Szczecin13
października
Szczecin 13-14 października V Mistrzostwa Szczecina
Nowy Dwór Mazowiecki28
października
Nowy Dwór Mazowiecki 28 października IV Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
Łódź10
listopada
Łódź 10-11 listopada VII Mistrzostwa ŁodziGrand Prix 2001
IV Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego28 października 2001 — IV Mistrzostwa Nowego Dworu MazowieckiegoInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

IV Mistrzostwa Nowego Dworu MazowieckiegoNowy Dwór Mazowiecki, 28 października 2001

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Szymon Fidziński (Warszawa) 5.0 2666
 2. Dariusz Banaszek (Warszawa) 5.0 2590
 3. Marek Dudkiewicz (Milanówek) 5.0 2507
 4. Maciej Gałecki (Łódź) 5.0 2313
 5. Małgorzata Kania (Milanówek) 5.0 2100
 6. Marcin Mroziuk (Warszawa) 4.0 2392
 7. Tomasz Zwoliński (Warszawa) 4.0 2316
 8. Mariusz Wrześniewski (Warszawa) 4.0 2293
 9. Stanisław Rydzik (Warszawa) 4.0 2263
 10. Wojciech Usakiewicz (Warszawa) 4.0 2240

 35 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
III Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
II Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
I Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego „Turniej Ostatniej Szansy”




Wyniki turnieju IV Mistrzostwa Nowego Dworu

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Szymon          Fidziński            Warszawa               124.88      5.0     2666      947      626
  2 Dariusz         Banaszek             Warszawa               138.31      5.0     2590      915      456
  3 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              103.45      5.0     2507      942      503
  4 Maciej          Gałecki              Łódź                   115.03      5.0     2313      964      206
  5 Małgorzata      Kania                Milanówek              135.13      5.0     2100      907      156
  6 Marcin          Mroziuk              Warszawa               130.98      4.0     2392      839       78
  7 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               145.14      4.0     2316      873       11
  8 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               125.39      4.0     2293      787      175
  9 Stanisław       Rydzik               Warszawa               131.12      4.0     2263      787      187
 10 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               136.53      4.0     2240      877      -15
 11 Marek           Antosik              Nowy Dwór Mazowiecki   116.76      4.0     2202      786       79
 12 Wojciech        Zemło                Łódź                   121.86      4.0     2117      832      168
 13 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               123.12      3.0     2472      751      370
 14 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               134.02      3.0     2355      693       78
 15 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   124.85      3.0     2355      738      135
 16 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               132.64      3.0     2323      743      -13
 17 Radosław        Konca                Warszawa               129.54      3.0     2313      773      141
 18 Stanisław       Gasik                Warszawa               122.36      3.0     2194      698      205
 19 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         121.35      3.0     2138      613       38
 20 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               119.76      3.0     2121      700      202
 21 Beata           Piotrowska           Łódź                   100.00      3.0     2040      676     -106
 22 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 100.00      2.5     1807      558       58
 23 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         127.24      2.0     2253      617     -334
 24 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         113.69      2.0     2237      611      103
 25 Janusz          Kaczor               Międzyrzec Podl.       100.89      2.0     2236      626     -134
 26 Ryszard         Niżewski             Warszawa               121.06      2.0     2209      643      -41
 27 Adam            Weremczuk            Łódź                   100.00      2.0     2164      614      -23
 28 Beata           Wiączkowska          Wrocław                105.97      2.0     2101      574     -141
 29 Norbert         Skrzyński            Warszawa               100.00      2.0     1778      559     -679
 30 Andrzej         Słapiński            Warszawa               116.55      2.0     1403      469       75
 31 Piotr           Jachimowicz          Warszawa               110.25      1.5     1980      403      244
 32 Tomasz          Żbikowski            Warszawa               106.46      1.5     1876      428      186
 33 Wojciech        Próchniewicz         Warszawa               109.07      1.0     1992      492     -372
 34 Kinga           Niżewska             Warszawa               102.68      1.0     1685      469     -844
 35 Marzena         Poklikajew           Pruszków               100.00      0.5     1426      322     -578
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Mistrzostwa Nowego Dworu



	Tomasz Zwoliński 145.14 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Ryszard        Niżewski              121.06 +  426: 371  171
    2     4 Wojciech       Usakiewicz            136.53 -  333: 337   87
    3     9 Karol          Wyrębkiewicz          124.85 -  372: 543   75
    4    10 Mateusz        Żbikowski             132.64 +  360: 320  183
    5     8 Ryszard        Dębski                127.24 +  410: 342  177
    6     6 Radosław       Konca                 129.54 +  415: 392  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     873  /  6 145.50




	Dariusz Banaszek 138.31 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Usakiewicz            119.76 +  397: 341  170
    2     7 Adam           Weremczuk             100.00 +  404: 350  150
    3     3 Radosław       Konca                 129.54 +  421: 372  180
    4     2 Wojciech       Usakiewicz            136.53 +  468: 294  187
    5     1 Szymon         Fidziński             124.88 +  519: 375  175
    6     1 Marek          Dudkiewicz            103.45 -  381: 402   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     915  /  6 152.50




	Wojciech Usakiewicz 136.53 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marek          Antosik               116.76 +  443: 333  167
    2     4 Tomasz         Zwoliński             145.14 +  337: 333  195
    3     4 Wojciech       Zemło                 121.86 +  461: 305  172
    4     2 Dariusz        Banaszek              138.31 -  294: 468   88
    5     4 Radosław       Konca                 129.54 +  413: 378  180
    6     2 Szymon         Fidziński             124.88 -  292: 438   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     877  /  6 146.17




	Małgorzata Kania 135.13 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Andrzej        Słapiński             116.55 +  323: 315  167
    2     8 Wojciech       Zemło                 121.86 -  264: 369   72
    3    13 Grzegorz       Pukniel               100.00 +  367: 275  150
    4     9 Edward         Stefaniak             113.69 +  353: 304  164
    5     6 Andrzej        Kwiatkowski           123.12 +  394: 301  173
    6     4 Stanisław      Rydzik                131.12 +  399: 380  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     907  /  6 151.17




	Mariusz Skrobosz 134.02 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Maciej         Gałecki               115.03 -  362: 480   65
    2    12 Janusz         Kaczor                100.89 -  328: 430   51
    3    14 Marzena        Poklikajew            100.00 +  435: 297  150
    4    11 Ryszard        Niżewski              121.06 +  440: 300  171
    5     7 Karol          Wyrębkiewicz          124.85 +  429: 338  175
    6     5 Marcin         Mroziuk               130.98 -  361: 432   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     693  /  6 115.50




	Mateusz Żbikowski 132.64 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Edward         Stefaniak             113.69 +  447: 392  164
    2     3 Marcin         Mroziuk               130.98 -  442: 464   81
    3     6 Andrzej        Kwiatkowski           123.12 -  373: 447   73
    4    10 Tomasz         Zwoliński             145.14 -  320: 360   95
    5    13 Wojciech       Próchniewicz          109.07 +  374: 313  159
    6    11 Ryszard        Niżewski              121.06 +  367: 360  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     743  /  6 123.83




	Stanisław Rydzik 131.12 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Piotr          Jachimowicz           110.25 +  298: 265  160
    2     9 Grzegorz       Pukniel               100.00 +  365: 329  150
    3     5 Edward         Stefaniak             113.69 +  444: 329  164
    4     3 Karol          Wyrębkiewicz          124.85 +  420: 319  175
    5     2 Marek          Dudkiewicz            103.45 -  356: 435   53
    6     4 Małgorzata     Kania                 135.13 -  380: 399   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     787  /  6 131.17




	Marcin Mroziuk 130.98 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Wojciech       Próchniewicz          109.07 +  458: 370  159
    2     3 Mateusz        Żbikowski             132.64 +  464: 442  183
    3     1 Szymon         Fidziński             124.88 -  372: 445   75
    4     4 Andrzej        Kwiatkowski           123.12 +  357: 350  173
    5     3 Maciej         Gałecki               115.03 -  309: 346   65
    6     5 Mariusz        Skrobosz              134.02 +  432: 361  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     839  /  6 139.83




	Radosław Konca 129.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Tomasz         Żbikowski             106.46 +  426: 324  156
    2     5 Mariusz        Wrześniewski          125.39 +  371: 317  175
    3     3 Dariusz        Banaszek              138.31 -  372: 421   88
    4     7 Wojciech       Zemło                 121.86 +  374: 282  172
    5     4 Wojciech       Usakiewicz            136.53 -  378: 413   87
    6     6 Tomasz         Zwoliński             145.14 -  392: 415   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     773  /  6 128.83




	Ryszard Dębski 127.24 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Beata          Wiączkowska           105.97 +  414: 385  156
    2     6 Karol          Wyrębkiewicz          124.85 +  412: 359  175
    3     2 Maciej         Gałecki               115.03 -  396: 443   65
    4     5 Marek          Dudkiewicz            103.45 -  355: 479   53
    5     8 Tomasz         Zwoliński             145.14 -  342: 410   95
    6    10 Andrzej        Kwiatkowski           123.12 -  334: 511   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     617  /  6 102.83




	Mariusz Wrześniewski 125.39 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marek          Dudkiewicz            103.45 +  421: 290  153
    2     5 Radosław       Konca                 129.54 -  317: 371   80
    3    10 Adam           Weremczuk             100.00 +  397: 352  150
    4     8 Andrzej        Słapiński             116.55 +  404: 398  167
    5     5 Stanisław      Gasik                 122.36 +  402: 349  172
    6     3 Maciej         Gałecki               115.03 -  352: 358   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     787  /  6 131.17




	Szymon Fidziński 124.88 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Kinga          Niżewska              102.68 +  680: 199  153
    2     1 Andrzej        Kwiatkowski           123.12 +  372: 340  173
    3     1 Marcin         Mroziuk               130.98 +  445: 372  181
    4     1 Maciej         Gałecki               115.03 +  356: 318  165
    5     1 Dariusz        Banaszek              138.31 -  375: 519   88
    6     2 Wojciech       Usakiewicz            136.53 +  438: 292  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     947  /  6 157.83




	Karol Wyrębkiewicz 124.85 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Janusz         Kaczor                100.89 +  412: 342  151
    2     6 Ryszard        Dębski                127.24 -  359: 412   77
    3     9 Tomasz         Zwoliński             145.14 +  543: 372  195
    4     3 Stanisław      Rydzik                131.12 -  319: 420   81
    5     7 Mariusz        Skrobosz              134.02 -  338: 429   84
    6     9 Grzegorz       Pukniel               100.00 +  384: 245  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     738  /  6 123.00




	Andrzej Kwiatkowski 123.12 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Norbert        Skrzyński             100.00 +  523: 272  150
    2     1 Szymon         Fidziński             124.88 -  340: 372   75
    3     6 Mateusz        Żbikowski             132.64 +  447: 373  183
    4     4 Marcin         Mroziuk               130.98 -  350: 357   81
    5     6 Małgorzata     Kania                 135.13 -  301: 394   85
    6    10 Ryszard        Dębski                127.24 +  511: 334  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     751  /  6 125.17




	Stanisław Gasik 122.36 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Beata          Piotrowska            100.00 +  468: 235  150
    2     2 Maciej         Gałecki               115.03 -  332: 368   65
    3     7 Ryszard        Niżewski              121.06 +  373: 292  171
    4     6 Krzysztof      Usakiewicz            119.76 +  339: 311  170
    5     5 Mariusz        Wrześniewski          125.39 -  349: 402   75
    6     7 Marek          Antosik               116.76 -  333: 381   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     698  /  6 116.33




	Wojciech Zemło 121.86 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marzena        Poklikajew            100.00 +  346: 199  150
    2     8 Małgorzata     Kania                 135.13 +  369: 264  185
    3     4 Wojciech       Usakiewicz            136.53 -  305: 461   87
    4     7 Radosław       Konca                 129.54 -  282: 374   80
    5    11 Piotr          Jachimowicz           110.25 +  467: 337  160
    6     8 Krzysztof      Usakiewicz            119.76 +  348: 314  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     832  /  6 138.67




	Marek Charytoniuk 121.35 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Adam           Weremczuk             100.00 -  313: 349   50
    2    15 Marek          Dudkiewicz            103.45 -  286: 369   53
    3    17 Beata          Piotrowska            100.00 -  330: 394   50
    4    17 Beata          Wiączkowska           105.97 +  398: 292  156
    5    15 Kinga          Niżewska              102.68 +  353: 279  153
    6    12 Janusz         Kaczor                100.89 +  458: 417  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     613  /  6 102.17




	Ryszard Niżewski 121.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             145.14 -  371: 426   95
    2    11 Wojciech       Próchniewicz          109.07 +  467: 295  159
    3     7 Stanisław      Gasik                 122.36 -  292: 373   72
    4    11 Mariusz        Skrobosz              134.02 -  300: 440   84
    5    14 Adam           Weremczuk             100.00 +  419: 349  150
    6    11 Mateusz        Żbikowski             132.64 -  360: 367   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     643  /  6 107.17




	Krzysztof Usakiewicz 119.76 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Banaszek              138.31 -  341: 397   88
    2    13 Marek          Antosik               116.76 +  421: 274  167
    3     8 Janusz         Kaczor                100.89 +  412: 301  151
    4     6 Stanisław      Gasik                 122.36 -  311: 339   72
    5     9 Beata          Piotrowska            100.00 +  322: 260  150
    6     8 Wojciech       Zemło                 121.86 -  314: 348   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     700  /  6 116.67




	Marek Antosik 116.76 Nowy Dwór Mazowiecki          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Wojciech       Usakiewicz            136.53 -  333: 443   87
    2    13 Krzysztof      Usakiewicz            119.76 -  274: 421   70
    3    16 Tomasz         Żbikowski             106.46 +  330: 262  156
    4    14 Norbert        Skrzyński             100.00 +  455: 279  150
    5    10 Janusz         Kaczor                100.89 +  429: 385  151
    6     7 Stanisław      Gasik                 122.36 +  381: 333  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     786  /  6 131.00




	Andrzej Słapiński 116.55 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Małgorzata     Kania                 135.13 -  315: 323   85
    2    14 Tomasz         Żbikowski             106.46 +  318: 309  156
    3    12 Kinga          Niżewska              102.68 +  372: 292  153
    4     8 Mariusz        Wrześniewski          125.39 -  398: 404   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     469  /  4 117.25




	Maciej Gałecki 115.03 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Skrobosz              134.02 +  480: 362  184
    2     2 Stanisław      Gasik                 122.36 +  368: 332  172
    3     2 Ryszard        Dębski                127.24 +  443: 396  177
    4     1 Szymon         Fidziński             124.88 -  318: 356   75
    5     3 Marcin         Mroziuk               130.98 +  346: 309  181
    6     3 Mariusz        Wrześniewski          125.39 +  358: 352  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     964  /  6 160.67




	Edward Stefaniak 113.69 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mateusz        Żbikowski             132.64 -  392: 447   83
    2    10 Beata          Wiączkowska           105.97 +  558: 281  156
    3     5 Stanisław      Rydzik                131.12 -  329: 444   81
    4     9 Małgorzata     Kania                 135.13 -  304: 353   85
    5    12 Grzegorz       Pukniel               100.00 -  317: 330   50
    6    14 Tomasz         Żbikowski             106.46 +  337: 279  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     611  /  6 101.83




	Piotr Jachimowicz 110.25 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Stanisław      Rydzik                131.12 -  265: 298   81
    2    16 Norbert        Skrzyński             100.00 -  318: 388   50
    3    18 PAUZA
    4    16 Marzena        Poklikajew            100.00 +  445: 202  150
    5    11 Wojciech       Zemło                 121.86 -  337: 467   72
    6    13 Beata          Piotrowska            100.00 -  315: 381   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     403  /  5  80.60




	Wojciech Próchniewicz 109.07 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marcin         Mroziuk               130.98 -  370: 458   81
    2    11 Ryszard        Niżewski              121.06 -  295: 467   71
    3    15 Beata          Wiączkowska           105.97 +  438: 285  156
    4    12 Janusz         Kaczor                100.89 -  331: 361   51
    5    13 Mateusz        Żbikowski             132.64 -  313: 374   83
    6    15 Adam           Weremczuk             100.00 -  245: 419   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     492  /  6  82.00




	Tomasz Żbikowski 106.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Radosław       Konca                 129.54 -  324: 426   80
    2    14 Andrzej        Słapiński             116.55 -  309: 318   67
    3    16 Marek          Antosik               116.76 -  262: 330   67
    4    18 PAUZA
    5    16 Norbert        Skrzyński             100.00 +  402: 279  150
    6    14 Edward         Stefaniak             113.69 -  279: 337   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     428  /  5  85.60




	Beata Wiączkowska 105.97 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Ryszard        Dębski                127.24 -  385: 414   77
    2    10 Edward         Stefaniak             113.69 -  281: 558   64
    3    15 Wojciech       Próchniewicz          109.07 -  285: 438   59
    4    17 Marek          Charytoniuk           121.35 -  292: 398   71
    5    17 Marzena        Poklikajew            100.00 +  423: 201  150
    6    16 Kinga          Niżewska              102.68 +  435: 233  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     574  /  6  95.67




	Marek Dudkiewicz 103.45 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mariusz        Wrześniewski          125.39 -  290: 421   75
    2    15 Marek          Charytoniuk           121.35 +  369: 286  171
    3    11 Norbert        Skrzyński             100.00 +  532: 205  150
    4     5 Ryszard        Dębski                127.24 +  479: 355  177
    5     2 Stanisław      Rydzik                131.12 +  435: 356  181
    6     1 Dariusz        Banaszek              138.31 +  402: 381  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     942  /  6 157.00




	Kinga Niżewska 102.68 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Szymon         Fidziński             124.88 -  199: 680   75
    2    17 Beata          Piotrowska            100.00 +  366: 361  150
    3    12 Andrzej        Słapiński             116.55 -  292: 372   67
    4    15 Grzegorz       Pukniel               100.00 -  316: 328   50
    5    15 Marek          Charytoniuk           121.35 -  279: 353   71
    6    16 Beata          Wiączkowska           105.97 -  233: 435   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     469  /  6  78.17




	Janusz Kaczor 100.89 Międzyrzec Podl.         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Karol          Wyrębkiewicz          124.85 -  342: 412   75
    2    12 Mariusz        Skrobosz              134.02 +  430: 328  184
    3     8 Krzysztof      Usakiewicz            119.76 -  301: 412   70
    4    12 Wojciech       Próchniewicz          109.07 +  361: 331  159
    5    10 Marek          Antosik               116.76 -  385: 429   67
    6    12 Marek          Charytoniuk           121.35 -  417: 458   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     626  /  6 104.33




	Beata Piotrowska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Stanisław      Gasik                 122.36 -  235: 468   72
    2    17 Kinga          Niżewska              102.68 -  361: 366   53
    3    17 Marek          Charytoniuk           121.35 +  394: 330  171
    4    13 Adam           Weremczuk             100.00 +  409: 345  150
    5     9 Krzysztof      Usakiewicz            119.76 -  260: 322   70
    6    13 Piotr          Jachimowicz           110.25 +  381: 315  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     676  /  6 112.67




	Marzena Poklikajew 100.00 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Wojciech       Zemło                 121.86 -  199: 346   72
    2    18 PAUZA
    3    14 Mariusz        Skrobosz              134.02 -  297: 435   84
    4    16 Piotr          Jachimowicz           110.25 -  202: 445   60
    5    17 Beata          Wiączkowska           105.97 -  201: 423   56
    6    17 Norbert        Skrzyński             100.00 -  227: 355   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     322  /  5  64.40




	Grzegorz Pukniel 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 PAUZA
    2     9 Stanisław      Rydzik                131.12 -  329: 365   81
    3    13 Małgorzata     Kania                 135.13 -  275: 367   85
    4    15 Kinga          Niżewska              102.68 +  328: 316  153
    5    12 Edward         Stefaniak             113.69 +  330: 317  164
    6     9 Karol          Wyrębkiewicz          124.85 -  245: 384   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     558  /  5 111.60




	Norbert Skrzyński 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Kwiatkowski           123.12 -  272: 523   73
    2    16 Piotr          Jachimowicz           110.25 +  388: 318  160
    3    11 Marek          Dudkiewicz            103.45 -  205: 532   53
    4    14 Marek          Antosik               116.76 -  279: 455   67
    5    16 Tomasz         Żbikowski             106.46 -  279: 402   56
    6    17 Marzena        Poklikajew            100.00 +  355: 227  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     559  /  6  93.17




	Adam Weremczuk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marek          Charytoniuk           121.35 +  349: 313  171
    2     7 Dariusz        Banaszek              138.31 -  350: 404   88
    3    10 Mariusz        Wrześniewski          125.39 -  352: 397   75
    4    13 Beata          Piotrowska            100.00 -  345: 409   50
    5    14 Ryszard        Niżewski              121.06 -  349: 419   71
    6    15 Wojciech       Próchniewicz          109.07 +  419: 245  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     614  /  6 102.33


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie