Bielsko-Biała30
września
Bielsko-Biała 30- 1 października III Mistrzostwa Podbeskidzia
Nowy Dwór Mazowiecki15
października
Nowy Dwór Mazowiecki 15 października III Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
Szczecin21
października
Szczecin 21-22 października IV Mistrzostwa Szczecina
III Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego15 października 2000 — III Mistrzostwa Nowego Dworu MazowieckiegoInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

III Mistrzostwa Nowego Dworu MazowieckiegoNowy Dwór Mazowiecki, 15 października 2000

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Wojciech Usakiewicz (Warszawa) 6.0 2530
 2. Marcin Mroziuk (Strzegom) 5.0 2256
 3. Mariola Osajda-Matczak (Pruszków) 4.5 2176
 4. Tomasz Zwoliński (Warszawa) 4.0 2580
 5. Krzysztof Bukowski (Warszawa) 4.0 2309
 6. Mateusz Żbikowski (Warszawa) 4.0 2269
 7. Rafał Matczak (Pruszków) 4.0 2232
 8. Andrzej Kwiatkowski (Warszawa) 4.0 2169
 9. Zdzisław Szota (Warszawa) 4.0 2158
 10. Mariusz Skrobosz (Warszawa) 4.0 2094

 31 uczestników, 6 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
I Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego „Turniej Ostatniej Szansy”




Wyniki turnieju III Mistrzostwa Nowego Dworu Mazow.

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               131.36      6.0     2530     1073      687
  2 Marcin          Mroziuk              Warszawa               130.73      5.0     2256      932      298
  3 Mariola         Osajda-Matczak       Pruszków               103.45      4.5     2176      845       88
  4 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               142.48      4.0     2580      805      462
  5 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              118.49      4.0     2309      789      212
  6 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               124.47      4.0     2269      857     -109
  7 Rafał           Matczak              Pruszków               114.32      4.0     2232      814      100
  8 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               118.57      4.0     2169      774      291
  9 Zdzisław        Szota                Warszawa               129.94      4.0     2158      779      138
 10 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               135.40      4.0     2094      774       -7
 11 Stanisław       Rydzik               Warszawa               123.55      4.0     2031      805       35
 12 Radosław        Konca                Warszawa               107.33      3.5     2007      605      295
 13 Dariusz         Banaszek             Warszawa               144.86      3.0     2243      688      149
 14 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               118.08      3.0     2174      650      -48
 15 Piotr           Jachimowicz          Warszawa               105.03      3.0     2171      722      -34
 16 Maciej          Grabowski            Warszawa               106.90      3.0     2164      732      115
 17 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               100.83      3.0     2095      730     -137
 18 Andrzej         Szmidtke             Bolszewo               100.00      3.0     2027      650       51
 19 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   111.58      3.0     2021      705     -183
 20 Magdalena       Merklejn             Szczecin               109.00      2.5     2064      514      298
 21 Tomasz          Żbikowski            Warszawa               104.98      2.5     1965      645     -333
 22 Paweł           Stanosz              Warszawa               133.56      2.0     2152      587      -31
 23 Wiesław         Olewiński            Warszawa               106.58      2.0     2128      566      -20
 24 Wojciech        Zemło                Łódź                   114.75      2.0     2091      581      -70
 25 Adam            Słapiński            Warszawa               101.97      2.0     2080      565     -161
 26 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              100.00      2.0     1925      587     -237
 27 Maciej          Gałecki              Łódź                   106.73      1.5     2007      413      105
 28 Andrzej         Słapiński            Warszawa               113.31      1.5     1968      441      173
 29 Jagoda          Żbikowska            Warszawa               100.00      1.5     1839      416       12
 30 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               110.57      1.0     2104      503     -248
 31 Marek           Antosik              Nowy Dwór Mazowiecki   119.09      0.5     1836      326      -91
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju III Mistrzostwa Nowego Dworu Mazow.



	Dariusz Banaszek 144.86 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Andrzej        Słapiński             113.31 +  418: 318  163
    2     2 Mariusz        Wrześniewski          100.83 +  372: 347  151
    3     2 Marcin         Mroziuk               130.73 -  352: 370   81
    4     4 Piotr          Jachimowicz           105.03 +  444: 312  155
    5     3 Rafał          Matczak               114.32 -  323: 409   64
    6     4 Mateusz        Żbikowski             124.47 -  334: 338   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     688  /  6 114.67




	Tomasz Zwoliński 142.48 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Karol          Wyrębkiewicz          111.58 -  353: 398   62
    2    11 Marek          Antosik               119.09 +  396: 304  169
    3     6 Mariusz        Wrześniewski          100.83 +  441: 353  151
    4     3 Krzysztof      Bukowski              118.49 +  409: 327  168
    5     2 Mateusz        Żbikowski             124.47 +  575: 287  174
    6     1 Wojciech       Usakiewicz            131.36 -  406: 449   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     805  /  6 134.17




	Mariusz Skrobosz 135.40 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  110.57 +  390: 383  161
    2     4 Stanisław      Rydzik                123.55 +  358: 338  174
    3     3 Wojciech       Usakiewicz            131.36 -  261: 432   81
    4     7 Marek          Dudkiewicz            100.00 +  375: 315  150
    5     5 Mariola        Osajda-Matczak        103.45 -  274: 358   53
    6     8 Tomasz         Żbikowski             104.98 +  436: 275  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     774  /  6 129.00




	Paweł Stanosz 133.56 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Magdalena      Merklejn              109.00 +  383: 379  159
    2     5 Wojciech       Usakiewicz            131.36 -  345: 379   81
    3     7 Stanisław      Rydzik                123.55 -  333: 342   74
    4    11 Maciej         Grabowski             106.90 -  336: 340   57
    5    13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  110.57 +  427: 408  161
    6    10 Piotr          Jachimowicz           105.03 -  328: 335   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     587  /  6  97.83




	Wojciech Usakiewicz 131.36 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Radosław       Konca                 107.33 +  380: 253  157
    2     5 Paweł          Stanosz               133.56 +  379: 345  184
    3     3 Mariusz        Skrobosz              135.40 +  432: 261  185
    4     1 Mateusz        Żbikowski             124.47 +  548: 320  174
    5     1 Marcin         Mroziuk               130.73 +  342: 258  181
    6     1 Tomasz         Zwoliński             142.48 +  449: 406  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1073  /  6 178.83




	Marcin Mroziuk 130.73 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maciej         Grabowski             106.90 +  365: 304  157
    2     7 Tomasz         Żbikowski             104.98 +  398: 316  155
    3     2 Dariusz        Banaszek              144.86 +  370: 352  195
    4     2 Zdzisław       Szota                 129.94 +  401: 389  180
    5     1 Wojciech       Usakiewicz            131.36 -  258: 342   81
    6     2 Rafał          Matczak               114.32 +  464: 255  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     932  /  6 155.33




	Zdzisław Szota 129.94 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Maciej         Gałecki               106.73 +  379: 334  157
    2     6 Wojciech       Zemło                 114.75 +  322: 309  165
    3     4 Jagoda         Żbikowska             100.00 +  365: 257  150
    4     2 Marcin         Mroziuk               130.73 -  389: 401   81
    5     4 Andrzej        Kwiatkowski           118.57 -  293: 361   69
    6     6 Maciej         Grabowski             106.90 +  410: 358  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     779  /  6 129.83




	Mateusz Żbikowski 124.47 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Wiesław        Olewiński             106.58 +  473: 362  157
    2     1 Rafał          Matczak               114.32 +  412: 215  164
    3     1 Krzysztof      Bukowski              118.49 +  439: 344  168
    4     1 Wojciech       Usakiewicz            131.36 -  320: 548   81
    5     2 Tomasz         Zwoliński             142.48 -  287: 575   92
    6     4 Dariusz        Banaszek              144.86 +  338: 334  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     857  /  6 142.83




	Stanisław Rydzik 123.55 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Piotr          Jachimowicz           105.03 +  391: 339  155
    2     4 Mariusz        Skrobosz              135.40 -  338: 358   85
    3     7 Paweł          Stanosz               133.56 +  342: 333  184
    4     6 Andrzej        Kwiatkowski           118.57 -  290: 335   69
    5    10 Marek          Dudkiewicz            100.00 +  328: 320  150
    6     7 Karol          Wyrębkiewicz          111.58 +  342: 311  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     805  /  6 134.17




	Marek Antosik 119.09 Nowy Dwór Mazowiecki          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Tomasz         Żbikowski             104.98 -  349: 371   55
    2    11 Tomasz         Zwoliński             142.48 -  304: 396   92
    3    15 Maciej         Grabowski             106.90 -  261: 421   57
    4    16 PAUZA
    5    15 Magdalena      Merklejn              109.00 -  336: 371   59
    6    15 Andrzej        Słapiński             113.31 -  286: 368   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     326  /  5  65.20




	Andrzej Kwiatkowski 118.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Adam           Słapiński             101.97 +  355: 305  152
    2     8 Jagoda         Żbikowska             100.00 -  331: 380   50
    3    10 Wojciech       Zemło                 114.75 +  409: 222  165
    4     6 Stanisław      Rydzik                123.55 +  335: 290  174
    5     4 Zdzisław       Szota                 129.94 +  361: 293  180
    6     3 Mariola        Osajda-Matczak        103.45 -  378: 388   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     774  /  6 129.00




	Krzysztof Bukowski 118.49 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mariola        Osajda-Matczak        103.45 +  404: 323  153
    2     3 Karol          Wyrębkiewicz          111.58 +  435: 364  162
    3     1 Mateusz        Żbikowski             124.47 -  344: 439   74
    4     3 Tomasz         Zwoliński             142.48 -  327: 409   92
    5     6 Wiesław        Olewiński             106.58 +  370: 306  157
    6     5 Mariusz        Wrześniewski          100.83 +  429: 256  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     789  /  6 131.50




	Krzysztof Usakiewicz 118.08 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Mariusz        Wrześniewski          100.83 -  322: 408   51
    2    13 Mariola        Osajda-Matczak        103.45 -  372: 374   53
    3    13 Andrzej        Słapiński             113.31 +  345: 321  163
    4    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  110.57 +  407: 346  161
    5     8 Maciej         Grabowski             106.90 -  311: 382   57
    6    11 Wojciech       Zemło                 114.75 +  417: 391  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     650  /  6 108.33




	Wojciech Zemło 114.75 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Szmidtke              100.00 +  371: 357  150
    2     6 Zdzisław       Szota                 129.94 -  309: 322   80
    3    10 Andrzej        Kwiatkowski           118.57 -  222: 409   69
    4    14 Radosław       Konca                 107.33 -  319: 333   57
    5    14 Maciej         Gałecki               106.73 +  479: 323  157
    6    11 Krzysztof      Usakiewicz            118.08 -  391: 417   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     581  /  6  96.83




	Rafał Matczak 114.32 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marek          Dudkiewicz            100.00 +  432: 260  150
    2     1 Mateusz        Żbikowski             124.47 -  215: 412   74
    3    11 Adam           Słapiński             101.97 +  487: 404  152
    4     5 Karol          Wyrębkiewicz          111.58 +  434: 269  162
    5     3 Dariusz        Banaszek              144.86 +  409: 323  195
    6     2 Marcin         Mroziuk               130.73 -  255: 464   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     814  /  6 135.67




	Andrzej Słapiński 113.31 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Banaszek              144.86 -  318: 418   95
    2    14 Adam           Słapiński             101.97 -  326: 380   52
    3    13 Krzysztof      Usakiewicz            118.08 -  321: 345   68
    4    15 Maciej         Gałecki               106.73 -  335: 366   57
    5    16 PAUZA
    6    15 Marek          Antosik               119.09 +  368: 286  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     441  /  5  88.20




	Karol Wyrębkiewicz 111.58 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Zwoliński             142.48 +  398: 353  192
    2     3 Krzysztof      Bukowski              118.49 -  364: 435   68
    3     5 Wiesław        Olewiński             106.58 +  374: 351  157
    4     5 Rafał          Matczak               114.32 -  269: 434   64
    5     9 Andrzej        Szmidtke              100.00 +  305: 289  150
    6     7 Stanisław      Rydzik                123.55 -  311: 342   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     705  /  6 117.50




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 110.57 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              135.40 -  383: 390   85
    2     9 Magdalena      Merklejn              109.00 +  340: 338  159
    3     8 Piotr          Jachimowicz           105.03 -  322: 465   55
    4    12 Krzysztof      Usakiewicz            118.08 -  346: 407   68
    5    13 Paweł          Stanosz               133.56 -  408: 427   84
    6    14 Adam           Słapiński             101.97 -  305: 325   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     503  /  6  83.83




	Magdalena Merklejn 109.00 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Paweł          Stanosz               133.56 -  379: 383   84
    2     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  110.57 -  338: 340   61
    3    16 PAUZA
    4    13 Andrzej        Szmidtke              100.00 -  286: 389   50
    5    15 Marek          Antosik               119.09 +  371: 336  169
    6    13 Jagoda         Żbikowska             100.00 +  390: 318  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     514  /  5 102.80




	Radosław Konca 107.33 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Wojciech       Usakiewicz            131.36 -  253: 380   81
    2    16 PAUZA
    3    12 Marek          Dudkiewicz            100.00 -  324: 382   50
    4    14 Wojciech       Zemło                 114.75 +  333: 319  165
    5    12 Adam           Słapiński             101.97 +  400: 346  152
    6     9 Wiesław        Olewiński             106.58 +  397: 285  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     605  /  5 121.00




	Maciej Grabowski 106.90 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marcin         Mroziuk               130.73 -  304: 365   81
    2    15 Marek          Dudkiewicz            100.00 -  359: 366   50
    3    15 Marek          Antosik               119.09 +  421: 261  169
    4    11 Paweł          Stanosz               133.56 +  340: 336  184
    5     8 Krzysztof      Usakiewicz            118.08 +  382: 311  168
    6     6 Zdzisław       Szota                 129.94 -  358: 410   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     732  /  6 122.00




	Maciej Gałecki 106.73 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Zdzisław       Szota                 129.94 -  334: 379   80
    2    12 Piotr          Jachimowicz           105.03 -  357: 372   55
    3    14 Andrzej        Szmidtke              100.00 -  327: 337   50
    4    15 Andrzej        Słapiński             113.31 +  366: 335  163
    5    14 Wojciech       Zemło                 114.75 -  323: 479   65
    6    16 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     413  /  5  82.60




	Wiesław Olewiński 106.58 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mateusz        Żbikowski             124.47 -  362: 473   74
    2    10 Andrzej        Szmidtke              100.00 +  405: 311  150
    3     5 Karol          Wyrębkiewicz          111.58 -  351: 374   62
    4     9 Tomasz         Żbikowski             104.98 +  419: 223  155
    5     6 Krzysztof      Bukowski              118.49 -  306: 370   68
    6     9 Radosław       Konca                 107.33 -  285: 397   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     566  /  6  94.33




	Piotr Jachimowicz 105.03 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Stanisław      Rydzik                123.55 -  339: 391   74
    2    12 Maciej         Gałecki               106.73 +  372: 357  157
    3     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  110.57 +  465: 322  161
    4     4 Dariusz        Banaszek              144.86 -  312: 444   95
    5     7 Mariusz        Wrześniewski          100.83 -  348: 363   51
    6    10 Paweł          Stanosz               133.56 +  335: 328  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     722  /  6 120.33




	Tomasz Żbikowski 104.98 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marek          Antosik               119.09 +  371: 349  169
    2     7 Marcin         Mroziuk               130.73 -  316: 398   81
    3     9 Mariola        Osajda-Matczak        103.45 =  386: 386  103
    4     9 Wiesław        Olewiński             106.58 -  223: 419   57
    5    11 Jagoda         Żbikowska             100.00 +  394: 310  150
    6     8 Mariusz        Skrobosz              135.40 -  275: 436   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     645  /  6 107.50




	Mariola Osajda-Matczak 103.45 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krzysztof      Bukowski              118.49 -  323: 404   68
    2    13 Krzysztof      Usakiewicz            118.08 +  374: 372  168
    3     9 Tomasz         Żbikowski             104.98 =  386: 386  105
    4     8 Jagoda         Żbikowska             100.00 +  347: 274  150
    5     5 Mariusz        Skrobosz              135.40 +  358: 274  185
    6     3 Andrzej        Kwiatkowski           118.57 +  388: 378  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     845  /  6 140.83




	Adam Słapiński 101.97 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Kwiatkowski           118.57 -  305: 355   69
    2    14 Andrzej        Słapiński             113.31 +  380: 326  163
    3    11 Rafał          Matczak               114.32 -  404: 487   64
    4    10 Mariusz        Wrześniewski          100.83 -  320: 368   51
    5    12 Radosław       Konca                 107.33 -  346: 400   57
    6    14 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  110.57 +  325: 305  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     565  /  6  94.17




	Mariusz Wrześniewski 100.83 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Krzysztof      Usakiewicz            118.08 +  408: 322  168
    2     2 Dariusz        Banaszek              144.86 -  347: 372   95
    3     6 Tomasz         Zwoliński             142.48 -  353: 441   92
    4    10 Adam           Słapiński             101.97 +  368: 320  152
    5     7 Piotr          Jachimowicz           105.03 +  363: 348  155
    6     5 Krzysztof      Bukowski              118.49 -  256: 429   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     730  /  6 121.67




	Marek Dudkiewicz 100.00 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Rafał          Matczak               114.32 -  260: 432   64
    2    15 Maciej         Grabowski             106.90 +  366: 359  157
    3    12 Radosław       Konca                 107.33 +  382: 324  157
    4     7 Mariusz        Skrobosz              135.40 -  315: 375   85
    5    10 Stanisław      Rydzik                123.55 -  320: 328   74
    6    12 Andrzej        Szmidtke              100.00 -  282: 344   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     587  /  6  97.83




	Andrzej Szmidtke 100.00 Bolszewo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Wojciech       Zemło                 114.75 -  357: 371   65
    2    10 Wiesław        Olewiński             106.58 -  311: 405   57
    3    14 Maciej         Gałecki               106.73 +  337: 327  157
    4    13 Magdalena      Merklejn              109.00 +  389: 286  159
    5     9 Karol          Wyrębkiewicz          111.58 -  289: 305   62
    6    12 Marek          Dudkiewicz            100.00 +  344: 282  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     650  /  6 108.33




	Jagoda Żbikowska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 PAUZA
    2     8 Andrzej        Kwiatkowski           118.57 +  380: 331  169
    3     4 Zdzisław       Szota                 129.94 -  257: 365   80
    4     8 Mariola        Osajda-Matczak        103.45 -  274: 347   53
    5    11 Tomasz         Żbikowski             104.98 -  310: 394   55
    6    13 Magdalena      Merklejn              109.00 -  318: 390   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     416  /  5  83.20


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie