bogusław Macal                 Szczecin              89.81   1437   16
  92 Maciej Hebda                   Tarnów               126.60   1899   15
  93 Waldemar Bulkowski             Chojnów               96.27   1444   15
  94 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  95 Władysław Babula               Inowrocław            77.33   1160   15
  96 Janusz Czerwik                 Zator                 61.33    920   15
  97 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
  98 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
  99 Bogusław Kuma                  Słupsk               114.64   1605   14
 100 Marek Rogalski                 Chełm                100.07   1401   14
 101 Paweł Górny                    Lublin                98.14   1374   14
 102 Anna Piętka                    Szczecin              78.29   1096   14
 103 Jarosław Soborak               Warszawa             105.00   1365   13
 104 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.77   1336   13
 105 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie  99.38   1292   13
 106 Marzena Szulc                  Szczecin              82.69   1075   13
 107 Andrzej Szymański              Łódź                  74.54    969   13
 108 Martyna Białobrzewska          Gdynia                52.54    683   13
 109 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            136.58   1639   12
 110 Łukasz Kozub                   Brzesko              135.50   1626   12
 111 Paweł Florek                   Bydgoszcz            134.08   1609   12
 112 Mariola Pęczkowska             Warszawa             124.25   1491   12
 113 Marzena Kasner                 Janikowo             124.08   1489   12
 114 Jakub Kozłowski                Warszawa             123.92   1487   12
 115 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              120.08   1441   12
 116 Dariusz Maciejuk               Warszawa             118.75   1425   12
 117 Joanna Zadrożna                Szczecin             118.67   1424   12
 118 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.58   1399   12
 119 Krzysztof Nowak                Lublin               116.33   1396   12
 120 Marcela Wołowiec               Gdynia               115.58   1387   12
 121 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   1378   12
 122 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             114.25   1371   12
 123 Piotr Chabowski                Piła                 113.75   1365   12
 124 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 125 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 126 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              109.50   1314   12
 127 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 128 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 129 Jacek Lewiński                 Wrocław              106.08   1273   12
 130 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 131 Michał Wolański                Białystok            104.58   1255   12
 132 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 133 Agnieszka Biegańska            Białystok            102.25   1227   12
 134 Beata Łażewska                 Gdynia               101.92   1223   12
 135 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             100.83   1210   12
 136 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 137 Ewa Majewska                   Nowa Sól              98.92   1187   12
 138 Adam Czyściak                  Legnica               98.75   1185   12
 139 Arkadiusz Łydka                Jaworzno              98.58   1183   12
 140 Danuta Langiewicz              Ostróda               98.25   1179   12
 141 Tomasz Rubaj                   Lublin                98.08   1177   12
 142 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 143 Małgorzata Sameryt             Warszawa              97.25   1167   12
 144 Małgorzata Puternicka          Gdańsk                97.17   1166   12
 145 Dawid Dawidson                 Częstochowa           97.00   1164   12
 146 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry       96.92   1163   12
 147 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  96.92   1163   12
 148 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 149 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.75   1161   12
 150 Michał Jaworek                 Zabrze                96.75   1161   12
 151 Marta Kleinrok                 Lublin                96.33   1156   12
 152 Dorota Ryś                     Warszawa              95.67   1148   12
 153 Grzegorz Borowski              Piliki                95.58   1147   12
 154 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 94.83   1138   12
 155 Katarzyna Kicińska             Lublin                94.58   1135   12
 156 Tomasz Juśkiewicz              Łódź                  94.42   1133   12
 157 Bartosz Muszyński              Słupsk                93.67   1124   12
 158 Paweł Byczyński                Bydgoszcz             92.67   1112   12
 159 Bartłomiej Kosman              Bielsko Biała         92.58   1111   12
 160 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   91.83   1102   12
 161 Maciej Zięba                   Wrocław               91.75   1101   12
 162 Patryk Pytlak                  Kielce                90.92   1091   12
 163 Grzegorz Tecław                Poznań                90.83   1090   12
 164 Joanna Duda                    Zabrze                90.42   1085   12
 165 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 166 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 167 Piotr Morawski                 Gdańsk                89.83   1078   12
 168 Dominika Śniadach              Rumia                 89.83   1078   12
 169 Michał Karwacki                Dąbrowa Górnicza      89.67   1076   12
 170 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 171 Małgorzata Górska              Bydgoszcz             88.83   1066   12
 172 Michał Zdanowicz               Lublin                88.58   1063   12
 173 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 174 Roman Błoszyński               Niewodnica            88.17   1058   12
 175 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 176 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 177 Marek Róziecki                 Rybnik                87.17   1046   12
 178 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 179 Jakub Nalepa                   Gliwice               86.83   1042   12
 180 Katarzyna Szulc                Szczecin              86.75   1041   12
 181 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             86.50   1038   12
 182 Piotr Grzybała                 Tarnów                86.33   1036   12
 183 Anna Skudlarska                Wrocław               86.17   1034   12
 184 Zbigniew Niedźwiedź            Lublin                86.08   1033   12
 185 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 186 Tomasz Jopek                   Wrocław               85.83   1030   12
 187 Leszek Kilian                  Jaworzno              85.25   1023   12
 188 Anna Paradowska                Wejherowo             85.08   1021   12
 189 Jacek Rzepa                    Tychy                 82.83    994   12
 190 Wojciech Wąs                   Warszawa              79.58    955   12
 191 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 192 Katarzyna Borowska             Piliki                78.25    939   12
 193 Sławomir Szymański             Dobrzelin             78.17    938   12
 194 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 195 Tomasz Ulrych                  Tychy                 77.58    931   12
 196 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 197 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 198 Mirosław Norwajszas            Szczecin              77.00    924   12
 199 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 200 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 201 Natalia Baranowska             Rumia                 70.75    849   12
 202 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 203 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 204 Filip Dalecki                  Rumia                 61.33    736   12
 205 Jan Damer                      Lublin               140.09   1541   11
 206 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 207 Dorota Maciejuk                Warszawa             109.82   1208   11
 208 Jakub Ciesielski               Poznań                96.82   1065   11
 209 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski   96.64   1063   11
 210 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 211 Piotr Konopka                  Ostróda               90.27    993   11
 212 Eliza Krasna                   Rumia                 88.82    977   11
 213 Przemysław Załęcki             Wałbrzych             88.45    973   11
 214 Jadwiga Niedźwiedź             Lublin                85.36    939   11
 215 Paweł Pędzisz                  Lipiany               81.18    893   11
 216 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 217 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 218 Paweł Górski                   Bydgoszcz             80.18    882   11
 219 Katarzyna Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 220 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 221 Agnieszka Nieścierowicz        Szczecin              79.18    871   11
 222 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 223 Jacek Nowakowski               Bydgoszcz             78.00    858   11
 224 Jacek Mania                    Bielsko Biała         77.64    854   11
 225 Marta Zacharska                Słupsk                73.73    811   11
 226 Marcin Glazik                  Bydgoszcz             72.00    792   11
 227 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.82    790   11
 228 Dariusz Gątarski               Rzeszów               71.27    784   11
 229 Marcin Szopowski               Chojnów               71.00    781   11
 230 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 231 Dorota Krzyżaniak              Słupsk                70.00    770   11
 232 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 233 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 234 Slawomir Zieliński             Lębork                65.73    723   11
 235 Margarita Malkowska            Poznań                65.64    722   11
 236 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 237 Ryszard Czarniewski            Lipiany               62.73    690   11
 238 Krzysztof Krause               Poznań                60.18    662   11
 239 Grzegorz Wielgoszewski         Wrocław               59.91    659   11
 240 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 241 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 242 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      104.00   1040   10
 243 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 244 Simona Pietrzak                Chojnów               72.70    727   10
 245 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 246 Martyna Kulczyńska             Ostróda               63.90    639   10
 247 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 248 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 249 Monika Kozłowska               Warszawa              53.10    531   10
 250 Daria Ślusarczyk               Chojnów               52.00    520   10
 251 Michał Jaszczak                Gliwice              115.00   1035    9
 252 Paweł Kamionka                 Szczecin             109.11    982    9
 253 Jarosław Karwacki              Dąbrowa Górnicza     105.56    950    9
 254 Jacek Wszyndybył               Chojnów               88.44    796    9
 255 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 256 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 257 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 258 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 259 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 260 Stanisław Gajos                Strzelno              83.88    671    8
 261 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 262 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 263 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 264 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 265 Łukasz Homa                    Bielsko Biała        139.29    975    7
 266 Janusz Grodzki                 Łódź                 131.14    918    7
 267 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 268 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 269 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              113.29    793    7
 270 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 271 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 272 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.71    705    7
 273 Małgorzata Kołodziejczyk       Ostróda               96.43    675    7
 274 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.86    636    7
 275 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 276 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 277 Adam Pieńkowski                Rumia                 82.29    576    7
 278 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 279 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 280 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 281 Paweł Strelczuk                Bielsk Podlaski       66.71    467    7
 282 Tomasz Leszczyński             Częstochowa           66.29    464    7
 283 Maciej Kwiatkowski             Częstochowa           54.29    380    7
 284 Piotr Niegowski                Ostróda               52.43    367    7
 285 Wojciech Olejarczyk            Nowe Miasto Lubawsk   52.00    364    7
 286 Paweł Stanosz                  Warszawa             148.50    891    6
 287 Andrzej Chylewski              Poznań               140.17    841    6
 288 Łukasz Bryła                   Mielec               114.33    686    6
 289 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 290 Sylwia Buks                    Warszawa              91.83    551    6
 291 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.00    522    6
 292 Tomasz Lus                     Piła                  86.17    517    6
 293 Sylwia Orłowska                Warszawa              85.67    514    6
 294 Leszek Orłowski                Warszawa              85.33    512    6
 295 Marek Reda                     Wołomin               74.67    448    6
 296 Maciej Chmielowski             Kraków                73.33    440    6
 297 Grzegorz Olszewski             Augustów              71.50    429    6
 298 Adrian Przybylski              Częstochowa           70.00    420    6
 299 Daniel Zyśk                    Nowy Dwór Mazowieck   69.83    419    6
 300 Ewelina Stankiewicz            Elbląg                69.50    417    6
 301 Łukasz Degórski                Warszawa              69.00    414    6
 302 Paweł Błędowski                Częstochowa           68.17    409    6
 303 Anna Kosińska                  Lewin Brzeski         67.50    405    6
 304 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 305 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 306 Ewa Wink                       Warszawa              51.83    311    6
 307 Dawid Mońko                    Wrocław               51.33    308    6
 308 Andrzej Stańczyk               Kraków               135.00    675    5
 309 Mateusz Zalega                 Łódź                 133.00    665    5
 310 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk               113.20    566    5
 311 Justyna Woszczyna              Kraków                99.20    496    5
 312 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 313 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 314 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 315 Zygmunt Korga                  Zabrze                76.00    380    5
 316 Paweł Morga                    Warszawa              76.00    380    5
 317 Jacek Szczap                   Warszawa              74.60    373    5
 318 Elżbieta Korga                 Zabrze                74.40    372    5
 319 Zbigniew Szepczyński           Kraków                73.40    367    5
 320 Monika Kulawiak                Warszawa              72.80    364    5
 321 Krzysztof Orłowski             Warszawa              72.40    362    5
 322 Szymon Stolarczyk              Zator                 70.80    354    5
 323 Andrzej Bobik                  Chojnów               60.40    302    5
 324 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 325 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 326 Andrzej Nagwizda               Kraków                53.60    268    5
 327 Anna Mencina                   Warszawa              53.40    267    5
 328 Agata Gnabasik                 Poznań                82.50    330    4
 329 Maria Majos                    Warszawa              77.75    311    4
 330 Magdalena Majos                Warszawa              75.00    300    4
 331 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 332 Piotr Jakimowicz               Poznań               150.00    450    3
 333 Witold Gwóźdź                  Warszawa             128.00    384    3
 334 Dominik Loch                   Częstochowa          119.67    359    3
 335 Tatiana Drzycimska             Wrocław              107.67    323    3
 336 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 337 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 338 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 339 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 340 Anna Majos                     Warszawa              83.33    250    3
 341 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   83.33    250    3
 342 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 343 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 344 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa              62.33    187    3
 345 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 346 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 347 Jolanta Turzańska              Zabrze                57.33    172    3
 348 Piotr Pyzel                    Warszawa              57.00    171    3
 349 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 350 Aleksandra Franaszczyk         Łódź                  54.33    163    3
 351 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 352 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 353 Teresa Prokopczuk              Warszawa              54.00    162    3
 354 Piotr Prokopczuk               Warszawa              54.00    162    3
 355 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               150.00    300    2
 356 Paweł Graczykowski             Łódź                 109.00    218    2
 357 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 358 Maciek Michalak                Bydgoszcz            104.50    209    2
 359 Arkadiusz Karasewicz           Wrocław              104.00    208    2
 360 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 361 Barbara Belof                  Polkowice            100.00    200    2
 362 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 363 Anna Żyła                      Wrocław              100.00    200    2
 364 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 365 Alicja Bielecka                Poznań                63.50    127    2
 366 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 367 Sławomir Kurkiewicz            Warszawa              57.50    115    2
 368 Tomasz Molenda                 Szczecin              57.50    115    2
 369 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 370 Kamil Piskorz                  Piastów               57.00    114    2
 371 Cezary Bajorek                 Bydgoszcz             55.00    110    2
 372 Wojciech Knypiński             Bydgoszcz             54.50    109    2
 373 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 374 Izabela Redlińska              Warszawa              53.00    106    2
 375 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 376 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 377 Janusz Naumowicz               Rumia                 52.00    104    2
 378 Krzysztof Kononowicz           Piastów               51.00    102    2
 379 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 380 Maciej Leszczyński             Łódź                  50.00    100    2
 381 Radosław Leszczyński           Łódź                  50.00    100    2
 382 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 383 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 384 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 385 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 386 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 387 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 388 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 389 Marek Kasprzak                 Częstochowa           53.00     53    1
 390 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 391 Kinga Bossy                    Poznań                50.00     50    1
 392 Barbara Graczykowska           Łódź                  50.00     50    1
 393 Agata Majos                    Warszawa              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie