Kościerzyna 8
czerwca
Kościerzyna 8 czerwca I Otwarte Mistrzostwa Kaszub
Słupsk 3
sierpnia
Słupsk 3 sierpnia I Otwarte Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
Olsztyn10
sierpnia
Olsztyn 10 sierpnia I Otwarte Mistrzostwa Warmii i Mazur
I Otwarte Mistrzostwa Ziemi Słupskiej03 sierpnia 1997 — I Otwarte Mistrzostwa Ziemi SłupskiejInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

I Otwarte Mistrzostwa Ziemi SłupskiejSłupsk, 03 sierpnia 1997

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Tomasz Zwoliński (Warszawa)
 2. Mariusz Orzeł (Nowe Miasto Lubawskie)
 3. Małgorzata Kania (Milanówek)
 4. Waldemar Czerwoniec (Warszawa)
 5. Lucjan Boroś (Gdańsk)
 6. Marcin Skrzyniarz (Warszawa)
 7. Marek Roszak (Tczew)
 8. Kazimierz Merklejn (Szczecin)
 9. Kazimierz M. Merklejn (Szczecin)
 10. Adam Kotwica (Gdańsk) 

22 uczestników, 5 rund 




Wyniki turnieju I Otwarte Mistrzostwa Ziemi Słupskiej

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                133.00      4.0     2021      739      456
  2 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   120.00      4.0     1982      728      414
  3 Małgorzata      Kania                Milanówek              110.00      4.0     1803      732      394
  4 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               126.00      4.0     1802      699      343
  5 Lucjan          Boroś                Gdańsk                 100.00      4.0     1549      740       88
  6 Marcin          Skrzyniarz           Warszawa               125.00      3.0     1832      614      287
  7 Marek           Roszak               Poznań                 121.00      3.0     1829      556      321
  8 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               101.00      3.0     1800      607      572
  9 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               100.00      3.0     1684      575       80
 10 Adam            Kotwica              Gdańsk                 100.00      3.0     1344      588     -109
 11 Maciej          Czupryniak           Milanówek              118.00      2.0     1704      493      158
 12 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               110.00      2.0     1701      510      -16
 13 Sławomir        Latała               Piastów                115.00      2.0     1618      517      -12
 14 Ziemowit        Pazda                Wrocław                100.00      2.0     1551      548     -235
 15 Stenia          Zwolińska            Warszawa                96.00      2.0     1499      482      -57
 16 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               100.00      2.0     1454      486      -95
 17 Bogdan          Fiedoruk             Gdynia                 100.00      2.0     1333      491      -46
 18 Lucyna          Sapis                Słupsk                 100.00      2.0     1149      461     -493
 19 Dominik         Fidler               Sławno                 100.00      2.0      907      475     -491
 20 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               100.00      1.0     1300      409     -178
 21 Witalis         Sapis                Słupsk                 100.00      1.0     1053      383     -378
 22 Irek            Myszka               Słupsk                 100.00      0.0      636      247    -1003
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Otwarte Mistrzostwa Ziemi Słupskiej



	Tomasz Zwoliński 133.00 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Witalis        Sapis                 100.00 +  474: 199  150
    2     1 Marcin         Skrzyniarz            125.00 -  344: 378   75
    3     4 Maciej         Czupryniak            118.00 +  405: 368  168
    4     2 Waldemar       Czerwoniec            126.00 +  392: 286  176
    5     1 Mariusz        Orzeł                 120.00 +  406: 334  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     739  /  5 147.80




	Waldemar Czerwoniec 126.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Bogdan         Fiedoruk              100.00 +  346: 223  150
    2     5 Sławomir       Latała                115.00 +  423: 248  165
    3     3 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  389: 324  150
    4     2 Tomasz         Zwoliński             133.00 -  286: 392   83
    5     3 Kazimierz      Merklejn              101.00 +  358: 272  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     699  /  5 139.80




	Marcin Skrzyniarz 125.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dominik        Fidler                100.00 +  484: 120  150
    2     1 Tomasz         Zwoliński             133.00 +  378: 344  183
    3     1 Kazimierz      Merklejn              101.00 +  357: 253  151
    4     1 Mariusz        Orzeł                 120.00 -  332: 478   70
    5     2 Małgorzata     Kania                 110.00 -  281: 350   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     614  /  5 122.80




	Marek Roszak 121.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  310: 325   50
    2     7 Lucjan         Boroś                 100.00 -  319: 331   50
    3     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 +  342: 254  150
    4     7 Stenia         Zwolińska              96.00 +  446: 253  146
    5     5 Wojciech       Usakiewicz            110.00 +  412: 345  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     556  /  5 111.20




	Mariusz Orzeł 120.00 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Adam           Kotwica               100.00 +  417: 167  150
    2     4 Małgorzata     Kania                 110.00 +  394: 343  160
    3     2 Wojciech       Usakiewicz            110.00 +  359: 320  160
    4     1 Marcin         Skrzyniarz            125.00 +  478: 332  175
    5     1 Tomasz         Zwoliński             133.00 -  334: 406   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     728  /  5 145.60




	Maciej Czupryniak 118.00 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 +  450: 253  150
    2     2 Wojciech       Usakiewicz            110.00 -  267: 364   60
    3     4 Tomasz         Zwoliński             133.00 -  368: 405   83
    4     6 Adam           Kotwica               100.00 +  382: 236  150
    5     4 Lucjan         Boroś                 100.00 -  237: 288   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     493  /  5  98.60




	Sławomir Latała 115.00 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 +  331: 328  150
    2     5 Waldemar       Czerwoniec            126.00 -  248: 423   76
    3     7 Bogdan         Fiedoruk              100.00 -  245: 282   50
    4     8 Kazimierz.J    Merklejn              100.00 -  393: 402   50
    5     8 Lucyna         Sapis                 100.00 +  401: 195  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     476  /  5  95.20




	Małgorzata Kania 110.00 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kazimierz.J    Merklejn              100.00 +  374: 240  150
    2     4 Mariusz        Orzeł                 120.00 -  343: 394   70
    3     5 Stenia         Zwolińska              96.00 +  368: 217  146
    4     4 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  368: 277  150
    5     2 Marcin         Skrzyniarz            125.00 +  350: 281  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     691  /  5 138.20




	Wojciech Usakiewicz 110.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Lucjan         Boroś                 100.00 +  452: 256  150
    2     2 Maciej         Czupryniak            118.00 +  364: 267  168
    3     2 Mariusz        Orzeł                 120.00 -  320: 359   70
    4     3 Kazimierz      Merklejn              101.00 -  220: 423   51
    5     5 Marek          Roszak                121.00 -  345: 412   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     510  /  5 102.00




	Kazimierz Merklejn 101.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Irek           Myszka                100.00 +  422:  91  150
    2     3 Stenia         Zwolińska              96.00 +  430: 202  146
    3     1 Marcin         Skrzyniarz            125.00 -  253: 357   75
    4     3 Wojciech       Usakiewicz            110.00 +  423: 220  160
    5     3 Waldemar       Czerwoniec            126.00 -  272: 358   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     607  /  5 121.40




	Lucjan Boroś 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Wojciech       Usakiewicz            110.00 -  256: 452   60
    2     7 Marek          Roszak                121.00 +  331: 319  171
    3     6 Kazimierz.J    Merklejn              100.00 +  375: 233  150
    4     5 Bogdan         Fiedoruk              100.00 +  299: 220  150
    5     4 Maciej         Czupryniak            118.00 +  288: 237  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     699  /  5 139.80




	Dominik Fidler 100.00 Sławno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marcin         Skrzyniarz            125.00 -  120: 484   75
    2    11 Irek           Myszka                100.00 +  221: 171  150
    3     8 Adam           Kotwica               100.00 -  139: 271   50
    4    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 -  231: 282   50
    5    11 Witalis        Sapis                 100.00 +  196: 190  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     475  /  5  95.00




	Bogdan Fiedoruk 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Waldemar       Czerwoniec            126.00 -  223: 346   76
    2     9 Witalis        Sapis                 100.00 +  321: 159  150
    3     7 Sławomir       Latała                115.00 +  282: 245  165
    4     5 Lucjan         Boroś                 100.00 -  220: 299   50
    5     7 Adam           Kotwica               100.00 -  287: 330   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     491  /  5  98.20




	Adam Kotwica 100.00 Gdańsk                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Orzeł                 120.00 -  167: 417   70
    2    10 Lucyna         Sapis                 100.00 +  340: 228  150
    3     8 Dominik        Fidler                100.00 +  271: 139  150
    4     6 Maciej         Czupryniak            118.00 -  236: 382   68
    5     7 Bogdan         Fiedoruk              100.00 +  330: 287  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     588  /  5 117.60




	Kazimierz.J Merklejn 100.00 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Małgorzata     Kania                 110.00 -  240: 374   60
    2     8 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 +  359: 232  150
    3     6 Lucjan         Boroś                 100.00 -  233: 375   50
    4     8 Sławomir       Latała                115.00 +  402: 393  165
    5     6 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  450: 230  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     575  /  5 115.00




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Sławomir       Latała                115.00 -  328: 331   65
    2     6 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  269: 395   50
    3     9 Marek          Roszak                121.00 -  254: 342   71
    4    10 Dominik        Fidler                100.00 +  282: 231  150
    5     9 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 +  321: 250  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     486  /  5  97.20




	Irek Myszka 100.00 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Kazimierz      Merklejn              101.00 -   91: 422   51
    2    11 Dominik        Fidler                100.00 -  171: 221   50
    3    11 Witalis        Sapis                 100.00 -  156: 275   50
    4    11 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 -   88: 339   50
    5    10 Stenia         Zwolińska              96.00 -  130: 382   46
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     247  /  5  49.40




	Ziemowit Pazda 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marek          Roszak                121.00 +  325: 310  171
    2     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 +  395: 269  150
    3     3 Waldemar       Czerwoniec            126.00 -  324: 389   76
    4     4 Małgorzata     Kania                 110.00 -  277: 368   60
    5     6 Kazimierz.J    Merklejn              100.00 -  230: 450   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     507  /  5 101.40




	Lucyna Sapis 100.00 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Stenia         Zwolińska              96.00 -  182: 445   46
    2    10 Adam           Kotwica               100.00 -  228: 340   50
    3    10 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 +  260: 226  150
    4     9 Witalis        Sapis                 100.00 +  284: 230  150
    5     8 Sławomir       Latała                115.00 -  195: 401   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     461  /  5  92.20




	Witalis Sapis 100.00 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             133.00 -  199: 474   83
    2     9 Bogdan         Fiedoruk              100.00 -  159: 321   50
    3    11 Irek           Myszka                100.00 +  275: 156  150
    4     9 Lucyna         Sapis                 100.00 -  230: 284   50
    5    11 Dominik        Fidler                100.00 -  190: 196   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     383  /  5  76.60




	Krzysztof Usakiewicz 100.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maciej         Czupryniak            118.00 -  253: 450   68
    2     8 Kazimierz.J    Merklejn              100.00 -  232: 359   50
    3    10 Lucyna         Sapis                 100.00 -  226: 260   50
    4    11 Irek           Myszka                100.00 +  339:  88  150
    5     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 -  250: 321   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     368  /  5  73.60




	Stenia Zwolińska  96.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Lucyna         Sapis                 100.00 +  445: 182  150
    2     3 Kazimierz      Merklejn              101.00 -  202: 430   51
    3     5 Małgorzata     Kania                 110.00 -  217: 368   60
    4     7 Marek          Roszak                121.00 -  253: 446   71
    5    10 Irek           Myszka                100.00 +  382: 130  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     482  /  5  96.40


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie