Chojnów 1
czerwca
Chojnów 1- 2 czerwca I Mistrzostwa Chojnowa
Warszawa 8
czerwca
Warszawa 8- 9 czerwca VIII Puchar Polski
Szarlota23
czerwca
Szarlota 23 czerwca III Turniej o Puchar Wójta Kościerzyny
VIII Puchar Polski08 - 09 czerwca 2002 — VIII Puchar PolskiInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

VIII Puchar PolskiWarszawa, 08 - 09 czerwca 2002

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Szymon Fidziński (Warszawa) 5,0 1936
 2. Mariusz Skrobosz (Warszawa) 4,0 2001
 3-4.Mariusz Wrześniewski (Warszawa) 3,0 1620
 Krzysztof Mówka (Toruń) 3,0 1577
 5-8.Marcin Mroziuk (Warszawa) 2,0 1148
 Dariusz Puton (Ruda Śląska) 2,0 1136
 Paweł Dawidson (Częstochowa) 2,0 1114
 Roman Sulima (Warszawa) 2,0 1024
 
Partia finałowa VIII Pucharu Polski - Szymon Fidziński : Mariusz Skrobosz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VII Puchar Polski
VI Puchar Polski
V Puchar Polski




sędzia: Andrzej Lożyński                                                                                Nie, 9 Cze 2002

Puchar Polski 2002

                                                                 VP
MIEJSCE                                           p-ty    +/-  RAZEM
---------------------------------------------------------------------
  1 Szymon Fidziński      132 Warszawa            1936           5.0
  2 Mariusz Skrobosz      137 Warszawa            2001           4.0
  3 Mariusz Wrześniewski  128 Warszawa            1620           3.0
  4 Krzysztof Mówka       118 Toruń               1577           3.0
  5 Marcin Mroziuk        137 Warszawa            1148           2.0
  6 Dariusz Puton         132 Ruda Śląska         1136           2.0
  7 Paweł Dawidson        140 Częstochowa         1114           2.0
  8 Roman Sulima          128 Warszawa            1024           2.0
  9 Dariusz Banaszek      141 Warszawa             854           1.0
 10 Mariusz Orzeł         133 Nowe Miasto Lub.     812           1.0
 11 Wojciech Zemło        131 Łódź                 759           1.0
 12 Tomasz Zwoliński      143 Warszawa             718           1.0
 13 Ryszard Dębski        118 Biała Podlaska       713           1.0
 14 Kazio Merklejn        131 Szczecin             702           1.0
 15 Marcin Bożek          100 Będzin               700           1.0
 16 Szymon Zaleski        126 Poznań               699           1.0
 17 Wojciech Usakiewicz   135 Warszawa             412           0.0
 18 Mateusz Żbikowski     135 Warszawa             382           0.0
 19 Marcin Kozyra         123 Warszawa             374           0.0
 20 Maciej Czupryniak     136 Milanówek            371           0.0
 21 Karol Wyrębkiewicz    131 Łódź                 336           0.0
 22 Stanisław Rydzik      129 Warszawa             320           0.0
 23 Katarzyna Stępień     125 Katowice             316           0.0
 24 Radosław Konca        128 Warszawa             310           0.0
 25 Grzegorz Święcki      127 Białystok            307           0.0
 26 Aleksandra Merklejn   121 Szczecin             306           0.0
 27 Sławomir Kordjalik    119 Warszawa             304           0.0
 28 Waldemar Czerwoniec   125 Warszawa             291           0.0
 29 Andrzej Gostomski     100 Łódź                 285           0.0
 30 Krzysztof Usakiewicz  122 Warszawa             285           0.0
 31 Zdzisław Szota        121 Warszawa             277           0.0
 32 Stanisław Gasik       122 Warszawa             234           0.0

sędzia: Andrzej Lożyński                                                                                Nie, 9 Cze 2002

TURNIEJ FRUSTRATÓW

                                                                   VP
MIEJSCE                                             p-ty    +/-  RAZEM
-----------------------------------------------------------------------
  1 Jerzy Matyasik          116 Kraków              1981           5.0
  2 Robert Kamiński         110 Wysokie Maz.        2230           4.0
  3 Jarosław Borowski       124 Bielsk Podlaski     2036           4.0
  4 Piotr Rosół             111 Warszawa            2035           4.0
  5 Andrzej Szepczyński     119 Kraków              1966           4.0
  6 Andrzej Słapiński       122 Warszawa            1801           4.0
  7 Marek Syczuk            100 Warszawa            2025           3.0
  8 Sergiusz Puchalski      118 Włocławek           2023           3.0
  9 Radosław Sowiński       106 Warszawa            1906           3.0
 10 Beata Piotrowska        105 Łódź                1849           3.0
 11 Beata Madej             115 Lublin              1840           3.0
 12 Mariola Osajda-Matczak  118 Pruszków            1826           3.0
 13 Bogdan Kozłowski        102 Białystok           1788           3.0
 14 Marek Charytoniuk       112 Biała Podlaska      1754           3.0
 15 Maciej Hebda            100 Tarnów              1751           3.0
 16 Rafał Matczak           117 Pruszków            1734           3.0
 17 Piotr Krzemiński        100 Warszawa            1714           3.0
 18 Elżbieta Święcka        100 Białystok           1685           3.0
 19 Krzysztof Usakiewicz    122 Warszawa            1653           3.0
 20 Marek Dudkiewicz        107 Milanówek           1640           3.0
 21 Piotr Wojciekiewicz     100 Katowice            1609           3.0
 22 Karol Wyrębkiewicz      131 Łódź                1595           3.0
 23 Krzysztof Bukowski      120 Warszawa            1560           3.0
 24 Grzegorz Święcki        127 Białystok           1556           3.0
 25 Aleksandra Merklejn     121 Szczecin            1213           3.0
 26 Lucyna Korga            109 Zabrze              1916           2.0
 27 Wojciech Próchniewicz   114 Warszawa            1815           2.0
 28 Andrzej Rechowicz       124 Katowice            1814           2.0
 29 Bogusław Puchalski      107 Włocławek           1810           2.0
 30 Paweł Opyc              100 Warszawa            1803           2.0
 31 Wojciech Usakiewicz     135 Warszawa            1701           2.0
 32 Wiesław Olewiński       107 Warszawa            1672           2.0
 33 Iwona Rutkowska         100 Warszawa            1668           2.0
 34 Dorota Zielińska        100 Ustanów             1619           2.0
 35 Ewa Zając               100 Mrągowo             1616           2.0
 36 Jarosław Wypart         100 Częstochowa         1590           2.0
 37 Grzegorz Koczkodon      102 Ostróda             1589           2.0
 38 Joanna Juszczak         101 Warszawa            1583           2.0
 39 Monika Rubinstein       100 Warszawa            1583           2.0
 40 Marcin Kozyra           123 Warszawa            1576           2.0
 41 Jarosław Sobczak        114 Warszawa            1565           2.0
 42 Adam Legięć             100 Warszawa            1502           2.0
 43 Stanisław Rydzik        129 Warszawa            1232           2.0
 44 Wojciech Zemło          131 Łódź                 979           2.0
 45 Mateusz Żbikowski       135 Warszawa             960           2.0
 46 Waldemar Czerwoniec     125 Warszawa             935           2.0
 47 Dariusz Puton           132 Ruda Śląska          887           2.0
 48 Ryszard Dębski          118 Biała Podlaska       852           2.0
 49 Mariusz Skrobosz        137 Warszawa             846           2.0
 50 Piotr Chmielewski       100 Mrągowo             1459           1.5
 51 Marianna Kozłowska      102 Białystok           1420           1.5
 52 Dorota Ziembowicz       100 Gliwice             1762           1.0
 53 Renata Rosół            100 Warszawa            1601           1.0
 54 Grażyna Chmielewska     100 Mrągowo             1574           1.0
 55 Paulina Hennig          100 Gniezno             1541           1.0
 56 Maria Jarosz            100 Lublin              1522           1.0
 57 Joanna Kubik            100 Częstochowa         1503           1.0
 58 Andrzej Rakoczy         100 Kraków              1318           1.0
 59 Stefan Dawidson         106 Częstochowa         1317           1.0
 60 Jolanta Kosmowska       100 Warszawa            1220           1.0
 61 Kazio Merklejn          131 Szczecin            1143           1.0
 62 Tomasz Zwoliński        143 Warszawa            1119           1.0
 63 Sławomir Kordjalik      119 Warszawa             961           1.0
 64 Paweł Jachowicz         100 Żyrardów             930           1.0
 65 Maciej Czupryniak       136 Milanówek            781           1.0
 66 Szymon Fidziński        132 Warszawa             497           1.0
 67 Mariusz Orzeł           133 Nowe Miasto Lub.     420           1.0
 68 Marcin Mroziuk          137 Warszawa             407           1.0
 69 Kacper Jachowicz        100 Żyrardów             870           0.5
 70 Irena Ficak             100 Mielec              1571           0.0
 71 Grzegorz Pukniel        101 Lublin              1489           0.0
 72 Andrzej Gostomski       100 Łódź                 907           0.0

sędzia: Andrzej Lożyński                                                                

Turniej kwalifikacyjny do Pucharu Polski

                                                                 VP
MIEJSCE                                           p-ty    +/-  RAZEM
---------------------------------------------------------------------
  1 Stanisław Gasik         121 Warszawa          2308           6.0
  2 Sławomir Kordjalik      118 Warszawa          2645           5.0
  3 Krzysztof Mówka         114 Toruń             2460           5.0
  4 Ryszard Dębski          116 Biała Podlaska    2455           5.0
  5 Marcin Bożek            100 Będzin            2295           5.0
  6 Marcin Kozyra           120 Warszawa          2277           5.0
  7 Andrzej Gostomski       100 Łódź              2117           4.5
  8 Aleksandra Merklejn     121 Szczecin          2432           4.0
  9 Zdzisław Szota          121 Warszawa          2424           4.0
 10 Krzysztof Usakiewicz    121 Warszawa          2370           4.0
 11 Marek Charytoniuk       111 Biała Podlaska    2362           4.0
 12 Sergiusz Puchalski      117 Włocławek         2355           4.0
 13 Piotr Rosół             110 Warszawa          2281           4.0
 14 Radosław Sowiński       105 Warszawa          2261           4.0
 15 Joanna Juszczak         100 Warszawa          2225           4.0
 16 Beata Piotrowska        104 Łódź              2195           4.0
 17 Bogusław Puchalski      106 Włocławek         2156           4.0
 18 Andrzej Rakoczy         100 Kraków            2145           4.0
 19 Irena Ficak             100 Mielec            2141           4.0
 20 Beata Madej             114 Lublin            2101           4.0
 21 Ewa Zając               100 Mrągowo           2028           4.0
 22 Jarosław Sobczak        100 Warszawa          1895           4.0
 23 Marek Dudkiewicz        107 Milanówek         2409           3.0
 24 Jerzy Matyasik          116 Kraków            2405           3.0
 25 Andrzej Rechowicz       124 Katowice          2324           3.0
 26 Krzysztof Bukowski      121 Warszawa          2290           3.0
 27 Marek Syczuk            100 Warszawa          2244           3.0
 28 Grażyna Chmielewska     100 Mrągowo           2190           3.0
 29 Andrzej Szmidtke        116 Bolszewo          2174           3.0
 30 Mariola Osajda-Matczak  119 Pruszków          2159           3.0
 31 Grzegorz Koczkodon      101 Ostróda           2157           3.0
 32 Paweł Opyc              100 Warszawa          2151           3.0
 33 Piotr Krzemiński        100 Warszawa          2136           3.0
 34 Wiesław Olewiński       107 Warszawa          2118           3.0
 35 Adam Legięć             100 Warszawa          2116           3.0
 36 Wojciech Próchniewicz   114 Warszawa          2099           3.0
 37 Maciej Hebda            100 Tarnów            2095           3.0
 38 Andrzej Szepczyński     121 Kraków            2049           3.0
 39 Paulina Hennig          100 Gniezno           2038           3.0
 40 Bogdan Kozłowski        102 Białystok         2032           3.0
 41 Mikołaj Bednarek        100 Warszawa          1920           3.0
 42 Andrzej Słapiński       123 Warszawa          2033           2.5
 43 Dorota Zielińska        100 Ustanów           1954           2.5
 44 Marianna Kozłowska      102 Białystok         1791           2.5
 45 Rafał Matczak           119 Pruszków          2213           2.0
 46 Robert Kamiński         113 Wysokie Maz.      2187           2.0
 47 Dorota Ziembowicz       100 Gliwice           2126           2.0
 48 Lucyna Korga            109 Zabrze            2112           2.0
 49 Joanna Kubik            100 Częstochowa       2101           2.0
 50 Piotr Wojciekiewicz     100 Katowice          2032           2.0
 51 Leszek Stecuła          116 Bytom             2025           2.0
 52 Jarosław Wypart         100 Częstochowa       2002           2.0
 53 Małgorzata Sulejewska   101 Kraków            1992           2.0
 54 Wojciech Jacyno         100 Warszawa          1987           2.0
 55 Jolanta Kosmowska       100 Warszawa          1969           2.0
 56 Maria Jarosz            100 Lublin            1867           2.0
 57 Piotr Chmielewski       100 Mrągowo           1865           2.0
 58 Kinga Niżewska          100 Warszawa          1810           1.5
 59 Monika Rubinstein       100 Warszawa          1788           1.5
 60 Teresa Ząbek            100 Warszawa          1531           1.5
 61 Iwona Rutkowska         100 Warszawa          2049           1.0
 62 Stefan Dawidson         107 Częstochowa       1876           1.0
 63 Tomasz Sulejewski       100 Kraków            1574           1.0
 64 Norbert Skrzyński       100 Warszawa          1888           0.5
 65 Renata Rosół            100 Warszawa          1739           0.5


sędzia: Andrzej Lożyński                                                                               Pon, 24 Cze 2002

   1  Tomasz Zwoliński      143 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    1   32  Krzysztof Usakiewicz  122   +  389:285   172
   2    1   17  Roman Sulima          128   -  329:360    78
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                               --------------
                                                SUMA =   250 /  2 partie


   2  Dariusz Banaszek      141 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1   16   31  Zdzisław Szota        121   +  428:277   171
   2    8   18  Mariusz Wrześniewski  128   -  426:453    78
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                               --------------
                                                SUMA =   249 /  2 partie


   3  Paweł Dawidson        140 Częstochowa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    9   30  Aleksandra Merklejn   121   +  385:306   171
   2    5   14  Wojciech Zemło        131   +  374:369   181
   3    3   11  Szymon Fidziński      132   -  355:400    82
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                               --------------
                                                SUMA =   434 /  3 partie


   4  Marcin Mroziuk        137 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    8   29  Andrzej Gostomski     100   +  401:285   150
   2    4   20  Szymon Zaleski        126   +  405:327   176
   3    2    5  Mariusz Skrobosz      137   -  342:372    87
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                               --------------
                                                SUMA =   413 /  3 partie


   5  Mariusz Skrobosz      137 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    5   28  Marcin Kozyra         123   +  428:374   173
   2    3   12  Kazio Merklejn        131   +  474:372   181
   3    2    4  Marcin Mroziuk        137   +  372:342   187
   4    1   25  Krzysztof Mówka       118   +  379:332   168
   5    1   11  Szymon Fidziński      132   -  348:366    82
                                               --------------
                                                SUMA =   791 /  5 partii


   6  Maciej Czupryniak     136 Milanówek        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1   12   27  Marcin Bożek          100   -  371:443    50
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                               --------------
                                                SUMA =    50 /  1 partia


   7  Mateusz Żbikowski     135 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1   13   26  Ryszard Dębski        118   -  382:418    68
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                               --------------
                                                SUMA =    68 /  1 partia


   8  Wojciech Usakiewicz   135 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    4   25  Krzysztof Mówka       118   -  412:452    68
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                               --------------
                                                SUMA =    68 /  1 partia


   9  Mariusz Orzeł         133 Nowe Miasto Lub. 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    3   24  Sławomir Kordjalik    119   +  458:304   169
   2    2   25  Krzysztof Mówka       118   -  354:414    68
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                               --------------
                                                SUMA =   237 /  2 partie


  10  Dariusz Puton         132 Ruda Śląska      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1   14   23  Stanisław Gasik       122   +  397:234   172
   2    7   26  Ryszard Dębski        118   +  391:295   168
   3    4   18  Mariusz Wrześniewski  128   -  348:383    78
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                               --------------
                                                SUMA =   418 /  3 partie


  11  Szymon Fidziński      132 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1   11   22  Katarzyna Stępień     125   +  394:316   175
   2    6   27  Marcin Bożek          100   +  365:257   150
   3    3    3  Paweł Dawidson        140   +  400:355   190
   4    2   18  Mariusz Wrześniewski  128   +  411:344   178
   5    1    5  Mariusz Skrobosz      137   +  366:348   187
                                               --------------
                                                SUMA =   880 /  5 partii


  12  Kazio Merklejn        131 Szczecin         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    6   21  Waldemar Czerwoniec   125   +  330:291   175
   2    3    5  Mariusz Skrobosz      137   -  372:474    87
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                               --------------
                                                SUMA =   262 /  2 partie


  13  Karol Wyrębkiewicz    131 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    7   20  Szymon Zaleski        126   -  336:372    76
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                               --------------
                                                SUMA =    76 /  1 partia


  14  Wojciech Zemło        131 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1   10   19  Grzegorz Święcki      127   +  390:307   177
   2    5    3  Paweł Dawidson        140   -  369:374    90
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                               --------------
                                                SUMA =   267 /  2 partie


  15  Stanisław Rydzik      129 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1   15   18  Mariusz Wrześniewski  128   -  320:440    78
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                               --------------
                                                SUMA =    78 /  1 partia


  16  Radosław Konca        128 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    2   17  Roman Sulima          128   -  310:337    78
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                               --------------
                                                SUMA =    78 /  1 partia


  17  Roman Sulima          128 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    2   16  Radosław Konca        128   +  337:310   178
   2    1    1  Tomasz Zwoliński      143   +  360:329   193
   3    1   25  Krzysztof Mówka       118   -  327:379    68
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                               --------------
                                                SUMA =   439 /  3 partie


  18  Mariusz Wrześniewski  128 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1   15   15  Stanisław Rydzik      129   +  440:320   179
   2    8    2  Dariusz Banaszek      141   +  453:426   191
   3    4   10  Dariusz Puton         132   +  383:348   182
   4    2   11  Szymon Fidziński      132   -  344:411    82
   5            PAUZA
                                               --------------
                                                SUMA =   634 /  4 partie


  19  Grzegorz Święcki      127 Białystok        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1   10   14  Wojciech Zemło        131   -  307:390    81
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                               --------------
                                                SUMA =    81 /  1 partia


  20  Szymon Zaleski        126 Poznań           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    7   13  Karol Wyrębkiewicz    131   +  372:336   181
   2    4    4  Marcin Mroziuk        137   -  327:405    87
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                               --------------
                                                SUMA =   268 /  2 partie


  21  Waldemar Czerwoniec   125 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    6   12  Kazio Merklejn        131   -  291:330    81
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                               --------------
                                                SUMA =    81 /  1 partia


  22  Katarzyna Stępień     125 Katowice         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1   11   11  Szymon Fidziński      132   -  316:394    82
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                               --------------
                                                SUMA =    82 /  1 partia


  23  Stanisław Gasik       122 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1   14   10  Dariusz Puton         132   -  234:397    82
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                               --------------
                                                SUMA =    82 /  1 partia


  24  Sławomir Kordjalik    119 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    3    9  Mariusz Orzeł         133   -  304:458    83
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                               --------------
                                                SUMA =    83 /  1 partia


  25  Krzysztof Mówka       118 Toruń            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    4    8  Wojciech Usakiewicz   135   +  452:412   185
   2    2    9  Mariusz Orzeł         133   +  414:354   183
   3    1   17  Roman Sulima          128   +  379:327   178
   4    1    5  Mariusz Skrobosz      137   -  332:379    87
   5            PAUZA
                                               --------------
                                                SUMA =   633 /  4 partie


  26  Ryszard Dębski        118 Biała Podlaska   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1   13    7  Mateusz Żbikowski     135   +  418:382   185
   2    7   10  Dariusz Puton         132   -  295:391    82
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                               --------------
                                                SUMA =   267 /  2 partie


  27  Marcin Bożek          100 Będzin           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1   12    6  Maciej Czupryniak     136   +  443:371   186
   2    6   11  Szymon Fidziński      132   -  257:365    82
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                               --------------
                                                SUMA =   268 /  2 partie


  28  Marcin Kozyra         123 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    5    5  Mariusz Skrobosz      137   -  374:428    87
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                               --------------
                                                SUMA =    87 /  1 partia


  29  Andrzej Gostomski     100 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    8    4  Marcin Mroziuk        137   -  285:401    87
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                               --------------
                                                SUMA =    87 /  1 partia


  30  Aleksandra Merklejn   121 Szczecin         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    9    3  Paweł Dawidson        140   -  306:385    90
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                               --------------
                                                SUMA =    90 /  1 partia


  31  Zdzisław Szota        121 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1   16    2  Dariusz Banaszek      141   -  277:428    91
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                               --------------
                                                SUMA =    91 /  1 partia


  32  Krzysztof Usakiewicz  122 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    1    1  Tomasz Zwoliński      143   -  285:389    93
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                               --------------
                                                SUMA =    93 /  1 partia


sędzia: Andrzej Lożyński                                                                               Pon, 24 Cze 2002

   1  Andrzej Rechowicz       124 Katowice       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    1   31  Marianna Kozłowska      102   +  459:228   152
   2    2   22  Marek Charytoniuk       111   +  434:381   161
   3    1    3  Krzysztof Usakiewicz    121   -  293:419    71
   4    6   19  Krzysztof Mówka         114   -  315:428    64
   5   12   17  Jerzy Matyasik          116   +  457:338   166
   6    8    5  Aleksandra Merklejn     121   -  366:422    71
                                                 --------------
                                                  SUMA =   685 /  6 partii


   2  Andrzej Słapiński       123 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    2   32  Bogdan Kozłowski        102   +  351:298   152
   2   13   15  Ryszard Dębski          116   -  258:505    66
   3   23   50  Jarosław Sobczak        100   +  363:259   150
   4   15   39  Andrzej Gostomski       100   =  385:385   100
   5   11   22  Marek Charytoniuk       111   -  326:332    61
   6   17   17  Jerzy Matyasik          116   -  350:471    66
                                                 --------------
                                                  SUMA =   595 /  6 partii


   3  Krzysztof Usakiewicz    121 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    3   33  Grzegorz Koczkodon      101   +  521:331   151
   2    1   17  Jerzy Matyasik          116   +  341:326   166
   3    1    1  Andrzej Rechowicz       124   +  419:293   174
   4    1   27  Marek Dudkiewicz        107   +  385:384   157
   5    1   15  Ryszard Dębski          116   -  366:376    66
   6    2   12  Sławomir Kordjalik      118   -  338:399    68
                                                 --------------
                                                  SUMA =   782 /  6 partii


   4  Zdzisław Szota          121 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    4   34  Małgorzata Sulejewska   101   +  414:328   151
   2    6   16  Andrzej Szmidtke        116   +  354:348   166
   3    4    6  Stanisław Gasik         121   -  329:335    71
   4   10   38  Dorota Ziembowicz       100   +  456:388   150
   5    5   23  Piotr Rosół             110   -  348:352    60
   6   10   61  Adam Legięć             100   +  523:264   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   748 /  6 partii


   5  Aleksandra Merklejn     121 Szczecin       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    5   35  Iwona Rutkowska         100   +  433:295   150
   2    4   24  Lucyna Korga            109   +  394:318   159
   3    3   27  Marek Dudkiewicz        107   -  342:446    57
   4    7   13  Sergiusz Puchalski      117   +  486:272   167
   5    4   19  Krzysztof Mówka         114   -  355:415    64
   6    8    1  Andrzej Rechowicz       124   +  422:366   174
                                                 --------------
                                                  SUMA =   771 /  6 partii


   6  Stanisław Gasik         121 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    6   36  Joanna Juszczak         100   +  362:318   150
   2   11   25  Wiesław Olewiński       107   +  433:309   157
   3    4    4  Zdzisław Szota          121   +  335:329   171
   4    3    7  Krzysztof Bukowski      121   +  378:356   171
   5    2   29  Radosław Sowiński       105   +  382:374   155
   6    1   15  Ryszard Dębski          116   +  418:387   166
                                                 --------------
                                                  SUMA =   970 /  6 partii


   7  Krzysztof Bukowski      121 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    7   37  Marek Syczuk            100   +  381:282   150
   2    9   12  Sławomir Kordjalik      118   +  373:358   168
   3    5   63  Joanna Kubik            100   +  385:335   150
   4    3    6  Stanisław Gasik         121   -  356:378    71
   5    8   36  Joanna Juszczak         100   -  410:425    50
   6    9   22  Marek Charytoniuk       111   -  385:416    61
                                                 --------------
                                                  SUMA =   650 /  6 partii


   8  Andrzej Szepczyński     121 Kraków         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    8   38  Dorota Ziembowicz       100   +  317:310   150
   2   15   48  Jolanta Kosmowska       100   +  360:307   150
   3    8   60  Mikołaj Bednarek        100   +  376:313   150
   4    4   29  Radosław Sowiński       105   -  291:468    55
   5   10   39  Andrzej Gostomski       100   -  341:359    50
   6   15   18  Beata Madej             114   -  364:368    64
                                                 --------------
                                                  SUMA =   619 /  6 partii


   9  Marcin Kozyra           120 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    9   39  Andrzej Gostomski       100   +  333:239   150
   2   14   53  Marcin Bożek            100   -  362:398    50
   3   17   14  Leszek Stecuła          116   +  396:354   166
   4   11   63  Joanna Kubik            100   +  418:358   150
   5    7   61  Adam Legięć             100   +  391:336   150
   6    5   23  Piotr Rosół             110   +  377:372   160
                                                 --------------
                                                  SUMA =   826 /  6 partii


  10  Mariola Osajda-Matczak  119 Pruszków       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   10   40  Paweł Opyc              100   -  321:431    50
   2   21   36  Joanna Juszczak         100   -  315:398    50
   3   27   20  Wojciech Próchniewicz   114   -  368:383    64
   4   30   65  Teresa Ząbek            100   +  415:258   150
   5   24   35  Iwona Rutkowska         100   +  334:321   150
   6   20   24  Lucyna Korga            109   +  406:349   159
                                                 --------------
                                                  SUMA =   623 /  6 partii


  11  Rafał Matczak           119 Pruszków       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   11   41  Kinga Niżewska          100   +  408:335   150
   2    7   27  Marek Dudkiewicz        107   -  346:425    57
   3   12   16  Andrzej Szmidtke        116   -  380:390    66
   4   17   22  Marek Charytoniuk       111   -  362:454    61
   5   23   31  Marianna Kozłowska      102   +  395:331   152
   6   18   37  Marek Syczuk            100   -  322:402    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   536 /  6 partii


  12  Sławomir Kordjalik      118 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   12   42  Paulina Hennig          100   +  371:308   150
   2    9    7  Krzysztof Bukowski      121   -  358:373    71
   3   15   44  Piotr Wojciekiewicz     100   +  515:273   150
   4    5   17  Jerzy Matyasik          116   +  509:335   166
   5    3   27  Marek Dudkiewicz        107   +  493:421   157
   6    2    3  Krzysztof Usakiewicz    121   +  399:338   171
                                                 --------------
                                                  SUMA =   865 /  6 partii


  13  Sergiusz Puchalski      117 Włocławek      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   13   43  Irena Ficak             100   +  440:434   150
   2    3   19  Krzysztof Mówka         114   -  360:382    64
   3   10   21  Robert Kamiński         113   +  372:321   163
   4    7    5  Aleksandra Merklejn     121   -  272:486    71
   5   14   24  Lucyna Korga            109   +  543:287   159
   6    7   27  Marek Dudkiewicz        107   +  368:329   157
                                                 --------------
                                                  SUMA =   764 /  6 partii


  14  Leszek Stecuła          116 Bytom          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   14   44  Piotr Wojciekiewicz     100   -  363:388    50
   2   17   43  Irena Ficak             100   +  339:253   150
   3   17    9  Marcin Kozyra           120   -  354:396    70
   4   19   59  Wojciech Jacyno         100   +  340:314   150
   5   18   25  Wiesław Olewiński       107   -  319:419    57
   6   22   20  Wojciech Próchniewicz   114   -  310:355    64
                                                 --------------
                                                  SUMA =   541 /  6 partii


  15  Ryszard Dębski          116 Biała Podlaska 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   15   45  Maria Jarosz            100   +  347:283   150
   2   13    2  Andrzej Słapiński       123   +  505:258   173
   3    2   19  Krzysztof Mówka         114   +  422:354   164
   4    2   53  Marcin Bożek            100   +  418:304   150
   5    1    3  Krzysztof Usakiewicz    121   +  376:366   171
   6    1    6  Stanisław Gasik         121   -  387:418    71
                                                 --------------
                                                  SUMA =   879 /  6 partii


  16  Andrzej Szmidtke        116 Bolszewo       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   16   46  Dorota Zielińska        100   +  409:272   150
   2    6    4  Zdzisław Szota          121   -  348:354    71
   3   12   11  Rafał Matczak           119   +  390:380   169
   4    8   61  Adam Legięć             100   -  284:350    50
   5   16   54  Piotr Krzemiński        100   +  359:350   150
   6   14   51  Andrzej Rakoczy         100   -  384:392    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   640 /  6 partii


  17  Jerzy Matyasik          116 Kraków         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   17   47  Norbert Skrzyński       100   +  550:286   150
   2    1    3  Krzysztof Usakiewicz    121   -  326:341    71
   3    9   22  Marek Charytoniuk       111   +  385:321   161
   4    5   12  Sławomir Kordjalik      118   -  335:509    68
   5   12    1  Andrzej Rechowicz       124   -  338:457    74
   6   17    2  Andrzej Słapiński       123   +  471:350   173
                                                 --------------
                                                  SUMA =   697 /  6 partii


  18  Beata Madej             114 Lublin         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   18   48  Jolanta Kosmowska       100   -  314:317    50
   2   22   61  Adam Legięć             100   -  289:460    50
   3   29   57  Piotr Chmielewski       100   +  345:286   150
   4   25   64  Jarosław Wypart         100   +  381:379   150
   5   20   32  Bogdan Kozłowski        102   +  404:334   152
   6   15    8  Andrzej Szepczyński     121   +  368:364   171
                                                 --------------
                                                  SUMA =   723 /  6 partii


  19  Krzysztof Mówka         114 Toruń          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   19   49  Renata Rosół            100   +  448:200   150
   2    3   13  Sergiusz Puchalski      117   +  382:360   167
   3    2   15  Ryszard Dębski          116   -  354:422    66
   4    6    1  Andrzej Rechowicz       124   +  428:315   174
   5    4    5  Aleksandra Merklejn     121   +  415:355   171
   6    3   29  Radosław Sowiński       105   +  433:290   155
                                                 --------------
                                                  SUMA =   883 /  6 partii


  20  Wojciech Próchniewicz   114 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   20   50  Jarosław Sobczak        100   -  300:361    50
   2   24   30  Beata Piotrowska        104   -  339:431    54
   3   27   10  Mariola Osajda-Matczak  119   +  383:368   169
   4   21   43  Irena Ficak             100   -  370:384    50
   5   25   21  Robert Kamiński         113   +  352:351   163
   6   22   14  Leszek Stecuła          116   +  355:310   166
                                                 --------------
                                                  SUMA =   652 /  6 partii


  21  Robert Kamiński         113 Wysokie Maz.   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   21   51  Andrzej Rakoczy         100   -  341:418    50
   2   18   41  Kinga Niżewska          100   +  436:316   150
   3   10   13  Sergiusz Puchalski      117   -  321:372    67
   4   18   24  Lucyna Korga            109   -  293:374    59
   5   25   20  Wojciech Próchniewicz   114   -  351:352    64
   6   28   65  Teresa Ząbek            100   +  445:237   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   540 /  6 partii


  22  Marek Charytoniuk       111 Biała Podlaska 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   22   52  Monika Rubinstein       100   +  458:253   150
   2    2    1  Andrzej Rechowicz       124   -  381:434    74
   3    9   17  Jerzy Matyasik          116   -  321:385    66
   4   17   11  Rafał Matczak           119   +  454:362   169
   5   11    2  Andrzej Słapiński       123   +  332:326   173
   6    9    7  Krzysztof Bukowski      121   +  416:385   171
                                                 --------------
                                                  SUMA =   803 /  6 partii


  23  Piotr Rosół             110 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   23   53  Marcin Bożek            100   -  333:334    50
   2   19   33  Grzegorz Koczkodon      101   +  339:304   151
   3   19   54  Piotr Krzemiński        100   +  406:368   150
   4   12   62  Maciej Hebda            100   +  479:303   150
   5    5    4  Zdzisław Szota          121   +  352:348   171
   6    5    9  Marcin Kozyra           120   -  372:377    70
                                                 --------------
                                                  SUMA =   742 /  6 partii


  24  Lucyna Korga            109 Zabrze         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   24   54  Piotr Krzemiński        100   +  432:292   150
   2    4    5  Aleksandra Merklejn     121   -  318:394    71
   3   13   38  Dorota Ziembowicz       100   -  352:353    50
   4   18   21  Robert Kamiński         113   +  374:293   163
   5   14   13  Sergiusz Puchalski      117   -  287:543    67
   6   20   10  Mariola Osajda-Matczak  119   -  349:406    69
                                                 --------------
                                                  SUMA =   570 /  6 partii


  25  Wiesław Olewiński       107 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   25   55  Tomasz Sulejewski       100   +  365:227   150
   2   11    6  Stanisław Gasik         121   -  309:433    71
   3   18   37  Marek Syczuk            100   +  362:327   150
   4   13   58  Ewa Zając               100   -  352:353    50
   5   18   14  Leszek Stecuła          116   +  419:319   166
   6   12   43  Irena Ficak             100   -  311:319    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   637 /  6 partii


  26  Stefan Dawidson         107 Częstochowa    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   26   56  Grażyna Chmielewska     100   -  245:308    50
   2   30   52  Monika Rubinstein       100   +  403:275   150
   3   20   58  Ewa Zając               100   -  314:376    50
   4   24   28  Bogusław Puchalski      106   -  306:324    56
   5   28   42  Paulina Hennig          100   -  334:349    50
   6   30   59  Wojciech Jacyno         100   -  274:357    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   406 /  6 partii


  27  Marek Dudkiewicz        107 Milanówek      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   27   57  Piotr Chmielewski       100   +  404:290   150
   2    7   11  Rafał Matczak           119   +  425:346   169
   3    3    5  Aleksandra Merklejn     121   +  446:342   171
   4    1    3  Krzysztof Usakiewicz    121   -  384:385    71
   5    3   12  Sławomir Kordjalik      118   -  421:493    68
   6    7   13  Sergiusz Puchalski      117   -  329:368    67
                                                 --------------
                                                  SUMA =   696 /  6 partii


  28  Bogusław Puchalski      106 Włocławek      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   28   58  Ewa Zając               100   +  370:271   150
   2   10   62  Maciej Hebda            100   -  283:343    50
   3   21   56  Grażyna Chmielewska     100   -  327:383    50
   4   24   26  Stefan Dawidson         107   +  324:306   157
   5   21   48  Jolanta Kosmowska       100   +  492:339   150
   6   13   33  Grzegorz Koczkodon      101   +  360:354   151
                                                 --------------
                                                  SUMA =   708 /  6 partii


  29  Radosław Sowiński       105 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   29   59  Wojciech Jacyno         100   +  353:331   150
   2   12   50  Jarosław Sobczak        100   +  345:259   150
   3    7   62  Maciej Hebda            100   +  431:329   150
   4    4    8  Andrzej Szepczyński     121   +  468:291   171
   5    2    6  Stanisław Gasik         121   -  374:382    71
   6    3   19  Krzysztof Mówka         114   -  290:433    64
                                                 --------------
                                                  SUMA =   756 /  6 partii


  30  Beata Piotrowska        104 Łódź           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   30   60  Mikołaj Bednarek        100   -  306:317    50
   2   24   20  Wojciech Próchniewicz   114   +  431:339   164
   3   14   40  Paweł Opyc              100   +  378:275   150
   4    9   36  Joanna Juszczak         100   -  353:361    50
   5   13   38  Dorota Ziembowicz       100   +  377:271   150
   6   11   56  Grażyna Chmielewska     100   +  350:346   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   714 /  6 partii


  31  Marianna Kozłowska      102 Białystok      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    1    1  Andrzej Rechowicz       124   -  228:459    74
   2   31   39  Andrzej Gostomski       100   -  240:360    50
   3            PAUZA
   4   29   49  Renata Rosół            100   +  337:312   150
   5   23   11  Rafał Matczak           119   -  331:395    69
   6   27   52  Monika Rubinstein       100   +  355:293   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   493 /  5 partii


  32  Bogdan Kozłowski        102 Białystok      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    2    2  Andrzej Słapiński       123   -  298:351    73
   2   25   35  Iwona Rutkowska         100   +  420:345   150
   3   16   36  Joanna Juszczak         100   -  213:387    50
   4   26   34  Małgorzata Sulejewska   101   +  410:365   151
   5   20   18  Beata Madej             114   -  334:404    64
   6   23   64  Jarosław Wypart         100   +  357:342   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   638 /  6 partii


  33  Grzegorz Koczkodon      101 Ostróda        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    3    3  Krzysztof Usakiewicz    121   -  331:521    71
   2   19   23  Piotr Rosół             110   -  304:339    60
   3   28   47  Norbert Skrzyński       100   +  371:304   150
   4   23   44  Piotr Wojciekiewicz     100   +  437:256   150
   5   15   63  Joanna Kubik            100   +  360:316   150
   6   13   28  Bogusław Puchalski      106   -  354:360    56
                                                 --------------
                                                  SUMA =   637 /  6 partii


  34  Małgorzata Sulejewska   101 Kraków         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    4    4  Zdzisław Szota          121   -  328:414    71
   2   20   59  Wojciech Jacyno         100   -  242:428    50
   3   30   42  Paulina Hennig          100   +  362:302   150
   4   26   32  Bogdan Kozłowski        102   -  365:410    52
   5   27   64  Jarosław Wypart         100   -  340:348    50
   6   29   35  Iwona Rutkowska         100   +  355:327   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   523 /  6 partii


  35  Iwona Rutkowska         100 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    5    5  Aleksandra Merklejn     121   -  295:433    71
   2   25   32  Bogdan Kozłowski        102   -  345:420    52
   3   26   41  Kinga Niżewska          100   +  400:225   150
   4   20   54  Piotr Krzemiński        100   -  361:383    50
   5   24   10  Mariola Osajda-Matczak  119   -  321:334    69
   6   29   34  Małgorzata Sulejewska   101   -  327:355    51
                                                 --------------
                                                  SUMA =   443 /  6 partii


  36  Joanna Juszczak         100 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    6    6  Stanisław Gasik         121   -  318:362    71
   2   21   10  Mariola Osajda-Matczak  119   +  398:315   169
   3   16   32  Bogdan Kozłowski        102   +  387:213   152
   4    9   30  Beata Piotrowska        104   +  361:353   154
   5    8    7  Krzysztof Bukowski      121   +  425:410   171
   6    4   53  Marcin Bożek            100   -  336:376    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   767 /  6 partii


  37  Marek Syczuk            100 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    7    7  Krzysztof Bukowski      121   -  282:381    71
   2   28   64  Jarosław Wypart         100   +  402:268   150
   3   18   25  Wiesław Olewiński       107   -  327:362    57
   4   22   40  Paweł Opyc              100   -  334:390    50
   5   26   59  Wojciech Jacyno         100   +  497:269   150
   6   18   11  Rafał Matczak           119   +  402:322   169
                                                 --------------
                                                  SUMA =   647 /  6 partii


  38  Dorota Ziembowicz       100 Gliwice        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    8    8  Andrzej Szepczyński     121   -  310:317    71
   2   23   42  Paulina Hennig          100   +  432:263   150
   3   13   24  Lucyna Korga            109   +  353:352   159
   4   10    4  Zdzisław Szota          121   -  388:456    71
   5   13   30  Beata Piotrowska        104   -  271:377    54
   6   21   40  Paweł Opyc              100   -  372:403    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   555 /  6 partii


  39  Andrzej Gostomski       100 Łódź           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    9    9  Marcin Kozyra           120   -  239:333    70
   2   31   31  Marianna Kozłowska      102   +  360:240   152
   3   24   55  Tomasz Sulejewski       100   +  387:292   150
   4   15    2  Andrzej Słapiński       123   =  385:385   123
   5   10    8  Andrzej Szepczyński     121   +  359:341   171
   6    6   58  Ewa Zając               100   +  387:315   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   816 /  6 partii


  40  Paweł Opyc              100 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   10   10  Mariola Osajda-Matczak  119   +  431:321   169
   2    5   51  Andrzej Rakoczy         100   -  308:312    50
   3   14   30  Beata Piotrowska        104   -  275:378    54
   4   22   37  Marek Syczuk            100   +  390:334   150
   5   17   43  Irena Ficak             100   -  344:413    50
   6   21   38  Dorota Ziembowicz       100   +  403:372   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   623 /  6 partii


  41  Kinga Niżewska          100 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   11   11  Rafał Matczak           119   -  335:408    69
   2   18   21  Robert Kamiński         113   -  316:436    63
   3   26   35  Iwona Rutkowska         100   -  225:400    50
   4   32   42  Paulina Hennig          100   -  312:396    50
   5            PAUZA
   6   32   49  Renata Rosół            100   +  322:306   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   382 /  5 partii


  42  Paulina Hennig          100 Gniezno        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   12   12  Sławomir Kordjalik      118   -  308:371    68
   2   23   38  Dorota Ziembowicz       100   -  263:432    50
   3   30   34  Małgorzata Sulejewska   101   -  302:362    51
   4   32   41  Kinga Niżewska          100   +  396:312   150
   5   28   26  Stefan Dawidson         107   +  349:334   157
   6   25   48  Jolanta Kosmowska       100   +  420:351   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   626 /  6 partii


  43  Irena Ficak             100 Mielec         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   13   13  Sergiusz Puchalski      117   -  434:440    67
   2   17   14  Leszek Stecuła          116   -  253:339    66
   3   25   49  Renata Rosół            100   +  338:243   150
   4   21   20  Wojciech Próchniewicz   114   +  384:370   164
   5   17   40  Paweł Opyc              100   +  413:344   150
   6   12   25  Wiesław Olewiński       107   +  319:311   157
                                                 --------------
                                                  SUMA =   754 /  6 partii


  44  Piotr Wojciekiewicz     100 Katowice       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   14   14  Leszek Stecuła          116   +  388:363   166
   2    8   63  Joanna Kubik            100   -  343:356    50
   3   15   12  Sławomir Kordjalik      118   -  273:515    68
   4   23   33  Grzegorz Koczkodon      101   -  256:437    51
   5   29   57  Piotr Chmielewski       100   +  376:273   150
   6   24   62  Maciej Hebda            100   -  396:455    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   535 /  6 partii


  45  Maria Jarosz            100 Lublin         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   15   15  Ryszard Dębski          116   -  283:347    66
   2   27   47  Norbert Skrzyński       100   +  351:333   150
   3   22   48  Jolanta Kosmowska       100   -  297:312    50
   4   27   50  Jarosław Sobczak        100   -  251:301    50
   5   30   55  Tomasz Sulejewski       100   +  349:295   150
   6   26   46  Dorota Zielińska        100   -  336:364    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   516 /  6 partii


  46  Dorota Zielińska        100 Ustanów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   16   16  Andrzej Szmidtke        116   -  272:409    66
   2   29   58  Ewa Zając               100   -  291:390    50
   3   31   64  Jarosław Wypart         100   -  306:385    50
   4            PAUZA
   5   31   49  Renata Rosół            100   +  421:378   150
   6   26   45  Maria Jarosz            100   +  364:336   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   466 /  5 partii


  47  Norbert Skrzyński       100 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   17   17  Jerzy Matyasik          116   -  286:550    66
   2   27   45  Maria Jarosz            100   -  333:351    50
   3   28   33  Grzegorz Koczkodon      101   -  304:371    51
   4   31   57  Piotr Chmielewski       100   -  347:349    50
   5   32   65  Teresa Ząbek            100   -  318:376    50
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   267 /  5 partii


  48  Jolanta Kosmowska       100 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   18   18  Beata Madej             114   +  317:314   164
   2   15    8  Andrzej Szepczyński     121   -  307:360    71
   3   22   45  Maria Jarosz            100   +  312:297   150
   4   16   60  Mikołaj Bednarek        100   -  343:397    50
   5   21   28  Bogusław Puchalski      106   -  339:492    56
   6   25   42  Paulina Hennig          100   -  351:420    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   541 /  6 partii


  49  Renata Rosół            100 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   19   19  Krzysztof Mówka         114   -  200:448    64
   2            PAUZA
   3   25   43  Irena Ficak             100   -  243:338    50
   4   29   31  Marianna Kozłowska      102   -  312:337    52
   5   31   46  Dorota Zielińska        100   -  378:421    50
   6   32   41  Kinga Niżewska          100   -  306:322    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   266 /  5 partii


  50  Jarosław Sobczak        100 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   20   20  Wojciech Próchniewicz   114   +  361:300   164
   2   12   29  Radosław Sowiński       105   -  259:345    55
   3   23    2  Andrzej Słapiński       123   -  259:363    73
   4   27   45  Maria Jarosz            100   +  301:251   150
   5   22   52  Monika Rubinstein       100   +  301:269   150
   6   16   60  Mikołaj Bednarek        100   +  414:264   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   742 /  6 partii


  51  Andrzej Rakoczy         100 Kraków         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   21   21  Robert Kamiński         113   +  418:341   163
   2    5   40  Paweł Opyc              100   +  312:308   150
   3    6   53  Marcin Bożek            100   -  270:495    50
   4   14   56  Grażyna Chmielewska     100   -  356:535    50
   5   19   62  Maciej Hebda            100   +  397:297   150
   6   14   16  Andrzej Szmidtke        116   +  392:384   166
                                                 --------------
                                                  SUMA =   729 /  6 partii


  52  Monika Rubinstein       100 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   22   22  Marek Charytoniuk       111   -  253:458    61
   2   30   26  Stefan Dawidson         107   -  275:403    57
   3   32   65  Teresa Ząbek            100   =  349:349   100
   4   28   55  Tomasz Sulejewski       100   +  349:194   150
   5   22   50  Jarosław Sobczak        100   -  269:301    50
   6   27   31  Marianna Kozłowska      102   -  293:355    52
                                                 --------------
                                                  SUMA =   470 /  6 partii


  53  Marcin Bożek            100 Będzin         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   23   23  Piotr Rosół             110   +  334:333   160
   2   14    9  Marcin Kozyra           120   +  398:362   170
   3    6   51  Andrzej Rakoczy         100   +  495:270   150
   4    2   15  Ryszard Dębski          116   -  304:418    66
   5    6   56  Grażyna Chmielewska     100   +  388:291   150
   6    4   36  Joanna Juszczak         100   +  376:336   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   846 /  6 partii


  54  Piotr Krzemiński        100 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   24   24  Lucyna Korga            109   -  292:432    59
   2   26   57  Piotr Chmielewski       100   +  382:304   150
   3   19   23  Piotr Rosół             110   -  368:406    60
   4   20   35  Iwona Rutkowska         100   +  383:361   150
   5   16   16  Andrzej Szmidtke        116   -  350:359    66
   6   19   63  Joanna Kubik            100   +  361:342   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   635 /  6 partii


  55  Tomasz Sulejewski       100 Kraków         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   25   25  Wiesław Olewiński       107   -  227:365    57
   2   32   65  Teresa Ząbek            100   +  326:311   150
   3   24   39  Andrzej Gostomski       100   -  292:387    50
   4   28   52  Monika Rubinstein       100   -  194:349    50
   5   30   45  Maria Jarosz            100   -  295:349    50
   6   31   57  Piotr Chmielewski       100   -  240:363    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   407 /  6 partii


  56  Grażyna Chmielewska     100 Mrągowo        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   26   26  Stefan Dawidson         107   +  308:245   157
   2   16   60  Mikołaj Bednarek        100   -  327:335    50
   3   21   28  Bogusław Puchalski      106   +  383:327   156
   4   14   51  Andrzej Rakoczy         100   +  535:356   150
   5    6   53  Marcin Bożek            100   -  291:388    50
   6   11   30  Beata Piotrowska        104   -  346:350    54
                                                 --------------
                                                  SUMA =   617 /  6 partii


  57  Piotr Chmielewski       100 Mrągowo        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   27   27  Marek Dudkiewicz        107   -  290:404    57
   2   26   54  Piotr Krzemiński        100   -  304:382    50
   3   29   18  Beata Madej             114   -  286:345    64
   4   31   47  Norbert Skrzyński       100   +  349:347   150
   5   29   44  Piotr Wojciekiewicz     100   -  273:376    50
   6   31   55  Tomasz Sulejewski       100   +  363:240   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   521 /  6 partii


  58  Ewa Zając               100 Mrągowo        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   28   28  Bogusław Puchalski      106   -  271:370    56
   2   29   46  Dorota Zielińska        100   +  390:291   150
   3   20   26  Stefan Dawidson         107   +  376:314   157
   4   13   25  Wiesław Olewiński       107   +  353:352   157
   5    9   60  Mikołaj Bednarek        100   +  323:294   150
   6    6   39  Andrzej Gostomski       100   -  315:387    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   720 /  6 partii


  59  Wojciech Jacyno         100 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   29   29  Radosław Sowiński       105   -  331:353    55
   2   20   34  Małgorzata Sulejewska   101   +  428:242   151
   3   11   61  Adam Legięć             100   -  288:394    50
   4   19   14  Leszek Stecuła          116   -  314:340    66
   5   26   37  Marek Syczuk            100   -  269:497    50
   6   30   26  Stefan Dawidson         107   +  357:274   157
                                                 --------------
                                                  SUMA =   529 /  6 partii


  60  Mikołaj Bednarek        100 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   30   30  Beata Piotrowska        104   +  317:306   154
   2   16   56  Grażyna Chmielewska     100   +  335:327   150
   3    8    8  Andrzej Szepczyński     121   -  313:376    71
   4   16   48  Jolanta Kosmowska       100   +  397:343   150
   5    9   58  Ewa Zając               100   -  294:323    50
   6   16   50  Jarosław Sobczak        100   -  264:414    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   625 /  6 partii


  61  Adam Legięć             100 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   31   62  Maciej Hebda            100   -  312:368    50
   2   22   18  Beata Madej             114   +  460:289   164
   3   11   59  Wojciech Jacyno         100   +  394:288   150
   4    8   16  Andrzej Szmidtke        116   +  350:284   166
   5    7    9  Marcin Kozyra           120   -  336:391    70
   6   10    4  Zdzisław Szota          121   -  264:523    71
                                                 --------------
                                                  SUMA =   671 /  6 partii


  62  Maciej Hebda            100 Tarnów         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   31   61  Adam Legięć             100   +  368:312   150
   2   10   28  Bogusław Puchalski      106   +  343:283   156
   3    7   29  Radosław Sowiński       105   -  329:431    55
   4   12   23  Piotr Rosół             110   -  303:479    60
   5   19   51  Andrzej Rakoczy         100   -  297:397    50
   6   24   44  Piotr Wojciekiewicz     100   +  455:396   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   621 /  6 partii


  63  Joanna Kubik            100 Częstochowa    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   32   64  Jarosław Wypart         100   +  394:280   150
   2    8   44  Piotr Wojciekiewicz     100   +  356:343   150
   3    5    7  Krzysztof Bukowski      121   -  335:385    71
   4   11    9  Marcin Kozyra           120   -  358:418    70
   5   15   33  Grzegorz Koczkodon      101   -  316:360    51
   6   19   54  Piotr Krzemiński        100   -  342:361    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   542 /  6 partii


  64  Jarosław Wypart         100 Częstochowa    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   32   63  Joanna Kubik            100   -  280:394    50
   2   28   37  Marek Syczuk            100   -  268:402    50
   3   31   46  Dorota Zielińska        100   +  385:306   150
   4   25   18  Beata Madej             114   -  379:381    64
   5   27   34  Małgorzata Sulejewska   101   +  348:340   151
   6   23   32  Bogdan Kozłowski        102   -  342:357    52
                                                 --------------
                                                  SUMA =   517 /  6 partii


  65  Teresa Ząbek            100 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2   32   55  Tomasz Sulejewski       100   -  311:326    50
   3   32   52  Monika Rubinstein       100   =  349:349   100
   4   30   10  Mariola Osajda-Matczak  119   -  258:415    69
   5   32   47  Norbert Skrzyński       100   +  376:318   150
   6   28   21  Robert Kamiński         113   -  237:445    63
                                                 --------------
                                                  SUMA =   432 /  5 partii


   1  Andrzej Rechowicz       124 Katowice       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    1   31  Marianna Kozłowska      102   +  459:228   152
   2    2   22  Marek Charytoniuk       111   +  434:381   161
   3    1    3  Krzysztof Usakiewicz    121   -  293:419    71
   4    6   19  Krzysztof Mówka         114   -  315:428    64
   5   12   17  Jerzy Matyasik          116   +  457:338   166
   6    8    5  Aleksandra Merklejn     121   -  366:422    71
                                                 --------------
                                                  SUMA =   685 /  6 partii


   2  Andrzej Słapiński       123 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    2   32  Bogdan Kozłowski        102   +  351:298   152
   2   13   15  Ryszard Dębski          116   -  258:505    66
   3   23   50  Jarosław Sobczak        100   +  363:259   150
   4   15   39  Andrzej Gostomski       100   =  385:385   100
   5   11   22  Marek Charytoniuk       111   -  326:332    61
   6   17   17  Jerzy Matyasik          116   -  350:471    66
                                                 --------------
                                                  SUMA =   595 /  6 partii


sędzia: Andrzej Lożyński                                                                               Pon, 24 Cze 2002

   1  Marcin Mroziuk          137 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    1   29  Radosław Sowiński       106   +  407:388   156
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   156 /  1 partia


   2  Mariusz Skrobosz        137 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    2   30  Stefan Dawidson         106   +  367:322   156
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5   26   61  Paweł Jachowicz         100   +  479:315   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   306 /  2 partie


   3  Wojciech Usakiewicz     135 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    3   31  Beata Piotrowska        105   -  399:465    55
   2            PAUZA
   3   28    5  Kazio Merklejn          131   +  409:367   181
   4   25   58  Marcin Kozyra           123   -  403:454    73
   5   23   44  Maria Jarosz            100   +  490:332   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   459 /  4 partie


   4  Mariusz Orzeł           133 Nowe Miasto Lub. 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    4   32  Grzegorz Koczkodon      102   +  420:394   152
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   152 /  1 partia


   5  Kazio Merklejn          131 Szczecin         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    5   33  Joanna Juszczak         101   -  366:368    51
   2            PAUZA
   3   28    3  Wojciech Usakiewicz     135   -  367:409    85
   4   32   34  Grzegorz Pukniel        101   +  410:294   151
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   287 /  3 partie


   6  Karol Wyrębkiewicz      131 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    6   34  Grzegorz Pukniel        101   +  463:302   151
   2            PAUZA
   3   19    7  Grzegorz Święcki        127   -  348:456    77
   4   24   40  Paulina Hennig          100   +  360:292   150
   5   17   58  Marcin Kozyra           123   +  424:407   173
                                                 --------------
                                                  SUMA =   551 /  4 partie


   7  Grzegorz Święcki        127 Białystok        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    7   35  Marek Syczuk            100   +  410:396   150
   2            PAUZA
   3   19    6  Karol Wyrębkiewicz      131   +  456:348   181
   4   13   70  Dariusz Puton           132   -  345:433    82
   5   15   33  Joanna Juszczak         101   +  345:336   151
                                                 --------------
                                                  SUMA =   564 /  4 partie


   8  Andrzej Rechowicz       124 Katowice         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    8   36  Andrzej Rakoczy         100   +  466:261   150
   2    1   31  Beata Piotrowska        105   -  297:362    55
   3    8   27  Wiesław Olewiński       107   +  462:277   157
   4    4   35  Marek Syczuk            100   -  291:488    50
   5    9   16  Sergiusz Puchalski      118   -  298:497    68
                                                 --------------
                                                  SUMA =   480 /  5 partii


   9  Jarosław Borowski       124 Bielsk Podlaski  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    9   37  Paweł Opyc              100   +  397:370   150
   2    6   50  Piotr Krzemiński        100   +  464:255   150
   3    2   31  Beata Piotrowska        105   -  271:400    55
   4    7   57  Bogdan Kozłowski        102   +  431:261   152
   5    4   15  Mariola Osajda-Matczak  118   +  473:315   168
                                                 --------------
                                                  SUMA =   675 /  5 partii


  10  Andrzej Słapiński       122 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   10   38  Dorota Ziembowicz       100   +  350:335   150
   2   10   16  Sergiusz Puchalski      118   +  387:382   168
   3    5   15  Mariola Osajda-Matczak  118   +  372:335   168
   4    3   24  Robert Kamiński         110   -  303:367    60
   5    5   55  Maciej Hebda            100   +  389:271   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   696 /  5 partii


  11  Krzysztof Usakiewicz    122 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   11   39  Iwona Rutkowska         100   +  503:269   150
   2            PAUZA
   3   18   49  Elżbieta Święcka        100   +  428:320   150
   4   12   12  Aleksandra Merklejn     121   -  279:359    71
   5   16   47  Adam Legięć             100   +  443:258   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   521 /  4 partie


  12  Aleksandra Merklejn     121 Szczecin         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   12   40  Paulina Hennig          100   +  388:295   150
   2            PAUZA
   3   20   56  Piotr Chmielewski       100   +  466:278   150
   4   12   11  Krzysztof Usakiewicz    122   +  359:279   172
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   472 /  3 partie


  13  Krzysztof Bukowski      120 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   13   41  Irena Ficak             100   +  459:266   150
   2    2   26  Bogusław Puchalski      107   +  414:336   157
   3    1   24  Robert Kamiński         110   +  425:401   160
   4    1   14  Andrzej Szepczyński     119   -  262:421    69
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   536 /  4 partie


  14  Andrzej Szepczyński     119 Kraków           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   14   42  Piotr Wojciekiewicz     100   +  440:357   150
   2    3   23  Piotr Rosół             111   +  364:353   161
   3    3   25  Lucyna Korga            109   +  465:367   159
   4    1   13  Krzysztof Bukowski      120   +  421:262   170
   5    1   18  Jerzy Matyasik          116   -  276:405    66
                                                 --------------
                                                  SUMA =   706 /  5 partii


  15  Mariola Osajda-Matczak  118 Pruszków         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   15   43  Dorota Zielińska        100   +  387:286   150
   2    7   48  Monika Rubinstein       100   +  341:294   150
   3    5   10  Andrzej Słapiński       122   -  335:372    72
   4    9   42  Piotr Wojciekiewicz     100   +  448:288   150
   5    4    9  Jarosław Borowski       124   -  315:473    74
                                                 --------------
                                                  SUMA =   596 /  5 partii


  16  Sergiusz Puchalski      118 Włocławek        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   16   44  Maria Jarosz            100   +  332:282   150
   2   10   10  Andrzej Słapiński       122   -  382:387    72
   3   11   38  Dorota Ziembowicz       100   +  429:388   150
   4    6   28  Marek Dudkiewicz        107   -  383:480    57
   5    9    8  Andrzej Rechowicz       124   +  497:298   174
                                                 --------------
                                                  SUMA =   603 /  5 partii


  17  Rafał Matczak           117 Pruszków         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   17   45  Jolanta Kosmowska       100   -  263:387    50
   2   23   53  Grażyna Chmielewska     100   +  377:296   150
   3   16   51  Jarosław Wypart         100   +  351:345   150
   4   10   22  Marek Charytoniuk       112   -  343:369    62
   5   13   43  Dorota Zielińska        100   +  400:304   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   562 /  5 partii


  18  Jerzy Matyasik          116 Kraków           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   18   46  Renata Rosół            100   +  364:345   150
   2    9   33  Joanna Juszczak         101   +  420:243   151
   3    4   28  Marek Dudkiewicz        107   +  412:367   157
   4    2   31  Beata Piotrowska        105   +  380:336   155
   5    1   14  Andrzej Szepczyński     119   +  405:276   169
                                                 --------------
                                                  SUMA =   782 /  5 partii


  19  Beata Madej             115 Lublin           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   19   47  Adam Legięć             100   +  405:276   150
   2    5   24  Robert Kamiński         110   -  330:464    60
   3    9   57  Bogdan Kozłowski        102   -  259:401    52
   4   19   53  Grażyna Chmielewska     100   +  402:282   150
   5   11   39  Iwona Rutkowska         100   +  444:292   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   562 /  5 partii


  20  Wojciech Próchniewicz   114 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   20   48  Monika Rubinstein       100   -  313:391    50
   2   18   57  Bogdan Kozłowski        102   -  347:428    52
   3   22   29  Radosław Sowiński       106   -  361:395    56
   4   29   60  Kacper Jachowicz        100   +  423:260   150
   5   19   38  Dorota Ziembowicz       100   +  371:321   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   458 /  5 partii


  21  Jarosław Sobczak        114 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   21   49  Elżbieta Święcka        100   -  290:295    50
   2   20   43  Dorota Zielińska        100   -  327:372    50
   3   25   44  Maria Jarosz            100   +  327:256   150
   4   21   54  Ewa Zając               100   +  332:294   150
   5   14   42  Piotr Wojciekiewicz     100   -  289:303    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   450 /  5 partii


  22  Marek Charytoniuk       112 Biała Podlaska   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   22   50  Piotr Krzemiński        100   -  314:396    50
   2   17   30  Stefan Dawidson         106   +  382:311   156
   3   12   48  Monika Rubinstein       100   +  300:254   150
   4   10   17  Rafał Matczak           117   +  369:343   167
   5    7   71  Ryszard Dębski          118   -  389:471    68
                                                 --------------
                                                  SUMA =   591 /  5 partii


  23  Piotr Rosół             111 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   23   51  Jarosław Wypart         100   +  441:261   150
   2    3   14  Andrzej Szepczyński     119   -  353:364    69
   3    6   59  Marianna Kozłowska      102   +  406:290   152
   4    5   25  Lucyna Korga            109   +  485:412   159
   5    2   35  Marek Syczuk            100   +  350:332   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   680 /  5 partii


  24  Robert Kamiński         110 Wysokie Maz.     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   24   52  Joanna Kubik            100   +  419:370   150
   2    5   19  Beata Madej             115   +  464:330   165
   3    1   13  Krzysztof Bukowski      120   -  401:425    70
   4    3   10  Andrzej Słapiński       122   +  367:303   172
   5    3   31  Beata Piotrowska        105   +  579:286   155
                                                 --------------
                                                  SUMA =   712 /  5 partii


  25  Lucyna Korga            109 Zabrze           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   25   53  Grażyna Chmielewska     100   +  381:263   150
   2    8   45  Jolanta Kosmowska       100   +  419:273   150
   3    3   14  Andrzej Szepczyński     119   -  367:465    69
   4    5   23  Piotr Rosół             111   -  412:485    61
   5    8   29  Radosław Sowiński       106   -  337:343    56
                                                 --------------
                                                  SUMA =   486 /  5 partii


  26  Bogusław Puchalski      107 Włocławek        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   26   54  Ewa Zając               100   +  445:323   150
   2    2   13  Krzysztof Bukowski      120   -  336:414    70
   3    7   35  Marek Syczuk            100   -  337:418    50
   4   15   32  Grzegorz Koczkodon      102   -  296:422    52
   5   20   46  Renata Rosół            100   +  396:243   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   472 /  5 partii


  27  Wiesław Olewiński       107 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   27   55  Maciej Hebda            100   +  428:351   150
   2    4   28  Marek Dudkiewicz        107   -  314:358    57
   3    8    8  Andrzej Rechowicz       124   -  277:462    74
   4   18   36  Andrzej Rakoczy         100   +  354:300   150
   5   12   49  Elżbieta Święcka        100   -  299:350    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   481 /  5 partii


  28  Marek Dudkiewicz        107 Milanówek        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   28   56  Piotr Chmielewski       100   +  435:257   150
   2    4   27  Wiesław Olewiński       107   +  358:314   157
   3    4   18  Jerzy Matyasik          116   -  367:412    66
   4    6   16  Sergiusz Puchalski      118   +  480:383   168
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   541 /  4 partie


  29  Radosław Sowiński       106 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    1    1  Marcin Mroziuk          137   -  388:407    87
   2   13   37  Paweł Opyc              100   -  323:345    50
   3   22   20  Wojciech Próchniewicz   114   +  395:361   164
   4   16   38  Dorota Ziembowicz       100   +  457:343   150
   5    8   25  Lucyna Korga            109   +  343:337   159
                                                 --------------
                                                  SUMA =   610 /  5 partii


  30  Stefan Dawidson         106 Częstochowa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    2    2  Mariusz Skrobosz        137   -  322:367    87
   2   17   22  Marek Charytoniuk       112   -  311:382    62
   3   24   36  Andrzej Rakoczy         100   -  376:397    50
   4   30   52  Joanna Kubik            100   +  308:276   150
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   349 /  4 partie


  31  Beata Piotrowska        105 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    3    3  Wojciech Usakiewicz     135   +  465:399   185
   2    1    8  Andrzej Rechowicz       124   +  362:297   174
   3    2    9  Jarosław Borowski       124   +  400:271   174
   4    2   18  Jerzy Matyasik          116   -  336:380    66
   5    3   24  Robert Kamiński         110   -  286:579    60
                                                 --------------
                                                  SUMA =   659 /  5 partii


  32  Grzegorz Koczkodon      102 Ostróda          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    4    4  Mariusz Orzeł           133   -  394:420    83
   2   12   35  Marek Syczuk            100   -  354:391    50
   3   21   58  Marcin Kozyra           123   +  419:354   173
   4   15   26  Bogusław Puchalski      107   +  422:296   157
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   463 /  4 partie


  33  Joanna Juszczak         101 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    5    5  Kazio Merklejn          131   +  368:366   181
   2    9   18  Jerzy Matyasik          116   -  243:420    66
   3   17   47  Adam Legięć             100   +  341:320   150
   4   11   50  Piotr Krzemiński        100   -  295:392    50
   5   15    7  Grzegorz Święcki        127   -  336:345    77
                                                 --------------
                                                  SUMA =   524 /  5 partii


  34  Grzegorz Pukniel        101 Lublin           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    6    6  Karol Wyrębkiewicz      131   -  302:463    81
   2   19   40  Paulina Hennig          100   -  297:377    50
   3   26   54  Ewa Zając               100   -  266:357    50
   4   32    5  Kazio Merklejn          131   -  294:410    81
   5   29   68  Tomasz Zwoliński        143   -  330:418    93
                                                 --------------
                                                  SUMA =   355 /  5 partii


  35  Marek Syczuk            100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    7    7  Grzegorz Święcki        127   -  396:410    77
   2   12   32  Grzegorz Koczkodon      102   +  391:354   152
   3    7   26  Bogusław Puchalski      107   +  418:337   157
   4    4    8  Andrzej Rechowicz       124   +  488:291   174
   5    2   23  Piotr Rosół             111   -  332:350    61
                                                 --------------
                                                  SUMA =   621 /  5 partii


  36  Andrzej Rakoczy         100 Kraków           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    8    8  Andrzej Rechowicz       124   -  261:466    74
   2   24   51  Jarosław Wypart         100   -  360:378    50
   3   24   30  Stefan Dawidson         106   +  397:376   156
   4   18   27  Wiesław Olewiński       107   -  300:354    57
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   337 /  4 partie


  37  Paweł Opyc              100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    9    9  Jarosław Borowski       124   -  370:397    74
   2   13   29  Radosław Sowiński       106   +  345:323   156
   3   10   55  Maciej Hebda            100   -  359:381    50
   4   17   46  Renata Rosół            100   +  410:278   150
   5   10   57  Bogdan Kozłowski        102   -  319:386    52
                                                 --------------
                                                  SUMA =   482 /  5 partii


  38  Dorota Ziembowicz       100 Gliwice          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   10   10  Andrzej Słapiński       122   -  335:350    72
   2   16   54  Ewa Zając               100   +  375:277   150
   3   11   16  Sergiusz Puchalski      118   -  388:429    68
   4   16   29  Radosław Sowiński       106   -  343:457    56
   5   19   20  Wojciech Próchniewicz   114   -  321:371    64
                                                 --------------
                                                  SUMA =   410 /  5 partii


  39  Iwona Rutkowska         100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   11   11  Krzysztof Usakiewicz    122   -  269:503    72
   2   22   41  Irena Ficak             100   +  395:285   150
   3   14   45  Jolanta Kosmowska       100   +  405:265   150
   4    8   55  Maciej Hebda            100   -  307:376    50
   5   11   19  Beata Madej             115   -  292:444    65
                                                 --------------
                                                  SUMA =   487 /  5 partii


  40  Paulina Hennig          100 Gniezno          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   12   12  Aleksandra Merklejn     121   -  295:388    71
   2   19   34  Grzegorz Pukniel        101   +  377:297   151
   3   13   42  Piotr Wojciekiewicz     100   -  251:353    50
   4   24    6  Karol Wyrębkiewicz      131   -  292:360    81
   5   22   51  Jarosław Wypart         100   -  326:375    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   403 /  5 partii


  41  Irena Ficak             100 Mielec           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   13   13  Krzysztof Bukowski      120   -  266:459    70
   2   22   39  Iwona Rutkowska         100   -  285:395    50
   3   27   53  Grażyna Chmielewska     100   -  341:442    50
   4   31   44  Maria Jarosz            100   -  310:314    50
   5   27   56  Piotr Chmielewski       100   -  369:407    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   270 /  5 partii


  42  Piotr Wojciekiewicz     100 Katowice         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   14   14  Andrzej Szepczyński     119   -  357:440    69
   2   14   52  Joanna Kubik            100   +  308:275   150
   3   13   40  Paulina Hennig          100   +  353:251   150
   4    9   15  Mariola Osajda-Matczak  118   -  288:448    68
   5   14   21  Jarosław Sobczak        114   +  303:289   164
                                                 --------------
                                                  SUMA =   601 /  5 partii


  43  Dorota Zielińska        100 Ustanów          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   15   15  Mariola Osajda-Matczak  118   -  286:387    68
   2   20   21  Jarosław Sobczak        114   +  372:327   164
   3   15   50  Piotr Krzemiński        100   -  335:340    50
   4   20   51  Jarosław Wypart         100   +  322:231   150
   5   13   17  Rafał Matczak           117   -  304:400    67
                                                 --------------
                                                  SUMA =   499 /  5 partii


  44  Maria Jarosz            100 Lublin           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   16   16  Sergiusz Puchalski      118   -  282:332    68
   2   21   47  Adam Legięć             100   -  338:347    50
   3   25   21  Jarosław Sobczak        114   -  256:327    64
   4   31   41  Irena Ficak             100   +  314:310   150
   5   23    3  Wojciech Usakiewicz     135   -  332:490    85
                                                 --------------
                                                  SUMA =   417 /  5 partii


  45  Jolanta Kosmowska       100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   17   17  Rafał Matczak           117   +  387:263   167
   2    8   25  Lucyna Korga            109   -  273:419    59
   3   14   39  Iwona Rutkowska         100   -  265:405    50
   4   23   49  Elżbieta Święcka        100   -  295:407    50
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   326 /  4 partie


  46  Renata Rosół            100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   18   18  Jerzy Matyasik          116   -  345:364    66
   2   15   55  Maciej Hebda            100   -  298:372    50
   3   23   52  Joanna Kubik            100   +  437:256   150
   4   17   37  Paweł Opyc              100   -  278:410    50
   5   20   26  Bogusław Puchalski      107   -  243:396    57
                                                 --------------
                                                  SUMA =   373 /  5 partii


  47  Adam Legięć             100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   19   19  Beata Madej             115   -  276:405    65
   2   21   44  Maria Jarosz            100   +  347:338   150
   3   17   33  Joanna Juszczak         101   -  320:341    51
   4   22   48  Monika Rubinstein       100   +  301:244   150
   5   16   11  Krzysztof Usakiewicz    122   -  258:443    72
                                                 --------------
                                                  SUMA =   488 /  5 partii


  48  Monika Rubinstein       100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   20   20  Wojciech Próchniewicz   114   +  391:313   164
   2    7   15  Mariola Osajda-Matczak  118   -  294:341    68
   3   12   22  Marek Charytoniuk       112   -  254:300    62
   4   22   47  Adam Legięć             100   -  244:301    50
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   344 /  4 partie


  49  Elżbieta Święcka        100 Białystok        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   21   21  Jarosław Sobczak        114   +  295:290   164
   2   11   59  Marianna Kozłowska      102   -  313:348    52
   3   18   11  Krzysztof Usakiewicz    122   -  320:428    72
   4   23   45  Jolanta Kosmowska       100   +  407:295   150
   5   12   27  Wiesław Olewiński       107   +  350:299   157
                                                 --------------
                                                  SUMA =   595 /  5 partii


  50  Piotr Krzemiński        100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   22   22  Marek Charytoniuk       112   +  396:314   162
   2    6    9  Jarosław Borowski       124   -  255:464    74
   3   15   43  Dorota Zielińska        100   +  340:335   150
   4   11   33  Joanna Juszczak         101   +  392:295   151
   5    6   70  Dariusz Puton           132   -  331:454    82
                                                 --------------
                                                  SUMA =   619 /  5 partii


  51  Jarosław Wypart         100 Częstochowa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   23   23  Piotr Rosół             111   -  261:441    61
   2   24   36  Andrzej Rakoczy         100   +  378:360   150
   3   16   17  Rafał Matczak           117   -  345:351    67
   4   20   43  Dorota Zielińska        100   -  231:322    50
   5   22   40  Paulina Hennig          100   +  375:326   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   478 /  5 partii


  52  Joanna Kubik            100 Częstochowa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   24   24  Robert Kamiński         110   -  370:419    60
   2   14   42  Piotr Wojciekiewicz     100   -  275:308    50
   3   23   46  Renata Rosół            100   -  256:437    50
   4   30   30  Stefan Dawidson         106   -  276:308    56
   5   28   60  Kacper Jachowicz        100   +  326:310   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   366 /  5 partii


  53  Grażyna Chmielewska     100 Mrągowo          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   25   25  Lucyna Korga            109   -  263:381    59
   2   23   17  Rafał Matczak           117   -  296:377    67
   3   27   41  Irena Ficak             100   +  442:341   150
   4   19   19  Beata Madej             115   -  282:402    65
   5   21   54  Ewa Zając               100   -  291:365    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   391 /  5 partii


  54  Ewa Zając               100 Mrągowo          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   26   26  Bogusław Puchalski      107   -  323:445    57
   2   16   38  Dorota Ziembowicz       100   -  277:375    50
   3   26   34  Grzegorz Pukniel        101   +  357:266   151
   4   21   21  Jarosław Sobczak        114   -  294:332    64
   5   21   53  Grażyna Chmielewska     100   +  365:291   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   472 /  5 partii


  55  Maciej Hebda            100 Tarnów           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   27   27  Wiesław Olewiński       107   -  351:428    57
   2   15   46  Renata Rosół            100   +  372:298   150
   3   10   37  Paweł Opyc              100   +  381:359   150
   4    8   39  Iwona Rutkowska         100   +  376:307   150
   5    5   10  Andrzej Słapiński       122   -  271:389    72
                                                 --------------
                                                  SUMA =   579 /  5 partii


  56  Piotr Chmielewski       100 Mrągowo          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   28   28  Marek Dudkiewicz        107   -  257:435    57
   2            PAUZA
   3   20   12  Aleksandra Merklejn     121   -  278:466    71
   4   28   69  Wojciech Zemło          131   -  217:475    81
   5   27   41  Irena Ficak             100   +  407:369   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   359 /  4 partie


  57  Bogdan Kozłowski        102 Białystok        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   29   58  Marcin Kozyra           123   -  312:361    73
   2   18   20  Wojciech Próchniewicz   114   +  428:347   164
   3    9   19  Beata Madej             115   +  401:259   165
   4    7    9  Jarosław Borowski       124   -  261:431    74
   5   10   37  Paweł Opyc              100   +  386:319   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   626 /  5 partii


  58  Marcin Kozyra           123 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   29   57  Bogdan Kozłowski        102   +  361:312   152
   2            PAUZA
   3   21   32  Grzegorz Koczkodon      102   -  354:419    52
   4   25    3  Wojciech Usakiewicz     135   +  454:403   185
   5   17    6  Karol Wyrębkiewicz      131   -  407:424    81
                                                 --------------
                                                  SUMA =   470 /  4 partie


  59  Marianna Kozłowska      102 Białystok        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2   11   49  Elżbieta Święcka        100   +  348:313   150
   3    6   23  Piotr Rosół             111   -  290:406    61
   4   14   71  Ryszard Dębski          118   -  251:381    68
   5   18   69  Wojciech Zemło          131   -  231:504    81
                                                 --------------
                                                  SUMA =   360 /  4 partie


  60  Kacper Jachowicz        100 Żyrardów         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4   29   20  Wojciech Próchniewicz   114   -  260:423    64
   5   28   52  Joanna Kubik            100   -  310:326    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   114 /  2 partie


  61  Paweł Jachowicz         100 Żyrardów         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3   30   63  Waldemar Czerwoniec     125   -  252:533    75
   4   34   64  Andrzej Gostomski       100   +  363:323   150
   5   26    2  Mariusz Skrobosz        137   -  315:479    87
                                                 --------------
                                                  SUMA =   312 /  3 partie


  62  Sławomir Kordjalik      119 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3   31   64  Andrzej Gostomski       100   +  463:283   150
   4   27   66  Mateusz Żbikowski       135   -  221:482    85
   5   25   65  Stanisław Rydzik        129   -  277:468    79
                                                 --------------
                                                  SUMA =   314 /  3 partie


  63  Waldemar Czerwoniec     125 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3   30   61  Paweł Jachowicz         100   +  533:252   150
   4   26   67  Maciej Czupryniak       136   +  402:302   186
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   336 /  2 partie


  64  Andrzej Gostomski       100 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3   31   62  Sławomir Kordjalik      119   -  283:463    69
   4   34   61  Paweł Jachowicz         100   -  323:363    50
   5   30   72  Szymon Fidziński        132   -  301:497    82
                                                 --------------
                                                  SUMA =   201 /  3 partie


  65  Stanisław Rydzik        129 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3   32   67  Maciej Czupryniak       136   -  383:479    86
   4   33   68  Tomasz Zwoliński        143   +  381:380   193
   5   25   62  Sławomir Kordjalik      119   +  468:277   169
                                                 --------------
                                                  SUMA =   448 /  3 partie


  66  Mateusz Żbikowski       135 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3   29   68  Tomasz Zwoliński        143   +  478:321   193
   4   27   62  Sławomir Kordjalik      119   +  482:221   169
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   362 /  2 partie


  67  Maciej Czupryniak       136 Milanówek        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3   32   65  Stanisław Rydzik        129   +  479:383   179
   4   26   63  Waldemar Czerwoniec     125   -  302:402    75
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   254 /  2 partie


  68  Tomasz Zwoliński        143 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3   29   66  Mateusz Żbikowski       135   -  321:478    85
   4   33   65  Stanisław Rydzik        129   -  380:381    79
   5   29   34  Grzegorz Pukniel        101   +  418:330   151
                                                 --------------
                                                  SUMA =   315 /  3 partie


  69  Wojciech Zemło          131 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4   28   56  Piotr Chmielewski       100   +  475:217   150
   5   18   59  Marianna Kozłowska      102   +  504:231   152
                                                 --------------
                                                  SUMA =   302 /  2 partie


  70  Dariusz Puton           132 Ruda Śląska      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4   13    7  Grzegorz Święcki        127   +  433:345   177
   5    6   50  Piotr Krzemiński        100   +  454:331   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   327 /  2 partie


  71  Ryszard Dębski          118 Biała Podlaska   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4   14   59  Marianna Kozłowska      102   +  381:251   152
   5    7   22  Marek Charytoniuk       112   +  471:389   162
                                                 --------------
                                                  SUMA =   314 /  2 partie


  72  Szymon Fidziński        132 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5   30   64  Andrzej Gostomski       100   +  497:301   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   150 /  1 partia


   1  Marcin Mroziuk          137 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    1   29  Radosław Sowiński       106   +  407:388   156
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   156 /  1 partia



SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie