Wrocław21
września
Wrocław 21-22 września II Mistrzostwa Dolnego Śląska
Nowe Miasto Lubawskie28
września
Nowe Miasto Lubawskie 28-29 września V Mistrzostwa Warmii i Mazur
Poznań 5
października
Poznań 5- 6 października II Mistrzostwa Poznania
V Mistrzostwa Warmii i Mazur28 - 29 września 2002 — V Mistrzostwa Warmii i MazurInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

V Mistrzostwa Warmii i MazurNowe Miasto Lubawskie, 28 - 29 września 2002

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Mariusz Skrobosz (Warszawa) 12,0 5047
 2. Tomasz Zwoliński (Warszawa) 9,0 4794
 3. Wojciech Usakiewicz (Warszawa) 8,0 4918
 4. Mateusz Żbikowski (Warszawa) 8,0 4841
 5. Szymon Fidziński (Warszawa) 8,0 4783
 6. Krzysztof Usakiewicz (Warszawa) 8,0 4619
 7. Kazimierz M. Merklejn (Szczecin) 8,0 4547
 8. Grzegorz Koczkodon (Ostróda) 8,0 4409
 9. Lucyna Korga (Zabrze) 8,0 4345
 10. Krzysztof Bukowski (Warszawa) 7,5 4217

 57 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IV Mistrzostwa Warmii i Mazur
III Mistrzostwa Warmii i Mazur
II Otwarte Mistrzostwa Warmii i Mazur




sędzia: Andrzej Lozynski                                                                               Nie, 29 Wrz 2002

V Mistrzostwa Warmii i Mazur

                                                                     VP
MIEJSCE                                               p-ty    +/-  RAZEM
-------------------------------------------------------------------------
  1 Mariusz Skrobosz          140 Warszawa            5047          12.0
  2 Tomasz Zwoliński          142 Warszawa            4794           9.0
  3 Wojciech Usakiewicz       134 Warszawa            4918           8.0
  4 Mateusz Żbikowski         136 Warszawa            4841           8.0
  5 Szymon Fidziński          135 Warszawa            4783           8.0
  6 Krzysztof Usakiewicz      123 Warszawa            4619           8.0
  7 Kazio Merklejn            131 Szczecin            4547           8.0
  8 Grzegorz Koczkodon        103 Ostróda             4409           8.0
  9 Lucyna Korga              115 Zabrze              4345           8.0
 10 Krzysztof Bukowski        123 Warszawa            4217           7.5
 11 Dariusz Banaszek          137 Warszawa            4736           7.0
 12 Andrzej Szmidtke          119 Bolszewo            4723           7.0
 13 Stanisław Rydzik          126 Warszawa            4582           7.0
 14 Dawid Pikul               103 Poznań              4459           7.0
 15 Aleksandra Merklejn       119 Szczecin            4450           7.0
 16 Maciej Grabowski          122 Warszawa            4199           7.0
 17 Paweł Opyc                102 Warszawa            4178           7.0
 18 Radosław Sowiński         109 Warszawa            4154           7.0
 19 Lucyna Śniadach           111 Rumia               4079           7.0
 20 Krystian Wandzlewicz      100 Nowe Miasto Lub.    3682           7.0
 21 Filip Warzecha            114 Gdynia              4666           6.0
 22 Mariusz Orzeł             130 Nowe Miasto Lub.    4647           6.0
 23 Karol Wyrębkiewicz        133 Łódź                4613           6.0
 24 Andrzej Rechowicz         122 Katowice            4560           6.0
 25 Magdalena Merklejn        121 Szczecin            4558           6.0
 26 Kamil Klinkosz            112 Rumia               4528           6.0
 27 Mariusz Kubicki           122 Inowrocław          4305           6.0
 28 Marek Syczuk              103 Warszawa            4159           6.0
 29 Roman Sulima              117 Warszawa            4028           6.0
 30 Małgorzata Niciporuk      100 Rumia               3984           6.0
 31 Maria Grzegorzewska       100 Nowe Miasto Lub.    3933           6.0
 32 Mariusz Michalski         104 Inowrocław          3812           6.0
 33 Mariola Osajda-Matczak    117 Pruszków            4147           5.5
 34 Miłosz Wrzałek            100 Reda                4032           5.5
 35 Marek Dudkiewicz          109 Milanówek           4538           5.0
 36 Andrzej Oleksiak          118 Ostróda             4518           5.0
 37 Rafał Matczak             118 Pruszków            4488           5.0
 38 Joanna Juszczak           108 Warszawa            4081           5.0
 39 Piotr Krzemiński          110 Warszawa            4022           5.0
 40 Wojciech Gołęcki          100 Inowrocław          3817           5.0
 41 Krzysztof Kokot           100 Nowy Targ           3681           5.0
 42 Mirosław Przepiórkowski   100 Inowrocław          3560           5.0
 43 Jan Bielaszka             100 Nowe Miasto Lub.    3797           4.5
 44 Rafał Dąbrowski           100 Ostróda             2445           4.5
 45 Stanisław Gasik           122 Warszawa            4300           4.0
 46 Ania Pendowska            100 Rumia               4193           4.0
 47 Jan Ziółkowski            105 Rumia               4136           4.0
 48 Michał Kołodziejczyk      100 Ostróda             3701           4.0
 49 Mariusz Rogalski          100 Iława               3637           4.0
 50 Marek Kocikowski          100 Ostróda             3619           3.5
 51 Małgorzata Kołodziejczyk  100 Ostróda             1814           3.0
 52 Adam Graczyk              100 Nowe Miasto Lub.    2766           2.0
 53 Tomasz Żbikowski          104 Warszawa            2320           2.0
 54 Anna Bielaszka            100 Nowe Miasto Lub.    2021           1.0
 55 Barbara Orzeł             100 Nowe Miasto Lub.    1047           1.0
 56 Andrzej Lożyński          119 Piastów              454           1.0
 57 Wojciech Olejarczyk       100 Nowe Miasto Lub.    1815           0.5

sędzia: Andrzej Lożyński                                                                               Pon, 30 Wrz 2002

   1  Tomasz Zwoliński          142 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    1   28  Piotr Krzemiński          110   +  423:330   160
   2    6    8  Kazio Merklejn            131   +  398:345   181
   3    4   14  Andrzej Rechowicz         122   -  297:444    72
   4    8   19  Aleksandra Merklejn       119   +  511:295   169
   5    3    3  Dariusz Banaszek          137   -  305:368    87
   6    7    5  Szymon Fidziński          135   +  471:406   185
   7    4   36  Dawid Pikul               103   +  394:307   153
   8    3    7  Karol Wyrębkiewicz        133   +  401:382   183
   9    2    4  Mateusz Żbikowski         136   +  424:308   186
  10    1    2  Mariusz Skrobosz          140   -  361:518    90
  11    2    4  Mateusz Żbikowski         136   +  360:314   186
  12    2   11  Krzysztof Usakiewicz      123   +  449:315   173
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1825 / 12 partii


   2  Mariusz Skrobosz          140 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    2   29  Marek Dudkiewicz          109   +  401:376   159
   2    7   21  Andrzej Oleksiak          118   +  371:352   168
   3    5   15  Mariusz Kubicki           122   +  447:271   172
   4    3   24  Lucyna Korga              115   +  357:344   165
   5    2   25  Filip Warzecha            114   +  480:351   164
   6    1    4  Mateusz Żbikowski         136   +  377:374   186
   7    1    3  Dariusz Banaszek          137   +  389:271   187
   8    1    6  Wojciech Usakiewicz       134   +  402:382   184
   9    1   10  Stanisław Rydzik          126   +  397:255   176
  10    1    1  Tomasz Zwoliński          142   +  518:361   192
  11    1    6  Wojciech Usakiewicz       134   +  507:367   184
  12    1    6  Wojciech Usakiewicz       134   +  401:327   184
                                                   --------------
                                                    SUMA =  2121 / 12 partii


   3  Dariusz Banaszek          137 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    3   30  Radosław Sowiński         109   +  424:289   159
   2    5    5  Szymon Fidziński          135   -  328:418    85
   3   10   26  Kamil Klinkosz            112   +  414:338   162
   4    6   21  Andrzej Oleksiak          118   +  485:433   168
   5    3    1  Tomasz Zwoliński          142   +  368:305   192
   6    2   36  Dawid Pikul               103   +  452:362   153
   7    1    2  Mariusz Skrobosz          140   -  271:389    90
   8    4   24  Lucyna Korga              115   -  324:340    65
   9    6   11  Krzysztof Usakiewicz      123   -  362:462    73
  10    9    7  Karol Wyrębkiewicz        133   +  400:387   183
  11    7    8  Kazio Merklejn            131   -  462:466    81
  12    9    7  Karol Wyrębkiewicz        133   +  446:353   183
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1594 / 12 partii


   4  Mateusz Żbikowski         136 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    4   31  Joanna Juszczak           108   +  435:220   158
   2    4   23  Mariola Osajda-Matczak    117   +  425:205   167
   3    3    5  Szymon Fidziński          135   +  442:366   185
   4    2   14  Andrzej Rechowicz         122   +  386:366   172
   5    1    6  Wojciech Usakiewicz       134   +  448:269   184
   6    1    2  Mariusz Skrobosz          140   -  374:377    90
   7    2   24  Lucyna Korga              115   +  472:290   165
   8    2   10  Stanisław Rydzik          126   -  398:427    76
   9    2    1  Tomasz Zwoliński          142   -  308:424    92
  10    3   25  Filip Warzecha            114   +  393:364   164
  11    2    1  Tomasz Zwoliński          142   -  314:360    92
  12    4   10  Stanisław Rydzik          126   +  446:349   176
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1721 / 12 partii


   5  Szymon Fidziński          135 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    5   32  Jan Ziółkowski            105   +  430:292   155
   2    5    3  Dariusz Banaszek          137   +  418:328   187
   3    3    4  Mateusz Żbikowski         136   -  366:442    86
   4    4   25  Filip Warzecha            114   -  312:402    64
   5   10   17  Magdalena Merklejn        121   +  398:368   171
   6    7    1  Tomasz Zwoliński          142   -  406:471    92
   7   10   12  Krzysztof Bukowski        123   +  411:354   173
   8    6   38  Paweł Opyc                102   +  419:353   152
   9    5    7  Karol Wyrębkiewicz        133   +  503:334   183
  10    2    6  Wojciech Usakiewicz       134   -  405:504    84
  11    5   18  Andrzej Szmidtke          119   +  365:346   169
  12    3   24  Lucyna Korga              115   +  350:345   165
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1681 / 12 partii


   6  Wojciech Usakiewicz       134 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    6   33  Tomasz Żbikowski          104   +  438:305   154
   2    3   16  Maciej Grabowski          122   +  442:333   172
   3    2   10  Stanisław Rydzik          126   +  551:254   176
   4    1    7  Karol Wyrębkiewicz        133   +  305:259   183
   5    1    4  Mateusz Żbikowski         136   -  269:448    86
   6    4   30  Radosław Sowiński         109   +  465:320   159
   7    3   25  Filip Warzecha            114   +  415:256   164
   8    1    2  Mariusz Skrobosz          140   -  382:402    90
   9    3   37  Grzegorz Koczkodon        103   +  453:393   153
  10    2    5  Szymon Fidziński          135   +  504:405   185
  11    1    2  Mariusz Skrobosz          140   -  367:507    90
  12    1    2  Mariusz Skrobosz          140   -  327:401    90
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1702 / 12 partii


   7  Karol Wyrębkiewicz        133 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    7   34  Mariusz Michalski         104   +  466:234   154
   2    2   26  Kamil Klinkosz            112   +  482:273   162
   3    1   25  Filip Warzecha            114   +  361:343   164
   4    1    6  Wojciech Usakiewicz       134   -  259:305    84
   5    5   10  Stanisław Rydzik          126   -  347:441    76
   6    8    8  Kazio Merklejn            131   +  376:354   181
   7    6   16  Maciej Grabowski          122   +  388:387   172
   8    3    1  Tomasz Zwoliński          142   -  382:401    92
   9    5    5  Szymon Fidziński          135   -  334:503    85
  10    9    3  Dariusz Banaszek          137   -  387:400    87
  11   12   17  Magdalena Merklejn        121   +  478:354   171
  12    9    3  Dariusz Banaszek          137   -  353:446    87
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1515 / 12 partii


   8  Kazio Merklejn            131 Szczecin         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    8   35  Marek Syczuk              103   +  424:314   153
   2    6    1  Tomasz Zwoliński          142   -  345:398    92
   3    8   16  Maciej Grabowski          122   -  317:363    72
   4   16   41  Ania Pendowska            100   +  425:315   150
   5   11   29  Marek Dudkiewicz          109   +  328:323   159
   6    8    7  Karol Wyrębkiewicz        133   -  354:376    83
   7   13   20  Rafał Matczak             118   +  434:348   168
   8    9   14  Andrzej Rechowicz         122   +  352:327   172
   9    7   19  Aleksandra Merklejn       119   -  349:583    69
  10   10   36  Dawid Pikul               103   +  349:341   153
  11    7    3  Dariusz Banaszek          137   +  466:462   187
  12    5   19  Aleksandra Merklejn       119   +  404:355   169
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1627 / 12 partii


   9  Mariusz Orzeł             130 Nowe Miasto Lub. 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    9   36  Dawid Pikul               103   -  347:492    53
   2   15   41  Ania Pendowska            100   -  370:376    50
   3   21   28  Piotr Krzemiński          110   -  367:382    60
   4   24   12  Krzysztof Bukowski        123   -  256:361    73
   5   26   48  Marek Kocikowski          100   +  374:288   150
   6   23   26  Kamil Klinkosz            112   -  363:404    62
   7   26   31  Joanna Juszczak           108   +  398:312   158
   8   23   40  Wojciech Gołęcki          100   +  380:356   150
   9   19   20  Rafał Matczak             118   -  350:525    68
  10   22   42  Krzysztof Kokot           100   +  545:209   150
  11   17   23  Mariola Osajda-Matczak    117   +  498:297   167
  12   14   43  Miłosz Wrzałek            100   +  399:330   150
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1291 / 12 partii


  10  Stanisław Rydzik          126 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   10   37  Grzegorz Koczkodon        103   +  366:339   153
   2   11   18  Andrzej Szmidtke          119   +  516:294   169
   3    2    6  Wojciech Usakiewicz       134   -  254:551    84
   4    7   16  Maciej Grabowski          122   +  440:331   172
   5    5    7  Karol Wyrębkiewicz        133   +  441:347   183
   6    3   24  Lucyna Korga              115   -  361:411    65
   7    5   14  Andrzej Rechowicz         122   +  483:358   172
   8    2    4  Mateusz Żbikowski         136   +  427:398   186
   9    1    2  Mariusz Skrobosz          140   -  255:397    90
  10    4   11  Krzysztof Usakiewicz      123   -  307:334    73
  11    6   25  Filip Warzecha            114   +  383:372   164
  12    4    4  Mateusz Żbikowski         136   -  349:446    86
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1597 / 12 partii


  11  Krzysztof Usakiewicz      123 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   11   38  Paweł Opyc                102   +  394:286   152
   2    9   39  Małgorzata Niciporuk      100   +  366:347   150
   3    6   24  Lucyna Korga              115   -  329:340    65
   4    9   37  Grzegorz Koczkodon        103   -  352:388    53
   5   12   16  Maciej Grabowski          122   -  364:368    72
   6   17   43  Miłosz Wrzałek            100   +  389:297   150
   7   12   29  Marek Dudkiewicz          109   +  479:382   159
   8    8   36  Dawid Pikul               103   +  354:321   153
   9    6    3  Dariusz Banaszek          137   +  462:362   187
  10    4   10  Stanisław Rydzik          126   +  334:307   176
  11    3   19  Aleksandra Merklejn       119   +  481:357   169
  12    2    1  Tomasz Zwoliński          142   -  315:449    92
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1578 / 12 partii


  12  Krzysztof Bukowski        123 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   12   39  Małgorzata Niciporuk      100   -  329:389    50
   2   17   35  Marek Syczuk              103   -  233:361    53
   3   25   48  Marek Kocikowski          100   =  391:391   100
   4   24    9  Mariusz Orzeł             130   +  361:256   180
   5   19   55  Krystian Wandzlewicz      100   +  352:321   150
   6   13   47  Jan Bielaszka             100   +  325:313   150
   7   10    5  Szymon Fidziński          135   -  354:411    85
   8   14   34  Mariusz Michalski         104   +  403:267   154
   9   10   46  Maria Grzegorzewska       100   +  374:317   150
  10    7   24  Lucyna Korga              115   -  307:431    65
  11   10   55  Krystian Wandzlewicz      100   +  368:348   150
  12    7   30  Radosław Sowiński         109   +  420:372   159
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1446 / 12 partii


  13  Stanisław Gasik           122 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   13   40  Wojciech Gołęcki          100   +  374:282   150
   2   10   15  Mariusz Kubicki           122   -  386:407    72
   3    9   29  Marek Dudkiewicz          109   -  383:432    59
   4   14   44  Mariusz Rogalski          100   +  474:279   150
   5    9   21  Andrzej Oleksiak          118   -  349:430    68
   6   14   38  Paweł Opyc                102   -  304:344    52
   7   18   55  Krystian Wandzlewicz      100   -  325:332    50
   8   21   41  Ania Pendowska            100   -  288:364    50
   9   24   32  Jan Ziółkowski            105   +  375:343   155
  10   20   47  Jan Bielaszka             100   +  370:355   150
  11   19   26  Kamil Klinkosz            112   -  349:356    62
  12   21   21  Andrzej Oleksiak          118   -  323:437    68
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1086 / 12 partii


  14  Andrzej Rechowicz         122 Katowice         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   14   41  Ania Pendowska            100   +  363:358   150
   2   12   19  Aleksandra Merklejn       119   +  453:349   169
   3    4    1  Tomasz Zwoliński          142   +  444:297   192
   4    2    4  Mateusz Żbikowski         136   -  366:386    86
   5    4   36  Dawid Pikul               103   -  309:446    53
   6    6   21  Andrzej Oleksiak          118   +  396:262   168
   7    5   10  Stanisław Rydzik          126   -  358:483    76
   8    9    8  Kazio Merklejn            131   -  327:352    81
   9   13   16  Maciej Grabowski          122   +  582:300   172
  10    8   18  Andrzej Szmidtke          119   -  301:439    69
  11   11   43  Miłosz Wrzałek            100   +  344:286   150
  12   10   36  Dawid Pikul               103   -  317:381    53
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1419 / 12 partii


  15  Mariusz Kubicki           122 Inowrocław       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   15   42  Krzysztof Kokot           100   +  382:266   150
   2   10   13  Stanisław Gasik           122   +  407:386   172
   3    5    2  Mariusz Skrobosz          140   -  271:447    90
   4   10   27  Lucyna Śniadach           111   +  357:321   161
   5    7   35  Marek Syczuk              103   -  384:398    53
   6    9   16  Maciej Grabowski          122   -  296:344    72
   7   15   22  Roman Sulima              117   -  306:321    67
   8   17   39  Małgorzata Niciporuk      100   -  304:324    50
   9   20   41  Ania Pendowska            100   +  489:332   150
  10   17   28  Piotr Krzemiński          110   -  336:421    60
  11   20   41  Ania Pendowska            100   +  409:317   150
  12   17   28  Piotr Krzemiński          110   +  364:295   160
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1335 / 12 partii


  16  Maciej Grabowski          122 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   16   43  Miłosz Wrzałek            100   +  440:290   150
   2    3    6  Wojciech Usakiewicz       134   -  333:442    84
   3    8    8  Kazio Merklejn            131   +  363:317   181
   4    7   10  Stanisław Rydzik          126   -  331:440    76
   5   12   11  Krzysztof Usakiewicz      123   +  368:364   173
   6    9   15  Mariusz Kubicki           122   +  344:296   172
   7    6    7  Karol Wyrębkiewicz        133   -  387:388    83
   8   10   19  Aleksandra Merklejn       119   -  301:333    69
   9   13   14  Andrzej Rechowicz         122   -  300:582    72
  10   18   49  Michał Kołodziejczyk      100   +  331:308   150
  11   14   28  Piotr Krzemiński          110   +  377:300   160
  12   11   35  Marek Syczuk              103   +  324:296   153
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1523 / 12 partii


  17  Magdalena Merklejn        121 Szczecin         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   17   44  Mariusz Rogalski          100   -  310:319    50
   2   18   49  Michał Kołodziejczyk      100   +  417:319   150
   3   13   19  Aleksandra Merklejn       119   -  389:422    69
   4   15   26  Kamil Klinkosz            112   +  424:324   162
   5   10    5  Szymon Fidziński          135   -  368:398    85
   6   15   18  Andrzej Szmidtke          119   +  413:358   169
   7   11   21  Andrzej Oleksiak          118   +  414:306   168
   8    7   25  Filip Warzecha            114   -  356:443    64
   9   12   36  Dawid Pikul               103   -  279:334    53
  10   15   29  Marek Dudkiewicz          109   +  407:351   159
  11   12    7  Karol Wyrębkiewicz        133   -  354:478    83
  12   15   29  Marek Dudkiewicz          109   +  427:370   159
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1371 / 12 partii


  18  Andrzej Szmidtke          119 Bolszewo         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   18   45  Mirosław Przepiórkowski   100   +  369:270   150
   2   11   10  Stanisław Rydzik          126   -  294:516    76
   3   17   27  Lucyna Śniadach           111   -  370:412    61
   4   18   20  Rafał Matczak             118   -  335:356    68
   5   21   28  Piotr Krzemiński          110   +  503:250   160
   6   15   17  Magdalena Merklejn        121   -  358:413    71
   7   19   41  Ania Pendowska            100   +  387:307   150
   8   15   21  Andrzej Oleksiak          118   +  481:321   168
   9   11   29  Marek Dudkiewicz          109   +  444:314   159
  10    8   14  Andrzej Rechowicz         122   +  439:301   172
  11    5    5  Szymon Fidziński          135   -  346:365    85
  12    8   25  Filip Warzecha            114   +  397:328   164
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1484 / 12 partii


  19  Aleksandra Merklejn       119 Szczecin         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   19   46  Maria Grzegorzewska       100   +  360:303   150
   2   12   14  Andrzej Rechowicz         122   -  349:453    72
   3   13   17  Magdalena Merklejn        121   +  422:389   171
   4    8    1  Tomasz Zwoliński          142   -  295:511    92
   5   13   39  Małgorzata Niciporuk      100   +  366:327   150
   6   10   27  Lucyna Śniadach           111   +  372:371   161
   7    7   37  Grzegorz Koczkodon        103   -  301:424    53
   8   10   16  Maciej Grabowski          122   +  333:301   172
   9    7    8  Kazio Merklejn            131   +  583:349   181
  10    5   35  Marek Syczuk              103   +  357:293   153
  11    3   11  Krzysztof Usakiewicz      123   -  357:481    73
  12    5    8  Kazio Merklejn            131   -  355:404    81
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1509 / 12 partii


  20  Rafał Matczak             118 Pruszków         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   20   47  Jan Bielaszka             100   +  397:296   150
   2    8   24  Lucyna Korga              115   -  285:359    65
   3   15   35  Marek Syczuk              103   -  312:348    53
   4   18   18  Andrzej Szmidtke          119   +  356:335   169
   5   15   22  Roman Sulima              117   -  293:342    67
   6   19   42  Krzysztof Kokot           100   +  482:221   150
   7   13    8  Kazio Merklejn            131   -  348:434    81
   8   16   29  Marek Dudkiewicz          109   -  337:471    59
   9   19    9  Mariusz Orzeł             130   +  525:350   180
  10   16   21  Andrzej Oleksiak          118   +  431:424   168
  11   13   36  Dawid Pikul               103   -  345:360    53
  12   16   26  Kamil Klinkosz            112   -  377:527    62
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1257 / 12 partii


  21  Andrzej Oleksiak          118 Ostróda          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   21   48  Marek Kocikowski          100   +  399:284   150
   2    7    2  Mariusz Skrobosz          140   -  352:371    90
   3   11   39  Małgorzata Niciporuk      100   +  410:321   150
   4    6    3  Dariusz Banaszek          137   -  433:485    87
   5    9   13  Stanisław Gasik           122   +  430:349   172
   6    6   14  Andrzej Rechowicz         122   -  262:396    72
   7   11   17  Magdalena Merklejn        121   -  306:414    71
   8   15   18  Andrzej Szmidtke          119   -  321:481    69
   9   18   26  Kamil Klinkosz            112   +  350:347   162
  10   16   20  Rafał Matczak             118   -  424:431    68
  11   18   29  Marek Dudkiewicz          109   -  394:447    59
  12   21   13  Stanisław Gasik           122   +  437:323   172
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1322 / 12 partii


  22  Roman Sulima              117 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   22   49  Michał Kołodziejczyk      100   +  358:313   150
   2   13   44  Mariusz Rogalski          100   -  304:322    50
   3   16   45  Mirosław Przepiórkowski   100   +  390:258   150
   4   11   35  Marek Syczuk              103   -  293:316    53
   5   15   20  Rafał Matczak             118   +  342:293   168
   6   11   37  Grzegorz Koczkodon        103   -  373:379    53
   7   15   15  Mariusz Kubicki           122   +  321:306   172
   8   12   23  Mariola Osajda-Matczak    117   +  363:344   167
   9    9   30  Radosław Sowiński         109   -  337:348    59
  10   11   27  Lucyna Śniadach           111   -  280:329    61
  11   15   38  Paweł Opyc                102   -  271:497    52
  12   18   40  Wojciech Gołęcki          100   +  396:282   150
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1285 / 12 partii


  23  Mariola Osajda-Matczak    117 Pruszków         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   23   50  Małgorzata Kołodziejczyk  100   +  436:191   150
   2    4    4  Mateusz Żbikowski         136   -  205:425    86
   3   18   30  Radosław Sowiński         109   -  272:369    59
   4   22   51  Anna Bielaszka            100   +  351:205   150
   5   17   32  Jan Ziółkowski            105   +  415:305   155
   6   12   46  Maria Grzegorzewska       100   -  307:345    50
   7   16   47  Jan Bielaszka             100   +  399:269   150
   8   12   22  Roman Sulima              117   -  344:363    67
   9   14   43  Miłosz Wrzałek            100   =  356:356   100
  10   14   55  Krystian Wandzlewicz      100   -  341:370    50
  11   17    9  Mariusz Orzeł             130   -  297:498    80
  12   20   54  Rafał Dąbrowski           100   +  424:247   150
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1247 / 12 partii


  24  Lucyna Korga              115 Zabrze           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   24   51  Anna Bielaszka            100   +  398:188   150
   2    8   20  Rafał Matczak             118   +  359:285   168
   3    6   11  Krzysztof Usakiewicz      123   +  340:329   173
   4    3    2  Mariusz Skrobosz          140   -  344:357    90
   5    6   37  Grzegorz Koczkodon        103   +  434:227   153
   6    3   10  Stanisław Rydzik          126   +  411:361   176
   7    2    4  Mateusz Żbikowski         136   -  290:472    86
   8    4    3  Dariusz Banaszek          137   +  340:324   187
   9    4   25  Filip Warzecha            114   -  294:434    64
  10    7   12  Krzysztof Bukowski        123   +  431:307   173
  11    4   30  Radosław Sowiński         109   +  359:290   159
  12    3    5  Szymon Fidziński          135   -  345:350    85
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1664 / 12 partii


  25  Filip Warzecha            114 Gdynia           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   25   52  Wojciech Olejarczyk       100   +  576:135   150
   2    1   36  Dawid Pikul               103   +  370:341   153
   3    1    7  Karol Wyrębkiewicz        133   -  343:361    83
   4    4    5  Szymon Fidziński          135   +  402:312   185
   5    2    2  Mariusz Skrobosz          140   -  351:480    90
   6    5   35  Marek Syczuk              103   +  427:330   153
   7    3    6  Wojciech Usakiewicz       134   -  256:415    84
   8    7   17  Magdalena Merklejn        121   +  443:356   171
   9    4   24  Lucyna Korga              115   +  434:294   165
  10    3    4  Mateusz Żbikowski         136   -  364:393    86
  11    6   10  Stanisław Rydzik          126   -  372:383    76
  12    8   18  Andrzej Szmidtke          119   -  328:397    69
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1465 / 12 partii


  26  Kamil Klinkosz            112 Rumia            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   26   53  Adam Graczyk              100   +  487:227   150
   2    2    7  Karol Wyrębkiewicz        133   -  273:482    83
   3   10    3  Dariusz Banaszek          137   -  338:414    87
   4   15   17  Magdalena Merklejn        121   -  324:424    71
   5   20   41  Ania Pendowska            100   -  345:466    50
   6   23    9  Mariusz Orzeł             130   +  404:363   180
   7   20   28  Piotr Krzemiński          110   -  308:372    60
   8   22   32  Jan Ziółkowski            105   +  400:374   155
   9   18   21  Andrzej Oleksiak          118   -  347:350    68
  10   21   54  Rafał Dąbrowski           100   +  419:314   150
  11   19   13  Stanisław Gasik           122   +  356:349   172
  12   16   20  Rafał Matczak             118   +  527:377   168
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1394 / 12 partii


  27  Lucyna Śniadach           111 Rumia            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   27   54  Rafał Dąbrowski           100   +  295:239   150
   2   14   29  Marek Dudkiewicz          109   -  355:392    59
   3   17   18  Andrzej Szmidtke          119   +  412:370   169
   4   10   15  Mariusz Kubicki           122   -  321:357    72
   5   14   33  Tomasz Żbikowski          104   +  351:290   154
   6   10   19  Aleksandra Merklejn       119   -  371:372    69
   7   14   39  Małgorzata Niciporuk      100   +  285:279   150
   8   11   30  Radosław Sowiński         109   -  305:358    59
   9   16   34  Mariusz Michalski         104   +  367:263   154
  10   11   22  Roman Sulima              117   +  329:280   167
  11    9   39  Małgorzata Niciporuk      100   +  405:313   150
  12    6   37  Grzegorz Koczkodon        103   -  283:366    53
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1406 / 12 partii


  28  Piotr Krzemiński          110 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    1    1  Tomasz Zwoliński          142   -  330:423    92
   2   16   37  Grzegorz Koczkodon        103   -  346:396    53
   3   21    9  Mariusz Orzeł             130   +  382:367   180
   4   17   39  Małgorzata Niciporuk      100   -  323:375    50
   5   21   18  Andrzej Szmidtke          119   -  250:503    69
   6   24   31  Joanna Juszczak           108   +  376:321   158
   7   20   26  Kamil Klinkosz            112   +  372:308   162
   8   18   43  Miłosz Wrzałek            100   -  302:411    50
   9   21   42  Krzysztof Kokot           100   +  325:299   150
  10   17   15  Mariusz Kubicki           122   +  421:336   172
  11   14   16  Maciej Grabowski          122   -  300:377    72
  12   17   15  Mariusz Kubicki           122   -  295:364    72
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1280 / 12 partii


  29  Marek Dudkiewicz          109 Milanówek        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    2    2  Mariusz Skrobosz          140   -  376:401    90
   2   14   27  Lucyna Śniadach           111   +  392:355   161
   3    9   13  Stanisław Gasik           122   +  432:383   172
   4    5   36  Dawid Pikul               103   -  325:412    53
   5   11    8  Kazio Merklejn            131   -  323:328    81
   6   16   41  Ania Pendowska            100   +  355:324   150
   7   12   11  Krzysztof Usakiewicz      123   -  382:479    73
   8   16   20  Rafał Matczak             118   +  471:337   168
   9   11   18  Andrzej Szmidtke          119   -  314:444    69
  10   15   17  Magdalena Merklejn        121   -  351:407    71
  11   18   21  Andrzej Oleksiak          118   +  447:394   168
  12   15   17  Magdalena Merklejn        121   -  370:427    71
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1327 / 12 partii


  30  Radosław Sowiński         109 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    3    3  Dariusz Banaszek          137   -  289:424    87
   2   21   43  Miłosz Wrzałek            100   +  359:273   150
   3   18   23  Mariola Osajda-Matczak    117   +  369:272   167
   4   12   34  Mariusz Michalski         104   +  320:237   154
   5    8   38  Paweł Opyc                102   +  438:353   152
   6    4    6  Wojciech Usakiewicz       134   -  320:465    84
   7    8   35  Marek Syczuk              103   -  308:415    53
   8   11   27  Lucyna Śniadach           111   +  358:305   161
   9    9   22  Roman Sulima              117   +  348:337   167
  10    6   37  Grzegorz Koczkodon        103   +  383:304   153
  11    4   24  Lucyna Korga              115   -  290:359    65
  12    7   12  Krzysztof Bukowski        123   -  372:420    73
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1466 / 12 partii


  31  Joanna Juszczak           108 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    4    4  Mateusz Żbikowski         136   -  220:435    86
   2   26   50  Małgorzata Kołodziejczyk  100   +  380:212   150
   3   19   34  Mariusz Michalski         104   -  389:422    54
   4   19   33  Tomasz Żbikowski          104   -  289:393    54
   5   22   43  Miłosz Wrzałek            100   -  310:335    50
   6   24   28  Piotr Krzemiński          110   -  321:376    60
   7   26    9  Mariusz Orzeł             130   -  312:398    80
   8   26   51  Anna Bielaszka            100   +  447:166   150
   9   23   44  Mariusz Rogalski          100   +  381:326   150
  10   23   41  Ania Pendowska            100   -  330:411    50
  11   24   32  Jan Ziółkowski            105   +  382:359   155
  12   22   41  Ania Pendowska            100   +  320:282   150
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1189 / 12 partii


  32  Jan Ziółkowski            105 Rumia            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    5    5  Szymon Fidziński          135   -  292:430    85
   2   20   47  Jan Bielaszka             100   -  276:392    50
   3   24   43  Miłosz Wrzałek            100   +  372:352   150
   4   21   45  Mirosław Przepiórkowski   100   +  344:286   150
   5   17   23  Mariola Osajda-Matczak    117   -  305:415    67
   6   20   34  Mariusz Michalski         104   -  322:379    54
   7   22   49  Michał Kołodziejczyk      100   -  340:351    50
   8   22   26  Kamil Klinkosz            112   -  374:400    62
   9   24   13  Stanisław Gasik           122   -  343:375    72
  10   26   53  Adam Graczyk              100   +  401:250   150
  11   24   31  Joanna Juszczak           108   -  359:382    58
  12   25   48  Marek Kocikowski          100   +  408:248   150
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1098 / 12 partii


  33  Tomasz Żbikowski          104 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    6    6  Wojciech Usakiewicz       134   -  305:438    84
   2   19   46  Maria Grzegorzewska       100   +  374:317   150
   3   14   47  Jan Bielaszka             100   -  298:321    50
   4   19   31  Joanna Juszczak           108   +  393:289   158
   5   14   27  Lucyna Śniadach           111   -  290:351    61
   6   18   39  Małgorzata Niciporuk      100   -  347:349    50
   7   21   43  Miłosz Wrzałek            100   -  313:317    50
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                   --------------
                                                    SUMA =   603 /  7 partii


  34  Mariusz Michalski         104 Inowrocław       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    7    7  Karol Wyrębkiewicz        133   -  234:466    83
   2   25   53  Adam Graczyk              100   +  396:222   150
   3   19   31  Joanna Juszczak           108   +  422:389   158
   4   12   30  Radosław Sowiński         109   -  237:320    59
   5   16   46  Maria Grzegorzewska       100   -  222:364    50
   6   20   32  Jan Ziółkowski            105   +  379:322   155
   7   17   44  Mariusz Rogalski          100   +  391:303   150
   8   14   12  Krzysztof Bukowski        123   -  267:403    73
   9   16   27  Lucyna Śniadach           111   -  263:367    61
  10   19   45  Mirosław Przepiórkowski   100   +  374:306   150
  11   16   46  Maria Grzegorzewska       100   -  308:344    50
  12   19   45  Mirosław Przepiórkowski   100   +  319:265   150
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1289 / 12 partii


  35  Marek Syczuk              103 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    8    8  Kazio Merklejn            131   -  314:424    81
   2   17   12  Krzysztof Bukowski        123   +  361:233   173
   3   15   20  Rafał Matczak             118   +  348:312   168
   4   11   22  Roman Sulima              117   +  316:293   167
   5    7   15  Mariusz Kubicki           122   +  398:384   172
   6    5   25  Filip Warzecha            114   -  330:427    64
   7    8   30  Radosław Sowiński         109   +  415:308   159
   8    5   37  Grzegorz Koczkodon        103   -  368:414    53
   9    8   38  Paweł Opyc                102   +  391:365   152
  10    5   19  Aleksandra Merklejn       119   -  293:357    69
  11    8   37  Grzegorz Koczkodon        103   -  329:401    53
  12   11   16  Maciej Grabowski          122   -  296:324    72
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1383 / 12 partii


  36  Dawid Pikul               103 Poznań           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1    9    9  Mariusz Orzeł             130   +  492:347   180
   2    1   25  Filip Warzecha            114   -  341:370    64
   3    7   44  Mariusz Rogalski          100   +  362:306   150
   4    5   29  Marek Dudkiewicz          109   +  412:325   159
   5    4   14  Andrzej Rechowicz         122   +  446:309   172
   6    2    3  Dariusz Banaszek          137   -  362:452    87
   7    4    1  Tomasz Zwoliński          142   -  307:394    92
   8    8   11  Krzysztof Usakiewicz      123   -  321:354    73
   9   12   17  Magdalena Merklejn        121   +  334:279   171
  10   10    8  Kazio Merklejn            131   -  341:349    81
  11   13   20  Rafał Matczak             118   +  360:345   168
  12   10   14  Andrzej Rechowicz         122   +  381:317   172
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1569 / 12 partii


  37  Grzegorz Koczkodon        103 Ostróda          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   10   10  Stanisław Rydzik          126   -  339:366    76
   2   16   28  Piotr Krzemiński          110   +  396:346   160
   3   12   41  Ania Pendowska            100   +  378:341   150
   4    9   11  Krzysztof Usakiewicz      123   +  388:352   173
   5    6   24  Lucyna Korga              115   -  227:434    65
   6   11   22  Roman Sulima              117   +  379:373   167
   7    7   19  Aleksandra Merklejn       119   +  424:301   169
   8    5   35  Marek Syczuk              103   +  414:368   153
   9    3    6  Wojciech Usakiewicz       134   -  393:453    84
  10    6   30  Radosław Sowiński         109   -  304:383    59
  11    8   35  Marek Syczuk              103   +  401:329   153
  12    6   27  Lucyna Śniadach           111   +  366:283   161
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1570 / 12 partii


  38  Paweł Opyc                102 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   11   11  Krzysztof Usakiewicz      123   -  286:394    73
   2   22   48  Marek Kocikowski          100   +  274:269   150
   3   20   51  Anna Bielaszka            100   +  390:215   150
   4   13   47  Jan Bielaszka             100   +  322:273   150
   5    8   30  Radosław Sowiński         109   -  353:438    59
   6   14   13  Stanisław Gasik           122   +  344:304   172
   7    9   46  Maria Grzegorzewska       100   +  361:270   150
   8    6    5  Szymon Fidziński          135   -  353:419    85
   9    8   35  Marek Syczuk              103   -  365:391    53
  10   12   39  Małgorzata Niciporuk      100   -  312:358    50
  11   15   22  Roman Sulima              117   +  497:271   167
  12   12   39  Małgorzata Niciporuk      100   +  321:298   150
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1409 / 12 partii


  39  Małgorzata Niciporuk      100 Rumia            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   12   12  Krzysztof Bukowski        123   +  389:329   173
   2    9   11  Krzysztof Usakiewicz      123   -  347:366    73
   3   11   21  Andrzej Oleksiak          118   -  321:410    68
   4   17   28  Piotr Krzemiński          110   +  375:323   160
   5   13   19  Aleksandra Merklejn       119   -  327:366    69
   6   18   33  Tomasz Żbikowski          104   +  349:347   154
   7   14   27  Lucyna Śniadach           111   -  279:285    61
   8   17   15  Mariusz Kubicki           122   +  324:304   172
   9   15   49  Michał Kołodziejczyk      100   +  304:279   150
  10   12   38  Paweł Opyc                102   +  358:312   152
  11    9   27  Lucyna Śniadach           111   -  313:405    61
  12   12   38  Paweł Opyc                102   -  298:321    52
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1345 / 12 partii


  40  Wojciech Gołęcki          100 Inowrocław       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   13   13  Stanisław Gasik           122   -  282:374    72
   2   23   45  Mirosław Przepiórkowski   100   -  312:399    50
   3   23   42  Krzysztof Kokot           100   -  260:369    50
   4   26   43  Miłosz Wrzałek            100   -  305:450    50
   5   27   52  Wojciech Olejarczyk       100   +  400:198   150
   6   25   49  Michał Kołodziejczyk      100   -  263:361    50
   7   27   51  Anna Bielaszka            100   +  369:218   150
   8   23    9  Mariusz Orzeł             130   -  356:380    80
   9   25   53  Adam Graczyk              100   +  342:220   150
  10   24   44  Mariusz Rogalski          100   +  316:272   150
  11   21   49  Michał Kołodziejczyk      100   +  330:275   150
  12   18   22  Roman Sulima              117   -  282:396    67
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1169 / 12 partii


  41  Ania Pendowska            100 Rumia            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   14   14  Andrzej Rechowicz         122   -  358:363    72
   2   15    9  Mariusz Orzeł             130   +  376:370   180
   3   12   37  Grzegorz Koczkodon        103   -  341:378    53
   4   16    8  Kazio Merklejn            131   -  315:425    81
   5   20   26  Kamil Klinkosz            112   +  466:345   162
   6   16   29  Marek Dudkiewicz          109   -  324:355    59
   7   19   18  Andrzej Szmidtke          119   -  307:387    69
   8   21   13  Stanisław Gasik           122   +  364:288   172
   9   20   15  Mariusz Kubicki           122   -  332:489    72
  10   23   31  Joanna Juszczak           108   +  411:330   158
  11   20   15  Mariusz Kubicki           122   -  317:409    72
  12   22   31  Joanna Juszczak           108   -  282:320    58
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1208 / 12 partii


  42  Krzysztof Kokot           100 Nowy Targ        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   15   15  Mariusz Kubicki           122   -  266:382    72
   2   24   54  Rafał Dąbrowski           100   -  317:370    50
   3   23   40  Wojciech Gołęcki          100   +  369:260   150
   4   20   46  Maria Grzegorzewska       100   -  323:361    50
   5   23   45  Mirosław Przepiórkowski   100   +  347:262   150
   6   19   20  Rafał Matczak             118   -  221:482    68
   7   23   50  Małgorzata Kołodziejczyk  100   -  267:313    50
   8   24   53  Adam Graczyk              100   +  396:214   150
   9   21   28  Piotr Krzemiński          110   -  299:325    60
  10   22    9  Mariusz Orzeł             130   -  209:545    80
  11   25   44  Mariusz Rogalski          100   +  325:293   150
  12   23   49  Michał Kołodziejczyk      100   +  342:285   150
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1180 / 12 partii


  43  Miłosz Wrzałek            100 Reda             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   16   16  Maciej Grabowski          122   -  290:440    72
   2   21   30  Radosław Sowiński         109   -  273:359    59
   3   24   32  Jan Ziółkowski            105   -  352:372    55
   4   26   40  Wojciech Gołęcki          100   +  450:305   150
   5   22   31  Joanna Juszczak           108   +  335:310   158
   6   17   11  Krzysztof Usakiewicz      123   -  297:389    73
   7   21   33  Tomasz Żbikowski          104   +  317:313   154
   8   18   28  Piotr Krzemiński          110   +  411:302   160
   9   14   23  Mariola Osajda-Matczak    117   =  356:356   117
  10   13   46  Maria Grzegorzewska       100   +  335:305   150
  11   11   14  Andrzej Rechowicz         122   -  286:344    72
  12   14    9  Mariusz Orzeł             130   -  330:399    80
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1300 / 12 partii


  44  Mariusz Rogalski          100 Iława            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   17   17  Magdalena Merklejn        121   +  319:310   171
   2   13   22  Roman Sulima              117   +  322:304   167
   3    7   36  Dawid Pikul               103   -  306:362    53
   4   14   13  Stanisław Gasik           122   -  279:474    72
   5   18   47  Jan Bielaszka             100   -  269:361    50
   6   21   50  Małgorzata Kołodziejczyk  100   +  340:212   150
   7   17   34  Mariusz Michalski         104   -  303:391    54
   8   20   45  Mirosław Przepiórkowski   100   -  272:298    50
   9   23   31  Joanna Juszczak           108   -  326:381    58
  10   24   40  Wojciech Gołęcki          100   -  272:316    50
  11   25   42  Krzysztof Kokot           100   -  293:325    50
  12   26   53  Adam Graczyk              100   +  336:260   150
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1075 / 12 partii


  45  Mirosław Przepiórkowski   100 Inowrocław       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   18   18  Andrzej Szmidtke          119   -  270:369    69
   2   23   40  Wojciech Gołęcki          100   +  399:312   150
   3   16   22  Roman Sulima              117   -  258:390    67
   4   21   32  Jan Ziółkowski            105   -  286:344    55
   5   23   42  Krzysztof Kokot           100   -  262:347    50
   6   26   51  Anna Bielaszka            100   +  312:241   150
   7   24   53  Adam Graczyk              100   +  277:254   150
   8   20   44  Mariusz Rogalski          100   +  298:272   150
   9   17   55  Krystian Wandzlewicz      100   -  325:371    50
  10   19   34  Mariusz Michalski         104   -  306:374    54
  11   22   57  Barbara Orzeł             100   +  302:291   150
  12   19   34  Mariusz Michalski         104   -  265:319    54
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1149 / 12 partii


  46  Maria Grzegorzewska       100 Nowe Miasto Lub. 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   19   19  Aleksandra Merklejn       119   -  303:360    69
   2   19   33  Tomasz Żbikowski          104   -  317:374    54
   3   22   49  Michał Kołodziejczyk      100   +  336:296   150
   4   20   42  Krzysztof Kokot           100   +  361:323   150
   5   16   34  Mariusz Michalski         104   +  364:222   154
   6   12   23  Mariola Osajda-Matczak    117   +  345:307   167
   7    9   38  Paweł Opyc                102   -  270:361    52
   8   13   55  Krystian Wandzlewicz      100   +  368:366   150
   9   10   12  Krzysztof Bukowski        123   -  317:374    73
  10   13   43  Miłosz Wrzałek            100   -  305:335    50
  11   16   34  Mariusz Michalski         104   +  344:308   154
  12   13   55  Krystian Wandzlewicz      100   -  303:329    50
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1273 / 12 partii


  47  Jan Bielaszka             100 Nowe Miasto Lub. 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   20   20  Rafał Matczak             118   -  296:397    68
   2   20   32  Jan Ziółkowski            105   +  392:276   155
   3   14   33  Tomasz Żbikowski          104   +  321:298   154
   4   13   38  Paweł Opyc                102   -  273:322    52
   5   18   44  Mariusz Rogalski          100   +  361:269   150
   6   13   12  Krzysztof Bukowski        123   -  313:325    73
   7   16   23  Mariola Osajda-Matczak    117   -  269:399    67
   8   19   49  Michał Kołodziejczyk      100   -  269:328    50
   9   22   54  Rafał Dąbrowski           100   =  317:317   100
  10   20   13  Stanisław Gasik           122   -  355:370    72
  11   23   54  Rafał Dąbrowski           100   -  290:300    50
  12   24   57  Barbara Orzeł             100   +  341:336   150
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1141 / 12 partii


  48  Marek Kocikowski          100 Ostróda          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   21   21  Andrzej Oleksiak          118   -  284:399    68
   2   22   38  Paweł Opyc                102   -  269:274    52
   3   25   12  Krzysztof Bukowski        123   =  391:391   123
   4   25   49  Michał Kołodziejczyk      100   -  278:282    50
   5   26    9  Mariusz Orzeł             130   -  288:374    80
   6   27   52  Wojciech Olejarczyk       100   +  335:229   150
   7   25   56  Andrzej Lożyński          119   -  231:454    69
   8   25   54  Rafał Dąbrowski           100   -  285:306    50
   9   26   51  Anna Bielaszka            100   +  359:188   150
  10   25   57  Barbara Orzeł             100   -  238:420    50
  11   26   53  Adam Graczyk              100   +  413:175   150
  12   25   32  Jan Ziółkowski            105   -  248:408    55
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1047 / 12 partii


  49  Michał Kołodziejczyk      100 Ostróda          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   22   22  Roman Sulima              117   -  313:358    67
   2   18   17  Magdalena Merklejn        121   -  319:417    71
   3   22   46  Maria Grzegorzewska       100   -  296:336    50
   4   25   48  Marek Kocikowski          100   +  282:278   150
   5   24   50  Małgorzata Kołodziejczyk  100   -  304:320    50
   6   25   40  Wojciech Gołęcki          100   +  361:263   150
   7   22   32  Jan Ziółkowski            105   +  351:340   155
   8   19   47  Jan Bielaszka             100   +  328:269   150
   9   15   39  Małgorzata Niciporuk      100   -  279:304    50
  10   18   16  Maciej Grabowski          122   -  308:331    72
  11   21   40  Wojciech Gołęcki          100   -  275:330    50
  12   23   42  Krzysztof Kokot           100   -  285:342    50
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1065 / 12 partii


  50  Małgorzata Kołodziejczyk  100 Ostróda          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   23   23  Mariola Osajda-Matczak    117   -  191:436    67
   2   26   31  Joanna Juszczak           108   -  212:380    58
   3   26   53  Adam Graczyk              100   +  327:182   150
   4   23   55  Krystian Wandzlewicz      100   -  239:424    50
   5   24   49  Michał Kołodziejczyk      100   +  320:304   150
   6   21   44  Mariusz Rogalski          100   -  212:340    50
   7   23   42  Krzysztof Kokot           100   +  313:267   150
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                   --------------
                                                    SUMA =   675 /  7 partii


  51  Anna Bielaszka            100 Nowe Miasto Lub. 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   24   24  Lucyna Korga              115   -  188:398    65
   2   27   52  Wojciech Olejarczyk       100   +  339:179   150
   3   20   38  Paweł Opyc                102   -  215:390    52
   4   22   23  Mariola Osajda-Matczak    117   -  205:351    67
   5   25   53  Adam Graczyk              100   -  261:268    50
   6   26   45  Mirosław Przepiórkowski   100   -  241:312    50
   7   27   40  Wojciech Gołęcki          100   -  218:369    50
   8   26   31  Joanna Juszczak           108   -  166:447    58
   9   26   48  Marek Kocikowski          100   -  188:359    50
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                   --------------
                                                    SUMA =   592 /  9 partii


  52  Wojciech Olejarczyk       100 Nowe Miasto Lub. 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   25   25  Filip Warzecha            114   -  135:576    64
   2   27   51  Anna Bielaszka            100   -  179:339    50
   3   27   55  Krystian Wandzlewicz      100   -  226:465    50
   4   27   53  Adam Graczyk              100   -  287:288    50
   5   27   40  Wojciech Gołęcki          100   -  198:400    50
   6   27   48  Marek Kocikowski          100   -  229:335    50
   7   28   54  Rafał Dąbrowski           100   -  261:352    50
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                   --------------
                                                    SUMA =   364 /  7 partii


  53  Adam Graczyk              100 Nowe Miasto Lub. 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   26   26  Kamil Klinkosz            112   -  227:487    62
   2   25   34  Mariusz Michalski         104   -  222:396    54
   3   26   50  Małgorzata Kołodziejczyk  100   -  182:327    50
   4   27   52  Wojciech Olejarczyk       100   +  288:287   150
   5   25   51  Anna Bielaszka            100   +  268:261   150
   6   22   55  Krystian Wandzlewicz      100   -  206:356    50
   7   24   45  Mirosław Przepiórkowski   100   -  254:277    50
   8   24   42  Krzysztof Kokot           100   -  214:396    50
   9   25   40  Wojciech Gołęcki          100   -  220:342    50
  10   26   32  Jan Ziółkowski            105   -  250:401    55
  11   26   48  Marek Kocikowski          100   -  175:413    50
  12   26   44  Mariusz Rogalski          100   -  260:336    50
                                                   --------------
                                                    SUMA =   821 / 12 partii


  54  Rafał Dąbrowski           100 Ostróda          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1   27   27  Lucyna Śniadach           111   -  239:295    61
   2   24   42  Krzysztof Kokot           100   +  370:317   150
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7   28   52  Wojciech Olejarczyk       100   +  352:261   150
   8   25   48  Marek Kocikowski          100   +  306:285   150
   9   22   47  Jan Bielaszka             100   =  317:317   100
  10   21   26  Kamil Klinkosz            112   -  314:419    62
  11   23   47  Jan Bielaszka             100   +  300:290   150
  12   20   23  Mariola Osajda-Matczak    117   -  247:424    67
                                                   --------------
                                                    SUMA =   890 /  8 partii


  55  Krystian Wandzlewicz      100 Nowe Miasto Lub. 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3   27   52  Wojciech Olejarczyk       100   +  465:226   150
   4   23   50  Małgorzata Kołodziejczyk  100   +  424:239   150
   5   19   12  Krzysztof Bukowski        123   -  321:352    73
   6   22   53  Adam Graczyk              100   +  356:206   150
   7   18   13  Stanisław Gasik           122   +  332:325   172
   8   13   46  Maria Grzegorzewska       100   -  366:368    50
   9   17   45  Mirosław Przepiórkowski   100   +  371:325   150
  10   14   23  Mariola Osajda-Matczak    117   +  370:341   167
  11   10   12  Krzysztof Bukowski        123   -  348:368    73
  12   13   46  Maria Grzegorzewska       100   +  329:303   150
                                                   --------------
                                                    SUMA =  1285 / 10 partii


  56  Andrzej Lożyński          119 Piastów          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7   25   48  Marek Kocikowski          100   +  454:231   150
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                   --------------
                                                    SUMA =   150 /  1 partia


  57  Barbara Orzeł             100 Nowe Miasto Lub. 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10   25   48  Marek Kocikowski          100   +  420:238   150
  11   22   45  Mirosław Przepiórkowski   100   -  291:302    50
  12   24   47  Jan Bielaszka             100   -  336:341    50
                                                   --------------
                                                    SUMA =   250 /  3 partie


sędzia: Andrzej Lozynski                                                                                Sob, 5 Paź 2002

RANKING Z DNIA 2002/10/5 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Stanosz            Warszawa           146 (146.22)   8481 / 58
  2  Tomasz Zwoliński         Warszawa           144 (143.60)  28433 / 198
  3  Mariusz Skrobosz         Warszawa           143 (143.16)  28489 / 199
  4  Paweł Dawidson           Częstochowa        142 (142.47)  28209 / 198
  5  Leszek Nowak             Myślibórz          140 (140.07)  10505 / 75
  6  Marcin Mroziuk           Warszawa           138 (138.43)  27270 / 197
  7  Mateusz Żbikowski        Warszawa           137 (137.47)  26806 / 195
  8  Dariusz Banaszek         Warszawa           137 (137.45)  26528 / 193
  9  Maciej Czupryniak        Milanówek          136 (136.27)  26437 / 194
 10  Szymon Fidziński         Warszawa           135 (134.91)  26982 / 200
 11  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           134 (133.80)  26359 / 197
 12  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           134 (133.62)  26457 / 198
 13  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               133 (132.57)  26248 / 198
 14  Wojciech Zemło           Łódź               132 (132.34)  25277 / 191
 15  Szymon Zaleski           Poznań             132 (131.76)  11990 / 91
 16  Dariusz Puton            Ruda Śląska        132 (131.60)  16187 / 123
 17  Kazio Merklejn           Szczecin           131 (131.08)  25167 / 192
 18  Małgorzata Kania         Milanówek          130 (130.01)  25742 / 198
 19  Kamil Górka              Łęczna             129 (129.11)  21045 / 163
 20  Marcin Bożek             Będzin             129 (128.77)   3863 / 30
 21  Waldemar Czerwoniec      Warszawa           129 (128.50)  17604 / 137
 22  Jacek Pietruszka         Kraków             128 (128.13)  11404 / 89
 23  Mariusz Orzeł            Nowe Miasto Lub.   128 (128.10)  17293 / 135
 24  Robert Duczemiński       Gorzów Wielkop.    128 (128.08)  15498 / 121
 25  Sławomir Nosek           Mielec             128 (127.59)  10973 / 86
 26  Grzegorz Święcki         Białystok          127 (127.12)   7373 / 58
 27  Stanisław Rydzik         Warszawa           126 (126.19)  24733 / 196
 28  Jarosław Borowski        Bielsk Podlaski    125 (124.83)   8239 / 66
 29  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           125 (124.66)  24682 / 198
 30  Wiktor Stępień           Katowice           124 (124.37)  23506 / 189
 31  Radosław Konca           Warszawa           124 (124.29)  24857 / 200
 32  Krzysztof Bukowski       Warszawa           123 (123.17)  18353 / 149
 33  Maciej Grabowski         Warszawa           123 (122.99)  23614 / 192
 34  Sergiusz Puchalski       Włocławek          123 (122.71)  13743 / 112
 35  Paweł Stefaniak          Biała Podlaska     122 (122.28)   5747 / 47
 36  Maciej Gałecki           Łódź               122 (122.26)  24329 / 199
 37  Zbigniew Wietecki        Gorzów Wielkop.    122 (122.17)  23945 / 196
 38  Andrzej Rechowicz        Katowice           122 (122.13)  24181 / 198
 39  Andrzej Słapiński        Warszawa           122 (121.57)  13981 / 115
 40  Krzysztof Pypno          Gliwice            121 (121.11)  12959 / 107
 41  Magdalena Merklejn       Szczecin           121 (121.02)  23477 / 194
 42  Mariusz Kubicki          Inowrocław         121 (120.99)  23351 / 193
 43  Joanna Stępień           Katowice           121 (120.92)  24184 / 200
 44  Katarzyna Stępień        Katowice           121 (120.76)  15457 / 128
 45  Marcin Kozyra            Warszawa           121 (120.53)   7111 / 59
 46  Anna Kowalska            Bielsko Biała      121 (120.52)  13860 / 115
 47  Marek Roszak             Poznań             120 (120.27)  20446 / 170
 48  Stanisław Gasik          Warszawa           120 (119.97)  18596 / 155
 49  Zdzisław Szota           Warszawa           120 (119.86)  20377 / 170
 50  Stanisław Ochot          Katowice           120 (119.71)  10774 / 90
 51  Andrzej Szmidtke         Bolszewo           119 (119.30)  14913 / 125
 52  Edward Stefaniak         Biała Podlaska     119 (119.18)   8462 / 71
 53  Andrzej Tyczyno          Bydgoszcz          119 (118.98)   5830 / 49
 54  Aleksandra Merklejn      Szczecin           119 (118.67)  23022 / 194
 55  Ryszard Dębski           Biała Podlaska     119 (118.54)  15292 / 129
 56  Andrzej Lożyński         Piastów            118 (118.41)   6868 / 58
 57  Marek Antosik            Nowy Dwór Maz.     118 (118.40)  10538 / 89
 58  Sławomir Kordjalik       Warszawa           118 (118.17)  16071 / 136
 59  Jerzy Matyasik           Kraków             118 (117.85)  19091 / 162
 60  Andrzej Kwiatkowski      Warszawa           118 (117.55)  23275 / 198
 61  Andrzej Szepczyński      Kraków             118 (117.51)   7873 / 67
 62  Jarosław Michalak        Łódź               117 (117.49)   9282 / 79
 63  Andrzej Oleksiak         Ostróda            117 (117.41)  17259 / 147
 64  Justyna Fugiel           Sandomierz         117 (117.10)   9017 / 77
 65  Rafał Matczak            Pruszków           117 (117.02)  18021 / 154
 66  Krzysztof Mówka          Toruń              117 (116.85)  11685 / 100
 67  Aleksander Puchalski     Włocławek          116 (116.21)  14642 / 126
 68  Jakub Kozłowski          Warszawa           116 (116.09)   9171 / 79
 69  Lucyna Korga             Zabrze             116 (116.04)  22047 / 190
     Maciej Michalak          Łódź               116 (116.04)   9747 / 84
 71  Roman Sulima             Warszawa           116 (115.84)  10889 / 94
 72  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           116 (115.81)  17024 / 147
     Robert Kamiński          Wysokie Maz.       116 (115.81)  10307 / 89
 74  Grażyna Chmielewska      Mrągowo            115 (115.40)   3462 / 30
 75  Beata Madej              Lublin             115 (115.24)  22818 / 198
 76  Adam Weremczuk           Łódź               115 (115.15)   8982 / 78
 77  Filip Warzecha           Gdynia             115 (115.00)  15295 / 133
 78  Renata Kowalska          Bielsko Biała      115 (114.83)  12517 / 109
 79  Wojciech Próchniewicz    Warszawa           114 (114.09)  22817 / 200
 80  Piotr Rosół              Warszawa           114 (114.01)  21547 / 189
 81  Halina Roszak            Poznań             114 (113.95)  17548 / 154
 82  Grażyna Puton            Ruda Śląska        114 (113.80)   4552 / 40
 83  Paweł Florek             Nowa Wieś Wielka   114 (113.62)   5908 / 52
 84  Marek Charytoniuk        Biała Podlaska     114 (113.52)  15552 / 137
 85  Ryszard Niżewski         Warszawa           113 (113.02)  13902 / 123
 86  Piotr Jachimowicz        Warszawa           113 (112.60)   7882 / 70
 87  Kamil Klinkosz           Rumia              112 (112.41)  19672 / 175
 88  Sławomir Kucia           Kraków             112 (111.75)   4023 / 36
 89  Walenty Siemaszko        Lipiany            112 (111.69)  10834 / 97
 90  Lucyna Śniadach          Rumia              111 (111.20)  18682 / 168
 91  Jerzy Luter              Bytom              111 (110.69)  21806 / 197
 92  Jarosław Sobczak         Warszawa           111 (110.63)   4425 / 40
     Kazimierz Faron          Warszawa           111 (110.63)   5310 / 48
 94  Paweł Majewski           Warszawa           111 (110.51)   5194 / 47
 95  Marek Dudkiewicz         Milanówek          110 (110.13)  21696 / 197
 96  Andrzej Chmielewski      Warszawa           110 (110.03)   3301 / 30
 97  Arkadiusz Jaworski       Tychy              110 (109.96)   5828 / 53
 98  Radosław Sowiński        Warszawa           110 (109.95)  17043 / 155
 99  Leszek Stecuła           Bytom              110 (109.92)   6595 / 60
100  Kazimierz Merklejn       Szczecin           110 (109.89)  13407 / 122
101  Grzegorz Matysiak        Kraków             110 (109.52)  15552 / 142
102  Jarosław Puchalski       Łódź               109 (109.34)  13121 / 120
103  Piotr Krzemiński         Warszawa           109 (109.30)   5137 / 47
104  Filip Klar               Mielec             109 (108.98)  13077 / 120
105  Bogusław Puchalski       Włocławek          109 (108.72)  12285 / 113
106  Robert Kaciński          Kazimierza Wielka  109 (108.52)   3364 / 31
107  Elżbieta Jankowska       Wrocław            109 (108.50)   7812 / 72
108  Jerzy Paszek             Tarnowskie Góry    108 (108.24)   4546 / 42
109  Dawid Dawidson           Częstochowa        108 (108.11)   5081 / 47
110  Katarzyna Żuławska       Katowice           108 (108.07)  20750 / 192
111  Roman Figiel             Zawichost          108 (107.94)  15004 / 139
112  Joanna Juszczak          Warszawa           108 (107.76)  21552 / 200
113  Beata Piotrowska         Łódź               107 (107.35)  16962 / 158
114  Stefan Dawidson          Częstochowa        107 (107.01)  20438 / 191
115  Grzegorz Koczkodon       Ostróda            107 (106.95)   8556 / 80
116  Wiesław Olewiński        Warszawa           107 (106.64)  14076 / 132
117  Dawid Pikul              Poznań             107 (106.51)   9586 / 90
118  Jarosław Żuliński        Szczecin           106 (106.04)  11983 / 113
119  Janusz Kaczor            Międzyrzec Podl.   106 (105.61)   5703 / 54
120  Bogusław Koszarski       Lądek Zdrój        106 (105.50)  10867 / 103
121  Marcin Figiel            Zawichost          105 (105.41)  11384 / 108
122  Mariusz Michalski        Inowrocław         105 (104.94)   5037 / 48
123  Marek Syczuk             Warszawa           105 (104.85)  10066 / 96
     Eugeniusz Wróblewski     Inowrocław         105 (104.85)  18454 / 176
125  Bogdan Kozłowski         Białystok          105 (104.62)   5545 / 53
126  Jarosław Wypart          Częstochowa        105 (104.58)   3974 / 38
127  Ewa Strzelczyk           Warszawa           104 (104.20)   6148 / 59
128  Maurycy Machnio          Lipiany            104 (103.84)   9969 / 96
129  Adam Słapiński           Warszawa           104 (103.73)   6431 / 62
130  Maciej Zięba             Wrocław            104 (103.69)  11198 / 108
131  Krzysztof Szkudlarek     Pabianice          104 (103.62)   8808 / 85
132  Adam Jurkowski           Knurów             104 (103.57)   9839 / 95
133  Jan Ziółkowski           Rumia              104 (103.52)   9213 / 89
134  Tomasz Żbikowski         Warszawa           104 (103.51)  20599 / 199
135  Grażyna Furman           Sosnowiec          103 (103.44)   9413 / 91
136  Jerzy Tatarczuk          Warszawa           103 (103.17)   3714 / 36
137  Andrzej Gostomski        Łódź               103 (102.77)  20553 / 200
138  Zbigniew Lewandowski     Słupsk             103 (102.67)   3080 / 30
139  Paweł Opyc               Warszawa           103 (102.55)  20099 / 196
     Stanisław Harat          Kęty               103 (102.55)   6153 / 60
141  Bożena Matysiak          Kraków             103 (102.50)  11583 / 113
142  Maciej Kutera            Warszawa           102 (102.38)   6655 / 65
143  Zygmunt Skwarek          Katowice           102 (101.87)   3871 / 38
144  Paweł Szulc              Szczecin           102 (101.80)   3563 / 35
145  Krystyna Augustyniak     Łódź               102 (101.58)  10971 / 108
146  Małgorzata Sulejewska    Kraków             101 (101.44)   4869 / 48
147  Małgorzata Niciporuk     Rumia              101 (101.32)  10436 / 103
148  Marianna Kozłowska       Białystok          101 (100.70)   4431 / 44
149  Jędrzej Florek           Nowa Wieś Wielka   101 (100.67)   4228 / 42
150  Eligiusz Jankowski       Wrocław            100 (100.14)   5908 / 59
151  Grzegorz Pukniel         Lublin             100 (100.12)  12916 / 129
152  Joanna Kubik             Częstochowa        100 (100.08)   3603 / 36
153  Dorota Ziembowicz        Gliwice            100 ( 99.87)  11285 / 113
154  Bartłomiej Boczek        Toruń               99 ( 99.44)   5469 / 55
155  Władysław Zieliński      Lębork              99 ( 99.33)   2980 / 30
156  Adelina Śniadach         Rumia               99 ( 99.15)   5255 / 53
157  Iwona Rutkowska          Warszawa            98 ( 98.19)   8150 / 83
158  Jacek Nowak              Szczecin            98 ( 98.01)   9605 / 98
159  Miłosz Wrzałek           Reda                98 ( 97.81)   3619 / 37
160  Andrzej Rakoczy          Kraków              98 ( 97.53)   3316 / 34
161  Ewa Ciszewska            Katowice            97 ( 97.33)   6813 / 70
162  Kinga Niżewska           Warszawa            97 ( 96.87)   6490 / 67
163  Wojciech Gołęcki         Inowrocław          97 ( 96.52)  19110 / 198
164  Ewa Fiszer               Wrocław             96 ( 96.42)   3471 / 36
165  Ania Pendowska           Rumia               96 ( 96.30)   9823 / 102
166  Renata Andracka          Poznań              96 ( 95.89)   3452 / 36
167  Paulina Hennig           Gniezno             96 ( 95.70)   4211 / 44
168  Irena Ficak              Mielec              96 ( 95.67)  11768 / 123
169  Piotr Wojciekiewicz      Katowice            95 ( 95.33)   6578 / 69
170  Adam Kotwica             Gdańsk              95 ( 95.16)   5519 / 58
171  Paweł Ochot              Katowice            94 ( 94.37)   7644 / 81
172  Dorota Zielińska         Ustanów             94 ( 94.00)   4324 / 46
173  Monika Siemaszko         Lipiany             93 ( 93.13)   6519 / 70
174  Józef Wietecki           Gorzów Wlkp.        93 ( 92.84)   2878 / 31
175  Jolanta Kosmowska        Warszawa            93 ( 92.74)   8068 / 87
176  Maria Jarosz             Lublin              93 ( 92.73)   6862 / 74
177  Kamila Tarnacka          Rumia               92 ( 92.40)   2772 / 30
178  Adam Legięć              Warszawa            92 ( 92.24)   3136 / 34
179  Piotr Ingling            Warszawa            92 ( 91.55)   9521 / 104
180  Teresa Ząbek             Warszawa            91 ( 90.68)   6257 / 69
181  Norbert Skrzyński        Warszawa            91 ( 90.61)  15222 / 168
182  Paweł Kokoszka           Kłomnice            91 ( 90.59)   3714 / 41
183  Michał Mionskowski       Szczecin            89 ( 89.27)   2678 / 30
184  Renata Rosół             Warszawa            89 ( 89.10)  16483 / 185
185  Magdalena Kortz          Szczecin            89 ( 88.75)   6390 / 72
186  Jerzy Augustyniak        Łódź                88 ( 88.22)   8204 / 93
187  Mariusz Rogalski         Iława               88 ( 87.86)   3075 / 35
188  Krzysztof Kokot          Nowy Targ           88 ( 87.82)  11505 / 131
189  Katarzyna Grodzicka      Warszawa            88 ( 87.65)   4733 / 54
190  Michał Szkudlarek        Pabianice           87 ( 87.47)   3149 / 36
191  Piotr Madej              Lublin              85 ( 85.46)   8717 / 102
192  Mirosław Przepiórkowski  Inowrocław          84 ( 84.39)   2785 / 33
193  Dominika Śniadach        Rumia               84 ( 83.64)   3931 / 47
194  Iwona Baran              Kraków              84 ( 83.51)   2923 / 35
195  Robert Włodarczyk        Wrocław             81 ( 81.29)   2845 / 35
196  Robert Drózd             Wesoła              77 ( 77.22)   2857 / 37
197  Witold Jankowski         Warszawa            77 ( 76.96)   4233 / 55
198  Małgorzata Plata         Rumia               77 ( 76.50)   2295 / 30
199  Monika Rubinstein        Warszawa            65 ( 64.85)   2140 / 33
200  Joanna Brychcy           Katowice            65 ( 64.62)   2197 / 34


RANKING Z DNIA 2002/10/5   -  POCZEKALNIA

                                                  RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Ewa Zając                Mrągowo            100 ( 99.72)   2892 / 29
  2  Maciej Śliwa             Zabrze              97 ( 96.72)   2805 / 29
  3  Sebastian Dudek          Częstochowa         88 ( 87.55)   2539 / 29
  4  Aneta Szubiak            Łódź                87 ( 87.45)   2536 / 29
  5  Małgorzata Kołodziejczyk Ostróda             78 ( 77.90)   2259 / 29
  6  Paweł Subocz             Szczecin           110 (110.18)   3085 / 28
  7  Piotr Chmielewski        Mrągowo             96 ( 95.71)   2680 / 28
  8  Paweł Tomaszewski        Pruszków            67 ( 67.14)   1880 / 28
  9  Tomasz Sulejewski        Kraków              66 ( 66.00)   1848 / 28
 10  Ziemowit Pazda           Wrocław             95 ( 95.15)   2569 / 27
 11  Bogusław Kuma            Słupsk             118 (118.42)   3079 / 26
 12  Bogdan Pokojski          Piastów             99 ( 99.04)   2476 / 25
 13  Maciej Perzyński         Piła               122 (121.71)   2921 / 24
 14  Krzysztof Nowak          Lublin             115 (114.83)   2756 / 24
 15  Ireneusz Kurzok          Mikołów            114 (113.54)   2725 / 24
 16  Jacek Petrus             Wrocław            106 (105.83)   2540 / 24
 17  Michał Szymkowski        Wrocław            103 (103.21)   2477 / 24
 18  Maria Grzegorzewska      Nowe Miasto Lub.   101 (100.67)   2416 / 24
 19  Tomasz Rubaj             Lublin              98 ( 97.79)   2347 / 24
 20  Agnieszka Nieścierowicz  Szczecin            94 ( 94.08)   2258 / 24
 21  Jarosław Kamienik        Słupsk              94 ( 94.04)   2257 / 24
 22  Jan Bielaszka            Nowe Miasto Lub.    92 ( 92.08)   2210 / 24
 23  Katarzyna Niedźwiedź     Lublin              91 ( 90.83)   2180 / 24
 24  Marek Kocikowski         Ostróda             82 ( 82.17)   1972 / 24
 25  Krzysztof Kruk           Łódź                73 ( 72.75)   1746 / 24
 26  Marcin Kamiński          Warszawa           114 (114.43)   2632 / 23
 27  Paweł Kapela             Kraków              95 ( 94.96)   2184 / 23
 28  Michał Kołodziejczyk     Ostróda             88 ( 88.43)   2034 / 23
 29  Anna Mikuć               Wrocław             83 ( 83.43)   1919 / 23
 30  Adam Machnio             Lipiany             69 ( 69.48)   1598 / 23
 31  Krystian Wandzlewicz     Nowe Miasto Lub.   109 (109.05)   2399 / 22
 32  Mirosław Norwajszas      Szczecin            87 ( 86.55)   1904 / 22
 33  Slawomir Zieliński       Lębork              67 ( 67.09)   1476 / 22
 34  Jacek Gigoła             Gorzów Wielkop.    121 (121.38)   2549 / 21
 35  Piotr Pietuchowski       Białystok           92 ( 92.48)   1942 / 21
 36  Paweł Jachowicz          Żyrardów           110 (110.05)   2201 / 20
 37  Grzegorz Wiączkowski     Kielce             109 (109.00)   2180 / 20
 38  Waldemar Bulkowski       Chojnów             83 ( 83.20)   1664 / 20
 39  Stanisław Stanek         Olkusz              93 ( 92.58)   1759 / 19
 40  Zdzisław Parnicki        Słupsk              85 ( 84.63)   1608 / 19
 41  Marcin Rogowski          Nowe Miasto Lub.    70 ( 69.58)   1322 / 19
 42  Mariusz Makuch           Zator              101 (100.94)   1817 / 18
 43  Janusz Grodzki           Łódź               100 ( 99.89)   1798 / 18
 44  Dawid Boczoń             Zakopane            93 ( 93.22)   1678 / 18
 45  Tomasz Szepczyński       Kraków              81 ( 81.11)   1460 / 18
 46  Jan Pawłowski            Warszawa            81 ( 80.94)   1457 / 18
 47  Patryk Pajdzik           Lipiany             53 ( 52.61)    947 / 18
 48  Elżbieta Święcka         Białystok          107 (107.06)   1820 / 17
 49  Barbara Orzeł            Nowe Miasto Lub.   103 (102.76)   1747 / 17
 50  Agnieszka Stefaniuk      Warszawa           100 (100.00)   1700 / 17
 51  Ewa Lewandowska          Warszawa            93 ( 93.06)   1582 / 17
 52  Marzena Szulc            Szczecin            93 ( 92.65)   1575 / 17
 53  Zbigniew Szepczyński     Kraków              88 ( 88.24)   1500 / 17
 54  Zygmunt Sołtysiak        Piastów             84 ( 83.71)   1423 / 17
 55  Sylwia Bil               Dąbrowa Górn.       71 ( 71.06)   1208 / 17
 56  Maciej Hebda             Tarnów             105 (105.00)   1680 / 16
 57  Tatiana Drzycimska       Wrocław            104 (103.75)   1660 / 16
 58  Przemysław Pawlic        Wrocław             93 ( 93.38)   1494 / 16
 59  Edmund Łagutko           Ośno Lubuskie       84 ( 84.38)   1350 / 16
 60  Jolanta Bednarska        Łódź                85 ( 85.33)   1280 / 15
 61  Piotr Mossakowski        Chorzów            103 (102.79)   1439 / 14
 62  Teresa Fortuna           Lubin              131 (131.23)   1706 / 13
 63  Jarosław Kordalski       Lublin             120 (120.46)   1566 / 13
 64  Andrzej Pikul            Poznań              85 ( 85.23)   1108 / 13
 65  Piotr Mańkowski          Warszawa            80 ( 80.00)   1040 / 13
 66  Sylwia Wilczek           Warszawa            68 ( 67.62)    879 / 13
 67  Tomasz Szymański         Gorzów Wlkp        134 (134.25)   1611 / 12
 68  Michał Sak               Lublin             118 (117.58)   1411 / 12
 69  Tomasz Figiel            Zawichost          113 (113.17)   1358 / 12
 70  Krzysztof Borodziuk      Kostrzyn           109 (109.42)   1313 / 12
 71  Robert Głowacki          Łódź               108 (108.33)   1300 / 12
 72  Paweł Czubla             Lublin             107 (107.33)   1288 / 12
 73  Jacek Lewiński           Wrocław            106 (106.08)   1273 / 12
 74  Adam Strzelczyk          Częstochowa        106 (105.67)   1268 / 12
 75  Paweł Gajda              Ostrów Wlkp        104 (104.33)   1252 / 12
 76  Beata Kościańska         Lublin             104 (103.83)   1246 / 12
 77  Marek Sitkowski          Warszawa           103 (102.75)   1233 / 12
 78  Leszek Owsianko          Warszawa           102 (102.33)   1228 / 12
 79  Sebastian Markiewicz     Warszawa           100 (100.08)   1201 / 12
 80  Paweł Graczykowski       Łódź                99 ( 99.00)   1188 / 12
 81  Dariusz Bojarski         Szczecin            97 ( 97.17)   1166 / 12
 82  Bartłomiej Bednarski     Łódź                97 ( 96.92)   1163 / 12
 83  Marta Gostomska          Warszawa            96 ( 96.42)   1157 / 12
 84  Ewelina Zięba            Wrocław             96 ( 96.08)   1153 / 12
 85  Radosław Majkut          Szczecin            96 ( 95.75)   1149 / 12
 86  Grzegorz Sokołowski      Słupsk              95 ( 95.00)   1140 / 12
 87  Rafał Mirowski           Częstochowa         95 ( 94.92)   1139 / 12
 88  Radosław Wróblewski      Mielec              94 ( 94.33)   1132 / 12
     Jakub Zaryński           Świnoujście         94 ( 94.33)   1132 / 12
 90  Ilona Giryn              Łódź                94 ( 93.92)   1127 / 12
 91  Józef Burzyński          Ełk                 94 ( 93.67)   1124 / 12
 92  Leszek Dys               Olsztyn             92 ( 91.67)   1100 / 12
 93  Małgorzata Kucia         Wrocław             90 ( 89.83)   1078 / 12
 94  Michał Karwacki          Dąbrowa Górnicza    90 ( 89.67)   1076 / 12
 95  Bartłomiej Kosman        Bielsko Biała       89 ( 89.42)   1073 / 12
 96  Michał Zdanowicz         Lublin              89 ( 88.58)   1063 / 12
 97  Dorota Niedbała          Warszawa            88 ( 87.67)   1052 / 12
 98  Jacek Rzepa              Tychy               87 ( 87.25)   1047 / 12
 99  Mirosław Grafiński       Brodnica            87 ( 86.67)   1040 / 12
     Adam Cieśla              Częstochowa         87 ( 86.67)   1040 / 12
101  Krzysztof Zakrocki       Szczecin            86 ( 86.25)   1035 / 12
102  Anna Skudlarska          Wrocław             86 ( 86.17)   1034 / 12
103  Zbigniew Niedźwiedź      Lublin              86 ( 86.08)   1033 / 12
104  Tomasz Jopek             Wrocław             86 ( 85.83)   1030 / 12
105  Joanna Rubaj             Lublin              85 ( 84.75)   1017 / 12
106  Marek Urbańczyk          Bielsko Biała       85 ( 84.67)   1016 / 12
107  Adam Grzona              Toruń               84 ( 84.08)   1009 / 12
108  Andrzej Nagwizda         Kraków              80 ( 79.58)    955 / 12
109  Karolina Matysiak        Kraków              79 ( 78.58)    943 / 12
110  Jolanta Kruk             Łódź                76 ( 75.58)    907 / 12
111  Jacek Cichecki           Józefów             72 ( 72.33)    868 / 12
112  Adam Graczyk             Nowe Miasto Lub.    68 ( 68.42)    821 / 12
113  Jadwiga Szkudlarek       Pabianice           65 ( 65.08)    781 / 12
114  Karol Jankowski          Warszawa            62 ( 61.75)    741 / 12
115  Jan Damer                Lublin             140 (140.09)   1541 / 11
116  Artur Gawroński          Halinów            112 (112.00)   1232 / 11
117  Tomasz Łagutko           Ośno                99 ( 98.73)   1086 / 11
118  Joanna Musiał            Słupsk              90 ( 90.45)    995 / 11
119  Przemysław Załęcki       Wałbrzych           88 ( 88.45)    973 / 11
120  Jadwiga Niedźwiedź       Lublin              85 ( 85.36)    939 / 11
121  Wieńczysław Syguda       Częstochowa         81 ( 81.00)    891 / 11
122  Szymon Pobudkiewicz      Warszawa            81 ( 80.91)    890 / 11
123  Marta Zacharska          Słupsk              74 ( 73.73)    811 / 11
124  Bartłomiej Kozłowski     Radom               72 ( 72.27)    795 / 11
125  Małgorzata Czart         Olsztyn             70 ( 70.18)    772 / 11
     Grzegorz Roszak          Poznań              70 ( 70.18)    772 / 11
127  Dorota Krzyżaniak        Słupsk              70 ( 70.00)    770 / 11
128  Adam Kędzior             Lublin              69 ( 69.09)    760 / 11
129  Andrzej Bobik            Chojnów             69 ( 68.82)    757 / 11
130  Grzegorz Wielgoszewski   Wrocław             60 ( 59.91)    659 / 11
131  Tadeusz Szemryk          Słupsk              60 ( 59.64)    656 / 11
132  Anna Peschak             Kraków              54 ( 53.55)    589 / 11
133  Katarzyna Steglińska     Częstochowa         53 ( 53.00)    583 / 11
134  Sylwia Hardej            Szczecin            92 ( 91.80)    918 / 10
135  Paweł Górny              Lublin              87 ( 87.40)    874 / 10
136  Magdalena Skowrońska     Szczecin            81 ( 81.10)    811 / 10
137  Zbigniew Kosewski        Szczecin            63 ( 63.10)    631 / 10
138  Jarosław Karwacki        Dąbrowa Górnicza   106 (105.56)    950 / 9
139  Jacek Panek              Warszawa            97 ( 97.22)    875 / 9
140  Magdalena Podlaska       Warszawa            90 ( 90.44)    814 / 9
141  Anna Bielaszka           Nowe Miasto Lub.    66 ( 65.78)    592 / 9
142  Michał Czyż              Łódź                64 ( 64.33)    579 / 9
143  Paula Nowak              Szczecin            63 ( 63.00)    567 / 9
144  Jacek Gasik              Warszawa           119 (118.75)    950 / 8
145  Rafał Dąbrowski          Ostróda            111 (111.25)    890 / 8
146  Lucjan Boroś             Gdańsk             100 ( 99.63)    797 / 8
147  Jacek Baltyn             Suchedniów          91 ( 90.88)    727 / 8
148  Jacek Taczalski          Szczecin            90 ( 90.38)    723 / 8
149  Jacek Wszyndybył         Chojnów             63 ( 62.50)    500 / 8
150  Łukasz Homa              Bielsko Biała      139 (139.29)    975 / 7
151  Damian Korsak            Gorzów Wlkp.       123 (122.71)    859 / 7
152  Magdalena Ochot          Katowice           104 (104.29)    730 / 7
153  Janusz Kasza             Kraków             101 (100.86)    706 / 7
154  Małgorzata Koprowska     Pabianice           98 ( 98.43)    689 / 7
155  Andrzej Stańczyk         Kraków              98 ( 98.29)    688 / 7
156  Wojciech Zieliński       Szczecin            96 ( 96.43)    675 / 7
157  Czesław Kozak            Częstochowa         93 ( 93.43)    654 / 7
158  Jarosław Soborak         Warszawa            92 ( 91.71)    642 / 7
159  Jerzy Siadak             Szczecin            83 ( 83.43)    584 / 7
160  Adam Sulejewski          Kraków              69 ( 68.86)    482 / 7
161  Kamil Kozłowski          Częstochowa         66 ( 65.57)    459 / 7
162  Sylwia Buks              Warszawa            57 ( 57.00)    399 / 7
163  Wojciech Olejarczyk      Nowe Miasto Lub.    52 ( 52.00)    364 / 7
164  Bartosz Skórniewski      Warszawa           119 (118.67)    712 / 6
165  Ewa Czerwoniec           Warszawa           110 (109.67)    658 / 6
166  Michał Krzemień          Kraków             109 (108.67)    652 / 6
167  Grzegorz Kulawiak        Warszawa           107 (107.00)    642 / 6
168  Mikołaj Bednarek         Warszawa           104 (104.17)    625 / 6
169  Krzysztof Duda           Pszczyna           103 (102.50)    615 / 6
170  Jagoda Żbikowska         Warszawa            94 ( 94.33)    566 / 6
171  Wojciech Jacyno          Warszawa            88 ( 88.17)    529 / 6
172  Karol Tokarczyk          Warszawa            86 ( 86.17)    517 / 6
173  Robert Nowak             Gorzów Wlkp         73 ( 73.00)    438 / 6
174  Kacper Jachowicz         Żyrardów            69 ( 69.00)    414 / 6
175  Robert Buciak            Szczecin            68 ( 67.83)    407 / 6
176  Anna Kosińska            Lewin Brzeski       68 ( 67.50)    405 / 6
177  Mariusz Sobania          Ośno Lub.           53 ( 53.17)    319 / 6
178  Wojciech Bochra          Lublin              53 ( 53.00)    318 / 6
     Arek Sółkowski           Ostróda             53 ( 53.00)    318 / 6
180  Krzysztof Dalka          Bytów               52 ( 52.00)    312 / 6
181  Dawid Mońko              Wrocław             51 ( 51.33)    308 / 6
182  Paweł Gudaczewski        Ostróda             50 ( 50.33)    302 / 6
183  Przemysław Szczepaniak   Szczecin            50 ( 50.00)    300 / 6
184  Grzegorz Marek           Warszawa           124 (124.40)    622 / 5
185  Agnieszka Krupka         Lublin              92 ( 91.60)    458 / 5
186  Piotr Jakubiak           Żyrardów            90 ( 90.00)    450 / 5
187  Krzysztof Waberski       Łódź                78 ( 77.80)    389 / 5
188  Piotr Tymoszuk           Warszawa            76 ( 75.60)    378 / 5
189  Joanna Kula              Częstochowa         75 ( 74.80)    374 / 5
190  Danuta Zyśko             Warszawa            74 ( 74.40)    372 / 5
191  Justyna Syrek            Częstochowa         72 ( 71.60)    358 / 5
192  Marzena Poklikajew       Pruszków            64 ( 64.40)    322 / 5
193  Elżbieta Paszkowska      Warszawa            56 ( 56.40)    282 / 5
194  Edyta Gomułka            Częstochowa         51 ( 50.80)    254 / 5
195  Michał Elmerych          Szczecin           105 (105.00)    420 / 4
196  Bogusław Macal           Szczecin           103 (103.00)    412 / 4
197  Krzysztof Białecki       Warszawa            79 ( 79.00)    316 / 4
198  Piotr Michałek           Warszawa            76 ( 76.00)    304 / 4
199  Dorota Kucharska         Warszawa            72 ( 71.50)    286 / 4
200  Ireneusz Sołoniewicz     Pułtusk             71 ( 71.00)    284 / 4
201  Stanisław Gajos          Strzelno            54 ( 53.50)    214 / 4
202  Wojciech Łysak           Sosnowiec           50 ( 50.25)    201 / 4
203  Artur Tyl                Częstochowa         50 ( 50.00)    200 / 4
204  Marcin Tutka             Wrocław            150 (150.00)    450 / 3
205  Paweł Wąsowicz           Szczecin           117 (116.67)    350 / 3
     Lech Rawski              Kraków             117 (116.67)    350 / 3
207  Edward Salamon           Bytom               95 ( 94.67)    284 / 3
208  Joanna Krzeszewska       Łódź                92 ( 92.00)    276 / 3
209  Sławomir Budek           Warszawa            87 ( 87.00)    261 / 3
210  Elżbieta Kukla           Częstochowa         85 ( 85.33)    256 / 3
211  Michał Maciątek          Warszawa            57 ( 57.33)    172 / 3
212  Miłosz Borowski          Bielsko Biała       55 ( 55.33)    166 / 3
213  Iwo Sobczyk              Bielsko Biała       55 ( 54.67)    164 / 3
     Eryk Białecki            Warszawa            55 ( 54.67)    164 / 3
215  Marek Penszko            Warszawa            54 ( 54.00)    162 / 3
216  Marek Wojtczak           Piastów             51 ( 51.00)    153 / 3
217  Adam Winiczenko          Warszawa            50 ( 50.33)    151 / 3
218  Joanna Słapińska         Olsztyn             50 ( 50.00)    150 / 3
219  Bartek Kaczanowski       Szczecin           150 (150.00)    300 / 2
220  Irena Rokosz             Bielsko Biała      118 (117.50)    235 / 2
221  Anna Żyła                Wrocław            100 (100.00)    200 / 2
     Mirosław Rokosz          Bielsko Biała      100 (100.00)    200 / 2
223  Izabela Kraj             Warszawa            61 ( 61.00)    122 / 2
224  Tina Policińska          Częstochowa         58 ( 58.00)    116 / 2
225  Izabela Dudek            Częstochowa         55 ( 54.50)    109 / 2
226  Damian Więciorkowski     Częstochowa         52 ( 52.00)    104 / 2
     Marcin Pomorski          Warszawa            52 ( 52.00)    104 / 2
     Piotr Śmietanka          Warszawa            52 ( 52.00)    104 / 2
229  Witold Gwóźdź            Warszawa            51 ( 51.00)    102 / 2
230  Grzegorz Orzeł           Nowe Miasto Lub.    51 ( 50.50)    101 / 2
231  Ewa Gajkowska            Warszawa            50 ( 50.00)    100 / 2
     Sylwia Skokowska         Chojnów             50 ( 50.00)    100 / 2
     Agnieszka Zuziak         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2
234  Maria Majos              Warszawa           150 (150.00)    150 / 1
     Magdalena Majos          Warszawa           150 (150.00)    150 / 1
     Jerzy Giersz             Szczecin           150 (150.00)    150 / 1
     Anna Szczotka            Bielsko Biała      150 (150.00)    150 / 1
     Marzena Wasiluk          Szczecin           150 (150.00)    150 / 1
     Izabela Estko            Częstochowa        150 (150.00)    150 / 1
240  Magdalena Wanot          Warszawa            69 ( 69.00)     69 / 1
     Jolanta Hoffmann         Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1
242  Krzysztof Sobolewski     Piastów             67 ( 67.00)     67 / 1
243  Andrzej Szkocki          Szczecin            66 ( 66.00)     66 / 1
244  Małgorzata Koczorowska   Gorzów Wlkp.        63 ( 63.00)     63 / 1
245  Małgorzata Rawska        Kraków              57 ( 57.00)     57 / 1
246  Rafał Tyc                Bielsko Biała       50 ( 50.00)     50 / 1
     Barbara Graczykowska     Łódź                50 ( 50.00)     50 / 1
     Joanna Ćwiertka          Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1
     Dorota Szmidt            Łódź                50 ( 50.00)     50 / 1
250  Edward Puchałka          Bielsko Biała        0 (      )      0 / 0
     Wojciech Pochra          Lublin               0 (      )      0 / 0
     Agnieszka Krupka         Krosno               0 (      )      0 / 0
     Beata Próchniak          Bielsko Biała        0 (      )      0 / 0
     Elżbieta Jaskuła         Zielona Góra         0 (      )      0 / 0
     Jarosław Puchałka        Bielsko Biała        0 (      )      0 / 0
     Tadeusz Olenderek        Katowice             0 (      )      0 / 0
     Grażyna Żol              Lubin                0 (      )      0 / 0
     Ryszard Żydaczewski      Lubin                0 (      )      0 / 0
     Barbara Żydaczewska      Lubin                0 (      )      0 / 0
     Małgorzata Pluszyńska    Jasienica            0 (      )      0 / 0
     Teresa Pawlik            Lubin                0 (      )      0 / 0
     P                        Warszawa             0 (      )      0 / 0
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie