Nowy Dwór Mazowiecki24
października
Nowy Dwór Mazowiecki 24 października II Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
Łódź 6
listopada
Łódź 6- 7 listopada V Otwarte Mistrzostwa Łodzi
Warszawa13
listopada
Warszawa 13-21 listopada VII Mistrzostwa Polski
V Otwarte Mistrzostwa Łodzi 06 - 07 listopada 1999 — V Otwarte Mistrzostwa ŁodziInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

V Otwarte Mistrzostwa ŁodziŁódź, 06 - 07 listopada 1999

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Dariusz Banaszek (Warszawa)
 2. Marcin Mroziuk (Strzegom)
 3. Dariusz Puton (Ruda Śląska)
 4. Mateusz Żbikowski (Warszawa)
 5. Paweł Stefaniak (Biała Podlaska)
 6. Paweł Dawidson (Częstochowa)
 7. Tomasz Zwoliński (Warszawa)
 8. Zdzisław Szota (Warszawa)
 9. Andrzej Rechowicz (Katowice)
 10. Marek Charytoniuk (Biała Podlaska) 

64 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Turniej Towarzyszący „Jesienny Liść”
IV Otwarte Mistrzostwa Łodzi
III Otwarte Mistrzostwa Łodzi




Wyniki turnieju V Mistrzostwa Łodzi

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dariusz         Banaszek             Warszawa               144.26     10.0     4733     1867      695
  2 Marcin          Mroziuk              Warszawa               121.97     10.0     4563     1872      571
  3 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            132.91      9.0     4517     1717      391
  4 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               111.76      9.0     4203     1702      504
  5 Paweł           Stefaniak            Biała Podlaska         137.40      8.0     4952     1641      682
  6 Paweł           Dawidson             Częstochowa            132.33      8.0     4480     1696      231
  7 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               146.31      8.0     4469     1588      537
  8 Zdzisław        Szota                Warszawa               129.92      8.0     4321     1552      433
  9 Andrzej         Rechowicz            Katowice               123.26      8.0     4226     1590       31
 10 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         113.68      8.0     4222     1595      206
 11 Maciej          Czupryniak           Milanówek              128.86      7.0     4817     1583      457
 12 Paweł           Stanosz              Warszawa               139.03      7.0     4672     1560      601
 13 Magdalena       Merklejn             Szczecin               105.86      7.0     4611     1551      274
 14 Katarzyna       Stępień              Katowice               117.63      7.0     4333     1561      381
 15 Marek           Antosik              Nowy Dwór Mazowiecki   120.24      7.0     4259     1479      320
 16 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               124.14      7.0     4244     1483      -93
 17 Maciej          Michalak             Łódź                   100.00      7.0     4141     1443       47
 18 Bogusław        Wróbel               Łódź                   100.00      7.0     3886     1322      170
 19 Katarzyna       Żuławska             Katowice               100.08      6.5     3883     1388     -108
 20 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   127.43      6.0     4346     1301      -18
 21 Jarosław        Michalak             Łódź                   120.14      6.0     4273     1313      155
 22 Janusz          Grodzki              Łódź                   103.60      6.0     4251     1347       42
 23 Grzegorz        Kulawiak             Warszawa               109.20      6.0     4223     1417     -157
 24 Krystyna        Augustyniak          Łódź                   100.00      6.0     4166     1326     -212
 25 Wiktor          Stępień              Katowice               116.44      6.0     4100     1291       62
 26 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    112.51      6.0     4086     1410      402
 27 Grażyna         Żol                  Lubin                  100.00      6.0     3853     1271       16
 28 Jerzy           Luter                Bytom                  100.00      6.0     3820     1324     -510
 29 Piotr           Jachimowicz          Warszawa               100.00      6.0     3753     1297      -54
 30 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               105.71      6.0     3740     1224      216
 31 Bogusław        Koszarski            Lądek Zdrój            101.33      5.5     3890     1236       47
 32 Maciej          Natorff              Mińsk Mazowiecki       100.00      5.5     3703     1206     -212
 33 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              115.66      5.0     4660     1245      512
 34 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  108.54      5.0     4211     1335      124
 35 Maciej          Gałecki              Łódź                   100.00      5.0     4175     1228      -95
 36 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               110.33      5.0     4156     1204      172
 37 Stefan          Dawidson             Częstochowa            111.82      5.0     3975     1195      -53
 38 Leszek          Nowak                Myślibórz              119.34      5.0     3956     1161      385
 39 Grażyna         Furman               Sosnowiec              100.00      5.0     3781     1183     -424
 40 Wojciech        Zemło                Łódź                   100.00      5.0     3649     1106     -288
 41 Bożena          Matysiak             Kraków                 100.58      5.0     3490     1139     -448
 42 Barbara         Żydaczewska          Lubin                  100.00      5.0     3428     1145     -365
 43 Wiesław         Olewiński            Warszawa               106.18      4.0     4219     1201     -250
 44 Gabriela        Hofman               Łódź                   100.00      4.0     3869     1084     -360
 45 Artur           Gawroński            Halinów                100.00      4.0     3694     1022        6
 46 Jerzy           Augustyniak          Łódź                   100.00      4.0     3587     1045     -310
 47 Michał          Gniazdowski          Łódź                   100.00      4.0     3466     1053     -299
 48 Andrzej         Gostomski            Łódź                   100.00      4.0     3240     1014     -359
 49 Krzysztof       Kurowski             Łódź                   100.00      4.0     1871      713       -8
 50 Marzena         Mroziak              Warszawa               100.00      4.0     1848      650      809
 51 Marcin          Kamiński             Warszawa               105.11      4.0     1704      651      257
 52 Grzegorz        Matysiak             Kraków                 100.00      3.0     3818     1011     -208
 53 Halina          Łubniewicz           Łódź                   100.00      3.0     3565      963     -613
 54 Paweł           Mogielnicki          Warszawa               100.00      3.0     1495      642     -522
 55 Tomasz          Żbikowski            Warszawa               100.00      3.0      958      450      450
 56 Bartłomiej      Bednarski            Łódź                   100.00      2.5     3360      873     -824
 57 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                120.62      2.0     2210      629     -332
 58 Barbara         Graczykowska         Łódź                   100.00      2.0     1020      350      168
 59 Andrzej         Lożyński             Piastów                102.85      2.0      743      300      119
 60 Jolanta         Bednarska            Łódź                   100.00      1.0     2147      661    -1618
 61 Krzysztof       Marynowski           Łódź                   100.00      1.0     1758      460     -748
 62 Marcin          Kobyliński           Bielsk Podlaski        100.00      1.0      605      300     -581
 63 Artur           Libich               Łódź                   100.00      0.0      459      150     -404
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju V Mistrzostwa Łodzi



	Tomasz Zwoliński 146.31 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Magdalena      Merklejn              105.86 -  382: 392   56
    2    15 Grzegorz       Matysiak              100.00 -  287: 337   50
    3    22 Gabriela       Hofman                100.00 +  379: 257  150
    4    16 Zdzisław       Szota                 129.92 +  380: 296  180
    5    12 Jarosław       Michalak              120.14 +  429: 309  170
    6     8 Ryszard        Żydaczewski           108.54 +  326: 324  159
    7     6 Marek          Charytoniuk           113.68 -  315: 408   64
    8    11 Maciej         Michalak              100.00 +  538: 205  150
    9     6 Zbigniew       Wietecki              112.51 +  371: 334  163
   10     4 Paweł          Stanosz               139.03 -  295: 391   89
   11     7 Katarzyna      Stępień               117.63 +  362: 294  168
   12     5 Paweł          Stanosz               139.03 +  405: 385  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1588  / 12 132.33




	Dariusz Banaszek 144.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  105.71 +  357: 353  156
    2    11 Waldemar       Czerwoniec            124.14 +  545: 199  174
    3     1 Maciej         Czupryniak            128.86 +  442: 358  179
    4     1 Grzegorz       Kulawiak              109.20 +  484: 369  159
    5     1 Katarzyna      Stępień               117.63 +  401: 350  168
    6     1 Paweł          Dawidson              132.33 +  352: 323  182
    7     1 Zbigniew       Wietecki              112.51 +  390: 300  163
    8     1 Andrzej        Rechowicz             123.26 +  366: 333  173
    9     1 Paweł          Stefaniak             137.40 +  361: 359  187
   10     1 Marcin         Mroziuk               121.97 -  305: 427   72
   11     1 Paweł          Dawidson              132.33 +  421: 320  182
   12     1 Marcin         Mroziuk               121.97 -  309: 347   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1867  / 12 155.58




	Paweł Stanosz 139.03 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Janusz         Grodzki               103.60 +  364: 359  154
    2    10 Wiesław        Olewiński             106.18 -  343: 356   56
    3    12 Wiktor         Stępień               116.44 +  370: 302  166
    4     9 Marek          Antosik               120.24 +  418: 228  170
    5     6 Waldemar       Czerwoniec            124.14 +  494: 270  174
    6     3 Zbigniew       Wietecki              112.51 -  349: 384   63
    7     5 Paweł          Stefaniak             137.40 -  307: 475   87
    8     8 Grzegorz       Kulawiak              109.20 +  441: 295  159
    9     5 Magdalena      Merklejn              105.86 +  452: 287  156
   10     4 Tomasz         Zwoliński             146.31 +  391: 295  196
   11     3 Dariusz        Puton                 132.91 -  358: 415   83
   12     5 Tomasz         Zwoliński             146.31 -  385: 405   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1560  / 12 130.00




	Paweł Stefaniak 137.40 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Bogusław       Koszarski             101.33 +  345: 341  151
    2    12 Jerzy          Luter                 100.00 +  467: 280  150
    3     4 Paweł          Dawidson              132.33 -  427: 430   82
    4     5 Krzysztof      Bukowski              115.66 +  408: 407  166
    5     4 Zbigniew       Wietecki              112.51 -  346: 405   63
    6     7 Grzegorz       Kulawiak              109.20 +  389: 371  159
    7     5 Paweł          Stanosz               139.03 +  475: 307  189
    8     3 Maciej         Czupryniak            128.86 +  446: 308  179
    9     1 Dariusz        Banaszek              144.26 -  359: 361   94
   10     3 Andrzej        Rechowicz             123.26 -  382: 426   73
   11     5 Maciej         Czupryniak            128.86 +  483: 387  179
   12     4 Magdalena      Merklejn              105.86 +  425: 247  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1641  / 12 136.75




	Dariusz Puton 132.91 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Bożena         Matysiak              100.58 +  370: 291  151
    2     9 Stefan         Dawidson              111.82 +  314: 311  162
    3     7 Michał         Gniazdowski           100.00 +  374: 315  150
    4     4 Maciej         Czupryniak            128.86 -  323: 444   79
    5     7 Wiesław        Olewiński             106.18 +  431: 374  156
    6     4 Marcin         Mroziuk               121.97 -  267: 337   72
    7     7 Marek          Antosik               120.24 +  365: 343  170
    8     6 Piotr          Jachimowicz           100.00 +  357: 325  150
    9     3 Waldemar       Czerwoniec            124.14 +  482: 259  174
   10     2 Paweł          Dawidson              132.33 -  334: 413   82
   11     3 Paweł          Stanosz               139.03 +  415: 358  189
   12     2 Paweł          Dawidson              132.33 +  485: 356  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1717  / 12 143.08




	Paweł Dawidson 132.33 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Katarzyna      Żuławska              100.08 +  433: 265  150
    2     4 Ryszard        Żydaczewski           108.54 +  396: 314  159
    3     4 Paweł          Stefaniak             137.40 +  430: 427  187
    4     2 Zbigniew       Wietecki              112.51 +  402: 365  163
    5     2 Maciej         Czupryniak            128.86 +  389: 369  179
    6     1 Dariusz        Banaszek              144.26 -  323: 352   94
    7     2 Katarzyna      Stępień               117.63 +  334: 280  168
    8     2 Marek          Charytoniuk           113.68 +  392: 325  164
    9     2 Marcin         Mroziuk               121.97 -  292: 312   72
   10     2 Dariusz        Puton                 132.91 +  413: 334  183
   11     1 Dariusz        Banaszek              144.26 -  320: 421   94
   12     2 Dariusz        Puton                 132.91 -  356: 485   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1696  / 12 141.33




	Zdzisław Szota 129.92 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jerzy          Luter                 100.00 -  334: 336   50
    2    18 Grażyna        Żol                   100.00 +  400: 256  150
    3    10 Ryszard        Żydaczewski           108.54 -  337: 425   59
    4    16 Tomasz         Zwoliński             146.31 -  296: 380   96
    5    20 Paweł          Mogielnicki           100.00 +  348: 213  150
    6    18 Grzegorz       Wiączkowski           120.62 +  395: 277  171
    7    14 Wiesław        Olewiński             106.18 +  392: 295  156
    8    10 Marek          Antosik               120.24 +  379: 333  170
    9     8 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  363: 343  150
   10     5 Katarzyna      Stępień               117.63 +  361: 350  168
   11     4 Mateusz        Żbikowski             111.76 -  349: 352   62
   12     6 Marek          Antosik               120.24 +  367: 328  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1552  / 12 129.33




	Maciej Czupryniak 128.86 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  558: 233  150
    2     1 Mateusz        Żbikowski             111.76 +  387: 304  162
    3     1 Dariusz        Banaszek              144.26 -  358: 442   94
    4     4 Dariusz        Puton                 132.91 +  444: 323  183
    5     2 Paweł          Dawidson              132.33 -  369: 389   82
    6     6 Krzysztof      Bukowski              115.66 +  444: 317  166
    7     3 Marcin         Mroziuk               121.97 +  473: 393  172
    8     3 Paweł          Stefaniak             137.40 -  308: 446   87
    9     4 Andrzej        Rechowicz             123.26 -  319: 409   73
   10     7 Katarzyna      Żuławska              100.08 +  345: 311  150
   11     5 Paweł          Stefaniak             137.40 -  387: 483   87
   12     8 Mariusz        Orzeł                 127.43 +  425: 310  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1583  / 12 131.92




	Mariusz Orzeł 127.43 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  405: 368  150
    2     6 Katarzyna      Stępień               117.63 -  346: 377   68
    3     9 Janusz         Grodzki               103.60 -  192: 472   54
    4    20 Halina         Łubniewicz            100.00 -  344: 363   50
    5    22 Grażyna        Furman                100.00 +  474: 275  150
    6    15 Krzysztof      Usakiewicz            110.33 +  390: 294  160
    7    12 Mateusz        Żbikowski             111.76 -  267: 365   62
    8    16 Wiesław        Olewiński             106.18 +  451: 389  156
    9    11 Krzysztof      Bukowski              115.66 +  345: 324  166
   10    10 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  494: 312  150
   11     6 Magdalena      Merklejn              105.86 -  328: 400   56
   12     8 Maciej         Czupryniak            128.86 -  310: 425   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Waldemar Czerwoniec 124.14 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Grażyna        Furman                100.00 +  348: 299  150
    2    11 Dariusz        Banaszek              144.26 -  199: 545   94
    3    20 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  492: 252  150
    4    10 Leszek         Nowak                 119.34 +  382: 348  169
    5     6 Paweł          Stanosz               139.03 -  270: 494   89
    6    11 Maciej         Gałecki               100.00 +  379: 274  150
    7     8 Maciej         Michalak              100.00 +  431: 348  150
    8     5 Katarzyna      Stępień               117.63 +  424: 278  168
    9     3 Dariusz        Puton                 132.91 -  259: 482   83
   10     6 Mateusz        Żbikowski             111.76 -  333: 341   62
   11     8 Marek          Charytoniuk           113.68 -  333: 342   64
   12    10 Janusz         Grodzki               103.60 +  394: 334  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1483  / 12 123.58




	Andrzej Rechowicz 123.26 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Maciej         Gałecki               100.00 +  378: 323  150
    2     8 Marcin         Mroziuk               121.97 +  383: 375  172
    3     5 Katarzyna      Stępień               117.63 -  266: 444   68
    4    11 Katarzyna      Żuławska              100.08 +  343: 302  150
    5     8 Maciej         Michalak              100.00 +  309: 293  150
    6     5 Michał         Gniazdowski           100.00 +  337: 280  150
    7     4 Magdalena      Merklejn              105.86 +  400: 339  156
    8     1 Dariusz        Banaszek              144.26 -  333: 366   94
    9     4 Maciej         Czupryniak            128.86 +  409: 319  179
   10     3 Paweł          Stefaniak             137.40 +  426: 382  187
   11     2 Marcin         Mroziuk               121.97 -  317: 427   72
   12     3 Mateusz        Żbikowski             111.76 -  325: 345   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1590  / 12 132.50




	Marcin Mroziuk 121.97 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maciej         Michalak              100.00 +  377: 277  150
    2     8 Andrzej        Rechowicz             123.26 -  375: 383   73
    3     8 Mateusz        Żbikowski             111.76 +  377: 313  162
    4     8 Krzysztof      Usakiewicz            110.33 +  395: 369  160
    5     5 Ryszard        Żydaczewski           108.54 +  392: 346  159
    6     4 Dariusz        Puton                 132.91 +  337: 267  183
    7     3 Maciej         Czupryniak            128.86 -  393: 473   79
    8     4 Zbigniew       Wietecki              112.51 +  404: 341  163
    9     2 Paweł          Dawidson              132.33 +  312: 292  182
   10     1 Dariusz        Banaszek              144.26 +  427: 305  194
   11     2 Andrzej        Rechowicz             123.26 +  427: 317  173
   12     1 Dariusz        Banaszek              144.26 +  347: 309  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1872  / 12 156.00




	Grzegorz Wiączkowski 120.62 Wrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  321: 327   50
    2    19 Maciej         Gałecki               100.00 +  409: 307  150
    3    11 Marek          Charytoniuk           113.68 -  307: 411   64
    4    17 Wiktor         Stępień               116.44 +  343: 325  166
    5    14 Leszek         Nowak                 119.34 -  273: 423   69
    6    18 Zdzisław       Szota                 129.92 -  277: 395   80
    7    21 Jerzy          Luter                 100.00 -  280: 354   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     629  /  7  89.86




	Marek Antosik 120.24 Nowy Dwór Mazowiecki          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Gabriela       Hofman                100.00 +  414: 354  150
    2     5 Zbigniew       Wietecki              112.51 -  263: 447   63
    3    15 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  443: 200  150
    4     9 Paweł          Stanosz               139.03 -  228: 418   89
    5    15 Katarzyna      Żuławska              100.08 +  420: 270  150
    6    10 Leszek         Nowak                 119.34 +  349: 323  169
    7     7 Dariusz        Puton                 132.91 -  343: 365   83
    8    10 Zdzisław       Szota                 129.92 -  333: 379   80
    9    13 Ryszard        Żydaczewski           108.54 +  367: 312  159
   10    11 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  105.71 +  324: 276  156
   11     9 Jerzy          Luter                 100.00 +  447: 228  150
   12     6 Zdzisław       Szota                 129.92 -  328: 367   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1479  / 12 123.25




	Jarosław Michalak 120.14 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Piotr          Jachimowicz           100.00 -  275: 280   50
    2    22 Katarzyna      Żuławska              100.08 -  357: 387   50
    3    23 Bogusław       Koszarski             101.33 +  361: 322  151
    4    18 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  452: 294  150
    5    12 Tomasz         Zwoliński             146.31 -  309: 429   96
    6    16 Janusz         Grodzki               103.60 -  360: 372   54
    7    20 Stefan         Dawidson              111.82 +  385: 330  162
    8    15 Ryszard        Żydaczewski           108.54 -  303: 331   59
    9    19 Krzysztof      Usakiewicz            110.33 -  301: 420   60
   10    21 Wiesław        Olewiński             106.18 +  437: 316  156
   11    18 Krzysztof      Bukowski              115.66 +  328: 303  166
   12    14 Ryszard        Żydaczewski           108.54 +  405: 334  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1313  / 12 109.42




	Leszek Nowak 119.34 Myślibórz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  327: 242  150
    2    13 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  362: 293  150
    3     6 Wiesław        Olewiński             106.18 -  344: 418   56
    4    10 Waldemar       Czerwoniec            124.14 -  348: 382   74
    5    14 Grzegorz       Wiączkowski           120.62 +  423: 273  171
    6    10 Marek          Antosik               120.24 -  323: 349   70
    7    13 Janusz         Grodzki               103.60 +  389: 288  154
    8     9 Mateusz        Żbikowski             111.76 -  311: 314   62
    9    12 Grzegorz       Kulawiak              109.20 +  442: 262  159
   10     8 Magdalena      Merklejn              105.86 -  374: 406   56
   11    12 Grzegorz       Kulawiak              109.20 -  313: 344   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1161  / 11 105.55




	Katarzyna Stępień 117.63 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Grażyna        Żol                   100.00 +  405: 331  150
    2     6 Mariusz        Orzeł                 127.43 +  377: 346  177
    3     5 Andrzej        Rechowicz             123.26 +  444: 266  173
    4     3 Wiesław        Olewiński             106.18 +  437: 306  156
    5     1 Dariusz        Banaszek              144.26 -  350: 401   94
    6     2 Magdalena      Merklejn              105.86 +  347: 340  156
    7     2 Paweł          Dawidson              132.33 -  280: 334   82
    8     5 Waldemar       Czerwoniec            124.14 -  278: 424   74
    9     7 Marek          Charytoniuk           113.68 +  372: 246  164
   10     5 Zdzisław       Szota                 129.92 -  350: 361   80
   11     7 Tomasz         Zwoliński             146.31 -  294: 362   96
   12     9 Grzegorz       Kulawiak              109.20 +  399: 235  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1561  / 12 130.08




	Wiktor Stępień 116.44 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Bogusław       Wróbel                100.00 +  405: 260  150
    2     7 Magdalena      Merklejn              105.86 -  323: 466   56
    3    12 Paweł          Stanosz               139.03 -  302: 370   89
    4    17 Grzegorz       Wiączkowski           120.62 -  325: 343   71
    5    21 Mateusz        Żbikowski             111.76 -  254: 325   62
    6    24 Bogusław       Koszarski             101.33 +  288: 253  151
    7    22 Grażyna        Furman                100.00 +  366: 275  150
    8    18 Jerzy          Luter                 100.00 -  305: 374   50
    9    21 Grażyna        Żol                   100.00 +  371: 262  150
   10    18 Maciej         Gałecki               100.00 +  373: 284  150
   11    15 Maciej         Michalak              100.00 -  376: 511   50
   12    16 Stefan         Dawidson              111.82 +  412: 315  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1291  / 12 107.58




	Krzysztof Bukowski 115.66 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Bartłomiej     Bednarski             100.00 +  478: 215  150
    2     2 Marek          Charytoniuk           113.68 +  383: 269  164
    3     2 Grzegorz       Kulawiak              109.20 -  361: 424   59
    4     5 Paweł          Stefaniak             137.40 -  407: 408   87
    5     9 Piotr          Jachimowicz           100.00 +  459: 315  150
    6     6 Maciej         Czupryniak            128.86 -  317: 444   79
    7    10 Michał         Gniazdowski           100.00 -  400: 423   50
    8    14 Maciej         Natorff               100.00 +  530: 255  150
    9    11 Mariusz        Orzeł                 127.43 -  324: 345   77
   10    16 Ryszard        Żydaczewski           108.54 -  335: 368   59
   11    18 Jarosław       Michalak              120.14 -  303: 328   70
   12    19 Michał         Gniazdowski           100.00 +  363: 354  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1245  / 12 103.75




	Marek Charytoniuk 113.68 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Halina         Łubniewicz            100.00 +  460: 300  150
    2     2 Krzysztof      Bukowski              115.66 -  269: 383   66
    3    11 Grzegorz       Wiączkowski           120.62 +  411: 307  171
    4     7 Ryszard        Żydaczewski           108.54 -  328: 348   59
    5    11 Krzysztof      Usakiewicz            110.33 +  380: 354  160
    6     9 Wiesław        Olewiński             106.18 +  417: 305  156
    7     6 Tomasz         Zwoliński             146.31 +  408: 315  196
    8     2 Paweł          Dawidson              132.33 -  325: 392   82
    9     7 Katarzyna      Stępień               117.63 -  246: 372   68
   10     9 Zbigniew       Wietecki              112.51 +  301: 288  163
   11     8 Waldemar       Czerwoniec            124.14 +  342: 333  174
   12     7 Katarzyna      Żuławska              100.08 +  335: 319  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1595  / 12 132.92




	Zbigniew Wietecki 112.51 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Andrzej        Gostomski             100.00 +  409: 190  150
    2     5 Marek          Antosik               120.24 +  447: 263  170
    3     3 Magdalena      Merklejn              105.86 +  426: 328  156
    4     2 Paweł          Dawidson              132.33 -  365: 402   82
    5     4 Paweł          Stefaniak             137.40 +  405: 346  187
    6     3 Paweł          Stanosz               139.03 +  384: 349  189
    7     1 Dariusz        Banaszek              144.26 -  300: 390   94
    8     4 Marcin         Mroziuk               121.97 -  341: 404   72
    9     6 Tomasz         Zwoliński             146.31 -  334: 371   96
   10     9 Marek          Charytoniuk           113.68 -  288: 301   64
   11    11 Maciej         Natorff               100.00 +  387: 340  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 11 128.18




	Stefan Dawidson 111.82 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Maciej         Natorff               100.00 +  369: 255  150
    2     9 Dariusz        Puton                 132.91 -  311: 314   83
    3    14 Krzysztof      Usakiewicz            110.33 -  300: 436   60
    4    19 Grażyna        Furman                100.00 +  411: 307  150
    5    13 Maciej         Gałecki               100.00 -  325: 326   50
    6    17 Mateusz        Żbikowski             111.76 -  268: 393   62
    7    20 Jarosław       Michalak              120.14 -  330: 385   70
    8    23 Artur          Gawroński             100.00 +  329: 274  150
    9    20 Janusz         Grodzki               103.60 -  334: 378   54
   10    22 Halina         Łubniewicz            100.00 +  334: 242  150
   11    20 Gabriela       Hofman                100.00 +  349: 306  150
   12    16 Wiktor         Stępień               116.44 -  315: 412   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1195  / 12  99.58




	Mateusz Żbikowski 111.76 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Paweł          Mogielnicki           100.00 +  515: 210  150
    2     1 Maciej         Czupryniak            128.86 -  304: 387   79
    3     8 Marcin         Mroziuk               121.97 -  313: 377   72
    4    15 Maciej         Gałecki               100.00 -  293: 307   50
    5    21 Wiktor         Stępień               116.44 +  325: 254  166
    6    17 Stefan         Dawidson              111.82 +  393: 268  162
    7    12 Mariusz        Orzeł                 127.43 +  365: 267  177
    8     9 Leszek         Nowak                 119.34 +  314: 311  169
    9     9 Piotr          Jachimowicz           100.00 +  343: 311  150
   10     6 Waldemar       Czerwoniec            124.14 +  341: 333  174
   11     4 Zdzisław       Szota                 129.92 +  352: 349  180
   12     3 Andrzej        Rechowicz             123.26 +  345: 325  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1702  / 12 141.83




	Krzysztof Usakiewicz 110.33 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jolanta        Bednarska             100.00 +  452: 130  150
    2     3 Grzegorz       Kulawiak              109.20 -  236: 426   59
    3    14 Stefan         Dawidson              111.82 +  436: 300  162
    4     8 Marcin         Mroziuk               121.97 -  369: 395   72
    5    11 Marek          Charytoniuk           113.68 -  354: 380   64
    6    15 Mariusz        Orzeł                 127.43 -  294: 390   77
    7    19 Krzysztof      Kurowski              100.00 -  287: 337   50
    8    22 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  313: 296  150
    9    19 Jarosław       Michalak              120.14 +  420: 301  170
   10    15 Maciej         Natorff               100.00 -  271: 296   50
   11    19 Maciej         Gałecki               100.00 +  387: 386  150
   12    15 Krystyna       Augustyniak           100.00 -  337: 347   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1204  / 12 100.33




	Grzegorz Kulawiak 109.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Krzysztof      Marynowski            100.00 +  443: 243  150
    2     3 Krzysztof      Usakiewicz            110.33 +  426: 236  160
    3     2 Krzysztof      Bukowski              115.66 +  424: 361  166
    4     1 Dariusz        Banaszek              144.26 -  369: 484   94
    5     3 Magdalena      Merklejn              105.86 -  352: 438   56
    6     7 Paweł          Stefaniak             137.40 -  371: 389   87
    7    11 Ryszard        Żydaczewski           108.54 +  316: 307  159
    8     8 Paweł          Stanosz               139.03 -  295: 441   89
    9    12 Leszek         Nowak                 119.34 -  262: 442   69
   10    14 Piotr          Jachimowicz           100.00 +  386: 327  150
   11    12 Leszek         Nowak                 119.34 +  344: 313  169
   12     9 Katarzyna      Stępień               117.63 -  235: 399   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1417  / 12 118.08




	Ryszard Żydaczewski 108.54 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Artur          Gawroński             100.00 +  422: 200  150
    2     4 Paweł          Dawidson              132.33 -  314: 396   82
    3    10 Zdzisław       Szota                 129.92 +  425: 337  180
    4     7 Marek          Charytoniuk           113.68 +  348: 328  164
    5     5 Marcin         Mroziuk               121.97 -  346: 392   72
    6     8 Tomasz         Zwoliński             146.31 -  324: 326   96
    7    11 Grzegorz       Kulawiak              109.20 -  307: 316   59
    8    15 Jarosław       Michalak              120.14 +  331: 303  170
    9    13 Marek          Antosik               120.24 -  312: 367   70
   10    16 Krzysztof      Bukowski              115.66 +  368: 335  166
   11    14 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  105.71 -  380: 382   56
   12    14 Jarosław       Michalak              120.14 -  334: 405   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1335  / 12 111.25




	Wiesław Olewiński 106.18 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Wojciech       Zemło                 100.00 +  365: 218  150
    2    10 Paweł          Stanosz               139.03 +  356: 343  189
    3     6 Leszek         Nowak                 119.34 +  418: 344  169
    4     3 Katarzyna      Stępień               117.63 -  306: 437   68
    5     7 Dariusz        Puton                 132.91 -  374: 431   83
    6     9 Marek          Charytoniuk           113.68 -  305: 417   64
    7    14 Zdzisław       Szota                 129.92 -  295: 392   80
    8    16 Mariusz        Orzeł                 127.43 -  389: 451   77
    9    17 Bogusław       Wróbel                100.00 -  324: 412   50
   10    21 Jarosław       Michalak              120.14 -  316: 437   70
   11    24 Bogusław       Koszarski             101.33 -  325: 331   51
   12    24 Halina         Łubniewicz            100.00 +  446: 256  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1201  / 12 100.08




	Magdalena Merklejn 105.86 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             146.31 +  392: 382  196
    2     7 Wiktor         Stępień               116.44 +  466: 323  166
    3     3 Zbigniew       Wietecki              112.51 -  328: 426   63
    4     6 Janusz         Grodzki               103.60 +  541: 306  154
    5     3 Grzegorz       Kulawiak              109.20 +  438: 352  159
    6     2 Katarzyna      Stępień               117.63 -  340: 347   68
    7     4 Andrzej        Rechowicz             123.26 -  339: 400   73
    8     7 Michał         Gniazdowski           100.00 +  427: 222  150
    9     5 Paweł          Stanosz               139.03 -  287: 452   89
   10     8 Leszek         Nowak                 119.34 +  406: 374  169
   11     6 Mariusz        Orzeł                 127.43 +  400: 328  177
   12     4 Paweł          Stefaniak             137.40 -  247: 425   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1551  / 12 129.25




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 105.71 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Banaszek              144.26 -  353: 357   94
    2    17 Bogusław       Koszarski             101.33 +  342: 293  151
    3    13 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  300: 278  150
    4    12 Piotr          Jachimowicz           100.00 -  260: 296   50
    5    17 Bartłomiej     Bednarski             100.00 +  412: 245  150
    6    12 Maciej         Michalak              100.00 -  325: 389   50
    7    15 Krystyna       Augustyniak           100.00 -  247: 376   50
    8    19 Grażyna        Żol                   100.00 +  405: 261  150
    9    14 Maciej         Gałecki               100.00 +  438: 325  150
   10    11 Marek          Antosik               120.24 -  276: 324   70
   11    14 Ryszard        Żydaczewski           108.54 +  382: 380  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1224  / 11 111.27




	Marcin Kamiński 105.11 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    21 Bożena         Matysiak              100.58 +  382: 240  151
    9    16 Maciej         Michalak              100.00 -  266: 340   50
   10    20 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  319: 296  150
   11    17 Michał         Gniazdowski           100.00 +  371: 285  150
   12    13 Maciej         Natorff               100.00 +  366: 286  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     651  /  5 130.20




	Janusz Grodzki 103.60 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Paweł          Stanosz               139.03 -  359: 364   89
    2    16 Gabriela       Hofman                100.00 +  388: 294  150
    3     9 Mariusz        Orzeł                 127.43 +  472: 192  177
    4     6 Magdalena      Merklejn              105.86 -  306: 541   56
    5    10 Michał         Gniazdowski           100.00 -  230: 358   50
    6    16 Jarosław       Michalak              120.14 +  372: 360  170
    7    13 Leszek         Nowak                 119.34 -  288: 389   69
    8    17 Maciej         Gałecki               100.00 -  303: 422   50
    9    20 Stefan         Dawidson              111.82 +  378: 334  162
   10    17 Grażyna        Furman                100.00 +  403: 245  150
   11    13 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  418: 316  150
   12    10 Waldemar       Czerwoniec            124.14 -  334: 394   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1347  / 12 112.25




	Andrzej Lożyński 102.85 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    23 Halina         Łubniewicz            100.00 +  350: 342  150
   11    23 Krzysztof      Kurowski              100.00 +  393: 282  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  2 150.00




	Bogusław Koszarski 101.33 Lądek Zdrój              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Paweł          Stefaniak             137.40 -  341: 345   87
    2    17 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  105.71 -  293: 342   56
    3    23 Jarosław       Michalak              120.14 -  322: 361   70
    4    26 Gabriela       Hofman                100.00 -  282: 345   50
    5    27 Jolanta        Bednarska             100.00 +  363: 189  150
    6    24 Wiktor         Stępień               116.44 -  253: 288   66
    7    26 Artur          Gawroński             100.00 -  256: 369   50
    8    26 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  345: 297  150
    9    25 Bartłomiej     Bednarski             100.00 =  331: 331  100
   10    25 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  401: 297  150
   11    24 Wiesław        Olewiński             106.18 +  331: 325  156
   12    18 Bożena         Matysiak              100.58 +  372: 354  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1236  / 12 103.00




	Bożena Matysiak 100.58 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dariusz        Puton                 132.91 -  291: 370   83
    2    21 Maciej         Michalak              100.00 -  247: 348   50
    3    25 Halina         Łubniewicz            100.00 -  314: 332   50
    4    27 Grażyna        Żol                   100.00 -  110: 368   50
    5    28 Krzysztof      Marynowski            100.00 +  405: 242  150
    6    27 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  317: 265  150
    7    25 Andrzej        Gostomski             100.00 +  317: 278  150
    8    21 Marcin         Kamiński              105.11 -  240: 382   55
    9    24 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  348: 336  150
   10    19 Gabriela       Hofman                100.00 +  317: 307  150
   11    16 Piotr          Jachimowicz           100.00 -  230: 338   50
   12    18 Bogusław       Koszarski             101.33 -  354: 372   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1139  / 12  94.92




	Katarzyna Żuławska 100.08 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Paweł          Dawidson              132.33 -  265: 433   82
    2    22 Jarosław       Michalak              120.14 +  387: 357  170
    3    16 Grażyna        Furman                100.00 +  374: 301  150
    4    11 Andrzej        Rechowicz             123.26 -  302: 343   73
    5    15 Marek          Antosik               120.24 -  270: 420   70
    6    19 Halina         Łubniewicz            100.00 +  290: 289  150
    7    17 Maciej         Natorff               100.00 =  340: 340  100
    8    13 Bogusław       Wróbel                100.00 +  300: 290  150
    9    10 Michał         Gniazdowski           100.00 +  377: 274  150
   10     7 Maciej         Czupryniak            128.86 -  311: 345   79
   11    10 Bogusław       Wróbel                100.00 +  348: 264  150
   12     7 Marek          Charytoniuk           113.68 -  319: 335   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1388  / 12 115.67




	Jerzy Augustyniak 100.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Grzegorz       Wiączkowski           120.62 +  327: 321  171
    2    13 Leszek         Nowak                 119.34 -  293: 362   69
    3    17 Maciej         Michalak              100.00 -  259: 343   50
    4    21 Jerzy          Luter                 100.00 +  342: 308  150
    5    18 Bogusław       Wróbel                100.00 -  282: 371   50
    6    21 Gabriela       Hofman                100.00 -  245: 409   50
    7    24 Bartłomiej     Bednarski             100.00 +  382: 204  150
    8    20 Wojciech       Zemło                 100.00 +  328: 269  150
    9    18 Maciej         Natorff               100.00 -  273: 315   50
   10    20 Marcin         Kamiński              105.11 -  296: 319   55
   11    22 Wojciech       Zemło                 100.00 -  266: 361   50
   12    22 Barbara        Żydaczewska           100.00 -  294: 315   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1045  / 12  87.08




	Krystyna Augustyniak 100.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Maciej         Czupryniak            128.86 -  233: 558   79
    2    25 Wojciech       Zemło                 100.00 +  435: 250  150
    3    15 Marek          Antosik               120.24 -  200: 443   70
    4    22 Bartłomiej     Bednarski             100.00 -  354: 388   50
    5    24 Grażyna        Żol                   100.00 +  331: 310  150
    6    20 Jerzy          Luter                 100.00 +  450: 328  150
    7    15 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  105.71 +  376: 247  156
    8    12 Gabriela       Hofman                100.00 +  469: 242  150
    9     8 Zdzisław       Szota                 129.92 -  343: 363   80
   10    10 Mariusz        Orzeł                 127.43 -  312: 494   77
   11    13 Janusz         Grodzki               103.60 -  316: 418   54
   12    15 Krzysztof      Usakiewicz            110.33 +  347: 337  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1326  / 12 110.50




	Jolanta Bednarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Krzysztof      Usakiewicz            110.33 -  130: 452   60
    3    21 Andrzej        Gostomski             100.00 -  165: 375   50
    4    25 Paweł          Mogielnicki           100.00 -  210: 242   50
    5    27 Bogusław       Koszarski             101.33 -  189: 363   51
    6    28 Krzysztof      Marynowski            100.00 -  187: 330   50
    7    28 Barbara        Żydaczewska           100.00 -  199: 324   50
    8    27 Marzena        Mroziak               100.00 -  167: 418   50
    9    26 Artur          Gawroński             100.00 -  172: 410   50
   10    28 Barbara        Graczykowska          100.00 -  211: 314   50
   11    29 Tomasz         Żbikowski             100.00 -  232: 334   50
   12    28 Artur          Libich                100.00 +  285: 203  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     661  / 11  60.09




	Bartłomiej Bednarski 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Krzysztof      Bukowski              115.66 -  215: 478   66
    2    26 Paweł          Mogielnicki           100.00 +  386: 235  150
    3    19 Bogusław       Wróbel                100.00 -  267: 306   50
    4    22 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  388: 354  150
    5    17 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  105.71 -  245: 412   56
    6    22 Wojciech       Zemło                 100.00 -  277: 355   50
    7    24 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  204: 382   50
    8    24 Grażyna        Furman                100.00 -  299: 377   50
    9    25 Bogusław       Koszarski             101.33 =  331: 331  101
   10    26 Barbara        Żydaczewska           100.00 -  224: 348   50
   11    27 Marzena        Mroziak               100.00 -  266: 327   50
   12    25 Andrzej        Gostomski             100.00 -  258: 279   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     873  / 12  72.75




	Grażyna Furman 100.00 Sosnowiec                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Waldemar       Czerwoniec            124.14 -  299: 348   74
    2    20 Halina         Łubniewicz            100.00 +  346: 283  150
    3    16 Katarzyna      Żuławska              100.08 -  301: 374   50
    4    19 Stefan         Dawidson              111.82 -  307: 411   62
    5    22 Mariusz        Orzeł                 127.43 -  275: 474   77
    6    26 Artur          Gawroński             100.00 +  351: 275  150
    7    22 Wiktor         Stępień               116.44 -  275: 366   66
    8    24 Bartłomiej     Bednarski             100.00 +  377: 299  150
    9    22 Wojciech       Zemło                 100.00 +  426: 380  150
   10    17 Janusz         Grodzki               103.60 -  245: 403   54
   11    21 Grażyna        Żol                   100.00 -  275: 345   50
   12    21 Artur          Gawroński             100.00 +  304: 247  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1183  / 12  98.58




	Artur Gawroński 100.00 Halinów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Ryszard        Żydaczewski           108.54 -  200: 422   59
    2    27 Andrzej        Gostomski             100.00 -  298: 299   50
    3    27 Wojciech       Zemło                 100.00 -  267: 295   50
    4    28 Krzysztof      Marynowski            100.00 +  439: 245  150
    5    25 Jerzy          Luter                 100.00 -  291: 362   50
    6    26 Grażyna        Furman                100.00 -  275: 351   50
    7    26 Bogusław       Koszarski             101.33 +  369: 256  151
    8    23 Stefan         Dawidson              111.82 -  274: 329   62
    9    26 Jolanta        Bednarska             100.00 +  410: 172  150
   10    23 Grażyna        Żol                   100.00 -  301: 341   50
   11    25 Halina         Łubniewicz            100.00 +  323: 312  150
   12    21 Grażyna        Furman                100.00 -  247: 304   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1022  / 12  85.17




	Maciej Gałecki 100.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Andrzej        Rechowicz             123.26 -  323: 378   73
    2    19 Grzegorz       Wiączkowski           120.62 -  307: 409   71
    3    24 Grażyna        Żol                   100.00 +  446: 268  150
    4    15 Mateusz        Żbikowski             111.76 +  307: 293  162
    5    13 Stefan         Dawidson              111.82 +  326: 325  162
    6    11 Waldemar       Czerwoniec            124.14 -  274: 379   74
    7    16 Gabriela       Hofman                100.00 -  342: 406   50
    8    17 Janusz         Grodzki               103.60 +  422: 303  154
    9    14 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  105.71 -  325: 438   56
   10    18 Wiktor         Stępień               116.44 -  284: 373   66
   11    19 Krzysztof      Usakiewicz            110.33 -  386: 387   60
   12    20 Gabriela       Hofman                100.00 +  433: 311  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1228  / 12 102.33




	Michał Gniazdowski 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    14 Piotr          Jachimowicz           100.00 +  336: 324  150
    3     7 Dariusz        Puton                 132.91 -  315: 374   83
    4    14 Andrzej        Gostomski             100.00 +  373: 250  150
    5    10 Janusz         Grodzki               103.60 +  358: 230  154
    6     5 Andrzej        Rechowicz             123.26 -  280: 337   73
    7    10 Krzysztof      Bukowski              115.66 +  423: 400  166
    8     7 Magdalena      Merklejn              105.86 -  222: 427   56
    9    10 Katarzyna      Żuławska              100.08 -  274: 377   50
   10    13 Bogusław       Wróbel                100.00 -  246: 312   50
   11    17 Marcin         Kamiński              105.11 -  285: 371   55
   12    19 Krzysztof      Bukowski              115.66 -  354: 363   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1053  / 11  95.73




	Andrzej Gostomski 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Zbigniew       Wietecki              112.51 -  190: 409   63
    2    27 Artur          Gawroński             100.00 +  299: 298  150
    3    21 Jolanta        Bednarska             100.00 +  375: 165  150
    4    14 Michał         Gniazdowski           100.00 -  250: 373   50
    5    19 Krzysztof      Kurowski              100.00 -  266: 279   50
    6    23 Paweł          Mogielnicki           100.00 -  245: 275   50
    7    25 Bożena         Matysiak              100.58 -  278: 317   51
    8    25 Halina         Łubniewicz            100.00 -  253: 286   50
    9    27 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  304: 298  150
   10    24 Wojciech       Zemło                 100.00 -  281: 319   50
   11    26 Barbara        Żydaczewska           100.00 -  220: 322   50
   12    25 Bartłomiej     Bednarski             100.00 +  279: 258  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1014  / 12  84.50




	Barbara Graczykowska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   10    28 Jolanta        Bednarska             100.00 +  314: 211  150
   11    28 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  375: 242  150
   12    26 Grzegorz       Matysiak              100.00 -  331: 399   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Gabriela Hofman 100.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marek          Antosik               120.24 -  354: 414   70
    2    16 Janusz         Grodzki               103.60 -  294: 388   54
    3    22 Tomasz         Zwoliński             146.31 -  257: 379   96
    4    26 Bogusław       Koszarski             101.33 +  345: 282  151
    5    23 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  298: 270  150
    6    21 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  409: 245  150
    7    16 Maciej         Gałecki               100.00 +  406: 342  150
    8    12 Krystyna       Augustyniak           100.00 -  242: 469   50
    9    15 Jerzy          Luter                 100.00 -  340: 341   50
   10    19 Bożena         Matysiak              100.58 -  307: 317   51
   11    20 Stefan         Dawidson              111.82 -  306: 349   62
   12    20 Maciej         Gałecki               100.00 -  311: 433   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1084  / 12  90.33




	Piotr Jachimowicz 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jarosław       Michalak              120.14 +  280: 275  170
    2    14 Michał         Gniazdowski           100.00 -  324: 336   50
    3    18 Jerzy          Luter                 100.00 +  379: 282  150
    4    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  105.71 +  296: 260  156
    5     9 Krzysztof      Bukowski              115.66 -  315: 459   66
    6    13 Maciej         Natorff               100.00 +  281: 225  150
    7     9 Bogusław       Wróbel                100.00 +  275: 259  150
    8     6 Dariusz        Puton                 132.91 -  325: 357   83
    9     9 Mateusz        Żbikowski             111.76 -  311: 343   62
   10    14 Grzegorz       Kulawiak              109.20 -  327: 386   59
   11    16 Bożena         Matysiak              100.58 +  338: 230  151
   12    12 Bogusław       Wróbel                100.00 -  302: 395   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1297  / 12 108.08




	Marcin Kobyliński 100.00 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    28 Marzena        Mroziak               100.00 -  106: 433   50
   10    29 Tomasz         Żbikowski             100.00 -  160: 246   50
   11    30 Artur          Libich                100.00 +  223: 129  150
   12    27 Tomasz         Żbikowski             100.00 -  116: 378   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  4  75.00




	Krzysztof Kurowski 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    24 Wojciech       Zemło                 100.00 +  295: 273  150
    5    19 Andrzej        Gostomski             100.00 +  279: 266  150
    6    14 Bogusław       Wróbel                100.00 -  305: 345   50
    7    19 Krzysztof      Usakiewicz            110.33 +  337: 287  160
   11    23 Andrzej        Lożyński              102.85 -  282: 393   53
   12    23 Marzena        Mroziak               100.00 +  373: 315  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     713  /  6 118.83




	Artur Libich 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   10    27 Marzena        Mroziak               100.00 -  127: 355   50
   11    30 Marcin         Kobyliński            100.00 -  129: 223   50
   12    28 Jolanta        Bednarska             100.00 -  203: 285   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  3  50.00




	Jerzy Luter 100.00 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Zdzisław       Szota                 129.92 +  336: 334  180
    2    12 Paweł          Stefaniak             137.40 -  280: 467   87
    3    18 Piotr          Jachimowicz           100.00 -  282: 379   50
    4    21 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  308: 342   50
    5    25 Artur          Gawroński             100.00 +  362: 291  150
    6    20 Krystyna       Augustyniak           100.00 -  328: 450   50
    7    21 Grzegorz       Wiączkowski           120.62 +  354: 280  171
    8    18 Wiktor         Stępień               116.44 +  374: 305  166
    9    15 Gabriela       Hofman                100.00 +  341: 340  150
   10    12 Maciej         Michalak              100.00 +  375: 285  150
   11     9 Marek          Antosik               120.24 -  228: 447   70
   12    11 Maciej         Michalak              100.00 -  252: 410   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1324  / 12 110.33




	Krzysztof Marynowski 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Grzegorz       Kulawiak              109.20 -  243: 443   59
    2    24 Barbara        Żydaczewska           100.00 -  271: 290   50
    3    26 Maciej         Natorff               100.00 -  224: 322   50
    4    28 Artur          Gawroński             100.00 -  245: 439   50
    5    28 Bożena         Matysiak              100.58 -  242: 405   51
    6    28 Jolanta        Bednarska             100.00 +  330: 187  150
    7    27 Grzegorz       Matysiak              100.00 -  203: 420   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     460  /  7  65.71




	Grzegorz Matysiak 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mariusz        Orzeł                 127.43 -  368: 405   77
    2    15 Tomasz         Zwoliński             146.31 +  337: 287  196
    3    13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  105.71 -  278: 300   56
    4    18 Jarosław       Michalak              120.14 -  294: 452   70
    5    23 Gabriela       Hofman                100.00 -  270: 298   50
    6    25 Grażyna        Żol                   100.00 -  281: 313   50
    7    27 Krzysztof      Marynowski            100.00 +  420: 203  150
    8    22 Krzysztof      Usakiewicz            110.33 -  296: 313   60
    9    24 Bożena         Matysiak              100.58 -  336: 348   51
   10    25 Bogusław       Koszarski             101.33 -  297: 401   51
   11    28 Barbara        Graczykowska          100.00 -  242: 375   50
   12    26 Barbara        Graczykowska          100.00 +  399: 331  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1011  / 12  84.25




	Maciej Michalak 100.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marcin         Mroziuk               121.97 -  277: 377   72
    2    21 Bożena         Matysiak              100.58 +  348: 247  151
    3    17 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  343: 259  150
    4    13 Bogusław       Wróbel                100.00 +  392: 339  150
    5     8 Andrzej        Rechowicz             123.26 -  293: 309   73
    6    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  105.71 +  389: 325  156
    7     8 Waldemar       Czerwoniec            124.14 -  348: 431   74
    8    11 Tomasz         Zwoliński             146.31 -  205: 538   96
    9    16 Marcin         Kamiński              105.11 +  340: 266  155
   10    12 Jerzy          Luter                 100.00 -  285: 375   50
   11    15 Wiktor         Stępień               116.44 +  511: 376  166
   12    11 Jerzy          Luter                 100.00 +  410: 252  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1443  / 12 120.25




	Paweł Mogielnicki 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Mateusz        Żbikowski             111.76 -  210: 515   62
    2    26 Bartłomiej     Bednarski             100.00 -  235: 386   50
    4    25 Jolanta        Bednarska             100.00 +  242: 210  150
    5    20 Zdzisław       Szota                 129.92 -  213: 348   80
    6    23 Andrzej        Gostomski             100.00 +  275: 245  150
    7    18 Wojciech       Zemło                 100.00 +  320: 313  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     642  /  6 107.00




	Marzena Mroziak 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    27 Jolanta        Bednarska             100.00 +  418: 167  150
    9    28 Marcin         Kobyliński            100.00 +  433: 106  150
   10    27 Artur          Libich                100.00 +  355: 127  150
   11    27 Bartłomiej     Bednarski             100.00 +  327: 266  150
   12    23 Krzysztof      Kurowski              100.00 -  315: 373   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     650  /  5 130.00




	Maciej Natorff 100.00 Mińsk Mazowiecki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Stefan         Dawidson              111.82 -  255: 369   62
    2    23 Bogusław       Wróbel                100.00 -  270: 333   50
    3    26 Krzysztof      Marynowski            100.00 +  322: 224  150
    4    23 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  431: 246  150
    5    16 Halina         Łubniewicz            100.00 +  368: 295  150
    6    13 Piotr          Jachimowicz           100.00 -  225: 281   50
    7    17 Katarzyna      Żuławska              100.08 =  340: 340  100
    8    14 Krzysztof      Bukowski              115.66 -  255: 530   66
    9    18 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  315: 273  150
   10    15 Krzysztof      Usakiewicz            110.33 +  296: 271  160
   11    11 Zbigniew       Wietecki              112.51 -  340: 387   63
   12    13 Marcin         Kamiński              105.11 -  286: 366   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1206  / 12 100.50




	Bogusław Wróbel 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Wiktor         Stępień               116.44 -  260: 405   66
    2    23 Maciej         Natorff               100.00 +  333: 270  150
    3    19 Bartłomiej     Bednarski             100.00 +  306: 267  150
    4    13 Maciej         Michalak              100.00 -  339: 392   50
    5    18 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  371: 282  150
    6    14 Krzysztof      Kurowski              100.00 +  345: 305  150
    7     9 Piotr          Jachimowicz           100.00 -  259: 275   50
    8    13 Katarzyna      Żuławska              100.08 -  290: 300   50
    9    17 Wiesław        Olewiński             106.18 +  412: 324  156
   10    13 Michał         Gniazdowski           100.00 +  312: 246  150
   11    10 Katarzyna      Żuławska              100.08 -  264: 348   50
   12    12 Piotr          Jachimowicz           100.00 +  395: 302  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1322  / 12 110.17




	Wojciech Zemło 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Wiesław        Olewiński             106.18 -  218: 365   56
    2    25 Krystyna       Augustyniak           100.00 -  250: 435   50
    3    27 Artur          Gawroński             100.00 +  295: 267  150
    4    24 Krzysztof      Kurowski              100.00 -  273: 295   50
    5    26 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  369: 229  150
    6    22 Bartłomiej     Bednarski             100.00 +  355: 277  150
    7    18 Paweł          Mogielnicki           100.00 -  313: 320   50
    8    20 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  269: 328   50
    9    22 Grażyna        Furman                100.00 -  380: 426   50
   10    24 Andrzej        Gostomski             100.00 +  319: 281  150
   11    22 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  361: 266  150
   12    17 Grażyna        Żol                   100.00 -  247: 448   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1106  / 12  92.17




	Halina Łubniewicz 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Marek          Charytoniuk           113.68 -  300: 460   64
    2    20 Grażyna        Furman                100.00 -  283: 346   50
    3    25 Bożena         Matysiak              100.58 +  332: 314  151
    4    20 Mariusz        Orzeł                 127.43 +  363: 344  177
    5    16 Maciej         Natorff               100.00 -  295: 368   50
    6    19 Katarzyna      Żuławska              100.08 -  289: 290   50
    7    23 Grażyna        Żol                   100.00 -  265: 350   50
    8    25 Andrzej        Gostomski             100.00 +  286: 253  150
    9    23 Andrzej        Lożyński              102.85 -  342: 350   53
   10    22 Stefan         Dawidson              111.82 -  242: 334   62
   11    25 Artur          Gawroński             100.00 -  312: 323   50
   12    24 Wiesław        Olewiński             106.18 -  256: 446   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     963  / 12  80.25




	Tomasz Żbikowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   10    29 Marcin         Kobyliński            100.00 +  246: 160  150
   11    29 Jolanta        Bednarska             100.00 +  334: 232  150
   12    27 Marcin         Kobyliński            100.00 +  378: 116  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  3 150.00




	Grażyna Żol 100.00 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Katarzyna      Stępień               117.63 -  331: 405   68
    2    18 Zdzisław       Szota                 129.92 -  256: 400   80
    3    24 Maciej         Gałecki               100.00 -  268: 446   50
    4    27 Bożena         Matysiak              100.58 +  368: 110  151
    5    24 Krystyna       Augustyniak           100.00 -  310: 331   50
    6    25 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  313: 281  150
    7    23 Halina         Łubniewicz            100.00 +  350: 265  150
    8    19 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  105.71 -  261: 405   56
    9    21 Wiktor         Stępień               116.44 -  262: 371   66
   10    23 Artur          Gawroński             100.00 +  341: 301  150
   11    21 Grażyna        Furman                100.00 +  345: 275  150
   12    17 Wojciech       Zemło                 100.00 +  448: 247  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1271  / 12 105.92




	Barbara Żydaczewska 100.00 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Leszek         Nowak                 119.34 -  242: 327   69
    2    24 Krzysztof      Marynowski            100.00 +  290: 271  150
    3    20 Waldemar       Czerwoniec            124.14 -  252: 492   74
    4    23 Maciej         Natorff               100.00 -  246: 431   50
    5    26 Wojciech       Zemło                 100.00 -  229: 369   50
    6    27 Bożena         Matysiak              100.58 -  265: 317   51
    7    28 Jolanta        Bednarska             100.00 +  324: 199  150
    8    26 Bogusław       Koszarski             101.33 -  297: 345   51
    9    27 Andrzej        Gostomski             100.00 -  298: 304   50
   10    26 Bartłomiej     Bednarski             100.00 +  348: 224  150
   11    26 Andrzej        Gostomski             100.00 +  322: 220  150
   12    22 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  315: 294  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1145  / 12  95.42


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie