Nowy Dwór Mazowiecki20
października
Nowy Dwór Mazowiecki 20 października V Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
Łódź 9
listopada
Łódź 9-10 listopada VIII Mistrzostwa ŁodziGrand Prix 2002
Warszawa16
listopada
Warszawa 16-24 listopada X Mistrzostwa Polski
VIII Mistrzostwa Łodzi09 - 10 listopada 2002 — VIII Mistrzostwa ŁodziInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

VIII Mistrzostwa Łodzi Łódź, 09 - 10 listopada 2002
Grand Prix 2002

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Dariusz Banaszek 10.0 4902 
 2. Lucyna Korga 10.0 4529 
 3. Mariusz Skrobosz 9.0 4922 
 4. Wojciech Usakiewicz 9.0 4855 
 5. Mateusz Żbikowski 9.0 4625 
 6. Marcin Mroziuk 8.0 5000 
 7. Stanisław Rydzik 8.0 4870 
 8. Mariusz Wrześniewski 8.0 4826 
 9. Justyna Fugiel 8.0 4806 
 10. Maciej Gałecki 8.0 4748 
 
 90 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VII Mistrzostwa Łodzi
VI Mistrzostwa Łodzi
V Otwarte Mistrzostwa Łodzi




sędzia: Andrzej Lożyński                                                                               Wto, 12 Lis 2002

VIII Mistrzostwa Łodzi

                                                                     VP
MIEJSCE                                               p-ty    +/-  RAZEM
-------------------------------------------------------------------------
  1 Dariusz Banaszek       137 Warszawa               4902          10.0
  2 Lucyna Korga           118 Zabrze                 4529          10.0
  3 Mariusz Skrobosz       143 Warszawa               4922           9.0
  4 Wojciech Usakiewicz    134 Warszawa               4855           9.0
  5 Mateusz Żbikowski      138 Warszawa               4625           9.0
  6 Marcin Mroziuk         138 Warszawa               5000           8.0
  7 Stanisław Rydzik       127 Warszawa               4870           8.0
  8 Mariusz Wrześniewski   135 Warszawa               4826           8.0
  9 Justyna Fugiel         118 Sandomierz             4806           8.0
 10 Maciej Gałecki         124 Łódź                   4748           8.0
 11 Małgorzata Kania       132 Milanówek              4559           8.0
 12 Maciej Michalak        115 Łódź                   4515           8.0
 13 Joanna Juszczak        113 Warszawa               4515           8.0
 14 Arkadiusz Jaworski     111 Tychy                  4257           8.0
 15 Dawid Pikul            112 Poznań                 4721           7.5
 16 Tomasz Zwoliński       143 Warszawa               4570           7.5
 17 Maciej Czupryniak      135 Milanówek              4739           7.0
 18 Krzysztof Usakiewicz   126 Warszawa               4666           7.0
 19 Adam Weremczuk         115 Łódź                   4639           7.0
 20 Krzysztof Mówka        118 Toruń                  4630           7.0
 21 Sławomir Kucia         113 Kraków                 4548           7.0
 22 Kamil Górka            131 Łęczna                 4482           7.0
 23 Maciej Grabowski       123 Warszawa               4440           7.0
 24 Jarosław Puchalski     108 Łódź                   4389           7.0
 25 Beata Piotrowska       107 Łódź                   4311           7.0
 26 Małgorzata Sulejewska  100 Kraków                 4301           7.0
 27 Paweł Opyc             103 Warszawa               4081           7.0
 28 Wojciech Zemło         133 Łódź                   4045           7.0
 29 Piotr Mańkowski        100 Warszawa               4044           7.0
 30 Artur Owsiany          100 Łódź                   4030           7.0
 31 Paweł Czubla           100 Lublin                 3884           7.0
 32 Marek Dudkiewicz       111 Milanówek              4538           6.5
 33 Karol Wyrębkiewicz     131 Łódź                   4632           6.0
 34 Aleksander Puchalski   116 Włocławek              4570           6.0
 35 Krzysztof Bukowski     123 Warszawa               4520           6.0
 36 Andrzej Rechowicz      122 Katowice               4510           6.0
 37 Andrzej Oleksiak       117 Ostróda                4486           6.0
 38 Sławomir Kordjalik     119 Warszawa               4461           6.0
 39 Marek Syczuk           110 Warszawa               4395           6.0
 40 Wojciech Próchniewicz  114 Warszawa               4350           6.0
 41 Jerzy Luter            113 Bytom                  4276           6.0
 42 Krystyna Augustyniak   103 Łódź                   4246           6.0
 43 Stefan Dawidson        107 Częstochowa            4129           6.0
 44 Tomasz Żbikowski       102 Warszawa               4127           6.0
 45 Bogusław Koszarski     104 Lądek Zdrój            4115           6.0
 46 Andrzej Gostomski      104 Łódź                   3963           6.0
 47 Grzegorz Pukniel       100 Lublin                 3950           6.0
 48 Kamil Nawrocki         100 Bydgoszcz              3814           6.0
 49 Iwona Baran            100 Kraków                 3773           6.0
 50 Wojciech Gołęcki       100 Inowrocław             3215           6.0
 51 Robert Kamiński        117 Wysokie Maz.           4406           5.5
 52 Janusz Grodzki         100 Łódź                   2768           5.5
 53 Jarosław Michalak      115 Łódź                   4606           5.0
 54 Kszysztof Waberski     100 Łódź                   4509           5.0
 55 Jarosław Sobczak       108 Warszawa               4408           5.0
 56 Bogusław Puchalski     109 Włocławek              4298           5.0
 57 Katarzyna Żuławska     108 Katowice               4181           5.0
 58 Paweł Frynia           100 Konstantynów Łódzki    4135           5.0
 59 Monika Dzik            100 Poznań                 4039           5.0
 60 Krzysztof Szkudlarek   104 Pabianice              4033           5.0
 61 Andrzej Kroc           100 Łódź                   3916           5.0
 62 Dorota Ziembowicz      100 Gliwice                3906           5.0
 63 Tomasz Juśkiewicz      100 Łódź                   3906           5.0
 64 Maciej Soska           100 Lublin                 3896           5.0
 65 Joanna Ostrowska       100 Warszawa               3857           5.0
 66 Marta Dobrzańska       100 Kraków                 3710           5.0
 67 Janusz Sojka           100 Łódź                   3706           5.0
 68 Robert Głowacki        100 Łódź                   4016           4.5
 69 Robert Drózd           100 Wesoła                 4416           4.0
 70 Grzegorz Matysiak      109 Kraków                 4288           4.0
 71 Małgorzata Kucia       100 Wrocław                4253           4.0
 72 Dorota Zielińska       100 Ustanów                4048           4.0
 73 Jerzy Augustyniak      100 Łódź                   3903           4.0
 74 Michał Szkudlarek      100 Pabianice              3891           4.0
 75 Andrzej Puchalski      109 Łódź                   3801           4.0
 76 Krzysztof Sojka        100 Łódź                   3754           4.0
 77 Marta Gostomska        102 Warszawa               3697           4.0
 78 Jolanta Bednarska      100 Łódź                   3398           4.0
 79 Krystyna Puchalska     100 Łódź                   3300           4.0
 80 Paweł Jachowicz        100 Żyrardów               1950           4.0
 81 Kacper Jachowicz       100 Żyrardów               1622           4.0
 82 Dariusz Nawrocki       100 Bydgoszcz              3852           3.0
 83 Tomasz Sulejewski      100 Kraków                 3673           3.0
 84 Halina Łubniewicz      100 Łódź                   3356           3.0
 85 Krzysztof Kruk         100 Łódź                   3055           3.0
 86 Olaf Czubla            100 Łódź                   3037           2.5
 87 Jolanta Kruk           100 Łódź                   2239           1.5
 88 Paweł Graczykowski     100 Łódź                    778           1.0
 89 Ilona Giryn            100 Łódź                    622           1.0
 90 Barbara Graczykowska   100 Łódź                    289           0.0

sędzia: Andrzej Lożyński                                                                               Wto, 12 Lis 2002

   1  Tomasz Zwoliński       143 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1   43  Bogusław Koszarski     104   +  414:272   154
   2   10   23  Lucyna Korga           118   -  346:385    68
   3   17    8  Mariusz Wrześniewski   135   -  317:374    85
   4   25   17  Andrzej Rechowicz      122   +  407:391   172
   5   18   73  Kszysztof Waberski     100   +  427:326   150
   6   11    3  Marcin Mroziuk         138   -  343:419    88
   7   19   42  Marek Syczuk           110   +  399:364   160
   8   13   33  Marek Dudkiewicz       111   =  389:389   111
   9   16    9  Karol Wyrębkiewicz     131   +  443:291   181
  10   11   20  Andrzej Oleksiak       117   +  392:277   167
  11    8    3  Marcin Mroziuk         138   -  277:440    88
  12   12   33  Marek Dudkiewicz       111   +  416:386   161
                                                --------------
                                                 SUMA =  1585 / 12 partii


   2  Mariusz Skrobosz       143 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2   44  Krzysztof Szkudlarek   104   +  452:286   154
   2    5   18  Sławomir Kordjalik     119   -  310:380    69
   3   16   76  Artur Owsiany          100   +  463:236   150
   4    8    9  Karol Wyrębkiewicz     131   +  467:379   181
   5    4   15  Krzysztof Bukowski     123   +  478:344   173
   6    2   12  Stanisław Rydzik       127   -  261:351    77
   7    5   30  Sławomir Kucia         113   +  352:348   163
   8    5   20  Andrzej Oleksiak       117   +  421:357   167
   9    3    6  Maciej Czupryniak      135   +  469:365   185
  10    1    4  Mateusz Żbikowski      138   -  283:382    88
  11    5   32  Joanna Juszczak        113   +  445:278   163
  12    3   21  Justyna Fugiel         118   +  521:382   168
                                                --------------
                                                 SUMA =  1738 / 12 partii


   3  Marcin Mroziuk         138 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   45  Tomasz Żbikowski       102   +  380:253   152
   2   16   17  Andrzej Rechowicz      122   +  499:424   172
   3    3   20  Andrzej Oleksiak       117   +  419:351   167
   4    1    6  Maciej Czupryniak      135   -  349:435    85
   5    5   11  Kamil Górka            131   -  343:373    81
   6   11    1  Tomasz Zwoliński       143   +  419:343   193
   7    6   16  Maciej Grabowski       123   +  503:232   173
   8    3   12  Stanisław Rydzik       127   -  424:429    77
   9    6   36  Jarosław Puchalski     108   -  356:373    58
  10   12   19  Jarosław Michalak      115   +  406:325   165
  11    8    1  Tomasz Zwoliński       143   +  440:277   193
  12    5   85  Wojciech Zemło         133   +  462:262   183
                                                --------------
                                                 SUMA =  1699 / 12 partii


   4  Mateusz Żbikowski      138 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   46  Paweł Opyc             103   +  365:287   153
   2   18   19  Jarosław Michalak      115   +  392:360   165
   3    9   22  Krzysztof Mówka        118   +  399:384   168
   4    4   42  Marek Syczuk           110   +  492:306   160
   5    2   18  Sławomir Kordjalik     119   +  467:326   169
   6    1    6  Maciej Czupryniak      135   +  406:375   185
   7    1   12  Stanisław Rydzik       127   +  410:327   177
   8    1    5  Dariusz Banaszek       137   -  350:383    87
   9    1    7  Wojciech Usakiewicz    134   +  381:329   184
  10    1    2  Mariusz Skrobosz       143   +  382:283   193
  11    1    5  Dariusz Banaszek       137   -  292:410    87
  12    1    5  Dariusz Banaszek       137   -  289:423    87
                                                --------------
                                                 SUMA =  1815 / 12 partii


   5  Dariusz Banaszek       137 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   47  Andrzej Gostomski      104   +  439:247   154
   2    7   24  Aleksander Puchalski   116   +  518:429   166
   3    1   15  Krzysztof Bukowski     123   +  338:334   173
   4    2   21  Justyna Fugiel         118   +  417:324   168
   5    1    6  Maciej Czupryniak      135   -  291:371    85
   6    3   20  Andrzej Oleksiak       117   +  464:359   167
   7    3   18  Sławomir Kordjalik     119   +  428:340   169
   8    1    4  Mateusz Żbikowski      138   +  383:350   188
   9    2   12  Stanisław Rydzik       127   -  377:432    77
  10    3   25  Maciej Michalak        115   +  414:358   165
  11    1    4  Mateusz Żbikowski      138   +  410:292   188
  12    1    4  Mateusz Żbikowski      138   +  423:289   188
                                                --------------
                                                 SUMA =  1888 / 12 partii


   6  Maciej Czupryniak      135 Milanówek           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   48  Krystyna Augustyniak   103   +  482:330   153
   2    2   13  Krzysztof Usakiewicz   126   +  414:351   176
   3    2   12  Stanisław Rydzik       127   +  409:354   177
   4    1    3  Marcin Mroziuk         138   +  435:349   188
   5    1    5  Dariusz Banaszek       137   +  371:291   187
   6    1    4  Mateusz Żbikowski      138   -  375:406    88
   7    2    7  Wojciech Usakiewicz    134   -  369:501    84
   8    4    8  Mariusz Wrześniewski   135   +  372:340   185
   9    3    2  Mariusz Skrobosz       143   -  365:469    93
  10    6   22  Krzysztof Mówka        118   +  456:436   168
  11    4   21  Justyna Fugiel         118   -  319:446    68
  12    6    8  Mariusz Wrześniewski   135   -  372:392    85
                                                --------------
                                                 SUMA =  1652 / 12 partii


   7  Wojciech Usakiewicz    134 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   49  Małgorzata Sulejewska  100   -  362:400    50
   2   23   68  Małgorzata Kucia       100   +  339:305   150
   3   22   34  Dawid Pikul            112   +  392:307   162
   4   15   73  Kszysztof Waberski     100   +  402:385   150
   5    8   29  Jerzy Luter            113   +  464:303   163
   6    4   11  Kamil Górka            131   +  432:370   181
   7    2    6  Maciej Czupryniak      135   +  501:369   185
   8    2   36  Jarosław Puchalski     108   +  438:329   158
   9    1    4  Mateusz Żbikowski      138   -  329:381    88
  10    2   12  Stanisław Rydzik       127   +  403:402   177
  11    2   23  Lucyna Korga           118   -  323:358    68
  12    4   10  Małgorzata Kania       132   +  470:398   182
                                                --------------
                                                 SUMA =  1714 / 12 partii


   8  Mariusz Wrześniewski   135 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   50  Grzegorz Pukniel       100   +  434:291   150
   2    8   21  Justyna Fugiel         118   -  325:358    68
   3   17    1  Tomasz Zwoliński       143   +  374:317   193
   4   12   25  Maciej Michalak        115   +  406:321   165
   5    6   20  Andrzej Oleksiak       117   -  324:428    67
   6   12   19  Jarosław Michalak      115   +  502:326   165
   7    8   11  Kamil Górka            131   +  430:354   181
   8    4    6  Maciej Czupryniak      135   -  340:372    85
   9    8   13  Krzysztof Usakiewicz   126   +  459:314   176
  10    5   14  Maciej Gałecki         124   +  455:319   174
  11    3   12  Stanisław Rydzik       127   -  385:439    77
  12    6    6  Maciej Czupryniak      135   +  392:372   185
                                                --------------
                                                 SUMA =  1686 / 12 partii


   9  Karol Wyrębkiewicz     131 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9   51  Dorota Ziembowicz      100   +  460:203   150
   2    4   12  Stanisław Rydzik       127   -  342:419    77
   3   14   17  Andrzej Rechowicz      122   +  427:289   172
   4    8    2  Mariusz Skrobosz       143   -  379:467    93
   5   14   14  Maciej Gałecki         124   +  437:394   174
   6    9   16  Maciej Grabowski       123   -  314:358    73
   7   16   13  Krzysztof Usakiewicz   126   -  383:391    76
   8   22   64  Kamil Nawrocki         100   +  463:307   150
   9   16    1  Tomasz Zwoliński       143   -  291:443    93
  10   22   38  Jarosław Sobczak       108   -  283:371    58
  11   27   65  Robert Głowacki        100   +  430:337   150
  12   21   26  Robert Kamiński        117   +  423:262   167
                                                --------------
                                                 SUMA =  1433 / 12 partii


  10  Małgorzata Kania       132 Milanówek           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   52  Dorota Zielińska       100   +  321:316   150
   2   21   22  Krzysztof Mówka        118   -  291:432    68
   3   29   69  Dariusz Nawrocki       100   +  413:327   150
   4   18   61  Janusz Grodzki         100   +  443:295   150
   5   10   48  Krystyna Augustyniak   103   +  472:344   153
   6    5   21  Justyna Fugiel         118   -  293:417    68
   7   10   37  Bogusław Puchalski     109   +  316:288   159
   8    8   32  Joanna Juszczak        113   -  333:426    63
   9   12   40  Beata Piotrowska       107   +  396:384   157
  10    9   31  Arkadiusz Jaworski     111   +  455:295   161
  11    6   25  Maciej Michalak        115   +  428:290   165
  12    4    7  Wojciech Usakiewicz    134   -  398:470    84
                                                --------------
                                                 SUMA =  1528 / 12 partii


  11  Kamil Górka            131 Łęczna              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   53  Jerzy Augustyniak      100   +  447:375   150
   2    6   28  Wojciech Próchniewicz  114   +  398:298   164
   3    4   29  Jerzy Luter            113   -  346:348    63
   4   10   16  Maciej Grabowski       123   +  435:349   173
   5    5    3  Marcin Mroziuk         138   +  373:343   188
   6    4    7  Wojciech Usakiewicz    134   -  370:432    84
   7    8    8  Mariusz Wrześniewski   135   -  354:430    85
   8   12   15  Krzysztof Bukowski     123   -  364:421    73
   9   17   19  Jarosław Michalak      115   -  278:423    65
  10   23   17  Andrzej Rechowicz      122   +  383:314   172
  11   18   38  Jarosław Sobczak       108   +  380:346   158
  12   15   42  Marek Syczuk           110   +  354:324   160
                                                --------------
                                                 SUMA =  1535 / 12 partii


  12  Stanisław Rydzik       127 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   54  Michał Szkudlarek      100   +  469:289   150
   2    4    9  Karol Wyrębkiewicz     131   +  419:342   181
   3    2    6  Maciej Czupryniak      135   -  354:409    85
   4    7   13  Krzysztof Usakiewicz   126   +  493:317   176
   5    3   32  Joanna Juszczak        113   +  409:408   163
   6    2    2  Mariusz Skrobosz       143   +  351:261   193
   7    1    4  Mateusz Żbikowski      138   -  327:410    88
   8    3    3  Marcin Mroziuk         138   +  429:424   188
   9    2    5  Dariusz Banaszek       137   +  432:377   187
  10    2    7  Wojciech Usakiewicz    134   -  402:403    84
  11    3    8  Mariusz Wrześniewski   135   +  439:385   185
  12    2   23  Lucyna Korga           118   -  346:388    68
                                                --------------
                                                 SUMA =  1748 / 12 partii


  13  Krzysztof Usakiewicz   126 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   13   55  Iwona Baran            100   +  528:245   150
   2    2    6  Maciej Czupryniak      135   -  351:414    85
   3   12   14  Maciej Gałecki         124   +  385:269   174
   4    7   12  Stanisław Rydzik       127   -  317:493    77
   5   15   26  Robert Kamiński        117   +  416:294   167
   6   10   15  Krzysztof Bukowski     123   -  354:383    73
   7   16    9  Karol Wyrębkiewicz     131   +  391:383   181
   8   11   27  Adam Weremczuk         115   +  415:255   165
   9    8    8  Mariusz Wrześniewski   135   -  314:459    85
  10   13   18  Sławomir Kordjalik     119   +  383:381   169
  11   10   27  Adam Weremczuk         115   +  382:371   165
  12    7   14  Maciej Gałecki         124   -  430:454    74
                                                --------------
                                                 SUMA =  1565 / 12 partii


  14  Maciej Gałecki         124 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   14   56  Robert Drózd           100   +  560:346   150
   2    1   15  Krzysztof Bukowski     123   -  396:400    73
   3   12   13  Krzysztof Usakiewicz   126   -  269:385    76
   4   22   38  Jarosław Sobczak       108   +  360:338   158
   5   14    9  Karol Wyrębkiewicz     131   -  394:437    81
   6   22   17  Andrzej Rechowicz      122   +  480:337   172
   7   15   85  Wojciech Zemło         133   +  354:341   183
   8   10   55  Iwona Baran            100   +  406:283   150
   9    7   20  Andrzej Oleksiak       117   +  431:371   167
  10    5    8  Mariusz Wrześniewski   135   -  319:455    85
  11    9   22  Krzysztof Mówka        118   +  325:313   168
  12    7   13  Krzysztof Usakiewicz   126   +  454:430   176
                                                --------------
                                                 SUMA =  1639 / 12 partii


  15  Krzysztof Bukowski     123 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   15   57  Tomasz Sulejewski      100   +  534:293   150
   2    1   14  Maciej Gałecki         124   +  400:396   174
   3    1    5  Dariusz Banaszek       137   -  334:338    87
   4    6   85  Wojciech Zemło         133   +  382:349   183
   5    4    2  Mariusz Skrobosz       143   -  344:478    93
   6   10   13  Krzysztof Usakiewicz   126   +  383:354   176
   7    7   20  Andrzej Oleksiak       117   -  353:370    67
   8   12   11  Kamil Górka            131   +  421:364   181
   9    9   22  Krzysztof Mówka        118   -  280:440    68
  10   14   27  Adam Weremczuk         115   -  299:387    65
  11   19   18  Sławomir Kordjalik     119   -  308:414    69
  12   24   37  Bogusław Puchalski     109   +  482:348   159
                                                --------------
                                                 SUMA =  1472 / 12 partii


  16  Maciej Grabowski       123 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   16   58  Marta Gostomska        102   +  482:291   152
   2    3   20  Andrzej Oleksiak       117   -  332:388    67
   3   13   24  Aleksander Puchalski   116   +  387:377   166
   4   10   11  Kamil Górka            131   -  349:435    81
   5   17   56  Robert Drózd           100   +  470:417   150
   6    9    9  Karol Wyrębkiewicz     131   +  358:314   181
   7    6    3  Marcin Mroziuk         138   -  232:503    88
   8   15   41  Stefan Dawidson        107   +  427:293   157
   9   10   18  Sławomir Kordjalik     119   +  361:330   169
  10    7   21  Justyna Fugiel         118   -  363:516    68
  11   11   30  Sławomir Kucia         113   -  292:377    63
  12   16   29  Jerzy Luter            113   +  387:318   163
                                                --------------
                                                 SUMA =  1505 / 12 partii


  17  Andrzej Rechowicz      122 Katowice            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   17   59  Maciej Soska           100   +  377:328   150
   2   16    3  Marcin Mroziuk         138   -  424:499    88
   3   14    9  Karol Wyrębkiewicz     131   -  289:427    81
   4   25    1  Tomasz Zwoliński       143   -  391:407    93
   5   31   28  Wojciech Próchniewicz  114   +  506:331   164
   6   22   14  Maciej Gałecki         124   -  337:480    74
   7   29   56  Robert Drózd           100   +  374:331   150
   8   23   24  Aleksander Puchalski   116   -  324:348    66
   9   28   73  Kszysztof Waberski     100   +  390:279   150
  10   23   11  Kamil Górka            131   -  314:383    81
  11   28   35  Grzegorz Matysiak      109   +  405:354   159
  12   23   38  Jarosław Sobczak       108   +  379:310   158
                                                --------------
                                                 SUMA =  1414 / 12 partii


  18  Sławomir Kordjalik     119 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   18   60  Krzysztof Kruk         100   +  452:309   150
   2    5    2  Mariusz Skrobosz       143   +  380:310   193
   3    5   25  Maciej Michalak        115   +  357:324   165
   4    3   29  Jerzy Luter            113   +  388:299   163
   5    2    4  Mateusz Żbikowski      138   -  326:467    88
   6    6   37  Bogusław Puchalski     109   +  399:316   159
   7    3    5  Dariusz Banaszek       137   -  340:428    87
   8    7   30  Sławomir Kucia         113   -  388:433    63
   9   10   16  Maciej Grabowski       123   -  330:361    73
  10   13   13  Krzysztof Usakiewicz   126   -  381:383    76
  11   19   15  Krzysztof Bukowski     123   +  414:308   173
  12   14   27  Adam Weremczuk         115   -  306:450    65
                                                --------------
                                                 SUMA =  1455 / 12 partii


  19  Jarosław Michalak      115 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   19   61  Janusz Grodzki         100   +  368:279   150
   2   18    4  Mateusz Żbikowski      138   -  360:392    88
   3   20   48  Krystyna Augustyniak   103   -  375:420    53
   4   24   28  Wojciech Próchniewicz  114   +  395:349   164
   5   16   24  Aleksander Puchalski   116   +  408:375   166
   6   12    8  Mariusz Wrześniewski   135   -  326:502    85
   7   20   35  Grzegorz Matysiak      109   +  407:392   159
   8   14   22  Krzysztof Mówka        118   -  417:429    68
   9   17   11  Kamil Górka            131   +  423:278   181
  10   12    3  Marcin Mroziuk         138   -  325:406    88
  11   17   20  Andrzej Oleksiak       117   -  404:410    67
  12   22   24  Aleksander Puchalski   116   -  398:419    66
                                                --------------
                                                 SUMA =  1335 / 12 partii


  20  Andrzej Oleksiak       117 Ostróda             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   20   62  Jolanta Bednarska      100   +  481:237   150
   2    3   16  Maciej Grabowski       123   +  388:332   173
   3    3    3  Marcin Mroziuk         138   -  351:419    88
   4    9   56  Robert Drózd           100   +  401:289   150
   5    6    8  Mariusz Wrześniewski   135   +  428:324   185
   6    3    5  Dariusz Banaszek       137   -  359:464    87
   7    7   15  Krzysztof Bukowski     123   +  370:353   173
   8    5    2  Mariusz Skrobosz       143   -  357:421    93
   9    7   14  Maciej Gałecki         124   -  371:431    74
  10   11    1  Tomasz Zwoliński       143   -  277:392    93
  11   17   19  Jarosław Michalak      115   +  410:404   165
  12   13   22  Krzysztof Mówka        118   -  293:363    68
                                                --------------
                                                 SUMA =  1499 / 12 partii


  21  Justyna Fugiel         118 Sandomierz          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   21   63  Piotr Mańkowski        100   +  437:339   150
   2    8    8  Mariusz Wrześniewski   135   +  358:325   185
   3    6   23  Lucyna Korga           118   +  412:362   168
   4    2    5  Dariusz Banaszek       137   -  324:417    87
   5    7   22  Krzysztof Mówka        118   +  410:325   168
   6    5   10  Małgorzata Kania       132   +  417:293   182
   7    4   36  Jarosław Puchalski     108   -  284:336    58
   8    6   25  Maciej Michalak        115   -  341:404    65
   9   11   37  Bogusław Puchalski     109   +  479:331   159
  10    7   16  Maciej Grabowski       123   +  516:363   173
  11    4    6  Maciej Czupryniak      135   +  446:319   185
  12    3    2  Mariusz Skrobosz       143   -  382:521    93
                                                --------------
                                                 SUMA =  1673 / 12 partii


  22  Krzysztof Mówka        118 Toruń               

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   22   64  Kamil Nawrocki         100   +  307:266   150
   2   21   10  Małgorzata Kania       132   +  432:291   182
   3    9    4  Mateusz Żbikowski      138   -  384:399    88
   4   13   27  Adam Weremczuk         115   +  413:330   165
   5    7   21  Justyna Fugiel         118   -  325:410    68
   6   13   42  Marek Syczuk           110   +  419:378   160
   7    9   25  Maciej Michalak        115   -  369:384    65
   8   14   19  Jarosław Michalak      115   +  429:417   165
   9    9   15  Krzysztof Bukowski     123   +  440:280   173
  10    6    6  Maciej Czupryniak      135   -  436:456    85
  11    9   14  Maciej Gałecki         124   -  313:325    74
  12   13   20  Andrzej Oleksiak       117   +  363:293   167
                                                --------------
                                                 SUMA =  1542 / 12 partii


  23  Lucyna Korga           118 Zabrze              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   23   65  Robert Głowacki        100   +  417:265   150
   2   10    1  Tomasz Zwoliński       143   +  385:346   193
   3    6   21  Justyna Fugiel         118   -  362:412    68
   4   11   48  Krystyna Augustyniak   103   -  263:316    53
   5   20   41  Stefan Dawidson        107   +  375:287   157
   6   15   63  Piotr Mańkowski        100   +  374:251   150
   7   12   40  Beata Piotrowska       107   +  366:272   157
   8    9   58  Marta Gostomska        102   +  394:156   152
   9    5   32  Joanna Juszczak        113   +  400:398   163
  10    4   36  Jarosław Puchalski     108   +  447:344   158
  11    2    7  Wojciech Usakiewicz    134   +  358:323   184
  12    2   12  Stanisław Rydzik       127   +  388:346   177
                                                --------------
                                                 SUMA =  1762 / 12 partii


  24  Aleksander Puchalski   116 Włocławek           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   24   66  Paweł Czubla           100   +  442:272   150
   2    7    5  Dariusz Banaszek       137   -  429:518    87
   3   13   16  Maciej Grabowski       123   -  377:387    73
   4   21   64  Kamil Nawrocki         100   +  308:267   150
   5   16   19  Jarosław Michalak      115   -  375:408    65
   6   23   56  Robert Drózd           100   +  370:346   150
   7   17   27  Adam Weremczuk         115   -  326:478    65
   8   23   17  Andrzej Rechowicz      122   +  348:324   172
   9   19   29  Jerzy Luter            113   -  308:383    63
  10   25   52  Dorota Zielińska       100   +  538:281   150
  11   16   33  Marek Dudkiewicz       111   -  330:363    61
  12   22   19  Jarosław Michalak      115   +  419:398   165
                                                --------------
                                                 SUMA =  1351 / 12 partii


  25  Maciej Michalak        115 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   25   67  Paweł Graczykowski     100   +  383:289   150
   2   15   69  Dariusz Nawrocki       100   +  434:238   150
   3    5   18  Sławomir Kordjalik     119   -  324:357    69
   4   12    8  Mariusz Wrześniewski   135   -  321:406    85
   5   19   27  Adam Weremczuk         115   +  353:339   165
   6   14   48  Krystyna Augustyniak   103   +  452:295   153
   7    9   22  Krzysztof Mówka        118   +  384:369   168
   8    6   21  Justyna Fugiel         118   +  404:341   168
   9    4   30  Sławomir Kucia         113   +  368:349   163
  10    3    5  Dariusz Banaszek       137   -  358:414    87
  11    6   10  Małgorzata Kania       132   -  290:428    82
  12    9   40  Beata Piotrowska       107   +  444:266   157
                                                --------------
                                                 SUMA =  1597 / 12 partii


  26  Robert Kamiński        117 Wysokie Maz.        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   26   68  Małgorzata Kucia       100   +  386:356   150
   2   14   42  Marek Syczuk           110   -  346:376    60
   3   19   27  Adam Weremczuk         115   -  377:397    65
   4   23   84  Joanna Ostrowska       100   +  462:223   150
   5   15   13  Krzysztof Usakiewicz   126   -  294:416    76
   6   24   38  Jarosław Sobczak       108   -  329:362    58
   7   30   73  Kszysztof Waberski     100   +  344:332   150
   8   25   34  Dawid Pikul            112   =  345:345   112
   9   27   65  Robert Głowacki        100   -  314:412    50
  10   32   56  Robert Drózd           100   +  515:319   150
  11   26   89  Paweł Jachowicz        100   +  432:396   150
  12   21    9  Karol Wyrębkiewicz     131   -  262:423    81
                                                --------------
                                                 SUMA =  1252 / 12 partii


  27  Adam Weremczuk         115 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   27   69  Dariusz Nawrocki       100   -  352:381    50
   2   24   33  Marek Dudkiewicz       111   +  381:314   161
   3   19   26  Robert Kamiński        117   +  397:377   167
   4   13   22  Krzysztof Mówka        118   -  330:413    68
   5   19   25  Maciej Michalak        115   -  339:353    65
   6   26   44  Krzysztof Szkudlarek   104   +  513:301   154
   7   17   24  Aleksander Puchalski   116   +  478:326   166
   8   11   13  Krzysztof Usakiewicz   126   -  255:415    76
   9   18   42  Marek Syczuk           110   +  386:380   160
  10   14   15  Krzysztof Bukowski     123   +  387:299   173
  11   10   13  Krzysztof Usakiewicz   126   -  371:382    76
  12   14   18  Sławomir Kordjalik     119   +  450:306   169
                                                --------------
                                                 SUMA =  1485 / 12 partii


  28  Wojciech Próchniewicz  114 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   28   70  Jolanta Kruk           100   +  451:185   150
   2    6   11  Kamil Górka            131   -  298:398    81
   3   18   49  Małgorzata Sulejewska  100   -  345:350    50
   4   24   19  Jarosław Michalak      115   -  349:395    65
   5   31   17  Andrzej Rechowicz      122   -  331:506    72
   6   36   68  Małgorzata Kucia       100   -  331:389    50
   7   39   65  Robert Głowacki        100   -  282:406    50
   8   41   82  Olaf Czubla            100   +  354:243   150
   9   37   83  Krystyna Puchalska     100   +  399:225   150
  10   33   73  Kszysztof Waberski     100   +  373:335   150
  11   29   39  Katarzyna Żuławska     108   +  389:314   158
  12   25   78  Paweł Frynia           100   +  448:301   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1276 / 12 partii


  29  Jerzy Luter            113 Bytom               

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   29   71  Marta Dobrzańska       100   +  406:323   150
   2   11   35  Grzegorz Matysiak      109   +  441:249   159
   3    4   11  Kamil Górka            131   +  348:346   181
   4    3   18  Sławomir Kordjalik     119   -  299:388    69
   5    8    7  Wojciech Usakiewicz    134   -  303:464    84
   6   16   77  Krzysztof Sojka        100   +  403:312   150
   7   11   32  Joanna Juszczak        113   -  331:355    63
   8   16   37  Bogusław Puchalski     109   -  329:346    59
   9   19   24  Aleksander Puchalski   116   +  383:308   166
  10   15   40  Beata Piotrowska       107   -  309:319    57
  11   21   78  Paweł Frynia           100   +  406:342   150
  12   16   16  Maciej Grabowski       123   -  318:387    73
                                                --------------
                                                 SUMA =  1361 / 12 partii


  30  Sławomir Kucia         113 Kraków              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   30   72  Monika Dzik            100   +  361:274   150
   2   19   75  Tomasz Juśkiewicz      100   +  403:302   150
   3    8   42  Marek Syczuk           110   -  340:403    60
   4   14   41  Stefan Dawidson        107   +  351:339   157
   5   11   35  Grzegorz Matysiak      109   +  415:322   159
   6    8   31  Arkadiusz Jaworski     111   +  384:348   161
   7    5    2  Mariusz Skrobosz       143   -  348:352    93
   8    7   18  Sławomir Kordjalik     119   +  433:388   169
   9    4   25  Maciej Michalak        115   -  349:368    65
  10    8   32  Joanna Juszczak        113   -  391:457    63
  11   11   16  Maciej Grabowski       123   +  377:292   173
  12    8   32  Joanna Juszczak        113   -  396:398    63
                                                --------------
                                                 SUMA =  1463 / 12 partii


  31  Arkadiusz Jaworski     111 Tychy               

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   31   73  Kszysztof Waberski     100   +  372:309   150
   2   17   36  Jarosław Puchalski     108   -  268:344    58
   3   27   54  Michał Szkudlarek      100   +  334:275   150
   4   20   80  Andrzej Kroc           100   +  393:318   150
   5   12   40  Beata Piotrowska       107   +  347:305   157
   6    8   30  Sławomir Kucia         113   -  348:384    63
   7   13   61  Janusz Grodzki         100   -  341:396    50
   8   18   77  Krzysztof Sojka        100   +  366:221   150
   9   13   76  Artur Owsiany          100   +  384:332   150
  10    9   10  Małgorzata Kania       132   -  295:455    82
  11   13   49  Małgorzata Sulejewska  100   +  416:356   150
  12   10   36  Jarosław Puchalski     108   +  393:362   158
                                                --------------
                                                 SUMA =  1468 / 12 partii


  32  Joanna Juszczak        113 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   32   74  Halina Łubniewicz      100   +  406:191   150
   2   12   49  Małgorzata Sulejewska  100   +  370:340   150
   3    7   37  Bogusław Puchalski     109   +  350:281   159
   4    5   40  Beata Piotrowska       107   +  362:321   157
   5    3   12  Stanisław Rydzik       127   -  408:409    77
   6    7   36  Jarosław Puchalski     108   -  307:389    58
   7   11   29  Jerzy Luter            113   +  355:331   163
   8    8   10  Małgorzata Kania       132   +  426:333   182
   9    5   23  Lucyna Korga           118   -  398:400    68
  10    8   30  Sławomir Kucia         113   +  457:391   163
  11    5    2  Mariusz Skrobosz       143   -  278:445    93
  12    8   30  Sławomir Kucia         113   +  398:396   163
                                                --------------
                                                 SUMA =  1583 / 12 partii


  33  Marek Dudkiewicz       111 Milanówek           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   33   75  Tomasz Juśkiewicz      100   -  350:352    50
   2   24   27  Adam Weremczuk         115   -  314:381    65
   3   34   68  Małgorzata Kucia       100   -  365:412    50
   4   39   81  Andrzej Puchalski      109   +  390:326   159
   5   32   34  Dawid Pikul            112   +  382:356   162
   6   25   73  Kszysztof Waberski     100   +  487:387   150
   7   18   38  Jarosław Sobczak       108   +  396:350   158
   8   13    1  Tomasz Zwoliński       143   =  389:389   143
   9   15   66  Paweł Czubla           100   -  300:349    50
  10   21   65  Robert Głowacki        100   +  416:320   150
  11   16   24  Aleksander Puchalski   116   +  363:330   166
  12   12    1  Tomasz Zwoliński       143   -  386:416    93
                                                --------------
                                                 SUMA =  1396 / 12 partii


  34  Dawid Pikul            112 Poznań              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   34   76  Artur Owsiany          100   -  321:421    50
   2   28   71  Marta Dobrzańska       100   +  393:252   150
   3   22    7  Wojciech Usakiewicz    134   -  307:392    84
   4   27   45  Tomasz Żbikowski       102   -  331:351    52
   5   32   33  Marek Dudkiewicz       111   -  356:382    61
   6   37   81  Andrzej Puchalski      109   +  449:255   159
   7   31   68  Małgorzata Kucia       100   +  423:329   150
   8   25   26  Robert Kamiński        117   =  345:345   117
   9   26   64  Kamil Nawrocki         100   +  461:351   150
  10   20   87  Wojciech Gołęcki       100   +  485:231   150
  11   15   66  Paweł Czubla           100   +  398:270   150
  12   11   63  Piotr Mańkowski        100   +  452:283   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1423 / 12 partii


  35  Grzegorz Matysiak      109 Kraków              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   35   77  Krzysztof Sojka        100   +  409:326   150
   2   11   29  Jerzy Luter            113   -  249:441    63
   3   24   52  Dorota Zielińska       100   +  337:320   150
   4   19   51  Dorota Ziembowicz      100   +  434:355   150
   5   11   30  Sławomir Kucia         113   -  322:415    63
   6   17   40  Beata Piotrowska       107   -  383:432    57
   7   20   19  Jarosław Michalak      115   -  392:407    65
   8   26   48  Krystyna Augustyniak   103   -  337:342    53
   9   30   68  Małgorzata Kucia       100   +  438:319   150
  10   24   42  Marek Syczuk           110   -  315:379    60
  11   28   17  Andrzej Rechowicz      122   -  354:405    72
  12   32   73  Kszysztof Waberski     100   -  318:510    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1083 / 12 partii


  36  Jarosław Puchalski     108 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   36   78  Paweł Frynia           100   +  374:266   150
   2   17   31  Arkadiusz Jaworski     111   +  344:268   161
   3   10   40  Beata Piotrowska       107   -  338:352    57
   4   17   39  Katarzyna Żuławska     108   +  347:332   158
   5   13   85  Wojciech Zemło         133   +  484:342   183
   6    7   32  Joanna Juszczak        113   +  389:307   163
   7    4   21  Justyna Fugiel         118   +  336:284   168
   8    2    7  Wojciech Usakiewicz    134   -  329:438    84
   9    6    3  Marcin Mroziuk         138   +  373:356   188
  10    4   23  Lucyna Korga           118   -  344:447    68
  11    7   85  Wojciech Zemło         133   -  369:414    83
  12   10   31  Arkadiusz Jaworski     111   -  362:393    61
                                                --------------
                                                 SUMA =  1524 / 12 partii


  37  Bogusław Puchalski     109 Włocławek           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   37   79  Janusz Sojka           100   +  431:272   150
   2    9   76  Artur Owsiany          100   +  356:350   150
   3    7   32  Joanna Juszczak        113   -  281:350    63
   4   16   49  Małgorzata Sulejewska  100   +  419:302   150
   5    9   42  Marek Syczuk           110   +  451:374   160
   6    6   18  Sławomir Kordjalik     119   -  316:399    69
   7   10   10  Małgorzata Kania       132   -  288:316    82
   8   16   29  Jerzy Luter            113   +  346:329   163
   9   11   21  Justyna Fugiel         118   -  331:479    68
  10   16   48  Krystyna Augustyniak   103   -  344:413    53
  11   20   42  Marek Syczuk           110   -  387:389    60
  12   24   15  Krzysztof Bukowski     123   -  348:482    73
                                                --------------
                                                 SUMA =  1241 / 12 partii


  38  Jarosław Sobczak       108 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   38   80  Andrzej Kroc           100   -  328:342    50
   2   26   48  Krystyna Augustyniak   103   -  383:399    53
   3   32   74  Halina Łubniewicz      100   +  483:213   150
   4   22   14  Maciej Gałecki         124   -  338:360    74
   5   30   87  Wojciech Gołęcki       100   +  370:317   150
   6   24   26  Robert Kamiński        117   +  362:329   167
   7   18   33  Marek Dudkiewicz       111   -  350:396    61
   8   24   42  Marek Syczuk           110   -  287:326    60
   9   29   56  Robert Drózd           100   +  480:333   150
  10   22    9  Karol Wyrębkiewicz     131   +  371:283   181
  11   18   11  Kamil Górka            131   -  346:380    81
  12   23   17  Andrzej Rechowicz      122   -  310:379    72
                                                --------------
                                                 SUMA =  1249 / 12 partii


  39  Katarzyna Żuławska     108 Katowice            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   39   81  Andrzej Puchalski      109   +  341:314   159
   2   20   80  Andrzej Kroc           100   -  343:351    50
   3   23   77  Krzysztof Sojka        100   +  362:262   150
   4   17   36  Jarosław Puchalski     108   -  332:347    58
   5   23   45  Tomasz Żbikowski       102   -  281:314    52
   6   28   76  Artur Owsiany          100   -  329:358    50
   7   33   52  Dorota Zielińska       100   -  335:365    50
   8   36   69  Dariusz Nawrocki       100   +  442:255   150
   9   31   44  Krzysztof Szkudlarek   104   -  319:362    54
  10   34   68  Małgorzata Kucia       100   +  386:367   150
  11   29   28  Wojciech Próchniewicz  114   -  314:389    64
  12   33   68  Małgorzata Kucia       100   +  397:370   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1137 / 12 partii


  40  Beata Piotrowska       107 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   40   82  Olaf Czubla            100   +  399:206   150
   2   13   41  Stefan Dawidson        107   +  339:316   157
   3   10   36  Jarosław Puchalski     108   +  352:338   158
   4    5   32  Joanna Juszczak        113   -  321:362    63
   5   12   31  Arkadiusz Jaworski     111   -  305:347    61
   6   17   35  Grzegorz Matysiak      109   +  432:383   159
   7   12   23  Lucyna Korga           118   -  272:366    68
   8   17   63  Piotr Mańkowski        100   +  460:252   150
   9   12   10  Małgorzata Kania       132   -  384:396    82
  10   15   29  Jerzy Luter            113   +  319:309   163
  11   12   48  Krystyna Augustyniak   103   +  462:235   153
  12    9   25  Maciej Michalak        115   -  266:444    65
                                                --------------
                                                 SUMA =  1429 / 12 partii


  41  Stefan Dawidson        107 Częstochowa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   41   83  Krystyna Puchalska     100   +  399:235   150
   2   13   40  Beata Piotrowska       107   -  316:339    57
   3   21   45  Tomasz Żbikowski       102   +  396:302   152
   4   14   30  Sławomir Kucia         113   -  339:351    63
   5   20   23  Lucyna Korga           118   -  287:375    68
   6   27   69  Dariusz Nawrocki       100   +  381:288   150
   7   21   48  Krystyna Augustyniak   103   +  441:403   153
   8   15   16  Maciej Grabowski       123   -  293:427    73
   9   20   43  Bogusław Koszarski     104   +  341:310   154
  10   17   49  Małgorzata Sulejewska  100   -  283:415    50
  11   22   44  Krzysztof Szkudlarek   104   +  366:249   154
  12   18   76  Artur Owsiany          100   -  287:310    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1274 / 12 partii


  42  Marek Syczuk           110 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   42   84  Joanna Ostrowska       100   +  396:378   150
   2   14   26  Robert Kamiński        117   +  376:346   167
   3    8   30  Sławomir Kucia         113   +  403:340   163
   4    4    4  Mateusz Żbikowski      138   -  306:492    88
   5    9   37  Bogusław Puchalski     109   -  374:451    59
   6   13   22  Krzysztof Mówka        118   -  378:419    68
   7   19    1  Tomasz Zwoliński       143   -  364:399    93
   8   24   38  Jarosław Sobczak       108   +  326:287   158
   9   18   27  Adam Weremczuk         115   -  380:386    65
  10   24   35  Grzegorz Matysiak      109   +  379:315   159
  11   20   37  Bogusław Puchalski     109   +  389:387   159
  12   15   11  Kamil Górka            131   -  324:354    81
                                                --------------
                                                 SUMA =  1410 / 12 partii


  43  Bogusław Koszarski     104 Lądek Zdrój         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Tomasz Zwoliński       143   -  272:414    93
   2   35   72  Monika Dzik            100   +  351:287   150
   3   28   61  Janusz Grodzki         100   -  347:399    50
   4   30   46  Paweł Opyc             103   +  385:303   153
   5   24   51  Dorota Ziembowicz      100   -  261:264    50
   6   30   54  Michał Szkudlarek      100   +  445:259   150
   7   22   77  Krzysztof Sojka        100   -  329:344    50
   8   27   44  Krzysztof Szkudlarek   104   +  385:291   154
   9   20   41  Stefan Dawidson        107   -  310:341    57
  10   27   84  Joanna Ostrowska       100   -  278:334    50
  11   30   52  Dorota Zielińska       100   +  353:331   150
  12   27   84  Joanna Ostrowska       100   +  399:244   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1257 / 12 partii


  44  Krzysztof Szkudlarek   104 Pabianice           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Mariusz Skrobosz       143   -  286:452    93
   2   34   61  Janusz Grodzki         100   -  332:341    50
   3   36   50  Grzegorz Pukniel       100   +  369:330   150
   4   29   52  Dorota Zielińska       100   -  318:344    50
   5   34   84  Joanna Ostrowska       100   +  485:235   150
   6   26   27  Adam Weremczuk         115   -  301:513    65
   7   32   69  Dariusz Nawrocki       100   +  361:309   150
   8   27   43  Bogusław Koszarski     104   -  291:385    54
   9   31   39  Katarzyna Żuławska     108   +  362:319   158
  10   26   51  Dorota Ziembowicz      100   +  372:257   150
  11   22   41  Stefan Dawidson        107   -  249:366    57
  12   26   45  Tomasz Żbikowski       102   -  307:408    52
                                                --------------
                                                 SUMA =  1179 / 12 partii


  45  Tomasz Żbikowski       102 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Marcin Mroziuk         138   -  253:380    88
   2   38   65  Robert Głowacki        100   +  463:264   150
   3   21   41  Stefan Dawidson        107   -  302:396    57
   4   27   34  Dawid Pikul            112   +  351:331   162
   5   23   39  Katarzyna Żuławska     108   +  314:281   158
   6   18   61  Janusz Grodzki         100   -  329:392    50
   7   24   76  Artur Owsiany          100   -  287:307    50
   8   29   52  Dorota Zielińska       100   -  332:404    50
   9   32   84  Joanna Ostrowska       100   -  349:411    50
  10   35   69  Dariusz Nawrocki       100   +  335:298   150
  11   31   53  Jerzy Augustyniak      100   +  404:304   150
  12   26   44  Krzysztof Szkudlarek   104   +  408:307   154
                                                --------------
                                                 SUMA =  1269 / 12 partii


  46  Paweł Opyc             103 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Mateusz Żbikowski      138   -  287:365    88
   2   33   67  Paweł Graczykowski     100   -  283:489    50
   3   39   72  Monika Dzik            100   +  396:284   150
   4   30   43  Bogusław Koszarski     104   -  303:385    54
   5   35   50  Grzegorz Pukniel       100   +  336:206   150
   6   31   71  Marta Dobrzańska       100   +  347:290   150
   7   25   47  Andrzej Gostomski      104   +  327:293   154
   8   20   85  Wojciech Zemło         133   -  342:372    83
   9   24   78  Paweł Frynia           100   +  379:353   150
  10   18   63  Piotr Mańkowski        100   -  247:348    50
  11   24   55  Iwona Baran            100   +  325:226   150
  12   19   47  Andrzej Gostomski      104   +  509:318   154
                                                --------------
                                                 SUMA =  1383 / 12 partii


  47  Andrzej Gostomski      104 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Dariusz Banaszek       137   -  247:439    87
   2   39   55  Iwona Baran            100   -  262:403    50
   3   26   57  Tomasz Sulejewski      100   +  362:247   150
   4   35   66  Paweł Czubla           100   +  365:325   150
   5   28   64  Kamil Nawrocki         100   -  333:360    50
   6   33   78  Paweł Frynia           100   +  379:317   150
   7   25   46  Paweł Opyc             103   -  293:327    53
   8   30   54  Michał Szkudlarek      100   +  339:306   150
   9   25   87  Wojciech Gołęcki       100   -  273:332    50
  10   29   50  Grzegorz Pukniel       100   +  396:315   150
  11   23   84  Joanna Ostrowska       100   +  396:270   150
  12   19   46  Paweł Opyc             103   -  318:509    53
                                                --------------
                                                 SUMA =  1243 / 12 partii


  48  Krystyna Augustyniak   103 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Maciej Czupryniak      135   -  330:482    85
   2   26   38  Jarosław Sobczak       108   +  399:383   158
   3   20   19  Jarosław Michalak      115   +  420:375   165
   4   11   23  Lucyna Korga           118   +  316:263   168
   5   10   10  Małgorzata Kania       132   -  344:472    82
   6   14   25  Maciej Michalak        115   -  295:452    65
   7   21   41  Stefan Dawidson        107   -  403:441    57
   8   26   35  Grzegorz Matysiak      109   +  342:337   159
   9   21   52  Dorota Zielińska       100   +  383:360   150
  10   16   37  Bogusław Puchalski     109   +  413:344   159
  11   12   40  Beata Piotrowska       107   -  235:462    57
  12   17   49  Małgorzata Sulejewska  100   -  366:410    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1355 / 12 partii


  49  Małgorzata Sulejewska  100 Kraków              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Wojciech Usakiewicz    134   +  400:362   184
   2   12   32  Joanna Juszczak        113   -  340:370    63
   3   18   28  Wojciech Próchniewicz  114   +  350:345   164
   4   16   37  Bogusław Puchalski     109   -  302:419    59
   5   22   77  Krzysztof Sojka        100   -  265:364    50
   6   29   52  Dorota Zielińska       100   +  390:335   150
   7   23   63  Piotr Mańkowski        100   -  302:370    50
   8   28   84  Joanna Ostrowska       100   +  400:286   150
   9   22   51  Dorota Ziembowicz      100   +  371:358   150
  10   17   41  Stefan Dawidson        107   +  415:283   157
  11   13   31  Arkadiusz Jaworski     111   -  356:416    61
  12   17   48  Krystyna Augustyniak   103   +  410:366   153
                                                --------------
                                                 SUMA =  1391 / 12 partii


  50  Grzegorz Pukniel       100 Lublin              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8    8  Mariusz Wrześniewski   135   -  291:434    85
   2   31   57  Tomasz Sulejewski      100   -  332:355    50
   3   36   44  Krzysztof Szkudlarek   104   -  330:369    54
   4   40   59  Maciej Soska           100   +  352:239   150
   5   35   46  Paweł Opyc             103   -  206:336    53
   6   40   75  Tomasz Juśkiewicz      100   +  359:276   150
   7   35   78  Paweł Frynia           100   -  329:333    50
   8   37   72  Monika Dzik            100   +  361:328   150
   9   33   54  Michał Szkudlarek      100   +  359:283   150
  10   29   47  Andrzej Gostomski      104   -  315:396    54
  11   33   77  Krzysztof Sojka        100   +  351:282   150
  12   28   51  Dorota Ziembowicz      100   +  365:310   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1246 / 12 partii


  51  Dorota Ziembowicz      100 Gliwice             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9    9  Karol Wyrębkiewicz     131   -  203:460    81
   2   41   82  Olaf Czubla            100   +  332:258   150
   3   31   83  Krystyna Puchalska     100   +  473:239   150
   4   19   35  Grzegorz Matysiak      109   -  355:434    59
   5   24   43  Bogusław Koszarski     104   +  264:261   154
   6   19   55  Iwona Baran            100   -  310:329    50
   7   26   80  Andrzej Kroc           100   +  375:331   150
   8   19   76  Artur Owsiany          100   -  337:359    50
   9   22   49  Małgorzata Sulejewska  100   -  358:371    50
  10   26   44  Krzysztof Szkudlarek   104   -  257:372    54
  11   32   80  Andrzej Kroc           100   +  332:317   150
  12   28   50  Grzegorz Pukniel       100   -  310:365    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1148 / 12 partii


  52  Dorota Zielińska       100 Ustanów             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   10  Małgorzata Kania       132   -  316:321    82
   2   29   81  Andrzej Puchalski      109   +  348:340   159
   3   24   35  Grzegorz Matysiak      109   -  320:337    59
   4   29   44  Krzysztof Szkudlarek   104   +  344:318   154
   5   25   61  Janusz Grodzki         100   -  318:366    50
   6   29   49  Małgorzata Sulejewska  100   -  335:390    50
   7   33   39  Katarzyna Żuławska     108   +  365:335   158
   8   29   45  Tomasz Żbikowski       102   +  404:332   152
   9   21   48  Krystyna Augustyniak   103   -  360:383    53
  10   25   24  Aleksander Puchalski   116   -  281:538    66
  11   30   43  Bogusław Koszarski     104   -  331:353    54
  12   34   72  Monika Dzik            100   -  326:394    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1087 / 12 partii


  53  Jerzy Augustyniak      100 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   11  Kamil Górka            131   -  375:447    81
   2   22   85  Wojciech Zemło         133   -  272:404    83
   3   35   81  Andrzej Puchalski      109   +  354:322   159
   4   28   76  Artur Owsiany          100   -  248:395    50
   5   36   71  Marta Dobrzańska       100   -  327:343    50
   6   38   84  Joanna Ostrowska       100   -  224:357    50
   7   41   58  Marta Gostomska        102   +  367:287   152
   8   38   57  Tomasz Sulejewski      100   -  353:357    50
   9   39   72  Monika Dzik            100   +  344:311   150
  10   36   54  Michał Szkudlarek      100   +  401:294   150
  11   31   45  Tomasz Żbikowski       102   -  304:404    52
  12   35   80  Andrzej Kroc           100   -  334:337    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1077 / 12 partii


  54  Michał Szkudlarek      100 Pabianice           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   12  Stanisław Rydzik       127   -  289:469    77
   2   32   58  Marta Gostomska        102   +  344:296   152
   3   27   31  Arkadiusz Jaworski     111   -  275:334    61
   4   32   75  Tomasz Juśkiewicz      100   +  387:303   150
   5   26   55  Iwona Baran            100   -  297:365    50
   6   30   43  Bogusław Koszarski     104   -  259:445    54
   7   37   57  Tomasz Sulejewski      100   +  435:363   150
   8   30   47  Andrzej Gostomski      104   -  306:339    54
   9   33   50  Grzegorz Pukniel       100   -  283:359    50
  10   36   53  Jerzy Augustyniak      100   -  294:401    50
  11   39   59  Maciej Soska           100   -  261:358    50
  12   41   74  Halina Łubniewicz      100   +  461:192   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1048 / 12 partii


  55  Iwona Baran            100 Kraków              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   13   13  Krzysztof Usakiewicz   126   -  245:528    76
   2   39   47  Andrzej Gostomski      104   +  403:262   154
   3   41   62  Jolanta Bednarska      100   -  260:282    50
   4   33   71  Marta Dobrzańska       100   +  391:335   150
   5   26   54  Michał Szkudlarek      100   +  365:297   150
   6   19   51  Dorota Ziembowicz      100   +  329:310   150
   7   14   64  Kamil Nawrocki         100   +  314:255   150
   8   10   14  Maciej Gałecki         124   -  283:406    74
   9   14   85  Wojciech Zemło         133   -  305:373    83
  10   19   76  Artur Owsiany          100   -  306:352    50
  11   24   46  Paweł Opyc             103   -  226:325    53
  12   30   79  Janusz Sojka           100   +  346:299   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1290 / 12 partii


  56  Robert Drózd           100 Wesoła              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   14   14  Maciej Gałecki         124   -  346:560    74
   2   25   63  Piotr Mańkowski        100   +  452:352   150
   3   15   84  Joanna Ostrowska       100   +  405:320   150
   4    9   20  Andrzej Oleksiak       117   -  289:401    67
   5   17   16  Maciej Grabowski       123   -  417:470    73
   6   23   24  Aleksander Puchalski   116   -  346:370    66
   7   29   17  Andrzej Rechowicz      122   -  331:374    72
   8   32   79  Janusz Sojka           100   +  410:325   150
   9   29   38  Jarosław Sobczak       108   -  333:480    58
  10   32   26  Robert Kamiński        117   -  319:515    67
  11   36   73  Kszysztof Waberski     100   -  283:473    50
  12   39   69  Dariusz Nawrocki       100   +  485:277   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1127 / 12 partii


  57  Tomasz Sulejewski      100 Kraków              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   15   15  Krzysztof Bukowski     123   -  293:534    73
   2   31   50  Grzegorz Pukniel       100   +  355:332   150
   3   26   47  Andrzej Gostomski      104   -  247:362    54
   4            PAUZA
   5   27   80  Andrzej Kroc           100   -  285:299    50
   6   32   66  Paweł Czubla           100   -  255:287    50
   7   37   54  Michał Szkudlarek      100   -  363:435    50
   8   38   53  Jerzy Augustyniak      100   +  357:353   150
   9   34   71  Marta Dobrzańska       100   -  293:303    50
  10   37   75  Tomasz Juśkiewicz      100   -  335:342    50
  11   38   72  Monika Dzik            100   -  263:411    50
  12   40   81  Andrzej Puchalski      109   -  227:370    59
                                                --------------
                                                 SUMA =   786 / 11 partii


  58  Marta Gostomska        102 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   16   16  Maciej Grabowski       123   -  291:482    73
   2   32   54  Michał Szkudlarek      100   -  296:344    50
   3   37   60  Krzysztof Kruk         100   -  297:323    50
   4   41   78  Paweł Frynia           100   -  351:363    50
   5   42   59  Maciej Soska           100   -  304:359    50
   6   43   70  Jolanta Kruk           100   +  299:154   150
   7   41   53  Jerzy Augustyniak      100   -  287:367    50
   8    9   23  Lucyna Korga           118   -  156:394    68
   9   43   81  Andrzej Puchalski      109   +  382:292   159
  10   42   82  Olaf Czubla            100   +  395:272   150
  11   40   74  Halina Łubniewicz      100   +  373:338   150
  12   36   59  Maciej Soska           100   -  266:386    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1050 / 12 partii


  59  Maciej Soska           100 Lublin              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   17   17  Andrzej Rechowicz      122   -  328:377    72
   2   27   77  Krzysztof Sojka        100   -  343:364    50
   3   33   63  Piotr Mańkowski        100   -  290:374    50
   4   40   50  Grzegorz Pukniel       100   -  239:352    50
   5   42   58  Marta Gostomska        102   +  359:304   152
   6   39   72  Monika Dzik            100   +  339:326   150
   7   34   84  Joanna Ostrowska       100   -  229:386    50
   8   39   71  Marta Dobrzańska       100   -  273:392    50
   9   40   75  Tomasz Juśkiewicz      100   -  304:331    50
  10   41   70  Jolanta Kruk           100   +  448:195   150
  11   39   54  Michał Szkudlarek      100   +  358:261   150
  12   36   58  Marta Gostomska        102   +  386:266   152
                                                --------------
                                                 SUMA =  1126 / 12 partii


  60  Krzysztof Kruk         100 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   18   18  Sławomir Kordjalik     119   -  309:452    69
   2   30   73  Kszysztof Waberski     100   -  270:348    50
   3   37   58  Marta Gostomska        102   +  323:297   152
   4            PAUZA
   5   40   82  Olaf Czubla            100   +  290:198   150
   6   35   87  Wojciech Gołęcki       100   -  260:359    50
   7   38   62  Jolanta Bednarska      100   -  246:324    50
   8   40   89  Paweł Jachowicz        100   -  201:392    50
   9   41   70  Jolanta Kruk           100   -  265:274    50
  10   43   81  Andrzej Puchalski      109   -  273:307    59
  11   42   81  Andrzej Puchalski      109   -  282:346    59
  12   43   70  Jolanta Kruk           100   +  336:199   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   889 / 11 partii


  61  Janusz Grodzki         100 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   19   19  Jarosław Michalak      115   -  279:368    65
   2   34   44  Krzysztof Szkudlarek   104   +  341:332   154
   3   28   43  Bogusław Koszarski     104   +  399:347   154
   4   18   10  Małgorzata Kania       132   -  295:443    82
   5   25   52  Dorota Zielińska       100   +  366:318   150
   6   18   45  Tomasz Żbikowski       102   +  392:329   152
   7   13   31  Arkadiusz Jaworski     111   +  396:341   161
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   918 /  7 partii


  62  Jolanta Bednarska      100 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   20   20  Andrzej Oleksiak       117   -  237:481    67
   2   40   83  Krystyna Puchalska     100   -  277:315    50
   3   41   55  Iwona Baran            100   +  282:260   150
   4   36   79  Janusz Sojka           100   -  205:336    50
   5   39   74  Halina Łubniewicz      100   -  307:314    50
   6   41   88  Ilona Giryn            100   +  353:307   150
   7   38   60  Krzysztof Kruk         100   +  324:246   150
   8   34   73  Kszysztof Waberski     100   -  304:392    50
   9   36   89  Paweł Jachowicz        100   -  276:409    50
  10   39   90  Kacper Jachowicz       100   +  271:269   150
  11   35   79  Janusz Sojka           100   -  273:341    50
  12   38   90  Kacper Jachowicz       100   -  289:331    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1017 / 12 partii


  63  Piotr Mańkowski        100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   21   21  Justyna Fugiel         118   -  339:437    68
   2   25   56  Robert Drózd           100   -  352:452    50
   3   33   59  Maciej Soska           100   +  374:290   150
   4   26   68  Małgorzata Kucia       100   +  352:337   150
   5   21   76  Artur Owsiany          100   +  382:278   150
   6   15   23  Lucyna Korga           118   -  251:374    68
   7   23   49  Małgorzata Sulejewska  100   +  370:302   150
   8   17   40  Beata Piotrowska       107   -  252:460    57
   9   23   77  Krzysztof Sojka        100   +  379:259   150
  10   18   46  Paweł Opyc             103   +  348:247   153
  11   14   76  Artur Owsiany          100   +  362:332   150
  12   11   34  Dawid Pikul            112   -  283:452    62
                                                --------------
                                                 SUMA =  1358 / 12 partii


  64  Kamil Nawrocki         100 Bydgoszcz           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   22   22  Krzysztof Mówka        118   -  266:307    68
   2   37   78  Paweł Frynia           100   +  331:307   150
   3   30   66  Paweł Czubla           100   +  367:306   150
   4   21   24  Aleksander Puchalski   116   -  267:308    66
   5   28   47  Andrzej Gostomski      104   +  360:333   154
   6   20   80  Andrzej Kroc           100   +  323:280   150
   7   14   55  Iwona Baran            100   -  255:314    50
   8   22    9  Karol Wyrębkiewicz     131   -  307:463    81
   9   26   34  Dawid Pikul            112   -  351:461    62
  10   30   71  Marta Dobrzańska       100   +  335:282   150
  11   25   87  Wojciech Gołęcki       100   -  272:301    50
  12   29   75  Tomasz Juśkiewicz      100   +  380:351   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1281 / 12 partii


  65  Robert Głowacki        100 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   23   23  Lucyna Korga           118   -  265:417    68
   2   38   45  Tomasz Żbikowski       102   -  264:463    52
   3   40   79  Janusz Sojka           100   -  306:321    50
   4   42   72  Monika Dzik            100   -  302:339    50
   5            PAUZA
   6   42   82  Olaf Czubla            100   +  411:221   150
   7   39   28  Wojciech Próchniewicz  114   +  406:282   164
   8   33   83  Krystyna Puchalska     100   +  372:222   150
   9   27   26  Robert Kamiński        117   +  412:314   167
  10   21   33  Marek Dudkiewicz       111   -  320:416    61
  11   27    9  Karol Wyrębkiewicz     131   -  337:430    81
  12   31   89  Paweł Jachowicz        100   -  321:377    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1043 / 11 partii


  66  Paweł Czubla           100 Lublin              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   24   24  Aleksander Puchalski   116   -  272:442    66
   2   36   79  Janusz Sojka           100   +  306:279   150
   3   30   64  Kamil Nawrocki         100   -  306:367    50
   4   35   47  Andrzej Gostomski      104   -  325:365    54
   5   38   72  Monika Dzik            100   +  365:348   150
   6   32   57  Tomasz Sulejewski      100   +  287:255   150
   7   27   83  Krystyna Puchalska     100   +  358:304   150
   8   21   87  Wojciech Gołęcki       100   +  342:307   150
   9   15   33  Marek Dudkiewicz       111   +  349:300   161
  10   10   85  Wojciech Zemło         133   -  380:393    83
  11   15   34  Dawid Pikul            112   -  270:398    62
  12   20   87  Wojciech Gołęcki       100   +  324:287   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1376 / 12 partii


  67  Paweł Graczykowski     100 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   25   25  Maciej Michalak        115   -  289:383    65
   2   33   46  Paweł Opyc             103   +  489:283   153
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   218 /  2 partie


  68  Małgorzata Kucia       100 Wrocław             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   26   26  Robert Kamiński        117   -  356:386    67
   2   23    7  Wojciech Usakiewicz    134   -  305:339    84
   3   34   33  Marek Dudkiewicz       111   +  412:365   161
   4   26   63  Piotr Mańkowski        100   -  337:352    50
   5   33   69  Dariusz Nawrocki       100   -  303:392    50
   6   36   28  Wojciech Próchniewicz  114   +  389:331   164
   7   31   34  Dawid Pikul            112   -  329:423    62
   8   35   74  Halina Łubniewicz      100   +  366:230   150
   9   30   35  Grzegorz Matysiak      109   -  319:438    59
  10   34   39  Katarzyna Żuławska     108   -  367:386    58
  11   37   69  Dariusz Nawrocki       100   +  400:317   150
  12   33   39  Katarzyna Żuławska     108   -  370:397    58
                                                --------------
                                                 SUMA =  1113 / 12 partii


  69  Dariusz Nawrocki       100 Bydgoszcz           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   27   27  Adam Weremczuk         115   +  381:352   165
   2   15   25  Maciej Michalak        115   -  238:434    65
   3   29   10  Małgorzata Kania       132   -  327:413    82
   4   31   77  Krzysztof Sojka        100   -  398:446    50
   5   33   68  Małgorzata Kucia       100   +  392:303   150
   6   27   41  Stefan Dawidson        107   -  288:381    57
   7   32   44  Krzysztof Szkudlarek   104   -  309:361    54
   8   36   39  Katarzyna Żuławska     108   -  255:442    58
   9   38   74  Halina Łubniewicz      100   +  372:359   150
  10   35   45  Tomasz Żbikowski       102   -  298:335    52
  11   37   68  Małgorzata Kucia       100   -  317:400    50
  12   39   56  Robert Drózd           100   -  277:485    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   983 / 12 partii


  70  Jolanta Kruk           100 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   28   28  Wojciech Próchniewicz  114   -  185:451    64
   2   43   84  Joanna Ostrowska       100   -  179:413    50
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5   41   81  Andrzej Puchalski      109   -  207:407    59
   6   43   58  Marta Gostomska        102   -  154:299    52
   7   43   82  Olaf Czubla            100   -  183:284    50
   8   43   90  Kacper Jachowicz       100   -  171:441    50
   9   41   60  Krzysztof Kruk         100   +  274:265   150
  10   41   59  Maciej Soska           100   -  195:448    50
  11   43   82  Olaf Czubla            100   -  192:357    50
  12   43   60  Krzysztof Kruk         100   -  199:336    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   625 / 10 partii


  71  Marta Dobrzańska       100 Kraków              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   29   29  Jerzy Luter            113   -  323:406    63
   2   28   34  Dawid Pikul            112   -  252:393    62
   3   38   78  Paweł Frynia           100   +  330:286   150
   4   33   55  Iwona Baran            100   -  335:391    50
   5   36   53  Jerzy Augustyniak      100   +  343:327   150
   6   31   46  Paweł Opyc             103   -  290:347    53
   7   36   79  Janusz Sojka           100   -  284:307    50
   8   39   59  Maciej Soska           100   +  392:273   150
   9   34   57  Tomasz Sulejewski      100   +  303:293   150
  10   30   64  Kamil Nawrocki         100   -  282:335    50
  11   34   75  Tomasz Juśkiewicz      100   -  245:421    50
  12   37   77  Krzysztof Sojka        100   +  331:329   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1128 / 12 partii


  72  Monika Dzik            100 Poznań              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   30   30  Sławomir Kucia         113   -  274:361    63
   2   35   43  Bogusław Koszarski     104   -  287:351    54
   3   39   46  Paweł Opyc             103   -  284:396    53
   4   42   65  Robert Głowacki        100   +  339:302   150
   5   38   66  Paweł Czubla           100   -  348:365    50
   6   39   59  Maciej Soska           100   -  326:339    50
   7   40   81  Andrzej Puchalski      109   +  336:261   159
   8   37   50  Grzegorz Pukniel       100   -  328:361    50
   9   39   53  Jerzy Augustyniak      100   -  311:344    50
  10   40   83  Krystyna Puchalska     100   +  401:258   150
  11   38   57  Tomasz Sulejewski      100   +  411:263   150
  12   34   52  Dorota Zielińska       100   +  394:326   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1129 / 12 partii


  73  Kszysztof Waberski     100 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   31   31  Arkadiusz Jaworski     111   -  309:372    61
   2   30   60  Krzysztof Kruk         100   +  348:270   150
   3   25   75  Tomasz Juśkiewicz      100   +  433:282   150
   4   15    7  Wojciech Usakiewicz    134   -  385:402    84
   5   18    1  Tomasz Zwoliński       143   -  326:427    93
   6   25   33  Marek Dudkiewicz       111   -  387:487    61
   7   30   26  Robert Kamiński        117   -  332:344    67
   8   34   62  Jolanta Bednarska      100   +  392:304   150
   9   28   17  Andrzej Rechowicz      122   -  279:390    72
  10   33   28  Wojciech Próchniewicz  114   -  335:373    64
  11   36   56  Robert Drózd           100   +  473:283   150
  12   32   35  Grzegorz Matysiak      109   +  510:318   159
                                                --------------
                                                 SUMA =  1261 / 12 partii


  74  Halina Łubniewicz      100 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   32   32  Joanna Juszczak        113   -  191:406    63
   2   42   86  Barbara Graczykowska   100   +  333:289   150
   3   32   38  Jarosław Sobczak       108   -  213:483    58
   4   37   83  Krystyna Puchalska     100   -  286:352    50
   5   39   62  Jolanta Bednarska      100   +  314:307   150
   6   34   79  Janusz Sojka           100   +  359:348   150
   7   28   87  Wojciech Gołęcki       100   -  281:333    50
   8   35   68  Małgorzata Kucia       100   -  230:366    50
   9   38   69  Dariusz Nawrocki       100   -  359:372    50
  10   38   80  Andrzej Kroc           100   -  260:452    50
  11   40   58  Marta Gostomska        102   -  338:373    52
  12   41   54  Michał Szkudlarek      100   -  192:461    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   923 / 12 partii


  75  Tomasz Juśkiewicz      100 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   33   33  Marek Dudkiewicz       111   +  352:350   161
   2   19   30  Sławomir Kucia         113   -  302:403    63
   3   25   73  Kszysztof Waberski     100   -  282:433    50
   4   32   54  Michał Szkudlarek      100   -  303:387    50
   5   37   78  Paweł Frynia           100   -  238:336    50
   6   40   50  Grzegorz Pukniel       100   -  276:359    50
   7   42   88  Ilona Giryn            100   -  294:315    50
   8   42   81  Andrzej Puchalski      109   +  414:261   159
   9   40   59  Maciej Soska           100   +  331:304   150
  10   37   57  Tomasz Sulejewski      100   +  342:335   150
  11   34   71  Marta Dobrzańska       100   +  421:245   150
  12   29   64  Kamil Nawrocki         100   -  351:380    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1133 / 12 partii


  76  Artur Owsiany          100 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   34   34  Dawid Pikul            112   +  421:321   162
   2    9   37  Bogusław Puchalski     109   -  350:356    59
   3   16    2  Mariusz Skrobosz       143   -  236:463    93
   4   28   53  Jerzy Augustyniak      100   +  395:248   150
   5   21   63  Piotr Mańkowski        100   -  278:382    50
   6   28   39  Katarzyna Żuławska     108   +  358:329   158
   7   24   45  Tomasz Żbikowski       102   +  307:287   152
   8   19   51  Dorota Ziembowicz      100   +  359:337   150
   9   13   31  Arkadiusz Jaworski     111   -  332:384    61
  10   19   55  Iwona Baran            100   +  352:306   150
  11   14   63  Piotr Mańkowski        100   -  332:362    50
  12   18   41  Stefan Dawidson        107   +  310:287   157
                                                --------------
                                                 SUMA =  1392 / 12 partii


  77  Krzysztof Sojka        100 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   35   35  Grzegorz Matysiak      109   -  326:409    59
   2   27   59  Maciej Soska           100   +  364:343   150
   3   23   39  Katarzyna Żuławska     108   -  262:362    58
   4   31   69  Dariusz Nawrocki       100   +  446:398   150
   5   22   49  Małgorzata Sulejewska  100   +  364:265   150
   6   16   29  Jerzy Luter            113   -  312:403    63
   7   22   43  Bogusław Koszarski     104   +  344:329   154
   8   18   31  Arkadiusz Jaworski     111   -  221:366    61
   9   23   63  Piotr Mańkowski        100   -  259:379    50
  10   28   78  Paweł Frynia           100   -  245:517    50
  11   33   50  Grzegorz Pukniel       100   -  282:351    50
  12   37   71  Marta Dobrzańska       100   -  329:331    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1045 / 12 partii


  78  Paweł Frynia           100 Konstantynów Łódzki 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   36   36  Jarosław Puchalski     108   -  266:374    58
   2   37   64  Kamil Nawrocki         100   -  307:331    50
   3   38   71  Marta Dobrzańska       100   -  286:330    50
   4   41   58  Marta Gostomska        102   +  363:351   152
   5   37   75  Tomasz Juśkiewicz      100   +  336:238   150
   6   33   47  Andrzej Gostomski      104   -  317:379    54
   7   35   50  Grzegorz Pukniel       100   +  333:329   150
   8   31   80  Andrzej Kroc           100   +  414:321   150
   9   24   46  Paweł Opyc             103   -  353:379    53
  10   28   77  Krzysztof Sojka        100   +  517:245   150
  11   21   29  Jerzy Luter            113   -  342:406    63
  12   25   28  Wojciech Próchniewicz  114   -  301:448    64
                                                --------------
                                                 SUMA =  1144 / 12 partii


  79  Janusz Sojka           100 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   37   37  Bogusław Puchalski     109   -  272:431    59
   2   36   66  Paweł Czubla           100   -  279:306    50
   3   40   65  Robert Głowacki        100   +  321:306   150
   4   36   62  Jolanta Bednarska      100   +  336:205   150
   5   29   83  Krystyna Puchalska     100   -  311:325    50
   6   34   74  Halina Łubniewicz      100   -  348:359    50
   7   36   71  Marta Dobrzańska       100   +  307:284   150
   8   32   56  Robert Drózd           100   -  325:410    50
   9   35   80  Andrzej Kroc           100   +  319:289   150
  10   31   89  Paweł Jachowicz        100   -  248:376    50
  11   35   62  Jolanta Bednarska      100   +  341:273   150
  12   30   55  Iwona Baran            100   -  299:346    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1109 / 12 partii


  80  Andrzej Kroc           100 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   38   38  Jarosław Sobczak       108   +  342:328   158
   2   20   39  Katarzyna Żuławska     108   +  351:343   158
   3   11   85  Wojciech Zemło         133   -  279:372    83
   4   20   31  Arkadiusz Jaworski     111   -  318:393    61
   5   27   57  Tomasz Sulejewski      100   +  299:285   150
   6   20   64  Kamil Nawrocki         100   -  280:323    50
   7   26   51  Dorota Ziembowicz      100   -  331:375    50
   8   31   78  Paweł Frynia           100   -  321:414    50
   9   35   79  Janusz Sojka           100   -  289:319    50
  10   38   74  Halina Łubniewicz      100   +  452:260   150
  11   32   51  Dorota Ziembowicz      100   -  317:332    50
  12   35   53  Jerzy Augustyniak      100   +  337:334   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1160 / 12 partii


  81  Andrzej Puchalski      109 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   39   39  Katarzyna Żuławska     108   -  314:341    58
   2   29   52  Dorota Zielińska       100   -  340:348    50
   3   35   53  Jerzy Augustyniak      100   -  322:354    50
   4   39   33  Marek Dudkiewicz       111   -  326:390    61
   5   41   70  Jolanta Kruk           100   +  407:207   150
   6   37   34  Dawid Pikul            112   -  255:449    62
   7   40   72  Monika Dzik            100   -  261:336    50
   8   42   75  Tomasz Juśkiewicz      100   -  261:414    50
   9   43   58  Marta Gostomska        102   -  292:382    52
  10   43   60  Krzysztof Kruk         100   +  307:273   150
  11   42   60  Krzysztof Kruk         100   +  346:282   150
  12   40   57  Tomasz Sulejewski      100   +  370:227   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1033 / 12 partii


  82  Olaf Czubla            100 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   40   40  Beata Piotrowska       107   -  206:399    57
   2   41   51  Dorota Ziembowicz      100   -  258:332    50
   3   42   87  Wojciech Gołęcki       100   -  208:348    50
   4            PAUZA
   5   40   60  Krzysztof Kruk         100   -  198:290    50
   6   42   65  Robert Głowacki        100   -  221:411    50
   7   43   70  Jolanta Kruk           100   +  284:183   150
   8   41   28  Wojciech Próchniewicz  114   -  243:354    64
   9   42   90  Kacper Jachowicz       100   -  287:313    50
  10   42   58  Marta Gostomska        102   -  272:395    52
  11   43   70  Jolanta Kruk           100   +  357:192   150
  12   42   83  Krystyna Puchalska     100   -  203:333    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   773 / 11 partii


  83  Krystyna Puchalska     100 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   41   41  Stefan Dawidson        107   -  235:399    57
   2   40   62  Jolanta Bednarska      100   +  315:277   150
   3   31   51  Dorota Ziembowicz      100   -  239:473    50
   4   37   74  Halina Łubniewicz      100   +  352:286   150
   5   29   79  Janusz Sojka           100   +  325:311   150
   6   21   85  Wojciech Zemło         133   -  233:423    83
   7   27   66  Paweł Czubla           100   -  304:358    50
   8   33   65  Robert Głowacki        100   -  222:372    50
   9   37   28  Wojciech Próchniewicz  114   -  225:399    64
  10   40   72  Monika Dzik            100   -  258:401    50
  11   41   90  Kacper Jachowicz       100   -  259:268    50
  12   42   82  Olaf Czubla            100   +  333:203   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1054 / 12 partii


  84  Joanna Ostrowska       100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   42   42  Marek Syczuk           110   -  378:396    60
   2   43   70  Jolanta Kruk           100   +  413:179   150
   3   15   56  Robert Drózd           100   -  320:405    50
   4   23   26  Robert Kamiński        117   -  223:462    67
   5   34   44  Krzysztof Szkudlarek   104   -  235:485    54
   6   38   53  Jerzy Augustyniak      100   +  357:224   150
   7   34   59  Maciej Soska           100   +  386:229   150
   8   28   49  Małgorzata Sulejewska  100   -  286:400    50
   9   32   45  Tomasz Żbikowski       102   +  411:349   152
  10   27   43  Bogusław Koszarski     104   +  334:278   154
  11   23   47  Andrzej Gostomski      104   -  270:396    54
  12   27   43  Bogusław Koszarski     104   -  244:399    54
                                                --------------
                                                 SUMA =  1145 / 12 partii


  85  Wojciech Zemło         133 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2   22   53  Jerzy Augustyniak      100   +  404:272   150
   3   11   80  Andrzej Kroc           100   +  372:279   150
   4    6   15  Krzysztof Bukowski     123   -  349:382    73
   5   13   36  Jarosław Puchalski     108   -  342:484    58
   6   21   83  Krystyna Puchalska     100   +  423:233   150
   7   15   14  Maciej Gałecki         124   -  341:354    74
   8   20   46  Paweł Opyc             103   +  372:342   153
   9   14   55  Iwona Baran            100   +  373:305   150
  10   10   66  Paweł Czubla           100   +  393:380   150
  11    7   36  Jarosław Puchalski     108   +  414:369   158
  12    5    3  Marcin Mroziuk         138   -  262:462    88
                                                --------------
                                                 SUMA =  1354 / 11 partii


  86  Barbara Graczykowska   100 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2   42   74  Halina Łubniewicz      100   -  289:333    50
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =    50 /  1 partia


  87  Wojciech Gołęcki       100 Inowrocław          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3   42   82  Olaf Czubla            100   +  348:208   150
   4            PAUZA
   5   30   38  Jarosław Sobczak       108   -  317:370    58
   6   35   60  Krzysztof Kruk         100   +  359:260   150
   7   28   74  Halina Łubniewicz      100   +  333:281   150
   8   21   66  Paweł Czubla           100   -  307:342    50
   9   25   47  Andrzej Gostomski      104   +  332:273   154
  10   20   34  Dawid Pikul            112   -  231:485    62
  11   25   64  Kamil Nawrocki         100   +  301:272   150
  12   20   66  Paweł Czubla           100   -  287:324    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   974 /  9 partii


  88  Ilona Giryn            100 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6   41   62  Jolanta Bednarska      100   -  307:353    50
   7   42   75  Tomasz Juśkiewicz      100   +  315:294   150
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   200 /  2 partie


  89  Paweł Jachowicz        100 Żyrardów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   40   60  Krzysztof Kruk         100   +  392:201   150
   9   36   62  Jolanta Bednarska      100   +  409:276   150
  10   31   79  Janusz Sojka           100   +  376:248   150
  11   26   26  Robert Kamiński        117   -  396:432    67
  12   31   65  Robert Głowacki        100   +  377:321   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   667 /  5 partii


  90  Kacper Jachowicz       100 Żyrardów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   43   70  Jolanta Kruk           100   +  441:171   150
   9   42   82  Olaf Czubla            100   +  313:287   150
  10   39   62  Jolanta Bednarska      100   -  269:271    50
  11   41   83  Krystyna Puchalska     100   +  268:259   150
  12   38   62  Jolanta Bednarska      100   +  331:289   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   650 /  5 partii


sędzia: Andrzej Lożyński                                                                               Pon, 11 Lis 2002

RANKING Z DNIA 2002/11/11

MIEJSCE                                              RANKING     SKALPY / GRY
-----------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Stanosz            Warszawa              154 (154.25)   6170 / 40
  2  Paweł Dawidson           Częstochowa           143 (143.19)  27635 / 193  
  3  Mariusz Skrobosz         Warszawa              142 (141.89)  27385 / 193
  4  Tomasz Zwoliński         Warszawa              142 (141.54)  27318 / 193
  5  Leszek Nowak             Myślibórz             140 (139.65)   9496 / 68
  6  Mateusz Żbikowski        Warszawa              139 (138.53)  26320 / 190
  7  Dariusz Banaszek         Warszawa              138 (138.20)  27501 / 199
  8  Marcin Mroziuk           Warszawa              138 (137.74)  24655 / 179
  9  Szymon Fidziński         Warszawa              136 (135.78)  26341 / 194
 10  Wojciech Usakiewicz      Warszawa              135 (135.18)  25008 / 185
 11  Mariusz Wrześniewski     Warszawa              135 (135.11)  26751 / 198
 12  Maciej Czupryniak        Milanówek             134 (133.97)  26793 / 200
 13  Szymon Zaleski           Poznań                133 (133.17)  13717 / 103
 14  Robert Duczemiński       Gorzów Wielkop.       133 (133.13)  17706 / 133
 15  Kazio Merklejn           Szczecin              133 (132.62)  26391 / 199
 16  Dariusz Puton            Ruda Śląska           132 (131.60)  16187 / 123
 17  Wojciech Zemło           Łódź                  131 (131.31)  25737 / 196
 18  Małgorzata Kania         Milanówek             131 (130.96)  26192 / 200
 19  Kamil Górka              Łęczna                130 (130.35)  24376 / 187
 20  Karol Wyrębkiewicz       Łódź                  129 (129.14)  23246 / 180
 21  Jacek Pietruszka         Kraków                128 (128.13)  11404 / 89
 22  Marcin Bożek             Będzin                128 (127.89)   4604 / 36
 23  Stanisław Rydzik         Warszawa              128 (127.81)  23644 / 185
 24  Sławomir Nosek           Mielec                128 (127.59)  10973 / 86
 25  Grzegorz Święcki         Białystok             127 (127.12)   7373 / 58
 26  Waldemar Czerwoniec      Warszawa              127 (126.80)  17371 / 137
 27  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa              126 (126.04)  24200 / 192
 28  Maciej Gałecki           Łódź                  126 (125.73)  24266 / 193
 29  Mariusz Orzeł            Nowe Miasto Lub.      125 (125.24)  15404 / 123
 30  Jarosław Borowski        Bielsk Podlaski       125 (124.83)   8239 / 66
 31  Wiktor Stępień           Katowice              124 (123.81)  21915 / 177
 32  Radosław Konca           Warszawa              123 (123.47)  24570 / 199
 33  Krzysztof Bukowski       Warszawa              123 (123.18)  19340 / 157
 34  Maciej Grabowski         Warszawa              123 (123.10)  24374 / 198
 35  Andrzej Słapiński        Warszawa              123 (123.09)  13540 / 110
 36  Joanna Stępień           Katowice              123 (122.89)  24578 / 200
 37  Zbigniew Wietecki        Gorzów Wielkop.       123 (122.78)  23574 / 192
 38  Sergiusz Puchalski       Włocławek             123 (122.71)  13743 / 112
     Edward Stefaniak         Biała Podlaska        123 (122.71)   7240 / 59
 40  Andrzej Rechowicz        Katowice              123 (122.70)  24294 / 198
 41  Marek Roszak             Poznań                123 (122.54)  23773 / 194
 42  Maciej Perzyński         Piła                  122 (122.19)   4399 / 36
 43  Anna Kowalska            Bielsko Biała         121 (121.00)  15367 / 127
 44  Stanisław Gasik          Warszawa              121 (120.84)  19456 / 161
 45  Marek Antosik            Nowy Dwór Maz.        121 (120.76)   9419 / 78
 -------------------------------------------------------------------------------
 -------------------------------------------------------------------------------
 46  Jakub Kozłowski          Warszawa              120 (120.46)   8071 / 67
 47  Krzysztof Pypno          Gliwice               120 (120.34)  14320 / 119
 48  Aleksandra Merklejn      Szczecin              120 (120.24)  22244 / 185
 49  Justyna Fugiel           Sandomierz            120 (120.21)  12141 / 101
 50  Mariusz Kubicki          Inowrocław            120 (120.12)  21742 / 181
 51  Ryszard Dębski           Biała Podlaska        120 (120.02)  14042 / 117
 52  Marcin Kozyra            Warszawa              120 (119.85)   7790 / 65
 53  Stanisław Ochot          Katowice              120 (119.71)  10774 / 90
 54  Magdalena Merklejn       Szczecin              119 (119.39)  23162 / 194
 55  Andrzej Szmidtke         Bolszewo              119 (119.34)  14917 / 125
 56  Zdzisław Szota           Warszawa              119 (119.25)  18841 / 158
 57  Andrzej Tyczyno          Bydgoszcz             119 (118.98)   5830 / 49
 58  Lucyna Korga             Zabrze                119 (118.94)  23550 / 198
 59  Jerzy Matyasik           Kraków                119 (118.90)  20689 / 174
 60  Krzysztof Mówka          Toruń                 119 (118.87)  14027 / 118
 61  Sławomir Kordjalik       Warszawa              119 (118.80)  18295 / 154
 62  Katarzyna Stępień        Katowice              118 (117.93)  12265 / 104
     Andrzej Lożyński         Piastów               118 (117.93)   6486 / 55
 64  Paweł Stefaniak          Biała Podlaska        118 (117.69)   4119 / 35
 65  Andrzej Szepczyński      Kraków                118 (117.51)   7873 / 67
 66  Andrzej Oleksiak         Ostróda               118 (117.50)  19387 / 165
 67  Maciej Michalak          Łódź                  117 (117.17)   9842 / 84
 68  Andrzej Kwiatkowski      Warszawa              117 (116.77)  23004 / 197
 69  Adam Weremczuk           Łódź                  116 (116.30)  10467 / 90
 70  Rafał Matczak            Pruszków              116 (116.26)  17207 / 148
 71  Aleksander Puchalski     Włocławek             116 (115.89)  15993 / 138
 72  Roman Sulima             Warszawa              116 (115.84)  10889 / 94
 73  Halina Roszak            Poznań                116 (115.63)  19773 / 171
     Robert Kamiński          Wysokie Maz.          116 (115.63)  12372 / 107
 75  Paweł Subocz             Szczecin              115 (115.43)   4617 / 40
 76  Grażyna Chmielewska      Mrągowo               115 (115.40)   3462 / 30
 77  Beata Madej              Lublin                115 (115.24)  22818 / 198
 78  Filip Warzecha           Gdynia                115 (115.00)  15295 / 133
 79  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków              115 (114.74)  16179 / 141
 80  Sławomir Kucia           Kraków                115 (114.60)   6876 / 60
 81  Walenty Siemaszko        Lipiany               114 (114.37)  12466 / 109
 82  Jarosław Michalak        Łódź                  114 (114.28)   9028 / 79
 83  Piotr Rosół              Warszawa              114 (114.01)  21547 / 189
 84  Grażyna Puton            Ruda Śląska           114 (113.80)   4552 / 40
 85  Joanna Juszczak          Warszawa              114 (113.75)  21727 / 191
 86  Paweł Florek             Nowa Wieś Wielka      114 (113.62)   5908 / 52
 87  Renata Kowalska          Bielsko Biała         113 (113.40)  13721 / 121
 88  Paweł Jachowicz          Żyrardów              113 (113.35)   3514 / 31
 89  Jerzy Luter              Bytom                 113 (113.29)  22318 / 197
 90  Wojciech Próchniewicz    Warszawa              113 (113.15)  22629 / 200
 91  Ryszard Niżewski         Warszawa              113 (113.02)  13902 / 123
 92  Arkadiusz Jaworski       Tychy                 113 (112.60)   8670 / 77
 93  Kamil Klinkosz           Rumia                 112 (112.41)  19672 / 175
 94  Dawid Pikul              Poznań                112 (112.26)  15492 / 138
 95  Marek Charytoniuk        Biała Podlaska        112 (112.16)  14020 / 125
 96  Piotr Jachimowicz        Warszawa              111 (111.40)   5793 / 52
 97  Lucyna Śniadach          Rumia                 111 (111.20)  18682 / 168
 98  Marek Dudkiewicz         Milanówek             111 (111.04)  21875 / 197
 99  Kazimierz Faron          Warszawa              111 (110.63)   5310 / 48
100  Radosław Sowiński        Warszawa              111 (110.61)  17809 / 161
101  Kazimierz Merklejn       Szczecin              111 (110.54)  16139 / 146
102  Paweł Majewski           Warszawa              111 (110.51)   5194 / 47
103  Marek Syczuk             Warszawa              110 (110.38)  13908 / 126
104  Andrzej Chmielewski      Warszawa              110 (110.03)   3301 / 30
105  Leszek Stecuła           Bytom                 110 (109.92)   6595 / 60
106  Jarosław Puchalski       Łódź                  110 (109.91)  16486 / 150
107  Piotr Krzemiński         Warszawa              109 (109.30)   5137 / 47
108  Wiesław Olewiński        Warszawa              109 (109.18)  12447 / 114
109  Filip Klar               Mielec                109 (108.98)  13077 / 120
110  Robert Kaciński          Kazimierza Wielka     109 (108.52)   3364 / 31
111  Jerzy Paszek             Tarnowskie Góry       108 (108.24)   4546 / 42
112  Bogusław Puchalski       Włocławek             108 (108.21)  13526 / 125
113  Dawid Dawidson           Częstochowa           108 (108.11)   5081 / 47
114  Roman Figiel             Zawichost             108 (107.94)  15004 / 139
115  Elżbieta Jankowska       Wrocław               108 (107.93)   6476 / 60
116  Beata Piotrowska         Łódź                  108 (107.74)  18963 / 176
117  Jarosław Żuliński        Szczecin              108 (107.73)  12173 / 113
118  Jarosław Sobczak         Warszawa              108 (107.71)   8186 / 76
119  Grzegorz Matysiak        Kraków                108 (107.53)  15269 / 142
120  Stefan Dawidson          Częstochowa           107 (107.39)  21156 / 197
121  Katarzyna Żuławska       Katowice              107 (107.11)  20565 / 192
122  Ewa Strzelczyk           Warszawa              106 (106.48)   8199 / 77
123  Eugeniusz Wróblewski     Inowrocław            106 (106.12)  17404 / 164
124  Maurycy Machnio          Lipiany               106 (106.08)  10184 / 96
125  Grzegorz Koczkodon       Ostróda               106 (105.81)   9100 / 86
126  Janusz Kaczor            Międzyrzec Podl.      106 (105.61)   5703 / 54
127  Paweł Opyc               Warszawa              106 (105.52)  19521 / 185
128  Marcin Figiel            Zawichost             105 (105.41)  11384 / 108
129  Jerzy Tatarczuk          Warszawa              105 (104.93)   4407 / 42
130  Andrzej Gostomski        Łódź                  105 (104.82)  20020 / 191
131  Adam Słapiński           Warszawa              105 (104.75)   5866 / 56
132  Bogdan Kozłowski         Białystok             105 (104.62)   5545 / 53
133  Maciej Zięba             Wrocław               105 (104.60)  10042 / 96
134  Adam Jurkowski           Knurów                104 (104.48)  11179 / 107
135  Bogusław Koszarski       Lądek Zdrój           104 (104.33)  14502 / 139
136  Krystyna Augustyniak     Łódź                  104 (104.18)  11251 / 108
137  Jacek Petrus             Wrocław               104 (104.10)   4997 / 48
138  Jan Ziółkowski           Rumia                 104 (103.52)   9213 / 89
139  Grażyna Furman           Sosnowiec             103 (103.44)   9413 / 91
140  Bożena Matysiak          Kraków                103 (103.43)  10446 / 101
141  Mariusz Michalski        Inowrocław            103 (103.20)   6192 / 60
142  Krzysztof Szkudlarek     Pabianice             103 (103.16)   8769 / 85
143  Małgorzata Sulejewska    Kraków                103 (102.99)   7415 / 72
144  Zygmunt Skwarek          Katowice              103 (102.91)   4425 / 43
145  Zbigniew Lewandowski     Słupsk                103 (102.67)   3080 / 30
146  Tomasz Żbikowski         Warszawa              103 (102.59)  20313 / 198
147  Maciej Kutera            Warszawa              102 (102.38)   6655 / 65
148  Stanisław Harat          Kęty                  102 (101.67)   7320 / 72
149  Małgorzata Niciporuk     Rumia                 101 (101.32)  10436 / 103
150  Ewa Ciszewska            Katowice              101 (101.18)   8297 / 82
151  Jarosław Wypart          Częstochowa           101 (100.93)   4441 / 44
152  Marianna Kozłowska       Białystok             101 (100.70)   4431 / 44
153  Jędrzej Florek           Nowa Wieś Wielka      101 (100.67)   4228 / 42
154  Paweł Szulc              Szczecin              100 (100.30)   4614 / 46
155  Joanna Kubik             Częstochowa           100 (100.08)   3603 / 36
156  Eligiusz Jankowski       Wrocław               100 ( 99.81)   4691 / 47
157  Dorota Ziembowicz        Gliwice                99 ( 99.46)  12433 / 125
158  Bartłomiej Boczek        Toruń                  99 ( 99.44)   5469 / 55
159  Władysław Zieliński      Lębork                 99 ( 99.33)   2980 / 30
160  Grzegorz Pukniel         Lublin                 99 ( 99.32)  14600 / 147
161  Adelina Śniadach         Rumia                  99 ( 99.15)   5255 / 53
162  Jacek Nowak              Szczecin               99 ( 98.93)   7519 / 76
163  Wojciech Gołęcki         Inowrocław             99 ( 98.56)  19220 / 195
164  Andrzej Rakoczy          Kraków                 98 ( 98.28)   4521 / 46
165  Iwona Rutkowska          Warszawa               98 ( 98.19)   8150 / 83
166  Marta Gostomska          Warszawa               98 ( 98.12)   4121 / 42
167  Miłosz Wrzałek           Reda                   98 ( 97.81)   3619 / 37
168  Józef Wietecki           Gorzów Wlkp.           97 ( 97.33)   4185 / 43
169  Kinga Niżewska           Warszawa               97 ( 96.87)   6490 / 67
170  Ewa Fiszer               Wrocław                96 ( 96.42)   3471 / 36
171  Ania Pendowska           Rumia                  96 ( 96.30)   9823 / 102
172  Iwona Baran              Kraków                 96 ( 96.25)   5679 / 59
173  Renata Andracka          Poznań                 96 ( 95.89)   3452 / 36
174  Paulina Hennig           Gniezno                96 ( 95.70)   4211 / 44
175  Irena Ficak              Mielec                 96 ( 95.61)  12907 / 135
176  Piotr Wojciekiewicz      Katowice               95 ( 95.33)   6578 / 69
177  Paweł Kapela             Kraków                 95 ( 95.20)   2856 / 30
178  Monika Siemaszko         Lipiany                95 ( 94.97)   6648 / 70
179  Maria Jarosz             Lublin                 95 ( 94.58)   7566 / 80
180  Paweł Ochot              Katowice               94 ( 94.37)   7644 / 81
181  Aneta Szubiak            Łódź                   94 ( 94.34)   3868 / 41
182  Dorota Zielińska         Ustanów                93 ( 93.29)   5411 / 58
183  Adam Kotwica             Gdańsk                 93 ( 92.67)   4263 / 46
184  Kamila Tarnacka          Rumia                  92 ( 92.40)   2772 / 30
185  Maciej Soska             Lublin                 92 ( 92.36)   3325 / 36
186  Adam Legięć              Warszawa               92 ( 92.24)   3136 / 34
187  Magdalena Kortz          Szczecin               92 ( 91.99)   7727 / 84
188  Jolanta Kosmowska        Warszawa               92 ( 91.78)   8536 / 93
189  Piotr Ingling            Warszawa               92 ( 91.55)   9521 / 104
190  Przemysław Pawlic        Wrocław                91 ( 91.33)   3653 / 40
191  Teresa Ząbek             Warszawa               91 ( 90.68)   6257 / 69
192  Norbert Skrzyński        Warszawa               91 ( 90.61)  15222 / 168
193  Paweł Kokoszka           Kłomnice               90 ( 89.77)   4758 / 53
194  Agnieszka Nieścierowicz  Szczecin               89 ( 89.40)   3129 / 35
195  Renata Rosół             Warszawa               89 ( 89.10)  16483 / 185
196  Krzysztof Kokot          Nowy Targ              89 ( 89.04)  11308 / 127
197  Jerzy Augustyniak        Łódź                   88 ( 87.83)   8256 / 94
198  Katarzyna Grodzicka      Warszawa               88 ( 87.65)   4733 / 54
199  Michał Szkudlarek        Pabianice              87 ( 87.44)   4197 / 48
200  Piotr Madej              Lublin                 85 ( 85.46)   8717 / 102
201  Mariusz Rogalski         Iława                  85 ( 85.03)   3316 / 39
202  Mirosław Przepiórkowski  Inowrocław             84 ( 84.39)   2785 / 33
203  Marek Kocikowski         Ostróda                84 ( 84.07)   2522 / 30
204  Dominika Śniadach        Rumia                  84 ( 83.64)   3931 / 47
205  Robert Drózd             Wesoła                 83 ( 82.67)   4547 / 55
206  Robert Włodarczyk        Wrocław                81 ( 81.29)   2845 / 35
207  Witold Jankowski         Warszawa               77 ( 76.96)   4233 / 55
208  Małgorzata Plata         Rumia                  77 ( 76.50)   2295 / 30
209  Krzysztof Kruk           Łódź                   75 ( 75.29)   2635 / 35
210  Tomasz Sulejewski        Kraków                 70 ( 69.67)   3553 / 51
211  Monika Rubinstein        Warszawa               65 ( 64.85)   2140 / 33
212  Joanna Brychcy           Katowice               65 ( 64.62)   2197 / 34


RANKING Z DNIA 2002/11/11  -  POCZEKALNIA

                                                     RANKING     SKALPY / GRY
-----------------------------------------------------------------------------
  1  Ewa Zając                Mrągowo               100 ( 99.72)   2892 / 29
  2  Agnieszka Stefaniuk      Warszawa               98 ( 97.59)   2830 / 29
  3  Maciej Śliwa             Zabrze                 97 ( 96.72)   2805 / 29
  4  Sebastian Dudek          Częstochowa            88 ( 87.55)   2539 / 29
  5  Małgorzata Kołodziejczyk Ostróda                78 ( 77.90)   2259 / 29
  6  Piotr Chmielewski        Mrągowo                96 ( 95.71)   2680 / 28
  7  Paweł Tomaszewski        Pruszków               67 ( 67.14)   1880 / 28
  8  Bogusław Kuma            Słupsk                118 (118.42)   3079 / 26
  9  Bogdan Pokojski          Piastów                99 ( 99.04)   2476 / 25
 10  Piotr Mańkowski          Warszawa               96 ( 95.92)   2398 / 25
 11  Krzysztof Nowak          Lublin                115 (114.83)   2756 / 24
 12  Ireneusz Kurzok          Mikołów               114 (113.54)   2725 / 24
 13  Paweł Czubla             Lublin                111 (111.00)   2664 / 24
 14  Kamil Nawrocki           Bydgoszcz             110 (109.71)   2633 / 24
 15  Tomasz Stencel           Poznań                104 (104.17)   2500 / 24
 16  Michał Szymkowski        Wrocław               103 (103.21)   2477 / 24
 17  Maria Grzegorzewska      Nowe Miasto Lub.      101 (100.67)   2416 / 24
 18  Tomasz Rubaj             Lublin                 98 ( 97.79)   2347 / 24
 19  Jarosław Kamienik        Słupsk                 94 ( 94.04)   2257 / 24
 20  Jan Bielaszka            Nowe Miasto Lub.       92 ( 92.08)   2210 / 24
 21  Małgorzata Kucia         Wrocław                91 ( 91.29)   2191 / 24
 22  Bartłomiej Kosman        Bielsko Biała          91 ( 91.00)   2184 / 24
 23  Katarzyna Niedźwiedź     Lublin                 91 ( 90.83)   2180 / 24
 24  Mirosław Norwajszas      Szczecin               88 ( 88.25)   2118 / 24
 25  Adam Cieśla              Częstochowa            86 ( 86.29)   2071 / 24
 26  Jacek Rzepa              Tychy                  85 ( 85.04)   2041 / 24
 27  Dariusz Nawrocki         Bydgoszcz              85 ( 84.71)   2033 / 24
 28  Marcin Kamiński          Warszawa              114 (114.43)   2632 / 23
 29  Adam Strzelczyk          Częstochowa           106 (106.39)   2447 / 23
 30  Robert Głowacki          Łódź                  102 (101.87)   2343 / 23
 31  Agata Wojciechowska      Poznań                 97 ( 96.83)   2227 / 23
 32  Ewa Lewandowska          Warszawa               92 ( 91.57)   2106 / 23
 33  Michał Kołodziejczyk     Ostróda                88 ( 88.43)   2034 / 23
 34  Marek Urbańczyk          Bielsko Biała          82 ( 82.09)   1888 / 23
 35  Adam Machnio             Lipiany                69 ( 69.48)   1598 / 23
 36  Krystian Wandzlewicz     Nowe Miasto Lub.      109 (109.05)   2399 / 22
 37  Marta Dobrzańska         Kraków                 98 ( 98.14)   2159 / 22
 38  Ziemowit Pazda           Wrocław                96 ( 96.32)   2119 / 22
 39  Jolanta Kruk             Łódź                   70 ( 69.64)   1532 / 22
 40  Slawomir Zieliński       Lębork                 67 ( 67.09)   1476 / 22
 41  Jacek Gigoła             Gorzów Wielkop.       121 (121.38)   2549 / 21
 42  Piotr Pietuchowski       Białystok              92 ( 92.48)   1942 / 21
 43  Michał Mionskowski       Szczecin               86 ( 85.76)   1801 / 21
 44  Grzegorz Wiączkowski     Kielce                109 (109.00)   2180 / 20
 45  Waldemar Bulkowski       Chojnów                83 ( 83.20)   1664 / 20
 46  Stanisław Stanek         Olkusz                 93 ( 92.58)   1759 / 19
 47  Monika Dzik              Poznań                 89 ( 89.16)   1694 / 19
 48  Zdzisław Parnicki        Słupsk                 85 ( 84.63)   1608 / 19
 49  Marcin Rogowski          Nowe Miasto Lub.       70 ( 69.58)   1322 / 19
 50  Paweł Frynia             Konstantynów Łódzki   105 (104.89)   1888 / 18
 51  Mariusz Makuch           Zator                 101 (100.94)   1817 / 18
 52  Dawid Boczoń             Zakopane               93 ( 93.22)   1678 / 18
 53  Marzena Szulc            Szczecin               90 ( 90.28)   1625 / 18
 54  Tomasz Szepczyński       Kraków                 81 ( 81.11)   1460 / 18
 55  Jan Pawłowski            Warszawa               81 ( 80.94)   1457 / 18
 56  Patryk Pajdzik           Lipiany                53 ( 52.61)    947 / 18
 57  Elżbieta Święcka         Białystok             107 (107.06)   1820 / 17
 58  Barbara Orzeł            Nowe Miasto Lub.      103 (102.76)   1747 / 17
 59  Zbigniew Szepczyński     Kraków                 88 ( 88.24)   1500 / 17
 60  Zygmunt Sołtysiak        Piastów                84 ( 83.71)   1423 / 17
 61  Kacper Jachowicz         Żyrardów               82 ( 81.76)   1390 / 17
 62  Sylwia Bil               Dąbrowa Górn.          71 ( 71.06)   1208 / 17
 63  Maciej Hebda             Tarnów                105 (105.00)   1680 / 16
 64  Tatiana Drzycimska       Wrocław               104 (103.75)   1660 / 16
 65  Bogusław Macal           Szczecin               90 ( 89.81)   1437 / 16
 66  Edmund Łagutko           Ośno Lubuskie          84 ( 84.38)   1350 / 16
 67  Jolanta Bednarska        Łódź                   82 ( 82.38)   1318 / 16
 68  Piotr Mossakowski        Chorzów               103 (102.79)   1439 / 14
 69  Ilona Giryn              Łódź                   95 ( 94.79)   1327 / 14
 70  Marcin Tutka             Wrocław                92 ( 92.43)   1294 / 14
 71  Teresa Fortuna           Lubin                 131 (131.23)   1706 / 13
 72  Jarosław Kordalski       Lublin                120 (120.46)   1566 / 13
 73  Janusz Grodzki           Łódź                  109 (109.08)   1418 / 13
 74  Andrzej Pikul            Poznań                 85 ( 85.23)   1108 / 13
 75  Sylwia Wilczek           Warszawa               68 ( 67.62)    879 / 13
 76  Tomasz Szymański         Gorzów Wlkp           134 (134.25)   1611 / 12
 77  Jakub Zaryński           Świnoujście           122 (122.42)   1469 / 12
 78  Michał Sak               Lublin                118 (117.58)   1411 / 12
 79  Artur Owsiany            Łódź                  116 (116.00)   1392 / 12
 80  Tomasz Figiel            Zawichost             113 (113.17)   1358 / 12
 81  Krzysztof Borodziuk      Kostrzyn              109 (109.42)   1313 / 12
 82  Jacek Lewiński           Wrocław               106 (106.08)   1273 / 12
 83  Kszysztof Waberski       Łódź                  105 (105.08)   1261 / 12
 84  Paweł Gajda              Ostrów Wlkp           104 (104.33)   1252 / 12
 85  Beata Kościańska         Lublin                104 (103.83)   1246 / 12
 86  Marek Sitkowski          Warszawa              103 (102.75)   1233 / 12
 87  Leszek Owsianko          Warszawa              102 (102.33)   1228 / 12
 88  Sebastian Markiewicz     Warszawa              100 (100.08)   1201 / 12
 89  Mariusz Obłoza           Szczecin               97 ( 97.08)   1165 / 12
 90  Andrzej Kroc             Łódź                   97 ( 96.67)   1160 / 12
 91  Joanna Ostrowska         Warszawa               95 ( 95.42)   1145 / 12
 92  Grzegorz Sokołowski      Słupsk                 95 ( 95.00)   1140 / 12
 93  Rafał Mirowski           Częstochowa            95 ( 94.92)   1139 / 12
 94  Tomasz Juśkiewicz        Łódź                   94 ( 94.42)   1133 / 12
 95  Radosław Wróblewski      Mielec                 94 ( 94.33)   1132 / 12
 96  Józef Burzyński          Ełk                    94 ( 93.67)   1124 / 12
 97  Janusz Sojka             Łódź                   92 ( 92.42)   1109 / 12
 98  Leszek Dys               Olsztyn                92 ( 91.67)   1100 / 12
 99  Grzegorz Tecław          Poznań                 91 ( 90.83)   1090 / 12
100  Michał Karwacki          Dąbrowa Górnicza       90 ( 89.67)   1076 / 12
101  Michał Zdanowicz         Lublin                 89 ( 88.58)   1063 / 12
102  Krystyna Puchalska       Łódź                   88 ( 87.83)   1054 / 12
103  Dorota Niedbała          Warszawa               88 ( 87.67)   1052 / 12
104  Krzysztof Sojka          Łódź                   87 ( 87.08)   1045 / 12
105  Katarzyna Szulc          Szczecin               87 ( 86.75)   1041 / 12
106  Mirosław Grafiński       Brodnica               87 ( 86.67)   1040 / 12
107  Anna Skudlarska          Wrocław                86 ( 86.17)   1034 / 12
108  Zbigniew Niedźwiedź      Lublin                 86 ( 86.08)   1033 / 12
     Andrzej Puchalski        Łódź                   86 ( 86.08)   1033 / 12
110  Tomasz Jopek             Wrocław                86 ( 85.83)   1030 / 12
111  Joanna Rubaj             Lublin                 85 ( 84.75)   1017 / 12
112  Adam Grzona              Toruń                  84 ( 84.08)   1009 / 12
113  Sławomir Czyżewski       Poznań                 80 ( 80.33)    964 / 12
114  Andrzej Nagwizda         Kraków                 80 ( 79.58)    955 / 12
115  Karolina Matysiak        Kraków                 79 ( 78.58)    943 / 12
116  Sławomir Szymański       Dobrzelin              78 ( 78.17)    938 / 12
117  Halina Łubniewicz        Łódź                   77 ( 76.92)    923 / 12
118  Jacek Cichecki           Józefów                72 ( 72.33)    868 / 12
119  Adam Graczyk             Nowe Miasto Lub.       68 ( 68.42)    821 / 12
120  Jadwiga Szkudlarek       Pabianice              65 ( 65.08)    781 / 12
121  Karol Jankowski          Warszawa               62 ( 61.75)    741 / 12
122  Jan Damer                Lublin                140 (140.09)   1541 / 11
123  Tomasz Łagutko           Ośno                   99 ( 98.73)   1086 / 11
124  Jakub Ciesielski         Poznań                 97 ( 96.82)   1065 / 11
125  Piotr Jakubiak           Żyrardów               91 ( 90.91)   1000 / 11
126  Joanna Musiał            Słupsk                 90 ( 90.45)    995 / 11
127  Anna Mikuć               Wrocław                90 ( 89.82)    988 / 11
128  Przemysław Załęcki       Wałbrzych              88 ( 88.45)    973 / 11
129  Jadwiga Niedźwiedź       Lublin                 85 ( 85.36)    939 / 11
130  Wieńczysław Syguda       Częstochowa            81 ( 81.00)    891 / 11
131  Szymon Pobudkiewicz      Warszawa               81 ( 80.91)    890 / 11
132  Marta Zacharska          Słupsk                 74 ( 73.73)    811 / 11
133  Bartłomiej Kozłowski     Radom                  72 ( 72.27)    795 / 11
134  Olaf Czubla              Łódź                   70 ( 70.27)    773 / 11
135  Grzegorz Roszak          Poznań                 70 ( 70.18)    772 / 11
     Małgorzata Czart         Olsztyn                70 ( 70.18)    772 / 11
137  Dorota Krzyżaniak        Słupsk                 70 ( 70.00)    770 / 11
138  Adam Kędzior             Lublin                 69 ( 69.09)    760 / 11
139  Andrzej Bobik            Chojnów                69 ( 68.82)    757 / 11
140  Margarita Malkowska      Poznań                 66 ( 65.64)    722 / 11
141  Krzysztof Krause         Poznań                 60 ( 60.18)    662 / 11
142  Grzegorz Wielgoszewski   Wrocław                60 ( 59.91)    659 / 11
143  Tadeusz Szemryk          Słupsk                 60 ( 59.64)    656 / 11
144  Anna Peschak             Kraków                 54 ( 53.55)    589 / 11
145  Katarzyna Steglińska     Częstochowa            53 ( 53.00)    583 / 11
146  Sylwia Hardej            Szczecin               92 ( 91.80)    918 / 10
147  Paweł Górny              Lublin                 87 ( 87.40)    874 / 10
148  Zbigniew Kosewski        Szczecin               63 ( 63.10)    631 / 10
149  Paweł Kamionka           Szczecin              109 (109.11)    982 / 9
150  Jarosław Karwacki        Dąbrowa Górnicza      106 (105.56)    950 / 9
151  Jacek Panek              Warszawa               97 ( 97.22)    875 / 9
152  Magdalena Podlaska       Warszawa               90 ( 90.44)    814 / 9
153  Anna Bielaszka           Nowe Miasto Lub.       66 ( 65.78)    592 / 9
154  Paula Nowak              Szczecin               63 ( 63.00)    567 / 9
155  Jacek Gasik              Warszawa              119 (118.75)    950 / 8
156  Rafał Dąbrowski          Ostróda               111 (111.25)    890 / 8
157  Lucjan Boroś             Gdańsk                100 ( 99.63)    797 / 8
158  Jacek Baltyn             Suchedniów             91 ( 90.88)    727 / 8
159  Jacek Taczalski          Szczecin               90 ( 90.38)    723 / 8
160  Jacek Wszyndybył         Chojnów                63 ( 62.50)    500 / 8
161  Łukasz Homa              Bielsko Biała         139 (139.29)    975 / 7
162  Damian Korsak            Gorzów Wlkp.          123 (122.71)    859 / 7
163  Magdalena Ochot          Katowice              104 (104.29)    730 / 7
164  Janusz Kasza             Kraków                101 (100.86)    706 / 7
165  Małgorzata Koprowska     Pabianice              98 ( 98.43)    689 / 7
166  Andrzej Stańczyk         Kraków                 98 ( 98.29)    688 / 7
167  Czesław Kozak            Częstochowa            93 ( 93.43)    654 / 7
168  Jarosław Soborak         Warszawa               92 ( 91.71)    642 / 7
169  Adam Sulejewski          Kraków                 69 ( 68.86)    482 / 7
170  Kamil Kozłowski          Częstochowa            66 ( 65.57)    459 / 7
171  Sylwia Buks              Warszawa               57 ( 57.00)    399 / 7
172  Wojciech Olejarczyk      Nowe Miasto Lub.       52 ( 52.00)    364 / 7
173  Andrzej Chylewski        Poznań                140 (140.17)    841 / 6
174  Bartosz Skórniewski      Warszawa              119 (118.67)    712 / 6
175  Ewa Czerwoniec           Warszawa              110 (109.67)    658 / 6
176  Michał Krzemień          Kraków                109 (108.67)    652 / 6
177  Grzegorz Kulawiak        Warszawa              107 (107.00)    642 / 6
178  Mikołaj Bednarek         Warszawa              104 (104.17)    625 / 6
179  Krzysztof Duda           Pszczyna              103 (102.50)    615 / 6
180  Marta Szeliga            Warszawa               92 ( 91.83)    551 / 6
181  Wojciech Jacyno          Warszawa               88 ( 88.17)    529 / 6
182  Karol Tokarczyk          Warszawa               86 ( 86.17)    517 / 6
183  Robert Nowak             Gorzów Wlkp            73 ( 73.00)    438 / 6
184  Daniel Zyśk              Nowy Dwór Mazowiecki   70 ( 69.83)    419 / 6
185  Robert Buciak            Szczecin               68 ( 67.83)    407 / 6
186  Anna Kosińska            Lewin Brzeski          68 ( 67.50)    405 / 6
187  Mariusz Sobania          Ośno Lub.              53 ( 53.17)    319 / 6
188  Arek Sółkowski           Ostróda                53 ( 53.00)    318 / 6
     Wojciech Bochra          Lublin                 53 ( 53.00)    318 / 6
190  Krzysztof Dalka          Bytów                  52 ( 52.00)    312 / 6
191  Dawid Mońko              Wrocław                51 ( 51.33)    308 / 6
192  Paweł Gudaczewski        Ostróda                50 ( 50.33)    302 / 6
193  Grzegorz Marek           Warszawa              124 (124.40)    622 / 5
194  Agnieszka Krupka         Lublin                 92 ( 91.60)    458 / 5
195  Piotr Tymoszuk           Warszawa               76 ( 75.60)    378 / 5
196  Joanna Kula              Częstochowa            75 ( 74.80)    374 / 5
197  Danuta Zyśko             Warszawa               74 ( 74.40)    372 / 5
198  Justyna Syrek            Częstochowa            72 ( 71.60)    358 / 5
199  Marzena Poklikajew       Pruszków               64 ( 64.40)    322 / 5
200  Elżbieta Paszkowska      Warszawa               56 ( 56.40)    282 / 5
201  Edyta Gomułka            Częstochowa            51 ( 50.80)    254 / 5
202  Michał Elmerych          Szczecin              105 (105.00)    420 / 4
203  Agata Gnabasik           Poznań                 83 ( 82.50)    330 / 4
204  Krzysztof Białecki       Warszawa               79 ( 79.00)    316 / 4
205  Piotr Michałek           Warszawa               76 ( 76.00)    304 / 4
206  Dorota Kucharska         Warszawa               72 ( 71.50)    286 / 4
207  Ireneusz Sołoniewicz     Pułtusk                71 ( 71.00)    284 / 4
208  Stanisław Gajos          Strzelno               54 ( 53.50)    214 / 4
209  Wojciech Łysak           Sosnowiec              50 ( 50.25)    201 / 4
210  Artur Tyl                Częstochowa            50 ( 50.00)    200 / 4
211  Piotr Jakimowicz         Poznań                150 (150.00)    450 / 3
212  Lech Rawski              Kraków                117 (116.67)    350 / 3
213  Edward Salamon           Bytom                  95 ( 94.67)    284 / 3
214  Sławomir Budek           Warszawa               87 ( 87.00)    261 / 3
215  Elżbieta Kukla           Częstochowa            85 ( 85.33)    256 / 3
216  Michał Maciątek          Warszawa               57 ( 57.33)    172 / 3
217  Miłosz Borowski          Bielsko Biała          55 ( 55.33)    166 / 3
218  Iwo Sobczyk              Bielsko Biała          55 ( 54.67)    164 / 3
     Eryk Białecki            Warszawa               55 ( 54.67)    164 / 3
220  Marek Penszko            Warszawa               54 ( 54.00)    162 / 3
221  Marek Wojtczak           Piastów                51 ( 51.00)    153 / 3
222  Adam Winiczenko          Warszawa               50 ( 50.33)    151 / 3
223  Joanna Słapińska         Olsztyn                50 ( 50.00)    150 / 3
224  Irena Rokosz             Bielsko Biała         118 (117.50)    235 / 2
225  Paweł Graczykowski       Łódź                  109 (109.00)    218 / 2
226  Mirosław Rokosz          Bielsko Biała         100 (100.00)    200 / 2
     Anna Żyła                Wrocław               100 (100.00)    200 / 2
228  Anna Piętka              Szczecin               80 ( 79.50)    159 / 2
229  Izabela Kraj             Warszawa               61 ( 61.00)    122 / 2
230  Tina Policińska          Częstochowa            58 ( 58.00)    116 / 2
231  Tomasz Molenda           Szczecin               58 ( 57.50)    115 / 2
232  Izabela Dudek            Częstochowa            55 ( 54.50)    109 / 2
233  Damian Więciorkowski     Częstochowa            52 ( 52.00)    104 / 2
     Piotr Śmietanka          Warszawa               52 ( 52.00)    104 / 2
     Marcin Pomorski          Warszawa               52 ( 52.00)    104 / 2
236  Witold Gwóźdź            Warszawa               51 ( 51.00)    102 / 2
237  Grzegorz Orzeł           Nowe Miasto Lub.       51 ( 50.50)    101 / 2
238  Ewa Gajkowska            Warszawa               50 ( 50.00)    100 / 2
     Agnieszka Zuziak         Kraków                 50 ( 50.00)    100 / 2
     Sylwia Skokowska         Chojnów                50 ( 50.00)    100 / 2
241  Maria Majos              Warszawa              150 (150.00)    150 / 1
     Jagoda Żbikowska         Warszawa              150 (150.00)    150 / 1
     Jerzy Giersz             Szczecin              150 (150.00)    150 / 1
     Anna Szczotka            Bielsko Biała         150 (150.00)    150 / 1
     Magdalena Majos          Warszawa              150 (150.00)    150 / 1
     Izabela Estko            Częstochowa           150 (150.00)    150 / 1
247  Jolanta Hoffmann         Kraków                 69 ( 69.00)     69 / 1
     Magdalena Wanot          Warszawa               69 ( 69.00)     69 / 1
249  Krzysztof Sobolewski     Piastów                67 ( 67.00)     67 / 1
250  Andrzej Szkocki          Szczecin               66 ( 66.00)     66 / 1
251  Małgorzata Koczorowska   Gorzów Wlkp.           63 ( 63.00)     63 / 1
252  Małgorzata Rawska        Kraków                 57 ( 57.00)     57 / 1
253  Rafał Tyc                Bielsko Biała          50 ( 50.00)     50 / 1
     Kinga Bossy              Poznań                 50 ( 50.00)     50 / 1
     Joanna Ćwiertka          Kraków                 50 ( 50.00)     50 / 1
     Barbara Graczykowska     Łódź                   50 ( 50.00)     50 / 1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie