Bielsko-Biała24
września
Bielsko-Biała 24-25 września VIII Mistrzostwa PodbeskidziaGrand Prix 2005
Wałcz 1
października
Wałcz 1- 2 października I Mistrzostwa Wałcza
Wałcz 1
października
Wałcz 1- 2 października I Mistrzostwa Polski Nauczycieli
Dawid Pikul Mistrzem Wałcza !!!01 - 02 października 2005 — I Mistrzostwa WałczaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

I Mistrzostwa WałczaWałcz, 01 - 02 października 2005

Konkurs Relacja z turnieju


Dawid Pikul Mistrzem Wałcza !!!Dzięki Jolancie Chłopińskiej i licznemu gronu sponsorów I Mistrzostwa Wałcza były turniejem niezwykłym. Znakomite warunki do gry, wyśmienita kuchnia, mnóstwo przekąsek i napojów oraz darmowy nocleg dla uczestników na miejscu gry. Każdy z uczestników kwitował to jednym słowem: Rewelacja! Za rok, jak zapewnia organizatorka turniej planowany jest latem i chyba nikt, kto tutaj był, nie dopuszcza do siebie myśli, by mógł się w Wałczu nie zjawić. Wysoka frekwencja murowana!
W I Mistrzostwach Wałcza ton rywalizacji nadawała dwójka graczy: Tomasz ZwolińskiDawid Pikul. Kiedy po 8 rundach mieli po 2 i 1 dużym punkcie przewagi odpowiednio nad resztą graczy, można było przypuszczać, że walka o zwycięstwo potoczy się między nimi. I tak też się stało, grali ze sobą już do końca. Wszystkie pojedynki rozstrzygnął na swoją stronę Dawid, czym przypieczętował swój pierwszy turniejowy triumf. Ponieważ przed ostatnią rundą czwórka innych graczy miała tyle wygranych, co Tomek — 8, ale słabsze małe punkty, w 12 rundzie Tomek musiał znów grać z Dawidem, co skrzętnie wykorzystała goniąca grupka. Zwycięsko ze swoich partii w ostatniej rundzie wyszli Andrzej KowalskiMaciej Perzyński zajmując ostatecznie odpowiednio drugie i trzecie miejsce. Tomasz Zwoliński ukończył turniej na czwartym miejscu. Warto dodać, że podczas turnieju padł rekord sumy małych punktów na turnieju 12-rundowym, nowy rekord należy od dziś do Dawida Pikula i wynosi 5421 punktów.
relacja: Karol Wyrębkiewicz




Wyniki turnieju I Mistrzostwa Wałcza

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dawid           Pikul                Poznań                 137.16     11.0     5421     2016     1167
  2 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 120.93      9.0     4852     1692      502
  3 Maciej          Perzyński            Piła                   127.80      9.0     4825     1683      423
  4 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               141.54      8.0     5006     1700      657
  5 Andrzej         Rechowicz            Katowice               124.45      8.0     4884     1552      684
  6 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               146.91      8.0     4815     1648      319
  7 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               112.31      8.0     4637     1592      570
  8 Rafał           Wesołowski           Warszawa               115.25      8.0     4577     1592      408
  9 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    117.52      8.0     4506     1505        5
 10 Artur           Tomczyk              Piła                   110.00      8.0     4434     1528      417
 11 Grzegorz        Gardynik             Warszawa               108.74      8.0     4215     1519       89
 12 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               122.35      7.0     4614     1453      606
 13 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                123.66      7.0     4605     1369      499
 14 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               107.71      7.0     4554     1496      195
 15 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  105.11      7.0     4495     1536      354
 16 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    110.50      7.0     4424     1466       -5
 17 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              112.12      7.0     4414     1499     -104
 18 Wojciech        Sołdan               Rumia                  111.77      7.0     4393     1442      122
 19 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   106.45      7.0     4193     1404      -86
 20 Mariusz         Mastalerek           Piła                   100.00      7.0     4137     1431     -236
 21 Kuba            Koisar               Warszawa               125.16      6.0     5018     1347      813
 22 Jakub           Zaryński             Świnoujście            119.31      6.0     4895     1347      447
 23 Adam            Klimont              Wałcz                  100.00      6.0     4403     1293      -32
 24 Bogusław        Książek              Szczecin               100.00      6.0     4306     1259      144
 25 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             112.82      6.0     4267     1243      461
 26 Andrzej         Tyczyno              Bydgoszcz              113.00      6.0     4198     1377     -335
 27 Dorota          Kwaśny               Szczecin               100.00      6.0     4182     1251       13
 28 Krzysztof       Lichota              Piła                   100.00      6.0     4148     1260     -147
 29 Anna            Stefańska            Łódź                   100.00      6.0     4040     1308     -193
 30 Piotr           Chabowski            Piła                   105.89      6.0     3984     1340      103
 31 Oskar           Lelek                Barlinek               100.00      6.0     3968     1283      -92
 32 Marek           Kluczyński           Piła                   100.00      6.0     3949     1243      145
 33 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                116.50      5.0     4292     1141       43
 34 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             111.08      5.0     4214     1247       37
 35 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               100.00      5.0     4122     1130       49
 36 Tadeusz         Wiśniewski           Piła                   100.00      5.0     4065     1183     -347
 37 Danuta          Langiewicz           Ostróda                100.26      5.0     4051     1195     -383
 38 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      5.0     4033     1129     -330
 39 Władysław       Zieliński            Lębork                 105.99      5.0     3899     1189     -362
 40 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               100.00      5.0     3881     1142     -168
 41 Daniel          Tomczyk              Piła                   100.00      5.0     3870     1137     -186
 42 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             100.54      5.0     3776     1143     -349
 43 Maciej          Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      4.5     3504      976      -11
 44 Michał          Ozimiński            Łódź                   104.92      4.0     4223     1094     -135
 45 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               110.15      4.0     4011     1096     -417
 46 Bartłomiej      Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      4.0     3863     1074     -468
 47 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      4.0     3832     1107     -364
 48 Justyna         Palimąka             Piła                   100.00      3.5     3891      905       52
 49 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      3.5     3785      867       40
 50 Katarzyna       Dębska               Ostróda                100.00      3.5     3371      863       22
 51 Patrycja        Kraus                Wałcz                  100.00      3.0     2692      849    -1374
 52 Jolanta         Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      2.0     1883      500      -76
 53 Michał          Klimont              Wałcz                  100.00      1.0     2525      627    -1386
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Mistrzostwa Wałcza



	Kazimierz.J Merklejn 146.91 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Piotr          Chabowski             105.89 +  344: 337  156
    2     8 Jakub          Zaryński              119.31 +  429: 385  169
    3     1 Kuba           Koisar                125.16 +  372: 302  175
    4     1 Dawid          Pikul                 137.16 +  472: 377  187
    5     1 Tomasz         Zwoliński             141.54 -  389: 394   92
    6     4 Artur          Tomczyk               110.00 +  449: 416  160
    7     3 Maciej         Perzyński             127.80 -  404: 422   78
    8     2 Dawid          Pikul                 137.16 -  389: 487   87
    9     4 Łukasz         Tuszyński             112.31 +  356: 355  162
   10     4 Katarzyna      Sołdan                105.11 -  383: 419   55
   11     5 Katarzyna      Sołdan                105.11 +  418: 306  155
   12     4 Mariusz        Sylwestrzuk           122.35 +  410: 296  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1648  / 12 137.33




	Tomasz Zwoliński 141.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Katarzyna      Sołdan                105.11 +  483: 284  155
    2     4 Eugeniusz      Wróblewski            111.08 +  491: 324  161
    3     3 Andrzej        Tyczyno               113.00 +  352: 344  163
    4     2 Dariusz        Nawrocki              112.12 +  461: 320  162
    5     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.91 +  394: 389  197
    6     1 Rafał          Wesołowski            115.25 +  368: 257  165
    7     1 Andrzej        Kowalski              120.93 +  499: 420  171
    8     1 Maciej         Perzyński             127.80 +  429: 274  178
    9     1 Dawid          Pikul                 137.16 -  363: 416   87
   10     1 Dawid          Pikul                 137.16 -  379: 431   87
   11     1 Dawid          Pikul                 137.16 -  356: 446   87
   12     1 Dawid          Pikul                 137.16 -  431: 444   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1700  / 12 141.67




	Dawid Pikul 137.16 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Michał         Ozimiński             104.92 +  510: 285  155
    2     3 Justyna        Palimąka              100.00 +  468: 318  150
    3     2 Monika         Gawron-Cieślik        110.15 +  362: 301  160
    4     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.91 -  377: 472   97
    5     4 Andrzej        Tyczyno               113.00 +  548: 324  163
    6     2 Maciej         Sancewicz             110.50 +  456: 331  161
    7     2 Rafał          Wesołowski            115.25 +  476: 305  165
    8     2 Kazimierz.J    Merklejn              146.91 +  487: 389  197
    9     1 Tomasz         Zwoliński             141.54 +  416: 363  192
   10     1 Tomasz         Zwoliński             141.54 +  431: 379  192
   11     1 Tomasz         Zwoliński             141.54 +  446: 356  192
   12     1 Tomasz         Zwoliński             141.54 +  444: 431  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2016  / 12 168.00




	Maciej Perzyński 127.80 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Wojciech       Gołęcki               100.54 +  393: 318  151
    2    10 Dariusz        Nawrocki              112.12 -  313: 359   62
    3    17 Danuta         Langiewicz            100.26 +  494: 324  150
    4     8 Mariusz        Mastalerek            100.00 +  427: 343  150
    5     5 Łukasz         Tuszyński             112.31 +  440: 388  162
    6     3 Ireneusz       Moralewicz            107.71 +  429: 385  158
    7     3 Kazimierz.J    Merklejn              146.91 +  422: 404  197
    8     1 Tomasz         Zwoliński             141.54 -  274: 429   92
    9     2 Katarzyna      Sołdan                105.11 +  475: 335  155
   10     2 Ireneusz       Moralewicz            107.71 +  345: 316  158
   11     2 Andrzej        Rechowicz             124.45 -  415: 433   74
   12     2 Andrzej        Rechowicz             124.45 +  398: 368  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1683  / 12 140.25




	Kuba Koisar 125.16 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Danuta         Langiewicz            100.26 +  619: 267  150
    2     1 Urszula        Solarska              100.00 +  435: 304  150
    3     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.91 -  302: 372   97
    4     4 Andrzej        Kowalski              120.93 -  350: 480   71
    5     9 Dorota         Kwaśny                100.00 +  492: 295  150
    6     6 Wojciech       Sołdan                111.77 -  353: 375   62
    7    10 Grzegorz       Gardynik              108.74 -  291: 339   59
    8    14 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  466: 341  150
    9    10 Dariusz        Nawrocki              112.12 +  456: 314  162
   10     7 Zbigniew       Wietecki              117.52 -  375: 380   68
   11    11 Jakub          Zaryński              119.31 +  511: 367  169
   12     8 Grzegorz       Gardynik              108.74 -  368: 371   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1347  / 12 112.25




	Andrzej Rechowicz 124.45 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Oskar          Lelek                 100.00 +  353: 318  150
    2     6 Andrzej        Kowalski              120.93 -  362: 370   71
    3    15 Anna           Stefańska             100.00 +  444: 268  150
    4    11 Eugeniusz      Wróblewski            111.08 +  376: 363  161
    5     7 Dariusz        Nawrocki              112.12 -  354: 441   62
    6    12 Władysław      Zieliński             105.99 +  490: 275  156
    7     6 Maciej         Sancewicz             110.50 +  469: 300  161
    8     3 Łukasz         Tuszyński             112.31 -  388: 501   62
    9     5 Andrzej        Tyczyno               113.00 +  467: 288  163
   10     3 Artur          Tomczyk               110.00 +  380: 263  160
   11     2 Maciej         Perzyński             127.80 +  433: 415  178
   12     2 Maciej         Perzyński             127.80 -  368: 398   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1552  / 12 129.33




	Grzegorz Koczkodon 123.66 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Patrycja       Kraus                 100.00 +  440: 206  150
    2     7 Daniel         Tomczyk               100.00 +  421: 310  150
    3     4 Ireneusz       Moralewicz            107.71 -  371: 511   58
    4     6 Łukasz         Tuszyński             112.31 -  355: 378   62
    5    11 Eugeniusz      Wróblewski            111.08 -  301: 395   61
    6    14 Urszula        Solarska              100.00 +  345: 288  150
    7    12 Monika         Gawron-Cieślik        110.15 +  414: 331  160
    8     9 Dariusz        Kuć                   106.45 -  311: 343   56
    9    13 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  511: 331  150
   10     9 Anna           Stefańska             100.00 +  395: 297  150
   11     6 Mariusz        Sylwestrzuk           122.35 -  309: 370   72
   12     9 Adam           Klimont               100.00 +  432: 346  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1369  / 12 114.08




	Mariusz Sylwestrzuk 122.35 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Michał         Klimont               100.00 +  514: 108  150
    2     2 Wojciech       Sołdan                111.77 -  401: 426   62
    3     6 Andrzej        Kowalski              120.93 -  301: 415   71
    4    14 Grzegorz       Gardynik              108.74 +  415: 308  159
    5    10 Mariusz        Mastalerek            100.00 +  433: 230  150
    6     8 Eugeniusz      Wróblewski            111.08 +  376: 340  161
    7     4 Katarzyna      Sołdan                105.11 -  305: 374   55
    8     7 Dariusz        Nawrocki              112.12 -  404: 425   62
    9    11 Piotr          Chabowski             105.89 +  315: 310  156
   10    10 Dariusz        Kuć                   106.45 +  484: 353  156
   11     6 Grzegorz       Koczkodon             123.66 +  370: 309  174
   12     4 Kazimierz.J    Merklejn              146.91 -  296: 410   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 12 121.08




	Andrzej Kowalski 120.93 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Adam           Klimont               100.00 +  448: 399  150
    2     6 Andrzej        Rechowicz             124.45 +  370: 362  174
    3     6 Mariusz        Sylwestrzuk           122.35 +  415: 301  172
    4     4 Kuba           Koisar                125.16 +  480: 350  175
    5     2 Rafał          Wesołowski            115.25 -  283: 480   65
    6     5 Dariusz        Nawrocki              112.12 +  382: 380  162
    7     1 Tomasz         Zwoliński             141.54 -  420: 499   92
    8     4 Wojciech       Sołdan                111.77 -  246: 367   62
    9     6 Maciej         Sancewicz             110.50 +  477: 276  161
   10     5 Grzegorz       Gardynik              108.74 +  380: 264  159
   11     3 Ireneusz       Moralewicz            107.71 +  453: 325  158
   12     3 Łukasz         Tuszyński             112.31 +  498: 347  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1692  / 12 141.00




	Jakub Zaryński 119.31 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  413: 282  150
    2     8 Kazimierz.J    Merklejn              146.91 -  385: 429   97
    3    10 Dariusz        Kuć                   106.45 +  393: 369  156
    4     9 Monika         Gawron-Cieślik        110.15 +  554: 264  160
    5     3 Ireneusz       Moralewicz            107.71 -  367: 390   58
    6     7 Andrzej        Tyczyno               113.00 -  379: 403   63
    7    11 Piotr          Chabowski             105.89 -  257: 332   56
    8    15 Urszula        Solarska              100.00 +  372: 362  150
    9    12 Krzysztof      Lichota               100.00 +  566: 361  150
   10     8 Rafał          Wesołowski            115.25 -  382: 440   65
   11    11 Kuba           Koisar                125.16 -  367: 511   75
   12    14 Krzysztof      Langiewicz            116.50 +  460: 305  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1347  / 12 112.25




	Zbigniew Wietecki 117.52 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krzysztof      Lichota               100.00 +  409: 385  150
    2     9 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  420: 379  150
    3     5 Dariusz        Nawrocki              112.12 -  342: 383   62
    4    10 Maciej         Sancewicz             110.50 -  381: 473   61
    5    13 Danuta         Langiewicz            100.26 +  352: 267  150
    6     9 Dariusz        Kuć                   106.45 +  376: 329  156
    7     9 Andrzej        Tyczyno               113.00 -  339: 387   63
    8    11 Piotr          Chabowski             105.89 +  414: 366  156
    9     7 Rafał          Wesołowski            115.25 +  422: 373  165
   10     7 Kuba           Koisar                125.16 +  380: 375  175
   11     4 Łukasz         Tuszyński             112.31 -  286: 412   62
   12     6 Katarzyna      Sołdan                105.11 +  385: 372  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1505  / 12 125.42




	Krzysztof Langiewicz 116.50 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Justyna        Palimąka              100.00 -  352: 364   50
    2    17 Bogusław       Książek               100.00 -  306: 412   50
    3    21 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  413: 349  150
    4    18 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  384: 322  150
    5    17 Anna           Stefańska             100.00 -  356: 357   50
    6    16 Mariusz        Mastalerek            100.00 +  407: 227  150
    7    13 Oskar          Lelek                 100.00 -  328: 332   50
    8    16 Marek          Kluczyński            100.00 +  407: 283  150
    9    14 Władysław      Zieliński             105.99 -  405: 411   56
   10    13 Maciej         Sancewicz             110.50 -  284: 404   61
   11    17 Michał         Ozimiński             104.92 +  345: 328  155
   12    14 Jakub          Zaryński              119.31 -  305: 460   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1141  / 12  95.08




	Rafał Wesołowski 115.25 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Marek          Kluczyński            100.00 +  307: 296  150
    2    12 Maciej         Sancewicz             110.50 +  351: 282  161
    3     7 Wojciech       Sołdan                111.77 +  400: 323  162
    4     3 Ireneusz       Moralewicz            107.71 +  374: 287  158
    5     2 Andrzej        Kowalski              120.93 +  480: 283  171
    6     1 Tomasz         Zwoliński             141.54 -  257: 368   92
    7     2 Dawid          Pikul                 137.16 -  305: 476   87
    8     6 Katarzyna      Sołdan                105.11 -  353: 417   55
    9     7 Zbigniew       Wietecki              117.52 -  373: 422   68
   10     8 Jakub          Zaryński              119.31 +  440: 382  169
   11     8 Maciej         Sancewicz             110.50 +  528: 327  161
   12     5 Ireneusz       Moralewicz            107.71 +  409: 306  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1592  / 12 132.67




	Andrzej Tyczyno 113.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mariusz        Mastalerek            100.00 +  390: 253  150
    2    11 Władysław      Zieliński             105.99 +  352: 286  156
    3     3 Tomasz         Zwoliński             141.54 -  344: 352   92
    4     5 Adam           Klimont               100.00 +  398: 268  150
    5     4 Dawid          Pikul                 137.16 -  324: 548   87
    6     7 Jakub          Zaryński              119.31 +  403: 379  169
    7     9 Zbigniew       Wietecki              117.52 +  387: 339  168
    8     5 Ireneusz       Moralewicz            107.71 -  320: 397   58
    9     5 Andrzej        Rechowicz             124.45 -  288: 467   74
   10    14 Oskar          Lelek                 100.00 +  340: 329  150
   11     9 Wojciech       Sołdan                111.77 -  296: 442   62
   12    11 Maciej         Sancewicz             110.50 -  356: 473   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1377  / 12 114.75




	Mariusz Kubicki 112.82 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Daniel         Tomczyk               100.00 -  312: 347   50
    2    22 Danuta         Langiewicz            100.26 -  284: 361   50
    3    25 Patrycja       Kraus                 100.00 +  553: 157  150
    4    15 Michał         Ozimiński             104.92 +  418: 369  155
    5    12 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  336: 308  150
    6    10 Piotr          Chabowski             105.89 +  486: 289  156
    7     5 Łukasz         Tuszyński             112.31 -  257: 367   62
    8    10 Grzegorz       Gardynik              108.74 -  307: 349   59
    9    15 Anna           Stefańska             100.00 -  270: 331   50
   10    15 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  394: 261  150
   11    12 Bogusław       Książek               100.00 -  282: 318   50
   12    15 Eugeniusz      Wróblewski            111.08 +  368: 349  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1243  / 12 103.58




	Łukasz Tuszyński 112.31 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  298: 343   50
    2    25 Patrycja       Kraus                 100.00 +  447: 207  150
    3    12 Michał         Ozimiński             104.92 +  337: 307  155
    4     6 Grzegorz       Koczkodon             123.66 +  378: 355  174
    5     5 Maciej         Perzyński             127.80 -  388: 440   78
    6    13 Anna           Stefańska             100.00 +  414: 349  150
    7     5 Mariusz        Kubicki               112.82 +  367: 257  163
    8     3 Andrzej        Rechowicz             124.45 +  501: 388  174
    9     4 Kazimierz.J    Merklejn              146.91 -  355: 356   97
   10     6 Wojciech       Sołdan                111.77 +  393: 281  162
   11     4 Zbigniew       Wietecki              117.52 +  412: 286  168
   12     3 Andrzej        Kowalski              120.93 -  347: 498   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1592  / 12 132.67




	Dariusz Nawrocki 112.12 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Katarzyna      Dębska                100.00 +  328: 268  150
    2    10 Maciej         Perzyński             127.80 +  359: 313  178
    3     5 Zbigniew       Wietecki              117.52 +  383: 342  168
    4     2 Tomasz         Zwoliński             141.54 -  320: 461   92
    5     7 Andrzej        Rechowicz             124.45 +  441: 354  174
    6     5 Andrzej        Kowalski              120.93 -  380: 382   71
    7     8 Ireneusz       Moralewicz            107.71 -  329: 451   58
    8     7 Mariusz        Sylwestrzuk           122.35 +  425: 404  172
    9    10 Kuba           Koisar                125.16 -  314: 456   75
   10    12 Mariusz        Mastalerek            100.00 -  312: 396   50
   11    13 Eugeniusz      Wróblewski            111.08 +  419: 349  161
   12    10 Bogusław       Książek               100.00 +  404: 342  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1499  / 12 124.92




	Wojciech Sołdan 111.77 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Maciej         Kuć                   100.00 +  366: 267  150
    2     2 Mariusz        Sylwestrzuk           122.35 +  426: 401  172
    3     7 Rafał          Wesołowski            115.25 -  323: 400   65
    4    13 Władysław      Zieliński             105.99 -  348: 382   56
    5    16 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  381: 347  150
    6     6 Kuba           Koisar                125.16 +  375: 353  175
    7     7 Artur          Tomczyk               110.00 +  393: 351  160
    8     4 Andrzej        Kowalski              120.93 +  367: 246  171
    9     3 Ireneusz       Moralewicz            107.71 -  350: 457   58
   10     6 Łukasz         Tuszyński             112.31 -  281: 393   62
   11     9 Andrzej        Tyczyno               113.00 +  442: 296  163
   12     7 Artur          Tomczyk               110.00 -  341: 378   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Eugeniusz Wróblewski 111.08 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Agata          Kuć                   100.00 +  358: 293  150
    2     4 Tomasz         Zwoliński             141.54 -  324: 491   92
    3    20 Krzysztof      Lichota               100.00 +  364: 272  150
    4    11 Andrzej        Rechowicz             124.45 -  363: 376   74
    5    11 Grzegorz       Koczkodon             123.66 +  395: 301  174
    6     8 Mariusz        Sylwestrzuk           122.35 -  340: 376   72
    7    15 Anna           Stefańska             100.00 +  372: 308  150
    8     8 Artur          Tomczyk               110.00 -  284: 339   60
    9    16 Mariusz        Mastalerek            100.00 -  325: 335   50
   10    18 Urszula        Solarska              100.00 +  391: 299  150
   11    13 Dariusz        Nawrocki              112.12 -  349: 419   62
   12    15 Mariusz        Kubicki               112.82 -  349: 368   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1247  / 12 103.92




	Maciej Sancewicz 110.50 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Dorota         Kuć                   100.00 +  381: 283  150
    2    12 Rafał          Wesołowski            115.25 -  282: 351   65
    3    11 Marek          Kluczyński            100.00 +  396: 301  150
    4    10 Zbigniew       Wietecki              117.52 +  473: 381  168
    5     8 Władysław      Zieliński             105.99 +  396: 283  156
    6     2 Dawid          Pikul                 137.16 -  331: 456   87
    7     6 Andrzej        Rechowicz             124.45 -  300: 469   74
    8    13 Oskar          Lelek                 100.00 +  385: 260  150
    9     6 Andrzej        Kowalski              120.93 -  276: 477   71
   10    13 Krzysztof      Langiewicz            116.50 +  404: 284  167
   11     8 Rafał          Wesołowski            115.25 -  327: 528   65
   12    11 Andrzej        Tyczyno               113.00 +  473: 356  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1466  / 12 122.17




	Monika Gawron-Cieślik 110.15 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Dorota         Kwaśny                100.00 +  355: 332  150
    2     5 Artur          Tomczyk               110.00 +  410: 357  160
    3     2 Dawid          Pikul                 137.16 -  301: 362   87
    4     9 Jakub          Zaryński              119.31 -  264: 554   69
    5    15 Adam           Klimont               100.00 +  397: 311  150
    6    11 Katarzyna      Sołdan                105.11 -  306: 370   55
    7    12 Grzegorz       Koczkodon             123.66 -  331: 414   74
    8    19 Mariusz        Mastalerek            100.00 -  289: 425   50
    9    21 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  307: 332   50
   10    23 Wojciech       Gołęcki               100.54 +  384: 268  151
   11    18 Dorota         Kwaśny                100.00 -  325: 333   50
   12    21 Danuta         Langiewicz            100.26 -  342: 370   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1096  / 12  91.33




	Artur Tomczyk 110.00 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Bogusław       Książek               100.00 +  464: 284  150
    2     5 Monika         Gawron-Cieślik        110.15 -  357: 410   60
    3     9 Urszula        Solarska              100.00 +  383: 330  150
    4     7 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  374: 287  150
    5     6 Piotr          Chabowski             105.89 +  333: 313  156
    6     4 Kazimierz.J    Merklejn              146.91 -  416: 449   97
    7     7 Wojciech       Sołdan                111.77 -  351: 393   62
    8     8 Eugeniusz      Wróblewski            111.08 +  339: 284  161
    9     8 Dariusz        Kuć                   106.45 +  418: 247  156
   10     3 Andrzej        Rechowicz             124.45 -  263: 380   74
   11     7 Adam           Klimont               100.00 +  358: 299  150
   12     7 Wojciech       Sołdan                111.77 +  378: 341  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1528  / 12 127.33




	Grzegorz Gardynik 108.74 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  304: 300  150
    2    13 Ireneusz       Moralewicz            107.71 -  312: 349   58
    3    18 Mariusz        Mastalerek            100.00 -  354: 369   50
    4    14 Mariusz        Sylwestrzuk           122.35 -  308: 415   72
    5    24 Maciej         Kuć                   100.00 +  360: 321  150
    6    17 Michał         Ozimiński             104.92 +  408: 343  155
    7    10 Kuba           Koisar                125.16 +  339: 291  175
    8    10 Mariusz        Kubicki               112.82 +  349: 307  163
    9     9 Adam           Klimont               100.00 +  421: 386  150
   10     5 Andrzej        Kowalski              120.93 -  264: 380   71
   11    10 Mariusz        Mastalerek            100.00 +  425: 297  150
   12     8 Kuba           Koisar                125.16 +  371: 368  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1519  / 12 126.58




	Ireneusz Moralewicz 107.71 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  380: 300  150
    2    13 Grzegorz       Gardynik              108.74 +  349: 312  159
    3     4 Grzegorz       Koczkodon             123.66 +  511: 371  174
    4     3 Rafał          Wesołowski            115.25 -  287: 374   65
    5     3 Jakub          Zaryński              119.31 +  390: 367  169
    6     3 Maciej         Perzyński             127.80 -  385: 429   78
    7     8 Dariusz        Nawrocki              112.12 +  451: 329  162
    8     5 Andrzej        Tyczyno               113.00 +  397: 320  163
    9     3 Wojciech       Sołdan                111.77 +  457: 350  162
   10     2 Maciej         Perzyński             127.80 -  316: 345   78
   11     3 Andrzej        Kowalski              120.93 -  325: 453   71
   12     5 Rafał          Wesołowski            115.25 -  306: 409   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1496  / 12 124.67




	Dariusz Kuć 106.45 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Urszula        Solarska              100.00 -  354: 370   50
    2    16 Katarzyna      Sołdan                105.11 +  311: 310  155
    3    10 Jakub          Zaryński              119.31 -  369: 393   69
    4    20 Dorota         Kuć                   100.00 +  399: 280  150
    5    18 Oskar          Lelek                 100.00 +  344: 328  150
    6     9 Zbigniew       Wietecki              117.52 -  329: 376   68
    7    17 Władysław      Zieliński             105.99 +  373: 308  156
    8     9 Grzegorz       Koczkodon             123.66 +  343: 311  174
    9     8 Artur          Tomczyk               110.00 -  247: 418   60
   10    10 Mariusz        Sylwestrzuk           122.35 -  353: 484   72
   11    14 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  391: 324  150
   12    12 Krzysztof      Lichota               100.00 +  380: 377  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1404  / 12 117.00




	Władysław Zieliński 105.99 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Anna           Stefańska             100.00 +  309: 282  150
    2    11 Andrzej        Tyczyno               113.00 -  286: 352   63
    3    19 Bogusław       Książek               100.00 +  354: 332  150
    4    13 Wojciech       Sołdan                111.77 +  382: 348  162
    5     8 Maciej         Sancewicz             110.50 -  283: 396   61
    6    12 Andrzej        Rechowicz             124.45 -  275: 490   74
    7    17 Dariusz        Kuć                   106.45 -  308: 373   56
    8    21 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  428: 221  150
    9    14 Krzysztof      Langiewicz            116.50 +  411: 405  167
   10    11 Adam           Klimont               100.00 -  294: 373   50
   11    16 Oskar          Lelek                 100.00 -  282: 298   50
   12    18 Piotr          Chabowski             105.89 -  287: 391   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1189  / 12  99.08




	Piotr Chabowski 105.89 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              146.91 -  337: 344   97
    2    18 Dorota         Kuć                   100.00 +  373: 298  150
    3    16 Oskar          Lelek                 100.00 +  334: 277  150
    4    12 Dorota         Kwaśny                100.00 +  390: 277  150
    5     6 Artur          Tomczyk               110.00 -  313: 333   60
    6    10 Mariusz        Kubicki               112.82 -  289: 486   63
    7    11 Jakub          Zaryński              119.31 +  332: 257  169
    8    11 Zbigniew       Wietecki              117.52 -  366: 414   68
    9    11 Mariusz        Sylwestrzuk           122.35 -  310: 315   72
   10    20 Michał         Ozimiński             104.92 -  236: 360   55
   11    20 Urszula        Solarska              100.00 +  313: 233  150
   12    18 Władysław      Zieliński             105.99 +  391: 287  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1340  / 12 111.67




	Katarzyna Sołdan 105.11 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Zwoliński             141.54 -  284: 483   92
    2    16 Dariusz        Kuć                   106.45 -  310: 311   56
    3    26 Michał         Klimont               100.00 +  506: 184  150
    4    16 Wojciech       Gołęcki               100.54 +  432: 251  151
    5    14 Urszula        Solarska              100.00 +  370: 287  150
    6    11 Monika         Gawron-Cieślik        110.15 +  370: 306  160
    7     4 Mariusz        Sylwestrzuk           122.35 +  374: 305  172
    8     6 Rafał          Wesołowski            115.25 +  417: 353  165
    9     2 Maciej         Perzyński             127.80 -  335: 475   78
   10     4 Kazimierz.J    Merklejn              146.91 +  419: 383  197
   11     5 Kazimierz.J    Merklejn              146.91 -  306: 418   97
   12     6 Zbigniew       Wietecki              117.52 -  372: 385   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1536  / 12 128.00




	Michał Ozimiński 104.92 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dawid          Pikul                 137.16 -  285: 510   87
    2    15 Krzysztof      Lichota               100.00 +  377: 295  150
    3    12 Łukasz         Tuszyński             112.31 -  307: 337   62
    4    15 Mariusz        Kubicki               112.82 -  369: 418   63
    5    22 Dorota         Kuć                   100.00 +  435: 321  150
    6    17 Grzegorz       Gardynik              108.74 -  343: 408   59
    7    19 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  376: 388   50
    8    22 Agata          Kuć                   100.00 -  322: 463   50
    9    24 Maciej         Kuć                   100.00 +  409: 268  150
   10    20 Piotr          Chabowski             105.89 +  360: 236  156
   11    17 Krzysztof      Langiewicz            116.50 -  328: 345   67
   12    20 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  312: 369   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1094  / 12  91.17




	Wojciech Gołęcki 100.54 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Maciej         Perzyński             127.80 -  318: 393   78
    2    20 Anna           Stefańska             100.00 -  283: 357   50
    3    24 Katarzyna      Dębska                100.00 +  365: 282  150
    4    16 Katarzyna      Sołdan                105.11 -  251: 432   55
    5    21 Bogusław       Książek               100.00 -  238: 359   50
    6    23 Justyna        Palimąka              100.00 +  359: 270  150
    7    23 Krzysztof      Lichota               100.00 -  325: 354   50
    8    23 Danuta         Langiewicz            100.26 +  366: 317  150
    9    22 Dorota         Kuć                   100.00 -  296: 337   50
   10    23 Monika         Gawron-Cieślik        110.15 -  268: 384   60
   11    24 Agata          Kuć                   100.00 +  369: 310  150
   12    23 Urszula        Solarska              100.00 +  338: 330  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1143  / 12  95.25




	Danuta Langiewicz 100.26 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kuba           Koisar                125.16 -  267: 619   75
    2    22 Mariusz        Kubicki               112.82 +  361: 284  163
    3    17 Maciej         Perzyński             127.80 -  324: 494   78
    4    17 Justyna        Palimąka              100.00 +  430: 250  150
    5    13 Zbigniew       Wietecki              117.52 -  267: 352   68
    6    15 Adam           Klimont               100.00 -  327: 380   50
    7    22 Mariusz        Mastalerek            100.00 -  347: 358   50
    8    23 Wojciech       Gołęcki               100.54 -  317: 366   51
    9    25 Michał         Klimont               100.00 +  360: 249  150
   10    22 Agata          Kuć                   100.00 +  335: 320  150
   11    19 Dorota         Kuć                   100.00 -  346: 420   50
   12    21 Monika         Gawron-Cieślik        110.15 +  370: 342  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1195  / 12  99.58




	Katarzyna Dębska 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Dariusz        Nawrocki              112.12 -  268: 328   62
    2    21 Oskar          Lelek                 100.00 -  283: 330   50
    3    24 Wojciech       Gołęcki               100.54 -  282: 365   51
    4    24 Krzysztof      Lichota               100.00 -  275: 308   50
    5    26 Michał         Klimont               100.00 +  321: 191  150
    6    25 Agata          Kuć                   100.00 -  271: 315   50
    7    25 Dorota         Kuć                   100.00 -  288: 404   50
    8    26 Michał         Klimont               100.00 +  299: 222  150
    9    26 Patrycja       Kraus                 100.00 +  311: 218  150
   10    25 Justyna        Palimąka              100.00 -  203: 387   50
   11    27 PAUZA
   12    24 Maciej         Kuć                   100.00 -  270: 281   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     863  / 11  78.45




	Adam Klimont 100.00 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Andrzej        Kowalski              120.93 -  399: 448   71
    2    14 Agata          Kuć                   100.00 +  431: 326  150
    3     8 Justyna        Palimąka              100.00 +  411: 394  150
    4     5 Andrzej        Tyczyno               113.00 -  268: 398   63
    5    15 Monika         Gawron-Cieślik        110.15 -  311: 397   60
    6    15 Danuta         Langiewicz            100.26 +  380: 327  150
    7    14 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  390: 312  150
    8    12 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  409: 328  150
    9     9 Grzegorz       Gardynik              108.74 -  386: 421   59
   10    11 Władysław      Zieliński             105.99 +  373: 294  156
   11     7 Artur          Tomczyk               110.00 -  299: 358   60
   12     9 Grzegorz       Koczkodon             123.66 -  346: 432   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1293  / 12 107.75




	Michał Klimont 100.00 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mariusz        Sylwestrzuk           122.35 -  108: 514   72
    2    26 Marek          Kluczyński            100.00 -  154: 463   50
    3    26 Katarzyna      Sołdan                105.11 -  184: 506   55
    4    26 Maciej         Kuć                   100.00 -  226: 276   50
    5    26 Katarzyna      Dębska                100.00 -  191: 321   50
    6    26 Patrycja       Kraus                 100.00 =  244: 244  100
    7    27 PAUZA
    8    26 Katarzyna      Dębska                100.00 -  222: 299   50
    9    25 Danuta         Langiewicz            100.26 -  249: 360   50
   10    26 Maciej         Kuć                   100.00 -  215: 348   50
   11    26 Patrycja       Kraus                 100.00 -  232: 246   50
   12    26 Justyna        Palimąka              100.00 -  200: 334   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     627  / 11  57.00




	Marek Kluczyński 100.00 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Rafał          Wesołowski            115.25 -  296: 307   65
    2    26 Michał         Klimont               100.00 +  463: 154  150
    3    11 Maciej         Sancewicz             110.50 -  301: 396   61
    4    19 Oskar          Lelek                 100.00 -  329: 351   50
    5    20 Krzysztof      Lichota               100.00 -  250: 376   50
    6    24 Maciej         Kuć                   100.00 +  331: 302  150
    7    24 Justyna        Palimąka              100.00 +  335: 310  150
    8    16 Krzysztof      Langiewicz            116.50 -  283: 407   67
    9    19 Urszula        Solarska              100.00 -  270: 291   50
   10    24 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  356: 283  150
   11    21 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  320: 293  150
   12    19 Daniel         Tomczyk               100.00 +  415: 334  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1243  / 12 103.58




	Patrycja Kraus 100.00 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grzegorz       Koczkodon             123.66 -  206: 440   74
    2    25 Łukasz         Tuszyński             112.31 -  207: 447   62
    3    25 Mariusz        Kubicki               112.82 -  157: 553   63
    4    25 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  168: 560   50
    5    25 Agata          Kuć                   100.00 -  221: 322   50
    6    26 Michał         Klimont               100.00 =  244: 244  100
    7    26 Maciej         Kuć                   100.00 +  270: 235  150
    8    24 Dorota         Kuć                   100.00 -  252: 362   50
    9    26 Katarzyna      Dębska                100.00 -  218: 311   50
   10    27 PAUZA
   11    26 Michał         Klimont               100.00 +  246: 232  150
   12    25 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  203: 360   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     849  / 11  77.18




	Bogusław Książek 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Artur          Tomczyk               110.00 -  284: 464   60
    2    17 Krzysztof      Langiewicz            116.50 +  412: 306  167
    3    19 Władysław      Zieliński             105.99 -  332: 354   56
    4    21 Anna           Stefańska             100.00 -  353: 393   50
    5    21 Wojciech       Gołęcki               100.54 +  359: 238  151
    6    18 Krzysztof      Lichota               100.00 +  382: 340  150
    7    16 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  347: 394   50
    8    17 Daniel         Tomczyk               100.00 +  324: 308  150
    9    17 Oskar          Lelek                 100.00 -  336: 370   50
   10    17 Dorota         Kuć                   100.00 +  517: 309  150
   11    12 Mariusz        Kubicki               112.82 +  318: 282  163
   12    10 Dariusz        Nawrocki              112.12 -  342: 404   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1259  / 12 104.92




	Agata Kuć 100.00 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Eugeniusz      Wróblewski            111.08 -  293: 358   61
    2    14 Adam           Klimont               100.00 -  326: 431   50
    3    22 Dorota         Kuć                   100.00 -  335: 339   50
    4    23 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  278: 331   50
    5    25 Patrycja       Kraus                 100.00 +  322: 221  150
    6    25 Katarzyna      Dębska                100.00 +  315: 271  150
    7    21 Dorota         Kwaśny                100.00 -  282: 434   50
    8    22 Michał         Ozimiński             104.92 +  463: 322  155
    9    23 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  241: 334   50
   10    22 Danuta         Langiewicz            100.26 -  320: 335   50
   11    24 Wojciech       Gołęcki               100.54 -  310: 369   51
   12    27 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     867  / 11  78.82




	Dorota Kuć 100.00 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Maciej         Sancewicz             110.50 -  283: 381   61
    2    18 Piotr          Chabowski             105.89 -  298: 373   56
    3    22 Agata          Kuć                   100.00 +  339: 335  150
    4    20 Dariusz        Kuć                   106.45 -  280: 399   56
    5    22 Michał         Ozimiński             104.92 -  321: 435   55
    6    22 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  359: 368   50
    7    25 Katarzyna      Dębska                100.00 +  404: 288  150
    8    24 Patrycja       Kraus                 100.00 +  362: 252  150
    9    22 Wojciech       Gołęcki               100.54 +  337: 296  151
   10    17 Bogusław       Książek               100.00 -  309: 517   50
   11    19 Danuta         Langiewicz            100.26 +  420: 346  150
   12    17 Anna           Stefańska             100.00 -  321: 373   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1129  / 12  94.08




	Maciej Kuć 100.00 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Wojciech       Sołdan                111.77 -  267: 366   62
    2    23 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  337: 351   50
    3    23 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  247: 422   50
    4    26 Michał         Klimont               100.00 +  276: 226  150
    5    24 Grzegorz       Gardynik              108.74 -  321: 360   59
    6    24 Marek          Kluczyński            100.00 -  302: 331   50
    7    26 Patrycja       Kraus                 100.00 -  235: 270   50
    8    27 PAUZA
    9    24 Michał         Ozimiński             104.92 -  268: 409   55
   10    26 Michał         Klimont               100.00 +  348: 215  150
   11    25 Justyna        Palimąka              100.00 +  322: 295  150
   12    24 Katarzyna      Dębska                100.00 +  281: 270  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     976  / 11  88.73




	Dorota  Kwaśny 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Monika         Gawron-Cieślik        110.15 -  332: 355   60
    2    19 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  402: 293  150
    3    13 Daniel         Tomczyk               100.00 +  405: 239  150
    4    12 Piotr          Chabowski             105.89 -  277: 390   56
    5     9 Kuba           Koisar                125.16 -  295: 492   75
    6    19 Oskar          Lelek                 100.00 -  287: 396   50
    7    21 Agata          Kuć                   100.00 +  434: 282  150
    8    18 Anna           Stefańska             100.00 -  333: 399   50
    9    18 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  370: 301  150
   10    16 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  349: 353   50
   11    18 Monika         Gawron-Cieślik        110.15 +  333: 325  160
   12    16 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  365: 344  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1251  / 12 104.25




	Oskar Lelek 100.00 Barlinek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Andrzej        Rechowicz             124.45 -  318: 353   74
    2    21 Katarzyna      Dębska                100.00 +  330: 283  150
    3    16 Piotr          Chabowski             105.89 -  277: 334   56
    4    19 Marek          Kluczyński            100.00 +  351: 329  150
    5    18 Dariusz        Kuć                   106.45 -  328: 344   56
    6    19 Dorota         Kwaśny                100.00 +  396: 287  150
    7    13 Krzysztof      Langiewicz            116.50 +  332: 328  167
    8    13 Maciej         Sancewicz             110.50 -  260: 385   61
    9    17 Bogusław       Książek               100.00 +  370: 336  150
   10    14 Andrzej        Tyczyno               113.00 -  329: 340   63
   11    16 Władysław      Zieliński             105.99 +  298: 282  156
   12    13 Mariusz        Mastalerek            100.00 -  379: 459   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1283  / 12 106.92




	Krzysztof Lichota 100.00 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Zbigniew       Wietecki              117.52 -  385: 409   68
    2    15 Michał         Ozimiński             104.92 -  295: 377   55
    3    20 Eugeniusz      Wróblewski            111.08 -  272: 364   61
    4    24 Katarzyna      Dębska                100.00 +  308: 275  150
    5    20 Marek          Kluczyński            100.00 +  376: 250  150
    6    18 Bogusław       Książek               100.00 -  340: 382   50
    7    23 Wojciech       Gołęcki               100.54 +  354: 325  151
    8    20 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  385: 335  150
    9    12 Jakub          Zaryński              119.31 -  361: 566   69
   10    19 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  312: 306  150
   11    15 Anna           Stefańska             100.00 +  383: 326  150
   12    12 Dariusz        Kuć                   106.45 -  377: 380   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1260  / 12 105.00




	Mariusz Mastalerek 100.00 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Tyczyno               113.00 -  253: 390   63
    2    24 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  445: 285  150
    3    18 Grzegorz       Gardynik              108.74 +  369: 354  159
    4     8 Maciej         Perzyński             127.80 -  343: 427   78
    5    10 Mariusz        Sylwestrzuk           122.35 -  230: 433   72
    6    16 Krzysztof      Langiewicz            116.50 -  227: 407   67
    7    22 Danuta         Langiewicz            100.26 +  358: 347  150
    8    19 Monika         Gawron-Cieślik        110.15 +  425: 289  160
    9    16 Eugeniusz      Wróblewski            111.08 +  335: 325  161
   10    12 Dariusz        Nawrocki              112.12 +  396: 312  162
   11    10 Grzegorz       Gardynik              108.74 -  297: 425   59
   12    13 Oskar          Lelek                 100.00 +  459: 379  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1431  / 12 119.25




	Justyna Palimąka 100.00 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krzysztof      Langiewicz            116.50 +  364: 352  167
    2     3 Dawid          Pikul                 137.16 -  318: 468   87
    3     8 Adam           Klimont               100.00 -  394: 411   50
    4    17 Danuta         Langiewicz            100.26 -  250: 430   50
    5    23 Daniel         Tomczyk               100.00 -  386: 421   50
    6    23 Wojciech       Gołęcki               100.54 -  270: 359   51
    7    24 Marek          Kluczyński            100.00 -  310: 335   50
    8    25 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  283: 338   50
    9    27 PAUZA
   10    25 Katarzyna      Dębska                100.00 +  387: 203  150
   11    25 Maciej         Kuć                   100.00 -  295: 322   50
   12    26 Michał         Klimont               100.00 +  334: 200  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     905  / 11  82.27




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Dariusz        Kuć                   106.45 +  370: 354  156
    2     1 Kuba           Koisar                125.16 -  304: 435   75
    3     9 Artur          Tomczyk               110.00 -  330: 383   60
    4    22 Daniel         Tomczyk               100.00 +  360: 262  150
    5    14 Katarzyna      Sołdan                105.11 -  287: 370   55
    6    14 Grzegorz       Koczkodon             123.66 -  288: 345   74
    7    18 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  378: 363  150
    8    15 Jakub          Zaryński              119.31 -  362: 372   69
    9    19 Marek          Kluczyński            100.00 +  291: 270  150
   10    18 Eugeniusz      Wróblewski            111.08 -  299: 391   61
   11    20 Piotr          Chabowski             105.89 -  233: 313   56
   12    23 Wojciech       Gołęcki               100.54 -  330: 338   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1107  / 12  92.25




	Anna Stefańska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Władysław      Zieliński             105.99 -  282: 309   56
    2    20 Wojciech       Gołęcki               100.54 +  357: 283  151
    3    15 Andrzej        Rechowicz             124.45 -  268: 444   74
    4    21 Bogusław       Książek               100.00 +  393: 353  150
    5    17 Krzysztof      Langiewicz            116.50 +  357: 356  167
    6    13 Łukasz         Tuszyński             112.31 -  349: 414   62
    7    15 Eugeniusz      Wróblewski            111.08 -  308: 372   61
    8    18 Dorota         Kwaśny                100.00 +  399: 333  150
    9    15 Mariusz        Kubicki               112.82 +  331: 270  163
   10     9 Grzegorz       Koczkodon             123.66 -  297: 395   74
   11    15 Krzysztof      Lichota               100.00 -  326: 383   50
   12    17 Dorota         Kuć                   100.00 +  373: 321  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1308  / 12 109.00




	Bartłomiej Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jakub          Zaryński              119.31 -  282: 413   69
    2    19 Dorota         Kwaśny                100.00 -  293: 402   50
    3    23 Maciej         Kuć                   100.00 +  422: 247  150
    4    23 Agata          Kuć                   100.00 +  331: 278  150
    5    16 Wojciech       Sołdan                111.77 -  347: 381   62
    6    20 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  254: 429   50
    7    19 Michał         Ozimiński             104.92 +  388: 376  155
    8    14 Kuba           Koisar                125.16 -  341: 466   75
    9    20 Daniel         Tomczyk               100.00 +  329: 255  150
   10    15 Mariusz        Kubicki               112.82 -  261: 394   63
   11    21 Marek          Kluczyński            100.00 -  293: 320   50
   12    22 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  322: 370   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1074  / 12  89.50




	Jolanta Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    20 Daniel         Tomczyk               100.00 -  260: 385   50
    8    25 Justyna        Palimąka              100.00 +  338: 283  150
    9    18 Dorota         Kwaśny                100.00 -  301: 370   50
   10    24 Marek          Kluczyński            100.00 -  283: 356   50
   11    23 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  341: 362   50
   12    25 Patrycja       Kraus                 100.00 +  360: 203  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     500  /  6  83.33




	Małgorzata Szmuksta 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Grzegorz       Gardynik              108.74 -  300: 304   59
    2    23 Maciej         Kuć                   100.00 +  351: 337  150
    3    14 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  300: 357   50
    4    18 Krzysztof      Langiewicz            116.50 -  322: 384   67
    5    19 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  315: 293  150
    6    20 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  429: 254  150
    7    14 Adam           Klimont               100.00 -  312: 390   50
    8    21 Władysław      Zieliński             105.99 -  221: 428   56
    9    21 Monika         Gawron-Cieślik        110.15 +  332: 307  160
   10    19 Krzysztof      Lichota               100.00 -  306: 312   50
   11    22 Daniel         Tomczyk               100.00 -  323: 361   50
   12    22 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  370: 322  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1142  / 12  95.17




	Daniel Tomczyk 100.00 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Mariusz        Kubicki               112.82 +  347: 312  163
    2     7 Grzegorz       Koczkodon             123.66 -  310: 421   74
    3    13 Dorota         Kwaśny                100.00 -  239: 405   50
    4    22 Urszula        Solarska              100.00 -  262: 360   50
    5    23 Justyna        Palimąka              100.00 +  421: 386  150
    6    21 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  312: 317   50
    7    20 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  385: 260  150
    8    17 Bogusław       Książek               100.00 -  308: 324   50
    9    20 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  255: 329   50
   10    21 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  336: 204  150
   11    22 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  361: 323  150
   12    19 Marek          Kluczyński            100.00 -  334: 415   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1137  / 12  94.75




	Tadeusz Wiśniewski 100.00 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Łukasz         Tuszyński             112.31 +  343: 298  162
    2     9 Zbigniew       Wietecki              117.52 -  379: 420   68
    3    14 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  357: 300  150
    4     7 Artur          Tomczyk               110.00 -  287: 374   60
    5    12 Mariusz        Kubicki               112.82 -  308: 336   63
    6    21 Daniel         Tomczyk               100.00 +  317: 312  150
    7    16 Bogusław       Książek               100.00 +  394: 347  150
    8    12 Adam           Klimont               100.00 -  328: 409   50
    9    13 Grzegorz       Koczkodon             123.66 -  331: 511   74
   10    16 Dorota         Kwaśny                100.00 +  353: 349  150
   11    14 Dariusz        Kuć                   106.45 -  324: 391   56
   12    16 Dorota         Kwaśny                100.00 -  344: 365   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1183  / 12  98.58




	Patrycja Śliwińska 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Ireneusz       Moralewicz            107.71 -  300: 380   58
    2    24 Mariusz        Mastalerek            100.00 -  285: 445   50
    3    21 Krzysztof      Langiewicz            116.50 -  349: 413   67
    4    25 Patrycja       Kraus                 100.00 +  560: 168  150
    5    19 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  293: 315   50
    6    22 Dorota         Kuć                   100.00 +  368: 359  150
    7    18 Urszula        Solarska              100.00 -  363: 378   50
    8    20 Krzysztof      Lichota               100.00 -  335: 385   50
    9    23 Agata          Kuć                   100.00 +  334: 241  150
   10    21 Daniel         Tomczyk               100.00 -  204: 336   50
   11    23 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  362: 341  150
   12    20 Michał         Ozimiński             104.92 +  369: 312  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1130  / 12  94.17


Wyniki poszczególnych rund turnieju I Mistrzostwa Wałcza



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Piotr          Chabowski             344: 337
   2 Katarzyna      Sołdan               - Tomasz         Zwoliński             284: 483
   3 Dawid          Pikul                - Michał         Ozimiński             510: 285
   4 Wojciech       Gołęcki              - Maciej         Perzyński             318: 393
   5 Kuba           Koisar               - Danuta         Langiewicz            619: 267
   6 Oskar          Lelek                - Andrzej        Rechowicz             318: 353
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Patrycja       Kraus                 440: 206
   8 Michał         Klimont              - Mariusz        Sylwestrzuk           108: 514
   9 Andrzej        Kowalski             - Adam           Klimont               448: 399
  10 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Jakub          Zaryński              282: 413
  11 Zbigniew       Wietecki             - Krzysztof      Lichota               409: 385
  12 Justyna        Palimąka             - Krzysztof      Langiewicz            364: 352
  13 Rafał          Wesołowski           - Marek          Kluczyński            307: 296
  14 Mariusz        Mastalerek           - Andrzej        Tyczyno               253: 390
  15 Mariusz        Kubicki              - Daniel         Tomczyk               312: 347
  16 Tadeusz        Wiśniewski           - Łukasz         Tuszyński             343: 298
  17 Dariusz        Nawrocki             - Katarzyna      Dębska                328: 268
  18 Maciej         Kuć                  - Wojciech       Sołdan                267: 366
  19 Eugeniusz      Wróblewski           - Agata          Kuć                   358: 293
  20 Dorota         Kuć                  - Maciej         Sancewicz             283: 381
  21 Monika         Gawron-Cieślik       - Dorota         Kwaśny                355: 332
  22 Bogusław       Książek              - Artur          Tomczyk               284: 464
  23 Grzegorz       Gardynik             - Małgorzata     Szmuksta              304: 300
  24 Patrycja       Śliwińska            - Ireneusz       Moralewicz            300: 380
  25 Dariusz        Kuć                  - Urszula        Solarska              354: 370
  26 Anna           Stefańska            - Władysław      Zieliński             282: 309


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Urszula        Solarska             - Kuba           Koisar                304: 435
   2 Wojciech       Sołdan               - Mariusz        Sylwestrzuk           426: 401
   3 Justyna        Palimąka             - Dawid          Pikul                 318: 468
   4 Tomasz         Zwoliński            - Eugeniusz      Wróblewski            491: 324
   5 Artur          Tomczyk              - Monika         Gawron-Cieślik        357: 410
   6 Andrzej        Rechowicz            - Andrzej        Kowalski              362: 370
   7 Daniel         Tomczyk              - Grzegorz       Koczkodon             310: 421
   8 Jakub          Zaryński             - Kazimierz.J    Merklejn              385: 429
   9 Zbigniew       Wietecki             - Tadeusz        Wiśniewski            420: 379
  10 Maciej         Perzyński            - Dariusz        Nawrocki              313: 359
  11 Władysław      Zieliński            - Andrzej        Tyczyno               286: 352
  12 Maciej         Sancewicz            - Rafał          Wesołowski            282: 351
  13 Ireneusz       Moralewicz           - Grzegorz       Gardynik              349: 312
  14 Agata          Kuć                  - Adam           Klimont               326: 431
  15 Michał         Ozimiński            - Krzysztof      Lichota               377: 295
  16 Dariusz        Kuć                  - Katarzyna      Sołdan                311: 310
  17 Krzysztof      Langiewicz           - Bogusław       Książek               306: 412
  18 Piotr          Chabowski            - Dorota         Kuć                   373: 298
  19 Dorota         Kwaśny               - Bartłomiej     Sylwestrzuk           402: 293
  20 Wojciech       Gołęcki              - Anna           Stefańska             283: 357
  21 Katarzyna      Dębska               - Oskar          Lelek                 283: 330
  22 Danuta         Langiewicz           - Mariusz        Kubicki               361: 284
  23 Małgorzata     Szmuksta             - Maciej         Kuć                   351: 337
  24 Patrycja       Śliwińska            - Mariusz        Mastalerek            285: 445
  25 Patrycja       Kraus                - Łukasz         Tuszyński             207: 447
  26 Marek          Kluczyński           - Michał         Klimont               463: 154


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Kuba           Koisar                372: 302
   2 Dawid          Pikul                - Monika         Gawron-Cieślik        362: 301
   3 Andrzej        Tyczyno              - Tomasz         Zwoliński             344: 352
   4 Grzegorz       Koczkodon            - Ireneusz       Moralewicz            371: 511
   5 Dariusz        Nawrocki             - Zbigniew       Wietecki              383: 342
   6 Mariusz        Sylwestrzuk          - Andrzej        Kowalski              301: 415
   7 Wojciech       Sołdan               - Rafał          Wesołowski            323: 400
   8 Adam           Klimont              - Justyna        Palimąka              411: 394
   9 Artur          Tomczyk              - Urszula        Solarska              383: 330
  10 Jakub          Zaryński             - Dariusz        Kuć                   393: 369
  11 Maciej         Sancewicz            - Marek          Kluczyński            396: 301
  12 Łukasz         Tuszyński            - Michał         Ozimiński             337: 307
  13 Dorota         Kwaśny               - Daniel         Tomczyk               405: 239
  14 Tadeusz        Wiśniewski           - Małgorzata     Szmuksta              357: 300
  15 Andrzej        Rechowicz            - Anna           Stefańska             444: 268
  16 Oskar          Lelek                - Piotr          Chabowski             277: 334
  17 Danuta         Langiewicz           - Maciej         Perzyński             324: 494
  18 Mariusz        Mastalerek           - Grzegorz       Gardynik              369: 354
  19 Bogusław       Książek              - Władysław      Zieliński             332: 354
  20 Krzysztof      Lichota              - Eugeniusz      Wróblewski            272: 364
  21 Krzysztof      Langiewicz           - Patrycja       Śliwińska             413: 349
  22 Agata          Kuć                  - Dorota         Kuć                   335: 339
  23 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Maciej         Kuć                   422: 247
  24 Katarzyna      Dębska               - Wojciech       Gołęcki               282: 365
  25 Patrycja       Kraus                - Mariusz        Kubicki               157: 553
  26 Michał         Klimont              - Katarzyna      Sołdan                184: 506


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Dawid          Pikul                 472: 377
   2 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Nawrocki              461: 320
   3 Ireneusz       Moralewicz           - Rafał          Wesołowski            287: 374
   4 Andrzej        Kowalski             - Kuba           Koisar                480: 350
   5 Adam           Klimont              - Andrzej        Tyczyno               268: 398
   6 Łukasz         Tuszyński            - Grzegorz       Koczkodon             378: 355
   7 Artur          Tomczyk              - Tadeusz        Wiśniewski            374: 287
   8 Maciej         Perzyński            - Mariusz        Mastalerek            427: 343
   9 Monika         Gawron-Cieślik       - Jakub          Zaryński              264: 554
  10 Maciej         Sancewicz            - Zbigniew       Wietecki              473: 381
  11 Eugeniusz      Wróblewski           - Andrzej        Rechowicz             363: 376
  12 Piotr          Chabowski            - Dorota         Kwaśny                390: 277
  13 Władysław      Zieliński            - Wojciech       Sołdan                382: 348
  14 Mariusz        Sylwestrzuk          - Grzegorz       Gardynik              415: 308
  15 Mariusz        Kubicki              - Michał         Ozimiński             418: 369
  16 Katarzyna      Sołdan               - Wojciech       Gołęcki               432: 251
  17 Justyna        Palimąka             - Danuta         Langiewicz            250: 430
  18 Małgorzata     Szmuksta             - Krzysztof      Langiewicz            322: 384
  19 Marek          Kluczyński           - Oskar          Lelek                 329: 351
  20 Dorota         Kuć                  - Dariusz        Kuć                   280: 399
  21 Anna           Stefańska            - Bogusław       Książek               393: 353
  22 Daniel         Tomczyk              - Urszula        Solarska              262: 360
  23 Agata          Kuć                  - Bartłomiej     Sylwestrzuk           278: 331
  24 Krzysztof      Lichota              - Katarzyna      Dębska                308: 275
  25 Patrycja       Śliwińska            - Patrycja       Kraus                 560: 168
  26 Maciej         Kuć                  - Michał         Klimont               276: 226


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Kazimierz.J    Merklejn              394: 389
   2 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Kowalski              480: 283
   3 Jakub          Zaryński             - Ireneusz       Moralewicz            367: 390
   4 Andrzej        Tyczyno              - Dawid          Pikul                 324: 548
   5 Maciej         Perzyński            - Łukasz         Tuszyński             440: 388
   6 Piotr          Chabowski            - Artur          Tomczyk               313: 333
   7 Dariusz        Nawrocki             - Andrzej        Rechowicz             441: 354
   8 Władysław      Zieliński            - Maciej         Sancewicz             283: 396
   9 Kuba           Koisar               - Dorota         Kwaśny                492: 295
  10 Mariusz        Mastalerek           - Mariusz        Sylwestrzuk           230: 433
  11 Eugeniusz      Wróblewski           - Grzegorz       Koczkodon             395: 301
  12 Mariusz        Kubicki              - Tadeusz        Wiśniewski            336: 308
  13 Zbigniew       Wietecki             - Danuta         Langiewicz            352: 267
  14 Urszula        Solarska             - Katarzyna      Sołdan                287: 370
  15 Monika         Gawron-Cieślik       - Adam           Klimont               397: 311
  16 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Wojciech       Sołdan                347: 381
  17 Anna           Stefańska            - Krzysztof      Langiewicz            357: 356
  18 Dariusz        Kuć                  - Oskar          Lelek                 344: 328
  19 Małgorzata     Szmuksta             - Patrycja       Śliwińska             315: 293
  20 Krzysztof      Lichota              - Marek          Kluczyński            376: 250
  21 Wojciech       Gołęcki              - Bogusław       Książek               238: 359
  22 Michał         Ozimiński            - Dorota         Kuć                   435: 321
  23 Daniel         Tomczyk              - Justyna        Palimąka              421: 386
  24 Grzegorz       Gardynik             - Maciej         Kuć                   360: 321
  25 Patrycja       Kraus                - Agata          Kuć                   221: 322
  26 Katarzyna      Dębska               - Michał         Klimont               321: 191


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Zwoliński             257: 368
   2 Dawid          Pikul                - Maciej         Sancewicz             456: 331
   3 Ireneusz       Moralewicz           - Maciej         Perzyński             385: 429
   4 Kazimierz.J    Merklejn             - Artur          Tomczyk               449: 416
   5 Andrzej        Kowalski             - Dariusz        Nawrocki              382: 380
   6 Wojciech       Sołdan               - Kuba           Koisar                375: 353
   7 Andrzej        Tyczyno              - Jakub          Zaryński              403: 379
   8 Mariusz        Sylwestrzuk          - Eugeniusz      Wróblewski            376: 340
   9 Dariusz        Kuć                  - Zbigniew       Wietecki              329: 376
  10 Piotr          Chabowski            - Mariusz        Kubicki               289: 486
  11 Katarzyna      Sołdan               - Monika         Gawron-Cieślik        370: 306
  12 Andrzej        Rechowicz            - Władysław      Zieliński             490: 275
  13 Łukasz         Tuszyński            - Anna           Stefańska             414: 349
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Urszula        Solarska              345: 288
  15 Danuta         Langiewicz           - Adam           Klimont               327: 380
  16 Krzysztof      Langiewicz           - Mariusz        Mastalerek            407: 227
  17 Grzegorz       Gardynik             - Michał         Ozimiński             408: 343
  18 Bogusław       Książek              - Krzysztof      Lichota               382: 340
  19 Oskar          Lelek                - Dorota         Kwaśny                396: 287
  20 Małgorzata     Szmuksta             - Bartłomiej     Sylwestrzuk           429: 254
  21 Tadeusz        Wiśniewski           - Daniel         Tomczyk               317: 312
  22 Dorota         Kuć                  - Patrycja       Śliwińska             359: 368
  23 Wojciech       Gołęcki              - Justyna        Palimąka              359: 270
  24 Marek          Kluczyński           - Maciej         Kuć                   331: 302
  25 Agata          Kuć                  - Katarzyna      Dębska                315: 271
  26 Michał         Klimont              - Patrycja       Kraus                 244: 244


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Kowalski             - Tomasz         Zwoliński             420: 499
   2 Dawid          Pikul                - Rafał          Wesołowski            476: 305
   3 Maciej         Perzyński            - Kazimierz.J    Merklejn              422: 404
   4 Mariusz        Sylwestrzuk          - Katarzyna      Sołdan                305: 374
   5 Mariusz        Kubicki              - Łukasz         Tuszyński             257: 367
   6 Andrzej        Rechowicz            - Maciej         Sancewicz             469: 300
   7 Wojciech       Sołdan               - Artur          Tomczyk               393: 351
   8 Ireneusz       Moralewicz           - Dariusz        Nawrocki              451: 329
   9 Zbigniew       Wietecki             - Andrzej        Tyczyno               339: 387
  10 Kuba           Koisar               - Grzegorz       Gardynik              291: 339
  11 Jakub          Zaryński             - Piotr          Chabowski             257: 332
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Monika         Gawron-Cieślik        414: 331
  13 Oskar          Lelek                - Krzysztof      Langiewicz            332: 328
  14 Adam           Klimont              - Małgorzata     Szmuksta              390: 312
  15 Anna           Stefańska            - Eugeniusz      Wróblewski            308: 372
  16 Bogusław       Książek              - Tadeusz        Wiśniewski            347: 394
  17 Władysław      Zieliński            - Dariusz        Kuć                   308: 373
  18 Urszula        Solarska             - Patrycja       Śliwińska             378: 363
  19 Michał         Ozimiński            - Bartłomiej     Sylwestrzuk           376: 388
  20 Jolanta        Sylwestrzuk          - Daniel         Tomczyk               260: 385
  21 Dorota         Kwaśny               - Agata          Kuć                   434: 282
  22 Danuta         Langiewicz           - Mariusz        Mastalerek            347: 358
  23 Krzysztof      Lichota              - Wojciech       Gołęcki               354: 325
  24 Marek          Kluczyński           - Justyna        Palimąka              335: 310
  25 Katarzyna      Dębska               - Dorota         Kuć                   288: 404
  26 Maciej         Kuć                  - Patrycja       Kraus                 235: 270
  27 Michał         Klimont              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Perzyński             429: 274
   2 Dawid          Pikul                - Kazimierz.J    Merklejn              487: 389
   3 Łukasz         Tuszyński            - Andrzej        Rechowicz             501: 388
   4 Wojciech       Sołdan               - Andrzej        Kowalski              367: 246
   5 Andrzej        Tyczyno              - Ireneusz       Moralewicz            320: 397
   6 Rafał          Wesołowski           - Katarzyna      Sołdan                353: 417
   7 Dariusz        Nawrocki             - Mariusz        Sylwestrzuk           425: 404
   8 Artur          Tomczyk              - Eugeniusz      Wróblewski            339: 284
   9 Dariusz        Kuć                  - Grzegorz       Koczkodon             343: 311
  10 Grzegorz       Gardynik             - Mariusz        Kubicki               349: 307
  11 Zbigniew       Wietecki             - Piotr          Chabowski             414: 366
  12 Adam           Klimont              - Tadeusz        Wiśniewski            409: 328
  13 Maciej         Sancewicz            - Oskar          Lelek                 385: 260
  14 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Kuba           Koisar                341: 466
  15 Urszula        Solarska             - Jakub          Zaryński              362: 372
  16 Krzysztof      Langiewicz           - Marek          Kluczyński            407: 283
  17 Daniel         Tomczyk              - Bogusław       Książek               308: 324
  18 Dorota         Kwaśny               - Anna           Stefańska             333: 399
  19 Mariusz        Mastalerek           - Monika         Gawron-Cieślik        425: 289
  20 Patrycja       Śliwińska            - Krzysztof      Lichota               335: 385
  21 Władysław      Zieliński            - Małgorzata     Szmuksta              428: 221
  22 Michał         Ozimiński            - Agata          Kuć                   322: 463
  23 Wojciech       Gołęcki              - Danuta         Langiewicz            366: 317
  24 Dorota         Kuć                  - Patrycja       Kraus                 362: 252
  25 Jolanta        Sylwestrzuk          - Justyna        Palimąka              338: 283
  26 Katarzyna      Dębska               - Michał         Klimont               299: 222
  27 Maciej         Kuć                  - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Dawid          Pikul                 363: 416
   2 Katarzyna      Sołdan               - Maciej         Perzyński             335: 475
   3 Ireneusz       Moralewicz           - Wojciech       Sołdan                457: 350
   4 Łukasz         Tuszyński            - Kazimierz.J    Merklejn              355: 356
   5 Andrzej        Rechowicz            - Andrzej        Tyczyno               467: 288
   6 Maciej         Sancewicz            - Andrzej        Kowalski              276: 477
   7 Rafał          Wesołowski           - Zbigniew       Wietecki              373: 422
   8 Artur          Tomczyk              - Dariusz        Kuć                   418: 247
   9 Grzegorz       Gardynik             - Adam           Klimont               421: 386
  10 Kuba           Koisar               - Dariusz        Nawrocki              456: 314
  11 Mariusz        Sylwestrzuk          - Piotr          Chabowski             315: 310
  12 Krzysztof      Lichota              - Jakub          Zaryński              361: 566
  13 Tadeusz        Wiśniewski           - Grzegorz       Koczkodon             331: 511
  14 Krzysztof      Langiewicz           - Władysław      Zieliński             405: 411
  15 Mariusz        Kubicki              - Anna           Stefańska             270: 331
  16 Eugeniusz      Wróblewski           - Mariusz        Mastalerek            325: 335
  17 Bogusław       Książek              - Oskar          Lelek                 336: 370
  18 Jolanta        Sylwestrzuk          - Dorota         Kwaśny                301: 370
  19 Urszula        Solarska             - Marek          Kluczyński            291: 270
  20 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Daniel         Tomczyk               329: 255
  21 Monika         Gawron-Cieślik       - Małgorzata     Szmuksta              307: 332
  22 Dorota         Kuć                  - Wojciech       Gołęcki               337: 296
  23 Agata          Kuć                  - Patrycja       Śliwińska             241: 334
  24 Michał         Ozimiński            - Maciej         Kuć                   409: 268
  25 Danuta         Langiewicz           - Michał         Klimont               360: 249
  26 Patrycja       Kraus                - Katarzyna      Dębska                218: 311
  27 Justyna        Palimąka             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Dawid          Pikul                 379: 431
   2 Maciej         Perzyński            - Ireneusz       Moralewicz            345: 316
   3 Andrzej        Rechowicz            - Artur          Tomczyk               380: 263
   4 Kazimierz.J    Merklejn             - Katarzyna      Sołdan                383: 419
   5 Andrzej        Kowalski             - Grzegorz       Gardynik              380: 264
   6 Wojciech       Sołdan               - Łukasz         Tuszyński             281: 393
   7 Kuba           Koisar               - Zbigniew       Wietecki              375: 380
   8 Jakub          Zaryński             - Rafał          Wesołowski            382: 440
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Anna           Stefańska             395: 297
  10 Mariusz        Sylwestrzuk          - Dariusz        Kuć                   484: 353
  11 Adam           Klimont              - Władysław      Zieliński             373: 294
  12 Mariusz        Mastalerek           - Dariusz        Nawrocki              396: 312
  13 Maciej         Sancewicz            - Krzysztof      Langiewicz            404: 284
  14 Andrzej        Tyczyno              - Oskar          Lelek                 340: 329
  15 Mariusz        Kubicki              - Bartłomiej     Sylwestrzuk           394: 261
  16 Dorota         Kwaśny               - Tadeusz        Wiśniewski            349: 353
  17 Dorota         Kuć                  - Bogusław       Książek               309: 517
  18 Eugeniusz      Wróblewski           - Urszula        Solarska              391: 299
  19 Małgorzata     Szmuksta             - Krzysztof      Lichota               306: 312
  20 Piotr          Chabowski            - Michał         Ozimiński             236: 360
  21 Patrycja       Śliwińska            - Daniel         Tomczyk               204: 336
  22 Agata          Kuć                  - Danuta         Langiewicz            320: 335
  23 Monika         Gawron-Cieślik       - Wojciech       Gołęcki               384: 268
  24 Jolanta        Sylwestrzuk          - Marek          Kluczyński            283: 356
  25 Justyna        Palimąka             - Katarzyna      Dębska                387: 203
  26 Michał         Klimont              - Maciej         Kuć                   215: 348
  27 Patrycja       Kraus                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Tomasz         Zwoliński             446: 356
   2 Maciej         Perzyński            - Andrzej        Rechowicz             415: 433
   3 Andrzej        Kowalski             - Ireneusz       Moralewicz            453: 325
   4 Łukasz         Tuszyński            - Zbigniew       Wietecki              412: 286
   5 Katarzyna      Sołdan               - Kazimierz.J    Merklejn              306: 418
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Mariusz        Sylwestrzuk           309: 370
   7 Adam           Klimont              - Artur          Tomczyk               299: 358
   8 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Sancewicz             528: 327
   9 Andrzej        Tyczyno              - Wojciech       Sołdan                296: 442
  10 Grzegorz       Gardynik             - Mariusz        Mastalerek            425: 297
  11 Kuba           Koisar               - Jakub          Zaryński              511: 367
  12 Bogusław       Książek              - Mariusz        Kubicki               318: 282
  13 Dariusz        Nawrocki             - Eugeniusz      Wróblewski            419: 349
  14 Tadeusz        Wiśniewski           - Dariusz        Kuć                   324: 391
  15 Anna           Stefańska            - Krzysztof      Lichota               326: 383
  16 Oskar          Lelek                - Władysław      Zieliński             298: 282
  17 Michał         Ozimiński            - Krzysztof      Langiewicz            328: 345
  18 Dorota         Kwaśny               - Monika         Gawron-Cieślik        333: 325
  19 Danuta         Langiewicz           - Dorota         Kuć                   346: 420
  20 Piotr          Chabowski            - Urszula        Solarska              313: 233
  21 Marek          Kluczyński           - Bartłomiej     Sylwestrzuk           320: 293
  22 Daniel         Tomczyk              - Małgorzata     Szmuksta              361: 323
  23 Jolanta        Sylwestrzuk          - Patrycja       Śliwińska             341: 362
  24 Wojciech       Gołęcki              - Agata          Kuć                   369: 310
  25 Maciej         Kuć                  - Justyna        Palimąka              322: 295
  26 Patrycja       Kraus                - Michał         Klimont               246: 232
  27 Katarzyna      Dębska               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Dawid          Pikul                 431: 444
   2 Maciej         Perzyński            - Andrzej        Rechowicz             398: 368
   3 Andrzej        Kowalski             - Łukasz         Tuszyński             498: 347
   4 Kazimierz.J    Merklejn             - Mariusz        Sylwestrzuk           410: 296
   5 Ireneusz       Moralewicz           - Rafał          Wesołowski            306: 409
   6 Katarzyna      Sołdan               - Zbigniew       Wietecki              372: 385
   7 Artur          Tomczyk              - Wojciech       Sołdan                378: 341
   8 Grzegorz       Gardynik             - Kuba           Koisar                371: 368
   9 Adam           Klimont              - Grzegorz       Koczkodon             346: 432
  10 Dariusz        Nawrocki             - Bogusław       Książek               404: 342
  11 Andrzej        Tyczyno              - Maciej         Sancewicz             356: 473
  12 Krzysztof      Lichota              - Dariusz        Kuć                   377: 380
  13 Mariusz        Mastalerek           - Oskar          Lelek                 459: 379
  14 Jakub          Zaryński             - Krzysztof      Langiewicz            460: 305
  15 Eugeniusz      Wróblewski           - Mariusz        Kubicki               349: 368
  16 Tadeusz        Wiśniewski           - Dorota         Kwaśny                344: 365
  17 Anna           Stefańska            - Dorota         Kuć                   373: 321
  18 Władysław      Zieliński            - Piotr          Chabowski             287: 391
  19 Marek          Kluczyński           - Daniel         Tomczyk               415: 334
  20 Patrycja       Śliwińska            - Michał         Ozimiński             369: 312
  21 Monika         Gawron-Cieślik       - Danuta         Langiewicz            342: 370
  22 Małgorzata     Szmuksta             - Bartłomiej     Sylwestrzuk           370: 322
  23 Urszula        Solarska             - Wojciech       Gołęcki               330: 338
  24 Maciej         Kuć                  - Katarzyna      Dębska                281: 270
  25 Jolanta        Sylwestrzuk          - Patrycja       Kraus                 360: 203
  26 Michał         Klimont              - Justyna        Palimąka              200: 334
  27 Agata          Kuć                  - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 08-10-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             146.58  28436  194
   2 Szymon Fidziński               Warszawa             144.73  20697  143
   3 Mateusz Żbikowski              Warszawa             143.44  27827  194
   4 Krzysztof Mówka                Toruń                142.21  27588  194
   5 Sławomir Kordjalik             Warszawa             141.87  28232  199
   6 Marcin Mroziuk                 Warszawa             141.63   7223   51
   7 Tomasz Zwoliński               Warszawa             141.57  27606  195
   8 Adam Weremczuk                 Łódź                 141.10   6773   48
   9 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             140.56  25161  179
  10 Mariusz Skrobosz               Warszawa             140.12  26762  191
  11 Dawid Pikul                    Poznań               139.96  27152  194
  12 Kamil Górka                    Łęczna               139.59  26522  190
  13 Stanisław Rydzik               Warszawa             138.29  27382  198
  14 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          137.22   4391   32
  15 Grzegorz Święcki               Białystok            136.48  16650  122
  16 Justyna Fugiel                 Sandomierz           135.85  26627  196
  17 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             135.53  26970  199
  18 Dariusz Banaszek               Warszawa             134.68  19932  148
  19 Lucyna Korga                   Zabrze               134.32   8059   60
  20 Radosław Konca                 Warszawa             133.94  25449  190
  21 Paweł Jackowski                Warszawa             133.92  26517  198
  22 Bartosz Morawski               Gliwice              133.64  12963   97
  23 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 133.08  25817  194
  24 Maciej Czupryniak              Milanówek            131.75  20948  159
  25 Wojciech Zemło                 Łódź                 131.28  24811  189
  26 Sergiusz Puchalski             Włocławek            130.14  14185  109
  27 Andrzej Oleksiak               Ostróda              129.86  25842  199
  28 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  129.75   4671   36
  29 Piotr Pietuchowski             Białystok            129.72  25165  194
  30 Marcin Kozyra                  Warszawa             129.60  25791  199
  31 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             129.56  22544  174
  32 Marek Syczuk                   Warszawa             129.43  25109  194
  33 Aleksander Puchalski           Włocławek            129.14  25441  197
  34 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.85  18426  143
  35 Filip Sosin                    Warszawa             128.48  25053  195
  36 Sławomir Kucia                 Kraków               128.32  20274  158
  37 Maciej Perzyński               Piła                 128.21  24360  190
  38 Michał Trumpus                 Wrocław              128.17  18585  145
  39 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.53  13773  108
  40 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.43  14527  114
  41 Marcin Bożek                   Będzin               127.36  10826   85
  42 Michał Makowski                Warszawa             127.27  20108  158
  43 Andrzej Szepczyński            Kraków               127.26  24561  193
  44 Małgorzata Kania               Milanówek            127.17  18949  149
  45 Joanna Juszczak                Warszawa             126.84  25368  200
  46 Mariusz Margalski              Warszawa             126.01  23437  186
  47 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             125.72  20618  164
  48 Łukasz Bryła                   Mielec               125.69  11815   94
  49 Filip Warzecha                 Gdynia               125.11  13512  108
  50 Joanna Stępień                 Katowice             124.99  24748  198
  51 Iwona Kucia                    Kraków               124.92  19363  155
  52 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.72  24570  197
  53 Marek Dudkiewicz               Milanówek            124.68  24937  200
  54 Marek Roszak                   Poznań               124.41  24259  195
  55 Artur Irzyk                    Strzyżów             124.33  15665  126
  56 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.26  23485  189
  57 Artur Koszel                   Inowrocław           124.15  23589  190
  58 Kuba Koisar                    Warszawa             124.15  18995  153
  59 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  124.06  24440  197
  60 Andrzej Wróblewski             Warszawa             123.71   4701   38
  61 Przemysław Herdzina            Kraków               123.45  11851   96
  62 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.08  24369  198
  63 Maciej Michalak                Łódź                 123.02  10580   86
  64 Jarosław Michalak              Łódź                 122.70   9080   74
  65 Irena Sołdan                   Rumia                122.67  24166  197
  66 Jacek Pietruszka               Kraków               122.62   3924   32
  67 Andrzej Kowalski               Gdańsk               122.51  18622  152
  68 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             122.45  24000  196
  69 Michał Waszkiewicz             Warszawa             122.29  23358  191
  70 Miłosz Wrzałek                 Reda                 122.19  22360  183
  71 Andrzej Słapiński              Warszawa             121.91   5242   43
  72 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            121.85  20471  168
  73 Paweł Opyc                     Warszawa             121.75  24228  199
  74 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             121.70  16794  138
  75 Łukasz Kozub                   Brzesko              121.68   7301   60
  76 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  121.65  22019  181
  77 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             121.65  22992  189
  78 Wojciech Morawski              Gliwice              121.52  10086   83
  79 Michał Gawroński               Częstochowa          121.45   3765   31
  80 Robert Soszka                  Warszawa             121.14  23501  194
  81 Andrzej Grabiński              Suchedniów           121.12   8721   72
  82 Paweł Florek                   Bydgoszcz            120.97   7984   66
  83 Marcin Kamiński                Warszawa             120.93  12939  107
  84 Michał Musielak                Bydgoszcz            120.82  11478   95
  85 Sławomir Nosek                 Mielec               120.74  11108   92
  86 Radosław Sowiński              Warszawa             120.40  23117  192
  87 Stanisław Gasik                Warszawa             120.15  18023  150
  88 Renata Kowalska                Bielsko Biała        120.15  23068  192
  89 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.08  22215  185
  90 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.87   9350   78
  91 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       119.80   8386   70
  92 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             119.76  22874  191
  93 Zdzisław Szota                 Warszawa             119.40  20418  171
  94 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        119.37  23515  197
  95 Tomasz Figiel                  Zawichost            119.22   8584   72
  96 Jakub Zaryński                 Świnoujście          119.22   4292   36
  97 Magdalena Merklejn             Szczecin             119.15  17277  145
  98 Bogusław Puchalski             Włocławek            119.07  23575  198
  99 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.78  22805  192
 100 Katarzyna Stępień              Katowice             118.71   6885   58
 101 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         118.44  11607   98
 102 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            118.17   8154   69
 103 Stanisław Ochot                Katowice             118.07   8501   72
 104 Michał Sosin                   Warszawa             117.97   8494   72
 105 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 117.97   7078   60
 106 Daniel Czernatowicz            Kraków               117.89   9313   79
 107 Rafał Matczak                  Pruszków             117.75  18015  153
 108 Robert Zabłocki                Łódź                 117.71   5650   48
 109 Piotr Rosół                    Warszawa             117.60  23050  196
 110 Halina Roszak                  Poznań               117.53  21978  187
 111 Kamil Klinkosz                 Rumia                117.44   6342   54
 112 Mateusz Zalega                 Łódź                 117.29   4809   41
 113 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              117.17   5624   48
 114 Kazimierz Merklejn             Szczecin             117.14   9137   78
 115 Tomasz Ruta                    Warszawa             117.10   5855   50
 116 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  117.07  21893  187
 117 Filip Klar                     Mielec               116.98  11113   95
 118 Katarzyna Kowalewska           Poznań               116.94  14033  120
 119 Tomasz Ciejka                  Kraków               116.50  11766  101
 120 Joanna Zadrożna                Szczecin             116.38   5586   48
 121 Maciej Mizgier                 Gdańsk               116.31   4536   39
 122 Rafał Wesołowski               Warszawa             116.25  23249  200
 123 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             116.21   5578   48
 124 Andrzej Rakoczy                Kraków               116.19  12897  111
 125 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.08   4179   36
 126 Krystyna Augustyniak           Łódź                 115.88  14369  124
 127 Grzegorz Pukniel               Lublin               115.78  21883  189
 128 Dorota Zielińska               Piaseczno            115.70  22561  195
 129 Teresa Fortuna                 Lubin                115.67   4164   36
 130 Marcin Figiel                  Zawichost            115.48   3580   31
 131 Jolanta Kosmowska              Warszawa             115.28  19252  167
 132 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             114.85  11026   96
 133 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   3445   30
 134 Leszek Stecuła                 Bytom                114.83  12057  105
 135 Krzysztof Bukowski             Milanówek            114.74   9753   85
 136 Michał Wolański                Białystok            114.72   4130   36
 137 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       114.56   8363   73
 138 Ewa Ciszewska                  Katowice             114.50  12709  111
 139 Katarzyna Klimała              Kraków               114.30  15316  134
 140 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              113.98  11626  102
 141 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.79  12403  109
 142 Andrzej Gostomski              Łódź                 113.76  21501  189
 143 Krzysztof Obremski             Legnica              113.65  11138   98
 144 Paweł Jędryka                  Tarnów               113.64  15114  133
 145 Rafał Dąbrowski                Ostróda              113.56   6132   54
 146 Jakub Szymczak                 Łódź                 113.26   3964   35
 147 Marek Róziecki                 Rybnik               113.25   7701   68
 148 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            113.18  13468  119
 149 Piotr Adamczyk                 Tarnów               113.15  15841  140
 150 Mariusz Kubicki                Inowrocław           113.13  15273  135
 151 Janusz Krupiński               Sosnowiec            112.94   3953   35
 152 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             112.83  22341  198
 153 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  112.83   6770   60
 154 Tomasz Lempart                 Kraków               112.82   5754   51
 155 Marek Rogalski                 Chełm                112.75  12403  110
 156 Maciej Kutera                  Warszawa             112.72  14315  127
 157 Beata Piotrowska               Łódź                 112.71  21415  190
 158 Wojciech Jacyno                Warszawa             112.66   3943   35
 159 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               112.62  19258  171
 160 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.38   6743   60
 161 Mariusz Makuch                 Zator                112.38   9215   82
 162 Wojciech Sołdan                Rumia                112.33  20107  179
 163 Walenty Siemaszko              Lipiany              112.28   6063   54
 164 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            112.25  21777  194
 165 Łukasz Bobowski                Suchedniów           112.25   8082   72
 166 Jarosław Sobczak               Warszawa             112.17  22098  197
 167 Dariusz Maciejuk               Warszawa             112.12  17043  152
 168 Arkadiusz Biegun               Kraków               112.09  20513  183
 169 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            112.02  21395  191
 170 Paweł Ochot                    Katowice             111.95   7165   64
 171 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            111.53   4015   36
 172 Tomasz Suchanek                Wrocław              111.31  11020   99
 173 Maciej Lelowicz                Kraków               111.21   5338   48
 174 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           111.15  21118  190
 175 Agnieszka Krupka               Krosno               111.06  21324  192
 176 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.02  12878  116
 177 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.89  15636  141
 178 Grażyna Furman                 Sosnowiec            110.82   4211   38
 179 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.81  16622  150
 180 Marcela Wołowiec               Gdynia               110.79   7977   72
 181 Grzegorz Gardynik              Warszawa             110.65  12393  112
 182 Małgorzata Sulejewska          Kraków               110.59  14598  132
 183 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.46  14470  131
 184 Marcin Skowron                 Zabrze               110.42  20979  190
 185 Lucyna Śniadach                Rumia                110.36  18871  171
 186 Michał Szkudlarek              Pabianice            110.31   3971   36
 187 Krzysztof Jaworski             Warszawa             110.23  18519  168
 188 Dominik Wester                 Warszawa             110.19  11239  102
 189 Damian Krężel                  Mielec               110.09   7266   66
 190 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.01  14411  131
 191 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             109.85  10436   95
 192 Stefan Dawidson                Częstochowa          109.84   5602   51
 193 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  109.40   4704   43
 194 Paweł Jachowicz                Żyrardów             108.73  14353  132
 195 Jolanta Chłopińska             Wałcz                107.78   3880   36
 196 Alina Białobrzewska            Gdynia               107.72  17343  161
 197 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              107.70  14862  138
 198 Jerzy Luter                    Bytom                107.68  20351  189
 199 Bogdan Kozłowski               Białystok            107.47  11392  106
 200 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            107.44  15472  144
 201 Marianna Kozłowska             Białystok            107.38   9342   87
 202 Piotr Chabowski                Piła                 107.33   5152   48
 203 Mirosław Konsik                Gdańsk               107.28   6437   60
 204 Sławomir Buk                   Gliwice              107.07   6424   60
 205 Małgorzata Jóźwiak             Iława                106.95  20534  192
 206 Joanna Duda                    Zabrze               106.53   4794   45
 207 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             106.32   6273   59
 208 Paweł Czubla                   Kock                 106.21   4461   42
 209 Bogdan Pokojski                Piastów              106.18   8919   84
 210 Jakub Nalepa                   Gliwice              106.17   7963   75
 211 Paweł Kasprzak                 Warszawa             106.16   3397   32
 212 Bartosz Orłowski               Bytom                105.86  11009  104
 213 Katarzyna Sołdan               Rumia                105.84  20532  194
 214 Iwona Rutkowska                Warszawa             105.70  17547  166
 215 Andrzej Stańczyk               Kraków               105.66   3381   32
 216 Jan Ziółkowski                 Rumia                105.57   5701   54
 217 Sylwester Gryz                 Zabrze               105.56  19107  181
 218 Anita Bruska                   Gdynia               105.54   7599   72
 219 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             105.52  12451  118
 220 Michał Jaworek                 Zabrze               105.36   4741   45
 221 Jacek Gasik                    Warszawa             105.28   4211   40
 222 Joanna Ostrowska               Warszawa             105.25  19577  186
 223 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             105.24  20942  199
 224 Tomasz Żbikowski               Warszawa             105.21  17255  164
 225 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.03   3781   36
 226 Władysław Zieliński            Lębork               104.99   8714   83
 227 Czesława Pawłowska             Wrocław              104.98   6929   66
 228 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               104.97  20259  193
 229 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.91  11225  107
 230 Małgorzata Sameryt             Warszawa             104.86  10067   96
 231 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 104.50   4180   40
 232 Janusz Sojka                   Łódź                 104.36   9601   92
 233 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   5002   48
 234 Robert Głowacki                Łódź                 104.12   4998   48
 235 Łukasz Święcki                 Białystok            104.03   6242   60
 236 Jan Kozłowski                  Kraków               103.90  12572  121
 237 Anna Niedzielko                Szczecin             103.80  14013  135
 238 Weronika Rudnicka              Ustka                103.78  13907  134
 239 Maurycy Machnio                Lipiany              103.71   3630   35
 240 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             103.62   3316   32
 241 Roman Figiel                   Zawichost            103.62   9844   95
 242 Magdalena Ochot                Katowice             103.33  15396  149
 243 Michał Ozimiński               Łódź                 103.27  10327  100
 244 Sylwester Wójcik               Lublin               103.18  10215   99
 245 Michał Szorc                   Białystok            102.86   3703   36
 246 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.63  15703  153
 247 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  102.58  10976  107
 248 Beata Łażewska                 Gdynia               102.50   4920   48
 249 Anna Biegańska                 Białystok            102.38   5426   53
 250 Sławomir Zabawa                Jasło                102.37  20269  198
 251 Daniel Janus                   Wąchock              102.26   5522   54
 252 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              101.94   3670   36
 253 Jan Lisiewski                  Piasutno             101.78  10890  107
 254 Marcin Królak                  Warszawa             101.60   3048   30
 255 Dominik Piasecki               Słupsk               101.57   5891   58
 256 Jacek Baltyn                   Suchedniów           101.51   6395   63
 257 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             100.99   7271   72
 258 Andrzej Kroc                   Łódź                 100.90   6054   60
 259 Marta Kleinrok                 Lublin               100.77   6651   66
 260 Anna Arana                     Warszawa             100.65  15802  157
 261 Anna Królak                    Warszawa             100.60   6338   63
 262 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.56   3620   36
 263 Maria Jarosz                   Lublin               100.49  11054  110
 264 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             100.48   9244   92
 265 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            100.25   4812   48
 266 Joanna Brychcy                 Katowice             100.20  19139  191
 267 Danuta Langiewicz              Ostróda              100.18  10118  101
 268 Elżbieta Święcka               Białystok            100.06   5103   51
 269 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.99  13099  131
 270 Łukasz Marks                   Warszawa              99.81   3194   32
 271 Wojciech Gołęcki               Inowrocław            99.43  19190  193
 272 Adam Janicki                   Łódź                  99.34   4669   47
 273 Łukasz Miłosz                  Warszawa              99.33   8244   83
 274 Beata Lerska                   Warszawa              99.17   3471   35
 275 Jacek Karwowski                Płock                 99.17   2975   30
 276 Monika Rubinstein              Warszawa              98.96  18901  191
 277 Robert Drózd                   Wesoła                98.91   3462   35
 278 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 279 Renata Rosół                   Warszawa              98.17  19242  196
 280 Teresa Zalewska                Racibórz              98.08   8141   83
 281 Rafał Marks                    Warszawa              98.00   4410   45
 282 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              97.82   5478   56
 283 Bartosz Milczarek              Łódź                  97.73   4691   48
 284 Olaf Czubla                    Łódź                  97.50   3510   36
 285 Jarosław Żuliński              Szczecin              97.43   3410   35
 286 Grażyna Wesołowska             Łódź                  97.26  18187  187
 287 Iza Kraj                       Warszawa              96.75  12965  134
 288 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.75  11223  116
 289 Patrycja Śliwińska             Szczecin              96.75  10449  108
 290 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              96.66   8893   92
 291 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.36   4529   47
 292 Andrzej Puchalski              Łódź                  96.31   3467   36
 293 Marek Kocikowski               Ostróda               96.23   9527   99
 294 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             96.20   6830   71
 295 Renata Polończyk               Bielsko Biała         96.19   5002   52
 296 Anna Lisiewska                 Piasutno              95.97   3455   36
 297 Henryk Ryś                     Warszawa              95.97   2879   30
 298 Mikołaj Fidziński              Dębica                95.73   4595   48
 299 Barbara Szymańska              Gdańsk                95.51   4489   47
 300 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  95.37   5627   59
 301 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              95.20   6188   65
 302 Przemysław Pawlic              Wrocław               95.10  10461  110
 303 Maciej Chmielowski             Kraków                94.80   2844   30
 304 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.77   3317   35
 305 Mariusz Michalski              Inowrocław            94.67   6532   69
 306 Anna Stefańska                 Łódź                  94.66   6153   65
 307 Maciej Stolarczyk              Zator                 94.46   3684   39
 308 Małgorzata Szmuksta            Szczecin              94.43  10954  116
 309 Beata Kościańska               Lublin                94.30   4432   47
 310 Ziemowit Pazda                 Wrocław               94.03   7334   78
 311 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk   93.98   4041   43
 312 Joanna Kubińska                Warszawa              93.88  11547  123
 313 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       93.62   4962   53
 314 Michał Korzeniowski            Kraków                93.54   4490   48
 315 Małgorzata Marks               Warszawa              93.18   3075   33
 316 Norbert Skrzyński              Warszawa              92.97   6601   71
 317 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.88   5480   59
 318 Marek Reda                     Wołomin               92.75   8440   91
 319 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   92.74   3246   35
 320 Krystyna Puchalska             Łódź                  92.67   3336   36
 321 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              92.09   6907   75
 322 Szymon Stolarczyk              Zator                 91.63   4673   51
 323 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                91.60   4855   53
 324 Katarzyna Majewska             Lublin                91.04   4370   48
 325 Tomasz Olędzki                 Warszawa              90.89   5544   61
 326 Krzysztof Noskowicz            Stary Toruń           90.64   3263   36
 327 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            89.94   4407   49
 328 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  89.93   9533  106
 329 Beata Wolf                     Gdańsk                89.75   4667   52
 330 Jarosław Kordalski             Lublin                89.27   4285   48
 331 Leszek Kilian                  Jaworzno              89.22   5353   60
 332 Błażej Fidziński               Dębica                89.11   3208   36
 333 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             89.01   7299   82
 334 Katarzyna Dębska               Ostróda               88.66   3103   35
 335 Anna Czarnecka                 Zgierz                88.35   4064   46
 336 Wojciech Obremski              Legnica               87.92   8001   91
 337 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              87.67  16569  189
 338 Kacper Jachowicz               Żyrardów              87.62   9463  108
 339 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              87.61   4030   46
 340 Krzysztof Kruk                 Łódź                  87.54  16982  194
 341 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 87.43   3672   42
 342 Piotr Marusa                   Szczytno              86.86   6254   72
 343 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.71   4422   51
 344 Wojciech Wróbel                Zator                 86.22   3190   37
 345 Andrzej Bryła                  Mielec                86.13   2670   31
 346 Filip Dalecki                  Rumia                 85.88   3521   41
 347 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  85.24   2898   34
 348 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             84.57   5666   67
 349 Alicja Bielecka                Poznań                84.20   4210   50
 350 Radosław Pastusiak             Sulęcin               84.17   3872   46
 351 Adam Zalewski                  Racibórz              83.83   3940   47
 352 Jerzy Augustyniak              Łódź                  82.71   4549   55
 353 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             81.17   7711   95
 354 Edward Smołka                  Zabrze                81.00   2835   35
 355 Urszula Solarska               Łódź                  80.93   7931   98
 356 Jan Pawłowski                  Warszawa              80.49  10786  134
 357 Filip Sitkowski                Warszawa              79.83   3672   46
 358 Adam Kędzior                   Lublin                79.66   6612   83
 359 Halina Łubniewicz              Łódź                  76.76   4529   59
 360 Ewa Jóźwiak                    Iława                 76.25   4194   55
 361 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  75.91   2581   34
 362 Monika Wrzałek                 Rumia                 74.17   3857   52
 363 Jolanta Kruk                   Łódź                  70.97   6671   94
 364 Wacław Sarek                   Jaworzno              67.68   2301   34
 365 Kamil Stokłosa                 Skawina               66.37   2323   35




Poczekalnia na dzień 08-10-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   3062   29
   2 Justyna Woszczyna              Kraków               105.45   3058   29
   3 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   4 Michał Jaszczak                Gliwice              111.68   3127   28
   5 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          85.04   2381   28
   6 Marta Deptuła                  Piaseczno            126.11   3405   27
   7 Arkadiusz Jaworski             Tychy                123.15   3202   26
   8 Adam Kotwica                   Gdańsk                97.77   2542   26
   9 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  10 Artur Tomczyk                  Piła                 121.46   2915   24
  11 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  12 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  117.29   2815   24
  13 Jarosław Kamienik              Słupsk               116.25   2790   24
  14 Renata Andracka                Poznań               115.62   2775   24
  15 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              113.79   2731   24
  16 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.75   2730   24
  17 Marzena Kasner                 Janikowo             113.71   2729   24
  18 Maciej Rzychoń                 Katowice             113.25   2718   24
  19 Adam Klimont                   Wałcz                111.33   2672   24
  20 Jarosław Krzemiński            Tuchów               110.83   2660   24
  21 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  22 Bogusław Książek               Szczecin             109.00   2616   24
  23 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  107.08   2570   24
  24 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.04   2569   24
  25 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  26 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     103.62   2487   24
  27 Bożena Matysiak                Kraków               100.62   2415   24
  28 Magdalena.Maja Rusak           Poznań                99.25   2382   24
  29 Tomasz  Jedynak                Skarżysko             98.21   2357   24
  30 Grzegorz Borowski              Piliki                96.42   2314   24
  31 Roman Błoszyński               Niewodnica            95.83   2300   24
  32 Tomasz Górka                   Łęczna                93.00   2232   24
  33 Michał Kolaj                   Ostróda               92.17   2212   24
  34 Daniel Tomczyk                 Piła                  91.50   2196   24
  35 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                88.88   2133   24
  36 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         88.46   2123   24
  37 Renata Ziółkowska              Gdynia                88.00   2112   24
  38 Adam Słapiński                 Warszawa              87.42   2098   24
  39 Małgorzata Sikora              Kraków                84.71   2033   24
  40 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             79.00   1896   24
  41 Monika Ścisłowska              Chrzanów              78.67   1888   24
  42 Katarzyna Borowska             Piliki                78.54   1885   24
  43 Monika Pieczora                Łódź                  77.71   1865   24
  44 Jacek Szewczyk                 Lublin               116.39   2677   23
  45 Krzysztof Matuszewski          Lublin               111.22   2558   23
  46 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  47 Wojciech Zieliński             Szczecin              96.61   2222   23
  48 Jacek Dec                      Pszczew               95.91   2206   23
  49 Marcin Tutka                   Wrocław               93.61   2153   23
  50 Agnieszka Kozub                Brzesko               93.43   2149   23
  51 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.26   2099   23
  52 Anna Chybowska                 Sochaczew             90.83   2089   23
  53 Paweł Subocz                   Szczecin              88.39   2033   23
  54 Zdzisław Parnicki              Słupsk                84.43   1942   23
  55 Piotr Madej                    Lublin                82.30   1893   23
  56 Gniewomir Białek               Dębica                69.39   1596   23
  57 Przemysław Drochomirecki       Kraków               114.86   2527   22
  58 Jacek Stolarczyk               Zator                 79.64   1752   22
  59 Piotr Syta                     Lublin                72.95   1605   22
  60 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      103.33   2170   21
  61 Andrzej Lożyński               Piastów              108.50   2170   20
  62 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  107.90   2158   20
  63 Paweł Michalski                Ksawerów              96.30   1926   20
  64 Piotr Mossakowski              Chorzów               96.25   1925   20
  65 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         88.90   1778   20
  66 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.20   1724   20
  67 Barbara Pastuszek              Lublin                83.00   1660   20
  68 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             108.63   2064   19
  69 Sławomir Rosochacz             Lublin               102.37   1945   19
  70 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.32   1906   19
  71 Janusz Czerwik                 Zator                 69.47   1320   19
  72 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      103.44   1862   18
  73 Rafał Skibicki                 Lębork                93.50   1683   18
  74 Maciej Kuczyński               Gdynia                89.61   1613   18
  75 Adrian Szczepanik              Zator                 74.17   1335   18
  76 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  77 Natalia Baranowska             Rumia                 65.33   1176   18
  78 Piotr Domański                 Łódź                  94.06   1599   17
  79 Sylwia Buks                    Warszawa              71.76   1220   17
  80 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            115.06   1841   16
  81 Tomasz Korpysz                 Warszawa              92.31   1477   16
  82 Andrzej Szymański              Łódź                  63.94   1023   16
  83 Szymon Zaleski                 Poznań               128.53   1928   15
  84 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             115.67   1735   15
  85 Ryszard Niżewski               Warszawa             112.53   1688   15
  86 Krzysztof Kukier               Warszawa             106.73   1601   15
  87 Michał Gołębiowski             Warszawa              92.33   1385   15
  88 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  89 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
  90 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
  91 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
  92 Maciej Grabowski               Warszawa             120.00   1680   14
  93 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               117.50   1645   14
  94 Joanna Rubaj                   Lublin                80.93   1133   14
  95 Grzegorz Matysiak              Kraków               127.33   1528   12
  96 Krzysztof Pypno                Gliwice              126.75   1521   12
  97 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
  98 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             123.92   1487   12
  99 Adam Szukalski                 Wałbrzych            121.75   1461   12
 100 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 101 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  117.92   1415   12
 102 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 103 Dariusz Dzierża                Kraków               116.17   1394   12
 104 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  111.50   1338   12
 105 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 106 Paweł Szulc                    Szczecin             109.92   1319   12
 107 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               109.08   1309   12
 108 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.08   1309   12
 109 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 110 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 111 Michał Szymkowski              Wrocław              107.92   1295   12
 112 Justyna Horbowska              Lublin               107.67   1292   12
 113 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 114 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 115 Oskar Lelek                    Barlinek             106.92   1283   12
 116 Kinga Niżewska                 Warszawa             106.58   1279   12
 117 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 118 Michał  Borejko                Wrocław              106.00   1272   12
 119 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 120 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 121 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 122 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  104.75   1257   12
 123 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 124 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 125 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 126 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała        102.17   1226   12
 127 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 128 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.50   1206   12
 129 Beata Madej                    Lublin               100.33   1204   12
 130 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 131 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      99.75   1197   12
 132 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.25   1191   12
 133 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 134 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 135 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 136 Urszula Behnke                 Iława                 98.17   1178   12
 137 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.17   1178   12
 138 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 139 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 140 Izabela Kargol                 Warszawa              96.67   1160   12
 141 Przemysław Rybicki             Otwock                96.42   1157   12
 142 Tomasz Ulrych                  Tychy                 96.42   1157   12
 143 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.17   1154   12
 144 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 145 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 146 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               95.25   1143   12
 147 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 148 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 149 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 150 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 151 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 152 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 153 Waldemar Bulkowski             Chojnów               93.83   1126   12
 154 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 155 Rafał  Wagnerowski             Tarnów                93.33   1120   12
 156 Piotr Łasowski                 Gdańsk                93.25   1119   12
 157 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 158 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 159 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 160 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 161 Anna  Bogucka                  Wrocław               89.67   1076   12
 162 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            89.25   1071   12
 163 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.08   1069   12
 164 Irena Ficak                    Mielec                88.92   1067   12
 165 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 166 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 167 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 168 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 169 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 170 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 171 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 172 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 173 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 174 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 175 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 176 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 177 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 178 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 179 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 180 Aldona Głośnicka               Ostróda               86.25   1035   12
 181 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 182 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 183 Kuba Żuliński                  Przecław              86.08   1033   12
 184 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             85.83   1030   12
 185 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 186 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 187 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 188 Sławomir Długosz               Ostróda               84.75   1017   12
 189 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 190 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       84.75   1017   12
 191 Andrzej Matyasik               Kraków                84.67   1016   12
 192 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             84.17   1010   12
 193 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 194 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.50    978   12
 195 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 196 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  80.83    970   12
 197 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 198 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             79.67    956   12
 199 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.25    951   12
 200 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 201 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 202 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 203 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 204 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 205 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 206 Jan Staniewicz                 Lublin                77.67    932   12
 207 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 208 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       77.25    927   12
 209 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 210 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 211 Paweł Golubiński               Gdynia                76.75    921   12
 212 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 213 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 214 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 215 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 216 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 217 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 218 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 219 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 220 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 221 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 222 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 223 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 224 Jacek Jabłonowski              Iława                 55.83    670   12
 225 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 226 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 227 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 228 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 229 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 230 Ewa Majewska                   Nowa Sól              93.45   1028   11
 231 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 232 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 233 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              91.64   1008   11
 234 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   86.27    949   11
 235 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 236 Katarzyna Kicińska             Lublin                83.91    923   11
 237 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 238 Władysław Babula               Inowrocław            82.45    907   11
 239 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 240 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.73    899   11
 241 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 242 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 243 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 244 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 245 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 246 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                79.27    872   11
 247 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 248 Patrycja Kraus                 Wałcz                 77.18    849   11
 249 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   75.27    828   11
 250 Filip Kowalczuk                Gdynia                72.45    797   11
 251 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 252 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 253 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 254 Andrzej Nagwizda               Kraków                69.36    763   11
 255 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 256 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.00    726   11
 257 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 258 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.36    697   11
 259 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 260 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 261 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 262 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 263 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 264 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 265 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 266 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 267 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 268 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 269 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 270 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 271 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 272 Witold Gwóźdź                  Warszawa             105.44    949    9
 273 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   98.56    887    9
 274 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 275 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 276 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 277 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.11    550    9
 278 Bożena Dragun                  Lublin               113.50    908    8
 279 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 280 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 281 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 282 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 283 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 284 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 285 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 286 Monika Dzik                    Poznań               116.14    813    7
 287 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 288 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 289 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 290 Artur Owsiany                  Skierniewice         103.57    725    7
 291 Piotr Konopka                  Ostróda               95.86    671    7
 292 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 293 Adam Jurkowski                 Knurów                92.14    645    7
 294 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 295 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 296 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 297 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.86    587    7
 298 Adam Strzelczyk                Częstochowa           83.71    586    7
 299 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 300 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 301 Wojciech Bochra                Lublin                81.71    572    7
 302 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 303 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 304 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 305 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 306 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 307 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 308 Paweł Strelczuk                Bielsk Podlaski       66.71    467    7
 309 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 310 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 311 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 312 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 313 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             131.00    786    6
 314 Agata Szkamruk                 Warszawa             106.67    640    6
 315 Andrzej Wróbel                 Zator                 97.67    586    6
 316 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 317 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 318 Bartosz Muszyński              Słupsk                87.67    526    6
 319 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 320 Monika Siemaszko               Lipiany               80.33    482    6
 321 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 322 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 323 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 324 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         58.83    353    6
 325 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 326 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 327 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 328 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 329 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 330 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 331 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 332 Michał Sak                     Lublin               119.80    599    5
 333 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 334 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 335 Magdalena Podlaska             Warszawa              95.20    476    5
 336 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 337 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 338 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 339 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 340 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 341 Martyna Białobrzewska          Gdynia                56.60    283    5
 342 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 343 Grażyna Kędzierska             Lublin                52.60    263    5
 344 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 345 Jarosław Soborak               Warszawa              99.25    397    4
 346 Paweł Kapela                   Kraków                81.50    326    4
 347 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 348 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 349 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 350 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 351 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 352 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 353 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 354 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 355 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 356 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              67.67    203    3
 357 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 358 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 359 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 360 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 361 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 362 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 363 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 364 Paweł Górny                    Lublin               100.00    200    2
 365 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 366 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 367 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 368 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 369 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 370 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 371 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 372 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 373 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 374 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 375 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 376 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 377 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 378 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 379 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 380 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 381 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 382 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 383 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 384 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 385 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
 386 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie