Chojnów31
maja
Chojnów 31- 1 czerwca III Mistrzostwa Dolnego Śląska
Warszawa15
czerwca
Warszawa 15 czerwca IX Puchar Polski
Ostróda21
czerwca
Ostróda 21-22 czerwca III Turniej „Blanki w szranki”
IX Puchar Polski15 czerwca 2003 — IX Puchar PolskiInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

IX Puchar PolskiWarszawa, 15 czerwca 2003

Konkurs Relacja z turnieju


1. Marek Charytoniuk (Biała Podlaska)
2. Grzegorz Święcki (Białystok)
3. Stanisław Rydzik (Warszawa) 
4. Mariusz Skrobosz (Warszawa)
5. Krzysztof Usakiewicz (Warszawa)
6. Andrzej Kwiatkowski (Warszawa)
7. Tomasz Zwoliński (Warszawa)
8. Justyna Fugiel (Pabianice)
9. Dawid Pikul (Poznań)
10.Jarosław Puchalski (Łódź) 
Partia finałowa IX Pucharu Polski - Grzegorz Święcki : Marek Charytoniuk
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VIII Puchar Polski
VII Puchar Polski
VI Puchar Polski




Wyniki turnieju IX Puchar Polski 2003

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         113.71     95.0     2804     1235      520
  2 Grzegorz        Święcki              Białystok              132.56     94.0     2319      944      147
  3 Stanisław       Rydzik               Warszawa               132.40     93.0     2590      938      671
  4 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               142.49     92.0     2268      825      289
  5 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               127.14     91.0     2421      922      428
  6 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               115.81     90.0     2684     1035       61
  7 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               139.06     89.0     2280      821      246
  8 Justyna         Fugiel               Pabianice              126.45     88.0     2288      801      -31
  9 Dawid           Pikul                Poznań                 123.07     87.0     2866     1064      513
 10 Jarosław        Puchalski            Łódź                   121.91     86.0     2737     1012      258
 11 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               137.83     85.0     2215      646      352
 12 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         120.34     84.0     2388      920       -7
 13 Andrzej         Słapiński            Warszawa               124.57     83.0     2687      948      399
 14 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             119.17     82.0     2540      737      605
 15 Marek           Dudkiewicz           Warszawa               114.53     81.0     2582      746      673
 16 Małgorzata      Kania                Milanówek              131.80     80.0     1095      416    -1150
 17 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               124.55     79.0     2863     1145      318
 18 Kazio           Merklejn             Szczecin               132.81     78.0     2215      803      178
 19 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               140.99     77.0     2291      622      353
 20 Aleksandra      Merklejn             Szczecin               118.35     76.0     2752      937      187
 21 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   132.96     75.0     2304      850      199
 22 Radosław        Konca                Warszawa               128.48     74.0     2443      751      319
 23 Mariola         Osajda-Matczak       Pruszków               112.30     73.0     2364      892      -98
 24 Michał          Waszkiewicz          Warszawa               106.50     72.0     2497      650      423
 25 Kamil           Górka                Łęczna                 139.48     71.0     2404      646      478
 26 Szymon          Zaleski              Poznań                 140.28     70.0     1840      298      231
 27 Szymon          Fidziński            Warszawa               137.21     69.0     2417      563      662
 28 Katarzyna       Stępień              Katowice               112.99     68.0     1487      411     -787
 29 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    121.42     67.0     2518      715      458
 30 Maciej          Czupryniak           Milanówek              135.86     66.0     1272      225     -679
 31 Dorota          Zielińska            Ustanów                102.17     65.0     2383      667      -51
 32 Marcin          Mroziuk              Warszawa               135.48     64.0     1152      299    -1065
 33 Andrzej         Rechowicz            Katowice               126.72     31.0     2493      873      529
 34 Stanisław       Gasik                Warszawa               118.33     30.0     2434      820      440
 35 Marcin          Bożek                Będzin                 127.21     29.0     2223      806      132
 36 Marcin          Figiel               Zawichost              111.66     28.0     2376      884     -385
 37 Wojciech        Zemło                Łódź                   130.91     27.0     2330      772      268
 38 Joanna          Juszczak             Warszawa               118.71     26.0     2576      865      138
 39 Bogusław        Puchalski            Włocławek              110.87     25.0     2560      881      219
 40 Maciej          Mizgier              Gdańsk                 100.00     24.0     2412      799     -225
 41 Radosław        Sowiński             Warszawa               119.09     23.0     2695      953      220
 42 Krzysztof       Mówka                Toruń                  123.33     22.0     2695      844      464
 43 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             108.97     21.0     2490      854      -25
 44 Robert          Soszka               Warszawa               100.00     20.0     2492      649      198
 45 Marek           Sitkowski            Warszawa               100.00     19.0     2390      908       81
 46 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               139.89     18.0     2100      421      328
 47 Tomasz          Figiel               Zawichost              113.17     17.0     2410      558      223
 48 Marek           Syczuk               Warszawa               126.10     16.0      823      227    -1531
 49 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    121.37     15.0     2799      960      607
 50 Marcin          Kozyra               Warszawa               121.86     14.0     2750      818      307
 51 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               111.23     13.0     2670      850      187
 52 Agnieszka       Stefaniuk            Warszawa               104.80     12.0     2562      779      -72
 53 Adam            Weremczuk            Łódź                   126.48     11.0     2096      513      144
 54 Piotr           Krzemiński           Warszawa               111.14     10.0     2478      600       82
 55 Ewa             Strzelczyk           Warszawa               108.80      9.0     2426      602      270
 56 Roman           Figiel               Zawichost              105.97      8.0     2068      611     -558
 57 Paweł           Jackowski            Warszawa               128.62      7.0     2008      530      200
 58 Ryszard         Niżewski             Warszawa               111.82      6.0     2354      787     -413
 59 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         122.16      5.0     2765      733       88
 60 Piotr           Rosół                Warszawa               114.03      4.0     2339      477      114
 61 Andrzej         Tyczyno              Bydgoszcz              109.47      3.0     2448      444      529
 62 Filip           Sosin                Warszawa               108.56      2.0     2066      441     -354
 63 Dariusz         Banaszek             Warszawa               138.06      1.0     1058      126     -844
 64 Zdzisław        Szota                Warszawa               119.20      0.0     1128      313    -1694
 65 Jerzy           Matyasik             Kraków                 117.27      0.0      378       50       -8
 66 Krzysztof       Kukier               Warszawa               100.00      0.0      369       64      -27
 67 Jolanta         Kosmowska            Warszawa               100.00      0.0      368       63       -5
 68 Grzegorz        Kulawiak             Warszawa               103.39      0.0      359       61      -32
 69 Joanna          Stępień              Katowice               122.48      0.0      355       50      -63
 70 Sebastian       Joński-Jastrzębowski Gdańsk                 100.00      0.0      351       62      -22
 71 Filip           Sitkowski            Warszawa               100.00      0.0      345       72      -26
 72 Jacek           Baltyn               Suchedniów             100.00      0.0      344       62       -3
 73 Andrzej         Puchalski            Łódź                   100.30      0.0      343       61      -22
 74 Kinga           Niżewska             Warszawa               100.00      0.0      334       69     -135
 75 Paweł           Opyc                 Warszawa               107.00      0.0      332       56      -60
 76 Renata          Rosół                Warszawa               100.00      0.0      330       71      -14
 77 Iwona           Rutkowska            Warszawa               103.76      0.0      322       59      -45
 78 Joanna          Ostrowska            Warszawa               100.00      0.0      321       69     -102
 79 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             105.34      0.0      310       59     -136
 80 Michał          Sosin                Warszawa               100.00      0.0      306       72     -175
 81 Łukasz          Święcki              Białystok              100.00      0.0      306       75     -114
 82 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                105.88      0.0      305       59      -32
 83 Magdalena       Podlaska             Warszawa               100.00      0.0      298       70      -15
 84 Magdalena       Mroziuk              Warszawa               100.00      0.0      289       68      -58
 85 Jacek           Szczap               Warszawa               100.00      0.0      287       73      -70
 86 Monika          Rubinstein           Warszawa               100.00      0.0      286       72     -176
 87 Krzysztof       Bukowski             Warszawa               121.99      0.0      280       50      -43
 88 Jarosław        Sobczak              Warszawa               108.91      0.0      278       55      -89
 89 Wiesław         Olewiński            Warszawa               110.99      0.0      277       52     -123
 90 Teresa          Ząbek                Warszawa               100.00      0.0      275       75     -222
 91 Tomasz          Korpysz              Warszawa               100.00      0.0      269       62      -65
 92 Paweł           Frynia               Konstantynów Łódzki    106.06      0.0      243       57     -221
 93 Piotr           Pyzel                Warszawa               100.00      0.0      242       71     -169
 94 Tomasz          Żbikowski            Warszawa               104.46      0.0      242       59     -179
 95 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      0.0      238       69     -297
 96 Iza             Kraj                 Warszawa               100.00      0.0      228       63     -202
 97 Sławomir        Kurkiewicz           Warszawa               100.00      0.0      222       65     -192
 98 Piotr           Ziółkowski           Piaseczno              100.00      0.0      220       73     -224
 99 Anna            Arana                Warszawa               100.00      0.0      214       61     -309
100 Monika          Kulawiak             Warszawa               100.00      0.0      211       64     -161
101 Andrzej         Nagwizda             Kraków                 100.00      0.0      209       68     -304
102 Rafał           Marks                Warszawa               100.00      0.0      203       66     -289
103 Małgorzata      Pawłowska            Opacz Kol.             100.00      0.0      114       69     -338


Wyniki turnieju FRUSTRACI

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                105.88      5.0     1849      626      503
  2 Paweł           Frynia               Konstantynów Łódzki    106.09      4.0     2017      664      403
  3 Magdalena       Podlaska             Warszawa               100.00      4.0     1996      663      448
  4 Jerzy           Matyasik             Kraków                 117.27      4.0     1892      661      245
  5 Tomasz          Korpysz              Warszawa               100.00      4.0     1752      687      139
  6 Tomasz          Żbikowski            Warszawa               104.46      3.0     1980      572      621
  7 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             105.34      3.0     1886      589      143
  8 Iwona           Rutkowska            Warszawa               103.76      3.0     1813      559      164
  9 Paweł           Opyc                 Warszawa               107.01      3.0     1808      562      184
 10 Jarosław        Sobczak              Warszawa               108.92      3.0     1800      571      133
 11 Wiesław         Olewiński            Warszawa               110.99      3.0     1762      559       15
 12 Renata          Rosół                Warszawa               100.00      3.0     1637      557      -70
 13 Jolanta         Kosmowska            Warszawa               100.00      3.0     1596      550      -57
 14 Łukasz          Święcki              Białystok              100.00      3.0     1583      550        4
 15 Filip           Sitkowski            Warszawa               100.00      3.0     1563      555      140
 16 Sebastian       Joński-Jastrzębowski Gdańsk                 100.00      3.0     1442      504       54
 17 Grzegorz        Kulawiak             Warszawa               100.00      2.0     1707      472       95
 18 Teresa          Ząbek                Warszawa               100.00      2.0     1690      459     -102
 19 Andrzej         Puchalski            Łódź                   100.30      2.0     1673      464      -95
 20 Monika          Rubinstein           Warszawa               100.00      2.0     1667      465     -116
 21 Jacek           Baltyn               Suchedniów             100.00      2.0     1573      456       59
 22 Joanna          Ostrowska            Warszawa               100.00      2.0     1555      461     -124
 23 Piotr           Ziółkowski           Piaseczno              100.00      2.0     1552      489     -306
 24 Monika          Kulawiak             Warszawa               100.00      2.0     1462      300      166
 25 Magdalena       Mroziuk              Warszawa               100.00      2.0     1112      354      244
 26 Joanna          Stępień              Katowice               122.48      2.0      824      304      167
 27 Krzysztof       Bukowski             Warszawa               121.99      2.0      775      305      159
 28 Rafał           Marks                Warszawa               100.00      1.0     1599      350      -45
 29 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      1.0     1572      365     -223
 30 Jacek           Szczap               Warszawa               100.00      1.0     1267      300     -101
 31 Michał          Sosin                Warszawa               100.00      1.0     1222      322     -124
 32 Małgorzata      Pawłowska            Opacz Kol.             100.00      1.0     1220      354     -526
 33 Piotr           Pyzel                Warszawa               100.00      1.0     1021      100      269
 34 Kinga           Niżewska             Warszawa               100.00      1.0      654      217       32
 35 Andrzej         Nagwizda             Kraków                 100.00      0.5     1303      200      -24
 36 Anna            Arana                Warszawa               100.00      0.5      300       56     -100
 37 Krzysztof       Kukier               Warszawa               100.00      0.0      580      107     -176
 38 Iza             Kraj                 Warszawa               100.00      0.0      459      154     -741
 39 Sławomir        Kurkiewicz           Warszawa               100.00      0.0      211       50     -257

Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IX Puchar Polski 2003



	Mariusz Skrobosz 142.49 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Robert         Soszka                100.00 +  387: 252  150
    2     1 Robert         Kamiński              121.42 +  329: 291  171
    3     1 Małgorzata     Kania                 131.80 +  469: 269  182
    4     1 Justyna        Fugiel                126.45 +  398: 277  176
    5     1 Marek          Charytoniuk           113.71 -  345: 488   64
    6     2 Stanisław      Rydzik                132.40 -  340: 402   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     825  /  6 137.50




	Mateusz Żbikowski 140.99 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marek          Sitkowski             100.00 +  362: 328  150
    2     9 Jarosław       Puchalski             121.91 -  273: 431   72
    3    13 PAUZA
    4    11 Michał         Waszkiewicz           106.50 +  367: 359  157
    5    10 Sławomir       Kordjalik             124.55 -  411: 426   75
    6    10 Aleksandra     Merklejn              118.35 +  478: 394  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     622  /  5 124.40




	Szymon Zaleski 140.28 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Maciej         Mizgier               100.00 +  357: 337  150
    2    13 Edward         Stefaniak             120.34 -  346: 387   70
    3    15 Radosław       Konca                 128.48 -  337: 485   78
    4    16 PAUZA
    5    16 PAUZA
    6    15 Robert         Kamiński              121.42 -    0: 400   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     369  /  4  92.25




	Mariusz Wrześniewski 139.89 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dorota         Zielińska             102.17 -  314: 318   52
    2    21 Zdzisław       Szota                 119.20 +  476: 251  169
    3    19 Marcin         Bożek                 127.21 -  386: 418   77
    4    22 Krzysztof      Mówka                 123.33 -  264: 412   73
    5    23 PAUZA
    6    23 Marek          Sitkowski             100.00 -  260: 373   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     421  /  5  84.20




	Kamil Górka 139.48 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Agnieszka      Stefaniuk             104.80 +  412: 358  155
    2     7 Mariusz        Kubicki               119.17 -  294: 357   69
    3    12 Karol          Wyrębkiewicz          132.96 -  318: 412   83
    4    14 Dorota         Zielińska             102.17 +  543: 371  152
    5    13 Szymon         Fidziński             137.21 +  437: 428  187
    6    13 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     646  /  5 129.20




	Tomasz Zwoliński 139.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Roman          Figiel                105.97 +  418: 344  156
    2    15 Sławomir       Kordjalik             124.55 +  433: 304  175
    3     8 Marek          Dudkiewicz            114.53 +  338: 301  165
    4     4 Grzegorz       Święcki               132.56 -  328: 334   83
    5     4 Andrzej        Kwiatkowski           115.81 -  388: 406   66
    6     4 Justyna        Fugiel                126.45 +  375: 345  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     821  /  6 136.83




	Dariusz Banaszek 138.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Michał         Waszkiewicz           106.50 -  379: 380   57
    2    27 Joanna         Juszczak              118.71 -  279: 322   69
    3    30 Adam           Weremczuk             126.48 -    0: 400   76
    4    31 Paweł          Jackowski             128.62 -    0: 400   79
    5    32 Andrzej        Tyczyno               109.47 -    0: 400   59
    6    32 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     340  /  5  68.00




	Wojciech Usakiewicz 137.83 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Filip          Sosin                 108.56 +  451: 328  159
    2     3 Aleksandra     Merklejn              118.35 +  397: 357  168
    3     2 Justyna        Fugiel                126.45 -  332: 451   76
    4     5 PAUZA
    5     5 Dawid          Pikul                 123.07 -  304: 453   73
    6     6 Edward         Stefaniak             120.34 +  331: 274  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     646  /  5 129.20




	Szymon Fidziński 137.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Ewa            Strzelczyk            108.80 +  440: 229  159
    2     4 Justyna        Fugiel                126.45 -  371: 413   76
    3    10 Aleksandra     Merklejn              118.35 -  350: 359   68
    4    13 Robert         Kamiński              121.42 +  428: 317  171
    5    13 Kamil          Górka                 139.48 -  428: 437   89
    6    14 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     563  /  5 112.60




	Maciej Czupryniak 135.86 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Eugeniusz      Wróblewski            108.97 +  488: 349  159
    2    12 Andrzej        Kwiatkowski           115.81 -  384: 402   66
    3    14 Michał         Waszkiewicz           106.50 -    0: 400   57
    4    15 Katarzyna      Stępień               112.99 -    0: 400   63
    5    14 PAUZA
    6    13 Kamil          Górka                 139.48 -    0: 400   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     434  /  5  86.80




	Marcin Mroziuk 135.48 Warszawa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Andrzej        Tyczyno               109.47 +  479: 288  159
    2    16 Marek          Dudkiewicz            114.53 -  327: 368   65
    3    16 Sławomir       Kordjalik             124.55 -  346: 361   75
    4    16 Szymon         Zaleski               140.28 -    0: 400   90
    5    14 Maciej         Czupryniak            135.86 -    0: 400   86
    6    14 Szymon         Fidziński             137.21 -    0: 400   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     562  /  6  93.67




	Karol Wyrębkiewicz 132.96 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Bogusław       Puchalski             110.87 +  366: 342  161
    2     8 Krzysztof      Usakiewicz            127.14 -  358: 421   77
    3    12 Kamil          Górka                 139.48 +  412: 318  189
    4    10 Kazio          Merklejn              132.81 -  382: 384   83
    5    11 Mariola        Osajda-Matczak        112.30 +  453: 314  162
    6    11 Radosław       Konca                 128.48 +  333: 326  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     850  /  6 141.67




	Kazio Merklejn 132.81 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Piotr          Krzemiński            111.14 +  412: 297  161
    2     6 Marek          Charytoniuk           113.71 -  318: 329   64
    3    11 Dorota         Zielińska             102.17 +  346: 307  152
    4    10 Karol          Wyrębkiewicz          132.96 +  384: 382  183
    5     9 Aleksandra     Merklejn              118.35 +  379: 331  168
    6     9 Sławomir       Kordjalik             124.55 -  376: 391   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     803  /  6 133.83




	Grzegorz Święcki 132.56 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Kazimierz      Merklejn              111.23 +  435: 351  161
    2    14 Radosław       Konca                 128.48 +  414: 367  178
    3     7 Edward         Stefaniak             120.34 +  376: 328  170
    4     4 Tomasz         Zwoliński             139.06 +  334: 328  189
    5     2 Stanisław      Rydzik                132.40 +  338: 317  182
    6     1 Marek          Charytoniuk           113.71 -  422: 481   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     944  /  6 157.33




	Stanisław Rydzik 132.40 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marcin         Figiel                111.66 +  535: 219  162
    2    10 Katarzyna      Stępień               112.99 +  409: 353  163
    3     5 Jarosław       Puchalski             121.91 +  401: 369  172
    4     3 Andrzej        Kwiatkowski           115.81 +  526: 300  166
    5     2 Grzegorz       Święcki               132.56 -  317: 338   83
    6     2 Mariusz        Skrobosz              142.49 +  402: 340  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     938  /  6 156.33




	Małgorzata Kania 131.80 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Ryszard        Niżewski              111.82 +  405: 290  162
    2     2 Mariola        Osajda-Matczak        112.30 +  421: 286  162
    3     1 Mariusz        Skrobosz              142.49 -  269: 469   92
    4     5 Wojciech       Usakiewicz            137.83 -    0: 400   88
    5     7 Mariusz        Kubicki               119.17 -    0: 400   69
    6     8 Marek          Dudkiewicz            114.53 -    0: 400   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     638  /  6 106.33




	Wojciech Zemło 130.91 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariola        Osajda-Matczak        112.30 -  354: 397   62
    2    18 Ryszard        Niżewski              111.82 +  532: 281  162
    3    17 Robert         Soszka                100.00 +  408: 355  150
    4    17 Stanisław      Gasik                 118.33 -  302: 303   68
    5    19 Bogusław       Puchalski             110.87 +  361: 357  161
    6    19 Joanna         Juszczak              118.71 +  373: 369  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     772  /  6 128.67




	Paweł Jackowski 128.62 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Katarzyna      Stępień               112.99 -  297: 361   63
    2    26 Marcin         Figiel                111.66 -  310: 395   62
    3    29 Zbigniew       Wietecki              121.37 -  262: 402   71
    4    31 PAUZA
    5    30 Ryszard        Dębski                122.16 +  401: 355  172
    6    29 Ryszard        Niżewski              111.82 +  338: 295  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     530  /  5 106.00




	Radosław Konca 128.48 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Tomasz         Figiel                113.17 +  506: 255  163
    2    14 Grzegorz       Święcki               132.56 -  367: 414   83
    3    15 Szymon         Zaleski               140.28 +  485: 337  190
    4    12 Sławomir       Kordjalik             124.55 -  364: 438   75
    5    12 Michał         Waszkiewicz           106.50 +  395: 347  157
    6    11 Karol          Wyrębkiewicz          132.96 -  326: 333   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     751  /  6 125.17




	Marcin Bożek 127.21 Będzin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marek          Charytoniuk           113.71 -  298: 339   64
    2    22 Piotr          Krzemiński            111.14 +  485: 289  161
    3    19 Mariusz        Wrześniewski          139.89 +  418: 386  190
    4    18 Bogusław       Puchalski             110.87 +  340: 328  161
    5    17 Stanisław      Gasik                 118.33 -  285: 418   68
    6    18 Marcin         Figiel                111.66 +  397: 331  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     806  /  6 134.33




	Krzysztof Usakiewicz 127.14 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Piotr          Rosół                 114.03 +  425: 230  164
    2     8 Karol          Wyrębkiewicz          132.96 +  421: 358  183
    3     4 Mariusz        Kubicki               119.17 +  349: 301  169
    4     2 Marek          Charytoniuk           113.71 -  287: 421   64
    5     3 Justyna        Fugiel                126.45 +  494: 398  176
    6     3 Andrzej        Kwiatkowski           115.81 +  445: 285  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     922  /  6 153.67




	Andrzej Rechowicz 126.72 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Marek          Dudkiewicz            114.53 -  309: 459   65
    2    32 Andrzej        Tyczyno               109.47 +  400: 328  159
    3    24 Radosław       Sowiński              119.09 +  417: 341  169
    4    20 Maciej         Mizgier               100.00 +  440: 301  150
    5    18 Marcin         Figiel                111.66 +  485: 275  162
    6    17 Stanisław      Gasik                 118.33 +  442: 260  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     873  /  6 145.50




	Adam Weremczuk 126.48 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Andrzej        Kwiatkowski           115.81 -  298: 396   66
    2    28 Eugeniusz      Wróblewski            108.97 -  368: 390   59
    3    30 PAUZA
    4    27 Zbigniew       Wietecki              121.37 -  244: 491   71
    5    28 Roman          Figiel                105.97 +  390: 341  156
    6    27 Piotr          Krzemiński            111.14 +  396: 334  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     513  /  5 102.60




	Justyna Fugiel 126.45 Pabianice                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Stanisław      Gasik                 118.33 +  404: 349  168
    2     4 Szymon         Fidziński             137.21 +  413: 371  187
    3     2 Wojciech       Usakiewicz            137.83 +  451: 332  188
    4     1 Mariusz        Skrobosz              142.49 -  277: 398   92
    5     3 Krzysztof      Usakiewicz            127.14 -  398: 494   77
    6     4 Tomasz         Zwoliński             139.06 -  345: 375   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     801  /  6 133.50




	Marek Syczuk 126.10 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Aleksandra     Merklejn              118.35 -  396: 424   68
    2    19 Filip          Sosin                 108.56 +  427: 330  159
    3    18 Stanisław      Gasik                 118.33 -    0: 400   68
    4    21 Robert         Soszka                100.00 -    0: 400   50
    5    23 Mariusz        Wrześniewski          139.89 -    0: 400   90
    6    24 Tomasz         Figiel                113.17 -    0: 400   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     498  /  6  83.00




	Andrzej Słapiński 124.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     1 Łukasz         Święcki               100.00 +  420: 306  150
    1    22 Joanna         Juszczak              118.71 +  393: 284  169
    2    11 Michał         Waszkiewicz           106.50 +  361: 260  157
    3     6 Andrzej        Kwiatkowski           115.81 -  379: 403   66
    4     7 Jarosław       Puchalski             121.91 -  339: 387   72
    5     8 Marek          Dudkiewicz            114.53 +  381: 337  165
    6     7 Mariusz        Kubicki               119.17 +  414: 311  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     948  /  7 135.43




	Sławomir Kordjalik 124.55 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     2 Teresa         Ząbek                 100.00 +  497: 275  150
    1    30 Radosław       Sowiński              119.09 +  446: 340  169
    2    15 Tomasz         Zwoliński             139.06 -  304: 433   89
    3    16 Marcin         Mroziuk               135.48 +  361: 346  185
    4    12 Radosław       Konca                 128.48 +  438: 364  178
    5    10 Mateusz        Żbikowski             140.99 +  426: 411  191
    6     9 Kazio          Merklejn              132.81 +  391: 376  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1145  /  7 163.57




	Krzysztof Mówka 123.33 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     3 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  444: 220  150
    1    14 Mariusz        Kubicki               119.17 -  336: 356   69
    2    23 Agnieszka      Stefaniuk             104.80 +  409: 254  155
    3    20 Bogusław       Puchalski             110.87 -  318: 415   61
    4    22 Mariusz        Wrześniewski          139.89 +  412: 264  190
    5    21 Robert         Soszka                100.00 +  394: 338  150
    6    21 Radosław       Sowiński              119.09 -  382: 384   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     844  /  7 120.57




	Dawid Pikul 123.07 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     4 Jacek          Szczap                100.00 +  357: 287  150
    1    10 Zdzisław       Szota                 119.20 +  508: 342  169
    2     5 Dorota         Zielińska             102.17 +  467: 300  152
    3     3 Marek          Charytoniuk           113.71 -  245: 350   64
    4     6 Mariusz        Kubicki               119.17 +  428: 363  169
    5     5 Wojciech       Usakiewicz            137.83 +  453: 304  188
    6     5 Jarosław       Puchalski             121.91 +  408: 407  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1064  /  7 152.00




	Joanna Stępień 122.48 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     5 Robert         Soszka                100.00 -  355: 418   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      50  /  1  50.00




	Ryszard Dębski 122.16 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     6 Michał         Sosin                 100.00 +  481: 306  150
    1    26 Edward         Stefaniak             120.34 -  354: 390   70
    2    29 Maciej         Mizgier               100.00 -  401: 415   50
    3    31 Kazimierz      Merklejn              111.23 -  375: 417   61
    4    32 Andrzej        Tyczyno               109.47 +  389: 346  159
    5    30 Paweł          Jackowski             128.62 -  355: 401   79
    6    30 Piotr          Rosół                 114.03 +  410: 402  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     733  /  7 104.71




	Krzysztof Bukowski 121.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     7 Marek          Sitkowski             100.00 -  280: 323   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      50  /  1  50.00




	Jarosław Puchalski 121.91 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     8 Filip          Sitkowski             100.00 +  371: 345  150
    1    18 Zbigniew       Wietecki              121.37 +  385: 349  171
    2     9 Mateusz        Żbikowski             140.99 +  431: 273  191
    3     5 Stanisław      Rydzik                132.40 -  369: 401   82
    4     7 Andrzej        Słapiński             124.57 +  387: 339  175
    5     6 Edward         Stefaniak             120.34 +  387: 364  170
    6     5 Dawid          Pikul                 123.07 -  407: 408   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1012  /  7 144.57




	Marcin Kozyra 121.86 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     9 Monika         Rubinstein            100.00 +  462: 286  150
    1     2 Robert         Kamiński              121.42 -  338: 375   71
    2    17 Robert         Soszka                100.00 -  380: 382   50
    3    25 Ryszard        Niżewski              111.82 +  412: 339  162
    4    25 Ewa            Strzelczyk            108.80 +  394: 352  159
    5    25 Agnieszka      Stefaniuk             104.80 +  389: 331  155
    6    25 Zbigniew       Wietecki              121.37 -  375: 378   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     818  /  7 116.86




	Robert Kamiński 121.42 Wysokie Mazowieckie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    10 Renata         Rosół                 100.00 +  344: 330  150
    1     2 Marcin         Kozyra                121.86 +  375: 338  172
    2     1 Mariusz        Skrobosz              142.49 -  291: 329   92
    3     9 Mariola        Osajda-Matczak        112.30 -  304: 348   62
    4    13 Szymon         Fidziński             137.21 -  317: 428   87
    5    15 Dorota         Zielińska             102.17 +  487: 287  152
    6    15 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     715  /  6 119.17




	Zbigniew Wietecki 121.37 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    11 Piotr          Pyzel                 100.00 +  411: 242  150
    1    18 Jarosław       Puchalski             121.91 -  349: 385   72
    2    25 Marek          Sitkowski             100.00 -  351: 398   50
    3    29 Paweł          Jackowski             128.62 +  402: 262  179
    4    27 Adam           Weremczuk             126.48 +  491: 244  176
    5    26 Kazimierz      Merklejn              111.23 +  417: 286  161
    6    25 Marcin         Kozyra                121.86 +  378: 375  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     960  /  7 137.14




	Edward Stefaniak 120.34 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    12 Magdalena      Podlaska              100.00 +  313: 298  150
    1    26 Ryszard        Dębski                122.16 +  390: 354  172
    2    13 Szymon         Zaleski               140.28 +  387: 346  190
    3     7 Grzegorz       Święcki               132.56 -  328: 376   83
    4     8 Marek          Dudkiewicz            114.53 +  332: 303  165
    5     6 Jarosław       Puchalski             121.91 -  364: 387   72
    6     6 Wojciech       Usakiewicz            137.83 -  274: 331   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     920  /  7 131.43




	Zdzisław Szota 119.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    13 Jan            Pawłowski             100.00 +  535: 238  150
    1    10 Dawid          Pikul                 123.07 -  342: 508   73
    2    21 Mariusz        Wrześniewski          139.89 -  251: 476   90
    3    27 Piotr          Krzemiński            111.14 -    0: 400   61
    4    30 Piotr          Rosół                 114.03 -    0: 400   64
    5    31 Filip          Sosin                 108.56 -    0: 400   59
    6    32 Dariusz        Banaszek              138.06 -    0: 400   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     585  /  7  83.57




	Mariusz Kubicki 119.17 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    14 Małgorzata     Pawłowska             100.00 +  452: 114  150
    1    14 Krzysztof      Mówka                 123.33 +  356: 336  173
    2     7 Kamil          Górka                 139.48 +  357: 294  189
    3     4 Krzysztof      Usakiewicz            127.14 -  301: 349   77
    4     6 Dawid          Pikul                 123.07 -  363: 428   73
    5     7 PAUZA
    6     7 Andrzej        Słapiński             124.57 -  311: 414   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     737  /  6 122.83




	Radosław Sowiński 119.09 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    15 Joanna         Ostrowska             100.00 +  423: 321  150
    1    30 Sławomir       Kordjalik             124.55 -  340: 446   75
    2    31 Roman          Figiel                105.97 +  429: 334  156
    3    24 Andrzej        Rechowicz             126.72 -  341: 417   77
    4    24 Tomasz         Figiel                113.17 +  393: 324  163
    5    22 Eugeniusz      Wróblewski            108.97 +  385: 251  159
    6    21 Krzysztof      Mówka                 123.33 +  384: 382  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     953  /  7 136.14




	Joanna Juszczak 118.71 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    16 Kinga          Niżewska              100.00 +  469: 334  150
    1    22 Andrzej        Słapiński             124.57 -  284: 393   75
    2    27 Dariusz        Banaszek              138.06 +  322: 279  188
    3    22 Eugeniusz      Wróblewski            108.97 +  423: 321  159
    4    19 Marcin         Figiel                111.66 -  368: 414   62
    5    20 Maciej         Mizgier               100.00 +  341: 324  150
    6    19 Wojciech       Zemło                 130.91 -  369: 373   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     865  /  7 123.57




	Aleksandra Merklejn 118.35 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    17 Andrzej        Nagwizda              100.00 +  513: 209  150
    1     6 Marek          Syczuk                126.10 +  424: 396  176
    2     3 Wojciech       Usakiewicz            137.83 -  357: 397   88
    3    10 Szymon         Fidziński             137.21 +  359: 350  187
    4     9 Mariola        Osajda-Matczak        112.30 +  374: 356  162
    5     9 Kazio          Merklejn              132.81 -  331: 379   83
    6    10 Mateusz        Żbikowski             140.99 -  394: 478   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     937  /  7 133.86




	Stanisław Gasik 118.33 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    18 Magdalena      Mroziuk               100.00 +  347: 289  150
    1     8 Justyna        Fugiel                126.45 -  349: 404   76
    2    20 Ewa            Strzelczyk            108.80 +  357: 272  159
    3    18 PAUZA
    4    17 Wojciech       Zemło                 130.91 +  303: 302  181
    5    17 Marcin         Bożek                 127.21 +  418: 285  177
    6    17 Andrzej        Rechowicz             126.72 -  260: 442   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     820  /  6 136.67




	Jerzy Matyasik 117.27 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    19 Maciej         Mizgier               100.00 -  378: 386   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      50  /  1  50.00




	Andrzej Kwiatkowski 115.81 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    20 Rafał          Marks                 100.00 +  492: 203  150
    1    24 Adam           Weremczuk             126.48 +  396: 298  176
    2    12 Maciej         Czupryniak            135.86 +  402: 384  186
    3     6 Andrzej        Słapiński             124.57 +  403: 379  175
    4     3 Stanisław      Rydzik                132.40 -  300: 526   82
    5     4 Tomasz         Zwoliński             139.06 +  406: 388  189
    6     3 Krzysztof      Usakiewicz            127.14 -  285: 445   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1035  /  7 147.86




	Marek Dudkiewicz 114.53 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    21 Sławomir       Kurkiewicz            100.00 +  414: 222  150
    1    32 Andrzej        Rechowicz             126.72 +  459: 309  177
    2    16 Marcin         Mroziuk               135.48 +  368: 327  185
    3     8 Tomasz         Zwoliński             139.06 -  301: 338   89
    4     8 Edward         Stefaniak             120.34 -  303: 332   70
    5     8 Andrzej        Słapiński             124.57 -  337: 381   75
    6     8 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     746  /  6 124.33




	Piotr Rosół 114.03 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    22 Monika         Kulawiak              100.00 +  372: 211  150
    1    16 Krzysztof      Usakiewicz            127.14 -  230: 425   77
    2    24 Bogusław       Puchalski             110.87 -  300: 344   61
    3    28 Agnieszka      Stefaniuk             104.80 -  336: 506   55
    4    30 PAUZA
    5    29 Ryszard        Niżewski              111.82 -  299: 329   62
    6    30 Ryszard        Dębski                122.16 -  402: 410   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     477  /  6  79.50




	Marek Charytoniuk 113.71 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    23 Krzysztof      Kukier                100.00 +  396: 369  150
    1    12 Marcin         Bożek                 127.21 +  339: 298  177
    2     6 Kazio          Merklejn              132.81 +  329: 318  183
    3     3 Dawid          Pikul                 123.07 +  350: 245  173
    4     2 Krzysztof      Usakiewicz            127.14 +  421: 287  177
    5     1 Mariusz        Skrobosz              142.49 +  488: 345  192
    6     1 Grzegorz       Święcki               132.56 +  481: 422  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1235  /  7 176.43




	Tomasz Figiel 113.17 Zawichost                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    24 Iza            Kraj                  100.00 +  430: 228  150
    1    28 Radosław       Konca                 128.48 -  255: 506   78
    2    30 Kazimierz      Merklejn              111.23 +  391: 324  161
    3    23 Maciej         Mizgier               100.00 -  337: 352   50
    4    24 Radosław       Sowiński              119.09 -  324: 393   69
    5    24 Marek          Sitkowski             100.00 -  273: 384   50
    6    24 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     558  /  6  93.00




	Katarzyna Stępień 112.99 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    25 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  373: 368  150
    1    20 Paweł          Jackowski             128.62 +  361: 297  179
    2    10 Stanisław      Rydzik                132.40 -  353: 409   82
    3    13 Mateusz        Żbikowski             140.99 -    0: 400   91
    4    15 PAUZA
    5    16 Szymon         Zaleski               140.28 -    0: 400   90
    6    16 Dorota         Zielińska             102.17 -    0: 400   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     644  /  6 107.33




	Mariola Osajda-Matczak 112.30 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    26 Tomasz         Korpysz               100.00 +  334: 269  150
    1     4 Wojciech       Zemło                 130.91 +  397: 354  181
    2     2 Małgorzata     Kania                 131.80 -  286: 421   82
    3     9 Robert         Kamiński              121.42 +  348: 304  171
    4     9 Aleksandra     Merklejn              118.35 -  356: 374   68
    5    11 Karol          Wyrębkiewicz          132.96 -  314: 453   83
    6    12 Michał         Waszkiewicz           106.50 +  329: 287  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     892  /  7 127.43




	Ryszard Niżewski 111.82 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    27 Sebastian      Joński-Jastrzębowski  100.00 +  373: 351  150
    1     3 Małgorzata     Kania                 131.80 -  290: 405   82
    2    18 Wojciech       Zemło                 130.91 -  281: 532   81
    3    25 Marcin         Kozyra                121.86 -  339: 412   72
    4    29 Filip          Sosin                 108.56 +  447: 430  159
    5    29 Piotr          Rosół                 114.03 +  329: 299  164
    6    29 Paweł          Jackowski             128.62 -  295: 338   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     787  /  7 112.43




	Marcin Figiel 111.66 Zawichost                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    28 Jacek          Baltyn                100.00 +  347: 344  150
    1    19 Stanisław      Rydzik                132.40 -  219: 535   82
    2    26 Paweł          Jackowski             128.62 +  395: 310  179
    3    21 Marek          Sitkowski             100.00 +  395: 322  150
    4    19 Joanna         Juszczak              118.71 +  414: 368  169
    5    18 Andrzej        Rechowicz             126.72 -  275: 485   77
    6    18 Marcin         Bożek                 127.21 -  331: 397   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     884  /  7 126.29




	Kazimierz Merklejn 111.23 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    29 Anna           Arana                 100.00 +  523: 214  150
    1    27 Grzegorz       Święcki               132.56 -  351: 435   83
    2    30 Tomasz         Figiel                113.17 -  324: 391   63
    3    31 Ryszard        Dębski                122.16 +  417: 375  172
    4    28 Roman          Figiel                105.97 +  338: 328  156
    5    26 Zbigniew       Wietecki              121.37 -  286: 417   71
    6    26 Agnieszka      Stefaniuk             104.80 +  431: 323  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     850  /  7 121.43




	Piotr Krzemiński 111.14 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    30 Andrzej        Puchalski             100.30 +  365: 343  150
    1    11 Kazio          Merklejn              132.81 -  297: 412   83
    2    22 Marcin         Bożek                 127.21 -  289: 485   77
    3    27 PAUZA
    4    26 Agnieszka      Stefaniuk             104.80 -  379: 423   55
    5    27 Ewa            Strzelczyk            108.80 +  414: 337  159
    6    27 Adam           Weremczuk             126.48 -  334: 396   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     600  /  6 100.00




	Wiesław Olewiński 110.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    31 Dorota         Zielińska             102.17 -  277: 400   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      52  /  1  52.00




	Bogusław Puchalski 110.87 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    32 Grzegorz       Kulawiak              103.39 +  391: 359  153
    1    15 Karol          Wyrębkiewicz          132.96 -  342: 366   83
    2    24 Piotr          Rosół                 114.03 +  344: 300  164
    3    20 Krzysztof      Mówka                 123.33 +  415: 318  173
    4    18 Marcin         Bożek                 127.21 -  328: 340   77
    5    19 Wojciech       Zemło                 130.91 -  357: 361   81
    6    20 Maciej         Mizgier               100.00 +  383: 297  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     881  /  7 125.86




	Andrzej Tyczyno 109.47 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    33 Iwona          Rutkowska             103.76 +  367: 322  154
    1    31 Marcin         Mroziuk               135.48 -  288: 479   85
    2    32 Andrzej        Rechowicz             126.72 -  328: 400   77
    3    32 Roman          Figiel                105.97 -  319: 329   56
    4    32 Ryszard        Dębski                122.16 -  346: 389   72
    5    32 PAUZA
    6    31 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     444  /  5  88.80




	Eugeniusz Wróblewski 108.97 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    34 Tomasz         Żbikowski             104.46 +  421: 242  154
    1    23 Maciej         Czupryniak            135.86 -  349: 488   86
    2    28 Adam           Weremczuk             126.48 +  390: 368  176
    3    22 Joanna         Juszczak              118.71 -  321: 423   69
    4    23 Marek          Sitkowski             100.00 +  388: 262  150
    5    22 Radosław       Sowiński              119.09 -  251: 385   69
    6    22 Robert         Soszka                100.00 +  370: 347  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     854  /  7 122.00




	Jarosław Sobczak 108.91 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    35 Agnieszka      Stefaniuk             104.80 -  278: 367   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      55  /  1  55.00




	Ewa Strzelczyk 108.80 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    36 Wojciech       Gołęcki               105.34 +  446: 310  155
    1     7 Szymon         Fidziński             137.21 -  229: 440   87
    2    20 Stanisław      Gasik                 118.33 -  272: 357   68
    3    26 Filip          Sosin                 108.56 +  390: 241  159
    4    25 Marcin         Kozyra                121.86 -  352: 394   72
    5    27 Piotr          Krzemiński            111.14 -  337: 414   61
    6    28 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     602  /  6 100.33




	Filip Sosin 108.56 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    37 Grzegorz       Koczkodon             105.88 +  337: 305  156
    1     5 Wojciech       Usakiewicz            137.83 -  328: 451   88
    2    19 Marek          Syczuk                126.10 -  330: 427   76
    3    26 Ewa            Strzelczyk            108.80 -  241: 390   59
    4    29 Ryszard        Niżewski              111.82 -  430: 447   62
    5    31 PAUZA
    6    31 Andrzej        Tyczyno               109.47 -    0: 400   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     500  /  6  83.33




	Paweł Opyc 107.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    38 Roman          Figiel                105.97 -  332: 392   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      56  /  1  56.00




	Michał Waszkiewicz 106.50 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    39 Paweł          Frynia                106.06 +  464: 243  156
    1    21 Dariusz        Banaszek              138.06 +  380: 379  188
    2    11 Andrzej        Słapiński             124.57 -  260: 361   75
    3    14 PAUZA
    4    11 Mateusz        Żbikowski             140.99 -  359: 367   91
    5    12 Radosław       Konca                 128.48 -  347: 395   78
    6    12 Mariola        Osajda-Matczak        112.30 -  287: 329   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     650  /  6 108.33




	Paweł Frynia 106.06 Konstantynów Łódzki      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    39 Michał         Waszkiewicz           106.50 -  243: 464   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      57  /  1  57.00




	Roman Figiel 105.97 Zawichost                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    38 Paweł          Opyc                  107.00 +  392: 332  157
    1    29 Tomasz         Zwoliński             139.06 -  344: 418   89
    2    31 Radosław       Sowiński              119.09 -  334: 429   69
    3    32 Andrzej        Tyczyno               109.47 +  329: 319  159
    4    28 Kazimierz      Merklejn              111.23 -  328: 338   61
    5    28 Adam           Weremczuk             126.48 -  341: 390   76
    6    28 Ewa            Strzelczyk            108.80 -    0: 400   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     670  /  7  95.71




	Grzegorz Koczkodon 105.88 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    37 Filip          Sosin                 108.56 -  305: 337   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      59  /  1  59.00




	Wojciech Gołęcki 105.34 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    36 Ewa            Strzelczyk            108.80 -  310: 446   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      59  /  1  59.00




	Agnieszka Stefaniuk 104.80 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    35 Jarosław       Sobczak               108.91 +  367: 278  159
    1    13 Kamil          Górka                 139.48 -  358: 412   89
    2    23 Krzysztof      Mówka                 123.33 -  254: 409   73
    3    28 Piotr          Rosół                 114.03 +  506: 336  164
    4    26 Piotr          Krzemiński            111.14 +  423: 379  161
    5    25 Marcin         Kozyra                121.86 -  331: 389   72
    6    26 Kazimierz      Merklejn              111.23 -  323: 431   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     779  /  7 111.29




	Tomasz Żbikowski 104.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    34 Eugeniusz      Wróblewski            108.97 -  242: 421   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      59  /  1  59.00




	Iwona Rutkowska 103.76 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    33 Andrzej        Tyczyno               109.47 -  322: 367   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      59  /  1  59.00




	Grzegorz Kulawiak 103.39 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    32 Bogusław       Puchalski             110.87 -  359: 391   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      61  /  1  61.00




	Dorota Zielińska 102.17 Ustanów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    31 Wiesław        Olewiński             110.99 +  400: 277  161
    1     9 Mariusz        Wrześniewski          139.89 +  318: 314  190
    2     5 Dawid          Pikul                 123.07 -  300: 467   73
    3    11 Kazio          Merklejn              132.81 -  307: 346   83
    4    14 Kamil          Górka                 139.48 -  371: 543   89
    5    15 Robert         Kamiński              121.42 -  287: 487   71
    6    16 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     667  /  6 111.17




	Andrzej Puchalski 100.30 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    30 Piotr          Krzemiński            111.14 -  343: 365   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      61  /  1  61.00




	Anna Arana 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    29 Kazimierz      Merklejn              111.23 -  214: 523   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      61  /  1  61.00




	Jacek Baltyn 100.00 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    28 Marcin         Figiel                111.66 -  344: 347   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      62  /  1  62.00




	Sebastian Joński-Jastrzębowski 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    27 Ryszard        Niżewski              111.82 -  351: 373   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      62  /  1  62.00




	Tomasz Korpysz 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    26 Mariola        Osajda-Matczak        112.30 -  269: 334   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      62  /  1  62.00




	Jolanta Kosmowska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    25 Katarzyna      Stępień               112.99 -  368: 373   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      63  /  1  63.00




	Iza Kraj 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    24 Tomasz         Figiel                113.17 -  228: 430   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      63  /  1  63.00




	Krzysztof Kukier 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    23 Marek          Charytoniuk           113.71 -  369: 396   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      64  /  1  64.00




	Monika Kulawiak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    22 Piotr          Rosół                 114.03 -  211: 372   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      64  /  1  64.00




	Sławomir Kurkiewicz 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    21 Marek          Dudkiewicz            114.53 -  222: 414   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      65  /  1  65.00




	Rafał Marks 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    20 Andrzej        Kwiatkowski           115.81 -  203: 492   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      66  /  1  66.00




	Maciej Mizgier 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    19 Jerzy          Matyasik              117.27 +  386: 378  167
    1    25 Szymon         Zaleski               140.28 -  337: 357   90
    2    29 Ryszard        Dębski                122.16 +  415: 401  172
    3    23 Tomasz         Figiel                113.17 +  352: 337  163
    4    20 Andrzej        Rechowicz             126.72 -  301: 440   77
    5    20 Joanna         Juszczak              118.71 -  324: 341   69
    6    20 Bogusław       Puchalski             110.87 -  297: 383   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     799  /  7 114.14




	Magdalena Mroziuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    18 Stanisław      Gasik                 118.33 -  289: 347   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      68  /  1  68.00




	Andrzej Nagwizda 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    17 Aleksandra     Merklejn              118.35 -  209: 513   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      68  /  1  68.00




	Kinga Niżewska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    16 Joanna         Juszczak              118.71 -  334: 469   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      69  /  1  69.00




	Joanna Ostrowska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    15 Radosław       Sowiński              119.09 -  321: 423   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      69  /  1  69.00




	Małgorzata Pawłowska 100.00 Opacz Kol.               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    14 Mariusz        Kubicki               119.17 -  114: 452   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      69  /  1  69.00




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    13 Zdzisław       Szota                 119.20 -  238: 535   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      69  /  1  69.00




	Magdalena Podlaska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    12 Edward         Stefaniak             120.34 -  298: 313   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      70  /  1  70.00




	Piotr Pyzel 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    11 Zbigniew       Wietecki              121.37 -  242: 411   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      71  /  1  71.00




	Renata Rosół 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0    10 Robert         Kamiński              121.42 -  330: 344   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      71  /  1  71.00




	Monika Rubinstein 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     9 Marcin         Kozyra                121.86 -  286: 462   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      72  /  1  72.00




	Filip Sitkowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     8 Jarosław       Puchalski             121.91 -  345: 371   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      72  /  1  72.00




	Marek Sitkowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     7 Krzysztof      Bukowski              121.99 +  323: 280  172
    1    17 Mateusz        Żbikowski             140.99 -  328: 362   91
    2    25 Zbigniew       Wietecki              121.37 +  398: 351  171
    3    21 Marcin         Figiel                111.66 -  322: 395   62
    4    23 Eugeniusz      Wróblewski            108.97 -  262: 388   59
    5    24 Tomasz         Figiel                113.17 +  384: 273  163
    6    23 Mariusz        Wrześniewski          139.89 +  373: 260  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     908  /  7 129.71




	Michał Sosin 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     6 Ryszard        Dębski                122.16 -  306: 481   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      72  /  1  72.00




	Robert Soszka 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     5 Joanna         Stępień               122.48 +  418: 355  172
    1     1 Mariusz        Skrobosz              142.49 -  252: 387   92
    2    17 Marcin         Kozyra                121.86 +  382: 380  172
    3    17 Wojciech       Zemło                 130.91 -  355: 408   81
    4    21 PAUZA
    5    21 Krzysztof      Mówka                 123.33 -  338: 394   73
    6    22 Eugeniusz      Wróblewski            108.97 -  347: 370   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     649  /  6 108.17




	Jacek Szczap 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     4 Dawid          Pikul                 123.07 -  287: 357   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      73  /  1  73.00




	Piotr Ziółkowski 100.00 Piaseczno                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     3 Krzysztof      Mówka                 123.33 -  220: 444   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      73  /  1  73.00




	Teresa Ząbek 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     2 Sławomir       Kordjalik             124.55 -  275: 497   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      75  /  1  75.00




	Łukasz Święcki 100.00 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     1 Andrzej        Słapiński             124.57 -  306: 420   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      75  /  1  75.00

Wyniki poszczególnych graczy w turnieju FRUSTRACI



	Joanna Stępień 122.48 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  429: 301  150
    2     2 Tomasz         Żbikowski             104.46 +  395: 356  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     304  /  2 152.00




	Krzysztof Bukowski 121.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Sosin                 100.00 +  328: 232  150
    2     8 Wojciech       Gołęcki               105.34 +  447: 384  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     305  /  2 152.50




	Jerzy Matyasik 117.27 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Korpysz               100.00 +  309: 284  150
    2     9 Kinga          Niżewska              100.00 +  367: 351  150
    3     4 Grzegorz       Koczkodon             105.88 -  376: 421   56
    4     6 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  430: 189  150
    5     3 Wojciech       Gołęcki               105.34 +  410: 402  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     661  /  5 132.20




	Wiesław Olewiński 110.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jan            Pawłowski             100.00 +  364: 312  150
    2     7 Joanna         Ostrowska             100.00 +  375: 361  150
    3     3 Jarosław       Sobczak               108.92 -  301: 361   59
    4     7 Tomasz         Korpysz               100.00 -  351: 356   50
    5     7 Grzegorz       Kulawiak              100.00 +  371: 357  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     559  /  5 111.80




	Jarosław Sobczak 108.92 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Monika         Rubinstein            100.00 +  388: 351  150
    2     5 Iwona          Rutkowska             103.76 +  371: 297  154
    3     3 Wiesław        Olewiński             110.99 +  361: 301  161
    4     2 Grzegorz       Koczkodon             105.88 -  335: 351   56
    5     4 Tomasz         Korpysz               100.00 -  345: 367   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     571  /  5 114.20




	Paweł Opyc 107.01 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Kukier                100.00 +  393: 280  150
    2     4 Renata         Rosół                 100.00 +  387: 248  150
    3     2 Paweł          Frynia                106.09 +  376: 294  156
    4     1 Magdalena      Podlaska              100.00 -  346: 354   50
    5     2 Paweł          Frynia                106.09 -  306: 448   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     562  /  5 112.40




	Paweł Frynia 106.09 Konstantynów Łódzki      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jacek          Baltyn                100.00 +  378: 360  150
    2     6 Andrzej        Puchalski             100.30 +  419: 299  150
    3     2 Paweł          Opyc                  107.01 -  294: 376   57
    4     5 Monika         Rubinstein            100.00 +  478: 273  150
    5     2 Paweł          Opyc                  107.01 +  448: 306  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     664  /  5 132.80




	Grzegorz Koczkodon 105.88 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Grzegorz       Kulawiak              100.00 +  302: 278  150
    2    10 PAUZA
    3     4 Jerzy          Matyasik              117.27 +  421: 376  167
    4     2 Jarosław       Sobczak               108.92 +  351: 335  159
    5     1 Magdalena      Podlaska              100.00 +  375: 357  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     626  /  4 156.50




	Wojciech Gołęcki 105.34 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Filip          Sitkowski             100.00 +  310: 238  150
    2     8 Krzysztof      Bukowski              121.99 -  384: 447   72
    3     8 Grzegorz       Kulawiak              100.00 +  458: 340  150
    4     3 Teresa         Ząbek                 100.00 +  332: 308  150
    5     3 Jerzy          Matyasik              117.27 -  402: 410   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     589  /  5 117.80




	Tomasz Żbikowski 104.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Małgorzata     Pawłowska             100.00 +  434: 177  150
    2     2 Joanna         Stępień               122.48 -  356: 395   72
    3     5 Magdalena      Mroziuk               100.00 -  285: 333   50
    4     9 Jan            Pawłowski             100.00 +  440: 225  150
    5     5 Teresa         Ząbek                 100.00 +  465: 229  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     572  /  5 114.40




	Iwona Rutkowska 103.76 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Iza            Kraj                  100.00 +  385: 278  150
    2     5 Jarosław       Sobczak               108.92 -  297: 371   59
    3     9 Andrzej        Puchalski             100.30 +  443: 393  150
    4     4 Sebastian      Joński-Jastrzębowski  100.00 -  305: 339   50
    5     6 Andrzej        Puchalski             100.30 +  383: 268  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     559  /  5 111.80




	Andrzej Puchalski 100.30 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Nagwizda              100.00 +  385: 249  150
    2     6 Paweł          Frynia                106.09 -  299: 419   56
    3     9 Iwona          Rutkowska             103.76 -  393: 443   54
    4     8 Łukasz         Święcki               100.00 +  328: 274  150
    5     6 Iwona          Rutkowska             103.76 -  268: 383   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     464  /  5  92.80




	Anna Arana 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 PAUZA
    2    10 Grzegorz       Koczkodon             105.88 -    0: 400   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      56  /  1  56.00




	Jacek Baltyn 100.00 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Paweł          Frynia                106.09 -  360: 378   56
    2    11 Rafał          Marks                 100.00 -  240: 346   50
    3    14 Jolanta        Kosmowska             100.00 -  309: 331   50
    4    15 Andrzej        Nagwizda              100.00 +  304: 219  150
    5    13 Małgorzata     Pawłowska             100.00 +  360: 240  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     456  /  5  91.20




	Sebastian Joński-Jastrzębowski 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  414: 343  150
    2     3 Teresa         Ząbek                 100.00 +  396: 312  150
    3     1 Magdalena      Podlaska              100.00 -  293: 428   50
    4     4 Iwona          Rutkowska             103.76 +  339: 305  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     504  /  4 126.00




	Tomasz Korpysz 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jerzy          Matyasik              117.27 -  284: 309   67
    2    14 Krzysztof      Kukier                100.00 +  363: 300  150
    3    11 Michał         Sosin                 100.00 +  382: 308  150
    4     7 Wiesław        Olewiński             110.99 +  356: 351  161
    5     4 Jarosław       Sobczak               108.92 +  367: 345  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     687  /  5 137.40




	Jolanta Kosmowska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Sebastian      Joński-Jastrzębowski  100.00 -  343: 414   50
    2    12 Monika         Rubinstein            100.00 -  268: 301   50
    3    14 Jacek          Baltyn                100.00 +  331: 309  150
    4    12 Jacek          Szczap                100.00 +  327: 314  150
    5     9 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  327: 315  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     550  /  5 110.00




	Iza Kraj 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Iwona          Rutkowska             103.76 -  278: 385   54
    2    15 Grzegorz       Kulawiak              100.00 -  181: 415   50
    3    16 Monika         Kulawiak              100.00 -    0: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     154  /  3  51.33




	Krzysztof Kukier 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Paweł          Opyc                  107.01 -  280: 393   57
    2    14 Tomasz         Korpysz               100.00 -  300: 363   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     107  /  2  53.50




	Grzegorz Kulawiak 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Grzegorz       Koczkodon             105.88 -  278: 302   56
    2    15 Iza            Kraj                  100.00 +  415: 181  150
    3     8 Wojciech       Gołęcki               105.34 -  340: 458   55
    4    10 Rafał          Marks                 100.00 +  317: 300  150
    5     7 Wiesław        Olewiński             110.99 -  357: 371   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     472  /  5  94.40




	Monika Kulawiak 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Kinga          Niżewska              100.00 -  255: 303   50
    2    16 Jacek          Szczap                100.00 -  246: 299   50
    3    16 PAUZA
    4    13 Michał         Sosin                 100.00 +  332: 330  150
    5    10 Łukasz         Święcki               100.00 -  229: 364   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  4  75.00




	Sławomir Kurkiewicz 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Magdalena      Podlaska              100.00 -  211: 468   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      50  /  1  50.00




	Rafał Marks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Teresa         Ząbek                 100.00 -  367: 410   50
    2    11 Jacek          Baltyn                100.00 +  346: 240  150
    3     7 Piotr          Ziółkowski            100.00 -  307: 332   50
    4    10 Grzegorz       Kulawiak              100.00 -  300: 317   50
    5    11 Filip          Sitkowski             100.00 -  279: 345   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  5  70.00




	Magdalena Mroziuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Piotr          Pyzel                 100.00 +  456: 194  150
    2     1 Magdalena      Podlaska              100.00 -  323: 389   50
    3     5 Tomasz         Żbikowski             104.46 +  333: 285  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     354  /  3 118.00




	Andrzej Nagwizda 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Puchalski             100.30 -  249: 385   50
    2    17 Łukasz         Święcki               100.00 -  277: 306   50
    3    15 Filip          Sitkowski             100.00 -  258: 332   50
    4    15 Jacek          Baltyn                100.00 -  219: 304   50
    5    14 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     200  /  4  50.00




	Kinga Niżewska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Monika         Kulawiak              100.00 +  303: 255  150
    2     9 Jerzy          Matyasik              117.27 -  351: 367   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     217  /  2 108.50




	Joanna Ostrowska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Łukasz         Święcki               100.00 +  366: 252  150
    2     7 Wiesław        Olewiński             110.99 -  361: 375   61
    3     6 Teresa         Ząbek                 100.00 -  232: 431   50
    4    11 Renata         Rosół                 100.00 -  303: 332   50
    5    12 Jan            Pawłowski             100.00 +  293: 289  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     461  /  5  92.20




	Małgorzata Pawłowska 100.00 Opacz Kol.               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Tomasz         Żbikowski             104.46 -  177: 434   54
    2    19 Piotr          Pyzel                 100.00 +  296: 227  150
    3    13 Jan            Pawłowski             100.00 -  283: 381   50
    4    14 Filip          Sitkowski             100.00 -  224: 344   50
    5    13 Jacek          Baltyn                100.00 -  240: 360   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     354  /  5  70.80




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Wiesław        Olewiński             110.99 -  312: 364   61
    2    13 Piotr          Ziółkowski            100.00 -  365: 415   50
    3    13 Małgorzata     Pawłowska             100.00 +  381: 283  150
    4     9 Tomasz         Żbikowski             104.46 -  225: 440   54
    5    12 Joanna         Ostrowska             100.00 -  289: 293   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     365  /  5  73.00




	Magdalena Podlaska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Sławomir       Kurkiewicz            100.00 +  468: 211  150
    2     1 Magdalena      Mroziuk               100.00 +  389: 323  150
    3     1 Sebastian      Joński-Jastrzębowski  100.00 +  428: 293  150
    4     1 Paweł          Opyc                  107.01 +  354: 346  157
    5     1 Grzegorz       Koczkodon             105.88 -  357: 375   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     663  /  5 132.60




	Piotr Pyzel 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Magdalena      Mroziuk               100.00 -  194: 456   50
    2    19 Małgorzata     Pawłowska             100.00 -  227: 296   50
    3    17 PAUZA
    4    16 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     100  /  2  50.00




	Renata Rosół 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jacek          Szczap                100.00 +  408: 275  150
    2     4 Paweł          Opyc                  107.01 -  248: 387   57
    3    10 Monika         Rubinstein            100.00 -  297: 415   50
    4    11 Joanna         Ostrowska             100.00 +  332: 303  150
    5     8 Monika         Rubinstein            100.00 +  352: 327  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     557  /  5 111.40




	Monika Rubinstein 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jarosław       Sobczak               108.92 -  351: 388   59
    2    12 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  301: 268  150
    3    10 Renata         Rosół                 100.00 +  415: 297  150
    4     5 Paweł          Frynia                106.09 -  273: 478   56
    5     8 Renata         Rosół                 100.00 -  327: 352   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     465  /  5  93.00




	Filip Sitkowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Wojciech       Gołęcki               105.34 -  238: 310   55
    2    18 Michał         Sosin                 100.00 -  304: 352   50
    3    15 Andrzej        Nagwizda              100.00 +  332: 258  150
    4    14 Małgorzata     Pawłowska             100.00 +  344: 224  150
    5    11 Rafał          Marks                 100.00 +  345: 279  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     555  /  5 111.00




	Michał Sosin 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Bukowski              121.99 -  232: 328   72
    2    18 Filip          Sitkowski             100.00 +  352: 304  150
    3    11 Tomasz         Korpysz               100.00 -  308: 382   50
    4    13 Monika         Kulawiak              100.00 -  330: 332   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     322  /  4  80.50




	Jacek Szczap 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Renata         Rosół                 100.00 -  275: 408   50
    2    16 Monika         Kulawiak              100.00 +  299: 246  150
    3    12 Łukasz         Święcki               100.00 -  379: 387   50
    4    12 Jolanta        Kosmowska             100.00 -  314: 327   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  4  75.00




	Piotr Ziółkowski 100.00 Piaseczno                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Joanna         Stępień               122.48 -  301: 429   72
    2    13 Jan            Pawłowski             100.00 +  415: 365  150
    3     7 Rafał          Marks                 100.00 +  332: 307  150
    4     6 Jerzy          Matyasik              117.27 -  189: 430   67
    5     9 Jolanta        Kosmowska             100.00 -  315: 327   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     489  /  5  97.80




	Teresa Ząbek 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Rafał          Marks                 100.00 +  410: 367  150
    2     3 Sebastian      Joński-Jastrzębowski  100.00 -  312: 396   50
    3     6 Joanna         Ostrowska             100.00 +  431: 232  150
    4     3 Wojciech       Gołęcki               105.34 -  308: 332   55
    5     5 Tomasz         Żbikowski             104.46 -  229: 465   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     459  /  5  91.80




	Łukasz Święcki 100.00 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Joanna         Ostrowska             100.00 -  252: 366   50
    2    17 Andrzej        Nagwizda              100.00 +  306: 277  150
    3    12 Jacek          Szczap                100.00 +  387: 379  150
    4     8 Andrzej        Puchalski             100.30 -  274: 328   50
    5    10 Monika         Kulawiak              100.00 +  364: 229  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     550  /  5 110.00





MIEJSCE    ZAWODNIK                 RANKING    MIEJSCOWOŚĆ         SKALPY / PARTIE

   1  Dawidson Paweł                 143.27  Częstochowa            28510 / 199
   2  Skrobosz Mariusz               142.34  Warszawa               28183 / 198
   3  Żbikowski Mateusz              140.57  Warszawa               27692 / 197
   4  Zaleski Szymon                 139.34  Poznań                 18114 / 130
   5  Górka Kamil                    139.22  Łęczna                 27426 / 197
   6  Zwoliński Tomasz               138.96  Warszawa               27792 / 200
   7  Wrześniewski Mariusz           138.92  Warszawa               26534 / 191
   8  Usakiewicz Wojciech            136.73  Warszawa               26115 / 191
   9  Fidziński Szymon               136.59  Warszawa               27181 / 199
  10  Banaszek Dariusz               135.99  Warszawa               25703 / 189
  11  Czupryniak Maciej              135.62  Milanówek              26310 / 194
  12  Gałecki Maciej                 135.27  Łódź                   25971 / 192
  13  Mroziuk Marcin                 134.93  Warszawa               26311 / 195
  14  Puton Dariusz                  133.77  Ruda Śląska            12574 / 94
  15  Wyrębkiewicz Karol             133.72  Łódź                   25674 / 192
  16  Nowak Leszek                   133.43  Myślibórz              10007 / 75
  17  Merklejn Kazio                 133.42  Szczecin               26550 / 199
  18  Święcki Grzegorz               132.76  Białystok              10621 / 80
  19  Duczemiński Robert             132.43  Gorzów Wielkopolski    22381 / 169
  20  Rydzik Stanisław               132.32  Warszawa               25537 / 193
  21  Kania Małgorzata               131.90  Milanówek              26380 / 200
  22  Zemło Wojciech                 130.85  Łódź                   25777 / 197
  23  Konca Radosław                 128.67  Warszawa               24833 / 193
  24  Usakiewicz Krzysztof           127.96  Warszawa               24825 / 194
  25  Bożek Marcin                   127.85  Będzin                  8566 / 67
  26  Weremczuk Adam                 127.72  Łódź                   22990 / 180
  27  Rechowicz Andrzej              126.81  Katowice               24475 / 193
  28  Kordjalik Sławomir             126.81  Warszawa               24347 / 192
  29  Jackowski Paweł                126.73  Warszawa                7604 / 60
  30  Fugiel Justyna                 126.72  Sandomierz             19895 / 157
  31  Czerwoniec Waldemar            126.66  Warszawa               21153 / 167
  32  Nosek Sławomir                 126.60  Mielec                  9495 / 75
  33  Syczuk Marek                   125.97  Warszawa               24438 / 194
  34  Słapiński Andrzej              125.62  Warszawa               16080 / 128
  35  Roszak Marek                   125.56  Poznań                 25112 / 200
  36  Pikul Dawid                    124.09  Poznań                 24694 / 199
  37  Mówka Krzysztof                124.08  Toruń                  23948 / 193
  38  Stępień Wiktor                 123.95  Katowice               13758 / 111
  39  Borowski Jarosław              123.92  Bielsk Podlaski        11277 / 91
  40  Stępień Joanna                 123.41  Katowice               23571 / 191
  41  Oleksiak Andrzej               123.38  Ostróda                21715 / 176
  42  Puchalski Jarosław             122.71  Łódź                   24419 / 199
  43  Antosik Marek                  122.24  Nowy Dwór Mazowiecki    8312 / 68
  44  Grabowski Maciej               122.23  Warszawa               17845 / 146
  45  Pypno Krzysztof                121.99  Gliwice                12565 / 103
  46  Wietecki Zbigniew              121.93  Gorzów Wielkopolski    24265 / 199
  47  Bukowski Krzysztof             121.92  Warszawa               17556 / 144
  48  Szepczyński Andrzej            121.91  Kraków                 10850 / 89
  49  Szmidtke Andrzej               121.91  Bolszewo               18042 / 148
  50  Dębski Ryszard                 121.83  Biała Podlaska         16934 / 139
  51  Kozyra Marcin                  121.67  Warszawa               21170 / 174
  52  Puchalski Sergiusz             121.54  Włocławek              15922 / 131
  53  Kamiński Robert                120.82  Wysokie Mazowieckie    24044 / 199
  54  Kowalska Anna                  120.54  Bielsko Biała          19528 / 162
  55  Ochot Stanisław                120.53  Katowice               10245 / 85
  56  Korga Lucyna                   120.16  Zabrze                 23070 / 192
  57  Sowiński Radosław              120.15  Warszawa               23189 / 193
  58  Siemaszko Walenty              120.06  Lipiany                12967 / 108
  59  Puchalski Aleksander           119.82  Włocławek              23724 / 198
  60  Gasik Stanisław                119.55  Warszawa               18531 / 155
  61  Orzeł Mariusz                  119.49  Nowe Miasto Lubawskie  11591 / 97
  62  Pietruszka Jacek               119.47  Kraków                  9199 / 77
  63  Lożyński Andrzej               119.36  Piastów                 5371 / 45
  64  Kubicki Mariusz                119.32  Inowrocław             17182 / 144
  65  Juszczak Joanna                118.90  Warszawa               21996 / 185
  66  Sulima Roman                   118.89  Warszawa               16883 / 142
  67  Szota Zdzisław                 118.64  Warszawa               13644 / 115
  68  Warzecha Filip                 118.59  Gdynia                 17195 / 145
  69  Merklejn Magdalena             118.48  Szczecin               22156 / 187
  70  Merklejn Aleksandra            118.45  Szczecin               23572 / 199
  71  Florek Paweł                   117.62  Nowa Wieś Wielka       15173 / 129
  72  Michalak Maciej                117.54  Łódź                    8110 / 69
  73  Matyasik Jerzy                 117.48  Kraków                 20324 / 173
  74  Kucia Sławomir                 117.35  Kraków                 15490 / 132
  75  Roszak Halina                  117.34  Poznań                 20770 / 177
  76  Stefaniak Edward               117.09  Biała Podlaska          6440 / 55
  77  Kwiatkowski Andrzej            117.01  Warszawa               21880 / 187
  78  Matczak Rafał                  116.75  Pruszków               20081 / 172
  79  Charytoniuk Marek              116.67  Biała Podlaska         16217 / 139
  80  Michalak Jarosław              116.50  Łódź                   14096 / 121
  81  Hebda Maciej                   115.45  Tarnów                  3579 / 31
  82  Perzyński Maciej               115.05  Piła                    8974 / 78
  83  Madej Beata                    114.86  Lublin                 22627 / 197
  84  Dudkiewicz Marek               114.83  Milanówek              22506 / 196
  85  Jaworski Arkadiusz             114.83  Tychy                  16191 / 141
  86  Puton Grażyna                  113.80  Ruda Śląska             4552 / 40
  87  Subocz Paweł                   113.47  Szczecin                7262 / 64
  88  Stępień Katarzyna              113.11  Katowice               10859 / 96
  89  Śniadach Lucyna                113.00  Rumia                  18306 / 162
  90  Rosół Piotr                    112.99  Warszawa               22485 / 199
  91  Osajda-Matczak Mariola         112.83  Pruszków               22454 / 199
  92  Klar Filip                     112.73  Mielec                 17699 / 157
  93  Szkudlarek Krzysztof           112.72  Pabianice               9581 / 85
  94  Figiel Marcin                  112.29  Zawichost              18303 / 163
  95  Próchniewicz Wojciech          112.28  Warszawa               22457 / 200
  96  Puchalski Bogusław             111.99  Włocławek              20047 / 179
  97  Chmielewska Grażyna            111.93  Mrągowo                 4701 / 42
  98  Merklejn Kazimierz             111.76  Szczecin               15088 / 135
  99  Nawrocki Kamil                 111.67  Bydgoszcz               5360 / 48
 100  Jachowicz Paweł                111.54  Żyrardów                7027 / 63
 101  Kaczor Janusz                  111.46  Międzyrzec Podl.        5350 / 48
 102  Machnio Maurycy                111.37  Lipiany                10580 / 95
 103  Klinkosz Kamil                 111.30  Rumia                  15471 / 139
 104  Piotrowska Beata               110.63  Łódź                   21019 / 190
 105  Olewiński Wiesław              110.59  Warszawa               15151 / 137
 106  Krzemiński Piotr               110.45  Warszawa               10603 / 96
 107  Dawidson Stefan                110.26  Częstochowa            21281 / 193
 108  Kutera Maciej                  109.86  Warszawa               11645 / 106
 109  Wróblewski Eugeniusz           109.83  Inowrocław             15925 / 145
 110  Niżewski Ryszard               109.63  Warszawa               11511 / 105
 111  Majewski Paweł                 109.50  Warszawa               10293 / 94
 112  Białobrzewski Dariusz          109.42  Gdynia                  6237 / 57
 113  Stecuła Leszek                 109.31  Bytom                   9729 / 89
 114  Matysiak Grzegorz              109.20  Kraków                 14305 / 131
 115  Żuławska Katarzyna             109.03  Katowice               20934 / 192
 116  Sobczak Jarosław               108.72  Warszawa               14786 / 136
 117  Zieliński Władysław            108.60  Lębork                  4561 / 42
 118  Dawidson Dawid                 108.46  Częstochowa             3796 / 35
 119  Strzelczyk Ewa                 108.43  Warszawa               14746 / 136
 120  Tyczyno Andrzej                108.40  Bydgoszcz              10406 / 96
 121  Paszek Jerzy                   108.24  Tarnowskie Góry         4546 / 42
 122  Gostomski Andrzej              108.19  Łódź                   19582 / 181
 123  Luter Jerzy                    108.15  Bytom                  20765 / 192
 124  Jankowska Elżbieta             107.93  Wrocław                 6476 / 60
 125  Żuliński Jarosław              107.83  Szczecin               13479 / 125
 126  Sosin Filip                    107.79  Warszawa               14120 / 131
 127  Koczkodon Grzegorz             107.68  Ostróda                11306 / 105
 128  Frynia Paweł                   107.11  Konstantynów Łódzki     8890 / 83
 129  Florek Jędrzej                 107.03  Nowa Wieś Wielka       12094 / 113
 130  Opyc Paweł                     106.88  Warszawa               19024 / 178
 131  Waszkiewicz Michał             106.76  Warszawa                4484 / 42
 132  Tatarczuk Jerzy                106.64  Warszawa               10557 / 99
 133  Petrus Jacek                   106.47  Wrocław                 9582 / 90
 134  Kowalska Renata                106.46  Bielsko Biała          15330 / 144
 135  Augustyniak Krystyna           106.39  Łódź                   10852 / 102
 136  Strzelczyk Adam                106.31  Częstochowa             3721 / 35
 137  Gołęcki Wojciech               106.09  Inowrocław             20900 / 197
 138  Jacyno Wojciech                106.08  Warszawa                4031 / 38
 139  Czubla Paweł                   105.94  Lublin                  3814 / 36
 140  Figiel Roman                   105.83  Zawichost              16509 / 156
 141  Rakoczy Andrzej                105.69  Kraków                  9301 / 88
 142  Zięba Maciej                   105.63  Wrocław                 8873 / 84
 143  Żbikowski Tomasz               105.57  Warszawa               21008 / 199
 144  Matysiak Bożena                105.52  Kraków                  6859 / 65
 145  Stefaniuk Agnieszka            105.29  Warszawa               10213 / 97
 146  Kozłowski Bogdan               104.79  Białystok               7440 / 71
 147  Wypart Jarosław                104.63  Częstochowa            12870 / 123
 148  Gajewska Zofia                 104.55  Jelenia Góra            4391 / 42
 149  Ziółkowski Jan                 104.46  Rumia                   9297 / 89
 150  Dąbrowski Rafał                104.31  Ostróda                 3338 / 32
 151  Sitkowski Marek                104.00  Warszawa                4264 / 41
 152  Jurkowski Adam                 103.97  Knurów                  9981 / 96
 153  Rutkowska Iwona                103.72  Warszawa               11098 / 107
 154  Śliwa Maciej                   103.70  Zabrze                  7881 / 76
 155  Ziembowicz Dorota              103.59  Gliwice                20201 / 195
 156  Soszka Robert                  103.30  Warszawa                3099 / 30
 157  Jabłczyńska-Zając Janina       103.00  Gdynia                  3708 / 36
 158  Ciszewska Ewa                  102.95  Katowice                8545 / 83
 159  Baran Iwona                    102.89  Kraków                 13478 / 131
 160  Siemaszko Monika               102.74  Lipiany                 4829 / 47
 161  Lewandowski Zbigniew           102.67  Słupsk                  3080 / 30
 162  Harat Stanisław                102.60  Kęty                    4925 / 48
 163  Zielińska Dorota               102.58  Ustanów                13336 / 130
 164  Pietuchowski Piotr             102.45  Białystok               4508 / 44
 165  Michalski Mariusz              102.40  Inowrocław              9728 / 95
 166  Słapiński Adam                 102.25  Warszawa                8180 / 80
 167  Niciporuk Małgorzata           102.22  Rumia                   8075 / 79
 168  Sulejewska Małgorzata          102.15  Kraków                  9806 / 96
 169  Koszarski Bogusław             102.09  Lądek Zdrój            14088 / 138
 170  Furman Grażyna                 101.69  Sosnowiec               4271 / 42
 171  Kubik Joanna                   101.65  Częstochowa            10267 / 101
 172  Mańkowski Piotr                101.58  Warszawa                5993 / 59
 173  Pukniel Grzegorz               100.39  Lublin                 18974 / 189
 174  Oprządek Magdalena             100.19  Siedlce                 3206 / 32
 175  Szulc Paweł                    100.10  Szczecin                5806 / 58
 176  Boczek Bartłomiej              100.08  Toruń                   3603 / 36
 177  Białobrzewska Alina             99.91  Gdynia                  5495 / 55
 178  Jankowski Eligiusz              99.81  Wrocław                 4691 / 47
 179  Szymkowski Michał               99.66  Wrocław                 3488 / 35
 180  Fiszer Ewa                      99.55  Wrocław                 4181 / 42
 181  Nawrocki Dariusz                99.43  Bydgoszcz               5767 / 58
 182  Wietecki Józef                  99.33  Gorzów Wielkopolski     4271 / 43
 183  Skwarek Zygmunt                 99.33  Katowice                4271 / 43
 184  Legięć Adam                     99.31  Warszawa                6455 / 65
 185  Wrzałek Miłosz                  99.00  Reda                    6039 / 61
 186  Nowak Jacek                     98.74  Szczecin                4246 / 43
 187  Ochot Paweł                     98.68  Katowice                7500 / 76
 188  Pokojski Bogdan                 98.62  Piastów                 3156 / 32
 189  Waberski Krzysztof              98.33  Łódź                    3540 / 36
 190  Puchalski Andrzej               98.17  Łódź                    3534 / 36
 191  Zając Ewa                       98.12  Mrągowo                 4023 / 41
 192  Kozłowska Marianna              97.92  Białystok               6071 / 62
 193  Sojka Krzysztof                 97.87  Łódź                    5285 / 54
 194  Pawlic Przemysław               97.77  Wrocław                 7333 / 75
 195  Śniadach Adelina                97.67  Rumia                   2930 / 30
 196  Rosół Renata                    97.53  Warszawa               18434 / 189
 197  Szkudlarek Michał               97.50  Pabianice               4290 / 44
 198  Podlaska Magdalena              97.46  Warszawa                8674 / 89
 199  Burczyk Andrzej                 96.33  Gdynia                  3468 / 36
 200  Kosmowska Jolanta               96.18  Warszawa               14043 / 146
 201  Jaworski Krzysztof              96.02  Warszawa                5089 / 53
 202  Dobrzańska Marta                96.00  Kraków                  3264 / 34
 203  Andracka Renata                 95.89  Poznań                  3452 / 36
 204  Hennig Paulina                  95.70  Gniezno                 4211 / 44
 205  Mroziuk Magdalena               95.69  Warszawa               11291 / 118
 206  Pendowska Ania                  95.49  Rumia                   7544 / 79
 207  Ostrowska Joanna                95.36  Warszawa               13064 / 137
 208  Wojciekiewicz Piotr             95.33  Katowice                6578 / 69
 209  Kotwica Adam                    95.25  Gdańsk                  5429 / 57
 210  Ficak Irena                     95.11  Mielec                 10177 / 107
 211  Markiewicz Sebastian            95.08  Warszawa                3423 / 36
 212  Szubiak Aneta                   95.02  Łódź                    5036 / 53
 213  Jarosz Maria                    94.98  Lublin                 11682 / 123
 214  Kucia Małgorzata                94.69  Wrocław                 3314 / 35
 215  Niżewska Kinga                  94.47  Warszawa                6046 / 64
 216  Korpysz Tomasz                  93.68  Warszawa                3747 / 40
 217  Skrzyński Norbert               93.24  Warszawa               12121 / 130
 218  Gostomska Marta                 92.92  Warszawa                9571 / 103
 219  Ząbek Teresa                    92.91  Warszawa                7526 / 81
 220  Chmielewski Piotr               92.52  Mrągowo                 3701 / 40
 221  Cieśla Adam                     92.31  Częstochowa             3323 / 36
 222  Szeliga Marta                   92.05  Warszawa                3866 / 42
 223  Kocikowski Marek                91.80  Ostróda                 4957 / 54
 224  Cichecki Jacek                  91.33  Józefów                 2740 / 30
 225  Soska Maciej                    91.32  Lublin                  6484 / 71
 226  Kokoszka Paweł                  91.02  Kłomnice                5916 / 65
 227  Ingling Piotr                   90.93  Warszawa               12367 / 136
 228  Kapela Paweł                    90.78  Kraków                  2905 / 32
 229  Ziółkowski Piotr                90.38  Piaseczno               7953 / 88
 230  Kokot Krzysztof                 89.28  Nowy Targ              11696 / 131
 231  Bulkowski Waldemar              89.13  Chojnów                 2763 / 31
 232  Drózd Robert                    88.47  Wesoła                  6901 / 78
 233  Sosin Michał                    88.28  Warszawa                3443 / 39
 234  Urbańczyk Marek                 88.14  Bielsko Biała           3085 / 35
 235  Ilczuk Bogumiła                 87.91  Warszawa                6945 / 79
 236  Pazda Ziemowit                  87.82  Wrocław                 4391 / 50
 237  Sojka Janusz                    87.74  Łódź                    3334 / 38
 238  Augustyniak Jerzy               87.43  Łódź                    8218 / 94
 239  Madej Piotr                     85.79  Lublin                 10295 / 120
 240  Kruk Krzysztof                  85.13  Łódź                    4427 / 52
 241  Pawłowski Jan                   85.12  Warszawa                4426 / 52
 242  Rogalski Mariusz                85.03  Iława                   3316 / 39
 243  Włodarczyk Robert               84.76  Wrocław                 3475 / 41
 244  Pawłowska Anna                  84.42  Opacz Kol.              4390 / 52
 245  Przepiórkowski Mirosław         83.41  Inowrocław              2669 / 32
 246  Kwiatkowski Artur               83.20  Częstochowa             2496 / 30
 247  Rubinstein Monika               82.01  Warszawa                7545 / 92
 248  Brychcy Joanna                  80.92  Katowice                3965 / 49
 249  Łubniewicz Halina               80.47  Łódź                    2575 / 32
 250  Jachowicz Kacper                79.52  Żyrardów                3181 / 40
 251  Bednarska Jolanta               79.16  Łódź                    3562 / 45
 252  Sulejewski Tomasz               69.67  Kraków                  3553 / 51
 253  Kruk Jolanta                    68.71  Łódź                    2611 / 38
 254  Kędzior Adam                    68.22  Lublin                  2183 / 32

                                    POCZEKALNIA

MIEJSCE    ZAWODNIK                 RANKING    MIEJSCOWOŚĆ         SKALPY / PARTIE

 255  Kamiński Marcin                123.72  Warszawa                3588 / 29
 256  Jęczek Grzegorz                 91.59  Łódź                    2656 / 29
 257  Dudek Sebastian                 87.55  Częstochowa             2539 / 29
 258  Wesołowska Grażyna              81.52  Łódź                    2364 / 29
 259  Puchalska Krystyna              79.83  Łódź                    2315 / 29
 260  Kukier Krzysztof                87.82  Warszawa                2459 / 28
 261  Krupka Agnieszka                84.11  Krosno                  2355 / 28
 262  Stefaniak Paweł                125.88  Biała Podlaska          3273 / 26
 263  Kuma Bogusław                  118.42  Słupsk                  3079 / 26
 264  Baltyn Jacek                    99.85  Suchedniów              2596 / 26
 265  Giryn Ilona                     94.46  Łódź                    2456 / 26
 266  Rawski Lech                     90.19  Kraków                  2345 / 26
 267  Faron Kazimierz                118.25  Warszawa                2838 / 24
 268  Chmielewski Andrzej            117.21  Warszawa                2813 / 24
 269  Wróblewski Andrzej             115.17  Warszawa                2764 / 24
 270  Nowak Krzysztof                114.83  Lublin                  2756 / 24
 271  Mossakowski Piotr              113.50  Chorzów                 2724 / 24
 272  Zaryński Jakub                 108.54  Świnoujście             2605 / 24
 273  Hoffmann Jolanta               105.21  Warszawa                2525 / 24
 274  Stencel Tomasz                 104.17  Poznań                  2500 / 24
 275  Grzegorzewska Maria            100.67  Nowe Miasto Lubawskie   2416 / 24
 276  Kulawiak Grzegorz               99.75  Warszawa                2394 / 24
 277  Kościańska Beata                98.79  Lublin                  2371 / 24
 278  Olędzki Grzegorz                97.83  Warszawa                2348 / 24
 279  Rubaj Tomasz                    97.79  Lublin                  2347 / 24
 280  Obłoza Mariusz                  97.29  Szczecin                2335 / 24
 281  Markiewicz Joanna               94.21  Żyrardów                2261 / 24
 282  Kamienik Jarosław               94.04  Słupsk                  2257 / 24
 283  Bielaszka Jan                   92.08  Nowe Miasto Lubawskie   2210 / 24
 284  Kosman Bartłomiej               91.00  Bielsko Biała           2184 / 24
 285  Niedźwiedź Katarzyna            90.83  Lublin                  2180 / 24
 286  Norwajszas Mirosław             88.25  Szczecin                2118 / 24
 287  Rawska Małgorzata               86.96  Kraków                  2087 / 24
 288  Rzepa Jacek                     85.04  Tychy                   2041 / 24
 289  Śniadach Dominika               84.46  Rumia                   2027 / 24
 290  Świątkowska Marta              104.00  Wrocław                 2392 / 23
 291  Skrzypczyński Mariusz          103.04  Reda                    2370 / 23
 292  Głowacki Robert                101.87  Łódź                    2343 / 23
 293  Wojciechowska Agata             96.83  Poznań                  2227 / 23
 294  Biegun Arkadiusz                90.87  Kraków                  2090 / 23
 295  Anuszkiewicz Alfred             89.74  Warszawa                2064 / 23
 296  Grodzicka Katarzyna             84.91  Warszawa                1953 / 23
 297  Nieścierowicz Agnieszka         84.43  Szczecin                1942 / 23
 298  Orzelski Sebastian              73.22  Bielsk Podlaski         1684 / 23
 299  Fortuna Teresa                 126.86  Lubin                   2791 / 22
 300  Wandzlewicz Krystian           109.05  Nowe Miasto Lubawskie   2399 / 22
 301  Jóźwiak Małgorzata              96.14  Iława                   2115 / 22
 302  Kwaśniak Wojciech               91.50  Częstochowa             2013 / 22
 303  Zieliński Slawomir              67.09  Lębork                  1476 / 22
 304  Tutka Marcin                    94.24  Wrocław                 1979 / 21
 305  Jachimowicz Piotr              116.30  Warszawa                2326 / 20
 306  Lewandowska Ewa                 79.00  Warszawa                1580 / 20
 307  Dzik Monika                     89.16  Poznań                  1694 / 19
 308  Kołodziejczyk Małgorzata        86.21  Ostróda                 1638 / 19
 309  Parnicki Zdzisław               84.63  Słupsk                  1608 / 19
 310  Sak Michał                     107.89  Lublin                  1942 / 18
 311  Jędrzejczyk Marcin             106.83  Warszawa                1923 / 18
 312  Figiel Tomasz                  106.44  Zawichost               1916 / 18
 313  Makuch Mariusz                 100.94  Zator                   1817 / 18
 314  Boczoń Dawid                    93.22  Zakopane                1678 / 18
 315  Szulc Marzena                   90.28  Szczecin                1625 / 18
 316  Orzeł Barbara                  102.76  Nowe Miasto Lubawskie   1747 / 17
 317  Sitkowski Filip                 92.00  Warszawa                1564 / 17
 318  Wszyndybył Jacek                76.24  Chojnów                 1296 / 17
 319  Bil Sylwia                      71.06  Dąbrowa Górnicza        1208 / 17
 320  Pawłowska Małgorzata            61.18  Opacz Kol.              1040 / 17
 321  Gigoła Jacek                   111.62  Gorzów Wielkopolski     1786 / 16
 322  Macal Bogusław                  89.81  Szczecin                1437 / 16
 323  Piętka Anna                     78.29  Szczecin                1096 / 14
 324  Stanosz Paweł                  161.15  Warszawa                2095 / 13
 325  Pikul Andrzej                   85.23  Poznań                  1108 / 13
 326  Wilczek Sylwia                  67.62  Warszawa                 879 / 13
 327  Pęczkowska Mariola             124.25  Warszawa                1491 / 12
 328  Kozłowski Jakub                123.92  Warszawa                1487 / 12
 329  Szkamruk Agata                 121.50  Warszawa                1458 / 12
 330  Owsiany Artur                  116.00  Łódź                    1392 / 12
 331  Noskowicz Krzysztof            112.42  Toruń                   1349 / 12
 332  Tomczyk Artur                  111.17  Piła                    1334 / 12
 333  Sołdan Irena                   110.92  Rumia                   1331 / 12
 334  Trumpus Michał                 110.17  Wrocław                 1322 / 12
 335  Skowron Marcin                 109.83  Zabrze                  1318 / 12
 336  Borodziuk Krzysztof            109.42  Kostrzyn                1313 / 12
 337  Kasprzak Paweł                 108.83  Warszawa                1306 / 12
 338  Lewiński Jacek                 106.08  Wrocław                 1273 / 12
 339  Kaciński Robert                105.25  Kazimierza Wielka       1263 / 12
 340  Kurzok Ireneusz                104.92  Mikołów                 1259 / 12
 341  Gajda Paweł                    104.33  Ostrów Wielkopolski     1252 / 12
 342  Owsianko Leszek                102.33  Warszawa                1228 / 12
 343  Czyściak Adam                   98.75  Legnica                 1185 / 12
 344  Konsik Mirosław                 98.33  Gdańsk                  1180 / 12
 345  Kroc Andrzej                    96.67  Łódź                    1160 / 12
 346  Sokołowski Grzegorz             95.00  Słupsk                  1140 / 12
 347  Mirowski Rafał                  94.92  Częstochowa             1139 / 12
 348  Dalecki Bartłomiej              94.83  Rumia                   1138 / 12
 349  Juśkiewicz Tomasz               94.42  Łódź                    1133 / 12
 350  Wróblewski Radosław             94.33  Mielec                  1132 / 12
 351  Sztukiert Mirosław              94.25  Gdańsk                  1131 / 12
 352  Krzyżewski Krzysztof            93.92  Świętajno               1127 / 12
 353  Byczyński Paweł                 92.67  Bydgoszcz               1112 / 12
 354  Pytlak Patryk                   90.92  Kielce                  1091 / 12
 355  Tecław Grzegorz                 90.83  Poznań                  1090 / 12
 356  Morawski Piotr                  89.83  Gdańsk                  1078 / 12
 357  Stanek Stanisław                89.83  Olkusz                  1078 / 12
 358  Karwacki Michał                 89.67  Dąbrowa Górnicza        1076 / 12
 359  Górska Małgorzata               88.83  Bydgoszcz               1066 / 12
 360  Kołodziejczyk Michał            88.75  Ostróda                 1065 / 12
 361  Zdanowicz Michał                88.58  Lublin                  1063 / 12
 362  Smołka Edward                   87.42  Zabrze                  1049 / 12
 363  Szulc Katarzyna                 86.75  Szczecin                1041 / 12
 364  Ryś Henryk                      86.67  Warszawa                1040 / 12
 365  Grafiński Mirosław              86.67  Brodnica                1040 / 12
 366  Grzybała Piotr                  86.33  Warszawa                1036 / 12
 367  Skudlarska Anna                 86.17  Wrocław                 1034 / 12
 368  Niedźwiedź Zbigniew             86.08  Lublin                  1033 / 12
 369  Jopek Tomasz                    85.83  Wrocław                 1030 / 12
 370  Paradowska Anna                 85.08  Wejherowo               1021 / 12
 371  Rubaj Joanna                    84.75  Lublin                  1017 / 12
 372  Gryz Sylwester                  83.67  Zabrze                  1004 / 12
 373  Fidziński Mikołaj               81.83  Dębica                   982 / 12
 374  Sołtysiak Zygmunt               80.67  Piastów                  968 / 12
 375  Czyżewski Sławomir              80.33  Poznań                   964 / 12
 376  Szymański Sławomir              78.17  Dobrzelin                938 / 12
 377  Gajos Stanisław                 73.75  Strzelno                 885 / 12
 378  Rogowski Marcin                 69.42  Nowe Miasto Lubawskie    833 / 12
 379  Graczyk Adam                    68.42  Nowe Miasto Lubawskie    821 / 12
 380  Dalecki Filip                   61.33  Rumia                    736 / 12
 381  Damer Jan                      140.09  Lublin                  1541 / 11
 382  Święcka Elżbieta               109.91  Białystok               1209 / 11
 383  Ciesielski Jakub                96.82  Poznań                  1065 / 11
 384  Łęcki Paweł                     96.64  Gorzów Wielkopolski     1063 / 11
 385  Jakubiak Piotr                  90.91  Żyrardów                1000 / 11
 386  Musiał Joanna                   90.45  Słupsk                   995 / 11
 387  Mikuć Anna                      89.82  Wrocław                  988 / 11
 388  Krasna Eliza                    88.82  Rumia                    977 / 11
 389  Załęcki Przemysław              88.45  Wałbrzych                973 / 11
 390  Niedźwiedź Jadwiga              85.36  Lublin                   939 / 11
 391  Pędzisz Paweł                   81.18  Lipiany                  893 / 11
 392  Pobudkiewicz Szymon             80.91  Warszawa                 890 / 11
 393  Górski Paweł                    80.18  Bydgoszcz                882 / 11
 394  Kaczmarek Lucjan                80.09  Bydgoszcz                881 / 11
 395  Nowakowski Jacek                78.00  Bydgoszcz                858 / 11
 396  Mania Jacek                     77.64  Bielsko Biała            854 / 11
 397  Zacharska Marta                 73.73  Słupsk                   811 / 11
 398  Glazik Marcin                   72.00  Bydgoszcz                792 / 11
 399  Białecki Bartosz                71.82  Solec Kujawski           790 / 11
 400  Gątarski Dariusz                71.27  Rzeszów                  784 / 11
 401  Szopowski Marcin                71.00  Chojnów                  781 / 11
 402  Olędzki Tomasz                  71.00  Warszawa                 781 / 11
 403  Machnio Adam                    70.64  Lipiany                  777 / 11
 404  Czubla Olaf                     70.27  Łódź                     773 / 11
 405  Czart Małgorzata                70.18  Olsztyn                  772 / 11
 406  Roszak Grzegorz                 70.18  Poznań                   772 / 11
 407  Krzyżaniak Dorota               70.00  Słupsk                   770 / 11
 408  Bobik Andrzej                   68.82  Chojnów                  757 / 11
 409  Malkowska Margarita             65.64  Poznań                   722 / 11
 410  Czarniewski Ryszard             62.73  Lipiany                  690 / 11
 411  Krause Krzysztof                60.18  Poznań                   662 / 11
 412  Wielgoszewski Grzegorz          59.91  Wrocław                  659 / 11
 413  Szemryk Tadeusz                 59.64  Słupsk                   656 / 11
 414  Peschak Anna                    53.55  Kraków                   589 / 11
 415  Steglińska Katarzyna            53.00  Częstochowa              583 / 11
 416  Kordalski Jarosław             128.60  Lublin                  1286 / 10
 417  Zachorowska-Mazurkiewicz Anna  105.50  Zabrze                  1055 / 10
 418  Górny Paweł                     87.40  Lublin                   874 / 10
 419  Kwaśniak Anna                   83.30  Częstochowa              833 / 10
 420  Kaczmarek Grzegorz              72.70  Bydgoszcz                727 / 10
 421  Pietrzak Simona                 72.70  Chojnów                  727 / 10
 422  Kosewski Zbigniew               63.10  Szczecin                 631 / 10
 423  Kozłowska Monika                53.10  Warszawa                 531 / 10
 424  Ślusarczyk Daria                52.00  Chojnów                  520 / 10
 425  Kamionka Paweł                 109.11  Szczecin                 982 / 9
 426  Soborak Jarosław               107.56  Warszawa                 968 / 9
 427  Karwacki Jarosław              105.56  Dąbrowa Górnicza         950 / 9
 428  Gardynik Grzegorz               98.33  Warszawa                 885 / 9
 429  Panek Jacek                     97.22  Warszawa                 875 / 9
 430  Bielaszka Anna                  65.78  Nowe Miasto Lubawskie    592 / 9
 431  Nowak Paula                     63.00  Szczecin                 567 / 9
 432  Boroś Lucjan                    99.62  Gdańsk                   797 / 8
 433  Taczalski Jacek                 90.38  Szczecin                 723 / 8
 434  Białobrzewska Martyna           50.00  Gdynia                   400 / 8
 435  Homa Łukasz                    139.29  Bielsko Biała            975 / 7
 436  Grodzki Janusz                 131.14  Łódź                     918 / 7
 437  Mizgier Maciej                 114.14  Gdańsk                   799 / 7
 438  Ochot Magdalena                104.29  Katowice                 730 / 7
 439  Kasza Janusz                   100.86  Kraków                   706 / 7
 440  Koprowska Małgorzata            98.43  Pabianice                689 / 7
 441  Bruska Anita                    93.86  Gdynia                   657 / 7
 442  Kozak Czesław                   93.43  Częstochowa              654 / 7
 443  Tarnacka Kamila                 88.71  Rumia                    621 / 7
 444  Pieńkowski Adam                 82.29  Rumia                    576 / 7
 445  Plata Małgorzata                82.14  Rumia                    575 / 7
 446  Kraj Iza                        69.29  Warszawa                 485 / 7
 447  Sulejewski Adam                 68.86  Kraków                   482 / 7
 448  Leszczyński Tomasz              66.29  Częstochowa              464 / 7
 449  Kozłowski Kamil                 65.57  Częstochowa              459 / 7
 450  Buks Sylwia                     57.00  Warszawa                 399 / 7
 451  Kwiatkowski Maciej              54.29  Częstochowa              380 / 7
 452  Olejarczyk Wojciech             52.00  Nowe Miasto Lubawskie    364 / 7
 453  Chylewski Andrzej              140.17  Poznań                   841 / 6
 454  Morawski Wojciech              125.83  Gliwice                  755 / 6
 455  Skórniewski Bartosz            118.67  Warszawa                 712 / 6
 456  Krzemień Michał                108.67  Kraków                   652 / 6
 457  Bednarek Mikołaj               104.17  Warszawa                 625 / 6
 458  Święcki Łukasz                 104.17  Białystok                625 / 6
 459  Krzyszczyk Tomasz              103.50  Siemianowice Śląskie     621 / 6
 460  Duda Krzysztof                 102.50  Pszczyna                 615 / 6
 461  Szepczyński Tomasz              87.00  Kraków                   522 / 6
 462  Lus Tomasz                      86.17  Piła                     517 / 6
 463  Tokarczyk Karol                 86.17  Warszawa                 517 / 6
 464  Orłowska Sylwia                 85.67  Warszawa                 514 / 6
 465  Orłowski Leszek                 85.33  Warszawa                 512 / 6
 466  Krzyszczyk Krzysztof            84.83  Siemianowice Śląskie     509 / 6
 467  Olszewski Grzegorz              71.50  Augustów                 429 / 6
 468  Przybylski Adrian               70.00  Częstochowa              420 / 6
 469  Zyśk Daniel                     69.83  Nowy Dwór Mazowiecki     419 / 6
 470  Marks Rafał                     69.33  Warszawa                 416 / 6
 471  Gołębiowski Michał              69.33  Warszawa                 416 / 6
 472  Degórski Łukasz                 69.00  Warszawa                 414 / 6
 473  Błędowski Paweł                 68.17  Częstochowa              409 / 6
 474  Wesołowski Rafał                68.00  Warszawa                 408 / 6
 475  Buciak Robert                   67.83  Szczecin                 407 / 6
 476  Kosińska Anna                   67.50  Lewin Brzeski            405 / 6
 477  Pajdzik Patryk                  55.50  Lipiany                  333 / 6
 478  Bochra Wojciech                 53.00  Lublin                   318 / 6
 479  Dalka Krzysztof                 52.00  Bytów                    312 / 6
 480  Wink Ewa                        51.83  Warszawa                 311 / 6
 481  Mońko Dawid                     51.33  Wrocław                  308 / 6
 482  Gasik Jacek                     93.60  Warszawa                 468 / 5
 483  Korga Zygmunt                   76.00  Zabrze                   380 / 5
 484  Morga Paweł                     76.00  Warszawa                 380 / 5
 485  Tymoszuk Piotr                  75.60  Warszawa                 378 / 5
 486  Kula Joanna                     74.80  Częstochowa              374 / 5
 487  Szczap Jacek                    74.60  Warszawa                 373 / 5
 488  Korga Elżbieta                  74.40  Zabrze                   372 / 5
 489  Szepczyński Zbigniew            73.40  Kraków                   367 / 5
 490  Kulawiak Monika                 72.80  Warszawa                 364 / 5
 491  Orłowski Krzysztof              72.40  Warszawa                 362 / 5
 492  Syrek Justyna                   71.60  Częstochowa              358 / 5
 493  Poklikajew Marzena              64.40  Pruszków                 322 / 5
 494  Paszkowska Elżbieta             56.40  Warszawa                 282 / 5
 495  Nagwizda Andrzej                53.60  Kraków                   268 / 5
 496  Gomułka Edyta                   50.80  Częstochowa              254 / 5
 497  Joński-Jastrzębowski           126.00  Gdańsk                   504 / 4
 498  Drzycimska Tatiana             118.25  Wrocław                  473 / 4
 499  Elmerych Michał                105.00  Szczecin                 420 / 4
 500  Gnabasik Agata                  82.50  Poznań                   330 / 4
 501  Białecki Krzysztof              79.00  Warszawa                 316 / 4
 502  Majos Maria                     77.75  Warszawa                 311 / 4
 503  Michałek Piotr                  76.00  Warszawa                 304 / 4
 504  Majos Magdalena                 75.00  Warszawa                 300 / 4
 505  Babula Władysław                63.25  Inowrocław               253 / 4
 506  Łysak Wojciech                  50.25  Sosnowiec                201 / 4
 507  Jakimowicz Piotr               150.00  Poznań                   450 / 3
 508  Loch Dominik                   119.67  Częstochowa              359 / 3
 509  Salamon Edward                  94.67  Bytom                    284 / 3
 510  Budek Sławomir                  87.00  Warszawa                 261 / 3
 511  Kukla Elżbieta                  85.33  Częstochowa              256 / 3
 512  Jerzy Ciesielski                83.33  Łódź                     250 / 3
 513  Majos Anna                      83.33  Warszawa                 250 / 3
 514  Turzańska Jolanta               57.33  Zabrze                   172 / 3
 515  Pyzel Piotr                     57.00  Warszawa                 171 / 3
 516  Borowski Miłosz                 55.33  Bielsko Biała            166 / 3
 517  Sobczyk Iwo                     54.67  Bielsko Biała            164 / 3
 518  Białecki Eryk                   54.67  Warszawa                 164 / 3
 519  Franaszczyk Aleksandra          54.33  Łódź                     163 / 3
 520  Prokopczuk Piotr                54.00  Warszawa                 162 / 3
 521  Prokopczuk Teresa               54.00  Warszawa                 162 / 3
 522  Słapińska Joanna                50.00  Olsztyn                  150 / 3
 523  Rokosz Irena                   117.50  Bielsko Biała            235 / 2
 524  Graczykowski Paweł             109.00  Łódź                     218 / 2
 525  Michalak Maciej                104.50  Bydgoszcz                209 / 2
 526  Karasewicz Arkadiusz           104.00  Wrocław                  208 / 2
 527  Belof Barbara                  100.00  Polkowice                200 / 2
 528  Żyła Anna                      100.00  Wrocław                  200 / 2
 529  Rokosz Mirosław                100.00  Bielsko Biała            200 / 2
 530  Szkudlarek Jadwiga              59.50  Pabianice                119 / 2
 531  Policińska Tina                 58.00  Częstochowa              116 / 2
 532  Molenda Tomasz                  57.50  Szczecin                 115 / 2
 533  Kurkiewicz Sławomir             57.50  Warszawa                 115 / 2
 534  Piskorz Kamil                   57.00  Piastów                  114 / 2
 535  Bajorek Cezary                  55.00  Bydgoszcz                110 / 2
 536  Knypiński Wojciech              54.50  Bydgoszcz                109 / 2
 537  Dudek Izabela                   54.50  Częstochowa              109 / 2
 538  Redlińska Izabela               53.00  Warszawa                 106 / 2
 539  Więciorkowski Damian            52.00  Częstochowa              104 / 2
 540  Naumowicz Janusz                52.00  Rumia                    104 / 2
 541  Kononowicz Krzysztof            51.00  Piastów                  102 / 2
 542  Orzeł Grzegorz                  50.50  Nowe Miasto Lubawskie    101 / 2
 543  Gajkowska Ewa                   50.00  Warszawa                 100 / 2
 544  Skokowska Sylwia                50.00  Chojnów                  100 / 2
 545  Leszczyński Maciej              50.00  Łódź                     100 / 2
 546  Leszczyński Radosław            50.00  Łódź                     100 / 2
 547  Żbikowska Jagoda               150.00  Warszawa                 150 / 1
 548  Szczotka Anna                  150.00  Bielsko Biała            150 / 1
 549  Wiączkowski Grzegorz            75.00  Kielce                    75 / 1
 550  Wanot Magdalena                 69.00  Warszawa                  69 / 1
 551  Szkocki Andrzej                 66.00  Szczecin                  66 / 1
 552  Joński-Jastrzębowski Sebastian  62.00  Gdańsk                    62 / 1
 553  Arana Anna                      61.00  Warszawa                  61 / 1
 554  Kasprzak Marek                  53.00  Częstochowa               53 / 1
 555  Bossy Kinga                     50.00  Poznań                    50 / 1
 556  Graczykowska Barbara            50.00  Łódź                      50 / 1
 557  Majos Agata                     50.00  Warszawa                  50 / 1
 558  Tyc Rafał                       50.00  Bielsko Biała             50 / 1
 559  Sołoniewicz Ireneusz             0.00  Pułtusk                    0 / 0
 560  Sobolewski Krzysztof             0.00  Piastów                    0 / 0
 561  Słapiński Wojciech               0.00  Piastów                    0 / 0
 562  Stankiewicz Piotr                0.00  Warszawa                   0 / 0
 563  Stankiewicz Andrzej              0.00  Gdańsk                     0 / 0
 564  Steć Adrianna                    0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 565  Stańczyk Maciej                  0.00  Tarnów                     0 / 0
 566  Stańczyk Andrzej                 0.00  Kraków                     0 / 0
 567  Sowa Mateusz                     0.00  Pruszków                   0 / 0
 568  Smela Jarosław                   0.00  Częstochowa                0 / 0
 569  Sobania Mariusz                  0.00  Ośno Lubuskie              0 / 0
 570  Steć Kamil                       0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 571  Słyszewski Robert                0.00  Częstochowa                0 / 0
 572  Sółkowski Arek                   0.00  Ostróda                    0 / 0
 573  Witek Bogdan                     0.00  Koszalin                   0 / 0
 574  Wojtczak Marek                   0.00  Piastów                    0 / 0
 575  Witczak Artur                    0.00  Włocławek                  0 / 0
 576  Wiśniewska Agnieszka             0.00  Inowrocław                 0 / 0
 577  Wiśniewski Marek                 0.00  Radzymin                   0 / 0
 578  Wróbel Bogusław                  0.00  Łódź                       0 / 0
 579  Banasiak Jerzy                   0.00  Radom                      0 / 0
 580  Wójcik Mariusz                   0.00  Warszawa                   0 / 0
 581  Wojtylak Piotr                   0.00  Piastów                    0 / 0
 582  Wójcik Agnieszka                 0.00  Częstochowa                0 / 0
 583  Winiczenko Adam                  0.00  Warszawa                   0 / 0
 584  Barnowska Jolanta                0.00  Piastów                    0 / 0
 585  Watras Weronika                  0.00  Kraków                     0 / 0
 586  Wasiluk Marzena                  0.00  Szczecin                   0 / 0
 587  Walawender Jakub                 0.00  Kraków                     0 / 0
 588  Barszcz Damian                   0.00  Zawichost                  0 / 0
 589  Wilczak Marta                    0.00  Częstochowa                0 / 0
 590  Wilińska Anna                    0.00  Gdynia                     0 / 0
 591  Baran Robert                     0.00  Tychy                      0 / 0
 592  Wawrzonkiewicz Michał            0.00  Tychy                      0 / 0
 593  Wąsowicz Paweł                   0.00  Szczecin                   0 / 0
 594  Żmuda Aurelia                    0.00  Lubin                      0 / 0
 595  Żol Grażyna                      0.00  Lubin                      0 / 0
 596  Agnieszczak Paweł                0.00  Łaskarzew                  0 / 0
 597  Zwolińska Stenia                 0.00  Warszawa                   0 / 0
 598  Zyśko Danuta                     0.00  Warszawa                   0 / 0
 599  Żydaczewska Barbara              0.00  Lubin                      0 / 0
 600  Żydaczewski Ryszard              0.00  Lubin                      0 / 0
 601  Żurawski Krzysztof               0.00  Nowe Miasto Lubawskie      0 / 0
 602  Adamski Franciszek               0.00  Katowice                   0 / 0
 603  Adamski Andrzej                  0.00  Warszawa                   0 / 0
 604  Zuziak Agnieszka                 0.00  Kraków                     0 / 0
 605  Zakrocki Krzysztof               0.00  Szczecin                   0 / 0
 606  Babulewicz Natalia               0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 607  Zając Janina                     0.00  Gdynia                     0 / 0
 608  Wróblewski Grzegorz              0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 609  Wypchał Waldemar                 0.00  Kraków                     0 / 0
 610  Zięba Ewelina                    0.00  Wrocław                    0 / 0
 611  Ziółkowska Renata                0.00  Rumia                      0 / 0
 612  Ziemba Arkadiusz                 0.00  Borek                      0 / 0
 613  Zalewski Wojciech                0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 614  Zieliński Wojciech               0.00  Szczecin                   0 / 0
 615  Szerenos Michał                  0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 616  Berthold Dariusz                 0.00  Karpacz                    0 / 0
 617  Berthold Mira                    0.00  Karpacz                    0 / 0
 618  Szczurak Julianna                0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 619  Szekliński Dariusz               0.00  Nowe Miasto Lubawskie      0 / 0
 620  Berliński Dominik                0.00  Pruszków                   0 / 0
 621  Szpyrko Sławomir                 0.00  Gdynia                     0 / 0
 622  Bernacki Marek                   0.00  Łódź                       0 / 0
 623  Szmat Małgorzata                 0.00  Koszalin                   0 / 0
 624  Szmidt Dorota                    0.00  Łódź                       0 / 0
 625  Szczepaniak Przemysław           0.00  Szczecin                   0 / 0
 626  Strelczuk Paweł                  0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 627  Subocz Paweł                     0.00  Szczecin                   0 / 0
 628  Stępnicka Katarzyna              0.00  Piastów                    0 / 0
 629  Stefaniak Irena                  0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 630  Stefański Marek                  0.00  Inowrocław                 0 / 0
 631  Syguda Wieńczysław               0.00  Częstochowa                0 / 0
 632  Szałkowska Izabela               0.00  Nowe Miasto Lubawskie      0 / 0
 633  Berthold Sebastian               0.00  Karpacz                    0 / 0
 634  Swoboda Anna                     0.00  Wałbrzych                  0 / 0
 635  Swoboda Marek                    0.00  Wałbrzych                  0 / 0
 636  Trybuszewski Maciej              0.00  Żarki-Letnisko             0 / 0
 637  Tuz Wojciech                     0.00  Warszawa                   0 / 0
 638  Tomaszewski Paweł                0.00  Pruszków                   0 / 0
 639  Bednarski Bartłomiej             0.00  Łódź                       0 / 0
 640  Tokarski Mirosław                0.00  Koszalin                   0 / 0
 641  Bartold Zbigniew                 0.00  Gdynia                     0 / 0
 642  Waberski Krzysztof               0.00  Łódź                       0 / 0
 643  Ulicki Paweł                     0.00  Łódź                       0 / 0
 644  Tyl Artur                        0.00  Częstochowa                0 / 0
 645  Tymoszuk Piotr                   0.00  Sokołów Podlaski           0 / 0
 646  Tałaj Rafał                      0.00  Częstochowa                0 / 0
 647  Szymeczko Rafał                  0.00  Gdynia                     0 / 0
 648  Szymeczko Robert                 0.00  Gdynia                     0 / 0
 649  Szymański Tomasz                 0.00  Gorzów Wielkopolski        0 / 0
 650  Szreter Dorota                   0.00  Wrocław                    0 / 0
 651  Szumieluk Maciej                 0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 652  Tałaj Andrzej                    0.00  Częstochowa                0 / 0
 653  Tałaj Mariola                    0.00  Częstochowa                0 / 0
 654  Berlińska Zuzia                  0.00  Piastów                    0 / 0
 655  Śmietanka Piotr                  0.00  Warszawa                   0 / 0
 656  Śniadach Krzysztof               0.00  Rumia                      0 / 0
 657  Kozłowski Adam                   0.00  Radom                      0 / 0
 658  Kozłowski Bartłomiej             0.00  Radom                      0 / 0
 659  Kozłowski Stanisław              0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 660  Kościółek Roksana                0.00  Kraków                     0 / 0
 661  Kowalska Elżbieta M.             0.00  Ruda Śląska                0 / 0
 662  Kozak Krzysztof                  0.00  Warszawa                   0 / 0
 663  Krawczyk Marcin                  0.00  Piastów                    0 / 0
 664  Kubicka Urszula                  0.00  Inowrocław                 0 / 0
 665  Kucharska Dorota                 0.00  Warszawa                   0 / 0
 666  Dalecka Grażyna                  0.00  Łódź                       0 / 0
 667  Królak Tomasz                    0.00  Warszawa                   0 / 0
 668  Kryszczulas Zbigniew             0.00  Kołobrzeg                  0 / 0
 669  Krzeszewska Joanna               0.00  Łódź                       0 / 0
 670  Kobyliński Marcin                0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 671  Kobyliński Mirosław              0.00  Warszawa                   0 / 0
 672  Dominiak Joanna                  0.00  Szczecin                   0 / 0
 673  Drąszkowski Tomasz               0.00  Katowice                   0 / 0
 674  Kłos Małgorzata                  0.00  Gdańsk                     0 / 0
 675  Kłosiński Ryszard                0.00  Częstochowa                0 / 0
 676  Koczorowska Małgorzata           0.00  Gorzów Wielkopolski        0 / 0
 677  Korowaj Paweł                    0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 678  Korsak Damian                    0.00  Gorzów Wielkopolski        0 / 0
 679  Kosow Henryk                     0.00  Częstochowa                0 / 0
 680  Kolmer Patryk                    0.00  Szczecin                   0 / 0
 681  Kondratiuk Paweł                 0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 682  Derlacki Michał                  0.00  Warszawa                   0 / 0
 683  Kuczyński Jerzy                  0.00  Łowicz                     0 / 0
 684  Lipczyński Mateusz               0.00  Sopot                      0 / 0
 685  Lisiewicz Michał                 0.00  Łódź                       0 / 0
 686  Liśkiewicz Stanisław             0.00  Piastów                    0 / 0
 687  Lewczuk Maciej                   0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 688  Lewiński Jacek                   0.00  Wrocław                    0 / 0
 689  Libich Artur                     0.00  Łódź                       0 / 0
 690  Lożyńska Ewa                     0.00  Piastów                    0 / 0
 691  Łagutko Edmund                   0.00  Ośno                       0 / 0
 692  Łagutko Tomasz                   0.00  Ośno                       0 / 0
 693  Łubniewicz Tatiana               0.00  Łódź                       0 / 0
 694  Lożyńska Hanna                   0.00  Piastów                    0 / 0
 695  Czyż Michał                      0.00  Łódź                       0 / 0
 696  Łagutko Edmund                   0.00  Ośno Lubuskie              0 / 0
 697  Kurowski Witold                  0.00  Łódź                       0 / 0
 698  Kuskowska Justyna                0.00  Piastów                    0 / 0
 699  Dalecka Dorota                   0.00  Łódź                       0 / 0
 700  Kula Krzysztof                   0.00  Gdańsk                     0 / 0
 701  Kurowski Krzysztof               0.00  Łódź                       0 / 0
 702  Kurowski Olgierd                 0.00  Łódź                       0 / 0
 703  Ćwiertka Joanna                  0.00  Kraków                     0 / 0
 704  Leśniak Darek                    0.00  Rumia                      0 / 0
 705  Leśniewski Kazimierz             0.00  Kielce                     0 / 0
 706  Lewczuk Daniel                   0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 707  Laszczka Piotr                   0.00  Warszawa                   0 / 0
 708  Latała Sławomir                  0.00  Piastów                    0 / 0
 709  Latuszek Marcin                  0.00  Mieścisko                  0 / 0
 710  Dziewulski Jarosław              0.00  Warszawa                   0 / 0
 711  Górski Jacek                     0.00  Gdańsk                     0 / 0
 712  Dziewulska Elżbieta              0.00  Warszawa                   0 / 0
 713  Glegoła-Szczap Maria             0.00  Warszawa                   0 / 0
 714  Gniazdowski Michał               0.00  Łódź                       0 / 0
 715  Gocyk Krzysztof                  0.00  Kraków                     0 / 0
 716  Graczykowski Piotr               0.00  Łódź                       0 / 0
 717  Gruszczyński Bolesław            0.00  Gdynia                     0 / 0
 718  Grzegorczyk Piotr                0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 719  Grzona Adam                      0.00  Toruń                      0 / 0
 720  Grdeń Wiesław                    0.00  Tarnobrzeg                 0 / 0
 721  Grochowski Paweł                 0.00  Warszawa                   0 / 0
 722  Grondziowski Piotr               0.00  Chorzów                    0 / 0
 723  Fiedoruk Bogdan                  0.00  Gdańsk                     0 / 0
 724  Fraś Paweł                       0.00  Kraków                     0 / 0
 725  Fido Henryk                      0.00  Kielce                     0 / 0
 726  Fiett Danuta                     0.00  Piastów                    0 / 0
 727  Flegier Marcin                   0.00  Warszawa                   0 / 0
 728  Flisak Adam                      0.00  Warszawa                   0 / 0
 729  Gancarczyk Mariusz               0.00  Mielec                     0 / 0
 730  Gąbka Paweł                      0.00  Piastów                    0 / 0
 731  Gądek Łukasz                     0.00  Tychy                      0 / 0
 732  Giersz Jerzy                     0.00  Szczecin                   0 / 0
 733  Estko Izabela                    0.00  Częstochowa                0 / 0
 734  Gawroński Artur                  0.00  Halinów                    0 / 0
 735  Gąbka Małgorzata                 0.00  Piastów                    0 / 0
 736  Grzybowski Maciej                0.00  Szczecin                   0 / 0
 737  Jewiec Piotr                     0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 738  Kaciński Czesław                 0.00  Kazimierza Wielka          0 / 0
 739  Kaczanowski Bartek               0.00  Szczecin                   0 / 0
 740  Jaroszuk Kamila                  0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 741  Jaskuła Elżbieta                 0.00  Zielona Góra               0 / 0
 742  Jeszke Andrzej                   0.00  Gdańsk                     0 / 0
 743  Kaczmarek Paweł                  0.00  Inowrocław                 0 / 0
 744  Karaim Bogdan                    0.00  Kęty                       0 / 0
 745  Kasiński Dariusz                 0.00  Warszawa                   0 / 0
 746  Kielczewska Joanna               0.00  Piastów                    0 / 0
 747  Dubek Mateusz                    0.00  Warszawa                   0 / 0
 748  Kaliszewski Konrad               0.00  Piotrków Trybunalski       0 / 0
 749  Dubek Marek                      0.00  Warszawa                   0 / 0
 750  Dzierża Roman                    0.00  Kraków                     0 / 0
 751  Hlebowicz Bartosz                0.00  Kraków                     0 / 0
 752  Hofman Gabriela                  0.00  Łódź                       0 / 0
 753  Gudaczewski Paweł                0.00  Ostróda                    0 / 0
 754  Gwóźdź Witold                    0.00  Warszawa                   0 / 0
 755  Hardej Sylwia                    0.00  Szczecin                   0 / 0
 756  Horodyski Marcin                 0.00  Kielce                     0 / 0
 757  Dys Leszek                       0.00  Olsztyn                    0 / 0
 758  Jankowski Karol                  0.00  Warszawa                   0 / 0
 759  Jankowski Witold                 0.00  Warszawa                   0 / 0
 760  Jachimek Szymon                  0.00  Gdynia                     0 / 0
 761  Dzierża Iwona                    0.00  Kraków                     0 / 0
 762  Dzierża Dariusz                  0.00  Kraków                     0 / 0
 763  Piskorz Agnieszka                0.00  Kraków                     0 / 0
 764  Piskorz Henryk                   0.00  Kraków                     0 / 0
 765  Pluszyńska Małgorzata            0.00  Jasienica                  0 / 0
 766  Bura Irena                       0.00  Lubin                      0 / 0
 767  Pilawski Paweł                   0.00  Kraków                     0 / 0
 768  Bulaszewski Paweł                0.00  Warszawa                   0 / 0
 769  Podwiązka Mariola                0.00  Nowy Dwór Mazowiecki       0 / 0
 770  Próchniak Dariusz                0.00  Bielsko Biała              0 / 0
 771  Prudaczuk Emil                   0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 772  Pryzowicz Michał                 0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 773  Pomorski Marcin                  0.00  Warszawa                   0 / 0
 774  Popławska Magdalena              0.00  Warszawa                   0 / 0
 775  Próchniak Beata                  0.00  Bielsko Biała              0 / 0
 776  Charysz Sławomir                 0.00  Lipiany                    0 / 0
 777  Owczarek Romuald                 0.00  Wałbrzych                  0 / 0
 778  Parfieniuk Grzegorz              0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 779  Orłowska Maryla                  0.00  Katowice                   0 / 0
 780  Orysiak Katarzyna                0.00  Piastów                    0 / 0
 781  Chilicki Wiesław                 0.00  Katowice                   0 / 0
 782  Pastor Andrzej                   0.00  Warszawa                   0 / 0
 783  Burzyński Józef                  0.00  Ełk                        0 / 0
 784  Piasecki Maurycy                 0.00  Tychy                      0 / 0
 785  Pichola Bożenna                  0.00  Piastów                    0 / 0
 786  Paszek Adam                      0.00  Tarnowskie Góry            0 / 0
 787  Pawłowska Matylda                0.00  Warszawa                   0 / 0
 788  Penszko Marek                    0.00  Warszawa                   0 / 0
 789  Przepiórkowska Joanna            0.00  Inowrocław                 0 / 0
 790  Serafinowicz Danuta              0.00  Bydgoszcz                  0 / 0
 791  Siadak Jerzy                     0.00  Szczecin                   0 / 0
 792  Siemaszko Michał                 0.00  Lipiany                    0 / 0
 793  Sapis Lucyna                     0.00  Słupsk                     0 / 0
 794  Sapis Witalis                    0.00  Słupsk                     0 / 0
 795  Serafinowicz Andrzej             0.00  Bydgoszcz                  0 / 0
 796  Bogacz Wojciech                  0.00  Kraków                     0 / 0
 797  Skowrońska Magdalena             0.00  Szczecin                   0 / 0
 798  Skrobosz Katarzyna               0.00  Warszawa                   0 / 0
 799  Skrzyniarz Marcin                0.00  Warszawa                   0 / 0
 800  Sikorski Roman                   0.00  Kobylnica                  0 / 0
 801  Sikorski Władysław               0.00  Bytom                      0 / 0
 802  Sitarek Justyna                  0.00  Katarzynów                 0 / 0
 803  Raab Norbert                     0.00  Szczecin                   0 / 0
 804  Radecka Katarzyna                0.00  Warszawa                   0 / 0
 805  Boroś Teresa                     0.00  Gdańsk                     0 / 0
 806  Brzozowski Leszek                0.00  Łódź                       0 / 0
 807  Puchałka Edward                  0.00  Bielsko Biała              0 / 0
 808  Puchałka Jarosław                0.00  Bielsko Biała              0 / 0
 809  Bojarski Dariusz                 0.00  Szczecin                   0 / 0
 810  Rutowicz Kinga                   0.00  Piastów                    0 / 0
 811  Rybak Tadeusz                    0.00  Częstochowa                0 / 0
 812  Bogatyńska Anna                  0.00  Kraków                     0 / 0
 813  Rudzińska Krystyna               0.00  Warszawa                   0 / 0
 814  Rudziński Janusz                 0.00  Warszawa                   0 / 0
 815  Rutowicz Daria                   0.00  Piastów                    0 / 0
 816  Matysiak Karolina                0.00  Kraków                     0 / 0
 817  Matysiuk Emil                    0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 818  Mazur Marzena                    0.00  Warszawa                   0 / 0
 819  Czerwoniec Ewa                   0.00  Warszawa                   0 / 0
 820  Czerwoniec Adam                  0.00  Warszawa                   0 / 0
 821  Czarzasty Jan                    0.00  Warszawa                   0 / 0
 822  Czarnecki Stefan                 0.00  Pruszków                   0 / 0
 823  Mieszkowska Katarzyna            0.00  Nowy Dwór Mazowiecki       0 / 0
 824  Mionskowski Michał               0.00  Szczecin                   0 / 0
 825  Mitkowski Paweł                  0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 826  Czarnecki Marek                  0.00  Warszawa                   0 / 0
 827  Czajewski Michał                 0.00  Gdynia                     0 / 0
 828  Michalski Jacek                  0.00  Bielsko Biała              0 / 0
 829  Czerwoniec Mirosława             0.00  Warszawa                   0 / 0
 830  Maciątek Michał                  0.00  Warszawa                   0 / 0
 831  Czerwonka Marek                  0.00  Kraków                     0 / 0
 832  Majewski Walerian                0.00  Inowrocław                 0 / 0
 833  Ługowski Jerzy                   0.00  Piastów                    0 / 0
 834  Łysek Wojciech                   0.00  Warszawa                   0 / 0
 835  Machnio Ryszard                  0.00  Biała Podlaska             0 / 0
 836  Majkut Radosław                  0.00  Szczecin                   0 / 0
 837  Marek Grzegorz                   0.00  Warszawa                   0 / 0
 838  Marszał Tomasz                   0.00  Kraków                     0 / 0
 839  Marynowski Krzysztof             0.00  Łódź                       0 / 0
 840  Makuch Mariusz                   0.00  Zator                      0 / 0
 841  Malinowski Krzysztof             0.00  Pabianice                  0 / 0
 842  Marcinkowski Jacek               0.00  Świeszyno                  0 / 0
 843  Niedbała Dorota                  0.00  Warszawa                   0 / 0
 844  Niżnik Ryszard                   0.00  Piastów                    0 / 0
 845  Chylewski Emil                   0.00  Łódź                       0 / 0
 846  Natorff Maciej                   0.00  Mińsk Mazowiecki           0 / 0
 847  Ciechomski Robert                0.00  Piastów                    0 / 0
 848  Neumann Mariusz                  0.00  Nowe Miasto Lubawskie      0 / 0
 849  Nowak Robert                     0.00  Gorzów Wielkopolski        0 / 0
 850  Olenderek Tadeusz                0.00  Katowice                   0 / 0
 851  Olewińska Barbara                0.00  Warszawa                   0 / 0
 852  Chmielewski Michał               0.00  Częstochowa                0 / 0
 853  Nowak Sławomir                   0.00  Łódź                       0 / 0
 854  Chylewski Andrzej                0.00  Poznań                     0 / 0
 855  Ogonowski Włodzimierz            0.00  Piastów                    0 / 0
 856  Molenda-Kass Katarzyna           0.00  Gdańsk                     0 / 0
 857  Mroczka Elżbieta                 0.00  Kraków                     0 / 0
 858  Mroziak Marzena                  0.00  Warszawa                   0 / 0
 859  Mojsik Paweł                     0.00  Bielsk Podlaski            0 / 0
 860  Mocek Krzysztof                  0.00  Warszawa                   0 / 0
 861  Modrzejewski Krzysztof           0.00  Warszawa                   0 / 0
 862  Mogielnicki Paweł                0.00  Warszawa                   0 / 0
 863  Napiórkowska Maria               0.00  Pruszków                   0 / 0
 864  Myszka Ireneusz                  0.00  Słupsk                     0 / 0
 865  Kupidura Szczepan                0.00  Radom                      0 / 0
 866  Szymański Tomasz                 0.00  Gorzów Wielkopolski        0 / 0
 867  Wodzińska Elżbieta               0.00  Warszawa                   0 / 0
 868  Górka Kamil                      0.00  Kraków                     0 / 0
 869  Jończyk Agnieszka                0.00  Warszawa                   0 / 0
 870  Korsak Damian                    0.00  Gorzów Wielkopolski        0 / 0
 871  Bońkowski Stanisław              0.00  Warszawa                   0 / 0
 872  Szewczyk Grzegorz                0.00  Łódź                       0 / 0
 873  Płatek Jerzy                     0.00  Sosnowiec                  0 / 0
 874  Żłobiński Maciej                 0.00  Katowice                   0 / 0
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie