Szczecin21
października
Szczecin 21-22 października IV Mistrzostwa Szczecina
Łódź 4
listopada
Łódź 4- 5 listopada VI Mistrzostwa ŁodziGrand Prix 2000
Warszawa18
listopada
Warszawa 18-26 listopada VIII Mistrzostwa Polski
VI Mistrzostwa Łodzi04 - 05 listopada 2000 — VI Mistrzostwa ŁodziInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

VI Mistrzostwa Łodzi Łódź, 04 - 05 listopada 2000
Grand Prix 2000

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Mariusz Orzeł (Nowe Miasto Lub.) 10.0 4748
 2. Paweł Dawidson (Częstochowa) 9.0 4865
 3. Tomasz Zwoliński (Warszawa) 9.0 4773
 4. Wojciech Zemło (Łódź) 9.0 4239
 5. Paweł Stanosz (Warszawa) 8.0 5119
 6. Marcin Mroziuk (Strzegom) 8.0 4591
 7. Dariusz Banaszek (Warszawa) 8.0 4563
 8. Paweł Stefaniak (Biała Podlaska) 8.0 4504
 9. Joanna Stępień (Katowice) 8.0 4199
 10. Jarosław Michalak (Łódź) 8.0 4150

 66 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
V Otwarte Mistrzostwa Łodzi
Turniej Towarzyszący „Jesienny Liść”
IV Otwarte Mistrzostwa Łodzi




Wyniki turnieju VI Mistrzostwa Łodzi w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   129.87     10.0     4748     1889      691
  2 Paweł           Dawidson             Częstochowa            139.40      9.0     4865     1819      751
  3 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               141.17      9.0     4773     1783      793
  4 Wojciech        Zemło                Łódź                   113.50      9.0     4239     1729      235
  5 Paweł           Stanosz              Warszawa               133.09      8.0     5119     1724      903
  6 Marcin          Mroziuk              Warszawa               130.40      8.0     4591     1633      437
  7 Dariusz         Banaszek             Warszawa               143.93      8.0     4563     1663      262
  8 Paweł           Stefaniak            Biała Podlaska         133.59      8.0     4504     1628      465
  9 Joanna          Stępień              Katowice               118.17      8.0     4199     1657      373
 10 Jarosław        Michalak             Łódź                   122.76      8.0     4150     1589      381
 11 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             116.90      8.0     4142     1609      201
 12 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    119.35      7.0     4520     1555      362
 13 Wiktor          Stępień              Katowice               116.47      7.0     4501     1591      526
 14 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   111.83      7.0     4448     1530      155
 15 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               127.55      7.0     4358     1547      140
 16 Magdalena       Merklejn             Szczecin               109.43      7.0     4356     1560      178
 17 Maciej          Michalak             Łódź                   107.80      7.0     4199     1502        9
 18 Katarzyna       Stępień              Katowice               123.69      7.0     4190     1512       50
 19 Szymon          Fidziński            Warszawa               113.29      7.0     4167     1473       47
 20 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         121.09      7.0     4105     1532        3
 21 Stefan          Dawidson             Częstochowa            118.58      7.0     3936     1400     -104
 22 Jerzy           Luter                Bytom                  107.39      7.0     3730     1402      129
 23 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               134.82      6.0     4519     1463      287
 24 Maciej          Gałecki              Łódź                   106.17      6.0     4492     1380      249
 25 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               119.37      6.0     4387     1439      -14
 26 Zdzisław        Szota                Warszawa               129.93      6.0     4368     1443       51
 27 Piotr           Jachimowicz          Warszawa               105.50      6.0     4326     1367      148
 28 Grzegorz        Matysiak             Kraków                 100.00      6.0     4236     1366     -179
 29 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               109.52      6.0     4216     1344       -7
 30 Marek           Antosik              Nowy Dwór Mazowiecki   117.48      6.0     4114     1386      312
 31 Janusz          Grodzki              Łódź                   103.98      6.0     4088     1298        5
 32 Adam            Kotwica              Gdańsk                 100.00      6.0     4074     1256     -165
 33 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             103.09      6.0     3966     1262       -5
 34 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              100.00      6.0     3949     1169      486
 35 Elżbieta        Jankowska            Wrocław                100.00      6.0     3777     1336     -351
 36 Artur           Gawroński            Halinów                100.00      6.0     3653     1232      -60
 37 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               134.62      5.0     4507     1293       66
 38 Radosław        Konca                Warszawa               107.73      5.0     4457     1288      -58
 39 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         129.49      5.0     4423     1250     -169
 40 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               124.75      5.0     4367     1295       99
 41 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         114.98      5.0     4175     1222       76
 42 Maciej          Grabowski            Warszawa               108.06      5.0     4143     1260     -119
 43 Paweł           Graczykowski         Łódź                   113.00      5.0     4003     1188     -202
 44 Krzysztof       Szkudlarek           Pabianice              100.00      5.0     3913     1218     -184
 45 Bartłomiej      Bednarski            Łódź                   100.00      5.0     3868     1163     -104
 46 Ewelina         Zięba                Wrocław                100.00      5.0     3798     1153     -464
 47 Maciej          Zięba                Wrocław                100.00      5.0     3745     1156     -559
 48 Bożena          Matysiak             Kraków                 100.00      5.0     3670     1137     -585
 49 Tomasz          Żbikowski            Warszawa               105.21      5.0     2508      954       22
 50 Jerzy           Augustyniak          Łódź                   100.00      4.5     3692     1025     -247
 51 Jolanta         Bednarska            Łódź                   100.00      4.5     3363      979     -595
 52 Krystyna        Augustyniak          Łódź                   101.19      4.0     4300     1075      100
 53 Jakub           Kozłowski            Warszawa               116.79      4.0     4091     1100      -61
 54 Jacek           Nowak                Szczecin               100.00      4.0     3837     1066     -350
 55 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             100.00      4.0     3737     1050     -145
 56 Andrzej         Gostomski            Łódź                   100.00      4.0     3661     1041     -472
 57 Krzysztof       Kokot                Nowy Targ              100.00      3.5     3412      890     -266
 58 Wiesław         Olewiński            Warszawa               106.83      3.0     4177     1063     -363
 59 Anna            Mikuć                Wrocław                100.00      3.0     3568      931     -530
 60 Ziemowit        Pazda                Wrocław                105.30      2.0     1776      450      452
 61 Michał          Czyż                 Łódź                   100.00      1.0     2171      579    -1243
 62 Kszysztof       Waberski             Łódź                   100.00      1.0     1586      389     -218
 63 Joanna          Krzeszewska          Łódź                   100.00      1.0      771      276     -331
 64 Andrzej         Lożyński             Piastów                111.94      0.0      307       50       -5
 65 Barbara         Graczykowska         Łódź                   100.00      0.0      275       50       -6
 66 Dorota          Szmidt               Łódź                   100.00      0.0      115       50     -383
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VI Mistrzostwa Łodzi w Scrabble



	Dariusz Banaszek 143.93 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Magdalena      Merklejn              109.43 +  407: 347  159
    2     6 Zdzisław       Szota                 129.93 -  307: 359   80
    3    13 Wiktor         Stępień               116.47 +  403: 386  166
    4     8 Jarosław       Michalak              122.76 -  346: 389   73
    5    13 Maciej         Gałecki               106.17 +  357: 297  156
    6    10 Katarzyna      Stępień               123.69 +  323: 275  174
    7     7 Paweł          Stefaniak             133.59 +  474: 390  184
    8     4 Marcin         Mroziuk               130.40 -  376: 391   80
    9     7 Maciej         Michalak              107.80 +  378: 330  158
   10     5 Tomasz         Zwoliński             141.17 -  318: 539   91
   11     7 Zdzisław       Szota                 129.93 +  409: 328  180
   12     5 Karol          Wyrębkiewicz          111.83 +  465: 270  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1663  / 12 138.58




	Tomasz Zwoliński 141.17 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Maciej         Grabowski             108.06 +  394: 344  158
    2     8 Szymon         Fidziński             113.29 +  336: 265  163
    3     7 Stefan         Dawidson              118.58 +  396: 247  169
    4     3 Joanna         Stępień               118.17 +  432: 280  168
    5     2 Paweł          Dawidson              139.40 +  426: 314  189
    6     1 Paweł          Stanosz               133.09 -  366: 394   83
    7     2 Magdalena      Merklejn              109.43 +  307: 256  159
    8     2 Mariusz        Orzeł                 129.87 -  355: 408   80
    9     4 Marek          Charytoniuk           121.09 -  332: 342   71
   10     5 Dariusz        Banaszek              143.93 +  539: 318  194
   11     3 Wiktor         Stępień               116.47 +  430: 410  166
   12     2 Paweł          Stanosz               133.09 +  460: 402  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1783  / 12 148.58




	Paweł Dawidson 139.40 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Maciej         Michalak              107.80 +  381: 324  158
    2     9 Marek          Charytoniuk           121.09 +  505: 259  171
    3     2 Wojciech       Usakiewicz            134.82 +  551: 364  185
    4     1 Paweł          Stanosz               133.09 -  324: 541   83
    5     2 Tomasz         Zwoliński             141.17 -  314: 426   91
    6     6 Mariusz        Skrobosz              134.62 +  391: 290  185
    7     4 Zbigniew       Wietecki              119.35 +  460: 301  169
    8     3 Wiktor         Stępień               116.47 +  388: 248  166
    9     3 Joanna         Stępień               118.17 +  402: 260  168
   10     1 Mariusz        Orzeł                 129.87 +  415: 327  180
   11     1 Paweł          Stanosz               133.09 +  422: 418  183
   12     1 Mariusz        Orzeł                 129.87 -  312: 356   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1819  / 12 151.58




	Wojciech Usakiewicz 134.82 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Radosław       Konca                 107.73 +  451: 405  158
    2     4 Mariusz        Kubicki               116.90 +  466: 228  167
    3     2 Paweł          Dawidson              139.40 -  364: 551   89
    4     4 Wojciech       Zemło                 113.50 +  370: 282  164
    5     3 Mariusz        Orzeł                 129.87 -  319: 390   80
    6     7 Krzysztof      Usakiewicz            119.37 -  303: 452   69
    7    11 Mariusz        Skrobosz              134.62 +  476: 294  185
    8     7 Zbigniew       Wietecki              119.35 +  434: 277  169
    9     5 Karol          Wyrębkiewicz          111.83 -  323: 325   62
   10     8 Waldemar       Czerwoniec            127.55 -  307: 379   78
   11    11 Jerzy          Luter                 107.39 -  313: 319   57
   12    15 Mariusz        Skrobosz              134.62 +  393: 330  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1463  / 12 121.92




	Mariusz Skrobosz 134.62 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Wiesław        Olewiński             106.83 -  304: 481   57
    2    21 Grzegorz       Matysiak              100.00 -  395: 441   50
    3    23 Artur          Gawroński             100.00 +  473: 336  150
    4    15 Elżbieta       Jankowska             100.00 +  485: 227  150
    5    10 Ryszard        Dębski                129.49 +  352: 323  179
    6     6 Paweł          Dawidson              139.40 -  290: 391   89
    7    11 Wojciech       Usakiewicz            134.82 -  294: 476   85
    8    16 Mateusz        Żbikowski             124.75 -  309: 348   75
    9    21 Edward         Stefaniak             114.98 -  361: 416   65
   10    24 Radosław       Konca                 107.73 +  444: 259  158
   11    19 Elżbieta       Jankowska             100.00 +  470: 350  150
   12    15 Wojciech       Usakiewicz            134.82 -  330: 393   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1293  / 12 107.75




	Paweł Stefaniak 133.59 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maciej         Gałecki               106.17 +  374: 312  156
    2    11 Marek          Antosik               117.48 -  344: 363   67
    3    12 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 +  356: 304  150
    4    10 Katarzyna      Stępień               123.69 +  387: 369  174
    5     7 Szymon         Fidziński             113.29 +  442: 267  163
    6     4 Joanna         Stępień               118.17 -  261: 346   68
    7     7 Dariusz        Banaszek              143.93 -  390: 474   94
    8     9 Zdzisław       Szota                 129.93 +  380: 315  180
    9     6 Wiktor         Stępień               116.47 -  307: 327   66
   10    11 Maciej         Michalak              107.80 +  423: 279  158
   11     8 Waldemar       Czerwoniec            127.55 +  380: 331  178
   12     6 Katarzyna      Stępień               123.69 +  460: 352  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1628  / 12 135.67




	Paweł Stanosz 133.09 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Piotr          Jachimowicz           105.50 +  544: 209  156
    2     1 Mateusz        Żbikowski             124.75 +  378: 299  175
    3     1 Krzysztof      Usakiewicz            119.37 +  465: 308  169
    4     1 Paweł          Dawidson              139.40 +  541: 324  189
    5     1 Zbigniew       Wietecki              119.35 +  437: 374  169
    6     1 Tomasz         Zwoliński             141.17 +  394: 366  191
    7     1 Mariusz        Orzeł                 129.87 -  348: 363   80
    8     1 Wojciech       Zemło                 113.50 -  364: 395   64
    9     2 Marcin         Mroziuk               130.40 +  428: 368  180
   10     2 Marek          Charytoniuk           121.09 +  400: 328  171
   11     1 Paweł          Dawidson              139.40 -  418: 422   89
   12     2 Tomasz         Zwoliński             141.17 -  402: 460   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1724  / 12 143.67




	Marcin Mroziuk 130.40 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Żbikowski             105.21 +  480: 256  155
    2     3 Wiesław        Olewiński             106.83 +  375: 258  157
    3     3 Zbigniew       Wietecki              119.35 -  358: 451   69
    4     6 Krzysztof      Usakiewicz            119.37 +  335: 318  169
    5     5 Magdalena      Merklejn              109.43 -  365: 451   59
    6     9 Karol          Wyrębkiewicz          111.83 +  380: 329  162
    7     6 Zdzisław       Szota                 129.93 +  445: 306  180
    8     4 Dariusz        Banaszek              143.93 +  391: 376  194
    9     2 Paweł          Stanosz               133.09 -  368: 428   83
   10     4 Wiktor         Stępień               116.47 -  338: 356   66
   11     5 Jarosław       Michalak              122.76 +  345: 302  173
   12     4 Wiktor         Stępień               116.47 +  411: 323  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1633  / 12 136.08




	Zdzisław Szota 129.93 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Janusz         Grodzki               103.98 +  426: 257  154
    2     6 Dariusz        Banaszek              143.93 +  359: 307  194
    3     5 Joanna         Stępień               118.17 -  399: 402   68
    4     7 Wiesław        Olewiński             106.83 +  447: 343  157
    5     4 Waldemar       Czerwoniec            127.55 +  333: 327  178
    6     3 Magdalena      Merklejn              109.43 -  327: 393   59
    7     6 Marcin         Mroziuk               130.40 -  306: 445   80
    8     9 Paweł          Stefaniak             133.59 -  315: 380   84
    9    13 Piotr          Jachimowicz           105.50 +  339: 320  156
   10    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  109.52 +  421: 353  160
   11     7 Dariusz        Banaszek              143.93 -  328: 409   94
   12    10 Magdalena      Merklejn              109.43 -  368: 381   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1443  / 12 120.25




	Mariusz Orzeł 129.87 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Wojciech       Gołęcki               103.09 +  520: 218  153
    2     2 Krzysztof      Usakiewicz            119.37 -  325: 423   69
    3     8 Mateusz        Żbikowski             124.75 +  408: 314  175
    4     5 Radosław       Konca                 107.73 +  433: 304  158
    5     3 Wojciech       Usakiewicz            134.82 +  390: 319  185
    6     2 Zbigniew       Wietecki              119.35 +  451: 361  169
    7     1 Paweł          Stanosz               133.09 +  363: 348  183
    8     2 Tomasz         Zwoliński             141.17 +  408: 355  191
    9     1 Wojciech       Zemło                 113.50 +  351: 313  164
   10     1 Paweł          Dawidson              139.40 -  327: 415   89
   11     2 Wojciech       Zemło                 113.50 +  416: 375  164
   12     1 Paweł          Dawidson              139.40 +  356: 312  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1889  / 12 157.42




	Ryszard Dębski 129.49 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krystyna       Augustyniak           101.19 +  363: 325  151
    2    13 Waldemar       Czerwoniec            127.55 -  429: 442   78
    3     9 Radosław       Konca                 107.73 -  371: 429   58
    4    16 Mateusz        Żbikowski             124.75 +  410: 367  175
    5    10 Mariusz        Skrobosz              134.62 -  323: 352   85
    6    16 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  426: 276  150
    7    10 Mariusz        Kubicki               116.90 -  317: 424   67
    8    15 Jerzy          Luter                 107.39 -  298: 373   57
    9    20 Maciej         Grabowski             108.06 +  396: 371  158
   10    17 Piotr          Jachimowicz           105.50 +  352: 338  156
   11    13 Magdalena      Merklejn              109.43 -  386: 409   59
   12    16 Maciej         Gałecki               106.17 -  352: 486   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1250  / 12 104.17




	Waldemar Czerwoniec 127.55 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  357: 306  150
    2    13 Ryszard        Dębski                129.49 +  442: 429  179
    3     4 Katarzyna      Stępień               123.69 +  461: 245  174
    4     2 Zbigniew       Wietecki              119.35 -  329: 473   69
    5     4 Zdzisław       Szota                 129.93 -  327: 333   80
    6     8 Wiktor         Stępień               116.47 -  269: 434   66
    7    13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  109.52 +  401: 310  160
    8    10 Jarosław       Michalak              122.76 -  317: 346   73
    9    14 Marek          Antosik               117.48 +  357: 331  167
   10     8 Wojciech       Usakiewicz            134.82 +  379: 307  185
   11     8 Paweł          Stefaniak             133.59 -  331: 380   84
   12    11 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  109.52 +  388: 324  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1547  / 12 128.92




	Mateusz Żbikowski 124.75 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Bożena         Matysiak              100.00 +  543: 207  150
    2     1 Paweł          Stanosz               133.09 -  299: 378   83
    3     8 Mariusz        Orzeł                 129.87 -  314: 408   80
    4    16 Ryszard        Dębski                129.49 -  367: 410   79
    5    22 Artur          Gawroński             100.00 +  338: 303  150
    6    17 Radosław       Konca                 107.73 +  389: 305  158
    7    12 Karol          Wyrębkiewicz          111.83 -  346: 518   62
    8    16 Mariusz        Skrobosz              134.62 +  348: 309  185
    9    12 Krzysztof      Usakiewicz            119.37 -  416: 417   69
   10    16 Edward         Stefaniak             114.98 -  243: 346   65
   11    20 Maciej         Grabowski             108.06 +  380: 252  158
   12    17 Piotr          Jachimowicz           105.50 -  384: 415   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1295  / 12 107.92




	Katarzyna Stępień 123.69 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Adam           Kotwica               100.00 +  364: 214  150
    2    12 Paweł          Graczykowski          113.00 +  442: 332  163
    3     4 Waldemar       Czerwoniec            127.55 -  245: 461   78
    4    10 Paweł          Stefaniak             133.59 -  369: 387   84
    5    15 Maciej         Michalak              107.80 +  333: 312  158
    6    10 Dariusz        Banaszek              143.93 -  275: 323   94
    7    16 Szymon         Fidziński             113.29 +  349: 319  163
    8    12 Marek          Antosik               117.48 +  381: 334  167
    9     9 Mariusz        Kubicki               116.90 -  340: 415   67
   10    14 Maciej         Zięba                 100.00 +  367: 265  150
   11     9 Janusz         Grodzki               103.98 +  373: 318  154
   12     6 Paweł          Stefaniak             133.59 -  352: 460   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1512  / 12 126.00




	Jarosław Michalak 122.76 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  248: 301   50
    2    25 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  365: 353  150
    3    20 Ewelina        Zięba                 100.00 +  487: 212  150
    4     8 Dariusz        Banaszek              143.93 +  389: 346  194
    5     6 Joanna         Stępień               118.17 -  291: 364   68
    6    11 Marek          Antosik               117.48 +  355: 281  167
    7     8 Tomasz         Żbikowski             105.21 -  354: 410   55
    8    10 Waldemar       Czerwoniec            127.55 +  346: 317  178
    9     8 Magdalena      Merklejn              109.43 +  376: 287  159
   10     6 Mariusz        Kubicki               116.90 +  300: 286  167
   11     5 Marcin         Mroziuk               130.40 -  302: 345   80
   12     7 Marek          Charytoniuk           121.09 +  337: 267  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 12 132.42




	Marek Charytoniuk 121.09 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Elżbieta       Jankowska             100.00 +  394: 328  150
    2     9 Paweł          Dawidson              139.40 -  259: 505   89
    3    18 Edward         Stefaniak             114.98 +  393: 346  165
    4    11 Marek          Antosik               117.48 +  332: 267  167
    5     9 Mariusz        Kubicki               116.90 -  300: 383   67
    6    13 Szymon         Fidziński             113.29 +  389: 351  163
    7     9 Jerzy          Luter                 107.39 +  451: 274  157
    8     5 Magdalena      Merklejn              109.43 +  419: 250  159
    9     4 Tomasz         Zwoliński             141.17 +  342: 332  191
   10     2 Paweł          Stanosz               133.09 -  328: 400   83
   11     4 Joanna         Stępień               118.17 -  231: 329   68
   12     7 Jarosław       Michalak              122.76 -  267: 337   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Krzysztof Usakiewicz 119.37 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  500: 253  150
    2     2 Mariusz        Orzeł                 129.87 +  423: 325  180
    3     1 Paweł          Stanosz               133.09 -  308: 465   83
    4     6 Marcin         Mroziuk               130.40 -  318: 335   80
    5    11 Radosław       Konca                 107.73 +  433: 333  158
    6     7 Wojciech       Usakiewicz            134.82 +  452: 303  185
    7     5 Wiktor         Stępień               116.47 -  286: 468   66
    8     8 Karol          Wyrębkiewicz          111.83 -  240: 466   62
    9    12 Mateusz        Żbikowski             124.75 +  417: 416  175
   10     9 Zbigniew       Wietecki              119.35 +  398: 318  169
   11     6 Karol          Wyrębkiewicz          111.83 -  296: 387   62
   12     9 Zbigniew       Wietecki              119.35 -  316: 332   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1439  / 12 119.92




	Zbigniew Wietecki 119.35 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Andrzej        Gostomski             100.00 +  445: 232  150
    2     5 Wiktor         Stępień               116.47 +  399: 279  166
    3     3 Marcin         Mroziuk               130.40 +  451: 358  180
    4     2 Waldemar       Czerwoniec            127.55 +  473: 329  178
    5     1 Paweł          Stanosz               133.09 -  374: 437   83
    6     2 Mariusz        Orzeł                 129.87 -  361: 451   80
    7     4 Paweł          Dawidson              139.40 -  301: 460   89
    8     7 Wojciech       Usakiewicz            134.82 -  277: 434   85
    9    11 Elżbieta       Jankowska             100.00 +  383: 250  150
   10     9 Krzysztof      Usakiewicz            119.37 -  318: 398   69
   11    12 Maciej         Gałecki               106.17 +  406: 214  156
   12     9 Krzysztof      Usakiewicz            119.37 +  332: 316  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1555  / 12 129.58




	Stefan Dawidson 118.58 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  319: 262  150
    2    14 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  404: 329  150
    3     7 Tomasz         Zwoliński             141.17 -  247: 396   91
    4    14 Wojciech       Gołęcki               103.09 +  416: 281  153
    5     8 Wojciech       Zemło                 113.50 -  293: 371   64
    6    12 Tomasz         Żbikowski             105.21 -  268: 405   55
    7    19 Andrzej        Gostomski             100.00 +  384: 291  150
    8    13 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 +  381: 358  150
    9    10 Jerzy          Luter                 107.39 -  267: 332   57
   10    13 Szymon         Fidziński             113.29 +  355: 334  163
   11    10 Mariusz        Kubicki               116.90 -  250: 364   67
   12    14 Marek          Dudkiewicz            100.00 +  352: 317  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1400  / 12 116.67




	Joanna Stępień 118.17 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Bartłomiej     Bednarski             100.00 +  403: 286  150
    2     7 Jakub          Kozłowski             116.79 +  388: 339  167
    3     5 Zdzisław       Szota                 129.93 +  402: 399  180
    4     3 Tomasz         Zwoliński             141.17 -  280: 432   91
    5     6 Jarosław       Michalak              122.76 +  364: 291  173
    6     4 Paweł          Stefaniak             133.59 +  346: 261  184
    7     3 Wojciech       Zemło                 113.50 -  300: 307   64
    8     6 Mariusz        Kubicki               116.90 +  328: 261  167
    9     3 Paweł          Dawidson              139.40 -  260: 402   89
   10     7 Jerzy          Luter                 107.39 +  475: 276  157
   11     4 Marek          Charytoniuk           121.09 +  329: 231  171
   12     3 Wojciech       Zemło                 113.50 -  324: 341   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1657  / 12 138.08




	Marek Antosik 117.48 Nowy Dwór Mazowiecki          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jacek          Nowak                 100.00 +  376: 234  150
    2    11 Paweł          Stefaniak             133.59 +  363: 344  184
    3     6 Wojciech       Zemło                 113.50 -  311: 353   64
    4    11 Marek          Charytoniuk           121.09 -  267: 332   71
    5    18 Janusz         Grodzki               103.98 +  428: 209  154
    6    11 Jarosław       Michalak              122.76 -  281: 355   73
    7    17 Adam           Kotwica               100.00 +  440: 268  150
    8    12 Katarzyna      Stępień               123.69 -  334: 381   74
    9    14 Waldemar       Czerwoniec            127.55 -  331: 357   78
   10    18 Jakub          Kozłowski             116.79 +  337: 326  167
   11    15 Maciej         Michalak              107.80 -  300: 335   58
   12    19 Paweł          Graczykowski          113.00 +  346: 308  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1386  / 12 115.50




	Mariusz Kubicki 116.90 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Maciej         Zięba                 100.00 +  468: 351  150
    2     4 Wojciech       Usakiewicz            134.82 -  228: 466   85
    3    14 Paweł          Graczykowski          113.00 +  348: 314  163
    4    12 Piotr          Jachimowicz           105.50 +  325: 318  156
    5     9 Marek          Charytoniuk           121.09 +  383: 300  171
    6     5 Wojciech       Zemło                 113.50 -  301: 360   64
    7    10 Ryszard        Dębski                129.49 +  424: 317  179
    8     6 Joanna         Stępień               118.17 -  261: 328   68
    9     9 Katarzyna      Stępień               123.69 +  415: 340  174
   10     6 Jarosław       Michalak              122.76 -  286: 300   73
   11    10 Stefan         Dawidson              118.58 +  364: 250  169
   12     8 Jerzy          Luter                 107.39 +  339: 297  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1609  / 12 134.08




	Jakub Kozłowski 116.79 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jolanta        Bednarska             100.00 +  403: 240  150
    2     7 Joanna         Stępień               118.17 -  339: 388   68
    3    11 Wiesław        Olewiński             106.83 -  322: 407   57
    4    18 Maciej         Gałecki               106.17 -  289: 410   56
    5    23 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  109.52 -  257: 376   60
    6    27 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  457: 287  150
    7    23 Edward         Stefaniak             114.98 +  379: 314  165
    8    19 Szymon         Fidziński             113.29 -  326: 390   63
    9    23 Jacek          Nowak                 100.00 +  369: 315  150
   10    18 Marek          Antosik               117.48 -  326: 337   67
   11    21 Piotr          Jachimowicz           105.50 -  333: 385   56
   12    24 Maciej         Grabowski             108.06 -  291: 303   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1100  / 12  91.67




	Wiktor Stępień 116.47 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Ewelina        Zięba                 100.00 +  429: 229  150
    2     5 Zbigniew       Wietecki              119.35 -  279: 399   69
    3    13 Dariusz        Banaszek              143.93 -  386: 403   94
    4    17 Kszysztof      Waberski              100.00 +  429: 256  150
    5    12 Wiesław        Olewiński             106.83 +  412: 259  157
    6     8 Waldemar       Czerwoniec            127.55 +  434: 269  178
    7     5 Krzysztof      Usakiewicz            119.37 +  468: 286  169
    8     3 Paweł          Dawidson              139.40 -  248: 388   89
    9     6 Paweł          Stefaniak             133.59 +  327: 307  184
   10     4 Marcin         Mroziuk               130.40 +  356: 338  180
   11     3 Tomasz         Zwoliński             141.17 -  410: 430   91
   12     4 Marcin         Mroziuk               130.40 -  323: 411   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1591  / 12 132.58




	Edward Stefaniak 114.98 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Joanna         Krzeszewska           100.00 -  276: 298   50
    2    23 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  375: 324  150
    3    18 Marek          Charytoniuk           121.09 -  346: 393   71
    4    22 Bartłomiej     Bednarski             100.00 +  331: 319  150
    5    17 Tomasz         Żbikowski             105.21 -  366: 371   55
    6    20 Maciej         Michalak              107.80 -  367: 377   58
    7    23 Jakub          Kozłowski             116.79 -  314: 379   67
    8    25 Krystyna       Augustyniak           101.19 +  398: 274  151
    9    21 Mariusz        Skrobosz              134.62 +  416: 361  185
   10    16 Mateusz        Żbikowski             124.75 +  346: 243  175
   11    14 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  109.52 -  329: 332   60
   12    18 Grzegorz       Matysiak              100.00 -  311: 428   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1222  / 12 101.83




	Wojciech Zemło 113.50 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Kszysztof      Waberski              100.00 +  380: 338  150
    2    10 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 +  384: 355  150
    3     6 Marek          Antosik               117.48 +  353: 311  167
    4     4 Wojciech       Usakiewicz            134.82 -  282: 370   85
    5     8 Stefan         Dawidson              118.58 +  371: 293  169
    6     5 Mariusz        Kubicki               116.90 +  360: 301  167
    7     3 Joanna         Stępień               118.17 +  307: 300  168
    8     1 Paweł          Stanosz               133.09 +  395: 364  183
    9     1 Mariusz        Orzeł                 129.87 -  313: 351   80
   10     3 Karol          Wyrębkiewicz          111.83 +  378: 281  162
   11     2 Mariusz        Orzeł                 129.87 -  375: 416   80
   12     3 Joanna         Stępień               118.17 +  341: 324  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1729  / 12 144.08




	Szymon Fidziński 113.29 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Anna           Mikuć                 100.00 +  400: 286  150
    2     8 Tomasz         Zwoliński             141.17 -  265: 336   91
    3    16 Maciej         Grabowski             108.06 +  352: 341  158
    4    13 Tomasz         Żbikowski             105.21 +  397: 343  155
    5     7 Paweł          Stefaniak             133.59 -  267: 442   84
    6    13 Marek          Charytoniuk           121.09 -  351: 389   71
    7    16 Katarzyna      Stępień               123.69 -  319: 349   74
    8    19 Jakub          Kozłowski             116.79 +  390: 326  167
    9    16 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 +  361: 302  150
   10    13 Stefan         Dawidson              118.58 -  334: 355   69
   11    16 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  417: 378  150
   12    12 Janusz         Grodzki               103.98 +  314: 273  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1473  / 12 122.75




	Paweł Graczykowski 113.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Karol          Wyrębkiewicz          111.83 +  369: 314  162
    2    12 Katarzyna      Stępień               123.69 -  332: 442   74
    3    14 Mariusz        Kubicki               116.90 -  314: 348   67
    4    21 Maciej         Michalak              107.80 -  289: 393   58
    5    25 Bartłomiej     Bednarski             100.00 +  344: 299  150
    6    21 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 -  279: 288   50
    7    25 Wojciech       Gołęcki               103.09 -  279: 427   53
    8    26 Jacek          Nowak                 100.00 -  330: 378   50
    9    28 Anna           Mikuć                 100.00 +  313: 300  150
   10    25 Wiesław        Olewiński             106.83 +  430: 346  157
   11    23 Jacek          Nowak                 100.00 +  416: 324  150
   12    19 Marek          Antosik               117.48 -  308: 346   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1188  / 12  99.00




	Andrzej Lożyński 111.94 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    32 Michał         Czyż                  100.00 -  307: 312   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      50  /  1  50.00




	Karol Wyrębkiewicz 111.83 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Paweł          Graczykowski          113.00 -  314: 369   63
    2    20 Maciej         Gałecki               106.17 -  375: 435   56
    3    24 Jerzy          Luter                 107.39 +  379: 372  157
    4    19 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  109.52 +  372: 360  160
    5    14 Maciej         Grabowski             108.06 +  432: 329  158
    6     9 Marcin         Mroziuk               130.40 -  329: 380   80
    7    12 Mateusz        Żbikowski             124.75 +  518: 346  175
    8     8 Krzysztof      Usakiewicz            119.37 +  466: 240  169
    9     5 Wojciech       Usakiewicz            134.82 +  325: 323  185
   10     3 Wojciech       Zemło                 113.50 -  281: 378   64
   11     6 Krzysztof      Usakiewicz            119.37 +  387: 296  169
   12     5 Dariusz        Banaszek              143.93 -  270: 465   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1530  / 12 127.50




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 109.52 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 -  330: 381   50
    2    18 Elżbieta       Jankowska             100.00 -  287: 328   50
    3    26 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  427: 273  150
    4    19 Karol          Wyrębkiewicz          111.83 -  360: 372   62
    5    23 Jakub          Kozłowski             116.79 +  376: 257  167
    6    18 Maciej         Gałecki               106.17 +  402: 392  156
    7    13 Waldemar       Czerwoniec            127.55 -  310: 401   78
    8    17 Maciej         Grabowski             108.06 +  356: 323  158
    9    15 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  359: 358  150
   10    10 Zdzisław       Szota                 129.93 -  353: 421   80
   11    14 Edward         Stefaniak             114.98 +  332: 329  165
   12    11 Waldemar       Czerwoniec            127.55 -  324: 388   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1344  / 12 112.00




	Magdalena Merklejn 109.43 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Banaszek              143.93 -  347: 407   94
    2    16 Maciej         Zięba                 100.00 +  344: 251  150
    3    15 Maciej         Michalak              107.80 +  406: 323  158
    4     9 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  464: 258  150
    5     5 Marcin         Mroziuk               130.40 +  451: 365  180
    6     3 Zdzisław       Szota                 129.93 +  393: 327  180
    7     2 Tomasz         Zwoliński             141.17 -  256: 307   91
    8     5 Marek          Charytoniuk           121.09 -  250: 419   71
    9     8 Jarosław       Michalak              122.76 -  287: 376   73
   10    12 Janusz         Grodzki               103.98 -  368: 391   54
   11    13 Ryszard        Dębski                129.49 +  409: 386  179
   12    10 Zdzisław       Szota                 129.93 +  381: 368  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1560  / 12 130.00




	Maciej Grabowski 108.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Zwoliński             141.17 -  344: 394   91
    2    17 Kszysztof      Waberski              100.00 +  336: 322  150
    3    16 Szymon         Fidziński             113.29 -  341: 352   63
    4    20 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 +  429: 321  150
    5    14 Karol          Wyrębkiewicz          111.83 -  329: 432   62
    6    19 Wiesław        Olewiński             106.83 +  396: 314  157
    7    14 Piotr          Jachimowicz           105.50 -  357: 359   56
    8    17 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  109.52 -  323: 356   60
    9    20 Ryszard        Dębski                129.49 -  371: 396   79
   10    23 Artur          Gawroński             100.00 +  362: 345  150
   11    20 Mateusz        Żbikowski             124.75 -  252: 380   75
   12    24 Jakub          Kozłowski             116.79 +  303: 291  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1260  / 12 105.00




	Maciej Michalak 107.80 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Paweł          Dawidson              139.40 -  324: 381   89
    2    19 Krystyna       Augustyniak           101.19 +  364: 320  151
    3    15 Magdalena      Merklejn              109.43 -  323: 406   59
    4    21 Paweł          Graczykowski          113.00 +  393: 289  163
    5    15 Katarzyna      Stępień               123.69 -  312: 333   74
    6    20 Edward         Stefaniak             114.98 +  377: 367  165
    7    15 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  392: 301  150
    8    11 Piotr          Jachimowicz           105.50 +  385: 380  156
    9     7 Dariusz        Banaszek              143.93 -  330: 378   94
   10    11 Paweł          Stefaniak             133.59 -  279: 423   84
   11    15 Marek          Antosik               117.48 +  335: 300  167
   12    13 Adam           Kotwica               100.00 +  385: 312  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1502  / 12 125.17




	Radosław Konca 107.73 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Wojciech       Usakiewicz            134.82 -  405: 451   85
    2    15 Joanna         Krzeszewska           100.00 +  422: 251  150
    3     9 Ryszard        Dębski                129.49 +  429: 371  179
    4     5 Mariusz        Orzeł                 129.87 -  304: 433   80
    5    11 Krzysztof      Usakiewicz            119.37 -  333: 433   69
    6    17 Mateusz        Żbikowski             124.75 -  305: 389   75
    7    21 Artur          Gawroński             100.00 -  333: 392   50
    8    24 Maciej         Gałecki               106.17 -  368: 408   56
    9    27 Krystyna       Augustyniak           101.19 +  349: 336  151
   10    24 Mariusz        Skrobosz              134.62 -  259: 444   85
   11    27 Wiesław        Olewiński             106.83 +  407: 326  157
   12    23 Krystyna       Augustyniak           101.19 +  543: 281  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1288  / 12 107.33




	Jerzy Luter 107.39 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    30 Michał         Czyż                  100.00 +  369: 205  150
    3    24 Karol          Wyrębkiewicz          111.83 -  372: 379   62
    4    27 Krystyna       Augustyniak           101.19 +  379: 283  151
    5    21 Ewelina        Zięba                 100.00 +  337: 334  150
    6    15 Elżbieta       Jankowska             100.00 +  402: 257  150
    7     9 Marek          Charytoniuk           121.09 -  274: 451   71
    8    15 Ryszard        Dębski                129.49 +  373: 298  179
    9    10 Stefan         Dawidson              118.58 +  332: 267  169
   10     7 Joanna         Stępień               118.17 -  276: 475   68
   11    11 Wojciech       Usakiewicz            134.82 +  319: 313  185
   12     8 Mariusz        Kubicki               116.90 -  297: 339   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 11 127.45




	Wiesław Olewiński 106.83 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Skrobosz              134.62 +  481: 304  185
    2     3 Marcin         Mroziuk               130.40 -  258: 375   80
    3    11 Jakub          Kozłowski             116.79 +  407: 322  167
    4     7 Zdzisław       Szota                 129.93 -  343: 447   80
    5    12 Wiktor         Stępień               116.47 -  259: 412   66
    6    19 Maciej         Grabowski             108.06 -  314: 396   58
    7    22 Maciej         Gałecki               106.17 +  405: 389  156
    8    18 Grzegorz       Matysiak              100.00 -  382: 389   50
    9    22 Bartłomiej     Bednarski             100.00 -  348: 349   50
   10    25 Paweł          Graczykowski          113.00 -  346: 430   63
   11    27 Radosław       Konca                 107.73 -  326: 407   58
   12    28 Jolanta        Bednarska             100.00 -  308: 320   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1063  / 12  88.58




	Maciej Gałecki 106.17 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Paweł          Stefaniak             133.59 -  312: 374   84
    2    20 Karol          Wyrębkiewicz          111.83 +  435: 375  162
    3    10 Grzegorz       Matysiak              100.00 -  327: 340   50
    4    18 Jakub          Kozłowski             116.79 +  410: 289  167
    5    13 Dariusz        Banaszek              143.93 -  297: 357   94
    6    18 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  109.52 -  392: 402   60
    7    22 Wiesław        Olewiński             106.83 -  389: 405   57
    8    24 Radosław       Konca                 107.73 +  408: 368  158
    9    19 Artur          Gawroński             100.00 +  447: 270  150
   10    15 Elżbieta       Jankowska             100.00 +  375: 305  150
   11    12 Zbigniew       Wietecki              119.35 -  214: 406   69
   12    16 Ryszard        Dębski                129.49 +  486: 352  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1380  / 12 115.00




	Piotr Jachimowicz 105.50 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Paweł          Stanosz               133.09 -  209: 544   83
    2    29 Bożena         Matysiak              100.00 +  384: 234  150
    3    21 Jacek          Nowak                 100.00 +  448: 248  150
    4    12 Mariusz        Kubicki               116.90 -  318: 325   67
    5    16 Grzegorz       Matysiak              100.00 -  300: 442   50
    6    14 Maciej         Zięba                 100.00 +  470: 235  150
    7    14 Maciej         Grabowski             108.06 +  359: 357  158
    8    11 Maciej         Michalak              107.80 -  380: 385   58
    9    13 Zdzisław       Szota                 129.93 -  320: 339   80
   10    17 Ryszard        Dębski                129.49 -  338: 352   79
   11    21 Jakub          Kozłowski             116.79 +  385: 333  167
   12    17 Mateusz        Żbikowski             124.75 +  415: 384  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1367  / 12 113.92




	Ziemowit Pazda 105.30 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    28 Bożena         Matysiak              100.00 -  270: 305   50
    9    29 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  269: 328   50
   10    30 Michał         Czyż                  100.00 +  486: 173  150
   11    29 Jolanta        Bednarska             100.00 -  325: 348   50
   12    30 Michał         Czyż                  100.00 +  426: 170  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  5  90.00




	Tomasz Żbikowski 105.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marcin         Mroziuk               130.40 -  256: 480   80
    2    24 Janusz         Grodzki               103.98 +  376: 315  154
    3    19 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  347: 306  150
    4    13 Szymon         Fidziński             113.29 -  343: 397   63
    5    17 Edward         Stefaniak             114.98 +  371: 366  165
    6    12 Stefan         Dawidson              118.58 +  405: 268  169
    7     8 Jarosław       Michalak              122.76 +  410: 354  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     954  /  7 136.29




	Janusz Grodzki 103.98 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Zdzisław       Szota                 129.93 -  257: 426   80
    2    24 Tomasz         Żbikowski             105.21 -  315: 376   55
    3    28 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  328: 307  150
    4    24 Anna           Mikuć                 100.00 +  420: 224  150
    5    18 Marek          Antosik               117.48 -  209: 428   67
    6    24 Ewelina        Zięba                 100.00 +  457: 277  150
    7    18 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 -  348: 377   50
    8    20 Bartłomiej     Bednarski             100.00 +  375: 292  150
    9    17 Adam           Kotwica               100.00 +  397: 321  150
   10    12 Magdalena      Merklejn              109.43 +  391: 368  159
   11     9 Katarzyna      Stępień               123.69 -  318: 373   74
   12    12 Szymon         Fidziński             113.29 -  273: 314   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1298  / 12 108.17




	Wojciech Gołęcki 103.09 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mariusz        Orzeł                 129.87 -  218: 520   80
    2    28 Adam           Kotwica               100.00 +  350: 322  150
    3    22 Joanna         Krzeszewska           100.00 +  404: 222  150
    4    14 Stefan         Dawidson              118.58 -  281: 416   69
    5    20 Elżbieta       Jankowska             100.00 -  304: 332   50
    6    23 Andrzej        Gostomski             100.00 -  296: 352   50
    7    25 Paweł          Graczykowski          113.00 +  427: 279  163
    8    21 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  373: 293  150
    9    18 Ewelina        Zięba                 100.00 -  327: 387   50
   10    21 Bartłomiej     Bednarski             100.00 -  308: 315   50
   11    22 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 +  349: 253  150
   12    20 Bartłomiej     Bednarski             100.00 +  329: 280  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1262  / 12 105.17




	Krystyna Augustyniak 101.19 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Ryszard        Dębski                129.49 -  325: 363   79
    2    19 Maciej         Michalak              107.80 -  320: 364   58
    3    25 Kszysztof      Waberski              100.00 -  334: 419   50
    4    27 Jerzy          Luter                 107.39 -  283: 379   57
    5    30 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  360: 361   50
    6    30 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  427: 248  150
    7    28 Bożena         Matysiak              100.00 +  440: 300  150
    8    25 Edward         Stefaniak             114.98 -  274: 398   65
    9    27 Radosław       Konca                 107.73 -  336: 349   58
   10    29 Anna           Mikuć                 100.00 +  486: 228  150
   11    26 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  434: 248  150
   12    23 Radosław       Konca                 107.73 -  281: 543   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1075  / 12  89.58




	Jerzy Augustyniak 100.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Krzysztof      Usakiewicz            119.37 -  253: 500   69
    2    25 Jarosław       Michalak              122.76 -  353: 365   73
    3    26 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  109.52 -  273: 427   60
    4    30 Adam           Kotwica               100.00 -  302: 384   50
    5    30 Krystyna       Augustyniak           101.19 +  361: 360  151
    6    27 Jakub          Kozłowski             116.79 -  287: 457   67
    7    30 PAUZA
    8    29 Jolanta        Bednarska             100.00 -  274: 302   50
    9    29 Ziemowit       Pazda                 105.30 +  328: 269  155
   10    27 Andrzej        Gostomski             100.00 +  338: 311  150
   11    25 Artur          Gawroński             100.00 -  279: 327   50
   12    27 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  344: 237  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1025  / 11  93.18




	Jolanta Bednarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jakub          Kozłowski             116.79 -  240: 403   67
    2    26 Jacek          Nowak                 100.00 -  227: 356   50
    3    30 Bożena         Matysiak              100.00 -  241: 364   50
    4    31 PAUZA
    5    29 Michał         Czyż                  100.00 +  447: 337  150
    6    26 Bartłomiej     Bednarski             100.00 -  256: 376   50
    7    27 Ewelina        Zięba                 100.00 -  183: 411   50
    8    29 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  302: 274  150
    9    26 Maciej         Zięba                 100.00 -  283: 439   50
   10    28 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  216: 365   50
   11    29 Ziemowit       Pazda                 105.30 +  348: 325  155
   12    28 Wiesław        Olewiński             106.83 +  320: 308  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     979  / 11  89.00




	Bartłomiej Bednarski 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Joanna         Stępień               118.17 -  286: 403   68
    2    22 Anna           Mikuć                 100.00 -  235: 370   50
    3    29 Adam           Kotwica               100.00 +  486: 274  150
    4    22 Edward         Stefaniak             114.98 -  319: 331   65
    5    25 Paweł          Graczykowski          113.00 -  299: 344   63
    6    26 Jolanta        Bednarska             100.00 +  376: 256  150
    7    24 Marek          Dudkiewicz            100.00 +  297: 276  150
    8    20 Janusz         Grodzki               103.98 -  292: 375   54
    9    22 Wiesław        Olewiński             106.83 +  349: 348  157
   10    21 Wojciech       Gołęcki               103.09 +  315: 308  153
   11    17 Adam           Kotwica               100.00 -  334: 358   50
   12    20 Wojciech       Gołęcki               103.09 -  280: 329   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1163  / 12  96.92




	Michał Czyż 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    30 Jerzy          Luter                 107.39 -  205: 369   57
    3    32 Andrzej        Lożyński              111.94 +  312: 307  162
    4    28 Artur          Gawroński             100.00 -  218: 329   50
    5    29 Jolanta        Bednarska             100.00 -  337: 447   50
    6    29 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  218: 401   50
    9    30 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  317: 329   50
   10    30 Ziemowit       Pazda                 105.30 -  173: 486   55
   11    30 Anna           Mikuć                 100.00 -  221: 320   50
   12    30 Ziemowit       Pazda                 105.30 -  170: 426   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     579  /  9  64.33




	Marek Dudkiewicz 100.00 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    31 Artur          Gawroński             100.00 -  332: 372   50
    3    31 Dorota         Szmidt                100.00 +  498: 115  150
    4    25 Jacek          Nowak                 100.00 +  431: 349  150
    5    19 Maciej         Zięba                 100.00 -  336: 338   50
    6    22 Adam           Kotwica               100.00 -  268: 433   50
    7    24 Bartłomiej     Bednarski             100.00 -  276: 297   50
    8    27 Anna           Mikuć                 100.00 +  359: 309  150
    9    24 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  366: 284  150
   10    22 Bożena         Matysiak              100.00 +  351: 345  150
   11    18 Maciej         Zięba                 100.00 +  415: 269  150
   12    14 Stefan         Dawidson              118.58 -  317: 352   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1169  / 11 106.27




	Artur Gawroński 100.00 Halinów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    31 Marek          Dudkiewicz            100.00 +  372: 332  150
    3    23 Mariusz        Skrobosz              134.62 -  336: 473   85
    4    28 Michał         Czyż                  100.00 +  329: 218  150
    5    22 Mateusz        Żbikowski             124.75 -  303: 338   75
    6    25 Bożena         Matysiak              100.00 +  410: 273  150
    7    21 Radosław       Konca                 107.73 +  392: 333  158
    8    14 Elżbieta       Jankowska             100.00 -  207: 384   50
    9    19 Maciej         Gałecki               106.17 -  270: 447   56
   10    23 Maciej         Grabowski             108.06 -  345: 362   58
   11    25 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  327: 279  150
   12    22 Bożena         Matysiak              100.00 +  362: 274  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1232  / 11 112.00




	Andrzej Gostomski 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Zbigniew       Wietecki              119.35 -  232: 445   69
    2    27 Ewelina        Zięba                 100.00 -  358: 367   50
    3    27 Maciej         Zięba                 100.00 -  323: 339   50
    4    29 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  335: 267  150
    5    26 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  300: 249  150
    6    23 Wojciech       Gołęcki               103.09 +  352: 296  153
    7    19 Stefan         Dawidson              118.58 -  291: 384   69
    8    22 Adam           Kotwica               100.00 -  297: 409   50
    9    25 Bożena         Matysiak              100.00 -  275: 333   50
   10    27 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  311: 338   50
   11    28 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  265: 416   50
   12    29 Anna           Mikuć                 100.00 +  322: 290  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1041  / 12  86.75




	Barbara Graczykowska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    30 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  275: 281   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      50  /  1  50.00




	Elżbieta Jankowska 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marek          Charytoniuk           121.09 -  328: 394   71
    2    18 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  109.52 +  328: 287  160
    3    17 Anna           Mikuć                 100.00 +  311: 276  150
    4    15 Mariusz        Skrobosz              134.62 -  227: 485   85
    5    20 Wojciech       Gołęcki               103.09 +  332: 304  153
    6    15 Jerzy          Luter                 107.39 -  257: 402   57
    7    20 Maciej         Zięba                 100.00 +  335: 298  150
    8    14 Artur          Gawroński             100.00 +  384: 207  150
    9    11 Zbigniew       Wietecki              119.35 -  250: 383   69
   10    15 Maciej         Gałecki               106.17 -  305: 375   56
   11    19 Mariusz        Skrobosz              134.62 -  350: 470   85
   12    21 Maciej         Zięba                 100.00 +  370: 247  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1336  / 12 111.33




	Krzysztof Kokot 100.00 Nowy Targ                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Stefan         Dawidson              118.58 -  262: 319   69
    2    23 Edward         Stefaniak             114.98 -  324: 375   65
    3    28 Janusz         Grodzki               103.98 -  307: 328   54
    4    29 Andrzej        Gostomski             100.00 -  267: 335   50
    5    31 PAUZA
    6    30 Krystyna       Augustyniak           101.19 -  248: 427   51
    7    29 Jacek          Nowak                 100.00 -  244: 308   50
    8    30 Barbara        Graczykowska          100.00 +  281: 275  150
    9    30 Michał         Czyż                  100.00 +  329: 317  150
   10    28 Jolanta        Bednarska             100.00 +  365: 216  150
   11    26 Krystyna       Augustyniak           101.19 -  248: 434   51
   12    27 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  237: 344   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     890  / 11  80.91




	Adam Kotwica 100.00 Gdańsk                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Katarzyna      Stępień               123.69 -  214: 364   74
    2    28 Wojciech       Gołęcki               103.09 -  322: 350   53
    3    29 Bartłomiej     Bednarski             100.00 -  274: 486   50
    4    30 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  384: 302  150
    5    27 Jacek          Nowak                 100.00 +  382: 330  150
    6    22 Marek          Dudkiewicz            100.00 +  433: 268  150
    7    17 Marek          Antosik               117.48 -  268: 440   67
    8    22 Andrzej        Gostomski             100.00 +  409: 297  150
    9    17 Janusz         Grodzki               103.98 -  321: 397   54
   10    20 Ewelina        Zięba                 100.00 +  397: 286  150
   11    17 Bartłomiej     Bednarski             100.00 +  358: 334  150
   12    13 Maciej         Michalak              107.80 -  312: 385   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1256  / 12 104.67




	Joanna Krzeszewska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Edward         Stefaniak             114.98 +  298: 276  165
    2    15 Radosław       Konca                 107.73 -  251: 422   58
    3    22 Wojciech       Gołęcki               103.09 -  222: 404   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     276  /  3  92.00




	Bożena Matysiak 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Mateusz        Żbikowski             124.75 -  207: 543   75
    2    29 Piotr          Jachimowicz           105.50 -  234: 384   56
    3    30 Jolanta        Bednarska             100.00 +  364: 241  150
    4    26 Ewelina        Zięba                 100.00 -  270: 324   50
    5    28 Anna           Mikuć                 100.00 +  356: 304  150
    6    25 Artur          Gawroński             100.00 -  273: 410   50
    7    28 Krystyna       Augustyniak           101.19 -  300: 440   51
    8    28 Ziemowit       Pazda                 105.30 +  305: 270  155
    9    25 Andrzej        Gostomski             100.00 +  333: 275  150
   10    22 Marek          Dudkiewicz            100.00 -  345: 351   50
   11    24 Ewelina        Zięba                 100.00 +  409: 351  150
   12    22 Artur          Gawroński             100.00 -  274: 362   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1137  / 12  94.75




	Grzegorz Matysiak 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Waldemar       Czerwoniec            127.55 -  306: 357   78
    2    21 Mariusz        Skrobosz              134.62 +  441: 395  185
    3    10 Maciej         Gałecki               106.17 +  340: 327  156
    4     9 Magdalena      Merklejn              109.43 -  258: 464   59
    5    16 Piotr          Jachimowicz           105.50 +  442: 300  156
    6    16 Ryszard        Dębski                129.49 -  276: 426   79
    7    15 Maciej         Michalak              107.80 -  301: 392   58
    8    18 Wiesław        Olewiński             106.83 +  389: 382  157
    9    15 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  109.52 -  358: 359   60
   10    19 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 +  319: 285  150
   11    16 Szymon         Fidziński             113.29 -  378: 417   63
   12    18 Edward         Stefaniak             114.98 +  428: 311  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1366  / 12 113.83




	Anna Mikuć 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Szymon         Fidziński             113.29 -  286: 400   63
    2    22 Bartłomiej     Bednarski             100.00 +  370: 235  150
    3    17 Elżbieta       Jankowska             100.00 -  276: 311   50
    4    24 Janusz         Grodzki               103.98 -  224: 420   54
    5    28 Bożena         Matysiak              100.00 -  304: 356   50
    6    28 Jacek          Nowak                 100.00 +  322: 317  150
    7    26 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  339: 358   50
    8    27 Marek          Dudkiewicz            100.00 -  309: 359   50
    9    28 Paweł          Graczykowski          113.00 -  300: 313   63
   10    29 Krystyna       Augustyniak           101.19 -  228: 486   51
   11    30 Michał         Czyż                  100.00 +  320: 221  150
   12    29 Andrzej        Gostomski             100.00 -  290: 322   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     931  / 12  77.58




	Jacek Nowak 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marek          Antosik               117.48 -  234: 376   67
    2    26 Jolanta        Bednarska             100.00 +  356: 227  150
    3    21 Piotr          Jachimowicz           105.50 -  248: 448   56
    4    25 Marek          Dudkiewicz            100.00 -  349: 431   50
    5    27 Adam           Kotwica               100.00 -  330: 382   50
    6    28 Anna           Mikuć                 100.00 -  317: 322   50
    7    29 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  308: 244  150
    8    26 Paweł          Graczykowski          113.00 +  378: 330  163
    9    23 Jakub          Kozłowski             116.79 -  315: 369   67
   10    26 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  368: 278  150
   11    23 Paweł          Graczykowski          113.00 -  324: 416   63
   12    25 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 -  310: 364   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1066  / 12  88.83




	Krzysztof Szkudlarek 100.00 Pabianice                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  109.52 +  381: 330  160
    2    10 Wojciech       Zemło                 113.50 -  355: 384   64
    3    12 Paweł          Stefaniak             133.59 -  304: 356   84
    4    20 Maciej         Grabowski             108.06 -  321: 429   58
    5    24 Kszysztof      Waberski              100.00 +  325: 251  150
    6    21 Paweł          Graczykowski          113.00 +  288: 279  163
    7    18 Janusz         Grodzki               103.98 +  377: 348  154
    8    13 Stefan         Dawidson              118.58 -  358: 381   69
    9    16 Szymon         Fidziński             113.29 -  302: 361   63
   10    19 Grzegorz       Matysiak              100.00 -  285: 319   50
   11    22 Wojciech       Gołęcki               103.09 -  253: 349   53
   12    25 Jacek          Nowak                 100.00 +  364: 310  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1218  / 12 101.50




	Dorota Szmidt 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    31 Marek          Dudkiewicz            100.00 -  115: 498   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      50  /  1  50.00




	Kszysztof Waberski 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Wojciech       Zemło                 113.50 -  338: 380   64
    2    17 Maciej         Grabowski             108.06 -  322: 336   58
    3    25 Krystyna       Augustyniak           101.19 +  419: 334  151
    4    17 Wiktor         Stępień               116.47 -  256: 429   66
    5    24 Krzysztof      Szkudlarek            100.00 -  251: 325   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     389  /  5  77.80




	Eugeniusz Wróblewski 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jarosław       Michalak              122.76 +  301: 248  173
    2    14 Stefan         Dawidson              118.58 -  329: 404   69
    3    19 Tomasz         Żbikowski             105.21 -  306: 347   55
    4    23 Maciej         Zięba                 100.00 -  261: 366   50
    5    26 Andrzej        Gostomski             100.00 -  249: 300   50
    6    29 Michał         Czyż                  100.00 +  401: 218  150
    7    26 Anna           Mikuć                 100.00 +  358: 339  150
    8    21 Wojciech       Gołęcki               103.09 -  293: 373   53
    9    24 Marek          Dudkiewicz            100.00 -  284: 366   50
   10    26 Jacek          Nowak                 100.00 -  278: 368   50
   11    28 Andrzej        Gostomski             100.00 +  416: 265  150
   12    26 Ewelina        Zięba                 100.00 -  261: 288   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1050  / 12  87.50




	Ewelina Zięba 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Wiktor         Stępień               116.47 -  229: 429   66
    2    27 Andrzej        Gostomski             100.00 +  367: 358  150
    3    20 Jarosław       Michalak              122.76 -  212: 487   73
    4    26 Bożena         Matysiak              100.00 +  324: 270  150
    5    21 Jerzy          Luter                 107.39 -  334: 337   57
    6    24 Janusz         Grodzki               103.98 -  277: 457   54
    7    27 Jolanta        Bednarska             100.00 +  411: 183  150
    8    23 Maciej         Zięba                 100.00 -  332: 347   50
    9    18 Wojciech       Gołęcki               103.09 +  387: 327  153
   10    20 Adam           Kotwica               100.00 -  286: 397   50
   11    24 Bożena         Matysiak              100.00 -  351: 409   50
   12    26 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  288: 261  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1153  / 12  96.08




	Maciej Zięba 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Mariusz        Kubicki               116.90 -  351: 468   67
    2    16 Magdalena      Merklejn              109.43 -  251: 344   59
    3    27 Andrzej        Gostomski             100.00 +  339: 323  150
    4    23 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  366: 261  150
    5    19 Marek          Dudkiewicz            100.00 +  338: 336  150
    6    14 Piotr          Jachimowicz           105.50 -  235: 470   56
    7    20 Elżbieta       Jankowska             100.00 -  298: 335   50
    8    23 Ewelina        Zięba                 100.00 +  347: 332  150
    9    26 Jolanta        Bednarska             100.00 +  439: 283  150
   10    14 Katarzyna      Stępień               123.69 -  265: 367   74
   11    18 Marek          Dudkiewicz            100.00 -  269: 415   50
   12    21 Elżbieta       Jankowska             100.00 -  247: 370   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1156  / 12  96.33


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie