Łódź 8
listopada
Łódź 8- 9 listopada IX Mistrzostwa ŁodziGrand Prix 2003
Warszawa15
listopada
Warszawa 15-23 listopada XI Mistrzostwa Polski
Bielsk Podlaski 6
grudnia
Bielsk Podlaski 6- 7 grudnia Turniej Masters 2003
XI Mistrzostwa Polski15 - 23 listopada 2003 — XI Mistrzostwa PolskiInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

XI Mistrzostwa PolskiWarszawa, 15 - 23 listopada 2003

Konkurs Relacja z turnieju


1. Kazimierz Merklejn jr (Szczecin)
2. Kamil Górka (Łęczna) 
3. Karol Wyrębkiewicz (Łódź)
4. Mariusz Skrobosz (Warszawa)
5-16 Mateusz Żbikowski (Warszawa)
 Wojciech Usakiewicz (Warszawa)
 Stanisław Rydzik (Warszawa)
 Sławomir Kucia (Kraków)
 Sergiusz Puchalski (Inowrocław)
 Sławomir Kordjalik (Warszawa)
 Radosław Konca (Warszawa)
 Andrzej Szepczyński (Kraków)
 Krzysztof Mówka (Toruń)
 Jerzy Matyasik (Kraków)
 Renata Kowalska (Bielsko-Biała)
 Andrzej Rechowicz (Katowice)	 
1 partia finałowa XI MP - Kamil Górka : Kazimierz Merklejn
2 partia finałowa XI MP - Kazimierz Merklejn : Kamil Górka
3 partia finałowa XI MP - Kamil Górka : Kazimierz Merklejn
4 partia finałowa XI MP - Kazimierz Merklejn : Kamil Górka
5 partia finałowa XI MP - Kamil Górka : Kazimierz Merklejn
1 partia meczu o 3 miejsce. XI MP - Mariusz Skrobosz : Karol Wyrębkiewicz
2 partia meczu o 3 miejsce. XI MP - Karol Wyrębkiewicz : Mariusz Skrobosz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
X Mistrzostwa Polski
IX Mistrzostwa Polski
VIII Mistrzostwa Polski




Wyniki turnieju XI Mistrzostwa Polski - Finał

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kazio           Merklejn             Szczecin               138.47      4.0     1904      840       48
  2 Kamil           Górka                Łęczna                 137.59      1.0     1856      540      -48


Wyniki turnieju XI Mistrzostwa Polski - 3 miejsce

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   135.85      2.0      941      390      279
  2 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               144.56      0.0      662      172     -279


Wyniki turnieju XI Mistrzostwa Polski - grupa A

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kamil           Górka                Łęczna                 136.45      7.0     2956     1239      459
  2 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               138.96      5.0     2875     1036      332
  3 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   135.33      5.0     2836     1040      344
  4 Stanisław       Rydzik               Warszawa               133.42      4.0     2759      942      182
  5 Sławomir        Kucia                Kraków                 122.03      3.0     2538      853     -281
  6 Krzysztof       Mówka                Toruń                  131.97      2.0     2544      743     -159
  7 Jerzy           Matyasik             Kraków                 119.92      1.0     2333      655     -392
  8 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          107.50      1.0     2270      667     -485


Wyniki turnieju XI Mistrzostwa Polski grupa B

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kazio           Merklejn             Szczecin               137.03      6.0     3239     1175     1220
  2 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               142.64      6.0     2856     1169      162
  3 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               139.10      5.0     2748     1073      166
  4 Sergiusz        Puchalski            Włocławek              125.97      3.0     2732      886       74
  5 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               129.79      3.0     2455      882     -398
  6 Radosław        Konca                Warszawa               133.76      2.0     2573      778     -210
  7 Andrzej         Szepczyński          Kraków                 124.91      2.0     2219      787     -612
  8 Andrzej         Rechowicz            Katowice               127.79      1.0     2474      684     -402


Wyniki turnieju XI Mistrzostwa Polski - eliminacje

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   135.17     12.0     6391     2245     1027
  2 Kazio           Merklejn             Szczecin               135.25     12.0     6205     2267      973
  3 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               142.28     12.0     5836     2207      716
  4 Kamil           Górka                Łęczna                 136.59     11.0     6306     2150      880
  5 Jerzy           Matyasik             Kraków                 118.29     11.0     5937     2203      547
  6 Radosław        Konca                Warszawa               132.92     11.0     5917     2159      668
  7 Andrzej         Szepczyński          Kraków                 120.54     11.0     5617     2178      247
  8 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          106.05     11.0     5579     2182      276
  9 Stanisław       Rydzik               Warszawa               133.53     10.5     6078     2077      712
 10 Sergiusz        Puchalski            Włocławek              124.35     10.0     6452     2121      889
 11 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               130.14     10.0     6383     2071     1386
 12 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               139.91     10.0     6323     1977     1183
 13 Krzysztof       Mówka                Toruń                  128.51     10.0     6081     1964      697
 14 Andrzej         Rechowicz            Katowice               126.40     10.0     5943     1979      739
 15 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               140.07     10.0     5897     2014      339
 16 Sławomir        Kucia                Kraków                 120.35     10.0     5893     2112      407
 17 Szymon          Zaleski              Poznań                 141.87     10.0     5887     1928      646
 18 Joanna          Stępień              Katowice               126.68     10.0     5881     1909      835
 19 Justyna         Fugiel               Sandomierz             131.67     10.0     5854     1966      511
 20 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         122.94     10.0     5830     1924      562
 21 Maciej          Michalak             Łódź                   114.89     10.0     5780     1999      774
 22 Stanisław       Gasik                Warszawa               117.66     10.0     5758     1977      757
 23 Joanna          Juszczak             Warszawa               117.83     10.0     5743     1982      360
 24 Dariusz         Banaszek             Warszawa               136.60     10.0     5692     2074      395
 25 Andrzej         Słapiński            Warszawa               125.22     10.0     5660     2090      407
 26 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              118.48     10.0     5528     2003       78
 27 Marek           Syczuk               Warszawa               131.15     10.0     5504     2126       84
 28 Paweł           Jackowski            Warszawa               123.71      9.5     5624     1964      395
 29 Marcin          Kozyra               Warszawa               124.64      9.0     6089     1892      844
 30 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               133.46      9.0     6061     1792      545
 31 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               125.61      9.0     6045     1874      725
 32 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               136.14      9.0     5772     1937      114
 33 Michał          Trumpus              Wrocław                100.00      9.0     5761     1865      477
 34 Dawid           Pikul                Poznań                 128.41      9.0     5744     1917      -16
 35 Janusz          Kaczor               Międzyrzec Podl.       113.96      9.0     5736     1935      352
 36 Marcin          Kamiński             Warszawa               108.39      9.0     5722     1883      216
 37 Maciej          Perzyński            Piła                   118.60      9.0     5704     1853      249
 38 Paweł           Opyc                 Warszawa               107.42      9.0     5604     1900      296
 39 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         117.14      9.0     5593     1858      391
 40 Bartosz         Morawski             Gliwice                100.00      9.0     5520     1869      342
 41 Iwona           Baran                Kraków                 108.83      9.0     5502     1929       86
 42 Michał          Makowski             Warszawa               100.00      9.0     5499     1815      177
 43 Maciej          Grabowski            Warszawa               120.61      9.0     5440     1680      587
 44 Bogusław        Puchalski            Włocławek              112.91      9.0     5382     1958      -81
 45 Maciej          Mizgier              Gdańsk                 100.00      8.5     5274     1797     -103
 46 Rafał           Matczak              Pruszków               116.14      8.0     5848     1780      516
 47 Paweł           Stefaniak            Biała Podlaska         123.96      8.0     5828     1659      165
 48 Grzegorz        Święcki              Białystok              133.16      8.0     5811     1732      355
 49 Marcin          Bożek                Będzin                 129.97      8.0     5790     1646      410
 50 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                128.89      8.0     5733     1718      310
 51 Aleksander      Puchalski            Włocławek              122.08      8.0     5724     1700      473
 52 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               143.00      8.0     5628     1741      282
 53 Jerzy           Luter                Bytom                  107.75      8.0     5615     1826      470
 54 Irena           Sołdan               Rumia                  114.38      8.0     5584     1666      302
 55 Dorota          Zielińska            Piaseczno              106.45      8.0     5545     1725      124
 56 Jarosław        Michalak             Łódź                   117.51      8.0     5524     1695      154
 57 Ryszard         Niżewski             Warszawa               105.95      8.0     5500     1688      -89
 58 Wiesław         Olewiński            Warszawa               110.59      8.0     5446     1697      371
 59 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 111.57      8.0     5439     1759     -115
 60 Wojciech        Próchniewicz         Warszawa               112.28      8.0     5415     1735      122
 61 Miłosz          Wrzałek              Reda                   107.16      8.0     5415     1783       33
 62 Władysław       Zieliński            Lębork                 109.25      8.0     5404     1736      318
 63 Mariola         Osajda-Matczak       Pruszków               116.62      8.0     5380     1826     -115
 64 Aleksandra      Merklejn             Szczecin               122.34      8.0     5366     1659      -28
 65 Bogdan          Kozłowski            Białystok              106.90      8.0     5353     1777      274
 66 Stefan          Dawidson             Częstochowa            110.77      8.0     5326     1804     -129
 67 Marianna        Kozłowska            Białystok              100.00      8.0     5309     1659     -101
 68 Robert          Soszka               Warszawa               110.55      8.0     5307     1817     -222
 69 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                110.98      8.0     5289     1640       48
 70 Iwona           Rutkowska            Warszawa               105.80      8.0     5267     1672       69
 71 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             112.53      8.0     5213     1715      -26
 72 Joanna          Ostrowska            Warszawa               100.00      8.0     5085     1836     -463
 73 Tomasz          Figiel               Zawichost              119.70      8.0     4736     1727       28
 74 Andrzej         Rakoczy              Kraków                 108.97      7.5     5737     1813      347
 75 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               109.82      7.5     5701     1668      222
 76 Halina          Roszak               Poznań                 116.39      7.5     5445     1676      -62
 77 Piotr           Pietuchowski         Białystok              107.18      7.5     5362     1681      -48
 78 Sławomir        Nosek                Mielec                 127.75      7.5     4654     1457      458
 79 Marek           Roszak               Poznań                 126.00      7.0     5823     1622      610
 80 Bogdan          Pokojski             Piastów                100.00      7.0     5678     1623      242
 81 Małgorzata      Kania                Milanówek              131.90      7.0     5527     1519      211
 82 Mariusz         Margalski            Warszawa               100.00      7.0     5485     1687      219
 83 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 104.30      7.0     5463     1664      -83
 84 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    121.60      7.0     5449     1702      -46
 85 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               103.34      7.0     5424     1559     -163
 86 Wojciech        Morawski             Gliwice                100.00      7.0     5417     1670       -4
 87 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         114.19      7.0     5363     1534       80
 88 Marcin          Skowron              Zabrze                 100.00      7.0     5354     1708     -262
 89 Paweł           Frynia               Konstantynów Łódzki    107.81      7.0     5340     1634       29
 90 Sylwester       Gryz                 Zabrze                 100.00      7.0     5309     1522     -139
 91 Jolanta         Kosmowska            Warszawa               100.00      7.0     5294     1543      111
 92 Maciej          Kutera               Warszawa               111.40      7.0     5252     1602     -498
 93 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 100.29      7.0     5207     1549       41
 94 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             105.84      7.0     5142     1556      -81
 95 Rafał           Marks                Warszawa               100.00      7.0     5110     1578     -333
 96 Krzysztof       Kukier               Warszawa               100.00      7.0     4974     1601     -298
 97 Michał          Musielak             Bydgoszcz              100.00      7.0     4957     1663     -246
 98 Wojciech        Jacyno               Warszawa               106.08      7.0     4955     1499      220
 99 Janina          Jabłczyńska-Zając    Gdynia                 104.95      7.0     4914     1567      -45
100 Leszek          Stecuła              Bytom                  108.71      7.0     4359     1443      391
101 Zdzisław        Szota                Warszawa               118.38      6.5     5263     1697     -180
102 Jarosław        Borowski             Bielsk Podlaski        127.28      6.5     4381     1371      447
103 Michał          Waszkiewicz          Warszawa               115.70      6.0     5669     1534       86
104 Lucyna          Śniadach             Rumia                  109.70      6.0     5264     1434      -64
105 Beata           Piotrowska           Łódź                   108.97      6.0     5263     1498     -462
106 Tomasz          Żbikowski            Warszawa               103.66      6.0     5252     1537     -193
107 Jarosław        Sobczak              Warszawa               109.59      6.0     5231     1521      243
108 Tomasz          Olędzki              Warszawa               100.00      6.0     5228     1428      -79
109 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             117.24      6.0     5174     1500     -443
110 Paweł           Jachowicz            Żyrardów               109.76      6.0     5170     1465     -173
111 Bartosz         Orłowski             Bytom                  100.00      6.0     5163     1446     -182
112 Roman           Figiel               Zawichost              106.46      6.0     5105     1401     -257
113 Joanna          Brychcy              Katowice               100.00      6.0     5020     1484     -259
114 Łukasz          Święcki              Białystok              100.00      6.0     5006     1523     -700
115 Norbert         Skrzyński            Warszawa               100.00      6.0     5005     1416     -817
116 Marek           Kocikowski           Ostróda                100.00      6.0     4998     1424     -335
117 Anna            Niedzielko           Szczecin               100.00      6.0     4998     1599     -625
118 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   100.00      6.0     4915     1423     -602
119 Kacper          Jachowicz            Żyrardów               100.00      6.0     4827     1359     -270
120 Sylwester       Wójcik               Lublin                 100.00      6.0     4826     1403     -370
121 Andrzej         Gostomski            Łódź                   106.78      6.0     4812     1421     -247
122 Tomasz          Lempart              Kraków                 100.00      6.0     4746     1421     -611
123 Monika          Rubinstein           Warszawa               100.00      6.0     4730     1435     -710
124 Agnieszka       Krupka               Krosno                 100.00      6.0     4297     1269     -482
125 Marta           Deptuła              Piaseczno              100.00      6.0     4165     1349     -179
126 Marta           Szeliga-Frynia       Warszawa               100.00      6.0     4023     1315     -349
127 Jacek           Baltyn               Suchedniów             100.00      6.0     3972     1066      486
128 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          120.40      5.5     4567     1286      169
129 Maria           Jarosz               Lublin                 100.00      5.0     5059     1394      -17
130 Jarosław        Kordalski            Lublin                 105.36      5.0     4971     1325     -538
131 Elżbieta        Święcka              Białystok              100.00      5.0     4884     1343     -750
132 Piotr           Jakubiak             Żyrardów               100.00      5.0     4811     1417     -890
133 Łukasz          Marks                Warszawa               100.00      5.0     4781     1168     -278
134 Piotr           Ziółkowski           Piaseczno              100.00      5.0     4746     1165     -338
135 Dariusz         Kopera               MińskMazowiecki        100.00      5.0     4743     1326     -546
136 Małgorzata      Marks                Warszawa               100.00      5.0     4634     1336     -574
137 Michał          Gołębiowski          Warszawa               100.00      5.0     4588     1385    -1211
138 Bogumiła        Ilczuk               Warszawa               100.00      5.0     4007     1240     -879
139 Kinga           Niżewska             Warszawa               100.00      5.0     3990     1279     -214
140 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              100.00      4.5     4789     1253     -557
141 Paulina         Płatkiewicz          Zielona Góra           100.00      4.0     4825     1245     -724
142 Anna            Królak               Warszawa               104.57      4.0     4777     1233     -192
143 Jolanta         Bednarska            Łódź                   100.00      4.0     4772     1200     -539
144 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      4.0     4390     1170     -640
145 Radosław        Sowiński             Warszawa               120.85      4.0     3985     1058     -129
146 Adam            Kędzior              Lublin                 100.00      4.0     3818     1145    -1033
147 Sebastian       Orzelski             Bielsk Podlaski        100.00      4.0     3652      859      298
148 Grzegorz        Gardynik             Warszawa               100.00      4.0     3450     1020     -166
149 Jacek           Gasik                Warszawa               100.00      4.0     2686      918     -227
150 Paweł           Jędryka              Tarnów                 100.00      4.0     2047      657      752
151 Rafał           Wesołowski           Warszawa               100.00      3.5     3462      859       60
152 Krystyna        Augustyniak          Łódź                   108.29      3.5     2840      901     -103
153 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      3.0     3920      992     -652
154 Anna            Arana                Warszawa               100.00      3.0     3581      958     -609
155 Krzysztof       Kruk                 Łódź                   100.00      3.0     2722      754      -34
156 Robert          Drózd                Wesoła                 100.00      3.0     2527      715     -937
157 Michał          Effler               Pruszków               100.00      2.0     2500      682     -714
158 Witold          Gwóźdź               Warszawa               100.00      2.0     1032      384        6
159 Bartłomiej      Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      1.0     3181      832    -2548
160 Piotr           Bogdanowicz          Gorzów Wiekopolski     100.00      1.0     1845      503    -1102
161 Jarosław        Soborak              Warszawa               100.00      1.0     1184      397     -284
162 Andrzej         Wróblewski           Warszawa               100.00      1.0      742      218       65
163 Agnieszka       Tańska               Warszawa               100.00      1.0      680      214      -21
164 Jerzy           Ciesielski           Łódź                   100.00      1.0      339      150     -362
165 Jolanta         Kruk                 Łódź                   100.00      0.0     1703      356     -947
166 Bartosz         Ryś                  Terespol               100.00      0.0     1617      344     -974
167 Iza             Kraj                 Warszawa               100.00      0.0     1292      255     -943
168 Jerzy           Augustyniak          Łódź                   100.00      0.0     1089      218     -451
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XI Mistrzostwa Polski - Finał



	Kazio Merklejn 138.47 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kamil          Górka                 137.59 +  400: 300  188
    2     1 Kamil          Górka                 137.59 +  442: 373  188
    3     1 Kamil          Górka                 137.59 -  348: 543   88
    4     1 Kamil          Górka                 137.59 +  362: 343  188
    5     1 Kamil          Górka                 137.59 +  352: 297  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     840  /  5 168.00




	Kamil Górka 137.59 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazio          Merklejn              138.47 -  300: 400   88
    2     1 Kazio          Merklejn              138.47 -  373: 442   88
    3     1 Kazio          Merklejn              138.47 +  543: 348  188
    4     1 Kazio          Merklejn              138.47 -  343: 362   88
    5     1 Kazio          Merklejn              138.47 -  297: 352   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     540  /  5 108.00



Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XI Mistrzostwa Polski - 3 miejsce



	Mariusz Skrobosz 144.56 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Karol          Wyrębkiewicz          135.85 -  323: 441   86
    2     1 Karol          Wyrębkiewicz          135.85 -  339: 500   86
    3     1 Karol          Wyrębkiewicz          135.85 =    0:   0  136
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     308  /  3 102.67




	Karol Wyrębkiewicz 135.85 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              144.56 +  441: 323  195
    2     1 Mariusz        Skrobosz              144.56 +  500: 339  195
    3     1 Mariusz        Skrobosz              144.56 =    0:   0  145
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     535  /  3 178.33

Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XI Mistrzostwa Polski - grupa A



	Mateusz Żbikowski 138.96 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jerzy          Matyasik              119.92 +  348: 307  170
    2     4 Renata         Kowalska              107.50 +  447: 395  158
    3     1 Karol          Wyrębkiewicz          135.33 -  404: 426   85
    4     2 Kamil          Górka                 136.45 -  373: 447   86
    5     4 Krzysztof      Mówka                 131.97 +  360: 357  182
    6     4 Sławomir       Kucia                 122.03 +  512: 257  172
    7     3 Stanisław      Rydzik                133.42 +  431: 354  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1036  /  7 148.00




	Kamil Górka 136.45 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Mówka                 131.97 +  375: 362  182
    2     2 Sławomir       Kucia                 122.03 +  396: 371  172
    3     2 Stanisław      Rydzik                133.42 +  415: 361  183
    4     2 Mateusz        Żbikowski             138.96 +  447: 373  189
    5     2 Jerzy          Matyasik              119.92 +  451: 332  170
    6     2 Renata         Kowalska              107.50 +  489: 343  158
    7     1 Karol          Wyrębkiewicz          135.33 +  383: 355  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1239  /  7 177.00




	Karol Wyrębkiewicz 135.33 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Sławomir       Kucia                 122.03 +  472: 341  172
    2     1 Krzysztof      Mówka                 131.97 +  438: 374  182
    3     1 Mateusz        Żbikowski             138.96 +  426: 404  189
    4     1 Stanisław      Rydzik                133.42 -  380: 393   83
    5     1 Renata         Kowalska              107.50 +  359: 269  158
    6     1 Jerzy          Matyasik              119.92 +  406: 328  170
    7     1 Kamil          Górka                 136.45 -  355: 383   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1040  /  7 148.57




	Stanisław Rydzik 133.42 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Renata         Kowalska              107.50 +  416: 298  158
    2     3 Jerzy          Matyasik              119.92 +  430: 358  170
    3     2 Kamil          Górka                 136.45 -  361: 415   86
    4     1 Karol          Wyrębkiewicz          135.33 +  393: 380  185
    5     3 Sławomir       Kucia                 122.03 -  395: 414   72
    6     3 Krzysztof      Mówka                 131.97 +  410: 281  182
    7     3 Mateusz        Żbikowski             138.96 -  354: 431   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     942  /  7 134.57




	Krzysztof Mówka 131.97 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kamil          Górka                 136.45 -  362: 375   86
    2     1 Karol          Wyrębkiewicz          135.33 -  374: 438   85
    3     4 Renata         Kowalska              107.50 +  388: 309  158
    4     3 Jerzy          Matyasik              119.92 +  375: 369  170
    5     4 Mateusz        Żbikowski             138.96 -  357: 360   89
    6     3 Stanisław      Rydzik                133.42 -  281: 410   83
    7     4 Sławomir       Kucia                 122.03 -  407: 442   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     743  /  7 106.14




	Sławomir Kucia 122.03 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Karol          Wyrębkiewicz          135.33 -  341: 472   85
    2     2 Kamil          Górka                 136.45 -  371: 396   86
    3     3 Jerzy          Matyasik              119.92 +  428: 268  170
    4     4 Renata         Kowalska              107.50 -  285: 369   58
    5     3 Stanisław      Rydzik                133.42 +  414: 395  183
    6     4 Mateusz        Żbikowski             138.96 -  257: 512   89
    7     4 Krzysztof      Mówka                 131.97 +  442: 407  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     853  /  7 121.86




	Jerzy Matyasik 119.92 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mateusz        Żbikowski             138.96 -  307: 348   89
    2     3 Stanisław      Rydzik                133.42 -  358: 430   83
    3     3 Sławomir       Kucia                 122.03 -  268: 428   72
    4     3 Krzysztof      Mówka                 131.97 -  369: 375   82
    5     2 Kamil          Górka                 136.45 -  332: 451   86
    6     1 Karol          Wyrębkiewicz          135.33 -  328: 406   85
    7     2 Renata         Kowalska              107.50 +  371: 287  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     655  /  7  93.57




	Renata Kowalska 107.50 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Rydzik                133.42 -  298: 416   83
    2     4 Mateusz        Żbikowski             138.96 -  395: 447   89
    3     4 Krzysztof      Mówka                 131.97 -  309: 388   82
    4     4 Sławomir       Kucia                 122.03 +  369: 285  172
    5     1 Karol          Wyrębkiewicz          135.33 -  269: 359   85
    6     2 Kamil          Górka                 136.45 -  343: 489   86
    7     2 Jerzy          Matyasik              119.92 -  287: 371   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     667  /  7  95.29




Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XI Mistrzostwa Polski grupa B



	Mariusz Skrobosz 142.64 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Andrzej        Rechowicz             127.79 +  523: 333  178
    2     2 Wojciech       Usakiewicz            139.10 +  436: 335  189
    3     2 Sergiusz       Puchalski             125.97 +  406: 381  176
    4     2 Sławomir       Kordjalik             129.79 +  450: 340  180
    5     2 Radosław       Konca                 133.76 +  453: 447  184
    6     2 Andrzej        Szepczyński           124.91 +  360: 340  175
    7     1 Kazio          Merklejn              137.03 -  228: 518   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1169  /  7 167.00




	Wojciech Usakiewicz 139.10 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazio          Merklejn              137.03 +  402: 395  187
    2     2 Mariusz        Skrobosz              142.64 -  335: 436   93
    3     3 Radosław       Konca                 133.76 +  427: 346  184
    4     4 Andrzej        Szepczyński           124.91 +  481: 303  175
    5     3 Sergiusz       Puchalski             125.97 -  269: 479   76
    6     4 Sławomir       Kordjalik             129.79 +  422: 301  180
    7     4 Andrzej        Rechowicz             127.79 +  412: 322  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1073  /  7 153.29




	Kazio Merklejn 137.03 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Wojciech       Usakiewicz            139.10 -  395: 402   89
    2     1 Andrzej        Rechowicz             127.79 +  448: 285  178
    3     1 Sławomir       Kordjalik             129.79 +  453: 276  180
    4     1 Sergiusz       Puchalski             125.97 +  489: 354  176
    5     1 Andrzej        Szepczyński           124.91 +  506: 215  175
    6     1 Radosław       Konca                 133.76 +  430: 259  184
    7     1 Mariusz        Skrobosz              142.64 +  518: 228  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1175  /  7 167.86




	Radosław Konca 133.76 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Sławomir       Kordjalik             129.79 -  391: 423   80
    2     3 Sergiusz       Puchalski             125.97 +  398: 335  176
    3     3 Wojciech       Usakiewicz            139.10 -  346: 427   89
    4     3 Andrzej        Rechowicz             127.79 +  375: 355  178
    5     2 Mariusz        Skrobosz              142.64 -  447: 453   93
    6     1 Kazio          Merklejn              137.03 -  259: 430   87
    7     2 Andrzej        Szepczyński           124.91 -  357: 360   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     778  /  7 111.14




	Sławomir Kordjalik 129.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Radosław       Konca                 133.76 +  423: 391  184
    2     4 Andrzej        Szepczyński           124.91 +  365: 290  175
    3     1 Kazio          Merklejn              137.03 -  276: 453   87
    4     2 Mariusz        Skrobosz              142.64 -  340: 450   93
    5     4 Andrzej        Rechowicz             127.79 +  412: 396  178
    6     4 Wojciech       Usakiewicz            139.10 -  301: 422   89
    7     3 Sergiusz       Puchalski             125.97 -  338: 451   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     882  /  7 126.00




	Andrzej Rechowicz 127.79 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              142.64 -  333: 523   93
    2     1 Kazio          Merklejn              137.03 -  285: 448   87
    3     4 Andrzej        Szepczyński           124.91 +  450: 286  175
    4     3 Radosław       Konca                 133.76 -  355: 375   84
    5     4 Sławomir       Kordjalik             129.79 -  396: 412   80
    6     3 Sergiusz       Puchalski             125.97 -  333: 420   76
    7     4 Wojciech       Usakiewicz            139.10 -  322: 412   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     684  /  7  97.71




	Sergiusz Puchalski 125.97 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Andrzej        Szepczyński           124.91 -  312: 425   75
    2     3 Radosław       Konca                 133.76 -  335: 398   84
    3     2 Mariusz        Skrobosz              142.64 -  381: 406   93
    4     1 Kazio          Merklejn              137.03 -  354: 489   87
    5     3 Wojciech       Usakiewicz            139.10 +  479: 269  189
    6     3 Andrzej        Rechowicz             127.79 +  420: 333  178
    7     3 Sławomir       Kordjalik             129.79 +  451: 338  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     886  /  7 126.57




	Andrzej Szepczyński 124.91 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Sergiusz       Puchalski             125.97 +  425: 312  176
    2     4 Sławomir       Kordjalik             129.79 -  290: 365   80
    3     4 Andrzej        Rechowicz             127.79 -  286: 450   78
    4     4 Wojciech       Usakiewicz            139.10 -  303: 481   89
    5     1 Kazio          Merklejn              137.03 -  215: 506   87
    6     2 Mariusz        Skrobosz              142.64 -  340: 360   93
    7     2 Radosław       Konca                 133.76 +  360: 357  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     787  /  7 112.43

Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XI Mistrzostwa Polski - eliminacje



	Tomasz Zwoliński 143.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Leszek         Stecuła               108.71 -  384: 426   59
    2    43 Maciej         Mizgier               100.00 +  372: 355  150
    3    49 Grzegorz       Gardynik              100.00 +  409: 359  150
    4    37 Kinga          Niżewska              100.00 +  368: 271  150
    5     8 Jarosław       Borowski              127.28 +  491: 279  177
    6    12 Mariusz        Margalski             100.00 +  404: 343  150
    7     2 Sergiusz       Puchalski             124.35 +  430: 306  174
    8     1 Marek          Syczuk                131.15 -  277: 352   81
    9     5 Kazio          Merklejn              135.25 -  332: 396   85
   10    16 Jerzy          Luter                 107.75 -  314: 451   58
   11    29 Michał         Musielak              100.00 +  335: 322  150
   12    24 Marcin         Kozyra                124.64 -  353: 453   75
   13    28 Andrzej        Rakoczy               108.97 -  369: 392   59
   14    32 Joanna         Ostrowska             100.00 +  452: 268  150
   15    13 Ryszard        Dębski                122.94 -  338: 373   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1741  / 15 116.07




	Mariusz Skrobosz 142.28 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krystyna       Augustyniak           108.29 -  374: 414   58
    2    44 Michał         Effler                100.00 +  394: 368  150
    3    42 Joanna         Stępień               126.68 +  396: 309  177
    4    38 Tomasz         Figiel                119.70 -  263: 333   70
    5    33 Marcin         Kamiński              108.39 +  406: 374  158
    6    22 Marek          Roszak                126.00 +  451: 302  176
    7    29 Andrzej        Rakoczy               108.97 -  334: 349   59
    8    35 Maciej         Michalak              114.89 +  398: 317  165
    9    30 Piotr          Pietuchowski          107.18 +  415: 338  157
   10    19 Stanisław      Gasik                 117.66 +  395: 387  168
   11    15 Bogusław       Puchalski             112.91 +  449: 280  163
   12     5 Rafał          Matczak               116.14 +  375: 314  166
   13     2 Sławomir       Kordjalik             130.14 +  375: 357  180
   14     1 Kazio          Merklejn              135.25 +  440: 332  185
   15     4 Andrzej        Słapiński             125.22 +  371: 346  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2207  / 15 147.13




	Szymon Zaleski 141.87 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Paweł          Frynia                107.81 -  338: 350   58
    2    61 Kacper         Jachowicz             100.00 +  419: 324  150
    3    50 Bogumiła       Ilczuk                100.00 +  410: 275  150
    4    40 Jarosław       Soborak               100.00 +  392: 303  150
    5    25 Krystyna       Augustyniak           108.29 +  438: 400  158
    6    15 Michał         Musielak              100.00 +  460: 239  150
    7     8 Anna           Niedzielko            100.00 -  358: 438   50
    8    14 Paweł          Jackowski             123.71 +  449: 390  174
    9    10 Renata         Kowalska              106.05 +  358: 339  156
   10     3 Marek          Syczuk                131.15 +  391: 307  181
   11     5 Andrzej        Szepczyński           120.54 -  365: 384   71
   12     8 Andrzej        Słapiński             125.22 -  350: 424   75
   13    15 Bogusław       Puchalski             112.91 +  367: 294  163
   14    12 Stanisław      Rydzik                133.53 -  352: 476   84
   15    14 Jerzy          Luter                 107.75 +  440: 298  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1928  / 15 128.53




	Wojciech Usakiewicz 140.07 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jerzy          Luter                 107.75 +  344: 333  158
    2    33 Grzegorz       Pukniel               104.30 +  441: 325  154
    3     7 Ryszard        Niżewski              105.95 -  398: 430   56
    4    30 Iwona          Baran                 108.83 +  469: 284  159
    5    12 Miłosz         Wrzałek               107.16 +  409: 402  157
    6    10 Janusz         Kaczor                113.96 +  379: 344  164
    7     9 Mateusz        Żbikowski             139.91 -  466: 538   90
    8    10 Wojciech       Jacyno                106.08 +  417: 410  156
    9     7 Andrzej        Słapiński             125.22 +  416: 339  175
   10     8 Sergiusz       Puchalski             124.35 -  318: 469   74
   11    11 Joanna         Ostrowska             100.00 +  440: 327  150
   12     6 Marek          Syczuk                131.15 -  297: 332   81
   13    11 Marek          Dudkiewicz            118.48 +  392: 332  168
   14     9 Dariusz        Banaszek              136.60 +  376: 293  187
   15     1 Karol          Wyrębkiewicz          135.17 -  335: 400   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2014  / 15 134.27




	Mateusz Żbikowski 139.91 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Paweł          Opyc                  107.42 -  385: 397   57
    2    42 Bogdan         Kozłowski             106.90 +  393: 294  157
    3    35 Mariusz        Margalski             100.00 -  290: 368   50
    4    56 Sebastian      Orzelski              100.00 +  477: 309  150
    5    38 Agnieszka      Krupka                100.00 +  529: 263  150
    6    20 Michał         Makowski              100.00 +  509: 292  150
    7     9 Wojciech       Usakiewicz            140.07 +  538: 466  190
    8     5 Sławomir       Kucia                 120.35 +  418: 378  170
    9     3 Mariusz        Wrześniewski          136.14 +  513: 327  186
   10     4 Radosław       Konca                 132.92 -  358: 385   83
   11     6 Marcin         Skowron               100.00 +  381: 296  150
   12     4 Dariusz        Banaszek              136.60 +  423: 307  187
   13     3 Andrzej        Słapiński             125.22 -  389: 400   75
   14     6 Renata         Kowalska              106.05 -  294: 364   56
   15     9 Rafał          Matczak               116.14 +  426: 294  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1977  / 15 131.80




	Dariusz Banaszek 136.60 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Piotr          Pietuchowski          107.18 -  346: 411   57
    2    57 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  373: 236  150
    3    25 Grzegorz       Święcki               133.16 +  466: 350  183
    4    28 Jerzy          Luter                 107.75 +  409: 396  158
    5    18 Mariola        Osajda-Matczak        116.62 +  392: 376  167
    6    16 Kazio          Merklejn              135.25 -  321: 369   85
    7    26 Marcin         Skowron               100.00 +  389: 279  150
    8     9 Waldemar       Czerwoniec            125.61 +  448: 331  176
    9    13 Marcin         Kozyra                124.64 +  402: 353  175
   10     7 Rafał          Matczak               116.14 +  392: 334  166
   11     3 Kamil          Górka                 136.59 -  345: 364   87
   12     4 Mateusz        Żbikowski             139.91 -  307: 423   90
   13    10 Krzysztof      Mówka                 128.51 +  422: 367  179
   14     9 Wojciech       Usakiewicz            140.07 -  293: 376   90
   15    22 Wiesław        Olewiński             110.59 +  387: 332  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2074  / 15 138.27




	Kamil Górka 136.59 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Miłosz         Wrzałek               107.16 +  458: 328  157
    2    14 Marcin         Kamiński              108.39 +  449: 426  158
    3     5 Michał         Waszkiewicz           115.70 +  385: 351  166
    4     5 Mariola        Osajda-Matczak        116.62 +  514: 298  167
    5     2 Andrzej        Słapiński             125.22 -  353: 355   75
    6     8 Robert         Kamiński              121.60 +  389: 364  172
    7     6 Zdzisław       Szota                 118.38 +  421: 324  168
    8     4 Andrzej        Szepczyński           120.54 -  327: 337   71
    9     8 Iwona          Baran                 108.83 +  348: 307  159
   10     1 Karol          Wyrębkiewicz          135.17 +  526: 358  185
   11     3 Dariusz        Banaszek              136.60 +  364: 345  187
   12     3 Sławomir       Kordjalik             130.14 -  334: 469   80
   13     4 Renata         Kowalska              106.05 +  531: 373  156
   14     3 Jerzy          Matyasik              118.29 -  367: 409   68
   15     7 Marek          Syczuk                131.15 +  540: 382  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2150  / 15 143.33




	Mariusz Wrześniewski 136.14 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Bogdan         Kozłowski             106.90 +  383: 316  157
    2    12 Stanisław      Gasik                 117.66 +  387: 335  168
    3    11 Sławomir       Kucia                 120.35 -  354: 432   70
    4    21 Justyna        Fugiel                131.67 +  474: 404  182
    5    16 Robert         Soszka                110.55 -  327: 384   61
    6    28 Marek          Charytoniuk           117.14 +  438: 391  167
    7    17 Beata          Piotrowska            108.97 +  383: 350  159
    8    19 Andrzej        Rakoczy               108.97 +  390: 385  159
    9     3 Mateusz        Żbikowski             139.91 -  327: 513   90
   10    18 Paweł          Jackowski             123.71 -  345: 406   74
   11    28 Tomasz         Figiel                119.70 +  450: 275  170
   12    19 Maciej         Grabowski             120.61 +  358: 355  171
   13     8 Waldemar       Czerwoniec            125.61 +  455: 373  176
   14     7 Andrzej        Rechowicz             126.40 -  343: 355   76
   15    16 Paweł          Opyc                  107.42 -  358: 384   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1937  / 15 129.13




	Kazio Merklejn 135.25 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Andrzej        Gostomski             106.78 +  521: 308  157
    2     4 Jerzy          Matyasik              118.29 -  322: 378   68
    3    23 Michał         Gołębiowski           100.00 +  547: 245  150
    4    13 Michał         Waszkiewicz           115.70 +  482: 322  166
    5     6 Dawid          Pikul                 128.41 -  341: 370   78
    6    16 Dariusz        Banaszek              136.60 +  369: 321  187
    7    10 Grzegorz       Pukniel               104.30 +  386: 312  154
    8     8 Mariusz        Margalski             100.00 +  419: 383  150
    9     5 Tomasz         Zwoliński             143.00 +  396: 332  193
   10     6 Bogusław       Puchalski             112.91 +  415: 321  163
   11     2 Radosław       Konca                 132.92 +  389: 377  183
   12     2 Andrzej        Szepczyński           120.54 +  425: 340  171
   13     1 Karol          Wyrębkiewicz          135.17 +  418: 384  185
   14     1 Mariusz        Skrobosz              142.28 -  332: 440   92
   15     2 Sławomir       Kucia                 120.35 +  443: 399  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2267  / 15 151.13




	Karol Wyrębkiewicz 135.17 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Roman          Figiel                106.46 +  625: 340  156
    2     1 Michał         Trumpus               100.00 +  457: 334  150
    3     2 Andrzej        Szepczyński           120.54 -  316: 350   71
    4    12 Michał         Makowski              100.00 +  435: 351  150
    5     7 Andrzej        Rechowicz             126.40 +  420: 352  176
    6     4 Joanna         Juszczak              117.83 +  408: 348  168
    7     3 Bogusław       Puchalski             112.91 +  465: 276  163
    8     3 Anna           Niedzielko            100.00 +  408: 309  150
    9     1 Marek          Syczuk                131.15 +  471: 387  181
   10     1 Kamil          Górka                 136.59 -  358: 526   87
   11     1 Sławomir       Kucia                 120.35 +  480: 397  170
   12     1 Jerzy          Matyasik              118.29 +  437: 339  168
   13     1 Kazio          Merklejn              135.25 -  384: 418   85
   14     2 Sławomir       Kordjalik             130.14 +  327: 302  180
   15     1 Wojciech       Usakiewicz            140.07 +  400: 335  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2245  / 15 149.67




	Stanisław Rydzik 133.53 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dorota         Zielińska             106.45 +  445: 287  156
    2    22 Mariusz        Kubicki               117.24 +  385: 263  167
    3    14 Halina         Roszak                116.39 +  520: 396  166
    4     2 Janusz         Kaczor                113.96 +  388: 371  164
    5     3 Zdzisław       Szota                 118.38 -  348: 418   68
    6     9 Dawid          Pikul                 128.41 -  382: 477   78
    7    13 Mariola        Osajda-Matczak        116.62 +  381: 277  167
    8    13 Bogusław       Puchalski             112.91 =  342: 342  113
    9    11 Jerzy          Matyasik              118.29 -  313: 391   68
   10    33 Jarosław       Sobczak               109.59 +  429: 306  160
   11    12 Andrzej        Rechowicz             126.40 +  445: 421  176
   12     7 Sławomir       Kucia                 120.35 -  357: 431   70
   13    14 Marcin         Kamiński              108.39 +  481: 311  158
   14    12 Szymon         Zaleski               141.87 +  476: 352  192
   15     6 Sergiusz       Puchalski             124.35 +  386: 323  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2077  / 15 138.47




	Krzysztof Usakiewicz 133.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Wojciech       Jacyno                106.08 -  322: 460   56
    2    74 Bartosz        Ryś                   100.00 +  400: 255  150
    3    22 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.40 +  452: 365  170
    4    34 Paweł          Jachowicz             109.76 +  414: 380  160
    5    20 Joanna         Ostrowska             100.00 +  387: 371  150
    6     3 Sergiusz       Puchalski             124.35 -  399: 436   74
    7    16 Bartosz        Morawski              100.00 +  387: 324  150
    8    16 Stefan         Dawidson              110.77 +  389: 288  161
    9    12 Bogusław       Puchalski             112.91 -  375: 385   63
   10    13 Bogdan         Pokojski              100.00 +  540: 305  150
   11    10 Renata         Kowalska              106.05 -  372: 427   56
   12    13 Iwona          Baran                 108.83 -  355: 377   59
   13    18 Marcin         Skowron               100.00 +  435: 289  150
   14    14 Joanna         Stępień               126.68 -  396: 504   77
   15    30 Halina         Roszak                116.39 +  438: 350  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1792  / 15 119.47




	Grzegorz Święcki 133.16 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Renata         Kowalska              106.05 -  402: 432   56
    2    40 Piotr          Pietuchowski          107.18 +  432: 341  157
    3    25 Dariusz        Banaszek              136.60 -  350: 466   87
    4    44 Grzegorz       Gardynik              100.00 +  382: 361  150
    5    35 Paweł          Jackowski             123.71 -  358: 388   74
    6    46 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.95 -  316: 326   55
    7    55 Łukasz         Święcki               100.00 +  477: 259  150
    8    42 Robert         Kamiński              121.60 -  378: 421   72
    9    51 Maciej         Perzyński             118.60 -  419: 445   69
   10    45 Marcin         Bożek                 129.97 +  435: 418  180
   11    53 Wojciech       Gołęcki               105.84 +  411: 273  156
   12    42 Jarosław       Sobczak               109.59 +  324: 289  160
   13    33 Bogdan         Kozłowski             106.90 +  415: 268  157
   14    26 Władysław      Zieliński             109.25 -  323: 440   59
   15    31 Krzysztof      Kukier                100.00 +  389: 329  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1732  / 15 115.47




	Radosław Konca 132.92 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Ryszard        Niżewski              105.95 -  351: 449   56
    2    55 Eugeniusz      Wróblewski            112.53 +  395: 244  163
    3    54 Jarosław       Sobczak               109.59 +  385: 310  160
    4    18 Krzysztof      Mówka                 128.51 +  449: 388  179
    5    22 Paweł          Frynia                107.81 +  391: 341  158
    6     5 Marcin         Kozyra                124.64 +  345: 336  175
    7     5 Waldemar       Czerwoniec            125.61 +  437: 350  176
    8     2 Sławomir       Kordjalik             130.14 -  349: 389   80
    9     4 Sergiusz       Puchalski             124.35 +  448: 435  174
   10     4 Mateusz        Żbikowski             139.91 +  385: 358  190
   11     2 Kazio          Merklejn              135.25 -  377: 389   85
   12    10 Renata         Kowalska              106.05 -  301: 367   56
   13     9 Rafał          Matczak               116.14 +  457: 298  166
   14     8 Ryszard        Dębski                122.94 +  438: 269  173
   15     3 Jerzy          Matyasik              118.29 +  409: 326  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2159  / 15 143.93




	Małgorzata Kania 131.90 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Wojciech       Gołęcki               105.84 +  374: 336  156
    2    17 Andrzej        Rakoczy               108.97 -  360: 433   59
    3    60 Jarosław       Soborak               100.00 -  340: 363   50
    4    54 Eugeniusz      Wróblewski            112.53 -  335: 385   63
    5    60 Krzysztof      Sporczyk              100.00 +  382: 277  150
    6    56 Dariusz        Kopera                100.00 +  435: 274  150
    7    45 Anna           Arana                 100.00 +  492: 307  150
    8    25 Wojciech       Morawski              100.00 -  236: 418   50
    9    41 Robert         Soszka                110.55 -  326: 390   61
   10    48 Sylwester      Gryz                  100.00 +  429: 318  150
   11    38 Tomasz         Żbikowski             103.66 +  466: 318  154
   12    29 Dariusz        Białobrzewski         111.57 -  304: 440   62
   13    38 Marianna       Kozłowska             100.00 -  325: 365   50
   14    43 Rafał          Marks                 100.00 +  396: 315  150
   15    35 Edward         Stefaniak             114.19 -  327: 377   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1519  / 15 101.27




	Justyna Fugiel 131.67 Sandomierz             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jarosław       Kordalski             105.36 +  496: 388  155
    2     6 Paweł          Opyc                  107.42 +  406: 272  157
    3     6 Janusz         Kaczor                113.96 -  315: 390   64
    4    21 Mariusz        Wrześniewski          136.14 -  404: 474   86
    5    29 Grzegorz       Pukniel               104.30 -  339: 410   54
    6    43 Jacek          Gasik                 100.00 +  358: 320  150
    7    36 Władysław      Zieliński             109.25 +  350: 310  159
    8    33 Marek          Dudkiewicz            118.48 -  347: 384   68
    9    35 Mariola        Osajda-Matczak        116.62 +  477: 303  167
   10    40 Piotr          Pietuchowski          107.18 +  406: 314  157
   11    22 Robert         Kamiński              121.60 +  334: 309  172
   12    20 Joanna         Ostrowska             100.00 +  482: 314  150
   13    16 Paweł          Jackowski             123.71 +  381: 301  174
   14     5 Sergiusz       Puchalski             124.35 -  372: 489   74
   15    12 Andrzej        Oleksiak              128.89 +  387: 365  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1966  / 15 131.07




	Marek Syczuk 131.15 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.95 +  378: 322  155
    2    15 Maciej         Michalak              114.89 +  357: 330  165
    3    15 Stefan         Dawidson              110.77 +  366: 308  161
    4     7 Andrzej        Rechowicz             126.40 +  340: 275  176
    5     4 Sławomir       Kucia                 120.35 +  445: 327  170
    6     2 Andrzej        Słapiński             125.22 +  367: 332  175
    7     1 Andrzej        Szepczyński           120.54 +  381: 349  171
    8     1 Tomasz         Zwoliński             143.00 +  352: 277  193
    9     1 Karol          Wyrębkiewicz          135.17 -  387: 471   85
   10     3 Szymon         Zaleski               141.87 -  307: 391   92
   11     4 Jerzy          Matyasik              118.29 -  408: 412   68
   12     6 Wojciech       Usakiewicz            140.07 +  332: 297  190
   13     7 Sergiusz       Puchalski             124.35 -  359: 471   74
   14    11 Janusz         Kaczor                113.96 +  343: 318  164
   15     7 Kamil          Górka                 136.59 -  382: 540   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2126  / 15 141.73




	Sławomir Kordjalik 130.14 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Anna           Królak                104.57 +  502: 179  155
    2     5 Mariola        Osajda-Matczak        116.62 -  336: 399   67
    3    24 Maciej         Perzyński             118.60 +  437: 357  169
    4    15 Stefan         Dawidson              110.77 +  486: 323  161
    5    10 Maciej         Michalak              114.89 +  431: 310  165
    6     6 Michał         Trumpus               100.00 +  499: 325  150
    7     4 Dawid          Pikul                 128.41 +  623: 322  178
    8     2 Radosław       Konca                 132.92 +  389: 349  183
    9     2 Andrzej        Szepczyński           120.54 -  334: 379   71
   10     5 Sławomir       Kucia                 120.35 -  351: 372   70
   11     8 Wojciech       Próchniewicz          112.28 +  458: 293  162
   12     3 Kamil          Górka                 136.59 +  469: 334  187
   13     2 Mariusz        Skrobosz              142.28 -  357: 375   92
   14     2 Karol          Wyrębkiewicz          135.17 -  302: 327   85
   15     8 Andrzej        Rechowicz             126.40 +  409: 353  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2071  / 15 138.07




	Marcin Bożek 129.97 Będzin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Grzegorz       Pukniel               104.30 -  335: 422   54
    2    64 Mariusz        Margalski             100.00 -  330: 426   50
    3    68 Elżbieta       Święcka               100.00 +  365: 328  150
    4    66 Krzysztof      Kukier                100.00 +  411: 363  150
    5    31 Kazimierz      Merklejn              109.82 -  329: 331   60
    6    60 Kinga          Niżewska              100.00 -  365: 397   50
    7    59 Anna           Królak                104.57 +  465: 313  155
    8    46 Rafał          Marks                 100.00 +  390: 336  150
    9    36 Bartosz        Morawski              100.00 -  335: 408   50
   10    45 Grzegorz       Święcki               133.16 -  418: 435   83
   11    55 Tomasz         Olędzki               100.00 +  454: 338  150
   12    44 Jarosław       Michalak              117.51 -  359: 379   68
   13    48 Paweł          Jachowicz             109.76 +  359: 323  160
   14    41 Anna           Niedzielko            100.00 +  451: 264  150
   15    33 Michał         Waszkiewicz           115.70 +  424: 317  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1646  / 15 109.73




	Andrzej Oleksiak 128.89 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Tomasz         Żbikowski             103.66 -  254: 446   54
    2    68 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  510: 209  150
    3    44 Jarosław       Michalak              117.51 +  443: 326  168
    4    23 Paweł          Jackowski             123.71 +  376: 310  174
    5    21 Anna           Niedzielko            100.00 -  426: 451   50
    6    24 Stefan         Dawidson              110.77 -  332: 414   61
    7    31 Witold         Gwóźdź                100.00 +  390: 339  150
    8    24 Maciej         Mizgier               100.00 +  353: 331  150
    9    25 Marek          Dudkiewicz            118.48 +  424: 320  168
   10    15 Joanna         Juszczak              117.83 -  357: 426   68
   11    23 Robert         Soszka                110.55 -  346: 377   61
   12    26 Leszek         Stecuła               108.71 -  329: 384   59
   13    36 Grzegorz       Koczkodon             110.98 +  428: 339  161
   14    29 Wojciech       Próchniewicz          112.28 +  400: 364  162
   15    12 Justyna        Fugiel                131.67 -  365: 387   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1718  / 15 114.53




	Krzysztof Mówka 128.51 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krzysztof      Jaworski              103.34 +  433: 335  153
    2    26 Piotr          Jakubiak              100.00 -  303: 345   50
    3    58 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  515: 233  150
    4    18 Radosław       Konca                 132.92 -  388: 449   83
    5    27 Paweł          Opyc                  107.42 +  441: 396  157
    6    19 Jerzy          Luter                 107.75 +  379: 369  158
    7    14 Janusz         Kaczor                113.96 -  331: 494   64
    8    21 Mariola        Osajda-Matczak        116.62 +  434: 318  167
    9    15 Robert         Kamiński              121.60 -  330: 357   72
   10    39 Wiesław        Olewiński             110.59 +  398: 303  161
   11    19 Marek          Charytoniuk           117.14 +  368: 328  167
   12    17 Robert         Soszka                110.55 +  484: 329  161
   13    10 Dariusz        Banaszek              136.60 -  367: 422   87
   14    15 Dariusz        Białobrzewski         111.57 +  494: 404  162
   15    10 Aleksander     Puchalski             122.08 +  416: 302  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1964  / 15 130.93




	Dawid Pikul 128.41 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Alina          Białobrzewska         100.29 +  408: 355  150
    2     2 Sergiusz       Puchalski             124.35 -  289: 573   74
    3    31 Stanisław      Gasik                 117.66 +  430: 314  168
    4    19 Sławomir       Nosek                 127.75 +  421: 354  178
    5     6 Kazio          Merklejn              135.25 +  370: 341  185
    6     9 Stanisław      Rydzik                133.53 +  477: 382  184
    7     4 Sławomir       Kordjalik             130.14 -  322: 623   80
    8     7 Marcin         Kozyra                124.64 +  411: 330  175
    9     6 Rafał          Matczak               116.14 -  337: 419   66
   10    17 Maciej         Perzyński             118.60 -  379: 390   69
   11    26 Maciej         Grabowski             120.61 -  249: 313   71
   12    33 Marianna       Kozłowska             100.00 +  417: 352  150
   13    26 Joanna         Ostrowska             100.00 +  452: 308  150
   14    19 Michał         Makowski              100.00 +  425: 317  150
   15    17 Marek          Charytoniuk           117.14 -  357: 389   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1917  / 15 127.80




	Sławomir Nosek 127.75 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    79 Marcin         Kamiński              108.39 -  328: 379   58
    2    70 Anna           Arana                 100.00 +  457: 323  150
    3    33 Dorota         Zielińska             106.45 +  451: 375  156
    4    19 Dawid          Pikul                 128.41 -  354: 421   78
    5    32 Jacek          Gasik                 100.00 +  509: 265  150
    6    18 Lucyna         Śniadach              109.70 +  432: 369  160
    7    12 Irena          Sołdan                114.38 +  342: 318  164
    8    12 Iwona          Baran                 108.83 -  292: 360   59
    9    18 Zdzisław       Szota                 118.38 =  332: 332  118
   10    34 Marta          Deptuła               100.00 +  395: 263  150
   11    14 Michał         Trumpus               100.00 +  422: 348  150
   12     9 Janusz         Kaczor                113.96 -  340: 443   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1457  / 12 121.42




	Jarosław Borowski 127.28 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Anna           Arana                 100.00 +  543: 248  150
    2     3 Joanna         Juszczak              117.83 -  351: 367   68
    3    20 Dariusz        Białobrzewski         111.57 +  540: 255  162
    4    11 Marek          Roszak                126.00 +  356: 334  176
    5     8 Tomasz         Zwoliński             143.00 -  279: 491   93
    6    21 Mariola        Osajda-Matczak        116.62 -  425: 428   67
    7    30 Wiesław        Olewiński             110.59 +  354: 345  161
    8    20 Iwona          Rutkowska             105.80 +  341: 295  156
    9    17 Miłosz         Wrzałek               107.16 +  414: 347  157
   10    10 Paweł          Opyc                  107.42 -  386: 432   57
   11    18 Paweł          Jackowski             123.71 =  392: 392  124
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1371  / 11 124.64




	Joanna Stępień 126.68 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Joanna         Brychcy               100.00 -  324: 356   50
    2    73 Piotr          Bogdanowicz           100.00 +  354: 226  150
    3    42 Mariusz        Skrobosz              142.28 -  309: 396   92
    4    50 Bogdan         Kozłowski             106.90 -  333: 488   57
    5    74 Jan            Pawłowski             100.00 +  417: 275  150
    6    64 Piotr          Jakubiak              100.00 +  435: 338  150
    7    54 Krystyna       Augustyniak           108.29 -  352: 398   58
    8    53 Krzysztof      Kukier                100.00 +  420: 340  150
    9    43 Paweł          Frynia                107.81 +  357: 290  158
   10    37 Tomasz         Figiel                119.70 -  340: 370   70
   11    43 Maria          Jarosz                100.00 +  412: 306  150
   12    36 Maciej         Kutera                111.40 +  370: 322  161
   13    31 Zdzisław       Szota                 118.38 +  405: 290  168
   14    14 Krzysztof      Usakiewicz            133.46 +  504: 396  183
   15    20 Dariusz        Białobrzewski         111.57 +  549: 255  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1909  / 15 127.27




	Andrzej Rechowicz 126.40 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jacek          Baltyn                100.00 +  449: 327  150
    2    18 Bogusław       Puchalski             112.91 +  379: 367  163
    3    16 Piotr          Jakubiak              100.00 +  441: 303  150
    4     7 Marek          Syczuk                131.15 -  275: 340   81
    5     7 Karol          Wyrębkiewicz          135.17 -  352: 420   85
    6    33 Marek          Dudkiewicz            118.48 +  448: 290  168
    7    18 Stefan         Dawidson              110.77 -  342: 356   61
    8    28 Robert         Soszka                110.55 +  470: 314  161
    9    19 Wojciech       Morawski              100.00 +  364: 342  150
   10    14 Mariusz        Margalski             100.00 +  429: 291  150
   11    12 Stanisław      Rydzik                133.53 -  421: 445   84
   12    15 Maciej         Mizgier               100.00 +  404: 336  150
   13    13 Kazimierz      Merklejn              109.82 +  461: 321  160
   14     7 Mariusz        Wrześniewski          136.14 +  355: 343  186
   15     8 Sławomir       Kordjalik             130.14 -  353: 409   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1979  / 15 131.93




	Marek Roszak 126.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jolanta        Bednarska             100.00 +  413: 251  150
    2    37 Monika         Rubinstein            100.00 +  461: 280  150
    3    10 Zdzisław       Szota                 118.38 -  272: 330   68
    4    11 Jarosław       Borowski              127.28 -  334: 356   77
    5    50 Michał         Gołębiowski           100.00 +  561: 265  150
    6    22 Mariusz        Skrobosz              142.28 -  302: 451   92
    7    32 Tomasz         Żbikowski             103.66 -  334: 339   54
    8    43 Aleksandra     Merklejn              122.34 -  406: 412   72
    9    52 Mariusz        Kubicki               117.24 -  376: 417   67
   10    46 Radosław       Sowiński              120.85 +  459: 369  171
   11    54 Kinga          Niżewska              100.00 +  476: 316  150
   12    41 Grzegorz       Pukniel               104.30 +  366: 315  154
   13    32 Marek          Charytoniuk           117.14 -  362: 373   67
   14    40 Jolanta        Kosmowska             100.00 -  322: 407   50
   15    34 Bogdan         Pokojski              100.00 +  379: 332  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1622  / 15 108.13




	Waldemar Czerwoniec 125.61 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Piotr          Bogdanowicz           100.00 +  496: 236  150
    2     7 Beata          Piotrowska            108.97 +  434: 330  159
    3     4 Robert         Kamiński              121.60 -  361: 378   72
    4    14 Krzysztof      Jaworski              103.34 +  432: 416  153
    5    11 Marek          Charytoniuk           117.14 +  455: 300  167
    6     7 Jerzy          Matyasik              118.29 +  415: 378  168
    7     5 Radosław       Konca                 132.92 -  350: 437   83
    8     9 Dariusz        Banaszek              136.60 -  331: 448   87
    9    14 Michał         Trumpus               100.00 -  326: 366   50
   10    38 Maciej         Kutera                111.40 +  496: 266  161
   11    16 Iwona          Baran                 108.83 +  465: 295  159
   12    12 Marcin         Skowron               100.00 +  483: 370  150
   13     8 Mariusz        Wrześniewski          136.14 -  373: 455   86
   14    10 Sławomir       Kucia                 120.35 -  302: 381   70
   15    28 Andrzej        Rakoczy               108.97 +  326: 264  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1874  / 15 124.93




	Andrzej Słapiński 125.22 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Marta          Deptuła               100.00 +  441: 319  150
    2    24 Paulina        Płatkiewicz           100.00 +  400: 249  150
    3    13 Lucyna         Śniadach              109.70 +  366: 325  160
    4     9 Paweł          Frynia                107.81 +  379: 275  158
    5     2 Kamil          Górka                 136.59 +  355: 353  187
    6     2 Marek          Syczuk                131.15 -  332: 367   81
    7     7 Sławomir       Kucia                 120.35 -  329: 414   70
    8    15 Joanna         Juszczak              117.83 +  392: 321  168
    9     7 Wojciech       Usakiewicz            140.07 -  339: 416   90
   10    21 Miłosz         Wrzałek               107.16 +  381: 363  157
   11     7 Sergiusz       Puchalski             124.35 +  406: 367  174
   12     8 Szymon         Zaleski               141.87 +  424: 350  192
   13     3 Mateusz        Żbikowski             139.91 +  400: 389  190
   14     4 Andrzej        Szepczyński           120.54 -  370: 374   71
   15     4 Mariusz        Skrobosz              142.28 -  346: 371   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2090  / 15 139.33




	Marcin Kozyra 124.64 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Robert         Drózd                 100.00 +  496: 348  150
    2     8 Łukasz         Święcki               100.00 +  512: 237  150
    3     3 Paweł          Jackowski             123.71 +  409: 320  174
    4     1 Bartosz        Morawski              100.00 +  410: 315  150
    5     1 Andrzej        Szepczyński           120.54 -  400: 407   71
    6     5 Radosław       Konca                 132.92 -  336: 345   83
    7    11 Miłosz         Wrzałek               107.16 +  428: 298  157
    8     7 Dawid          Pikul                 128.41 -  330: 411   78
    9    13 Dariusz        Banaszek              136.60 -  353: 402   87
   10    36 Marek          Dudkiewicz            118.48 -  341: 363   68
   11    33 Władysław      Zieliński             109.25 +  388: 366  159
   12    24 Tomasz         Zwoliński             143.00 +  453: 353  193
   13    17 Dariusz        Białobrzewski         111.57 -  342: 373   62
   14    25 Marcin         Skowron               100.00 +  473: 326  150
   15    29 Kazimierz      Merklejn              109.82 +  418: 381  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1892  / 15 126.13




	Sergiusz Puchalski 124.35 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Michał         Effler                100.00 +  550: 309  150
    2     2 Dawid          Pikul                 128.41 +  573: 289  178
    3     1 Mariola        Osajda-Matczak        116.62 -  312: 363   67
    4    10 Jerzy          Matyasik              118.29 +  456: 379  168
    5     5 Joanna         Juszczak              117.83 +  402: 345  168
    6     3 Krzysztof      Usakiewicz            133.46 +  436: 399  183
    7     2 Tomasz         Zwoliński             143.00 -  306: 430   93
    8     6 Bogdan         Pokojski              100.00 +  414: 400  150
    9     4 Radosław       Konca                 132.92 -  435: 448   83
   10     8 Wojciech       Usakiewicz            140.07 +  469: 318  190
   11     7 Andrzej        Słapiński             125.22 -  367: 406   75
   12    11 Maciej         Perzyński             118.60 +  449: 360  169
   13     7 Marek          Syczuk                131.15 +  471: 359  181
   14     5 Justyna        Fugiel                131.67 +  489: 372  182
   15     6 Stanisław      Rydzik                133.53 -  323: 386   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2121  / 15 141.40




	Paweł Stefaniak 123.96 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Grzegorz       Gardynik              100.00 -  368: 369   50
    2    46 Andrzej        Gostomski             106.78 +  392: 349  157
    3    46 Maria          Jarosz                100.00 +  373: 315  150
    4    16 Andrzej        Rakoczy               108.97 -  360: 504   59
    5    48 Marta          Deptuła               100.00 -  341: 437   50
    6    51 Agnieszka      Krupka                100.00 +  412: 347  150
    7    42 Wojciech       Próchniewicz          112.28 -  405: 418   62
    8    44 Władysław      Zieliński             109.25 +  367: 327  159
    9    34 Maciej         Mizgier               100.00 -  362: 368   50
   10    43 Mariusz        Kubicki               117.24 -  361: 438   67
   11    56 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  465: 299  150
   12    43 Tomasz         Żbikowski             103.66 +  437: 383  154
   13    34 Robert         Kamiński              121.60 +  393: 362  172
   14    27 Robert         Soszka                110.55 -  378: 380   61
   15    32 Zdzisław       Szota                 118.38 +  414: 367  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1659  / 15 110.60




	Paweł Jackowski 123.71 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Jacek          Gasik                 100.00 +  461: 264  150
    2    11 Marcin         Skowron               100.00 +  333: 293  150
    3     3 Marcin         Kozyra                124.64 -  320: 409   75
    4    23 Andrzej        Oleksiak              128.89 -  310: 376   79
    5    35 Grzegorz       Święcki               133.16 +  388: 358  183
    6    26 Radosław       Sowiński              120.85 +  418: 308  171
    7    20 Dorota         Zielińska             106.45 +  399: 366  156
    8    14 Szymon         Zaleski               141.87 -  390: 449   92
    9    29 Michał         Musielak              100.00 -  292: 403   50
   10    18 Mariusz        Wrześniewski          136.14 +  406: 345  186
   11    18 Jarosław       Borowski              127.28 =  392: 392  127
   12    22 Michał         Trumpus               100.00 +  369: 336  150
   13    16 Justyna        Fugiel                131.67 -  301: 381   82
   14    22 Paweł          Opyc                  107.42 +  400: 286  157
   15    26 Iwona          Rutkowska             105.80 +  445: 263  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1964  / 15 130.93




	Ryszard Dębski 122.94 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Michał         Gołębiowski           100.00 +  431: 282  150
    2    29 Bartosz        Morawski              100.00 -  339: 456   50
    3    41 Marcin         Skowron               100.00 +  483: 317  150
    4    17 Miłosz         Wrzałek               107.16 -  304: 374   57
    5    36 Maciej         Grabowski             120.61 -  336: 372   71
    6    48 Małgorzata     Marks                 100.00 +  442: 271  150
    7    33 Rafał          Marks                 100.00 +  451: 275  150
    8    22 Jerzy          Luter                 107.75 +  427: 376  158
    9    16 Stanisław      Gasik                 117.66 +  415: 414  168
   10     9 Marcin         Kamiński              108.39 -  370: 381   58
   11    17 Halina         Roszak                116.39 +  412: 260  166
   12    14 Stefan         Dawidson              110.77 +  372: 351  161
   13    12 Iwona          Baran                 108.83 +  406: 363  159
   14     8 Radosław       Konca                 132.92 -  269: 438   83
   15    13 Tomasz         Zwoliński             143.00 +  373: 338  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1924  / 15 128.27




	Aleksandra Merklejn 122.34 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Sylwester      Gryz                  100.00 +  347: 334  150
    2    31 Stefan         Dawidson              110.77 -  327: 405   61
    3    43 Marek          Kocikowski            100.00 +  424: 307  150
    4    24 Bogusław       Puchalski             112.91 -  329: 353   63
    5    34 Bogdan         Kozłowski             106.90 +  365: 342  157
    6    31 Bogdan         Pokojski              100.00 -  330: 416   50
    7    35 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.40 -  312: 457   70
    8    43 Marek          Roszak                126.00 +  412: 406  176
    9    37 Roman          Figiel                106.46 +  383: 301  156
   10    31 Joanna         Ostrowska             100.00 -  344: 373   50
   11    32 Andrzej        Rakoczy               108.97 -  322: 363   59
   12    53 Kacper         Jachowicz             100.00 +  404: 277  150
   13    47 Michał         Musielak              100.00 -  311: 383   50
   14    49 Mariusz        Kubicki               117.24 +  390: 351  167
   15    45 Joanna         Brychcy               100.00 +  366: 326  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1659  / 15 110.60




	Aleksander Puchalski 122.08 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Bogumiła       Ilczuk                100.00 -  344: 345   50
    2    58 Łukasz         Marks                 100.00 +  509: 337  150
    3    21 Beata          Piotrowska            108.97 -  361: 444   59
    4    41 Halina         Roszak                116.39 +  411: 320  166
    5    28 Andrzej        Gostomski             106.78 +  356: 317  157
    6    25 Maciej         Michalak              114.89 +  357: 238  165
    7    19 Iwona          Baran                 108.83 -  372: 406   59
    8    26 Maciej         Perzyński             118.60 +  437: 383  169
    9    20 Wojciech       Próchniewicz          112.28 -  338: 357   62
   10    41 Michał         Waszkiewicz           115.70 +  432: 299  166
   11    20 Wojciech       Morawski              100.00 +  409: 300  150
   12    16 Marek          Dudkiewicz            118.48 -  355: 373   68
   13    19 Bartosz        Morawski              100.00 -  272: 383   50
   14    30 Marianna       Kozłowska             100.00 +  469: 333  150
   15    10 Krzysztof      Mówka                 128.51 -  302: 416   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1700  / 15 113.33




	Robert Kamiński 121.60 Wysokie Mazowieckie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Kacper         Jachowicz             100.00 +  433: 272  150
    2    27 Joanna         Brychcy               100.00 +  361: 257  150
    3     4 Waldemar       Czerwoniec            125.61 +  378: 361  176
    4     4 Sławomir       Kucia                 120.35 -  350: 393   70
    5     9 Andrzej        Rakoczy               108.97 +  410: 403  159
    6     8 Kamil          Górka                 136.59 -  364: 389   87
    7    27 Renata         Kowalska              106.05 -  270: 438   56
    8    42 Grzegorz       Święcki               133.16 +  421: 378  183
    9    15 Krzysztof      Mówka                 128.51 +  357: 330  179
   10    20 Marek          Charytoniuk           117.14 -  316: 365   67
   11    22 Justyna        Fugiel                131.67 -  309: 334   82
   12    27 Jerzy          Luter                 107.75 -  329: 393   58
   13    34 Paweł          Stefaniak             123.96 -  362: 393   74
   14    47 Łukasz         Święcki               100.00 +  403: 297  150
   15    42 Maciej         Kutera                111.40 -  386: 492   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1702  / 15 113.47




	Radosław Sowiński 120.85 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Piotr          Jakubiak              100.00 -  353: 357   50
    2    54 Dorota         Zielińska             106.45 -  386: 408   56
    3    62 Maciej         Kutera                111.40 +  427: 318  161
    4    45 Wojciech       Próchniewicz          112.28 +  352: 319  162
    5    42 Wojciech       Morawski              100.00 +  447: 272  150
    6    26 Paweł          Jackowski             123.71 -  308: 418   74
    7    40 Dariusz        Białobrzewski         111.57 +  404: 388  162
    8    30 Joanna         Ostrowska             100.00 -  300: 348   50
    9    38 Tomasz         Żbikowski             103.66 -  325: 407   54
   10    46 Marek          Roszak                126.00 -  369: 459   76
   11    57 Eugeniusz      Wróblewski            112.53 -  314: 420   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1058  / 11  96.18




	Maciej Grabowski 120.61 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Maria          Jarosz                100.00 +  338: 317  150
    2    35 Sławomir       Kucia                 120.35 -  361: 446   70
    3    30 Robert         Soszka                110.55 -  319: 367   61
    4    70 PAUZA
    5    36 Ryszard        Dębski                122.94 +  372: 336  173
    6    32 Miłosz         Wrzałek               107.16 -  309: 363   57
    7    41 Paweł          Opyc                  107.42 +  364: 329  157
    8    32 Ryszard        Niżewski              105.95 +  388: 302  156
    9    23 Joanna         Juszczak              117.83 +  445: 285  168
   10    26 Bartosz        Morawski              100.00 -  252: 433   50
   11    26 Dawid          Pikul                 128.41 +  313: 249  178
   12    19 Mariusz        Wrześniewski          136.14 -  355: 358   86
   13    25 Maciej         Michalak              114.89 -  326: 398   65
   14    31 Mariusz        Margalski             100.00 +  503: 327  150
   15    24 Iwona          Baran                 108.83 +  395: 343  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1680  / 14 120.00




	Andrzej Szepczyński 120.54 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Marek          Kocikowski            100.00 +  422: 365  150
    2    32 Bogumiła       Ilczuk                100.00 +  373: 306  150
    3     2 Karol          Wyrębkiewicz          135.17 +  350: 316  185
    4     6 Wojciech       Jacyno                106.08 +  454: 312  156
    5     1 Marcin         Kozyra                124.64 +  407: 400  175
    6     1 Zdzisław       Szota                 118.38 +  359: 333  168
    7     1 Marek          Syczuk                131.15 -  349: 381   81
    8     4 Kamil          Górka                 136.59 +  337: 327  187
    9     2 Sławomir       Kordjalik             130.14 +  379: 334  180
   10     2 Jerzy          Matyasik              118.29 -  348: 427   68
   11     5 Szymon         Zaleski               141.87 +  384: 365  192
   12     2 Kazio          Merklejn              135.25 -  340: 425   85
   13     5 Sławomir       Kucia                 120.35 +  385: 289  170
   14     4 Andrzej        Słapiński             125.22 +  374: 370  175
   15     5 Renata         Kowalska              106.05 -  356: 420   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2178  / 15 145.20




	Anna Kowalska-Demczyszyn 120.40 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Dariusz        Kopera                100.00 +  483: 294  150
    2     9 Marek          Dudkiewicz            118.48 -  361: 373   68
    3    22 Krzysztof      Usakiewicz            133.46 -  365: 452   83
    4    42 Jacek          Baltyn                100.00 +  433: 313  150
    5    26 Janusz         Kaczor                113.96 -  334: 371   64
    6    42 Maria          Jarosz                100.00 +  346: 345  150
    7    35 Aleksandra     Merklejn              122.34 +  457: 312  172
    8    23 Stanisław      Gasik                 117.66 -  299: 426   68
    9    33 Iwona          Rutkowska             105.80 +  349: 334  156
   10    12 Kazimierz      Merklejn              109.82 =  395: 395  110
   11    30 Maciej         Michalak              114.89 -  377: 399   65
   12    38 Bartosz        Morawski              100.00 -  368: 384   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1286  / 12 107.17




	Sławomir Kucia 120.35 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  415: 338  150
    2    35 Maciej         Grabowski             120.61 +  446: 361  171
    3    11 Mariusz        Wrześniewski          136.14 +  432: 354  186
    4     4 Robert         Kamiński              121.60 +  393: 350  172
    5     4 Marek          Syczuk                131.15 -  327: 445   81
    6    14 Renata         Kowalska              106.05 +  456: 242  156
    7     7 Andrzej        Słapiński             125.22 +  414: 329  175
    8     5 Mateusz        Żbikowski             139.91 -  378: 418   90
    9     9 Anna           Niedzielko            100.00 +  363: 331  150
   10     5 Sławomir       Kordjalik             130.14 +  372: 351  180
   11     1 Karol          Wyrębkiewicz          135.17 -  397: 480   85
   12     7 Stanisław      Rydzik                133.53 +  431: 357  184
   13     5 Andrzej        Szepczyński           120.54 -  289: 385   71
   14    10 Waldemar       Czerwoniec            125.61 +  381: 302  176
   15     2 Kazio          Merklejn              135.25 -  399: 443   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2112  / 15 140.80




	Tomasz Figiel 119.70 Zawichost                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Marianna       Kozłowska             100.00 +  376: 242  150
    2    16 Zdzisław       Szota                 118.38 -  276: 318   68
    3    48 Wiesław        Olewiński             110.59 +  342: 257  161
    4    38 Mariusz        Skrobosz              142.28 +  333: 263  192
    5    23 Jerzy          Matyasik              118.29 -  327: 370   68
    6    39 Beata          Piotrowska            108.97 -  330: 378   59
    7    48 Jacek          Baltyn                100.00 +  384: 320  150
    8    37 Marek          Charytoniuk           117.14 +  333: 314  167
    9    27 Janusz         Kaczor                113.96 -  355: 409   64
   10    37 Joanna         Stępień               126.68 +  370: 340  177
   11    28 Mariusz        Wrześniewski          136.14 -  275: 450   86
   12    34 Stanisław      Gasik                 117.66 -  289: 352   68
   13    46 Mariola        Osajda-Matczak        116.62 +  344: 335  167
   14    36 Wojciech       Morawski              100.00 +  402: 360  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1727  / 14 123.36




	Maciej Perzyński 118.60 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  443: 331  150
    2    23 Irena          Sołdan                114.38 -  278: 459   64
    3    24 Sławomir       Kordjalik             130.14 -  357: 437   80
    4    51 Maria          Jarosz                100.00 -  311: 411   50
    5    61 Jarosław       Sobczak               109.59 +  355: 311  160
    6    62 Michał         Gołębiowski           100.00 +  441: 234  150
    7    51 Tomasz         Lempart               100.00 +  339: 297  150
    8    26 Aleksander     Puchalski             122.08 -  383: 437   72
    9    51 Grzegorz       Święcki               133.16 +  445: 419  183
   10    17 Dawid          Pikul                 128.41 +  390: 379  178
   11    31 Zdzisław       Szota                 118.38 +  363: 292  168
   12    11 Sergiusz       Puchalski             124.35 -  360: 449   74
   13    29 Piotr          Pietuchowski          107.18 +  517: 353  157
   14    18 Iwona          Baran                 108.83 -  388: 398   59
   15    11 Marcin         Kamiński              108.39 +  334: 248  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1853  / 15 123.53




	Marek Dudkiewicz 118.48 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Agnieszka      Krupka                100.00 +  391: 363  150
    2     9 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.40 +  373: 361  170
    3    12 Wojciech       Jacyno                106.08 -  353: 430   56
    4    22 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  342: 332  150
    5    17 Michał         Trumpus               100.00 -  327: 363   50
    6    33 Andrzej        Rechowicz             126.40 -  290: 448   76
    7    43 Michał         Waszkiewicz           115.70 +  384: 369  166
    8    33 Justyna        Fugiel                131.67 +  384: 347  182
    9    25 Andrzej        Oleksiak              128.89 -  320: 424   79
   10    36 Marcin         Kozyra                124.64 +  363: 341  175
   11    27 Joanna         Juszczak              117.83 +  476: 273  168
   12    16 Aleksander     Puchalski             122.08 +  373: 355  172
   13    11 Wojciech       Usakiewicz            140.07 -  332: 392   90
   14    21 Jerzy          Luter                 107.75 +  393: 362  158
   15    25 Robert         Soszka                110.55 +  427: 290  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2003  / 15 133.53




	Zdzisław Szota 118.38 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Krzysztof      Kukier                100.00 +  453: 194  150
    2    16 Tomasz         Figiel                119.70 +  318: 276  170
    3    10 Marek          Roszak                126.00 +  330: 272  176
    4     8 Irena          Sołdan                114.38 +  397: 371  164
    5     3 Stanisław      Rydzik                133.53 +  418: 348  184
    6     1 Andrzej        Szepczyński           120.54 -  333: 359   71
    7     6 Kamil          Górka                 136.59 -  324: 421   87
    8    17 Jerzy          Matyasik              118.29 -  375: 480   68
    9    18 Sławomir       Nosek                 127.75 =  332: 332  128
   10    35 Robert         Soszka                110.55 -  338: 401   61
   11    31 Maciej         Perzyński             118.60 -  292: 363   69
   12    40 Wojciech       Morawski              100.00 +  408: 302  150
   13    31 Joanna         Stępień               126.68 -  290: 405   77
   14    39 Jarosław       Michalak              117.51 -  288: 505   68
   15    32 Paweł          Stefaniak             123.96 -  367: 414   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1697  / 15 113.13




	Jerzy Matyasik 118.29 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Adam           Kędzior               100.00 +  406: 200  150
    2     4 Kazio          Merklejn              135.25 +  378: 322  185
    3     8 Andrzej        Rakoczy               108.97 +  410: 380  159
    4    10 Sergiusz       Puchalski             124.35 -  379: 456   74
    5    23 Tomasz         Figiel                119.70 +  370: 327  170
    6     7 Waldemar       Czerwoniec            125.61 -  378: 415   76
    7    24 Halina         Roszak                116.39 +  441: 302  166
    8    17 Zdzisław       Szota                 118.38 +  480: 375  168
    9    11 Stanisław      Rydzik                133.53 +  391: 313  184
   10     2 Andrzej        Szepczyński           120.54 +  427: 348  171
   11     4 Marek          Syczuk                131.15 +  412: 408  181
   12     1 Karol          Wyrębkiewicz          135.17 -  339: 437   85
   13     6 Janusz         Kaczor                113.96 +  391: 331  164
   14     3 Kamil          Górka                 136.59 +  409: 367  187
   15     3 Radosław       Konca                 132.92 -  326: 409   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2203  / 15 146.87




	Joanna Juszczak 117.83 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Tomasz         Lempart               100.00 +  407: 258  150
    2     3 Jarosław       Borowski              127.28 +  367: 351  177
    3     9 Leszek         Stecuła               108.71 +  405: 299  159
    4     3 Ryszard        Niżewski              105.95 +  455: 316  156
    5     5 Sergiusz       Puchalski             124.35 -  345: 402   74
    6     4 Karol          Wyrębkiewicz          135.17 -  348: 408   85
    7    23 Maciej         Mizgier               100.00 +  467: 349  150
    8    15 Andrzej        Słapiński             125.22 -  321: 392   75
    9    23 Maciej         Grabowski             120.61 -  285: 445   71
   10    15 Andrzej        Oleksiak              128.89 +  426: 357  179
   11    27 Marek          Dudkiewicz            118.48 -  273: 476   68
   12    32 Grzegorz       Koczkodon             110.98 +  455: 340  161
   13    23 Wojciech       Próchniewicz          112.28 +  408: 322  162
   14    20 Andrzej        Rakoczy               108.97 +  394: 321  159
   15    18 Dorota         Zielińska             106.45 +  387: 347  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1982  / 15 132.13




	Stanisław Gasik 117.66 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Michał         Makowski              100.00 +  461: 318  150
    2    12 Mariusz        Wrześniewski          136.14 -  335: 387   86
    3    31 Dawid          Pikul                 128.41 -  314: 430   78
    4    48 Marcin         Skowron               100.00 -  348: 360   50
    5    58 Alina          Białobrzewska         100.29 +  354: 312  150
    6    53 Paweł          Jachowicz             109.76 +  390: 252  160
    7    49 Kinga          Niżewska              100.00 +  328: 290  150
    8    23 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.40 +  426: 299  170
    9    16 Ryszard        Dębski                122.94 -  414: 415   73
   10    19 Mariusz        Skrobosz              142.28 -  387: 395   92
   11    35 Bogdan         Kozłowski             106.90 +  327: 314  157
   12    34 Tomasz         Figiel                119.70 +  352: 289  170
   13    30 Halina         Roszak                116.39 +  409: 336  166
   14    13 Rafał          Matczak               116.14 +  474: 318  166
   15    21 Władysław      Zieliński             109.25 +  439: 286  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1977  / 15 131.80




	Jarosław Michalak 117.51 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Mariusz        Margalski             100.00 +  314: 264  150
    2    38 Michał         Waszkiewicz           115.70 -  355: 377   66
    3    44 Andrzej        Oleksiak              128.89 -  326: 443   79
    4    49 Władysław      Zieliński             109.25 -  354: 378   59
    5    67 Paulina        Płatkiewicz           100.00 +  403: 251  150
    6    61 Elżbieta       Święcka               100.00 +  420: 315  150
    7    53 Piotr          Pietuchowski          107.18 -  330: 381   57
    8    55 Jarosław       Sobczak               109.59 -  266: 449   60
    9    61 Piotr          Jakubiak              100.00 +  415: 305  150
   10    55 Kinga          Niżewska              100.00 -  276: 406   50
   11    60 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.95 +  391: 313  155
   12    44 Marcin         Bożek                 129.97 +  379: 359  180
   13    39 Roman          Figiel                106.46 +  462: 408  156
   14    39 Zdzisław       Szota                 118.38 +  505: 288  168
   15    19 Maciej         Michalak              114.89 -  328: 433   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1695  / 15 113.00




	Mariusz Kubicki 117.24 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Małgorzata     Marks                 100.00 +  367: 285  150
    2    22 Stanisław      Rydzik                133.53 -  263: 385   84
    3    53 Grzegorz       Pukniel               104.30 -  273: 434   54
    4    64 Robert         Drózd                 100.00 +  387: 385  150
    5    51 Rafał          Marks                 100.00 -  388: 397   50
    6    47 Bogdan         Kozłowski             106.90 -  332: 382   57
    7    70 Michał         Gołębiowski           100.00 +  365: 281  150
    8    47 Paweł          Opyc                  107.42 -  280: 549   57
    9    52 Marek          Roszak                126.00 +  417: 376  176
   10    43 Paweł          Stefaniak             123.96 +  438: 361  174
   11    50 Michał         Makowski              100.00 -  308: 345   50
   12    55 Ryszard        Niżewski              105.95 -  300: 401   56
   13    55 Beata          Piotrowska            108.97 +  363: 297  159
   14    49 Aleksandra     Merklejn              122.34 -  351: 390   72
   15    48 Stefan         Dawidson              110.77 -  342: 349   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1500  / 15 100.00




	Marek Charytoniuk 117.14 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Rafał          Marks                 100.00 +  438: 320  150
    2    25 Joanna         Ostrowska             100.00 -  322: 329   50
    3    47 Marta          Deptuła               100.00 +  365: 282  150
    4    20 Bogdan         Pokojski              100.00 +  385: 312  150
    5    11 Waldemar       Czerwoniec            125.61 -  300: 455   76
    6    28 Mariusz        Wrześniewski          136.14 -  391: 438   86
    7    50 Eugeniusz      Wróblewski            112.53 +  396: 313  163
    8    37 Tomasz         Figiel                119.70 -  314: 333   70
    9    48 Agnieszka      Krupka                100.00 +  436: 219  150
   10    20 Robert         Kamiński              121.60 +  365: 316  172
   11    19 Krzysztof      Mówka                 128.51 -  328: 368   79
   12    37 Michał         Musielak              100.00 +  375: 370  150
   13    32 Marek          Roszak                126.00 +  373: 362  176
   14    16 Marcin         Kamiński              108.39 -  416: 428   58
   15    17 Dawid          Pikul                 128.41 +  389: 357  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1858  / 15 123.87




	Mariola Osajda-Matczak 116.62 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Łukasz         Marks                 100.00 +  399: 284  150
    2     5 Sławomir       Kordjalik             130.14 +  399: 336  180
    3     1 Sergiusz       Puchalski             124.35 +  363: 312  174
    4     5 Kamil          Górka                 136.59 -  298: 514   87
    5    18 Dariusz        Banaszek              136.60 -  376: 392   87
    6    21 Jarosław       Borowski              127.28 +  428: 425  177
    7    13 Stanisław      Rydzik                133.53 -  277: 381   84
    8    21 Krzysztof      Mówka                 128.51 -  318: 434   79
    9    35 Justyna        Fugiel                131.67 -  303: 477   82
   10    59 Joanna         Brychcy               100.00 +  397: 317  150
   11    34 Wojciech       Jacyno                106.08 -  353: 404   56
   12    51 Alina          Białobrzewska         100.29 +  393: 355  150
   13    46 Tomasz         Figiel                119.70 -  335: 344   70
   14    48 Kacper         Jachowicz             100.00 +  386: 276  150
   15    43 Anna           Niedzielko            100.00 +  355: 244  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1826  / 15 121.73




	Halina Roszak 116.39 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Maciej         Mizgier               100.00 +  340: 314  150
    2    34 Bartosz        Orłowski              100.00 +  412: 261  150
    3    14 Stanisław      Rydzik                133.53 -  396: 520   84
    4    41 Aleksander     Puchalski             122.08 -  320: 411   72
    5    52 Łukasz         Święcki               100.00 +  388: 359  150
    6    41 Krystyna       Augustyniak           108.29 +  308: 263  158
    7    24 Jerzy          Matyasik              118.29 -  302: 441   68
    8    31 Bogdan         Kozłowski             106.90 +  419: 237  157
    9    22 Bogdan         Pokojski              100.00 +  431: 307  150
   10    23 Wojciech       Morawski              100.00 -  420: 424   50
   11    17 Ryszard        Dębski                122.94 -  260: 412   73
   12    25 Andrzej        Rakoczy               108.97 =  363: 363  109
   13    30 Stanisław      Gasik                 117.66 -  336: 409   68
   14    37 Grzegorz       Pukniel               104.30 +  400: 348  154
   15    30 Krzysztof      Usakiewicz            133.46 -  350: 438   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1676  / 15 111.73




	Rafał Matczak 116.14 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Bartosz        Morawski              100.00 -  292: 350   50
    2    52 Anna           Niedzielko            100.00 -  281: 369   50
    3    64 Michał         Effler                100.00 +  489: 322  150
    4    58 Paulina        Płatkiewicz           100.00 +  548: 269  150
    5    30 Wiesław        Olewiński             110.59 +  421: 335  161
    6    23 Tomasz         Żbikowski             103.66 +  380: 315  154
    7    15 Iwona          Rutkowska             105.80 +  493: 304  156
    8    11 Michał         Trumpus               100.00 +  451: 303  150
    9     6 Dawid          Pikul                 128.41 +  419: 337  178
   10     7 Dariusz        Banaszek              136.60 -  334: 392   87
   11     9 Stefan         Dawidson              110.77 +  516: 304  161
   12     5 Mariusz        Skrobosz              142.28 -  314: 375   92
   13     9 Radosław       Konca                 132.92 -  298: 457   83
   14    13 Stanisław      Gasik                 117.66 -  318: 474   68
   15     9 Mateusz        Żbikowski             139.91 -  294: 426   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1780  / 15 118.67




	Michał Waszkiewicz 115.70 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Wojciech       Morawski              100.00 +  413: 366  150
    2    38 Jarosław       Michalak              117.51 +  377: 355  168
    3     5 Kamil          Górka                 136.59 -  351: 385   87
    4    13 Kazio          Merklejn              135.25 -  322: 482   85
    5    55 Piotr          Jakubiak              100.00 +  498: 272  150
    6    27 Iwona          Baran                 108.83 -  282: 428   59
    7    43 Marek          Dudkiewicz            118.48 -  369: 384   68
    8    45 Marta          Deptuła               100.00 -  382: 393   50
    9    53 Małgorzata     Marks                 100.00 +  419: 255  150
   10    41 Aleksander     Puchalski             122.08 -  299: 432   72
   11    52 Leszek         Stecuła               108.71 -  317: 399   59
   12    57 Wojciech       Gołęcki               105.84 -  343: 415   56
   13    60 Norbert        Skrzyński             100.00 +  538: 227  150
   14    53 Maria          Jarosz                100.00 +  442: 366  150
   15    33 Marcin         Bożek                 129.97 -  317: 424   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1534  / 15 102.27




	Maciej Michalak 114.89 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    57 Michał         Musielak              100.00 +  457: 277  150
    2    15 Marek          Syczuk                131.15 -  330: 357   81
    3    32 Wojciech       Próchniewicz          112.28 +  393: 315  162
    4    32 Dariusz        Białobrzewski         111.57 +  331: 241  162
    5    10 Sławomir       Kordjalik             130.14 -  310: 431   80
    6    25 Aleksander     Puchalski             122.08 -  238: 357   72
    7    44 Leszek         Stecuła               108.71 +  378: 272  159
    8    35 Mariusz        Skrobosz              142.28 -  317: 398   92
    9    46 Beata          Piotrowska            108.97 +  502: 259  159
   10    27 Anna           Niedzielko            100.00 +  506: 325  150
   11    30 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.40 +  399: 377  170
   12    23 Bogusław       Puchalski             112.91 -  355: 393   63
   13    25 Maciej         Grabowski             120.61 +  398: 326  171
   14    23 Kazimierz      Merklejn              109.82 +  433: 350  160
   15    19 Jarosław       Michalak              117.51 +  433: 328  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1999  / 15 133.27




	Irena Sołdan 114.38 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    58 Anna           Niedzielko            100.00 +  367: 357  150
    2    23 Maciej         Perzyński             118.60 +  459: 278  169
    3    17 Joanna         Ostrowska             100.00 +  408: 314  150
    4     8 Zdzisław       Szota                 118.38 -  371: 397   68
    5    15 Mariusz        Margalski             100.00 -  312: 355   50
    6    30 Władysław      Zieliński             109.25 +  350: 322  159
    7    12 Sławomir       Nosek                 127.75 -  318: 342   78
    8    39 Michał         Musielak              100.00 -  336: 341   50
    9    45 Jarosław       Sobczak               109.59 -  284: 457   60
   10    52 Anna           Arana                 100.00 +  383: 304  150
   11    49 Maciej         Kutera                111.40 -  420: 421   61
   12    47 Paweł          Frynia                107.81 +  369: 343  158
   13    42 Eugeniusz      Wróblewski            112.53 +  419: 347  163
   14    33 Maciej         Mizgier               100.00 -  367: 399   50
   15    37 Tomasz         Olędzki               100.00 +  421: 305  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1666  / 15 111.07




	Edward Stefaniak 114.19 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    59 Kinga          Niżewska              100.00 -  263: 273   50
    2    65 Krzysztof      Jaworski              103.34 -  267: 427   53
    3    71 Wojciech       Morawski              100.00 -  315: 401   50
    4    76 Kacper         Jachowicz             100.00 +  365: 278  150
    5    66 Marek          Kocikowski            100.00 +  525: 278  150
    6    65 Joanna         Brychcy               100.00 +  440: 258  150
    7    52 Maciej         Kutera                111.40 -  350: 413   61
    8    52 Agnieszka      Tańska                100.00 +  364: 339  150
    9    31 Andrzej        Rakoczy               108.97 +  390: 370  159
   10    24 Iwona          Baran                 108.83 -  298: 413   59
   11    51 Piotr          Pietuchowski          107.18 -  317: 390   57
   12    54 Eugeniusz      Wróblewski            112.53 -  401: 441   63
   13    52 Łukasz         Marks                 100.00 +  415: 275  150
   14    46 Andrzej        Wróblewski            100.00 -  276: 400   50
   15    35 Małgorzata     Kania                 131.90 +  377: 327  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1534  / 15 102.27




	Janusz Kaczor 113.96 Międzyrzec Podl.         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    60 Tomasz         Olędzki               100.00 +  368: 300  150
    2    20 Robert         Soszka                110.55 +  422: 350  161
    3     6 Justyna        Fugiel                131.67 +  390: 315  182
    4     2 Stanisław      Rydzik                133.53 -  371: 388   84
    5    26 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.40 +  371: 334  170
    6    10 Wojciech       Usakiewicz            140.07 -  344: 379   90
    7    14 Krzysztof      Mówka                 128.51 +  494: 331  179
    8    18 Renata         Kowalska              106.05 -  373: 384   56
    9    27 Tomasz         Figiel                119.70 +  409: 355  170
   10    11 Wojciech       Jacyno                106.08 +  388: 337  156
   11    13 Kazimierz      Merklejn              109.82 +  396: 343  160
   12     9 Sławomir       Nosek                 127.75 +  443: 340  178
   13     6 Jerzy          Matyasik              118.29 -  331: 391   68
   14    11 Marek          Syczuk                131.15 -  318: 343   81
   15    15 Michał         Trumpus               100.00 -  318: 494   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1935  / 15 129.00




	Bogusław Puchalski 112.91 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    61 Sebastian      Orzelski              100.00 +  372: 296  150
    2    18 Andrzej        Rechowicz             126.40 -  367: 379   76
    3    56 Paulina        Płatkiewicz           100.00 +  465: 327  150
    4    24 Aleksandra     Merklejn              122.34 +  353: 329  172
    5    24 Piotr          Pietuchowski          107.18 +  470: 361  157
    6    11 Robert         Soszka                110.55 +  336: 333  161
    7     3 Karol          Wyrębkiewicz          135.17 -  276: 465   85
    8    13 Stanisław      Rydzik                133.53 =  342: 342  134
    9    12 Krzysztof      Usakiewicz            133.46 +  385: 375  183
   10     6 Kazio          Merklejn              135.25 -  321: 415   85
   11    15 Mariusz        Skrobosz              142.28 -  280: 449   92
   12    23 Maciej         Michalak              114.89 +  393: 355  165
   13    15 Szymon         Zaleski               141.87 -  294: 367   92
   14    24 Dorota         Zielińska             106.45 +  387: 329  156
   15    27 Maciej         Mizgier               100.00 =  341: 341  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1958  / 15 130.53




	Eugeniusz Wróblewski 112.53 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    62 Bartosz        Orłowski              100.00 -  285: 422   50
    2    55 Radosław       Konca                 132.92 -  244: 395   83
    3    72 Grzegorz       Koczkodon             110.98 +  437: 318  161
    4    54 Małgorzata     Kania                 131.90 +  385: 335  182
    5    45 Iwona          Rutkowska             105.80 -  272: 304   56
    6    57 Robert         Drózd                 100.00 +  349: 311  150
    7    50 Marek          Charytoniuk           117.14 -  313: 396   67
    8    57 Wiesław        Olewiński             110.59 -  279: 411   61
    9    58 Michał         Makowski              100.00 -  288: 360   50
   10    63 Norbert        Skrzyński             100.00 +  365: 298  150
   11    57 Radosław       Sowiński              120.85 +  420: 314  171
   12    54 Edward         Stefaniak             114.19 +  441: 401  164
   13    42 Irena          Sołdan                114.38 -  347: 419   64
   14    42 Roman          Figiel                106.46 +  414: 276  156
   15    53 Monika         Rubinstein            100.00 +  374: 279  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1715  / 15 114.33




	Wojciech Próchniewicz 112.28 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    63 Joanna         Ostrowska             100.00 -  316: 360   50
    2    41 Jarosław       Kordalski             105.36 +  379: 371  155
    3    32 Maciej         Michalak              114.89 -  315: 393   65
    4    45 Radosław       Sowiński              120.85 -  319: 352   71
    5    73 Adam           Kędzior               100.00 +  390: 208  150
    6    67 Jarosław       Soborak               100.00 +  368: 239  150
    7    42 Paweł          Stefaniak             123.96 +  418: 405  174
    8    27 Dorota         Zielińska             106.45 +  438: 270  156
    9    20 Aleksander     Puchalski             122.08 +  357: 338  172
   10    25 Bogdan         Kozłowski             106.90 +  345: 296  157
   11     8 Sławomir       Kordjalik             130.14 -  293: 458   80
   12    18 Marcin         Kamiński              108.39 -  356: 426   58
   13    23 Joanna         Juszczak              117.83 -  322: 408   68
   14    29 Andrzej        Oleksiak              128.89 -  364: 400   79
   15    47 Łukasz         Święcki               100.00 +  435: 369  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1735  / 15 115.67




	Dariusz Białobrzewski 111.57 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    64 Bogdan         Pokojski              100.00 +  391: 320  150
    2    10 Władysław      Zieliński             109.25 +  410: 336  159
    3    20 Jarosław       Borowski              127.28 -  255: 540   77
    4    32 Maciej         Michalak              114.89 -  241: 331   65
    5    49 Beata          Piotrowska            108.97 -  367: 387   59
    6    49 Sylwester      Gryz                  100.00 +  439: 329  150
    7    40 Radosław       Sowiński              120.85 -  388: 404   71
    8    58 Kacper         Jachowicz             100.00 -  344: 368   50
    9    57 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.95 +  431: 208  155
   10    49 Lucyna         Śniadach              109.70 +  354: 352  160
   11    44 Łukasz         Święcki               100.00 +  347: 290  150
   12    29 Małgorzata     Kania                 131.90 +  440: 304  182
   13    17 Marcin         Kozyra                124.64 +  373: 342  175
   14    15 Krzysztof      Mówka                 128.51 -  404: 494   79
   15    20 Joanna         Stępień               126.68 -  255: 549   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1759  / 15 117.27




	Maciej Kutera 111.40 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    65 Paulina        Płatkiewicz           100.00 -  292: 362   50
    2    53 Alina          Białobrzewska         100.29 -  290: 421   50
    3    62 Radosław       Sowiński              120.85 -  318: 427   71
    4    77 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  318: 285  150
    5    63 Grzegorz       Gardynik              100.00 +  336: 307  150
    6    63 Grzegorz       Koczkodon             110.98 +  335: 293  161
    7    52 Edward         Stefaniak             114.19 +  413: 350  164
    8    38 Grzegorz       Pukniel               104.30 +  390: 324  154
    9    28 Kazimierz      Merklejn              109.82 -  305: 513   60
   10    38 Waldemar       Czerwoniec            125.61 -  266: 496   76
   11    49 Irena          Sołdan                114.38 +  421: 420  164
   12    36 Joanna         Stępień               126.68 -  322: 370   77
   13    45 Wojciech       Morawski              100.00 -  398: 438   50
   14    45 Krzysztof      Jaworski              103.34 -  356: 358   53
   15    42 Robert         Kamiński              121.60 +  492: 386  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1602  / 15 106.80




	Grzegorz Koczkodon 110.98 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    66 Monika         Rubinstein            100.00 -  324: 328   50
    2    72 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 -  325: 339   50
    3    72 Eugeniusz      Wróblewski            112.53 -  318: 437   63
    4    73 Tomasz         Olędzki               100.00 +  414: 342  150
    5    62 Krzysztof      Kukier                100.00 +  360: 322  150
    6    63 Maciej         Kutera                111.40 -  293: 335   61
    7    68 Piotr          Jakubiak              100.00 +  510: 312  150
    8    48 Jacek          Gasik                 100.00 -  226: 314   50
    9    60 Kinga          Niżewska              100.00 +  354: 341  150
   10    62 Anna           Królak                104.57 +  370: 358  155
   11    41 Miłosz         Wrzałek               107.16 +  398: 281  157
   12    32 Joanna         Juszczak              117.83 -  340: 455   68
   13    36 Andrzej        Oleksiak              128.89 -  339: 428   79
   14    50 Andrzej        Gostomski             106.78 +  352: 332  157
   15    51 Kacper         Jachowicz             100.00 +  366: 317  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1640  / 15 109.33




	Stefan Dawidson 110.77 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    67 Bartosz        Ryś                   100.00 +  424: 212  150
    2    31 Aleksandra     Merklejn              122.34 +  405: 327  172
    3    15 Marek          Syczuk                131.15 -  308: 366   81
    4    15 Sławomir       Kordjalik             130.14 -  323: 486   80
    5    57 Jarosław       Soborak               100.00 +  368: 279  150
    6    24 Andrzej        Oleksiak              128.89 +  414: 332  179
    7    18 Andrzej        Rechowicz             126.40 +  356: 342  176
    8    16 Krzysztof      Usakiewicz            133.46 -  288: 389   83
    9    21 Marcin         Kamiński              108.39 +  367: 364  158
   10    29 Tomasz         Żbikowski             103.66 +  451: 296  154
   11     9 Rafał          Matczak               116.14 -  304: 516   66
   12    14 Ryszard        Dębski                122.94 -  351: 372   73
   13    21 Jerzy          Luter                 107.75 -  338: 372   58
   14    38 Piotr          Pietuchowski          107.18 -  280: 460   57
   15    48 Mariusz        Kubicki               117.24 +  349: 342  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1804  / 15 120.27




	Wiesław Olewiński 110.59 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    68 Marcin         Skowron               100.00 -  362: 386   50
    2    50 Dariusz        Kopera                100.00 +  398: 276  150
    3    48 Tomasz         Figiel                119.70 -  257: 342   70
    4    71 Jarosław       Kordalski             105.36 +  428: 323  155
    5    30 Rafał          Matczak               116.14 -  335: 421   66
    6    58 Sylwester      Wójcik                100.00 +  375: 286  150
    7    30 Jarosław       Borowski              127.28 -  345: 354   77
    8    57 Eugeniusz      Wróblewski            112.53 +  411: 279  163
    9    49 Kacper         Jachowicz             100.00 +  392: 300  150
   10    39 Krzysztof      Mówka                 128.51 -  303: 398   79
   11    45 Bartosz        Orłowski              100.00 +  458: 377  150
   12    35 Krzysztof      Kukier                100.00 -  351: 379   50
   13    41 Maria          Jarosz                100.00 +  345: 282  150
   14    34 Michał         Musielak              100.00 +  354: 285  150
   15    22 Dariusz        Banaszek              136.60 -  332: 387   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1697  / 15 113.13




	Robert Soszka 110.55 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    69 Norbert        Skrzyński             100.00 +  447: 293  150
    2    20 Janusz         Kaczor                113.96 -  350: 422   64
    3    30 Maciej         Grabowski             120.61 +  367: 319  171
    4    39 Łukasz         Święcki               100.00 +  317: 309  150
    5    16 Mariusz        Wrześniewski          136.14 +  384: 327  186
    6    11 Bogusław       Puchalski             112.91 -  333: 336   63
    7    21 Bogdan         Pokojski              100.00 -  292: 385   50
    8    28 Andrzej        Rechowicz             126.40 -  314: 470   76
    9    41 Małgorzata     Kania                 131.90 +  390: 326  182
   10    35 Zdzisław       Szota                 118.38 +  401: 338  168
   11    23 Andrzej        Oleksiak              128.89 +  377: 346  179
   12    17 Krzysztof      Mówka                 128.51 -  329: 484   79
   13    22 Paweł          Opyc                  107.42 -  336: 369   57
   14    27 Paweł          Stefaniak             123.96 +  380: 378  174
   15    25 Marek          Dudkiewicz            118.48 -  290: 427   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1817  / 15 121.13




	Kazimierz Merklejn 109.82 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    71 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  413: 181  150
    2    39 Kinga          Niżewska              100.00 -  404: 407   50
    3    26 Renata         Kowalska              106.05 -  339: 354   56
    4    46 Bartosz        Orłowski              100.00 +  435: 351  150
    5    31 Marcin         Bożek                 129.97 +  331: 329  180
    6    29 Iwona          Rutkowska             105.80 -  357: 455   56
    7    38 Marta          Deptuła               100.00 +  370: 323  150
    8    34 Paweł          Frynia                107.81 +  375: 332  158
    9    28 Maciej         Kutera                111.40 +  513: 305  161
   10    12 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.40 =  395: 395  120
   11    13 Janusz         Kaczor                113.96 -  343: 396   64
   12    21 Paweł          Opyc                  107.42 +  374: 339  157
   13    13 Andrzej        Rechowicz             126.40 -  321: 461   76
   14    23 Maciej         Michalak              114.89 -  350: 433   65
   15    29 Marcin         Kozyra                124.64 -  381: 418   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1668  / 15 111.20




	Paweł Jachowicz 109.76 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    72 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  349: 341  150
    2    30 Leszek         Stecuła               108.71 -  360: 449   59
    3    29 Władysław      Zieliński             109.25 +  304: 292  159
    4    34 Krzysztof      Usakiewicz            133.46 -  380: 414   83
    5    41 Roman          Figiel                106.46 -  259: 360   56
    6    53 Stanisław      Gasik                 117.66 -  252: 390   68
    7    62 Robert         Drózd                 100.00 -  258: 431   50
    8    68 Norbert        Skrzyński             100.00 -  261: 374   50
    9    69 Jarosław       Kordalski             105.36 -  360: 390   55
   10    75 Jan            Pawłowski             100.00 +  492: 295  150
   11    70 Adam           Kędzior               100.00 +  434: 280  150
   12    61 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.95 +  378: 294  155
   13    48 Marcin         Bożek                 129.97 -  323: 359   80
   14    62 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 -  286: 433   50
   15    60 Jolanta        Bednarska             100.00 +  474: 241  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1465  / 15  97.67




	Lucyna Śniadach 109.70 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    73 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  337: 239  150
    2    36 Krystyna       Augustyniak           108.29 +  422: 297  158
    3    13 Andrzej        Słapiński             125.22 -  325: 366   75
    4    26 Michał         Trumpus               100.00 -  318: 403   50
    5    37 Krzysztof      Jaworski              103.34 +  441: 400  153
    6    18 Sławomir       Nosek                 127.75 -  369: 432   78
    7    46 Paweł          Frynia                107.81 -  289: 410   58
    8    56 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  346: 364   50
    9    55 Łukasz         Święcki               100.00 -  390: 420   50
   10    49 Dariusz        Białobrzewski         111.57 -  352: 354   62
   11    64 Joanna         Brychcy               100.00 -  327: 416   50
   12    66 Łukasz         Marks                 100.00 -  304: 384   50
   13    68 Małgorzata     Marks                 100.00 +  375: 302  150
   14    64 Dariusz        Kopera                100.00 +  345: 239  150
   15    55 Michał         Musielak              100.00 +  324: 302  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1434  / 15  95.60




	Jarosław Sobczak 109.59 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    74 Michał         Trumpus               100.00 -  302: 410   50
    2    47 Wojciech       Morawski              100.00 +  314: 287  150
    3    54 Radosław       Konca                 132.92 -  310: 385   83
    4    61 Jacek          Gasik                 100.00 -  301: 382   50
    5    61 Maciej         Perzyński             118.60 -  311: 355   69
    6    79 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  438: 143  150
    7    73 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  335: 289  150
    8    55 Jarosław       Michalak              117.51 +  449: 266  168
    9    45 Irena          Sołdan                114.38 +  457: 284  164
   10    33 Stanisław      Rydzik                133.53 -  306: 429   84
   11    39 Dorota         Zielińska             106.45 -  334: 401   56
   12    42 Grzegorz       Święcki               133.16 -  289: 324   83
   13    56 Andrzej        Gostomski             106.78 -  286: 365   57
   14    59 Elżbieta       Święcka               100.00 +  489: 335  150
   15    39 Miłosz         Wrzałek               107.16 -  310: 333   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1521  / 15 101.40




	Władysław Zieliński 109.25 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    75 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  462: 359  150
    2    10 Dariusz        Białobrzewski         111.57 -  336: 410   62
    3    29 Paweł          Jachowicz             109.76 -  292: 304   60
    4    49 Jarosław       Michalak              117.51 +  378: 354  168
    5    53 Kinga          Niżewska              100.00 +  329: 311  150
    6    30 Irena          Sołdan                114.38 -  322: 350   64
    7    36 Justyna        Fugiel                131.67 -  310: 350   82
    8    44 Paweł          Stefaniak             123.96 -  327: 367   74
    9    62 Sylwester      Wójcik                100.00 +  407: 302  150
   10    58 Małgorzata     Marks                 100.00 +  400: 241  150
   11    33 Marcin         Kozyra                124.64 -  366: 388   75
   12    49 Bartosz        Orłowski              100.00 +  389: 315  150
   13    43 Łukasz         Święcki               100.00 +  360: 273  150
   14    26 Grzegorz       Święcki               133.16 +  440: 323  183
   15    21 Stanisław      Gasik                 117.66 -  286: 439   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1736  / 15 115.73




	Beata Piotrowska 108.97 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    76 Sylwester      Wójcik                100.00 +  395: 309  150
    2     7 Waldemar       Czerwoniec            125.61 -  330: 434   76
    3    21 Aleksander     Puchalski             122.08 +  444: 361  172
    4    36 Joanna         Ostrowska             100.00 -  317: 392   50
    5    49 Dariusz        Białobrzewski         111.57 +  387: 367  162
    6    39 Tomasz         Figiel                119.70 +  378: 330  170
    7    17 Mariusz        Wrześniewski          136.14 -  350: 383   86
    8    36 Marcin         Skowron               100.00 -  313: 490   50
    9    46 Maciej         Michalak              114.89 -  259: 502   65
   10    57 Tomasz         Olędzki               100.00 -  350: 407   50
   11    58 Elżbieta       Święcka               100.00 +  381: 302  150
   12    52 Łukasz         Święcki               100.00 -  328: 378   50
   13    55 Mariusz        Kubicki               117.24 -  297: 363   67
   14    56 Joanna         Brychcy               100.00 -  320: 428   50
   15    57 Krzysztof      Sporczyk              100.00 +  414: 279  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1498  / 15  99.87




	Andrzej Rakoczy 108.97 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    77 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  452: 285  150
    2    17 Małgorzata     Kania                 131.90 +  433: 360  182
    3     8 Jerzy          Matyasik              118.29 -  380: 410   68
    4    16 Paweł          Stefaniak             123.96 +  504: 360  174
    5     9 Robert         Kamiński              121.60 -  403: 410   72
    6    17 Bartosz        Morawski              100.00 -  365: 406   50
    7    29 Mariusz        Skrobosz              142.28 +  349: 334  192
    8    19 Mariusz        Wrześniewski          136.14 -  385: 390   86
    9    31 Edward         Stefaniak             114.19 -  370: 390   64
   10    42 Tomasz         Lempart               100.00 +  393: 271  150
   11    32 Aleksandra     Merklejn              122.34 +  363: 322  172
   12    25 Halina         Roszak                116.39 =  363: 363  116
   13    28 Tomasz         Zwoliński             143.00 +  392: 369  193
   14    20 Joanna         Juszczak              117.83 -  321: 394   68
   15    28 Waldemar       Czerwoniec            125.61 -  264: 326   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1813  / 15 120.87




	Iwona Baran 108.83 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    78 Łukasz         Święcki               100.00 -  371: 395   50
    2    45 Sylwester      Wójcik                100.00 +  364: 338  150
    3    59 Krzysztof      Kukier                100.00 +  323: 307  150
    4    30 Wojciech       Usakiewicz            140.07 -  284: 469   90
    5    46 Rafał          Wesołowski            100.00 +  470: 306  150
    6    27 Michał         Waszkiewicz           115.70 +  428: 282  166
    7    19 Aleksander     Puchalski             122.08 +  406: 372  172
    8    12 Sławomir       Nosek                 127.75 +  360: 292  178
    9     8 Kamil          Górka                 136.59 -  307: 348   87
   10    24 Edward         Stefaniak             114.19 +  413: 298  164
   11    16 Waldemar       Czerwoniec            125.61 -  295: 465   76
   12    13 Krzysztof      Usakiewicz            133.46 +  377: 355  183
   13    12 Ryszard        Dębski                122.94 -  363: 406   73
   14    18 Maciej         Perzyński             118.60 +  398: 388  169
   15    24 Maciej         Grabowski             120.61 -  343: 395   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1929  / 15 128.60




	Leszek Stecuła 108.71 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             143.00 +  426: 384  193
    2    30 Paweł          Jachowicz             109.76 +  449: 360  160
    3     9 Joanna         Juszczak              117.83 -  299: 405   68
    4    35 Piotr          Jakubiak              100.00 +  438: 252  150
    5    14 Michał         Musielak              100.00 -  273: 281   50
    6    35 Joanna         Ostrowska             100.00 -  348: 370   50
    7    44 Maciej         Michalak              114.89 -  272: 378   65
    8    54 Bartosz        Orłowski              100.00 +  324: 275  150
    9    39 Ryszard        Niżewski              105.95 +  404: 214  156
   10    30 Renata         Kowalska              106.05 -  343: 403   56
   11    52 Michał         Waszkiewicz           115.70 +  399: 317  166
   12    26 Andrzej        Oleksiak              128.89 +  384: 329  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1443  / 12 120.25




	Marcin Kamiński 108.39 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    79 Sławomir       Nosek                 127.75 +  379: 328  178
    2    14 Kamil          Górka                 136.59 -  426: 449   87
    3    27 Iwona          Rutkowska             105.80 -  350: 463   56
    4    47 Alina          Białobrzewska         100.29 +  424: 237  150
    5    33 Mariusz        Skrobosz              142.28 -  374: 406   92
    6    45 Bartosz        Orłowski              100.00 +  376: 284  150
    7    34 Michał         Makowski              100.00 +  353: 349  150
    8    29 Tomasz         Żbikowski             103.66 +  438: 351  154
    9    21 Stefan         Dawidson              110.77 -  364: 367   61
   10     9 Ryszard        Dębski                122.94 +  381: 370  173
   11    24 Anna           Niedzielko            100.00 +  444: 315  150
   12    18 Wojciech       Próchniewicz          112.28 +  426: 356  162
   13    14 Stanisław      Rydzik                133.53 -  311: 481   84
   14    16 Marek          Charytoniuk           117.14 +  428: 416  167
   15    11 Maciej         Perzyński             118.60 -  248: 334   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1883  / 15 125.53




	Krystyna Augustyniak 108.29 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              142.28 +  414: 374  192
    2    36 Lucyna         Śniadach              109.70 -  297: 422   60
    3    28 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  379: 272  150
    4    25 Piotr          Pietuchowski          107.18 =  386: 386  107
    5    25 Szymon         Zaleski               141.87 -  400: 438   92
    6    41 Halina         Roszak                116.39 -  263: 308   66
    7    54 Joanna         Stępień               126.68 +  398: 352  177
    8    41 Miłosz         Wrzałek               107.16 -  303: 391   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     901  /  8 112.62




	Paweł Frynia 107.81 Konstantynów Łódzki      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Szymon         Zaleski               141.87 +  350: 338  192
    2    28 Renata         Kowalska              106.05 +  338: 284  156
    3    18 Tomasz         Żbikowski             103.66 +  384: 377  154
    4     9 Andrzej        Słapiński             125.22 -  275: 379   75
    5    22 Radosław       Konca                 132.92 -  341: 391   83
    6    38 Dorota         Zielińska             106.45 -  353: 459   56
    7    46 Lucyna         Śniadach              109.70 +  410: 289  160
    8    34 Kazimierz      Merklejn              109.82 -  332: 375   60
    9    43 Joanna         Stępień               126.68 -  290: 357   77
   10    65 Elżbieta       Święcka               100.00 -  359: 383   50
   11    61 Andrzej        Gostomski             106.78 +  359: 333  157
   12    47 Irena          Sołdan                114.38 -  343: 369   64
   13    57 Monika         Rubinstein            100.00 -  334: 370   50
   14    58 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  468: 300  150
   15    38 Wojciech       Morawski              100.00 +  404: 307  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1634  / 15 108.93




	Jerzy Luter 107.75 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Wojciech       Usakiewicz            140.07 -  333: 344   90
    2    67 Tomasz         Lempart               100.00 +  404: 365  150
    3    57 Monika         Rubinstein            100.00 +  329: 285  150
    4    28 Dariusz        Banaszek              136.60 -  396: 409   87
    5    56 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  381: 307  150
    6    19 Krzysztof      Mówka                 128.51 -  369: 379   79
    7    47 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.95 +  335: 249  155
    8    22 Ryszard        Dębski                122.94 -  376: 427   73
    9    44 Wojciech       Gołęcki               105.84 +  471: 219  156
   10    16 Tomasz         Zwoliński             143.00 +  451: 314  193
   11    25 Maciej         Mizgier               100.00 -  345: 347   50
   12    27 Robert         Kamiński              121.60 +  393: 329  172
   13    21 Stefan         Dawidson              110.77 +  372: 338  161
   14    21 Marek          Dudkiewicz            118.48 -  362: 393   68
   15    14 Szymon         Zaleski               141.87 -  298: 440   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1826  / 15 121.73




	Paweł Opyc 107.42 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mateusz        Żbikowski             139.91 +  397: 385  190
    2     6 Justyna        Fugiel                131.67 -  272: 406   82
    3    45 Krzysztof      Jaworski              103.34 -  374: 377   53
    4    65 Monika         Rubinstein            100.00 +  417: 270  150
    5    27 Krzysztof      Mówka                 128.51 -  396: 441   79
    6    50 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  399: 287  150
    7    41 Maciej         Grabowski             120.61 -  329: 364   71
    8    47 Mariusz        Kubicki               117.24 +  549: 280  167
    9    32 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  337: 327  150
   10    10 Jarosław       Borowski              127.28 +  432: 386  177
   11    21 Bartosz        Morawski              100.00 +  324: 317  150
   12    21 Kazimierz      Merklejn              109.82 -  339: 374   60
   13    22 Robert         Soszka                110.55 +  369: 336  161
   14    22 Paweł          Jackowski             123.71 -  286: 400   74
   15    16 Mariusz        Wrześniewski          136.14 +  384: 358  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1900  / 15 126.67




	Piotr Pietuchowski 107.18 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dariusz        Banaszek              136.60 +  411: 346  187
    2    40 Grzegorz       Święcki               133.16 -  341: 432   83
    3    51 Jacek          Gasik                 100.00 +  448: 419  150
    4    25 Krystyna       Augustyniak           108.29 =  386: 386  108
    5    24 Bogusław       Puchalski             112.91 -  361: 470   63
    6    40 Grzegorz       Pukniel               104.30 -  313: 409   54
    7    53 Jarosław       Michalak              117.51 +  381: 330  168
    8    40 Bartosz        Morawski              100.00 +  419: 275  150
    9    30 Mariusz        Skrobosz              142.28 -  338: 415   92
   10    40 Justyna        Fugiel                131.67 -  314: 406   82
   11    51 Edward         Stefaniak             114.19 +  390: 317  164
   12    39 Paweł          Jędryka               100.00 +  447: 408  150
   13    29 Maciej         Perzyński             118.60 -  353: 517   69
   14    38 Stefan         Dawidson              110.77 +  460: 280  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1681  / 14 120.07




	Miłosz Wrzałek 107.16 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kamil          Górka                 136.59 -  328: 458   87
    2    69 Jolanta        Bednarska             100.00 +  446: 290  150
    3    37 Agnieszka      Krupka                100.00 +  358: 339  150
    4    17 Ryszard        Dębski                122.94 +  374: 304  173
    5    12 Wojciech       Usakiewicz            140.07 -  402: 409   90
    6    32 Maciej         Grabowski             120.61 +  363: 309  171
    7    11 Marcin         Kozyra                124.64 -  298: 428   75
    8    41 Krystyna       Augustyniak           108.29 +  391: 303  158
    9    17 Jarosław       Borowski              127.28 -  347: 414   77
   10    21 Andrzej        Słapiński             125.22 -  363: 381   75
   11    41 Grzegorz       Koczkodon             110.98 -  281: 398   61
   12    48 Marta          Deptuła               100.00 -  361: 385   50
   13    50 Bartosz        Orłowski              100.00 +  428: 339  150
   14    44 Wojciech       Gołęcki               105.84 +  342: 315  156
   15    39 Jarosław       Sobczak               109.59 +  333: 310  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1783  / 15 118.87




	Bogdan Kozłowski 106.90 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mariusz        Wrześniewski          136.14 -  316: 383   86
    2    42 Mateusz        Żbikowski             139.91 -  294: 393   90
    3    79 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  473: 193  150
    4    50 Joanna         Stępień               126.68 +  488: 333  177
    5    34 Aleksandra     Merklejn              122.34 -  342: 365   72
    6    47 Mariusz        Kubicki               117.24 +  382: 332  167
    7    37 Wojciech       Gołęcki               105.84 +  380: 326  156
    8    31 Halina         Roszak                116.39 -  237: 419   66
    9    47 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  349: 326  150
   10    25 Wojciech       Próchniewicz          112.28 -  296: 345   62
   11    35 Stanisław      Gasik                 117.66 -  314: 327   68
   12    56 Agnieszka      Krupka                100.00 +  403: 314  150
   13    33 Grzegorz       Święcki               133.16 -  268: 415   83
   14    52 Monika         Rubinstein            100.00 +  364: 305  150
   15    52 Tomasz         Lempart               100.00 +  447: 303  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1777  / 15 118.47




	Andrzej Gostomski 106.78 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kazio          Merklejn              135.25 -  308: 521   85
    2    46 Paweł          Stefaniak             123.96 -  349: 392   74
    3    69 Jolanta        Bednarska             100.00 +  404: 367  150
    4    59 Anna           Królak                104.57 +  395: 286  155
    5    28 Aleksander     Puchalski             122.08 -  317: 356   72
    6    59 Anna           Arana                 100.00 -  306: 451   50
    7    63 Alina          Białobrzewska         100.29 +  389: 339  150
    8    62 Elżbieta       Święcka               100.00 +  332: 284  150
   10    44 Dorota         Zielińska             106.45 -  347: 365   56
   11    61 Paweł          Frynia                107.81 -  333: 359   58
   12    62 Paulina        Płatkiewicz           100.00 +  335: 322  150
   13    56 Jarosław       Sobczak               109.59 +  365: 286  160
   14    50 Grzegorz       Koczkodon             110.98 -  332: 352   61
   15    50 Marianna       Kozłowska             100.00 -  300: 379   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1421  / 14 101.50




	Roman Figiel 106.46 Zawichost                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Karol          Wyrębkiewicz          135.17 -  340: 625   85
    2    60 Michał         Musielak              100.00 -  390: 411   50
    3    63 Norbert        Skrzyński             100.00 +  457: 326  150
    4    43 Małgorzata     Marks                 100.00 +  341: 319  150
    5    41 Paweł          Jachowicz             109.76 +  360: 259  160
    6    34 Maciej         Mizgier               100.00 -  387: 404   50
    7    39 Wojciech       Morawski              100.00 -  260: 422   50
    8    50 Marek          Kocikowski            100.00 +  450: 341  150
    9    37 Aleksandra     Merklejn              122.34 -  301: 383   72
   10    47 Krzysztof      Jaworski              103.34 +  468: 316  153
   11    36 Jolanta        Kosmowska             100.00 -  320: 378   50
   12    45 Rafał          Marks                 100.00 +  347: 302  150
   13    39 Jarosław       Michalak              117.51 -  408: 462   68
   14    42 Eugeniusz      Wróblewski            112.53 -  276: 414   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1401  / 14 100.07




	Dorota Zielińska 106.45 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Stanisław      Rydzik                133.53 -  287: 445   84
    2    54 Radosław       Sowiński              120.85 +  408: 386  171
    3    33 Sławomir       Nosek                 127.75 -  375: 451   78
    4    55 Krzysztof      Sporczyk              100.00 +  444: 277  150
    5    43 Tomasz         Lempart               100.00 +  360: 280  150
    6    38 Paweł          Frynia                107.81 +  459: 353  158
    7    20 Paweł          Jackowski             123.71 -  366: 399   74
    8    27 Wojciech       Próchniewicz          112.28 -  270: 438   62
    9    40 Marta          Deptuła               100.00 -  371: 395   50
   10    44 Andrzej        Gostomski             106.78 +  365: 347  157
   11    39 Jarosław       Sobczak               109.59 +  401: 334  160
   12    31 Anna           Niedzielko            100.00 +  402: 263  150
   13    27 Krzysztof      Kukier                100.00 +  361: 279  150
   14    24 Bogusław       Puchalski             112.91 -  329: 387   63
   15    18 Joanna         Juszczak              117.83 -  347: 387   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1725  / 15 115.00




	Wojciech Jacyno 106.08 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krzysztof      Usakiewicz            133.46 +  460: 322  183
    2    13 Krzysztof      Sporczyk              100.00 +  389: 301  150
    3    12 Marek          Dudkiewicz            118.48 +  430: 353  168
    4     6 Andrzej        Szepczyński           120.54 -  312: 454   71
    5    19 Renata         Kowalska              106.05 -  292: 395   56
    6    36 Marta          Deptuła               100.00 +  435: 347  150
    7    25 Joanna         Ostrowska             100.00 +  371: 332  150
    8    10 Wojciech       Usakiewicz            140.07 -  410: 417   90
    9    24 Marcin         Skowron               100.00 -  330: 424   50
   10    11 Janusz         Kaczor                113.96 -  337: 388   64
   11    34 Mariola        Osajda-Matczak        116.62 +  404: 353  167
   12    30 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  419: 281  150
   13    20 Michał         Makowski              100.00 -  366: 368   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1499  / 13 115.31




	Renata Kowalska 106.05 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Grzegorz       Święcki               133.16 +  432: 402  183
    2    28 Paweł          Frynia                107.81 -  284: 338   58
    3    26 Kazimierz      Merklejn              109.82 +  354: 339  160
    4    27 Tomasz         Żbikowski             103.66 +  357: 278  154
    5    19 Wojciech       Jacyno                106.08 +  395: 292  156
    6    14 Sławomir       Kucia                 120.35 -  242: 456   70
    7    27 Robert         Kamiński              121.60 +  438: 270  172
    8    18 Janusz         Kaczor                113.96 +  384: 373  164
    9    10 Szymon         Zaleski               141.87 -  339: 358   92
   10    30 Leszek         Stecuła               108.71 +  403: 343  159
   11    10 Krzysztof      Usakiewicz            133.46 +  427: 372  183
   12    10 Radosław       Konca                 132.92 +  367: 301  183
   13     4 Kamil          Górka                 136.59 -  373: 531   87
   14     6 Mateusz        Żbikowski             139.91 +  364: 294  190
   15     5 Andrzej        Szepczyński           120.54 +  420: 356  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2182  / 15 145.47




	Ryszard Niżewski 105.95 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Radosław       Konca                 132.92 +  449: 351  183
    2    19 Grzegorz       Gardynik              100.00 +  440: 283  150
    3     7 Wojciech       Usakiewicz            140.07 +  430: 398  190
    4     3 Joanna         Juszczak              117.83 -  316: 455   68
    5    13 Bartosz        Morawski              100.00 +  388: 346  150
    6    13 Anna           Niedzielko            100.00 -  307: 356   50
    7    22 Mariusz        Margalski             100.00 -  340: 514   50
    8    32 Maciej         Grabowski             120.61 -  302: 388   71
    9    39 Leszek         Stecuła               108.71 -  214: 404   59
   10    54 Alina          Białobrzewska         100.29 -  275: 380   50
   11    59 Sylwester      Wójcik                100.00 +  410: 306  150
   12    55 Mariusz        Kubicki               117.24 +  401: 300  167
   13    35 Bogdan         Pokojski              100.00 -  289: 421   50
   14    51 Agnieszka      Krupka                100.00 +  436: 349  150
   15    46 Norbert        Skrzyński             100.00 +  503: 338  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1688  / 15 112.53




	Wojciech Gołęcki 105.84 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Małgorzata     Kania                 131.90 -  336: 374   82
    2    63 Jacek          Gasik                 100.00 -  318: 370   50
    3    70 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  392: 333  150
    4    63 Joanna         Brychcy               100.00 -  288: 355   50
    5    70 Sebastian      Orzelski              100.00 +  358: 248  150
    6    44 Krzysztof      Jaworski              103.34 +  426: 284  153
    7    37 Bogdan         Kozłowski             106.90 -  326: 380   57
    8    64 Sylwester      Wójcik                100.00 +  323: 301  150
    9    44 Jerzy          Luter                 107.75 -  219: 471   58
   10    70 Michał         Gołębiowski           100.00 -  318: 366   50
   11    53 Grzegorz       Święcki               133.16 -  273: 411   83
   12    57 Michał         Waszkiewicz           115.70 +  415: 343  166
   13    51 Sylwester      Gryz                  100.00 +  421: 297  150
   14    44 Miłosz         Wrzałek               107.16 -  315: 342   57
   15    44 Marcin         Skowron               100.00 +  414: 348  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1556  / 15 103.73




	Iwona Rutkowska 105.80 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Jolanta        Kruk                  100.00 +  368: 258  150
    2    21 Tomasz         Żbikowski             103.66 -  344: 364   54
    3    27 Marcin         Kamiński              108.39 +  463: 350  158
    4    33 Anna           Niedzielko            100.00 -  328: 351   50
    5    45 Eugeniusz      Wróblewski            112.53 +  304: 272  163
    6    29 Kazimierz      Merklejn              109.82 +  455: 357  160
    7    15 Rafał          Matczak               116.14 -  304: 493   66
    8    20 Jarosław       Borowski              127.28 -  295: 341   77
    9    33 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.40 -  334: 349   70
   10    53 Marek          Kocikowski            100.00 +  410: 284  150
   11    46 Krzysztof      Kukier                100.00 -  316: 329   50
   12    50 Maria          Jarosz                100.00 +  347: 345  150
   13    53 Elżbieta       Święcka               100.00 +  354: 303  150
   14    28 Bogdan         Pokojski              100.00 +  382: 357  150
   15    26 Paweł          Jackowski             123.71 -  263: 445   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1672  / 15 111.47




	Jarosław Kordalski 105.36 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Justyna        Fugiel                131.67 -  388: 496   82
    2    41 Wojciech       Próchniewicz          112.28 -  371: 379   62
    3    61 Anna           Niedzielko            100.00 -  295: 314   50
    4    71 Wiesław        Olewiński             110.59 -  323: 428   61
    5    77 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  348: 329  150
    6    69 Monika         Rubinstein            100.00 -  300: 401   50
    7    74 Bartosz        Orłowski              100.00 -  325: 344   50
    8    77 Bogumiła       Ilczuk                100.00 +  391: 269  150
    9    69 Paweł          Jachowicz             109.76 +  390: 360  160
   10    51 Jolanta        Kosmowska             100.00 -  316: 336   50
   11    67 Małgorzata     Marks                 100.00 +  363: 330  150
   12    60 Elżbieta       Święcka               100.00 -  267: 425   50
   13    61 Anna           Królak                104.57 +  340: 315  155
   14    60 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.95 -  259: 400   55
   15    62 Piotr          Jakubiak              100.00 -  295: 383   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1325  / 15  88.33




	Janina Jabłczyńska-Zając 104.95 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marek          Syczuk                131.15 -  322: 378   81
    2    75 Adam           Kędzior               100.00 +  427: 228  150
    3    52 Łukasz         Święcki               100.00 -  315: 340   50
    4    57 Marta          Deptuła               100.00 -  238: 378   50
    5    75 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  381: 301  150
    6    46 Grzegorz       Święcki               133.16 +  326: 316  183
    7    47 Jerzy          Luter                 107.75 -  249: 335   58
    8    60 Witold         Gwóźdź                100.00 -  307: 350   50
    9    57 Dariusz        Białobrzewski         111.57 -  208: 431   62
   10    68 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  398: 256  150
   11    60 Jarosław       Michalak              117.51 -  313: 391   68
   12    61 Paweł          Jachowicz             109.76 -  294: 378   60
   13    62 Paulina        Płatkiewicz           100.00 +  353: 271  150
   14    60 Jarosław       Kordalski             105.36 +  400: 259  155
   15    49 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  383: 347  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1567  / 15 104.47




	Anna Królak 104.57 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Sławomir       Kordjalik             130.14 -  179: 502   80
    2    78 Marta          Deptuła               100.00 -  331: 341   50
    3    75 Łukasz         Marks                 100.00 +  420: 225  150
    4    59 Andrzej        Gostomski             106.78 -  286: 395   57
    5    64 Bartosz        Orłowski              100.00 -  315: 330   50
    6    80 Iza            Kraj                  100.00 +  389: 249  150
    7    59 Marcin         Bożek                 129.97 -  313: 465   80
    8    72 Michał         Gołębiowski           100.00 -  278: 294   50
    9    74 Jan            Pawłowski             100.00 +  330: 210  150
   10    62 Grzegorz       Koczkodon             110.98 -  358: 370   61
   11    73 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 -  243: 312   50
   12    70 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  357: 236  150
   13    61 Jarosław       Kordalski             105.36 -  315: 340   55
   14    69 Piotr          Jakubiak              100.00 -  344: 379   50
   15    61 Marek          Kocikowski            100.00 -  319: 321   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1233  / 15  82.20




	Grzegorz Pukniel 104.30 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marcin         Bożek                 129.97 +  422: 335  180
    2    33 Wojciech       Usakiewicz            140.07 -  325: 441   90
    3    53 Mariusz        Kubicki               117.24 +  434: 273  167
    4    31 Mariusz        Margalski             100.00 -  275: 429   50
    5    29 Justyna        Fugiel                131.67 +  410: 339  182
    6    40 Piotr          Pietuchowski          107.18 +  409: 313  157
    7    10 Kazio          Merklejn              135.25 -  312: 386   85
    8    38 Maciej         Kutera                111.40 -  324: 390   61
    9    50 Tomasz         Lempart               100.00 +  389: 250  150
   10    22 Michał         Trumpus               100.00 -  300: 527   50
   11    47 Kacper         Jachowicz             100.00 +  400: 306  150
   12    41 Marek          Roszak                126.00 -  315: 366   76
   13    44 Andrzej        Wróblewski            100.00 +  401: 342  150
   14    37 Halina         Roszak                116.39 -  348: 400   66
   15    41 Alina          Białobrzewska         100.29 -  399: 449   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1664  / 15 110.93




	Tomasz Żbikowski 103.66 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Oleksiak              128.89 +  446: 254  179
    2    21 Iwona          Rutkowska             105.80 +  364: 344  156
    3    18 Paweł          Frynia                107.81 -  377: 384   58
    4    27 Renata         Kowalska              106.05 -  278: 357   56
    5    54 Joanna         Brychcy               100.00 +  365: 291  150
    6    23 Rafał          Matczak               116.14 -  315: 380   66
    7    32 Marek          Roszak                126.00 +  339: 334  176
    8    29 Marcin         Kamiński              108.39 -  351: 438   58
    9    38 Radosław       Sowiński              120.85 +  407: 325  171
   10    29 Stefan         Dawidson              110.77 -  296: 451   61
   11    38 Małgorzata     Kania                 131.90 -  318: 466   82
   12    43 Paweł          Stefaniak             123.96 -  383: 437   74
   13    54 Kacper         Jachowicz             100.00 -  309: 314   50
   14    55 Norbert        Skrzyński             100.00 -  314: 350   50
   15    56 Michał         Gołębiowski           100.00 +  390: 320  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1537  / 15 102.47




	Krzysztof Jaworski 103.34 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krzysztof      Mówka                 128.51 -  335: 433   79
    2    65 Edward         Stefaniak             114.19 +  427: 267  164
    3    45 Paweł          Opyc                  107.42 +  377: 374  157
    4    14 Waldemar       Czerwoniec            125.61 -  416: 432   76
    5    37 Lucyna         Śniadach              109.70 -  400: 441   60
    6    44 Wojciech       Gołęcki               105.84 -  284: 426   56
    7    56 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  336: 357   50
    8    63 Grzegorz       Gardynik              100.00 +  368: 304  150
    9    54 Bartosz        Orłowski              100.00 -  318: 401   50
   10    47 Roman          Figiel                106.46 -  316: 468   56
   11    65 Dariusz        Kopera                100.00 +  350: 342  150
   12    58 Sylwester      Wójcik                100.00 +  402: 380  150
   13    49 Joanna         Brychcy               100.00 +  395: 259  150
   14    45 Maciej         Kutera                111.40 +  358: 356  161
   15    40 Rafał          Marks                 100.00 -  342: 347   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1559  / 15 103.93




	Alina Białobrzewska 100.29 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Dawid          Pikul                 128.41 -  355: 408   78
    2    53 Maciej         Kutera                111.40 +  421: 290  161
    3    36 Michał         Musielak              100.00 -  229: 373   50
    4    47 Marcin         Kamiński              108.39 -  237: 424   58
    5    58 Stanisław      Gasik                 117.66 -  312: 354   68
    6    77 Jan            Pawłowski             100.00 +  349: 335  150
    7    63 Andrzej        Gostomski             106.78 -  339: 389   57
    8    71 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  332: 287  150
    9    56 Jacek          Baltyn                100.00 -  396: 414   50
   10    54 Ryszard        Niżewski              105.95 +  380: 275  156
   11    63 Michał         Gołębiowski           100.00 +  403: 283  150
   12    51 Mariola        Osajda-Matczak        116.62 -  355: 393   67
   13    59 Agnieszka      Krupka                100.00 -  295: 327   50
   14    63 Bogumiła       Ilczuk                100.00 +  355: 215  150
   15    41 Grzegorz       Pukniel               104.30 +  449: 399  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1549  / 15 103.27




	Anna Arana 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jarosław       Borowski              127.28 -  248: 543   77
    2    70 Sławomir       Nosek                 127.75 -  323: 457   78
    3    65 Małgorzata     Marks                 100.00 -  292: 343   50
    4    72 Michał         Effler                100.00 +  409: 290  150
    5    76 Iza            Kraj                  100.00 +  336: 241  150
    6    59 Andrzej        Gostomski             106.78 +  451: 306  157
    7    45 Małgorzata     Kania                 131.90 -  307: 492   82
    8    49 Marianna       Kozłowska             100.00 -  305: 409   50
    9    68 Sylwester      Gryz                  100.00 -  335: 414   50
   10    52 Irena          Sołdan                114.38 -  304: 383   64
   11    68 Monika         Rubinstein            100.00 -  271: 312   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     958  / 11  87.09




	Jerzy Augustyniak 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    56 Jerzy          Luter                 107.75 -  307: 381   58
    6    66 Jacek          Baltyn                100.00 -  222: 480   50
    7    73 Jarosław       Sobczak               109.59 -  289: 335   60
    8    76 Krzysztof      Sporczyk              100.00 -  271: 344   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     218  /  4  54.50




	Jacek Baltyn 100.00 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Andrzej        Rechowicz             126.40 -  327: 449   76
    2    71 Marianna       Kozłowska             100.00 +  366: 316  150
    3    34 Sylwester      Gryz                  100.00 -  324: 403   50
    4    42 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.40 -  313: 433   70
    5    72 PAUZA
    6    66 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  480: 222  150
    7    48 Tomasz         Figiel                119.70 -  320: 384   70
    8    51 Agnieszka      Krupka                100.00 -  307: 321   50
    9    56 Alina          Białobrzewska         100.29 +  414: 396  150
   10    50 Rafał          Wesołowski            100.00 +  407: 260  150
   11    42 Marta          Deptuła               100.00 +  314: 302  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1066  / 10 106.60




	Jolanta Bednarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marek          Roszak                126.00 -  251: 413   76
    2    69 Miłosz         Wrzałek               107.16 -  290: 446   57
    3    69 Andrzej        Gostomski             106.78 -  367: 404   57
    4    74 Marianna       Kozłowska             100.00 -  293: 500   50
    5    79 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  275: 302   50
    6    81 Michał         Effler                100.00 -  289: 323   50
    7    82 Bartosz        Ryś                   100.00 +  385: 304  150
    8    79 Jolanta        Kruk                  100.00 +  374: 259  150
    9    72 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 -  271: 339   50
   10    74 Adam           Kędzior               100.00 -  267: 274   50
   11    75 Jan            Pawłowski             100.00 +  319: 270  150
   12    68 Dariusz        Kopera                100.00 -  309: 331   50
   13    71 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  561: 226  150
   14    66 Krzysztof      Sporczyk              100.00 -  280: 446   50
   15    60 Paweł          Jachowicz             109.76 -  241: 474   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1200  / 15  80.00




	Piotr Bogdanowicz 100.00 Gorzów Wiekopolski       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Waldemar       Czerwoniec            125.61 -  236: 496   76
    2    73 Joanna         Stępień               126.68 -  226: 354   77
    3    77 Tomasz         Olędzki               100.00 +  339: 242  150
    4    68 Rafał          Marks                 100.00 -  274: 453   50
    5    72 Jacek          Baltyn                100.00 -    0: 400   50
    6    76 Kacper         Jachowicz             100.00 -  282: 349   50
    7    78 Paulina        Płatkiewicz           100.00 -  281: 324   50
    8    78 Łukasz         Marks                 100.00 -  207: 329   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     553  /  8  69.12




	Joanna Brychcy 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Joanna         Stępień               126.68 +  356: 324  177
    2    27 Robert         Kamiński              121.60 -  257: 361   72
    3    55 Michał         Trumpus               100.00 -  292: 451   50
    4    63 Wojciech       Gołęcki               105.84 +  355: 288  156
    5    54 Tomasz         Żbikowski             103.66 -  291: 365   54
    6    65 Edward         Stefaniak             114.19 -  258: 440   64
    7    69 Jacek          Gasik                 100.00 -  292: 352   50
    8    70 Michał         Effler                100.00 +  393: 249  150
    9    64 Norbert        Skrzyński             100.00 -  366: 367   50
   10    59 Mariola        Osajda-Matczak        116.62 -  317: 397   67
   11    64 Lucyna         Śniadach              109.70 +  416: 327  160
   12    67 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  414: 277  150
   13    49 Krzysztof      Jaworski              103.34 -  259: 395   53
   14    56 Beata          Piotrowska            108.97 +  428: 320  159
   15    45 Aleksandra     Merklejn              122.34 -  326: 366   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1484  / 15  98.93




	Jerzy Ciesielski 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    66 Marek          Kocikowski            100.00 +  339: 301  150
   11    76 Piotr          Ziółkowski            100.00 -    0: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     200  /  2 100.00




	Marta Deptuła 100.00 Piaseczno                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Andrzej        Słapiński             125.22 -  319: 441   75
    2    78 Anna           Królak                104.57 +  341: 331  155
    3    47 Marek          Charytoniuk           117.14 -  282: 365   67
    4    57 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.95 +  378: 238  155
    5    48 Paweł          Stefaniak             123.96 +  437: 341  174
    6    36 Wojciech       Jacyno                106.08 -  347: 435   56
    7    38 Kazimierz      Merklejn              109.82 -  323: 370   60
    8    45 Michał         Waszkiewicz           115.70 +  393: 382  166
    9    40 Dorota         Zielińska             106.45 +  395: 371  156
   10    34 Sławomir       Nosek                 127.75 -  263: 395   78
   11    42 Jacek          Baltyn                100.00 -  302: 314   50
   12    48 Miłosz         Wrzałek               107.16 +  385: 361  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1349  / 12 112.42




	Robert Drózd 100.00 Wesoła                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Marcin         Kozyra                124.64 -  348: 496   75
    2    56 Małgorzata     Marks                 100.00 +  426: 389  150
    3    38 Michał         Makowski              100.00 -  270: 461   50
    4    64 Mariusz        Kubicki               117.24 -  385: 387   67
    5    59 Bogumiła       Ilczuk                100.00 +  356: 324  150
    6    57 Eugeniusz      Wróblewski            112.53 -  311: 349   63
    7    62 Paweł          Jachowicz             109.76 +  431: 258  160
   10    71 Kacper         Jachowicz             100.00 -    0: 400   50
   11    72 Sebastian      Orzelski              100.00 -    0: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     815  /  9  90.56




	Michał Effler 100.00 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Sergiusz       Puchalski             124.35 -  309: 550   74
    2    44 Mariusz        Skrobosz              142.28 -  368: 394   92
    3    64 Rafał          Matczak               116.14 -  322: 489   66
    4    72 Anna           Arana                 100.00 -  290: 409   50
    5    78 Kacper         Jachowicz             100.00 -  321: 374   50
    6    81 Jolanta        Bednarska             100.00 +  323: 289  150
    7    75 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  318: 316  150
    8    70 Joanna         Brychcy               100.00 -  249: 393   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     682  /  8  85.25




	Grzegorz Gardynik 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Paweł          Stefaniak             123.96 +  369: 368  174
    2    19 Ryszard        Niżewski              105.95 -  283: 440   56
    3    49 Tomasz         Zwoliński             143.00 -  359: 409   93
    4    44 Grzegorz       Święcki               133.16 -  361: 382   83
    5    63 Maciej         Kutera                111.40 -  307: 336   61
    6    70 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  371: 369  150
    7    67 Monika         Rubinstein            100.00 +  397: 253  150
    8    63 Krzysztof      Jaworski              103.34 -  304: 368   53
    9    63 Dariusz        Kopera                100.00 +  333: 324  150
   10    64 Sylwester      Wójcik                100.00 -  366: 367   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1020  / 10 102.00




	Jacek Gasik 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Paweł          Jackowski             123.71 -  264: 461   74
    2    63 Wojciech       Gołęcki               105.84 +  370: 318  156
    3    51 Piotr          Pietuchowski          107.18 -  419: 448   57
    4    61 Jarosław       Sobczak               109.59 +  382: 301  160
    5    32 Sławomir       Nosek                 127.75 -  265: 509   78
    6    43 Justyna        Fugiel                131.67 -  320: 358   82
    7    69 Joanna         Brychcy               100.00 +  352: 292  150
    8    48 Grzegorz       Koczkodon             110.98 +  314: 226  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     918  /  8 114.75




	Michał Gołębiowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Ryszard        Dębski                122.94 -  282: 431   73
    2    59 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  440: 270  150
    3    23 Kazio          Merklejn              135.25 -  245: 547   85
    4    53 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  324: 257  150
    5    50 Marek          Roszak                126.00 -  265: 561   76
    6    62 Maciej         Perzyński             118.60 -  234: 441   69
    7    70 Mariusz        Kubicki               117.24 -  281: 365   67
    8    72 Anna           Królak                104.57 +  294: 278  155
    9    67 Krzysztof      Kukier                100.00 -  280: 344   50
   10    70 Wojciech       Gołęcki               105.84 +  366: 318  156
   11    63 Alina          Białobrzewska         100.29 -  283: 403   50
   12    65 Kinga          Niżewska              100.00 -  270: 377   50
   13    63 Tomasz         Olędzki               100.00 -  310: 511   50
   14    65 Paulina        Płatkiewicz           100.00 +  394: 306  150
   15    56 Tomasz         Żbikowski             103.66 -  320: 390   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1385  / 15  92.33




	Sylwester Gryz 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Aleksandra     Merklejn              122.34 -  334: 347   72
    2    66 Jolanta        Kruk                  100.00 +  448: 264  150
    3    34 Jacek          Baltyn                100.00 +  403: 324  150
    4    29 Michał         Musielak              100.00 -  327: 438   50
    5    44 Marcin         Skowron               100.00 -  349: 373   50
    6    49 Dariusz        Białobrzewski         111.57 -  329: 439   62
    7    57 Krzysztof      Kukier                100.00 -  318: 401   50
    8    65 Dariusz        Kopera                100.00 -  321: 354   50
    9    68 Anna           Arana                 100.00 +  414: 335  150
   10    48 Małgorzata     Kania                 131.90 -  318: 429   82
   11    66 Piotr          Jakubiak              100.00 +  355: 347  150
   12    59 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  380: 343  150
   13    51 Wojciech       Gołęcki               105.84 -  297: 421   56
   14    54 Marek          Kocikowski            100.00 +  390: 337  150
   15    36 Mariusz        Margalski             100.00 +  326: 296  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1522  / 15 101.47




	Witold Gwóźdź 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    6    55 Łukasz         Święcki               100.00 +  343: 329  150
    7    31 Andrzej        Oleksiak              128.89 -  339: 390   79
    8    60 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.95 +  350: 307  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     384  /  3 128.00




	Bogumiła Ilczuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Aleksander     Puchalski             122.08 +  345: 344  172
    2    32 Andrzej        Szepczyński           120.54 -  306: 373   71
    3    50 Szymon         Zaleski               141.87 -  275: 410   92
    4    60 Wojciech       Morawski              100.00 -  313: 333   50
    5    59 Robert         Drózd                 100.00 -  324: 356   50
    6    75 Adam           Kędzior               100.00 +  334: 285  150
    7    64 Marianna       Kozłowska             100.00 -  288: 466   50
    8    77 Jarosław       Kordalski             105.36 -  269: 391   55
   10    72 Agnieszka      Krupka                100.00 -    0: 400   50
   11    74 Łukasz         Marks                 100.00 -  225: 401   50
   12    71 Małgorzata     Marks                 100.00 +  320: 212  150
   13    67 Dariusz        Kopera                100.00 +  465: 249  150
   14    63 Alina          Białobrzewska         100.29 -  215: 355   50
   15    58 Maria          Jarosz                100.00 +  328: 311  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1290  / 14  92.14




	Kacper Jachowicz 100.00 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Robert         Kamiński              121.60 -  272: 433   72
    2    61 Szymon         Zaleski               141.87 -  324: 419   92
    3    80 Jan            Pawłowski             100.00 -  309: 412   50
    4    76 Edward         Stefaniak             114.19 -  278: 365   64
    5    78 Michał         Effler                100.00 +  374: 321  150
    6    76 Piotr          Bogdanowicz           100.00 +  349: 282  150
    7    61 Norbert        Skrzyński             100.00 +  363: 264  150
    8    58 Dariusz        Białobrzewski         111.57 +  368: 344  162
    9    49 Wiesław        Olewiński             110.59 -  300: 392   61
   10    71 PAUZA
   11    47 Grzegorz       Pukniel               104.30 -  306: 400   54
   12    53 Aleksandra     Merklejn              122.34 -  277: 404   72
   13    54 Tomasz         Żbikowski             103.66 +  314: 309  154
   14    48 Mariola        Osajda-Matczak        116.62 -  276: 386   67
   15    51 Grzegorz       Koczkodon             110.98 -  317: 366   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1359  / 14  97.07




	Piotr Jakubiak 100.00 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Radosław       Sowiński              120.85 +  357: 353  171
    2    26 Krzysztof      Mówka                 128.51 +  345: 303  179
    3    16 Andrzej        Rechowicz             126.40 -  303: 441   76
    4    35 Leszek         Stecuła               108.71 -  252: 438   59
    5    55 Michał         Waszkiewicz           115.70 -  272: 498   66
    6    64 Joanna         Stępień               126.68 -  338: 435   77
    7    68 Grzegorz       Koczkodon             110.98 -  312: 510   61
    8    66 Rafał          Wesołowski            100.00 +  372: 299  150
    9    61 Jarosław       Michalak              117.51 -  305: 415   68
   10    61 Maria          Jarosz                100.00 -  285: 319   50
   11    66 Sylwester      Gryz                  100.00 -  347: 355   50
   12    69 Piotr          Ziółkowski            100.00 -  337: 383   50
   13    69 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 -  224: 313   50
   14    69 Anna           Królak                104.57 +  379: 344  155
   15    62 Jarosław       Kordalski             105.36 +  383: 295  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1417  / 15  94.47




	Maria Jarosz 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Maciej         Grabowski             120.61 -  317: 338   71
    2    80 Jan            Pawłowski             100.00 +  352: 254  150
    3    46 Paweł          Stefaniak             123.96 -  315: 373   74
    4    51 Maciej         Perzyński             118.60 +  411: 311  169
    5    40 Bogdan         Pokojski              100.00 -  313: 377   50
    6    42 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.40 -  345: 346   70
    7    66 Elżbieta       Święcka               100.00 -  334: 357   50
    8    67 Paulina        Płatkiewicz           100.00 +  390: 309  150
    9    59 Krzysztof      Sporczyk              100.00 +  353: 252  150
   10    61 Piotr          Jakubiak              100.00 +  319: 285  150
   11    43 Joanna         Stępień               126.68 -  306: 412   77
   12    50 Iwona          Rutkowska             105.80 -  345: 347   56
   13    41 Wiesław        Olewiński             110.59 -  282: 345   61
   14    53 Michał         Waszkiewicz           115.70 -  366: 442   66
   15    58 Bogumiła       Ilczuk                100.00 -  311: 328   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1394  / 15  92.93




	Paweł Jędryka 100.00 Tarnów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   11    48 Agnieszka      Krupka                100.00 +  411:  26  150
   12    39 Piotr          Pietuchowski          107.18 -  408: 447   57
   13    40 Anna           Niedzielko            100.00 +  332: 311  150
   14    35 Krzysztof      Kukier                100.00 +  459: 297  150
   15    68 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  437: 214  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     657  /  5 131.40




	Marek Kocikowski 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Andrzej        Szepczyński           120.54 -  365: 422   71
    2    48 Tomasz         Olędzki               100.00 +  403: 314  150
    3    43 Aleksandra     Merklejn              122.34 -  307: 424   72
    4    52 Sylwester      Wójcik                100.00 -  275: 340   50
    5    66 Edward         Stefaniak             114.19 -  278: 525   64
    6    72 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  427: 214  150
    7    65 Dariusz        Kopera                100.00 +  291: 280  150
    8    50 Roman          Figiel                106.46 -  341: 450   56
    9    66 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  301: 339   50
   10    53 Iwona          Rutkowska             105.80 -  284: 410   56
   11    71 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  383: 302  150
   12    63 Monika         Rubinstein            100.00 -  310: 323   50
   13    64 Adam           Kędzior               100.00 +  375: 281  150
   14    54 Sylwester      Gryz                  100.00 -  337: 390   50
   15    61 Anna           Królak                104.57 +  321: 319  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1424  / 15  94.93




	Dariusz Kopera 100.00 MińskMazowiecki          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.40 -  294: 483   70
    2    50 Wiesław        Olewiński             110.59 -  276: 398   61
    3    66 Rafał          Marks                 100.00 -  314: 354   50
    4    78 Jolanta        Kruk                  100.00 +  327: 249  150
    5    65 Marianna       Kozłowska             100.00 +  416: 308  150
    6    56 Małgorzata     Kania                 131.90 -  274: 435   82
    7    65 Marek          Kocikowski            100.00 -  280: 291   50
    8    65 Sylwester      Gryz                  100.00 +  354: 321  150
    9    63 Grzegorz       Gardynik              100.00 -  324: 333   50
   10    60 Michał         Makowski              100.00 -  311: 436   50
   11    65 Krzysztof      Jaworski              103.34 -  342: 350   53
   12    68 Jolanta        Bednarska             100.00 +  331: 309  150
   13    67 Bogumiła       Ilczuk                100.00 -  249: 465   50
   14    64 Lucyna         Śniadach              109.70 -  239: 345   60
   15    63 Łukasz         Marks                 100.00 +  412: 212  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1326  / 15  88.40




	Jolanta Kosmowska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Sławomir       Kucia                 120.35 -  338: 415   70
    2    62 Elżbieta       Święcka               100.00 +  435: 284  150
    3    40 Krzysztof      Sporczyk              100.00 +  440: 274  150
    4    22 Marek          Dudkiewicz            118.48 -  332: 342   68
    5    39 Maciej         Mizgier               100.00 -  274: 380   50
    6    52 Wojciech       Morawski              100.00 -  318: 445   50
    7    58 Małgorzata     Marks                 100.00 +  352: 289  150
    8    59 Kinga          Niżewska              100.00 +  390: 286  150
    9    32 Paweł          Opyc                  107.42 -  327: 337   57
   10    51 Jarosław       Kordalski             105.36 +  336: 316  155
   11    36 Roman          Figiel                106.46 +  378: 320  156
   12    30 Wojciech       Jacyno                106.08 -  281: 419   56
   13    37 Mariusz        Margalski             100.00 -  339: 371   50
   14    40 Marek          Roszak                126.00 +  407: 322  176
   15    49 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.95 -  347: 383   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 15 102.87




	Marianna Kozłowska 100.00 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Tomasz         Figiel                119.70 -  242: 376   70
    2    71 Jacek          Baltyn                100.00 -  316: 366   50
    3    67 Maciej         Mizgier               100.00 -  296: 378   50
    4    74 Jolanta        Bednarska             100.00 +  500: 293  150
    5    65 Dariusz        Kopera                100.00 -  308: 416   50
    6    71 Paulina        Płatkiewicz           100.00 +  409: 391  150
    7    64 Bogumiła       Ilczuk                100.00 +  466: 288  150
    8    49 Anna           Arana                 100.00 +  409: 305  150
    9    42 Adam           Kędzior               100.00 +  303: 295  150
   10    28 Marcin         Skowron               100.00 -  262: 458   50
   11    40 Mariusz        Margalski             100.00 +  369: 333  150
   12    33 Dawid          Pikul                 128.41 -  352: 417   78
   13    38 Małgorzata     Kania                 131.90 +  365: 325  182
   14    30 Aleksander     Puchalski             122.08 -  333: 469   72
   15    50 Andrzej        Gostomski             106.78 +  379: 300  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1659  / 15 110.60




	Iza Kraj 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    79 Michał         Makowski              100.00 -  249: 367   50
    4    70 Maciej         Grabowski             120.61 -    0: 400   71
    5    76 Anna           Arana                 100.00 -  241: 336   50
    6    80 Anna           Królak                104.57 -  249: 389   55
    7    81 Krzysztof      Sporczyk              100.00 -  299: 406   50
    8    81 Jan            Pawłowski             100.00 -  254: 337   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     326  /  6  54.33




	Jolanta Kruk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Iwona          Rutkowska             105.80 -  258: 368   56
    2    66 Sylwester      Gryz                  100.00 -  264: 448   50
    3    73 Sylwester      Wójcik                100.00 -  263: 335   50
    4    78 Dariusz        Kopera                100.00 -  249: 327   50
    6    78 Krzysztof      Kukier                100.00 -  202: 390   50
    7    79 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  208: 408   50
    8    79 Jolanta        Bednarska             100.00 -  259: 374   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     356  /  7  50.86




	Krzysztof Kruk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Maciej         Perzyński             118.60 -  331: 443   69
    2    68 Andrzej        Oleksiak              128.89 -  209: 510   79
    3    70 Wojciech       Gołęcki               105.84 -  333: 392   56
    4    80 Adam           Kędzior               100.00 -  300: 310   50
    5    79 Jolanta        Bednarska             100.00 +  302: 275  150
    6    70 Grzegorz       Gardynik              100.00 -  369: 371   50
    7    79 Jolanta        Kruk                  100.00 +  408: 208  150
    8    69 Monika         Rubinstein            100.00 +  470: 247  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     754  /  8  94.25




	Agnieszka Krupka 100.00 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Marek          Dudkiewicz            118.48 -  363: 391   68
    2    49 Sebastian      Orzelski              100.00 +  323: 322  150
    3    37 Miłosz         Wrzałek               107.16 -  339: 358   57
    4    69 Jan            Pawłowski             100.00 +  372: 240  150
    5    38 Mateusz        Żbikowski             139.91 -  263: 529   90
    6    51 Paweł          Stefaniak             123.96 -  347: 412   74
    7    71 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  334: 239  150
    8    51 Jacek          Baltyn                100.00 +  321: 307  150
    9    48 Marek          Charytoniuk           117.14 -  219: 436   67
   10    72 PAUZA
   11    48 Paweł          Jędryka               100.00 -   26: 411   50
   12    56 Bogdan         Kozłowski             106.90 -  314: 403   57
   13    59 Alina          Białobrzewska         100.29 +  327: 295  150
   14    51 Ryszard        Niżewski              105.95 -  349: 436   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1269  / 13  97.62




	Krzysztof Kukier 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Zdzisław       Szota                 118.38 -  194: 453   68
    2    76 Rafał          Marks                 100.00 +  362: 352  150
    3    59 Iwona          Baran                 108.83 -  307: 323   59
    4    66 Marcin         Bożek                 129.97 -  363: 411   80
    5    62 Grzegorz       Koczkodon             110.98 -  322: 360   61
    6    78 Jolanta        Kruk                  100.00 +  390: 202  150
    7    57 Sylwester      Gryz                  100.00 +  401: 318  150
    8    53 Joanna         Stępień               126.68 -  340: 420   77
    9    67 Michał         Gołębiowski           100.00 +  344: 280  150
   10    66 Krzysztof      Sporczyk              100.00 +  338: 277  150
   11    46 Iwona          Rutkowska             105.80 +  329: 316  156
   12    35 Wiesław        Olewiński             110.59 +  379: 351  161
   13    27 Dorota         Zielińska             106.45 -  279: 361   56
   14    35 Paweł          Jędryka               100.00 -  297: 459   50
   15    31 Grzegorz       Święcki               133.16 -  329: 389   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1601  / 15 106.73




	Adam Kędzior 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Jerzy          Matyasik              118.29 -  200: 406   68
    2    75 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.95 -  228: 427   55
    3    78 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 -  263: 314   50
    4    80 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  310: 300  150
    5    73 Wojciech       Próchniewicz          112.28 -  208: 390   62
    6    75 Bogumiła       Ilczuk                100.00 -  285: 334   50
    7    77 Łukasz         Marks                 100.00 +  390: 310  150
    8    75 Małgorzata     Marks                 100.00 -  225: 382   50
    9    42 Marianna       Kozłowska             100.00 -  295: 303   50
   10    74 Jolanta        Bednarska             100.00 +  274: 267  150
   11    70 Paweł          Jachowicz             109.76 -  280: 434   60
   12    72 Krzysztof      Sporczyk              100.00 +  334: 317  150
   13    64 Marek          Kocikowski            100.00 -  281: 375   50
   14    68 Sylwester      Wójcik                100.00 -  245: 292   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1145  / 14  81.79




	Tomasz Lempart 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Joanna         Juszczak              117.83 -  258: 407   68
    2    67 Jerzy          Luter                 107.75 -  365: 404   58
    3    74 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  404: 293  150
    4    67 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  333: 309  150
    5    43 Dorota         Zielińska             106.45 -  280: 360   56
    6    54 Rafał          Wesołowski            100.00 +  315: 300  150
    7    51 Maciej         Perzyński             118.60 -  297: 339   69
    8    61 Michał         Makowski              100.00 +  327: 309  150
    9    50 Grzegorz       Pukniel               104.30 -  250: 389   54
   10    42 Andrzej        Rakoczy               108.97 -  271: 393   59
   11    62 Norbert        Skrzyński             100.00 -  259: 397   50
   12    64 Tomasz         Olędzki               100.00 +  416: 368  150
   13    58 Rafał          Marks                 100.00 -  309: 316   50
   14    61 Bartosz        Orłowski              100.00 +  359: 326  150
   15    52 Bogdan         Kozłowski             106.90 -  303: 447   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1421  / 15  94.73




	Michał Makowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Stanisław      Gasik                 117.66 -  318: 461   68
    2    79 Iza            Kraj                  100.00 +  367: 249  150
    3    38 Robert         Drózd                 100.00 +  461: 270  150
    4    12 Karol          Wyrębkiewicz          135.17 -  351: 435   85
    5    47 Sylwester      Wójcik                100.00 +  342: 300  150
    6    20 Mateusz        Żbikowski             139.91 -  292: 509   90
    7    34 Marcin         Kamiński              108.39 -  349: 353   58
    8    61 Tomasz         Lempart               100.00 -  309: 327   50
    9    58 Eugeniusz      Wróblewski            112.53 +  360: 288  163
   10    60 Dariusz        Kopera                100.00 +  436: 311  150
   11    50 Mariusz        Kubicki               117.24 +  345: 308  167
   12    28 Bogdan         Pokojski              100.00 +  444: 383  150
   13    20 Wojciech       Jacyno                106.08 +  368: 366  156
   14    19 Dawid          Pikul                 128.41 -  317: 425   78
   15    23 Bartosz        Morawski              100.00 +  440: 337  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1815  / 15 121.00




	Mariusz Margalski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Jarosław       Michalak              117.51 -  264: 314   68
    2    64 Marcin         Bożek                 129.97 +  426: 330  180
    3    35 Mateusz        Żbikowski             139.91 +  368: 290  190
    4    31 Grzegorz       Pukniel               104.30 +  429: 275  154
    5    15 Irena          Sołdan                114.38 +  355: 312  164
    6    12 Tomasz         Zwoliński             143.00 -  343: 404   93
    7    22 Ryszard        Niżewski              105.95 +  514: 340  156
    8     8 Kazio          Merklejn              135.25 -  383: 419   85
    9    26 Joanna         Ostrowska             100.00 -  322: 331   50
   10    14 Andrzej        Rechowicz             126.40 -  291: 429   76
   11    40 Marianna       Kozłowska             100.00 -  333: 369   50
   12    46 Norbert        Skrzyński             100.00 +  463: 285  150
   13    37 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  371: 339  150
   14    31 Maciej         Grabowski             120.61 -  327: 503   71
   15    36 Sylwester      Gryz                  100.00 -  296: 326   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1687  / 15 112.47




	Małgorzata Marks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Mariusz        Kubicki               117.24 -  285: 367   67
    2    56 Robert         Drózd                 100.00 -  389: 426   50
    3    65 Anna           Arana                 100.00 +  343: 292  150
    4    43 Roman          Figiel                106.46 -  319: 341   56
    5    69 Monika         Rubinstein            100.00 +  329: 317  150
    6    48 Ryszard        Dębski                122.94 -  271: 442   73
    7    58 Jolanta        Kosmowska             100.00 -  289: 352   50
    8    75 Adam           Kędzior               100.00 +  382: 225  150
    9    53 Michał         Waszkiewicz           115.70 -  255: 419   66
   10    58 Władysław      Zieliński             109.25 -  241: 400   59
   11    67 Jarosław       Kordalski             105.36 -  330: 363   55
   12    71 Bogumiła       Ilczuk                100.00 -  212: 320   50
   13    68 Lucyna         Śniadach              109.70 -  302: 375   60
   14    70 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  282: 253  150
   15    64 Elżbieta       Święcka               100.00 +  405: 316  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1336  / 15  89.07




	Rafał Marks 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Marek          Charytoniuk           117.14 -  320: 438   67
    2    76 Krzysztof      Kukier                100.00 -  352: 362   50
    3    66 Dariusz        Kopera                100.00 +  354: 314  150
    4    68 Piotr          Bogdanowicz           100.00 +  453: 274  150
    5    51 Mariusz        Kubicki               117.24 +  397: 388  167
    6    37 Marcin         Skowron               100.00 -  261: 345   50
    7    33 Ryszard        Dębski                122.94 -  275: 451   73
    8    46 Marcin         Bożek                 129.97 -  336: 390   80
    9    65 Elżbieta       Święcka               100.00 +  430: 284  150
   10    56 Paulina        Płatkiewicz           100.00 +  361: 346  150
   11    37 Bogdan         Pokojski              100.00 -  291: 457   50
   12    45 Roman          Figiel                106.46 -  302: 347   56
   13    58 Tomasz         Lempart               100.00 +  316: 309  150
   14    43 Małgorzata     Kania                 131.90 -  315: 396   82
   15    40 Krzysztof      Jaworski              103.34 +  347: 342  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1578  / 15 105.20




	Łukasz Marks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Mariola        Osajda-Matczak        116.62 -  284: 399   67
    2    58 Aleksander     Puchalski             122.08 -  337: 509   72
    3    75 Anna           Królak                104.57 -  225: 420   55
    4    75 Norbert        Skrzyński             100.00 -  339: 432   50
    5    81 PAUZA
    6    73 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 -  291: 306   50
    7    77 Adam           Kędzior               100.00 -  310: 390   50
    8    78 Piotr          Bogdanowicz           100.00 +  329: 207  150
    9    73 Monika         Rubinstein            100.00 -  361: 362   50
   10    73 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  321: 260  150
   11    74 Bogumiła       Ilczuk                100.00 +  401: 225  150
   12    66 Lucyna         Śniadach              109.70 +  384: 304  160
   13    52 Edward         Stefaniak             114.19 -  275: 415   64
   14    57 Tomasz         Olędzki               100.00 -  312: 418   50
   15    63 Dariusz        Kopera                100.00 -  212: 412   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1168  / 14  83.43




	Maciej Mizgier 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Halina         Roszak                116.39 -  314: 340   66
    2    43 Tomasz         Zwoliński             143.00 -  355: 372   93
    3    67 Marianna       Kozłowska             100.00 +  378: 296  150
    4    62 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  349: 323  150
    5    39 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  380: 274  150
    6    34 Roman          Figiel                106.46 +  404: 387  156
    7    23 Joanna         Juszczak              117.83 -  349: 467   68
    8    24 Andrzej        Oleksiak              128.89 -  331: 353   79
    9    34 Paweł          Stefaniak             123.96 +  368: 362  174
   10    32 Michał         Musielak              100.00 +  365: 292  150
   11    25 Jerzy          Luter                 107.75 +  347: 345  158
   12    15 Andrzej        Rechowicz             126.40 -  336: 404   76
   13    24 Michał         Trumpus               100.00 -  258: 454   50
   14    33 Irena          Sołdan                114.38 +  399: 367  164
   15    27 Bogusław       Puchalski             112.91 =  341: 341  113
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1797  / 15 119.80




	Bartosz Morawski 100.00 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Rafał          Matczak               116.14 +  350: 292  166
    2    29 Ryszard        Dębski                122.94 +  456: 339  173
    3    19 Kinga          Niżewska              100.00 +  381: 315  150
    4     1 Marcin         Kozyra                124.64 -  315: 410   75
    5    13 Ryszard        Niżewski              105.95 -  346: 388   56
    6    17 Andrzej        Rakoczy               108.97 +  406: 365  159
    7    16 Krzysztof      Usakiewicz            133.46 -  324: 387   83
    8    40 Piotr          Pietuchowski          107.18 -  275: 419   57
    9    36 Marcin         Bożek                 129.97 +  408: 335  180
   10    26 Maciej         Grabowski             120.61 +  433: 252  171
   11    21 Paweł          Opyc                  107.42 -  317: 324   57
   12    38 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.40 +  384: 368  170
   13    19 Aleksander     Puchalski             122.08 +  383: 272  172
   14    17 Michał         Trumpus               100.00 +  405: 272  150
   15    23 Michał         Makowski              100.00 -  337: 440   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1869  / 15 124.60




	Wojciech Morawski 100.00 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Michał         Waszkiewicz           115.70 -  366: 413   66
    2    47 Jarosław       Sobczak               109.59 -  287: 314   60
    3    71 Edward         Stefaniak             114.19 +  401: 315  164
    4    60 Bogumiła       Ilczuk                100.00 +  333: 313  150
    5    42 Radosław       Sowiński              120.85 -  272: 447   71
    6    52 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  445: 318  150
    7    39 Roman          Figiel                106.46 +  422: 260  156
    8    25 Małgorzata     Kania                 131.90 +  418: 236  182
    9    19 Andrzej        Rechowicz             126.40 -  342: 364   76
   10    23 Halina         Roszak                116.39 +  424: 420  166
   11    20 Aleksander     Puchalski             122.08 -  300: 409   72
   12    40 Zdzisław       Szota                 118.38 -  302: 408   68
   13    45 Maciej         Kutera                111.40 +  438: 398  161
   14    36 Tomasz         Figiel                119.70 -  360: 402   70
   15    38 Paweł          Frynia                107.81 -  307: 404   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1670  / 15 111.33




	Michał Musielak 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    57 Maciej         Michalak              114.89 -  277: 457   65
    2    60 Roman          Figiel                106.46 +  411: 390  156
    3    36 Alina          Białobrzewska         100.29 +  373: 229  150
    4    29 Sylwester      Gryz                  100.00 +  438: 327  150
    5    14 Leszek         Stecuła               108.71 +  281: 273  159
    6    15 Szymon         Zaleski               141.87 -  239: 460   92
    7    28 Michał         Trumpus               100.00 -  240: 375   50
    8    39 Irena          Sołdan                114.38 +  341: 336  164
    9    29 Paweł          Jackowski             123.71 +  403: 292  174
   10    32 Maciej         Mizgier               100.00 -  292: 365   50
   11    29 Tomasz         Zwoliński             143.00 -  322: 335   93
   12    37 Marek          Charytoniuk           117.14 -  370: 375   67
   13    47 Aleksandra     Merklejn              122.34 +  383: 311  172
   14    34 Wiesław        Olewiński             110.59 -  285: 354   61
   15    55 Lucyna         Śniadach              109.70 -  302: 324   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1663  / 15 110.87




	Anna Niedzielko 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    58 Irena          Sołdan                114.38 -  357: 367   64
    2    52 Rafał          Matczak               116.14 +  369: 281  166
    3    61 Jarosław       Kordalski             105.36 +  314: 295  155
    4    33 Iwona          Rutkowska             105.80 +  351: 328  156
    5    21 Andrzej        Oleksiak              128.89 +  451: 426  179
    6    13 Ryszard        Niżewski              105.95 +  356: 307  156
    7     8 Szymon         Zaleski               141.87 +  438: 358  192
    8     3 Karol          Wyrębkiewicz          135.17 -  309: 408   85
    9     9 Sławomir       Kucia                 120.35 -  331: 363   70
   10    27 Maciej         Michalak              114.89 -  325: 506   65
   11    24 Marcin         Kamiński              108.39 -  315: 444   58
   12    31 Dorota         Zielińska             106.45 -  263: 402   56
   13    40 Paweł          Jędryka               100.00 -  311: 332   50
   14    41 Marcin         Bożek                 129.97 -  264: 451   80
   15    43 Mariola        Osajda-Matczak        116.62 -  244: 355   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1599  / 15 106.60




	Kinga Niżewska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    59 Edward         Stefaniak             114.19 +  273: 263  164
    2    39 Kazimierz      Merklejn              109.82 +  407: 404  160
    3    19 Bartosz        Morawski              100.00 -  315: 381   50
    4    37 Tomasz         Zwoliński             143.00 -  271: 368   93
    5    53 Władysław      Zieliński             109.25 -  311: 329   59
    6    60 Marcin         Bożek                 129.97 +  397: 365  180
    7    49 Stanisław      Gasik                 117.66 -  290: 328   68
    8    59 Jolanta        Kosmowska             100.00 -  286: 390   50
    9    60 Grzegorz       Koczkodon             110.98 -  341: 354   61
   10    55 Jarosław       Michalak              117.51 +  406: 276  168
   11    54 Marek          Roszak                126.00 -  316: 476   76
   12    65 Michał         Gołębiowski           100.00 +  377: 270  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1279  / 12 106.58




	Tomasz Olędzki 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    60 Janusz         Kaczor                113.96 -  300: 368   64
    2    48 Marek          Kocikowski            100.00 -  314: 403   50
    3    77 Piotr          Bogdanowicz           100.00 -  242: 339   50
    4    73 Grzegorz       Koczkodon             110.98 -  342: 414   61
    5    80 Piotr          Ziółkowski            100.00 -  329: 355   50
    6    82 Bartosz        Ryś                   100.00 +  356: 259  150
    7    76 Jan            Pawłowski             100.00 +  343: 268  150
    8    74 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 -  313: 314   50
    9    71 Sebastian      Orzelski              100.00 +  342: 324  150
   10    57 Beata          Piotrowska            108.97 +  407: 350  159
   11    55 Marcin         Bożek                 129.97 -  338: 454   80
   12    64 Tomasz         Lempart               100.00 -  368: 416   50
   13    63 Michał         Gołębiowski           100.00 +  511: 310  150
   14    57 Łukasz         Marks                 100.00 +  418: 312  150
   15    37 Irena          Sołdan                114.38 -  305: 421   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 15  95.20




	Sebastian Orzelski 100.00 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    61 Bogusław       Puchalski             112.91 -  296: 372   63
    2    49 Agnieszka      Krupka                100.00 -  322: 323   50
    3    76 Bartosz        Ryś                   100.00 +  327: 293  150
    4    56 Mateusz        Żbikowski             139.91 -  309: 477   90
    5    70 Wojciech       Gołęcki               105.84 -  248: 358   56
    6    74 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  332: 248  150
    7    72 Agnieszka      Tańska                100.00 -  337: 341   50
    8    73 Łukasz         Święcki               100.00 -  322: 352   50
    9    71 Tomasz         Olędzki               100.00 -  324: 342   50
   10    76 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  435: 248  150
   11    72 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     859  / 10  85.90




	Bartosz Orłowski 100.00 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    62 Eugeniusz      Wróblewski            112.53 +  422: 285  163
    2    34 Halina         Roszak                116.39 -  261: 412   66
    3    39 Bogdan         Pokojski              100.00 -  327: 452   50
    4    46 Kazimierz      Merklejn              109.82 -  351: 435   60
    5    64 Anna           Królak                104.57 +  330: 315  155
    6    45 Marcin         Kamiński              108.39 -  284: 376   58
    7    74 Jarosław       Kordalski             105.36 +  344: 325  155
    8    54 Leszek         Stecuła               108.71 -  275: 324   59
    9    54 Krzysztof      Jaworski              103.34 +  401: 318  153
   10    69 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  391: 233  150
   11    45 Wiesław        Olewiński             110.59 -  377: 458   61
   12    49 Władysław      Zieliński             109.25 -  315: 389   59
   13    50 Miłosz         Wrzałek               107.16 -  339: 428   57
   14    61 Tomasz         Lempart               100.00 -  326: 359   50
   15    59 Paulina        Płatkiewicz           100.00 +  420: 236  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 15  96.40




	Joanna Ostrowska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    63 Wojciech       Próchniewicz          112.28 +  360: 316  162
    2    25 Marek          Charytoniuk           117.14 +  329: 322  167
    3    17 Irena          Sołdan                114.38 -  314: 408   64
    4    36 Beata          Piotrowska            108.97 +  392: 317  159
    5    20 Krzysztof      Usakiewicz            133.46 -  371: 387   83
    6    35 Leszek         Stecuła               108.71 +  370: 348  159
    7    25 Wojciech       Jacyno                106.08 -  332: 371   56
    8    30 Radosław       Sowiński              120.85 +  348: 300  171
    9    26 Mariusz        Margalski             100.00 +  331: 322  150
   10    31 Aleksandra     Merklejn              122.34 +  373: 344  172
   11    11 Wojciech       Usakiewicz            140.07 -  327: 440   90
   12    20 Justyna        Fugiel                131.67 -  314: 482   82
   13    26 Dawid          Pikul                 128.41 -  308: 452   78
   14    32 Tomasz         Zwoliński             143.00 -  268: 452   93
   15    54 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  348: 287  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1836  / 15 122.40




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    80 Maria          Jarosz                100.00 -  254: 352   50
    3    80 Kacper         Jachowicz             100.00 +  412: 309  150
    4    69 Agnieszka      Krupka                100.00 -  240: 372   50
    5    74 Joanna         Stępień               126.68 -  275: 417   77
    6    77 Alina          Białobrzewska         100.29 -  335: 349   50
    7    76 Tomasz         Olędzki               100.00 -  268: 343   50
    8    81 Iza            Kraj                  100.00 +  337: 254  150
    9    74 Anna           Królak                104.57 -  210: 330   55
   10    75 Paweł          Jachowicz             109.76 -  295: 492   60
   11    75 Jolanta        Bednarska             100.00 -  270: 319   50
   12    73 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  268: 282   50
   14    71 Rafał          Wesołowski            100.00 +  403: 381  150
   15    65 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  353: 372   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     992  / 13  76.31




	Bogdan Pokojski 100.00 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    64 Dariusz        Białobrzewski         111.57 -  320: 391   62
    2    77 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  454: 228  150
    3    39 Bartosz        Orłowski              100.00 +  452: 327  150
    4    20 Marek          Charytoniuk           117.14 -  312: 385   67
    5    40 Maria          Jarosz                100.00 +  377: 313  150
    6    31 Aleksandra     Merklejn              122.34 +  416: 330  172
    7    21 Robert         Soszka                110.55 +  385: 292  161
    8     6 Sergiusz       Puchalski             124.35 -  400: 414   74
    9    22 Halina         Roszak                116.39 -  307: 431   66
   10    13 Krzysztof      Usakiewicz            133.46 -  305: 540   83
   11    37 Rafał          Marks                 100.00 +  457: 291  150
   12    28 Michał         Makowski              100.00 -  383: 444   50
   13    35 Ryszard        Niżewski              105.95 +  421: 289  156
   14    28 Iwona          Rutkowska             105.80 -  357: 382   56
   15    34 Marek          Roszak                126.00 -  332: 379   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1623  / 15 108.20




	Paulina Płatkiewicz 100.00 Zielona Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    65 Maciej         Kutera                111.40 +  362: 292  161
    2    24 Andrzej        Słapiński             125.22 -  249: 400   75
    3    56 Bogusław       Puchalski             112.91 -  327: 465   63
    4    58 Rafał          Matczak               116.14 -  269: 548   66
    5    67 Jarosław       Michalak              117.51 -  251: 403   68
    6    71 Marianna       Kozłowska             100.00 -  391: 409   50
    7    78 Piotr          Bogdanowicz           100.00 +  324: 281  150
    8    67 Maria          Jarosz                100.00 -  309: 390   50
    9    75 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  464: 199  150
   10    56 Rafał          Marks                 100.00 -  346: 361   50
   11    69 Krzysztof      Sporczyk              100.00 +  398: 299  150
   12    62 Andrzej        Gostomski             106.78 -  322: 335   57
   13    62 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.95 -  271: 353   55
   14    65 Michał         Gołębiowski           100.00 -  306: 394   50
   15    59 Bartosz        Orłowski              100.00 -  236: 420   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1245  / 15  83.00




	Monika Rubinstein 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    66 Grzegorz       Koczkodon             110.98 +  328: 324  161
    2    37 Marek          Roszak                126.00 -  280: 461   76
    3    57 Jerzy          Luter                 107.75 -  285: 329   58
    4    65 Paweł          Opyc                  107.42 -  270: 417   57
    5    69 Małgorzata     Marks                 100.00 -  317: 329   50
    6    69 Jarosław       Kordalski             105.36 +  401: 300  155
    7    67 Grzegorz       Gardynik              100.00 -  253: 397   50
    8    69 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  247: 470   50
    9    73 Łukasz         Marks                 100.00 +  362: 361  150
   10    67 Łukasz         Święcki               100.00 -  398: 399   50
   11    68 Anna           Arana                 100.00 +  312: 271  150
   12    63 Marek          Kocikowski            100.00 +  323: 310  150
   13    57 Paweł          Frynia                107.81 +  370: 334  158
   14    52 Bogdan         Kozłowski             106.90 -  305: 364   57
   15    53 Eugeniusz      Wróblewski            112.53 -  279: 374   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1435  / 15  95.67




	Bartosz Ryś 100.00 Terespol                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    67 Stefan         Dawidson              110.77 -  212: 424   61
    2    74 Krzysztof      Usakiewicz            133.46 -  255: 400   83
    3    76 Sebastian      Orzelski              100.00 -  293: 327   50
    4    79 Elżbieta       Święcka               100.00 -  294: 299   50
    5    81 Łukasz         Marks                 100.00 -    0: 400   50
    6    82 Tomasz         Olędzki               100.00 -  259: 356   50
    7    82 Jolanta        Bednarska             100.00 -  304: 385   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     394  /  7  56.29




	Marcin Skowron 100.00 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    68 Wiesław        Olewiński             110.59 +  386: 362  161
    2    11 Paweł          Jackowski             123.71 -  293: 333   74
    3    41 Ryszard        Dębski                122.94 -  317: 483   73
    4    48 Stanisław      Gasik                 117.66 +  360: 348  168
    5    44 Sylwester      Gryz                  100.00 +  373: 349  150
    6    37 Rafał          Marks                 100.00 +  345: 261  150
    7    26 Dariusz        Banaszek              136.60 -  279: 389   87
    8    36 Beata          Piotrowska            108.97 +  490: 313  159
    9    24 Wojciech       Jacyno                106.08 +  424: 330  156
   10    28 Marianna       Kozłowska             100.00 +  458: 262  150
   11     6 Mateusz        Żbikowski             139.91 -  296: 381   90
   12    12 Waldemar       Czerwoniec            125.61 -  370: 483   76
   13    18 Krzysztof      Usakiewicz            133.46 -  289: 435   83
   14    25 Marcin         Kozyra                124.64 -  326: 473   75
   15    44 Wojciech       Gołęcki               105.84 -  348: 414   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1708  / 15 113.87




	Norbert Skrzyński 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    69 Robert         Soszka                110.55 -  293: 447   61
    2    51 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  287: 444   50
    3    63 Roman          Figiel                106.46 -  326: 457   56
    4    75 Łukasz         Marks                 100.00 +  432: 339  150
    5    68 Elżbieta       Święcka               100.00 -  388: 401   50
    6    68 Krzysztof      Sporczyk              100.00 +  379: 302  150
    7    61 Kacper         Jachowicz             100.00 -  264: 363   50
    8    68 Paweł          Jachowicz             109.76 +  374: 261  160
    9    64 Joanna         Brychcy               100.00 +  367: 366  150
   10    63 Eugeniusz      Wróblewski            112.53 -  298: 365   63
   11    62 Tomasz         Lempart               100.00 +  397: 259  150
   12    46 Mariusz        Margalski             100.00 -  285: 463   50
   13    60 Michał         Waszkiewicz           115.70 -  227: 538   66
   14    55 Tomasz         Żbikowski             103.66 +  350: 314  154
   15    46 Ryszard        Niżewski              105.95 -  338: 503   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1416  / 15  94.40




	Jarosław Soborak 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    60 Małgorzata     Kania                 131.90 +  363: 340  182
    4    40 Szymon         Zaleski               141.87 -  303: 392   92
    5    57 Stefan         Dawidson              110.77 -  279: 368   61
    6    67 Wojciech       Próchniewicz          112.28 -  239: 368   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     397  /  4  99.25




	Krzysztof Sporczyk 100.00 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    70 Elżbieta       Święcka               100.00 +  381: 268  150
    2    13 Wojciech       Jacyno                106.08 -  301: 389   56
    3    40 Jolanta        Kosmowska             100.00 -  274: 440   50
    4    55 Dorota         Zielińska             106.45 -  277: 444   56
    5    60 Małgorzata     Kania                 131.90 -  277: 382   82
    6    68 Norbert        Skrzyński             100.00 -  302: 379   50
    7    81 Iza            Kraj                  100.00 +  406: 299  150
    8    76 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  344: 271  150
    9    59 Maria          Jarosz                100.00 -  252: 353   50
   10    66 Krzysztof      Kukier                100.00 -  277: 338   50
   11    69 Paulina        Płatkiewicz           100.00 -  299: 398   50
   12    72 Adam           Kędzior               100.00 -  317: 334   50
   13    70 Rafał          Wesołowski            100.00 =  357: 357  100
   14    66 Jolanta        Bednarska             100.00 +  446: 280  150
   15    57 Beata          Piotrowska            108.97 -  279: 414   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1253  / 15  83.53




	Bartłomiej Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    71 Kazimierz      Merklejn              109.82 -  181: 413   60
    2    77 Bogdan         Pokojski              100.00 -  228: 454   50
    3    79 Bogdan         Kozłowski             106.90 -  193: 473   57
    5    75 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.95 -  301: 381   55
    6    79 Jarosław       Sobczak               109.59 -  143: 438   60
    7    80 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 -  264: 273   50
    8    80 Piotr          Ziółkowski            100.00 -  245: 439   50
    9    75 Paulina        Płatkiewicz           100.00 -  199: 464   50
   10    76 Sebastian      Orzelski              100.00 -  248: 435   50
   11    77 Rafał          Wesołowski            100.00 -  204: 411   50
   12    73 Jan            Pawłowski             100.00 +  282: 268  150
   13    71 Jolanta        Bednarska             100.00 -  226: 561   50
   14    70 Małgorzata     Marks                 100.00 -  253: 282   50
   15    68 Paweł          Jędryka               100.00 -  214: 437   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     832  / 14  59.43




	Mariusz Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    72 Paweł          Jachowicz             109.76 -  341: 349   60
    2    59 Michał         Gołębiowski           100.00 -  270: 440   50
    3    78 Adam           Kędzior               100.00 +  314: 263  150
    4    62 Maciej         Mizgier               100.00 -  323: 349   50
    5    77 Jarosław       Kordalski             105.36 -  329: 348   55
    6    74 Sebastian      Orzelski              100.00 -  248: 332   50
    7    80 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  273: 264  150
    8    71 Alina          Białobrzewska         100.29 -  287: 332   50
    9    72 Jolanta        Bednarska             100.00 +  339: 271  150
   10    69 Bartosz        Orłowski              100.00 -  233: 391   50
   11    71 Marek          Kocikowski            100.00 -  302: 383   50
   12    70 Anna           Królak                104.57 -  236: 357   55
   13    69 Piotr          Jakubiak              100.00 +  313: 224  150
   14    67 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  278: 307   50
   15    67 Rafał          Wesołowski            100.00 -  304: 420   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1170  / 15  78.00




	Marta Szeliga-Frynia 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    73 Lucyna         Śniadach              109.70 -  239: 337   60
    2    72 Grzegorz       Koczkodon             110.98 +  339: 325  161
    3    58 Krzysztof      Mówka                 128.51 -  233: 515   79
    4    67 Tomasz         Lempart               100.00 -  309: 333   50
    5    71 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  321: 332   50
    6    73 Łukasz         Marks                 100.00 +  306: 291  150
    7    71 Agnieszka      Krupka                100.00 -  239: 334   50
    8    74 Tomasz         Olędzki               100.00 +  314: 313  150
   11    73 Anna           Królak                104.57 +  312: 243  155
   12    67 Joanna         Brychcy               100.00 -  277: 414   50
   13    66 Sylwester      Wójcik                100.00 +  414: 301  150
   14    62 Paweł          Jachowicz             109.76 +  433: 286  160
   15    54 Joanna         Ostrowska             100.00 -  287: 348   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1315  / 13 101.15




	Agnieszka Tańska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    72 Sebastian      Orzelski              100.00 +  341: 337  150
    8    52 Edward         Stefaniak             114.19 -  339: 364   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     214  /  2 107.00




	Michał Trumpus 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    74 Jarosław       Sobczak               109.59 +  410: 302  160
    2     1 Karol          Wyrębkiewicz          135.17 -  334: 457   85
    3    55 Joanna         Brychcy               100.00 +  451: 292  150
    4    26 Lucyna         Śniadach              109.70 +  403: 318  160
    5    17 Marek          Dudkiewicz            118.48 +  363: 327  168
    6     6 Sławomir       Kordjalik             130.14 -  325: 499   80
    7    28 Michał         Musielak              100.00 +  375: 240  150
    8    11 Rafał          Matczak               116.14 -  303: 451   66
    9    14 Waldemar       Czerwoniec            125.61 +  366: 326  176
   10    22 Grzegorz       Pukniel               104.30 +  527: 300  154
   11    14 Sławomir       Nosek                 127.75 -  348: 422   78
   12    22 Paweł          Jackowski             123.71 -  336: 369   74
   13    24 Maciej         Mizgier               100.00 +  454: 258  150
   14    17 Bartosz        Morawski              100.00 -  272: 405   50
   15    15 Janusz         Kaczor                113.96 +  494: 318  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1865  / 15 124.33




	Grażyna Wesołowska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    75 Władysław      Zieliński             109.25 -  359: 462   59
    2    51 Norbert        Skrzyński             100.00 +  444: 287  150
    3    28 Krystyna       Augustyniak           108.29 -  272: 379   58
    4    53 Michał         Gołębiowski           100.00 -  257: 324   50
    5    71 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  332: 321  150
    6    50 Paweł          Opyc                  107.42 -  287: 399   57
    7    56 Krzysztof      Jaworski              103.34 +  357: 336  153
    8    56 Lucyna         Śniadach              109.70 +  364: 346  160
    9    47 Bogdan         Kozłowski             106.90 -  326: 349   57
   10    68 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.95 -  256: 398   55
   11    56 Paweł          Stefaniak             123.96 -  299: 465   74
   12    59 Sylwester      Gryz                  100.00 -  343: 380   50
   13    65 Piotr          Ziółkowski            100.00 -  340: 440   50
   14    67 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  307: 278  150
   15    65 Jan            Pawłowski             100.00 +  372: 353  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1423  / 15  94.87




	Rafał Wesołowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    46 Iwona          Baran                 108.83 -  306: 470   59
    6    54 Tomasz         Lempart               100.00 -  300: 315   50
    7    60 Sylwester      Wójcik                100.00 -  318: 327   50
    8    66 Piotr          Jakubiak              100.00 -  299: 372   50
    9    70 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  410: 243  150
   10    50 Jacek          Baltyn                100.00 -  260: 407   50
   11    77 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  411: 204  150
   13    70 Krzysztof      Sporczyk              100.00 =  357: 357  100
   14    71 Jan            Pawłowski             100.00 -  381: 403   50
   15    67 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  420: 304  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     859  / 10  85.90




	Andrzej Wróblewski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   13    44 Grzegorz       Pukniel               104.30 -  342: 401   54
   14    46 Edward         Stefaniak             114.19 +  400: 276  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     218  /  2 109.00




	Sylwester Wójcik 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    76 Beata          Piotrowska            108.97 -  309: 395   59
    2    45 Iwona          Baran                 108.83 -  338: 364   59
    3    73 Jolanta        Kruk                  100.00 +  335: 263  150
    4    52 Marek          Kocikowski            100.00 +  340: 275  150
    5    47 Michał         Makowski              100.00 -  300: 342   50
    6    58 Wiesław        Olewiński             110.59 -  286: 375   61
    7    60 Rafał          Wesołowski            100.00 +  327: 318  150
    8    64 Wojciech       Gołęcki               105.84 -  301: 323   56
    9    62 Władysław      Zieliński             109.25 -  302: 407   59
   10    64 Grzegorz       Gardynik              100.00 +  367: 366  150
   11    59 Ryszard        Niżewski              105.95 -  306: 410   56
   12    58 Krzysztof      Jaworski              103.34 -  380: 402   53
   13    66 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 -  301: 414   50
   14    68 Adam           Kędzior               100.00 +  292: 245  150
   15    66 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  342: 297  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1403  / 15  93.53




	Piotr Ziółkowski 100.00 Piaseczno                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    77 Andrzej        Rakoczy               108.97 -  285: 452   59
    2    57 Dariusz        Banaszek              136.60 -  236: 373   87
    3    74 Tomasz         Lempart               100.00 -  293: 404   50
    4    77 Maciej         Kutera                111.40 -  285: 318   61
    5    80 Tomasz         Olędzki               100.00 +  355: 329  150
    6    72 Marek          Kocikowski            100.00 -  214: 427   50
    7    75 Michał         Effler                100.00 -  316: 318   50
    8    80 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  439: 245  150
    9    70 Rafał          Wesołowski            100.00 -  243: 410   50
   10    73 Łukasz         Marks                 100.00 -  260: 321   50
   11    76 PAUZA
   12    69 Piotr          Jakubiak              100.00 +  383: 337  150
   13    65 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  440: 340  150
   14    58 Paweł          Frynia                107.81 -  300: 468   58
   15    66 Sylwester      Wójcik                100.00 -  297: 342   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1165  / 14  83.21




	Elżbieta Święcka 100.00 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    70 Krzysztof      Sporczyk              100.00 -  268: 381   50
    2    62 Jolanta        Kosmowska             100.00 -  284: 435   50
    3    68 Marcin         Bożek                 129.97 -  328: 365   80
    4    79 Bartosz        Ryś                   100.00 +  299: 294  150
    5    68 Norbert        Skrzyński             100.00 +  401: 388  150
    6    61 Jarosław       Michalak              117.51 -  315: 420   68
    7    66 Maria          Jarosz                100.00 +  357: 334  150
    8    62 Andrzej        Gostomski             106.78 -  284: 332   57
    9    65 Rafał          Marks                 100.00 -  284: 430   50
   10    65 Paweł          Frynia                107.81 +  383: 359  158
   11    58 Beata          Piotrowska            108.97 -  302: 381   59
   12    60 Jarosław       Kordalski             105.36 +  425: 267  155
   13    53 Iwona          Rutkowska             105.80 -  303: 354   56
   14    59 Jarosław       Sobczak               109.59 -  335: 489   60
   15    64 Małgorzata     Marks                 100.00 -  316: 405   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1343  / 15  89.53




	Łukasz Święcki 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    78 Iwona          Baran                 108.83 +  395: 371  159
    2     8 Marcin         Kozyra                124.64 -  237: 512   75
    3    52 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.95 +  340: 315  155
    4    39 Robert         Soszka                110.55 -  309: 317   61
    5    52 Halina         Roszak                116.39 -  359: 388   66
    6    55 Witold         Gwóźdź                100.00 -  329: 343   50
    7    55 Grzegorz       Święcki               133.16 -  259: 477   83
    8    73 Sebastian      Orzelski              100.00 +  352: 322  150
    9    55 Lucyna         Śniadach              109.70 +  420: 390  160
   10    67 Monika         Rubinstein            100.00 +  399: 398  150
   11    44 Dariusz        Białobrzewski         111.57 -  290: 347   62
   12    52 Beata          Piotrowska            108.97 +  378: 328  159
   13    43 Władysław      Zieliński             109.25 -  273: 360   59
   14    47 Robert         Kamiński              121.60 -  297: 403   72
   15    47 Wojciech       Próchniewicz          112.28 -  369: 435   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1523  / 15 101.53



Lista rankingowa na dzień 13-12-2003

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Skrobosz               Warszawa             143.95  27638  192
   2 Paweł Dawidson                 Częstochowa          142.13  22883  161
   3 Tomasz Zwoliński               Warszawa             141.29  27552  195
   4 Szymon Zaleski                 Poznań               140.92  16488  117
   5 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             139.63  26390  189
   6 Mateusz Żbikowski              Warszawa             139.30  26327  189
   7 Kazio Merklejn                 Szczecin             139.23  27011  194
   8 Dariusz Banaszek               Warszawa             137.96  26765  194
   9 Kamil Górka                    Łęczna               136.77  24893  182
  10 Szymon Fidziński               Warszawa             136.63  26369  193
  11 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 136.51  24571  180
  12 Marcin Mroziuk                 Warszawa             136.26  25753  189
  13 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          135.96   6526   48
  14 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             135.58  26438  195
  15 Maciej Gałecki                 Łódź                 135.27  25971  192
  16 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.97  20245  150
  17 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.93  26986  200
  18 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             134.21  26170  195
  19 Stanisław Rydzik               Warszawa             133.46  23756  178
  20 Radosław Konca                 Warszawa             132.74  25220  190
  21 Leszek Nowak                   Myślibórz            132.54   7555   57
  22 Grzegorz Święcki               Białystok            132.41  10063   76
  23 Justyna Fugiel                 Sandomierz           132.37  25150  190
  24 Marek Syczuk                   Warszawa             132.15  25240  191
  25 Marcin Kamiński                Warszawa             131.70   4346   33
  26 Krzysztof Mówka                Toruń                130.96  23442  179
  27 Wojciech Zemło                 Łódź                 130.75  25757  197
  28 Sławomir Kordjalik             Warszawa             130.27  25794  198
  29 Dawid Pikul                    Poznań               129.79  24660  190
  30 Andrzej Oleksiak               Ostróda              129.44  24594  190
  31 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      129.32  12285   95
  32 Małgorzata Kania               Milanówek            128.92  24624  191
  33 Andrzej Słapiński              Warszawa             128.04  14596  114
  34 Adam Weremczuk                 Łódź                 127.72  24522  192
  35 Andrzej Rechowicz              Katowice             127.38  22547  177
  36 Joanna Stępień                 Katowice             127.06  22235  175
  37 Sławomir Nosek                 Mielec               126.88  13830  109
  38 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.81  17246  136
  39 Marcin Bożek                   Będzin               126.52  11134   88
  40 Jarosław Puchalski             Łódź                 126.00  25075  199
  41 Stanisław Ochot                Katowice             125.63   9171   73
  42 Marek Roszak                   Poznań               125.58  23232  185
  43 Sergiusz Puchalski             Włocławek            125.31  17669  141
  44 Marcin Kozyra                  Warszawa             124.91  24483  196
  45 Krzysztof Pypno                Gliwice              124.47  10331   83
  46 Paweł Jackowski                Warszawa             124.42  19036  153
  47 Andrzej Szepczyński            Kraków               124.17  14652  118
  48 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             123.76  15841  128
  49 Aleksander Puchalski           Włocławek            123.61  23362  189
  50 Wiktor Stępień                 Katowice             123.34   9744   79
  51 Teresa Fortuna                 Lubin                123.29   4192   34
  52 Maciej Michalak                Łódź                 122.37   7220   59
  53 Sławomir Kucia                 Kraków               122.02  23184  190
  54 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       121.59   4134   34
  55 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  121.52  23575  194
  56 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.50  12393  102
  57 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.12  16836  139
  58 Marek Dudkiewicz               Milanówek            121.12  22891  189
  59 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       121.10  14895  123
  60 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             121.06  16343  135
  61 Aleksandra Merklejn            Szczecin             120.96  22861  189
  62 Tomasz Figiel                  Zawichost            120.84   4592   38
  63 Filip Warzecha                 Gdynia               120.83  14500  120
  64 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  120.59  23274  193
  65 Artur Owsiany                  Skierniewice         120.52   3736   31
  66 Lucyna Korga                   Zabrze               120.16  23070  192
  67 Andrzej Lożyński               Piastów              119.62   5981   50
  68 Radosław Sowiński              Warszawa             119.29  21592  181
  69 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             119.28  23737  199
  70 Maciej Perzyński               Piła                 119.23  13950  117
  71 Joanna Juszczak                Warszawa             119.08  23696  199
  72 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        119.01  17138  144
  73 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.91  21641  182
  74 Roman Sulima                   Warszawa             118.89  16883  142
  75 Magdalena Merklejn             Szczecin             118.71  23623  199
  76 Maciej Grabowski               Warszawa             118.51  11851  100
  77 Stanisław Gasik                Warszawa             118.37  20952  177
  78 Paweł Florek                   Nowa Wieś Wielka     118.28  17387  147
  79 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.23   9813   83
  80 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     117.16   6678   57
  81 Rafał Matczak                  Pruszków             117.14  23427  200
  82 Zdzisław Szota                 Warszawa             116.96  13099  112
  83 Jarosław Michalak              Łódź                 116.93  13681  117
  84 Paweł Subocz                   Szczecin             116.93   4677   40
  85 Jacek Pietruszka               Kraków               116.81   6308   54
  86 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            116.28   8372   72
  87 Beata Madej                    Lublin               115.64  18849  163
  88 Maurycy Machnio                Lipiany              115.49   5428   47
  89 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             115.45  21936  190
  90 Maciej Hebda                   Tarnów               115.45   3579   31
  91 Kamil Klinkosz                 Rumia                115.39  12462  108
  92 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.06  18525  161
  93 Arkadiusz Jaworski             Tychy                114.83  16191  141
  94 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.70  22251  194
  95 Katarzyna Stępień              Katowice             114.61   9398   82
  96 Halina Roszak                  Poznań               114.40  20248  177
  97 Marcin Figiel                  Zawichost            114.31  16004  140
  98 Michał Waszkiewicz             Warszawa             114.07  14030  123
  99 Irena Sołdan                   Rumia                113.77   9215   81
 100 Michał Sak                     Lublin               113.35   4194   37
 101 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  113.25   6229   55
 102 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           113.15  21838  193
 103 Michał Trumpus                 Wrocław              112.90   4403   39
 104 Piotr Rosół                    Warszawa             112.48  22384  199
 105 Jarosław Żuliński              Szczecin             112.41   7981   71
 106 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             112.26  21442  191
 107 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             112.23  22446  200
 108 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       112.20   8527   76
 109 Filip Klar                     Mielec               112.19  10209   91
 110 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               112.16  16151  144
 111 Kazimierz Merklejn             Szczecin             112.02  14674  131
 112 Grażyna Chmielewska            Mrągowo              111.93   4701   42
 113 Robert Soszka                  Warszawa             111.63  16409  147
 114 Maciej Kutera                  Warszawa             111.61  12835  115
 115 Marcin Skowron                 Zabrze               111.56   4351   39
 116 Ewa Ciszewska                  Katowice             111.47   8695   78
 117 Wiesław Olewiński              Warszawa             111.20  14901  134
 118 Bogdan Kozłowski               Białystok            111.19   6894   62
 119 Stefan Dawidson                Częstochowa          110.90  21847  197
 120 Grzegorz Matysiak              Kraków               110.78  10524   95
 121 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              110.75  16612  150
 122 Władysław Zieliński            Lębork               110.68   7526   68
 123 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.48  20660  187
 124 Iwona Baran                    Kraków               110.46  20103  182
 125 Piotr Krzemiński               Warszawa             110.45  10603   96
 126 Andrzej Rakoczy                Kraków               110.38  14018  127
 127 Ryszard Niżewski               Warszawa             110.31   7060   64
 128 Piotr Pietuchowski             Białystok            110.21   9368   85
 129 Jakub Zaryński                 Świnoujście          109.86   3955   36
 130 Paweł Majewski                 Warszawa             109.81  10981  100
 131 Krystyna Augustyniak           Łódź                 109.40   9408   86
 132 Elżbieta Jankowska             Wrocław              109.33   3936   36
 133 Filip Sosin                    Warszawa             109.13  18879  173
 134 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            108.96  11768  108
 135 Paweł Opyc                     Warszawa             108.84  21441  197
 136 Jerzy Luter                    Bytom                108.78  20560  189
 137 Jarosław Sobczak               Warszawa             108.62  19768  182
 138 Leszek Stecuła                 Bytom                108.58   9664   89
 139 Wojciech Jacyno                Warszawa             108.43   5530   51
 140 Miłosz Wrzałek                 Reda                 108.39  15392  142
 141 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             108.03  11991  111
 142 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  107.95  13817  128
 143 Beata Piotrowska               Łódź                 107.93  21586  200
 144 Paweł Jachowicz                Żyrardów             107.74   9697   90
 145 Maciej Śliwa                   Zabrze               107.67  10767  100
 146 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            107.47   8920   83
 147 Lucyna Śniadach                Rumia                106.80  20932  196
 148 Dorota Zielińska               Piaseczno            106.55  20138  189
 149 Jacek Petrus                   Wrocław              106.47   9582   90
 150 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.36  16167  152
 151 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         106.23   8286   78
 152 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           106.19  20919  197
 153 Jędrzej Florek                 Nowa Wieś Wielka     106.08  13897  131
 154 Renata Kowalska                Bielsko Biała        106.01  17597  166
 155 Roman Figiel                   Zawichost            105.96  14834  140
 156 Grażyna Puton                  Ruda Śląska          105.85   3599   34
 157 Grażyna Furman                 Sosnowiec            105.67   3804   36
 158 Piotr Mossakowski              Chorzów              105.50   3376   32
 159 Agnieszka Stefaniuk            Warszawa             105.27  10211   97
 160 Monika Siemaszko               Lipiany              105.21   5576   53
 161 Małgorzata Sulejewska          Kraków               105.19  11360  108
 162 Bogdan Pokojski                Piastów              105.15   4101   39
 163 Andrzej Gostomski              Łódź                 105.15  18611  177
 164 Jan Ziółkowski                 Rumia                105.14   6834   65
 165 Adam Jurkowski                 Knurów               104.97   8398   80
 166 Tomasz Żbikowski               Warszawa             104.88  19823  189
 167 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               104.87   9753   93
 168 Jarosław Wypart                Częstochowa          104.63  12870  123
 169 Marianna Kozłowska             Białystok            104.52   6271   60
 170 Małgorzata Niciporuk           Rumia                104.50   5643   54
 171 Sylwester Wójcik               Lublin               104.48   3448   33
 172 Grzegorz Pukniel               Lublin               104.43  20886  200
 173 Dorota Ziembowicz              Gliwice              104.31  17837  171
 174 Paweł Czubla                   Kock                 104.05   6867   66
 175 Marek Sitkowski                Warszawa             104.00   4264   41
 176 Paweł Szulc                    Szczecin             104.00   5096   49
 177 Mariusz Michalski              Inowrocław           103.48  13038  126
 178 Krzysztof Jaworski             Warszawa             103.42  10756  104
 179 Rafał Dąbrowski                Ostróda              103.32   7026   68
 180 Mariusz Makuch                 Zator                103.11   3609   35
 181 Adam Słapiński                 Warszawa             102.82   7609   74
 182 Paweł Ochot                    Katowice             102.19   7051   69
 183 Michał Szkudlarek              Pabianice            101.73   4476   44
 184 Jacek Baltyn                   Suchedniów           101.72   3662   36
 185 Joanna Kubik                   Częstochowa          101.65  10267  101
 186 Piotr Mańkowski                Warszawa             101.58   5993   59
 187 Adam Strzelczyk                Częstochowa          101.30   3039   30
 188 Zygmunt Skwarek                Katowice             101.28   3950   39
 189 Stanisław Harat                Kęty                 101.28   3646   36
 190 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            101.21  11943  118
 191 Bogusław Koszarski             Lądek Zdrój          101.17  10825  107
 192 Jolanta Kosmowska              Warszawa             101.17  20233  200
 193 Jarosław Kordalski             Lublin               100.63   5434   54
 194 Alina Białobrzewska            Gdynia               100.59  14787  147
 195 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              100.57   4727   47
 196 Krzysztof Sojka                Łódź                 100.52   6634   66
 197 Maciej Zięba                   Wrocław              100.29   4814   48
 198 Magdalena Oprządek             Siedlce              100.19   3206   32
 199 Michał Szymkowski              Wrocław               99.66   3488   35
 200 Piotr Wojciekiewicz            Katowice              99.65   4584   46
 201 Agata Wojciechowska            Poznań                99.60   2988   30
 202 Ewa Fiszer                     Wrocław               99.55   4181   42
 203 Krzysztof Krzyżewski           Świętajno             99.44   3580   36
 204 Adam Legięć                    Warszawa              99.31   6455   65
 205 Bożena Matysiak                Kraków                99.23   5259   53
 206 Paulina Hennig                 Gniezno               99.22   3175   32
 207 Andrzej Burczyk                Gdynia                99.12   4163   42
 208 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   99.06   4755   48
 209 Magdalena Podlaska             Warszawa              98.76   9876  100
 210 Anna Królak                    Warszawa              98.68   5625   57
 211 Marcin Królak                  Warszawa              98.63   2959   30
 212 Joanna Ostrowska               Warszawa              98.58  19518  198
 213 Małgorzata Jóźwiak             Iława                 98.47   6893   70
 214 Kszysztof Waberski             Łódź                  98.33   3540   36
 215 Henryk Ryś                     Warszawa              98.25   3537   36
 216 Ewa Zając                      Mrągowo               98.12   4023   41
 217 Irena Ficak                    Mielec                97.92   8127   83
 218 Renata Rosół                   Warszawa              97.79  18483  189
 219 Łukasz Święcki                 Białystok             97.52   3218   33
 220 Przemysław Pawlic              Wrocław               97.47   8480   87
 221 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno             97.45   3216   33
 222 Bartosz Orłowski               Bytom                 97.41   3799   39
 223 Norbert Skrzyński              Warszawa              97.21   8457   87
 224 Robert Drózd                   Wesoła                97.12  10586  109
 225 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                96.36   4047   42
 226 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa              96.32   7031   73
 227 Elżbieta Święcka               Białystok             96.28   3081   32
 228 Anna Arana                     Warszawa              96.03   3361   35
 229 Marta Dobrzańska               Kraków                96.00   3264   34
 230 Maria Jarosz                   Lublin                95.76  15130  158
 231 Magdalena Mroziuk              Warszawa              95.69  11291  118
 232 Arkadiusz Biegun               Kraków                95.55   4491   47
 233 Beata Kościańska               Lublin                95.44   4581   48
 234 Anna Pendowska                 Rumia                 95.24   5143   54
 235 Sebastian Markiewicz           Warszawa              95.08   3423   36
 236 Aneta Szubiak                  Łódź                  95.02   5036   53
 237 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              94.66   3597   38
 238 Tomasz Korpysz                 Warszawa              94.59   4824   51
 239 Marek Kocikowski               Ostróda               94.47   9353   99
 240 Krzysztof Kukier               Warszawa              94.42   4060   43
 241 Sylwester Gryz                 Zabrze                94.16   6497   69
 242 Anna Niedzielko                Szczecin              94.12   4800   51
 243 Monika Rubinstein              Warszawa              94.02  12411  132
 244 Andrzej Puchalski              Łódź                  94.00   4512   48
 245 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             93.86   7978   85
 246 Wojciech Sołdan                Rumia                 93.65   3746   40
 247 Adam Kotwica                   Gdańsk                93.21   3915   42
 248 Teresa Ząbek                   Warszawa              92.91   7526   81
 249 Marta Gostomska                Warszawa              92.90   9569  103
 250 Monika Dzik                    Poznań                92.87   3529   38
 251 Janusz Sojka                   Łódź                  92.65   3984   43
 252 Piotr Chmielewski              Mrągowo               92.53   3701   40
 253 Adam Cieśla                    Częstochowa           92.31   3323   36
 254 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.07   5340   58
 255 Agnieszka Krupka               Krosno                91.51   4850   53
 256 Jacek Cichecki                 Józefów               91.33   2740   30
 257 Paweł Kokoszka                 Kłomnice              91.02   5916   65
 258 Piotr Ingling                  Warszawa              90.84  10174  112
 259 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              89.93   9892  110
 260 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            89.57   7882   88
 261 Ziemowit Pazda                 Wrocław               89.09   6236   70
 262 Waldemar Bulkowski             Chojnów               88.80   3108   35
 263 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 264 Joanna Brychcy                 Katowice              88.65   8333   94
 265 Maciej Soska                   Lublin                88.55   7350   83
 266 Ewa Jobs                       Ostróda               88.42   3183   36
 267 Michał Sosin                   Warszawa              88.28   3443   39
 268 Piotr Madej                    Lublin                88.23  10941  124
 269 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             88.23  10146  115
 270 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       87.77   5705   65
 271 Rafał Wesołowski               Warszawa              86.32   3539   41
 272 Grażyna Wesołowska             Łódź                  85.61   4794   56
 273 Mariusz Rogalski               Iława                 85.03   3316   39
 274 Krzysztof Kruk                 Łódź                  85.02   7992   94
 275 Robert Włodarczyk              Wrocław               84.76   3475   41
 276 Krystyna Puchalska             Łódź                  84.54   3466   41
 277 Kacper Jachowicz               Żyrardów              83.67   5522   66
 278 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            83.41   2669   32
 279 Artur Kwiatkowski              Częstochowa           83.20   2496   30
 280 Jerzy Augustyniak              Łódź                  82.36   6342   77
 281 Jan Pawłowski                  Warszawa              81.86   6221   76
 282 Jolanta Bednarska              Łódź                  80.31   5461   68
 283 Halina Łubniewicz              Łódź                  79.25   3487   44
 284 Adam Kędzior                   Lublin                73.55   4266   58
 285 Tomasz Sulejewski              Kraków                69.67   3553   51
 286 Jolanta Kruk                   Łódź                  69.42   5068   73
 287 Barbara Szymańska              Gdańsk                68.12   2248   33
 288 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            64.05   2562   40




Poczekalnia na dzień 13-12-2003

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Grzegorz Jęczek                Łódź                  91.59   2656   29
   2 Sebastian Dudek                Częstochowa           87.55   2539   29
   3 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         83.52   2422   29
   4 Jerzy Ciesielski               Łódź                  93.68   2623   28
   5 Adam Zalewski                  Racibórz              74.79   2094   28
   6 Tomasz Lempart                 Kraków                96.63   2609   27
   7 Rafał Marks                    Warszawa              89.52   2417   27
   8 Andrzej Wróblewski             Warszawa             114.69   2982   26
   9 Kinga Niżewska                 Warszawa              95.46   2482   26
  10 Ilona Giryn                    Łódź                  94.46   2456   26
  11 Lech Rawski                    Kraków                90.19   2345   26
  12 Tomasz Olędzki                 Warszawa              84.96   2209   26
  13 Grzegorz Gardynik              Warszawa             102.92   2573   25
  14 Paweł Kapela                   Kraków                96.36   2409   25
  15 Dominik Piasecki               Słupsk               115.21   2765   24
  16 Jerzy Paszek                   Tarnowskie Góry      114.96   2759   24
  17 Magdalena Ochot                Katowice             109.58   2630   24
  18 Artur Tomczyk                  Piła                 107.79   2587   24
  19 Krzysztof Noskowicz            Toruń                106.67   2560   24
  20 Tomasz Ciejka                  Kraków               105.58   2534   24
  21 Jolanta Hoffmann               Kraków               105.21   2525   24
  22 Mirosław Konsik                Gdańsk               104.17   2500   24
  23 Tomasz Stencel                 Poznań               104.17   2500   24
  24 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   99.29   2383   24
  25 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   98.08   2354   24
  26 Grzegorz Sokołowski            Słupsk                97.96   2351   24
  27 Grzegorz Olędzki               Warszawa              97.83   2348   24
  28 Tomasz Rubaj                   Lublin                97.79   2347   24
  29 Mariusz Obłoza                 Szczecin              97.29   2335   24
  30 Joanna Markiewicz              Żyrardów              94.21   2261   24
  31 Andrzej Kroc                   Łódź                  91.67   2200   24
  32 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               90.12   2163   24
  33 Sławomir Czyżewski             Poznań                88.67   2128   24
  34 Małgorzata Rawska              Kraków                86.96   2087   24
  35 Joanna Rubaj                   Lublin                85.79   2059   24
  36 Jacek Rzepa                    Tychy                 85.04   2041   24
  37 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   81.83   1964   24
  38 Grzegorz Wilk                  Kraków               115.39   2654   23
  39 Dawid Dawidson                 Częstochowa          108.00   2484   23
  40 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             104.65   2407   23
  41 Marta Świątkowska              Wrocław              104.00   2392   23
  42 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 103.04   2370   23
  43 Eligiusz Jankowski             Wrocław              101.00   2323   23
  44 Robert Głowacki                Łódź                  98.61   2268   23
  45 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              89.74   2064   23
  46 Mikołaj Fidziński              Dębica                81.91   1884   23
  47 Olaf Czubla                    Łódź                  79.00   1817   23
  48 Maciej Mizgier                 Gdańsk               118.00   2596   22
  49 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           91.50   2013   22
  50 Teresa Zalewska                Racibórz              85.36   1878   22
  51 Wojciech Morawski              Gliwice              115.48   2425   21
  52 Marcin Tutka                   Wrocław               94.24   1979   21
  53 Zdzisław Parnicki              Słupsk                86.95   1826   21
  54 Anna Czarnecka                 Zgierz                86.76   1822   21
  55 Michał Gołębiowski             Warszawa              85.76   1801   21
  56 Ewa Lewandowska                Warszawa              79.00   1580   20
  57 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  58 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   58.70   1174   20
  59 Jarosław Kamienik              Słupsk               104.53   1986   19
  60 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   90.16   1713   19
  61 Małgorzata Kołodziejczyk       Ostróda               86.53   1644   19
  62 Andrzej Chmielewski            Warszawa             122.94   2213   18
  63 Agata Szkamruk                 Warszawa             116.56   2098   18
  64 Marcin Jędrzejczyk             Warszawa             106.83   1923   18
  65 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               103.78   1868   18
  66 Anita Bruska                   Gdynia               100.94   1817   18
  67 Grzegorz Kulawiak              Warszawa              97.33   1752   18
  68 Dawid Boczoń                   Zakopane              93.22   1678   18
  69 Wojciech Bochra                Lublin                70.06   1261   18
  70 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  131.65   2238   17
  71 Paweł Jędryka                  Tarnów               116.12   1974   17
  72 Michał  Borejko                Wrocław               97.47   1657   17
  73 Filip Sitkowski                Warszawa              92.00   1564   17
  74 Jacek Wszyndybył               Chojnów               76.24   1296   17
  75 Bogusław Macal                 Szczecin              89.81   1437   16
  76 Andrzej Bobik                  Chojnów               66.19   1059   16
  77 Bartosz Morawski               Gliwice              124.60   1869   15
  78 Michał Makowski                Warszawa             121.00   1815   15
  79 Mariusz Margalski              Warszawa             112.47   1687   15
  80 Michał Musielak                Bydgoszcz            110.87   1663   15
  81 Małgorzata Marks               Warszawa              89.07   1336   15
  82 Dariusz Kopera                 MińskMazowiecki       88.40   1326   15
  83 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa              78.00   1170   15
  84 Bogusław Kuma                  Słupsk               114.64   1605   14
  85 Paweł Górny                    Lublin                98.14   1374   14
  86 Łukasz Marks                   Warszawa              83.43   1168   14
  87 Anna Piętka                    Szczecin              78.29   1096   14
  88 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              59.43    832   14
  89 Paweł Stanosz                  Warszawa             161.15   2095   13
  90 Michał Krzemień                Kraków               115.00   1495   13
  91 Jacek Gasik                    Warszawa             106.62   1386   13
  92 Jarosław Soborak               Warszawa             105.00   1365   13
  93 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.77   1336   13
  94 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie  99.38   1292   13
  95 Marzena Szulc                  Szczecin              82.69   1075   13
  96 Iza Kraj                       Warszawa              60.77    790   13
  97 Martyna Białobrzewska          Gdynia                52.54    683   13
  98 Łukasz Kozub                   Brzesko              135.50   1626   12
  99 Kazimierz Faron                Warszawa             132.67   1592   12
 100 Mariola Pęczkowska             Warszawa             124.25   1491   12
 101 Jakub Kozłowski                Warszawa             123.92   1487   12
 102 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              120.08   1441   12
 103 Krzysztof Nowak                Lublin               116.33   1396   12
 104 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   1378   12
 105 Marta Deptuła                  Piaseczno            112.42   1349   12
 106 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 107 Paweł Kasprzak                 Warszawa             108.83   1306   12
 108 Renata Andracka                Poznań               108.08   1297   12
 109 Artur Irzyk                    Kraków               107.50   1290   12
 110 Jacek Lewiński                 Wrocław              106.08   1273   12
 111 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    105.25   1263   12
 112 Leszek Owsianko                Warszawa             102.33   1228   12
 113 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 114 Ewa Majewska                   Nowa Sól              98.92   1187   12
 115 Adam Czyściak                  Legnica               98.75   1185   12
 116 Leokadia Litwinowicz           Gliwice               97.50   1170   12
 117 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry       96.92   1163   12
 118 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 119 Dorota Ryś                     Warszawa              95.67   1148   12
 120 Rafał Mirowski                 Częstochowa           94.92   1139   12
 121 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 94.83   1138   12
 122 Katarzyna Kicińska             Lublin                94.58   1135   12
 123 Tomasz Juśkiewicz              Łódź                  94.42   1133   12
 124 Radosław Wróblewski            Mielec                94.33   1132   12
 125 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                94.25   1131   12
 126 Bartosz Muszyński              Słupsk                93.67   1124   12
 127 Paweł Byczyński                Bydgoszcz             92.67   1112   12
 128 Bartłomiej Kosman              Bielsko Biała         92.58   1111   12
 129 Patryk Pytlak                  Kielce                90.92   1091   12
 130 Grzegorz Tecław                Poznań                90.83   1090   12
 131 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 132 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 133 Piotr Morawski                 Gdańsk                89.83   1078   12
 134 Stanisław Stanek               Olkusz                89.83   1078   12
 135 Dominika Śniadach              Rumia                 89.83   1078   12
 136 Michał Karwacki                Dąbrowa Górnicza      89.67   1076   12
 137 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 138 Małgorzata Górska              Bydgoszcz             88.83   1066   12
 139 Michał Zdanowicz               Lublin                88.58   1063   12
 140 Edward Smołka                  Zabrze                87.42   1049   12
 141 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 142 Piotr Jańczyk                  Łódź                  86.83   1042   12
 143 Katarzyna Szulc                Szczecin              86.75   1041   12
 144 Piotr Grzybała                 Tarnów                86.33   1036   12
 145 Anna Skudlarska                Wrocław               86.17   1034   12
 146 Zbigniew Niedźwiedź            Lublin                86.08   1033   12
 147 Tomasz Jopek                   Wrocław               85.83   1030   12
 148 Anna Paradowska                Wejherowo             85.08   1021   12
 149 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               80.67    968   12
 150 Wojciech Wąs                   Warszawa              79.58    955   12
 151 Sławomir Szymański             Dobrzelin             78.17    938   12
 152 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 153 Tomasz Ulrych                  Tychy                 77.58    931   12
 154 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 155 Mirosław Norwajszas            Szczecin              77.00    924   12
 156 Stanisław Gajos                Strzelno              73.75    885   12
 157 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 158 Filip Dalecki                  Rumia                 61.33    736   12
 159 Jan Damer                      Lublin               140.09   1541   11
 160 Piotr Adamczyk                 Tarnów               101.64   1118   11
 161 Jakub Ciesielski               Poznań                96.82   1065   11
 162 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski   96.64   1063   11
 163 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 164 Anna Mikuć                     Wrocław               89.82    988   11
 165 Eliza Krasna                   Rumia                 88.82    977   11
 166 Przemysław Załęcki             Wałbrzych             88.45    973   11
 167 Jadwiga Niedźwiedź             Lublin                85.36    939   11
 168 Katarzyna Grodzicka            Warszawa              81.36    895   11
 169 Paweł Pędzisz                  Lipiany               81.18    893   11
 170 Jacek Stolarczyk               Zator                 81.18    893   11
 171 Szymon Pobudkiewicz            Warszawa              80.91    890   11
 172 Sylwia Bil                     Dąbrowa Górnicza.     80.36    884   11
 173 Paweł Górski                   Bydgoszcz             80.18    882   11
 174 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             80.09    881   11
 175 Katarzyna Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 176 Agnieszka Nieścierowicz        Szczecin              79.18    871   11
 177 Jacek Nowakowski               Bydgoszcz             78.00    858   11
 178 Jacek Mania                    Bielsko Biała         77.64    854   11
 179 Marta Zacharska                Słupsk                73.73    811   11
 180 Marcin Glazik                  Bydgoszcz             72.00    792   11
 181 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.82    790   11
 182 Dariusz Gątarski               Rzeszów               71.27    784   11
 183 Marcin Szopowski               Chojnów               71.00    781   11
 184 Adam Machnio                   Lipiany               70.64    777   11
 185 Małgorzata Czart               Olsztyn               70.18    772   11
 186 Grzegorz Roszak                Poznań                70.18    772   11
 187 Dorota Krzyżaniak              Słupsk                70.00    770   11
 188 Maciej Stolarczyk              Zator                 69.91    769   11
 189 Slawomir Zieliński             Lębork                65.73    723   11
 190 Margarita Malkowska            Poznań                65.64    722   11
 191 Ryszard Czarniewski            Lipiany               62.73    690   11
 192 Krzysztof Krause               Poznań                60.18    662   11
 193 Grzegorz Wielgoszewski         Wrocław               59.91    659   11
 194 Gniewomir Białek               Dębica                56.45    621   11
 195 Anna Peschak                   Kraków                53.55    589   11
 196 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze               105.50   1055   10
 197 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.30    833   10
 198 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             72.70    727   10
 199 Simona Pietrzak                Chojnów               72.70    727   10
 200 Martyna Kulczyńska             Ostróda               63.90    639   10
 201 Monika Kozłowska               Warszawa              53.10    531   10
 202 Daria Ślusarczyk               Chojnów               52.00    520   10
 203 Paweł Kamionka                 Szczecin             109.11    982    9
 204 Jarosław Karwacki              Dąbrowa Górnicza     105.56    950    9
 205 Jacek Panek                    Warszawa              97.22    875    9
 206 Andrzej Szymański              Łódź                  84.44    760    9
 207 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 208 Justyna Horbowska              Lublin                65.56    590    9
 209 Janusz Czerwik                 Zator                 53.67    483    9
 210 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              108.50    868    8
 211 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 212 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 213 Sylwia Wilczek                 Warszawa              64.62    517    8
 214 Łukasz Homa                    Bielsko Biała        139.29    975    7
 215 Janusz Grodzki                 Łódź                 131.14    918    7
 216 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 217 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 218 Janusz Kasza                   Kraków               100.86    706    7
 219 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.71    705    7
 220 Czesław Kozak                  Częstochowa           93.43    654    7
 221 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.86    636    7
 222 Andrzej Pikul                  Poznań                84.00    588    7
 223 Adam Pieńkowski                Rumia                 82.29    576    7
 224 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 225 Adam Sulejewski                Kraków                68.86    482    7
 226 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 227 Tomasz Leszczyński             Częstochowa           66.29    464    7
 228 Kamil Kozłowski                Częstochowa           65.57    459    7
 229 Sylwia Buks                    Warszawa              57.00    399    7
 230 Maciej Kwiatkowski             Częstochowa           54.29    380    7
 231 Piotr Niegowski                Ostróda               52.43    367    7
 232 Wojciech Olejarczyk            Nowe Miasto Lubawsk   52.00    364    7
 233 Andrzej Chylewski              Poznań               140.17    841    6
 234 Bartłomiej Boczek              Toruń                108.83    653    6
 235 Mikołaj Bednarek               Warszawa             104.17    625    6
 236 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 237 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.00    522    6
 238 Tomasz Lus                     Piła                  86.17    517    6
 239 Karol Tokarczyk                Warszawa              86.17    517    6
 240 Sylwia Orłowska                Warszawa              85.67    514    6
 241 Leszek Orłowski                Warszawa              85.33    512    6
 242 Grzegorz Olszewski             Augustów              71.50    429    6
 243 Adrian Przybylski              Częstochowa           70.00    420    6
 244 Daniel Zyśk                    Nowy Dwór Mazowieck   69.83    419    6
 245 Ewelina Stankiewicz            Elbląg                69.50    417    6
 246 Łukasz Degórski                Warszawa              69.00    414    6
 247 Paweł Błędowski                Częstochowa           68.17    409    6
 248 Anna Kosińska                  Lewin Brzeski         67.50    405    6
 249 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 250 Patryk Pajdzik                 Lipiany               55.50    333    6
 251 Ewa Wink                       Warszawa              51.83    311    6
 252 Dawid Mońko                    Wrocław               51.33    308    6
 253 Andrzej Stańczyk               Kraków               135.00    675    5
 254 Mateusz Zalega                 Łódź                 133.00    665    5
 255 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk               113.20    566    5
 256 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.00    550    5
 257 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 258 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 259 Zygmunt Korga                  Zabrze                76.00    380    5
 260 Paweł Morga                    Warszawa              76.00    380    5
 261 Piotr Tymoszuk                 Warszawa              75.60    378    5
 262 Joanna Kula                    Częstochowa           74.80    374    5
 263 Jacek Szczap                   Warszawa              74.60    373    5
 264 Elżbieta Korga                 Zabrze                74.40    372    5
 265 Zbigniew Szepczyński           Kraków                73.40    367    5
 266 Monika Kulawiak                Warszawa              72.80    364    5
 267 Krzysztof Orłowski             Warszawa              72.40    362    5
 268 Justyna Syrek                  Częstochowa           71.60    358    5
 269 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 270 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 271 Andrzej Nagwizda               Kraków                53.60    268    5
 272 Anna Mencina                   Warszawa              53.40    267    5
 273 Edyta Gomu#ka                  Cz#stochowa           50.80    254    5
 274 Agata Gnabasik                 Poznań                82.50    330    4
 275 Piotr Konopka                  Ostróda               80.50    322    4
 276 Krzysztof Białecki             Warszawa              79.00    316    4
 277 Maria Majos                    Warszawa              77.75    311    4
 278 Magdalena Majos                Warszawa              75.00    300    4
 279 Władysław Babula               Inowrocław            63.25    253    4
 280 Piotr Jakimowicz               Poznań               150.00    450    3
 281 Witold Gwóźdź                  Warszawa             128.00    384    3
 282 Dominik Loch                   Częstochowa          119.67    359    3
 283 Tatiana Drzycimska             Wrocław              107.67    323    3
 284 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 285 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 286 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 287 Sławomir Budek                 Warszawa              87.00    261    3
 288 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 289 Elżbieta Kukla                 Częstochowa           85.33    256    3
 290 Anna Majos                     Warszawa              83.33    250    3
 291 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   83.33    250    3
 292 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 293 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 294 Jolanta Turzańska              Zabrze                57.33    172    3
 295 Piotr Pyzel                    Warszawa              57.00    171    3
 296 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 297 Eryk Białecki                  Warszawa              54.67    164    3
 298 Aleksandra Franaszczyk         Łódź                  54.33    163    3
 299 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 300 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 301 Teresa Prokopczuk              Warszawa              54.00    162    3
 302 Piotr Prokopczuk               Warszawa              54.00    162    3
 303 Joanna Słapińska               Olsztyn               50.00    150    3
 304 Paweł Graczykowski             Łódź                 109.00    218    2
 305 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 306 Maciek Michalak                Bydgoszcz            104.50    209    2
 307 Arkadiusz Karasewicz           Wrocław              104.00    208    2
 308 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 309 Barbara Belof                  Polkowice            100.00    200    2
 310 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 311 Anna Żyła                      Wrocław              100.00    200    2
 312 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 313 Alicja Bielecka                Poznań                63.50    127    2
 314 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 315 Tina Policińska                Częstochowa           58.00    116    2
 316 Sławomir Kurkiewicz            Warszawa              57.50    115    2
 317 Tomasz Molenda                 Szczecin              57.50    115    2
 318 Kamil Piskorz                  Piastów               57.00    114    2
 319 Cezary Bajorek                 Bydgoszcz             55.00    110    2
 320 Izabela Dudek                  Częstochowa           54.50    109    2
 321 Wojciech Knypiński             Bydgoszcz             54.50    109    2
 322 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 323 Izabela Redlińska              Warszawa              53.00    106    2
 324 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 325 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 326 Janusz Naumowicz               Rumia                 52.00    104    2
 327 Damian Więciorkowski           Częstochowa           52.00    104    2
 328 Krzysztof Kononowicz           Piastów               51.00    102    2
 329 Maciej Leszczyński             Łódź                  50.00    100    2
 330 Radosław Leszczyński           Łódź                  50.00    100    2
 331 Joanna Rubaj                   Lublin                50.00    100    2
 332 Sylwia Skokowska               Chojnów               50.00    100    2
 333 Magdalena Wanot                Warszawa              69.00     69    1
 334 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 335 Marek Kasprzak                 Częstochowa           53.00     53    1
 336 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 337 Kinga Bossy                    Poznań                50.00     50    1
 338 Barbara Graczykowska           Łódź                  50.00     50    1
 339 Agata Majos                    Warszawa              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie