Łódź 4
listopada
Łódź 4- 5 listopada VI Mistrzostwa ŁodziGrand Prix 2000
Warszawa18
listopada
Warszawa 18-26 listopada VIII Mistrzostwa Polski
Warszawa17
grudnia
Warszawa 17 grudnia Turniej Gwiazdkowy
VIII Mistrzostwa Polski18 - 26 listopada 2000 — VIII Mistrzostwa PolskiInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

VIII Mistrzostwa PolskiWarszawa, 18 - 26 listopada 2000

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Mariusz Skrobosz (Warszawa)
 2. Jacek Pietruszka (Kraków) 
 3-4. Tomasz Zwoliński (Warszawa)
 Paweł Stanosz (Warszawa)
 5-8. Marcin Mroziuk (Warszawa)
 Maciej Czupryniak (Milanówek)
 Dariusz Puton (Ruda Śląska)
 Dariusz Banaszek (Warszawa)
1 partia finałowa VIII Pucharu Polski - Mariusz Skrobosz : Jacek Pietruszka
2 partia finałowa VIII Pucharu Polski - Jacek Pietruszka : Mariusz Skrobosz
3 partia finałowa VIII Pucharu Polski - Mariusz Skrobosz : Jacek Pietruszka
4 partia finałowa VIII Pucharu Polski - Jacek Pietruszka : Mariusz Skrobosz
5 partia finałowa VIII Pucharu Polski - Mariusz Skrobosz : Jacek Pietruszka
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VII Mistrzostwa Polski
VI Mistrzostwa Polski
V Mistrzostwa Polski




Wyniki turnieju Finał VIII IMP'00

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               133.41      3.0     2001      715      159
  2 Jacek           Pietruszka           Kraków                 132.90      2.0     1842      615     -159

Wyniki turnieju Półfinał MP'00 1

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               132.83      2.0      787      380       92
  2 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               139.75      0.0      695      166      -92

Wyniki turnieju Półfinał MP'00 2

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Jacek           Pietruszka           Kraków                 132.88      1.0      810      268       77
  2 Paweł           Stanosz              Warszawa               134.49      1.0      733      266      -77

Wyniki turnieju Ćwierćfinał1

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               140.15      1.0      831      272      129
  2 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            135.92      1.0      702      280     -129
  3 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               133.14      1.0      659      264        1
  4 Marcin          Mroziuk              Warszawa               131.64      1.0      658      266       -1

Wyniki turnieju Ćwierćfinał 2

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Paweł           Stanosz              Warszawa               134.49      2.0      838      384      221
  2 Jacek           Pietruszka           Kraków                 132.88      2.0      732      372      170
  3 Dariusz         Banaszek             Warszawa               141.95      0.0      617      168     -221
  4 Maciej          Czupryniak           Milanówek              136.00      0.0      562      166     -170

Wyniki turnieju Grupa H

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               139.75      4.5     1759      694      494
  2 Marcin          Mroziuk              Warszawa               131.25      3.5     1661      603      471
  3 Wiktor          Stępień              Katowice               118.99      1.5     1669      415      264
  4 Katarzyna       Stępień              Katowice               125.68      1.5     1630      408      236
  5 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               117.86      1.5     1483      416       35


Wyniki turnieju Grupa I

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               132.83      2.0     1287      449      267
  2 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            135.70      2.0     1102      446      -65
  3 Leszek          Nowak                Myślibórz              130.56      1.0     1017      351      -54
  4 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   131.67      1.0      972      350     -148

Wyniki turnieju Grupa J

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Maciej          Czupryniak           Milanówek              136.00      2.0     1229      454      115
  2 Paweł           Stanosz              Warszawa               134.49      2.0     1213      456      215
  3 Małgorzata      Kania                Milanówek              129.33      2.0     1150      461     -132
  4 Paweł           Dawidson             Częstochowa            141.21      0.0     1005      249     -198

Wyniki turnieju Grupa K

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dariusz         Banaszek             Warszawa               141.95      2.0     1190      432      260
  2 Jacek           Pietruszka           Kraków                 132.88      2.0     1002      441      -91
  3 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         126.34      1.0     1057      348      -18
  4 Andrzej         Rechowicz            Katowice               122.90      1.0      960      351     -151

Wyniki turnieju Grupa A

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Leszek          Nowak                Myślibórz              126.49      7.0     2954     1178      830
  2 Paweł           Dawidson             Częstochowa            141.34      5.0     2830      963      576
  3 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    119.93      4.0     2489      884       24
  4 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   114.04      4.0     2273      890     -193
  5 Grzegorz        Święcki              Białystok              125.80      3.0     2597      778       99
  6 Robert          Kaciński             Kazimierza Wielka      119.96      3.0     2515      784     -271
  7 Roman           Figiel               Zawichost              102.44      2.0     2294      702     -356
  8 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             104.79      0.0     1900      499     -709

Wyniki turnieju Grupa B

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Małgorzata      Kania                Milanówek              127.30      6.0     2579     1084      330
  2 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               139.46      5.0     2744      972      325
  3 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               116.98      5.0     2708      994      368
  4 Sławomir        Nosek                Mielec                 121.03      4.0     2655      890       79
  5 Jarosław        Borowski             Bielsk Podlaski        128.30      3.0     2547      783      -44
  6 Jerzy           Matyasik             Kraków                 119.85      3.0     2542      791       20
  7 Maciej          Gałecki              Łódź                   108.57      1.0     2267      602     -375
  8 Maurycy         Machnio              Lipiany                100.00      1.0     2110      611     -703

Wyniki turnieju Grupa C

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         125.38      5.0     2503      997      116
  2 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            136.09      4.0     2777      886      388
  3 Joanna          Stępień              Katowice               121.65      4.0     2620      900      230
  4 Marek           Roszak               Poznań                 118.60      3.0     2509      803     -225
  5 Zdzisław        Szota                Warszawa               127.93      3.0     2456      794      -62
  6 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         113.76      3.0     2434      808     -325
  7 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               119.18      3.0     2403      803     -145
  8 Maciej          Grabowski            Warszawa               108.69      3.0     2385      813       23

Wyniki turnieju Grupa D

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Maciej          Czupryniak           Milanówek              135.01      6.0     2772     1069      311
  2 Katarzyna       Stępień              Katowice               124.71      5.0     2579      979      148
  3 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               111.00      5.0     2540      993       45
  4 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               128.85      4.0     2528      875      171
  5 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                122.16      3.0     2519      782      -20
  6 Wiesław         Olewiński            Warszawa               106.47      3.0     2514      798       73
  7 Piotr           Jachimowicz          Warszawa               107.57      1.0     2468      596     -357
  8 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               118.48      1.0     2310      586     -371

Wyniki turnieju Grupa E

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   130.30      6.0     2805     1082      668
  2 Andrzej         Rechowicz            Katowice               122.23      5.0     2744      990      346
  3 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               135.94      5.0     2424      976      107
  4 Andrzej         Szepczyński          Kraków                 124.16      4.0     2374      888     -165
  5 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          114.39      3.0     2692      798      252
  6 Walenty         Siemaszko            Lipiany                115.33      2.0     2335      697     -145
  7 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             117.48      2.0     2024      695     -476
  8 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               103.50      1.0     2099      608     -587

Wyniki turnieju Grupa F

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Wiktor          Stępień              Katowice               117.68      5.0     2606     1004      250
  2 Jacek           Pietruszka           Kraków                 132.17      5.0     2591      990      233
  3 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          114.40      4.0     2496      908      -58
  4 Stanisław       Rydzik               Warszawa               124.27      3.0     2637      798        8
  5 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              118.83      3.0     2540      803      107
  6 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         122.46      3.0     2457      800     -123
  7 Radosław        Konca                Warszawa               109.21      3.0     2379      813     -240
  8 Paweł           Stefaniak            Biała Podlaska         134.48      2.0     2415      688     -177

Wyniki turnieju Grupa G

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               133.05      5.0     2812      999      600
  2 Paweł           Stanosz              Warszawa               134.09      4.0     2822      898      296
  3 Wojciech        Zemło                Łódź                   117.41      4.0     2580      915      108
  4 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               123.36      4.0     2567      909       28
  5 Jakub           Kozłowski            Warszawa               114.32      4.0     2386      918     -198
  6 Marek           Antosik              Nowy Dwór Mazowiecki   118.49      3.0     2503      814       47
  7 Jarosław        Michalak             Łódź                   123.52      3.0     2315      808     -297
  8 Stefan          Dawidson             Częstochowa            118.53      1.0     2169      613     -584

Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Finał VIII IMP'00



	Mariusz Skrobosz 133.41 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Jacek          Pietruszka            132.90 +  362: 291  183
    2     1 Jacek          Pietruszka            132.90 -  415: 417   83
    3     1 Jacek          Pietruszka            132.90 +  353: 343  183
    4     1 Jacek          Pietruszka            132.90 +  485: 401  183
    5     1 Jacek          Pietruszka            132.90 -  386: 390   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     715  /  5 143.00




	Jacek Pietruszka 132.90 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              133.41 -  291: 362   83
    2     1 Mariusz        Skrobosz              133.41 +  417: 415  183
    3     1 Mariusz        Skrobosz              133.41 -  343: 353   83
    4     1 Mariusz        Skrobosz              133.41 -  401: 485   83
    5     1 Mariusz        Skrobosz              133.41 +  390: 386  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     615  /  5 123.00


Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Półfinał MP'00 1



	Tomasz Zwoliński 139.75 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              132.83 -  383: 397   83
    2     1 Mariusz        Skrobosz              132.83 -  312: 390   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     166  /  2  83.00




	Mariusz Skrobosz 132.83 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             139.75 +  397: 383  190
    2     1 Tomasz         Zwoliński             139.75 +  390: 312  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     380  /  2 190.00


Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Półfinał MP'00 2



	Paweł Stanosz 134.49 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Jacek          Pietruszka            132.88 +  393: 372  183
    2     1 Jacek          Pietruszka            132.88 -  340: 438   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     266  /  2 133.00




	Jacek Pietruszka 132.88 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Paweł          Stanosz               134.49 -  372: 393   84
    2     1 Paweł          Stanosz               134.49 +  438: 340  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     268  /  2 134.00

Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Ćwierćfinał1



	Tomasz Zwoliński 140.15 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Puton                 135.92 -  367: 421   86
    2     1 Dariusz        Puton                 135.92 +  464: 281  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     272  /  2 136.00




	Dariusz Puton 135.92 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             140.15 +  421: 367  190
    2     1 Tomasz         Zwoliński             140.15 -  281: 464   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     280  /  2 140.00




	Mariusz Skrobosz 133.14 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marcin         Mroziuk               131.64 -  287: 361   82
    2     2 Marcin         Mroziuk               131.64 +  372: 297  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     264  /  2 132.00




	Marcin Mroziuk 131.64 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              133.14 +  361: 287  183
    2     2 Mariusz        Skrobosz              133.14 -  297: 372   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     266  /  2 133.00


Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Ćwierćfinał 2



	Dariusz Banaszek 141.95 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Paweł          Stanosz               134.49 -  304: 407   84
    2     1 Paweł          Stanosz               134.49 -  313: 431   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     168  /  2  84.00




	Maciej Czupryniak 136.00 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Jacek          Pietruszka            132.88 -  274: 393   83
    2     2 Jacek          Pietruszka            132.88 -  288: 339   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     166  /  2  83.00




	Paweł Stanosz 134.49 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Banaszek              141.95 +  407: 304  192
    2     1 Dariusz        Banaszek              141.95 +  431: 313  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     384  /  2 192.00




	Jacek Pietruszka 132.88 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Maciej         Czupryniak            136.00 +  393: 274  186
    2     2 Maciej         Czupryniak            136.00 +  339: 288  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     372  /  2 186.00


Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Grupa H



	Tomasz Zwoliński 139.75 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz.J    Merklejn              117.86 +  324: 310  168
    2     3 PAUZA
    3     1 Katarzyna      Stępień               125.68 +  386: 329  176
    4     2 Wiktor         Stępień               118.99 +  384: 369  169
    5     1 Marcin         Mroziuk               131.25 +  365: 257  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     694  /  4 173.50




	Marcin Mroziuk 131.25 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 PAUZA
    2     2 Wiktor         Stępień               118.99 +  373: 282  169
    3     2 Kazimierz.J    Merklejn              117.86 +  385: 272  168
    4     1 Katarzyna      Stępień               125.68 +  346: 271  176
    5     1 Tomasz         Zwoliński             139.75 -  257: 365   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     603  /  4 150.75




	Katarzyna Stępień 125.68 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Wiktor         Stępień               118.99 -  311: 398   69
    2     1 Kazimierz.J    Merklejn              117.86 +  419: 264  168
    3     1 Tomasz         Zwoliński             139.75 -  329: 386   90
    4     1 Marcin         Mroziuk               131.25 -  271: 346   81
    5     3 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     408  /  4 102.00




	Wiktor Stępień 118.99 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Katarzyna      Stępień               125.68 +  398: 311  176
    2     2 Marcin         Mroziuk               131.25 -  282: 373   81
    3     3 PAUZA
    4     2 Tomasz         Zwoliński             139.75 -  369: 384   90
    5     2 Kazimierz.J    Merklejn              117.86 -  320: 337   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     415  /  4 103.75




	Kazimierz.J Merklejn 117.86 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Zwoliński             139.75 -  310: 324   90
    2     1 Katarzyna      Stępień               125.68 -  264: 419   76
    3     2 Marcin         Mroziuk               131.25 -  272: 385   81
    4     3 PAUZA
    5     2 Wiktor         Stępień               118.99 +  337: 320  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     416  /  4 104.00


Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Grupa I



	Dariusz Puton 135.70 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Orzeł                 131.67 +  367: 275  182
    2     2 Mariusz        Skrobosz              132.83 -  324: 519   83
    3     1 Leszek         Nowak                 130.56 +  411: 373  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     446  /  3 148.67




	Mariusz Skrobosz 132.83 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Leszek         Nowak                 130.56 -  329: 330   81
    2     2 Dariusz        Puton                 135.70 +  519: 324  186
    3     2 Mariusz        Orzeł                 131.67 +  439: 366  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     449  /  3 149.67




	Mariusz Orzeł 131.67 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Puton                 135.70 -  275: 367   86
    2     1 Leszek         Nowak                 130.56 +  331: 314  181
    3     2 Mariusz        Skrobosz              132.83 -  366: 439   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Leszek Nowak 130.56 Myślibórz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              132.83 +  330: 329  183
    2     1 Mariusz        Orzeł                 131.67 -  314: 331   82
    3     1 Dariusz        Puton                 135.70 -  373: 411   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     351  /  3 117.00


Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Grupa J



	Paweł Dawidson 141.21 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Paweł          Stanosz               134.49 -  331: 355   84
    2     1 Małgorzata     Kania                 129.33 -  389: 405   79
    3     2 Maciej         Czupryniak            136.00 -  285: 443   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     249  /  3  83.00




	Maciej Czupryniak 136.00 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Małgorzata     Kania                 129.33 +  509: 355  179
    2     2 Paweł          Stanosz               134.49 -  277: 474   84
    3     2 Paweł          Dawidson              141.21 +  443: 285  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     454  /  3 151.33




	Paweł Stanosz 134.49 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Paweł          Dawidson              141.21 +  355: 331  191
    2     2 Maciej         Czupryniak            136.00 +  474: 277  186
    3     1 Małgorzata     Kania                 129.33 -  384: 390   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     456  /  3 152.00




	Małgorzata Kania 129.33 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Maciej         Czupryniak            136.00 -  355: 509   86
    2     1 Paweł          Dawidson              141.21 +  405: 389  191
    3     1 Paweł          Stanosz               134.49 +  390: 384  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     461  /  3 153.67


Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Grupa K



	Dariusz Banaszek 141.95 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Andrzej        Rechowicz             122.90 +  451: 269  173
    2     1 Ryszard        Dębski                126.34 -  329: 351   76
    3     1 Jacek          Pietruszka            132.88 +  410: 310  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     432  /  3 144.00




	Jacek Pietruszka 132.88 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Ryszard        Dębski                126.34 +  373: 365  176
    2     2 Andrzej        Rechowicz             122.90 +  319: 318  173
    3     1 Dariusz        Banaszek              141.95 -  310: 410   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     441  /  3 147.00




	Ryszard Dębski 126.34 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jacek          Pietruszka            132.88 -  365: 373   83
    2     1 Dariusz        Banaszek              141.95 +  351: 329  192
    3     2 Andrzej        Rechowicz             122.90 -  341: 373   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     348  /  3 116.00




	Andrzej Rechowicz 122.90 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Banaszek              141.95 -  269: 451   92
    2     2 Jacek          Pietruszka            132.88 -  318: 319   83
    3     2 Ryszard        Dębski                126.34 +  373: 341  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     351  /  3 117.00


Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Grupa A



	Paweł Dawidson 141.34 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Zbigniew       Wietecki              119.93 +  442: 293  170
    2     1 Grzegorz       Święcki               125.80 +  427: 305  176
    3     1 Leszek         Nowak                 126.49 -  356: 403   76
    4     2 Roman          Figiel                102.44 +  358: 274  152
    5     2 Robert         Kaciński              119.96 +  453: 346  170
    6     2 Wojciech       Gołęcki               104.79 +  404: 236  155
    7     2 Karol          Wyrębkiewicz          114.04 -  390: 397   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     963  /  7 137.57




	Leszek Nowak 126.49 Myślibórz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Karol          Wyrębkiewicz          114.04 +  413: 291  164
    2     2 Zbigniew       Wietecki              119.93 +  398: 321  170
    3     1 Paweł          Dawidson              141.34 +  403: 356  191
    4     1 Robert         Kaciński              119.96 +  552: 265  170
    5     1 Roman          Figiel                102.44 +  422: 295  152
    6     1 Grzegorz       Święcki               125.80 +  399: 343  176
    7     1 Wojciech       Gołęcki               104.79 +  367: 253  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1178  /  7 168.29




	Grzegorz Święcki 125.80 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Roman          Figiel                102.44 +  444: 288  152
    2     1 Paweł          Dawidson              141.34 -  305: 427   91
    3     2 Zbigniew       Wietecki              119.93 -  313: 354   70
    4     3 Karol          Wyrębkiewicz          114.04 -  312: 329   64
    5     3 Wojciech       Gołęcki               104.79 +  432: 282  155
    6     1 Leszek         Nowak                 126.49 -  343: 399   76
    7     4 Robert         Kaciński              119.96 +  448: 419  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     778  /  7 111.14




	Robert Kaciński 119.96 Kazimierza Wielka        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Wojciech       Gołęcki               104.79 +  348: 283  155
    2     3 Roman          Figiel                102.44 -  273: 368   52
    3     3 Karol          Wyrębkiewicz          114.04 +  433: 309  164
    4     1 Leszek         Nowak                 126.49 -  265: 552   76
    5     2 Paweł          Dawidson              141.34 -  346: 453   91
    6     3 Zbigniew       Wietecki              119.93 +  431: 373  170
    7     4 Grzegorz       Święcki               125.80 -  419: 448   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     784  /  7 112.00




	Zbigniew Wietecki 119.93 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Paweł          Dawidson              141.34 -  293: 442   91
    2     2 Leszek         Nowak                 126.49 -  321: 398   76
    3     2 Grzegorz       Święcki               125.80 +  354: 313  176
    4     4 Wojciech       Gołęcki               104.79 +  381: 305  155
    5     4 Karol          Wyrębkiewicz          114.04 +  275: 254  164
    6     3 Robert         Kaciński              119.96 -  373: 431   70
    7     3 Roman          Figiel                102.44 +  492: 322  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     884  /  7 126.29




	Karol Wyrębkiewicz 114.04 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Leszek         Nowak                 126.49 -  291: 413   76
    2     4 Wojciech       Gołęcki               104.79 +  302: 271  155
    3     3 Robert         Kaciński              119.96 -  309: 433   70
    4     3 Grzegorz       Święcki               125.80 +  329: 312  176
    5     4 Zbigniew       Wietecki              119.93 -  254: 275   70
    6     4 Roman          Figiel                102.44 +  391: 372  152
    7     2 Paweł          Dawidson              141.34 +  397: 390  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     890  /  7 127.14




	Wojciech Gołęcki 104.79 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Robert         Kaciński              119.96 -  283: 348   70
    2     4 Karol          Wyrębkiewicz          114.04 -  271: 302   64
    3     4 Roman          Figiel                102.44 -  270: 375   52
    4     4 Zbigniew       Wietecki              119.93 -  305: 381   70
    5     3 Grzegorz       Święcki               125.80 -  282: 432   76
    6     2 Paweł          Dawidson              141.34 -  236: 404   91
    7     1 Leszek         Nowak                 126.49 -  253: 367   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     499  /  7  71.29




	Roman Figiel 102.44 Zawichost              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Grzegorz       Święcki               125.80 -  288: 444   76
    2     3 Robert         Kaciński              119.96 +  368: 273  170
    3     4 Wojciech       Gołęcki               104.79 +  375: 270  155
    4     2 Paweł          Dawidson              141.34 -  274: 358   91
    5     1 Leszek         Nowak                 126.49 -  295: 422   76
    6     4 Karol          Wyrębkiewicz          114.04 -  372: 391   64
    7     3 Zbigniew       Wietecki              119.93 -  322: 492   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     702  /  7 100.29


Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Grupa B



	Tomasz Zwoliński 139.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Jerzy          Matyasik              119.85 +  381: 377  170
    2     1 Małgorzata     Kania                 127.30 +  380: 370  177
    3     1 Jarosław       Borowski              128.30 -  375: 376   78
    4     3 Maciej         Gałecki               108.57 +  408: 360  159
    5     2 Sławomir       Nosek                 121.03 +  474: 310  171
    6     1 Kazimierz.J    Merklejn              116.98 -  336: 356   67
    7     1 Maurycy        Machnio               100.00 +  390: 270  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     972  /  7 138.86




	Jarosław Borowski 128.30 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kazimierz.J    Merklejn              116.98 -  328: 406   67
    2     2 Sławomir       Nosek                 121.03 -  354: 388   71
    3     1 Tomasz         Zwoliński             139.46 +  376: 375  189
    4     4 Maurycy        Machnio               100.00 +  491: 311  150
    5     4 Maciej         Gałecki               108.57 +  376: 288  159
    6     3 Jerzy          Matyasik              119.85 -  248: 421   70
    7     2 Małgorzata     Kania                 127.30 -  374: 402   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     783  /  7 111.86




	Małgorzata Kania 127.30 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Maciej         Gałecki               108.57 +  427: 286  159
    2     1 Tomasz         Zwoliński             139.46 -  370: 380   89
    3     2 Sławomir       Nosek                 121.03 +  352: 325  171
    4     2 Jerzy          Matyasik              119.85 +  350: 324  170
    5     1 Kazimierz.J    Merklejn              116.98 +  319: 239  167
    6     2 Maurycy        Machnio               100.00 +  359: 321  150
    7     2 Jarosław       Borowski              128.30 +  402: 374  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1084  /  7 154.86




	Sławomir Nosek 121.03 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Maurycy        Machnio               100.00 +  499: 276  150
    2     2 Jarosław       Borowski              128.30 +  388: 354  178
    3     2 Małgorzata     Kania                 127.30 -  325: 352   77
    4     1 Kazimierz.J    Merklejn              116.98 -  303: 454   67
    5     2 Tomasz         Zwoliński             139.46 -  310: 474   89
    6     4 Maciej         Gałecki               108.57 +  399: 333  159
    7     4 Jerzy          Matyasik              119.85 +  431: 333  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     890  /  7 127.14




	Jerzy Matyasik 119.85 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             139.46 -  377: 381   89
    2     3 Maciej         Gałecki               108.57 -  329: 412   59
    3     3 Kazimierz.J    Merklejn              116.98 +  399: 393  167
    4     2 Małgorzata     Kania                 127.30 -  324: 350   77
    5     3 Maurycy        Machnio               100.00 +  359: 307  150
    6     3 Jarosław       Borowski              128.30 +  421: 248  178
    7     4 Sławomir       Nosek                 121.03 -  333: 431   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     791  /  7 113.00




	Kazimierz.J Merklejn 116.98 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jarosław       Borowski              128.30 +  406: 328  178
    2     4 Maurycy        Machnio               100.00 +  462: 320  150
    3     3 Jerzy          Matyasik              119.85 -  393: 399   70
    4     1 Sławomir       Nosek                 121.03 +  454: 303  171
    5     1 Małgorzata     Kania                 127.30 -  239: 319   77
    6     1 Tomasz         Zwoliński             139.46 +  356: 336  189
    7     3 Maciej         Gałecki               108.57 +  398: 335  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     994  /  7 142.00




	Maciej Gałecki 108.57 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Małgorzata     Kania                 127.30 -  286: 427   77
    2     3 Jerzy          Matyasik              119.85 +  412: 329  170
    3     4 Maurycy        Machnio               100.00 -  253: 305   50
    4     3 Tomasz         Zwoliński             139.46 -  360: 408   89
    5     4 Jarosław       Borowski              128.30 -  288: 376   78
    6     4 Sławomir       Nosek                 121.03 -  333: 399   71
    7     3 Kazimierz.J    Merklejn              116.98 -  335: 398   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     602  /  7  86.00




	Maurycy Machnio 100.00 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Sławomir       Nosek                 121.03 -  276: 499   71
    2     4 Kazimierz.J    Merklejn              116.98 -  320: 462   67
    3     4 Maciej         Gałecki               108.57 +  305: 253  159
    4     4 Jarosław       Borowski              128.30 -  311: 491   78
    5     3 Jerzy          Matyasik              119.85 -  307: 359   70
    6     2 Małgorzata     Kania                 127.30 -  321: 359   77
    7     1 Tomasz         Zwoliński             139.46 -  270: 390   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     611  /  7  87.29

Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Grupa C



	Dariusz Puton 136.09 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Andrzej        Kwiatkowski           119.18 +  407: 263  169
    2     1 Zdzisław       Szota                 127.93 +  398: 350  178
    3     1 Joanna         Stępień               121.65 -  365: 367   72
    4     2 Maciej         Grabowski             108.69 -  268: 411   59
    5     2 Ryszard        Dębski                125.38 -  327: 411   75
    6     4 Edward         Stefaniak             113.76 +  556: 251  164
    7     4 Marek          Roszak                118.60 +  456: 336  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     886  /  7 126.57




	Zdzisław Szota 127.93 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Edward         Stefaniak             113.76 +  406: 344  164
    2     1 Dariusz        Puton                 136.09 -  350: 398   86
    3     2 Marek          Roszak                118.60 +  422: 295  169
    4     1 Joanna         Stępień               121.65 -  301: 403   72
    5     1 Maciej         Grabowski             108.69 +  334: 319  159
    6     3 Andrzej        Kwiatkowski           119.18 -  289: 364   69
    7     1 Ryszard        Dębski                125.38 -  354: 395   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     794  /  7 113.43




	Ryszard Dębski 125.38 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marek          Roszak                118.60 -  312: 388   69
    2     2 Joanna         Stępień               121.65 +  370: 336  172
    3     3 Edward         Stefaniak             113.76 -  349: 361   64
    4     4 Andrzej        Kwiatkowski           119.18 +  311: 275  169
    5     2 Dariusz        Puton                 136.09 +  411: 327  186
    6     2 Maciej         Grabowski             108.69 +  355: 346  159
    7     1 Zdzisław       Szota                 127.93 +  395: 354  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     997  /  7 142.43




	Joanna Stępień 121.65 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Maciej         Grabowski             108.69 +  410: 208  159
    2     2 Ryszard        Dębski                125.38 -  336: 370   75
    3     1 Dariusz        Puton                 136.09 +  367: 365  186
    4     1 Zdzisław       Szota                 127.93 +  403: 301  178
    5     3 Edward         Stefaniak             113.76 -  248: 423   64
    6     1 Marek          Roszak                118.60 -  400: 423   69
    7     2 Andrzej        Kwiatkowski           119.18 +  456: 300  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     900  /  7 128.57




	Andrzej Kwiatkowski 119.18 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Puton                 136.09 -  263: 407   86
    2     3 Edward         Stefaniak             113.76 +  483: 366  164
    3     4 Maciej         Grabowski             108.69 -  322: 333   59
    4     4 Ryszard        Dębski                125.38 -  275: 311   75
    5     4 Marek          Roszak                118.60 +  396: 386  169
    6     3 Zdzisław       Szota                 127.93 +  364: 289  178
    7     2 Joanna         Stępień               121.65 -  300: 456   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     803  /  7 114.71




	Marek Roszak 118.60 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Ryszard        Dębski                125.38 +  388: 312  175
    2     4 Maciej         Grabowski             108.69 -  308: 424   59
    3     2 Zdzisław       Szota                 127.93 -  295: 422   78
    4     3 Edward         Stefaniak             113.76 +  373: 324  164
    5     4 Andrzej        Kwiatkowski           119.18 -  386: 396   69
    6     1 Joanna         Stępień               121.65 +  423: 400  172
    7     4 Dariusz        Puton                 136.09 -  336: 456   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     803  /  7 114.71




	Edward Stefaniak 113.76 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Zdzisław       Szota                 127.93 -  344: 406   78
    2     3 Andrzej        Kwiatkowski           119.18 -  366: 483   69
    3     3 Ryszard        Dębski                125.38 +  361: 349  175
    4     3 Marek          Roszak                118.60 -  324: 373   69
    5     3 Joanna         Stępień               121.65 +  423: 248  172
    6     4 Dariusz        Puton                 136.09 -  251: 556   86
    7     3 Maciej         Grabowski             108.69 +  365: 344  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     808  /  7 115.43




	Maciej Grabowski 108.69 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Joanna         Stępień               121.65 -  208: 410   72
    2     4 Marek          Roszak                118.60 +  424: 308  169
    3     4 Andrzej        Kwiatkowski           119.18 +  333: 322  169
    4     2 Dariusz        Puton                 136.09 +  411: 268  186
    5     1 Zdzisław       Szota                 127.93 -  319: 334   78
    6     2 Ryszard        Dębski                125.38 -  346: 355   75
    7     3 Edward         Stefaniak             113.76 -  344: 365   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     813  /  7 116.14

Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Grupa D



	Maciej Czupryniak 135.01 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krzysztof      Usakiewicz            118.48 +  338: 324  168
    2     1 Waldemar       Czerwoniec            128.85 +  395: 305  179
    3     2 Wiesław        Olewiński             106.47 +  431: 332  156
    4     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  111.00 -  350: 365   61
    5     1 Katarzyna      Stępień               124.71 +  377: 361  175
    6     1 Piotr          Jachimowicz           107.57 +  427: 409  158
    7     1 Grzegorz       Wiączkowski           122.16 +  454: 365  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1069  /  7 152.71




	Waldemar Czerwoniec 128.85 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  111.00 +  471: 282  161
    2     1 Maciej         Czupryniak            135.01 -  305: 395   85
    3     1 Katarzyna      Stępień               124.71 -  306: 333   75
    4     3 Krzysztof      Usakiewicz            118.48 +  398: 279  168
    5     3 Piotr          Jachimowicz           107.57 +  362: 324  158
    6     4 Grzegorz       Wiączkowski           122.16 -  306: 395   72
    7     3 Wiesław        Olewiński             106.47 +  380: 349  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     875  /  7 125.00




	Katarzyna Stępień 124.71 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Piotr          Jachimowicz           107.57 +  401: 327  158
    2     2 Grzegorz       Wiączkowski           122.16 -  290: 392   72
    3     1 Waldemar       Czerwoniec            128.85 +  333: 306  179
    4     2 Wiesław        Olewiński             106.47 +  368: 361  156
    5     1 Maciej         Czupryniak            135.01 -  361: 377   85
    6     2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  111.00 +  336: 332  161
    7     4 Krzysztof      Usakiewicz            118.48 +  490: 336  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     979  /  7 139.86




	Grzegorz Wiączkowski 122.16 Wrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Wiesław        Olewiński             106.47 -  266: 335   56
    2     2 Katarzyna      Stępień               124.71 +  392: 290  175
    3     4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  111.00 -  339: 390   61
    4     4 Piotr          Jachimowicz           107.57 -  382: 407   58
    5     4 Krzysztof      Usakiewicz            118.48 +  380: 357  168
    6     4 Waldemar       Czerwoniec            128.85 +  395: 306  179
    7     1 Maciej         Czupryniak            135.01 -  365: 454   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     782  /  7 111.71




	Krzysztof Usakiewicz 118.48 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Maciej         Czupryniak            135.01 -  324: 338   85
    2     3 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  111.00 -  337: 393   61
    3     3 Piotr          Jachimowicz           107.57 +  382: 368  158
    4     3 Waldemar       Czerwoniec            128.85 -  279: 398   79
    5     4 Grzegorz       Wiączkowski           122.16 -  357: 380   72
    6     3 Wiesław        Olewiński             106.47 -  295: 314   56
    7     4 Katarzyna      Stępień               124.71 -  336: 490   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     586  /  7  83.71




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 111.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Waldemar       Czerwoniec            128.85 -  282: 471   79
    2     3 Krzysztof      Usakiewicz            118.48 +  393: 337  168
    3     4 Grzegorz       Wiączkowski           122.16 +  390: 339  172
    4     1 Maciej         Czupryniak            135.01 +  365: 350  185
    5     2 Wiesław        Olewiński             106.47 +  384: 346  156
    6     2 Katarzyna      Stępień               124.71 -  332: 336   75
    7     2 Piotr          Jachimowicz           107.57 +  394: 316  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     993  /  7 141.86




	Piotr Jachimowicz 107.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Katarzyna      Stępień               124.71 -  327: 401   75
    2     4 Wiesław        Olewiński             106.47 -  317: 477   56
    3     3 Krzysztof      Usakiewicz            118.48 -  368: 382   68
    4     4 Grzegorz       Wiączkowski           122.16 +  407: 382  172
    5     3 Waldemar       Czerwoniec            128.85 -  324: 362   79
    6     1 Maciej         Czupryniak            135.01 -  409: 427   85
    7     2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  111.00 -  316: 394   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     596  /  7  85.14




	Wiesław Olewiński 106.47 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Grzegorz       Wiączkowski           122.16 +  335: 266  172
    2     4 Piotr          Jachimowicz           107.57 +  477: 317  158
    3     2 Maciej         Czupryniak            135.01 -  332: 431   85
    4     2 Katarzyna      Stępień               124.71 -  361: 368   75
    5     2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  111.00 -  346: 384   61
    6     3 Krzysztof      Usakiewicz            118.48 +  314: 295  168
    7     3 Waldemar       Czerwoniec            128.85 -  349: 380   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     798  /  7 114.00


Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Grupa E



	Wojciech Usakiewicz 135.94 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Kubicki               117.48 +  306: 293  167
    2     1 Mariusz        Orzeł                 130.30 +  321: 284  180
    3     2 Andrzej        Rechowicz             122.23 +  475: 367  172
    4     1 Anna           Kowalska-Demczyszyn   114.39 +  321: 307  164
    5     1 Andrzej        Szepczyński           124.16 -  300: 406   74
    6     2 Walenty        Siemaszko             115.33 -  315: 400   65
    7     2 Mariusz        Wrześniewski          103.50 +  386: 260  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     976  /  7 139.43




	Mariusz Orzeł 130.30 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Wrześniewski          103.50 +  413: 300  154
    2     1 Wojciech       Usakiewicz            135.94 -  284: 321   86
    3     1 Andrzej        Szepczyński           124.16 +  451: 315  174
    4     2 Andrzej        Rechowicz             122.23 +  436: 317  172
    5     4 Walenty        Siemaszko             115.33 +  398: 285  165
    6     1 Anna           Kowalska-Demczyszyn   114.39 +  428: 340  164
    7     1 Mariusz        Kubicki               117.48 +  395: 259  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1082  /  7 154.57




	Andrzej Szepczyński 124.16 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Anna           Kowalska-Demczyszyn   114.39 +  433: 393  164
    2     2 Andrzej        Rechowicz             122.23 -  266: 395   72
    3     1 Mariusz        Orzeł                 130.30 -  315: 451   80
    4     3 Mariusz        Kubicki               117.48 +  338: 325  167
    5     1 Wojciech       Usakiewicz            135.94 +  406: 300  186
    6     4 Mariusz        Wrześniewski          103.50 -  263: 374   54
    7     4 Walenty        Siemaszko             115.33 +  353: 301  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     888  /  7 126.86




	Andrzej Rechowicz 122.23 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Walenty        Siemaszko             115.33 +  404: 372  165
    2     2 Andrzej        Szepczyński           124.16 +  395: 266  174
    3     2 Wojciech       Usakiewicz            135.94 -  367: 475   86
    4     2 Mariusz        Orzeł                 130.30 -  317: 436   80
    5     3 Mariusz        Wrześniewski          103.50 +  551: 265  154
    6     3 Mariusz        Kubicki               117.48 +  368: 301  167
    7     3 Anna           Kowalska-Demczyszyn   114.39 +  342: 283  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     990  /  7 141.43




	Mariusz Kubicki 117.48 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Wojciech       Usakiewicz            135.94 -  293: 306   86
    2     3 Mariusz        Wrześniewski          103.50 +  304: 292  154
    3     4 Walenty        Siemaszko             115.33 +  298: 297  165
    4     3 Andrzej        Szepczyński           124.16 -  325: 338   74
    5     2 Anna           Kowalska-Demczyszyn   114.39 -  244: 504   64
    6     3 Andrzej        Rechowicz             122.23 -  301: 368   72
    7     1 Mariusz        Orzeł                 130.30 -  259: 395   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     695  /  7  99.29




	Walenty Siemaszko 115.33 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Andrzej        Rechowicz             122.23 -  372: 404   72
    2     4 Anna           Kowalska-Demczyszyn   114.39 -  354: 422   64
    3     4 Mariusz        Kubicki               117.48 -  297: 298   67
    4     4 Mariusz        Wrześniewski          103.50 +  326: 290  154
    5     4 Mariusz        Orzeł                 130.30 -  285: 398   80
    6     2 Wojciech       Usakiewicz            135.94 +  400: 315  186
    7     4 Andrzej        Szepczyński           124.16 -  301: 353   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     697  /  7  99.57




	Anna Kowalska-Demczyszyn 114.39 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Andrzej        Szepczyński           124.16 -  393: 433   74
    2     4 Walenty        Siemaszko             115.33 +  422: 354  165
    3     3 Mariusz        Wrześniewski          103.50 +  443: 318  154
    4     1 Wojciech       Usakiewicz            135.94 -  307: 321   86
    5     2 Mariusz        Kubicki               117.48 +  504: 244  167
    6     1 Mariusz        Orzeł                 130.30 -  340: 428   80
    7     3 Andrzej        Rechowicz             122.23 -  283: 342   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     798  /  7 114.00




	Mariusz Wrześniewski 103.50 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Orzeł                 130.30 -  300: 413   80
    2     3 Mariusz        Kubicki               117.48 -  292: 304   67
    3     3 Anna           Kowalska-Demczyszyn   114.39 -  318: 443   64
    4     4 Walenty        Siemaszko             115.33 -  290: 326   65
    5     3 Andrzej        Rechowicz             122.23 -  265: 551   72
    6     4 Andrzej        Szepczyński           124.16 +  374: 263  174
    7     2 Wojciech       Usakiewicz            135.94 -  260: 386   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     608  /  7  86.86

Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Grupa F



	Paweł Stefaniak 134.48 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krzysztof      Bukowski              118.83 -  330: 384   69
    2     1 Jacek          Pietruszka            132.17 -  285: 345   82
    3     3 Renata         Kowalska              114.40 -  333: 372   64
    4     4 Radosław       Konca                 109.21 -  369: 395   59
    5     3 Stanisław      Rydzik                124.27 -  383: 432   74
    6     2 Wiktor         Stępień               117.68 +  369: 320  168
    7     3 Marek          Charytoniuk           122.46 +  346: 344  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     688  /  7  98.29




	Jacek Pietruszka 132.17 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Radosław       Konca                 109.21 +  419: 242  159
    2     1 Paweł          Stefaniak             134.48 +  345: 285  184
    3     1 Wiktor         Stępień               117.68 +  369: 336  168
    4     1 Stanisław      Rydzik                124.27 +  416: 331  174
    5     1 Marek          Charytoniuk           122.46 +  419: 403  172
    6     1 Renata         Kowalska              114.40 -  326: 340   64
    7     1 Krzysztof      Bukowski              118.83 -  297: 421   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     990  /  7 141.43




	Stanisław Rydzik 124.27 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Renata         Kowalska              114.40 +  362: 327  164
    2     2 Marek          Charytoniuk           122.46 -  316: 420   72
    3     2 Krzysztof      Bukowski              118.83 +  485: 359  169
    4     1 Jacek          Pietruszka            132.17 -  331: 416   82
    5     3 Paweł          Stefaniak             134.48 +  432: 383  184
    6     4 Radosław       Konca                 109.21 -  382: 389   59
    7     2 Wiktor         Stępień               117.68 -  329: 335   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     798  /  7 114.00




	Marek Charytoniuk 122.46 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Wiktor         Stępień               117.68 -  284: 405   68
    2     2 Stanisław      Rydzik                124.27 +  420: 316  174
    3     4 Radosław       Konca                 109.21 +  342: 310  159
    4     3 Renata         Kowalska              114.40 +  403: 320  164
    5     1 Jacek          Pietruszka            132.17 -  403: 419   82
    6     3 Krzysztof      Bukowski              118.83 -  261: 464   69
    7     3 Paweł          Stefaniak             134.48 -  344: 346   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     800  /  7 114.29




	Krzysztof Bukowski 118.83 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Paweł          Stefaniak             134.48 +  384: 330  184
    2     3 Radosław       Konca                 109.21 -  337: 347   59
    3     2 Stanisław      Rydzik                124.27 -  359: 485   74
    4     2 Wiktor         Stępień               117.68 -  273: 355   68
    5     4 Renata         Kowalska              114.40 -  302: 358   64
    6     3 Marek          Charytoniuk           122.46 +  464: 261  172
    7     1 Jacek          Pietruszka            132.17 +  421: 297  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     803  /  7 114.71




	Wiktor Stępień 117.68 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marek          Charytoniuk           122.46 +  405: 284  172
    2     4 Renata         Kowalska              114.40 +  481: 383  164
    3     1 Jacek          Pietruszka            132.17 -  336: 369   82
    4     2 Krzysztof      Bukowski              118.83 +  355: 273  169
    5     2 Radosław       Konca                 109.21 +  374: 349  159
    6     2 Paweł          Stefaniak             134.48 -  320: 369   84
    7     2 Stanisław      Rydzik                124.27 +  335: 329  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1004  /  7 143.43




	Renata Kowalska 114.40 Bielsko Biała          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Rydzik                124.27 -  327: 362   74
    2     4 Wiktor         Stępień               117.68 -  383: 481   68
    3     3 Paweł          Stefaniak             134.48 +  372: 333  184
    4     3 Marek          Charytoniuk           122.46 -  320: 403   72
    5     4 Krzysztof      Bukowski              118.83 +  358: 302  169
    6     1 Jacek          Pietruszka            132.17 +  340: 326  182
    7     4 Radosław       Konca                 109.21 +  396: 347  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     908  /  7 129.71




	Radosław Konca 109.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jacek          Pietruszka            132.17 -  242: 419   82
    2     3 Krzysztof      Bukowski              118.83 +  347: 337  169
    3     4 Marek          Charytoniuk           122.46 -  310: 342   72
    4     4 Paweł          Stefaniak             134.48 +  395: 369  184
    5     2 Wiktor         Stępień               117.68 -  349: 374   68
    6     4 Stanisław      Rydzik                124.27 +  389: 382  174
    7     4 Renata         Kowalska              114.40 -  347: 396   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     813  /  7 116.14


Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Grupa G



	Paweł Stanosz 134.09 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marek          Antosik               118.49 +  419: 329  168
    2     1 Mariusz        Skrobosz              133.05 -  319: 519   83
    3     2 Stefan         Dawidson              118.53 -  338: 356   69
    4     2 Jakub          Kozłowski             114.32 +  434: 306  164
    5     3 Mateusz        Żbikowski             123.36 -  401: 469   73
    6     4 Jarosław       Michalak              123.52 +  404: 288  174
    7     2 Wojciech       Zemło                 117.41 +  507: 259  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     898  /  7 128.29




	Mariusz Skrobosz 133.05 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stefan         Dawidson              118.53 +  429: 301  169
    2     1 Paweł          Stanosz               134.09 +  519: 319  184
    3     3 Wojciech       Zemło                 117.41 +  366: 324  167
    4     1 Marek          Antosik               118.49 -  307: 323   68
    5     1 Jakub          Kozłowski             114.32 +  419: 322  164
    6     1 Mateusz        Żbikowski             123.36 +  438: 278  173
    7     1 Jarosław       Michalak              123.52 -  334: 345   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     999  /  7 142.71




	Jarosław Michalak 123.52 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jakub          Kozłowski             114.32 -  301: 429   64
    2     2 Mateusz        Żbikowski             123.36 +  380: 344  173
    3     4 Marek          Antosik               118.49 -  359: 360   68
    4     3 Wojciech       Zemło                 117.41 -  187: 450   67
    5     4 Stefan         Dawidson              118.53 +  455: 291  169
    6     4 Paweł          Stanosz               134.09 -  288: 404   84
    7     1 Mariusz        Skrobosz              133.05 +  345: 334  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     808  /  7 115.43




	Mateusz Żbikowski 123.36 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Wojciech       Zemło                 117.41 +  421: 382  167
    2     2 Jarosław       Michalak              123.52 -  344: 380   74
    3     1 Jakub          Kozłowski             114.32 -  299: 308   64
    4     4 Stefan         Dawidson              118.53 +  384: 334  169
    5     3 Paweł          Stanosz               134.09 +  469: 401  184
    6     1 Mariusz        Skrobosz              133.05 -  278: 438   83
    7     3 Marek          Antosik               118.49 +  372: 296  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     909  /  7 129.86




	Stefan Dawidson 118.53 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              133.05 -  301: 429   83
    2     3 Marek          Antosik               118.49 -  255: 491   68
    3     2 Paweł          Stanosz               134.09 +  356: 338  184
    4     4 Mateusz        Żbikowski             123.36 -  334: 384   73
    5     4 Jarosław       Michalak              123.52 -  291: 455   74
    6     3 Wojciech       Zemło                 117.41 -  280: 296   67
    7     4 Jakub          Kozłowski             114.32 -  352: 360   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     613  /  7  87.57




	Marek Antosik 118.49 Nowy Dwór Mazowiecki          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Paweł          Stanosz               134.09 -  329: 419   84
    2     3 Stefan         Dawidson              118.53 +  491: 255  169
    3     4 Jarosław       Michalak              123.52 +  360: 359  174
    4     1 Mariusz        Skrobosz              133.05 +  323: 307  183
    5     2 Wojciech       Zemło                 117.41 -  390: 404   67
    6     2 Jakub          Kozłowski             114.32 -  314: 340   64
    7     3 Mateusz        Żbikowski             123.36 -  296: 372   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     814  /  7 116.29




	Wojciech Zemło 117.41 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mateusz        Żbikowski             123.36 -  382: 421   73
    2     4 Jakub          Kozłowski             114.32 +  465: 321  164
    3     3 Mariusz        Skrobosz              133.05 -  324: 366   83
    4     3 Jarosław       Michalak              123.52 +  450: 187  174
    5     2 Marek          Antosik               118.49 +  404: 390  168
    6     3 Stefan         Dawidson              118.53 +  296: 280  169
    7     2 Paweł          Stanosz               134.09 -  259: 507   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     915  /  7 130.71




	Jakub Kozłowski 114.32 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jarosław       Michalak              123.52 +  429: 301  174
    2     4 Wojciech       Zemło                 117.41 -  321: 465   67
    3     1 Mateusz        Żbikowski             123.36 +  308: 299  173
    4     2 Paweł          Stanosz               134.09 -  306: 434   84
    5     1 Mariusz        Skrobosz              133.05 -  322: 419   83
    6     2 Marek          Antosik               118.49 +  340: 314  168
    7     4 Stefan         Dawidson              118.53 +  360: 352  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     918  /  7 131.14






SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie