Nowy Dwór Mazowiecki28
października
Nowy Dwór Mazowiecki 28 października IV Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
Łódź10
listopada
Łódź 10-11 listopada VII Mistrzostwa ŁodziGrand Prix 2001
Warszawa17
listopada
Warszawa 17-25 listopada IX Mistrzostwa Polski
VII Mistrzostwa Łodzi10 - 11 listopada 2001 — VII Mistrzostwa ŁodziInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

VII Mistrzostwa Łodzi Łódź, 10 - 11 listopada 2001
Grand Prix 2001

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Tomasz Zwoliński (Warszawa) 10.0 4850
 2. Wojciech Zemło (Łódź) 9.0 4640
 3. Mateusz Żbikowski (Warszawa) 9.0 4549
 4. Wojciech Usakiewicz (Warszawa) 8.0 4904
 5. Szymon Zaleski (Poznań) 8.0 4852
 6. Karol Wyrębkiewicz (Kielce) 8.0 4759
 7. Maciej Gałecki (Łódź) 8.0 4625
 8. Aleksandra Merklejn (Szczecin) 8.0 4419
 9. Małgorzata Kania (Milanówek) 8.0 4374
 10. Mariusz Skrobosz (Warszawa) 7.0 4914

 54 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VI Mistrzostwa Łodzi
V Otwarte Mistrzostwa Łodzi
Turniej Towarzyszący „Jesienny Liść”




Wyniki turnieju VII Mistrzostwa Łodzi

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               146.06     10.0     4850     1875      812
  2 Wojciech        Zemło                Łódź                   124.55      9.0     4640     1811      443
  3 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               132.08      9.0     4549     1808      474
  4 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               135.06      8.0     4904     1670      637
  5 Szymon          Zaleski              Poznań                 116.96      8.0     4852     1697      584
  6 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   124.80      8.0     4759     1616      431
  7 Maciej          Gałecki              Łódź                   117.95      8.0     4625     1698      523
  8 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               118.49      8.0     4419     1554      347
  9 Małgorzata      Kania                Milanówek              136.11      8.0     4374     1565      280
 10 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               133.24      7.0     4914     1570      650
 11 Ryszard         Niżewski             Warszawa               120.29      7.0     4786     1550      404
 12 Paweł           Dawidson             Częstochowa            137.55      7.0     4688     1595      161
 13 Stanisław       Rydzik               Warszawa               131.17      7.0     4686     1491      351
 14 Andrzej         Rechowicz            Katowice               122.09      7.0     4466     1453      460
 15 Aleksander      Puchalski            Włocławek              100.00      7.0     4420     1446      501
 16 Maciej          Grabowski            Warszawa               118.30      7.0     4406     1469      320
 17 Justyna         Fugiel               Sandomierz             100.00      7.0     4356     1543      102
 18 Maciej          Michalak             Łódź                   117.88      7.0     4246     1508      -35
 19 Jarosław        Michalak             Łódź                   123.34      7.0     4227     1435      131
 20 Dariusz         Banaszek             Warszawa               139.29      6.0     4722     1409      467
 21 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              119.64      6.0     4562     1332      277
 22 Maciej          Czupryniak           Milanówek              135.70      6.0     4476     1352     -117
 23 Stefan          Dawidson             Częstochowa            111.65      6.0     4322     1249       84
 24 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    119.09      6.0     4301     1279      272
 25 Beata           Piotrowska           Łódź                   100.00      6.0     4237     1386     -120
 26 Bożena          Matysiak             Kraków                 100.00      6.0     4231     1323     -178
 27 Grzegorz        Matysiak             Kraków                 106.62      6.0     4191     1325      -73
 28 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               120.02      6.0     4160     1392     -339
 29 Jerzy           Luter                Bytom                  110.94      6.0     4109     1126      399
 30 Robert          Głowacki             Łódź                   100.00      6.0     4002     1300     -888
 31 Beata           Wiączkowska          Wrocław                105.50      6.0     3967     1347     -161
 32 Kinga           Niżewska             Warszawa               100.61      5.5     3977     1097      253
 33 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               100.00      5.0     4348     1223      -82
 34 Bogusław        Puchalski            Włocławek              100.00      5.0     4286     1203     -149
 35 Sergiusz        Puchalski            Włocławek              100.00      5.0     4258     1230      -67
 36 Norbert         Skrzyński            Warszawa               100.00      5.0     4149     1209     -537
 37 Filip           Klar                 Mielec                 112.53      5.0     3967     1144     -104
 38 Krzysztof       Szkudlarek           Pabianice              101.58      5.0     3965     1200     -373
 39 Jarosław        Puchalski            Łódź                   100.00      5.0     3957     1223     -264
 40 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 100.00      5.0     3952     1132     -212
 41 Adam            Weremczuk            Łódź                   100.00      4.0     4347     1172      -33
 42 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              105.08      4.0     4222     1125        0
 43 Krystyna        Augustyniak          Łódź                   103.64      4.0     4211     1127     -436
 44 Lucyna          Korga                Zabrze                 100.00      4.0     4001     1116     -365
 45 Jerzy           Augustyniak          Łódź                   100.00      4.0     3910     1092     -311
 46 Krzysztof       Kokot                Nowy Targ              100.00      4.0     3704     1057     -570
 47 Michał          Szkudlarek           Pabianice              100.00      4.0     3698     1071     -868
 48 Andrzej         Gostomski            Łódź                   100.00      3.0     4026     1018     -474
 49 Andrzej         Szmidtke             Bolszewo               102.81      3.0     2384      753     -851
 50 Małgorzata      Koprowska            Pabianice              100.00      3.0     1981      689     -494
 51 Piotr           Madej                Wrocław                100.00      2.5     3693      784     -249
 52 Piotr           Jach                 Łódź                   100.00      2.0      853      350        8
 53 Jolanta         Bednarska            Łódź                   100.00      1.0     1083      301     -202
 54 Jadwiga         Szkudlarek           Pabianice              100.00      0.0      521      119     -219
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VII Mistrzostwa Łodzi



	Tomasz Zwoliński 146.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Beata          Wiączkowska           105.50 +  402: 297  156
    2     8 Maciej         Gałecki               117.95 +  395: 339  168
    3     4 Karol          Wyrębkiewicz          124.80 +  432: 339  175
    4     2 Wojciech       Zemło                 124.55 -  336: 362   75
    5     4 Paweł          Dawidson              137.55 +  400: 398  188
    6     3 Dariusz        Banaszek              139.29 +  410: 238  189
    7     2 Maciej         Michalak              117.88 +  387: 366  168
    8     1 Mateusz        Żbikowski             132.08 +  403: 378  182
    9     2 Aleksander     Puchalski             100.00 +  435: 308  150
   10     1 Szymon         Zaleski               116.96 -  392: 394   67
   11     1 Wojciech       Zemło                 124.55 +  471: 264  175
   12     1 Mateusz        Żbikowski             132.08 +  387: 355  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1875  / 12 156.25




	Dariusz Banaszek 139.29 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marek          Dudkiewicz            105.08 +  353: 339  155
    2    12 Andrzej        Rechowicz             122.09 +  450: 398  172
    3     3 Mariusz        Skrobosz              133.24 +  438: 321  183
    4     1 Mateusz        Żbikowski             132.08 -  309: 369   82
    5     5 Bożena         Matysiak              100.00 +  371: 291  150
    6     3 Tomasz         Zwoliński             146.06 -  238: 410   96
    7     8 Beata          Piotrowska            100.00 -  359: 377   50
    8    10 Justyna        Fugiel                100.00 -  277: 445   50
    9    14 Robert         Głowacki              100.00 +  749: 183  150
   10     8 Ryszard        Niżewski              120.29 +  423: 336  170
   11     6 Stanisław      Rydzik                131.17 -  398: 403   81
   12     8 Ryszard        Niżewski              120.29 -  357: 383   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1409  / 12 117.42




	Paweł Dawidson 137.55 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krystyna       Augustyniak           103.64 +  488: 343  154
    2     2 Krzysztof      Usakiewicz            120.02 -  322: 361   70
    3     8 Maciej         Czupryniak            135.70 +  393: 340  186
    4     5 Maciej         Gałecki               117.95 +  394: 359  168
    5     4 Tomasz         Zwoliński             146.06 -  398: 400   96
    6     6 Wojciech       Usakiewicz            135.06 +  371: 360  185
    7     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  118.49 +  417: 309  168
    8     3 Szymon         Zaleski               116.96 +  427: 357  167
    9     1 Wojciech       Zemło                 124.55 -  315: 356   75
   10     4 Mariusz        Skrobosz              133.24 +  487: 410  183
   11     3 Maciej         Gałecki               117.95 -  292: 408   68
   12     5 Karol          Wyrębkiewicz          124.80 -  384: 524   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1595  / 12 132.92




	Małgorzata Kania 136.11 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Andrzej        Szmidtke              102.81 +  433: 311  153
    2     5 Wojciech       Zemło                 124.55 -  324: 382   75
    3    10 Marek          Dudkiewicz            105.08 +  329: 326  155
    4    10 Justyna        Fugiel                100.00 -  389: 448   50
    5    12 Ryszard        Niżewski              120.29 -  267: 482   70
    6    17 Jarosław       Michalak              123.34 +  344: 292  173
    7    15 Jerzy          Luter                 110.94 +  379: 252  161
    8    12 Grzegorz       Matysiak              106.62 +  372: 297  157
    9     8 Maciej         Michalak              117.88 +  415: 298  168
   10     6 Aleksander     Puchalski             100.00 +  350: 331  150
   11     4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  118.49 +  419: 279  168
   12     3 Wojciech       Usakiewicz            135.06 -  353: 396   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1565  / 12 130.42




	Maciej Czupryniak 135.70 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Szkudlarek            101.58 -  345: 396   52
    2    16 Andrzej        Gostomski             100.00 +  522: 365  150
    3     8 Paweł          Dawidson              137.55 -  340: 393   88
    4    15 Adam           Weremczuk             100.00 +  375: 361  150
    5    10 Stanisław      Rydzik                131.17 +  396: 389  181
    6     7 Ryszard        Niżewski              120.29 -  317: 426   70
    7    10 Wojciech       Usakiewicz            135.06 -  390: 430   85
    8    15 Sławomir       Kordjalik             100.00 -  362: 405   50
    9    17 Krystyna       Augustyniak           103.64 +  457: 326  154
   10    13 Jarosław       Puchalski             100.00 +  348: 332  150
   11    11 Sergiusz       Puchalski             100.00 +  359: 341  150
   12     9 Andrzej        Rechowicz             122.09 -  265: 429   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1352  / 12 112.67




	Wojciech Usakiewicz 135.06 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Kinga          Niżewska              100.61 +  443: 256  151
    2     4 Mariusz        Skrobosz              133.24 -  341: 356   83
    3     9 Adam           Weremczuk             100.00 +  456: 406  150
    4     4 Szymon         Zaleski               116.96 -  406: 413   67
    5     9 Krzysztof      Bukowski              119.64 +  393: 363  170
    6     6 Paweł          Dawidson              137.55 -  360: 371   88
    7    10 Maciej         Czupryniak            135.70 +  430: 390  186
    8     7 Ryszard        Niżewski              120.29 +  437: 303  170
    9     6 Maciej         Grabowski             118.30 +  456: 303  168
   10     3 Maciej         Gałecki               117.95 -  355: 406   68
   11     5 Mariusz        Skrobosz              133.24 +  431: 347  183
   12     3 Małgorzata     Kania                 136.11 +  396: 353  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1670  / 12 139.17




	Mariusz Skrobosz 133.24 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Bożena         Matysiak              100.00 +  452: 254  150
    2     4 Wojciech       Usakiewicz            135.06 +  356: 341  185
    3     3 Dariusz        Banaszek              139.29 -  321: 438   89
    4     8 Andrzej        Szmidtke              102.81 +  635: 274  153
    5     3 Krzysztof      Usakiewicz            120.02 +  464: 291  170
    6     1 Maciej         Michalak              117.88 +  466: 238  168
    7     1 Mateusz        Żbikowski             132.08 -  304: 332   82
    8     2 Wojciech       Zemło                 124.55 -  276: 487   75
    9     5 Karol          Wyrębkiewicz          124.80 +  431: 290  175
   10     4 Paweł          Dawidson              137.55 -  410: 487   88
   11     5 Wojciech       Usakiewicz            135.06 -  347: 431   85
   12     7 Justyna        Fugiel                100.00 +  452: 401  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1570  / 12 130.83




	Mateusz Żbikowski 132.08 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  455: 333  150
    2     3 Maciej         Grabowski             118.30 +  444: 274  168
    3     1 Stanisław      Rydzik                131.17 +  380: 298  181
    4     1 Dariusz        Banaszek              139.29 +  369: 309  189
    5     1 Maciej         Michalak              117.88 -  335: 395   68
    6     2 Szymon         Zaleski               116.96 +  415: 316  167
    7     1 Mariusz        Skrobosz              133.24 +  332: 304  183
    8     1 Tomasz         Zwoliński             146.06 -  378: 403   96
    9     3 Maciej         Gałecki               117.95 +  372: 367  168
   10     2 Wojciech       Zemło                 124.55 +  366: 343  175
   11     2 Szymon         Zaleski               116.96 +  348: 346  167
   12     1 Tomasz         Zwoliński             146.06 -  355: 387   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1808  / 12 150.67




	Stanisław Rydzik 131.17 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Norbert        Skrzyński             100.00 +  498: 410  150
    2     1 Szymon         Zaleski               116.96 +  374: 354  167
    3     1 Mateusz        Żbikowski             132.08 -  298: 380   82
    4     6 Krzysztof      Usakiewicz            120.02 -  405: 444   70
    5    10 Maciej         Czupryniak            135.70 -  389: 396   86
    6    14 Krzysztof      Bukowski              119.64 -  345: 380   70
    7    18 Krystyna       Augustyniak           103.64 +  487: 288  154
    8    14 Adam           Weremczuk             100.00 +  426: 325  150
    9    10 Beata          Wiączkowska           105.50 +  306: 287  156
   10     7 Beata          Piotrowska            100.00 +  391: 291  150
   11     6 Dariusz        Banaszek              139.29 +  403: 398  189
   12     4 Szymon         Zaleski               116.96 -  364: 382   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1491  / 12 124.25




	Karol Wyrębkiewicz 124.80 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Andrzej        Gostomski             100.00 +  416: 352  150
    2     6 Filip          Klar                  112.53 +  384: 282  163
    3     4 Tomasz         Zwoliński             146.06 -  339: 432   96
    4     7 Jarosław       Michalak              123.34 +  371: 331  173
    5     6 Justyna        Fugiel                100.00 +  405: 343  150
    6     4 Jarosław       Puchalski             100.00 +  424: 284  150
    7     3 Wojciech       Zemło                 124.55 -  294: 502   75
    8     4 Maciej         Gałecki               117.95 -  377: 381   68
    9     5 Mariusz        Skrobosz              133.24 -  290: 431   83
   10     9 Krzysztof      Usakiewicz            120.02 +  467: 285  170
   11     7 Bożena         Matysiak              100.00 +  468: 321  150
   12     5 Paweł          Dawidson              137.55 +  524: 384  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1616  / 12 134.67




	Wojciech Zemło 124.55 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  429: 314  150
    2     5 Małgorzata     Kania                 136.11 +  382: 324  186
    3     2 Krzysztof      Usakiewicz            120.02 +  366: 362  170
    4     2 Tomasz         Zwoliński             146.06 +  362: 336  196
    5     2 Szymon         Zaleski               116.96 -  271: 421   67
    6     5 Beata          Piotrowska            100.00 +  425: 353  150
    7     3 Karol          Wyrębkiewicz          124.80 +  502: 294  175
    8     2 Mariusz        Skrobosz              133.24 +  487: 276  183
    9     1 Paweł          Dawidson              137.55 +  356: 315  188
   10     2 Mateusz        Żbikowski             132.08 -  343: 366   82
   11     1 Tomasz         Zwoliński             146.06 -  264: 471   96
   12     2 Maciej         Gałecki               117.95 +  453: 365  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1811  / 12 150.92




	Jarosław Michalak 123.34 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Michał         Szkudlarek            100.00 -  376: 394   50
    2    14 Ryszard        Niżewski              120.29 +  344: 264  170
    3    13 Maciej         Grabowski             118.30 +  427: 371  168
    4     7 Karol          Wyrębkiewicz          124.80 -  331: 371   75
    5    13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  118.49 -  289: 397   68
    6    17 Małgorzata     Kania                 136.11 -  292: 344   86
    7    20 Sergiusz       Puchalski             100.00 -  302: 370   50
    8    22 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  341: 304  150
    9    20 Lucyna         Korga                 100.00 +  355: 312  150
   10    17 Jerzy          Luter                 110.94 +  398: 295  161
   11    14 Grzegorz       Matysiak              106.62 +  397: 346  157
   12    12 Beata          Piotrowska            100.00 +  375: 328  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1435  / 12 119.58




	Andrzej Rechowicz 122.09 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Justyna        Fugiel                100.00 +  345: 290  150
    2    12 Dariusz        Banaszek              139.29 -  398: 450   89
    3    11 Andrzej        Szmidtke              102.81 -  359: 384   53
    4    16 Maciej         Grabowski             118.30 -  250: 401   68
    5    22 Lucyna         Korga                 100.00 -  335: 356   50
    6    24 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  356: 378   50
    7    24 Andrzej        Gostomski             100.00 +  408: 300  150
    8    21 Marek          Dudkiewicz            105.08 +  379: 344  155
    9    18 Stefan         Dawidson              111.65 +  371: 328  162
   10    14 Krzysztof      Bukowski              119.64 +  383: 299  170
   11    12 Krzysztof      Usakiewicz            120.02 +  453: 211  170
   12     9 Maciej         Czupryniak            135.70 +  429: 265  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 12 121.08




	Ryszard Niżewski 120.29 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Beata          Piotrowska            100.00 -  379: 390   50
    2    14 Jarosław       Michalak              123.34 -  264: 344   73
    3    23 Sławomir       Kordjalik             100.00 +  416: 407  150
    4    17 Marek          Dudkiewicz            105.08 +  426: 272  155
    5    12 Małgorzata     Kania                 136.11 +  482: 267  186
    6     7 Maciej         Czupryniak            135.70 +  426: 317  186
    7     4 Szymon         Zaleski               116.96 -  345: 438   67
    8     7 Wojciech       Usakiewicz            135.06 -  303: 437   85
    9    11 Krzysztof      Bukowski              119.64 +  584: 332  170
   10     8 Dariusz        Banaszek              139.29 -  336: 423   89
   11    10 Beata          Piotrowska            100.00 +  442: 398  150
   12     8 Dariusz        Banaszek              139.29 +  383: 357  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1550  / 12 129.17




	Krzysztof Usakiewicz 120.02 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Piotr          Madej                 100.00 +  473: 280  150
    2     2 Paweł          Dawidson              137.55 +  361: 322  188
    3     2 Wojciech       Zemło                 124.55 -  362: 366   75
    4     6 Stanisław      Rydzik                131.17 +  444: 405  181
    5     3 Mariusz        Skrobosz              133.24 -  291: 464   83
    6     8 Maciej         Gałecki               117.95 -  254: 379   68
    7    12 Justyna        Fugiel                100.00 -  326: 346   50
    8    16 Bogusław       Puchalski             100.00 +  372: 347  150
    9    12 Sławomir       Kordjalik             100.00 +  395: 296  150
   10     9 Karol          Wyrębkiewicz          124.80 -  285: 467   75
   11    12 Andrzej        Rechowicz             122.09 -  211: 453   72
   12    16 Norbert        Skrzyński             100.00 +  386: 374  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1392  / 12 116.00




	Krzysztof Bukowski 119.64 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Lucyna         Korga                 100.00 -  372: 409   50
    2    15 Adam           Weremczuk             100.00 -  327: 409   50
    3    21 Norbert        Skrzyński             100.00 +  539: 252  150
    4    14 Małgorzata     Koprowska             100.00 +  375: 321  150
    5     9 Wojciech       Usakiewicz            135.06 -  363: 393   85
    6    14 Stanisław      Rydzik                131.17 +  380: 345  181
    7    11 Sławomir       Kordjalik             100.00 +  397: 322  150
    8     8 Maciej         Grabowski             118.30 -  297: 304   68
    9    11 Ryszard        Niżewski              120.29 -  332: 584   70
   10    14 Andrzej        Rechowicz             122.09 -  299: 383   72
   11    16 Beata          Wiączkowska           105.50 +  411: 308  156
   12    13 Robert         Głowacki              100.00 +  470: 255  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1332  / 12 111.00




	Zbigniew Wietecki 119.09 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Jadwiga        Szkudlarek            100.00 +  403: 248  150
    2    13 Bogusław       Puchalski             100.00 +  353: 343  150
    3     5 Michał         Szkudlarek            100.00 +  383: 227  150
    4     3 Maciej         Michalak              117.88 -  338: 369   68
    5     7 Jarosław       Puchalski             100.00 -  307: 349   50
    6    11 Robert         Głowacki              100.00 +  425: 341  150
    7     6 Maciej         Gałecki               117.95 -  336: 377   68
    8     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  118.49 -  288: 333   68
    9    13 Sergiusz       Puchalski             100.00 +  397: 314  150
   10    11 Grzegorz       Matysiak              106.62 +  403: 337  157
   11     8 Justyna        Fugiel                100.00 -  347: 357   50
   12    10 Maciej         Grabowski             118.30 -  321: 434   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1279  / 12 106.58




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 118.49 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Adam           Weremczuk             100.00 +  399: 360  150
    2     9 Krzysztof      Szkudlarek            101.58 +  356: 343  152
    3     6 Maciej         Michalak              117.88 -  338: 425   68
    4     9 Bogusław       Puchalski             100.00 -  344: 362   50
    5    13 Jarosław       Michalak              123.34 +  397: 289  173
    6     9 Justyna        Fugiel                100.00 +  425: 319  150
    7     5 Paweł          Dawidson              137.55 -  309: 417   88
    8     9 Zbigniew       Wietecki              119.09 +  333: 288  169
    9     9 Jarosław       Puchalski             100.00 +  459: 233  150
   10     5 Bożena         Matysiak              100.00 +  353: 343  150
   11     4 Małgorzata     Kania                 136.11 -  279: 419   86
   12     6 Maciej         Michalak              117.88 +  427: 274  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1554  / 12 129.50




	Maciej Grabowski 118.30 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Grzegorz       Pukniel               100.00 +  455: 250  150
    2     3 Mateusz        Żbikowski             132.08 -  274: 444   82
    3    13 Jarosław       Michalak              123.34 -  371: 427   73
    4    16 Andrzej        Rechowicz             122.09 +  401: 250  172
    5    11 Maciej         Gałecki               117.95 -  309: 403   68
    6    16 Sergiusz       Puchalski             100.00 +  339: 333  150
    7    13 Bogusław       Puchalski             100.00 +  522: 337  150
    8     8 Krzysztof      Bukowski              119.64 +  304: 297  170
    9     6 Wojciech       Usakiewicz            135.06 -  303: 456   85
   10    10 Justyna        Fugiel                100.00 -  284: 326   50
   11    13 Norbert        Skrzyński             100.00 +  410: 242  150
   12    10 Zbigniew       Wietecki              119.09 +  434: 321  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1469  / 12 122.42




	Maciej Gałecki 117.95 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Sławomir       Kordjalik             100.00 +  404: 319  150
    2     8 Tomasz         Zwoliński             146.06 -  339: 395   96
    3    12 Krzysztof      Szkudlarek            101.58 +  437: 246  152
    4     5 Paweł          Dawidson              137.55 -  359: 394   88
    5    11 Maciej         Grabowski             118.30 +  403: 309  168
    6     8 Krzysztof      Usakiewicz            120.02 +  379: 254  170
    7     6 Zbigniew       Wietecki              119.09 +  377: 336  169
    8     4 Karol          Wyrębkiewicz          124.80 +  381: 377  175
    9     3 Mateusz        Żbikowski             132.08 -  367: 372   82
   10     3 Wojciech       Usakiewicz            135.06 +  406: 355  185
   11     3 Paweł          Dawidson              137.55 +  408: 292  188
   12     2 Wojciech       Zemło                 124.55 -  365: 453   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1698  / 12 141.50




	Maciej Michalak 117.88 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Sergiusz       Puchalski             100.00 +  412: 296  150
    2     7 Lucyna         Korga                 100.00 +  339: 271  150
    3     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  118.49 +  425: 338  168
    4     3 Zbigniew       Wietecki              119.09 +  369: 338  169
    5     1 Mateusz        Żbikowski             132.08 +  395: 335  182
    6     1 Mariusz        Skrobosz              133.24 -  238: 466   83
    7     2 Tomasz         Zwoliński             146.06 -  366: 387   96
    8     5 Aleksander     Puchalski             100.00 -  366: 380   50
    9     8 Małgorzata     Kania                 136.11 -  298: 415   86
   10    12 Beata          Wiączkowska           105.50 +  379: 277  156
   11     9 Aleksander     Puchalski             100.00 +  385: 351  150
   12     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  118.49 -  274: 427   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1508  / 12 125.67




	Szymon Zaleski 116.96 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Robert         Głowacki              100.00 +  539: 286  150
    2     1 Stanisław      Rydzik                131.17 -  354: 374   81
    3     7 Grzegorz       Matysiak              106.62 +  501: 298  157
    4     4 Wojciech       Usakiewicz            135.06 +  413: 406  185
    5     2 Wojciech       Zemło                 124.55 +  421: 271  175
    6     2 Mateusz        Żbikowski             132.08 -  316: 415   82
    7     4 Ryszard        Niżewski              120.29 +  438: 345  170
    8     3 Paweł          Dawidson              137.55 -  357: 427   88
    9     4 Beata          Piotrowska            100.00 +  391: 342  150
   10     1 Tomasz         Zwoliński             146.06 +  394: 392  196
   11     2 Mateusz        Żbikowski             132.08 -  346: 348   82
   12     4 Stanisław      Rydzik                131.17 +  382: 364  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1697  / 12 141.42




	Filip Klar 112.53 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Małgorzata     Koprowska             100.00 +  421: 237  150
    2     6 Karol          Wyrębkiewicz          124.80 -  282: 384   75
    3    14 Justyna        Fugiel                100.00 -  280: 352   50
    4    21 Aleksander     Puchalski             100.00 -  274: 287   50
    5    23 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  403: 337  150
    6    19 Grzegorz       Matysiak              106.62 -  289: 370   57
    7    23 Stefan         Dawidson              111.65 -  299: 435   62
    8    23 Norbert        Skrzyński             100.00 -  336: 444   50
    9    24 Piotr          Madej                 100.00 +  377: 241  150
   10    22 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  245: 308   50
   11    23 Andrzej        Gostomski             100.00 +  357: 318  150
   12    21 Lucyna         Korga                 100.00 +  404: 358  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1144  / 12  95.33




	Stefan Dawidson 111.65 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jarosław       Puchalski             100.00 -  309: 356   50
    2    20 Andrzej        Szmidtke              102.81 -  386: 439   53
    3    22 Beata          Wiączkowska           105.50 -  355: 356   56
    4    24 Andrzej        Gostomski             100.00 -  354: 387   50
    5    25 Kinga          Niżewska              100.61 +  389: 291  151
    6    22 Adam           Weremczuk             100.00 -  272: 417   50
    7    23 Filip          Klar                  112.53 +  435: 299  163
    8    20 Michał         Szkudlarek            100.00 +  392: 306  150
    9    18 Andrzej        Rechowicz             122.09 -  328: 371   72
   10    19 Krystyna       Augustyniak           103.64 +  415: 339  154
   11    17 Adam           Weremczuk             100.00 +  385: 378  150
   12    14 Bogusław       Puchalski             100.00 +  302: 299  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1249  / 12 104.08




	Jerzy Luter 110.94 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Bogusław       Puchalski             100.00 -  309: 327   50
    2    21 Beata          Wiączkowska           105.50 +  377: 365  156
    3    15 Beata          Piotrowska            100.00 -  283: 360   50
    4    22 Grzegorz       Pukniel               100.00 +  367: 300  150
    5    17 Michał         Szkudlarek            100.00 +  421: 255  150
    6    12 Krzysztof      Szkudlarek            101.58 -  345: 380   52
    7    15 Małgorzata     Kania                 136.11 -  252: 379   86
    8    18 Andrzej        Szmidtke              102.81 +  400:   0    0
    9    15 Grzegorz       Matysiak              106.62 -  291: 348   57
   10    17 Jarosław       Michalak              123.34 -  295: 398   73
   11    19 Lucyna         Korga                 100.00 +  387: 328  150
   12    17 Krzysztof      Szkudlarek            101.58 +  382: 270  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1126  / 11 102.36




	Grzegorz Matysiak 106.62 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Aleksander     Puchalski             100.00 +  361: 323  150
    2    11 Jarosław       Puchalski             100.00 +  330: 276  150
    3     7 Szymon         Zaleski               116.96 -  298: 501   67
    4    13 Bożena         Matysiak              100.00 -  383: 536   50
    5    15 Beata          Wiączkowska           105.50 -  310: 329   56
    6    19 Filip          Klar                  112.53 +  370: 289  163
    7    16 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  397: 270  150
    8    12 Małgorzata     Kania                 136.11 -  297: 372   86
    9    15 Jerzy          Luter                 110.94 +  348: 291  161
   10    11 Zbigniew       Wietecki              119.09 -  337: 403   69
   11    14 Jarosław       Michalak              123.34 -  346: 397   73
   12    15 Sergiusz       Puchalski             100.00 +  414: 277  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1325  / 12 110.42




	Beata Wiączkowska 105.50 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             146.06 -  297: 402   96
    2    21 Jerzy          Luter                 110.94 -  365: 377   61
    3    22 Stefan         Dawidson              111.65 +  356: 355  162
    4    18 Lucyna         Korga                 100.00 +  347: 331  150
    5    15 Grzegorz       Matysiak              106.62 +  329: 310  157
    6    13 Aleksander     Puchalski             100.00 -  299: 434   50
    7    17 Małgorzata     Koprowska             100.00 +  388: 260  150
    8    13 Krzysztof      Szkudlarek            101.58 +  356: 285  152
    9    10 Stanisław      Rydzik                131.17 -  287: 306   81
   10    12 Maciej         Michalak              117.88 -  277: 379   68
   11    16 Krzysztof      Bukowski              119.64 -  308: 411   70
   12    18 Jarosław       Puchalski             100.00 +  358: 278  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1347  / 12 112.25




	Marek Dudkiewicz 105.08 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Banaszek              139.29 -  339: 353   89
    2    17 Krystyna       Augustyniak           103.64 +  420: 292  154
    3    10 Małgorzata     Kania                 136.11 -  326: 329   86
    4    17 Ryszard        Niżewski              120.29 -  272: 426   70
    5    21 Sergiusz       Puchalski             100.00 -  358: 373   50
    6    23 Andrzej        Gostomski             100.00 +  398: 278  150
    7    19 Adam           Weremczuk             100.00 -  331: 409   50
    8    21 Andrzej        Rechowicz             122.09 -  344: 379   72
    9    21 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  394: 324  150
   10    20 Bogusław       Puchalski             100.00 -  371: 392   50
   11    22 Krystyna       Augustyniak           103.64 -  332: 365   54
   12    23 Michał         Szkudlarek            100.00 +  337: 302  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1125  / 12  93.75




	Krystyna Augustyniak 103.64 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Paweł          Dawidson              137.55 -  343: 488   88
    2    17 Marek          Dudkiewicz            105.08 -  292: 420   55
    3    24 Sergiusz       Puchalski             100.00 -  335: 373   50
    4    25 Norbert        Skrzyński             100.00 +  445: 250  150
    5    20 Andrzej        Gostomski             100.00 +  473: 300  150
    6    15 Sławomir       Kordjalik             100.00 -  344: 422   50
    7    18 Stanisław      Rydzik                131.17 -  288: 487   81
    8    19 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  388: 288  150
    9    17 Maciej         Czupryniak            135.70 -  326: 457   86
   10    19 Stefan         Dawidson              111.65 -  339: 415   62
   11    22 Marek          Dudkiewicz            105.08 +  365: 332  155
   12    20 Sławomir       Kordjalik             100.00 -  273: 415   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1127  / 12  93.92




	Andrzej Szmidtke 102.81 Bolszewo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Małgorzata     Kania                 136.11 -  311: 433   86
    2    20 Stefan         Dawidson              111.65 +  439: 386  162
    3    11 Andrzej        Rechowicz             122.09 +  384: 359  172
    4     8 Mariusz        Skrobosz              133.24 -  274: 635   83
    5    14 Robert         Głowacki              100.00 -  290: 350   50
    6    18 Lucyna         Korga                 100.00 -  352: 408   50
    7    21 Norbert        Skrzyński             100.00 +  334: 264  150
    8    18 Jerzy          Luter                 110.94 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     753  /  7 107.57




	Krzysztof Szkudlarek 101.58 Pabianice                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Maciej         Czupryniak            135.70 +  396: 345  186
    2     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  118.49 -  343: 356   68
    3    12 Maciej         Gałecki               117.95 -  246: 437   68
    4    20 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  371: 322  150
    5    16 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  338: 288  150
    6    12 Jerzy          Luter                 110.94 +  380: 345  161
    7     9 Aleksander     Puchalski             100.00 -  323: 439   50
    8    13 Beata          Wiączkowska           105.50 -  285: 356   56
    9    16 Adam           Weremczuk             100.00 -  280: 361   50
   10    18 Robert         Głowacki              100.00 -  342: 362   50
   11    20 Grzegorz       Pukniel               100.00 +  391: 345  150
   12    17 Jerzy          Luter                 110.94 -  270: 382   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1200  / 12 100.00




	Kinga Niżewska 100.61 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Wojciech       Usakiewicz            135.06 -  256: 443   85
    2    24 Bożena         Matysiak              100.00 -  282: 325   50
    3    26 PAUZA
    4    23 Sławomir       Kordjalik             100.00 -  318: 395   50
    5    25 Stefan         Dawidson              111.65 -  291: 389   62
    6    26 Piotr          Madej                 100.00 -  369: 385   50
    7    25 Grzegorz       Pukniel               100.00 +  391: 358  150
    8    25 Andrzej        Gostomski             100.00 -  297: 368   50
    9    25 Jolanta        Bednarska             100.00 +  330: 248  150
   10    24 Michał         Szkudlarek            100.00 +  427: 288  150
   11    21 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  365: 217  150
   12    19 Adam           Weremczuk             100.00 +  351: 308  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1097  / 11  99.73




	Jerzy Augustyniak 100.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mateusz        Żbikowski             132.08 -  333: 455   82
    2    18 Aleksander     Puchalski             100.00 +  327: 305  150
    3    18 Jarosław       Puchalski             100.00 -  327: 372   50
    4    20 Krzysztof      Szkudlarek            101.58 -  322: 371   52
    5    23 Filip          Klar                  112.53 -  337: 403   63
    6    24 Andrzej        Rechowicz             122.09 +  378: 356  172
    7    22 Michał         Szkudlarek            100.00 -  335: 387   50
    8    22 Jarosław       Michalak              123.34 -  304: 341   73
    9    23 Grzegorz       Pukniel               100.00 -  316: 335   50
   10    25 Piotr          Madej                 100.00 -  221: 348   50
   11    25 Jolanta        Bednarska             100.00 +  320: 245  150
   12    24 Andrzej        Gostomski             100.00 +  390: 303  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1092  / 12  91.00




	Jolanta Bednarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    25 Kinga          Niżewska              100.61 -  248: 330   51
   10    23 Grzegorz       Pukniel               100.00 -  245: 343   50
   11    25 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  245: 320   50
   12    25 Piotr          Madej                 100.00 +  345: 292  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     301  /  4  75.25




	Justyna Fugiel 100.00 Sandomierz             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Rechowicz             122.09 -  290: 345   72
    2    22 Sergiusz       Puchalski             100.00 +  423: 338  150
    3    14 Filip          Klar                  112.53 +  352: 280  163
    4    10 Małgorzata     Kania                 136.11 +  448: 389  186
    5     6 Karol          Wyrębkiewicz          124.80 -  343: 405   75
    6     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  118.49 -  319: 425   68
    7    12 Krzysztof      Usakiewicz            120.02 +  346: 326  170
    8    10 Dariusz        Banaszek              139.29 +  445: 277  189
    9     7 Bożena         Matysiak              100.00 -  306: 386   50
   10    10 Maciej         Grabowski             118.30 +  326: 284  168
   11     8 Zbigniew       Wietecki              119.09 +  357: 347  169
   12     7 Mariusz        Skrobosz              133.24 -  401: 452   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 12 128.58




	Andrzej Gostomski 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Karol          Wyrębkiewicz          124.80 -  352: 416   75
    2    16 Maciej         Czupryniak            135.70 -  365: 522   86
    3    20 Małgorzata     Koprowska             100.00 -  329: 343   50
    4    24 Stefan         Dawidson              111.65 +  387: 354  162
    5    20 Krystyna       Augustyniak           103.64 -  300: 473   54
    6    23 Marek          Dudkiewicz            105.08 -  278: 398   55
    7    24 Andrzej        Rechowicz             122.09 -  300: 408   72
    8    25 Kinga          Niżewska              100.61 +  368: 297  151
    9    22 Michał         Szkudlarek            100.00 +  438: 247  150
   10    21 Lucyna         Korga                 100.00 -  288: 295   50
   11    23 Filip          Klar                  112.53 -  318: 357   63
   12    24 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  303: 390   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1018  / 12  84.83




	Robert Głowacki 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Szymon         Zaleski               116.96 -  286: 539   67
    2    23 Piotr          Madej                 100.00 +  397: 320  150
    3    16 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  330: 350   50
    4    19 Sergiusz       Puchalski             100.00 +  415: 366  150
    5    14 Andrzej        Szmidtke              102.81 +  350: 290  153
    6    11 Zbigniew       Wietecki              119.09 -  341: 425   69
    7    14 Lucyna         Korga                 100.00 +  371: 286  150
    8    11 Bożena         Matysiak              100.00 -  335: 408   50
    9    14 Dariusz        Banaszek              139.29 -  183: 749   89
   10    18 Krzysztof      Szkudlarek            101.58 +  362: 342  152
   11    15 Jarosław       Puchalski             100.00 +  377: 345  150
   12    13 Krzysztof      Bukowski              119.64 -  255: 470   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1300  / 12 108.33




	Piotr Jach 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    26 Piotr          Madej                 100.00 +  291: 279  150
    5    24 Grzegorz       Pukniel               100.00 +  296: 285  150
    6    21 Małgorzata     Koprowska             100.00 -  266: 281   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Krzysztof Kokot 100.00 Nowy Targ                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Wojciech       Zemło                 124.55 -  314: 429   75
    2    19 Sławomir       Kordjalik             100.00 +  369: 333  150
    3    16 Robert         Głowacki              100.00 +  350: 330  150
    4    11 Beata          Piotrowska            100.00 -  314: 344   50
    5    16 Krzysztof      Szkudlarek            101.58 -  288: 338   52
    6    20 Michał         Szkudlarek            100.00 +  358: 301  150
    7    16 Grzegorz       Matysiak              106.62 -  270: 397   57
    8    19 Krystyna       Augustyniak           103.64 -  288: 388   54
    9    21 Marek          Dudkiewicz            105.08 -  324: 394   55
   10    22 Filip          Klar                  112.53 +  308: 245  163
   11    21 Kinga          Niżewska              100.61 -  217: 365   51
   12    22 Grzegorz       Pukniel               100.00 -  304: 410   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1057  / 12  88.08




	Małgorzata Koprowska 100.00 Pabianice                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Filip          Klar                  112.53 -  237: 421   63
    2    26 Norbert        Skrzyński             100.00 +  304: 289  150
    3    20 Andrzej        Gostomski             100.00 +  343: 329  150
    4    14 Krzysztof      Bukowski              119.64 -  321: 375   70
    5    18 Aleksander     Puchalski             100.00 -  235: 407   50
    6    21 Piotr          Jach                  100.00 +  281: 266  150
    7    17 Beata          Wiączkowska           105.50 -  260: 388   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     689  /  7  98.43




	Sławomir Kordjalik 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Maciej         Gałecki               117.95 -  319: 404   68
    2    19 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  333: 369   50
    3    23 Ryszard        Niżewski              120.29 -  407: 416   70
    4    23 Kinga          Niżewska              100.61 +  395: 318  151
    5    19 Adam           Weremczuk             100.00 +  411: 271  150
    6    15 Krystyna       Augustyniak           103.64 +  422: 344  154
    7    11 Krzysztof      Bukowski              119.64 -  322: 397   70
    8    15 Maciej         Czupryniak            135.70 +  405: 362  186
    9    12 Krzysztof      Usakiewicz            120.02 -  296: 395   70
   10    16 Sergiusz       Puchalski             100.00 -  261: 499   50
   11    18 Bogusław       Puchalski             100.00 -  362: 382   50
   12    20 Krystyna       Augustyniak           103.64 +  415: 273  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1223  / 12 101.92




	Lucyna Korga 100.00 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Bukowski              119.64 +  409: 372  170
    2     7 Maciej         Michalak              117.88 -  271: 339   68
    3    17 Bogusław       Puchalski             100.00 -  337: 438   50
    4    18 Beata          Wiączkowska           105.50 -  331: 347   56
    5    22 Andrzej        Rechowicz             122.09 +  356: 335  172
    6    18 Andrzej        Szmidtke              102.81 +  408: 352  153
    7    14 Robert         Głowacki              100.00 -  286: 371   50
    8    17 Sergiusz       Puchalski             100.00 -  310: 378   50
    9    20 Jarosław       Michalak              123.34 -  312: 355   73
   10    21 Andrzej        Gostomski             100.00 +  295: 288  150
   11    19 Jerzy          Luter                 110.94 -  328: 387   61
   12    21 Filip          Klar                  112.53 -  358: 404   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1116  / 12  93.00




	Piotr Madej 100.00 Wrocław  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Krzysztof      Usakiewicz            120.02 -  280: 473   70
    2    23 Robert         Głowacki              100.00 -  320: 397   50
    3    25 Aleksander     Puchalski             100.00 -  304: 350   50
    4    26 Piotr          Jach                  100.00 -  279: 291   50
    5    26 Norbert        Skrzyński             100.00 -  365: 396   50
    6    26 Kinga          Niżewska              100.61 +  385: 369  151
    7    26 PAUZA
    8    24 Grzegorz       Pukniel               100.00 -  271: 399   50
    9    24 Filip          Klar                  112.53 -  241: 377   63
   10    25 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  348: 221  150
   11    24 Michał         Szkudlarek            100.00 -  308: 324   50
   12    25 Jolanta        Bednarska             100.00 -  292: 345   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     784  / 11  71.27




	Bożena Matysiak 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mariusz        Skrobosz              133.24 -  254: 452   83
    2    24 Kinga          Niżewska              100.61 +  325: 282  151
    3    19 Grzegorz       Pukniel               100.00 +  424: 251  150
    4    13 Grzegorz       Matysiak              106.62 +  536: 383  157
    5     5 Dariusz        Banaszek              139.29 -  291: 371   89
    6    10 Bogusław       Puchalski             100.00 +  366: 339  150
    7     7 Jarosław       Puchalski             100.00 -  317: 364   50
    8    11 Robert         Głowacki              100.00 +  408: 335  150
    9     7 Justyna        Fugiel                100.00 +  386: 306  150
   10     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  118.49 -  343: 353   68
   11     7 Karol          Wyrębkiewicz          124.80 -  321: 468   75
   12    11 Aleksander     Puchalski             100.00 -  260: 505   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1323  / 12 110.25




	Beata Piotrowska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Ryszard        Niżewski              120.29 +  390: 379  170
    2    10 Michał         Szkudlarek            100.00 -  294: 395   50
    3    15 Jerzy          Luter                 110.94 +  360: 283  161
    4    11 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  344: 314  150
    5     8 Bogusław       Puchalski             100.00 +  367: 332  150
    6     5 Wojciech       Zemło                 124.55 -  353: 425   75
    7     8 Dariusz        Banaszek              139.29 +  377: 359  189
    8     6 Jarosław       Puchalski             100.00 +  393: 271  150
    9     4 Szymon         Zaleski               116.96 -  342: 391   67
   10     7 Stanisław      Rydzik                131.17 -  291: 391   81
   11    10 Ryszard        Niżewski              120.29 -  398: 442   70
   12    12 Jarosław       Michalak              123.34 -  328: 375   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1386  / 12 115.50




	Aleksander Puchalski 100.00 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Grzegorz       Matysiak              106.62 -  323: 361   57
    2    18 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  305: 327   50
    3    25 Piotr          Madej                 100.00 +  350: 304  150
    4    21 Filip          Klar                  112.53 +  287: 274  163
    5    18 Małgorzata     Koprowska             100.00 +  407: 235  150
    6    13 Beata          Wiączkowska           105.50 +  434: 299  156
    7     9 Krzysztof      Szkudlarek            101.58 +  439: 323  152
    8     5 Maciej         Michalak              117.88 +  380: 366  168
    9     2 Tomasz         Zwoliński             146.06 -  308: 435   96
   10     6 Małgorzata     Kania                 136.11 -  331: 350   86
   11     9 Maciej         Michalak              117.88 -  351: 385   68
   12    11 Bożena         Matysiak              100.00 +  505: 260  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 12 120.50




	Bogusław Puchalski 100.00 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jerzy          Luter                 110.94 +  327: 309  161
    2    13 Zbigniew       Wietecki              119.09 -  343: 353   69
    3    17 Lucyna         Korga                 100.00 +  438: 337  150
    4     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  118.49 +  362: 344  168
    5     8 Beata          Piotrowska            100.00 -  332: 367   50
    6    10 Bożena         Matysiak              100.00 -  339: 366   50
    7    13 Maciej         Grabowski             118.30 -  337: 522   68
    8    16 Krzysztof      Usakiewicz            120.02 -  347: 372   70
    9    19 Norbert        Skrzyński             100.00 -  388: 430   50
   10    20 Marek          Dudkiewicz            105.08 +  392: 371  155
   11    18 Sławomir       Kordjalik             100.00 +  382: 362  150
   12    14 Stefan         Dawidson              111.65 -  299: 302   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1203  / 12 100.25




	Jarosław Puchalski 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Stefan         Dawidson              111.65 +  356: 309  162
    2    11 Grzegorz       Matysiak              106.62 -  276: 330   57
    3    18 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  372: 327  150
    4    12 Michał         Szkudlarek            100.00 +  497: 272  150
    5     7 Zbigniew       Wietecki              119.09 +  349: 307  169
    6     4 Karol          Wyrębkiewicz          124.80 -  284: 424   75
    7     7 Bożena         Matysiak              100.00 +  364: 317  150
    8     6 Beata          Piotrowska            100.00 -  271: 393   50
    9     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  118.49 -  233: 459   68
   10    13 Maciej         Czupryniak            135.70 -  332: 348   86
   11    15 Robert         Głowacki              100.00 -  345: 377   50
   12    18 Beata          Wiączkowska           105.50 -  278: 358   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1223  / 12 101.92




	Sergiusz Puchalski 100.00 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Maciej         Michalak              117.88 -  296: 412   68
    2    22 Justyna        Fugiel                100.00 -  338: 423   50
    3    24 Krystyna       Augustyniak           103.64 +  373: 335  154
    4    19 Robert         Głowacki              100.00 -  366: 415   50
    5    21 Marek          Dudkiewicz            105.08 +  373: 358  155
    6    16 Maciej         Grabowski             118.30 -  333: 339   68
    7    20 Jarosław       Michalak              123.34 +  370: 302  173
    8    17 Lucyna         Korga                 100.00 +  378: 310  150
    9    13 Zbigniew       Wietecki              119.09 -  314: 397   69
   10    16 Sławomir       Kordjalik             100.00 +  499: 261  150
   11    11 Maciej         Czupryniak            135.70 -  341: 359   86
   12    15 Grzegorz       Matysiak              106.62 -  277: 414   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1230  / 12 102.50




	Grzegorz Pukniel 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Maciej         Grabowski             118.30 -  250: 455   68
    2    25 Jadwiga        Szkudlarek            100.00 +  337: 273  150
    3    19 Bożena         Matysiak              100.00 -  251: 424   50
    4    22 Jerzy          Luter                 110.94 -  300: 367   61
    5    24 Piotr          Jach                  100.00 -  285: 296   50
    6    25 Norbert        Skrzyński             100.00 -  339: 431   50
    7    25 Kinga          Niżewska              100.61 -  358: 391   51
    8    24 Piotr          Madej                 100.00 +  399: 271  150
    9    23 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  335: 316  150
   10    23 Jolanta        Bednarska             100.00 +  343: 245  150
   11    20 Krzysztof      Szkudlarek            101.58 -  345: 391   52
   12    22 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  410: 304  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1132  / 12  94.33




	Norbert Skrzyński 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Stanisław      Rydzik                131.17 -  410: 498   81
    2    26 Małgorzata     Koprowska             100.00 -  289: 304   50
    3    21 Krzysztof      Bukowski              119.64 -  252: 539   70
    4    25 Krystyna       Augustyniak           103.64 -  250: 445   54
    5    26 Piotr          Madej                 100.00 +  396: 365  150
    6    25 Grzegorz       Pukniel               100.00 +  431: 339  150
    7    21 Andrzej        Szmidtke              102.81 -  264: 334   53
    8    23 Filip          Klar                  112.53 +  444: 336  163
    9    19 Bogusław       Puchalski             100.00 +  430: 388  150
   10    15 Adam           Weremczuk             100.00 +  367: 342  150
   11    13 Maciej         Grabowski             118.30 -  242: 410   68
   12    16 Krzysztof      Usakiewicz            120.02 -  374: 386   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1209  / 12 100.75




	Jadwiga Szkudlarek 100.00 Pabianice                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Zbigniew       Wietecki              119.09 -  248: 403   69
    2    25 Grzegorz       Pukniel               100.00 -  273: 337   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     119  /  2  59.50




	Michał Szkudlarek 100.00 Pabianice                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jarosław       Michalak              123.34 +  394: 376  173
    2    10 Beata          Piotrowska            100.00 +  395: 294  150
    3     5 Zbigniew       Wietecki              119.09 -  227: 383   69
    4    12 Jarosław       Puchalski             100.00 -  272: 497   50
    5    17 Jerzy          Luter                 110.94 -  255: 421   61
    6    20 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  301: 358   50
    7    22 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  387: 335  150
    8    20 Stefan         Dawidson              111.65 -  306: 392   62
    9    22 Andrzej        Gostomski             100.00 -  247: 438   50
   10    24 Kinga          Niżewska              100.61 -  288: 427   51
   11    24 Piotr          Madej                 100.00 +  324: 308  150
   12    23 Marek          Dudkiewicz            105.08 -  302: 337   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1071  / 12  89.25




	Adam Weremczuk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  118.49 -  360: 399   68
    2    15 Krzysztof      Bukowski              119.64 +  409: 327  170
    3     9 Wojciech       Usakiewicz            135.06 -  406: 456   85
    4    15 Maciej         Czupryniak            135.70 -  361: 375   86
    5    19 Sławomir       Kordjalik             100.00 -  271: 411   50
    6    22 Stefan         Dawidson              111.65 +  417: 272  162
    7    19 Marek          Dudkiewicz            105.08 +  409: 331  155
    8    14 Stanisław      Rydzik                131.17 -  325: 426   81
    9    16 Krzysztof      Szkudlarek            101.58 +  361: 280  152
   10    15 Norbert        Skrzyński             100.00 -  342: 367   50
   11    17 Stefan         Dawidson              111.65 -  378: 385   62
   12    19 Kinga          Niżewska              100.61 -  308: 351   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1172  / 12  97.67


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie