Warszawa 2
marca
Warszawa 2- 3 marca VII Mistrzostwa WarszawyGrand Prix 2002
Częstochowa 9
marca
Częstochowa 9-10 marca VI Mistrzostwa CzęstochowyGrand Prix 2002
Inowrocław 6
kwietnia
Inowrocław 6- 7 kwietnia VI Mistrzostwa KujawGrand Prix 2002
VI Mistrzostwa Częstochowy09 - 10 marca 2002 — VI Mistrzostwa CzęstochowyInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

VI Mistrzostwa Częstochowy Częstochowa, 09 - 10 marca 2002
Grand Prix 2002

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Maciej Czupryniak (Milanówek) 10,0 4890
 2. Paweł Dawidson (Częstochowa) 9,0 5102
 3. Mariusz Skrobosz (Warszawa) 9,0 4970
 4. Mateusz Żbikowski (Warszawa) 9,0 4837
 5. Krzysztof Usakiewicz (Warszawa) 9,0 4425
 6. Dariusz Banaszek (Warszawa) 8,0 5000
 7. Małgorzata Kania (Milanówek) 8,0 4713
 8. Karol Wyrębkiewicz (Łódź) 8,0 4642
 9. Adam Weremczuk (Łódź) 8,0 4536
 10. Dariusz Puton (Ruda Śląska) 8,0 4509

 80 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
V Mistrzostwa Częstochowy
IV Mistrzostwa Częstochowy
III Otwarte Mistrzostwa Częstochowy




sędzia: Andrzej Lożyński                                                                               Nie, 10 Mar 2002

VI Mistrzostwa Częstochowy

                                                                 VP
MIEJSCE                                           p-ty    +/-  RAZEM
---------------------------------------------------------------------
  1 Maciej Czupryniak      134 Milanówek          4890          10.0
  2 Paweł Dawidson         138 Częstochowa        5102           9.0
  3 Mariusz Skrobosz       136 Warszawa           4970           9.0
  4 Mateusz Żbikowski      134 Warszawa           4837           9.0
  5 Krzysztof Usakiewicz   119 Warszawa           4425           9.0
  6 Dariusz Banaszek       139 Warszawa           5000           8.0
  7 Małgorzata Kania       131 Milanówek          4713           8.0
  8 Karol Wyrębkiewicz     130 Łódź               4642           8.0
  9 Adam Weremczuk         107 Łódź               4536           8.0
 10 Dariusz Puton          132 Ruda Śląska        4509           8.0
 11 Jerzy Paszek           100 Tarnowskie Góry    4436           8.0
 12 Marcin Kozyra          100 Warszawa           4386           8.0
 13 Maciej Gałecki         121 Łódź               4330           8.0
 14 Tomasz Zwoliński       139 Warszawa           4771           7.0
 15 Andrzej Rechowicz      123 Katowice           4673           7.0
 16 Wojciech Usakiewicz    136 Warszawa           4643           7.0
 17 Szymon Fidziński       131 Warszawa           4619           7.0
 18 Wojciech Zemło         129 Łódź               4536           7.0
 19 Sławomir Kordjalik     116 Warszawa           4428           7.0
 20 Jarosław Puchalski     104 Łódź               4404           7.0
 21 Jerzy Matyasik         116 Kraków             4399           7.0
 22 Paweł Majewski         100 Warszawa           4358           7.0
 23 Beata Madej            109 Lublin             4242           7.0
 24 Andrzej Gostomski      100 Łódź               3972           7.0
 25 Dawid Dawidson         103 Częstochowa        3644           7.0
 26 Mariusz Wrześniewski   130 Warszawa           4844           6.0
 27 Stanisław Rydzik       129 Warszawa           4732           6.0
 28 Krystyna Augustyniak   104 Łódź               4547           6.0
 29 Lucyna Korga           106 Zabrze             4540           6.0
 30 Katarzyna Żuławska     106 Katowice           4484           6.0
 31 Grażyna Puton          104 Ruda Śląska        4338           6.0
 32 Bożena Matysiak        100 Kraków             4331           6.0
 33 Jerzy Luter            110 Bytom              4327           6.0
 34 Piotr Rosół            106 Warszawa           4244           6.0
 35 Norbert Skrzyński      100 Warszawa           4112           6.0
 36 Dorota Ziembowicz      100 Gliwice            4070           6.0
 37 Piotr Ingling          100 Warszawa           3973           6.0
 38 Grzegorz Pukniel       100 Lublin             3919           6.0
 39 Piotr Madej            100 Lublin             3732           6.0
 40 Kamil Górka            131 Łęczna             4641           5.0
 41 Aleksander Puchalski   117 Włocławek          4521           5.0
 42 Grzegorz Matysiak      109 Kraków             4385           5.0
 43 Beata Piotrowska       107 Łódź               4345           5.0
 44 Stefan Dawidson        108 Częstochowa        4267           5.0
 45 Maciej Michalak        117 Łódź               4187           5.0
 46 Paweł Opyc             100 Warszawa           4163           5.0
 47 Arkadiusz Jaworski     100 Tychy              4092           5.0
 48 Joanna Juszczak        100 Warszawa           3987           5.0
 49 Elżbieta Jankowska     103 Wrocław            3975           5.0
 50 Piotr Wojciekiewicz    100 Katowice           3921           5.0
 51 Wojciech Gołęcki       100 Inowrocław         3497           5.0
 52 Rafał Mirowski         100 Częstochowa        3350           5.0
 53 Paweł Ochot            100 Katowice           2105           5.0
 54 Anna Mikuć             100 Wrocław            3829           4.5
 55 Jarosław Michalak      123 Łódź               4223           4.0
 56 Maciej Zięba           100 Wrocław            4122           4.0
 57 Renata Rosół           100 Warszawa           3950           4.0
 58 Jerzy Augustyniak      100 Łódź               3701           4.0
 59 Adam Cieśla            100 Częstochowa        3511           4.0
 60 Paweł Kokoszka         100 Kłomnice           2886           4.0
 61 Krzysztof Kokot        100 Nowy Targ          2223           4.0
 62 Stanisław Harat        103 Kęty               2034           4.0
 63 Małgorzata Sulejewska  100 Kraków             3848           3.0
 64 Krzysztof Kruk         100 Łódź               3387           3.0
 65 Sylwia Bil             100 Dąbrowa Górn.      2998           3.0
 66 Jolanta Kruk           100 Łódź               2385           3.0
 67 Czesław Kozak          100 Częstochowa        1913           3.0
 68 Stanisław Ochot        115 Katowice           1800           3.0
 69 Zygmunt Skwarek        100 Katowice           1562           2.0
 70 Jarosław Wypart        100 Częstochowa         921           2.0
 71 Kamil Kozłowski        100 Częstochowa        1753           1.5
 72 Justyna Syrek          100 Częstochowa         896           1.0
 73 Joanna Kula            100 Częstochowa         815           1.0
 74 Andrzej Lożyński       115 Piastów             634           1.0
 75 Elżbieta Kukla         100 Częstochowa         604           1.0
 76 Adam Sulejewski        100 Kraków              590           1.0
 77 Edyta Gomułka          100 Częstochowa         766           0.0
 78 Tina Policińska        100 Częstochowa         407           0.0
 79 Damian Więciorkowski   100 Częstochowa         258           0.0
 80 Izabela Dudek          100 Częstochowa         250           0.0

sędzia: Andrzej Lożyński                                                                               Nie, 10 Mar 2002

   1  Dariusz Banaszek       139 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1   37  Dawid Dawidson         103   +  483:270   153
   2    6   10  Kamil Górka            131   +  453:254   181
   3    2   13  Mariusz Wrześniewski   130   +  380:354   180
   4    2    8  Dariusz Puton          132   +  524:406   182
   5    1    4  Mariusz Skrobosz       136   +  405:297   186
   6    1    6  Maciej Czupryniak      134   -  397:425    84
   7    2   16  Andrzej Rechowicz      123   +  367:336   173
   8    1    2  Tomasz Zwoliński       139   -  370:425    89
   9    3   12  Karol Wyrębkiewicz     130   +  423:311   180
  10    2   19  Krzysztof Usakiewicz   119   -  354:361    69
  11    3    2  Tomasz Zwoliński       139   +  449:399   189
  12    2    3  Paweł Dawidson         138   -  395:430    88
                                                --------------
                                                 SUMA =  1754 / 12 partii


   2  Tomasz Zwoliński       139 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2   38  Grzegorz Pukniel       100   +  442:283   150
   2   10   15  Wojciech Zemło         129   +  402:399   179
   3    6   11  Szymon Fidziński       131   +  399:380   181
   4    4   26  Beata Madej            109   +  433:284   159
   5    2    6  Maciej Czupryniak      134   -  415:427    84
   6    2    8  Dariusz Puton          132   +  416:324   182
   7    3   12  Karol Wyrębkiewicz     130   +  452:327   180
   8    1    1  Dariusz Banaszek       139   +  425:370   189
   9    1    3  Paweł Dawidson         138   -  297:378    88
  10    3    4  Mariusz Skrobosz       136   -  354:381    86
  11    3    1  Dariusz Banaszek       139   -  399:449    89
  12    5    9  Małgorzata Kania       131   -  337:407    81
                                                --------------
                                                 SUMA =  1648 / 12 partii


   3  Paweł Dawidson         138 Częstochowa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   39  Bożena Matysiak        100   +  462:318   150
   2    9   24  Jerzy Luter            110   +  527:271   160
   3    1   29  Adam Weremczuk         107   -  344:403    57
   4    6   13  Mariusz Wrześniewski   130   +  416:370   180
   5    4   53  Paweł Majewski         100   -  352:399    50
   6    9   32  Katarzyna Żuławska     106   +  544:332   156
   7    6    5  Wojciech Usakiewicz    136   +  464:330   186
   8    2    4  Mariusz Skrobosz       136   +  432:357   186
   9    1    2  Tomasz Zwoliński       139   +  378:297   189
  10    1    6  Maciej Czupryniak      134   -  379:413    84
  11    2   19  Krzysztof Usakiewicz   119   +  374:343   169
  12    2    1  Dariusz Banaszek       139   +  430:395   189
                                                --------------
                                                 SUMA =  1756 / 12 partii


   4  Mariusz Skrobosz       136 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   40  Maciej Zięba           100   +  413:277   150
   2   13   32  Katarzyna Żuławska     106   +  516:351   156
   3    3   31  Piotr Rosół            106   +  460:250   156
   4    1   29  Adam Weremczuk         107   +  361:274   157
   5    1    1  Dariusz Banaszek       139   -  297:405    89
   6    5   23  Sławomir Kordjalik     116   +  478:278   166
   7    1    6  Maciej Czupryniak      134   +  393:356   184
   8    2    3  Paweł Dawidson         138   -  357:432    88
   9    4   16  Andrzej Rechowicz      123   +  448:306   173
  10    3    2  Tomasz Zwoliński       139   +  381:354   189
  11    1    6  Maciej Czupryniak      134   +  501:332   184
  12    1    6  Maciej Czupryniak      134   -  365:433    84
                                                --------------
                                                 SUMA =  1776 / 12 partii


   5  Wojciech Usakiewicz    136 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   41  Paweł Opyc             100   +  391:323   150
   2   15   16  Andrzej Rechowicz      123   -  374:412    73
   3   14   25  Grzegorz Matysiak      109   +  446:371   159
   4    8   17  Jarosław Michalak      123   +  397:342   173
   5    6   24  Jerzy Luter            110   -  300:373    60
   6   12   30  Lucyna Korga           106   +  491:382   156
   7    6    3  Paweł Dawidson         138   -  330:464    88
   8   10   15  Wojciech Zemło         129   -  297:418    79
   9   14   10  Kamil Górka            131   +  416:378   181
  10   10    9  Małgorzata Kania       131   -  317:376    81
  11   15   25  Grzegorz Matysiak      109   +  422:314   159
  12   11   30  Lucyna Korga           106   +  462:367   156
                                                --------------
                                                 SUMA =  1515 / 12 partii


   6  Maciej Czupryniak      134 Milanówek       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   42  Andrzej Gostomski      100   +  338:297   150
   2   18   72  Adam Cieśla            100   +  453:281   150
   3    7   16  Andrzej Rechowicz      123   +  472:372   173
   4    3   12  Karol Wyrębkiewicz     130   +  357:347   180
   5    2    2  Tomasz Zwoliński       139   +  427:415   189
   6    1    1  Dariusz Banaszek       139   +  425:397   189
   7    1    4  Mariusz Skrobosz       136   -  356:393    86
   8    3   31  Piotr Rosół            106   +  403:304   156
   9    2   29  Adam Weremczuk         107   +  481:425   157
  10    1    3  Paweł Dawidson         138   +  413:379   188
  11    1    4  Mariusz Skrobosz       136   -  332:501    86
  12    1    4  Mariusz Skrobosz       136   +  433:365   186
                                                --------------
                                                 SUMA =  1890 / 12 partii


   7  Mateusz Żbikowski      134 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   43  Joanna Juszczak        100   +  433:349   150
   2   11   31  Piotr Rosół            106   -  386:488    56
   3   12   20  Maciej Michalak        117   -  346:425    67
   4   20   25  Grzegorz Matysiak      109   +  368:359   159
   5   15   11  Szymon Fidziński       131   -  298:401    81
   6   21   28  Beata Piotrowska       107   +  335:307   157
   7   17   35  Jarosław Puchalski     104   +  453:332   154
   8   12   24  Jerzy Luter            110   +  506:279   160
   9    6   13  Mariusz Wrześniewski   130   +  434:374   180
  10    4   16  Andrzej Rechowicz      123   +  447:315   173
  11    4   12  Karol Wyrębkiewicz     130   +  438:320   180
  12    3   29  Adam Weremczuk         107   +  393:281   157
                                                --------------
                                                 SUMA =  1674 / 12 partii


   8  Dariusz Puton          132 Ruda Śląska     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   44  Dorota Ziembowicz      100   +  472:246   150
   2    7   35  Jarosław Puchalski     104   +  374:228   154
   3    5   23  Sławomir Kordjalik     116   +  499:273   166
   4    2    1  Dariusz Banaszek       139   -  406:524    89
   5    3   18  Maciej Gałecki         121   +  358:332   171
   6    2    2  Tomasz Zwoliński       139   -  324:416    89
   7    5   13  Mariusz Wrześniewski   130   +  366:337   180
   8    4   16  Andrzej Rechowicz      123   -  295:395    73
   9    7   32  Katarzyna Żuławska     106   +  363:310   156
  10    6   15  Wojciech Zemło         129   -  386:396    79
  11    9   35  Jarosław Puchalski     104   +  313:310   154
  12    7   15  Wojciech Zemło         129   +  353:334   179
                                                --------------
                                                 SUMA =  1640 / 12 partii


   9  Małgorzata Kania       131 Milanówek       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9   45  Norbert Skrzyński      100   +  521:252   150
   2    2   28  Beata Piotrowska       107   -  276:351    57
   3   13   30  Lucyna Korga           106   -  338:339    56
   4   21   10  Kamil Górka            131   -  301:496    81
   5   26   36  Elżbieta Jankowska     103   +  453:303   153
   6   19   25  Grzegorz Matysiak      109   -  303:374    59
   7   24   20  Maciej Michalak        117   +  443:432   167
   8   19   34  Grażyna Puton          104   +  540:280   154
   9   13   77  Stanisław Ochot        115   +  361:322   165
  10   10    5  Wojciech Usakiewicz    136   +  376:317   186
  11    8   30  Lucyna Korga           106   +  394:327   156
  12    5    2  Tomasz Zwoliński       139   +  407:337   189
                                                --------------
                                                 SUMA =  1573 / 12 partii


  10  Kamil Górka            131 Łęczna          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   46  Jerzy Augustyniak      100   +  475:192   150
   2    6    1  Dariusz Banaszek       139   -  254:453    89
   3   17   24  Jerzy Luter            110   -  418:459    60
   4   21    9  Małgorzata Kania       131   +  496:301   181
   5   13   17  Jarosław Michalak      123   -  352:379    73
   6   17   75  Wojciech Gołęcki       100   +  427:247   150
   7   12   48  Krzysztof Kokot        100   +  437:320   150
   8    9   32  Katarzyna Żuławska     106   -  304:356    56
   9   14    5  Wojciech Usakiewicz    136   -  378:416    86
  10   18   77  Stanisław Ochot        115   -  373:421    65
  11   21   75  Wojciech Gołęcki       100   +  421:406   150
  12   17   37  Dawid Dawidson         103   -  306:353    53
                                                --------------
                                                 SUMA =  1263 / 12 partii


  11  Szymon Fidziński       131 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   47  Anna Mikuć             100   +  471:221   150
   2    8   33  Krystyna Augustyniak   104   +  334:279   154
   3    6    2  Tomasz Zwoliński       139   -  380:399    89
   4    9   24  Jerzy Luter            110   -  330:417    60
   5   15    7  Mateusz Żbikowski      134   +  401:298   184
   6   11   17  Jarosław Michalak      123   +  365:339   173
   7    9   22  Jerzy Matyasik         116   -  356:373    66
   8   13   53  Paweł Majewski         100   +  451:268   150
   9    8   30  Lucyna Korga           106   -  348:431    56
  10   11   32  Katarzyna Żuławska     106   +  496:343   156
  11    7   16  Andrzej Rechowicz      123   +  351:327   173
  12    6   12  Karol Wyrębkiewicz     130   -  336:377    80
                                                --------------
                                                 SUMA =  1491 / 12 partii


  12  Karol Wyrębkiewicz     130 Łódź            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   48  Krzysztof Kokot        100   +  489:196   150
   2    4   14  Stanisław Rydzik       129   +  407:384   179
   3    4   28  Beata Piotrowska       107   +  385:273   157
   4    3    6  Maciej Czupryniak      134   -  347:357    84
   5    5   29  Adam Weremczuk         107   +  354:286   157
   6    4   24  Jerzy Luter            110   +  367:350   160
   7    3    2  Tomasz Zwoliński       139   -  327:452    89
   8    6   22  Jerzy Matyasik         116   +  444:307   166
   9    3    1  Dariusz Banaszek       139   -  311:423    89
  10    7   31  Piotr Rosół            106   +  514:317   156
  11    4    7  Mateusz Żbikowski      134   -  320:438    84
  12    6   11  Szymon Fidziński       131   +  377:336   181
                                                --------------
                                                 SUMA =  1652 / 12 partii


  13  Mariusz Wrześniewski   130 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   13   49  Piotr Ingling          100   +  484:241   150
   2    5   17  Jarosław Michalak      123   +  480:380   173
   3    2    1  Dariusz Banaszek       139   -  354:380    89
   4    6    3  Paweł Dawidson         138   -  370:416    88
   5   12   21  Aleksander Puchalski   117   +  489:286   167
   6    8   48  Krzysztof Kokot        100   +  471:237   150
   7    5    8  Dariusz Puton          132   -  337:366    82
   8    8   38  Grzegorz Pukniel       100   +  404:365   150
   9    6    7  Mateusz Żbikowski      134   -  374:434    84
  10    8   26  Beata Madej            109   +  425:301   159
  11    6   55  Marcin Kozyra          100   -  321:398    50
  12   10   16  Andrzej Rechowicz      123   -  335:395    73
                                                --------------
                                                 SUMA =  1415 / 12 partii


  14  Stanisław Rydzik       129 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   14   50  Renata Rosół           100   +  492:349   150
   2    4   12  Karol Wyrębkiewicz     130   -  384:407    80
   3   10   34  Grażyna Puton          104   -  319:416    54
   4   19   15  Wojciech Zemło         129   -  291:387    79
   5   25   25  Grzegorz Matysiak      109   -  346:354    59
   6   29   39  Bożena Matysiak        100   +  426:384   150
   7   23   21  Aleksander Puchalski   117   +  449:408   167
   8   18   33  Krystyna Augustyniak   104   -  352:371    54
   9   21   75  Wojciech Gołęcki       100   -  322:346    50
  10   25   79  Zygmunt Skwarek        100   +  453:303   150
  11   22   28  Beata Piotrowska       107   +  449:371   157
  12   18   21  Aleksander Puchalski   117   +  449:312   167
                                                --------------
                                                 SUMA =  1317 / 12 partii


  15  Wojciech Zemło         129 Łódź            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   15   51  Piotr Madej            100   +  449:224   150
   2   10    2  Tomasz Zwoliński       139   -  399:402    89
   3   11   17  Jarosław Michalak      123   -  341:366    73
   4   19   14  Stanisław Rydzik       129   +  387:291   179
   5   14   20  Maciej Michalak        117   +  414:314   167
   6   10   29  Adam Weremczuk         107   -  352:444    57
   7   14   34  Grażyna Puton          104   +  308:297   154
   8   10    5  Wojciech Usakiewicz    136   +  418:297   186
   9    9   23  Sławomir Kordjalik     116   +  407:345   166
  10    6    8  Dariusz Puton          132   +  396:386   182
  11    5   29  Adam Weremczuk         107   -  331:353    57
  12    7    8  Dariusz Puton          132   -  334:353    82
                                                --------------
                                                 SUMA =  1542 / 12 partii


  16  Andrzej Rechowicz      123 Katowice        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   16   52  Jerzy Paszek           100   +  383:355   150
   2   15    5  Wojciech Usakiewicz    136   +  412:374   186
   3    7    6  Maciej Czupryniak      134   -  372:472    84
   4   11   28  Beata Piotrowska       107   +  385:341   157
   5   17   57  Arkadiusz Jaworski     100   +  501:276   150
   6    3   53  Paweł Majewski         100   +  546:311   150
   7    2    1  Dariusz Banaszek       139   -  336:367    89
   8    4    8  Dariusz Puton          132   +  395:295   182
   9    4    4  Mariusz Skrobosz       136   -  306:448    86
  10    4    7  Mateusz Żbikowski      134   -  315:447    84
  11    7   11  Szymon Fidziński       131   -  327:351    81
  12   10   13  Mariusz Wrześniewski   130   +  395:335   180
                                                --------------
                                                 SUMA =  1579 / 12 partii


  17  Jarosław Michalak      123 Łódź            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   17   53  Paweł Majewski         100   +  489:295   150
   2    5   13  Mariusz Wrześniewski   130   -  380:480    80
   3   11   15  Wojciech Zemło         129   +  366:341   179
   4    8    5  Wojciech Usakiewicz    136   -  342:397    86
   5   13   10  Kamil Górka            131   +  379:352   181
   6   11   11  Szymon Fidziński       131   -  339:365    81
   7   15   30  Lucyna Korga           106   -  290:408    56
   8   20   35  Jarosław Puchalski     104   -  305:435    54
   9   24   57  Arkadiusz Jaworski     100   -  306:321    50
  10   27   36  Elżbieta Jankowska     103   +  345:288   153
  11   23   39  Bożena Matysiak        100   -  329:384    50
  12   25   28  Beata Piotrowska       107   -  353:394    57
                                                --------------
                                                 SUMA =  1177 / 12 partii


  18  Maciej Gałecki         121 Łódź            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   18   54  Piotr Wojciekiewicz    100   +  380:371   150
   2   16   22  Jerzy Matyasik         116   +  392:322   166
   3    8   57  Arkadiusz Jaworski     100   +  399:349   150
   4    5   34  Grażyna Puton          104   +  369:340   154
   5    3    8  Dariusz Puton          132   -  332:358    82
   6    6   31  Piotr Rosół            106   -  221:401    56
   7   11   42  Andrzej Gostomski      100   +  385:223   150
   8    7   19  Krzysztof Usakiewicz   119   -  294:418    69
   9   11   26  Beata Madej            109   -  271:493    59
  10   15   45  Norbert Skrzyński      100   +  416:336   150
  11   12   42  Andrzej Gostomski      100   +  484:273   150
  12    9   77  Stanisław Ochot        115   +  387:354   165
                                                --------------
                                                 SUMA =  1501 / 12 partii


  19  Krzysztof Usakiewicz   119 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   19   55  Marcin Kozyra          100   -  344:347    50
   2   22   41  Paweł Opyc             100   +  385:281   150
   3   18   35  Jarosław Puchalski     104   +  338:315   154
   4   14   30  Lucyna Korga           106   -  351:431    56
   5   19   43  Joanna Juszczak        100   +  359:307   150
   6   14   27  Stefan Dawidson        108   +  378:371   158
   7   10   26  Beata Madej            109   +  377:263   159
   8    7   18  Maciej Gałecki         121   +  418:294   171
   9    5   31  Piotr Rosół            106   +  366:343   156
  10    2    1  Dariusz Banaszek       139   +  361:354   189
  11    2    3  Paweł Dawidson         138   -  343:374    88
  12    4   55  Marcin Kozyra          100   +  405:331   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1631 / 12 partii


  20  Maciej Michalak        117 Łódź            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   20   56  Małgorzata Sulejewska  100   -  388:427    50
   2   19   54  Piotr Wojciekiewicz    100   +  421:206   150
   3   12    7  Mateusz Żbikowski      134   +  425:346   184
   4    7   53  Paweł Majewski         100   -  305:395    50
   5   14   15  Wojciech Zemło         129   -  314:414    79
   6   20   33  Krystyna Augustyniak   104   -  346:395    54
   7   24    9  Małgorzata Kania       131   -  432:443    81
   8   26   74  Sylwia Bil             100   +  320:263   150
   9   22   21  Aleksander Puchalski   117   -  264:424    67
  10   26   39  Bożena Matysiak        100   -  320:343    50
  11   28   79  Zygmunt Skwarek        100   +  326:258   150
  12   26   40  Maciej Zięba           100   +  326:296   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1215 / 12 partii


  21  Aleksander Puchalski   117 Włocławek       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   21   57  Arkadiusz Jaworski     100   -  354:402    50
   2   20   52  Jerzy Paszek           100   -  351:386    50
   3   28   65  Joanna Kula            100   +  594:129   150
   4   18   74  Sylwia Bil             100   +  372:284   150
   5   12   13  Mariusz Wrześniewski   130   -  286:489    80
   6   18   34  Grażyna Puton          104   -  310:335    54
   7   23   14  Stanisław Rydzik       129   -  408:449    79
   8   25   59  Rafał Mirowski         100   +  374:253   150
   9   22   20  Maciej Michalak        117   +  424:264   167
  10   17   75  Wojciech Gołęcki       100   +  376:328   150
  11   14   32  Katarzyna Żuławska     106   -  360:376    56
  12   18   14  Stanisław Rydzik       129   -  312:449    79
                                                --------------
                                                 SUMA =  1215 / 12 partii


  22  Jerzy Matyasik         116 Kraków          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   22   58  Tina Policińska        100   +  379:175   150
   2   16   18  Maciej Gałecki         121   -  322:392    71
   3   19   53  Paweł Majewski         100   -  345:544    50
   4   22   35  Jarosław Puchalski     104   +  380:345   154
   5   18   40  Maciej Zięba           100   +  396:245   150
   6   13   52  Jerzy Paszek           100   +  353:315   150
   7    9   11  Szymon Fidziński       131   +  373:356   181
   8    6   12  Karol Wyrębkiewicz     130   -  307:444    80
   9   10   55  Marcin Kozyra          100   -  347:358    50
  10   13   23  Sławomir Kordjalik     116   -  359:410    66
  11   17   24  Jerzy Luter            110   +  481:332   160
  12   12   32  Katarzyna Żuławska     106   +  357:343   156
                                                --------------
                                                 SUMA =  1418 / 12 partii


  23  Sławomir Kordjalik     116 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   23   59  Rafał Mirowski         100   +  521:230   150
   2    3   30  Lucyna Korga           106   +  335:296   156
   3    5    8  Dariusz Puton          132   -  273:499    82
   4   13   55  Marcin Kozyra          100   +  420:397   150
   5    8   52  Jerzy Paszek           100   +  382:319   150
   6    5    4  Mariusz Skrobosz       136   -  278:478    86
   7    8   24  Jerzy Luter            110   +  494:322   160
   8    5   29  Adam Weremczuk         107   -  265:399    57
   9    9   15  Wojciech Zemło         129   -  345:407    79
  10   13   22  Jerzy Matyasik         116   +  410:359   166
  11   10   31  Piotr Rosół            106   +  381:298   156
  12    8   52  Jerzy Paszek           100   -  324:428    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1442 / 12 partii


  24  Jerzy Luter            110 Bytom           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   24   60  Paweł Kokoszka         100   +  465:184   150
   2    9    3  Paweł Dawidson         138   -  271:527    88
   3   17   10  Kamil Górka            131   +  459:418   181
   4    9   11  Szymon Fidziński       131   +  417:330   181
   5    6    5  Wojciech Usakiewicz    136   +  373:300   186
   6    4   12  Karol Wyrębkiewicz     130   -  350:367    80
   7    8   23  Sławomir Kordjalik     116   -  322:494    66
   8   12    7  Mateusz Żbikowski      134   -  279:506    84
   9   16   33  Krystyna Augustyniak   104   +  381:326   154
  10   12   35  Jarosław Puchalski     104   -  294:418    54
  11   17   22  Jerzy Matyasik         116   -  332:481    66
  12   21   41  Paweł Opyc             100   +  384:338   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1440 / 12 partii


  25  Grzegorz Matysiak      109 Kraków          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   25   61  Krzysztof Kruk         100   +  407:230   150
   2   14   57  Arkadiusz Jaworski     100   -  380:385    50
   3   14    5  Wojciech Usakiewicz    136   -  371:446    86
   4   20    7  Mateusz Żbikowski      134   -  359:368    84
   5   25   14  Stanisław Rydzik       129   +  354:346   179
   6   19    9  Małgorzata Kania       131   +  374:303   181
   7   16   33  Krystyna Augustyniak   104   +  481:385   154
   8   11   30  Lucyna Korga           106   -  295:369    56
   9   15   35  Jarosław Puchalski     104   -  338:351    54
  10   19   27  Stefan Dawidson        108   +  391:276   158
  11   15    5  Wojciech Usakiewicz    136   -  314:422    86
  12   19   33  Krystyna Augustyniak   104   -  321:434    54
                                                --------------
                                                 SUMA =  1292 / 12 partii


  26  Beata Madej            109 Lublin          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   26   62  Kamil Kozłowski        100   +  419:147   150
   2   12   56  Małgorzata Sulejewska  100   +  311:258   150
   3    9   55  Marcin Kozyra          100   +  484:366   150
   4    4    2  Tomasz Zwoliński       139   -  284:433    89
   5    9   28  Beata Piotrowska       107   +  331:315   157
   6    7   38  Grzegorz Pukniel       100   -  288:301    50
   7   10   19  Krzysztof Usakiewicz   119   -  263:377    69
   8   15   49  Piotr Ingling          100   +  388:336   150
   9   11   18  Maciej Gałecki         121   +  493:271   171
  10    8   13  Mariusz Wrześniewski   130   -  301:425    80
  11   11   52  Jerzy Paszek           100   -  286:423    50
  12   15   45  Norbert Skrzyński      100   +  394:279   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1416 / 12 partii


  27  Stefan Dawidson        108 Częstochowa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   27   63  Justyna Syrek          100   +  368:207   150
   2   17   55  Marcin Kozyra          100   -  324:396    50
   3   20   36  Elżbieta Jankowska     103   +  369:330   153
   4   15   38  Grzegorz Pukniel       100   -  308:350    50
   5   20   56  Małgorzata Sulejewska  100   +  391:389   150
   6   14   19  Krzysztof Usakiewicz   119   -  371:378    69
   7   19   49  Piotr Ingling          100   -  365:366    50
   8   21   57  Arkadiusz Jaworski     100   +  398:357   150
   9   17   52  Jerzy Paszek           100   -  338:343    50
  10   19   25  Grzegorz Matysiak      109   -  276:391    59
  11   24   57  Arkadiusz Jaworski     100   +  444:302   150
  12   20   39  Bożena Matysiak        100   -  315:367    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1131 / 12 partii


  28  Beata Piotrowska       107 Łódź            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   28   64  Jolanta Kruk           100   +  523:198   150
   2    2    9  Małgorzata Kania       131   +  351:276   181
   3    4   12  Karol Wyrębkiewicz     130   -  273:385    80
   4   11   16  Andrzej Rechowicz      123   -  341:385    73
   5    9   26  Beata Madej            109   -  315:331    59
   6   21    7  Mateusz Żbikowski      134   -  307:335    84
   7   25   56  Małgorzata Sulejewska  100   +  359:272   150
   8   22   52  Jerzy Paszek           100   -  335:392    50
   9   25   40  Maciej Zięba           100   +  418:315   150
  10   20   33  Krystyna Augustyniak   104   -  358:395    54
  11   22   14  Stanisław Rydzik       129   -  371:449    79
  12   25   17  Jarosław Michalak      123   +  394:353   173
                                                --------------
                                                 SUMA =  1283 / 12 partii


  29  Adam Weremczuk         107 Łódź            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   29   65  Joanna Kula            100   +  553:133   150
   2    1   34  Grażyna Puton          104   +  420:342   154
   3    1    3  Paweł Dawidson         138   +  403:344   188
   4    1    4  Mariusz Skrobosz       136   -  274:361    86
   5    5   12  Karol Wyrębkiewicz     130   -  286:354    80
   6   10   15  Wojciech Zemło         129   +  444:352   179
   7    7   53  Paweł Majewski         100   +  347:220   150
   8    5   23  Sławomir Kordjalik     116   +  399:265   166
   9    2    6  Maciej Czupryniak      134   -  425:481    84
  10    5   30  Lucyna Korga           106   +  351:340   156
  11    5   15  Wojciech Zemło         129   +  353:331   179
  12    3    7  Mateusz Żbikowski      134   -  281:393    84
                                                --------------
                                                 SUMA =  1656 / 12 partii


  30  Lucyna Korga           106 Zabrze          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   30   66  Jarosław Wypart        100   +  493:190   150
   2    3   23  Sławomir Kordjalik     116   -  296:335    66
   3   13    9  Małgorzata Kania       131   +  339:338   181
   4   14   19  Krzysztof Usakiewicz   119   +  431:351   169
   5    7   31  Piotr Rosół            106   -  357:359    56
   6   12    5  Wojciech Usakiewicz    136   -  382:491    86
   7   15   17  Jarosław Michalak      123   +  408:290   173
   8   11   25  Grzegorz Matysiak      109   +  369:295   159
   9    8   11  Szymon Fidziński       131   +  431:348   181
  10    5   29  Adam Weremczuk         107   -  340:351    57
  11    8    9  Małgorzata Kania       131   -  327:394    81
  12   11    5  Wojciech Usakiewicz    136   -  367:462    86
                                                --------------
                                                 SUMA =  1445 / 12 partii


  31  Piotr Rosół            106 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   31   67  Izabela Dudek          100   +  432:128   150
   2   11    7  Mateusz Żbikowski      134   +  488:386   184
   3    3    4  Mariusz Skrobosz       136   -  250:460    86
   4   10   32  Katarzyna Żuławska     106   +  381:338   156
   5    7   30  Lucyna Korga           106   +  359:357   156
   6    6   18  Maciej Gałecki         121   +  401:221   171
   7    4   38  Grzegorz Pukniel       100   +  435:249   150
   8    3    6  Maciej Czupryniak      134   -  304:403    84
   9    5   19  Krzysztof Usakiewicz   119   -  343:366    69
  10    7   12  Karol Wyrębkiewicz     130   -  317:514    80
  11   10   23  Sławomir Kordjalik     116   -  298:381    66
  12   14   53  Paweł Majewski         100   -  236:493    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1402 / 12 partii


  32  Katarzyna Żuławska     106 Katowice        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   32   68  Elżbieta Kukla         100   +  413:169   150
   2   13    4  Mariusz Skrobosz       136   -  351:516    86
   3   15   43  Joanna Juszczak        100   +  405:260   150
   4   10   31  Piotr Rosół            106   -  338:381    56
   5   16   55  Marcin Kozyra          100   +  542:278   150
   6    9    3  Paweł Dawidson         138   -  332:544    88
   7   13   73  Stanisław Harat        103   +  375:289   153
   8    9   10  Kamil Górka            131   +  356:304   181
   9    7    8  Dariusz Puton          132   -  310:363    82
  10   11   11  Szymon Fidziński       131   -  343:496    81
  11   14   21  Aleksander Puchalski   117   +  376:360   167
  12   12   22  Jerzy Matyasik         116   -  343:357    66
                                                --------------
                                                 SUMA =  1410 / 12 partii


  33  Krystyna Augustyniak   104 Łódź            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   33   69  Edyta Gomułka          100   +  467:145   150
   2    8   11  Szymon Fidziński       131   -  279:334    81
   3   16   52  Jerzy Paszek           100   -  260:390    50
   4   24   43  Joanna Juszczak        100   -  390:409    50
   5   27   39  Bożena Matysiak        100   +  470:378   150
   6   20   20  Maciej Michalak        117   +  395:346   167
   7   16   25  Grzegorz Matysiak      109   -  385:481    59
   8   18   14  Stanisław Rydzik       129   +  371:352   179
   9   16   24  Jerzy Luter            110   -  326:381    60
  10   20   28  Beata Piotrowska       107   +  395:358   157
  11   16   34  Grażyna Puton          104   -  375:407    54
  12   19   25  Grzegorz Matysiak      109   +  434:321   159
                                                --------------
                                                 SUMA =  1316 / 12 partii


  34  Grażyna Puton          104 Ruda Śląska     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   34   70  Damian Więciorkowski   100   +  600: 67   150
   2    1   29  Adam Weremczuk         107   -  342:420    57
   3   10   14  Stanisław Rydzik       129   +  416:319   179
   4    5   18  Maciej Gałecki         121   -  340:369    71
   5   11   48  Krzysztof Kokot        100   -  284:351    50
   6   18   21  Aleksander Puchalski   117   +  335:310   167
   7   14   15  Wojciech Zemło         129   -  297:308    79
   8   19    9  Małgorzata Kania       131   -  280:540    81
   9   23   39  Bożena Matysiak        100   +  326:306   150
  10   21   57  Arkadiusz Jaworski     100   +  393:257   150
  11   16   33  Krystyna Augustyniak   104   +  407:375   154
  12   13   35  Jarosław Puchalski     104   -  318:367    54
                                                --------------
                                                 SUMA =  1342 / 12 partii


  35  Jarosław Puchalski     104 Łódź            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   35   71  Czesław Kozak          100   +  474:205   150
   2    7    8  Dariusz Puton          132   -  228:374    82
   3   18   19  Krzysztof Usakiewicz   119   -  315:338    69
   4   22   22  Jerzy Matyasik         116   -  345:380    66
   5   28   47  Anna Mikuć             100   +  386:281   150
   6   23   57  Arkadiusz Jaworski     100   +  443:326   150
   7   17    7  Mateusz Żbikowski      134   -  332:453    84
   8   20   17  Jarosław Michalak      123   +  435:305   173
   9   15   25  Grzegorz Matysiak      109   +  351:338   159
  10   12   24  Jerzy Luter            110   +  418:294   160
  11    9    8  Dariusz Puton          132   -  310:313    82
  12   13   34  Grażyna Puton          104   +  367:318   154
                                                --------------
                                                 SUMA =  1479 / 12 partii


  36  Elżbieta Jankowska     103 Wrocław         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   36   72  Adam Cieśla            100   -  318:335    50
   2   23   39  Bożena Matysiak        100   +  367:330   150
   3   20   27  Stefan Dawidson        108   -  330:369    58
   4   23   40  Maciej Zięba           100   -  418:422    50
   5   26    9  Małgorzata Kania       131   -  303:453    81
   6   30   47  Anna Mikuć             100   +  372:305   150
   7   26   57  Arkadiusz Jaworski     100   -  344:444    50
   8   28   41  Paweł Opyc             100   -  268:382    50
   9   30   56  Małgorzata Sulejewska  100   +  337:332   150
  10   27   17  Jarosław Michalak      123   -  288:345    73
  11   29   56  Małgorzata Sulejewska  100   +  301:273   150
  12   28   46  Jerzy Augustyniak      100   +  329:309   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1162 / 12 partii


  37  Dawid Dawidson         103 Częstochowa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Dariusz Banaszek       139   -  270:483    89
   2   26   45  Norbert Skrzyński      100   +  335:332   150
   3   24   59  Rafał Mirowski         100   +  355:232   150
   4   16   56  Małgorzata Sulejewska  100   +  373:367   150
   5   10   38  Grzegorz Pukniel       100   -  411:428    50
   6   15   42  Andrzej Gostomski      100   -  286:379    50
   7            PAUZA
   8   24   54  Piotr Wojciekiewicz    100   -  268:349    50
   9   27   72  Adam Cieśla            100   +  341:268   150
  10   24   46  Jerzy Augustyniak      100   +  323:320   150
  11   20   54  Piotr Wojciekiewicz    100   +  329:308   150
  12   17   10  Kamil Górka            131   +  353:306   181
                                                --------------
                                                 SUMA =  1320 / 11 partii


  38  Grzegorz Pukniel       100 Lublin          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Tomasz Zwoliński       139   -  283:442    89
   2   25   40  Maciej Zięba           100   +  375:371   150
   3   22   72  Adam Cieśla            100   +  396:305   150
   4   15   27  Stefan Dawidson        108   +  350:308   158
   5   10   37  Dawid Dawidson         103   +  428:411   153
   6    7   26  Beata Madej            109   +  301:288   159
   7    4   31  Piotr Rosół            106   -  249:435    56
   8    8   13  Mariusz Wrześniewski   130   -  365:404    80
   9   12   42  Andrzej Gostomski      100   +  335:319   150
  10    9   55  Marcin Kozyra          100   -  226:412    50
  11   13   77  Stanisław Ochot        115   -  320:359    65
  12   16   42  Andrzej Gostomski      100   -  291:322    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1310 / 12 partii


  39  Bożena Matysiak        100 Kraków          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Paweł Dawidson         138   -  318:462    88
   2   23   36  Elżbieta Jankowska     103   -  330:367    53
   3   29   40  Maciej Zięba           100   -  337:362    50
   4   31   76  Andrzej Lożyński       115   +  409:319   165
   5   27   33  Krystyna Augustyniak   104   -  378:470    54
   6   29   14  Stanisław Rydzik       129   -  384:426    79
   7   30   60  Paweł Kokoszka         100   +  389:212   150
   8   27   56  Małgorzata Sulejewska  100   +  386:251   150
   9   23   34  Grażyna Puton          104   -  306:326    54
  10   26   20  Maciej Michalak        117   +  343:320   167
  11   23   17  Jarosław Michalak      123   +  384:329   173
  12   20   27  Stefan Dawidson        108   +  367:315   158
                                                --------------
                                                 SUMA =  1341 / 12 partii


  40  Maciej Zięba           100 Wrocław         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Mariusz Skrobosz       136   -  277:413    86
   2   25   38  Grzegorz Pukniel       100   -  371:375    50
   3   29   39  Bożena Matysiak        100   +  362:337   150
   4   23   36  Elżbieta Jankowska     103   +  422:418   153
   5   18   22  Jerzy Matyasik         116   -  245:396    66
   6   25   49  Piotr Ingling          100   -  351:375    50
   7   27   41  Paweł Opyc             100   +  394:279   150
   8   23   45  Norbert Skrzyński      100   -  292:366    50
   9   25   28  Beata Piotrowska       107   -  315:418    57
  10   28   50  Renata Rosół           100   +  420:312   150
  11   25   41  Paweł Opyc             100   -  377:388    50
  12   26   20  Maciej Michalak        117   -  296:326    67
                                                --------------
                                                 SUMA =  1079 / 12 partii


  41  Paweł Opyc             100 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Wojciech Usakiewicz    136   -  323:391    86
   2   22   19  Krzysztof Usakiewicz   119   -  281:385    69
   3   31   49  Piotr Ingling          100   -  280:338    50
   4   32   50  Renata Rosół           100   +  390:337   150
   5   29   45  Norbert Skrzyński      100   -  304:439    50
   6   31   61  Krzysztof Kruk         100   +  452:212   150
   7   27   40  Maciej Zięba           100   -  279:394    50
   8   28   36  Elżbieta Jankowska     103   +  382:268   153
   9   26   44  Dorota Ziembowicz      100   +  421:416   150
  10   22   43  Joanna Juszczak        100   -  325:355    50
  11   25   40  Maciej Zięba           100   +  388:377   150
  12   21   24  Jerzy Luter            110   -  338:384    60
                                                --------------
                                                 SUMA =  1168 / 12 partii


  42  Andrzej Gostomski      100 Łódź            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Maciej Czupryniak      134   -  297:338    84
   2   24   53  Paweł Majewski         100   -  327:404    50
   3   30   50  Renata Rosół           100   +  373:334   150
   4   25   47  Anna Mikuć             100   +  326:296   150
   5   21   44  Dorota Ziembowicz      100   +  355:273   150
   6   15   37  Dawid Dawidson         103   +  379:286   153
   7   11   18  Maciej Gałecki         121   -  223:385    71
   8   16   46  Jerzy Augustyniak      100   +  383:328   150
   9   12   38  Grzegorz Pukniel       100   -  319:335    50
  10   16   54  Piotr Wojciekiewicz    100   +  395:231   150
  11   12   18  Maciej Gałecki         121   -  273:484    71
  12   16   38  Grzegorz Pukniel       100   +  322:291   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1379 / 12 partii


  43  Joanna Juszczak        100 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Mateusz Żbikowski      134   -  349:433    84
   2   21   50  Renata Rosół           100   +  400:269   150
   3   15   32  Katarzyna Żuławska     106   -  260:405    56
   4   24   33  Krystyna Augustyniak   104   +  409:390   154
   5   19   19  Krzysztof Usakiewicz   119   -  307:359    69
   6   24   45  Norbert Skrzyński      100   +  413:289   150
   7   18   52  Jerzy Paszek           100   +  368:347   150
   8   14   55  Marcin Kozyra          100   -  247:417    50
   9   19   54  Piotr Wojciekiewicz    100   -  336:446    50
  10   22   41  Paweł Opyc             100   +  355:325   150
  11   18   53  Paweł Majewski         100   -  239:384    50
  12   22   44  Dorota Ziembowicz      100   -  304:399    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1163 / 12 partii


  44  Dorota Ziembowicz      100 Gliwice         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8    8  Dariusz Puton          132   -  246:472    82
   2   27   49  Piotr Ingling          100   +  369:365   150
   3   23   48  Krzysztof Kokot        100   -  328:346    50
   4   27   51  Piotr Madej            100   +  379:275   150
   5   21   42  Andrzej Gostomski      100   -  273:355    50
   6   26   54  Piotr Wojciekiewicz    100   -  225:435    50
   7   28   45  Norbert Skrzyński      100   -  321:369    50
   8   29   50  Renata Rosół           100   +  344:310   150
   9   26   41  Paweł Opyc             100   -  416:421    50
  10   29   72  Adam Cieśla            100   +  407:270   150
  11   26   46  Jerzy Augustyniak      100   +  363:230   150
  12   22   43  Joanna Juszczak        100   +  399:304   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1232 / 12 partii


  45  Norbert Skrzyński      100 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9    9  Małgorzata Kania       131   -  252:521    81
   2   26   37  Dawid Dawidson         103   -  332:335    53
   3   32   54  Piotr Wojciekiewicz    100   -  281:319    50
   4   33   61  Krzysztof Kruk         100   +  411:305   150
   5   29   41  Paweł Opyc             100   +  439:304   150
   6   24   43  Joanna Juszczak        100   -  289:413    50
   7   28   44  Dorota Ziembowicz      100   +  369:321   150
   8   23   40  Maciej Zięba           100   +  366:292   150
   9   20   46  Jerzy Augustyniak      100   +  361:308   150
  10   15   18  Maciej Gałecki         121   -  336:416    71
  11   19   49  Piotr Ingling          100   +  397:281   150
  12   15   26  Beata Madej            109   -  279:394    59
                                                --------------
                                                 SUMA =  1264 / 12 partii


  46  Jerzy Augustyniak      100 Łódź            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   10  Kamil Górka            131   -  192:475    81
   2   32   66  Jarosław Wypart        100   -  314:364    50
   3   33   61  Krzysztof Kruk         100   +  361:284   150
   4   28   54  Piotr Wojciekiewicz    100   +  325:324   150
   5   22   49  Piotr Ingling          100   +  388:372   150
   6   16   73  Stanisław Harat        103   -  297:330    53
   7   21   59  Rafał Mirowski         100   +  329:269   150
   8   16   42  Andrzej Gostomski      100   -  328:383    50
   9   20   45  Norbert Skrzyński      100   -  308:361    50
  10   24   37  Dawid Dawidson         103   -  320:323    53
  11   26   44  Dorota Ziembowicz      100   -  230:363    50
  12   28   36  Elżbieta Jankowska     103   -  309:329    53
                                                --------------
                                                 SUMA =  1040 / 12 partii


  47  Anna Mikuć             100 Wrocław         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   11  Szymon Fidziński       131   -  221:471    81
   2   29   51  Piotr Madej            100   +  459:200   150
   3   21   56  Małgorzata Sulejewska  100   -  323:345    50
   4   25   42  Andrzej Gostomski      100   -  296:326    50
   5   28   35  Jarosław Puchalski     104   -  281:386    54
   6   30   36  Elżbieta Jankowska     103   -  305:372    53
   7   31   50  Renata Rosół           100   -  335:376    50
   8   32   79  Zygmunt Skwarek        100   -  286:371    50
   9   33   64  Jolanta Kruk           100   +  290:193   150
  10            PAUZA
  11   33   61  Krzysztof Kruk         100   +  338:273   150
  12   31   56  Małgorzata Sulejewska  100   +  395:302   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   988 / 11 partii


  48  Krzysztof Kokot        100 Nowy Targ       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   12  Karol Wyrębkiewicz     130   -  196:489    80
   2   31   64  Jolanta Kruk           100   +  411:147   150
   3   23   44  Dorota Ziembowicz      100   +  346:328   150
   4   17   73  Stanisław Harat        103   +  362:333   153
   5   11   34  Grażyna Puton          104   +  351:284   154
   6    8   13  Mariusz Wrześniewski   130   -  237:471    80
   7   12   10  Kamil Górka            131   -  320:437    81
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   848 /  7 partii


  49  Piotr Ingling          100 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   13   13  Mariusz Wrześniewski   130   -  241:484    80
   2   27   44  Dorota Ziembowicz      100   -  365:369    50
   3   31   41  Paweł Opyc             100   +  338:280   150
   4   26   72  Adam Cieśla            100   +  375:217   150
   5   22   46  Jerzy Augustyniak      100   -  372:388    50
   6   25   40  Maciej Zięba           100   +  375:351   150
   7   19   27  Stefan Dawidson        108   +  366:365   158
   8   15   26  Beata Madej            109   -  336:388    59
   9   18   53  Paweł Majewski         100   -  266:332    50
  10   23   51  Piotr Madej            100   +  296:284   150
  11   19   45  Norbert Skrzyński      100   -  281:397    50
  12   23   54  Piotr Wojciekiewicz    100   +  362:296   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1247 / 12 partii


  50  Renata Rosół           100 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   14   14  Stanisław Rydzik       129   -  349:492    79
   2   21   43  Joanna Juszczak        100   -  269:400    50
   3   30   42  Andrzej Gostomski      100   -  334:373    50
   4   32   41  Paweł Opyc             100   -  337:390    50
   5   33   76  Andrzej Lożyński       115   -  255:315    65
   6   33   64  Jolanta Kruk           100   +  361:141   150
   7   31   47  Anna Mikuć             100   +  376:335   150
   8   29   44  Dorota Ziembowicz      100   -  310:344    50
   9   31   61  Krzysztof Kruk         100   +  359:316   150
  10   28   40  Maciej Zięba           100   -  312:420    50
  11   30   72  Adam Cieśla            100   +  428:238   150
  12   27   57  Arkadiusz Jaworski     100   -  260:340    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1044 / 12 partii


  51  Piotr Madej            100 Lublin          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   15   15  Wojciech Zemło         129   -  224:449    79
   2   29   47  Anna Mikuć             100   -  200:459    50
   3   34   64  Jolanta Kruk           100   +  485:200   150
   4   27   44  Dorota Ziembowicz      100   -  275:379    50
   5   30   54  Piotr Wojciekiewicz    100   -  242:311    50
   6   32   72  Adam Cieśla            100   -  298:413    50
   7   32   62  Kamil Kozłowski        100   +  345:177   150
   8   31   60  Paweł Kokoszka         100   +  327:261   150
   9   28   59  Rafał Mirowski         100   +  425:239   150
  10   23   49  Piotr Ingling          100   -  284:296    50
  11   27   59  Rafał Mirowski         100   +  296:265   150
  12   24   75  Wojciech Gołęcki       100   +  331:274   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1229 / 12 partii


  52  Jerzy Paszek           100 Tarnowskie Góry 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   16   16  Andrzej Rechowicz      123   -  355:383    73
   2   20   21  Aleksander Puchalski   117   +  386:351   167
   3   16   33  Krystyna Augustyniak   104   +  390:260   154
   4   12   57  Arkadiusz Jaworski     100   +  372:333   150
   5    8   23  Sławomir Kordjalik     116   -  319:382    66
   6   13   22  Jerzy Matyasik         116   -  315:353    66
   7   18   43  Joanna Juszczak        100   -  347:368    50
   8   22   28  Beata Piotrowska       107   +  392:335   157
   9   17   27  Stefan Dawidson        108   +  343:338   158
  10   14   53  Paweł Majewski         100   +  366:313   150
  11   11   26  Beata Madej            109   +  423:286   159
  12    8   23  Sławomir Kordjalik     116   +  428:324   166
                                                --------------
                                                 SUMA =  1516 / 12 partii


  53  Paweł Majewski         100 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   17   17  Jarosław Michalak      123   -  295:489    73
   2   24   42  Andrzej Gostomski      100   +  404:327   150
   3   19   22  Jerzy Matyasik         116   +  544:345   166
   4    7   20  Maciej Michalak        117   +  395:305   167
   5    4    3  Paweł Dawidson         138   +  399:352   188
   6    3   16  Andrzej Rechowicz      123   -  311:546    73
   7    7   29  Adam Weremczuk         107   -  220:347    57
   8   13   11  Szymon Fidziński       131   -  268:451    81
   9   18   49  Piotr Ingling          100   +  332:266   150
  10   14   52  Jerzy Paszek           100   -  313:366    50
  11   18   43  Joanna Juszczak        100   +  384:239   150
  12   14   31  Piotr Rosół            106   +  493:236   156
                                                --------------
                                                 SUMA =  1461 / 12 partii


  54  Piotr Wojciekiewicz    100 Katowice        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   18   18  Maciej Gałecki         121   -  371:380    71
   2   19   20  Maciej Michalak        117   -  206:421    67
   3   32   45  Norbert Skrzyński      100   +  319:281   150
   4   28   46  Jerzy Augustyniak      100   -  324:325    50
   5   30   51  Piotr Madej            100   +  311:242   150
   6   26   44  Dorota Ziembowicz      100   +  435:225   150
   7   20   55  Marcin Kozyra          100   -  325:345    50
   8   24   37  Dawid Dawidson         103   +  349:268   153
   9   19   43  Joanna Juszczak        100   +  446:336   150
  10   16   42  Andrzej Gostomski      100   -  231:395    50
  11   20   37  Dawid Dawidson         103   -  308:329    53
  12   23   49  Piotr Ingling          100   -  296:362    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1144 / 12 partii


  55  Marcin Kozyra          100 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   19   19  Krzysztof Usakiewicz   119   +  347:344   169
   2   17   27  Stefan Dawidson        108   +  396:324   158
   3    9   26  Beata Madej            109   -  366:484    59
   4   13   23  Sławomir Kordjalik     116   -  397:420    66
   5   16   32  Katarzyna Żuławska     106   -  278:542    56
   6   22   56  Małgorzata Sulejewska  100   +  341:328   150
   7   20   54  Piotr Wojciekiewicz    100   +  345:325   150
   8   14   43  Joanna Juszczak        100   +  417:247   150
   9   10   22  Jerzy Matyasik         116   +  358:347   166
  10    9   38  Grzegorz Pukniel       100   +  412:226   150
  11    6   13  Mariusz Wrześniewski   130   +  398:321   180
  12    4   19  Krzysztof Usakiewicz   119   -  331:405    69
                                                --------------
                                                 SUMA =  1523 / 12 partii


  56  Małgorzata Sulejewska  100 Kraków          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   20   20  Maciej Michalak        117   +  427:388   167
   2   12   26  Beata Madej            109   -  258:311    59
   3   21   47  Anna Mikuć             100   +  345:323   150
   4   16   37  Dawid Dawidson         103   -  367:373    53
   5   20   27  Stefan Dawidson        108   -  389:391    58
   6   22   55  Marcin Kozyra          100   -  328:341    50
   7   25   28  Beata Piotrowska       107   -  272:359    57
   8   27   39  Bożena Matysiak        100   -  251:386    50
   9   30   36  Elżbieta Jankowska     103   -  332:337    53
  10   32   61  Krzysztof Kruk         100   +  304:276   150
  11   29   36  Elżbieta Jankowska     103   -  273:301    53
  12   31   47  Anna Mikuć             100   -  302:395    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   950 / 12 partii


  57  Arkadiusz Jaworski     100 Tychy           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   21   21  Aleksander Puchalski   117   +  402:354   167
   2   14   25  Grzegorz Matysiak      109   +  385:380   159
   3    8   18  Maciej Gałecki         121   -  349:399    71
   4   12   52  Jerzy Paszek           100   -  333:372    50
   5   17   16  Andrzej Rechowicz      123   -  276:501    73
   6   23   35  Jarosław Puchalski     104   -  326:443    54
   7   26   36  Elżbieta Jankowska     103   +  444:344   153
   8   21   27  Stefan Dawidson        108   -  357:398    58
   9   24   17  Jarosław Michalak      123   +  321:306   173
  10   21   34  Grażyna Puton          104   -  257:393    54
  11   24   27  Stefan Dawidson        108   -  302:444    58
  12   27   50  Renata Rosół           100   +  340:260   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1220 / 12 partii


  58  Tina Policińska        100 Częstochowa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   22   22  Jerzy Matyasik         116   -  175:379    66
   2   33   60  Paweł Kokoszka         100   -  232:240    50
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   116 /  2 partie


  59  Rafał Mirowski         100 Częstochowa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   23   23  Sławomir Kordjalik     116   -  230:521    66
   2   28   61  Krzysztof Kruk         100   +  345:288   150
   3   24   37  Dawid Dawidson         103   -  232:355    53
   4   29   71  Czesław Kozak          100   +  297:286   150
   5   23   73  Stanisław Harat        103   -  275:302    53
   6   27   74  Sylwia Bil             100   +  291:283   150
   7   21   46  Jerzy Augustyniak      100   -  269:329    50
   8   25   21  Aleksander Puchalski   117   -  253:374    67
   9   28   51  Piotr Madej            100   -  239:425    50
  10   30   60  Paweł Kokoszka         100   +  395:189   150
  11   27   51  Piotr Madej            100   -  265:296    50
  12   29   60  Paweł Kokoszka         100   +  259:252   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1139 / 12 partii


  60  Paweł Kokoszka         100 Kłomnice        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   24   24  Jerzy Luter            110   -  184:465    60
   2   33   58  Tina Policińska        100   +  240:232   150
   3   26   73  Stanisław Harat        103   -  231:322    53
   4   30   75  Wojciech Gołęcki       100   -  180:327    50
   5   32   64  Jolanta Kruk           100   +  339:193   150
   6   28   71  Czesław Kozak          100   -  252:307    50
   7   30   39  Bożena Matysiak        100   -  212:389    50
   8   31   51  Piotr Madej            100   -  261:327    50
   9   32   80  Adam Sulejewski        100   +  288:273   150
  10   30   59  Rafał Mirowski         100   -  189:395    50
  11   31   74  Sylwia Bil             100   +  258:239   150
  12   29   59  Rafał Mirowski         100   -  252:259    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1013 / 12 partii


  61  Krzysztof Kruk         100 Łódź            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   25   25  Grzegorz Matysiak      109   -  230:407    59
   2   28   59  Rafał Mirowski         100   -  288:345    50
   3   33   46  Jerzy Augustyniak      100   -  284:361    50
   4   33   45  Norbert Skrzyński      100   -  305:411    50
   5   34   62  Kamil Kozłowski        100   +  328:161   150
   6   31   41  Paweł Opyc             100   -  212:452    50
   7   33   64  Jolanta Kruk           100   +  338:181   150
   8   30   72  Adam Cieśla            100   -  224:311    50
   9   31   50  Renata Rosół           100   -  316:359    50
  10   32   56  Małgorzata Sulejewska  100   -  276:304    50
  11   33   47  Anna Mikuć             100   -  273:338    50
  12   33   64  Jolanta Kruk           100   +  313:258   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   909 / 12 partii


  62  Kamil Kozłowski        100 Częstochowa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   26   26  Beata Madej            109   -  147:419    59
   2   34   68  Elżbieta Kukla         100   -  171:205    50
   3   35   75  Wojciech Gołęcki       100   -  180:479    50
   4   34   64  Jolanta Kruk           100   -  165:232    50
   5   34   61  Krzysztof Kruk         100   -  161:328    50
   6            PAUZA
   7   32   51  Piotr Madej            100   -  177:345    50
   8   34   63  Justyna Syrek          100   +  452:143   150
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   459 /  7 partii


  63  Justyna Syrek          100 Częstochowa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   27   27  Stefan Dawidson        108   -  207:368    58
   2   30   71  Czesław Kozak          100   -  199:291    50
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   34   62  Kamil Kozłowski        100   -  143:452    50
   9   35   69  Edyta Gomułka          100   +  216:205   150
  10   33   78  Paweł Ochot            100   -  131:494    50
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   358 /  5 partii


  64  Jolanta Kruk           100 Łódź            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   28   28  Beata Piotrowska       107   -  198:523    57
   2   31   48  Krzysztof Kokot        100   -  147:411    50
   3   34   51  Piotr Madej            100   -  200:485    50
   4   34   62  Kamil Kozłowski        100   +  232:165   150
   5   32   60  Paweł Kokoszka         100   -  193:339    50
   6   33   50  Renata Rosół           100   -  141:361    50
   7   33   61  Krzysztof Kruk         100   -  181:338    50
   8   35   65  Joanna Kula            100   +  253:175   150
   9   33   47  Anna Mikuć             100   -  193:290    50
  10   34   69  Edyta Gomułka          100   +  217:214   150
  11   32   78  Paweł Ochot            100   -  172:457    50
  12   33   61  Krzysztof Kruk         100   -  258:313    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   907 / 12 partii


  65  Joanna Kula            100 Częstochowa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   29   29  Adam Weremczuk         107   -  133:553    57
   2   35   69  Edyta Gomułka          100   +  208: 57   150
   3   28   21  Aleksander Puchalski   117   -  129:594    67
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   35   64  Jolanta Kruk           100   -  175:253    50
   9   34   78  Paweł Ochot            100   -  170:340    50
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   374 /  5 partii


  66  Jarosław Wypart        100 Częstochowa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   30   30  Lucyna Korga           106   -  190:493    56
   2   32   46  Jerzy Augustyniak      100   +  364:314   150
   3   25   71  Czesław Kozak          100   +  367:253   150
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   356 /  3 partie


  67  Izabela Dudek          100 Częstochowa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   31   31  Piotr Rosół            106   -  128:432    56
   2   36   73  Stanisław Harat        103   -  122:458    53
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   109 /  2 partie


  68  Elżbieta Kukla         100 Częstochowa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   32   32  Katarzyna Żuławska     106   -  169:413    56
   2   34   62  Kamil Kozłowski        100   +  205:171   150
   3   27   74  Sylwia Bil             100   -  230:281    50
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   256 /  3 partie


  69  Edyta Gomułka          100 Częstochowa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   33   33  Krystyna Augustyniak   104   -  145:467    54
   2   35   65  Joanna Kula            100   -   57:208    50
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   33   78  Paweł Ochot            100   -  145:417    50
   9   35   63  Justyna Syrek          100   -  205:216    50
  10   34   64  Jolanta Kruk           100   -  214:217    50
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   254 /  5 partii


  70  Damian Więciorkowski   100 Częstochowa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   34   34  Grażyna Puton          104   -   67:600    54
   2   37   74  Sylwia Bil             100   -  191:356    50
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   104 /  2 partie


  71  Czesław Kozak          100 Częstochowa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   35   35  Jarosław Puchalski     104   -  205:474    54
   2   30   63  Justyna Syrek          100   +  291:199   150
   3   25   66  Jarosław Wypart        100   -  253:367    50
   4   29   59  Rafał Mirowski         100   -  286:297    50
   5   31   72  Adam Cieśla            100   +  319:260   150
   6   28   60  Paweł Kokoszka         100   +  307:252   150
   7   22   75  Wojciech Gołęcki       100   -  252:444    50
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   654 /  7 partii


  72  Adam Cieśla            100 Częstochowa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   36   36  Elżbieta Jankowska     103   +  335:318   153
   2   18    6  Maciej Czupryniak      134   -  281:453    84
   3   22   38  Grzegorz Pukniel       100   -  305:396    50
   4   26   49  Piotr Ingling          100   -  217:375    50
   5   31   71  Czesław Kozak          100   -  260:319    50
   6   32   51  Piotr Madej            100   +  413:298   150
   7   29   74  Sylwia Bil             100   -  274:297    50
   8   30   61  Krzysztof Kruk         100   +  311:224   150
   9   27   37  Dawid Dawidson         103   -  268:341    53
  10   29   44  Dorota Ziembowicz      100   -  270:407    50
  11   30   50  Renata Rosół           100   -  238:428    50
  12   32   74  Sylwia Bil             100   +  339:210   150
                                                --------------
                                                 SUMA =  1040 / 12 partii


  73  Stanisław Harat        103 Kęty            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2   36   67  Izabela Dudek          100   +  458:122   150
   3   26   60  Paweł Kokoszka         100   +  322:231   150
   4   17   48  Krzysztof Kokot        100   -  333:362    50
   5   23   59  Rafał Mirowski         100   +  302:275   150
   6   16   46  Jerzy Augustyniak      100   +  330:297   150
   7   13   32  Katarzyna Żuławska     106   -  289:375    56
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   706 /  6 partii


  74  Sylwia Bil             100 Dąbrowa Górn.   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2   37   70  Damian Więciorkowski   100   +  356:191   150
   3   27   68  Elżbieta Kukla         100   +  281:230   150
   4   18   21  Aleksander Puchalski   117   -  284:372    67
   5   24   75  Wojciech Gołęcki       100   -  259:370    50
   6   27   59  Rafał Mirowski         100   -  283:291    50
   7   29   72  Adam Cieśla            100   +  297:274   150
   8   26   20  Maciej Michalak        117   -  263:320    67
   9   29   79  Zygmunt Skwarek        100   -  260:319    50
  10   31   80  Adam Sulejewski        100   -  266:317    50
  11   31   60  Paweł Kokoszka         100   -  239:258    50
  12   32   72  Adam Cieśla            100   -  210:339    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   884 / 11 partii


  75  Wojciech Gołęcki       100 Inowrocław      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3   35   62  Kamil Kozłowski        100   +  479:180   150
   4   30   60  Paweł Kokoszka         100   +  327:180   150
   5   24   74  Sylwia Bil             100   +  370:259   150
   6   17   10  Kamil Górka            131   -  247:427    81
   7   22   71  Czesław Kozak          100   +  444:252   150
   8   17   77  Stanisław Ochot        115   -  276:344    65
   9   21   14  Stanisław Rydzik       129   +  346:322   179
  10   17   21  Aleksander Puchalski   117   -  328:376    67
  11   21   10  Kamil Górka            131   -  406:421    81
  12   24   51  Piotr Madej            100   -  274:331    50
                                                --------------
                                                 SUMA =  1123 / 10 partii


  76  Andrzej Lożyński       115 Piastów         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4   31   39  Bożena Matysiak        100   -  319:409    50
   5   33   50  Renata Rosół           100   +  315:255   150
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   200 /  2 partie


  77  Stanisław Ochot        115 Katowice        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   17   75  Wojciech Gołęcki       100   +  344:276   150
   9   13    9  Małgorzata Kania       131   -  322:361    81
  10   18   10  Kamil Górka            131   +  421:373   181
  11   13   38  Grzegorz Pukniel       100   +  359:320   150
  12    9   18  Maciej Gałecki         121   -  354:387    71
                                                --------------
                                                 SUMA =   633 /  5 partii


  78  Paweł Ochot            100 Katowice        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   33   69  Edyta Gomułka          100   +  417:145   150
   9   34   65  Joanna Kula            100   +  340:170   150
  10   33   63  Justyna Syrek          100   +  494:131   150
  11   32   64  Jolanta Kruk           100   +  457:172   150
  12   30   79  Zygmunt Skwarek        100   +  397:311   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   750 /  5 partii


  79  Zygmunt Skwarek        100 Katowice        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   32   47  Anna Mikuć             100   +  371:286   150
   9   29   74  Sylwia Bil             100   +  319:260   150
  10   25   14  Stanisław Rydzik       129   -  303:453    79
  11   28   20  Maciej Michalak        117   -  258:326    67
  12   30   78  Paweł Ochot            100   -  311:397    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   496 /  5 partii


  80  Adam Sulejewski        100 Kraków          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9   32   60  Paweł Kokoszka         100   -  273:288    50
  10   31   74  Sylwia Bil             100   +  317:266   150
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   200 /  2 partie


   1  Dariusz Banaszek       139 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1   37  Dawid Dawidson         103   +  483:270   153
   2    6   10  Kamil Górka            131   +  453:254   181
   3    2   13  Mariusz Wrześniewski   130   +  380:354   180
   4    2    8  Dariusz Puton          132   +  524:406   182
   5    1    4  Mariusz Skrobosz       136   +  405:297   186
   6    1    6  Maciej Czupryniak      134   -  397:425    84
   7    2   16  Andrzej Rechowicz      123   +  367:336   173
   8    1    2  Tomasz Zwoliński       139   -  370:425    89
   9    3   12  Karol Wyrębkiewicz     130   +  423:311   180
  10    2   19  Krzysztof Usakiewicz   119   -  354:361    69
  11    3    2  Tomasz Zwoliński       139   +  449:399   189
  12    2    3  Paweł Dawidson         138   -  395:430    88
                                                --------------
                                                 SUMA =  1754 / 12 partii


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie