Bielsko-Biała19
października
Bielsko-Biała 19-20 października V Mistrzostwa Podbeskidzia
Nowy Dwór Mazowiecki20
października
Nowy Dwór Mazowiecki 20 października V Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
Łódź 9
listopada
Łódź 9-10 listopada VIII Mistrzostwa ŁodziGrand Prix 2002
V Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego20 października 2002 — V Mistrzostwa Nowego Dworu MazowieckiegoInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

V Mistrzostwa Nowego Dworu MazowieckiegoNowy Dwór Mazowiecki, 20 października 2002

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Marek Syczuk (Warszawa) 6,0 2466
 2. Wojciech Usakiewicz (Warszawa) 5,0 2534
 3. Tomasz Zwoliński (Warszawa) 5,0 2532
 4. Małgorzata Kania (Milanówek) 5,0 2356
 5. Stanisław Gasik (Warszawa) 5,0 2063
 6. Szymon Fidziński (Warszawa) 4,0 2567
 7. Maciej Gałecki (Łódź) 4,0 2446
 8. Mateusz Żbikowski (Warszawa) 4,0 2422
 9. Maciej Czupryniak (Milanówek) 4,0 2356
 10. Wojciech Zemło (Łódź) 4,0 2340

 48 uczestników, 6 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IV Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
III Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
II Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego




sędzia: Andrzej Lożyński  19-20.10.2002                                                                              Pon, 21 Paź 2002

V Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego

                                                                      VP
MIEJSCE                                                p-ty    +/-  RAZEM
--------------------------------------------------------------------------
  1 Marek Syczuk           106 Warszawa                2466           6.0
  2 Wojciech Usakiewicz    134 Warszawa                2534           5.0
  3 Tomasz Zwoliński       144 Warszawa                2532           5.0
  4 Małgorzata Kania       131 Milanówek               2356           5.0
  5 Stanisław Gasik        120 Warszawa                2063           5.0
  6 Szymon Fidziński       135 Warszawa                2567           4.0
  7 Maciej Gałecki         124 Łódź                    2446           4.0
  8 Mateusz Żbikowski      138 Warszawa                2422           4.0
  9 Maciej Czupryniak      134 Milanówek               2356           4.0
 10 Wojciech Zemło         132 Łódź                    2340           4.0
 11 Krzysztof Mówka        117 Toruń                   2290           4.0
 12 Robert Kamiński        116 Wysokie Maz.            2208           4.0
 13 Krzysztof Usakiewicz   125 Warszawa                2170           4.0
 14 Sławomir Kordjalik     118 Warszawa                2162           4.0
 15 Andrzej Gostomski      103 Łódź                    2132           4.0
 16 Radosław Sowiński      110 Warszawa                2080           4.0
 17 Paweł Frynia           100 Konstantynów Łódzki     2025           4.0
 18 Stanisław Rydzik       126 Warszawa                2390           3.0
 19 Marcin Bożek           129 Będzin                  2381           3.0
 20 Marcin Kozyra          121 Warszawa                2355           3.0
 21 Wojciech Próchniewicz  115 Warszawa                2234           3.0
 22 Zdzisław Szota         120 Warszawa                2186           3.0
 23 Jerzy Tatarczuk        103 Warszawa                2139           3.0
 24 Joanna Juszczak        110 Warszawa                2126           3.0
 25 Andrzej Szmidtke       120 Bolszewo                2100           3.0
 26 Maria Jarosz           100 Lublin                  2079           3.0
 27 Marek Dudkiewicz       110 Milanówek               2075           3.0
 28 Ewa Strzelczyk         106 Warszawa                2051           3.0
 29 Tomasz Żbikowski       103 Warszawa                1971           3.0
 30 Paweł Jachowicz        100 Żyrardów                1912           3.0
 31 Marta Gostomska        100 Warszawa                1889           3.0
 32 Andrzej Oleksiak       117 Ostróda                 2499           2.0
 33 Karol Wyrębkiewicz     133 Łódź                    2253           2.0
 34 Grzegorz Koczkodon     107 Ostróda                 2249           2.0
 35 Andrzej Kwiatkowski    118 Warszawa                2173           2.0
 36 Ewa Lewandowska        100 Warszawa                2068           2.0
 37 Beata Piotrowska       107 Łódź                    2035           2.0
 38 Marta Szeliga          100 Warszawa                2029           2.0
 39 Robert Drózd           100 Wesoła                  1967           2.0
 40 Marek Antosik          122 Nowy Dwór Maz.          1964           2.0
 41 Jarosław Puchalski     109 Łódź                    1949           2.0
 42 Piotr Jakubiak         100 Żyrardów                1918           2.0
 43 Marek Kocikowski       100 Ostróda                 1726           2.0
 44 Jolanta Kosmowska      100 Warszawa                1961           1.0
 45 Jarosław Wypart        105 Częstochowa             1881           1.0
 46 Grzegorz Pukniel       100 Lublin                  1857           1.0
 47 Daniel Zyśk            100 Nowy Dwór Mazowiecki    1635           1.0
 48 Kacper Jachowicz       100 Żyrardów                1534           0.0

sędzia: Andrzej Lożyński                                                                               Pon, 21 Paź 2002

   1  Tomasz Zwoliński       144 Warszawa             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1   25  Marek Dudkiewicz       110   +  437:289   160
   2    4    9  Marcin Bożek           129   +  471:369   179
   3    3   22  Robert Kamiński        116   +  478:256   166
   4    1    3  Szymon Fidziński       135   +  446:360   185
   5    1   31  Marek Syczuk           106   -  295:369    56
   6    2    7  Wojciech Zemło         132   +  405:310   182
                                                --------------
                                                 SUMA =   928 /  6 partii


   2  Mateusz Żbikowski      138 Warszawa             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2   26  Radosław Sowiński      110   +  456:306   160
   2    2   10  Stanisław Rydzik       126   -  366:450    76
   3    7   14  Marcin Kozyra          121   +  437:292   171
   4    4   20  Andrzej Oleksiak       117   +  386:340   167
   5    3    7  Wojciech Zemło         132   -  343:355    82
   6    7   17  Zdzisław Szota         120   +  434:271   170
                                                --------------
                                                 SUMA =   826 /  6 partii


   3  Szymon Fidziński       135 Warszawa             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   27  Jarosław Puchalski     109   +  452:286   159
   2    3   12  Maciej Gałecki         124   +  477:320   174
   3    1   20  Andrzej Oleksiak       117   +  401:387   167
   4    1    1  Tomasz Zwoliński       144   -  360:446    94
   5    2    5  Wojciech Usakiewicz    134   +  488:380   184
   6    1   31  Marek Syczuk           106   -  389:442    56
                                                --------------
                                                 SUMA =   834 /  6 partii


   4  Maciej Czupryniak      134 Milanówek            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   28  Beata Piotrowska       107   +  421:338   157
   2    5    5  Wojciech Usakiewicz    134   -  386:475    84
   3    8    9  Marcin Bożek           129   +  411:267   179
   4    6   10  Stanisław Rydzik       126   +  375:342   176
   5    5    8  Małgorzata Kania       131   -  311:395    81
   6    8   23  Wojciech Próchniewicz  115   +  452:370   165
                                                --------------
                                                 SUMA =   842 /  6 partii


   5  Wojciech Usakiewicz    134 Warszawa             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   29  Grzegorz Koczkodon     107   +  436:289   157
   2    5    4  Maciej Czupryniak      134   +  475:386   184
   3    2   10  Stanisław Rydzik       126   +  355:327   176
   4    2    8  Małgorzata Kania       131   +  382:305   181
   5    2    3  Szymon Fidziński       135   -  380:488    85
   6    3   21  Krzysztof Mówka        117   +  506:275   167
                                                --------------
                                                 SUMA =   950 /  6 partii


   6  Karol Wyrębkiewicz     133 Łódź                 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   30  Ewa Strzelczyk         106   +  391:316   156
   2    7   13  Marek Antosik          122   -  303:323    72
   3   12   32  Jarosław Wypart        105   +  557:241   155
   4    5    7  Wojciech Zemło         132   -  309:432    82
   5   10    9  Marcin Bożek           129   -  317:517    79
   6   14   10  Stanisław Rydzik       126   -  376:444    76
                                                --------------
                                                 SUMA =   620 /  6 partii


   7  Wojciech Zemło         132 Łódź                 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   31  Marek Syczuk           106   -  339:401    56
   2   14   28  Beata Piotrowska       107   +  467:313   157
   3    9   12  Maciej Gałecki         124   +  437:370   174
   4    5    6  Karol Wyrębkiewicz     133   +  432:309   183
   5    3    2  Mateusz Żbikowski      138   +  355:343   188
   6    2    1  Tomasz Zwoliński       144   -  310:405    94
                                                --------------
                                                 SUMA =   852 /  6 partii


   8  Małgorzata Kania       131 Milanówek            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   32  Jarosław Wypart        105   +  351:324   155
   2   11   35  Andrzej Gostomski      103   +  361:325   153
   3    5   38  Maria Jarosz           100   +  522:309   150
   4    2    5  Wojciech Usakiewicz    134   -  305:382    84
   5    5    4  Maciej Czupryniak      134   +  395:311   184
   6    4   22  Robert Kamiński        116   +  422:303   166
                                                --------------
                                                 SUMA =   892 /  6 partii


   9  Marcin Bożek           129 Będzin               

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9   33  Tomasz Żbikowski       103   +  439:333   153
   2    4    1  Tomasz Zwoliński       144   -  369:471    94
   3    8    4  Maciej Czupryniak      134   -  267:411    84
   4   14   34  Jerzy Tatarczuk        103   +  484:299   153
   5   10    6  Karol Wyrębkiewicz     133   +  517:317   183
   6    6   12  Maciej Gałecki         124   -  305:454    74
                                                --------------
                                                 SUMA =   741 /  6 partii


  10  Stanisław Rydzik       126 Warszawa             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   34  Jerzy Tatarczuk        103   +  460:305   153
   2    2    2  Mateusz Żbikowski      138   +  450:366   188
   3    2    5  Wojciech Usakiewicz    134   -  327:355    84
   4    6    4  Maciej Czupryniak      134   -  342:375    84
   5    9   12  Maciej Gałecki         124   -  367:384    74
   6   14    6  Karol Wyrębkiewicz     133   +  444:376   183
                                                --------------
                                                 SUMA =   766 /  6 partii


  11  Krzysztof Usakiewicz   125 Warszawa             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   35  Andrzej Gostomski      103   -  334:340    53
   2   15   33  Tomasz Żbikowski       103   +  307:275   153
   3   16   15  Stanisław Gasik        120   -  339:358    70
   4   19   45  Piotr Jakubiak         100   +  350:269   150
   5   15   13  Marek Antosik          122   +  516:278   172
   6    9   16  Andrzej Szmidtke       120   +  324:308   170
                                                --------------
                                                 SUMA =   768 /  6 partii


  12  Maciej Gałecki         124 Łódź                 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   36  Grzegorz Pukniel       100   +  443:300   150
   2    3    3  Szymon Fidziński       135   -  320:477    85
   3    9    7  Wojciech Zemło         132   -  370:437    82
   4   13   14  Marcin Kozyra          121   +  475:344   171
   5    9   10  Stanisław Rydzik       126   +  384:367   176
   6    6    9  Marcin Bożek           129   +  454:305   179
                                                --------------
                                                 SUMA =   843 /  6 partii


  13  Marek Antosik          122 Nowy Dwór Maz.       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   13   37  Jolanta Kosmowska      100   +  388:340   150
   2    7    6  Karol Wyrębkiewicz     133   +  323:303   183
   3    6   21  Krzysztof Mówka        117   -  303:491    67
   4   11   18  Sławomir Kordjalik     118   -  281:406    68
   5   15   11  Krzysztof Usakiewicz   125   -  278:516    75
   6   19   42  Paweł Jachowicz        100   -  391:397    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   593 /  6 partii


  14  Marcin Kozyra          121 Warszawa             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   14   38  Maria Jarosz           100   -  352:363    50
   2   13   37  Jolanta Kosmowska      100   +  458:281   150
   3    7    2  Mateusz Żbikowski      138   -  292:437    88
   4   13   12  Maciej Gałecki         124   -  344:475    74
   5   18   39  Robert Drózd           100   +  524:260   150
   6   13   20  Andrzej Oleksiak       117   +  385:365   167
                                                --------------
                                                 SUMA =   679 /  6 partii


  15  Stanisław Gasik        120 Warszawa             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   15   39  Robert Drózd           100   +  360:300   150
   2    9   38  Maria Jarosz           100   -  272:378    50
   3   16   11  Krzysztof Usakiewicz   125   +  358:339   175
   4   12   47  Paweł Frynia           100   +  317:300   150
   5    8   20  Andrzej Oleksiak       117   +  417:394   167
   6    5   18  Sławomir Kordjalik     118   +  339:313   168
                                                --------------
                                                 SUMA =   860 /  6 partii


  16  Andrzej Szmidtke       120 Bolszewo             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   16   40  Marta Gostomska        100   +  419:268   150
   2    6   31  Marek Syczuk           106   -  254:397    56
   3   14   35  Andrzej Gostomski      103   +  390:324   153
   4    9   25  Marek Dudkiewicz       110   -  359:393    60
   5   11   24  Joanna Juszczak        110   +  370:260   160
   6    9   11  Krzysztof Usakiewicz   125   -  308:324    75
                                                --------------
                                                 SUMA =   654 /  6 partii


  17  Zdzisław Szota         120 Warszawa             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   17   41  Marek Kocikowski       100   +  385:273   150
   2    8   24  Joanna Juszczak        110   +  377:368   160
   3    4   31  Marek Syczuk           106   -  376:398    56
   4    7   23  Wojciech Próchniewicz  115   +  463:291   165
   5    4   21  Krzysztof Mówka        117   -  314:372    67
   6    7    2  Mateusz Żbikowski      138   -  271:434    88
                                                --------------
                                                 SUMA =   686 /  6 partii


  18  Sławomir Kordjalik     118 Warszawa             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   18   42  Paweł Jachowicz        100   +  312:311   150
   2   12   21  Krzysztof Mówka        117   -  317:378    67
   3   17   41  Marek Kocikowski       100   +  382:260   150
   4   11   13  Marek Antosik          122   +  406:281   172
   5    7   26  Radosław Sowiński      110   +  432:324   160
   6    5   15  Stanisław Gasik        120   -  313:339    70
                                                --------------
                                                 SUMA =   769 /  6 partii


  19  Andrzej Kwiatkowski    118 Warszawa             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   19   43  Ewa Lewandowska        100   +  355:304   150
   2   10   22  Robert Kamiński        116   -  386:481    66
   3   10   24  Joanna Juszczak        110   -  308:364    60
   4   15   37  Jolanta Kosmowska      100   +  415:348   150
   5   12   35  Andrzej Gostomski      103   -  368:387    53
   6   15   34  Jerzy Tatarczuk        103   -  341:367    53
                                                --------------
                                                 SUMA =   532 /  6 partii


  20  Andrzej Oleksiak       117 Ostróda              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   20   44  Kacper Jachowicz       100   +  555:182   150
   2    1   23  Wojciech Próchniewicz  115   +  458:251   165
   3    1    3  Szymon Fidziński       135   -  387:401    85
   4    4    2  Mateusz Żbikowski      138   -  340:386    88
   5    8   15  Stanisław Gasik        120   -  394:417    70
   6   13   14  Marcin Kozyra          121   -  365:385    71
                                                --------------
                                                 SUMA =   629 /  6 partii


  21  Krzysztof Mówka        117 Toruń                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   21   45  Piotr Jakubiak         100   +  333:322   150
   2   12   18  Sławomir Kordjalik     118   +  378:317   168
   3    6   13  Marek Antosik          122   +  491:303   172
   4    3   31  Marek Syczuk           106   -  441:459    56
   5    4   17  Zdzisław Szota         120   +  372:314   170
   6    3    5  Wojciech Usakiewicz    134   -  275:506    84
                                                --------------
                                                 SUMA =   800 /  6 partii


  22  Robert Kamiński        116 Wysokie Maz.         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   22   46  Marta Szeliga          100   +  357:310   150
   2   10   19  Andrzej Kwiatkowski    118   +  481:386   168
   3    3    1  Tomasz Zwoliński       144   -  256:478    94
   4    8   24  Joanna Juszczak        110   +  413:368   160
   5    6   25  Marek Dudkiewicz       110   +  398:257   160
   6    4    8  Małgorzata Kania       131   -  303:422    81
                                                --------------
                                                 SUMA =   813 /  6 partii


  23  Wojciech Próchniewicz  115 Warszawa             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   23   47  Paweł Frynia           100   +  466:284   150
   2    1   20  Andrzej Oleksiak       117   -  251:458    67
   3   11   34  Jerzy Tatarczuk        103   +  384:320   153
   4    7   17  Zdzisław Szota         120   -  291:463    70
   5   13   38  Maria Jarosz           100   +  472:297   150
   6    8    4  Maciej Czupryniak      134   -  370:452    84
                                                --------------
                                                 SUMA =   674 /  6 partii


  24  Joanna Juszczak        110 Warszawa             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   24   48  Daniel Zyśk            100   +  375:227   150
   2    8   17  Zdzisław Szota         120   -  368:377    70
   3   10   19  Andrzej Kwiatkowski    118   +  364:308   168
   4    8   22  Robert Kamiński        116   -  368:413    66
   5   11   16  Andrzej Szmidtke       120   -  260:370    70
   6   16   46  Marta Szeliga          100   +  391:304   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   674 /  6 partii


  25  Marek Dudkiewicz       110 Milanówek            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Tomasz Zwoliński       144   -  289:437    94
   2   21   29  Grzegorz Koczkodon     107   +  394:325   157
   3   13   30  Ewa Strzelczyk         106   +  383:353   156
   4    9   16  Andrzej Szmidtke       120   +  393:359   170
   5    6   22  Robert Kamiński        116   -  257:398    66
   6   11   26  Radosław Sowiński      110   -  359:385    60
                                                --------------
                                                 SUMA =   703 /  6 partii


  26  Radosław Sowiński      110 Warszawa             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Mateusz Żbikowski      138   -  306:456    88
   2   18   46  Marta Szeliga          100   +  345:273   150
   3   15   39  Robert Drózd           100   +  370:352   150
   4   10   38  Maria Jarosz           100   +  350:336   150
   5    7   18  Sławomir Kordjalik     118   -  324:432    68
   6   11   25  Marek Dudkiewicz       110   +  385:359   160
                                                --------------
                                                 SUMA =   766 /  6 partii


  27  Jarosław Puchalski     109 Łódź                 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Szymon Fidziński       135   -  286:452    85
   2   22   47  Paweł Frynia           100   -  284:293    50
   3   23   46  Marta Szeliga          100   -  285:446    50
   4   24   44  Kacper Jachowicz       100   +  380:216   150
   5   21   33  Tomasz Żbikowski       103   -  316:405    53
   6   23   48  Daniel Zyśk            100   +  398:311   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   538 /  6 partii


  28  Beata Piotrowska       107 Łódź                 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Maciej Czupryniak      134   -  338:421    84
   2   14    7  Wojciech Zemło         132   -  313:467    82
   3   19   36  Grzegorz Pukniel       100   +  360:316   150
   4   17   39  Robert Drózd           100   +  367:344   150
   5   14   30  Ewa Strzelczyk         106   -  310:369    56
   6   17   38  Maria Jarosz           100   -  347:396    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   572 /  6 partii


  29  Grzegorz Koczkodon     107 Ostróda              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Wojciech Usakiewicz    134   -  289:436    84
   2   21   25  Marek Dudkiewicz       110   -  325:394    60
   3   20   37  Jolanta Kosmowska      100   -  378:412    50
   4   22   36  Grzegorz Pukniel       100   +  507:231   150
   5   17   40  Marta Gostomska        100   -  351:382    50
   6   20   41  Marek Kocikowski       100   +  399:258   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   544 /  6 partii


  30  Ewa Strzelczyk         106 Warszawa             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Karol Wyrębkiewicz     133   -  316:391    83
   2   17   42  Paweł Jachowicz        100   +  363:278   150
   3   13   25  Marek Dudkiewicz       110   -  353:383    60
   4   16   46  Marta Szeliga          100   +  323:322   150
   5   14   28  Beata Piotrowska       107   +  369:310   157
   6   10   35  Andrzej Gostomski      103   -  327:329    53
                                                --------------
                                                 SUMA =   653 /  6 partii


  31  Marek Syczuk           106 Warszawa             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Wojciech Zemło         132   +  401:339   182
   2    6   16  Andrzej Szmidtke       120   +  397:254   170
   3    4   17  Zdzisław Szota         120   +  398:376   170
   4    3   21  Krzysztof Mówka        117   +  459:441   167
   5    1    1  Tomasz Zwoliński       144   +  369:295   194
   6    1    3  Szymon Fidziński       135   +  442:389   185
                                                --------------
                                                 SUMA =  1068 /  6 partii


  32  Jarosław Wypart        105 Częstochowa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8    8  Małgorzata Kania       131   -  324:351    81
   2   16   45  Piotr Jakubiak         100   +  361:274   150
   3   12    6  Karol Wyrębkiewicz     133   -  241:557    83
   4   20   41  Marek Kocikowski       100   -  333:359    50
   5   20   34  Jerzy Tatarczuk        103   -  304:423    53
   6   22   39  Robert Drózd           100   -  318:349    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   467 /  6 partii


  33  Tomasz Żbikowski       103 Warszawa             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9    9  Marcin Bożek           129   -  333:439    79
   2   15   11  Krzysztof Usakiewicz   125   -  275:307    75
   3   21   43  Ewa Lewandowska        100   +  358:324   150
   4   18   35  Andrzej Gostomski      103   -  247:427    53
   5   21   27  Jarosław Puchalski     109   +  405:316   159
   6   18   45  Piotr Jakubiak         100   +  353:310   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   666 /  6 partii


  34  Jerzy Tatarczuk        103 Warszawa             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   10  Stanisław Rydzik       126   -  305:460    76
   2   19   43  Ewa Lewandowska        100   +  425:306   150
   3   11   23  Wojciech Próchniewicz  115   -  320:384    65
   4   14    9  Marcin Bożek           129   -  299:484    79
   5   20   32  Jarosław Wypart        105   +  423:304   155
   6   15   19  Andrzej Kwiatkowski    118   +  367:341   168
                                                --------------
                                                 SUMA =   693 /  6 partii


  35  Andrzej Gostomski      103 Łódź                 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   11  Krzysztof Usakiewicz   125   +  340:334   175
   2   11    8  Małgorzata Kania       131   -  325:361    81
   3   14   16  Andrzej Szmidtke       120   -  324:390    70
   4   18   33  Tomasz Żbikowski       103   +  427:247   153
   5   12   19  Andrzej Kwiatkowski    118   +  387:368   168
   6   10   30  Ewa Strzelczyk         106   +  329:327   156
                                                --------------
                                                 SUMA =   803 /  6 partii


  36  Grzegorz Pukniel       100 Lublin               

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   12  Maciej Gałecki         124   -  300:443    74
   2   20   39  Robert Drózd           100   -  328:362    50
   3   19   28  Beata Piotrowska       107   -  316:360    57
   4   22   29  Grzegorz Koczkodon     107   -  231:507    57
   5   23   42  Paweł Jachowicz        100   -  321:324    50
   6   24   44  Kacper Jachowicz       100   +  361:271   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   438 /  6 partii


  37  Jolanta Kosmowska      100 Warszawa             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   13   13  Marek Antosik          122   -  340:388    72
   2   13   14  Marcin Kozyra          121   -  281:458    71
   3   20   29  Grzegorz Koczkodon     107   +  412:378   157
   4   15   19  Andrzej Kwiatkowski    118   -  348:415    68
   5   19   46  Marta Szeliga          100   -  282:374    50
   6   21   43  Ewa Lewandowska        100   -  298:426    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   468 /  6 partii


  38  Maria Jarosz           100 Lublin               

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   14   14  Marcin Kozyra          121   +  363:352   171
   2    9   15  Stanisław Gasik        120   +  378:272   170
   3    5    8  Małgorzata Kania       131   -  309:522    81
   4   10   26  Radosław Sowiński      110   -  336:350    60
   5   13   23  Wojciech Próchniewicz  115   -  297:472    65
   6   17   28  Beata Piotrowska       107   +  396:347   157
                                                --------------
                                                 SUMA =   704 /  6 partii


  39  Robert Drózd           100 Wesoła               

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   15   15  Stanisław Gasik        120   -  300:360    70
   2   20   36  Grzegorz Pukniel       100   +  362:328   150
   3   15   26  Radosław Sowiński      110   -  352:370    60
   4   17   28  Beata Piotrowska       107   -  344:367    57
   5   18   14  Marcin Kozyra          121   -  260:524    71
   6   22   32  Jarosław Wypart        105   +  349:318   155
                                                --------------
                                                 SUMA =   563 /  6 partii


  40  Marta Gostomska        100 Warszawa             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   16   16  Andrzej Szmidtke       120   -  268:419    70
   2   23   41  Marek Kocikowski       100   -  268:322    50
   3   24   44  Kacper Jachowicz       100   +  314:286   150
   4   21   48  Daniel Zyśk            100   +  321:312   150
   5   17   29  Grzegorz Koczkodon     107   +  382:351   157
   6   12   47  Paweł Frynia           100   -  336:339    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   627 /  6 partii


  41  Marek Kocikowski       100 Ostróda              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   17   17  Zdzisław Szota         120   -  273:385    70
   2   23   40  Marta Gostomska        100   +  322:268   150
   3   17   18  Sławomir Kordjalik     118   -  260:382    68
   4   20   32  Jarosław Wypart        105   +  359:333   155
   5   16   47  Paweł Frynia           100   -  254:420    50
   6   20   29  Grzegorz Koczkodon     107   -  258:399    57
                                                --------------
                                                 SUMA =   550 /  6 partii


  42  Paweł Jachowicz        100 Żyrardów             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   18   18  Sławomir Kordjalik     118   -  311:312    68
   2   17   30  Ewa Strzelczyk         106   -  278:363    56
   3   22   45  Piotr Jakubiak         100   -  270:334    50
   4   23   43  Ewa Lewandowska        100   +  332:306   150
   5   23   36  Grzegorz Pukniel       100   +  324:321   150
   6   19   13  Marek Antosik          122   +  397:391   172
                                                --------------
                                                 SUMA =   646 /  6 partii


  43  Ewa Lewandowska        100 Warszawa             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   19   19  Andrzej Kwiatkowski    118   -  304:355    68
   2   19   34  Jerzy Tatarczuk        103   -  306:425    53
   3   21   33  Tomasz Żbikowski       103   -  324:358    53
   4   23   42  Paweł Jachowicz        100   -  306:332    50
   5   24   44  Kacper Jachowicz       100   +  402:281   150
   6   21   37  Jolanta Kosmowska      100   +  426:298   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   524 /  6 partii


  44  Kacper Jachowicz       100 Żyrardów             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   20   20  Andrzej Oleksiak       117   -  182:555    67
   2   24   48  Daniel Zyśk            100   -  298:333    50
   3   24   40  Marta Gostomska        100   -  286:314    50
   4   24   27  Jarosław Puchalski     109   -  216:380    59
   5   24   43  Ewa Lewandowska        100   -  281:402    50
   6   24   36  Grzegorz Pukniel       100   -  271:361    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   326 /  6 partii


  45  Piotr Jakubiak         100 Żyrardów             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   21   21  Krzysztof Mówka        117   -  322:333    67
   2   16   32  Jarosław Wypart        105   -  274:361    55
   3   22   42  Paweł Jachowicz        100   +  334:270   150
   4   19   11  Krzysztof Usakiewicz   125   -  269:350    75
   5   22   48  Daniel Zyśk            100   +  409:265   150
   6   18   33  Tomasz Żbikowski       103   -  310:353    53
                                                --------------
                                                 SUMA =   550 /  6 partii


  46  Marta Szeliga          100 Warszawa             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   22   22  Robert Kamiński        116   -  310:357    66
   2   18   26  Radosław Sowiński      110   -  273:345    60
   3   23   27  Jarosław Puchalski     109   +  446:285   159
   4   16   30  Ewa Strzelczyk         106   -  322:323    56
   5   19   37  Jolanta Kosmowska      100   +  374:282   150
   6   16   24  Joanna Juszczak        110   -  304:391    60
                                                --------------
                                                 SUMA =   551 /  6 partii


  47  Paweł Frynia           100 Konstantynów Łódzki  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   23   23  Wojciech Próchniewicz  115   -  284:466    65
   2   22   27  Jarosław Puchalski     109   +  293:284   159
   3   18   48  Daniel Zyśk            100   +  389:187   150
   4   12   15  Stanisław Gasik        120   -  300:317    70
   5   16   41  Marek Kocikowski       100   +  420:254   150
   6   12   40  Marta Gostomska        100   +  339:336   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   744 /  6 partii


  48  Daniel Zyśk            100 Nowy Dwór Mazowiecki 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   24   24  Joanna Juszczak        110   -  227:375    60
   2   24   44  Kacper Jachowicz       100   +  333:298   150
   3   18   47  Paweł Frynia           100   -  187:389    50
   4   21   40  Marta Gostomska        100   -  312:321    50
   5   22   45  Piotr Jakubiak         100   -  265:409    50
   6   23   27  Jarosław Puchalski     109   -  311:398    59
                                                --------------
                                                 SUMA =   419 /  6 partii


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie