Wałcz12
sierpnia
Wałcz 12-14 sierpnia II Mistrzostwa Wałcza „Wałeckie Scrabblobranie” Grand Prix 2006
Wałcz12
sierpnia
Wałcz 12-14 sierpnia II Mistrzostwa Polski Nauczycieli
Wałcz15
sierpnia
Wałcz 15 sierpnia Dobijak
Wałcz, Wałcz, Wałcz!12 - 14 sierpnia 2006 — II Mistrzostwa Polski NauczycieliInformacjeRelacjaWynikiHHRundy
galeria

II Mistrzostwa Polski NauczycieliWałcz, 12 - 14 sierpnia 2006
turniej nierankingowy

Konkurs Relacja z turnieju


Wałcz, Wałcz, Wałcz!Popularność imprezy sprzed roku ściągnęła na tegoroczne, czterodniowe, Wałeckie Scrabblobranie ponad 100 graczy. I znów dzięki organizatorom: Gimnazjum nr 2 w WałczuJolantą Chłopińską na czele, Urzędowi Miasta, Burmistrzowi oraz całej masie sponsorów — wielkie brawa! — impreza okazała się niezapomnianym i rewelacyjnym przedsięwzięciem. Każdy z uczestników wałeckich turniejów wypowiadał się o nich w samych superlatywach, ale jak mogło być inaczej? Świetna atmosfera i warunki do gry, spanie i wyżywienie (przepyszne!) na miejscu oraz mnóstwo atrakcji dodatkowych i masa nagród to tylko niektóre z powodów. Ale po kolei...
Dzień pierwszy
Pierszego dnia odbyły się tylko trzy rundy (z planowanych 15 w Mistrzostwach Wałcza oraz z 9 w eliminacjach Mistrzostw Polski Nauczycieli). Po trzech godzinach grania oraz solidnym obiedzie większość uczestników udała się na spływ kajakowy, a część od razu na przygotowane ognisko i grillowane smakołyki. Sam rejs był rewelacyjny, trasa wiodła wzdłuż rzeki co i rusz zastawionej konarami lub innego typu przeszkodami. Zbytnie szarże na wodzie kończyły się więc dla części płynących wywrotkami i kąpielą w nie za ciepłej wodzie. Wszyscy jednak dopłynęli do końca trasy (średnio zajmowała ona około 2,5 h), skąd spacerkiem udawali się na przygotowane już ognisko, aby posilając się przywrócić siły zużyte podczas spływu (niektórzy również osuszyć ubrania). Cała impreza ogniskowa trwała kilka godzin, ale niestety wszystko co miłe, kiedyś się kończy — i późnym wieczorem udaliśmy się autokarami na miejsce spania i gry. Tutaj oczywiście towarzyskie życie tętniło dalej do późnej nocy.
Dzień drugi
Wszyscy bardziej lub mniej wyspani przystąpili do 2 dnia gier. Przez cały czas trwania turnieju dla wszystkich graczy dostępne były napoje, lody oraz szereg przekąsek (owoce, kanapki, słodycze) — i tak było każdego dnia, więc każdy mógł w dowolnym momencie podładować siły lub ugasić pragnienie. Na koniec gier 2 dnia wyłoniono 4 półfinalistów Mistrzostw Polski Nauczycieli: Magdalena Merklejn, Piotr Pietuchowski (obrońca tytułu), Dariusz Maciejuk oraz Magdalena Rusak. Natomiast w Mistrzostwach Wałcza po 9 rundach na czele znajdowali się: Sławomir Kordjalik, Krzysztof Obremski oraz Tomasz Zwoliński — wszyscy po 8 zwycięstw. Po zakończeniu gier wszyscy udali się na krótki odpoczynek przed niezapomnianą kolacją, która zwieńczyła kolejny dzień Wałeckiego Scrabblobrania. A co było na tej kolacji? Łatwiej zapytać czego nie było. Cała masa różnorodnych potraw, przysmaków, a dla nieco starszych graczy — zastawiony kolorowymi trunkami stół. Kolacja trwała dłuuuugo, po czym wszyscy udali się albo na spoczynek albo kontynuowali życie towarzyskie.
Dzień trzeci
Wszyscy bardziej lub jeszcze mniej wyspani przystąpili do 3 dnia gier. W Mistrzostwach Polski Nauczycieli niespodziewanie odpadł w półfinale obrońca tytułu — Piotr Pietuchowski. Przegrał 1:2 z Dariuszem Maciejukiem. W takim samym stosunku Magdalena Rusak uległa Magdalenie Merklejn i w wielkim finale znaleźli się Magda Merklejn i Darek Maciejuk, przegrani walczyli zaś o brąz. Po zaciętej walce nowym Mistrzem Polski Nauczycieli został Dariusz Maciejuk, wicemistrzem Magdalena Merklejn, zaś w walce o brąz, Piotr Pietuchowski pokonał Magdalenę Rusak.
Z kolei w Mistrzostwach Wałcza (turniej z cyklu Grand Prix), na rundę przed końcem aż 4 graczy miało szansę na końcowy sukces: Mateusz Żbikowski (lider cyklu Grand Prix 2006), Dawid Pikul (obrońca tytułu Mistrza Wałcza), Sławomir Kordjalik oraz Grzegorz Koczkodon. W ostatniej rundzie Mateusz grał z Dawidem, a Sławek z Grześkiem. Mateuszowi do zwycięstwa wystarczyła wygrana z Dawidem, gdyż miał dużą przewagę małych punktów nad resztą stawki. Ostateczny wynik, 380:326 dla Rzbika i tytuł Mistrza Wałcza. Zwycięstwem w Mistrzostwach Wałcza przypieczętował już także zwycięstwo w tegorocznym cyklu Grand Prix (na dwa turnieje przed końcem); walka o drugie miejsce zapowiada się jednak emocjonująco do samego końca. Dzień wcześniej Mateusz ustanowił natomiast nowy rekord ilości premii na otwarciu — w partii z Bogusławem Książkiem położył ich pięć: OPISAŁA, NIESPITY, ENKLAWĄ, NIELUŹNI oraz BASICAMI. Drugie miejsce w Mistrzostwach Wałcza zajął Grzegorz Koczkodon, pokonując Sławka Kordjalika 501:338. Wykorzystując walkę wspomnianej czwórki o zwycięstwo, Stanisław Rydzik wygrał swoją partię w ostatniej rundzie i wskoczył na najniższe miejsce na podium. Zwycięzca turnieju otrzymał za zwycięstwo nagrodę pieniężną, puchar, medal i... laptopa. Czołówka turnieju (oraz medaliści Mistrzostw Polski Nauczycieli) również otrzymała nagrody pieniężne i rzeczowe oraz puchary i medale. Nagrodami rzeczowymi bądź książkowymi nagrodzeni zostali wszyscy uczestnicy turniejów. Tego też dnia odbyło się "dyktando" dla scrabblistów, a tytuł mistrza poprawnej polszczyzny wśród braci scrabblowej wywalczył i najmniej błędów w dyktandzie zanotował, nie kto inny jak Mariusz Skrobosz. Uwieńczeniem kolejnego dnia było scrabblowe karaoke. Scrabbliści próbowali swoich sił śpiewając bardziej lub mniej znane utwory, i kto wie, może kogoś podejrzał jakiś łowca talentów i niebawem ujrzymy "wyłowiony talent" na scenie.
relacja: Karol Wyrębkiewicz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Mistrzostwa Polski Nauczycieli




Wyniki turnieju II Mistrzostwa Polski Nauczycieli 

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto              
--- --------------- -------------------- -------------------- 
  1 Dariusz         Maciejuk             Warszawa              
  2 Magdalena       Merklejn             Szczecin               
  3 Piotr           Pietuchowski         Białystok             
  4 Magdalena.Maja  Rusak                Poznań                
  5 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                 
    Zofia           Gajewska             Jelenia Góra       
    Walenty         Siemaszko            Lipiany               
    Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin            
    Maciej          ¦liwa                Zabrze                
    Dorota          Maciejuk             Warszawa              
    Lech            Szymczak             Gorzów Wielkopolski   
    Marcin          Białkowski           Piła                  
    Krystyna        Borecka              Wałcz                 
    Katarzyna       Kochańska            Piastów               
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Mistrzostwa Polski Nauczycieli



	Piotr Pietuchowski 134.07 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Jolanta        Chłopińska            108.94 -  356: 364   59
    2     4 Dariusz        Maciejuk              112.03 -  277: 486   62
    3     6 Katarzyna      Kochańska             100.00 +  449: 317  150
    4     4 Walenty        Siemaszko             121.52 +  437: 308  172
    5     3 Maciej         ¦liwa                 112.77 +  434: 385  163
    6     3 Dorota         Maciejuk              105.54 +  418: 263  156
    7     1 Magdalena.Maja Rusak                 100.76 +  478: 304  151
    8     1 Magdalena      Merklejn              113.30 -  285: 476   63
    9     3 Lech           Szymczak              103.60 +  461: 276  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1130  /  9 125.56




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 125.05 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dorota         Maciejuk              105.54 +  385: 329  156
    2     1 Walenty        Siemaszko             121.52 +  420: 383  172
    3     1 Dariusz        Maciejuk              112.03 +  423: 327  162
    4     1 Magdalena      Merklejn              113.30 -  351: 388   63
    5     2 Magdalena.Maja Rusak                 100.76 -  345: 375   51
    6     4 Lech           Szymczak              103.60 -  254: 455   54
    7     5 Krystyna       Borecka               100.00 +  365: 330  150
    8     4 Maciej         ¦liwa                 112.77 -  279: 298   63
    9     7 Marcin         Białkowski            100.00 +  414: 244  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1021  /  9 113.44




	Walenty Siemaszko 121.52 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Lech           Szymczak              103.60 +  405: 356  154
    2     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.05 -  383: 420   75
    3     4 Maciej         ¦liwa                 112.77 +  400: 379  163
    4     4 Piotr          Pietuchowski          134.07 -  308: 437   84
    5     4 Jolanta        Chłopińska            108.94 +  370: 309  159
    6     2 Dariusz        Maciejuk              112.03 -  333: 364   62
    7     4 Zofia          Gajewska              116.85 +  377: 355  167
    8     3 Dorota         Maciejuk              105.54 +  442: 285  156
    9     1 Magdalena      Merklejn              113.30 -  332: 409   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1083  /  9 120.33




	Zofia Gajewska 116.85 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Magdalena.Maja Rusak                 100.76 +  387: 307  151
    2     3 Maciej         ¦liwa                 112.77 +  408: 321  163
    3     2 Magdalena      Merklejn              113.30 -  291: 383   63
    4     3 Dariusz        Maciejuk              112.03 -  378: 408   62
    5     5 Dorota         Maciejuk              105.54 -  283: 369   56
    6     6 Marcin         Białkowski            100.00 +  372: 366  150
    7     4 Walenty        Siemaszko             121.52 -  355: 377   72
    8     7 Krystyna       Borecka               100.00 +  438: 317  150
    9     6 Katarzyna      Kochańska             100.00 +  477: 347  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1017  /  9 113.00




	Magdalena Merklejn 113.30 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marcin         Białkowski            100.00 +  401: 228  150
    2     2 Jolanta        Chłopińska            108.94 +  442: 335  159
    3     2 Zofia          Gajewska              116.85 +  383: 291  167
    4     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.05 +  388: 351  175
    5     1 Dariusz        Maciejuk              112.03 +  404: 356  162
    6     1 Magdalena.Maja Rusak                 100.76 -  326: 447   51
    7     2 Lech           Szymczak              103.60 +  372: 342  154
    8     1 Piotr          Pietuchowski          134.07 +  476: 285  184
    9     1 Walenty        Siemaszko             121.52 +  409: 332  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1374  /  9 152.67




	Maciej ¦liwa 112.77 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krystyna       Borecka               100.00 +  304: 278  150
    2     3 Zofia          Gajewska              116.85 -  321: 408   67
    3     4 Walenty        Siemaszko             121.52 -  379: 400   72
    4     6 Marcin         Białkowski            100.00 +  375: 250  150
    5     3 Piotr          Pietuchowski          134.07 -  385: 434   84
    6     5 Katarzyna      Kochańska             100.00 +  390: 296  150
    7     3 Dariusz        Maciejuk              112.03 -  290: 445   62
    8     4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.05 +  298: 279  175
    9     2 Magdalena.Maja Rusak                 100.76 +  336: 328  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1061  /  9 117.89




	Dariusz Maciejuk 112.03 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Katarzyna      Kochańska             100.00 +  386: 319  150
    2     4 Piotr          Pietuchowski          134.07 +  486: 277  184
    3     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.05 -  327: 423   75
    4     3 Zofia          Gajewska              116.85 +  408: 378  167
    5     1 Magdalena      Merklejn              113.30 -  356: 404   63
    6     2 Walenty        Siemaszko             121.52 +  364: 333  172
    7     3 Maciej         ¦liwa                 112.77 +  445: 290  163
    8     2 Magdalena.Maja Rusak                 100.76 -  331: 405   51
    9     4 Krystyna       Borecka               100.00 +  382: 291  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1175  /  9 130.56




	Jolanta Chłopińska 108.94 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Piotr          Pietuchowski          134.07 +  364: 356  184
    2     2 Magdalena      Merklejn              113.30 -  335: 442   63
    3     3 Magdalena.Maja Rusak                 100.76 -  302: 403   51
    4     5 Lech           Szymczak              103.60 +  400: 370  154
    5     4 Walenty        Siemaszko             121.52 -  309: 370   72
    6     7 Krystyna       Borecka               100.00 +  373: 355  150
    7     6 Marcin         Białkowski            100.00 +  366: 291  150
    8     5 Katarzyna      Kochańska             100.00 +  351: 316  150
    9     5 Dorota         Maciejuk              105.54 +  383: 299  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1130  /  9 125.56




	Dorota Maciejuk 105.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.05 -  329: 385   75
    2     6 Krystyna       Borecka               100.00 +  385: 253  150
    3     5 Marcin         Białkowski            100.00 +  365: 336  150
    4     2 Magdalena.Maja Rusak                 100.76 -  239: 341   51
    5     5 Zofia          Gajewska              116.85 +  369: 283  167
    6     3 Piotr          Pietuchowski          134.07 -  263: 418   84
    7     7 Katarzyna      Kochańska             100.00 +  385: 270  150
    8     3 Walenty        Siemaszko             121.52 -  285: 442   72
    9     5 Jolanta        Chłopińska            108.94 -  299: 383   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     958  /  9 106.44




	Lech Szymczak 103.60 Gorzów Wielkopolski      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Walenty        Siemaszko             121.52 -  356: 405   72
    2     5 Magdalena.Maja Rusak                 100.76 -  268: 496   51
    3     7 Krystyna       Borecka               100.00 +  446: 266  150
    4     5 Jolanta        Chłopińska            108.94 -  370: 400   59
    5     6 Katarzyna      Kochańska             100.00 +  343: 313  150
    6     4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.05 +  455: 254  175
    7     2 Magdalena      Merklejn              113.30 -  342: 372   63
    8     6 Marcin         Białkowski            100.00 -  271: 392   50
    9     3 Piotr          Pietuchowski          134.07 -  276: 461   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     854  /  9  94.89




	Magdalena.Maja Rusak 100.76 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Zofia          Gajewska              116.85 -  307: 387   67
    2     5 Lech           Szymczak              103.60 +  496: 268  154
    3     3 Jolanta        Chłopińska            108.94 +  403: 302  159
    4     2 Dorota         Maciejuk              105.54 +  341: 239  156
    5     2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.05 +  375: 345  175
    6     1 Magdalena      Merklejn              113.30 +  447: 326  163
    7     1 Piotr          Pietuchowski          134.07 -  304: 478   84
    8     2 Dariusz        Maciejuk              112.03 +  405: 331  162
    9     2 Maciej         ¦liwa                 112.77 -  328: 336   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1183  /  9 131.44




	Marcin Białkowski 100.00 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Magdalena      Merklejn              113.30 -  228: 401   63
    2     7 Katarzyna      Kochańska             100.00 +  374: 290  150
    3     5 Dorota         Maciejuk              105.54 -  336: 365   56
    4     6 Maciej         ¦liwa                 112.77 -  250: 375   63
    5     7 Krystyna       Borecka               100.00 +  426: 279  150
    6     6 Zofia          Gajewska              116.85 -  366: 372   67
    7     6 Jolanta        Chłopińska            108.94 -  291: 366   59
    8     6 Lech           Szymczak              103.60 +  392: 271  154
    9     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.05 -  244: 414   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     837  /  9  93.00




	Krystyna Borecka 100.00 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maciej         ¦liwa                 112.77 -  278: 304   63
    2     6 Dorota         Maciejuk              105.54 -  253: 385   56
    3     7 Lech           Szymczak              103.60 -  266: 446   54
    4     7 Katarzyna      Kochańska             100.00 +  323: 303  150
    5     7 Marcin         Białkowski            100.00 -  279: 426   50
    6     7 Jolanta        Chłopińska            108.94 -  355: 373   59
    7     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.05 -  330: 365   75
    8     7 Zofia          Gajewska              116.85 -  317: 438   67
    9     4 Dariusz        Maciejuk              112.03 -  291: 382   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     636  /  9  70.67




	Katarzyna Kochańska 100.00 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dariusz        Maciejuk              112.03 -  319: 386   62
    2     7 Marcin         Białkowski            100.00 -  290: 374   50
    3     6 Piotr          Pietuchowski          134.07 -  317: 449   84
    4     7 Krystyna       Borecka               100.00 -  303: 323   50
    5     6 Lech           Szymczak              103.60 -  313: 343   54
    6     5 Maciej         ¦liwa                 112.77 -  296: 390   63
    7     7 Dorota         Maciejuk              105.54 -  270: 385   56
    8     5 Jolanta        Chłopińska            108.94 -  316: 351   59
    9     6 Zofia          Gajewska              116.85 -  347: 477   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     545  /  9  60.56


Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Mistrzostwa Polski Nauczycieli - półfinały



	Piotr Pietuchowski 134.07 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Maciejuk              112.03 +  495: 368  162
    2     2 Dariusz        Maciejuk              112.03 -  337: 397   62
    3     1 Dariusz        Maciejuk              112.03 -  350: 415   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     286  /  3  95.33




	Magdalena Merklejn 113.30 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Magdalena.Maja Rusak                 100.76 +  416: 298  151
    2     1 Magdalena.Maja Rusak                 100.76 +  505: 366  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     302  /  2 151.00




	Dariusz Maciejuk 112.03 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Piotr          Pietuchowski          134.07 -  368: 495   84
    2     2 Piotr          Pietuchowski          134.07 +  397: 337  184
    3     1 Piotr          Pietuchowski          134.07 +  415: 350  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     452  /  3 150.67




	Magdalena.Maja Rusak 100.76 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Magdalena      Merklejn              113.30 -  298: 416   63
    2     1 Magdalena      Merklejn              113.30 -  366: 505   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     126  /  2  63.00




Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Mistrzostwa Polski Nauczycieli - finały



	Piotr Pietuchowski 134.07 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Magdalena.Maja Rusak                 100.76 -  284: 324   51
    2     2 Magdalena.Maja Rusak                 100.76 +  395: 283  151
    3     2 Magdalena.Maja Rusak                 100.76 +  453: 246  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     353  /  3 117.67




	Magdalena Merklejn 113.30 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Maciejuk              112.03 +  393: 325  162
    2     1 Dariusz        Maciejuk              112.03 -  353: 403   62
    3     1 Dariusz        Maciejuk              112.03 -  346: 432   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     286  /  3  95.33




	Dariusz Maciejuk 112.03 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Magdalena      Merklejn              113.30 -  325: 393   63
    2     1 Magdalena      Merklejn              113.30 +  403: 353  163
    3     1 Magdalena      Merklejn              113.30 +  432: 346  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     389  /  3 129.67




	Magdalena.Maja Rusak 100.76 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Piotr          Pietuchowski          134.07 +  324: 284  184
    2     2 Piotr          Pietuchowski          134.07 -  283: 395   84
    3     2 Piotr          Pietuchowski          134.07 -  246: 453   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     352  /  3 117.33








Wyniki poszczególnych rund turnieju II Mistrzostwa Polski Nauczycieli



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Jolanta        Chłopińska            356: 364
   2 Dorota         Maciejuk             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  329: 385
   3 Walenty        Siemaszko            - Lech           Szymczak              405: 356
   4 Magdalena.Maja Rusak                - Zofia          Gajewska              307: 387
   5 Magdalena      Merklejn             - Marcin         Białkowski            401: 228
   6 Krystyna       Borecka              - Maciej         ¦liwa                 278: 304
   7 Dariusz        Maciejuk             - Katarzyna      Kochańska             386: 319


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Walenty        Siemaszko             420: 383
   2 Jolanta        Chłopińska           - Magdalena      Merklejn              335: 442
   3 Maciej         ¦liwa                - Zofia          Gajewska              321: 408
   4 Dariusz        Maciejuk             - Piotr          Pietuchowski          486: 277
   5 Lech           Szymczak             - Magdalena.Maja Rusak                 268: 496
   6 Dorota         Maciejuk             - Krystyna       Borecka               385: 253
   7 Katarzyna      Kochańska            - Marcin         Białkowski            290: 374


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Dariusz        Maciejuk              423: 327
   2 Zofia          Gajewska             - Magdalena      Merklejn              291: 383
   3 Magdalena.Maja Rusak                - Jolanta        Chłopińska            403: 302
   4 Maciej         ¦liwa                - Walenty        Siemaszko             379: 400
   5 Marcin         Białkowski           - Dorota         Maciejuk              336: 365
   6 Katarzyna      Kochańska            - Piotr          Pietuchowski          317: 449
   7 Krystyna       Borecka              - Lech           Szymczak              266: 446


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Magdalena      Merklejn             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  388: 351
   2 Dorota         Maciejuk             - Magdalena.Maja Rusak                 239: 341
   3 Zofia          Gajewska             - Dariusz        Maciejuk              378: 408
   4 Walenty        Siemaszko            - Piotr          Pietuchowski          308: 437
   5 Lech           Szymczak             - Jolanta        Chłopińska            370: 400
   6 Marcin         Białkowski           - Maciej         ¦liwa                 250: 375
   7 Katarzyna      Kochańska            - Krystyna       Borecka               303: 323


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Magdalena      Merklejn             - Dariusz        Maciejuk              404: 356
   2 Magdalena.Maja Rusak                - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  375: 345
   3 Piotr          Pietuchowski         - Maciej         ¦liwa                 434: 385
   4 Jolanta        Chłopińska           - Walenty        Siemaszko             309: 370
   5 Zofia          Gajewska             - Dorota         Maciejuk              283: 369
   6 Lech           Szymczak             - Katarzyna      Kochańska             343: 313
   7 Krystyna       Borecka              - Marcin         Białkowski            279: 426


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Magdalena.Maja Rusak                - Magdalena      Merklejn              447: 326
   2 Dariusz        Maciejuk             - Walenty        Siemaszko             364: 333
   3 Piotr          Pietuchowski         - Dorota         Maciejuk              418: 263
   4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Lech           Szymczak              254: 455
   5 Maciej         ¦liwa                - Katarzyna      Kochańska             390: 296
   6 Marcin         Białkowski           - Zofia          Gajewska              366: 372
   7 Jolanta        Chłopińska           - Krystyna       Borecka               373: 355


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Magdalena.Maja Rusak                 478: 304
   2 Lech           Szymczak             - Magdalena      Merklejn              342: 372
   3 Dariusz        Maciejuk             - Maciej         ¦liwa                 445: 290
   4 Walenty        Siemaszko            - Zofia          Gajewska              377: 355
   5 Krystyna       Borecka              - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  330: 365
   6 Jolanta        Chłopińska           - Marcin         Białkowski            366: 291
   7 Dorota         Maciejuk             - Katarzyna      Kochańska             385: 270


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Magdalena      Merklejn             - Piotr          Pietuchowski          476: 285
   2 Dariusz        Maciejuk             - Magdalena.Maja Rusak                 331: 405
   3 Walenty        Siemaszko            - Dorota         Maciejuk              442: 285
   4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Maciej         ¦liwa                 279: 298
   5 Katarzyna      Kochańska            - Jolanta        Chłopińska            316: 351
   6 Marcin         Białkowski           - Lech           Szymczak              392: 271
   7 Zofia          Gajewska             - Krystyna       Borecka               438: 317


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Walenty        Siemaszko            - Magdalena      Merklejn              332: 409
   2 Maciej         ¦liwa                - Magdalena.Maja Rusak                 336: 328
   3 Lech           Szymczak             - Piotr          Pietuchowski          276: 461
   4 Krystyna       Borecka              - Dariusz        Maciejuk              291: 382
   5 Jolanta        Chłopińska           - Dorota         Maciejuk              383: 299
   6 Zofia          Gajewska             - Katarzyna      Kochańska             477: 347
   7 Marcin         Białkowski           - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  244: 414



Wyniki poszczególnych rund turnieju II Mistrzostwa Polski Nauczycieli - półfinały



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Magdalena      Merklejn             - Magdalena.Maja Rusak                 416: 298
   2 Piotr          Pietuchowski         - Dariusz        Maciejuk              495: 368


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Magdalena.Maja Rusak                - Magdalena      Merklejn              366: 505
   2 Dariusz        Maciejuk             - Piotr          Pietuchowski          397: 337


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Dariusz        Maciejuk              350: 415




Wyniki poszczególnych rund turnieju II Mistrzostwa Polski Nauczycieli - finały



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Magdalena      Merklejn             - Dariusz        Maciejuk              393: 325
   2 Piotr          Pietuchowski         - Magdalena.Maja Rusak                 284: 324


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Maciejuk             - Magdalena      Merklejn              403: 353
   2 Magdalena.Maja Rusak                - Piotr          Pietuchowski          283: 395


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Magdalena      Merklejn             - Dariusz        Maciejuk              346: 432
   2 Piotr          Pietuchowski         - Magdalena.Maja Rusak                 453: 246



SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie