Nowe Miasto Lubawskie26
czerwca
Nowe Miasto Lubawskie 26-27 czerwca II Otwarte Mistrzostwa Warmii i Mazur
Słupsk31
lipca
Słupsk 31- 1 sierpnia III Otwarte Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
Tczew 7
sierpnia
Tczew 7- 8 sierpnia II Otwarte Mistrzostwa Tczewa
III Otwarte Mistrzostwa Ziemi Słupskiej31 - 01 sierpnia 1999 — III Otwarte Mistrzostwa Ziemi SłupskiejInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

III Otwarte Mistrzostwa Ziemi SłupskiejSłupsk, 31 - 01 sierpnia 1999

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Dariusz Banaszek (Warszawa)
 2. Andrzej Rechowicz (Katowice)
 3. Wojciech Usakiewicz (Warszawa)
 4. Krzysztof Usakiewicz (Warszawa)
 5. Paweł Stanosz (Warszawa)
 6. Krzysztof Bukowski (Nowe Miasto Lubawskie)
 7. Magdalena Merklejn (Szczecin)
 8. Eligiusz Jankowski (Wrocław)
 9. Mariusz Orzeł (Nowe Miasto Lubawskie)
 10. Tomasz Zwoliński (Warszawa) 

22 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
I Otwarte Mistrzostwa Ziemi Słupskiej




Wyniki turnieju III Mistrzostwa Ziemi Kaszubskiej

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dariusz         Banaszek             Warszawa               142.00     11.0     5155     1973     1153
  2 Andrzej         Rechowicz            Katowice               122.00      9.0     4679     1759      612
  3 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               131.00      9.0     4678     1792      365
  4 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               102.00      8.0     4429     1669      180
  5 Paweł           Stanosz              Warszawa               141.00      7.0     4714     1526      249
  6 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              114.00      7.0     4550     1476      445
  7 Magdalena       Merklejn             Szczecin               103.00      7.0     4402     1499      520
  8 Eligiusz        Jankowski            Wrocław                100.00      7.0     4074     1350      656
  9 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   127.00      6.0     4700     1472      593
 10 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               145.00      6.0     4557     1486      278
 11 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               110.00      6.0     4441     1333      828
 12 Halina          Roszak               Poznań                 117.78      6.0     4258     1326       24
 13 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               114.30      6.0     4197     1351      235
 14 Leszek          Dys                  Olsztyn                100.00      6.0     3767     1316     -307
 15 Bogusław        Kuma                 Słupsk                 100.00      6.0     3444     1273     -421
 16 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    111.00      5.0     4324     1391      205
 17 Marek           Roszak               Poznań                 124.00      5.0     4221     1304     -184
 18 Ziemowit        Pazda                Wrocław                100.00      5.0     3695     1188     -187
 19 Zdzisław        Parnicki             Słupsk                 100.00      5.0     3012     1157     -776
 20 Lucyna          Sapis                Słupsk                 100.00      3.0     2856      927    -1025
 21 Bartłomiej      Bednarski            Łódź                   100.00      2.0     3057      853     -943
 22 Roman           Sikorski             Kobylnica              100.00      0.0     2024      627    -2500
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju III Mistrzostwa Ziemi Kaszubskiej



	Tomasz Zwoliński 145.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.30 +  401: 389  164
    2     4 Andrzej        Rechowicz             122.00 -  331: 340   72
    3     5 Paweł          Stanosz               141.00 +  420: 384  191
    4     5 Bogusław       Kuma                  100.00 +  529: 238  150
    5     2 Zbigniew       Wietecki              111.00 -  314: 407   61
    6     3 Mariusz        Orzeł                 127.00 +  370: 347  177
    7     3 Wojciech       Usakiewicz            131.00 -  350: 408   81
    8     4 Krzysztof      Usakiewicz            102.00 +  426: 292  152
    9     1 Dariusz        Banaszek              142.00 -  372: 387   92
   10     4 Marek          Roszak                124.00 +  420: 280  174
   11     2 Wojciech       Usakiewicz            131.00 -  294: 436   81
   12     3 Paweł          Stanosz               141.00 -  330: 371   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1486  / 12 123.83




	Dariusz Banaszek 142.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Magdalena      Merklejn              103.00 +  321: 318  153
    2     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.30 +  490: 265  164
    3     3 Andrzej        Rechowicz             122.00 -  414: 441   72
    4     3 Krzysztof      Usakiewicz            102.00 +  420: 312  152
    5     3 Marek          Roszak                124.00 +  417: 396  174
    6     1 Wojciech       Usakiewicz            131.00 +  455: 271  181
    7     1 Zbigniew       Wietecki              111.00 +  426: 259  161
    8     1 Mariusz        Orzeł                 127.00 +  472: 291  177
    9     1 Tomasz         Zwoliński             145.00 +  387: 372  195
   10     1 Paweł          Stanosz               141.00 +  446: 366  191
   11     1 Andrzej        Rechowicz             122.00 +  442: 351  172
   12     1 Wojciech       Usakiewicz            131.00 +  465: 360  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1973  / 12 164.42




	Paweł Stanosz 141.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Usakiewicz            102.00 -  372: 437   52
    2     7 Magdalena      Merklejn              103.00 +  433: 296  153
    3     5 Tomasz         Zwoliński             145.00 -  384: 420   95
    4     6 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  415: 299  150
    5     4 Mariusz        Orzeł                 127.00 -  240: 484   77
    6     6 Krzysztof      Bukowski              114.00 -  417: 420   64
    7     9 Kazimierz.J    Merklejn              110.00 +  388: 334  160
    8     6 Leszek         Dys                   100.00 +  438: 336  150
    9     4 Zbigniew       Wietecki              111.00 +  406: 330  161
   10     1 Dariusz        Banaszek              142.00 -  366: 446   92
   11     4 Mariusz        Orzeł                 127.00 +  484: 333  177
   12     3 Tomasz         Zwoliński             145.00 +  371: 330  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1526  / 12 127.17




	Wojciech Usakiewicz 131.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Eligiusz       Jankowski             100.00 +  413: 298  150
    2     3 Krzysztof      Usakiewicz            102.00 +  454: 343  152
    3     2 Krzysztof      Bukowski              114.00 +  401: 329  164
    4     1 Zbigniew       Wietecki              111.00 +  358: 296  161
    5     1 Andrzej        Rechowicz             122.00 +  407: 292  172
    6     1 Dariusz        Banaszek              142.00 -  271: 455   92
    7     3 Tomasz         Zwoliński             145.00 +  408: 350  195
    8     2 Marek          Roszak                124.00 +  370: 312  174
    9     3 Mariusz        Orzeł                 127.00 +  441: 401  177
   10     2 Halina         Roszak                117.78 -  359: 478   68
   11     2 Tomasz         Zwoliński             145.00 +  436: 294  195
   12     1 Dariusz        Banaszek              142.00 -  360: 465   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1792  / 12 149.33




	Mariusz Orzeł 127.00 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  529:  99  150
    2     1 Zbigniew       Wietecki              111.00 -  355: 377   61
    3     4 Kazimierz.J    Merklejn              110.00 +  410: 315  160
    4     2 Andrzej        Rechowicz             122.00 -  305: 424   72
    5     4 Paweł          Stanosz               141.00 +  484: 240  191
    6     3 Tomasz         Zwoliński             145.00 -  347: 370   95
    7     4 Halina         Roszak                117.78 +  373: 367  168
    8     1 Dariusz        Banaszek              142.00 -  291: 472   92
    9     3 Wojciech       Usakiewicz            131.00 -  401: 441   81
   10     6 Leszek         Dys                   100.00 +  492: 220  150
   11     4 Paweł          Stanosz               141.00 -  333: 484   91
   12     7 Zbigniew       Wietecki              111.00 +  380: 298  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1472  / 12 122.67




	Marek Roszak 124.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Leszek         Dys                   100.00 +  482: 260  150
    2     2 Kazimierz.J    Merklejn              110.00 +  386: 359  160
    3     1 Zbigniew       Wietecki              111.00 -  289: 435   61
    4     4 Krzysztof      Bukowski              114.00 +  386: 340  164
    5     3 Dariusz        Banaszek              142.00 -  396: 417   92
    6     4 Krzysztof      Usakiewicz            102.00 +  397: 303  152
    7     2 Andrzej        Rechowicz             122.00 -  313: 375   72
    8     2 Wojciech       Usakiewicz            131.00 -  312: 370   81
    9     6 Magdalena      Merklejn              103.00 +  434: 353  153
   10     4 Tomasz         Zwoliński             145.00 -  280: 420   95
   11     6 Kazimierz.J    Merklejn              110.00 -  260: 385   60
   12     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.30 -  286: 388   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1304  / 12 108.67




	Andrzej Rechowicz 122.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  397: 217  150
    2     4 Tomasz         Zwoliński             145.00 +  340: 331  195
    3     3 Dariusz        Banaszek              142.00 +  441: 414  192
    4     2 Mariusz        Orzeł                 127.00 +  424: 305  177
    5     1 Wojciech       Usakiewicz            131.00 -  292: 407   81
    6     2 Zbigniew       Wietecki              111.00 +  432: 317  161
    7     2 Marek          Roszak                124.00 +  375: 313  174
    8     3 Magdalena      Merklejn              103.00 +  397: 247  153
    9     2 Halina         Roszak                117.78 +  393: 358  168
   10     3 Krzysztof      Bukowski              114.00 +  459: 329  164
   11     1 Dariusz        Banaszek              142.00 -  351: 442   92
   12     2 Krzysztof      Usakiewicz            102.00 -  378: 387   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1759  / 12 146.58




	Halina Roszak 117.78 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Bogusław       Kuma                  100.00 +  363: 242  150
    2     5 Krzysztof      Bukowski              114.00 -  312: 462   64
    3     6 Krzysztof      Usakiewicz            102.00 -  244: 415   52
    4     9 Bartłomiej     Bednarski             100.00 +  371: 232  150
    5     7 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  372: 306  150
    6     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.30 +  395: 267  164
    7     4 Mariusz        Orzeł                 127.00 -  367: 373   77
    8     5 Zbigniew       Wietecki              111.00 +  365: 327  161
    9     2 Andrzej        Rechowicz             122.00 -  358: 393   72
   10     2 Wojciech       Usakiewicz            131.00 +  478: 359  181
   11     3 Krzysztof      Usakiewicz            102.00 -  273: 479   52
   12     5 Magdalena      Merklejn              103.00 -  360: 379   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1326  / 12 110.50




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 114.30 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             145.00 -  389: 401   95
    2     6 Dariusz        Banaszek              142.00 -  265: 490   92
    3     9 Eligiusz       Jankowski             100.00 +  428: 282  150
    4     8 Leszek         Dys                   100.00 +  363: 209  150
    5     6 Magdalena      Merklejn              103.00 +  367: 347  153
    6     5 Halina         Roszak                117.78 -  267: 395   68
    7     6 Krzysztof      Usakiewicz            102.00 -  334: 350   52
    8     9 Roman          Sikorski              100.00 +  438: 130  150
    9     5 Krzysztof      Bukowski              114.00 -  277: 349   64
   10    11 Bartłomiej     Bednarski             100.00 +  345: 311  150
   11     7 Magdalena      Merklejn              103.00 -  336: 412   53
   12     8 Marek          Roszak                124.00 +  388: 286  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1351  / 12 112.58




	Krzysztof Bukowski 114.00 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Lucyna         Sapis                 100.00 +  387: 250  150
    2     5 Halina         Roszak                117.78 +  462: 312  168
    3     2 Wojciech       Usakiewicz            131.00 -  329: 401   81
    4     4 Marek          Roszak                124.00 -  340: 386   74
    5     5 Krzysztof      Usakiewicz            102.00 -  364: 369   52
    6     6 Paweł          Stanosz               141.00 +  420: 417  191
    7     5 Magdalena      Merklejn              103.00 -  309: 318   53
    8     8 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  442: 217  150
    9     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.30 +  349: 277  164
   10     3 Andrzej        Rechowicz             122.00 -  329: 459   72
   11     5 Zbigniew       Wietecki              111.00 +  399: 303  161
   12     4 Kazimierz.J    Merklejn              110.00 +  420: 396  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1476  / 12 123.00




	Zbigniew Wietecki 111.00 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Bartłomiej     Bednarski             100.00 +  566: 164  150
    2     1 Mariusz        Orzeł                 127.00 +  377: 355  177
    3     1 Marek          Roszak                124.00 +  435: 289  174
    4     1 Wojciech       Usakiewicz            131.00 -  296: 358   81
    5     2 Tomasz         Zwoliński             145.00 +  407: 314  195
    6     2 Andrzej        Rechowicz             122.00 -  317: 432   72
    7     1 Dariusz        Banaszek              142.00 -  259: 426   92
    8     5 Halina         Roszak                117.78 -  327: 365   68
    9     4 Paweł          Stanosz               141.00 -  330: 406   91
   10     8 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  409: 231  150
   11     5 Krzysztof      Bukowski              114.00 -  303: 399   64
   12     7 Mariusz        Orzeł                 127.00 -  298: 380   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1391  / 12 115.92




	Kazimierz.J Merklejn 110.00 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Roman          Sikorski              100.00 +  450: 138  150
    2     2 Marek          Roszak                124.00 -  359: 386   74
    3     4 Mariusz        Orzeł                 127.00 -  315: 410   77
    4     7 Magdalena      Merklejn              103.00 -  268: 374   53
    5     8 Bogusław       Kuma                  100.00 +  392: 194  150
    6     8 Leszek         Dys                   100.00 -  332: 356   50
    7     9 Paweł          Stanosz               141.00 -  334: 388   91
    8    11 Bartłomiej     Bednarski             100.00 +  364: 289  150
    9    11 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  344: 182  150
   10     9 Lucyna         Sapis                 100.00 +  502: 216  150
   11     6 Marek          Roszak                124.00 +  385: 260  174
   12     4 Krzysztof      Bukowski              114.00 -  396: 420   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1333  / 12 111.08




	Magdalena Merklejn 103.00 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Banaszek              142.00 -  318: 321   92
    2     7 Paweł          Stanosz               141.00 -  296: 433   91
    3    10 Lucyna         Sapis                 100.00 +  492: 194  150
    4     7 Kazimierz.J    Merklejn              110.00 +  374: 268  160
    5     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.30 -  347: 367   64
    6     7 Eligiusz       Jankowski             100.00 +  412: 302  150
    7     5 Krzysztof      Bukowski              114.00 +  318: 309  164
    8     3 Andrzej        Rechowicz             122.00 -  247: 397   72
    9     6 Marek          Roszak                124.00 -  353: 434   74
   10    10 Roman          Sikorski              100.00 +  454: 161  150
   11     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.30 +  412: 336  164
   12     5 Halina         Roszak                117.78 +  379: 360  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1499  / 12 124.92




	Krzysztof Usakiewicz 102.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Paweł          Stanosz               141.00 +  437: 372  191
    2     3 Wojciech       Usakiewicz            131.00 -  343: 454   81
    3     6 Halina         Roszak                117.78 +  415: 244  168
    4     3 Dariusz        Banaszek              142.00 -  312: 420   92
    5     5 Krzysztof      Bukowski              114.00 +  369: 364  164
    6     4 Marek          Roszak                124.00 -  303: 397   74
    7     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.30 +  350: 334  164
    8     4 Tomasz         Zwoliński             145.00 -  292: 426   95
    9     7 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  339: 318  150
   10     5 Eligiusz       Jankowski             100.00 +  403: 269  150
   11     3 Halina         Roszak                117.78 +  479: 273  168
   12     2 Andrzej        Rechowicz             122.00 +  387: 378  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1669  / 12 139.08




	Bartłomiej Bednarski 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Zbigniew       Wietecki              111.00 -  164: 566   61
    2    10 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  240: 358   50
    3    11 Roman          Sikorski              100.00 +  464: 149  150
    4     9 Halina         Roszak                117.78 -  232: 371   68
    5     9 Eligiusz       Jankowski             100.00 -  142: 406   50
    6     9 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  246: 368   50
    7    11 Lucyna         Sapis                 100.00 +  292: 225  150
    8    11 Kazimierz.J    Merklejn              110.00 -  289: 364   60
    9    10 Bogusław       Kuma                  100.00 -  221: 282   50
   10    11 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.30 -  311: 345   64
   11    10 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  275: 286   50
   12    10 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  181: 280   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     853  / 12  71.08




	Leszek Dys 100.00 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marek          Roszak                124.00 -  260: 482   74
    2     8 Eligiusz       Jankowski             100.00 +  372: 328  150
    3     7 Bogusław       Kuma                  100.00 -  323: 335   50
    4     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.30 -  209: 363   64
    5    10 Lucyna         Sapis                 100.00 +  283: 199  150
    6     8 Kazimierz.J    Merklejn              110.00 +  356: 332  160
    7     7 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  307: 276  150
    8     6 Paweł          Stanosz               141.00 -  336: 438   91
    9     9 Roman          Sikorski              100.00 +  388: 161  150
   10     6 Mariusz        Orzeł                 127.00 -  220: 492   77
   11     9 Bogusław       Kuma                  100.00 -  361: 363   50
   12     9 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  352: 305  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1316  / 12 109.67




	Eligiusz Jankowski 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Wojciech       Usakiewicz            131.00 -  298: 413   81
    2     8 Leszek         Dys                   100.00 -  328: 372   50
    3     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.30 -  282: 428   64
    4    10 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  429: 207  150
    5     9 Bartłomiej     Bednarski             100.00 +  406: 142  150
    6     7 Magdalena      Merklejn              103.00 -  302: 412   53
    7    10 Roman          Sikorski              100.00 +  387: 182  150
    8     7 Bogusław       Kuma                  100.00 +  308: 186  150
    9     8 Lucyna         Sapis                 100.00 +  426: 133  150
   10     5 Krzysztof      Usakiewicz            102.00 -  269: 403   52
   11     8 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  312: 294  150
   12     6 Bogusław       Kuma                  100.00 +  327: 246  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1350  / 12 112.50




	Bogusław Kuma 100.00 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Halina         Roszak                117.78 -  242: 363   68
    2     9 Lucyna         Sapis                 100.00 +  391: 261  150
    3     7 Leszek         Dys                   100.00 +  335: 323  150
    4     5 Tomasz         Zwoliński             145.00 -  238: 529   95
    5     8 Kazimierz.J    Merklejn              110.00 -  194: 392   60
    6    10 Roman          Sikorski              100.00 +  364: 173  150
    7     8 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  283: 280  150
    8     7 Eligiusz       Jankowski             100.00 -  186: 308   50
    9    10 Bartłomiej     Bednarski             100.00 +  282: 221  150
   10     7 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  320: 327   50
   11     9 Leszek         Dys                   100.00 +  363: 361  150
   12     6 Eligiusz       Jankowski             100.00 -  246: 327   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1273  / 12 106.08




	Zdzisław Parnicki 100.00 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Rechowicz             122.00 -  217: 397   72
    2    10 Bartłomiej     Bednarski             100.00 +  358: 240  150
    3     8 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  275: 334   50
    4    10 Eligiusz       Jankowski             100.00 -  207: 429   50
    5    11 Roman          Sikorski              100.00 +  263: 246  150
    6    11 Lucyna         Sapis                 100.00 +  216: 208  150
    7     8 Bogusław       Kuma                  100.00 -  280: 283   50
    8     8 Krzysztof      Bukowski              114.00 -  217: 442   64
    9    11 Kazimierz.J    Merklejn              110.00 -  182: 344   60
   10     8 Zbigniew       Wietecki              111.00 -  231: 409   61
   11    10 Bartłomiej     Bednarski             100.00 +  286: 275  150
   12    10 Bartłomiej     Bednarski             100.00 +  280: 181  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1157  / 12  96.42




	Ziemowit Pazda 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Orzeł                 127.00 -   99: 529   77
    2    11 Roman          Sikorski              100.00 +  398: 163  150
    3     8 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  334: 275  150
    4     6 Paweł          Stanosz               141.00 -  299: 415   91
    5     7 Halina         Roszak                117.78 -  306: 372   68
    6     9 Bartłomiej     Bednarski             100.00 +  368: 246  150
    7     7 Leszek         Dys                   100.00 -  276: 307   50
    8    10 Lucyna         Sapis                 100.00 +  371: 252  150
    9     7 Krzysztof      Usakiewicz            102.00 -  318: 339   52
   10     7 Bogusław       Kuma                  100.00 +  327: 320  150
   11     8 Eligiusz       Jankowski             100.00 -  294: 312   50
   12     9 Leszek         Dys                   100.00 -  305: 352   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1188  / 12  99.00




	Lucyna Sapis 100.00 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krzysztof      Bukowski              114.00 -  250: 387   64
    2     9 Bogusław       Kuma                  100.00 -  261: 391   50
    3    10 Magdalena      Merklejn              103.00 -  194: 492   53
    4    11 Roman          Sikorski              100.00 +  251: 155  150
    5    10 Leszek         Dys                   100.00 -  199: 283   50
    6    11 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  208: 216   50
    7    11 Bartłomiej     Bednarski             100.00 -  225: 292   50
    8    10 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  252: 371   50
    9     8 Eligiusz       Jankowski             100.00 -  133: 426   50
   10     9 Kazimierz.J    Merklejn              110.00 -  216: 502   60
   11    11 Roman          Sikorski              100.00 +  364: 162  150
   12    11 Roman          Sikorski              100.00 +  303: 204  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     927  / 12  77.25




	Roman Sikorski 100.00 Kobylnica                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Kazimierz.J    Merklejn              110.00 -  138: 450   60
    2    11 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  163: 398   50
    3    11 Bartłomiej     Bednarski             100.00 -  149: 464   50
    4    11 Lucyna         Sapis                 100.00 -  155: 251   50
    5    11 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  246: 263   50
    6    10 Bogusław       Kuma                  100.00 -  173: 364   50
    7    10 Eligiusz       Jankowski             100.00 -  182: 387   50
    8     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.30 -  130: 438   64
    9     9 Leszek         Dys                   100.00 -  161: 388   50
   10    10 Magdalena      Merklejn              103.00 -  161: 454   53
   11    11 Lucyna         Sapis                 100.00 -  162: 364   50
   12    11 Lucyna         Sapis                 100.00 -  204: 303   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     627  / 12  52.25


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie