Katowice15
sierpnia
Katowice 15-16 sierpnia VII Mistrzostwa Górnego Śląska i ZagłębiaGrand Prix 2002
Słupsk24
sierpnia
Słupsk 24-25 sierpnia VI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
Szarlota31
sierpnia
Szarlota 31 sierpnia VI Mistrzostwa Ziemi Kaszubskiej
VI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej24 - 25 sierpnia 2002 — VI Mistrzostwa Ziemi SłupskiejInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

VI Mistrzostwa Ziemi SłupskiejSłupsk, 24 - 25 sierpnia 2002

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Tomasz Zwoliński (Warszawa) 10,0 5391
 2. Marcin Mroziuk (Warszawa) 9,0 4959
 3. Kazimierz M. Merklejn (Szczecin) 9,0 4621
 4. Andrzej Szmidtke (Bolszewo) 9,0 4518
 5. Karol Wyrębkiewicz (Łódź) 8,0 4775
 6. Joanna Juszczak (Warszawa) 8,0 4473
 7. Wiktor Stępień (Katowice) 8,0 4444
 8. Mariusz Skrobosz (Warszawa) 8,0 4423
 9. Paweł Florek (Nowa Wieś Wielka) 7,5 4423
 10. Andrzej Rechowicz (Katowice) 7,0 4776

 52 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
V Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
IV Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
III Otwarte Mistrzostwa Ziemi Słupskiej




sędzia: Andrzej Lozynski                                                                               Nie, 25 Sie 2002

VII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej

                                                                  VP
MIEJSCE                                            p-ty    +/-  RAZEM
----------------------------------------------------------------------
  1 Tomasz Zwoliński       142 Warszawa            5381          10.0
  2 Marcin Mroziuk         137 Warszawa            4959           9.0
  3 Kazio Merklejn         130 Szczecin            4621           9.0
  4 Andrzej Szmidtke       116 Bolszewo            4518           9.0
  5 Karol Wyrębkiewicz     133 Łódź                4775           8.0
  6 Joanna Juszczak        105 Warszawa            4473           8.0
  7 Wiktor Stępień         122 Katowice            4444           8.0
  8 Mariusz Skrobosz       138 Warszawa            4423           8.0
  9 Paweł Florek           109 Nowa Wieś Wielka    4423           7.5
 10 Andrzej Rechowicz      124 Katowice            4776           7.0
 11 Mateusz Żbikowski      135 Warszawa            4591           7.0
 12 Aleksander Puchalski   115 Włocławek           4558           7.0
 13 Zbigniew Wietecki      121 Gorzów Wielkop.     4556           7.0
 14 Filip Warzecha         113 Gdynia              4506           7.0
 15 Joanna Stępień         120 Katowice            4360           7.0
 16 Lucyna Korga           111 Zabrze              4223           7.0
 17 Maciej Perzyński       100 Piła                4162           7.0
 18 Władysław Zieliński    100 Lębork              4055           7.0
 19 Radosław Konca         126 Warszawa            4815           6.0
 20 Stanisław Rydzik       126 Warszawa            4528           6.0
 21 Beata Piotrowska       106 Łódź                4460           6.0
 22 Roman Sulima           118 Warszawa            4459           6.0
 23 Sławomir Kucia         100 Kraków              4436           6.0
 24 Marcin Kozyra          122 Warszawa            4362           6.0
 25 Grzegorz Pukniel       100 Lublin              4356           6.0
 26 Magdalena Merklejn     122 Szczecin            4250           6.0
 27 Paweł Szulc            100 Szczecin            4068           6.0
 28 Lucyna Śniadach        111 Rumia               3949           6.0
 29 Zbigniew Lewandowski   100 Słupsk              3927           6.0
 30 Jarosław Żuliński      106 Szczecin            3874           6.0
 31 Jan Ziółkowski         106 Rumia               1636    3.0    6.0
 32 Dawid Pikul            100 Poznań              4425           5.5
 33 Kamil Klinkosz         113 Rumia               4478           5.0
 34 Katarzyna Stępień      122 Katowice            4304           5.0
 35 Wojciech Próchniewicz  113 Warszawa            4283           5.0
 36 Małgorzata Niciporuk   100 Rumia               4087           5.0
 37 Paweł Opyc             101 Warszawa            3967           5.0
 38 Jędrzej Florek         100 Nowa Wieś Wielka    3945           5.0
 39 Grzegorz Sokołowski    100 Słupsk              3920           5.0
 40 Bogusław Kuma          100 Słupsk              2704    1.0    5.0
 41 Aleksandra Merklejn    120 Szczecin            4230           4.5
 42 Jarosław Kamienik      100 Słupsk              4179           4.0
 43 Ania Pendowska         100 Rumia               4128           4.0
 44 Magdalena Kortz        100 Szczecin            4076           4.0
 45 Iwona Baran            100 Kraków              3962           4.0
 46 Zdzisław Parnicki      100 Słupsk              3812           4.0
 47 Marzena Szulc          100 Szczecin            3420           4.0
 48 Ewa Strzelczyk         108 Warszawa            2340           3.0
 49 Dorota Krzyżaniak      100 Słupsk              3503           2.5
 50 Marta Zacharska        100 Słupsk              3276           2.5
 51 Andrzej Lożyński       122 Piastów              352    1.0    2.0
 52 Slawomir Zieliński     100 Lębork              2490           1.5

sędzia: Andrzej Lozynski                                                                               Pon, 26 Sie 2002

   1  Tomasz Zwoliński       142 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1   26  Ewa Strzelczyk         108   +  424:279   158
   2    3    3  Marcin Mroziuk         137   +  383:274   187
   3    3   24  Lucyna Korga           111   +  434:326   161
   4    1    8  Radosław Konca         126   +  572:294   176
   5    1   10  Wiktor Stępień         122   +  455:387   172
   6    1    7  Stanisław Rydzik       126   +  436:331   176
   7    1   14  Zbigniew Wietecki      121   +  517:266   171
   8    1    9  Andrzej Rechowicz      124   -  358:370    74
   9    1    6  Kazio Merklejn         130   +  475:308   180
  10    1    5  Karol Wyrębkiewicz     133   +  562:370   183
  11    1   10  Wiktor Stępień         122   +  382:381   172
  12    1    3  Marcin Mroziuk         137   -  383:482    87
                                                --------------
                                                 SUMA =  1897 / 12 partii


   2  Mariusz Skrobosz       138 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2   27  Jarosław Żuliński      106   +  392:211   156
   2    6   16  Joanna Stępień         120   +  362:328   170
   3    5    6  Kazio Merklejn         130   +  396:374   180
   4    3   40  Maciej Perzyński       100   +  319:317   150
   5    2    8  Radosław Konca         126   -  326:364    76
   6    5    9  Andrzej Rechowicz      124   -  360:375    74
   7    7   11  Magdalena Merklejn     122   +  483:302   172
   8    4    4  Mateusz Żbikowski      135   +  353:349   185
   9    3   10  Wiktor Stępień         122   -  292:333    72
  10    5   14  Zbigniew Wietecki      121   -  367:413    71
  11    7   13  Marcin Kozyra          122   +  359:315   172
  12    6   40  Maciej Perzyński       100   +  414:254   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1628 / 12 partii


   3  Marcin Mroziuk         137 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   28  Beata Piotrowska       106   +  408:371   156
   2    3    1  Tomasz Zwoliński       142   -  274:383    92
   3   14   11  Magdalena Merklejn     122   -  341:371    72
   4   17   12  Katarzyna Stępień      122   +  515:320   172
   5   10   36  Sławomir Kucia         100   +  474:374   150
   6    6   19  Aleksander Puchalski   115   +  443:290   165
   7    4    7  Stanisław Rydzik       126   +  381:377   176
   8    2    8  Radosław Konca         126   +  476:321   176
   9    2    9  Andrzej Rechowicz      124   +  412:407   174
  10    2   10  Wiktor Stępień         122   -  321:416    72
  11    2    9  Andrzej Rechowicz      124   +  432:339   174
  12    1    1  Tomasz Zwoliński       142   +  482:383   192
                                                --------------
                                                 SUMA =  1771 / 12 partii


   4  Mateusz Żbikowski      135 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   29  Joanna Juszczak        105   +  364:277   155
   2    9   14  Zbigniew Wietecki      121   +  405:328   171
   3    4   13  Marcin Kozyra          122   +  421:302   172
   4    2   10  Wiktor Stępień         122   -  343:356    72
   5    4   28  Beata Piotrowska       106   +  415:332   156
   6    3   18  Andrzej Szmidtke       116   -  355:415    66
   7    5   31  Dawid Pikul            100   +  371:359   150
   8    4    2  Mariusz Skrobosz       138   -  349:353    88
   9    7   16  Joanna Stępień         120   -  348:416    70
  10    9   24  Lucyna Korga           111   +  450:284   161
  11    6   36  Sławomir Kucia         100   +  437:270   150
  12    4    5  Karol Wyrębkiewicz     133   -  333:360    83
                                                --------------
                                                 SUMA =  1494 / 12 partii


   5  Karol Wyrębkiewicz     133 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   30  Paweł Opyc             101   -  311:377    51
   2   19   31  Dawid Pikul            100   +  487:345   150
   3    8   28  Beata Piotrowska       106   -  391:408    56
   4   14   32  Grzegorz Pukniel       100   +  407:327   150
   5    9    9  Andrzej Rechowicz      124   -  318:508    74
   6   14   34  Ania Pendowska         100   +  424:335   150
   7    9   43  Władysław Zieliński    100   +  411:354   150
   8    7   19  Aleksander Puchalski   115   +  444:403   165
   9    4   18  Andrzej Szmidtke       116   +  423:352   166
  10    1    1  Tomasz Zwoliński       142   -  370:562    92
  11    5    8  Radosław Konca         126   +  429:389   176
  12    4    4  Mateusz Żbikowski      135   +  360:333   185
                                                --------------
                                                 SUMA =  1565 / 12 partii


   6  Kazio Merklejn         130 Szczecin         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   31  Dawid Pikul            100   +  348:305   150
   2   11   11  Magdalena Merklejn     122   +  366:340   172
   3    5    2  Mariusz Skrobosz       138   -  374:396    88
   4    8   24  Lucyna Korga           111   +  348:270   161
   5    7   40  Maciej Perzyński       100   -  380:400    50
   6    9   38  Paweł Szulc            100   +  454:244   150
   7    6   29  Joanna Juszczak        105   +  474:278   155
   8    3   14  Zbigniew Wietecki      121   +  429:403   171
   9    1    1  Tomasz Zwoliński       142   -  308:475    92
  10    4   16  Joanna Stępień         120   +  367:320   170
  11    3   14  Zbigniew Wietecki      121   +  389:360   171
  12    2   10  Wiktor Stępień         122   +  384:325   172
                                                --------------
                                                 SUMA =  1702 / 12 partii


   7  Stanisław Rydzik       126 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   32  Grzegorz Pukniel       100   +  431:405   150
   2    2   24  Lucyna Korga           111   -  315:343    61
   3   10   36  Sławomir Kucia         100   +  421:368   150
   4    6   42  Jarosław Kamienik      100   +  455:303   150
   5    3   21  Filip Warzecha         113   +  429:418   163
   6    1    1  Tomasz Zwoliński       142   -  331:436    92
   7    4    3  Marcin Mroziuk         137   -  377:381    87
   8    6   18  Andrzej Szmidtke       116   -  327:380    66
   9   10   19  Aleksander Puchalski   115   +  412:374   165
  10    7   25  Paweł Florek           109   -  332:359    59
  11   10   19  Aleksander Puchalski   115   -  286:397    65
  12   13   31  Dawid Pikul            100   +  412:333   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1358 / 12 partii


   8  Radosław Konca         126 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   33  Małgorzata Niciporuk   100   +  478:334   150
   2    1   19  Aleksander Puchalski   115   +  443:367   165
   3    1   21  Filip Warzecha         113   +  488:345   163
   4    1    1  Tomasz Zwoliński       142   -  294:572    92
   5    2    2  Mariusz Skrobosz       138   +  364:326   188
   6    2   14  Zbigniew Wietecki      121   -  408:448    71
   7    2   10  Wiktor Stępień         122   +  381:356   172
   8    2    3  Marcin Mroziuk         137   -  321:476    87
   9    5   36  Sławomir Kucia         100   +  518:318   150
  10    3    9  Andrzej Rechowicz      124   -  364:413    74
  11    5    5  Karol Wyrębkiewicz     133   -  389:429    83
  12    7   25  Paweł Florek           109   -  367:403    59
                                                --------------
                                                 SUMA =  1454 / 12 partii


   9  Andrzej Rechowicz      124 Katowice         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9   34  Ania Pendowska         100   -  368:376    50
   2   14   28  Beata Piotrowska       106   -  379:402    56
   3   19   44  Slawomir Zieliński     100   +  489:184   150
   4   13   25  Paweł Florek           109   +  337:287   159
   5    9    5  Karol Wyrębkiewicz     133   +  508:318   183
   6    5    2  Mariusz Skrobosz       138   +  375:360   188
   7    3   18  Andrzej Szmidtke       116   +  462:277   166
   8    1    1  Tomasz Zwoliński       142   +  370:358   192
   9    2    3  Marcin Mroziuk         137   -  407:412    87
  10    3    8  Radosław Konca         126   +  413:364   176
  11    2    3  Marcin Mroziuk         137   -  339:432    87
  12    3   18  Andrzej Szmidtke       116   -  329:416    66
                                                --------------
                                                 SUMA =  1560 / 12 partii


  10  Wiktor Stępień         122 Katowice         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   35  Magdalena Kortz        100   +  379:328   150
   2    7   18  Andrzej Szmidtke       116   +  459:280   166
   3    2   34  Ania Pendowska         100   +  355:348   150
   4    2    4  Mateusz Żbikowski      135   +  356:343   185
   5    1    1  Tomasz Zwoliński       142   -  387:455    92
   6    4   40  Maciej Perzyński       100   +  330:310   150
   7    2    8  Radosław Konca         126   -  356:381    76
   8    5   16  Joanna Stępień         120   +  367:351   170
   9    3    2  Mariusz Skrobosz       138   +  333:292   188
  10    2    3  Marcin Mroziuk         137   +  416:321   187
  11    1    1  Tomasz Zwoliński       142   -  381:382    92
  12    2    6  Kazio Merklejn         130   -  325:384    80
                                                --------------
                                                 SUMA =  1686 / 12 partii


  11  Magdalena Merklejn     122 Szczecin         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   36  Sławomir Kucia         100   +  347:332   150
   2   11    6  Kazio Merklejn         130   -  340:366    80
   3   14    3  Marcin Mroziuk         137   +  371:341   187
   4   10   17  Roman Sulima           118   +  440:374   168
   5    6   18  Andrzej Szmidtke       116   -  238:367    66
   6   11   24  Lucyna Korga           111   +  377:311   161
   7    7    2  Mariusz Skrobosz       138   -  302:483    88
   8   12   43  Władysław Zieliński    100   -  356:390    50
   9   13   13  Marcin Kozyra          122   -  363:402    72
  10   16   20  Wojciech Próchniewicz  113   +  387:371   163
  11   12   28  Beata Piotrowska       106   -  307:398    56
  12   15   12  Katarzyna Stępień      122   +  422:361   172
                                                --------------
                                                 SUMA =  1413 / 12 partii


  12  Katarzyna Stępień      122 Katowice         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   37  Jędrzej Florek         100   +  350:326   150
   2   10   17  Roman Sulima           118   -  314:350    68
   3   15   18  Andrzej Szmidtke       116   -  360:372    66
   4   17    3  Marcin Mroziuk         137   -  320:515    87
   5   19   15  Aleksandra Merklejn    120   -  387:401    70
   6   21   47  Marta Zacharska        100   +  373:231   150
   7   19   30  Paweł Opyc             101   +  438:228   151
   8   15   28  Beata Piotrowska       106   -  324:373    56
   9   17   22  Kamil Klinkosz         113   +  399:365   163
  10   14   21  Filip Warzecha         113   -  292:403    63
  11   18   42  Jarosław Kamienik      100   +  386:279   150
  12   15   11  Magdalena Merklejn     122   -  361:422    72
                                                --------------
                                                 SUMA =  1246 / 12 partii


  13  Marcin Kozyra          122 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   13   38  Paweł Szulc            100   +  397:341   150
   2    4   22  Kamil Klinkosz         113   +  370:353   163
   3    4    4  Mateusz Żbikowski      135   -  302:421    85
   4    9   29  Joanna Juszczak        105   -  269:452    55
   5   15   26  Ewa Strzelczyk         108   +  413:327   158
   6   10   16  Joanna Stępień         120   -  343:345    70
   7   13   20  Wojciech Próchniewicz  113   -  313:344    63
   8   17   15  Aleksandra Merklejn    120   +  443:350   170
   9   13   11  Magdalena Merklejn     122   +  402:363   172
  10   10   28  Beata Piotrowska       106   +  442:371   156
  11    7    2  Mariusz Skrobosz       138   -  315:359    88
  12   10   16  Joanna Stępień         120   -  353:365    70
                                                --------------
                                                 SUMA =  1400 / 12 partii


  14  Zbigniew Wietecki      121 Gorzów Wielkop.  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   14   39  Iwona Baran            100   +  373:353   150
   2    9    4  Mateusz Żbikowski      135   -  328:405    85
   3   12   37  Jędrzej Florek         100   +  420:336   150
   4    7   30  Paweł Opyc             101   +  396:244   151
   5    5   29  Joanna Juszczak        105   +  470:325   155
   6    2    8  Radosław Konca         126   +  448:408   176
   7    1    1  Tomasz Zwoliński       142   -  266:517    92
   8    3    6  Kazio Merklejn         130   -  403:429    80
   9    6   17  Roman Sulima           118   +  333:316   168
  10    5    2  Mariusz Skrobosz       138   +  413:367   188
  11    3    6  Kazio Merklejn         130   -  360:389    80
  12    5   29  Joanna Juszczak        105   -  346:424    55
                                                --------------
                                                 SUMA =  1530 / 12 partii


  15  Aleksandra Merklejn    120 Szczecin         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   15   40  Maciej Perzyński       100   -  324:327    50
   2   18   37  Jędrzej Florek         100   -  357:374    50
   3   20   32  Grzegorz Pukniel       100   -  308:439    50
   4   23   47  Marta Zacharska        100   +  378:224   150
   5   19   12  Katarzyna Stępień      122   +  401:387   172
   6   16   17  Roman Sulima           118   -  297:398    68
   7   20   39  Iwona Baran            100   +  401:251   150
   8   17   13  Marcin Kozyra          122   -  350:443    72
   9   18   42  Jarosław Kamienik      100   +  441:241   150
  10   15   31  Dawid Pikul            100   =  355:355   100
  11   17   22  Kamil Klinkosz         113   -  288:437    63
  12   19   52  Jan Ziółkowski         106   -  330:340    56
                                                --------------
                                                 SUMA =  1131 / 12 partii


  16  Joanna Stępień         120 Katowice         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   16   41  Zbigniew Lewandowski   100   +  385:253   150
   2    6    2  Mariusz Skrobosz       138   -  328:362    88
   3   11   29  Joanna Juszczak        105   -  363:372    55
   4   16   37  Jędrzej Florek         100   +  351:328   150
   5   13   17  Roman Sulima           118   +  379:361   168
   6   10   13  Marcin Kozyra          122   +  345:343   172
   7    8   40  Maciej Perzyński       100   +  412:323   150
   8    5   10  Wiktor Stępień         122   -  351:367    72
   9    7    4  Mateusz Żbikowski      135   +  416:348   185
  10    4    6  Kazio Merklejn         130   -  320:367    80
  11    8   29  Joanna Juszczak        105   -  345:421    55
  12   10   13  Marcin Kozyra          122   +  365:353   172
                                                --------------
                                                 SUMA =  1497 / 12 partii


  17  Roman Sulima           118 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   17   42  Jarosław Kamienik      100   +  352:349   150
   2   10   12  Katarzyna Stępień      122   +  350:314   172
   3    6   40  Maciej Perzyński       100   -  364:427    50
   4   10   11  Magdalena Merklejn     122   -  374:440    72
   5   13   16  Joanna Stępień         120   -  361:379    70
   6   16   15  Aleksandra Merklejn    120   +  398:297   170
   7   12   28  Beata Piotrowska       106   +  453:327   156
   8    9   29  Joanna Juszczak        105   +  407:387   155
   9    6   14  Zbigniew Wietecki      121   -  316:333    71
  10    8   36  Sławomir Kucia         100   -  368:411    50
  11   11   21  Filip Warzecha         113   -  305:315    63
  12   14   22  Kamil Klinkosz         113   +  411:383   163
                                                --------------
                                                 SUMA =  1342 / 12 partii


  18  Andrzej Szmidtke       116 Bolszewo         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   18   43  Władysław Zieliński    100   +  383:253   150
   2    7   10  Wiktor Stępień         122   -  280:459    72
   3   15   12  Katarzyna Stępień      122   +  372:360   172
   4   11   38  Paweł Szulc            100   +  443:427   150
   5    6   11  Magdalena Merklejn     122   +  367:238   172
   6    3    4  Mateusz Żbikowski      135   +  415:355   185
   7    3    9  Andrzej Rechowicz      124   -  277:462    74
   8    6    7  Stanisław Rydzik       126   +  380:327   176
   9    4    5  Karol Wyrębkiewicz     133   -  352:423    83
  10    6   40  Maciej Perzyński       100   +  449:375   150
  11    4   25  Paweł Florek           109   +  384:342   159
  12    3    9  Andrzej Rechowicz      124   +  416:329   174
                                                --------------
                                                 SUMA =  1717 / 12 partii


  19  Aleksander Puchalski   115 Włocławek        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   19   44  Slawomir Zieliński     100   +  501:162   150
   2    1    8  Radosław Konca         126   -  367:443    76
   3    7   25  Paweł Florek           109   +  436:339   159
   4    4   21  Filip Warzecha         113   -  324:345    63
   5    8   43  Władysław Zieliński    100   +  406:301   150
   6    6    3  Marcin Mroziuk         137   -  290:443    87
   7   11   42  Jarosław Kamienik      100   +  416:333   150
   8    7    5  Karol Wyrębkiewicz     133   -  403:444    83
   9   10    7  Stanisław Rydzik       126   -  374:412    76
  10   13   52  Jan Ziółkowski         106   +  343:267   156
  11   10    7  Stanisław Rydzik       126   +  397:286   176
  12    8   36  Sławomir Kucia         100   +  301:291   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1476 / 12 partii


  20  Wojciech Próchniewicz  113 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   20   45  Zdzisław Parnicki      100   +  393:271   150
   2    5   21  Filip Warzecha         113   -  303:479    63
   3   13   38  Paweł Szulc            100   -  306:353    50
   4   18   31  Dawid Pikul            100   -  289:465    50
   5   21   35  Magdalena Kortz        100   +  444:400   150
   6   17   30  Paweł Opyc             101   +  395:336   151
   7   13   13  Marcin Kozyra          122   +  344:313   172
   8   10   40  Maciej Perzyński       100   -  332:344    50
   9   14   33  Małgorzata Niciporuk   100   -  292:322    50
  10   16   11  Magdalena Merklejn     122   -  371:387    72
  11   19   32  Grzegorz Pukniel       100   -  398:408    50
  12   20   35  Magdalena Kortz        100   +  416:238   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1158 / 12 partii


  21  Filip Warzecha         113 Gdynia           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   21   46  Marzena Szulc          100   +  396:304   150
   2    5   20  Wojciech Próchniewicz  113   +  479:303   163
   3    1    8  Radosław Konca         126   -  345:488    76
   4    4   19  Aleksander Puchalski   115   +  345:324   165
   5    3    7  Stanisław Rydzik       126   -  418:429    76
   6    7   31  Dawid Pikul            100   -  347:423    50
   7   10   36  Sławomir Kucia         100   -  305:407    50
   8   13   27  Jarosław Żuliński      106   +  388:242   156
   9   12   29  Joanna Juszczak        105   -  350:405    55
  10   14   12  Katarzyna Stępień      122   +  403:292   172
  11   11   17  Roman Sulima           118   +  315:305   168
  12    9   28  Beata Piotrowska       106   +  415:359   156
                                                --------------
                                                 SUMA =  1437 / 12 partii


  22  Kamil Klinkosz         113 Rumia            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   22   47  Marta Zacharska        100   +  407:232   150
   2    4   13  Marcin Kozyra          122   -  353:370    72
   3    9   42  Jarosław Kamienik      100   -  337:382    50
   4   15   36  Sławomir Kucia         100   -  332:460    50
   5   18   32  Grzegorz Pukniel       100   -  396:410    50
   6   22   35  Magdalena Kortz        100   +  436:326   150
   7   17   27  Jarosław Żuliński      106   -  297:382    56
   8   20   51  Bogusław Kuma          100   +  381:299   150
   9   17   12  Katarzyna Stępień      122   -  365:399    72
  10   20   34  Ania Pendowska         100   +  354:274   150
  11   17   15  Aleksandra Merklejn    120   +  437:288   170
  12   14   17  Roman Sulima           118   -  383:411    68
                                                --------------
                                                 SUMA =  1188 / 12 partii


  23  Lucyna Śniadach        111 Rumia            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   23   48  Dorota Krzyżaniak      100   +  327:284   150
   2   12   40  Maciej Perzyński       100   -  327:370    50
   3   17   26  Ewa Strzelczyk         108   -  257:360    58
   4   21   27  Jarosław Żuliński      106   -  300:329    56
   5   22   46  Marzena Szulc          100   +  365:191   150
   6   19   41  Zbigniew Lewandowski   100   +  356:341   150
   7   16   25  Paweł Florek           109   -  297:446    59
   8   18   37  Jędrzej Florek         100   -  326:333    50
   9   20   32  Grzegorz Pukniel       100   +  438:292   150
  10   17   49  Grzegorz Sokołowski    100   +  349:306   150
  11   14   43  Władysław Zieliński    100   -  273:308    50
  12   17   37  Jędrzej Florek         100   +  334:310   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1223 / 12 partii


  24  Lucyna Korga           111 Zabrze           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   24   49  Grzegorz Sokołowski    100   +  427:305   150
   2    2    7  Stanisław Rydzik       126   +  343:315   176
   3    3    1  Tomasz Zwoliński       142   -  326:434    92
   4    8    6  Kazio Merklejn         130   -  270:348    80
   5   14   30  Paweł Opyc             101   +  347:344   151
   6   11   11  Magdalena Merklejn     122   -  311:377    72
   7   14   38  Paweł Szulc            100   +  449:334   150
   8   11   33  Małgorzata Niciporuk   100   +  359:352   150
   9    8   40  Maciej Perzyński       100   -  357:384    50
  10    9    4  Mateusz Żbikowski      135   -  284:450    85
  11   13   33  Małgorzata Niciporuk   100   +  365:324   150
  12   11   38  Paweł Szulc            100   +  385:247   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1456 / 12 partii


  25  Paweł Florek           109 Nowa Wieś Wielka 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2   13   32  Grzegorz Pukniel       100   +  376:269   150
   3    7   19  Aleksander Puchalski   115   -  339:436    65
   4   13    9  Andrzej Rechowicz      124   -  287:337    74
   5   17   27  Jarosław Żuliński      106   +  408:296   156
   6   13   36  Sławomir Kucia         100   -  372:377    50
   7   16   23  Lucyna Śniadach        111   +  446:297   161
   8   14   42  Jarosław Kamienik      100   +  414:315   150
   9    9   43  Władysław Zieliński    100   +  377:317   150
  10    7    7  Stanisław Rydzik       126   +  359:332   176
  11    4   18  Andrzej Szmidtke       116   -  342:384    66
  12    7    8  Radosław Konca         126   +  403:367   176
                                                --------------
                                                 SUMA =  1374 / 11 partii


  26  Ewa Strzelczyk         108 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Tomasz Zwoliński       142   -  279:424    92
   2   21   48  Dorota Krzyżaniak      100   +  376:260   150
   3   17   23  Lucyna Śniadach        111   +  360:257   161
   4   12   43  Władysław Zieliński    100   -  303:340    50
   5   15   13  Marcin Kozyra          122   -  327:413    72
   6   18   39  Iwona Baran            100   +  363:333   150
   7   15   33  Małgorzata Niciporuk   100   -  332:419    50
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   725 /  7 partii


  27  Jarosław Żuliński      106 Szczecin         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Mariusz Skrobosz       138   -  211:392    88
   2   24   47  Marta Zacharska        100   +  373:207   150
   3   18   43  Władysław Zieliński    100   -  337:350    50
   4   21   23  Lucyna Śniadach        111   +  329:300   161
   5   17   25  Paweł Florek           109   -  296:408    59
   6   20   49  Grzegorz Sokołowski    100   +  342:316   150
   7   17   22  Kamil Klinkosz         113   +  382:297   163
   8   13   21  Filip Warzecha         113   -  242:388    63
   9   16   52  Jan Ziółkowski         106   -  329:333    56
  10   18   37  Jędrzej Florek         100   -  336:356    50
  11   20   49  Grzegorz Sokołowski    100   +  370:337   150
  12   18   51  Bogusław Kuma          100   +  327:275   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1290 / 12 partii


  28  Beata Piotrowska       106 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Marcin Mroziuk         137   -  371:408    87
   2   14    9  Andrzej Rechowicz      124   +  402:379   174
   3    8    5  Karol Wyrębkiewicz     133   +  408:391   183
   4    5   34  Ania Pendowska         100   +  366:326   150
   5    4    4  Mateusz Żbikowski      135   -  332:415    85
   6    8   29  Joanna Juszczak        105   -  319:350    55
   7   12   17  Roman Sulima           118   -  327:453    68
   8   15   12  Katarzyna Stępień      122   +  373:324   172
   9   11   31  Dawid Pikul            100   +  434:306   150
  10   10   13  Marcin Kozyra          122   -  371:442    72
  11   12   11  Magdalena Merklejn     122   +  398:307   172
  12    9   21  Filip Warzecha         113   -  359:415    63
                                                --------------
                                                 SUMA =  1431 / 12 partii


  29  Joanna Juszczak        105 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Mateusz Żbikowski      135   -  277:364    85
   2   22   45  Zdzisław Parnicki      100   +  428:328   150
   3   11   16  Joanna Stępień         120   +  372:363   170
   4    9   13  Marcin Kozyra          122   +  452:269   172
   5    5   14  Zbigniew Wietecki      121   -  325:470    71
   6    8   28  Beata Piotrowska       106   +  350:319   156
   7    6    6  Kazio Merklejn         130   -  278:474    80
   8    9   17  Roman Sulima           118   -  387:407    68
   9   12   21  Filip Warzecha         113   +  405:350   163
  10   11   33  Małgorzata Niciporuk   100   +  354:342   150
  11    8   16  Joanna Stępień         120   +  421:345   170
  12    5   14  Zbigniew Wietecki      121   +  424:346   171
                                                --------------
                                                 SUMA =  1606 / 12 partii


  30  Paweł Opyc             101 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Karol Wyrębkiewicz     133   +  377:311   183
   2    8   34  Ania Pendowska         100   -  281:450    50
   3   16   46  Marzena Szulc          100   +  459:326   150
   4    7   14  Zbigniew Wietecki      121   -  244:396    71
   5   14   24  Lucyna Korga           111   -  344:347    61
   6   17   20  Wojciech Próchniewicz  113   -  336:395    63
   7   19   12  Katarzyna Stępień      122   -  228:438    72
   8   22   41  Zbigniew Lewandowski   100   -  306:328    50
   9   22   51  Bogusław Kuma          100   -  374:425    50
  10   24   48  Dorota Krzyżaniak      100   +  309:279   150
  11   23   39  Iwona Baran            100   +  355:325   150
  12   21   42  Jarosław Kamienik      100   +  354:351   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1200 / 12 partii


  31  Dawid Pikul            100 Poznań           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Kazio Merklejn         130   -  305:348    80
   2   19    5  Karol Wyrębkiewicz     133   -  345:487    83
   3   21   39  Iwona Baran            100   +  356:325   150
   4   18   20  Wojciech Próchniewicz  113   +  465:289   163
   5   12   42  Jarosław Kamienik      100   +  482:351   150
   6    7   21  Filip Warzecha         113   +  423:347   163
   7    5    4  Mateusz Żbikowski      135   -  359:371    85
   8    8   36  Sławomir Kucia         100   -  324:443    50
   9   11   28  Beata Piotrowska       106   -  306:434    56
  10   15   15  Aleksandra Merklejn    120   =  355:355   120
  11   16   52  Jan Ziółkowski         106   +  372:299   156
  12   13    7  Stanisław Rydzik       126   -  333:412    76
                                                --------------
                                                 SUMA =  1332 / 12 partii


  32  Grzegorz Pukniel       100 Lublin           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Stanisław Rydzik       126   -  405:431    76
   2   13   25  Paweł Florek           109   -  269:376    59
   3   20   15  Aleksandra Merklejn    120   +  439:308   170
   4   14    5  Karol Wyrębkiewicz     133   -  327:407    83
   5   18   22  Kamil Klinkosz         113   +  410:396   163
   6   15   42  Jarosław Kamienik      100   -  336:436    50
   7   18   34  Ania Pendowska         100   +  317:288   150
   8   16   38  Paweł Szulc            100   -  248:291    50
   9   20   23  Lucyna Śniadach        111   -  292:438    61
  10   22   39  Iwona Baran            100   +  358:335   150
  11   19   20  Wojciech Próchniewicz  113   +  408:398   163
  12   16   33  Małgorzata Niciporuk   100   +  547:338   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1325 / 12 partii


  33  Małgorzata Niciporuk   100 Rumia            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8    8  Radosław Konca         126   -  334:478    76
   2   16   38  Paweł Szulc            100   -  236:353    50
   3   23   35  Magdalena Kortz        100   +  372:293   150
   4   19   46  Marzena Szulc          100   +  315:258   150
   5   16   41  Zbigniew Lewandowski   100   +  390:290   150
   6   12   43  Władysław Zieliński    100   -  343:422    50
   7   15   26  Ewa Strzelczyk         108   +  419:332   158
   8   11   24  Lucyna Korga           111   -  352:359    61
   9   14   20  Wojciech Próchniewicz  113   +  322:292   163
  10   11   29  Joanna Juszczak        105   -  342:354    55
  11   13   24  Lucyna Korga           111   -  324:365    61
  12   16   32  Grzegorz Pukniel       100   -  338:547    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1174 / 12 partii


  34  Ania Pendowska         100 Rumia            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9    9  Andrzej Rechowicz      124   +  376:368   174
   2    8   30  Paweł Opyc             101   +  450:281   151
   3    2   10  Wiktor Stępień         122   -  348:355    72
   4    5   28  Beata Piotrowska       106   -  326:366    56
   5   11   38  Paweł Szulc            100   -  327:359    50
   6   14    5  Karol Wyrębkiewicz     133   -  335:424    83
   7   18   32  Grzegorz Pukniel       100   -  288:317    50
   8   21   39  Iwona Baran            100   +  335:270   150
   9   19   49  Grzegorz Sokołowski    100   -  308:316    50
  10   20   22  Kamil Klinkosz         113   -  274:354    63
  11   22   35  Magdalena Kortz        100   -  359:421    50
  12   23   46  Marzena Szulc          100   +  402:264   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1099 / 12 partii


  35  Magdalena Kortz        100 Szczecin         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   10  Wiktor Stępień         122   -  328:379    72
   2   17   36  Sławomir Kucia         100   -  267:385    50
   3   23   33  Małgorzata Niciporuk   100   -  293:372    50
   4   25   48  Dorota Krzyżaniak      100   +  403:302   150
   5   21   20  Wojciech Próchniewicz  113   -  400:444    63
   6   22   22  Kamil Klinkosz         113   -  326:436    63
   7   23   51  Bogusław Kuma          100   -  325:371    50
   8   24   47  Marta Zacharska        100   +  385:228   150
   9   23   45  Zdzisław Parnicki      100   +  393:284   150
  10   21   42  Jarosław Kamienik      100   -  297:418    50
  11   22   34  Ania Pendowska         100   +  421:359   150
  12   20   20  Wojciech Próchniewicz  113   -  238:416    63
                                                --------------
                                                 SUMA =  1061 / 12 partii


  36  Sławomir Kucia         100 Kraków           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   11  Magdalena Merklejn     122   -  332:347    72
   2   17   35  Magdalena Kortz        100   +  385:267   150
   3   10    7  Stanisław Rydzik       126   -  368:421    76
   4   15   22  Kamil Klinkosz         113   +  460:332   163
   5   10    3  Marcin Mroziuk         137   -  374:474    87
   6   13   25  Paweł Florek           109   +  377:372   159
   7   10   21  Filip Warzecha         113   +  407:305   163
   8    8   31  Dawid Pikul            100   +  443:324   150
   9    5    8  Radosław Konca         126   -  318:518    76
  10    8   17  Roman Sulima           118   +  411:368   168
  11    6    4  Mateusz Żbikowski      135   -  270:437    85
  12    8   19  Aleksander Puchalski   115   -  291:301    65
                                                --------------
                                                 SUMA =  1414 / 12 partii


  37  Jędrzej Florek         100 Nowa Wieś Wielka 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   12  Katarzyna Stępień      122   -  326:350    72
   2   18   15  Aleksandra Merklejn    120   +  374:357   170
   3   12   14  Zbigniew Wietecki      121   -  336:420    71
   4   16   16  Joanna Stępień         120   -  328:351    70
   5   20   39  Iwona Baran            100   -  267:330    50
   6   23   45  Zdzisław Parnicki      100   +  363:271   150
   7   21   41  Zbigniew Lewandowski   100   +  385:267   150
   8   18   23  Lucyna Śniadach        111   +  333:326   161
   9   15   38  Paweł Szulc            100   -  247:380    50
  10   18   27  Jarosław Żuliński      106   +  356:336   156
  11   15   41  Zbigniew Lewandowski   100   -  320:375    50
  12   17   23  Lucyna Śniadach        111   -  310:334    61
                                                --------------
                                                 SUMA =  1211 / 12 partii


  38  Paweł Szulc            100 Szczecin         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   13   13  Marcin Kozyra          122   -  341:397    72
   2   16   33  Małgorzata Niciporuk   100   +  353:236   150
   3   13   20  Wojciech Próchniewicz  113   +  353:306   163
   4   11   18  Andrzej Szmidtke       116   -  427:443    66
   5   11   34  Ania Pendowska         100   +  359:327   150
   6    9    6  Kazio Merklejn         130   -  244:454    80
   7   14   24  Lucyna Korga           111   -  334:449    61
   8   16   32  Grzegorz Pukniel       100   +  291:248   150
   9   15   37  Jędrzej Florek         100   +  380:247   150
  10   12   43  Władysław Zieliński    100   +  432:288   150
  11    9   40  Maciej Perzyński       100   -  307:331    50
  12   11   24  Lucyna Korga           111   -  247:385    61
                                                --------------
                                                 SUMA =  1303 / 12 partii


  39  Iwona Baran            100 Kraków           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   14   14  Zbigniew Wietecki      121   -  353:373    71
   2   15   42  Jarosław Kamienik      100   -  295:421    50
   3   21   31  Dawid Pikul            100   -  325:356    50
   4   24   45  Zdzisław Parnicki      100   +  347:320   150
   5   20   37  Jędrzej Florek         100   +  330:267   150
   6   18   26  Ewa Strzelczyk         108   -  333:363    58
   7   20   15  Aleksandra Merklejn    120   -  251:401    70
   8   21   34  Ania Pendowska         100   -  270:335    50
   9   24   44  Slawomir Zieliński     100   +  462:143   150
  10   22   32  Grzegorz Pukniel       100   -  335:358    50
  11   23   30  Paweł Opyc             101   -  325:355    51
  12   24   48  Dorota Krzyżaniak      100   +  336:329   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1050 / 12 partii


  40  Maciej Perzyński       100 Piła             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   15   15  Aleksandra Merklejn    120   +  327:324   170
   2   12   23  Lucyna Śniadach        111   +  370:327   161
   3    6   17  Roman Sulima           118   +  427:364   168
   4    3    2  Mariusz Skrobosz       138   -  317:319    88
   5    7    6  Kazio Merklejn         130   +  400:380   180
   6    4   10  Wiktor Stępień         122   -  310:330    72
   7    8   16  Joanna Stępień         120   -  323:412    70
   8   10   20  Wojciech Próchniewicz  113   +  344:332   163
   9    8   24  Lucyna Korga           111   +  384:357   161
  10    6   18  Andrzej Szmidtke       116   -  375:449    66
  11    9   38  Paweł Szulc            100   +  331:307   150
  12    6    2  Mariusz Skrobosz       138   -  254:414    88
                                                --------------
                                                 SUMA =  1537 / 12 partii


  41  Zbigniew Lewandowski   100 Słupsk           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   16   16  Joanna Stępień         120   -  253:385    70
   2   23   43  Władysław Zieliński    100   -  310:329    50
   3   24   48  Dorota Krzyżaniak      100   +  368:256   150
   4   20   49  Grzegorz Sokołowski    100   +  341:287   150
   5   16   33  Małgorzata Niciporuk   100   -  290:390    50
   6   19   23  Lucyna Śniadach        111   -  341:356    61
   7   21   37  Jędrzej Florek         100   -  267:385    50
   8   22   30  Paweł Opyc             101   +  328:306   151
   9   21   46  Marzena Szulc          100   +  374:262   150
  10   19   51  Bogusław Kuma          100   +  384:263   150
  11   15   37  Jędrzej Florek         100   +  375:320   150
  12   12   43  Władysław Zieliński    100   -  296:403    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1232 / 12 partii


  42  Jarosław Kamienik      100 Słupsk           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   17   17  Roman Sulima           118   -  349:352    68
   2   15   39  Iwona Baran            100   +  421:295   150
   3    9   22  Kamil Klinkosz         113   +  382:337   163
   4    6    7  Stanisław Rydzik       126   -  303:455    76
   5   12   31  Dawid Pikul            100   -  351:482    50
   6   15   32  Grzegorz Pukniel       100   +  436:336   150
   7   11   19  Aleksander Puchalski   115   -  333:416    65
   8   14   25  Paweł Florek           109   -  315:414    59
   9   18   15  Aleksandra Merklejn    120   -  241:441    70
  10   21   35  Magdalena Kortz        100   +  418:297   150
  11   18   12  Katarzyna Stępień      122   -  279:386    72
  12   21   30  Paweł Opyc             101   -  351:354    51
                                                --------------
                                                 SUMA =  1124 / 12 partii


  43  Władysław Zieliński    100 Lębork           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   18   18  Andrzej Szmidtke       116   -  253:383    66
   2   23   41  Zbigniew Lewandowski   100   +  329:310   150
   3   18   27  Jarosław Żuliński      106   +  350:337   156
   4   12   26  Ewa Strzelczyk         108   +  340:303   158
   5    8   19  Aleksander Puchalski   115   -  301:406    65
   6   12   33  Małgorzata Niciporuk   100   +  422:343   150
   7    9    5  Karol Wyrębkiewicz     133   -  354:411    83
   8   12   11  Magdalena Merklejn     122   +  390:356   172
   9    9   25  Paweł Florek           109   -  317:377    59
  10   12   38  Paweł Szulc            100   -  288:432    50
  11   14   23  Lucyna Śniadach        111   +  308:273   161
  12   12   41  Zbigniew Lewandowski   100   +  403:296   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1420 / 12 partii


  44  Slawomir Zieliński     100 Lębork           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   19   19  Aleksander Puchalski   115   -  162:501    65
   2            PAUZA
   3   19    9  Andrzej Rechowicz      124   -  184:489    74
   4   22   50  Andrzej Lożyński       122   -  211:352    72
   5   24   47  Marta Zacharska        100   -  245:347    50
   6   25   48  Dorota Krzyżaniak      100   -  227:312    50
   7            PAUZA
   8   25   45  Zdzisław Parnicki      100   -  242:394    50
   9   24   39  Iwona Baran            100   -  143:462    50
  10   23   46  Marzena Szulc          100   -  248:341    50
  11   25   47  Marta Zacharska        100   -  189:340    50
  12   25   47  Marta Zacharska        100   +  339:309   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   661 / 10 partii


  45  Zdzisław Parnicki      100 Słupsk           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   20   20  Wojciech Próchniewicz  113   -  271:393    63
   2   22   29  Joanna Juszczak        105   -  328:428    55
   3   22   49  Grzegorz Sokołowski    100   -  325:335    50
   4   24   39  Iwona Baran            100   -  320:347    50
   5   25   48  Dorota Krzyżaniak      100   +  348:299   150
   6   23   37  Jędrzej Florek         100   -  271:363    50
   7   24   46  Marzena Szulc          100   -  295:311    50
   8   25   44  Slawomir Zieliński     100   +  394:242   150
   9   23   35  Magdalena Kortz        100   -  284:393    50
  10   25   47  Marta Zacharska        100   +  340:276   150
  11   24   48  Dorota Krzyżaniak      100   +  326:300   150
  12   22   49  Grzegorz Sokołowski    100   -  310:379    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1018 / 12 partii


  46  Marzena Szulc          100 Szczecin         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   21   21  Filip Warzecha         113   -  304:396    63
   2   20   49  Grzegorz Sokołowski    100   +  353:301   150
   3   16   30  Paweł Opyc             101   -  326:459    51
   4   19   33  Małgorzata Niciporuk   100   -  258:315    50
   5   22   23  Lucyna Śniadach        111   -  191:365    61
   6   24   51  Bogusław Kuma          100   -  247:341    50
   7   24   45  Zdzisław Parnicki      100   +  311:295   150
   8   23   48  Dorota Krzyżaniak      100   +  326:286   150
   9   21   41  Zbigniew Lewandowski   100   -  262:374    50
  10   23   44  Slawomir Zieliński     100   +  341:248   150
  11   21   51  Bogusław Kuma          100   -  237:426    50
  12   23   34  Ania Pendowska         100   -  264:402    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1025 / 12 partii


  47  Marta Zacharska        100 Słupsk           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   22   22  Kamil Klinkosz         113   -  232:407    63
   2   24   27  Jarosław Żuliński      106   -  207:373    56
   3            PAUZA
   4   23   15  Aleksandra Merklejn    120   -  224:378    70
   5   24   44  Slawomir Zieliński     100   +  347:245   150
   6   21   12  Katarzyna Stępień      122   -  231:373    72
   7   22   49  Grzegorz Sokołowski    100   -  318:349    50
   8   24   35  Magdalena Kortz        100   -  228:385    50
   9   25   48  Dorota Krzyżaniak      100   -  264:296    50
  10   25   45  Zdzisław Parnicki      100   -  276:340    50
  11   25   44  Slawomir Zieliński     100   +  340:189   150
  12   25   44  Slawomir Zieliński     100   -  309:339    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   811 / 11 partii


  48  Dorota Krzyżaniak      100 Słupsk           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   23   23  Lucyna Śniadach        111   -  284:327    61
   2   21   26  Ewa Strzelczyk         108   -  260:376    58
   3   24   41  Zbigniew Lewandowski   100   -  256:368    50
   4   25   35  Magdalena Kortz        100   -  302:403    50
   5   25   45  Zdzisław Parnicki      100   -  299:348    50
   6   25   44  Slawomir Zieliński     100   +  312:227   150
   7            PAUZA
   8   23   46  Marzena Szulc          100   -  286:326    50
   9   25   47  Marta Zacharska        100   +  296:264   150
  10   24   30  Paweł Opyc             101   -  279:309    51
  11   24   45  Zdzisław Parnicki      100   -  300:326    50
  12   24   39  Iwona Baran            100   -  329:336    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   770 / 11 partii


  49  Grzegorz Sokołowski    100 Słupsk           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   24   24  Lucyna Korga           111   -  305:427    61
   2   20   46  Marzena Szulc          100   -  301:353    50
   3   22   45  Zdzisław Parnicki      100   +  335:325   150
   4   20   41  Zbigniew Lewandowski   100   -  287:341    50
   5   23   51  Bogusław Kuma          100   +  329:304   150
   6   20   27  Jarosław Żuliński      106   -  316:342    56
   7   22   47  Marta Zacharska        100   +  349:318   150
   8   19   52  Jan Ziółkowski         106   -  360:397    56
   9   19   34  Ania Pendowska         100   +  316:308   150
  10   17   23  Lucyna Śniadach        111   -  306:349    61
  11   20   27  Jarosław Żuliński      106   -  337:370    56
  12   22   45  Zdzisław Parnicki      100   +  379:310   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1140 / 12 partii


  50  Andrzej Lożyński       122 Piastów          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4   22   44  Slawomir Zieliński     100   +  352:211   150
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   150 /  1 partia


  51  Bogusław Kuma          100 Słupsk           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5   23   49  Grzegorz Sokołowski    100   -  304:329    50
   6   24   46  Marzena Szulc          100   +  341:247   150
   7   23   35  Magdalena Kortz        100   +  371:325   150
   8   20   22  Kamil Klinkosz         113   -  299:381    63
   9   22   30  Paweł Opyc             101   +  425:374   151
  10   19   41  Zbigniew Lewandowski   100   -  263:384    50
  11   21   46  Marzena Szulc          100   +  426:237   150
  12   18   27  Jarosław Żuliński      106   -  275:327    56
                                                --------------
                                                 SUMA =   820 /  8 partii


  52  Jan Ziółkowski         106 Rumia            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   19   49  Grzegorz Sokołowski    100   +  397:360   150
   9   16   27  Jarosław Żuliński      106   +  333:329   156
  10   13   19  Aleksander Puchalski   115   -  267:343    65
  11   16   31  Dawid Pikul            100   -  299:372    50
  12   19   15  Aleksandra Merklejn    120   +  340:330   170
                                                --------------
                                                 SUMA =   591 /  5 partii


   1  Tomasz Zwoliński       142 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1   26  Ewa Strzelczyk         108   +  424:279   158
   2    3    3  Marcin Mroziuk         137   +  383:274   187
   3    3   24  Lucyna Korga           111   +  434:326   161
   4    1    8  Radosław Konca         126   +  572:294   176
   5    1   10  Wiktor Stępień         122   +  455:387   172
   6    1    7  Stanisław Rydzik       126   +  436:331   176
   7    1   14  Zbigniew Wietecki      121   +  517:266   171
   8    1    9  Andrzej Rechowicz      124   -  358:370    74
   9    1    6  Kazio Merklejn         130   +  475:308   180
  10    1    5  Karol Wyrębkiewicz     133   +  562:370   183
  11    1   10  Wiktor Stępień         122   +  382:381   172
  12    1    3  Marcin Mroziuk         137   -  383:482    87
                                                --------------
                                                 SUMA =  1897 / 12 partii


   2  Mariusz Skrobosz       138 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2   27  Jarosław Żuliński      106   +  392:211   156
   2    6   16  Joanna Stępień         120   +  362:328   170
   3    5    6  Kazio Merklejn         130   +  396:374   180
   4    3   40  Maciej Perzyński       100   +  319:317   150
   5    2    8  Radosław Konca         126   -  326:364    76
   6    5    9  Andrzej Rechowicz      124   -  360:375    74
   7    7   11  Magdalena Merklejn     122   +  483:302   172
   8    4    4  Mateusz Żbikowski      135   +  353:349   185
   9    3   10  Wiktor Stępień         122   -  292:333    72
  10    5   14  Zbigniew Wietecki      121   -  367:413    71
  11    7   13  Marcin Kozyra          122   +  359:315   172
  12    6   40  Maciej Perzyński       100   +  414:254   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1628 / 12 partii


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie