Biała Podlaska23
czerwca
Biała Podlaska 23-24 czerwca IV Mistrzostwa Podlasia
Słupsk 5
sierpnia
Słupsk 5- 6 sierpnia IV Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
Katowice12
sierpnia
Katowice 12-15 sierpnia I Maraton Scrabble
IV Mistrzostwa Ziemi Słupskiej05 - 06 sierpnia 2000 — IV Mistrzostwa Ziemi SłupskiejInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

IV Mistrzostwa Ziemi SłupskiejSłupsk, 05 - 06 sierpnia 2000

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Tomasz Zwoliński (Warszawa) 12.0 4986
 2. Kazimierz M.Merklejn (Szczecin) 9.0 4341
 3. Mateusz Żbikowski (Warszawa) 8.0 4311
 4. Wojciech Gołęcki (Inowrocław) 8.0 4034
 5. Mariusz Kubicki (Inowrocław) 7.0 4386
 6. Ziemowit Pazda (Wrocław) 7.0 4276
 7. Mariusz Orzeł (Nowe Miasto Lub.) 7.0 4271
 8. Krzysztof Bukowski (Nowe Miasto Lub.) 6.5 4426
 9. Marcin Mroziuk (Strzegom) 6.0 4412
 10. Wiktor Stępień (Katowice) 6.0 4356

 30 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
III Otwarte Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
I Otwarte Mistrzostwa Ziemi Słupskiej




Wyniki turnieju IV Mistrzostwa Ziemi Słupskiej

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               144.22     12.0     4986     1935     1137
  2 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               113.54      9.0     4341     1609      482
  3 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               117.11      8.0     4311     1646      -62
  4 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             101.44      8.0     4034     1476      335
  5 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             114.83      7.0     4386     1425      321
  6 Ziemowit        Pazda                Wrocław                100.00      7.0     4276     1442      361
  7 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   129.83      7.0     4271     1472       48
  8 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              120.29      6.5     4426     1397       72
  9 Marcin          Mroziuk              Warszawa               134.55      6.0     4412     1347      403
 10 Wiktor          Stępień              Katowice               118.31      6.0     4356     1413      227
 11 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    117.92      6.0     4325     1370      -22
 12 Piotr           Jachimowicz          Warszawa               100.52      6.0     4194     1356      141
 13 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               107.82      6.0     4180     1332        7
 14 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             100.00      6.0     3946     1285      113
 15 Jarosław        Kamienik             Słupsk                 100.00      5.5     3358     1102      -42
 16 Bogusław        Kuma                 Słupsk                 100.00      5.5     3355     1098     -147
 17 Magdalena       Merklejn             Szczecin               108.73      5.0     4218     1276      306
 18 Piotr           Morawski             Gdańsk                 100.00      5.0     3595     1150     -334
 19 Lucyna          ¦niadach             Rumia                  100.00      5.0     2335      933       75
 20 Witalis         Sapis                Słupsk                 100.00      4.5     3202     1017     -146
 21 Jacek           Nowak                Szczecin               100.00      4.0     3801     1050     -320
 22 Stanisław       Gasik                Warszawa               113.82      4.0     2566      779      369
 23 Zdzisław        Parnicki             Słupsk                 100.00      3.5     3342      896     -148
 24 Małgorzata      Kłos                 Gdańsk                 100.00      3.5     3263      850       28
 25 Barbara         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   100.00      3.0     2404      759       93
 26 Szymon          Jachimek             Gdynia                 100.00      3.0     2225      674      -90
 27 Dominika        ¦niadach             Rumia                  100.00      3.0     2029      665     -116
 28 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               118.12      2.5     1927      604      233
 29 Filip           Warzecha             Gdynia                 100.00      2.5     1689      509      -73
 30 Roman           Sikorski             Kobylnica              100.00      1.5     2683      681    -1151
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Mistrzostwa Ziemi Słupskiej



	Tomasz Zwoliński 144.22 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  395: 304  150
    2     3 Magdalena      Merklejn              108.73 +  371: 322  159
    3     2 Barbara        Orzeł                 100.00 +  402: 333  150
    4     1 Mateusz        Żbikowski             117.11 +  395: 302  167
    5     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  107.82 +  404: 348  158
    6     1 Mariusz        Orzeł                 129.83 +  467: 278  180
    7     1 Lucyna         ¦niadach              100.00 +  434: 269  150
    8     1 Piotr          Jachimowicz           100.52 +  448: 408  151
    9     1 Andrzej        Kwiatkowski           118.12 +  393: 378  168
   10     1 Wiktor         Stępień               118.31 +  348: 330  168
   11     1 Mateusz        Żbikowski             117.11 +  349: 323  167
   12     1 Mateusz        Żbikowski             117.11 +  580: 254  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1935  / 12 161.25




	Marcin Mroziuk 134.55 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  451: 308  150
    2     1 Mariusz        Kubicki               114.83 +  381: 312  165
    3     1 Mateusz        Żbikowski             117.11 -  278: 306   67
    4     3 Mariusz        Orzeł                 129.83 -  364: 394   80
    5     6 Magdalena      Merklejn              108.73 +  382: 299  159
    6     4 Zbigniew       Wietecki              117.92 -  380: 424   68
    7     6 Wiktor         Stępień               118.31 -  304: 322   68
    8     8 Krzysztof      Bukowski              120.29 -  296: 475   70
    9     9 Witalis        Sapis                 100.00 +  438: 215  150
   10     8 Jacek          Nowak                 100.00 +  446: 313  150
   11     5 Krzysztof      Bukowski              120.29 -  356: 407   70
   12     7 Jarosław       Kamienik              100.00 +  336: 234  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1347  / 12 112.25




	Mariusz Orzeł 129.83 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Barbara        Orzeł                 100.00 -  266: 389   50
    2    11 Bogusław       Kuma                  100.00 +  469: 182  150
    3     5 Wiktor         Stępień               118.31 +  369: 308  168
    4     3 Marcin         Mroziuk               134.55 +  394: 364  185
    5     2 Zbigniew       Wietecki              117.92 +  387: 313  168
    6     1 Tomasz         Zwoliński             144.22 -  278: 467   94
    7     3 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  309: 381   50
    8     5 Kazimierz.J    Merklejn              113.54 -  334: 357   64
    9     7 Magdalena      Merklejn              108.73 +  381: 332  159
   10     4 Mariusz        Kubicki               114.83 -  334: 387   65
   11     7 Piotr          Jachimowicz           100.52 +  375: 372  151
   12     5 Wiktor         Stępień               118.31 +  375: 371  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1472  / 12 122.67




	Krzysztof Bukowski 120.29 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Lucyna         ¦niadach              100.00 -  315: 375   50
    2     9 Stanisław      Gasik                 113.82 +  409: 375  164
    3     6 Magdalena      Merklejn              108.73 +  368: 315  159
    4     4 Barbara        Orzeł                 100.00 +  341: 299  150
    5     3 Mateusz        Żbikowski             117.11 -  334: 456   67
    6     5 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  260: 368   50
    7     9 Piotr          Morawski              100.00 -  321: 405   50
    8     8 Marcin         Mroziuk               134.55 +  475: 296  185
    9     6 Zbigniew       Wietecki              117.92 +  502: 379  168
   10     3 Andrzej        Kwiatkowski           118.12 =  352: 352  118
   11     5 Marcin         Mroziuk               134.55 +  407: 356  185
   12     3 Wojciech       Gołęcki               101.44 -  342: 378   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1397  / 12 116.42




	Wiktor Stępień 118.31 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Bogusław       Kuma                  100.00 +  396: 265  150
    2     2 Mateusz        Żbikowski             117.11 -  366: 376   67
    3     5 Mariusz        Orzeł                 129.83 -  308: 369   80
    4     8 Mariusz        Kubicki               114.83 +  436: 318  165
    5     5 Wojciech       Gołęcki               101.44 +  393: 322  151
    6     3 Lucyna         ¦niadach              100.00 -  289: 385   50
    7     6 Marcin         Mroziuk               134.55 +  322: 304  185
    8     4 Zbigniew       Wietecki              117.92 +  418: 336  168
    9     3 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  107.82 +  379: 340  158
   10     1 Tomasz         Zwoliński             144.22 -  330: 348   94
   11     3 Mariusz        Kubicki               114.83 -  348: 391   65
   12     5 Mariusz        Orzeł                 129.83 -  371: 375   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1413  / 12 117.75




	Andrzej Kwiatkowski 118.12 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8     3 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  107.82 +  416: 317  158
    9     1 Tomasz         Zwoliński             144.22 -  378: 393   94
   10     3 Krzysztof      Bukowski              120.29 =  352: 352  120
   11     2 Kazimierz.J    Merklejn              113.54 -  390: 395   64
   12     4 Zbigniew       Wietecki              117.92 +  391: 237  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     604  /  5 120.80




	Zbigniew Wietecki 117.92 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  362: 244  150
    2     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  107.82 -  324: 339   58
    3     8 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  369: 367  150
    4     5 Kazimierz.J    Merklejn              113.54 +  424: 256  164
    5     2 Mariusz        Orzeł                 129.83 -  313: 387   80
    6     4 Marcin         Mroziuk               134.55 +  424: 380  185
    7     2 Mateusz        Żbikowski             117.11 -  394: 396   67
    8     4 Wiktor         Stępień               118.31 -  336: 418   68
    9     6 Krzysztof      Bukowski              120.29 -  379: 502   70
   10     6 Piotr          Jachimowicz           100.52 +  367: 359  151
   11     6 Magdalena      Merklejn              108.73 +  396: 308  159
   12     4 Andrzej        Kwiatkowski           118.12 -  237: 391   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1370  / 12 114.17




	Mateusz Żbikowski 117.11 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Roman          Sikorski              100.00 +  398: 183  150
    2     2 Wiktor         Stępień               118.31 +  376: 366  168
    3     1 Marcin         Mroziuk               134.55 +  306: 278  185
    4     1 Tomasz         Zwoliński             144.22 -  302: 395   94
    5     3 Krzysztof      Bukowski              120.29 +  456: 334  170
    6     2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  107.82 +  409: 378  158
    7     2 Zbigniew       Wietecki              117.92 +  396: 394  168
    8     2 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  371: 298  150
    9     2 Piotr          Jachimowicz           100.52 +  429: 355  151
   10     2 Kazimierz.J    Merklejn              113.54 -  291: 463   64
   11     1 Tomasz         Zwoliński             144.22 -  323: 349   94
   12     1 Tomasz         Zwoliński             144.22 -  254: 580   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1646  / 12 137.17




	Mariusz Kubicki 114.83 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Szymon         Jachimek              100.00 +  461: 354  150
    2     1 Marcin         Mroziuk               134.55 -  312: 381   85
    3     4 Piotr          Jachimowicz           100.52 -  317: 326   51
    4     8 Wiktor         Stępień               118.31 -  318: 436   68
    5    11 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  420: 292  150
    6     8 Piotr          Morawski              100.00 +  447: 277  150
    7     4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  107.82 -  363: 413   58
    8     7 Jarosław       Kamienik              100.00 +  379: 222  150
    9     5 Wojciech       Gołęcki               101.44 +  305: 294  151
   10     4 Mariusz        Orzeł                 129.83 +  387: 334  180
   11     3 Wiktor         Stępień               118.31 +  391: 348  168
   12     2 Kazimierz.J    Merklejn              113.54 -  286: 388   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1425  / 12 118.75




	Stanisław Gasik 113.82 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dominika       ¦niadach              100.00 -  327: 333   50
    2     9 Krzysztof      Bukowski              120.29 -  375: 409   70
    3    12 Roman          Sikorski              100.00 +  312: 249  150
    4    10 Magdalena      Merklejn              108.73 -  292: 362   59
    5    12 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  390: 236  150
    6     9 Jacek          Nowak                 100.00 +  476: 248  150
    7     7 Barbara        Orzeł                 100.00 +  394: 360  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     779  /  7 111.29




	Kazimierz.J Merklejn 113.54 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Piotr          Morawski              100.00 +  352: 216  150
    2     6 Piotr          Jachimowicz           100.52 -  276: 294   51
    3    10 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  418: 255  150
    4     5 Zbigniew       Wietecki              117.92 -  256: 424   68
    5     9 Witalis        Sapis                 100.00 +  325: 294  150
    6     7 Wojciech       Gołęcki               101.44 -  347: 379   51
    7     8 Magdalena      Merklejn              108.73 +  374: 361  159
    8     5 Mariusz        Orzeł                 129.83 +  357: 334  180
    9     4 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  390: 335  150
   10     2 Mateusz        Żbikowski             117.11 +  463: 291  167
   11     2 Andrzej        Kwiatkowski           118.12 +  395: 390  168
   12     2 Mariusz        Kubicki               114.83 +  388: 286  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1609  / 12 134.08




	Magdalena Merklejn 108.73 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Filip          Warzecha              100.00 +  391: 192  150
    2     3 Tomasz         Zwoliński             144.22 -  322: 371   94
    3     6 Krzysztof      Bukowski              120.29 -  315: 368   70
    4    10 Stanisław      Gasik                 113.82 +  362: 292  164
    5     6 Marcin         Mroziuk               134.55 -  299: 382   85
    6    10 Szymon         Jachimek              100.00 +  360: 284  150
    7     8 Kazimierz.J    Merklejn              113.54 -  361: 374   64
    8     9 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  385: 262  150
    9     7 Mariusz        Orzeł                 129.83 -  332: 381   80
   10     9 Witalis        Sapis                 100.00 +  473: 264  150
   11     6 Zbigniew       Wietecki              117.92 -  308: 396   68
   12     8 Piotr          Jachimowicz           100.52 -  310: 346   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1276  / 12 106.33




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 107.82 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Witalis        Sapis                 100.00 +  370: 201  150
    2     5 Zbigniew       Wietecki              117.92 +  339: 324  168
    3     3 Wojciech       Gołęcki               101.44 +  298: 282  151
    4     2 Piotr          Jachimowicz           100.52 +  355: 349  151
    5     1 Tomasz         Zwoliński             144.22 -  348: 404   94
    6     2 Mateusz        Żbikowski             117.11 -  378: 409   67
    7     4 Mariusz        Kubicki               114.83 +  413: 363  165
    8     3 Andrzej        Kwiatkowski           118.12 -  317: 416   68
    9     3 Wiktor         Stępień               118.31 -  340: 379   68
   10     5 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  260: 354   50
   11     8 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  390: 263  150
   12     6 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  372: 429   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1332  / 12 111.00




	Wojciech Gołęcki 101.44 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jacek          Nowak                 100.00 +  340: 229  150
    2     7 Dominika       ¦niadach              100.00 +  330: 310  150
    3     3 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  107.82 -  282: 298   58
    4     7 Witalis        Sapis                 100.00 +  312: 245  150
    5     5 Wiktor         Stępień               118.31 -  322: 393   68
    6     7 Kazimierz.J    Merklejn              113.54 +  379: 347  164
    7     5 Piotr          Jachimowicz           100.52 -  326: 333   51
    8     6 Piotr          Morawski              100.00 +  356: 303  150
    9     5 Mariusz        Kubicki               114.83 -  294: 305   65
   10     7 Jarosław       Kamienik              100.00 +  361: 245  150
   11     4 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  354: 349  150
   12     3 Krzysztof      Bukowski              120.29 +  378: 342  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1476  / 12 123.00




	Piotr Jachimowicz 100.52 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jarosław       Kamienik              100.00 +  358: 244  150
    2     6 Kazimierz.J    Merklejn              113.54 +  294: 276  164
    3     4 Mariusz        Kubicki               114.83 +  326: 317  165
    4     2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  107.82 -  349: 355   58
    5     4 Lucyna         ¦niadach              100.00 -  315: 316   50
    6     6 Barbara        Orzeł                 100.00 +  379: 290  150
    7     5 Wojciech       Gołęcki               101.44 +  333: 326  151
    8     1 Tomasz         Zwoliński             144.22 -  408: 448   94
    9     2 Mateusz        Żbikowski             117.11 -  355: 429   67
   10     6 Zbigniew       Wietecki              117.92 -  359: 367   68
   11     7 Mariusz        Orzeł                 129.83 -  372: 375   80
   12     8 Magdalena      Merklejn              108.73 +  346: 310  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1356  / 12 113.00




	Szymon Jachimek 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mariusz        Kubicki               114.83 -  354: 461   65
    2     8 Małgorzata     Kłos                  100.00 +  348: 226  150
    3     7 Jacek          Nowak                 100.00 -  334: 353   50
    4     9 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  325: 277  150
    5     7 Barbara        Orzeł                 100.00 -  258: 370   50
    6    10 Magdalena      Merklejn              108.73 -  284: 360   59
    7    12 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  322: 268  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     674  /  7  96.29




	Jarosław Kamienik 100.00 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Piotr          Jachimowicz           100.52 -  244: 358   51
    2    12 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  250: 334   50
    3    13 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  214: 401   50
    4    14 Filip          Warzecha              100.00 +  264: 198  150
    5    15 PAUZA
    6    12 Bogusław       Kuma                  100.00 +  426: 272  150
    7    10 Dominika       ¦niadach              100.00 +  312: 267  150
    8     7 Mariusz        Kubicki               114.83 -  222: 379   65
    9     8 Piotr          Morawski              100.00 +  299: 271  150
   10     7 Wojciech       Gołęcki               101.44 -  245: 361   51
   11     9 Piotr          Morawski              100.00 +  348: 223  150
   12     7 Marcin         Mroziuk               134.55 -  234: 336   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1102  / 11 100.18




	Bogusław Kuma 100.00 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Wiktor         Stępień               118.31 -  265: 396   68
    2    11 Mariusz        Orzeł                 129.83 -  182: 469   80
    3    14 Piotr          Morawski              100.00 -  228: 367   50
    4    15 PAUZA
    5    14 Filip          Warzecha              100.00 +  297: 240  150
    6    12 Jarosław       Kamienik              100.00 -  272: 426   50
    7    14 Małgorzata     Kłos                  100.00 +  311: 269  150
    8    10 Witalis        Sapis                 100.00 -  198: 281   50
    9    10 Jacek          Nowak                 100.00 -  313: 358   50
   10    12 Roman          Sikorski              100.00 +  400: 169  150
   11    10 Jacek          Nowak                 100.00 +  302: 250  150
   12    10 Witalis        Sapis                 100.00 +  287: 277  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1098  / 11  99.82




	Małgorzata Kłos 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 PAUZA
    2     8 Szymon         Jachimek              100.00 -  226: 348   50
    3    11 Witalis        Sapis                 100.00 -  253: 279   50
    4    13 Roman          Sikorski              100.00 -  277: 280   50
    5    13 Dominika       ¦niadach              100.00 -  241: 290   50
    6    14 Filip          Warzecha              100.00 -  249: 255   50
    7    14 Bogusław       Kuma                  100.00 -  269: 311   50
    8    12 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  300: 283  150
    9    11 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  286: 336   50
   10    11 Piotr          Morawski              100.00 -  255: 347   50
   11    12 Roman          Sikorski              100.00 +  324: 239  150
   12    12 Roman          Sikorski              100.00 +  283: 267  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     850  / 11  77.27




	Piotr Morawski 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Kazimierz.J    Merklejn              113.54 -  216: 352   64
    2    13 Jacek          Nowak                 100.00 -  267: 461   50
    3    14 Bogusław       Kuma                  100.00 +  367: 228  150
    4    12 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  335: 286  150
    5    10 Roman          Sikorski              100.00 +  368: 215  150
    6     8 Mariusz        Kubicki               114.83 -  277: 447   65
    7     9 Krzysztof      Bukowski              120.29 +  405: 321  170
    8     6 Wojciech       Gołęcki               101.44 -  303: 356   51
    9     8 Jarosław       Kamienik              100.00 -  271: 299   50
   10    11 Małgorzata     Kłos                  100.00 +  347: 255  150
   11     9 Jarosław       Kamienik              100.00 -  223: 348   50
   12     9 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  216: 361   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1150  / 12  95.83




	Jacek Nowak 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Wojciech       Gołęcki               101.44 -  229: 340   51
    2    13 Piotr          Morawski              100.00 +  461: 267  150
    3     7 Szymon         Jachimek              100.00 +  353: 334  150
    4     6 Lucyna         ¦niadach              100.00 -  282: 333   50
    5     8 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  320: 440   50
    6     9 Stanisław      Gasik                 113.82 -  248: 476   64
    7    11 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  280: 333   50
    8    11 Roman          Sikorski              100.00 +  451: 206  150
    9    10 Bogusław       Kuma                  100.00 +  358: 313  150
   10     8 Marcin         Mroziuk               134.55 -  313: 446   85
   11    10 Bogusław       Kuma                  100.00 -  250: 302   50
   12    11 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  256: 331   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1050  / 12  87.50




	Barbara Orzeł 100.00 Nowe Miasto Lubawskie         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Orzeł                 129.83 +  389: 266  180
    2     4 Lucyna         ¦niadach              100.00 +  363: 271  150
    3     2 Tomasz         Zwoliński             144.22 -  333: 402   94
    4     4 Krzysztof      Bukowski              120.29 -  299: 341   70
    5     7 Szymon         Jachimek              100.00 +  370: 258  150
    6     6 Piotr          Jachimowicz           100.52 -  290: 379   51
    7     7 Stanisław      Gasik                 113.82 -  360: 394   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     759  /  7 108.43




	Zdzisław Parnicki 100.00 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Zbigniew       Wietecki              117.92 -  244: 362   68
    2    12 Jarosław       Kamienik              100.00 +  334: 250  150
    3    10 Kazimierz.J    Merklejn              113.54 -  255: 418   64
    4    12 Piotr          Morawski              100.00 -  286: 335   50
    5    12 Stanisław      Gasik                 113.82 -  236: 390   64
    6    15 PAUZA
    7    12 Szymon         Jachimek              100.00 -  268: 322   50
    8    12 Małgorzata     Kłos                  100.00 -  283: 300   50
    9    12 Roman          Sikorski              100.00 +  350: 182  150
   10    10 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  239: 401   50
   11    11 Witalis        Sapis                 100.00 -  216: 274   50
   12    11 Jacek          Nowak                 100.00 +  331: 256  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     896  / 11  81.45




	Ziemowit Pazda 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             144.22 -  304: 395   94
    2    10 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  305: 372   50
    3    13 Jarosław       Kamienik              100.00 +  401: 214  150
    4    11 Dominika       ¦niadach              100.00 +  312: 298  150
    5     8 Jacek          Nowak                 100.00 +  440: 320  150
    6     5 Krzysztof      Bukowski              120.29 +  368: 260  170
    7     3 Mariusz        Orzeł                 129.83 +  381: 309  180
    8     2 Mateusz        Żbikowski             117.11 -  298: 371   67
    9     4 Kazimierz.J    Merklejn              113.54 -  335: 390   64
   10     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  107.82 +  354: 260  158
   11     4 Wojciech       Gołęcki               101.44 -  349: 354   51
   12     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  107.82 +  429: 372  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Witalis Sapis 100.00 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  107.82 -  201: 370   58
    2    14 Filip          Warzecha              100.00 +  335: 207  150
    3    11 Małgorzata     Kłos                  100.00 +  279: 253  150
    4     7 Wojciech       Gołęcki               101.44 -  245: 312   51
    5     9 Kazimierz.J    Merklejn              113.54 -  294: 325   64
    6    11 Dominika       ¦niadach              100.00 -  237: 269   50
    7    15 PAUZA
    8    10 Bogusław       Kuma                  100.00 +  281: 198  150
    9     9 Marcin         Mroziuk               134.55 -  215: 438   85
   10     9 Magdalena      Merklejn              108.73 -  264: 473   59
   11    11 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  274: 216  150
   12    10 Bogusław       Kuma                  100.00 -  277: 287   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1017  / 11  92.45




	Roman Sikorski 100.00 Kobylnica                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mateusz        Żbikowski             117.11 -  183: 398   67
    2    15 PAUZA
    3    12 Stanisław      Gasik                 113.82 -  249: 312   64
    4    13 Małgorzata     Kłos                  100.00 +  280: 277  150
    5    10 Piotr          Morawski              100.00 -  215: 368   50
    6    13 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  167: 374   50
    7    13 Filip          Warzecha              100.00 -  226: 297   50
    8    11 Jacek          Nowak                 100.00 -  206: 451   50
    9    12 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  182: 350   50
   10    12 Bogusław       Kuma                  100.00 -  169: 400   50
   11    12 Małgorzata     Kłos                  100.00 -  239: 324   50
   12    12 Małgorzata     Kłos                  100.00 -  267: 283   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     681  / 11  61.91




	Filip Warzecha 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Magdalena      Merklejn              108.73 -  192: 391   59
    2    14 Witalis        Sapis                 100.00 -  207: 335   50
    3    15 PAUZA
    4    14 Jarosław       Kamienik              100.00 -  198: 264   50
    5    14 Bogusław       Kuma                  100.00 -  240: 297   50
    6    14 Małgorzata     Kłos                  100.00 +  255: 249  150
    7    13 Roman          Sikorski              100.00 +  297: 226  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     509  /  6  84.83




	Eugeniusz Wróblewski 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marcin         Mroziuk               134.55 -  308: 451   85
    2    10 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  372: 305  150
    3     8 Zbigniew       Wietecki              117.92 -  367: 369   68
    4     9 Szymon         Jachimek              100.00 -  277: 325   50
    5    11 Mariusz        Kubicki               114.83 -  292: 420   65
    6    13 Roman          Sikorski              100.00 +  374: 167  150
    7    11 Jacek          Nowak                 100.00 +  333: 280  150
    8     9 Magdalena      Merklejn              108.73 -  262: 385   59
    9    11 Małgorzata     Kłos                  100.00 +  336: 286  150
   10    10 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  401: 239  150
   11     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  107.82 -  263: 390   58
   12     9 Piotr          Morawski              100.00 +  361: 216  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1285  / 12 107.08




	Dominika ¦niadach 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Stanisław      Gasik                 113.82 +  333: 327  164
    2     7 Wojciech       Gołęcki               101.44 -  310: 330   51
    3     9 Lucyna         ¦niadach              100.00 -  262: 386   50
    4    11 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  298: 312   50
    5    13 Małgorzata     Kłos                  100.00 +  290: 241  150
    6    11 Witalis        Sapis                 100.00 +  269: 237  150
    7    10 Jarosław       Kamienik              100.00 -  267: 312   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     665  /  7  95.00




	Lucyna ¦niadach 100.00 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Bukowski              120.29 +  375: 315  170
    2     4 Barbara        Orzeł                 100.00 -  271: 363   50
    3     9 Dominika       ¦niadach              100.00 +  386: 262  150
    4     6 Jacek          Nowak                 100.00 +  333: 282  150
    5     4 Piotr          Jachimowicz           100.52 +  316: 315  151
    6     3 Wiktor         Stępień               118.31 +  385: 289  168
    7     1 Tomasz         Zwoliński             144.22 -  269: 434   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     933  /  7 133.29


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie