Warszawa20
lutego
Warszawa 20-21 lutego IV Otwarte Mistrzostwa Warszawy
Częstochowa 6
marca
Częstochowa 6- 7 marca III Otwarte Mistrzostwa Częstochowy
Karpacz21
marca
Karpacz 21 marca II Otwarte Mistrzostwa Karpacza
III Otwarte Mistrzostwa Częstochowy06 - 07 marca 1999 — III Otwarte Mistrzostwa CzęstochowyInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

III Otwarte Mistrzostwa CzęstochowyCzęstochowa, 06 - 07 marca 1999

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Grzegorz Wiączkowski (Kielce)
 2. Tomasz Zwoliński (Warszawa)
 3. Dariusz Puton (Ruda Śląska)
 4. Wiktor Stępień (Katowice)
 5. Jacek Pietruszka (Kraków)
 6. Renata Kowalska (Bielsko-Biała)
 7. Anna Kowalska (Bielsko-Biała)
 8. Aleksandra Merklejn (Szczecin)
 9. Joanna Stępień (Katowice)
 10. Tomasz Figiel (Zawichost) 

56 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II Otwarte Mistrzostwa Częstochowy
I Otwarte Mistrzostwa Częstochowy




Wyniki turnieju III Mistrzostwa Częstochowy

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                116.00     10.0     4222     1745      356
  2 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               140.06      9.0     4667     1652      652
  3 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            130.00      9.0     4528     1694      233
  4 Wiktor          Stępień              Katowice               111.00      9.0     4431     1597      730
  5 Jacek           Pietruszka           Kraków                 131.00      8.0     4887     1582      720
  6 Renata          Kowalska             Bielsko Biała           93.00      8.0     4374     1511       88
  7 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          100.00      8.0     4328     1629      210
  8 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               102.00      8.0     4231     1425      129
  9 Joanna          Stępień              Katowice               108.00      8.0     3966     1473       74
 10 Tomasz          Figiel               Zawichost               92.00      7.5     3960     1458       26
 11 Dariusz         Banaszek             Warszawa               141.88      7.0     4641     1471      773
 12 Stanisław       Rydzik               Warszawa               108.00      7.0     4549     1411      348
 13 Paweł           Dawidson             Częstochowa            135.70      7.0     4507     1450      369
 14 Jakub           Kozłowski            Warszawa               100.00      7.0     4468     1501      384
 15 Stanisław       Ochot                Katowice                93.00      7.0     4313     1357      141
 16 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               123.00      7.0     4247     1375      259
 17 Jerzy           Matyasik             Kraków                 109.00      7.0     4220     1390      108
 18 Katarzyna       Stępień              Katowice               112.00      7.0     4112     1336      146
 19 Magdalena       Ochot                Katowice                77.00      7.0     4052     1357      280
 20 Bogusław        Koszarski            Lądek Zdrój             96.00      7.0     4034     1258      149
 21 Jarosław        Michalak             Łódź                   116.00      7.0     4005     1399       92
 22 Edward          Salamon              Bytom                  100.00      7.0     3202     1096      675
 23 Andrzej         Rechowicz            Katowice               113.00      6.0     4302     1375       78
 24 Zdzisław        Szota                Warszawa               129.00      6.0     4249     1311       40
 25 Marcin          Mroziuk              Warszawa               112.00      6.0     4214     1363      -90
 26 Maciej          Gałecki              Łódź                   100.00      6.0     4210     1332       97
 27 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa                93.00      6.0     4151     1243     -179
 28 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                110.00      6.0     4092     1304      -50
 29 Magdalena       Merklejn             Szczecin                99.00      6.0     3986     1181      -14
 30 Józef           Burzyński            Ełk                    106.00      6.0     3957     1243      -18
 31 Grażyna         Puton                Ruda Śląska             97.00      6.0     3692     1170      -93
 32 Stefan          Dawidson             Częstochowa            115.00      5.0     4372     1140       -1
 33 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               123.00      5.0     4370     1220      154
 34 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              106.00      5.0     4340     1190      -15
 35 Robert          Kaciński             Kazimierza Wielka      130.00      5.0     4228     1098      135
 36 Krystyna        Augustyniak          Łódź                    93.00      5.0     4208     1138     -315
 37 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               104.00      5.0     4146     1118       27
 38 Gabriela        Hofman               Łódź                    91.00      5.0     4116     1158      -26
 39 Janusz          Grodzki              Łódź                   106.00      5.0     4062     1101      -89
 40 Irena           Ficak                Mielec                  90.00      5.0     3870     1096     -476
 41 Maciej          Michalak             Łódź                    92.00      5.0     3826     1107     -165
 42 Bogdan          Karaim               Kęty                   100.00      5.0     3767     1160     -196
 43 Maciej          Trybuszewski         Żarki-Letnisko         100.00      5.0     3667     1135     -246
 44 Władysław       Sikorski             Bytom                  100.00      5.0     3290      991     -393
 45 Roman           Figiel               Zawichost               97.00      4.5     3957     1106     -328
 46 Katarzyna       Żuławska             Katowice                94.00      4.0     3922     1056     -262
 47 Andrzej         Tałaj                Częstochowa            100.00      4.0     3797     1016     -502
 48 Stanisław       Harat                Kęty                   100.00      4.0     3654      973     -389
 49 Jerzy           Luter                Bytom                   90.00      4.0     3606      926     -137
 50 Rafał           Tałaj                Częstochowa            100.00      3.0     3691      896     -500
 51 Adam            Kotwica              Gdańsk                  86.00      3.0     3660      842     -199
 52 Jerzy           Augustyniak          Łódź                    87.00      3.0     3125      846     -677
 53 Mariola         Tałaj                Częstochowa            100.00      3.0     2990      888     -701
 54 Leszek          Stecuła              Bytom                  117.00      3.0     1394      495      189
 55 Jerzy           Banasiak             Radom                  100.00      2.0     1725      486     -768
 56 Krzysztof       Pypno                Gliwice                100.00      2.0     1419      362      219
 57 Dawid           Dawidson             Częstochowa             78.00      1.0     3094      606    -1052
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju III Mistrzostwa Częstochowy



	Dariusz Banaszek 141.88 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariola        Tałaj                 100.00 +  569: 224  150
    2     1 Paweł          Dawidson              135.70 +  439: 232  186
    3     1 Anna           Kowalska-Demczyszyn   100.00 +  350: 319  150
    4     1 Mariusz        Skrobosz              123.00 +  450: 259  173
    5     1 Marcin         Mroziuk               112.00 +  360: 313  162
    6     1 Jacek          Pietruszka            131.00 -  361: 412   81
    7     1 Tomasz         Zwoliński             140.06 -  324: 394   90
    8     2 Grzegorz       Wiączkowski           116.00 -  309: 356   66
    9     4 Joanna         Stępień               108.00 -  345: 358   58
   10     7 Jakub          Kozłowski             100.00 +  381: 344  150
   11     5 Tomasz         Figiel                 92.00 -  330: 334   42
   12     8 Andrzej        Rechowicz             113.00 +  423: 323  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1471  / 12 122.58




	Tomasz Zwoliński 140.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jakub          Kozłowski             100.00 +  393: 255  150
    2     8 Maciej         Gałecki               100.00 +  417: 383  150
    3     3 Jerzy          Matyasik              109.00 +  405: 322  159
    4     2 Marcin         Mroziuk               112.00 -  296: 401   62
    5     4 Stanisław      Rydzik                108.00 +  442: 314  158
    6     2 Dariusz        Puton                 130.00 +  354: 299  180
    7     1 Dariusz        Banaszek              141.88 +  394: 324  192
    8     1 Anna           Kowalska-Demczyszyn   100.00 +  526: 267  150
    9     1 Grzegorz       Wiączkowski           116.00 -  328: 334   66
   10     2 Jacek          Pietruszka            131.00 +  404: 379  181
   11     2 Renata         Kowalska               93.00 +  370: 308  143
   12     1 Wiktor         Stępień               111.00 -  338: 429   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1652  / 12 137.67




	Paweł Dawidson 135.70 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Władysław      Sikorski              100.00 +  564: 155  150
    2     1 Dariusz        Banaszek              141.88 -  232: 439   92
    3     8 Krzysztof      Bukowski              106.00 +  376: 354  156
    4     4 Jacek          Pietruszka            131.00 -  307: 379   81
    5    10 Jakub          Kozłowski             100.00 -  327: 429   50
    6    16 Maciej         Gałecki               100.00 +  405: 369  150
    7    11 Krystyna       Augustyniak            93.00 +  418: 293  143
    8     7 Andrzej        Rechowicz             113.00 -  361: 367   63
    9    10 Jarosław       Michalak              116.00 +  342: 321  166
   10     8 Zdzisław       Szota                 129.00 +  412: 329  179
   11     6 Stanisław      Rydzik                108.00 -  346: 425   58
   12     9 Marcin         Mroziuk               112.00 +  417: 278  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1450  / 12 120.83




	Jacek Pietruszka 131.00 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Rafał          Tałaj                 100.00 +  485: 272  150
    2     2 Anna           Kowalska-Demczyszyn   100.00 -  348: 350   50
    3     7 Irena          Ficak                  90.00 +  481: 312  140
    4     4 Paweł          Dawidson              135.70 +  379: 307  186
    5     2 Jarosław       Michalak              116.00 +  369: 265  166
    6     1 Dariusz        Banaszek              141.88 +  412: 361  192
    7     2 Grzegorz       Wiączkowski           116.00 -  367: 372   66
    8     3 Dariusz        Puton                 130.00 +  361: 336  180
    9     2 Renata         Kowalska               93.00 +  442: 355  143
   10     2 Tomasz         Zwoliński             140.06 -  379: 404   90
   11     3 Wiktor         Stępień               111.00 -  320: 471   61
   12     4 Stanisław      Rydzik                108.00 +  544: 362  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1582  / 12 131.83




	Robert Kaciński 130.00 Kazimierza Wielka        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Stanisław      Harat                 100.00 +  432: 245  150
    2     4 Mariusz        Skrobosz              123.00 -  345: 346   73
    3     9 Gabriela       Hofman                 91.00 -  345: 366   41
    4    16 Jakub          Kozłowski             100.00 -  321: 387   50
    5    20 Krzysztof      Bukowski              106.00 -  332: 350   56
    6    24 Stefan         Dawidson              115.00 -  321: 439   65
    7    25 Mariola        Tałaj                 100.00 -  317: 343   50
    8    27 Jerzy          Augustyniak            87.00 +  407: 286  137
    9    25 Adam           Kotwica                86.00 +  302: 281  136
   10    21 Roman          Figiel                 97.00 +  358: 284  147
   11    19 Krystyna       Augustyniak            93.00 -  336: 425   43
   12    21 Maciej         Trybuszewski          100.00 +  412: 341  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1098  / 12  91.50




	Dariusz Puton 130.00 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Andrzej        Tałaj                 100.00 +  396: 376  150
    2     7 Stefan         Dawidson              115.00 +  408: 279  165
    3     4 Mariusz        Skrobosz              123.00 -  282: 549   73
    4     8 Ireneusz       Kurzok                110.00 +  408: 358  160
    5     5 Zdzisław       Szota                 129.00 +  428: 396  179
    6     2 Tomasz         Zwoliński             140.06 -  299: 354   90
    7     5 Andrzej        Rechowicz             113.00 +  429: 323  163
    8     3 Jacek          Pietruszka            131.00 -  336: 361   81
    9     5 Jerzy          Matyasik              109.00 +  371: 312  159
   10     3 Joanna         Stępień               108.00 +  372: 329  158
   11     1 Grzegorz       Wiączkowski           116.00 +  379: 368  166
   12     3 Anna           Kowalska-Demczyszyn   100.00 +  420: 290  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1694  / 12 141.17




	Zdzisław Szota 129.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Maciej         Gałecki               100.00 -  218: 370   50
    2    27 Władysław      Sikorski              100.00 +  411: 272  150
    3    17 Magdalena      Ochot                  77.00 +  428: 289  127
    4    10 Andrzej        Tałaj                 100.00 +  425: 274  150
    5     5 Dariusz        Puton                 130.00 -  396: 428   80
    6     7 Mariusz        Skrobosz              123.00 +  375: 299  173
    7     4 Jakub          Kozłowski             100.00 +  375: 330  150
    8     4 Wojciech       Usakiewicz            123.00 -  297: 321   73
    9     6 Andrzej        Rechowicz             113.00 -  367: 370   63
   10     8 Paweł          Dawidson              135.70 -  329: 412   86
   11    11 Jarosław       Michalak              116.00 +  333: 308  166
   12    11 Stanisław      Ochot                  93.00 -  295: 536   43
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1311  / 12 109.25




	Mariusz Skrobosz 123.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Maciej         Trybuszewski          100.00 +  430: 280  150
    2     4 Robert         Kaciński              130.00 +  346: 345  180
    3     4 Dariusz        Puton                 130.00 +  549: 282  180
    4     1 Dariusz        Banaszek              141.88 -  259: 450   92
    5     3 Anna           Kowalska-Demczyszyn   100.00 -  301: 321   50
    6     7 Zdzisław       Szota                 129.00 -  299: 375   79
    7    12 Ireneusz       Kurzok                110.00 -  270: 367   60
    8    17 Katarzyna      Żuławska               94.00 +  468: 254  144
    9    12 Jakub          Kozłowski             100.00 -  387: 428   50
   10    15 Krzysztof      Bukowski              106.00 +  377: 369  156
   11     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  102.00 -  346: 372   52
   12    13 Magdalena      Ochot                  77.00 -  338: 373   27
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1220  / 12 101.67




	Wojciech Usakiewicz 123.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Bogdan         Karaim                100.00 -  308: 337   50
    2    19 Renata         Kowalska               93.00 +  376: 285  143
    3    15 Krzysztof      Usakiewicz             93.00 +  423: 292  143
    4     7 Maciej         Gałecki               100.00 +  322: 307  150
    5     6 Katarzyna      Stępień               112.00 -  335: 414   62
    6     9 Ireneusz       Kurzok                110.00 +  370: 341  160
    7     6 Marcin         Mroziuk               112.00 +  492: 331  162
    8     4 Zdzisław       Szota                 129.00 +  321: 297  179
    9     3 Anna           Kowalska-Demczyszyn   100.00 -  340: 373   50
   10     5 Wiktor         Stępień               111.00 -  295: 335   61
   11     7 Andrzej        Rechowicz             113.00 +  321: 311  163
   12     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  102.00 -  344: 365   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1375  / 12 114.58




	Leszek Stecuła 117.00 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    14 Tomasz         Figiel                 92.00 +  363: 238  142
    5     9 Roman          Figiel                 97.00 +  415: 373  147
    6     5 Józef          Burzyński             106.00 +  326: 295  156
    7     3 Anna           Kowalska-Demczyszyn   100.00 -  290: 299   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     495  /  4 123.75




	Jarosław Michalak 116.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Grażyna        Puton                  97.00 +  318: 298  147
    2    13 Bogdan         Karaim                100.00 +  367: 281  150
    3     6 Józef          Burzyński             106.00 +  340: 285  156
    4     3 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  102.00 +  350: 309  152
    5     2 Jacek          Pietruszka            131.00 -  265: 369   81
    6     6 Jakub          Kozłowski             100.00 -  338: 376   50
    7    10 Krzysztof      Bukowski              106.00 -  330: 366   56
    8    13 Magdalena      Ochot                  77.00 +  332: 257  127
    9    10 Paweł          Dawidson              135.70 -  321: 342   86
   10    14 Edward         Salamon               100.00 +  333: 314  150
   11    11 Zdzisław       Szota                 129.00 -  308: 333   79
   12    14 Stefan         Dawidson              115.00 +  403: 383  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1399  / 12 116.58




	Grzegorz Wiączkowski 116.00 Wrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Magdalena      Merklejn               99.00 +  366: 331  149
    2     9 Józef          Burzyński             106.00 -  255: 330   56
    3    18 Bogdan         Karaim                100.00 +  355: 279  150
    4    13 Stanisław      Harat                 100.00 +  343: 235  150
    5     7 Stanisław      Ochot                  93.00 +  426: 350  143
    6     4 Katarzyna      Stępień               112.00 +  309: 270  162
    7     2 Jacek          Pietruszka            131.00 +  372: 367  181
    8     2 Dariusz        Banaszek              141.88 +  356: 309  192
    9     1 Tomasz         Zwoliński             140.06 +  334: 328  190
   10     1 Anna           Kowalska-Demczyszyn   100.00 +  380: 336  150
   11     1 Dariusz        Puton                 130.00 -  368: 379   80
   12     2 Tomasz         Figiel                 92.00 +  358: 352  142
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1745  / 12 145.42




	Stefan Dawidson 115.00 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Roman          Figiel                 97.00 +  406: 262  147
    2     7 Dariusz        Puton                 130.00 -  279: 408   80
    3    14 Kazimierz.J    Merklejn              104.00 -  341: 372   54
    4    18 Katarzyna      Żuławska               94.00 -  340: 406   44
    5    21 Krystyna       Augustyniak            93.00 -  286: 465   43
    6    24 Robert         Kaciński              130.00 +  439: 321  180
    7    20 Tomasz         Figiel                 92.00 -  301: 332   42
    8    23 Bogusław       Koszarski              96.00 -  400: 417   46
    9    26 Jerzy          Luter                  90.00 +  416: 299  140
   10    22 Janusz         Grodzki               106.00 +  388: 319  156
   11    18 Maciej         Michalak               92.00 +  393: 369  142
   12    14 Jarosław       Michalak              116.00 -  383: 403   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1140  / 12  95.00




	Andrzej Rechowicz 113.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Bogusław       Koszarski              96.00 +  366: 319  146
    2    10 Stanisław      Ochot                  93.00 -  349: 362   43
    3    11 Ireneusz       Kurzok                110.00 -  337: 339   60
    4    17 Janusz         Grodzki               106.00 +  411: 285  156
    5    11 Jerzy          Matyasik              109.00 +  379: 316  159
    6     8 Stanisław      Rydzik                108.00 +  392: 301  158
    7     5 Dariusz        Puton                 130.00 -  323: 429   80
    8     7 Paweł          Dawidson              135.70 +  367: 361  186
    9     6 Zdzisław       Szota                 129.00 +  370: 367  179
   10     4 Renata         Kowalska               93.00 -  374: 401   43
   11     7 Wojciech       Usakiewicz            123.00 -  311: 321   73
   12     8 Dariusz        Banaszek              141.88 -  323: 423   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1375  / 12 114.58




	Marcin Mroziuk 112.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Katarzyna      Żuławska               94.00 +  422: 319  144
    2     5 Krzysztof      Bukowski              106.00 +  416: 405  156
    3     2 Katarzyna      Stępień               112.00 +  359: 263  162
    4     2 Tomasz         Zwoliński             140.06 +  401: 296  190
    5     1 Dariusz        Banaszek              141.88 -  313: 360   92
    6     3 Anna           Kowalska-Demczyszyn   100.00 -  271: 499   50
    7     6 Wojciech       Usakiewicz            123.00 -  331: 492   73
    8     9 Jerzy          Matyasik              109.00 -  360: 367   59
    9    13 Maciej         Gałecki               100.00 -  281: 367   50
   10    16 Gabriela       Hofman                 91.00 +  341: 229  141
   11    14 Ireneusz       Kurzok                110.00 +  441: 290  160
   12     9 Paweł          Dawidson              135.70 -  278: 417   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1363  / 12 113.58




	Katarzyna Stępień 112.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Renata         Kowalska               93.00 +  418: 316  143
    2     6 Krzysztof      Usakiewicz             93.00 +  437: 263  143
    3     2 Marcin         Mroziuk               112.00 -  263: 359   62
    4     6 Gabriela       Hofman                 91.00 +  360: 293  141
    5     6 Wojciech       Usakiewicz            123.00 +  414: 335  173
    6     4 Grzegorz       Wiączkowski           116.00 -  270: 309   66
    7     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  102.00 -  333: 345   52
    8    11 Wiktor         Stępień               111.00 -  275: 420   61
    9    14 Kazimierz.J    Merklejn              104.00 +  314: 308  154
   10    12 Magdalena      Ochot                  77.00 +  344: 313  127
   11    10 Józef          Burzyński             106.00 +  342: 337  156
   12     7 Joanna         Stępień               108.00 -  342: 368   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1336  / 12 111.33




	Wiktor Stępień 111.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Stanisław      Ochot                  93.00 -  298: 366   43
    2    21 Grażyna        Puton                  97.00 +  372: 223  147
    3    16 Maciej         Michalak               92.00 +  299: 257  142
    4    12 Józef          Burzyński             106.00 -  301: 333   56
    5    17 Bogdan         Karaim                100.00 -  357: 361   50
    6    19 Krzysztof      Usakiewicz             93.00 +  438: 334  143
    7    15 Rafał          Tałaj                 100.00 +  359: 307  150
    8    11 Katarzyna      Stępień               112.00 +  420: 275  162
    9     7 Ireneusz       Kurzok                110.00 +  352: 292  160
   10     5 Wojciech       Usakiewicz            123.00 +  335: 295  173
   11     3 Jacek          Pietruszka            131.00 +  471: 320  181
   12     1 Tomasz         Zwoliński             140.06 +  429: 338  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1597  / 12 133.08




	Ireneusz Kurzok 110.00 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Krzysztof      Usakiewicz             93.00 -  299: 419   43
    2    20 Adam           Kotwica                86.00 +  430: 243  136
    3    11 Andrzej        Rechowicz             113.00 +  339: 337  163
    4     8 Dariusz        Puton                 130.00 -  358: 408   80
    5    13 Maciej         Gałecki               100.00 +  411: 376  150
    6     9 Wojciech       Usakiewicz            123.00 -  341: 370   73
    7    12 Mariusz        Skrobosz              123.00 +  367: 270  173
    8     8 Jakub          Kozłowski             100.00 +  324: 291  150
    9     7 Wiktor         Stępień               111.00 -  292: 352   61
   10    10 Jerzy          Matyasik              109.00 -  294: 316   59
   11    14 Marcin         Mroziuk               112.00 -  290: 441   62
   12    17 Kazimierz.J    Merklejn              104.00 +  347: 319  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1304  / 12 108.67




	Jerzy Matyasik 109.00 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Krystyna       Augustyniak            93.00 +  454: 357  143
    2     3 Kazimierz.J    Merklejn              104.00 +  378: 250  154
    3     3 Tomasz         Zwoliński             140.06 -  322: 405   90
    4     5 Anna           Kowalska-Demczyszyn   100.00 -  308: 394   50
    5    11 Andrzej        Rechowicz             113.00 -  316: 379   63
    6    17 Katarzyna      Żuławska               94.00 +  386: 283  144
    7    13 Stanisław      Rydzik                108.00 +  380: 341  158
    8     9 Marcin         Mroziuk               112.00 +  367: 360  162
    9     5 Dariusz        Puton                 130.00 -  312: 371   80
   10    10 Ireneusz       Kurzok                110.00 +  316: 294  160
   11     8 Krzysztof      Usakiewicz             93.00 +  396: 341  143
   12     5 Renata         Kowalska               93.00 -  285: 337   43
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1390  / 12 115.83




	Stanisław Rydzik 108.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Maciej         Michalak               92.00 -  323: 344   42
    2    17 Jerzy          Luter                  90.00 +  380: 283  140
    3    12 Magdalena      Merklejn               99.00 +  358: 241  149
    4     9 Kazimierz.J    Merklejn              104.00 +  449: 300  154
    5     4 Tomasz         Zwoliński             140.06 -  314: 442   90
    6     8 Andrzej        Rechowicz             113.00 -  301: 392   63
    7    13 Jerzy          Matyasik              109.00 -  341: 380   59
    8    16 Gabriela       Hofman                 91.00 +  465: 294  141
    9    11 Krzysztof      Bukowski              106.00 +  361: 308  156
   10     9 Maciej         Gałecki               100.00 +  470: 327  150
   11     6 Paweł          Dawidson              135.70 +  425: 346  186
   12     4 Jacek          Pietruszka            131.00 -  362: 544   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1411  / 12 117.58




	Joanna Stępień 108.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Tomasz         Figiel                 92.00 -  223: 253   42
    2    26 Jerzy          Augustyniak            87.00 +  328: 313  137
    3    21 Janusz         Grodzki               106.00 -  298: 387   56
    4    24 Władysław      Sikorski              100.00 +  318: 266  150
    5    18 Maciej         Michalak               92.00 +  354: 294  142
    6    13 Bogdan         Karaim                100.00 +  305: 299  150
    7     9 Józef          Burzyński             106.00 +  362: 321  156
    8     6 Krzysztof      Bukowski              106.00 +  396: 350  156
    9     4 Dariusz        Banaszek              141.88 +  358: 345  192
   10     3 Dariusz        Puton                 130.00 -  329: 372   80
   11     4 Anna           Kowalska-Demczyszyn   100.00 -  327: 350   50
   12     7 Katarzyna      Stępień               112.00 +  368: 342  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1473  / 12 122.75




	Krzysztof Bukowski 106.00 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Gabriela       Hofman                 91.00 +  424: 345  141
    2     5 Marcin         Mroziuk               112.00 -  405: 416   62
    3     8 Paweł          Dawidson              135.70 -  354: 376   86
    4    15 Roman          Figiel                 97.00 -  333: 355   47
    5    20 Robert         Kaciński              130.00 +  350: 332  180
    6    15 Tomasz         Figiel                 92.00 +  408: 323  142
    7    10 Jarosław       Michalak              116.00 +  366: 330  166
    8     6 Joanna         Stępień               108.00 -  350: 396   58
    9    11 Stanisław      Rydzik                108.00 -  308: 361   58
   10    15 Mariusz        Skrobosz              123.00 -  369: 377   73
   11    16 Magdalena      Ochot                  77.00 -  261: 399   27
   12    20 Bogdan         Karaim                100.00 +  412: 345  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1190  / 12  99.17




	Józef Burzyński 106.00 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jerzy          Luter                  90.00 +  368: 320  140
    2     9 Grzegorz       Wiączkowski           116.00 +  330: 255  166
    3     6 Jarosław       Michalak              116.00 -  285: 340   66
    4    12 Wiktor         Stępień               111.00 +  333: 301  161
    5     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  102.00 +  380: 347  152
    6     5 Leszek         Stecuła               117.00 -  295: 326   67
    7     9 Joanna         Stępień               108.00 -  321: 362   58
    8    12 Irena          Ficak                  90.00 +  372: 366  140
    9     8 Stanisław      Ochot                  93.00 +  369: 318  143
   10     6 Tomasz         Figiel                 92.00 -  316: 358   42
   11    10 Katarzyna      Stępień               112.00 -  337: 342   62
   12    12 Bogusław       Koszarski              96.00 -  251: 340   46
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1243  / 12 103.58




	Janusz Grodzki 106.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Irena          Ficak                  90.00 -  335: 362   40
    2    16 Magdalena      Merklejn               99.00 -  332: 371   49
    3    21 Joanna         Stępień               108.00 +  387: 298  158
    4    17 Andrzej        Rechowicz             113.00 -  285: 411   63
    5    22 Jerzy          Luter                  90.00 +  380: 360  140
    6    18 Kazimierz.J    Merklejn              104.00 -  297: 349   54
    7    21 Katarzyna      Żuławska               94.00 -  315: 366   44
    8    22 Roman          Figiel                 97.00 +  375: 314  147
    9    19 Gabriela       Hofman                 91.00 -  293: 400   41
   10    22 Stefan         Dawidson              115.00 -  319: 388   65
   11    24 Rafał          Tałaj                 100.00 +  429: 255  150
   12    22 Andrzej        Tałaj                 100.00 +  315: 277  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1101  / 12  91.75




	Kazimierz.J Merklejn 104.00 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jerzy          Augustyniak            87.00 +  437: 224  137
    2     3 Jerzy          Matyasik              109.00 -  250: 378   59
    3    14 Stefan         Dawidson              115.00 +  372: 341  165
    4     9 Stanisław      Rydzik                108.00 -  300: 449   58
    5    14 Renata         Kowalska               93.00 -  405: 407   43
    6    18 Janusz         Grodzki               106.00 +  349: 297  156
    7    14 Gabriela       Hofman                 91.00 +  393: 387  141
    8    10 Stanisław      Ochot                  93.00 -  299: 343   43
    9    14 Katarzyna      Stępień               112.00 -  308: 314   62
   10    17 Katarzyna      Żuławska               94.00 +  385: 263  144
   11    12 Jakub          Kozłowski             100.00 -  329: 369   50
   12    17 Ireneusz       Kurzok                110.00 -  319: 347   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1118  / 12  93.17




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 102.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Adam           Kotwica                86.00 +  338: 308  136
    2    12 Maciej         Michalak               92.00 +  386: 311  142
    3     5 Stanisław      Ochot                  93.00 +  340: 302  143
    4     3 Jarosław       Michalak              116.00 -  309: 350   66
    5     8 Józef          Burzyński             106.00 -  347: 380   56
    6    12 Irena          Ficak                  90.00 +  410: 266  140
    7     7 Katarzyna      Stępień               112.00 +  345: 333  162
    8     5 Renata         Kowalska               93.00 -  321: 459   43
    9     9 Tomasz         Figiel                 92.00 -  279: 317   42
   10    13 Magdalena      Merklejn               99.00 +  419: 386  149
   11     9 Mariusz        Skrobosz              123.00 +  372: 346  173
   12     6 Wojciech       Usakiewicz            123.00 +  365: 344  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1425  / 12 118.75




	Jerzy Banasiak 100.00 Radom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Magdalena      Ochot                  77.00 -  262: 351   27
    2    23 Roman          Figiel                 97.00 -  242: 292   47
    3    26 Grażyna        Puton                  97.00 -  163: 336   47
    4    27 Maciej         Trybuszewski          100.00 -  264: 391   50
    5    28 Mariola        Tałaj                 100.00 -  246: 262   50
    6    28 Dawid          Dawidson               78.00 +  300: 252  128
    7    27 Jerzy          Augustyniak            87.00 +  248: 209  137
    8    26 Władysław      Sikorski              100.00 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     486  /  7  69.43




	Maciej Gałecki 100.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Zdzisław       Szota                 129.00 +  370: 218  179
    2     8 Tomasz         Zwoliński             140.06 -  383: 417   90
    3    10 Jakub          Kozłowski             100.00 +  347: 343  150
    4     7 Wojciech       Usakiewicz            123.00 -  307: 322   73
    5    13 Ireneusz       Kurzok                110.00 -  376: 411   60
    6    16 Paweł          Dawidson              135.70 -  369: 405   86
    7    19 Roman          Figiel                 97.00 +  345: 321  147
    8    15 Krystyna       Augustyniak            93.00 +  341: 309  143
    9    13 Marcin         Mroziuk               112.00 +  367: 281  162
   10     9 Stanisław      Rydzik                108.00 -  327: 470   58
   11    13 Stanisław      Ochot                  93.00 -  341: 342   43
   12    16 Gabriela       Hofman                 91.00 +  337: 274  141
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1332  / 12 111.00




	Stanisław Harat 100.00 Kęty                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Robert         Kaciński              130.00 -  245: 432   80
    2    25 Mariola        Tałaj                 100.00 +  362: 232  150
    3    19 Rafał          Tałaj                 100.00 +  300: 292  150
    4    13 Grzegorz       Wiączkowski           116.00 -  235: 343   66
    5    19 Tomasz         Figiel                 92.00 -  318: 378   42
    6    22 Magdalena      Ochot                  77.00 -  275: 317   27
    7    24 Maciej         Trybuszewski          100.00 -  297: 347   50
    8    24 Adam           Kotwica                86.00 +  410: 340  136
    9    21 Katarzyna      Żuławska               94.00 -  317: 381   44
   10    24 Władysław      Sikorski              100.00 -  298: 336   50
   11    25 Krzysztof      Pypno                 100.00 -  295: 379   50
   12    26 Dawid          Dawidson               78.00 +  302: 266  128
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     973  / 12  81.08




	Bogdan Karaim 100.00 Kęty                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Wojciech       Usakiewicz            123.00 +  337: 308  173
    2    13 Jarosław       Michalak              116.00 -  281: 367   66
    3    18 Grzegorz       Wiączkowski           116.00 -  279: 355   66
    4    23 Grażyna        Puton                  97.00 +  340: 296  147
    5    17 Wiktor         Stępień               111.00 +  361: 357  161
    6    13 Joanna         Stępień               108.00 -  299: 305   58
    7    16 Magdalena      Merklejn               99.00 -  280: 320   49
    8    19 Andrzej        Tałaj                 100.00 -  251: 369   50
    9    22 Maciej         Trybuszewski          100.00 +  360: 244  150
   10    19 Irena          Ficak                  90.00 -  302: 320   40
   11    21 Katarzyna      Żuławska               94.00 +  332: 310  144
   12    20 Krzysztof      Bukowski              106.00 -  345: 412   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1160  / 12  96.67




	Anna Kowalska-Demczyszyn 100.00 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Dawid          Dawidson               78.00 +  530: 257  128
    2     2 Jacek          Pietruszka            131.00 +  350: 348  181
    3     1 Dariusz        Banaszek              141.88 -  319: 350   92
    4     5 Jerzy          Matyasik              109.00 +  394: 308  159
    5     3 Mariusz        Skrobosz              123.00 +  321: 301  173
    6     3 Marcin         Mroziuk               112.00 +  499: 271  162
    7     3 Leszek         Stecuła               117.00 +  299: 290  167
    8     1 Tomasz         Zwoliński             140.06 -  267: 526   90
    9     3 Wojciech       Usakiewicz            123.00 +  373: 340  173
   10     1 Grzegorz       Wiączkowski           116.00 -  336: 380   66
   11     4 Joanna         Stępień               108.00 +  350: 327  158
   12     3 Dariusz        Puton                 130.00 -  290: 420   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1629  / 12 135.75




	Jakub Kozłowski 100.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Zwoliński             140.06 -  255: 393   90
    2    24 Dawid          Dawidson               78.00 +  500: 283  128
    3    10 Maciej         Gałecki               100.00 -  343: 347   50
    4    16 Robert         Kaciński              130.00 +  387: 321  180
    5    10 Paweł          Dawidson              135.70 +  429: 327  186
    6     6 Jarosław       Michalak              116.00 +  376: 338  166
    7     4 Zdzisław       Szota                 129.00 -  330: 375   79
    8     8 Ireneusz       Kurzok                110.00 -  291: 324   60
    9    12 Mariusz        Skrobosz              123.00 +  428: 387  173
   10     7 Dariusz        Banaszek              141.88 -  344: 381   92
   11    12 Kazimierz.J    Merklejn              104.00 +  369: 329  154
   12    10 Krzysztof      Usakiewicz             93.00 +  416: 279  143
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1501  / 12 125.08




	Krzysztof Pypno 100.00 Gliwice                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    27 Dawid          Dawidson               78.00 +  407: 193  128
   10    26 Jerzy          Augustyniak            87.00 -  331: 348   37
   11    25 Stanisław      Harat                 100.00 +  379: 295  150
   12    24 Roman          Figiel                 97.00 -  302: 364   47
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     362  /  4  90.50




	Edward Salamon 100.00 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    28 Mariola        Tałaj                 100.00 +  324: 282  150
    5    27 Dawid          Dawidson               78.00 +  350: 253  128
    6    23 Władysław      Sikorski              100.00 +  330: 192  150
    7    18 Magdalena      Ochot                  77.00 -  251: 402   27
    8    21 Maciej         Trybuszewski          100.00 +  370: 299  150
    9    18 Maciej         Michalak               92.00 +  350: 231  142
   10    14 Jarosław       Michalak              116.00 -  314: 333   66
   11    17 Irena          Ficak                  90.00 +  484: 285  140
   12    15 Krystyna       Augustyniak            93.00 +  429: 250  143
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1096  /  9 121.78




	Władysław Sikorski 100.00 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Paweł          Dawidson              135.70 -  155: 564   86
    2    27 Zdzisław       Szota                 129.00 -  272: 411   79
    3    27 Mariola        Tałaj                 100.00 +  245: 197  150
    4    24 Joanna         Stępień               108.00 -  266: 318   58
    5    26 Jerzy          Augustyniak            87.00 +  376: 269  137
    6    23 Edward         Salamon               100.00 -  192: 330   50
    7    26 Jerzy          Luter                  90.00 -  218: 287   40
    8    26 Jerzy          Banasiak              100.00 +  400:   0    0
    9    24 Roman          Figiel                 97.00 -  293: 337   47
   10    24 Stanisław      Harat                 100.00 +  336: 298  150
   11    22 Maciej         Trybuszewski          100.00 -  213: 352   50
   12    23 Katarzyna      Żuławska               94.00 +  324: 320  144
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     991  / 11  90.09




	Andrzej Tałaj 100.00 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dariusz        Puton                 130.00 -  376: 396   80
    2    14 Tomasz         Figiel                 92.00 +  322: 310  142
    3    13 Katarzyna      Żuławska               94.00 +  357: 356  144
    4    10 Zdzisław       Szota                 129.00 -  274: 425   79
    5    15 Rafał          Tałaj                 100.00 -  266: 339   50
    6    20 Magdalena      Merklejn               99.00 -  291: 331   49
    7    23 Adam           Kotwica                86.00 +  363: 362  136
    8    19 Bogdan         Karaim                100.00 +  369: 251  150
    9    15 Krzysztof      Usakiewicz             93.00 -  332: 407   43
   10    18 Bogusław       Koszarski              96.00 -  321: 371   46
   11    20 Gabriela       Hofman                 91.00 -  249: 436   41
   12    22 Janusz         Grodzki               106.00 -  277: 315   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1016  / 12  84.67




	Mariola Tałaj 100.00 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Banaszek              141.88 -  224: 569   92
    2    25 Stanisław      Harat                 100.00 -  232: 362   50
    3    27 Władysław      Sikorski              100.00 -  197: 245   50
    4    28 Edward         Salamon               100.00 -  282: 324   50
    5    28 Jerzy          Banasiak              100.00 +  262: 246  150
    6    27 Jerzy          Augustyniak            87.00 +  338: 310  137
    7    25 Robert         Kaciński              130.00 +  343: 317  180
    8    20 Maciej         Michalak               92.00 -  251: 349   42
    9    23 Grażyna        Puton                  97.00 -  274: 317   47
   10    25 Maciej         Trybuszewski          100.00 -  279: 293   50
   12    25 Jerzy          Luter                  90.00 -  308: 359   40
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     888  / 11  80.73




	Rafał Tałaj 100.00 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jacek          Pietruszka            131.00 -  272: 485   81
    2    22 Maciej         Trybuszewski          100.00 +  335: 301  150
    3    19 Stanisław      Harat                 100.00 -  292: 300   50
    4    22 Adam           Kotwica                86.00 +  396: 327  136
    5    15 Andrzej        Tałaj                 100.00 +  339: 266  150
    6    11 Stanisław      Ochot                  93.00 -  314: 381   43
    7    15 Wiktor         Stępień               111.00 -  307: 359   61
    8    18 Krzysztof      Usakiewicz             93.00 -  301: 354   43
    9    20 Bogusław       Koszarski              96.00 -  275: 299   46
   10    23 Krystyna       Augustyniak            93.00 -  342: 367   43
   11    24 Janusz         Grodzki               106.00 -  255: 429   56
   12    27 Jerzy          Augustyniak            87.00 -  263: 323   37
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     896  / 12  74.67




	Maciej Trybuszewski 100.00 Żarki-Letnisko         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mariusz        Skrobosz              123.00 -  280: 430   73
    2    22 Rafał          Tałaj                 100.00 -  301: 335   50
    3    23 Renata         Kowalska               93.00 -  228: 386   43
    4    27 Jerzy          Banasiak              100.00 +  391: 264  150
    5    25 Grażyna        Puton                  97.00 +  315: 288  147
    6    21 Maciej         Michalak               92.00 -  276: 279   42
    7    24 Stanisław      Harat                 100.00 +  347: 297  150
    8    21 Edward         Salamon               100.00 -  299: 370   50
    9    22 Bogdan         Karaim                100.00 -  244: 360   50
   10    25 Mariola        Tałaj                 100.00 +  293: 279  150
   11    22 Władysław      Sikorski              100.00 +  352: 213  150
   12    21 Robert         Kaciński              130.00 -  341: 412   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1135  / 12  94.58




	Magdalena Merklejn  99.00 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Grzegorz       Wiączkowski           116.00 -  331: 366   66
    2    16 Janusz         Grodzki               106.00 +  371: 332  156
    3    12 Stanisław      Rydzik                108.00 -  241: 358   58
    4    20 Krzysztof      Usakiewicz             93.00 -  308: 321   43
    5    23 Adam           Kotwica                86.00 +  328: 284  136
    6    20 Andrzej        Tałaj                 100.00 +  331: 291  150
    7    16 Bogdan         Karaim                100.00 +  320: 280  150
    8    14 Tomasz         Figiel                 92.00 -  304: 353   42
    9    16 Irena          Ficak                  90.00 +  350: 297  140
   10    13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  102.00 -  386: 419   52
   11    15 Bogusław       Koszarski              96.00 -  319: 331   46
   12    18 Maciej         Michalak               92.00 +  397: 368  142
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1181  / 12  98.42




	Roman Figiel  97.00 Zawichost              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Stefan         Dawidson              115.00 -  262: 406   65
    2    23 Jerzy          Banasiak              100.00 +  292: 242  150
    3    20 Tomasz         Figiel                 92.00 =  412: 412   92
    4    15 Krzysztof      Bukowski              106.00 +  355: 333  156
    5     9 Leszek         Stecuła               117.00 -  373: 415   67
    6    14 Krystyna       Augustyniak            93.00 -  322: 405   43
    7    19 Maciej         Gałecki               100.00 -  321: 345   50
    8    22 Janusz         Grodzki               106.00 -  314: 375   56
    9    24 Władysław      Sikorski              100.00 +  337: 293  150
   10    21 Robert         Kaciński              130.00 -  284: 358   80
   11    23 Grażyna        Puton                  97.00 -  321: 399   47
   12    24 Krzysztof      Pypno                 100.00 +  364: 302  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1106  / 12  92.17




	Grażyna Puton  97.00 Ruda Śląska              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jarosław       Michalak              116.00 -  298: 318   66
    2    21 Wiktor         Stępień               111.00 -  223: 372   61
    3    26 Jerzy          Banasiak              100.00 +  336: 163  150
    4    23 Bogdan         Karaim                100.00 -  296: 340   50
    5    25 Maciej         Trybuszewski          100.00 -  288: 315   50
    6    26 Bogusław       Koszarski              96.00 -  207: 390   46
    7    28 Dawid          Dawidson               78.00 +  354: 289  128
    8    25 Jerzy          Luter                  90.00 +  339: 302  140
    9    23 Mariola        Tałaj                 100.00 +  317: 274  150
   10    20 Maciej         Michalak               92.00 -  295: 369   42
   11    23 Roman          Figiel                 97.00 +  399: 321  147
   12    19 Irena          Ficak                  90.00 +  340: 332  140
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1170  / 12  97.50




	Bogusław Koszarski  96.00 Lądek Zdrój              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Rechowicz             113.00 -  319: 366   63
    2    18 Katarzyna      Żuławska               94.00 -  242: 377   44
    3    24 Adam           Kotwica                86.00 -  347: 352   36
    4    26 Dawid          Dawidson               78.00 +  314: 306  128
    5    24 Magdalena      Ochot                  77.00 -  289: 322   27
    6    26 Grażyna        Puton                  97.00 +  390: 207  147
    7    22 Krzysztof      Usakiewicz             93.00 -  375: 389   43
    8    23 Stefan         Dawidson              115.00 +  417: 400  165
    9    20 Rafał          Tałaj                 100.00 +  299: 275  150
   10    18 Andrzej        Tałaj                 100.00 +  371: 321  150
   11    15 Magdalena      Merklejn               99.00 +  331: 319  149
   12    12 Józef          Burzyński             106.00 +  340: 251  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1258  / 12 104.83




	Katarzyna Żuławska  94.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marcin         Mroziuk               112.00 -  319: 422   62
    2    18 Bogusław       Koszarski              96.00 +  377: 242  146
    3    13 Andrzej        Tałaj                 100.00 -  356: 357   50
    4    18 Stefan         Dawidson              115.00 +  406: 340  165
    5    12 Gabriela       Hofman                 91.00 -  287: 296   41
    6    17 Jerzy          Matyasik              109.00 -  283: 386   59
    7    21 Janusz         Grodzki               106.00 +  366: 315  156
    8    17 Mariusz        Skrobosz              123.00 -  254: 468   73
    9    21 Stanisław      Harat                 100.00 +  381: 317  150
   10    17 Kazimierz.J    Merklejn              104.00 -  263: 385   54
   11    21 Bogdan         Karaim                100.00 -  310: 332   50
   12    23 Władysław      Sikorski              100.00 -  320: 324   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1056  / 12  88.00




	Krystyna Augustyniak  93.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jerzy          Matyasik              109.00 -  357: 454   59
    2    15 Gabriela       Hofman                 91.00 -  284: 443   41
    3    22 Jerzy          Luter                  90.00 +  384: 339  140
    4    19 Renata         Kowalska               93.00 -  336: 366   43
    5    21 Stefan         Dawidson              115.00 +  465: 286  165
    6    14 Roman          Figiel                 97.00 +  405: 322  147
    7    11 Paweł          Dawidson              135.70 -  293: 418   86
    8    15 Maciej         Gałecki               100.00 -  309: 341   50
    9    17 Magdalena      Ochot                  77.00 -  333: 447   27
   10    23 Rafał          Tałaj                 100.00 +  367: 342  150
   11    19 Robert         Kaciński              130.00 +  425: 336  180
   12    15 Edward         Salamon               100.00 -  250: 429   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1138  / 12  94.83




	Renata Kowalska  93.00 Bielsko Biała          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Katarzyna      Stępień               112.00 -  316: 418   62
    2    19 Wojciech       Usakiewicz            123.00 -  285: 376   73
    3    23 Maciej         Trybuszewski          100.00 +  386: 228  150
    4    19 Krystyna       Augustyniak            93.00 +  366: 336  143
    5    14 Kazimierz.J    Merklejn              104.00 +  407: 405  154
    6    10 Gabriela       Hofman                 91.00 +  364: 353  141
    7     8 Stanisław      Ochot                  93.00 +  390: 378  143
    8     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  102.00 +  459: 321  152
    9     2 Jacek          Pietruszka            131.00 -  355: 442   81
   10     4 Andrzej        Rechowicz             113.00 +  401: 374  163
   11     2 Tomasz         Zwoliński             140.06 -  308: 370   90
   12     5 Jerzy          Matyasik              109.00 +  337: 285  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1511  / 12 125.92




	Stanisław Ochot  93.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Wiktor         Stępień               111.00 +  366: 298  161
    2    10 Andrzej        Rechowicz             113.00 +  362: 349  163
    3     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  102.00 -  302: 340   52
    4    11 Irena          Ficak                  90.00 +  358: 306  140
    5     7 Grzegorz       Wiączkowski           116.00 -  350: 426   66
    6    11 Rafał          Tałaj                 100.00 +  381: 314  150
    7     8 Renata         Kowalska               93.00 -  378: 390   43
    8    10 Kazimierz.J    Merklejn              104.00 +  343: 299  154
    9     8 Józef          Burzyński             106.00 -  318: 369   56
   10    11 Krzysztof      Usakiewicz             93.00 -  277: 445   43
   11    13 Maciej         Gałecki               100.00 +  342: 341  150
   12    11 Zdzisław       Szota                 129.00 +  536: 295  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1357  / 12 113.08




	Krzysztof Usakiewicz  93.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Ireneusz       Kurzok                110.00 +  419: 299  160
    2     6 Katarzyna      Stępień               112.00 -  263: 437   62
    3    15 Wojciech       Usakiewicz            123.00 -  292: 423   73
    4    20 Magdalena      Merklejn               99.00 +  321: 308  149
    5    16 Irena          Ficak                  90.00 -  307: 328   40
    6    19 Wiktor         Stępień               111.00 -  334: 438   61
    7    22 Bogusław       Koszarski              96.00 +  389: 375  146
    8    18 Rafał          Tałaj                 100.00 +  354: 301  150
    9    15 Andrzej        Tałaj                 100.00 +  407: 332  150
   10    11 Stanisław      Ochot                  93.00 +  445: 277  143
   11     8 Jerzy          Matyasik              109.00 -  341: 396   59
   12    10 Jakub          Kozłowski             100.00 -  279: 416   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1243  / 12 103.58




	Tomasz Figiel  92.00 Zawichost              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Joanna         Stępień               108.00 +  253: 223  158
    2    14 Andrzej        Tałaj                 100.00 -  310: 322   50
    3    20 Roman          Figiel                 97.00 =  412: 412   97
    4    14 Leszek         Stecuła               117.00 -  238: 363   67
    5    19 Stanisław      Harat                 100.00 +  378: 318  150
    6    15 Krzysztof      Bukowski              106.00 -  323: 408   56
    7    20 Stefan         Dawidson              115.00 +  332: 301  165
    8    14 Magdalena      Merklejn               99.00 +  353: 304  149
    9     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  102.00 +  317: 279  152
   10     6 Józef          Burzyński             106.00 +  358: 316  156
   11     5 Dariusz        Banaszek              141.88 +  334: 330  192
   12     2 Grzegorz       Wiączkowski           116.00 -  352: 358   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1458  / 12 121.50




	Maciej Michalak  92.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Stanisław      Rydzik                108.00 +  344: 323  158
    2    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  102.00 -  311: 386   52
    3    16 Wiktor         Stępień               111.00 -  257: 299   61
    4    21 Magdalena      Ochot                  77.00 +  347: 283  127
    5    18 Joanna         Stępień               108.00 -  294: 354   58
    6    21 Maciej         Trybuszewski          100.00 +  279: 276  150
    7    17 Irena          Ficak                  90.00 -  308: 384   40
    8    20 Mariola        Tałaj                 100.00 +  349: 251  150
    9    18 Edward         Salamon               100.00 -  231: 350   50
   10    20 Grażyna        Puton                  97.00 +  369: 295  147
   11    18 Stefan         Dawidson              115.00 -  369: 393   65
   12    18 Magdalena      Merklejn               99.00 -  368: 397   49
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1107  / 12  92.25




	Gabriela Hofman  91.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krzysztof      Bukowski              106.00 -  345: 424   56
    2    15 Krystyna       Augustyniak            93.00 +  443: 284  143
    3     9 Robert         Kaciński              130.00 +  366: 345  180
    4     6 Katarzyna      Stępień               112.00 -  293: 360   62
    5    12 Katarzyna      Żuławska               94.00 +  296: 287  144
    6    10 Renata         Kowalska               93.00 -  353: 364   43
    7    14 Kazimierz.J    Merklejn              104.00 -  387: 393   54
    8    16 Stanisław      Rydzik                108.00 -  294: 465   58
    9    19 Janusz         Grodzki               106.00 +  400: 293  156
   10    16 Marcin         Mroziuk               112.00 -  229: 341   62
   11    20 Andrzej        Tałaj                 100.00 +  436: 249  150
   12    16 Maciej         Gałecki               100.00 -  274: 337   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1158  / 12  96.50




	Irena Ficak  90.00 Mielec                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Janusz         Grodzki               106.00 +  362: 335  156
    2    11 Magdalena      Ochot                  77.00 +  312: 299  127
    3     7 Jacek          Pietruszka            131.00 -  312: 481   81
    4    11 Stanisław      Ochot                  93.00 -  306: 358   43
    5    16 Krzysztof      Usakiewicz             93.00 +  328: 307  143
    6    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  102.00 -  266: 410   52
    7    17 Maciej         Michalak               92.00 +  384: 308  142
    8    12 Józef          Burzyński             106.00 -  366: 372   56
    9    16 Magdalena      Merklejn               99.00 -  297: 350   49
   10    19 Bogdan         Karaim                100.00 +  320: 302  150
   11    17 Edward         Salamon               100.00 -  285: 484   50
   12    19 Grażyna        Puton                  97.00 -  332: 340   47
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1096  / 12  91.33




	Jerzy Luter  90.00 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Józef          Burzyński             106.00 -  320: 368   56
    2    17 Stanisław      Rydzik                108.00 -  283: 380   58
    3    22 Krystyna       Augustyniak            93.00 -  339: 384   43
    4    25 Jerzy          Augustyniak            87.00 +  342: 289  137
    5    22 Janusz         Grodzki               106.00 -  360: 380   56
    6    25 Adam           Kotwica                86.00 -  295: 353   36
    7    26 Władysław      Sikorski              100.00 +  287: 218  150
    8    25 Grażyna        Puton                  97.00 -  302: 339   47
    9    26 Stefan         Dawidson              115.00 -  299: 416   65
   11    27 Dawid          Dawidson               78.00 +  420: 308  128
   12    25 Mariola        Tałaj                 100.00 +  359: 308  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     926  / 11  84.18




	Jerzy Augustyniak  87.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Kazimierz.J    Merklejn              104.00 -  224: 437   54
    2    26 Joanna         Stępień               108.00 -  313: 328   58
    3    25 Dawid          Dawidson               78.00 +  310: 281  128
    4    25 Jerzy          Luter                  90.00 -  289: 342   40
    5    26 Władysław      Sikorski              100.00 -  269: 376   50
    6    27 Mariola        Tałaj                 100.00 -  310: 338   50
    7    27 Jerzy          Banasiak              100.00 -  209: 248   50
    8    27 Robert         Kaciński              130.00 -  286: 407   80
   10    26 Krzysztof      Pypno                 100.00 +  348: 331  150
   11    26 Adam           Kotwica                86.00 -  244: 451   36
   12    27 Rafał          Tałaj                 100.00 +  323: 263  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     846  / 11  76.91




	Adam Kotwica  86.00 Gdańsk                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  102.00 -  308: 338   52
    2    20 Ireneusz       Kurzok                110.00 -  243: 430   60
    3    24 Bogusław       Koszarski              96.00 +  352: 347  146
    4    22 Rafał          Tałaj                 100.00 -  327: 396   50
    5    23 Magdalena      Merklejn               99.00 -  284: 328   49
    6    25 Jerzy          Luter                  90.00 +  353: 295  140
    7    23 Andrzej        Tałaj                 100.00 -  362: 363   50
    8    24 Stanisław      Harat                 100.00 -  340: 410   50
    9    25 Robert         Kaciński              130.00 -  281: 302   80
   10    27 Dawid          Dawidson               78.00 -  359: 406   28
   11    26 Jerzy          Augustyniak            87.00 +  451: 244  137
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     842  / 11  76.55




	Dawid Dawidson  78.00 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Anna           Kowalska-Demczyszyn   100.00 -  257: 530   50
    2    24 Jakub          Kozłowski             100.00 -  283: 500   50
    3    25 Jerzy          Augustyniak            87.00 -  281: 310   37
    4    26 Bogusław       Koszarski              96.00 -  306: 314   46
    5    27 Edward         Salamon               100.00 -  253: 350   50
    6    28 Jerzy          Banasiak              100.00 -  252: 300   50
    7    28 Grażyna        Puton                  97.00 -  289: 354   47
    9    27 Krzysztof      Pypno                 100.00 -  193: 407   50
   10    27 Adam           Kotwica                86.00 +  406: 359  136
   11    27 Jerzy          Luter                  90.00 -  308: 420   40
   12    26 Stanisław      Harat                 100.00 -  266: 302   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     606  / 11  55.09




	Magdalena Ochot  77.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jerzy          Banasiak              100.00 +  351: 262  150
    2    11 Irena          Ficak                  90.00 -  299: 312   40
    3    17 Zdzisław       Szota                 129.00 -  289: 428   79
    4    21 Maciej         Michalak               92.00 -  283: 347   42
    5    24 Bogusław       Koszarski              96.00 +  322: 289  146
    6    22 Stanisław      Harat                 100.00 +  317: 275  150
    7    18 Edward         Salamon               100.00 +  402: 251  150
    8    13 Jarosław       Michalak              116.00 -  257: 332   66
    9    17 Krystyna       Augustyniak            93.00 +  447: 333  143
   10    12 Katarzyna      Stępień               112.00 -  313: 344   62
   11    16 Krzysztof      Bukowski              106.00 +  399: 261  156
   12    13 Mariusz        Skrobosz              123.00 +  373: 338  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1357  / 12 113.08


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie