Szarlota 8
września
Szarlota 8- 9 września V Mistrzostwa Ziemi Kaszubskiej
Nowe Miasto Lubawskie15
września
Nowe Miasto Lubawskie 15-16 września IV Mistrzostwa Warmii i Mazur
Bielsko-Biała29
września
Bielsko-Biała 29-30 września IV Mistrzostwa Podbeskidzia
IV Mistrzostwa Warmii i Mazur 15 - 16 września 2001 — IV Mistrzostwa Warmii i MazurInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

IV Mistrzostwa Warmii i MazurNowe Miasto Lubawskie, 15 - 16 września 2001

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Dariusz Banaszek (Warszawa) 9.0 4835
 2. Stanisław Rydzik (Warszawa) 8.0 4965
 3. Mariusz Skrobosz (Warszawa) 8.0 4835
 4. Radosław Konca (Warszawa) 8.0 4798
 5. Tomasz Zwoliński (Warszawa) 8.0 4787
 6. Beata Madej (Lublin) 8.0 4470
 7. Mariusz Orzeł (Nowe Miasto Lub.) 7.0 4535
 8. Mariusz Wrześniewski (Warszawa) 7.0 4524
 9. Karol Wyrębkiewicz (Kielce) 7.0 4438
 10. Aleksandra Merklejn (Szczecin) 7.0 4237

 34 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
III Mistrzostwa Warmii i Mazur
II Otwarte Mistrzostwa Warmii i Mazur
I Otwarte Mistrzostwa Warmii i Mazur




Wyniki turnieju Otwarte Mistrzostwa Warmii i Mazur

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dariusz         Banaszek             Warszawa               138.47     10.0     4626     1825      615
  2 Stanisław       Rydzik               Warszawa               129.29      8.0     4965     1718      767
  3 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               133.23      8.0     4835     1683      470
  4 Radosław        Konca                Warszawa               125.61      8.0     4798     1643      626
  5 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               145.50      8.0     4787     1701      352
  6 Beata           Wiączkowska          Wrocław                102.69      8.0     4470     1649      255
  7 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   132.19      7.0     4535     1513      -37
  8 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               124.63      7.0     4524     1646      -53
  9 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   124.39      7.0     4438     1575       78
 10 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               116.75      7.0     4237     1540      234
 11 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             121.36      7.0     4047     1532     -127
 12 Marcin          Mroziuk              Warszawa               132.13      6.0     4790     1476      343
 13 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               137.17      6.0     4587     1442      189
 14 Kamil           Klinkosz             Rumia                  108.70      6.0     4346     1418     -152
 15 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               121.37      6.0     4346     1333       11
 16 Andrzej         Oleksiak             Hel                    114.08      6.0     4342     1444     -171
 17 Lucyna          Śniadach             Rumia                  105.98      6.0     4021     1328       51
 18 Krzysztof       Nowak                Lublin                 108.10      6.0     3970     1360     -192
 19 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             102.19      6.0     3897     1386     -429
 20 Marek           Roszak               Poznań                 120.37      5.0     4582     1329      175
 21 Andrzej         Rechowicz            Katowice               125.26      5.0     4569     1234      109
 22 Halina          Roszak               Poznań                 104.53      5.0     4253     1244     -225
 23 Filip           Warzecha             Gdynia                 103.40      5.0     4109     1286     -169
 24 Jerzy           Paszek               Tarnowskie Góry        110.97      5.0     3937     1243     -343
 25 Maria           Grzegorzewska        Nowe Miasto Lubawskie   100.00      5.0     3843     1143     -455
 26 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              118.45      5.0     2652     1039       71
 27 Barbara         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   100.00      5.0     2566      861      413
 28 Krystian        Wandzlewicz          Nowe Miasto Lubawskie   100.00      4.0     4155     1114      -93
 29 Mirosław        Grafiński            Brodnica               100.00      4.0     3824     1040      -97
 30 Jan             Bielaszka            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      4.0     3797     1069     -190
 31 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             101.04      4.0     3722     1057     -399
 32 Adelina         Śniadach             Rumia                  103.46      3.0     3718     1013     -404
 33 Marcin          Rogowski             Nowe Miasto Lubawskie   100.00      2.0     3162      833    -1022
 34 Grzegorz        Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   100.00      0.0      517      101     -201
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Otwarte Mistrzostwa Warmii i Mazur



	Tomasz Zwoliński 145.50 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Andrzej        Oleksiak              114.08 +  482: 308  164
    2     1 Stanisław      Rydzik                129.29 -  360: 453   79
    3     5 Marek          Roszak                120.37 +  411: 372  170
    4     3 Mariusz        Skrobosz              133.23 +  453: 330  183
    5     2 Marcin         Mroziuk               132.13 -  355: 414   82
    6     4 Radosław       Konca                 125.61 +  388: 353  176
    7     4 Mariusz        Wrześniewski          124.63 -  343: 448   75
    8     4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.75 +  384: 371  167
    9     4 Mariusz        Orzeł                 132.19 +  419: 406  182
   10     4 Karol          Wyrębkiewicz          124.39 -  356: 417   74
   11     4 Karol          Wyrębkiewicz          124.39 +  458: 252  174
   12     3 Mariusz        Wrześniewski          124.63 +  378: 311  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1701  / 12 141.75




	Dariusz Banaszek 138.47 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jerzy          Paszek                110.97 +  364: 288  161
    2     6 Beata          Wiączkowska           102.69 +  452: 310  153
    3     3 Krzysztof      Bukowski              118.45 -  284: 419   68
    4     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.75 -  302: 362   67
    5    10 Krzysztof      Nowak                 108.10 +  407: 348  158
    6     7 Filip          Warzecha              103.40 +  471: 357  153
    7     3 Marcin         Mroziuk               132.13 +  375: 309  182
    8     1 Stanisław      Rydzik                129.29 +  334: 320  179
    9     2 Mariusz        Kubicki               121.36 +  379: 316  171
   10     2 Mariusz        Wrześniewski          124.63 +  416: 330  175
   11     1 Stanisław      Rydzik                129.29 +  428: 290  179
   12     1 Stanisław      Rydzik                129.29 +  414: 362  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1825  / 12 152.08




	Wojciech Usakiewicz 137.17 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kamil          Klinkosz              108.70 +  380: 313  159
    2     5 Krzysztof      Bukowski              118.45 -  358: 381   68
    3     7 Radosław       Konca                 125.61 +  489: 431  176
    4     4 Marcin         Mroziuk               132.13 -  326: 517   82
    5     7 Karol          Wyrębkiewicz          124.39 -  327: 328   74
    6     8 Eugeniusz      Wróblewski            102.19 +  335: 278  152
    7     7 Mariusz        Skrobosz              133.23 -  344: 399   83
    8     9 Beata          Wiączkowska           102.69 -  369: 374   53
    9    12 Jerzy          Paszek                110.97 +  469: 274  161
   10     9 Marek          Roszak                120.37 +  395: 359  170
   11     6 Marcin         Mroziuk               132.13 +  415: 357  182
   12     5 Mariusz        Orzeł                 132.19 -  380: 387   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Mariusz Skrobosz 133.23 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Nowak                 108.10 -  339: 360   58
    2    10 Adelina        Śniadach              103.46 +  490: 304  153
    3     6 Karol          Wyrębkiewicz          124.39 +  409: 385  174
    4     3 Tomasz         Zwoliński             145.50 -  330: 453   96
    5     5 Mariusz        Wrześniewski          124.63 -  296: 460   75
    6     9 Andrzej        Rechowicz             125.26 +  415: 378  175
    7     7 Wojciech       Usakiewicz            137.17 +  399: 344  187
    8     5 Andrzej        Oleksiak              114.08 +  488: 331  164
    9     1 Stanisław      Rydzik                129.29 +  451: 376  179
   10     3 Mariusz        Kubicki               121.36 +  381: 336  171
   11     2 Mariusz        Wrześniewski          124.63 +  529: 319  175
   12     2 Radosław       Konca                 125.61 -  308: 319   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1683  / 12 140.25




	Mariusz Orzeł 132.19 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Lucyna         Śniadach              105.98 +  414: 349  156
    2     4 Karol          Wyrębkiewicz          124.39 +  420: 415  174
    3     2 Filip          Warzecha              103.40 -  310: 349   53
    4     5 Beata          Wiączkowska           102.69 +  463: 349  153
    5     3 Krzysztof      Bukowski              118.45 -  328: 427   68
    6     5 Kamil          Klinkosz              108.70 -  361: 362   59
    7     6 Radosław       Konca                 125.61 +  369: 364  176
    8     3 Mariusz        Wrześniewski          124.63 -  335: 460   75
    9     4 Tomasz         Zwoliński             145.50 -  406: 419   96
   10     8 Eugeniusz      Wróblewski            102.19 +  374: 351  152
   11     7 Andrzej        Oleksiak              114.08 +  368: 347  164
   12     5 Wojciech       Usakiewicz            137.17 +  387: 380  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1513  / 12 126.08




	Marcin Mroziuk 132.13 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Halina         Roszak                104.53 +  468: 263  155
    2     2 Marek          Roszak                120.37 +  412: 403  170
    3     1 Stanisław      Rydzik                129.29 -  332: 456   79
    4     4 Wojciech       Usakiewicz            137.17 +  517: 326  187
    5     2 Tomasz         Zwoliński             145.50 +  414: 355  196
    6     2 Krzysztof      Bukowski              118.45 -  438: 469   68
    7     3 Dariusz        Banaszek              138.47 -  309: 375   88
    8     2 Mariusz        Kubicki               121.36 -  289: 373   71
    9     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.75 -  295: 394   67
   10     7 Lucyna         Śniadach              105.98 +  483: 355  156
   11     6 Wojciech       Usakiewicz            137.17 -  357: 415   87
   12     8 Eugeniusz      Wróblewski            102.19 +  476: 263  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1476  / 12 123.00




	Stanisław Rydzik 129.29 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Adelina        Śniadach              103.46 +  474: 344  153
    2     1 Tomasz         Zwoliński             145.50 +  453: 360  196
    3     1 Marcin         Mroziuk               132.13 +  456: 332  182
    4     1 Krzysztof      Bukowski              118.45 +  503: 299  168
    5     1 Mariusz        Kubicki               121.36 +  413: 302  171
    6     1 Mariusz        Wrześniewski          124.63 +  598: 345  175
    7     1 Kamil          Klinkosz              108.70 +  389: 280  159
    8     1 Dariusz        Banaszek              138.47 -  320: 334   88
    9     1 Mariusz        Skrobosz              133.23 -  376: 451   83
   10     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.75 +  331: 309  167
   11     1 Dariusz        Banaszek              138.47 -  290: 428   88
   12     1 Dariusz        Banaszek              138.47 -  362: 414   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1718  / 12 143.17




	Radosław Konca 125.61 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Filip          Warzecha              103.40 -  384: 430   53
    2     9 Lucyna         Śniadach              105.98 +  374: 333  156
    3     7 Wojciech       Usakiewicz            137.17 -  431: 489   87
    4    10 Krzysztof      Usakiewicz            121.37 +  375: 347  171
    5     6 Eugeniusz      Wróblewski            102.19 +  482: 312  152
    6     4 Tomasz         Zwoliński             145.50 -  353: 388   96
    7     6 Mariusz        Orzeł                 132.19 -  364: 369   82
    8     7 Krzysztof      Nowak                 108.10 +  373: 225  158
    9     6 Marek          Roszak                120.37 +  400: 339  170
   10     5 Andrzej        Oleksiak              114.08 +  506: 327  164
   11     3 Mariusz        Kubicki               121.36 +  437: 305  171
   12     2 Mariusz        Skrobosz              133.23 +  319: 308  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1643  / 12 136.92




	Andrzej Rechowicz 125.26 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Beata          Wiączkowska           102.69 -  329: 366   53
    2    11 Jan            Bielaszka             100.00 +  345: 338  150
    3    10 Krystian       Wandzlewicz           100.00 +  395: 372  150
    4     7 Mariusz        Wrześniewski          124.63 -  380: 384   75
    5     9 Kamil          Klinkosz              108.70 -  357: 510   59
    6     9 Mariusz        Skrobosz              133.23 -  378: 415   83
    7    12 Krzysztof      Usakiewicz            121.37 -  340: 349   71
    8    14 Halina         Roszak                104.53 -  397: 416   55
    9    16 Adelina        Śniadach              103.46 +  448: 346  153
   10    13 Wojciech       Gołęcki               101.04 +  392: 251  151
   11    11 Marek          Roszak                120.37 +  449: 350  170
   12     9 Andrzej        Oleksiak              114.08 -  359: 363   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1234  / 12 102.83




	Mariusz Wrześniewski 124.63 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Eugeniusz      Wróblewski            102.19 +  355: 263  152
    2     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.75 +  412: 384  167
    3     4 Mariusz        Kubicki               121.36 -  310: 318   71
    4     7 Andrzej        Rechowicz             125.26 +  384: 380  175
    5     5 Mariusz        Skrobosz              133.23 +  460: 296  183
    6     1 Stanisław      Rydzik                129.29 -  345: 598   79
    7     4 Tomasz         Zwoliński             145.50 +  448: 343  196
    8     3 Mariusz        Orzeł                 132.19 +  460: 335  182
    9     3 Karol          Wyrębkiewicz          124.39 +  390: 337  174
   10     2 Dariusz        Banaszek              138.47 -  330: 416   88
   11     2 Mariusz        Skrobosz              133.23 -  319: 529   83
   12     3 Tomasz         Zwoliński             145.50 -  311: 378   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1646  / 12 137.17




	Karol Wyrębkiewicz 124.39 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Wojciech       Gołęcki               101.04 +  413: 194  151
    2     4 Mariusz        Orzeł                 132.19 -  415: 420   82
    3     6 Mariusz        Skrobosz              133.23 -  385: 409   83
    4     9 Marek          Roszak                120.37 +  337: 334  170
    5     7 Wojciech       Usakiewicz            137.17 +  328: 327  187
    6     6 Andrzej        Oleksiak              114.08 -  347: 422   64
    7     8 Beata          Wiączkowska           102.69 +  384: 363  153
    8     6 Kamil          Klinkosz              108.70 +  393: 325  159
    9     3 Mariusz        Wrześniewski          124.63 -  337: 390   75
   10     4 Tomasz         Zwoliński             145.50 +  417: 356  196
   11     4 Tomasz         Zwoliński             145.50 -  252: 458   96
   12     6 Kamil          Klinkosz              108.70 +  430: 362  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1575  / 12 131.25




	Krzysztof Usakiewicz 121.37 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krystian       Wandzlewicz           100.00 +  424: 306  150
    2     3 Filip          Warzecha              103.40 -  282: 407   53
    3     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.75 -  351: 379   67
    4    10 Radosław       Konca                 125.61 -  347: 375   76
    5    12 Marek          Roszak                120.37 +  400: 357  170
    6    10 Beata          Wiączkowska           102.69 -  368: 378   53
    7    12 Andrzej        Rechowicz             125.26 +  349: 340  175
    8    10 Jerzy          Paszek                110.97 +  451: 339  161
    9     7 Andrzej        Oleksiak              114.08 -  361: 380   64
   10    10 Kamil          Klinkosz              108.70 -  254: 390   59
   11    12 Krystian       Wandzlewicz           100.00 +  347: 299  150
   12    10 Halina         Roszak                104.53 +  412: 385  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1333  / 12 111.08




	Mariusz Kubicki 121.36 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jan            Bielaszka             100.00 +  356: 316  150
    2     7 Krzysztof      Nowak                 108.10 +  327: 281  158
    3     4 Mariusz        Wrześniewski          124.63 +  318: 310  175
    4     2 Filip          Warzecha              103.40 +  365: 318  153
    5     1 Stanisław      Rydzik                129.29 -  302: 413   79
    6     3 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.75 +  385: 352  167
    7     2 Krzysztof      Bukowski              118.45 +  381: 263  168
    8     2 Marcin         Mroziuk               132.13 +  373: 289  182
    9     2 Dariusz        Banaszek              138.47 -  316: 379   88
   10     3 Mariusz        Skrobosz              133.23 -  336: 381   83
   11     3 Radosław       Konca                 125.61 -  305: 437   76
   12     4 Beata          Wiączkowska           102.69 -  283: 435   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Marek Roszak 120.37 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  437: 263  150
    2     2 Marcin         Mroziuk               132.13 -  403: 412   82
    3     5 Tomasz         Zwoliński             145.50 -  372: 411   96
    4     9 Karol          Wyrębkiewicz          124.39 -  334: 337   74
    5    12 Krzysztof      Usakiewicz            121.37 -  357: 400   71
    6    14 Halina         Roszak                104.53 +  377: 346  155
    7    11 Jerzy          Paszek                110.97 +  403: 272  161
    8     8 Eugeniusz      Wróblewski            102.19 +  434: 331  152
    9     6 Radosław       Konca                 125.61 -  339: 400   76
   10     9 Wojciech       Usakiewicz            137.17 -  359: 395   87
   11    11 Andrzej        Rechowicz             125.26 -  350: 449   75
   12    13 Krystian       Wandzlewicz           100.00 +  417: 391  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1329  / 12 110.75




	Krzysztof Bukowski 118.45 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marcin         Rogowski              100.00 +  394: 289  150
    2     5 Wojciech       Usakiewicz            137.17 +  381: 358  187
    3     3 Dariusz        Banaszek              138.47 +  419: 284  188
    4     1 Stanisław      Rydzik                129.29 -  299: 503   79
    5     3 Mariusz        Orzeł                 132.19 +  427: 328  182
    6     2 Marcin         Mroziuk               132.13 +  469: 438  182
    7     2 Mariusz        Kubicki               121.36 -  263: 381   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1039  /  7 148.43




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 116.75 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Mirosław       Grafiński             100.00 +  339: 246  150
    2     8 Mariusz        Wrześniewski          124.63 -  384: 412   75
    3     8 Krzysztof      Usakiewicz            121.37 +  379: 351  171
    4     6 Dariusz        Banaszek              138.47 +  362: 302  188
    5     4 Filip          Warzecha              103.40 +  329: 288  153
    6     3 Mariusz        Kubicki               121.36 -  352: 385   71
    7     5 Andrzej        Oleksiak              114.08 +  362: 327  164
    8     4 Tomasz         Zwoliński             145.50 -  371: 384   96
    9     5 Marcin         Mroziuk               132.13 +  394: 295  182
   10     1 Stanisław      Rydzik                129.29 -  309: 331   79
   11     5 Beata          Wiączkowska           102.69 -  277: 354   53
   12     7 Krzysztof      Nowak                 108.10 +  379: 328  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1540  / 12 128.33




	Andrzej Oleksiak 114.08 Hel     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             145.50 -  308: 482   96
    2    12 Kamil          Klinkosz              108.70 -  343: 354   59
    3    14 Adelina        Śniadach              103.46 +  345: 313  153
    4    12 Halina         Roszak                104.53 +  456: 285  155
    5     8 Beata          Wiączkowska           102.69 +  393: 288  153
    6     6 Karol          Wyrębkiewicz          124.39 +  422: 347  174
    7     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.75 -  327: 362   67
    8     5 Mariusz        Skrobosz              133.23 -  331: 488   83
    9     7 Krzysztof      Usakiewicz            121.37 +  380: 361  171
   10     5 Radosław       Konca                 125.61 -  327: 506   76
   11     7 Mariusz        Orzeł                 132.19 -  347: 368   82
   12     9 Andrzej        Rechowicz             125.26 +  363: 359  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1444  / 12 120.33




	Jerzy Paszek 110.97 Tarnowskie Góry          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Banaszek              138.47 -  288: 364   88
    2    14 Halina         Roszak                104.53 +  373: 323  155
    3    11 Krzysztof      Nowak                 108.10 -  300: 380   58
    4    13 Lucyna         Śniadach              105.98 -  312: 327   56
    5    11 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  348: 347  150
    6    13 Jan            Bielaszka             100.00 +  430: 275  150
    7    11 Marek          Roszak                120.37 -  272: 403   70
    8    10 Krzysztof      Usakiewicz            121.37 -  339: 451   71
    9    12 Wojciech       Usakiewicz            137.17 -  274: 469   87
   10    15 Adelina        Śniadach              103.46 +  299: 215  153
   11    13 Halina         Roszak                104.53 -  379: 430   55
   12    14 Mirosław       Grafiński             100.00 +  323: 296  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1243  / 12 103.58




	Kamil Klinkosz 108.70 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Wojciech       Usakiewicz            137.17 -  313: 380   87
    2    12 Andrzej        Oleksiak              114.08 +  354: 343  164
    3     9 Beata          Wiączkowska           102.69 -  374: 486   53
    4    11 Krystian       Wandzlewicz           100.00 +  390: 355  150
    5     9 Andrzej        Rechowicz             125.26 +  510: 357  175
    6     5 Mariusz        Orzeł                 132.19 +  362: 361  182
    7     1 Stanisław      Rydzik                129.29 -  280: 389   79
    8     6 Karol          Wyrębkiewicz          124.39 -  325: 393   74
    9     9 Lucyna         Śniadach              105.98 -  275: 358   56
   10    10 Krzysztof      Usakiewicz            121.37 +  390: 254  171
   11     8 Filip          Warzecha              103.40 +  411: 392  153
   12     6 Karol          Wyrębkiewicz          124.39 -  362: 430   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Krzysztof Nowak 108.10 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Skrobosz              133.23 +  360: 339  183
    2     7 Mariusz        Kubicki               121.36 -  281: 327   71
    3    11 Jerzy          Paszek                110.97 +  380: 300  161
    4     8 Eugeniusz      Wróblewski            102.19 -  342: 353   52
    5    10 Dariusz        Banaszek              138.47 -  348: 407   88
    6    11 Krystian       Wandzlewicz           100.00 +  390: 318  150
    7     9 Filip          Warzecha              103.40 +  339: 314  153
    8     7 Radosław       Konca                 125.61 -  225: 373   76
    9    10 Barbara        Orzeł                 100.00 +  379: 360  150
   10     6 Beata          Wiączkowska           102.69 -  234: 392   53
   11     9 Lucyna         Śniadach              105.98 +  364: 300  156
   12     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.75 -  328: 379   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Lucyna Śniadach 105.98 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Orzeł                 132.19 -  349: 414   82
    2     9 Radosław       Konca                 125.61 -  333: 374   76
    3    13 Jan            Bielaszka             100.00 +  308: 253  150
    4    13 Jerzy          Paszek                110.97 +  327: 312  161
    5    14 Halina         Roszak                104.53 -  321: 324   55
    6    12 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  422: 276  150
    7    10 Eugeniusz      Wróblewski            102.19 -  250: 287   52
    8    12 Mirosław       Grafiński             100.00 +  356: 354  150
    9     9 Kamil          Klinkosz              108.70 +  358: 275  159
   10     7 Marcin         Mroziuk               132.13 -  355: 483   82
   11     9 Krzysztof      Nowak                 108.10 -  300: 364   58
   12    11 Filip          Warzecha              103.40 +  342: 254  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1328  / 12 110.67




	Halina Roszak 104.53 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marcin         Mroziuk               132.13 -  263: 468   82
    2    14 Jerzy          Paszek                110.97 -  323: 373   61
    3    15 Marcin         Rogowski              100.00 +  423: 210  150
    4    12 Andrzej        Oleksiak              114.08 -  285: 456   64
    5    14 Lucyna         Śniadach              105.98 +  324: 321  156
    6    14 Marek          Roszak                120.37 -  346: 377   70
    7    13 Krystian       Wandzlewicz           100.00 -  272: 436   50
    8    14 Andrzej        Rechowicz             125.26 +  416: 397  175
    9    13 Wojciech       Gołęcki               101.04 +  440: 292  151
   10    11 Filip          Warzecha              103.40 -  346: 357   53
   11    13 Jerzy          Paszek                110.97 +  430: 379  161
   12    10 Krzysztof      Usakiewicz            121.37 -  385: 412   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1244  / 12 103.67




	Adelina Śniadach 103.46 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Stanisław      Rydzik                129.29 -  344: 474   79
    2    10 Mariusz        Skrobosz              133.23 -  304: 490   83
    3    14 Andrzej        Oleksiak              114.08 -  313: 345   64
    4    15 Jan            Bielaszka             100.00 -  274: 372   50
    5    16 Marcin         Rogowski              100.00 +  440: 190  150
    6    15 Mirosław       Grafiński             100.00 -  219: 322   50
    7    15 Maria          Grzegorzewska         100.00 -  280: 359   50
    8    15 Wojciech       Gołęcki               101.04 -  296: 337   51
    9    16 Andrzej        Rechowicz             125.26 -  346: 448   75
   10    15 Jerzy          Paszek                110.97 -  215: 299   61
   11    16 Marcin         Rogowski              100.00 +  371: 281  150
   12    16 Marcin         Rogowski              100.00 +  316: 205  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1013  / 12  84.42




	Filip Warzecha 103.40 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Radosław       Konca                 125.61 +  430: 384  176
    2     3 Krzysztof      Usakiewicz            121.37 +  407: 282  171
    3     2 Mariusz        Orzeł                 132.19 +  349: 310  182
    4     2 Mariusz        Kubicki               121.36 -  318: 365   71
    5     4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.75 -  288: 329   67
    6     7 Dariusz        Banaszek              138.47 -  357: 471   88
    7     9 Krzysztof      Nowak                 108.10 -  314: 339   58
    8    11 Krystian       Wandzlewicz           100.00 +  354: 324  150
    9     8 Beata          Wiączkowska           102.69 -  289: 375   53
   10    11 Halina         Roszak                104.53 +  357: 346  155
   11     8 Kamil          Klinkosz              108.70 -  392: 411   59
   12    11 Lucyna         Śniadach              105.98 -  254: 342   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1286  / 12 107.17




	Beata Wiączkowska 102.69 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Andrzej        Rechowicz             125.26 +  366: 329  175
    2     6 Dariusz        Banaszek              138.47 -  310: 452   88
    3     9 Kamil          Klinkosz              108.70 +  486: 374  159
    4     5 Mariusz        Orzeł                 132.19 -  349: 463   82
    5     8 Andrzej        Oleksiak              114.08 -  288: 393   64
    6    10 Krzysztof      Usakiewicz            121.37 +  378: 368  171
    7     8 Karol          Wyrębkiewicz          124.39 -  363: 384   74
    8     9 Wojciech       Usakiewicz            137.17 +  374: 369  187
    9     8 Filip          Warzecha              103.40 +  375: 289  153
   10     6 Krzysztof      Nowak                 108.10 +  392: 234  158
   11     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.75 +  354: 277  167
   12     4 Mariusz        Kubicki               121.36 +  435: 283  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1649  / 12 137.42




	Eugeniusz Wróblewski 102.19 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mariusz        Wrześniewski          124.63 -  263: 355   75
    2    15 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  338: 298  150
    3    12 Mirosław       Grafiński             100.00 +  362: 320  150
    4     8 Krzysztof      Nowak                 108.10 +  353: 342  158
    5     6 Radosław       Konca                 125.61 -  312: 482   76
    6     8 Wojciech       Usakiewicz            137.17 -  278: 335   87
    7    10 Lucyna         Śniadach              105.98 +  287: 250  156
    8     8 Marek          Roszak                120.37 -  331: 434   70
    9    11 Krystian       Wandzlewicz           100.00 +  354: 342  150
   10     8 Mariusz        Orzeł                 132.19 -  351: 374   82
   11    10 Barbara        Orzeł                 100.00 +  405: 318  150
   12     8 Marcin         Mroziuk               132.13 -  263: 476   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1386  / 12 115.50




	Wojciech Gołęcki 101.04 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Karol          Wyrębkiewicz          124.39 -  194: 413   74
    2    16 Mirosław       Grafiński             100.00 -  341: 383   50
    3    16 Maria          Grzegorzewska         100.00 -  314: 348   50
    4    16 Marcin         Rogowski              100.00 +  365: 271  150
    5    15 Jan            Bielaszka             100.00 -  326: 328   50
    6    16 Barbara        Orzeł                 100.00 -  266: 359   50
    7    17 Grzegorz       Orzeł                 100.00 +  404: 270  150
    8    15 Adelina        Śniadach              103.46 +  337: 296  153
    9    13 Halina         Roszak                104.53 -  292: 440   55
   10    13 Andrzej        Rechowicz             125.26 -  251: 392   75
   11    15 Jan            Bielaszka             100.00 -  306: 319   50
   12    15 Jan            Bielaszka             100.00 +  326: 302  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1057  / 12  88.08




	Jan Bielaszka 100.00 Nowe Miasto Lubawskie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Mariusz        Kubicki               121.36 -  316: 356   71
    2    11 Andrzej        Rechowicz             125.26 -  338: 345   75
    3    13 Lucyna         Śniadach              105.98 -  253: 308   56
    4    15 Adelina        Śniadach              103.46 +  372: 274  153
    5    15 Wojciech       Gołęcki               101.04 +  328: 326  151
    6    13 Jerzy          Paszek                110.97 -  275: 430   61
    7    14 Mirosław       Grafiński             100.00 -  312: 320   50
    8    16 Marcin         Rogowski              100.00 -  297: 364   50
    9    15 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  390: 315  150
   10    14 Krystian       Wandzlewicz           100.00 -  295: 317   50
   11    15 Wojciech       Gołęcki               101.04 +  319: 306  151
   12    15 Wojciech       Gołęcki               101.04 -  302: 326   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1069  / 12  89.08




	Mirosław Grafiński 100.00 Brodnica                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.75 -  246: 339   67
    2    16 Wojciech       Gołęcki               101.04 +  383: 341  151
    3    12 Eugeniusz      Wróblewski            102.19 -  320: 362   52
    4    14 Maria          Grzegorzewska         100.00 -  356: 365   50
    5    13 Krystian       Wandzlewicz           100.00 -  300: 338   50
    6    15 Adelina        Śniadach              103.46 +  322: 219  153
    7    14 Jan            Bielaszka             100.00 +  320: 312  150
    8    12 Lucyna         Śniadach              105.98 -  354: 356   56
    9    14 Marcin         Rogowski              100.00 +  301: 228  150
   10    12 Barbara        Orzeł                 100.00 -  314: 389   50
   11    14 Maria          Grzegorzewska         100.00 -  312: 349   50
   12    14 Jerzy          Paszek                110.97 -  296: 323   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1040  / 12  86.67




	Maria Grzegorzewska 100.00 Nowe Miasto Lubawskie          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marek          Roszak                120.37 -  263: 437   70
    2    15 Eugeniusz      Wróblewski            102.19 -  298: 338   52
    3    16 Wojciech       Gołęcki               101.04 +  348: 314  151
    4    14 Mirosław       Grafiński             100.00 +  365: 356  150
    5    11 Jerzy          Paszek                110.97 -  347: 348   61
    6    12 Lucyna         Śniadach              105.98 -  276: 422   56
    7    15 Adelina        Śniadach              103.46 +  359: 280  153
    8    13 Barbara        Orzeł                 100.00 -  261: 451   50
    9    15 Jan            Bielaszka             100.00 -  315: 390   50
   10    16 Marcin         Rogowski              100.00 +  332: 302  150
   11    14 Mirosław       Grafiński             100.00 +  349: 312  150
   12    12 Barbara        Orzeł                 100.00 -  330: 348   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1143  / 12  95.25




	Barbara Orzeł 100.00 Nowe Miasto Lubawskie         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    6    16 Wojciech       Gołęcki               101.04 +  359: 266  151
    7    16 Marcin         Rogowski              100.00 +  341: 198  150
    8    13 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  451: 261  150
    9    10 Krzysztof      Nowak                 108.10 -  360: 379   58
   10    12 Mirosław       Grafiński             100.00 +  389: 314  150
   11    10 Eugeniusz      Wróblewski            102.19 -  318: 405   52
   12    12 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  348: 330  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     861  /  7 123.00




	Grzegorz Orzeł 100.00 Nowe Miasto Lubawskie      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    6    17 Marcin         Rogowski              100.00 -  247: 314   50
    7    17 Wojciech       Gołęcki               101.04 -  270: 404   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     101  /  2  50.50




	Marcin Rogowski 100.00 Nowe Miasto Lubawskie      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Krzysztof      Bukowski              118.45 -  289: 394   68
    2    13 Krystian       Wandzlewicz           100.00 -  310: 357   50
    3    15 Halina         Roszak                104.53 -  210: 423   55
    4    16 Wojciech       Gołęcki               101.04 -  271: 365   51
    5    16 Adelina        Śniadach              103.46 -  190: 440   53
    6    17 Grzegorz       Orzeł                 100.00 +  314: 247  150
    7    16 Barbara        Orzeł                 100.00 -  198: 341   50
    8    16 Jan            Bielaszka             100.00 +  364: 297  150
    9    14 Mirosław       Grafiński             100.00 -  228: 301   50
   10    16 Maria          Grzegorzewska         100.00 -  302: 332   50
   11    16 Adelina        Śniadach              103.46 -  281: 371   53
   12    16 Adelina        Śniadach              103.46 -  205: 316   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     833  / 12  69.42




	Krystian Wandzlewicz 100.00 Nowe Miasto Lubawskie    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krzysztof      Usakiewicz            121.37 -  306: 424   71
    2    13 Marcin         Rogowski              100.00 +  357: 310  150
    3    10 Andrzej        Rechowicz             125.26 -  372: 395   75
    4    11 Kamil          Klinkosz              108.70 -  355: 390   59
    5    13 Mirosław       Grafiński             100.00 +  338: 300  150
    6    11 Krzysztof      Nowak                 108.10 -  318: 390   58
    7    13 Halina         Roszak                104.53 +  436: 272  155
    8    11 Filip          Warzecha              103.40 -  324: 354   53
    9    11 Eugeniusz      Wróblewski            102.19 -  342: 354   52
   10    14 Jan            Bielaszka             100.00 +  317: 295  150
   11    12 Krzysztof      Usakiewicz            121.37 -  299: 347   71
   12    13 Marek          Roszak                120.37 -  391: 417   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1114  / 12  92.83


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie