Warszawa17
czerwca
Warszawa 17 czerwca VII Puchar Polski
Szarlota24
czerwca
Szarlota 24 czerwca Turniej O Puchar Wójta Kościerzyny
Katowice11
sierpnia
Katowice 11-12 sierpnia VI Mistrzostwa Górnego Śląska i ZagłębiaGrand Prix 2001
Turniej O Puchar Wójta Kościerzyny24 czerwca 2001 — Turniej O Puchar Wójta KościerzynyInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

Turniej O Puchar Wójta KościerzynySzarlota, 24 czerwca 2001

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Dariusz Banaszek (Warszawa) 6.0 2869
 2. Szymon Fidziński (Warszawa) 6.0 2742
 3. Mariusz Skrobosz (Warszawa) 6.0 2730
 4. Joanna Stępień (Katowice) 6.0 2648
 5. Krzysztof Usakiewicz (Warszawa) 5.0 2812
 6. Stanisław Rydzik (Warszawa) 5.0 2731
 7. Marcin Mroziuk (Warszawa) 5.0 2708
 8. Marek Roszak (Poznań) 5.0 2696
 9. Zbigniew Wietecki (Gorzów Wlkp.) 5.0 2560
 10. Andrzej Słapiński (Warszawa) 5.0 2516

 49 uczestników, 7 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Turniej o Puchar Wójta Kościerzyny
IV Mistrzostwa Kaszub
II Turniej Złotego Prawdziwka




Wyniki turnieju O Puchar Wójta

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dariusz         Banaszek             Warszawa               140.65      6.0     2869     1070      416
  2 Szymon          Fidziński            Warszawa               121.23      6.0     2742     1081      423
  3 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               133.11      6.0     2730     1075      558
  4 Joanna          Stępień              Katowice               120.82      6.0     2648     1064      241
  5 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               120.95      5.0     2812      968      384
  6 Stanisław       Rydzik               Warszawa               127.65      5.0     2731     1024      446
  7 Marcin          Mroziuk              Warszawa               134.14      5.0     2708      979      309
  8 Marek           Roszak               Poznań                 117.89      5.0     2696     1003       69
  9 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    120.30      5.0     2560      908      136
 10 Andrzej         Słapiński            Warszawa               112.71      5.0     2516      997      196
 11 Sławomir        Nosek                Mielec                 125.38      4.0     2898      895      245
 12 Radosław        Konca                Warszawa               121.67      4.0     2781      885      301
 13 Magdalena       Merklejn             Szczecin               112.75      4.0     2772      938      147
 14 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               144.49      4.0     2717      902       72
 15 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   120.90      4.0     2705      924      184
 16 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   132.83      4.0     2673      864       96
 17 Rafał           Matczak              Pruszków               119.40      4.0     2609      901      172
 18 Andrzej         Oleksiak             Hel                    112.54      4.0     2590      905     -102
 19 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               123.48      4.0     2560      829       25
 20 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               102.77      4.0     2457      840      151
 21 Ryszard         Niżewski             Warszawa               121.11      4.0     2415      842      -86
 22 Jacek           Nowak                Szczecin               100.00      4.0     2350      792      144
 23 Tomasz          Żbikowski            Warszawa               106.46      3.5     2430      807     -243
 24 Katarzyna       Stępień              Katowice               124.97      3.0     2553      755      -96
 25 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               116.46      3.0     2533      765      -48
 26 Leszek          Stecuła              Bytom                  114.23      3.0     2525      827       32
 27 Katarzyna       Żuławska             Katowice               105.77      3.0     2506      767       62
 28 Andrzej         Szmidtke             Bolszewo               100.13      3.0     2461      742     -264
 29 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               133.34      3.0     2454      602      126
 30 Adam            Kotwica              Gdańsk                 100.00      3.0     2367      732     -121
 31 Beata           Wiączkowska          Wrocław                100.67      3.0     2281      739     -179
 32 Małgorzata      Niciporuk            Rumia                  100.00      3.0     2271      703     -173
 33 Filip           Warzecha             Gdynia                 100.00      3.0     2159      656     -455
 34 Jan             Ziółkowski           Rumia                  100.00      2.5     2403      495      142
 35 Lucyna          Śniadach             Rumia                  106.16      2.5     2221      711     -215
 36 Andrzej         Rechowicz            Katowice               124.41      2.0     2640      700     -105
 37 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               121.07      2.0     2515      659      -63
 38 Kamil           Klinkosz             Rumia                  112.29      2.0     2398      604     -110
 39 Barbara         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   100.00      2.0     2337      636     -186
 40 Kamila          Tarnacka             Rumia                  100.00      2.0     2193      621     -478
 41 Anna            Pendowska            Rumia                  100.00      2.0     2129      595     -390
 42 Małgorzata      Plata                Rumia                  100.00      2.0     1956      575     -588
 43 Halina          Roszak               Poznań                 107.55      2.0     1192      376      135
 44 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              118.11      2.0     1104      419       86
 45 Wiktor          Stępień              Katowice               122.97      1.5     2281      560     -146
 46 Jarosław        Żuliński             Szczecin               108.69      1.0     2139      479     -371
 47 Dominika        Śniadach             Rumia                  100.00      1.0     1801      430     -706
 48 Szymon          Zaleski              Poznań                 109.40      1.0     1475      365     -114
 49 Piotr           Madej                Wrocław                100.00      1.0      843      256      -59
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju O Puchar Wójta



	Tomasz Zwoliński 144.49 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Leszek         Stecuła               114.23 +  400: 328  164
    2     6 Andrzej        Oleksiak              112.54 +  402: 329  163
    3     3 Rafał          Matczak               119.40 -  348: 407   69
    4     7 Mariusz        Skrobosz              133.11 -  379: 429   83
    5    10 Andrzej        Rechowicz             124.41 +  407: 401  174
    6     6 Karol          Wyrębkiewicz          120.90 +  419: 334  171
    7     5 Stanisław      Rydzik                127.65 -  362: 417   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     902  /  7 128.86




	Dariusz Banaszek 140.65 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Magdalena      Merklejn              112.75 -  337: 407   63
    2    15 Lucyna         Śniadach              106.16 +  473: 293  156
    3     9 Katarzyna      Żuławska              105.77 +  433: 380  156
    4     4 Sławomir       Nosek                 125.38 +  466: 348  175
    5     3 Stanisław      Rydzik                127.65 +  360: 293  178
    6     2 Krzysztof      Usakiewicz            120.95 +  373: 371  171
    7     1 Szymon         Fidziński             121.23 +  427: 361  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1070  /  7 152.86




	Marcin Mroziuk 134.14 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Andrzej        Słapiński             112.71 +  429: 296  163
    2     3 Marek          Roszak                117.89 -  383: 475   68
    3     8 Karol          Wyrębkiewicz          120.90 -  313: 343   71
    4    14 Mariusz        Wrześniewski          121.07 +  366: 352  171
    5    11 Leszek         Stecuła               114.23 +  355: 284  164
    6     9 Kazimierz.J    Merklejn              123.48 +  367: 321  173
    7     6 Rafał          Matczak               119.40 +  495: 328  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     979  /  7 139.86




	Mateusz Żbikowski 133.34 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Andrzej        Oleksiak              112.54 -  367: 391   63
    2    13 Radosław       Konca                 121.67 -  257: 462   72
    3    20 Lucyna         Śniadach              106.16 +  352: 304  156
    4    17 Andrzej        Szmidtke              100.13 +  481: 283  150
    5    12 Filip          Warzecha              100.00 +  400:   0    0
    6     8 Stanisław      Rydzik                127.65 -  306: 453   78
    7    11 Mariusz        Orzeł                 132.83 -  291: 435   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     602  /  6 100.33




	Mariusz Skrobosz 133.11 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kamil          Klinkosz              112.29 +  367: 326  162
    2     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.46 -  302: 333   66
    3    14 Beata          Wiączkowska           100.67 +  436: 257  151
    4     7 Tomasz         Zwoliński             144.49 +  429: 379  194
    5     6 Andrzej        Słapiński             112.71 +  357: 294  163
    6     4 Ryszard        Niżewski              121.11 +  409: 282  171
    7     2 Marek          Roszak                117.89 +  430: 301  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1075  /  7 153.57




	Mariusz Orzeł 132.83 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Szymon         Zaleski               109.40 +  422: 323  159
    2     4 Andrzej        Rechowicz             124.41 -  336: 410   74
    3    10 Magdalena      Merklejn              112.75 -  332: 398   63
    4    16 Adam           Kotwica               100.00 +  449: 315  150
    5     9 Karol          Wyrębkiewicz          120.90 -  319: 490   71
    6    14 Leszek         Stecuła               114.23 +  380: 350  164
    7    11 Mateusz        Żbikowski             133.34 +  435: 291  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     864  /  7 123.43




	Stanisław Rydzik 127.65 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jarosław       Żuliński              108.69 +  410: 284  159
    2     5 Magdalena      Merklejn              112.75 +  385: 361  163
    3     4 Szymon         Fidziński             121.23 -  305: 383   71
    4     8 Andrzej        Oleksiak              112.54 +  468: 229  163
    5     3 Dariusz        Banaszek              140.65 -  293: 360   91
    6     8 Mateusz        Żbikowski             133.34 +  453: 306  183
    7     5 Tomasz         Zwoliński             144.49 +  417: 362  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1024  /  7 146.29




	Sławomir Nosek 125.38 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Żbikowski             106.46 +  453: 350  156
    2     1 Karol          Wyrębkiewicz          120.90 +  480: 353  171
    3     1 Marek          Roszak                117.89 -  357: 373   68
    4     4 Dariusz        Banaszek              140.65 -  348: 466   91
    5     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.46 +  437: 364  166
    6     5 Radosław       Konca                 121.67 +  492: 347  172
    7     3 Joanna         Stępień               120.82 -  331: 400   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     895  /  7 127.86




	Katarzyna Stępień 124.97 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Lucyna         Śniadach              106.16 +  372: 342  156
    2     8 Zbigniew       Wietecki              120.30 +  359: 343  170
    3     5 Krzysztof      Usakiewicz            120.95 -  362: 484   71
    4    10 Kazimierz      Merklejn              102.77 +  445: 275  153
    5     5 Joanna         Stępień               120.82 -  354: 366   71
    6     7 Magdalena      Merklejn              112.75 -  332: 488   63
    7    10 Karol          Wyrębkiewicz          120.90 -  329: 351   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     755  /  7 107.86




	Andrzej Rechowicz 124.41 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Katarzyna      Żuławska              105.77 +  424: 321  156
    2     4 Mariusz        Orzeł                 132.83 +  410: 336  183
    3     2 Joanna         Stępień               120.82 -  358: 392   71
    4     5 Radosław       Konca                 121.67 -  315: 500   72
    5    10 Tomasz         Zwoliński             144.49 -  401: 407   94
    6    13 Krzysztof      Bukowski              118.11 -  365: 384   68
    7    16 Tomasz         Żbikowski             106.46 -  367: 405   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     700  /  7 100.00




	Kazimierz.J Merklejn 123.48 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Kazimierz      Merklejn              102.77 -  307: 341   53
    2    19 Małgorzata     Niciporuk             100.00 +  356: 280  150
    3    15 Andrzej        Słapiński             112.71 -  306: 457   63
    4    18 Kamila         Tarnacka              100.00 +  423: 270  150
    5    13 Andrzej        Oleksiak              112.54 +  404: 396  163
    6     9 Marcin         Mroziuk               134.14 -  321: 367   84
    7    13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.46 +  443: 424  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     829  /  7 118.43




	Wiktor Stępień 122.97 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Beata          Wiączkowska           100.67 -  349: 387   51
    2    14 Tomasz         Żbikowski             106.46 =  342: 342  106
    3    18 Barbara        Orzeł                 100.00 +  374: 297  150
    4    12 Leszek         Stecuła               114.23 -  329: 339   64
    5    17 Krzysztof      Bukowski              118.11 -  273: 368   68
    6    20 Mariusz        Wrześniewski          121.07 -  315: 342   71
    7    21 Filip          Warzecha              100.00 -  299: 352   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     560  /  7  80.00




	Radosław Konca 121.67 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Szmidtke              100.13 -  357: 361   50
    2    13 Mateusz        Żbikowski             133.34 +  462: 257  183
    3     7 Leszek         Stecuła               114.23 +  401: 357  164
    4     5 Andrzej        Rechowicz             124.41 +  500: 315  174
    5     2 Szymon         Fidziński             121.23 -  334: 346   71
    6     5 Sławomir       Nosek                 125.38 -  347: 492   75
    7     9 Krzysztof      Bukowski              118.11 +  380: 352  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     885  /  7 126.43




	Szymon Fidziński 121.23 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Adam           Kotwica               100.00 +  389: 299  150
    2     7 Beata          Wiączkowska           100.67 +  398: 283  151
    3     4 Stanisław      Rydzik                127.65 +  383: 305  178
    4     3 Ryszard        Niżewski              121.11 +  419: 324  171
    5     2 Radosław       Konca                 121.67 +  346: 334  172
    6     1 Marek          Roszak                117.89 +  446: 347  168
    7     1 Dariusz        Banaszek              140.65 -  361: 427   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1081  /  7 154.43




	Ryszard Niżewski 121.11 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Małgorzata     Niciporuk             100.00 +  354: 313  150
    2    11 Kazimierz      Merklejn              102.77 +  362: 360  153
    3     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.46 +  419: 344  166
    4     3 Szymon         Fidziński             121.23 -  324: 419   71
    5     7 Tomasz         Żbikowski             106.46 +  368: 309  156
    6     4 Mariusz        Skrobosz              133.11 -  282: 409   83
    7     7 Andrzej        Słapiński             112.71 -  306: 347   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     842  /  7 120.29




	Mariusz Wrześniewski 121.07 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Barbara        Orzeł                 100.00 +  432: 376  150
    2     2 Rafał          Matczak               119.40 -  293: 360   69
    3    11 Andrzej        Oleksiak              112.54 -  375: 420   63
    4    14 Marcin         Mroziuk               134.14 -  352: 366   84
    5    18 Katarzyna      Żuławska              105.77 -  360: 367   56
    6    20 Wiktor         Stępień               122.97 +  342: 315  173
    7    17 Leszek         Stecuła               114.23 -  361: 374   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     659  /  7  94.14




	Krzysztof Usakiewicz 120.95 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jacek          Nowak                 100.00 +  325: 288  150
    2    12 Barbara        Orzeł                 100.00 +  393: 345  150
    3     5 Katarzyna      Stępień               124.97 +  484: 362  175
    4     2 Joanna         Stępień               120.82 +  432: 333  171
    5     1 Marek          Roszak                117.89 -  356: 396   68
    6     2 Dariusz        Banaszek              140.65 -  371: 373   91
    7     4 Magdalena      Merklejn              112.75 +  451: 331  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     968  /  7 138.29




	Karol Wyrębkiewicz 120.90 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Kamila         Tarnacka              100.00 +  464: 253  150
    2     1 Sławomir       Nosek                 125.38 -  353: 480   75
    3     8 Marcin         Mroziuk               134.14 +  343: 313  184
    4     6 Magdalena      Merklejn              112.75 -  370: 408   63
    5     9 Mariusz        Orzeł                 132.83 +  490: 319  183
    6     6 Tomasz         Zwoliński             144.49 -  334: 419   94
    7    10 Katarzyna      Stępień               124.97 +  351: 329  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     924  /  7 132.00




	Joanna Stępień 120.82 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Dominika       Śniadach              100.00 +  355: 276  150
    2    10 Andrzej        Szmidtke              100.13 +  470: 348  150
    3     2 Andrzej        Rechowicz             124.41 +  392: 358  174
    4     2 Krzysztof      Usakiewicz            120.95 -  333: 432   71
    5     5 Katarzyna      Stępień               124.97 +  366: 354  175
    6     3 Rafał          Matczak               119.40 +  332: 308  169
    7     3 Sławomir       Nosek                 125.38 +  400: 331  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1064  /  7 152.00




	Zbigniew Wietecki 120.30 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Anna           Pendowska             100.00 +  372: 296  150
    2     8 Katarzyna      Stępień               124.97 -  343: 359   75
    3    12 Szymon         Zaleski               109.40 +  380: 375  159
    4     9 Andrzej        Słapiński             112.71 -  256: 432   63
    5    14 Kazimierz      Merklejn              102.77 +  420: 327  153
    6    11 Jacek          Nowak                 100.00 +  383: 317  150
    7     8 Halina         Roszak                107.55 +  406: 318  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     908  /  7 129.71




	Rafał Matczak 119.40 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Małgorzata     Plata                 100.00 +  452: 211  150
    2     2 Mariusz        Wrześniewski          121.07 +  360: 293  171
    3     3 Tomasz         Zwoliński             144.49 +  407: 348  194
    4     1 Marek          Roszak                117.89 -  336: 379   68
    5     4 Magdalena      Merklejn              112.75 +  418: 379  163
    6     3 Joanna         Stępień               120.82 -  308: 332   71
    7     6 Marcin         Mroziuk               134.14 -  328: 495   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     901  /  7 128.71




	Krzysztof Bukowski 118.11 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    17 Wiktor         Stępień               122.97 +  368: 273  173
    6    13 Andrzej        Rechowicz             124.41 +  384: 365  174
    7     9 Radosław       Konca                 121.67 -  352: 380   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     419  /  3 139.67




	Marek Roszak 117.89 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Filip          Warzecha              100.00 +  425: 319  150
    2     3 Marcin         Mroziuk               134.14 +  475: 383  184
    3     1 Sławomir       Nosek                 125.38 +  373: 357  175
    4     1 Rafał          Matczak               119.40 +  379: 336  169
    5     1 Krzysztof      Usakiewicz            120.95 +  396: 356  171
    6     1 Szymon         Fidziński             121.23 -  347: 446   71
    7     2 Mariusz        Skrobosz              133.11 -  301: 430   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1003  /  7 143.29




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 116.46 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jan            Ziółkowski            100.00 +  368: 336  150
    2     9 Mariusz        Skrobosz              133.11 +  333: 302  183
    3     6 Ryszard        Niżewski              121.11 -  344: 419   71
    4    11 Anna           Pendowska             100.00 +  371: 297  150
    5     8 Sławomir       Nosek                 125.38 -  364: 437   75
    6    10 Andrzej        Słapiński             112.71 -  329: 347   63
    7    13 Kazimierz.J    Merklejn              123.48 -  424: 443   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     765  /  7 109.29




	Leszek Stecuła 114.23 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             144.49 -  328: 400   94
    2    16 Jan            Ziółkowski            100.00 +  493: 267  150
    3     7 Radosław       Konca                 121.67 -  357: 401   72
    4    12 Wiktor         Stępień               122.97 +  339: 329  173
    5    11 Marcin         Mroziuk               134.14 -  284: 355   84
    6    14 Mariusz        Orzeł                 132.83 -  350: 380   83
    7    17 Mariusz        Wrześniewski          121.07 +  374: 361  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     827  /  7 118.14




	Magdalena Merklejn 112.75 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Banaszek              140.65 +  407: 337  191
    2     5 Stanisław      Rydzik                127.65 -  361: 385   78
    3    10 Mariusz        Orzeł                 132.83 +  398: 332  183
    4     6 Karol          Wyrębkiewicz          120.90 +  408: 370  171
    5     4 Rafał          Matczak               119.40 -  379: 418   69
    6     7 Katarzyna      Stępień               124.97 +  488: 332  175
    7     4 Krzysztof      Usakiewicz            120.95 -  331: 451   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     938  /  7 134.00




	Andrzej Słapiński 112.71 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marcin         Mroziuk               134.14 -  296: 429   84
    2    20 Adam           Kotwica               100.00 +  343: 337  150
    3    15 Kazimierz.J    Merklejn              123.48 +  457: 306  173
    4     9 Zbigniew       Wietecki              120.30 +  432: 256  170
    5     6 Mariusz        Skrobosz              133.11 -  294: 357   83
    6    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.46 +  347: 329  166
    7     7 Ryszard        Niżewski              121.11 +  347: 306  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     997  /  7 142.43




	Andrzej Oleksiak 112.54 Hel     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mateusz        Żbikowski             133.34 +  391: 367  183
    2     6 Tomasz         Zwoliński             144.49 -  329: 402   94
    3    11 Mariusz        Wrześniewski          121.07 +  420: 375  171
    4     8 Stanisław      Rydzik                127.65 -  229: 468   78
    5    13 Kazimierz.J    Merklejn              123.48 -  396: 404   73
    6    15 Katarzyna      Żuławska              105.77 +  392: 338  156
    7    12 Andrzej        Szmidtke              100.13 +  433: 338  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     905  /  7 129.29




	Kamil Klinkosz 112.29 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Skrobosz              133.11 -  326: 367   83
    2    17 Szymon         Zaleski               109.40 -  377: 395   59
    3    19 Adam           Kotwica               100.00 -  338: 404   50
    4    21 Barbara        Orzeł                 100.00 -  268: 379   50
    5    23 Lucyna         Śniadach              106.16 +  369: 271  156
    6    22 Kamila         Tarnacka              100.00 +  409: 324  150
    7    18 Katarzyna      Żuławska              105.77 -  311: 368   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     604  /  7  86.29




	Szymon Zaleski 109.40 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariusz        Orzeł                 132.83 -  323: 422   83
    2    17 Kamil          Klinkosz              112.29 +  395: 377  162
    3    12 Zbigniew       Wietecki              120.30 -  375: 380   70
    4    15 Filip          Warzecha              100.00 -  382: 410   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     365  /  4  91.25




	Jarosław Żuliński 108.69 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Stanisław      Rydzik                127.65 -  284: 410   78
    2    22 Dominika       Śniadach              100.00 -  309: 336   50
    3    21 Jan            Ziółkowski            100.00 +  359: 357  150
    4    19 Beata          Wiączkowska           100.67 -  256: 337   51
    5    21 Małgorzata     Niciporuk             100.00 -  325: 391   50
    6    21 Barbara        Orzeł                 100.00 -  310: 336   50
    7    23 Kamila         Tarnacka              100.00 -  296: 343   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     479  /  7  68.43




	Halina Roszak 107.55 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    16 Anna           Pendowska             100.00 +  387: 310  150
    6    12 Tomasz         Żbikowski             106.46 +  487: 341  156
    7     8 Zbigniew       Wietecki              120.30 -  318: 406   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     376  /  3 125.33




	Tomasz Żbikowski 106.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Sławomir       Nosek                 125.38 -  350: 453   75
    2    14 Wiktor         Stępień               122.97 =  342: 342  123
    3    17 Kamila         Tarnacka              100.00 +  372: 367  150
    4    13 Katarzyna      Żuławska              105.77 +  311: 289  156
    5     7 Ryszard        Niżewski              121.11 -  309: 368   71
    6    12 Halina         Roszak                107.55 -  341: 487   58
    7    16 Andrzej        Rechowicz             124.41 +  405: 367  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     807  /  7 115.29




	Lucyna Śniadach 106.16 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Katarzyna      Stępień               124.97 -  342: 372   75
    2    15 Dariusz        Banaszek              140.65 -  293: 473   91
    3    20 Mateusz        Żbikowski             133.34 -  304: 352   83
    4    22 Jan            Ziółkowski            100.00 =  370: 370  100
    5    23 Kamil          Klinkosz              112.29 -  271: 369   62
    6    24 Piotr          Madej                 100.00 +  351: 234  150
    7    22 Małgorzata     Plata                 100.00 +  290: 266  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     711  /  7 101.57




	Katarzyna Żuławska 105.77 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Andrzej        Rechowicz             124.41 -  321: 424   74
    2    18 Filip          Warzecha              100.00 +  443: 213  150
    3     9 Dariusz        Banaszek              140.65 -  380: 433   91
    4    13 Tomasz         Żbikowski             106.46 -  289: 311   56
    5    18 Mariusz        Wrześniewski          121.07 +  367: 360  171
    6    15 Andrzej        Oleksiak              112.54 -  338: 392   63
    7    18 Kamil          Klinkosz              112.29 +  368: 311  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     767  /  7 109.57




	Kazimierz Merklejn 102.77 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Kazimierz.J    Merklejn              123.48 +  341: 307  173
    2    11 Ryszard        Niżewski              121.11 -  360: 362   71
    3    13 Andrzej        Szmidtke              100.13 +  384: 302  150
    4    10 Katarzyna      Stępień               124.97 -  275: 445   75
    5    14 Zbigniew       Wietecki              120.30 -  327: 420   70
    6    16 Adam           Kotwica               100.00 +  411: 202  150
    7    14 Beata          Wiączkowska           100.67 +  359: 268  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     840  /  7 120.00




	Beata Wiączkowska 100.67 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Wiktor         Stępień               122.97 +  387: 349  173
    2     7 Szymon         Fidziński             121.23 -  283: 398   71
    3    14 Mariusz        Skrobosz              133.11 -  257: 436   83
    4    19 Jarosław       Żuliński              108.69 +  337: 256  159
    5    15 Jacek          Nowak                 100.00 -  347: 371   50
    6    18 Anna           Pendowska             100.00 +  402: 291  150
    7    14 Kazimierz      Merklejn              102.77 -  268: 359   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     739  /  7 105.57




	Andrzej Szmidtke 100.13 Bolszewo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Radosław       Konca                 121.67 +  361: 357  172
    2    10 Joanna         Stępień               120.82 -  348: 470   71
    3    13 Kazimierz      Merklejn              102.77 -  302: 384   53
    4    17 Mateusz        Żbikowski             133.34 -  283: 481   83
    5    20 Kamila         Tarnacka              100.00 +  376: 289  150
    6    17 Małgorzata     Niciporuk             100.00 +  453: 311  150
    7    12 Andrzej        Oleksiak              112.54 -  338: 433   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     742  /  7 106.00




	Adam Kotwica 100.00 Gdańsk                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Szymon         Fidziński             121.23 -  299: 389   71
    2    20 Andrzej        Słapiński             112.71 -  337: 343   63
    3    19 Kamil          Klinkosz              112.29 +  404: 338  162
    4    16 Mariusz        Orzeł                 132.83 -  315: 449   83
    5    19 Barbara        Orzeł                 100.00 +  398: 288  150
    6    16 Kazimierz      Merklejn              102.77 -  202: 411   53
    7    20 Anna           Pendowska             100.00 +  412: 270  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     732  /  7 104.57




	Piotr Madej 100.00 Wrocław  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    24 Małgorzata     Plata                 100.00 -  261: 263   50
    6    24 Lucyna         Śniadach              106.16 -  234: 351   56
    7    24 Dominika       Śniadach              100.00 +  348: 288  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     256  /  3  85.33




	Małgorzata Niciporuk 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Ryszard        Niżewski              121.11 -  313: 354   71
    2    19 Kazimierz.J    Merklejn              123.48 -  280: 356   73
    3    22 Jacek          Nowak                 100.00 -  290: 349   50
    4    23 Małgorzata     Plata                 100.00 +  338: 291  150
    5    21 Jarosław       Żuliński              108.69 +  391: 325  159
    6    17 Andrzej        Szmidtke              100.13 -  311: 453   50
    7    19 Barbara        Orzeł                 100.00 +  348: 316  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     703  /  7 100.43




	Jacek Nowak 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Krzysztof      Usakiewicz            120.95 -  288: 325   71
    2    21 Anna           Pendowska             100.00 -  265: 307   50
    3    22 Małgorzata     Niciporuk             100.00 +  349: 290  150
    4    20 Dominika       Śniadach              100.00 +  416: 273  150
    5    15 Beata          Wiączkowska           100.67 +  371: 347  151
    6    11 Zbigniew       Wietecki              120.30 -  317: 383   70
    7    15 Jan            Ziółkowski            100.00 +  344: 281  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     792  /  7 113.14




	Barbara Orzeł 100.00 Nowe Miasto Lubawskie         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Mariusz        Wrześniewski          121.07 -  376: 432   71
    2    12 Krzysztof      Usakiewicz            120.95 -  345: 393   71
    3    18 Wiktor         Stępień               122.97 -  297: 374   73
    4    21 Kamil          Klinkosz              112.29 +  379: 268  162
    5    19 Adam           Kotwica               100.00 -  288: 398   50
    6    21 Jarosław       Żuliński              108.69 +  336: 310  159
    7    19 Małgorzata     Niciporuk             100.00 -  316: 348   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     636  /  7  90.86




	Anna Pendowska 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Zbigniew       Wietecki              120.30 -  296: 372   70
    2    21 Jacek          Nowak                 100.00 +  307: 265  150
    3    16 Dominika       Śniadach              100.00 +  358: 310  150
    4    11 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.46 -  297: 371   66
    5    16 Halina         Roszak                107.55 -  310: 387   58
    6    18 Beata          Wiączkowska           100.67 -  291: 402   51
    7    20 Adam           Kotwica               100.00 -  270: 412   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     595  /  7  85.00




	Małgorzata Plata 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Rafał          Matczak               119.40 -  211: 452   69
    2    23 Kamila         Tarnacka              100.00 -  331: 347   50
    3    23 Filip          Warzecha              100.00 -  273: 538   50
    4    23 Małgorzata     Niciporuk             100.00 -  291: 338   50
    5    24 Piotr          Madej                 100.00 +  263: 261  150
    6    23 Dominika       Śniadach              100.00 +  321: 318  150
    7    22 Lucyna         Śniadach              106.16 -  266: 290   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     575  /  7  82.14




	Kamila Tarnacka 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Karol          Wyrębkiewicz          120.90 -  253: 464   71
    2    23 Małgorzata     Plata                 100.00 +  347: 331  150
    3    17 Tomasz         Żbikowski             106.46 -  367: 372   56
    4    18 Kazimierz.J    Merklejn              123.48 -  270: 423   73
    5    20 Andrzej        Szmidtke              100.13 -  289: 376   50
    6    22 Kamil          Klinkosz              112.29 -  324: 409   62
    7    23 Jarosław       Żuliński              108.69 +  343: 296  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     621  /  7  88.71




	Filip Warzecha 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Marek          Roszak                117.89 -  319: 425   68
    2    18 Katarzyna      Żuławska              105.77 -  213: 443   56
    3    23 Małgorzata     Plata                 100.00 +  538: 273  150
    4    15 Szymon         Zaleski               109.40 +  410: 382  159
    5    12 Mateusz        Żbikowski             133.34 -    0: 400    0
    6    19 Jan            Ziółkowski            100.00 -  327: 392   50
    7    21 Wiktor         Stępień               122.97 +  352: 299  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     656  /  6 109.33




	Jan Ziółkowski 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.46 -  336: 368   66
    2    16 Leszek         Stecuła               114.23 -  267: 493   64
    3    21 Jarosław       Żuliński              108.69 -  357: 359   59
    4    22 Lucyna         Śniadach              106.16 =  370: 370  106
    5    22 Dominika       Śniadach              100.00 +  400:   0    0
    6    19 Filip          Warzecha              100.00 +  392: 327  150
    7    15 Jacek          Nowak                 100.00 -  281: 344   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     495  /  6  82.50




	Dominika Śniadach 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Joanna         Stępień               120.82 -  276: 355   71
    2    22 Jarosław       Żuliński              108.69 +  336: 309  159
    3    16 Anna           Pendowska             100.00 -  310: 358   50
    4    20 Jacek          Nowak                 100.00 -  273: 416   50
    5    22 Jan            Ziółkowski            100.00 -    0: 400    0
    6    23 Małgorzata     Plata                 100.00 -  318: 321   50
    7    24 Piotr          Madej                 100.00 -  288: 348   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     430  /  6  71.67


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie