Słupsk24
sierpnia
Słupsk 24-25 sierpnia VI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
Szarlota31
sierpnia
Szarlota 31 sierpnia VI Mistrzostwa Ziemi Kaszubskiej
Lublin14
września
Lublin 14-15 września I Mistrzostwa Lublina
VI Mistrzostwa Ziemi Kaszubskiej31 sierpnia 2002 — VI Mistrzostwa Ziemi KaszubskiejInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

VI Mistrzostwa Ziemi KaszubskiejSzarlota, 31 sierpnia 2002

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Paweł Stanosz (Warszawa) 5,0 2537
 2. Andrzej Rechowicz (Katowice) 5,0 2507
 3. Tomasz Zwoliński (Warszawa) 4,0 2716
 4. Filip Warzecha (Gdynia) 4,0 2306
 5. Paweł Florek (Nowa Wieś Wielka) 4,0 2196
 6. Bogusław Kuma (Słupsk) 4,0 1848
 7. Kamil Klinkosz (Rumia) 3,0 2394
 8. Lucyna Korga (Zabrze) 3,0 2285
 9. Małgorzata Niciporuk (Rumia) 3,0 2110
 10. Zbigniew Lewandowski (Słupsk) 3,0 2063

 20 uczestników, 6 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
III Turniej o Puchar Wójta Kościerzyny
V Mistrzostwa Ziemi Kaszubskiej
Turniej O Puchar Wójta Kościerzyny




sędzia: Andrzej Lozynski                                                                               Sob, 31 Sie 2002

VII Mistrzostwa Kościerzyny

                                                                 VP
MIEJSCE                                           p-ty    +/-  RAZEM
---------------------------------------------------------------------
  1 Paweł Stanosz         145 Warszawa            2537           5.0
  2 Andrzej Rechowicz     124 Katowice            2507           5.0
  3 Tomasz Zwoliński      143 Warszawa            2716           4.0
  4 Filip Warzecha        114 Gdynia              2306           4.0
  5 Paweł Florek          112 Nowa Wieś Wielka    2196           4.0
  6 Bogusław Kuma         100 Słupsk              1848           4.0
  7 Kamil Klinkosz        112 Rumia               2394           3.0
  8 Lucyna Korga          112 Zabrze              2285           3.0
  9 Małgorzata Niciporuk  100 Rumia               2110           3.0
 10 Zbigniew Lewandowski  100 Słupsk              2063           3.0
 11 Jędrzej Florek        100 Nowa Wieś Wielka    2055           3.0
 12 Lucyna Śniadach       110 Rumia               2038           3.0
 13 Andrzej Lożyński      123 Piastów             1536           3.0
 14 Miłosz Wrzałek        100 Reda                2104           2.0
 15 Jan Ziółkowski        107 Rumia               2083           2.0
 16 Dominika Śniadach     100 Rumia               1771           2.0
 17 Ania Pendowska        100 Rumia               2006           1.0
 18 Władysław Zieliński   100 Lębork              1608           1.0
 19 Krzysztof Kruk        100 Łódź                 688           0.0
 20 Slawomir Zieliński    100 Lębork               188           0.0

sędzia: Andrzej Lozynski                                                                                Śro, 4 Wrz 2002

   1  Paweł Stanosz         145 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    1   11  Małgorzata Niciporuk  100   +  487:310   150
   2    1    8  Kamil Klinkosz        112   +  385:352   162
   3    1    7  Lucyna Korga          112   +  393:364   162
   4    1    3  Andrzej Rechowicz     124   +  500:394   174
   5    1   12  Jędrzej Florek        100   +  424:358   150
   6    1    2  Tomasz Zwoliński      143   -  348:475    93
                                               --------------
                                                SUMA =   891 /  6 partii


   2  Tomasz Zwoliński      143 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    2   12  Jędrzej Florek        100   +  420:343   150
   2    2    7  Lucyna Korga          112   -  387:403    62
   3    3    8  Kamil Klinkosz        112   -  403:429    62
   4    5   18  Bogusław Kuma         100   +  565:310   150
   5    3   11  Małgorzata Niciporuk  100   +  466:308   150
   6    1    1  Paweł Stanosz         145   +  475:348   195
                                               --------------
                                                SUMA =   769 /  6 partii


   3  Andrzej Rechowicz     124 Katowice         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    3   13  Ania Pendowska        100   +  399:314   150
   2    3    5  Filip Warzecha        114   +  421:281   164
   3    2    6  Paweł Florek          112   +  380:349   162
   4    1    1  Paweł Stanosz         145   -  394:500    95
   5    2    8  Kamil Klinkosz        112   +  480:355   162
   6    2   11  Małgorzata Niciporuk  100   +  433:375   150
                                               --------------
                                                SUMA =   883 /  6 partii


   4  Andrzej Lożyński      123 Piastów          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    4   14  Dominika Śniadach     100   +  343:236   150
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    8   15  Władysław Zieliński   100   +  505:192   150
   5    7   10  Jan Ziółkowski        107   +  396:340   157
   6    5   18  Bogusław Kuma         100   -  292:336    50
                                               --------------
                                                SUMA =   507 /  4 partie


   5  Filip Warzecha        114 Gdynia           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    5   15  Władysław Zieliński   100   +  408:286   150
   2    3    3  Andrzej Rechowicz     124   -  281:421    74
   3    5   16  Zbigniew Lewandowski  100   -  324:357    50
   4    6   19  Miłosz Wrzałek        100   +  368:317   150
   5    6    9  Lucyna Śniadach       110   +  475:289   160
   6    3    8  Kamil Klinkosz        112   +  450:362   162
                                               --------------
                                                SUMA =   746 /  6 partii


   6  Paweł Florek          112 Nowa Wieś Wielka 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    6   16  Zbigniew Lewandowski  100   +  354:315   150
   2    4   19  Miłosz Wrzałek        100   +  409:348   150
   3    2    3  Andrzej Rechowicz     124   -  349:380    74
   4    3   11  Małgorzata Niciporuk  100   -  331:382    50
   5    4    7  Lucyna Korga          112   +  360:349   162
   6    4   12  Jędrzej Florek        100   +  393:348   150
                                               --------------
                                                SUMA =   736 /  6 partii


   7  Lucyna Korga          112 Zabrze           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    7   17  Slawomir Zieliński    100   +  446:188   150
   2    2    2  Tomasz Zwoliński      143   +  403:387   193
   3    1    1  Paweł Stanosz         145   -  364:393    95
   4    2    8  Kamil Klinkosz        112   -  310:427    62
   5    4    6  Paweł Florek          112   -  349:360    62
   6    6   10  Jan Ziółkowski        107   +  413:334   157
                                               --------------
                                                SUMA =   719 /  6 partii


   8  Kamil Klinkosz        112 Rumia            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    8   18  Bogusław Kuma         100   +  469:249   150
   2    1    1  Paweł Stanosz         145   -  352:385    95
   3    3    2  Tomasz Zwoliński      143   +  429:403   193
   4    2    7  Lucyna Korga          112   +  427:310   162
   5    2    3  Andrzej Rechowicz     124   -  355:480    74
   6    3    5  Filip Warzecha        114   -  362:450    64
                                               --------------
                                                SUMA =   738 /  6 partii


   9  Lucyna Śniadach       110 Rumia            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    9   19  Miłosz Wrzałek        100   -  320:369    50
   2    6   16  Zbigniew Lewandowski  100   -  279:375    50
   3    8   13  Ania Pendowska        100   +  323:247   150
   4    7   14  Dominika Śniadach     100   +  375:315   150
   5    6    5  Filip Warzecha        114   -  289:475    64
   6    8   15  Władysław Zieliński   100   +  452:280   150
                                               --------------
                                                SUMA =   614 /  6 partii


  10  Jan Ziółkowski        107 Rumia            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1   10   20  Krzysztof Kruk        100   +  395:235   150
   2    5   12  Jędrzej Florek        100   -  338:349    50
   3    7   18  Bogusław Kuma         100   -  296:335    50
   4    9   13  Ania Pendowska        100   +  380:356   150
   5    7    4  Andrzej Lożyński      123   -  340:396    73
   6    6    7  Lucyna Korga          112   -  334:413    62
                                               --------------
                                                SUMA =   535 /  6 partii


  11  Małgorzata Niciporuk  100 Rumia            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    1    1  Paweł Stanosz         145   -  310:487    95
   2    7   13  Ania Pendowska        100   +  346:322   150
   3    6   14  Dominika Śniadach     100   +  389:261   150
   4    3    6  Paweł Florek          112   +  382:331   162
   5    3    2  Tomasz Zwoliński      143   -  308:466    93
   6    2    3  Andrzej Rechowicz     124   -  375:433    74
                                               --------------
                                                SUMA =   724 /  6 partii


  12  Jędrzej Florek        100 Nowa Wieś Wielka 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    2    2  Tomasz Zwoliński      143   -  343:420    93
   2    5   10  Jan Ziółkowski        107   +  349:338   157
   3    4   19  Miłosz Wrzałek        100   +  314:299   150
   4    4   16  Zbigniew Lewandowski  100   +  343:336   150
   5    1    1  Paweł Stanosz         145   -  358:424    95
   6    4    6  Paweł Florek          112   -  348:393    62
                                               --------------
                                                SUMA =   707 /  6 partii


  13  Ania Pendowska        100 Rumia            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    3    3  Andrzej Rechowicz     124   -  314:399    74
   2    7   11  Małgorzata Niciporuk  100   -  322:346    50
   3    8    9  Lucyna Śniadach       110   -  247:323    60
   4    9   10  Jan Ziółkowski        107   -  356:380    57
   5    9   15  Władysław Zieliński   100   +  366:282   150
   6    9   19  Miłosz Wrzałek        100   -  401:466    50
                                               --------------
                                                SUMA =   441 /  6 partii


  14  Dominika Śniadach     100 Rumia            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    4    4  Andrzej Lożyński      123   -  236:343    73
   2    9   20  Krzysztof Kruk        100   +  389:212   150
   3    6   11  Małgorzata Niciporuk  100   -  261:389    50
   4    7    9  Lucyna Śniadach       110   -  315:375    60
   5    8   19  Miłosz Wrzałek        100   +  316:305   150
   6    7   16  Zbigniew Lewandowski  100   -  254:366    50
                                               --------------
                                                SUMA =   533 /  6 partii


  15  Władysław Zieliński   100 Lębork           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    5    5  Filip Warzecha        114   -  286:408    64
   2    8   18  Bogusław Kuma         100   -  246:299    50
   3    9   20  Krzysztof Kruk        100   +  322:241   150
   4    8    4  Andrzej Lożyński      123   -  192:505    73
   5    9   13  Ania Pendowska        100   -  282:366    50
   6    8    9  Lucyna Śniadach       110   -  280:452    60
                                               --------------
                                                SUMA =   447 /  6 partii


  16  Zbigniew Lewandowski  100 Słupsk           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    6    6  Paweł Florek          112   -  315:354    62
   2    6    9  Lucyna Śniadach       110   +  375:279   160
   3    5    5  Filip Warzecha        114   +  357:324   164
   4    4   12  Jędrzej Florek        100   -  336:343    50
   5    5   18  Bogusław Kuma         100   -  314:319    50
   6    7   14  Dominika Śniadach     100   +  366:254   150
                                               --------------
                                                SUMA =   636 /  6 partii


  17  Slawomir Zieliński    100 Lębork           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    7    7  Lucyna Korga          112   -  188:446    62
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                               --------------
                                                SUMA =    62 /  1 partia


  18  Bogusław Kuma         100 Słupsk           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    8    8  Kamil Klinkosz        112   -  249:469    62
   2    8   15  Władysław Zieliński   100   +  299:246   150
   3    7   10  Jan Ziółkowski        107   +  335:296   157
   4    5    2  Tomasz Zwoliński      143   -  310:565    93
   5    5   16  Zbigniew Lewandowski  100   +  319:314   150
   6    5    4  Andrzej Lożyński      123   +  336:292   173
                                               --------------
                                                SUMA =   785 /  6 partii


  19  Miłosz Wrzałek        100 Reda             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    9    9  Lucyna Śniadach       110   +  369:320   160
   2    4    6  Paweł Florek          112   -  348:409    62
   3    4   12  Jędrzej Florek        100   -  299:314    50
   4    6    5  Filip Warzecha        114   -  317:368    64
   5    8   14  Dominika Śniadach     100   -  305:316    50
   6    9   13  Ania Pendowska        100   +  466:401   150
                                               --------------
                                                SUMA =   536 /  6 partii


  20  Krzysztof Kruk        100 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1   10   10  Jan Ziółkowski        107   -  235:395    57
   2    9   14  Dominika Śniadach     100   -  212:389    50
   3    9   15  Władysław Zieliński   100   -  241:322    50
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                               --------------
                                                SUMA =   157 /  3 partie


 
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie