Warszawa21
lutego
Warszawa 21-22 lutego III Otwarte Mistrzostwa WarszawyGrand Prix 1998
Częstochowa28
lutego
Częstochowa 28- 1 marca II Otwarte Mistrzostwa CzęstochowyGrand Prix 1998
Karpacz15
marca
Karpacz 15 marca I Otwarte Mistrzostwa Karpacza
II Otwarte Mistrzostwa Częstochowy28 - 01 marca 1998 — II Otwarte Mistrzostwa CzęstochowyInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

II Otwarte Mistrzostwa Częstochowy Częstochowa, 28 - 01 marca 1998
Grand Prix 1998

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Tomasz Zwoliński (Warszawa)
 2. Marcin Skrzyniarz (Warszawa)
 3. Dariusz Puton (Ruda Śląska)
 4. Jolanta Hoffmann (Kraków)
 5. Jerzy Matyasik (Kraków)
 6. Stefan Dawidson (Częstochowa)
 7. Małgorzata Kania (Milanówek)
 8. Dariusz Banaszek (Sokołów Podlaski)
 9. Paweł Stanosz (Warszawa)
 10. Zdzisław Szota (Warszawa) 

48 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Otwarte Mistrzostwa Częstochowy




Wyniki turnieju II Mistrzostwa Częstochowy

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                137.00     11.0     4860     1921     1108
  2 Marcin          Skrzyniarz           Warszawa               124.00      9.0     4503     1722      420
  3 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            135.00      9.0     4483     1667      661
  4 Jolanta         Hoffmann             Kraków                 122.00      8.0     4448     1635      267
  5 Jerzy           Matyasik             Kraków                 109.00      8.0     4313     1516      242
  6 Stefan          Dawidson             Częstochowa            118.00      8.0     3999     1584       80
  7 Małgorzata      Kania                Milanówek              121.00      7.0     4692     1588      461
  8 Dariusz         Banaszek             Warszawa               141.00      7.0     4583     1502      200
  9 Paweł           Stanosz              Warszawa               139.00      7.0     4498     1541      175
 10 Zdzisław        Szota                Warszawa               127.00      7.0     4462     1545      268
 11 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  117.00      7.0     4425     1424      448
 12 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               118.00      7.0     4215     1407      113
 13 Leszek          Stecuła              Bytom                  112.00      7.0     4060     1315      429
 14 Adam            Paszek               Tarnowskie Góry        100.00      7.0     4033     1393      -55
 15 Paweł           Dawidson             Częstochowa            137.00      6.0     4715     1415      617
 16 Maciej          Czupryniak           Milanówek              120.00      6.0     4496     1426      261
 17 Marcin          Mroziuk              Warszawa               103.00      6.0     4425     1266      460
 18 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               123.00      6.0     4328     1359      179
 19 Andrzej         Rechowicz            Katowice               105.00      6.0     4101     1445     -195
 20 Joanna          Stępień              Katowice               104.00      6.0     4089     1380     -226
 21 Krystyna        Augustyniak          Łódź                    89.00      6.0     4069     1234      117
 22 Wiktor          Stępień              Katowice               111.00      6.0     4011     1287       75
 23 Andrzej         Lożyński             Piastów                102.00      6.0     3773     1279     -219
 24 Bogusław        Koszarski            Lądek Zdrój             91.00      6.0     3726     1307     -186
 25 Jerzy           Luter                Bytom                   89.00      6.0     3662     1210       22
 26 Jerzy           Paszek               Tarnowskie Góry        100.00      5.0     3968     1217      -80
 27 Katarzyna       Stępień              Katowice               101.00      5.0     3875     1149     -203
 28 Marek           Dubek                Warszawa                97.00      5.0     3720     1082      -77
 29 Andrzej         Tałaj                Częstochowa            100.00      5.0     3623     1113     -348
 30 Rafał           Tałaj                Częstochowa            100.00      5.0     3608     1109       25
 31 Mateusz         Dubek                Warszawa                75.00      5.0     3156     1048     -448
 32 Jacek           Pietruszka           Kraków                 121.00      5.0     2305      930      266
 33 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa                82.00      4.0     3693     1017     -142
 34 Stanisław       Ochot                Katowice               100.00      4.0     3647     1002     -267
 35 Andrzej         Chmielewski          Warszawa               104.00      4.0     3447      912      134
 36 Mariola         Tałaj                Częstochowa            100.00      4.0     3256      952     -445
 37 Ziemowit        Pazda                Wrocław                100.00      4.0     3053      935     -573
 38 Janusz          Grodzki              Łódź                   103.00      4.0     2125      786      205
 39 Jerzy           Augustyniak          Łódź                    79.00      4.0     1988      663      211
 40 Maciej          Michalak             Łódź                    85.00      4.0     1827      643     -100
 41 Dawid           Dawidson             Częstochowa            100.00      3.0     2810      857     -578
 42 Jarosław        Michalak             Łódź                   114.00      3.0     1989      664     -202
 43 Gabriela        Hofman               Łódź                    90.00      2.0     1860      492       54
 44 Henryk          Kosow                Częstochowa            100.00      1.0     1794      539    -1177
 45 Elżbieta        Dziewulska           Warszawa               100.00      1.0     1765      437     -159
 46 Jarosław        Dziewulski           Warszawa               100.00      1.0     1165      366     -379
 47 Ryszard         Kłosiński            Częstochowa            100.00      1.0      980      250      170
 48 Elżbieta        Mroczka              Kraków                 100.00      0.0     1616      453    -1609
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Mistrzostwa Częstochowy



	Dariusz Banaszek 141.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marcin         Mroziuk               103.00 +  442: 311  153
    2     2 Małgorzata     Kania                 121.00 -  308: 419   71
    3     8 Joanna         Stępień               104.00 -  325: 362   54
    4    13 Krystyna       Augustyniak            89.00 +  421: 353  139
    5     9 Maciej         Czupryniak            120.00 +  364: 332  170
    6     6 Paweł          Dawidson              137.00 +  347: 340  187
    7     4 Jolanta        Hoffmann              122.00 -  345: 461   72
    8     7 Zdzisław       Szota                 127.00 -  450: 454   77
    9     9 Waldemar       Czerwoniec            123.00 +  332: 328  173
   10     8 Leszek         Stecuła               112.00 +  470: 214  162
   11     6 Paweł          Stanosz               139.00 -  374: 442   89
   12     7 Andrzej        Rechowicz             105.00 +  405: 367  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1502  / 12 125.17




	Paweł Stanosz 139.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Andrzej        Lożyński              102.00 +  371: 327  152
    2     8 Krzysztof      Usakiewicz             82.00 +  446: 296  132
    3     3 Paweł          Dawidson              137.00 +  391: 312  187
    4     2 Andrzej        Rechowicz             105.00 -  350: 377   55
    5     3 Marcin         Skrzyniarz            124.00 -  286: 366   74
    6     7 Waldemar       Czerwoniec            123.00 +  421: 333  173
    7     3 Zdzisław       Szota                 127.00 +  368: 364  177
    8     3 Jolanta        Hoffmann              122.00 -  369: 381   72
    9     4 Małgorzata     Kania                 121.00 -  316: 439   71
   10     7 Maciej         Czupryniak            120.00 +  426: 370  170
   11     6 Dariusz        Banaszek              141.00 +  442: 374  191
   12     1 Tomasz         Zwoliński             137.00 -  312: 384   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1541  / 12 128.42




	Paweł Dawidson 137.00 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Katarzyna      Stępień               101.00 +  345: 320  151
    2    10 Stefan         Dawidson              118.00 +  459: 230  168
    3     3 Paweł          Stanosz               139.00 -  312: 391   89
    4     6 Maciej         Czupryniak            120.00 +  381: 360  170
    5     4 Jacek          Pietruszka            121.00 -  350: 372   71
    6     6 Dariusz        Banaszek              141.00 -  340: 347   91
    7     9 Małgorzata     Kania                 121.00 -  393: 470   71
    8    12 Joanna         Stępień               104.00 +  456: 305  154
    9     8 Jarosław       Michalak              114.00 +  575: 329  164
   10     6 Zdzisław       Szota                 127.00 -  341: 348   77
   11     8 Bogusław       Koszarski              91.00 +  460: 240  141
   12     6 Wojciech       Usakiewicz            118.00 -  303: 386   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1415  / 12 117.92




	Tomasz Zwoliński 137.00 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Henryk         Kosow                 100.00 +  360: 243  150
    2     9 Adam           Paszek                100.00 +  514: 214  150
    3     2 Małgorzata     Kania                 121.00 +  352: 299  171
    4     1 Jacek          Pietruszka            121.00 +  470: 358  171
    5     1 Andrzej        Rechowicz             105.00 +  423: 300  155
    6     1 Zdzisław       Szota                 127.00 +  445: 264  177
    7     1 Marcin         Skrzyniarz            124.00 -  391: 419   74
    8     1 Dariusz        Puton                 135.00 +  398: 330  185
    9     1 Jolanta        Hoffmann              122.00 +  404: 385  172
   10     1 Stefan         Dawidson              118.00 +  369: 286  168
   11     1 Jerzy          Matyasik              109.00 +  350: 342  159
   12     1 Paweł          Stanosz               139.00 +  384: 312  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1921  / 12 160.08




	Dariusz Puton 135.00 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Elżbieta       Dziewulska            100.00 +  392: 279  150
    2     5 Wiktor         Stępień               111.00 +  320: 281  161
    3     5 Janusz         Grodzki               103.00 -  290: 292   53
    4     9 Stanisław      Ochot                 100.00 +  349: 311  150
    5     6 Jerzy          Matyasik              109.00 +  413: 297  159
    6     4 Stefan         Dawidson              118.00 +  403: 315  168
    7     2 Ryszard        Żydaczewski           117.00 +  394: 277  167
    8     1 Tomasz         Zwoliński             137.00 -  330: 398   87
    9     2 Marcin         Skrzyniarz            124.00 -  382: 385   74
   10     4 Andrzej        Rechowicz             105.00 +  402: 295  155
   11     3 Jolanta        Hoffmann              122.00 +  373: 306  172
   12     3 Małgorzata     Kania                 121.00 +  435: 386  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1667  / 12 138.92




	Zdzisław Szota 127.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Elżbieta       Mroczka               100.00 +  530: 164  150
    2     1 Ryszard        Żydaczewski           117.00 +  390: 320  167
    3     1 Jacek          Pietruszka            121.00 -  314: 323   71
    4     4 Małgorzata     Kania                 121.00 +  393: 355  171
    5     2 Janusz         Grodzki               103.00 +  376: 305  153
    6     1 Tomasz         Zwoliński             137.00 -  264: 445   87
    7     3 Paweł          Stanosz               139.00 -  364: 368   89
    8     7 Dariusz        Banaszek              141.00 +  454: 450  191
    9     5 Jerzy          Matyasik              109.00 -  374: 395   59
   10     6 Paweł          Dawidson              137.00 +  348: 341  187
   11     5 Adam           Paszek                100.00 -  303: 405   50
   12     8 Maciej         Czupryniak            120.00 +  352: 323  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1545  / 12 128.75




	Marcin Skrzyniarz 124.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dawid          Dawidson              100.00 +  417: 251  150
    2     3 Jacek          Pietruszka            121.00 -  365: 466   71
    3     7 Marcin         Mroziuk               103.00 +  371: 334  153
    4     5 Joanna         Stępień               104.00 +  428: 250  154
    5     3 Paweł          Stanosz               139.00 +  366: 286  189
    6     2 Jolanta        Hoffmann              122.00 +  354: 304  172
    7     1 Tomasz         Zwoliński             137.00 +  419: 391  187
    8     2 Andrzej        Rechowicz             105.00 -  307: 339   55
    9     2 Dariusz        Puton                 135.00 +  385: 382  185
   10     2 Małgorzata     Kania                 121.00 +  363: 358  171
   11     2 Stefan         Dawidson              118.00 -  339: 342   68
   12     2 Ryszard        Żydaczewski           117.00 +  389: 380  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1722  / 12 143.50




	Waldemar Czerwoniec 123.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jarosław       Dziewulski            100.00 +  388: 267  150
    2     6 Janusz         Grodzki               103.00 -  284: 371   53
    3    12 Wiktor         Stępień               111.00 -  244: 390   61
    4    17 Marek          Dubek                  97.00 +  491: 225  147
    5    10 Joanna         Stępień               104.00 +  387: 345  154
    6     7 Paweł          Stanosz               139.00 -  333: 421   89
    7    10 Wojciech       Usakiewicz            118.00 +  445: 256  168
    8     6 Małgorzata     Kania                 121.00 -  275: 463   71
    9     9 Dariusz        Banaszek              141.00 -  328: 332   91
   10    11 Jarosław       Michalak              114.00 +  424: 321  164
   11     9 Maciej         Czupryniak            120.00 -  384: 420   70
   12    11 Bogusław       Koszarski              91.00 +  345: 338  141
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1359  / 12 113.25




	Jolanta Hoffmann 122.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Rafał          Tałaj                 100.00 -  310: 375   50
    2    16 Andrzej        Chmielewski           104.00 +  397: 394  154
    3    10 Andrzej        Lożyński              102.00 +  311: 290  152
    4     8 Wojciech       Usakiewicz            118.00 +  455: 333  168
    5     5 Jerzy          Paszek                100.00 +  381: 318  150
    6     2 Marcin         Skrzyniarz            124.00 -  304: 354   74
    7     4 Dariusz        Banaszek              141.00 +  461: 345  191
    8     3 Paweł          Stanosz               139.00 +  381: 369  189
    9     1 Tomasz         Zwoliński             137.00 -  385: 404   87
   10     3 Ryszard        Żydaczewski           117.00 +  417: 290  167
   11     3 Dariusz        Puton                 135.00 -  306: 373   85
   12     4 Stefan         Dawidson              118.00 +  340: 336  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1635  / 12 136.25




	Małgorzata Kania 121.00 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  449: 320  150
    2     2 Dariusz        Banaszek              141.00 +  419: 308  191
    3     2 Tomasz         Zwoliński             137.00 -  299: 352   87
    4     4 Zdzisław       Szota                 127.00 -  355: 393   77
    5     8 Ryszard        Żydaczewski           117.00 -  291: 435   67
    6    12 Marcin         Mroziuk               103.00 +  376: 350  153
    7     9 Paweł          Dawidson              137.00 +  470: 393  187
    8     6 Waldemar       Czerwoniec            123.00 +  463: 275  173
    9     4 Paweł          Stanosz               139.00 +  439: 316  189
   10     2 Marcin         Skrzyniarz            124.00 -  358: 363   74
   11     4 Andrzej        Rechowicz             105.00 +  387: 291  155
   12     3 Dariusz        Puton                 135.00 -  386: 435   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1588  / 12 132.33




	Jacek Pietruszka 121.00 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mariola        Tałaj                 100.00 +  422: 267  150
    2     3 Marcin         Skrzyniarz            124.00 +  466: 365  174
    3     1 Zdzisław       Szota                 127.00 +  323: 314  177
    4     1 Tomasz         Zwoliński             137.00 -  358: 470   87
    5     4 Paweł          Dawidson              137.00 +  372: 350  187
    6     3 Andrzej        Rechowicz             105.00 +  364: 273  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     930  /  6 155.00




	Maciej Czupryniak 120.00 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Tałaj                 100.00 +  409: 299  150
    2     4 Joanna         Stępień               104.00 +  368: 360  154
    3     4 Andrzej        Rechowicz             105.00 -  316: 364   55
    4     6 Paweł          Dawidson              137.00 -  360: 381   87
    5     9 Dariusz        Banaszek              141.00 -  332: 364   91
    6    13 Wiktor         Stępień               111.00 +  522: 263  161
    7     8 Stefan         Dawidson              118.00 -  332: 335   68
    8    11 Marcin         Mroziuk               103.00 +  352: 329  153
    9    10 Wojciech       Usakiewicz            118.00 +  392: 378  168
   10     7 Paweł          Stanosz               139.00 -  370: 426   89
   11     9 Waldemar       Czerwoniec            123.00 +  420: 384  173
   12     8 Zdzisław       Szota                 127.00 -  323: 352   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1426  / 12 118.83




	Stefan Dawidson 118.00 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jerzy          Paszek                100.00 +  339: 295  150
    2    10 Paweł          Dawidson              137.00 -  230: 459   87
    3    15 Bogusław       Koszarski              91.00 +  358: 244  141
    4    10 Adam           Paszek                100.00 +  393: 294  150
    5     7 Leszek         Stecuła               112.00 +  349: 279  162
    6     4 Dariusz        Puton                 135.00 -  315: 403   85
    7     8 Maciej         Czupryniak            120.00 +  335: 332  170
    8     4 Katarzyna      Stępień               101.00 +  372: 241  151
    9     3 Andrzej        Rechowicz             105.00 +  344: 324  155
   10     1 Tomasz         Zwoliński             137.00 -  286: 369   87
   11     2 Marcin         Skrzyniarz            124.00 +  342: 339  174
   12     4 Jolanta        Hoffmann              122.00 -  336: 340   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1584  / 12 132.00




	Wojciech Usakiewicz 118.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Adam           Paszek                100.00 -  336: 346   50
    2    12 Jerzy          Luter                  89.00 +  364: 198  139
    3    11 Rafał          Tałaj                 100.00 +  326: 286  150
    4     8 Jolanta        Hoffmann              122.00 -  333: 455   72
    5    11 Wiktor         Stępień               111.00 +  373: 360  161
    6     8 Katarzyna      Stępień               101.00 -  325: 374   51
    7    10 Waldemar       Czerwoniec            123.00 -  256: 445   73
    8    13 Stanisław      Ochot                 100.00 +  389: 302  150
    9    10 Maciej         Czupryniak            120.00 -  378: 392   70
   10    12 Joanna         Stępień               104.00 +  396: 345  154
   11    10 Jerzy          Paszek                100.00 +  353: 296  150
   12     6 Paweł          Dawidson              137.00 +  386: 303  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1407  / 12 117.25




	Ryszard Żydaczewski 117.00 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Stanisław      Ochot                 100.00 +  539: 251  150
    2     1 Zdzisław       Szota                 127.00 -  320: 390   77
    3     6 Jerzy          Matyasik              109.00 -  322: 342   59
    4    12 Marcin         Mroziuk               103.00 +  404: 333  153
    5     8 Małgorzata     Kania                 121.00 +  435: 291  171
    6     5 Janusz         Grodzki               103.00 +  426: 380  153
    7     2 Dariusz        Puton                 135.00 -  277: 394   85
    8     5 Bogusław       Koszarski              91.00 +  338: 263  141
    9     6 Jerzy          Paszek                100.00 +  340: 273  150
   10     3 Jolanta        Hoffmann              122.00 -  290: 417   72
   11     7 Jerzy          Luter                  89.00 +  354: 254  139
   12     2 Marcin         Skrzyniarz            124.00 -  380: 389   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1424  / 12 118.67




	Jarosław Michalak 114.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    14 Mariola        Tałaj                 100.00 +  318: 256  150
    8    10 Adam           Paszek                100.00 +  344: 316  150
    9     8 Paweł          Dawidson              137.00 -  329: 575   87
   10    11 Waldemar       Czerwoniec            123.00 -  321: 424   73
   11    14 Joanna         Stępień               104.00 -  350: 364   54
   12    15 Rafał          Tałaj                 100.00 +  327: 256  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     664  /  6 110.67




	Leszek Stecuła 112.00 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marek          Dubek                  97.00 +  321: 285  147
    2    11 Jerzy          Matyasik              109.00 -  277: 344   59
    3    13 Krzysztof      Usakiewicz             82.00 +  327: 265  132
    4    11 Mateusz        Dubek                  75.00 +  450: 184  125
    5     7 Stefan         Dawidson              118.00 -  279: 349   68
    6    10 Stanisław      Ochot                 100.00 +  400: 319  150
    7     7 Bogusław       Koszarski              91.00 -  300: 328   41
    8     8 Jerzy          Paszek                100.00 -  307: 323   50
    9    11 Wiktor         Stępień               111.00 +  402: 337  161
   10     8 Dariusz        Banaszek              141.00 -  214: 470   91
   11    12 Andrzej        Lożyński              102.00 +  410: 220  152
   12     9 Jerzy          Luter                  89.00 +  373: 207  139
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1315  / 12 109.58




	Wiktor Stępień 111.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Bogusław       Koszarski              91.00 +  403: 231  141
    2     5 Dariusz        Puton                 135.00 -  281: 320   85
    3    12 Waldemar       Czerwoniec            123.00 +  390: 244  173
    4     7 Jerzy          Paszek                100.00 -  300: 357   50
    5    11 Wojciech       Usakiewicz            118.00 -  360: 373   68
    6    13 Maciej         Czupryniak            120.00 -  263: 522   70
    7    16 Andrzej        Lożyński              102.00 +  311: 289  152
    8    14 Krzysztof      Usakiewicz             82.00 +  363: 316  132
    9    11 Leszek         Stecuła               112.00 -  337: 402   62
   10    13 Andrzej        Tałaj                 100.00 +  340: 209  150
   11    11 Katarzyna      Stępień               101.00 +  317: 273  151
   12    10 Marcin         Mroziuk               103.00 -  346: 400   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1287  / 12 107.25




	Jerzy Matyasik 109.00 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Gabriela       Hofman                 90.00 +  338: 324  140
    2    11 Leszek         Stecuła               112.00 +  344: 277  162
    3     6 Ryszard        Żydaczewski           117.00 +  342: 322  167
    4     3 Janusz         Grodzki               103.00 -  359: 387   53
    5     6 Dariusz        Puton                 135.00 -  297: 413   85
    6     9 Jerzy          Paszek                100.00 -  321: 364   50
    7    11 Joanna         Stępień               104.00 +  408: 316  154
    8     9 Andrzej        Tałaj                 100.00 +  423: 279  150
    9     5 Zdzisław       Szota                 127.00 +  395: 374  177
   10     5 Bogusław       Koszarski              91.00 +  375: 360  141
   11     1 Tomasz         Zwoliński             137.00 -  342: 350   87
   12     5 Adam           Paszek                100.00 +  369: 305  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1516  / 12 126.33




	Andrzej Rechowicz 105.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jerzy          Luter                  89.00 +  384: 343  139
    2     7 Rafał          Tałaj                 100.00 +  416: 327  150
    3     4 Maciej         Czupryniak            120.00 +  364: 316  170
    4     2 Paweł          Stanosz               139.00 +  377: 350  189
    5     1 Tomasz         Zwoliński             137.00 -  300: 423   87
    6     3 Jacek          Pietruszka            121.00 -  273: 364   71
    7     6 Jerzy          Paszek                100.00 +  371: 328  150
    8     2 Marcin         Skrzyniarz            124.00 +  339: 307  174
    9     3 Stefan         Dawidson              118.00 -  324: 344   68
   10     4 Dariusz        Puton                 135.00 -  295: 402   85
   11     4 Małgorzata     Kania                 121.00 -  291: 387   71
   12     7 Dariusz        Banaszek              141.00 -  367: 405   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1445  / 12 120.42




	Andrzej Chmielewski 104.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krzysztof      Usakiewicz             82.00 -  310: 362   32
    2    16 Jolanta        Hoffmann              122.00 -  394: 397   72
    3    17 Mateusz        Dubek                  75.00 -  277: 305   25
    4    19 Bogusław       Koszarski              91.00 -  246: 395   41
    5    21 Jarosław       Dziewulski            100.00 +  339: 208  150
    6    19 Elżbieta       Dziewulska            100.00 +  271: 248  150
    7     5 Katarzyna      Stępień               101.00 -  276: 359   51
    8    18 Andrzej        Lożyński              102.00 -  273: 320   52
    9    19 Krystyna       Augustyniak            89.00 -  294: 319   39
   11    20 Elżbieta       Mroczka               100.00 +  396: 181  150
   12    20 Dawid          Dawidson              100.00 +  371: 219  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     912  / 11  82.91




	Joanna Stępień 104.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Krystyna       Augustyniak            89.00 +  405: 326  139
    2     4 Maciej         Czupryniak            120.00 -  360: 368   70
    3     8 Dariusz        Banaszek              141.00 +  362: 325  191
    4     5 Marcin         Skrzyniarz            124.00 -  250: 428   74
    5    10 Waldemar       Czerwoniec            123.00 -  345: 387   73
    6    14 Andrzej        Lożyński              102.00 +  375: 269  152
    7    11 Jerzy          Matyasik              109.00 -  316: 408   59
    8    12 Paweł          Dawidson              137.00 -  305: 456   87
    9    14 Marcin         Mroziuk               103.00 +  342: 304  153
   10    12 Wojciech       Usakiewicz            118.00 -  345: 396   68
   11    14 Jarosław       Michalak              114.00 +  364: 350  164
   12    12 Jerzy          Paszek                100.00 +  320: 298  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1380  / 12 115.00




	Janusz Grodzki 103.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Mateusz        Dubek                  75.00 +  390: 185  125
    2     6 Waldemar       Czerwoniec            123.00 +  371: 284  173
    3     5 Dariusz        Puton                 135.00 +  292: 290  185
    4     3 Jerzy          Matyasik              109.00 +  387: 359  159
    5     2 Zdzisław       Szota                 127.00 -  305: 376   77
    6     5 Ryszard        Żydaczewski           117.00 -  380: 426   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     786  /  6 131.00




	Marcin Mroziuk 103.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Banaszek              141.00 -  311: 442   91
    2    15 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  520: 258  150
    3     7 Marcin         Skrzyniarz            124.00 -  334: 371   74
    4    12 Ryszard        Żydaczewski           117.00 -  333: 404   67
    5    16 Krystyna       Augustyniak            89.00 +  379: 306  139
    6    12 Małgorzata     Kania                 121.00 -  350: 376   71
    7    15 Mateusz        Dubek                  75.00 +  353: 252  125
    8    11 Maciej         Czupryniak            120.00 -  329: 352   70
    9    14 Joanna         Stępień               104.00 -  304: 342   54
   10    16 Maciej         Michalak               85.00 +  396: 256  135
   11    13 Jerzy          Augustyniak            79.00 +  416: 260  129
   12    10 Wiktor         Stępień               111.00 +  400: 346  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1266  / 12 105.50




	Andrzej Lożyński 102.00 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Paweł          Stanosz               139.00 -  327: 371   89
    2    13 Krystyna       Augustyniak            89.00 +  376: 308  139
    3    10 Jolanta        Hoffmann              122.00 -  290: 311   72
    4    14 Rafał          Tałaj                 100.00 +  353: 295  150
    5    12 Katarzyna      Stępień               101.00 -  311: 386   51
    6    14 Joanna         Stępień               104.00 -  269: 375   54
    7    16 Wiktor         Stępień               111.00 -  289: 311   61
    8    18 Andrzej        Chmielewski           104.00 +  320: 273  154
    9    15 Stanisław      Ochot                 100.00 +  350: 303  150
   10    14 Marek          Dubek                  97.00 +  367: 351  147
   11    12 Leszek         Stecuła               112.00 -  220: 410   62
   12    14 Andrzej        Tałaj                 100.00 +  301: 298  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1279  / 12 106.58




	Katarzyna Stępień 101.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Paweł          Dawidson              137.00 -  320: 345   87
    2    14 Gabriela       Hofman                 90.00 +  389: 309  140
    3     9 Jerzy          Paszek                100.00 -  268: 340   50
    4    15 Elżbieta       Dziewulska            100.00 +  379: 297  150
    5    12 Andrzej        Lożyński              102.00 +  386: 311  152
    6     8 Wojciech       Usakiewicz            118.00 +  374: 325  168
    7     5 Andrzej        Chmielewski           104.00 +  359: 276  154
    8     4 Stefan         Dawidson              118.00 -  241: 372   68
    9     7 Bogusław       Koszarski              91.00 -  296: 347   41
   10    10 Jerzy          Luter                  89.00 -  293: 424   39
   11    11 Wiktor         Stępień               111.00 -  273: 317   61
   12    13 Krystyna       Augustyniak            89.00 -  297: 415   39
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1149  / 12  95.75




	Dawid Dawidson 100.00 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marcin         Skrzyniarz            124.00 -  251: 417   74
    2    20 Stanisław      Ochot                 100.00 -  293: 330   50
    3    20 Elżbieta       Dziewulska            100.00 -  223: 375   50
    4    21 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  210: 308   50
    6    21 Jarosław       Dziewulski            100.00 -  232: 261   50
    7    21 Jerzy          Augustyniak            79.00 -  211: 431   29
    8    21 Elżbieta       Mroczka               100.00 +  300: 182  150
    9    21 Henryk         Kosow                 100.00 +  340: 110  150
   10    19 Rafał          Tałaj                 100.00 -  228: 317   50
   11    19 Ryszard        Kłosiński             100.00 +  303: 286  150
   12    20 Andrzej        Chmielewski           104.00 -  219: 371   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     857  / 11  77.91




	Elżbieta Dziewulska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dariusz        Puton                 135.00 -  279: 392   85
    2    18 Marek          Dubek                  97.00 -  280: 303   47
    3    20 Dawid          Dawidson              100.00 +  375: 223  150
    4    15 Katarzyna      Stępień               101.00 -  297: 379   51
    5    18 Andrzej        Tałaj                 100.00 -  286: 356   50
    6    19 Andrzej        Chmielewski           104.00 -  248: 271   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     437  /  6  72.83




	Jarosław Dziewulski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Waldemar       Czerwoniec            123.00 -  267: 388   73
    2    19 Mariola        Tałaj                 100.00 -  213: 277   50
    3    21 Jerzy          Luter                  89.00 -  216: 308   39
    5    21 Andrzej        Chmielewski           104.00 -  208: 339   54
    6    21 Dawid          Dawidson              100.00 +  261: 232  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     366  /  5  73.20




	Henryk Kosow 100.00 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             137.00 -  243: 360   87
    2    21 Bogusław       Koszarski              91.00 -  218: 345   41
    3    22 Elżbieta       Mroczka               100.00 +  260: 227  150
    4    20 Andrzej        Tałaj                 100.00 -  228: 297   50
    5    20 Marek          Dubek                  97.00 -  202: 385   47
    7    19 Krystyna       Augustyniak            89.00 -  184: 380   39
    8    20 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  188: 318   50
    9    21 Dawid          Dawidson              100.00 -  110: 340   50
   10    20 Mateusz        Dubek                  75.00 -  161: 319   25
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     539  /  9  59.89




	Ryszard Kłosiński 100.00 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   10    21 Elżbieta       Mroczka               100.00 +  377: 180  150
   11    19 Dawid          Dawidson              100.00 -  286: 303   50
   12    21 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  317: 327   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Elżbieta Mroczka 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Zdzisław       Szota                 127.00 -  164: 530   77
    2    22 Mateusz        Dubek                  75.00 -  165: 261   25
    3    22 Henryk         Kosow                 100.00 -  227: 260   50
    7    20 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  186: 360   50
    8    21 Dawid          Dawidson              100.00 -  182: 300   50
    9    20 Rafał          Tałaj                 100.00 -  168: 392   50
   10    21 Ryszard        Kłosiński             100.00 -  180: 377   50
   11    20 Andrzej        Chmielewski           104.00 -  181: 396   54
   12    19 Marek          Dubek                  97.00 -  163: 349   47
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     453  /  9  50.33




	Stanisław Ochot 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Ryszard        Żydaczewski           117.00 -  251: 539   67
    2    20 Dawid          Dawidson              100.00 +  330: 293  150
    3    14 Marek          Dubek                  97.00 +  398: 281  147
    4     9 Dariusz        Puton                 135.00 -  311: 349   85
    5    13 Krzysztof      Usakiewicz             82.00 +  313: 306  132
    6    10 Leszek         Stecuła               112.00 -  319: 400   62
    7    12 Andrzej        Tałaj                 100.00 -  331: 345   50
    8    13 Wojciech       Usakiewicz            118.00 -  302: 389   68
    9    15 Andrzej        Lożyński              102.00 -  303: 350   52
   10    17 Krystyna       Augustyniak            89.00 -  346: 400   39
   12    17 Mariola        Tałaj                 100.00 +  443: 262  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1002  / 11  91.09




	Adam Paszek 100.00 Tarnowskie Góry          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Wojciech       Usakiewicz            118.00 +  346: 336  168
    2     9 Tomasz         Zwoliński             137.00 -  214: 514   87
    3    16 Mariola        Tałaj                 100.00 +  369: 318  150
    4    10 Stefan         Dawidson              118.00 -  294: 393   68
    5    14 Bogusław       Koszarski              91.00 -  337: 344   41
    6    16 Gabriela       Hofman                 90.00 +  310: 299  140
    7    13 Jerzy          Luter                  89.00 +  327: 286  139
    8    10 Jarosław       Michalak              114.00 -  316: 344   64
    9    12 Andrzej        Tałaj                 100.00 +  420: 220  150
   10     9 Jerzy          Paszek                100.00 +  390: 362  150
   11     5 Zdzisław       Szota                 127.00 +  405: 303  177
   12     5 Jerzy          Matyasik              109.00 -  305: 369   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1393  / 12 116.08




	Jerzy Paszek 100.00 Tarnowskie Góry          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Stefan         Dawidson              118.00 -  295: 339   68
    2    17 Andrzej        Tałaj                 100.00 +  414: 358  150
    3     9 Katarzyna      Stępień               101.00 +  340: 268  151
    4     7 Wiktor         Stępień               111.00 +  357: 300  161
    5     5 Jolanta        Hoffmann              122.00 -  318: 381   72
    6     9 Jerzy          Matyasik              109.00 +  364: 321  159
    7     6 Andrzej        Rechowicz             105.00 -  328: 371   55
    8     8 Leszek         Stecuła               112.00 +  323: 307  162
    9     6 Ryszard        Żydaczewski           117.00 -  273: 340   67
   10     9 Adam           Paszek                100.00 -  362: 390   50
   11    10 Wojciech       Usakiewicz            118.00 -  296: 353   68
   12    12 Joanna         Stępień               104.00 -  298: 320   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1217  / 12 101.42




	Ziemowit Pazda 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Małgorzata     Kania                 121.00 -  320: 449   71
    2    15 Marcin         Mroziuk               103.00 -  258: 520   53
    3    19 Gabriela       Hofman                 90.00 -  209: 327   40
    4    21 Dawid          Dawidson              100.00 +  308: 210  150
    5    19 Jerzy          Luter                  89.00 -  225: 384   39
    6    20 Rafał          Tałaj                 100.00 -  198: 363   50
    7    20 Elżbieta       Mroczka               100.00 +  360: 186  150
    8    20 Henryk         Kosow                 100.00 +  318: 188  150
    9    17 Mariola        Tałaj                 100.00 -  288: 324   50
   10    18 Krzysztof      Usakiewicz             82.00 -  242: 358   32
   12    21 Ryszard        Kłosiński             100.00 +  327: 317  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     935  / 11  85.00




	Andrzej Tałaj 100.00 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maciej         Czupryniak            120.00 -  299: 409   70
    2    17 Jerzy          Paszek                100.00 -  358: 414   50
    3    18 Krystyna       Augustyniak            89.00 -  289: 361   39
    4    20 Henryk         Kosow                 100.00 +  297: 228  150
    5    18 Elżbieta       Dziewulska            100.00 +  356: 286  150
    6    15 Krzysztof      Usakiewicz             82.00 +  314: 268  132
    7    12 Stanisław      Ochot                 100.00 +  345: 331  150
    8     9 Jerzy          Matyasik              109.00 -  279: 423   59
    9    12 Adam           Paszek                100.00 -  220: 420   50
   10    13 Wiktor         Stępień               111.00 -  209: 340   61
   11    17 Mariola        Tałaj                 100.00 +  359: 190  150
   12    14 Andrzej        Lożyński              102.00 -  298: 301   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1113  / 12  92.75




	Mariola Tałaj 100.00 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jacek          Pietruszka            121.00 -  267: 422   71
    2    19 Jarosław       Dziewulski            100.00 +  277: 213  150
    3    16 Adam           Paszek                100.00 -  318: 369   50
    4    18 Jerzy          Luter                  89.00 +  290: 262  139
    5    15 Mateusz        Dubek                  75.00 -  259: 275   25
    6    18 Krystyna       Augustyniak            89.00 +  314: 210  139
    7    14 Jarosław       Michalak              114.00 -  256: 318   64
    8    16 Maciej         Michalak               85.00 -  248: 253   35
    9    17 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  324: 288  150
   10    15 Jerzy          Augustyniak            79.00 -  251: 289   29
   11    17 Andrzej        Tałaj                 100.00 -  190: 359   50
   12    17 Stanisław      Ochot                 100.00 -  262: 443   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     952  / 12  79.33




	Rafał Tałaj 100.00 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jolanta        Hoffmann              122.00 +  375: 310  172
    2     7 Andrzej        Rechowicz             105.00 -  327: 416   55
    3    11 Wojciech       Usakiewicz            118.00 -  286: 326   68
    4    14 Andrzej        Lożyński              102.00 -  295: 353   52
    5    17 Gabriela       Hofman                 90.00 -  192: 313   40
    6    20 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  363: 198  150
    7    17 Krzysztof      Usakiewicz             82.00 -  253: 326   32
    8    19 Jerzy          Augustyniak            79.00 -  237: 351   29
    9    20 Elżbieta       Mroczka               100.00 +  392: 168  150
   10    19 Dawid          Dawidson              100.00 +  317: 228  150
   11    16 Marek          Dubek                  97.00 +  315: 267  147
   12    15 Jarosław       Michalak              114.00 -  256: 327   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1109  / 12  92.42




	Marek Dubek  97.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Leszek         Stecuła               112.00 -  285: 321   62
    2    18 Elżbieta       Dziewulska            100.00 +  303: 280  150
    3    14 Stanisław      Ochot                 100.00 -  281: 398   50
    4    17 Waldemar       Czerwoniec            123.00 -  225: 491   73
    5    20 Henryk         Kosow                 100.00 +  385: 202  150
    6    17 Jerzy          Luter                  89.00 -  324: 352   39
    7    18 Maciej         Michalak               85.00 -  323: 334   35
    8    17 Krystyna       Augustyniak            89.00 +  321: 320  139
    9    16 Krzysztof      Usakiewicz             82.00 +  306: 254  132
   10    14 Andrzej        Lożyński              102.00 -  351: 367   52
   11    16 Rafał          Tałaj                 100.00 -  267: 315   50
   12    19 Elżbieta       Mroczka               100.00 +  349: 163  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1082  / 12  90.17




	Bogusław Koszarski  91.00 Lądek Zdrój              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Wiktor         Stępień               111.00 -  231: 403   61
    2    21 Henryk         Kosow                 100.00 +  345: 218  150
    3    15 Stefan         Dawidson              118.00 -  244: 358   68
    4    19 Andrzej        Chmielewski           104.00 +  395: 246  154
    5    14 Adam           Paszek                100.00 +  344: 337  150
    6    11 Mateusz        Dubek                  75.00 +  291: 236  125
    7     7 Leszek         Stecuła               112.00 +  328: 300  162
    8     5 Ryszard        Żydaczewski           117.00 -  263: 338   67
    9     7 Katarzyna      Stępień               101.00 +  347: 296  151
   10     5 Jerzy          Matyasik              109.00 -  360: 375   59
   11     8 Paweł          Dawidson              137.00 -  240: 460   87
   12    11 Waldemar       Czerwoniec            123.00 -  338: 345   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1307  / 12 108.92




	Gabriela Hofman  90.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jerzy          Matyasik              109.00 -  324: 338   59
    2    14 Katarzyna      Stępień               101.00 -  309: 389   51
    3    19 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  327: 209  150
    4    16 Krzysztof      Usakiewicz             82.00 -  288: 368   32
    5    17 Rafał          Tałaj                 100.00 +  313: 192  150
    6    16 Adam           Paszek                100.00 -  299: 310   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     492  /  6  82.00




	Krystyna Augustyniak  89.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Joanna         Stępień               104.00 -  326: 405   54
    2    13 Andrzej        Lożyński              102.00 -  308: 376   52
    3    18 Andrzej        Tałaj                 100.00 +  361: 289  150
    4    13 Dariusz        Banaszek              141.00 -  353: 421   91
    5    16 Marcin         Mroziuk               103.00 -  306: 379   53
    6    18 Mariola        Tałaj                 100.00 -  210: 314   50
    7    19 Henryk         Kosow                 100.00 +  380: 184  150
    8    17 Marek          Dubek                  97.00 -  320: 321   47
    9    19 Andrzej        Chmielewski           104.00 +  319: 294  154
   10    17 Stanisław      Ochot                 100.00 +  400: 346  150
   11    15 Krzysztof      Usakiewicz             82.00 +  371: 326  132
   12    13 Katarzyna      Stępień               101.00 +  415: 297  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1234  / 12 102.83




	Jerzy Luter  89.00 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Andrzej        Rechowicz             105.00 -  343: 384   55
    2    12 Wojciech       Usakiewicz            118.00 -  198: 364   68
    3    21 Jarosław       Dziewulski            100.00 +  308: 216  150
    4    18 Mariola        Tałaj                 100.00 -  262: 290   50
    5    19 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  384: 225  150
    6    17 Marek          Dubek                  97.00 +  352: 324  147
    7    13 Adam           Paszek                100.00 -  286: 327   50
    8    15 Mateusz        Dubek                  75.00 +  284: 250  125
    9    13 Maciej         Michalak               85.00 +  360: 240  135
   10    10 Katarzyna      Stępień               101.00 +  424: 293  151
   11     7 Ryszard        Żydaczewski           117.00 -  254: 354   67
   12     9 Leszek         Stecuła               112.00 -  207: 373   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1210  / 12 100.83




	Maciej Michalak  85.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    18 Marek          Dubek                  97.00 +  334: 323  147
    8    16 Mariola        Tałaj                 100.00 +  253: 248  150
    9    13 Jerzy          Luter                  89.00 -  240: 360   39
   10    16 Marcin         Mroziuk               103.00 -  256: 396   53
   11    18 Mateusz        Dubek                  75.00 +  398: 271  125
   12    16 Jerzy          Augustyniak            79.00 +  346: 329  129
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     643  /  6 107.17




	Krzysztof Usakiewicz  82.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Andrzej        Chmielewski           104.00 +  362: 310  154
    2     8 Paweł          Stanosz               139.00 -  296: 446   89
    3    13 Leszek         Stecuła               112.00 -  265: 327   62
    4    16 Gabriela       Hofman                 90.00 +  368: 288  140
    5    13 Stanisław      Ochot                 100.00 -  306: 313   50
    6    15 Andrzej        Tałaj                 100.00 -  268: 314   50
    7    17 Rafał          Tałaj                 100.00 +  326: 253  150
    8    14 Wiktor         Stępień               111.00 -  316: 363   61
    9    16 Marek          Dubek                  97.00 -  254: 306   47
   10    18 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  358: 242  150
   11    15 Krystyna       Augustyniak            89.00 -  326: 371   39
   12    18 Mateusz        Dubek                  75.00 -  248: 302   25
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1017  / 12  84.75




	Jerzy Augustyniak  79.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    21 Dawid          Dawidson              100.00 +  431: 211  150
    8    19 Rafał          Tałaj                 100.00 +  351: 237  150
    9    18 Mateusz        Dubek                  75.00 +  328: 316  125
   10    15 Mariola        Tałaj                 100.00 +  289: 251  150
   11    13 Marcin         Mroziuk               103.00 -  260: 416   53
   12    16 Maciej         Michalak               85.00 -  329: 346   35
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     663  /  6 110.50




	Mateusz Dubek  75.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Janusz         Grodzki               103.00 -  185: 390   53
    2    22 Elżbieta       Mroczka               100.00 +  261: 165  150
    3    17 Andrzej        Chmielewski           104.00 +  305: 277  154
    4    11 Leszek         Stecuła               112.00 -  184: 450   62
    5    15 Mariola        Tałaj                 100.00 +  275: 259  150
    6    11 Bogusław       Koszarski              91.00 -  236: 291   41
    7    15 Marcin         Mroziuk               103.00 -  252: 353   53
    8    15 Jerzy          Luter                  89.00 -  250: 284   39
    9    18 Jerzy          Augustyniak            79.00 -  316: 328   29
   10    20 Henryk         Kosow                 100.00 +  319: 161  150
   11    18 Maciej         Michalak               85.00 -  271: 398   35
   12    18 Krzysztof      Usakiewicz             82.00 +  302: 248  132
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1048  / 12  87.33


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie