Wałcz 1
października
Wałcz 1- 2 października I Mistrzostwa Wałcza
Wałcz 1
października
Wałcz 1- 2 października I Mistrzostwa Polski Nauczycieli
Poznań 8
października
Poznań 8- 9 października IV Mistrzostwa Poznania
Piotr Pietuchowski belfrem roku !!!01 - 02 października 2005 — I Mistrzostwa Polski NauczycieliInformacjeRelacjaWynikiHHRundy
galeria

I Mistrzostwa Polski NauczycieliWałcz, 01 - 02 października 2005
turniej nierankingowy

Konkurs Relacja z turnieju


Piotr Pietuchowski belfrem roku !!!Dzięki Jolancie Chłopińskiej i licznemu gronu sponsorów I Mistrzostwa Polski Nauczycieli były turniejem niezwykłym. Znakomite warunki do gry, wyśmienita kuchnia, mnóstwo przekąsek i napojów oraz darmowy nocleg dla uczestników na miejscu gry. Każdy z uczestników kwitował to jednym słowem: Rewelacja! Za rok, jak zapewnia organizatorka turniej planowany jest latem i chyba nikt, kto tutaj był, nie dopuszcza do siebie myśli, by mógł się na Mistrzostwach w Wałczu nie zjawić. Wysoka frekwencja murowana!
W I Mistrzostwach Polski Nauczycieli ton rywalizacji od początku nadawał Piotr Pietuchowski (nauczyciel fizyki z Białegostoku), by już na dwie rundy przed końcem zapewnić sobie mistrzowski tytuł i złoty medal. Natomiast walka o pozostałe medale toczyła się do ostatniej rundy. Magdalena Merklejn (matematyczka ze Szczecina), jako jedyna w turnieju pokonała w 11 rundzie świeżo upieczonego mistrza, a w 12 obroniła przewagę w małych punktach, wywalczyła tym samym srebrny medal. W bezpośrednim pojedynku o brąz Mariusz Orzeł (anglista z Nowego Miasta Lubawskiego) pokonał Joannę Brychcy z Katowic.
relacja: Karol Wyrębkiewicz




Wyniki turnieju I Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Wałczu

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Piotr           Pietuchowski         Białystok              129.72     11.0     5351     1847     1217
  2 Magdalena       Merklejn             Szczecin               118.63      8.0     4742     1587      127
  3 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   117.29      8.0     4474     1483      602
  4 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               119.76      7.0     4718     1403      520
  5 Magdalena.Maja  Rusak                Poznań                 100.00      7.0     4315     1455      247
  6 Joanna          Brychcy              Katowice               100.20      7.0     4246     1391        1
  7 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  107.78      6.0     4495     1243      269
  8 Maciej          |liwa                Zabrze                 111.02      6.0     4352     1300       81
  9 Walenty         Siemaszko            Lipiany                109.91      6.0     4280     1382     -115
 10 Zbigniew        Skrzypczyk           Jawor                  100.00      5.0     4077     1169      -40
 11 Marcin          Białkowski           Piła                   100.00      4.5     4057     1011      164
 12 Lech            Szymczak             Gorzów Wielkopolski    102.58      4.0     4007     1106     -296
 13 Krystyna        Borecka              Wałcz                  100.00      3.5     3615      886     -111
 14 Ewa             Żydownik             Szczecin               100.00      2.5     3073      789    -1318
 15 Ewa             Kropisz              Biała Podlaska         100.00      0.5     1032      164     -148
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Wałczu



	Piotr Pietuchowski 129.72 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Lech           Szymczak              102.58 +  466: 331  153
    2     1 Maciej         |liwa                 111.02 +  464: 357  161
    3     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  119.76 +  403: 299  170
    4     1 Magdalena      Merklejn              118.63 +  478: 320  169
    5     1 Walenty        Siemaszko             109.91 +  476: 341  160
    6     1 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  439: 324  150
    7     1 Magdalena      Merklejn              118.63 +  418: 340  169
    8     1 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  409: 313  150
    9     1 Walenty        Siemaszko             109.91 +  360: 328  160
   10     1 Mariusz        Orzeł                 117.29 +  537: 293  167
   11     1 Magdalena      Merklejn              118.63 -  453: 488   69
   12     1 Magdalena      Merklejn              118.63 +  448: 400  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1847  / 12 153.92




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 119.76 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Joanna         Brychcy               100.20 +  431: 311  150
    2     2 Jolanta        Chłopińska            107.78 +  416: 335  158
    3     1 Piotr          Pietuchowski          129.72 -  299: 403   80
    4     3 Walenty        Siemaszko             109.91 -  342: 350   60
    5     5 Marcin         Białkowski            100.00 +  445: 393  150
    6     2 Magdalena      Merklejn              118.63 -  359: 392   69
    7     4 Lech           Szymczak              102.58 +  382: 262  153
    8     4 Maciej         |liwa                 111.02 -  313: 412   61
    9     5 Lech           Szymczak              102.58 +  559: 320  153
   10     3 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 -  309: 358   50
   11     4 Jolanta        Chłopińska            107.78 +  457: 337  158
   12     3 Maciej         |liwa                 111.02 +  406: 325  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1403  / 12 116.92




	Magdalena Merklejn 118.63 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marcin         Białkowski            100.00 +  408: 340  150
    2     3 Walenty        Siemaszko             109.91 +  407: 391  160
    3     2 Mariusz        Orzeł                 117.29 +  352: 350  167
    4     1 Piotr          Pietuchowski          129.72 -  320: 478   80
    5     3 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 +  429: 270  150
    6     2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  119.76 +  392: 359  170
    7     1 Piotr          Pietuchowski          129.72 -  340: 418   80
    8     2 Walenty        Siemaszko             109.91 -  378: 501   60
    9     3 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  393: 333  150
   10     2 Walenty        Siemaszko             109.91 +  435: 274  160
   11     1 Piotr          Pietuchowski          129.72 +  488: 453  180
   12     1 Piotr          Pietuchowski          129.72 -  400: 448   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1587  / 12 132.25




	Mariusz Orzeł 117.29 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krystyna       Borecka               100.00 +  376: 269  150
    2     4 Ewa            Żydownik              100.00 +  493: 183  150
    3     2 Magdalena      Merklejn              118.63 -  350: 352   69
    4     2 Lech           Szymczak              102.58 +  348: 313  153
    5     2 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 -  278: 456   50
    6     4 Walenty        Siemaszko             109.91 -  355: 369   60
    7     5 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 +  496: 254  150
    8     3 Joanna         Brychcy               100.20 +  316: 299  150
    9     2 Maciej         |liwa                 111.02 +  469: 235  161
   10     1 Piotr          Pietuchowski          129.72 -  293: 537   80
   11     2 Walenty        Siemaszko             109.91 +  314: 305  160
   12     2 Joanna         Brychcy               100.20 +  386: 300  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1483  / 12 123.58




	Maciej |liwa 111.02 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Ewa            Kropisz               100.00 +  375: 277  150
    2     1 Piotr          Pietuchowski          129.72 -  357: 464   80
    3     4 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 -  317: 361   50
    4     6 Krystyna       Borecka               100.00 +  365: 283  150
    5     7 Ewa            Żydownik              100.00 +  485: 239  150
    6     3 Lech           Szymczak              102.58 +  391: 314  153
    7     2 Walenty        Siemaszko             109.91 -  340: 406   60
    8     4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  119.76 +  412: 313  170
    9     2 Mariusz        Orzeł                 117.29 -  235: 469   67
   10     4 Joanna         Brychcy               100.20 -  362: 410   50
   11     5 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 +  388: 329  150
   12     3 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  119.76 -  325: 406   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1300  / 12 108.33




	Walenty Siemaszko 109.91 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  358: 308  150
    2     3 Magdalena      Merklejn              118.63 -  391: 407   69
    3     3 Joanna         Brychcy               100.20 +  353: 348  150
    4     3 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  119.76 +  350: 342  170
    5     1 Piotr          Pietuchowski          129.72 -  341: 476   80
    6     4 Mariusz        Orzeł                 117.29 +  369: 355  167
    7     2 Maciej         |liwa                 111.02 +  406: 340  161
    8     2 Magdalena      Merklejn              118.63 +  501: 378  169
    9     1 Piotr          Pietuchowski          129.72 -  328: 360   80
   10     2 Magdalena      Merklejn              118.63 -  274: 435   69
   11     2 Mariusz        Orzeł                 117.29 -  305: 314   67
   12     4 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 -  304: 332   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1382  / 12 115.17




	Jolanta Chłopińska 107.78 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 +  367: 344  150
    2     2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  119.76 -  335: 416   70
    3     5 Krystyna       Borecka               100.00 +  442: 241  150
    4     4 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 -  359: 363   50
    5     4 Lech           Szymczak              102.58 -  327: 397   53
    6     5 Joanna         Brychcy               100.20 -  388: 402   50
    7     6 Ewa            Żydownik              100.00 +  396: 238  150
    8     5 Marcin         Białkowski            100.00 +  416: 279  150
    9     4 Joanna         Brychcy               100.20 -  358: 398   50
   10     5 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 +  374: 350  150
   11     4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  119.76 -  337: 457   70
   12     5 Marcin         Białkowski            100.00 +  396: 341  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1243  / 12 103.58




	Lech Szymczak 102.58 Gorzów Wielkopolski      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Piotr          Pietuchowski          129.72 -  331: 466   80
    2     7 Ewa            Kropisz               100.00 +  370: 271  150
    3     6 Ewa            Żydownik              100.00 +  408: 242  150
    4     2 Mariusz        Orzeł                 117.29 -  313: 348   67
    5     4 Jolanta        Chłopińska            107.78 +  397: 327  158
    6     3 Maciej         |liwa                 111.02 -  314: 391   61
    7     4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  119.76 -  262: 382   70
    8     6 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 +  397: 267  150
    9     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  119.76 -  320: 559   70
   10     6 Marcin         Białkowski            100.00 -  263: 357   50
   11     6 Marcin         Białkowski            100.00 -  332: 343   50
   12     6 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 -  300: 350   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1106  / 12  92.17




	Joanna Brychcy 100.20 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  119.76 -  311: 431   70
    2     5 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 +  364: 355  150
    3     3 Walenty        Siemaszko             109.91 -  348: 353   60
    4     7 Ewa            Żydownik              100.00 +  449: 212  150
    5     6 Krystyna       Borecka               100.00 +  356: 310  150
    6     5 Jolanta        Chłopińska            107.78 +  402: 388  158
    7     3 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 -  265: 449   50
    8     3 Mariusz        Orzeł                 117.29 -  299: 316   67
    9     4 Jolanta        Chłopińska            107.78 +  398: 358  158
   10     4 Maciej         |liwa                 111.02 +  410: 362  161
   11     3 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  344: 325  150
   12     2 Mariusz        Orzeł                 117.29 -  300: 386   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1391  / 12 115.92




	Marcin Białkowski 100.00 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Magdalena      Merklejn              118.63 -  340: 408   69
    2     6 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 -  293: 393   50
    3     7 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 -  281: 409   50
    5     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  119.76 -  393: 445   70
    6     7 Ewa            Żydownik              100.00 -  292: 296   50
    7     7 Krystyna       Borecka               100.00 +  385: 260  150
    8     5 Jolanta        Chłopińska            107.78 -  279: 416   58
    9     7 Ewa            Żydownik              100.00 +  453: 275  150
   10     6 Lech           Szymczak              102.58 +  357: 263  153
   11     6 Lech           Szymczak              102.58 +  343: 332  153
   12     5 Jolanta        Chłopińska            107.78 -  341: 396   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1011  / 11  91.91




	Krystyna Borecka 100.00 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Orzeł                 117.29 -  269: 376   67
    3     5 Jolanta        Chłopińska            107.78 -  241: 442   58
    4     6 Maciej         |liwa                 111.02 -  283: 365   61
    5     6 Joanna         Brychcy               100.20 -  310: 356   50
    6     6 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 -  295: 353   50
    7     7 Marcin         Białkowski            100.00 -  260: 385   50
    8     7 Ewa            Żydownik              100.00 +  370: 203  150
    9     6 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 -  242: 361   50
   10     7 Ewa            Żydownik              100.00 +  361: 314  150
   11     7 Ewa            Żydownik              100.00 +  370: 249  150
   12     7 Ewa            Żydownik              100.00 -  314: 322   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     886  / 11  80.55




	Ewa Kropisz 100.00 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Maciej         |liwa                 111.02 -  277: 375   61
    2     7 Lech           Szymczak              102.58 -  271: 370   53
    4     5 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 -  184: 435   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     164  /  3  54.67




	Magdalena.Maja Rusak 100.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Walenty        Siemaszko             109.91 -  308: 358   60
    2     6 Marcin         Białkowski            100.00 +  393: 293  150
    3     4 Maciej         |liwa                 111.02 +  361: 317  161
    4     4 Jolanta        Chłopińska            107.78 +  363: 359  158
    5     2 Mariusz        Orzeł                 117.29 +  456: 278  167
    6     1 Piotr          Pietuchowski          129.72 -  324: 439   80
    7     3 Joanna         Brychcy               100.20 +  449: 265  150
    8     1 Piotr          Pietuchowski          129.72 -  313: 409   80
    9     3 Magdalena      Merklejn              118.63 -  333: 393   69
   10     3 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  119.76 +  358: 309  170
   11     3 Joanna         Brychcy               100.20 -  325: 344   50
   12     4 Walenty        Siemaszko             109.91 +  332: 304  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1455  / 12 121.25




	Zbigniew Skrzypczyk 100.00 Jawor                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jolanta        Chłopińska            107.78 -  344: 367   58
    2     5 Joanna         Brychcy               100.20 -  355: 364   50
    3     7 Marcin         Białkowski            100.00 +  409: 281  150
    4     5 Ewa            Kropisz               100.00 +  435: 184  150
    5     3 Magdalena      Merklejn              118.63 -  270: 429   69
    6     6 Krystyna       Borecka               100.00 +  353: 295  150
    7     5 Mariusz        Orzeł                 117.29 -  254: 496   67
    8     6 Lech           Szymczak              102.58 -  267: 397   53
    9     6 Krystyna       Borecka               100.00 +  361: 242  150
   10     5 Jolanta        Chłopińska            107.78 -  350: 374   58
   11     5 Maciej         |liwa                 111.02 -  329: 388   61
   12     6 Lech           Szymczak              102.58 +  350: 300  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1169  / 12  97.42




	Ewa Żydownik 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     4 Mariusz        Orzeł                 117.29 -  183: 493   67
    3     6 Lech           Szymczak              102.58 -  242: 408   53
    4     7 Joanna         Brychcy               100.20 -  212: 449   50
    5     7 Maciej         |liwa                 111.02 -  239: 485   61
    6     7 Marcin         Białkowski            100.00 +  296: 292  150
    7     6 Jolanta        Chłopińska            107.78 -  238: 396   58
    8     7 Krystyna       Borecka               100.00 -  203: 370   50
    9     7 Marcin         Białkowski            100.00 -  275: 453   50
   10     7 Krystyna       Borecka               100.00 -  314: 361   50
   11     7 Krystyna       Borecka               100.00 -  249: 370   50
   12     7 Krystyna       Borecka               100.00 +  322: 314  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     789  / 11  71.73


Wyniki poszczególnych rund turnieju I Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Wałczu



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Lech           Szymczak              466: 331
   2 Joanna         Brychcy              - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  311: 431
   3 Magdalena      Merklejn             - Marcin         Białkowski            408: 340
   4 Krystyna       Borecka              - Mariusz        Orzeł                 269: 376
   5 Maciej         |liwa                - Ewa            Kropisz               375: 277
   6 Magdalena.Maja Rusak                - Walenty        Siemaszko             308: 358
   7 Jolanta        Chłopińska           - Zbigniew       Skrzypczyk            367: 344


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Maciej         |liwa                 464: 357
   2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Jolanta        Chłopińska            416: 335
   3 Walenty        Siemaszko            - Magdalena      Merklejn              391: 407
   4 Mariusz        Orzeł                - Ewa            Żydownik              493: 183
   5 Zbigniew       Skrzypczyk           - Joanna         Brychcy               355: 364
   6 Marcin         Białkowski           - Magdalena.Maja Rusak                 293: 393
   7 Lech           Szymczak             - Ewa            Kropisz               370: 271


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Piotr          Pietuchowski          299: 403
   2 Magdalena      Merklejn             - Mariusz        Orzeł                 352: 350
   3 Walenty        Siemaszko            - Joanna         Brychcy               353: 348
   4 Maciej         |liwa                - Magdalena.Maja Rusak                 317: 361
   5 Jolanta        Chłopińska           - Krystyna       Borecka               442: 241
   6 Lech           Szymczak             - Ewa            Żydownik              408: 242
   7 Zbigniew       Skrzypczyk           - Marcin         Białkowski            409: 281


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Magdalena      Merklejn             - Piotr          Pietuchowski          320: 478
   2 Mariusz        Orzeł                - Lech           Szymczak              348: 313
   3 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Walenty        Siemaszko             342: 350
   4 Magdalena.Maja Rusak                - Jolanta        Chłopińska            363: 359
   5 Ewa            Kropisz              - Zbigniew       Skrzypczyk            184: 435
   6 Maciej         |liwa                - Krystyna       Borecka               365: 283
   7 Joanna         Brychcy              - Ewa            Żydownik              449: 212


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Walenty        Siemaszko            - Piotr          Pietuchowski          341: 476
   2 Magdalena.Maja Rusak                - Mariusz        Orzeł                 456: 278
   3 Zbigniew       Skrzypczyk           - Magdalena      Merklejn              270: 429
   4 Jolanta        Chłopińska           - Lech           Szymczak              327: 397
   5 Marcin         Białkowski           - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  393: 445
   6 Joanna         Brychcy              - Krystyna       Borecka               356: 310
   7 Ewa            Żydownik             - Maciej         |liwa                 239: 485


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Magdalena.Maja Rusak                 439: 324
   2 Magdalena      Merklejn             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  392: 359
   3 Lech           Szymczak             - Maciej         |liwa                 314: 391
   4 Mariusz        Orzeł                - Walenty        Siemaszko             355: 369
   5 Jolanta        Chłopińska           - Joanna         Brychcy               388: 402
   6 Krystyna       Borecka              - Zbigniew       Skrzypczyk            295: 353
   7 Ewa            Żydownik             - Marcin         Białkowski            296: 292


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Magdalena      Merklejn              418: 340
   2 Walenty        Siemaszko            - Maciej         |liwa                 406: 340
   3 Joanna         Brychcy              - Magdalena.Maja Rusak                 265: 449
   4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Lech           Szymczak              382: 262
   5 Mariusz        Orzeł                - Zbigniew       Skrzypczyk            496: 254
   6 Ewa            Żydownik             - Jolanta        Chłopińska            238: 396
   7 Marcin         Białkowski           - Krystyna       Borecka               385: 260


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Magdalena.Maja Rusak                - Piotr          Pietuchowski          313: 409
   2 Walenty        Siemaszko            - Magdalena      Merklejn              501: 378
   3 Mariusz        Orzeł                - Joanna         Brychcy               316: 299
   4 Maciej         |liwa                - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  412: 313
   5 Jolanta        Chłopińska           - Marcin         Białkowski            416: 279
   6 Zbigniew       Skrzypczyk           - Lech           Szymczak              267: 397
   7 Krystyna       Borecka              - Ewa            Żydownik              370: 203


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Walenty        Siemaszko             360: 328
   2 Maciej         |liwa                - Mariusz        Orzeł                 235: 469
   3 Magdalena      Merklejn             - Magdalena.Maja Rusak                 393: 333
   4 Joanna         Brychcy              - Jolanta        Chłopińska            398: 358
   5 Lech           Szymczak             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  320: 559
   6 Krystyna       Borecka              - Zbigniew       Skrzypczyk            242: 361
   7 Ewa            Żydownik             - Marcin         Białkowski            275: 453


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Orzeł                - Piotr          Pietuchowski          293: 537
   2 Magdalena      Merklejn             - Walenty        Siemaszko             435: 274
   3 Magdalena.Maja Rusak                - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  358: 309
   4 Joanna         Brychcy              - Maciej         |liwa                 410: 362
   5 Zbigniew       Skrzypczyk           - Jolanta        Chłopińska            350: 374
   6 Lech           Szymczak             - Marcin         Białkowski            263: 357
   7 Krystyna       Borecka              - Ewa            Żydownik              361: 314


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Magdalena      Merklejn              453: 488
   2 Walenty        Siemaszko            - Mariusz        Orzeł                 305: 314
   3 Magdalena.Maja Rusak                - Joanna         Brychcy               325: 344
   4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Jolanta        Chłopińska            457: 337
   5 Zbigniew       Skrzypczyk           - Maciej         |liwa                 329: 388
   6 Marcin         Białkowski           - Lech           Szymczak              343: 332
   7 Ewa            Żydownik             - Krystyna       Borecka               249: 370


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Magdalena      Merklejn             - Piotr          Pietuchowski          400: 448
   2 Joanna         Brychcy              - Mariusz        Orzeł                 300: 386
   3 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Maciej         |liwa                 406: 325
   4 Walenty        Siemaszko            - Magdalena.Maja Rusak                 304: 332
   5 Marcin         Białkowski           - Jolanta        Chłopińska            341: 396
   6 Lech           Szymczak             - Zbigniew       Skrzypczyk            300: 350
   7 Ewa            Żydownik             - Krystyna       Borecka               322: 314
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie