Warszawa15
lutego
Warszawa 15-16 lutego VIII Mistrzostwa WarszawyGrand Prix 2003
Częstochowa 1
marca
Częstochowa 1- 2 marca VII Mistrzostwa CzęstochowyGrand Prix 2003
Bydgoszcz22
marca
Bydgoszcz 22-23 marca II Mistrzostwa Bydgoszczy
VII Mistrzostwa Częstochowy01 - 02 marca 2003 — VII Mistrzostwa CzęstochowyInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

VII Mistrzostwa Częstochowy Częstochowa, 01 - 02 marca 2003
Grand Prix 2003

Konkurs Relacja z turnieju


 1 Mariusz Skrobosz Warszawa 11.0 4988 
 2 Marek Syczuk Warszawa 9.0 4986 
 3 Wojciech Usakiewicz Warszawa 9.0 4817 
 4 Szymon Fidziński Warszawa 9.0 4687 
 5 Karol Wyrębkiewicz Łódź 9.0 4446 
 6 Paweł Dawidson Częstochowa 8.0 5049 
 7 Radosław Sowiński Warszawa 8.0 4914 
 8 Maciej Czupryniak Milanówek 8.0 4833 
 9 Dariusz Banaszek Warszawa 8.0 4680 
 10 Jarosław Puchalski Łódź 8.0 4621
 
89 uczestników, 12 rund
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VI Mistrzostwa Częstochowy
V Mistrzostwa Częstochowy
IV Mistrzostwa Częstochowy




sędzia: Andrzej Lozynski                                                                                Pon, 3 Mar 2003

Mistrzostwa Czestochowy

                                                                VP
MIEJSCE                                          p-ty    +/-  RAZEM
--------------------------------------------------------------------
  1 Mariusz Skrobosz        143 Warszawa         4988          11.0
  2 Marek Syczuk            114 Warszawa         4986           9.0
  3 Wojciech Usakiewicz     134 Warszawa         4817           9.0
  4 Szymon Fidzinski        138 Warszawa         4687           9.0
  5 Karol Wyrebkiewicz      128 Lodz             4446           9.0
  6 Pawel Dawidson          143 Czestochowa      5049           8.0
  7 Radoslaw Sowinski       114 Warszawa         4914           8.0
  8 Maciej Czupryniak       137 Milanowek        4833           8.0
  9 Dariusz Banaszek        136 Warszawa         4680           8.0
 10 Jaroslaw Puchalski      114 Lodz             4621           8.0
 11 Krzysztof Mowka         119 Torun            4579           8.0
 12 Maciej Galecki          125 Lodz             4566           8.0
 13 Mariusz Wrzesniewski    137 Warszawa         4510           8.0
 14 Dawid Pikul             114 Poznan           4478           8.0
 15 Maciej Sliwa            100 Zabrze           4020           8.0
 16 Kamil Gorka             136 Leczna           5023           7.0
 17 Stanislaw Rydzik        128 Warszawa         4858           7.0
 18 Krzysztof Bukowski      123 Warszawa         4816           7.0
 19 Andrzej Rechowicz       126 Katowice         4692           7.0
 20 Tomasz Zwolinski        139 Warszawa         4677           7.0
 21 Ewa Strzelczyk          108 Warszawa         4563           7.0
 22 Dorota Ziembowicz       101 Gliwice          4542           7.0
 23 Krzysztof Usakiewicz    127 Warszawa         4537           7.0
 24 Rafal Matczak           115 Pruszkow         4506           7.0
 25 Jerzy Matyasik          118 Krakow           4453           7.0
 26 Malgorzata Kania        132 Milanowek        4345           7.0
 27 Iwona Baran             100 Krakow           4275           7.0
 28 Katarzyna Zulawska      108 Katowice         4123           7.0
 29 Andrzej Gostomski       107 Lodz             4120           7.0
 30 Piotr Mossakowski       100 Chorzow          4055           7.0
 31 Wojciech Golecki        100 Inowroclaw       3425           7.0
 32 Robert Kaminski         119 Wysokie Maz.     4818           6.0
 33 Anna Kowalska           119 Bielsko Biala    4817           6.0
 34 Mateusz Zbikowski       139 Warszawa         4608           6.0
 35 Adam Weremczuk          123 Lodz             4493           6.0
 36 Justyna Fugiel          123 Sandomierz       4489           6.0
 37 Andrzej Rakoczy         100 Krakow           4478           6.0
 38 Slawomir Kucia          117 Krakow           4415           6.0
 39 Krystyna Augustyniak    105 Lodz             4401           6.0
 40 Stefan Dawidson         109 Czestochowa      4392           6.0
 41 Mariola Osajda-Matczak  116 Pruszkow         4239           6.0
 42 Grazyna Furman          103 Sosnowiec        4202           6.0
 43 Malgorzata Kucia        100 Wroclaw          4138           6.0
 44 Adam Ciesla             100 Czestochowa      4073           6.0
 45 Arkadiusz Jaworski      114 Tychy            4004           6.0
 46 Przemyslaw Pawlic       100 Wroclaw          3991           6.0
 47 Adam Strzelczyk         100 Czestochowa      3908           6.0
 48 Bogumila Ilczuk         100 Warszawa         3402           6.0
 49 Jaroslaw Wypart         102 Czestochowa      2893           6.0
 50 Radoslaw Konca          125 Warszawa         4583           5.0
 51 Joanna Juszczak         119 Warszawa         4581           5.0
 52 Marek Dudkiewicz        113 Milanowek        4469           5.0
 53 Lucyna Korga            120 Zabrze           4370           5.0
 54 Beata Piotrowska        107 Lodz             4350           5.0
 55 Pawel Kokoszka          100 Klomnice         4246           5.0
 56 Jolanta Hoffmann        106 Warszawa         4221           5.0
 57 Renata Kowalska         108 Bielsko Biala    4132           5.0
 58 Joanna Kubik            102 Czestochowa      4115           5.0
 59 Pawel Opyc              108 Warszawa         4041           5.0
 60 Dawid Dawidson          108 Czestochowa      3937           5.0
 61 Krzysztof Kokot         100 Nowy Targ        3670           5.0
 62 Krzysztof Kruk          100 Lodz             3663           5.0
 63 Marek Urbanczyk         100 Bielsko Biala    3538           5.0
 64 Artur Kwiatkowski       100 Czestochowa      3425           5.0
 65 Arkadiusz Biegun        100 Krakow           3586           4.5
 66 Jerzy Luter             113 Bytom            4143           4.0
 67 Irena Ficak             100 Mielec           4066           4.0
 68 Jerzy Augustyniak       100 Lodz             4032           4.0
 69 Grzegorz Pukniel        101 Lublin           3927           4.0
 70 Piotr Ziolkowski        100 Piaseczno        3841           4.0
 71 Anna Pawlowska          100 Opacz Kol.       3273           4.0
 72 Patryk Pytlak           100 Kielce           3192           4.0
 73 Krzysztof Pypno         122 Gliwice          2432           4.0
 74 Anna Kwasniak           100 Czestochowa      3379           3.5
 75 Wojciech Kwasniak       100 Czestochowa      3030           3.5
 76 Tomasz Korpysz          100 Warszawa         3760           3.0
 77 Jacek Pietruszka        122 Krakow           2600           3.0
 78 Pawel Kapela            100 Krakow           2182           3.0
 79 Zygmunt Skwarek         103 Katowice         1678           3.0
 80 Jolanta Kruk            100 Lodz             2905           2.5
 81 Adam Jurkowski          104 Knurow           2423           2.0
 82 Krzysztof Kukier        100 Warszawa         2316           2.0
 83 Pawel Bledowski         100 Czestochowa      1680           2.0
 84 Adrian Przybylski       100 Czestochowa      1566           2.0
 85 Dominik Loch            100 Czestochowa       490           2.0
 86 Tomasz Leszczynski      100 Czestochowa      1545           1.5
 87 Maciej Kwiatkowski      100 Czestochowa      1236           0.5
 88 Aleksandra Franaszczyk  100 Lodz              853           0.0
 89 Marek Kasprzak          100 Czestochowa       140           0.0

sędzia: Andrzej Lozynski                                                                                Pon, 3 Mar 2003

   1  Mariusz Skrobosz        143 Warszawa      

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    1   43  Pawel Opyc              108   +  493:299   158
   2    3   34  Marek Syczuk            114   +  451:322   164
   3    2    3  Tomasz Zwolinski        139   +  401:353   189
   4    1    7  Maciej Czupryniak       137   +  443:375   187
   5    1   16  Maciej Galecki          125   +  360:351   175
   6    1   10  Wojciech Usakiewicz     134   -  367:399    84
   7    2   20  Krzysztof Bukowski      123   +  418:335   173
   8    2   12  Karol Wyrebkiewicz      128   +  405:263   178
   9    1    5  Szymon Fidzinski        138   +  413:310   188
  10    1   36  Radoslaw Sowinski       114   +  369:335   164
  11    1   10  Wojciech Usakiewicz     134   +  419:299   184
  12    1    2  Pawel Dawidson          143   +  449:309   193
                                                 --------------
                                                  SUMA =  2037 / 12 partii


   2  Pawel Dawidson          143 Czestochowa   

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    2   44  Katarzyna Zulawska      108   +  615:231   158
   2    1    7  Maciej Czupryniak       137   -  363:381    87
   3   12   26  Robert Kaminski         119   -  367:480    69
   4   21   75  Patryk Pytlak           100   +  469:195   150
   5   14   24  Joanna Juszczak         119   +  429:296   169
   6    9   34  Marek Syczuk            114   -  359:424    64
   7   15   68  Marek Urbanczyk         100   +  446:239   150
   8   10   72  Piotr Mossakowski       100   +  468:268   150
   9    6   11  Malgorzata Kania        132   +  448:291   182
  10    3   33  Jaroslaw Puchalski      114   +  377:309   164
  11    2    5  Szymon Fidzinski        138   +  399:339   188
  12    1    1  Mariusz Skrobosz        143   -  309:449    93
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1624 / 12 partii


   3  Tomasz Zwolinski        139 Warszawa      

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    3   45  Andrzej Gostomski       107   +  447:275   157
   2    8   15  Andrzej Rechowicz       126   +  442:407   176
   3    2    1  Mariusz Skrobosz        143   -  353:401    93
   4    9    4  Mateusz Zbikowski       139   -  342:409    89
   5   16   34  Marek Syczuk            114   -  270:554    64
   6   25   73  Jolanta Hoffmann        106   +  537:282   156
   7   16   26  Robert Kaminski         119   +  389:291   169
   8   12   17  Radoslaw Konca          125   +  389:382   175
   9    8   13  Stanislaw Rydzik        128   -  301:473    78
  10   13   18  Justyna Fugiel          123   +  409:311   173
  11    9    4  Mateusz Zbikowski       139   +  402:367   189
  12    7    8  Dariusz Banaszek        136   -  396:399    86
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1605 / 12 partii


   4  Mateusz Zbikowski       139 Warszawa      

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    4   46  Beata Piotrowska        107   +  468:347   157
   2    4   29  Slawomir Kucia          117   +  386:338   167
   3    3   16  Maciej Galecki          125   -  364:389    75
   4    9    3  Tomasz Zwolinski        139   +  409:342   189
   5    6   17  Radoslaw Konca          125   +  374:354   175
   6    5    5  Szymon Fidzinski        138   -  373:417    88
   7    9   18  Justyna Fugiel          123   -  385:442    73
   8   13   56  Andrzej Rakoczy         100   +  379:295   150
   9   10   47  Krystyna Augustyniak    105   +  444:378   155
  10    6   20  Krzysztof Bukowski      123   -  341:459    73
  11    9    3  Tomasz Zwolinski        139   -  367:402    89
  12   13   15  Andrzej Rechowicz       126   -  318:365    76
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1467 / 12 partii


   5  Szymon Fidzinski        138 Warszawa      

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    5   47  Krystyna Augustyniak    105   +  454:296   155
   2    6   20  Krzysztof Bukowski      123   +  350:344   173
   3    6   33  Jaroslaw Puchalski      114   -  346:356    64
   4   14   29  Slawomir Kucia          117   +  425:322   167
   5    8   14  Krzysztof Usakiewicz    127   +  392:349   177
   6    5    4  Mateusz Zbikowski       139   +  417:373   189
   7    3   16  Maciej Galecki          125   +  410:401   175
   8    1   10  Wojciech Usakiewicz     134   +  408:391   184
   9    1    1  Mariusz Skrobosz        143   -  310:413    93
  10    4   27  Krzysztof Mowka         119   +  403:351   169
  11    2    2  Pawel Dawidson          143   -  339:399    93
  12    4   27  Krzysztof Mowka         119   +  433:313   169
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1808 / 12 partii


   6  Mariusz Wrzesniewski    137 Warszawa      

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    6   48  Adam Jurkowski          104   +  425:345   154
   2   11   25  Anna Kowalska           119   +  380:301   169
   3    5   31  Rafal Matczak           115   -  326:356    65
   4   15   54  Iwona Baran             100   +  391:292   150
   5   11    8  Dariusz Banaszek        136   +  362:313   186
   6    7   12  Karol Wyrebkiewicz      128   -  309:503    78
   7   12   27  Krzysztof Mowka         119   -  400:405    69
   8   16   39  Stefan Dawidson         109   +  365:313   159
   9   12   28  Jerzy Matyasik          118   -  351:407    68
  10   16   29  Slawomir Kucia          117   +  382:335   167
  11   12   31  Rafal Matczak           115   +  438:388   165
  12    9   28  Jerzy Matyasik          118   +  381:370   168
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1598 / 12 partii


   7  Maciej Czupryniak       137 Milanowek     

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    7   49  Grazyna Furman          103   +  583:379   153
   2    1    2  Pawel Dawidson          143   +  381:363   193
   3    1   36  Radoslaw Sowinski       114   +  430:418   164
   4    1    1  Mariusz Skrobosz        143   -  375:443    93
   5    4   26  Robert Kaminski         119   +  435:412   169
   6    2    9  Kamil Gorka             136   -  360:534    86
   7    6   34  Marek Syczuk            114   +  400:375   164
   8    4   13  Stanislaw Rydzik        128   +  369:332   178
   9    3   20  Krzysztof Bukowski      123   +  391:336   173
  10    2   10  Wojciech Usakiewicz     134   -  335:350    84
  11    4   20  Krzysztof Bukowski      123   +  436:381   173
  12    2   34  Marek Syczuk            114   -  338:386    64
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1694 / 12 partii


   8  Dariusz Banaszek        136 Warszawa      

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    8   50  Jaroslaw Wypart         102   +  417:266   152
   2   13   23  Lucyna Korga            120   +  345:295   170
   3    9   12  Karol Wyrebkiewicz      128   -  326:433    78
   4   16   40  Renata Kowalska         108   +  378:314   158
   5   11    6  Mariusz Wrzesniewski    137   -  313:362    87
   6   18   57  Przemyslaw Pawlic       100   +  432:276   150
   7   11   28  Jerzy Matyasik          118   +  537:310   168
   8    6   16  Maciej Galecki          125   +  400:388   175
   9    4   33  Jaroslaw Puchalski      114   -  346:373    64
  10    8   31  Rafal Matczak           115   +  404:324   165
  11    5   33  Jaroslaw Puchalski      114   -  383:445    64
  12    7    3  Tomasz Zwolinski        139   +  399:396   189
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1620 / 12 partii


   9  Kamil Gorka             136 Leczna        

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    9   51  Joanna Kubik            102   +  393:313   152
   2   15   24  Joanna Juszczak         119   +  394:371   169
   3    7   17  Radoslaw Konca          125   -  373:427    75
   4   13   37  Jerzy Luter             113   +  400:351   163
   5    9   28  Jerzy Matyasik          118   +  540:289   168
   6    2    7  Maciej Czupryniak       137   +  534:360   187
   7    1   10  Wojciech Usakiewicz     134   -  429:451    84
   8    3   36  Radoslaw Sowinski       114   -  310:490    64
   9    7   34  Marek Syczuk            114   -  344:471    64
  10   11   25  Anna Kowalska           119   +  411:311   169
  11    8   13  Stanislaw Rydzik        128   -  421:473    78
  12   12   25  Anna Kowalska           119   +  474:374   169
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1542 / 12 partii


  10  Wojciech Usakiewicz     134 Warszawa      

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   10   52  Dorota Ziembowicz       101   +  341:318   151
   2   20   22  Krzysztof Pypno         122   +  360:286   172
   3   10   53  Grzegorz Pukniel        101   +  401:288   151
   4    5   33  Jaroslaw Puchalski      114   +  527:379   164
   5    2   12  Karol Wyrebkiewicz      128   +  443:233   178
   6    1    1  Mariusz Skrobosz        143   +  399:367   193
   7    1    9  Kamil Gorka             136   +  451:429   186
   8    1    5  Szymon Fidzinski        138   -  391:408    88
   9    2   36  Radoslaw Sowinski       114   -  418:421    64
  10    2    7  Maciej Czupryniak       137   +  350:335   187
  11    1    1  Mariusz Skrobosz        143   -  299:419    93
  12    3   33  Jaroslaw Puchalski      114   +  437:313   164
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1791 / 12 partii


  11  Malgorzata Kania        132 Milanowek     

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   11   53  Grzegorz Pukniel        101   -  274:405    51
   2   35   45  Andrzej Gostomski       107   +  397:356   157
   3   24   67  Adam Strzelczyk         100   +  368:325   150
   4   19   57  Przemyslaw Pawlic       100   +  396:329   150
   5   12   41  Dawid Dawidson          108   +  349:340   158
   6    8   72  Piotr Mossakowski       100   +  347:303   150
   7    5   36  Radoslaw Sowinski       114   -  315:405    64
   8    9   54  Iwona Baran             100   +  450:289   150
   9    6    2  Pawel Dawidson          143   -  291:448    93
  10   10   55  Maciej Sliwa            100   +  414:307   150
  11    7   12  Karol Wyrebkiewicz      128   -  353:383    78
  12   10   32  Dawid Pikul             114   -  391:421    64
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1415 / 12 partii


  12  Karol Wyrebkiewicz      128 Lodz          

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   12   54  Iwona Baran             100   +  366:349   150
   2   18   32  Dawid Pikul             114   +  412:403   164
   3    9    8  Dariusz Banaszek        136   +  433:326   186
   4    3   17  Radoslaw Konca          125   +  421:404   175
   5    2   10  Wojciech Usakiewicz     134   -  233:443    84
   6    7    6  Mariusz Wrzesniewski    137   +  503:309   187
   7    4   33  Jaroslaw Puchalski      114   +  409:359   164
   8    2    1  Mariusz Skrobosz        143   -  263:405    93
   9    5   27  Krzysztof Mowka         119   -  320:421    69
  10    9   28  Jerzy Matyasik          118   +  370:332   168
  11    7   11  Malgorzata Kania        132   +  383:353   182
  12    5   13  Stanislaw Rydzik        128   +  333:304   178
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1800 / 12 partii


  13  Stanislaw Rydzik        128 Warszawa      

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   13   55  Maciej Sliwa            100   +  419:343   150
   2   12   35  Arkadiusz Jaworski      114   -  354:369    64
   3   17   52  Dorota Ziembowicz       101   +  415:335   151
   4   11   73  Jolanta Hoffmann        106   +  442:316   156
   5    5   20  Krzysztof Bukowski      123   -  381:419    73
   6   10   26  Robert Kaminski         119   +  502:332   169
   7    7   56  Andrzej Rakoczy         100   +  414:289   150
   8    4    7  Maciej Czupryniak       137   -  332:369    87
   9    8    3  Tomasz Zwolinski        139   +  473:301   189
  10    5   34  Marek Syczuk            114   -  349:388    64
  11    8    9  Kamil Gorka             136   +  473:421   186
  12    5   12  Karol Wyrebkiewicz      128   -  304:333    78
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1517 / 12 partii


  14  Krzysztof Usakiewicz    127 Warszawa      

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   14   56  Andrzej Rakoczy         100   -  296:336    50
   2   32   47  Krystyna Augustyniak    105   +  361:305   155
   3   26   44  Katarzyna Zulawska      108   +  398:377   158
   4   18   53  Grzegorz Pukniel        101   +  526:354   151
   5    8    5  Szymon Fidzinski        138   -  349:392    88
   6   13   32  Dawid Pikul             114   -  302:434    64
   7   19   21  Jacek Pietruszka        122   +  380:370   172
   8   15   29  Slawomir Kucia          117   -  366:371    67
   9   19   42  Ewa Strzelczyk          108   -  349:423    58
  10   23   38  Marek Dudkiewicz        113   +  432:403   163
  11   19   47  Krystyna Augustyniak    105   +  452:257   155
  12   14   56  Andrzej Rakoczy         100   +  326:314   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1431 / 12 partii


  15  Andrzej Rechowicz       126 Katowice      

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   15   57  Przemyslaw Pawlic       100   +  452:208   150
   2    8    3  Tomasz Zwolinski        139   -  407:442    89
   3   13   42  Ewa Strzelczyk          108   +  338:321   158
   4   10   18  Justyna Fugiel          123   -  289:393    73
   5   19   29  Slawomir Kucia          117   -  374:406    67
   6   24   38  Marek Dudkiewicz        113   +  444:347   163
   7   17   25  Anna Kowalska           119   -  383:411    69
   8   21   85  Artur Kwiatkowski       100   +  368:258   150
   9   18   56  Andrzej Rakoczy         100   -  429:436    50
  10   20   68  Marek Urbanczyk         100   +  477:171   150
  11   17   17  Radoslaw Konca          125   +  366:358   175
  12   13    4  Mateusz Zbikowski       139   +  365:318   189
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1483 / 12 partii


  16  Maciej Galecki          125 Lodz          

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   16   58  Pawel Kapela            100   +  464:269   150
   2    5   42  Ewa Strzelczyk          108   +  418:366   158
   3    3    4  Mateusz Zbikowski       139   +  389:364   189
   4    2   27  Krzysztof Mowka         119   +  376:306   169
   5    1    1  Mariusz Skrobosz        143   -  351:360    93
   6    6   31  Rafal Matczak           115   +  371:310   165
   7    3    5  Szymon Fidzinski        138   -  401:410    88
   8    6    8  Dariusz Banaszek        136   -  388:400    86
   9    9   18  Justyna Fugiel          123   +  366:352   173
  10    7   32  Dawid Pikul             114   -  315:368    64
  11   10   56  Andrzej Rakoczy         100   +  321:316   150
  12    8   42  Ewa Strzelczyk          108   +  406:344   158
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1643 / 12 partii


  17  Radoslaw Konca          125 Warszawa      

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   17   59  Irena Ficak             100   +  390:333   150
   2   16   21  Jacek Pietruszka        122   +  403:397   172
   3    7    9  Kamil Gorka             136   +  427:373   186
   4    3   12  Karol Wyrebkiewicz      128   -  404:421    78
   5    6    4  Mateusz Zbikowski       139   -  354:374    89
   6   11   25  Anna Kowalska           119   +  451:403   169
   7    8   32  Dawid Pikul             114   -  361:373    64
   8   12    3  Tomasz Zwolinski        139   -  382:389    89
   9   16   19  Adam Weremczuk          123   -  272:368    73
  10   22   24  Joanna Juszczak         119   +  466:304   169
  11   17   15  Andrzej Rechowicz       126   -  358:366    76
  12   21   26  Robert Kaminski         119   -  315:428    69
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1384 / 12 partii


  18  Justyna Fugiel          123 Sandomierz    

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   18   60  Pawel Kokoszka          100   +  441:359   150
   2    9   37  Jerzy Luter             113   +  388:320   163
   3    4   27  Krzysztof Mowka         119   -  386:408    69
   4   10   15  Andrzej Rechowicz       126   +  393:289   176
   5    7   56  Andrzej Rakoczy         100   +  435:340   150
   6    4   33  Jaroslaw Puchalski      114   -  300:362    64
   7    9    4  Mateusz Zbikowski       139   +  442:385   189
   8    5   20  Krzysztof Bukowski      123   -  330:371    73
   9    9   16  Maciej Galecki          125   -  352:366    75
  10   13    3  Tomasz Zwolinski        139   -  311:409    89
  11   18   19  Adam Weremczuk          123   -  324:344    73
  12   22   38  Marek Dudkiewicz        113   +  387:337   163
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1434 / 12 partii


  19  Adam Weremczuk          123 Lodz          

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   19   61  Jerzy Augustyniak       100   +  454:284   150
   2    7   27  Krzysztof Mowka         119   -  345:365    69
   3   15   20  Krzysztof Bukowski      123   -  396:457    73
   4   22   42  Ewa Strzelczyk          108   +  401:335   158
   5   15   25  Anna Kowalska           119   -  315:367    69
   6   22   24  Joanna Juszczak         119   +  461:341   169
   7   18   37  Jerzy Luter             113   +  362:359   163
   8   14   47  Krystyna Augustyniak    105   -  355:419    55
   9   16   17  Radoslaw Konca          125   +  368:272   175
  10   15   52  Dorota Ziembowicz       101   -  359:405    51
  11   18   18  Justyna Fugiel          123   +  344:324   173
  12   15   31  Rafal Matczak           115   -  333:358    65
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1370 / 12 partii


  20  Krzysztof Bukowski      123 Warszawa      

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   20   62  Bogumila Ilczuk         100   +  455:273   150
   2    6    5  Szymon Fidzinski        138   -  344:350    88
   3   15   19  Adam Weremczuk          123   +  457:396   173
   4    8   24  Joanna Juszczak         119   +  399:373   169
   5    5   13  Stanislaw Rydzik        128   +  419:381   178
   6    3   36  Radoslaw Sowinski       114   +  446:414   164
   7    2    1  Mariusz Skrobosz        143   -  335:418    93
   8    5   18  Justyna Fugiel          123   +  371:330   173
   9    3    7  Maciej Czupryniak       137   -  336:391    87
  10    6    4  Mateusz Zbikowski       139   +  459:341   189
  11    4    7  Maciej Czupryniak       137   -  381:436    87
  12    6   36  Radoslaw Sowinski       114   -  414:425    64
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1615 / 12 partii


  21  Jacek Pietruszka        122 Krakow        

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   21   63  Piotr Ziolkowski        100   +  390:382   150
   2   16   17  Radoslaw Konca          125   -  397:403    75
   3   16   28  Jerzy Matyasik          118   -  280:389    68
   4   26   71  Tomasz Korpysz          100   +  435:302   150
   5   17   37  Jerzy Luter             113   +  437:350   163
   6   12   56  Andrzej Rakoczy         100   -  291:491    50
   7   19   14  Krzysztof Usakiewicz    127   -  370:380    77
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   733 /  7 partii


  22  Krzysztof Pypno         122 Gliwice       

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   22   64  Krzysztof Kruk          100   +  337:276   150
   2   20   10  Wojciech Usakiewicz     134   -  286:360    84
   3   27   50  Jaroslaw Wypart         102   -  319:413    52
   4   32   58  Pawel Kapela            100   -  234:344    50
   5   37   83  Anna Kwasniak           100   +  411:236   150
   6   31   82  Arkadiusz Biegun        100   +  345:277   150
   7   25   35  Arkadiusz Jaworski      114   +  500:252   164
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   800 /  7 partii


  23  Lucyna Korga            120 Zabrze        

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   23   65  Malgorzata Kucia        100   +  412:301   150
   2   13    8  Dariusz Banaszek        136   -  295:345    86
   3   23   54  Iwona Baran             100   -  320:416    50
   4   27   45  Andrzej Gostomski       107   +  392:278   157
   5   21   40  Renata Kowalska         108   +  448:240   158
   6   15   28  Jerzy Matyasik          118   -  345:360    68
   7   20   39  Stefan Dawidson         109   -  313:368    59
   8   24   52  Dorota Ziembowicz       101   -  391:454    51
   9   28   46  Beata Piotrowska        107   +  348:342   157
  10   24   30  Mariola Osajda-Matczak  116   -  357:371    66
  11   27   24  Joanna Juszczak         119   +  385:357   169
  12   23   47  Krystyna Augustyniak    105   -  364:395    55
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1226 / 12 partii


  24  Joanna Juszczak         119 Warszawa      

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   24   66  Adam Ciesla             100   +  392:322   150
   2   15    9  Kamil Gorka             136   -  371:394    86
   3   18   46  Beata Piotrowska        107   +  506:241   157
   4    8   20  Krzysztof Bukowski      123   -  373:399    73
   5   14    2  Pawel Dawidson          143   -  296:429    93
   6   22   19  Adam Weremczuk          123   -  341:461    73
   7   28   42  Ewa Strzelczyk          108   -  342:402    58
   8   31   75  Patryk Pytlak           100   +  422:243   150
   9   25   86  Krzysztof Kokot         100   +  430:344   150
  10   22   17  Radoslaw Konca          125   -  304:466    75
  11   27   23  Lucyna Korga            120   -  357:385    70
  12   30   89  Zygmunt Skwarek         103   +  447:287   153
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1288 / 12 partii


  25  Anna Kowalska           119 Bielsko Biala 

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   25   67  Adam Strzelczyk         100   +  420:322   150
   2   11    6  Mariusz Wrzesniewski    137   -  301:380    87
   3   21   39  Stefan Dawidson         109   +  550:298   159
   4    7   26  Robert Kaminski         119   -  359:387    69
   5   15   19  Adam Weremczuk          123   +  367:315   173
   6   11   17  Radoslaw Konca          125   -  403:451    75
   7   17   15  Andrzej Rechowicz       126   +  411:383   176
   8   11   34  Marek Syczuk            114   -  355:437    64
   9   17   38  Marek Dudkiewicz        113   +  575:324   163
  10   11    9  Kamil Gorka             136   -  311:411    86
  11   16   26  Robert Kaminski         119   +  391:331   169
  12   12    9  Kamil Gorka             136   -  374:474    86
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1457 / 12 partii


  26  Robert Kaminski         119 Wysokie Maz.  

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   26   68  Marek Urbanczyk         100   +  497:237   150
   2    2   36  Radoslaw Sowinski       114   -  383:393    64
   3   12    2  Pawel Dawidson          143   +  480:367   193
   4    7   25  Anna Kowalska           119   +  387:359   169
   5    4    7  Maciej Czupryniak       137   -  412:435    87
   6   10   13  Stanislaw Rydzik        128   -  332:502    78
   7   16    3  Tomasz Zwolinski        139   -  291:389    89
   8   20   86  Krzysztof Kokot         100   +  449:274   150
   9   15   72  Piotr Mossakowski       100   +  504:407   150
  10   12   56  Andrzej Rakoczy         100   -  324:380    50
  11   16   25  Anna Kowalska           119   -  331:391    69
  12   21   17  Radoslaw Konca          125   +  428:315   175
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1424 / 12 partii


  27  Krzysztof Mowka         119 Torun         

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   27   69  Jolanta Kruk            100   +  453:222   150
   2    7   19  Adam Weremczuk          123   +  365:345   173
   3    4   18  Justyna Fugiel          123   +  408:386   173
   4    2   16  Maciej Galecki          125   -  306:376    75
   5   10   33  Jaroslaw Puchalski      114   -  301:485    64
   6   16   47  Krystyna Augustyniak    105   +  370:349   155
   7   12    6  Mariusz Wrzesniewski    137   +  405:400   187
   8    8   31  Rafal Matczak           115   +  430:207   165
   9    5   12  Karol Wyrebkiewicz      128   +  421:320   178
  10    4    5  Szymon Fidzinski        138   -  351:403    88
  11    6   32  Dawid Pikul             114   +  456:320   164
  12    4    5  Szymon Fidzinski        138   -  313:433    88
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1660 / 12 partii


  28  Jerzy Matyasik          118 Krakow        

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   28   70  Krzysztof Kukier        100   +  430:300   150
   2   10   33  Jaroslaw Puchalski      114   -  345:364    64
   3   16   21  Jacek Pietruszka        122   +  389:280   172
   4            PAUZA
   5    9    9  Kamil Gorka             136   -  289:540    86
   6   15   23  Lucyna Korga            120   +  360:345   170
   7   11    8  Dariusz Banaszek        136   -  310:537    86
   8   17   49  Grazyna Furman          103   +  353:329   153
   9   12    6  Mariusz Wrzesniewski    137   +  407:351   187
  10    9   12  Karol Wyrebkiewicz      128   -  332:370    78
  11   13   54  Iwona Baran             100   +  468:304   150
  12    9    6  Mariusz Wrzesniewski    137   -  370:381    87
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1383 / 11 partii


  29  Slawomir Kucia          117 Krakow        

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   29   71  Tomasz Korpysz          100   +  471:375   150
   2    4    4  Mateusz Zbikowski       139   -  338:386    89
   3   14   34  Marek Syczuk            114   +  336:305   164
   4   14    5  Szymon Fidzinski        138   -  322:425    88
   5   19   15  Andrzej Rechowicz       126   +  406:374   176
   6   14   39  Stefan Dawidson         109   +  409:328   159
   7   10   31  Rafal Matczak           115   -  337:450    65
   8   15   14  Krzysztof Usakiewicz    127   +  371:366   177
   9   11   32  Dawid Pikul             114   -  334:353    64
  10   16    6  Mariusz Wrzesniewski    137   -  335:382    87
  11   20   39  Stefan Dawidson         109   +  351:346   159
  12   16   52  Dorota Ziembowicz       101   -  405:431    51
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1429 / 12 partii


  30  Mariola Osajda-Matczak  116 Pruszkow      

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   30   72  Piotr Mossakowski       100   -  320:351    50
   2   28   52  Dorota Ziembowicz       101   -  356:454    51
   3   34   55  Maciej Sliwa            100   -  323:339    50
   4   38   48  Adam Jurkowski          104   -  229:307    54
   5   42   76  Maciej Kwiatkowski      100   +  448:148   150
   6   37   46  Beata Piotrowska        107   +  398:368   157
   7   31   43  Pawel Opyc              108   +  281:248   158
   8   27   65  Malgorzata Kucia        100   -  313:321    50
   9   31   67  Adam Strzelczyk         100   +  509:219   150
  10   24   23  Lucyna Korga            120   +  371:357   170
  11   21   66  Adam Ciesla             100   -  303:313    50
  12   25   51  Joanna Kubik            102   +  388:237   152
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1242 / 12 partii


  31  Rafal Matczak           115 Pruszkow      

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   31   73  Jolanta Hoffmann        106   +  382:305   156
   2   17   38  Marek Dudkiewicz        113   +  433:356   163
   3    5    6  Mariusz Wrzesniewski    137   +  356:326   187
   4    4   56  Andrzej Rakoczy         100   +  433:418   150
   5    3   36  Radoslaw Sowinski       114   -  358:370    64
   6    6   16  Maciej Galecki          125   -  310:371    75
   7   10   29  Slawomir Kucia          117   +  450:337   167
   8    8   27  Krzysztof Mowka         119   -  207:430    69
   9   13   54  Iwona Baran             100   +  507:337   150
  10    8    8  Dariusz Banaszek        136   -  324:404    86
  11   12    6  Mariusz Wrzesniewski    137   -  388:438    87
  12   15   19  Adam Weremczuk          123   +  358:333   173
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1527 / 12 partii


  32  Dawid Pikul             114 Poznan        

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   32   74  Anna Pawlowska          100   +  352:285   150
   2   18   12  Karol Wyrebkiewicz      128   -  403:412    78
   3   19   37  Jerzy Luter             113   -  322:394    63
   4   24   52  Dorota Ziembowicz       101   +  421:366   151
   5   18   73  Jolanta Hoffmann        106   +  430:305   156
   6   13   14  Krzysztof Usakiewicz    127   +  434:302   177
   7    8   17  Radoslaw Konca          125   +  373:361   175
   8    7   33  Jaroslaw Puchalski      114   -  281:440    64
   9   11   29  Slawomir Kucia          117   +  353:334   167
  10    7   16  Maciej Galecki          125   +  368:315   175
  11    6   27  Krzysztof Mowka         119   -  320:456    69
  12   10   11  Malgorzata Kania        132   +  421:391   182
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1607 / 12 partii


  33  Jaroslaw Puchalski      114 Lodz          

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   33   75  Patryk Pytlak           100   +  436:295   150
   2   10   28  Jerzy Matyasik          118   +  364:345   168
   3    6    5  Szymon Fidzinski        138   +  356:346   188
   4    5   10  Wojciech Usakiewicz     134   -  379:527    84
   5   10   27  Krzysztof Mowka         119   +  485:301   169
   6    4   18  Justyna Fugiel          123   +  362:300   173
   7    4   12  Karol Wyrebkiewicz      128   -  359:409    78
   8    7   32  Dawid Pikul             114   +  440:281   164
   9    4    8  Dariusz Banaszek        136   +  373:346   186
  10    3    2  Pawel Dawidson          143   -  309:377    93
  11    5    8  Dariusz Banaszek        136   +  445:383   186
  12    3   10  Wojciech Usakiewicz     134   -  313:437    84
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1723 / 12 partii


  34  Marek Syczuk            114 Warszawa      

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   34   76  Maciej Kwiatkowski      100   +  493:170   150
   2    3    1  Mariusz Skrobosz        143   -  322:451    93
   3   14   29  Slawomir Kucia          117   -  305:336    67
   4   23   38  Marek Dudkiewicz        113   +  429:338   163
   5   16    3  Tomasz Zwolinski        139   +  554:270   189
   6    9    2  Pawel Dawidson          143   +  424:359   193
   7    6    7  Maciej Czupryniak       137   -  375:400    87
   8   11   25  Anna Kowalska           119   +  437:355   169
   9    7    9  Kamil Gorka             136   +  471:344   186
  10    5   13  Stanislaw Rydzik        128   +  388:349   178
  11    3   36  Radoslaw Sowinski       114   +  402:263   164
  12    2    7  Maciej Czupryniak       137   +  386:338   187
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1826 / 12 partii


  35  Arkadiusz Jaworski      114 Tychy         

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   35   77  Wojciech Kwasniak       100   +  418:253   150
   2   12   13  Stanislaw Rydzik        128   +  369:354   178
   3    8   56  Andrzej Rakoczy         100   -  399:414    50
   4            PAUZA
   5   26   82  Arkadiusz Biegun        100   +  465:302   150
   6   19   55  Maciej Sliwa            100   -  289:358    50
   7   25   22  Krzysztof Pypno         122   -  252:500    72
   8   29   64  Krzysztof Kruk          100   -  342:370    50
   9   33   74  Anna Pawlowska          100   +  465:232   150
  10   28   43  Pawel Opyc              108   +  347:341   158
  11   23   41  Dawid Dawidson          108   +  360:337   158
  12   19   72  Piotr Mossakowski       100   -  298:343    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1216 / 11 partii


  36  Radoslaw Sowinski       114 Warszawa      

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   36   78  Tomasz Leszczynski      100   +  577:147   150
   2    2   26  Robert Kaminski         119   +  393:383   169
   3    1    7  Maciej Czupryniak       137   -  418:430    87
   4    6   72  Piotr Mossakowski       100   +  403:335   150
   5    3   31  Rafal Matczak           115   +  370:358   165
   6    3   20  Krzysztof Bukowski      123   -  414:446    73
   7    5   11  Malgorzata Kania        132   +  405:315   182
   8    3    9  Kamil Gorka             136   +  490:310   186
   9    2   10  Wojciech Usakiewicz     134   +  421:418   184
  10    1    1  Mariusz Skrobosz        143   -  335:369    93
  11    3   34  Marek Syczuk            114   -  263:402    64
  12    6   20  Krzysztof Bukowski      123   +  425:414   173
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1676 / 12 partii


  37  Jerzy Luter             113 Bytom         

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   37   79  Adrian Przybylski       100   +  440: 78   150
   2    9   18  Justyna Fugiel          123   -  320:388    73
   3   19   32  Dawid Pikul             114   +  394:322   164
   4   13    9  Kamil Gorka             136   -  351:400    86
   5   17   21  Jacek Pietruszka        122   -  350:437    72
   6   23   42  Ewa Strzelczyk          108   +  386:374   158
   7   18   19  Adam Weremczuk          123   -  359:362    73
   8   23   38  Marek Dudkiewicz        113   -  324:467    63
   9   27   62  Bogumila Ilczuk         100   -  298:318    50
  10   32   73  Jolanta Hoffmann        106   -  281:369    56
  11   34   75  Patryk Pytlak           100   +  360:306   150
  12   31   46  Beata Piotrowska        107   -  280:419    57
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1152 / 12 partii


  38  Marek Dudkiewicz        113 Milanowek     

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   38   80  Aleksandra Franaszczyk  100   +  384:262   150
   2   17   31  Rafal Matczak           115   -  356:433    65
   3   20   73  Jolanta Hoffmann        106   -  380:444    56
   4   23   34  Marek Syczuk            114   -  338:429    64
   5   31   46  Beata Piotrowska        107   +  368:316   157
   6   24   15  Andrzej Rechowicz       126   -  347:444    76
   7   29   60  Pawel Kokoszka          100   +  424:298   150
   8   23   37  Jerzy Luter             113   +  467:324   163
   9   17   25  Anna Kowalska           119   -  324:575    69
  10   23   14  Krzysztof Usakiewicz    127   -  403:432    77
  11   26   89  Zygmunt Skwarek         103   +  341:246   153
  12   22   18  Justyna Fugiel          123   -  337:387    73
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1253 / 12 partii


  39  Stefan Dawidson         109 Czestochowa   

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   39   81  Dominik Loch            100   +  398:142   150
   2   14   53  Grzegorz Pukniel        101   -  329:354    51
   3   21   25  Anna Kowalska           119   -  298:550    69
   4   28   44  Katarzyna Zulawska      108   +  395:301   158
   5   20   70  Krzysztof Kukier        100   +  475:275   150
   6   14   29  Slawomir Kucia          117   -  328:409    67
   7   20   23  Lucyna Korga            120   +  368:313   170
   8   16    6  Mariusz Wrzesniewski    137   -  313:365    87
   9   20   52  Dorota Ziembowicz       101   -  294:409    51
  10   25   51  Joanna Kubik            102   +  394:325   152
  11   20   29  Slawomir Kucia          117   -  346:351    67
  12   24   73  Jolanta Hoffmann        106   +  454:295   156
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1328 / 12 partii


  40  Renata Kowalska         108 Bielsko Biala 

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   40   82  Arkadiusz Biegun        100   -  307:344    50
   2   29   51  Joanna Kubik            102   +  404:325   152
   3   22   71  Tomasz Korpysz          100   +  395:316   150
   4   16    8  Dariusz Banaszek        136   -  314:378    86
   5   21   23  Lucyna Korga            120   -  240:448    70
   6   29   53  Grzegorz Pukniel        101   +  410:324   151
   7   22   49  Grazyna Furman          103   -  298:360    53
   8   26   66  Adam Ciesla             100   -  338:364    50
   9   30   60  Pawel Kokoszka          100   +  350:318   150
  10   27   44  Katarzyna Zulawska      108   -  327:334    58
  11   31   43  Pawel Opyc              108   +  405:360   158
  12   26   49  Grazyna Furman          103   -  344:461    53
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1181 / 12 partii


  41  Dawid Dawidson          108 Czestochowa   

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   41   83  Anna Kwasniak           100   +  315:249   150
   2   21   56  Andrzej Rakoczy         100   -  271:449    50
   3   29   82  Arkadiusz Biegun        100   +  473:269   150
   4   17   70  Krzysztof Kukier        100   +  384:369   150
   5   12   11  Malgorzata Kania        132   -  340:349    82
   6   17   54  Iwona Baran             100   -  286:395    50
   7   23   44  Katarzyna Zulawska      108   +  336:316   158
   8   18   55  Maciej Sliwa            100   -  311:330    50
   9   23   45  Andrzej Gostomski       107   -  316:368    57
  10   26   49  Grazyna Furman          103   +  315:309   153
  11   23   35  Arkadiusz Jaworski      114   -  337:360    64
  12   27   65  Malgorzata Kucia        100   -  253:419    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1164 / 12 partii


  42  Ewa Strzelczyk          108 Warszawa      

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   42   84  Pawel Bledowski         100   +  460:182   150
   2    5   16  Maciej Galecki          125   -  366:418    75
   3   13   15  Andrzej Rechowicz       126   -  321:338    76
   4   22   19  Adam Weremczuk          123   -  335:401    73
   5   30   52  Dorota Ziembowicz       101   +  413:300   151
   6   23   37  Jerzy Luter             113   -  374:386    63
   7   28   24  Joanna Juszczak         119   +  402:342   169
   8   22   62  Bogumila Ilczuk         100   +  366:256   150
   9   19   14  Krzysztof Usakiewicz    127   +  423:349   177
  10   14   47  Krystyna Augustyniak    105   +  370:307   155
  11   11   52  Dorota Ziembowicz       101   +  389:347   151
  12    8   16  Maciej Galecki          125   -  344:406    75
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1465 / 12 partii


  43  Pawel Opyc              108 Warszawa      

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    1    1  Mariusz Skrobosz        143   -  299:493    93
   2   31   70  Krzysztof Kukier        100   -  360:362    50
   3   35   51  Joanna Kubik            102   +  351:334   152
   4   29   55  Maciej Sliwa            100   -  311:320    50
   5   34   49  Grazyna Furman          103   -  335:358    53
   6   38   71  Tomasz Korpysz          100   +  392:282   150
   7   31   30  Mariola Osajda-Matczak  116   -  248:281    66
   8   35   63  Piotr Ziolkowski        100   +  300:291   150
   9   32   53  Grzegorz Pukniel        101   +  354:303   151
  10   28   35  Arkadiusz Jaworski      114   -  341:347    64
  11   31   40  Renata Kowalska         108   -  360:405    58
  12   33   53  Grzegorz Pukniel        101   +  390:288   151
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1188 / 12 partii


  44  Katarzyna Zulawska      108 Katowice      

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    2    2  Pawel Dawidson          143   -  231:615    93
   2   40   69  Jolanta Kruk            100   +  413:208   150
   3   26   14  Krzysztof Usakiewicz    127   -  377:398    77
   4   28   39  Stefan Dawidson         109   -  301:395    59
   5   33   71  Tomasz Korpysz          100   +  391:263   150
   6   27   70  Krzysztof Kukier        100   +  354:309   150
   7   23   41  Dawid Dawidson          108   -  316:336    58
   8   25   51  Joanna Kubik            102   +  351:348   152
   9   22   65  Malgorzata Kucia        100   -  284:401    50
  10   27   40  Renata Kowalska         108   +  334:327   158
  11   22   65  Malgorzata Kucia        100   +  361:353   150
  12   18   57  Przemyslaw Pawlic       100   +  410:253   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1397 / 12 partii


  45  Andrzej Gostomski       107 Lodz          

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    3    3  Tomasz Zwolinski        139   -  275:447    89
   2   35   11  Malgorzata Kania        132   -  356:397    82
   3   37   61  Jerzy Augustyniak       100   +  395:312   150
   4   27   23  Lucyna Korga            120   -  278:392    70
   5   36   65  Malgorzata Kucia        100   +  311:293   150
   6   30   67  Adam Strzelczyk         100   +  349:336   150
   7   24   57  Przemyslaw Pawlic       100   -  333:352    50
   8   28   53  Grzegorz Pukniel        101   +  349:299   151
   9   23   41  Dawid Dawidson          108   +  368:316   158
  10   19   72  Piotr Mossakowski       100   -  293:378    50
  11   24   68  Marek Urbanczyk         100   +  381:299   150
  12   20   62  Bogumila Ilczuk         100   +  432:298   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1400 / 12 partii


  46  Beata Piotrowska        107 Lodz          

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    4    4  Mateusz Zbikowski       139   -  347:468    89
   2   25   48  Adam Jurkowski          104   +  417:392   154
   3   18   24  Joanna Juszczak         119   -  241:506    69
   4   30   47  Krystyna Augustyniak    105   -  371:393    55
   5   31   38  Marek Dudkiewicz        113   -  316:368    63
   6   37   30  Mariola Osajda-Matczak  116   -  368:398    66
   7   38   79  Adrian Przybylski       100   +  444:213   150
   8   32   77  Wojciech Kwasniak       100   +  393:267   150
   9   28   23  Lucyna Korga            120   -  342:348    70
  10   31   85  Artur Kwiatkowski       100   +  368:336   150
  11   28   73  Jolanta Hoffmann        106   -  324:371    56
  12   31   37  Jerzy Luter             113   +  419:280   163
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1235 / 12 partii


  47  Krystyna Augustyniak    105 Lodz          

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    5    5  Szymon Fidzinski        138   -  296:454    88
   2   32   14  Krzysztof Usakiewicz    127   -  305:361    77
   3   38   49  Grazyna Furman          103   +  404:340   153
   4   30   46  Beata Piotrowska        107   +  393:371   157
   5   23   60  Pawel Kokoszka          100   +  426:370   150
   6   16   27  Krzysztof Mowka         119   -  349:370    69
   7   21   51  Joanna Kubik            102   +  472:327   152
   8   14   19  Adam Weremczuk          123   +  419:355   173
   9   10    4  Mateusz Zbikowski       139   -  378:444    89
  10   14   42  Ewa Strzelczyk          108   -  307:370    58
  11   19   14  Krzysztof Usakiewicz    127   -  257:452    77
  12   23   23  Lucyna Korga            120   +  395:364   170
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1413 / 12 partii


  48  Adam Jurkowski          104 Knurow        

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    6    6  Mariusz Wrzesniewski    137   -  345:425    87
   2   25   46  Beata Piotrowska        107   -  392:417    57
   3   33   60  Pawel Kokoszka          100   -  303:360    50
   4   38   30  Mariola Osajda-Matczak  116   +  307:229   166
   5   32   51  Joanna Kubik            102   -  359:401    52
   6   36   66  Adam Ciesla             100   -  323:332    50
   7   39   61  Jerzy Augustyniak       100   +  394:357   150
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   612 /  7 partii


  49  Grazyna Furman          103 Sosnowiec     

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    7    7  Maciej Czupryniak       137   -  379:583    87
   2   23   71  Tomasz Korpysz          100   -  208:343    50
   3   38   47  Krystyna Augustyniak    105   -  340:404    55
   4   40   61  Jerzy Augustyniak       100   +  400:318   150
   5   34   43  Pawel Opyc              108   +  358:335   158
   6   28   63  Piotr Ziolkowski        100   +  391:312   150
   7   22   40  Renata Kowalska         108   +  360:298   158
   8   17   28  Jerzy Matyasik          118   -  329:353    68
   9   21   66  Adam Ciesla             100   -  311:373    50
  10   26   41  Dawid Dawidson          108   -  309:315    58
  11   30   59  Irena Ficak             100   +  356:288   150
  12   26   40  Renata Kowalska         108   +  461:344   158
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1292 / 12 partii


  50  Jaroslaw Wypart         102 Czestochowa   

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    8    8  Dariusz Banaszek        136   -  266:417    86
   2   37   58  Pawel Kapela            100   +  342:291   150
   3   27   22  Krzysztof Pypno         122   +  413:319   172
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   37   69  Jolanta Kruk            100   +  424:217   150
   9   34   75  Patryk Pytlak           100   +  456:151   150
  10   29   86  Krzysztof Kokot         100   +  342:283   150
  11   25   62  Bogumila Ilczuk         100   -  301:318    50
  12   29   68  Marek Urbanczyk         100   +  349:260   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1058 /  8 partii


  51  Joanna Kubik            102 Czestochowa   

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    9    9  Kamil Gorka             136   -  313:393    86
   2   29   40  Renata Kowalska         108   -  325:404    58
   3   35   43  Pawel Opyc              108   -  334:351    58
   4   39   66  Adam Ciesla             100   +  364:363   150
   5   32   48  Adam Jurkowski          104   +  401:359   154
   6   26   60  Pawel Kokoszka          100   +  412:307   150
   7   21   47  Krystyna Augustyniak    105   -  327:472    55
   8   25   44  Katarzyna Zulawska      108   -  348:351    58
   9   29   73  Jolanta Hoffmann        106   +  351:298   156
  10   25   39  Stefan Dawidson         109   -  325:394    59
  11   29   60  Pawel Kokoszka          100   +  378:312   150
  12   25   30  Mariola Osajda-Matczak  116   -  237:388    66
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1200 / 12 partii


  52  Dorota Ziembowicz       101 Gliwice       

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   10   10  Wojciech Usakiewicz     134   -  318:341    84
   2   28   30  Mariola Osajda-Matczak  116   +  454:356   166
   3   17   13  Stanislaw Rydzik        128   -  335:415    78
   4   24   32  Dawid Pikul             114   -  366:421    64
   5   30   42  Ewa Strzelczyk          108   -  300:413    58
   6   35   84  Pawel Bledowski         100   +  307:268   150
   7   30   73  Jolanta Hoffmann        106   +  416:379   156
   8   24   23  Lucyna Korga            120   +  454:391   170
   9   20   39  Stefan Dawidson         109   +  409:294   159
  10   15   19  Adam Weremczuk          123   +  405:359   173
  11   11   42  Ewa Strzelczyk          108   -  347:389    58
  12   16   29  Slawomir Kucia          117   +  431:405   167
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1483 / 12 partii


  53  Grzegorz Pukniel        101 Lublin        

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   11   11  Malgorzata Kania        132   +  405:274   182
   2   14   39  Stefan Dawidson         109   +  354:329   159
   3   10   10  Wojciech Usakiewicz     134   -  288:401    84
   4   18   14  Krzysztof Usakiewicz    127   -  354:526    77
   5   22   54  Iwona Baran             100   -  263:376    50
   6   29   40  Renata Kowalska         108   -  324:410    58
   7   33   63  Piotr Ziolkowski        100   +  348:294   150
   8   28   45  Andrzej Gostomski       107   -  299:349    57
   9   32   43  Pawel Opyc              108   -  303:354    58
  10   34   60  Pawel Kokoszka          100   -  309:396    50
  11   35   61  Jerzy Augustyniak       100   +  392:323   150
  12   33   43  Pawel Opyc              108   -  288:390    58
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1133 / 12 partii


  54  Iwona Baran             100 Krakow        

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   12   12  Karol Wyrebkiewicz      128   -  349:366    78
   2   24   60  Pawel Kokoszka          100   +  355:324   150
   3   23   23  Lucyna Korga            120   +  416:320   170
   4   15    6  Mariusz Wrzesniewski    137   -  292:391    87
   5   22   53  Grzegorz Pukniel        101   +  376:263   151
   6   17   41  Dawid Dawidson          108   +  395:286   158
   7   13   55  Maciej Sliwa            100   +  376:330   150
   8    9   11  Malgorzata Kania        132   -  289:450    82
   9   13   31  Rafal Matczak           115   -  337:507    65
  10   17   66  Adam Ciesla             100   +  416:317   150
  11   13   28  Jerzy Matyasik          118   -  304:468    68
  12   17   66  Adam Ciesla             100   +  370:293   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1459 / 12 partii


  55  Maciej Sliwa            100 Zabrze        

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   13   13  Stanislaw Rydzik        128   -  343:419    78
   2   26   59  Irena Ficak             100   -  326:334    50
   3   34   30  Mariola Osajda-Matczak  116   +  339:323   166
   4   29   43  Pawel Opyc              108   +  320:311   158
   5   25   58  Pawel Kapela            100   +  365:284   150
   6   19   35  Arkadiusz Jaworski      114   +  358:289   164
   7   13   54  Iwona Baran             100   -  330:376    50
   8   18   41  Dawid Dawidson          108   +  330:311   158
   9   14   57  Przemyslaw Pawlic       100   +  398:368   150
  10   10   11  Malgorzata Kania        132   -  307:414    82
  11   14   57  Przemyslaw Pawlic       100   +  333:286   150
  12   11   87  Wojciech Golecki        100   +  271:266   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1506 / 12 partii


  56  Andrzej Rakoczy         100 Krakow        

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   14   14  Krzysztof Usakiewicz    127   +  336:296   177
   2   21   41  Dawid Dawidson          108   +  449:271   158
   3    8   35  Arkadiusz Jaworski      114   +  414:399   164
   4    4   31  Rafal Matczak           115   -  418:433    65
   5    7   18  Justyna Fugiel          123   -  340:435    73
   6   12   21  Jacek Pietruszka        122   +  491:291   172
   7    7   13  Stanislaw Rydzik        128   -  289:414    78
   8   13    4  Mateusz Zbikowski       139   -  295:379    89
   9   18   15  Andrzej Rechowicz       126   +  436:429   176
  10   12   26  Robert Kaminski         119   +  380:324   169
  11   10   16  Maciej Galecki          125   -  316:321    75
  12   14   14  Krzysztof Usakiewicz    127   -  314:326    77
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1473 / 12 partii


  57  Przemyslaw Pawlic       100 Wroclaw       

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   15   15  Andrzej Rechowicz       126   -  208:452    76
   2   41   84  Pawel Bledowski         100   +  399:166   150
   3   28   64  Krzysztof Kruk          100   +  408:254   150
   4   19   11  Malgorzata Kania        132   -  329:396    82
   5   24   67  Adam Strzelczyk         100   +  392:272   150
   6   18    8  Dariusz Banaszek        136   -  276:432    86
   7   24   45  Andrzej Gostomski       107   +  352:333   157
   8   19   68  Marek Urbanczyk         100   +  374:283   150
   9   14   55  Maciej Sliwa            100   -  368:398    50
  10   18   65  Malgorzata Kucia        100   +  346:287   150
  11   14   55  Maciej Sliwa            100   -  286:333    50
  12   18   44  Katarzyna Zulawska      108   -  253:410    58
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1309 / 12 partii


  58  Pawel Kapela            100 Krakow        

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   16   16  Maciej Galecki          125   -  269:464    75
   2   37   50  Jaroslaw Wypart         102   -  291:342    52
   3   39   65  Malgorzata Kucia        100   +  367:330   150
   4   32   22  Krzysztof Pypno         122   +  344:234   172
   5   25   55  Maciej Sliwa            100   -  284:365    50
   6   32   64  Krzysztof Kruk          100   -  274:329    50
   7   35   82  Arkadiusz Biegun        100   +  353:213   150
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   699 /  7 partii


  59  Irena Ficak             100 Mielec        

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   17   17  Radoslaw Konca          125   -  333:390    75
   2   26   55  Maciej Sliwa            100   +  334:326   150
   3   25   70  Krzysztof Kukier        100   -  334:424    50
   4   31   67  Adam Strzelczyk         100   -  316:358    50
   5   35   63  Piotr Ziolkowski        100   -  263:353    50
   6   39   65  Malgorzata Kucia        100   -  357:383    50
   7   40   78  Tomasz Leszczynski      100   +  441:131   150
   8   34   60  Pawel Kokoszka          100   -  380:425    50
   9   35   77  Wojciech Kwasniak       100   +  368:303   150
  10   33   61  Jerzy Augustyniak       100   +  364:316   150
  11   30   49  Grazyna Furman          103   -  288:356    53
  12   32   60  Pawel Kokoszka          100   -  288:414    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1028 / 12 partii


  60  Pawel Kokoszka          100 Klomnice      

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   18   18  Justyna Fugiel          123   -  359:441    73
   2   24   54  Iwona Baran             100   -  324:355    50
   3   33   48  Adam Jurkowski          104   +  360:303   154
   4   25   63  Piotr Ziolkowski        100   +  363:244   150
   5   23   47  Krystyna Augustyniak    105   -  370:426    55
   6   26   51  Joanna Kubik            102   -  307:412    52
   7   29   38  Marek Dudkiewicz        113   -  298:424    63
   8   34   59  Irena Ficak             100   +  425:380   150
   9   30   40  Renata Kowalska         108   -  318:350    58
  10   34   53  Grzegorz Pukniel        101   +  396:309   151
  11   29   51  Joanna Kubik            102   -  312:378    52
  12   32   59  Irena Ficak             100   +  414:288   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1158 / 12 partii


  61  Jerzy Augustyniak       100 Lodz          

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   19   19  Adam Weremczuk          123   -  284:454    73
   2   34   64  Krzysztof Kruk          100   -  337:339    50
   3   37   45  Andrzej Gostomski       107   -  312:395    57
   4   40   49  Grazyna Furman          103   -  318:400    53
   5   41   66  Adam Ciesla             100   -  324:385    50
   6   42   76  Maciej Kwiatkowski      100   +  388:162   150
   7   39   48  Adam Jurkowski          104   -  357:394    54
   8   38   83  Anna Kwasniak           100   +  337:287   150
   9   36   71  Tomasz Korpysz          100   +  397:244   150
  10   33   59  Irena Ficak             100   -  316:364    50
  11   35   53  Grzegorz Pukniel        101   -  323:392    51
  12   37   71  Tomasz Korpysz          100   +  339:261   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1038 / 12 partii


  62  Bogumila Ilczuk         100 Warszawa      

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   20   20  Krzysztof Bukowski      123   -  273:455    73
   2   36   85  Artur Kwiatkowski       100   +  255:251   150
   3   31   68  Marek Urbanczyk         100   -  224:428    50
   4   35   74  Anna Pawlowska          100   +  302:300   150
   5   28   75  Patryk Pytlak           100   +  332:296   150
   6   21   86  Krzysztof Kokot         100   +  314:259   150
   7   14   72  Piotr Mossakowski       100   -  243:343    50
   8   22   42  Ewa Strzelczyk          108   -  256:366    58
   9   27   37  Jerzy Luter             113   +  318:298   163
  10   21   87  Wojciech Golecki        100   -  269:363    50
  11   25   50  Jaroslaw Wypart         102   +  318:301   152
  12   20   45  Andrzej Gostomski       107   -  298:432    57
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1253 / 12 partii


  63  Piotr Ziolkowski        100 Piaseczno     

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   21   21  Jacek Pietruszka        122   -  382:390    72
   2   22   86  Krzysztof Kokot         100   -  254:319    50
   3   36   66  Adam Ciesla             100   +  434:319   150
   4   25   60  Pawel Kokoszka          100   -  244:363    50
   5   35   59  Irena Ficak             100   +  353:263   150
   6   28   49  Grazyna Furman          103   -  312:391    53
   7   33   53  Grzegorz Pukniel        101   -  294:348    51
   8   35   43  Pawel Opyc              108   -  291:300    58
   9   37   82  Arkadiusz Biegun        100   +  351:324   150
  10   35   67  Adam Strzelczyk         100   -  297:334    50
  11   36   71  Tomasz Korpysz          100   +  321:309   150
  12   34   86  Krzysztof Kokot         100   -  308:326    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1034 / 12 partii


  64  Krzysztof Kruk          100 Lodz          

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   22   22  Krzysztof Pypno         122   -  276:337    72
   2   34   61  Jerzy Augustyniak       100   +  339:337   150
   3   28   57  Przemyslaw Pawlic       100   -  254:408    50
   4   33   83  Anna Kwasniak           100   +  299:257   150
   5   27   86  Krzysztof Kokot         100   -  269:439    50
   6   32   58  Pawel Kapela            100   +  329:274   150
   7   27   85  Artur Kwiatkowski       100   -  305:330    50
   8   29   35  Arkadiusz Jaworski      114   +  370:342   164
   9   24   68  Marek Urbanczyk         100   -  221:307    50
  10   30   89  Zygmunt Skwarek         103   -  339:388    53
  11   33   85  Artur Kwiatkowski       100   +  343:225   150
  12   28   67  Adam Strzelczyk         100   -  319:377    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1139 / 12 partii


  65  Malgorzata Kucia        100 Wroclaw       

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   23   23  Lucyna Korga            120   -  301:412    70
   2   30   73  Jolanta Hoffmann        106   -  261:424    56
   3   39   58  Pawel Kapela            100   -  330:367    50
   4            PAUZA
   5   36   45  Andrzej Gostomski       107   -  293:311    57
   6   39   59  Irena Ficak             100   +  383:357   150
   7   34   67  Adam Strzelczyk         100   +  389:305   150
   8   27   30  Mariola Osajda-Matczak  116   +  321:313   166
   9   22   44  Katarzyna Zulawska      108   +  401:284   158
  10   18   57  Przemyslaw Pawlic       100   -  287:346    50
  11   22   44  Katarzyna Zulawska      108   -  353:361    58
  12   27   41  Dawid Dawidson          108   +  419:253   158
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1123 / 11 partii


  66  Adam Ciesla             100 Czestochowa   

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   24   24  Joanna Juszczak         119   -  322:392    69
   2   27   67  Adam Strzelczyk         100   -  314:355    50
   3   36   63  Piotr Ziolkowski        100   -  319:434    50
   4   39   51  Joanna Kubik            102   -  363:364    52
   5   41   61  Jerzy Augustyniak       100   +  385:324   150
   6   36   48  Adam Jurkowski          104   +  332:323   154
   7   32   70  Krzysztof Kukier        100   +  378:277   150
   8   26   40  Renata Kowalska         108   +  364:338   158
   9   21   49  Grazyna Furman          103   +  373:311   153
  10   17   54  Iwona Baran             100   -  317:416    50
  11   21   30  Mariola Osajda-Matczak  116   +  313:303   166
  12   17   54  Iwona Baran             100   -  293:370    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1252 / 12 partii


  67  Adam Strzelczyk         100 Czestochowa   

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   25   25  Anna Kowalska           119   -  322:420    69
   2   27   66  Adam Ciesla             100   +  355:314   150
   3   24   11  Malgorzata Kania        132   -  325:368    82
   4   31   59  Irena Ficak             100   +  358:316   150
   5   24   57  Przemyslaw Pawlic       100   -  272:392    50
   6   30   45  Andrzej Gostomski       107   -  336:349    57
   7   34   65  Malgorzata Kucia        100   -  305:389    50
   8   36   82  Arkadiusz Biegun        100   +  416:237   150
   9   31   30  Mariola Osajda-Matczak  116   -  219:509    66
  10   35   63  Piotr Ziolkowski        100   +  334:297   150
  11   32   86  Krzysztof Kokot         100   +  289:264   150
  12   28   64  Krzysztof Kruk          100   +  377:319   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1274 / 12 partii


  68  Marek Urbanczyk         100 Bielsko Biala 

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   26   26  Robert Kaminski         119   -  237:497    69
   2   39   83  Anna Kwasniak           100   +  302:292   150
   3   31   62  Bogumila Ilczuk         100   +  428:224   150
   4   20   86  Krzysztof Kokot         100   +  350:258   150
   5   13   72  Piotr Mossakowski       100   -  328:392    50
   6   20   87  Wojciech Golecki        100   +  334:332   150
   7   15    2  Pawel Dawidson          143   -  239:446    93
   8   19   57  Przemyslaw Pawlic       100   -  283:374    50
   9   24   64  Krzysztof Kruk          100   +  307:221   150
  10   20   15  Andrzej Rechowicz       126   -  171:477    76
  11   24   45  Andrzej Gostomski       107   -  299:381    57
  12   29   50  Jaroslaw Wypart         102   -  260:349    52
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1197 / 12 partii


  69  Jolanta Kruk            100 Lodz          

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   27   27  Krzysztof Mowka         119   -  222:453    69
   2   40   44  Katarzyna Zulawska      108   -  208:413    58
   3   42   76  Maciej Kwiatkowski      100   +  265:227   150
   4   36   78  Tomasz Leszczynski      100   +  328:219   150
   5   29   87  Wojciech Golecki        100   -  180:355    50
   6   34   77  Wojciech Kwasniak       100   -  219:316    50
   7   36   74  Anna Pawlowska          100   -  251:320    50
   8   37   50  Jaroslaw Wypart         102   -  217:424    52
   9            PAUZA
  10   37   75  Patryk Pytlak           100   -  286:307    50
  11   38   82  Arkadiusz Biegun        100   -  213:366    50
  12   38   83  Anna Kwasniak           100   -  216:429    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   779 / 11 partii


  70  Krzysztof Kukier        100 Warszawa      

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   28   28  Jerzy Matyasik          118   -  300:430    68
   2   31   43  Pawel Opyc              108   +  362:360   158
   3   25   59  Irena Ficak             100   +  424:334   150
   4   17   41  Dawid Dawidson          108   -  369:384    58
   5   20   39  Stefan Dawidson         109   -  275:475    59
   6   27   44  Katarzyna Zulawska      108   -  309:354    58
   7   32   66  Adam Ciesla             100   -  277:378    50
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   601 /  7 partii


  71  Tomasz Korpysz          100 Warszawa      

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   29   29  Slawomir Kucia          117   -  375:471    67
   2   23   49  Grazyna Furman          103   +  343:208   153
   3   22   40  Renata Kowalska         108   -  316:395    58
   4   26   21  Jacek Pietruszka        122   -  302:435    72
   5   33   44  Katarzyna Zulawska      108   -  263:391    58
   6   38   43  Pawel Opyc              108   -  282:392    58
   7   41   76  Maciej Kwiatkowski      100   +  508:135   150
   8   33   73  Jolanta Hoffmann        106   -  255:433    56
   9   36   61  Jerzy Augustyniak       100   -  244:397    50
  10   36   74  Anna Pawlowska          100   +  302:296   150
  11   36   63  Piotr Ziolkowski        100   -  309:321    50
  12   37   61  Jerzy Augustyniak       100   -  261:339    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   972 / 12 partii


  72  Piotr Mossakowski       100 Chorzow       

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   30   30  Mariola Osajda-Matczak  116   +  351:320   166
   2   19   82  Arkadiusz Biegun        100   +  290:253   150
   3   11   86  Krzysztof Kokot         100   +  325:305   150
   4    6   36  Radoslaw Sowinski       114   -  335:403    64
   5   13   68  Marek Urbanczyk         100   +  392:328   150
   6    8   11  Malgorzata Kania        132   -  303:347    82
   7   14   62  Bogumila Ilczuk         100   +  343:243   150
   8   10    2  Pawel Dawidson          143   -  268:468    93
   9   15   26  Robert Kaminski         119   -  407:504    69
  10   19   45  Andrzej Gostomski       107   +  378:293   157
  11   15   87  Wojciech Golecki        100   -  320:362    50
  12   19   35  Arkadiusz Jaworski      114   +  343:298   164
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1445 / 12 partii


  73  Jolanta Hoffmann        106 Warszawa      

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   31   31  Rafal Matczak           115   -  305:382    65
   2   30   65  Malgorzata Kucia        100   +  424:261   150
   3   20   38  Marek Dudkiewicz        113   +  444:380   163
   4   11   13  Stanislaw Rydzik        128   -  316:442    78
   5   18   32  Dawid Pikul             114   -  305:430    64
   6   25    3  Tomasz Zwolinski        139   -  282:537    89
   7   30   52  Dorota Ziembowicz       101   -  379:416    51
   8   33   71  Tomasz Korpysz          100   +  433:255   150
   9   29   51  Joanna Kubik            102   -  298:351    52
  10   32   37  Jerzy Luter             113   +  369:281   163
  11   28   46  Beata Piotrowska        107   +  371:324   157
  12   24   39  Stefan Dawidson         109   -  295:454    59
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1241 / 12 partii


  74  Anna Pawlowska          100 Opacz Kol.    

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   32   32  Dawid Pikul             114   -  285:352    64
   2   33   75  Patryk Pytlak           100   -  192:279    50
   3   41   85  Artur Kwiatkowski       100   +  313:310   150
   4   35   62  Bogumila Ilczuk         100   -  300:302    50
   5   38   77  Wojciech Kwasniak       100   -  252:310    50
   6   40   83  Anna Kwasniak           100   +  304:301   150
   7   36   69  Jolanta Kruk            100   +  320:251   150
   8   30   87  Wojciech Golecki        100   -  213:331    50
   9   33   35  Arkadiusz Jaworski      114   -  232:465    64
  10   36   71  Tomasz Korpysz          100   -  296:302    50
  11   37   77  Wojciech Kwasniak       100   +  298:275   150
  12   35   85  Artur Kwiatkowski       100   -  268:341    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1028 / 12 partii


  75  Patryk Pytlak           100 Kielce        

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   33   33  Jaroslaw Puchalski      114   -  295:436    64
   2   33   74  Anna Pawlowska          100   +  279:192   150
   3   30   77  Wojciech Kwasniak       100   +  313:240   150
   4   21    2  Pawel Dawidson          143   -  195:469    93
   5   28   62  Bogumila Ilczuk         100   -  296:332    50
   6   33   85  Artur Kwiatkowski       100   -  223:282    50
   7   37   84  Pawel Bledowski         100   +  307:302   150
   8   31   24  Joanna Juszczak         119   -  243:422    69
   9   34   50  Jaroslaw Wypart         102   -  151:456    52
  10   37   69  Jolanta Kruk            100   +  307:286   150
  11   34   37  Jerzy Luter             113   -  306:360    63
  12   36   82  Arkadiusz Biegun        100   -  277:330    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1091 / 12 partii


  76  Maciej Kwiatkowski      100 Czestochowa   

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   34   34  Marek Syczuk            114   -  170:493    64
   2   42   78  Tomasz Leszczynski      100   -  193:299    50
   3   42   69  Jolanta Kruk            100   -  227:265    50
   4   42   85  Artur Kwiatkowski       100   -  201:248    50
   5   42   30  Mariola Osajda-Matczak  116   -  148:448    66
   6   42   61  Jerzy Augustyniak       100   -  162:388    50
   7   41   71  Tomasz Korpysz          100   -  135:508    50
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   380 /  7 partii


  77  Wojciech Kwasniak       100 Czestochowa   

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   35   35  Arkadiusz Jaworski      114   -  253:418    64
   2   38   80  Aleksandra Franaszczyk  100   +  327:294   150
   3   30   75  Patryk Pytlak           100   -  240:313    50
   4   34   82  Arkadiusz Biegun        100   -  182:371    50
   5   38   74  Anna Pawlowska          100   +  310:252   150
   6   34   69  Jolanta Kruk            100   +  316:219   150
   7            PAUZA
   8   32   46  Beata Piotrowska        107   -  267:393    57
   9   35   59  Irena Ficak             100   -  303:368    50
  10   38   83  Anna Kwasniak           100   -  257:401    50
  11   37   74  Anna Pawlowska          100   -  275:298    50
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   821 / 10 partii


  78  Tomasz Leszczynski      100 Czestochowa   

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   36   36  Radoslaw Sowinski       114   -  147:577    64
   2   42   76  Maciej Kwiatkowski      100   +  299:193   150
   3   32   81  Dominik Loch            100   -  176:184    50
   4   36   69  Jolanta Kruk            100   -  219:328    50
   5   39   85  Artur Kwiatkowski       100   -  180:309    50
   6   41   79  Adrian Przybylski       100   -  393:476    50
   7   40   59  Irena Ficak             100   -  131:441    50
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   464 /  7 partii


  79  Adrian Przybylski       100 Czestochowa   

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   37   37  Jerzy Luter             113   -   78:440    63
   2   43   81  Dominik Loch            100   -   98:164    50
   3            PAUZA
   4   37   87  Wojciech Golecki        100   -  154:389    50
   5   40   84  Pawel Bledowski         100   -  247:276    50
   6   41   78  Tomasz Leszczynski      100   +  476:393   150
   7   38   46  Beata Piotrowska        107   -  213:444    57
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   420 /  6 partii


  80  Aleksandra Franaszczyk  100 Lodz          

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   38   38  Marek Dudkiewicz        113   -  262:384    63
   2   38   77  Wojciech Kwasniak       100   -  294:327    50
   3   40   83  Anna Kwasniak           100   -  297:359    50
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   163 /  3 partie


  81  Dominik Loch            100 Czestochowa   

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   39   39  Stefan Dawidson         109   -  142:398    59
   2   43   79  Adrian Przybylski       100   +  164: 98   150
   3   32   78  Tomasz Leszczynski      100   +  184:176   150
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   359 /  3 partie


  82  Arkadiusz Biegun        100 Krakow        

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   40   40  Renata Kowalska         108   +  344:307   158
   2   19   72  Piotr Mossakowski       100   -  253:290    50
   3   29   41  Dawid Dawidson          108   -  269:473    58
   4   34   77  Wojciech Kwasniak       100   +  371:182   150
   5   26   35  Arkadiusz Jaworski      114   -  302:465    64
   6   31   22  Krzysztof Pypno         122   -  277:345    72
   7   35   58  Pawel Kapela            100   -  213:353    50
   8   36   67  Adam Strzelczyk         100   -  237:416    50
   9   37   63  Piotr Ziolkowski        100   -  324:351    50
  10            PAUZA
  11   38   69  Jolanta Kruk            100   +  366:213   150
  12   36   75  Patryk Pytlak           100   +  330:277   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1002 / 11 partii


  83  Anna Kwasniak           100 Czestochowa   

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   41   41  Dawid Dawidson          108   -  249:315    58
   2   39   68  Marek Urbanczyk         100   -  292:302    50
   3   40   80  Aleksandra Franaszczyk  100   +  359:297   150
   4   33   64  Krzysztof Kruk          100   -  257:299    50
   5   37   22  Krzysztof Pypno         122   -  236:411    72
   6   40   74  Anna Pawlowska          100   -  301:304    50
   7            PAUZA
   8   38   61  Jerzy Augustyniak       100   -  287:337    50
   9   38   89  Zygmunt Skwarek         103   -  268:342    53
  10   38   77  Wojciech Kwasniak       100   +  401:257   150
  11            PAUZA
  12   38   69  Jolanta Kruk            100   +  429:216   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   833 / 10 partii


  84  Pawel Bledowski         100 Czestochowa   

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   42   42  Ewa Strzelczyk          108   -  182:460    58
   2   41   57  Przemyslaw Pawlic       100   -  166:399    50
   3   43   87  Wojciech Golecki        100   -  186:358    50
   4            PAUZA
   5   40   79  Adrian Przybylski       100   +  276:247   150
   6   35   52  Dorota Ziembowicz       101   -  268:307    51
   7   37   75  Patryk Pytlak           100   -  302:307    50
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   409 /  6 partii


  85  Artur Kwiatkowski       100 Czestochowa   

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   43   86  Krzysztof Kokot         100   -  270:283    50
   2   36   62  Bogumila Ilczuk         100   -  251:255    50
   3   41   74  Anna Pawlowska          100   -  310:313    50
   4   42   76  Maciej Kwiatkowski      100   +  248:201   150
   5   39   78  Tomasz Leszczynski      100   +  309:180   150
   6   33   75  Patryk Pytlak           100   +  282:223   150
   7   27   64  Krzysztof Kruk          100   +  330:305   150
   8   21   15  Andrzej Rechowicz       126   -  258:368    76
   9   26   87  Wojciech Golecki        100   -  265:399    50
  10   31   46  Beata Piotrowska        107   -  336:368    57
  11   33   64  Krzysztof Kruk          100   -  225:343    50
  12   35   74  Anna Pawlowska          100   +  341:268   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1133 / 12 partii


  86  Krzysztof Kokot         100 Nowy Targ     

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   43   85  Artur Kwiatkowski       100   +  283:270   150
   2   22   63  Piotr Ziolkowski        100   +  319:254   150
   3   11   72  Piotr Mossakowski       100   -  305:325    50
   4   20   68  Marek Urbanczyk         100   -  258:350    50
   5   27   64  Krzysztof Kruk          100   +  439:269   150
   6   21   62  Bogumila Ilczuk         100   -  259:314    50
   7   26   87  Wojciech Golecki        100   +  316:270   150
   8   20   26  Robert Kaminski         119   -  274:449    69
   9   25   24  Joanna Juszczak         119   -  344:430    69
  10   29   50  Jaroslaw Wypart         102   -  283:342    52
  11   32   67  Adam Strzelczyk         100   -  264:289    50
  12   34   63  Piotr Ziolkowski        100   +  326:308   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1140 / 12 partii


  87  Wojciech Golecki        100 Inowroclaw    

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3   43   84  Pawel Bledowski         100   +  358:186   150
   4   37   79  Adrian Przybylski       100   +  389:154   150
   5   29   69  Jolanta Kruk            100   +  355:180   150
   6   20   68  Marek Urbanczyk         100   -  332:334    50
   7   26   86  Krzysztof Kokot         100   -  270:316    50
   8   30   74  Anna Pawlowska          100   +  331:213   150
   9   26   85  Artur Kwiatkowski       100   +  399:265   150
  10   21   62  Bogumila Ilczuk         100   +  363:269   150
  11   15   72  Piotr Mossakowski       100   +  362:320   150
  12   11   55  Maciej Sliwa            100   -  266:271    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1200 / 10 partii


  88  Marek Kasprzak          100 Czestochowa   

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   41   89  Zygmunt Skwarek         103   -  140:415    53
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =    53 /  1 partia


  89  Zygmunt Skwarek         103 Katowice      

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   41   88  Marek Kasprzak          100   +  415:140   150
   9   38   83  Anna Kwasniak           100   +  342:268   150
  10   30   64  Krzysztof Kruk          100   +  388:339   150
  11   26   38  Marek Dudkiewicz        113   -  246:341    63
  12   30   24  Joanna Juszczak         119   -  287:447    69
                                                 --------------
                                                  SUMA =   582 /  5 partii


MIEJSCE    ZAWODNIK           RANKING    MIEJSCOWOŚĆ         SKALPY / PARTIE

   1  Skrobosz Mariusz         146.16  Warszawa               29085 / 199
   2  Dawidson Paweł           143.36  Częstochowa            28242 / 197
   3  Zwoliński Tomasz         138.82  Warszawa               26099 / 188
   4  Fidziński Szymon         138.57  Warszawa               27022 / 195
   5  Mroziuk Marcin           137.77  Warszawa               27278 / 198
   6  Żbikowski Mateusz        137.51  Warszawa               26127 / 190
   7  Wrześniewski Mariusz     137.41  Warszawa               27208 / 198
   8  Czupryniak Maciej        137.34  Milanówek              24722 / 180
   9  Banaszek Dariusz         137.19  Warszawa               27300 / 199
  10  Zaleski Szymon           136.99  Poznań                 15206 / 111
  11  Usakiewicz Wojciech      134.99  Warszawa               25783 / 191
  12  Górka Kamil              134.62  Łęczna                 25847 / 192
  13  Nowak Leszek             134.10  Myślibórz              10728 / 80
  14  Puton Dariusz            133.89  Ruda Śląska            13255 / 99
  15  Święcki Grzegorz         132.58  Białystok              11137 / 84
  16  Kania Małgorzata         131.43  Milanówek              25891 / 197
  17  Duczemiński Robert       130.95  Gorzów Wielkopolski    22131 / 169
  18  Zemło Wojciech           130.79  Łódź                   25765 / 197
  19  Merklejn Kazio           130.70  Szczecin               26009 / 199
  20  Wyrębkiewicz Karol       130.11  Łódź                   25761 / 198
  21  Bożek Marcin             127.21  Będzin                  7760 / 61
  22  Rechowicz Andrzej        126.82  Katowice               22193 / 175
  23  Czerwoniec Waldemar      126.68  Warszawa               20522 / 162
  24  Roszak Marek             126.63  Poznań                 25326 / 200
  25  Gałecki Maciej           126.28  Łódź                   25129 / 199
  26  Rydzik Stanisław         126.24  Warszawa               24238 / 192
  27  Nosek Sławomir           126.16  Mielec                 10976 / 87
  28  Usakiewicz Krzysztof     126.06  Warszawa               24456 / 194
  29  Kozłowski Jakub          125.23  Warszawa                3882 / 31
  30  Stępień Wiktor           124.68  Katowice               21321 / 171
  31  Fugiel Justyna           124.62  Sandomierz             17197 / 138
  32  Stefaniak Paweł          124.23  Biała Podlaska          3727 / 30
  33  Orzeł Mariusz            124.05  Nowe Miasto Lubawskie  14638 / 118
  34  Konca Radosław           124.03  Warszawa               24061 / 194
  35  Borowski Jarosław        123.92  Bielsk Podlaski        11277 / 91
  36  Bukowski Krzysztof       123.67  Warszawa               16572 / 134
  37  Słapiński Andrzej        123.44  Warszawa               16171 / 131
  38  Wietecki Zbigniew        123.33  Gorzów Wielkopolski    24419 / 198
  39  Grabowski Maciej         123.18  Warszawa               23774 / 193
  40  Chmielewski Andrzej      123.03  Warszawa                3814 / 31
  41  Antosik Marek            122.68  Nowy Dwór Maz.          9814 / 80
  42  Oleksiak Andrzej         122.67  Ostróda                24289 / 198
  43  Kubicki Mariusz          122.49  Inowrocław             21314 / 174
  44  Weremczuk Adam           122.44  Łódź                   19957 / 163
  45  Kozyra Marcin            121.98  Warszawa               15980 / 131
  46  Dębski Ryszard           121.67  Biała Podlaska         18007 / 148
  47  Kordjalik Sławomir       121.66  Warszawa               23845 / 196
  48  Pypno Krzysztof          121.64  Gliwice                13989 / 115
  49  Stępień Joanna           121.54  Katowice               24308 / 200
  50  Kamiński Marcin          121.11  Warszawa                4360 / 36
  51  Szmidtke Andrzej         121.05  Bolszewo               18884 / 156
  52  Puchalski Sergiusz       120.71  Włocławek              14364 / 119
  53  Stefaniak Edward         120.34  Biała Podlaska          7100 / 59
  54  Lożyński Andrzej         120.18  Piastów                 5408 / 45
  55  Kowalska Anna            119.81  Bielsko Biała          19409 / 162
  56  Mówka Krzysztof          119.79  Toruń                  23479 / 196
  57  Ochot Stanisław          119.71  Katowice               10774 / 90
  58  Juszczak Joanna          119.65  Warszawa               23571 / 197
  59  Korga Lucyna             119.58  Zabrze                 21524 / 180
  60  Szota Zdzisław           119.53  Warszawa               16734 / 140
  61  Merklejn Magdalena       119.38  Szczecin               23876 / 200
  62  Merklejn Aleksandra      119.18  Szczecin               22644 / 190
  63  Szepczyński Andrzej      119.09  Kraków                 11433 / 96
  64  Sulima Roman             118.89  Warszawa               16883 / 142
  65  Matyasik Jerzy           118.88  Kraków                 22588 / 190
  66  Pietruszka Jacek         118.79  Kraków                  9147 / 77
  67  Kamiński Robert          118.59  Wysokie Maz.           22057 / 186
  68  Pikul Dawid              118.14  Poznań                 22683 / 192
  69  Michalak Jarosław        118.02  Łódź                   10740 / 91
  70  Puchalski Aleksander     117.86  Włocławek              20508 / 174
  71  Sowiński Radosław        117.29  Warszawa               21816 / 186
  72  Kucia Sławomir           117.22  Kraków                 12660 / 108
  73  Gasik Stanisław          117.14  Warszawa               21085 / 180
  74  Roszak Halina            116.80  Poznań                 22075 / 189
  75  Puchalski Jarosław       116.71  Łódź                   23108 / 198
  76  Siemaszko Walenty        116.68  Lipiany                14001 / 120
  77  Syczuk Marek             116.62  Warszawa               21691 / 186
  78  Stępień Katarzyna        115.96  Katowice               12176 / 105
  79  Matczak Rafał            115.80  Pruszków               17718 / 153
  80  Hebda Maciej             115.45  Tarnów                  3579 / 31
  81  Osajda-Matczak Mariola   115.27  Pruszków               18905 / 164
  82  Michalak Maciej          115.22  Łódź                    6337 / 55
  83  Florek Paweł             115.05  Nowa Wieś Wielka        8744 / 76
  84  Warzecha Filip           115.00  Gdynia                 15295 / 133
  85  Madej Beata              114.89  Lublin                 22634 / 197
  86  Kwiatkowski Andrzej      114.52  Warszawa               22789 / 199
  87  Perzyński Maciej         114.26  Piła                    7541 / 66
  88  Tyczyno Andrzej          113.99  Bydgoszcz               7637 / 67
  89  Rosół Piotr              113.96  Warszawa               21995 / 193
  90  Szkudlarek Krzysztof     113.82  Pabianice              10130 / 89
  91  Puton Grażyna            113.80  Ruda Śląska             4552 / 40
  92  Jaworski Arkadiusz       113.64  Tychy                  14659 / 129
  93  Charytoniuk Marek        113.48  Biała Podlaska         17590 / 155
  94  Subocz Paweł             113.47  Szczecin                7262 / 64
  95  Próchniewicz Wojciech    113.02  Warszawa               22603 / 200
  96  Merklejn Kazimierz       112.76  Szczecin               15787 / 140
  97  Klar Filip               112.73  Mielec                 17699 / 157
  98  Niżewski Ryszard         112.70  Warszawa               13186 / 117
  99  Klinkosz Kamil           112.31  Rumia                  18307 / 163
 100  Śniadach Lucyna          112.19  Rumia                  18175 / 162
 101  Dudkiewicz Marek         112.02  Milanówek              21395 / 191
 102  Chmielewska Grażyna      111.93  Mrągowo                 4701 / 42
 103  Krzemiński Piotr         111.83  Warszawa                8723 / 78
 104  Faron Kazimierz          111.76  Warszawa                4582 / 41
 105  Jachowicz Paweł          111.54  Żyrardów                7027 / 63
 106  Luter Jerzy              110.77  Bytom                  21821 / 197
 107  Olewiński Wiesław        110.55  Warszawa               15809 / 143
 108  Stecuła Leszek           110.06  Bytom                   7264 / 66
 109  Machnio Maurycy          110.01  Lipiany                10451 / 95
 110  Strzelczyk Ewa           109.64  Warszawa               11731 / 107
 111  Żuliński Jarosław        109.63  Szczecin               13704 / 125
 112  Majewski Paweł           109.50  Warszawa               10293 / 94
 113  Puchalski Bogusław       109.43  Włocławek              20135 / 184
 114  Żuławska Katarzyna       109.38  Katowice               21658 / 198
 115  Dawidson Stefan          109.20  Częstochowa            21075 / 193
 116  Kaczor Janusz            108.67  Międzyrzec Podl.        6520 / 60
 117  Piotrowska Beata         108.42  Łódź                   21141 / 195
 118  Kutera Maciej            108.25  Warszawa               12665 / 117
 119  Paszek Jerzy             108.24  Tarnowskie Góry         4546 / 42
 120  Dawidson Dawid           108.13  Częstochowa             5082 / 47
 121  Jankowska Elżbieta       107.93  Wrocław                 6476 / 60
 122  Opyc Paweł               107.85  Warszawa               20600 / 191
 123  Tatarczuk Jerzy          107.75  Warszawa                9374 / 87
 124  Matysiak Grzegorz        107.04  Kraków                 12631 / 118
 125  Wróblewski Eugeniusz     106.95  Inowrocław             20000 / 187
 126  Kowalska Renata          106.58  Bielsko Biała          16626 / 156
 127  Strzelczyk Adam          106.31  Częstochowa             3721 / 35
 128  Augustyniak Krystyna     106.28  Łódź                   12116 / 114
 129  Figiel Marcin            106.22  Zawichost              15296 / 144
 130  Frynia Paweł             106.09  Konstantynów Łódzki     8169 / 77
 131  Czubla Paweł             105.94  Lublin                  3814 / 36
 132  Gostomski Andrzej        105.85  Łódź                   20958 / 198
 133  Figiel Roman             105.67  Zawichost              17119 / 162
 134  Zięba Maciej             105.63  Wrocław                 8873 / 84
 135  Wypart Jarosław          105.34  Częstochowa             8006 / 76
 136  Sobczak Jarosław         104.79  Warszawa               11003 / 105
 137  Kozłowski Bogdan         104.79  Białystok               7440 / 71
 138  Stefaniuk Agnieszka      104.64  Warszawa                6906 / 66
 139  Matysiak Bożena          104.23  Kraków                  8026 / 77
 140  Koczkodon Grzegorz       104.20  Ostróda                10212 / 98
 141  Petrus Jacek             104.10  Wrocław                 4997 / 48
 142  Michalski Mariusz        103.75  Inowrocław              8715 / 84
 143  Słapiński Adam           103.73  Warszawa                9128 / 88
 144  Skwarek Zygmunt          103.65  Katowice                4457 / 43
 145  Ziółkowski Jan           103.52  Rumia                   9213 / 89
 146  Żbikowski Tomasz         103.36  Warszawa               20361 / 197
 147  Furman Grażyna           103.15  Sosnowiec               7530 / 73
 148  Śliwa Maciej             103.03  Zabrze                  6594 / 64
 149  Ciszewska Ewa            102.95  Katowice                8545 / 83
 150  Koszarski Bogusław       102.89  Lądek Zdrój            16668 / 162
 151  Sosin Filip              102.83  Warszawa                6787 / 66
 152  Harat Stanisław          102.72  Kęty                    6163 / 60
 153  Lewandowski Zbigniew     102.67  Słupsk                  3080 / 30
 154  Ziembowicz Dorota        102.59  Gliwice                16517 / 161
 155  Jurkowski Adam           102.44  Knurów                  9834 / 96
 156  Gołęcki Wojciech         102.35  Inowrocław             19651 / 192
 157  Sulejewska Małgorzata    102.15  Kraków                  9806 / 96
 158  Nowak Jacek              101.81  Szczecin                6821 / 67
 159  Baran Iwona              101.80  Kraków                 10893 / 107
 160  Kubik Joanna             101.76  Częstochowa             7225 / 71
 161  Rutkowska Iwona          101.71  Warszawa               12714 / 125
 162  Rakoczy Andrzej          101.70  Kraków                  7729 / 76
 163  Zielińska Dorota         101.51  Ustanów                10151 / 100
 164  Siemaszko Monika         101.36  Lipiany                 5980 / 59
 165  Niciporuk Małgorzata     101.32  Rumia                  10436 / 103
 166  Florek Jędrzej           101.08  Nowa Wieś Wielka        6671 / 66
 167  Szulc Paweł              100.30  Szczecin                4614 / 46
 168  Pukniel Grzegorz         100.28  Lublin                 19555 / 195
 169  Oprządek Magdalena       100.19  Siedlce                 3206 / 32
 170  Boczek Bartłomiej        100.14  Toruń                   4306 / 43
 171  Jankowski Eligiusz        99.81  Wrocław                 4691 / 47
 172  Fiszer Ewa                99.55  Wrocław                 4181 / 42
 173  Mańkowski Piotr           99.49  Warszawa                4875 / 49
 174  Zieliński Władysław       99.33  Lębork                  2980 / 30
 175  Legięć Adam               99.31  Warszawa                6455 / 65
 176  Śniadach Adelina          99.15  Rumia                   5255 / 53
 177  Sitkowski Marek           98.71  Warszawa                3356 / 34
 178  Waberski Krzysztof        98.33  Łódź                    3540 / 36
 179  Zając Ewa                 98.12  Mrągowo                 4023 / 41
 180  Kozłowska Marianna        97.92  Białystok               6071 / 62
 181  Wrzałek Miłosz            97.81  Reda                    3619 / 37
 182  Pawlic Przemysław         97.77  Wrocław                 7333 / 75
 183  Wietecki Józef            97.33  Gorzów Wielkopolski     4185 / 43
 184  Podlaska Magdalena        96.93  Warszawa                6882 / 71
 185  Pendowska Ania            96.30  Rumia                   9823 / 102
 186  Kapela Paweł              96.08  Kraków                  3555 / 37
 187  Dobrzańska Marta          96.00  Kraków                  3264 / 34
 188  Andracka Renata           95.89  Poznań                  3452 / 36
 189  Hennig Paulina            95.70  Gniezno                 4211 / 44
 190  Mroziuk Magdalena         95.34  Warszawa               10869 / 114
 191  Wojciekiewicz Piotr       95.33  Katowice                6578 / 69
 192  Markiewicz Sebastian      95.08  Warszawa                3423 / 36
 193  Szubiak Aneta             95.02  Łódź                    5036 / 53
 194  Kucia Małgorzata          94.69  Wrocław                 3314 / 35
 195  Niżewska Kinga            94.43  Warszawa                5760 / 61
 196  Kotwica Adam              94.40  Gdańsk                  4248 / 45
 197  Ochot Paweł               94.37  Katowice                7644 / 81
 198  Kosmowska Jolanta         94.30  Warszawa               13768 / 146
 199  Jarosz Maria              94.20  Lublin                 10927 / 116
 200  Ficak Irena               93.68  Mielec                 10024 / 107
 201  Skrzyński Norbert         93.46  Warszawa               16355 / 175
 202  Gostomska Marta           92.74  Warszawa                8439 / 91
 203  Chmielewski Piotr         92.52  Mrągowo                 3701 / 40
 204  Tarnacka Kamila           92.40  Rumia                   2772 / 30
 205  Cieśla Adam               92.31  Częstochowa             3323 / 36
 206  Szeliga Marta             92.05  Warszawa                3866 / 42
 207  Rosół Renata              92.00  Warszawa               17480 / 190
 208  Kocikowski Marek          91.80  Ostróda                 4957 / 54
 209  Cichecki Jacek            91.33  Józefów                 2740 / 30
 210  Soska Maciej              91.32  Lublin                  6484 / 71
 211  Kokoszka Paweł            91.02  Kłomnice                5916 / 65
 212  Ingling Piotr             90.93  Warszawa               12367 / 136
 213  Ostrowska Joanna          90.68  Warszawa                6438 / 71
 214  Ilczuk Bogumiła           89.55  Warszawa                3761 / 42
 215  Ząbek Teresa              89.53  Warszawa                6715 / 75
 216  Kokot Krzysztof           89.44  Nowy Targ              11806 / 132
 217  Nieścierowicz Agnieszka   89.40  Szczecin                3129 / 35
 218  Drózd Robert              88.47  Wesoła                  6901 / 78
 219  Urbańczyk Marek           88.14  Bielsko Biała           3085 / 35
 220  Augustyniak Jerzy         87.68  Łódź                    9294 / 106
 221  Grodzicka Katarzyna       87.64  Warszawa                2892 / 33
 222  Lewandowska Ewa           86.91  Warszawa                3042 / 35
 223  Szkudlarek Michał         85.94  Pabianice               4125 / 48
 224  Rogalski Mariusz          85.03  Iława                   3316 / 39
 225  Włodarczyk Robert         84.76  Wrocław                 3475 / 41
 226  Madej Piotr               84.53  Lublin                  9129 / 108
 227  Przepiórkowski Mirosław   84.39  Inowrocław              2785 / 33
 228  Pawłowski Jan             84.17  Warszawa                3451 / 41
 229  Ziółkowski Piotr          84.00  Piaseczno               4872 / 58
 230  Śniadach Dominika         83.64  Rumia                   3931 / 47
 231  Rubinstein Monika         81.49  Warszawa                7008 / 86
 232  Kruk Krzysztof            80.30  Łódź                    3774 / 47
 233  Jachowicz Kacper          79.52  Żyrardów                3181 / 40
 234  Plata Małgorzata          76.50  Rumia                   2295 / 30
 235  Kruk Jolanta              70.03  Łódź                    2311 / 33
 236  Sulejewski Tomasz         69.67  Kraków                  3553 / 51
 237  Kędzior Adam              68.22  Lublin                  2183 / 32
 238  Brychcy Joanna            64.62  Katowice                2197 / 34

                              POCZEKALNIA

MIEJSCE    ZAWODNIK           RANKING    MIEJSCOWOŚĆ         SKALPY / PARTIE

 239  Jaworski Krzysztof        92.03  Warszawa                2669 / 29
 240  Korpysz Tomasz            87.86  Warszawa                2548 / 29
 241  Dudek Sebastian           87.55  Częstochowa             2539 / 29
 242  Kołodziejczyk Małgorzata  77.90  Ostróda                 2259 / 29
 243  Gigoła Jacek             116.21  Gorzów Wielkopolski     3254 / 28
 244  Krupka Agnieszka          84.11  Krosno                  2355 / 28
 245  Tomaszewski Paweł         67.14  Pruszków                1880 / 28
 246  Jachimowicz Piotr        116.00  Warszawa                3132 / 27
 247  Kuma Bogusław            118.42  Słupsk                  3079 / 26
 248  Giryn Ilona               94.46  Łódź                    2456 / 26
 249  Rawski Lech               90.19  Kraków                  2345 / 26
 250  Pokojski Bogdan           99.04  Piastów                 2476 / 25
 251  Kukier Krzysztof          91.52  Warszawa                2288 / 25
 252  Wróblewski Andrzej       115.17  Warszawa                2764 / 24
 253  Nowak Krzysztof          114.83  Lublin                  2756 / 24
 254  Nawrocki Kamil           109.71  Bydgoszcz               2633 / 24
 255  Kaciński Robert          107.50  Kazimierza Wielka       2580 / 24
 256  Hoffmann Jolanta         105.21  Warszawa                2525 / 24
 257  Stencel Tomasz           104.17  Poznań                  2500 / 24
 258  Szymkowski Michał        103.21  Wrocław                 2477 / 24
 259  Grzegorzewska Maria      100.67  Nowe Miasto Lubawskie   2416 / 24
 260  Kościańska Beata          98.79  Lublin                  2371 / 24
 261  Rubaj Tomasz              97.79  Lublin                  2347 / 24
 262  Kamienik Jarosław         94.04  Słupsk                  2257 / 24
 263  Bielaszka Jan             92.08  Nowe Miasto Lubawskie   2210 / 24
 264  Sojka Krzysztof           91.04  Łódź                    2185 / 24
 265  Kosman Bartłomiej         91.00  Bielsko Biała           2184 / 24
 266  Niedźwiedź Katarzyna      90.83  Lublin                  2180 / 24
 267  Norwajszas Mirosław       88.25  Szczecin                2118 / 24
 268  Rawska Małgorzata         86.96  Kraków                  2087 / 24
 269  Rzepa Jacek               85.04  Tychy                   2041 / 24
 270  Nawrocki Dariusz          84.71  Bydgoszcz               2033 / 24
 271  Świątkowska Marta        104.00  Wrocław                 2392 / 23
 272  Głowacki Robert          101.87  Łódź                    2343 / 23
 273  Wojciechowska Agata       96.83  Poznań                  2227 / 23
 274  Anuszkiewicz Alfred       89.74  Warszawa                2064 / 23
 275  Kołodziejczyk Michał      88.43  Ostróda                 2034 / 23
 276  Sojka Janusz              81.57  Łódź                    1876 / 23
 277  Orzelski Sebastian        73.22  Bielsk Podlaski         1684 / 23
 278  Machnio Adam              69.48  Lipiany                 1598 / 23
 279  Wandzlewicz Krystian     109.05  Nowe Miasto Lubawskie   2399 / 22
 280  Pazda Ziemowit            96.32  Wrocław                 2119 / 22
 281  Jankowski Witold          68.55  Warszawa                1508 / 22
 282  Zieliński Slawomir        67.09  Lębork                  1476 / 22
 283  Pietuchowski Piotr        92.48  Białystok               1942 / 21
 284  Mionskowski Michał        85.76  Szczecin                1801 / 21
 285  Stanosz Paweł            160.55  Warszawa                3211 / 20
 286  Baltyn Jacek             103.90  Suchedniów              2078 / 20
 287  Bulkowski Waldemar        83.20  Chojnów                 1664 / 20
 288  Mossakowski Piotr        109.84  Chorzów                 2087 / 19
 289  Jacyno Wojciech          105.42  Warszawa                2003 / 19
 290  Stanek Stanisław          92.58  Olkusz                  1759 / 19
 291  Dzik Monika               89.16  Poznań                  1694 / 19
 292  Parnicki Zdzisław         84.63  Słupsk                  1608 / 19
 293  Sak Michał               107.89  Lublin                  1942 / 18
 294  Jędrzejczyk Marcin       106.83  Warszawa                1923 / 18
 295  Kulawiak Grzegorz        103.39  Warszawa                1861 / 18
 296  Makuch Mariusz           100.94  Zator                   1817 / 18
 297  Boczoń Dawid              93.22  Zakopane                1678 / 18
 298  Szulc Marzena             90.28  Szczecin                1625 / 18
 299  Szepczyński Tomasz        81.11  Kraków                  1460 / 18
 300  Pajdzik Patryk            52.61  Lipiany                  947 / 18
 301  Orzeł Barbara            102.76  Nowe Miasto Lubawskie   1747 / 17
 302  Szepczyński Zbigniew      88.24  Kraków                  1500 / 17
 303  Sołtysiak Zygmunt         83.71  Piastów                 1423 / 17
 304  Bil Sylwia                71.06  Dąbrowa Górnicza        1208 / 17
 305  Drzycimska Tatiana       103.75  Wrocław                 1660 / 16
 306  Macal Bogusław            89.81  Szczecin                1437 / 16
 307  Łagutko Edmund            84.38  Ośno Lubuskie           1350 / 16
 308  Bednarska Jolanta         82.38  Łódź                    1318 / 16
 309  Tutka Marcin              92.43  Wrocław                 1294 / 14
 310  Fortuna Teresa           131.23  Lubin                   1706 / 13
 311  Kordalski Jarosław       120.46  Lublin                  1566 / 13
 312  Wiączkowski Grzegorz     107.54  Kielce                  1398 / 13
 313  Pikul Andrzej             85.23  Poznań                  1108 / 13
 314  Wilczek Sylwia            67.62  Warszawa                 879 / 13
 315  Szymański Tomasz         134.25  Gorzów Wielkopolski     1611 / 12
 316  Pęczkowska Mariola       124.25  Warszawa                1491 / 12
 317  Zaryński Jakub           122.42  Świnoujście             1469 / 12
 318  Jackowski Paweł          118.83  Warszawa                1426 / 12
 319  Owsiany Artur            116.00  Łódź                    1392 / 12
 320  Figiel Tomasz            113.17  Zawichost               1358 / 12
 321  Trumpus Michał           110.17  Wrocław                 1322 / 12
 322  Borodziuk Krzysztof      109.42  Kostrzyn                1313 / 12
 323  Kasprzak Paweł           108.83  Warszawa                1306 / 12
 324  Lewiński Jacek           106.08  Wrocław                 1273 / 12
 325  Kurzok Ireneusz          104.92  Mikołów                 1259 / 12
 326  Gajda Paweł              104.33  Ostrów Wlkp             1252 / 12
 327  Owsianko Leszek          102.33  Warszawa                1228 / 12
 328  Obłoza Mariusz            97.08  Szczecin                1165 / 12
 329  Kroc Andrzej              96.67  Łódź                    1160 / 12
 330  Olędzki Grzegorz          96.08  Warszawa                1153 / 12
 331  Sokołowski Grzegorz       95.00  Słupsk                  1140 / 12
 332  Mirowski Rafał            94.92  Częstochowa             1139 / 12
 333  Juśkiewicz Tomasz         94.42  Łódź                    1133 / 12
 334  Kwiatkowski Artur         94.42  Częstochowa             1133 / 12
 335  Wróblewski Radosław       94.33  Mielec                  1132 / 12
 336  Dys Leszek                91.67  Olsztyn                 1100 / 12
 337  Pytlak Patryk             90.92  Kielce                  1091 / 12
 338  Tecław Grzegorz           90.83  Poznań                  1090 / 12
 339  Karwacki Michał           89.67  Dąbrowa Górnicza        1076 / 12
 340  Zdanowicz Michał          88.58  Lublin                  1063 / 12
 341  Puchalska Krystyna        87.83  Łódź                    1054 / 12
 342  Szulc Katarzyna           86.75  Szczecin                1041 / 12
 343  Grafiński Mirosław        86.67  Brodnica                1040 / 12
 344  Grzybała Piotr            86.33  Warszawa                1036 / 12
 345  Skudlarska Anna           86.17  Wrocław                 1034 / 12
 346  Niedźwiedź Zbigniew       86.08  Lublin                  1033 / 12
 347  Puchalski Andrzej         86.08  Łódź                    1033 / 12
 348  Jopek Tomasz              85.83  Wrocław                 1030 / 12
 349  Pawłowska Anna            85.67  Opacz Kol.              1028 / 12
 350  Rubaj Joanna              84.75  Lublin                  1017 / 12
 351  Grzona Adam               84.08  Toruń                   1009 / 12
 352  Czyżewski Sławomir        80.33  Poznań                   964 / 12
 353  Matysiak Karolina         78.58  Kraków                   943 / 12
 354  Szymański Sławomir        78.17  Dobrzelin                938 / 12
 355  Łubniewicz Halina         76.92  Łódź                     923 / 12
 356  Rogowski Marcin           69.42  Nowe Miasto Lubawskie    833 / 12
 357  Graczyk Adam              68.42  Nowe Miasto Lubawskie    821 / 12
 358  Damer Jan                140.09  Lublin                  1541 / 11
 359  Święcka Elżbieta         109.91  Białystok               1209 / 11
 360  Łagutko Tomasz            98.73  Ośno                    1086 / 11
 361  Ciesielski Jakub          96.82  Poznań                  1065 / 11
 362  Biegun Arkadiusz          91.09  Kraków                  1002 / 11
 363  Jakubiak Piotr            90.91  Żyrardów                1000 / 11
 364  Musiał Joanna             90.45  Słupsk                   995 / 11
 365  Mikuć Anna                89.82  Wrocław                  988 / 11
 366  Załęcki Przemysław        88.45  Wałbrzych                973 / 11
 367  Niedźwiedź Jadwiga        85.36  Lublin                   939 / 11
 368  Sitkowski Filip           85.18  Warszawa                 937 / 11
 369  Pobudkiewicz Szymon       80.91  Warszawa                 890 / 11
 370  Nowakowski Jacek          78.00  Bydgoszcz                858 / 11
 371  Zacharska Marta           73.73  Słupsk                   811 / 11
 372  Gątarski Dariusz          71.27  Rzeszów                  784 / 11
 373  Olędzki Tomasz            71.00  Warszawa                 781 / 11
 374  Czubla Olaf               70.27  Łódź                     773 / 11
 375  Czart Małgorzata          70.18  Olsztyn                  772 / 11
 376  Roszak Grzegorz           70.18  Poznań                   772 / 11
 377  Krzyżaniak Dorota         70.00  Słupsk                   770 / 11
 378  Bobik Andrzej             68.82  Chojnów                  757 / 11
 379  Malkowska Margarita       65.64  Poznań                   722 / 11
 380  Krause Krzysztof          60.18  Poznań                   662 / 11
 381  Wielgoszewski Grzegorz    59.91  Wrocław                  659 / 11
 382  Szemryk Tadeusz           59.64  Słupsk                   656 / 11
 383  Peschak Anna              53.55  Kraków                   589 / 11
 384  Steglińska Katarzyna      53.00  Częstochowa              583 / 11
 385  Hardej Sylwia             91.80  Szczecin                 918 / 10
 386  Górny Paweł               87.40  Lublin                   874 / 10
 387  Kwaśniak Anna             83.30  Częstochowa              833 / 10
 388  Kwaśniak Wojciech         82.10  Częstochowa              821 / 10
 389  Kosewski Zbigniew         63.10  Szczecin                 631 / 10
 390  Kozłowska Monika          53.10  Warszawa                 531 / 10
 391  Kamionka Paweł           109.11  Szczecin                 982 / 9
 392  Soborak Jarosław         107.56  Warszawa                 968 / 9
 393  Karwacki Jarosław        105.56  Dąbrowa Górnicza         950 / 9
 394  Panek Jacek               97.22  Warszawa                 875 / 9
 395  Bielaszka Anna            65.78  Nowe Miasto Lubawskie    592 / 9
 396  Nowak Paula               63.00  Szczecin                 567 / 9
 397  Dąbrowski Rafał          111.25  Ostróda                  890 / 8
 398  Boroś Lucjan              99.62  Gdańsk                   797 / 8
 399  Taczalski Jacek           90.38  Szczecin                 723 / 8
 400  Wszyndybył Jacek          62.50  Chojnów                  500 / 8
 401  Homa Łukasz              139.29  Bielsko Biała            975 / 7
 402  Grodzki Janusz           131.14  Łódź                     918 / 7
 403  Korsak Damian            122.71  Gorzów Wielkopolski      859 / 7
 404  Ochot Magdalena          104.29  Katowice                 730 / 7
 405  Kasza Janusz             100.86  Kraków                   706 / 7
 406  Koprowska Małgorzata      98.43  Pabianice                689 / 7
 407  Stańczyk Andrzej          98.29  Kraków                   688 / 7
 408  Kozak Czesław             93.43  Częstochowa              654 / 7
 409  Sulejewski Adam           68.86  Kraków                   482 / 7
 410  Leszczyński Tomasz        66.29  Częstochowa              464 / 7
 411  Kozłowski Kamil           65.57  Częstochowa              459 / 7
 412  Buks Sylwia               57.00  Warszawa                 399 / 7
 413  Kwiatkowski Maciej        54.29  Częstochowa              380 / 7
 414  Olejarczyk Wojciech       52.00  Nowe Miasto Lubawskie    364 / 7
 415  Chylewski Andrzej        140.17  Poznań                   841 / 6
 416  Morawski Wojciech        125.83  Gliwice                  755 / 6
 417  Skórniewski Bartosz      118.67  Warszawa                 712 / 6
 418  Krzemień Michał          108.67  Kraków                   652 / 6
 419  Bednarek Mikołaj         104.17  Warszawa                 625 / 6
 420  Krzyszczyk Tomasz        103.50  Siemianowice Śląskie     621 / 6
 421  Duda Krzysztof           102.50  Pszczyna                 615 / 6
 422  Tokarczyk Karol           86.17  Warszawa                 517 / 6
 423  Lus Tomasz                86.17  Piła                     517 / 6
 424  Orłowska Sylwia           85.67  Warszawa                 514 / 6
 425  Orłowski Leszek           85.33  Warszawa                 512 / 6
 426  Krzyszczyk Krzysztof      84.83  Siemianowice Śląskie     509 / 6
 427  Nowak Robert              73.00  Gorzów Wielkopolski      438 / 6
 428  Olszewski Grzegorz        71.50  Augustów                 429 / 6
 429  Przybylski Adrian         70.00  Częstochowa              420 / 6
 430  Zyśk Daniel               69.83  Nowy Dwór Mazowiecki     419 / 6
 431  Gołębiowski Michał        69.33  Warszawa                 416 / 6
 432  Degórski Łukasz           69.00  Warszawa                 414 / 6
 433  Błędowski Paweł           68.17  Częstochowa              409 / 6
 434  Wesołowski Rafał          68.00  Warszawa                 408 / 6
 435  Buciak Robert             67.83  Szczecin                 407 / 6
 436  Kosińska Anna             67.50  Lewin Brzeski            405 / 6
 437  Jankowski Karol           55.83  Warszawa                 335 / 6
 438  Sobania Mariusz           53.17  Ośno Lubuskie            319 / 6
 439  Sółkowski Arek            53.00  Ostróda                  318 / 6
 440  Bochra Wojciech           53.00  Lublin                   318 / 6
 441  Dalka Krzysztof           52.00  Bytów                    312 / 6
 442  Wink Ewa                  51.83  Warszawa                 311 / 6
 443  Mońko Dawid               51.33  Wrocław                  308 / 6
 444  Gudaczewski Paweł         50.33  Ostróda                  302 / 6
 445  Marek Grzegorz           124.40  Warszawa                 622 / 5
 446  Gasik Jacek               93.60  Warszawa                 468 / 5
 447  Majos Maria               92.20  Warszawa                 461 / 5
 448  Majos Magdalena           90.00  Warszawa                 450 / 5
 449  Morga Paweł               76.00  Warszawa                 380 / 5
 450  Tymoszuk Piotr            75.60  Warszawa                 378 / 5
 451  Kula Joanna               74.80  Częstochowa              374 / 5
 452  Zyśko Danuta              74.40  Warszawa                 372 / 5
 453  Orłowski Krzysztof        72.40  Warszawa                 362 / 5
 454  Syrek Justyna             71.60  Częstochowa              358 / 5
 455  Poklikajew Marzena        64.40  Pruszków                 322 / 5
 456  Paszkowska Elżbieta       56.40  Warszawa                 282 / 5
 457  Kozłowski Bartłomiej      54.40  Radom                    272 / 5
 458  Gomułka Edyta             50.80  Częstochowa              254 / 5
 459  Elmerych Michał          105.00  Szczecin                 420 / 4
 460  Gardynik Grzegorz         83.75  Warszawa                 335 / 4
 461  Gnabasik Agata            82.50  Poznań                   330 / 4
 462  Kraj Iza                  79.50  Warszawa                 318 / 4
 463  Białecki Krzysztof        79.00  Warszawa                 316 / 4
 464  Michałek Piotr            76.00  Warszawa                 304 / 4
 465  Gajos Stanisław           53.50  Strzelno                 214 / 4
 466  Łysak Wojciech            50.25  Sosnowiec                201 / 4
 467  Jakimowicz Piotr         150.00  Poznań                   450 / 3
 468  Loch Dominik             119.67  Częstochowa              359 / 3
 469  Salamon Edward            94.67  Bytom                    284 / 3
 470  Budek Sławomir            87.00  Warszawa                 261 / 3
 471  Kukla Elżbieta            85.33  Częstochowa              256 / 3
 472  Majos Anna                83.33  Warszawa                 250 / 3
 473  Borowski Miłosz           55.33  Bielsko Biała            166 / 3
 474  Białecki Eryk             54.67  Warszawa                 164 / 3
 475  Sobczyk Iwo               54.67  Bielsko Biała            164 / 3
 476  Franaszczyk Aleksandra    54.33  Łódź                     163 / 3
 477  Prokopczuk Piotr          54.00  Warszawa                 162 / 3
 478  Prokopczuk Teresa         54.00  Warszawa                 162 / 3
 479  Wojtczak Marek            51.00  Piastów                  153 / 3
 480  Słapińska Joanna          50.00  Olsztyn                  150 / 3
 481  Rokosz Irena             117.50  Bielsko Biała            235 / 2
 482  Graczykowski Paweł       109.00  Łódź                     218 / 2
 483  Rokosz Mirosław          100.00  Bielsko Biała            200 / 2
 484  Żyła Anna                100.00  Wrocław                  200 / 2
 485  Piętka Anna               79.50  Szczecin                 159 / 2
 486  Szkudlarek Jadwiga        59.50  Pabianice                119 / 2
 487  Policińska Tina           58.00  Częstochowa              116 / 2
 488  Molenda Tomasz            57.50  Szczecin                 115 / 2
 489  Dudek Izabela             54.50  Częstochowa              109 / 2
 490  Redlińska Izabela         53.00  Warszawa                 106 / 2
 491  Więciorkowski Damian      52.00  Częstochowa              104 / 2
 492  Orzeł Grzegorz            50.50  Nowe Miasto Lubawskie    101 / 2
 493  Skokowska Sylwia          50.00  Chojnów                  100 / 2
 494  Gajkowska Ewa             50.00  Warszawa                 100 / 2
 495  Zuziak Agnieszka          50.00  Kraków                   100 / 2
 496  Giersz Jerzy             150.00  Szczecin                 150 / 1
 497  Szczotka Anna            150.00  Bielsko Biała            150 / 1
 498  Żbikowska Jagoda         150.00  Warszawa                 150 / 1
 499  Wanot Magdalena           69.00  Warszawa                  69 / 1
 500  Sobolewski Krzysztof      67.00  Piastów                   67 / 1
 501  Szkocki Andrzej           66.00  Szczecin                  66 / 1
 502  Koczorowska Małgorzata    63.00  Gorzów Wielkopolski       63 / 1
 503  Kasprzak Marek            53.00  Częstochowa               53 / 1
 504  Ćwiertka Joanna           50.00  Kraków                    50 / 1
 505  Majos Agata               50.00  Warszawa                  50 / 1
 506  Bossy Kinga               50.00  Poznań                    50 / 1
 507  Graczykowska Barbara      50.00  Łódź                      50 / 1
 508  Tyc Rafał                 50.00  Bielsko Biała             50 / 1
 509  Żmuda Aurelia              0.00  Lubin                      0 / 0
 510  Skrobosz Katarzyna         0.00  Warszawa                   0 / 0
 511  Wasiluk Marzena            0.00  Szczecin                   0 / 0
 512  Szczap Jacek               0.00  Warszawa                   0 / 0
 513  Wiśniewska Agnieszka       0.00  Inowrocław                 0 / 0
 514  Wawrzonkiewicz Michał      0.00  Tychy                      0 / 0
 515  Sikorski Władysław         0.00  Bytom                      0 / 0
 516  Tałaj Rafał                0.00  Częstochowa                0 / 0
 517  Szymeczko Rafał            0.00  Gdynia                     0 / 0
 518  Wilczak Marta              0.00  Częstochowa                0 / 0
 519  Szekliński Dariusz         0.00  Nowe Miasto Lubawskie      0 / 0
 520  Żydaczewski Ryszard        0.00  Lubin                      0 / 0
 521  Skrzyniarz Marcin          0.00  Warszawa                   0 / 0
 522  Wilińska Anna              0.00  Gdynia                     0 / 0
 523  Szerenos Michał            0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 524  Wiśniewski Marek           0.00  Radzymin                   0 / 0
 525  Zieliński Wojciech         0.00  Szczecin                   0 / 0
 526  Sitarek Justyna            0.00  Katarzynów                 0 / 0
 527  Żurawski Krzysztof         0.00  Nowe Miasto Lubawskie      0 / 0
 528  Skowrońska Magdalena       0.00  Szczecin                   0 / 0
 529  Wąsowicz Paweł             0.00  Szczecin                   0 / 0
 530  Watras Weronika            0.00  Kraków                     0 / 0
 531  Szumieluk Maciej           0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 532  Karaim Bogdan              0.00  Kęty                       0 / 0
 533  Kasiński Dariusz           0.00  Warszawa                   0 / 0
 534  Witczak Artur              0.00  Włocławek                  0 / 0
 535  Szczurak Julianna          0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 536  Swoboda Anna               0.00  Wałbrzych                  0 / 0
 537  Stankiewicz Andrzej        0.00  Gdańsk                     0 / 0
 538  Wróblewski Grzegorz        0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 539  Szreter Dorota             0.00  Wrocław                    0 / 0
 540  Tokarski Mirosław          0.00  Koszalin                   0 / 0
 541  Żol Grażyna                0.00  Lubin                      0 / 0
 542  Zalewski Wojciech          0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 543  Stankiewicz Piotr          0.00  Warszawa                   0 / 0
 544  Trybuszewski Maciej        0.00  Żarki-Letnisko             0 / 0
 545  Ziółkowska Renata          0.00  Rumia                      0 / 0
 546  Steć Kamil                 0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 547  Steć Adrianna              0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 548  Stańczyk Maciej            0.00  Tarnów                     0 / 0
 549  Sołoniewicz Ireneusz       0.00  Pułtusk                    0 / 0
 550  Szmat Małgorzata           0.00  Koszalin                   0 / 0
 551  Tuz Wojciech               0.00  Warszawa                   0 / 0
 552  Szczepaniak Przemysław     0.00  Szczecin                   0 / 0
 553  Szmidt Dorota              0.00  Łódź                       0 / 0
 554  Stępnicka Katarzyna        0.00  Piastów                    0 / 0
 555  Waberski Krzysztof         0.00  Łódź                       0 / 0
 556  Wojtylak Piotr             0.00  Piastów                    0 / 0
 557  Zwolińska Stenia           0.00  Warszawa                   0 / 0
 558  Stefaniak Irena            0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 559  Szymeczko Robert           0.00  Gdynia                     0 / 0
 560  Tałaj Andrzej              0.00  Częstochowa                0 / 0
 561  Zięba Ewelina              0.00  Wrocław                    0 / 0
 562  Zając Janina               0.00  Gdynia                     0 / 0
 563  Wróbel Bogusław            0.00  Łódź                       0 / 0
 564  Walawender Jakub           0.00  Kraków                     0 / 0
 565  Strelczuk Paweł            0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 566  Wójcik Agnieszka           0.00  Częstochowa                0 / 0
 567  Subocz Paweł               0.00  Szczecin                   0 / 0
 568  Żydaczewska Barbara        0.00  Lubin                      0 / 0
 569  Winiczenko Adam            0.00  Warszawa                   0 / 0
 570  Szpyrko Sławomir           0.00  Gdynia                     0 / 0
 571  Witek Bogdan               0.00  Koszalin                   0 / 0
 572  Swoboda Marek              0.00  Wałbrzych                  0 / 0
 573  Ziemba Arkadiusz           0.00  Borek                      0 / 0
 574  Szałkowska Izabela         0.00  Nowe Miasto Lubawskie      0 / 0
 575  Wójcik Mariusz             0.00  Warszawa                   0 / 0
 576  Ulicki Paweł               0.00  Łódź                       0 / 0
 577  Zakrocki Krzysztof         0.00  Szczecin                   0 / 0
 578  Smela Jarosław             0.00  Częstochowa                0 / 0
 579  Słyszewski Robert          0.00  Częstochowa                0 / 0
 580  Słapiński Wojciech         0.00  Piastów                    0 / 0
 581  Jaroszuk Kamila            0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 582  Tymoszuk Piotr             0.00  Sokołów Podlaski           0 / 0
 583  Grdeń Wiesław              0.00  Tarnobrzeg                 0 / 0
 584  Graczykowski Piotr         0.00  Łódź                       0 / 0
 585  Sowa Mateusz               0.00  Pruszków                   0 / 0
 586  Graczykowska Barbara       0.00  Łódź                       0 / 0
 587  Górski Jacek               0.00  Gdańsk                     0 / 0
 588  Fido Henryk                0.00  Kielce                     0 / 0
 589  Grochowski Paweł           0.00  Warszawa                   0 / 0
 590  Gocyk Krzysztof            0.00  Kraków                     0 / 0
 591  Gwóźdź Witold              0.00  Warszawa                   0 / 0
 592  Gruszczyński Bolesław      0.00  Gdynia                     0 / 0
 593  Grondziowski Piotr         0.00  Chorzów                    0 / 0
 594  Grzybowski Maciej          0.00  Szczecin                   0 / 0
 595  Flisak Adam                0.00  Warszawa                   0 / 0
 596  Flegier Marcin             0.00  Warszawa                   0 / 0
 597  Graczykowski Paweł         0.00  Łódź                       0 / 0
 598  Fraś Paweł                 0.00  Kraków                     0 / 0
 599  Grzegorczyk Piotr          0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 600  Kłosiński Ryszard          0.00  Częstochowa                0 / 0
 601  Gniazdowski Michał         0.00  Łódź                       0 / 0
 602  Kondratiuk Paweł           0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 603  Kłos Małgorzata            0.00  Gdańsk                     0 / 0
 604  Gądek Łukasz               0.00  Tychy                      0 / 0
 605  Fiedoruk Bogdan            0.00  Gdańsk                     0 / 0
 606  Fiett Danuta               0.00  Piastów                    0 / 0
 607  Glegoła-Szczap Maria       0.00  Warszawa                   0 / 0
 608  Gancarczyk Mariusz         0.00  Mielec                     0 / 0
 609  Kolmer Patryk              0.00  Szczecin                   0 / 0
 610  Gawroński Artur            0.00  Halinów                    0 / 0
 611  Hofman Gabriela            0.00  Łódź                       0 / 0
 612  Kobyliński Mirosław        0.00  Warszawa                   0 / 0
 613  Gąbka Małgorzata           0.00  Piastów                    0 / 0
 614  Korowaj Paweł              0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 615  Kozak Krzysztof            0.00  Warszawa                   0 / 0
 616  Gąbka Paweł                0.00  Piastów                    0 / 0
 617  Kobyliński Marcin          0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 618  Horodyski Marcin           0.00  Kielce                     0 / 0
 619  Jachimek Szymon            0.00  Gdynia                     0 / 0
 620  Kosow Henryk               0.00  Częstochowa                0 / 0
 621  Jaskuła Elżbieta           0.00  Zielona Góra               0 / 0
 622  Jeszke Andrzej             0.00  Gdańsk                     0 / 0
 623  Babulewicz Natalia         0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 624  Banasiak Jerzy             0.00  Radom                      0 / 0
 625  Jewiec Piotr               0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 626  Bogacz Wojciech            0.00  Kraków                     0 / 0
 627  Kaliszewski Konrad         0.00  Piotrków Trybunalski       0 / 0
 628  Bielaszka Anna             0.00  Nowe Miasto Lubawskie      0 / 0
 629  Kaciński Czesław           0.00  Kazimierza Wielka          0 / 0
 630  Kielczewska Joanna         0.00  Piastów                    0 / 0
 631  Kaczanowski Bartek         0.00  Szczecin                   0 / 0
 632  Kowalska Elżbieta M.       0.00  Ruda Śląska                0 / 0
 633  Kozłowski Stanisław        0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 634  Kaczmarek Paweł            0.00  Inowrocław                 0 / 0
 635  Kościółek Roksana          0.00  Kraków                     0 / 0
 636  Bojarski Dariusz           0.00  Szczecin                   0 / 0
 637  Burzyński Józef            0.00  Ełk                        0 / 0
 638  Bogatyńska Anna            0.00  Kraków                     0 / 0
 639  Berthold Dariusz           0.00  Karpacz                    0 / 0
 640  Boroś Teresa               0.00  Gdańsk                     0 / 0
 641  Kozłowski Adam             0.00  Radom                      0 / 0
 642  Hlebowicz Bartosz          0.00  Kraków                     0 / 0
 643  Bura Irena                 0.00  Lubin                      0 / 0
 644  Burczyk Andrzej            0.00  Gdynia                     0 / 0
 645  Baran Robert               0.00  Tychy                      0 / 0
 646  Agnieszczak Paweł          0.00  Łaskarzew                  0 / 0
 647  Brzozowski Leszek          0.00  Łódź                       0 / 0
 648  Bulaszewski Paweł          0.00  Warszawa                   0 / 0
 649  Barnowska Jolanta          0.00  Piastów                    0 / 0
 650  Berthold Mira              0.00  Karpacz                    0 / 0
 651  Berthold Sebastian         0.00  Karpacz                    0 / 0
 652  Adamski Andrzej            0.00  Warszawa                   0 / 0
 653  Adamski Franciszek         0.00  Katowice                   0 / 0
 654  Śmietanka Piotr            0.00  Warszawa                   0 / 0
 655  Bernacki Marek             0.00  Łódź                       0 / 0
 656  Barszcz Damian             0.00  Zawichost                  0 / 0
 657  Dzierża Roman              0.00  Kraków                     0 / 0
 658  Dominiak Joanna            0.00  Szczecin                   0 / 0
 659  Berlińska Zuzia            0.00  Piastów                    0 / 0
 660  Derlacki Michał            0.00  Warszawa                   0 / 0
 661  Bartold Zbigniew           0.00  Gdynia                     0 / 0
 662  Berliński Dominik          0.00  Pruszków                   0 / 0
 663  Charysz Sławomir           0.00  Lipiany                    0 / 0
 664  Dalecka Dorota             0.00  Łódź                       0 / 0
 665  Dalecka Grażyna            0.00  Łódź                       0 / 0
 666  Ogonowski Włodzimierz      0.00  Piastów                    0 / 0
 667  Olenderek Tadeusz          0.00  Katowice                   0 / 0
 668  Drąszkowski Tomasz         0.00  Katowice                   0 / 0
 669  Dziewulski Jarosław        0.00  Warszawa                   0 / 0
 670  Dubek Marek                0.00  Warszawa                   0 / 0
 671  Czyż Michał                0.00  Łódź                       0 / 0
 672  Dziewulska Elżbieta        0.00  Warszawa                   0 / 0
 673  Chylewski Emil             0.00  Łódź                       0 / 0
 674  Dubek Mateusz              0.00  Warszawa                   0 / 0
 675  Chylewski Andrzej          0.00  Poznań                     0 / 0
 676  Dzierża Iwona              0.00  Kraków                     0 / 0
 677  Dzierża Dariusz            0.00  Kraków                     0 / 0
 678  Ciechomski Robert          0.00  Piastów                    0 / 0
 679  Czajewski Michał           0.00  Gdynia                     0 / 0
 680  Chilicki Wiesław           0.00  Katowice                   0 / 0
 681  Chmielewski Michał         0.00  Częstochowa                0 / 0
 682  Czerwonka Marek            0.00  Kraków                     0 / 0
 683  Czarnecki Marek            0.00  Warszawa                   0 / 0
 684  Bednarski Bartłomiej       0.00  Łódź                       0 / 0
 685  Czerwoniec Mirosława       0.00  Warszawa                   0 / 0
 686  Czerwoniec Ewa             0.00  Warszawa                   0 / 0
 687  Czarnecki Stefan           0.00  Pruszków                   0 / 0
 688  Czarzasty Jan              0.00  Warszawa                   0 / 0
 689  Czerwoniec Adam            0.00  Warszawa                   0 / 0
 690  Krawczyk Marcin            0.00  Piastów                    0 / 0
 691  Napiórkowska Maria         0.00  Pruszków                   0 / 0
 692  Pichola Bożenna            0.00  Piastów                    0 / 0
 693  Morawski Piotr             0.00  Gdańsk                     0 / 0
 694  Myszka Ireneusz            0.00  Słupsk                     0 / 0
 695  Pastor Andrzej             0.00  Warszawa                   0 / 0
 696  Parfieniuk Grzegorz        0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 697  Paszek Adam                0.00  Tarnowskie Góry            0 / 0
 698  Olewińska Barbara          0.00  Warszawa                   0 / 0
 699  Owczarek Romuald           0.00  Wałbrzych                  0 / 0
 700  Tyl Artur                  0.00  Częstochowa                0 / 0
 701  Estko Izabela              0.00  Częstochowa                0 / 0
 702  Syguda Wieńczysław         0.00  Częstochowa                0 / 0
 703  Nagwizda Andrzej           0.00  Kraków                     0 / 0
 704  Penszko Marek              0.00  Warszawa                   0 / 0
 705  Pawłowska Matylda          0.00  Warszawa                   0 / 0
 706  Natorff Maciej             0.00  Mińsk Mazowiecki           0 / 0
 707  Pędzisz Paweł              0.00  Lipiany                    0 / 0
 708  Pilawski Paweł             0.00  Kraków                     0 / 0
 709  Noskowicz Krzysztof        0.00  Toruń                      0 / 0
 710  Neumann Mariusz            0.00  Nowe Miasto Lubawskie      0 / 0
 711  Radecka Katarzyna          0.00  Warszawa                   0 / 0
 712  Rudzińska Krystyna         0.00  Warszawa                   0 / 0
 713  Nowak Sławomir             0.00  Łódź                       0 / 0
 714  Niedbała Dorota            0.00  Warszawa                   0 / 0
 715  Niżnik Ryszard             0.00  Piastów                    0 / 0
 716  Mroczka Elżbieta           0.00  Kraków                     0 / 0
 717  Mroziak Marzena            0.00  Warszawa                   0 / 0
 718  Orysiak Katarzyna          0.00  Piastów                    0 / 0
 719  Rutowicz Kinga             0.00  Piastów                    0 / 0
 720  Piasecki Maurycy           0.00  Tychy                      0 / 0
 721  Orłowska Maryla            0.00  Katowice                   0 / 0
 722  Rybak Tadeusz              0.00  Częstochowa                0 / 0
 723  Rudziński Janusz           0.00  Warszawa                   0 / 0
 724  Sapis Lucyna               0.00  Słupsk                     0 / 0
 725  Piskorz Agnieszka          0.00  Kraków                     0 / 0
 726  Rutowicz Daria             0.00  Piastów                    0 / 0
 727  Siadak Jerzy               0.00  Szczecin                   0 / 0
 728  Popławska Magdalena        0.00  Warszawa                   0 / 0
 729  Próchniak Beata            0.00  Bielsko Biała              0 / 0
 730  Siemaszko Michał           0.00  Lipiany                    0 / 0
 731  Sikorski Roman             0.00  Kobylnica                  0 / 0
 732  Serafinowicz Danuta        0.00  Bydgoszcz                  0 / 0
 733  Lisiewicz Michał           0.00  Łódź                       0 / 0
 734  Lożyńska Hanna             0.00  Piastów                    0 / 0
 735  Pomorski Marcin            0.00  Warszawa                   0 / 0
 736  Lipczyński Mateusz         0.00  Sopot                      0 / 0
 737  Prudaczuk Emil             0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 738  Pryzowicz Michał           0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 739  Pluszyńska Małgorzata      0.00  Jasienica                  0 / 0
 740  Podwiązka Mariola          0.00  Nowy Dwór Mazowiecki       0 / 0
 741  Puchałka Jarosław          0.00  Bielsko Biała              0 / 0
 742  Sapis Witalis              0.00  Słupsk                     0 / 0
 743  Serafinowicz Andrzej       0.00  Bydgoszcz                  0 / 0
 744  Raab Norbert               0.00  Szczecin                   0 / 0
 745  Piskorz Henryk             0.00  Kraków                     0 / 0
 746  Liśkiewicz Stanisław       0.00  Piastów                    0 / 0
 747  Latuszek Marcin            0.00  Mieścisko                  0 / 0
 748  Lewczuk Daniel             0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 749  Leśniewski Kazimierz       0.00  Kielce                     0 / 0
 750  Leśniak Darek              0.00  Rumia                      0 / 0
 751  Wypchał Waldemar           0.00  Kraków                     0 / 0
 752  Stefański Marek            0.00  Inowrocław                 0 / 0
 753  Tałaj Mariola              0.00  Częstochowa                0 / 0
 754  Śniadach Krzysztof         0.00  Rumia                      0 / 0
 755  Kuczyński Jerzy            0.00  Łowicz                     0 / 0
 756  Latała Sławomir            0.00  Piastów                    0 / 0
 757  Libich Artur               0.00  Łódź                       0 / 0
 758  Kucharska Dorota           0.00  Warszawa                   0 / 0
 759  Kubicka Urszula            0.00  Inowrocław                 0 / 0
 760  Lewiński Jacek             0.00  Wrocław                    0 / 0
 761  Przepiórkowska Joanna      0.00  Inowrocław                 0 / 0
 762  Lożyńska Ewa               0.00  Piastów                    0 / 0
 763  Lewczuk Maciej             0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 764  Królak Tomasz              0.00  Warszawa                   0 / 0
 765  Kryszczulas Zbigniew       0.00  Kołobrzeg                  0 / 0
 766  Krzeszewska Joanna         0.00  Łódź                       0 / 0
 767  Kurowski Witold            0.00  Łódź                       0 / 0
 768  Kula Krzysztof             0.00  Gdańsk                     0 / 0
 769  Laszczka Piotr             0.00  Warszawa                   0 / 0
 770  Ługowski Jerzy             0.00  Piastów                    0 / 0
 771  Kurowski Krzysztof         0.00  Łódź                       0 / 0
 772  Kuskowska Justyna          0.00  Piastów                    0 / 0
 773  Łagutko Edmund             0.00  Ośno                       0 / 0
 774  Matysiuk Emil              0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 775  Mazur Marzena              0.00  Warszawa                   0 / 0
 776  Michalski Jacek            0.00  Bielsko Biała              0 / 0
 777  Marcinkowski Jacek         0.00  Świeszyno                  0 / 0
 778  Malinowski Krzysztof       0.00  Pabianice                  0 / 0
 779  Kurowski Olgierd           0.00  Łódź                       0 / 0
 780  Marszał Tomasz             0.00  Kraków                     0 / 0
 781  Marynowski Krzysztof       0.00  Łódź                       0 / 0
 782  Mojsik Paweł               0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 783  Mocek Krzysztof            0.00  Warszawa                   0 / 0
 784  Modrzejewski Krzysztof     0.00  Warszawa                   0 / 0
 785  Mogielnicki Paweł          0.00  Warszawa                   0 / 0
 786  Łysek Wojciech             0.00  Warszawa                   0 / 0
 787  Próchniak Dariusz          0.00  Bielsko Biała              0 / 0
 788  Puchałka Edward            0.00  Bielsko Biała              0 / 0
 789  Mieszkowska Katarzyna      0.00  Nowy Dwór Mazowiecki       0 / 0
 790  Mitkowski Paweł            0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 791  Łubniewicz Tatiana         0.00  Łódź                       0 / 0
 792  Makuch Mariusz             0.00  Zator                      0 / 0
 793  Łagutko Tomasz             0.00  Ośno                       0 / 0
 794  Łubniewicz Halina          0.00  Łódź                       0 / 0
 795  Maciątek Michał            0.00  Warszawa                   0 / 0
 796  Machnio Ryszard            0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 797  Molenda-Kass Katarzyna     0.00  Gdańsk                     0 / 0
 798  Majkut Radosław            0.00  Szczecin                   0 / 0
 799  Majewski Walerian          0.00  Inowrocław                 0 / 0
 800  Szewczyk Grzegorz          0.00  Łódź                       0 / 0
 801  Jończyk Agnieszka          0.00  Warszawa                   0 / 0
 802  Bońkowski Stanisław        0.00  Warszawa                   0 / 0
 803  Kupidura Szczepan          0.00  Radom                      0 / 0
 804  Wodzińska Elżbieta         0.00  Warszawa                   0 / 0
 805  Żłobiński Maciej           0.00  Katowice                   0 / 0
 806  Płatek Jerzy               0.00  Sosnowiec                  0 / 0
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie