Słupsk 3
sierpnia
Słupsk 3 sierpnia I Otwarte Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
Olsztyn10
sierpnia
Olsztyn 10 sierpnia I Otwarte Mistrzostwa Warmii i Mazur
Warszawa15
sierpnia
Warszawa 15-17 sierpnia II Otwarte Mistrzostwa Warszawy
I Otwarte Mistrzostwa Warmii i Mazur10 sierpnia 1997 — I Otwarte Mistrzostwa Warmii i MazurInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

I Otwarte Mistrzostwa Warmii i MazurOlsztyn, 10 sierpnia 1997

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Tomasz Zwoliński (Warszawa)
 2. Maciek Czupryniak (Milanówek)
 3. Mariusz Orzeł (Nowe Miasto Lubawskie)
 4. Stanisław Gasik (Warszawa)
 5. Józef Burzyński (Ełk)
 6. Paweł Stanosz (Warszawa)
 7. Zdzisław Szota (Warszawa)
 8. Małgorzata Kania (Milanówek)
 9. Marek Antosik (Nowy Dwór Mazowiecki)
 10. Janusz Grodzki (Łódź) 

30 uczestników, 5 rund 




Wyniki turnieju I Otwarte Mistrzostwa Warmii i Mazur w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                133.00      5.0     2182      831      693
  2 Maciej          Czupryniak           Milanówek              117.00      4.0     1926      678      293
  3 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   122.00      4.0     1912      706      364
  4 Stanisław       Gasik                Warszawa               102.00      4.0     1679      710      227
  5 Józef           Burzyński            Ełk                    110.00      4.0     1647      654      186
  6 Paweł           Stanosz              Warszawa               138.00      3.0     1996      620      250
  7 Zdzisław        Szota                Warszawa               130.00      3.0     1937      590      424
  8 Małgorzata      Kania                Milanówek              111.00      3.0     1837      596      458
  9 Marek           Antosik              Nowy Dwór Mazowiecki   103.00      3.0     1725      604      111
 10 Janusz          Grodzki              Łódź                    98.00      3.0     1557      574      -37
 11 Stenia          Zwolińska            Warszawa                96.00      3.0     1498      550      385
 12 Lucjan          Boroś                Gdańsk                 100.00      3.0     1491      589      -90
 13 Grzegorz        Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   100.00      3.0     1453      591     -191
 14 Rafał-Damian    Michałowski          Olsztyn                100.00      3.0     1320      560      -45
 15 Urszula         Michałowska          Olsztyn                100.00      3.0     1249      554     -101
 16 Wiesław         Paluch               Olsztyn                100.00      3.0     1206      582     -333
 17 Andrzej         Słapiński            Warszawa               104.00      2.0     1638      503       42
 18 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa                91.00      2.0     1572      463     -151
 19 Gabriela        Hofman               Łódź                    85.00      2.0     1565      468       30
 20 Krzysztof       Czart                Barczewo               100.00      2.0     1539      441       -8
 21 Rafał-Andrzej   Jóźwik               Malbork                100.00      2.0     1345      463     -261
 22 Leszek          Dys                  Olsztyn                100.00      2.0     1286      431     -144
 23 Michał          Grzybek              Olsztyn                100.00      2.0     1074      431     -212
 24 Michał          Ryżejno              Olsztyn                100.00      2.0     1071      452     -202
 25 Artur           Jeżewski             Olsztyn                100.00      1.0     1396      372     -313
 26 Bogdan          Fiedoruk             Gdynia                 100.00      1.0     1386      379     -178
 27 Adam            Kotwica              Gdańsk                 100.00      1.0     1318      353     -213
 28 Michał          Dys                  Olsztyn                100.00      1.0     1131      344     -335
 29 Tomasz          Januszyk             Olsztyn                100.00      1.0     1086      361     -315
 30 Ryszard         Bernatowski          Olsztyn                100.00      0.0      985      250     -334
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Otwarte Mistrzostwa Warmii i Mazur w Scrabble



	Paweł Stanosz 138.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bogdan         Fiedoruk              100.00 +  333: 289  150
    2     6 Janusz         Grodzki                98.00 +  467: 269  148
    3     2 Mariusz        Orzeł                 122.00 +  458: 341  172
    4     1 Tomasz         Zwoliński             133.00 -  346: 443   83
    5     2 Maciej         Czupryniak            117.00 -  392: 404   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     620  /  5 124.00




	Tomasz Zwoliński 133.00 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Lucjan         Boroś                 100.00 +  479: 206  150
    2     1 Zdzisław       Szota                 130.00 +  419: 322  180
    3     1 Małgorzata     Kania                 111.00 +  353: 319  161
    4     1 Paweł          Stanosz               138.00 +  443: 346  188
    5     1 Stanisław      Gasik                 102.00 +  488: 296  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     831  /  5 166.20




	Zdzisław Szota 130.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Grzegorz       Orzeł                 100.00 +  496: 249  150
    2     1 Tomasz         Zwoliński             133.00 -  322: 419   83
    3     5 Marek          Antosik               103.00 -  264: 358   53
    4     8 Wiesław        Paluch                100.00 +  504: 191  150
    5     6 Andrzej        Słapiński             104.00 +  351: 296  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     590  /  5 118.00




	Mariusz Orzeł 122.00 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Artur          Jeżewski              100.00 +  435: 270  150
    2     2 Andrzej        Słapiński             104.00 +  373: 277  154
    3     2 Paweł          Stanosz               138.00 -  341: 458   88
    4     3 Małgorzata     Kania                 111.00 +  372: 228  161
    5     3 Marek          Antosik               103.00 +  391: 315  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     706  /  5 141.20




	Maciej Czupryniak 117.00 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Rafał-Andrzej  Jóźwik                100.00 +  364: 245  150
    2     4 Marek          Antosik               103.00 +  388: 386  153
    3     3 Gabriela       Hofman                 85.00 +  469: 292  135
    4     2 Stanisław      Gasik                 102.00 -  301: 318   52
    5     2 Paweł          Stanosz               138.00 +  404: 392  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     678  /  5 135.60




	Małgorzata Kania 111.00 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Januszyk              100.00 +  375: 171  150
    2     3 Andrzej        Kwiatkowski            91.00 +  500: 217  141
    3     1 Tomasz         Zwoliński             133.00 -  319: 353   83
    4     3 Mariusz        Orzeł                 122.00 -  228: 372   72
    5     5 Grzegorz       Orzeł                 100.00 +  415: 266  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     596  /  5 119.20




	Józef Burzyński 110.00 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Rafał-Damian   Michałowski           100.00 +  339: 168  150
    2     5 Stanisław      Gasik                 102.00 -  289: 347   52
    3     6 Andrzej        Słapiński             104.00 +  334: 330  154
    4     5 Janusz         Grodzki                98.00 +  336: 313  148
    5     4 Lucjan         Boroś                 100.00 +  349: 303  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     654  /  5 130.80




	Andrzej Słapiński 104.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Urszula        Michałowska           100.00 +  379: 211  150
    2     2 Mariusz        Orzeł                 122.00 -  277: 373   72
    3     6 Józef          Burzyński             110.00 -  330: 334   60
    4     9 Andrzej        Kwiatkowski            91.00 +  356: 327  141
    5     6 Zdzisław       Szota                 130.00 -  296: 351   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     503  /  5 100.60




	Marek Antosik 103.00 Nowy Dwór Mazowiecki          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Adam           Kotwica               100.00 +  366: 285  150
    2     4 Maciej         Czupryniak            117.00 -  386: 388   67
    3     5 Zdzisław       Szota                 130.00 +  358: 264  180
    4     4 Gabriela       Hofman                 85.00 +  300: 286  135
    5     3 Mariusz        Orzeł                 122.00 -  315: 391   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     604  /  5 120.80




	Stanisław Gasik 102.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Michał         Ryżejno               100.00 +  335: 167  150
    2     5 Józef          Burzyński             110.00 +  347: 289  160
    3     4 Wiesław        Paluch                100.00 +  383: 207  150
    4     2 Maciej         Czupryniak            117.00 +  318: 301  167
    5     1 Tomasz         Zwoliński             133.00 -  296: 488   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     710  /  5 142.00




	Ryszard Bernatowski 100.00 Olsztyn                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Wiesław        Paluch                100.00 -  157: 267   50
    2    15 Michał         Ryżejno               100.00 -  168: 293   50
    3    15 Michał         Grzybek               100.00 -  225: 247   50
    4    15 Tomasz         Januszyk              100.00 -  219: 223   50
    5    15 Adam           Kotwica               100.00 -  216: 289   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  5  50.00




	Lucjan Boroś 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Zwoliński             133.00 -  206: 479   83
    2    12 Urszula        Michałowska           100.00 +  300: 226  150
    3    10 Stenia         Zwolińska              96.00 +  297: 280  146
    4     7 Rafał-Damian   Michałowski           100.00 +  385: 247  150
    5     4 Józef          Burzyński             110.00 -  303: 349   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     589  /  5 117.80




	Krzysztof Czart 100.00 Barczewo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Kwiatkowski            91.00 -  250: 377   41
    2    10 Grzegorz       Orzeł                 100.00 -  261: 307   50
    3    13 Michał         Dys                   100.00 -  238: 295   50
    4    14 Adam           Kotwica               100.00 +  413: 233  150
    5    13 Artur          Jeżewski              100.00 +  377: 335  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     441  /  5  88.20




	Leszek Dys 100.00 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Stenia         Zwolińska              96.00 +  280: 198  146
    2     7 Gabriela       Hofman                 85.00 -  243: 361   35
    3     9 Rafał-Andrzej  Jóźwik                100.00 +  316: 295  150
    4     6 Grzegorz       Orzeł                 100.00 -  223: 284   50
    5     9 Rafał-Damian   Michałowski           100.00 -  224: 292   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     431  /  5  86.20




	Michał Dys 100.00 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Janusz         Grodzki                98.00 -  212: 324   48
    2    11 Rafał-Andrzej  Jóźwik                100.00 -  258: 279   50
    3    13 Krzysztof      Czart                 100.00 +  295: 238  150
    4    12 Stenia         Zwolińska              96.00 -  158: 353   46
    5    10 Urszula        Michałowska           100.00 -  208: 272   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     344  /  5  68.80




	Bogdan Fiedoruk 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Paweł          Stanosz               138.00 -  289: 333   88
    2     8 Wiesław        Paluch                100.00 -  267: 298   50
    3    12 Adam           Kotwica               100.00 +  257: 241  150
    4    10 Rafał-Andrzej  Jóźwik                100.00 -  282: 316   50
    5    11 Andrzej        Kwiatkowski            91.00 -  291: 376   41
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     379  /  5  75.80




	Michał Grzybek 100.00 Olsztyn                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Gabriela       Hofman                 85.00 -  198: 322   35
    2    13 Stenia         Zwolińska              96.00 -  168: 281   46
    3    15 Ryszard        Bernatowski           100.00 +  247: 225  150
    4    13 Michał         Ryżejno               100.00 -  195: 211   50
    5    14 Tomasz         Januszyk              100.00 +  266: 247  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     431  /  5  86.20




	Tomasz Januszyk 100.00 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Małgorzata     Kania                 111.00 -  171: 375   61
    2    14 Rafał-Damian   Michałowski           100.00 -  245: 281   50
    3    14 Urszula        Michałowska           100.00 -  200: 260   50
    4    15 Ryszard        Bernatowski           100.00 +  223: 219  150
    5    14 Michał         Grzybek               100.00 -  247: 266   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     361  /  5  72.20




	Artur Jeżewski 100.00 Olsztyn                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Orzeł                 122.00 -  270: 435   72
    2     9 Adam           Kotwica               100.00 +  279: 270  150
    3     8 Grzegorz       Orzeł                 100.00 -  249: 347   50
    4    11 Urszula        Michałowska           100.00 -  263: 280   50
    5    13 Krzysztof      Czart                 100.00 -  335: 377   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     372  /  5  74.40




	Rafał-Andrzej Jóźwik 100.00 Malbork                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Maciej         Czupryniak            117.00 -  245: 364   67
    2    11 Michał         Dys                   100.00 +  279: 258  150
    3     9 Leszek         Dys                   100.00 -  295: 316   50
    4    10 Bogdan         Fiedoruk              100.00 +  316: 282  150
    5     8 Stenia         Zwolińska              96.00 -  210: 386   46
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     463  /  5  92.60




	Adam Kotwica 100.00 Gdańsk                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marek          Antosik               103.00 -  285: 366   53
    2     9 Artur          Jeżewski              100.00 -  270: 279   50
    3    12 Bogdan         Fiedoruk              100.00 -  241: 257   50
    4    14 Krzysztof      Czart                 100.00 -  233: 413   50
    5    15 Ryszard        Bernatowski           100.00 +  289: 216  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     353  /  5  70.60




	Urszula Michałowska 100.00 Olsztyn                       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Andrzej        Słapiński             104.00 -  211: 379   54
    2    12 Lucjan         Boroś                 100.00 -  226: 300   50
    3    14 Tomasz         Januszyk              100.00 +  260: 200  150
    4    11 Artur          Jeżewski              100.00 +  280: 263  150
    5    10 Michał         Dys                   100.00 +  272: 208  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     554  /  5 110.80




	Rafał-Damian Michałowski 100.00 Olsztyn                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Józef          Burzyński             110.00 -  168: 339   60
    2    14 Tomasz         Januszyk              100.00 +  281: 245  150
    3    11 Michał         Ryżejno               100.00 +  332: 172  150
    4     7 Lucjan         Boroś                 100.00 -  247: 385   50
    5     9 Leszek         Dys                   100.00 +  292: 224  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     560  /  5 112.00




	Grzegorz Orzeł 100.00 Nowe Miasto Lubawskie      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Zdzisław       Szota                 130.00 -  249: 496   80
    2    10 Krzysztof      Czart                 100.00 +  307: 261  150
    3     8 Artur          Jeżewski              100.00 +  347: 249  150
    4     6 Leszek         Dys                   100.00 +  284: 223  150
    5     5 Małgorzata     Kania                 111.00 -  266: 415   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     591  /  5 118.20




	Wiesław Paluch 100.00 Olsztyn                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Ryszard        Bernatowski           100.00 +  267: 157  150
    2     8 Bogdan         Fiedoruk              100.00 +  298: 267  150
    3     4 Stanisław      Gasik                 102.00 -  207: 383   52
    4     8 Zdzisław       Szota                 130.00 -  191: 504   80
    5    12 Michał         Ryżejno               100.00 +  243: 228  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     582  /  5 116.40




	Michał Ryżejno 100.00 Olsztyn                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Stanisław      Gasik                 102.00 -  167: 335   52
    2    15 Ryszard        Bernatowski           100.00 +  293: 168  150
    3    11 Rafał-Damian   Michałowski           100.00 -  172: 332   50
    4    13 Michał         Grzybek               100.00 +  211: 195  150
    5    12 Wiesław        Paluch                100.00 -  228: 243   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     452  /  5  90.40




	Janusz Grodzki  98.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Michał         Dys                   100.00 +  324: 212  150
    2     6 Paweł          Stanosz               138.00 -  269: 467   88
    3     7 Andrzej        Kwiatkowski            91.00 +  326: 275  141
    4     5 Józef          Burzyński             110.00 -  313: 336   60
    5     7 Gabriela       Hofman                 85.00 +  325: 304  135
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     574  /  5 114.80




	Stenia Zwolińska  96.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Leszek         Dys                   100.00 -  198: 280   50
    2    13 Michał         Grzybek               100.00 +  281: 168  150
    3    10 Lucjan         Boroś                 100.00 -  280: 297   50
    4    12 Michał         Dys                   100.00 +  353: 158  150
    5     8 Rafał-Andrzej  Jóźwik                100.00 +  386: 210  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     550  /  5 110.00




	Andrzej Kwiatkowski  91.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krzysztof      Czart                 100.00 +  377: 250  150
    2     3 Małgorzata     Kania                 111.00 -  217: 500   61
    3     7 Janusz         Grodzki                98.00 -  275: 326   48
    4     9 Andrzej        Słapiński             104.00 -  327: 356   54
    5    11 Bogdan         Fiedoruk              100.00 +  376: 291  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     463  /  5  92.60




	Gabriela Hofman  85.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Michał         Grzybek               100.00 +  322: 198  150
    2     7 Leszek         Dys                   100.00 +  361: 243  150
    3     3 Maciej         Czupryniak            117.00 -  292: 469   67
    4     4 Marek          Antosik               103.00 -  286: 300   53
    5     7 Janusz         Grodzki                98.00 -  304: 325   48
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     468  /  5  93.60


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie