Katowice11
sierpnia
Katowice 11-12 sierpnia VI Mistrzostwa Górnego Śląska i ZagłębiaGrand Prix 2001
Słupsk25
sierpnia
Słupsk 25-26 sierpnia V Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
Szarlota 8
września
Szarlota 8- 9 września V Mistrzostwa Ziemi Kaszubskiej
V Mistrzostwa Ziemi Słupskiej25 - 26 sierpnia 2001 — V Mistrzostwa Ziemi SłupskiejInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

V Mistrzostwa Ziemi SłupskiejSłupsk, 25 - 26 sierpnia 2001

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Radosław Konca (Warszawa) 12.0 4641
 2. Szymon Zaleski (Poznań) 9.0 4908
 3. Tomasz Zwoliński (Warszawa) 8.0 5101
 4. Stanisław Rydzik (Warszawa) 8.0 4656
 5. Mariusz Kubicki (Inowrocław) 8.0 4531
 6. Mariusz Skrobosz (Warszawa) 7.5 5110
 7. Marcin Mroziuk (Warszawa) 7.5 4876
 8. Andrzej Rechowicz (Katowice) 7.0 4594
 9. Mateusz Żbikowski (Warszawa) 7.0 4574
 10. Karol Wyrębkiewicz (Kielce) 7.0 4487

 37 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IV Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
III Otwarte Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Słupskiej




Wyniki turnieju V Mistrzostwa Ziemi Słupskiej

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Radosław        Konca                Warszawa               122.76     12.0     4641     2039      948
  2 Szymon          Zaleski              Poznań                 107.83      9.0     4908     1795      770
  3 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               144.75      8.0     5101     1626      605
  4 Stanisław       Rydzik               Warszawa               129.16      8.0     4656     1602      194
  5 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             120.50      8.0     4531     1579      499
  6 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               133.14      7.5     5110     1452     1193
  7 Marcin          Mroziuk              Warszawa               133.03      7.5     4876     1549      625
  8 Andrzej         Rechowicz            Katowice               124.36      7.0     4594     1558      -95
  9 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               132.50      7.0     4574     1506      460
 10 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   124.88      7.0     4487     1408      351
 11 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             100.83      7.0     4069     1401      212
 12 Filip           Warzecha             Gdynia                 100.00      7.0     4050     1399       55
 13 Bogusław        Kuma                 Słupsk                 100.00      7.0     3808     1474      -93
 14 Magdalena       Merklejn             Szczecin               114.79      6.0     4633     1377      279
 15 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               125.16      6.0     4596     1403      368
 16 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    118.80      6.0     4451     1430       83
 17 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               116.21      6.0     4439     1389      406
 18 Maciej          Zięba                Wrocław                100.00      6.0     3988     1416     -505
 19 Jarosław        Żuliński             Szczecin               102.14      6.0     3930     1297      -95
 20 Jacek           Nowak                Szczecin               100.00      6.0     3882     1309     -292
 21 Adelina         Śniadach             Rumia                  100.00      6.0     3762     1273     -277
 22 Zbigniew        Lewandowski          Słupsk                 100.00      6.0     3421     1212     -203
 23 Kamil           Klinkosz             Rumia                  108.98      5.0     4267     1204      -29
 24 Lucyna          Śniadach             Rumia                  105.70      5.0     4219     1282      -77
 25 Jarosław        Kamienik             Słupsk                 100.00      5.0     4142     1133      251
 26 Beata           Wiączkowska          Wrocław                102.86      5.0     4035     1214     -101
 27 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             101.54      5.0     3859     1170     -449
 28 Władysław       Zieliński            Lębork                 100.00      5.0     3666     1113     -272
 29 Maria           Jarosz               Lublin                 100.00      5.0     3022     1016      -45
 30 Joanna          Musiał               Słupsk                 100.00      4.5     3513      995     -150
 31 Agnieszka       Nieścierowicz        Szczecin               100.00      4.0     4045     1071      -30
 32 Dominika        Śniadach             Rumia                  100.00      4.0     3416     1064     -593
 33 Piotr           Madej                Wrocław                100.00      3.0     3206      919     -695
 34 Slawomir        Zieliński            Lębork                 100.00      3.0     2781      753     -904
 35 Zdzisław        Parnicki             Słupsk                 100.00      2.0     1796      590     -956
 36 Ziemowit        Pazda                Wrocław                103.84      2.0     1353      406       59
 37 Tadeusz         Szemryk              Słupsk                 100.00      1.5     2875      656     -897
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju V Mistrzostwa Ziemi Słupskiej



	Tomasz Zwoliński 144.75 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Jarosław       Żuliński              102.14 +  428: 225  152
    2     5 Beata          Wiączkowska           102.86 +  425: 353  153
    3     2 Szymon         Zaleski               107.83 -  386: 438   58
    4     4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.21 +  439: 380  166
    5     3 Zbigniew       Wietecki              118.80 +  431: 372  169
    6     2 Mateusz        Żbikowski             132.50 -  288: 621   83
    7     3 Stanisław      Rydzik                129.16 +  479: 309  179
    8     1 Radosław       Konca                 122.76 -  409: 418   73
    9     3 Mariusz        Wrześniewski          125.16 +  518: 269  175
   10     3 Mariusz        Kubicki               120.50 +  412: 377  171
   11     2 Andrzej        Rechowicz             124.36 +  543: 315  174
   12     1 Radosław       Konca                 122.76 -  343: 419   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1626  / 12 135.50




	Mariusz Skrobosz 133.14 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Wojciech       Gołęcki               101.54 +  499: 278  152
    2     1 Magdalena      Merklejn              114.79 -  327: 449   65
    3     6 Lucyna         Śniadach              105.70 -  319: 321   56
    4    10 Beata          Wiączkowska           102.86 +  590: 248  153
    5     6 Maciej         Zięba                 100.00 +  489: 298  150
    6     4 Marcin         Mroziuk               133.03 =  384: 384  133
    7     6 Bogusław       Kuma                  100.00 -  319: 330   50
    8     9 Dominika       Śniadach              100.00 +  403: 253  150
    9     7 Zbigniew       Wietecki              118.80 -  309: 406   69
   10    10 Kamil          Klinkosz              108.98 +  497: 344  159
   11     7 Magdalena      Merklejn              114.79 +  573: 306  165
   12     5 Bogusław       Kuma                  100.00 +  401: 300  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1452  / 12 121.00




	Marcin Mroziuk 133.03 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Eugeniusz      Wróblewski            100.83 +  446: 234  151
    2     3 Karol          Wyrębkiewicz          124.88 +  463: 277  175
    3     1 Magdalena      Merklejn              114.79 +  439: 389  165
    4     1 Szymon         Zaleski               107.83 -  354: 413   58
    5     2 Mariusz        Wrześniewski          125.16 -  328: 371   75
    6     4 Mariusz        Skrobosz              133.14 =  384: 384  133
    7     7 Lucyna         Śniadach              105.70 +  431: 373  156
    8     4 Andrzej        Rechowicz             124.36 -  382: 515   74
    9     6 Bogusław       Kuma                  100.00 +  403: 286  150
   10     5 Mateusz        Żbikowski             132.50 +  494: 302  183
   11     3 Mariusz        Kubicki               120.50 +  380: 312  171
   12     2 Szymon         Zaleski               107.83 -  372: 395   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1549  / 12 129.08




	Mateusz Żbikowski 132.50 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Filip          Warzecha              100.00 +  395: 261  150
    2     8 Andrzej        Rechowicz             124.36 +  352: 306  174
    3     4 Maciej         Zięba                 100.00 -  284: 363   50
    4     7 Jacek          Nowak                 100.00 +  391: 327  150
    5     5 Bogusław       Kuma                  100.00 +  451: 278  150
    6     2 Tomasz         Zwoliński             144.75 +  621: 288  195
    7     1 Radosław       Konca                 122.76 -  350: 358   73
    8     2 Szymon         Zaleski               107.83 -  333: 432   58
    9     4 Stanisław      Rydzik                129.16 -  349: 364   79
   10     5 Marcin         Mroziuk               133.03 -  302: 494   83
   11     8 Mariusz        Wrześniewski          125.16 +  324: 319  175
   12     6 Zbigniew       Wietecki              118.80 +  422: 324  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1506  / 12 125.50




	Stanisław Rydzik 129.16 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jacek          Nowak                 100.00 +  409: 282  150
    2     7 Radosław       Konca                 122.76 -  266: 368   73
    3    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.21 -  335: 443   66
    4    12 Filip          Warzecha              100.00 +  446: 280  150
    5     8 Kamil          Klinkosz              108.98 +  350: 335  159
    6     6 Lucyna         Śniadach              105.70 +  448: 403  156
    7     3 Tomasz         Zwoliński             144.75 -  309: 479   95
    8     6 Zbigniew       Wietecki              118.80 +  501: 420  169
    9     4 Mateusz        Żbikowski             132.50 +  364: 349  183
   10     2 Szymon         Zaleski               107.83 -  336: 399   58
   11     4 Zbigniew       Wietecki              118.80 +  379: 314  169
   12     3 Andrzej        Rechowicz             124.36 +  513: 390  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1602  / 12 133.50




	Mariusz Wrześniewski 125.16 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maciej         Zięba                 100.00 -  364: 434   50
    2    10 Adelina        Śniadach              100.00 +  480: 245  150
    3     5 Joanna         Musiał                100.00 +  484: 249  150
    4     3 Magdalena      Merklejn              114.79 +  424: 281  165
    5     2 Marcin         Mroziuk               133.03 +  371: 328  183
    6     1 Radosław       Konca                 122.76 -  353: 408   73
    7     2 Szymon         Zaleski               107.83 -  266: 485   58
    8     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.21 +  453: 261  166
    9     3 Tomasz         Zwoliński             144.75 -  269: 518   95
   10     4 Andrzej        Rechowicz             124.36 -  393: 419   74
   11     8 Mateusz        Żbikowski             132.50 -  319: 324   83
   12    10 Lucyna         Śniadach              105.70 +  420: 276  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1403  / 12 116.92




	Karol Wyrębkiewicz 124.88 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dominika       Śniadach              100.00 +  436: 215  150
    2     3 Marcin         Mroziuk               133.03 -  277: 463   83
    3     8 Kamil          Klinkosz              108.98 +  354: 335  159
    4     6 Andrzej        Rechowicz             124.36 -  266: 407   74
    5    10 Wojciech       Gołęcki               101.54 -  362: 382   52
    6    12 Jacek          Nowak                 100.00 +  433: 302  150
    7     9 Agnieszka      Nieścierowicz         100.00 +  368: 306  150
    8     7 Maciej         Zięba                 100.00 -  366: 370   50
    9    10 Jarosław       Żuliński              102.14 +  423: 275  152
   10     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.21 +  412: 290  166
   11     5 Eugeniusz      Wróblewski            100.83 +  393: 390  151
   12     4 Mariusz        Kubicki               120.50 -  397: 401   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 12 117.33




	Andrzej Rechowicz 124.36 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Adelina        Śniadach              100.00 +  394: 338  150
    2     8 Mateusz        Żbikowski             132.50 -  306: 352   83
    3     9 Filip          Warzecha              100.00 +  399: 330  150
    4     6 Karol          Wyrębkiewicz          124.88 +  407: 266  175
    5     4 Mariusz        Kubicki               120.50 +  360: 331  171
    6     3 Szymon         Zaleski               107.83 -  372: 432   58
    7     4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.21 +  412: 399  166
    8     4 Marcin         Mroziuk               133.03 +  515: 382  183
    9     1 Radosław       Konca                 122.76 -  305: 410   73
   10     4 Mariusz        Wrześniewski          125.16 +  419: 393  175
   11     2 Tomasz         Zwoliński             144.75 -  315: 543   95
   12     3 Stanisław      Rydzik                129.16 -  390: 513   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1558  / 12 129.83




	Radosław Konca 122.76 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Agnieszka      Nieścierowicz         100.00 +  399: 282  150
    2     7 Stanisław      Rydzik                129.16 +  368: 266  179
    3     3 Mariusz        Kubicki               120.50 +  386: 191  171
    4     2 Maciej         Zięba                 100.00 +  348: 261  150
    5     1 Szymon         Zaleski               107.83 +  445: 366  158
    6     1 Mariusz        Wrześniewski          125.16 +  408: 353  175
    7     1 Mateusz        Żbikowski             132.50 +  358: 350  183
    8     1 Tomasz         Zwoliński             144.75 +  418: 409  195
    9     1 Andrzej        Rechowicz             124.36 +  410: 305  174
   10     1 Eugeniusz      Wróblewski            100.83 +  361: 282  151
   11     1 Szymon         Zaleski               107.83 +  321: 285  158
   12     1 Tomasz         Zwoliński             144.75 +  419: 343  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2039  / 12 169.92




	Mariusz Kubicki 120.50 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jarosław       Kamienik              100.00 +  417: 326  150
    2     6 Zbigniew       Wietecki              118.80 +  409: 306  169
    3     3 Radosław       Konca                 122.76 -  191: 386   73
    4     8 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  406: 226  150
    5     4 Andrzej        Rechowicz             124.36 -  331: 360   74
    6     7 Jarosław       Żuliński              102.14 +  426: 263  152
    7     5 Maciej         Zięba                 100.00 +  489: 323  150
    8     3 Bogusław       Kuma                  100.00 +  380: 263  150
    9     2 Szymon         Zaleski               107.83 +  392: 390  158
   10     3 Tomasz         Zwoliński             144.75 -  377: 412   95
   11     3 Marcin         Mroziuk               133.03 -  312: 380   83
   12     4 Karol          Wyrębkiewicz          124.88 +  401: 397  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1579  / 12 131.58




	Zbigniew Wietecki 118.80 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Bogusław       Kuma                  100.00 +  421: 192  150
    2     6 Mariusz        Kubicki               120.50 -  306: 409   71
    3     7 Beata          Wiączkowska           102.86 +  394: 267  153
    4     5 Lucyna         Śniadach              105.70 +  387: 312  156
    5     3 Tomasz         Zwoliński             144.75 -  372: 431   95
    6     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.21 -  284: 387   66
    7     8 Magdalena      Merklejn              114.79 +  397: 344  165
    8     6 Stanisław      Rydzik                129.16 -  420: 501   79
    9     7 Mariusz        Skrobosz              133.14 +  406: 309  183
   10     7 Maciej         Zięba                 100.00 +  426: 415  150
   11     4 Stanisław      Rydzik                129.16 -  314: 379   79
   12     6 Mateusz        Żbikowski             132.50 -  324: 422   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 116.21 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  373: 225  150
    2     9 Joanna         Musiał                100.00 -  317: 347   50
    3    10 Stanisław      Rydzik                129.16 +  443: 335  179
    4     4 Tomasz         Zwoliński             144.75 -  380: 439   95
    5     7 Magdalena      Merklejn              114.79 +  415: 286  165
    6     5 Zbigniew       Wietecki              118.80 +  387: 284  169
    7     4 Andrzej        Rechowicz             124.36 -  399: 412   74
    8     5 Mariusz        Wrześniewski          125.16 -  261: 453   75
    9     8 Lucyna         Śniadach              105.70 +  457: 276  156
   10     6 Karol          Wyrębkiewicz          124.88 -  290: 412   75
   11     9 Maciej         Zięba                 100.00 +  397: 235  150
   12     7 Eugeniusz      Wróblewski            100.83 -  320: 329   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1389  / 12 115.75




	Magdalena Merklejn 114.79 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Piotr          Madej                 100.00 +  518: 275  150
    2     1 Mariusz        Skrobosz              133.14 +  449: 327  183
    3     1 Marcin         Mroziuk               133.03 -  389: 439   83
    4     3 Mariusz        Wrześniewski          125.16 -  281: 424   75
    5     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.21 -  286: 415   66
    6    10 Kamil          Klinkosz              108.98 +  410: 319  159
    7     8 Zbigniew       Wietecki              118.80 -  344: 397   69
    8    10 Lucyna         Śniadach              105.70 -  347: 367   56
    9    12 Maria          Jarosz                100.00 +  488: 249  150
   10    11 Beata          Wiączkowska           102.86 +  381: 280  153
   11     7 Mariusz        Skrobosz              133.14 -  306: 573   83
   12     9 Adelina        Śniadach              100.00 +  434: 289  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1377  / 12 114.75




	Kamil Klinkosz 108.98 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Zbigniew       Lewandowski           100.00 +  432: 251  150
    2     4 Maciej         Zięba                 100.00 -  283: 330   50
    3     8 Karol          Wyrębkiewicz          124.88 -  335: 354   75
    4    11 Jarosław       Kamienik              100.00 +  426: 384  150
    5     8 Stanisław      Rydzik                129.16 -  335: 350   79
    6    10 Magdalena      Merklejn              114.79 -  319: 410   65
    7    14 Jacek          Nowak                 100.00 +  381: 317  150
    8    11 Agnieszka      Nieścierowicz         100.00 +  370: 354  150
    9     9 Wojciech       Gołęcki               101.54 -  336: 352   52
   10    10 Mariusz        Skrobosz              133.14 -  344: 497   83
   11    13 Agnieszka      Nieścierowicz         100.00 +  379: 365  150
   12    11 Maciej         Zięba                 100.00 -  327: 332   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1204  / 12 100.33




	Szymon Zaleski 107.83 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Władysław      Zieliński             100.00 +  481: 238  150
    2     2 Lucyna         Śniadach              105.70 +  392: 323  156
    3     2 Tomasz         Zwoliński             144.75 +  438: 386  195
    4     1 Marcin         Mroziuk               133.03 +  413: 354  183
    5     1 Radosław       Konca                 122.76 -  366: 445   73
    6     3 Andrzej        Rechowicz             124.36 +  432: 372  174
    7     2 Mariusz        Wrześniewski          125.16 +  485: 266  175
    8     2 Mateusz        Żbikowski             132.50 +  432: 333  183
    9     2 Mariusz        Kubicki               120.50 -  390: 392   71
   10     2 Stanisław      Rydzik                129.16 +  399: 336  179
   11     1 Radosław       Konca                 122.76 -  285: 321   73
   12     2 Marcin         Mroziuk               133.03 +  395: 372  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1795  / 12 149.58




	Lucyna Śniadach 105.70 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Tadeusz        Szemryk               100.00 +  465: 113  150
    2     2 Szymon         Zaleski               107.83 -  323: 392   58
    3     6 Mariusz        Skrobosz              133.14 +  321: 319  183
    4     5 Zbigniew       Wietecki              118.80 -  312: 387   69
    5     9 Jacek          Nowak                 100.00 +  424: 258  150
    6     6 Stanisław      Rydzik                129.16 -  403: 448   79
    7     7 Marcin         Mroziuk               133.03 -  373: 431   83
    8    10 Magdalena      Merklejn              114.79 +  367: 347  165
    9     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.21 -  276: 457   66
   10    12 Filip          Warzecha              100.00 -  364: 428   50
   11    12 Ziemowit       Pazda                 103.84 +  315: 296  154
   12    10 Mariusz        Wrześniewski          125.16 -  276: 420   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1282  / 12 106.83




	Ziemowit Pazda 103.84 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    18 Piotr          Madej                 100.00 +  339: 306  150
   10     9 Adelina        Śniadach              100.00 -  327: 353   50
   11    12 Lucyna         Śniadach              105.70 -  296: 315   56
   12    14 Joanna         Musiał                100.00 +  391: 320  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     406  /  4 101.50




	Beata Wiączkowska 102.86 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Slawomir       Zieliński             100.00 +  432: 203  150
    2     5 Tomasz         Zwoliński             144.75 -  353: 425   95
    3     7 Zbigniew       Wietecki              118.80 -  267: 394   69
    4    10 Mariusz        Skrobosz              133.14 -  248: 590   83
    5    15 Adelina        Śniadach              100.00 -  290: 302   50
    6    16 Filip          Warzecha              100.00 +  355: 325  150
    7    13 Jarosław       Kamienik              100.00 +  370: 315  150
    8    12 Jarosław       Żuliński              102.14 -  316: 318   52
    9    13 Agnieszka      Nieścierowicz         100.00 +  420: 291  150
   10    11 Magdalena      Merklejn              114.79 -  280: 381   65
   11    14 Jacek          Nowak                 100.00 -  329: 332   50
   12    16 Dominika       Śniadach              100.00 +  375: 260  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1214  / 12 101.17




	Jarosław Żuliński 102.14 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             144.75 -  225: 428   95
    2    15 Eugeniusz      Wróblewski            100.83 +  340: 294  151
    3    12 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  307: 309   50
    4    15 Zbigniew       Lewandowski           100.00 +  372: 205  150
    5    11 Władysław      Zieliński             100.00 +  448: 305  150
    6     7 Mariusz        Kubicki               120.50 -  263: 426   71
    7    10 Wojciech       Gołęcki               101.54 -  292: 357   52
    8    12 Beata          Wiączkowska           102.86 +  318: 316  153
    9    10 Karol          Wyrębkiewicz          124.88 -  275: 423   75
   10    13 Dominika       Śniadach              100.00 +  334: 267  150
   11    11 Władysław      Zieliński             100.00 +  453: 342  150
   12     8 Filip          Warzecha              100.00 -  303: 353   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1297  / 12 108.08




	Wojciech Gołęcki 101.54 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              133.14 -  278: 499   83
    2    12 Agnieszka      Nieścierowicz         100.00 +  366: 322  150
    3    11 Jacek          Nowak                 100.00 -  283: 415   50
    4    13 Adelina        Śniadach              100.00 +  340: 338  150
    5    10 Karol          Wyrębkiewicz          124.88 +  382: 362  175
    6     8 Maciej         Zięba                 100.00 -  297: 298   50
    7    10 Jarosław       Żuliński              102.14 +  357: 292  152
    8     8 Eugeniusz      Wróblewski            100.83 -  287: 397   51
    9     9 Kamil          Klinkosz              108.98 +  352: 336  159
   10     8 Bogusław       Kuma                  100.00 -  283: 359   50
   11    10 Filip          Warzecha              100.00 -  316: 365   50
   12    12 Jacek          Nowak                 100.00 -  318: 325   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1170  / 12  97.50




	Eugeniusz Wróblewski 100.83 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marcin         Mroziuk               133.03 -  234: 446   83
    2    15 Jarosław       Żuliński              102.14 -  294: 340   52
    3    16 Dominika       Śniadach              100.00 +  378: 251  150
    4    14 Władysław      Zieliński             100.00 -  275: 340   50
    5    16 Zbigniew       Lewandowski           100.00 +  359: 253  150
    6    14 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  304: 262  150
    7    12 Maria          Jarosz                100.00 +  404: 275  150
    8     8 Wojciech       Gołęcki               101.54 +  397: 287  152
    9     5 Maciej         Zięba                 100.00 +  423: 329  150
   10     1 Radosław       Konca                 122.76 -  282: 361   73
   11     5 Karol          Wyrębkiewicz          124.88 -  390: 393   75
   12     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.21 +  329: 320  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1401  / 12 116.75




	Maria Jarosz 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    18 Slawomir       Zieliński             100.00 +  354: 273  150
    4    18 Piotr          Madej                 100.00 +  319: 244  150
    5    12 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  336: 182  150
    6     9 Bogusław       Kuma                  100.00 -  299: 374   50
    7    12 Eugeniusz      Wróblewski            100.83 -  275: 404   51
    8    13 Władysław      Zieliński             100.00 +  336: 264  150
    9    12 Magdalena      Merklejn              114.79 -  249: 488   65
   10    15 Zbigniew       Lewandowski           100.00 -  274: 337   50
   11    16 Joanna         Musiał                100.00 -  278: 291   50
   12    17 Piotr          Madej                 100.00 +  302: 210  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1016  / 10 101.60




	Jarosław Kamienik 100.00 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mariusz        Kubicki               120.50 -  326: 417   71
    2    11 Jacek          Nowak                 100.00 -  287: 355   50
    3    14 Tadeusz        Szemryk               100.00 +  416: 201  150
    4    11 Kamil          Klinkosz              108.98 -  384: 426   59
    5    13 Joanna         Musiał                100.00 +  384: 324  150
    6    11 Agnieszka      Nieścierowicz         100.00 -  344: 350   50
    7    13 Beata          Wiączkowska           102.86 -  315: 370   53
    8    15 Filip          Warzecha              100.00 -  285: 318   50
    9    17 Slawomir       Zieliński             100.00 +  383: 219  150
   10    14 Władysław      Zieliński             100.00 -  280: 329   50
   11    17 Piotr          Madej                 100.00 +  359: 246  150
   12    15 Agnieszka      Nieścierowicz         100.00 +  379: 336  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1133  / 12  94.42




	Bogusław Kuma 100.00 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Zbigniew       Wietecki              118.80 -  192: 421   69
    2    17 Slawomir       Zieliński             100.00 +  313: 214  150
    3    13 Zbigniew       Lewandowski           100.00 +  330: 231  150
    4     9 Joanna         Musiał                100.00 +  394: 221  150
    5     5 Mateusz        Żbikowski             132.50 -  278: 451   83
    6     9 Maria          Jarosz                100.00 +  374: 299  150
    7     6 Mariusz        Skrobosz              133.14 +  330: 319  183
    8     3 Mariusz        Kubicki               120.50 -  263: 380   71
    9     6 Marcin         Mroziuk               133.03 -  286: 403   83
   10     8 Wojciech       Gołęcki               101.54 +  359: 283  152
   11     6 Adelina        Śniadach              100.00 +  389: 278  150
   12     5 Mariusz        Skrobosz              133.14 -  300: 401   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1474  / 12 122.83




	Zbigniew Lewandowski 100.00 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Kamil          Klinkosz              108.98 -  251: 432   59
    2    14 Władysław      Zieliński             100.00 +  297: 279  150
    3    13 Bogusław       Kuma                  100.00 -  231: 330   50
    4    15 Jarosław       Żuliński              102.14 -  205: 372   52
    5    16 Eugeniusz      Wróblewski            100.83 -  253: 359   51
    6    17 Piotr          Madej                 100.00 -  249: 267   50
    7    18 Slawomir       Zieliński             100.00 +  391: 186  150
    8    16 Jacek          Nowak                 100.00 -  293: 332   50
    9    16 Tadeusz        Szemryk               100.00 +  316: 227  150
   10    15 Maria          Jarosz                100.00 +  337: 274  150
   11    15 Dominika       Śniadach              100.00 +  292: 281  150
   12    13 Władysław      Zieliński             100.00 +  306: 285  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1212  / 12 101.00




	Piotr Madej 100.00 Wrocław  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Magdalena      Merklejn              114.79 -  275: 518   65
    2    13 Filip          Warzecha              100.00 -  223: 431   50
    3    17 Władysław      Zieliński             100.00 -  213: 380   50
    4    18 Maria          Jarosz                100.00 -  244: 319   50
    5    18 Slawomir       Zieliński             100.00 +  408: 119  150
    6    17 Zbigniew       Lewandowski           100.00 +  267: 249  150
    7    15 Adelina        Śniadach              100.00 -  209: 324   50
    8    17 Tadeusz        Szemryk               100.00 +  359: 245  150
    9    18 Ziemowit       Pazda                 103.84 -  306: 339   54
   10    16 Agnieszka      Nieścierowicz         100.00 -  246: 316   50
   11    17 Jarosław       Kamienik              100.00 -  246: 359   50
   12    17 Maria          Jarosz                100.00 -  210: 302   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     919  / 12  76.58




	Joanna Musiał 100.00 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 PAUZA
    2     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.21 +  347: 317  166
    3     5 Mariusz        Wrześniewski          125.16 -  249: 484   75
    4     9 Bogusław       Kuma                  100.00 -  221: 394   50
    5    13 Jarosław       Kamienik              100.00 -  324: 384   50
    6    15 Dominika       Śniadach              100.00 -  306: 360   50
    7    16 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  322: 212  150
    8    14 Adelina        Śniadach              100.00 -  279: 324   50
    9    15 Władysław      Zieliński             100.00 -  266: 275   50
   10    18 Slawomir       Zieliński             100.00 +  288: 244  150
   11    16 Maria          Jarosz                100.00 +  291: 278  150
   12    14 Ziemowit       Pazda                 103.84 -  320: 391   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     995  / 11  90.45




	Agnieszka Nieścierowicz 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Radosław       Konca                 122.76 -  282: 399   73
    2    12 Wojciech       Gołęcki               101.54 -  322: 366   52
    3    15 Adelina        Śniadach              100.00 -  307: 326   50
    4    16 Tadeusz        Szemryk               100.00 +  444: 215  150
    5    14 Filip          Warzecha              100.00 +  372: 263  150
    6    11 Jarosław       Kamienik              100.00 +  350: 344  150
    7     9 Karol          Wyrębkiewicz          124.88 -  306: 368   75
    8    11 Kamil          Klinkosz              108.98 -  354: 370   59
    9    13 Beata          Wiączkowska           102.86 -  291: 420   53
   10    16 Piotr          Madej                 100.00 +  316: 246  150
   11    13 Kamil          Klinkosz              108.98 -  365: 379   59
   12    15 Jarosław       Kamienik              100.00 -  336: 379   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1071  / 12  89.25




	Jacek Nowak 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Stanisław      Rydzik                129.16 -  282: 409   79
    2    11 Jarosław       Kamienik              100.00 +  355: 287  150
    3    11 Wojciech       Gołęcki               101.54 +  415: 283  152
    4     7 Mateusz        Żbikowski             132.50 -  327: 391   83
    5     9 Lucyna         Śniadach              105.70 -  258: 424   56
    6    12 Karol          Wyrębkiewicz          124.88 -  302: 433   75
    7    14 Kamil          Klinkosz              108.98 -  317: 381   59
    8    16 Zbigniew       Lewandowski           100.00 +  332: 293  150
    9    14 Filip          Warzecha              100.00 -  292: 344   50
   10    17 Tadeusz        Szemryk               100.00 +  345: 282  150
   11    14 Beata          Wiączkowska           102.86 +  332: 329  153
   12    12 Wojciech       Gołęcki               101.54 +  325: 318  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1309  / 12 109.08




	Zdzisław Parnicki 100.00 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.21 -  225: 373   66
    2    16 Dominika       Śniadach              100.00 +  380: 304  150
    3    12 Jarosław       Żuliński              102.14 +  309: 307  152
    4     8 Mariusz        Kubicki               120.50 -  226: 406   71
    5    12 Maria          Jarosz                100.00 -  182: 336   50
    6    14 Eugeniusz      Wróblewski            100.83 -  262: 304   51
    7    16 Joanna         Musiał                100.00 -  212: 322   50
    8    18 Slawomir       Zieliński             100.00 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     590  /  7  84.29




	Tadeusz Szemryk 100.00 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Lucyna         Śniadach              105.70 -  113: 465   56
    2    18 PAUZA
    3    14 Jarosław       Kamienik              100.00 -  201: 416   50
    4    16 Agnieszka      Nieścierowicz         100.00 -  215: 444   50
    5    17 Dominika       Śniadach              100.00 -  233: 355   50
    6    18 Slawomir       Zieliński             100.00 +  318: 214  150
    7    17 Filip          Warzecha              100.00 -  245: 352   50
    8    17 Piotr          Madej                 100.00 -  245: 359   50
    9    16 Zbigniew       Lewandowski           100.00 -  227: 316   50
   10    17 Jacek          Nowak                 100.00 -  282: 345   50
   11    18 Slawomir       Zieliński             100.00 -  259: 261   50
   12    18 Slawomir       Zieliński             100.00 -  237: 245   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     656  / 11  59.64




	Filip Warzecha 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mateusz        Żbikowski             132.50 -  261: 395   83
    2    13 Piotr          Madej                 100.00 +  431: 223  150
    3     9 Andrzej        Rechowicz             124.36 -  330: 399   74
    4    12 Stanisław      Rydzik                129.16 -  280: 446   79
    5    14 Agnieszka      Nieścierowicz         100.00 -  263: 372   50
    6    16 Beata          Wiączkowska           102.86 -  325: 355   53
    7    17 Tadeusz        Szemryk               100.00 +  352: 245  150
    8    15 Jarosław       Kamienik              100.00 +  318: 285  150
    9    14 Jacek          Nowak                 100.00 +  344: 292  150
   10    12 Lucyna         Śniadach              105.70 +  428: 364  156
   11    10 Wojciech       Gołęcki               101.54 +  365: 316  152
   12     8 Jarosław       Żuliński              102.14 +  353: 303  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1399  / 12 116.58




	Slawomir Zieliński 100.00 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Beata          Wiączkowska           102.86 -  203: 432   53
    2    17 Bogusław       Kuma                  100.00 -  214: 313   50
    3    18 Maria          Jarosz                100.00 -  273: 354   50
    4    17 Dominika       Śniadach              100.00 -  203: 302   50
    5    18 Piotr          Madej                 100.00 -  119: 408   50
    6    18 Tadeusz        Szemryk               100.00 -  214: 318   50
    7    18 Zbigniew       Lewandowski           100.00 -  186: 391   50
    8    18 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  400:   0    0
    9    17 Jarosław       Kamienik              100.00 -  219: 383   50
   10    18 Joanna         Musiał                100.00 -  244: 288   50
   11    18 Tadeusz        Szemryk               100.00 +  261: 259  150
   12    18 Tadeusz        Szemryk               100.00 +  245: 237  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     753  / 11  68.45




	Władysław Zieliński 100.00 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Szymon         Zaleski               107.83 -  238: 481   58
    2    14 Zbigniew       Lewandowski           100.00 -  279: 297   50
    3    17 Piotr          Madej                 100.00 +  380: 213  150
    4    14 Eugeniusz      Wróblewski            100.83 +  340: 275  151
    5    11 Jarosław       Żuliński              102.14 -  305: 448   52
    6    13 Adelina        Śniadach              100.00 +  336: 269  150
    7    11 Dominika       Śniadach              100.00 -  293: 314   50
    8    13 Maria          Jarosz                100.00 -  264: 336   50
    9    15 Joanna         Musiał                100.00 +  275: 266  150
   10    14 Jarosław       Kamienik              100.00 +  329: 280  150
   11    11 Jarosław       Żuliński              102.14 -  342: 453   52
   12    13 Zbigniew       Lewandowski           100.00 -  285: 306   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1113  / 12  92.75




	Maciej Zięba 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariusz        Wrześniewski          125.16 +  434: 364  175
    2     4 Kamil          Klinkosz              108.98 +  330: 283  159
    3     4 Mateusz        Żbikowski             132.50 +  363: 284  183
    4     2 Radosław       Konca                 122.76 -  261: 348   73
    5     6 Mariusz        Skrobosz              133.14 -  298: 489   83
    6     8 Wojciech       Gołęcki               101.54 +  298: 297  152
    7     5 Mariusz        Kubicki               120.50 -  323: 489   71
    8     7 Karol          Wyrębkiewicz          124.88 +  370: 366  175
    9     5 Eugeniusz      Wróblewski            100.83 -  329: 423   51
   10     7 Zbigniew       Wietecki              118.80 -  415: 426   69
   11     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.21 -  235: 397   66
   12    11 Kamil          Klinkosz              108.98 +  332: 327  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1416  / 12 118.00




	Adelina Śniadach 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Andrzej        Rechowicz             124.36 -  338: 394   74
    2    10 Mariusz        Wrześniewski          125.16 -  245: 480   75
    3    15 Agnieszka      Nieścierowicz         100.00 +  326: 307  150
    4    13 Wojciech       Gołęcki               101.54 -  338: 340   52
    5    15 Beata          Wiączkowska           102.86 +  302: 290  153
    6    13 Władysław      Zieliński             100.00 -  269: 336   50
    7    15 Piotr          Madej                 100.00 +  324: 209  150
    8    14 Joanna         Musiał                100.00 +  324: 279  150
    9    11 Dominika       Śniadach              100.00 +  376: 254  150
   10     9 Ziemowit       Pazda                 103.84 +  353: 327  154
   11     6 Bogusław       Kuma                  100.00 -  278: 389   50
   12     9 Magdalena      Merklejn              114.79 -  289: 434   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1273  / 12 106.08




	Dominika Śniadach 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Karol          Wyrębkiewicz          124.88 -  215: 436   75
    2    16 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  304: 380   50
    3    16 Eugeniusz      Wróblewski            100.83 -  251: 378   51
    4    17 Slawomir       Zieliński             100.00 +  302: 203  150
    5    17 Tadeusz        Szemryk               100.00 +  355: 233  150
    6    15 Joanna         Musiał                100.00 +  360: 306  150
    7    11 Władysław      Zieliński             100.00 +  314: 293  150
    8     9 Mariusz        Skrobosz              133.14 -  253: 403   83
    9    11 Adelina        Śniadach              100.00 -  254: 376   50
   10    13 Jarosław       Żuliński              102.14 -  267: 334   52
   11    15 Zbigniew       Lewandowski           100.00 -  281: 292   50
   12    16 Beata          Wiączkowska           102.86 -  260: 375   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1064  / 12  88.67


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie