Gorzów Wielkopolski 9
czerwca
Gorzów Wielkopolski 9-10 czerwca Turniej o Puchar Prezesa Stilonu
Warszawa17
czerwca
Warszawa 17 czerwca VII Puchar Polski
Szarlota24
czerwca
Szarlota 24 czerwca Turniej O Puchar Wójta Kościerzyny
VII Puchar Polski17 czerwca 2001 — VII Puchar PolskiInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

VII Puchar PolskiWarszawa, 17 czerwca 2001

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Dariusz Banaszek (Warszawa)
 2. Tomasz Zwoliński (Warszawa)
 3-4.Grzegorz Święcki (Białystok)
 Stanisław Rydzik (Warszawa)
 5-8.Dariusz Puton (Ruda Śląska)
 Edward Stefaniak (Biała Podlaska)
 Wojciech Usakiewicz (Warszawa)
 Mariusz Skrobosz (Warszawa)
Partia finałowa VII Pucharu Polski - Tomasz Zwoliński : Dariusz Banaszek
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VI Puchar Polski
V Puchar Polski
Turniej Frustratów V Pucharu Polski




Wyniki turnieju Puchar Polski 2001

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dariusz         Banaszek             Warszawa               139.71      5.0     1954      886      358
  2 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               143.98      4.0     2050      777      282
  3 Stanisław       Rydzik               Warszawa               126.90      3.0     1542      641      132
  4 Grzegorz        Święcki              Białystok              130.02      3.0     1509      637       41
  5 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               136.03      2.0     1140      431      117
  6 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               132.63      2.0     1093      419       48
  7 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         111.92      2.0     1036      449      -42
  8 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            132.22      2.0     1019      434       72
  9 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               121.21      1.0      873      232      270
 10 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         126.42      1.0      790      269       -9
 11 Paweł           Dawidson             Częstochowa            139.52      1.0      753      245       69
 12 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               123.84      1.0      718      268       91
 13 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               116.38      1.0      712      268      -12
 14 Ryszard         Niżewski             Warszawa               121.07      1.0      699      246       -6
 15 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               132.77      1.0      689      257      -34
 16 Maciej          Czupryniak           Milanówek              136.62      1.0      679      237     -122
 17 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   133.74      0.0      365       62       -1
 18 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               121.37      0.0      362       83       -3
 19 Marcin          Mroziuk              Warszawa               134.27      0.0      345       71      -49
 20 Jerzy           Matyasik             Kraków                 119.45      0.0      340       94      -22
 21 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               123.45      0.0      337       80      -47
 22 Małgorzata      Kania                Milanówek              135.48      0.0      322       66      -34
 23 Tomasz          Żbikowski            Warszawa               106.60      0.0      319       87      -49
 24 Andrzej         Oleksiak             Hel                    108.95      0.0      312       90      -76
 25 Wiktor          Stępień              Katowice               123.24      0.0      310       83       -6
 26 Andrzej         Rechowicz            Katowice               124.80      0.0      295       76      -46
 27 Szymon          Fidziński            Warszawa               121.45      0.0      276       86     -134
 28 Jakub           Kozłowski            Warszawa               118.29      0.0      276       90     -130
 29 Katarzyna       Stępień              Katowice               124.97      0.0      275       77     -133
 30 Paweł           Stefaniak            Biała Podlaska         127.96      0.0      261       74     -131
 31 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             100.00      0.0      247       71     -288
 32 Zdzisław        Szota                Warszawa               122.93      0.0      233       82     -106


Wyniki turnieju Turniej Frustratów

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   120.41      4.0     1968      699      400
  2 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    119.63      4.0     1862      732      259
  3 Radosław        Konca                Warszawa               121.12      4.0     1811      715      155
  4 Wojciech        Próchniewicz         Warszawa               104.00      4.0     1774      733       77
  5 Jerzy           Luter                Bytom                  111.10      3.0     1914      629       88
  6 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         121.32      3.0     1830      610       96
  7 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                100.00      3.0     1791      617      176
  8 Maciej          Grabowski            Warszawa               116.75      3.0     1741      593       69
  9 Rafał           Matczak              Pruszków               119.44      3.0     1693      590      139
 10 Marcin          Mroziuk              Warszawa               134.27      3.0     1516      576      241
 11 Katarzyna       Stępień              Katowice               124.97      3.0     1492      548      155
 12 Andrzej         Oleksiak             Hel                    108.95      3.0     1228      530      285
 13 Norbert         Skrzyński            Warszawa               100.00      2.5     1539      557     -180
 14 Andrzej         Rechowicz            Katowice               124.80      2.5     1505      472      209
 15 Kazimierz       Faron                Warszawa               100.00      2.0     1694      487     -114
 16 Maciej          Kutera               Warszawa               100.00      2.0     1684      487       58
 17 Jerzy           Matyasik             Kraków                 119.45      2.0     1599      434      369
 18 Szymon          Fidziński            Warszawa               121.45      2.0     1535      482      103
 19 Beata           Wiączkowska          Wrocław                100.78      2.0     1511      494     -146
 20 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               121.37      2.0     1508      448       59
 21 Stefan          Dawidson             Częstochowa            113.08      2.0     1458      454      141
 22 Wiktor          Stępień              Katowice               123.24      2.0     1376      479     -212
 23 Małgorzata      Kania                Milanówek              135.48      2.0     1214      444       30
 24 Zdzisław        Szota                Warszawa               122.93      2.0     1154      414       37
 25 Maciej          Czupryniak           Milanówek              136.62      2.0      897      368      167
 26 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               136.03      2.0      895      348      288
 27 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               132.63      2.0      759      338      139
 28 Andrzej         Szmidtke             Bolszewo               100.55      1.0     1728      472     -394
 29 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             100.85      1.0     1567      395     -152
 30 Witold          Jankowski            Warszawa               100.00      1.0     1453      241     -167
 31 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             100.00      1.0     1263      367     -159
 32 Stanisław       Gasik                Warszawa               121.72      1.0     1095      275      114
 33 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   133.74      1.0     1068      295     -222
 34 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               123.45      1.0     1041      326      -59
 35 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               123.84      1.0     1018      281      -40
 36 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               116.38      1.0      965      331     -147
 37 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               132.77      1.0      843      238       98
 38 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               121.21      1.0      790      225       50
 39 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            132.22      1.0      762      247      -58
 40 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         111.92      1.0      684      233       81
 41 Paweł           Tomaszewski          Pruszków               100.00      0.5     1204      251     -589
 42 Maria           Jarosz               Lublin                 100.00      0.0     1383      293     -492
 43 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         126.42      0.0      732      144      -40
 44 Jarosław        Kordalski            Lublin                 100.00      0.0      550      130     -612


Wyniki turnieju Turniej Rozgrzewkowy PP'01

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               135.14      5.0     2560      987      456
  2 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               132.03      4.0     2556      906      317
  3 Grzegorz        Święcki              Białystok              128.98      3.0     2355      823      -12
  4 Stanisław       Rydzik               Warszawa               127.00      2.5     2272      618      265
  5 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               144.59      2.5     2192      605      243
  6 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   133.56      2.5     2182      632      180
  7 Małgorzata      Kania                Milanówek              136.33      2.5     2114      607      -24
  8 Paweł           Dawidson             Częstochowa            140.55      2.5     2089      599      166
  9 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               123.72      2.5     2081      634      209


Wyniki turnieju Turniej Kwalifikacyjny PP'01

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               120.87      6.0     2541      985      584
  2 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         109.70      5.0     2226      898      -27
  3 Ryszard         Niżewski             Warszawa               119.21      5.0     2047      771      297
  4 Szymon          Fidziński            Warszawa               120.82      4.5     2258      832      214
  5 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               120.30      4.0     2487      794      492
  6 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               115.59      4.0     2410      791      550
  7 Tomasz          Żbikowski            Warszawa               105.71      4.0     2191      756      194
  8 Andrzej         Oleksiak             Hel                    107.52      4.0     2144      755       87
  9 Jakub           Kozłowski            Warszawa               118.03      4.0     2108      739       33
 10 Jerzy           Matyasik             Kraków                 119.33      3.5     2300      733      266
 11 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             100.00      3.5     2073      728       63
 12 Grzegorz        Marek                Warszawa               100.00      3.5     2049      622      352
 13 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         121.78      3.0     2277      668       51
 14 Radosław        Konca                Warszawa               121.89      3.0     2270      688      174
 15 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   120.69      3.0     2252      683      197
 16 Wojciech        Próchniewicz         Warszawa               103.48      3.0     2157      640       98
 17 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              102.62      3.0     2144      665      -93
 18 Jerzy           Luter                Bytom                  110.96      3.0     2143      694      -21
 19 Andrzej         Słapiński            Warszawa               112.48      3.0     2074      689      -12
 20 Beata           Wiączkowska          Wrocław                100.40      3.0     1993      633     -106
 21 Andrzej         Gostomski            Łódź                   100.00      3.0     1311      520      184
 22 Rafał           Matczak              Pruszków               120.16      2.5     2147      599     -151
 23 Maciej          Grabowski            Warszawa               117.49      2.0     2213      589      -20
 24 Wojciech        Zemło                Łódź                   119.62      2.0     2152      535      -64
 25 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    120.85      2.0     2118      577      -50
 26 Stefan          Dawidson             Częstochowa            113.24      2.0     2058      571     -400
 27 Maciej          Kutera               Warszawa               100.00      2.0     2053      533      -13
 28 Adam            Słapiński            Warszawa               101.74      2.0     2003      550     -312
 29 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             101.50      2.0     1820      564     -291
 30 Norbert         Skrzyński            Warszawa               100.00      2.0     1456      450     -212
 31 Andrzej         Szmidtke             Bolszewo               100.00      2.0     1116      370      208
 32 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                100.00      1.5     2012      515     -194
 33 Danuta          Zyśko                Warszawa               100.00      1.5     1739      372       67
 34 Witold          Jankowski            Warszawa               100.00      1.0     1829      429     -242
 35 Paweł           Tomaszewski          Pruszków               100.00      1.0     1548      440     -822
 36 Jarosław        Kordalski            Lublin                 100.00      1.0      346      150       41
 37 Karol           Jankowski            Warszawa               100.00      0.0     1422      335     -822


Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Puchar Polski 2001



	Tomasz Zwoliński 143.98 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Jerzy          Matyasik              119.45 +  362: 340  169
    2     1 Ryszard        Dębski                126.42 +  504: 449  176
    3     1 Edward         Stefaniak             111.92 +  408: 310  162
    4     1 Grzegorz       Święcki               130.02 +  445: 264  180
    5     1 Dariusz        Banaszek              139.71 -  331: 405   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     777  /  5 155.40




	Dariusz Banaszek 139.71 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Andrzej        Oleksiak              108.95 +  388: 312  159
    2     5 Kazimierz.J    Merklejn              123.84 +  366: 326  174
    3     3 Dariusz        Puton                 132.22 +  376: 324  182
    4     2 Stanisław      Rydzik                126.90 +  419: 303  177
    5     1 Tomasz         Zwoliński             143.98 +  405: 331  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     886  /  5 177.20




	Paweł Dawidson 139.52 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jakub          Kozłowski             118.29 +  406: 276  168
    2     8 Stanisław      Rydzik                126.90 -  347: 408   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     245  /  2 122.50




	Maciej Czupryniak 136.62 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Żbikowski             106.60 +  368: 319  157
    2     4 Grzegorz       Święcki               130.02 -  311: 482   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     237  /  2 118.50




	Wojciech Usakiewicz 136.03 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Szymon         Fidziński             121.45 +  410: 276  171
    2     7 Mateusz        Żbikowski             132.77 +  361: 324  183
    3     4 Stanisław      Rydzik                126.90 -  369: 423   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     431  /  3 143.67




	Małgorzata Kania 135.48 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.38 -  322: 356   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      66  /  1  66.00




	Marcin Mroziuk 134.27 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Ryszard        Niżewski              121.07 -  345: 394   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      71  /  1  71.00




	Mariusz Orzeł 133.74 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Edward         Stefaniak             111.92 -  365: 366   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      62  /  1  62.00




	Mateusz Żbikowski 132.77 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Krzysztof      Usakiewicz            121.37 +  365: 362  171
    2     7 Wojciech       Usakiewicz            136.03 -  324: 361   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     257  /  2 128.50




	Mariusz Skrobosz 132.63 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Wiktor         Stępień               123.24 +  316: 310  173
    2     3 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.38 +  402: 356  166
    3     2 Grzegorz       Święcki               130.02 -  375: 379   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     419  /  3 139.67




	Dariusz Puton 132.22 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Zdzisław       Szota                 122.93 +  339: 233  173
    2     6 Mariusz        Wrześniewski          121.21 +  356: 338  171
    3     3 Dariusz        Banaszek              139.71 -  324: 376   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     434  /  3 144.67




	Grzegorz Święcki 130.02 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Kwiatkowski           123.45 +  384: 337  173
    2     4 Maciej         Czupryniak            136.62 +  482: 311  187
    3     2 Mariusz        Skrobosz              132.63 +  379: 375  183
    4     1 Tomasz         Zwoliński             143.98 -  264: 445   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     637  /  4 159.25




	Paweł Stefaniak 127.96 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Kazimierz.J    Merklejn              123.84 -  261: 392   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      74  /  1  74.00




	Stanisław Rydzik 126.90 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Katarzyna      Stępień               124.97 +  408: 275  175
    2     8 Paweł          Dawidson              139.52 +  408: 347  190
    3     4 Wojciech       Usakiewicz            136.03 +  423: 369  186
    4     2 Dariusz        Banaszek              139.71 -  303: 419   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     641  /  4 160.25




	Ryszard Dębski 126.42 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Andrzej        Rechowicz             124.80 +  341: 295  175
    2     1 Tomasz         Zwoliński             143.98 -  449: 504   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     269  /  2 134.50




	Katarzyna Stępień 124.97 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Stanisław      Rydzik                126.90 -  275: 408   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      77  /  1  77.00




	Andrzej Rechowicz 124.80 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Ryszard        Dębski                126.42 -  295: 341   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      76  /  1  76.00




	Kazimierz.J Merklejn 123.84 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Stefaniak             127.96 +  392: 261  178
    2     5 Dariusz        Banaszek              139.71 -  326: 366   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     268  /  2 134.00




	Andrzej Kwiatkowski 123.45 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grzegorz       Święcki               130.02 -  337: 384   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      80  /  1  80.00




	Wiktor Stępień 123.24 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariusz        Skrobosz              132.63 -  310: 316   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      83  /  1  83.00




	Zdzisław Szota 122.93 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dariusz        Puton                 132.22 -  233: 339   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      82  /  1  82.00




	Szymon Fidziński 121.45 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Wojciech       Usakiewicz            136.03 -  276: 410   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      86  /  1  86.00




	Krzysztof Usakiewicz 121.37 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mateusz        Żbikowski             132.77 -  362: 365   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      83  /  1  83.00




	Mariusz Wrześniewski 121.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  535: 247  150
    2     6 Dariusz        Puton                 132.22 -  338: 356   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     232  /  2 116.00




	Ryszard Niżewski 121.07 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marcin         Mroziuk               134.27 +  394: 345  184
    2     2 Edward         Stefaniak             111.92 -  305: 360   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     246  /  2 123.00




	Jerzy Matyasik 119.45 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             143.98 -  340: 362   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      94  /  1  94.00




	Jakub Kozłowski 118.29 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Paweł          Dawidson              139.52 -  276: 406   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      90  /  1  90.00




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 116.38 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Małgorzata     Kania                 135.48 +  356: 322  185
    2     3 Mariusz        Skrobosz              132.63 -  356: 402   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     268  /  2 134.00




	Edward Stefaniak 111.92 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Orzeł                 133.74 +  366: 365  184
    2     2 Ryszard        Niżewski              121.07 +  360: 305  171
    3     1 Tomasz         Zwoliński             143.98 -  310: 408   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     449  /  3 149.67




	Andrzej Oleksiak 108.95 Hel     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dariusz        Banaszek              139.71 -  312: 388   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      90  /  1  90.00




	Tomasz Żbikowski 106.60 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Maciej         Czupryniak            136.62 -  319: 368   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      87  /  1  87.00




	Eugeniusz Wróblewski 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Mariusz        Wrześniewski          121.21 -  247: 535   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      71  /  1  71.00



Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Turniej Kwalifikacyjny PP'01



	Radosław Konca 121.89 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Jerzy          Luter                 110.96 -  307: 348   61
    2    13 Wojciech       Zemło                 119.62 +  452: 305  170
    3     8 Marek          Dudkiewicz            102.62 +  381: 306  153
    4     5 Stefan         Dawidson              113.24 +  442: 346  163
    5     2 Szymon         Fidziński             120.82 -  375: 381   71
    6     4 Mariusz        Wrześniewski          120.30 -  313: 410   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     688  /  6 114.67




	Marek Charytoniuk 121.78 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Edward         Stefaniak             109.70 -  411: 456   60
    2     9 Mariusz        Wrześniewski          120.30 -  290: 448   70
    3    13 Danuta         Zyśko                 100.00 +  382: 272  150
    4    10 Zbigniew       Wietecki              120.85 -  402: 459   71
    5    13 Grzegorz       Koczkodon             100.00 +  438: 292  150
    6     9 Maciej         Grabowski             117.49 +  354: 299  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     668  /  6 111.33




	Krzysztof Usakiewicz 120.87 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Andrzej        Oleksiak              107.52 +  474: 327  158
    2     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.59 +  396: 393  166
    3     1 Edward         Stefaniak             109.70 +  412: 243  160
    4     1 Jerzy          Luter                 110.96 +  443: 292  161
    5     1 Jerzy          Matyasik              119.33 +  400: 357  169
    6     1 Szymon         Fidziński             120.82 +  416: 345  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     985  /  6 164.17




	Zbigniew Wietecki 120.85 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Żbikowski             105.71 -  342: 355   56
    2    10 Maciej         Kutera                100.00 +  428: 302  150
    3     7 Andrzej        Słapiński             112.48 -  309: 341   62
    4    10 Marek          Charytoniuk           121.78 +  459: 402  172
    5     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.59 -  265: 368   66
    6    10 Karol          Wyrębkiewicz          120.69 -  315: 400   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     577  /  6  96.17




	Szymon Fidziński 120.82 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Wojciech       Próchniewicz          103.48 +  397: 249  153
    2     4 Jerzy          Matyasik              119.33 =  355: 355  119
    3     5 Maciej         Grabowski             117.49 +  424: 327  167
    4     2 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  356: 322  150
    5     2 Radosław       Konca                 121.89 +  381: 375  172
    6     1 Krzysztof      Usakiewicz            120.87 -  345: 416   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     832  /  6 138.67




	Karol Wyrębkiewicz 120.69 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Adam           Słapiński             101.74 +  389: 298  152
    2     5 Jakub          Kozłowski             118.03 -  324: 384   68
    3     9 Rafał          Matczak               120.16 +  438: 350  170
    4     4 Edward         Stefaniak             109.70 -  326: 327   60
    5     8 Andrzej        Słapiński             112.48 -  375: 381   62
    6    10 Zbigniew       Wietecki              120.85 +  400: 315  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     683  /  6 113.83




	Mariusz Wrześniewski 120.30 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Wojciech       Gołęcki               101.50 -  356: 369   52
    2     9 Marek          Charytoniuk           121.78 +  448: 290  172
    3     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.59 +  448: 400  166
    4     3 Jerzy          Matyasik              119.33 -  356: 386   69
    5     7 Stefan         Dawidson              113.24 +  469: 237  163
    6     4 Radosław       Konca                 121.89 +  410: 313  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     794  /  6 132.33




	Rafał Matczak 120.16 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Beata          Wiączkowska           100.40 +  325: 315  150
    2     7 Jerzy          Luter                 110.96 -  363: 433   61
    3     9 Karol          Wyrębkiewicz          120.69 -  350: 438   71
    4    11 Grzegorz       Koczkodon             100.00 =  335: 335  100
    5    12 Maciej         Grabowski             117.49 -  362: 376   67
    6    14 Andrzej        Szmidtke              100.00 +  412: 401  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     599  /  6  99.83




	Wojciech Zemło 119.62 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  301: 317   50
    2    13 Radosław       Konca                 121.89 -  305: 452   72
    3    16 Paweł          Tomaszewski           100.00 +  396: 282  150
    4    13 Andrzej        Oleksiak              107.52 -  347: 442   58
    5    14 Adam           Słapiński             101.74 +  450: 310  152
    6    11 Marek          Dudkiewicz            102.62 -  353: 413   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     535  /  6  89.17




	Jerzy Matyasik 119.33 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Witold         Jankowski             100.00 +  411: 280  150
    2     4 Szymon         Fidziński             120.82 =  355: 355  121
    3     4 Wojciech       Gołęcki               101.50 +  381: 219  152
    4     3 Mariusz        Wrześniewski          120.30 +  386: 356  170
    5     1 Krzysztof      Usakiewicz            120.87 -  357: 400   71
    6     3 Ryszard        Niżewski              119.21 -  410: 424   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     733  /  6 122.17




	Ryszard Niżewski 119.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    16 Karol          Jankowski             100.00 +  426: 318  150
    3    12 Grzegorz       Marek                 100.00 +  433: 400  150
    4     8 Wojciech       Gołęcki               101.50 +  400: 318  152
    5     5 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  364: 304  150
    6     3 Jerzy          Matyasik              119.33 +  424: 410  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     771  /  5 154.20




	Jakub Kozłowski 118.03 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Grzegorz       Koczkodon             100.00 +  393: 315  150
    2     5 Karol          Wyrębkiewicz          120.69 +  384: 324  171
    3     3 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  334: 388   50
    4     6 Andrzej        Słapiński             112.48 +  338: 337  162
    5     4 Tomasz         Żbikowski             105.71 -  261: 436   56
    6     8 Andrzej        Gostomski             100.00 +  398: 275  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     739  /  6 123.17




	Maciej Grabowski 117.49 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Paweł          Tomaszewski           100.00 +  472: 222  150
    2     2 Edward         Stefaniak             109.70 -  441: 452   60
    3     5 Szymon         Fidziński             120.82 -  327: 424   71
    4     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.59 -  298: 419   66
    5    12 Rafał          Matczak               120.16 +  376: 362  170
    6     9 Marek          Charytoniuk           121.78 -  299: 354   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     589  /  6  98.17




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 115.59 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Karol          Jankowski             100.00 +  477: 205  150
    2     1 Krzysztof      Usakiewicz            120.87 -  393: 396   71
    3     6 Mariusz        Wrześniewski          120.30 -  400: 448   70
    4     9 Maciej         Grabowski             117.49 +  419: 298  167
    5     6 Zbigniew       Wietecki              120.85 +  368: 265  171
    6     5 Andrzej        Słapiński             112.48 +  353: 248  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     791  /  6 131.83




	Stefan Dawidson 113.24 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marek          Dudkiewicz            102.62 +  443: 315  153
    2     3 Andrzej        Słapiński             112.48 +  358: 350  162
    3     2 Jerzy          Luter                 110.96 -  339: 397   61
    4     5 Radosław       Konca                 121.89 -  346: 442   72
    5     7 Mariusz        Wrześniewski          120.30 -  237: 469   70
    6    12 Wojciech       Próchniewicz          103.48 -  335: 485   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     571  /  6  95.17




	Andrzej Słapiński 112.48 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maciej         Kutera                100.00 +  417: 353  150
    2     3 Stefan         Dawidson              113.24 -  350: 358   63
    3     7 Zbigniew       Wietecki              120.85 +  341: 309  171
    4     6 Jakub          Kozłowski             118.03 -  337: 338   68
    5     8 Karol          Wyrębkiewicz          120.69 +  381: 375  171
    6     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.59 -  248: 353   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     689  /  6 114.83




	Jerzy Luter 110.96 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Radosław       Konca                 121.89 +  348: 307  172
    2     7 Rafał          Matczak               120.16 +  433: 363  170
    3     2 Stefan         Dawidson              113.24 +  397: 339  163
    4     1 Krzysztof      Usakiewicz            120.87 -  292: 443   71
    5     3 Edward         Stefaniak             109.70 -  320: 340   60
    6     6 Andrzej        Oleksiak              107.52 -  353: 372   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     694  /  6 115.67




	Edward Stefaniak 109.70 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marek          Charytoniuk           121.78 +  456: 411  172
    2     2 Maciej         Grabowski             117.49 +  452: 441  167
    3     1 Krzysztof      Usakiewicz            120.87 -  243: 412   71
    4     4 Karol          Wyrębkiewicz          120.69 +  327: 326  171
    5     3 Jerzy          Luter                 110.96 +  340: 320  161
    6     2 Tomasz         Żbikowski             105.71 +  408: 343  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     898  /  6 149.67




	Andrzej Oleksiak 107.52 Hel     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Usakiewicz            120.87 -  327: 474   71
    2    11 Beata          Wiączkowska           100.40 -  311: 313   50
    3    15 Witold         Jankowski             100.00 +  336: 228  150
    4    13 Wojciech       Zemło                 119.62 +  442: 347  170
    5     9 Marek          Dudkiewicz            102.62 +  356: 342  153
    6     6 Jerzy          Luter                 110.96 +  372: 353  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     755  /  6 125.83




	Tomasz Żbikowski 105.71 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Zbigniew       Wietecki              120.85 +  355: 342  171
    2     6 Wojciech       Gołęcki               101.50 -  304: 306   52
    3    10 Adam           Słapiński             101.74 +  412: 340  152
    4     7 Wojciech       Próchniewicz          103.48 +  341: 340  153
    5     4 Jakub          Kozłowski             118.03 +  436: 261  168
    6     2 Edward         Stefaniak             109.70 -  343: 408   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     756  /  6 126.00




	Wojciech Próchniewicz 103.48 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Szymon         Fidziński             120.82 -  249: 397   71
    2    15 Paweł          Tomaszewski           100.00 +  373: 301  150
    3    11 Beata          Wiączkowska           100.40 +  361: 331  150
    4     7 Tomasz         Żbikowski             105.71 -  340: 341   56
    5    10 Grzegorz       Marek                 100.00 -  349: 354   50
    6    12 Stefan         Dawidson              113.24 +  485: 335  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     640  /  6 106.67




	Marek Dudkiewicz 102.62 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Stefan         Dawidson              113.24 -  315: 443   63
    2    12 Grzegorz       Koczkodon             100.00 +  412: 374  150
    3     8 Radosław       Konca                 121.89 -  306: 381   72
    4    12 Adam           Słapiński             101.74 +  356: 330  152
    5     9 Andrzej        Oleksiak              107.52 -  342: 356   58
    6    11 Wojciech       Zemło                 119.62 +  413: 353  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     665  /  6 110.83




	Adam Słapiński 101.74 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Karol          Wyrębkiewicz          120.69 -  298: 389   71
    2    14 Witold         Jankowski             100.00 +  369: 357  150
    3    10 Tomasz         Żbikowski             105.71 -  340: 412   56
    4    12 Marek          Dudkiewicz            102.62 -  330: 356   53
    5    14 Wojciech       Zemło                 119.62 -  310: 450   70
    6    15 Grzegorz       Koczkodon             100.00 +  356: 351  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     550  /  6  91.67




	Wojciech Gołęcki 101.50 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mariusz        Wrześniewski          120.30 +  369: 356  170
    2     6 Tomasz         Żbikowski             105.71 +  306: 304  156
    3     4 Jerzy          Matyasik              119.33 -  219: 381   69
    4     8 Ryszard        Niżewski              119.21 -  318: 400   69
    5    11 Andrzej        Gostomski             100.00 -  308: 328   50
    6    13 Beata          Wiączkowska           100.40 -  300: 342   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     564  /  6  94.00




	Beata Wiączkowska 100.40 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Rafał          Matczak               120.16 -  315: 325   70
    2    11 Andrzej        Oleksiak              107.52 +  313: 311  158
    3    11 Wojciech       Próchniewicz          103.48 -  331: 361   53
    4    14 Grzegorz       Marek                 100.00 -  335: 454   50
    5    15 Maciej         Kutera                100.00 +  357: 348  150
    6    13 Wojciech       Gołęcki               101.50 +  342: 300  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     633  /  6 105.50




	Andrzej Gostomski 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    17 Karol          Jankowski             100.00 +  410: 152  150
    4    15 Danuta         Zyśko                 100.00 +  298: 269  150
    5    11 Wojciech       Gołęcki               101.50 +  328: 308  152
    6     8 Jakub          Kozłowski             118.03 -  275: 398   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     520  /  4 130.00




	Karol Jankowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  115.59 -  205: 477   66
    2    16 Ryszard        Niżewski              119.21 -  318: 426   69
    3    17 Andrzej        Gostomski             100.00 -  152: 410   50
    4    17 Paweł          Tomaszewski           100.00 -  294: 317   50
    5    18 Norbert        Skrzyński             100.00 -  242: 306   50
    6    18 Danuta         Zyśko                 100.00 -  211: 308   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     335  /  6  55.83




	Witold Jankowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jerzy          Matyasik              119.33 -  280: 411   69
    2    14 Adam           Słapiński             101.74 -  357: 369   52
    3    15 Andrzej        Oleksiak              107.52 -  228: 336   58
    4    16 Maciej         Kutera                100.00 -  289: 353   50
    5    17 Danuta         Zyśko                 100.00 +  390: 286  150
    6    17 Norbert        Skrzyński             100.00 -  285: 316   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     429  /  6  71.50




	Grzegorz Koczkodon 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jakub          Kozłowski             118.03 -  315: 393   68
    2    12 Marek          Dudkiewicz            102.62 -  374: 412   53
    3    14 Maciej         Kutera                100.00 +  345: 272  150
    4    11 Rafał          Matczak               120.16 =  335: 335  120
    5    13 Marek          Charytoniuk           121.78 -  292: 438   72
    6    15 Adam           Słapiński             101.74 -  351: 356   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     515  /  6  85.83




	Jarosław Kordalski 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    18 Norbert        Skrzyński             100.00 +  346: 305  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  1 150.00




	Maciej Kutera 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Andrzej        Słapiński             112.48 -  353: 417   62
    2    10 Zbigniew       Wietecki              120.85 -  302: 428   71
    3    14 Grzegorz       Koczkodon             100.00 -  272: 345   50
    4    16 Witold         Jankowski             100.00 +  353: 289  150
    5    15 Beata          Wiączkowska           100.40 -  348: 357   50
    6    16 Paweł          Tomaszewski           100.00 +  425: 230  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     533  /  6  88.83




	Grzegorz Marek 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    17 Norbert        Skrzyński             100.00 +  490: 229  150
    3    12 Ryszard        Niżewski              119.21 -  400: 433   69
    4    14 Beata          Wiączkowska           100.40 +  454: 335  150
    5    10 Wojciech       Próchniewicz          103.48 +  354: 349  153
    6     7 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 =  351: 351  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     622  /  5 124.40




	Norbert Skrzyński 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    17 Grzegorz       Marek                 100.00 -  229: 490   50
    3    18 Jarosław       Kordalski             100.00 -  305: 346   50
    4    18 Andrzej        Szmidtke              100.00 -  300: 305   50
    5    18 Karol          Jankowski             100.00 +  306: 242  150
    6    17 Witold         Jankowski             100.00 +  316: 285  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  5  90.00




	Andrzej Szmidtke 100.00 Bolszewo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    18 Norbert        Skrzyński             100.00 +  305: 300  150
    5    16 Paweł          Tomaszewski           100.00 +  410: 196  150
    6    14 Rafał          Matczak               120.16 -  401: 412   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     370  /  3 123.33




	Paweł Tomaszewski 100.00 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maciej         Grabowski             117.49 -  222: 472   67
    2    15 Wojciech       Próchniewicz          103.48 -  301: 373   53
    3    16 Wojciech       Zemło                 119.62 -  282: 396   70
    4    17 Karol          Jankowski             100.00 +  317: 294  150
    5    16 Andrzej        Szmidtke              100.00 -  196: 410   50
    6    16 Maciej         Kutera                100.00 -  230: 425   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     440  /  6  73.33




	Eugeniusz Wróblewski 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Wojciech       Zemło                 119.62 +  317: 301  170
    2     8 Danuta         Zyśko                 100.00 +  391: 304  150
    3     3 Jakub          Kozłowski             118.03 +  388: 334  168
    4     2 Szymon         Fidziński             120.82 -  322: 356   71
    5     5 Ryszard        Niżewski              119.21 -  304: 364   69
    6     7 Grzegorz       Marek                 100.00 =  351: 351  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     728  /  6 121.33




	Danuta Zyśko 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 PAUZA
    2     8 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  304: 391   50
    3    13 Marek          Charytoniuk           121.78 -  272: 382   72
    4    15 Andrzej        Gostomski             100.00 -  269: 298   50
    5    17 Witold         Jankowski             100.00 -  286: 390   50
    6    18 Karol          Jankowski             100.00 +  308: 211  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     372  /  5  74.40



Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Turniej Rozgrzewkowy PP'01



	Tomasz Zwoliński 144.59 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              132.03 -  352: 451   82
    2     3 Mariusz        Orzeł                 133.56 -  351: 363   84
    3     4 Małgorzata     Kania                 136.33 +  461: 344  186
    4     5 PAUZA
    5     4 Kazimierz.J    Merklejn              123.72 -  321: 410   74
    6     3 Grzegorz       Święcki               128.98 +  407: 381  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     605  /  5 121.00




	Paweł Dawidson 140.55 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Grzegorz       Święcki               128.98 -  347: 408   79
    2     4 Kazimierz.J    Merklejn              123.72 +  441: 327  174
    3     3 Stanisław      Rydzik                127.00 -  283: 500   77
    4     3 Mariusz        Orzeł                 133.56 +  393: 328  184
    5     1 Wojciech       Usakiewicz            135.14 -  325: 360   85
    6     5 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     599  /  5 119.80




	Małgorzata Kania 136.33 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Rydzik                127.00 -  292: 426   77
    2     5 PAUZA
    3     4 Tomasz         Zwoliński             144.59 -  344: 461   95
    4     4 Kazimierz.J    Merklejn              123.72 +  378: 343  174
    5     3 Grzegorz       Święcki               128.98 +  470: 410  179
    6     2 Mariusz        Skrobosz              132.03 -  330: 498   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     607  /  5 121.40




	Wojciech Usakiewicz 135.14 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kazimierz.J    Merklejn              123.72 +  380: 300  174
    2     2 Grzegorz       Święcki               128.98 +  400: 399  179
    3     1 Mariusz        Skrobosz              132.03 -  330: 437   82
    4     2 Stanisław      Rydzik                127.00 +  621: 333  177
    5     1 Paweł          Dawidson              140.55 +  360: 325  191
    6     1 Mariusz        Orzeł                 133.56 +  469: 310  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     987  /  6 164.50




	Mariusz Orzeł 133.56 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 PAUZA
    2     3 Tomasz         Zwoliński             144.59 +  363: 351  195
    3     2 Grzegorz       Święcki               128.98 -  380: 392   79
    4     3 Paweł          Dawidson              140.55 -  328: 393   91
    5     2 Mariusz        Skrobosz              132.03 +  501: 397  182
    6     1 Wojciech       Usakiewicz            135.14 -  310: 469   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     632  /  5 126.40




	Mariusz Skrobosz 132.03 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             144.59 +  451: 352  195
    2     1 Stanisław      Rydzik                127.00 +  410: 361  177
    3     1 Wojciech       Usakiewicz            135.14 +  437: 330  185
    4     1 Grzegorz       Święcki               128.98 -  363: 365   79
    5     2 Mariusz        Orzeł                 133.56 -  397: 501   84
    6     2 Małgorzata     Kania                 136.33 +  498: 330  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     906  /  6 151.00




	Grzegorz Święcki 128.98 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Paweł          Dawidson              140.55 +  408: 347  191
    2     2 Wojciech       Usakiewicz            135.14 -  399: 400   85
    3     2 Mariusz        Orzeł                 133.56 +  392: 380  184
    4     1 Mariusz        Skrobosz              132.03 +  365: 363  182
    5     3 Małgorzata     Kania                 136.33 -  410: 470   86
    6     3 Tomasz         Zwoliński             144.59 -  381: 407   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     823  /  6 137.17




	Stanisław Rydzik 127.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Małgorzata     Kania                 136.33 +  426: 292  186
    2     1 Mariusz        Skrobosz              132.03 -  361: 410   82
    3     3 Paweł          Dawidson              140.55 +  500: 283  191
    4     2 Wojciech       Usakiewicz            135.14 -  333: 621   85
    5     5 PAUZA
    6     4 Kazimierz.J    Merklejn              123.72 -  352: 401   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     618  /  5 123.60




	Kazimierz.J Merklejn 123.72 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Wojciech       Usakiewicz            135.14 -  300: 380   85
    2     4 Paweł          Dawidson              140.55 -  327: 441   91
    3     5 PAUZA
    4     4 Małgorzata     Kania                 136.33 -  343: 378   86
    5     4 Tomasz         Zwoliński             144.59 +  410: 321  195
    6     4 Stanisław      Rydzik                127.00 +  401: 352  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     634  /  5 126.80



Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Turniej Frustratów



	Maciej Czupryniak 136.62 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4     8 Mateusz        Żbikowski             132.77 +  458: 342  183
    5     4 Małgorzata     Kania                 135.48 +  439: 388  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     368  /  2 184.00




	Wojciech Usakiewicz 136.03 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.38 +  417: 312  166
    5    12 Dariusz        Puton                 132.22 +  478: 295  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     348  /  2 174.00




	Małgorzata Kania 135.48 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    11 Andrzej        Kwiatkowski           123.45 +  387: 383  173
    4     7 Mariusz        Orzeł                 133.74 +  439: 362  184
    5     4 Maciej         Czupryniak            136.62 -  388: 439   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     444  /  3 148.00




	Marcin Mroziuk 134.27 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stefan         Dawidson              113.08 +  423: 312  163
    3     8 Szymon         Fidziński             121.45 -  363: 373   71
    4    13 Jerzy          Matyasik              119.45 +  345: 315  169
    5    10 Wiktor         Stępień               123.24 +  385: 275  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     576  /  4 144.00




	Mariusz Orzeł 133.74 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    12 Andrzej        Szmidtke              100.55 +  404: 368  151
    4     7 Małgorzata     Kania                 135.48 -  362: 439   85
    5    11 Andrzej        Oleksiak              108.95 -  302: 483   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     295  /  3  98.33




	Mateusz Żbikowski 132.77 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4     8 Maciej         Czupryniak            136.62 -  342: 458   87
    5    14 Andrzej        Szmidtke              100.55 +  501: 287  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     238  /  2 119.00




	Mariusz Skrobosz 132.63 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Edward         Stefaniak             111.92 +  382: 260  162
    5    13 Ryszard        Dębski                126.42 +  377: 360  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     338  /  2 169.00




	Dariusz Puton 132.22 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jerzy          Luter                 111.10 +  467: 342  161
    5    12 Wojciech       Usakiewicz            136.03 -  295: 478   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     247  /  2 123.50




	Ryszard Dębski 126.42 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4     9 Jerzy          Luter                 111.10 -  372: 395   61
    5    13 Mariusz        Skrobosz              132.63 -  360: 377   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     144  /  2  72.00




	Katarzyna Stępień 124.97 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Wojciech       Próchniewicz          104.00 -  312: 379   54
    3    16 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  385: 298  150
    4    15 Andrzej        Kwiatkowski           123.45 +  430: 301  173
    5     9 Szymon         Fidziński             121.45 +  365: 359  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     548  /  4 137.00




	Andrzej Rechowicz 124.80 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Wojciech       Gołęcki               100.85 +  407: 249  151
    3     9 Krzysztof      Usakiewicz            121.37 +  439: 321  171
    4     5 Norbert        Skrzyński             100.00 =  311: 311  100
    5     6 Grzegorz       Koczkodon             100.00 -  348: 415   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     472  /  4 118.00




	Kazimierz.J Merklejn 123.84 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Beata          Wiączkowska           100.78 +  352: 285  151
    4    16 Andrzej        Oleksiak              108.95 -  324: 369   59
    5    19 Mariusz        Wrześniewski          121.21 -  342: 404   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     281  /  3  93.67




	Andrzej Kwiatkowski 123.45 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    11 Małgorzata     Kania                 135.48 -  383: 387   85
    4    15 Katarzyna      Stępień               124.97 -  301: 430   75
    5    18 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.38 +  357: 283  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     326  /  3 108.67




	Wiktor Stępień 123.24 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Andrzej        Szmidtke              100.55 +  385: 371  151
    3    10 Zdzisław       Szota                 122.93 -  315: 456   73
    4    14 Krzysztof      Usakiewicz            121.37 +  401: 376  171
    5    10 Marcin         Mroziuk               134.27 -  275: 385   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     479  /  4 119.75




	Zdzisław Szota 122.93 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    10 Wiktor         Stępień               123.24 +  456: 315  173
    4     6 Szymon         Fidziński             121.45 +  390: 389  171
    5     3 Zbigniew       Wietecki              119.63 -  308: 413   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     414  /  3 138.00




	Stanisław Gasik 121.72 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    17 Andrzej        Oleksiak              108.95 -  317: 376   59
    4    19 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.38 -  338: 370   66
    5    21 Maria          Jarosz                100.00 +  440: 235  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     275  /  3  91.67




	Szymon Fidziński 121.45 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  414: 314  150
    3     8 Marcin         Mroziuk               134.27 +  373: 363  184
    4     6 Zdzisław       Szota                 122.93 -  389: 390   73
    5     9 Katarzyna      Stępień               124.97 -  359: 365   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     482  /  4 120.50




	Krzysztof Usakiewicz 121.37 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Norbert        Skrzyński             100.00 +  410: 300  150
    3     9 Andrzej        Rechowicz             124.80 -  321: 439   75
    4    14 Wiktor         Stępień               123.24 -  376: 401   73
    5    17 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  401: 309  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     448  /  4 112.00




	Marek Charytoniuk 121.32 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Witold         Jankowski             100.00 +  396: 246  150
    2     2 Zbigniew       Wietecki              119.63 -  289: 362   70
    3     5 Grzegorz       Koczkodon             100.00 +  374: 356  150
    4     4 Rafał          Matczak               119.44 +  421: 351  169
    5     2 Radosław       Konca                 121.12 -  350: 419   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     610  /  5 122.00




	Mariusz Wrześniewski 121.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    17 Andrzej        Szmidtke              100.55 -  386: 398   51
    5    19 Kazimierz.J    Merklejn              123.84 +  404: 342  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     225  /  2 112.50




	Radosław Konca 121.12 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Grzegorz       Koczkodon             100.00 +  418: 283  150
    2     1 Karol          Wyrębkiewicz          120.41 +  348: 329  170
    3     1 Zbigniew       Wietecki              119.63 +  351: 333  170
    4     1 Wojciech       Próchniewicz          104.00 -  275: 361   54
    5     2 Marek          Charytoniuk           121.32 +  419: 350  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     715  /  5 143.00




	Karol Wyrębkiewicz 120.41 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Paweł          Tomaszewski           100.00 +  476: 267  150
    2     1 Radosław       Konca                 121.12 -  329: 348   71
    3     3 Jerzy          Luter                 111.10 +  399: 344  161
    4     2 Stefan         Dawidson              113.08 +  344: 327  163
    5     1 Wojciech       Próchniewicz          104.00 +  420: 282  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     699  /  5 139.80




	Zbigniew Wietecki 119.63 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Maria          Jarosz                100.00 +  399: 312  150
    2     2 Marek          Charytoniuk           121.32 +  362: 289  171
    3     1 Radosław       Konca                 121.12 -  333: 351   71
    4     3 Maciej         Grabowski             116.75 +  355: 343  167
    5     3 Zdzisław       Szota                 122.93 +  413: 308  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     732  /  5 146.40




	Jerzy Matyasik 119.45 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Kazimierz      Faron                 100.00 -  362: 382   50
    3    15 Paweł          Tomaszewski           100.00 +  470: 222  150
    4    13 Marcin         Mroziuk               134.27 -  315: 345   84
    5    16 Witold         Jankowski             100.00 +  452: 281  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     434  /  4 108.50




	Rafał Matczak 119.44 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maciej         Kutera                100.00 +  335: 288  150
    2     4 Maciej         Grabowski             116.75 -  298: 303   67
    3     7 Wojciech       Gołęcki               100.85 +  377: 308  151
    4     4 Marek          Charytoniuk           121.32 -  351: 421   71
    5     7 Beata          Wiączkowska           100.78 +  332: 234  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     590  /  5 118.00




	Maciej Grabowski 116.75 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jarosław       Kordalski             100.00 +  359: 319  150
    2     4 Rafał          Matczak               119.44 +  303: 298  169
    3     2 Wojciech       Próchniewicz          104.00 -  349: 377   54
    4     3 Zbigniew       Wietecki              119.63 -  343: 355   70
    5     8 Maciej         Kutera                100.00 +  387: 323  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     593  /  5 118.60




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 116.38 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Wojciech       Usakiewicz            136.03 -  312: 417   86
    4    19 Stanisław      Gasik                 121.72 +  370: 338  172
    5    18 Andrzej        Kwiatkowski           123.45 -  283: 357   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     331  /  3 110.33




	Stefan Dawidson 113.08 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marcin         Mroziuk               134.27 -  312: 423   84
    2     6 Jarosław       Kordalski             100.00 +  403: 231  150
    3     4 Kazimierz      Faron                 100.00 +  416: 319  150
    4     2 Karol          Wyrębkiewicz          120.41 -  327: 344   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     454  /  4 113.50




	Edward Stefaniak 111.92 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              132.63 -  260: 382   83
    5    20 Paweł          Tomaszewski           100.00 +  424: 221  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     233  /  2 116.50




	Jerzy Luter 111.10 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dariusz        Puton                 132.22 -  342: 467   82
    2     5 Andrzej        Szmidtke              100.55 +  446: 304  151
    3     3 Karol          Wyrębkiewicz          120.41 -  344: 399   70
    4     9 Ryszard        Dębski                126.42 +  395: 372  176
    5     5 Norbert        Skrzyński             100.00 +  387: 284  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     629  /  5 125.80




	Andrzej Oleksiak 108.95 Hel     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    17 Stanisław      Gasik                 121.72 +  376: 317  172
    4    16 Kazimierz.J    Merklejn              123.84 +  369: 324  174
    5    11 Mariusz        Orzeł                 133.74 +  483: 302  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     530  /  3 176.67




	Wojciech Próchniewicz 104.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Katarzyna      Stępień               124.97 +  379: 312  175
    2     3 Kazimierz      Faron                 100.00 +  375: 341  150
    3     2 Maciej         Grabowski             116.75 +  377: 349  167
    4     1 Radosław       Konca                 121.12 +  361: 275  171
    5     1 Karol          Wyrębkiewicz          120.41 -  282: 420   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     733  /  5 146.60




	Wojciech Gołęcki 100.85 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Andrzej        Rechowicz             124.80 -  249: 407   75
    2    10 Witold         Jankowski             100.00 +  351: 242  150
    3     7 Rafał          Matczak               119.44 -  308: 377   69
    4    11 Beata          Wiączkowska           100.78 -  318: 322   51
    5    15 Kazimierz      Faron                 100.00 -  341: 371   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     395  /  5  79.00




	Beata Wiączkowska 100.78 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kazimierz.J    Merklejn              123.84 -  285: 352   74
    2     8 Maciej         Kutera                100.00 -  305: 354   50
    3    13 Maria          Jarosz                100.00 +  365: 301  150
    4    11 Wojciech       Gołęcki               100.85 +  322: 318  151
    5     7 Rafał          Matczak               119.44 -  234: 332   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     494  /  5  98.80




	Andrzej Szmidtke 100.55 Bolszewo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Wiktor         Stępień               123.24 -  371: 385   73
    2     5 Jerzy          Luter                 111.10 -  304: 446   61
    3    12 Mariusz        Orzeł                 133.74 -  368: 404   84
    4    17 Mariusz        Wrześniewski          121.21 +  398: 386  171
    5    14 Mateusz        Żbikowski             132.77 -  287: 501   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     472  /  5  94.40




	Kazimierz Faron 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jerzy          Matyasik              119.45 +  382: 362  169
    2     3 Wojciech       Próchniewicz          104.00 -  341: 375   54
    3     4 Stefan         Dawidson              113.08 -  319: 416   63
    4    10 Grzegorz       Koczkodon             100.00 -  281: 314   50
    5    15 Wojciech       Gołęcki               100.85 +  371: 341  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     487  /  5  97.40




	Witold Jankowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marek          Charytoniuk           121.32 -  246: 396   71
    2    10 Wojciech       Gołęcki               100.85 -  242: 351   51
    3    14 Jarosław       Kordalski             100.00 +  400:   0    0
    4    12 Maciej         Kutera                100.00 -  284: 421   50
    5    16 Jerzy          Matyasik              119.45 -  281: 452   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     241  /  4  60.25




	Maria Jarosz 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Zbigniew       Wietecki              119.63 -  312: 399   70
    2     7 Norbert        Skrzyński             100.00 -  313: 329   50
    3    13 Beata          Wiączkowska           100.78 -  301: 365   51
    4    18 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  222: 342   50
    5    21 Stanisław      Gasik                 121.72 -  235: 440   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     293  /  5  58.60




	Grzegorz Koczkodon 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Radosław       Konca                 121.12 -  283: 418   71
    2     9 Paweł          Tomaszewski           100.00 +  423: 194  150
    3     5 Marek          Charytoniuk           121.32 -  356: 374   71
    4    10 Kazimierz      Faron                 100.00 +  314: 281  150
    5     6 Andrzej        Rechowicz             124.80 +  415: 348  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     617  /  5 123.40




	Jarosław Kordalski 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Maciej         Grabowski             116.75 -  319: 359   67
    2     6 Stefan         Dawidson              113.08 -  231: 403   63
    3    14 Witold         Jankowski             100.00 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     130  /  2  65.00




	Maciej Kutera 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Rafał          Matczak               119.44 -  288: 335   69
    2     8 Beata          Wiączkowska           100.78 +  354: 305  151
    3     6 Norbert        Skrzyński             100.00 -  298: 315   50
    4    12 Witold         Jankowski             100.00 +  421: 284  150
    5     8 Maciej         Grabowski             116.75 -  323: 387   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     487  /  5  97.40




	Norbert Skrzyński 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Krzysztof      Usakiewicz            121.37 -  300: 410   71
    2     7 Maria          Jarosz                100.00 +  329: 313  150
    3     6 Maciej         Kutera                100.00 +  315: 298  150
    4     5 Andrzej        Rechowicz             124.80 =  311: 311  125
    5     5 Jerzy          Luter                 111.10 -  284: 387   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     557  /  5 111.40




	Paweł Tomaszewski 100.00 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Karol          Wyrębkiewicz          120.41 -  267: 476   70
    2     9 Grzegorz       Koczkodon             100.00 -  194: 423   50
    3    15 Jerzy          Matyasik              119.45 -  222: 470   69
    4    20 PAUZA
    5    20 Edward         Stefaniak             111.92 -  221: 424   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     251  /  4  62.75




	Eugeniusz Wróblewski 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Szymon         Fidziński             121.45 -  314: 414   71
    3    16 Katarzyna      Stępień               124.97 -  298: 385   75
    4    18 Maria          Jarosz                100.00 +  342: 222  150
    5    17 Krzysztof      Usakiewicz            121.37 -  309: 401   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     367  /  4  91.75



SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie