Zakopane25
lutego
Zakopane 25 lutego I Otwarte Mistrzostwa Podhala
Częstochowa10
marca
Częstochowa 10-11 marca V Mistrzostwa CzęstochowyGrand Prix 2001
Warszawa24
marca
Warszawa 24-25 marca VI Mistrzostwa WarszawyGrand Prix 2001
V Mistrzostwa Częstochowy10 - 11 marca 2001 — V Mistrzostwa CzęstochowyInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

V Mistrzostwa Częstochowy Częstochowa, 10 - 11 marca 2001
Grand Prix 2001

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Dariusz Banaszek (Warszawa) 10.0 4743
 2. Paweł Dawidson (Częstochowa) 9.0 4864
 3. Tomasz Zwoliński (Warszawa) 8.5 4788
 4. Mariusz Wrześniewski (Warszawa) 8.5 4722
 5. Mateusz Żbikowski (Warszawa) 8.0 4832
 6. Maciej Czupryniak (Milanówek) 8.0 4750
 7. Andrzej Rechowicz (Katowice) 8.0 4644
 8. Sławomir Nosek (Mielec) 8.0 4601
 9. Radosław Konca (Warszawa) 8.0 4492
 10. Jacek Pietruszka (Kraków) 8.0 4476

 60 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IV Mistrzostwa Częstochowy
III Otwarte Mistrzostwa Częstochowy
II Otwarte Mistrzostwa Częstochowy




Wyniki turnieju Mistrzostwa Częstochowy

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dariusz         Banaszek             Warszawa               139.93     10.0     4743     1874      498
  2 Paweł           Dawidson             Częstochowa            140.98      9.0     4864     1790      546
  3 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               139.63      8.5     4788     1700      480
  4 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               104.62      8.5     4722     1703      776
  5 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               126.84      8.0     4832     1719      493
  6 Maciej          Czupryniak           Milanówek              135.22      8.0     4750     1643      539
  7 Andrzej         Rechowicz            Katowice               122.85      8.0     4644     1668      471
  8 Sławomir        Nosek                Mielec                 123.43      8.0     4601     1639      181
  9 Radosław        Konca                Warszawa               113.94      8.0     4492     1615      362
 10 Jacek           Pietruszka           Kraków                 134.80      8.0     4476     1614      358
 11 Jakub           Kozłowski            Warszawa               115.79      7.5     4236     1431      -55
 12 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               133.92      7.0     4798     1515      592
 13 Szymon          Fidziński            Warszawa               117.45      7.0     4698     1553      233
 14 Joanna          Stępień              Katowice               121.99      7.0     4582     1609      170
 15 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               112.77      7.0     4572     1588      307
 16 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              120.07      7.0     4455     1342      673
 17 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          114.11      7.0     4401     1479      -95
 18 Katarzyna       Żuławska             Katowice               104.00      7.0     4356     1472       90
 19 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               137.05      7.0     4258     1402      262
 20 Stefan          Dawidson             Częstochowa            115.25      7.0     4086     1439     -351
 21 Maciej          Michalak             Łódź                   115.39      7.0     3580     1304      426
 22 Krzysztof       Pypno                Gliwice                113.17      6.0     4859     1404      676
 23 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            135.56      6.0     4513     1320      208
 24 Jerzy           Matyasik             Kraków                 119.67      6.0     4484     1391      210
 25 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   115.79      6.0     4439     1337     -224
 26 Marcin          Mroziuk              Warszawa               130.25      6.0     4383     1471      -91
 27 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                111.29      6.0     4367     1466       82
 28 Grzegorz        Matysiak             Kraków                 100.28      6.0     4286     1340     -334
 29 Jerzy           Luter                Bytom                  108.08      6.0     4229     1299      325
 30 Piotr           Jachimowicz          Warszawa               106.78      6.0     4070     1321       30
 31 Piotr           Rosół                Warszawa               100.00      6.0     4031     1236      513
 32 Adam            Jurkowski            Knurów                 100.00      6.0     4013     1296     -322
 33 Jarosław        Michalak             Łódź                   123.42      6.0     3607     1163      486
 34 Grażyna         Furman               Sosnowiec              102.25      5.5     4011     1280     -380
 35 Stanisław       Rydzik               Warszawa               127.10      5.0     4840     1235      678
 36 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          112.42      5.0     4658     1305       49
 37 Magdalena       Merklejn             Szczecin               112.22      5.0     4381     1356     -146
 38 Bogusław        Koszarski            Lądek Zdrój            111.89      5.0     4256     1262       95
 39 Zdzisław        Szota                Warszawa               126.97      5.0     4244     1280     -173
 40 Beata           Piotrowska           Łódź                   100.00      5.0     4214     1193     -207
 41 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               100.00      5.0     4102     1249     -243
 42 Stanisław       Harat                Kęty                   100.56      5.0     4033     1157     -155
 43 Krzysztof       Szkudlarek           Pabianice              100.00      5.0     3905     1262     -158
 44 Irena           Ficak                Mielec                 104.42      5.0     3815     1140     -437
 45 Michał          Szkudlarek           Pabianice              100.00      5.0     3576     1143     -561
 46 Justyna         Fugiel               Sandomierz             100.00      4.5     3851     1266     -542
 47 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               116.37      4.0     4384     1250     -241
 48 Maciej          Zięba                Wrocław                100.00      4.0     4055     1169     -327
 49 Dawid           Dawidson             Częstochowa            100.00      4.0     4046     1163     -721
 50 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             104.25      4.0     3840     1071      -90
 51 Bożena          Matysiak             Kraków                 100.00      4.0     3840     1090     -252
 52 Piotr           Mossakowski          Chorzów                100.00      4.0     2343      797     -238
 53 Wieńczysław     Syguda               Częstochowa            100.00      3.5     3120      891     -460
 54 Norbert         Skrzyński            Warszawa               100.00      3.0     3839      929     -523
 55 Andrzej         Nagwizda             Kraków                 100.00      3.0     3050      955    -1489
 56 Zygmunt         Skwarek              Katowice               100.00      3.0     1567      550      169
 57 Renata          Rosół                Warszawa               100.00      2.0     3246      842     -612
 58 Krzysztof       Kokot                Nowy Targ              100.00      2.0     2309      628      -71
 59 Izabela         Estko                Częstochowa            100.00      1.0      318      150       68
 60 Artur           Tyl                  Częstochowa            100.00      0.5      808      200     -648
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Mistrzostwa Częstochowy



	Paweł Dawidson 140.98 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Anna           Kowalska-Demczyszyn   112.42 +  446: 418  162
    2     7 Szymon         Fidziński             117.45 +  394: 354  167
    3     4 Marcin         Mroziuk               130.25 -  318: 375   80
    4     7 Krzysztof      Usakiewicz            116.37 +  458: 358  166
    5     4 Dariusz        Banaszek              139.93 +  416: 275  190
    6     2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  112.77 -  308: 413   63
    7     5 Joanna         Stępień               121.99 +  491: 303  172
    8     2 Tomasz         Zwoliński             139.63 +  390: 375  190
    9     3 Sławomir       Nosek                 123.43 +  411: 311  173
   10     1 Mateusz        Żbikowski             126.84 -  392: 397   77
   11     3 Andrzej        Rechowicz             122.85 +  403: 335  173
   12     2 Mateusz        Żbikowski             126.84 +  437: 404  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1790  / 12 149.17




	Dariusz Banaszek 139.93 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Magdalena      Merklejn              112.22 +  418: 372  162
    2     9 Zdzisław       Szota                 126.97 +  483: 338  177
    3     3 Joanna         Stępień               121.99 +  396: 365  172
    4     2 Marcin         Mroziuk               130.25 -  370: 373   80
    5     4 Paweł          Dawidson              140.98 -  275: 416   91
    6     8 Krzysztof      Usakiewicz            116.37 +  417: 365  166
    7     6 Ireneusz       Kurzok                111.29 +  416: 269  161
    8     4 Maciej         Czupryniak            135.22 +  432: 376  185
    9     2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  112.77 +  390: 330  163
   10     2 Jacek          Pietruszka            134.80 +  424: 344  185
   11     1 Mateusz        Żbikowski             126.84 +  400: 387  177
   12     1 Mariusz        Wrześniewski          104.62 +  322: 310  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1874  / 12 156.17




	Tomasz Zwoliński 139.63 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Bogusław       Koszarski             111.89 +  373: 369  162
    2    12 Maciej         Michalak              115.39 =  363: 363  115
    3     8 Krzysztof      Bukowski              120.07 +  428: 332  170
    4     4 Mateusz        Żbikowski             126.84 +  391: 321  177
    5     2 Sławomir       Nosek                 123.43 +  467: 317  173
    6     1 Andrzej        Rechowicz             122.85 +  329: 305  173
    7     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  112.77 -  424: 425   63
    8     2 Paweł          Dawidson              140.98 -  375: 390   91
    9     5 Mariusz        Skrobosz              133.92 +  355: 293  184
   10     3 Mariusz        Wrześniewski          104.62 -  354: 390   55
   11     5 Renata         Kowalska              114.11 +  476: 372  164
   12     3 Sławomir       Nosek                 123.43 +  453: 431  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1700  / 12 141.67




	Wojciech Usakiewicz 137.05 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Ireneusz       Kurzok                111.29 -  383: 447   61
    2    16 Magdalena      Merklejn              112.22 +  361: 358  162
    3    14 Zdzisław       Szota                 126.97 +  328: 315  177
    4    11 Justyna        Fugiel                100.00 -  401: 410   50
    5    14 Bożena         Matysiak              100.00 +  406: 224  150
    6     9 Joanna         Stępień               121.99 -  345: 443   72
    7    14 Kazimierz      Merklejn              100.00 +  365: 258  150
    8    11 Stefan         Dawidson              115.25 -  286: 289   65
    9    15 Maciej         Zięba                 100.00 +  301: 293  150
   10    12 Adam           Jurkowski             100.00 -  282: 349   50
   11    15 Jerzy          Luter                 108.08 +  340: 328  158
   12    12 Piotr          Jachimowicz           106.78 +  460: 282  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Dariusz Puton 135.56 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Piotr          Jachimowicz           106.78 -  316: 388   57
    2    20 Maciej         Zięba                 100.00 -  280: 288   50
    3    27 Katarzyna      Żuławska              104.00 +  464: 266  154
    4    18 Zdzisław       Szota                 126.97 -  334: 404   77
    5    22 Bogusław       Koszarski             111.89 -  310: 460   62
    6    25 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  358: 314  150
    7    22 Dawid          Dawidson              100.00 -  366: 387   50
    8    24 Beata          Piotrowska            100.00 +  517: 362  150
    9    20 Jerzy          Matyasik              119.67 +  415: 403  170
   10    16 Krzysztof      Usakiewicz            116.37 +  417: 299  166
   11    12 Joanna         Stępień               121.99 -  305: 391   72
   12    16 Magdalena      Merklejn              112.22 +  431: 343  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1320  / 12 110.00




	Maciej Czupryniak 135.22 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariusz        Wrześniewski          104.62 +  492: 267  155
    2     3 Stanisław      Rydzik                127.10 +  441: 345  177
    3     2 Andrzej        Rechowicz             122.85 -  349: 373   73
    4     5 Krzysztof      Pypno                 113.17 +  423: 297  163
    5     3 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  112.77 -  281: 378   63
    6     6 Mariusz        Skrobosz              133.92 +  430: 428  184
    7     3 Radosław       Konca                 113.94 +  365: 259  164
    8     4 Dariusz        Banaszek              139.93 -  376: 432   90
    9     6 Joanna         Stępień               121.99 +  466: 337  172
   10     4 Marcin         Mroziuk               130.25 +  409: 336  180
   11     2 Mariusz        Wrześniewski          104.62 -  340: 384   55
   12     4 Szymon         Fidziński             117.45 +  378: 375  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1643  / 12 136.92




	Jacek Pietruszka 134.80 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Irena          Ficak                 104.42 +  468: 297  154
    2     4 Joanna         Stępień               121.99 -  297: 394   72
    3    13 Ireneusz       Kurzok                111.29 +  373: 356  161
    4     8 Szymon         Fidziński             117.45 +  429: 409  167
    5     6 Justyna        Fugiel                100.00 +  409: 241  150
    6     3 Marcin         Mroziuk               130.25 +  390: 306  180
    7     2 Andrzej        Rechowicz             122.85 +  409: 308  173
    8     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  112.77 +  353: 333  163
    9     1 Mateusz        Żbikowski             126.84 -  353: 364   77
   10     2 Dariusz        Banaszek              139.93 -  344: 424   90
   11     4 Sławomir       Nosek                 123.43 -  320: 369   73
   12     6 Katarzyna      Żuławska              104.00 +  331: 317  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1614  / 12 134.50




	Mariusz Skrobosz 133.92 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Wojciech       Gołęcki               104.25 +  452: 244  154
    2     5 Marcin         Mroziuk               130.25 -  392: 409   80
    3    10 Mateusz        Żbikowski             126.84 -  368: 496   77
    4    15 Grażyna        Furman                102.25 +  496: 302  152
    5     9 Krzysztof      Bukowski              120.07 +  354: 332  170
    6     6 Maciej         Czupryniak            135.22 -  428: 430   85
    7    11 Justyna        Fugiel                100.00 +  472: 292  150
    8     8 Karol          Wyrębkiewicz          115.79 +  345: 343  166
    9     5 Tomasz         Zwoliński             139.63 -  293: 355   90
   10     8 Krzysztof      Pypno                 113.17 -  267: 409   63
   11    11 Anna           Kowalska-Demczyszyn   112.42 +  391: 342  162
   12     9 Karol          Wyrębkiewicz          115.79 +  540: 252  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1515  / 12 126.25




	Marcin Mroziuk 130.25 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Katarzyna      Żuławska              104.00 +  457: 281  154
    2     5 Mariusz        Skrobosz              133.92 +  409: 392  184
    3     4 Paweł          Dawidson              140.98 +  375: 318  191
    4     2 Dariusz        Banaszek              139.93 +  373: 370  190
    5     1 Andrzej        Rechowicz             122.85 -  382: 466   73
    6     3 Jacek          Pietruszka            134.80 -  306: 390   85
    7     7 Renata         Kowalska              114.11 +  349: 241  164
    8     5 Radosław       Konca                 113.94 +  406: 332  164
    9     4 Mariusz        Wrześniewski          104.62 -  267: 418   55
   10     4 Maciej         Czupryniak            135.22 -  336: 409   85
   11     8 Katarzyna      Żuławska              104.00 -  383: 449   54
   12    10 Joanna         Stępień               121.99 -  340: 408   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1471  / 12 122.58




	Stanisław Rydzik 127.10 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Grażyna        Furman                102.25 +  480: 266  152
    2     3 Maciej         Czupryniak            135.22 -  345: 441   85
    3    11 Jakub          Kozłowski             115.79 -  319: 320   66
    4    17 Ireneusz       Kurzok                111.29 -  353: 380   61
    5    21 Kazimierz      Merklejn              100.00 -  338: 378   50
    6    24 Anna           Kowalska-Demczyszyn   112.42 -  382: 465   62
    7    26 Andrzej        Nagwizda              100.00 +  492: 248  150
    8    22 Jarosław       Michalak              123.42 +  430: 306  173
    9    19 Krzysztof      Usakiewicz            116.37 -  349: 384   66
   10    22 Jerzy          Matyasik              119.67 -  358: 381   70
   11    24 Dawid          Dawidson              100.00 +  574: 251  150
   12    21 Justyna        Fugiel                100.00 +  420: 342  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1235  / 12 102.92




	Zdzisław Szota 126.97 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Stanisław      Harat                 100.56 +  402: 279  151
    2     9 Dariusz        Banaszek              139.93 -  338: 483   90
    3    14 Wojciech       Usakiewicz            137.05 -  315: 328   87
    4    18 Dariusz        Puton                 135.56 +  404: 334  186
    5    13 Ireneusz       Kurzok                111.29 -  359: 374   61
    6    18 Kazimierz      Merklejn              100.00 -  353: 369   50
    7    21 Magdalena      Merklejn              112.22 -  354: 358   62
    8    23 Bogusław       Koszarski             111.89 +  323: 259  162
    9    21 Dawid          Dawidson              100.00 +  375: 344  150
   10    18 Maciej         Zięba                 100.00 +  443: 336  150
   11    14 Krzysztof      Bukowski              120.07 -  320: 492   70
   12    17 Ireneusz       Kurzok                111.29 -  258: 461   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1280  / 12 106.67




	Mateusz Żbikowski 126.84 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Piotr          Mossakowski           100.00 +  539: 271  150
    2     1 Krzysztof      Pypno                 113.17 -  301: 457   63
    3    10 Mariusz        Skrobosz              133.92 +  496: 368  184
    4     4 Tomasz         Zwoliński             139.63 -  321: 391   90
    5    10 Magdalena      Merklejn              112.22 +  367: 337  162
    6     7 Szymon         Fidziński             117.45 +  389: 360  167
    7     4 Sławomir       Nosek                 123.43 +  480: 282  173
    8     3 Andrzej        Rechowicz             122.85 +  387: 291  173
    9     1 Jacek          Pietruszka            134.80 +  364: 353  185
   10     1 Paweł          Dawidson              140.98 +  397: 392  191
   11     1 Dariusz        Banaszek              139.93 -  387: 400   90
   12     2 Paweł          Dawidson              140.98 -  404: 437   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1719  / 12 143.25




	Sławomir Nosek 123.43 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  392: 368  150
    2    11 Piotr          Jachimowicz           106.78 +  411: 328  157
    3     5 Radosław       Konca                 113.94 +  380: 334  164
    4     3 Renata         Kowalska              114.11 +  421: 321  164
    5     2 Tomasz         Zwoliński             139.63 -  317: 467   90
    6     5 Jerzy          Luter                 108.08 +  366: 341  158
    7     4 Mateusz        Żbikowski             126.84 -  282: 480   77
    8     6 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 +  434: 270  150
    9     3 Paweł          Dawidson              140.98 -  311: 411   91
   10     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  112.77 +  487: 327  163
   11     4 Jacek          Pietruszka            134.80 +  369: 320  185
   12     3 Tomasz         Zwoliński             139.63 -  431: 453   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1639  / 12 136.58




	Jarosław Michalak 123.42 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 -  310: 320   50
    2    21 Beata          Piotrowska            100.00 +  469: 313  150
    3    12 Szymon         Fidziński             117.45 -  343: 350   67
    6    28 Wieńczysław    Syguda                100.00 +  300: 210  150
    7    25 Renata         Rosół                 100.00 +  536: 247  150
    8    22 Stanisław      Rydzik                127.10 -  306: 430   77
    9    23 Wojciech       Gołęcki               104.25 +  295: 260  154
   10    21 Justyna        Fugiel                100.00 +  335: 278  150
   11    17 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 +  363: 350  150
   12    14 Maciej         Michalak              115.39 -  350: 363   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1163  / 10 116.30




	Andrzej Rechowicz 122.85 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Michał         Szkudlarek            100.00 +  536: 261  150
    2     2 Jerzy          Matyasik              119.67 +  410: 361  170
    3     2 Maciej         Czupryniak            135.22 +  373: 349  185
    4     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  112.77 +  419: 321  163
    5     1 Marcin         Mroziuk               130.25 +  466: 382  180
    6     1 Tomasz         Zwoliński             139.63 -  305: 329   90
    7     2 Jacek          Pietruszka            134.80 -  308: 409   85
    8     3 Mateusz        Żbikowski             126.84 -  291: 387   77
    9     7 Radosław       Konca                 113.94 +  476: 257  164
   10     5 Grzegorz       Matysiak              100.28 +  355: 347  150
   11     3 Paweł          Dawidson              140.98 -  335: 403   91
   12     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  112.77 +  370: 367  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1668  / 12 139.00




	Joanna Stępień 121.99 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Grzegorz       Matysiak              100.28 +  474: 256  150
    2     4 Jacek          Pietruszka            134.80 +  394: 297  185
    3     3 Dariusz        Banaszek              139.93 -  365: 396   90
    4     6 Jerzy          Matyasik              119.67 +  386: 277  170
    5     5 Radosław       Konca                 113.94 -  298: 445   64
    6     9 Wojciech       Usakiewicz            137.05 +  443: 345  187
    7     5 Paweł          Dawidson              140.98 -  303: 491   91
    8     9 Szymon         Fidziński             117.45 +  460: 410  167
    9     6 Maciej         Czupryniak            135.22 -  337: 466   85
   10    10 Katarzyna      Żuławska              104.00 -  323: 384   54
   11    12 Dariusz        Puton                 135.56 +  391: 305  186
   12    10 Marcin         Mroziuk               130.25 +  408: 340  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1609  / 12 134.08




	Krzysztof Bukowski 120.07 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 PAUZA
    2    15 Anna           Kowalska-Demczyszyn   112.42 +  434: 371  162
    3     8 Tomasz         Zwoliński             139.63 -  332: 428   90
    4    14 Mariusz        Wrześniewski          104.62 +  334: 329  155
    5     9 Mariusz        Skrobosz              133.92 -  332: 354   84
    6    15 Grażyna        Furman                102.25 +  482: 253  152
    7     9 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 -  265: 327   50
    8    12 Grzegorz       Matysiak              100.28 -  367: 435   50
    9    17 Piotr          Jachimowicz           106.78 +  329: 316  157
   10    14 Maciej         Michalak              115.39 =  322: 322  115
   11    14 Zdzisław       Szota                 126.97 +  492: 320  177
   12    11 Grzegorz       Matysiak              100.28 +  466: 327  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1342  / 11 122.00




	Jerzy Matyasik 119.67 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Norbert        Skrzyński             100.00 +  511: 228  150
    2     2 Andrzej        Rechowicz             122.85 -  361: 410   73
    3     9 Kazimierz      Merklejn              100.00 +  381: 316  150
    4     6 Joanna         Stępień               121.99 -  277: 386   72
    5    12 Krzysztof      Usakiewicz            116.37 -  350: 367   66
    6    17 Bogusław       Koszarski             111.89 +  333: 324  162
    7    15 Stefan         Dawidson              115.25 -  322: 329   65
    8    17 Magdalena      Merklejn              112.22 -  371: 391   62
    9    20 Dariusz        Puton                 135.56 -  403: 415   86
   10    22 Stanisław      Rydzik                127.10 +  381: 358  177
   11    19 Krzysztof      Usakiewicz            116.37 +  406: 401  166
   12    15 Anna           Kowalska-Demczyszyn   112.42 +  388: 349  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1391  / 12 115.92




	Szymon Fidziński 117.45 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Maciej         Zięba                 100.00 +  444: 318  150
    2     7 Paweł          Dawidson              140.98 -  354: 394   91
    3    12 Jarosław       Michalak              123.42 +  350: 343  173
    4     8 Jacek          Pietruszka            134.80 -  409: 429   85
    5    11 Krzysztof      Pypno                 113.17 +  396: 385  163
    6     7 Mateusz        Żbikowski             126.84 -  360: 389   77
    7    13 Krzysztof      Usakiewicz            116.37 +  373: 360  166
    8     9 Joanna         Stępień               121.99 -  410: 460   72
    9    13 Magdalena      Merklejn              112.22 +  385: 329  162
   10     9 Karol          Wyrębkiewicz          115.79 +  446: 294  166
   11     6 Krzysztof      Pypno                 113.17 +  396: 386  163
   12     4 Maciej         Czupryniak            135.22 -  375: 378   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1553  / 12 129.42




	Krzysztof Usakiewicz 116.37 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Adam           Jurkowski             100.00 +  449: 368  150
    2     6 Ireneusz       Kurzok                111.29 +  327: 310  161
    3     6 Renata         Kowalska              114.11 -  396: 424   64
    4     7 Paweł          Dawidson              140.98 -  358: 458   91
    5    12 Jerzy          Matyasik              119.67 +  367: 350  170
    6     8 Dariusz        Banaszek              139.93 -  365: 417   90
    7    13 Szymon         Fidziński             117.45 -  360: 373   67
    8    16 Anna           Kowalska-Demczyszyn   112.42 -  361: 393   62
    9    19 Stanisław      Rydzik                127.10 +  384: 349  177
   10    16 Dariusz        Puton                 135.56 -  299: 417   86
   11    19 Jerzy          Matyasik              119.67 -  401: 406   70
   12    22 Bogusław       Koszarski             111.89 -  317: 360   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1250  / 12 104.17




	Jakub Kozłowski 115.79 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Wieńczysław    Syguda                100.00 +  443: 200  150
    2     8 Radosław       Konca                 113.94 -  360: 373   64
    3    11 Stanisław      Rydzik                127.10 +  320: 319  177
    4    10 Jerzy          Luter                 108.08 -  291: 354   58
    5    15 Dawid          Dawidson              100.00 +  397: 317  150
    6    11 Justyna        Fugiel                100.00 =  354: 354  100
    7    10 Mariusz        Wrześniewski          104.62 -  260: 631   55
    8    13 Maciej         Zięba                 100.00 +  360: 350  150
    9    10 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 +  374: 345  150
   10     7 Renata         Kowalska              114.11 -  293: 369   64
   11    10 Adam           Jurkowski             100.00 +  386: 347  150
   12     8 Krzysztof      Pypno                 113.17 +  398: 332  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1431  / 12 119.25




	Karol Wyrębkiewicz 115.79 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Justyna        Fugiel                100.00 +  328: 305  150
    2    14 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 -  275: 371   50
    3    19 Maciej         Zięba                 100.00 +  375: 374  150
    4    13 Grzegorz       Matysiak              100.28 -  428: 475   50
    5    16 Stefan         Dawidson              115.25 -  357: 392   65
    6    19 Dawid          Dawidson              100.00 +  534: 330  150
    7    12 Krzysztof      Pypno                 113.17 +  463: 453  163
    8     8 Mariusz        Skrobosz              133.92 -  343: 345   84
    9    12 Anna           Kowalska-Demczyszyn   112.42 +  363: 274  162
   10     9 Szymon         Fidziński             117.45 -  294: 446   67
   11    13 Magdalena      Merklejn              112.22 +  427: 358  162
   12     9 Mariusz        Skrobosz              133.92 -  252: 540   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1337  / 12 111.42




	Maciej Michalak 115.39 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Renata         Rosół                 100.00 +  375: 202  150
    2    12 Tomasz         Zwoliński             139.63 =  363: 363  140
    3     7 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 +  301: 296  150
    6    14 Mariusz        Wrześniewski          104.62 -  342: 378   55
    7    19 Stanisław      Harat                 100.56 +  453: 273  151
    8    15 Krzysztof      Pypno                 113.17 -  273: 410   63
    9    18 Justyna        Fugiel                100.00 +  418: 270  150
   10    14 Krzysztof      Bukowski              120.07 =  322: 322  120
   11    18 Grażyna        Furman                102.25 +  370: 290  152
   12    14 Jarosław       Michalak              123.42 +  363: 350  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1304  / 10 130.40




	Stefan Dawidson 115.25 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Piotr          Rosół                 100.00 +  396: 324  150
    2    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  112.77 -  307: 581   63
    3    17 Dawid          Dawidson              100.00 +  423: 296  150
    4     9 Radosław       Konca                 113.94 -  306: 355   64
    5    16 Karol          Wyrębkiewicz          115.79 +  392: 357  166
    6    10 Ireneusz       Kurzok                111.29 -  364: 462   61
    7    15 Jerzy          Matyasik              119.67 +  329: 322  170
    8    11 Wojciech       Usakiewicz            137.05 +  289: 286  187
    9     9 Renata         Kowalska              114.11 -  365: 405   64
   10    13 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 +  351: 324  150
   11     9 Radosław       Konca                 113.94 -  227: 473   64
   12    13 Adam           Jurkowski             100.00 +  337: 252  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1439  / 12 119.92




	Renata Kowalska 114.11 Bielsko Biała          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Dawid          Dawidson              100.00 +  353: 335  150
    2    13 Bożena         Matysiak              100.00 +  371: 365  150
    3     6 Krzysztof      Usakiewicz            116.37 +  424: 396  166
    4     3 Sławomir       Nosek                 123.43 -  321: 421   73
    5     7 Grzegorz       Matysiak              100.28 +  475: 268  150
    6     4 Radosław       Konca                 113.94 -  335: 419   64
    7     7 Marcin         Mroziuk               130.25 -  241: 349   80
    8    10 Ireneusz       Kurzok                111.29 +  365: 350  161
    9     9 Stefan         Dawidson              115.25 +  405: 365  165
   10     7 Jakub          Kozłowski             115.79 +  369: 293  166
   11     5 Tomasz         Zwoliński             139.63 -  372: 476   90
   12     7 Radosław       Konca                 113.94 -  370: 459   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1479  / 12 123.25




	Radosław Konca 113.94 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Beata          Piotrowska            100.00 +  429: 314  150
    2     8 Jakub          Kozłowski             115.79 +  373: 360  166
    3     5 Sławomir       Nosek                 123.43 -  334: 380   73
    4     9 Stefan         Dawidson              115.25 +  355: 306  165
    5     5 Joanna         Stępień               121.99 +  445: 298  172
    6     4 Renata         Kowalska              114.11 +  419: 335  164
    7     3 Maciej         Czupryniak            135.22 -  259: 365   85
    8     5 Marcin         Mroziuk               130.25 -  332: 406   80
    9     7 Andrzej        Rechowicz             122.85 -  257: 476   73
   10    11 Jerzy          Luter                 108.08 +  357: 293  158
   11     9 Stefan         Dawidson              115.25 +  473: 227  165
   12     7 Renata         Kowalska              114.11 +  459: 370  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1615  / 12 134.58




	Krzysztof Pypno 113.17 Gliwice                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Andrzej        Nagwizda              100.00 +  548: 215  150
    2     1 Mateusz        Żbikowski             126.84 +  457: 301  177
    3     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  112.77 -  279: 403   63
    4     5 Maciej         Czupryniak            135.22 -  297: 423   85
    5    11 Szymon         Fidziński             117.45 -  385: 396   67
    6    16 Magdalena      Merklejn              112.22 +  482: 307  162
    7    12 Karol          Wyrębkiewicz          115.79 -  453: 463   66
    8    15 Maciej         Michalak              115.39 +  410: 273  165
    9    11 Grażyna        Furman                102.25 +  421: 341  152
   10     8 Mariusz        Skrobosz              133.92 +  409: 267  184
   11     6 Szymon         Fidziński             117.45 -  386: 396   67
   12     8 Jakub          Kozłowski             115.79 -  332: 398   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1404  / 12 117.00




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 112.77 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Kazimierz      Merklejn              100.00 +  395: 358  150
    2    10 Stefan         Dawidson              115.25 +  581: 307  165
    3     1 Krzysztof      Pypno                 113.17 +  403: 279  163
    4     1 Andrzej        Rechowicz             122.85 -  321: 419   73
    5     3 Maciej         Czupryniak            135.22 +  378: 281  185
    6     2 Paweł          Dawidson              140.98 +  413: 308  191
    7     1 Tomasz         Zwoliński             139.63 +  425: 424  190
    8     1 Jacek          Pietruszka            134.80 -  333: 353   85
    9     2 Dariusz        Banaszek              139.93 -  330: 390   90
   10     6 Sławomir       Nosek                 123.43 -  327: 487   73
   11     7 Grzegorz       Matysiak              100.28 +  299: 289  150
   12     5 Andrzej        Rechowicz             122.85 -  367: 370   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1588  / 12 132.33




	Anna Kowalska-Demczyszyn 112.42 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Paweł          Dawidson              140.98 -  418: 446   91
    2    15 Krzysztof      Bukowski              120.07 -  371: 434   70
    3    23 Magdalena      Merklejn              112.22 -  365: 459   62
    4    25 Piotr          Rosół                 100.00 +  409: 250  150
    5    20 Mariusz        Wrześniewski          104.62 -  366: 423   55
    6    24 Stanisław      Rydzik                127.10 +  465: 382  177
    7    20 Bogusław       Koszarski             111.89 +  503: 373  162
    8    16 Krzysztof      Usakiewicz            116.37 +  393: 361  166
    9    12 Karol          Wyrębkiewicz          115.79 -  274: 363   66
   10    15 Grażyna        Furman                102.25 +  403: 339  152
   11    11 Mariusz        Skrobosz              133.92 -  342: 391   84
   12    15 Jerzy          Matyasik              119.67 -  349: 388   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1305  / 12 108.75




	Magdalena Merklejn 112.22 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Banaszek              139.93 -  372: 418   90
    2    16 Wojciech       Usakiewicz            137.05 -  358: 361   87
    3    23 Anna           Kowalska-Demczyszyn   112.42 +  459: 365  162
    4    16 Kazimierz      Merklejn              100.00 +  370: 288  150
    5    10 Mateusz        Żbikowski             126.84 -  337: 367   77
    6    16 Krzysztof      Pypno                 113.17 -  307: 482   63
    7    21 Zdzisław       Szota                 126.97 +  358: 354  177
    8    17 Jerzy          Matyasik              119.67 +  391: 371  170
    9    13 Szymon         Fidziński             117.45 -  329: 385   67
   10    17 Ireneusz       Kurzok                111.29 +  399: 278  161
   11    13 Karol          Wyrębkiewicz          115.79 -  358: 427   66
   12    16 Dariusz        Puton                 135.56 -  343: 431   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1356  / 12 113.00




	Bogusław Koszarski 111.89 Lądek Zdrój              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Zwoliński             139.63 -  369: 373   90
    2    17 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  346: 322  150
    3    16 Bożena         Matysiak              100.00 -  306: 356   50
    4    21 Maciej         Zięba                 100.00 -  378: 383   50
    5    22 Dariusz        Puton                 135.56 +  460: 310  186
    6    17 Jerzy          Matyasik              119.67 -  324: 333   70
    7    20 Anna           Kowalska-Demczyszyn   112.42 -  373: 503   62
    8    23 Zdzisław       Szota                 126.97 -  259: 323   77
    9    25 Beata          Piotrowska            100.00 +  363: 318  150
   10    23 Dawid          Dawidson              100.00 +  381: 281  150
   11    20 Ireneusz       Kurzok                111.29 -  337: 342   61
   12    22 Krzysztof      Usakiewicz            116.37 +  360: 317  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1262  / 12 105.17




	Ireneusz Kurzok 111.29 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Wojciech       Usakiewicz            137.05 +  447: 383  187
    2     6 Krzysztof      Usakiewicz            116.37 -  310: 327   66
    3    13 Jacek          Pietruszka            134.80 -  356: 373   85
    4    17 Stanisław      Rydzik                127.10 +  380: 353  177
    5    13 Zdzisław       Szota                 126.97 +  374: 359  177
    6    10 Stefan         Dawidson              115.25 +  462: 364  165
    7     6 Dariusz        Banaszek              139.93 -  269: 416   90
    8    10 Renata         Kowalska              114.11 -  350: 365   64
    9    14 Katarzyna      Żuławska              104.00 -  338: 351   54
   10    17 Magdalena      Merklejn              112.22 -  278: 399   62
   11    20 Bogusław       Koszarski             111.89 +  342: 337  162
   12    17 Zdzisław       Szota                 126.97 +  461: 258  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1466  / 12 122.17




	Jerzy Luter 108.08 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Bożena         Matysiak              100.00 -  296: 347   50
    2    23 Katarzyna      Żuławska              104.00 +  397: 253  154
    3    18 Piotr          Mossakowski           100.00 +  395: 265  150
    4    10 Jakub          Kozłowski             115.79 +  354: 291  166
    5     8 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 +  385: 254  150
    6     5 Sławomir       Nosek                 123.43 -  341: 366   73
    7     8 Maciej         Zięba                 100.00 +  359: 355  150
    8     7 Mariusz        Wrześniewski          104.62 -  315: 380   55
    9     8 Grzegorz       Matysiak              100.28 -  355: 418   50
   10    11 Radosław       Konca                 113.94 -  293: 357   64
   11    15 Wojciech       Usakiewicz            137.05 -  328: 340   87
   12    18 Kazimierz      Merklejn              100.00 +  411: 278  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1299  / 12 108.25




	Piotr Jachimowicz 106.78 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dariusz        Puton                 135.56 +  388: 316  186
    2    11 Sławomir       Nosek                 123.43 -  328: 411   73
    3    15 Justyna        Fugiel                100.00 -  343: 355   50
    4    19 Adam           Jurkowski             100.00 -  318: 359   50
    5    23 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  297: 292  150
    6    21 Bożena         Matysiak              100.00 +  309: 264  150
    7    17 Piotr          Mossakowski           100.00 -  263: 358   50
    8    20 Wojciech       Gołęcki               104.25 +  406: 291  154
    9    17 Krzysztof      Bukowski              120.07 -  316: 329   70
   10    20 Michał         Szkudlarek            100.00 +  436: 271  150
   11    16 Stanisław      Harat                 100.56 +  384: 334  151
   12    12 Wojciech       Usakiewicz            137.05 -  282: 460   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1321  / 12 110.08




	Mariusz Wrześniewski 104.62 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maciej         Czupryniak            135.22 -  267: 492   85
    2    25 Grażyna        Furman                102.25 =  344: 344  102
    3    21 Andrzej        Nagwizda              100.00 +  468: 210  150
    4    14 Krzysztof      Bukowski              120.07 -  329: 334   70
    5    20 Anna           Kowalska-Demczyszyn   112.42 +  423: 366  162
    6    14 Maciej         Michalak              115.39 +  378: 342  165
    7    10 Jakub          Kozłowski             115.79 +  631: 260  166
    8     7 Jerzy          Luter                 108.08 +  380: 315  158
    9     4 Marcin         Mroziuk               130.25 +  418: 267  180
   10     3 Tomasz         Zwoliński             139.63 +  390: 354  190
   11     2 Maciej         Czupryniak            135.22 +  384: 340  185
   12     1 Dariusz        Banaszek              139.93 -  310: 322   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1703  / 12 141.92




	Irena Ficak 104.42 Mielec                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jacek          Pietruszka            134.80 -  297: 468   85
    2    22 Justyna        Fugiel                100.00 -  300: 412   50
    3    26 Stanisław      Harat                 100.56 -  303: 311   51
    4    26 Beata          Piotrowska            100.00 -  360: 413   50
    5    27 Piotr          Rosół                 100.00 +  335: 260  150
    6    27 Michał         Szkudlarek            100.00 -  285: 365   50
    7    28 Norbert        Skrzyński             100.00 +  374: 371  150
    8    25 Bożena         Matysiak              100.00 -  231: 395   50
    9    27 Renata         Rosół                 100.00 +  354: 306  150
   10    25 Wojciech       Gołęcki               104.25 +  384: 271  154
   11    22 Piotr          Rosół                 100.00 -  207: 391   50
   12    24 Bożena         Matysiak              100.00 +  385: 289  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1140  / 12  95.00




	Wojciech Gołęcki 104.25 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mariusz        Skrobosz              133.92 -  244: 452   84
    2    27 Norbert        Skrzyński             100.00 -  289: 303   50
    3    28 Michał         Szkudlarek            100.00 +  439: 214  150
    4    22 Piotr          Mossakowski           100.00 +  358: 301  150
    5    18 Stanisław      Harat                 100.56 -  300: 360   51
    6    23 Andrzej        Nagwizda              100.00 +  296: 285  150
    7    18 Grażyna        Furman                102.25 -  301: 328   52
    8    20 Piotr          Jachimowicz           106.78 -  291: 406   57
    9    23 Jarosław       Michalak              123.42 -  260: 295   73
   10    25 Irena          Ficak                 104.42 -  271: 384   54
   11    26 Bożena         Matysiak              100.00 -  359: 386   50
   12    27 Andrzej        Nagwizda              100.00 +  432: 216  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1071  / 12  89.25




	Katarzyna Żuławska 104.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marcin         Mroziuk               130.25 -  281: 457   80
    2    23 Jerzy          Luter                 108.08 -  253: 397   58
    3    27 Dariusz        Puton                 135.56 -  266: 464   86
    4    27 Michał         Szkudlarek            100.00 +  450: 296  150
    5    24 Beata          Piotrowska            100.00 +  442: 298  150
    6    20 Adam           Jurkowski             100.00 +  471: 271  150
    7    16 Grzegorz       Matysiak              100.28 -  342: 385   50
    8    18 Kazimierz      Merklejn              100.00 +  350: 323  150
    9    14 Ireneusz       Kurzok                111.29 +  351: 338  161
   10    10 Joanna         Stępień               121.99 +  384: 323  172
   11     8 Marcin         Mroziuk               130.25 +  449: 383  180
   12     6 Jacek          Pietruszka            134.80 -  317: 331   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1472  / 12 122.67




	Grażyna Furman 102.25 Sosnowiec                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Stanisław      Rydzik                127.10 -  266: 480   77
    2    25 Mariusz        Wrześniewski          104.62 =  344: 344  105
    3    22 Wieńczysław    Syguda                100.00 +  357: 297  150
    4    15 Mariusz        Skrobosz              133.92 -  302: 496   84
    5    19 Andrzej        Nagwizda              100.00 +  476: 254  150
    6    15 Krzysztof      Bukowski              120.07 -  253: 482   70
    7    18 Wojciech       Gołęcki               104.25 +  328: 301  154
    8    14 Justyna        Fugiel                100.00 +  351: 284  150
    9    11 Krzysztof      Pypno                 113.17 -  341: 421   63
   10    15 Anna           Kowalska-Demczyszyn   112.42 -  339: 403   62
   11    18 Maciej         Michalak              115.39 -  290: 370   65
   12    20 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 +  364: 259  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1280  / 12 106.67




	Stanisław Harat 100.56 Kęty                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Zdzisław       Szota                 126.97 -  279: 402   77
    2    24 Piotr          Mossakowski           100.00 -  329: 393   50
    3    26 Irena          Ficak                 104.42 +  311: 303  154
    4    23 Norbert        Skrzyński             100.00 +  314: 289  150
    5    18 Wojciech       Gołęcki               104.25 +  360: 300  154
    6    13 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 -  266: 385   50
    7    19 Maciej         Michalak              115.39 -  273: 453   65
    8    21 Michał         Szkudlarek            100.00 +  552: 269  150
    9    16 Adam           Jurkowski             100.00 -  320: 354   50
   10    19 Kazimierz      Merklejn              100.00 +  398: 309  150
   11    16 Piotr          Jachimowicz           106.78 -  334: 384   57
   12    19 Piotr          Rosół                 100.00 -  297: 347   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1157  / 12  96.42




	Grzegorz Matysiak 100.28 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Joanna         Stępień               121.99 -  256: 474   72
    2    26 Michał         Szkudlarek            100.00 +  311: 241  150
    3    20 Norbert        Skrzyński             100.00 +  412: 388  150
    4    13 Karol          Wyrębkiewicz          115.79 +  475: 428  166
    5     7 Renata         Kowalska              114.11 -  268: 475   64
    6    12 Maciej         Zięba                 100.00 -  363: 430   50
    7    16 Katarzyna      Żuławska              104.00 +  385: 342  154
    8    12 Krzysztof      Bukowski              120.07 +  435: 367  170
    9     8 Jerzy          Luter                 108.08 +  418: 355  158
   10     5 Andrzej        Rechowicz             122.85 -  347: 355   73
   11     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  112.77 -  289: 299   63
   12    11 Krzysztof      Bukowski              120.07 -  327: 466   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1340  / 12 111.67




	Dawid Dawidson 100.00 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Renata         Kowalska              114.11 -  335: 353   64
    2    19 Piotr          Rosół                 100.00 +  375: 373  150
    3    17 Stefan         Dawidson              115.25 -  296: 423   65
    4    20 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  430: 329  150
    5    15 Jakub          Kozłowski             115.79 -  317: 397   66
    6    19 Karol          Wyrębkiewicz          115.79 -  330: 534   66
    7    22 Dariusz        Puton                 135.56 +  387: 366  186
    8    19 Adam           Jurkowski             100.00 -  323: 367   50
    9    21 Zdzisław       Szota                 126.97 -  344: 375   77
   10    23 Bogusław       Koszarski             111.89 -  281: 381   62
   11    24 Stanisław      Rydzik                127.10 -  251: 574   77
   12    26 Norbert        Skrzyński             100.00 +  377: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1163  / 12  96.92




	Izabela Estko 100.00 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    29 Renata         Rosół                 100.00 +  318: 250  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  1 150.00




	Justyna Fugiel 100.00 Sandomierz             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Karol          Wyrębkiewicz          115.79 -  305: 328   66
    2    22 Irena          Ficak                 104.42 +  412: 300  154
    3    15 Piotr          Jachimowicz           106.78 +  355: 343  157
    4    11 Wojciech       Usakiewicz            137.05 +  410: 401  187
    5     6 Jacek          Pietruszka            134.80 -  241: 409   85
    6    11 Jakub          Kozłowski             115.79 =  354: 354  116
    7    11 Mariusz        Skrobosz              133.92 -  292: 472   84
    8    14 Grażyna        Furman                102.25 -  284: 351   52
    9    18 Maciej         Michalak              115.39 -  270: 418   65
   10    21 Jarosław       Michalak              123.42 -  278: 335   73
   11    23 Michał         Szkudlarek            100.00 +  308: 262  150
   12    21 Stanisław      Rydzik                127.10 -  342: 420   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1266  / 12 105.50




	Adam Jurkowski 100.00 Knurów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Krzysztof      Usakiewicz            116.37 -  368: 449   66
    2    18 Kazimierz      Merklejn              100.00 -  349: 505   50
    3    24 Piotr          Rosół                 100.00 +  319: 303  150
    4    19 Piotr          Jachimowicz           106.78 +  359: 318  157
    5    17 Maciej         Zięba                 100.00 -  288: 319   50
    6    20 Katarzyna      Żuławska              104.00 -  271: 471   54
    7    23 Beata          Piotrowska            100.00 +  390: 322  150
    8    19 Dawid          Dawidson              100.00 +  367: 323  150
    9    16 Stanisław      Harat                 100.56 +  354: 320  151
   10    12 Wojciech       Usakiewicz            137.05 +  349: 282  187
   11    10 Jakub          Kozłowski             115.79 -  347: 386   66
   12    13 Stefan         Dawidson              115.25 -  252: 337   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1296  / 12 108.00




	Krzysztof Kokot 100.00 Nowy Targ                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Sławomir       Nosek                 123.43 -  368: 392   73
    2    17 Bogusław       Koszarski             111.89 -  322: 346   62
    3    25 Beata          Piotrowska            100.00 +  343: 278  150
    4    20 Dawid          Dawidson              100.00 -  329: 430   50
    5    23 Piotr          Jachimowicz           106.78 -  292: 297   57
    6    25 Dariusz        Puton                 135.56 -  314: 358   86
    7    27 Piotr          Rosół                 100.00 +  341: 279  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     628  /  7  89.71




	Bożena Matysiak 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jerzy          Luter                 108.08 +  347: 296  158
    2    13 Renata         Kowalska              114.11 -  365: 371   64
    3    16 Bogusław       Koszarski             111.89 +  356: 306  162
    4    12 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 -  375: 404   50
    5    14 Wojciech       Usakiewicz            137.05 -  224: 406   87
    6    21 Piotr          Jachimowicz           106.78 -  264: 309   57
    7    24 Michał         Szkudlarek            100.00 -  282: 310   50
    8    25 Irena          Ficak                 104.42 +  395: 231  154
    9    22 Kazimierz      Merklejn              100.00 -  294: 359   50
   10    24 Piotr          Rosół                 100.00 -  263: 356   50
   11    26 Wojciech       Gołęcki               104.25 +  386: 359  154
   12    24 Irena          Ficak                 104.42 -  289: 385   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1090  / 12  90.83




	Kazimierz Merklejn 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  112.77 -  358: 395   63
    2    18 Adam           Jurkowski             100.00 +  505: 349  150
    3     9 Jerzy          Matyasik              119.67 -  316: 381   70
    4    16 Magdalena      Merklejn              112.22 -  288: 370   62
    5    21 Stanisław      Rydzik                127.10 +  378: 338  177
    6    18 Zdzisław       Szota                 126.97 +  369: 353  177
    7    14 Wojciech       Usakiewicz            137.05 -  258: 365   87
    8    18 Katarzyna      Żuławska              104.00 -  323: 350   54
    9    22 Bożena         Matysiak              100.00 +  359: 294  150
   10    19 Stanisław      Harat                 100.56 -  309: 398   51
   11    21 Maciej         Zięba                 100.00 +  361: 341  150
   12    18 Jerzy          Luter                 108.08 -  278: 411   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1249  / 12 104.08




	Piotr Mossakowski 100.00 Chorzów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Mateusz        Żbikowski             126.84 -  271: 539   77
    2    24 Stanisław      Harat                 100.56 +  393: 329  151
    3    18 Jerzy          Luter                 108.08 -  265: 395   58
    4    22 Wojciech       Gołęcki               104.25 -  301: 358   54
    5    25 Norbert        Skrzyński             100.00 +  425: 387  150
    6    22 Renata         Rosół                 100.00 +  330: 310  150
    7    17 Piotr          Jachimowicz           106.78 +  358: 263  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     797  /  7 113.86




	Andrzej Nagwizda 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Krzysztof      Pypno                 113.17 -  215: 548   63
    2    28 Renata         Rosół                 100.00 +  259: 190  150
    3    21 Mariusz        Wrześniewski          104.62 -  210: 468   55
    4    24 Wieńczysław    Syguda                100.00 +  355: 343  150
    5    19 Grażyna        Furman                102.25 -  254: 476   52
    6    23 Wojciech       Gołęcki               104.25 -  285: 296   54
    7    26 Stanisław      Rydzik                127.10 -  248: 492   77
    8    27 Piotr          Rosół                 100.00 -  220: 371   50
    9    28 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  276: 234  150
   10    26 Beata          Piotrowska            100.00 -  249: 398   50
   11    27 Wieńczysław    Syguda                100.00 -  263: 291   50
   12    27 Wojciech       Gołęcki               104.25 -  216: 432   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     955  / 12  79.58




	Beata Piotrowska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Radosław       Konca                 113.94 -  314: 429   64
    2    21 Jarosław       Michalak              123.42 -  313: 469   73
    3    25 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  278: 343   50
    4    26 Irena          Ficak                 104.42 +  413: 360  154
    5    24 Katarzyna      Żuławska              104.00 -  298: 442   54
    6    26 Norbert        Skrzyński             100.00 +  343: 304  150
    7    23 Adam           Jurkowski             100.00 -  322: 390   50
    8    24 Dariusz        Puton                 135.56 -  362: 517   86
    9    25 Bogusław       Koszarski             111.89 -  318: 363   62
   10    26 Andrzej        Nagwizda              100.00 +  398: 249  150
   11    25 Norbert        Skrzyński             100.00 +  425: 287  150
   12    23 Maciej         Zięba                 100.00 +  430: 268  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1193  / 12  99.42




	Piotr Rosół 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Stefan         Dawidson              115.25 -  324: 396   65
    2    19 Dawid          Dawidson              100.00 -  373: 375   50
    3    24 Adam           Jurkowski             100.00 -  303: 319   50
    4    25 Anna           Kowalska-Demczyszyn   112.42 -  250: 409   62
    5    27 Irena          Ficak                 104.42 -  260: 335   54
    6    29 Artur          Tyl                   100.00 +  426: 115  150
    7    27 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  279: 341   50
    8    27 Andrzej        Nagwizda              100.00 +  371: 220  150
    9    26 Norbert        Skrzyński             100.00 +  351: 241  150
   10    24 Bożena         Matysiak              100.00 +  356: 263  150
   11    22 Irena          Ficak                 104.42 +  391: 207  154
   12    19 Stanisław      Harat                 100.56 +  347: 297  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1236  / 12 103.00




	Renata Rosół 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Maciej         Michalak              115.39 -  202: 375   65
    2    28 Andrzej        Nagwizda              100.00 -  190: 259   50
    3    29 Izabela        Estko                 100.00 -  250: 318   50
    4    28 Artur          Tyl                   100.00 +  360: 104  150
    5    26 Wieńczysław    Syguda                100.00 +  317: 214  150
    6    22 Piotr          Mossakowski           100.00 -  310: 330   50
    7    25 Jarosław       Michalak              123.42 -  247: 536   73
    8    26 Norbert        Skrzyński             100.00 -  286: 360   50
    9    27 Irena          Ficak                 104.42 -  306: 354   54
   10    28 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  286: 301   50
   11    28 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  248: 411   50
   12    28 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  244: 296   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     842  / 12  70.17




	Norbert Skrzyński 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jerzy          Matyasik              119.67 -  228: 511   70
    2    27 Wojciech       Gołęcki               104.25 +  303: 289  154
    3    20 Grzegorz       Matysiak              100.28 -  388: 412   50
    4    23 Stanisław      Harat                 100.56 -  289: 314   51
    5    25 Piotr          Mossakowski           100.00 -  387: 425   50
    6    26 Beata          Piotrowska            100.00 -  304: 343   50
    7    28 Irena          Ficak                 104.42 -  371: 374   54
    8    26 Renata         Rosół                 100.00 +  360: 286  150
    9    26 Piotr          Rosół                 100.00 -  241: 351   50
   10    27 Wieńczysław    Syguda                100.00 +  386: 255  150
   11    25 Beata          Piotrowska            100.00 -  287: 425   50
   12    26 Dawid          Dawidson              100.00 -  295: 377   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     929  / 12  77.42




	Zygmunt Skwarek 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    28 Wieńczysław    Syguda                100.00 -  325: 344   50
    9    28 Andrzej        Nagwizda              100.00 -  234: 276   50
   10    28 Renata         Rosół                 100.00 +  301: 286  150
   11    28 Renata         Rosół                 100.00 +  411: 248  150
   12    28 Renata         Rosół                 100.00 +  296: 244  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     550  /  5 110.00




	Wieńczysław Syguda 100.00 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jakub          Kozłowski             115.79 -  200: 443   66
    2    29 PAUZA
    3    22 Grażyna        Furman                102.25 -  297: 357   52
    4    24 Andrzej        Nagwizda              100.00 -  343: 355   50
    5    26 Renata         Rosół                 100.00 -  214: 317   50
    6    28 Jarosław       Michalak              123.42 -  210: 300   73
    7    29 Artur          Tyl                   100.00 +  349:  68  150
    8    28 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  344: 325  150
    9    24 Michał         Szkudlarek            100.00 -   76: 456   50
   10    27 Norbert        Skrzyński             100.00 -  255: 386   50
   11    27 Andrzej        Nagwizda              100.00 +  291: 263  150
   12    25 Michał         Szkudlarek            100.00 -  241: 310   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     891  / 11  81.00




	Krzysztof Szkudlarek 100.00 Pabianice                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jarosław       Michalak              123.42 +  320: 310  173
    2    14 Karol          Wyrębkiewicz          115.79 +  371: 275  166
    3     7 Maciej         Michalak              115.39 -  296: 301   65
    4    12 Bożena         Matysiak              100.00 +  404: 375  150
    5     8 Jerzy          Luter                 108.08 -  254: 385   58
    6    13 Stanisław      Harat                 100.56 +  385: 266  151
    7     9 Krzysztof      Bukowski              120.07 +  327: 265  170
    8     6 Sławomir       Nosek                 123.43 -  270: 434   73
    9    10 Jakub          Kozłowski             115.79 -  345: 374   66
   10    13 Stefan         Dawidson              115.25 -  324: 351   65
   11    17 Jarosław       Michalak              123.42 -  350: 363   73
   12    20 Grażyna        Furman                102.25 -  259: 364   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1262  / 12 105.17




	Michał Szkudlarek 100.00 Pabianice                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Andrzej        Rechowicz             122.85 -  261: 536   73
    2    26 Grzegorz       Matysiak              100.28 -  241: 311   50
    3    28 Wojciech       Gołęcki               104.25 -  214: 439   54
    4    27 Katarzyna      Żuławska              104.00 -  296: 450   54
    5    28 Artur          Tyl                   100.00 +  321: 221  150
    6    27 Irena          Ficak                 104.42 +  365: 285  154
    7    24 Bożena         Matysiak              100.00 +  310: 282  150
    8    21 Stanisław      Harat                 100.56 -  269: 552   51
    9    24 Wieńczysław    Syguda                100.00 +  456:  76  150
   10    20 Piotr          Jachimowicz           106.78 -  271: 436   57
   11    23 Justyna        Fugiel                100.00 -  262: 308   50
   12    25 Wieńczysław    Syguda                100.00 +  310: 241  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1143  / 12  95.25




	Artur Tyl 100.00 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    28 Renata         Rosół                 100.00 -  104: 360   50
    5    28 Michał         Szkudlarek            100.00 -  221: 321   50
    6    29 Piotr          Rosół                 100.00 -  115: 426   50
    7    29 Wieńczysław    Syguda                100.00 -   68: 349   50
    8    29 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     200  /  4  50.00




	Maciej Zięba 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Szymon         Fidziński             117.45 -  318: 444   67
    2    20 Dariusz        Puton                 135.56 +  288: 280  186
    3    19 Karol          Wyrębkiewicz          115.79 -  374: 375   66
    4    21 Bogusław       Koszarski             111.89 +  383: 378  162
    5    17 Adam           Jurkowski             100.00 +  319: 288  150
    6    12 Grzegorz       Matysiak              100.28 +  430: 363  150
    7     8 Jerzy          Luter                 108.08 -  355: 359   58
    8    13 Jakub          Kozłowski             115.79 -  350: 360   66
    9    15 Wojciech       Usakiewicz            137.05 -  293: 301   87
   10    18 Zdzisław       Szota                 126.97 -  336: 443   77
   11    21 Kazimierz      Merklejn              100.00 -  341: 361   50
   12    23 Beata          Piotrowska            100.00 -  268: 430   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1169  / 12  97.42


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie