Łódź10
listopada
Łódź 10-11 listopada VII Mistrzostwa ŁodziGrand Prix 2001
Warszawa17
listopada
Warszawa 17-25 listopada IX Mistrzostwa Polski
Warszawa 8
grudnia
Warszawa 8- 9 grudnia 24-godzinny Turniej Non Stop
IX Mistrzostwa Polski17 - 25 listopada 2001 — IX Mistrzostwa PolskiInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

IX Mistrzostwa PolskiWarszawa, 17 - 25 listopada 2001

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Marcin Mroziuk (Warszawa)
 2. Tomasz Zwoliński (Warszawa) 
 3-4. Mariusz Skrobosz (Warszawa)
 Paweł Dawidson (Częstochowa)
 5-8. Maciej Grabowski (Warszawa)
 Waldemar Czerwoniec (Warszawa)
 Robert Duczemiński (Gorzów Wlkp)
 Kazimierz Merklejn jr (Szczecin)
1 partia finałowa IX MP - Marcin Mroziuk : Tomasz Zwoliński
3 partia finałowa IX MP - Marcin Mroziuk : Tomasz Zwoliński
5 partia finałowa IX MP - Marcin Mroziuk : Tomasz Zwoliński
2 partia finałowa IX MP - Tomasz Zwoliński : Marcin Mroziuk
4 partia finałowa IX MP - Tomasz Zwoliński : Marcin Mroziuk
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VIII Mistrzostwa Polski
VII Mistrzostwa Polski
VI Mistrzostwa Polski




Wyniki turnieju IX Mistrzostwa Polski - finał

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Marcin          Mroziuk              Warszawa               132.70      4.0     1912      880       43
  2 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               146.21      1.0     1869      515      -43


Wyniki turnieju Półfinał IX MP 1

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               146.21      2.0      822      378      187
  2 Paweł           Dawidson             Częstochowa            138.61      0.0      635      192     -187


Wyniki turnieju Półfinał IX MP 2

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Marcin          Mroziuk              Warszawa               132.70      2.0     1035      446      -98
  2 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               132.17      1.0     1133      349       98



Wyniki turnieju IX Mistrzostwa Polski -ćwierćfinał L

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Marcin          Mroziuk              Warszawa               132.70      2.0      876      340      221
  2 Maciej          Grabowski            Warszawa               119.76      0.0      655      166     -221



Wyniki turnieju IXMistrzostwa Polski -ćwierćfinał M

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               132.17      1.0     1026      252      297
  2 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    126.28      1.0      729      264     -297



Wyniki turnieju IX Mistrzostwa Polski -ćwierćfinał N

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Paweł           Dawidson             Częstochowa            138.61      2.0      832      360       93
  2 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               130.27      0.0      739      178      -93



Wyniki turnieju IX Mistrzostwa Polski - ćwierćfinał O

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               146.21      2.0      875      356      138
  2 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               128.20      0.0      737      192     -138


Wyniki turnieju IX Mistrzostwa Polska - grupa H

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Maciej          Grabowski            Warszawa               119.76      2.0     1231      429      248
  2 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               132.17      2.0     1126      417       37
  3 Szymon          Fidziński            Warszawa               127.75      1.0     1093      321       -9
  4 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               118.62      1.0      957      330     -276


Wyniki turnieju IX Mistrzostwa Polski - grupa I

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    126.28      2.0     1250      419      251
  2 Marcin          Mroziuk              Warszawa               132.70      2.0     1178      412      113
  3 Jarosław        Michalak             Łódź                   124.54      1.0     1060      320      -45
  4 Lucyna          Śniadach             Rumia                  110.56      1.0      907      334     -319


Wyniki turnieju IXMistrzostwa Polski - grupa J

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Paweł           Dawidson             Częstochowa            138.61      3.0     1174      532       50
  2 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               128.20      1.0     1370      343      239
  3 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               128.28      1.0     1126      343      -28
  4 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   126.20      1.0     1032      345     -261



Wyniki turnieju IX Mistrzostwa Polski - grupa K

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               146.21      3.0     1319      540      273
  2 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               130.27      2.0     1275      456      243
  3 Wiktor          Stępień              Katowice               122.19      1.0      994      364     -269
  4 Dariusz         Banaszek             Warszawa               137.78      0.0     1072      248     -247


Wyniki turnieju IX Mistrzostwa Polski  - grupa A

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Marcin          Mroziuk              Warszawa               130.93      7.0     2955     1220      490
  2 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   125.47      5.0     2710     1026       23
  3 Marek           Antosik              Nowy Dwór Mazowiecki   118.40      4.0     2681      933      141
  4 Filip           Warzecha             Gdynia                 105.74      4.0     2445      945       47
  5 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               122.88      3.0     2602      828     -137
  6 Jacek           Pietruszka           Kraków                 132.83      2.0     2749      718       75
  7 Leszek          Nowak                Myślibórz              145.16      2.0     2427      706     -425
  8 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               119.72      1.0     2507      631     -214


Wyniki turnieju IX Mistrzostwa Polski  - grupa B

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Paweł           Dawidson             Częstochowa            137.89      6.0     2836     1109      342
  2 Szymon          Fidziński            Warszawa               125.87      5.0     2743     1021      333
  3 Stanisław       Rydzik               Warszawa               130.26      4.0     2797      747      401
  4 Maciej          Gałecki              Łódź                   120.33      4.0     2186      847     -149
  5 Jerzy           Matyasik             Kraków                 118.42      3.0     2637      829      -14
  6 Jerzy           Luter                Bytom                  110.19      3.0     2395      837      -70
  7 Kamil           Górka                Łęczna                 131.58      2.0     2561      715     -110
  8 Zdzisław        Szota                Warszawa               122.96      1.0     2317      624     -733


Wyniki turnieju IX Mistrzostwa Polski - grupa C

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dariusz         Banaszek             Warszawa               136.89      6.0     2717     1120      428
  2 Jarosław        Michalak             Łódź                   123.99      4.0     2550      933      162
  3 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            132.65      4.0     2506      924      140
  4 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         125.93      3.0     2723      831      -76
  5 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              119.76      3.0     2700      837      239
  6 Radosław        Konca                Warszawa               128.72      3.0     2548      828     -202
  7 Magdalena       Merklejn             Szczecin               119.87      3.0     2474      837     -294
  8 Andrzej         Tyczyno              Bydgoszcz              118.11      2.0     2548      739     -397


Wyniki turnieju IX Mistrzostwa Polski - grupa D

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               125.66      6.0     2713     1099      430
  2 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               118.49      5.0     2609     1007       31
  3 Szymon          Zaleski              Poznań                 120.54      4.0     2591      904      -25
  4 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          116.65      3.0     2667      808     -105
  5 Paweł           Stefaniak            Biała Podlaska         126.80      3.0     2553      798     -112
  6 Leszek          Stecuła              Bytom                  116.94      3.0     2464      808      -12
  7 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               131.83      2.0     2513      693      170
  8 Maciej          Michalak             Łódź                   116.96      2.0     2337      708     -377


Wyniki turnieju IXMistrzostwa Polski  - grupa E

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    124.70      6.0     2786     1114      445
  2 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               127.84      6.0     2611     1111      258
  3 Grzegorz        Święcki              Białystok              132.31      4.0     2678      907      -29
  4 Jarosław        Borowski             Bielsk Podlaski        134.31      4.0     2489      905       95
  5 Andrzej         Rechowicz            Katowice               122.49      3.0     2406      817     -239
  6 Joanna          Stępień              Katowice               122.37      2.0     2581      717      -85
  7 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         119.98      2.0     2554      719      -93
  8 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              106.04      1.0     2322      633     -352


Wyniki turnieju IX Mistrzostwa Polski  - grupa F

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Maciej          Grabowski            Warszawa               118.80      5.0     2738     1020      313
  2 Wiktor          Stępień              Katowice               122.48      5.0     2686      841      610
  3 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   134.59      4.0     2858      904      489
  4 Małgorzata      Kania                Milanówek              135.60      4.0     2589      903      177
  5 Sławomir        Nosek                Mielec                 125.95      4.0     2502      913     -182
  6 Wojciech        Zemło                Łódź                   126.29      3.5     2239      791     -471
  7 Krzysztof       Szkudlarek           Pabianice              104.14      1.5     2073      685     -506
  8 Ryszard         Niżewski             Warszawa               121.17      1.0     2416      618     -430


Wyniki turnieju IX Mistrzostwa Polski - grupa G

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Lucyna          Śniadach             Rumia                  108.16      5.0     2512     1026      181
  2 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               126.48      4.0     2741      908      -43
  3 Maciej          Czupryniak           Milanówek              134.31      4.0     2649      900       95
  4 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             121.89      4.0     2589      912      380
  5 Halina          Roszak               Poznań                 108.56      3.0     2569      825     -134
  6 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               134.65      3.0     2463      799       88
  7 Stanisław       Gasik                Warszawa               121.97      3.0     2251      812     -504
  8 Katarzyna       Stępień              Katowice               127.76      2.0     2541      706      -63


Wyniki turnieju Eliminacje IX Mistrzostw Polski

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Marek           Antosik              Nowy Dwór Mazowiecki   116.92      6.0     2524      936      535
  2 Jerzy           Matyasik             Kraków                 117.44      5.0     2424      852      294
  3 Magdalena       Merklejn             Szczecin               117.95      5.0     2397      843      522
  4 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          115.07      5.0     2349      870      291
  5 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         119.02      5.0     2217      837      475
  6 Krzysztof       Szkudlarek           Pabianice              101.32      5.0     2177      828      255
  7 Lucyna          Śniadach             Rumia                  106.55      5.0     2089      809      271
  8 Halina          Roszak               Poznań                 106.71      5.0     1980      758      422
  9 Maciej          Grabowski            Warszawa               118.57      4.0     2461      756      407
 10 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              105.49      4.0     2358      741      195
 11 Leszek          Stecuła              Bytom                  116.52      4.0     2344      755      486
 12 Andrzej         Tyczyno              Bydgoszcz              117.54      4.0     2274      747      174
 13 Jerzy           Luter                Bytom                  109.76      4.0     2264      736      305
 14 Filip           Warzecha             Gdynia                 104.15      4.0     2242      730      237
 15 Piotr           Rosół                Warszawa               100.00      4.0     2149      757      355
 16 Lucyna          Korga                Zabrze                 100.00      4.0     2123      736      110
 17 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               100.00      4.0     2122      724       41
 18 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          114.08      4.0     2118      711       43
 19 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    118.73      4.0     2096      728      275
 20 Maurycy         Machnio              Lipiany                101.78      4.0     2094      754       29
 21 Jacek           Gigoła               Gorzów Wielkopolski    100.00      4.0     2085      723       68
 22 Tomasz          Figiel               Zawichost              100.00      4.0     2075      726      154
 23 Marek           Roszak               Poznań                 118.44      4.0     2062      655      275
 24 Jarosław        Puchalski            Łódź                   100.00      4.0     2021      710      -26
 25 Filip           Klar                 Mielec                 108.23      4.0     1979      741      203
 26 Bartosz         Skórniewski          Warszawa               100.00      4.0     1912      712       80
 27 Janusz          Kaczor               Międzyrzec Podl.       101.54      3.0     2380      663      294
 28 Wojciech        Próchniewicz         Warszawa               105.69      3.0     2238      644      103
 29 Kamil           Klinkosz             Rumia                  110.04      3.0     2216      649       13
 30 Krystyna        Augustyniak          Łódź                   103.69      3.0     2210      606      -78
 31 Maciej          Kutera               Warszawa               100.00      3.0     2122      621      291
 32 Irena           Ficak                Mielec                 100.00      3.0     2105      632      155
 33 Paweł           Opyc                 Warszawa               100.00      3.0     2087      609       -6
 34 Beata           Piotrowska           Łódź                   108.50      3.0     2086      602       47
 35 Krzysztof       Pypno                Gliwice                113.56      3.0     2082      639     -118
 36 Andrzej         Chmielewski          Warszawa               105.43      3.0     2081      600       -3
 37 Grzegorz        Kulawiak             Warszawa               100.00      3.0     2061      642     -136
 38 Wiesław         Olewiński            Warszawa               109.93      3.0     2037      649       95
 39 Piotr           Pietuchowski         Białystok              100.00      3.0     2025      633      -16
 40 Jacek           Nowak                Szczecin               100.00      3.0     2013      648     -204
 41 Marek           Syczuk               Warszawa               100.00      3.0     2003      622       -3
 42 Marcin          Kamiński             Warszawa               108.93      3.0     2001      629      -44
 43 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 100.00      3.0     1990      625     -102
 44 Jan             Ziółkowski           Rumia                  100.00      3.0     1966      652     -452
 45 Stefan          Dawidson             Częstochowa            111.11      3.0     1946      602     -130
 46 Adam            Kotwica              Gdańsk                 102.00      3.0     1933      632      -13
 47 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               106.69      2.0     2219      522      129
 48 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                100.00      2.0     2216      549       50
 49 Marcin          Figiel               Zawichost              100.00      2.0     2166      538     -182
 50 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         113.84      2.0     2100      511     -167
 51 Andrzej         Gostomski            Łódź                   100.00      2.0     2071      530      102
 52 Paulina         Hennig               Gniezno                100.00      2.0     2015      532     -262
 53 Roman           Figiel               Zawichost              103.15      2.0     1999      523     -127
 54 Kazimierz       Faron                Warszawa               100.00      2.0     1989      566     -194
 55 Małgorzata      Niciporuk            Rumia                  100.00      2.0     1981      538      -20
 56 Bogdan          Kozłowski            Białystok              100.00      2.0     1926      536     -239
 57 Maciej          Michalak             Łódź                   120.87      2.0     1919      522     -294
 58 Lucjan          Boroś                Gdańsk                 100.00      2.0     1908      545     -341
 59 Dawid           Pikul                Poznań                 100.00      2.0     1858      517     -280
 60 Renata          Rosół                Warszawa               100.00      2.0     1844      523     -227
 61 Katarzyna       Żuławska             Katowice               104.61      2.0     1819      460       38
 62 Anna            Pendowska            Rumia                  100.00      2.0     1761      537     -419
 63 Renata          Andracka             Poznań                 100.00      2.0     1726      502     -235
 64 Andrzej         Pikul                Poznań                 100.00      2.0     1724      520     -358
 65 Robert          Buciak               Szczecin               100.00      2.0     1393      307       63
 66 Bartłomiej      Boczek               Toruń                  100.00      1.0     1983      452     -434
 67 Tomasz          Żbikowski            Warszawa               105.06      1.0     1927      410     -133
 68 Radosław        Sowiński             Warszawa               100.00      1.0     1903      437     -213
 69 Norbert         Skrzyński            Warszawa               100.00      1.0     1772      269       37
 70 Jolanta         Kosmowska            Warszawa               100.00      1.0     1768      424     -262
 71 Ewa             Ciszewska            Katowice               100.00      1.0     1639      384     -196
 72 Joanna          Juszczak             Warszawa               100.00      1.0     1446      368     -155
 73 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               119.54      1.0     1170      286       37
 74 Piotr           Michałek             Warszawa               100.00      1.0     1077      304     -768
 75 Kinga           Niżewska             Warszawa               100.49      1.0      915      275     -237
 76 Wojciech        Łysak                Sosnowiec              100.00      0.0      938      201     -882



Wyniki turnieju I Turniej Frustratów

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          114.35      5.5     2276      887      210
  2 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               146.36      5.0     2584      843      408
  3 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         112.20      5.0     2432      832      516
  4 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               100.00      5.0     2100      831      349
  5 Wojciech        Próchniewicz         Warszawa               105.87      4.5     2260      830      173
  6 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               132.49      4.0     2535      717      532
  7 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                100.00      4.0     2389      793      307
  8 Marek           Roszak               Poznań                 118.89      4.0     2277      735      148
  9 Janusz          Kaczor               Międzyrzec Podl.       102.50      4.0     2254      748      296
 10 Bogdan          Kozłowski            Białystok              100.00      4.0     2156      722      226
 11 Anna            Pendowska            Rumia                  100.00      4.0     2150      723       34
 12 Wiesław         Olewiński            Warszawa               109.86      4.0     2111      750      -81
 13 Małgorzata      Niciporuk            Rumia                  100.00      4.0     2098      740      127
 14 Maurycy         Machnio              Lipiany                104.38      4.0     2023      732      -37
 15 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 100.00      4.0     2008      746     -206
 16 Krystyna        Augustyniak          Łódź                   103.54      3.0     2246      633      -15
 17 Kamil           Klinkosz             Rumia                  109.91      3.0     2212      681       52
 18 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    118.81      3.0     2193      679       26
 19 Tomasz          Żbikowski            Warszawa               103.68      3.0     2185      616      -15
 20 Beata           Piotrowska           Łódź                   107.14      3.0     2130      614      -87
 21 Radosław        Sowiński             Warszawa               100.00      3.0     2109      623       99
 22 Piotr           Rosół                Warszawa               102.96      3.0     2087      613      124
 23 Jarosław        Puchalski            Łódź                   100.00      3.0     2082      640       59
 24 Renata          Andracka             Poznań                 100.00      3.0     2016      612      -69
 25 Elżbieta        Święcka              Białystok              100.00      3.0     2001      614     -109
 26 Jan             Ziółkowski           Rumia                  100.00      3.0     1974      618       15
 27 Paweł           Opyc                 Warszawa               100.00      3.0     1927      603        9
 28 Marianna        Kozłowska            Białystok              100.00      2.5     2088      482      219
 29 Jerzy           Augustyniak          Łódź                   100.00      2.5     1880      469      149
 30 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               105.71      2.0     2155      529        2
 31 Maciej          Kutera               Warszawa               100.00      2.0     2064      539     -186
 32 Stefan          Dawidson             Częstochowa            110.38      2.0     2017      510      -55
 33 Bogdan          Pokojski             Piastów                100.00      2.0     1942      508     -158
 34 Andrzej         Gostomski            Łódź                   100.00      2.0     1897      516     -265
 35 Paulina         Hennig               Gniezno                100.00      2.0     1873      504      -14
 36 Kinga           Niżewska             Warszawa               100.18      2.0     1864      503     -386
 37 Renata          Rosół                Warszawa               100.00      2.0     1824      510     -283
 38 Marcin          Kamiński             Warszawa               108.39      2.0     1702      496      -49
 39 Lucyna          Korga                Zabrze                 101.30      2.0     1297      400       17
 40 Jacek           Gigoła               Gorzów Wielkopolski    100.00      2.0     1081      358      190
 41 Krzysztof       Pypno                Gliwice                113.12      2.0      843      303      252
 42 Joanna          Juszczak             Warszawa               100.00      1.5     1866      350      240
 43 Robert          Buciak               Szczecin               100.00      1.5     1139      100      423
 44 Lucjan          Boroś                Gdańsk                 100.00      1.5      653      252       75
 45 Norbert         Skrzyński            Warszawa               100.00      1.0     2066      419     -157
 46 Irena           Ficak                Mielec                 100.00      1.0     2019      442     -262
 47 Jacek           Nowak                Szczecin               100.00      1.0     1800      403     -265
 48 Piotr           Pietuchowski         Białystok              100.00      1.0      942      254     -554
 49 Adam            Kotwica              Gdańsk                 102.41      0.5      662      150      -53
 50 Jolanta         Kosmowska            Warszawa               100.00      0.0     1793      356     -771



Wyniki turnieju turniej frustratów II

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               133.87      5.0     2436      909      348
  2 Radosław        Konca                Warszawa               128.79      4.0     2463      806      367
  3 Maciej          Gałecki              Łódź                   121.14      4.0     2281      746      246
  4 Maciej          Kutera               Warszawa               100.00      4.0     2134      752      211
  5 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               100.00      4.0     2116      764       56
  6 Mariola         Osajda-Matczak       Pruszków               113.12      4.0     2110      768       64
  7 Maciej          Michalak             Łódź                   117.62      4.0     2068      787      165
  8 Norbert         Skrzyński            Warszawa               100.00      4.0     1982      776     -185
  9 Wiktor          Stępień              Katowice               122.19      4.0     1570      706      371
 10 Jarosław        Sobczak              Warszawa               100.00      3.5     2015      654      393
 11 Rafał           Matczak              Pruszków               121.61      3.0     2250      657      279
 12 Andrzej         Szmidtke             Bolszewo               105.34      3.0     2244      706      350
 13 Kazimierz       Faron                Warszawa               101.27      3.0     2083      680        5
 14 Andrzej         Słapiński            Warszawa               116.49      3.0     2051      642      -98
 15 Tomasz          Żbikowski            Warszawa               103.64      3.0     1865      650     -169
 16 Szymon          Fidziński            Warszawa               127.75      3.0     1229      507      259
 17 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               130.76      2.0     2234      607       34
 18 Magdalena       Merklejn             Szczecin               119.86      2.0     2132      535       -7
 19 Wiesław         Olewiński            Warszawa               110.44      2.0     1981      548       -7
 20 Radosław        Sowiński             Warszawa               100.00      2.0     1938      559     -168
 21 Adam            Słapiński            Warszawa               102.59      2.0     1919      571     -289
 22 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   126.20      2.0     1491      494       21
 23 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               118.62      2.0     1300      425       13
 24 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               128.20      2.0      947      358      223
 25 Joanna          Juszczak             Warszawa               100.00      1.5     1787      399       -3
 26 Sylwia          Wilczek              Warszawa               100.00      1.5     1546      362     -220
 27 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               128.28      1.0     1457      396     -327
 28 Jarosław        Michalak             Łódź                   124.54      1.0     1278      367     -300
 29 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               130.27      1.0      808      254        9
 30 Jagoda          Żbikowska            Warszawa               100.00      1.0      351      150      112
 31 Stanisław       Gasik                Warszawa               121.06      1.0      325      176        3
 32 Tatiana         Drzycimska           Wrocław                100.00      1.0      322      150       89
 33 Elżbieta        Paszkowska           Warszawa               100.00      0.5     1688      282      -80
 34 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    126.28      0.0      637      151     -149
 35 Jolanta         Kosmowska            Warszawa               100.00      0.0      585      121     -215
 36 Ewa             Gajkowska            Warszawa               100.00      0.0      472      100     -201


Wyniki turnieju Rozgrzewkowy 

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               125.66      5.0     2257      892      541
  2 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               127.84      4.0     2080      772      186
  3 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               126.48      3.0     2089      681      187
  4 Zdzisław        Szota                Warszawa               122.96      3.0     1976      683      166
  5 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   125.47      3.0     1962      712      125
  6 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               146.36      3.0     1911      683        7
  7 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               122.88      3.0     1884      703       17
  8 Marcin          Mroziuk              Warszawa               130.93      3.0     1791      687       17
  9 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               131.83      3.0     1788      689      -39
 10 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               132.49      2.0     2010      603      223
 11 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         125.93      2.0     1985      607       16
 12 Jarosław        Michalak             Łódź                   123.99      2.0     1926      613       79
 13 Stanisław       Rydzik               Warszawa               130.26      2.0     1792      579     -253
 14 Maciej          Czupryniak           Milanówek              134.31      2.0     1494      481     -146
 15 Małgorzata      Kania                Milanówek              135.60      2.0     1389      479      -58
 16 Stanisław       Gasik                Warszawa               121.97      2.0     1295      509     -298
 17 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               134.65      1.0     1735      509     -308
 18 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    124.70      1.0     1622      496     -157
 19 Andrzej         Szepczyński          Kraków                 122.59      1.0     1568      488     -314
 20 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               119.54      1.0      725      247       78
 21 Bogdan          Pokojski             Piastów                100.00      0.0      721      170      -69

Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IX Mistrzostwa Polski - finał



	Tomasz Zwoliński 146.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marcin         Mroziuk               132.70 -  372: 423   83
    2     1 Marcin         Mroziuk               132.70 +  483: 281  183
    3     1 Marcin         Mroziuk               132.70 -  353: 400   83
    4     1 Marcin         Mroziuk               132.70 -  358: 389   83
    5     1 Marcin         Mroziuk               132.70 -  303: 419   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     515  /  5 103.00




	Marcin Mroziuk 132.70 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             146.21 +  423: 372  196
    2     1 Tomasz         Zwoliński             146.21 -  281: 483   96
    3     1 Tomasz         Zwoliński             146.21 +  400: 353  196
    4     1 Tomasz         Zwoliński             146.21 +  389: 358  196
    5     1 Tomasz         Zwoliński             146.21 +  419: 303  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     880  /  5 176.00



Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Półfinał IX MP 1



	Tomasz Zwoliński 146.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Paweł          Dawidson              138.61 +  363: 334  189
    2     1 Paweł          Dawidson              138.61 +  459: 301  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     378  /  2 189.00




	Paweł Dawidson 138.61 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             146.21 -  334: 363   96
    2     1 Tomasz         Zwoliński             146.21 -  301: 459   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     192  /  2  96.00




Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Półfinał IX MP 2



	Marcin Mroziuk 132.70 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              132.17 -  290: 465   82
    2     1 Mariusz        Skrobosz              132.17 +  359: 355  182
    3     1 Mariusz        Skrobosz              132.17 +  386: 313  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     446  /  3 148.67




	Mariusz Skrobosz 132.17 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marcin         Mroziuk               132.70 +  465: 290  183
    2     1 Marcin         Mroziuk               132.70 -  355: 359   83
    3     1 Marcin         Mroziuk               132.70 -  313: 386   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     349  /  3 116.33


Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IX Mistrzostwa Polski -ćwierćfinał L



	Marcin Mroziuk 132.70 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Maciej         Grabowski             119.76 +  425: 340  170
    2     1 Maciej         Grabowski             119.76 +  451: 315  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     340  /  2 170.00




	Maciej Grabowski 119.76 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marcin         Mroziuk               132.70 -  340: 425   83
    2     1 Marcin         Mroziuk               132.70 -  315: 451   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     166  /  2  83.00



Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IX Mistrzostwa Polski -ćwierćfinał N



	Paweł Dawidson 138.61 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              130.27 +  419: 390  180
    2     1 Kazimierz.J    Merklejn              130.27 +  413: 349  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     360  /  2 180.00




	Kazimierz.J Merklejn 130.27 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Paweł          Dawidson              138.61 -  390: 419   89
    2     1 Paweł          Dawidson              138.61 -  349: 413   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     178  /  2  89.00


Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IX Mistrzostwa Polski - ćwierćfinał O



	Tomasz Zwoliński 146.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Waldemar       Czerwoniec            128.20 +  469: 354  178
    2     1 Waldemar       Czerwoniec            128.20 +  406: 383  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     356  /  2 178.00




	Waldemar Czerwoniec 128.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             146.21 -  354: 469   96
    2     1 Tomasz         Zwoliński             146.21 -  383: 406   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     192  /  2  96.00



Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IXMistrzostwa Polski -ćwierćfinał M



	Mariusz Skrobosz 132.17 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Robert         Duczemiński           126.28 -  418: 435   76
    2     1 Robert         Duczemiński           126.28 +  608: 294  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     252  /  2 126.00




	Robert Duczemiński 126.28 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              132.17 +  435: 418  182
    2     1 Mariusz        Skrobosz              132.17 -  294: 608   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     264  /  2 132.00



Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IXMistrzostwa Polski - grupa J



	Paweł Dawidson 138.61 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Karol          Wyrębkiewicz          126.20 +  359: 347  176
    2     1 Waldemar       Czerwoniec            128.20 +  426: 402  178
    3     1 Mariusz        Wrześniewski          128.28 +  389: 375  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     532  /  3 177.33




	Mariusz Wrześniewski 128.28 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Waldemar       Czerwoniec            128.20 +  402: 383  178
    2     2 Karol          Wyrębkiewicz          126.20 -  349: 382   76
    3     1 Paweł          Dawidson              138.61 -  375: 389   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     343  /  3 114.33




	Waldemar Czerwoniec 128.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Wrześniewski          128.28 -  383: 402   78
    2     1 Paweł          Dawidson              138.61 -  402: 426   89
    3     2 Karol          Wyrębkiewicz          126.20 +  585: 303  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     343  /  3 114.33




	Karol Wyrębkiewicz 126.20 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Paweł          Dawidson              138.61 -  347: 359   89
    2     2 Mariusz        Wrześniewski          128.28 +  382: 349  178
    3     2 Waldemar       Czerwoniec            128.20 -  303: 585   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     345  /  3 115.00



Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IX Mistrzostwa Polska - grupa H



	Mariusz Skrobosz 132.17 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Maciej         Grabowski             119.76 +  383: 366  170
    2     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  118.62 +  438: 275  169
    3     1 Szymon         Fidziński             127.75 -  305: 448   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     417  /  3 139.00




	Szymon Fidziński 127.75 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  118.62 -  326: 401   69
    2     2 Maciej         Grabowski             119.76 -  319: 396   70
    3     1 Mariusz        Skrobosz              132.17 +  448: 305  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     321  /  3 107.00




	Maciej Grabowski 119.76 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              132.17 -  366: 383   82
    2     2 Szymon         Fidziński             127.75 +  396: 319  178
    3     2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  118.62 +  469: 281  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     429  /  3 143.00




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 118.62 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Szymon         Fidziński             127.75 +  401: 326  178
    2     1 Mariusz        Skrobosz              132.17 -  275: 438   82
    3     2 Maciej         Grabowski             119.76 -  281: 469   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     330  /  3 110.00



Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IX Mistrzostwa Polski - grupa I



	Marcin Mroziuk 132.70 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Lucyna         Śniadach              110.56 -  344: 366   61
    2     1 Jarosław       Michalak              124.54 +  390: 339  175
    3     1 Robert         Duczemiński           126.28 +  444: 360  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     412  /  3 137.33




	Robert Duczemiński 126.28 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jarosław       Michalak              124.54 +  413: 316  175
    2     2 Lucyna         Śniadach              110.56 +  477: 239  161
    3     1 Marcin         Mroziuk               132.70 -  360: 444   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     419  /  3 139.67




	Jarosław Michalak 124.54 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Robert         Duczemiński           126.28 -  316: 413   76
    2     1 Marcin         Mroziuk               132.70 -  339: 390   83
    3     2 Lucyna         Śniadach              110.56 +  405: 302  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     320  /  3 106.67




	Lucyna Śniadach 110.56 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marcin         Mroziuk               132.70 +  366: 344  183
    2     2 Robert         Duczemiński           126.28 -  239: 477   76
    3     2 Jarosław       Michalak              124.54 -  302: 405   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     334  /  3 111.33


Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IX Mistrzostwa Polski - grupa K



	Tomasz Zwoliński 146.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Wiktor         Stępień               122.19 +  414: 294  172
    2     1 Kazimierz.J    Merklejn              130.27 +  474: 364  180
    3     1 Dariusz        Banaszek              137.78 +  431: 388  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     540  /  3 180.00




	Dariusz Banaszek 137.78 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz.J    Merklejn              130.27 -  278: 468   80
    2     2 Wiktor         Stępień               122.19 -  406: 420   72
    3     1 Tomasz         Zwoliński             146.21 -  388: 431   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     248  /  3  82.67




	Kazimierz.J Merklejn 130.27 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Banaszek              137.78 +  468: 278  188
    2     1 Tomasz         Zwoliński             146.21 -  364: 474   96
    3     2 Wiktor         Stępień               122.19 +  443: 280  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     456  /  3 152.00




	Wiktor Stępień 122.19 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             146.21 -  294: 414   96
    2     2 Dariusz        Banaszek              137.78 +  420: 406  188
    3     2 Kazimierz.J    Merklejn              130.27 -  280: 443   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     364  /  3 121.33



Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IX Mistrzostwa Polski - grupa C



	Dariusz Banaszek 136.89 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Andrzej        Tyczyno               118.11 +  426: 357  168
    2     1 Magdalena      Merklejn              119.87 +  537: 266  170
    3     1 Krzysztof      Bukowski              119.76 +  345: 291  170
    4     1 Jarosław       Michalak              123.99 +  278: 252  174
    5     1 Ryszard        Dębski                125.93 -  404: 441   76
    6     1 Radosław       Konca                 128.72 +  411: 381  179
    7     1 Dariusz        Puton                 132.65 +  316: 301  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1120  /  7 160.00




	Dariusz Puton 132.65 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Magdalena      Merklejn              119.87 +  376: 286  170
    2     3 Jarosław       Michalak              123.99 +  401: 249  174
    3     4 Radosław       Konca                 128.72 +  355: 321  179
    4     4 Andrzej        Tyczyno               118.11 +  450: 312  168
    5     3 Krzysztof      Bukowski              119.76 -  298: 449   70
    6     2 Ryszard        Dębski                125.93 -  325: 433   76
    7     1 Dariusz        Banaszek              136.89 -  301: 316   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     924  /  7 132.00




	Radosław Konca 128.72 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Bukowski              119.76 -  233: 382   70
    2     4 Ryszard        Dębski                125.93 +  412: 392  176
    3     4 Dariusz        Puton                 132.65 -  321: 355   83
    4     3 Magdalena      Merklejn              119.87 +  432: 407  170
    5     2 Jarosław       Michalak              123.99 -  365: 437   74
    6     1 Dariusz        Banaszek              136.89 -  381: 411   87
    7     2 Andrzej        Tyczyno               118.11 +  404: 366  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     828  /  7 118.29




	Ryszard Dębski 125.93 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jarosław       Michalak              123.99 -  302: 502   74
    2     4 Radosław       Konca                 128.72 -  392: 412   79
    3     3 Andrzej        Tyczyno               118.11 -  349: 398   68
    4     2 Krzysztof      Bukowski              119.76 +  482: 334  170
    5     1 Dariusz        Banaszek              136.89 +  441: 404  187
    6     2 Dariusz        Puton                 132.65 +  433: 325  183
    7     3 Magdalena      Merklejn              119.87 -  324: 424   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     831  /  7 118.71




	Jarosław Michalak 123.99 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Ryszard        Dębski                125.93 +  502: 302  176
    2     3 Dariusz        Puton                 132.65 -  249: 401   83
    3     2 Magdalena      Merklejn              119.87 -  294: 351   70
    4     1 Dariusz        Banaszek              136.89 -  252: 278   87
    5     2 Radosław       Konca                 128.72 +  437: 365  179
    6     3 Andrzej        Tyczyno               118.11 +  388: 375  168
    7     4 Krzysztof      Bukowski              119.76 +  428: 316  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     933  /  7 133.29




	Magdalena Merklejn 119.87 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Puton                 132.65 -  286: 376   83
    2     1 Dariusz        Banaszek              136.89 -  266: 537   87
    3     2 Jarosław       Michalak              123.99 +  351: 294  174
    4     3 Radosław       Konca                 128.72 -  407: 432   79
    5     4 Andrzej        Tyczyno               118.11 -  356: 449   68
    6     4 Krzysztof      Bukowski              119.76 +  384: 356  170
    7     3 Ryszard        Dębski                125.93 +  424: 324  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     837  /  7 119.57




	Krzysztof Bukowski 119.76 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Radosław       Konca                 128.72 +  382: 233  179
    2     2 Andrzej        Tyczyno               118.11 +  572: 291  168
    3     1 Dariusz        Banaszek              136.89 -  291: 345   87
    4     2 Ryszard        Dębski                125.93 -  334: 482   76
    5     3 Dariusz        Puton                 132.65 +  449: 298  183
    6     4 Magdalena      Merklejn              119.87 -  356: 384   70
    7     4 Jarosław       Michalak              123.99 -  316: 428   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     837  /  7 119.57




	Andrzej Tyczyno 118.11 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Banaszek              136.89 -  357: 426   87
    2     2 Krzysztof      Bukowski              119.76 -  291: 572   70
    3     3 Ryszard        Dębski                125.93 +  398: 349  176
    4     4 Dariusz        Puton                 132.65 -  312: 450   83
    5     4 Magdalena      Merklejn              119.87 +  449: 356  170
    6     3 Jarosław       Michalak              123.99 -  375: 388   74
    7     2 Radosław       Konca                 128.72 -  366: 404   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     739  /  7 105.57



Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IX Mistrzostwa Polski - grupa D



	Mateusz Żbikowski 131.83 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Anna           Kowalska-Demczyszyn   116.65 +  447: 334  167
    2     3 Maciej         Michalak              116.96 -  303: 331   67
    3     4 Paweł          Stefaniak             126.80 -  319: 348   77
    4     4 Leszek         Stecuła               116.94 +  408: 228  167
    5     3 Szymon         Zaleski               120.54 -  382: 383   71
    6     2 Waldemar       Czerwoniec            125.66 -  342: 369   76
    7     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  118.49 -  312: 350   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     693  /  7  99.00




	Paweł Stefaniak 126.80 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Szymon         Zaleski               120.54 -  323: 325   71
    2     4 Waldemar       Czerwoniec            125.66 -  278: 379   76
    3     4 Mateusz        Żbikowski             131.83 +  348: 319  182
    4     3 Anna           Kowalska-Demczyszyn   116.65 -  409: 418   67
    5     2 Maciej         Michalak              116.96 +  474: 417  167
    6     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  118.49 -  351: 487   68
    7     2 Leszek         Stecuła               116.94 +  370: 320  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     798  /  7 114.00




	Waldemar Czerwoniec 125.66 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Maciej         Michalak              116.96 +  399: 303  167
    2     4 Paweł          Stefaniak             126.80 +  379: 278  177
    3     3 Leszek         Stecuła               116.94 -  316: 401   67
    4     2 Szymon         Zaleski               120.54 +  420: 310  171
    5     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  118.49 +  406: 325  168
    6     2 Mateusz        Żbikowski             131.83 +  369: 342  182
    7     3 Anna           Kowalska-Demczyszyn   116.65 +  424: 324  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1099  /  7 157.00




	Szymon Zaleski 120.54 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Paweł          Stefaniak             126.80 +  325: 323  177
    2     2 Leszek         Stecuła               116.94 +  392: 352  167
    3     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  118.49 -  383: 402   68
    4     2 Waldemar       Czerwoniec            125.66 -  310: 420   76
    5     3 Mateusz        Żbikowski             131.83 +  383: 382  182
    6     4 Anna           Kowalska-Demczyszyn   116.65 -  424: 439   67
    7     4 Maciej         Michalak              116.96 +  374: 298  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     904  /  7 129.14




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 118.49 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Leszek         Stecuła               116.94 -  286: 423   67
    2     1 Anna           Kowalska-Demczyszyn   116.65 +  397: 342  167
    3     1 Szymon         Zaleski               120.54 +  402: 383  171
    4     1 Maciej         Michalak              116.96 +  362: 361  167
    5     1 Waldemar       Czerwoniec            125.66 -  325: 406   76
    6     1 Paweł          Stefaniak             126.80 +  487: 351  177
    7     1 Mateusz        Żbikowski             131.83 +  350: 312  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1007  /  7 143.86




	Maciej Michalak 116.96 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Waldemar       Czerwoniec            125.66 -  303: 399   76
    2     3 Mateusz        Żbikowski             131.83 +  331: 303  182
    3     2 Anna           Kowalska-Demczyszyn   116.65 -  253: 480   67
    4     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  118.49 -  361: 362   68
    5     2 Paweł          Stefaniak             126.80 -  417: 474   77
    6     3 Leszek         Stecuła               116.94 +  374: 322  167
    7     4 Szymon         Zaleski               120.54 -  298: 374   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     708  /  7 101.14




	Leszek Stecuła 116.94 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  118.49 +  423: 286  168
    2     2 Szymon         Zaleski               120.54 -  352: 392   71
    3     3 Waldemar       Czerwoniec            125.66 +  401: 316  176
    4     4 Mateusz        Żbikowski             131.83 -  228: 408   82
    5     4 Anna           Kowalska-Demczyszyn   116.65 +  418: 330  167
    6     3 Maciej         Michalak              116.96 -  322: 374   67
    7     2 Paweł          Stefaniak             126.80 -  320: 370   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     808  /  7 115.43




	Anna Kowalska-Demczyszyn 116.65 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mateusz        Żbikowski             131.83 -  334: 447   82
    2     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  118.49 -  342: 397   68
    3     2 Maciej         Michalak              116.96 +  480: 253  167
    4     3 Paweł          Stefaniak             126.80 +  418: 409  177
    5     4 Leszek         Stecuła               116.94 -  330: 418   67
    6     4 Szymon         Zaleski               120.54 +  439: 424  171
    7     3 Waldemar       Czerwoniec            125.66 -  324: 424   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     808  /  7 115.43



Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IX Mistrzostwa Polski - grupa G



	Wojciech Usakiewicz 134.65 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Halina         Roszak                108.56 -  287: 355   59
    2     1 Lucyna         Śniadach              108.16 +  360: 312  158
    3     1 Mariusz        Kubicki               121.89 -  303: 412   72
    4     1 Stanisław      Gasik                 121.97 +  475: 237  172
    5     1 Katarzyna      Stępień               127.76 -  360: 366   78
    6     1 Mariusz        Wrześniewski          126.48 +  359: 314  176
    7     1 Maciej         Czupryniak            134.31 -  319: 379   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     799  /  7 114.14




	Maciej Czupryniak 134.31 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Lucyna         Śniadach              108.16 -  298: 351   58
    2     3 Stanisław      Gasik                 121.97 +  480: 331  172
    3     4 Mariusz        Wrześniewski          126.48 -  397: 446   76
    4     4 Halina         Roszak                108.56 +  457: 379  159
    5     3 Mariusz        Kubicki               121.89 -  218: 342   72
    6     2 Katarzyna      Stępień               127.76 +  420: 386  178
    7     1 Wojciech       Usakiewicz            134.65 +  379: 319  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     900  /  7 128.57




	Katarzyna Stępień 127.76 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Gasik                 121.97 -  326: 340   72
    2     4 Mariusz        Wrześniewski          126.48 -  426: 453   76
    3     3 Halina         Roszak                108.56 -  355: 360   59
    4     2 Mariusz        Kubicki               121.89 +  340: 310  172
    5     1 Wojciech       Usakiewicz            134.65 +  366: 360  185
    6     2 Maciej         Czupryniak            134.31 -  386: 420   84
    7     3 Lucyna         Śniadach              108.16 -  342: 361   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     706  /  7 100.86




	Mariusz Wrześniewski 126.48 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Kubicki               121.89 +  367: 360  172
    2     4 Katarzyna      Stępień               127.76 +  453: 426  178
    3     4 Maciej         Czupryniak            134.31 +  446: 397  184
    4     3 Lucyna         Śniadach              108.16 -  349: 419   58
    5     2 Stanisław      Gasik                 121.97 -  363: 409   72
    6     1 Wojciech       Usakiewicz            134.65 -  314: 359   85
    7     2 Halina         Roszak                108.56 +  449: 414  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     908  /  7 129.71




	Stanisław Gasik 121.97 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Katarzyna      Stępień               127.76 +  340: 326  178
    2     3 Maciej         Czupryniak            134.31 -  331: 480   84
    3     2 Lucyna         Śniadach              108.16 -  297: 397   58
    4     1 Wojciech       Usakiewicz            134.65 -  237: 475   85
    5     2 Mariusz        Wrześniewski          126.48 +  409: 363  176
    6     3 Halina         Roszak                108.56 +  364: 357  159
    7     4 Mariusz        Kubicki               121.89 -  273: 357   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     812  /  7 116.00




	Mariusz Kubicki 121.89 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Wrześniewski          126.48 -  360: 367   76
    2     2 Halina         Roszak                108.56 +  483: 344  159
    3     1 Wojciech       Usakiewicz            134.65 +  412: 303  185
    4     2 Katarzyna      Stępień               127.76 -  310: 340   78
    5     3 Maciej         Czupryniak            134.31 +  342: 218  184
    6     4 Lucyna         Śniadach              108.16 -  325: 364   58
    7     4 Stanisław      Gasik                 121.97 +  357: 273  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     912  /  7 130.29




	Halina Roszak 108.56 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Wojciech       Usakiewicz            134.65 +  355: 287  185
    2     2 Mariusz        Kubicki               121.89 -  344: 483   72
    3     3 Katarzyna      Stępień               127.76 +  360: 355  178
    4     4 Maciej         Czupryniak            134.31 -  379: 457   84
    5     4 Lucyna         Śniadach              108.16 +  360: 308  158
    6     3 Stanisław      Gasik                 121.97 -  357: 364   72
    7     2 Mariusz        Wrześniewski          126.48 -  414: 449   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     825  /  7 117.86




	Lucyna Śniadach 108.16 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Maciej         Czupryniak            134.31 +  351: 298  184
    2     1 Wojciech       Usakiewicz            134.65 -  312: 360   85
    3     2 Stanisław      Gasik                 121.97 +  397: 297  172
    4     3 Mariusz        Wrześniewski          126.48 +  419: 349  176
    5     4 Halina         Roszak                108.56 -  308: 360   59
    6     4 Mariusz        Kubicki               121.89 +  364: 325  172
    7     3 Katarzyna      Stępień               127.76 +  361: 342  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1026  /  7 146.57



Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IXMistrzostwa Polski  - grupa E



	Jarosław Borowski 134.31 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marek          Dudkiewicz            106.04 -  276: 368   56
    2     1 Marek          Charytoniuk           119.98 +  362: 286  170
    3     1 Joanna         Stępień               122.37 +  377: 346  172
    4     1 Andrzej        Rechowicz             122.49 +  437: 274  172
    5     1 Robert         Duczemiński           124.70 -  347: 429   75
    6     1 Kazimierz.J    Merklejn              127.84 -  327: 337   78
    7     1 Grzegorz       Święcki               132.31 +  363: 354  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     905  /  7 129.29




	Grzegorz Święcki 132.31 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marek          Charytoniuk           119.98 +  382: 367  170
    2     3 Andrzej        Rechowicz             122.49 +  421: 411  172
    3     4 Kazimierz.J    Merklejn              127.84 -  379: 391   78
    4     4 Marek          Dudkiewicz            106.04 +  413: 396  156
    5     3 Joanna         Stępień               122.37 +  395: 372  172
    6     2 Robert         Duczemiński           124.70 -  334: 407   75
    7     1 Jarosław       Borowski              134.31 -  354: 363   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     907  /  7 129.57




	Kazimierz.J Merklejn 127.84 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Joanna         Stępień               122.37 -  409: 445   72
    2     4 Robert         Duczemiński           124.70 +  385: 322  175
    3     4 Grzegorz       Święcki               132.31 +  391: 379  182
    4     3 Marek          Charytoniuk           119.98 +  371: 273  170
    5     2 Andrzej        Rechowicz             122.49 +  354: 293  172
    6     1 Jarosław       Borowski              134.31 +  337: 327  184
    7     2 Marek          Dudkiewicz            106.04 +  364: 314  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1111  /  7 158.71




	Robert Duczemiński 124.70 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Andrzej        Rechowicz             122.49 +  368: 251  172
    2     4 Kazimierz.J    Merklejn              127.84 -  322: 385   78
    3     3 Marek          Dudkiewicz            106.04 +  391: 295  156
    4     2 Joanna         Stępień               122.37 +  402: 296  172
    5     1 Jarosław       Borowski              134.31 +  429: 347  184
    6     2 Grzegorz       Święcki               132.31 +  407: 334  182
    7     3 Marek          Charytoniuk           119.98 +  467: 433  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1114  /  7 159.14




	Andrzej Rechowicz 122.49 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Robert         Duczemiński           124.70 -  251: 368   75
    2     3 Grzegorz       Święcki               132.31 -  411: 421   82
    3     2 Marek          Charytoniuk           119.98 +  412: 313  170
    4     1 Jarosław       Borowski              134.31 -  274: 437   84
    5     2 Kazimierz.J    Merklejn              127.84 -  293: 354   78
    6     3 Marek          Dudkiewicz            106.04 +  401: 398  156
    7     4 Joanna         Stępień               122.37 +  364: 354  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     817  /  7 116.71




	Joanna Stępień 122.37 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kazimierz.J    Merklejn              127.84 +  445: 409  178
    2     2 Marek          Dudkiewicz            106.04 +  365: 301  156
    3     1 Jarosław       Borowski              134.31 -  346: 377   84
    4     2 Robert         Duczemiński           124.70 -  296: 402   75
    5     3 Grzegorz       Święcki               132.31 -  372: 395   82
    6     4 Marek          Charytoniuk           119.98 -  403: 418   70
    7     4 Andrzej        Rechowicz             122.49 -  354: 364   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     717  /  7 102.43




	Marek Charytoniuk 119.98 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Grzegorz       Święcki               132.31 -  367: 382   82
    2     1 Jarosław       Borowski              134.31 -  286: 362   84
    3     2 Andrzej        Rechowicz             122.49 -  313: 412   72
    4     3 Kazimierz.J    Merklejn              127.84 -  273: 371   78
    5     4 Marek          Dudkiewicz            106.04 +  464: 250  156
    6     4 Joanna         Stępień               122.37 +  418: 403  172
    7     3 Robert         Duczemiński           124.70 -  433: 467   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     719  /  7 102.71




	Marek Dudkiewicz 106.04 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Jarosław       Borowski              134.31 +  368: 276  184
    2     2 Joanna         Stępień               122.37 -  301: 365   72
    3     3 Robert         Duczemiński           124.70 -  295: 391   75
    4     4 Grzegorz       Święcki               132.31 -  396: 413   82
    5     4 Marek          Charytoniuk           119.98 -  250: 464   70
    6     3 Andrzej        Rechowicz             122.49 -  398: 401   72
    7     2 Kazimierz.J    Merklejn              127.84 -  314: 364   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     633  /  7  90.43



Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IX Mistrzostwa Polski  - grupa A



	Leszek Nowak 145.16 Myślibórz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Filip          Warzecha              105.74 -  297: 379   56
    2     1 Marek          Antosik               118.40 -  273: 418   68
    3     1 Krzysztof      Usakiewicz            119.72 +  423: 398  170
    4     1 Andrzej        Kwiatkowski           122.88 -  353: 422   73
    5     1 Karol          Wyrębkiewicz          125.47 -  417: 472   75
    6     1 Marcin         Mroziuk               130.93 -  347: 454   81
    7     1 Jacek          Pietruszka            132.83 +  317: 309  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     706  /  7 100.86




	Jacek Pietruszka 132.83 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marek          Antosik               118.40 -  422: 436   68
    2     3 Andrzej        Kwiatkowski           122.88 +  444: 341  173
    3     4 Marcin         Mroziuk               130.93 -  407: 426   81
    4     4 Filip          Warzecha              105.74 -  345: 417   56
    5     3 Krzysztof      Usakiewicz            119.72 +  450: 290  170
    6     2 Karol          Wyrębkiewicz          125.47 -  372: 447   75
    7     1 Leszek         Nowak                 145.16 -  309: 317   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     718  /  7 102.57




	Marcin Mroziuk 130.93 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Usakiewicz            119.72 +  420: 343  170
    2     4 Karol          Wyrębkiewicz          125.47 +  481: 265  175
    3     4 Jacek          Pietruszka            132.83 +  426: 407  183
    4     3 Marek          Antosik               118.40 +  401: 372  168
    5     2 Andrzej        Kwiatkowski           122.88 +  442: 404  173
    6     1 Leszek         Nowak                 145.16 +  454: 347  195
    7     2 Filip          Warzecha              105.74 +  331: 327  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1220  /  7 174.29




	Karol Wyrębkiewicz 125.47 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Andrzej        Kwiatkowski           122.88 -  374: 380   73
    2     4 Marcin         Mroziuk               130.93 -  265: 481   81
    3     3 Filip          Warzecha              105.74 +  345: 285  156
    4     2 Krzysztof      Usakiewicz            119.72 +  411: 372  170
    5     1 Leszek         Nowak                 145.16 +  472: 417  195
    6     2 Jacek          Pietruszka            132.83 +  447: 372  183
    7     3 Marek          Antosik               118.40 +  396: 380  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1026  /  7 146.57




	Andrzej Kwiatkowski 122.88 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Karol          Wyrębkiewicz          125.47 +  380: 374  175
    2     3 Jacek          Pietruszka            132.83 -  341: 444   83
    3     2 Marek          Antosik               118.40 +  411: 354  168
    4     1 Leszek         Nowak                 145.16 +  422: 353  195
    5     2 Marcin         Mroziuk               130.93 -  404: 442   81
    6     3 Filip          Warzecha              105.74 -  335: 358   56
    7     4 Krzysztof      Usakiewicz            119.72 -  309: 414   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     828  /  7 118.29




	Krzysztof Usakiewicz 119.72 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marcin         Mroziuk               130.93 -  343: 420   81
    2     2 Filip          Warzecha              105.74 -  365: 367   56
    3     1 Leszek         Nowak                 145.16 -  398: 423   95
    4     2 Karol          Wyrębkiewicz          125.47 -  372: 411   75
    5     3 Jacek          Pietruszka            132.83 -  290: 450   83
    6     4 Marek          Antosik               118.40 -  325: 341   68
    7     4 Andrzej        Kwiatkowski           122.88 +  414: 309  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     631  /  7  90.14




	Marek Antosik 118.40 Nowy Dwór Mazowiecki          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jacek          Pietruszka            132.83 +  436: 422  183
    2     1 Leszek         Nowak                 145.16 +  418: 273  195
    3     2 Andrzej        Kwiatkowski           122.88 -  354: 411   73
    4     3 Marcin         Mroziuk               130.93 -  372: 401   81
    5     4 Filip          Warzecha              105.74 +  380: 312  156
    6     4 Krzysztof      Usakiewicz            119.72 +  341: 325  170
    7     3 Karol          Wyrębkiewicz          125.47 -  380: 396   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     933  /  7 133.29




	Filip Warzecha 105.74 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Leszek         Nowak                 145.16 +  379: 297  195
    2     2 Krzysztof      Usakiewicz            119.72 +  367: 365  170
    3     3 Karol          Wyrębkiewicz          125.47 -  285: 345   75
    4     4 Jacek          Pietruszka            132.83 +  417: 345  183
    5     4 Marek          Antosik               118.40 -  312: 380   68
    6     3 Andrzej        Kwiatkowski           122.88 +  358: 335  173
    7     2 Marcin         Mroziuk               130.93 -  327: 331   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     945  /  7 135.00


Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IX Mistrzostwa Polski  - grupa B



	Paweł Dawidson 137.89 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Jerzy          Luter                 110.19 +  393: 315  160
    2     1 Jerzy          Matyasik              118.42 +  340: 304  168
    3     1 Maciej         Gałecki               120.33 +  434: 301  170
    4     1 Zdzisław       Szota                 122.96 +  443: 375  173
    5     1 Szymon         Fidziński             125.87 -  353: 382   76
    6     1 Stanisław      Rydzik                130.26 +  432: 402  180
    7     1 Kamil          Górka                 131.58 +  441: 415  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1109  /  7 158.43




	Kamil Górka 131.58 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jerzy          Matyasik              118.42 +  495: 301  168
    2     3 Zdzisław       Szota                 122.96 -  368: 395   73
    3     4 Stanisław      Rydzik                130.26 -  356: 437   80
    4     4 Jerzy          Luter                 110.19 +  380: 287  160
    5     3 Maciej         Gałecki               120.33 -  289: 383   70
    6     2 Szymon         Fidziński             125.87 -  258: 427   76
    7     1 Paweł          Dawidson              137.89 -  415: 441   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     715  /  7 102.14




	Stanisław Rydzik 130.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Maciej         Gałecki               120.33 +  400:   0    0
    2     4 Szymon         Fidziński             125.87 -  369: 380   76
    3     4 Kamil          Górka                 131.58 +  437: 356  182
    4     3 Jerzy          Matyasik              118.42 -  392: 468   68
    5     2 Zdzisław       Szota                 122.96 +  384: 377  173
    6     1 Paweł          Dawidson              137.89 -  402: 432   88
    7     2 Jerzy          Luter                 110.19 +  413: 383  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     747  /  6 124.50




	Szymon Fidziński 125.87 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Zdzisław       Szota                 122.96 +  522: 310  173
    2     4 Stanisław      Rydzik                130.26 +  380: 369  180
    3     3 Jerzy          Luter                 110.19 -  308: 319   60
    4     2 Maciej         Gałecki               120.33 +  368: 363  170
    5     1 Paweł          Dawidson              137.89 +  382: 353  188
    6     2 Kamil          Górka                 131.58 +  427: 258  182
    7     3 Jerzy          Matyasik              118.42 -  356: 438   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1021  /  7 145.86




	Zdzisław Szota 122.96 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Szymon         Fidziński             125.87 -  310: 522   76
    2     3 Kamil          Górka                 131.58 +  395: 368  182
    3     2 Jerzy          Matyasik              118.42 -  323: 482   68
    4     1 Paweł          Dawidson              137.89 -  375: 443   88
    5     2 Stanisław      Rydzik                130.26 -  377: 384   80
    6     3 Jerzy          Luter                 110.19 -  295: 471   60
    7     4 Maciej         Gałecki               120.33 -  242: 380   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     624  /  7  89.14




	Maciej Gałecki 120.33 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Rydzik                130.26 -    0: 400    0
    2     2 Jerzy          Luter                 110.19 +  358: 276  160
    3     1 Paweł          Dawidson              137.89 -  301: 434   88
    4     2 Szymon         Fidziński             125.87 -  363: 368   76
    5     3 Kamil          Górka                 131.58 +  383: 289  182
    6     4 Jerzy          Matyasik              118.42 +  401: 326  168
    7     4 Zdzisław       Szota                 122.96 +  380: 242  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     847  /  6 141.17




	Jerzy Matyasik 118.42 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kamil          Górka                 131.58 -  301: 495   82
    2     1 Paweł          Dawidson              137.89 -  304: 340   88
    3     2 Zdzisław       Szota                 122.96 +  482: 323  173
    4     3 Stanisław      Rydzik                130.26 +  468: 392  180
    5     4 Jerzy          Luter                 110.19 -  318: 344   60
    6     4 Maciej         Gałecki               120.33 -  326: 401   70
    7     3 Szymon         Fidziński             125.87 +  438: 356  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     829  /  7 118.43




	Jerzy Luter 110.19 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Paweł          Dawidson              137.89 -  315: 393   88
    2     2 Maciej         Gałecki               120.33 -  276: 358   70
    3     3 Szymon         Fidziński             125.87 +  319: 308  176
    4     4 Kamil          Górka                 131.58 -  287: 380   82
    5     4 Jerzy          Matyasik              118.42 +  344: 318  168
    6     3 Zdzisław       Szota                 122.96 +  471: 295  173
    7     2 Stanisław      Rydzik                130.26 -  383: 413   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     837  /  7 119.57



Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IX Mistrzostwa Polski  - grupa F



	Małgorzata Kania 135.60 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Maciej         Grabowski             118.80 -  324: 377   69
    2     1 Krzysztof      Szkudlarek            104.14 +  402: 263  154
    3     1 Ryszard        Niżewski              121.17 +  386: 347  171
    4     1 Wiktor         Stępień               122.48 +  385: 314  172
    5     1 Wojciech       Zemło                 126.29 -  323: 359   76
    6     1 Sławomir       Nosek                 125.95 -  309: 351   76
    7     1 Mariusz        Orzeł                 134.59 +  460: 401  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     903  /  7 129.00




	Mariusz Orzeł 134.59 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Szkudlarek            104.14 +  356: 263  154
    2     3 Wiktor         Stępień               122.48 +  411: 322  172
    3     4 Sławomir       Nosek                 125.95 +  527: 250  176
    4     4 Maciej         Grabowski             118.80 -  318: 325   69
    5     3 Ryszard        Niżewski              121.17 +  497: 336  171
    6     2 Wojciech       Zemło                 126.29 -  348: 413   76
    7     1 Małgorzata     Kania                 135.60 -  401: 460   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     904  /  7 129.14




	Wojciech Zemło 126.29 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Wiktor         Stępień               122.48 -    0: 400    0
    2     4 Sławomir       Nosek                 125.95 -  328: 490   76
    3     3 Maciej         Grabowski             118.80 -  355: 444   69
    4     2 Ryszard        Niżewski              121.17 +  454: 375  171
    5     1 Małgorzata     Kania                 135.60 +  359: 323  186
    6     2 Mariusz        Orzeł                 134.59 +  413: 348  185
    7     3 Krzysztof      Szkudlarek            104.14 =  330: 330  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     791  /  6 131.83




	Sławomir Nosek 125.95 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Ryszard        Niżewski              121.17 +  391: 333  171
    2     4 Wojciech       Zemło                 126.29 +  490: 328  176
    3     4 Mariusz        Orzeł                 134.59 -  250: 527   85
    4     3 Krzysztof      Szkudlarek            104.14 +  390: 302  154
    5     2 Wiktor         Stępień               122.48 -  322: 427   72
    6     1 Małgorzata     Kania                 135.60 +  351: 309  186
    7     2 Maciej         Grabowski             118.80 -  308: 458   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     913  /  7 130.43




	Wiktor Stępień 122.48 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Wojciech       Zemło                 126.29 +  400:   0    0
    2     3 Mariusz        Orzeł                 134.59 -  322: 411   85
    3     2 Krzysztof      Szkudlarek            104.14 +  394: 236  154
    4     1 Małgorzata     Kania                 135.60 -  314: 385   86
    5     2 Sławomir       Nosek                 125.95 +  427: 322  176
    6     3 Maciej         Grabowski             118.80 +  412: 403  169
    7     4 Ryszard        Niżewski              121.17 +  417: 319  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     841  /  6 140.17




	Ryszard Niżewski 121.17 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Sławomir       Nosek                 125.95 -  333: 391   76
    2     2 Maciej         Grabowski             118.80 -  352: 378   69
    3     1 Małgorzata     Kania                 135.60 -  347: 386   86
    4     2 Wojciech       Zemło                 126.29 -  375: 454   76
    5     3 Mariusz        Orzeł                 134.59 -  336: 497   85
    6     4 Krzysztof      Szkudlarek            104.14 +  354: 323  154
    7     4 Wiktor         Stępień               122.48 -  319: 417   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     618  /  7  88.29




	Maciej Grabowski 118.80 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Małgorzata     Kania                 135.60 +  377: 324  186
    2     2 Ryszard        Niżewski              121.17 +  378: 352  171
    3     3 Wojciech       Zemło                 126.29 +  444: 355  176
    4     4 Mariusz        Orzeł                 134.59 +  325: 318  185
    5     4 Krzysztof      Szkudlarek            104.14 -  353: 356   54
    6     3 Wiktor         Stępień               122.48 -  403: 412   72
    7     2 Sławomir       Nosek                 125.95 +  458: 308  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1020  /  7 145.71




	Krzysztof Szkudlarek 104.14 Pabianice                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Orzeł                 134.59 -  263: 356   85
    2     1 Małgorzata     Kania                 135.60 -  263: 402   86
    3     2 Wiktor         Stępień               122.48 -  236: 394   72
    4     3 Sławomir       Nosek                 125.95 -  302: 390   76
    5     4 Maciej         Grabowski             118.80 +  356: 353  169
    6     4 Ryszard        Niżewski              121.17 -  323: 354   71
    7     3 Wojciech       Zemło                 126.29 =  330: 330  126
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     685  /  7  97.86


Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Rozgrzewkowy 



	Tomasz Zwoliński 146.36 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Ryszard        Dębski                125.93 +  382: 349  176
    2     3 Karol          Wyrębkiewicz          125.47 -  357: 424   75
    3     5 Andrzej        Kwiatkowski           122.88 -  353: 408   73
    4     7 Wojciech       Usakiewicz            134.65 +  399: 378  185
    5     5 Jarosław       Michalak              123.99 +  420: 345  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     683  /  5 136.60




	Małgorzata Kania 135.60 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    10 Stanisław      Gasik                 121.97 -  331: 369   72
    3    10 Bogdan         Pokojski              100.00 +  365: 325  150
    4     9 Robert         Duczemiński           124.70 +  384: 303  175
    5     7 Mariusz        Skrobosz              132.49 -  309: 450   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     479  /  4 119.75




	Wojciech Usakiewicz 134.65 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Waldemar       Czerwoniec            125.66 -  306: 464   76
    2     6 Mariusz        Skrobosz              132.49 -  311: 484   82
    3     8 Robert         Duczemiński           124.70 +  402: 340  175
    4     7 Tomasz         Zwoliński             146.36 -  378: 399   96
    5     8 Stanisław      Rydzik                130.26 -  338: 356   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     509  /  5 101.80




	Maciej Czupryniak 134.31 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     9 Bogdan         Pokojski              100.00 +  425: 396  150
    3     7 Ryszard        Dębski                125.93 -  335: 420   76
    4     8 Andrzej        Szepczyński           122.59 +  349: 294  173
    5     6 Mateusz        Żbikowski             131.83 -  385: 530   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     481  /  4 120.25




	Mariusz Skrobosz 132.49 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Karol          Wyrębkiewicz          125.47 -  318: 398   75
    2     6 Wojciech       Usakiewicz            134.65 +  484: 311  185
    3     4 Mariusz        Wrześniewski          126.48 -  420: 421   76
    4     4 Marcin         Mroziuk               130.93 -  338: 348   81
    5     7 Małgorzata     Kania                 135.60 +  450: 309  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     603  /  5 120.60




	Mateusz Żbikowski 131.83 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Robert         Duczemiński           124.70 +  319: 287  175
    2     4 Marcin         Mroziuk               130.93 +  364: 294  181
    3     2 Karol          Wyrębkiewicz          125.47 -  274: 449   75
    4     5 Jarosław       Michalak              123.99 -  301: 412   74
    5     6 Maciej         Czupryniak            134.31 +  530: 385  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     689  /  5 137.80




	Marcin Mroziuk 130.93 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jarosław       Michalak              123.99 +  363: 359  174
    2     4 Mateusz        Żbikowski             131.83 -  294: 364   82
    3     6 Andrzej        Szepczyński           122.59 +  394: 282  173
    4     4 Mariusz        Skrobosz              132.49 +  348: 338  182
    5     1 Waldemar       Czerwoniec            125.66 -  392: 431   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     687  /  5 137.40




	Stanisław Rydzik 130.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Zdzisław       Szota                 122.96 -  303: 463   73
    2     7 Andrzej        Kwiatkowski           122.88 -  258: 505   73
    3     9 Stanisław      Gasik                 121.97 +  504: 253  172
    4     6 Ryszard        Dębski                125.93 -  371: 486   76
    5     8 Wojciech       Usakiewicz            134.65 +  356: 338  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     579  /  5 115.80




	Kazimierz.J Merklejn 127.84 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Kwiatkowski           122.88 +  470: 295  173
    2     1 Waldemar       Czerwoniec            125.66 -  360: 530   76
    3     3 Jarosław       Michalak              123.99 +  411: 332  174
    4     2 Mariusz        Wrześniewski          126.48 +  412: 384  176
    5     2 Zdzisław       Szota                 122.96 +  427: 353  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     772  /  5 154.40




	Mariusz Wrześniewski 126.48 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Andrzej        Szepczyński           122.59 +  421: 285  173
    2     2 Zdzisław       Szota                 122.96 -  394: 413   73
    3     4 Mariusz        Skrobosz              132.49 +  421: 420  182
    4     2 Kazimierz.J    Merklejn              127.84 -  384: 412   78
    5     3 Karol          Wyrębkiewicz          125.47 +  469: 372  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     681  /  5 136.20




	Ryszard Dębski 125.93 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             146.36 -  349: 382   96
    2     5 Jarosław       Michalak              123.99 -  352: 478   74
    3     7 Maciej         Czupryniak            134.31 +  420: 335  184
    4     6 Stanisław      Rydzik                130.26 +  486: 371  180
    5     4 Andrzej        Kwiatkowski           122.88 -  378: 403   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     607  /  5 121.40




	Waldemar Czerwoniec 125.66 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Wojciech       Usakiewicz            134.65 +  464: 306  185
    2     1 Kazimierz.J    Merklejn              127.84 +  530: 360  178
    3     1 Zdzisław       Szota                 122.96 +  413: 339  173
    4     1 Karol          Wyrębkiewicz          125.47 +  419: 319  175
    5     1 Marcin         Mroziuk               130.93 +  431: 392  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     892  /  5 178.40




	Karol Wyrębkiewicz 125.47 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              132.49 +  398: 318  182
    2     3 Tomasz         Zwoliński             146.36 +  424: 357  196
    3     2 Mateusz        Żbikowski             131.83 +  449: 274  182
    4     1 Waldemar       Czerwoniec            125.66 -  319: 419   76
    5     3 Mariusz        Wrześniewski          126.48 -  372: 469   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     712  /  5 142.40




	Robert Duczemiński 124.70 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mateusz        Żbikowski             131.83 -  287: 319   82
    2     8 Andrzej        Szepczyński           122.59 -  339: 347   73
    3     8 Wojciech       Usakiewicz            134.65 -  340: 402   85
    4     9 Małgorzata     Kania                 135.60 -  303: 384   86
    5    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  119.54 +  353: 327  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     496  /  5  99.20




	Jarosław Michalak 123.99 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marcin         Mroziuk               130.93 -  359: 363   81
    2     5 Ryszard        Dębski                125.93 +  478: 352  176
    3     3 Kazimierz.J    Merklejn              127.84 -  332: 411   78
    4     5 Mateusz        Żbikowski             131.83 +  412: 301  182
    5     5 Tomasz         Zwoliński             146.36 -  345: 420   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     613  /  5 122.60




	Zdzisław Szota 122.96 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Stanisław      Rydzik                130.26 +  463: 303  180
    2     2 Mariusz        Wrześniewski          126.48 +  413: 394  176
    3     1 Waldemar       Czerwoniec            125.66 -  339: 413   76
    4     3 Andrzej        Kwiatkowski           122.88 +  408: 273  173
    5     2 Kazimierz.J    Merklejn              127.84 -  353: 427   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     683  /  5 136.60




	Andrzej Kwiatkowski 122.88 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kazimierz.J    Merklejn              127.84 -  295: 470   78
    2     7 Stanisław      Rydzik                130.26 +  505: 258  180
    3     5 Tomasz         Zwoliński             146.36 +  408: 353  196
    4     3 Zdzisław       Szota                 122.96 -  273: 408   73
    5     4 Ryszard        Dębski                125.93 +  403: 378  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     703  /  5 140.60




	Andrzej Szepczyński 122.59 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mariusz        Wrześniewski          126.48 -  285: 421   76
    2     8 Robert         Duczemiński           124.70 +  347: 339  175
    3     6 Marcin         Mroziuk               130.93 -  282: 394   81
    4     8 Maciej         Czupryniak            134.31 -  294: 349   84
    5     9 Stanisław      Gasik                 121.97 -  360: 379   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     488  /  5  97.60




	Stanisław Gasik 121.97 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    10 Małgorzata     Kania                 135.60 +  369: 331  186
    3     9 Stanisław      Rydzik                130.26 -  253: 504   80
    4    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  119.54 -  294: 398   70
    5     9 Andrzej        Szepczyński           122.59 +  379: 360  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     509  /  4 127.25




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 119.54 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    10 Stanisław      Gasik                 121.97 +  398: 294  172
    5    10 Robert         Duczemiński           124.70 -  327: 353   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     247  /  2 123.50




	Bogdan Pokojski 100.00 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     9 Maciej         Czupryniak            134.31 -  396: 425   84
    3    10 Małgorzata     Kania                 135.60 -  325: 365   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     170  /  2  85.00



Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Eliminacje IX Mistrzostw Polski



	Maciej Michalak 120.87 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Piotr          Rosół                 100.00 -  306: 383   50
    2    26 Kamil          Klinkosz              110.04 -  313: 441   60
    3    32 Radosław       Sowiński              100.00 +  358: 353  150
    4    26 Jerzy          Luter                 109.76 -  277: 442   60
    5    31 Lucjan         Boroś                 100.00 +  377: 283  150
    6    26 Adam           Kotwica               102.00 -  288: 311   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     522  /  6  87.00




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 119.54 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jacek          Nowak                 100.00 +  506: 283  150
    2     1 Maciej         Grabowski             118.57 -  329: 461   69
    3    10 Jerzy          Matyasik              117.44 -  335: 389   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     286  /  3  95.33




	Marek Charytoniuk 119.02 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Małgorzata     Niciporuk             100.00 -  309: 322   50
    2    25 Kazimierz      Faron                 100.00 +  423: 332  150
    3    14 Filip          Warzecha              104.15 +  365: 278  154
    4    10 Krzysztof      Pypno                 113.56 +  409: 276  164
    5     7 Zbigniew       Wietecki              118.73 +  342: 252  169
    6     4 Piotr          Rosół                 100.00 +  369: 282  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     837  /  6 139.50




	Zbigniew Wietecki 118.73 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marcin         Figiel                100.00 +  425: 267  150
    2     4 Bogdan         Kozłowski             100.00 -  286: 298   50
    3    16 Małgorzata     Niciporuk             100.00 +  346: 315  150
    4    12 Piotr          Pietuchowski          100.00 +  374: 297  150
    5     7 Marek          Charytoniuk           119.02 -  252: 342   69
    6    16 Marcin         Kamiński              108.93 +  413: 302  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     728  /  6 121.33




	Maciej Grabowski 118.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jan            Ziółkowski            100.00 +  555: 274  150
    2     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  119.54 +  461: 329  170
    3     1 Marek          Antosik               116.92 -  356: 420   67
    4     5 Lucyna         Korga                 100.00 +  403: 317  150
    5     3 Janusz         Kaczor                101.54 +  374: 327  152
    6     2 Jerzy          Matyasik              117.44 -  312: 387   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     756  /  6 126.00




	Marek Roszak 118.44 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    37 Joanna         Juszczak              100.00 +  399: 287  150
    3    28 Grzegorz       Koczkodon             100.00 +  423: 385  150
    4    19 Marek          Dudkiewicz            105.49 -  281: 415   55
    5    25 Marek          Syczuk                100.00 +  466: 340  150
    6    18 Jan            Ziółkowski            100.00 +  493: 360  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     655  /  5 131.00




	Magdalena Merklejn 117.95 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Ewa            Ciszewska             100.00 +  356: 282  150
    2    13 Kinga          Niżewska              100.49 +  444: 330  150
    3     4 Anna           Kowalska-Demczyszyn   115.07 -  347: 420   65
    4     9 Wiesław        Olewiński             109.93 +  360: 262  160
    5     6 Grzegorz       Kulawiak              100.00 +  456: 280  150
    6     3 Andrzej        Tyczyno               117.54 +  434: 301  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     843  /  6 140.50




	Andrzej Tyczyno 117.54 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Irena          Ficak                 100.00 +  451: 291  150
    2     2 Bartłomiej     Boczek                100.00 +  415: 301  150
    3     2 Janusz         Kaczor                101.54 -  306: 412   52
    4     8 Kamil          Klinkosz              110.04 +  391: 296  160
    5     5 Leszek         Stecuła               116.52 +  410: 366  167
    6     3 Magdalena      Merklejn              117.95 -  301: 434   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     747  /  6 124.50




	Jerzy Matyasik 117.44 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Bartłomiej     Boczek                100.00 -  450: 459   50
    2    19 Grzegorz       Koczkodon             100.00 +  438: 347  150
    3    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  119.54 +  389: 335  170
    4     6 Kazimierz      Merklejn              106.69 +  364: 329  157
    5     4 Wojciech       Próchniewicz          105.69 +  396: 348  156
    6     2 Maciej         Grabowski             118.57 +  387: 312  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     852  /  6 142.00




	Marek Antosik 116.92 Nowy Dwór Mazowiecki          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Norbert        Skrzyński             100.00 +  312: 270  150
    2    18 Lucjan         Boroś                 100.00 +  562: 292  150
    3     1 Maciej         Grabowski             118.57 +  420: 356  169
    4     1 Janusz         Kaczor                101.54 +  423: 390  152
    5     1 Piotr          Rosół                 100.00 +  309: 273  150
    6     1 Anna           Kowalska-Demczyszyn   115.07 +  498: 408  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     936  /  6 156.00




	Leszek Stecuła 116.52 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Anna           Pendowska             100.00 +  406: 233  150
    2     6 Krzysztof      Pypno                 113.56 +  371: 266  164
    3     6 Maurycy        Machnio               101.78 +  458: 297  152
    4     2 Anna           Kowalska-Demczyszyn   115.07 -  305: 337   65
    5     5 Andrzej        Tyczyno               117.54 -  366: 410   68
    6     9 Wojciech       Próchniewicz          105.69 +  438: 315  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     755  /  6 125.83




	Anna Kowalska-Demczyszyn 115.07 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Andrzej        Gostomski             100.00 +  397: 313  150
    2     7 Wiesław        Olewiński             109.93 +  415: 338  160
    3     4 Magdalena      Merklejn              117.95 +  420: 347  168
    4     2 Leszek         Stecuła               116.52 +  337: 305  167
    5     2 Filip          Klar                  108.23 +  372: 257  158
    6     1 Marek          Antosik               116.92 -  408: 498   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     870  /  6 145.00




	Renata Kowalska 114.08 Bielsko Biała          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Renata         Rosół                 100.00 +  357: 310  150
    2    12 Grzegorz       Pukniel               100.00 +  438: 301  150
    3     5 Filip          Klar                  108.23 -  261: 361   58
    4    13 Maurycy        Machnio               101.78 +  356: 337  152
    5    10 Krzysztof      Szkudlarek            101.32 -  351: 423   51
    6    13 Irena          Ficak                 100.00 +  355: 343  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     711  /  6 118.50




	Edward Stefaniak 113.84 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Grzegorz       Koczkodon             100.00 +  390: 387  150
    2     8 Krzysztof      Szkudlarek            101.32 -  352: 353   51
    3    13 Wiesław        Olewiński             109.93 -  237: 377   60
    4    25 Kazimierz      Faron                 100.00 -  325: 402   50
    5    30 Paulina        Hennig                100.00 +  487: 388  150
    6    21 Maciej         Kutera                100.00 -  309: 360   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     511  /  6  85.17




	Krzysztof Pypno 113.56 Gliwice                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Kazimierz      Faron                 100.00 +  407: 309  150
    2     6 Leszek         Stecuła               116.52 -  266: 371   67
    3    21 Jacek          Nowak                 100.00 +  409: 387  150
    4    10 Marek          Charytoniuk           119.02 -  276: 409   69
    5    21 Piotr          Pietuchowski          100.00 -  318: 381   50
    6    25 Roman          Figiel                103.15 +  406: 343  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     639  /  6 106.50




	Stefan Dawidson 111.11 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Lucyna         Korga                 100.00 -  314: 319   50
    2    23 Andrzej        Gostomski             100.00 -  215: 407   50
    3    36 Anna           Pendowska             100.00 +  368: 326  150
    4    29 Adam           Kotwica               102.00 -  322: 366   52
    5    32 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  384: 323  150
    6    27 Bogdan         Kozłowski             100.00 +  343: 335  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     602  /  6 100.33




	Kamil Klinkosz 110.04 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Grzegorz       Kulawiak              100.00 -  308: 383   50
    2    26 Maciej         Michalak              120.87 +  441: 313  171
    3    12 Bartłomiej     Boczek                100.00 +  409: 315  150
    4     8 Andrzej        Tyczyno               117.54 -  296: 391   68
    5    15 Jerzy          Luter                 109.76 -  350: 437   60
    6    20 Marcin         Figiel                100.00 +  412: 364  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     649  /  6 108.17




	Wiesław Olewiński 109.93 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  405: 266  150
    2     7 Anna           Kowalska-Demczyszyn   115.07 -  338: 415   65
    3    13 Edward         Stefaniak             113.84 +  377: 237  164
    4     9 Magdalena      Merklejn              117.95 -  262: 360   68
    5    18 Kazimierz      Faron                 100.00 +  376: 316  150
    6    14 Maurycy        Machnio               101.78 -  279: 348   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     649  /  6 108.17




	Jerzy Luter 109.76 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Grzegorz       Pukniel               100.00 -  337: 360   50
    2    21 Andrzej        Pikul                 100.00 -  230: 297   50
    3    34 Tomasz         Żbikowski             105.06 +  404: 403  155
    4    26 Maciej         Michalak              120.87 +  442: 277  171
    5    15 Kamil          Klinkosz              110.04 +  437: 350  160
    6    11 Grzegorz       Kulawiak              100.00 +  414: 272  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     736  /  6 122.67




	Marcin Kamiński 108.93 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jacek          Gigoła                100.00 -  243: 351   50
    2    35 Anna           Pendowska             100.00 +  421: 275  150
    3    22 Paulina        Hennig                100.00 +  386: 321  150
    4    14 Lucyna         Śniadach              106.55 -  255: 333   57
    5    22 Roman          Figiel                103.15 +  394: 352  153
    6    16 Zbigniew       Wietecki              118.73 -  302: 413   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     629  /  6 104.83




	Beata Piotrowska 108.50 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Sławomir       Kordjalik             100.00 -  311: 331   50
    2    24 Renata         Rosół                 100.00 -  332: 384   50
    3    30 Ewa            Ciszewska             100.00 +  423: 365  150
    4    21 Jacek          Nowak                 100.00 +  328: 310  150
    5    17 Maurycy        Machnio               101.78 -  333: 358   52
    6    23 Kazimierz      Faron                 100.00 +  359: 291  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     602  /  6 100.33




	Filip Klar 108.23 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jarosław       Puchalski             100.00 +  429: 188  150
    2     3 Marek          Dudkiewicz            105.49 +  358: 338  155
    3     5 Renata         Kowalska              114.08 +  361: 261  164
    4     3 Tomasz         Figiel                100.00 +  291: 263  150
    5     2 Anna           Kowalska-Demczyszyn   115.07 -  257: 372   65
    6     7 Halina         Roszak                106.71 -  283: 354   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     741  /  6 123.50




	Halina Roszak 106.71 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    38 Robert         Buciak                100.00 +  338: 228  150
    3    29 Paweł          Opyc                  100.00 +  406: 380  150
    4    20 Bartłomiej     Boczek                100.00 +  452: 284  150
    5    12 Jacek          Gigoła                100.00 +  430: 383  150
    6     7 Filip          Klar                  108.23 +  354: 283  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     758  /  5 151.60




	Kazimierz Merklejn 106.69 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Tomasz         Figiel                100.00 -  280: 341   50
    2    30 Ewa            Ciszewska             100.00 +  403: 360  150
    3    19 Dawid          Pikul                 100.00 +  514: 231  150
    4     6 Jerzy          Matyasik              117.44 -  329: 364   67
    5    13 Marek          Dudkiewicz            105.49 -  398: 412   55
    6    19 Bartosz        Skórniewski           100.00 -  295: 382   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     522  /  6  87.00




	Lucyna Śniadach 106.55 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Maciej         Kutera                100.00 +  344: 325  150
    2    14 Jacek          Gigoła                100.00 -  323: 378   50
    3    20 Kinga          Niżewska              100.49 +  372: 234  150
    4    14 Marcin         Kamiński              108.93 +  333: 255  159
    5    11 Jan            Ziółkowski            100.00 +  364: 284  150
    6     6 Sławomir       Kordjalik             100.00 +  353: 342  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     809  /  6 134.83




	Wojciech Próchniewicz 105.69 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Bogdan         Kozłowski             100.00 -  356: 427   50
    2    20 Radosław       Sowiński              100.00 +  435: 287  150
    3    11 Marek          Dudkiewicz            105.49 +  399: 317  155
    4     7 Katarzyna      Żuławska              104.61 +  385: 270  155
    5     4 Jerzy          Matyasik              117.44 -  348: 396   67
    6     9 Leszek         Stecuła               116.52 -  315: 438   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     644  /  6 107.33




	Marek Dudkiewicz 105.49 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Radosław       Sowiński              100.00 +  449: 342  150
    2     3 Filip          Klar                  108.23 -  338: 358   58
    3    11 Wojciech       Próchniewicz          105.69 -  317: 399   56
    4    19 Marek          Roszak                118.44 +  415: 281  168
    5    13 Kazimierz      Merklejn              106.69 +  412: 398  157
    6     8 Janusz         Kaczor                101.54 +  427: 385  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     741  /  6 123.50




	Andrzej Chmielewski 105.43 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Bartosz        Skórniewski           100.00 +  340: 272  150
    2    15 Tomasz         Figiel                100.00 -  304: 475   50
    3    24 Andrzej        Pikul                 100.00 +  392: 236  150
    4    15 Marcin         Figiel                100.00 +  390: 388  150
    5     9 Sławomir       Kordjalik             100.00 -  358: 365   50
    6    12 Lucyna         Korga                 100.00 -  297: 348   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     600  /  6 100.00




	Tomasz Żbikowski 105.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Dawid          Pikul                 100.00 -  272: 384   50
    2    31 Jan            Ziółkowski            100.00 -  304: 310   50
    3    34 Jerzy          Luter                 109.76 -  403: 404   60
    4    34 Radosław       Sowiński              100.00 +  376: 313  150
    5    28 Jacek          Nowak                 100.00 -  287: 309   50
    6    31 Lucjan         Boroś                 100.00 -  285: 340   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     410  /  6  68.33




	Katarzyna Żuławska 104.61 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Andrzej        Pikul                 100.00 +  383: 341  150
    2     9 Dawid          Pikul                 100.00 +  474: 305  150
    3     3 Tomasz         Figiel                100.00 -  337: 351   50
    4     7 Wojciech       Próchniewicz          105.69 -  270: 385   56
    5    14 Filip          Warzecha              104.15 -  355: 399   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     460  /  5  92.00




	Filip Warzecha 104.15 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Marek          Syczuk                100.00 +  379: 271  150
    2    11 Maurycy        Machnio               101.78 -  355: 387   52
    3    14 Marek          Charytoniuk           119.02 -  278: 365   69
    4    24 Paulina        Hennig                100.00 +  450: 295  150
    5    14 Katarzyna      Żuławska              104.61 +  399: 355  155
    6    10 Krystyna       Augustyniak           103.69 +  381: 332  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     730  /  6 121.67




	Krystyna Augustyniak 103.69 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Piotr          Michałek              100.00 +  419: 289  150
    2     5 Janusz         Kaczor                101.54 -  296: 445   52
    3    15 Andrzej        Gostomski             100.00 +  355: 325  150
    4    11 Grzegorz       Kulawiak              100.00 -  335: 442   50
    5    16 Marcin         Figiel                100.00 +  473: 406  150
    6    10 Filip          Warzecha              104.15 -  332: 381   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     606  /  6 101.00




	Roman Figiel 103.15 Zawichost              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Paulina        Hennig                100.00 +  330: 295  150
    2    16 Sławomir       Kordjalik             100.00 -  291: 398   50
    3    25 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  327: 269  150
    4    18 Jan            Ziółkowski            100.00 -  356: 364   50
    5    22 Marcin         Kamiński              108.93 -  352: 394   59
    6    25 Krzysztof      Pypno                 113.56 -  343: 406   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     523  /  6  87.17




	Adam Kotwica 102.00 Gdańsk                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Lucjan         Boroś                 100.00 -  306: 312   50
    2    27 Paulina        Hennig                100.00 -  294: 377   50
    3    33 Norbert        Skrzyński             100.00 +  295: 264  150
    4    29 Stefan         Dawidson              111.11 +  366: 322  161
    5    23 Jarosław       Puchalski             100.00 -  361: 383   50
    6    26 Maciej         Michalak              120.87 +  311: 288  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     632  /  6 105.33




	Maurycy Machnio 101.78 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Paweł          Opyc                  100.00 +  367: 284  150
    2    11 Filip          Warzecha              104.15 +  387: 355  154
    3     6 Leszek         Stecuła               116.52 -  297: 458   67
    4    13 Renata         Kowalska              114.08 -  337: 356   64
    5    17 Beata          Piotrowska            108.50 +  358: 333  159
    6    14 Wiesław        Olewiński             109.93 +  348: 279  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     754  /  6 125.67




	Janusz Kaczor 101.54 Międzyrzec Podl.         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Renata         Andracka              100.00 +  421: 260  150
    2     5 Krystyna       Augustyniak           103.69 +  445: 296  154
    3     2 Andrzej        Tyczyno               117.54 +  412: 306  168
    4     1 Marek          Antosik               116.92 -  390: 423   67
    5     3 Maciej         Grabowski             118.57 -  327: 374   69
    6     8 Marek          Dudkiewicz            105.49 -  385: 427   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     663  /  6 110.50




	Krzysztof Szkudlarek 101.32 Pabianice                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Wojciech       Łysak                 100.00 +  397: 213  150
    2     8 Edward         Stefaniak             113.84 +  353: 352  164
    3     7 Lucyna         Korga                 100.00 -  257: 366   50
    4    16 Grzegorz       Pukniel               100.00 +  391: 352  150
    5    10 Renata         Kowalska              114.08 +  423: 351  164
    6     5 Tomasz         Figiel                100.00 +  356: 288  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     828  /  6 138.00




	Kinga Niżewska 100.49 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Piotr          Pietuchowski          100.00 +  351: 336  150
    2    13 Magdalena      Merklejn              117.95 -  330: 444   68
    3    20 Lucyna         Śniadach              106.55 -  234: 372   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     275  /  3  91.67




	Renata Andracka 100.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Janusz         Kaczor                101.54 -  260: 421   52
    2    34 Jolanta        Kosmowska             100.00 -  285: 354   50
    3    35 Marek          Syczuk                100.00 -  296: 322   50
    4    36 Anna           Pendowska             100.00 -  294: 303   50
    5    36 Radosław       Sowiński              100.00 +  288: 282  150
    6    34 Joanna         Juszczak              100.00 +  303: 279  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     502  /  6  83.67




	Bartłomiej Boczek 100.00 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jerzy          Matyasik              117.44 +  459: 450  167
    2     2 Andrzej        Tyczyno               117.54 -  301: 415   68
    3    12 Kamil          Klinkosz              110.04 -  315: 409   60
    4    20 Halina         Roszak                106.71 -  284: 452   57
    5    27 Paweł          Opyc                  100.00 -  294: 352   50
    6    30 Paulina        Hennig                100.00 -  330: 339   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     452  /  6  75.33




	Lucjan Boroś 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Adam           Kotwica               102.00 +  312: 306  152
    2    18 Marek          Antosik               116.92 -  292: 562   67
    3    27 Jan            Ziółkowski            100.00 -  346: 374   50
    4    27 Jarosław       Puchalski             100.00 -  335: 345   50
    5    31 Maciej         Michalak              120.87 -  283: 377   71
    6    31 Tomasz         Żbikowski             105.06 +  340: 285  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     545  /  6  90.83




	Robert Buciak 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    38 Halina         Roszak                106.71 -  228: 338   57
    3    38 Wojciech       Łysak                 100.00 +  293: 254  150
    4    32 Grzegorz       Koczkodon             100.00 -  262: 412   50
    5    34 Piotr          Michałek              100.00 +  400:   0    0
    6    35 Radosław       Sowiński              100.00 -  210: 326   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     307  /  4  76.75




	Ewa Ciszewska 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Magdalena      Merklejn              117.95 -  282: 356   68
    2    30 Kazimierz      Merklejn              106.69 -  360: 403   57
    3    30 Beata          Piotrowska            108.50 -  365: 423   59
    4    33 Paweł          Opyc                  100.00 -  305: 356   50
    5    35 Joanna         Juszczak              100.00 +  327: 297  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     384  /  5  76.80




	Kazimierz Faron 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Krzysztof      Pypno                 113.56 -  309: 407   64
    2    25 Marek          Charytoniuk           119.02 -  332: 423   69
    3    31 Maciej         Kutera                100.00 +  339: 293  150
    4    25 Edward         Stefaniak             113.84 +  402: 325  164
    5    18 Wiesław        Olewiński             109.93 -  316: 376   60
    6    23 Beata          Piotrowska            108.50 -  291: 359   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     566  /  6  94.33




	Irena Ficak 100.00 Mielec                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Tyczyno               117.54 -  291: 451   68
    2    28 Piotr          Michałek              100.00 +  408: 212  150
    3    17 Piotr          Pietuchowski          100.00 -  325: 361   50
    4    22 Andrzej        Gostomski             100.00 +  356: 351  150
    5    19 Bogdan         Kozłowski             100.00 +  382: 220  150
    6    13 Renata         Kowalska              114.08 -  343: 355   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     632  /  6 105.33




	Marcin Figiel 100.00 Zawichost                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Zbigniew       Wietecki              118.73 -  267: 425   69
    2    33 Norbert        Skrzyński             100.00 +  352: 328  150
    3    26 Jarosław       Puchalski             100.00 +  389: 320  150
    4    15 Andrzej        Chmielewski           105.43 -  388: 390   55
    5    16 Krystyna       Augustyniak           103.69 -  406: 473   54
    6    20 Kamil          Klinkosz              110.04 -  364: 412   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     538  /  6  89.67




	Tomasz Figiel 100.00 Zawichost              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Kazimierz      Merklejn              106.69 +  341: 280  157
    2    15 Andrzej        Chmielewski           105.43 +  475: 304  155
    3     3 Katarzyna      Żuławska              104.61 +  351: 337  155
    4     3 Filip          Klar                  108.23 -  263: 291   58
    5     8 Lucyna         Korga                 100.00 +  357: 353  150
    6     5 Krzysztof      Szkudlarek            101.32 -  288: 356   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     726  /  6 121.00




	Jacek Gigoła 100.00 Gorzów Wielkopolski        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marcin         Kamiński              108.93 +  351: 243  159
    2    14 Lucyna         Śniadach              106.55 +  378: 323  157
    3     9 Bogdan         Kozłowski             100.00 +  382: 278  150
    4     4 Piotr          Rosół                 100.00 -  226: 457   50
    5    12 Halina         Roszak                106.71 -  383: 430   57
    6    15 Piotr          Pietuchowski          100.00 +  365: 286  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     723  /  6 120.50




	Andrzej Gostomski 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Anna           Kowalska-Demczyszyn   115.07 -  313: 397   65
    2    23 Stefan         Dawidson              111.11 +  407: 215  161
    3    15 Krystyna       Augustyniak           103.69 -  325: 355   54
    4    22 Irena          Ficak                 100.00 -  351: 356   50
    5    26 Grzegorz       Koczkodon             100.00 +  343: 298  150
    6    22 Paweł          Opyc                  100.00 -  332: 348   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     530  /  6  88.33




	Paulina Hennig 100.00 Gniezno                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Roman          Figiel                103.15 -  295: 330   53
    2    27 Adam           Kotwica               102.00 +  377: 294  152
    3    22 Marcin         Kamiński              108.93 -  321: 386   59
    4    24 Filip          Warzecha              104.15 -  295: 450   54
    5    30 Edward         Stefaniak             113.84 -  388: 487   64
    6    30 Bartłomiej     Boczek                100.00 +  339: 330  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     532  /  6  88.67




	Joanna Juszczak 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    37 Marek          Roszak                118.44 -  287: 399   68
    3    37 Piotr          Michałek              100.00 -  282: 309   50
    4    37 Wojciech       Łysak                 100.00 +  301: 263  150
    5    35 Ewa            Ciszewska             100.00 -  297: 327   50
    6    34 Renata         Andracka              100.00 -  279: 303   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     368  /  5  73.60




	Grzegorz Koczkodon 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Edward         Stefaniak             113.84 -  387: 390   64
    2    19 Jerzy          Matyasik              117.44 -  347: 438   67
    3    28 Marek          Roszak                118.44 -  385: 423   68
    4    32 Robert         Buciak                100.00 +  412: 262  150
    5    26 Andrzej        Gostomski             100.00 -  298: 343   50
    6    29 Anna           Pendowska             100.00 +  387: 310  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     549  /  6  91.50




	Sławomir Kordjalik 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Beata          Piotrowska            108.50 +  331: 311  159
    2    16 Roman          Figiel                103.15 +  398: 291  153
    3     8 Piotr          Rosół                 100.00 -  270: 400   50
    4    17 Bogdan         Kozłowski             100.00 +  416: 368  150
    5     9 Andrzej        Chmielewski           105.43 +  365: 358  155
    6     6 Lucyna         Śniadach              106.55 -  342: 353   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     724  /  6 120.67




	Lucyna Korga 100.00 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Stefan         Dawidson              111.11 +  319: 314  161
    2    17 Małgorzata     Niciporuk             100.00 +  420: 385  150
    3     7 Krzysztof      Szkudlarek            101.32 +  366: 257  151
    4     5 Maciej         Grabowski             118.57 -  317: 403   69
    5     8 Tomasz         Figiel                100.00 -  353: 357   50
    6    12 Andrzej        Chmielewski           105.43 +  348: 297  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     736  /  6 122.67




	Jolanta Kosmowska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Wiesław        Olewiński             109.93 -  266: 405   60
    2    34 Renata         Andracka              100.00 +  354: 285  150
    3    25 Roman          Figiel                103.15 -  269: 327   53
    4    30 Andrzej        Pikul                 100.00 -  309: 323   50
    5    32 Stefan         Dawidson              111.11 -  323: 384   61
    6    32 Renata         Rosół                 100.00 -  247: 306   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     424  /  6  70.67




	Bogdan Kozłowski 100.00 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Wojciech       Próchniewicz          105.69 +  427: 356  156
    2     4 Zbigniew       Wietecki              118.73 +  298: 286  169
    3     9 Jacek          Gigoła                100.00 -  278: 382   50
    4    17 Sławomir       Kordjalik             100.00 -  368: 416   50
    5    19 Irena          Ficak                 100.00 -  220: 382   50
    6    27 Stefan         Dawidson              111.11 -  335: 343   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     536  /  6  89.33




	Grzegorz Kulawiak 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Kamil          Klinkosz              110.04 +  383: 308  160
    2    10 Piotr          Rosół                 100.00 -  314: 354   50
    3    18 Renata         Rosół                 100.00 +  370: 330  150
    4    11 Krystyna       Augustyniak           103.69 +  442: 335  154
    5     6 Magdalena      Merklejn              117.95 -  280: 456   68
    6    11 Jerzy          Luter                 109.76 -  272: 414   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     642  /  6 107.00




	Maciej Kutera 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Lucyna         Śniadach              106.55 -  325: 344   57
    2    22 Piotr          Pietuchowski          100.00 -  308: 364   50
    3    31 Kazimierz      Faron                 100.00 -  293: 339   50
    4    35 Norbert        Skrzyński             100.00 +  418: 246  150
    5    29 Renata         Rosół                 100.00 +  418: 229  150
    6    21 Edward         Stefaniak             113.84 +  360: 309  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     621  /  6 103.50




	Piotr Michałek 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Krystyna       Augustyniak           103.69 -  289: 419   54
    2    28 Irena          Ficak                 100.00 -  212: 408   50
    3    37 Joanna         Juszczak              100.00 +  309: 282  150
    4    31 Marek          Syczuk                100.00 -  267: 336   50
    5    34 Robert         Buciak                100.00 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     304  /  4  76.00




	Małgorzata Niciporuk 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marek          Charytoniuk           119.02 +  322: 309  169
    2    17 Lucyna         Korga                 100.00 -  385: 420   50
    3    16 Zbigniew       Wietecki              118.73 -  315: 346   69
    4    23 Renata         Rosół                 100.00 +  347: 285  150
    5    20 Grzegorz       Pukniel               100.00 -  292: 306   50
    6    24 Jacek          Nowak                 100.00 -  320: 335   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     538  /  6  89.67




	Jacek Nowak 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  119.54 -  283: 506   70
    2    29 Paweł          Opyc                  100.00 +  389: 367  150
    3    21 Krzysztof      Pypno                 113.56 -  387: 409   64
    4    21 Beata          Piotrowska            108.50 -  310: 328   59
    5    28 Tomasz         Żbikowski             105.06 +  309: 287  155
    6    24 Małgorzata     Niciporuk             100.00 +  335: 320  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     648  /  6 108.00




	Paweł Opyc 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Maurycy        Machnio               101.78 -  284: 367   52
    2    29 Jacek          Nowak                 100.00 -  367: 389   50
    3    29 Halina         Roszak                106.71 -  380: 406   57
    4    33 Ewa            Ciszewska             100.00 +  356: 305  150
    5    27 Bartłomiej     Boczek                100.00 +  352: 294  150
    6    22 Andrzej        Gostomski             100.00 +  348: 332  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     609  /  6 101.50




	Anna Pendowska 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Leszek         Stecuła               116.52 -  233: 406   67
    2    35 Marcin         Kamiński              108.93 -  275: 421   59
    3    36 Stefan         Dawidson              111.11 -  326: 368   61
    4    36 Renata         Andracka              100.00 +  303: 294  150
    5    33 Dawid          Pikul                 100.00 +  314: 304  150
    6    29 Grzegorz       Koczkodon             100.00 -  310: 387   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     537  /  6  89.50




	Piotr Pietuchowski 100.00 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Kinga          Niżewska              100.49 -  336: 351   50
    2    22 Maciej         Kutera                100.00 +  364: 308  150
    3    17 Irena          Ficak                 100.00 +  361: 325  150
    4    12 Zbigniew       Wietecki              118.73 -  297: 374   69
    5    21 Krzysztof      Pypno                 113.56 +  381: 318  164
    6    15 Jacek          Gigoła                100.00 -  286: 365   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     633  /  6 105.50




	Andrzej Pikul 100.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Katarzyna      Żuławska              104.61 -  341: 383   55
    2    21 Jerzy          Luter                 109.76 +  297: 230  160
    3    24 Andrzej        Chmielewski           105.43 -  236: 392   55
    4    30 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  323: 309  150
    5    24 Bartosz        Skórniewski           100.00 -  303: 306   50
    6    28 Marek          Syczuk                100.00 -  224: 462   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     520  /  6  86.67




	Dawid Pikul 100.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Tomasz         Żbikowski             105.06 +  384: 272  155
    2     9 Katarzyna      Żuławska              104.61 -  305: 474   55
    3    19 Kazimierz      Merklejn              106.69 -  231: 514   57
    4    28 Bartosz        Skórniewski           100.00 -  276: 300   50
    5    33 Anna           Pendowska             100.00 -  304: 314   50
    6    33 Norbert        Skrzyński             100.00 +  358: 264  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     517  /  6  86.17




	Jarosław Puchalski 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Filip          Klar                  108.23 -  188: 429   58
    2    36 Wojciech       Łysak                 100.00 +  429: 208  150
    3    26 Marcin         Figiel                100.00 -  320: 389   50
    4    27 Lucjan         Boroś                 100.00 +  345: 335  150
    5    23 Adam           Kotwica               102.00 +  383: 361  152
    6    17 Grzegorz       Pukniel               100.00 +  356: 325  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     710  /  6 118.33




	Grzegorz Pukniel 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jerzy          Luter                 109.76 +  360: 337  160
    2    12 Renata         Kowalska              114.08 -  301: 438   64
    3    23 Bartosz        Skórniewski           100.00 +  346: 278  150
    4    16 Krzysztof      Szkudlarek            101.32 -  352: 391   51
    5    20 Małgorzata     Niciporuk             100.00 +  306: 292  150
    6    17 Jarosław       Puchalski             100.00 -  325: 356   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     625  /  6 104.17




	Piotr Rosół 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Maciej         Michalak              120.87 +  383: 306  171
    2    10 Grzegorz       Kulawiak              100.00 +  354: 314  150
    3     8 Sławomir       Kordjalik             100.00 +  400: 270  150
    4     4 Jacek          Gigoła                100.00 +  457: 226  150
    5     1 Marek          Antosik               116.92 -  273: 309   67
    6     4 Marek          Charytoniuk           119.02 -  282: 369   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     757  /  6 126.17




	Renata Rosół 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Renata         Kowalska              114.08 -  310: 357   64
    2    24 Beata          Piotrowska            108.50 +  384: 332  159
    3    18 Grzegorz       Kulawiak              100.00 -  330: 370   50
    4    23 Małgorzata     Niciporuk             100.00 -  285: 347   50
    5    29 Maciej         Kutera                100.00 -  229: 418   50
    6    32 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  306: 247  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     523  /  6  87.17




	Norbert Skrzyński 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marek          Antosik               116.92 -  270: 312   67
    2    33 Marcin         Figiel                100.00 -  328: 352   50
    3    33 Adam           Kotwica               102.00 -  264: 295   52
    4    35 Maciej         Kutera                100.00 -  246: 418   50
    5    37 Wojciech       Łysak                 100.00 +  400:   0    0
    6    33 Dawid          Pikul                 100.00 -  264: 358   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     269  /  5  53.80




	Bartosz Skórniewski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Andrzej        Chmielewski           105.43 -  272: 340   55
    2    32 Marek          Syczuk                100.00 +  374: 272  150
    3    23 Grzegorz       Pukniel               100.00 -  278: 346   50
    4    28 Dawid          Pikul                 100.00 +  300: 276  150
    5    24 Andrzej        Pikul                 100.00 +  306: 303  150
    6    19 Kazimierz      Merklejn              106.69 +  382: 295  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     712  /  6 118.67




	Radosław Sowiński 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marek          Dudkiewicz            105.49 -  342: 449   55
    2    20 Wojciech       Próchniewicz          105.69 -  287: 435   56
    3    32 Maciej         Michalak              120.87 -  353: 358   71
    4    34 Tomasz         Żbikowski             105.06 -  313: 376   55
    5    36 Renata         Andracka              100.00 -  282: 288   50
    6    35 Robert         Buciak                100.00 +  326: 210  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     437  /  6  72.83




	Marek Syczuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Filip          Warzecha              104.15 -  271: 379   54
    2    32 Bartosz        Skórniewski           100.00 -  272: 374   50
    3    35 Renata         Andracka              100.00 +  322: 296  150
    4    31 Piotr          Michałek              100.00 +  336: 267  150
    5    25 Marek          Roszak                118.44 -  340: 466   68
    6    28 Andrzej        Pikul                 100.00 +  462: 224  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     622  /  6 103.67




	Jan Ziółkowski 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Maciej         Grabowski             118.57 -  274: 555   69
    2    31 Tomasz         Żbikowski             105.06 +  310: 304  155
    3    27 Lucjan         Boroś                 100.00 +  374: 346  150
    4    18 Roman          Figiel                103.15 +  364: 356  153
    5    11 Lucyna         Śniadach              106.55 -  284: 364   57
    6    18 Marek          Roszak                118.44 -  360: 493   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     652  /  6 108.67




	Wojciech Łysak 100.00 Sosnowiec                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Krzysztof      Szkudlarek            101.32 -  213: 397   51
    2    36 Jarosław       Puchalski             100.00 -  208: 429   50
    3    38 Robert         Buciak                100.00 -  254: 293   50
    4    37 Joanna         Juszczak              100.00 -  263: 301   50
    5    37 Norbert        Skrzyński             100.00 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     201  /  4  50.25



Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Turniej Frustratów



	Tomasz Zwoliński 146.36 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Grzegorz       Koczkodon             100.00 -  428: 495   50
    2    14 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  384: 320  150
    3     6 Marcin         Kamiński              108.39 +  407: 362  158
    4     4 Kamil          Klinkosz              109.91 +  400: 340  160
    5     3 Zbigniew       Wietecki              118.81 +  511: 375  169
    6     1 Wojciech       Próchniewicz          105.87 +  454: 284  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     843  /  6 140.50




	Mariusz Skrobosz 132.49 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Małgorzata     Niciporuk             100.00 +  419: 317  150
    2     3 Wiesław        Olewiński             109.86 -  379: 388   60
    3     7 Janusz         Kaczor                102.50 -  346: 358   53
    4    12 Marianna       Kozłowska             100.00 +  512: 320  150
    5     7 Grzegorz       Pukniel               100.00 +  459: 316  150
    6     4 Maurycy        Machnio               104.38 +  420: 304  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     717  /  6 119.50




	Marek Roszak 118.89 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Irena          Ficak                 100.00 +  473: 319  150
    2     1 Grzegorz       Koczkodon             100.00 -  294: 356   50
    3     9 Maciej         Kutera                100.00 -  313: 507   50
    4    13 Kazimierz      Merklejn              105.71 +  474: 306  156
    5     8 Kamil          Klinkosz              109.91 +  398: 334  160
    6     6 Zbigniew       Wietecki              118.81 +  325: 307  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     735  /  6 122.50




	Zbigniew Wietecki 118.81 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  377: 369  150
    2     7 Radosław       Sowiński              100.00 +  430: 267  150
    3     3 Renata         Kowalska              114.35 -  309: 395   64
    4     7 Jarosław       Puchalski             100.00 +  395: 300  150
    5     3 Tomasz         Zwoliński             146.36 -  375: 511   96
    6     6 Marek          Roszak                118.89 -  307: 325   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     679  /  6 113.17




	Renata Kowalska 114.35 Bielsko Biała          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Anna           Pendowska             100.00 +  390: 366  150
    2     6 Jarosław       Puchalski             100.00 +  385: 327  150
    3     3 Zbigniew       Wietecki              118.81 +  395: 309  169
    4     1 Edward         Stefaniak             112.20 +  382: 368  162
    5     1 Wojciech       Próchniewicz          105.87 =  366: 366  106
    6     2 Grzegorz       Koczkodon             100.00 +  358: 330  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     887  /  6 147.83




	Krzysztof Pypno 113.12 Gliwice                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Norbert        Skrzyński             100.00 +  434: 238  150
    2     2 Janusz         Kaczor                102.50 +  409: 353  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     303  /  2 151.50




	Edward Stefaniak 112.20 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Gostomski             100.00 +  412: 293  150
    2     4 Krystyna       Augustyniak           103.54 +  447: 314  154
    3     1 Tomasz         Żbikowski             103.68 +  459: 314  154
    4     1 Renata         Kowalska              114.35 -  368: 382   64
    5     2 Sławomir       Kordjalik             100.00 +  373: 332  150
    6     3 Wiesław        Olewiński             109.86 +  373: 281  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     832  /  6 138.67




	Stefan Dawidson 110.38 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Renata         Rosół                 100.00 +  328: 308  150
    2    11 Sławomir       Kordjalik             100.00 -  336: 358   50
    3    14 Jan            Ziółkowski            100.00 -  261: 327   50
    4    19 Piotr          Rosół                 102.96 -  364: 391   53
    5    18 Irena          Ficak                 100.00 +  427: 336  150
    6    14 Beata          Piotrowska            107.14 -  301: 352   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     510  /  6  85.00




	Kamil Klinkosz 109.91 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  396: 375  150
    2     5 Wojciech       Próchniewicz          105.87 -  350: 377   56
    3    10 Krystyna       Augustyniak           103.54 +  445: 316  154
    4     4 Tomasz         Zwoliński             146.36 -  340: 400   96
    5     8 Marek          Roszak                118.89 -  334: 398   69
    6    12 Kazimierz      Merklejn              105.71 +  347: 294  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     681  /  6 113.50




	Wiesław Olewiński 109.86 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Grzegorz       Pukniel               100.00 +  421: 305  150
    2     3 Mariusz        Skrobosz              132.49 +  388: 379  182
    3     2 Grzegorz       Koczkodon             100.00 +  361: 325  150
    4     2 Wojciech       Próchniewicz          105.87 -  295: 453   56
    5     5 Bogdan         Kozłowski             100.00 +  365: 357  150
    6     3 Edward         Stefaniak             112.20 -  281: 373   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     750  /  6 125.00




	Marcin Kamiński 108.39 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jacek          Gigoła                100.00 +  329: 308  150
    2    10 Jan            Ziółkowski            100.00 +  340: 322  150
    3     6 Tomasz         Zwoliński             146.36 -  362: 407   96
    4     8 Bogdan         Kozłowski             100.00 -  344: 356   50
    5    12 Małgorzata     Niciporuk             100.00 -  327: 358   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     496  /  5  99.20




	Beata Piotrowska 107.14 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jarosław       Puchalski             100.00 -  336: 381   50
    2    17 Maciej         Kutera                100.00 -  339: 426   50
    3    19 Irena          Ficak                 100.00 +  377: 362  150
    4    14 Krystyna       Augustyniak           103.54 -  386: 449   54
    5    17 Bogdan         Pokojski              100.00 +  340: 298  150
    6    14 Stefan         Dawidson              110.38 +  352: 301  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     614  /  6 102.33




	Wojciech Próchniewicz 105.87 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maciej         Kutera                100.00 +  392: 341  150
    2     5 Kamil          Klinkosz              109.91 +  377: 350  160
    3     4 Renata         Andracka              100.00 +  388: 281  150
    4     2 Wiesław        Olewiński             109.86 +  453: 295  160
    5     1 Renata         Kowalska              114.35 =  366: 366  114
    6     1 Tomasz         Zwoliński             146.36 -  284: 454   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     830  /  6 138.33




	Kazimierz Merklejn 105.71 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Elżbieta       Święcka               100.00 -  335: 358   50
    2    18 Irena          Ficak                 100.00 +  438: 322  150
    3     8 Anna           Pendowska             100.00 -  366: 367   50
    4    13 Marek          Roszak                118.89 -  306: 474   69
    5    16 Norbert        Skrzyński             100.00 +  416: 285  150
    6    12 Kamil          Klinkosz              109.91 -  294: 347   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     529  /  6  88.17




	Maurycy Machnio 104.38 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Sławomir       Kordjalik             100.00 -  287: 318   50
    2    23 Andrzej        Gostomski             100.00 +  356: 308  150
    3    15 Radosław       Sowiński              100.00 +  373: 365  150
    4     9 Elżbieta       Święcka               100.00 +  324: 323  150
    5     6 Renata         Andracka              100.00 +  379: 326  150
    6     4 Mariusz        Skrobosz              132.49 -  304: 420   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     732  /  6 122.00




	Tomasz Żbikowski 103.68 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Paulina        Hennig                100.00 +  373: 354  150
    2     8 Elżbieta       Święcka               100.00 +  491: 280  150
    3     1 Edward         Stefaniak             112.20 -  314: 459   62
    4     5 Grzegorz       Koczkodon             100.00 -  353: 398   50
    5     9 Krystyna       Augustyniak           103.54 +  422: 316  154
    6     5 Sławomir       Kordjalik             100.00 -  232: 393   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     616  /  6 102.67




	Krystyna Augustyniak 103.54 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Piotr          Pietuchowski          100.00 +  413: 306  150
    2     4 Edward         Stefaniak             112.20 -  314: 447   62
    3    10 Kamil          Klinkosz              109.91 -  316: 445   60
    4    14 Beata          Piotrowska            107.14 +  449: 386  157
    5     9 Tomasz         Żbikowski             103.68 -  316: 422   54
    6    13 Maciej         Kutera                100.00 +  438: 255  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     633  /  6 105.50




	Piotr Rosół 102.96 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Bogdan         Kozłowski             100.00 -  301: 346   50
    2    22 Grzegorz       Pukniel               100.00 -  279: 300   50
    3    23 Jacek          Nowak                 100.00 +  338: 302  150
    4    19 Stefan         Dawidson              110.38 +  391: 364  160
    5    14 Kinga          Niżewska              100.18 +  471: 245  150
    6     7 Janusz         Kaczor                102.50 -  307: 406   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     613  /  6 102.17




	Janusz Kaczor 102.50 Międzyrzec Podl.         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Paweł          Opyc                  100.00 +  436: 234  150
    2     2 Krzysztof      Pypno                 113.12 -  353: 409   63
    3     7 Mariusz        Skrobosz              132.49 +  358: 346  182
    4     6 Anna           Pendowska             100.00 -  318: 340   50
    5    10 Maciej         Kutera                100.00 +  383: 322  150
    6     7 Piotr          Rosół                 102.96 +  406: 307  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     748  /  6 124.67




	Adam Kotwica 102.41 Gdańsk                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Lucjan         Boroś                 100.00 =  313: 313  100
    2    12 Renata         Andracka              100.00 -  349: 402   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  2  75.00




	Lucyna Korga 101.30 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Bogdan         Pokojski              100.00 +  340: 310  150
    2     9 Bogdan         Kozłowski             100.00 +  332: 321  150
    3     5 Sławomir       Kordjalik             100.00 -  310: 314   50
    4    11 Grzegorz       Pukniel               100.00 -  315: 335   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Kinga Niżewska 100.18 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Renata         Andracka              100.00 -  283: 313   50
    2    24 Norbert        Skrzyński             100.00 +  438: 394  150
    3    11 Jacek          Gigoła                100.00 -  275: 364   50
    4    16 Paulina        Hennig                100.00 +  305: 296  150
    5    14 Piotr          Rosół                 102.96 -  245: 471   53
    6    17 Jan            Ziółkowski            100.00 -  318: 412   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     503  /  6  83.83




	Renata Andracka 100.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Kinga          Niżewska              100.18 +  313: 283  150
    2    12 Adam           Kotwica               102.41 +  402: 349  152
    3     4 Wojciech       Próchniewicz          105.87 -  281: 388   56
    4    10 Jan            Ziółkowski            100.00 +  369: 265  150
    5     6 Maurycy        Machnio               104.38 -  326: 379   54
    6    10 Bogdan         Kozłowski             100.00 -  325: 421   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     612  /  6 102.00




	Jerzy Augustyniak 100.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Zbigniew       Wietecki              118.81 -  369: 377   69
    2    15 Anna           Pendowska             100.00 -  225: 411   50
    3    22 Piotr          Pietuchowski          100.00 -  274: 349   50
    4    23 PAUZA
    5    22 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  404: 295  150
    6    18 Norbert        Skrzyński             100.00 +  308: 299  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     469  /  5  93.80




	Lucjan Boroś 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Adam           Kotwica               102.41 =  313: 313  102
    2    13 Marianna       Kozłowska             100.00 +  340: 265  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     252  /  2 126.00




	Robert Buciak 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    25 Paweł          Opyc                  100.00 -  216: 378   50
    3    24 PAUZA
    4    20 Irena          Ficak                 100.00 -  223: 338   50
    5    21 Piotr          Pietuchowski          100.00 +  400:   0    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     100  /  2  50.00




	Irena Ficak 100.00 Mielec                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marek          Roszak                118.89 -  319: 473   69
    2    18 Kazimierz      Merklejn              105.71 -  322: 438   56
    3    19 Beata          Piotrowska            107.14 -  362: 377   57
    4    20 Robert         Buciak                100.00 +  338: 223  150
    5    18 Stefan         Dawidson              110.38 -  336: 427   60
    6    19 Bogdan         Pokojski              100.00 -  342: 343   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     442  /  6  73.67




	Jacek Gigoła 100.00 Gorzów Wielkopolski        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marcin         Kamiński              108.39 -  308: 329   58
    2    21 Piotr          Pietuchowski          100.00 +  409: 287  150
    3    11 Kinga          Niżewska              100.18 +  364: 275  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     358  /  3 119.33




	Andrzej Gostomski 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Edward         Stefaniak             112.20 -  293: 412   62
    2    23 Maurycy        Machnio               104.38 -  308: 356   54
    3    21 Joanna         Juszczak              100.00 +  357: 288  150
    4    17 Paweł          Opyc                  100.00 -  283: 389   50
    5    20 Jacek          Nowak                 100.00 +  398: 302  150
    6    15 Radosław       Sowiński              100.00 -  258: 415   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     516  /  6  86.00




	Paulina Hennig 100.00 Gniezno                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Tomasz         Żbikowski             103.68 -  354: 373   54
    2    16 Jacek          Nowak                 100.00 +  341: 233  150
    3    12 Jarosław       Puchalski             100.00 -  282: 432   50
    4    16 Kinga          Niżewska              100.18 -  296: 305   50
    5    19 Renata         Rosół                 100.00 +  335: 249  150
    6    16 Paweł          Opyc                  100.00 -  265: 295   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     504  /  6  84.00




	Joanna Juszczak 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jan            Ziółkowski            100.00 -  316: 340   50
    2    19 Małgorzata     Niciporuk             100.00 -  279: 350   50
    3    21 Andrzej        Gostomski             100.00 -  288: 357   50
    4    22 Jacek          Nowak                 100.00 -  286: 317   50
    5    23 PAUZA
    6    21 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  397: 262  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  5  70.00




	Grzegorz Koczkodon 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             146.36 +  495: 428  196
    2     1 Marek          Roszak                118.89 +  356: 294  169
    3     2 Wiesław        Olewiński             109.86 -  325: 361   60
    4     5 Tomasz         Żbikowski             103.68 +  398: 353  154
    5     4 Anna           Pendowska             100.00 +  485: 288  150
    6     2 Renata         Kowalska              114.35 -  330: 358   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     793  /  6 132.17




	Sławomir Kordjalik 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maurycy        Machnio               104.38 +  318: 287  154
    2    11 Stefan         Dawidson              110.38 +  358: 336  160
    3     5 Lucyna         Korga                 101.30 +  314: 310  151
    4     3 Maciej         Kutera                100.00 +  385: 213  150
    5     2 Edward         Stefaniak             112.20 -  332: 373   62
    6     5 Tomasz         Żbikowski             103.68 +  393: 232  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     831  /  6 138.50




	Jolanta Kosmowska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kamil          Klinkosz              109.91 -  375: 396   60
    2    14 Tomasz         Zwoliński             146.36 -  320: 384   96
    3    18 Marianna       Kozłowska             100.00 -  301: 445   50
    4    21 Norbert        Skrzyński             100.00 -  240: 538   50
    5    22 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  295: 404   50
    6    21 Joanna         Juszczak              100.00 -  262: 397   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     356  /  6  59.33




	Marianna Kozłowska 100.00 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 PAUZA
    2    13 Lucjan         Boroś                 100.00 -  265: 340   50
    3    18 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  445: 301  150
    4    12 Mariusz        Skrobosz              132.49 -  320: 512   82
    5    15 Jan            Ziółkowski            100.00 +  355: 308  150
    6    11 Grzegorz       Pukniel               100.00 -  403: 408   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     482  /  5  96.40




	Bogdan Kozłowski 100.00 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Piotr          Rosół                 102.96 +  346: 301  153
    2     9 Lucyna         Korga                 101.30 -  321: 332   51
    3    13 Małgorzata     Niciporuk             100.00 +  355: 263  150
    4     8 Marcin         Kamiński              108.39 +  356: 344  158
    5     5 Wiesław        Olewiński             109.86 -  357: 365   60
    6    10 Renata         Andracka              100.00 +  421: 325  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     722  /  6 120.33




	Maciej Kutera 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Wojciech       Próchniewicz          105.87 -  341: 392   56
    2    17 Beata          Piotrowska            107.14 +  426: 339  157
    3     9 Marek          Roszak                118.89 +  507: 313  169
    4     3 Sławomir       Kordjalik             100.00 -  213: 385   50
    5    10 Janusz         Kaczor                102.50 -  322: 383   53
    6    13 Krystyna       Augustyniak           103.54 -  255: 438   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     539  /  6  89.83




	Małgorzata Niciporuk 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              132.49 -  317: 419   82
    2    19 Joanna         Juszczak              100.00 +  350: 279  150
    3    13 Bogdan         Kozłowski             100.00 -  263: 355   50
    4    18 Renata         Rosół                 100.00 +  450: 308  150
    5    12 Marcin         Kamiński              108.39 +  358: 327  158
    6     9 Elżbieta       Święcka               100.00 +  360: 283  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     740  /  6 123.33




	Jacek Nowak 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Radosław       Sowiński              100.00 -  359: 374   50
    2    16 Paulina        Hennig                100.00 -  233: 341   50
    3    23 Piotr          Rosół                 102.96 -  302: 338   53
    4    22 Joanna         Juszczak              100.00 +  317: 286  150
    5    20 Andrzej        Gostomski             100.00 -  302: 398   50
    6    20 Renata         Rosół                 100.00 -  287: 328   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     403  /  6  67.17




	Paweł Opyc 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Janusz         Kaczor                102.50 -  234: 436   53
    2    25 Robert         Buciak                100.00 +  378: 216  150
    3    17 Grzegorz       Pukniel               100.00 -  337: 344   50
    4    17 Andrzej        Gostomski             100.00 +  389: 283  150
    5    13 Elżbieta       Święcka               100.00 -  294: 374   50
    6    16 Paulina        Hennig                100.00 +  295: 265  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     603  /  6 100.50




	Anna Pendowska 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Renata         Kowalska              114.35 -  366: 390   64
    2    15 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  411: 225  150
    3     8 Kazimierz      Merklejn              105.71 +  367: 366  156
    4     6 Janusz         Kaczor                102.50 +  340: 318  153
    5     4 Grzegorz       Koczkodon             100.00 -  288: 485   50
    6     8 Jarosław       Puchalski             100.00 +  378: 332  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     723  /  6 120.50




	Piotr Pietuchowski 100.00 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Krystyna       Augustyniak           103.54 -  306: 413   54
    2    21 Jacek          Gigoła                100.00 -  287: 409   50
    3    22 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  349: 274  150
    5    21 Robert         Buciak                100.00 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     254  /  3  84.67




	Bogdan Pokojski 100.00 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Lucyna         Korga                 101.30 -  310: 340   51
    2    20 Renata         Rosół                 100.00 -  324: 325   50
    3    20 Norbert        Skrzyński             100.00 +  387: 312  150
    4    15 Radosław       Sowiński              100.00 -  280: 441   50
    5    17 Beata          Piotrowska            107.14 -  298: 340   57
    6    19 Irena          Ficak                 100.00 +  343: 342  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     508  /  6  84.67




	Jarosław Puchalski 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Beata          Piotrowska            107.14 +  381: 336  157
    2     6 Renata         Kowalska              114.35 -  327: 385   64
    3    12 Paulina        Hennig                100.00 +  432: 282  150
    4     7 Zbigniew       Wietecki              118.81 -  300: 395   69
    5    11 Radosław       Sowiński              100.00 +  310: 247  150
    6     8 Anna           Pendowska             100.00 -  332: 378   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     640  /  6 106.67




	Grzegorz Pukniel 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Wiesław        Olewiński             109.86 -  305: 421   60
    2    22 Piotr          Rosół                 102.96 +  300: 279  153
    3    17 Paweł          Opyc                  100.00 +  344: 337  150
    4    11 Lucyna         Korga                 101.30 +  335: 315  151
    5     7 Mariusz        Skrobosz              132.49 -  316: 459   82
    6    11 Marianna       Kozłowska             100.00 +  408: 403  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     746  /  6 124.33




	Renata Rosół 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Stefan         Dawidson              110.38 -  308: 328   60
    2    20 Bogdan         Pokojski              100.00 +  325: 324  150
    3    16 Elżbieta       Święcka               100.00 -  306: 383   50
    4    18 Małgorzata     Niciporuk             100.00 -  308: 450   50
    5    19 Paulina        Hennig                100.00 -  249: 335   50
    6    20 Jacek          Nowak                 100.00 +  328: 287  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     510  /  6  85.00




	Norbert Skrzyński 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Pypno                 113.12 -  238: 434   63
    2    24 Kinga          Niżewska              100.18 -  394: 438   50
    3    20 Bogdan         Pokojski              100.00 -  312: 387   50
    4    21 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  538: 240  150
    5    16 Kazimierz      Merklejn              105.71 -  285: 416   56
    6    18 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  299: 308   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     419  /  6  69.83




	Radosław Sowiński 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jacek          Nowak                 100.00 +  374: 359  150
    2     7 Zbigniew       Wietecki              118.81 -  267: 430   69
    3    15 Maurycy        Machnio               104.38 -  365: 373   54
    4    15 Bogdan         Pokojski              100.00 +  441: 280  150
    5    11 Jarosław       Puchalski             100.00 -  247: 310   50
    6    15 Andrzej        Gostomski             100.00 +  415: 258  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     623  /  6 103.83




	Jan Ziółkowski 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Joanna         Juszczak              100.00 +  340: 316  150
    2    10 Marcin         Kamiński              108.39 -  322: 340   58
    3    14 Stefan         Dawidson              110.38 +  327: 261  160
    4    10 Renata         Andracka              100.00 -  265: 369   50
    5    15 Marianna       Kozłowska             100.00 -  308: 355   50
    6    17 Kinga          Niżewska              100.18 +  412: 318  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     618  /  6 103.00




	Elżbieta Święcka 100.00 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Kazimierz      Merklejn              105.71 +  358: 335  156
    2     8 Tomasz         Żbikowski             103.68 -  280: 491   54
    3    16 Renata         Rosół                 100.00 +  383: 306  150
    4     9 Maurycy        Machnio               104.38 -  323: 324   54
    5    13 Paweł          Opyc                  100.00 +  374: 294  150
    6     9 Małgorzata     Niciporuk             100.00 -  283: 360   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     614  /  6 102.33



Wyniki poszczególnych graczy w turnieju turniej frustratów II



	Wojciech Usakiewicz 133.87 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Żbikowski             103.64 +  504: 315  154
    2     2 Mateusz        Żbikowski             130.76 +  414: 332  181
    3     1 Radosław       Konca                 128.79 +  461: 374  179
    4     1 Andrzej        Szmidtke              105.34 +  356: 339  155
    5     1 Wiktor         Stępień               122.19 -  335: 421   72
    6     2 Maciej         Michalak              117.62 +  366: 307  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     909  /  6 151.50




	Mateusz Żbikowski 130.76 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Adam           Słapiński             102.59 +  457: 361  153
    2     2 Wojciech       Usakiewicz            133.87 -  332: 414   84
    3     6 Rafał          Matczak               121.61 -  385: 400   72
    4     9 Szymon         Fidziński             127.75 -  311: 316   78
    5    13 Magdalena      Merklejn              119.86 -  388: 401   70
    6    15 Joanna         Juszczak              100.00 +  361: 308  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     607  /  6 101.17




	Kazimierz.J Merklejn 130.27 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5     7 Robert         Duczemiński           126.28 +  461: 315  176
    6     4 Waldemar       Czerwoniec            128.20 -  347: 484   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     254  /  2 127.00




	Radosław Konca 128.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kazimierz      Faron                 101.27 +  396: 314  151
    2     4 Andrzej        Słapiński             116.49 +  475: 293  166
    3     1 Wojciech       Usakiewicz            133.87 -  374: 461   84
    4     3 Mariusz        Wrześniewski          128.28 +  513: 277  178
    5     2 Andrzej        Szmidtke              105.34 +  427: 336  155
    6     1 Wiktor         Stępień               122.19 -  278: 415   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     806  /  6 134.33




	Mariusz Wrześniewski 128.28 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     4 Karol          Wyrębkiewicz          126.20 +  397: 394  176
    4     3 Radosław       Konca                 128.79 -  277: 513   79
    5     6 Waldemar       Czerwoniec            128.20 -  377: 463   78
    6     8 Mariola        Osajda-Matczak        113.12 -  406: 414   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     396  /  4  99.00




	Waldemar Czerwoniec 128.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5     6 Mariusz        Wrześniewski          128.28 +  463: 377  178
    6     4 Kazimierz.J    Merklejn              130.27 +  484: 347  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     358  /  2 179.00




	Szymon Fidziński 127.75 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4     9 Mateusz        Żbikowski             130.76 +  316: 311  181
    5     5 Karol          Wyrębkiewicz          126.20 +  442: 321  176
    6     3 Norbert        Skrzyński             100.00 +  471: 338  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     507  /  3 169.00




	Robert Duczemiński 126.28 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5     7 Kazimierz.J    Merklejn              130.27 -  315: 461   80
    6    10 Stanisław      Gasik                 121.06 -  322: 325   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     151  /  2  75.50




	Karol Wyrębkiewicz 126.20 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     4 Mariusz        Wrześniewski          128.28 -  394: 397   78
    4     7 Mariola        Osajda-Matczak        113.12 +  359: 317  163
    5     5 Szymon         Fidziński             127.75 -  321: 442   78
    6     9 Jarosław       Michalak              124.54 +  417: 314  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     494  /  4 123.50




	Jarosław Michalak 124.54 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     5 Wiktor         Stępień               122.19 -  305: 418   72
    4     8 Jarosław       Sobczak               100.00 -  303: 411   50
    5    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  118.62 +  356: 332  169
    6     9 Karol          Wyrębkiewicz          126.20 -  314: 417   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     367  /  4  91.75




	Wiktor Stępień 122.19 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     5 Jarosław       Michalak              124.54 +  418: 305  175
    4     2 Maciej         Michalak              117.62 +  316: 281  168
    5     1 Wojciech       Usakiewicz            133.87 +  421: 335  184
    6     1 Radosław       Konca                 128.79 +  415: 278  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     706  /  4 176.50




	Rafał Matczak 121.61 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Norbert        Skrzyński             100.00 +  510: 240  150
    2     1 Andrzej        Szmidtke              105.34 -  297: 306   55
    3     6 Mateusz        Żbikowski             130.76 +  400: 385  181
    4     4 Sławomir       Kordjalik             100.00 -  351: 382   50
    5     8 Jarosław       Sobczak               100.00 +  353: 310  150
    6     5 Maciej         Gałecki               121.14 -  339: 348   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     657  /  6 109.50




	Maciej Gałecki 121.14 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  436: 267  150
    2     3 Sławomir       Kordjalik             100.00 +  397: 343  150
    3     2 Andrzej        Szmidtke              105.34 -  272: 393   55
    4     5 Kazimierz      Faron                 101.27 +  474: 309  151
    5     3 Maciej         Michalak              117.62 -  354: 384   68
    6     5 Rafał          Matczak               121.61 +  348: 339  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     746  /  6 124.33




	Stanisław Gasik 121.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    6    10 Robert         Duczemiński           126.28 +  325: 322  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     176  /  1 176.00




	Magdalena Merklejn 119.86 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Sławomir       Kordjalik             100.00 -  344: 413   50
    2     7 Adam           Słapiński             102.59 +  424: 298  153
    3     7 Kazimierz      Faron                 101.27 -  328: 345   51
    4    10 Radosław       Sowiński              100.00 -  299: 329   50
    5    13 Mateusz        Żbikowski             130.76 +  401: 388  181
    6    11 Jarosław       Sobczak               100.00 -  336: 366   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     535  /  6  89.17




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 118.62 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    11 Jarosław       Sobczak               100.00 -  240: 319   50
    4    13 Elżbieta       Paszkowska            100.00 +  354: 282  150
    5    12 Jarosław       Michalak              124.54 -  332: 356   75
    6    13 Radosław       Sowiński              100.00 +  374: 330  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     425  /  4 106.25




	Maciej Michalak 117.62 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Maciej         Kutera                100.00 +  322: 258  150
    2     6 Jarosław       Sobczak               100.00 +  390: 309  150
    3     3 Wiesław        Olewiński             110.44 +  384: 300  160
    4     2 Wiktor         Stępień               122.19 -  281: 316   72
    5     3 Maciej         Gałecki               121.14 +  384: 354  171
    6     2 Wojciech       Usakiewicz            133.87 -  307: 366   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     787  /  6 131.17




	Andrzej Słapiński 116.49 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Radosław       Sowiński              100.00 +  385: 315  150
    2     4 Radosław       Konca                 128.79 -  293: 475   79
    3     9 Norbert        Skrzyński             100.00 -  317: 352   50
    4    11 Maciej         Kutera                100.00 -  289: 358   50
    5    14 Adam           Słapiński             102.59 +  349: 317  153
    6    12 Wiesław        Olewiński             110.44 +  418: 332  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     642  /  6 107.00




	Mariola Osajda-Matczak 113.12 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Joanna         Juszczak              100.00 +  346: 306  150
    2     5 Wiesław        Olewiński             110.44 -  250: 372   60
    3    10 Maciej         Kutera                100.00 +  425: 374  150
    4     7 Karol          Wyrębkiewicz          126.20 -  317: 359   76
    5    11 Tomasz         Żbikowski             103.64 +  358: 229  154
    6     8 Mariusz        Wrześniewski          128.28 +  414: 406  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     768  /  6 128.00




	Wiesław Olewiński 110.44 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Elżbieta       Paszkowska            100.00 +  384: 240  150
    2     5 Mariola        Osajda-Matczak        113.12 +  372: 250  163
    3     3 Maciej         Michalak              117.62 -  300: 384   68
    4     6 Norbert        Skrzyński             100.00 -  311: 325   50
    5     9 Kazimierz      Faron                 101.27 -  282: 371   51
    6    12 Andrzej        Słapiński             116.49 -  332: 418   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     548  /  6  91.33




	Andrzej Szmidtke 105.34 Bolszewo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Sylwia         Wilczek               100.00 +  555: 202  150
    2     1 Rafał          Matczak               121.61 +  306: 297  172
    3     2 Maciej         Gałecki               121.14 +  393: 272  171
    4     1 Wojciech       Usakiewicz            133.87 -  339: 356   84
    5     2 Radosław       Konca                 128.79 -  336: 427   79
    6     6 Maciej         Kutera                100.00 -  315: 340   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     706  /  6 117.67




	Tomasz Żbikowski 103.64 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Wojciech       Usakiewicz            133.87 -  315: 504   84
    2     8 Radosław       Sowiński              100.00 -  254: 380   50
    3    13 Joanna         Juszczak              100.00 +  388: 332  150
    4    12 Adam           Słapiński             102.59 +  345: 278  153
    5    11 Mariola        Osajda-Matczak        113.12 -  229: 358   63
    6    14 Sylwia         Wilczek               100.00 +  334: 182  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     650  /  6 108.33




	Adam Słapiński 102.59 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mateusz        Żbikowski             130.76 -  361: 457   81
    2     7 Magdalena      Merklejn              119.86 -  298: 424   70
    3    12 Sylwia         Wilczek               100.00 +  327: 308  150
    4    12 Tomasz         Żbikowski             103.64 -  278: 345   54
    5    14 Andrzej        Słapiński             116.49 -  317: 349   66
    6    16 Elżbieta       Paszkowska            100.00 +  338: 325  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     571  /  6  95.17




	Kazimierz Faron 101.27 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Radosław       Konca                 128.79 -  314: 396   79
    2     9 Joanna         Juszczak              100.00 +  434: 260  150
    3     7 Magdalena      Merklejn              119.86 +  345: 328  170
    4     5 Maciej         Gałecki               121.14 -  309: 474   71
    5     9 Wiesław        Olewiński             110.44 +  371: 282  160
    6     7 Sławomir       Kordjalik             100.00 -  310: 338   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     680  /  6 113.33




	Tatiana Drzycimska 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    16 Ewa            Gajkowska             100.00 +  322: 233  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  1 150.00




	Ewa Gajkowska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    16 Tatiana        Drzycimska            100.00 -  233: 322   50
    6    17 Jagoda         Żbikowska             100.00 -  239: 351   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     100  /  2  50.00




	Joanna Juszczak 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mariola        Osajda-Matczak        113.12 -  306: 346   63
    2     9 Kazimierz      Faron                 101.27 -  260: 434   51
    3    13 Tomasz         Żbikowski             103.64 -  332: 388   54
    4    14 Sylwia         Wilczek               100.00 +  281: 261  150
    5    17 PAUZA
    6    15 Mateusz        Żbikowski             130.76 -  308: 361   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     399  /  5  79.80




	Sławomir Kordjalik 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Magdalena      Merklejn              119.86 +  413: 344  170
    2     3 Maciej         Gałecki               121.14 -  343: 397   71
    3     8 Radosław       Sowiński              100.00 +  354: 330  150
    4     4 Rafał          Matczak               121.61 +  382: 351  172
    5     4 Norbert        Skrzyński             100.00 -  286: 328   50
    6     7 Kazimierz      Faron                 101.27 +  338: 310  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     764  /  6 127.33




	Jolanta Kosmowska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Maciej         Gałecki               121.14 -  267: 436   71
    2    10 Maciej         Kutera                100.00 -  318: 364   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     121  /  2  60.50




	Maciej Kutera 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Maciej         Michalak              117.62 -  258: 322   68
    2    10 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  364: 318  150
    3    10 Mariola        Osajda-Matczak        113.12 -  374: 425   63
    4    11 Andrzej        Słapiński             116.49 +  358: 289  166
    5    10 Radosław       Sowiński              100.00 +  440: 254  150
    6     6 Andrzej        Szmidtke              105.34 +  340: 315  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     752  /  6 125.33




	Elżbieta Paszkowska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Wiesław        Olewiński             110.44 -  240: 384   60
    2    11 Norbert        Skrzyński             100.00 -  272: 399   50
    3    14 PAUZA
    4    13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  118.62 -  282: 354   69
    5    15 Sylwia         Wilczek               100.00 -  269: 293   50
    6    16 Adam           Słapiński             102.59 -  325: 338   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     282  /  5  56.40




	Norbert Skrzyński 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Rafał          Matczak               121.61 -  240: 510   72
    2    11 Elżbieta       Paszkowska            100.00 +  399: 272  150
    3     9 Andrzej        Słapiński             116.49 +  352: 317  166
    4     6 Wiesław        Olewiński             110.44 +  325: 311  160
    5     4 Sławomir       Kordjalik             100.00 +  328: 286  150
    6     3 Szymon         Fidziński             127.75 -  338: 471   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     776  /  6 129.33




	Jarosław Sobczak 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 PAUZA
    2     6 Maciej         Michalak              117.62 -  309: 390   68
    3    11 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  118.62 +  319: 240  169
    4     8 Jarosław       Michalak              124.54 +  411: 303  175
    5     8 Rafał          Matczak               121.61 -  310: 353   72
    6    11 Magdalena      Merklejn              119.86 +  366: 336  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     654  /  5 130.80




	Radosław Sowiński 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Andrzej        Słapiński             116.49 -  315: 385   66
    2     8 Tomasz         Żbikowski             103.64 +  380: 254  154
    3     8 Sławomir       Kordjalik             100.00 -  330: 354   50
    4    10 Magdalena      Merklejn              119.86 +  329: 299  170
    5    10 Maciej         Kutera                100.00 -  254: 440   50
    6    13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  118.62 -  330: 374   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     559  /  6  93.17




	Sylwia Wilczek 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Andrzej        Szmidtke              105.34 -  202: 555   55
    2    12 PAUZA
    3    12 Adam           Słapiński             102.59 -  308: 327   53
    4    14 Joanna         Juszczak              100.00 -  261: 281   50
    5    15 Elżbieta       Paszkowska            100.00 +  293: 269  150
    6    14 Tomasz         Żbikowski             103.64 -  182: 334   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     362  /  5  72.40




	Jagoda Żbikowska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    6    17 Ewa            Gajkowska             100.00 +  351: 239  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  1 150.00



SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie