Warszawa28
maja
Warszawa 28 maja VI Puchar Polski
Nowe Miasto Lubawskie 3
czerwca
Nowe Miasto Lubawskie 3- 4 czerwca III Mistrzostwa Warmii i Mazur
Kościerzyna11
czerwca
Kościerzyna 11 czerwca IV Mistrzostwa Kaszub
III Mistrzostwa Warmii i Mazur03 - 04 czerwca 2000 — III Mistrzostwa Warmii i MazurInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

III Mistrzostwa Warmii i MazurNowe Miasto Lubawskie, 03 - 04 czerwca 2000

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Marcin Mroziuk (Strzegom) 9.0 4654
 2. Mariusz Orzeł (Nowe Miasto Lub.) 9.0 4641
 3. Wojciech Usakiewicz (Warszawa) 9.0 4617
 4. Krzysztof Bukowski (Nowe Miasto Lub.) 8.0 4290
 5. Mariusz Kubicki (Inowrocław) 8.0 4237
 6. Tomasz Zwoliński (Warszawa) 7.0 4829
 7. Andrzej Oleksiak (Ostróda) 7.0 4333
 8. Kazimierz M.Merklejn (Szczecin) 7.0 4230
 9. Mateusz Żbikowski (Warszawa) 7.0 4203
 10. Krystian Wandzlewicz (Nowe Miasto Lub.) 7.0 4141

 30 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II Otwarte Mistrzostwa Warmii i Mazur
I Otwarte Mistrzostwa Warmii i Mazur




Wyniki turnieju III Otwarte Mistrzostwa Warmii i Mazur

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Marcin          Mroziuk              Warszawa               132.04      9.0     4654     1771      559
  2 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   129.17      9.0     4641     1736      583
  3 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               130.93      9.0     4617     1695      787
  4 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              120.88      8.0     4290     1585      341
  5 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             112.61      8.0     4237     1618      107
  6 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               145.03      7.0     4829     1496      696
  7 Andrzej         Oleksiak             Hel                    100.00      7.0     4333     1416      209
  8 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               113.14      7.0     4230     1418      386
  9 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               116.86      7.0     4203     1484      -69
 10 Krystian        Wandzlewicz          Nowe Miasto Lubawskie   100.00      7.0     4141     1423      124
 11 Adam            Grzona               Toruń                  109.13      6.0     4336     1360      341
 12 Magdalena       Merklejn             Szczecin               107.87      6.0     4312     1363      234
 13 Andrzej         Tyczyno              Bydgoszcz              108.65      6.0     4249     1407      199
 14 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               106.88      6.0     4213     1307     -143
 15 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             100.41      6.0     3978     1313       -8
 16 Jan             Bielaszka            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      6.0     3800     1237      -55
 17 Radosław        Konca                Warszawa               104.46      5.0     4144     1172       95
 18 Andrzej         Rechowicz            Katowice               123.51      5.0     4081     1200      -52
 19 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               116.77      5.0     3999     1292     -510
 20 Barbara         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   100.00      5.0     3882     1130       69
 21 Bartłomiej      Boczek               Toruń                  100.00      5.0     3725     1179     -126
 22 Krzysztof       Noskowicz            Toruń                  102.28      5.0     3143     1019      -57
 23 Maria           Grzegorzewska        Nowe Miasto Lubawskie   100.00      4.0     3911     1081     -209
 24 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             100.00      4.0     3896     1063      -21
 25 Andrzej         Lożyński             Piastów                109.69      4.0     1987      713      246
 26 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                100.00      3.0     1917      688     -492
 27 Mirosław        Grafiński            Brodnica               100.00      3.0      927      450      239
 28 Krzysztof       Kokot                Nowy Targ              100.00      2.0     3331      841     -621
 29 Tomasz          Żbikowski            Warszawa               107.73      2.0     2297      604      -77
 30 Anna            Bielaszka            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      0.0     2109      621    -2775
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju III Otwarte Mistrzostwa Warmii i Mazur



	Tomasz Zwoliński 145.03 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Żbikowski             107.73 +  541: 270  158
    2     1 Adam           Grzona                109.13 +  417: 333  159
    3     1 Mariusz        Orzeł                 129.17 -  352: 424   79
    4     3 Mateusz        Żbikowski             116.86 +  373: 305  167
    5     2 Marcin         Mroziuk               132.04 -  294: 359   82
    6     3 Mariusz        Kubicki               112.61 -  390: 415   63
    7     5 Krzysztof      Noskowicz             102.28 +  550: 229  152
    8     4 Krzysztof      Usakiewicz            116.77 +  392: 318  167
    9     3 Andrzej        Tyczyno               108.65 +  442: 318  159
   10     3 Magdalena      Merklejn              107.87 +  470: 379  158
   11     2 Wojciech       Usakiewicz            130.93 -  307: 445   81
   12     3 Krzysztof      Bukowski              120.88 -  301: 338   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1496  / 12 124.67




	Marcin Mroziuk 132.04 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  106.88 +  342: 327  157
    2     5 Kazimierz.J    Merklejn              113.14 +  445: 295  163
    3     2 Andrzej        Rechowicz             123.51 +  404: 319  174
    4     1 Mariusz        Orzeł                 129.17 -  313: 389   79
    5     2 Tomasz         Zwoliński             145.03 +  359: 294  195
    6     2 Krzysztof      Usakiewicz            116.77 -  361: 364   67
    7     3 Wojciech       Usakiewicz            130.93 +  430: 315  181
    8     2 Andrzej        Tyczyno               108.65 +  406: 388  159
    9     2 Mateusz        Żbikowski             116.86 +  421: 320  167
   10     2 Krzysztof      Bukowski              120.88 +  400: 344  171
   11     1 Mariusz        Orzeł                 129.17 +  466: 297  179
   12     1 Mariusz        Orzeł                 129.17 -  307: 443   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1771  / 12 147.58




	Wojciech Usakiewicz 130.93 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Radosław       Konca                 104.46 +  396: 278  154
    2     4 Krzysztof      Bukowski              120.88 -  291: 349   71
    3     7 Kazimierz.J    Merklejn              113.14 +  440: 217  163
    4     4 Krystian       Wandzlewicz           100.00 +  363: 281  150
    5     3 Mariusz        Kubicki               112.61 -  322: 342   63
    6     5 Magdalena      Merklejn              107.87 +  386: 376  158
    7     3 Marcin         Mroziuk               132.04 -  315: 430   82
    8     5 Bartłomiej     Boczek                100.00 +  342: 281  150
    9     4 Krzysztof      Usakiewicz            116.77 +  452: 350  167
   10     1 Mariusz        Orzeł                 129.17 +  421: 313  179
   11     2 Tomasz         Zwoliński             145.03 +  445: 307  195
   12     2 Mariusz        Kubicki               112.61 +  444: 306  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1695  / 12 141.25




	Mariusz Orzeł 129.17 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Wojciech       Gołęcki               100.41 +  448: 205  150
    2     2 Andrzej        Oleksiak              100.00 +  346: 318  150
    3     1 Tomasz         Zwoliński             145.03 +  424: 352  195
    4     1 Marcin         Mroziuk               132.04 +  389: 313  182
    5     1 Krzysztof      Usakiewicz            116.77 +  452: 303  167
    6     1 Andrzej        Tyczyno               108.65 +  445: 358  159
    7     1 Mariusz        Kubicki               112.61 +  376: 317  163
    8     1 Mateusz        Żbikowski             116.86 -  308: 331   67
    9     1 Magdalena      Merklejn              107.87 +  400: 367  158
   10     1 Wojciech       Usakiewicz            130.93 -  313: 421   81
   11     1 Marcin         Mroziuk               132.04 -  297: 466   82
   12     1 Marcin         Mroziuk               132.04 +  443: 307  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1736  / 12 144.67




	Andrzej Rechowicz 123.51 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  414: 260  150
    2     3 Magdalena      Merklejn              107.87 +  346: 328  158
    3     2 Marcin         Mroziuk               132.04 -  319: 404   82
    4     6 Andrzej        Tyczyno               108.65 -  335: 353   59
    5     7 Andrzej        Oleksiak              100.00 +  436: 325  150
    6     4 Mateusz        Żbikowski             116.86 -  332: 347   67
    7     6 Krzysztof      Bukowski              120.88 -  294: 347   71
    8     8 Adam           Grzona                109.13 -  243: 343   59
    9    10 Radosław       Konca                 104.46 -  303: 419   54
   10    12 Maria          Grzegorzewska         100.00 -  331: 432   50
   11    12 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  377: 276  150
   12    11 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  351: 299  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1200  / 12 100.00




	Krzysztof Bukowski 120.88 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  377: 325  150
    2     4 Wojciech       Usakiewicz            130.93 +  349: 291  181
    3     3 Mariusz        Kubicki               112.61 -  363: 367   63
    4     5 Wojciech       Gołęcki               100.41 +  344: 317  150
    5     4 Andrzej        Tyczyno               108.65 -  237: 397   59
    6     6 Krystian       Wandzlewicz           100.00 -  382: 385   50
    7     6 Andrzej        Rechowicz             123.51 +  347: 294  174
    8     6 Kazimierz.J    Merklejn              113.14 +  346: 306  163
    9     6 Adam           Grzona                109.13 +  381: 314  159
   10     2 Marcin         Mroziuk               132.04 -  344: 400   82
   11     5 Adam           Grzona                109.13 +  482: 252  159
   12     3 Tomasz         Zwoliński             145.03 +  338: 301  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1585  / 12 132.08




	Mateusz Żbikowski 116.86 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Oleksiak              100.00 -  333: 436   50
    2     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  106.88 +  435: 386  157
    3     5 Magdalena      Merklejn              107.87 +  395: 240  158
    4     3 Tomasz         Zwoliński             145.03 -  305: 373   95
    5     5 Adam           Grzona                109.13 +  400: 342  159
    6     4 Andrzej        Rechowicz             123.51 +  347: 332  174
    7     2 Krzysztof      Usakiewicz            116.77 +  465: 263  167
    8     1 Mariusz        Orzeł                 129.17 +  331: 308  179
    9     2 Marcin         Mroziuk               132.04 -  320: 421   82
   10     4 Mariusz        Kubicki               112.61 -  238: 458   63
   11     4 Krystian       Wandzlewicz           100.00 -  229: 386   50
   12     6 Wojciech       Gołęcki               100.41 +  405: 327  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1484  / 12 123.67




	Krzysztof Usakiewicz 116.77 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Barbara        Orzeł                 100.00 +  301: 300  150
    2     7 Andrzej        Tyczyno               108.65 +  341: 325  159
    3     4 Adam           Grzona                109.13 +  376: 279  159
    4     2 Mariusz        Kubicki               112.61 +  396: 332  163
    5     1 Mariusz        Orzeł                 129.17 -  303: 452   79
    6     2 Marcin         Mroziuk               132.04 +  364: 361  182
    7     2 Mateusz        Żbikowski             116.86 -  263: 465   67
    8     4 Tomasz         Zwoliński             145.03 -  318: 392   95
    9     4 Wojciech       Usakiewicz            130.93 -  350: 452   81
   10     6 Krystian       Wandzlewicz           100.00 -  339: 387   50
   11     8 Wojciech       Gołęcki               100.41 -  332: 352   50
   12     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  106.88 -  316: 412   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1292  / 12 107.67




	Kazimierz.J Merklejn 113.14 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Krystian       Wandzlewicz           100.00 +  376: 321  150
    2     5 Marcin         Mroziuk               132.04 -  295: 445   82
    3     7 Wojciech       Usakiewicz            130.93 -  217: 440   81
    4    11 Bartłomiej     Boczek                100.00 +  398: 248  150
    5     9 Grzegorz       Koczkodon             100.00 +  376: 166  150
    6     7 Krzysztof      Noskowicz             102.28 -  329: 399   52
    7     8 Wojciech       Gołęcki               100.41 +  414: 289  150
    8     6 Krzysztof      Bukowski              120.88 -  306: 346   71
    9     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  106.88 +  471: 238  157
   10     5 Andrzej        Tyczyno               108.65 -  311: 349   59
   11     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  106.88 +  380: 272  157
   12     5 Andrzej        Tyczyno               108.65 +  357: 331  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Mariusz Kubicki 112.61 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  317: 310  150
    2     6 Andrzej        Lożyński              109.69 +  354: 271  160
    3     3 Krzysztof      Bukowski              120.88 +  367: 363  171
    4     2 Krzysztof      Usakiewicz            116.77 -  332: 396   67
    5     3 Wojciech       Usakiewicz            130.93 +  342: 322  181
    6     3 Tomasz         Zwoliński             145.03 +  415: 390  195
    7     1 Mariusz        Orzeł                 129.17 -  317: 376   79
    8     3 Magdalena      Merklejn              107.87 -  294: 351   58
    9     5 Krystian       Wandzlewicz           100.00 +  369: 326  150
   10     4 Mateusz        Żbikowski             116.86 +  458: 238  167
   11     3 Andrzej        Tyczyno               108.65 +  366: 343  159
   12     2 Wojciech       Usakiewicz            130.93 -  306: 444   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1618  / 12 134.83




	Andrzej Lożyński 109.69 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jan            Bielaszka             100.00 +  323: 214  150
    2     6 Mariusz        Kubicki               112.61 -  271: 354   63
    3    10 Bartłomiej     Boczek                100.00 +  405: 296  150
   10    13 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  291: 241  150
   11    13 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  385: 234  150
   12    12 Bartłomiej     Boczek                100.00 -  312: 402   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     713  /  6 118.83




	Adam Grzona 109.13 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Anna           Bielaszka             100.00 +  516: 178  150
    2     1 Tomasz         Zwoliński             145.03 -  333: 417   95
    3     4 Krzysztof      Usakiewicz            116.77 -  279: 376   67
    4     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  106.88 +  502: 269  157
    5     5 Mateusz        Żbikowski             116.86 -  342: 400   67
    6     8 Andrzej        Oleksiak              100.00 -  338: 380   50
    7    10 Tomasz         Żbikowski             107.73 +  355: 293  158
    8     8 Andrzej        Rechowicz             123.51 +  343: 243  174
    9     6 Krzysztof      Bukowski              120.88 -  314: 381   71
   10     7 Jan            Bielaszka             100.00 +  423: 258  150
   11     5 Krzysztof      Bukowski              120.88 -  252: 482   71
   12     7 Jan            Bielaszka             100.00 +  339: 318  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Andrzej Tyczyno 108.65 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Bartłomiej     Boczek                100.00 +  288: 275  150
    2     7 Krzysztof      Usakiewicz            116.77 -  325: 341   67
    3     9 Grzegorz       Koczkodon             100.00 +  395: 278  150
    4     6 Andrzej        Rechowicz             123.51 +  353: 335  174
    5     4 Krzysztof      Bukowski              120.88 +  397: 237  171
    6     1 Mariusz        Orzeł                 129.17 -  358: 445   79
    7     4 Krystian       Wandzlewicz           100.00 +  404: 257  150
    8     2 Marcin         Mroziuk               132.04 -  388: 406   82
    9     3 Tomasz         Zwoliński             145.03 -  318: 442   95
   10     5 Kazimierz.J    Merklejn              113.14 +  349: 311  163
   11     3 Mariusz        Kubicki               112.61 -  343: 366   63
   12     5 Kazimierz.J    Merklejn              113.14 -  331: 357   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1407  / 12 117.25




	Magdalena Merklejn 107.87 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Grzegorz       Koczkodon             100.00 +  403: 275  150
    2     3 Andrzej        Rechowicz             123.51 -  328: 346   74
    3     5 Mateusz        Żbikowski             116.86 -  240: 395   67
    4     9 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  460: 280  150
    5     6 Wojciech       Gołęcki               100.41 +  355: 251  150
    6     5 Wojciech       Usakiewicz            130.93 -  376: 386   81
    7     7 Andrzej        Oleksiak              100.00 +  355: 329  150
    8     3 Mariusz        Kubicki               112.61 +  351: 294  163
    9     1 Mariusz        Orzeł                 129.17 -  367: 400   79
   10     3 Tomasz         Zwoliński             145.03 -  379: 470   95
   11     6 Andrzej        Oleksiak              100.00 -  284: 382   50
   12     8 Radosław       Konca                 104.46 +  414: 270  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1363  / 12 113.58




	Tomasz Żbikowski 107.73 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             145.03 -  270: 541   95
    2    12 Grzegorz       Koczkodon             100.00 -  282: 321   50
    3    14 Anna           Bielaszka             100.00 +  444: 143  150
    4     8 Andrzej        Oleksiak              100.00 -  316: 327   50
    5    11 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  373: 352  150
    6     9 Wojciech       Gołęcki               100.41 -  319: 335   50
    7    10 Adam           Grzona                109.13 -  293: 355   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     604  /  7  86.29




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 106.88 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marcin         Mroziuk               132.04 -  327: 342   82
    2     8 Mateusz        Żbikowski             116.86 -  386: 435   67
    3    11 Jan            Bielaszka             100.00 +  399: 297  150
    4     7 Adam           Grzona                109.13 -  269: 502   59
    5    10 Krzysztof      Noskowicz             102.28 -  253: 438   52
    6    12 Radosław       Konca                 104.46 +  421: 239  154
    7    11 Barbara        Orzeł                 100.00 +  430: 258  150
    8     9 Andrzej        Oleksiak              100.00 +  424: 388  150
    9     7 Kazimierz.J    Merklejn              113.14 -  238: 471   63
   10     9 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  382: 290  150
   11     7 Kazimierz.J    Merklejn              113.14 -  272: 380   63
   12     9 Krzysztof      Usakiewicz            116.77 +  412: 316  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1307  / 12 108.92




	Radosław Konca 104.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Wojciech       Usakiewicz            130.93 -  278: 396   81
    2    11 Bartłomiej     Boczek                100.00 -  322: 331   50
    3    12 Barbara        Orzeł                 100.00 -  311: 336   50
    4    13 Krzysztof      Noskowicz             102.28 -  361: 386   52
    5    14 Anna           Bielaszka             100.00 +  487: 171  150
    6    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  106.88 -  239: 421   57
    7    12 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  452: 273  150
    8    11 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  364: 311  150
    9    10 Andrzej        Rechowicz             123.51 +  419: 303  174
   10     8 Andrzej        Oleksiak              100.00 -  330: 411   50
   11    10 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  311: 296  150
   12     8 Magdalena      Merklejn              107.87 -  270: 414   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1172  / 12  97.67




	Krzysztof Noskowicz 102.28 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    13 Radosław       Konca                 104.46 +  386: 361  154
    5    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  106.88 +  438: 253  157
    6     7 Kazimierz.J    Merklejn              113.14 +  399: 329  163
    7     5 Tomasz         Zwoliński             145.03 -  229: 550   95
    8     7 Krystian       Wandzlewicz           100.00 -  324: 381   50
    9     9 Andrzej        Oleksiak              100.00 -  309: 384   50
   10    11 Bartłomiej     Boczek                100.00 +  347: 295  150
   11     9 Jan            Bielaszka             100.00 -  304: 347   50
   12    10 Barbara        Orzeł                 100.00 +  407: 300  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1019  /  9 113.22




	Wojciech Gołęcki 100.41 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Orzeł                 129.17 -  205: 448   79
    2    14 Anna           Bielaszka             100.00 +  455: 102  150
    3     8 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  431: 325  150
    4     5 Krzysztof      Bukowski              120.88 -  317: 344   71
    5     6 Magdalena      Merklejn              107.87 -  251: 355   58
    6     9 Tomasz         Żbikowski             107.73 +  335: 319  158
    7     8 Kazimierz.J    Merklejn              113.14 -  289: 414   63
    8    10 Jan            Bielaszka             100.00 -  276: 282   50
    9    12 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  379: 302  150
   10    10 Barbara        Orzeł                 100.00 +  361: 358  150
   11     8 Krzysztof      Usakiewicz            116.77 +  352: 332  167
   12     6 Mateusz        Żbikowski             116.86 -  327: 405   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1313  / 12 109.42




	Anna Bielaszka 100.00 Nowe Miasto Lubawskie   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Adam           Grzona                109.13 -  178: 516   59
    2    14 Wojciech       Gołęcki               100.41 -  102: 455   50
    3    14 Tomasz         Żbikowski             107.73 -  143: 444   58
    4    14 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  184: 314   50
    5    14 Radosław       Konca                 104.46 -  171: 487   54
    6    14 Jan            Bielaszka             100.00 -  208: 424   50
    7    14 Maria          Grzegorzewska         100.00 -  180: 367   50
    8    12 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  134: 500   50
    9    13 Barbara        Orzeł                 100.00 -  121: 450   50
   10    14 Mirosław       Grafiński             100.00 -  209: 330   50
   11    14 Mirosław       Grafiński             100.00 -  246: 307   50
   12    14 Mirosław       Grafiński             100.00 -  233: 290   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     621  / 12  51.75




	Jan Bielaszka 100.00 Nowe Miasto Lubawskie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Andrzej        Lożyński              109.69 -  214: 323   60
    2    13 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  361: 319  150
    3    11 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  106.88 -  297: 399   57
    4    12 Grzegorz       Koczkodon             100.00 -  294: 356   50
    5    12 Barbara        Orzeł                 100.00 -  293: 373   50
    6    14 Anna           Bielaszka             100.00 +  424: 208  150
    7    13 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  313: 290  150
    8    10 Wojciech       Gołęcki               100.41 +  282: 276  150
    9     8 Bartłomiej     Boczek                100.00 +  399: 245  150
   10     7 Adam           Grzona                109.13 -  258: 423   59
   11     9 Krzysztof      Noskowicz             102.28 +  347: 304  152
   12     7 Adam           Grzona                109.13 -  318: 339   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1237  / 12 103.08




	Bartłomiej Boczek 100.00 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Tyczyno               108.65 -  275: 288   59
    2    11 Radosław       Konca                 104.46 +  331: 322  154
    3    10 Andrzej        Lożyński              109.69 -  296: 405   60
    4    11 Kazimierz.J    Merklejn              113.14 -  248: 398   63
    5    13 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  392: 236  150
    6    10 Barbara        Orzeł                 100.00 +  308: 270  150
    7     9 Grzegorz       Koczkodon             100.00 +  360: 208  150
    8     5 Wojciech       Usakiewicz            130.93 -  281: 342   81
    9     8 Jan            Bielaszka             100.00 -  245: 399   50
   10    11 Krzysztof      Noskowicz             102.28 -  295: 347   52
   11    11 Barbara        Orzeł                 100.00 -  292: 324   50
   12    12 Andrzej        Lożyński              109.69 +  402: 312  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1179  / 12  98.25




	Mirosław Grafiński 100.00 Brodnica                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   10    14 Anna           Bielaszka             100.00 +  330: 209  150
   11    14 Anna           Bielaszka             100.00 +  307: 246  150
   12    14 Anna           Bielaszka             100.00 +  290: 233  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  3 150.00




	Maria Grzegorzewska 100.00 Nowe Miasto Lubawskie          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mariusz        Kubicki               112.61 -  310: 317   63
    2    10 Barbara        Orzeł                 100.00 +  346: 343  150
    3     8 Wojciech       Gołęcki               100.41 -  325: 431   50
    4     9 Magdalena      Merklejn              107.87 -  280: 460   58
    5    11 Tomasz         Żbikowski             107.73 -  352: 373   58
    6    13 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  289: 330   50
    7    14 Anna           Bielaszka             100.00 +  367: 180  150
    8    11 Radosław       Konca                 104.46 -  311: 364   54
    9    11 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  316: 343   50
   10    12 Andrzej        Rechowicz             123.51 +  432: 331  174
   11    12 Andrzej        Rechowicz             123.51 -  276: 377   74
   12    13 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  307: 271  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1081  / 12  90.08




	Grzegorz Koczkodon 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Magdalena      Merklejn              107.87 -  275: 403   58
    2    12 Tomasz         Żbikowski             107.73 +  321: 282  158
    3     9 Andrzej        Tyczyno               108.65 -  278: 395   59
    4    12 Jan            Bielaszka             100.00 +  356: 294  150
    5     9 Kazimierz.J    Merklejn              113.14 -  166: 376   63
    6    11 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  313: 299  150
    7     9 Bartłomiej     Boczek                100.00 -  208: 360   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     688  /  7  98.29




	Krzysztof Kokot 100.00 Nowy Targ                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Bukowski              120.88 -  325: 377   71
    2     9 Krystian       Wandzlewicz           100.00 -  243: 407   50
    3    13 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  252: 332   50
    4    14 Anna           Bielaszka             100.00 +  314: 184  150
    5    13 Bartłomiej     Boczek                100.00 -  236: 392   50
    6    13 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  330: 289  150
    7    13 Jan            Bielaszka             100.00 -  290: 313   50
    8    13 Barbara        Orzeł                 100.00 -  293: 296   50
    9    12 Wojciech       Gołęcki               100.41 -  302: 379   50
   10    13 Andrzej        Lożyński              109.69 -  241: 291   60
   11    13 Andrzej        Lożyński              109.69 -  234: 385   60
   12    13 Maria          Grzegorzewska         100.00 -  271: 307   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     841  / 12  70.08




	Andrzej Oleksiak 100.00 Hel     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mateusz        Żbikowski             116.86 +  436: 333  167
    2     2 Mariusz        Orzeł                 129.17 -  318: 346   79
    3     6 Krystian       Wandzlewicz           100.00 -  319: 375   50
    4     8 Tomasz         Żbikowski             107.73 +  327: 316  158
    5     7 Andrzej        Rechowicz             123.51 -  325: 436   74
    6     8 Adam           Grzona                109.13 +  380: 338  159
    7     7 Magdalena      Merklejn              107.87 -  329: 355   58
    8     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  106.88 -  388: 424   57
    9     9 Krzysztof      Noskowicz             102.28 +  384: 309  152
   10     8 Radosław       Konca                 104.46 +  411: 330  154
   11     6 Magdalena      Merklejn              107.87 +  382: 284  158
   12     4 Krystian       Wandzlewicz           100.00 +  334: 278  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1416  / 12 118.00




	Barbara Orzeł 100.00 Nowe Miasto Lubawskie         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krzysztof      Usakiewicz            116.77 -  300: 301   67
    2    10 Maria          Grzegorzewska         100.00 -  343: 346   50
    3    12 Radosław       Konca                 104.46 +  336: 311  154
    4    10 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  274: 350   50
    5    12 Jan            Bielaszka             100.00 +  373: 293  150
    6    10 Bartłomiej     Boczek                100.00 -  270: 308   50
    7    11 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  106.88 -  258: 430   57
    8    13 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  296: 293  150
    9    13 Anna           Bielaszka             100.00 +  450: 121  150
   10    10 Wojciech       Gołęcki               100.41 -  358: 361   50
   11    11 Bartłomiej     Boczek                100.00 +  324: 292  150
   12    10 Krzysztof      Noskowicz             102.28 -  300: 407   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1130  / 12  94.17




	Krystian Wandzlewicz 100.00 Nowe Miasto Lubawskie    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kazimierz.J    Merklejn              113.14 -  321: 376   63
    2     9 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  407: 243  150
    3     6 Andrzej        Oleksiak              100.00 +  375: 319  150
    4     4 Wojciech       Usakiewicz            130.93 -  281: 363   81
    5     8 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  357: 335  150
    6     6 Krzysztof      Bukowski              120.88 +  385: 382  171
    7     4 Andrzej        Tyczyno               108.65 -  257: 404   59
    8     7 Krzysztof      Noskowicz             102.28 +  381: 324  152
    9     5 Mariusz        Kubicki               112.61 -  326: 369   63
   10     6 Krzysztof      Usakiewicz            116.77 +  387: 339  167
   11     4 Mateusz        Żbikowski             116.86 +  386: 229  167
   12     4 Andrzej        Oleksiak              100.00 -  278: 334   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1423  / 12 118.58




	Eugeniusz Wróblewski 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Andrzej        Rechowicz             123.51 -  260: 414   74
    2    13 Jan            Bielaszka             100.00 -  319: 361   50
    3    13 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  332: 252  150
    4    10 Barbara        Orzeł                 100.00 +  350: 274  150
    5     8 Krystian       Wandzlewicz           100.00 -  335: 357   50
    6    11 Grzegorz       Koczkodon             100.00 -  299: 313   50
    7    12 Radosław       Konca                 104.46 -  273: 452   54
    8    12 Anna           Bielaszka             100.00 +  500: 134  150
    9    11 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  343: 316  150
   10     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  106.88 -  290: 382   57
   11    10 Radosław       Konca                 104.46 -  296: 311   54
   12    11 Andrzej        Rechowicz             123.51 -  299: 351   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1063  / 12  88.58


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie