Poznań 4
października
Poznań 4- 5 października III Mistrzostwa PoznaniaGrand Prix 2003
Nowy Dwór Mazowiecki11
października
Nowy Dwór Mazowiecki 11-12 października VI Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
Bielsko-Biała18
października
Bielsko-Biała 18-19 października VI Mistrzostwa Podbeskidzia
VI Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego11 - 12 października 2003 — VI Mistrzostwa Nowego Dworu MazowieckiegoInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

VI Mistrzostwa Nowego Dworu MazowieckiegoNowy Dwór Mazowiecki, 11 - 12 października 2003

Konkurs Relacja z turnieju


 1 Stanisław Rydzik Warszawa 6.0 2754 
 2 Tomasz Zwoliński Warszawa 5.0 2712 
 3 Mariusz Wrześniewski Warszawa 5.0 2626 
 4 Andrzej Oleksiak Ostróda 5.0 2572 
 5 Mateusz Żbikowski Warszawa 5.0 2539 
 6 Marcin Bożek Będzin 5.0 2392 
 7 Dariusz Banaszek Warszawa 5.0 2309 
 8 Marcin Mroziuk Warszawa 5.0 2286 
 9 Krzysztof Usakiewicz Warszawa 4.0 2466 
 10 Radosław Sowiński Warszawa 4.0 2399 
 
 69 uczestników, 6 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
V Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
IV Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
III Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego




Wyniki turnieju VI Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckirgo

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Stanisław       Rydzik               Warszawa               134.85      6.0     2754     1027      926
  2 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               141.90      5.0     2712      915      665
  3 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               135.74      5.0     2626      882      746
  4 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                128.89      5.0     2572      927      448
  5 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               140.83      5.0     2539      870      551
  6 Marcin          Bożek                Będzin                 127.85      5.0     2392      922      306
  7 Dariusz         Banaszek             Warszawa               137.51      5.0     2309      938      101
  8 Marcin          Mroziuk              Warszawa               134.93      5.0     2286      943      169
  9 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               133.42      4.0     2466      774      520
 10 Radosław        Sowiński             Warszawa               120.60      4.0     2399      780      338
 11 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               119.08      4.0     2390      754      267
 12 Marek           Syczuk               Warszawa               131.27      4.0     2380      746      330
 13 Krzysztof       Mówka                Toruń                  128.40      4.0     2354      784      378
 14 Iwona           Rutkowska            Warszawa               104.15      4.0     2249      851      107
 15 Andrzej         Szepczyński          Kraków                 121.69      4.0     2230      785      177
 16 Filip           Sosin                Warszawa               108.40      4.0     2167      776     -177
 17 Stanisław       Gasik                Warszawa               118.25      4.0     2153      829       51
 18 Mariola         Osajda-Matczak       Pruszków               113.19      4.0     2109      803      -35
 19 Sylwester       Wójcik               Lublin                 100.00      4.0     2099      773      189
 20 Paweł           Jackowski            Warszawa               123.91      4.0     2049      793      -47
 21 Katarzyna       Niedźwiedź           Lublin                 100.00      4.0     1988      735      -78
 22 Dorota          Zielińska            Piaseczno              103.23      4.0     1952      836       -8
 23 Maciej          Czupryniak           Milanówek              135.62      3.0     2374      676      294
 24 Michał          Waszkiewicz          Warszawa               110.27      3.0     2314      668      158
 25 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               128.95      3.0     2300      652      164
 26 Marta           Szeliga-Frynia       Warszawa               100.00      3.0     2254      632       81
 27 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                110.73      3.0     2201      701       29
 28 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 102.87      3.0     2182      740     -192
 29 Marek           Kocikowski           Ostróda                100.00      3.0     2179      654      333
 30 Beata           Piotrowska           Łódź                   109.19      3.0     2179      629      -65
 31 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   136.96      3.0     2174      715      -68
 32 Paweł           Jachowicz            Żyrardów               109.58      3.0     2154      671      124
 33 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              118.54      3.0     2151      716      -97
 34 Agata           Szkamruk             Warszawa               100.00      3.0     2143      640       70
 35 Paweł           Opyc                 Warszawa               108.08      3.0     2141      681      -42
 36 Paweł           Czubla               Lublin                 107.62      3.0     2129      653       74
 37 Joanna          Ostrowska            Warszawa               100.00      3.0     2126      643      161
 38 Robert          Soszka               Warszawa               110.19      3.0     2113      677      -34
 39 Jolanta         Kosmowska            Warszawa               100.00      3.0     2107      672      -19
 40 Krzysztof       Sporczyk             Warszawa               100.00      3.0     2085      649      -12
 41 Grzegorz        Gardynik             Warszawa               100.00      3.0     2081      668      -31
 42 Paweł           Frynia               Konstantynów Łódzki    107.08      3.0     2067      696       19
 43 Joanna          Juszczak             Warszawa               117.08      3.0     2055      644      -59
 44 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    121.26      3.0     1935      667      -89
 45 Paulina         Płatkiewicz          Zielona Góra           100.00      3.0     1911      640     -275
 46 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 112.46      2.0     2269      559       69
 47 Marcin          Kozyra               Warszawa               124.30      2.0     2221      540      -69
 48 Jarosław        Kordalski            Lublin                 100.00      2.0     2086      546      153
 49 Władysław       Zieliński            Lębork                 111.43      2.0     2040      553      -63
 50 Tomasz          Żbikowski            Warszawa               105.03      2.0     2016      567      -35
 51 Marcin          Królak               Warszawa               100.00      2.0     1986      546     -102
 52 Marek           Antosik              Nowy Dwór Mazowiecki   122.24      2.0     1964      572     -318
 53 Bogumiła        Ilczuk               Warszawa               100.00      2.0     1959      556       53
 54 Maria           Jarosz               Lublin                 100.00      2.0     1944      585     -220
 55 Anna            Królak               Warszawa               100.00      2.0     1937      525      151
 56 Rafał           Wesołowski           Warszawa               100.00      2.0     1907      566     -292
 57 Piotr           Jakubiak             Żyrardów               100.00      2.0     1883      528     -294
 58 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 100.39      2.0     1879      589     -207
 59 Tomasz          Korpysz              Warszawa               100.00      2.0     1873      527       16
 60 Piotr           Ziółkowski           Piaseczno              100.00      1.5     1838      409       17
 61 Kacper          Jachowicz            Żyrardów               100.00      1.0     1741      438     -369
 62 Krzysztof       Kruk                 Łódź                   100.00      1.0     1734      427     -519
 63 Rafał           Marks                Warszawa               100.00      1.0     1658      423     -497
 64 Jolanta         Kruk                 Łódź                   100.00      1.0     1448      465    -1017
 65 Elżbieta        Dziewulska           Warszawa               100.00      1.0      968      290     -157
 66 Karolina        Białobrzewska        Gdynia                 100.00      0.5     1508      297     -508
 67 Martyna         Białobrzewska        Gdynia                 100.00      0.5     1469      283     -417
 68 Grażyna         Kędzierska           Lublin                 100.00      0.5     1385      263     -623
 69 Jadwiga         Niedźwiedź           Lublin                 100.00      0.0        0        0        0
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VI Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckirgo



	Tomasz Zwoliński 141.90 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Paweł          Czubla                107.62 +  427: 273  158
    2    13 Filip          Sosin                 108.40 +  543: 304  158
    3     2 Dariusz        Banaszek              137.51 -  356: 436   88
    4     5 Marek          Dudkiewicz            118.54 +  480: 319  169
    5     3 Robert         Kamiński              121.26 +  495: 310  171
    6     2 Radosław       Sowiński              120.60 +  411: 405  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     915  /  6 152.50




	Mateusz Żbikowski 140.83 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Paweł          Frynia                107.08 +  473: 324  157
    2     7 Marcin         Mroziuk               134.93 -  380: 393   85
    3    10 Władysław      Zieliński             111.43 +  396: 389  161
    4     7 Robert         Soszka                110.19 +  408: 257  160
    5     5 Grzegorz       Pukniel               102.87 +  508: 314  153
    6     3 Iwona          Rutkowska             104.15 +  374: 311  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     870  /  6 145.00




	Dariusz Banaszek 137.51 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Żbikowski             105.03 +  423: 353  155
    2    15 Paweł          Jackowski             123.91 +  335: 284  174
    3     2 Tomasz         Zwoliński             141.90 +  436: 356  192
    4     4 Dorota         Zielińska             103.23 +  398: 317  153
    5     2 Andrzej        Oleksiak              128.89 +  469: 456  179
    6     1 Stanisław      Rydzik                134.85 -  248: 442   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     938  /  6 156.33




	Karol Wyrębkiewicz 136.96 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Iwona          Rutkowska             104.15 +  425: 383  154
    2    14 Andrzej        Szepczyński           121.69 +  334: 319  172
    3     1 Stanisław      Rydzik                134.85 -  373: 434   85
    4     6 Mariusz        Wrześniewski          135.74 -  326: 404   86
    5    20 Alina          Białobrzewska         100.39 +  438: 292  150
    6    13 Stanisław      Gasik                 118.25 -  278: 410   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     715  /  6 119.17




	Mariusz Wrześniewski 135.74 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dorota         Zielińska             103.23 -  329: 348   53
    2    31 Jolanta        Kruk                  100.00 +  480: 206  150
    3    12 Paweł          Jachowicz             109.58 +  462: 328  160
    4     6 Karol          Wyrębkiewicz          136.96 +  404: 326  187
    5     4 Marek          Dudkiewicz            118.54 +  405: 364  169
    6     6 Mariola        Osajda-Matczak        113.19 +  546: 308  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     882  /  6 147.00




	Maciej Czupryniak 135.62 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Grzegorz       Pukniel               102.87 -  361: 405   53
    2    21 Sylwester      Wójcik                100.00 +  379: 299  150
    3    22 Paweł          Jackowski             123.91 +  471: 291  174
    4     8 Grzegorz       Koczkodon             110.73 -  348: 358   61
    5    14 Robert         Soszka                110.19 +  459: 358  160
    6     7 Marcin         Bożek                 127.85 -  356: 369   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     676  /  6 112.67




	Marcin Mroziuk 134.93 Warszawa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Alina          Białobrzewska         100.39 +  364: 291  150
    2     7 Mateusz        Żbikowski             140.83 +  393: 380  191
    3     3 Dariusz        Białobrzewski         112.46 +  353: 312  162
    4     3 Andrzej        Oleksiak              128.89 -  361: 455   79
    5     6 Krzysztof      Mówka                 128.40 +  397: 297  178
    6     5 Krzysztof      Usakiewicz            133.42 +  418: 382  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     943  /  6 157.17




	Stanisław Rydzik 134.85 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Karolina       Białobrzewska         100.00 +  521: 201  150
    2     1 Radosław       Sowiński              120.60 +  480: 284  171
    3     1 Karol          Wyrębkiewicz          136.96 +  434: 373  187
    4     1 Grzegorz       Pukniel               102.87 +  465: 351  153
    5     1 Marcin         Bożek                 127.85 +  412: 371  178
    6     1 Dariusz        Banaszek              137.51 +  442: 248  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1027  /  6 171.17




	Krzysztof Usakiewicz 133.42 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Martyna        Białobrzewska         100.00 +  509: 147  150
    2     2 Marcin         Bożek                 127.85 -  275: 436   78
    3    15 Maria          Jarosz                100.00 +  403: 268  150
    4    15 Rafał          Wesołowski            100.00 +  421: 263  150
    5     7 Grzegorz       Koczkodon             110.73 +  476: 414  161
    6     5 Marcin         Mroziuk               134.93 -  382: 418   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     774  /  6 129.00




	Marek Syczuk 131.27 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Elżbieta       Dziewulska            100.00 +  489: 295  150
    2     5 Stanisław      Gasik                 118.25 -  329: 354   68
    3    11 Paweł          Frynia                107.08 +  382: 369  157
    4    11 Iwona          Rutkowska             104.15 -  335: 468   54
    5    16 Grzegorz       Gardynik              100.00 +  428: 312  150
    6     9 Joanna         Juszczak              117.08 +  417: 252  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     746  /  6 124.33




	Sławomir Kordjalik 128.95 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Grzegorz       Gardynik              100.00 +  445: 332  150
    2     9 Paweł          Opyc                  108.08 +  399: 317  158
    3     6 Stanisław      Gasik                 118.25 -  365: 384   68
    4     9 Robert         Kamiński              121.26 -  391: 415   71
    5    13 Sylwester      Wójcik                100.00 -  313: 374   50
    6    19 Tomasz         Żbikowski             105.03 +  387: 314  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     652  /  6 108.67




	Andrzej Oleksiak 128.89 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Bogumiła       Ilczuk                100.00 +  379: 340  150
    2     4 Andrzej        Kwiatkowski           119.08 +  470: 286  169
    3     4 Mariola        Osajda-Matczak        113.19 +  359: 317  163
    4     3 Marcin         Mroziuk               134.93 +  455: 361  185
    5     2 Dariusz        Banaszek              137.51 -  456: 469   88
    6     4 Andrzej        Szepczyński           121.69 +  453: 351  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     927  /  6 154.50




	Krzysztof Mówka 128.40 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Kacper         Jachowicz             100.00 +  473: 195  150
    2     8 Marek          Dudkiewicz            118.54 -  318: 421   69
    3    13 Paweł          Opyc                  108.08 +  399: 357  158
    4    13 Marek          Antosik               122.24 +  454: 264  172
    5     6 Marcin         Mroziuk               134.93 -  297: 397   85
    6    10 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  413: 342  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     784  /  6 130.67




	Marcin Bożek 127.85 Będzin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Piotr          Jakubiak              100.00 +  398: 364  150
    2     2 Krzysztof      Usakiewicz            133.42 +  436: 275  183
    3     7 Krzysztof      Sporczyk              100.00 +  404: 361  150
    4     2 Stanisław      Gasik                 118.25 +  414: 318  168
    5     1 Stanisław      Rydzik                134.85 -  371: 412   85
    6     7 Maciej         Czupryniak            135.62 +  369: 356  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     922  /  6 153.67




	Marcin Kozyra 124.30 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maria          Jarosz                100.00 +  402: 355  150
    2    18 Iwona          Rutkowska             104.15 -  341: 350   54
    3    20 Robert         Kamiński              121.26 -  428: 475   71
    4    19 Filip          Sosin                 108.40 -  386: 397   58
    5    23 Jarosław       Kordalski             100.00 +  363: 358  150
    6    18 Paweł          Frynia                107.08 -  301: 355   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     540  /  6  90.00




	Paweł Jackowski 123.91 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marek          Kocikowski            100.00 +  342: 332  150
    2    15 Dariusz        Banaszek              137.51 -  284: 335   88
    3    22 Maciej         Czupryniak            135.62 -  291: 471   86
    4    27 Paweł          Opyc                  108.08 +  398: 325  158
    5    19 Joanna         Ostrowska             100.00 +  361: 316  150
    6    14 Grzegorz       Koczkodon             110.73 +  373: 317  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     793  /  6 132.17




	Marek Antosik 122.24 Nowy Dwór Mazowiecki          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jarosław       Kordalski             100.00 +  431: 363  150
    2    11 Robert         Kamiński              121.26 +  383: 280  171
    3     8 Dorota         Zielińska             103.23 -  248: 380   53
    4    13 Krzysztof      Mówka                 128.40 -  264: 454   78
    5    17 Michał         Waszkiewicz           110.27 -  268: 399   60
    6    25 Paweł          Jachowicz             109.58 -  370: 406   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     572  /  6  95.33




	Andrzej Szepczyński 121.69 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Tomasz         Korpysz               100.00 +  345: 296  150
    2    14 Karol          Wyrębkiewicz          136.96 -  319: 334   87
    3    14 Andrzej        Kwiatkowski           119.08 +  434: 331  169
    4    10 Marek          Kocikowski            100.00 +  368: 308  150
    5     8 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  413: 331  150
    6     4 Andrzej        Oleksiak              128.89 -  351: 453   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     785  /  6 130.83




	Robert Kamiński 121.26 Wysokie Mazowieckie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    11 Marek          Antosik               122.24 -  280: 383   72
    3    20 Marcin         Kozyra                124.30 +  475: 428  174
    4     9 Sławomir       Kordjalik             128.95 +  415: 391  179
    5     3 Tomasz         Zwoliński             141.90 -  310: 495   92
    6    17 Paulina        Płatkiewicz           100.00 +  455: 327  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     667  /  5 133.40




	Radosław Sowiński 120.60 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  400: 330  150
    2     1 Stanisław      Rydzik                134.85 -  284: 480   85
    3    26 Marcin         Królak                100.00 +  461: 356  150
    4    17 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  413: 254  150
    5    11 Dorota         Zielińska             103.23 +  436: 230  153
    6     2 Tomasz         Zwoliński             141.90 -  405: 411   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     780  /  6 130.00




	Andrzej Kwiatkowski 119.08 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jolanta        Kruk                  100.00 +  499: 263  150
    2     4 Andrzej        Oleksiak              128.89 -  286: 470   79
    3    14 Andrzej        Szepczyński           121.69 -  331: 434   72
    4    20 Agata          Szkamruk              100.00 +  514: 305  150
    5    12 Bogumiła       Ilczuk                100.00 +  343: 277  150
    6     8 Grzegorz       Pukniel               102.87 +  417: 374  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     754  /  6 125.67




	Marek Dudkiewicz 118.54 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  359: 305  150
    2     8 Krzysztof      Mówka                 128.40 +  421: 318  178
    3     9 Michał         Waszkiewicz           110.27 +  411: 337  160
    4     5 Tomasz         Zwoliński             141.90 -  319: 480   92
    5     4 Mariusz        Wrześniewski          135.74 -  364: 405   86
    6    16 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 -  277: 403   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     716  /  6 119.33




	Stanisław Gasik 118.25 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Anna           Królak                100.00 +  374: 343  150
    2     5 Marek          Syczuk                131.27 +  354: 329  181
    3     6 Sławomir       Kordjalik             128.95 +  384: 365  179
    4     2 Marcin         Bożek                 127.85 -  318: 414   78
    5    10 Iwona          Rutkowska             104.15 -  313: 373   54
    6    13 Karol          Wyrębkiewicz          136.96 +  410: 278  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     829  /  6 138.17




	Joanna Juszczak 117.08 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marcin         Królak                100.00 +  420: 308  150
    2    16 Mariola        Osajda-Matczak        113.19 -  283: 410   63
    3    25 Piotr          Ziółkowski            100.00 -  341: 348   50
    4    26 Maria          Jarosz                100.00 +  402: 321  150
    5    21 Rafał          Wesołowski            100.00 +  357: 310  150
    6     9 Marek          Syczuk                131.27 -  252: 417   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     644  /  6 107.33




	Mariola Osajda-Matczak 113.19 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Grażyna        Kędzierska            100.00 +  333: 273  150
    2    16 Joanna         Juszczak              117.08 +  410: 283  167
    3     4 Andrzej        Oleksiak              128.89 -  317: 359   79
    4    14 Dariusz        Białobrzewski         112.46 +  378: 369  162
    5     9 Beata          Piotrowska            109.19 +  363: 314  159
    6     6 Mariusz        Wrześniewski          135.74 -  308: 546   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     803  /  6 133.83




	Dariusz Białobrzewski 112.46 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Rafał          Marks                 100.00 +  502: 303  150
    2     3 Władysław      Zieliński             111.43 +  375: 290  161
    3     3 Marcin         Mroziuk               134.93 -  312: 353   85
    4    14 Mariola        Osajda-Matczak        113.19 -  369: 378   63
    5    15 Jolanta        Kosmowska             100.00 -  351: 414   50
    6    20 Agata          Szkamruk              100.00 -  360: 462   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     559  /  6  93.17




	Władysław Zieliński 111.43 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 +  393: 278  150
    2     3 Dariusz        Białobrzewski         112.46 -  290: 375   62
    3    10 Mateusz        Żbikowski             140.83 -  389: 396   91
    4    23 Jolanta        Kosmowska             100.00 -  292: 390   50
    5    26 Maria          Jarosz                100.00 -  313: 407   50
    6    29 Rafał          Marks                 100.00 +  363: 257  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     553  /  6  92.17




	Grzegorz Koczkodon 110.73 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Joanna         Ostrowska             100.00 +  438: 292  150
    2    10 Krzysztof      Sporczyk              100.00 -  313: 357   50
    3    18 Paweł          Czubla                107.62 +  361: 326  158
    4     8 Maciej         Czupryniak            135.62 +  358: 348  186
    5     7 Krzysztof      Usakiewicz            133.42 -  414: 476   83
    6    14 Paweł          Jackowski             123.91 -  317: 373   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     701  /  6 116.83




	Michał Waszkiewicz 110.27 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Paulina        Płatkiewicz           100.00 +  485: 291  150
    2     6 Beata          Piotrowska            109.19 -  386: 473   59
    3     9 Marek          Dudkiewicz            118.54 -  337: 411   69
    4    18 Paweł          Jachowicz             109.58 +  325: 307  160
    5    17 Marek          Antosik               122.24 +  399: 268  172
    6    11 Filip          Sosin                 108.40 -  382: 406   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     668  /  6 111.33




	Robert Soszka 110.19 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Krzysztof      Sporczyk              100.00 -  308: 358   50
    2    33 Kacper         Jachowicz             100.00 +  440: 290  150
    3    19 Alina          Białobrzewska         100.39 +  369: 297  150
    4     7 Mateusz        Żbikowski             140.83 -  257: 408   91
    5    14 Maciej         Czupryniak            135.62 -  358: 459   86
    6    28 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  381: 335  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     677  /  6 112.83




	Paweł Jachowicz 109.58 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  429: 349  150
    2    12 Dorota         Zielińska             103.23 -  249: 310   53
    3    12 Mariusz        Wrześniewski          135.74 -  328: 462   86
    4    18 Michał         Waszkiewicz           110.27 -  307: 325   60
    5    30 Jolanta        Kruk                  100.00 +  435: 214  150
    6    25 Marek          Antosik               122.24 +  406: 370  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     671  /  6 111.83




	Beata Piotrowska 109.19 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Agata          Szkamruk              100.00 +  374: 343  150
    2     6 Michał         Waszkiewicz           110.27 +  473: 386  160
    3     5 Grzegorz       Pukniel               102.87 -  332: 413   53
    4    16 Paulina        Płatkiewicz           100.00 +  386: 372  150
    5     9 Mariola        Osajda-Matczak        113.19 -  314: 363   63
    6    15 Dorota         Zielińska             103.23 -  300: 367   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     629  /  6 104.83




	Filip Sosin 108.40 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Rafał          Wesołowski            100.00 +  346: 270  150
    2    13 Tomasz         Zwoliński             141.90 -  304: 543   92
    3    17 Marek          Kocikowski            100.00 -  353: 453   50
    4    19 Marcin         Kozyra                124.30 +  397: 386  174
    5    24 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  361: 310  150
    6    11 Michał         Waszkiewicz           110.27 +  406: 382  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     776  /  6 129.33




	Paweł Opyc 108.08 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Sylwester      Wójcik                100.00 +  359: 301  150
    2     9 Sławomir       Kordjalik             128.95 -  317: 399   79
    3    13 Krzysztof      Mówka                 128.40 -  357: 399   78
    4    27 Paweł          Jackowski             123.91 -  325: 398   74
    5    27 Marcin         Królak                100.00 +  381: 342  150
    6    27 Rafał          Wesołowski            100.00 +  402: 344  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     681  /  6 113.50




	Paweł Czubla 107.62 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             141.90 -  273: 427   92
    2    28 Grzegorz       Gardynik              100.00 +  370: 368  150
    3    18 Grzegorz       Koczkodon             110.73 -  326: 361   61
    4    22 Joanna         Ostrowska             100.00 -  316: 377   50
    5    32 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  497: 221  150
    6    22 Bogumiła       Ilczuk                100.00 +  347: 301  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     653  /  6 108.83




	Paweł Frynia 107.08 Konstantynów Łódzki      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mateusz        Żbikowski             140.83 -  324: 473   91
    2    32 Karolina       Białobrzewska         100.00 +  359: 253  150
    3    11 Marek          Syczuk                131.27 -  369: 382   81
    4    25 Alina          Białobrzewska         100.39 -  317: 340   50
    5    25 Anna           Królak                100.00 +  343: 299  150
    6    18 Marcin         Kozyra                124.30 +  355: 301  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     696  /  6 116.00




	Tomasz Żbikowski 105.03 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dariusz        Banaszek              137.51 -  353: 423   88
    2    23 Elżbieta       Dziewulska            100.00 -  272: 319   50
    3    33 Karolina       Białobrzewska         100.00 +  395: 265  150
    4    28 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 -  324: 329   50
    5    28 Tomasz         Korpysz               100.00 +  358: 328  150
    6    19 Sławomir       Kordjalik             128.95 -  314: 387   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     567  /  6  94.50




	Iwona Rutkowska 104.15 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Karol          Wyrębkiewicz          136.96 -  383: 425   87
    2    18 Marcin         Kozyra                124.30 +  350: 341  174
    3    23 Elżbieta       Dziewulska            100.00 +  364: 354  150
    4    11 Marek          Syczuk                131.27 +  468: 335  181
    5    10 Stanisław      Gasik                 118.25 +  373: 313  168
    6     3 Mateusz        Żbikowski             140.83 -  311: 374   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     851  /  6 141.83




	Dorota Zielińska 103.23 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Wrześniewski          135.74 +  348: 329  186
    2    12 Paweł          Jachowicz             109.58 +  310: 249  160
    3     8 Marek          Antosik               122.24 +  380: 248  172
    4     4 Dariusz        Banaszek              137.51 -  317: 398   88
    5    11 Radosław       Sowiński              120.60 -  230: 436   71
    6    15 Beata          Piotrowska            109.19 +  367: 300  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     836  /  6 139.33




	Grzegorz Pukniel 102.87 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maciej         Czupryniak            135.62 +  405: 361  186
    2    17 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  325: 291  150
    3     5 Beata          Piotrowska            109.19 +  413: 332  159
    4     1 Stanisław      Rydzik                134.85 -  351: 465   85
    5     5 Mateusz        Żbikowski             140.83 -  314: 508   91
    6     8 Andrzej        Kwiatkowski           119.08 -  374: 417   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     740  /  6 123.33




	Alina Białobrzewska 100.39 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marcin         Mroziuk               134.93 -  291: 364   85
    2    25 Anna           Królak                100.00 +  347: 253  150
    3    19 Robert         Soszka                110.19 -  297: 369   60
    4    25 Paweł          Frynia                107.08 +  340: 317  157
    5    20 Karol          Wyrębkiewicz          136.96 -  292: 438   87
    6    26 Krzysztof      Sporczyk              100.00 -  312: 345   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     589  /  6  98.17




	Karolina Białobrzewska 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Stanisław      Rydzik                134.85 -  201: 521   85
    2    32 Paweł          Frynia                107.08 -  253: 359   57
    3    33 Tomasz         Żbikowski             105.03 -  265: 395   55
    4    31 Tomasz         Korpysz               100.00 -  286: 339   50
    5    33 Kacper         Jachowicz             100.00 -  203: 402   50
    6    34 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     297  /  5  59.40




	Martyna Białobrzewska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Krzysztof      Usakiewicz            133.42 -  147: 509   83
    2    34 Marcin         Królak                100.00 -  261: 292   50
    3    34 Sylwester      Wójcik                100.00 -  277: 383   50
    4    34 PAUZA
    5    31 Agata          Szkamruk              100.00 -  208: 379   50
    6    32 Tomasz         Korpysz               100.00 -  276: 323   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     283  /  5  56.60




	Elżbieta Dziewulska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marek          Syczuk                131.27 -  295: 489   81
    2    23 Tomasz         Żbikowski             105.03 +  319: 272  155
    3    23 Iwona          Rutkowska             104.15 -  354: 364   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     290  /  3  96.67




	Grzegorz Gardynik 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Sławomir       Kordjalik             128.95 -  332: 445   79
    2    28 Paweł          Czubla                107.62 -  368: 370   58
    3    27 Anna           Królak                100.00 +  318: 279  150
    4    29 Rafał          Marks                 100.00 +  325: 286  150
    5    16 Marek          Syczuk                131.27 -  312: 428   81
    6    23 Jarosław       Kordalski             100.00 +  426: 304  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     668  /  6 111.33




	Bogumiła Ilczuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Oleksiak              128.89 -  340: 379   79
    2    27 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 -  297: 333   50
    3    32 Jolanta        Kruk                  100.00 +  418: 233  150
    4    24 Marcin         Królak                100.00 +  326: 271  150
    5    12 Andrzej        Kwiatkowski           119.08 -  277: 343   69
    6    22 Paweł          Czubla                107.62 -  301: 347   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     556  /  6  92.67




	Kacper Jachowicz 100.00 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Krzysztof      Mówka                 128.40 -  195: 473   78
    2    33 Robert         Soszka                110.19 -  290: 440   60
    3    31 Agata          Szkamruk              100.00 -  281: 348   50
    4    33 Jolanta        Kruk                  100.00 -  268: 269   50
    5    33 Karolina       Białobrzewska         100.00 +  402: 203  150
    6    33 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  305: 377   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     438  /  6  73.00




	Piotr Jakubiak 100.00 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marcin         Bożek                 127.85 -  364: 398   78
    2    19 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  409: 364  150
    3    16 Rafał          Wesołowski            100.00 -  333: 339   50
    4    21 Sylwester      Wójcik                100.00 -  238: 395   50
    5    29 Rafał          Marks                 100.00 +  316: 297  150
    6    21 Marek          Kocikowski            100.00 -  223: 384   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     528  /  6  88.00




	Maria Jarosz 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marcin         Kozyra                124.30 -  355: 402   74
    2    22 Tomasz         Korpysz               100.00 +  301: 298  150
    3    15 Krzysztof      Usakiewicz            133.42 -  268: 403   83
    4    26 Joanna         Juszczak              117.08 -  321: 402   67
    5    26 Władysław      Zieliński             111.43 +  407: 313  161
    6    24 Joanna         Ostrowska             100.00 -  292: 346   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     585  /  6  97.50




	Marek Kocikowski 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Paweł          Jackowski             123.91 -  332: 342   74
    2    29 Grażyna        Kędzierska            100.00 +  424: 253  150
    3    17 Filip          Sosin                 108.40 +  453: 353  158
    4    10 Andrzej        Szepczyński           121.69 -  308: 368   72
    5    18 Paulina        Płatkiewicz           100.00 -  278: 307   50
    6    21 Piotr          Jakubiak              100.00 +  384: 223  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     654  /  6 109.00




	Jarosław Kordalski 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marek          Antosik               122.24 -  363: 431   72
    2    20 Rafał          Marks                 100.00 +  378: 239  150
    3    21 Paulina        Płatkiewicz           100.00 -  276: 278   50
    4    30 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  407: 196  150
    5    23 Marcin         Kozyra                124.30 -  358: 363   74
    6    23 Grzegorz       Gardynik              100.00 -  304: 426   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     546  /  6  91.00




	Tomasz Korpysz 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Andrzej        Szepczyński           121.69 -  296: 345   72
    2    22 Maria          Jarosz                100.00 -  298: 301   50
    3    28 Jolanta        Kosmowska             100.00 -  289: 291   50
    4    31 Karolina       Białobrzewska         100.00 +  339: 286  150
    5    28 Tomasz         Żbikowski             105.03 -  328: 358   55
    6    32 Martyna        Białobrzewska         100.00 +  323: 276  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     527  /  6  87.83




	Jolanta Kosmowska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Radosław       Sowiński              120.60 -  330: 400   71
    2    30 Rafał          Wesołowski            100.00 -  340: 381   50
    3    28 Tomasz         Korpysz               100.00 +  291: 289  150
    4    23 Władysław      Zieliński             111.43 +  390: 292  161
    5    15 Dariusz        Białobrzewski         112.46 +  414: 351  162
    6    10 Krzysztof      Mówka                 128.40 -  342: 413   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     672  /  6 112.00




	Jolanta Kruk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Kwiatkowski           119.08 -  263: 499   69
    2    31 Mariusz        Wrześniewski          135.74 -  206: 480   86
    3    32 Bogumiła       Ilczuk                100.00 -  233: 418   50
    4    33 Kacper         Jachowicz             100.00 +  269: 268  150
    5    30 Paweł          Jachowicz             109.58 -  214: 435   60
    6    30 Anna           Królak                100.00 -  263: 365   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     465  /  6  77.50




	Krzysztof Kruk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marek          Dudkiewicz            118.54 -  305: 359   69
    2    19 Piotr          Jakubiak              100.00 -  364: 409   50
    3    29 Rafał          Marks                 100.00 -  271: 276   50
    4    30 Jarosław       Kordalski             100.00 -  196: 407   50
    5    32 Paweł          Czubla                107.62 -  221: 497   58
    6    33 Kacper         Jachowicz             100.00 +  377: 305  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     427  /  6  71.17




	Anna Królak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Stanisław      Gasik                 118.25 -  343: 374   68
    2    25 Alina          Białobrzewska         100.39 -  253: 347   50
    3    27 Grzegorz       Gardynik              100.00 -  279: 318   50
    4    32 Grażyna        Kędzierska            100.00 +  398: 141  150
    5    25 Paweł          Frynia                107.08 -  299: 343   57
    6    30 Jolanta        Kruk                  100.00 +  365: 263  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     525  /  6  87.50




	Marcin Królak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Joanna         Juszczak              117.08 -  308: 420   67
    2    34 Martyna        Białobrzewska         100.00 +  292: 261  150
    3    26 Radosław       Sowiński              120.60 -  356: 461   71
    4    24 Bogumiła       Ilczuk                100.00 -  271: 326   50
    5    27 Paweł          Opyc                  108.08 -  342: 381   58
    6    31 Grażyna        Kędzierska            100.00 +  417: 239  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     546  /  6  91.00




	Grażyna Kędzierska 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Mariola        Osajda-Matczak        113.19 -  273: 333   63
    2    29 Marek          Kocikowski            100.00 -  253: 424   50
    3    30 Joanna         Ostrowska             100.00 -  179: 436   50
    4    32 Anna           Królak                100.00 -  141: 398   50
    5    34 PAUZA
    6    31 Marcin         Królak                100.00 -  239: 417   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     263  /  5  52.60




	Rafał Marks 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Dariusz        Białobrzewski         112.46 -  303: 502   62
    2    20 Jarosław       Kordalski             100.00 -  239: 378   50
    3    29 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  276: 271  150
    4    29 Grzegorz       Gardynik              100.00 -  286: 325   50
    5    29 Piotr          Jakubiak              100.00 -  297: 316   50
    6    29 Władysław      Zieliński             111.43 -  257: 363   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     423  /  6  70.50




	Jadwiga Niedźwiedź 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----


	Katarzyna Niedźwiedź 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Władysław      Zieliński             111.43 -  278: 393   61
    2    27 Bogumiła       Ilczuk                100.00 +  333: 297  150
    3    24 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 -  272: 464   50
    4    28 Tomasz         Żbikowski             105.03 +  329: 324  155
    5    22 Krzysztof      Sporczyk              100.00 +  373: 311  150
    6    16 Marek          Dudkiewicz            118.54 +  403: 277  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     735  /  6 122.50




	Joanna Ostrowska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Grzegorz       Koczkodon             110.73 -  292: 438   61
    2    24 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 -  359: 379   50
    3    30 Grażyna        Kędzierska            100.00 +  436: 179  150
    4    22 Paweł          Czubla                107.62 +  377: 316  158
    5    19 Paweł          Jackowski             123.91 -  316: 361   74
    6    24 Maria          Jarosz                100.00 +  346: 292  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     643  /  6 107.17




	Paulina Płatkiewicz 100.00 Zielona Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Michał         Waszkiewicz           110.27 -  291: 485   60
    2    26 Agata          Szkamruk              100.00 +  336: 306  150
    3    21 Jarosław       Kordalski             100.00 +  278: 276  150
    4    16 Beata          Piotrowska            109.19 -  372: 386   59
    5    18 Marek          Kocikowski            100.00 +  307: 278  150
    6    17 Robert         Kamiński              121.26 -  327: 455   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     640  /  6 106.67




	Krzysztof Sporczyk 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Robert         Soszka                110.19 +  358: 308  160
    2    10 Grzegorz       Koczkodon             110.73 +  357: 313  161
    3     7 Marcin         Bożek                 127.85 -  361: 404   78
    4    12 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 -  353: 387   50
    5    22 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 -  311: 373   50
    6    26 Alina          Białobrzewska         100.39 +  345: 312  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     649  /  6 108.17




	Marta Szeliga-Frynia 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Paweł          Jachowicz             109.58 -  349: 429   60
    2    24 Joanna         Ostrowska             100.00 +  379: 359  150
    3    24 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 +  464: 272  150
    4    12 Krzysztof      Sporczyk              100.00 +  387: 353  150
    5     8 Andrzej        Szepczyński           121.69 -  331: 413   72
    6    12 Sylwester      Wójcik                100.00 -  344: 347   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     632  /  6 105.33




	Agata Szkamruk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Beata          Piotrowska            109.19 -  343: 374   59
    2    26 Paulina        Płatkiewicz           100.00 -  306: 336   50
    3    31 Kacper         Jachowicz             100.00 +  348: 281  150
    4    20 Andrzej        Kwiatkowski           119.08 -  305: 514   69
    5    31 Martyna        Białobrzewska         100.00 +  379: 208  150
    6    20 Dariusz        Białobrzewski         112.46 +  462: 360  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     640  /  6 106.67




	Rafał Wesołowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Filip          Sosin                 108.40 -  270: 346   58
    2    30 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  381: 340  150
    3    16 Piotr          Jakubiak              100.00 +  339: 333  150
    4    15 Krzysztof      Usakiewicz            133.42 -  263: 421   83
    5    21 Joanna         Juszczak              117.08 -  310: 357   67
    6    27 Paweł          Opyc                  108.08 -  344: 402   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     566  /  6  94.33




	Sylwester Wójcik 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Paweł          Opyc                  108.08 -  301: 359   58
    2    21 Maciej         Czupryniak            135.62 -  299: 379   86
    3    34 Martyna        Białobrzewska         100.00 +  383: 277  150
    4    21 Piotr          Jakubiak              100.00 +  395: 238  150
    5    13 Sławomir       Kordjalik             128.95 +  374: 313  179
    6    12 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  347: 344  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     773  /  6 128.83




	Piotr Ziółkowski 100.00 Piaseczno                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 PAUZA
    2    17 Grzegorz       Pukniel               102.87 -  291: 325   53
    3    25 Joanna         Juszczak              117.08 +  348: 341  167
    4    17 Radosław       Sowiński              120.60 -  254: 413   71
    5    24 Filip          Sosin                 108.40 -  310: 361   58
    6    28 Robert         Soszka                110.19 -  335: 381   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     409  /  5  81.80


Lista rankingowa na dzień 18-10-2003

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Paweł Dawidson                 Częstochowa          142.63  26671  187
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             142.43  27346  192
   3 Tomasz Zwoliński               Warszawa             142.25  25605  180
   4 Szymon Zaleski                 Poznań               141.82  17160  121
   5 Mateusz Żbikowski              Warszawa             140.95  27768  197
   6 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             139.51  27484  197
   7 Dariusz Banaszek               Warszawa             136.92  24509  179
   8 Szymon Fidziński               Warszawa             136.63  26369  193
   9 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 136.42  27011  198
  10 Marcin Mroziuk                 Warszawa             136.26  25753  189
  11 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             136.12  24501  180
  12 Stanisław Rydzik               Warszawa             135.95  26918  198
  13 Kamil Górka                    Łęczna               135.64  25908  191
  14 Maciej Gałecki                 Łódź                 135.27  25971  192
  15 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.93  26986  200
  16 Kazio Merklejn                 Szczecin             134.83  26696  198
  17 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          134.24  10605   79
  18 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             133.28  24790  186
  19 Grzegorz Święcki               Białystok            133.15  12250   92
  20 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  133.11  25690  193
  21 Radosław Konca                 Warszawa             132.39  26346  199
  22 Marek Syczuk                   Warszawa             131.91  25591  194
  23 Małgorzata Kania               Milanówek            131.90  26380  200
  24 Wojciech Zemło                 Łódź                 130.84  25775  197
  25 Marcin Bożek                   Będzin               129.97   9488   73
  26 Andrzej Oleksiak               Ostróda              129.67  25674  198
  27 Leszek Nowak                   Myślibórz            129.08   8261   64
  28 Krzysztof Mówka                Toruń                128.47  25565  199
  29 Dawid Pikul                    Poznań               128.41  25553  199
  30 Sławomir Kordjalik             Warszawa             128.34  25411  198
  31 Sławomir Nosek                 Mielec               127.75  13286  104
  32 Adam Weremczuk                 Łódź                 127.72  22990  180
  33 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.28  14637  115
  34 Joanna Stępień                 Katowice             127.23  24173  190
  35 Justyna Fugiel                 Sandomierz           127.02  24515  193
  36 Wiktor Stępień                 Katowice             126.68  11655   92
  37 Marek Roszak                   Poznań               126.00  25199  200
  38 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.95  24939  198
  39 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             125.61  20475  163
  40 Andrzej Słapiński              Warszawa             124.93  13617  109
  41 Paweł Jackowski                Warszawa             124.30  15662  126
  42 Marcin Kozyra                  Warszawa             123.70  23875  193
  43 Krzysztof Pypno                Gliwice              123.44   9752   79
  44 Stanisław Ochot                Katowice             123.44   7530   61
  45 Jarosław Puchalski             Łódź                 123.36  24549  199
  46 Teresa Fortuna                 Lubin                123.29   4192   34
  47 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             122.69  17300  141
  48 Sergiusz Puchalski             Włocławek            122.38  17501  143
  49 Andrzej Szepczyński            Kraków               122.28  11494   94
  50 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       122.20  19918  163
  51 Aleksander Puchalski           Włocławek            122.08  22707  186
  52 Filip Warzecha                 Gdynia               121.62  16175  133
  53 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  121.57  24071  198
  54 Aleksandra Merklejn            Szczecin             120.97  23952  198
  55 Radosław Sowiński              Warszawa             120.85  24169  200
  56 Maciej Grabowski               Warszawa             120.77  16304  135
  57 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  120.59  23274  193
  58 Krzysztof Bukowski             Milanówek            120.28  19005  158
  59 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        120.20  18871  157
  60 Lucyna Korga                   Zabrze               120.16  23070  192
  61 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  120.05   8884   74
  62 Sławomir Kucia                 Kraków               120.02  17283  144
  63 Tomasz Figiel                  Zawichost            119.67   3590   30
  64 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             119.28  23737  199
  65 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.16  15014  126
  66 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  119.08  10717   90
  67 Stanisław Gasik                Warszawa             118.99  19157  161
  68 Roman Sulima                   Warszawa             118.89  16883  142
  69 Andrzej Lożyński               Piastów              118.88   5825   49
  70 Magdalena Merklejn             Szczecin             118.85  23651  199
  71 Maciej Perzyński               Piła                 118.60  12097  102
  72 Marek Dudkiewicz               Milanówek            118.56  22053  186
  73 Zdzisław Szota                 Warszawa             118.38  15744  133
  74 Paweł Florek                   Nowa Wieś Wielka     118.28  17387  147
  75 Joanna Juszczak                Warszawa             117.91  22402  190
  76 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.50  18917  161
  77 Mariusz Kubicki                Inowrocław           117.24  17937  153
  78 Maciej Michalak                Łódź                 117.17   8319   71
  79 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       116.55  17599  151
  80 Jarosław Michalak              Łódź                 116.50  14096  121
  81 Halina Roszak                  Poznań               116.39  23046  198
  82 Rafał Matczak                  Pruszków             116.14  22183  191
  83 Maciej Hebda                   Tarnów               115.45   3579   31
  84 Beata Madej                    Lublin               115.19  22922  199
  85 Jacek Pietruszka               Kraków               115.18   7026   61
  86 Kamil Klinkosz                 Rumia                114.93  13792  120
  87 Arkadiusz Jaworski             Tychy                114.83  16191  141
  88 Irena Sołdan                   Rumia                114.38   7549   66
  89 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             113.58  21921  193
  90 Katarzyna Stępień              Katowice             113.53  10104   89
  91 Paweł Subocz                   Szczecin             113.47   7262   64
  92 Michał Sak                     Lublin               113.35   4194   37
  93 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       113.25   8947   79
  94 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     113.00   6780   60
  95 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            112.72   9581   85
  96 Bogusław Puchalski             Włocławek            112.54  21496  191
  97 Piotr Rosół                    Warszawa             112.48  22384  199
  98 Grzegorz Matysiak              Kraków               112.34  14716  131
  99 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             112.28  22455  200
 100 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             112.23  22446  200
 101 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           112.13  19959  178
 102 Jarosław Żuliński              Szczecin             112.07  10647   95
 103 Grażyna Chmielewska            Mrągowo              111.93   4701   42
 104 Maurycy Machnio                Lipiany              111.89   9287   83
 105 Marcin Figiel                  Zawichost            111.84  19013  170
 106 Filip Klar                     Mielec               111.57  14839  133
 107 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               111.57  14392  129
 108 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              110.98  16314  147
 109 Wiesław Olewiński              Warszawa             110.59  15151  137
 110 Piotr Krzemiński               Warszawa             110.45  10603   96
 111 Michał Waszkiewicz             Warszawa             110.35   9269   84
 112 Robert Soszka                  Warszawa             110.33  11916  108
 113 Stefan Dawidson                Częstochowa          110.25  21279  193
 114 Jakub Zaryński                 Świnoujście          109.86   3955   36
 115 Maciej Kutera                  Warszawa             109.86  11645  106
 116 Kazimierz Merklejn             Szczecin             109.82  14057  128
 117 Paweł Majewski                 Warszawa             109.81  10981  100
 118 Paweł Jachowicz                Żyrardów             109.76   8232   75
 119 Lucyna Śniadach                Rumia                109.70  21610  197
 120 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            109.44  10506   96
 121 Katarzyna Żuławska             Katowice             109.42  21775  199
 122 Elżbieta Jankowska             Wrocław              109.33   3936   36
 123 Władysław Zieliński            Lębork               109.25   5790   53
 124 Filip Sosin                    Warszawa             109.13  18879  173
 125 Andrzej Rakoczy                Kraków               109.08  10908  100
 126 Beata Piotrowska               Łódź                 109.06  21485  197
 127 Jarosław Sobczak               Warszawa             109.01  20057  184
 128 Ryszard Niżewski               Warszawa             108.87  10669   98
 129 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            108.40  10406   96
 130 Leszek Stecuła                 Bytom                108.10   8432   78
 131 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             108.03  11991  111
 132 Paweł Opyc                     Warszawa             107.89  20931  194
 133 Paweł Czubla                   Lublin               107.76   5819   54
 134 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  107.69   9584   89
 135 Ewa Ciszewska                  Katowice             107.56   7637   71
 136 Miłosz Wrzałek                 Reda                 107.16  13609  127
 137 Renata Kowalska                Bielsko Biała        106.93  16681  156
 138 Bogdan Kozłowski               Białystok            106.90   8873   83
 139 Andrzej Gostomski              Łódź                 106.78  21355  200
 140 Jacek Petrus                   Wrocław              106.47   9582   90
 141 Roman Figiel                   Zawichost            106.46  16607  156
 142 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         106.23   8286   78
 143 Adam Jurkowski                 Knurów               106.21   7753   73
 144 Jędrzej Florek                 Nowa Wieś Wielka     106.08  13897  131
 145 Wojciech Jacyno                Warszawa             106.08   4031   38
 146 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           106.06  20575  194
 147 Grażyna Puton                  Ruda Śląska          105.85   3599   34
 148 Iwona Rutkowska                Warszawa             105.80  14495  137
 149 Grażyna Furman                 Sosnowiec            105.67   3804   36
 150 Maciej Śliwa                   Zabrze               105.66   9298   88
 151 Jerzy Luter                    Bytom                105.39  20973  199
 152 Agnieszka Stefaniuk            Warszawa             105.27  10211   97
 153 Jan Ziółkowski                 Rumia                105.25   8104   77
 154 Monika Siemaszko               Lipiany              105.21   5576   53
 155 Małgorzata Sulejewska          Kraków               105.19  11360  108
 156 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               104.95   8186   78
 157 Małgorzata Niciporuk           Rumia                104.86   6921   66
 158 Tomasz Żbikowski               Warszawa             104.71  20732  198
 159 Piotr Pietuchowski             Białystok            104.66   7117   68
 160 Jarosław Wypart                Częstochowa          104.63  12870  123
 161 Dorota Zielińska               Piaseczno            104.58  16733  160
 162 Grzegorz Pukniel               Lublin               104.30  20547  197
 163 Marek Sitkowski                Warszawa             104.00   4264   41
 164 Krystyna Augustyniak           Łódź                 103.81   9343   90
 165 Dorota Ziembowicz              Gliwice              103.59  20201  195
 166 Iwona Baran                    Kraków               103.57  14811  143
 167 Mariusz Michalski              Inowrocław           103.48  13038  126
 168 Rafał Dąbrowski                Ostróda              103.32   7026   68
 169 Krzysztof Jaworski             Warszawa             102.30   7877   77
 170 Adam Słapiński                 Warszawa             102.25   8180   80
 171 Bogusław Koszarski             Lądek Zdrój          101.83  13340  131
 172 Paweł Szulc                    Szczecin             101.74   4782   47
 173 Joanna Kubik                   Częstochowa          101.65  10267  101
 174 Piotr Mańkowski                Warszawa             101.58   5993   59
 175 Zygmunt Skwarek                Katowice             101.28   3950   39
 176 Stanisław Harat                Kęty                 101.28   3646   36
 177 Bożena Matysiak                Kraków               101.26   6582   65
 178 Anna Królak                    Warszawa             101.00   3030   30
 179 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              100.57   4727   47
 180 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            100.35  10637  106
 181 Maciej Zięba                   Wrocław              100.29   4814   48
 182 Alina Białobrzewska            Gdynia               100.29  13238  132
 183 Magdalena Oprządek             Siedlce              100.19   3206   32
 184 Bartłomiej Boczek              Toruń                100.08   3603   36
 185 Marianna Kozłowska             Białystok             99.84   7388   74
 186 Michał Szymkowski              Wrocław               99.66   3488   35
 187 Piotr Wojciekiewicz            Katowice              99.65   4584   46
 188 Agata Wojciechowska            Poznań                99.60   2988   30
 189 Ewa Fiszer                     Wrocław               99.55   4181   42
 190 Krzysztof Krzyżewski           Świętajno             99.44   3580   36
 191 Adam Legięć                    Warszawa              99.31   6455   65
 192 Andrzej Burczyk                Gdynia                99.12   4163   42
 193 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   99.06   4755   48
 194 Renata Andracka                Poznań                98.94   4749   48
 195 Magdalena Podlaska             Warszawa              98.76   9876  100
 196 Bogdan Pokojski                Piastów               98.62   3156   32
 197 Jolanta Kosmowska              Warszawa              98.45  19591  199
 198 Kszysztof Waberski             Łódź                  98.33   3540   36
 199 Henryk Ryś                     Warszawa              98.25   3537   36
 200 Andrzej Puchalski              Łódź                  98.17   3534   36
 201 Ewa Zając                      Mrągowo               98.12   4023   41
 202 Krzysztof Sojka                Łódź                  97.87   5285   54
 203 Renata Rosół                   Warszawa              97.79  18483  189
 204 Przemysław Pawlic              Wrocław               97.77   7333   75
 205 Paweł Ochot                    Katowice              97.62   5076   52
 206 Michał Szkudlarek              Pabianice             97.50   4290   44
 207 Anna Pendowska                 Rumia                 97.02   6403   66
 208 Irena Ficak                    Mielec                96.85   9201   95
 209 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                96.36   4047   42
 210 Małgorzata Jóźwiak             Iława                 96.24   5582   58
 211 Maria Jarosz                   Lublin                96.06  13736  143
 212 Marta Dobrzańska               Kraków                96.00   3264   34
 213 Joanna Ostrowska               Warszawa              95.71  18090  189
 214 Paulina Hennig                 Gniezno               95.70   4211   44
 215 Magdalena Mroziuk              Warszawa              95.69  11291  118
 216 Beata Kościańska               Lublin                95.44   4581   48
 217 Sebastian Markiewicz           Warszawa              95.08   3423   36
 218 Aneta Szubiak                  Łódź                  95.02   5036   53
 219 Tomasz Korpysz                 Warszawa              94.59   4824   51
 220 Kinga Niżewska                 Warszawa              94.47   6046   64
 221 Marek Kocikowski               Ostróda               94.39   7929   84
 222 Robert Drózd                   Wesoła                94.31   8488   90
 223 Adam Kotwica                   Gdańsk                93.94   4697   50
 224 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa              93.71   4498   48
 225 Wojciech Sołdan                Rumia                 93.65   3746   40
 226 Norbert Skrzyński              Warszawa              93.24  12121  130
 227 Arkadiusz Biegun               Kraków                93.14   3260   35
 228 Teresa Ząbek                   Warszawa              92.91   7526   81
 229 Marta Gostomska                Warszawa              92.90   9569  103
 230 Piotr Chmielewski              Mrągowo               92.53   3701   40
 231 Adam Cieśla                    Częstochowa           92.31   3323   36
 232 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  91.59   4213   46
 233 Jacek Cichecki                 Józefów               91.33   2740   30
 234 Paweł Kokoszka                 Kłomnice              91.02   5916   65
 235 Piotr Ingling                  Warszawa              90.93  12367  136
 236 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             89.92   8812   98
 237 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            89.57   7882   88
 238 Agnieszka Krupka               Krosno                89.53   3581   40
 239 Ziemowit Pazda                 Wrocław               89.09   6236   70
 240 Waldemar Bulkowski             Chojnów               88.80   3108   35
 241 Maciej Soska                   Lublin                88.55   7350   83
 242 Ewa Jobs                       Ostróda               88.42   3183   36
 243 Michał Sosin                   Warszawa              88.28   3443   39
 244 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              88.25   7501   85
 245 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       88.11   4846   55
 246 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             88.04   9508  108
 247 Janusz Sojka                   Łódź                  87.74   3334   38
 248 Sylwester Gryz                 Zabrze                87.70   2631   30
 249 Monika Dzik                    Poznań                87.61   2716   31
 250 Jerzy Augustyniak              Łódź                  87.22   7152   82
 251 Piotr Madej                    Lublin                86.85  11725  135
 252 Monika Rubinstein              Warszawa              86.23  11038  128
 253 Mariusz Rogalski               Iława                 85.03   3316   39
 254 Robert Włodarczyk              Wrocław               84.76   3475   41
 255 Krzysztof Kruk                 Łódź                  84.68   6351   75
 256 Joanna Brychcy                 Katowice              84.52   5663   67
 257 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            83.41   2669   32
 258 Artur Kwiatkowski              Częstochowa           83.20   2496   30
 259 Jan Pawłowski                  Warszawa              83.00   5229   63
 260 Halina Łubniewicz              Łódź                  80.47   2575   32
 261 Kacper Jachowicz               Żyrardów              80.06   4163   52
 262 Jolanta Bednarska              Łódź                  79.16   3562   45
 263 Jolanta Kruk                   Łódź                  72.44   4419   61
 264 Adam Kędzior                   Lublin                70.93   3121   44
 265 Tomasz Sulejewski              Kraków                69.67   3553   51
 266 Barbara Szymańska              Gdańsk                68.12   2248   33
 267 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            64.05   2562   40




Poczekalnia na dzień 18-10-2003

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Marcin Kamiński                Warszawa             123.72   3588   29
   2 Grzegorz Jęczek                Łódź                  91.59   2656   29
   3 Sebastian Dudek                Częstochowa           87.55   2539   29
   4 Grażyna Wesołowska             Łódź                  81.52   2364   29
   5 Krystyna Puchalska             Łódź                  79.83   2315   29
   6 Jarosław Kordalski             Lublin               111.11   3111   28
   7 Krzysztof Kukier               Warszawa              87.82   2459   28
   8 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       125.88   3273   26
   9 Jacek Baltyn                   Suchedniów            99.85   2596   26
  10 Ilona Giryn                    Łódź                  94.46   2456   26
  11 Lech Rawski                    Kraków                90.19   2345   26
  12 Paweł Kapela                   Kraków                96.36   2409   25
  13 Artur Owsiany                  Skierniewice         125.46   3011   24
  14 Kazimierz Faron                Warszawa             118.25   2838   24
  15 Andrzej Chmielewski            Warszawa             117.21   2813   24
  16 Dominik Piasecki               Słupsk               115.21   2765   24
  17 Andrzej Wróblewski             Warszawa             115.17   2764   24
  18 Jerzy Paszek                   Tarnowskie Góry      114.96   2759   24
  19 Piotr Mossakowski              Chorzów              113.50   2724   24
  20 Artur Tomczyk                  Piła                 107.79   2587   24
  21 Krzysztof Noskowicz            Toruń                106.67   2560   24
  22 Michał Trumpus                 Wrocław              105.75   2538   24
  23 Tomasz Ciejka                  Kraków               105.58   2534   24
  24 Jolanta Hoffmann               Kraków               105.21   2525   24
  25 Mirosław Konsik                Gdańsk               104.17   2500   24
  26 Tomasz Stencel                 Poznań               104.17   2500   24
  27 Grzegorz Kulawiak              Warszawa              99.75   2394   24
  28 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   99.29   2383   24
  29 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   98.08   2354   24
  30 Grzegorz Sokołowski            Słupsk                97.96   2351   24
  31 Grzegorz Olędzki               Warszawa              97.83   2348   24
  32 Tomasz Rubaj                   Lublin                97.79   2347   24
  33 Mariusz Obłoza                 Szczecin              97.29   2335   24
  34 Joanna Markiewicz              Żyrardów              94.21   2261   24
  35 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               90.12   2163   24
  36 Sławomir Czyżewski             Poznań                88.67   2128   24
  37 Małgorzata Rawska              Kraków                86.96   2087   24
  38 Joanna Rubaj                   Lublin                85.79   2059   24
  39 Jacek Rzepa                    Tychy                 85.04   2041   24
  40 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   81.83   1964   24
  41 Dawid Dawidson                 Częstochowa          108.00   2484   23
  42 Adam Strzelczyk                Częstochowa          106.65   2453   23
  43 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             104.65   2407   23
  44 Marta Świątkowska              Wrocław              104.00   2392   23
  45 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 103.04   2370   23
  46 Elżbieta Święcka               Białystok            102.26   2352   23
  47 Robert Głowacki                Łódź                 101.87   2343   23
  48 Eligiusz Jankowski             Wrocław              101.00   2323   23
  49 Mariusz Makuch                 Zator                 99.48   2288   23
  50 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              94.78   2180   23
  51 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         89.96   2069   23
  52 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              89.74   2064   23
  53 Mikołaj Fidziński              Dębica                81.91   1884   23
  54 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           91.50   2013   22
  55 Marcin Tutka                   Wrocław               94.24   1979   21
  56 Zdzisław Parnicki              Słupsk                86.95   1826   21
  57 Ewa Lewandowska                Warszawa              79.00   1580   20
  58 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   58.70   1174   20
  59 Jarosław Kamienik              Słupsk               104.53   1986   19
  60 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   90.16   1713   19
  61 Małgorzata Kołodziejczyk       Ostróda               86.53   1644   19
  62 Rafał Wesołowski               Warszawa              80.74   1534   19
  63 Agata Szkamruk                 Warszawa             116.56   2098   18
  64 Sylwester Wójcik               Lublin               113.61   2045   18
  65 Marcin Jędrzejczyk             Warszawa             106.83   1923   18
  66 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               103.78   1868   18
  67 Marcin Królak                  Warszawa             101.50   1827   18
  68 Anita Bruska                   Gdynia               100.94   1817   18
  69 Łukasz Święcki                 Białystok             94.17   1695   18
  70 Dawid Boczoń                   Zakopane              93.22   1678   18
  71 Wojciech Bochra                Lublin                70.06   1261   18
  72 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  131.65   2238   17
  73 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra         101.06   1718   17
  74 Michał  Borejko                Wrocław               97.47   1657   17
  75 Filip Sitkowski                Warszawa              92.00   1564   17
  76 Jacek Wszyndybył               Chojnów               76.24   1296   17
  77 Adam Zalewski                  Racibórz              63.53   1080   17
  78 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  111.62   1786   16
  79 Bogusław Macal                 Szczecin              89.81   1437   16
  80 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.31   1333   16
  81 Andrzej Bobik                  Chojnów               66.19   1059   16
  82 Grzegorz Gardynik              Warszawa             103.53   1553   15
  83 Jerzy Ciesielski               Łódź                  86.40   1296   15
  84 Bogusław Kuma                  Słupsk               114.64   1605   14
  85 Anna Piętka                    Szczecin              78.29   1096   14
  86 Paweł Stanosz                  Warszawa             161.15   2095   13
  87 Michał Krzemień                Kraków               115.00   1495   13
  88 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.77   1336   13
  89 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie  99.38   1292   13
  90 Andrzej Pikul                  Poznań                85.23   1108   13
  91 Marzena Szulc                  Szczecin              82.69   1075   13
  92 Sylwia Wilczek                 Warszawa              67.62    879   13
  93 Martyna Białobrzewska          Gdynia                52.54    683   13
  94 Łukasz Kozub                   Brzesko              135.50   1626   12
  95 Mariola Pęczkowska             Warszawa             124.25   1491   12
  96 Jakub Kozłowski                Warszawa             123.92   1487   12
  97 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              120.08   1441   12
  98 Krzysztof Nowak                Lublin               116.33   1396   12
  99 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 100 Marcin Skowron                 Zabrze               109.83   1318   12
 101 Paweł Kasprzak                 Warszawa             108.83   1306   12
 102 Artur Irzyk                    Kraków               107.50   1290   12
 103 Jacek Lewiński                 Wrocław              106.08   1273   12
 104 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    105.25   1263   12
 105 Leszek Owsianko                Warszawa             102.33   1228   12
 106 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 107 Tomasz Lempart                 Kraków                99.00   1188   12
 108 Ewa Majewska                   Nowa Sól              98.92   1187   12
 109 Adam Czyściak                  Legnica               98.75   1185   12
 110 Paweł Górny                    Lublin                97.83   1174   12
 111 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry       96.92   1163   12
 112 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 113 Andrzej Kroc                   Łódź                  96.67   1160   12
 114 Bartosz Orłowski               Bytom                 96.00   1152   12
 115 Dorota Ryś                     Warszawa              95.67   1148   12
 116 Rafał Mirowski                 Częstochowa           94.92   1139   12
 117 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 94.83   1138   12
 118 Katarzyna Kicińska             Lublin                94.58   1135   12
 119 Tomasz Juśkiewicz              Łódź                  94.42   1133   12
 120 Radosław Wróblewski            Mielec                94.33   1132   12
 121 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                94.25   1131   12
 122 Bartosz Muszyński              Słupsk                93.67   1124   12
 123 Anna Arana                     Warszawa              93.17   1118   12
 124 Paweł Byczyński                Bydgoszcz             92.67   1112   12
 125 Bartłomiej Kosman              Bielsko Biała         92.58   1111   12
 126 Patryk Pytlak                  Kielce                90.92   1091   12
 127 Grzegorz Tecław                Poznań                90.83   1090   12
 128 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 129 Piotr Morawski                 Gdańsk                89.83   1078   12
 130 Stanisław Stanek               Olkusz                89.83   1078   12
 131 Dominika Śniadach              Rumia                 89.83   1078   12
 132 Michał Karwacki                Dąbrowa Górnicza      89.67   1076   12
 133 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 134 Małgorzata Górska              Bydgoszcz             88.83   1066   12
 135 Michał Zdanowicz               Lublin                88.58   1063   12
 136 Jacek Nowak                    Szczecin              87.58   1051   12
 137 Edward Smołka                  Zabrze                87.42   1049   12
 138 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 139 Katarzyna Szulc                Szczecin              86.75   1041   12
 140 Piotr Grzybała                 Tarnów                86.33   1036   12
 141 Anna Skudlarska                Wrocław               86.17   1034   12
 142 Zbigniew Niedźwiedź            Lublin                86.08   1033   12
 143 Tomasz Jopek                   Wrocław               85.83   1030   12
 144 Anna Paradowska                Wejherowo             85.08   1021   12
 145 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               80.67    968   12
 146 Wojciech Wąs                   Warszawa              79.58    955   12
 147 Anna Niedzielko                Szczecin              79.25    951   12
 148 Sławomir Szymański             Dobrzelin             78.17    938   12
 149 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 150 Tomasz Ulrych                  Tychy                 77.58    931   12
 151 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 152 Mirosław Norwajszas            Szczecin              77.00    924   12
 153 Stanisław Gajos                Strzelno              73.75    885   12
 154 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 155 Rafał Marks                    Warszawa              69.92    839   12
 156 Filip Dalecki                  Rumia                 61.33    736   12
 157 Jan Damer                      Lublin               140.09   1541   11
 158 Grzegorz Wilk                  Kraków               104.00   1144   11
 159 Piotr Adamczyk                 Tarnów               101.64   1118   11
 160 Jakub Ciesielski               Poznań                96.82   1065   11
 161 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski   96.64   1063   11
 162 Anna Mikuć                     Wrocław               89.82    988   11
 163 Eliza Krasna                   Rumia                 88.82    977   11
 164 Przemysław Załęcki             Wałbrzych             88.45    973   11
 165 Jadwiga Niedźwiedź             Lublin                85.36    939   11
 166 Katarzyna Grodzicka            Warszawa              81.36    895   11
 167 Paweł Pędzisz                  Lipiany               81.18    893   11
 168 Szymon Pobudkiewicz            Warszawa              80.91    890   11
 169 Sylwia Bil                     Dąbrowa Górnicza.     80.36    884   11
 170 Paweł Górski                   Bydgoszcz             80.18    882   11
 171 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             80.09    881   11
 172 Katarzyna Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 173 Agnieszka Nieścierowicz        Szczecin              79.18    871   11
 174 Teresa Zalewska                Racibórz              78.73    866   11
 175 Jacek Nowakowski               Bydgoszcz             78.00    858   11
 176 Jacek Mania                    Bielsko Biała         77.64    854   11
 177 Marta Zacharska                Słupsk                73.73    811   11
 178 Marcin Glazik                  Bydgoszcz             72.00    792   11
 179 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.82    790   11
 180 Dariusz Gątarski               Rzeszów               71.27    784   11
 181 Tomasz Olędzki                 Warszawa              71.00    781   11
 182 Marcin Szopowski               Chojnów               71.00    781   11
 183 Adam Machnio                   Lipiany               70.64    777   11
 184 Olaf Czubla                    Łódź                  70.27    773   11
 185 Małgorzata Czart               Olsztyn               70.18    772   11
 186 Grzegorz Roszak                Poznań                70.18    772   11
 187 Dorota Krzyżaniak              Słupsk                70.00    770   11
 188 Slawomir Zieliński             Lębork                65.73    723   11
 189 Margarita Malkowska            Poznań                65.64    722   11
 190 Ryszard Czarniewski            Lipiany               62.73    690   11
 191 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.00    671   11
 192 Krzysztof Krause               Poznań                60.18    662   11
 193 Grzegorz Wielgoszewski         Wrocław               59.91    659   11
 194 Gniewomir Białek               Dębica                56.45    621   11
 195 Anna Peschak                   Kraków                53.55    589   11
 196 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze               105.50   1055   10
 197 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.30    833   10
 198 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             72.70    727   10
 199 Simona Pietrzak                Chojnów               72.70    727   10
 200 Martyna Kulczyńska             Ostróda               63.90    639   10
 201 Monika Kozłowska               Warszawa              53.10    531   10
 202 Daria Ślusarczyk               Chojnów               52.00    520   10
 203 Paweł Kamionka                 Szczecin             109.11    982    9
 204 Jarosław Soborak               Warszawa             107.56    968    9
 205 Jarosław Karwacki              Dąbrowa Górnicza     105.56    950    9
 206 Jacek Panek                    Warszawa              97.22    875    9
 207 Andrzej Szymański              Łódź                  84.44    760    9
 208 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 209 Justyna Horbowska              Lublin                65.56    590    9
 210 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              108.50    868    8
 211 Lucjan Boroś                   Gdańsk                99.62    797    8
 212 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 213 Iza Kraj                       Warszawa              66.88    535    8
 214 Łukasz Homa                    Bielsko Biała        139.29    975    7
 215 Janusz Grodzki                 Łódź                 131.14    918    7
 216 Maciej Mizgier                 Gdańsk               114.14    799    7
 217 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 218 Janusz Kasza                   Kraków               100.86    706    7
 219 Małgorzata Koprowska           Pabianice             98.43    689    7
 220 Czesław Kozak                  Częstochowa           93.43    654    7
 221 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.86    636    7
 222 Adam Pieńkowski                Rumia                 82.29    576    7
 223 Adam Sulejewski                Kraków                68.86    482    7
 224 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 225 Tomasz Leszczyński             Częstochowa           66.29    464    7
 226 Kamil Kozłowski                Częstochowa           65.57    459    7
 227 Sylwia Buks                    Warszawa              57.00    399    7
 228 Maciej Kwiatkowski             Częstochowa           54.29    380    7
 229 Piotr Niegowski                Ostróda               52.43    367    7
 230 Wojciech Olejarczyk            Nowe Miasto Lubawsk   52.00    364    7
 231 Andrzej Chylewski              Poznań               140.17    841    6
 232 Wojciech Morawski              Gliwice              125.83    755    6
 233 Bartosz Skórniewski            Warszawa             118.67    712    6
 234 Krzysztof Sporczyk             Warszawa             108.17    649    6
 235 Mikołaj Bednarek               Warszawa             104.17    625    6
 236 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 237 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.00    522    6
 238 Tomasz Lus                     Piła                  86.17    517    6
 239 Karol Tokarczyk                Warszawa              86.17    517    6
 240 Sylwia Orłowska                Warszawa              85.67    514    6
 241 Leszek Orłowski                Warszawa              85.33    512    6
 242 Grzegorz Olszewski             Augustów              71.50    429    6
 243 Adrian Przybylski              Częstochowa           70.00    420    6
 244 Daniel Zyśk                    Nowy Dwór Mazowieck   69.83    419    6
 245 Ewelina Stankiewicz            Elbląg                69.50    417    6
 246 Michał Gołębiowski             Warszawa              69.33    416    6
 247 Łukasz Degórski                Warszawa              69.00    414    6
 248 Paweł Błędowski                Częstochowa           68.17    409    6
 249 Robert Buciak                  Szczecin              67.83    407    6
 250 Anna Kosińska                  Lewin Brzeski         67.50    405    6
 251 Patryk Pajdzik                 Lipiany               55.50    333    6
 252 Ewa Wink                       Warszawa              51.83    311    6
 253 Dawid Mońko                    Wrocław               51.33    308    6
 254 Andrzej Stańczyk               Kraków               135.00    675    5
 255 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk               113.20    566    5
 256 Jacek Gasik                    Warszawa              93.60    468    5
 257 Piotr Jachimowicz              Warszawa              80.60    403    5
 258 Zygmunt Korga                  Zabrze                76.00    380    5
 259 Paweł Morga                    Warszawa              76.00    380    5
 260 Piotr Tymoszuk                 Warszawa              75.60    378    5
 261 Joanna Kula                    Częstochowa           74.80    374    5
 262 Jacek Szczap                   Warszawa              74.60    373    5
 263 Elżbieta Korga                 Zabrze                74.40    372    5
 264 Zbigniew Szepczyński           Kraków                73.40    367    5
 265 Monika Kulawiak                Warszawa              72.80    364    5
 266 Krzysztof Orłowski             Warszawa              72.40    362    5
 267 Justyna Syrek                  Częstochowa           71.60    358    5
 268 Marzena Poklikajew             Pruszków              64.40    322    5
 269 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 270 Elżbieta Paszkowska            Warszawa              56.40    282    5
 271 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 272 Andrzej Nagwizda               Kraków                53.60    268    5
 273 Anna Mencina                   Warszawa              53.40    267    5
 274 Edyta Gomu#ka                  Cz#stochowa           50.80    254    5
 275 Tatiana Drzycimska             Wrocław              118.25    473    4
 276 Agata Gnabasik                 Poznań                82.50    330    4
 277 Piotr Konopka                  Ostróda               80.50    322    4
 278 Krzysztof Białecki             Warszawa              79.00    316    4
 279 Maria Majos                    Warszawa              77.75    311    4
 280 Piotr Michałek                 Warszawa              76.00    304    4
 281 Magdalena Majos                Warszawa              75.00    300    4
 282 Władysław Babula               Inowrocław            63.25    253    4
 283 Wojciech Łysak                 Sosnowiec             50.25    201    4
 284 Piotr Jakimowicz               Poznań               150.00    450    3
 285 Dominik Loch                   Częstochowa          119.67    359    3
 286 Piotr Jach                     Łódź                 116.67    350    3
 287 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 288 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 289 Sławomir Budek                 Warszawa              87.00    261    3
 290 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 291 Elżbieta Kukla                 Częstochowa           85.33    256    3
 292 Anna Majos                     Warszawa              83.33    250    3
 293 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   83.33    250    3
 294 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 295 Jolanta Turzańska              Zabrze                57.33    172    3
 296 Piotr Pyzel                    Warszawa              57.00    171    3
 297 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 298 Eryk Białecki                  Warszawa              54.67    164    3
 299 Aleksandra Franaszczyk         Łódź                  54.33    163    3
 300 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 301 Piotr Prokopczuk               Warszawa              54.00    162    3
 302 Teresa Prokopczuk              Warszawa              54.00    162    3
 303 Joanna Słapińska               Olsztyn               50.00    150    3
 304 Paweł Graczykowski             Łódź                 109.00    218    2
 305 Arkadiusz Karasewicz           Wrocław              104.00    208    2
 306 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 307 Barbara Belof                  Polkowice            100.00    200    2
 308 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 309 Anna Żyła                      Wrocław              100.00    200    2
 310 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 311 Alicja Bielecka                Poznań                63.50    127    2
 312 Jadwiga Szkudlarek             Pabianice             59.50    119    2
 313 Tina Policińska                Częstochowa           58.00    116    2
 314 Sławomir Kurkiewicz            Warszawa              57.50    115    2
 315 Tomasz Molenda                 Szczecin              57.50    115    2
 316 Kamil Piskorz                  Piastów               57.00    114    2
 317 Cezary Bajorek                 Bydgoszcz             55.00    110    2
 318 Izabela Dudek                  Częstochowa           54.50    109    2
 319 Wojciech Knypiński             Bydgoszcz             54.50    109    2
 320 Izabela Redlińska              Warszawa              53.00    106    2
 321 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 322 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 323 Janusz Naumowicz               Rumia                 52.00    104    2
 324 Damian Więciorkowski           Częstochowa           52.00    104    2
 325 Krzysztof Kononowicz           Piastów               51.00    102    2
 326 Ewa Gajkowska                  Warszawa              50.00    100    2
 327 Maciej Leszczyński             Łódź                  50.00    100    2
 328 Radosław Leszczyński           Łódź                  50.00    100    2
 329 Sylwia Skokowska               Chojnów               50.00    100    2
 330 Jagoda Żbikowska               Warszawa             150.00    150    1
 331 Magdalena Wanot                Warszawa              69.00     69    1
 332 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 333 Marek Kasprzak                 Częstochowa           53.00     53    1
 334 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 335 Kinga Bossy                    Poznań                50.00     50    1
 336 Barbara Graczykowska           Łódź                  50.00     50    1
 337 Agata Majos                    Warszawa              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie