Słupsk11
sierpnia
Słupsk 11-12 sierpnia XI Mistrzostwa Ziemi SłupskiejGrand Prix 2007
Wałcz24
sierpnia
Wałcz 24 sierpnia III Mistrzostwa Polski Nauczycieli
Wałcz25
sierpnia
Wałcz 25-26 sierpnia III Mistrzostwa Wałcza „Wałeckie Scrabblobranie” Grand Prix 2007
Tomasz Ciejka Mistrzem Polski Nauczycieli24 sierpnia 2007 — III Mistrzostwa Polski NauczycieliInformacjeRelacjaWynikiHHRundy
galeria

III Mistrzostwa Polski NauczycieliWałcz, 24 sierpnia 2007
turniej nierankingowy

Konkurs Relacja z turnieju


Tomasz Ciejka Mistrzem Polski NauczycieliWiele można by pisać o turniejach w Wałczu, oczywiście tylko pod jednym względem. Super turnieje, super nagrody i super atmosfera. A wszystko dzięki Gimnazjum nr 2 w Wałczu z Jolą Chłopińską na czele wraz z liczną grupą sponsorów. Liczby mówią same za siebie — uczestników blisko 150!, a każdy wyjechał z Wałcza z nagrodą! Czy za rok będzie to pierwszy turniej gdzie pęknie magiczna bariera 200 uczestników? Jeśli gdziekolwiek pęknie, to na pewno tu. Jeszcze raz wielkie brawa za perfekcyjną organizację!
A po kolei... W piątek, wakacyjny dla nauczycieli dzień — toczyły się rozgrywki o tytuł najlepszego belfra w Polsce. Emocje towarzyszyły walce aż do samego końca, do ostatnich ruchów, kiedy to po zaciętej walce szalę zwycięstwa na swoją korzyść przechylił Tomasz Ciejka z Krakowa — nowy Mistrz Polski Nauczycieli. Srebro wywalczyła Zofia Gajewska z Jeleniej Góry, która prowadziła przez większość turnieju, a na najniższym miejscu podium stanął ubiegłoroczny mistrz — Dariusz Maciejuk.
relacja: Karol Wyrębkiewicz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II Mistrzostwa Polski Nauczycieli
I Mistrzostwa Polski Nauczycieli




Wyniki turnieju III Mistrzostwa Polski Nauczycieli

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Ciejka               Kraków                 123.71      6.0     3431     1123      736
  2 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           114.76      6.0     3333     1134      489
  3 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               115.15      6.0     3253     1131      436
  4 Walenty         Siemaszko            Lipiany                120.21      6.0     3059     1152      235
  5 Magdalena       Kupczyńska           Szczecin               113.16      5.0     3169     1014      231
  6 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  112.76      4.0     3175      909      243
  7 Tomasz          Wi¶niewski           Chełmża                112.19      4.0     3160      898      -10
  8 Piotr           Pietuchowski         Białystok              135.05      4.0     2953      918      -47
  9 Anna            Swoboda              Wałbrzych              100.00      4.0     2867      874      -66
 10 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               125.51      4.0     2867      940     -180
 11 Maciej          ¦liwa                Zabrze                 112.37      4.0     2714      918     -321
 12 Magdalena.Maja  Rusak                Poznań                 109.69      4.0     2704      939      -90
 13 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   116.00      3.0     2930      809     -217
 14 Dorota          Maciejuk             Warszawa               111.44      3.0     2849      795       -5
 15 Joanna          Brychcy              Katowice               100.32      3.0     2737      780     -234
 16 Ewa             Ciszewska            Katowice               123.32      3.0     2566      763     -413
 17 Angelika        Zmitrowicz           Szczecin               103.02      2.0     2750      712     -369
 18 Maria           Grzegorzewska        Nowe Miasto Lubawskie   100.00      1.0     2594      575     -418
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju III Mistrzostwa Polski Nauczycieli



	Piotr Pietuchowski 135.05 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Jolanta        Chłopińska            112.76 +  447: 399  163
    2     2 Walenty        Siemaszko             120.21 +  397: 305  170
    3     2 Zofia          Gajewska              114.76 -  299: 505   65
    4     3 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.51 -  330: 369   76
    5     5 Mariusz        Orzeł                 116.00 +  406: 330  166
    6     3 Dariusz        Maciejuk              115.15 -  384: 394   65
    7     5 Magdalena.Maja Rusak                 109.69 -  299: 349   60
    8     8 Angelika       Zmitrowicz            103.02 +  391: 349  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     918  /  8 114.75




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 125.51 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Maciej         ¦liwa                 112.37 -  324: 327   62
    2     6 Magdalena.Maja Rusak                 109.69 +  369: 330  160
    3     6 Angelika       Zmitrowicz            103.02 +  442: 392  153
    4     3 Piotr          Pietuchowski          135.05 +  369: 330  185
    5     2 Tomasz         Ciejka                123.71 -  311: 402   74
    6     4 Walenty        Siemaszko             120.21 -  297: 496   70
    7     6 Ewa            Ciszewska             123.32 +  342: 324  173
    8     4 Magdalena      Kupczyńska            113.16 -  413: 446   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     940  /  8 117.50




	Tomasz Ciejka 123.71 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Wi¶niewski            112.19 +  525: 274  162
    2     1 Dariusz        Maciejuk              115.15 +  463: 328  165
    3     1 Magdalena      Kupczyńska            113.16 +  368: 309  163
    4     1 Zofia          Gajewska              114.76 -  398: 461   65
    5     2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.51 +  402: 311  176
    6     2 Maciej         ¦liwa                 112.37 +  463: 255  162
    7     2 Walenty        Siemaszko             120.21 -  423: 457   70
    8     2 Magdalena.Maja Rusak                 109.69 +  389: 300  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1123  /  8 140.38




	Ewa Ciszewska 123.32 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dorota         Maciejuk              111.44 -  276: 393   61
    2     8 Angelika       Zmitrowicz            103.02 -  313: 391   53
    3     9 Joanna         Brychcy               100.32 +  338: 332  150
    4     8 Anna           Swoboda               100.00 +  381: 354  150
    5     7 Magdalena.Maja Rusak                 109.69 -  300: 384   60
    6     8 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  348: 318  150
    7     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.51 -  324: 342   76
    8     6 Jolanta        Chłopińska            112.76 -  286: 465   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     763  /  8  95.38




	Walenty Siemaszko 120.21 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Magdalena.Maja Rusak                 109.69 +  444: 321  160
    2     2 Piotr          Pietuchowski          135.05 -  305: 397   85
    3     4 Dorota         Maciejuk              111.44 +  335: 312  161
    4     4 Mariusz        Orzeł                 116.00 +  396: 391  166
    5     3 Dariusz        Maciejuk              115.15 -  258: 374   65
    6     4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.51 +  496: 297  176
    7     2 Tomasz         Ciejka                123.71 +  457: 423  174
    8     1 Zofia          Gajewska              114.76 +  368: 309  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1152  /  8 144.00




	Mariusz Orzeł 116.00 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Angelika       Zmitrowicz            103.02 +  388: 288  153
    2     4 Zofia          Gajewska              114.76 -  336: 401   65
    3     5 Tomasz         Wi¶niewski            112.19 +  402: 375  162
    4     4 Walenty        Siemaszko             120.21 -  391: 396   70
    5     5 Piotr          Pietuchowski          135.05 -  330: 406   85
    6     6 Dorota         Maciejuk              111.44 +  449: 384  161
    7     4 Magdalena      Kupczyńska            113.16 -  315: 481   63
    8     7 Joanna         Brychcy               100.32 -  319: 416   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     809  /  8 101.12




	Dariusz Maciejuk 115.15 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Joanna         Brychcy               100.32 +  492: 243  150
    2     1 Tomasz         Ciejka                123.71 -  328: 463   74
    3     3 Maciej         ¦liwa                 112.37 -  290: 431   62
    4     5 Jolanta        Chłopińska            112.76 +  460: 349  163
    5     3 Walenty        Siemaszko             120.21 +  374: 258  170
    6     3 Piotr          Pietuchowski          135.05 +  394: 384  185
    7     1 Zofia          Gajewska              114.76 +  435: 351  165
    8     3 Tomasz         Wi¶niewski            112.19 +  480: 338  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1131  /  8 141.38




	Zofia Gajewska 114.76 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  368: 316  150
    2     4 Mariusz        Orzeł                 116.00 +  401: 336  166
    3     2 Piotr          Pietuchowski          135.05 +  505: 299  185
    4     1 Tomasz         Ciejka                123.71 +  461: 398  174
    5     1 Maciej         ¦liwa                 112.37 +  500: 262  162
    6     1 Tomasz         Wi¶niewski            112.19 +  438: 430  162
    7     1 Dariusz        Maciejuk              115.15 -  351: 435   65
    8     1 Walenty        Siemaszko             120.21 -  309: 368   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1134  /  8 141.75




	Magdalena Kupczyńska 113.16 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Anna           Swoboda               100.00 +  419: 299  150
    2     3 Dorota         Maciejuk              111.44 +  442: 363  161
    3     1 Tomasz         Ciejka                123.71 -  309: 368   74
    4     2 Maciej         ¦liwa                 112.37 -  316: 346   62
    5     4 Tomasz         Wi¶niewski            112.19 -  364: 470   62
    6     5 Jolanta        Chłopińska            112.76 +  392: 364  163
    7     4 Mariusz        Orzeł                 116.00 +  481: 315  166
    8     4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.51 +  446: 413  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1014  /  8 126.75




	Jolanta Chłopińska 112.76 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Piotr          Pietuchowski          135.05 -  399: 447   85
    2     5 Maciej         ¦liwa                 112.37 -  387: 404   62
    3     7 Anna           Swoboda               100.00 +  424: 284  150
    4     5 Dariusz        Maciejuk              115.15 -  349: 460   65
    5     6 Dorota         Maciejuk              111.44 +  361: 353  161
    6     5 Magdalena      Kupczyńska            113.16 -  364: 392   63
    7     7 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  426: 306  150
    8     6 Ewa            Ciszewska             123.32 +  465: 286  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     909  /  8 113.62




	Maciej ¦liwa 112.37 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.51 +  327: 324  176
    2     5 Jolanta        Chłopińska            112.76 +  404: 387  163
    3     3 Dariusz        Maciejuk              115.15 +  431: 290  165
    4     2 Magdalena      Kupczyńska            113.16 +  346: 316  163
    5     1 Zofia          Gajewska              114.76 -  262: 500   65
    6     2 Tomasz         Ciejka                123.71 -  255: 463   74
    7     3 Tomasz         Wi¶niewski            112.19 -  361: 372   62
    8     5 Anna           Swoboda               100.00 -  328: 383   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     918  /  8 114.75




	Tomasz Wi¶niewski 112.19 Chełmża                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Ciejka                123.71 -  274: 525   74
    2     9 Joanna         Brychcy               100.32 +  448: 284  150
    3     5 Mariusz        Orzeł                 116.00 -  375: 402   66
    4     6 Angelika       Zmitrowicz            103.02 +  453: 316  153
    5     4 Magdalena      Kupczyńska            113.16 +  470: 364  163
    6     1 Zofia          Gajewska              114.76 -  430: 438   65
    7     3 Maciej         ¦liwa                 112.37 +  372: 361  162
    8     3 Dariusz        Maciejuk              115.15 -  338: 480   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     898  /  8 112.25




	Dorota Maciejuk 111.44 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Ewa            Ciszewska             123.32 +  393: 276  173
    2     3 Magdalena      Kupczyńska            113.16 -  363: 442   63
    3     4 Walenty        Siemaszko             120.21 -  312: 335   70
    4     7 Magdalena.Maja Rusak                 109.69 +  362: 319  160
    5     6 Jolanta        Chłopińska            112.76 -  353: 361   63
    6     6 Mariusz        Orzeł                 116.00 -  384: 449   66
    7     8 Joanna         Brychcy               100.32 -  338: 354   50
    8     9 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  344: 318  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     795  /  8  99.38




	Magdalena.Maja Rusak 109.69 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Walenty        Siemaszko             120.21 -  321: 444   70
    2     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.51 -  330: 369   76
    3     8 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  381: 316  150
    4     7 Dorota         Maciejuk              111.44 -  319: 362   61
    5     7 Ewa            Ciszewska             123.32 +  384: 300  173
    6     7 Anna           Swoboda               100.00 +  320: 315  150
    7     5 Piotr          Pietuchowski          135.05 +  349: 299  185
    8     2 Tomasz         Ciejka                123.71 -  300: 389   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     939  /  8 117.38




	Angelika Zmitrowicz 103.02 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariusz        Orzeł                 116.00 -  288: 388   66
    2     8 Ewa            Ciszewska             123.32 +  391: 313  173
    3     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.51 -  392: 442   76
    4     6 Tomasz         Wi¶niewski            112.19 -  316: 453   62
    5     8 Maria          Grzegorzewska         100.00 -  317: 386   50
    6     9 Joanna         Brychcy               100.32 +  321: 316  150
    7     9 Anna           Swoboda               100.00 -  376: 430   50
    8     8 Piotr          Pietuchowski          135.05 -  349: 391   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     712  /  8  89.00




	Joanna Brychcy 100.32 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dariusz        Maciejuk              115.15 -  243: 492   65
    2     9 Tomasz         Wi¶niewski            112.19 -  284: 448   62
    3     9 Ewa            Ciszewska             123.32 -  332: 338   73
    4     9 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  456: 285  150
    5     9 Anna           Swoboda               100.00 -  336: 430   50
    6     9 Angelika       Zmitrowicz            103.02 -  316: 321   53
    7     8 Dorota         Maciejuk              111.44 +  354: 338  161
    8     7 Mariusz        Orzeł                 116.00 +  416: 319  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     780  /  8  97.50




	Maria Grzegorzewska 100.00 Nowe Miasto Lubawskie          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Zofia          Gajewska              114.76 -  316: 368   65
    2     7 Anna           Swoboda               100.00 -  349: 372   50
    3     8 Magdalena.Maja Rusak                 109.69 -  316: 381   60
    4     9 Joanna         Brychcy               100.32 -  285: 456   50
    5     8 Angelika       Zmitrowicz            103.02 +  386: 317  153
    6     8 Ewa            Ciszewska             123.32 -  318: 348   73
    7     7 Jolanta        Chłopińska            112.76 -  306: 426   63
    8     9 Dorota         Maciejuk              111.44 -  318: 344   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     575  /  8  71.88




	Anna Swoboda 100.00 Wałbrzych                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Magdalena      Kupczyńska            113.16 -  299: 419   63
    2     7 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  372: 349  150
    3     7 Jolanta        Chłopińska            112.76 -  284: 424   63
    4     8 Ewa            Ciszewska             123.32 -  354: 381   73
    5     9 Joanna         Brychcy               100.32 +  430: 336  150
    6     7 Magdalena.Maja Rusak                 109.69 -  315: 320   60
    7     9 Angelika       Zmitrowicz            103.02 +  430: 376  153
    8     5 Maciej         ¦liwa                 112.37 +  383: 328  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     874  /  8 109.25


Wyniki poszczególnych rund turnieju III Mistrzostwa Polski Nauczycieli



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Jolanta        Chłopińska            447: 399
   2 Maciej         ¦liwa                - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  327: 324
   3 Tomasz         Ciejka               - Tomasz         Wi¶niewski            525: 274
   4 Dorota         Maciejuk             - Ewa            Ciszewska             393: 276
   5 Walenty        Siemaszko            - Magdalena.Maja Rusak                 444: 321
   6 Angelika       Zmitrowicz           - Mariusz        Orzeł                 288: 388
   7 Dariusz        Maciejuk             - Joanna         Brychcy               492: 243
   8 Maria          Grzegorzewska        - Zofia          Gajewska              316: 368
   9 Magdalena      Kupczyńska           - Anna           Swoboda               419: 299


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Maciejuk             - Tomasz         Ciejka                328: 463
   2 Piotr          Pietuchowski         - Walenty        Siemaszko             397: 305
   3 Magdalena      Kupczyńska           - Dorota         Maciejuk              442: 363
   4 Mariusz        Orzeł                - Zofia          Gajewska              336: 401
   5 Jolanta        Chłopińska           - Maciej         ¦liwa                 387: 404
   6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Magdalena.Maja Rusak                 369: 330
   7 Anna           Swoboda              - Maria          Grzegorzewska         372: 349
   8 Ewa            Ciszewska            - Angelika       Zmitrowicz            313: 391
   9 Joanna         Brychcy              - Tomasz         Wi¶niewski            284: 448


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Ciejka               - Magdalena      Kupczyńska            368: 309
   2 Zofia          Gajewska             - Piotr          Pietuchowski          505: 299
   3 Maciej         ¦liwa                - Dariusz        Maciejuk              431: 290
   4 Walenty        Siemaszko            - Dorota         Maciejuk              335: 312
   5 Tomasz         Wi¶niewski           - Mariusz        Orzeł                 375: 402
   6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Angelika       Zmitrowicz            442: 392
   7 Anna           Swoboda              - Jolanta        Chłopińska            284: 424
   8 Magdalena.Maja Rusak                - Maria          Grzegorzewska         381: 316
   9 Ewa            Ciszewska            - Joanna         Brychcy               338: 332


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zofia          Gajewska             - Tomasz         Ciejka                461: 398
   2 Maciej         ¦liwa                - Magdalena      Kupczyńska            346: 316
   3 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Piotr          Pietuchowski          369: 330
   4 Mariusz        Orzeł                - Walenty        Siemaszko             391: 396
   5 Jolanta        Chłopińska           - Dariusz        Maciejuk              349: 460
   6 Tomasz         Wi¶niewski           - Angelika       Zmitrowicz            453: 316
   7 Dorota         Maciejuk             - Magdalena.Maja Rusak                 362: 319
   8 Anna           Swoboda              - Ewa            Ciszewska             354: 381
   9 Joanna         Brychcy              - Maria          Grzegorzewska         456: 285


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zofia          Gajewska             - Maciej         ¦liwa                 500: 262
   2 Tomasz         Ciejka               - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  402: 311
   3 Dariusz        Maciejuk             - Walenty        Siemaszko             374: 258
   4 Tomasz         Wi¶niewski           - Magdalena      Kupczyńska            470: 364
   5 Mariusz        Orzeł                - Piotr          Pietuchowski          330: 406
   6 Dorota         Maciejuk             - Jolanta        Chłopińska            353: 361
   7 Magdalena.Maja Rusak                - Ewa            Ciszewska             384: 300
   8 Maria          Grzegorzewska        - Angelika       Zmitrowicz            386: 317
   9 Joanna         Brychcy              - Anna           Swoboda               336: 430


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zofia          Gajewska             - Tomasz         Wi¶niewski            438: 430
   2 Maciej         ¦liwa                - Tomasz         Ciejka                255: 463
   3 Piotr          Pietuchowski         - Dariusz        Maciejuk              384: 394
   4 Walenty        Siemaszko            - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  496: 297
   5 Magdalena      Kupczyńska           - Jolanta        Chłopińska            392: 364
   6 Mariusz        Orzeł                - Dorota         Maciejuk              449: 384
   7 Magdalena.Maja Rusak                - Anna           Swoboda               320: 315
   8 Ewa            Ciszewska            - Maria          Grzegorzewska         348: 318
   9 Angelika       Zmitrowicz           - Joanna         Brychcy               321: 316


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Maciejuk             - Zofia          Gajewska              435: 351
   2 Walenty        Siemaszko            - Tomasz         Ciejka                457: 423
   3 Tomasz         Wi¶niewski           - Maciej         ¦liwa                 372: 361
   4 Magdalena      Kupczyńska           - Mariusz        Orzeł                 481: 315
   5 Magdalena.Maja Rusak                - Piotr          Pietuchowski          349: 299
   6 Ewa            Ciszewska            - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  324: 342
   7 Jolanta        Chłopińska           - Maria          Grzegorzewska         426: 306
   8 Joanna         Brychcy              - Dorota         Maciejuk              354: 338
   9 Angelika       Zmitrowicz           - Anna           Swoboda               376: 430


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Walenty        Siemaszko            - Zofia          Gajewska              368: 309
   2 Tomasz         Ciejka               - Magdalena.Maja Rusak                 389: 300
   3 Tomasz         Wi¶niewski           - Dariusz        Maciejuk              338: 480
   4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Magdalena      Kupczyńska            413: 446
   5 Anna           Swoboda              - Maciej         ¦liwa                 383: 328
   6 Jolanta        Chłopińska           - Ewa            Ciszewska             465: 286
   7 Joanna         Brychcy              - Mariusz        Orzeł                 416: 319
   8 Angelika       Zmitrowicz           - Piotr          Pietuchowski          349: 391
   9 Maria          Grzegorzewska        - Dorota         Maciejuk              318: 344
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie