Piastów 1
maja
Piastów 1 maja IX Mistrzostwa Piastowa
Bydgoszcz 7
maja
Bydgoszcz 7- 8 maja IV Mistrzostwa BydgoszczyGrand Prix 2005
Łódź14
maja
Łódź 14-15 maja Wielka Łódka 2005 — Wiosna
Aleksander Puchalski Mistrzem Bydgoszczy!07 - 08 maja 2005 — IV Mistrzostwa BydgoszczyInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

IV Mistrzostwa Bydgoszczy Bydgoszcz, 07 - 08 maja 2005
Grand Prix 2005

Konkurs Relacja z turnieju


Aleksander Puchalski Mistrzem Bydgoszczy!IV Mistrzostwa Bydgoszczy toczyły się w tej samej hali Łuczniczki co rok temu. Równolegle w tym samym obiekcie odbywał się brydżowy Turniej Par. Nie spowodowało to zresztą żadnych  zakłóceń w przebiegu turnieju. Atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe przygotowane przez organizatorów, Piotra Florka i Dariusza Nawrockiego niewątpliwie podniosły poziom sportowej rywalizacji. Do ostatniej partii ważyły się losy Mistrzostw.. Zwyciężył z 11 wygranymi Aleksander Puchalski z Włocławka. Jest to jego pierwsze zwycięstwo w scrabblowej karierze. W 2003 roku zajął 2 miejsce w Mistrzostwach Ostródy.
Po pierwszym dniu z kompletem zwycięstw prowadził Dawid Pikul, jednak w ostatniej, decydującej partii uległ Olkowi (302:385) i ostatecznie zajął 4 miejsce. Małymi punktami wyprzedzili go Sławomir Kordjalik i Mariusz Skrobosz (po 9 wygranych). Mistrzostwa znalazły swoje odzwierciedlenie w mediach. Zarówno prasa jak i radio i telewizja zarejestrowały fragmenty turnieju.
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
III Mistrzostwa Bydgoszczy
II Mistrzostwa Bydgoszczy
I Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy




Wyniki turnieju IV Mistrzostwa Bydgoszczy

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Aleksander      Puchalski            Włocławek              126.64     11.0     4816     2021      708
  2 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               138.18      9.0     4956     1827      664
  3 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               143.57      9.0     4941     1827      746
  4 Dawid           Pikul                Poznań                 139.55      9.0     4862     1797      422
  5 Justyna         Fugiel               Sandomierz             133.88      8.5     4851     1687      665
  6 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               143.39      8.0     5096     1680      892
  7 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               143.46      8.0     4997     1684      531
  8 Stanisław       Rydzik               Warszawa               139.14      8.0     4939     1643      695
  9 Kamil           Górka                Łęczna                 140.33      8.0     4913     1621      563
 10 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   137.49      8.0     4768     1690      384
 11 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               117.90      8.0     4685     1768      243
 12 Jolanta         Kosmowska            Warszawa               108.93      8.0     4551     1634      297
 13 Michał          Musielak             Bydgoszcz              116.20      8.0     4455     1630      140
 14 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               117.62      8.0     4428     1591      343
 15 Dariusz         Ołdakowski           Toruń                  100.00      8.0     4343     1734      -32
 16 Sergiusz        Puchalski            Włocławek              130.34      7.0     5103     1557      542
 17 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               137.20      7.0     4947     1568      411
 18 Marek           Roszak               Poznań                 120.97      7.0     4813     1535      369
 19 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                118.69      7.0     4808     1519      270
 20 Marek           Syczuk               Warszawa               126.04      7.0     4778     1623      125
 21 Irena           Sołdan               Rumia                  119.66      7.0     4684     1488      404
 22 Joanna          Stępień              Katowice               125.02      7.0     4670     1475      290
 23 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              117.18      7.0     4520     1439      184
 24 Mariusz         Skrzypczyński        Reda                   112.00      7.0     4506     1500      206
 25 Radosław        Konca                Warszawa               132.76      7.0     4505     1600       12
 26 Łukasz          Szałkiewicz          Wrocław                100.00      7.0     4451     1566      -43
 27 Maciej          Perzyński            Piła                   128.33      7.0     4358     1493      195
 28 Jerzy           Tatarczuk            Warszawa               116.26      7.0     4339     1478       16
 29 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                122.27      7.0     4272     1514     -116
 30 Małgorzata      Puternicka           Gdańsk                 100.00      7.0     4174     1428      -35
 31 Rafał           Wesołowski           Warszawa               113.65      6.5     4305     1520     -320
 32 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                127.78      6.0     4728     1444      114
 33 Paweł           Jackowski            Warszawa               134.59      6.0     4689     1415       27
 34 Katarzyna       Kowalewska           Poznań                 114.50      6.0     4619     1433      -48
 35 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               100.19      6.0     4590     1367      383
 36 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 124.44      6.0     4503     1412      227
 37 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    125.31      6.0     4481     1402       61
 38 Andrzej         Tyczyno              Bydgoszcz              107.64      6.0     4353     1387     -103
 39 Paweł           Florek               Bydgoszcz              122.33      6.0     4339     1390     -193
 40 Remigiusz       Skwarek              Bydgoszcz              100.00      6.0     4282     1349       -2
 41 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  102.51      6.0     4238     1410     -371
 42 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 104.87      6.0     4178     1353     -305
 43 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              110.47      6.0     3922     1302      172
 44 Jędrzej         Florek               Bydgoszcz              113.31      6.0     3655     1232     -144
 45 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  105.16      5.0     4534     1272      107
 46 Bogusław        Puchalski            Włocławek              120.86      5.0     4390     1326     -379
 47 Miłosz          Wrzałek              Reda                   121.35      5.0     4384     1344     -251
 48 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    118.19      5.0     4344     1237      178
 49 Tomasz          Wiśniewski           Chełmża                100.00      5.0     4324     1239     -229
 50 Piotr           Rosół                Warszawa               118.86      5.0     4320     1238     -204
 51 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               114.76      5.0     4296     1257     -114
 52 Piotr           Chabowski            Piła                   100.00      5.0     4231     1213       52
 53 Janina          Jabłczyńska-Zając    Gdynia                 104.15      5.0     4145     1178       35
 54 Lucyna          Śniadach             Rumia                  106.50      5.0     4099     1215     -249
 55 Danuta          Langiewicz           Ostróda                101.19      5.0     4081     1176       41
 56 Anita           Bruska               Gdynia                 105.28      5.0     3924     1188     -314
 57 Tadeusz         Wiśniewski           Piła                   100.00      5.0     3918     1117     -392
 58 Wojciech        Zieliński            Szczecin               100.00      4.5     3881     1074      -22
 59 Robert          Soszka               Warszawa               121.53      4.0     4576     1137       12
 60 Halina          Roszak               Poznań                 116.00      4.0     4397     1180     -126
 61 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              113.38      4.0     4240     1106      -49
 62 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    113.86      4.0     4178     1205     -310
 63 Daniel          Tomczyk              Piła                   100.00      4.0     4068     1059     -576
 64 Sylwia          Stuchlik             Gdańsk                 100.00      4.0     3943     1066     -348
 65 Renata          Rosół                Warszawa               100.00      4.0     3929     1126     -722
 66 Lech            Szymczak             Gorzów Wielkopolski    100.00      4.0     3850     1046     -540
 67 Jolanta         Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      4.0     3816     1081     -571
 68 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             100.00      4.0     3799     1097     -607
 69 Krzysztof       Kruk                 Łódź                   100.00      4.0     3706     1091     -650
 70 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               100.00      3.0     3911      988     -540
 71 Beata           Wolf                 Gdańsk                 100.00      3.0     3885      945     -397
 72 Bartłomiej      Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      3.0     3738     1013     -771
 73 Krzysztof       Noskowicz            Stary Toruń            100.00      2.0     3862      867     -674
 74 Andrzej         Buczkowski           Bydgoszcz              100.00      2.0     3787      858     -679
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Mistrzostwa Bydgoszczy



	Mariusz Skrobosz 143.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.76 +  505: 275  165
    2     2 Maciej         Perzyński             128.33 +  451: 377  178
    3     2 Dariusz        Ołdakowski            100.00 -  310: 332   50
    4    10 Paweł          Jackowski             134.59 +  522: 330  185
    5     4 Andrzej        Oleksiak              127.78 +  447: 371  178
    6     3 Andrzej        Kowalski              124.44 +  456: 426  174
    7     2 Andrzej        Kwiatkowski           117.90 -  326: 362   68
    8     4 Karol          Wyrębkiewicz          137.49 +  413: 322  187
    9     2 Aleksander     Puchalski             126.64 -  319: 351   77
   10     6 Radosław       Konca                 132.76 +  378: 343  183
   11     3 Stanisław      Rydzik                139.14 +  393: 382  189
   12     2 Kazimierz.J    Merklejn              143.46 +  421: 324  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1827  / 12 152.25




	Kazimierz.J Merklejn 143.46 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Katarzyna      Kowalewska            114.50 +  445: 290  165
    2     8 Jolanta        Kosmowska             108.93 -  380: 386   59
    3    13 Piotr          Chabowski             100.00 +  379: 365  150
    4    12 Katarzyna      Sołdan                102.51 +  489: 342  153
    5     6 Marek          Syczuk                126.04 +  543: 380  176
    6     2 Aleksander     Puchalski             126.64 -  400: 403   77
    7     4 Sławomir       Kordjalik             138.18 +  375: 369  188
    8     5 Tomasz         Zwoliński             137.20 +  472: 326  187
    9     3 Andrzej        Kwiatkowski           117.90 +  430: 400  168
   10     1 Dawid          Pikul                 139.55 +  469: 394  190
   11     1 Aleksander     Puchalski             126.64 -  291: 390   77
   12     2 Mariusz        Skrobosz              143.57 -  324: 421   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1684  / 12 140.33




	Mateusz Żbikowski 143.39 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Maciej         Sancewicz             113.86 +  427: 297  164
    2    13 Łukasz         Szałkiewicz           100.00 -  429: 474   50
    3    12 Remigiusz      Skwarek               100.00 +  421: 320  150
    4     9 Marek          Syczuk                126.04 -  430: 454   76
    5    12 Kamil          Nawrocki              117.18 +  463: 289  167
    6     6 Radosław       Konca                 132.76 +  451: 294  183
    7     5 Andrzej        Oleksiak              127.78 +  514: 352  178
    8     3 Justyna        Fugiel                133.88 +  395: 344  184
    9     1 Dawid          Pikul                 139.55 -  374: 381   90
   10     4 Karol          Wyrębkiewicz          137.49 -  368: 369   87
   11     7 Rafał          Wesołowski            113.65 +  351: 291  164
   12     5 Tomasz         Zwoliński             137.20 +  473: 339  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1680  / 12 140.00




	Kamil Górka 140.33 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Rafał          Wesołowski            113.65 -  383: 407   64
    2    22 Marek          Roszak                120.97 +  384: 336  171
    3    22 Jerzy          Tatarczuk             116.26 +  559: 233  166
    4     6 Karol          Wyrębkiewicz          137.49 -  312: 441   87
    5    13 Maciej         Sancewicz             113.86 -  382: 396   64
    6    19 Katarzyna      Sołdan                102.51 +  374: 345  153
    7    14 Bogusław       Puchalski             120.86 +  414: 349  171
    8    11 Paweł          Jackowski             134.59 -  304: 517   85
    9    15 Halina         Roszak                116.00 +  489: 274  166
   10    11 Małgorzata     Jóźwiak               105.16 +  376: 373  155
   11    10 Krzysztof      Langiewicz            118.69 +  469: 415  169
   12     7 Irena          Sołdan                119.66 +  467: 264  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1621  / 12 135.08




	Dawid Pikul 139.55 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Sporczyk              113.38 +  399: 306  163
    2     1 Krzysztof      Langiewicz            118.69 +  401: 349  169
    3     8 Bogusław       Puchalski             120.86 +  418: 305  171
    4     1 Sergiusz       Puchalski             130.34 +  415: 407  180
    5     2 Dariusz        Ołdakowski            100.00 +  442: 378  150
    6     1 Sławomir       Kordjalik             138.18 +  439: 258  188
    7     1 Aleksander     Puchalski             126.64 +  449: 346  177
    8     1 Andrzej        Kwiatkowski           117.90 -  384: 437   68
    9     1 Mateusz        Żbikowski             143.39 +  381: 374  193
   10     1 Kazimierz.J    Merklejn              143.46 -  394: 469   93
   11     2 Andrzej        Kwiatkowski           117.90 +  438: 426  168
   12     1 Aleksander     Puchalski             126.64 -  302: 385   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1797  / 12 149.75




	Stanisław Rydzik 139.14 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariusz        Skrzypczyński         112.00 +  448: 282  162
    2     7 Justyna        Fugiel                133.88 -  341: 403   84
    3    17 Renata         Rosół                 100.00 +  415: 358  150
    4    13 Bogusław       Puchalski             120.86 +  481: 333  171
    5     8 Andrzej        Kwiatkowski           117.90 -  356: 358   68
    6    12 Maciej         Sancewicz             113.86 +  482: 281  164
    7     7 Katarzyna      Kowalewska            114.50 +  400: 386  165
    8     7 Sławomir       Kordjalik             138.18 -  305: 386   88
    9     7 Marek          Syczuk                126.04 +  454: 313  176
   10     7 Dariusz        Ołdakowski            100.00 +  404: 391  150
   11     3 Mariusz        Skrobosz              143.57 -  382: 393   94
   12     6 Marek          Roszak                120.97 +  471: 360  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1643  / 12 136.92




	Sławomir Kordjalik 138.18 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dariusz        Nawrocki              110.47 +  433: 321  160
    2    10 Marek          Syczuk                126.04 +  406: 288  176
    3     6 Jolanta        Kosmowska             108.93 +  394: 330  159
    4     4 Andrzej        Kowalski              124.44 +  391: 330  174
    5     3 Sergiusz       Puchalski             130.34 +  551: 285  180
    6     1 Dawid          Pikul                 139.55 -  258: 439   90
    7     4 Kazimierz.J    Merklejn              143.46 -  369: 375   93
    8     7 Stanisław      Rydzik                139.14 +  386: 305  189
    9     4 Radosław       Konca                 132.76 +  456: 377  183
   10     3 Andrzej        Kwiatkowski           117.90 -  403: 453   68
   11     4 Karol          Wyrębkiewicz          137.49 +  451: 423  187
   12     3 Andrzej        Kwiatkowski           117.90 +  458: 366  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1827  / 12 152.25




	Karol Wyrębkiewicz 137.49 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jolanta        Kosmowska             108.93 -  341: 371   59
    2    29 Mariusz        Skrzypczyński         112.00 +  390: 335  162
    3    26 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  368: 357  150
    4     6 Kamil          Górka                 140.33 +  441: 312  190
    5     5 Miłosz         Wrzałek               121.35 +  413: 323  171
    6     7 Grzegorz       Koczkodon             122.27 +  512: 334  172
    7     3 Dariusz        Ołdakowski            100.00 -  390: 411   50
    8     4 Mariusz        Skrobosz              143.57 -  322: 413   94
    9     9 Andrzej        Oleksiak              127.78 +  397: 372  178
   10     4 Mateusz        Żbikowski             143.39 +  369: 368  193
   11     4 Sławomir       Kordjalik             138.18 -  423: 451   88
   12     8 Radosław       Konca                 132.76 +  402: 337  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1690  / 12 140.83




	Tomasz Zwoliński 137.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Andrzej        Tyczyno               107.64 +  449: 364  158
    2     6 Irena          Sołdan                119.66 +  464: 403  170
    3     3 Justyna        Fugiel                133.88 -  325: 456   84
    4    11 Łukasz         Szałkiewicz           100.00 -  341: 433   50
    5    15 Maciej         Perzyński             128.33 +  445: 264  178
    6    15 Bogusław       Puchalski             120.86 +  417: 323  171
    7     9 Mariusz        Skrzypczyński         112.00 +  378: 360  162
    8     5 Kazimierz.J    Merklejn              143.46 -  326: 472   93
    9    10 Katarzyna      Kowalewska            114.50 +  664: 279  165
   10     5 Michał         Musielak              116.20 -  364: 367   66
   11     8 Andrzej        Oleksiak              127.78 +  435: 342  178
   12     5 Mateusz        Żbikowski             143.39 -  339: 473   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1568  / 12 130.67




	Paweł Jackowski 134.59 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Lucyna         Śniadach              106.50 -  319: 429   56
    2    33 Krzysztof      Noskowicz             100.00 +  378: 358  150
    3    15 Zbigniew       Wietecki              118.19 +  383: 351  168
    4    10 Mariusz        Skrobosz              143.57 -  330: 522   94
    5    18 Robert         Soszka                121.53 -  366: 450   72
    6    25 Dariusz        Nawrocki              110.47 +  390: 312  160
    7    23 Jędrzej        Florek                113.31 +  440: 373  163
    8    11 Kamil          Górka                 140.33 +  517: 304  190
    9    11 Michał         Musielak              116.20 -  299: 347   66
   10    18 Tomasz         Wiśniewski            100.00 +  474: 333  150
   11    11 Irena          Sołdan                119.66 -  425: 465   70
   12    14 Marek          Syczuk                126.04 -  368: 418   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1415  / 12 117.92




	Justyna Fugiel 133.88 Sandomierz             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Anita          Bruska                105.28 +  372: 293  155
    2     7 Stanisław      Rydzik                139.14 +  403: 341  189
    3     3 Tomasz         Zwoliński             137.20 +  456: 325  187
    4     5 Dariusz        Ołdakowski            100.00 -  383: 393   50
    5    11 Mariusz        Sylwestrzuk           117.62 +  480: 289  168
    6     5 Andrzej        Kwiatkowski           117.90 -  310: 375   68
    7    11 Łukasz         Szałkiewicz           100.00 +  467: 435  150
    8     3 Mateusz        Żbikowski             143.39 -  344: 395   93
    9     8 Joanna         Stępień               125.02 +  434: 285  175
   10     9 Rafał          Wesołowski            113.65 =  395: 395  114
   11     6 Grzegorz       Koczkodon             122.27 +  417: 366  172
   12     4 Michał         Musielak              116.20 +  390: 294  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1687  / 12 140.58




	Radosław Konca 132.76 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Małgorzata     Jóźwiak               105.16 +  418: 402  155
    2    16 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  379: 272  150
    3     9 Katarzyna      Sołdan                102.51 +  377: 326  153
    4     3 Grzegorz       Koczkodon             122.27 +  406: 238  172
    5     1 Aleksander     Puchalski             126.64 -  400: 446   77
    6     6 Mateusz        Żbikowski             143.39 -  294: 451   93
    7     8 Marek          Syczuk                126.04 +  362: 340  176
    8     6 Sergiusz       Puchalski             130.34 +  429: 407  180
    9     4 Sławomir       Kordjalik             138.18 -  377: 456   88
   10     6 Mariusz        Skrobosz              143.57 -  343: 378   94
   11    12 Joanna         Stępień               125.02 +  383: 375  175
   12     8 Karol          Wyrębkiewicz          137.49 -  337: 402   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1600  / 12 133.33




	Sergiusz Puchalski 130.34 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Alina          Białobrzewska         104.87 +  440: 317  155
    2     9 Renata         Rosół                 100.00 +  579: 303  150
    3     1 Joanna         Stępień               125.02 +  439: 409  175
    4     1 Dawid          Pikul                 139.55 -  407: 415   90
    5     3 Sławomir       Kordjalik             138.18 -  285: 551   88
    6     8 Piotr          Rosół                 118.86 +  462: 374  169
    7     6 Andrzej        Kowalski              124.44 +  386: 383  174
    8     6 Radosław       Konca                 132.76 -  407: 429   83
    9     6 Marek          Roszak                120.97 -  365: 373   71
   10    10 Robert         Kamiński              125.31 -  369: 381   75
   11    17 Jędrzej        Florek                113.31 +  469: 319  163
   12    12 Rafał          Wesołowski            113.65 +  495: 307  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1557  / 12 129.75




	Maciej Perzyński 128.33 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.15 +  398: 293  154
    2     2 Mariusz        Skrobosz              143.57 -  377: 451   94
    3    21 Alina          Białobrzewska         104.87 -  304: 377   55
    4    28 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  358: 314  150
    5    15 Tomasz         Zwoliński             137.20 -  264: 445   87
    6    20 Zbigniew       Wietecki              118.19 +  410: 280  168
    7    17 Miłosz         Wrzałek               121.35 +  322: 318  171
    8    17 Michał         Musielak              116.20 -  332: 422   66
    9    22 Paweł          Florek                122.33 +  446: 330  172
   10    26 Dariusz        Nawrocki              110.47 +  346: 327  160
   11    16 Jerzy          Tatarczuk             116.26 +  496: 300  166
   12    10 Dariusz        Ołdakowski            100.00 -  305: 306   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1493  / 12 124.42




	Andrzej Oleksiak 127.78 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Katarzyna      Sołdan                102.51 -  334: 360   53
    2    30 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  443: 308  150
    3    20 Łukasz         Tuszyński             100.19 +  414: 361  150
    4    15 Paweł          Florek                122.33 +  413: 372  172
    5     4 Mariusz        Skrobosz              143.57 -  371: 447   94
    6    17 Mariusz        Sylwestrzuk           117.62 +  362: 329  168
    7     5 Mateusz        Żbikowski             143.39 -  352: 514   93
    8    18 Wojciech       Zieliński             100.00 +  483: 413  150
    9     9 Karol          Wyrębkiewicz          137.49 -  372: 397   87
   10    13 Miłosz         Wrzałek               121.35 +  506: 288  171
   11     8 Tomasz         Zwoliński             137.20 -  342: 435   87
   12    13 Krzysztof      Langiewicz            118.69 -  336: 390   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1444  / 12 120.33




	Aleksander Puchalski 126.64 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Danuta         Langiewicz            101.19 +  322: 308  151
    2    14 Michał         Musielak              116.20 +  447: 280  166
    3     4 Andrzej        Kwiatkowski           117.90 +  445: 292  168
    4     2 Miłosz         Wrzałek               121.35 +  491: 414  171
    5     1 Radosław       Konca                 132.76 +  446: 400  183
    6     2 Kazimierz.J    Merklejn              143.46 +  403: 400  193
    7     1 Dawid          Pikul                 139.55 -  346: 449   90
    8     2 Dariusz        Ołdakowski            100.00 +  413: 334  150
    9     2 Mariusz        Skrobosz              143.57 +  351: 319  194
   10     2 Grzegorz       Koczkodon             122.27 +  377: 319  172
   11     1 Kazimierz.J    Merklejn              143.46 +  390: 291  193
   12     1 Dawid          Pikul                 139.55 +  385: 302  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2021  / 12 168.42




	Marek Syczuk 126.04 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Łukasz         Tuszyński             100.19 +  361: 358  150
    2    10 Sławomir       Kordjalik             138.18 -  288: 406   88
    3    23 Lucyna         Śniadach              106.50 +  433: 325  156
    4     9 Mateusz        Żbikowski             143.39 +  454: 430  193
    5     6 Kazimierz.J    Merklejn              143.46 -  380: 543   93
    6     9 Marek          Roszak                120.97 +  561: 333  171
    7     8 Radosław       Konca                 132.76 -  340: 362   83
    8    10 Robert         Kamiński              125.31 +  380: 371  175
    9     7 Stanisław      Rydzik                139.14 -  313: 454   89
   10    15 Piotr          Rosół                 118.86 +  510: 256  169
   11     9 Marek          Roszak                120.97 -  340: 447   71
   12    14 Paweł          Jackowski             134.59 +  418: 368  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1623  / 12 135.25




	Robert Kamiński 125.31 Wysokie Mazowieckie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Andrzej        Buczkowski            100.00 +  383: 328  150
    2     5 Andrzej        Kwiatkowski           117.90 -  351: 403   68
    3    25 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  333: 345   50
    4    31 Jędrzej        Florek                113.31 +  511: 336  163
    5    16 Krzysztof      Sporczyk              113.38 +  335: 330  163
    6    10 Miłosz         Wrzałek               121.35 +  432: 286  171
    7    13 Marek          Roszak                120.97 -  333: 466   71
    8    10 Marek          Syczuk                126.04 -  371: 380   76
    9    17 Andrzej        Kowalski              124.44 -  331: 384   74
   10    10 Sergiusz       Puchalski             130.34 +  381: 369  180
   11    18 Katarzyna      Kowalewska            114.50 -  274: 452   65
   12    21 Miłosz         Wrzałek               121.35 +  446: 341  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Joanna Stępień 125.02 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Piotr          Chabowski             100.00 +  424: 344  150
    2    15 Paweł          Florek                122.33 +  366: 365  172
    3     1 Sergiusz       Puchalski             130.34 -  409: 439   80
    4    14 Alina          Białobrzewska         104.87 +  487: 245  155
    5     7 Łukasz         Szałkiewicz           100.00 +  433: 346  150
    6     4 Dariusz        Ołdakowski            100.00 -  315: 327   50
    7    10 Rafał          Wesołowski            113.65 +  474: 358  164
    8     8 Grzegorz       Koczkodon             122.27 -  273: 368   72
    9     8 Justyna        Fugiel                133.88 -  285: 434   84
   10    16 Łukasz         Tuszyński             100.19 +  416: 409  150
   11    12 Radosław       Konca                 132.76 -  375: 383   83
   12    15 Katarzyna      Kowalewska            114.50 +  413: 362  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1475  / 12 122.92




	Andrzej Kowalski 124.44 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  349: 280  150
    2    12 Mariusz        Sylwestrzuk           117.62 +  399: 291  168
    3     7 Łukasz         Szałkiewicz           100.00 +  421: 265  150
    4     4 Sławomir       Kordjalik             138.18 -  330: 391   88
    5     9 Halina         Roszak                116.00 +  406: 358  166
    6     3 Mariusz        Skrobosz              143.57 -  426: 456   94
    7     6 Sergiusz       Puchalski             130.34 -  383: 386   80
    8    16 Jerzy          Tatarczuk             116.26 -  308: 370   66
    9    17 Robert         Kamiński              125.31 +  384: 331  175
   10    19 Andrzej        Tyczyno               107.64 +  379: 355  158
   11    13 Kamil          Nawrocki              117.18 -  328: 387   67
   12    16 Łukasz         Szałkiewicz           100.00 -  390: 406   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1412  / 12 117.67




	Paweł Florek 122.33 Bydgoszcz    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  316: 307  150
    2    15 Joanna         Stępień               125.02 -  365: 366   75
    3    16 Kamil          Nawrocki              117.18 +  332: 322  167
    4    15 Andrzej        Oleksiak              127.78 -  372: 413   78
    5    20 Marek          Roszak                120.97 -  364: 548   71
    6    29 Jędrzej        Florek                113.31 -  339: 384   63
    7    30 Dariusz        Nawrocki              110.47 +  355: 300  160
    8    21 Miłosz         Wrzałek               121.35 +  318: 305  171
    9    22 Maciej         Perzyński             128.33 -  330: 446   78
   10    22 Mariusz        Skrzypczyński         112.00 +  469: 357  162
   11    20 Remigiusz      Skwarek               100.00 -  371: 465   50
   12    22 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.76 +  408: 319  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1390  / 12 115.83




	Grzegorz Koczkodon 122.27 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Krzysztof      Noskowicz             100.00 +  402: 259  150
    2    19 Daniel         Tomczyk               100.00 +  390: 346  150
    3    10 Krzysztof      Langiewicz            118.69 +  444: 327  169
    4     3 Radosław       Konca                 132.76 -  238: 406   83
    5    10 Małgorzata     Jóźwiak               105.16 +  380: 378  155
    6     7 Karol          Wyrębkiewicz          137.49 -  334: 512   87
    7    12 Michał         Musielak              116.20 +  391: 313  166
    8     8 Joanna         Stępień               125.02 +  368: 273  175
    9     5 Dariusz        Ołdakowski            100.00 +  391: 369  150
   10     2 Aleksander     Puchalski             126.64 -  319: 377   77
   11     6 Justyna        Fugiel                133.88 -  366: 417   84
   12    11 Mariusz        Sylwestrzuk           117.62 -  249: 411   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1514  / 12 126.17




	Robert Soszka 121.53 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Dariusz        Ołdakowski            100.00 -  365: 397   50
    2    24 Maciej         Sancewicz             113.86 +  383: 352  164
    3    24 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  435: 319  150
    4    16 Mariusz        Sylwestrzuk           117.62 -  362: 473   68
    5    18 Paweł          Jackowski             134.59 +  450: 366  185
    6    16 Rafał          Wesołowski            113.65 -  322: 424   64
    7    18 Jerzy          Tatarczuk             116.26 -  342: 386   66
    8    20 Jolanta        Kosmowska             108.93 -  335: 365   59
    9    25 Miłosz         Wrzałek               121.35 -  351: 387   71
   10    29 Anita          Bruska                105.28 +  554: 252  155
   11    21 Małgorzata     Puternicka            100.00 -  317: 401   50
   12    26 Małgorzata     Jóźwiak               105.16 -  360: 442   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1137  / 12  94.75




	Miłosz Wrzałek 121.35 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Małgorzata     Puternicka            100.00 +  413: 397  150
    2    17 Jerzy          Tatarczuk             116.26 +  429: 338  166
    3     5 Rafał          Wesołowski            113.65 +  467: 333  164
    4     2 Aleksander     Puchalski             126.64 -  414: 491   77
    5     5 Karol          Wyrębkiewicz          137.49 -  323: 413   87
    6    10 Robert         Kamiński              125.31 -  286: 432   75
    7    17 Maciej         Perzyński             128.33 -  318: 322   78
    8    21 Paweł          Florek                122.33 -  305: 318   72
    9    25 Robert         Soszka                121.53 +  387: 351  172
   10    13 Andrzej        Oleksiak              127.78 -  288: 506   78
   11    24 Tomasz         Wiśniewski            100.00 +  413: 288  150
   12    21 Robert         Kamiński              125.31 -  341: 446   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1344  / 12 112.00




	Marek Roszak 120.97 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Renata         Rosół                 100.00 -  305: 368   50
    2    22 Kamil          Górka                 140.33 -  336: 384   90
    3    32 Anita          Bruska                105.28 +  496: 288  155
    4    20 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.15 +  407: 276  154
    5    20 Paweł          Florek                122.33 +  548: 364  172
    6     9 Marek          Syczuk                126.04 -  333: 561   76
    7    13 Robert         Kamiński              125.31 +  466: 333  175
    8     9 Łukasz         Szałkiewicz           100.00 +  415: 307  150
    9     6 Sergiusz       Puchalski             130.34 +  373: 365  180
   10     8 Mariusz        Sylwestrzuk           117.62 -  327: 387   68
   11     9 Marek          Syczuk                126.04 +  447: 340  176
   12     6 Stanisław      Rydzik                139.14 -  360: 471   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1535  / 12 127.92




	Bogusław Puchalski 120.86 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Remigiusz      Skwarek               100.00 +  393: 379  150
    2     4 Kamil          Nawrocki              117.18 +  351: 309  167
    3     8 Dawid          Pikul                 139.55 -  305: 418   90
    4    13 Stanisław      Rydzik                139.14 -  333: 481   89
    5    21 Zbigniew       Wietecki              118.19 +  445: 378  168
    6    15 Tomasz         Zwoliński             137.20 -  323: 417   87
    7    14 Kamil          Górka                 140.33 -  349: 414   90
    8    28 Małgorzata     Puternicka            100.00 +  502: 334  150
    9    18 Łukasz         Szałkiewicz           100.00 -  338: 356   50
   10    14 Krzysztof      Langiewicz            118.69 -  344: 470   69
   11    23 Halina         Roszak                116.00 +  377: 358  166
   12    20 Łukasz         Tuszyński             100.19 -  330: 455   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1326  / 12 110.50




	Irena Sołdan 119.66 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Sylwia         Stuchlik              100.00 +  376: 298  150
    2     6 Tomasz         Zwoliński             137.20 -  403: 464   87
    3    19 Katarzyna      Kowalewska            114.50 -  344: 424   65
    4    21 Łukasz         Tuszyński             100.19 +  410: 333  150
    5    22 Jolanta        Kosmowska             108.93 -  329: 370   59
    6    22 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  378: 260  150
    7    21 Alina          Białobrzewska         104.87 +  494: 288  155
    8    13 Mariusz        Skrzypczyński         112.00 -  353: 380   62
    9    16 Piotr          Rosół                 118.86 +  466: 252  169
   10    12 Halina         Roszak                116.00 +  402: 319  166
   11    11 Paweł          Jackowski             134.59 +  465: 425  185
   12     7 Kamil          Górka                 140.33 -  264: 467   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1488  / 12 124.00




	Piotr Rosół 118.86 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  295: 316   50
    2    25 Andrzej        Tyczyno               107.64 -  360: 417   58
    3    29 Sylwia         Stuchlik              100.00 +  415: 285  150
    4    30 Dariusz        Nawrocki              110.47 +  424: 393  160
    5    24 Wojciech       Zieliński             100.00 +  436: 305  150
    6     8 Sergiusz       Puchalski             130.34 -  374: 462   80
    7    20 Małgorzata     Puternicka            100.00 +  422: 208  150
    8    15 Mariusz        Sylwestrzuk           117.62 -  345: 396   68
    9    16 Irena          Sołdan                119.66 -  252: 466   70
   10    15 Marek          Syczuk                126.04 -  256: 510   76
   11    25 Zbigniew       Wietecki              118.19 +  343: 340  168
   12    23 Andrzej        Tyczyno               107.64 -  398: 426   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1238  / 12 103.17




	Krzysztof Langiewicz 118.69 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  551: 313  150
    2     1 Dawid          Pikul                 139.55 -  349: 401   90
    3    10 Grzegorz       Koczkodon             122.27 -  327: 444   72
    4    18 Andrzej        Tyczyno               107.64 +  398: 387  158
    5    14 Lucyna         Śniadach              106.50 +  418: 395  156
    6    11 Katarzyna      Kowalewska            114.50 -  309: 397   65
    7    16 Jolanta        Kosmowska             108.93 +  378: 340  159
    8    14 Rafał          Wesołowski            113.65 -  396: 398   64
    9    14 Jerzy          Tatarczuk             116.26 +  407: 314  166
   10    14 Bogusław       Puchalski             120.86 +  470: 344  171
   11    10 Kamil          Górka                 140.33 -  415: 469   90
   12    13 Andrzej        Oleksiak              127.78 +  390: 336  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1519  / 12 126.58




	Zbigniew Wietecki 118.19 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Łukasz         Szałkiewicz           100.00 -  333: 339   50
    2    31 Lech           Szymczak              100.00 +  476: 289  150
    3    15 Paweł          Jackowski             134.59 -  351: 383   85
    4    19 Renata         Rosół                 100.00 +  375: 243  150
    5    21 Bogusław       Puchalski             120.86 -  378: 445   71
    6    20 Maciej         Perzyński             128.33 -  280: 410   78
    7    26 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.15 +  424: 312  154
    8    22 Maciej         Sancewicz             113.86 -  283: 368   64
    9    26 Łukasz         Tuszyński             100.19 -  304: 421   50
   10    30 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  393: 265  150
   11    25 Piotr          Rosół                 118.86 -  340: 343   69
   12    27 Halina         Roszak                116.00 +  407: 348  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1237  / 12 103.08




	Andrzej Kwiatkowski 117.90 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  480: 217  150
    2     5 Robert         Kamiński              125.31 +  403: 351  175
    3     4 Aleksander     Puchalski             126.64 -  292: 445   77
    4    17 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  333: 324  150
    5     8 Stanisław      Rydzik                139.14 +  358: 356  189
    6     5 Justyna        Fugiel                133.88 +  375: 310  184
    7     2 Mariusz        Skrobosz              143.57 +  362: 326  194
    8     1 Dawid          Pikul                 139.55 +  437: 384  190
    9     3 Kazimierz.J    Merklejn              143.46 -  400: 430   93
   10     3 Sławomir       Kordjalik             138.18 +  453: 403  188
   11     2 Dawid          Pikul                 139.55 -  426: 438   90
   12     3 Sławomir       Kordjalik             138.18 -  366: 458   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1768  / 12 147.33




	Mariusz Sylwestrzuk 117.62 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Lech           Szymczak              100.00 +  428: 277  150
    2    12 Andrzej        Kowalski              124.44 -  291: 399   74
    3    27 Wojciech       Zieliński             100.00 +  282: 280  150
    4    16 Robert         Soszka                121.53 +  473: 362  172
    5    11 Justyna        Fugiel                133.88 -  289: 480   84
    6    17 Andrzej        Oleksiak              127.78 -  329: 362   78
    7    19 Małgorzata     Jóźwiak               105.16 +  425: 380  155
    8    15 Piotr          Rosół                 118.86 +  396: 345  169
    9    13 Remigiusz      Skwarek               100.00 +  403: 291  150
   10     8 Marek          Roszak                120.97 +  387: 327  171
   11     5 Michał         Musielak              116.20 -  314: 333   66
   12    11 Grzegorz       Koczkodon             122.27 +  411: 249  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1591  / 12 132.58




	Kamil Nawrocki 117.18 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Daniel         Tomczyk               100.00 +  482: 421  150
    2     4 Bogusław       Puchalski             120.86 -  309: 351   71
    3    16 Paweł          Florek                122.33 -  322: 332   72
    4    22 Remigiusz      Skwarek               100.00 +  363: 232  150
    5    12 Mateusz        Żbikowski             143.39 -  289: 463   93
    6    27 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  436: 442   50
    7    25 Maciej         Sancewicz             113.86 +  326: 287  164
    8    25 Lucyna         Śniadach              106.50 +  401: 287  156
    9    19 Tomasz         Wiśniewski            100.00 +  459: 372  150
   10    20 Sylwia         Stuchlik              100.00 +  383: 336  150
   11    13 Andrzej        Kowalski              124.44 +  387: 328  174
   12     9 Jolanta        Kosmowska             108.93 -  363: 485   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1439  / 12 119.92




	Jerzy Tatarczuk 116.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  314: 222  150
    2    17 Miłosz         Wrzałek               121.35 -  338: 429   71
    3    22 Kamil          Górka                 140.33 -  233: 559   90
    4    29 Krzysztof      Sporczyk              113.38 -  359: 361   63
    5    27 Łukasz         Tuszyński             100.19 +  355: 314  150
    6    24 Andrzej        Tyczyno               107.64 +  480: 294  158
    7    18 Robert         Soszka                121.53 +  386: 342  172
    8    16 Andrzej        Kowalski              124.44 +  370: 308  174
    9    14 Krzysztof      Langiewicz            118.69 -  314: 407   69
   10    27 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  446: 262  150
   11    16 Maciej         Perzyński             128.33 -  300: 496   78
   12    18 Katarzyna      Sołdan                102.51 +  444: 329  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1478  / 12 123.17




	Michał Musielak 116.20 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Tomasz         Wiśniewski            100.00 +  426: 342  150
    2    14 Aleksander     Puchalski             126.64 -  280: 447   77
    3    11 Halina         Roszak                116.00 -  402: 421   66
    4    23 Danuta         Langiewicz            101.19 +  437: 315  151
    5    19 Katarzyna      Sołdan                102.51 +  412: 317  153
    6    18 Jolanta        Kosmowska             108.93 +  422: 383  159
    7    12 Grzegorz       Koczkodon             122.27 -  313: 391   72
    8    17 Maciej         Perzyński             128.33 +  422: 332  178
    9    11 Paweł          Jackowski             134.59 +  347: 299  185
   10     5 Tomasz         Zwoliński             137.20 +  367: 364  187
   11     5 Mariusz        Sylwestrzuk           117.62 +  333: 314  168
   12     4 Justyna        Fugiel                133.88 -  294: 390   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1630  / 12 135.83




	Halina Roszak 116.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Beata          Wolf                  100.00 +  500: 254  150
    2     3 Dariusz        Ołdakowski            100.00 -  372: 389   50
    3    11 Michał         Musielak              116.20 +  421: 402  166
    4     7 Rafał          Wesołowski            113.65 +  375: 336  164
    5     9 Andrzej        Kowalski              124.44 -  358: 406   74
    6    14 Mariusz        Skrzypczyński         112.00 -  355: 359   62
    7    15 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.76 +  382: 346  165
    8    12 Remigiusz      Skwarek               100.00 -  335: 356   50
    9    15 Kamil          Górka                 140.33 -  274: 489   90
   10    12 Irena          Sołdan                119.66 -  319: 402   70
   11    23 Bogusław       Puchalski             120.86 -  358: 377   71
   12    27 Zbigniew       Wietecki              118.19 -  348: 407   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1180  / 12  98.33




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 114.76 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              143.57 -  275: 505   94
    2    32 Andrzej        Buczkowski            100.00 +  394: 285  150
    3    18 Andrzej        Tyczyno               107.64 -  346: 385   58
    4    24 Maciej         Sancewicz             113.86 -  293: 369   64
    5    30 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  415: 363  150
    6    31 Piotr          Chabowski             100.00 +  420: 294  150
    7    15 Halina         Roszak                116.00 -  346: 382   66
    8    29 Jędrzej        Florek                113.31 -  326: 356   63
    9    27 Krzysztof      Sporczyk              113.38 +  399: 306  163
   10    17 Katarzyna      Kowalewska            114.50 +  393: 370  165
   11    19 Mariusz        Skrzypczyński         112.00 -  370: 387   62
   12    22 Paweł          Florek                122.33 -  319: 408   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1257  / 12 104.75




	Katarzyna Kowalewska 114.50 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz.J    Merklejn              143.46 -  290: 445   93
    2    28 Tomasz         Wiśniewski            100.00 -  375: 459   50
    3    19 Irena          Sołdan                119.66 +  424: 344  170
    4    26 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  429: 251  150
    5    23 Alina          Białobrzewska         104.87 +  382: 380  155
    6    11 Krzysztof      Langiewicz            118.69 +  397: 309  169
    7     7 Stanisław      Rydzik                139.14 -  386: 400   89
    8    19 Małgorzata     Jóźwiak               105.16 +  473: 335  155
    9    10 Tomasz         Zwoliński             137.20 -  279: 664   87
   10    17 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.76 -  370: 393   65
   11    18 Robert         Kamiński              125.31 +  452: 274  175
   12    15 Joanna         Stępień               125.02 -  362: 413   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1433  / 12 119.42




	Maciej Sancewicz 113.86 Gorzów Wielkopolski      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mateusz        Żbikowski             143.39 -  297: 427   93
    2    24 Robert         Soszka                121.53 -  352: 383   72
    3    30 Beata          Wolf                  100.00 +  456: 338  150
    4    24 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.76 +  369: 293  165
    5    13 Kamil          Górka                 140.33 +  396: 382  190
    6    12 Stanisław      Rydzik                139.14 -  281: 482   89
    7    25 Kamil          Nawrocki              117.18 -  287: 326   67
    8    22 Zbigniew       Wietecki              118.19 +  368: 283  168
    9    21 Katarzyna      Sołdan                102.51 -  375: 402   53
   10    21 Łukasz         Szałkiewicz           100.00 -  328: 433   50
   11    26 Andrzej        Tyczyno               107.64 -  354: 360   58
   12    29 Piotr          Chabowski             100.00 -  315: 379   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1205  / 12 100.42




	Rafał Wesołowski 113.65 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil          Górka                 140.33 +  407: 383  190
    2    18 Wojciech       Zieliński             100.00 +  358: 322  150
    3     5 Miłosz         Wrzałek               121.35 -  333: 467   71
    4     7 Halina         Roszak                116.00 -  336: 375   66
    5    17 Andrzej        Tyczyno               107.64 +  332: 284  158
    6    16 Robert         Soszka                121.53 +  424: 322  172
    7    10 Joanna         Stępień               125.02 -  358: 474   75
    8    14 Krzysztof      Langiewicz            118.69 +  398: 396  169
    9    12 Mariusz        Skrzypczyński         112.00 +  366: 361  162
   10     9 Justyna        Fugiel                133.88 =  395: 395  134
   11     7 Mateusz        Żbikowski             143.39 -  291: 351   93
   12    12 Sergiusz       Puchalski             130.34 -  307: 495   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1520  / 12 126.67




	Krzysztof Sporczyk 113.38 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dawid          Pikul                 139.55 -  306: 399   90
    2    21 Małgorzata     Puternicka            100.00 +  394: 245  150
    3    14 Małgorzata     Jóźwiak               105.16 -  375: 469   55
    4    29 Jerzy          Tatarczuk             116.26 +  361: 359  166
    5    16 Robert         Kamiński              125.31 -  330: 335   75
    6    26 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  395: 292  150
    7    24 Wojciech       Zieliński             100.00 -  347: 352   50
    8    27 Alina          Białobrzewska         104.87 -  363: 385   55
    9    27 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.76 -  306: 399   65
   10    31 Renata         Rosół                 100.00 -  383: 395   50
   11    31 Wojciech       Zieliński             100.00 +  371: 272  150
   12    28 Tomasz         Wiśniewski            100.00 -  309: 387   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1106  / 12  92.17




	Jędrzej Florek 113.31 Bydgoszcz     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    37 Andrzej        Buczkowski            100.00 +  401: 334  150
    4    31 Robert         Kamiński              125.31 -  336: 511   75
    5    34 Małgorzata     Puternicka            100.00 +  418: 271  150
    6    29 Paweł          Florek                122.33 +  384: 339  172
    7    23 Paweł          Jackowski             134.59 -  373: 440   85
    8    29 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.76 +  356: 326  165
    9    23 Alina          Białobrzewska         104.87 +  397: 352  155
   10    28 Wojciech       Zieliński             100.00 +  362: 344  150
   11    17 Sergiusz       Puchalski             130.34 -  319: 469   80
   12    19 Małgorzata     Puternicka            100.00 -  309: 413   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1232  / 10 123.20




	Mariusz Skrzypczyński 112.00 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Stanisław      Rydzik                139.14 -  282: 448   89
    2    29 Karol          Wyrębkiewicz          137.49 -  335: 390   87
    3    35 Tomasz         Wiśniewski            100.00 +  416: 287  150
    4    33 Daniel         Tomczyk               100.00 +  445: 239  150
    5    26 Piotr          Chabowski             100.00 +  359: 337  150
    6    14 Halina         Roszak                116.00 +  359: 355  166
    7     9 Tomasz         Zwoliński             137.20 -  360: 378   87
    8    13 Irena          Sołdan                119.66 +  380: 353  170
    9    12 Rafał          Wesołowski            113.65 -  361: 366   64
   10    22 Paweł          Florek                122.33 -  357: 469   72
   11    19 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.76 +  387: 370  165
   12    17 Remigiusz      Skwarek               100.00 +  465: 308  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1500  / 12 125.00




	Dariusz Nawrocki 110.47 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Sławomir       Kordjalik             138.18 -  321: 433   88
    3    36 Krzysztof      Noskowicz             100.00 +  489: 250  150
    4    30 Piotr          Rosół                 118.86 -  393: 424   69
    5    31 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.15 +  353: 306  154
    6    25 Paweł          Jackowski             134.59 -  312: 390   85
    7    30 Paweł          Florek                122.33 -  300: 355   72
    8    32 Anita          Bruska                105.28 +  345: 344  155
    9    31 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  336: 264  150
   10    26 Maciej         Perzyński             128.33 -  327: 346   78
   11    30 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  361: 330  150
   12    25 Danuta         Langiewicz            101.19 +  385: 308  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1302  / 11 118.36




	Jolanta Kosmowska 108.93 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Karol          Wyrębkiewicz          137.49 +  371: 341  187
    2     8 Kazimierz.J    Merklejn              143.46 +  386: 380  193
    3     6 Sławomir       Kordjalik             138.18 -  330: 394   88
    4     8 Małgorzata     Jóźwiak               105.16 -  295: 358   55
    5    22 Irena          Sołdan                119.66 +  370: 329  170
    6    18 Michał         Musielak              116.20 -  383: 422   66
    7    16 Krzysztof      Langiewicz            118.69 -  340: 378   69
    8    20 Robert         Soszka                121.53 +  365: 335  172
    9    20 Andrzej        Tyczyno               107.64 +  412: 334  158
   10    23 Lucyna         Śniadach              106.50 +  398: 315  156
   11    15 Katarzyna      Sołdan                102.51 +  416: 305  153
   12     9 Kamil          Nawrocki              117.18 +  485: 363  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1634  / 12 136.17




	Andrzej Tyczyno 107.64 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Tomasz         Zwoliński             137.20 -  364: 449   87
    2    25 Piotr          Rosół                 118.86 +  417: 360  169
    3    18 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.76 +  385: 346  165
    4    18 Krzysztof      Langiewicz            118.69 -  387: 398   69
    5    17 Rafał          Wesołowski            113.65 -  284: 332   64
    6    24 Jerzy          Tatarczuk             116.26 -  294: 480   66
    7    28 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  406: 208  150
    8    24 Danuta         Langiewicz            101.19 +  341: 340  151
    9    20 Jolanta        Kosmowska             108.93 -  334: 412   59
   10    19 Andrzej        Kowalski              124.44 -  355: 379   74
   11    26 Maciej         Sancewicz             113.86 +  360: 354  164
   12    23 Piotr          Rosół                 118.86 +  426: 398  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1387  / 12 115.58




	Lucyna Śniadach 106.50 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Jackowski             134.59 +  429: 319  185
    2    11 Katarzyna      Sołdan                102.51 -  337: 372   53
    3    23 Marek          Syczuk                126.04 -  325: 433   76
    4    25 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  352: 309  150
    5    14 Krzysztof      Langiewicz            118.69 -  395: 418   69
    6    23 Małgorzata     Puternicka            100.00 -  266: 469   50
    7    29 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  276: 275  150
    8    25 Kamil          Nawrocki              117.18 -  287: 401   67
    9    28 Danuta         Langiewicz            101.19 +  374: 321  151
   10    23 Jolanta        Kosmowska             108.93 -  315: 398   59
   11    28 Sylwia         Stuchlik              100.00 +  428: 233  150
   12    24 Alina          Białobrzewska         104.87 -  315: 400   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1215  / 12 101.25




	Anita Bruska 105.28 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Justyna        Fugiel                133.88 -  293: 372   84
    2    26 Łukasz         Tuszyński             100.19 -  273: 307   50
    3    32 Marek          Roszak                120.97 -  288: 496   71
    4    35 Beata          Wolf                  100.00 +  386: 331  150
    5    28 Danuta         Langiewicz            101.19 -  333: 395   51
    6    33 Andrzej        Buczkowski            100.00 +  419: 274  150
    7    27 Tomasz         Wiśniewski            100.00 -  312: 333   50
    8    32 Dariusz        Nawrocki              110.47 -  344: 345   60
    9    33 Daniel         Tomczyk               100.00 +  328: 252  150
   10    29 Robert         Soszka                121.53 -  252: 554   72
   11    33 Beata          Wolf                  100.00 +  300: 241  150
   12    32 Lech           Szymczak              100.00 +  396: 338  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1188  / 12  99.00




	Małgorzata Jóźwiak 105.16 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Radosław       Konca                 132.76 -  402: 418   83
    2    20 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  422: 302  150
    3    14 Krzysztof      Sporczyk              113.38 +  469: 375  163
    4     8 Jolanta        Kosmowska             108.93 +  358: 295  159
    5    10 Grzegorz       Koczkodon             122.27 -  378: 380   72
    6    13 Łukasz         Szałkiewicz           100.00 -  283: 372   50
    7    19 Mariusz        Sylwestrzuk           117.62 -  380: 425   68
    8    19 Katarzyna      Kowalewska            114.50 -  335: 473   65
    9    24 Wojciech       Zieliński             100.00 +  353: 263  150
   10    11 Kamil          Górka                 140.33 -  373: 376   90
   11    22 Łukasz         Tuszyński             100.19 -  339: 388   50
   12    26 Robert         Soszka                121.53 +  442: 360  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1272  / 12 106.00




	Alina Białobrzewska 104.87 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Sergiusz       Puchalski             130.34 -  317: 440   80
    2    34 Beata          Wolf                  100.00 +  342: 337  150
    3    21 Maciej         Perzyński             128.33 +  377: 304  178
    4    14 Joanna         Stępień               125.02 -  245: 487   75
    5    23 Katarzyna      Kowalewska            114.50 -  380: 382   65
    6    21 Tomasz         Wiśniewski            100.00 +  318: 296  150
    7    21 Irena          Sołdan                119.66 -  288: 494   70
    8    27 Krzysztof      Sporczyk              113.38 +  385: 363  163
    9    23 Jędrzej        Florek                113.31 -  352: 397   63
   10    24 Katarzyna      Sołdan                102.51 -  347: 384   53
   11    29 Renata         Rosół                 100.00 +  427: 284  150
   12    24 Lucyna         Śniadach              106.50 +  400: 315  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1353  / 12 112.75




	Janina Jabłczyńska-Zając 104.15 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maciej         Perzyński             128.33 -  293: 398   78
    2    27 Piotr          Chabowski             100.00 -  347: 358   50
    3    33 Lech           Szymczak              100.00 +  386: 280  150
    4    20 Marek          Roszak                120.97 -  276: 407   71
    5    31 Dariusz        Nawrocki              110.47 -  306: 353   60
    6    35 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  386: 300  150
    7    26 Zbigniew       Wietecki              118.19 -  312: 424   68
    8    31 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  327: 367   50
    9    34 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  490: 295  150
   10    32 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  357: 274  150
   11    27 Danuta         Langiewicz            101.19 -  289: 352   51
   12    30 Sylwia         Stuchlik              100.00 +  376: 302  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1178  / 12  98.17




	Katarzyna Sołdan 102.51 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Andrzej        Oleksiak              127.78 +  360: 334  178
    2    11 Lucyna         Śniadach              106.50 +  372: 337  156
    3     9 Radosław       Konca                 132.76 -  326: 377   83
    4    12 Kazimierz.J    Merklejn              143.46 -  342: 489   93
    5    19 Michał         Musielak              116.20 -  317: 412   66
    6    19 Kamil          Górka                 140.33 -  345: 374   90
    7    33 Daniel         Tomczyk               100.00 +  372: 361  150
    8    23 Łukasz         Tuszyński             100.19 +  384: 343  150
    9    21 Maciej         Sancewicz             113.86 +  402: 375  164
   10    24 Alina          Białobrzewska         104.87 +  384: 347  155
   11    15 Jolanta        Kosmowska             108.93 -  305: 416   59
   12    18 Jerzy          Tatarczuk             116.26 -  329: 444   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 12 117.50




	Danuta Langiewicz 101.19 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Aleksander     Puchalski             126.64 -  308: 322   77
    2    36 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  311: 349   50
    3    34 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  406: 305  150
    4    23 Michał         Musielak              116.20 -  315: 437   66
    5    28 Anita          Bruska                105.28 +  395: 333  155
    6    30 Wojciech       Zieliński             100.00 -  339: 362   50
    7    31 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  359: 247  150
    8    24 Andrzej        Tyczyno               107.64 -  340: 341   58
    9    28 Lucyna         Śniadach              106.50 -  321: 374   56
   10    33 Lech           Szymczak              100.00 +  327: 296  150
   11    27 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.15 +  352: 289  154
   12    25 Dariusz        Nawrocki              110.47 -  308: 385   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1176  / 12  98.00




	Łukasz Tuszyński 100.19 Chłopowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marek          Syczuk                126.04 -  358: 361   76
    2    26 Anita          Bruska                105.28 +  307: 273  155
    3    20 Andrzej        Oleksiak              127.78 -  361: 414   78
    4    21 Irena          Sołdan                119.66 -  333: 410   70
    5    27 Jerzy          Tatarczuk             116.26 -  314: 355   66
    6    32 Renata         Rosół                 100.00 +  401: 316  150
    7    32 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  500: 305  150
    8    23 Katarzyna      Sołdan                102.51 -  343: 384   53
    9    26 Zbigniew       Wietecki              118.19 +  421: 304  168
   10    16 Joanna         Stępień               125.02 -  409: 416   75
   11    22 Małgorzata     Jóźwiak               105.16 +  388: 339  155
   12    20 Bogusław       Puchalski             120.86 +  455: 330  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1367  / 12 113.92




	Andrzej Buczkowski 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Robert         Kamiński              125.31 -  328: 383   75
    2    32 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.76 -  285: 394   65
    3    37 Jędrzej        Florek                113.31 -  334: 401   63
    4    34 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  301: 340   50
    5    37 Krzysztof      Noskowicz             100.00 +  403: 367  150
    6    33 Anita          Bruska                105.28 -  274: 419   55
    7    37 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  277: 378   50
    8    37 Lech           Szymczak              100.00 -  332: 341   50
    9    37 Beata          Wolf                  100.00 -  287: 429   50
   10    36 Daniel         Tomczyk               100.00 -  261: 328   50
   11    37 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  358: 419   50
   12    37 Krzysztof      Noskowicz             100.00 +  347: 267  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     858  / 12  71.50




	Piotr Chabowski 100.00 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Joanna         Stępień               125.02 -  344: 424   75
    2    27 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.15 +  358: 347  154
    3    13 Kazimierz.J    Merklejn              143.46 -  365: 379   93
    4    32 Wojciech       Zieliński             100.00 -  297: 309   50
    5    26 Mariusz        Skrzypczyński         112.00 -  337: 359   62
    6    31 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.76 -  294: 420   65
    7    34 Lech           Szymczak              100.00 +  364: 258  150
    8    30 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  358: 363   50
    9    32 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  324: 356   50
   10    34 Krzysztof      Noskowicz             100.00 +  386: 301  150
   11    32 Daniel         Tomczyk               100.00 +  425: 348  150
   12    29 Maciej         Sancewicz             113.86 +  379: 315  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1213  / 12 101.08




	Wojciech Gołęcki 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Kowalski              124.44 -  280: 349   74
    2    30 Andrzej        Oleksiak              127.78 -  308: 443   78
    3    31 Małgorzata     Puternicka            100.00 -  272: 299   50
    4    34 Andrzej        Buczkowski            100.00 +  340: 301  150
    5    32 Renata         Rosół                 100.00 +  310: 309  150
    6    27 Kamil          Nawrocki              117.18 +  442: 436  167
    7    22 Remigiusz      Skwarek               100.00 -  263: 373   50
    8    26 Tomasz         Wiśniewski            100.00 -  380: 428   50
    9    31 Dariusz        Nawrocki              110.47 -  264: 336   60
   10    30 Zbigniew       Wietecki              118.19 -  265: 393   68
   11    34 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  319: 434   50
   12    35 Beata          Wolf                  100.00 +  356: 305  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1097  / 12  91.42




	Krzysztof Kruk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Paweł          Florek                122.33 -  307: 316   72
    2    20 Małgorzata     Jóźwiak               105.16 -  302: 422   55
    3    28 Daniel         Tomczyk               100.00 +  402: 368  150
    4    25 Lucyna         Śniadach              106.50 -  309: 352   56
    5    29 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  328: 297  150
    6    22 Irena          Sołdan                119.66 -  260: 378   70
    7    28 Andrzej        Tyczyno               107.64 -  208: 406   58
    8    31 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.15 +  367: 327  154
    9    32 Piotr          Chabowski             100.00 +  356: 324  150
   10    27 Jerzy          Tatarczuk             116.26 -  262: 446   66
   11    30 Dariusz        Nawrocki              110.47 -  330: 361   60
   12    33 Wojciech       Zieliński             100.00 -  275: 359   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1091  / 12  90.92




	Krzysztof Noskowicz 100.00 Stary Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Grzegorz       Koczkodon             122.27 -  259: 402   72
    2    33 Paweł          Jackowski             134.59 -  358: 378   85
    3    36 Dariusz        Nawrocki              110.47 -  250: 489   60
    4    37 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  343: 358   50
    5    37 Andrzej        Buczkowski            100.00 -  367: 403   50
    6    37 Lech           Szymczak              100.00 -  336: 383   50
    7    36 Sylwia         Stuchlik              100.00 -  285: 341   50
    8    36 Beata          Wolf                  100.00 +  310: 282  150
    9    35 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  407: 379  150
   10    34 Piotr          Chabowski             100.00 -  301: 386   50
   11    36 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  379: 388   50
   12    37 Andrzej        Buczkowski            100.00 -  267: 347   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     867  / 12  72.25




	Dariusz Ołdakowski 100.00 Toruń

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Robert         Soszka                121.53 +  397: 365  172
    2     3 Halina         Roszak                116.00 +  389: 372  166
    3     2 Mariusz        Skrobosz              143.57 +  332: 310  194
    4     5 Justyna        Fugiel                133.88 +  393: 383  184
    5     2 Dawid          Pikul                 139.55 -  378: 442   90
    6     4 Joanna         Stępień               125.02 +  327: 315  175
    7     3 Karol          Wyrębkiewicz          137.49 +  411: 390  187
    8     2 Aleksander     Puchalski             126.64 -  334: 413   77
    9     5 Grzegorz       Koczkodon             122.27 -  369: 391   72
   10     7 Stanisław      Rydzik                139.14 -  391: 404   89
   11    14 Łukasz         Szałkiewicz           100.00 +  316: 285  150
   12    10 Maciej         Perzyński             128.33 +  306: 305  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1734  / 12 144.50




	Małgorzata Puternicka 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Miłosz         Wrzałek               121.35 -  397: 413   71
    2    21 Krzysztof      Sporczyk              113.38 -  245: 394   63
    3    31 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  299: 272  150
    4    27 Tomasz         Wiśniewski            100.00 +  396: 317  150
    5    34 Jędrzej        Florek                113.31 -  271: 418   63
    6    23 Lucyna         Śniadach              106.50 +  469: 266  156
    7    20 Piotr          Rosół                 118.86 -  208: 422   69
    8    28 Bogusław       Puchalski             120.86 -  334: 502   71
    9    30 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  315: 283  150
   10    25 Remigiusz      Skwarek               100.00 +  426: 296  150
   11    21 Robert         Soszka                121.53 +  401: 317  172
   12    19 Jędrzej        Florek                113.31 +  413: 309  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 12 119.00




	Renata Rosół 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marek          Roszak                120.97 +  368: 305  171
    2     9 Sergiusz       Puchalski             130.34 -  303: 579   80
    3    17 Stanisław      Rydzik                139.14 -  358: 415   89
    4    19 Zbigniew       Wietecki              118.19 -  243: 375   68
    5    32 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  309: 310   50
    6    32 Łukasz         Tuszyński             100.19 -  316: 401   50
    7    35 Beata          Wolf                  100.00 +  362: 356  150
    8    34 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  361: 322  150
    9    29 Sylwia         Stuchlik              100.00 -  264: 408   50
   10    31 Krzysztof      Sporczyk              113.38 +  395: 383  163
   11    29 Alina          Białobrzewska         104.87 -  284: 427   55
   12    31 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  366: 370   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1126  / 12  93.83




	Remigiusz Skwarek 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Bogusław       Puchalski             120.86 -  379: 393   71
    2    23 Sylwia         Stuchlik              100.00 +  327: 297  150
    3    12 Mateusz        Żbikowski             143.39 -  320: 421   93
    4    22 Kamil          Nawrocki              117.18 -  232: 363   67
    5    35 Daniel         Tomczyk               100.00 +  507: 264  150
    6    28 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  428: 283  150
    7    22 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  373: 263  150
    8    12 Halina         Roszak                116.00 +  356: 335  166
    9    13 Mariusz        Sylwestrzuk           117.62 -  291: 403   68
   10    25 Małgorzata     Puternicka            100.00 -  296: 426   50
   11    20 Paweł          Florek                122.33 +  465: 371  172
   12    17 Mariusz        Skrzypczyński         112.00 -  308: 465   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1349  / 12 112.42




	Sylwia  Stuchlik 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Irena          Sołdan                119.66 -  298: 376   70
    2    23 Remigiusz      Skwarek               100.00 -  297: 327   50
    3    29 Piotr          Rosół                 118.86 -  285: 415   69
    4    36 Lech           Szymczak              100.00 +  392: 374  150
    5    33 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  366: 378   50
    6    34 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  308: 335   50
    7    36 Krzysztof      Noskowicz             100.00 +  341: 285  150
    8    33 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  377: 350  150
    9    29 Renata         Rosół                 100.00 +  408: 264  150
   10    20 Kamil          Nawrocki              117.18 -  336: 383   67
   11    28 Lucyna         Śniadach              106.50 -  233: 428   56
   12    30 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.15 -  302: 376   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1066  / 12  88.83




	Bartłomiej Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Piotr          Rosół                 118.86 +  316: 295  169
    2    16 Radosław       Konca                 132.76 -  272: 379   83
    3    25 Robert         Kamiński              125.31 +  345: 333  175
    4    17 Andrzej        Kwiatkowski           117.90 -  324: 333   68
    5    25 Tomasz         Wiśniewski            100.00 -  275: 482   50
    6    26 Krzysztof      Sporczyk              113.38 -  292: 395   63
    7    31 Danuta         Langiewicz            101.19 -  247: 359   51
    8    33 Sylwia         Stuchlik              100.00 -  350: 377   50
    9    34 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.15 -  295: 490   54
   10    35 Beata          Wolf                  100.00 -  289: 315   50
   11    37 Andrzej        Buczkowski            100.00 +  419: 358  150
   12    36 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  314: 393   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1013  / 12  84.42




	Jolanta  Sylwestrzuk 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Krzysztof      Langiewicz            118.69 -  313: 551   69
    2    35 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  327: 227  150
    3    24 Robert         Soszka                121.53 -  319: 435   72
    4    26 Katarzyna      Kowalewska            114.50 -  251: 429   65
    5    30 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.76 -  363: 415   65
    6    34 Sylwia         Stuchlik              100.00 +  335: 308  150
    7    29 Lucyna         Śniadach              106.50 -  275: 276   56
    8    30 Piotr          Chabowski             100.00 +  363: 358  150
    9    30 Małgorzata     Puternicka            100.00 -  283: 315   50
   10    32 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.15 -  274: 357   54
   11    35 Lech           Szymczak              100.00 -  320: 402   50
   12    36 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  393: 314  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1081  / 12  90.08




	Łukasz Szałkiewicz 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Zbigniew       Wietecki              118.19 +  339: 333  168
    2    13 Mateusz        Żbikowski             143.39 +  474: 429  193
    3     7 Andrzej        Kowalski              124.44 -  265: 421   74
    4    11 Tomasz         Zwoliński             137.20 +  433: 341  187
    5     7 Joanna         Stępień               125.02 -  346: 433   75
    6    13 Małgorzata     Jóźwiak               105.16 +  372: 283  155
    7    11 Justyna        Fugiel                133.88 -  435: 467   84
    8     9 Marek          Roszak                120.97 -  307: 415   71
    9    18 Bogusław       Puchalski             120.86 +  356: 338  171
   10    21 Maciej         Sancewicz             113.86 +  433: 328  164
   11    14 Dariusz        Ołdakowski            100.00 -  285: 316   50
   12    16 Andrzej        Kowalski              124.44 +  406: 390  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1566  / 12 130.50




	Małgorzata Szmuksta 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Andrzej        Kwiatkowski           117.90 -  217: 480   68
    2    36 Danuta         Langiewicz            101.19 +  349: 311  151
    3    26 Karol          Wyrębkiewicz          137.49 -  357: 368   87
    4    28 Maciej         Perzyński             128.33 -  314: 358   78
    5    29 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  297: 328   50
    6    35 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.15 -  300: 386   54
    7    37 Andrzej        Buczkowski            100.00 +  378: 277  150
    8    35 Daniel         Tomczyk               100.00 -  343: 372   50
    9    35 Krzysztof      Noskowicz             100.00 -  379: 407   50
   10    37 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  265: 413   50
   11    36 Krzysztof      Noskowicz             100.00 +  388: 379  150
   12    34 Daniel         Tomczyk               100.00 -  324: 372   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     988  / 12  82.33




	Lech Szymczak 100.00 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Mariusz        Sylwestrzuk           117.62 -  277: 428   68
    2    31 Zbigniew       Wietecki              118.19 -  289: 476   68
    3    33 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.15 -  280: 386   54
    4    36 Sylwia         Stuchlik              100.00 -  374: 392   50
    5    36 Beata          Wolf                  100.00 -  297: 332   50
    6    37 Krzysztof      Noskowicz             100.00 +  383: 336  150
    7    34 Piotr          Chabowski             100.00 -  258: 364   50
    8    37 Andrzej        Buczkowski            100.00 +  341: 332  150
    9    36 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  315: 301  150
   10    33 Danuta         Langiewicz            101.19 -  296: 327   51
   11    35 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  402: 320  150
   12    32 Anita          Bruska                105.28 -  338: 396   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1046  / 12  87.17




	Daniel Tomczyk 100.00 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Kamil          Nawrocki              117.18 -  421: 482   67
    2    19 Grzegorz       Koczkodon             122.27 -  346: 390   72
    3    28 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  368: 402   50
    4    33 Mariusz        Skrzypczyński         112.00 -  239: 445   62
    5    35 Remigiusz      Skwarek               100.00 -  264: 507   50
    6    36 Beata          Wolf                  100.00 +  397: 365  150
    7    33 Katarzyna      Sołdan                102.51 -  361: 372   53
    8    35 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  372: 343  150
    9    33 Anita          Bruska                105.28 -  252: 328   55
   10    36 Andrzej        Buczkowski            100.00 +  328: 261  150
   11    32 Piotr          Chabowski             100.00 -  348: 425   50
   12    34 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  372: 324  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1059  / 12  88.25




	Tadeusz Wiśniewski 100.00 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Jerzy          Tatarczuk             116.26 -  222: 314   66
    2    35 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  227: 327   50
    3    34 Danuta         Langiewicz            101.19 -  305: 406   51
    4    37 Krzysztof      Noskowicz             100.00 +  358: 343  150
    5    33 Sylwia         Stuchlik              100.00 +  378: 366  150
    6    28 Remigiusz      Skwarek               100.00 -  283: 428   50
    7    32 Łukasz         Tuszyński             100.19 -  305: 500   50
    8    34 Renata         Rosół                 100.00 -  322: 361   50
    9    36 Lech           Szymczak              100.00 -  301: 315   50
   10    37 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  413: 265  150
   11    34 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  434: 319  150
   12    31 Renata         Rosół                 100.00 +  370: 366  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1117  / 12  93.08




	Tomasz Wiśniewski 100.00 Chełmża                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Michał         Musielak              116.20 -  342: 426   66
    2    28 Katarzyna      Kowalewska            114.50 +  459: 375  165
    3    35 Mariusz        Skrzypczyński         112.00 -  287: 416   62
    4    27 Małgorzata     Puternicka            100.00 -  317: 396   50
    5    25 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  482: 275  150
    6    21 Alina          Białobrzewska         104.87 -  296: 318   55
    7    27 Anita          Bruska                105.28 +  333: 312  155
    8    26 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  428: 380  150
    9    19 Kamil          Nawrocki              117.18 -  372: 459   67
   10    18 Paweł          Jackowski             134.59 -  333: 474   85
   11    24 Miłosz         Wrzałek               121.35 -  288: 413   71
   12    28 Krzysztof      Sporczyk              113.38 +  387: 309  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1239  / 12 103.25




	Beata Wolf 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Halina         Roszak                116.00 -  254: 500   66
    2    34 Alina          Białobrzewska         104.87 -  337: 342   55
    3    30 Maciej         Sancewicz             113.86 -  338: 456   64
    4    35 Anita          Bruska                105.28 -  331: 386   55
    5    36 Lech           Szymczak              100.00 +  332: 297  150
    6    36 Daniel         Tomczyk               100.00 -  365: 397   50
    7    35 Renata         Rosół                 100.00 -  356: 362   50
    8    36 Krzysztof      Noskowicz             100.00 -  282: 310   50
    9    37 Andrzej        Buczkowski            100.00 +  429: 287  150
   10    35 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  315: 289  150
   11    33 Anita          Bruska                105.28 -  241: 300   55
   12    35 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  305: 356   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     945  / 12  78.75




	Wojciech Zieliński 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 PAUZA
    2    18 Rafał          Wesołowski            113.65 -  322: 358   64
    3    27 Mariusz        Sylwestrzuk           117.62 -  280: 282   68
    4    32 Piotr          Chabowski             100.00 +  309: 297  150
    5    24 Piotr          Rosół                 118.86 -  305: 436   69
    6    30 Danuta         Langiewicz            101.19 +  362: 339  151
    7    24 Krzysztof      Sporczyk              113.38 +  352: 347  163
    8    18 Andrzej        Oleksiak              127.78 -  413: 483   78
    9    24 Małgorzata     Jóźwiak               105.16 -  263: 353   55
   10    28 Jędrzej        Florek                113.31 -  344: 362   63
   11    31 Krzysztof      Sporczyk              113.38 -  272: 371   63
   12    33 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  359: 275  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1074  / 11  97.64


Wyniki poszczególnych rund turnieju IV Mistrzostwa Bydgoszczy



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  505: 275
   2 Katarzyna      Kowalewska           - Kazimierz.J    Merklejn              290: 445
   3 Mateusz        Żbikowski            - Maciej         Sancewicz             427: 297
   4 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Górka                 407: 383
   5 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Sporczyk              399: 306
   6 Mariusz        Skrzypczyński        - Stanisław      Rydzik                282: 448
   7 Sławomir       Kordjalik            - Dariusz        Nawrocki              433: 321
   8 Jolanta        Kosmowska            - Karol          Wyrębkiewicz          371: 341
   9 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Tyczyno               449: 364
  10 Lucyna         Śniadach             - Paweł          Jackowski             429: 319
  11 Justyna        Fugiel               - Anita          Bruska                372: 293
  12 Małgorzata     Jóźwiak              - Radosław       Konca                 402: 418
  13 Sergiusz       Puchalski            - Alina          Białobrzewska         440: 317
  14 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Maciej         Perzyński             293: 398
  15 Andrzej        Oleksiak             - Katarzyna      Sołdan                334: 360
  16 Danuta         Langiewicz           - Aleksander     Puchalski             308: 322
  17 Marek          Syczuk               - Łukasz         Tuszyński             361: 358
  18 Andrzej        Buczkowski           - Robert         Kamiński              328: 383
  19 Joanna         Stępień              - Piotr          Chabowski             424: 344
  20 Wojciech       Gołęcki              - Andrzej        Kowalski              280: 349
  21 Paweł          Florek               - Krzysztof      Kruk                  316: 307
  22 Krzysztof      Noskowicz            - Grzegorz       Koczkodon             259: 402
  23 Robert         Soszka               - Dariusz        Ołdakowski            365: 397
  24 Małgorzata     Puternicka           - Miłosz         Wrzałek               397: 413
  25 Marek          Roszak               - Renata         Rosół                 305: 368
  26 Remigiusz      Skwarek              - Bogusław       Puchalski             379: 393
  27 Irena          Sołdan               - Sylwia         Stuchlik              376: 298
  28 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Piotr          Rosół                 316: 295
  29 Krzysztof      Langiewicz           - Jolanta        Sylwestrzuk           551: 313
  30 Łukasz         Szałkiewicz          - Zbigniew       Wietecki              339: 333
  31 Andrzej        Kwiatkowski          - Małgorzata     Szmuksta              480: 217
  32 Lech           Szymczak             - Mariusz        Sylwestrzuk           277: 428
  33 Kamil          Nawrocki             - Daniel         Tomczyk               482: 421
  34 Tadeusz        Wiśniewski           - Jerzy          Tatarczuk             222: 314
  35 Michał         Musielak             - Tomasz         Wiśniewski            426: 342
  36 Beata          Wolf                 - Halina         Roszak                254: 500
  37 Wojciech       Zieliński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Langiewicz           - Dawid          Pikul                 349: 401
   2 Maciej         Perzyński            - Mariusz        Skrobosz              377: 451
   3 Halina         Roszak               - Dariusz        Ołdakowski            372: 389
   4 Bogusław       Puchalski            - Kamil          Nawrocki              351: 309
   5 Robert         Kamiński             - Andrzej        Kwiatkowski           351: 403
   6 Tomasz         Zwoliński            - Irena          Sołdan                464: 403
   7 Stanisław      Rydzik               - Justyna        Fugiel                341: 403
   8 Kazimierz.J    Merklejn             - Jolanta        Kosmowska             380: 386
   9 Renata         Rosół                - Sergiusz       Puchalski             303: 579
  10 Sławomir       Kordjalik            - Marek          Syczuk                406: 288
  11 Katarzyna      Sołdan               - Lucyna         Śniadach              372: 337
  12 Mariusz        Sylwestrzuk          - Andrzej        Kowalski              291: 399
  13 Mateusz        Żbikowski            - Łukasz         Szałkiewicz           429: 474
  14 Aleksander     Puchalski            - Michał         Musielak              447: 280
  15 Joanna         Stępień              - Paweł          Florek                366: 365
  16 Radosław       Konca                - Bartłomiej     Sylwestrzuk           379: 272
  17 Miłosz         Wrzałek              - Jerzy          Tatarczuk             429: 338
  18 Wojciech       Zieliński            - Rafał          Wesołowski            322: 358
  19 Grzegorz       Koczkodon            - Daniel         Tomczyk               390: 346
  20 Krzysztof      Kruk                 - Małgorzata     Jóźwiak               302: 422
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Małgorzata     Puternicka            394: 245
  22 Kamil          Górka                - Marek          Roszak                384: 336
  23 Sylwia         Stuchlik             - Remigiusz      Skwarek               297: 327
  24 Maciej         Sancewicz            - Robert         Soszka                352: 383
  25 Andrzej        Tyczyno              - Piotr          Rosół                 417: 360
  26 Anita          Bruska               - Łukasz         Tuszyński             273: 307
  27 Piotr          Chabowski            - Janina         Jabłczyńska-Zając     358: 347
  28 Tomasz         Wiśniewski           - Katarzyna      Kowalewska            459: 375
  29 Karol          Wyrębkiewicz         - Mariusz        Skrzypczyński         390: 335
  30 Andrzej        Oleksiak             - Wojciech       Gołęcki               443: 308
  31 Zbigniew       Wietecki             - Lech           Szymczak              476: 289
  32 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Andrzej        Buczkowski            394: 285
  33 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Noskowicz             378: 358
  34 Alina          Białobrzewska        - Beata          Wolf                  342: 337
  35 Jolanta        Sylwestrzuk          - Tadeusz        Wiśniewski            327: 227
  36 Małgorzata     Szmuksta             - Danuta         Langiewicz            349: 311


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sergiusz       Puchalski            - Joanna         Stępień               439: 409
   2 Dariusz        Ołdakowski           - Mariusz        Skrobosz              332: 310
   3 Justyna        Fugiel               - Tomasz         Zwoliński             456: 325
   4 Aleksander     Puchalski            - Andrzej        Kwiatkowski           445: 292
   5 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Wesołowski            467: 333
   6 Jolanta        Kosmowska            - Sławomir       Kordjalik             330: 394
   7 Andrzej        Kowalski             - Łukasz         Szałkiewicz           421: 265
   8 Dawid          Pikul                - Bogusław       Puchalski             418: 305
   9 Radosław       Konca                - Katarzyna      Sołdan                377: 326
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Krzysztof      Langiewicz            444: 327
  11 Michał         Musielak             - Halina         Roszak                402: 421
  12 Remigiusz      Skwarek              - Mateusz        Żbikowski             320: 421
  13 Kazimierz.J    Merklejn             - Piotr          Chabowski             379: 365
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Małgorzata     Jóźwiak               375: 469
  15 Paweł          Jackowski            - Zbigniew       Wietecki              383: 351
  16 Paweł          Florek               - Kamil          Nawrocki              332: 322
  17 Renata         Rosół                - Stanisław      Rydzik                358: 415
  18 Andrzej        Tyczyno              - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  385: 346
  19 Katarzyna      Kowalewska           - Irena          Sołdan                424: 344
  20 Łukasz         Tuszyński            - Andrzej        Oleksiak              361: 414
  21 Alina          Białobrzewska        - Maciej         Perzyński             377: 304
  22 Jerzy          Tatarczuk            - Kamil          Górka                 233: 559
  23 Lucyna         Śniadach             - Marek          Syczuk                325: 433
  24 Robert         Soszka               - Jolanta        Sylwestrzuk           435: 319
  25 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Robert         Kamiński              345: 333
  26 Karol          Wyrębkiewicz         - Małgorzata     Szmuksta              368: 357
  27 Mariusz        Sylwestrzuk          - Wojciech       Zieliński             282: 280
  28 Daniel         Tomczyk              - Krzysztof      Kruk                  368: 402
  29 Piotr          Rosół                - Sylwia         Stuchlik              415: 285
  30 Beata          Wolf                 - Maciej         Sancewicz             338: 456
  31 Wojciech       Gołęcki              - Małgorzata     Puternicka            272: 299
  32 Marek          Roszak               - Anita          Bruska                496: 288
  33 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Lech           Szymczak              386: 280
  34 Danuta         Langiewicz           - Tadeusz        Wiśniewski            406: 305
  35 Mariusz        Skrzypczyński        - Tomasz         Wiśniewski            416: 287
  36 Dariusz        Nawrocki             - Krzysztof      Noskowicz             489: 250
  37 Jędrzej        Florek               - Andrzej        Buczkowski            401: 334


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Sergiusz       Puchalski             415: 407
   2 Aleksander     Puchalski            - Miłosz         Wrzałek               491: 414
   3 Radosław       Konca                - Grzegorz       Koczkodon             406: 238
   4 Andrzej        Kowalski             - Sławomir       Kordjalik             330: 391
   5 Dariusz        Ołdakowski           - Justyna        Fugiel                393: 383
   6 Kamil          Górka                - Karol          Wyrębkiewicz          312: 441
   7 Rafał          Wesołowski           - Halina         Roszak                336: 375
   8 Małgorzata     Jóźwiak              - Jolanta        Kosmowska             358: 295
   9 Marek          Syczuk               - Mateusz        Żbikowski             454: 430
  10 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Jackowski             522: 330
  11 Łukasz         Szałkiewicz          - Tomasz         Zwoliński             433: 341
  12 Katarzyna      Sołdan               - Kazimierz.J    Merklejn              342: 489
  13 Bogusław       Puchalski            - Stanisław      Rydzik                333: 481
  14 Alina          Białobrzewska        - Joanna         Stępień               245: 487
  15 Paweł          Florek               - Andrzej        Oleksiak              372: 413
  16 Robert         Soszka               - Mariusz        Sylwestrzuk           362: 473
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Bartłomiej     Sylwestrzuk           333: 324
  18 Andrzej        Tyczyno              - Krzysztof      Langiewicz            387: 398
  19 Zbigniew       Wietecki             - Renata         Rosół                 375: 243
  20 Marek          Roszak               - Janina         Jabłczyńska-Zając     407: 276
  21 Łukasz         Tuszyński            - Irena          Sołdan                333: 410
  22 Kamil          Nawrocki             - Remigiusz      Skwarek               363: 232
  23 Michał         Musielak             - Danuta         Langiewicz            437: 315
  24 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Maciej         Sancewicz             293: 369
  25 Krzysztof      Kruk                 - Lucyna         Śniadach              309: 352
  26 Jolanta        Sylwestrzuk          - Katarzyna      Kowalewska            251: 429
  27 Małgorzata     Puternicka           - Tomasz         Wiśniewski            396: 317
  28 Maciej         Perzyński            - Małgorzata     Szmuksta              358: 314
  29 Jerzy          Tatarczuk            - Krzysztof      Sporczyk              359: 361
  30 Dariusz        Nawrocki             - Piotr          Rosół                 393: 424
  31 Robert         Kamiński             - Jędrzej        Florek                511: 336
  32 Piotr          Chabowski            - Wojciech       Zieliński             297: 309
  33 Daniel         Tomczyk              - Mariusz        Skrzypczyński         239: 445
  34 Andrzej        Buczkowski           - Wojciech       Gołęcki               301: 340
  35 Anita          Bruska               - Beata          Wolf                  386: 331
  36 Sylwia         Stuchlik             - Lech           Szymczak              392: 374
  37 Tadeusz        Wiśniewski           - Krzysztof      Noskowicz             358: 343


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Konca                - Aleksander     Puchalski             400: 446
   2 Dariusz        Ołdakowski           - Dawid          Pikul                 378: 442
   3 Sławomir       Kordjalik            - Sergiusz       Puchalski             551: 285
   4 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Oleksiak              447: 371
   5 Miłosz         Wrzałek              - Karol          Wyrębkiewicz          323: 413
   6 Kazimierz.J    Merklejn             - Marek          Syczuk                543: 380
   7 Łukasz         Szałkiewicz          - Joanna         Stępień               346: 433
   8 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Kwiatkowski           356: 358
   9 Halina         Roszak               - Andrzej        Kowalski              358: 406
  10 Małgorzata     Jóźwiak              - Grzegorz       Koczkodon             378: 380
  11 Justyna        Fugiel               - Mariusz        Sylwestrzuk           480: 289
  12 Mateusz        Żbikowski            - Kamil          Nawrocki              463: 289
  13 Maciej         Sancewicz            - Kamil          Górka                 396: 382
  14 Lucyna         Śniadach             - Krzysztof      Langiewicz            395: 418
  15 Maciej         Perzyński            - Tomasz         Zwoliński             264: 445
  16 Robert         Kamiński             - Krzysztof      Sporczyk              335: 330
  17 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Tyczyno               332: 284
  18 Paweł          Jackowski            - Robert         Soszka                366: 450
  19 Katarzyna      Sołdan               - Michał         Musielak              317: 412
  20 Marek          Roszak               - Paweł          Florek                548: 364
  21 Zbigniew       Wietecki             - Bogusław       Puchalski             378: 445
  22 Irena          Sołdan               - Jolanta        Kosmowska             329: 370
  23 Katarzyna      Kowalewska           - Alina          Białobrzewska         382: 380
  24 Piotr          Rosół                - Wojciech       Zieliński             436: 305
  25 Tomasz         Wiśniewski           - Bartłomiej     Sylwestrzuk           482: 275
  26 Piotr          Chabowski            - Mariusz        Skrzypczyński         337: 359
  27 Jerzy          Tatarczuk            - Łukasz         Tuszyński             355: 314
  28 Anita          Bruska               - Danuta         Langiewicz            333: 395
  29 Małgorzata     Szmuksta             - Krzysztof      Kruk                  297: 328
  30 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Jolanta        Sylwestrzuk           415: 363
  31 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Dariusz        Nawrocki              306: 353
  32 Wojciech       Gołęcki              - Renata         Rosół                 310: 309
  33 Tadeusz        Wiśniewski           - Sylwia         Stuchlik              378: 366
  34 Jędrzej        Florek               - Małgorzata     Puternicka            418: 271
  35 Daniel         Tomczyk              - Remigiusz      Skwarek               264: 507
  36 Lech           Szymczak             - Beata          Wolf                  297: 332
  37 Krzysztof      Noskowicz            - Andrzej        Buczkowski            367: 403


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sławomir       Kordjalik            - Dawid          Pikul                 258: 439
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Aleksander     Puchalski             400: 403
   3 Andrzej        Kowalski             - Mariusz        Skrobosz              426: 456
   4 Joanna         Stępień              - Dariusz        Ołdakowski            315: 327
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Justyna        Fugiel                375: 310
   6 Mateusz        Żbikowski            - Radosław       Konca                 451: 294
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Karol          Wyrębkiewicz          334: 512
   8 Sergiusz       Puchalski            - Piotr          Rosół                 462: 374
   9 Marek          Syczuk               - Marek          Roszak                561: 333
  10 Miłosz         Wrzałek              - Robert         Kamiński              286: 432
  11 Krzysztof      Langiewicz           - Katarzyna      Kowalewska            309: 397
  12 Maciej         Sancewicz            - Stanisław      Rydzik                281: 482
  13 Łukasz         Szałkiewicz          - Małgorzata     Jóźwiak               372: 283
  14 Mariusz        Skrzypczyński        - Halina         Roszak                359: 355
  15 Tomasz         Zwoliński            - Bogusław       Puchalski             417: 323
  16 Rafał          Wesołowski           - Robert         Soszka                424: 322
  17 Mariusz        Sylwestrzuk          - Andrzej        Oleksiak              329: 362
  18 Jolanta        Kosmowska            - Michał         Musielak              383: 422
  19 Kamil          Górka                - Katarzyna      Sołdan                374: 345
  20 Maciej         Perzyński            - Zbigniew       Wietecki              410: 280
  21 Tomasz         Wiśniewski           - Alina          Białobrzewska         296: 318
  22 Krzysztof      Kruk                 - Irena          Sołdan                260: 378
  23 Małgorzata     Puternicka           - Lucyna         Śniadach              469: 266
  24 Jerzy          Tatarczuk            - Andrzej        Tyczyno               480: 294
  25 Dariusz        Nawrocki             - Paweł          Jackowski             312: 390
  26 Krzysztof      Sporczyk             - Bartłomiej     Sylwestrzuk           395: 292
  27 Kamil          Nawrocki             - Wojciech       Gołęcki               436: 442
  28 Remigiusz      Skwarek              - Tadeusz        Wiśniewski            428: 283
  29 Jędrzej        Florek               - Paweł          Florek                384: 339
  30 Danuta         Langiewicz           - Wojciech       Zieliński             339: 362
  31 Piotr          Chabowski            - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  294: 420
  32 Łukasz         Tuszyński            - Renata         Rosół                 401: 316
  33 Andrzej        Buczkowski           - Anita          Bruska                274: 419
  34 Jolanta        Sylwestrzuk          - Sylwia         Stuchlik              335: 308
  35 Małgorzata     Szmuksta             - Janina         Jabłczyńska-Zając     300: 386
  36 Beata          Wolf                 - Daniel         Tomczyk               365: 397
  37 Lech           Szymczak             - Krzysztof      Noskowicz             383: 336


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Aleksander     Puchalski             449: 346
   2 Andrzej        Kwiatkowski          - Mariusz        Skrobosz              362: 326
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Dariusz        Ołdakowski            390: 411
   4 Sławomir       Kordjalik            - Kazimierz.J    Merklejn              369: 375
   5 Andrzej        Oleksiak             - Mateusz        Żbikowski             352: 514
   6 Andrzej        Kowalski             - Sergiusz       Puchalski             383: 386
   7 Stanisław      Rydzik               - Katarzyna      Kowalewska            400: 386
   8 Marek          Syczuk               - Radosław       Konca                 340: 362
   9 Mariusz        Skrzypczyński        - Tomasz         Zwoliński             360: 378
  10 Joanna         Stępień              - Rafał          Wesołowski            474: 358
  11 Justyna        Fugiel               - Łukasz         Szałkiewicz           467: 435
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Michał         Musielak              391: 313
  13 Robert         Kamiński             - Marek          Roszak                333: 466
  14 Bogusław       Puchalski            - Kamil          Górka                 349: 414
  15 Halina         Roszak               - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  382: 346
  16 Krzysztof      Langiewicz           - Jolanta        Kosmowska             378: 340
  17 Miłosz         Wrzałek              - Maciej         Perzyński             318: 322
  18 Robert         Soszka               - Jerzy          Tatarczuk             342: 386
  19 Małgorzata     Jóźwiak              - Mariusz        Sylwestrzuk           380: 425
  20 Piotr          Rosół                - Małgorzata     Puternicka            422: 208
  21 Irena          Sołdan               - Alina          Białobrzewska         494: 288
  22 Wojciech       Gołęcki              - Remigiusz      Skwarek               263: 373
  23 Paweł          Jackowski            - Jędrzej        Florek                440: 373
  24 Wojciech       Zieliński            - Krzysztof      Sporczyk              352: 347
  25 Maciej         Sancewicz            - Kamil          Nawrocki              287: 326
  26 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Zbigniew       Wietecki              312: 424
  27 Anita          Bruska               - Tomasz         Wiśniewski            312: 333
  28 Andrzej        Tyczyno              - Krzysztof      Kruk                  406: 208
  29 Jolanta        Sylwestrzuk          - Lucyna         Śniadach              275: 276
  30 Paweł          Florek               - Dariusz        Nawrocki              355: 300
  31 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Danuta         Langiewicz            247: 359
  32 Łukasz         Tuszyński            - Tadeusz        Wiśniewski            500: 305
  33 Daniel         Tomczyk              - Katarzyna      Sołdan                361: 372
  34 Lech           Szymczak             - Piotr          Chabowski             258: 364
  35 Renata         Rosół                - Beata          Wolf                  362: 356
  36 Krzysztof      Noskowicz            - Sylwia         Stuchlik              285: 341
  37 Małgorzata     Szmuksta             - Andrzej        Buczkowski            378: 277


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Kwiatkowski          - Dawid          Pikul                 437: 384
   2 Aleksander     Puchalski            - Dariusz        Ołdakowski            413: 334
   3 Mateusz        Żbikowski            - Justyna        Fugiel                395: 344
   4 Mariusz        Skrobosz             - Karol          Wyrębkiewicz          413: 322
   5 Tomasz         Zwoliński            - Kazimierz.J    Merklejn              326: 472
   6 Sergiusz       Puchalski            - Radosław       Konca                 407: 429
   7 Stanisław      Rydzik               - Sławomir       Kordjalik             305: 386
   8 Joanna         Stępień              - Grzegorz       Koczkodon             273: 368
   9 Łukasz         Szałkiewicz          - Marek          Roszak                307: 415
  10 Robert         Kamiński             - Marek          Syczuk                371: 380
  11 Kamil          Górka                - Paweł          Jackowski             304: 517
  12 Halina         Roszak               - Remigiusz      Skwarek               335: 356
  13 Irena          Sołdan               - Mariusz        Skrzypczyński         353: 380
  14 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Langiewicz            398: 396
  15 Piotr          Rosół                - Mariusz        Sylwestrzuk           345: 396
  16 Andrzej        Kowalski             - Jerzy          Tatarczuk             308: 370
  17 Michał         Musielak             - Maciej         Perzyński             422: 332
  18 Andrzej        Oleksiak             - Wojciech       Zieliński             483: 413
  19 Katarzyna      Kowalewska           - Małgorzata     Jóźwiak               473: 335
  20 Jolanta        Kosmowska            - Robert         Soszka                365: 335
  21 Paweł          Florek               - Miłosz         Wrzałek               318: 305
  22 Zbigniew       Wietecki             - Maciej         Sancewicz             283: 368
  23 Katarzyna      Sołdan               - Łukasz         Tuszyński             384: 343
  24 Danuta         Langiewicz           - Andrzej        Tyczyno               340: 341
  25 Kamil          Nawrocki             - Lucyna         Śniadach              401: 287
  26 Tomasz         Wiśniewski           - Wojciech       Gołęcki               428: 380
  27 Krzysztof      Sporczyk             - Alina          Białobrzewska         363: 385
  28 Bogusław       Puchalski            - Małgorzata     Puternicka            502: 334
  29 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Jędrzej        Florek                326: 356
  30 Piotr          Chabowski            - Jolanta        Sylwestrzuk           358: 363
  31 Krzysztof      Kruk                 - Janina         Jabłczyńska-Zając     367: 327
  32 Dariusz        Nawrocki             - Anita          Bruska                345: 344
  33 Sylwia         Stuchlik             - Bartłomiej     Sylwestrzuk           377: 350
  34 Tadeusz        Wiśniewski           - Renata         Rosół                 322: 361
  35 Małgorzata     Szmuksta             - Daniel         Tomczyk               343: 372
  36 Beata          Wolf                 - Krzysztof      Noskowicz             282: 310
  37 Andrzej        Buczkowski           - Lech           Szymczak              332: 341


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Mateusz        Żbikowski             381: 374
   2 Aleksander     Puchalski            - Mariusz        Skrobosz              351: 319
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Andrzej        Kwiatkowski           430: 400
   4 Radosław       Konca                - Sławomir       Kordjalik             377: 456
   5 Dariusz        Ołdakowski           - Grzegorz       Koczkodon             369: 391
   6 Sergiusz       Puchalski            - Marek          Roszak                365: 373
   7 Marek          Syczuk               - Stanisław      Rydzik                313: 454
   8 Justyna        Fugiel               - Joanna         Stępień               434: 285
   9 Karol          Wyrębkiewicz         - Andrzej        Oleksiak              397: 372
  10 Tomasz         Zwoliński            - Katarzyna      Kowalewska            664: 279
  11 Michał         Musielak             - Paweł          Jackowski             347: 299
  12 Mariusz        Skrzypczyński        - Rafał          Wesołowski            361: 366
  13 Mariusz        Sylwestrzuk          - Remigiusz      Skwarek               403: 291
  14 Jerzy          Tatarczuk            - Krzysztof      Langiewicz            314: 407
  15 Kamil          Górka                - Halina         Roszak                489: 274
  16 Irena          Sołdan               - Piotr          Rosół                 466: 252
  17 Robert         Kamiński             - Andrzej        Kowalski              331: 384
  18 Bogusław       Puchalski            - Łukasz         Szałkiewicz           338: 356
  19 Kamil          Nawrocki             - Tomasz         Wiśniewski            459: 372
  20 Jolanta        Kosmowska            - Andrzej        Tyczyno               412: 334
  21 Katarzyna      Sołdan               - Maciej         Sancewicz             402: 375
  22 Maciej         Perzyński            - Paweł          Florek                446: 330
  23 Jędrzej        Florek               - Alina          Białobrzewska         397: 352
  24 Wojciech       Zieliński            - Małgorzata     Jóźwiak               263: 353
  25 Robert         Soszka               - Miłosz         Wrzałek               351: 387
  26 Łukasz         Tuszyński            - Zbigniew       Wietecki              421: 304
  27 Krzysztof      Sporczyk             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  306: 399
  28 Lucyna         Śniadach             - Danuta         Langiewicz            374: 321
  29 Sylwia         Stuchlik             - Renata         Rosół                 408: 264
  30 Małgorzata     Puternicka           - Jolanta        Sylwestrzuk           315: 283
  31 Wojciech       Gołęcki              - Dariusz        Nawrocki              264: 336
  32 Krzysztof      Kruk                 - Piotr          Chabowski             356: 324
  33 Daniel         Tomczyk              - Anita          Bruska                252: 328
  34 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Janina         Jabłczyńska-Zając     295: 490
  35 Krzysztof      Noskowicz            - Małgorzata     Szmuksta              407: 379
  36 Lech           Szymczak             - Tadeusz        Wiśniewski            315: 301
  37 Beata          Wolf                 - Andrzej        Buczkowski            429: 287


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Kazimierz.J    Merklejn              394: 469
   2 Grzegorz       Koczkodon            - Aleksander     Puchalski             319: 377
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Sławomir       Kordjalik             453: 403
   4 Karol          Wyrębkiewicz         - Mateusz        Żbikowski             369: 368
   5 Michał         Musielak             - Tomasz         Zwoliński             367: 364
   6 Mariusz        Skrobosz             - Radosław       Konca                 378: 343
   7 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Ołdakowski            404: 391
   8 Marek          Roszak               - Mariusz        Sylwestrzuk           327: 387
   9 Rafał          Wesołowski           - Justyna        Fugiel                395: 395
  10 Sergiusz       Puchalski            - Robert         Kamiński              369: 381
  11 Małgorzata     Jóźwiak              - Kamil          Górka                 373: 376
  12 Halina         Roszak               - Irena          Sołdan                319: 402
  13 Andrzej        Oleksiak             - Miłosz         Wrzałek               506: 288
  14 Krzysztof      Langiewicz           - Bogusław       Puchalski             470: 344
  15 Piotr          Rosół                - Marek          Syczuk                256: 510
  16 Joanna         Stępień              - Łukasz         Tuszyński             416: 409
  17 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Katarzyna      Kowalewska            393: 370
  18 Tomasz         Wiśniewski           - Paweł          Jackowski             333: 474
  19 Andrzej        Tyczyno              - Andrzej        Kowalski              355: 379
  20 Sylwia         Stuchlik             - Kamil          Nawrocki              336: 383
  21 Maciej         Sancewicz            - Łukasz         Szałkiewicz           328: 433
  22 Mariusz        Skrzypczyński        - Paweł          Florek                357: 469
  23 Lucyna         Śniadach             - Jolanta        Kosmowska             315: 398
  24 Alina          Białobrzewska        - Katarzyna      Sołdan                347: 384
  25 Remigiusz      Skwarek              - Małgorzata     Puternicka            296: 426
  26 Dariusz        Nawrocki             - Maciej         Perzyński             327: 346
  27 Jerzy          Tatarczuk            - Krzysztof      Kruk                  446: 262
  28 Jędrzej        Florek               - Wojciech       Zieliński             362: 344
  29 Anita          Bruska               - Robert         Soszka                252: 554
  30 Zbigniew       Wietecki             - Wojciech       Gołęcki               393: 265
  31 Renata         Rosół                - Krzysztof      Sporczyk              395: 383
  32 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Jolanta        Sylwestrzuk           357: 274
  33 Danuta         Langiewicz           - Lech           Szymczak              327: 296
  34 Krzysztof      Noskowicz            - Piotr          Chabowski             301: 386
  35 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Beata          Wolf                  289: 315
  36 Andrzej        Buczkowski           - Daniel         Tomczyk               261: 328
  37 Tadeusz        Wiśniewski           - Małgorzata     Szmuksta              413: 265


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Aleksander     Puchalski             291: 390
   2 Andrzej        Kwiatkowski          - Dawid          Pikul                 426: 438
   3 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Skrobosz              382: 393
   4 Karol          Wyrębkiewicz         - Sławomir       Kordjalik             423: 451
   5 Mariusz        Sylwestrzuk          - Michał         Musielak              314: 333
   6 Justyna        Fugiel               - Grzegorz       Koczkodon             417: 366
   7 Mateusz        Żbikowski            - Rafał          Wesołowski            351: 291
   8 Andrzej        Oleksiak             - Tomasz         Zwoliński             342: 435
   9 Marek          Roszak               - Marek          Syczuk                447: 340
  10 Krzysztof      Langiewicz           - Kamil          Górka                 415: 469
  11 Paweł          Jackowski            - Irena          Sołdan                425: 465
  12 Radosław       Konca                - Joanna         Stępień               383: 375
  13 Andrzej        Kowalski             - Kamil          Nawrocki              328: 387
  14 Dariusz        Ołdakowski           - Łukasz         Szałkiewicz           316: 285
  15 Jolanta        Kosmowska            - Katarzyna      Sołdan                416: 305
  16 Maciej         Perzyński            - Jerzy          Tatarczuk             496: 300
  17 Jędrzej        Florek               - Sergiusz       Puchalski             319: 469
  18 Katarzyna      Kowalewska           - Robert         Kamiński              452: 274
  19 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Mariusz        Skrzypczyński         370: 387
  20 Remigiusz      Skwarek              - Paweł          Florek                465: 371
  21 Małgorzata     Puternicka           - Robert         Soszka                401: 317
  22 Łukasz         Tuszyński            - Małgorzata     Jóźwiak               388: 339
  23 Halina         Roszak               - Bogusław       Puchalski             358: 377
  24 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Wiśniewski            413: 288
  25 Piotr          Rosół                - Zbigniew       Wietecki              343: 340
  26 Andrzej        Tyczyno              - Maciej         Sancewicz             360: 354
  27 Danuta         Langiewicz           - Janina         Jabłczyńska-Zając     352: 289
  28 Sylwia         Stuchlik             - Lucyna         Śniadach              233: 428
  29 Alina          Białobrzewska        - Renata         Rosół                 427: 284
  30 Krzysztof      Kruk                 - Dariusz        Nawrocki              330: 361
  31 Wojciech       Zieliński            - Krzysztof      Sporczyk              272: 371
  32 Piotr          Chabowski            - Daniel         Tomczyk               425: 348
  33 Beata          Wolf                 - Anita          Bruska                241: 300
  34 Tadeusz        Wiśniewski           - Wojciech       Gołęcki               434: 319
  35 Jolanta        Sylwestrzuk          - Lech           Szymczak              320: 402
  36 Krzysztof      Noskowicz            - Małgorzata     Szmuksta              379: 388
  37 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Andrzej        Buczkowski            419: 358


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Aleksander     Puchalski            - Dawid          Pikul                 385: 302
   2 Mariusz        Skrobosz             - Kazimierz.J    Merklejn              421: 324
   3 Sławomir       Kordjalik            - Andrzej        Kwiatkowski           458: 366
   4 Michał         Musielak             - Justyna        Fugiel                294: 390
   5 Tomasz         Zwoliński            - Mateusz        Żbikowski             339: 473
   6 Stanisław      Rydzik               - Marek          Roszak                471: 360
   7 Irena          Sołdan               - Kamil          Górka                 264: 467
   8 Karol          Wyrębkiewicz         - Radosław       Konca                 402: 337
   9 Kamil          Nawrocki             - Jolanta        Kosmowska             363: 485
  10 Dariusz        Ołdakowski           - Maciej         Perzyński             306: 305
  11 Mariusz        Sylwestrzuk          - Grzegorz       Koczkodon             411: 249
  12 Sergiusz       Puchalski            - Rafał          Wesołowski            495: 307
  13 Krzysztof      Langiewicz           - Andrzej        Oleksiak              390: 336
  14 Marek          Syczuk               - Paweł          Jackowski             418: 368
  15 Katarzyna      Kowalewska           - Joanna         Stępień               362: 413
  16 Łukasz         Szałkiewicz          - Andrzej        Kowalski              406: 390
  17 Remigiusz      Skwarek              - Mariusz        Skrzypczyński         308: 465
  18 Katarzyna      Sołdan               - Jerzy          Tatarczuk             329: 444
  19 Małgorzata     Puternicka           - Jędrzej        Florek                413: 309
  20 Bogusław       Puchalski            - Łukasz         Tuszyński             330: 455
  21 Miłosz         Wrzałek              - Robert         Kamiński              341: 446
  22 Paweł          Florek               - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  408: 319
  23 Andrzej        Tyczyno              - Piotr          Rosół                 426: 398
  24 Lucyna         Śniadach             - Alina          Białobrzewska         315: 400
  25 Dariusz        Nawrocki             - Danuta         Langiewicz            385: 308
  26 Małgorzata     Jóźwiak              - Robert         Soszka                442: 360
  27 Zbigniew       Wietecki             - Halina         Roszak                407: 348
  28 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Wiśniewski            309: 387
  29 Maciej         Sancewicz            - Piotr          Chabowski             315: 379
  30 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Sylwia         Stuchlik              376: 302
  31 Renata         Rosół                - Tadeusz        Wiśniewski            366: 370
  32 Lech           Szymczak             - Anita          Bruska                338: 396
  33 Wojciech       Zieliński            - Krzysztof      Kruk                  359: 275
  34 Małgorzata     Szmuksta             - Daniel         Tomczyk               324: 372
  35 Wojciech       Gołęcki              - Beata          Wolf                  356: 305
  36 Jolanta        Sylwestrzuk          - Bartłomiej     Sylwestrzuk           393: 314
  37 Andrzej        Buczkowski           - Krzysztof      Noskowicz             347: 267
Lista rankingowa na dzień 14-05-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Skrobosz               Warszawa             144.32  27277  189
   2 Szymon Fidziński               Warszawa             143.23  19479  136
   3 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             142.92  27870  195
   4 Mateusz Żbikowski              Warszawa             142.59  27378  192
   5 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             142.05  25711  181
   6 Krzysztof Mówka                Toruń                141.82  27654  195
   7 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.39  27006  191
   8 Dawid Pikul                    Poznań               141.28  27125  192
   9 Kamil Górka                    Łęczna               140.88  27613  196
  10 Sławomir Kordjalik             Warszawa             139.06  26838  193
  11 Stanisław Rydzik               Warszawa             137.98  26906  195
  12 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 137.96  27317  198
  13 Szymon Zaleski                 Poznań               137.86   6755   49
  14 Tomasz Zwoliński               Warszawa             136.91  27383  200
  15 Adam Weremczuk                 Łódź                 135.82   8828   65
  16 Grzegorz Święcki               Białystok            135.38  15298  113
  17 Dariusz Banaszek               Warszawa             135.21  26637  197
  18 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.72   8083   60
  19 Justyna Fugiel                 Sandomierz           134.28  26722  199
  20 Paweł Jackowski                Warszawa             133.87  25703  192
  21 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  133.31  11198   84
  22 Radosław Konca                 Warszawa             132.98  25399  191
  23 Bartosz Morawski               Gliwice              132.52   9674   73
  24 Lucyna Korga                   Zabrze               132.27   7936   60
  25 Maciej Czupryniak              Milanówek            131.51  21173  161
  26 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             131.20  25977  198
  27 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      130.73  15687  120
  28 Wojciech Zemło                 Łódź                 130.61  21681  166
  29 Marcin Kozyra                  Warszawa             130.57  25983  199
  30 Sergiusz Puchalski             Włocławek            130.28  15764  121
  31 Małgorzata Kania               Milanówek            129.34  21211  164
  32 Sławomir Kucia                 Kraków               128.81  21897  170
  33 Maciej Perzyński               Piła                 128.08  24336  190
  34 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.49  24351  191
  35 Michał Makowski                Warszawa             127.30  19350  152
  36 Andrzej Szepczyński            Kraków               127.29  24566  193
  37 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.68  17609  139
  38 Marek Syczuk                   Warszawa             126.56  24933  197
  39 Andrzej Oleksiak               Ostróda              126.39  24141  191
  40 Marcin Bożek                   Będzin               126.30   9978   79
  41 Filip Sosin                    Warszawa             126.03  23820  189
  42 Piotr Pietuchowski             Białystok            125.98  24189  192
  43 Andrzej Słapiński              Warszawa             125.30   5764   46
  44 Joanna Juszczak                Warszawa             124.87  23850  191
  45 Kuba Koisar                    Warszawa             124.78   9858   79
  46 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  124.78  24333  195
  47 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.78  23584  189
  48 Arkadiusz Jaworski             Tychy                124.58   4734   38
  49 Łukasz  Bryła                  Mielec               124.51   8716   70
  50 Joanna Stępień                 Katowice             124.22  23104  186
  51 Sławomir Nosek                 Mielec               124.06  14391  116
  52 Andrzej Wróblewski             Warszawa             123.71   4701   38
  53 Andrzej Kowalski               Gdańsk               123.70  13607  110
  54 Jacek Pietruszka               Kraków               123.59   5438   44
  55 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              122.52  23278  190
  56 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       122.48  22168  181
  57 Wojciech Morawski              Gliwice              122.39   6242   51
  58 Marek Dudkiewicz               Milanówek            122.26  24208  198
  59 Mariusz Margalski              Warszawa             122.19  16129  132
  60 Artur Irzyk                    Strzyżów             122.13  10992   90
  61 Filip Warzecha                 Gdynia               122.08  10255   84
  62 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     121.90  11702   96
  63 Iwona Kucia                    Kraków               121.73  20329  167
  64 Irena Sołdan                   Rumia                121.51  24059  198
  65 Paweł Florek                   Bydgoszcz            121.40  10198   84
  66 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             121.28  17828  147
  67 Marek Roszak                   Poznań               121.16  23748  196
  68 Miłosz Wrzałek                 Reda                 121.12  22891  189
  69 Magdalena Merklejn             Szczecin             121.07  19734  163
  70 Marcin Kamiński                Warszawa             120.93  12939  107
  71 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        120.82  23923  198
  72 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              120.44   6504   54
  73 Renata Kowalska                Bielsko Biała        120.30  22857  190
  74 Bogusław Puchalski             Włocławek            120.24  24047  200
  75 Tomasz Figiel                  Zawichost            120.19  10817   90
  76 Jarosław Michalak              Łódź                 120.03   7082   59
  77 Andrzej Rechowicz              Katowice             120.02  23164  193
  78 Michał Waszkiewicz             Warszawa             120.01  24003  200
  79 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.83   4314   36
  80 Andrzej Rakoczy                Kraków               119.73  14727  123
  81 Stanisław Gasik                Warszawa             119.69  18552  155
  82 Przemysław Herdzina            Kraków               119.49   8603   72
  83 Marcin Figiel                  Zawichost            119.42   8240   69
  84 Robert Soszka                  Warszawa             119.19  23362  196
  85 Michał Trumpus                 Wrocław              119.09  11433   96
  86 Michał Musielak                Bydgoszcz            119.04   9880   83
  87 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             118.99  22013  185
  88 Łukasz Kozub                   Brzesko              118.92   5708   48
  89 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             118.75  22444  189
  90 Maciej Michalak                Łódź                 118.64   5932   50
  91 Katarzyna Stępień              Katowice             118.57   7233   61
  92 Paweł Opyc                     Warszawa             118.57  22528  190
  93 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             118.54  23116  195
  94 Krzysztof Bukowski             Milanówek            118.42  11250   95
  95 Stanisław Ochot                Katowice             118.30   9346   79
  96 Rafał Matczak                  Pruszków             118.25  19630  166
  97 Andrzej Grabiński              Suchedniów           118.08   5668   48
  98 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       117.48   6814   58
  99 Grzegorz Wilk                  Kraków               117.45   9044   77
 100 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.43  17380  148
 101 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            117.35  22532  192
 102 Artur Koszel                   Inowrocław           117.28  18647  159
 103 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             117.11  11360   97
 104 Piotr Rosół                    Warszawa             117.08  22245  190
 105 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  117.02  23169  198
 106 Jerzy Matyasik                 Kraków               116.81  22427  192
 107 Katarzyna Klimała              Kraków               116.29  11396   98
 108 Radosław Sowiński              Warszawa             116.24  23016  198
 109 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             116.21   5578   48
 110 Ewa Ciszewska                  Katowice             116.05   6963   60
 111 Maciej Mizgier                 Gdańsk               115.98   5335   46
 112 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              115.89   4172   36
 113 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.78  18756  162
 114 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 115.71   4860   42
 115 Walenty Siemaszko              Lipiany              115.66  11103   96
 116 Maciej Lelowicz                Kraków               115.61   4162   36
 117 Krzysztof Obremski             Legnica              115.50   5544   48
 118 Joanna Zadrożna                Szczecin             115.44   4156   36
 119 Dorota Zielińska               Piaseczno            115.38  20884  181
 120 Łukasz Bobowski                Suchedniów           115.25   6915   60
 121 Katarzyna Kowalewska           Poznań               115.20   9677   84
 122 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  115.12  22679  197
 123 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   3445   30
 124 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             114.82  22389  195
 125 Paweł Jędryka                  Tarnów               114.77  12510  109
 126 Daniel Czernatowicz            Kraków               114.69   5505   48
 127 Rafał Wesołowski               Warszawa             114.52  21645  189
 128 Andrzej Lożyński               Piastów              114.47   3434   30
 129 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            114.45   9957   87
 130 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         114.38   8235   72
 131 Halina Roszak                  Poznań               114.23  22160  194
 132 Małgorzata Sulejewska          Kraków               113.91  13669  120
 133 Teresa Fortuna                 Lubin                113.89   5125   45
 134 Dariusz Maciejuk               Warszawa             113.67  10912   96
 135 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           113.35  21423  189
 136 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 137 Beata Madej                    Lublin               113.02   6329   56
 138 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.89   9483   84
 139 Maciej Kutera                  Warszawa             112.72  14315  127
 140 Wojciech Jacyno                Warszawa             112.66   3943   35
 141 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               112.42  21922  195
 142 Kamil Klinkosz                 Rumia                112.40   4721   42
 143 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            112.21  21994  196
 144 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             112.21  21768  194
 145 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       111.94   5597   50
 146 Krystyna Augustyniak           Łódź                 111.66   6923   62
 147 Jolanta Kosmowska              Warszawa             111.55  17848  160
 148 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            111.53   4015   36
 149 Filip Klar                     Mielec               111.52   9256   83
 150 Tomasz Suchanek                Wrocław              111.31  11020   99
 151 Weronika Rudnicka              Ustka                111.27   6120   55
 152 Andrzej Gostomski              Łódź                 111.22  21021  189
 153 Krzysztof Jaworski             Warszawa             111.18  19345  174
 154 Jarosław Sobczak               Warszawa             111.11  21556  194
 155 Kazimierz Merklejn             Szczecin             111.10  10777   97
 156 Piotr Adamczyk                 Tarnów               111.06  14216  128
 157 Grzegorz Pukniel               Lublin               110.94  22188  200
 158 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            110.93  21187  191
 159 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.89  15636  141
 160 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.87  14081  127
 161 Paweł Ochot                    Katowice             110.83   7869   71
 162 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  110.50   5304   48
 163 Bogdan Kozłowski               Białystok            110.35  10373   94
 164 Michał Szkudlarek              Pabianice            110.31   3971   36
 165 Arkadiusz Biegun               Kraków               109.94  21438  195
 166 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       109.90   5275   48
 167 Stefan Dawidson                Częstochowa          109.83   6919   63
 168 Jakub Zaryński                 Świnoujście          109.78   3952   36
 169 Paweł Jachowicz                Żyrardów             109.68  13491  123
 170 Dominik Wester                 Warszawa             109.68   9871   90
 171 Rafał Dąbrowski                Ostróda              109.59   5918   54
 172 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              109.54   7668   70
 173 Marcela Wołowiec               Gdynia               109.26   4589   42
 174 Joanna Ostrowska               Warszawa             108.90  21236  195
 175 Grzegorz Gardynik              Warszawa             108.74  10874  100
 176 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            108.59  10859  100
 177 Agnieszka Krupka               Krosno               108.59  12162  112
 178 Beata Piotrowska               Łódź                 108.50  20506  189
 179 Marek Rogalski                 Chełm                108.44   8133   75
 180 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     108.43  10192   94
 181 Leszek Stecuła                 Bytom                108.32   9965   92
 182 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             108.06   3782   35
 183 Mariusz Makuch                 Zator                107.94   6800   63
 184 Marcin Skowron                 Zabrze               107.80  14445  134
 185 Michał Sosin                   Warszawa             107.57   8821   82
 186 Robert Drózd                   Wesoła               107.43   5049   47
 187 Marianna Kozłowska             Białystok            107.37   8053   75
 188 Maurycy Machnio                Lipiany              107.21   5039   47
 189 Katarzyna Żuławska             Katowice             107.20  11899  111
 190 Tomasz Ciejka                  Kraków               106.79   6087   57
 191 Tomasz Lempart                 Kraków               106.71   5442   51
 192 Tomasz Żbikowski               Warszawa             106.69  16964  159
 193 Robert Głowacki                Łódź                 106.44   3832   36
 194 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             106.38   8723   82
 195 Władysław Zieliński            Lębork               106.25   8606   81
 196 Bogdan Pokojski                Piastów              106.17   8918   84
 197 Lucyna Śniadach                Rumia                106.16  20065  189
 198 Paweł Kasprzak                 Warszawa             106.16   3397   32
 199 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             106.03  18555  175
 200 Alina Białobrzewska            Gdynia               106.01  20142  190
 201 Dorota Ziembowicz              Gliwice              105.97   3815   36
 202 Piotr Chabowski                Piła                 105.89   3812   36
 203 Sylwester Wójcik               Lublin               105.72   9198   87
 204 Iwona Rutkowska                Warszawa             105.67  17542  166
 205 Małgorzata Jóźwiak             Iława                105.21  20200  192
 206 Sylwia  Stuchlik               Gdańsk               105.00   3780   36
 207 Jerzy Luter                    Bytom                104.69  17693  169
 208 Katarzyna Sołdan               Rumia                104.65   8791   84
 209 Bartosz Orłowski               Bytom                104.62  11508  110
 210 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            104.59  13178  126
 211 Wojciech Sołdan                Rumia                104.55  14533  139
 212 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.33   8659   83
 213 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.19   5001   48
 214 Mirosław Konsik                Gdańsk               104.15   6249   60
 215 Anita Bruska                   Gdynia               104.00   6136   59
 216 Dominik Piasecki               Słupsk               103.91   7274   70
 217 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             103.85   6127   59
 218 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               103.74  18155  175
 219 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             103.62   4974   48
 220 Sławomir Buk                   Gliwice              103.50   3726   36
 221 Grażyna Furman                 Sosnowiec            103.50   3933   38
 222 Roman Figiel                   Zawichost            103.35  11678  113
 223 Marcin Królak                  Warszawa             103.07   4329   42
 224 Magdalena Ochot                Katowice             102.87  14711  143
 225 Krzysztof Sojka                Łódź                 102.71   9757   95
 226 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.60  15082  147
 227 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             102.56   4410   43
 228 Beata Łażewska                 Gdynia               102.50   4920   48
 229 Monika Siemaszko               Lipiany              102.17   3678   36
 230 Anna Królak                    Warszawa             101.64   8843   87
 231 Janusz Sojka                   Łódź                 101.50   6902   68
 232 Małgorzata Sameryt             Warszawa             101.35   6081   60
 233 Andrzej Kroc                   Łódź                 101.17   3642   36
 234 Joanna Brychcy                 Katowice             100.77  19851  197
 235 Marta Kleinrok                 Lublin               100.62   4226   42
 236 Jan Lisiewski                  Piasutno             100.60   7847   78
 237 Anna Arana                     Warszawa             100.57  15588  155
 238 Danuta Langiewicz              Ostróda              100.48   5426   54
 239 Paweł Czubla                   Kock                 100.48   4220   42
 240 Damian Krężel                  Mielec               100.38   4216   42
 241 Sławomir Zabawa                Jasło                100.22  19542  195
 242 Jacek Baltyn                   Suchedniów           100.19   6913   69
 243 Sylwester Gryz                 Zabrze               100.18  20036  200
 244 Piotr Mossakowski              Chorzów              100.12   3204   32
 245 Bożena Matysiak                Kraków               100.03   3601   36
 246 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           99.94   3098   31
 247 Wojciech Gołęcki               Inowrocław            99.71  19444  195
 248 Arkadiusz Łydka                Jaworzno              99.65   4783   48
 249 Jakub Nalepa                   Gliwice               99.61   3088   31
 250 Maria Jarosz                   Lublin                99.56  10952  110
 251 Anna Niedzielko                Szczecin              99.24  12207  123
 252 Daniel Janus                   Wąchock               99.05   4160   42
 253 Irena Ficak                    Mielec                98.64   3551   36
 254 Monika Rubinstein              Warszawa              98.63  19430  197
 255 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 256 Andrzej Puchalski              Łódź                  98.20   2946   30
 257 Renata Rosół                   Warszawa              98.07  18732  191
 258 Michał Korzeniowski            Kraków                98.03   3529   36
 259 Anna Biegańska                 Białystok             97.83   4011   41
 260 Henryk Ryś                     Warszawa              97.79   4107   42
 261 Łukasz Święcki                 Białystok             97.62   4881   50
 262 Grażyna Wesołowska             Łódź                  97.62  12495  128
 263 Olaf Czubla                    Łódź                  97.50   3510   36
 264 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.50   8580   88
 265 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.27   6906   71
 266 Jarosław Żuliński              Szczecin              96.94   3393   35
 267 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.74   6965   72
 268 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       96.53   7047   73
 269 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              96.28   4814   50
 270 Marek Kocikowski               Ostróda               96.04  10661  111
 271 Elżbieta Święcka               Białystok             95.82   3737   39
 272 Patrycja Śliwińska             Szczecin              95.78   6896   72
 273 Renata Polończyk               Bielsko Biała         95.64   3443   36
 274 Mariusz Katzig                 Gdańsk                95.57   3345   35
 275 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              95.20   6188   65
 276 Maciej Chmielowski             Kraków                94.80   2844   30
 277 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   94.63   5583   59
 278 Marcin Tutka                   Wrocław               94.60   2838   30
 279 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  94.55   4444   47
 280 Maciej Stolarczyk              Zator                 94.46   3684   39
 281 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   94.40   3304   35
 282 Przemysław Pawlic              Wrocław               94.18   5651   60
 283 Teresa Zalewska                Racibórz              94.17   6027   64
 284 Jarosław Kordalski             Lublin                93.93   5260   56
 285 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                93.76   3188   34
 286 Iza Kraj                       Warszawa              93.68  10680  114
 287 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa              93.62   5243   56
 288 Beata Kościańska               Lublin                93.49   4394   47
 289 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             93.44   5513   59
 290 Jolanta  Sylwestrzuk           Warszawa              93.21   3169   34
 291 Małgorzata Marks               Warszawa              93.18   3075   33
 292 Ziemowit Pazda                 Wrocław               93.04   7722   83
 293 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            93.00   6882   74
 294 Norbert Skrzyński              Warszawa              92.97   6601   71
 295 Joanna Kubińska                Warszawa              92.83   9747  105
 296 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                92.81   5012   54
 297 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.76   5473   59
 298 Krzysztof Noskowicz            Stary Toruń           92.44   3328   36
 299 Mikołaj Fidziński              Dębica                90.94   3183   35
 300 Tomasz Olędzki                 Warszawa              90.89   5544   61
 301 Rafał Marks                    Warszawa              90.82   4087   45
 302 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  89.91  10879  121
 303 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 304 Ewa Jobs                       Ostróda               88.42   3183   36
 305 Krzysztof Kruk                 Łódź                  88.21  16759  190
 306 Kacper Jachowicz               Żyrardów              87.92   8440   96
 307 Leszek Kilian                  Jaworzno              87.50   3150   36
 308 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             87.47   5948   68
 309 Wojciech Obremski              Legnica               87.23   4187   48
 310 Piotr Madej                    Lublin                87.14   5664   65
 311 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.71   4422   51
 312 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              86.23  12676  147
 313 Andrzej Bryła                  Mielec                86.13   2670   31
 314 Piotr Marusa                   Szczytno              85.85   4722   55
 315 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             85.62   6678   78
 316 Edward Smołka                  Zabrze                85.53   3079   36
 317 Barbara Szymańska              Gdańsk                84.74   5847   69
 318 Beata Wolf                     Gdańsk                84.53   3381   40
 319 Jerzy Augustyniak              Łódź                  83.41   3420   41
 320 Anna Czarnecka                 Zgierz                82.87   3729   45
 321 Filip Sitkowski                Warszawa              82.67   4299   52
 322 Marek Reda                     Wołomin               81.34   3335   41
 323 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             79.69   5658   71
 324 Halina Łubniewicz              Łódź                  79.66   2788   35
 325 Jan Pawłowski                  Warszawa              79.62  12023  151
 326 Adam Kędzior                   Lublin                79.08   6643   84
 327 Adam Zalewski                  Racibórz              78.44   5020   64
 328 Jolanta Kruk                   Łódź                  72.20   8014  111
 329 Monika Wrzałek                 Rumia                 68.32   2733   40
 330 Gniewomir Białek               Dębica                65.21   2217   34




Poczekalnia na dzień 14-05-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Zalega                 Łódź                 116.14   3368   29
   2 Justyna Woszczyna              Kraków               105.45   3058   29
   3 Michał  Borejko                Wrocław              101.00   2929   29
   4 Jan Kozłowski                  Kraków                87.38   2534   29
   5 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            67.07   1945   29
   6 Jacek Gasik                    Warszawa             113.46   3177   28
   7 Magdalena Podlaska             Warszawa             105.64   2958   28
   8 Marta Deptuła                  Piaseczno            126.11   3405   27
   9 Tomasz Korpysz                 Warszawa             102.81   2776   27
  10 Szymon Stolarczyk              Zator                 89.44   2415   27
  11 Adam Kotwica                   Gdańsk                97.77   2542   26
  12 Łukasz Marks                   Warszawa              96.00   2496   26
  13 Joanna Rubaj                   Lublin                83.65   2175   26
  14 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  15 Grzegorz Matysiak              Kraków               132.33   3176   24
  16 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              120.71   2897   24
  17 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  119.62   2871   24
  18 Michał Sak                     Lublin               118.79   2851   24
  19 Janusz Krupiński               Sosnowiec            118.75   2850   24
  20 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  21 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.75   2730   24
  22 Marzena Kasner                 Janikowo             113.71   2729   24
  23 Jan Ziółkowski                 Rumia                112.79   2707   24
  24 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  25 Artur Tomczyk                  Piła                 110.00   2640   24
  26 Robert Zabłocki                Łódź                 108.79   2611   24
  27 Tomasz Ruta                    Warszawa             107.75   2586   24
  28 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.04   2569   24
  29 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  30 Paweł Szulc                    Szczecin             104.62   2511   24
  31 Michał Szorc                   Białystok            102.62   2463   24
  32 Michał Jaworek                 Zabrze               100.71   2417   24
  33 Bartosz Milczarek              Łódź                  99.33   2384   24
  34 Paweł Szczekutek               Warszawa              97.75   2346   24
  35 Joanna Duda                    Zabrze                97.29   2335   24
  36 Czesława Pawłowska             Wrocław               96.67   2320   24
  37 Marek Róziecki                 Rybnik                95.42   2290   24
  38 Beata Lerska                   Warszawa              93.96   2255   24
  39 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               93.38   2241   24
  40 Małgorzata Szmuksta            Szczecin              92.04   2209   24
  41 Krystyna Puchalska             Łódź                  89.08   2138   24
  42 Adam Słapiński                 Warszawa              87.42   2098   24
  43 Tomasz Ulrych                  Tychy                 87.00   2088   24
  44 Katarzyna Majewska             Lublin                86.83   2084   24
  45 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             79.00   1896   24
  46 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  47 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  100.87   2320   23
  48 Michał Szymkowski              Wrocław              100.26   2306   23
  49 Wojciech Zieliński             Szczecin              96.61   2222   23
  50 Ewa Majewska                   Nowa Sól              96.30   2215   23
  51 Katarzyna Kicińska             Lublin                89.48   2058   23
  52 Paweł Subocz                   Szczecin              88.39   2033   23
  53 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.87   2021   23
  54 Kamil Stokłosa                 Skawina               64.87   1492   23
  55 Ryszard Niżewski               Warszawa             112.50   2475   22
  56 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      100.68   2215   22
  57 Jacek Stolarczyk               Zator                 79.64   1752   22
  58 Justyna Horbowska              Lublin                89.62   1882   21
  59 Zdzisław Parnicki              Słupsk                79.90   1598   20
  60 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  61 Artur Owsiany                  Skierniewice         123.37   2344   19
  62 Agnieszka Stefaniuk            Warszawa             111.21   2113   19
  63 Jarosław Kamienik              Słupsk               109.00   2071   19
  64 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             108.63   2064   19
  65 Adam Jurkowski                 Knurów               103.68   1970   19
  66 Monika Dzik                    Poznań                96.58   1835   19
  67 Wojciech Bochra                Lublin                79.74   1515   19
  68 Andrzej Szymański              Łódź                  72.21   1372   19
  69 Janusz Czerwik                 Zator                 69.47   1320   19
  70 Ewa Jóźwiak                    Iława                 68.00   1292   19
  71 Krzysztof Kukier               Warszawa              98.44   1772   18
  72 Bartosz Muszyński              Słupsk                91.67   1650   18
  73 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   81.33   1464   18
  74 Adrian Szczepanik              Zator                 74.17   1335   18
  75 Natalia Baranowska             Rumia                 65.33   1176   18
  76 Andrzej Stańczyk               Kraków               111.41   1894   17
  77 Przemysław Drochomirecki       Kraków               108.12   1838   17
  78 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   1795   17
  79 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk               102.88   1749   17
  80 Andrzej Burczyk                Gdynia               100.94   1716   17
  81 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   95.41   1622   17
  82 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            115.06   1841   16
  83 Michał Jaszczak                Gliwice              108.50   1736   16
  84 Aleksandra Krencjasz           Łódź                  94.31   1509   16
  85 Adam Janicki                   Łódź                  88.19   1411   16
  86 Andrzej Nagwizda               Kraków                64.44   1031   16
  87 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             115.67   1735   15
  88 Kinga Niżewska                 Warszawa             104.33   1565   15
  89 Waldemar Bulkowski             Chojnów               96.27   1444   15
  90 Michał Gołębiowski             Warszawa              92.33   1385   15
  91 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  92 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
  93 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
  94 Maciej Grabowski               Warszawa             120.00   1680   14
  95 Alicja Bielecka                Poznań                84.57   1184   14
  96 Wojciech Wróbel                Zator                 73.38    954   13
  97 Maciej Gałecki                 Łódź                 138.33   1660   12
  98 Maciej Rzychoń                 Katowice             136.58   1639   12
  99 Michał Gawroński               Częstochowa          135.00   1620   12
 100 Paweł Dawidson                 Częstochowa          133.83   1606   12
 101 Krzysztof Pypno                Gliwice              126.75   1521   12
 102 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
 103 Krzysztof Matuszewski          Lublin               126.50   1518   12
 104 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             123.92   1487   12
 105 Adam Szukalski                 Wałbrzych            121.75   1461   12
 106 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  117.92   1415   12
 107 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 108 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.58   1399   12
 109 Bogusław Książek               Szczecin             113.08   1357   12
 110 Jacek Szewczyk                 Lublin               112.75   1353   12
 111 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  111.50   1338   12
 112 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 113 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 114 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             109.92   1319   12
 115 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               109.08   1309   12
 116 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 117 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 118 Jarosław Krzemiński            Tuchów               107.67   1292   12
 119 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 120 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     106.58   1279   12
 121 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 122 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               106.33   1276   12
 123 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 124 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 125 Michał Wolański                Białystok            104.58   1255   12
 126 Sławomir Rosochacz             Lublin               104.08   1249   12
 127 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 128 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 129 Grzegorz Sokołowski            Słupsk               100.92   1211   12
 130 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 131 Jakub Szymczak                 Łódź                 100.33   1204   12
 132 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 133 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 134 Adam Czyściak                  Legnica               98.75   1185   12
 135 Jacek Petrus                   Wrocław               98.25   1179   12
 136 Mariusz Łasiewicki             Choszczno             98.25   1179   12
 137 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.17   1178   12
 138 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 139 Mariusz Obłoza                 Szczecin              97.50   1170   12
 140 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 141 Sławomir Czyżewski             Poznań                97.00   1164   12
 142 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 143 Przemysław Rybicki             ?                     96.42   1157   12
 144 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.17   1154   12
 145 Dorota Ryś                     Warszawa              95.67   1148   12
 146 Grzegorz Borowski              Piliki                95.58   1147   12
 147 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 148 Dorota Kwaśny                  Szczecin              94.92   1139   12
 149 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 150 Agnieszka Kozub                Brzesko               94.25   1131   12
 151 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 152 Piotr Łasowski                 Gdańsk                93.25   1119   12
 153 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 154 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   92.50   1110   12
 155 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   91.83   1102   12
 156 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 157 Małgorzata Sikora              Kraków                90.25   1083   12
 158 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 159 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 160 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 161 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            89.25   1071   12
 162 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 163 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 164 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 165 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 166 Maciej Kuczyński               Gdynia                88.50   1062   12
 167 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 168 Daniel Tomczyk                 Piła                  88.25   1059   12
 169 Roman Błoszyński               Niewodnica            88.17   1058   12
 170 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 171 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 172 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 173 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 174 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 175 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 176 Jacek Dec                      Pszczew               86.50   1038   12
 177 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 86.33   1036   12
 178 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 179 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 180 Kuba Żuliński                  Przecław              86.08   1033   12
 181 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             85.83   1030   12
 182 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         85.50   1026   12
 183 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 184 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              84.75   1017   12
 185 Andrzej Matyasik               Kraków                84.67   1016   12
 186 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             84.17   1010   12
 187 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 188 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 189 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 190 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             79.67    956   12
 191 Wojciech Wąs                   Warszawa              79.58    955   12
 192 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 193 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 194 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 195 Katarzyna Borowska             Piliki                78.25    939   12
 196 Monika Pieczora                Łódź                  78.00    936   12
 197 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 198 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 199 Jan Staniewicz                 ?                     77.67    932   12
 200 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 201 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 202 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 203 Anna Lisiewska                 Piasutno              76.75    921   12
 204 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 205 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 206 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 207 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 208 Maciej Soska                   Lublin                72.17    866   12
 209 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 210 Zygmunt Skwarek                Katowice              71.33    856   12
 211 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 212 Wacław Sarek                   Jaworzno              69.92    839   12
 213 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 214 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 215 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 216 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 217 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 218 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 219 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              91.64   1008   11
 220 Piotr Konopka                  Ostróda               90.27    993   11
 221 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 222 Piotr Syta                     Lublin                84.45    929   11
 223 Filip Dalecki                  Rumia                 84.18    926   11
 224 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 225 Władysław Babula               Inowrocław            82.45    907   11
 226 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.73    899   11
 227 Paweł Pędzisz                  Lipiany               81.18    893   11
 228 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 229 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 230 Katarzyna Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 231 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 232 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 233 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                79.27    872   11
 234 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 235 Sylwia Buks                    Warszawa              77.73    855   11
 236 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   76.45    841   11
 237 Filip Kowalczuk                Gdynia                72.45    797   11
 238 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 239 Marcin Szopowski               Chojnów               71.00    781   11
 240 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 241 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 242 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 243 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.00    726   11
 244 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 245 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.36    697   11
 246 Ryszard Czarniewski            Lipiany               62.73    690   11
 247 Radosław Pastusiak             Sulęcin               62.00    682   11
 248 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 249 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lub.      52.91    582   11
 250 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 251 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 252 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 253 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 254 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 255 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      104.00   1040   10
 256 Michał Ozimiński               Łódź                 103.50   1035   10
 257 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 258 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 259 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.40    794   10
 260 Simona Pietrzak                Chojnów               72.70    727   10
 261 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 262 Martyna Kulczyńska             Ostróda               63.90    639   10
 263 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 264 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 265 Daria Ślusarczyk               Chojnów               52.00    520   10
 266 Witold Gwóźdź                  Warszawa             105.44    949    9
 267 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   98.56    887    9
 268 Jacek Wszyndybył               Chojnów               88.44    796    9
 269 Barbara Pastuszek              Lublin                86.00    774    9
 270 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 271 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 272 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 273 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 274 Urszula Solarska               Łódź                  50.00    450    9
 275 Leszek Nowak                   Myślibórz            136.88   1095    8
 276 Paweł Michalski                Ksawerów             106.12    849    8
 277 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz   94.75    758    8
 278 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         92.25    738    8
 279 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 280 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 281 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 282 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 283 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 284 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 285 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.14    953    7
 286 Marek Sitkowski                Warszawa             129.71    908    7
 287 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 288 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 289 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              113.29    793    7
 290 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie 111.86    783    7
 291 Agata Wojciechowska            Poznań               108.71    761    7
 292 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 293 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 294 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.14    715    7
 295 Jarosław Wypart                Częstochowa          101.14    708    7
 296 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 297 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 298 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 299 Joanna Kubik                   Częstochowa           85.71    600    7
 300 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.86    587    7
 301 Adam Strzelczyk                Częstochowa           83.71    586    7
 302 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk   83.29    583    7
 303 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk   82.43    577    7
 304 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lub.      81.71    572    7
 305 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 306 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 307 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 308 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 309 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 310 Paweł Strelczuk                Bielsk PODLASKI       66.71    467    7
 311 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 312 Piotr Niegowski                Ostróda               52.43    367    7
 313 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 314 Paweł Majewski                 Warszawa             114.67    688    6
 315 Agata Szkamruk                 Warszawa             106.67    640    6
 316 Piotr Krzemiński               Warszawa             100.00    600    6
 317 Andrzej Wróbel                 Zator                 97.67    586    6
 318 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 319 Dominika Śniadach              Rumia                 90.83    545    6
 320 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 321 Teresa Ząbek                   Warszawa              89.00    534    6
 322 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 323 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowiecki  73.67    442    6
 324 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 325 Ewelina Stankiewicz            Elbląg                69.50    417    6
 326 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         58.83    353    6
 327 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 328 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 329 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 330 Artur Kwiatkowski              Częstochowa           53.50    321    6
 331 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 332 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.00    660    5
 333 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  101.20    506    5
 334 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 335 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 336 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 337 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 338 Zygmunt Korga                  Zabrze                76.00    380    5
 339 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 340 Jacek Szczap                   Warszawa              74.60    373    5
 341 Elżbieta Korga                 Zabrze                74.40    372    5
 342 Monika Kulawiak                Warszawa              72.80    364    5
 343 Andrzej Bobik                  Chojnów               60.40    302    5
 344 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 345 Martyna Białobrzewska          Gdynia                56.60    283    5
 346 Grażyna Puton                  Ruda Śląska           55.80    279    5
 347 Marianna  Das                  Warszawa              54.20    271    5
 348 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 349 Anna Mencina                   Warszawa              53.40    267    5
 350 Tomasz Górka                   Łęczna                51.40    257    5
 351 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 352 Paweł Górny                    Lublin               125.00    500    4
 353 Magdalena Mroziuk              Warszawa             105.50    422    4
 354 Jarosław Soborak               Warszawa              99.25    397    4
 355 Paweł Kapela                   Kraków                81.50    326    4
 356 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 357 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 358 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 359 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 360 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 361 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 362 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 363 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 364 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 365 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 366 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 367 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              67.67    203    3
 368 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 369 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 370 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 371 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 372 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 373 Jolanta Turzańska              Zabrze                57.33    172    3
 374 Piotr Pyzel                    Warszawa              57.00    171    3
 375 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 376 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 377 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 378 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               150.00    300    2
 379 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 380 Arkadiusz Karasewicz           Wrocław              104.00    208    2
 381 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 382 Barbara Belof                  Polkowice            100.00    200    2
 383 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 384 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 385 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 386 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 387 Sławomir Kurkiewicz            Warszawa              57.50    115    2
 388 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 389 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 390 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 391 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 392 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 393 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 394 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 395 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 396 Bożena Dragun                  Lublin               150.00    150    1
 397 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 398 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 399 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 400 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 401 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 402 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 403 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 404 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 405 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 406 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 407 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie