Bielsko-Biała18
października
Bielsko-Biała 18-19 października VI Mistrzostwa Podbeskidzia
Łódź 8
listopada
Łódź 8- 9 listopada IX Mistrzostwa ŁodziGrand Prix 2003
Warszawa15
listopada
Warszawa 15-23 listopada XI Mistrzostwa Polski
IX Mistrzostwa Łodzi08 - 09 listopada 2003 — IX Mistrzostwa ŁodziInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

IX Mistrzostwa Łodzi Łódź, 08 - 09 listopada 2003
Grand Prix 2003

Konkurs Relacja z turnieju


1 Justyna Fugiel Sandomierz 10.0 4914 
2 Tomasz Zwoliński Warszawa 10.0 4553
3 Mariola Osajda-Matczak Pruszków 9.0 4908
4 Kamil Górka Łęczna 9.0 4796
5 Wojciech Usakiewicz Warszawa 9.0 4772 
6 Iwona Baran Kraków 9.0 4610 
7 Mariusz Skrobosz Warszawa 8.5 4720
8 Kazio Merklejn Szczecin 8.0 5018
9 Sławomir Kordjalik Warszawa 8.0 4775 
10 Marcin Kozyra Warszawa 8.0 4745 

106 uczestników, 12 rund
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VIII Mistrzostwa Łodzi
VII Mistrzostwa Łodzi
VI Mistrzostwa Łodzi




Wyniki turnieju IX Mistrzostwa Łodzi

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Justyna         Fugiel               Sandomierz             129.30     10.0     4914     1841      930
  2 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               142.43     10.0     4553     1815      788
  3 Mariola         Osajda-Matczak       Pruszków               113.58      9.0     4908     1834      681
  4 Kamil           Górka                Łęczna                 135.69      9.0     4796     1811      437
  5 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               139.51      9.0     4772     1725      509
  6 Iwona           Baran                Kraków                 105.96      9.0     4610     1750      655
  7 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               141.04      8.5     4720     1717      679
  8 Kazio           Merklejn             Szczecin               134.55      8.0     5018     1712      816
  9 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               128.34      8.0     4775     1641      183
 10 Marcin          Kozyra               Warszawa               123.70      8.0     4745     1607      294
 11 Dawid           Pikul                Poznań                 128.39      8.0     4683     1611      302
 12 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               133.28      8.0     4674     1635      369
 13 Andrzej         Rechowicz            Katowice               126.38      8.0     4639     1549      343
 14 Jerzy           Luter                Bytom                  105.80      8.0     4605     1631      276
 15 Dorota          Zielińska            Piaseczno              104.58      8.0     4515     1576      179
 16 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               140.95      8.0     4480     1618       65
 17 Jarosław        Michalak             Łódź                   116.50      8.0     4367     1557      327
 18 Michał          Waszkiewicz          Warszawa               113.82      8.0     4352     1567     -151
 19 Dariusz         Banaszek             Warszawa               136.92      7.5     4266     1585      497
 20 Aleksander      Puchalski            Włocławek              122.08      7.0     4799     1464      431
 21 Stanisław       Rydzik               Warszawa               135.02      7.0     4784     1458      682
 22 Sławomir        Kucia                Kraków                 120.01      7.0     4739     1497      312
 23 Sergiusz        Puchalski            Włocławek              122.38      7.0     4706     1511       59
 24 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   135.40      7.0     4648     1554      248
 25 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              118.56      7.0     4629     1407      500
 26 Magdalena       Merklejn             Szczecin               118.85      7.0     4629     1448      600
 27 Krystyna        Augustyniak          Łódź                   103.81      7.0     4613     1530       72
 28 Adam            Weremczuk            Łódź                   127.72      7.0     4556     1532      186
 29 Jarosław        Puchalski            Łódź                   124.96      7.0     4539     1510      371
 30 Paweł           Frynia               Konstantynów Łódzki    107.17      7.0     4413     1359      -34
 31 Piotr           Pietuchowski         Białystok              104.66      7.0     4406     1457      242
 32 Krzysztof       Mówka                Toruń                  128.97      7.0     4384     1403      263
 33 Krzysztof       Szkudlarek           Pabianice              112.72      7.0     4315     1508      105
 34 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             112.13      7.0     4192     1421      323
 35 Maciej          Kutera               Warszawa               109.86      7.0     4157     1500     -151
 36 Magdalena       Ochot                Katowice               104.29      7.0     4026     1408      122
 37 Jarosław        Sobczak              Warszawa               109.01      6.5     4299     1423       34
 38 Wojciech        Zemło                Łódź                   130.84      6.0     4745     1448      616
 39 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                129.67      6.0     4635     1482        5
 40 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    121.57      6.0     4543     1341      187
 41 Aleksandra      Merklejn             Szczecin               120.97      6.0     4504     1402       -8
 42 Stanisław       Gasik                Warszawa               117.99      6.0     4434     1357      -30
 43 Robert          Drózd                Wesoła                 100.00      6.0     4420     1383     -237
 44 Joanna          Juszczak             Warszawa               117.91      6.0     4408     1288      -13
 45 Paweł           Ochot                Katowice               100.74      6.0     4363     1313      -33
 46 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              100.35      6.0     4298     1305      181
 47 Krzysztof       Sojka                Łódź                   100.00      6.0     4251     1349      239
 48 Paweł           Opyc                 Warszawa               107.89      6.0     4157     1318       11
 49 Anna            Arana                Warszawa               100.00      6.0     4068     1285      -55
 50 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  100.00      6.0     4035     1315     -345
 51 Monika          Rubinstein           Warszawa               100.00      6.0     3958     1264     -133
 52 Michał          Szkudlarek           Pabianice              100.00      6.0     3780     1256     -487
 53 Bogdan          Wasilonek            Mińsk Mazowiecki       100.00      6.0     3740     1378     -679
 54 Marek           Syczuk               Warszawa               131.91      5.5     4350     1269       67
 55 Beata           Piotrowska           Łódź                   109.06      5.5     4308     1330       73
 56 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              100.00      5.5     4142     1314      180
 57 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              109.44      5.0     4413     1262     -124
 58 Robert          Soszka               Warszawa               111.72      5.0     4226     1190     -273
 59 Bogusław        Puchalski            Włocławek              112.54      5.0     4211     1250      -51
 60 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             106.06      5.0     4195     1191      107
 61 Tomasz          Żbikowski            Warszawa               104.71      5.0     4102     1196       67
 62 Robert          Głowacki             Łódź                   100.00      5.0     4040     1229     -302
 63 Bogumiła        Ilczuk               Warszawa               100.00      5.0     3968     1151      252
 64 Sylwester       Gryz                 Zabrze                 100.00      5.0     3960     1177     -353
 65 Marta           Szeliga-Frynia       Warszawa               100.00      5.0     3957     1218     -610
 66 Grażyna         Kaczyńska            Łódź                   100.00      5.0     3908     1131       62
 67 Rafał           Wesołowski           Warszawa               100.00      5.0     3730     1146     -233
 68 Krystyna        Puchalska            Łódź                   100.00      5.0     3601     1151     -591
 69 Jerzy           Ciesielski           Łódź                   100.00      5.0     3545     1177     -842
 70 Andrzej         Kroc                 Łódź                   100.00      4.0     4337     1040      167
 71 Piotr           Jańczyk              Łódź                   100.00      4.0     4104     1042      -99
 72 Anna            Niedzielko           Szczecin               100.00      4.0     4104     1089     -236
 73 Joanna          Ostrowska            Warszawa               100.00      4.0     4068     1148     -323
 74 Paweł           Czubla               Kock                   107.76      4.0     3990     1052     -133
 75 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          106.92      4.0     3987     1126     -319
 76 Przemysław      Pawlic               Wrocław                100.00      4.0     3768     1146     -830
 77 Jarosław        Kordalski            Lublin                 100.00      4.0     3692     1002     -346
 78 Olaf            Czubla               Łódź                   100.00      4.0     3646     1044     -477
 79 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   100.00      4.0     3644     1007     -326
 80 Marian          Dudycz               Łódź                   100.00      4.0     3501     1078     -503
 81 Julita          Spryszyńska          Łódź                   100.00      4.0     3418     1011      -41
 82 Janusz          Sojka                Łódź                   100.00      4.0     1895      650      464
 83 Mateusz         Zalega               Łódź                   100.00      4.0     1868      665      290
 84 Andrzej         Puchalski            Łódź                   100.00      3.0     4016      982     -350
 85 Halina          Łubniewicz           Łódź                   100.00      3.0     3640      912     -519
 86 Jolanta         Bednarska            Łódź                   100.00      3.0     3352     1000    -1133
 87 Andrzej         Szepczyński          Kraków                 122.28      3.0     2504      681       53
 88 Grzegorz        Owsiany              Skierniewice           100.00      3.0     2490      747     -183
 89 Monika          Dzik                 Poznań                 100.00      3.0     2340      813     -140
 90 Artur           Owsiany              Skierniewice           100.00      3.0     2330      725      -37
 91 Maciej          Michalak             Łódź                   117.17      3.0     2197      636       58
 92 Andrzej         Lis                  Mińsk Mazowiecki       100.00      2.0     1767      487      -93
 93 Anna            Czarnecka            Zgierz                 100.00      2.0     1550      489     -202
 94 Jadwiga         Kędzierska           Łódź                   100.00      2.0     1226      450     -402
 95 Agnieszka       Kowalczuk            Lublin                 100.00      1.5     2182      550     -795
 96 Jerzy           Augustyniak          Łódź                   100.00      1.0     2408      533     -139
 97 Paulina         Płatkiewicz          Zielona Góra           100.00      1.0     2089      496     -452
 98 Radosław        Szymański            Łódź                   100.00      1.0      975      271       -2
 99 Paweł           Górny                Lublin                 100.00      1.0      691      200       15
100 Andrzej         Lożyński             Piastów                118.88      1.0      419      156       83
101 Piotr           Ziółkowski           Piaseczno              100.00      0.0      975      169     -185
102 Tomasz          Krajewski            Łódź                   100.00      0.0      732      172     -517
103 Jacek           Rondio               Łódź                   100.00      0.0      730      163     -437
104 Piotr           Jach                 Łódź                   100.00      0.0      627      124      -72
105 Joanna          Rubaj                Lublin                 100.00      0.0      503      100     -199
106 Katarzyna       Spryszyńska          Łódź                   100.00      0.0      349      109     -532
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IX Mistrzostwa Łodzi



	Tomasz Zwoliński 142.43 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Jerzy          Luter                 105.80 +  470: 254  156
    2     7 Joanna         Ostrowska             100.00 -  346: 382   50
    3    17 Kamil          Nawrocki              109.44 +  422: 385  159
    4     9 Jarosław       Puchalski             124.96 +  367: 321  175
    5    10 Monika         Dzik                  100.00 +  335: 287  150
    6     4 Dariusz        Banaszek              136.92 -   24: 100   87
    7    14 Andrzej        Rechowicz             126.38 +  399: 293  176
    8     9 Magdalena      Merklejn              118.85 +  413: 363  169
    9     6 Krystyna       Augustyniak           103.81 +  512: 239  154
   10     2 Mariola        Osajda-Matczak        113.58 +  418: 404  164
   11     3 Wojciech       Usakiewicz            139.51 +  404: 339  190
   12     2 Kazio          Merklejn              134.55 +  443: 398  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1815  / 12 151.25




	Mariusz Skrobosz 141.04 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Żbikowski             104.71 +  361: 350  155
    2    14 Sergiusz       Puchalski             122.38 +  431: 301  172
    3     2 Kamil          Górka                 135.69 -  343: 349   86
    4    20 Przemysław     Pawlic                100.00 +  441: 270  150
    5    16 Karol          Wyrębkiewicz          135.40 -  379: 445   85
    6    13 Artur          Owsiany               100.00 +  384: 231  150
    7    12 Jarosław       Michalak              116.50 +  404: 367  166
    8    10 Jarosław       Sobczak               109.01 +  509: 328  159
    9     5 Dariusz        Banaszek              136.92 =  345: 345  137
   10     3 Kazio          Merklejn              134.55 +  455: 384  185
   11     4 Kazio          Merklejn              134.55 -  332: 352   85
   12     6 Dariusz        Banaszek              136.92 +  336: 319  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1717  / 12 143.08




	Mateusz Żbikowski 140.95 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Piotr          Pietuchowski          104.66 +  371: 365  155
    2    11 Jarosław       Michalak              116.50 +  358: 289  166
    3    10 Kazio          Merklejn              134.55 -  338: 452   85
    4    16 Mariola        Osajda-Matczak        113.58 -  356: 550   64
    5    33 Beata          Piotrowska            109.06 +  487: 288  159
    6    18 Stanisław      Gasik                 117.99 +  383: 370  168
    7    15 Bogdan         Wasilonek             100.00 +  386: 244  150
    8     5 Sergiusz       Puchalski             122.38 +  360: 354  172
    9     4 Andrzej        Oleksiak              129.67 +  404: 336  180
   10     4 Kamil          Górka                 135.69 -  292: 377   86
   11     6 Dorota         Zielińska             104.58 -  310: 386   55
   12    11 Adam           Weremczuk             127.72 +  435: 404  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1618  / 12 134.83




	Wojciech Usakiewicz 139.51 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dorota         Zielińska             104.58 +  412: 351  155
    2    23 Wojciech       Gołęcki               106.06 +  391: 346  156
    3    12 Maciej         Kutera                109.86 +  374: 277  160
    4     4 Kamil          Górka                 135.69 -  324: 397   86
    5     9 Sławomir       Kucia                 120.01 +  402: 368  170
    6     5 Krystyna       Augustyniak           103.81 +  403: 296  154
    7     4 Kazio          Merklejn              134.55 -  368: 446   85
    8     6 Sławomir       Kordjalik             128.34 +  466: 368  178
    9     7 Krzysztof      Sporczyk              100.00 +  449: 287  150
   10     1 Krzysztof      Usakiewicz            133.28 +  427: 360  183
   11     3 Tomasz         Zwoliński             142.43 -  339: 404   92
   12     4 Jerzy          Luter                 105.80 +  417: 363  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1725  / 12 143.75




	Dariusz Banaszek 136.92 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Magdalena      Ochot                 100.00 +  401: 286  150
    2     2 Iwona          Baran                 105.96 -  302: 364   56
    3    15 Jarosław       Sobczak               109.01 +  508: 279  159
    4    10 Paweł          Opyc                  107.89 +  480: 340  158
    5     7 Dorota         Zielińska             104.58 +  415: 343  155
    6     4 Tomasz         Zwoliński             142.43 +  100:  24  192
    7     3 Kamil          Górka                 135.69 -  358: 424   86
    8     8 Kamil          Nawrocki              109.44 +  405: 300  159
    9     5 Mariusz        Skrobosz              141.04 =  345: 345  141
   10     5 Justyna        Fugiel                129.30 -  255: 365   79
   11     8 Piotr          Pietuchowski          104.66 +  378: 363  155
   12     6 Mariusz        Skrobosz              141.04 -  319: 336   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1581  / 12 131.75




	Kamil Górka 135.69 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krystyna       Augustyniak           103.81 +  464: 376  154
    2     9 Eugeniusz      Wróblewski            112.13 +  485: 326  162
    3     2 Mariusz        Skrobosz              141.04 +  349: 343  191
    4     4 Wojciech       Usakiewicz            139.51 +  397: 324  190
    5     3 Marcin         Kozyra                123.70 +  497: 376  174
    6     1 Andrzej        Oleksiak              129.67 -  380: 498   80
    7     3 Dariusz        Banaszek              136.92 +  424: 358  187
    8     1 Mariola        Osajda-Matczak        113.58 -  371: 405   64
    9     3 Iwona          Baran                 105.96 +  383: 310  156
   10     4 Mateusz        Żbikowski             140.95 +  377: 292  191
   11     1 Justyna        Fugiel                129.30 -  331: 445   79
   12     3 Krzysztof      Usakiewicz            133.28 +  338: 306  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1811  / 12 150.92




	Karol Wyrębkiewicz 135.40 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Paweł          Ochot                 100.74 +  508: 287  151
    2     3 Krzysztof      Usakiewicz            133.28 -  348: 444   83
    3    14 Krzysztof      Szkudlarek            112.72 -  286: 367   63
    4    26 Monika         Rubinstein            100.00 +  413: 334  150
    5    16 Mariusz        Skrobosz              141.04 +  445: 379  191
    6    12 Jarosław       Puchalski             124.96 +  435: 336  175
    7     5 Justyna        Fugiel                129.30 -  355: 396   79
    8    15 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  416: 334  150
    9    13 Adam           Weremczuk             127.72 -  250: 475   78
   10     6 Wojciech       Zemło                 130.84 +  432: 327  181
   11    12 Jarosław       Puchalski             124.96 +  380: 281  175
   12     9 Dawid          Pikul                 128.39 -  380: 440   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1554  / 12 129.50




	Stanisław Rydzik 135.02 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dariusz        Nawrocki              100.35 -  260: 283   50
    2    38 Paweł          Frynia                107.17 +  507: 240  157
    3    22 Robert         Głowacki              100.00 -  364: 383   50
    4    27 Anna           Niedzielko            100.00 +  414: 255  150
    5    17 Jarosław       Puchalski             124.96 -  336: 417   75
    6    26 Eugeniusz      Wróblewski            112.13 +  352: 296  162
    7    22 Andrzej        Puchalski             100.00 +  618: 421  150
    8    13 Stanisław      Gasik                 117.99 +  401: 365  168
    9    10 Jerzy          Luter                 105.80 -  346: 353   56
   10    22 Marek          Syczuk                131.91 +  353: 309  182
   11    11 Andrzej        Oleksiak              129.67 +  475: 419  180
   12     7 Sławomir       Kordjalik             128.34 -  358: 361   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1458  / 12 121.50




	Kazio Merklejn 134.55 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Anna           Arana                 100.00 +  481: 268  150
    2     5 Renata         Kowalska              106.92 +  359: 318  157
    3    10 Mateusz        Żbikowski             140.95 +  452: 338  191
    4     5 Marcin         Kozyra                123.70 -  306: 342   74
    5    12 Krzysztof      Szkudlarek            112.72 +  462: 327  163
    6     7 Bogdan         Wasilonek             100.00 +  482: 228  150
    7     4 Wojciech       Usakiewicz            139.51 +  446: 368  190
    8     2 Andrzej        Oleksiak              129.67 +  518: 397  180
    9     1 Krzysztof      Usakiewicz            133.28 -  378: 386   83
   10     3 Mariusz        Skrobosz              141.04 -  384: 455   91
   11     4 Mariusz        Skrobosz              141.04 +  352: 332  191
   12     2 Tomasz         Zwoliński             142.43 -  398: 443   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1712  / 12 142.67




	Krzysztof Usakiewicz 133.28 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  398: 301  150
    2     3 Karol          Wyrębkiewicz          135.40 +  444: 348  185
    3     9 Bogusław       Puchalski             112.54 -  301: 431   63
    4    18 Joanna         Ostrowska             100.00 +  420: 295  150
    5     4 Aleksander     Puchalski             122.08 +  457: 338  172
    6     9 Maciej         Kutera                109.86 +  450: 345  160
    7     6 Marcin         Kozyra                123.70 +  483: 317  174
    8     3 Iwona          Baran                 105.96 +  337: 282  156
    9     1 Kazio          Merklejn              134.55 +  386: 378  185
   10     1 Wojciech       Usakiewicz            139.51 -  360: 427   90
   11     2 Mariola        Osajda-Matczak        113.58 -  332: 505   64
   12     3 Kamil          Górka                 135.69 -  306: 338   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1635  / 12 136.25




	Marek Syczuk 131.91 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jolanta        Bednarska             100.00 -  279: 334   50
    2    34 Tomasz         Żbikowski             104.71 +  379: 345  155
    3    25 Beata          Piotrowska            109.06 =  351: 351  109
    4    25 Renata         Kowalska              106.92 +  489: 238  157
    5    15 Bogusław       Puchalski             112.54 -  346: 430   63
    6    23 Jerzy          Luter                 105.80 -  361: 389   56
    7    30 Robert         Kamiński              121.57 -  399: 517   72
    8    34 Paweł          Czubla                107.76 +  377: 302  158
    9    28 Paweł          Ochot                 100.74 +  352: 325  151
   10    22 Stanisław      Rydzik                135.02 -  309: 353   85
   11    28 Beata          Piotrowska            109.06 +  386: 356  159
   12    23 Magdalena      Ochot                 100.00 -  322: 343   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1265  / 12 105.42




	Wojciech Zemło 130.84 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  511: 303  150
    2     1 Julita         Spryszyńska           100.00 +  434: 243  150
    3     3 Adam           Weremczuk             127.72 +  448: 288  178
    4     2 Andrzej        Oleksiak              129.67 -  314: 405   80
    5     5 Dawid          Pikul                 128.39 +  433: 243  178
    6     3 Bogusław       Puchalski             112.54 +  516: 261  163
    7     2 Mariola        Osajda-Matczak        113.58 -  348: 382   64
    8     4 Justyna        Fugiel                129.30 -  267: 440   79
    9     8 Aleksandra     Merklejn              120.97 +  437: 337  171
   10     6 Karol          Wyrębkiewicz          135.40 -  327: 432   85
   11     9 Sławomir       Kordjalik             128.34 -  348: 349   78
   12    14 Aleksander     Puchalski             122.08 -  362: 446   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Andrzej Oleksiak 129.67 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Anna           Czarnecka             100.00 +  417: 346  150
    2    20 Michał         Waszkiewicz           113.82 +  362: 352  164
    3     4 Mariola        Osajda-Matczak        113.58 +  445: 266  164
    4     2 Wojciech       Zemło                 130.84 +  405: 314  181
    5     1 Justyna        Fugiel                129.30 +  395: 394  179
    6     1 Kamil          Górka                 135.69 +  498: 380  186
    7     1 Iwona          Baran                 105.96 -  334: 353   56
    8     2 Kazio          Merklejn              134.55 -  397: 518   85
    9     4 Mateusz        Żbikowski             140.95 -  336: 404   91
   10     9 Aleksandra     Merklejn              120.97 -  320: 419   71
   11    11 Stanisław      Rydzik                135.02 -  419: 475   85
   12    15 Sławomir       Kucia                 120.01 -  307: 409   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1482  / 12 123.50




	Justyna Fugiel 129.30 Sandomierz             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Olaf           Czubla                100.00 +  465: 251  150
    2     8 Jarosław       Puchalski             124.96 +  412: 337  175
    3     5 Joanna         Ostrowska             100.00 +  491: 290  150
    4     3 Bogusław       Puchalski             112.54 +  401: 397  163
    5     1 Andrzej        Oleksiak              129.67 -  394: 395   80
    6     2 Iwona          Baran                 105.96 +  356: 351  156
    7     5 Karol          Wyrębkiewicz          135.40 +  396: 355  185
    8     4 Wojciech       Zemło                 130.84 +  440: 267  181
    9     2 Mariola        Osajda-Matczak        113.58 -  378: 387   64
   10     5 Dariusz        Banaszek              136.92 +  365: 255  187
   11     1 Kamil          Górka                 135.69 +  445: 331  186
   12     1 Mariola        Osajda-Matczak        113.58 +  371: 368  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1841  / 12 153.42




	Krzysztof Mówka 128.97 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Robert         Drózd                 100.00 -  359: 421   50
    2    31 Paweł          Ochot                 100.74 +  370: 363  151
    3    34 Krystyna       Puchalska             100.00 +  431: 204  150
    4    14 Krzysztof      Szkudlarek            112.72 -  323: 378   63
    5    24 Renata         Kowalska              106.92 +  357: 332  157
    6    25 Krzysztof      Sporczyk              100.00 -  290: 370   50
    7    32 Grzegorz       Owsiany               100.00 -  300: 346   50
    8    32 Jarosław       Kordalski             100.00 +  366: 305  150
    9    19 Aleksander     Puchalski             122.08 +  441: 334  172
   10    18 Michał         Waszkiewicz           113.82 +  421: 281  164
   11    16 Adam           Weremczuk             127.72 -  343: 414   78
   12    19 Stanisław      Gasik                 117.99 +  383: 373  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1403  / 12 116.92




	Dawid Pikul 128.39 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marian         Dudycz                100.00 +  439: 295  150
    2    16 Krzysztof      Szkudlarek            112.72 +  380: 350  163
    3    11 Aleksandra     Merklejn              120.97 -  318: 391   71
    4    19 Robert         Głowacki              100.00 +  419: 337  150
    5     5 Wojciech       Zemło                 130.84 -  243: 433   81
    6    14 Sergiusz       Puchalski             122.38 -  353: 486   72
    7    28 Przemysław     Pawlic                100.00 +  405: 337  150
    8    12 Aleksander     Puchalski             122.08 +  432: 338  172
    9    11 Sławomir       Kucia                 120.01 -  374: 445   70
   10    11 Adam           Weremczuk             127.72 +  496: 282  178
   11    13 Magdalena      Merklejn              118.85 +  384: 307  169
   12     9 Karol          Wyrębkiewicz          135.40 +  440: 380  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1611  / 12 134.25




	Sławomir Kordjalik 128.34 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Monika         Dzik                  100.00 -  346: 441   50
    2    36 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  513: 328  150
    3    13 Magdalena      Merklejn              118.85 +  404: 347  169
    4     7 Jarosław       Michalak              116.50 +  406: 314  166
    5     8 Adam           Weremczuk             127.72 +  381: 332  178
    6     8 Marcin         Kozyra                123.70 -  372: 520   74
    7     9 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  427: 293  150
    8     6 Wojciech       Usakiewicz            139.51 -  368: 466   90
    9    12 Andrzej        Rechowicz             126.38 +  426: 414  176
   10     8 Robert         Kamiński              121.57 -  422: 431   72
   11     9 Wojciech       Zemło                 130.84 +  349: 348  181
   12     7 Stanisław      Rydzik                135.02 +  361: 358  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1641  / 12 136.75




	Adam Weremczuk 127.72 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Sylwester      Gryz                  100.00 +  374: 333  150
    2    10 Joanna         Juszczak              117.91 +  408: 316  168
    3     3 Wojciech       Zemło                 130.84 -  288: 448   81
    4    15 Robert         Drózd                 100.00 +  436: 314  150
    5     8 Sławomir       Kordjalik             128.34 -  332: 381   78
    6    10 Aleksander     Puchalski             122.08 +  424: 340  172
    7    17 Krzysztof      Sporczyk              100.00 -  361: 403   50
    8    22 Dariusz        Nawrocki              100.35 +  358: 311  150
    9    13 Karol          Wyrębkiewicz          135.40 +  475: 250  185
   10    11 Dawid          Pikul                 128.39 -  282: 496   78
   11    16 Krzysztof      Mówka                 128.97 +  414: 343  179
   12    11 Mateusz        Żbikowski             140.95 -  404: 435   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Andrzej Rechowicz 126.38 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Robert         Głowacki              100.00 +  419: 352  150
    2    19 Jolanta        Bednarska             100.00 +  453: 334  150
    3     7 Bogdan         Wasilonek             100.00 +  413: 301  150
    4     6 Aleksandra     Merklejn              120.97 -  312: 401   71
    5    13 Maciej         Kutera                109.86 -  320: 345   60
    6    17 Monika         Dzik                  100.00 +  378: 316  150
    7    14 Tomasz         Zwoliński             142.43 -  293: 399   92
    8    23 Marek          Dudkiewicz            118.56 +  333: 301  169
    9    12 Sławomir       Kordjalik             128.34 -  414: 426   78
   10    12 Krystyna       Augustyniak           103.81 +  419: 364  154
   11    15 Aleksandra     Merklejn              120.97 +  419: 353  171
   12    10 Krystyna       Augustyniak           103.81 +  466: 404  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1549  / 12 129.08




	Jarosław Puchalski 124.96 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Bogumiła       Ilczuk                100.00 +  386: 326  150
    2     8 Justyna        Fugiel                129.30 -  337: 412   79
    3    35 Paulina        Płatkiewicz           100.00 +  371: 318  150
    4     9 Tomasz         Zwoliński             142.43 -  321: 367   92
    5    17 Stanisław      Rydzik                135.02 +  417: 336  185
    6    12 Karol          Wyrębkiewicz          135.40 -  336: 435   85
    7    27 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  459: 342  150
    8    20 Michał         Waszkiewicz           113.82 -  359: 380   64
    9    21 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  467: 206  150
   10     7 Sławomir       Kucia                 120.01 +  413: 343  170
   11    12 Karol          Wyrębkiewicz          135.40 -  281: 380   85
   12    18 Robert         Drózd                 100.00 +  392: 323  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1510  / 12 125.83




	Marcin Kozyra 123.70 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Piotr          Jach                  100.00 +  393: 333  150
    2     6 Jarosław       Sobczak               109.01 +  364: 357  159
    3     8 Robert         Soszka                111.72 +  346: 315  162
    4     5 Kazio          Merklejn              134.55 +  342: 306  185
    5     3 Kamil          Górka                 135.69 -  376: 497   86
    6     8 Sławomir       Kordjalik             128.34 +  520: 372  178
    7     6 Krzysztof      Usakiewicz            133.28 -  317: 483   83
    8     7 Krystyna       Augustyniak           103.81 -  351: 365   54
    9     9 Sergiusz       Puchalski             122.38 +  556: 354  172
   10    10 Robert         Drózd                 100.00 +  463: 324  150
   11     5 Jerzy          Luter                 105.80 -  344: 411   56
   12     8 Sergiusz       Puchalski             122.38 +  373: 334  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1607  / 12 133.92




	Sergiusz Puchalski 122.38 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Piotr          Jańczyk               100.00 +  442: 382  150
    2    14 Mariusz        Skrobosz              141.04 -  301: 431   91
    3    29 Jerzy          Luter                 105.80 +  506: 410  156
    4     8 Andrzej        Puchalski             100.00 +  342: 330  150
    5    14 Bogdan         Wasilonek             100.00 -  353: 382   50
    6    14 Dawid          Pikul                 128.39 +  486: 353  178
    7     7 Aleksandra     Merklejn              120.97 +  472: 384  171
    8     5 Mateusz        Żbikowski             140.95 -  354: 360   91
    9     9 Marcin         Kozyra                123.70 -  354: 556   74
   10    21 Wojciech       Gołęcki               106.06 +  377: 365  156
   11    10 Sławomir       Kucia                 120.01 +  385: 321  170
   12     8 Marcin         Kozyra                123.70 -  334: 373   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1511  / 12 125.92




	Andrzej Szepczyński 122.28 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  414: 273  150
    2    21 Maciej         Kutera                109.86 -  328: 380   60
    3    31 Przemysław     Pawlic                100.00 -  344: 447   50
    4    32 Michał         Waszkiewicz           113.82 -  325: 358   64
    5    35 Marian         Dudycz                100.00 +  399: 299  150
    6    29 Renata         Kowalska              106.92 +  371: 330  157
    7    25 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 -  323: 364   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     681  /  7  97.29




	Aleksander Puchalski 122.08 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  492: 314  150
    2     4 Przemysław     Pawlic                100.00 +  500: 207  150
    3     1 Monika         Dzik                  100.00 +  450: 324  150
    4     1 Iwona          Baran                 105.96 -  352: 451   56
    5     4 Krzysztof      Usakiewicz            133.28 -  338: 457   83
    6    10 Adam           Weremczuk             127.72 -  340: 424   78
    7    18 Robert         Głowacki              100.00 +  407: 390  150
    8    12 Dawid          Pikul                 128.39 -  338: 432   78
    9    19 Krzysztof      Mówka                 128.97 -  334: 441   79
   10    24 Kamil          Nawrocki              109.44 +  469: 236  159
   11    19 Krzysztof      Sporczyk              100.00 +  333: 330  150
   12    14 Wojciech       Zemło                 130.84 +  446: 362  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1464  / 12 122.00




	Robert Kamiński 121.57 Wysokie Mazowieckie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Tomasz         Krajewski             100.00 +  424: 222  150
    2    17 Bogdan         Wasilonek             100.00 -  336: 410   50
    3    23 Jolanta        Bednarska             100.00 +  426: 220  150
    4    11 Eugeniusz      Wróblewski            112.13 +  338: 283  162
    5     6 Mariola        Osajda-Matczak        113.58 -  329: 370   64
    6    24 Jarosław       Sobczak               109.01 -  285: 393   59
    7    30 Marek          Syczuk                131.91 +  517: 399  182
    8    17 Krzysztof      Szkudlarek            112.72 +  416: 362  163
    9    17 Maciej         Kutera                109.86 -  314: 455   60
   10     8 Sławomir       Kordjalik             128.34 +  431: 422  178
   11    14 Krystyna       Augustyniak           103.81 -  386: 400   54
   12    16 Marek          Dudkiewicz            118.56 -  341: 420   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1341  / 12 111.75




	Aleksandra Merklejn 120.97 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Andrzej        Kroc                  100.00 +  336: 316  150
    2    18 Robert         Drózd                 100.00 +  374: 333  150
    3    11 Dawid          Pikul                 128.39 +  391: 318  178
    4     6 Andrzej        Rechowicz             126.38 +  401: 312  176
    5     2 Iwona          Baran                 105.96 -  363: 371   56
    6     6 Mariola        Osajda-Matczak        113.58 -  376: 381   64
    7     7 Sergiusz       Puchalski             122.38 -  384: 472   72
    8    21 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  419: 377  150
    9     8 Wojciech       Zemło                 130.84 -  337: 437   81
   10     9 Andrzej        Oleksiak              129.67 +  419: 320  180
   11    15 Andrzej        Rechowicz             126.38 -  353: 419   76
   12    17 Magdalena      Merklejn              118.85 -  351: 456   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Sławomir Kucia 120.01 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Andrzej        Lis                   100.00 +  448: 361  150
    2    13 Mariola        Osajda-Matczak        113.58 -  328: 519   64
    3    19 Bogumiła       Ilczuk                100.00 +  349: 330  150
    4    22 Stanisław      Gasik                 117.99 +  517: 376  168
    5     9 Wojciech       Usakiewicz            139.51 -  368: 402   90
    6    11 Krzysztof      Sojka                 100.00 -  337: 379   50
    7    19 Robert         Soszka                111.72 +  455: 314  162
    8    14 Paweł          Opyc                  107.89 +  419: 267  158
    9    11 Dawid          Pikul                 128.39 +  445: 374  178
   10     7 Jarosław       Puchalski             124.96 -  343: 413   75
   11    10 Sergiusz       Puchalski             122.38 -  321: 385   72
   12    15 Andrzej        Oleksiak              129.67 +  409: 307  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1497  / 12 124.75




	Andrzej Lożyński 118.88 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   12    27 Wojciech       Gołęcki               106.06 +  419: 336  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     156  /  1 156.00




	Magdalena Merklejn 118.85 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Anna           Niedzielko            100.00 +  371: 328  150
    2    12 Beata          Piotrowska            109.06 +  431: 306  159
    3    13 Sławomir       Kordjalik             128.34 -  347: 404   78
    4    17 Bogdan         Wasilonek             100.00 -  354: 379   50
    5    19 Sylwester      Gryz                  100.00 +  425: 264  150
    6    15 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  501: 242  150
    7     8 Jerzy          Luter                 105.80 +  361: 319  156
    8     9 Tomasz         Zwoliński             142.43 -  363: 413   92
    9    14 Piotr          Pietuchowski          104.66 -  357: 366   55
   10    23 Jarosław       Sobczak               109.01 +  356: 273  159
   11    13 Dawid          Pikul                 128.39 -  307: 384   78
   12    17 Aleksandra     Merklejn              120.97 +  456: 351  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Marek Dudkiewicz 118.56 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Joanna         Ostrowska             100.00 -  371: 391   50
    2    27 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  448: 314  150
    3    16 Eugeniusz      Wróblewski            112.13 -  287: 387   62
    4    30 Marian         Dudycz                100.00 +  378: 209  150
    5    23 Tomasz         Żbikowski             104.71 +  415: 370  155
    6    19 Jarosław       Michalak              116.50 -  321: 346   66
    7    23 Piotr          Pietuchowski          104.66 -  382: 414   55
    8    23 Andrzej        Rechowicz             126.38 -  301: 333   76
    9    30 Robert         Soszka                111.72 +  392: 388  162
   10    26 Michał         Szkudlarek            100.00 +  459: 325  150
   11    20 Kamil          Nawrocki              109.44 +  455: 311  159
   12    16 Robert         Kamiński              121.57 +  420: 341  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1407  / 12 117.25




	Stanisław Gasik 117.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Artur          Owsiany               100.00 +  357: 348  150
    2    15 Monika         Dzik                  100.00 -  240: 358   50
    3    32 Grzegorz       Owsiany               100.00 +  407: 357  150
    4    22 Sławomir       Kucia                 120.01 -  376: 517   70
    5    21 Andrzej        Kroc                  100.00 +  385: 333  150
    6    18 Mateusz        Żbikowski             140.95 -  370: 383   91
    7    31 Beata          Piotrowska            109.06 +  409: 392  159
    8    13 Stanisław      Rydzik                135.02 -  365: 401   85
    9    23 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  418: 276  150
   10    13 Dorota         Zielińska             104.58 -  380: 386   55
   11    21 Joanna         Juszczak              117.91 +  354: 330  168
   12    19 Krzysztof      Mówka                 128.97 -  373: 383   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1357  / 12 113.08




	Joanna Juszczak 117.91 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Grzegorz       Owsiany               100.00 +  458: 368  150
    2    10 Adam           Weremczuk             127.72 -  316: 408   78
    3    21 Anna           Niedzielko            100.00 +  356: 326  150
    4    21 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 -  394: 417   50
    5    18 Paweł          Frynia                107.17 +  394: 378  157
    6    16 Krzysztof      Szkudlarek            112.72 -  366: 397   63
    7    20 Monika         Dzik                  100.00 +  423: 252  150
    8    16 Piotr          Pietuchowski          104.66 -  314: 433   55
    9    20 Paweł          Opyc                  107.89 -  281: 427   58
   10    25 Rafał          Wesołowski            100.00 +  390: 289  150
   11    21 Stanisław      Gasik                 117.99 -  330: 354   68
   12    25 Kamil          Nawrocki              109.44 +  386: 372  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1288  / 12 107.33




	Maciej Michalak 117.54 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Przemysław     Pawlic                100.00 -  335: 398   50
    2    40 Michał         Szkudlarek            100.00 +  467: 251  150
    3    18 Michał         Waszkiewicz           113.82 +  483: 264  164
    8    19 Jarosław       Michalak              116.50 -  259: 382   66
    9    24 Dariusz        Nawrocki              100.35 +  380: 360  150
   10    15 Jerzy          Luter                 105.80 -  273: 484   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     636  /  6 106.00




	Jarosław Michalak 116.50 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Krystyna       Puchalska             100.00 +  454: 249  150
    2    11 Mateusz        Żbikowski             140.95 -  289: 358   91
    3    30 Anna           Arana                 100.00 +  371: 299  150
    4     7 Sławomir       Kordjalik             128.34 -  314: 406   78
    5    30 Julita         Spryszyńska           100.00 +  330: 282  150
    6    19 Marek          Dudkiewicz            118.56 +  346: 321  169
    7    12 Mariusz        Skrobosz              141.04 -  367: 404   91
    8    19 Maciej         Michalak              117.54 +  382: 259  168
    9    16 Robert         Drózd                 100.00 +  435: 292  150
   10    16 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  394: 311  150
   11     7 Iwona          Baran                 105.96 -  300: 480   56
   12    12 Piotr          Pietuchowski          104.66 +  385: 379  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1558  / 12 129.83




	Michał Waszkiewicz 113.82 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Andrzej        Puchalski             100.00 +  333: 310  150
    2    20 Andrzej        Oleksiak              129.67 -  352: 362   80
    3    18 Maciej         Michalak              117.54 -  264: 483   68
    4    32 Andrzej        Szepczyński           122.28 +  358: 325  172
    5    29 Paweł          Opyc                  107.89 +  396: 357  158
    6    20 Robert         Drózd                 100.00 +  486: 364  150
    7    10 Krystyna       Augustyniak           103.81 -  290: 455   54
    8    20 Jarosław       Puchalski             124.96 +  380: 359  175
    9    15 Kamil          Nawrocki              109.44 +  405: 376  159
   10    18 Krzysztof      Mówka                 128.97 -  281: 421   79
   11    18 Maciej         Kutera                109.86 +  388: 311  160
   12    13 Krzysztof      Szkudlarek            112.72 +  419: 380  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1568  / 12 130.67




	Mariola Osajda-Matczak 113.58 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Paulina        Płatkiewicz           100.00 +  371: 175  150
    2    13 Sławomir       Kucia                 120.01 +  519: 328  170
    3     4 Andrzej        Oleksiak              129.67 -  266: 445   80
    4    16 Mateusz        Żbikowski             140.95 +  550: 356  191
    5     6 Robert         Kamiński              121.57 +  370: 329  172
    6     6 Aleksandra     Merklejn              120.97 +  381: 376  171
    7     2 Wojciech       Zemło                 130.84 +  382: 348  181
    8     1 Kamil          Górka                 135.69 +  405: 371  186
    9     2 Justyna        Fugiel                129.30 +  387: 378  179
   10     2 Tomasz         Zwoliński             142.43 -  404: 418   92
   11     2 Krzysztof      Usakiewicz            133.28 +  505: 332  183
   12     1 Justyna        Fugiel                129.30 -  368: 371   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1834  / 12 152.83




	Krzysztof Szkudlarek 112.72 Pabianice                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Jacek          Rondio                100.00 +  356: 279  150
    2    16 Dawid          Pikul                 128.39 -  350: 380   78
    3    14 Karol          Wyrębkiewicz          135.40 +  367: 286  185
    4    14 Krzysztof      Mówka                 128.97 +  378: 323  179
    5    12 Kazio          Merklejn              134.55 -  327: 462   85
    6    16 Joanna         Juszczak              117.91 +  397: 366  168
    7    11 Dorota         Zielińska             104.58 -  341: 372   55
    8    17 Robert         Kamiński              121.57 -  362: 416   72
    9    25 Magdalena      Ochot                 100.00 +  350: 310  150
   10    19 Maciej         Kutera                109.86 +  364: 325  160
   11    17 Paweł          Opyc                  107.89 +  343: 272  158
   12    13 Michał         Waszkiewicz           113.82 -  380: 419   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1504  / 12 125.33




	Bogusław Puchalski 112.54 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Monika         Rubinstein            100.00 +  411: 306  150
    2    24 Dariusz        Nawrocki              100.35 +  345: 294  150
    3     9 Krzysztof      Usakiewicz            133.28 +  431: 301  183
    4     3 Justyna        Fugiel                129.30 -  397: 401   79
    5    15 Marek          Syczuk                131.91 +  430: 346  182
    6     3 Wojciech       Zemło                 130.84 -  261: 516   81
    7    16 Jarosław       Sobczak               109.01 -  309: 387   59
    8    24 Maciej         Kutera                109.86 -  342: 349   60
    9    22 Sylwester      Gryz                  100.00 +  388: 262  150
   10    14 Iwona          Baran                 105.96 -  313: 365   56
   11    22 Robert         Drózd                 100.00 -  291: 408   50
   12    26 Krzysztof      Sojka                 100.00 -  293: 327   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1250  / 12 104.17




	Eugeniusz Wróblewski 112.13 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  377: 315  150
    2     9 Kamil          Górka                 135.69 -  326: 485   86
    3    16 Marek          Dudkiewicz            118.56 +  387: 287  169
    4    11 Robert         Kamiński              121.57 -  283: 338   72
    5    22 Krzysztof      Sojka                 100.00 -  328: 348   50
    6    26 Stanisław      Rydzik                135.02 -  296: 352   85
    7    40 Jolanta        Bednarska             100.00 +  328: 263  150
    8    35 Beata          Piotrowska            109.06 -  357: 395   59
    9    38 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  364: 248  150
   10    31 Joanna         Ostrowska             100.00 +  367: 282  150
   11    25 Monika         Rubinstein            100.00 +  356: 256  150
   12    22 Anna           Arana                 100.00 +  423: 300  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1421  / 12 118.42




	Robert Soszka 111.72 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  407: 340  150
    2    25 Piotr          Jańczyk               100.00 +  451: 381  150
    3     8 Marcin         Kozyra                123.70 -  315: 346   74
    4    13 Dorota         Zielińska             104.58 -  246: 441   55
    5    34 Grzegorz       Owsiany               100.00 -  342: 370   50
    6    33 Magdalena      Ochot                 100.00 +  351: 336  150
    7    19 Sławomir       Kucia                 120.01 -  314: 455   70
    8    33 Rafał          Wesołowski            100.00 +  372: 329  150
    9    30 Marek          Dudkiewicz            118.56 -  388: 392   69
   10    27 Beata          Piotrowska            109.06 -  332: 391   59
   11    29 Jarosław       Sobczak               109.01 -  338: 425   59
   12    34 Anna           Niedzielko            100.00 +  370: 293  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1186  / 12  98.83




	Maciej Kutera 109.86 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Krzysztof      Sporczyk              100.00 +  326: 319  150
    2    21 Andrzej        Szepczyński           122.28 +  380: 328  172
    3    12 Wojciech       Usakiewicz            139.51 -  277: 374   90
    4    23 Sylwester      Gryz                  100.00 +  385: 272  150
    5    13 Andrzej        Rechowicz             126.38 +  345: 320  176
    6     9 Krzysztof      Usakiewicz            133.28 -  345: 450   83
    7    13 Kamil          Nawrocki              109.44 -  289: 517   59
    8    24 Bogusław       Puchalski             112.54 +  349: 342  163
    9    17 Robert         Kamiński              121.57 +  455: 314  172
   10    19 Krzysztof      Szkudlarek            112.72 -  325: 364   63
   11    18 Michał         Waszkiewicz           113.82 -  311: 388   64
   12    21 Paweł          Opyc                  107.89 +  370: 320  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1500  / 12 125.00




	Kamil Nawrocki 109.44 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Julita         Spryszyńska           100.00 -  288: 404   50
    2    30 Andrzej        Lis                   100.00 +  404: 282  150
    3    17 Tomasz         Zwoliński             142.43 -  385: 422   92
    4    34 Anna           Arana                 100.00 +  418: 414  150
    5    20 Robert         Głowacki              100.00 +  383: 349  150
    6    21 Przemysław     Pawlic                100.00 +  423: 257  150
    7    13 Maciej         Kutera                109.86 +  517: 289  160
    8     8 Dariusz        Banaszek              136.92 -  300: 405   87
    9    15 Michał         Waszkiewicz           113.82 -  376: 405   64
   10    24 Aleksander     Puchalski             122.08 -  236: 469   72
   11    20 Marek          Dudkiewicz            118.56 -  311: 455   69
   12    25 Joanna         Juszczak              117.91 -  372: 386   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1262  / 12 105.17




	Beata Piotrowska 109.06 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Katarzyna      Spryszyńska           100.00 +  451: 191  150
    2    12 Magdalena      Merklejn              118.85 -  306: 431   69
    3    25 Marek          Syczuk                131.91 =  351: 351  132
    4    24 Monika         Dzik                  100.00 -  308: 362   50
    5    33 Mateusz        Żbikowski             140.95 -  288: 487   91
    6    38 Paweł          Czubla                107.76 +  401: 251  158
    7    31 Stanisław      Gasik                 117.99 -  392: 409   68
    8    35 Eugeniusz      Wróblewski            112.13 +  395: 357  162
    9    29 Wojciech       Gołęcki               106.06 -  309: 375   56
   10    27 Robert         Soszka                111.72 +  391: 332  162
   11    28 Marek          Syczuk                131.91 -  356: 386   82
   12    33 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  360: 303  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1330  / 12 110.83




	Jarosław Sobczak 109.01 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  472: 321  150
    2     6 Marcin         Kozyra                123.70 -  357: 364   74
    3    15 Dariusz        Banaszek              136.92 -  279: 508   87
    4    29 Anna           Czarnecka             100.00 +  358: 265  150
    5    27 Krzysztof      Sporczyk              100.00 =  365: 365  100
    6    24 Robert         Kamiński              121.57 +  393: 285  172
    7    16 Bogusław       Puchalski             112.54 +  387: 309  163
    8    10 Mariusz        Skrobosz              141.04 -  328: 509   91
    9    18 Dorota         Zielińska             104.58 -  336: 341   55
   10    23 Magdalena      Merklejn              118.85 -  273: 356   69
   11    29 Robert         Soszka                111.72 +  425: 338  162
   12    24 Krzysztof      Sporczyk              100.00 +  326: 304  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1423  / 12 118.58




	Paweł Opyc 107.89 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Michał         Szkudlarek            100.00 +  413: 254  150
    2    22 Radosław       Szymański             100.00 +  356: 333  150
    3     6 Iwona          Baran                 105.96 -  325: 375   56
    4    10 Dariusz        Banaszek              136.92 -  340: 480   87
    5    29 Michał         Waszkiewicz           113.82 -  357: 396   64
    6    31 Joanna         Ostrowska             100.00 +  423: 337  150
    7    24 Artur          Owsiany               100.00 +  310: 279  150
    8    14 Sławomir       Kucia                 120.01 -  267: 419   70
    9    20 Joanna         Juszczak              117.91 +  427: 281  168
   10    20 Krzysztof      Sporczyk              100.00 +  347: 279  150
   11    17 Krzysztof      Szkudlarek            112.72 -  272: 343   63
   12    21 Maciej         Kutera                109.86 -  320: 370   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1318  / 12 109.83




	Paweł Czubla 107.76 Kock                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Radosław       Szymański             100.00 -  297: 326   50
    2    28 Grzegorz       Owsiany               100.00 -  358: 369   50
    3    42 Magdalena      Ochot                 100.00 +  339: 260  150
    4    28 Artur          Owsiany               100.00 -  344: 347   50
    5    38 Jolanta        Bednarska             100.00 +  370: 268  150
    6    38 Beata          Piotrowska            109.06 -  251: 401   59
    7    34 Piotr          Jańczyk               100.00 +  407: 279  150
    8    34 Marek          Syczuk                131.91 -  302: 377   82
    9    39 Renata         Kowalska              106.92 -  286: 335   57
   10    34 Anna           Arana                 100.00 -  279: 397   50
   11    40 Mateusz        Zalega                100.00 -  292: 353   50
   12    42 Andrzej        Lis                   100.00 +  465: 411  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1048  / 12  87.33




	Paweł Frynia 107.17 Konstantynów Łódzki      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Bogdan         Wasilonek             100.00 -  342: 356   50
    2    38 Stanisław      Rydzik                135.02 -  240: 507   85
    3    41 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  385: 309  150
    4    31 Grzegorz       Owsiany               100.00 +  435: 365  150
    5    18 Joanna         Juszczak              117.91 -  378: 394   68
    6    32 Sylwester      Gryz                  100.00 +  369: 328  150
    7    29 Jarosław       Kordalski             100.00 +  352: 301  150
    8    18 Robert         Drózd                 100.00 -  358: 424   50
    9    26 Olaf           Czubla                100.00 +  379: 308  150
   10    17 Piotr          Pietuchowski          104.66 -  379: 380   55
   11    23 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  366: 357  150
   12    20 Paweł          Ochot                 100.74 +  430: 418  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1359  / 12 113.25




	Renata Kowalska 106.92 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  396: 246  150
    2     5 Kazio          Merklejn              134.55 -  318: 359   85
    3    37 Jarosław       Kordalski             100.00 +  406: 373  150
    4    25 Marek          Syczuk                131.91 -  238: 489   82
    5    24 Krzysztof      Mówka                 128.97 -  332: 357   79
    6    29 Andrzej        Szepczyński           122.28 -  330: 371   72
    7    38 Olaf           Czubla                100.00 -  266: 340   50
    8    40 Michał         Szkudlarek            100.00 -  326: 336   50
    9    39 Paweł          Czubla                107.76 +  335: 286  158
   10    35 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  339: 361   50
   11    39 Andrzej        Puchalski             100.00 +  361: 360  150
   12    36 Mateusz        Zalega                100.00 -  340: 428   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1126  / 12  93.83




	Wojciech Gołęcki 106.06 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Rafał          Wesołowski            100.00 +  308: 280  150
    2    23 Wojciech       Usakiewicz            139.51 -  346: 391   90
    3    26 Robert         Drózd                 100.00 -  387: 405   50
    4    40 Krystyna       Puchalska             100.00 +  415: 240  150
    5    28 Przemysław     Pawlic                100.00 -  297: 342   50
    6    34 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  370: 386   50
    7    33 Bogumiła       Ilczuk                100.00 +  351: 283  150
    8    29 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  336: 239  150
    9    29 Beata          Piotrowska            109.06 +  375: 309  159
   10    21 Sergiusz       Puchalski             122.38 -  365: 377   72
   11    24 Paweł          Ochot                 100.74 -  309: 417   51
   12    27 Andrzej        Lożyński              118.88 -  336: 419   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1191  / 12  99.25




	Iwona Baran 105.96 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Halina         Łubniewicz            100.00 +  510: 249  150
    2     2 Dariusz        Banaszek              136.92 +  364: 302  187
    3     6 Paweł          Opyc                  107.89 +  375: 325  158
    4     1 Aleksander     Puchalski             122.08 +  451: 352  172
    5     2 Aleksandra     Merklejn              120.97 +  371: 363  171
    6     2 Justyna        Fugiel                129.30 -  351: 356   79
    7     1 Andrzej        Oleksiak              129.67 +  353: 334  180
    8     3 Krzysztof      Usakiewicz            133.28 -  282: 337   83
    9     3 Kamil          Górka                 135.69 -  310: 383   86
   10    14 Bogusław       Puchalski             112.54 +  365: 313  163
   11     7 Jarosław       Michalak              116.50 +  480: 300  166
   12     5 Dorota         Zielińska             104.58 +  398: 341  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1750  / 12 145.83




	Jerzy Luter 105.80 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             142.43 -  254: 470   92
    2    39 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  387: 303  150
    3    29 Sergiusz       Puchalski             122.38 -  410: 506   72
    4    38 Paulina        Płatkiewicz           100.00 +  377: 341  150
    5    31 Dariusz        Nawrocki              100.35 +  426: 314  150
    6    23 Marek          Syczuk                131.91 +  389: 361  182
    7     8 Magdalena      Merklejn              118.85 -  319: 361   69
    8    25 Bogdan         Wasilonek             100.00 +  432: 293  150
    9    10 Stanisław      Rydzik                135.02 +  353: 346  185
   10    15 Maciej         Michalak              117.54 +  484: 273  168
   11     5 Marcin         Kozyra                123.70 +  411: 344  174
   12     4 Wojciech       Usakiewicz            139.51 -  363: 417   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1632  / 12 136.00




	Tomasz Żbikowski 104.71 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              141.04 -  350: 361   91
    2    34 Marek          Syczuk                131.91 -  345: 379   82
    3    40 Rafał          Wesołowski            100.00 +  354: 203  150
    4    39 Michał         Szkudlarek            100.00 +  321: 272  150
    5    23 Marek          Dudkiewicz            118.56 -  370: 415   69
    6    36 Dariusz        Nawrocki              100.35 -  372: 430   50
    7    35 Magdalena      Ochot                 100.00 -  300: 343   50
    8    36 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  424: 311  150
    9    32 Anna           Arana                 100.00 -  319: 339   50
   10    29 Anna           Niedzielko            100.00 +  354: 285  150
   11    30 Robert         Głowacki              100.00 -  296: 402   50
   12    35 Joanna         Ostrowska             100.00 +  297: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1192  / 12  99.33




	Piotr Pietuchowski 104.66 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mateusz        Żbikowski             140.95 -  365: 371   91
    2    29 Marian         Dudycz                100.00 -  342: 355   50
    3    39 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  378: 258  150
    4    33 Julita         Spryszyńska           100.00 -  261: 373   50
    5    37 Halina         Łubniewicz            100.00 +  352: 297  150
    6    27 Grzegorz       Owsiany               100.00 +  373: 315  150
    7    23 Marek          Dudkiewicz            118.56 +  414: 382  169
    8    16 Joanna         Juszczak              117.91 +  433: 314  168
    9    14 Magdalena      Merklejn              118.85 +  366: 357  169
   10    17 Paweł          Frynia                107.17 +  380: 379  157
   11     8 Dariusz        Banaszek              136.92 -  363: 378   87
   12    12 Jarosław       Michalak              116.50 -  379: 385   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1457  / 12 121.42




	Dorota Zielińska 104.58 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Wojciech       Usakiewicz            139.51 -  351: 412   90
    2    33 Rafał          Wesołowski            100.00 +  408: 312  150
    3    24 Radosław       Szymański             100.00 +  324: 316  150
    4    13 Robert         Soszka                111.72 +  441: 246  162
    5     7 Dariusz        Banaszek              136.92 -  343: 415   87
    6    22 Jarosław       Kordalski             100.00 +  497: 401  150
    7    11 Krzysztof      Szkudlarek            112.72 +  372: 341  163
    8    11 Krzysztof      Sporczyk              100.00 -  325: 469   50
    9    18 Jarosław       Sobczak               109.01 +  341: 336  159
   10    13 Stanisław      Gasik                 117.99 +  386: 380  168
   11     6 Mateusz        Żbikowski             140.95 +  386: 310  191
   12     5 Iwona          Baran                 105.96 -  341: 398   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1576  / 12 131.33




	Krystyna Augustyniak 103.81 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Kamil          Górka                 135.69 -  376: 464   86
    2    26 Monika         Rubinstein            100.00 +  377: 349  150
    3    27 Marian         Dudycz                100.00 +  431: 327  150
    4    12 Krzysztof      Sporczyk              100.00 +  415: 245  150
    5    11 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  491: 329  150
    6     5 Wojciech       Usakiewicz            139.51 -  296: 403   90
    7    10 Michał         Waszkiewicz           113.82 +  455: 290  164
    8     7 Marcin         Kozyra                123.70 +  365: 351  174
    9     6 Tomasz         Zwoliński             142.43 -  239: 512   92
   10    12 Andrzej        Rechowicz             126.38 -  364: 419   76
   11    14 Robert         Kamiński              121.57 +  400: 386  172
   12    10 Andrzej        Rechowicz             126.38 -  404: 466   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1530  / 12 127.50




	Paweł Ochot 100.74 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Karol          Wyrębkiewicz          135.40 -  287: 508   85
    2    31 Krzysztof      Mówka                 128.97 -  363: 370   79
    3    44 Olaf           Czubla                100.00 +  423: 307  150
    4    36 Dariusz        Nawrocki              100.35 -  278: 365   50
    5    36 Magdalena      Ochot                 100.00 -  330: 413   50
    6    40 Paulina        Płatkiewicz           100.00 +  410: 336  150
    7    36 Halina         Łubniewicz            100.00 +  375: 307  150
    8    30 Przemysław     Pawlic                100.00 +  352: 327  150
    9    28 Marek          Syczuk                131.91 -  325: 352   82
   10    28 Andrzej        Kroc                  100.00 +  385: 372  150
   11    24 Wojciech       Gołęcki               106.06 +  417: 309  156
   12    20 Paweł          Frynia                107.17 -  418: 430   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1309  / 12 109.08




	Dariusz Nawrocki 100.35 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Stanisław      Rydzik                135.02 +  283: 260  185
    2    24 Bogusław       Puchalski             112.54 -  294: 345   63
    3    33 Andrzej        Puchalski             100.00 -  313: 367   50
    4    36 Paweł          Ochot                 100.74 +  365: 278  151
    5    31 Jerzy          Luter                 105.80 -  314: 426   56
    6    36 Tomasz         Żbikowski             104.71 +  430: 372  155
    7    26 Andrzej        Kroc                  100.00 +  383: 380  150
    8    22 Adam           Weremczuk             127.72 -  311: 358   78
    9    24 Maciej         Michalak              117.54 -  360: 380   68
   10    30 Robert         Głowacki              100.00 -  284: 286   50
   11    31 Anna           Niedzielko            100.00 +  492: 436  150
   12    28 Robert         Głowacki              100.00 +  469: 229  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1306  / 12 108.83




	Anna Arana 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kazio          Merklejn              134.55 -  268: 481   85
    2    37 Anna           Czarnecka             100.00 +  345: 263  150
    3    30 Jarosław       Michalak              116.50 -  299: 371   66
    4    34 Kamil          Nawrocki              109.44 -  414: 418   59
    5    40 Michał         Szkudlarek            100.00 +  367: 332  150
    6    28 Andrzej        Kroc                  100.00 -  342: 354   50
    7    37 Rafał          Wesołowski            100.00 -  291: 308   50
    8    39 Krystyna       Puchalska             100.00 +  325: 276  150
    9    32 Tomasz         Żbikowski             104.71 +  339: 319  155
   10    34 Paweł          Czubla                107.76 +  397: 279  158
   11    26 Sylwester      Gryz                  100.00 +  381: 299  150
   12    22 Eugeniusz      Wróblewski            112.13 -  300: 423   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1285  / 12 107.08




	Jerzy Augustyniak 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Krzysztof      Usakiewicz            133.28 -  301: 398   83
    4    41 Jarosław       Kordalski             100.00 -  267: 282   50
    5    46 Olaf           Czubla                100.00 -  242: 300   50
    7    45 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  336: 389   50
    8    45 Jadwiga        Kędzierska            100.00 -  269: 304   50
    9    45 Agnieszka      Kowalczuk             100.00 -  301: 309   50
   10    45 Jolanta        Bednarska             100.00 -  288: 311   50
   11    45 Jadwiga        Kędzierska            100.00 +  404: 254  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     533  /  8  66.62




	Jolanta Bednarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marek          Syczuk                131.91 +  334: 279  182
    2    19 Andrzej        Rechowicz             126.38 -  334: 453   76
    3    23 Robert         Kamiński              121.57 -  220: 426   72
    4    37 Andrzej        Kroc                  100.00 -  249: 418   50
    5    38 Paweł          Czubla                107.76 -  268: 370   58
    6    41 Monika         Rubinstein            100.00 +  326: 303  150
    7    40 Eugeniusz      Wróblewski            112.13 -  263: 328   62
    8    37 Piotr          Jańczyk               100.00 -  234: 395   50
    9    40 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  223: 371   50
   10    45 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  311: 288  150
   11    42 Jarosław       Kordalski             100.00 -  315: 418   50
   12    44 Julita         Spryszyńska           100.00 -  275: 436   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1000  / 12  83.33




	Jerzy Ciesielski 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Wojciech       Zemło                 130.84 -  303: 511   81
    2    27 Marek          Dudkiewicz            118.56 -  314: 448   69
    3    49 Joanna         Rubaj                 100.00 +  282: 255  150
    4    35 Krzysztof      Sojka                 100.00 -  188: 409   50
    5    41 Anna           Niedzielko            100.00 -  281: 545   50
    6    42 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  374: 248  150
    7    39 Joanna         Ostrowska             100.00 +  415: 354  150
    8    29 Wojciech       Gołęcki               106.06 -  239: 336   56
    9    38 Eugeniusz      Wróblewski            112.13 -  248: 364   62
   10    38 Bogumiła       Ilczuk                100.00 +  303: 292  150
   11    36 Marian         Dudycz                100.00 +  295: 265  150
   12    33 Beata          Piotrowska            109.06 -  303: 360   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1177  / 12  98.08




	Anna Czarnecka 100.00 Zgierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Oleksiak              129.67 -  346: 417   80
    2    37 Anna           Arana                 100.00 -  263: 345   50
    3    38 Piotr          Jańczyk               100.00 +  371: 350  150
    4    29 Jarosław       Sobczak               109.01 -  265: 358   59
    5    42 Krystyna       Puchalska             100.00 +  305: 282  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     489  /  5  97.80




	Olaf Czubla 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Justyna        Fugiel                129.30 -  251: 465   79
    2    41 Sylwester      Gryz                  100.00 -  301: 345   50
    3    44 Paweł          Ochot                 100.74 -  307: 423   51
    4    45 Rafał          Wesołowski            100.00 -  275: 308   50
    5    46 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  300: 242  150
    6    45 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  320: 287  150
    7    38 Renata         Kowalska              106.92 +  340: 266  157
    8    31 Anna           Niedzielko            100.00 +  358: 299  150
    9    26 Paweł          Frynia                107.17 -  308: 379   57
   10    41 Mateusz        Zalega                100.00 -  343: 362   50
   11    34 Bogdan         Wasilonek             100.00 -  242: 374   50
   12    39 Rafał          Wesołowski            100.00 -  301: 373   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1044  / 12  87.00




	Robert Drózd 100.00 Wesoła                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Krzysztof      Mówka                 128.97 +  421: 359  179
    2    18 Aleksandra     Merklejn              120.97 -  333: 374   71
    3    26 Wojciech       Gołęcki               106.06 +  405: 387  156
    4    15 Adam           Weremczuk             127.72 -  314: 436   78
    5    26 Bogumiła       Ilczuk                100.00 +  418: 327  150
    6    20 Michał         Waszkiewicz           113.82 -  364: 486   64
    7    21 Anna           Niedzielko            100.00 +  394: 349  150
    8    18 Paweł          Frynia                107.17 +  424: 358  157
    9    16 Jarosław       Michalak              116.50 -  292: 435   66
   10    10 Marcin         Kozyra                123.70 -  324: 463   74
   11    22 Bogusław       Puchalski             112.54 +  408: 291  163
   12    18 Jarosław       Puchalski             124.96 -  323: 392   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1383  / 12 115.25




	Marian Dudycz 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Dawid          Pikul                 128.39 -  295: 439   78
    2    29 Piotr          Pietuchowski          104.66 +  355: 342  155
    3    27 Krystyna       Augustyniak           103.81 -  327: 431   54
    4    30 Marek          Dudkiewicz            118.56 -  209: 378   69
    5    35 Andrzej        Szepczyński           122.28 -  299: 399   72
    6    43 Krystyna       Puchalska             100.00 -  292: 305   50
    7    44 Michał         Szkudlarek            100.00 -  243: 303   50
    8    44 Agnieszka      Kowalczuk             100.00 +  341: 169  150
    9    41 Julita         Spryszyńska           100.00 +  262: 228  150
   10    39 Przemysław     Pawlic                100.00 +  339: 335  150
   11    36 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  265: 295   50
   12    40 Andrzej        Kroc                  100.00 -  274: 380   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1078  / 12  89.83




	Monika Dzik 100.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Sławomir       Kordjalik             128.34 +  441: 346  178
    2    15 Stanisław      Gasik                 117.99 +  358: 240  168
    3     1 Aleksander     Puchalski             122.08 -  324: 450   72
    4    24 Beata          Piotrowska            109.06 +  362: 308  159
    5    10 Tomasz         Zwoliński             142.43 -  287: 335   92
    6    17 Andrzej        Rechowicz             126.38 -  316: 378   76
    7    20 Joanna         Juszczak              117.91 -  252: 423   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     813  /  7 116.14




	Sylwester Gryz 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Adam           Weremczuk             127.72 -  333: 374   78
    2    41 Olaf           Czubla                100.00 +  345: 301  150
    3    20 Artur          Owsiany               100.00 +  447: 356  150
    4    23 Maciej         Kutera                109.86 -  272: 385   60
    5    19 Magdalena      Merklejn              118.85 -  264: 425   69
    6    32 Paweł          Frynia                107.17 -  328: 369   57
    7    41 Krystyna       Puchalska             100.00 +  335: 334  150
    8    26 Andrzej        Kroc                  100.00 +  429: 345  150
    9    22 Bogusław       Puchalski             112.54 -  262: 388   63
   10    32 Piotr          Jańczyk               100.00 +  362: 301  150
   11    26 Anna           Arana                 100.00 -  299: 381   50
   12    29 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  284: 354   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1177  / 12  98.08




	Robert Głowacki 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Andrzej        Rechowicz             126.38 -  352: 419   76
    2    32 Magdalena      Ochot                 100.00 +  317: 294  150
    3    22 Stanisław      Rydzik                135.02 +  383: 364  185
    4    19 Dawid          Pikul                 128.39 -  337: 419   78
    5    20 Kamil          Nawrocki              109.44 -  349: 383   59
    6    37 Rafał          Wesołowski            100.00 +  379: 290  150
    7    18 Aleksander     Puchalski             122.08 -  390: 407   72
    8    27 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  311: 401   50
    9    33 Przemysław     Pawlic                100.00 -  305: 316   50
   10    30 Dariusz        Nawrocki              100.35 +  286: 284  150
   11    30 Tomasz         Żbikowski             104.71 +  402: 296  155
   12    28 Dariusz        Nawrocki              100.35 -  229: 469   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1225  / 12 102.08




	Paweł Górny 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    48 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  398: 351  150
    3    36 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 -  293: 325   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     200  /  2 100.00




	Bogumiła Ilczuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jarosław       Puchalski             124.96 -  326: 386   75
    2    44 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  358: 248  150
    3    19 Sławomir       Kucia                 120.01 -  330: 349   70
    4    42 Agnieszka      Kowalczuk             100.00 +  331: 194  150
    5    26 Robert         Drózd                 100.00 -  327: 418   50
    6    30 Anna           Niedzielko            100.00 -  304: 310   50
    7    33 Wojciech       Gołęcki               106.06 -  283: 351   56
    8    42 Mateusz        Zalega                100.00 +  322: 318  150
    9    34 Piotr          Jańczyk               100.00 +  368: 261  150
   10    38 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  292: 303   50
   11    33 Przemysław     Pawlic                100.00 +  425: 270  150
   12    30 Monika         Rubinstein            100.00 -  302: 308   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1151  / 12  95.92




	Piotr Jach 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marcin         Kozyra                123.70 -  333: 393   74
    2    42 Krystyna       Puchalska             100.00 -  294: 306   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     124  /  2  62.00




	Piotr Jańczyk 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Sergiusz       Puchalski             122.38 -  382: 442   72
    2    25 Robert         Soszka                111.72 -  381: 451   62
    3    38 Anna           Czarnecka             100.00 -  350: 371   50
    4    43 Halina         Łubniewicz            100.00 -  287: 292   50
    5    44 Paulina        Płatkiewicz           100.00 +  327: 237  150
    6    39 Michał         Szkudlarek            100.00 +  392: 284  150
    7    34 Paweł          Czubla                107.76 -  279: 407   58
    8    37 Jolanta        Bednarska             100.00 +  395: 234  150
    9    34 Bogumiła       Ilczuk                100.00 -  261: 368   50
   10    32 Sylwester      Gryz                  100.00 -  301: 362   50
   11    38 Joanna         Ostrowska             100.00 -  323: 404   50
   12    41 Andrzej        Puchalski             100.00 +  426: 351  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1042  / 12  86.83




	Małgorzata Jóźwiak 100.00 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Andrzej        Szepczyński           122.28 -  273: 414   72
    2    36 Sławomir       Kordjalik             128.34 -  328: 513   78
    3    39 Piotr          Pietuchowski          104.66 -  258: 378   55
    4    46 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  363: 335  150
    5    43 Agnieszka      Kowalczuk             100.00 +  358: 201  150
    6    34 Wojciech       Gołęcki               106.06 +  386: 370  156
    7    27 Jarosław       Puchalski             124.96 -  342: 459   75
    8    27 Robert         Głowacki              100.00 +  401: 311  150
    9    23 Stanisław      Gasik                 117.99 -  276: 418   68
   10    35 Renata         Kowalska              106.92 +  361: 339  157
   11    27 Magdalena      Ochot                 100.00 -  335: 358   50
   12    29 Sylwester      Gryz                  100.00 +  354: 284  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1311  / 12 109.25




	Grażyna Kaczyńska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Aleksander     Puchalski             122.08 -  314: 492   72
    2    49 Jarosław       Kordalski             100.00 -  333: 360   50
    3    45 Michał         Szkudlarek            100.00 -  313: 317   50
    4    44 Magdalena      Ochot                 100.00 -  313: 339   50
    5    45 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  308: 292  150
    6    42 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  248: 374   50
    7    43 Agnieszka      Kowalczuk             100.00 +  396: 173  150
    8    36 Tomasz         Żbikowski             104.71 -  311: 424   55
    9    40 Jolanta        Bednarska             100.00 +  371: 223  150
   10    36 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  375: 279  150
   11    32 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  331: 268  150
   12    31 Bogdan         Wasilonek             100.00 -  295: 305   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1127  / 12  93.92




	Jarosław Kordalski 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    49 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  360: 333  150
    3    37 Renata         Kowalska              106.92 -  373: 406   57
    4    41 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  282: 267  150
    5    32 Andrzej        Puchalski             100.00 +  366: 324  150
    6    22 Dorota         Zielińska             104.58 -  401: 497   55
    7    29 Paweł          Frynia                107.17 -  301: 352   57
    8    32 Krzysztof      Mówka                 128.97 -  305: 366   79
    9    36 Anna           Niedzielko            100.00 -  334: 335   50
   10    37 Magdalena      Ochot                 100.00 -  277: 371   50
   11    42 Jolanta        Bednarska             100.00 +  418: 315  150
   12    38 Janusz         Sojka                 100.00 -  275: 472   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     998  / 11  90.73




	Agnieszka Kowalczuk 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    50 PAUZA
    4    42 Bogumiła       Ilczuk                100.00 -  194: 331   50
    5    43 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  201: 358   50
    6    44 Halina         Łubniewicz            100.00 -  234: 359   50
    7    43 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  173: 396   50
    8    44 Marian         Dudycz                100.00 -  169: 341   50
    9    45 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  309: 301  150
   10    43 Janusz         Sojka                 100.00 -  204: 342   50
   11    44 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  217: 354   50
   12    45 Jadwiga        Kędzierska            100.00 -  181: 195   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     550  /  9  61.11




	Tomasz Krajewski 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Robert         Kamiński              121.57 -  222: 424   72
    2    45 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 -  239: 397   50
    3    48 Andrzej        Kroc                  100.00 -  271: 428   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     172  /  3  57.33




	Andrzej Kroc 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Aleksandra     Merklejn              120.97 -  316: 336   71
    2    47 Paulina        Płatkiewicz           100.00 -  326: 353   50
    3    48 Tomasz         Krajewski             100.00 +  428: 271  150
    4    37 Jolanta        Bednarska             100.00 +  418: 249  150
    5    21 Stanisław      Gasik                 117.99 -  333: 385   68
    6    28 Anna           Arana                 100.00 +  354: 342  150
    7    26 Dariusz        Nawrocki              100.35 -  380: 383   50
    8    26 Sylwester      Gryz                  100.00 -  345: 429   50
    9    31 Monika         Rubinstein            100.00 -  379: 384   50
   10    28 Paweł          Ochot                 100.74 -  372: 385   51
   11    37 Krystyna       Puchalska             100.00 -  306: 379   50
   12    40 Marian         Dudycz                100.00 +  380: 274  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1040  / 12  86.67




	Jadwiga Kędzierska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    45 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  304: 269  150
    9    44 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  246: 357   50
   10    44 Halina         Łubniewicz            100.00 -  227: 417   50
   11    45 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  254: 404   50
   12    45 Agnieszka      Kowalczuk             100.00 +  195: 181  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  5  90.00




	Andrzej Lis 100.00 Mińsk Mazowiecki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Sławomir       Kucia                 120.01 -  361: 448   70
    2    30 Kamil          Nawrocki              109.44 -  282: 404   59
    3    46 Jacek          Rondio                100.00 +  384: 236  150
   11    43 Julita         Spryszyńska           100.00 +  329: 307  150
   12    42 Paweł          Czubla                107.76 -  411: 465   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     487  /  5  97.40




	Anna Niedzielko 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Magdalena      Merklejn              118.85 -  328: 371   69
    2    43 Halina         Łubniewicz            100.00 +  343: 312  150
    3    21 Joanna         Juszczak              117.91 -  326: 356   68
    4    27 Stanisław      Rydzik                135.02 -  255: 414   85
    5    41 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  545: 281  150
    6    30 Bogumiła       Ilczuk                100.00 +  310: 304  150
    7    21 Robert         Drózd                 100.00 -  349: 394   50
    8    31 Olaf           Czubla                100.00 -  299: 358   50
    9    36 Jarosław       Kordalski             100.00 +  335: 334  150
   10    29 Tomasz         Żbikowski             104.71 -  285: 354   55
   11    31 Dariusz        Nawrocki              100.35 -  436: 492   50
   12    34 Robert         Soszka                111.72 -  293: 370   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1089  / 12  90.75




	Magdalena Ochot 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dariusz        Banaszek              136.92 -  286: 401   87
    2    32 Robert         Głowacki              100.00 -  294: 317   50
    3    42 Paweł          Czubla                107.76 -  260: 339   58
    4    44 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  339: 313  150
    5    36 Paweł          Ochot                 100.74 +  413: 330  151
    6    33 Robert         Soszka                111.72 -  336: 351   62
    7    35 Tomasz         Żbikowski             104.71 +  343: 300  155
    8    28 Andrzej        Puchalski             100.00 +  373: 269  150
    9    25 Krzysztof      Szkudlarek            112.72 -  310: 350   63
   10    37 Jarosław       Kordalski             100.00 +  371: 277  150
   11    27 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  358: 335  150
   12    23 Marek          Syczuk                131.91 +  343: 322  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 12 117.33




	Joanna Ostrowska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Marek          Dudkiewicz            118.56 +  391: 371  169
    2     7 Tomasz         Zwoliński             142.43 +  382: 346  192
    3     5 Justyna        Fugiel                129.30 -  290: 491   79
    4    18 Krzysztof      Usakiewicz            133.28 -  295: 420   83
    5    25 Artur          Owsiany               100.00 -  310: 342   50
    6    31 Paweł          Opyc                  107.89 -  337: 423   58
    7    39 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  354: 415   50
    8    38 Halina         Łubniewicz            100.00 +  386: 232  150
    9    37 Michał         Szkudlarek            100.00 -  342: 364   50
   10    31 Eugeniusz      Wróblewski            112.13 -  282: 367   62
   11    38 Piotr          Jańczyk               100.00 +  404: 323  150
   12    35 Tomasz         Żbikowski             104.71 -  295: 297   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1148  / 12  95.67




	Artur Owsiany 100.00 Skierniewice                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Stanisław      Gasik                 117.99 -  348: 357   68
    2    35 Jacek          Rondio                100.00 +  427: 215  150
    3    20 Sylwester      Gryz                  100.00 -  356: 447   50
    4    28 Paweł          Czubla                107.76 +  347: 344  158
    5    25 Joanna         Ostrowska             100.00 +  342: 310  150
    6    13 Mariusz        Skrobosz              141.04 -  231: 384   91
    7    24 Paweł          Opyc                  107.89 -  279: 310   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     725  /  7 103.57




	Grzegorz Owsiany 100.00 Skierniewice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Joanna         Juszczak              117.91 -  368: 458   68
    2    28 Paweł          Czubla                107.76 +  369: 358  158
    3    32 Stanisław      Gasik                 117.99 -  357: 407   68
    4    31 Paweł          Frynia                107.17 -  365: 435   57
    5    34 Robert         Soszka                111.72 +  370: 342  162
    6    27 Piotr          Pietuchowski          104.66 -  315: 373   55
    7    32 Krzysztof      Mówka                 128.97 +  346: 300  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     747  /  7 106.71




	Przemysław Pawlic 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Maciej         Michalak              117.54 +  398: 335  168
    2     4 Aleksander     Puchalski             122.08 -  207: 500   72
    3    31 Andrzej        Szepczyński           122.28 +  447: 344  172
    4    20 Mariusz        Skrobosz              141.04 -  270: 441   91
    5    28 Wojciech       Gołęcki               106.06 +  342: 297  156
    6    21 Kamil          Nawrocki              109.44 -  257: 423   59
    7    28 Dawid          Pikul                 128.39 -  337: 405   78
    8    30 Paweł          Ochot                 100.74 -  327: 352   51
    9    33 Robert         Głowacki              100.00 +  316: 305  150
   10    39 Marian         Dudycz                100.00 -  335: 339   50
   11    33 Bogumiła       Ilczuk                100.00 -  270: 425   50
   12    37 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 -  262: 432   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1147  / 12  95.58




	Krystyna Puchalska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Jarosław       Michalak              116.50 -  249: 454   66
    2    42 Piotr          Jach                  100.00 +  306: 294  150
    3    34 Krzysztof      Mówka                 128.97 -  204: 431   79
    4    40 Wojciech       Gołęcki               106.06 -  240: 415   56
    5    42 Anna           Czarnecka             100.00 -  282: 305   50
    6    43 Marian         Dudycz                100.00 +  305: 292  150
    7    41 Sylwester      Gryz                  100.00 -  334: 335   50
    8    39 Anna           Arana                 100.00 -  276: 325   50
    9    42 Janusz         Sojka                 100.00 +  349: 342  150
   10    40 Bogdan         Wasilonek             100.00 +  367: 285  150
   11    37 Andrzej        Kroc                  100.00 +  379: 306  150
   12    32 Michał         Szkudlarek            100.00 -  310: 408   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1151  / 12  95.92




	Andrzej Puchalski 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Michał         Waszkiewicz           113.82 -  310: 333   64
    2    50 Joanna         Rubaj                 100.00 +  420: 248  150
    3    33 Dariusz        Nawrocki              100.35 +  367: 313  150
    4     8 Sergiusz       Puchalski             122.38 -  330: 342   72
    5    32 Jarosław       Kordalski             100.00 -  324: 366   50
    6    35 Julita         Spryszyńska           100.00 +  328: 254  150
    7    22 Stanisław      Rydzik                135.02 -  421: 618   85
    8    28 Magdalena      Ochot                 100.00 -  269: 373   50
    9    35 Rafał          Wesołowski            100.00 -  267: 348   50
   10    33 Monika         Rubinstein            100.00 -  269: 384   50
   11    39 Renata         Kowalska              106.92 -  360: 361   57
   12    41 Piotr          Jańczyk               100.00 -  351: 426   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     978  / 12  81.50




	Paulina Płatkiewicz 100.00 Zielona Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Mariola        Osajda-Matczak        113.58 -  175: 371   64
    2    47 Andrzej        Kroc                  100.00 +  353: 326  150
    3    35 Jarosław       Puchalski             124.96 -  318: 371   75
    4    38 Jerzy          Luter                 105.80 -  341: 377   56
    5    44 Piotr          Jańczyk               100.00 -  237: 327   50
    6    40 Paweł          Ochot                 100.74 -  336: 410   51
    7    42 Monika         Rubinstein            100.00 -  329: 359   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     496  /  7  70.86




	Jacek Rondio 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Krzysztof      Szkudlarek            112.72 -  279: 356   63
    2    35 Artur          Owsiany               100.00 -  215: 427   50
    3    46 Andrzej        Lis                   100.00 -  236: 384   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     163  /  3  54.33




	Joanna Rubaj 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    50 Andrzej        Puchalski             100.00 -  248: 420   50
    3    49 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  255: 282   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     100  /  2  50.00




	Monika Rubinstein 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Bogusław       Puchalski             112.54 -  306: 411   63
    2    26 Krystyna       Augustyniak           103.81 -  349: 377   54
    3    43 Halina         Łubniewicz            100.00 +  344: 285  150
    4    26 Karol          Wyrębkiewicz          135.40 -  334: 413   85
    5    39 Rafał          Wesołowski            100.00 -  284: 376   50
    6    41 Jolanta        Bednarska             100.00 -  303: 326   50
    7    42 Paulina        Płatkiewicz           100.00 +  359: 329  150
    8    41 Julita         Spryszyńska           100.00 +  347: 268  150
    9    31 Andrzej        Kroc                  100.00 +  384: 379  150
   10    33 Andrzej        Puchalski             100.00 +  384: 269  150
   11    25 Eugeniusz      Wróblewski            112.13 -  256: 356   62
   12    30 Bogumiła       Ilczuk                100.00 +  308: 302  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1264  / 12 105.33




	Janusz Sojka 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    43 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  360: 271  150
    9    42 Krystyna       Puchalska             100.00 -  342: 349   50
   10    43 Agnieszka      Kowalczuk             100.00 +  342: 204  150
   11    41 Halina         Łubniewicz            100.00 +  379: 332  150
   12    38 Jarosław       Kordalski             100.00 +  472: 275  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     650  /  5 130.00




	Krzysztof Sojka 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Robert         Soszka                111.72 -  340: 407   62
    2    39 Jerzy          Luter                 105.80 -  303: 387   56
    3    47 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  433: 286  150
    4    35 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  409: 188  150
    5    22 Eugeniusz      Wróblewski            112.13 +  348: 328  162
    6    11 Sławomir       Kucia                 120.01 +  379: 337  170
    7     9 Sławomir       Kordjalik             128.34 -  293: 427   78
    8    15 Karol          Wyrębkiewicz          135.40 -  334: 416   85
    9    27 Bogdan         Wasilonek             100.00 +  417: 183  150
   10    16 Jarosław       Michalak              116.50 -  311: 394   66
   11    23 Paweł          Frynia                107.17 -  357: 366   57
   12    26 Bogusław       Puchalski             112.54 +  327: 293  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1349  / 12 112.42




	Krzysztof Sporczyk 100.00 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Maciej         Kutera                109.86 -  319: 326   60
    2    46 Katarzyna      Spryszyńska           100.00 +  430: 158  150
    3    28 Julita         Spryszyńska           100.00 +  341: 267  150
    4    12 Krystyna       Augustyniak           103.81 -  245: 415   54
    5    27 Jarosław       Sobczak               109.01 =  365: 365  109
    6    25 Krzysztof      Mówka                 128.97 +  370: 290  179
    7    17 Adam           Weremczuk             127.72 +  403: 361  178
    8    11 Dorota         Zielińska             104.58 +  469: 325  155
    9     7 Wojciech       Usakiewicz            139.51 -  287: 449   90
   10    20 Paweł          Opyc                  107.89 -  279: 347   58
   11    19 Aleksander     Puchalski             122.08 -  330: 333   72
   12    24 Jarosław       Sobczak               109.01 -  304: 326   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1314  / 12 109.50




	Julita Spryszyńska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Kamil          Nawrocki              109.44 +  404: 288  159
    2     1 Wojciech       Zemło                 130.84 -  243: 434   81
    3    28 Krzysztof      Sporczyk              100.00 -  267: 341   50
    4    33 Piotr          Pietuchowski          104.66 +  373: 261  155
    5    30 Jarosław       Michalak              116.50 -  282: 330   66
    6    35 Andrzej        Puchalski             100.00 -  254: 328   50
    8    41 Monika         Rubinstein            100.00 -  268: 347   50
    9    41 Marian         Dudycz                100.00 -  228: 262   50
   10    42 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  356: 264  150
   11    43 Andrzej        Lis                   100.00 -  307: 329   50
   12    44 Jolanta        Bednarska             100.00 +  436: 275  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1011  / 11  91.91




	Katarzyna Spryszyńska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Beata          Piotrowska            109.06 -  191: 451   59
    2    46 Krzysztof      Sporczyk              100.00 -  158: 430   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     109  /  2  54.50




	Marta Szeliga-Frynia 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Jarosław       Sobczak               109.01 -  321: 472   59
    2    45 Tomasz         Krajewski             100.00 +  397: 239  150
    3    36 Paweł          Górny                 100.00 +  325: 293  150
    4    21 Joanna         Juszczak              117.91 +  417: 394  168
    5    11 Krystyna       Augustyniak           103.81 -  329: 491   54
    6    15 Magdalena      Merklejn              118.85 -  242: 501   69
    7    25 Andrzej        Szepczyński           122.28 +  364: 323  172
    8    21 Aleksandra     Merklejn              120.97 -  377: 419   71
    9    21 Jarosław       Puchalski             124.96 -  206: 467   75
   10    36 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  279: 375   50
   11    32 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  268: 331   50
   12    37 Przemysław     Pawlic                100.00 +  432: 262  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1218  / 12 101.50




	Michał Szkudlarek 100.00 Pabianice                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Paweł          Opyc                  107.89 -  254: 413   58
    2    40 Maciej         Michalak              117.54 -  251: 467   68
    3    45 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  317: 313  150
    4    39 Tomasz         Żbikowski             104.71 -  272: 321   55
    5    40 Anna           Arana                 100.00 -  332: 367   50
    6    39 Piotr          Jańczyk               100.00 -  284: 392   50
    7    44 Marian         Dudycz                100.00 +  303: 243  150
    8    40 Renata         Kowalska              106.92 +  336: 326  157
    9    37 Joanna         Ostrowska             100.00 +  364: 342  150
   10    26 Marek          Dudkiewicz            118.56 -  325: 459   69
   11    35 Rafał          Wesołowski            100.00 +  334: 314  150
   12    32 Krystyna       Puchalska             100.00 +  408: 310  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1257  / 12 104.75




	Radosław Szymański 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Paweł          Czubla                107.76 +  326: 297  158
    2    22 Paweł          Opyc                  107.89 -  333: 356   58
    3    24 Dorota         Zielińska             104.58 -  316: 324   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     271  /  3  90.33




	Bogdan Wasilonek 100.00 Mińsk Mazowiecki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Paweł          Frynia                107.17 +  356: 342  157
    2    17 Robert         Kamiński              121.57 +  410: 336  172
    3     7 Andrzej        Rechowicz             126.38 -  301: 413   76
    4    17 Magdalena      Merklejn              118.85 +  379: 354  169
    5    14 Sergiusz       Puchalski             122.38 +  382: 353  172
    6     7 Kazio          Merklejn              134.55 -  228: 482   85
    7    15 Mateusz        Żbikowski             140.95 -  244: 386   91
    8    25 Jerzy          Luter                 105.80 -  293: 432   56
    9    27 Krzysztof      Sojka                 100.00 -  183: 417   50
   10    40 Krystyna       Puchalska             100.00 -  285: 367   50
   11    34 Olaf           Czubla                100.00 +  374: 242  150
   12    31 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  305: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1378  / 12 114.83




	Grażyna Wesołowska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Renata         Kowalska              106.92 -  246: 396   57
    2    44 Bogumiła       Ilczuk                100.00 -  248: 358   50
    3    47 Krzysztof      Sojka                 100.00 -  286: 433   50
    4    46 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  335: 363   50
    5    45 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  292: 308   50
    6    45 Olaf           Czubla                100.00 -  287: 320   50
    7    45 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  389: 336  150
    8    43 Janusz         Sojka                 100.00 -  271: 360   50
    9    44 Jadwiga        Kędzierska            100.00 +  357: 246  150
   10    42 Julita         Spryszyńska           100.00 -  264: 356   50
   11    44 Agnieszka      Kowalczuk             100.00 +  354: 217  150
   12    43 Halina         Łubniewicz            100.00 +  315: 277  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1007  / 12  83.92




	Rafał Wesołowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Wojciech       Gołęcki               106.06 -  280: 308   56
    2    33 Dorota         Zielińska             104.58 -  312: 408   55
    3    40 Tomasz         Żbikowski             104.71 -  203: 354   55
    4    45 Olaf           Czubla                100.00 +  308: 275  150
    5    39 Monika         Rubinstein            100.00 +  376: 284  150
    6    37 Robert         Głowacki              100.00 -  290: 379   50
    7    37 Anna           Arana                 100.00 +  308: 291  150
    8    33 Robert         Soszka                111.72 -  329: 372   62
    9    35 Andrzej        Puchalski             100.00 +  348: 267  150
   10    25 Joanna         Juszczak              117.91 -  289: 390   68
   11    35 Michał         Szkudlarek            100.00 -  314: 334   50
   12    39 Olaf           Czubla                100.00 +  373: 301  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1146  / 12  95.50




	Mateusz Zalega 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    42 Bogumiła       Ilczuk                100.00 -  318: 322   50
    9    43 Halina         Łubniewicz            100.00 +  407: 281  150
   10    41 Olaf           Czubla                100.00 +  362: 343  150
   11    40 Paweł          Czubla                107.76 +  353: 292  158
   12    36 Renata         Kowalska              106.92 +  428: 340  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     665  /  5 133.00




	Piotr Ziółkowski 100.00 Piaseczno                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Eugeniusz      Wróblewski            112.13 -  315: 377   62
    2    48 Paweł          Górny                 100.00 -  351: 398   50
    3    41 Paweł          Frynia                107.17 -  309: 385   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     169  /  3  56.33




	Halina Łubniewicz 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Iwona          Baran                 105.96 -  249: 510   56
    2    43 Anna           Niedzielko            100.00 -  312: 343   50
    3    43 Monika         Rubinstein            100.00 -  285: 344   50
    4    43 Piotr          Jańczyk               100.00 +  292: 287  150
    5    37 Piotr          Pietuchowski          104.66 -  297: 352   55
    6    44 Agnieszka      Kowalczuk             100.00 +  359: 234  150
    7    36 Paweł          Ochot                 100.74 -  307: 375   51
    8    38 Joanna         Ostrowska             100.00 -  232: 386   50
    9    43 Mateusz        Zalega                100.00 -  281: 407   50
   10    44 Jadwiga        Kędzierska            100.00 +  417: 227  150
   11    41 Janusz         Sojka                 100.00 -  332: 379   50
   12    43 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  277: 315   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     912  / 12  76.00


Lista rankingowa na dzień 15-11-2003

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Paweł Dawidson                 Częstochowa          143.29  25076  175
   2 Tomasz Zwoliński               Warszawa             143.00  27456  192
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             142.28  27318  192
   4 Szymon Zaleski                 Poznań               141.86  15463  109
   5 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             140.07  27593  197
   6 Mateusz Żbikowski              Warszawa             139.91  27562  197
   7 Szymon Fidziński               Warszawa             136.63  26369  193
   8 Dariusz Banaszek               Warszawa             136.60  26090  191
   9 Kamil Górka                    Łęczna               136.59  27044  198
  10 Marcin Mroziuk                 Warszawa             136.26  25753  189
  11 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             136.14  26138  192
  12 Maciej Gałecki                 Łódź                 135.27  25971  192
  13 Kazio Merklejn                 Szczecin             135.25  25832  191
  14 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 135.17  26763  198
  15 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.93  26986  200
  16 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          134.24  10605   79
  17 Stanisław Rydzik               Warszawa             133.53  26439  198
  18 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             133.46  26425  198
  19 Grzegorz Święcki               Białystok            133.15  12250   92
  20 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  133.11  25690  193
  21 Radosław Konca                 Warszawa             132.92  23925  180
  22 Małgorzata Kania               Milanówek            131.90  26380  200
  23 Justyna Fugiel                 Sandomierz           131.67  26203  199
  24 Marek Syczuk                   Warszawa             131.15  26229  200
  25 Wojciech Zemło                 Łódź                 130.75  25757  197
  26 Sławomir Kordjalik             Warszawa             130.14  25767  198
  27 Marcin Bożek                   Będzin               129.97   9488   73
  28 Leszek Nowak                   Myślibórz            129.08   8261   64
  29 Andrzej Oleksiak               Ostróda              128.89  25520  198
  30 Krzysztof Mówka                Toruń                128.51  25573  199
  31 Dawid Pikul                    Poznań               128.41  25553  199
  32 Sławomir Nosek                 Mielec               127.75  13286  104
  33 Adam Weremczuk                 Łódź                 127.72  24522  192
  34 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.28  14637  115
  35 Wiktor Stępień                 Katowice             126.68  11655   92
  36 Andrzej Rechowicz              Katowice             126.40  25027  198
  37 Jarosław Puchalski             Łódź                 126.00  25075  199
  38 Marek Roszak                   Poznań               126.00  25199  200
  39 Stanisław Ochot                Katowice             125.63   9171   73
  40 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             125.61  20475  163
  41 Joanna Stępień                 Katowice             125.45  23835  190
  42 Andrzej Słapiński              Warszawa             125.22  13148  105
  43 Marcin Kozyra                  Warszawa             124.64  24803  199
  44 Sergiusz Puchalski             Włocławek            124.35  17782  143
  45 Krzysztof Pypno                Gliwice              123.88  11273   91
  46 Paweł Jackowski                Warszawa             123.71  17072  138
  47 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             123.49  16547  134
  48 Teresa Fortuna                 Lubin                123.29   4192   34
  49 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       122.94  19301  157
  50 Aleksandra Merklejn            Szczecin             122.34  24223  198
  51 Aleksander Puchalski           Włocławek            122.08  24171  198
  52 Filip Warzecha                 Gdynia               121.62  16175  133
  53 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  121.60  23347  192
  54 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.05  17673  146
  55 Radosław Sowiński              Warszawa             120.85  24169  200
  56 Maciej Grabowski               Warszawa             120.61  14835  123
  57 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  120.59  23274  193
  58 Andrzej Szepczyński            Kraków               120.54  12175  101
  59 Artur Owsiany                  Skierniewice         120.52   3736   31
  60 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        120.40  20348  169
  61 Sławomir Kucia                 Kraków               120.35  20219  168
  62 Lucyna Korga                   Zabrze               120.16  23070  192
  63 Tomasz Figiel                  Zawichost            119.67   3590   30
  64 Andrzej Lożyński               Piastów              119.62   5981   50
  65 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             119.28  23737  199
  66 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.16  15014  126
  67 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  119.09   8098   68
  68 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  119.08  10717   90
  69 Roman Sulima                   Warszawa             118.89  16883  142
  70 Magdalena Merklejn             Szczecin             118.71  23623  199
  71 Maciej Perzyński               Piła                 118.60  12097  102
  72 Marek Dudkiewicz               Milanówek            118.48  23460  198
  73 Zdzisław Szota                 Warszawa             118.38  15744  133
  74 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.29  20464  173
  75 Paweł Florek                   Nowa Wieś Wielka     118.28  17387  147
  76 Joanna Juszczak                Warszawa             117.83  22388  190
  77 Stanisław Gasik                Warszawa             117.66  20472  174
  78 Jarosław Michalak              Łódź                 117.51  14219  121
  79 Mariusz Kubicki                Inowrocław           117.24  17937  153
  80 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       117.14  16986  145
  81 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             116.62  22508  193
  82 Halina Roszak                  Poznań               116.39  23046  198
  83 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            116.29   9885   85
  84 Rafał Matczak                  Pruszków             116.14  22183  191
  85 Michał Waszkiewicz             Warszawa             115.69  12495  108
  86 Maciej Hebda                   Tarnów               115.45   3579   31
  87 Beata Madej                    Lublin               115.37  21575  187
  88 Jacek Pietruszka               Kraków               115.18   7026   61
  89 Kamil Klinkosz                 Rumia                114.93  13792  120
  90 Maciej Michalak                Łódź                 114.89   7238   63
  91 Arkadiusz Jaworski             Tychy                114.83  16191  141
  92 Irena Sołdan                   Rumia                114.38   7549   66
  93 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.19   8336   73
  94 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     113.96   6154   54
  95 Katarzyna Stępień              Katowice             113.53  10104   89
  96 Paweł Subocz                   Szczecin             113.47   7262   64
  97 Michał Sak                     Lublin               113.35   4194   37
  98 Filip Klar                     Mielec               113.18  13695  121
  99 Bogusław Puchalski             Włocławek            112.91  21566  191
 100 Grzegorz Matysiak              Kraków               112.53  13391  119
 101 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           112.53  21380  190
 102 Piotr Rosół                    Warszawa             112.48  22384  199
 103 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             112.28  22455  200
 104 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             112.23  22446  200
 105 Jarosław Żuliński              Szczecin             112.07  10647   95
 106 Grażyna Chmielewska            Mrągowo              111.93   4701   42
 107 Maurycy Machnio                Lipiany              111.89   9287   83
 108 Marcin Figiel                  Zawichost            111.84  19013  170
 109 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               111.57  14392  129
 110 Maciej Kutera                  Warszawa             111.40  13145  118
 111 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              110.98  16314  147
 112 Stefan Dawidson                Częstochowa          110.77  21379  193
 113 Wiesław Olewiński              Warszawa             110.59  15151  137
 114 Robert Soszka                  Warszawa             110.55  14592  132
 115 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.48  20660  187
 116 Piotr Krzemiński               Warszawa             110.45  10603   96
 117 Jakub Zaryński                 Świnoujście          109.86   3955   36
 118 Kazimierz Merklejn             Szczecin             109.82  14057  128
 119 Paweł Majewski                 Warszawa             109.81  10981  100
 120 Paweł Jachowicz                Żyrardów             109.76   8232   75
 121 Lucyna Śniadach                Rumia                109.70  21610  197
 122 Jarosław Sobczak               Warszawa             109.59  21480  196
 123 Ewa Ciszewska                  Katowice             109.39   9079   83
 124 Elżbieta Jankowska             Wrocław              109.33   3936   36
 125 Władysław Zieliński            Lębork               109.25   5790   53
 126 Filip Sosin                    Warszawa             109.13  18879  173
 127 Beata Piotrowska               Łódź                 108.97  20814  191
 128 Andrzej Rakoczy                Kraków               108.97  12205  112
 129 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            108.96  11768  108
 130 Iwona Baran                    Kraków               108.83  18174  167
 131 Leszek Stecuła                 Bytom                108.71   9784   90
 132 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            108.40  10406   96
 133 Krystyna Augustyniak           Łódź                 108.29   9746   90
 134 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             108.03  11991  111
 135 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  107.81  12183  113
 136 Jerzy Luter                    Bytom                107.75  20042  186
 137 Maciej Śliwa                   Zabrze               107.67  10767  100
 138 Paweł Opyc                     Warszawa             107.42  20840  194
 139 Piotr Pietuchowski             Białystok            107.18   8574   80
 140 Miłosz Wrzałek                 Reda                 107.16  13609  127
 141 Bogdan Kozłowski               Białystok            106.90   8873   83
 142 Andrzej Gostomski              Łódź                 106.78  21355  200
 143 Jacek Petrus                   Wrocław              106.47   9582   90
 144 Roman Figiel                   Zawichost            106.46  16607  156
 145 Dorota Zielińska               Piaseczno            106.45  18309  172
 146 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         106.23   8286   78
 147 Jędrzej Florek                 Nowa Wieś Wielka     106.08  13897  131
 148 Wojciech Jacyno                Warszawa             106.08   4031   38
 149 Renata Kowalska                Bielsko Biała        106.05  19089  180
 150 Ryszard Niżewski               Warszawa             105.95   8476   80
 151 Grażyna Puton                  Ruda Śląska          105.85   3599   34
 152 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.84  20532  194
 153 Iwona Rutkowska                Warszawa             105.80  14495  137
 154 Grażyna Furman                 Sosnowiec            105.67   3804   36
 155 Piotr Mossakowski              Chorzów              105.50   3376   32
 156 Jarosław Kordalski             Lublin               105.36   4109   39
 157 Agnieszka Stefaniuk            Warszawa             105.27  10211   97
 158 Jan Ziółkowski                 Rumia                105.25   8104   77
 159 Monika Siemaszko               Lipiany              105.21   5576   53
 160 Małgorzata Sulejewska          Kraków               105.19  11360  108
 161 Adam Jurkowski                 Knurów               104.97   8398   80
 162 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               104.95   8186   78
 163 Małgorzata Niciporuk           Rumia                104.86   6921   66
 164 Jarosław Wypart                Częstochowa          104.63  12870  123
 165 Anna Królak                    Warszawa             104.57   4392   42
 166 Grzegorz Pukniel               Lublin               104.30  20547  197
 167 Paweł Czubla                   Kock                 104.05   6867   66
 168 Marek Sitkowski                Warszawa             104.00   4264   41
 169 Tomasz Żbikowski               Warszawa             103.66  20525  198
 170 Dorota Ziembowicz              Gliwice              103.59  20201  195
 171 Mariusz Michalski              Inowrocław           103.48  13038  126
 172 Krzysztof Jaworski             Warszawa             103.34   9197   89
 173 Rafał Dąbrowski                Ostróda              103.32   7026   68
 174 Mariusz Makuch                 Zator                103.11   3609   35
 175 Adam Słapiński                 Warszawa             102.25   8180   80
 176 Paweł Ochot                    Katowice             102.19   7051   69
 177 Bogusław Koszarski             Lądek Zdrój          101.83  13340  131
 178 Paweł Szulc                    Szczecin             101.74   4782   47
 179 Michał Szkudlarek              Pabianice            101.73   4476   44
 180 Joanna Kubik                   Częstochowa          101.65  10267  101
 181 Piotr Mańkowski                Warszawa             101.58   5993   59
 182 Adam Strzelczyk                Częstochowa          101.30   3039   30
 183 Zygmunt Skwarek                Katowice             101.28   3950   39
 184 Stanisław Harat                Kęty                 101.28   3646   36
 185 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            101.21  11943  118
 186 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              100.57   4727   47
 187 Krzysztof Sojka                Łódź                 100.52   6634   66
 188 Maciej Zięba                   Wrocław              100.29   4814   48
 189 Alina Białobrzewska            Gdynia               100.29  13238  132
 190 Magdalena Oprządek             Siedlce              100.19   3206   32
 191 Bartłomiej Boczek              Toruń                100.08   3603   36
 192 Marianna Kozłowska             Białystok             99.84   7388   74
 193 Michał Szymkowski              Wrocław               99.66   3488   35
 194 Piotr Wojciekiewicz            Katowice              99.65   4584   46
 195 Agata Wojciechowska            Poznań                99.60   2988   30
 196 Ewa Fiszer                     Wrocław               99.55   4181   42
 197 Krzysztof Krzyżewski           Świętajno             99.44   3580   36
 198 Adam Legięć                    Warszawa              99.31   6455   65
 199 Bożena Matysiak                Kraków                99.23   5259   53
 200 Andrzej Burczyk                Gdynia                99.12   4163   42
 201 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   99.06   4755   48
 202 Renata Andracka                Poznań                98.94   4749   48
 203 Magdalena Podlaska             Warszawa              98.76   9876  100
 204 Marcin Królak                  Warszawa              98.63   2959   30
 205 Bogdan Pokojski                Piastów               98.62   3156   32
 206 Małgorzata Jóźwiak             Iława                 98.47   6893   70
 207 Jolanta Kosmowska              Warszawa              98.45  19591  199
 208 Kszysztof Waberski             Łódź                  98.33   3540   36
 209 Henryk Ryś                     Warszawa              98.25   3537   36
 210 Ewa Zając                      Mrągowo               98.12   4023   41
 211 Renata Rosół                   Warszawa              97.79  18483  189
 212 Przemysław Pawlic              Wrocław               97.47   8480   87
 213 Anna Pendowska                 Rumia                 97.02   6403   66
 214 Irena Ficak                    Mielec                96.85   9201   95
 215 Robert Drózd                   Wesoła                96.77   9871  102
 216 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                96.36   4047   42
 217 Maria Jarosz                   Lublin                96.06  13736  143
 218 Marta Dobrzańska               Kraków                96.00   3264   34
 219 Joanna Ostrowska               Warszawa              95.73  18093  189
 220 Paulina Hennig                 Gniezno               95.70   4211   44
 221 Magdalena Mroziuk              Warszawa              95.69  11291  118
 222 Arkadiusz Biegun               Kraków                95.55   4491   47
 223 Beata Kościańska               Lublin                95.44   4581   48
 224 Kinga Niżewska                 Warszawa              95.32   4480   47
 225 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa              95.27   5716   60
 226 Sebastian Markiewicz           Warszawa              95.08   3423   36
 227 Aneta Szubiak                  Łódź                  95.02   5036   53
 228 Tomasz Korpysz                 Warszawa              94.59   4824   51
 229 Marek Kocikowski               Ostróda               94.39   7929   84
 230 Andrzej Puchalski              Łódź                  94.00   4512   48
 231 Adam Kotwica                   Gdańsk                93.94   4697   50
 232 Wojciech Sołdan                Rumia                 93.65   3746   40
 233 Teresa Ząbek                   Warszawa              92.91   7526   81
 234 Marta Gostomska                Warszawa              92.90   9569  103
 235 Monika Dzik                    Poznań                92.87   3529   38
 236 Janusz Sojka                   Łódź                  92.65   3984   43
 237 Piotr Chmielewski              Mrągowo               92.53   3701   40
 238 Norbert Skrzyński              Warszawa              92.44  10353  112
 239 Adam Cieśla                    Częstochowa           92.31   3323   36
 240 Sylwester Gryz                 Zabrze                92.13   4975   54
 241 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.07   5340   58
 242 Jacek Cichecki                 Józefów               91.33   2740   30
 243 Paweł Kokoszka                 Kłomnice              91.02   5916   65
 244 Piotr Ingling                  Warszawa              90.93  12367  136
 245 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            89.57   7882   88
 246 Agnieszka Krupka               Krosno                89.53   3581   40
 247 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              89.20   8652   97
 248 Ziemowit Pazda                 Wrocław               89.09   6236   70
 249 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             88.92   8981  101
 250 Anna Niedzielko                Szczecin              88.92   3201   36
 251 Waldemar Bulkowski             Chojnów               88.80   3108   35
 252 Maciej Soska                   Lublin                88.55   7350   83
 253 Ewa Jobs                       Ostróda               88.42   3183   36
 254 Michał Sosin                   Warszawa              88.28   3443   39
 255 Piotr Madej                    Lublin                88.23  10941  124
 256 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             88.12   9517  108
 257 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       88.11   4846   55
 258 Monika Rubinstein              Warszawa              87.87  12302  140
 259 Joanna Brychcy                 Katowice              86.70   6849   79
 260 Rafał Wesołowski               Warszawa              86.45   2680   31
 261 Mariusz Rogalski               Iława                 85.03   3316   39
 262 Robert Włodarczyk              Wrocław               84.76   3475   41
 263 Krystyna Puchalska             Łódź                  84.54   3466   41
 264 Jerzy Augustyniak              Łódź                  84.53   6593   78
 265 Krzysztof Kruk                 Łódź                  84.16   7238   86
 266 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            83.41   2669   32
 267 Artur Kwiatkowski              Częstochowa           83.20   2496   30
 268 Jan Pawłowski                  Warszawa              83.00   5229   63
 269 Grażyna Wesołowska             Łódź                  82.22   3371   41
 270 Jolanta Bednarska              Łódź                  80.40   4261   53
 271 Kacper Jachowicz               Żyrardów              80.06   4163   52
 272 Halina Łubniewicz              Łódź                  79.25   3487   44
 273 Jolanta Kruk                   Łódź                  71.39   4712   66
 274 Adam Kędzior                   Lublin                70.93   3121   44
 275 Tomasz Sulejewski              Kraków                69.67   3553   51
 276 Barbara Szymańska              Gdańsk                68.12   2248   33
 277 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            64.05   2562   40




Poczekalnia na dzień 15-11-2003

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Marcin Kamiński                Warszawa             123.72   3588   29
   2 Grzegorz Jęczek                Łódź                  91.59   2656   29
   3 Sebastian Dudek                Częstochowa           87.55   2539   29
   4 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         83.52   2422   29
   5 Krzysztof Kukier               Warszawa              87.82   2459   28
   6 Adam Zalewski                  Racibórz              74.79   2094   28
   7 Jerzy Ciesielski               Łódź                  91.59   2473   27
   8 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       125.88   3273   26
   9 Jacek Baltyn                   Suchedniów            99.85   2596   26
  10 Ilona Giryn                    Łódź                  94.46   2456   26
  11 Lech Rawski                    Kraków                90.19   2345   26
  12 Paweł Kapela                   Kraków                96.36   2409   25
  13 Kazimierz Faron                Warszawa             118.25   2838   24
  14 Andrzej Chmielewski            Warszawa             117.21   2813   24
  15 Dominik Piasecki               Słupsk               115.21   2765   24
  16 Andrzej Wróblewski             Warszawa             115.17   2764   24
  17 Jerzy Paszek                   Tarnowskie Góry      114.96   2759   24
  18 Marcin Skowron                 Zabrze               110.12   2643   24
  19 Magdalena Ochot                Katowice             109.58   2630   24
  20 Artur Tomczyk                  Piła                 107.79   2587   24
  21 Krzysztof Noskowicz            Toruń                106.67   2560   24
  22 Michał Trumpus                 Wrocław              105.75   2538   24
  23 Tomasz Ciejka                  Kraków               105.58   2534   24
  24 Jolanta Hoffmann               Kraków               105.21   2525   24
  25 Mirosław Konsik                Gdańsk               104.17   2500   24
  26 Tomasz Stencel                 Poznań               104.17   2500   24
  27 Anna Arana                     Warszawa             100.12   2403   24
  28 Grzegorz Kulawiak              Warszawa              99.75   2394   24
  29 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   99.29   2383   24
  30 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   98.08   2354   24
  31 Bartosz Orłowski               Bytom                 98.04   2353   24
  32 Grzegorz Sokołowski            Słupsk                97.96   2351   24
  33 Grzegorz Olędzki               Warszawa              97.83   2348   24
  34 Tomasz Rubaj                   Lublin                97.79   2347   24
  35 Mariusz Obłoza                 Szczecin              97.29   2335   24
  36 Joanna Markiewicz              Żyrardów              94.21   2261   24
  37 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          92.25   2214   24
  38 Andrzej Kroc                   Łódź                  91.67   2200   24
  39 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               90.12   2163   24
  40 Sławomir Czyżewski             Poznań                88.67   2128   24
  41 Małgorzata Rawska              Kraków                86.96   2087   24
  42 Joanna Rubaj                   Lublin                85.79   2059   24
  43 Jacek Rzepa                    Tychy                 85.04   2041   24
  44 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   81.83   1964   24
  45 Grzegorz Wilk                  Kraków               115.39   2654   23
  46 Dawid Dawidson                 Częstochowa          108.00   2484   23
  47 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             104.65   2407   23
  48 Marta Świątkowska              Wrocław              104.00   2392   23
  49 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 103.04   2370   23
  50 Elżbieta Święcka               Białystok            102.26   2352   23
  51 Eligiusz Jankowski             Wrocław              101.00   2323   23
  52 Robert Głowacki                Łódź                  98.61   2268   23
  53 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              94.78   2180   23
  54 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              89.74   2064   23
  55 Mikołaj Fidziński              Dębica                81.91   1884   23
  56 Olaf Czubla                    Łódź                  79.00   1817   23
  57 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           91.50   2013   22
  58 Teresa Zalewska                Racibórz              85.36   1878   22
  59 Marcin Tutka                   Wrocław               94.24   1979   21
  60 Zdzisław Parnicki              Słupsk                86.95   1826   21
  61 Anna Czarnecka                 Zgierz                86.76   1822   21
  62 Ewa Lewandowska                Warszawa              79.00   1580   20
  63 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  64 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   58.70   1174   20
  65 Jarosław Kamienik              Słupsk               104.53   1986   19
  66 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   90.16   1713   19
  67 Małgorzata Kołodziejczyk       Ostróda               86.53   1644   19
  68 Agata Szkamruk                 Warszawa             116.56   2098   18
  69 Sylwester Wójcik               Lublin               113.61   2045   18
  70 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            109.06   1963   18
  71 Marcin Jędrzejczyk             Warszawa             106.83   1923   18
  72 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               103.78   1868   18
  73 Anita Bruska                   Gdynia               100.94   1817   18
  74 Łukasz Święcki                 Białystok             94.17   1695   18
  75 Dawid Boczoń                   Zakopane              93.22   1678   18
  76 Wojciech Bochra                Lublin                70.06   1261   18
  77 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  131.65   2238   17
  78 Michał  Borejko                Wrocław               97.47   1657   17
  79 Filip Sitkowski                Warszawa              92.00   1564   17
  80 Jacek Wszyndybył               Chojnów               76.24   1296   17
  81 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  111.62   1786   16
  82 Bogusław Macal                 Szczecin              89.81   1437   16
  83 Andrzej Bobik                  Chojnów               66.19   1059   16
  84 Grzegorz Gardynik              Warszawa             103.53   1553   15
  85 Bogusław Kuma                  Słupsk               114.64   1605   14
  86 Anna Piętka                    Szczecin              78.29   1096   14
  87 Paweł Stanosz                  Warszawa             161.15   2095   13
  88 Michał Krzemień                Kraków               115.00   1495   13
  89 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.77   1336   13
  90 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie  99.38   1292   13
  91 Andrzej Pikul                  Poznań                85.23   1108   13
  92 Marzena Szulc                  Szczecin              82.69   1075   13
  93 Sylwia Wilczek                 Warszawa              67.62    879   13
  94 Martyna Białobrzewska          Gdynia                52.54    683   13
  95 Łukasz Kozub                   Brzesko              135.50   1626   12
  96 Mariola Pęczkowska             Warszawa             124.25   1491   12
  97 Jakub Kozłowski                Warszawa             123.92   1487   12
  98 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              120.08   1441   12
  99 Krzysztof Nowak                Lublin               116.33   1396   12
 100 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   1378   12
 101 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 102 Paweł Jędryka                  Tarnów               109.75   1317   12
 103 Paweł Kasprzak                 Warszawa             108.83   1306   12
 104 Artur Irzyk                    Kraków               107.50   1290   12
 105 Jacek Lewiński                 Wrocław              106.08   1273   12
 106 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    105.25   1263   12
 107 Leszek Owsianko                Warszawa             102.33   1228   12
 108 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 109 Tomasz Lempart                 Kraków                99.00   1188   12
 110 Ewa Majewska                   Nowa Sól              98.92   1187   12
 111 Adam Czyściak                  Legnica               98.75   1185   12
 112 Paweł Górny                    Lublin                97.83   1174   12
 113 Leokadia Litwinowicz           Gliwice               97.50   1170   12
 114 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry       96.92   1163   12
 115 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 116 Dorota Ryś                     Warszawa              95.67   1148   12
 117 Rafał Mirowski                 Częstochowa           94.92   1139   12
 118 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 94.83   1138   12
 119 Katarzyna Kicińska             Lublin                94.58   1135   12
 120 Tomasz Juśkiewicz              Łódź                  94.42   1133   12
 121 Radosław Wróblewski            Mielec                94.33   1132   12
 122 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                94.25   1131   12
 123 Bartosz Muszyński              Słupsk                93.67   1124   12
 124 Paweł Byczyński                Bydgoszcz             92.67   1112   12
 125 Bartłomiej Kosman              Bielsko Biała         92.58   1111   12
 126 Patryk Pytlak                  Kielce                90.92   1091   12
 127 Grzegorz Tecław                Poznań                90.83   1090   12
 128 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 129 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 130 Piotr Morawski                 Gdańsk                89.83   1078   12
 131 Stanisław Stanek               Olkusz                89.83   1078   12
 132 Dominika Śniadach              Rumia                 89.83   1078   12
 133 Michał Karwacki                Dąbrowa Górnicza      89.67   1076   12
 134 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 135 Małgorzata Górska              Bydgoszcz             88.83   1066   12
 136 Michał Zdanowicz               Lublin                88.58   1063   12
 137 Jacek Nowak                    Szczecin              87.58   1051   12
 138 Edward Smołka                  Zabrze                87.42   1049   12
 139 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 140 Piotr Jańczyk                  Łódź                  86.83   1042   12
 141 Katarzyna Szulc                Szczecin              86.75   1041   12
 142 Piotr Grzybała                 Tarnów                86.33   1036   12
 143 Anna Skudlarska                Wrocław               86.17   1034   12
 144 Zbigniew Niedźwiedź            Lublin                86.08   1033   12
 145 Tomasz Jopek                   Wrocław               85.83   1030   12
 146 Anna Paradowska                Wejherowo             85.08   1021   12
 147 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               80.67    968   12
 148 Wojciech Wąs                   Warszawa              79.58    955   12
 149 Sławomir Szymański             Dobrzelin             78.17    938   12
 150 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 151 Tomasz Ulrych                  Tychy                 77.58    931   12
 152 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 153 Mirosław Norwajszas            Szczecin              77.00    924   12
 154 Stanisław Gajos                Strzelno              73.75    885   12
 155 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 156 Rafał Marks                    Warszawa              69.92    839   12
 157 Filip Dalecki                  Rumia                 61.33    736   12
 158 Jan Damer                      Lublin               140.09   1541   11
 159 Piotr Adamczyk                 Tarnów               101.64   1118   11
 160 Jakub Ciesielski               Poznań                96.82   1065   11
 161 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski   96.64   1063   11
 162 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 163 Anna Mikuć                     Wrocław               89.82    988   11
 164 Eliza Krasna                   Rumia                 88.82    977   11
 165 Przemysław Załęcki             Wałbrzych             88.45    973   11
 166 Jadwiga Niedźwiedź             Lublin                85.36    939   11
 167 Katarzyna Grodzicka            Warszawa              81.36    895   11
 168 Paweł Pędzisz                  Lipiany               81.18    893   11
 169 Jacek Stolarczyk               Zator                 81.18    893   11
 170 Szymon Pobudkiewicz            Warszawa              80.91    890   11
 171 Sylwia Bil                     Dąbrowa Górnicza.     80.36    884   11
 172 Paweł Górski                   Bydgoszcz             80.18    882   11
 173 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             80.09    881   11
 174 Katarzyna Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 175 Agnieszka Nieścierowicz        Szczecin              79.18    871   11
 176 Jacek Nowakowski               Bydgoszcz             78.00    858   11
 177 Jacek Mania                    Bielsko Biała         77.64    854   11
 178 Marta Zacharska                Słupsk                73.73    811   11
 179 Marcin Glazik                  Bydgoszcz             72.00    792   11
 180 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.82    790   11
 181 Dariusz Gątarski               Rzeszów               71.27    784   11
 182 Tomasz Olędzki                 Warszawa              71.00    781   11
 183 Marcin Szopowski               Chojnów               71.00    781   11
 184 Adam Machnio                   Lipiany               70.64    777   11
 185 Małgorzata Czart               Olsztyn               70.18    772   11
 186 Grzegorz Roszak                Poznań                70.18    772   11
 187 Dorota Krzyżaniak              Słupsk                70.00    770   11
 188 Maciej Stolarczyk              Zator                 69.91    769   11
 189 Slawomir Zieliński             Lębork                65.73    723   11
 190 Margarita Malkowska            Poznań                65.64    722   11
 191 Ryszard Czarniewski            Lipiany               62.73    690   11
 192 Krzysztof Krause               Poznań                60.18    662   11
 193 Grzegorz Wielgoszewski         Wrocław               59.91    659   11
 194 Gniewomir Białek               Dębica                56.45    621   11
 195 Anna Peschak                   Kraków                53.55    589   11
 196 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze               105.50   1055   10
 197 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.30    833   10
 198 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             72.70    727   10
 199 Simona Pietrzak                Chojnów               72.70    727   10
 200 Martyna Kulczyńska             Ostróda               63.90    639   10
 201 Monika Kozłowska               Warszawa              53.10    531   10
 202 Daria Ślusarczyk               Chojnów               52.00    520   10
 203 Paweł Kamionka                 Szczecin             109.11    982    9
 204 Jarosław Soborak               Warszawa             107.56    968    9
 205 Jarosław Karwacki              Dąbrowa Górnicza     105.56    950    9
 206 Jacek Panek                    Warszawa              97.22    875    9
 207 Andrzej Szymański              Łódź                  84.44    760    9
 208 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 209 Justyna Horbowska              Lublin                65.56    590    9
 210 Janusz Czerwik                 Zator                 53.67    483    9
 211 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              108.50    868    8
 212 Lucjan Boroś                   Gdańsk                99.62    797    8
 213 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 214 Iza Kraj                       Warszawa              66.88    535    8
 215 Łukasz Homa                    Bielsko Biała        139.29    975    7
 216 Janusz Grodzki                 Łódź                 131.14    918    7
 217 Maciej Mizgier                 Gdańsk               114.14    799    7
 218 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 219 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 220 Janusz Kasza                   Kraków               100.86    706    7
 221 Czesław Kozak                  Częstochowa           93.43    654    7
 222 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.86    636    7
 223 Adam Pieńkowski                Rumia                 82.29    576    7
 224 Adam Sulejewski                Kraków                68.86    482    7
 225 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 226 Tomasz Leszczyński             Częstochowa           66.29    464    7
 227 Kamil Kozłowski                Częstochowa           65.57    459    7
 228 Sylwia Buks                    Warszawa              57.00    399    7
 229 Maciej Kwiatkowski             Częstochowa           54.29    380    7
 230 Piotr Niegowski                Ostróda               52.43    367    7
 231 Wojciech Olejarczyk            Nowe Miasto Lubawsk   52.00    364    7
 232 Andrzej Chylewski              Poznań               140.17    841    6
 233 Wojciech Morawski              Gliwice              125.83    755    6
 234 Bartosz Skórniewski            Warszawa             118.67    712    6
 235 Mikołaj Bednarek               Warszawa             104.17    625    6
 236 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 237 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.00    522    6
 238 Tomasz Lus                     Piła                  86.17    517    6
 239 Karol Tokarczyk                Warszawa              86.17    517    6
 240 Sylwia Orłowska                Warszawa              85.67    514    6
 241 Leszek Orłowski                Warszawa              85.33    512    6
 242 Grzegorz Olszewski             Augustów              71.50    429    6
 243 Adrian Przybylski              Częstochowa           70.00    420    6
 244 Daniel Zyśk                    Nowy Dwór Mazowieck   69.83    419    6
 245 Ewelina Stankiewicz            Elbląg                69.50    417    6
 246 Michał Gołębiowski             Warszawa              69.33    416    6
 247 Łukasz Degórski                Warszawa              69.00    414    6
 248 Paweł Błędowski                Częstochowa           68.17    409    6
 249 Robert Buciak                  Szczecin              67.83    407    6
 250 Anna Kosińska                  Lewin Brzeski         67.50    405    6
 251 Patryk Pajdzik                 Lipiany               55.50    333    6
 252 Ewa Wink                       Warszawa              51.83    311    6
 253 Dawid Mońko                    Wrocław               51.33    308    6
 254 Andrzej Stańczyk               Kraków               135.00    675    5
 255 Mateusz Zalega                 Łódź                 133.00    665    5
 256 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk               113.20    566    5
 257 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.00    550    5
 258 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 259 Jacek Gasik                    Warszawa              93.60    468    5
 260 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 261 Zygmunt Korga                  Zabrze                76.00    380    5
 262 Paweł Morga                    Warszawa              76.00    380    5
 263 Piotr Tymoszuk                 Warszawa              75.60    378    5
 264 Joanna Kula                    Częstochowa           74.80    374    5
 265 Jacek Szczap                   Warszawa              74.60    373    5
 266 Elżbieta Korga                 Zabrze                74.40    372    5
 267 Zbigniew Szepczyński           Kraków                73.40    367    5
 268 Monika Kulawiak                Warszawa              72.80    364    5
 269 Krzysztof Orłowski             Warszawa              72.40    362    5
 270 Justyna Syrek                  Częstochowa           71.60    358    5
 271 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 272 Elżbieta Paszkowska            Warszawa              56.40    282    5
 273 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 274 Andrzej Nagwizda               Kraków                53.60    268    5
 275 Anna Mencina                   Warszawa              53.40    267    5
 276 Edyta Gomu#ka                  Cz#stochowa           50.80    254    5
 277 Tatiana Drzycimska             Wrocław              118.25    473    4
 278 Agata Gnabasik                 Poznań                82.50    330    4
 279 Piotr Konopka                  Ostróda               80.50    322    4
 280 Krzysztof Białecki             Warszawa              79.00    316    4
 281 Maria Majos                    Warszawa              77.75    311    4
 282 Piotr Michałek                 Warszawa              76.00    304    4
 283 Magdalena Majos                Warszawa              75.00    300    4
 284 Władysław Babula               Inowrocław            63.25    253    4
 285 Wojciech Łysak                 Sosnowiec             50.25    201    4
 286 Piotr Jakimowicz               Poznań               150.00    450    3
 287 Dominik Loch                   Częstochowa          119.67    359    3
 288 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 289 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 290 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 291 Sławomir Budek                 Warszawa              87.00    261    3
 292 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 293 Elżbieta Kukla                 Częstochowa           85.33    256    3
 294 Anna Majos                     Warszawa              83.33    250    3
 295 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   83.33    250    3
 296 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 297 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 298 Jolanta Turzańska              Zabrze                57.33    172    3
 299 Piotr Pyzel                    Warszawa              57.00    171    3
 300 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 301 Eryk Białecki                  Warszawa              54.67    164    3
 302 Aleksandra Franaszczyk         Łódź                  54.33    163    3
 303 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 304 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 305 Piotr Prokopczuk               Warszawa              54.00    162    3
 306 Teresa Prokopczuk              Warszawa              54.00    162    3
 307 Joanna Słapińska               Olsztyn               50.00    150    3
 308 Paweł Graczykowski             Łódź                 109.00    218    2
 309 Maciek Michalak                Bydgoszcz            104.50    209    2
 310 Arkadiusz Karasewicz           Wrocław              104.00    208    2
 311 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 312 Barbara Belof                  Polkowice            100.00    200    2
 313 Paweł Górny                    Lublin               100.00    200    2
 314 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 315 Anna Żyła                      Wrocław              100.00    200    2
 316 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 317 Alicja Bielecka                Poznań                63.50    127    2
 318 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 319 Tina Policińska                Częstochowa           58.00    116    2
 320 Sławomir Kurkiewicz            Warszawa              57.50    115    2
 321 Tomasz Molenda                 Szczecin              57.50    115    2
 322 Kamil Piskorz                  Piastów               57.00    114    2
 323 Cezary Bajorek                 Bydgoszcz             55.00    110    2
 324 Izabela Dudek                  Częstochowa           54.50    109    2
 325 Wojciech Knypiński             Bydgoszcz             54.50    109    2
 326 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 327 Izabela Redlińska              Warszawa              53.00    106    2
 328 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 329 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 330 Janusz Naumowicz               Rumia                 52.00    104    2
 331 Damian Więciorkowski           Częstochowa           52.00    104    2
 332 Krzysztof Kononowicz           Piastów               51.00    102    2
 333 Ewa Gajkowska                  Warszawa              50.00    100    2
 334 Maciej Leszczyński             Łódź                  50.00    100    2
 335 Radosław Leszczyński           Łódź                  50.00    100    2
 336 Joanna Rubaj                   Lublin                50.00    100    2
 337 Sylwia Skokowska               Chojnów               50.00    100    2
 338 Jagoda Żbikowska               Warszawa             150.00    150    1
 339 Magdalena Wanot                Warszawa              69.00     69    1
 340 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 341 Marek Kasprzak                 Częstochowa           53.00     53    1
 342 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 343 Kinga Bossy                    Poznań                50.00     50    1
 344 Barbara Graczykowska           Łódź                  50.00     50    1
 345 Agata Majos                    Warszawa              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie