Bielsk Podlaski28
maja
Bielsk Podlaski 28-29 maja VII Mistrzostwa Podlasia
Zabrze 4
czerwca
Zabrze 4- 5 czerwca X Mistrzostwa Górnego Śląska i ZagłębiaGrand Prix 2005
Chojnów11
czerwca
Chojnów 11-12 czerwca IV Mistrzostwa Dolnego Śląska
Polska — Azerbejdżan 3:0 Justyna Fugiel — Reszta Świata 12:004 - 05 czerwca 2005 — X Mistrzostwa Górnego Śląska i ZagłębiaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

X Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia Zabrze, 04 - 05 czerwca 2005
Grand Prix 2005

Konkurs Relacja z turnieju


Polska — Azerbejdżan 3:0 Justyna Fugiel — Reszta Świata 12:01:0, 2:0, 3:0.... 7:0... 10:0, 11:0, 12:0! Któż o tym nie marzy :-) Jubileuszowe X Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia były wyjątkowe dla Justyny Fugiel. Jest piątą osobą, która zwyciężyła w 12-rundowym turnieju bez porażki. Uzyskała jednocześnie najwyższy skalp w historii — 2183, co daje ranking z turnieju 182. Pokonywani przeciwnicy mogli zadowolić się walką o pozostałe miejsca na podium — ostatecznie drugi był Kazimierz Merklejn jr, wyprzedziwszy o 11 małych punktów Mateusza Żbikowskiego i o prawie 400 Sławomira Kordjalika (wszyscy po 9 zwycięstw).
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IX Mistrzostwa Górnego Śląska
VIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia




Wyniki turnieju X Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Justyna         Fugiel               Sandomierz             132.81     12.0     5194     2183     1075
  2 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               142.45      9.0     5033     1762      662
  3 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               143.85      9.0     5022     1783      520
  4 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               138.97      9.0     4649     1814      339
  5 Stanisław       Rydzik               Warszawa               136.96      8.0     5030     1673      642
  6 Daniel          Czernatowicz         Kraków                 114.69      8.0     5000     1715      457
  7 Marek           Syczuk               Warszawa               126.96      8.0     4951     1746      359
  8 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               141.24      8.0     4878     1694      480
  9 Kamil           Górka                Łęczna                 140.62      8.0     4763     1679      468
 10 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               117.53      8.0     4712     1615      178
 11 Przemysław      Herdzina             Kraków                 119.49      8.0     4567     1645      206
 12 Bartosz         Morawski             Gliwice                132.52      8.0     4512     1648      129
 13 Radosław        Konca                Warszawa               132.98      8.0     4456     1629      296
 14 Łukasz          Bryła                Mielec                 124.51      8.0     4432     1725     -172
 15 Paweł           Jackowski            Warszawa               134.43      7.0     4866     1608      548
 16 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               137.77      7.0     4750     1516      198
 17 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   139.24      7.0     4706     1609       11
 18 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          120.90      7.0     4673     1512      -58
 19 Marcin          Skowron              Zabrze                 107.60      7.0     4556     1588      295
 20 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          120.30      7.0     4542     1387      314
 21 Sylwester       Gryz                 Zabrze                 100.44      7.0     4515     1492      251
 22 Agnieszka       Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój       108.43      7.0     4470     1595      150
 23 Joanna          Stępień              Katowice               124.22      7.0     4463     1484       69
 24 Grażyna         Furman               Sosnowiec              109.77      7.0     4411     1357      300
 25 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                109.54      7.0     4364     1451      253
 26 Lucyna          Korga                Zabrze                 135.02      7.0     4318     1578     -135
 27 Michał          Jaszczak             Gliwice                100.00      7.0     4264     1391     -205
 28 Irena           Sołdan               Rumia                  121.51      6.0     4833     1415      401
 29 Andrzej         Rechowicz            Katowice               120.30      6.0     4614     1445      102
 30 Artur           Irzyk                Strzyżów               122.13      6.0     4611     1392      136
 31 Agnieszka       Krupka               Krosno                 108.59      6.0     4503     1353      414
 32 Jerzy           Matyasik             Kraków                 118.02      6.0     4495     1384      -27
 33 Jarosław        Puchalski            Łódź                   124.63      6.0     4397     1449      -68
 34 Maciej          Śliwa                Zabrze                 113.83      6.0     4378     1324       34
 35 Rafał           Wesołowski           Warszawa               114.50      6.0     4355     1410      -56
 36 Joanna          Ostrowska            Warszawa               107.56      6.0     4320     1382      -93
 37 Marek           Róziecki             Rybnik                 100.00      6.0     4314     1378     -172
 38 Piotr           Adamczyk             Tarnów                 111.06      6.0     4309     1214      336
 39 Sławomir        Buk                  Gliwice                105.33      6.0     4287     1368       45
 40 Jan             Kozłowski            Kraków                 100.00      6.0     4230     1371     -234
 41 Katarzyna       Stępień              Katowice               122.18      6.0     4205     1309      161
 42 Roman           Gierszewski          Jastrzębie Zdrój       100.00      6.0     4070     1283       23
 43 Teresa          Zalewska             Racibórz               100.00      6.0     4059     1305     -287
 44 Jacek           Dec                  Pszczew                100.00      5.5     4209     1168      -37
 45 Dawid           Pikul                Poznań                 142.13      5.0     4671     1253       92
 46 Katarzyna       Klimała              Kraków                 116.29      5.0     4418     1227      -68
 47 Michał          Gawroński            Częstochowa            100.00      5.0     4335     1286     -333
 48 Ewa             Ciszewska            Katowice               116.05      5.0     4306     1280      103
 49 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             115.25      5.0     4254     1167     -139
 50 Jerzy           Luter                Bytom                  104.90      5.0     4169     1235     -229
 51 Joanna          Brychcy              Katowice               100.59      5.0     4143     1263     -470
 52 Katarzyna       Żuławska             Katowice               108.01      5.0     4121     1283      -27
 53 Janusz          Krupiński            Sosnowiec              100.00      5.0     4061     1103      282
 54 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  105.94      5.0     4017     1212      -96
 55 Adam            Paszek               Tarnowskie Góry        100.00      5.0     3990     1118      -41
 56 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               100.00      5.0     3935     1221     -352
 57 Joanna          Duda                 Zabrze                 100.00      5.0     3220      962      105
 58 Maciej          Rzychoń              Katowice               100.00      4.0     4172     1079      -29
 59 Andrzej         Bociąga              Chorzów                100.00      4.0     4149     1042     -163
 60 Krzysztof       Gulowaty             Bytom                  100.00      4.0     4051     1048     -534
 61 Dorota          Ziembowicz           Gliwice                102.17      4.0     3934     1168     -442
 62 Beata           Żurawska             Jastrzębie Zdrój       100.00      4.0     3896     1069     -537
 63 Tomasz          Idczak               Ruda Śląska            100.00      4.0     3787     1023     -189
 64 Leszek          Kilian               Jaworzno               100.00      4.0     3659     1030     -731
 65 Michał          Jaworek              Zabrze                 100.00      4.0     3266      950       47
 66 Leszek          Stecuła              Bytom                  108.45      4.0     2051      713      425
 67 Jakub           Nalepa               Gliwice                100.00      3.0     4003      951     -554
 68 Krzysztof       Kokot                Nowy Targ              100.00      3.0     3768      955     -140
 69 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   100.00      2.5     3755      800     -268
 70 Edward          Smołka               Zabrze                 100.00      2.5     3607      805     -684
 71 Wacław          Sarek                Jaworzno               100.00      2.5     3337      773     -601
 72 Anna            Arana                Warszawa               100.57      2.0     2237      595      -44
 73 Jarosław        Wypart               Częstochowa            100.00      2.0     2136      671     -849
 74 Andrzej         Lożyński             Piastów                113.24      2.0     1375      400      118
 75 Jarosław        Michalak             Łódź                   124.04      1.0     1047      273       28
 76 Kamil           Kiermaszek           Wodzisław Śląski       100.00      0.0     1429      328     -688
 77 Witalis         Sapis                Słupsk                 100.00      0.0        0        0     -400
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju X Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia



	Mateusz Żbikowski 143.85 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Leokadia       Litwinowicz           109.54 +  418: 338  160
    2    13 Andrzej        Rechowicz             120.30 -  348: 459   70
    3    24 Jarosław       Wypart                100.00 +  402: 339  150
    4    16 Bartosz        Morawski              132.52 -  316: 401   83
    5    23 Joanna         Ostrowska             107.56 +  491: 337  158
    6    12 Mariusz        Sylwestrzuk           117.53 +  502: 501  168
    7     7 Jarosław       Puchalski             124.63 +  408: 342  175
    8     5 Łukasz         Bryła                 124.51 +  454: 322  175
    9     3 Marek          Syczuk                126.96 -  378: 470   77
   10     4 Kazimierz.J    Merklejn              142.45 +  410: 300  192
   11     3 Paweł          Jackowski             134.43 +  385: 310  184
   12     3 Mariusz        Skrobosz              141.24 +  510: 383  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1783  / 12 148.58




	Kazimierz.J Merklejn 142.45 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Agnieszka      Krupka                108.59 +  390: 329  159
    2     3 Justyna        Fugiel                132.81 -  359: 392   83
    3    27 Jacek          Dec                   100.00 +  439: 354  150
    4    12 Joanna         Brychcy               100.59 +  378: 350  151
    5     3 Irena          Sołdan                121.51 +  512: 362  172
    6     4 Sławomir       Kordjalik             138.97 -  362: 395   89
    7    10 Ewa            Ciszewska             116.05 +  401: 397  166
    8     8 Lucyna         Korga                 135.02 +  416: 329  185
    9     6 Daniel         Czernatowicz          114.69 +  455: 375  165
   10     4 Mateusz        Żbikowski             143.85 -  300: 410   94
   11     5 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.90 +  512: 358  171
   12     2 Marek          Syczuk                126.96 +  509: 320  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1762  / 12 146.83




	Dawid Pikul 142.13 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Agnieszka      Jaśkiewicz            108.43 -  351: 408   58
    2    26 Jerzy          Luter                 104.90 +  429: 343  155
    3    20 Agnieszka      Krupka                108.59 -  273: 449   59
    4    31 Jacek          Dec                   100.00 +  452: 289  150
    5    19 Sławomir       Buk                   105.33 +  414: 307  155
    6    18 Marek          Róziecki              100.00 +  416: 355  150
    7     5 Paweł          Jackowski             134.43 -  303: 429   84
    8    15 Marcin         Skowron               107.60 -  396: 409   58
    9    19 Michał         Jaworek               100.00 +  569: 387  150
   10    11 Joanna         Stępień               124.22 -  343: 346   74
   11    15 Tomasz         Zwoliński             137.77 -  363: 431   88
   12    19 Artur          Irzyk                 122.13 -  362: 426   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1253  / 12 104.42




	Mariusz Skrobosz 141.24 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Katarzyna      Żuławska              108.01 +  380: 349  158
    2     6 Daniel         Czernatowicz          114.69 -  387: 426   65
    3    22 Radosław       Konca                 132.98 +  433: 356  183
    4    11 Dorota         Ziembowicz            102.17 +  360: 333  152
    5     6 Agnieszka      Jaśkiewicz            108.43 +  460: 361  158
    6     3 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.90 +  445: 362  171
    7     4 Łukasz         Bryła                 124.51 +  504: 320  175
    8     2 Marek          Syczuk                126.96 +  359: 312  177
    9     1 Justyna        Fugiel                132.81 -  388: 402   83
   10     3 Sławomir       Kordjalik             138.97 -  343: 346   89
   11     4 Karol          Wyrębkiewicz          139.24 +  436: 321  189
   12     3 Mateusz        Żbikowski             143.85 -  383: 510   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1694  / 12 141.17




	Kamil Górka 140.62 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marcin         Skowron               107.60 +  399: 354  158
    2    18 Radosław       Konca                 132.98 +  383: 368  183
    3     5 Marek          Syczuk                126.96 +  454: 301  177
    4     1 Justyna        Fugiel                132.81 -  346: 398   83
    5    11 Bartosz        Morawski              132.52 -  345: 395   83
    6    16 Przemysław     Herdzina              119.49 +  404: 349  169
    7     6 Irena          Sołdan                121.51 +  439: 334  172
    8     4 Stanisław      Rydzik                136.96 -  365: 513   87
    9     7 Marek          Róziecki              100.00 -  358: 361   50
   10    14 Katarzyna      Żuławska              108.01 +  428: 326  158
   11     8 Andrzej        Rechowicz             120.30 +  422: 319  170
   12     6 Karol          Wyrębkiewicz          139.24 +  420: 277  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1679  / 12 139.92




	Karol Wyrębkiewicz 139.24 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Joanna         Ostrowska             107.56 +  382: 323  158
    2     5 Rafał          Wesołowski            114.50 +  441: 391  165
    3     2 Daniel         Czernatowicz          114.69 +  357: 354  165
    4     3 Łukasz         Bryła                 124.51 -  374: 421   75
    5     7 Mariusz        Sylwestrzuk           117.53 +  491: 263  168
    6     7 Bartosz        Morawski              132.52 +  431: 383  183
    7     3 Lucyna         Korga                 135.02 +  478: 370  185
    8     1 Justyna        Fugiel                132.81 -  368: 381   83
    9     4 Jerzy          Matyasik              118.02 +  426: 340  168
   10     2 Marek          Syczuk                126.96 -  360: 613   77
   11     4 Mariusz        Skrobosz              141.24 -  321: 436   91
   12     6 Kamil          Górka                 140.62 -  277: 420   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1609  / 12 134.08




	Sławomir Kordjalik 138.97 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Katarzyna      Sołdan                105.94 +  445: 348  156
    2    10 Przemysław     Herdzina              119.49 +  417: 275  169
    3     7 Jarosław       Puchalski             124.63 +  402: 342  175
    4     4 Lucyna         Korga                 135.02 -  342: 409   85
    5     8 Marcin         Skowron               107.60 +  335: 316  158
    6     4 Kazimierz.J    Merklejn              142.45 +  395: 362  192
    7     1 Justyna        Fugiel                132.81 -  339: 381   83
    8     6 Daniel         Czernatowicz          114.69 +  416: 337  165
    9     5 Paweł          Jackowski             134.43 +  377: 371  184
   10     3 Mariusz        Skrobosz              141.24 +  346: 343  191
   11     2 Stanisław      Rydzik                136.96 -  398: 457   87
   12     4 Przemysław     Herdzina              119.49 +  437: 369  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1814  / 12 151.17




	Tomasz Zwoliński 137.77 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Sławomir       Buk                   105.33 +  383: 337  155
    2     4 Artur          Irzyk                 122.13 -  325: 378   72
    3    16 Stanisław      Rydzik                136.96 +  451: 360  187
    4    18 Przemysław     Herdzina              119.49 -  336: 507   69
    5    21 Radosław       Konca                 132.98 -  405: 439   83
    6    22 Leokadia       Litwinowicz           109.54 +  465: 340  160
    7    15 Dorota         Ziembowicz            102.17 +  352: 254  152
    8    12 Rafał          Wesołowski            114.50 -  369: 387   65
    9    17 Joanna         Ostrowska             107.56 -  369: 470   58
   10    19 Joanna         Brychcy               100.59 +  459: 330  151
   11    15 Dawid          Pikul                 142.13 +  431: 363  192
   12    11 Irena          Sołdan                121.51 +  405: 387  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1516  / 12 126.33




	Stanisław Rydzik 136.96 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jerzy          Luter                 104.90 +  455: 302  155
    2     8 Jarosław       Puchalski             124.63 -  345: 368   75
    3    16 Tomasz         Zwoliński             137.77 -  360: 451   88
    4    22 Maciej         Śliwa                 113.83 +  474: 334  164
    5    13 Michał         Gawroński             100.00 +  472: 373  150
    6     9 Katarzyna      Klimała               116.29 +  367: 280  166
    7     8 Katarzyna      Żuławska              108.01 +  435: 324  158
    8     4 Kamil          Górka                 140.62 +  513: 365  191
    9     2 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.90 +  466: 298  171
   10     1 Justyna        Fugiel                132.81 -  340: 458   83
   11     2 Sławomir       Kordjalik             138.97 +  457: 398  189
   12     1 Justyna        Fugiel                132.81 -  346: 437   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1673  / 12 139.42




	Lucyna Korga 135.02 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dorota         Ziembowicz            102.17 +  317: 302  152
    2    16 Michał         Gawroński             100.00 +  378: 327  150
    3     9 Ewa            Ciszewska             116.05 +  402: 324  166
    4     4 Sławomir       Kordjalik             138.97 +  409: 342  189
    5     2 Paweł          Jackowski             134.43 +  365: 342  184
    6     1 Justyna        Fugiel                132.81 -  279: 416   83
    7     3 Karol          Wyrębkiewicz          139.24 -  370: 478   89
    8     8 Kazimierz.J    Merklejn              142.45 -  329: 416   92
    9    13 Rafał          Wesołowski            114.50 +  384: 338  165
   10     7 Jerzy          Matyasik              118.02 +  469: 306  168
   11     7 Daniel         Czernatowicz          114.69 -  291: 465   65
   12    10 Łukasz         Bryła                 124.51 -  325: 397   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1578  / 12 131.50




	Paweł Jackowski 134.43 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Joanna         Brychcy               100.59 +  544: 374  151
    2     1 Katarzyna      Stępień               122.18 +  435: 316  172
    3     1 Joanna         Stępień               124.22 +  407: 282  174
    4     2 Agnieszka      Jaśkiewicz            108.43 +  429: 424  158
    5     2 Lucyna         Korga                 135.02 -  342: 365   85
    6     2 Łukasz         Bryła                 124.51 -  350: 358   75
    7     5 Dawid          Pikul                 142.13 +  429: 303  192
    8     3 Andrzej        Rechowicz             120.30 +  335: 295  170
    9     5 Sławomir       Kordjalik             138.97 -  371: 377   89
   10     5 Bartosz        Morawski              132.52 +  515: 359  183
   11     3 Mateusz        Żbikowski             143.85 -  310: 385   94
   12     5 Daniel         Czernatowicz          114.69 -  399: 480   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1608  / 12 134.00




	Radosław Konca 132.98 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Anna           Arana                 100.57 +  312: 273  151
    2    18 Kamil          Górka                 140.62 -  368: 383   91
    3    22 Mariusz        Skrobosz              141.24 -  356: 433   91
    4    20 Rafał          Wesołowski            114.50 +  386: 363  165
    5    21 Tomasz         Zwoliński             137.77 +  439: 405  188
    6    14 Sylwester      Gryz                  100.44 -  308: 319   50
    7    16 Piotr          Adamczyk              111.06 +  380: 351  161
    8    14 Jarosław       Puchalski             124.63 +  380: 237  175
    9    10 Łukasz         Bryła                 124.51 -  303: 367   75
   10    16 Agnieszka      Jaśkiewicz            108.43 +  411: 345  158
   11    13 Marek          Róziecki              100.00 +  426: 360  150
   12     9 Joanna         Stępień               124.22 +  387: 324  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1629  / 12 135.75




	Justyna Fugiel 132.81 Sandomierz             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Sylwester      Gryz                  100.44 +  486: 318  150
    2     3 Kazimierz.J    Merklejn              142.45 +  392: 359  192
    3     4 Andrzej        Rechowicz             120.30 +  560: 363  170
    4     1 Kamil          Górka                 140.62 +  398: 346  191
    5     1 Łukasz         Bryła                 124.51 +  428: 343  175
    6     1 Lucyna         Korga                 135.02 +  416: 279  185
    7     1 Sławomir       Kordjalik             138.97 +  381: 339  189
    8     1 Karol          Wyrębkiewicz          139.24 +  381: 368  189
    9     1 Mariusz        Skrobosz              141.24 +  402: 388  191
   10     1 Stanisław      Rydzik                136.96 +  458: 340  187
   11     1 Marek          Syczuk                126.96 +  455: 330  177
   12     1 Stanisław      Rydzik                136.96 +  437: 346  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2183  / 12 181.92




	Bartosz Morawski 132.52 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Beata          Żurawska              100.00 +  315: 305  150
    2    17 Piotr          Adamczyk              111.06 +  408: 350  161
    3     8 Artur          Irzyk                 122.13 -  304: 399   72
    4    16 Mateusz        Żbikowski             143.85 +  401: 316  194
    5    11 Kamil          Górka                 140.62 +  395: 345  191
    6     7 Karol          Wyrębkiewicz          139.24 -  383: 431   89
    7    13 Agnieszka      Jaśkiewicz            108.43 +  400: 246  158
    8     7 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.90 -  369: 383   71
    9     8 Andrzej        Rechowicz             120.30 +  400: 392  170
   10     5 Paweł          Jackowski             134.43 -  359: 515   84
   11    10 Sylwester      Gryz                  100.44 +  411: 346  150
   12     8 Marcin         Skowron               107.60 +  367: 355  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1648  / 12 137.33




	Marek Syczuk 126.96 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Roman          Gierszewski           100.00 +  364: 273  150
    2    11 Jerzy          Matyasik              118.02 +  508: 359  168
    3     5 Kamil          Górka                 140.62 -  301: 454   91
    4    14 Joanna         Stępień               124.22 +  433: 374  174
    5     9 Przemysław     Herdzina              119.49 +  450: 300  169
    6     6 Jarosław       Puchalski             124.63 +  444: 429  175
    7     2 Andrzej        Rechowicz             120.30 +  406: 342  170
    8     2 Mariusz        Skrobosz              141.24 -  312: 359   91
    9     3 Mateusz        Żbikowski             143.85 +  470: 378  194
   10     2 Karol          Wyrębkiewicz          139.24 +  613: 360  189
   11     1 Justyna        Fugiel                132.81 -  330: 455   83
   12     2 Kazimierz.J    Merklejn              142.45 -  320: 509   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1746  / 12 145.50




	Jarosław Puchalski 124.63 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Arkadiusz      Łydka                 100.00 +  376: 337  150
    2     8 Stanisław      Rydzik                136.96 +  368: 345  187
    3     7 Sławomir       Kordjalik             138.97 -  342: 402   89
    4    15 Ewa            Ciszewska             116.05 +  376: 322  166
    5    12 Artur          Irzyk                 122.13 +  415: 343  172
    6     6 Marek          Syczuk                126.96 -  429: 444   77
    7     7 Mateusz        Żbikowski             143.85 -  342: 408   94
    8    14 Radosław       Konca                 132.98 -  237: 380   83
    9    16 Mariusz        Sylwestrzuk           117.53 -  403: 449   68
   10    23 Jerzy          Luter                 104.90 +  418: 374  155
   11    17 Agnieszka      Jaśkiewicz            108.43 -  332: 337   58
   12    21 Michał         Gawroński             100.00 +  359: 324  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1449  / 12 120.75




	Łukasz  Bryła 124.51 Mielec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Leszek         Kilian                100.00 +  377: 307  150
    2     7 Irena          Sołdan                121.51 +  430: 428  172
    3     3 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.90 +  458: 321  171
    4     3 Karol          Wyrębkiewicz          139.24 +  421: 374  189
    5     1 Justyna        Fugiel                132.81 -  343: 428   83
    6     2 Paweł          Jackowski             134.43 +  358: 350  184
    7     4 Mariusz        Skrobosz              141.24 -  320: 504   91
    8     5 Mateusz        Żbikowski             143.85 -  322: 454   94
    9    10 Radosław       Konca                 132.98 +  367: 303  183
   10     8 Marcin         Skowron               107.60 -  310: 483   58
   11    11 Rafał          Wesołowski            114.50 +  329: 327  165
   12    10 Lucyna         Korga                 135.02 +  397: 325  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1725  / 12 143.75




	Joanna Stępień 124.22 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Maciej         Rzychoń               100.00 +  363: 344  150
    2    12 Jan            Kozłowski             100.00 +  461: 389  150
    3     1 Paweł          Jackowski             134.43 -  282: 407   84
    4    14 Marek          Syczuk                126.96 -  374: 433   77
    5    25 Teresa         Zalewska              100.00 +  379: 259  150
    6    15 Adam           Paszek                100.00 +  391: 352  150
    7    11 Daniel         Czernatowicz          114.69 -  386: 447   65
    8    17 Katarzyna      Stępień               122.18 -  346: 400   72
    9    22 Arkadiusz      Łydka                 100.00 +  340: 294  150
   10    11 Dawid          Pikul                 142.13 +  346: 343  192
   11    12 Piotr          Adamczyk              111.06 +  471: 339  161
   12     9 Radosław       Konca                 132.98 -  324: 387   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1484  / 12 123.67




	Jarosław Michalak 124.04 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5     5 Daniel         Czernatowicz          114.69 -  345: 401   65
    6    11 Agnieszka      Jaśkiewicz            108.43 -  335: 386   58
    7    20 Arkadiusz      Łydka                 100.00 +  367: 232  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     273  /  3  91.00




	Katarzyna Stępień 122.18 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Teresa         Zalewska              100.00 +  399: 249  150
    2     1 Paweł          Jackowski             134.43 -  316: 435   84
    3    15 Katarzyna      Klimała               116.29 -  299: 320   66
    4    25 Sławomir       Buk                   105.33 -  320: 355   55
    5    34 Roman          Gierszewski           100.00 +  309: 280  150
    6    27 Krzysztof      Gulowaty              100.00 +  363: 329  150
    7    21 Jan            Kozłowski             100.00 +  464: 320  150
    8    17 Joanna         Stępień               124.22 +  400: 346  174
    9    11 Przemysław     Herdzina              119.49 -  318: 394   69
   10    18 Piotr          Adamczyk              111.06 -  319: 339   61
   11    22 Teresa         Zalewska              100.00 +  357: 297  150
   12    18 Michał         Jaszczak              100.00 -  341: 380   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1309  / 12 109.08




	Artur Irzyk 122.13 Strzyżów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Adam           Paszek                100.00 +  479: 428  150
    2     4 Tomasz         Zwoliński             137.77 +  378: 325  188
    3     8 Bartosz        Morawski              132.52 +  399: 304  183
    4     5 Irena          Sołdan                121.51 -  322: 445   72
    5    12 Jarosław       Puchalski             124.63 -  343: 415   75
    6    17 Marcin         Skowron               107.60 -  367: 379   58
    7    18 Joanna         Ostrowska             107.56 +  481: 337  158
    8    11 Agnieszka      Jaśkiewicz            108.43 -  359: 436   58
    9    15 Jan            Kozłowski             100.00 -  325: 377   50
   10    20 Michał         Jaworek               100.00 +  369: 301  150
   11    16 Leszek         Stecuła               108.45 -  363: 366   58
   12    19 Dawid          Pikul                 142.13 +  426: 362  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1392  / 12 116.00




	Irena Sołdan 121.51 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Edward         Smołka                100.00 +  472: 301  150
    2     7 Łukasz         Bryła                 124.51 -  428: 430   75
    3    11 Maciej         Śliwa                 113.83 +  438: 296  164
    4     5 Artur          Irzyk                 122.13 +  445: 322  172
    5     3 Kazimierz.J    Merklejn              142.45 -  362: 512   92
    6     8 Jan            Kozłowski             100.00 +  343: 301  150
    7     6 Kamil          Górka                 140.62 -  334: 439   91
    8     9 Jerzy          Matyasik              118.02 -  338: 368   68
    9    14 Michał         Gawroński             100.00 +  522: 299  150
   10    10 Rafał          Wesołowski            114.50 -  402: 406   65
   11    14 Michał         Jaszczak              100.00 +  362: 353  150
   12    11 Tomasz         Zwoliński             137.77 -  387: 405   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1415  / 12 117.92




	Anna Kowalska-Demczyszyn 120.90 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Andrzej        Bociąga               100.00 +  417: 355  150
    2    14 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  464: 325  150
    3     3 Łukasz         Bryła                 124.51 -  321: 458   75
    4    10 Katarzyna      Klimała               116.29 +  507: 355  166
    5     4 Jan            Kozłowski             100.00 +  375: 338  150
    6     3 Mariusz        Skrobosz              141.24 -  362: 445   91
    7     9 Sylwester      Gryz                  100.44 +  395: 373  150
    8     7 Bartosz        Morawski              132.52 +  383: 369  183
    9     2 Stanisław      Rydzik                136.96 -  298: 466   87
   10     6 Marek          Róziecki              100.00 +  397: 322  150
   11     5 Kazimierz.J    Merklejn              142.45 -  358: 512   92
   12     7 Mariusz        Sylwestrzuk           117.53 -  396: 413   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1512  / 12 126.00




	Renata Kowalska 120.30 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Michał         Jaszczak              100.00 +  498: 245  150
    2     2 Mariusz        Sylwestrzuk           117.53 -  410: 474   68
    3    10 Marcin         Skowron               107.60 -  311: 390   58
    4    19 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  381: 294  150
    5    15 Joanna         Brychcy               100.59 -  326: 401   51
    6    19 Katarzyna      Żuławska              108.01 -  294: 387   58
    7    24 Przemysław     Herdzina              119.49 -  288: 451   69
    8    30 Janusz         Krupiński             100.00 +  339: 330  150
    9    27 Jakub          Nalepa                100.00 +  402: 294  150
   10    24 Katarzyna      Sołdan                105.94 +  401: 370  156
   11    18 Ewa            Ciszewska             116.05 +  393: 312  166
   12    15 Piotr          Adamczyk              111.06 +  499: 280  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1387  / 12 115.58




	Andrzej Rechowicz 120.30 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jakub          Nalepa                100.00 +  339: 329  150
    2    13 Mateusz        Żbikowski             143.85 +  459: 348  194
    3     4 Justyna        Fugiel                132.81 -  363: 560   83
    4    17 Leokadia       Litwinowicz           109.54 +  328: 306  160
    5    10 Sylwester      Gryz                  100.44 +  393: 347  150
    6     5 Daniel         Czernatowicz          114.69 +  551: 356  165
    7     2 Marek          Syczuk                126.96 -  342: 406   77
    8     3 Paweł          Jackowski             134.43 -  295: 335   84
    9     8 Bartosz        Morawski              132.52 -  392: 400   83
   10    15 Jan            Kozłowski             100.00 +  466: 290  150
   11     8 Kamil          Górka                 140.62 -  319: 422   91
   12    12 Leszek         Stecuła               108.45 -  367: 413   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1445  / 12 120.42




	Przemysław Herdzina 119.49 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  367: 323  150
    2    10 Sławomir       Kordjalik             138.97 -  275: 417   89
    3    25 Sławomir       Buk                   105.33 +  379: 320  155
    4    18 Tomasz         Zwoliński             137.77 +  507: 336  188
    5     9 Marek          Syczuk                126.96 -  300: 450   77
    6    16 Kamil          Górka                 140.62 -  349: 404   91
    7    24 Renata         Kowalska              120.30 +  451: 288  170
    8    18 Katarzyna      Sołdan                105.94 +  369: 343  156
    9    11 Katarzyna      Stępień               122.18 +  394: 318  172
   10     9 Michał         Jaszczak              100.00 +  414: 339  150
   11     6 Marcin         Skowron               107.60 +  393: 386  158
   12     4 Sławomir       Kordjalik             138.97 -  369: 437   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1645  / 12 137.08




	Jerzy Matyasik 118.02 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Janusz         Krupiński             100.00 +  433: 353  150
    2    11 Marek          Syczuk                126.96 -  359: 508   77
    3    18 Leokadia       Litwinowicz           109.54 -  363: 367   60
    4    23 Łukasz         Bobowski              115.25 +  477: 295  165
    5    14 Agnieszka      Krupka                108.59 +  324: 320  159
    6    13 Joanna         Brychcy               100.59 +  451: 321  151
    7    12 Marcin         Skowron               107.60 +  393: 331  158
    8     9 Irena          Sołdan                121.51 +  368: 338  172
    9     4 Karol          Wyrębkiewicz          139.24 -  340: 426   89
   10     7 Lucyna         Korga                 135.02 -  306: 469   85
   11     9 Mariusz        Sylwestrzuk           117.53 -  323: 388   68
   12    13 Sylwester      Gryz                  100.44 -  358: 406   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1384  / 12 115.33




	Mariusz Sylwestrzuk 117.53 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Kamil          Kiermaszek            100.00 +  391: 248  150
    2     2 Renata         Kowalska              120.30 +  474: 410  170
    3     6 Agnieszka      Jaśkiewicz            108.43 -  245: 421   58
    4    13 Michał         Gawroński             100.00 +  506: 284  150
    5     7 Karol          Wyrębkiewicz          139.24 -  263: 491   89
    6    12 Mateusz        Żbikowski             143.85 -  501: 502   94
    7    14 Katarzyna      Klimała               116.29 +  419: 344  166
    8    10 Katarzyna      Żuławska              108.01 -  312: 368   58
    9    16 Jarosław       Puchalski             124.63 +  449: 403  175
   10    13 Ewa            Ciszewska             116.05 +  351: 344  166
   11     9 Jerzy          Matyasik              118.02 +  388: 323  168
   12     7 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.90 +  413: 396  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1615  / 12 134.58




	Katarzyna Klimała 116.29 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Jan            Kozłowski             100.00 -  390: 428   50
    2    20 Joanna         Ostrowska             107.56 +  417: 310  158
    3    15 Katarzyna      Stępień               122.18 +  320: 299  172
    4    10 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.90 -  355: 507   71
    5    24 Leokadia       Litwinowicz           109.54 +  412: 361  160
    6     9 Stanisław      Rydzik                136.96 -  280: 367   87
    7    14 Mariusz        Sylwestrzuk           117.53 -  344: 419   68
    8    24 Michał         Jaworek               100.00 -  292: 423   50
    9    28 Dorota         Ziembowicz            102.17 -  351: 368   52
   10    29 Beata          Żurawska              100.00 +  480: 293  150
   11    24 Maciej         Rzychoń               100.00 +  443: 277  150
   12    20 Agnieszka      Krupka                108.59 -  334: 434   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1227  / 12 102.25




	Ewa Ciszewska 116.05 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Jacek          Dec                   100.00 +  448: 226  150
    2     9 Łukasz         Bobowski              115.25 +  397: 314  165
    3     9 Lucyna         Korga                 135.02 -  324: 402   85
    4    15 Jarosław       Puchalski             124.63 -  322: 376   75
    5    22 Arkadiusz      Łydka                 100.00 +  393: 285  150
    6    10 Piotr          Adamczyk              111.06 +  369: 305  161
    7    10 Kazimierz.J    Merklejn              142.45 -  397: 401   92
    8    13 Marek          Róziecki              100.00 -  291: 423   50
    9    23 Teresa         Zalewska              100.00 +  375: 305  150
   10    13 Mariusz        Sylwestrzuk           117.53 -  344: 351   68
   11    18 Renata         Kowalska              120.30 -  312: 393   70
   12    22 Maciej         Śliwa                 113.83 -  334: 422   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1280  / 12 106.67




	Łukasz Bobowski 115.25 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Tomasz         Idczak                100.00 +  372: 228  150
    2     9 Ewa            Ciszewska             116.05 -  314: 397   66
    3    21 Sylwester      Gryz                  100.44 -  332: 379   50
    4    23 Jerzy          Matyasik              118.02 -  295: 477   68
    5    29 Grażyna        Furman                109.77 -  312: 499   60
    6    34 Roman          Gierszewski           100.00 +  378: 320  150
    7    27 Maciej         Śliwa                 113.83 -  304: 335   64
    8    34 Wacław         Sarek                 100.00 +  492: 264  150
    9    29 Adam           Paszek                100.00 +  402: 318  150
   10    28 Agnieszka      Krupka                108.59 -  297: 443   59
   11    25 Michał         Gawroński             100.00 -  350: 433   50
   12    28 Maciej         Rzychoń               100.00 +  406: 300  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1167  / 12  97.25




	Daniel Czernatowicz 114.69 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Krzysztof      Gulowaty              100.00 +  475: 352  150
    2     6 Mariusz        Skrobosz              141.24 +  426: 387  191
    3     2 Karol          Wyrębkiewicz          139.24 -  354: 357   89
    4     7 Agnieszka      Krupka                108.59 +  420: 326  159
    5     5 Jarosław       Michalak              124.04 +  401: 345  174
    6     5 Andrzej        Rechowicz             120.30 -  356: 551   70
    7    11 Joanna         Stępień               124.22 +  447: 386  174
    8     6 Sławomir       Kordjalik             138.97 -  337: 416   89
    9     6 Kazimierz.J    Merklejn              142.45 -  375: 455   92
   10    12 Joanna         Ostrowska             107.56 +  464: 278  158
   11     7 Lucyna         Korga                 135.02 +  465: 291  185
   12     5 Paweł          Jackowski             134.43 +  480: 399  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1715  / 12 142.92




	Rafał Wesołowski 114.50 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Marek          Róziecki              100.00 +  479: 328  150
    2     5 Karol          Wyrębkiewicz          139.24 -  391: 441   89
    3    12 Michał         Gawroński             100.00 -  340: 456   50
    4    20 Radosław       Konca                 132.98 -  363: 386   83
    5    26 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  332: 287  150
    6    21 Jerzy          Luter                 104.90 +  364: 333  155
    7    19 Sławomir       Buk                   105.33 +  331: 283  155
    8    12 Tomasz         Zwoliński             137.77 +  387: 369  188
    9    13 Lucyna         Korga                 135.02 -  338: 384   85
   10    10 Irena          Sołdan                121.51 +  406: 402  172
   11    11 Łukasz         Bryła                 124.51 -  327: 329   75
   12    14 Agnieszka      Jaśkiewicz            108.43 -  297: 413   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 12 117.50




	Maciej Śliwa 113.83 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Michał         Gawroński             100.00 -  290: 401   50
    2    29 Maciej         Rzychoń               100.00 +  447: 378  150
    3    11 Irena          Sołdan                121.51 -  296: 438   72
    4    22 Stanisław      Rydzik                136.96 -  334: 474   87
    5    31 Edward         Smołka                100.00 +  432: 350  150
    6    25 Katarzyna      Sołdan                105.94 -  324: 327   56
    7    27 Łukasz         Bobowski              115.25 +  335: 304  165
    8    19 Grażyna        Furman                109.77 +  373: 281  160
    9    18 Leszek         Stecuła               108.45 +  396: 288  158
   10    17 Sylwester      Gryz                  100.44 -  374: 402   50
   11    20 Leokadia       Litwinowicz           109.54 -  355: 367   60
   12    22 Ewa            Ciszewska             116.05 +  422: 334  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1324  / 12 110.33




	Andrzej Lożyński 113.24 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    29 Arkadiusz      Łydka                 100.00 -  303: 344   50
    4    33 Roman          Gierszewski           100.00 -  304: 328   50
    7    35 Edward         Smołka                100.00 +  432: 284  150
    9    36 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  336: 301  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Piotr Adamczyk 111.06 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Witalis        Sapis                 100.00 +  400:   0    0
    2    17 Bartosz        Morawski              132.52 -  350: 408   83
    3    26 Teresa         Zalewska              100.00 +  473: 276  150
    4     9 Marcin         Skowron               107.60 -  360: 388   58
    5    16 Dorota         Ziembowicz            102.17 +  408: 328  152
    6    10 Ewa            Ciszewska             116.05 -  305: 369   66
    7    16 Radosław       Konca                 132.98 -  351: 380   83
    8    20 Andrzej        Bociąga               100.00 +  348: 293  150
    9    21 Katarzyna      Sołdan                105.94 +  356: 242  156
   10    18 Katarzyna      Stępień               122.18 +  339: 319  172
   11    12 Joanna         Stępień               124.22 -  339: 471   74
   12    15 Renata         Kowalska              120.30 -  280: 499   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1214  / 11 110.36




	Grażyna Furman 109.77 Sosnowiec                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  307: 329   50
    2    23 Marcin         Skowron               107.60 -  311: 387   58
    3    28 Maciej         Rzychoń               100.00 -  375: 425   50
    4    32 Jerzy          Luter                 104.90 +  418: 356  155
    5    29 Łukasz         Bobowski              115.25 +  499: 312  165
    6    20 Sławomir       Buk                   105.33 -  308: 388   55
    7    25 Joanna         Duda                  100.00 +  453: 364  150
    8    19 Maciej         Śliwa                 113.83 -  281: 373   64
    9    24 Andrzej        Bociąga               100.00 +  369: 342  150
   10    22 Dorota         Ziembowicz            102.17 +  326: 304  152
   11    19 Katarzyna      Żuławska              108.01 +  380: 236  158
   12    16 Marek          Róziecki              100.00 +  384: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1357  / 12 113.08




	Leokadia Litwinowicz 109.54 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mateusz        Żbikowski             143.85 -  338: 418   94
    2    30 Anna           Arana                 100.57 +  364: 280  151
    3    18 Jerzy          Matyasik              118.02 +  367: 363  168
    4    17 Andrzej        Rechowicz             120.30 -  306: 328   70
    5    24 Katarzyna      Klimała               116.29 -  361: 412   66
    6    22 Tomasz         Zwoliński             137.77 -  340: 465   88
    7    30 Jarosław       Wypart                100.00 +  403: 264  150
    8    27 Teresa         Zalewska              100.00 -  300: 358   50
    9    31 Krzysztof      Gulowaty              100.00 +  467: 289  150
   10    26 Jacek          Dec                   100.00 +  364: 287  150
   11    20 Maciej         Śliwa                 113.83 +  367: 355  164
   12    17 Jan            Kozłowski             100.00 +  387: 292  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1451  / 12 120.92




	Agnieszka Krupka 108.59 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz.J    Merklejn              142.45 -  329: 390   92
    2    33 Kamil          Kiermaszek            100.00 +  360: 270  150
    3    20 Dawid          Pikul                 142.13 +  449: 273  192
    4     7 Daniel         Czernatowicz          114.69 -  326: 420   65
    5    14 Jerzy          Matyasik              118.02 -  320: 324   68
    6    26 Arkadiusz      Łydka                 100.00 -  380: 410   50
    7    26 Michał         Jaworek               100.00 -  347: 348   50
    8    29 Beata          Żurawska              100.00 +  360: 340  150
    9    26 Sławomir       Buk                   105.33 -  353: 397   55
   10    28 Łukasz         Bobowski              115.25 +  443: 297  165
   11    23 Arkadiusz      Łydka                 100.00 +  402: 286  150
   12    20 Katarzyna      Klimała               116.29 +  434: 334  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1353  / 12 112.75




	Leszek Stecuła 108.45 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    21 Dorota         Ziembowicz            102.17 +  486: 240  152
    9    18 Maciej         Śliwa                 113.83 -  288: 396   64
   10    21 Sławomir       Buk                   105.33 +  498: 260  155
   11    16 Artur          Irzyk                 122.13 +  366: 363  172
   12    12 Andrzej        Rechowicz             120.30 +  413: 367  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     713  /  5 142.60




	Agnieszka Jaśkiewicz 108.43 Jastrzębie Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dawid          Pikul                 142.13 +  408: 351  192
    2    15 Jarosław       Wypart                100.00 +  374: 323  150
    3     6 Mariusz        Sylwestrzuk           117.53 +  421: 245  168
    4     2 Paweł          Jackowski             134.43 -  424: 429   84
    5     6 Mariusz        Skrobosz              141.24 -  361: 460   91
    6    11 Jarosław       Michalak              124.04 +  386: 335  174
    7    13 Bartosz        Morawski              132.52 -  246: 400   83
    8    11 Artur          Irzyk                 122.13 +  436: 359  172
    9     9 Marcin         Skowron               107.60 -  319: 378   58
   10    16 Radosław       Konca                 132.98 -  345: 411   83
   11    17 Jarosław       Puchalski             124.63 +  337: 332  175
   12    14 Rafał          Wesołowski            114.50 +  413: 297  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1595  / 12 132.92




	Katarzyna Żuławska 108.01 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Skrobosz              141.24 -  349: 380   91
    2    27 Dorota         Ziembowicz            102.17 -  338: 400   52
    3    30 Wacław         Sarek                 100.00 +  375: 213  150
    4    27 Jarosław       Wypart                100.00 +  438: 351  150
    5    20 Katarzyna      Sołdan                105.94 +  413: 237  156
    6    19 Renata         Kowalska              120.30 +  387: 294  170
    7     8 Stanisław      Rydzik                136.96 -  324: 435   87
    8    10 Mariusz        Sylwestrzuk           117.53 +  368: 312  168
    9    12 Michał         Jaszczak              100.00 -  311: 339   50
   10    14 Kamil          Górka                 140.62 -  326: 428   91
   11    19 Grażyna        Furman                109.77 -  236: 380   60
   12    23 Joanna         Ostrowska             107.56 -  256: 379   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1283  / 12 106.92




	Marcin Skowron 107.60 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kamil          Górka                 140.62 -  354: 399   91
    2    23 Grażyna        Furman                109.77 +  387: 311  160
    3    10 Renata         Kowalska              120.30 +  390: 311  170
    4     9 Piotr          Adamczyk              111.06 +  388: 360  161
    5     8 Sławomir       Kordjalik             138.97 -  316: 335   89
    6    17 Artur          Irzyk                 122.13 +  379: 367  172
    7    12 Jerzy          Matyasik              118.02 -  331: 393   68
    8    15 Dawid          Pikul                 142.13 +  409: 396  192
    9     9 Agnieszka      Jaśkiewicz            108.43 +  378: 319  158
   10     8 Łukasz         Bryła                 124.51 +  483: 310  175
   11     6 Przemysław     Herdzina              119.49 -  386: 393   69
   12     8 Bartosz        Morawski              132.52 -  355: 367   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1588  / 12 132.33




	Joanna Ostrowska 107.56 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Karol          Wyrębkiewicz          139.24 -  323: 382   89
    2    20 Katarzyna      Klimała               116.29 -  310: 417   66
    3    36 Tomasz         Idczak                100.00 +  313: 290  150
    4    28 Jakub          Nalepa                100.00 +  427: 263  150
    5    23 Mateusz        Żbikowski             143.85 -  337: 491   94
    6    23 Janusz         Krupiński             100.00 +  425: 358  150
    7    18 Artur          Irzyk                 122.13 -  337: 481   72
    8    28 Jacek          Dec                   100.00 +  378: 270  150
    9    17 Tomasz         Zwoliński             137.77 +  470: 369  188
   10    12 Daniel         Czernatowicz          114.69 -  278: 464   65
   11    21 Jan            Kozłowski             100.00 -  343: 372   50
   12    23 Katarzyna      Żuławska              108.01 +  379: 256  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1382  / 12 115.17




	Katarzyna Sołdan 105.94 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Sławomir       Kordjalik             138.97 -  348: 445   89
    2    28 Edward         Smołka                100.00 +  419: 260  150
    3    23 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  371: 262  150
    4     8 Jan            Kozłowski             100.00 -  296: 327   50
    5    20 Katarzyna      Żuławska              108.01 -  237: 413   58
    6    25 Maciej         Śliwa                 113.83 +  327: 324  164
    7    22 Joanna         Brychcy               100.59 +  389: 312  151
    8    18 Przemysław     Herdzina              119.49 -  343: 369   69
    9    21 Piotr          Adamczyk              111.06 -  242: 356   61
   10    24 Renata         Kowalska              120.30 -  370: 401   70
   11    28 Janusz         Krupiński             100.00 -  284: 354   50
   12    31 Beata          Żurawska              100.00 +  391: 290  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1212  / 12 101.00




	Sławomir Buk 105.33 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Zwoliński             137.77 -  337: 383   88
    2    31 Roman          Gierszewski           100.00 +  424: 259  150
    3    25 Przemysław     Herdzina              119.49 -  320: 379   69
    4    25 Katarzyna      Stępień               122.18 +  355: 320  172
    5    19 Dawid          Pikul                 142.13 -  307: 414   92
    6    20 Grażyna        Furman                109.77 +  388: 308  160
    7    19 Rafał          Wesołowski            114.50 -  283: 331   65
    8    22 Michał         Gawroński             100.00 -  314: 337   50
    9    26 Agnieszka      Krupka                108.59 +  397: 353  159
   10    21 Leszek         Stecuła               108.45 -  260: 498   58
   11    27 Michał         Jaworek               100.00 +  403: 354  150
   12    24 Jerzy          Luter                 104.90 +  499: 306  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 12 114.00




	Jerzy Luter 104.90 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Stanisław      Rydzik                136.96 -  302: 455   87
    2    26 Dawid          Pikul                 142.13 -  343: 429   92
    3    33 Leszek         Kilian                100.00 +  405: 292  150
    4    32 Grażyna        Furman                109.77 -  356: 418   60
    5    30 Michał         Jaworek               100.00 +  360: 331  150
    6    21 Rafał          Wesołowski            114.50 -  333: 364   65
    7    29 Beata          Żurawska              100.00 +  383: 257  150
    8    26 Adam           Paszek                100.00 +  316: 285  150
    9    20 Sylwester      Gryz                  100.44 -  295: 357   50
   10    23 Jarosław       Puchalski             124.63 -  374: 418   75
   11    26 Joanna         Brychcy               100.59 +  396: 293  151
   12    24 Sławomir       Buk                   105.33 -  306: 499   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1235  / 12 102.92




	Dorota Ziembowicz 102.17 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Lucyna         Korga                 135.02 -  302: 317   85
    2    27 Katarzyna      Żuławska              108.01 +  400: 338  158
    3    19 Jakub          Nalepa                100.00 +  415: 279  150
    4    11 Mariusz        Skrobosz              141.24 -  333: 360   91
    5    16 Piotr          Adamczyk              111.06 -  328: 408   61
    6    28 Anna           Arana                 100.57 +  389: 369  151
    7    15 Tomasz         Zwoliński             137.77 -  254: 352   88
    8    21 Leszek         Stecuła               108.45 -  240: 486   58
    9    28 Katarzyna      Klimała               116.29 +  368: 351  166
   10    22 Grażyna        Furman                109.77 -  304: 326   60
   11    29 Adam           Paszek                100.00 -  313: 333   50
   12    30 Joanna         Duda                  100.00 -  288: 457   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1168  / 12  97.33




	Joanna Brychcy 100.59 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Paweł          Jackowski             134.43 -  374: 544   84
    2    21 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  353: 351  150
    3    13 Janusz         Krupiński             100.00 +  385: 295  150
    4    12 Kazimierz.J    Merklejn              142.45 -  350: 378   92
    5    15 Renata         Kowalska              120.30 +  401: 326  170
    6    13 Jerzy          Matyasik              118.02 -  321: 451   68
    7    22 Katarzyna      Sołdan                105.94 -  312: 389   56
    8    25 Arkadiusz      Łydka                 100.00 -  289: 331   50
    9    30 Roman          Gierszewski           100.00 +  382: 348  150
   10    19 Tomasz         Zwoliński             137.77 -  330: 459   88
   11    26 Jerzy          Luter                 104.90 -  293: 396   55
   12    29 Michał         Jaworek               100.00 +  353: 345  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1263  / 12 105.25




	Anna Arana 100.57 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Radosław       Konca                 132.98 -  273: 312   83
    2    30 Leokadia       Litwinowicz           109.54 -  280: 364   60
    3    32 Krzysztof      Gulowaty              100.00 -  319: 416   50
    4    36 Kamil          Kiermaszek            100.00 +  302: 210  150
    5    33 Jarosław       Wypart                100.00 +  398: 258  150
    6    28 Dorota         Ziembowicz            102.17 -  369: 389   52
    7    31 Jakub          Nalepa                100.00 -  296: 332   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     595  /  7  85.00




	Sylwester Gryz 100.44 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Justyna        Fugiel                132.81 -  318: 486   83
    2    22 Andrzej        Bociąga               100.00 +  459: 279  150
    3    21 Łukasz         Bobowski              115.25 +  379: 332  165
    4     6 Adam           Paszek                100.00 +  442: 253  150
    5    10 Andrzej        Rechowicz             120.30 -  347: 393   70
    6    14 Radosław       Konca                 132.98 +  319: 308  183
    7     9 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.90 -  373: 395   71
    8    16 Michał         Jaszczak              100.00 -  367: 380   50
    9    20 Jerzy          Luter                 104.90 +  357: 295  155
   10    17 Maciej         Śliwa                 113.83 +  402: 374  164
   11    10 Bartosz        Morawski              132.52 -  346: 411   83
   12    13 Jerzy          Matyasik              118.02 +  406: 358  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1492  / 12 124.33




	Andrzej Bociąga 100.00 Chorzów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.90 -  355: 417   71
    2    22 Sylwester      Gryz                  100.44 -  279: 459   50
    3    35 Kamil          Kiermaszek            100.00 +  401: 255  150
    4    21 Janusz         Krupiński             100.00 -  297: 383   50
    5    35 Jacek          Dec                   100.00 -  325: 436   50
    6    32 Edward         Smołka                100.00 +  371: 320  150
    7    32 Wacław         Sarek                 100.00 +  389: 293  150
    8    20 Piotr          Adamczyk              111.06 -  293: 348   61
    9    24 Grażyna        Furman                109.77 -  342: 369   60
   10    30 Adam           Paszek                100.00 -  320: 385   50
   11    31 Jacek          Dec                   100.00 -  302: 391   50
   12    32 Leszek         Kilian                100.00 +  475: 256  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1042  / 12  86.83




	Jacek Dec 100.00 Pszczew                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Ewa            Ciszewska             116.05 -  226: 448   66
    3    27 Kazimierz.J    Merklejn              142.45 -  354: 439   92
    4    31 Dawid          Pikul                 142.13 -  289: 452   92
    5    35 Andrzej        Bociąga               100.00 +  436: 325  150
    6    29 Beata          Żurawska              100.00 +  421: 214  150
    7    23 Marek          Róziecki              100.00 -  365: 372   50
    8    28 Joanna         Ostrowska             107.56 -  270: 378   58
    9    35 Tomasz         Idczak                100.00 +  424: 279  150
   10    26 Leokadia       Litwinowicz           109.54 -  287: 364   60
   11    31 Andrzej        Bociąga               100.00 +  391: 302  150
   12    27 Adam           Paszek                100.00 +  446: 373  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1168  / 11 106.18




	Joanna Duda 100.00 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    34 Leszek         Kilian                100.00 +  422: 317  150
    5    28 Krzysztof      Gulowaty              100.00 -  322: 332   50
    6    33 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  381: 330  150
    7    25 Grażyna        Furman                109.77 -  364: 453   60
    8    33 Tomasz         Idczak                100.00 +  351: 347  150
    9    25 Maciej         Rzychoń               100.00 -  259: 362   50
   10    32 Janusz         Krupiński             100.00 -  340: 371   50
   11    32 Jakub          Nalepa                100.00 +  324: 315  150
   12    30 Dorota         Ziembowicz            102.17 +  457: 288  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     962  /  9 106.89




	Michał Gawroński 100.00 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Maciej         Śliwa                 113.83 +  401: 290  164
    2    16 Lucyna         Korga                 135.02 -  327: 378   85
    3    12 Rafał          Wesołowski            114.50 +  456: 340  165
    4    13 Mariusz        Sylwestrzuk           117.53 -  284: 506   68
    5    13 Stanisław      Rydzik                136.96 -  373: 472   87
    6    24 Jakub          Nalepa                100.00 +  451: 370  150
    7    17 Michał         Jaszczak              100.00 -  298: 323   50
    8    22 Sławomir       Buk                   105.33 +  337: 314  155
    9    14 Irena          Sołdan                121.51 -  299: 522   72
   10    27 Teresa         Zalewska              100.00 -  352: 444   50
   11    25 Łukasz         Bobowski              115.25 +  433: 350  165
   12    21 Jarosław       Puchalski             124.63 -  324: 359   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1286  / 12 107.17




	Roman Gierszewski 100.00 Jastrzębie Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marek          Syczuk                126.96 -  273: 364   77
    2    31 Sławomir       Buk                   105.33 -  259: 424   55
    3    34 Michał         Jaszczak              100.00 -  309: 370   50
    4    33 Andrzej        Lożyński              113.24 +  328: 304  163
    5    34 Katarzyna      Stępień               122.18 -  280: 309   72
    6    34 Łukasz         Bobowski              115.25 -  320: 378   65
    7    34 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  352: 301  150
    8    32 Krzysztof      Gulowaty              100.00 +  374: 310  150
    9    30 Joanna         Brychcy               100.59 -  348: 382   51
   10    31 Jakub          Nalepa                100.00 +  388: 310  150
   11    30 Leszek         Kilian                100.00 +  401: 299  150
   12    26 Arkadiusz      Łydka                 100.00 +  438: 296  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1283  / 12 106.92




	Krzysztof  Gulowaty 100.00 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Daniel         Czernatowicz          114.69 -  352: 475   65
    2    25 Beata          Żurawska              100.00 -  308: 398   50
    3    32 Anna           Arana                 100.57 +  416: 319  151
    4    26 Michał         Jaszczak              100.00 -  372: 437   50
    5    28 Joanna         Duda                  100.00 +  332: 322  150
    6    27 Katarzyna      Stępień               122.18 -  329: 363   72
    7    28 Teresa         Zalewska              100.00 -  310: 376   50
    8    32 Roman          Gierszewski           100.00 -  310: 374   50
    9    31 Leokadia       Litwinowicz           109.54 -  289: 467   60
   10    33 Leszek         Kilian                100.00 -  325: 385   50
   11    34 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  302: 292  150
   12    33 Jakub          Nalepa                100.00 +  406: 377  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1048  / 12  87.33




	Tomasz Idczak 100.00 Ruda Śląska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Łukasz         Bobowski              115.25 -  228: 372   65
    2    35 Marek          Róziecki              100.00 -  244: 397   50
    3    36 Joanna         Ostrowska             107.56 -  290: 313   58
    4    37 Edward         Smołka                100.00 -  321: 334   50
    5    37 Kamil          Kiermaszek            100.00 +  353: 242  150
    6    36 Jarosław       Wypart                100.00 -  245: 274   50
    7    36 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  440: 306  150
    8    33 Joanna         Duda                  100.00 -  347: 351   50
    9    35 Jacek          Dec                   100.00 -  279: 424   50
   10    34 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  335: 309  150
   11    33 Beata          Żurawska              100.00 -  326: 385   50
   12    34 Edward         Smołka                100.00 +  379: 269  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1023  / 12  85.25




	Michał Jaszczak 100.00 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Renata         Kowalska              120.30 -  245: 498   70
    2    34 Jakub          Nalepa                100.00 -  393: 451   50
    3    34 Roman          Gierszewski           100.00 +  370: 309  150
    4    26 Krzysztof      Gulowaty              100.00 +  437: 372  150
    5    17 Adam           Paszek                100.00 -  322: 397   50
    6    30 Teresa         Zalewska              100.00 +  383: 349  150
    7    17 Michał         Gawroński             100.00 +  323: 298  150
    8    16 Sylwester      Gryz                  100.44 +  380: 367  150
    9    12 Katarzyna      Żuławska              108.01 +  339: 311  158
   10     9 Przemysław     Herdzina              119.49 -  339: 414   69
   11    14 Irena          Sołdan                121.51 -  353: 362   72
   12    18 Katarzyna      Stępień               122.18 +  380: 341  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1391  / 12 115.92




	Michał Jaworek 100.00 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    35 Wacław         Sarek                 100.00 +  356: 255  150
    5    30 Jerzy          Luter                 104.90 -  331: 360   55
    6    31 Maciej         Rzychoń               100.00 +  421: 271  150
    7    26 Agnieszka      Krupka                108.59 +  348: 347  159
    8    24 Katarzyna      Klimała               116.29 +  423: 292  166
    9    19 Dawid          Pikul                 142.13 -  387: 569   92
   10    20 Artur          Irzyk                 122.13 -  301: 369   72
   11    27 Sławomir       Buk                   105.33 -  354: 403   55
   12    29 Joanna         Brychcy               100.59 -  345: 353   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     950  /  9 105.56




	Kamil Kiermaszek 100.00 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Mariusz        Sylwestrzuk           117.53 -  248: 391   68
    2    33 Agnieszka      Krupka                108.59 -  270: 360   59
    3    35 Andrzej        Bociąga               100.00 -  255: 401   50
    4    36 Anna           Arana                 100.57 -  210: 302   51
    5    37 Tomasz         Idczak                100.00 -  242: 353   50
    6    37 Leszek         Kilian                100.00 -  204: 310   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     328  /  6  54.67




	Leszek Kilian 100.00 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Łukasz         Bryła                 124.51 -  307: 377   75
    2    24 Janusz         Krupiński             100.00 -  242: 515   50
    3    33 Jerzy          Luter                 104.90 -  292: 405   55
    4    34 Joanna         Duda                  100.00 -  317: 422   50
    5    36 Wacław         Sarek                 100.00 -  316: 331   50
    6    37 Kamil          Kiermaszek            100.00 +  310: 204  150
    7    33 Maciej         Rzychoń               100.00 -  283: 337   50
    8    36 Edward         Smołka                100.00 +  353: 301  150
    9    32 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  299: 297  150
   10    33 Krzysztof      Gulowaty              100.00 +  385: 325  150
   11    30 Roman          Gierszewski           100.00 -  299: 401   50
   12    32 Andrzej        Bociąga               100.00 -  256: 475   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1030  / 12  85.83




	Krzysztof Kokot 100.00 Nowy Targ                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Przemysław     Herdzina              119.49 -  323: 367   69
    2    21 Joanna         Brychcy               100.59 -  351: 353   51
    3    31 Edward         Smołka                100.00 +  362: 292  150
    4    19 Renata         Kowalska              120.30 -  294: 381   70
    5    26 Rafał          Wesołowski            114.50 -  287: 332   65
    6    35 Wacław         Sarek                 100.00 -  281: 326   50
    7    34 Roman          Gierszewski           100.00 -  301: 352   50
    8    35 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  387: 315  150
    9    32 Leszek         Kilian                100.00 -  297: 299   50
   10    34 Tomasz         Idczak                100.00 -  309: 335   50
   11    34 Krzysztof      Gulowaty              100.00 -  292: 302   50
   12    35 Wacław         Sarek                 100.00 +  284: 254  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     955  / 12  79.58




	Jan Kozłowski 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Katarzyna      Klimała               116.29 +  428: 390  166
    2    12 Joanna         Stępień               124.22 -  389: 461   74
    3    14 Marek          Róziecki              100.00 +  418: 292  150
    4     8 Katarzyna      Sołdan                105.94 +  327: 296  156
    5     4 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.90 -  338: 375   71
    6     8 Irena          Sołdan                121.51 -  301: 343   72
    7    21 Katarzyna      Stępień               122.18 -  320: 464   72
    8    23 Jakub          Nalepa                100.00 +  378: 322  150
    9    15 Artur          Irzyk                 122.13 +  377: 325  172
   10    15 Andrzej        Rechowicz             120.30 -  290: 466   70
   11    21 Joanna         Ostrowska             107.56 +  372: 343  158
   12    17 Leokadia       Litwinowicz           109.54 -  292: 387   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1371  / 12 114.25




	Janusz Krupiński 100.00 Sosnowiec             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jerzy          Matyasik              118.02 -  353: 433   68
    2    24 Leszek         Kilian                100.00 +  515: 242  150
    3    13 Joanna         Brychcy               100.59 -  295: 385   51
    4    21 Andrzej        Bociąga               100.00 +  383: 297  150
    5    18 Marek          Róziecki              100.00 -  314: 385   50
    6    23 Joanna         Ostrowska             107.56 -  358: 425   58
    8    30 Renata         Kowalska              120.30 -  330: 339   70
    9    34 Edward         Smołka                100.00 +  437: 257  150
   10    32 Joanna         Duda                  100.00 +  371: 340  150
   11    28 Katarzyna      Sołdan                105.94 +  354: 284  156
   12    25 Teresa         Zalewska              100.00 -  351: 392   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1103  / 11 100.27




	Jakub Nalepa 100.00 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Andrzej        Rechowicz             120.30 -  329: 339   70
    2    34 Michał         Jaszczak              100.00 +  451: 393  150
    3    19 Dorota         Ziembowicz            102.17 -  279: 415   52
    4    28 Joanna         Ostrowska             107.56 -  263: 427   58
    5    27 Maciej         Rzychoń               100.00 +  361: 338  150
    6    24 Michał         Gawroński             100.00 -  370: 451   50
    7    31 Anna           Arana                 100.57 +  332: 296  151
    8    23 Jan            Kozłowski             100.00 -  322: 378   50
    9    27 Renata         Kowalska              120.30 -  294: 402   70
   10    31 Roman          Gierszewski           100.00 -  310: 388   50
   11    32 Joanna         Duda                  100.00 -  315: 324   50
   12    33 Krzysztof      Gulowaty              100.00 -  377: 406   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     951  / 12  79.25




	Adam Paszek 100.00 Tarnowskie Góry          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Artur          Irzyk                 122.13 -  428: 479   72
    2    19 Wacław         Sarek                 100.00 +  368: 245  150
    3    17 Beata          Żurawska              100.00 +  498: 355  150
    4     6 Sylwester      Gryz                  100.44 -  253: 442   50
    5    17 Michał         Jaszczak              100.00 +  397: 322  150
    6    15 Joanna         Stępień               124.22 -  352: 391   74
    8    26 Jerzy          Luter                 104.90 -  285: 316   55
    9    29 Łukasz         Bobowski              115.25 -  318: 402   65
   10    30 Andrzej        Bociąga               100.00 +  385: 320  150
   11    29 Dorota         Ziembowicz            102.17 +  333: 313  152
   12    27 Jacek          Dec                   100.00 -  373: 446   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1118  / 11 101.64




	Maciej Rzychoń 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Joanna         Stępień               124.22 -  344: 363   74
    2    29 Maciej         Śliwa                 113.83 -  378: 447   64
    3    28 Grażyna        Furman                109.77 +  425: 375  160
    4    24 Marek          Róziecki              100.00 -  394: 424   50
    5    27 Jakub          Nalepa                100.00 -  338: 361   50
    6    31 Michał         Jaworek               100.00 -  271: 421   50
    7    33 Leszek         Kilian                100.00 +  337: 283  150
    8    31 Jarosław       Wypart                100.00 +  400:   1  150
    9    25 Joanna         Duda                  100.00 +  362: 259  150
   10    25 Arkadiusz      Łydka                 100.00 -  346: 418   50
   11    24 Katarzyna      Klimała               116.29 -  277: 443   66
   12    28 Łukasz         Bobowski              115.25 -  300: 406   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1079  / 12  89.92




	Marek Róziecki 100.00 Rybnik                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Rafał          Wesołowski            114.50 -  328: 479   65
    2    35 Tomasz         Idczak                100.00 +  397: 244  150
    3    14 Jan            Kozłowski             100.00 -  292: 418   50
    4    24 Maciej         Rzychoń               100.00 +  424: 394  150
    5    18 Janusz         Krupiński             100.00 +  385: 314  150
    6    18 Dawid          Pikul                 142.13 -  355: 416   92
    7    23 Jacek          Dec                   100.00 +  372: 365  150
    8    13 Ewa            Ciszewska             116.05 +  423: 291  166
    9     7 Kamil          Górka                 140.62 +  361: 358  191
   10     6 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.90 -  322: 397   71
   11    13 Radosław       Konca                 132.98 -  360: 426   83
   12    16 Grażyna        Furman                109.77 -  295: 384   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1378  / 12 114.83




	Witalis Sapis 100.00 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Piotr          Adamczyk              111.06 -    0: 400    0


	Wacław Sarek 100.00 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jarosław       Wypart                100.00 -  325: 326   50
    2    19 Adam           Paszek                100.00 -  245: 368   50
    3    30 Katarzyna      Żuławska              108.01 -  213: 375   58
    4    35 Michał         Jaworek               100.00 -  255: 356   50
    5    36 Leszek         Kilian                100.00 +  331: 316  150
    6    35 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  326: 281  150
    7    32 Andrzej        Bociąga               100.00 -  293: 389   50
    8    34 Łukasz         Bobowski              115.25 -  264: 492   65
    9    33 Beata          Żurawska              100.00 -  284: 343   50
   10    35 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  247: 408   50
   11    36 PAUZA
   12    35 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  254: 284   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     773  / 11  70.27




	Edward Smołka 100.00 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Irena          Sołdan                121.51 -  301: 472   72
    2    28 Katarzyna      Sołdan                105.94 -  260: 419   56
    3    31 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  292: 362   50
    4    37 Tomasz         Idczak                100.00 +  334: 321  150
    5    31 Maciej         Śliwa                 113.83 -  350: 432   64
    6    32 Andrzej        Bociąga               100.00 -  320: 371   50
    7    35 Andrzej        Lożyński              113.24 -  284: 432   63
    8    36 Leszek         Kilian                100.00 -  301: 353   50
    9    34 Janusz         Krupiński             100.00 -  257: 437   50
   10    36 PAUZA
   11    35 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  339: 313  150
   12    34 Tomasz         Idczak                100.00 -  269: 379   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     805  / 11  73.18




	Grażyna Wesołowska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Grażyna        Furman                109.77 +  329: 307  160
    2    14 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.90 -  325: 464   71
    3    23 Katarzyna      Sołdan                105.94 -  262: 371   56
    4    29 Arkadiusz      Łydka                 100.00 -  268: 325   50
    5    32 Beata          Żurawska              100.00 -  298: 426   50
    6    33 Joanna         Duda                  100.00 -  330: 381   50
    7    36 Tomasz         Idczak                100.00 -  306: 440   50
    8    35 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  315: 387   50
    9    36 Andrzej        Lożyński              113.24 -  301: 336   63
   10    35 Wacław         Sarek                 100.00 +  408: 247  150
   11    35 Edward         Smołka                100.00 -  313: 339   50
   12    36 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     800  / 11  72.73




	Jarosław Wypart 100.00 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Wacław         Sarek                 100.00 +  326: 325  150
    2    15 Agnieszka      Jaśkiewicz            108.43 -  323: 374   58
    3    24 Mateusz        Żbikowski             143.85 -  339: 402   94
    4    27 Katarzyna      Żuławska              108.01 -  351: 438   58
    5    33 Anna           Arana                 100.57 -  258: 398   51
    6    36 Tomasz         Idczak                100.00 +  274: 245  150
    7    30 Leokadia       Litwinowicz           109.54 -  264: 403   60
    8    31 Maciej         Rzychoń               100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     671  /  8  83.88




	Teresa Zalewska 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Katarzyna      Stępień               122.18 -  249: 399   72
    2    32 Arkadiusz      Łydka                 100.00 +  385: 377  150
    3    26 Piotr          Adamczyk              111.06 -  276: 473   61
    4    30 Beata          Żurawska              100.00 +  369: 290  150
    5    25 Joanna         Stępień               124.22 -  259: 379   74
    6    30 Michał         Jaszczak              100.00 -  349: 383   50
    7    28 Krzysztof      Gulowaty              100.00 +  376: 310  150
    8    27 Leokadia       Litwinowicz           109.54 +  358: 300  160
    9    23 Ewa            Ciszewska             116.05 -  305: 375   66
   10    27 Michał         Gawroński             100.00 +  444: 352  150
   11    22 Katarzyna      Stępień               122.18 -  297: 357   72
   12    25 Janusz         Krupiński             100.00 +  392: 351  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1305  / 12 108.75




	Arkadiusz Łydka 100.00 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jarosław       Puchalski             124.63 -  337: 376   75
    2    32 Teresa         Zalewska              100.00 -  377: 385   50
    3    29 Andrzej        Lożyński              113.24 +  344: 303  163
    4    29 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  325: 268  150
    5    22 Ewa            Ciszewska             116.05 -  285: 393   66
    6    26 Agnieszka      Krupka                108.59 +  410: 380  159
    7    20 Jarosław       Michalak              124.04 -  232: 367   74
    8    25 Joanna         Brychcy               100.59 +  331: 289  151
    9    22 Joanna         Stępień               124.22 -  294: 340   74
   10    25 Maciej         Rzychoń               100.00 +  418: 346  150
   11    23 Agnieszka      Krupka                108.59 -  286: 402   59
   12    26 Roman          Gierszewski           100.00 -  296: 438   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1221  / 12 101.75




	Beata Żurawska 100.00 Jastrzębie Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Bartosz        Morawski              132.52 -  305: 315   83
    2    25 Krzysztof      Gulowaty              100.00 +  398: 308  150
    3    17 Adam           Paszek                100.00 -  355: 498   50
    4    30 Teresa         Zalewska              100.00 -  290: 369   50
    5    32 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  426: 298  150
    6    29 Jacek          Dec                   100.00 -  214: 421   50
    7    29 Jerzy          Luter                 104.90 -  257: 383   55
    8    29 Agnieszka      Krupka                108.59 -  340: 360   59
    9    33 Wacław         Sarek                 100.00 +  343: 284  150
   10    29 Katarzyna      Klimała               116.29 -  293: 480   66
   11    33 Tomasz         Idczak                100.00 +  385: 326  150
   12    31 Katarzyna      Sołdan                105.94 -  290: 391   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1069  / 12  89.08


Wyniki poszczególnych rund turnieju X Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Leokadia       Litwinowicz           418: 338
   2 Agnieszka      Krupka               - Kazimierz.J    Merklejn              329: 390
   3 Dawid          Pikul                - Agnieszka      Jaśkiewicz            351: 408
   4 Katarzyna      Żuławska             - Mariusz        Skrobosz              349: 380
   5 Kamil          Górka                - Marcin         Skowron               399: 354
   6 Joanna         Ostrowska            - Karol          Wyrębkiewicz          323: 382
   7 Sławomir       Kordjalik            - Katarzyna      Sołdan                445: 348
   8 Sławomir       Buk                  - Tomasz         Zwoliński             337: 383
   9 Stanisław      Rydzik               - Jerzy          Luter                 455: 302
  10 Dorota         Ziembowicz           - Lucyna         Korga                 302: 317
  11 Paweł          Jackowski            - Joanna         Brychcy               544: 374
  12 Anna           Arana                - Radosław       Konca                 273: 312
  13 Justyna        Fugiel               - Sylwester      Gryz                  486: 318
  14 Beata          Żurawska             - Bartosz        Morawski              305: 315
  15 Marek          Syczuk               - Roman          Gierszewski           364: 273
  16 Wacław         Sarek                - Jarosław       Wypart                325: 326
  17 Jarosław       Puchalski            - Arkadiusz      Łydka                 376: 337
  18 Leszek         Kilian               - Łukasz         Bryła                 307: 377
  19 Joanna         Stępień              - Maciej         Rzychoń               363: 344
  20 Teresa         Zalewska             - Katarzyna      Stępień               249: 399
  21 Artur          Irzyk                - Adam           Paszek                479: 428
  22 Edward         Smołka               - Irena          Sołdan                301: 472
  23 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Andrzej        Bociąga               417: 355
  24 Jakub          Nalepa               - Andrzej        Rechowicz             329: 339
  25 Renata         Kowalska             - Michał         Jaszczak              498: 245
  26 Krzysztof      Kokot                - Przemysław     Herdzina              323: 367
  27 Jerzy          Matyasik             - Janusz         Krupiński             433: 353
  28 Kamil          Kiermaszek           - Mariusz        Sylwestrzuk           248: 391
  29 Katarzyna      Klimała              - Jan            Kozłowski             390: 428
  30 Jacek          Dec                  - Ewa            Ciszewska             226: 448
  31 Łukasz         Bobowski             - Tomasz         Idczak                372: 228
  32 Krzysztof      Gulowaty             - Daniel         Czernatowicz          352: 475
  33 Rafał          Wesołowski           - Marek          Róziecki              479: 328
  34 Michał         Gawroński            - Maciej         Śliwa                 401: 290
  35 Piotr          Adamczyk             - Witalis        Sapis                 400:   0
  36 Grażyna        Wesołowska           - Grażyna        Furman                329: 307


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Katarzyna      Stępień              - Paweł          Jackowski             316: 435
   2 Mariusz        Sylwestrzuk          - Renata         Kowalska              474: 410
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Justyna        Fugiel                359: 392
   4 Tomasz         Zwoliński            - Artur          Irzyk                 325: 378
   5 Karol          Wyrębkiewicz         - Rafał          Wesołowski            441: 391
   6 Mariusz        Skrobosz             - Daniel         Czernatowicz          387: 426
   7 Irena          Sołdan               - Łukasz         Bryła                 428: 430
   8 Stanisław      Rydzik               - Jarosław       Puchalski             345: 368
   9 Ewa            Ciszewska            - Łukasz         Bobowski              397: 314
  10 Przemysław     Herdzina             - Sławomir       Kordjalik             275: 417
  11 Jerzy          Matyasik             - Marek          Syczuk                359: 508
  12 Jan            Kozłowski            - Joanna         Stępień               389: 461
  13 Andrzej        Rechowicz            - Mateusz        Żbikowski             459: 348
  14 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Grażyna        Wesołowska            464: 325
  15 Jarosław       Wypart               - Agnieszka      Jaśkiewicz            323: 374
  16 Lucyna         Korga                - Michał         Gawroński             378: 327
  17 Bartosz        Morawski             - Piotr          Adamczyk              408: 350
  18 Radosław       Konca                - Kamil          Górka                 368: 383
  19 Adam           Paszek               - Wacław         Sarek                 368: 245
  20 Katarzyna      Klimała              - Joanna         Ostrowska             417: 310
  21 Joanna         Brychcy              - Krzysztof      Kokot                 353: 351
  22 Andrzej        Bociąga              - Sylwester      Gryz                  279: 459
  23 Marcin         Skowron              - Grażyna        Furman                387: 311
  24 Janusz         Krupiński            - Leszek         Kilian                515: 242
  25 Beata          Żurawska             - Krzysztof      Gulowaty              398: 308
  26 Jerzy          Luter                - Dawid          Pikul                 343: 429
  27 Dorota         Ziembowicz           - Katarzyna      Żuławska              400: 338
  28 Katarzyna      Sołdan               - Edward         Smołka                419: 260
  29 Maciej         Rzychoń              - Maciej         Śliwa                 378: 447
  30 Leokadia       Litwinowicz          - Anna           Arana                 364: 280
  31 Roman          Gierszewski          - Sławomir       Buk                   259: 424
  32 Arkadiusz      Łydka                - Teresa         Zalewska              377: 385
  33 Agnieszka      Krupka               - Kamil          Kiermaszek            360: 270
  34 Michał         Jaszczak             - Jakub          Nalepa                393: 451
  35 Marek          Róziecki             - Tomasz         Idczak                397: 244


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Joanna         Stępień              - Paweł          Jackowski             282: 407
   2 Daniel         Czernatowicz         - Karol          Wyrębkiewicz          354: 357
   3 Łukasz         Bryła                - Anna           Kowalska-Demczyszyn   458: 321
   4 Andrzej        Rechowicz            - Justyna        Fugiel                363: 560
   5 Kamil          Górka                - Marek          Syczuk                454: 301
   6 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Mariusz        Sylwestrzuk           421: 245
   7 Sławomir       Kordjalik            - Jarosław       Puchalski             402: 342
   8 Artur          Irzyk                - Bartosz        Morawski              399: 304
   9 Lucyna         Korga                - Ewa            Ciszewska             402: 324
  10 Marcin         Skowron              - Renata         Kowalska              390: 311
  11 Maciej         Śliwa                - Irena          Sołdan                296: 438
  12 Michał         Gawroński            - Rafał          Wesołowski            456: 340
  13 Janusz         Krupiński            - Joanna         Brychcy               295: 385
  14 Marek          Róziecki             - Jan            Kozłowski             292: 418
  15 Katarzyna      Stępień              - Katarzyna      Klimała               299: 320
  16 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                451: 360
  17 Adam           Paszek               - Beata          Żurawska              498: 355
  18 Leokadia       Litwinowicz          - Jerzy          Matyasik              367: 363
  19 Jakub          Nalepa               - Dorota         Ziembowicz            279: 415
  20 Dawid          Pikul                - Agnieszka      Krupka                273: 449
  21 Sylwester      Gryz                 - Łukasz         Bobowski              379: 332
  22 Radosław       Konca                - Mariusz        Skrobosz              356: 433
  23 Katarzyna      Sołdan               - Grażyna        Wesołowska            371: 262
  24 Mateusz        Żbikowski            - Jarosław       Wypart                402: 339
  25 Przemysław     Herdzina             - Sławomir       Buk                   379: 320
  26 Teresa         Zalewska             - Piotr          Adamczyk              276: 473
  27 Kazimierz.J    Merklejn             - Jacek          Dec                   439: 354
  28 Grażyna        Furman               - Maciej         Rzychoń               375: 425
  29 Andrzej        Lożyński             - Arkadiusz      Łydka                 303: 344
  30 Wacław         Sarek                - Katarzyna      Żuławska              213: 375
  31 Krzysztof      Kokot                - Edward         Smołka                362: 292
  32 Anna           Arana                - Krzysztof      Gulowaty              319: 416
  33 Leszek         Kilian               - Jerzy          Luter                 292: 405
  34 Roman          Gierszewski          - Michał         Jaszczak              309: 370
  35 Kamil          Kiermaszek           - Andrzej        Bociąga               255: 401
  36 Tomasz         Idczak               - Joanna         Ostrowska             290: 313


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Fugiel               - Kamil          Górka                 398: 346
   2 Paweł          Jackowski            - Agnieszka      Jaśkiewicz            429: 424
   3 Łukasz         Bryła                - Karol          Wyrębkiewicz          421: 374
   4 Lucyna         Korga                - Sławomir       Kordjalik             409: 342
   5 Irena          Sołdan               - Artur          Irzyk                 445: 322
   6 Sylwester      Gryz                 - Adam           Paszek                442: 253
   7 Daniel         Czernatowicz         - Agnieszka      Krupka                420: 326
   8 Jan            Kozłowski            - Katarzyna      Sołdan                327: 296
   9 Piotr          Adamczyk             - Marcin         Skowron               360: 388
  10 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Katarzyna      Klimała               507: 355
  11 Mariusz        Skrobosz             - Dorota         Ziembowicz            360: 333
  12 Joanna         Brychcy              - Kazimierz.J    Merklejn              350: 378
  13 Mariusz        Sylwestrzuk          - Michał         Gawroński             506: 284
  14 Marek          Syczuk               - Joanna         Stępień               433: 374
  15 Ewa            Ciszewska            - Jarosław       Puchalski             322: 376
  16 Bartosz        Morawski             - Mateusz        Żbikowski             401: 316
  17 Leokadia       Litwinowicz          - Andrzej        Rechowicz             306: 328
  18 Przemysław     Herdzina             - Tomasz         Zwoliński             507: 336
  19 Renata         Kowalska             - Krzysztof      Kokot                 381: 294
  20 Rafał          Wesołowski           - Radosław       Konca                 363: 386
  21 Andrzej        Bociąga              - Janusz         Krupiński             297: 383
  22 Maciej         Śliwa                - Stanisław      Rydzik                334: 474
  23 Łukasz         Bobowski             - Jerzy          Matyasik              295: 477
  24 Maciej         Rzychoń              - Marek          Róziecki              394: 424
  25 Sławomir       Buk                  - Katarzyna      Stępień               355: 320
  26 Krzysztof      Gulowaty             - Michał         Jaszczak              372: 437
  27 Jarosław       Wypart               - Katarzyna      Żuławska              351: 438
  28 Joanna         Ostrowska            - Jakub          Nalepa                427: 263
  29 Arkadiusz      Łydka                - Grażyna        Wesołowska            325: 268
  30 Beata          Żurawska             - Teresa         Zalewska              290: 369
  31 Jacek          Dec                  - Dawid          Pikul                 289: 452
  32 Grażyna        Furman               - Jerzy          Luter                 418: 356
  33 Andrzej        Lożyński             - Roman          Gierszewski           304: 328
  34 Joanna         Duda                 - Leszek         Kilian                422: 317
  35 Michał         Jaworek              - Wacław         Sarek                 356: 255
  36 Kamil          Kiermaszek           - Anna           Arana                 210: 302
  37 Tomasz         Idczak               - Edward         Smołka                321: 334


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Fugiel               - Łukasz         Bryła                 428: 343
   2 Paweł          Jackowski            - Lucyna         Korga                 342: 365
   3 Irena          Sołdan               - Kazimierz.J    Merklejn              362: 512
   4 Jan            Kozłowski            - Anna           Kowalska-Demczyszyn   338: 375
   5 Jarosław       Michalak             - Daniel         Czernatowicz          345: 401
   6 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Mariusz        Skrobosz              361: 460
   7 Karol          Wyrębkiewicz         - Mariusz        Sylwestrzuk           491: 263
   8 Marcin         Skowron              - Sławomir       Kordjalik             316: 335
   9 Marek          Syczuk               - Przemysław     Herdzina              450: 300
  10 Andrzej        Rechowicz            - Sylwester      Gryz                  393: 347
  11 Bartosz        Morawski             - Kamil          Górka                 395: 345
  12 Jarosław       Puchalski            - Artur          Irzyk                 415: 343
  13 Michał         Gawroński            - Stanisław      Rydzik                373: 472
  14 Jerzy          Matyasik             - Agnieszka      Krupka                324: 320
  15 Joanna         Brychcy              - Renata         Kowalska              401: 326
  16 Dorota         Ziembowicz           - Piotr          Adamczyk              328: 408
  17 Michał         Jaszczak             - Adam           Paszek                322: 397
  18 Janusz         Krupiński            - Marek          Róziecki              314: 385
  19 Dawid          Pikul                - Sławomir       Buk                   414: 307
  20 Katarzyna      Żuławska             - Katarzyna      Sołdan                413: 237
  21 Radosław       Konca                - Tomasz         Zwoliński             439: 405
  22 Ewa            Ciszewska            - Arkadiusz      Łydka                 393: 285
  23 Joanna         Ostrowska            - Mateusz        Żbikowski             337: 491
  24 Katarzyna      Klimała              - Leokadia       Litwinowicz           412: 361
  25 Teresa         Zalewska             - Joanna         Stępień               259: 379
  26 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Kokot                 332: 287
  27 Maciej         Rzychoń              - Jakub          Nalepa                338: 361
  28 Joanna         Duda                 - Krzysztof      Gulowaty              322: 332
  29 Grażyna        Furman               - Łukasz         Bobowski              499: 312
  30 Jerzy          Luter                - Michał         Jaworek               360: 331
  31 Edward         Smołka               - Maciej         Śliwa                 350: 432
  32 Grażyna        Wesołowska           - Beata          Żurawska              298: 426
  33 Anna           Arana                - Jarosław       Wypart                398: 258
  34 Roman          Gierszewski          - Katarzyna      Stępień               280: 309
  35 Andrzej        Bociąga              - Jacek          Dec                   325: 436
  36 Wacław         Sarek                - Leszek         Kilian                331: 316
  37 Tomasz         Idczak               - Kamil          Kiermaszek            353: 242


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Lucyna         Korga                - Justyna        Fugiel                279: 416
   2 Łukasz         Bryła                - Paweł          Jackowski             358: 350
   3 Mariusz        Skrobosz             - Anna           Kowalska-Demczyszyn   445: 362
   4 Sławomir       Kordjalik            - Kazimierz.J    Merklejn              395: 362
   5 Daniel         Czernatowicz         - Andrzej        Rechowicz             356: 551
   6 Jarosław       Puchalski            - Marek          Syczuk                429: 444
   7 Karol          Wyrębkiewicz         - Bartosz        Morawski              431: 383
   8 Jan            Kozłowski            - Irena          Sołdan                301: 343
   9 Stanisław      Rydzik               - Katarzyna      Klimała               367: 280
  10 Piotr          Adamczyk             - Ewa            Ciszewska             305: 369
  11 Jarosław       Michalak             - Agnieszka      Jaśkiewicz            335: 386
  12 Mariusz        Sylwestrzuk          - Mateusz        Żbikowski             501: 502
  13 Jerzy          Matyasik             - Joanna         Brychcy               451: 321
  14 Sylwester      Gryz                 - Radosław       Konca                 319: 308
  15 Adam           Paszek               - Joanna         Stępień               352: 391
  16 Kamil          Górka                - Przemysław     Herdzina              404: 349
  17 Artur          Irzyk                - Marcin         Skowron               367: 379
  18 Marek          Róziecki             - Dawid          Pikul                 355: 416
  19 Katarzyna      Żuławska             - Renata         Kowalska              387: 294
  20 Sławomir       Buk                  - Grażyna        Furman                388: 308
  21 Jerzy          Luter                - Rafał          Wesołowski            333: 364
  22 Tomasz         Zwoliński            - Leokadia       Litwinowicz           465: 340
  23 Joanna         Ostrowska            - Janusz         Krupiński             425: 358
  24 Jakub          Nalepa               - Michał         Gawroński             370: 451
  25 Maciej         Śliwa                - Katarzyna      Sołdan                324: 327
  26 Arkadiusz      Łydka                - Agnieszka      Krupka                410: 380
  27 Katarzyna      Stępień              - Krzysztof      Gulowaty              363: 329
  28 Dorota         Ziembowicz           - Anna           Arana                 389: 369
  29 Jacek          Dec                  - Beata          Żurawska              421: 214
  30 Michał         Jaszczak             - Teresa         Zalewska              383: 349
  31 Michał         Jaworek              - Maciej         Rzychoń               421: 271
  32 Edward         Smołka               - Andrzej        Bociąga               320: 371
  33 Joanna         Duda                 - Grażyna        Wesołowska            381: 330
  34 Łukasz         Bobowski             - Roman          Gierszewski           378: 320
  35 Krzysztof      Kokot                - Wacław         Sarek                 281: 326
  36 Jarosław       Wypart               - Tomasz         Idczak                274: 245
  37 Leszek         Kilian               - Kamil          Kiermaszek            310: 204


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Fugiel               - Sławomir       Kordjalik             381: 339
   2 Andrzej        Rechowicz            - Marek          Syczuk                342: 406
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Lucyna         Korga                 478: 370
   4 Mariusz        Skrobosz             - Łukasz         Bryła                 504: 320
   5 Paweł          Jackowski            - Dawid          Pikul                 429: 303
   6 Kamil          Górka                - Irena          Sołdan                439: 334
   7 Mateusz        Żbikowski            - Jarosław       Puchalski             408: 342
   8 Stanisław      Rydzik               - Katarzyna      Żuławska              435: 324
   9 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Sylwester      Gryz                  395: 373
  10 Kazimierz.J    Merklejn             - Ewa            Ciszewska             401: 397
  11 Joanna         Stępień              - Daniel         Czernatowicz          386: 447
  12 Marcin         Skowron              - Jerzy          Matyasik              331: 393
  13 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Bartosz        Morawski              246: 400
  14 Mariusz        Sylwestrzuk          - Katarzyna      Klimała               419: 344
  15 Tomasz         Zwoliński            - Dorota         Ziembowicz            352: 254
  16 Piotr          Adamczyk             - Radosław       Konca                 351: 380
  17 Michał         Jaszczak             - Michał         Gawroński             323: 298
  18 Artur          Irzyk                - Joanna         Ostrowska             481: 337
  19 Rafał          Wesołowski           - Sławomir       Buk                   331: 283
  20 Jarosław       Michalak             - Arkadiusz      Łydka                 367: 232
  21 Katarzyna      Stępień              - Jan            Kozłowski             464: 320
  22 Katarzyna      Sołdan               - Joanna         Brychcy               389: 312
  23 Marek          Róziecki             - Jacek          Dec                   372: 365
  24 Renata         Kowalska             - Przemysław     Herdzina              288: 451
  25 Joanna         Duda                 - Grażyna        Furman                364: 453
  26 Michał         Jaworek              - Agnieszka      Krupka                348: 347
  27 Maciej         Śliwa                - Łukasz         Bobowski              335: 304
  28 Krzysztof      Gulowaty             - Teresa         Zalewska              310: 376
  29 Jerzy          Luter                - Beata          Żurawska              383: 257
  30 Leokadia       Litwinowicz          - Jarosław       Wypart                403: 264
  31 Jakub          Nalepa               - Anna           Arana                 332: 296
  32 Andrzej        Bociąga              - Wacław         Sarek                 389: 293
  33 Leszek         Kilian               - Maciej         Rzychoń               283: 337
  34 Roman          Gierszewski          - Krzysztof      Kokot                 352: 301
  35 Andrzej        Lożyński             - Edward         Smołka                432: 284
  36 Grażyna        Wesołowska           - Tomasz         Idczak                306: 440


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Justyna        Fugiel                368: 381
   2 Marek          Syczuk               - Mariusz        Skrobosz              312: 359
   3 Paweł          Jackowski            - Andrzej        Rechowicz             335: 295
   4 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Górka                 513: 365
   5 Mateusz        Żbikowski            - Łukasz         Bryła                 454: 322
   6 Daniel         Czernatowicz         - Sławomir       Kordjalik             337: 416
   7 Bartosz        Morawski             - Anna           Kowalska-Demczyszyn   369: 383
   8 Kazimierz.J    Merklejn             - Lucyna         Korga                 416: 329
   9 Irena          Sołdan               - Jerzy          Matyasik              338: 368
  10 Katarzyna      Żuławska             - Mariusz        Sylwestrzuk           368: 312
  11 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Artur          Irzyk                 436: 359
  12 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Zwoliński             387: 369
  13 Ewa            Ciszewska            - Marek          Róziecki              291: 423
  14 Jarosław       Puchalski            - Radosław       Konca                 237: 380
  15 Dawid          Pikul                - Marcin         Skowron               396: 409
  16 Sylwester      Gryz                 - Michał         Jaszczak              367: 380
  17 Joanna         Stępień              - Katarzyna      Stępień               346: 400
  18 Przemysław     Herdzina             - Katarzyna      Sołdan                369: 343
  19 Grażyna        Furman               - Maciej         Śliwa                 281: 373
  20 Piotr          Adamczyk             - Andrzej        Bociąga               348: 293
  21 Leszek         Stecuła              - Dorota         Ziembowicz            486: 240
  22 Sławomir       Buk                  - Michał         Gawroński             314: 337
  23 Jakub          Nalepa               - Jan            Kozłowski             322: 378
  24 Katarzyna      Klimała              - Michał         Jaworek               292: 423
  25 Joanna         Brychcy              - Arkadiusz      Łydka                 289: 331
  26 Adam           Paszek               - Jerzy          Luter                 285: 316
  27 Teresa         Zalewska             - Leokadia       Litwinowicz           358: 300
  28 Joanna         Ostrowska            - Jacek          Dec                   378: 270
  29 Agnieszka      Krupka               - Beata          Żurawska              360: 340
  30 Janusz         Krupiński            - Renata         Kowalska              330: 339
  31 Jarosław       Wypart               - Maciej         Rzychoń                 1: 400
  32 Krzysztof      Gulowaty             - Roman          Gierszewski           310: 374
  33 Tomasz         Idczak               - Joanna         Duda                  347: 351
  34 Wacław         Sarek                - Łukasz         Bobowski              264: 492
  35 Krzysztof      Kokot                - Grażyna        Wesołowska            387: 315
  36 Edward         Smołka               - Leszek         Kilian                301: 353


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Justyna        Fugiel                388: 402
   2 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Stanisław      Rydzik                298: 466
   3 Marek          Syczuk               - Mateusz        Żbikowski             470: 378
   4 Jerzy          Matyasik             - Karol          Wyrębkiewicz          340: 426
   5 Sławomir       Kordjalik            - Paweł          Jackowski             377: 371
   6 Daniel         Czernatowicz         - Kazimierz.J    Merklejn              375: 455
   7 Kamil          Górka                - Marek          Róziecki              358: 361
   8 Bartosz        Morawski             - Andrzej        Rechowicz             400: 392
   9 Marcin         Skowron              - Agnieszka      Jaśkiewicz            378: 319
  10 Łukasz         Bryła                - Radosław       Konca                 367: 303
  11 Przemysław     Herdzina             - Katarzyna      Stępień               394: 318
  12 Michał         Jaszczak             - Katarzyna      Żuławska              339: 311
  13 Lucyna         Korga                - Rafał          Wesołowski            384: 338
  14 Michał         Gawroński            - Irena          Sołdan                299: 522
  15 Jan            Kozłowski            - Artur          Irzyk                 377: 325
  16 Jarosław       Puchalski            - Mariusz        Sylwestrzuk           403: 449
  17 Tomasz         Zwoliński            - Joanna         Ostrowska             369: 470
  18 Leszek         Stecuła              - Maciej         Śliwa                 288: 396
  19 Michał         Jaworek              - Dawid          Pikul                 387: 569
  20 Sylwester      Gryz                 - Jerzy          Luter                 357: 295
  21 Katarzyna      Sołdan               - Piotr          Adamczyk              242: 356
  22 Arkadiusz      Łydka                - Joanna         Stępień               294: 340
  23 Teresa         Zalewska             - Ewa            Ciszewska             305: 375
  24 Andrzej        Bociąga              - Grażyna        Furman                342: 369
  25 Maciej         Rzychoń              - Joanna         Duda                  362: 259
  26 Agnieszka      Krupka               - Sławomir       Buk                   353: 397
  27 Renata         Kowalska             - Jakub          Nalepa                402: 294
  28 Dorota         Ziembowicz           - Katarzyna      Klimała               368: 351
  29 Łukasz         Bobowski             - Adam           Paszek                402: 318
  30 Roman          Gierszewski          - Joanna         Brychcy               348: 382
  31 Krzysztof      Gulowaty             - Leokadia       Litwinowicz           289: 467
  32 Krzysztof      Kokot                - Leszek         Kilian                297: 299
  33 Beata          Żurawska             - Wacław         Sarek                 343: 284
  34 Janusz         Krupiński            - Edward         Smołka                437: 257
  35 Jacek          Dec                  - Tomasz         Idczak                424: 279
  36 Andrzej        Lożyński             - Grażyna        Wesołowska            336: 301


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Fugiel               - Stanisław      Rydzik                458: 340
   2 Karol          Wyrębkiewicz         - Marek          Syczuk                360: 613
   3 Sławomir       Kordjalik            - Mariusz        Skrobosz              346: 343
   4 Mateusz        Żbikowski            - Kazimierz.J    Merklejn              410: 300
   5 Bartosz        Morawski             - Paweł          Jackowski             359: 515
   6 Marek          Róziecki             - Anna           Kowalska-Demczyszyn   322: 397
   7 Lucyna         Korga                - Jerzy          Matyasik              469: 306
   8 Łukasz         Bryła                - Marcin         Skowron               310: 483
   9 Michał         Jaszczak             - Przemysław     Herdzina              339: 414
  10 Irena          Sołdan               - Rafał          Wesołowski            402: 406
  11 Dawid          Pikul                - Joanna         Stępień               343: 346
  12 Joanna         Ostrowska            - Daniel         Czernatowicz          278: 464
  13 Ewa            Ciszewska            - Mariusz        Sylwestrzuk           344: 351
  14 Katarzyna      Żuławska             - Kamil          Górka                 326: 428
  15 Andrzej        Rechowicz            - Jan            Kozłowski             466: 290
  16 Radosław       Konca                - Agnieszka      Jaśkiewicz            411: 345
  17 Maciej         Śliwa                - Sylwester      Gryz                  374: 402
  18 Katarzyna      Stępień              - Piotr          Adamczyk              319: 339
  19 Joanna         Brychcy              - Tomasz         Zwoliński             330: 459
  20 Michał         Jaworek              - Artur          Irzyk                 301: 369
  21 Leszek         Stecuła              - Sławomir       Buk                   498: 260
  22 Grażyna        Furman               - Dorota         Ziembowicz            326: 304
  23 Jerzy          Luter                - Jarosław       Puchalski             374: 418
  24 Renata         Kowalska             - Katarzyna      Sołdan                401: 370
  25 Maciej         Rzychoń              - Arkadiusz      Łydka                 346: 418
  26 Leokadia       Litwinowicz          - Jacek          Dec                   364: 287
  27 Michał         Gawroński            - Teresa         Zalewska              352: 444
  28 Agnieszka      Krupka               - Łukasz         Bobowski              443: 297
  29 Katarzyna      Klimała              - Beata          Żurawska              480: 293
  30 Adam           Paszek               - Andrzej        Bociąga               385: 320
  31 Jakub          Nalepa               - Roman          Gierszewski           310: 388
  32 Joanna         Duda                 - Janusz         Krupiński             340: 371
  33 Leszek         Kilian               - Krzysztof      Gulowaty              385: 325
  34 Tomasz         Idczak               - Krzysztof      Kokot                 335: 309
  35 Grażyna        Wesołowska           - Wacław         Sarek                 408: 247
  36 Edward         Smołka               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Justyna        Fugiel                330: 455
   2 Stanisław      Rydzik               - Sławomir       Kordjalik             457: 398
   3 Paweł          Jackowski            - Mateusz        Żbikowski             310: 385
   4 Mariusz        Skrobosz             - Karol          Wyrębkiewicz          436: 321
   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Anna           Kowalska-Demczyszyn   512: 358
   6 Marcin         Skowron              - Przemysław     Herdzina              386: 393
   7 Daniel         Czernatowicz         - Lucyna         Korga                 465: 291
   8 Kamil          Górka                - Andrzej        Rechowicz             422: 319
   9 Mariusz        Sylwestrzuk          - Jerzy          Matyasik              388: 323
  10 Sylwester      Gryz                 - Bartosz        Morawski              346: 411
  11 Łukasz         Bryła                - Rafał          Wesołowski            329: 327
  12 Joanna         Stępień              - Piotr          Adamczyk              471: 339
  13 Radosław       Konca                - Marek          Róziecki              426: 360
  14 Irena          Sołdan               - Michał         Jaszczak              362: 353
  15 Tomasz         Zwoliński            - Dawid          Pikul                 431: 363
  16 Leszek         Stecuła              - Artur          Irzyk                 366: 363
  17 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Jarosław       Puchalski             337: 332
  18 Ewa            Ciszewska            - Renata         Kowalska              312: 393
  19 Katarzyna      Żuławska             - Grażyna        Furman                236: 380
  20 Maciej         Śliwa                - Leokadia       Litwinowicz           355: 367
  21 Jan            Kozłowski            - Joanna         Ostrowska             372: 343
  22 Katarzyna      Stępień              - Teresa         Zalewska              357: 297
  23 Arkadiusz      Łydka                - Agnieszka      Krupka                286: 402
  24 Katarzyna      Klimała              - Maciej         Rzychoń               443: 277
  25 Łukasz         Bobowski             - Michał         Gawroński             350: 433
  26 Jerzy          Luter                - Joanna         Brychcy               396: 293
  27 Sławomir       Buk                  - Michał         Jaworek               403: 354
  28 Katarzyna      Sołdan               - Janusz         Krupiński             284: 354
  29 Adam           Paszek               - Dorota         Ziembowicz            333: 313
  30 Leszek         Kilian               - Roman          Gierszewski           299: 401
  31 Jacek          Dec                  - Andrzej        Bociąga               391: 302
  32 Joanna         Duda                 - Jakub          Nalepa                324: 315
  33 Beata          Żurawska             - Tomasz         Idczak                385: 326
  34 Krzysztof      Gulowaty             - Krzysztof      Kokot                 302: 292
  35 Grażyna        Wesołowska           - Edward         Smołka                313: 339
  36 Wacław         Sarek                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Fugiel               - Stanisław      Rydzik                437: 346
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Marek          Syczuk                509: 320
   3 Mateusz        Żbikowski            - Mariusz        Skrobosz              510: 383
   4 Przemysław     Herdzina             - Sławomir       Kordjalik             369: 437
   5 Paweł          Jackowski            - Daniel         Czernatowicz          399: 480
   6 Kamil          Górka                - Karol          Wyrębkiewicz          420: 277
   7 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Mariusz        Sylwestrzuk           396: 413
   8 Bartosz        Morawski             - Marcin         Skowron               367: 355
   9 Joanna         Stępień              - Radosław       Konca                 324: 387
  10 Łukasz         Bryła                - Lucyna         Korga                 397: 325
  11 Tomasz         Zwoliński            - Irena          Sołdan                405: 387
  12 Leszek         Stecuła              - Andrzej        Rechowicz             413: 367
  13 Jerzy          Matyasik             - Sylwester      Gryz                  358: 406
  14 Rafał          Wesołowski           - Agnieszka      Jaśkiewicz            297: 413
  15 Piotr          Adamczyk             - Renata         Kowalska              280: 499
  16 Marek          Róziecki             - Grażyna        Furman                295: 384
  17 Leokadia       Litwinowicz          - Jan            Kozłowski             387: 292
  18 Katarzyna      Stępień              - Michał         Jaszczak              341: 380
  19 Artur          Irzyk                - Dawid          Pikul                 426: 362
  20 Agnieszka      Krupka               - Katarzyna      Klimała               434: 334
  21 Michał         Gawroński            - Jarosław       Puchalski             324: 359
  22 Ewa            Ciszewska            - Maciej         Śliwa                 334: 422
  23 Katarzyna      Żuławska             - Joanna         Ostrowska             256: 379
  24 Sławomir       Buk                  - Jerzy          Luter                 499: 306
  25 Teresa         Zalewska             - Janusz         Krupiński             392: 351
  26 Roman          Gierszewski          - Arkadiusz      Łydka                 438: 296
  27 Jacek          Dec                  - Adam           Paszek                446: 373
  28 Maciej         Rzychoń              - Łukasz         Bobowski              300: 406
  29 Michał         Jaworek              - Joanna         Brychcy               345: 353
  30 Dorota         Ziembowicz           - Joanna         Duda                  288: 457
  31 Katarzyna      Sołdan               - Beata          Żurawska              391: 290
  32 Andrzej        Bociąga              - Leszek         Kilian                475: 256
  33 Jakub          Nalepa               - Krzysztof      Gulowaty              377: 406
  34 Tomasz         Idczak               - Edward         Smołka                379: 269
  35 Wacław         Sarek                - Krzysztof      Kokot                 254: 284
  36 Grażyna        Wesołowska           - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 11-06-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Szymon Fidziński               Warszawa             144.17  17877  124
   2 Mateusz Żbikowski              Warszawa             143.53  27558  192
   3 Krzysztof Mówka                Toruń                142.43  26920  189
   4 Sławomir Kordjalik             Warszawa             141.46  27301  193
   5 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.39  27006  191
   6 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             141.24  27541  195
   7 Kamil Górka                    Łęczna               140.55  26704  190
   8 Mariusz Skrobosz               Warszawa             140.45  27387  195
   9 Marcin Mroziuk                 Warszawa             140.44   6741   48
  10 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             140.02  27024  193
  11 Dawid Pikul                    Poznań               139.35  26756  192
  12 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.66  27455  198
  13 Grzegorz Święcki               Białystok            137.74  17217  125
  14 Adam Weremczuk                 Łódź                 137.47   7286   53
  15 Tomasz Zwoliński               Warszawa             136.93  26564  194
  16 Stanisław Rydzik               Warszawa             136.54  26626  195
  17 Dariusz Banaszek               Warszawa             135.21  26637  197
  18 Justyna Fugiel                 Sandomierz           134.57  26780  199
  19 Paweł Jackowski                Warszawa             134.41  25537  190
  20 Lucyna Korga                   Zabrze               134.32   8059   60
  21 Radosław Konca                 Warszawa             133.59  26718  200
  22 Bartosz Morawski               Gliwice              133.20  11322   85
  23 Maciej Czupryniak              Milanówek            131.51  21173  161
  24 Szymon Zaleski                 Poznań               131.49   4865   37
  25 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  131.22   9448   72
  26 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             131.20  25977  198
  27 Marcin Kozyra                  Warszawa             130.56  25982  199
  28 Wojciech Zemło                 Łódź                 130.46  23222  178
  29 Sergiusz Puchalski             Włocławek            130.28  15764  121
  30 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      129.80  17133  132
  31 Sławomir Kucia                 Kraków               129.02  20385  158
  32 Maciej Perzyński               Piła                 128.08  24336  190
  33 Marek Syczuk                   Warszawa             127.75  24655  193
  34 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.49  24351  191
  35 Małgorzata Kania               Milanówek            127.39  19364  152
  36 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.33  19227  151
  37 Łukasz  Bryła                  Mielec               127.33  10441   82
  38 Michał Makowski                Warszawa             127.30  19350  152
  39 Andrzej Szepczyński            Kraków               127.29  24566  193
  40 Piotr Pietuchowski             Białystok            126.32  24253  192
  41 Marcin Bożek                   Będzin               126.30   9978   79
  42 Filip Sosin                    Warszawa             126.03  23820  189
  43 Mariusz Margalski              Warszawa             125.49  19576  156
  44 Andrzej Oleksiak               Ostróda              125.33  24691  197
  45 Andrzej Słapiński              Warszawa             125.30   5764   46
  46 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  125.28  24430  195
  47 Joanna Juszczak                Warszawa             124.83  23468  188
  48 Kuba Koisar                    Warszawa             124.78   9858   79
  49 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     124.70  13468  108
  50 Joanna Stępień                 Katowice             124.18  24588  198
  51 Sławomir Nosek                 Mielec               124.06  14391  116
  52 Andrzej Kowalski               Gdańsk               123.87  15112  122
  53 Andrzej Wróblewski             Warszawa             123.71   4701   38
  54 Jarosław Puchalski             Łódź                 123.67  23373  189
  55 Iwona Kucia                    Kraków               123.32  19114  155
  56 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       123.15  23767  193
  57 Jarosław Michalak              Łódź                 122.70   9080   74
  58 Marek Dudkiewicz               Milanówek            122.64  23915  195
  59 Wojciech Morawski              Gliwice              122.39   6242   51
  60 Filip Warzecha                 Gdynia               122.32  11743   96
  61 Przemysław Herdzina            Kraków               122.00  10248   84
  62 Michał Gawroński               Częstochowa          121.45   3765   31
  63 Artur Irzyk                    Strzyżów             121.41  12384  102
  64 Paweł Florek                   Bydgoszcz            121.40  10198   84
  65 Irena Sołdan                   Rumia                121.37  24032  198
  66 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             121.28  17828  147
  67 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        121.21  24000  198
  68 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              121.17  23870  197
  69 Marek Roszak                   Poznań               121.16  23748  196
  70 Magdalena Merklejn             Szczecin             121.07  19734  163
  71 Marcin Kamiński                Warszawa             120.93  12939  107
  72 Miłosz Wrzałek                 Reda                 120.86  23567  195
  73 Andrzej Rechowicz              Katowice             120.61  24001  199
  74 Daniel Czernatowicz            Kraków               120.33   7220   60
  75 Bogusław Puchalski             Włocławek            120.24  24047  200
  76 Tomasz Figiel                  Zawichost            120.19  10817   90
  77 Michał Waszkiewicz             Warszawa             120.01  24003  200
  78 Robert Soszka                  Warszawa             119.93  22786  190
  79 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.83   4314   36
  80 Stanisław Gasik                Warszawa             119.69  18552  155
  81 Artur Koszel                   Inowrocław           119.69  20467  171
  82 Katarzyna Stępień              Katowice             119.61   7296   61
  83 Jacek Pietruszka               Kraków               119.47   3823   32
  84 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             119.24  22537  189
  85 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              119.22   4292   36
  86 Michał Trumpus                 Wrocław              119.09  11433   96
  87 Michał Musielak                Bydgoszcz            119.04   9880   83
  88 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             118.99  22013  185
  89 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 118.96   6424   54
  90 Łukasz Kozub                   Brzesko              118.92   5708   48
  91 Paweł Opyc                     Warszawa             118.83  22222  187
  92 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             118.67  23141  195
  93 Andrzej Rakoczy                Kraków               118.51  13155  111
  94 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            118.32  22717  192
  95 Rafał Matczak                  Pruszków             118.25  19630  166
  96 Andrzej Grabiński              Suchedniów           118.08   5668   48
  97 Stanisław Ochot                Katowice             118.07   8501   72
  98 Renata Kowalska                Bielsko Biała        117.98  22062  187
  99 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.85  22628  192
 100 Maciej Michalak                Łódź                 117.55   7288   62
 101 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       117.48   6814   58
 102 Grzegorz Wilk                  Kraków               117.45   9044   77
 103 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.43  17380  148
 104 Mateusz Zalega                 Łódź                 117.29   4809   41
 105 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              117.27   7740   66
 106 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             117.11  11360   97
 107 Piotr Rosół                    Warszawa             117.08  22245  190
 108 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         117.05   7023   60
 109 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  117.02  23169  198
 110 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  116.91  23031  197
 111 Marcin Figiel                  Zawichost            116.26   6627   57
 112 Radosław Sowiński              Warszawa             116.24  23016  198
 113 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             116.21   5578   48
 114 Maciej Mizgier                 Gdańsk               115.98   5335   46
 115 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              115.89   4172   36
 116 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       115.65   7170   62
 117 Krzysztof Bukowski             Milanówek            115.63  11563  100
 118 Maciej Lelowicz                Kraków               115.61   4162   36
 119 Krzysztof Obremski             Legnica              115.50   5544   48
 120 Joanna Zadrożna                Szczecin             115.44   4156   36
 121 Dorota Zielińska               Piaseczno            115.38  20884  181
 122 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.29  20061  174
 123 Katarzyna Kowalewska           Poznań               115.10  11050   96
 124 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   3445   30
 125 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             114.82  22389  195
 126 Paweł Jędryka                  Tarnów               114.77  12510  109
 127 Rafał Wesołowski               Warszawa             114.76  21690  189
 128 Katarzyna Klimała              Kraków               114.75  12623  110
 129 Michał Sosin                   Warszawa             114.58   6760   59
 130 Ewa Ciszewska                  Katowice             114.49   8243   72
 131 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            114.45   9957   87
 132 Halina Roszak                  Poznań               114.23  22160  194
 133 Kazimierz Merklejn             Szczecin             113.92   9683   85
 134 Małgorzata Sulejewska          Kraków               113.91  13669  120
 135 Dariusz Maciejuk               Warszawa             113.67  10912   96
 136 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            113.36  22105  195
 137 Maciej Śliwa                   Zabrze               113.33   9520   84
 138 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 139 Janusz Krupiński               Sosnowiec            112.94   3953   35
 140 Maciej Kutera                  Warszawa             112.72  14315  127
 141 Wojciech Jacyno                Warszawa             112.66   3943   35
 142 Jarosław Sobczak               Warszawa             112.54  21496  191
 143 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               112.42  21922  195
 144 Kamil Klinkosz                 Rumia                112.40   4721   42
 145 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.38   6743   60
 146 Walenty Siemaszko              Lipiany              112.37   9439   84
 147 Robert Zabłocki                Łódź                 112.36   4045   36
 148 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           112.33  21567  192
 149 Łukasz Bobowski                Suchedniów           112.25   8082   72
 150 Teresa Fortuna                 Lubin                112.22   4040   36
 151 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             112.21  21768  194
 152 Beata Madej                    Lublin               112.18   4936   44
 153 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            111.96  21385  191
 154 Paweł Ochot                    Katowice             111.95   7165   64
 155 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            111.92  12535  112
 156 Jolanta Kosmowska              Warszawa             111.71  19214  172
 157 Andrzej Lożyński               Piastów              111.64   3684   33
 158 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            111.53   4015   36
 159 Filip Klar                     Mielec               111.52   9256   83
 160 Grzegorz Pukniel               Lublin               111.36  22160  199
 161 Tomasz Suchanek                Wrocław              111.31  11020   99
 162 Andrzej Gostomski              Łódź                 111.22  21910  197
 163 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              111.21   9119   82
 164 Arkadiusz Biegun               Kraków               111.20  20350  183
 165 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     111.20  11787  106
 166 Krzysztof Jaworski             Warszawa             111.18  19345  174
 167 Piotr Adamczyk                 Tarnów               111.01  15430  139
 168 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.89  15636  141
 169 Grażyna Furman                 Sosnowiec            110.82   4211   38
 170 Weronika Rudnicka              Ustka                110.72   7418   67
 171 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  110.50   5304   48
 172 Michał Szkudlarek              Pabianice            110.31   3971   36
 173 Leszek Stecuła                 Bytom                110.27  10365   94
 174 Krystyna Augustyniak           Łódź                 109.92   8134   74
 175 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       109.89  15275  139
 176 Stefan Dawidson                Częstochowa          109.84   5602   51
 177 Marcin Skowron                 Zabrze               109.81  14715  134
 178 Bogdan Kozłowski               Białystok            109.77  11636  106
 179 Paweł Jachowicz                Żyrardów             109.68  13491  123
 180 Dominik Wester                 Warszawa             109.68   9871   90
 181 Rafał Dąbrowski                Ostróda              109.33   7216   66
 182 Marcela Wołowiec               Gdynia               109.26   4589   42
 183 Agnieszka Krupka               Krosno               108.99  13515  124
 184 Grzegorz Gardynik              Warszawa             108.74  10874  100
 185 Joanna Ostrowska               Warszawa             108.54  20515  189
 186 Marek Rogalski                 Chełm                108.44   8133   75
 187 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             108.06   3782   35
 188 Mariusz Makuch                 Zator                107.94   6800   63
 189 Katarzyna Żuławska             Katowice             107.89  11976  111
 190 Mirosław Konsik                Gdańsk               107.74   7757   72
 191 Marianna Kozłowska             Białystok            107.45   9348   87
 192 Beata Piotrowska               Łódź                 107.44  21488  200
 193 Robert Drózd                   Wesoła               107.43   5049   47
 194 Sławomir Buk                   Gliwice              107.07   6424   60
 195 Tomasz Ciejka                  Kraków               106.79   6087   57
 196 Tomasz Lempart                 Kraków               106.71   5442   51
 197 Małgorzata Jóźwiak             Iława                106.26  20401  192
 198 Władysław Zieliński            Lębork               106.25   8606   81
 199 Lucyna Śniadach                Rumia                106.20  20071  189
 200 Bogdan Pokojski                Piastów              106.17   8918   84
 201 Paweł Kasprzak                 Warszawa             106.16   3397   32
 202 Alina Białobrzewska            Gdynia               106.01  20142  190
 203 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             105.93  19809  187
 204 Piotr Chabowski                Piła                 105.89   3812   36
 205 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             105.87   9952   94
 206 Tomasz Żbikowski               Warszawa             105.83  18097  171
 207 Sylwester Wójcik               Lublin               105.72   9198   87
 208 Iwona Rutkowska                Warszawa             105.67  17542  166
 209 Katarzyna Sołdan               Rumia                105.44  12653  120
 210 Sylwia  Stuchlik               Gdańsk               105.00   3780   36
 211 Jerzy Luter                    Bytom                104.75  16446  157
 212 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               104.72  19583  187
 213 Bartosz Orłowski               Bytom                104.62  11508  110
 214 Wojciech Sołdan                Rumia                104.55  14533  139
 215 Małgorzata Sameryt             Warszawa             104.54   7527   72
 216 Janusz Sojka                   Łódź                 104.49   8359   80
 217 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.33   8659   83
 218 Czesława Pawłowska             Wrocław              104.31   3755   36
 219 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            104.24  14906  143
 220 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.19   5001   48
 221 Robert Głowacki                Łódź                 104.12   4998   48
 222 Anita Bruska                   Gdynia               104.00   7384   71
 223 Dominik Piasecki               Słupsk               103.91   7274   70
 224 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             103.85   6127   59
 225 Krzysztof Sojka                Łódź                 103.81  11108  107
 226 Maurycy Machnio                Lipiany              103.71   3630   35
 227 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             103.62   4974   48
 228 Roman Figiel                   Zawichost            103.35  11678  113
 229 Marcin Królak                  Warszawa             103.07   4329   42
 230 Magdalena Ochot                Katowice             102.87  14711  143
 231 Michał Szorc                   Białystok            102.86   3703   36
 232 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.60  15082  147
 233 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             102.56   4410   43
 234 Beata Łażewska                 Gdynia               102.50   4920   48
 235 Anna Biegańska                 Białystok            102.38   5426   53
 236 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.14   6741   66
 237 Sylwester Gryz                 Zabrze               102.12  19811  194
 238 Jan Lisiewski                  Piasutno             102.04   9694   95
 239 Michał Jaworek                 Zabrze               102.03   3367   33
 240 Marek Róziecki                 Rybnik               101.89   3668   36
 241 Anna Królak                    Warszawa             101.64   8843   87
 242 Łukasz Święcki                 Białystok            101.50   6293   62
 243 Joanna Brychcy                 Katowice             101.48  19382  191
 244 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      101.00   3333   33
 245 Andrzej Kroc                   Łódź                 100.94   4845   48
 246 Marta Kleinrok                 Lublin               100.62   4226   42
 247 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.56   3620   36
 248 Paweł Czubla                   Kock                 100.48   4220   42
 249 Damian Krężel                  Mielec               100.38   4216   42
 250 Sławomir Zabawa                Jasło                100.22  19542  195
 251 Jacek Baltyn                   Suchedniów           100.19   6913   69
 252 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             100.07   6004   60
 253 Bożena Matysiak                Kraków               100.03   3601   36
 254 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.02  19803  198
 255 Joanna Duda                    Zabrze                99.91   3297   33
 256 Anna Arana                     Warszawa              99.90  16183  162
 257 Maria Jarosz                   Lublin                99.56  10952  110
 258 Anna Niedzielko                Szczecin              99.24  12207  123
 259 Elżbieta Święcka               Białystok             99.14   5056   51
 260 Daniel Janus                   Wąchock               99.05   4160   42
 261 Monika Rubinstein              Warszawa              98.63  19430  197
 262 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa              98.35   6688   68
 263 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 264 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   98.09   4610   47
 265 Renata Rosół                   Warszawa              98.07  18732  191
 266 Michał Korzeniowski            Kraków                98.03   3529   36
 267 Henryk Ryś                     Warszawa              97.79   4107   42
 268 Bartosz Milczarek              Łódź                  97.56   3512   36
 269 Olaf Czubla                    Łódź                  97.50   3510   36
 270 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.50   8580   88
 271 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.27   6906   71
 272 Teresa Zalewska                Racibórz              96.47   7332   76
 273 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              96.28   4814   50
 274 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             96.20   6830   71
 275 Marek Kocikowski               Ostróda               96.04  10661  111
 276 Patrycja Śliwińska             Szczecin              95.78   6896   72
 277 Grażyna Wesołowska             Łódź                  95.74  14457  151
 278 Iza Kraj                       Warszawa              95.67  12054  126
 279 Renata Polończyk               Bielsko Biała         95.64   3443   36
 280 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       95.58   8124   85
 281 Mariusz Katzig                 Gdańsk                95.57   3345   35
 282 Andrzej Bociąga                Chorzów               95.32   8007   84
 283 Jan Kozłowski                  Kraków                95.24   3905   41
 284 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              95.20   6188   65
 285 Małgorzata Szmuksta            Szczecin              95.19   3427   36
 286 Andrzej Puchalski              Łódź                  95.05   3992   42
 287 Maciej Chmielowski             Kraków                94.80   2844   30
 288 Joanna Kubińska                Warszawa              94.62  11071  117
 289 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  94.55   4444   47
 290 Maciej Stolarczyk              Zator                 94.46   3684   39
 291 Jolanta  Sylwestrzuk           Warszawa              94.26   4336   46
 292 Przemysław Pawlic              Wrocław               94.18   5651   60
 293 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   94.02   4419   47
 294 Jakub Nalepa                   Gliwice               93.93   4039   43
 295 Jarosław Kordalski             Lublin                93.93   5260   56
 296 Beata Kościańska               Lublin                93.49   4394   47
 297 Krzysztof Noskowicz            Stary Toruń           93.21   4474   48
 298 Małgorzata Marks               Warszawa              93.18   3075   33
 299 Ziemowit Pazda                 Wrocław               93.04   7722   83
 300 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            93.00   6882   74
 301 Norbert Skrzyński              Warszawa              92.97   6601   71
 302 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                92.81   5012   54
 303 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.76   5473   59
 304 Krystyna Puchalska             Łódź                  92.67   3336   36
 305 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   92.63   3242   35
 306 Mikołaj Fidziński              Dębica                90.94   3183   35
 307 Tomasz Olędzki                 Warszawa              90.89   5544   61
 308 Rafał Marks                    Warszawa              90.82   4087   45
 309 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  89.66  11477  128
 310 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 311 Ewa Jobs                       Ostróda               88.42   3183   36
 312 Krzysztof Kruk                 Łódź                  88.13  17274  196
 313 Kacper Jachowicz               Żyrardów              87.92   8440   96
 314 Wojciech Obremski              Legnica               87.23   4187   48
 315 Leszek Kilian                  Jaworzno              87.08   4180   48
 316 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              86.88  13814  159
 317 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             86.87   5994   69
 318 Piotr Marusa                   Szczytno              86.86   6254   72
 319 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.71   4422   51
 320 Andrzej Bryła                  Mielec                86.13   2670   31
 321 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             85.62   6678   78
 322 Anna Czarnecka                 Zgierz                85.15   4428   52
 323 Piotr Madej                    Lublin                84.87   4498   53
 324 Barbara Szymańska              Gdańsk                84.74   5847   69
 325 Beata Wolf                     Gdańsk                84.53   3381   40
 326 Jerzy Augustyniak              Łódź                  84.45   4138   49
 327 Filip Sitkowski                Warszawa              82.67   4299   52
 328 Marek Reda                     Wołomin               81.34   3335   41
 329 Edward Smołka                  Zabrze                81.00   2835   35
 330 Halina Łubniewicz              Łódź                  81.00   3807   47
 331 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             80.42   6675   83
 332 Jan Pawłowski                  Warszawa              79.62  12023  151
 333 Adam Kędzior                   Lublin                79.08   6643   84
 334 Adam Zalewski                  Racibórz              78.44   5020   64
 335 Ewa Jóźwiak                    Iława                 75.70   3255   43
 336 Monika Wrzałek                 Rumia                 74.17   3857   52
 337 Jolanta Kruk                   Łódź                  72.20   8014  111
 338 Gniewomir Białek               Dębica                65.21   2217   34




Poczekalnia na dzień 11-06-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   3062   29
   2 Justyna Woszczyna              Kraków               105.45   3058   29
   3 Michał  Borejko                Wrocław              101.00   2929   29
   4 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   5 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            67.07   1945   29
   6 Jacek Gasik                    Warszawa             113.46   3177   28
   7 Michał Jaszczak                Gliwice              111.68   3127   28
   8 Magdalena Podlaska             Warszawa             105.64   2958   28
   9 Aleksandra Krencjasz           Łódź                  98.71   2764   28
  10 Marta Deptuła                  Piaseczno            126.11   3405   27
  11 Tomasz Korpysz                 Warszawa             102.81   2776   27
  12 Szymon Stolarczyk              Zator                 89.44   2415   27
  13 Arkadiusz Jaworski             Tychy                123.15   3202   26
  14 Adam Kotwica                   Gdańsk                97.77   2542   26
  15 Łukasz Marks                   Warszawa              96.00   2496   26
  16 Joanna Rubaj                   Lublin                83.65   2175   26
  17 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  18 Grzegorz Matysiak              Kraków               132.33   3176   24
  19 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  119.62   2871   24
  20 Michał Sak                     Lublin               118.79   2851   24
  21 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  22 Jakub Zaryński                 Świnoujście          117.33   2816   24
  23 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.75   2730   24
  24 Michał Wolański                Białystok            113.75   2730   24
  25 Marzena Kasner                 Janikowo             113.71   2729   24
  26 Maciej Rzychoń                 Katowice             113.25   2718   24
  27 Jan Ziółkowski                 Rumia                112.79   2707   24
  28 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  29 Artur Tomczyk                  Piła                 110.00   2640   24
  30 Tomasz Ruta                    Warszawa             107.75   2586   24
  31 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.04   2569   24
  32 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.75   2562   24
  33 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  34 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            105.83   2540   24
  35 Magdalena.Maja Rusak           Poznań                99.25   2382   24
  36 Irena Ficak                    Mielec                98.29   2359   24
  37 Monika Siemaszko               Lipiany               98.29   2359   24
  38 Paweł Szczekutek               Warszawa              97.75   2346   24
  39 Anna Lisiewska                 Piasutno              96.71   2321   24
  40 Grzegorz Borowski              Piliki                96.42   2314   24
  41 Roman Błoszyński               Niewodnica            95.83   2300   24
  42 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              94.92   2278   24
  43 Beata Lerska                   Warszawa              93.96   2255   24
  44 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               93.38   2241   24
  45 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 90.46   2171   24
  46 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                88.88   2133   24
  47 Adam Słapiński                 Warszawa              87.42   2098   24
  48 Tomasz Ulrych                  Tychy                 87.00   2088   24
  49 Katarzyna Majewska             Lublin                86.83   2084   24
  50 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             79.00   1896   24
  51 Katarzyna Borowska             Piliki                78.54   1885   24
  52 Monika Pieczora                Łódź                  77.71   1865   24
  53 Jakub Szymczak                 Łódź                 105.39   2424   23
  54 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  55 Jarosław Żuliński              Szczecin              97.22   2236   23
  56 Wojciech Zieliński             Szczecin              96.61   2222   23
  57 Ewa Majewska                   Nowa Sól              96.30   2215   23
  58 Jacek Dec                      Pszczew               95.91   2206   23
  59 Adam Janicki                   Łódź                  94.35   2170   23
  60 Marcin Tutka                   Wrocław               93.61   2153   23
  61 Filip Dalecki                  Rumia                 90.35   2078   23
  62 Katarzyna Kicińska             Lublin                89.48   2058   23
  63 Paweł Subocz                   Szczecin              88.39   2033   23
  64 Wacław Sarek                   Jaworzno              70.09   1612   23
  65 Kamil Stokłosa                 Skawina               64.87   1492   23
  66 Ryszard Niżewski               Warszawa             112.50   2475   22
  67 Michał Ozimiński               Łódź                 109.36   2406   22
  68 Jacek Stolarczyk               Zator                 79.64   1752   22
  69 Justyna Horbowska              Lublin                89.62   1882   21
  70 Urszula Solarska               Łódź                  55.48   1165   21
  71 Piotr Mossakowski              Chorzów               96.25   1925   20
  72 Zdzisław Parnicki              Słupsk                79.90   1598   20
  73 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  74 Artur Owsiany                  Skierniewice         123.37   2344   19
  75 Jarosław Kamienik              Słupsk               109.00   2071   19
  76 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             108.63   2064   19
  77 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.32   1906   19
  78 Monika Dzik                    Poznań                96.58   1835   19
  79 Wojciech Bochra                Lublin                79.74   1515   19
  80 Andrzej Szymański              Łódź                  72.21   1372   19
  81 Janusz Czerwik                 Zator                 69.47   1320   19
  82 Krzysztof Kukier               Warszawa              98.44   1772   18
  83 Bartosz Muszyński              Słupsk                91.67   1650   18
  84 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   81.33   1464   18
  85 Adrian Szczepanik              Zator                 74.17   1335   18
  86 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  87 Natalia Baranowska             Rumia                 65.33   1176   18
  88 Andrzej Stańczyk               Kraków               111.41   1894   17
  89 Przemysław Drochomirecki       Kraków               108.12   1838   17
  90 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk               102.88   1749   17
  91 Andrzej Burczyk                Gdynia               100.94   1716   17
  92 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            115.06   1841   16
  93 Andrzej Nagwizda               Kraków                64.44   1031   16
  94 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             115.67   1735   15
  95 Kinga Niżewska                 Warszawa             104.33   1565   15
  96 Michał Gołębiowski             Warszawa              92.33   1385   15
  97 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  98 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
  99 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
 100 Maciej Grabowski               Warszawa             120.00   1680   14
 101 Alicja Bielecka                Poznań                84.57   1184   14
 102 Wojciech Wróbel                Zator                 73.38    954   13
 103 Krzysztof Pypno                Gliwice              126.75   1521   12
 104 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
 105 Krzysztof Matuszewski          Lublin               126.50   1518   12
 106 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             123.92   1487   12
 107 Adam Szukalski                 Wałbrzych            121.75   1461   12
 108 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lub.     118.33   1420   12
 109 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  117.92   1415   12
 110 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 111 Bogusław Książek               Szczecin             113.08   1357   12
 112 Jacek Szewczyk                 Lublin               112.75   1353   12
 113 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  111.50   1338   12
 114 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 115 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 116 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             109.92   1319   12
 117 Paweł Szulc                    Szczecin             109.92   1319   12
 118 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               109.08   1309   12
 119 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 120 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 121 Michał Szymkowski              Wrocław              107.92   1295   12
 122 Jarosław Krzemiński            Tuchów               107.67   1292   12
 123 Piotr Domański                 Łódź                 107.33   1288   12
 124 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 125 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 126 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     106.58   1279   12
 127 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 128 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 129 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 130 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  104.75   1257   12
 131 Sławomir Rosochacz             Lublin               104.08   1249   12
 132 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 133 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 134 Grzegorz Sokołowski            Słupsk               100.92   1211   12
 135 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 136 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 137 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 138 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 139 Urszula Behnke                 Iława                 98.17   1178   12
 140 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.17   1178   12
 141 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 142 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 143 Sławomir Czyżewski             Poznań                97.00   1164   12
 144 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 145 Przemysław Rybicki             ?                     96.42   1157   12
 146 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.17   1154   12
 147 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 148 Dorota Ryś                     Warszawa              95.67   1148   12
 149 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 150 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 151 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 152 Dorota Kwaśny                  Szczecin              94.92   1139   12
 153 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 154 Agnieszka Kozub                Brzesko               94.25   1131   12
 155 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 156 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 157 Piotr Łasowski                 Gdańsk                93.25   1119   12
 158 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 159 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   92.50   1110   12
 160 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   91.83   1102   12
 161 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 162 Małgorzata Sikora              Kraków                90.25   1083   12
 163 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 164 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 165 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 166 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            89.25   1071   12
 167 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.08   1069   12
 168 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 169 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 170 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 171 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 172 Maciej Kuczyński               Gdynia                88.50   1062   12
 173 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 174 Daniel Tomczyk                 Piła                  88.25   1059   12
 175 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 176 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 177 Michał Kolaj                   Ostróda               87.50   1050   12
 178 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 179 Krzysztof  Gulowaty            Bytom                 87.33   1048   12
 180 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 181 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 182 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 183 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 184 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 185 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 186 Kuba Żuliński                  Przecław              86.08   1033   12
 187 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             85.83   1030   12
 188 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         85.50   1026   12
 189 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 190 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 191 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 192 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       84.75   1017   12
 193 Andrzej Matyasik               Kraków                84.67   1016   12
 194 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             84.17   1010   12
 195 Katarzyna Dębska               Ostróda               82.67    992   12
 196 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 197 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 198 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  80.83    970   12
 199 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 200 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             79.67    956   12
 201 Wojciech Wąs                   Warszawa              79.58    955   12
 202 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 203 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 204 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 205 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 206 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 207 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 208 Jan Staniewicz                 ?                     77.67    932   12
 209 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 210 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 211 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       77.25    927   12
 212 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 213 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 214 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 215 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 216 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 217 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 218 Maciej Soska                   Lublin                72.17    866   12
 219 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 220 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 221 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 222 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 223 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 224 Jacek Jabłonowski              Iława                 55.83    670   12
 225 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 226 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 227 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 228 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 229 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              91.64   1008   11
 230 Anna Stefańska                 Łódź                  90.55    996   11
 231 Piotr Konopka                  Ostróda               90.27    993   11
 232 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 233 Piotr Syta                     Lublin                84.45    929   11
 234 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 235 Władysław Babula               Inowrocław            82.45    907   11
 236 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.73    899   11
 237 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 238 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 239 Katarzyna Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 240 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 241 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 242 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                79.27    872   11
 243 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 244 Sylwia Buks                    Warszawa              77.73    855   11
 245 Filip Kowalczuk                Gdynia                72.45    797   11
 246 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 247 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 248 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 249 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 250 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.00    726   11
 251 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 252 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.36    697   11
 253 Radosław Pastusiak             Sulęcin               62.00    682   11
 254 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 255 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lub.      52.91    582   11
 256 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 257 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 258 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 259 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 260 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 261 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      104.00   1040   10
 262 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 263 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 264 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.40    794   10
 265 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 266 Martyna Kulczyńska             Ostróda               63.90    639   10
 267 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 268 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 269 Witold Gwóźdź                  Warszawa             105.44    949    9
 270 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   98.56    887    9
 271 Barbara Pastuszek              Lublin                86.00    774    9
 272 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 273 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 274 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 275 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 276 Paweł Michalski                Ksawerów             106.12    849    8
 277 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      102.75    822    8
 278 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz   94.75    758    8
 279 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         92.25    738    8
 280 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 281 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 282 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 283 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 284 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 285 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 286 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 287 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.14    953    7
 288 Marek Sitkowski                Warszawa             129.71    908    7
 289 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 290 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 291 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              113.29    793    7
 292 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie 111.86    783    7
 293 Agnieszka Stefaniuk            Warszawa             111.29    779    7
 294 Agata Wojciechowska            Poznań               108.71    761    7
 295 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 296 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 297 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.14    715    7
 298 Adam Jurkowski                 Knurów                92.14    645    7
 299 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 300 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 301 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 302 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.86    587    7
 303 Adam Strzelczyk                Częstochowa           83.71    586    7
 304 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk   83.29    583    7
 305 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk   82.43    577    7
 306 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 307 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lub.      81.71    572    7
 308 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 309 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 310 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 311 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 312 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 313 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 314 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 315 Paweł Strelczuk                Bielsk PODLASKI       66.71    467    7
 316 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 317 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 318 Piotr Niegowski                Ostróda               52.43    367    7
 319 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 320 Paweł Majewski                 Warszawa             114.67    688    6
 321 Agata Szkamruk                 Warszawa             106.67    640    6
 322 Piotr Krzemiński               Warszawa             100.00    600    6
 323 Andrzej Wróbel                 Zator                 97.67    586    6
 324 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 325 Dominika Śniadach              Rumia                 90.83    545    6
 326 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 327 Teresa Ząbek                   Warszawa              89.00    534    6
 328 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 329 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowiecki  73.67    442    6
 330 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 331 Ewelina Stankiewicz            Elbląg                69.50    417    6
 332 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         58.83    353    6
 333 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 334 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 335 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 336 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 337 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 338 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.00    660    5
 339 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  101.20    506    5
 340 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 341 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 342 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 343 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 344 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 345 Jacek Szczap                   Warszawa              74.60    373    5
 346 Monika Kulawiak                Warszawa              72.80    364    5
 347 Andrzej Bobik                  Chojnów               60.40    302    5
 348 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 349 Martyna Białobrzewska          Gdynia                56.60    283    5
 350 Grażyna Puton                  Ruda Śląska           55.80    279    5
 351 Marianna  Das                  Warszawa              54.20    271    5
 352 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 353 Anna Mencina                   Warszawa              53.40    267    5
 354 Tomasz Górka                   Łęczna                51.40    257    5
 355 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 356 Paweł Górny                    Lublin               125.00    500    4
 357 Magdalena Mroziuk              Warszawa             105.50    422    4
 358 Jarosław Soborak               Warszawa              99.25    397    4
 359 Waldemar Bulkowski             Chojnów               86.25    345    4
 360 Paweł Kapela                   Kraków                81.50    326    4
 361 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 362 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 363 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 364 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 365 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 366 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 367 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 368 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 369 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 370 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 371 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 372 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 373 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              67.67    203    3
 374 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 375 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 376 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 377 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 378 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 379 Piotr Pyzel                    Warszawa              57.00    171    3
 380 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 381 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 382 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 383 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               150.00    300    2
 384 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 385 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 386 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 387 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 388 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 389 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 390 Sławomir Kurkiewicz            Warszawa              57.50    115    2
 391 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 392 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 393 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 394 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 395 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 396 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 397 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 398 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 399 Bożena Dragun                  Lublin               150.00    150    1
 400 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 401 Leszek Nowak                   Myślibórz            150.00    150    1
 402 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 403 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 404 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 405 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 406 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 407 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 408 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 409 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 410 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 411 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie