Pruszków13
maja
Pruszków 13-14 maja II Mistrzostwa Pruszkowa
Warszawa28
maja
Warszawa 28 maja VI Puchar Polski
Nowe Miasto Lubawskie 3
czerwca
Nowe Miasto Lubawskie 3- 4 czerwca III Mistrzostwa Warmii i Mazur
VI Puchar Polski28 maja 2000 — VI Puchar PolskiInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

VI Puchar PolskiWarszawa, 28 maja 2000

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Ryszard Dębski (Biała Podlaska)
 2. Anna Kowalska (Bielsko-Biała)
 3-4. Grzegorz Święcki (Białystok)
 Wojciech Usakiewicz (Warszawa)
 5-8. Andrzej Rechowicz (Katowice)
 Jerzy Matyasik (Katowice)
 Paweł Stefaniak (Biała Podlaska)
 Katarzyna Stępień (Katowice)
Partia finałowa VI Pucharu Polski - Anna Kowalska : Ryszard Dębski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
V Puchar Polski
Turniej Frustratów V Pucharu Polski
IV Puchar Polski




Wyniki turnieju VI Puchar Polski

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         130.57      5.0     2163      855      513
  2 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          113.25      3.0     1865      666      140
  3 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               129.33      3.0     1604      593       97
  4 Grzegorz        Święcki              Białystok              124.89      2.5     1523      564      145
  5 Jerzy           Matyasik             Kraków                 117.58      2.0     1139      414       -9
  6 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                120.23      2.0      742      357      105
  7 Piotr           Jachimowicz          Warszawa               100.00      2.0      725      351       59
  8 Stefan          Dawidson             Częstochowa            118.09      2.0      694      383       67
  9 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               131.12      2.0      681      326       60
 10 Paweł           Stefaniak            Biała Podlaska         134.74      1.5     1023      365     -109
 11 Andrzej         Rechowicz            Katowice               122.58      1.0     1286      342      120
 12 Katarzyna       Stępień              Katowice               120.30      1.0     1063      336      -73
 13 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               116.06      1.0      803      262      159
 14 Małgorzata      Kania                Milanówek              122.74      1.0      675      250      -22
 15 Dariusz         Banaszek             Warszawa               147.20      1.0      652      224       18
 16 Maciej          Grabowski            Warszawa               104.79      1.0      618      262      -17
 17 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         124.88      0.5      418       79       -7
 18 Paweł           Dawidson             Częstochowa            138.46      0.5      365       63      -32
 19 Maciej          Czupryniak           Milanówek              135.54      0.5      348       68      -27
 20 Paweł           Stanosz              Warszawa               135.31      0.5      343       68     -109
 21 Marcin          Skrzyniarz           Warszawa               138.45      0.5      335       50      -44
 22 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            134.46      0.5      331       70      -36
 23 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               130.35      0.5      322       73      -47
 24 Leszek          Stecuła              Bytom                  120.89      0.5      321       81      -24
 25 Stanisław       Gasik                Warszawa               111.38      0.5      317       85      -30
 26 Wiesław         Olewiński            Warszawa               106.48      0.5      315       97      -58
 27 Michał          Derlacki             Warszawa               130.48      0.5      307       73     -240
 28 Zdzisław        Szota                Warszawa               130.82      0.5      299       55      -19
 29 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              121.34      0.5      294       81     -196
 30 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               144.01      0.5      274       66     -172
 31 Marcin          Mroziuk              Warszawa               132.30      0.5      273       70     -124
 32 Jarosław        Borowski             Bielsk Podlaski        128.26      0.5      264       75      -88


Wyniki turnieju Turniej Kwalifikacyjny do PP'00

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Stanisław       Gasik                Warszawa               111.38      5.0     2301      883      182
  2 Jerzy           Matyasik             Kraków                 117.58      5.0     2244      840      202
  3 Stefan          Dawidson             Częstochowa            118.09      5.0     2188      872      342
  4 Piotr           Jachimowicz          Warszawa               100.00      5.0     2006      858      -96
  5 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          113.25      4.0     2387      768      287
  6 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               116.06      4.0     2340      763      322
  7 Wiesław         Olewiński            Warszawa               106.48      4.0     2097      758      274
  8 Maciej          Grabowski            Warszawa               104.79      4.0     2083      744      -18
  9 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             111.92      4.0     2003      721       21
 10 Marek           Antosik              Nowy Dwór Mazowiecki   119.33      3.5     1927      719      -99
 11 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             100.00      3.5     1868      575      365
 12 Marek           Roszak               Poznań                 120.02      3.0     2336      636      195
 13 Radosław        Konca                Warszawa               103.74      3.0     2323      687      125
 14 Ryszard         Niżewski             Warszawa               112.70      3.0     2134      634      166
 15 Jerzy           Luter                Bytom                  105.35      3.0     2112      645      361
 16 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               115.63      3.0     2106      650      -76
 17 Ziemowit        Pazda                Wrocław                100.14      3.0     1951      631       53
 18 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             100.00      3.0     1875      633      -44
 19 Teresa          Ząbek                Warszawa               100.00      3.0     1868      618      -62
 20 Stanisław       Rydzik               Warszawa               123.72      3.0     1836      577      256
 21 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   109.48      2.5     1914      593      -85
 22 Wiktor          Stępień              Katowice               117.84      2.0     2107      554       77
 23 Halina          Roszak               Poznań                 109.36      2.0     2098      557       -4
 24 Kinga           Niżewska             Warszawa               101.04      2.0     2020      564     -211
 25 Paweł           Bulaszewski          Warszawa               100.00      2.0     1907      548     -343
 26 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              100.00      2.0     1897      552     -326
 27 Iwona           Rutkowska            Warszawa               100.00      1.5     1866      363      -14
 28 Jacek           Cichecki             Józefów                100.00      1.5     1810      386       29
 29 Norbert         Skrzyński            Warszawa               100.00      1.5     1712      365       25
 30 Andrzej         Szmidtke             Bolszewo               101.44      1.0     2021      455     -104
 31 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      0.5     1556      255     -300
 32 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               117.55      0.0        0        0        0
 33 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               113.14      0.0        0        0        0
 34 Magdalena       Merklejn             Szczecin               107.87      0.0        0        0        0
 35 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               106.88      0.0        0        0        0
 36 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         113.27      0.0        0        0        0
 37 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    115.70      0.0        0        0        0

Wyniki turnieju Turniej Frustratów

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               115.63      5.0     2051      821      693
  2 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   109.48      4.0     1949      705      304
  3 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               144.01      4.0     1651      687      262
  4 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             100.00      4.0     1624      694      -31
  5 Marek           Roszak               Poznań                 120.02      3.0     2017      579      502
  6 Jerzy           Luter                Bytom                  105.35      3.0     1781      583      102
  7 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             100.00      3.0     1630      575     -370
  8 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             111.92      3.0     1627      585       46
  9 Andrzej         Słapiński            Warszawa               112.20      3.0     1599      550      430
 10 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               130.35      3.0     1568      577      216
 11 Jarosław        Borowski             Bielsk Podlaski        128.26      3.0     1548      643      146
 12 Zdzisław        Szota                Warszawa               130.82      3.0     1502      574        7
 13 Małgorzata      Kania                Milanówek              122.74      3.0     1191      489      231
 14 Stanisław       Gasik                Warszawa               111.38      3.0     1129      502      170
 15 Marek           Antosik              Nowy Dwór Mazowiecki   119.33      2.0     1854      519      106
 16 Teresa          Ząbek                Warszawa               100.00      2.0     1720      468      -38
 17 Grzegorz        Marek                Warszawa               100.00      2.0     1710      341      193
 18 Paweł           Bulaszewski          Warszawa               100.00      2.0     1661      473     -201
 19 Radosław        Konca                Warszawa               103.74      2.0     1639      523     -294
 20 Marcin          Mroziuk              Warszawa               132.30      2.0     1591      445      255
 21 Maciej          Czupryniak           Milanówek              135.54      2.0     1523      482       -3
 22 Wiktor          Stępień              Katowice               117.84      2.0     1505      448      183
 23 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              121.34      2.0     1405      467       30
 24 Wiesław         Olewiński            Warszawa               106.48      2.0     1296      475     -157
 25 Paweł           Dawidson             Częstochowa            138.46      2.0     1164      442      111
 26 Leszek          Stecuła              Bytom                  120.89      2.0     1092      444      102
 27 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            134.46      2.0     1061      440      -60
 28 Dariusz         Banaszek             Warszawa               147.20      2.0      954      334      336
 29 Halina          Roszak               Poznań                 109.36      1.0     1660      406      -79
 30 Andrzej         Szmidtke             Bolszewo               101.44      1.0     1609      395      -95
 31 Ziemowit        Pazda                Wrocław                100.14      1.0     1463      394     -530
 32 Iwona           Rutkowska            Warszawa               100.00      1.0     1408      415     -658
 33 Stefan          Dawidson             Częstochowa            118.09      1.0     1100      267      151
 34 Paweł           Stanosz              Warszawa               135.31      1.0     1065      309       64
 35 Maciej          Grabowski            Warszawa               104.79      1.0     1039      312     -384
 36 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         124.88      1.0      992      282     -152
 37 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               131.12      1.0      985      317     -100
 38 Jerzy           Matyasik             Kraków                 117.58      1.0      884      247      245
 39 Paweł           Stefaniak            Biała Podlaska         134.74      1.0      417      170      144
 40 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               129.33      1.0      378      154       19
 41 Andrzej         Rechowicz            Katowice               122.58      1.0      368      166      111
 42 Adam            Słapiński            Warszawa               104.26      0.5     1725      266      137
 43 Jagoda          Żbikowska            Warszawa               100.00      0.5     1325      294     -455
 44 Piotr           Jachimowicz          Warszawa               100.00      0.0     1003      199     -250
 45 Piotr           Śmietanka            Warszawa               100.00      0.0      884      168     -280
 46 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               116.06      0.0      801      220     -415
 47 Katarzyna       Stępień              Katowice               120.30      0.0      273       85     -144
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VI Puchar Polski



	Dariusz Banaszek 147.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Wiesław        Olewiński             106.48 +  373: 315  156
    2     5 Stefan         Dawidson              118.09 -  279: 319   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     224  /  2 112.00




	Tomasz Zwoliński 144.01 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Usakiewicz            116.06 -  274: 446   66
    2    15 Krzysztof      Bukowski              121.34 =    0:   0  121
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     187  /  2  93.50




	Paweł Dawidson 138.46 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Anna           Kowalska-Demczyszyn   113.25 -  365: 397   63
    2     9 Marek          Charytoniuk           124.88 =    0:   0  125
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     188  /  2  94.00




	Marcin Skrzyniarz 138.45 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Piotr          Jachimowicz           100.00 -  335: 379   50
    2    11 Dariusz        Puton                 134.46 =    0:   0  134
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     184  /  2  92.00




	Maciej Czupryniak 135.54 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Stefan         Dawidson              118.09 -  348: 375   68
    2    10 Paweł          Stanosz               135.31 =    0:   0  135
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     203  /  2 101.50




	Paweł Stanosz 135.31 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jerzy          Matyasik              117.58 -  343: 452   68
    2    10 Maciej         Czupryniak            135.54 =    0:   0  136
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     204  /  2 102.00




	Paweł Stefaniak 134.74 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Stanisław      Gasik                 111.38 +  347: 317  161
    2     7 Grzegorz       Święcki               124.89 =  367: 367  125
    3     4 Wojciech       Usakiewicz            129.33 -  309: 448   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     365  /  3 121.67




	Dariusz Puton 134.46 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Grzegorz       Wiączkowski           120.23 -  331: 367   70
    2    11 Marcin         Skrzyniarz            138.45 =    0:   0  138
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     208  /  2 104.00




	Marcin Mroziuk 132.30 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Katarzyna      Stępień               120.30 -  273: 397   70
    2    16 Jarosław       Borowski              128.26 =    0:   0  128
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     198  /  2  99.00




	Waldemar Czerwoniec 131.12 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Leszek         Stecuła               120.89 +  345: 321  171
    2     8 Maciej         Grabowski             104.79 +  336: 300  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     326  /  2 163.00




	Zdzisław Szota 130.82 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Maciej         Grabowski             104.79 -  299: 318   55
    2    14 Michał         Derlacki              130.48 =    0:   0  130
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     185  /  2  92.50




	Ryszard Dębski 130.57 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Bukowski              121.34 +  490: 294  171
    2     1 Andrzej        Rechowicz             122.58 +  472: 373  173
    3     2 Andrzej        Rechowicz             122.58 +  387: 366  173
    4     1 Grzegorz       Święcki               124.89 +  463: 326  175
    5     1 Anna           Kowalska-Demczyszyn   113.25 +  351: 291  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     855  /  5 171.00




	Michał Derlacki 130.48 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Rechowicz             122.58 -  307: 547   73
    2    14 Zdzisław       Szota                 130.82 =    0:   0  131
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     204  /  2 102.00




	Mariusz Skrobosz 130.35 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Małgorzata     Kania                 122.74 -  322: 369   73
    2    12 Leszek         Stecuła               120.89 =    0:   0  121
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     194  /  2  97.00




	Wojciech Usakiewicz 129.33 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marek          Charytoniuk           124.88 +  425: 418  175
    2     3 Katarzyna      Stępień               120.30 +  385: 382  170
    3     4 Paweł          Stefaniak             134.74 +  448: 309  185
    4     2 Anna           Kowalska-Demczyszyn   113.25 -  346: 398   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     593  /  4 148.25




	Jarosław Borowski 128.26 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Grzegorz       Święcki               124.89 -  264: 352   75
    2    16 Marcin         Mroziuk               132.30 =    0:   0  132
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     207  /  2 103.50




	Grzegorz Święcki 124.89 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jarosław       Borowski              128.26 +  352: 264  178
    2     7 Paweł          Stefaniak             134.74 =  367: 367  135
    3     1 Katarzyna      Stępień               120.30 +  478: 284  170
    4     1 Ryszard        Dębski                130.57 -  326: 463   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     564  /  4 141.00




	Marek Charytoniuk 124.88 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Wojciech       Usakiewicz            129.33 -  418: 425   79
    2     9 Paweł          Dawidson              138.46 =    0:   0  138
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     217  /  2 108.50




	Małgorzata Kania 122.74 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mariusz        Skrobosz              130.35 +  369: 322  180
    2     6 Grzegorz       Wiączkowski           120.23 -  306: 375   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  2 125.00




	Andrzej Rechowicz 122.58 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Michał         Derlacki              130.48 +  547: 307  180
    2     1 Ryszard        Dębski                130.57 -  373: 472   81
    3     2 Ryszard        Dębski                130.57 -  366: 387   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     342  /  3 114.00




	Krzysztof Bukowski 121.34 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Ryszard        Dębski                130.57 -  294: 490   81
    2    15 Tomasz         Zwoliński             144.01 =    0:   0  144
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     225  /  2 112.50




	Leszek Stecuła 120.89 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Waldemar       Czerwoniec            131.12 -  321: 345   81
    2    12 Mariusz        Skrobosz              130.35 =    0:   0  130
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     211  /  2 105.50




	Katarzyna Stępień 120.30 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marcin         Mroziuk               132.30 +  397: 273  182
    2     3 Wojciech       Usakiewicz            129.33 -  382: 385   79
    3     1 Grzegorz       Święcki               124.89 -  284: 478   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     336  /  3 112.00




	Grzegorz Wiączkowski 120.23 Wrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dariusz        Puton                 134.46 +  367: 331  184
    2     6 Małgorzata     Kania                 122.74 +  375: 306  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     357  /  2 178.50




	Stefan Dawidson 118.09 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Maciej         Czupryniak            135.54 +  375: 348  186
    2     5 Dariusz        Banaszek              147.20 +  319: 279  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     383  /  2 191.50




	Jerzy Matyasik 117.58 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Paweł          Stanosz               135.31 +  452: 343  185
    2     2 Krzysztof      Usakiewicz            116.06 +  370: 357  166
    3     3 Anna           Kowalska-Demczyszyn   113.25 -  317: 448   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     414  /  3 138.00




	Krzysztof Usakiewicz 116.06 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Tomasz         Zwoliński             144.01 +  446: 274  194
    2     2 Jerzy          Matyasik              117.58 -  357: 370   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     262  /  2 131.00




	Anna Kowalska-Demczyszyn 113.25 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Paweł          Dawidson              138.46 +  397: 365  188
    2     4 Piotr          Jachimowicz           100.00 -  331: 346   50
    3     3 Jerzy          Matyasik              117.58 +  448: 317  168
    4     2 Wojciech       Usakiewicz            129.33 +  398: 346  179
    5     1 Ryszard        Dębski                130.57 -  291: 351   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     666  /  5 133.20




	Stanisław Gasik 111.38 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Paweł          Stefaniak             134.74 -  317: 347   85
    2    13 Wiesław        Olewiński             106.48 =    0:   0  106
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     191  /  2  95.50




	Wiesław Olewiński 106.48 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Banaszek              147.20 -  315: 373   97
    2    13 Stanisław      Gasik                 111.38 =    0:   0  111
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     208  /  2 104.00




	Maciej Grabowski 104.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Zdzisław       Szota                 130.82 +  318: 299  181
    2     8 Waldemar       Czerwoniec            131.12 -  300: 336   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     262  /  2 131.00




	Piotr Jachimowicz 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marcin         Skrzyniarz            138.45 +  379: 335  188
    2     4 Anna           Kowalska-Demczyszyn   113.25 +  346: 331  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     351  /  2 175.50
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Turniej Kwalifikacyjny do PP'00



	Stanisław Rydzik 123.72 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     8 Jacek          Cichecki              100.00 +  349: 264  150
    3     4 Karol          Wyrębkiewicz          109.48 +  414: 289  159
    4     2 Stefan         Dawidson              118.09 -  291: 381   68
    5     5 Piotr          Jachimowicz           100.00 -  354: 376   50
    6     7 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  428: 270  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     577  /  5 115.40




	Marek Roszak 120.02 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Maciej         Grabowski             104.79 -  375: 380   55
    2     9 Radosław       Konca                 103.74 -  321: 412   54
    3    13 Kinga          Niżewska              101.04 +  397: 308  151
    4    11 Mateusz        Żbikowski             115.63 -  414: 442   66
    5    12 Andrzej        Szmidtke              101.44 +  381: 298  151
    6    10 Halina         Roszak                109.36 +  448: 301  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     636  /  6 106.00




	Marek Antosik 119.33 Nowy Dwór Mazowiecki          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Radosław       Konca                 103.74 +  343: 342  154
    2     6 Karol          Wyrębkiewicz          109.48 =  312: 312  109
    3     5 Krzysztof      Usakiewicz            116.06 -  274: 411   66
    4     9 Halina         Roszak                109.36 +  305: 270  159
    5     6 Wiktor         Stępień               117.84 +  349: 319  168
    6     4 Anna           Kowalska-Demczyszyn   113.25 -  344: 372   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     719  /  6 119.83




	Stefan Dawidson 118.09 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Andrzej        Szmidtke              101.44 +  337: 297  151
    2     7 Ryszard        Niżewski              112.70 +  436: 351  163
    3     3 Jerzy          Luter                 105.35 +  330: 296  155
    4     2 Stanisław      Rydzik                123.72 +  381: 291  174
    5     1 Jerzy          Matyasik              117.58 +  403: 242  168
    6     1 Stanisław      Gasik                 111.38 -  301: 369   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     872  /  6 145.33




	Wiktor Stępień 117.84 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kinga          Niżewska              101.04 +  487: 342  151
    2     1 Anna           Kowalska-Demczyszyn   113.25 +  381: 280  163
    3     1 Stanisław      Gasik                 111.38 -  370: 391   61
    4     4 Wiesław        Olewiński             106.48 -  257: 300   56
    5     6 Marek          Antosik               119.33 -  319: 349   69
    6     9 Radosław       Konca                 103.74 -  293: 368   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     554  /  6  92.33




	Jerzy Matyasik 117.58 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Ziemowit       Pazda                 100.14 +  378: 288  150
    2     5 Marek          Dudkiewicz            100.00 +  423: 304  150
    3     2 Wiesław        Olewiński             106.48 +  343: 342  156
    4     1 Stanisław      Gasik                 111.38 +  422: 333  161
    5     1 Stefan         Dawidson              118.09 -  242: 403   68
    6     2 Maciej         Grabowski             104.79 +  436: 372  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     840  /  6 140.00




	Andrzej Kwiatkowski 117.55 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----


	Krzysztof Usakiewicz 116.06 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  412: 203  150
    2     3 Stanisław      Gasik                 111.38 -  389: 431   61
    3     5 Marek          Antosik               119.33 +  411: 274  169
    4     3 Anna           Kowalska-Demczyszyn   113.25 -  355: 428   63
    5     7 Radosław       Konca                 103.74 +  405: 395  154
    6     5 Mateusz        Żbikowski             115.63 +  368: 287  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     763  /  6 127.17




	Zbigniew Wietecki 115.70 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----


	Mateusz Żbikowski 115.63 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marek          Dudkiewicz            100.00 -  312: 363   50
    2    10 Kinga          Niżewska              101.04 +  374: 345  151
    3     8 Paweł          Bulaszewski           100.00 -  363: 368   50
    4    11 Marek          Roszak                120.02 +  442: 414  170
    5     8 Ryszard        Niżewski              112.70 +  328: 324  163
    6     5 Krzysztof      Usakiewicz            116.06 -  287: 368   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     650  /  6 108.33




	Edward Stefaniak 113.27 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----


	Anna Kowalska-Demczyszyn 113.25 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Piotr          Jachimowicz           100.00 +  516: 219  150
    2     1 Wiktor         Stępień               117.84 -  280: 381   68
    3     6 Radosław       Konca                 103.74 +  459: 414  154
    4     3 Krzysztof      Usakiewicz            116.06 +  428: 355  166
    5     2 Stanisław      Gasik                 111.38 -  332: 387   61
    6     4 Marek          Antosik               119.33 +  372: 344  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     768  /  6 128.00




	Kazimierz.J Merklejn 113.14 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----


	Ryszard Niżewski 112.70 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Teresa         Ząbek                 100.00 +  312: 269  150
    2     7 Stefan         Dawidson              118.09 -  351: 436   68
    3    10 Ziemowit       Pazda                 100.14 -  327: 329   50
    4    12 Marek          Dudkiewicz            100.00 +  414: 279  150
    5     8 Mateusz        Żbikowski             115.63 -  324: 328   66
    6    11 Paweł          Bulaszewski           100.00 +  406: 327  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     634  /  6 105.67




	Mariusz Kubicki 111.92 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jacek          Cichecki              100.00 -  298: 303   50
    2    12 Andrzej        Szmidtke              101.44 +  407: 368  151
    3     7 Halina         Roszak                109.36 +  368: 357  159
    4     5 Jerzy          Luter                 105.35 +  300: 286  155
    5     3 Wiesław        Olewiński             106.48 +  314: 311  156
    6     3 Piotr          Jachimowicz           100.00 -  316: 357   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     721  /  6 120.17




	Stanisław Gasik 111.38 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Iwona          Rutkowska             100.00 +  390: 305  150
    2     3 Krzysztof      Usakiewicz            116.06 +  431: 389  166
    3     1 Wiktor         Stępień               117.84 +  391: 370  168
    4     1 Jerzy          Matyasik              117.58 -  333: 422   68
    5     2 Anna           Kowalska-Demczyszyn   113.25 +  387: 332  163
    6     1 Stefan         Dawidson              118.09 +  369: 301  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     883  /  6 147.17




	Karol Wyrębkiewicz 109.48 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  345: 268  150
    2     6 Marek          Antosik               119.33 =  312: 312  119
    3     4 Stanisław      Rydzik                123.72 -  289: 414   74
    4     8 Piotr          Jachimowicz           100.00 -  350: 395   50
    5    11 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  284: 385   50
    6    13 Norbert        Skrzyński             100.00 +  334: 225  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     593  /  6  98.83




	Halina Roszak 109.36 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Paweł          Bulaszewski           100.00 +  449: 301  150
    2     2 Jerzy          Luter                 105.35 -  301: 361   55
    3     7 Mariusz        Kubicki               111.92 -  357: 368   62
    4     9 Marek          Antosik               119.33 -  270: 305   69
    5    13 Kinga          Niżewska              101.04 +  420: 319  151
    6    10 Marek          Roszak                120.02 -  301: 448   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     557  /  6  92.83




	Magdalena Merklejn 107.87 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----


	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 106.88 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----


	Wiesław Olewiński 106.48 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Norbert        Skrzyński             100.00 +  387: 289  150
    2     4 Maciej         Grabowski             104.79 +  418: 301  155
    3     2 Jerzy          Matyasik              117.58 -  342: 343   68
    4     4 Wiktor         Stępień               117.84 +  300: 257  168
    5     3 Mariusz        Kubicki               111.92 -  311: 314   62
    6     6 Jerzy          Luter                 105.35 +  339: 319  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     758  /  6 126.33




	Jerzy Luter 105.35 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jan            Pawłowski             100.00 +  425: 230  150
    2     2 Halina         Roszak                109.36 +  361: 301  159
    3     3 Stefan         Dawidson              118.09 -  296: 330   68
    4     5 Mariusz        Kubicki               111.92 -  286: 300   62
    5     9 Paweł          Bulaszewski           100.00 +  425: 251  150
    6     6 Wiesław        Olewiński             106.48 -  319: 339   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     645  /  6 107.50




	Maciej Grabowski 104.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marek          Roszak                120.02 +  380: 375  170
    2     4 Wiesław        Olewiński             106.48 -  301: 418   56
    3     9 Marek          Dudkiewicz            100.00 +  374: 311  150
    4     6 Paweł          Bulaszewski           100.00 +  294: 268  150
    5     4 Teresa         Ząbek                 100.00 +  362: 293  150
    6     2 Jerzy          Matyasik              117.58 -  372: 436   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     744  /  6 124.00




	Radosław Konca 103.74 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marek          Antosik               119.33 -  342: 343   69
    2     9 Marek          Roszak                120.02 +  412: 321  170
    3     6 Anna           Kowalska-Demczyszyn   113.25 -  414: 459   63
    4    10 Andrzej        Szmidtke              101.44 +  392: 377  151
    5     7 Krzysztof      Usakiewicz            116.06 -  395: 405   66
    6     9 Wiktor         Stępień               117.84 +  368: 293  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     687  /  6 114.50




	Andrzej Szmidtke 101.44 Bolszewo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stefan         Dawidson              118.09 -  297: 337   68
    2    12 Mariusz        Kubicki               111.92 -  368: 407   62
    3    14 Iwona          Rutkowska             100.00 +  396: 288  150
    4    10 Radosław       Konca                 103.74 -  377: 392   54
    5    12 Marek          Roszak                120.02 -  298: 381   70
    6    14 Kinga          Niżewska              101.04 -  285: 320   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     455  /  6  75.83




	Kinga Niżewska 101.04 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Wiktor         Stępień               117.84 -  342: 487   68
    2    10 Mateusz        Żbikowski             115.63 -  345: 374   66
    3    13 Marek          Roszak                120.02 -  308: 397   70
    4    15 Iwona          Rutkowska             100.00 +  386: 268  150
    5    13 Halina         Roszak                109.36 -  319: 420   59
    6    14 Andrzej        Szmidtke              101.44 +  320: 285  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     564  /  6  94.00




	Ziemowit Pazda 100.14 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jerzy          Matyasik              117.58 -  288: 378   68
    2    13 Norbert        Skrzyński             100.00 +  353: 314  150
    3    10 Ryszard        Niżewski              112.70 +  329: 327  163
    4     7 Teresa         Ząbek                 100.00 -  325: 331   50
    5    10 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  273: 326   50
    6    12 Marek          Dudkiewicz            100.00 +  383: 222  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     631  /  6 105.17




	Paweł Bulaszewski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Halina         Roszak                109.36 -  301: 449   59
    2    11 Iwona          Rutkowska             100.00 +  392: 313  150
    3     8 Mateusz        Żbikowski             115.63 +  368: 363  166
    4     6 Maciej         Grabowski             104.79 -  268: 294   55
    5     9 Jerzy          Luter                 105.35 -  251: 425   55
    6    11 Ryszard        Niżewski              112.70 -  327: 406   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     548  /  6  91.33




	Jacek Cichecki 100.00 Józefów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mariusz        Kubicki               111.92 +  303: 298  162
    2     8 Stanisław      Rydzik                123.72 -  264: 349   74
    3    11 Teresa         Ząbek                 100.00 -  337: 359   50
    4    13 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  289: 357   50
    5    14 Marek          Dudkiewicz            100.00 -  317: 418   50
    6    16 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     386  /  5  77.20




	Marek Dudkiewicz 100.00 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mateusz        Żbikowski             115.63 +  363: 312  166
    2     5 Jerzy          Matyasik              117.58 -  304: 423   68
    3     9 Maciej         Grabowski             104.79 -  311: 374   55
    4    12 Ryszard        Niżewski              112.70 -  279: 414   63
    5    14 Jacek          Cichecki              100.00 +  418: 317  150
    6    12 Ziemowit       Pazda                 100.14 -  222: 383   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     552  /  6  92.00




	Wojciech Gołęcki 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Usakiewicz            116.06 -  203: 412   66
    2    16 PAUZA
    3    12 Piotr          Jachimowicz           100.00 -  307: 321   50
    4    14 Jan            Pawłowski             100.00 +  360: 211  150
    5    11 Karol          Wyrębkiewicz          109.48 +  385: 284  159
    6     8 Teresa         Ząbek                 100.00 +  313: 275  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     575  /  5 115.00




	Piotr Jachimowicz 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Anna           Kowalska-Demczyszyn   113.25 -  219: 516   63
    2    15 Jan            Pawłowski             100.00 +  338: 259  150
    3    12 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  321: 307  150
    4     8 Karol          Wyrębkiewicz          109.48 +  395: 350  159
    5     5 Stanisław      Rydzik                123.72 +  376: 354  174
    6     3 Mariusz        Kubicki               111.92 +  357: 316  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     858  /  6 143.00




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jerzy          Luter                 105.35 -  230: 425   55
    2    15 Piotr          Jachimowicz           100.00 -  259: 338   50
    3    16 PAUZA
    4    14 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  211: 360   50
    5    15 Norbert        Skrzyński             100.00 -  240: 341   50
    6    15 Iwona          Rutkowska             100.00 -  316: 392   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     255  /  5  51.00




	Iwona Rutkowska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Stanisław      Gasik                 111.38 -  305: 390   61
    2    11 Paweł          Bulaszewski           100.00 -  313: 392   50
    3    14 Andrzej        Szmidtke              101.44 -  288: 396   51
    4    15 Kinga          Niżewska              101.04 -  268: 386   51
    5    16 PAUZA
    6    15 Jan            Pawłowski             100.00 +  392: 316  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     363  /  5  72.60




	Norbert Skrzyński 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Wiesław        Olewiński             106.48 -  289: 387   56
    2    13 Ziemowit       Pazda                 100.14 -  314: 353   50
    3    15 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  243: 373   50
    4    16 PAUZA
    5    15 Jan            Pawłowski             100.00 +  341: 240  150
    6    13 Karol          Wyrębkiewicz          109.48 -  225: 334   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     365  /  5  73.00




	Eugeniusz Wróblewski 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Karol          Wyrębkiewicz          109.48 -  268: 345   59
    2    14 Teresa         Ząbek                 100.00 -  281: 341   50
    3    15 Norbert        Skrzyński             100.00 +  373: 243  150
    4    13 Jacek          Cichecki              100.00 +  357: 289  150
    5    10 Ziemowit       Pazda                 100.14 +  326: 273  150
    6     7 Stanisław      Rydzik                123.72 -  270: 428   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     633  /  6 105.50




	Teresa Ząbek 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Ryszard        Niżewski              112.70 -  269: 312   63
    2    14 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  341: 281  150
    3    11 Jacek          Cichecki              100.00 +  359: 337  150
    4     7 Ziemowit       Pazda                 100.14 +  331: 325  150
    5     4 Maciej         Grabowski             104.79 -  293: 362   55
    6     8 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  275: 313   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     618  /  6 103.00
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Turniej Frustratów



	Dariusz Banaszek 147.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    21 Krzysztof      Usakiewicz            116.06 +  503: 277  166
    5    18 Jerzy          Matyasik              117.58 +  451: 341  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     334  /  2 167.00




	Tomasz Zwoliński 144.01 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Halina         Roszak                109.36 +  346: 305  159
    3    10 Jarosław       Borowski              128.26 +  433: 412  178
    4     6 Zdzisław       Szota                 130.82 +  463: 375  181
    5     4 Marek          Antosik               119.33 +  409: 297  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     687  /  4 171.75




	Paweł Dawidson 138.46 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    17 Paweł          Stanosz               135.31 +  388: 383  185
    4    14 Dariusz        Puton                 134.46 +  443: 263  184
    5    10 Małgorzata     Kania                 122.74 -  333: 407   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     442  /  3 147.33




	Maciej Czupryniak 135.54 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Wiesław        Olewiński             106.48 +  417: 291  156
    3     8 Wiktor         Stępień               117.84 +  405: 387  168
    4     5 Mariusz        Skrobosz              130.35 -  352: 454   80
    5     8 Jarosław       Borowski              128.26 -  349: 394   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     482  /  4 120.50




	Paweł Stanosz 135.31 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    17 Paweł          Dawidson              138.46 -  383: 388   88
    4    18 Leszek         Stecuła               120.89 -  300: 376   71
    5    19 Jagoda         Żbikowska             100.00 +  382: 237  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     309  /  3 103.00




	Paweł Stefaniak 134.74 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    20 Katarzyna      Stępień               120.30 +  417: 273  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     170  /  1 170.00




	Dariusz Puton 134.46 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    14 Leszek         Stecuła               120.89 +  400: 364  171
    4    14 Paweł          Dawidson              138.46 -  263: 443   88
    5    17 Waldemar       Czerwoniec            131.12 +  398: 314  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     440  /  3 146.67




	Marcin Mroziuk 132.30 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jerzy          Luter                 105.35 +  449: 280  155
    3     7 Andrzej        Słapiński             112.20 -  291: 441   62
    4    11 Jarosław       Borowski              128.26 -  279: 377   78
    5    14 Iwona          Rutkowska             100.00 +  572: 238  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     445  /  4 111.25




	Waldemar Czerwoniec 131.12 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jarosław       Borowski              128.26 -  341: 365   78
    4    19 Maciej         Grabowski             104.79 +  330: 322  155
    5    17 Dariusz        Puton                 134.46 -  314: 398   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     317  /  3 105.67




	Zdzisław Szota 130.82 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Maciej         Grabowski             104.79 +  319: 316  155
    3    11 Adam           Słapiński             104.26 +  422: 387  154
    4     6 Tomasz         Zwoliński             144.01 -  375: 463   94
    5     9 Krzysztof      Bukowski              121.34 +  386: 329  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     574  /  4 143.50




	Mariusz Skrobosz 130.35 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Adam           Słapiński             104.26 +  409: 343  154
    3     9 Krzysztof      Bukowski              121.34 +  426: 321  171
    4     5 Maciej         Czupryniak            135.54 +  454: 352  186
    5     1 Mateusz        Żbikowski             115.63 -  279: 336   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     577  /  4 144.25




	Wojciech Usakiewicz 129.33 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Radosław       Konca                 103.74 +  378: 359  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     154  /  1 154.00




	Jarosław Borowski 128.26 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Waldemar       Czerwoniec            131.12 +  365: 341  181
    3    10 Tomasz         Zwoliński             144.01 -  412: 433   94
    4    11 Marcin         Mroziuk               132.30 +  377: 279  182
    5     8 Maciej         Czupryniak            135.54 +  394: 349  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     643  /  4 160.75




	Marek Charytoniuk 124.88 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    16 Stanisław      Gasik                 111.38 -  315: 471   61
    4    20 Piotr          Jachimowicz           100.00 +  387: 321  150
    5    16 Leszek         Stecuła               120.89 -  290: 352   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     282  /  3  94.00




	Małgorzata Kania 122.74 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Szmidtke              101.44 +  341: 316  151
    4    15 Jagoda         Żbikowska             100.00 +  443: 311  150
    5    10 Paweł          Dawidson              138.46 +  407: 333  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     489  /  3 163.00




	Andrzej Rechowicz 122.58 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    22 Krzysztof      Usakiewicz            116.06 +  368: 257  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     166  /  1 166.00




	Krzysztof Bukowski 121.34 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Ziemowit       Pazda                 100.14 +  368: 285  150
    3     9 Mariusz        Skrobosz              130.35 -  321: 426   80
    4    12 Wiesław        Olewiński             106.48 +  387: 278  156
    5     9 Zdzisław       Szota                 130.82 -  329: 386   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     467  /  4 116.75




	Leszek Stecuła 120.89 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    14 Dariusz        Puton                 134.46 -  364: 400   84
    4    18 Paweł          Stanosz               135.31 +  376: 300  185
    5    16 Marek          Charytoniuk           124.88 +  352: 290  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     444  /  3 148.00




	Katarzyna Stępień 120.30 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    20 Paweł          Stefaniak             134.74 -  273: 417   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      85  /  1  85.00




	Marek Roszak 120.02 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  488: 188  150
    2     1 Mateusz        Żbikowski             115.63 -  338: 387   66
    3     3 Radosław       Konca                 103.74 +  438: 277  154
    4     2 Grzegorz       Marek                 100.00 +  400: 250  150
    5     2 Karol          Wyrębkiewicz          109.48 -  353: 413   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     579  /  5 115.80




	Marek Antosik 119.33 Nowy Dwór Mazowiecki          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Piotr          Jachimowicz           100.00 +  465: 308  150
    2     2 Karol          Wyrębkiewicz          109.48 -  364: 396   59
    3     2 Mariusz        Kubicki               111.92 -  241: 352   62
    4     7 Radosław       Konca                 103.74 +  487: 283  154
    5     4 Tomasz         Zwoliński             144.01 -  297: 409   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     519  /  5 103.80




	Stefan Dawidson 118.09 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Teresa         Ząbek                 100.00 +  421: 218  150
    4    13 Stanisław      Gasik                 111.38 -  348: 349   61
    5    15 Wiesław        Olewiński             106.48 -  331: 382   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     267  /  3  89.00




	Wiktor Stępień 117.84 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    10 Jagoda         Żbikowska             100.00 +  412: 289  150
    3     8 Maciej         Czupryniak            135.54 -  387: 405   86
    4    10 Ziemowit       Pazda                 100.14 +  421: 247  150
    5     7 Andrzej        Słapiński             112.20 -  285: 381   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     448  /  4 112.00




	Jerzy Matyasik 117.58 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jagoda         Żbikowska             100.00 +  543: 188  150
    5    18 Dariusz        Banaszek              147.20 -  341: 451   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     247  /  2 123.50




	Krzysztof Usakiewicz 116.06 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Iwona          Rutkowska             100.00 -  267: 345   50
    4    21 Dariusz        Banaszek              147.20 -  277: 503   97
    5    22 Andrzej        Rechowicz             122.58 -  257: 368   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     220  /  3  73.33




	Mateusz Żbikowski 115.63 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  536: 221  150
    2     1 Marek          Roszak                120.02 +  387: 338  170
    3     1 Karol          Wyrębkiewicz          109.48 +  402: 259  159
    4     1 Mariusz        Kubicki               111.92 +  390: 261  162
    5     1 Mariusz        Skrobosz              130.35 +  336: 279  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     821  /  5 164.20




	Andrzej Słapiński 112.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    11 Piotr          Śmietanka             100.00 +  458: 237  150
    3     7 Marcin         Mroziuk               132.30 +  441: 291  182
    4     4 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  319: 356   50
    5     7 Wiktor         Stępień               117.84 +  381: 285  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     550  /  4 137.50




	Mariusz Kubicki 111.92 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Grzegorz       Marek                 100.00 +  377: 337  150
    2     3 Iwona          Rutkowska             100.00 +  390: 241  150
    3     2 Marek          Antosik               119.33 +  352: 241  169
    4     1 Mateusz        Żbikowski             115.63 -  261: 390   66
    5     3 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  247: 372   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     585  /  5 117.00




	Stanisław Gasik 111.38 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    16 Marek          Charytoniuk           124.88 +  471: 315  175
    4    13 Stefan         Dawidson              118.09 +  349: 348  168
    5    11 Halina         Roszak                109.36 +  309: 296  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     502  /  3 167.33




	Karol Wyrębkiewicz 109.48 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Paweł          Bulaszewski           100.00 +  408: 253  150
    2     2 Marek          Antosik               119.33 +  396: 364  169
    3     1 Mateusz        Żbikowski             115.63 -  259: 402   66
    4     3 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  473: 273  150
    5     2 Marek          Roszak                120.02 +  413: 353  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     705  /  5 141.00




	Halina Roszak 109.36 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             144.01 -  305: 346   94
    2     6 Andrzej        Szmidtke              101.44 +  336: 299  151
    3     4 Grzegorz       Marek                 100.00 -  358: 392   50
    4     8 Paweł          Bulaszewski           100.00 -  365: 393   50
    5    11 Stanisław      Gasik                 111.38 -  296: 309   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     406  /  5  81.20




	Wiesław Olewiński 106.48 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Maciej         Czupryniak            135.54 -  291: 417   86
    3    15 Piotr          Śmietanka             100.00 +  345: 318  150
    4    12 Krzysztof      Bukowski              121.34 -  278: 387   71
    5    15 Stefan         Dawidson              118.09 +  382: 331  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     475  /  4 118.75




	Jerzy Luter 105.35 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marcin         Mroziuk               132.30 -  280: 449   82
    2     7 Ziemowit       Pazda                 100.14 -  314: 336   50
    3    12 Andrzej        Szmidtke              101.44 +  371: 366  151
    4     9 Iwona          Rutkowska             100.00 +  442: 273  150
    5     5 Paweł          Bulaszewski           100.00 +  374: 255  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     583  /  5 116.60




	Maciej Grabowski 104.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Zdzisław       Szota                 130.82 -  316: 319   81
    2     5 Grzegorz       Marek                 100.00 -    0: 400    0
    4    19 Waldemar       Czerwoniec            131.12 -  322: 330   81
    5    21 Piotr          Jachimowicz           100.00 +  401: 374  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     312  /  3 104.00




	Adam Słapiński 104.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Skrobosz              130.35 -  343: 409   80
    2     4 Radosław       Konca                 103.74 -  376: 383   54
    3    11 Zdzisław       Szota                 130.82 -  387: 422   81
    4    16 Andrzej        Szmidtke              101.44 -  319: 374   51
    5    23 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     266  /  4  66.50




	Radosław Konca 103.74 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Wojciech       Usakiewicz            129.33 -  359: 378   79
    2     4 Adam           Słapiński             104.26 +  383: 376  154
    3     3 Marek          Roszak                120.02 -  277: 438   70
    4     7 Marek          Antosik               119.33 -  283: 487   69
    5    12 Andrzej        Szmidtke              101.44 +  337: 254  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     523  /  5 104.60




	Andrzej Szmidtke 101.44 Bolszewo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Małgorzata     Kania                 122.74 -  316: 341   73
    2     6 Halina         Roszak                109.36 -  299: 336   59
    3    12 Jerzy          Luter                 105.35 -  366: 371   55
    4    16 Adam           Słapiński             104.26 +  374: 319  154
    5    12 Radosław       Konca                 103.74 -  254: 337   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     395  /  5  79.00




	Ziemowit Pazda 100.14 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krzysztof      Bukowski              121.34 -  285: 368   71
    2     7 Jerzy          Luter                 105.35 +  336: 314  155
    3     5 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  321: 365   50
    4    10 Wiktor         Stępień               117.84 -  247: 421   68
    5    13 Teresa         Ząbek                 100.00 -  274: 525   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     394  /  5  78.80




	Paweł Bulaszewski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Karol          Wyrębkiewicz          109.48 -  253: 408   59
    2     8 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  339: 389   50
    3    13 Teresa         Ząbek                 100.00 +  421: 326  150
    4     8 Halina         Roszak                109.36 +  393: 365  159
    5     5 Jerzy          Luter                 105.35 -  255: 374   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     473  /  5  94.60




	Wojciech Gołęcki 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marek          Roszak                120.02 -  188: 488   70
    2     9 Teresa         Ząbek                 100.00 +  313: 290  150
    3     6 Iwona          Rutkowska             100.00 +  395: 311  150
    4     4 Andrzej        Słapiński             112.20 +  356: 319  162
    5     3 Mariusz        Kubicki               111.92 +  372: 247  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     694  /  5 138.80




	Piotr Jachimowicz 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marek          Antosik               119.33 -  308: 465   69
    4    20 Marek          Charytoniuk           124.88 -  321: 387   75
    5    21 Maciej         Grabowski             104.79 -  374: 401   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     199  /  3  66.33




	Grzegorz Marek 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Mariusz        Kubicki               111.92 -  337: 377   62
    2     5 Maciej         Grabowski             104.79 +  400:   0    0
    3     4 Halina         Roszak                109.36 +  392: 358  159
    4     2 Marek          Roszak                120.02 -  250: 400   70
    5     6 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  331: 382   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     341  /  4  85.25




	Iwona Rutkowska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Krzysztof      Usakiewicz            116.06 +  345: 267  166
    2     3 Mariusz        Kubicki               111.92 -  241: 390   62
    3     6 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  311: 395   50
    4     9 Jerzy          Luter                 105.35 -  273: 442   55
    5    14 Marcin         Mroziuk               132.30 -  238: 572   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     415  /  5  83.00




	Eugeniusz Wróblewski 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mateusz        Żbikowski             115.63 -  221: 536   66
    2     8 Paweł          Bulaszewski           100.00 +  389: 339  150
    3     5 Ziemowit       Pazda                 100.14 +  365: 321  150
    4     3 Karol          Wyrębkiewicz          109.48 -  273: 473   59
    5     6 Grzegorz       Marek                 100.00 +  382: 331  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     575  /  5 115.00




	Teresa Ząbek 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Stefan         Dawidson              118.09 -  218: 421   68
    2     9 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  290: 313   50
    3    13 Paweł          Bulaszewski           100.00 -  326: 421   50
    4    17 Piotr          Śmietanka             100.00 +  361: 329  150
    5    13 Ziemowit       Pazda                 100.14 +  525: 274  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     468  /  5  93.60




	Piotr Śmietanka 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    11 Andrzej        Słapiński             112.20 -  237: 458   62
    3    15 Wiesław        Olewiński             106.48 -  318: 345   56
    4    17 Teresa         Ząbek                 100.00 -  329: 361   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     168  /  3  56.00




	Jagoda Żbikowska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jerzy          Matyasik              117.58 -  188: 543   68
    2    10 Wiktor         Stępień               117.84 -  289: 412   68
    3    18 PAUZA
    4    15 Małgorzata     Kania                 122.74 -  311: 443   73
    5    19 Paweł          Stanosz               135.31 -  237: 382   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     294  /  4  73.50




SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie