Słupsk 9
sierpnia
Słupsk 9-10 sierpnia XII Mistrzostwa Ziemi SłupskiejGrand Prix 2008
Wałcz15
sierpnia
Wałcz 15 sierpnia IV Mistrzostwa Polski Nauczycieli
Wałcz16
sierpnia
Wałcz 16-17 sierpnia IV Mistrzostwa Wałcza „Wałeckie Scrabblobranie”Grand Prix 2008
Emocje, walka i złoto dla Oli Merklejn w Mistrzostwach Nauczycieli15 sierpnia 2008 — IV Mistrzostwa Polski NauczycieliInformacjeRelacjaWynikiHHRundy
galeria

IV Mistrzostwa Polski NauczycieliWałcz, 15 sierpnia 2008
turniej nierankingowy

Konkurs Relacja z turnieju


Emocje, walka i złoto dla Oli Merklejn w Mistrzostwach NauczycieliJuż po raz czwarty długi sierpniowy weekend skupił uwagę wszystkich scrabblistów na Wałcz, i po raz czwarty były to niesamowite zawody, zarówno pod względem sportowym, jak i organizacyjnym. Dzięki licznemu gronu sponsorów oraz organizatorom — Gimnazjum nr 2 w Wałczu z Jolą Chłopińską na czele i Urzędowi Miasta w Wałczu tak właśnie wygląda "Wałeckie Scrabblowanie". Wysokie nagrody pieniężne dla zwycięzców, nagrody rzeczowe dla wszystkich uczestników, a ponadto wyborne strawy i napoje, które pozwalały regenerować siły do kolejnych partii wszystkim graczom przez cały weekend w Wałczu. To wszystko sprawia, że niezależnie od odległości do Wałcza, uczestnicy przyjeżdżają chętnie, nie licząc kilometrów, jakie mają do pokonania. W tych perfekcyjnych warunkach w piątkowe popołudnie rozpoczęli zmagania nauczyciele z całej Polski. 22 belfrów toczyło zażarte boje w 7-rundowych mistrzostwach. Na rundę przed końcem teoretyczne szanse na zwycięstwo miała trójka graczy: Sławomir Kucia (musiał wygrać ostatnią partię), Ola Merklejn-Kaczanowska (musiała wygrać partię i liczyć na potknięcie Sławka) oraz Magdalena Rusak (wysoko wygrać i liczyć na niski wynik i potknięcie Sławka). Sławek przegrał swoją partię z Tomaszem Ciejką (obrońcą tytułu sprzed roku), jednak ugrał dużo małych punktów i szansę na końcowy tryumf miała już tylko Ola. Po emocjonującej i zaciętej końcówce pokonała Magdę i dzięki temu została nowym Mistrzem Polski Nauczycieli. Srebro przypadło Sławkowi, a brąz — Mariuszowi Orłowi, który wykorzystał swoją szansę na medal w ostatniej rundzie.
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
III Mistrzostwa Polski Nauczycieli
II Mistrzostwa Polski Nauczycieli
I Mistrzostwa Polski Nauczycieli


Rodzaj turniejuzamknięty - W IV MPN mogą wziąć udział nauczyciele czynni oraz nauczyciele emerytowani i renciści.
Sposób rozgrywania- liczba rund: 7
- system: szwajcarski
Miejsce rozgrywekHala widowiskowo - sportowa Gimnazjum nr 2 w Wałczu,
ul. M.Konopnickiej 2
Obrońca tytułuTomasz Ciejka
SędziaKarol Wyrębkiewicz
Strona www turniejuhttp://www.g2walcz.com
Harmonogram15.08.08 (piątek, 7 rund)
- od 11:30 Potwierdzenia przybycia zawodników na miejsce rozgrywek, zapisy
— 11:55 Zamknięcie listy startowej
— 12:00 Początek turnieju (Rundy I — III)
— ok. 15:00 Przerwa obiadowa
— ok. 16:00 Rundy (IV — VII)
— ok. 20:00 Zakończenie turnieju — wręczenie nagród przewidywane jest w dniu 17 sierpnia, po zakończeniu turnieju Wałeckie Scrabblobranie. W przypadku, gdy ktoś z pierwszej trójki nie zechce wziąć udziału w Mistrzostwach Wałcza, nagrody zostaną wręczone 15 sierpnia.
— po 20:00 Kolacja
Wpisowe- 13 zł
- 8 zł dla członków PFS
DojazdHala widowiskowo — sportowa Gimnazjum nr 2 w Wałczu, ul. M.Konopnickiej 2 (blisko centrum Wałcza)
MAPKA
Dla zainteresowanych pomoc z dojazdem uzyskać można pod nr telefonu 502 563 852
WyżywienieBufet na stołówce szkolnej — śniadanie, obiad i kolacja (śniadanie i kolacja po 6,50, obiad 12 — całość 25 zł)
Napoje i przekąski non stop podczas turnieju gratis!
Noclegi1.dla nauczycieli noclegi w szkole
2. dla pozostałych chętnych 35 noclegów blisko szkoły w bardzo dobrych warunkach — niezbędny kontakt z Jolą Chłopińską w tej sprawie
3. pozostałe noclegi na stronie: http://um.walcz.pl/content.php?cms_id=73〈=pl
Nagrody- za I miejsce puchar i tytuł Mistrza Polski Nauczycieli w Scrabble
- Nagrody pieniężne za I, II i III miejsce
- Puchary za miejsca II-III
- Nagrody rzeczowe i upominki dla uczestników
- Nagrody niespodzianki
Dodatkowe atrakcje- na okrągło gratisowe napoje i przekąski dla uczestników turnieju
OrganizatorzyWszelkich informacji udziela: Jolanta Chłopińska, tel. 502 563 852 lub (067) 258 47 28 szkoła
Gimnazjum nr 2 w Wałczu
Związek Nauczycielstwa Polskiego
Urząd Miasta w Wałczu


Regulamin IV Mistrzostw Polski Nauczycieli:
1. IV Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Scrabble (IV MPN) rozegrane zostaną w dniu 15 sierpnia 2008 r. w Wałczu.
2. Organizatorami MPN są: Gimnazjum nr 2 w Wałczu, Związek Nauczycielstwa Polskiego i Urząd Miasta Wałcz.
3. Turniej składa się z 7-rund rozgrywanych systemem szwajcarskim (czas partii: 20 min na gracza).
4. Turniej nie jest turniejem rankingowym PFS.
5. Wpisowe do MPN wynosi 13 zł (członkowie PFS — 8 zł).
6. W turnieju mogą wziąć udział nauczyciele czynni oraz nauczyciele emerytowani i renciści. Przez nauczyciela rozumie się pracownika pedagogicznego zatrudnionego w przedszkolu, szkole dowolnego typu, wyższej uczelni lub innej placówce objętej systemem oświaty w Polsce (wymienionej w ustawie o systemie oświaty z dn. 7 września 1991 r. (tekst jednolity: Dz. U. z 1996 r. Nr 67, poz. 329, zmiana: Dz. U. Nr 106, poz. 496).
7. Uczestnik turnieju zobowiązany jest w formularzu zgłoszeniowym podać miejsce pracy (nauczyciele czynni aktualne, emeryci / renciści – ostatnie) oraz zajmowane stanowisko.
8. Organizator turnieju zastrzega sobie prawo do sprawdzenia prawdziwości podanych danych.
9. Zwycięzca turnieju otrzymuje tytuł Mistrza Polski Nauczycieli w Scrabble, puchar oraz nagrodę pieniężną.
10. Zdobywcy miejsc 2, 3 otrzymują puchary i nagrody pieniężne.
11. Przewiduje się drobne nagrody rzeczowe dla zdobywców dalszych lokat oraz nagrody niespodzianki.
Wyniki turnieju IV Mistrzostwa Polski Nauczycieli

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               121.09      6.0     2811     1074      583
  2 Sławomir        Kucia                Krosno                 139.40      5.5     2818     1034      557
  3 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   118.00      5.0     2899      998      401
  4 Tomasz          Ciejka               Kraków                 131.94      5.0     2836      990      264
  5 Rafał           Stachowski           Police                 106.79      5.0     2488     1004      -23
  6 Magdalena.Maja  Rusak                Poznań                 116.75      4.5     2440      901       41
  7 Marek           Gutjar               Starogard Gdański      100.00      4.0     2584      822       23
  8 Maciej          ¦liwa                Zabrze                 112.37      4.0     2550      902      -43
  9 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           119.43      4.0     2535      832       88
 10 Joanna          Brychcy              Katowice               113.83      4.0     2489      829       69
 11 Danuta          Połomska             Ostrów Wlkp.           100.00      4.0     2268      818      -82
 12 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               124.98      3.0     2741      755      177
 13 Dorota          Maciejuk             Warszawa               118.32      3.0     2701      736      225
 14 Ewa             Ciszewska            Katowice               125.48      3.0     2603      756       -6
 15 Iwona           Kucia                Krosno                 116.51      3.0     2578      705      -94
 16 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  118.39      3.0     2389      725     -206
 17 Anna            Swoboda              Wałbrzych              104.34      3.0     2342      721     -144
 18 Jacek           Gigoła               Gorzów Wielkopolski    114.00      2.0     2506      650     -224
 19 Magdalena       Kupczyńska           Szczecin               111.32      2.0     2478      705     -258
 20 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                100.00      2.0     2131      655     -576
 21 Lucyna          ¦niadach             Rumia                  114.03      1.0     2414      525     -337
 22 Justyna         Szymendera           Ostrów Wlkp            100.00      1.0     2378      538     -435
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Mistrzostwa Polski Nauczycieli



	Sławomir Kucia 139.40 Krosno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Lucyna         ¦niadach              114.03 +  505: 284  164
    2     1 Mariusz        Orzeł                 118.00 +  420: 328  168
    3     2 Rafał          Stachowski            106.79 +  420: 224  157
    4     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  121.09 +  326: 284  171
    5     1 Dariusz        Maciejuk              124.98 +  378: 360  175
    6     1 Magdalena.Maja Rusak                 116.75 =  345: 345  117
    7     1 Tomasz         Ciejka                131.94 -  424: 436   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1034  /  7 147.71




	Tomasz Ciejka 131.94 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jacek          Gigoła                114.00 +  476: 347  164
    2     2 Ewa            Ciszewska             125.48 +  452: 255  175
    3     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  121.09 -  273: 422   71
    4     3 Mariusz        Orzeł                 118.00 -  335: 450   68
    5     5 Magdalena      Kupczyńska            111.32 +  432: 361  161
    6     4 Maciej         ¦liwa                 112.37 +  432: 313  162
    7     1 Sławomir       Kucia                 139.40 +  436: 424  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     990  /  7 141.43




	Ewa Ciszewska 125.48 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Joanna         Brychcy               113.83 +  463: 318  164
    2     2 Tomasz         Ciejka                131.94 -  255: 452   82
    3     6 Jacek          Gigoła                114.00 +  430: 386  164
    4     4 Maciej         ¦liwa                 112.37 -  349: 407   62
    5     6 Zofia          Gajewska              119.43 -  357: 361   69
    6     8 Anna           Swoboda               104.34 -  324: 397   54
    7     9 Magdalena      Kupczyńska            111.32 +  425: 288  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     756  /  7 108.00




	Dariusz Maciejuk 124.98 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Maciej         ¦liwa                 112.37 -  377: 385   62
    2     7 Justyna        Szymendera            100.00 +  472: 274  150
    3     4 Magdalena      Kupczyńska            111.32 +  396: 326  161
    4     2 Dorota         Maciejuk              118.32 +  392: 379  168
    5     1 Sławomir       Kucia                 139.40 -  360: 378   89
    6     3 Mariusz        Orzeł                 118.00 -  379: 427   68
    7     4 Rafał          Stachowski            106.79 -  365: 395   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     755  /  7 107.86




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 121.09 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Magdalena      Kupczyńska            111.32 +  435: 385  161
    2     3 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  516: 249  150
    3     1 Tomasz         Ciejka                131.94 +  422: 273  182
    4     1 Sławomir       Kucia                 139.40 -  284: 326   89
    5     2 Mariusz        Orzeł                 118.00 +  397: 345  168
    6     2 Rafał          Stachowski            106.79 +  374: 314  157
    7     2 Magdalena.Maja Rusak                 116.75 +  383: 336  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1074  /  7 153.43




	Zofia Gajewska 119.43 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Rafał          Stachowski            106.79 -  349: 368   57
    2     8 Jacek          Gigoła                114.00 -  337: 398   64
    3     9 Danuta         Połomska              100.00 +  408: 239  150
    4     8 Jolanta        Chłopińska            118.39 +  422: 270  168
    5     6 Ewa            Ciszewska             125.48 +  361: 357  175
    6     5 Marek          Gutjar                100.00 +  350: 338  150
    7     3 Mariusz        Orzeł                 118.00 -  308: 477   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     832  /  7 118.86




	Jolanta Chłopińska 118.39 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Anna           Swoboda               104.34 +  361: 309  154
    2     5 Rafał          Stachowski            106.79 -  319: 431   57
    3     7 Magdalena.Maja Rusak                 116.75 -  352: 400   67
    4     8 Zofia          Gajewska              119.43 -  270: 422   69
    5    10 Joanna         Brychcy               113.83 -  313: 357   64
    6    11 Lucyna         ¦niadach              114.03 +  399: 339  164
    7    10 Justyna        Szymendera            100.00 +  375: 337  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     725  /  7 103.57




	Dorota Maciejuk 118.32 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  336: 420   50
    2     9 Joanna         Brychcy               113.83 +  421: 267  164
    3     5 Iwona          Kucia                 116.51 +  519: 348  167
    4     2 Dariusz        Maciejuk              124.98 -  379: 392   75
    5     4 Rafał          Stachowski            106.79 -  345: 388   57
    6     6 Magdalena      Kupczyńska            111.32 +  348: 304  161
    7     5 Maciej         ¦liwa                 112.37 -  353: 357   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     736  /  7 105.14




	Mariusz Orzeł 118.00 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marek          Gutjar                100.00 +  498: 317  150
    2     1 Sławomir       Kucia                 139.40 -  328: 420   89
    3     3 Maciej         ¦liwa                 112.37 +  374: 342  162
    4     3 Tomasz         Ciejka                131.94 +  450: 335  182
    5     2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  121.09 -  345: 397   71
    6     3 Dariusz        Maciejuk              124.98 +  427: 379  175
    7     3 Zofia          Gajewska              119.43 +  477: 308  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     998  /  7 142.57




	Magdalena.Maja Rusak 116.75 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Danuta         Połomska              100.00 +  350: 314  150
    2     6 Magdalena      Kupczyńska            111.32 -  325: 412   61
    3     7 Jolanta        Chłopińska            118.39 +  400: 352  168
    4     5 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  342: 255  150
    5     3 Maciej         ¦liwa                 112.37 +  342: 338  162
    6     1 Sławomir       Kucia                 139.40 =  345: 345  139
    7     2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  121.09 -  336: 383   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     901  /  7 128.71




	Iwona Kucia 116.51 Krosno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Justyna        Szymendera            100.00 +  417: 357  150
    2     4 Maciej         ¦liwa                 112.37 -  366: 408   62
    3     5 Dorota         Maciejuk              118.32 -  348: 519   68
    4     7 Magdalena      Kupczyńska            111.32 -  375: 402   61
    5     8 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  376: 259  150
    6     7 Jacek          Gigoła                114.00 +  389: 311  164
    7     6 Marek          Gutjar                100.00 -  307: 416   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     705  /  7 100.71




	Lucyna ¦niadach 114.03 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Sławomir       Kucia                 139.40 -  284: 505   89
    2    11 Anna           Swoboda               104.34 -  342: 349   54
    3    11 Joanna         Brychcy               113.83 -  258: 415   64
    4    11 Justyna        Szymendera            100.00 -  391: 404   50
    5    11 Danuta         Połomska              100.00 -  345: 368   50
    6    11 Jolanta        Chłopińska            118.39 -  339: 399   68
    7    11 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  455: 311  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     525  /  7  75.00




	Jacek Gigoła 114.00 Gorzów Wielkopolski        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Ciejka                131.94 -  347: 476   82
    2     8 Zofia          Gajewska              119.43 +  398: 337  169
    3     6 Ewa            Ciszewska             125.48 -  386: 430   75
    4     6 Rafał          Stachowski            106.79 -  339: 368   57
    5     9 Justyna        Szymendera            100.00 +  416: 354  150
    6     7 Iwona          Kucia                 116.51 -  311: 389   67
    7     8 Danuta         Połomska              100.00 -  309: 376   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     650  /  7  92.86




	Joanna Brychcy 113.83 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Ewa            Ciszewska             125.48 -  318: 463   75
    2     9 Dorota         Maciejuk              118.32 -  267: 421   68
    3    11 Lucyna         ¦niadach              114.03 +  415: 258  164
    4     9 Marek          Gutjar                100.00 -  390: 397   50
    5    10 Jolanta        Chłopińska            118.39 +  357: 313  168
    6     9 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  355: 259  150
    7     7 Anna           Swoboda               104.34 +  387: 309  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     829  /  7 118.43




	Maciej ¦liwa 112.37 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dariusz        Maciejuk              124.98 +  385: 377  175
    2     4 Iwona          Kucia                 116.51 +  408: 366  167
    3     3 Mariusz        Orzeł                 118.00 -  342: 374   68
    4     4 Ewa            Ciszewska             125.48 +  407: 349  175
    5     3 Magdalena.Maja Rusak                 116.75 -  338: 342   67
    6     4 Tomasz         Ciejka                131.94 -  313: 432   82
    7     5 Dorota         Maciejuk              118.32 +  357: 353  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     902  /  7 128.86




	Magdalena Kupczyńska 111.32 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  121.09 -  385: 435   71
    2     6 Magdalena.Maja Rusak                 116.75 +  412: 325  167
    3     4 Dariusz        Maciejuk              124.98 -  326: 396   75
    4     7 Iwona          Kucia                 116.51 +  402: 375  167
    5     5 Tomasz         Ciejka                131.94 -  361: 432   82
    6     6 Dorota         Maciejuk              118.32 -  304: 348   68
    7     9 Ewa            Ciszewska             125.48 -  288: 425   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     705  /  7 100.71




	Rafał Stachowski 106.79 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Zofia          Gajewska              119.43 +  368: 349  169
    2     5 Jolanta        Chłopińska            118.39 +  431: 319  168
    3     2 Sławomir       Kucia                 139.40 -  224: 420   89
    4     6 Jacek          Gigoła                114.00 +  368: 339  164
    5     4 Dorota         Maciejuk              118.32 +  388: 345  168
    6     2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  121.09 -  314: 374   71
    7     4 Dariusz        Maciejuk              124.98 +  395: 365  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1004  /  7 143.43




	Anna Swoboda 104.34 Wałbrzych                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jolanta        Chłopińska            118.39 -  309: 361   68
    2    11 Lucyna         ¦niadach              114.03 +  349: 342  164
    3     8 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  327: 378   50
    4    10 Danuta         Połomska              100.00 +  322: 293  150
    5     7 Marek          Gutjar                100.00 -  329: 401   50
    6     8 Ewa            Ciszewska             125.48 +  397: 324  175
    7     7 Joanna         Brychcy               113.83 -  309: 387   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     721  /  7 103.00




	Katarzyna Bogusławska 100.00 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dorota         Maciejuk              118.32 +  420: 336  168
    2     3 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  121.09 -  249: 516   71
    3     8 Anna           Swoboda               104.34 +  378: 327  154
    4     5 Magdalena.Maja Rusak                 116.75 -  255: 342   67
    5     8 Iwona          Kucia                 116.51 -  259: 376   67
    6     9 Joanna         Brychcy               113.83 -  259: 355   64
    7    11 Lucyna         ¦niadach              114.03 -  311: 455   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     655  /  7  93.57




	Marek Gutjar 100.00 Starogard Gdański

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mariusz        Orzeł                 118.00 -  317: 498   68
    2    10 Danuta         Połomska              100.00 -  322: 329   50
    3    10 Justyna        Szymendera            100.00 +  393: 358  150
    4     9 Joanna         Brychcy               113.83 +  397: 390  164
    5     7 Anna           Swoboda               104.34 +  401: 329  154
    6     5 Zofia          Gajewska              119.43 -  338: 350   69
    7     6 Iwona          Kucia                 116.51 +  416: 307  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     822  /  7 117.43




	Danuta Połomska 100.00 Ostrów Wlkp.             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Magdalena.Maja Rusak                 116.75 -  314: 350   67
    2    10 Marek          Gutjar                100.00 +  329: 322  150
    3     9 Zofia          Gajewska              119.43 -  239: 408   69
    4    10 Anna           Swoboda               104.34 -  293: 322   54
    5    11 Lucyna         ¦niadach              114.03 +  368: 345  164
    6    10 Justyna        Szymendera            100.00 +  349: 294  150
    7     8 Jacek          Gigoła                114.00 +  376: 309  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     818  /  7 116.86




	Justyna Szymendera 100.00 Ostrów Wlkp              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Iwona          Kucia                 116.51 -  357: 417   67
    2     7 Dariusz        Maciejuk              124.98 -  274: 472   75
    3    10 Marek          Gutjar                100.00 -  358: 393   50
    4    11 Lucyna         ¦niadach              114.03 +  404: 391  164
    5     9 Jacek          Gigoła                114.00 -  354: 416   64
    6    10 Danuta         Połomska              100.00 -  294: 349   50
    7    10 Jolanta        Chłopińska            118.39 -  337: 375   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     538  /  7  76.86


Wyniki poszczególnych rund turnieju IV Mistrzostwa Polski Nauczycieli



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sławomir       Kucia                - Lucyna         ¦niadach              505: 284
   2 Jacek          Gigoła               - Tomasz         Ciejka                347: 476
   3 Ewa            Ciszewska            - Joanna         Brychcy               463: 318
   4 Maciej         ¦liwa                - Dariusz        Maciejuk              385: 377
   5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Magdalena      Kupczyńska            435: 385
   6 Rafał          Stachowski           - Zofia          Gajewska              368: 349
   7 Jolanta        Chłopińska           - Anna           Swoboda               361: 309
   8 Katarzyna      Bogusławska          - Dorota         Maciejuk              420: 336
   9 Mariusz        Orzeł                - Marek          Gutjar                498: 317
  10 Danuta         Połomska             - Magdalena.Maja Rusak                 314: 350
  11 Iwona          Kucia                - Justyna        Szymendera            417: 357


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Orzeł                - Sławomir       Kucia                 328: 420
   2 Tomasz         Ciejka               - Ewa            Ciszewska             452: 255
   3 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Katarzyna      Bogusławska           516: 249
   4 Maciej         ¦liwa                - Iwona          Kucia                 408: 366
   5 Jolanta        Chłopińska           - Rafał          Stachowski            319: 431
   6 Magdalena.Maja Rusak                - Magdalena      Kupczyńska            325: 412
   7 Dariusz        Maciejuk             - Justyna        Szymendera            472: 274
   8 Zofia          Gajewska             - Jacek          Gigoła                337: 398
   9 Joanna         Brychcy              - Dorota         Maciejuk              267: 421
  10 Marek          Gutjar               - Danuta         Połomska              322: 329
  11 Lucyna         ¦niadach             - Anna           Swoboda               342: 349


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Ciejka               - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  273: 422
   2 Rafał          Stachowski           - Sławomir       Kucia                 224: 420
   3 Maciej         ¦liwa                - Mariusz        Orzeł                 342: 374
   4 Magdalena      Kupczyńska           - Dariusz        Maciejuk              326: 396
   5 Dorota         Maciejuk             - Iwona          Kucia                 519: 348
   6 Ewa            Ciszewska            - Jacek          Gigoła                430: 386
   7 Magdalena.Maja Rusak                - Jolanta        Chłopińska            400: 352
   8 Anna           Swoboda              - Katarzyna      Bogusławska           327: 378
   9 Zofia          Gajewska             - Danuta         Połomska              408: 239
  10 Justyna        Szymendera           - Marek          Gutjar                358: 393
  11 Joanna         Brychcy              - Lucyna         ¦niadach              415: 258


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sławomir       Kucia                - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  326: 284
   2 Dariusz        Maciejuk             - Dorota         Maciejuk              392: 379
   3 Mariusz        Orzeł                - Tomasz         Ciejka                450: 335
   4 Ewa            Ciszewska            - Maciej         ¦liwa                 349: 407
   5 Katarzyna      Bogusławska          - Magdalena.Maja Rusak                 255: 342
   6 Jacek          Gigoła               - Rafał          Stachowski            339: 368
   7 Iwona          Kucia                - Magdalena      Kupczyńska            375: 402
   8 Zofia          Gajewska             - Jolanta        Chłopińska            422: 270
   9 Marek          Gutjar               - Joanna         Brychcy               397: 390
  10 Danuta         Połomska             - Anna           Swoboda               293: 322
  11 Justyna        Szymendera           - Lucyna         ¦niadach              404: 391


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Maciejuk             - Sławomir       Kucia                 360: 378
   2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Mariusz        Orzeł                 397: 345
   3 Magdalena.Maja Rusak                - Maciej         ¦liwa                 342: 338
   4 Dorota         Maciejuk             - Rafał          Stachowski            345: 388
   5 Magdalena      Kupczyńska           - Tomasz         Ciejka                361: 432
   6 Ewa            Ciszewska            - Zofia          Gajewska              357: 361
   7 Anna           Swoboda              - Marek          Gutjar                329: 401
   8 Iwona          Kucia                - Katarzyna      Bogusławska           376: 259
   9 Justyna        Szymendera           - Jacek          Gigoła                354: 416
  10 Joanna         Brychcy              - Jolanta        Chłopińska            357: 313
  11 Lucyna         ¦niadach             - Danuta         Połomska              345: 368


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sławomir       Kucia                - Magdalena.Maja Rusak                 345: 345
   2 Rafał          Stachowski           - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  314: 374
   3 Mariusz        Orzeł                - Dariusz        Maciejuk              427: 379
   4 Tomasz         Ciejka               - Maciej         ¦liwa                 432: 313
   5 Marek          Gutjar               - Zofia          Gajewska              338: 350
   6 Magdalena      Kupczyńska           - Dorota         Maciejuk              304: 348
   7 Jacek          Gigoła               - Iwona          Kucia                 311: 389
   8 Anna           Swoboda              - Ewa            Ciszewska             397: 324
   9 Katarzyna      Bogusławska          - Joanna         Brychcy               259: 355
  10 Danuta         Połomska             - Justyna        Szymendera            349: 294
  11 Lucyna         ¦niadach             - Jolanta        Chłopińska            339: 399


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sławomir       Kucia                - Tomasz         Ciejka                424: 436
   2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Magdalena.Maja Rusak                 383: 336
   3 Zofia          Gajewska             - Mariusz        Orzeł                 308: 477
   4 Rafał          Stachowski           - Dariusz        Maciejuk              395: 365
   5 Dorota         Maciejuk             - Maciej         ¦liwa                 353: 357
   6 Marek          Gutjar               - Iwona          Kucia                 416: 307
   7 Joanna         Brychcy              - Anna           Swoboda               387: 309
   8 Danuta         Połomska             - Jacek          Gigoła                376: 309
   9 Magdalena      Kupczyńska           - Ewa            Ciszewska             288: 425
  10 Jolanta        Chłopińska           - Justyna        Szymendera            375: 337
  11 Lucyna         ¦niadach             - Katarzyna      Bogusławska           455: 311
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie