Sudomie11
czerwca
Sudomie 11 czerwca Turniej z Okazji 600-lecia Kościerzyny
Słupsk 8
sierpnia
Słupsk 8- 9 sierpnia II Otwarte Mistrzostwa Ziemi SłupskiejGrand Prix 1998
Tczew22
sierpnia
Tczew 22-23 sierpnia I Otwarte Mistrzostwa TczewaGrand Prix 1998
II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Słupskiej08 - 09 sierpnia 1998 — II Otwarte Mistrzostwa Ziemi SłupskiejInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Słupskiej Słupsk, 08 - 09 sierpnia 1998
Grand Prix 1998

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Tomasz Zwoliński (Warszawa)
 2. Wojciech Usakiewicz (Warszawa)
 3. Paweł Stanosz (Warszawa)
 4. Mariusz Orzeł (Nowe Miasto Lubawskie)
 5. Waldemar Czerwoniec (Warszawa)
 6. Zbigniew Wietecki (Gorzów Wielkopolski)
 7. Walenty Siemaszko (Lipiany)
 8. Marek Roszak (Tczew)
 9. Maciej Czupryniak (Milanówek)
 10. Halina Roszak (Tczew) 

28 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Otwarte Mistrzostwa Ziemi Słupskiej




Wyniki turnieju II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Słupskiej

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                140.00     11.0     4974     1881     1008
  2 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               119.00     10.0     4501     1807      692
  3 Paweł           Stanosz              Warszawa               138.00      9.0     4863     1693      793
  4 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   122.00      9.0     4503     1694      193
  5 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               121.00      7.0     4503     1503      478
  6 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    103.00      7.0     4327     1505       30
  7 Walenty         Siemaszko            Lipiany                108.00      7.0     3969     1490       71
  8 Marek           Roszak               Poznań                 127.00      6.0     4509     1329      399
  9 Maciej          Czupryniak           Milanówek              133.05      6.0     4449     1370      165
 10 Halina          Roszak               Poznań                 117.30      6.0     4315     1238      636
 11 Magdalena       Merklejn             Szczecin               100.00      6.0     4191     1323       89
 12 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               102.00      6.0     4134     1389     -272
 13 Stefan          Dawidson             Częstochowa            120.00      6.0     4131     1299      303
 14 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               100.00      6.0     4011     1349        0
 15 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               100.00      6.0     4007     1276      243
 16 Stanisław       Gasik                Warszawa               109.00      6.0     3966     1295      120
 17 Eligiusz        Jankowski            Wrocław                100.00      6.0     3922     1241      105
 18 Ewa             Czerwoniec           Warszawa               101.00      6.0     3747     1329       26
 19 Adam            Czerwoniec           Warszawa               100.00      5.5     3733     1242      -98
 20 Andrzej         Rechowicz            Katowice               112.00      5.0     4306     1308     -160
 21 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               106.00      5.0     4126     1216       94
 22 Adam            Kotwica              Gdańsk                 100.00      4.5     3496     1118     -594
 23 Ziemowit        Pazda                Wrocław                100.00      4.0     3743     1039     -393
 24 Michał          Siemaszko            Lipiany                100.00      4.0     3076     1051     -756
 25 Andrzej         Lożyński             Piastów                105.00      3.0     3983     1006       56
 26 Irek            Myszka               Słupsk                 100.00      1.0     2177      762    -2442
 27 Bartosz         Kućmierz             Słupsk                 100.00      1.0      604      272     -211
 28 Filip           Hołowienko           Słupsk                 100.00      0.0      409      171     -575
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Słupskiej



	Tomasz Zwoliński 140.00 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Zbigniew       Wietecki              103.00 +  379: 346  153
    2     3 Stefan         Dawidson              120.00 +  473: 339  170
    3     1 Paweł          Stanosz               138.00 +  392: 354  188
    4     1 Wojciech       Usakiewicz            119.00 -  367: 401   69
    5     2 Waldemar       Czerwoniec            121.00 +  411: 297  171
    6     2 Mariusz        Orzeł                 122.00 +  467: 329  172
    7     2 Maciej         Czupryniak            133.05 +  426: 287  183
    8     2 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 +  457: 388  150
    9     2 Walenty        Siemaszko             108.00 +  460: 293  158
   10     2 Kazimierz      Merklejn              106.00 +  321: 303  156
   11     1 Stanisław      Gasik                 109.00 +  438: 281  159
   12     1 Kazimierz.J    Merklejn              102.00 +  383: 348  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1881  / 12 156.75




	Paweł Stanosz 138.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz.J    Merklejn              102.00 +  390: 319  152
    2     2 Andrzej        Rechowicz             112.00 +  453: 416  162
    3     1 Tomasz         Zwoliński             140.00 -  354: 392   90
    4     3 Marek          Roszak                127.00 +  374: 360  177
    5     1 Wojciech       Usakiewicz            119.00 -  375: 384   69
    6     3 Waldemar       Czerwoniec            121.00 +  484: 354  171
    7     3 Mariusz        Orzeł                 122.00 +  417: 360  172
    8     3 Zbigniew       Wietecki              103.00 +  414: 314  153
    9     3 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 +  428: 252  150
   10     3 Maciej         Czupryniak            133.05 +  410: 314  183
   11     3 Kazimierz      Merklejn              106.00 +  470: 274  156
   12     3 Walenty        Siemaszko             108.00 -  294: 331   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1693  / 12 141.08




	Maciej Czupryniak 133.05 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 +  332: 277  150
    2     6 Andrzej        Lożyński              105.00 +  384: 328  155
    3     3 Walenty        Siemaszko             108.00 +  342: 340  158
    4     2 Waldemar       Czerwoniec            121.00 -  271: 462   71
    5     5 Andrzej        Rechowicz             112.00 -  354: 364   62
    6     5 Zbigniew       Wietecki              103.00 +  452: 417  153
    7     2 Tomasz         Zwoliński             140.00 -  287: 426   90
    8     5 Kazimierz.J    Merklejn              102.00 +  550: 237  152
    9     1 Wojciech       Usakiewicz            119.00 -  327: 382   69
   10     3 Paweł          Stanosz               138.00 -  314: 410   88
   11     6 Magdalena      Merklejn              100.00 +  472: 274  150
   12     4 Mariusz        Orzeł                 122.00 -  364: 367   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1370  / 12 114.17




	Marek Roszak 127.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Ewa            Czerwoniec            101.00 +  310: 303  151
    2     7 Mariusz        Orzeł                 122.00 +  481: 274  172
    3     2 Wojciech       Usakiewicz            119.00 -  386: 393   69
    4     3 Paweł          Stanosz               138.00 -  360: 374   88
    5     6 Walenty        Siemaszko             108.00 -  326: 390   58
    6     8 Magdalena      Merklejn              100.00 +  453: 323  150
    7     6 Zbigniew       Wietecki              103.00 -  328: 441   53
    8     7 Waldemar       Czerwoniec            121.00 -  382: 414   71
    9     9 Adam           Kotwica               100.00 +  429: 224  150
   10     7 Andrzej        Rechowicz             112.00 -  347: 409   62
   11    11 Andrzej        Lożyński              105.00 +  354: 309  155
   12     6 Adam           Czerwoniec            100.00 +  353: 256  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1329  / 12 110.75




	Mariusz Orzeł 122.00 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Bartosz        Kućmierz              100.00 +  314: 233  150
    2     7 Marek          Roszak                127.00 -  274: 481   77
    3     9 Adam           Czerwoniec            100.00 +  392: 324  150
    4     6 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 +  399: 291  150
    5     4 Zbigniew       Wietecki              103.00 +  385: 354  153
    6     2 Tomasz         Zwoliński             140.00 -  329: 467   90
    7     3 Paweł          Stanosz               138.00 -  360: 417   88
    8     4 Andrzej        Rechowicz             112.00 +  423: 403  162
    9     4 Ewa            Czerwoniec            101.00 +  454: 265  151
   10     1 Wojciech       Usakiewicz            119.00 +  418: 360  169
   11     4 Waldemar       Czerwoniec            121.00 +  388: 351  171
   12     4 Maciej         Czupryniak            133.05 +  367: 364  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1694  / 12 141.17




	Waldemar Czerwoniec 121.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Filip          Hołowienko            100.00 +  494: 111  150
    2     1 Wojciech       Usakiewicz            119.00 -  313: 332   69
    3     4 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 +  394: 296  150
    4     2 Maciej         Czupryniak            133.05 +  462: 271  183
    5     2 Tomasz         Zwoliński             140.00 -  297: 411   90
    6     3 Paweł          Stanosz               138.00 -  354: 484   88
    7     5 Ewa            Czerwoniec            101.00 -  284: 365   51
    8     7 Marek          Roszak                127.00 +  414: 382  177
    9     5 Andrzej        Rechowicz             112.00 +  366: 326  162
   10     4 Kazimierz.J    Merklejn              102.00 +  394: 330  152
   11     4 Mariusz        Orzeł                 122.00 -  351: 388   72
   12     5 Stanisław      Gasik                 109.00 +  380: 329  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1503  / 12 125.25




	Stefan Dawidson 120.00 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Michał         Siemaszko             100.00 +  372: 196  150
    2     3 Tomasz         Zwoliński             140.00 -  339: 473   90
    3     6 Kazimierz.J    Merklejn              102.00 -  298: 312   52
    4     9 Andrzej        Rechowicz             112.00 -  260: 461   62
    5    12 Adam           Czerwoniec            100.00 +  415: 270  150
    6     9 Halina         Roszak                117.30 +  363: 299  167
    7     7 Kazimierz      Merklejn              106.00 +  352: 279  156
    8     6 Walenty        Siemaszko             108.00 -  252: 346   58
    9     8 Stanisław      Gasik                 109.00 -  330: 358   59
   10     9 Magdalena      Merklejn              100.00 -  294: 385   50
   11    13 Irek           Myszka                100.00 +  469: 162  150
   12    10 Andrzej        Lożyński              105.00 +  387: 287  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1299  / 12 108.25




	Wojciech Usakiewicz 119.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Irek           Myszka                100.00 +  412: 173  150
    2     1 Waldemar       Czerwoniec            121.00 +  332: 313  171
    3     2 Marek          Roszak                127.00 +  393: 386  177
    4     1 Tomasz         Zwoliński             140.00 +  401: 367  190
    5     1 Paweł          Stanosz               138.00 +  384: 375  188
    6     1 Kazimierz.J    Merklejn              102.00 +  452: 243  152
    7     1 Andrzej        Rechowicz             112.00 +  330: 307  162
    8     1 Ewa            Czerwoniec            101.00 +  353: 304  151
    9     1 Maciej         Czupryniak            133.05 +  382: 327  183
   10     1 Mariusz        Orzeł                 122.00 -  360: 418   72
   11     2 Walenty        Siemaszko             108.00 +  371: 257  158
   12     2 Zbigniew       Wietecki              103.00 -  331: 339   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1807  / 12 150.58




	Halina Roszak 117.30 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Eligiusz       Jankowski             100.00 -  306: 348   50
    2    10 Ewa            Czerwoniec            101.00 -  281: 317   51
    3    12 Magdalena      Merklejn              100.00 -  337: 392   50
    4    13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 +  419: 306  150
    5    11 Andrzej        Lożyński              105.00 +  345: 326  155
    6     9 Stefan         Dawidson              120.00 -  299: 363   70
    7    11 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  317: 352   50
    8    12 Adam           Czerwoniec            100.00 -  306: 343   50
    9    13 Irek           Myszka                100.00 +  501: 172  150
   10    12 Michał         Siemaszko             100.00 +  390: 213  150
   11    10 Adam           Kotwica               100.00 +  370: 265  150
   12     7 Andrzej        Rechowicz             112.00 +  444: 282  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1238  / 12 103.17




	Andrzej Rechowicz 112.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Magdalena      Merklejn              100.00 +  380: 369  150
    2     2 Paweł          Stanosz               138.00 -  416: 453   88
    3     5 Zbigniew       Wietecki              103.00 -  281: 354   53
    4     9 Stefan         Dawidson              120.00 +  461: 260  170
    5     5 Maciej         Czupryniak            133.05 +  364: 354  183
    6     4 Kazimierz      Merklejn              106.00 +  392: 371  156
    7     1 Wojciech       Usakiewicz            119.00 -  307: 330   69
    8     4 Mariusz        Orzeł                 122.00 -  403: 423   72
    9     5 Waldemar       Czerwoniec            121.00 -  326: 366   71
   10     7 Marek          Roszak                127.00 +  409: 347  177
   11     5 Kazimierz.J    Merklejn              102.00 -  285: 395   52
   12     7 Halina         Roszak                117.30 -  282: 444   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1308  / 12 109.00




	Stanisław Gasik 109.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 -  293: 355   50
    2    11 Adam           Kotwica               100.00 -  268: 281   50
    3    13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 +  379: 299  150
    4    10 Andrzej        Lożyński              105.00 +  310: 309  155
    5     8 Eligiusz       Jankowski             100.00 -  288: 296   50
    6    10 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  356: 324  150
    7     8 Walenty        Siemaszko             108.00 -  311: 373   58
    8    10 Michał         Siemaszko             100.00 +  411: 181  150
    9     8 Stefan         Dawidson              120.00 +  358: 330  170
   10     6 Ewa            Czerwoniec            101.00 +  382: 280  151
   11     1 Tomasz         Zwoliński             140.00 -  281: 438   90
   12     5 Waldemar       Czerwoniec            121.00 -  329: 380   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1295  / 12 107.92




	Walenty Siemaszko 108.00 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Adam           Kotwica               100.00 +  342: 302  150
    2     5 Eligiusz       Jankowski             100.00 +  355: 314  150
    3     3 Maciej         Czupryniak            133.05 -  340: 342   83
    4     4 Zbigniew       Wietecki              103.00 -  313: 345   53
    5     6 Marek          Roszak                127.00 +  390: 326  177
    6     6 Ewa            Czerwoniec            101.00 -  282: 316   51
    7     8 Stanisław      Gasik                 109.00 +  373: 311  159
    8     6 Stefan         Dawidson              120.00 +  346: 252  170
    9     2 Tomasz         Zwoliński             140.00 -  293: 460   90
   10     5 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 +  347: 265  150
   11     2 Wojciech       Usakiewicz            119.00 -  257: 371   69
   12     3 Paweł          Stanosz               138.00 +  331: 294  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1490  / 12 124.17




	Kazimierz Merklejn 106.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  361: 337  150
    2     4 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 -  257: 333   50
    3     8 Ewa            Czerwoniec            101.00 +  343: 310  151
    4     7 Adam           Kotwica               100.00 +  516: 242  150
    5     3 Kazimierz.J    Merklejn              102.00 -  316: 354   52
    6     4 Andrzej        Rechowicz             112.00 -  371: 392   62
    7     7 Stefan         Dawidson              120.00 -  279: 352   70
    8     8 Magdalena      Merklejn              100.00 +  403: 234  150
    9     6 Zbigniew       Wietecki              103.00 +  451: 321  153
   10     2 Tomasz         Zwoliński             140.00 -  303: 321   90
   11     3 Paweł          Stanosz               138.00 -  274: 470   88
   12     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 -  252: 366   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1216  / 12 101.33




	Andrzej Lożyński 105.00 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Adam           Czerwoniec            100.00 +  340: 251  150
    2     6 Maciej         Czupryniak            133.05 -  328: 384   83
    3     7 Eligiusz       Jankowski             100.00 -  338: 353   50
    4    10 Stanisław      Gasik                 109.00 -  309: 310   59
    5    11 Halina         Roszak                117.30 -  326: 345   67
    6    12 Michał         Siemaszko             100.00 +  343: 257  150
    7    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 -  294: 329   50
    8    13 Irek           Myszka                100.00 +  466:  85  150
    9    10 Magdalena      Merklejn              100.00 -  276: 471   50
   10    13 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  367: 401   50
   11    11 Marek          Roszak                127.00 -  309: 354   77
   12    10 Stefan         Dawidson              120.00 -  287: 387   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1006  / 12  83.83




	Zbigniew Wietecki 103.00 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             140.00 -  346: 379   90
    2     8 Magdalena      Merklejn              100.00 +  377: 320  150
    3     5 Andrzej        Rechowicz             112.00 +  354: 281  162
    4     4 Walenty        Siemaszko             108.00 +  345: 313  158
    5     4 Mariusz        Orzeł                 122.00 -  354: 385   72
    6     5 Maciej         Czupryniak            133.05 -  417: 452   83
    7     6 Marek          Roszak                127.00 +  441: 328  177
    8     3 Paweł          Stanosz               138.00 -  314: 414   88
    9     6 Kazimierz      Merklejn              106.00 -  321: 451   56
   10     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 +  344: 308  150
   11     7 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 +  375: 335  150
   12     2 Wojciech       Usakiewicz            119.00 +  339: 331  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1505  / 12 125.42




	Kazimierz.J Merklejn 102.00 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Paweł          Stanosz               138.00 -  319: 390   88
    2     9 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  382: 364  150
    3     6 Stefan         Dawidson              120.00 +  312: 298  170
    4     5 Eligiusz       Jankowski             100.00 +  508: 247  150
    5     3 Kazimierz      Merklejn              106.00 +  354: 316  156
    6     1 Wojciech       Usakiewicz            119.00 -  243: 452   69
    7     4 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 -  309: 359   50
    8     5 Maciej         Czupryniak            133.05 -  237: 550   83
    9     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 +  397: 368  150
   10     4 Waldemar       Czerwoniec            121.00 -  330: 394   71
   11     5 Andrzej        Rechowicz             112.00 +  395: 285  162
   12     1 Tomasz         Zwoliński             140.00 -  348: 383   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1389  / 12 115.75




	Ewa Czerwoniec 101.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marek          Roszak                127.00 -  303: 310   77
    2    10 Halina         Roszak                117.30 +  317: 281  167
    3     8 Kazimierz      Merklejn              106.00 -  310: 343   56
    4    11 Adam           Czerwoniec            100.00 +  298: 282  150
    5     9 Adam           Kotwica               100.00 +  384: 258  150
    6     6 Walenty        Siemaszko             108.00 +  316: 282  158
    7     5 Waldemar       Czerwoniec            121.00 +  365: 284  171
    8     1 Wojciech       Usakiewicz            119.00 -  304: 353   69
    9     4 Mariusz        Orzeł                 122.00 -  265: 454   72
   10     6 Stanisław      Gasik                 109.00 -  280: 382   59
   11     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 -  230: 295   50
   12    13 Irek           Myszka                100.00 +  375: 197  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1329  / 12 110.75




	Adam Czerwoniec 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Lożyński              105.00 -  251: 340   55
    2    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 +  364: 300  150
    3     9 Mariusz        Orzeł                 122.00 -  324: 392   72
    4    11 Ewa            Czerwoniec            101.00 -  282: 298   51
    5    12 Stefan         Dawidson              120.00 -  270: 415   70
    6    13 Irek           Myszka                100.00 +  374: 202  150
    7    12 Michał         Siemaszko             100.00 -  257: 272   50
    8    12 Halina         Roszak                117.30 +  343: 306  167
    9    11 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  345: 310  150
   10    10 Adam           Kotwica               100.00 =  341: 341  100
   11     8 Eligiusz       Jankowski             100.00 +  326: 302  150
   12     6 Marek          Roszak                127.00 -  256: 353   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1242  / 12 103.50




	Filip Hołowienko 100.00 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Waldemar       Czerwoniec            121.00 -  111: 494   71
    2    14 Irek           Myszka                100.00 -  101: 253   50
    3    14 Bartosz        Kućmierz              100.00 -  197: 237   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     171  /  3  57.00




	Eligiusz Jankowski 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Halina         Roszak                117.30 +  348: 306  167
    2     5 Walenty        Siemaszko             108.00 -  314: 355   58
    3     7 Andrzej        Lożyński              105.00 +  353: 338  155
    4     5 Kazimierz.J    Merklejn              102.00 -  247: 508   52
    5     8 Stanisław      Gasik                 109.00 +  296: 288  159
    6     7 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 -  328: 349   50
    7     9 Magdalena      Merklejn              100.00 -  245: 397   50
    8    11 Adam           Kotwica               100.00 -  288: 369   50
    9    12 Michał         Siemaszko             100.00 +  357: 248  150
   10    11 Irek           Myszka                100.00 +  398: 200  150
   11     8 Adam           Czerwoniec            100.00 -  302: 326   50
   12    12 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  446: 133  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1241  / 12 103.42




	Adam Kotwica 100.00 Gdańsk                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Walenty        Siemaszko             108.00 -  302: 342   58
    2    11 Stanisław      Gasik                 109.00 +  281: 268  159
    3    10 Michał         Siemaszko             100.00 +  277: 236  150
    4     7 Kazimierz      Merklejn              106.00 -  242: 516   56
    5     9 Ewa            Czerwoniec            101.00 -  258: 384   51
    6    11 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 -  266: 346   50
    7    13 Irek           Myszka                100.00 +  422: 199  150
    8    11 Eligiusz       Jankowski             100.00 +  369: 288  150
    9     9 Marek          Roszak                127.00 -  224: 429   77
   10    10 Adam           Czerwoniec            100.00 =  341: 341  100
   11    10 Halina         Roszak                117.30 -  265: 370   67
   12     9 Magdalena      Merklejn              100.00 -  249: 371   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1118  / 12  93.17




	Bartosz Kućmierz 100.00 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Orzeł                 122.00 -  233: 314   72
    2    13 Michał         Siemaszko             100.00 -  134: 304   50
    3    14 Filip          Hołowienko            100.00 +  237: 197  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     272  /  3  90.67




	Magdalena Merklejn 100.00 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Andrzej        Rechowicz             112.00 -  369: 380   62
    2     8 Zbigniew       Wietecki              103.00 -  320: 377   53
    3    12 Halina         Roszak                117.30 +  392: 337  167
    4     8 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  318: 320   50
    5    10 Michał         Siemaszko             100.00 +  337: 296  150
    6     8 Marek          Roszak                127.00 -  323: 453   77
    7     9 Eligiusz       Jankowski             100.00 +  397: 245  150
    8     8 Kazimierz      Merklejn              106.00 -  234: 403   56
    9    10 Andrzej        Lożyński              105.00 +  471: 276  155
   10     9 Stefan         Dawidson              120.00 +  385: 294  170
   11     6 Maciej         Czupryniak            133.05 -  274: 472   83
   12     9 Adam           Kotwica               100.00 +  371: 249  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1323  / 12 110.25




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Maciej         Czupryniak            133.05 -  277: 332   83
    2    12 Adam           Czerwoniec            100.00 -  300: 364   50
    3    13 Stanisław      Gasik                 109.00 -  299: 379   59
    4    13 Halina         Roszak                117.30 -  306: 419   67
    5    13 Irek           Myszka                100.00 +  465: 168  150
    6    11 Adam           Kotwica               100.00 +  346: 266  150
    7    10 Andrzej        Lożyński              105.00 +  329: 294  155
    8     9 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  348: 319  150
    9     7 Kazimierz.J    Merklejn              102.00 -  368: 397   52
   10     8 Zbigniew       Wietecki              103.00 -  308: 344   53
   11     9 Ewa            Czerwoniec            101.00 +  295: 230  151
   12     8 Kazimierz      Merklejn              106.00 +  366: 252  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1276  / 12 106.33




	Irek Myszka 100.00 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Wojciech       Usakiewicz            119.00 -  173: 412   69
    2    14 Filip          Hołowienko            100.00 +  253: 101  150
    3    11 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  210: 313   50
    4    12 Michał         Siemaszko             100.00 -  156: 323   50
    5    13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 -  168: 465   50
    6    13 Adam           Czerwoniec            100.00 -  202: 374   50
    7    13 Adam           Kotwica               100.00 -  199: 422   50
    8    13 Andrzej        Lożyński              105.00 -   85: 466   55
    9    13 Halina         Roszak                117.30 -  172: 501   67
   10    11 Eligiusz       Jankowski             100.00 -  200: 398   50
   11    13 Stefan         Dawidson              120.00 -  162: 469   70
   12    13 Ewa            Czerwoniec            101.00 -  197: 375   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     762  / 12  63.50




	Ziemowit Pazda 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Kazimierz      Merklejn              106.00 -  337: 361   56
    2     9 Kazimierz.J    Merklejn              102.00 -  364: 382   52
    3    11 Irek           Myszka                100.00 +  313: 210  150
    4     8 Magdalena      Merklejn              100.00 +  320: 318  150
    5     7 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 -  253: 307   50
    6    10 Stanisław      Gasik                 109.00 -  324: 356   59
    7    11 Halina         Roszak                117.30 +  352: 317  167
    8     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  100.00 -  319: 348   50
    9    11 Adam           Czerwoniec            100.00 -  310: 345   50
   10    13 Andrzej        Lożyński              105.00 +  401: 367  155
   11    12 Michał         Siemaszko             100.00 -  317: 379   50
   12    12 Eligiusz       Jankowski             100.00 -  133: 446   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1039  / 12  86.58




	Michał Siemaszko 100.00 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Stefan         Dawidson              120.00 -  196: 372   70
    2    13 Bartosz        Kućmierz              100.00 +  304: 134  150
    3    10 Adam           Kotwica               100.00 -  236: 277   50
    4    12 Irek           Myszka                100.00 +  323: 156  150
    5    10 Magdalena      Merklejn              100.00 -  296: 337   50
    6    12 Andrzej        Lożyński              105.00 -  257: 343   55
    7    12 Adam           Czerwoniec            100.00 +  272: 257  150
    8    10 Stanisław      Gasik                 109.00 -  181: 411   59
    9    12 Eligiusz       Jankowski             100.00 -  248: 357   50
   10    12 Halina         Roszak                117.30 -  213: 390   67
   11    12 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  379: 317  150
   12    11 Krzysztof      Usakiewicz            100.00 -  171: 481   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1051  / 12  87.58




	Krzysztof Usakiewicz 100.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Stanisław      Gasik                 109.00 +  355: 293  159
    2     4 Kazimierz      Merklejn              106.00 +  333: 257  156
    3     4 Waldemar       Czerwoniec            121.00 -  296: 394   71
    4     6 Mariusz        Orzeł                 122.00 -  291: 399   72
    5     7 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  307: 253  150
    6     7 Eligiusz       Jankowski             100.00 +  349: 328  150
    7     4 Kazimierz.J    Merklejn              102.00 +  359: 309  152
    8     2 Tomasz         Zwoliński             140.00 -  388: 457   90
    9     3 Paweł          Stanosz               138.00 -  252: 428   88
   10     5 Walenty        Siemaszko             108.00 -  265: 347   58
   11     7 Zbigniew       Wietecki              103.00 -  335: 375   53
   12    11 Michał         Siemaszko             100.00 +  481: 171  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1349  / 12 112.42


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie