Słupsk25
sierpnia
Słupsk 25-26 sierpnia V Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
Szarlota 8
września
Szarlota 8- 9 września V Mistrzostwa Ziemi Kaszubskiej
Nowe Miasto Lubawskie15
września
Nowe Miasto Lubawskie 15-16 września IV Mistrzostwa Warmii i Mazur
V Mistrzostwa Ziemi Kaszubskiej08 - 09 września 2001 — V Mistrzostwa Ziemi KaszubskiejInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

V Mistrzostwa Ziemi KaszubskiejSzarlota, 08 - 09 września 2001

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Tomasz Zwoliński (Warszawa) 6.0 2594
 2. Wojciech Gołęcki (Inowrocław) 5.0 2165
 3. Marcin Mroziuk (Warszawa) 4.0 2430
 4. Andrzej Kwiatkowski (Warszawa) 4.0 2165
 5. Andrzej Rechowicz (Katowice) 3.0 2197
 6. Stanisław Rydzik (Warszawa) 3.0 2166
 7. Kamil Klinkosz (Rumia) 3.0 2148
 8. Filip Warzecha (Rumia) 3.0 2109
 9. Jan Ziółkowski (Rumia) 3.0 2086
 10. Andrzej Lożyński (Piastów) 3.0 2053

 16 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Turniej O Puchar Wójta Kościerzyny
I Turniej o Puchar Wójta Kościerzyny
IV Mistrzostwa Kaszub




Wyniki turnieju Mistrzostwa Ko¶cierzyny

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               144.86      6.0     2594      997      654
  2 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             100.02      5.0     2165      910      212
  3 Marcin          Mroziuk              Warszawa               132.12      4.0     2430      821      436
  4 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               121.88      4.0     2165      814      -32
  5 Andrzej         Rechowicz            Katowice               124.29      3.0     2197      642       58
  6 Stanisław       Rydzik               Warszawa               129.63      3.0     2166      709      203
  7 Kamil           Klinkosz             Rumia                  107.43      3.0     2148      737      -21
  8 Filip           Warzecha             Gdynia                 103.17      3.0     2109      630       54
  9 Jan             Ziółkowski           Rumia                  100.00      3.0     2086      698      -93
 10 Andrzej         Lożyński             Piastów                113.20      3.0     2053      610     -129
 11 Lucyna          ¦niadach             Rumia                  105.86      3.0     2022      645      -47
 12 Adelina         ¦niadach             Rumia                  102.80      3.0     2000      644     -161
 13 Anna            Pendowska            Rumia                  100.00      2.0     2023      546     -198
 14 Jerzy           Paszek               Tarnowskie Góry        100.00      2.0     2009      544       32
 15 Małgorzata      Niciporuk            Rumia                  100.00      1.0     1870      451     -467
 16 Krzysztof       Dalka                Bytów                  100.00      0.0     1660      312     -501
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Mistrzostwa Ko¶cierzyny



	Tomasz Zwoliński 144.86 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Wojciech       Gołęcki               100.02 +  398: 315  150
    2     4 Lucyna         ¦niadach              105.86 +  416: 324  156
    3     2 Stanisław      Rydzik                129.63 +  404: 342  180
    4     1 Marcin         Mroziuk               132.12 +  368: 363  182
    5     1 Andrzej        Kwiatkowski           121.88 +  505: 332  172
    6     1 Kamil          Klinkosz              107.43 +  503: 264  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     997  /  6 166.17




	Marcin Mroziuk 132.12 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Małgorzata     Niciporuk             100.00 +  474: 307  150
    2     1 Andrzej        Rechowicz             124.29 +  413: 343  174
    3     1 Andrzej        Kwiatkowski           121.88 +  489: 283  172
    4     1 Tomasz         Zwoliński             144.86 -  363: 368   95
    5     2 Stanisław      Rydzik                129.63 +  363: 306  180
    6     2 Wojciech       Gołęcki               100.02 -  328: 387   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     821  /  6 136.83




	Stanisław Rydzik 129.63 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Filip          Warzecha              103.17 +  441: 237  153
    2     2 Kamil          Klinkosz              107.43 +  381: 325  157
    3     2 Tomasz         Zwoliński             144.86 -  342: 404   95
    4     3 Jan            Ziółkowski            100.00 +  383: 279  150
    5     2 Marcin         Mroziuk               132.12 -  306: 363   82
    6     3 Andrzej        Kwiatkowski           121.88 -  313: 355   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     709  /  6 118.17




	Andrzej Rechowicz 124.29 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Anna           Pendowska             100.00 +  443: 304  150
    2     1 Marcin         Mroziuk               132.12 -  343: 413   82
    3     3 Kamil          Klinkosz              107.43 -  283: 451   57
    4     5 Adelina        ¦niadach              102.80 +  479: 271  153
    5     3 Wojciech       Gołęcki               100.02 -  293: 349   50
    6     4 Jan            Ziółkowski            100.00 +  356: 351  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     642  /  6 107.00




	Andrzej Kwiatkowski 121.88 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jerzy          Paszek                100.00 +  426: 270  150
    2     3 Jan            Ziółkowski            100.00 +  424: 310  150
    3     1 Marcin         Mroziuk               132.12 -  283: 489   82
    4     2 Kamil          Klinkosz              107.43 +  345: 310  157
    5     1 Tomasz         Zwoliński             144.86 -  332: 505   95
    6     3 Stanisław      Rydzik                129.63 +  355: 313  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     814  /  6 135.67




	Andrzej Lożyński 113.20 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jan            Ziółkowski            100.00 -  357: 413   50
    2     5 Adelina        ¦niadach              102.80 -  292: 407   53
    3     7 Małgorzata     Niciporuk             100.00 +  361: 309  150
    4     6 Anna           Pendowska             100.00 +  380: 376  150
    5     4 Kamil          Klinkosz              107.43 -  334: 366   57
    6     5 Jerzy          Paszek                100.00 +  329: 311  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     610  /  6 101.67




	Kamil Klinkosz 107.43 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Adelina        ¦niadach              102.80 +  432: 323  153
    2     2 Stanisław      Rydzik                129.63 -  325: 381   80
    3     3 Andrzej        Rechowicz             124.29 +  451: 283  174
    4     2 Andrzej        Kwiatkowski           121.88 -  310: 345   72
    5     4 Andrzej        Lożyński              113.20 +  366: 334  163
    6     1 Tomasz         Zwoliński             144.86 -  264: 503   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     737  /  6 122.83




	Lucyna ¦niadach 105.86 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krzysztof      Dalka                 100.00 +  364: 258  150
    2     4 Tomasz         Zwoliński             144.86 -  324: 416   95
    3     5 Jerzy          Paszek                100.00 +  285: 284  150
    4     4 Wojciech       Gołęcki               100.02 -  342: 411   50
    5     5 Jan            Ziółkowski            100.00 -  359: 401   50
    6     6 Anna           Pendowska             100.00 +  348: 299  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     645  /  6 107.50




	Filip Warzecha 103.17 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Rydzik                129.63 -  237: 441   80
    2     8 Krzysztof      Dalka                 100.00 +  371: 277  150
    3     6 Wojciech       Gołęcki               100.02 -  276: 342   50
    4     7 Jerzy          Paszek                100.00 +  395: 328  150
    5     6 Anna           Pendowska             100.00 -  352: 384   50
    6     8 Małgorzata     Niciporuk             100.00 +  478: 283  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     630  /  6 105.00




	Adelina ¦niadach 102.80 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kamil          Klinkosz              107.43 -  323: 432   57
    2     5 Andrzej        Lożyński              113.20 +  407: 292  163
    3     4 Jan            Ziółkowski            100.00 -  300: 332   50
    4     5 Andrzej        Rechowicz             124.29 -  271: 479   74
    5     7 Małgorzata     Niciporuk             100.00 +  371: 339  150
    6     7 Krzysztof      Dalka                 100.00 +  328: 287  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     644  /  6 107.33




	Wojciech Gołęcki 100.02 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             144.86 -  315: 398   95
    2     6 Małgorzata     Niciporuk             100.00 +  361: 316  150
    3     6 Filip          Warzecha              103.17 +  342: 276  153
    4     4 Lucyna         ¦niadach              105.86 +  411: 342  156
    5     3 Andrzej        Rechowicz             124.29 +  349: 293  174
    6     2 Marcin         Mroziuk               132.12 +  387: 328  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     910  /  6 151.67




	Krzysztof Dalka 100.00 Bytów                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Lucyna         ¦niadach              105.86 -  258: 364   56
    2     8 Filip          Warzecha              103.17 -  277: 371   53
    3     8 Anna           Pendowska             100.00 -  289: 375   50
    4     8 Małgorzata     Niciporuk             100.00 -  292: 316   50
    5     8 Jerzy          Paszek                100.00 -  257: 407   50
    6     7 Adelina        ¦niadach              102.80 -  287: 328   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     312  /  6  52.00




	Małgorzata Niciporuk 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marcin         Mroziuk               132.12 -  307: 474   82
    2     6 Wojciech       Gołęcki               100.02 -  316: 361   50
    3     7 Andrzej        Lożyński              113.20 -  309: 361   63
    4     8 Krzysztof      Dalka                 100.00 +  316: 292  150
    5     7 Adelina        ¦niadach              102.80 -  339: 371   53
    6     8 Filip          Warzecha              103.17 -  283: 478   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     451  /  6  75.17




	Jerzy Paszek 100.00 Tarnowskie Góry          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Andrzej        Kwiatkowski           121.88 -  270: 426   72
    2     7 Anna           Pendowska             100.00 +  409: 285  150
    3     5 Lucyna         ¦niadach              105.86 -  284: 285   56
    4     7 Filip          Warzecha              103.17 -  328: 395   53
    5     8 Krzysztof      Dalka                 100.00 +  407: 257  150
    6     5 Andrzej        Lożyński              113.20 -  311: 329   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     544  /  6  90.67




	Anna Pendowska 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Andrzej        Rechowicz             124.29 -  304: 443   74
    2     7 Jerzy          Paszek                100.00 -  285: 409   50
    3     8 Krzysztof      Dalka                 100.00 +  375: 289  150
    4     6 Andrzej        Lożyński              113.20 -  376: 380   63
    5     6 Filip          Warzecha              103.17 +  384: 352  153
    6     6 Lucyna         ¦niadach              105.86 -  299: 348   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     546  /  6  91.00




	Jan Ziółkowski 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Andrzej        Lożyński              113.20 +  413: 357  163
    2     3 Andrzej        Kwiatkowski           121.88 -  310: 424   72
    3     4 Adelina        ¦niadach              102.80 +  332: 300  153
    4     3 Stanisław      Rydzik                129.63 -  279: 383   80
    5     5 Lucyna         ¦niadach              105.86 +  401: 359  156
    6     4 Andrzej        Rechowicz             124.29 -  351: 356   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     698  /  6 116.33


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie