Sudomie13
czerwca
Sudomie 13 czerwca III Otwarte Mistrzostwa Kaszub
Nowe Miasto Lubawskie26
czerwca
Nowe Miasto Lubawskie 26-27 czerwca II Otwarte Mistrzostwa Warmii i Mazur
Słupsk31
lipca
Słupsk 31- 1 sierpnia III Otwarte Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
II Otwarte Mistrzostwa Warmii i Mazur26 - 27 czerwca 1999 — II Otwarte Mistrzostwa Warmii i MazurInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

II Otwarte Mistrzostwa Warmii i MazurNowe Miasto Lubawskie, 26 - 27 czerwca 1999

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Dariusz Banaszek (Warszawa)
 2. Tomasz Zwoliński (Warszawa)
 3. Wojciech Usakiewicz (Warszawa)
 4. Andrzej Kwiatkowski (Warszawa)
 5. Mariusz Orzeł (Nowe Miasto Lubawskie)
 6. Kazimierz M. Merklejn (Szczecin)
 7. Magdalena Merklejn (Szczecin)
 8. Andrzej Oleksiak (Ostróda)
 9. Adam Grzona (Toruń)
 10. Krzysztof Bukowski (Nowe Miasto Lubawskie) 

25 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Otwarte Mistrzostwa Warmii i Mazur




Wyniki turnieju II Otwarte Mistrzostwa Warmii i Mazur

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dariusz         Banaszek             Warszawa               142.00     10.0     4639     1781      802
  2 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               143.00     10.0     4612     1809      499
  3 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               132.00      9.0     4657     1753      683
  4 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               111.00      7.0     4414     1429      347
  5 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   127.00      7.0     4366     1507      293
  6 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               108.00      7.0     4322     1535      -11
  7 Magdalena       Merklejn             Szczecin               102.00      7.0     4176     1428      140
  8 Andrzej         Oleksiak             Hel                    100.00      6.0     4345     1244      115
  9 Adam            Grzona               Toruń                  110.00      6.0     4281     1318      228
 10 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              113.00      6.0     4238     1409     -142
 11 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               103.00      6.0     4077     1332      128
 12 Krystian        Wandzlewicz          Nowe Miasto Lubawskie   100.00      6.0     4018     1218        5
 13 Barbara         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   100.00      6.0     3817     1237     -325
 14 Stefan          Dawidson             Częstochowa            111.00      5.0     4178     1264      -28
 15 Maria           Grzegorzewska        Nowe Miasto Lubawskie   100.00      5.0     4070     1154      126
 16 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               102.01      5.0     3959     1230     -116
 17 Krzysztof       Noskowicz            Toruń                  100.00      5.0     3872     1166      -77
 18 Mariusz         Neumann              Nowe Miasto Lubawskie   100.00      5.0     3722     1144     -165
 19 Jan             Bielaszka            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      5.0     3556     1125     -591
 20 Krzysztof       Żurawski             Nowe Miasto Lubawskie   100.00      4.5     3242      900      350
 21 Jerzy           Banasiak             Radom                  100.00      4.0     3320     1058     -609
 22 Andrzej         Lożyński             Piastów                102.00      4.0     1807      650      631
 23 Dariusz         Szekliński           Nowe Miasto Lubawskie   100.00      3.0     2637      912    -1292
 24 Grzegorz        Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   100.00      2.5     1355      450      199
 25 Anna            Bielaszka            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      0.0     2665      605    -1190
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Otwarte Mistrzostwa Warmii i Mazur



	Tomasz Zwoliński 143.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Magdalena      Merklejn              102.00 +  418: 289  152
    2     2 Adam           Grzona                110.00 +  447: 338  160
    3     1 Dariusz        Banaszek              142.00 -  362: 366   92
    4     2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  103.00 +  433: 319  153
    5     2 Kazimierz.J    Merklejn              108.00 +  363: 360  158
    6     2 Wojciech       Usakiewicz            132.00 -  337: 426   82
    7     3 Krzysztof      Usakiewicz            102.01 +  402: 337  152
    8     3 Krzysztof      Bukowski              113.00 +  371: 346  163
    9     2 Mariusz        Orzeł                 127.00 +  330: 329  177
   10     2 Stefan         Dawidson              111.00 +  382: 367  161
   11     1 Wojciech       Usakiewicz            132.00 +  385: 356  182
   12     2 Mariusz        Orzeł                 127.00 +  382: 280  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1809  / 12 150.75




	Dariusz Banaszek 142.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jerzy          Banasiak              100.00 +  480: 201  150
    2     1 Kazimierz.J    Merklejn              108.00 +  351: 340  158
    3     1 Tomasz         Zwoliński             143.00 +  366: 362  193
    4     1 Wojciech       Usakiewicz            132.00 +  362: 356  182
    5     1 Mariusz        Orzeł                 127.00 +  538: 361  177
    6     1 Krzysztof      Usakiewicz            102.01 +  331: 293  152
    7     1 Krzysztof      Bukowski              113.00 -  281: 376   63
    8     2 Stefan         Dawidson              111.00 -  294: 343   61
    9     3 Magdalena      Merklejn              102.00 +  397: 325  152
   10     3 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  103.00 +  357: 302  153
   11     2 Kazimierz.J    Merklejn              108.00 +  509: 217  158
   12     1 Wojciech       Usakiewicz            132.00 +  373: 361  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1781  / 12 148.42




	Wojciech Usakiewicz 132.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Noskowicz             100.00 +  398: 277  150
    2     3 Andrzej        Kwiatkowski           111.00 +  338: 282  161
    3     2 Krzysztof      Bukowski              113.00 +  452: 352  163
    4     1 Dariusz        Banaszek              142.00 -  356: 362   92
    5     3 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  103.00 +  444: 318  153
    6     2 Tomasz         Zwoliński             143.00 +  426: 337  193
    7     2 Mariusz        Orzeł                 127.00 +  362: 317  177
    8     1 Kazimierz.J    Merklejn              108.00 +  409: 328  158
    9     1 Stefan         Dawidson              111.00 +  343: 337  161
   10     1 Adam           Grzona                110.00 +  412: 306  160
   11     1 Tomasz         Zwoliński             143.00 -  356: 385   93
   12     1 Dariusz        Banaszek              142.00 -  361: 373   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1753  / 12 146.08




	Mariusz Orzeł 127.00 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Neumann               100.00 -  330: 341   50
    2     7 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  335: 299  150
    3     6 Krzysztof      Noskowicz             100.00 +  393: 324  150
    4     4 Krzysztof      Bukowski              113.00 +  371: 343  163
    5     1 Dariusz        Banaszek              142.00 -  361: 538   92
    6     3 Kazimierz.J    Merklejn              108.00 +  454: 286  158
    7     2 Wojciech       Usakiewicz            132.00 -  317: 362   82
    8     4 Andrzej        Kwiatkowski           111.00 +  390: 306  161
    9     2 Tomasz         Zwoliński             143.00 -  329: 330   93
   10     5 Magdalena      Merklejn              102.00 +  370: 292  152
   11     3 Krzysztof      Bukowski              113.00 +  436: 270  163
   12     2 Tomasz         Zwoliński             143.00 -  280: 382   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1507  / 12 125.58




	Krzysztof Bukowski 113.00 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  352: 342  150
    2     5 Mariusz        Neumann               100.00 +  388: 290  150
    3     2 Wojciech       Usakiewicz            132.00 -  352: 452   82
    4     4 Mariusz        Orzeł                 127.00 -  343: 371   77
    5     5 Stefan         Dawidson              111.00 +  352: 322  161
    6     4 Andrzej        Kwiatkowski           111.00 +  408: 404  161
    7     1 Dariusz        Banaszek              142.00 +  376: 281  192
    8     3 Tomasz         Zwoliński             143.00 -  346: 371   93
    9     4 Barbara        Orzeł                 100.00 +  394: 333  150
   10     4 Kazimierz.J    Merklejn              108.00 -  304: 388   58
   11     3 Mariusz        Orzeł                 127.00 -  270: 436   77
   12     4 Kazimierz.J    Merklejn              108.00 -  353: 390   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1409  / 12 117.42




	Stefan Dawidson 111.00 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jan            Bielaszka             100.00 +  359: 271  150
    2     4 Krzysztof      Usakiewicz            102.01 -  352: 358   52
    3     5 Andrzej        Kwiatkowski           111.00 -  374: 406   61
    4     7 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  383: 300  150
    5     5 Krzysztof      Bukowski              113.00 -  322: 352   63
    6     7 Adam           Grzona                110.00 +  374: 326  160
    7     4 Barbara        Orzeł                 100.00 +  332: 282  150
    8     2 Dariusz        Banaszek              142.00 +  343: 294  192
    9     1 Wojciech       Usakiewicz            132.00 -  337: 343   82
   10     2 Tomasz         Zwoliński             143.00 -  367: 382   93
   11     5 Andrzej        Kwiatkowski           111.00 -  266: 454   61
   12     6 Andrzej        Oleksiak              100.00 -  369: 438   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1264  / 12 105.33




	Andrzej Kwiatkowski 111.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krystian       Wandzlewicz           100.00 +  406: 302  150
    2     3 Wojciech       Usakiewicz            132.00 -  282: 338   82
    3     5 Stefan         Dawidson              111.00 +  406: 374  161
    4     3 Kazimierz.J    Merklejn              108.00 -  313: 349   58
    5     6 Magdalena      Merklejn              102.00 +  329: 308  152
    6     4 Krzysztof      Bukowski              113.00 -  404: 408   63
    7     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  103.00 +  346: 312  153
    8     4 Mariusz        Orzeł                 127.00 -  306: 390   77
    9     6 Adam           Grzona                110.00 -  319: 407   60
   10     7 Krzysztof      Usakiewicz            102.01 +  369: 309  152
   11     5 Stefan         Dawidson              111.00 +  454: 266  161
   12     3 Adam           Grzona                110.00 +  480: 304  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1429  / 12 119.08




	Adam Grzona 110.00 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dariusz        Szekliński            100.00 +  434: 196  150
    2     2 Tomasz         Zwoliński             143.00 -  338: 447   93
    3     4 Kazimierz.J    Merklejn              108.00 -  342: 352   58
    4     6 Jan            Bielaszka             100.00 +  368: 260  150
    5     4 Krzysztof      Usakiewicz            102.01 -  280: 367   52
    6     7 Stefan         Dawidson              111.00 -  326: 374   61
    7    11 Jerzy          Banasiak              100.00 +  398: 216  150
    8    12 Andrzej        Oleksiak              100.00 +  391: 315  150
    9     6 Andrzej        Kwiatkowski           111.00 +  407: 319  161
   10     1 Wojciech       Usakiewicz            132.00 -  306: 412   82
   11     4 Andrzej        Oleksiak              100.00 +  387: 315  150
   12     3 Andrzej        Kwiatkowski           111.00 -  304: 480   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1318  / 12 109.83




	Kazimierz.J Merklejn 108.00 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Barbara        Orzeł                 100.00 +  512: 277  150
    2     1 Dariusz        Banaszek              142.00 -  340: 351   92
    3     4 Adam           Grzona                110.00 +  352: 342  160
    4     3 Andrzej        Kwiatkowski           111.00 +  349: 313  161
    5     2 Tomasz         Zwoliński             143.00 -  360: 363   93
    6     3 Mariusz        Orzeł                 127.00 -  286: 454   77
    7     5 Andrzej        Oleksiak              100.00 +  406: 362  150
    8     1 Wojciech       Usakiewicz            132.00 -  328: 409   82
    9     5 Krzysztof      Usakiewicz            102.01 +  394: 296  152
   10     4 Krzysztof      Bukowski              113.00 +  388: 304  163
   11     2 Dariusz        Banaszek              142.00 -  217: 509   92
   12     4 Krzysztof      Bukowski              113.00 +  390: 353  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1535  / 12 127.92




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 103.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Anna           Bielaszka             100.00 +  334: 205  150
    2     6 Andrzej        Oleksiak              100.00 +  355: 351  150
    3     3 Krzysztof      Usakiewicz            102.01 +  375: 272  152
    4     2 Tomasz         Zwoliński             143.00 -  319: 433   93
    5     3 Wojciech       Usakiewicz            132.00 -  318: 444   82
    6     5 Barbara        Orzeł                 100.00 -  314: 339   50
    7     6 Andrzej        Kwiatkowski           111.00 -  312: 346   61
    8     8 Krzysztof      Noskowicz             100.00 +  351: 297  150
    9     7 Krystian       Wandzlewicz           100.00 +  386: 266  150
   10     3 Dariusz        Banaszek              142.00 -  302: 357   92
   11     6 Magdalena      Merklejn              102.00 -  351: 353   52
   12     7 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  360: 286  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1332  / 12 111.00




	Krzysztof Usakiewicz 102.01 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Andrzej        Oleksiak              100.00 +  366: 358  150
    2     4 Stefan         Dawidson              111.00 +  358: 352  161
    3     3 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  103.00 -  272: 375   53
    4     5 Mariusz        Neumann               100.00 +  380: 272  150
    5     4 Adam           Grzona                110.00 +  367: 280  160
    6     1 Dariusz        Banaszek              142.00 -  293: 331   92
    7     3 Tomasz         Zwoliński             143.00 -  337: 402   93
    8     5 Magdalena      Merklejn              102.00 -  317: 322   52
    9     5 Kazimierz.J    Merklejn              108.00 -  296: 394   58
   10     7 Andrzej        Kwiatkowski           111.00 -  309: 369   61
   11     9 Krzysztof      Noskowicz             100.00 +  347: 298  150
   12     8 Barbara        Orzeł                 100.00 -  317: 322   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1230  / 12 102.50




	Andrzej Lożyński 102.00 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    10 Dariusz        Szekliński            100.00 +  325: 174  150
    9    11 Jerzy          Banasiak              100.00 -  338: 371   50
   10    12 Anna           Bielaszka             100.00 +  384: 187  150
   11    11 Jerzy          Banasiak              100.00 +  370: 186  150
   12     9 Jan            Bielaszka             100.00 +  390: 258  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     650  /  5 130.00




	Magdalena Merklejn 102.00 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             143.00 -  289: 418   93
    2     8 Krystian       Wandzlewicz           100.00 +  345: 298  150
    3     7 Mariusz        Neumann               100.00 -  326: 361   50
    4     8 Krzysztof      Noskowicz             100.00 +  350: 324  150
    5     6 Andrzej        Kwiatkowski           111.00 -  308: 329   61
    6     8 Jerzy          Banasiak              100.00 +  384: 286  150
    7     7 Jan            Bielaszka             100.00 +  417: 259  150
    8     5 Krzysztof      Usakiewicz            102.01 +  322: 317  152
    9     3 Dariusz        Banaszek              142.00 -  325: 397   92
   10     5 Mariusz        Orzeł                 127.00 -  292: 370   77
   11     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  103.00 +  353: 351  153
   12     5 Krystian       Wandzlewicz           100.00 +  465: 326  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 12 119.00




	Jerzy Banasiak 100.00 Radom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Banaszek              142.00 -  201: 480   92
    2    11 Dariusz        Szekliński            100.00 +  280: 215  150
    3     8 Jan            Bielaszka             100.00 -  302: 310   50
    4     9 Barbara        Orzeł                 100.00 -  287: 294   50
    5    12 Anna           Bielaszka             100.00 +  304: 218  150
    6     8 Magdalena      Merklejn              102.00 -  286: 384   52
    7    11 Adam           Grzona                110.00 -  216: 398   60
    8     9 Mariusz        Neumann               100.00 +  305: 298  150
    9    11 Andrzej        Lożyński              102.00 +  371: 338  152
   10    10 Maria          Grzegorzewska         100.00 -  297: 329   50
   11    11 Andrzej        Lożyński              102.00 -  186: 370   52
   12    11 Mariusz        Neumann               100.00 -  285: 295   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1058  / 12  88.17




	Anna Bielaszka 100.00 Nowe Miasto Lubawskie   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  103.00 -  205: 334   53
    2    10 Jan            Bielaszka             100.00 -  301: 336   50
    3    11 Dariusz        Szekliński            100.00 -  244: 247   50
    4    12 Krystian       Wandzlewicz           100.00 -  219: 320   50
    5    12 Jerzy          Banasiak              100.00 -  218: 304   50
    6    12 Krzysztof      Noskowicz             100.00 -  212: 337   50
    7    12 Mariusz        Neumann               100.00 -  186: 316   50
    8    11 Maria          Grzegorzewska         100.00 -  273: 347   50
    9    12 Krzysztof      Żurawski              100.00 -  185: 391   50
   10    12 Andrzej        Lożyński              102.00 -  187: 384   52
   11    12 Dariusz        Szekliński            100.00 -  200: 260   50
   12    12 Dariusz        Szekliński            100.00 -  235: 279   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     605  / 12  50.42




	Jan Bielaszka 100.00 Nowe Miasto Lubawskie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Stefan         Dawidson              111.00 -  271: 359   61
    2    10 Anna           Bielaszka             100.00 +  336: 301  150
    3     8 Jerzy          Banasiak              100.00 +  310: 302  150
    4     6 Adam           Grzona                110.00 -  260: 368   60
    5     8 Grzegorz       Orzeł                 100.00 +  314: 313  150
    6     6 Andrzej        Oleksiak              100.00 -  294: 346   50
    7     7 Magdalena      Merklejn              102.00 -  259: 417   52
    8     7 Krystian       Wandzlewicz           100.00 -  278: 407   50
    9    10 Dariusz        Szekliński            100.00 +  303: 223  150
   10     9 Krzysztof      Żurawski              100.00 -  315: 411   50
   11    10 Mariusz        Neumann               100.00 +  358: 310  150
   12     9 Andrzej        Lożyński              102.00 -  258: 390   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1125  / 12  93.75




	Maria Grzegorzewska 100.00 Nowe Miasto Lubawskie          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Bukowski              113.00 -  342: 352   63
    2     7 Mariusz        Orzeł                 127.00 -  299: 335   77
    3     9 Andrzej        Oleksiak              100.00 +  395: 389  150
    4     7 Stefan         Dawidson              111.00 -  300: 383   61
    5    10 Krystian       Wandzlewicz           100.00 -  356: 371   50
    6    10 Dariusz        Szekliński            100.00 +  466: 142  150
    7     9 Grzegorz       Orzeł                 100.00 -  238: 279   50
    8    11 Anna           Bielaszka             100.00 +  347: 273  150
    9     9 Krzysztof      Noskowicz             100.00 -  310: 381   50
   10    10 Jerzy          Banasiak              100.00 +  329: 297  150
   11     8 Krzysztof      Żurawski              100.00 +  402: 382  150
   12     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  103.00 -  286: 360   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1154  / 12  96.17




	Mariusz Neumann 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Orzeł                 127.00 +  341: 330  177
    2     5 Krzysztof      Bukowski              113.00 -  290: 388   63
    3     7 Magdalena      Merklejn              102.00 +  361: 326  152
    4     5 Krzysztof      Usakiewicz            102.01 -  272: 380   52
    5     7 Barbara        Orzeł                 100.00 -  297: 384   50
    6     9 Krystian       Wandzlewicz           100.00 -  246: 304   50
    7    12 Anna           Bielaszka             100.00 +  316: 186  150
    8     9 Jerzy          Banasiak              100.00 -  298: 305   50
    9     8 Andrzej        Oleksiak              100.00 -  337: 428   50
   10    11 Dariusz        Szekliński            100.00 +  359: 213  150
   11    10 Jan            Bielaszka             100.00 -  310: 358   50
   12    11 Jerzy          Banasiak              100.00 +  295: 285  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1144  / 12  95.33




	Krzysztof Noskowicz 100.00 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Wojciech       Usakiewicz            132.00 -  277: 398   82
    2     9 Barbara        Orzeł                 100.00 +  359: 280  150
    3     6 Mariusz        Orzeł                 127.00 -  324: 393   77
    4     8 Magdalena      Merklejn              102.00 -  324: 350   52
    5     9 Andrzej        Oleksiak              100.00 -  276: 300   50
    6    12 Anna           Bielaszka             100.00 +  337: 212  150
    7    10 Dariusz        Szekliński            100.00 +  345: 252  150
    8     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  103.00 -  297: 351   53
    9     9 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  381: 310  150
   10     8 Krystian       Wandzlewicz           100.00 -  277: 421   50
   11     9 Krzysztof      Usakiewicz            102.01 -  298: 347   52
   12    10 Krzysztof      Żurawski              100.00 +  377: 335  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1166  / 12  97.17




	Andrzej Oleksiak 100.00 Hel     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krzysztof      Usakiewicz            102.01 -  358: 366   52
    2     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  103.00 -  351: 355   53
    3     9 Maria          Grzegorzewska         100.00 -  389: 395   50
    4    11 Krzysztof      Żurawski              100.00 +  351: 350  150
    5     9 Krzysztof      Noskowicz             100.00 +  300: 276  150
    6     6 Jan            Bielaszka             100.00 +  346: 294  150
    7     5 Kazimierz.J    Merklejn              108.00 -  362: 406   58
    8    12 Adam           Grzona                110.00 -  315: 391   60
    9     8 Mariusz        Neumann               100.00 +  428: 337  150
   10     6 Barbara        Orzeł                 100.00 +  392: 304  150
   11     4 Adam           Grzona                110.00 -  315: 387   60
   12     6 Stefan         Dawidson              111.00 +  438: 369  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1244  / 12 103.67




	Barbara Orzeł 100.00 Nowe Miasto Lubawskie         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kazimierz.J    Merklejn              108.00 -  277: 512   58
    2     9 Krzysztof      Noskowicz             100.00 -  280: 359   50
    3    10 Krystian       Wandzlewicz           100.00 +  375: 280  150
    4     9 Jerzy          Banasiak              100.00 +  294: 287  150
    5     7 Mariusz        Neumann               100.00 +  384: 297  150
    6     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  103.00 +  339: 314  153
    7     4 Stefan         Dawidson              111.00 -  282: 332   61
    8     6 Krzysztof      Żurawski              100.00 +  306: 269  150
    9     4 Krzysztof      Bukowski              113.00 -  333: 394   63
   10     6 Andrzej        Oleksiak              100.00 -  304: 392   50
   11     7 Krystian       Wandzlewicz           100.00 -  321: 389   50
   12     8 Krzysztof      Usakiewicz            102.01 +  322: 317  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1237  / 12 103.08




	Grzegorz Orzeł 100.00 Nowe Miasto Lubawskie      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    10 Dariusz        Szekliński            100.00 +  368: 209  150
    5     8 Jan            Bielaszka             100.00 -  313: 314   50
    6    11 Krzysztof      Żurawski              100.00 =  395: 395  100
    7     9 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  279: 238  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  4 112.50




	Dariusz Szekliński 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Adam           Grzona                110.00 -  196: 434   60
    2    11 Jerzy          Banasiak              100.00 -  215: 280   50
    3    11 Anna           Bielaszka             100.00 +  247: 244  150
    4    10 Grzegorz       Orzeł                 100.00 -  209: 368   50
    5    11 Krzysztof      Żurawski              100.00 -  227: 370   50
    6    10 Maria          Grzegorzewska         100.00 -  142: 466   50
    7    10 Krzysztof      Noskowicz             100.00 -  252: 345   50
    8    10 Andrzej        Lożyński              102.00 -  174: 325   52
    9    10 Jan            Bielaszka             100.00 -  223: 303   50
   10    11 Mariusz        Neumann               100.00 -  213: 359   50
   11    12 Anna           Bielaszka             100.00 +  260: 200  150
   12    12 Anna           Bielaszka             100.00 +  279: 235  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     912  / 12  76.00




	Krystian Wandzlewicz 100.00 Nowe Miasto Lubawskie    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Andrzej        Kwiatkowski           111.00 -  302: 406   61
    2     8 Magdalena      Merklejn              102.00 -  298: 345   52
    3    10 Barbara        Orzeł                 100.00 -  280: 375   50
    4    12 Anna           Bielaszka             100.00 +  320: 219  150
    5    10 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  371: 356  150
    6     9 Mariusz        Neumann               100.00 +  304: 246  150
    7     8 Krzysztof      Żurawski              100.00 -  334: 339   50
    8     7 Jan            Bielaszka             100.00 +  407: 278  150
    9     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  103.00 -  266: 386   53
   10     8 Krzysztof      Noskowicz             100.00 +  421: 277  150
   11     7 Barbara        Orzeł                 100.00 +  389: 321  150
   12     5 Magdalena      Merklejn              102.00 -  326: 465   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1218  / 12 101.50




	Krzysztof Żurawski 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    11 Andrzej        Oleksiak              100.00 -  350: 351   50
    5    11 Dariusz        Szekliński            100.00 +  370: 227  150
    6    11 Grzegorz       Orzeł                 100.00 =  395: 395  100
    7     8 Krystian       Wandzlewicz           100.00 +  339: 334  150
    8     6 Barbara        Orzeł                 100.00 -  269: 306   50
    9    12 Anna           Bielaszka             100.00 +  391: 185  150
   10     9 Jan            Bielaszka             100.00 +  411: 315  150
   11     8 Maria          Grzegorzewska         100.00 -  382: 402   50
   12    10 Krzysztof      Noskowicz             100.00 -  335: 377   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     900  /  9 100.00


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie