Warszawa19
lutego
Warszawa 19-20 lutego V Mistrzostwa WarszawyGrand Prix 2000
Częstochowa 4
marca
Częstochowa 4- 5 marca IV Mistrzostwa CzęstochowyGrand Prix 2000
Karpacz19
marca
Karpacz 19 marca III Mistrzostwa Karpacza
IV Mistrzostwa Częstochowy04 - 05 marca 2000 — IV Mistrzostwa CzęstochowyInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

IV Mistrzostwa Częstochowy Częstochowa, 04 - 05 marca 2000
Grand Prix 2000

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Tomasz Zwoliński (Warszawa) 11.0 4732
 2. Paweł Dawidson (Częstochowa) 9.0 4751
 3. Paweł Stanosz (Warszawa) 9.0 4706
 4. Andrzej Kwiatkowski (Warszawa) 9.0 4433
 5. Jerzy Matyasik (Kraków) 8.0 4638
 6. Mariusz Skrobosz (Warszawa) 8.0 4622
 7. Marcin Mroziuk (Strzegom) 8.0 4565
 8. Wojciech Usakiewicz (Warszawa) 8.0 4533
 9. Dariusz Puton (Ruda Śląska) 8.0 4512
 10. Maciej Michalak (Łódź) 8.0 4387

 74 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
III Otwarte Mistrzostwa Częstochowy
II Otwarte Mistrzostwa Częstochowy
I Otwarte Mistrzostwa Częstochowy




Wyniki turnieju IV Mistrzostwa Częstochowy

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               142.00     11.0     4732     2005      797
  2 Paweł           Dawidson             Częstochowa            136.58      9.0     4751     1818      494
  3 Paweł           Stanosz              Warszawa               132.73      9.0     4706     1737      435
  4 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               118.00      9.0     4433     1758      260
  5 Jerzy           Matyasik             Kraków                 114.00      8.0     4638     1578      625
  6 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               131.10      8.0     4622     1612      759
  7 Marcin          Mroziuk              Warszawa               131.00      8.0     4565     1644      606
  8 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               129.00      8.0     4533     1664      275
  9 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            132.70      8.0     4512     1624      878
 10 Maciej          Michalak             Łódź                   100.40      8.0     4387     1509      489
 11 Stanisław       Rydzik               Warszawa               122.00      8.0     4341     1563      535
 12 Grażyna         Puton                Ruda Śląska            102.90      8.0     4062     1583       12
 13 Piotr           Mossakowski          Chorzów                100.00      8.0     4027     1448      218
 14 Maciej          Gałecki              Łódź                   103.00      7.0     4459     1420      794
 15 Dariusz         Banaszek             Warszawa               144.02      7.0     4412     1589      460
 16 Jarosław        Michalak             Łódź                   120.00      7.0     4302     1567       -5
 17 Sławomir        Nosek                Mielec                 122.00      7.0     4285     1407      441
 18 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               114.90      7.0     4265     1429      101
 19 Wiktor          Stępień              Katowice               116.90      7.0     4230     1409       70
 20 Radosław        Konca                Warszawa               100.00      7.0     4170     1389      181
 21 Edward          Salamon              Bytom                  100.00      7.0     4126     1374      246
 22 Katarzyna       Stępień              Katowice               117.80      7.0     4087     1420       85
 23 Robert          Słyszewski           Częstochowa            100.00      7.0     3927     1357      -58
 24 Rafał           Tałaj                Częstochowa            100.00      7.0     3904     1401     -377
 25 Zdzisław        Szota                Warszawa               131.72      6.0     4491     1270      391
 26 Jacek           Pietruszka           Kraków                 136.00      6.0     4455     1458      189
 27 Marek           Antosik              Nowy Dwór Mazowiecki   121.00      6.0     4422     1388      433
 28 Wojciech        Zemło                Łódź                   104.00      6.0     4404     1435       -3
 29 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    115.15      6.0     4308     1351      236
 30 Andrzej         Rechowicz            Katowice               124.00      6.0     4213     1318      -17
 31 Andrzej         Lożyński             Piastów                106.10      6.0     4141     1338        9
 32 Stefan          Dawidson             Częstochowa            116.00      6.0     4085     1261       46
 33 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          111.90      6.0     4039     1318     -110
 34 Dawid           Dawidson             Częstochowa            100.00      6.0     3897     1235       -9
 35 Grażyna         Żol                  Lubin                  100.00      6.0     3847     1256     -162
 36 Marian          Jurkowski            Knurów                 100.00      6.0     3796     1230      116
 37 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               100.90      6.0     3739     1305     -522
 38 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   100.00      6.0     3704     1242     -180
 39 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             100.00      6.0     3203     1199     -140
 40 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          111.80      5.0     4414     1315      -55
 41 Magdalena       Merklejn             Szczecin               106.00      5.0     4367     1240      -27
 42 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  104.00      5.0     4139     1177      131
 43 Leszek          Stecuła              Bytom                  120.00      5.0     4133     1323     -118
 44 Piotr           Jachimowicz          Warszawa               101.42      5.0     3972     1281     -455
 45 Grzegorz        Matysiak             Kraków                 100.00      5.0     3915     1235      -71
 46 Krzysztof       Pypno                Gliwice                100.00      5.0     3910     1252     -243
 47 Katarzyna       Żuławska             Katowice               101.00      5.0     3898     1187     -284
 48 Stanisław       Stanek               Olkusz                 100.00      5.0     3725     1185     -420
 49 Bogusław        Koszarski            Lądek Zdrój            112.00      5.0     3686     1139     -258
 50 Barbara         Żydaczewska          Lubin                  100.00      5.0     3111     1114     -327
 51 Jerzy           Luter                Bytom                  103.46      5.0     1853      813      193
 52 Stanisław       Harat                Kęty                   100.00      4.5     3726     1098       18
 53 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               100.00      4.5     3653     1107     -264
 54 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               117.00      4.0     4134     1081       81
 55 Krystyna        Augustyniak          Łódź                   100.00      4.0     3929     1159     -486
 56 Andrzej         Tałaj                Częstochowa            100.00      4.0     3745     1065     -440
 57 Bogdan          Karaim               Kęty                   100.00      4.0     3620     1047     -411
 58 Jerzy           Augustyniak          Łódź                   100.00      4.0     3390      981     -136
 59 Izabela         Estko                Częstochowa            100.00      4.0     2924      912     -122
 60 Stanisław       Gasik                Warszawa               108.00      4.0     2180      843     -164
 61 Jacek           Cichecki             Józefów                100.00      3.0     3623      921     -583
 62 Krzysztof       Kokot                Nowy Targ              100.00      3.0     3266      867     -251
 63 Jagoda          Żbikowska            Warszawa               100.00      3.0     3014      911     -569
 64 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              117.90      3.0     2482      710       10
 65 Zygmunt         Skwarek              Katowice               100.00      3.0     1965      674     -284
 66 Marcin          Kamiński             Warszawa               103.00      3.0     1731      614      -49
 67 Jerzy           Banasiak             Radom                  100.00      2.0     2998      801     -539
 68 Wieńczysław     Syguda               Częstochowa            100.00      1.0     2501      603     -800
 69 Tadeusz         Olenderek            Katowice               100.00      1.0     1420      392     -285
 70 Jarosław        Smela                Częstochowa            100.00      1.0      830      257     -228
 71 Agnieszka       Wójcik               Częstochowa            100.00      0.0      820      156     -230
 72 Michał          Chmielewski          Częstochowa            100.00      0.0      533      153     -507
 73 Tadeusz         Rybak                Częstochowa            100.00      0.0      491      100     -156
 74 Marta           Wilczak              Częstochowa            100.00      0.0      153       54     -269
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Mistrzostwa Częstochowy



	Dariusz Banaszek 144.02 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Maciej         Michalak              100.40 +  377: 259  150
    2     8 Wiktor         Stępień               116.90 +  421: 307  167
    3     4 Tomasz         Zwoliński             142.00 -  294: 328   92
    4    10 Magdalena      Merklejn              106.00 +  548: 280  156
    5     3 Marek          Antosik               121.00 +  337: 324  171
    6     3 Jacek          Pietruszka            136.00 +  364: 343  186
    7     3 Jarosław       Michalak              120.00 +  372: 308  170
    8     2 Paweł          Dawidson              136.58 -  330: 347   87
    9     3 Paweł          Stanosz               132.73 -  340: 372   83
   10     4 Marcin         Mroziuk               131.00 -  299: 338   81
   11     8 Mateusz        Żbikowski             114.90 +  421: 270  165
   12     5 Marcin         Mroziuk               131.00 -  309: 476   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 12 132.42




	Tomasz Zwoliński 142.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  374: 303  150
    2    10 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  455: 303  150
    3     4 Dariusz        Banaszek              144.02 +  328: 294  194
    4     3 Mariusz        Skrobosz              131.10 +  369: 343  181
    5     2 Jarosław       Michalak              120.00 +  422: 346  170
    6     1 Paweł          Dawidson              136.58 +  385: 370  187
    7     1 Marcin         Mroziuk               131.00 +  396: 266  181
    8     1 Grażyna        Puton                 102.90 +  450: 337  153
    9     1 Jacek          Pietruszka            136.00 +  341: 335  186
   10     1 Wojciech       Usakiewicz            129.00 +  464: 269  179
   11     1 Paweł          Dawidson              136.58 +  397: 346  187
   12     1 Paweł          Dawidson              136.58 -  351: 423   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2005  / 12 167.08




	Paweł Dawidson 136.58 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Stanek                100.00 +  360: 304  150
    2    11 Katarzyna      Żuławska              101.00 +  501: 287  151
    3     2 Leszek         Stecuła               120.00 +  371: 337  170
    4     2 Paweł          Stanosz               132.73 +  481: 386  183
    5     1 Anna           Kowalska-Demczyszyn   111.80 +  431: 399  162
    6     1 Tomasz         Zwoliński             142.00 -  370: 385   92
    7     2 Mariusz        Skrobosz              131.10 +  348: 330  181
    8     2 Dariusz        Banaszek              144.02 +  347: 330  194
    9     2 Wojciech       Usakiewicz            129.00 -  378: 382   79
   10     2 Sławomir       Nosek                 122.00 +  395: 369  172
   11     1 Tomasz         Zwoliński             142.00 -  346: 397   92
   12     1 Tomasz         Zwoliński             142.00 +  423: 351  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1818  / 12 151.50




	Jacek Pietruszka 136.00 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jagoda         Żbikowska             100.00 +  422: 288  150
    2     4 Krzysztof      Bukowski              117.90 +  412: 311  168
    3     3 Anna           Kowalska-Demczyszyn   111.80 -  353: 446   62
    4     6 Andrzej        Kwiatkowski           118.00 +  401: 329  168
    5     5 Wojciech       Zemło                 104.00 +  399: 314  154
    6     3 Dariusz        Banaszek              144.02 -  343: 364   94
    7     6 Leszek         Stecuła               120.00 +  446: 350  170
    8     3 Marcin         Mroziuk               131.00 +  374: 300  181
    9     1 Tomasz         Zwoliński             142.00 -  335: 341   92
   10     3 Paweł          Stanosz               132.73 -  306: 516   83
   11     7 Dariusz        Puton                 132.70 -  329: 351   83
   12    10 Jerzy          Luter                 103.46 -  335: 356   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1458  / 12 121.50




	Paweł Stanosz 132.73 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Grażyna        Żol                   100.00 +  404: 188  150
    2     6 Dariusz        Puton                 132.70 +  393: 350  183
    3     5 Kazimierz      Merklejn              100.90 +  420: 268  151
    4     2 Paweł          Dawidson              136.58 -  386: 481   87
    5     4 Marcin         Mroziuk               131.00 -  220: 452   81
    6    11 Maciej         Gałecki               103.00 +  357: 351  153
    7     7 Wojciech       Zemło                 104.00 +  365: 360  154
    8     5 Jarosław       Michalak              120.00 +  444: 373  170
    9     3 Dariusz        Banaszek              144.02 +  372: 340  194
   10     3 Jacek          Pietruszka            136.00 +  516: 306  186
   11     2 Jerzy          Matyasik              114.00 -  387: 466   64
   12     2 Jerzy          Matyasik              114.00 +  442: 336  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1737  / 12 144.75




	Dariusz Puton 132.70 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Radosław       Konca                 100.00 +  414: 182  150
    2     6 Paweł          Stanosz               132.73 -  350: 393   83
    3    12 Jerzy          Matyasik              114.00 -  383: 402   64
    4    19 Krzysztof      Usakiewicz            117.00 +  336: 240  167
    5    14 Andrzej        Rechowicz             124.00 +  489: 248  174
    6     8 Wojciech       Usakiewicz            129.00 -  364: 374   79
    7    12 Katarzyna      Stępień               117.80 +  331: 321  168
    8     9 Andrzej        Kwiatkowski           118.00 -  335: 336   68
    9    13 Piotr          Mossakowski           100.00 +  346: 296  150
   10    11 Zbigniew       Wietecki              115.15 +  387: 257  165
   11     7 Jacek          Pietruszka            136.00 +  351: 329  186
   12     6 Jarosław       Michalak              120.00 +  426: 256  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1624  / 12 135.33




	Zdzisław Szota 131.72 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Grzegorz       Matysiak              100.00 -  307: 373   50
    2    24 Piotr          Jachimowicz           101.42 -  332: 463   51
    3    29 Krystyna       Augustyniak           100.00 -  324: 411   50
    4    31 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  349: 274  150
    5    27 Katarzyna      Żuławska              101.00 +  458: 243  151
    6    20 Andrzej        Rechowicz             124.00 +  438: 293  174
    7    14 Andrzej        Kwiatkowski           118.00 -  347: 419   68
    8    18 Marcin         Kamiński              103.00 +  389: 299  153
    9    14 Wojciech       Zemło                 104.00 +  523: 330  154
   10     9 Grażyna        Puton                 102.90 -  302: 315   53
   11    14 Wojciech       Zemło                 104.00 -  316: 360   54
   12    18 Anna           Kowalska-Demczyszyn   111.80 +  406: 320  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1270  / 12 105.83




	Mariusz Skrobosz 131.10 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  351: 264  150
    2    14 Stanisław      Rydzik                122.00 +  345: 293  172
    3     8 Rafał          Tałaj                 100.00 +  445: 296  150
    4     3 Tomasz         Zwoliński             142.00 -  343: 369   92
    5     7 Mateusz        Żbikowski             114.90 +  422: 409  165
    6     4 Andrzej        Lożyński              106.10 +  437: 291  156
    7     2 Paweł          Dawidson              136.58 -  330: 348   87
    8     4 Wojciech       Usakiewicz            129.00 -  328: 392   79
    9     7 Andrzej        Kwiatkowski           118.00 -  351: 381   68
   10    10 Marek          Antosik               121.00 +  481: 262  171
   11     6 Rafał          Tałaj                 100.00 +  460: 248  150
   12     4 Stanisław      Rydzik                122.00 +  329: 310  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1612  / 12 134.33




	Marcin Mroziuk 131.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  375: 246  150
    2     9 Kazimierz      Merklejn              100.90 -  327: 398   51
    3    15 Andrzej        Tałaj                 100.00 +  451: 297  150
    4     9 Krzysztof      Pypno                 100.00 +  441: 361  150
    5     4 Paweł          Stanosz               132.73 +  452: 220  183
    6     2 Anna           Kowalska-Demczyszyn   111.80 +  493: 295  162
    7     1 Tomasz         Zwoliński             142.00 -  266: 396   92
    8     3 Jacek          Pietruszka            136.00 -  300: 374   86
    9     5 Grażyna        Puton                 102.90 +  357: 337  153
   10     4 Dariusz        Banaszek              144.02 +  338: 299  194
   11     3 Wojciech       Usakiewicz            129.00 -  289: 427   79
   12     5 Dariusz        Banaszek              144.02 +  476: 309  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1644  / 12 137.00




	Wojciech Usakiewicz 129.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Piotr          Jachimowicz           101.42 +  452: 310  151
    2     1 Andrzej        Kwiatkowski           118.00 +  418: 369  168
    3     1 Marek          Antosik               121.00 -  344: 419   71
    4     5 Leszek         Stecuła               120.00 -  338: 339   70
    5    12 Krzysztof      Pypno                 100.00 +  415: 318  150
    6     8 Dariusz        Puton                 132.70 +  374: 364  183
    7     5 Anna           Kowalska-Demczyszyn   111.80 +  412: 343  162
    8     4 Mariusz        Skrobosz              131.10 +  392: 328  181
    9     2 Paweł          Dawidson              136.58 +  382: 378  187
   10     1 Tomasz         Zwoliński             142.00 -  269: 464   92
   11     3 Marcin         Mroziuk               131.00 +  427: 289  181
   12     3 Andrzej        Kwiatkowski           118.00 -  310: 337   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1664  / 12 138.67




	Andrzej Rechowicz 124.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  437: 220  150
    2     2 Leszek         Stecuła               120.00 -  333: 419   70
    3    11 Piotr          Jachimowicz           101.42 +  416: 361  151
    4     7 Wojciech       Zemło                 104.00 -  297: 403   54
    5    14 Dariusz        Puton                 132.70 -  248: 489   83
    6    20 Zdzisław       Szota                 131.72 -  293: 438   82
    7    24 Zbigniew       Wietecki              115.15 -  362: 366   65
    8    27 Jagoda         Żbikowska             100.00 +  394: 279  150
    9    22 Jerzy          Luter                 103.46 -  319: 397   53
   10    27 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  412: 257  150
   11    23 Magdalena      Merklejn              106.00 +  304: 297  156
   12    20 Ryszard        Żydaczewski           104.00 +  398: 304  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1318  / 12 109.83




	Sławomir Nosek 122.00 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Jerzy          Banasiak              100.00 +  262: 254  150
    2    19 Zbigniew       Wietecki              115.15 -  313: 345   65
    3    25 Tadeusz        Olenderek             100.00 +  375: 238  150
    4    17 Grażyna        Żol                   100.00 +  393: 268  150
    5    10 Stanisław      Gasik                 108.00 -  308: 324   58
    6    15 Kazimierz      Merklejn              100.90 +  344: 330  151
    7    11 Stanisław      Stanek                100.00 +  525: 246  150
    8     6 Andrzej        Lożyński              106.10 +  368: 258  156
    9     4 Stanisław      Rydzik                122.00 +  383: 300  172
   10     2 Paweł          Dawidson              136.58 -  369: 395   87
   11     4 Andrzej        Kwiatkowski           118.00 -  308: 352   68
   12     7 Maciej         Michalak              100.40 -  337: 534   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1407  / 12 117.25




	Stanisław Rydzik 122.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Jerzy          Matyasik              114.00 +  352: 279  164
    2    14 Mariusz        Skrobosz              131.10 -  293: 345   81
    3    23 Stanisław      Stanek                100.00 +  374: 300  150
    4    14 Edward         Salamon               100.00 +  401: 298  150
    5     8 Renata         Kowalska              111.90 +  312: 289  162
    6     5 Jarosław       Michalak              120.00 -  292: 415   70
    7    10 Robert         Słyszewski            100.00 +  416: 286  150
    8     8 Anna           Kowalska-Demczyszyn   111.80 +  364: 304  162
    9     4 Sławomir       Nosek                 122.00 -  300: 383   72
   10     7 Katarzyna      Stępień               117.80 +  490: 297  168
   11     5 Grażyna        Puton                 102.90 +  437: 281  153
   12     4 Mariusz        Skrobosz              131.10 -  310: 329   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1563  / 12 130.25




	Marek Antosik 121.00 Nowy Dwór Mazowiecki          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dawid          Dawidson              100.00 +  399: 329  150
    2     7 Bogusław       Koszarski             112.00 +  491: 243  162
    3     1 Wojciech       Usakiewicz            129.00 +  419: 344  179
    4     1 Anna           Kowalska-Demczyszyn   111.80 -  387: 395   62
    5     3 Dariusz        Banaszek              144.02 -  324: 337   94
    6     7 Stanisław      Gasik                 108.00 +  382: 246  158
    7     4 Grażyna        Puton                 102.90 -  314: 329   53
    8     7 Renata         Kowalska              111.90 +  379: 273  162
    9     6 Jerzy          Matyasik              114.00 -  339: 344   64
   10    10 Mariusz        Skrobosz              131.10 -  262: 481   81
   11    15 Maciej         Gałecki               103.00 -  368: 391   53
   12    19 Leszek         Stecuła               120.00 +  358: 277  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1388  / 12 115.67




	Jarosław Michalak 120.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Wojciech       Zemło                 104.00 +  339: 334  154
    2    15 Stefan         Dawidson              116.00 +  397: 334  166
    3     6 Magdalena      Merklejn              106.00 +  366: 339  156
    4     4 Renata         Kowalska              111.90 +  404: 394  162
    5     2 Tomasz         Zwoliński             142.00 -  346: 422   92
    6     5 Stanisław      Rydzik                122.00 +  415: 292  172
    7     3 Dariusz        Banaszek              144.02 -  308: 372   94
    8     5 Paweł          Stanosz               132.73 -  373: 444   83
    9     8 Leszek         Stecuła               120.00 +  300: 231  170
   10     5 Andrzej        Kwiatkowski           118.00 -  343: 376   68
   11     9 Wiktor         Stępień               116.90 +  455: 343  167
   12     6 Dariusz        Puton                 132.70 -  256: 426   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1567  / 12 130.58




	Leszek Stecuła 120.00 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jacek          Cichecki              100.00 +  445: 329  150
    2     2 Andrzej        Rechowicz             124.00 +  419: 333  174
    3     2 Paweł          Dawidson              136.58 -  337: 371   87
    4     5 Wojciech       Usakiewicz            129.00 +  339: 338  179
    5     6 Andrzej        Lożyński              106.10 -  290: 345   56
    6    10 Mateusz        Żbikowski             114.90 +  449: 350  165
    7     6 Jacek          Pietruszka            136.00 -  350: 446   86
    8    11 Maciej         Gałecki               103.00 +  326: 302  153
    9     8 Jarosław       Michalak              120.00 -  231: 300   70
   10    13 Wiktor         Stępień               116.90 -  352: 390   67
   11    16 Zbigniew       Wietecki              115.15 -  318: 389   65
   12    19 Marek          Antosik               121.00 -  277: 358   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1323  / 12 110.25




	Andrzej Kwiatkowski 118.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Edward         Salamon               100.00 +  482: 293  150
    2     1 Wojciech       Usakiewicz            129.00 -  369: 418   79
    3     9 Stanisław      Gasik                 108.00 +  355: 341  158
    4     6 Jacek          Pietruszka            136.00 -  329: 401   86
    5    13 Jerzy          Matyasik              114.00 +  382: 357  164
    6     9 Wojciech       Zemło                 104.00 -  315: 369   54
    7    14 Zdzisław       Szota                 131.72 +  419: 347  182
    8     9 Dariusz        Puton                 132.70 +  336: 335  183
    9     7 Mariusz        Skrobosz              131.10 +  381: 351  181
   10     5 Jarosław       Michalak              120.00 +  376: 343  170
   11     4 Sławomir       Nosek                 122.00 +  352: 308  172
   12     3 Wojciech       Usakiewicz            129.00 +  337: 310  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1758  / 12 146.50




	Krzysztof Bukowski 117.90 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Stanisław      Harat                 100.00 +  426: 322  150
    2     4 Jacek          Pietruszka            136.00 -  311: 412   86
    3    13 Andrzej        Lożyński              106.10 -  330: 430   56
    4    20 Piotr          Jachimowicz           101.42 -  305: 342   51
    5    25 Krzysztof      Usakiewicz            117.00 -  263: 334   67
    6    28 Marian         Jurkowski             100.00 +  371: 360  150
    7    25 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  476: 272  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     710  /  7 101.43




	Katarzyna Stępień 117.80 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Bogdan         Karaim                100.00 +  303: 302  150
    2    17 Renata         Kowalska              111.90 -  352: 380   62
    3    21 Katarzyna      Żuławska              101.00 +  340: 268  151
    4    15 Stanisław      Gasik                 108.00 -  292: 319   58
    5    20 Stanisław      Harat                 100.00 +  363: 335  150
    6    16 Bogusław       Koszarski             112.00 +  334: 255  162
    7    12 Dariusz        Puton                 132.70 -  321: 331   83
    8    14 Wiktor         Stępień               116.90 +  393: 328  167
    9    11 Robert         Słyszewski            100.00 +  410: 280  150
   10     7 Stanisław      Rydzik                122.00 -  297: 490   72
   11    11 Renata         Kowalska              111.90 +  343: 330  162
   12     8 Grażyna        Puton                 102.90 -  339: 384   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Krzysztof Usakiewicz 117.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Krzysztof      Pypno                 100.00 -  351: 354   50
    2    18 Jerzy          Banasiak              100.00 +  444: 195  150
    3    10 Wojciech       Zemło                 104.00 -  351: 398   54
    4    19 Dariusz        Puton                 132.70 -  240: 336   83
    5    25 Krzysztof      Bukowski              117.90 +  334: 263  168
    6    21 Piotr          Jachimowicz           101.42 -  374: 385   51
    7    23 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  364: 246  150
    8    20 Stefan         Dawidson              116.00 -  317: 420   66
    9    23 Marcin         Kamiński              103.00 -  335: 339   53
   10    26 Mariusz        Wrześniewski          100.00 -  312: 333   50
   11    30 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  372: 276  150
   12    26 Magdalena      Merklejn              106.00 -  340: 508   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1081  / 12  90.08




	Wiktor Stępień 116.90 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Andrzej        Tałaj                 100.00 +  380: 256  150
    2     8 Dariusz        Banaszek              144.02 -  307: 421   94
    3    17 Krzysztof      Pypno                 100.00 -  296: 470   50
    4    23 Maciej         Michalak              100.40 +  347: 239  150
    5    18 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  343: 274  150
    6    14 Radosław       Konca                 100.00 -  351: 471   50
    7    18 Edward         Salamon               100.00 +  400: 268  150
    8    14 Katarzyna      Stępień               117.80 -  328: 393   68
    9    17 Piotr          Jachimowicz           101.42 +  368: 298  151
   10    13 Leszek         Stecuła               120.00 +  390: 352  170
   11     9 Jarosław       Michalak              120.00 -  343: 455   70
   12    13 Andrzej        Lożyński              106.10 +  377: 263  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1409  / 12 117.42




	Stefan Dawidson 116.00 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Karol          Wyrębkiewicz          100.00 +  341: 286  150
    2    15 Jarosław       Michalak              120.00 -  334: 397   70
    3    18 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  352: 329  150
    4    13 Kazimierz      Merklejn              100.90 -  345: 346   51
    5    17 Ryszard        Żydaczewski           104.00 -  312: 363   54
    6    22 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  377: 290  150
    7    16 Maciej         Gałecki               103.00 -  338: 374   53
    8    20 Krzysztof      Usakiewicz            117.00 +  420: 317  167
    9    16 Zbigniew       Wietecki              115.15 -  265: 525   65
   10    21 Krzysztof      Pypno                 100.00 -  278: 301   50
   11    24 Piotr          Jachimowicz           101.42 +  411: 239  151
   12    21 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  312: 272  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1261  / 12 105.08




	Zbigniew Wietecki 115.15 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Rafał          Tałaj                 100.00 -  349: 353   50
    2    19 Sławomir       Nosek                 122.00 +  345: 313  172
    3    16 Maciej         Michalak              100.40 +  361: 303  150
    4    12 Mateusz        Żbikowski             114.90 -  360: 387   65
    5    16 Magdalena      Merklejn              106.00 -  361: 410   56
    6    19 Krzysztof      Pypno                 100.00 -  250: 355   50
    7    24 Andrzej        Rechowicz             124.00 +  366: 362  174
    8    21 Andrzej        Tałaj                 100.00 +  419: 260  150
    9    16 Stefan         Dawidson              116.00 +  525: 265  166
   10    11 Dariusz        Puton                 132.70 -  257: 387   83
   11    16 Leszek         Stecuła               120.00 +  389: 318  170
   12    12 Mateusz        Żbikowski             114.90 -  326: 359   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1351  / 12 112.58




	Mateusz Żbikowski 114.90 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Piotr          Mossakowski           100.00 -  313: 353   50
    2    23 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  335: 263  150
    3    22 Bogdan         Karaim                100.00 +  406: 239  150
    4    12 Zbigniew       Wietecki              115.15 +  387: 360  165
    5     7 Mariusz        Skrobosz              131.10 -  409: 422   81
    6    10 Leszek         Stecuła               120.00 -  350: 449   70
    7    15 Krzysztof      Pypno                 100.00 +  347: 313  150
    8    12 Piotr          Jachimowicz           101.42 +  380: 283  151
    9     9 Radosław       Konca                 100.00 -  348: 383   50
   10    12 Maciej         Gałecki               103.00 +  361: 352  153
   11     8 Dariusz        Banaszek              144.02 -  270: 421   94
   12    12 Zbigniew       Wietecki              115.15 +  359: 326  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1429  / 12 119.08




	Jerzy Matyasik 114.00 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Stanisław      Rydzik                122.00 -  279: 352   72
    2    30 Karol          Wyrębkiewicz          100.00 +  485: 280  150
    3    12 Dariusz        Puton                 132.70 +  402: 383  183
    4     8 Andrzej        Lożyński              106.10 -  328: 369   56
    5    13 Andrzej        Kwiatkowski           118.00 -  357: 382   68
    6    18 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  400: 213  150
    7    13 Stanisław      Gasik                 108.00 +  390: 292  158
    8    10 Wojciech       Zemło                 104.00 +  369: 352  154
    9     6 Marek          Antosik               121.00 +  344: 339  171
   10     6 Radosław       Konca                 100.00 +  482: 222  150
   11     2 Paweł          Stanosz               132.73 +  466: 387  183
   12     2 Paweł          Stanosz               132.73 -  336: 442   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1578  / 12 131.50




	Bogusław Koszarski 112.00 Lądek Zdrój              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  383: 312  150
    2     7 Marek          Antosik               121.00 -  243: 491   71
    3    24 Stanisław      Harat                 100.00 +  303: 301  150
    4    18 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  300: 306   50
    5    23 Tadeusz        Olenderek             100.00 +  372: 293  150
    6    16 Katarzyna      Stępień               117.80 -  255: 334   68
    7    22 Karol          Wyrębkiewicz          100.00 -  307: 338   50
    8    24 Dawid          Dawidson              100.00 -  291: 318   50
    9    27 Grzegorz       Matysiak              100.00 -  259: 375   50
   10    29 Bogdan         Karaim                100.00 -  285: 358   50
   11    32 Jerzy          Banasiak              100.00 +  331: 294  150
   12    29 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  357: 224  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1139  / 12  94.92




	Renata Kowalska 111.90 Bielsko Biała          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Izabela        Estko                 100.00 +  317: 300  150
    2    17 Katarzyna      Stępień               117.80 +  380: 352  168
    3     7 Grażyna        Puton                 102.90 +  350: 349  153
    4     4 Jarosław       Michalak              120.00 -  394: 404   70
    5     8 Stanisław      Rydzik                122.00 -  289: 312   72
    6    12 Magdalena      Merklejn              106.00 +  369: 338  156
    7     9 Ryszard        Żydaczewski           104.00 +  352: 345  154
    8     7 Marek          Antosik               121.00 -  273: 379   71
    9    10 Andrzej        Lożyński              106.10 +  376: 366  156
   10     8 Rafał          Tałaj                 100.00 -  343: 351   50
   11    11 Katarzyna      Stępień               117.80 -  330: 343   68
   12    14 Edward         Salamon               100.00 -  266: 310   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1318  / 12 109.83




	Anna Kowalska-Demczyszyn 111.80 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marian         Jurkowski             100.00 +  420: 219  150
    2     5 Ryszard        Żydaczewski           104.00 +  415: 309  154
    3     3 Jacek          Pietruszka            136.00 +  446: 353  186
    4     1 Marek          Antosik               121.00 +  395: 387  171
    5     1 Paweł          Dawidson              136.58 -  399: 431   87
    6     2 Marcin         Mroziuk               131.00 -  295: 493   81
    7     5 Wojciech       Usakiewicz            129.00 -  343: 412   79
    8     8 Stanisław      Rydzik                122.00 -  304: 364   72
    9    12 Rafał          Tałaj                 100.00 -  328: 344   50
   10    18 Marcin         Kamiński              103.00 -  351: 439   53
   11    22 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  398: 312  150
   12    18 Zdzisław       Szota                 131.72 -  320: 406   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1315  / 12 109.58




	Stanisław Gasik 108.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Tadeusz        Olenderek             100.00 +  329: 292  150
    2    16 Robert         Słyszewski            100.00 +  329: 325  150
    3     9 Andrzej        Kwiatkowski           118.00 -  341: 355   68
    4    15 Katarzyna      Stępień               117.80 +  319: 292  168
    5    10 Sławomir       Nosek                 122.00 +  324: 308  172
    6     7 Marek          Antosik               121.00 -  246: 382   71
    7    13 Jerzy          Matyasik              114.00 -  292: 390   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     843  /  7 120.43




	Andrzej Lożyński 106.10 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Robert         Słyszewski            100.00 -  306: 338   50
    2    25 Jarosław       Smela                 100.00 +  443: 197  150
    3    13 Krzysztof      Bukowski              117.90 +  430: 330  168
    4     8 Jerzy          Matyasik              114.00 +  369: 328  164
    5     6 Leszek         Stecuła               120.00 +  345: 290  170
    6     4 Mariusz        Skrobosz              131.10 -  291: 437   81
    7     8 Radosław       Konca                 100.00 +  317: 310  150
    8     6 Sławomir       Nosek                 122.00 -  258: 368   72
    9    10 Renata         Kowalska              111.90 -  366: 376   62
   10    14 Maciej         Michalak              100.40 -  358: 433   50
   11    17 Ryszard        Żydaczewski           104.00 +  395: 348  154
   12    13 Wiktor         Stępień               116.90 -  263: 377   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1338  / 12 111.50




	Magdalena Merklejn 106.00 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Agnieszka      Wójcik                100.00 +  436: 327  150
    2     3 Maciej         Gałecki               103.00 +  325: 287  153
    3     6 Jarosław       Michalak              120.00 -  339: 366   70
    4    10 Dariusz        Banaszek              144.02 -  280: 548   94
    5    16 Zbigniew       Wietecki              115.15 +  410: 361  165
    6    12 Renata         Kowalska              111.90 -  338: 369   62
    7    17 Piotr          Jachimowicz           101.42 -  382: 389   51
    8    19 Krzysztof      Pypno                 100.00 -  251: 313   50
    9    24 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  406: 371  150
   10    19 Wojciech       Zemło                 104.00 -  395: 419   54
   11    23 Andrzej        Rechowicz             124.00 -  297: 304   74
   12    26 Krzysztof      Usakiewicz            117.00 +  508: 340  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1240  / 12 103.33




	Wojciech Zemło 104.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jarosław       Michalak              120.00 -  334: 339   70
    2    20 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  454: 324  150
    3    10 Krzysztof      Usakiewicz            117.00 +  398: 351  167
    4     7 Andrzej        Rechowicz             124.00 +  403: 297  174
    5     5 Jacek          Pietruszka            136.00 -  314: 399   86
    6     9 Andrzej        Kwiatkowski           118.00 +  369: 315  168
    7     7 Paweł          Stanosz               132.73 -  360: 365   83
    8    10 Jerzy          Matyasik              114.00 -  352: 369   64
    9    14 Zdzisław       Szota                 131.72 -  330: 523   82
   10    19 Magdalena      Merklejn              106.00 +  419: 395  156
   11    14 Zdzisław       Szota                 131.72 +  360: 316  182
   12    11 Maciej         Gałecki               103.00 -  311: 414   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1435  / 12 119.58




	Ryszard Żydaczewski 104.00 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Marta          Wilczak               100.00 +  422: 153  150
    2     5 Anna           Kowalska-Demczyszyn   111.80 -  309: 415   62
    3    14 Maciej         Gałecki               103.00 +  332: 317  153
    4    11 Grażyna        Puton                 102.90 -  272: 296   53
    5    17 Stefan         Dawidson              116.00 +  363: 312  166
    6    13 Edward         Salamon               100.00 +  388: 313  150
    7     9 Renata         Kowalska              111.90 -  345: 352   62
    8    13 Radosław       Konca                 100.00 -  316: 370   50
    9    18 Maciej         Michalak              100.40 -  360: 374   50
   10    20 Piotr          Jachimowicz           101.42 +  380: 313  151
   11    17 Andrzej        Lożyński              106.10 -  348: 395   56
   12    20 Andrzej        Rechowicz             124.00 -  304: 398   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1177  / 12  98.08




	Jerzy Luter 103.46 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    26 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  326: 318  150
    9    22 Andrzej        Rechowicz             124.00 +  397: 319  174
   10    17 Stanisław      Stanek                100.00 +  361: 328  150
   11    13 Marcin         Kamiński              103.00 +  413: 360  153
   12    10 Jacek          Pietruszka            136.00 +  356: 335  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     813  /  5 162.60




	Maciej Gałecki 103.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Michał         Chmielewski           100.00 +  434: 160  150
    2     3 Magdalena      Merklejn              106.00 -  287: 325   56
    3    14 Ryszard        Żydaczewski           104.00 -  317: 332   54
    4    21 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  391: 272  150
    5    15 Piotr          Jachimowicz           101.42 +  396: 257  151
    6    11 Paweł          Stanosz               132.73 -  351: 357   83
    7    16 Stefan         Dawidson              116.00 +  374: 338  166
    8    11 Leszek         Stecuła               120.00 -  302: 326   70
    9    15 Krzysztof      Pypno                 100.00 +  450: 258  150
   10    12 Mateusz        Żbikowski             114.90 -  352: 361   65
   11    15 Marek          Antosik               121.00 +  391: 368  171
   12    11 Wojciech       Zemło                 104.00 +  414: 311  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Marcin Kamiński 103.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    18 Zdzisław       Szota                 131.72 -  299: 389   82
    9    23 Krzysztof      Usakiewicz            117.00 +  339: 335  167
   10    18 Anna           Kowalska-Demczyszyn   111.80 +  439: 351  162
   11    13 Jerzy          Luter                 103.46 -  360: 413   53
   12    17 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  294: 292  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     614  /  5 122.80




	Grażyna Puton 102.90 Ruda Śląska              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Wieńczysław    Syguda                100.00 +  355: 294  150
    2    12 Krzysztof      Pypno                 100.00 +  354: 337  150
    3     7 Renata         Kowalska              111.90 -  349: 350   62
    4    11 Ryszard        Żydaczewski           104.00 +  296: 272  154
    5     9 Kazimierz      Merklejn              100.90 +  363: 269  151
    6     6 Robert         Słyszewski            100.00 +  362: 329  150
    7     4 Marek          Antosik               121.00 +  329: 314  171
    8     1 Tomasz         Zwoliński             142.00 -  337: 450   92
    9     5 Marcin         Mroziuk               131.00 -  337: 357   81
   10     9 Zdzisław       Szota                 131.72 +  315: 302  182
   11     5 Stanisław      Rydzik                122.00 -  281: 437   72
   12     8 Katarzyna      Stępień               117.80 +  384: 339  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1583  / 12 131.92




	Piotr Jachimowicz 101.42 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Wojciech       Usakiewicz            129.00 -  310: 452   79
    2    24 Zdzisław       Szota                 131.72 +  463: 332  182
    3    11 Andrzej        Rechowicz             124.00 -  361: 416   74
    4    20 Krzysztof      Bukowski              117.90 +  342: 305  168
    5    15 Maciej         Gałecki               103.00 -  257: 396   53
    6    21 Krzysztof      Usakiewicz            117.00 +  385: 374  167
    7    17 Magdalena      Merklejn              106.00 +  389: 382  156
    8    12 Mateusz        Żbikowski             114.90 -  283: 380   65
    9    17 Wiktor         Stępień               116.90 -  298: 368   67
   10    20 Ryszard        Żydaczewski           104.00 -  313: 380   54
   11    24 Stefan         Dawidson              116.00 -  239: 411   66
   12    27 Andrzej        Tałaj                 100.00 +  332: 231  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1281  / 12 106.75




	Katarzyna Żuławska 101.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Jarosław       Smela                 100.00 +  371: 305  150
    2    11 Paweł          Dawidson              136.58 -  287: 501   87
    3    21 Katarzyna      Stępień               117.80 -  268: 340   68
    4    25 Dawid          Dawidson              100.00 -  339: 351   50
    5    27 Zdzisław       Szota                 131.72 -  243: 458   82
    6    29 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  393: 263  150
    7    27 Mariusz        Wrześniewski          100.00 -  318: 341   50
    8    28 Krystyna       Augustyniak           100.00 -  305: 423   50
    9    30 Jagoda         Żbikowska             100.00 +  348: 284  150
   10    28 Andrzej        Tałaj                 100.00 -  260: 384   50
   11    31 Jacek          Cichecki              100.00 +  346: 297  150
   12    28 Bogdan         Karaim                100.00 +  420: 235  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1187  / 12  98.92




	Kazimierz Merklejn 100.90 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  377: 341  150
    2     9 Marcin         Mroziuk               131.00 +  398: 327  181
    3     5 Paweł          Stanosz               132.73 -  268: 420   83
    4    13 Stefan         Dawidson              116.00 +  346: 345  166
    5     9 Grażyna        Puton                 102.90 -  269: 363   53
    6    15 Sławomir       Nosek                 122.00 -  330: 344   72
    7    19 Maciej         Michalak              100.40 -  257: 433   50
    8    22 Edward         Salamon               100.00 +  348: 339  150
    9    19 Grażyna        Żol                   100.00 -  243: 341   50
   10    23 Dawid          Dawidson              100.00 -  280: 474   50
   11    26 Bogdan         Karaim                100.00 +  292: 270  150
   12    23 Stanisław      Stanek                100.00 +  331: 264  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1305  / 12 108.75




	Maciej Michalak 100.40 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Banaszek              144.02 -  259: 377   94
    2    31 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  434: 277  150
    3    16 Zbigniew       Wietecki              115.15 -  303: 361   65
    4    23 Wiktor         Stępień               116.90 -  239: 347   67
    5    28 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  341: 283  150
    6    24 Dawid          Dawidson              100.00 +  354: 273  150
    7    19 Kazimierz      Merklejn              100.90 +  433: 257  151
    8    15 Robert         Słyszewski            100.00 -  340: 352   50
    9    18 Ryszard        Żydaczewski           104.00 +  374: 360  154
   10    14 Andrzej        Lożyński              106.10 +  433: 358  156
   11    10 Radosław       Konca                 100.00 +  343: 316  150
   12     7 Sławomir       Nosek                 122.00 +  534: 337  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1509  / 12 125.75




	Jerzy Augustyniak 100.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mariusz        Skrobosz              131.10 -  264: 351   81
    2    31 Maciej         Michalak              100.40 -  277: 434   50
    3    32 Jagoda         Żbikowska             100.00 +  382: 178  150
    4    26 Piotr          Mossakowski           100.00 -  266: 323   50
    5    30 Karol          Wyrębkiewicz          100.00 -  295: 314   50
    6    31 Mariusz        Wrześniewski          100.00 -  290: 347   50
    8    31 Jacek          Cichecki              100.00 +  405: 316  150
    9    29 Izabela        Estko                 100.00 +  365: 320  150
   10    25 Stanisław      Harat                 100.00 -  245: 330   50
   11    27 Karol          Wyrębkiewicz          100.00 -  243: 338   50
   12    30 Jagoda         Żbikowska             100.00 +  358: 275  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     981  / 11  89.18




	Krystyna Augustyniak 100.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Zwoliński             142.00 -  303: 374   92
    2    26 Stanisław      Stanek                100.00 -  336: 342   50
    3    29 Zdzisław       Szota                 131.72 +  411: 324  182
    4    21 Maciej         Gałecki               103.00 -  272: 391   53
    5    26 Andrzej        Tałaj                 100.00 +  348: 329  150
    6    22 Stefan         Dawidson              116.00 -  290: 377   66
    7    25 Krzysztof      Bukowski              117.90 -  272: 476   68
    8    28 Katarzyna      Żuławska              101.00 +  423: 305  151
    9    24 Magdalena      Merklejn              106.00 -  371: 406   56
   10    27 Andrzej        Rechowicz             124.00 -  257: 412   74
   11    30 Krzysztof      Usakiewicz            117.00 -  276: 372   67
   12    31 Jacek          Cichecki              100.00 +  370: 307  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1159  / 12  96.58




	Jerzy Banasiak 100.00 Radom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Sławomir       Nosek                 122.00 -  254: 262   72
    2    18 Krzysztof      Usakiewicz            117.00 -  195: 444   67
    3    35 Radosław       Konca                 100.00 -  270: 413   50
    4    34 Jagoda         Żbikowska             100.00 -  227: 331   50
    6    32 Izabela        Estko                 100.00 -  275: 278   50
    7    32 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  320: 334   50
    8    32 Wieńczysław    Syguda                100.00 +  365: 168  150
    9    32 Jacek          Cichecki              100.00 -  253: 363   50
   10    32 Barbara        Żydaczewska           100.00 -  218: 306   50
   11    32 Bogusław       Koszarski             112.00 -  294: 331   62
   12    32 Wieńczysław    Syguda                100.00 +  327: 307  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     801  / 11  72.82




	Michał Chmielewski 100.00 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Maciej         Gałecki               103.00 -  160: 434   53
    2    35 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  175: 303   50
    3    27 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  198: 303   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     153  /  3  51.00




	Jacek Cichecki 100.00 Józefów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Leszek         Stecuła               120.00 -  329: 445   70
    2    21 Dawid          Dawidson              100.00 +  333: 266  150
    3    20 Edward         Salamon               100.00 -  232: 356   50
    4    28 Bogdan         Karaim                100.00 +  313: 307  150
    5    24 Grażyna        Żol                   100.00 -  302: 373   50
    6    27 Karol          Wyrębkiewicz          100.00 -  267: 358   50
    7    29 Marian         Jurkowski             100.00 -  259: 419   50
    8    31 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  316: 405   50
    9    32 Jerzy          Banasiak              100.00 +  363: 253  150
   10    31 Izabela        Estko                 100.00 -  305: 308   50
   11    31 Katarzyna      Żuławska              101.00 -  297: 346   51
   12    31 Krystyna       Augustyniak           100.00 -  307: 370   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     921  / 12  76.75




	Dawid Dawidson 100.00 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marek          Antosik               121.00 -  329: 399   71
    2    21 Jacek          Cichecki              100.00 -  266: 333   50
    3    30 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  333: 295  150
    4    25 Katarzyna      Żuławska              101.00 +  351: 339  151
    5    21 Stanisław      Stanek                100.00 -  294: 297   50
    6    24 Maciej         Michalak              100.40 -  273: 354   50
    7    28 Bogdan         Karaim                100.00 +  359: 354  150
    8    24 Bogusław       Koszarski             112.00 +  318: 291  162
    9    20 Marian         Jurkowski             100.00 -  300: 330   50
   10    23 Kazimierz      Merklejn              100.90 +  474: 280  151
   11    19 Grażyna        Żol                   100.00 -  278: 361   50
   12    22 Krzysztof      Pypno                 100.00 +  322: 273  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1235  / 12 102.92




	Izabela Estko 100.00 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Renata         Kowalska              111.90 -  300: 317   62
    2    27 Bogdan         Karaim                100.00 -  346: 352   50
    3    28 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  201: 271   50
    4    32 Mariusz        Wrześniewski          100.00 -  238: 339   50
    5    33 Wieńczysław    Syguda                100.00 +  357: 235  150
    6    32 Jerzy          Banasiak              100.00 +  278: 275  150
    7    30 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  261: 302   50
    9    29 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  320: 365   50
   10    31 Jacek          Cichecki              100.00 +  308: 305  150
   11    28 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  315: 285  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     912  / 10  91.20




	Wojciech Gołęcki 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    35 Michał         Chmielewski           100.00 +  303: 175  150
    3    27 Michał         Chmielewski           100.00 +  303: 198  150
    4    18 Bogusław       Koszarski             112.00 +  306: 300  162
    5    11 Robert         Słyszewski            100.00 -  239: 375   50
    6    18 Jerzy          Matyasik              114.00 -  213: 400   64
    7    23 Krzysztof      Usakiewicz            117.00 -  246: 364   67
    8    26 Jerzy          Luter                 103.46 -  318: 326   53
    9    28 Bogdan         Karaim                100.00 +  359: 311  150
   10    24 Karol          Wyrębkiewicz          100.00 +  322: 312  150
   11    21 Stanisław      Harat                 100.00 +  302: 288  150
   12    17 Marcin         Kamiński              103.00 -  292: 294   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1199  / 11 109.00




	Stanisław Harat 100.00 Kęty                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Bukowski              117.90 -  322: 426   68
    2    22 Agnieszka      Wójcik                100.00 +  277: 231  150
    3    24 Bogusław       Koszarski             112.00 -  301: 303   62
    4    27 Karol          Wyrębkiewicz          100.00 +  381: 220  150
    5    20 Katarzyna      Stępień               117.80 -  335: 363   68
    6    23 Grzegorz       Matysiak              100.00 -  286: 326   50
    7    26 Andrzej        Tałaj                 100.00 -  281: 357   50
    8    29 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  322: 310  150
    9    26 Mariusz        Wrześniewski          100.00 =  277: 277  100
   10    25 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  330: 245  150
   11    21 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  288: 302   50
   12    24 Karol          Wyrębkiewicz          100.00 -  326: 348   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1098  / 12  91.50




	Marian Jurkowski 100.00 Knurów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Anna           Kowalska-Demczyszyn   111.80 -  219: 420   62
    2    33 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  264: 330   50
    3    34 Barbara        Żydaczewska           100.00 -  295: 314   50
    4    33 Wieńczysław    Syguda                100.00 +  320: 222  150
    5    32 Jagoda         Żbikowska             100.00 +  268: 265  150
    6    28 Krzysztof      Bukowski              117.90 -  360: 371   68
    7    29 Jacek          Cichecki              100.00 +  419: 259  150
    8    25 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  392: 270  150
    9    20 Dawid          Dawidson              100.00 +  330: 300  150
   10    16 Piotr          Mossakowski           100.00 -  304: 314   50
   11    20 Stanisław      Stanek                100.00 +  326: 287  150
   12    16 Robert         Słyszewski            100.00 -  299: 328   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1230  / 12 102.50




	Bogdan Karaim 100.00 Kęty                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Katarzyna      Stępień               117.80 -  302: 303   68
    2    27 Izabela        Estko                 100.00 +  352: 346  150
    3    22 Mateusz        Żbikowski             114.90 -  239: 406   65
    4    28 Jacek          Cichecki              100.00 -  307: 313   50
    5    29 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  328: 298  150
    6    25 Piotr          Mossakowski           100.00 -  270: 359   50
    7    28 Dawid          Dawidson              100.00 -  354: 359   50
    8    30 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  294: 291  150
    9    28 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  311: 359   50
   10    29 Bogusław       Koszarski             112.00 +  358: 285  162
   11    26 Kazimierz      Merklejn              100.90 -  270: 292   51
   12    28 Katarzyna      Żuławska              101.00 -  235: 420   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1047  / 12  87.25




	Krzysztof Kokot 100.00 Nowy Targ                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Kazimierz      Merklejn              100.90 -  341: 377   51
    2    20 Wojciech       Zemło                 104.00 -  324: 454   54
    3    28 Izabela        Estko                 100.00 +  271: 201  150
    4    24 Stanisław      Stanek                100.00 -  269: 319   50
    5    29 Bogdan         Karaim                100.00 -  298: 328   50
    6    30 Andrzej        Tałaj                 100.00 -  319: 358   50
    7    32 Jerzy          Banasiak              100.00 +  334: 320  150
    8    29 Stanisław      Harat                 100.00 -  310: 322   50
    9    31 Wieńczysław    Syguda                100.00 +  291: 166  150
   11    28 Izabela        Estko                 100.00 -  285: 315   50
   12    29 Bogusław       Koszarski             112.00 -  224: 357   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     867  / 11  78.82




	Radosław Konca 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dariusz        Puton                 132.70 -  182: 414   83
    2    34 Grażyna        Żol                   100.00 -  270: 370   50
    3    35 Jerzy          Banasiak              100.00 +  413: 270  150
    4    29 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  387: 239  150
    5    22 Piotr          Mossakowski           100.00 +  445: 327  150
    6    14 Wiktor         Stępień               116.90 +  471: 351  167
    7     8 Andrzej        Lożyński              106.10 -  310: 317   56
    8    13 Ryszard        Żydaczewski           104.00 +  370: 316  154
    9     9 Mateusz        Żbikowski             114.90 +  383: 348  165
   10     6 Jerzy          Matyasik              114.00 -  222: 482   64
   11    10 Maciej         Michalak              100.40 -  316: 343   50
   12    15 Grażyna        Żol                   100.00 +  401: 212  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1389  / 12 115.75




	Grzegorz Matysiak 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Zdzisław       Szota                 131.72 +  373: 307  182
    2    10 Tomasz         Zwoliński             142.00 -  303: 455   92
    3    18 Stefan         Dawidson              116.00 -  329: 352   66
    4    22 Andrzej        Tałaj                 100.00 +  319: 273  150
    5    18 Wiktor         Stępień               116.90 -  274: 343   67
    6    23 Stanisław      Harat                 100.00 +  326: 286  150
    7    20 Piotr          Mossakowski           100.00 -  308: 325   50
    8    23 Grażyna        Żol                   100.00 -  249: 403   50
    9    27 Bogusław       Koszarski             112.00 +  375: 259  162
   10    22 Edward         Salamon               100.00 -  355: 376   50
   11    25 Andrzej        Tałaj                 100.00 +  432: 295  150
   12    21 Stefan         Dawidson              116.00 -  272: 312   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1235  / 12 102.92




	Piotr Mossakowski 100.00 Chorzów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Mateusz        Żbikowski             114.90 +  353: 313  165
    2    13 Rafał          Tałaj                 100.00 -  312: 329   50
    3    19 Robert         Słyszewski            100.00 -  251: 306   50
    4    26 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  323: 266  150
    5    22 Radosław       Konca                 100.00 -  327: 445   50
    6    25 Bogdan         Karaim                100.00 +  359: 270  150
    7    20 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  325: 308  150
    8    17 Karol          Wyrębkiewicz          100.00 +  308: 296  150
    9    13 Dariusz        Puton                 132.70 -  296: 346   83
   10    16 Marian         Jurkowski             100.00 +  314: 304  150
   11    12 Robert         Słyszewski            100.00 +  410: 308  150
   12     9 Rafał          Tałaj                 100.00 +  449: 318  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Tadeusz Olenderek 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Stanisław      Gasik                 108.00 -  292: 329   58
    2    29 Jagoda         Żbikowska             100.00 +  300: 261  150
    3    25 Sławomir       Nosek                 122.00 -  238: 375   72
    5    23 Bogusław       Koszarski             112.00 -  293: 372   62
    6    26 Rafał          Tałaj                 100.00 -  297: 368   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     392  /  5  78.40




	Krzysztof Pypno 100.00 Gliwice                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Krzysztof      Usakiewicz            117.00 +  354: 351  167
    2    12 Grażyna        Puton                 102.90 -  337: 354   53
    3    17 Wiktor         Stępień               116.90 +  470: 296  167
    4     9 Marcin         Mroziuk               131.00 -  361: 441   81
    5    12 Wojciech       Usakiewicz            129.00 -  318: 415   79
    6    19 Zbigniew       Wietecki              115.15 +  355: 250  165
    7    15 Mateusz        Żbikowski             114.90 -  313: 347   65
    8    19 Magdalena      Merklejn              106.00 +  313: 251  156
    9    15 Maciej         Gałecki               103.00 -  258: 450   53
   10    21 Stefan         Dawidson              116.00 +  301: 278  166
   11    18 Edward         Salamon               100.00 -  257: 398   50
   12    22 Dawid          Dawidson              100.00 -  273: 322   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1252  / 12 104.33




	Tadeusz Rybak 100.00 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    6    33 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  218: 304   50
    7    33 Wieńczysław    Syguda                100.00 -  273: 343   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     100  /  2  50.00




	Edward Salamon 100.00 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Andrzej        Kwiatkowski           118.00 -  293: 482   68
    2    28 Wieńczysław    Syguda                100.00 +  366: 227  150
    3    20 Jacek          Cichecki              100.00 +  356: 232  150
    4    14 Stanisław      Rydzik                122.00 -  298: 401   72
    5    19 Rafał          Tałaj                 100.00 +  401: 263  150
    6    13 Ryszard        Żydaczewski           104.00 -  313: 388   54
    7    18 Wiktor         Stępień               116.90 -  268: 400   67
    8    22 Kazimierz      Merklejn              100.90 -  339: 348   51
    9    25 Andrzej        Tałaj                 100.00 +  408: 261  150
   10    22 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  376: 355  150
   11    18 Krzysztof      Pypno                 100.00 +  398: 257  150
   12    14 Renata         Kowalska              111.90 +  310: 266  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1374  / 12 114.50




	Zygmunt Skwarek 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Andrzej        Rechowicz             124.00 -  220: 437   74
    2    33 Marian         Jurkowski             100.00 +  330: 264  150
    3    26 Grażyna        Żol                   100.00 -  315: 390   50
    4    29 Radosław       Konca                 100.00 -  239: 387   50
    5    31 Barbara        Żydaczewska           100.00 -  255: 292   50
    6    33 Tadeusz        Rybak                 100.00 +  304: 218  150
    7    30 Izabela        Estko                 100.00 +  302: 261  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     674  /  7  96.29




	Jarosław Smela 100.00 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Katarzyna      Żuławska              101.00 -  305: 371   51
    2    25 Andrzej        Lożyński              106.10 -  197: 443   56
    3    33 Wieńczysław    Syguda                100.00 +  328: 244  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     257  /  3  85.67




	Stanisław Stanek 100.00 Olkusz                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Paweł          Dawidson              136.58 -  304: 360   87
    2    26 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  342: 336  150
    3    23 Stanisław      Rydzik                122.00 -  300: 374   72
    4    24 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  319: 269  150
    5    21 Dawid          Dawidson              100.00 +  297: 294  150
    6    17 Grażyna        Żol                   100.00 +  423: 332  150
    7    11 Sławomir       Nosek                 122.00 -  246: 525   72
    8    16 Rafał          Tałaj                 100.00 -  268: 360   50
    9    21 Karol          Wyrębkiewicz          100.00 +  347: 277  150
   10    17 Jerzy          Luter                 103.46 -  328: 361   53
   11    20 Marian         Jurkowski             100.00 -  287: 326   50
   12    23 Kazimierz      Merklejn              100.90 -  264: 331   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1185  / 12  98.75




	Wieńczysław Syguda 100.00 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Grażyna        Puton                 102.90 -  294: 355   53
    2    28 Edward         Salamon               100.00 -  227: 366   50
    3    33 Jarosław       Smela                 100.00 -  244: 328   50
    4    33 Marian         Jurkowski             100.00 -  222: 320   50
    5    33 Izabela        Estko                 100.00 -  235: 357   50
    7    33 Tadeusz        Rybak                 100.00 +  343: 273  150
    8    32 Jerzy          Banasiak              100.00 -  168: 365   50
    9    31 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  166: 291   50
   10    30 Jagoda         Żbikowska             100.00 -  295: 319   50
   12    32 Jerzy          Banasiak              100.00 -  307: 327   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     603  / 10  60.30




	Robert Słyszewski 100.00 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Andrzej        Lożyński              106.10 +  338: 306  156
    2    16 Stanisław      Gasik                 108.00 -  325: 329   58
    3    19 Piotr          Mossakowski           100.00 +  306: 251  150
    4    16 Rafał          Tałaj                 100.00 +  333: 310  150
    5    11 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  375: 239  150
    6     6 Grażyna        Puton                 102.90 -  329: 362   53
    7    10 Stanisław      Rydzik                122.00 -  286: 416   72
    8    15 Maciej         Michalak              100.40 +  352: 340  150
    9    11 Katarzyna      Stępień               117.80 -  280: 410   68
   10    15 Grażyna        Żol                   100.00 +  367: 313  150
   11    12 Piotr          Mossakowski           100.00 -  308: 410   50
   12    16 Marian         Jurkowski             100.00 +  328: 299  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1357  / 12 113.08




	Andrzej Tałaj 100.00 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Wiktor         Stępień               116.90 -  256: 380   67
    2    32 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  444: 236  150
    3    15 Marcin         Mroziuk               131.00 -  297: 451   81
    4    22 Grzegorz       Matysiak              100.00 -  273: 319   50
    5    26 Krystyna       Augustyniak           100.00 -  329: 348   50
    6    30 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  358: 319  150
    7    26 Stanisław      Harat                 100.00 +  357: 281  150
    8    21 Zbigniew       Wietecki              115.15 -  260: 419   65
    9    25 Edward         Salamon               100.00 -  261: 408   50
   10    28 Katarzyna      Żuławska              101.00 +  384: 260  151
   11    25 Grzegorz       Matysiak              100.00 -  295: 432   50
   12    27 Piotr          Jachimowicz           101.42 -  231: 332   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1065  / 12  88.75




	Rafał Tałaj 100.00 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Zbigniew       Wietecki              115.15 +  353: 349  165
    2    13 Piotr          Mossakowski           100.00 +  329: 312  150
    3     8 Mariusz        Skrobosz              131.10 -  296: 445   81
    4    16 Robert         Słyszewski            100.00 -  310: 333   50
    5    19 Edward         Salamon               100.00 -  263: 401   50
    6    26 Tadeusz        Olenderek             100.00 +  368: 297  150
    7    21 Grażyna        Żol                   100.00 +  364: 296  150
    8    16 Stanisław      Stanek                100.00 +  360: 268  150
    9    12 Anna           Kowalska-Demczyszyn   111.80 +  344: 328  162
   10     8 Renata         Kowalska              111.90 +  351: 343  162
   11     6 Mariusz        Skrobosz              131.10 -  248: 460   81
   12     9 Piotr          Mossakowski           100.00 -  318: 449   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1401  / 12 116.75




	Marta Wilczak 100.00 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Ryszard        Żydaczewski           104.00 -  153: 422   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      54  /  1  54.00




	Mariusz Wrześniewski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Bogusław       Koszarski             112.00 -  312: 383   62
    2    23 Mateusz        Żbikowski             114.90 -  263: 335   65
    3    30 Dawid          Dawidson              100.00 -  295: 333   50
    4    32 Izabela        Estko                 100.00 +  339: 238  150
    5    28 Maciej         Michalak              100.40 -  283: 341   50
    6    31 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  347: 290  150
    7    27 Katarzyna      Żuławska              101.00 +  341: 318  151
    8    25 Marian         Jurkowski             100.00 -  270: 392   50
    9    26 Stanisław      Harat                 100.00 =  277: 277  100
   10    26 Krzysztof      Usakiewicz            117.00 +  333: 312  167
   11    22 Anna           Kowalska-Demczyszyn   111.80 -  312: 398   62
   12    25 Barbara        Żydaczewska           100.00 -  281: 300   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1107  / 12  92.25




	Karol Wyrębkiewicz 100.00 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Stefan         Dawidson              116.00 -  286: 341   66
    2    30 Jerzy          Matyasik              114.00 -  280: 485   64
    3    31 Agnieszka      Wójcik                100.00 +  337: 262  150
    4    27 Stanisław      Harat                 100.00 -  220: 381   50
    5    30 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  314: 295  150
    6    27 Jacek          Cichecki              100.00 +  358: 267  150
    7    22 Bogusław       Koszarski             112.00 +  338: 307  162
    8    17 Piotr          Mossakowski           100.00 -  296: 308   50
    9    21 Stanisław      Stanek                100.00 -  277: 347   50
   10    24 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  312: 322   50
   11    27 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  338: 243  150
   12    24 Stanisław      Harat                 100.00 +  348: 326  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1242  / 12 103.50




	Agnieszka Wójcik 100.00 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Magdalena      Merklejn              106.00 -  327: 436   56
    2    22 Stanisław      Harat                 100.00 -  231: 277   50
    3    31 Karol          Wyrębkiewicz          100.00 -  262: 337   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     156  /  3  52.00




	Jagoda Żbikowska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jacek          Pietruszka            136.00 -  288: 422   86
    2    29 Tadeusz        Olenderek             100.00 -  261: 300   50
    3    32 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  178: 382   50
    4    34 Jerzy          Banasiak              100.00 +  331: 227  150
    5    32 Marian         Jurkowski             100.00 -  265: 268   50
    7    31 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  250: 243  150
    8    27 Andrzej        Rechowicz             124.00 -  279: 394   74
    9    30 Katarzyna      Żuławska              101.00 -  284: 348   51
   10    30 Wieńczysław    Syguda                100.00 +  319: 295  150
   11    29 Barbara        Żydaczewska           100.00 -  284: 346   50
   12    30 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  275: 358   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     911  / 11  82.82




	Grażyna Żol 100.00 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Paweł          Stanosz               132.73 -  188: 404   83
    2    34 Radosław       Konca                 100.00 +  370: 270  150
    3    26 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  390: 315  150
    4    17 Sławomir       Nosek                 122.00 -  268: 393   72
    5    24 Jacek          Cichecki              100.00 +  373: 302  150
    6    17 Stanisław      Stanek                100.00 -  332: 423   50
    7    21 Rafał          Tałaj                 100.00 -  296: 364   50
    8    23 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  403: 249  150
    9    19 Kazimierz      Merklejn              100.90 +  341: 243  151
   10    15 Robert         Słyszewski            100.00 -  313: 367   50
   11    19 Dawid          Dawidson              100.00 +  361: 278  150
   12    15 Radosław       Konca                 100.00 -  212: 401   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1256  / 12 104.67




	Barbara Żydaczewska 100.00 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marcin         Mroziuk               131.00 -  246: 375   81
    2    32 Andrzej        Tałaj                 100.00 -  236: 444   50
    3    34 Marian         Jurkowski             100.00 +  314: 295  150
    4    31 Zdzisław       Szota                 131.72 -  274: 349   82
    5    31 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  292: 255  150
    6    29 Katarzyna      Żuławska              101.00 -  263: 393   51
    7    31 Jagoda         Żbikowska             100.00 -  243: 250   50
    8    30 Bogdan         Karaim                100.00 -  291: 294   50
   10    32 Jerzy          Banasiak              100.00 +  306: 218  150
   11    29 Jagoda         Żbikowska             100.00 +  346: 284  150
   12    25 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  300: 281  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1114  / 11 101.27


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie