Betlejem31
sierpnia
Betlejem 31 sierpnia Turniej Książąt Świdnickich
Nowe Miasto Lubawskie13
września
Nowe Miasto Lubawskie 13-14 września VI Mistrzostwa Warmii i Mazur
Toruń20
września
Toruń 20-21 września II Mistrzostwa Torunia
VI Mistrzostwa Warmii i Mazur13 - 14 września 2003 — VI Mistrzostwa Warmii i MazurInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

VI Mistrzostwa Warmii i MazurNowe Miasto Lubawskie, 13 - 14 września 2003

Konkurs Relacja z turnieju


 1 Marek Syczuk Warszawa 10.0 4889
 2 Andrzej Oleksiak Ostróda 9.0 5057
 3 Tomasz Zwoliński Warszawa 9.0 4853
 4 Krzysztof Usakiewicz Warszawa 9.0 4746
 5 Mateusz Żbikowski Warszawa 9.0 4559
 6 Mariusz Skrobosz Warszawa 8.0 4824
 7 Dariusz Banaszek Warszawa 8.0 4766
 8 Radosław Sowiński Warszawa 8.0 4631
 9 Filip Warzecha Gdynia 8.0 4598
 10 Andrzej Szepczyński Kraków 8.0 4276 
 
 58 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
V Mistrzostwa Warmii i Mazur
IV Mistrzostwa Warmii i Mazur
III Mistrzostwa Warmii i Mazur




Wyniki turnieju Mistrzostwa Warmii i Mazur

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Marek           Syczuk               Warszawa               129.92     10.0     4889     1887     1084
  2 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                123.52      9.0     5057     1771      719
  3 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               138.87      9.0     4853     1774      286
  4 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               130.91      9.0     4746     1673      733
  5 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               140.82      9.0     4559     1658      592
  6 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               140.35      8.0     4824     1637      394
  7 Dariusz         Banaszek             Warszawa               137.70      8.0     4766     1598      787
  8 Radosław        Sowiński             Warszawa               118.94      8.0     4631     1616      401
  9 Filip           Warzecha             Gdynia                 119.47      8.0     4598     1572      332
 10 Andrzej         Szepczyński          Kraków                 118.90      8.0     4276     1554      766
 11 Kazio           Merklejn             Szczecin               134.49      7.5     4653     1610      201
 12 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    120.33      7.0     4831     1585      449
 13 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   136.33      7.0     4776     1571       69
 14 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie  119.19      7.0     4693     1503      477
 15 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              117.94      7.0     4637     1577      354
 16 Stanisław       Rydzik               Warszawa               134.49      7.0     4612     1460      413
 17 Irena           Sołdan               Rumia                  111.24      7.0     4499     1542      116
 18 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             110.69      7.0     4371     1554      206
 19 Mariusz         Michalski            Inowrocław             102.40      7.0     4263     1428      406
 20 Michał          Waszkiewicz          Warszawa               108.47      7.0     4066     1442      121
 21 Marcin          Kozyra               Warszawa               122.15      6.5     4599     1421      444
 22 Dawid           Pikul                Poznań                 125.36      6.0     4681     1392       25
 23 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               116.97      6.0     4417     1420      122
 24 Miłosz          Wrzałek              Reda                   105.01      6.0     4402     1335       32
 25 Piotr           Rosół                Warszawa               112.99      6.0     4316     1301       32
 26 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              121.66      6.0     4313     1430      -53
 27 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              111.25      6.0     4299     1332      652
 28 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 100.84      6.0     4201     1287      151
 29 Janina          Jabłczyńska-Zając    Gdynia                 104.00      6.0     3972     1322      348
 30 Krzysztof       Krzyżewski           Świętajno              100.00      6.0     3932     1278     -257
 31 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              100.00      6.0     3927     1315     -105
 32 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                102.14      6.0     3891     1306      -80
 33 Henryk          Ryś                  Warszawa               100.00      6.0     3700     1336     -404
 34 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 114.62      5.5     4458     1256      130
 35 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                111.02      5.0     4611     1291       43
 36 Mariola         Osajda-Matczak       Pruszków               114.49      5.0     4293     1179      294
 37 Lucyna          Śniadach             Rumia                  110.44      5.0     4144     1170       -6
 38 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  100.00      5.0     4138     1155      177
 39 Marek           Kocikowski           Ostróda                100.00      5.0     4028     1199     -177
 40 Wojciech        Sołdan               Rumia                  100.00      5.0     3843     1003       -4
 41 Ewa             Jobs                 Ostróda                100.00      5.0     3750     1164     -286
 42 Grażyna         Kaczyńska            Łódź                   100.00      5.0     3646     1210     -530
 43 Paulina         Płatkiewicz          Zielona Góra           100.00      5.0     3515     1078        0
 44 Adam            Graczyk              Nowe Miasto Lubawskie  100.00      5.0     3200     1143     -926
 45 Krystian        Wandzlewicz          Nowe Miasto Lubawskie  100.00      5.0     2684      953      142
 46 Renata          Rosół                Warszawa               100.00      4.0     4023     1093      129
 47 Maria           Grzegorzewska        Nowe Miasto Lubawskie  100.00      4.0     3865     1110     -189
 48 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             104.98      4.0     3815     1124     -468
 49 Michał          Kołodziejczyk        Ostróda                100.00      4.0     3773     1098     -287
 50 Tomasz          Gapiński             Lorki                  100.00      4.0     3019     1042    -1077
 51 Andrzej         Szymański            Łódź                   100.00      4.0     2553      760     -293
 52 Anna            Czarnecka            Zgierz                 100.00      3.0     2704      880    -1051
 53 Krystyna        Badełek              Ogrodzieniec           100.00      2.0     2052      600     -189
 54 Kamil           Piecewicz            Nowe Miasto Lubawskie  100.00      2.0     1851      636    -1325
 55 Jan             Bielaszka            Nowe Miasto Lubawskie  100.00      1.5     2083      572     -434
 56 Rafał           Kitowski             Nowe Miasto Lubawskie  100.00      1.0     1172      269     -890
 57 Anna            Bielaszka            Nowe Miasto Lubawskie  100.00      0.5     2547      582    -1132
 58 Paweł           Piotrowicz           Kurzętnik              100.00      0.5      443      167     -864
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Mistrzostwa Warmii i Mazur



	Mateusz Żbikowski 140.82 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Waszkiewicz           108.47 -  340: 342   58
    2    21 Anna           Czarnecka             100.00 +  386: 254  150
    3    19 Dariusz        Nawrocki              100.00 +  398: 183  150
    4     5 Marek          Dudkiewicz            117.94 -  352: 418   68
    5    15 Irena          Sołdan                111.24 +  494: 376  161
    6     6 Krzysztof      Usakiewicz            130.91 -  328: 381   81
    7    12 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.00 +  312: 296  154
    8     8 Dawid          Pikul                 125.36 +  434: 345  175
    9     9 Eugeniusz      Wróblewski            110.69 +  375: 336  161
   10     6 Filip          Warzecha              119.47 +  355: 351  169
   11     5 Irena          Sołdan                111.24 +  383: 363  161
   12     4 Robert         Kamiński              120.33 +  402: 322  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1658  / 12 138.17




	Mariusz Skrobosz 140.35 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Miłosz         Wrzałek               105.01 +  397: 375  155
    2    13 Michał         Waszkiewicz           108.47 +  363: 360  158
    3     4 Marek          Syczuk                129.92 -  345: 423   80
    4     7 Tomasz         Zwoliński             138.87 -  378: 473   89
    5    13 Filip          Warzecha              119.47 +  463: 325  169
    6     8 Piotr          Rosół                 112.99 +  427: 287  163
    7     6 Eugeniusz      Wróblewski            110.69 -  353: 408   61
    8    10 Mariusz        Michalski             102.40 +  463: 361  152
    9     6 Andrzej        Kwiatkowski           116.97 +  451: 381  167
   10     4 Dariusz        Banaszek              137.70 -  334: 346   88
   11     6 Mariusz        Orzeł                 119.19 +  428: 280  169
   12     5 Karol          Wyrębkiewicz          136.33 +  422: 411  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1637  / 12 136.42




	Tomasz Zwoliński 138.87 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Wojciech       Gołęcki               104.98 +  389: 377  155
    2     1 Krzysztof      Bukowski              121.66 -  345: 431   72
    3    18 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  481: 314  150
    4     7 Mariusz        Skrobosz              140.35 +  473: 378  190
    5     4 Grzegorz       Koczkodon             111.02 +  442: 419  161
    6     4 Kazio          Merklejn              134.49 +  488: 399  184
    7     4 Karol          Wyrębkiewicz          136.33 +  405: 340  186
    8     3 Marek          Dudkiewicz            117.94 +  409: 268  168
    9     2 Marek          Syczuk                129.92 -  325: 404   80
   10     1 Andrzej        Oleksiak              123.52 +  396: 379  174
   11     1 Andrzej        Oleksiak              123.52 +  445: 393  174
   12     1 Marek          Syczuk                129.92 -  255: 465   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1774  / 12 147.83




	Dariusz Banaszek 137.70 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.00 +  413: 289  154
    2     9 Kazio          Merklejn              134.49 -  310: 313   84
    3     8 Marek          Dudkiewicz            117.94 -  374: 402   68
    4    18 Michał         Kołodziejczyk         100.00 -  316: 376   50
    5    21 Kamil          Piecewicz             100.00 +  439: 278  150
    6    16 Ewa            Jobs                  100.00 +  518: 245  150
    7    11 Wojciech       Gołęcki               104.98 +  484: 303  155
    8     7 Andrzej        Kwiatkowski           116.97 +  415: 294  167
    9     5 Karol          Wyrębkiewicz          136.33 +  447: 424  186
   10     4 Mariusz        Skrobosz              140.35 +  346: 334  190
   11     3 Robert         Kamiński              120.33 +  339: 317  170
   12     2 Andrzej        Oleksiak              123.52 -  365: 404   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1598  / 12 133.17




	Karol Wyrębkiewicz 136.33 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Michalski             102.40 +  485: 320  152
    2     3 Kamil          Nawrocki              111.25 +  376: 344  161
    3     7 Mariusz        Orzeł                 119.19 +  398: 377  169
    4     1 Andrzej        Oleksiak              123.52 +  408: 391  174
    5     2 Robert         Kamiński              120.33 +  414: 405  170
    6     1 Marek          Syczuk                129.92 -  257: 389   80
    7     4 Tomasz         Zwoliński             138.87 -  340: 405   89
    8     5 Radosław       Sowiński              118.94 -  325: 453   69
    9     5 Dariusz        Banaszek              137.70 -  424: 447   88
   10     9 Grzegorz       Koczkodon             111.02 +  453: 388  161
   11     7 Marek          Dudkiewicz            117.94 +  485: 366  168
   12     5 Mariusz        Skrobosz              140.35 -  411: 422   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1571  / 12 130.92




	Stanisław Rydzik 134.49 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Rafał          Dąbrowski             102.14 +  406: 272  152
    2    11 Dariusz        Nawrocki              100.00 +  486: 296  150
    3     3 Eugeniusz      Wróblewski            110.69 -  322: 410   61
    4     8 Kamil          Nawrocki              111.25 +  359: 340  161
    5     9 Kazio          Merklejn              134.49 -  277: 389   84
    6    14 Dariusz        Białobrzewski         114.62 +  397: 306  165
    7     7 Marek          Dudkiewicz            117.94 -  394: 406   68
    8    13 Krystian       Wandzlewicz           100.00 +  449: 357  150
    9     8 Irena          Sołdan                111.24 -  330: 446   61
   10    10 Andrzej        Kwiatkowski           116.97 +  372: 333  167
   11     8 Krzysztof      Bukowski              121.66 +  483: 249  172
   12     6 Radosław       Sowiński              118.94 -  337: 395   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1460  / 12 121.67




	Kazio Merklejn 134.49 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Alina          Białobrzewska         100.84 +  355: 343  151
    2     9 Dariusz        Banaszek              137.70 +  313: 310  188
    3     6 Marcin         Kozyra                122.15 =  356: 356  122
    4     4 Marek          Syczuk                129.92 -  359: 460   80
    5     9 Stanisław      Rydzik                134.49 +  389: 277  184
    6     4 Tomasz         Zwoliński             138.87 -  399: 488   89
    7    10 Grzegorz       Koczkodon             111.02 +  483: 456  161
    8     6 Krzysztof      Bukowski              121.66 +  478: 303  172
    9     4 Andrzej        Szepczyński           118.90 -  287: 386   69
   10     7 Irena          Sołdan                111.24 -  422: 423   61
   11    11 Marcin         Kozyra                122.15 +  414: 309  172
   12     8 Eugeniusz      Wróblewski            110.69 +  398: 341  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1610  / 12 134.17




	Krzysztof Usakiewicz 130.91 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Maria          Grzegorzewska         100.00 -  342: 352   50
    2    20 Rafał          Dąbrowski             102.14 +  507: 232  152
    3     9 Mariusz        Michalski             102.40 +  387: 329  152
    4     6 Renata         Rosół                 100.00 +  369: 285  150
    5     7 Marcin         Kozyra                122.15 +  442: 344  172
    6     6 Mateusz        Żbikowski             140.82 +  381: 328  191
    7     2 Robert         Kamiński              120.33 -  335: 399   70
    8     4 Eugeniusz      Wróblewski            110.69 +  340: 304  161
    9     3 Radosław       Sowiński              118.94 -  403: 404   69
   10     5 Marek          Dudkiewicz            117.94 +  391: 345  168
   11     4 Radosław       Sowiński              118.94 +  466: 330  169
   12     3 Andrzej        Szepczyński           118.90 +  383: 361  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1673  / 12 139.42




	Marek Syczuk 129.92 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Anna           Bielaszka             100.00 +  490: 203  150
    2     2 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  394: 283  150
    3     4 Mariusz        Skrobosz              140.35 +  423: 345  190
    4     4 Kazio          Merklejn              134.49 +  460: 359  184
    5     1 Krzysztof      Bukowski              121.66 +  431: 301  172
    6     1 Karol          Wyrębkiewicz          136.33 +  389: 257  186
    7     1 Andrzej        Szepczyński           118.90 -  368: 417   69
    8     1 Robert         Kamiński              120.33 -  269: 441   70
    9     2 Tomasz         Zwoliński             138.87 +  404: 325  189
   10     3 Radosław       Sowiński              118.94 +  445: 307  169
   11     2 Andrzej        Szepczyński           118.90 +  351: 312  169
   12     1 Tomasz         Zwoliński             138.87 +  465: 255  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1887  / 12 157.25




	Dawid Pikul 125.36 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jan            Bielaszka             100.00 +  379: 340  150
    2     4 Lucyna         Śniadach              110.44 +  429: 285  160
    3     1 Krzysztof      Bukowski              121.66 -  362: 385   72
    4    12 Irena          Sołdan                111.24 +  413: 349  161
    5     8 Dariusz        Białobrzewski         114.62 +  452: 377  165
    6     3 Robert         Kamiński              120.33 -  408: 494   70
    7     3 Andrzej        Oleksiak              123.52 -  365: 396   74
    8     8 Mateusz        Żbikowski             140.82 -  345: 434   91
    9    12 Marek          Kocikowski            100.00 +  424: 384  150
   10     8 Mariusz        Orzeł                 119.19 -  294: 430   69
   11    12 Grzegorz       Koczkodon             111.02 +  443: 372  161
   12     9 Mariusz        Orzeł                 119.19 -  367: 410   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1392  / 12 116.00




	Andrzej Oleksiak 123.52 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Anna           Czarnecka             100.00 +  449: 260  150
    2     5 Dariusz        Białobrzewski         114.62 +  423: 375  165
    3     5 Irena          Sołdan                111.24 +  501: 288  161
    4     1 Karol          Wyrębkiewicz          136.33 -  391: 408   86
    5     3 Eugeniusz      Wróblewski            110.69 +  465: 357  161
    6     2 Marek          Dudkiewicz            117.94 +  400: 329  168
    7     3 Dawid          Pikul                 125.36 +  396: 365  175
    8     2 Andrzej        Szepczyński           118.90 +  386: 319  169
    9     1 Robert         Kamiński              120.33 +  470: 431  170
   10     1 Tomasz         Zwoliński             138.87 -  379: 396   89
   11     1 Tomasz         Zwoliński             138.87 -  393: 445   89
   12     2 Dariusz        Banaszek              137.70 +  404: 365  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1771  / 12 147.58




	Marcin Kozyra 122.15 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Tomasz         Gapiński              100.00 +  419: 220  150
    2     7 Kamil          Piecewicz             100.00 +  452: 241  150
    3     6 Kazio          Merklejn              134.49 =  356: 356  134
    4     3 Robert         Kamiński              120.33 -  401: 423   70
    5     7 Krzysztof      Usakiewicz            130.91 -  344: 442   81
    6    13 Andrzej        Kwiatkowski           116.97 -  372: 439   67
    7    17 Lucyna         Śniadach              110.44 +  389: 295  160
    8    14 Filip          Warzecha              119.47 -  362: 385   69
    9    18 Alina          Białobrzewska         100.84 +  407: 391  151
   10    15 Miłosz         Wrzałek               105.01 +  398: 265  155
   11    11 Kazio          Merklejn              134.49 -  309: 414   84
   12    14 Henryk         Ryś                   100.00 +  390: 284  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1421  / 12 118.42




	Krzysztof Bukowski 121.66 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Adam           Graczyk               100.00 +  510: 227  150
    2     1 Tomasz         Zwoliński             138.87 +  431: 345  189
    3     1 Dawid          Pikul                 125.36 +  385: 362  175
    4     2 Eugeniusz      Wróblewski            110.69 +  365: 346  161
    5     1 Marek          Syczuk                129.92 -  301: 431   80
    6     5 Andrzej        Szepczyński           118.90 -  295: 392   69
    7     5 Miłosz         Wrzałek               105.01 +  446: 283  155
    8     6 Kazio          Merklejn              134.49 -  303: 478   84
    9    11 Mariusz        Orzeł                 119.19 -  325: 410   69
   10    11 Mariola        Osajda-Matczak        114.49 +  398: 253  164
   11     8 Stanisław      Rydzik                134.49 -  249: 483   84
   12    11 Krystian       Wandzlewicz           100.00 -  305: 356   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Robert Kamiński 120.33 Wysokie Mazowieckie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Ewa            Jobs                  100.00 +  418: 314  150
    2     8 Marek          Kocikowski            100.00 +  503: 312  150
    3     2 Radosław       Sowiński              118.94 +  404: 337  169
    4     3 Marcin         Kozyra                122.15 +  423: 401  172
    5     2 Karol          Wyrębkiewicz          136.33 -  405: 414   86
    6     3 Dawid          Pikul                 125.36 +  494: 408  175
    7     2 Krzysztof      Usakiewicz            130.91 +  399: 335  181
    8     1 Marek          Syczuk                129.92 +  441: 269  180
    9     1 Andrzej        Oleksiak              123.52 -  431: 470   74
   10     2 Andrzej        Szepczyński           118.90 -  274: 381   69
   11     3 Dariusz        Banaszek              137.70 -  317: 339   88
   12     4 Mateusz        Żbikowski             140.82 -  322: 402   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1585  / 12 132.08




	Filip Warzecha 119.47 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  413: 331  150
    2    10 Irena          Sołdan                111.24 -  297: 372   61
    3    10 Andrzej        Kwiatkowski           116.97 -  280: 360   67
    4    15 Mariusz        Orzeł                 119.19 +  373: 364  169
    5    13 Mariusz        Skrobosz              140.35 -  325: 463   90
    6    24 Wojciech       Sołdan                100.00 +  461: 302  150
    7    14 Henryk         Ryś                   100.00 +  467: 304  150
    8    14 Marcin         Kozyra                122.15 +  385: 362  172
    9     7 Grzegorz       Koczkodon             111.02 +  363: 333  161
   10     6 Mateusz        Żbikowski             140.82 -  351: 355   91
   11     9 Krystian       Wandzlewicz           100.00 +  452: 386  150
   12     7 Irena          Sołdan                111.24 +  431: 334  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1572  / 12 131.00




	Mariusz Orzeł 119.19 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  381: 384   50
    2    14 Grzegorz       Koczkodon             111.02 +  525: 366  161
    3     7 Karol          Wyrębkiewicz          136.33 -  377: 398   86
    4    15 Filip          Warzecha              119.47 -  364: 373   69
    5    20 Renata         Rosół                 100.00 +  351: 311  150
    6    15 Michał         Waszkiewicz           108.47 +  406: 264  158
    7     9 Andrzej        Kwiatkowski           116.97 -  306: 376   67
    8    15 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  453: 330  150
    9    11 Krzysztof      Bukowski              121.66 +  410: 325  172
   10     8 Dawid          Pikul                 125.36 +  430: 294  175
   11     6 Mariusz        Skrobosz              140.35 -  280: 428   90
   12     9 Dawid          Pikul                 125.36 +  410: 367  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1503  / 12 125.25




	Radosław Sowiński 118.94 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Rafał          Kitowski              100.00 +  399: 135  150
    2    12 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  399: 304  150
    3     2 Robert         Kamiński              120.33 -  337: 404   70
    4    13 Dariusz        Białobrzewski         114.62 -  327: 373   65
    5    17 Michał         Kołodziejczyk         100.00 +  480: 313  150
    6     9 Wojciech       Gołęcki               104.98 +  410: 351  155
    7     8 Mariola        Osajda-Matczak        114.49 +  390: 374  164
    8     5 Karol          Wyrębkiewicz          136.33 +  453: 325  186
    9     3 Krzysztof      Usakiewicz            130.91 +  404: 403  181
   10     3 Marek          Syczuk                129.92 -  307: 445   80
   11     4 Krzysztof      Usakiewicz            130.91 -  330: 466   81
   12     6 Stanisław      Rydzik                134.49 +  395: 337  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1616  / 12 134.67




	Andrzej Szepczyński 118.90 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    28 Paulina        Płatkiewicz           100.00 +  437: 203  150
    3    13 Piotr          Rosół                 112.99 +  387: 376  163
    4    11 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  484: 294  150
    5     6 Henryk         Ryś                   100.00 +  400: 293  150
    6     5 Krzysztof      Bukowski              121.66 +  392: 295  172
    7     1 Marek          Syczuk                129.92 +  417: 368  180
    8     2 Andrzej        Oleksiak              123.52 -  319: 386   74
    9     4 Kazio          Merklejn              134.49 +  386: 287  184
   10     2 Robert         Kamiński              120.33 +  381: 274  170
   11     2 Marek          Syczuk                129.92 -  312: 351   80
   12     3 Krzysztof      Usakiewicz            130.91 -  361: 383   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1554  / 11 141.27




	Marek Dudkiewicz 117.94 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marek          Kocikowski            100.00 -  354: 366   50
    2    18 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.00 +  510: 208  154
    3     8 Dariusz        Banaszek              137.70 +  402: 374  188
    4     5 Mateusz        Żbikowski             140.82 +  418: 352  191
    5     5 Krzysztof      Krzyżewski            100.00 +  356: 267  150
    6     2 Andrzej        Oleksiak              123.52 -  329: 400   74
    7     7 Stanisław      Rydzik                134.49 +  406: 394  184
    8     3 Tomasz         Zwoliński             138.87 -  268: 409   89
    9    10 Piotr          Rosół                 112.99 +  470: 278  163
   10     5 Krzysztof      Usakiewicz            130.91 -  345: 391   81
   11     7 Karol          Wyrębkiewicz          136.33 -  366: 485   86
   12    10 Andrzej        Kwiatkowski           116.97 +  413: 359  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1577  / 12 131.42




	Andrzej Kwiatkowski 116.97 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Michał         Kołodziejczyk         100.00 +  442: 293  150
    2     6 Eugeniusz      Wróblewski            110.69 -  377: 414   61
    3    10 Filip          Warzecha              119.47 +  360: 280  169
    4    10 Henryk         Ryś                   100.00 -  304: 352   50
    5    14 Michał         Waszkiewicz           108.47 +  407: 308  158
    6    13 Marcin         Kozyra                122.15 +  439: 372  172
    7     9 Mariusz        Orzeł                 119.19 +  376: 306  169
    8     7 Dariusz        Banaszek              137.70 -  294: 415   88
    9     6 Mariusz        Skrobosz              140.35 -  381: 451   90
   10    10 Stanisław      Rydzik                134.49 -  333: 372   84
   11    13 Kamil          Nawrocki              111.25 +  345: 319  161
   12    10 Marek          Dudkiewicz            117.94 -  359: 413   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Dariusz Białobrzewski 114.62 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Krzysztof      Krzyżewski            100.00 +  377: 336  150
    2     5 Andrzej        Oleksiak              123.52 -  375: 423   74
    3    16 Jan            Bielaszka             100.00 =  335: 335  100
    4    13 Radosław       Sowiński              118.94 +  373: 327  169
    5     8 Dawid          Pikul                 125.36 -  377: 452   75
    6    14 Stanisław      Rydzik                134.49 -  306: 397   84
    7    19 Krystian       Wandzlewicz           100.00 -  375: 423   50
    8    21 Marek          Kocikowski            100.00 -  329: 431   50
    9    24 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.00 -  345: 349   54
   10    26 Anna           Czarnecka             100.00 +  337: 254  150
   11    24 Renata         Rosół                 100.00 +  407: 332  150
   12    21 Adam           Graczyk               100.00 +  522: 269  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1256  / 12 104.67




	Mariola Osajda-Matczak 114.49 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Dariusz        Nawrocki              100.00 -  337: 353   50
    2    23 Tomasz         Gapiński              100.00 +  466: 176  150
    3    12 Michał         Waszkiewicz           108.47 +  382: 327  158
    4     9 Krzysztof      Krzyżewski            100.00 -  322: 353   50
    5    12 Alina          Białobrzewska         100.84 +  385: 290  151
    6    12 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  325: 310  150
    7     8 Radosław       Sowiński              118.94 -  374: 390   69
    8     9 Grzegorz       Koczkodon             111.02 -  379: 387   61
    9    14 Wojciech       Gołęcki               104.98 +  410: 318  155
   10    11 Krzysztof      Bukowski              121.66 -  253: 398   72
   11    14 Mariusz        Michalski             102.40 -  324: 351   52
   12    16 Kamil          Nawrocki              111.25 -  336: 346   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1179  / 12  98.25




	Piotr Rosół 112.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Kamil          Piecewicz             100.00 -  366: 367   50
    2    17 Michał         Kołodziejczyk         100.00 +  316: 309  150
    3    13 Andrzej        Szepczyński           118.90 -  376: 387   69
    4    20 Rafał          Dąbrowski             102.14 +  407: 286  152
    5    16 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  354: 282  150
    6     8 Mariusz        Skrobosz              140.35 -  287: 427   90
    7    16 Dariusz        Nawrocki              100.00 +  404: 324  150
    8    12 Kamil          Nawrocki              111.25 +  360: 307  161
    9    10 Marek          Dudkiewicz            117.94 -  278: 470   68
   10    13 Krystian       Wandzlewicz           100.00 -  341: 371   50
   11    15 Alina          Białobrzewska         100.84 -  319: 411   51
   12    17 Lucyna         Śniadach              110.44 +  508: 343  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Kamil Nawrocki 111.25 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Paweł          Piotrowicz            100.00 +  381: 142  150
    2     3 Karol          Wyrębkiewicz          136.33 -  344: 376   86
    3    21 Kamil          Piecewicz             100.00 +  352: 249  150
    4     8 Stanisław      Rydzik                134.49 -  340: 359   84
    5    19 Jan            Bielaszka             100.00 +  411: 248  150
    6     7 Miłosz         Wrzałek               105.01 -  290: 416   55
    7    15 Krzysztof      Krzyżewski            100.00 +  524: 246  150
    8    12 Piotr          Rosół                 112.99 -  307: 360   63
    9    15 Rafał          Dąbrowski             102.14 +  383: 261  152
   10    12 Eugeniusz      Wróblewski            110.69 -  302: 309   61
   11    13 Andrzej        Kwiatkowski           116.97 -  319: 345   67
   12    16 Mariola        Osajda-Matczak        114.49 +  346: 336  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1332  / 12 111.00




	Irena Sołdan 111.24 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Renata         Rosół                 100.00 +  354: 311  150
    2    10 Filip          Warzecha              119.47 +  372: 297  169
    3     5 Andrzej        Oleksiak              123.52 -  288: 501   74
    4    12 Dawid          Pikul                 125.36 -  349: 413   75
    5    15 Mateusz        Żbikowski             140.82 -  376: 494   91
    6    18 Michał         Kołodziejczyk         100.00 +  357: 235  150
    7    18 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  423: 253  150
    8    11 Miłosz         Wrzałek               105.01 +  414: 313  155
    9     8 Stanisław      Rydzik                134.49 +  446: 330  184
   10     7 Kazio          Merklejn              134.49 +  423: 422  184
   11     5 Mateusz        Żbikowski             140.82 -  363: 383   91
   12     7 Filip          Warzecha              119.47 -  334: 431   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1542  / 12 128.50




	Grzegorz Koczkodon 111.02 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Henryk         Ryś                   100.00 +  396: 274  150
    2    14 Mariusz        Orzeł                 119.19 -  366: 525   69
    3    14 Marek          Kocikowski            100.00 +  369: 300  150
    4    14 Jan            Bielaszka             100.00 +  353: 269  150
    5     4 Tomasz         Zwoliński             138.87 -  419: 442   89
    6    10 Krzysztof      Krzyżewski            100.00 +  412: 273  150
    7    10 Kazio          Merklejn              134.49 -  456: 483   84
    8     9 Mariola        Osajda-Matczak        114.49 +  387: 379  164
    9     7 Filip          Warzecha              119.47 -  333: 363   69
   10     9 Karol          Wyrębkiewicz          136.33 -  388: 453   86
   11    12 Dawid          Pikul                 125.36 -  372: 443   75
   12    15 Miłosz         Wrzałek               105.01 -  360: 364   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1291  / 12 107.58




	Eugeniusz Wróblewski 110.69 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Wojciech       Sołdan                100.00 +  376: 312  150
    2     6 Andrzej        Kwiatkowski           116.97 +  414: 377  167
    3     3 Stanisław      Rydzik                134.49 +  410: 322  184
    4     2 Krzysztof      Bukowski              121.66 -  346: 365   72
    5     3 Andrzej        Oleksiak              123.52 -  357: 465   74
    6    11 Henryk         Ryś                   100.00 +  380: 276  150
    7     6 Mariusz        Skrobosz              140.35 +  408: 353  190
    8     4 Krzysztof      Usakiewicz            130.91 -  304: 340   81
    9     9 Mateusz        Żbikowski             140.82 -  336: 375   91
   10    12 Kamil          Nawrocki              111.25 +  309: 302  161
   11    10 Henryk         Ryś                   100.00 +  390: 280  150
   12     8 Kazio          Merklejn              134.49 -  341: 398   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1554  / 12 129.50




	Lucyna Śniadach 110.44 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Andrzej        Szymański             100.00 +  472: 216  150
    2     4 Dawid          Pikul                 125.36 -  285: 429   75
    3    15 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  308: 366   50
    4    19 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  331: 323  150
    5    10 Miłosz         Wrzałek               105.01 -  311: 412   55
    6    22 Jan            Bielaszka             100.00 +  393: 271  150
    7    17 Marcin         Kozyra                122.15 -  295: 389   72
    8    17 Henryk         Ryś                   100.00 -  305: 378   50
    9    20 Wojciech       Sołdan                100.00 -  337: 341   50
   10    22 Renata         Rosół                 100.00 +  322: 239  150
   11    20 Wojciech       Gołęcki               104.98 +  442: 278  155
   12    17 Piotr          Rosół                 112.99 -  343: 508   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1170  / 12  97.50




	Michał Waszkiewicz 108.47 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mateusz        Żbikowski             140.82 +  342: 340  191
    2    13 Mariusz        Skrobosz              140.35 -  360: 363   90
    3    12 Mariola        Osajda-Matczak        114.49 -  327: 382   64
    4    22 Dariusz        Nawrocki              100.00 +  347: 275  150
    5    14 Andrzej        Kwiatkowski           116.97 -  308: 407   67
    6    15 Mariusz        Orzeł                 119.19 -  264: 406   69
    7    23 Paulina        Płatkiewicz           100.00 +  359: 345  150
    8    22 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  388: 244  150
    9    13 Miłosz         Wrzałek               105.01 +  400: 323  155
   10    14 Henryk         Ryś                   100.00 -  257: 263   50
   11    16 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.00 +  352: 337  154
   12    13 Rafał          Dąbrowski             102.14 +  362: 260  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Miłosz Wrzałek 105.01 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              140.35 -  375: 397   90
    2    16 Renata         Rosół                 100.00 -  382: 415   50
    3    22 Wojciech       Sołdan                100.00 +  400: 273  150
    4    16 Marek          Kocikowski            100.00 +  401: 361  150
    5    10 Lucyna         Śniadach              110.44 +  412: 311  160
    6     7 Kamil          Nawrocki              111.25 +  416: 290  161
    7     5 Krzysztof      Bukowski              121.66 -  283: 446   72
    8    11 Irena          Sołdan                111.24 -  313: 414   61
    9    13 Michał         Waszkiewicz           108.47 -  323: 400   58
   10    15 Marcin         Kozyra                122.15 -  265: 398   72
   11    18 Krzysztof      Krzyżewski            100.00 +  468: 305  150
   12    15 Grzegorz       Koczkodon             111.02 +  364: 360  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1335  / 12 111.25




	Wojciech Gołęcki 104.98 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Zwoliński             138.87 -  377: 389   89
    2    15 Wojciech       Sołdan                100.00 +  374: 176  150
    3    17 Henryk         Ryś                   100.00 -  277: 379   50
    4    23 Adam           Graczyk               100.00 +  354: 280  150
    5    11 Mariusz        Michalski             102.40 +  310: 305  152
    6     9 Radosław       Sowiński              118.94 -  351: 410   69
    7    11 Dariusz        Banaszek              137.70 -  303: 484   88
    8    18 Dariusz        Nawrocki              100.00 +  333: 285  150
    9    14 Mariola        Osajda-Matczak        114.49 -  318: 410   64
   10    18 Rafał          Dąbrowski             102.14 -  281: 347   52
   11    20 Lucyna         Śniadach              110.44 -  278: 442   60
   12    22 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  259: 376   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1124  / 12  93.67




	Janina Jabłczyńska-Zając 104.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dariusz        Banaszek              137.70 -  289: 413   88
    2    18 Marek          Dudkiewicz            117.94 -  208: 510   68
    3    27 Paweł          Piotrowicz            100.00 +  523: 124  150
    4    24 Tomasz         Gapiński              100.00 +  408: 169  150
    5    18 Maria          Grzegorzewska         100.00 -  280: 355   50
    6    21 Rafał          Dąbrowski             102.14 +  339: 233  152
    7    12 Mateusz        Żbikowski             140.82 -  296: 312   91
    8    19 Krzysztof      Krzyżewski            100.00 -  211: 300   50
    9    24 Dariusz        Białobrzewski         114.62 +  349: 345  165
   10    19 Ewa            Jobs                  100.00 +  364: 241  150
   11    16 Michał         Waszkiewicz           108.47 -  337: 352   58
   12    18 Marek          Kocikowski            100.00 +  368: 270  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1322  / 12 110.17




	Mariusz Michalski 102.40 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Karol          Wyrębkiewicz          136.33 -  320: 485   86
    2    26 Paweł          Piotrowicz            100.00 +  403: 177  150
    3     9 Krzysztof      Usakiewicz            130.91 -  329: 387   81
    4    21 Kamil          Piecewicz             100.00 +  483: 223  150
    5    11 Wojciech       Gołęcki               104.98 -  305: 310   55
    6    17 Alina          Białobrzewska         100.84 +  365: 298  151
    7    13 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  315: 304  150
    8    10 Mariusz        Skrobosz              140.35 -  361: 463   90
    9    16 Henryk         Ryś                   100.00 -  231: 233   50
   10    17 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  437: 343  150
   11    14 Mariola        Osajda-Matczak        114.49 +  351: 324  164
   12    12 Alina          Białobrzewska         100.84 +  363: 310  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 12 119.00




	Rafał Dąbrowski 102.14 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Stanisław      Rydzik                134.49 -  272: 406   84
    2    20 Krzysztof      Usakiewicz            130.91 -  232: 507   81
    3    26 Anna           Bielaszka             100.00 +  364: 188  150
    4    20 Piotr          Rosół                 112.99 -  286: 407   63
    5    25 Tomasz         Gapiński              100.00 +  449: 238  150
    6    21 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.00 -  233: 339   54
    7    21 Renata         Rosół                 100.00 +  371: 350  150
    8    20 Ewa            Jobs                  100.00 +  452: 231  150
    9    15 Kamil          Nawrocki              111.25 -  261: 383   61
   10    18 Wojciech       Gołęcki               104.98 +  347: 281  155
   11    17 Wojciech       Sołdan                100.00 +  364: 279  150
   12    13 Michał         Waszkiewicz           108.47 -  260: 362   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1306  / 12 108.83




	Alina Białobrzewska 100.84 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kazio          Merklejn              134.49 -  343: 355   84
    2    19 Henryk         Ryś                   100.00 -  307: 384   50
    3    23 Paulina        Płatkiewicz           100.00 +  366: 318  150
    4    25 Wojciech       Sołdan                100.00 +  365: 330  150
    5    12 Mariola        Osajda-Matczak        114.49 -  290: 385   64
    6    17 Mariusz        Michalski             102.40 -  298: 365   52
    7    22 Adam           Graczyk               100.00 +  452: 221  150
    8    16 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  344: 293  150
    9    18 Marcin         Kozyra                122.15 -  391: 407   72
   10    16 Marek          Kocikowski            100.00 +  324: 310  150
   11    15 Piotr          Rosół                 112.99 +  411: 319  163
   12    12 Mariusz        Michalski             102.40 -  310: 363   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1287  / 12 107.25




	Krystyna Badełek 100.00 Ogrodzieniec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    24 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  209: 358   50
    6    25 Kamil          Piecewicz             100.00 -  271: 284   50
    7    27 Anna           Bielaszka             100.00 +  374: 175  150
    8    24 Michał         Kołodziejczyk         100.00 -  212: 397   50
    9    26 Tomasz         Gapiński              100.00 -  267: 317   50
   10    27 Andrzej        Szymański             100.00 -  261: 270   50
   11    26 Andrzej        Szymański             100.00 -  182: 275   50
   12    27 Anna           Bielaszka             100.00 +  276: 165  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     600  /  8  75.00




	Anna Bielaszka 100.00 Nowe Miasto Lubawskie   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marek          Syczuk                129.92 -  203: 490   80
    2    25 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  165: 304   50
    3    26 Rafał          Dąbrowski             102.14 -  188: 364   52
    4    26 Paulina        Płatkiewicz           100.00 -  132: 295   50
    5    27 Wojciech       Sołdan                100.00 -  199: 343   50
    6    29 PAUZA
    7    27 Krystyna       Badełek               100.00 -  175: 374   50
    8    27 Anna           Czarnecka             100.00 -  263: 275   50
    9    27 Andrzej        Szymański             100.00 -  263: 291   50
   10    25 Tomasz         Gapiński              100.00 -  255: 292   50
   11    27 Anna           Czarnecka             100.00 -  239: 375   50
   12    27 Krystyna       Badełek               100.00 -  165: 276   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     582  / 11  52.91




	Jan Bielaszka 100.00 Nowe Miasto Lubawskie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dawid          Pikul                 125.36 -  340: 379   75
    2    22 Adam           Graczyk               100.00 +  322: 269  150
    3    16 Dariusz        Białobrzewski         114.62 =  335: 335  115
    4    14 Grzegorz       Koczkodon             111.02 -  269: 353   61
    5    19 Kamil          Nawrocki              111.25 -  248: 411   61
    6    22 Lucyna         Śniadach              110.44 -  271: 393   60
    7    25 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  298: 377   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     572  /  7  81.71




	Anna Czarnecka 100.00 Zgierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Andrzej        Oleksiak              123.52 -  260: 449   74
    2    21 Mateusz        Żbikowski             140.82 -  254: 386   91
    3    25 Tomasz         Gapiński              100.00 -  218: 340   50
    4    27 Rafał          Kitowski              100.00 -    0: 400   50
    6    28 Andrzej        Szymański             100.00 +  265: 242  150
    7    26 Wojciech       Sołdan                100.00 -  261: 402   50
    8    27 Anna           Bielaszka             100.00 +  275: 263  150
    9    25 Adam           Graczyk               100.00 -  269: 300   50
   10    26 Dariusz        Białobrzewski         114.62 -  254: 337   65
   11    27 Anna           Bielaszka             100.00 +  375: 239  150
   12    26 Maria          Grzegorzewska         100.00 -  273: 397   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     930  / 11  84.55




	Tomasz Gapiński 100.00 Lorki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marcin         Kozyra                122.15 -  220: 419   72
    2    23 Mariola        Osajda-Matczak        114.49 -  176: 466   64
    3    25 Anna           Czarnecka             100.00 +  340: 218  150
    4    24 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.00 -  169: 408   54
    5    25 Rafał          Dąbrowski             102.14 -  238: 449   52
    6    26 Adam           Graczyk               100.00 -  220: 360   50
    7    28 Andrzej        Szymański             100.00 +  311: 270  150
    8    26 Paulina        Płatkiewicz           100.00 -  246: 378   50
    9    26 Krystyna       Badełek               100.00 +  317: 267  150
   10    25 Anna           Bielaszka             100.00 +  292: 255  150
   11    23 Adam           Graczyk               100.00 -  229: 272   50
   12    24 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  261: 334   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1042  / 12  86.83




	Adam Graczyk 100.00 Nowe Miasto Lubawskie   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Krzysztof      Bukowski              121.66 -  227: 510   72
    2    22 Jan            Bielaszka             100.00 -  269: 322   50
    3    28 Rafał          Kitowski              100.00 +  293: 255  150
    4    23 Wojciech       Gołęcki               104.98 -  280: 354   55
    5    22 Ewa            Jobs                  100.00 -  225: 287   50
    6    26 Tomasz         Gapiński              100.00 +  360: 220  150
    7    22 Alina          Białobrzewska         100.84 -  221: 452   51
    8    23 Renata         Rosół                 100.00 -  230: 453   50
    9    25 Anna           Czarnecka             100.00 +  300: 269  150
   10    24 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  254: 253  150
   11    23 Tomasz         Gapiński              100.00 +  272: 229  150
   12    21 Dariusz        Białobrzewski         114.62 -  269: 522   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1143  / 12  95.25




	Maria Grzegorzewska 100.00 Nowe Miasto Lubawskie          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krzysztof      Usakiewicz            130.91 +  352: 342  181
    2    12 Radosław       Sowiński              118.94 -  304: 399   69
    3    18 Tomasz         Zwoliński             138.87 -  314: 481   89
    4    17 Ewa            Jobs                  100.00 +  334: 251  150
    5    18 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.00 +  355: 280  154
    6    12 Mariola        Osajda-Matczak        114.49 -  310: 325   64
    7    13 Mariusz        Michalski             102.40 -  304: 315   52
    8    16 Alina          Białobrzewska         100.84 -  293: 344   51
    9    23 Paulina        Płatkiewicz           100.00 -  320: 385   50
   10    23 Dariusz        Nawrocki              100.00 -  303: 356   50
   11    25 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  279: 303   50
   12    26 Anna           Czarnecka             100.00 +  397: 273  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1110  / 12  92.50




	Ewa Jobs 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Robert         Kamiński              120.33 -  314: 418   70
    2    27 Rafał          Kitowski              100.00 +  491:  98  150
    3    11 Krzysztof      Krzyżewski            100.00 -  335: 355   50
    4    17 Maria          Grzegorzewska         100.00 -  251: 334   50
    5    22 Adam           Graczyk               100.00 +  287: 225  150
    6    16 Dariusz        Banaszek              137.70 -  245: 518   88
    7    24 Kamil          Piecewicz             100.00 +  413: 209  150
    8    20 Rafał          Dąbrowski             102.14 -  231: 452   52
    9    22 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  337: 333  150
   10    19 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.00 -  241: 364   54
   11    22 Paulina        Płatkiewicz           100.00 -  264: 399   50
   12    23 Michał         Kołodziejczyk         100.00 +  341: 331  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1164  / 12  97.00




	Małgorzata Jóźwiak 100.00 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Filip          Warzecha              119.47 -  331: 413   69
    2    25 Anna           Bielaszka             100.00 +  304: 165  150
    3    20 Renata         Rosół                 100.00 -  300: 395   50
    4    19 Lucyna         Śniadach              110.44 -  323: 331   60
    5    24 Krystyna       Badełek               100.00 +  358: 209  150
    6    23 Krystian       Wandzlewicz           100.00 -  304: 367   50
    7    25 Jan            Bielaszka             100.00 +  377: 298  150
    8    15 Mariusz        Orzeł                 119.19 -  330: 453   69
    9    21 Dariusz        Nawrocki              100.00 +  491: 311  150
   10    17 Mariusz        Michalski             102.40 -  343: 437   52
   11    19 Marek          Kocikowski            100.00 -  301: 323   50
   12    22 Wojciech       Gołęcki               104.98 +  376: 259  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1155  / 12  96.25




	Grażyna Kaczyńska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Mariusz        Orzeł                 119.19 +  384: 381  169
    2     2 Marek          Syczuk                129.92 -  283: 394   80
    3    15 Lucyna         Śniadach              110.44 +  366: 308  160
    4    11 Andrzej        Szepczyński           118.90 -  294: 484   69
    5    16 Piotr          Rosół                 112.99 -  282: 354   63
    6    20 Marek          Kocikowski            100.00 +  317: 313  150
    7    18 Irena          Sołdan                111.24 -  253: 423   61
    8    22 Michał         Waszkiewicz           108.47 -  244: 388   58
    9    22 Ewa            Jobs                  100.00 -  333: 337   50
   10    24 Adam           Graczyk               100.00 -  253: 254   50
   11    25 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  303: 279  150
   12    24 Tomasz         Gapiński              100.00 +  334: 261  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1210  / 12 100.83




	Rafał Kitowski 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Radosław       Sowiński              118.94 -  135: 399   69
    2    27 Ewa            Jobs                  100.00 -   98: 491   50
    3    28 Adam           Graczyk               100.00 -  255: 293   50
    4    27 PAUZA
    5    26 Dariusz        Nawrocki              100.00 -   78: 511   50
    6    27 Paulina        Płatkiewicz           100.00 -  206: 368   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     269  /  5  53.80




	Marek Kocikowski 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marek          Dudkiewicz            117.94 +  366: 354  168
    2     8 Robert         Kamiński              120.33 -  312: 503   70
    3    14 Grzegorz       Koczkodon             111.02 -  300: 369   61
    4    16 Miłosz         Wrzałek               105.01 -  361: 401   55
    5    23 Paulina        Płatkiewicz           100.00 +  372: 246  150
    6    20 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  313: 317   50
    7    20 Michał         Kołodziejczyk         100.00 +  286: 269  150
    8    21 Dariusz        Białobrzewski         114.62 +  431: 329  165
    9    12 Dawid          Pikul                 125.36 -  384: 424   75
   10    16 Alina          Białobrzewska         100.84 -  310: 324   51
   11    19 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  323: 301  150
   12    18 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.00 -  270: 368   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1199  / 12  99.92




	Michał Kołodziejczyk 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Andrzej        Kwiatkowski           116.97 -  293: 442   67
    2    17 Piotr          Rosół                 112.99 -  309: 316   63
    3    24 Andrzej        Szymański             100.00 +  347: 309  150
    4    18 Dariusz        Banaszek              137.70 +  376: 316  188
    5    17 Radosław       Sowiński              118.94 -  313: 480   69
    6    18 Irena          Sołdan                111.24 -  235: 357   61
    7    20 Marek          Kocikowski            100.00 -  269: 286   50
    8    24 Krystyna       Badełek               100.00 +  397: 212  150
    9    19 Renata         Rosół                 100.00 +  322: 272  150
   10    20 Wojciech       Sołdan                100.00 -  323: 371   50
   11    21 Dariusz        Nawrocki              100.00 -  258: 358   50
   12    23 Ewa            Jobs                  100.00 -  331: 341   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1098  / 12  91.50




	Krzysztof Krzyżewski 100.00 Świętajno                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Dariusz        Białobrzewski         114.62 -  336: 377   65
    2    24 Andrzej        Szymański             100.00 +  368: 182  150
    3    11 Ewa            Jobs                  100.00 +  355: 335  150
    4     9 Mariola        Osajda-Matczak        114.49 +  353: 322  164
    5     5 Marek          Dudkiewicz            117.94 -  267: 356   68
    6    10 Grzegorz       Koczkodon             111.02 -  273: 412   61
    7    15 Kamil          Nawrocki              111.25 -  246: 524   61
    8    19 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.00 +  300: 211  154
    9    17 Krystian       Wandzlewicz           100.00 -  316: 424   50
   10    21 Paulina        Płatkiewicz           100.00 +  389: 320  150
   11    18 Miłosz         Wrzałek               105.01 -  305: 468   55
   12    20 Paulina        Płatkiewicz           100.00 +  424: 258  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1278  / 12 106.50




	Dariusz Nawrocki 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Mariola        Osajda-Matczak        114.49 +  353: 337  164
    2    11 Stanisław      Rydzik                134.49 -  296: 486   84
    3    19 Mateusz        Żbikowski             140.82 -  183: 398   91
    4    22 Michał         Waszkiewicz           108.47 -  275: 347   58
    5    26 Rafał          Kitowski              100.00 +  511:  78  150
    6    19 Renata         Rosół                 100.00 +  288: 283  150
    7    16 Piotr          Rosół                 112.99 -  324: 404   63
    8    18 Wojciech       Gołęcki               104.98 -  285: 333   55
    9    21 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  311: 491   50
   10    23 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  356: 303  150
   11    21 Michał         Kołodziejczyk         100.00 +  358: 258  150
   12    19 Wojciech       Sołdan                100.00 +  387: 314  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1315  / 12 109.58




	Kamil Piecewicz 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Piotr          Rosół                 112.99 +  367: 366  163
    2     7 Marcin         Kozyra                122.15 -  241: 452   72
    3    21 Kamil          Nawrocki              111.25 -  249: 352   61
    4    21 Mariusz        Michalski             102.40 -  223: 483   52
    5    21 Dariusz        Banaszek              137.70 -  278: 439   88
    6    25 Krystyna       Badełek               100.00 +  284: 271  150
    7    24 Ewa            Jobs                  100.00 -  209: 413   50
    8    25 Wojciech       Sołdan                100.00 -    0: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     686  /  8  85.75




	Paweł Piotrowicz 100.00 Kurzętnik

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Kamil          Nawrocki              111.25 -  142: 381   61
    2    26 Mariusz        Michalski             102.40 -  177: 403   52
    3    27 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.00 -  124: 523   54
    4    28 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     167  /  3  55.67




	Paulina Płatkiewicz 100.00 Zielona Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    28 Andrzej        Szepczyński           118.90 -  203: 437   69
    3    23 Alina          Białobrzewska         100.84 -  318: 366   51
    4    26 Anna           Bielaszka             100.00 +  295: 132  150
    5    23 Marek          Kocikowski            100.00 -  246: 372   50
    6    27 Rafał          Kitowski              100.00 +  368: 206  150
    7    23 Michał         Waszkiewicz           108.47 -  345: 359   58
    8    26 Tomasz         Gapiński              100.00 +  378: 246  150
    9    23 Maria          Grzegorzewska         100.00 +  385: 320  150
   10    21 Krzysztof      Krzyżewski            100.00 -  320: 389   50
   11    22 Ewa            Jobs                  100.00 +  399: 264  150
   12    20 Krzysztof      Krzyżewski            100.00 -  258: 424   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1078  / 11  98.00




	Renata Rosół 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Irena          Sołdan                111.24 -  311: 354   61
    2    16 Miłosz         Wrzałek               105.01 +  415: 382  155
    3    20 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  395: 300  150
    4     6 Krzysztof      Usakiewicz            130.91 -  285: 369   81
    5    20 Mariusz        Orzeł                 119.19 -  311: 351   69
    6    19 Dariusz        Nawrocki              100.00 -  283: 288   50
    7    21 Rafał          Dąbrowski             102.14 -  350: 371   52
    8    23 Adam           Graczyk               100.00 +  453: 230  150
    9    19 Michał         Kołodziejczyk         100.00 -  272: 322   50
   10    22 Lucyna         Śniadach              110.44 -  239: 322   60
   11    24 Dariusz        Białobrzewski         114.62 -  332: 407   65
   12    25 Andrzej        Szymański             100.00 +  377: 198  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1093  / 12  91.08




	Henryk Ryś 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Grzegorz       Koczkodon             111.02 -  274: 396   61
    2    19 Alina          Białobrzewska         100.84 +  384: 307  151
    3    17 Wojciech       Gołęcki               104.98 +  379: 277  155
    4    10 Andrzej        Kwiatkowski           116.97 +  352: 304  167
    5     6 Andrzej        Szepczyński           118.90 -  293: 400   69
    6    11 Eugeniusz      Wróblewski            110.69 -  276: 380   61
    7    14 Filip          Warzecha              119.47 -  304: 467   69
    8    17 Lucyna         Śniadach              110.44 +  378: 305  160
    9    16 Mariusz        Michalski             102.40 +  233: 231  152
   10    14 Michał         Waszkiewicz           108.47 +  263: 257  158
   11    10 Eugeniusz      Wróblewski            110.69 -  280: 390   61
   12    14 Marcin         Kozyra                122.15 -  284: 390   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1336  / 12 111.33




	Wojciech Sołdan 100.00 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Eugeniusz      Wróblewski            110.69 -  312: 376   61
    2    15 Wojciech       Gołęcki               104.98 -  176: 374   55
    3    22 Miłosz         Wrzałek               105.01 -  273: 400   55
    4    25 Alina          Białobrzewska         100.84 -  330: 365   51
    5    27 Anna           Bielaszka             100.00 +  343: 199  150
    6    24 Filip          Warzecha              119.47 -  302: 461   69
    7    26 Anna           Czarnecka             100.00 +  402: 261  150
    8    25 PAUZA
    9    20 Lucyna         Śniadach              110.44 +  341: 337  160
   10    20 Michał         Kołodziejczyk         100.00 +  371: 323  150
   11    17 Rafał          Dąbrowski             102.14 -  279: 364   52
   12    19 Dariusz        Nawrocki              100.00 -  314: 387   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1003  / 11  91.18




	Andrzej Szymański 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Lucyna         Śniadach              110.44 -  216: 472   60
    2    24 Krzysztof      Krzyżewski            100.00 -  182: 368   50
    3    24 Michał         Kołodziejczyk         100.00 -  309: 347   50
    4    28 PAUZA
    6    28 Anna           Czarnecka             100.00 -  242: 265   50
    7    28 Tomasz         Gapiński              100.00 -  270: 311   50
    8    28 PAUZA
    9    27 Anna           Bielaszka             100.00 +  291: 263  150
   10    27 Krystyna       Badełek               100.00 +  270: 261  150
   11    26 Krystyna       Badełek               100.00 +  275: 182  150
   12    25 Renata         Rosół                 100.00 -  198: 377   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     760  /  9  84.44




	Krystian Wandzlewicz 100.00 Nowe Miasto Lubawskie    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    6    23 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  367: 304  150
    7    19 Dariusz        Białobrzewski         114.62 +  423: 375  165
    8    13 Stanisław      Rydzik                134.49 -  357: 449   84
    9    17 Krzysztof      Krzyżewski            100.00 +  424: 316  150
   10    13 Piotr          Rosół                 112.99 +  371: 341  163
   11     9 Filip          Warzecha              119.47 -  386: 452   69
   12    11 Krzysztof      Bukowski              121.66 +  356: 305  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     953  /  7 136.14


MIEJSCE    ZAWODNIK                 RANKING    MIEJSCOWOŚĆ         SKALPY / PARTIE

   1  Dawidson Paweł                 143.27  Częstochowa            28510 / 199
   2  Zaleski Szymon                 141.93  Poznań                 17883 / 126
   3  Skrobosz Mariusz               140.03  Warszawa               25206 / 180
   4  Zwoliński Tomasz               139.44  Warszawa               26773 / 192
   5  Żbikowski Mateusz              139.41  Warszawa               26628 / 191
   6  Usakiewicz Wojciech            138.86  Warszawa               27355 / 197
   7  Wrześniewski Mariusz           137.39  Warszawa               27340 / 199
   8  Wyrębkiewicz Karol             136.88  Łódź                   24639 / 180
   9  Banaszek Dariusz               136.76  Warszawa               26257 / 192
  10  Fidziński Szymon               136.63  Warszawa               26369 / 193
  11  Górka Kamil                    136.50  Łęczna                 26071 / 191
  12  Czupryniak Maciej              135.62  Milanówek              26310 / 194
  13  Gałecki Maciej                 135.27  Łódź                   25971 / 192
  14  Mroziuk Marcin                 134.93  Warszawa               26311 / 195
  15  Puton Dariusz                  134.90  Ruda Śląska            12276 / 91
  16  Merklejn Kazio                 134.40  Szczecin               25805 / 192
  17  Nowak Leszek                   133.64  Myślibórz              10157 / 76
  18  Rydzik Stanisław               133.59  Warszawa               26451 / 198
  19  Usakiewicz Krzysztof           133.42  Warszawa               24016 / 180
  20  Konca Radosław                 133.36  Warszawa               26539 / 199
  21  Święcki Grzegorz               133.17  Białystok              12252 / 92
  22  Duczemiński Robert             132.67  Gorzów Wielkopolski    24013 / 181
  23  Syczuk Marek                   132.52  Warszawa               25709 / 194
  24  Kania Małgorzata               131.90  Milanówek              26380 / 200
  25  Zemło Wojciech                 130.85  Łódź                   25777 / 197
  26  Fugiel Justyna                 128.40  Sandomierz             23241 / 181
  27  Mówka Krzysztof                127.96  Toruń                  23160 / 181
  28  Kordjalik Sławomir             127.86  Warszawa               24549 / 192
  29  Bożek Marcin                   127.85  Będzin                  8566 / 67
  30  Weremczuk Adam                 127.72  Łódź                   22990 / 180
  31  Czerwoniec Waldemar            127.31  Warszawa               19861 / 156
  32  Borowski Jarosław              126.99  Bielsk Podlaski        13080 / 103
  33  Stępień Wiktor                 126.68  Katowice               11655 / 92
  34  Nosek Sławomir                 126.25  Mielec                 10100 / 80
  35  Rechowicz Andrzej              125.95  Katowice               24939 / 198
  36  Roszak Marek                   125.79  Poznań                 24278 / 193
  37  Oleksiak Andrzej               125.34  Ostróda                22686 / 181
  38  Stępień Joanna                 125.25  Katowice               23798 / 190
  39  Pikul Dawid                    125.16  Poznań                 24907 / 199
  40  Jackowski Paweł                124.99  Warszawa               11999 / 96
  41  Słapiński Andrzej              124.93  Warszawa               13617 / 109
  42  Pypno Krzysztof                123.53  Gliwice                11241 / 91
  43  Kozyra Marcin                  123.30  Warszawa               24413 / 198
  44  Puchalski Jarosław             122.71  Łódź                   24419 / 199
  45  Szmidtke Andrzej               122.70  Bolszewo               17300 / 141
  46  Antosik Marek                  122.24  Nowy Dwór Mazowiecki    8312 / 68
  47  Puchalski Aleksander           121.90  Włocławek              24136 / 198
  48  Szepczyński Andrzej            121.74  Kraków                 10713 / 88
  49  Ochot Stanisław                121.74  Katowice                8887 / 73
  50  Warzecha Filip                 121.62  Gdynia                 16175 / 133
  51  Puchalski Sergiusz             121.54  Włocławek              15922 / 131
  52  Sowiński Radosław              121.09  Warszawa               23371 / 193
  53  Kamiński Robert                121.06  Wysokie Mazowieckie    23364 / 193
  54  Dębski Ryszard                 120.85  Biała Podlaska         18249 / 151
  55  Grabowski Maciej               120.77  Warszawa               16304 / 135
  56  Merklejn Aleksandra            120.58  Szczecin               22427 / 186
  57  Wietecki Zbigniew              120.31  Gorzów Wielkopolski    23219 / 193
  58  Bukowski Krzysztof             120.28  Milanówek              19005 / 158
  59  Siemaszko Walenty              120.25  Lipiany                15152 / 126
  60  Korga Lucyna                   120.16  Zabrze                 23070 / 192
  61  Kowalska Anna                  120.03  Bielsko Biała          18844 / 157
  62  Lożyński Andrzej               119.24  Piastów                 5366 / 45
  63  Gasik Stanisław                119.20  Warszawa               19906 / 167
  64  Merklejn Magdalena             119.16  Szczecin               23118 / 194
  65  Orzeł Mariusz                  119.08  Nowe Miasto Lubawskie  10717 / 90
  66  Sulima Roman                   118.89  Warszawa               16883 / 142
  67  Roszak Halina                  118.82  Poznań                 20674 / 174
  68  Kubicki Mariusz                118.58  Inowrocław             17075 / 144
  69  Dudkiewicz Marek               118.46  Milanówek              23456 / 198
  70  Kwiatkowski Andrzej            118.40  Warszawa               23561 / 199
  71  Szota Zdzisław                 118.38  Warszawa               15744 / 133
  72  Florek Paweł                   118.28  Nowa Wieś Wielka       17387 / 147
  73  Matyasik Jerzy                 117.71  Kraków                 20364 / 173
  74  Michalak Maciej                117.54  Łódź                    8110 / 69
  75  Kucia Sławomir                 117.35  Kraków                 15490 / 132
  76  Juszczak Joanna                117.33  Warszawa               22997 / 196
  77  Charytoniuk Marek              116.67  Biała Podlaska         16217 / 139
  78  Perzyński Maciej               116.58  Piła                   10492 / 90
  79  Michalak Jarosław              116.50  Łódź                   14096 / 121
  80  Matczak Rafał                  115.83  Pruszków               21892 / 189
  81  Stefaniak Edward               115.48  Biała Podlaska          7737 / 67
  82  Hebda Maciej                   115.45  Tarnów                  3579 / 31
  83  Klinkosz Kamil                 114.93  Rumia                  13792 / 120
  84  Jaworski Arkadiusz             114.83  Tychy                  16191 / 141
  85  Sołdan Irena                   114.38  Rumia                   7549 / 66
  86  Pietruszka Jacek               114.37  Kraków                  7777 / 68
  87  Madej Beata                    114.03  Lublin                 21323 / 187
  88  Stępień Katarzyna              113.53  Katowice               10104 / 89
  89  Subocz Paweł                   113.47  Szczecin                7262 / 64
  90  Osajda-Matczak Mariola         113.45  Pruszków               21215 / 187
  91  Białobrzewski Dariusz          113.41  Gdynia                 11228 / 99
  92  Szkudlarek Krzysztof           112.72  Pabianice               9581 / 85
  93  Rosół Piotr                    112.48  Warszawa               22384 / 199
  94  Matysiak Grzegorz              112.34  Kraków                 14716 / 131
  95  Próchniewicz Wojciech          112.28  Warszawa               22457 / 200
  96  Sak Michał                     112.23  Lublin                  3367 / 30
  97  Puchalski Bogusław             111.99  Włocławek              20047 / 179
  98  Chmielewska Grażyna            111.93  Mrągowo                 4701 / 42
  99  Klar Filip                     111.82  Mielec                 17556 / 157
 100  Wróblewski Eugeniusz           111.76  Inowrocław             17547 / 157
 101  Kaczor Janusz                  111.46  Międzyrzec Podl.        5350 / 48
 102  Machnio Maurycy                111.37  Lipiany                10580 / 95
 103  Merklejn Kazimierz             111.31  Szczecin               14248 / 128
 104  Figiel Marcin                  111.28  Zawichost              17583 / 158
 105  Nawrocki Kamil                 111.21  Bydgoszcz               8007 / 72
 106  Zieliński Władysław            111.14  Lębork                  4668 / 42
 107  Koczkodon Grzegorz             110.73  Ostróda                15613 / 141
 108  Olewiński Wiesław              110.59  Warszawa               15151 / 137
 109  Krzemiński Piotr               110.45  Warszawa               10603 / 96
 110  Żuliński Jarosław              110.41  Szczecin               11703 / 106
 111  Waszkiewicz Michał             110.27  Warszawa                8601 / 78
 112  Dawidson Stefan                110.26  Częstochowa            21281 / 193
 113  Strzelczyk Ewa                 109.89  Warszawa               20219 / 184
 114  Kutera Maciej                  109.86  Warszawa               11645 / 106
 115  Majewski Paweł                 109.81  Warszawa               10981 / 100
 116  Śniadach Lucyna                109.61  Rumia                  20936 / 191
 117  Jachowicz Paweł                109.58  Żyrardów                7561 / 69
 118  Piotrowska Beata               109.44  Łódź                   20903 / 191
 119  Żuławska Katarzyna             109.42  Katowice               21775 / 199
 120  Rakoczy Andrzej                109.08  Kraków                 10908 / 100
 121  Niżewski Ryszard               108.87  Warszawa               10669 / 98
 122  Stecuła Leszek                 108.65  Bytom                   8801 / 81
 123  Sobczak Jarosław               108.54  Warszawa               18669 / 172
 124  Jankowska Elżbieta             108.48  Wrocław                 5207 / 48
 125  Tyczyno Andrzej                108.40  Bydgoszcz              10406 / 96
 126  Tatarczuk Jerzy                108.06  Warszawa               11995 / 111
 127  Sosin Filip                    107.95  Warszawa               16732 / 155
 128  Luter Jerzy                    107.57  Bytom                  21406 / 199
 129  Frynia Paweł                   107.11  Konstantynów Łódzki     8890 / 83
 130  Kowalska Renata                106.93  Bielsko Biała          16681 / 156
 131  Kozłowski Bogdan               106.90  Białystok               8873 / 83
 132  Ciszewska Ewa                  106.87  Katowice                8870 / 83
 133  Figiel Roman                   106.85  Zawichost              15386 / 144
 134  Gostomski Andrzej              106.68  Łódź                   21229 / 199
 135  Opyc Paweł                     106.64  Warszawa               21328 / 200
 136  Petrus Jacek                   106.47  Wrocław                 9582 / 90
 137  Strzelczyk Adam                106.31  Częstochowa             3721 / 35
 138  Gajewska Zofia                 106.23  Jelenia Góra            8286 / 78
 139  Florek Jędrzej                 106.08  Nowa Wieś Wielka       13897 / 131
 140  Jacyno Wojciech                106.08  Warszawa                4031 / 38
 141  Gołęcki Wojciech               106.01  Inowrocław             20354 / 192
 142  Czubla Paweł                   105.94  Lublin                  3814 / 36
 143  Puton Grażyna                  105.85  Ruda Śląska             3599 / 34
 144  Śliwa Maciej                   105.66  Zabrze                  9298 / 88
 145  Wrzałek Miłosz                 105.66  Reda                   12151 / 115
 146  Stefaniuk Agnieszka            105.29  Warszawa               10213 / 97
 147  Ziółkowski Jan                 105.25  Rumia                   8104 / 77
 148  Sulejewska Małgorzata          105.19  Kraków                 11360 / 108
 149  Soszka Robert                  105.12  Warszawa                6938 / 66
 150  Jurkowski Adam                 105.07  Knurów                  8931 / 85
 151  Żbikowski Tomasz               105.03  Warszawa               20165 / 192
 152  Jabłczyńska-Zając Janina       104.95  Gdynia                  8186 / 78
 153  Niciporuk Małgorzata           104.86  Rumia                   6921 / 66
 154  Wypart Jarosław                104.63  Częstochowa            12870 / 123
 155  Rutkowska Iwona                104.39  Warszawa               12423 / 119
 156  Michalski Mariusz              104.26  Inowrocław             11156 / 107
 157  Zięba Maciej                   104.12  Wrocław                 6247 / 60
 158  Sitkowski Marek                104.00  Warszawa                4264 / 41
 159  Augustyniak Krystyna           103.81  Łódź                    9343 / 90
 160  Ziembowicz Dorota              103.59  Gliwice                20201 / 195
 161  Dąbrowski Rafał                103.32  Ostróda                 7026 / 68
 162  Siemaszko Monika               103.17  Lipiany                 6706 / 65
 163  Baran Iwona                    102.89  Kraków                 13478 / 131
 164  Harat Stanisław                102.60  Kęty                    4925 / 48
 165  Jaworski Krzysztof             102.30  Warszawa                7877 / 77
 166  Słapiński Adam                 102.25  Warszawa                8180 / 80
 167  Zielińska Dorota               102.17  Ustanów                14508 / 142
 168  Koszarski Bogusław             102.09  Lądek Zdrój            14088 / 138
 169  Furman Grażyna                 101.69  Sosnowiec               4271 / 42
 170  Kubik Joanna                   101.65  Częstochowa            10267 / 101
 171  Mańkowski Piotr                101.58  Warszawa                5993 / 59
 172  Białobrzewska Alina            101.58  Gdynia                 10463 / 103
 173  Skwarek Zygmunt                101.28  Katowice                3950 / 39
 174  Matysiak Bożena                101.26  Kraków                  6582 / 65
 175  Pukniel Grzegorz               101.20  Lublin                 19836 / 196
 176  Pietuchowski Piotr             101.05  Białystok               5659 / 56
 177  Nawrocki Dariusz               100.70  Bydgoszcz               8257 / 82
 178  Oprządek Magdalena             100.19  Siedlce                 3206 / 32
 179  Szulc Paweł                    100.10  Szczecin                5806 / 58
 180  Boczek Bartłomiej              100.08  Toruń                   3603 / 36
 181  Kozłowska Marianna              99.84  Białystok               7388 / 74
 182  Jankowski Eligiusz              99.74  Wrocław                 3491 / 35
 183  Szymkowski Michał               99.66  Wrocław                 3488 / 35
 184  Fiszer Ewa                      99.55  Wrocław                 4181 / 42
 185  Krzyżewski Krzysztof            99.44  Świętajno               3580 / 36
 186  Legięć Adam                     99.31  Warszawa                6455 / 65
 187  Ochot Paweł                     99.23  Katowice                6351 / 64
 188  Burczyk Andrzej                 99.12  Gdynia                  4163 / 42
 189  Wietecki Józef                  98.98  Gorzów Wielkopolski     5444 / 55
 190  Pokojski Bogdan                 98.62  Piastów                 3156 / 32
 191  Wojciekiewicz Piotr             98.33  Katowice                5703 / 58
 192  Waberski Krzysztof              98.33  Łódź                    3540 / 36
 193  Ryś Henryk                      98.25  Warszawa                3537 / 36
 194  Puchalski Andrzej               98.17  Łódź                    3534 / 36
 195  Zając Ewa                       98.12  Mrągowo                 4023 / 41
 196  Kościańska Beata                97.97  Lublin                  3527 / 36
 197  Sojka Krzysztof                 97.87  Łódź                    5285 / 54
 198  Rosół Renata                    97.79  Warszawa               18483 / 189
 199  Pawlic Przemysław               97.77  Wrocław                 7333 / 75
 200  Podlaska Magdalena              97.68  Warszawa                9866 / 101
 201  Szkudlarek Michał               97.50  Pabianice               4290 / 44
 202  Pendowska Ania                  97.02  Rumia                   6403 / 66
 203  Ficak Irena                     96.64  Mielec                 10341 / 107
 204  Kosmowska Jolanta               96.52  Warszawa               17471 / 181
 205  Dobrzańska Marta                96.00  Kraków                  3264 / 34
 206  Andracka Renata                 95.89  Poznań                  3452 / 36
 207  Ostrowska Joanna                95.85  Warszawa               16487 / 172
 208  Jarosz Maria                    95.82  Lublin                 11978 / 125
 209  Hennig Paulina                  95.70  Gniezno                 4211 / 44
 210  Mroziuk Magdalena               95.69  Warszawa               11291 / 118
 211  Jóźwiak Małgorzata              95.67  Iława                   4401 / 46
 212  Markiewicz Sebastian            95.08  Warszawa                3423 / 36
 213  Szubiak Aneta                   95.02  Łódź                    5036 / 53
 214  Kucia Małgorzata                94.69  Wrocław                 3314 / 35
 215  Niżewska Kinga                  94.47  Warszawa                6046 / 64
 216  Drózd Robert                    94.31  Wesoła                  8488 / 90
 217  Kotwica Adam                    93.94  Gdańsk                  4697 / 50
 218  Korpysz Tomasz                  93.68  Warszawa                3747 / 40
 219  Sołdan Wojciech                 93.65  Rumia                   3746 / 40
 220  Kocikowski Marek                93.27  Ostróda                 7275 / 78
 221  Skrzyński Norbert               93.24  Warszawa               12121 / 130
 222  Biegun Arkadiusz                93.14  Kraków                  3260 / 35
 223  Gostomska Marta                 92.92  Warszawa                9571 / 103
 224  Ząbek Teresa                    92.91  Warszawa                7526 / 81
 225  Chmielewski Piotr               92.52  Mrągowo                 3701 / 40
 226  Cieśla Adam                     92.31  Częstochowa             3323 / 36
 227  Szeliga Marta                   92.05  Warszawa                3866 / 42
 228  Cichecki Jacek                  91.33  Józefów                 2740 / 30
 229  Soska Maciej                    91.32  Lublin                  6484 / 71
 230  Kokoszka Paweł                  91.02  Kłomnice                5916 / 65
 231  Ingling Piotr                   90.93  Warszawa               12367 / 136
 232  Kapela Paweł                    90.78  Kraków                  2905 / 32
 233  Ziółkowski Piotr                90.38  Piaseczno               7953 / 88
 234  Krupka Agnieszka                89.52  Krosno                  3581 / 40
 235  Kaczyńska Grażyna               89.35  Łódź                    3038 / 34
 236  Kokot Krzysztof                 89.33  Nowy Targ              10720 / 120
 237  Bulkowski Waldemar              88.80  Chojnów                 3108 / 35
 238  Sosin Michał                    88.28  Warszawa                3443 / 39
 239  Urbańczyk Marek                 88.14  Bielsko Biała           3085 / 35
 240  Ilczuk Bogumiła                 87.91  Warszawa                6945 / 79
 241  Sojka Janusz                    87.74  Łódź                    3334 / 38
 242  Gryz Sylwester                  87.70  Zabrze                  2631 / 30
 243  Pazda Ziemowit                  87.60  Wrocław                 5081 / 58
 244  Augustyniak Jerzy               87.22  Łódź                    7152 / 82
 245  Pawłowska Anna                  86.50  Opacz Kol.              5536 / 64
 246  Madej Piotr                     86.25  Lublin                 10091 / 117
 247  Rogalski Mariusz                85.03  Iława                   3316 / 39
 248  Włodarczyk Robert               84.76  Wrocław                 3475 / 41
 249  Kruk Krzysztof                  84.70  Łódź                    4828 / 57
 250  Rubinstein Monika               84.62  Warszawa                9816 / 116
 251  Brychcy Joanna                  84.52  Katowice                5663 / 67
 252  Przepiórkowski Mirosław         83.41  Inowrocław              2669 / 32
 253  Kwiatkowski Artur               83.20  Częstochowa             2496 / 30
 254  Pawłowski Jan                   83.00  Warszawa                5229 / 63
 255  Orzelski Sebastian              82.86  Bielsk Podlaski         3563 / 43
 256  Jachowicz Kacper                80.98  Żyrardów                3725 / 46
 257  Łubniewicz Halina               80.47  Łódź                    2575 / 32
 258  Bednarska Jolanta               79.16  Łódź                    3562 / 45
 259  Sulejewski Tomasz               69.67  Kraków                  3553 / 51
 260  Kędzior Adam                    68.22  Lublin                  2183 / 32
 261  Kruk Jolanta                    67.37  Łódź                    2897 / 43

                                    POCZEKALNIA

MIEJSCE    ZAWODNIK                 RANKING    MIEJSCOWOŚĆ         SKALPY / PARTIE

 262  Kamiński Marcin                123.72  Warszawa                3588 / 29
 263  Jęczek Grzegorz                 91.59  Łódź                    2656 / 29
 264  Dudek Sebastian                 87.55  Częstochowa             2539 / 29
 265  Wesołowska Grażyna              81.52  Łódź                    2364 / 29
 266  Puchalska Krystyna              79.83  Łódź                    2315 / 29
 267  Kukier Krzysztof                87.82  Warszawa                2459 / 28
 268  Pawłowska Małgorzata            64.43  Opacz Kol.              1804 / 28
 269  Stefaniak Paweł                125.88  Biała Podlaska          3273 / 26
 270  Baltyn Jacek                    99.85  Suchedniów              2596 / 26
 271  Giryn Ilona                     94.46  Łódź                    2456 / 26
 272  Rawski Lech                     90.19  Kraków                  2345 / 26
 273  Faron Kazimierz                118.25  Warszawa                2838 / 24
 274  Chmielewski Andrzej            117.21  Warszawa                2813 / 24
 275  Wróblewski Andrzej             115.17  Warszawa                2764 / 24
 276  Paszek Jerzy                   114.96  Tarnowskie Góry         2759 / 24
 277  Mossakowski Piotr              113.50  Chorzów                 2724 / 24
 278  Zaryński Jakub                 108.54  Świnoujście             2605 / 24
 279  Trumpus Michał                 105.75  Wrocław                 2538 / 24
 280  Hoffmann Jolanta               105.21  Warszawa                2525 / 24
 281  Królak Anna                    104.38  warszawa                2505 / 24
 282  Konsik Mirosław                104.17  Gdańsk                  2500 / 24
 283  Stencel Tomasz                 104.17  Poznań                  2500 / 24
 284  Kulawiak Grzegorz               99.75  Warszawa                2394 / 24
 285  Grzegorzewska Maria             99.29  Nowe Miasto Lubawskie   2383 / 24
 286  Gajda Paweł                     98.08  Ostrów Wielkopolski     2354 / 24
 287  Sokołowski Grzegorz             97.96  Słupsk                  2351 / 24
 288  Olędzki Grzegorz                97.83  Warszawa                2348 / 24
 289  Rubaj Tomasz                    97.79  Lublin                  2347 / 24
 290  Obłoza Mariusz                  97.29  Szczecin                2335 / 24
 291  Markiewicz Joanna               94.21  Żyrardów                2261 / 24
 292  Jobs Ewa                        92.29  Ostróda                 2215 / 24
 293  Kosman Bartłomiej               91.00  Bielsko Biała           2184 / 24
 294  Niedźwiedź Katarzyna            90.83  Lublin                  2180 / 24
 295  Kołodziejczyk Michał            90.12  Ostróda                 2163 / 24
 296  Nowak Jacek                     89.38  Szczecin                2145 / 24
 297  Norwajszas Mirosław             88.25  Szczecin                2118 / 24
 298  Rawska Małgorzata               86.96  Kraków                  2087 / 24
 299  Rzepa Jacek                     85.04  Tychy                   2041 / 24
 300  Graczyk Adam                    81.83  Nowe Miasto Lubawskie   1964 / 24
 301  Dawidson Dawid                 108.00  Częstochowa             2484 / 23
 302  Borodziuk Krzysztof            104.65  Kostrzyn                2407 / 23
 303  Świątkowska Marta              104.00  Wrocław                 2392 / 23
 304  Skrzypczyński Mariusz          103.04  Reda                    2370 / 23
 305  Święcka Elżbieta               102.26  Białystok               2352 / 23
 306  Głowacki Robert                101.87  Łódź                    2343 / 23
 307  Makuch Mariusz                  99.48  Zator                   2288 / 23
 308  Wojciechowska Agata             96.83  Poznań                  2227 / 23
 309  Anuszkiewicz Alfred             89.74  Warszawa                2064 / 23
 310  Fidziński Mikołaj               81.91  Dębica                  1884 / 23
 311  Fortuna Teresa                 126.86  Lubin                   2791 / 22
 312  Kwaśniak Wojciech               91.50  Częstochowa             2013 / 22
 313  Tutka Marcin                    94.24  Wrocław                 1979 / 21
 314  Parnicki Zdzisław               86.95  Słupsk                  1826 / 21
 315  Szymańska Barbara               62.43  Gdańsk                  1311 / 21
 316  Lewandowska Ewa                 79.00  Warszawa                1580 / 20
 317  Bielaszka Anna                  58.70  Nowe Miasto Lubawskie   1174 / 20
 318  Kamienik Jarosław              104.53  Słupsk                  1986 / 19
 319  Bielaszka Jan                   90.16  Nowe Miasto Lubawskie   1713 / 19
 320  Dzik Monika                     89.16  Poznań                  1694 / 19
 321  Kołodziejczyk Małgorzata        86.21  Ostróda                 1638 / 19
 322  Jędrzejczyk Marcin             106.83  Warszawa                1923 / 18
 323  Figiel Tomasz                  106.44  Zawichost               1916 / 18
 324  Lewandowski Zbigniew           103.78  Słupsk                  1868 / 18
 325  Bruska Anita                   100.94  Gdynia                  1817 / 18
 326  Święcki Łukasz                  94.17  Białystok               1695 / 18
 327  Boczoń Dawid                    93.22  Zakopane                1678 / 18
 328  Szulc Marzena                   90.28  Szczecin                1625 / 18
 329  Wandzlewicz Krystian           131.65  Nowe Miasto Lubawskie   2238 / 17
 330  Borejko Michał                  97.47  Wrocław                 1657 / 17
 331  Jakubiak Piotr                  97.18  Żyrardów                1652 / 17
 332  Sitkowski Filip                 92.00  Warszawa                1564 / 17
 333  Wszyndybył Jacek                76.24  Chojnów                 1296 / 17
 334  Zalewski Adam                   63.53  Racibórz                1080 / 17
 335  Gigoła Jacek                   111.62  Gorzów Wielkopolski     1786 / 16
 336  Macal Bogusław                  89.81  Szczecin                1437 / 16
 337  Czarnecka Anna                  83.31  Zgierz                  1333 / 16
 338  Bobik Andrzej                   66.19  Chojnów                 1059 / 16
 339  Kuma Bogusław                  114.64  Słupsk                  1605 / 14
 340  Piętka Anna                     78.29  Szczecin                1096 / 14
 341  Stanosz Paweł                  161.15  Warszawa                2095 / 13
 342  Krzyszczyk Tomasz              102.77  Siemianowice Śląskie    1336 / 13
 343  Krzyszczyk Krzysztof            99.38  Siemianowice Śląskie    1292 / 13
 344  Pikul Andrzej                   85.23  Poznań                  1108 / 13
 345  Wilczek Sylwia                  67.62  Warszawa                 879 / 13
 346  Kozub Łukasz                   135.50  Brzesko                 1626 / 12
 347  Piasecki Dominik               124.58  Słupsk                  1495 / 12
 348  Pęczkowska Mariola             124.25  Warszawa                1491 / 12
 349  Kozłowski Jakub                123.92  Warszawa                1487 / 12
 350  Szkamruk Agata                 121.50  Warszawa                1458 / 12
 351  Szczygieł Małgorzata           117.75  Wrocław                 1413 / 12
 352  Nowak Krzysztof                116.33  Lublin                  1396 / 12
 353  Owsiany Artur                  116.00  Łódź                    1392 / 12
 354  Zielińska Dorota               115.75  Piaseczno               1389 / 12
 355  Noskowicz Krzysztof            112.42  Toruń                   1349 / 12
 356  Tomczyk Artur                  111.17  Piła                    1334 / 12
 357  Skowron Marcin                 109.83  Zabrze                  1318 / 12
 358  Kasprzak Paweł                 108.83  Warszawa                1306 / 12
 359  Irzyk Artur                    107.50  Kraków                  1290 / 12
 360  Królak Marcin                  106.75  Warszawa                1281 / 12
 361  Lewiński Jacek                 106.08  Wrocław                 1273 / 12
 362  Kaciński Robert                105.25  Kazimierza Wielka       1263 / 12
 363  Kowalska-Demczyszyn Anna       102.92  Bielsko Biała           1235 / 12
 364  Owsianko Leszek                102.33  Warszawa                1228 / 12
 365  Lempart Tomasz                  99.00  Kraków                  1188 / 12
 366  Majewska Ewa                    98.92  Nowa Sól                1187 / 12
 367  Ciejka Tomasz                   98.92  Kraków                  1187 / 12
 368  Czyściak Adam                   98.75  Legnica                 1185 / 12
 369  Kroc Andrzej                    96.67  Łódź                    1160 / 12
 370  Orłowski Bartosz                96.00  Bytom                   1152 / 12
 371  Ryś Dorota                      95.67  Warszawa                1148 / 12
 372  Mirowski Rafał                  94.92  Częstochowa             1139 / 12
 373  Dalecki Bartłomiej              94.83  Rumia                   1138 / 12
 374  Juśkiewicz Tomasz               94.42  Łódź                    1133 / 12
 375  Wróblewski Radosław             94.33  Mielec                  1132 / 12
 376  Sztukiert Mirosław              94.25  Gdańsk                  1131 / 12
 377  Muszyński Bartosz               93.67  Słupsk                  1124 / 12
 378  Byczyński Paweł                 92.67  Bydgoszcz               1112 / 12
 379  Pytlak Patryk                   90.92  Kielce                  1091 / 12
 380  Tecław Grzegorz                 90.83  Poznań                  1090 / 12
 381  Kurszewska Izabela              89.92  Białystok               1079 / 12
 382  Śniadach Dominika               89.83  Rumia                   1078 / 12
 383  Stanek Stanisław                89.83  Olkusz                  1078 / 12
 384  Morawski Piotr                  89.83  Gdańsk                  1078 / 12
 385  Karwacki Michał                 89.67  Dąbrowa Górnicza        1076 / 12
 386  Górska Małgorzata               88.83  Bydgoszcz               1066 / 12
 387  Zdanowicz Michał                88.58  Lublin                  1063 / 12
 388  Smołka Edward                   87.42  Zabrze                  1049 / 12
 389  Ciesielski Jerzy                87.17  Łódź                    1046 / 12
 390  Gapiński Tomasz                 86.83  Lorki                   1042 / 12
 391  Szulc Katarzyna                 86.75  Szczecin                1041 / 12
 392  Grzybała Piotr                  86.33  Warszawa                1036 / 12
 393  Skudlarska Anna                 86.17  Wrocław                 1034 / 12
 394  Niedźwiedź Zbigniew             86.08  Lublin                  1033 / 12
 395  Jopek Tomasz                    85.83  Wrocław                 1030 / 12
 396  Paradowska Anna                 85.08  Wejherowo               1021 / 12
 397  Rubaj Joanna                    84.75  Lublin                  1017 / 12
 398  Sołtysiak Zygmunt               80.67  Piastów                  968 / 12
 399  Czyżewski Sławomir              80.33  Poznań                   964 / 12
 400  Wąs Wojciech                    79.58  Warszawa                 955 / 12
 401  Szymański Sławomir              78.17  Dobrzelin                938 / 12
 402  Ulrych Tomasz                   77.58  Tychy                    931 / 12
 403  Majewski Adrian                 77.33  Nowa Sól                 928 / 12
 404  Gajos Stanisław                 73.75  Strzelno                 885 / 12
 405  Kurszewski Przemysław           72.00  Białystok                864 / 12
 406  Dalecki Filip                   61.33  Rumia                    736 / 12
 407  Damer Jan                      140.09  Lublin                  1541 / 11
 408  Wilk Grzegorz                  104.00  Kraków                  1144 / 11
 409  Adamczyk Piotr                 101.64  Tarnów                  1118 / 11
 410  Płatkiewicz Paulina             98.00  Zielona Góra            1078 / 11
 411  Ciesielski Jakub                96.82  Poznań                  1065 / 11
 412  Łęcki Paweł                     96.64  Gorzów Wielkopolski     1063 / 11
 413  Arana Anna                      96.55  Warszawa                1062 / 11
 414  Mikuć Anna                      89.82  Wrocław                  988 / 11
 415  Krasna Eliza                    88.82  Rumia                    977 / 11
 416  Załęcki Przemysław              88.45  Wałbrzych                973 / 11
 417  Niedźwiedź Jadwiga              85.36  Lublin                   939 / 11
 418  Grodzicka Katarzyna             81.36  Warszawa                 895 / 11
 419  Pędzisz Paweł                   81.18  Lipiany                  893 / 11
 420  Pobudkiewicz Szymon             80.91  Warszawa                 890 / 11
 421  Bil Sylwia                      80.36  Dąbrowa Górnicza         884 / 11
 422  Górski Paweł                    80.18  Bydgoszcz                882 / 11
 423  Kaczmarek Lucjan                80.09  Bydgoszcz                881 / 11
 424  Konopka Katarzyna               79.91  Ostróda                  879 / 11
 425  Nieścierowicz Agnieszka         79.18  Szczecin                 871 / 11
 426  Zalewska Teresa                 78.73  Racibórz                 866 / 11
 427  Nowakowski Jacek                78.00  Bydgoszcz                858 / 11
 428  Mania Jacek                     77.64  Bielsko Biała            854 / 11
 429  Zacharska Marta                 73.73  Słupsk                   811 / 11
 430  Glazik Marcin                   72.00  Bydgoszcz                792 / 11
 431  Białecki Bartosz                71.82  Solec Kujawski           790 / 11
 432  Gątarski Dariusz                71.27  Rzeszów                  784 / 11
 433  Olędzki Tomasz                  71.00  Warszawa                 781 / 11
 434  Szopowski Marcin                71.00  Chojnów                  781 / 11
 435  Machnio Adam                    70.64  Lipiany                  777 / 11
 436  Czubla Olaf                     70.27  Łódź                     773 / 11
 437  Roszak Grzegorz                 70.18  Poznań                   772 / 11
 438  Czart Małgorzata                70.18  Olsztyn                  772 / 11
 439  Krzyżaniak Dorota               70.00  Słupsk                   770 / 11
 440  Zieliński Slawomir              65.73  Lębork                   723 / 11
 441  Malkowska Margarita             65.64  Poznań                   722 / 11
 442  Czarniewski Ryszard             62.73  Lipiany                  690 / 11
 443  Krause Krzysztof                60.18  Poznań                   662 / 11
 444  Wielgoszewski Grzegorz          59.91  Wrocław                  659 / 11
 445  Białek Gniewomir                56.45  Dębica                   621 / 11
 446  Peschak Anna                    53.55  Kraków                   589 / 11
 447  Steglińska Katarzyna            53.00  Częstochowa              583 / 11
 448  Kordalski Jarosław             128.60  Lublin                  1286 / 10
 449  Zachorowska-Mazurkiewicz Anna  105.50  Zabrze                  1055 / 10
 450  Górny Paweł                     87.40  Lublin                   874 / 10
 451  Kwaśniak Anna                   83.30  Częstochowa              833 / 10
 452  Pietrzak Simona                 72.70  Chojnów                  727 / 10
 453  Kaczmarek Grzegorz              72.70  Bydgoszcz                727 / 10
 454  Kulczyńska Martyna              63.90  Ostróda                  639 / 10
 455  Kosewski Zbigniew               63.10  Szczecin                 631 / 10
 456  Kozłowska Monika                53.10  Warszawa                 531 / 10
 457  Ślusarczyk Daria                52.00  Chojnów                  520 / 10
 458  Kamionka Paweł                 109.11  Szczecin                 982 / 9
 459  Soborak Jarosław               107.56  Warszawa                 968 / 9
 460  Karwacki Jarosław              105.56  Dąbrowa Górnicza         950 / 9
 461  Gardynik Grzegorz               98.33  Warszawa                 885 / 9
 462  Panek Jacek                     97.22  Warszawa                 875 / 9
 463  Szymański Andrzej               84.44  Łódź                     760 / 9
 464  Nowak Paula                     63.00  Szczecin                 567 / 9
 465  Boroś Lucjan                    99.62  Gdańsk                   797 / 8
 466  Jachimowicz Piotr               94.12  Warszawa                 753 / 8
 467  Taczalski Jacek                 90.38  Szczecin                 723 / 8
 468  Badełek Krystyna                75.00  Ogrodzieniec             600 / 8
 469  Białobrzewska Martyna           50.00  Gdynia                   400 / 8
 470  Homa Łukasz                    139.29  Bielsko Biała            975 / 7
 471  Grodzki Janusz                 131.14  Łódź                     918 / 7
 472  Mizgier Maciej                 114.14  Gdańsk                   799 / 7
 473  Kasza Janusz                   100.86  Kraków                   706 / 7
 474  Koprowska Małgorzata            98.43  Pabianice                689 / 7
 475  Kozak Czesław                   93.43  Częstochowa              654 / 7
 476  Piecewicz Kamil                 90.86  Nowe Miasto Lubawskie    636 / 7
 477  Pieńkowski Adam                 82.29  Rumia                    576 / 7
 478  Kraj Iza                        69.29  Warszawa                 485 / 7
 479  Sulejewski Adam                 68.86  Kraków                   482 / 7
 480  Leszczyński Tomasz              66.29  Częstochowa              464 / 7
 481  Kozłowski Kamil                 65.57  Częstochowa              459 / 7
 482  Buks Sylwia                     57.00  Warszawa                 399 / 7
 483  Kwiatkowski Maciej              54.29  Częstochowa              380 / 7
 484  Niegowski Piotr                 52.43  Ostróda                  367 / 7
 485  Olejarczyk Wojciech             52.00  Nowe Miasto Lubawskie    364 / 7
 486  Chylewski Andrzej              140.17  Poznań                   841 / 6
 487  Morawski Wojciech              125.83  Gliwice                  755 / 6
 488  Skórniewski Bartosz            118.67  Warszawa                 712 / 6
 489  Krzemień Michał                108.67  Kraków                   652 / 6
 490  Bednarek Mikołaj               104.17  Warszawa                 625 / 6
 491  Duda Krzysztof                 102.50  Pszczyna                 615 / 6
 492  Lożyńska Hanna                  93.00  Piastów                  558 / 6
 493  Szepczyński Tomasz              87.00  Kraków                   522 / 6
 494  Tokarczyk Karol                 86.17  Warszawa                 517 / 6
 495  Lus Tomasz                      86.17  Piła                     517 / 6
 496  Orłowska Sylwia                 85.67  Warszawa                 514 / 6
 497  Orłowski Leszek                 85.33  Warszawa                 512 / 6
 498  Olszewski Grzegorz              71.50  Augustów                 429 / 6
 499  Przybylski Adrian               70.00  Częstochowa              420 / 6
 500  Zyśk Daniel                     69.83  Nowy Dwór Mazowiecki     419 / 6
 501  Stankiewicz Ewelina             69.50  Elbląg                   417 / 6
 502  Gołębiowski Michał              69.33  Warszawa                 416 / 6
 503  Marks Rafał                     69.33  Warszawa                 416 / 6
 504  Degórski Łukasz                 69.00  Warszawa                 414 / 6
 505  Błędowski Paweł                 68.17  Częstochowa              409 / 6
 506  Wesołowski Rafał                68.00  Warszawa                 408 / 6
 507  Buciak Robert                   67.83  Szczecin                 407 / 6
 508  Kosińska Anna                   67.50  Lewin Brzeski            405 / 6
 509  Pajdzik Patryk                  55.50  Lipiany                  333 / 6
 510  Bochra Wojciech                 53.00  Lublin                   318 / 6
 511  Wink Ewa                        51.83  Warszawa                 311 / 6
 512  Mońko Dawid                     51.33  Wrocław                  308 / 6
 513  Stańczyk Andrzej               135.00  Kraków                   675 / 5
 514  Gasik Jacek                     93.60  Warszawa                 468 / 5
 515  Morga Paweł                     76.00  Warszawa                 380 / 5
 516  Korga Zygmunt                   76.00  Zabrze                   380 / 5
 517  Tymoszuk Piotr                  75.60  Warszawa                 378 / 5
 518  Kula Joanna                     74.80  Częstochowa              374 / 5
 519  Szczap Jacek                    74.60  Warszawa                 373 / 5
 520  Korga Elżbieta                  74.40  Zabrze                   372 / 5
 521  Szepczyński Zbigniew            73.40  Kraków                   367 / 5
 522  Kulawiak Monika                 72.80  Warszawa                 364 / 5
 523  Orłowski Krzysztof              72.40  Warszawa                 362 / 5
 524  Syrek Justyna                   71.60  Częstochowa              358 / 5
 525  Poklikajew Marzena              64.40  Pruszków                 322 / 5
 526  Paszkowska Elżbieta             56.40  Warszawa                 282 / 5
 527  Kitowski Rafał                  53.80  Nowe Miasto Lubawskie    269 / 5
 528  Nagwizda Andrzej                53.60  Kraków                   268 / 5
 529  Mencina Anna                    53.40  Warszawa                 267 / 5
 530  Gomułka Edyta                   50.80  Częstochowa              254 / 5
 531  Joński-Jastrzębowski           126.00  Gdańsk                   504 / 4
 532  Drzycimska Tatiana             118.25  Wrocław                  473 / 4
 533  Elmerych Michał                105.00  Szczecin                 420 / 4
 534  Gnabasik Agata                  82.50  Poznań                   330 / 4
 535  Konopka Piotr                   80.50  Ostróda                  322 / 4
 536  Białecki Krzysztof              79.00  Warszawa                 316 / 4
 537  Majos Maria                     77.75  Warszawa                 311 / 4
 538  Michałek Piotr                  76.00  Warszawa                 304 / 4
 539  Majos Magdalena                 75.00  Warszawa                 300 / 4
 540  Babula Władysław                63.25  Inowrocław               253 / 4
 541  Łysak Wojciech                  50.25  Sosnowiec                201 / 4
 542  Jakimowicz Piotr               150.00  Poznań                   450 / 3
 543  Loch Dominik                   119.67  Częstochowa              359 / 3
 544  Salamon Edward                  94.67  Bytom                    284 / 3
 545  Budek Sławomir                  87.00  Warszawa                 261 / 3
 546  Kukla Elżbieta                  85.33  Częstochowa              256 / 3
 547  Usakiewicz Agnieszka            83.33  Warszawa                 250 / 3
 548  Jerzy Ciesielski                83.33  Łódź                     250 / 3
 549  Majos Anna                      83.33  Warszawa                 250 / 3
 550  Orzeł Barbara                   83.33  Nowe Miasto Lubawskie    250 / 3
 551  Turzańska Jolanta               57.33  Zabrze                   172 / 3
 552  Pyzel Piotr                     57.00  Warszawa                 171 / 3
 553  Piotrowicz Paweł                55.67  Kurzętnik                167 / 3
 554  Borowski Miłosz                 55.33  Bielsko Biała            166 / 3
 555  Białecki Eryk                   54.67  Warszawa                 164 / 3
 556  Sobczyk Iwo                     54.67  Bielsko Biała            164 / 3
 557  Franaszczyk Aleksandra          54.33  Łódź                     163 / 3
 558  Prokopczuk Teresa               54.00  Warszawa                 162 / 3
 559  Prokopczuk Piotr                54.00  Warszawa                 162 / 3
 560  Słapińska Joanna                50.00  Olsztyn                  150 / 3
 561  Rokosz Irena                   117.50  Bielsko Biała            235 / 2
 562  Graczykowski Paweł             109.00  Łódź                     218 / 2
 563  Michalak Maciej                104.50  Bydgoszcz                209 / 2
 564  Karasewicz Arkadiusz           104.00  Wrocław                  208 / 2
 565  Tomaszczyk Stefan              102.50  Dębno                    205 / 2
 566  Wiączkowski Grzegorz           102.50  Wrocław                  205 / 2
 567  Belof Barbara                  100.00  Polkowice                200 / 2
 568  Żyła Anna                      100.00  Wrocław                  200 / 2
 569  Rokosz Mirosław                100.00  Bielsko Biała            200 / 2
 570  Szkudlarek Jadwiga              59.50  Pabianice                119 / 2
 571  Policińska Tina                 58.00  Częstochowa              116 / 2
 572  Molenda Tomasz                  57.50  Szczecin                 115 / 2
 573  Kurkiewicz Sławomir             57.50  Warszawa                 115 / 2
 574  Piskorz Kamil                   57.00  Piastów                  114 / 2
 575  Bajorek Cezary                  55.00  Bydgoszcz                110 / 2
 576  Dudek Izabela                   54.50  Częstochowa              109 / 2
 577  Knypiński Wojciech              54.50  Bydgoszcz                109 / 2
 578  Zielonka Ewa                    53.00  Krzeszów                 106 / 2
 579  Redlińska Izabela               53.00  Warszawa                 106 / 2
 580  Żak Andrzej                     53.00  Kraków                   106 / 2
 581  Więciorkowski Damian            52.00  Częstochowa              104 / 2
 582  Naumowicz Janusz                52.00  Rumia                    104 / 2
 583  Kononowicz Krzysztof            51.00  Piastów                  102 / 2
 584  Leszczyński Maciej              50.00  Łódź                     100 / 2
 585  Leszczyński Radosław            50.00  Łódź                     100 / 2
 586  Skokowska Sylwia                50.00  Chojnów                  100 / 2
 587  Gajkowska Ewa                   50.00  Warszawa                 100 / 2
 588  Szczotka Anna                  150.00  Bielsko Biała            150 / 1
 589  Żbikowska Jagoda               150.00  Warszawa                 150 / 1
 590  Wiączkowski Grzegorz            75.00  Kielce                    75 / 1
 591  Wanot Magdalena                 69.00  Warszawa                  69 / 1
 592  Szkocki Andrzej                 66.00  Szczecin                  66 / 1
 593  Joński-Jastrzębowski Sebastian  62.00  Gdańsk                    62 / 1
 594  Zuziak Agnieszka                56.00  Kraków                    56 / 1
 595  Kasprzak Marek                  53.00  Częstochowa               53 / 1
 596  Bossy Kinga                     50.00  Poznań                    50 / 1
 597  Tyc Rafał                       50.00  Bielsko Biała             50 / 1
 598  Majos Agata                     50.00  Warszawa                  50 / 1
 599  Graczykowska Barbara            50.00  Łódź                      50 / 1
 
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie