Łódź 9
listopada
Łódź 9-10 listopada VIII Mistrzostwa ŁodziGrand Prix 2002
Warszawa16
listopada
Warszawa 16-24 listopada X Mistrzostwa Polski
Warszawa 7
grudnia
Warszawa 7- 8 grudnia II 24-godzinny Turniej Non Stop
X Mistrzostwa Polski16 - 24 listopada 2002 — X Mistrzostwa PolskiInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

X Mistrzostwa PolskiWarszawa, 16 - 24 listopada 2002

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Kamil Górka (Łęczna)
 2. Szymon Fidziński (Warszawa) 
 3-4. Ryszard Dębski (Biała Podlaska)
 Tomasz Zwoliński (Warszawa)
 5-8. Szymon Zaleski (Poznań)
 Karol Wyrębkiewicz (Łódź)
 Andrzej Oleksiak (Ostróda)
 Grzegorz Święcki (Białystok)
1 partia finałowa X MP - Szymon Fidziński : Kamil Górka
2 partia finałowa X MP - Szymon Fidziński : Kamil Górka
3 partia finałowa X MP - Szymon Fidziński : Kamil Górka
4 partia finałowa X MP - Kamil Górka : Szymon Fidziński
5 partia finałowa X MP - Kamil Górka : Szymon Fidziński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IX Mistrzostwa Polski
VIII Mistrzostwa Polski
VII Mistrzostwa Polski




sędzia: Andrzej Lozynski                                                                               Sob, 23 Lis 2002

Mistrzostwa Polski Grupa H

                                                   VP
MIEJSCE                        1  2  3  p-ty   +/-  RAZEM
-----------------------------------------------------------
  1   2 Szymon Zaleski    137  1  1  0  1083       =   2.0
  2   4 Ryszard Dębski    121  1  0  1  1050       =   2.0
  3   3 Małgorzata Kania  131  0  1  0  1072       =   1.0
  4   1 Marcin Mroziuk    138  0  0  1  1036       =   1.0

Mistrzostwa Polski Grupa I

                                                       VP
MIEJSCE                            1  2  3  p-ty   +/-  RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1   4 Andrzej Oleksiak      120  1  1  1  1352       =   3.0
  2   1 Kamil Górka           131  0  1  1  1379       =   2.0
  3   3 Marek Roszak          125  1  0  0  1007       =   1.0
  4   2 Krzysztof Szkudlarek  111  0  0  0   984       =   0.0


Mistrzostwa Polski Grupa J

                                                      VP
MIEJSCE                           1  2  3  p-ty   +/-  RAZEM
--------------------------------------------------------------
  1   3 Karol Wyrębkiewicz   129  1  0  1  1214       =   2.0
  2   1 Tomasz Zwoliński     141  0  1  1  1130       =   2.0
  3   4 Waldemar Czerwoniec  127  1  0  0  1182       =   1.0
  4   2 Stanisław Rydzik     128  0  1  0  1177       =   1.0

Mistrzostwa Polski Grupa K

                                                   VP
MIEJSCE                        1  2  3  p-ty   +/-  RAZEM
-----------------------------------------------------------
  1   4 Grzegorz Święcki  133  1  1  1  1247       =   3.0
  2   3 Szymon Fidziński  136  1  1  0  1178       =   2.0
  3   1 Paweł Dawidson    143  0  0  1   952       =   1.0
  4   2 Wiktor Stępień    124  0  0  0   978       =   0.0

Mistrzostwa Polski Mecz 1

                                                 VP
MIEJSCE                           p-ty    +/-  RAZEM
-----------------------------------------------------
  1 Kamil Górka     131 Łęczna     728           1.0
  2 Szymon Zaleski  137 Poznań     727           1.0

Mistrzostwa Polski Mecz 2

                                                           VP
MIEJSCE                                     p-ty    +/-  RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1 Ryszard Dębski    121 Biała Podlaska     826           1.0
  2 Andrzej Oleksiak  120 Ostróda            707           1.0

Mistrzostwa Polski Mecz 3

                                                       VP
MIEJSCE                                 p-ty    +/-  RAZEM
-----------------------------------------------------------
  1 Szymon Fidziński    136 Warszawa     854           1.0
  2 Karol Wyrębkiewicz  129 Łódź         684           1.0

Mistrzostwa Polski Mecz 4

                                                      VP
MIEJSCE                                p-ty    +/-  RAZEM
----------------------------------------------------------
  1 Tomasz Zwoliński  141 Warszawa      839           2.0
  2 Grzegorz Święcki  133 Białystok     649           0.0


Mistrzostwa Polski Mecz 5 (półfinał)

                                                         VP
MIEJSCE                                   p-ty    +/-  RAZEM
-------------------------------------------------------------
  1 Kamil Górka     131 Łęczna             871           2.0
  2 Ryszard Dębski  121 Biała Podlaska     642           0.0



Mistrzostwa Polski Mecz 6 (półfinał)

                                                     VP
MIEJSCE                               p-ty    +/-  RAZEM
---------------------------------------------------------
  1 Szymon Fidziński  136 Warszawa     814           2.0
  2 Tomasz Zwoliński  141 Warszawa     731           0.0


Finał X Mistrzostw Polski

                                                     VP
MIEJSCE                               p-ty    +/-  RAZEM
---------------------------------------------------------
  1 Kamil Górka       131 Łęczna      1773           3.0
  2 Szymon Fidziński  136 Warszawa    1816           2.0

-------------------------------------------------------------------------------------

I FAZA

Mistrzostwa Polski Grupa A

                                                        VP
MIEJSCE                                  p-ty    +/-  RAZEM
------------------------------------------------------------
  1 Kamil Górka          131 Łęczna      2892           5.0
  2 Karol Wyrębkiewicz   128 Łód?        2746           5.0
  3 Maciej Grabowski     123 Warszawa    2696           5.0
  4 Aleksandra Merklejn  119 Szczecin    2759           4.0
  5 Mariusz Skrobosz     143 Warszawa    2557           4.0
  6 Zdzisław Szota       120 Warszawa    2528           3.0
  7 Radosław Sowiński    112 Warszawa    2328           1.0
  8 Krzysztof Bukowski   123 Warszawa    2296           1.0

Mistrzostwa Polski Grupa B

                                                       VP
MIEJSCE                                 p-ty    +/-  RAZEM
-----------------------------------------------------------
  1 Tomasz Zwoliński   142 Warszawa     3399           6.0
  2 Małgorzata Kania   131 Milanówek    2842           5.0
  3 Andrzej Słapiński  123 Warszawa     2607           4.0
  4 Krzysztof Pypno    120 Gliwice      2590           4.0
  5 Radosław Konca     123 Warszawa     2539           3.0
  6 Piotr Krzemiński   111 Warszawa     2399           2.0
  7 Jacek Pietruszka   128 Kraków       2347           2.0
  8 Andrzej Gostomski  106 Łód?         2259           2.0


Mistrzostwa Polski Grupa C

                                                            VP
MIEJSCE                                      p-ty    +/-  RAZEM
----------------------------------------------------------------
  1 Wiktor Stępień     124 Katowice          2681           6.0
  2 Andrzej Oleksiak   118 Ostróda           2747           5.0
  3 Adam Weremczuk     117 Łód?              2800           3.0
  4 Wojciech Zemło     131 Łód?              2698           3.0
  5 Mateusz Żbikowski  139 Warszawa          2609           3.0
  6 Marek Antosik      121 Nowy Dwór Maz.    2515           3.0
  7 Marcin Bożek       127 Będzin            2511           3.0
  8 Joanna Stępień     123 Katowice          2447           2.0

Mistrzostwa Polski Grupa D

                                                             VP
MIEJSCE                                       p-ty    +/-  RAZEM
-----------------------------------------------------------------
  1 Stanisław Rydzik   128 Warszawa           2755           5.0
  2 Ryszard Dębski     120 Biała Podlaska     2673           5.0
  3 Kazio Merklejn     133 Szczecin           2647           5.0
  4 Dariusz Banaszek   138 Warszawa           2789           4.0
  5 Zbigniew Wietecki  123 Gorzów Wielkop.    2602           3.0
  6 Jarosław Borowski  125 Bielsk Podlaski    2564           2.0
  7 Filip Klar         111 Mielec             2431           2.0
  8 Stanisław Gasik    121 Warszawa           2349           2.0

Mistrzostwa Polski Grupa E

                                                                 VP
MIEJSCE                                           p-ty    +/-  RAZEM
---------------------------------------------------------------------
  1 Krzysztof Szkudlarek  106 Pabianice           2813           5.0
  2 Szymon Fidziński      136 Warszawa            2699           5.0
  3 Sławomir Nosek        128 Mielec              2656           5.0
  4 Robert Duczemiński    133 Gorzów Wielkop.     2648           4.0
  5 Mariusz Orzeł         125 Nowe Miasto Lub.    2547           3.0
  6 Edward Stefaniak      121 Biała Podlaska      2446           3.0
  7 Anna Kowalska         121 Bielsko Biała       2588           2.0
  8 Adam Legięć           100 Warszawa            2268           1.0


Mistrzostwa Polski Grupa F

                                                            VP
MIEJSCE                                      p-ty    +/-  RAZEM
----------------------------------------------------------------
  1 Szymon Zaleski       133 Poznań          2999           6.0
  2 Grzegorz ?więcki     127 Białystok       2823           5.0
  3 Wojciech Usakiewicz  135 Warszawa        2802           5.0
  4 Justyna Fugiel       121 Sandomierz      2775           5.0
  5 Maciej Gałecki       126 Łód?            2350           3.0
  6 Kazimierz Merklejn   112 Szczecin        2201           2.0
  7 Sergiusz Puchalski   123 Włocławek       2596           1.0
  8 Robert Kamiński      117 Wysokie Maz.    2335           1.0



Mistrzostwa Polski Grupa G

                                                          VP
MIEJSCE                                    p-ty    +/-  RAZEM
--------------------------------------------------------------
  1 Marek Roszak          123 Poznań       2791           7.0
  2 Waldemar Czerwoniec   127 Warszawa     2749           6.0
  3 Mariusz Wrze?niewski  135 Warszawa     2808           4.0
  4 Krzysztof Usakiewicz  126 Warszawa     2682           4.0
  5 Maciej Czupryniak     134 Milanówek    2774           3.0
  6 Andrzej Rechowicz     123 Katowice     2686           3.0
  7 Wojciech Jacyno       100 Warszawa     2220           1.0
  8 Agnieszka Stefaniuk   105 Warszawa     2234           0.0

------------------------------------------------------------------------------------

KWALIFIKACJE

sędzia: Andrzej Lozynski Sob, 16 listopada 2002

Turniej Kwalifikacyjny do IMP'02

                                                                     VP
MIEJSCE                                               p-ty    +/-  RAZEM
-------------------------------------------------------------------------
  1 Radosław Sowiński      111 Warszawa               2389           6.0
  2 Andrzej Gostomski      105 Łódź                   2500           5.0
  3 Andrzej Oleksiak       118 Ostróda                2455           5.0
  4 Filip Klar             109 Mielec                 2390           5.0
  5 Krzysztof Szkudlarek   103 Pabianice              2360           5.0
  6 Kazimierz Merklejn     111 Szczecin               2355           5.0
  7 Wojciech Jacyno        100 Warszawa               2257           5.0
  8 Agnieszka Stefaniuk    100 Warszawa               2244           5.0
  9 Robert Kamiński        116 Wysokie Maz.           2214           5.0
 10 Adam Legięć            100 Warszawa               2064           5.0
 11 Ryszard Dębski         120 Biała Podlaska         2530           4.0
 12 Adam Weremczuk         116 Łódź                   2484           4.0
 13 Piotr Krzemiński       109 Warszawa               2467           4.0
 14 Zdzisław Szota         119 Warszawa               2400           4.0
 15 Roman Figiel           108 Zawichost              2349           4.0
 16 Justyna Fugiel         120 Sandomierz             2312           4.0
 17 Lucyna Korga           119 Zabrze                 2289           4.0
 18 Krzysztof Mówka        119 Toruń                  2289           4.0
 19 Wojciech Próchniewicz  113 Warszawa               2245           4.0
 20 Paweł Stefaniak        118 Biała Podlaska         2243           4.0
 21 Jarosław Puchalski     110 Łódź                   2172           4.0
 22 Halina Roszak          116 Poznań                 2160           4.0
 23 Wojciech Morawski      100 Gliwice                2159           4.0
 24 Maciej Hebda           100 Tarnów                 2151           4.0
 25 Beata Piotrowska       108 Łódź                   2131           4.0
 26 Joanna Juszczak        114 Warszawa               2113           4.0
 27 Maurycy Machnio        106 Lipiany                2110           4.0
 28 Jarosław Michalak      114 Łódź                   2034           4.0
 29 Wiesław Olewiński      109 Warszawa               2027           4.0
 30 Marcin Kamiński        100 Warszawa               1949           4.0
 31 Stefan Dawidson        107 Częstochowa            2178           3.5
 32 Filip Sosin            100 Warszawa               1947           3.5
 33 Sławomir Kordjalik     119 Warszawa               2398           3.0
 34 Andrzej Tyczyno        119 Bydgoszcz              2362           3.0
 35 Janusz Kaczor          106 Międzyrzec Podl.       2359           3.0
 36 Marcin Kozyra          120 Warszawa               2303           3.0
 37 Katarzyna Stępień      118 Katowice               2273           3.0
 38 Dawid Pikul            112 Poznań                 2227           3.0
 39 Paweł Opyc             106 Warszawa               2198           3.0
 40 Andrzej Kwiatkowski    117 Warszawa               2185           3.0
 41 Marek Charytoniuk      112 Biała Podlaska         2163           3.0
 42 Dorota Zielińska       100 Ustanów                2161           3.0
 43 Jerzy Matyasik         119 Kraków                 2149           3.0
 44 Ryszard Niżewski       113 Warszawa               2128           3.0
 45 Andrzej Rakoczy        100 Kraków                 2120           3.0
 46 Marcin Figiel          105 Zawichost              2086           3.0
 47 Paweł Jachowicz        113 Żyrardów               2082           3.0
 48 Tomasz Krzyszczyk      100 Siemianowice Śl.       2080           3.0
 49 Marek Syczuk           110 Warszawa               2072           3.0
 50 Bogusław Puchalski     108 Włocławek              2010           3.0
 51 Marcin Jędrzejczyk     100 Warszawa               2005           3.0
 52 Katarzyna Żuławska     107 Katowice               1988           3.0
 53 Grzegorz Pukniel       100 Lublin                 1983           3.0
 54 Adam Kotwica           100 Gdańsk                 1971           3.0
 55 Tomasz Żbikowski       103 Warszawa               1966           3.0
 56 Maciej Kutera          102 Warszawa               1894           3.0
 57 Monika Rubinstein      100 Warszawa               1895           2.5
 58 Paweł Frynia           100 Konstantynów Łódzki    1893           2.5
 59 Renata Kowalska        113 Bielsko Biała          2211           2.0
 60 Jacek Gigoła           100 Gorzów Wielkop.        2198           2.0
 61 Marek Dudkiewicz       111 Milanówek              2170           2.0
 62 Michał Sak             100 Lublin                 2112           2.0
 63 Arkadiusz Jaworski     113 Tychy                  2109           2.0
 64 Jolanta Kosmowska      100 Warszawa               2096           2.0
 65 Ewa Strzelczyk         106 Warszawa               2055           2.0
 66 Andrzej Szmidtke       119 Bolszewo               2044           2.0
 67 Krzysztof Krzyszczyk   100 Siemianowice Śl.       1998           2.0
 68 Kinga Niżewska         100 Warszawa               1979           2.0
 69 Maria Jarosz           100 Lublin                 1956           2.0
 70 Sebastian Markiewicz   100 Warszawa               1939           2.0
 71 Ewa Lewandowska        100 Warszawa               1935           2.0
 72 Krzysztof Kukier       100 Warszawa               1922           2.0
 73 Leszek Stecuła         110 Bytom                  1912           2.0
 74 Piotr Grzybała         100 Warszawa               1910           2.0
 75 Tomasz Lus             100 Piła                   1869           2.0
 76 Krzysztof Jaworski     100 Warszawa               1837           2.0
 77 Norbert Skrzyński      100 Warszawa               1826           2.0
 78 Jacek Gasik            100 Warszawa               1584           2.0
 79 Robert Drózd           100 Wesoła                 1532           2.0
 80 Paweł Morga            100 Warszawa               1798           1.5
 81 Magdalena Podlaska     100 Warszawa               2046           1.0
 82 Joanna Ostrowska       100 Warszawa               1915           1.0
 83 Michał Szkudlarek      100 Pabianice              1893           1.0
 84 Grzegorz Olszewski     100 Augustów               1875           1.0
 85 Jerzy Luter            113 Bytom                  1866           1.0
 86 Marta Gostomska        100 Warszawa               1827           1.0
 87 Kacper Jachowicz       100 Żyrardów               1821           1.0
 88 Michał Gołębiowski     100 Warszawa               1660           1.0
 89 Rafał Wesołowski       100 Warszawa               1522           1.0
 90 Jerzy Tatarczuk        105 Warszawa                502           1.0
 91 Ewa Wink               100 Warszawa               1561           0.0

----------------------------------------------------------------------------------

ROZGRZEWKA

sędzia: Andrzej Lozynski  Sob, 16 Listopada 2002

Turniej rozgrzewkowy

                                                                VP
MIEJSCE                                          p-ty    +/-  RAZEM
--------------------------------------------------------------------
  1 Mariusz Skrobosz      142 Warszawa           2250           5.0
  2 Małgorzata Kania      131 Milanówek          2052           4.0
  3 Tomasz Zwoliński      142 Warszawa           2082           3.0
  4 Kamil Górka           130 Łęczna             1976           3.0
  5 Robert Duczemiński    133 Gorzów Wielkop.    1945           3.0
  6 Mateusz Żbikowski     139 Warszawa           1913           3.0
  7 Kazio Merklejn        133 Szczecin           1902           3.0
  8 Marek Roszak          123 Poznań             1870           3.0
  9 Zbigniew Wietecki     123 Gorzów Wielkop.    1838           3.0
 10 Stanisław Rydzik      128 Warszawa           1930           2.0
 11 Jacek Pietruszka      128 Kraków             1898           2.0
 12 Wojciech Usakiewicz   135 Warszawa           1890           2.0
 13 Marcin Bożek          128 Będzin             1825           2.0
 14 Maciej Gałecki        126 Łódź               1668           2.0
 15 Anna Kowalska         121 Bielsko Biała      1653           2.0
 16 Karol Wyrębkiewicz    129 Łódź               1865           1.0
 17 Edward Stefaniak      123 Biała Podlaska     1691           1.0
 18 Stanisław Gasik       121 Warszawa            654           1.0
 19 Krzysztof Usakiewicz  126 Warszawa            380           1.0
 20 Aleksandra Merklejn   120 Szczecin           1619           0.5

-----------------------------------------------------------------------------------

FRUSTRACI 1

sędzia: Andrzej Lozynski                                                                               Wto, 19 Lis 2002

I Turniej Frustratów

                                                                     VP
MIEJSCE                                               p-ty    +/-  RAZEM
-------------------------------------------------------------------------
  1 Marcin Kozyra          119 Warszawa               2377           6.0
  2 Andrzej Kwiatkowski    116 Warszawa               2442           5.0
  3 Maurycy Machnio        107 Lipiany                2393           5.0
  4 Sławomir Kordjalik     119 Warszawa               2280           5.0
  5 Maciej Hebda           100 Tarnów                 2232           5.0
  6 Paweł Frynia           100 Konstantynów Łódzki    2140           5.0
  7 Paweł Stefaniak        119 Biała Podlaska         2670           4.0
  8 Jerzy Luter            112 Bytom                  2518           4.0
  9 Marcin Figiel          106 Zawichost              2476           4.0
 10 Jarosław Michalak      115 Łódź                   2345           4.0
 11 Dawid Pikul            112 Poznań                 2281           4.0
 12 Marcin Jędrzejczyk     100 Warszawa               2250           4.0
 13 Katarzyna Żuławska     107 Katowice               2187           4.0
 14 Halina Roszak          116 Poznań                 2186           4.0
 15 Lucyna Korga           120 Zabrze                 2142           4.0
 16 Joanna Juszczak        114 Warszawa               2102           4.0
 17 Magdalena Podlaska     100 Warszawa               2087           4.0
 18 Bogusław Puchalski     108 Włocławek              2084           4.0
 19 Wiesław Olewiński      110 Warszawa               2056           4.0
 20 Stefan Dawidson        108 Częstochowa            2054           4.0
 21 Jarosław Puchalski     110 Łódź                   2384           3.0
 22 Andrzej Szmidtke       118 Bolszewo               2273           3.0
 23 Marek Syczuk           110 Warszawa               2217           3.0
 24 Jerzy Matyasik         118 Kraków                 2183           3.0
 25 Katarzyna Stępień      117 Katowice               2180           3.0
 26 Marek Charytoniuk      112 Biała Podlaska         2167           3.0
 27 Marek Dudkiewicz       112 Milanówek              2164           3.0
 28 Maciej Kutera          103 Warszawa               2160           3.0
 29 Arkadiusz Jaworski     110 Tychy                  2141           3.0
 30 Tomasz Żbikowski       101 Warszawa               2130           3.0
 31 Jolanta Kosmowska      100 Warszawa               2084           3.0
 32 Dorota Zielińska       100 Ustanów                2074           3.0
 33 Grzegorz Pukniel       100 Lublin                 1991           3.0
 34 Michał Szkudlarek      100 Pabianice              1989           3.0
 35 Beata Piotrowska       108 Łódź                   1962           3.0
 36 Wojciech Próchniewicz  114 Warszawa               1888           3.0
 37 Filip Sosin            100 Warszawa               1875           3.0
 38 Jerzy Tatarczuk        106 Warszawa               1728           3.0
 39 Paweł Opyc             106 Warszawa               2229           2.0
 40 Renata Kowalska        112 Bielsko Biała          2159           2.0
 41 Beata Madej            115 Lublin                 2150           2.0
 42 Andrzej Rakoczy        100 Kraków                 2138           2.0
 43 Krzysztof Mówka        119 Toruń                  2126           2.0
 44 Iwona Rutkowska        100 Warszawa               2065           2.0
 45 Krzysztof Jaworski     100 Warszawa               2056           2.0
 46 Paweł Jachowicz        113 Żyrardów               1967           2.0
 47 Norbert Skrzyński      100 Warszawa               1938           2.0
 48 Sebastian Markiewicz   100 Warszawa               1926           2.0
 49 Joanna Ostrowska       100 Warszawa               1901           2.0
 50 Piotr Grzybała         100 Tarnów                 1765           2.0
 51 Monika Rubinstein      100 Warszawa               1708           2.0
 52 Roman Figiel           108 Zawichost              2068           1.0
 53 Maria Jarosz           100 Lublin                 1946           1.0
 54 Ewa Lewandowska        100 Warszawa               1930           1.0
 55 Piotr Madej            100 Lublin                 1819           1.0
 56 Kacper Jachowicz       100 Żyrardów               1634           1.0
 57 Adam Kotwica           100 Gdańsk                 1589           1.0
 58 Adam Słapiński         105 Warszawa                750           1.0
 59 Jacek Gigoła           100 Gorzów Wielkop.         444           1.0
 60 Monika Kozłowska       100 Warszawa               1585           0.5
 61 Marta Gostomska        100 Warszawa                453           0.0

-------------------------------------------------------------------------------------

FRUSTRACI 2

sędzia: Andrzej Lozynski                                                                               Nie, 24 Lis 2002

II Turniej Frustratów 2002

                                                                 VP
MIEJSCE                                           p-ty    +/-  RAZEM
---------------------------------------------------------------------
  1 Marcin Bożek            126 Będzin            2420           5.5
  2 Sławomir Kordjalik      120 Warszawa          2431           5.0
  3 Mariola Osajda-Matczak  115 Pruszków          2292           5.0
  4 Wojciech Usakiewicz     135 Warszawa          2512           4.5
  5 Mariusz Wrześniewski    135 Warszawa          2514           4.0
  6 Mariusz Skrobosz        142 Warszawa          2442           4.0
  7 Krzysztof Usakiewicz    126 Warszawa          2309           4.0
  8 Halina Roszak           118 Poznań            2286           4.0
  9 Wojciech Próchniewicz   114 Warszawa          2204           4.0
 10 Radosław Sowiński       111 Warszawa          2194           4.0
 11 Piotr Krzemiński        110 Warszawa          2085           4.0
 12 Jolanta Kosmowska       100 Warszawa          2056           4.0
 13 Stanisław Rydzik        128 Warszawa          1743           4.0
 14 Edward Stefaniak        119 Biała Podlaska    2387           3.0
 15 Magdalena Kortz         100 Szczecin          2272           3.0
 16 Robert Kamiński         115 Wysokie Maz.      2265           3.0
 17 Maciej Kutera           104 Warszawa          2233           3.0
 18 Marek Syczuk            110 Warszawa          2210           3.0
 19 Krzysztof Mówka         118 Toruń             2185           3.0
 20 Wiesław Olewiński       110 Warszawa          2117           3.0
 21 Marek Charytoniuk       112 Biała Podlaska    2099           3.0
 22 Dorota Zielińska        100 Ustanów           2049           3.0
 23 Adam Legięć             100 Warszawa          1960           3.0
 24 Monika Rubinstein       100 Warszawa          1878           3.0
 25 Paweł Stefaniak         124 Biała Podlaska    1622           3.0
 26 Marcin Mroziuk          138 Warszawa          1551           3.0
 27 Tomasz Żbikowski        102 Warszawa          2236           2.0
 28 Andrzej Kwiatkowski     116 Warszawa          2207           2.0
 29 Marcin Kozyra           122 Warszawa          2202           2.0
 30 Maciej Perzyński        122 Piła              2152           2.0
 31 Magdalena Podlaska      100 Warszawa          2095           2.0
 32 Joanna Juszczak         116 Warszawa          2051           2.0
 33 Paweł Opyc              105 Warszawa          1979           2.0
 34 Marcin Jędrzejczyk      100 Warszawa          1879           2.0
 35 Jarosław Sobczak        108 Warszawa          1873           2.0
 36 Krzysztof Kukier        100 Warszawa          1846           2.0
 37 Wiktor Stępień          124 Katowice          1204           2.0
 38 Robert Drózd            100 Wesoła            2021           1.0
 39 Filip Sosin             100 Warszawa          1900           1.0
 40 Joanna Ostrowska        100 Warszawa          1755           1.0
 41 Marek Roszak            125 Poznań            1372           1.0
 42 Jerzy Tatarczuk         107 Warszawa          1148           1.0
 43 Grzegorz Święcki        133 Białystok         1054           1.0
 44 Maciej Hebda            100 Tarnów            1027           1.0
 45 Andrzej Oleksiak        120 Ostróda            781           1.0
 46 Stanisław Gasik         120 Warszawa           769           1.0
 47 Małgorzata Kania        131 Milanówek          705           1.0
 48 Karol Wyrębkiewicz      129 Łódź               426           1.0
 49 Monika Kozłowska        100 Warszawa          1553           0.5
 50 Paweł Dawidson          143 Częstochowa        308           0.0




sędzia: Andrzej Lozynski                                                                               Czw, 28 Lis 2002

FAZA II

   1  Marcin Mroziuk    138 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK        RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------
   1    1    4  Ryszard Dębski    121   -  336:392    71
   2    1    3  Małgorzata Kania  131   -  317:438    81
   3    1    2  Szymon Zaleski    137   +  383:316   187
                                           --------------
                                            SUMA =   339 /  3 partie


   2  Szymon Zaleski    137 Poznań         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK        RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------
   1    2    3  Małgorzata Kania  131   +  389:306   181
   2    2    4  Ryszard Dębski    121   +  378:278   171
   3    1    1  Marcin Mroziuk    138   -  316:383    88
                                           --------------
                                            SUMA =   440 /  3 partie


   3  Małgorzata Kania  131 Milanówek      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK        RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------
   1    2    2  Szymon Zaleski    137   -  306:389    87
   2    1    1  Marcin Mroziuk    138   +  438:317   188
   3    2    4  Ryszard Dębski    121   -  328:380    71
                                           --------------
                                            SUMA =   346 /  3 partie


   4  Ryszard Dębski    121 Biała Podlaska 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK        RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------
   1    1    1  Marcin Mroziuk    138   +  392:336   188
   2    2    2  Szymon Zaleski    137   -  278:378    87
   3    2    3  Małgorzata Kania  131   +  380:328   181
                                           --------------
                                            SUMA =   456 /  3 partie

sędzia: Andrzej Lozynski                                                                               Czw, 28 Lis 2002

   1  Kamil Górka           131 Łęczna    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    1    4  Andrzej Oleksiak      120   -  345:421    70
   2    1    3  Marek Roszak          125   +  486:298   175
   3    1    2  Krzysztof Szkudlarek  111   +  548:293   161
                                               --------------
                                                SUMA =   406 /  3 partie


   2  Krzysztof Szkudlarek  111 Pabianice 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    2    3  Marek Roszak          125   -  351:397    75
   2    2    4  Andrzej Oleksiak      120   -  340:395    70
   3    1    1  Kamil Górka           131   -  293:548    81
                                               --------------
                                                SUMA =   226 /  3 partie


   3  Marek Roszak          125 Poznań    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    2    2  Krzysztof Szkudlarek  111   +  397:351   161
   2    1    1  Kamil Górka           131   -  298:486    81
   3    2    4  Andrzej Oleksiak      120   -  312:536    70
                                               --------------
                                                SUMA =   312 /  3 partie


   4  Andrzej Oleksiak      120 Ostróda   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka           131   +  421:345   181
   2    2    2  Krzysztof Szkudlarek  111   +  395:340   161
   3    2    3  Marek Roszak          125   +  536:312   175
                                               --------------
                                                SUMA =   517 /  3 partie


sędzia: Andrzej Lozynski                                                                               Czw, 28 Lis 2002

   1  Tomasz Zwoliński     141 Warszawa 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK           RNK       WYNIK   SKALP
------------------------------------------------------------
   1    1    4  Waldemar Czerwoniec  127   -  375:402    77
   2    1    3  Karol Wyrębkiewicz   129   +  397:350   179
   3    1    2  Stanisław Rydzik     128   +  358:321   178
                                              --------------
                                               SUMA =   434 /  3 partie


   2  Stanisław Rydzik     128 Warszawa 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK           RNK       WYNIK   SKALP
------------------------------------------------------------
   1    2    3  Karol Wyrębkiewicz   129   -  354:404    79
   2    2    4  Waldemar Czerwoniec  127   +  502:392   177
   3    1    1  Tomasz Zwoliński     141   -  321:358    91
                                              --------------
                                               SUMA =   347 /  3 partie


   3  Karol Wyrębkiewicz   129 Łódź     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK           RNK       WYNIK   SKALP
------------------------------------------------------------
   1    2    2  Stanisław Rydzik     128   +  404:354   178
   2    1    1  Tomasz Zwoliński     141   -  350:397    91
   3    2    4  Waldemar Czerwoniec  127   +  460:388   177
                                              --------------
                                               SUMA =   446 /  3 partie


   4  Waldemar Czerwoniec  127 Warszawa 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK           RNK       WYNIK   SKALP
------------------------------------------------------------
   1    1    1  Tomasz Zwoliński     141   +  402:375   191
   2    2    2  Stanisław Rydzik     128   -  392:502    78
   3    2    3  Karol Wyrębkiewicz   129   -  388:460    79
                                              --------------
                                               SUMA =   348 /  3 partie


sędzia: Andrzej Lozynski                                                                               Czw, 28 Lis 2002

   1  Paweł Dawidson    143 Częstochowa 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK        RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------
   1    1    4  Grzegorz Święcki  133   -  315:373    83
   2    1    3  Szymon Fidziński  136   -  287:418    86
   3    1    2  Wiktor Stępień    124   +  350:316   174
                                           --------------
                                            SUMA =   343 /  3 partie


   2  Wiktor Stępień    124 Katowice    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK        RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------
   1    2    3  Szymon Fidziński  136   -  302:407    86
   2    2    4  Grzegorz Święcki  133   -  360:443    83
   3    1    1  Paweł Dawidson    143   -  316:350    93
                                           --------------
                                            SUMA =   262 /  3 partie


   3  Szymon Fidziński  136 Warszawa    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK        RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------
   1    2    2  Wiktor Stępień    124   +  407:302   174
   2    1    1  Paweł Dawidson    143   +  418:287   193
   3    2    4  Grzegorz Święcki  133   -  353:431    83
                                           --------------
                                            SUMA =   450 /  3 partie


   4  Grzegorz Święcki  133 Białystok   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK        RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------
   1    1    1  Paweł Dawidson    143   +  373:315   193
   2    2    2  Wiktor Stępień    124   +  443:360   174
   3    2    3  Szymon Fidziński  136   +  431:353   186
                                           --------------
                                            SUMA =   553 /  3 partie
ĆWIERĆFINAŁY, PÓŁFINAŁY, FINAŁ


sędzia: Andrzej Lozynski                                                                               Czw, 28 Lis 2002

   1  Andrzej Oleksiak  120 Ostróda        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK        RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------
   1    1    2  Ryszard Dębski    121   +  404:397   171
   2    1    2  Ryszard Dębski    121   -  303:429    71
                                           --------------
                                            SUMA =   242 /  2 partie


   2  Ryszard Dębski    121 Biała Podlaska 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK        RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------
   1    1    1  Andrzej Oleksiak  120   -  397:404    70
   2    1    1  Andrzej Oleksiak  120   +  429:303   170
                                           --------------
                                            SUMA =   240 /  2 partie


sędzia: Andrzej Lozynski                                                                               Czw, 28 Lis 2002

   1  Karol Wyrębkiewicz  129 Łódź     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK          RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------
   1    1    2  Szymon Fidziński    136   +  347:333   186
   2    1    2  Szymon Fidziński    136   -  337:521    86
                                             --------------
                                              SUMA =   272 /  2 partie


   2  Szymon Fidziński    136 Warszawa 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK          RNK       WYNIK   SKALP
-----------------------------------------------------------
   1    1    1  Karol Wyrębkiewicz  129   -  333:347    79
   2    1    1  Karol Wyrębkiewicz  129   +  521:337   179
                                             --------------
                                              SUMA =   258 /  2 partie


sędzia: Andrzej Lozynski                                                                               Czw, 28 Lis 2002

   1  Grzegorz Święcki  133 Białystok 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK        RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------
   1    1    2  Tomasz Zwoliński  141   -  355:368    91
   2    1    2  Tomasz Zwoliński  141   -  294:471    91
                                           --------------
                                            SUMA =   182 /  2 partie


   2  Tomasz Zwoliński  141 Warszawa  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK        RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------
   1    1    1  Grzegorz Święcki  133   +  368:355   183
   2    1    1  Grzegorz Święcki  133   +  471:294   183
                                           --------------
                                            SUMA =   366 /  2 partie


sędzia: Andrzej Lozynski                                                                               Czw, 28 Lis 2002

   1  Szymon Zaleski  137 Poznań 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK      RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------
   1    1    2  Kamil Górka     131   -  364:387    81
   2    1    2  Kamil Górka     131   +  363:341   181
                                         --------------
                                          SUMA =   262 /  2 partie


   2  Kamil Górka     131 Łęczna 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK      RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------
   1    1    1  Szymon Zaleski  137   +  387:364   187
   2    1    1  Szymon Zaleski  137   -  341:363    87
                                         --------------
                                          SUMA =   274 /  2 partie


 

sędzia: Andrzej Lozynski                                                                               Nie, 24 Lis 2002

   1  Kamil Górka       131 Łęczna   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK        RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------
   1    1    2  Szymon Fidziński  136   +  429:329   186
   2    1    2  Szymon Fidziński  136   +  376:306   186
   3    1    2  Szymon Fidziński  136   -  310:364    86
   4    1    2  Szymon Fidziński  136   -  285:508    86
   5    1    2  Szymon Fidziński  136   +  373:309   186
                                           --------------
                                            SUMA =   730 /  5 partii


   2  Szymon Fidziński  136 Warszawa 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK        RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka       131   -  329:429    81
   2    1    1  Kamil Górka       131   -  306:376    81
   3    1    1  Kamil Górka       131   +  364:310   181
   4    1    1  Kamil Górka       131   +  508:285   181
   5    1    1  Kamil Górka       131   -  309:373    81
                                           --------------
                                            SUMA =   605 /  5 partii


sędzia: Andrzej Lozynski                                                                               Czw, 28 Lis 2002

   1  Kamil Górka     131 Łęczna         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK      RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------
   1    1    2  Ryszard Dębski  121   +  492:357   171
   2    1    2  Ryszard Dębski  121   +  379:285   171
                                         --------------
                                          SUMA =   342 /  2 partie


   2  Ryszard Dębski  121 Biała Podlaska 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK      RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka     131   -  357:492    81
   2    1    1  Kamil Górka     131   -  285:379    81
                                         --------------
                                          SUMA =   162 /  2 partie


sędzia: Andrzej Lozynski                                                                               Czw, 28 Lis 2002

   1  Tomasz Zwoliński  141 Warszawa 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK        RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------
   1    1    2  Szymon Fidziński  136   -  352:424    86
   2    1    2  Szymon Fidziński  136   -  379:390    86
                                           --------------
                                            SUMA =   172 /  2 partie


   2  Szymon Fidziński  136 Warszawa 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK        RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------
   1    1    1  Tomasz Zwoliński  141   +  424:352   191
   2    1    1  Tomasz Zwoliński  141   +  390:379   191
                                           --------------
                                            SUMA =   382 /  2 partie


ROZGRZEWKA

sędzia: Andrzej Lozynski                                                                               Wto, 19 Lis 2002

   1  Mariusz Skrobosz      142 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    1   11  Jacek Pietruszka      128   +  445:338   178
   2    2   18  Anna Kowalska         121   +  452:311   171
   3    1    8  Małgorzata Kania      131   +  456:363   181
   4    1   15  Zbigniew Wietecki     123   +  477:338   173
   5    1    6  Robert Duczemiński    133   +  420:295   183
                                               --------------
                                                SUMA =   886 /  5 partii


   2  Tomasz Zwoliński      142 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    2   12  Marcin Bożek          128   +  395:316   178
   2    4    3  Mateusz Żbikowski     139   -  363:385    89
   3    5   18  Anna Kowalska         121   +  572:185   171
   4    2    8  Małgorzata Kania      131   -  377:406    81
   5    3    7  Kazio Merklejn        133   +  375:367   183
                                               --------------
                                                SUMA =   702 /  5 partii


   3  Mateusz Żbikowski     139 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    3   13  Stanisław Rydzik      128   +  395:374   178
   2    4    2  Tomasz Zwoliński      142   +  385:363   192
   3    2   15  Zbigniew Wietecki     123   -  350:435    73
   4    4    7  Kazio Merklejn        133   -  425:451    83
   5    5    4  Wojciech Usakiewicz   135   +  358:341   185
                                               --------------
                                                SUMA =   711 /  5 partii


   4  Wojciech Usakiewicz   135 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    4   14  Maciej Gałecki        126   +  454:249   176
   2    1    8  Małgorzata Kania      131   -  385:443    81
   3    3   13  Stanisław Rydzik      128   +  387:364   178
   4    3    6  Robert Duczemiński    133   -  323:376    83
   5    5    3  Mateusz Żbikowski     139   -  341:358    89
                                               --------------
                                                SUMA =   607 /  5 partii


   6  Robert Duczemiński    133 Gorzów Wielkop. 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    5   15  Zbigniew Wietecki     123   -  391:416    73
   2    5   10  Karol Wyrębkiewicz    129   +  401:302   179
   3    4   11  Jacek Pietruszka      128   +  482:326   178
   4    3    4  Wojciech Usakiewicz   135   +  376:323   185
   5    1    1  Mariusz Skrobosz      142   -  295:420    92
                                               --------------
                                                SUMA =   707 /  5 partii


   7  Kazio Merklejn        133 Szczecin        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    6   16  Edward Stefaniak      123   +  414:322   173
   2    3   15  Zbigniew Wietecki     123   -  274:378    73
   3    7    9  Kamil Górka           130   +  396:384   180
   4    4    3  Mateusz Żbikowski     139   +  451:425   189
   5    3    2  Tomasz Zwoliński      142   -  367:375    92
                                               --------------
                                                SUMA =   707 /  5 partii


   8  Małgorzata Kania      131 Milanówek       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    7   17  Marek Roszak          123   +  479:380   173
   2    1    4  Wojciech Usakiewicz   135   +  443:385   185
   3    1    1  Mariusz Skrobosz      142   -  363:456    92
   4    2    2  Tomasz Zwoliński      142   +  406:377   192
   5    2   15  Zbigniew Wietecki     123   +  361:271   173
                                               --------------
                                                SUMA =   815 /  5 partii


   9  Kamil Górka           130 Łęczna          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    8   18  Anna Kowalska         121   -  321:439    71
   2    8   16  Edward Stefaniak      123   +  364:336   173
   3    7    7  Kazio Merklejn        133   -  384:396    83
   4    6   11  Jacek Pietruszka      128   +  414:363   178
   5    4   13  Stanisław Rydzik      128   +  493:283   178
                                               --------------
                                                SUMA =   683 /  5 partii


  10  Karol Wyrębkiewicz    129 Łódź            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    9   19  Aleksandra Merklejn   120   +  389:346   170
   2    5    6  Robert Duczemiński    133   -  302:401    83
   3    6   12  Marcin Bożek          128   -  354:381    78
   4    7   17  Marek Roszak          123   -  403:412    73
   5    8   11  Jacek Pietruszka      128   -  417:437    78
                                               --------------
                                                SUMA =   482 /  5 partii


  11  Jacek Pietruszka      128 Kraków          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    1    1  Mariusz Skrobosz      142   -  338:445    92
   2    7   19  Aleksandra Merklejn   120   +  434:338   170
   3    4    6  Robert Duczemiński    133   -  326:482    83
   4    6    9  Kamil Górka           130   -  363:414    80
   5    8   10  Karol Wyrębkiewicz    129   +  437:417   179
                                               --------------
                                                SUMA =   604 /  5 partii


  12  Marcin Bożek          128 Będzin          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    2    2  Tomasz Zwoliński      142   -  316:395    92
   2    9   14  Maciej Gałecki        126   +  383:370   176
   3    6   10  Karol Wyrębkiewicz    129   +  381:354   179
   4    5   13  Stanisław Rydzik      128   -  378:467    78
   5    6   17  Marek Roszak          123   -  367:391    73
                                               --------------
                                                SUMA =   598 /  5 partii


  13  Stanisław Rydzik      128 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    3    3  Mateusz Żbikowski     139   -  374:395    89
   2    6   17  Marek Roszak          123   +  442:319   173
   3    3    4  Wojciech Usakiewicz   135   -  364:387    85
   4    5   12  Marcin Bożek          128   +  467:378   178
   5    4    9  Kamil Górka           130   -  283:493    80
                                               --------------
                                                SUMA =   605 /  5 partii


  14  Maciej Gałecki        126 Łódź            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    4    4  Wojciech Usakiewicz   135   -  249:454    85
   2    9   12  Marcin Bożek          128   -  370:383    78
   3    9   16  Edward Stefaniak      123   +  354:339   173
   4    8   18  Anna Kowalska         121   +  428:380   171
   5    7   21  Krzysztof Usakiewicz  126   -  267:380    76
                                               --------------
                                                SUMA =   583 /  5 partii


  15  Zbigniew Wietecki     123 Gorzów Wielkop. 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    5    6  Robert Duczemiński    133   +  416:391   183
   2    3    7  Kazio Merklejn        133   +  378:274   183
   3    2    3  Mateusz Żbikowski     139   +  435:350   189
   4    1    1  Mariusz Skrobosz      142   -  338:477    92
   5    2    8  Małgorzata Kania      131   -  271:361    81
                                               --------------
                                                SUMA =   728 /  5 partii


  16  Edward Stefaniak      123 Biała Podlaska  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    6    7  Kazio Merklejn        133   -  322:414    83
   2    8    9  Kamil Górka           130   -  336:364    80
   3    9   14  Maciej Gałecki        126   -  339:354    76
   4    9   20  Stanisław Gasik       121   +  380:274   171
   5    9   18  Anna Kowalska         121   -  314:338    71
                                               --------------
                                                SUMA =   481 /  5 partii


  17  Marek Roszak          123 Poznań          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    7    8  Małgorzata Kania      131   -  380:479    81
   2    6   13  Stanisław Rydzik      128   -  319:442    78
   3    8   19  Aleksandra Merklejn   120   +  368:305   170
   4    7   10  Karol Wyrębkiewicz    129   +  412:403   179
   5    6   12  Marcin Bożek          128   +  391:367   178
                                               --------------
                                                SUMA =   686 /  5 partii


  18  Anna Kowalska         121 Bielsko Biała   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    8    9  Kamil Górka           130   +  439:321   180
   2    2    1  Mariusz Skrobosz      142   -  311:452    92
   3    5    2  Tomasz Zwoliński      142   -  185:572    92
   4    8   14  Maciej Gałecki        126   -  380:428    76
   5    9   16  Edward Stefaniak      123   +  338:314   173
                                               --------------
                                                SUMA =   613 /  5 partii


  19  Aleksandra Merklejn   120 Szczecin        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    9   10  Karol Wyrębkiewicz    129   -  346:389    79
   2    7   11  Jacek Pietruszka      128   -  338:434    78
   3    8   17  Marek Roszak          123   -  305:368    73
   4            PAUZA
   5   10   20  Stanisław Gasik       121   -  330:380    71
                                               --------------
                                                SUMA =   301 /  4 partie


  20  Stanisław Gasik       121 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    9   16  Edward Stefaniak      123   -  274:380    73
   5   10   19  Aleksandra Merklejn   120   +  380:330   170
                                               --------------
                                                SUMA =   243 /  2 partie


  21  Krzysztof Usakiewicz  126 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5    7   14  Maciej Gałecki        126   +  380:267   176
                                               --------------
                                                SUMA =   176 /  1 partia


KWALIFIKACJE

sędzia: Andrzej Lozynski                                                                               Wto, 19 Lis 2002

   1  Justyna Fugiel         120 Sandomierz          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1   45  Paweł Opyc             106   +  438:308   156
   2    5    2  Ryszard Dębski         120   +  369:342   170
   3    5   21  Paweł Jachowicz        113   +  394:362   163
   4    3   48  Krzysztof Szkudlarek   103   -  270:451    53
   5   10   19  Joanna Juszczak        114   -  368:374    64
   6   14   14  Andrzej Kwiatkowski    117   +  473:282   167
                                                --------------
                                                 SUMA =   773 /  6 partii


   2  Ryszard Dębski         120 Biała Podlaska      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2   46  Marcin Figiel          105   +  438:270   155
   2    5    1  Justyna Fugiel         120   -  342:369    70
   3   15   28  Marek Dudkiewicz       111   +  534:352   161
   4    7    3  Marcin Kozyra          120   +  471:380   170
   5    3   75  Wojciech Jacyno        100   -  330:492    50
   6    9   40  Stefan Dawidson        107   +  415:264   157
                                                --------------
                                                 SUMA =   763 /  6 partii


   3  Marcin Kozyra          120 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   47  Andrzej Gostomski      105   +  409:363   155
   2    8   26  Dawid Pikul            112   +  469:402   162
   3    2    9  Krzysztof Mówka        119   -  348:400    69
   4    7    2  Ryszard Dębski         120   -  380:471    70
   5   15   40  Stefan Dawidson        107   -  289:418    57
   6   24   20  Renata Kowalska        113   +  408:332   163
                                                --------------
                                                 SUMA =   676 /  6 partii


   4  Andrzej Szmidtke       119 Bolszewo            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   48  Krzysztof Szkudlarek   103   -  316:367    53
   2   33   17  Robert Kamiński        116   -  358:371    66
   3   34   89  Paweł Morga            100   +  375:277   150
   4   27   20  Renata Kowalska        113   +  343:337   163
   5   23   12  Paweł Stefaniak        118   -  340:345    68
   6   28   46  Marcin Figiel          105   -  312:359    55
                                                --------------
                                                 SUMA =   555 /  6 partii


   5  Zdzisław Szota         119 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   49  Tomasz Żbikowski       103   +  540:342   153
   2    1   28  Marek Dudkiewicz       111   +  407:235   161
   3    1   15  Adam Weremczuk         116   +  402:325   166
   4    1    9  Krzysztof Mówka        119   +  417:307   169
   5    1   48  Krzysztof Szkudlarek   103   -  310:317    53
   6    3   36  Filip Klar             109   -  324:358    59
                                                --------------
                                                 SUMA =   761 /  6 partii


   6  Andrzej Tyczyno        119 Bydgoszcz           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   50  Grzegorz Pukniel       100   +  435:310   150
   2    6   36  Filip Klar             109   -  321:376    59
   3   17   45  Paweł Opyc             106   +  425:337   156
   4   10   10  Sławomir Kordjalik     119   -  401:428    69
   5   16   84  Filip Sosin            100   +  513:253   150
   6   10   34  Piotr Krzemiński       109   -  267:456    59
                                                --------------
                                                 SUMA =   643 /  6 partii


   7  Lucyna Korga           119 Zabrze              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   51  Andrzej Rakoczy        100   +  424:326   150
   2    7   19  Joanna Juszczak        114   -  314:344    64
   3   18   77  Wojciech Morawski      100   -  287:324    50
   4   29   67  Paweł Frynia           100   +  459:263   150
   5   19   70  Michał Sak             100   +  433:325   150
   6   13   11  Katarzyna Stępień      118   +  372:347   168
                                                --------------
                                                 SUMA =   732 /  6 partii


   8  Jerzy Matyasik         119 Kraków              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   52  Marta Gostomska        100   +  348:343   150
   2   18   69  Maciej Hebda           100   -  347:364    50
   3   23   85  Marcin Jędrzejczyk     100   +  399:248   150
   4   22   64  Marcin Kamiński        100   -  312:401    50
   5   22   21  Paweł Jachowicz        113   -  341:344    63
   6   27   71  Sebastian Markiewicz   100   +  402:205   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   613 /  6 partii


   9  Krzysztof Mówka        119 Toruń               

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9   53  Kinga Niżewska         100   +  467:337   150
   2    4   34  Piotr Krzemiński       109   +  418:346   159
   3    2    3  Marcin Kozyra          120   +  400:348   170
   4    1    5  Zdzisław Szota         119   -  307:417    69
   5    6   14  Andrzej Kwiatkowski    117   +  373:338   167
   6    4   13  Andrzej Oleksiak       118   -  324:427    68
                                                --------------
                                                 SUMA =   783 /  6 partii


  10  Sławomir Kordjalik     119 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   54  Maria Jarosz           100   +  377:329   150
   2   13   35  Wiesław Olewiński      109   +  457:273   159
   3    4   48  Krzysztof Szkudlarek   103   -  350:394    53
   4   10    6  Andrzej Tyczyno        119   +  428:401   169
   5    5   13  Andrzej Oleksiak       118   -  398:435    68
   6   11   15  Adam Weremczuk         116   -  388:483    66
                                                --------------
                                                 SUMA =   665 /  6 partii


  11  Katarzyna Stępień      118 Katowice            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   55  Dorota Zielińska       100   +  367:249   150
   2   15   27  Marek Charytoniuk      112   -  392:417    62
   3   16   66  Jacek Gigoła           100   +  346:325   150
   4   14   12  Paweł Stefaniak        118   +  445:298   168
   5    7   36  Filip Klar             109   -  376:478    59
   6   13    7  Lucyna Korga           119   -  347:372    69
                                                --------------
                                                 SUMA =   658 /  6 partii


  12  Paweł Stefaniak        118 Biała Podlaska      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   56  Adam Kotwica           100   +  382:307   150
   2   12   42  Ewa Strzelczyk         106   +  397:276   156
   3    7   30  Kazimierz Merklejn     111   -  327:373    61
   4   14   11  Katarzyna Stępień      118   -  298:445    68
   5   23    4  Andrzej Szmidtke       119   +  345:340   169
   6   18   31  Marek Syczuk           110   +  494:316   160
                                                --------------
                                                 SUMA =   764 /  6 partii


  13  Andrzej Oleksiak       118 Ostróda             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   13   57  Adam Legięć            100   +  336:254   150
   2   19   16  Halina Roszak          116   -  372:413    66
   3   21   20  Renata Kowalska        113   +  424:342   163
   4   12   51  Andrzej Rakoczy        100   +  461:356   150
   5    5   10  Sławomir Kordjalik     119   +  435:398   169
   6    4    9  Krzysztof Mówka        119   +  427:324   169
                                                --------------
                                                 SUMA =   867 /  6 partii


  14  Andrzej Kwiatkowski    117 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   14   58  Jolanta Kosmowska      100   +  488:299   150
   2    3   44  Janusz Kaczor          106   -  324:388    56
   3   13   26  Dawid Pikul            112   +  386:358   162
   4    8   15  Adam Weremczuk         116   +  367:300   166
   5    6    9  Krzysztof Mówka        119   -  338:373    69
   6   14    1  Justyna Fugiel         120   -  282:473    70
                                                --------------
                                                 SUMA =   673 /  6 partii


  15  Adam Weremczuk         116 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   15   59  Norbert Skrzyński      100   +  521:252   150
   2    2   32  Leszek Stecuła         110   +  371:265   160
   3    1    5  Zdzisław Szota         119   -  325:402    69
   4    8   14  Andrzej Kwiatkowski    117   -  300:367    67
   5   18   51  Andrzej Rakoczy        100   +  484:311   150
   6   11   10  Sławomir Kordjalik     119   +  483:388   169
                                                --------------
                                                 SUMA =   765 /  6 partii


  16  Halina Roszak          116 Poznań              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   16   60  Michał Szkudlarek      100   +  342:263   150
   2   19   13  Andrzej Oleksiak       118   +  413:372   168
   3    9   37  Bogusław Puchalski     108   -  346:355    58
   4   15   33  Jarosław Puchalski     110   +  414:359   160
   5    8   63  Agnieszka Stefaniuk    100   -  297:330    50
   6   16   24  Ryszard Niżewski       113   +  348:331   163
                                                --------------
                                                 SUMA =   749 /  6 partii


  17  Robert Kamiński        116 Wysokie Maz.        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   17   61  Robert Drózd           100   -  320:361    50
   2   33    4  Andrzej Szmidtke       119   +  371:358   169
   3   24   82  Krzysztof Kukier       100   +  333:302   150
   4   17   69  Maciej Hebda           100   +  346:325   150
   5   12   18  Jarosław Michalak      114   +  429:268   164
   6    7   19  Joanna Juszczak        114   +  415:303   164
                                                --------------
                                                 SUMA =   847 /  6 partii


  18  Jarosław Michalak      114 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   18   62  Monika Rubinstein      100   +  312:307   150
   2   21   43  Maurycy Machnio        106   +  365:325   156
   3   11   40  Stefan Dawidson        107   -  338:359    57
   4   18   35  Wiesław Olewiński      109   +  329:312   159
   5   12   17  Robert Kamiński        116   -  268:429    66
   6   22   56  Adam Kotwica           100   +  422:342   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   738 /  6 partii


  19  Joanna Juszczak        114 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   19   63  Agnieszka Stefaniuk    100   +  418:345   150
   2    7    7  Lucyna Korga           119   +  344:314   169
   3    8   38  Roman Figiel           108   +  403:348   158
   4    4   30  Kazimierz Merklejn     111   -  271:507    61
   5   10    1  Justyna Fugiel         120   +  374:368   170
   6    7   17  Robert Kamiński        116   -  303:415    66
                                                --------------
                                                 SUMA =   774 /  6 partii


  20  Renata Kowalska        113 Bielsko Biała       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   20   64  Marcin Kamiński        100   -  256:280    50
   2   41   76  Piotr Grzybała         100   +  455:366   150
   3   21   13  Andrzej Oleksiak       118   -  342:424    68
   4   27    4  Andrzej Szmidtke       119   -  337:343    69
   5   34   86  Grzegorz Olszewski     100   +  489:252   150
   6   24    3  Marcin Kozyra          120   -  332:408    70
                                                --------------
                                                 SUMA =   557 /  6 partii


  21  Paweł Jachowicz        113 Żyrardów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   21   65  Ewa Lewandowska        100   +  375:370   150
   2   14   23  Wojciech Próchniewicz  113   +  439:261   163
   3    5    1  Justyna Fugiel         120   -  362:394    70
   4   11   27  Marek Charytoniuk      112   -  246:333    62
   5   22    8  Jerzy Matyasik         119   +  344:341   169
   6   17   39  Beata Piotrowska       108   -  316:360    58
                                                --------------
                                                 SUMA =   672 /  6 partii


  22  Jerzy Luter            113 Bytom               

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   22   66  Jacek Gigoła           100   +  405:307   150
   2    9   29  Radosław Sowiński      111   -  233:462    61
   3   29   43  Maurycy Machnio        106   -  344:368    56
   4   32   24  Ryszard Niżewski       113   -  298:358    63
   5   38   67  Paweł Frynia           100   -  295:336    50
   6   40   58  Jolanta Kosmowska      100   -  291:531    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   430 /  6 partii


  23  Wojciech Próchniewicz  113 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   23   67  Paweł Frynia           100   +  373:366   150
   2   14   21  Paweł Jachowicz        113   -  261:439    63
   3   30   59  Norbert Skrzyński      100   +  345:292   150
   4   21   39  Beata Piotrowska       108   +  365:285   158
   5   13   57  Adam Legięć            100   -  353:366    50
   6   19   37  Bogusław Puchalski     108   +  548:307   158
                                                --------------
                                                 SUMA =   729 /  6 partii


  24  Ryszard Niżewski       113 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   24   68  Kacper Jachowicz       100   +  390:323   150
   2   11   30  Kazimierz Merklejn     111   -  271:388    61
   3   25   42  Ewa Strzelczyk         106   -  311:353    56
   4   32   22  Jerzy Luter            113   +  358:298   163
   5   27   55  Dorota Zielińska       100   +  467:367   150
   6   16   16  Halina Roszak          116   -  331:348    66
                                                --------------
                                                 SUMA =   646 /  6 partii


  25  Arkadiusz Jaworski     113 Tychy               

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   25   69  Maciej Hebda           100   -  295:350    50
   2   38   58  Jolanta Kosmowska      100   -  337:341    50
   3   38   50  Grzegorz Pukniel       100   -  281:328    50
   4   42   81  Tomasz Krzyszczyk      100   -  317:360    50
   5   44   60  Michał Szkudlarek      100   +  458:362   150
   6   37   73  Magdalena Podlaska     100   +  421:316   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   500 /  6 partii


  26  Dawid Pikul            112 Poznań              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   26   70  Michał Sak             100   +  415:347   150
   2    8    3  Marcin Kozyra          120   -  402:469    70
   3   13   14  Andrzej Kwiatkowski    117   -  358:386    67
   4   24   28  Marek Dudkiewicz       111   +  388:378   161
   5   17   34  Piotr Krzemiński       109   -  309:463    59
   6   25   66  Jacek Gigoła           100   +  355:349   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   657 /  6 partii


  27  Marek Charytoniuk      112 Biała Podlaska      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   27   71  Sebastian Markiewicz   100   +  373:358   150
   2   15   11  Katarzyna Stępień      118   +  417:392   168
   3    6   36  Filip Klar             109   -  366:438    59
   4   11   21  Paweł Jachowicz        113   +  333:246   163
   5    9   77  Wojciech Morawski      100   -  320:355    50
   6   15   33  Jarosław Puchalski     110   -  354:359    60
                                                --------------
                                                 SUMA =   650 /  6 partii


  28  Marek Dudkiewicz       111 Milanówek           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   28   72  Joanna Ostrowska       100   +  535:265   150
   2    1    5  Zdzisław Szota         119   -  235:407    69
   3   15    2  Ryszard Dębski         120   -  352:534    70
   4   24   26  Dawid Pikul            112   -  378:388    62
   5   32   32  Leszek Stecuła         110   -  347:372    60
   6   36   89  Paweł Morga            100   +  323:252   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   561 /  6 partii


  29  Radosław Sowiński      111 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   29   73  Magdalena Podlaska     100   +  407:249   150
   2    9   22  Jerzy Luter            113   +  462:233   163
   3    3   44  Janusz Kaczor          106   +  410:323   156
   4    2   36  Filip Klar             109   +  333:313   159
   5    2   30  Kazimierz Merklejn     111   +  407:255   161
   6    1   48  Krzysztof Szkudlarek   103   +  370:361   153
                                                --------------
                                                 SUMA =   942 /  6 partii


  30  Kazimierz Merklejn     111 Szczecin            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   30   74  Jacek Gasik            100   +  386:253   150
   2   11   24  Ryszard Niżewski       113   +  388:271   163
   3    7   12  Paweł Stefaniak        118   +  373:327   168
   4    4   19  Joanna Juszczak        114   +  507:271   164
   5    2   29  Radosław Sowiński      111   -  255:407    61
   6    5   77  Wojciech Morawski      100   +  446:300   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   856 /  6 partii


  31  Marek Syczuk           110 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   31   75  Wojciech Jacyno        100   -  329:335    50
   2   30   53  Kinga Niżewska         100   +  393:308   150
   3   20   49  Tomasz Żbikowski       103   -  310:336    53
   4   28   54  Maria Jarosz           100   +  351:289   150
   5   24   42  Ewa Strzelczyk         106   +  373:310   156
   6   18   12  Paweł Stefaniak        118   -  316:494    68
                                                --------------
                                                 SUMA =   627 /  6 partii


  32  Leszek Stecuła         110 Bytom               

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   32   76  Piotr Grzybała         100   +  529:259   150
   2    2   15  Adam Weremczuk         116   -  265:371    66
   3   14   34  Piotr Krzemiński       109   -  392:402    59
   4   23   84  Filip Sosin            100   -  354:391    50
   5   32   28  Marek Dudkiewicz       111   +  372:347   161
   6            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   486 /  5 partii


  33  Jarosław Puchalski     110 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   33   77  Wojciech Morawski      100   +  399:326   150
   2   10   37  Bogusław Puchalski     108   -  329:349    58
   3   19   86  Grzegorz Olszewski     100   +  362:267   150
   4   15   16  Halina Roszak          116   -  359:414    66
   5   20   45  Paweł Opyc             106   +  364:265   156
   6   15   27  Marek Charytoniuk      112   +  359:354   162
                                                --------------
                                                 SUMA =   742 /  6 partii


  34  Piotr Krzemiński       109 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   34   78  Michał Gołębiowski     100   +  444:250   150
   2    4    9  Krzysztof Mówka        119   -  346:418    69
   3   14   32  Leszek Stecuła         110   +  402:392   160
   4    9   44  Janusz Kaczor          106   -  356:421    56
   5   17   26  Dawid Pikul            112   +  463:309   162
   6   10    6  Andrzej Tyczyno        119   +  456:267   169
                                                --------------
                                                 SUMA =   766 /  6 partii


  35  Wiesław Olewiński      109 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   35   79  Krzysztof Krzyszczyk   100   +  376:307   150
   2   13   10  Sławomir Kordjalik     119   -  273:457    69
   3   28   58  Jolanta Kosmowska      100   +  373:258   150
   4   18   18  Jarosław Michalak      114   -  312:329    64
   5   26   82  Krzysztof Kukier       100   +  295:277   150
   6   21   41  Katarzyna Żuławska     107   +  398:339   157
                                                --------------
                                                 SUMA =   740 /  6 partii


  36  Filip Klar             109 Mielec              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   36   80  Krzysztof Jaworski     100   +  427:338   150
   2    6    6  Andrzej Tyczyno        119   +  376:321   169
   3    6   27  Marek Charytoniuk      112   +  438:366   162
   4    2   29  Radosław Sowiński      111   -  313:333    61
   5    7   11  Katarzyna Stępień      118   +  478:376   168
   6    3    5  Zdzisław Szota         119   +  358:324   169
                                                --------------
                                                 SUMA =   879 /  6 partii


  37  Bogusław Puchalski     108 Włocławek           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   37   81  Tomasz Krzyszczyk      100   +  397:364   150
   2   10   33  Jarosław Puchalski     110   +  349:329   160
   3    9   16  Halina Roszak          116   +  355:346   166
   4    5   75  Wojciech Jacyno        100   -  321:347    50
   5   11   43  Maurycy Machnio        106   -  281:418    56
   6   19   23  Wojciech Próchniewicz  113   -  307:548    63
                                                --------------
                                                 SUMA =   645 /  6 partii


  38  Roman Figiel           108 Zawichost           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   38   82  Krzysztof Kukier       100   +  353:343   150
   2   17   85  Marcin Jędrzejczyk     100   +  419:336   150
   3    8   19  Joanna Juszczak        114   -  348:403    64
   4   13   63  Agnieszka Stefaniuk    100   -  313:394    50
   5   21   46  Marcin Figiel          105   +  494:297   155
   6   12   44  Janusz Kaczor          106   +  422:387   156
                                                --------------
                                                 SUMA =   725 /  6 partii


  39  Beata Piotrowska       108 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   39   83  Tomasz Lus             100   +  329:301   150
   2   20   75  Wojciech Jacyno        100   -  321:348    50
   3   27   62  Monika Rubinstein      100   +  318:294   150
   4   21   23  Wojciech Próchniewicz  113   -  285:365    63
   5   31   61  Robert Drózd           100   +  518:303   150
   6   17   21  Paweł Jachowicz        113   +  360:316   163
                                                --------------
                                                 SUMA =   726 /  6 partii


  40  Stefan Dawidson        107 Częstochowa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   40   84  Filip Sosin            100   =  375:375   100
   2   22   64  Marcin Kamiński        100   +  404:278   150
   3   11   18  Jarosław Michalak      114   +  359:338   164
   4    6   47  Andrzej Gostomski      105   -  358:398    55
   5   15    3  Marcin Kozyra          120   +  418:289   170
   6    9    2  Ryszard Dębski         120   -  264:415    70
                                                --------------
                                                 SUMA =   709 /  6 partii


  41  Katarzyna Żuławska     107 Katowice            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   41   85  Marcin Jędrzejczyk     100   -  303:356    50
   2   37   83  Tomasz Lus             100   +  317:235   150
   3   31   78  Michał Gołębiowski     100   +  361:229   150
   4   20   57  Adam Legięć            100   -  273:353    50
   5   30   74  Jacek Gasik            100   +  395:310   150
   6   21   35  Wiesław Olewiński      109   -  339:398    59
                                                --------------
                                                 SUMA =   609 /  6 partii


  42  Ewa Strzelczyk         106 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   42   86  Grzegorz Olszewski     100   +  386:379   150
   2   12   12  Paweł Stefaniak        118   -  276:397    68
   3   25   24  Ryszard Niżewski       113   +  353:311   163
   4   19   43  Maurycy Machnio        106   -  368:415    56
   5   24   31  Marek Syczuk           110   -  310:373    60
   6   30   55  Dorota Zielińska       100   -  362:465    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   547 /  6 partii


  43  Maurycy Machnio        106 Lipiany             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   43   87  Rafał Wesołowski       100   +  311:251   150
   2   21   18  Jarosław Michalak      114   -  325:365    64
   3   29   22  Jerzy Luter            113   +  368:344   163
   4   19   42  Ewa Strzelczyk         106   +  415:368   156
   5   11   37  Bogusław Puchalski     108   +  418:281   158
   6    6   63  Agnieszka Stefaniuk    100   -  273:404    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   741 /  6 partii


  44  Janusz Kaczor          106 Międzyrzec Podl.    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   44   88  Ewa Wink               100   +  481:273   150
   2    3   14  Andrzej Kwiatkowski    117   +  388:324   167
   3    3   29  Radosław Sowiński      111   -  323:410    61
   4    9   34  Piotr Krzemiński       109   +  421:356   159
   5    4   47  Andrzej Gostomski      105   -  359:373    55
   6   12   38  Roman Figiel           108   -  387:422    58
                                                --------------
                                                 SUMA =   650 /  6 partii


  45  Paweł Opyc             106 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Justyna Fugiel         120   -  308:438    70
   2   34   50  Grzegorz Pukniel       100   +  445:316   150
   3   17    6  Andrzej Tyczyno        119   -  337:425    69
   4   25   66  Jacek Gigoła           100   +  350:311   150
   5   20   33  Jarosław Puchalski     110   -  265:364    60
   6   29   53  Kinga Niżewska         100   +  493:276   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   649 /  6 partii


  46  Marcin Figiel          105 Zawichost           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Ryszard Dębski         120   -  270:438    70
   2   39   88  Ewa Wink               100   +  385:290   150
   3   26   51  Andrzej Rakoczy        100   -  287:486    50
   4   35   59  Norbert Skrzyński      100   +  488:283   150
   5   21   38  Roman Figiel           108   -  297:494    58
   6   28    4  Andrzej Szmidtke       119   +  359:312   169
                                                --------------
                                                 SUMA =   647 /  6 partii


  47  Andrzej Gostomski      105 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Marcin Kozyra          120   -  363:409    70
   2   26   71  Sebastian Markiewicz   100   +  480:267   150
   3   12   84  Filip Sosin            100   +  486:227   150
   4    6   40  Stefan Dawidson        107   +  398:358   157
   5    4   44  Janusz Kaczor          106   +  373:359   156
   6    2   75  Wojciech Jacyno        100   +  400:341   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   833 /  6 partii


  48  Krzysztof Szkudlarek   103 Pabianice           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Andrzej Szmidtke       119   +  367:316   169
   2   16   61  Robert Drózd           100   +  470:175   150
   3    4   10  Sławomir Kordjalik     119   +  394:350   169
   4    3    1  Justyna Fugiel         120   +  451:270   170
   5    1    5  Zdzisław Szota         119   +  317:310   169
   6    1   29  Radosław Sowiński      111   -  361:370    61
                                                --------------
                                                 SUMA =   888 /  6 partii


  49  Tomasz Żbikowski       103 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Zdzisław Szota         119   -  342:540    69
   2   29   80  Krzysztof Jaworski     100   +  373:271   150
   3   20   31  Marek Syczuk           110   +  336:310   160
   4   16   77  Wojciech Morawski      100   -  269:451    50
   5   28   56  Adam Kotwica           100   -  300:314    50
   6   33   82  Krzysztof Kukier       100   +  346:304   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   629 /  6 partii


  50  Grzegorz Pukniel       100 Lublin              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Andrzej Tyczyno        119   -  310:435    69
   2   34   45  Paweł Opyc             106   -  316:445    56
   3   38   25  Arkadiusz Jaworski     113   +  328:281   163
   4   34   62  Monika Rubinstein      100   -  341:361    50
   5   37   72  Joanna Ostrowska       100   +  336:314   150
   6   32   65  Ewa Lewandowska        100   +  352:309   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   638 /  6 partii


  51  Andrzej Rakoczy        100 Kraków              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Lucyna Korga           119   -  326:424    69
   2   31   54  Maria Jarosz           100   +  332:286   150
   3   26   46  Marcin Figiel          105   +  486:287   155
   4   12   13  Andrzej Oleksiak       118   -  356:461    68
   5   18   15  Adam Weremczuk         116   -  311:484    66
   6   26   70  Michał Sak             100   +  309:305   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   658 /  6 partii


  52  Marta Gostomska        100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8    8  Jerzy Matyasik         119   -  343:348    69
   2   28   82  Krzysztof Kukier       100   -  297:344    50
   3   37   53  Kinga Niżewska         100   -  329:360    50
   4   40   73  Magdalena Podlaska     100   -  289:452    50
   5   43   79  Krzysztof Krzyszczyk   100   -  228:418    50
   6   44   88  Ewa Wink               100   +  341:307   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   419 /  6 partii


  53  Kinga Niżewska         100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9    9  Krzysztof Mówka        119   -  337:467    69
   2   30   31  Marek Syczuk           110   -  308:393    60
   3   37   52  Marta Gostomska        100   +  360:329   150
   4   30   86  Grzegorz Olszewski     100   +  369:335   150
   5   25   69  Maciej Hebda           100   -  329:337    50
   6   29   45  Paweł Opyc             106   -  276:493    56
                                                --------------
                                                 SUMA =   535 /  6 partii


  54  Maria Jarosz           100 Lublin              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   10  Sławomir Kordjalik     119   -  329:377    69
   2   31   51  Andrzej Rakoczy        100   -  286:332    50
   3   40   73  Magdalena Podlaska     100   +  424:404   150
   4   28   31  Marek Syczuk           110   -  289:351    60
   5   35   76  Piotr Grzybała         100   +  321:247   150
   6   31   81  Tomasz Krzyszczyk      100   -  307:390    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   529 /  6 partii


  55  Dorota Zielińska       100 Ustanów             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   11  Katarzyna Stępień      118   -  249:367    68
   2   44   78  Michał Gołębiowski     100   -  309:364    50
   3   44   83  Tomasz Lus             100   +  334:239   150
   4   37   58  Jolanta Kosmowska      100   +  437:321   150
   5   27   24  Ryszard Niżewski       113   -  367:467    63
   6   30   42  Ewa Strzelczyk         106   +  465:362   156
                                                --------------
                                                 SUMA =   637 /  6 partii


  56  Adam Kotwica           100 Gdańsk              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   12  Paweł Stefaniak        118   -  307:382    68
   2   35   62  Monika Rubinstein      100   -  283:346    50
   3   42   68  Kacper Jachowicz       100   +  368:278   150
   4   33   72  Joanna Ostrowska       100   +  357:344   150
   5   28   49  Tomasz Żbikowski       103   +  314:300   153
   6   22   18  Jarosław Michalak      114   -  342:422    64
                                                --------------
                                                 SUMA =   635 /  6 partii


  57  Adam Legięć            100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   13   13  Andrzej Oleksiak       118   -  254:336    68
   2   42   74  Jacek Gasik            100   +  337:309   150
   3   32   72  Joanna Ostrowska       100   +  395:364   150
   4   20   41  Katarzyna Żuławska     107   +  353:273   157
   5   13   23  Wojciech Próchniewicz  113   +  366:353   163
   6    8   64  Marcin Kamiński        100   +  359:334   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   838 /  6 partii


  58  Jolanta Kosmowska      100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   14   14  Andrzej Kwiatkowski    117   -  299:488    67
   2   38   25  Arkadiusz Jaworski     113   +  341:337   163
   3   28   35  Wiesław Olewiński      109   -  258:373    59
   4   37   55  Dorota Zielińska       100   -  321:437    50
   5   39   81  Tomasz Krzyszczyk      100   -  346:424    50
   6   40   22  Jerzy Luter            113   +  531:291   163
                                                --------------
                                                 SUMA =   552 /  6 partii


  59  Norbert Skrzyński      100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   15   15  Adam Weremczuk         116   -  252:521    66
   2   43   87  Rafał Wesołowski       100   +  384:219   150
   3   30   23  Wojciech Próchniewicz  113   -  292:345    63
   4   35   46  Marcin Figiel          105   -  283:488    55
   5   40   65  Ewa Lewandowska        100   -  298:378    50
   6   41   68  Kacper Jachowicz       100   +  317:283   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   534 /  6 partii


  60  Michał Szkudlarek      100 Pabianice           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   16   16  Halina Roszak          116   -  263:342    66
   2   40   72  Joanna Ostrowska       100   -  329:333    50
   3   41   80  Krzysztof Jaworski     100   -  295:313    50
   4   43   68  Kacper Jachowicz       100   -  309:446    50
   5   44   25  Arkadiusz Jaworski     113   -  362:458    63
   6   43   87  Rafał Wesołowski       100   +  335:309   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   429 /  6 partii


  61  Robert Drózd           100 Wesoła              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   17   17  Robert Kamiński        116   +  361:320   166
   2   16   48  Krzysztof Szkudlarek   103   -  175:470    53
   3   33   64  Marcin Kamiński        100   -  315:319    50
   4   38   78  Michał Gołębiowski     100   +  378:284   150
   5   31   39  Beata Piotrowska       108   -  303:518    58
   6            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   477 /  5 partii


  62  Monika Rubinstein      100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   18   18  Jarosław Michalak      114   -  307:312    64
   2   35   56  Adam Kotwica           100   +  346:283   150
   3   27   39  Beata Piotrowska       108   -  294:318    58
   4   34   50  Grzegorz Pukniel       100   +  361:341   150
   5   29   85  Marcin Jędrzejczyk     100   -  308:361    50
   6   34   67  Paweł Frynia           100   =  279:279   100
                                                --------------
                                                 SUMA =   572 /  6 partii


  63  Agnieszka Stefaniuk    100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   19   19  Joanna Juszczak        114   -  345:418    64
   2   27   70  Michał Sak             100   +  352:307   150
   3   22   67  Paweł Frynia           100   +  419:319   150
   4   13   38  Roman Figiel           108   +  394:313   158
   5    8   16  Halina Roszak          116   +  330:297   166
   6    6   43  Maurycy Machnio        106   +  404:273   156
                                                --------------
                                                 SUMA =   844 /  6 partii


  64  Marcin Kamiński        100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   20   20  Renata Kowalska        113   +  280:256   163
   2   22   40  Stefan Dawidson        107   -  278:404    57
   3   33   61  Robert Drózd           100   +  319:315   150
   4   22    8  Jerzy Matyasik         119   +  401:312   169
   5   14   90  Maciej Kutera          102   +  337:301   152
   6    8   57  Adam Legięć            100   -  334:359    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   741 /  6 partii


  65  Ewa Lewandowska        100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   21   21  Paweł Jachowicz        113   -  370:375    63
   2   24   86  Grzegorz Olszewski     100   -  296:349    50
   3   35   81  Tomasz Krzyszczyk      100   +  321:240   150
   4   31   82  Krzysztof Kukier       100   -  261:352    50
   5   40   59  Norbert Skrzyński      100   +  378:298   150
   6   32   50  Grzegorz Pukniel       100   -  309:352    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   513 /  6 partii


  66  Jacek Gigoła           100 Gorzów Wielkop.     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   22   22  Jerzy Luter            113   -  307:405    63
   2   36   79  Krzysztof Krzyszczyk   100   +  459:358   150
   3   16   11  Katarzyna Stępień      118   -  325:346    68
   4   25   45  Paweł Opyc             106   -  311:350    56
   5   33   73  Magdalena Podlaska     100   +  447:259   150
   6   25   26  Dawid Pikul            112   -  349:355    62
                                                --------------
                                                 SUMA =   549 /  6 partii


  67  Paweł Frynia           100 Konstantynów Łódzki 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   23   23  Wojciech Próchniewicz  113   -  366:373    63
   2   25   81  Tomasz Krzyszczyk      100   +  330:302   150
   3   22   63  Agnieszka Stefaniuk    100   -  319:419    50
   4   29    7  Lucyna Korga           119   -  263:459    69
   5   38   22  Jerzy Luter            113   +  336:295   163
   6   34   62  Monika Rubinstein      100   =  279:279   100
                                                --------------
                                                 SUMA =   595 /  6 partii


  68  Kacper Jachowicz       100 Żyrardów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   24   24  Ryszard Niżewski       113   -  323:390    63
   2   32   77  Wojciech Morawski      100   -  261:403    50
   3   42   56  Adam Kotwica           100   -  278:368    50
   4   43   60  Michał Szkudlarek      100   +  446:309   150
   5   36   71  Sebastian Markiewicz   100   -  230:424    50
   6   41   59  Norbert Skrzyński      100   -  283:317    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   413 /  6 partii


  69  Maciej Hebda           100 Tarnów              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   25   25  Arkadiusz Jaworski     113   +  350:295   163
   2   18    8  Jerzy Matyasik         119   +  364:347   169
   3   10   75  Wojciech Jacyno        100   -  319:394    50
   4   17   17  Robert Kamiński        116   -  325:346    66
   5   25   53  Kinga Niżewska         100   +  337:329   150
   6   20   85  Marcin Jędrzejczyk     100   +  456:344   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   748 /  6 partii


  70  Michał Sak             100 Lublin              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   26   26  Dawid Pikul            112   -  347:415    62
   2   27   63  Agnieszka Stefaniuk    100   -  307:352    50
   3   36   79  Krzysztof Krzyszczyk   100   +  415:297   150
   4   26   71  Sebastian Markiewicz   100   +  413:253   150
   5   19    7  Lucyna Korga           119   -  325:433    69
   6   26   51  Andrzej Rakoczy        100   -  305:309    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   531 /  6 partii


  71  Sebastian Markiewicz   100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   27   27  Marek Charytoniuk      112   -  358:373    62
   2   26   47  Andrzej Gostomski      105   -  267:480    55
   3   39   76  Piotr Grzybała         100   +  432:300   150
   4   26   70  Michał Sak             100   -  253:413    50
   5   36   68  Kacper Jachowicz       100   +  424:230   150
   6   27    8  Jerzy Matyasik         119   -  205:402    69
                                                --------------
                                                 SUMA =   536 /  6 partii


  72  Joanna Ostrowska       100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   28   28  Marek Dudkiewicz       111   -  265:535    61
   2   40   60  Michał Szkudlarek      100   +  333:329   150
   3   32   57  Adam Legięć            100   -  364:395    50
   4   33   56  Adam Kotwica           100   -  344:357    50
   5   37   50  Grzegorz Pukniel       100   -  314:336    50
   6   38   79  Krzysztof Krzyszczyk   100   -  295:312    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   411 /  6 partii


  73  Magdalena Podlaska     100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   29   29  Radosław Sowiński      111   -  249:407    61
   2   45   90  Maciej Kutera          102   -  366:434    52
   3   40   54  Maria Jarosz           100   -  404:424    50
   4   40   52  Marta Gostomska        100   +  452:289   150
   5   33   66  Jacek Gigoła           100   -  259:447    50
   6   37   25  Arkadiusz Jaworski     113   -  316:421    63
                                                --------------
                                                 SUMA =   426 /  6 partii


  74  Jacek Gasik            100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   30   30  Kazimierz Merklejn     111   -  253:386    61
   2   42   57  Adam Legięć            100   -  309:337    50
   3   43   88  Ewa Wink               100   +  349:248   150
   4   36   80  Krzysztof Jaworski     100   +  363:260   150
   5   30   41  Katarzyna Żuławska     107   -  310:395    57
   6            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   468 /  5 partii


  75  Wojciech Jacyno        100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   31   31  Marek Syczuk           110   +  335:329   160
   2   20   39  Beata Piotrowska       108   +  348:321   158
   3   10   69  Maciej Hebda           100   +  394:319   150
   4    5   37  Bogusław Puchalski     108   +  347:321   158
   5    3    2  Ryszard Dębski         120   +  492:330   170
   6    2   47  Andrzej Gostomski      105   -  341:400    55
                                                --------------
                                                 SUMA =   851 /  6 partii


  76  Piotr Grzybała         100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   32   32  Leszek Stecuła         110   -  259:529    60
   2   41   20  Renata Kowalska        113   -  366:455    63
   3   39   71  Sebastian Markiewicz   100   -  300:432    50
   4   41   79  Krzysztof Krzyszczyk   100   +  442:306   150
   5   35   54  Maria Jarosz           100   -  247:321    50
   6   39   86  Grzegorz Olszewski     100   +  296:293   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   523 /  6 partii


  77  Wojciech Morawski      100 Gliwice             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   33   33  Jarosław Puchalski     110   -  326:399    60
   2   32   68  Kacper Jachowicz       100   +  403:261   150
   3   18    7  Lucyna Korga           119   +  324:287   169
   4   16   49  Tomasz Żbikowski       103   +  451:269   153
   5    9   27  Marek Charytoniuk      112   +  355:320   162
   6    5   30  Kazimierz Merklejn     111   -  300:446    61
                                                --------------
                                                 SUMA =   755 /  6 partii


  78  Michał Gołębiowski     100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   34   34  Piotr Krzemiński       109   -  250:444    59
   2   44   55  Dorota Zielińska       100   +  364:309   150
   3   31   41  Katarzyna Żuławska     107   -  229:361    57
   4   38   61  Robert Drózd           100   -  284:378    50
   5   41   80  Krzysztof Jaworski     100   -  278:329    50
   6   42   83  Tomasz Lus             100   -  255:428    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   416 /  6 partii


  79  Krzysztof Krzyszczyk   100 Siemianowice Śl.    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   35   35  Wiesław Olewiński      109   -  307:376    59
   2   36   66  Jacek Gigoła           100   -  358:459    50
   3   36   70  Michał Sak             100   -  297:415    50
   4   41   76  Piotr Grzybała         100   -  306:442    50
   5   43   52  Marta Gostomska        100   +  418:228   150
   6   38   72  Joanna Ostrowska       100   +  312:295   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   509 /  6 partii


  80  Krzysztof Jaworski     100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   36   36  Filip Klar             109   -  338:427    59
   2   29   49  Tomasz Żbikowski       103   -  271:373    53
   3   41   60  Michał Szkudlarek      100   +  313:295   150
   4   36   74  Jacek Gasik            100   -  260:363    50
   5   41   78  Michał Gołębiowski     100   +  329:278   150
   6   35   91  Jerzy Tatarczuk        105   -  326:502    55
                                                --------------
                                                 SUMA =   517 /  6 partii


  81  Tomasz Krzyszczyk      100 Siemianowice Śl.    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   37   37  Bogusław Puchalski     108   -  364:397    58
   2   25   67  Paweł Frynia           100   -  302:330    50
   3   35   65  Ewa Lewandowska        100   -  240:321    50
   4   42   25  Arkadiusz Jaworski     113   +  360:317   163
   5   39   58  Jolanta Kosmowska      100   +  424:346   150
   6   31   54  Maria Jarosz           100   +  390:307   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   621 /  6 partii


  82  Krzysztof Kukier       100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   38   38  Roman Figiel           108   -  343:353    58
   2   28   52  Marta Gostomska        100   +  344:297   150
   3   24   17  Robert Kamiński        116   -  302:333    66
   4   31   65  Ewa Lewandowska        100   +  352:261   150
   5   26   35  Wiesław Olewiński      109   -  277:295    59
   6   33   49  Tomasz Żbikowski       103   -  304:346    53
                                                --------------
                                                 SUMA =   536 /  6 partii


  83  Tomasz Lus             100 Piła                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   39   39  Beata Piotrowska       108   -  301:329    58
   2   37   41  Katarzyna Żuławska     107   -  235:317    57
   3   44   55  Dorota Zielińska       100   -  239:334    50
   4   45   90  Maciej Kutera          102   -  259:417    52
   5   45   88  Ewa Wink               100   +  407:196   150
   6   42   78  Michał Gołębiowski     100   +  428:255   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   517 /  6 partii


  84  Filip Sosin            100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   40   40  Stefan Dawidson        107   =  375:375   107
   2   23   89  Paweł Morga            100   +  321:306   150
   3   12   47  Andrzej Gostomski      105   -  227:486    55
   4   23   32  Leszek Stecuła         110   +  391:354   160
   5   16    6  Andrzej Tyczyno        119   -  253:513    69
   6   23   90  Maciej Kutera          102   +  380:360   152
                                                --------------
                                                 SUMA =   693 /  6 partii


  85  Marcin Jędrzejczyk     100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   41   41  Katarzyna Żuławska     107   +  356:303   157
   2   17   38  Roman Figiel           108   -  336:419    58
   3   23    8  Jerzy Matyasik         119   -  248:399    69
   4   39   89  Paweł Morga            100   +  360:278   150
   5   29   62  Monika Rubinstein      100   +  361:308   150
   6   20   69  Maciej Hebda           100   -  344:456    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   634 /  6 partii


  86  Grzegorz Olszewski     100 Augustów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   42   42  Ewa Strzelczyk         106   -  379:386    56
   2   24   65  Ewa Lewandowska        100   +  349:296   150
   3   19   33  Jarosław Puchalski     110   -  267:362    60
   4   30   53  Kinga Niżewska         100   -  335:369    50
   5   34   20  Renata Kowalska        113   -  252:489    63
   6   39   76  Piotr Grzybała         100   -  293:296    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   429 /  6 partii


  87  Rafał Wesołowski       100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   43   43  Maurycy Machnio        106   -  251:311    56
   2   43   59  Norbert Skrzyński      100   -  219:384    50
   3   45   90  Maciej Kutera          102   -  222:382    52
   4   44   88  Ewa Wink               100   +  304:247   150
   5   42   89  Paweł Morga            100   -  217:385    50
   6   43   60  Michał Szkudlarek      100   -  309:335    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   408 /  6 partii


  88  Ewa Wink               100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   44   44  Janusz Kaczor          106   -  273:481    56
   2   39   46  Marcin Figiel          105   -  290:385    55
   3   43   74  Jacek Gasik            100   -  248:349    50
   4   44   87  Rafał Wesołowski       100   -  247:304    50
   5   45   83  Tomasz Lus             100   -  196:407    50
   6   44   52  Marta Gostomska        100   -  307:341    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   311 /  6 partii


  89  Paweł Morga            100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2   23   84  Filip Sosin            100   -  306:321    50
   3   34    4  Andrzej Szmidtke       119   -  277:375    69
   4   39   85  Marcin Jędrzejczyk     100   -  278:360    50
   5   42   87  Rafał Wesołowski       100   +  385:217   150
   6   36   28  Marek Dudkiewicz       111   -  252:323    61
                                                --------------
                                                 SUMA =   380 /  5 partii


  90  Maciej Kutera          102 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2   45   73  Magdalena Podlaska     100   +  434:366   150
   3   45   87  Rafał Wesołowski       100   +  382:222   150
   4   45   83  Tomasz Lus             100   +  417:259   150
   5   14   64  Marcin Kamiński        100   -  301:337    50
   6   23   84  Filip Sosin            100   -  360:380    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   550 /  5 partii


  91  Jerzy Tatarczuk        105 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6   35   80  Krzysztof Jaworski     100   +  502:326   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   150 /  1 partia


FRUSTRACI 1

sędzia: Andrzej Lozynski                                                                               Wto, 19 Lis 2002

   1  Lucyna Korga           120 Zabrze              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1   30  Katarzyna Żuławska     107   +  346:343   157
   2   14   10  Andrzej Kwiatkowski    116   -  290:436    66
   3   21   50  Paweł Frynia           100   -  278:395    50
   4   24   56  Filip Sosin            100   +  474:259   150
   5   16   17  Marek Dudkiewicz       112   +  375:353   162
   6   12   36  Tomasz Żbikowski       101   +  379:354   151
                                                --------------
                                                 SUMA =   736 /  6 partii


   2  Krzysztof Mówka        119 Toruń               

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2   31  Jerzy Tatarczuk        106   +  362:294   156
   2   13   27  Bogusław Puchalski     108   -  310:375    58
   3   17   53  Sebastian Markiewicz   100   -  299:341    50
   4   21   42  Adam Kotwica           100   +  454:284   150
   5   14   14  Joanna Juszczak        114   -  334:366    64
   6   19   21  Arkadiusz Jaworski     110   -  367:384    60
                                                --------------
                                                 SUMA =   538 /  6 partii


   3  Marcin Kozyra          119 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   32  Paweł Opyc             106   +  397:358   156
   2    7   20  Paweł Jachowicz        113   +  421:269   163
   3    4    9  Halina Roszak          116   +  322:301   166
   4    3   60  Marcin Jędrzejczyk     100   +  419:336   150
   5    2   27  Bogusław Puchalski     108   +  358:338   158
   6    1    5  Sławomir Kordjalik     119   +  460:301   169
                                                --------------
                                                 SUMA =   962 /  6 partii


   4  Paweł Stefaniak        119 Biała Podlaska      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   33  Marcin Figiel          106   -  303:551    56
   2   21   36  Tomasz Żbikowski       101   +  443:283   151
   3   13   12  Jarosław Michalak      115   +  488:394   165
   4    6   11  Beata Madej            115   +  553:268   165
   5    3   16  Jerzy Luter            112   -  411:453    62
   6    6   24  Wiesław Olewiński      110   +  472:286   160
                                                --------------
                                                 SUMA =   759 /  6 partii


   5  Sławomir Kordjalik     119 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   34  Adam Słapiński         105   +  382:371   155
   2    8   19  Marek Charytoniuk      112   +  458:456   162
   3    3    7  Andrzej Szmidtke       118   +  403:312   168
   4    2   10  Andrzej Kwiatkowski    116   +  391:360   166
   5    1   18  Dawid Pikul            112   +  345:309   162
   6    1    3  Marcin Kozyra          119   -  301:460    69
                                                --------------
                                                 SUMA =   882 /  6 partii


   6  Jerzy Matyasik         118 Kraków              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   35  Maciej Kutera          103   -  324:364    53
   2   20   17  Marek Dudkiewicz       112   -  358:360    62
   3   23   43  Maria Jarosz           100   -  318:392    50
   4   26   51  Kacper Jachowicz       100   +  393:231   150
   5   23   57  Krzysztof Jaworski     100   +  418:283   150
   6   17   11  Beata Madej            115   +  372:309   165
                                                --------------
                                                 SUMA =   630 /  6 partii


   7  Andrzej Szmidtke       118 Bolszewo            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   36  Tomasz Żbikowski       101   +  399:316   151
   2    6   29  Maurycy Machnio        107   +  433:381   157
   3    3    5  Sławomir Kordjalik     119   -  312:403    69
   4    9    9  Halina Roszak          116   -  371:379    66
   5   11   12  Jarosław Michalak      115   -  377:380    65
   6   16   15  Renata Kowalska        112   +  381:304   162
                                                --------------
                                                 SUMA =   670 /  6 partii


   8  Katarzyna Stępień      117 Katowice            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   37  Andrzej Rakoczy        100   +  452:284   150
   2    4   18  Dawid Pikul            112   -  312:396    62
   3   12   25  Roman Figiel           108   +  422:392   158
   4    7   35  Maciej Kutera          103   -  316:355    53
   5   12   21  Arkadiusz Jaworski     110   +  339:255   160
   6   10   30  Katarzyna Żuławska     107   -  339:346    57
                                                --------------
                                                 SUMA =   640 /  6 partii


   9  Halina Roszak          116 Poznań              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9   38  Grzegorz Pukniel       100   +  414:272   150
   2    5   15  Renata Kowalska        112   +  413:316   162
   3    4    3  Marcin Kozyra          119   -  301:322    69
   4    9    7  Andrzej Szmidtke       118   +  379:371   168
   5    6   35  Maciej Kutera          103   +  341:317   153
   6    4   52  Maciej Hebda           100   -  338:413    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   752 /  6 partii


  10  Andrzej Kwiatkowski    116 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   39  Iwona Rutkowska        100   +  346:296   150
   2   14    1  Lucyna Korga           120   +  436:290   170
   3    6   52  Maciej Hebda           100   +  469:321   150
   4    2    5  Sławomir Kordjalik     119   -  360:391    69
   5    5   23  Marek Syczuk           110   +  390:386   160
   6    3   18  Dawid Pikul            112   +  441:307   162
                                                --------------
                                                 SUMA =   861 /  6 partii


  11  Beata Madej            115 Lublin              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   40  Marta Gostomska        100   +  453:190   150
   2    3   16  Jerzy Luter            112   -  392:486    62
   3    9   32  Paweł Opyc             106   +  387:347   156
   4    6    4  Paweł Stefaniak        119   -  268:553    69
   5   13   41  Dorota Zielińska       100   -  341:343    50
   6   17    6  Jerzy Matyasik         118   -  309:372    68
                                                --------------
                                                 SUMA =   555 /  6 partii


  12  Jarosław Michalak      115 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   41  Dorota Zielińska       100   +  375:273   150
   2    9   52  Maciej Hebda           100   -  380:392    50
   3   13    4  Paweł Stefaniak        119   -  394:488    69
   4   17   19  Marek Charytoniuk      112   +  413:283   162
   5   11    7  Andrzej Szmidtke       118   +  380:377   168
   6    8   22  Jarosław Puchalski     110   +  403:327   160
                                                --------------
                                                 SUMA =   759 /  6 partii


  13  Wojciech Próchniewicz  114 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   13   42  Adam Kotwica           100   +  375:284   150
   2   10   14  Joanna Juszczak        114   -  276:430    64
   3   19   38  Grzegorz Pukniel       100   -  300:324    50
   4   23   44  Jolanta Kosmowska      100   +  290:277   150
   5   20   46  Michał Szkudlarek      100   +  364:342   150
   6   14   55  Magdalena Podlaska     100   -  283:464    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   614 /  6 partii


  14  Joanna Juszczak        114 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   14   43  Maria Jarosz           100   +  371:337   150
   2   10   13  Wojciech Próchniewicz  114   +  430:276   164
   3    5   60  Marcin Jędrzejczyk     100   -  354:360    50
   4    8   29  Maurycy Machnio        107   -  272:443    57
   5   14    2  Krzysztof Mówka        119   +  366:334   169
   6   11   41  Dorota Zielińska       100   +  309:272   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   740 /  6 partii


  15  Renata Kowalska        112 Bielsko Biała       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   15   44  Jolanta Kosmowska      100   +  411:296   150
   2    5    9  Halina Roszak          116   -  316:413    66
   3   14   35  Maciej Kutera          103   -  276:486    53
   4   20   17  Marek Dudkiewicz       112   -  341:372    62
   5   24   42  Adam Kotwica           100   +  511:314   150
   6   16    7  Andrzej Szmidtke       118   -  304:381    68
                                                --------------
                                                 SUMA =   549 /  6 partii


  16  Jerzy Luter            112 Bytom               

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   16   45  Norbert Skrzyński      100   +  454:282   150
   2    3   11  Beata Madej            115   +  486:392   165
   3    1   33  Marcin Figiel          106   +  427:359   156
   4    1   18  Dawid Pikul            112   -  353:371    62
   5    3    4  Paweł Stefaniak        119   +  453:411   169
   6    2   29  Maurycy Machnio        107   -  345:388    57
                                                --------------
                                                 SUMA =   759 /  6 partii


  17  Marek Dudkiewicz       112 Milanówek           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   17   46  Michał Szkudlarek      100   -  323:370    50
   2   20    6  Jerzy Matyasik         118   +  360:358   168
   3   16   28  Stefan Dawidson        108   -  339:369    58
   4   20   15  Renata Kowalska        112   +  372:341   162
   5   16    1  Lucyna Korga           120   -  353:375    70
   6   20   39  Iwona Rutkowska        100   +  417:348   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   658 /  6 partii


  18  Dawid Pikul            112 Poznań              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   18   47  Piotr Madej            100   +  448:261   150
   2    4    8  Katarzyna Stępień      117   +  396:312   167
   3    2   22  Jarosław Puchalski     110   +  450:355   160
   4    1   16  Jerzy Luter            112   +  371:353   162
   5    1    5  Sławomir Kordjalik     119   -  309:345    69
   6    3   10  Andrzej Kwiatkowski    116   -  307:441    66
                                                --------------
                                                 SUMA =   774 /  6 partii


  19  Marek Charytoniuk      112 Biała Podlaska      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   19   48  Monika Rubinstein      100   +  380:254   150
   2    8    5  Sławomir Kordjalik     119   -  456:458    69
   3   10   23  Marek Syczuk           110   -  309:312    60
   4   17   12  Jarosław Michalak      115   -  283:413    65
   5   21   25  Roman Figiel           108   +  380:315   158
   6   18   37  Andrzej Rakoczy        100   +  359:346   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   652 /  6 partii


  20  Paweł Jachowicz        113 Żyrardów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   20   49  Ewa Lewandowska        100   +  383:366   150
   2    7    3  Marcin Kozyra          119   -  269:421    69
   3   18   44  Jolanta Kosmowska      100   +  363:292   150
   4   12   28  Stefan Dawidson        108   -  322:342    58
   5   17   36  Tomasz Żbikowski       101   -  319:453    51
   6   21   38  Grzegorz Pukniel       100   -  311:385    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   528 /  6 partii


  21  Arkadiusz Jaworski     110 Tychy               

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   21   50  Paweł Frynia           100   +  557:247   150
   2    1   33  Marcin Figiel          106   -  298:416    56
   3    8   24  Wiesław Olewiński      110   -  310:425    60
   4   16   25  Roman Figiel           108   +  337:308   158
   5   12    8  Katarzyna Stępień      117   -  255:339    67
   6   19    2  Krzysztof Mówka        119   +  384:367   169
                                                --------------
                                                 SUMA =   660 /  6 partii


  22  Jarosław Puchalski     110 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   22   51  Kacper Jachowicz       100   +  474:195   150
   2    2   25  Roman Figiel           108   +  441:274   158
   3    2   18  Dawid Pikul            112   -  355:450    62
   4    5   33  Marcin Figiel          106   -  407:430    56
   5   10   32  Paweł Opyc             106   +  380:333   156
   6    8   12  Jarosław Michalak      115   -  327:403    65
                                                --------------
                                                 SUMA =   647 /  6 partii


  23  Marek Syczuk           110 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   23   52  Maciej Hebda           100   -  368:380    50
   2   16   49  Ewa Lewandowska        100   +  432:234   150
   3   10   19  Marek Charytoniuk      112   +  312:309   162
   4   10   55  Magdalena Podlaska     100   +  457:233   150
   5    5   10  Andrzej Kwiatkowski    116   -  386:390    66
   6    7   33  Marcin Figiel          106   -  262:396    56
                                                --------------
                                                 SUMA =   634 /  6 partii


  24  Wiesław Olewiński      110 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   24   53  Sebastian Markiewicz   100   +  366:329   150
   2   11   46  Michał Szkudlarek      100   +  336:272   150
   3    8   21  Arkadiusz Jaworski     110   +  425:310   160
   4    4   27  Bogusław Puchalski     108   -  252:372    58
   5    9   31  Jerzy Tatarczuk        106   +  391:361   156
   6    6    4  Paweł Stefaniak        119   -  286:472    69
                                                --------------
                                                 SUMA =   743 /  6 partii


  25  Roman Figiel           108 Zawichost           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   25   54  Joanna Ostrowska       100   +  491:325   150
   2    2   22  Jarosław Puchalski     110   -  274:441    60
   3   12    8  Katarzyna Stępień      117   -  392:422    67
   4   16   21  Arkadiusz Jaworski     110   -  308:337    60
   5   21   19  Marek Charytoniuk      112   -  315:380    62
   6   24   56  Filip Sosin            100   -  288:378    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   449 /  6 partii


  26  Beata Piotrowska       108 Łódź                

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   26   55  Magdalena Podlaska     100   +  365:299   150
   2   12   35  Maciej Kutera          103   +  399:339   153
   3    7   27  Bogusław Puchalski     108   -  283:331    58
   4   11   52  Maciej Hebda           100   -  260:362    50
   5   18   53  Sebastian Markiewicz   100   +  363:278   150
   6   13   28  Stefan Dawidson        108   -  292:351    58
                                                --------------
                                                 SUMA =   619 /  6 partii


  27  Bogusław Puchalski     108 Włocławek           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   27   56  Filip Sosin            100   +  358:286   150
   2   13    2  Krzysztof Mówka        119   +  375:310   169
   3    7   26  Beata Piotrowska       108   +  331:283   158
   4    4   24  Wiesław Olewiński      110   +  372:252   160
   5    2    3  Marcin Kozyra          119   -  338:358    69
   6    5   50  Paweł Frynia           100   -  310:377    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   756 /  6 partii


  28  Stefan Dawidson        108 Częstochowa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   28   57  Krzysztof Jaworski     100   +  312:300   150
   2   15   34  Adam Słapiński         105   -  362:379    55
   3   16   17  Marek Dudkiewicz       112   +  369:339   162
   4   12   20  Paweł Jachowicz        113   +  342:322   163
   5    8   50  Paweł Frynia           100   -  318:354    50
   6   13   26  Beata Piotrowska       108   +  351:292   158
                                                --------------
                                                 SUMA =   738 /  6 partii


  29  Maurycy Machnio        107 Lipiany             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   29   58  Piotr Grzybała         100   +  406:356   150
   2    6    7  Andrzej Szmidtke       118   -  381:433    68
   3   11   30  Katarzyna Żuławska     107   +  390:284   157
   4    8   14  Joanna Juszczak        114   +  443:272   164
   5    4   33  Marcin Figiel          106   +  385:324   156
   6    2   16  Jerzy Luter            112   +  388:345   162
                                                --------------
                                                 SUMA =   857 /  6 partii


  30  Katarzyna Żuławska     107 Katowice            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Lucyna Korga           120   -  343:346    70
   2   18   43  Maria Jarosz           100   +  445:336   150
   3   11   29  Maurycy Machnio        107   -  284:390    57
   4   18   39  Iwona Rutkowska        100   +  334:328   150
   5   15   37  Andrzej Rakoczy        100   +  435:375   150
   6   10    8  Katarzyna Stępień      117   +  346:339   167
                                                --------------
                                                 SUMA =   744 /  6 partii


  31  Jerzy Tatarczuk        106 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Krzysztof Mówka        119   -  294:362    69
   2   24   56  Filip Sosin            100   +  304:232   150
   3   22   51  Kacper Jachowicz       100   +  371:299   150
   4   14   46  Michał Szkudlarek      100   +  398:250   150
   5    9   24  Wiesław Olewiński      110   -  361:391    60
   6            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   579 /  5 partii


  32  Paweł Opyc             106 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Marcin Kozyra          119   -  358:397    69
   2   17   58  Piotr Grzybała         100   +  489:217   150
   3    9   11  Beata Madej            115   -  347:387    65
   4   15   38  Grzegorz Pukniel       100   +  438:318   150
   5   10   22  Jarosław Puchalski     110   -  333:380    60
   6   15   61  Jacek Gigoła           100   -  264:444    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   544 /  6 partii


  33  Marcin Figiel          106 Zawichost           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Paweł Stefaniak        119   +  551:303   169
   2    1   21  Arkadiusz Jaworski     110   +  416:298   160
   3    1   16  Jerzy Luter            112   -  359:427    62
   4    5   22  Jarosław Puchalski     110   +  430:407   160
   5    4   29  Maurycy Machnio        107   -  324:385    57
   6    7   23  Marek Syczuk           110   +  396:262   160
                                                --------------
                                                 SUMA =   768 /  6 partii


  34  Adam Słapiński         105 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Sławomir Kordjalik     119   -  371:382    69
   2   15   28  Stefan Dawidson        108   +  379:362   158
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   227 /  2 partie


  35  Maciej Kutera          103 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Jerzy Matyasik         118   +  364:324   168
   2   12   26  Beata Piotrowska       108   -  339:399    58
   3   14   15  Renata Kowalska        112   +  486:276   162
   4    7    8  Katarzyna Stępień      117   +  355:316   167
   5    6    9  Halina Roszak          116   -  317:341    66
   6    9   60  Marcin Jędrzejczyk     100   -  299:397    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   671 /  6 partii


  36  Tomasz Żbikowski       101 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Andrzej Szmidtke       118   -  316:399    68
   2   21    4  Paweł Stefaniak        119   -  283:443    69
   3   26   54  Joanna Ostrowska       100   +  313:294   150
   4   25   45  Norbert Skrzyński      100   +  411:359   150
   5   17   20  Paweł Jachowicz        113   +  453:319   163
   6   12    1  Lucyna Korga           120   -  354:379    70
                                                --------------
                                                 SUMA =   670 /  6 partii


  37  Andrzej Rakoczy        100 Kraków              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8    8  Katarzyna Stępień      117   -  284:452    67
   2   25   42  Adam Kotwica           100   -  320:357    50
   3   24   57  Krzysztof Jaworski     100   +  376:333   150
   4   22   47  Piotr Madej            100   +  437:252   150
   5   15   30  Katarzyna Żuławska     107   -  375:435    57
   6   18   19  Marek Charytoniuk      112   -  346:359    62
                                                --------------
                                                 SUMA =   536 /  6 partii


  38  Grzegorz Pukniel       100 Lublin              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9    9  Halina Roszak          116   -  272:414    66
   2   27   47  Piotr Madej            100   +  372:343   150
   3   19   13  Wojciech Próchniewicz  114   +  324:300   164
   4   15   32  Paweł Opyc             106   -  318:438    56
   5   19   55  Magdalena Podlaska     100   -  320:339    50
   6   21   20  Paweł Jachowicz        113   +  385:311   163
                                                --------------
                                                 SUMA =   649 /  6 partii


  39  Iwona Rutkowska        100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   10  Andrzej Kwiatkowski    116   -  296:346    66
   2   23   44  Jolanta Kosmowska      100   -  262:367    50
   3   27   58  Piotr Grzybała         100   +  509:245   150
   4   18   30  Katarzyna Żuławska     107   -  328:334    57
   5   22   43  Maria Jarosz           100   +  322:291   150
   6   20   17  Marek Dudkiewicz       112   -  348:417    62
                                                --------------
                                                 SUMA =   535 /  6 partii


  40  Marta Gostomska        100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   11  Beata Madej            115   -  190:453    65
   2   30   60  Marcin Jędrzejczyk     100   -  263:401    50
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   115 /  2 partie


  41  Dorota Zielińska       100 Ustanów             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   12  Jarosław Michalak      115   -  273:375    65
   2   26   45  Norbert Skrzyński      100   +  430:262   150
   3   15   55  Magdalena Podlaska     100   -  351:356    50
   4   19   43  Maria Jarosz           100   +  405:339   150
   5   13   11  Beata Madej            115   +  343:341   165
   6   11   14  Joanna Juszczak        114   -  272:309    64
                                                --------------
                                                 SUMA =   644 /  6 partii


  42  Adam Kotwica           100 Gdańsk              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   13   13  Wojciech Próchniewicz  114   -  284:375    64
   2   25   37  Andrzej Rakoczy        100   +  357:320   150
   3   20   46  Michał Szkudlarek      100   -  350:353    50
   4   21    2  Krzysztof Mówka        119   -  284:454    69
   5   24   15  Renata Kowalska        112   -  314:511    62
   6            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   395 /  5 partii


  43  Maria Jarosz           100 Lublin              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   14   14  Joanna Juszczak        114   -  337:371    64
   2   18   30  Katarzyna Żuławska     107   -  336:445    57
   3   23    6  Jerzy Matyasik         118   +  392:318   168
   4   19   41  Dorota Zielińska       100   -  339:405    50
   5   22   39  Iwona Rutkowska        100   -  291:322    50
   6   25   57  Krzysztof Jaworski     100   -  251:393    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   439 /  6 partii


  44  Jolanta Kosmowska      100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   15   15  Renata Kowalska        112   -  296:411    62
   2   23   39  Iwona Rutkowska        100   +  367:262   150
   3   18   20  Paweł Jachowicz        113   -  292:363    63
   4   23   13  Wojciech Próchniewicz  114   -  277:290    64
   5   25   45  Norbert Skrzyński      100   +  385:329   150
   6   22   53  Sebastian Markiewicz   100   +  467:334   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   639 /  6 partii


  45  Norbert Skrzyński      100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   16   16  Jerzy Luter            112   -  282:454    62
   2   26   41  Dorota Zielińska       100   -  262:430    50
   3   28   48  Monika Rubinstein      100   +  342:264   150
   4   25   36  Tomasz Żbikowski       101   -  359:411    51
   5   25   44  Jolanta Kosmowska      100   -  329:385    50
   6   26   49  Ewa Lewandowska        100   +  364:334   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   513 /  6 partii


  46  Michał Szkudlarek      100 Pabianice           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   17   17  Marek Dudkiewicz       112   +  370:323   162
   2   11   24  Wiesław Olewiński      110   -  272:336    60
   3   20   42  Adam Kotwica           100   +  353:350   150
   4   14   31  Jerzy Tatarczuk        106   -  250:398    56
   5   20   13  Wojciech Próchniewicz  114   -  342:364    64
   6   23   58  Piotr Grzybała         100   +  402:253   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   642 /  6 partii


  47  Piotr Madej            100 Lublin              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   18   18  Dawid Pikul            112   -  261:448    62
   2   27   38  Grzegorz Pukniel       100   -  343:372    50
   3   25   49  Ewa Lewandowska        100   +  357:332   150
   4   22   37  Andrzej Rakoczy        100   -  252:437    50
   5   26   58  Piotr Grzybała         100   -  292:328    50
   6   27   54  Joanna Ostrowska       100   -  314:346    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   412 /  6 partii


  48  Monika Rubinstein      100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   19   19  Marek Charytoniuk      112   -  254:380    62
   2   28   50  Paweł Frynia           100   -  266:370    50
   3   28   45  Norbert Skrzyński      100   -  264:342    50
   4   29   59  Monika Kozłowska       100   +  307:283   150
   5   27   56  Filip Sosin            100   -  303:315    50
   6   28   51  Kacper Jachowicz       100   +  314:263   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   512 /  6 partii


  49  Ewa Lewandowska        100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   20   20  Paweł Jachowicz        113   -  366:383    63
   2   16   23  Marek Syczuk           110   -  234:432    60
   3   25   47  Piotr Madej            100   -  332:357    50
   4   27   57  Krzysztof Jaworski     100   -  285:386    50
   5   28   51  Kacper Jachowicz       100   +  379:292   150
   6   26   45  Norbert Skrzyński      100   -  334:364    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   423 /  6 partii


  50  Paweł Frynia           100 Konstantynów Łódzki 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   21   21  Arkadiusz Jaworski     110   -  247:557    60
   2   28   48  Monika Rubinstein      100   +  370:266   150
   3   21    1  Lucyna Korga           120   +  395:278   170
   4   13   53  Sebastian Markiewicz   100   +  397:300   150
   5    8   28  Stefan Dawidson        108   +  354:318   158
   6    5   27  Bogusław Puchalski     108   +  377:310   158
                                                --------------
                                                 SUMA =   846 /  6 partii


  51  Kacper Jachowicz       100 Żyrardów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   22   22  Jarosław Puchalski     110   -  195:474    60
   2   29   59  Monika Kozłowska       100   +  354:238   150
   3   22   31  Jerzy Tatarczuk        106   -  299:371    56
   4   26    6  Jerzy Matyasik         118   -  231:393    68
   5   28   49  Ewa Lewandowska        100   -  292:379    50
   6   28   48  Monika Rubinstein      100   -  263:314    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   434 /  6 partii


  52  Maciej Hebda           100 Tarnów              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   23   23  Marek Syczuk           110   +  380:368   160
   2    9   12  Jarosław Michalak      115   +  392:380   165
   3    6   10  Andrzej Kwiatkowski    116   -  321:469    66
   4   11   26  Beata Piotrowska       108   +  362:260   158
   5    7   60  Marcin Jędrzejczyk     100   +  364:355   150
   6    4    9  Halina Roszak          116   +  413:338   166
                                                --------------
                                                 SUMA =   865 /  6 partii


  53  Sebastian Markiewicz   100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   24   24  Wiesław Olewiński      110   -  329:366    60
   2   19   54  Joanna Ostrowska       100   +  344:270   150
   3   17    2  Krzysztof Mówka        119   +  341:299   169
   4   13   50  Paweł Frynia           100   -  300:397    50
   5   18   26  Beata Piotrowska       108   -  278:363    58
   6   22   44  Jolanta Kosmowska      100   -  334:467    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   537 /  6 partii


  54  Joanna Ostrowska       100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   25   25  Roman Figiel           108   -  325:491    58
   2   19   53  Sebastian Markiewicz   100   -  270:344    50
   3   26   36  Tomasz Żbikowski       101   -  294:313    51
   4   28   58  Piotr Grzybała         100   -  326:366    50
   5   29   59  Monika Kozłowska       100   +  340:286   150
   6   27   47  Piotr Madej            100   +  346:314   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   509 /  6 partii


  55  Magdalena Podlaska     100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   26   26  Beata Piotrowska       108   -  299:365    58
   2   22   57  Krzysztof Jaworski     100   +  396:361   150
   3   15   41  Dorota Zielińska       100   +  356:351   150
   4   10   23  Marek Syczuk           110   -  233:457    60
   5   19   38  Grzegorz Pukniel       100   +  339:320   150
   6   14   13  Wojciech Próchniewicz  114   +  464:283   164
                                                --------------
                                                 SUMA =   732 /  6 partii


  56  Filip Sosin            100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   27   27  Bogusław Puchalski     108   -  286:358    58
   2   24   31  Jerzy Tatarczuk        106   -  232:304    56
   3   29   59  Monika Kozłowska       100   +  405:232   150
   4   24    1  Lucyna Korga           120   -  259:474    70
   5   27   48  Monika Rubinstein      100   +  315:303   150
   6   24   25  Roman Figiel           108   +  378:288   158
                                                --------------
                                                 SUMA =   642 /  6 partii


  57  Krzysztof Jaworski     100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   28   28  Stefan Dawidson        108   -  300:312    58
   2   22   55  Magdalena Podlaska     100   -  361:396    50
   3   24   37  Andrzej Rakoczy        100   -  333:376    50
   4   27   49  Ewa Lewandowska        100   +  386:285   150
   5   23    6  Jerzy Matyasik         118   -  283:418    68
   6   25   43  Maria Jarosz           100   +  393:251   150
                                                --------------
                                                 SUMA =   526 /  6 partii


  58  Piotr Grzybała         100 Tarnów              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   29   29  Maurycy Machnio        107   -  356:406    57
   2   17   32  Paweł Opyc             106   -  217:489    56
   3   27   39  Iwona Rutkowska        100   -  245:509    50
   4   28   54  Joanna Ostrowska       100   +  366:326   150
   5   26   47  Piotr Madej            100   +  328:292   150
   6   23   46  Michał Szkudlarek      100   -  253:402    50
                                                --------------
                                                 SUMA =   513 /  6 partii


  59  Monika Kozłowska       100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   30   60  Marcin Jędrzejczyk     100   -  246:401    50
   2   29   51  Kacper Jachowicz       100   -  238:354    50
   3   29   56  Filip Sosin            100   -  232:405    50
   4   29   48  Monika Rubinstein      100   -  283:307    50
   5   29   54  Joanna Ostrowska       100   -  286:340    50
   6            PAUZA
                                                --------------
                                                 SUMA =   250 /  5 partii


  60  Marcin Jędrzejczyk     100 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   30   59  Monika Kozłowska       100   +  401:246   150
   2   30   40  Marta Gostomska        100   +  401:263   150
   3    5   14  Joanna Juszczak        114   +  360:354   164
   4    3    3  Marcin Kozyra          119   -  336:419    69
   5    7   52  Maciej Hebda           100   -  355:364    50
   6    9   35  Maciej Kutera          103   +  397:299   153
                                                --------------
                                                 SUMA =   736 /  6 partii


  61  Jacek Gigoła           100 Gorzów Wielkop.     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6   15   32  Paweł Opyc             106   +  444:264   156
                                                --------------
                                                 SUMA =   156 /  1 partia


   1  Lucyna Korga           120 Zabrze              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1   30  Katarzyna Żuławska     107   +  346:343   157
   2   14   10  Andrzej Kwiatkowski    116   -  290:436    66
   3   21   50  Paweł Frynia           100   -  278:395    50
   4   24   56  Filip Sosin            100   +  474:259   150
   5   16   17  Marek Dudkiewicz       112   +  375:353   162
   6   12   36  Tomasz Żbikowski       101   +  379:354   151
                                                --------------
                                                 SUMA =   736 /  6 partii


   2  Krzysztof Mówka        119 Toruń               

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2   31  Jerzy Tatarczuk        106   +  362:294   156
   2   13   27  Bogusław Puchalski     108   -  310:375    58
   3   17   53  Sebastian Markiewicz   100   -  299:341    50
   4   21   42  Adam Kotwica           100   +  454:284   150
   5   14   14  Joanna Juszczak        114   -  334:366    64
   6   19   21  Arkadiusz Jaworski     110   -  367:384    60
                                                --------------
                                                 SUMA =   538 /  6 partii


   3  Marcin Kozyra          119 Warszawa            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   32  Paweł Opyc             106   +  397:358   156
   2    7   20  Paweł Jachowicz        113   +  421:269   163
   3    4    9  Halina Roszak          116   +  322:301   166
   4    3   60  Marcin Jędrzejczyk     100   +  419:336   150
   5    2   27  Bogusław Puchalski     108   +  358:338   158
   6    1    5  Sławomir Kordjalik     119   +  460:301   169
                                                --------------
                                                 SUMA =   962 /  6 partii


FRUSTRACI 2

sędzia: Andrzej Lozynski                                                                               Nie, 24 Lis 2002

   1  Mariusz Skrobosz        142 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    1   19  Marek Syczuk            110   +  408:370   160
   2    5   24  Maciej Kutera           104   +  418:354   154
   3    2    2  Wojciech Usakiewicz     135   -  323:393    85
   4    8   10  Halina Roszak           118   +  475:382   168
   5    3    3  Mariusz Wrześniewski    135   -  409:494    85
   6    7    9  Edward Stefaniak        119   +  409:325   169
                                                 --------------
                                                  SUMA =   821 /  6 partii


   2  Wojciech Usakiewicz     135 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    2   20  Wiesław Olewiński       110   +  443:368   160
   2    3   39  Jerzy Tatarczuk         107   +  394:335   157
   3    2    1  Mariusz Skrobosz        142   +  393:323   192
   4    1    3  Mariusz Wrześniewski    135   +  474:343   185
   5    1    5  Marcin Bożek            126   =  422:422   126
   6    1   45  Stanisław Rydzik        128   -  386:438    78
                                                 --------------
                                                  SUMA =   898 /  6 partii


   3  Mariusz Wrześniewski    135 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    3   21  Jarosław Sobczak        108   +  506:247   158
   2    1    9  Edward Stefaniak        119   +  461:354   169
   3    1   29  Magdalena Kortz         100   +  405:299   150
   4    1    2  Wojciech Usakiewicz     135   -  343:474    85
   5    3    1  Mariusz Skrobosz        142   +  494:409   192
   6    2    5  Marcin Bożek            126   -  305:419    76
                                                 --------------
                                                  SUMA =   830 /  6 partii


   4  Krzysztof Usakiewicz    126 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    4   22  Krzysztof Mówka         118   -  341:358    68
   2   13   12  Joanna Juszczak         116   +  350:320   166
   3   14   15  Wojciech Próchniewicz   114   -  349:380    64
   4   16   27  Dorota Zielińska        100   +  410:254   150
   5   13   34  Magdalena Podlaska      100   +  429:334   150
   6    9   19  Marek Syczuk            110   +  430:344   160
                                                 --------------
                                                  SUMA =   758 /  6 partii


   5  Marcin Bożek            126 Będzin         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    5   23  Paweł Opyc              105   +  415:266   155
   2    4   25  Tomasz Żbikowski        102   +  336:334   152
   3    4   10  Halina Roszak           118   +  452:349   168
   4    2   14  Mariola Osajda-Matczak  115   +  376:337   165
   5    1    2  Wojciech Usakiewicz     135   =  422:422   135
   6    2    3  Mariusz Wrześniewski    135   +  419:305   185
                                                 --------------
                                                  SUMA =   960 /  6 partii


   6  Marcin Kozyra           122 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    6   24  Maciej Kutera           104   -  345:415    54
   2   12   11  Andrzej Kwiatkowski     116   +  411:383   166
   3   11    8  Sławomir Kordjalik      120   -  379:430    70
   4   14   46  Wiktor Stępień          124   -  297:402    74
   5   19   20  Wiesław Olewiński       110   -  308:361    60
   6   21   30  Robert Drózd            100   +  462:295   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   574 /  6 partii


   7  Maciej Perzyński        122 Piła           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    7   25  Tomasz Żbikowski        102   -  392:427    52
   2   10   10  Halina Roszak           118   -  337:429    68
   3   18   11  Andrzej Kwiatkowski     116   -  360:426    66
   4   20   31  Monika Rubinstein       100   +  384:304   150
   5   17   49  Stanisław Gasik         120   +  375:355   170
   6   16   22  Krzysztof Mówka         118   -  304:433    68
                                                 --------------
                                                  SUMA =   574 /  6 partii


   8  Sławomir Kordjalik      120 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    8   26  Adam Legięć             100   +  404:275   150
   2    6   14  Mariola Osajda-Matczak  115   -  340:365    65
   3   11    6  Marcin Kozyra           122   +  430:379   172
   4    6   29  Magdalena Kortz         100   +  400:329   150
   5    4   24  Maciej Kutera           104   +  408:398   154
   6    3   15  Wojciech Próchniewicz   114   +  449:368   164
                                                 --------------
                                                  SUMA =   855 /  6 partii


   9  Edward Stefaniak        119 Biała Podlaska 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    9   27  Dorota Zielińska        100   +  476:315   150
   2    1    3  Mariusz Wrześniewski    135   -  354:461    85
   3    8   44  Małgorzata Kania        131   +  460:289   181
   4    4   45  Stanisław Rydzik        128   -  297:461    78
   5   10   25  Tomasz Żbikowski        102   +  475:332   152
   6    7    1  Mariusz Skrobosz        142   -  325:409    92
                                                 --------------
                                                  SUMA =   738 /  6 partii


  10  Halina Roszak           118 Poznań         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   10   28  Jolanta Kosmowska       100   +  321:308   150
   2   10    7  Maciej Perzyński        122   +  429:337   172
   3    4    5  Marcin Bożek            126   -  349:452    76
   4    8    1  Mariusz Skrobosz        142   -  382:475    92
   5   12   29  Magdalena Kortz         100   +  475:354   150
   6    8   24  Maciej Kutera           104   +  330:280   154
                                                 --------------
                                                  SUMA =   794 /  6 partii


  11  Andrzej Kwiatkowski     116 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   11   29  Magdalena Kortz         100   -  345:463    50
   2   12    6  Marcin Kozyra           122   -  383:411    72
   3   18    7  Maciej Perzyński        122   +  426:360   172
   4   13   32  Maciej Hebda            100   -  315:392    50
   5   18   30  Robert Drózd            100   +  381:328   150
   6   15   13  Robert Kamiński         115   -  357:397    65
                                                 --------------
                                                  SUMA =   559 /  6 partii


  12  Joanna Juszczak         116 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   12   30  Robert Drózd            100   -  326:347    50
   2   13    4  Krzysztof Usakiewicz    126   -  320:350    76
   3   19   20  Wiesław Olewiński       110   -  308:379    60
   4   21   35  Marcin Jędrzejczyk      100   -  251:334    50
   5   23   38  Monika Kozłowska        100   +  473:243   150
   6   22   36  Filip Sosin             100   +  373:255   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   536 /  6 partii


  13  Robert Kamiński         115 Wysokie Maz.   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   13   31  Monika Rubinstein       100   +  467:260   150
   2    2   29  Magdalena Kortz         100   -  359:434    50
   3    9   39  Jerzy Tatarczuk         107   +  375:372   157
   4    5   16  Marek Charytoniuk       112   -  340:349    62
   5   11   19  Marek Syczuk            110   -  327:353    60
   6   15   11  Andrzej Kwiatkowski     116   +  397:357   166
                                                 --------------
                                                  SUMA =   645 /  6 partii


  14  Mariola Osajda-Matczak  115 Pruszków       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   14   33  Joanna Ostrowska        100   +  395:319   150
   2    6    8  Sławomir Kordjalik      120   +  365:340   170
   3    3   22  Krzysztof Mówka         118   +  371:245   168
   4    2    5  Marcin Bożek            126   -  337:376    76
   5    5   16  Marek Charytoniuk       112   +  395:324   162
   6    4   28  Jolanta Kosmowska       100   +  429:325   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   876 /  6 partii


  15  Wojciech Próchniewicz   114 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   15   34  Magdalena Podlaska      100   +  376:284   150
   2    7   17  Radosław Sowiński       111   -  311:327    61
   3   14    4  Krzysztof Usakiewicz    126   +  380:349   176
   4    9   21  Jarosław Sobczak        108   +  384:223   158
   5    6   18  Piotr Krzemiński        110   +  385:286   160
   6    3    8  Sławomir Kordjalik      120   -  368:449    70
                                                 --------------
                                                  SUMA =   775 /  6 partii


  16  Marek Charytoniuk       112 Biała Podlaska 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   16   35  Marcin Jędrzejczyk      100   +  369:274   150
   2    8   22  Krzysztof Mówka         118   -  289:412    68
   3   16   30  Robert Drózd            100   +  524:375   150
   4    5   13  Robert Kamiński         115   +  349:340   165
   5    5   14  Mariola Osajda-Matczak  115   -  324:395    65
   6   10   17  Radosław Sowiński       111   -  244:372    61
                                                 --------------
                                                  SUMA =   659 /  6 partii


  17  Radosław Sowiński       111 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   17   36  Filip Sosin             100   +  387:319   150
   2    7   15  Wojciech Próchniewicz   114   +  327:311   164
   3    5   18  Piotr Krzemiński        110   -  257:353    60
   4   11   42  Paweł Stefaniak         124   -  367:453    74
   5   14   22  Krzysztof Mówka         118   +  484:469   168
   6   10   16  Marek Charytoniuk       112   +  372:244   162
                                                 --------------
                                                  SUMA =   778 /  6 partii


  18  Piotr Krzemiński        110 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   18   37  Krzysztof Kukier        100   +  351:318   150
   2    9   30  Robert Drózd            100   +  366:311   150
   3    5   17  Radosław Sowiński       111   +  353:257   161
   4    3   41  Marcin Mroziuk          138   -  313:321    88
   5    6   15  Wojciech Próchniewicz   114   -  286:385    64
   6   11   26  Adam Legięć             100   +  416:359   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   763 /  6 partii


  19  Marek Syczuk            110 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    1    1  Mariusz Skrobosz        142   -  370:408    92
   2   11   20  Wiesław Olewiński       110   +  356:332   160
   3   12   27  Dorota Zielińska        100   +  436:339   150
   4    7   24  Maciej Kutera           104   -  351:395    54
   5   11   13  Robert Kamiński         115   +  353:327   165
   6    9    4  Krzysztof Usakiewicz    126   -  344:430    76
                                                 --------------
                                                  SUMA =   697 /  6 partii


  20  Wiesław Olewiński       110 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    2    2  Wojciech Usakiewicz     135   -  368:443    85
   2   11   19  Marek Syczuk            110   -  332:356    60
   3   19   12  Joanna Juszczak         116   +  379:308   166
   4   15   25  Tomasz Żbikowski        102   -  253:472    52
   5   19    6  Marcin Kozyra           122   +  361:308   172
   6   17   34  Magdalena Podlaska      100   +  424:400   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   685 /  6 partii


  21  Jarosław Sobczak        108 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    3    3  Mariusz Wrześniewski    135   -  247:506    85
   2   19   38  Monika Kozłowska        100   +  445:297   150
   3   13   36  Filip Sosin             100   +  343:286   150
   4    9   15  Wojciech Próchniewicz   114   -  223:384    64
   5   15   26  Adam Legięć             100   -  293:319    50
   6   18   27  Dorota Zielińska        100   -  322:404    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   549 /  6 partii


  22  Krzysztof Mówka         118 Toruń          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    4    4  Krzysztof Usakiewicz    126   +  358:341   176
   2    8   16  Marek Charytoniuk       112   +  412:289   162
   3    3   14  Mariola Osajda-Matczak  115   -  245:371    65
   4   10   28  Jolanta Kosmowska       100   -  268:369    50
   5   14   17  Radosław Sowiński       111   -  469:484    61
   6   16    7  Maciej Perzyński        122   +  433:304   172
                                                 --------------
                                                  SUMA =   686 /  6 partii


  23  Paweł Opyc              105 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    5    5  Marcin Bożek            126   -  266:415    76
   2   18   31  Monika Rubinstein       100   +  352:263   150
   3   17   42  Paweł Stefaniak         124   -  308:451    74
   4   19   37  Krzysztof Kukier        100   -  315:352    50
   5   21   35  Marcin Jędrzejczyk      100   -  310:311    50
   6   23   33  Joanna Ostrowska        100   +  428:311   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   550 /  6 partii


  24  Maciej Kutera           104 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    6    6  Marcin Kozyra           122   +  415:345   172
   2    5    1  Mariusz Skrobosz        142   -  354:418    92
   3   10   25  Tomasz Żbikowski        102   +  391:360   152
   4    7   19  Marek Syczuk            110   +  395:351   160
   5    4    8  Sławomir Kordjalik      120   -  398:408    70
   6    8   10  Halina Roszak           118   -  280:330    68
                                                 --------------
                                                  SUMA =   714 /  6 partii


  25  Tomasz Żbikowski        102 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    7    7  Maciej Perzyński        122   +  427:392   172
   2    4    5  Marcin Bożek            126   -  334:336    76
   3   10   24  Maciej Kutera           104   -  360:391    54
   4   15   20  Wiesław Olewiński       110   +  472:253   160
   5   10    9  Edward Stefaniak        119   -  332:475    69
   6   13   46  Wiktor Stępień          124   -  311:418    74
                                                 --------------
                                                  SUMA =   605 /  6 partii


  26  Adam Legięć             100 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    8    8  Sławomir Kordjalik      120   -  275:404    70
   2   17   35  Marcin Jędrzejczyk      100   +  400:277   150
   3   15   28  Jolanta Kosmowska       100   -  268:354    50
   4   18   36  Filip Sosin             100   +  339:335   150
   5   15   21  Jarosław Sobczak        108   +  319:293   158
   6   11   18  Piotr Krzemiński        110   -  359:416    60
                                                 --------------
                                                  SUMA =   638 /  6 partii


  27  Dorota Zielińska        100 Ustanów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    9    9  Edward Stefaniak        119   -  315:476    69
   2   15   37  Krzysztof Kukier        100   +  400:272   150
   3   12   19  Marek Syczuk            110   -  339:436    60
   4   16    4  Krzysztof Usakiewicz    126   -  254:410    76
   5   20   36  Filip Sosin             100   +  337:319   150
   6   18   21  Jarosław Sobczak        108   +  404:322   158
                                                 --------------
                                                  SUMA =   663 /  6 partii


  28  Jolanta Kosmowska       100 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   10   10  Halina Roszak           118   -  308:321    68
   2   16   34  Magdalena Podlaska      100   +  352:294   150
   3   15   26  Adam Legięć             100   +  354:268   150
   4   10   22  Krzysztof Mówka         118   +  369:268   168
   5    7   42  Paweł Stefaniak         124   +  348:317   174
   6    4   14  Mariola Osajda-Matczak  115   -  325:429    65
                                                 --------------
                                                  SUMA =   775 /  6 partii


  29  Magdalena Kortz         100 Szczecin       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   11   11  Andrzej Kwiatkowski     116   +  463:345   166
   2    2   13  Robert Kamiński         115   +  434:359   165
   3    1    3  Mariusz Wrześniewski    135   -  299:405    85
   4    6    8  Sławomir Kordjalik      120   -  329:400    70
   5   12   10  Halina Roszak           118   -  354:475    68
   6   14   32  Maciej Hebda            100   +  393:379   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   704 /  6 partii


  30  Robert Drózd            100 Wesoła         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   12   12  Joanna Juszczak         116   +  347:326   166
   2    9   18  Piotr Krzemiński        110   -  311:366    60
   3   16   16  Marek Charytoniuk       112   -  375:524    62
   4   17   34  Magdalena Podlaska      100   -  365:368    50
   5   18   11  Andrzej Kwiatkowski     116   -  328:381    66
   6   21    6  Marcin Kozyra           122   -  295:462    72
                                                 --------------
                                                  SUMA =   476 /  6 partii


  31  Monika Rubinstein       100 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   13   13  Robert Kamiński         115   -  260:467    65
   2   18   23  Paweł Opyc              105   -  263:352    55
   3   22   38  Monika Kozłowska        100   +  334:280   150
   4   20    7  Maciej Perzyński        122   -  304:384    72
   5   22   33  Joanna Ostrowska        100   +  360:278   150
   6   19   37  Krzysztof Kukier        100   +  357:294   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   642 /  6 partii


  32  Maciej Hebda            100 Tarnów         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4   13   11  Andrzej Kwiatkowski     116   +  392:315   166
   5    9   48  Andrzej Oleksiak        120   -  256:387    70
   6   14   29  Magdalena Kortz         100   -  379:393    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   286 /  3 partie


  33  Joanna Ostrowska        100 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   14   14  Mariola Osajda-Matczak  115   -  319:395    65
   2   14   36  Filip Sosin             100   -  267:386    50
   3   20   37  Krzysztof Kukier        100   -  230:309    50
   4   22   38  Monika Kozłowska        100   +  350:217   150
   5   22   31  Monika Rubinstein       100   -  278:360    50
   6   23   23  Paweł Opyc              105   -  311:428    55
                                                 --------------
                                                  SUMA =   420 /  6 partii


  34  Magdalena Podlaska      100 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   15   15  Wojciech Próchniewicz   114   -  284:376    64
   2   16   28  Jolanta Kosmowska       100   -  294:352    50
   3   21   35  Marcin Jędrzejczyk      100   +  415:323   150
   4   17   30  Robert Drózd            100   +  368:365   150
   5   13    4  Krzysztof Usakiewicz    126   -  334:429    76
   6   17   20  Wiesław Olewiński       110   -  400:424    60
                                                 --------------
                                                  SUMA =   550 /  6 partii


  35  Marcin Jędrzejczyk      100 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   16   16  Marek Charytoniuk       112   -  274:369    62
   2   17   26  Adam Legięć             100   -  277:400    50
   3   21   34  Magdalena Podlaska      100   -  323:415    50
   4   21   12  Joanna Juszczak         116   +  334:251   166
   5   21   23  Paweł Opyc              105   +  311:310   155
   6   20   49  Stanisław Gasik         120   -  360:414    70
                                                 --------------
                                                  SUMA =   553 /  6 partii


  36  Filip Sosin             100 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   17   17  Radosław Sowiński       111   -  319:387    61
   2   14   33  Joanna Ostrowska        100   +  386:267   150
   3   13   21  Jarosław Sobczak        108   -  286:343    58
   4   18   26  Adam Legięć             100   -  335:339    50
   5   20   27  Dorota Zielińska        100   -  319:337    50
   6   22   12  Joanna Juszczak         116   -  255:373    66
                                                 --------------
                                                  SUMA =   435 /  6 partii


  37  Krzysztof Kukier        100 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   18   18  Piotr Krzemiński        110   -  318:351    60
   2   15   27  Dorota Zielińska        100   -  272:400    50
   3   20   33  Joanna Ostrowska        100   +  309:230   150
   4   19   23  Paweł Opyc              105   +  352:315   155
   5   16   40  Marek Roszak            125   -  301:436    75
   6   19   31  Monika Rubinstein       100   -  294:357    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   540 /  6 partii


  38  Monika Kozłowska        100 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   19   39  Jerzy Tatarczuk         107   -  216:441    57
   2   19   21  Jarosław Sobczak        108   -  297:445    58
   3   22   31  Monika Rubinstein       100   -  280:334    50
   4   22   33  Joanna Ostrowska        100   -  217:350    50
   5   23   12  Joanna Juszczak         116   -  243:473    66
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   281 /  5 partii


  39  Jerzy Tatarczuk         107 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   19   38  Monika Kozłowska        100   +  441:216   150
   2    3    2  Wojciech Usakiewicz     135   -  335:394    85
   3    9   13  Robert Kamiński         115   -  372:375    65
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   300 /  3 partie


  40  Marek Roszak            125 Poznań         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    6   41  Marcin Mroziuk          138   -  314:478    88
   4   12   44  Małgorzata Kania        131   -  369:416    81
   5   16   37  Krzysztof Kukier        100   +  436:301   150
   6   12   42  Paweł Stefaniak         124   -  253:401    74
                                                 --------------
                                                  SUMA =   393 /  4 partie


  41  Marcin Mroziuk          138 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    6   40  Marek Roszak            125   +  478:314   175
   4    3   18  Piotr Krzemiński        110   +  321:313   160
   5    2   45  Stanisław Rydzik        128   -  358:385    78
   6    5   47  Grzegorz Święcki        133   +  394:369   183
                                                 --------------
                                                  SUMA =   596 /  4 partie


  42  Paweł Stefaniak         124 Biała Podlaska 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3   17   23  Paweł Opyc              105   +  451:308   155
   4   11   17  Radosław Sowiński       111   +  453:367   161
   5    7   28  Jolanta Kosmowska       100   -  317:348    50
   6   12   40  Marek Roszak            125   +  401:253   175
                                                 --------------
                                                  SUMA =   541 /  4 partie


  43  Paweł Dawidson          143 Częstochowa    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    7   45  Stanisław Rydzik        128   -  308:459    78
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =    78 /  1 partia


  44  Małgorzata Kania        131 Milanówek      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    8    9  Edward Stefaniak        119   -  289:460    69
   4   12   40  Marek Roszak            125   +  416:369   175
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   244 /  2 partie


  45  Stanisław Rydzik        128 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    7   43  Paweł Dawidson          143   +  459:308   193
   4    4    9  Edward Stefaniak        119   +  461:297   169
   5    2   41  Marcin Mroziuk          138   +  385:358   188
   6    1    2  Wojciech Usakiewicz     135   +  438:386   185
                                                 --------------
                                                  SUMA =   735 /  4 partie


  46  Wiktor Stępień          124 Katowice       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4   14    6  Marcin Kozyra           122   +  402:297   172
   5    8   47  Grzegorz Święcki        133   -  384:685    83
   6   13   25  Tomasz Żbikowski        102   +  418:311   152
                                                 --------------
                                                  SUMA =   407 /  3 partie


  47  Grzegorz Święcki        133 Białystok      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5    8   46  Wiktor Stępień          124   +  685:384   174
   6    5   41  Marcin Mroziuk          138   -  369:394    88
                                                 --------------
                                                  SUMA =   262 /  2 partie


  48  Andrzej Oleksiak        120 Ostróda        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5    9   32  Maciej Hebda            100   +  387:256   150
   6    6   50  Karol Wyrębkiewicz      129   -  394:426    79
                                                 --------------
                                                  SUMA =   229 /  2 partie


  49  Stanisław Gasik         120 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5   17    7  Maciej Perzyński        122   -  355:375    72
   6   20   35  Marcin Jędrzejczyk      100   +  414:360   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   222 /  2 partie


  50  Karol Wyrębkiewicz      129 Łódź           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6    6   48  Andrzej Oleksiak        120   +  426:394   170
                                                 --------------
                                                  SUMA =   170 /  1 partia

I FAZA

sędzia: Andrzej Lozynski                                                                               Wto, 19 Lis 2002

   1  Mariusz Skrobosz     143 Warszawa 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK           RNK       WYNIK   SKALP
------------------------------------------------------------
   1    1    8  Zdzisław Szota       120   -  364:403    70
   2    1    2  Kamil Górka          131   -  310:493    81
   3    1    3  Karol Wyrębkiewicz   128   -  312:456    78
   4    1    4  Krzysztof Bukowski   123   +  442:307   173
   5    1    5  Maciej Grabowski     123   +  357:337   173
   6    1    6  Aleksandra Merklejn  119   +  341:334   169
   7    1    7  Radosław Sowiński    112   +  431:310   162
                                              --------------
                                               SUMA =   906 /  7 partii


   2  Kamil Górka          131 Łęczna   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK           RNK       WYNIK   SKALP
------------------------------------------------------------
   1    2    7  Radosław Sowiński    112   +  483:325   162
   2    1    1  Mariusz Skrobosz     143   +  493:310   193
   3    2    4  Krzysztof Bukowski   123   +  448:257   173
   4    2    3  Karol Wyrębkiewicz   128   -  326:405    78
   5    2    6  Aleksandra Merklejn  119   +  372:318   169
   6    2    5  Maciej Grabowski     123   -  339:342    73
   7    2    8  Zdzisław Szota       120   +  431:292   170
                                              --------------
                                               SUMA =  1018 /  7 partii


   3  Karol Wyrębkiewicz   128 Łód?     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK           RNK       WYNIK   SKALP
------------------------------------------------------------
   1    3    6  Aleksandra Merklejn  119   +  410:286   169
   2    2    4  Krzysztof Bukowski   123   +  359:326   173
   3    1    1  Mariusz Skrobosz     143   +  456:312   193
   4    2    2  Kamil Górka          131   +  405:326   181
   5    3    7  Radosław Sowiński    112   +  426:338   162
   6    3    8  Zdzisław Szota       120   -  370:415    70
   7    3    5  Maciej Grabowski     123   -  320:446    73
                                              --------------
                                               SUMA =  1021 /  7 partii


   4  Krzysztof Bukowski   123 Warszawa 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK           RNK       WYNIK   SKALP
------------------------------------------------------------
   1    4    5  Maciej Grabowski     123   -  368:456    73
   2    2    3  Karol Wyrębkiewicz   128   -  326:359    78
   3    2    2  Kamil Górka          131   -  257:448    81
   4    1    1  Mariusz Skrobosz     143   -  307:442    93
   5    4    8  Zdzisław Szota       120   +  399:364   170
   6    4    7  Radosław Sowiński    112   -  298:405    62
   7    4    6  Aleksandra Merklejn  119   -  341:434    69
                                              --------------
                                               SUMA =   626 /  7 partii


   5  Maciej Grabowski     123 Warszawa 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK           RNK       WYNIK   SKALP
------------------------------------------------------------
   1    4    4  Krzysztof Bukowski   123   +  456:368   173
   2    3    6  Aleksandra Merklejn  119   -  297:435    69
   3    3    7  Radosław Sowiński    112   +  393:267   162
   4    3    8  Zdzisław Szota       120   +  425:323   170
   5    1    1  Mariusz Skrobosz     143   -  337:357    93
   6    2    2  Kamil Górka          131   +  342:339   181
   7    3    3  Karol Wyrębkiewicz   128   +  446:320   178
                                              --------------
                                               SUMA =  1026 /  7 partii


   6  Aleksandra Merklejn  119 Szczecin 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK           RNK       WYNIK   SKALP
------------------------------------------------------------
   1    3    3  Karol Wyrębkiewicz   128   -  286:410    78
   2    3    5  Maciej Grabowski     123   +  435:297   173
   3    4    8  Zdzisław Szota       120   +  475:344   170
   4    4    7  Radosław Sowiński    112   +  477:355   162
   5    2    2  Kamil Górka          131   -  318:372    81
   6    1    1  Mariusz Skrobosz     143   -  334:341    93
   7    4    4  Krzysztof Bukowski   123   +  434:341   173
                                              --------------
                                               SUMA =   930 /  7 partii


   7  Radosław Sowiński    112 Warszawa 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK           RNK       WYNIK   SKALP
------------------------------------------------------------
   1    2    2  Kamil Górka          131   -  325:483    81
   2    4    8  Zdzisław Szota       120   -  328:387    70
   3    3    5  Maciej Grabowski     123   -  267:393    73
   4    4    6  Aleksandra Merklejn  119   -  355:477    69
   5    3    3  Karol Wyrębkiewicz   128   -  338:426    78
   6    4    4  Krzysztof Bukowski   123   +  405:298   173
   7    1    1  Mariusz Skrobosz     143   -  310:431    93
                                              --------------
                                               SUMA =   637 /  7 partii


   8  Zdzisław Szota       120 Warszawa 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK           RNK       WYNIK   SKALP
------------------------------------------------------------
   1    1    1  Mariusz Skrobosz     143   +  403:364   193
   2    4    7  Radosław Sowiński    112   +  387:328   162
   3    4    6  Aleksandra Merklejn  119   -  344:475    69
   4    3    5  Maciej Grabowski     123   -  323:425    73
   5    4    4  Krzysztof Bukowski   123   -  364:399    73
   6    3    3  Karol Wyrębkiewicz   128   +  415:370   178
   7    2    2  Kamil Górka          131   -  292:431    81
                                              --------------
                                               SUMA =   829 /  7 partii


sędzia: Andrzej Lozynski                                                                               Wto, 19 Lis 2002

   1  Tomasz Zwoliński   142 Warszawa  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK         RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------
   1    1    8  Piotr Krzemiński   111   +  558:367   161
   2    1    2  Małgorzata Kania   131   +  480:362   181
   3    1    3  Jacek Pietruszka   128   +  430:352   178
   4    1    4  Radosław Konca     123   +  470:445   173
   5    1    5  Andrzej Słapiński  123   -  386:434    73
   6    1    6  Krzysztof Pypno    120   +  430:386   170
   7    1    7  Andrzej Gostomski  106   +  645:279   156
                                            --------------
                                             SUMA =  1092 /  7 partii


   2  Małgorzata Kania   131 Milanówek 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK         RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------
   1    2    7  Andrzej Gostomski  106   +  428:317   156
   2    1    1  Tomasz Zwoliński   142   -  362:480    92
   3    2    4  Radosław Konca     123   +  390:304   173
   4    2    3  Jacek Pietruszka   128   +  462:243   178
   5    2    6  Krzysztof Pypno    120   -  297:347    70
   6    2    5  Andrzej Słapiński  123   +  420:342   173
   7    2    8  Piotr Krzemiński   111   +  483:289   161
                                            --------------
                                             SUMA =  1003 /  7 partii


   3  Jacek Pietruszka   128 Kraków    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK         RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------
   1    3    6  Krzysztof Pypno    120   -  402:466    70
   2    2    4  Radosław Konca     123   -  305:440    73
   3    1    1  Tomasz Zwoliński   142   -  352:430    92
   4    2    2  Małgorzata Kania   131   -  243:462    81
   5    3    7  Andrzej Gostomski  106   -  277:283    56
   6    3    8  Piotr Krzemiński   111   +  425:333   161
   7    3    5  Andrzej Słapiński  123   +  343:296   173
                                            --------------
                                             SUMA =   706 /  7 partii


   4  Radosław Konca     123 Warszawa  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK         RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------
   1    4    5  Andrzej Słapiński  123   -  320:380    73
   2    2    3  Jacek Pietruszka   128   +  440:305   178
   3    2    2  Małgorzata Kania   131   -  304:390    81
   4    1    1  Tomasz Zwoliński   142   -  445:470    92
   5    4    8  Piotr Krzemiński   111   -  298:348    61
   6    4    7  Andrzej Gostomski  106   +  352:350   156
   7    4    6  Krzysztof Pypno    120   +  380:374   170
                                            --------------
                                             SUMA =   811 /  7 partii


   5  Andrzej Słapiński  123 Warszawa  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK         RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------
   1    4    4  Radosław Konca     123   +  380:320   173
   2    3    6  Krzysztof Pypno    120   -  318:375    70
   3    3    7  Andrzej Gostomski  106   +  439:365   156
   4    3    8  Piotr Krzemiński   111   +  398:377   161
   5    1    1  Tomasz Zwoliński   142   +  434:386   192
   6    2    2  Małgorzata Kania   131   -  342:420    81
   7    3    3  Jacek Pietruszka   128   -  296:343    78
                                            --------------
                                             SUMA =   911 /  7 partii


   6  Krzysztof Pypno    120 Gliwice   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK         RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------
   1    3    3  Jacek Pietruszka   128   +  466:402   178
   2    3    5  Andrzej Słapiński  123   +  375:318   173
   3    4    8  Piotr Krzemiński   111   +  361:317   161
   4    4    7  Andrzej Gostomski  106   -  281:428    56
   5    2    2  Małgorzata Kania   131   +  347:297   181
   6    1    1  Tomasz Zwoliński   142   -  386:430    92
   7    4    4  Radosław Konca     123   -  374:380    73
                                            --------------
                                             SUMA =   914 /  7 partii


   7  Andrzej Gostomski  106 Łód?      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK         RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------
   1    2    2  Małgorzata Kania   131   -  317:428    81
   2    4    8  Piotr Krzemiński   111   -  237:368    61
   3    3    5  Andrzej Słapiński  123   -  365:439    73
   4    4    6  Krzysztof Pypno    120   +  428:281   170
   5    3    3  Jacek Pietruszka   128   +  283:277   178
   6    4    4  Radosław Konca     123   -  350:352    73
   7    1    1  Tomasz Zwoliński   142   -  279:645    92
                                            --------------
                                             SUMA =   728 /  7 partii


   8  Piotr Krzemiński   111 Warszawa  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK         RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------
   1    1    1  Tomasz Zwoliński   142   -  367:558    92
   2    4    7  Andrzej Gostomski  106   +  368:237   156
   3    4    6  Krzysztof Pypno    120   -  317:361    70
   4    3    5  Andrzej Słapiński  123   -  377:398    73
   5    4    4  Radosław Konca     123   +  348:298   173
   6    3    3  Jacek Pietruszka   128   -  333:425    78
   7    2    2  Małgorzata Kania   131   -  289:483    81
                                            --------------
                                             SUMA =   723 /  7 partii

sędzia: Andrzej Lozynski                                                                               Wto, 19 Lis 2002

   1  Mateusz Żbikowski  139 Warszawa       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK         RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------
   1    1    8  Adam Weremczuk     117   +  382:328   167
   2    1    2  Wojciech Zemło     131   -  374:459    81
   3    1    3  Marcin Bożek       127   -  337:518    77
   4    1    4  Wiktor Stępień     124   -  302:320    74
   5    1    5  Joanna Stępień     123   +  481:326   173
   6    1    6  Marek Antosik      121   -  321:400    71
   7    1    7  Andrzej Oleksiak   118   +  412:366   168
                                            --------------
                                             SUMA =   811 /  7 partii


   2  Wojciech Zemło     131 Łód?           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK         RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------
   1    2    7  Andrzej Oleksiak   118   -  390:396    68
   2    1    1  Mateusz Żbikowski  139   +  459:374   189
   3    2    4  Wiktor Stępień     124   -  340:423    74
   4    2    3  Marcin Bożek       127   +  413:337   177
   5    2    6  Marek Antosik      121   +  386:337   171
   6    2    5  Joanna Stępień     123   -  324:398    73
   7    2    8  Adam Weremczuk     117   -  386:410    67
                                            --------------
                                             SUMA =   819 /  7 partii


   3  Marcin Bożek       127 Będzin         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK         RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------
   1    3    6  Marek Antosik      121   +  326:313   171
   2    2    4  Wiktor Stępień     124   -  329:454    74
   3    1    1  Mateusz Żbikowski  139   +  518:337   189
   4    2    2  Wojciech Zemło     131   -  337:413    81
   5    3    7  Andrzej Oleksiak   118   -  355:416    68
   6    3    8  Adam Weremczuk     117   -  265:459    67
   7    3    5  Joanna Stępień     123   +  381:285   173
                                            --------------
                                             SUMA =   823 /  7 partii


   4  Wiktor Stępień     124 Katowice       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK         RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------
   1    4    5  Joanna Stępień     123   -  286:385    73
   2    2    3  Marcin Bożek       127   +  454:329   177
   3    2    2  Wojciech Zemło     131   +  423:340   181
   4    1    1  Mateusz Żbikowski  139   +  320:302   189
   5    4    8  Adam Weremczuk     117   +  417:371   167
   6    4    7  Andrzej Oleksiak   118   +  373:305   168
   7    4    6  Marek Antosik      121   +  408:356   171
                                            --------------
                                             SUMA =  1126 /  7 partii


   5  Joanna Stępień     123 Katowice       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK         RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------
   1    4    4  Wiktor Stępień     124   +  385:286   174
   2    3    6  Marek Antosik      121   -  350:373    71
   3    3    7  Andrzej Oleksiak   118   -  351:419    68
   4    3    8  Adam Weremczuk     117   -  352:455    67
   5    1    1  Mateusz Żbikowski  139   -  326:481    89
   6    2    2  Wojciech Zemło     131   +  398:324   181
   7    3    3  Marcin Bożek       127   -  285:381    77
                                            --------------
                                             SUMA =   727 /  7 partii


   6  Marek Antosik      121 Nowy Dwór Maz. 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK         RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------
   1    3    3  Marcin Bożek       127   -  313:326    77
   2    3    5  Joanna Stępień     123   +  373:350   173
   3    4    8  Adam Weremczuk     117   +  362:344   167
   4    4    7  Andrzej Oleksiak   118   -  374:382    68
   5    2    2  Wojciech Zemło     131   -  337:386    81
   6    1    1  Mateusz Żbikowski  139   +  400:321   189
   7    4    4  Wiktor Stępień     124   -  356:408    74
                                            --------------
                                             SUMA =   829 /  7 partii


   7  Andrzej Oleksiak   118 Ostróda        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK         RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------
   1    2    2  Wojciech Zemło     131   +  396:390   181
   2    4    8  Adam Weremczuk     117   +  463:433   167
   3    3    5  Joanna Stępień     123   +  419:351   173
   4    4    6  Marek Antosik      121   +  382:374   171
   5    3    3  Marcin Bożek       127   +  416:355   177
   6    4    4  Wiktor Stępień     124   -  305:373    74
   7    1    1  Mateusz Żbikowski  139   -  366:412    89
                                            --------------
                                             SUMA =  1032 /  7 partii


   8  Adam Weremczuk     117 Łód?           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK         RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------
   1    1    1  Mateusz Żbikowski  139   -  328:382    89
   2    4    7  Andrzej Oleksiak   118   -  433:463    68
   3    4    6  Marek Antosik      121   -  344:362    71
   4    3    5  Joanna Stępień     123   +  455:352   173
   5    4    4  Wiktor Stępień     124   -  371:417    74
   6    3    3  Marcin Bożek       127   +  459:265   177
   7    2    2  Wojciech Zemło     131   +  410:386   181
                                            --------------
                                             SUMA =   833 /  7 partii

sędzia: Andrzej Lozynski                                                                               Wto, 19 Lis 2002

   1  Dariusz Banaszek   138 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK         RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------
   1    1    8  Ryszard Dębski     120   -  431:443    70
   2    1    2  Kazio Merklejn     133   +  414:332   183
   3    1    3  Stanisław Rydzik   128   -  376:390    78
   4    1    4  Jarosław Borowski  125   +  443:333   175
   5    1    5  Zbigniew Wietecki  123   -  323:333    73
   6    1    6  Stanisław Gasik    121   +  452:285   171
   7    1    7  Filip Klar         111   +  350:308   161
                                            --------------
                                             SUMA =   911 /  7 partii


   2  Kazio Merklejn     133 Szczecin        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK         RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------
   1    2    7  Filip Klar         111   +  427:370   161
   2    1    1  Dariusz Banaszek   138   -  332:414    88
   3    2    4  Jarosław Borowski  125   +  392:381   175
   4    2    3  Stanisław Rydzik   128   +  394:340   178
   5    2    6  Stanisław Gasik    121   +  357:258   171
   6    2    5  Zbigniew Wietecki  123   -  384:476    73
   7    2    8  Ryszard Dębski     120   +  361:340   170
                                            --------------
                                             SUMA =  1016 /  7 partii


   3  Stanisław Rydzik   128 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK         RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------
   1    3    6  Stanisław Gasik    121   +  556:294   171
   2    2    4  Jarosław Borowski  125   +  387:337   175
   3    1    1  Dariusz Banaszek   138   +  390:376   188
   4    2    2  Kazio Merklejn     133   -  340:394    83
   5    3    7  Filip Klar         111   -  284:455    61
   6    3    8  Ryszard Dębski     120   +  416:295   170
   7    3    5  Zbigniew Wietecki  123   +  382:373   173
                                            --------------
                                             SUMA =  1021 /  7 partii


   4  Jarosław Borowski  125 Bielsk Podlaski 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK         RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------
   1    4    5  Zbigniew Wietecki  123   +  413:338   173
   2    2    3  Stanisław Rydzik   128   -  337:387    78
   3    2    2  Kazio Merklejn     133   -  381:392    83
   4    1    1  Dariusz Banaszek   138   -  333:443    88
   5    4    8  Ryszard Dębski     120   -  339:397    70
   6    4    7  Filip Klar         111   +  379:373   161
   7    4    6  Stanisław Gasik    121   -  382:412    71
                                            --------------
                                             SUMA =   724 /  7 partii


   5  Zbigniew Wietecki  123 Gorzów Wielkop. 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK         RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------
   1    4    4  Jarosław Borowski  125   -  338:413    75
   2    3    6  Stanisław Gasik    121   +  394:338   171
   3    3    7  Filip Klar         111   -  307:360    61
   4    3    8  Ryszard Dębski     120   -  381:417    70
   5    1    1  Dariusz Banaszek   138   +  333:323   188
   6    2    2  Kazio Merklejn     133   +  476:384   183
   7    3    3  Stanisław Rydzik   128   -  373:382    78
                                            --------------
                                             SUMA =   826 /  7 partii


   6  Stanisław Gasik    121 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK         RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------
   1    3    3  Stanisław Rydzik   128   -  294:556    78
   2    3    5  Zbigniew Wietecki  123   -  338:394    73
   3    4    8  Ryszard Dębski     120   -  328:400    70
   4    4    7  Filip Klar         111   +  434:305   161
   5    2    2  Kazio Merklejn     133   -  258:357    83
   6    1    1  Dariusz Banaszek   138   -  285:452    88
   7    4    4  Jarosław Borowski  125   +  412:382   175
                                            --------------
                                             SUMA =   728 /  7 partii


   7  Filip Klar         111 Mielec          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK         RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------
   1    2    2  Kazio Merklejn     133   -  370:427    83
   2    4    8  Ryszard Dębski     120   -  260:381    70
   3    3    5  Zbigniew Wietecki  123   +  360:307   173
   4    4    6  Stanisław Gasik    121   -  305:434    71
   5    3    3  Stanisław Rydzik   128   +  455:284   178
   6    4    4  Jarosław Borowski  125   -  373:379    75
   7    1    1  Dariusz Banaszek   138   -  308:350    88
                                            --------------
                                             SUMA =   738 /  7 partii


   8  Ryszard Dębski     120 Biała Podlaska  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK         RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------
   1    1    1  Dariusz Banaszek   138   +  443:431   188
   2    4    7  Filip Klar         111   +  381:260   161
   3    4    6  Stanisław Gasik    121   +  400:328   171
   4    3    5  Zbigniew Wietecki  123   +  417:381   173
   5    4    4  Jarosław Borowski  125   +  397:339   175
   6    3    3  Stanisław Rydzik   128   -  295:416    78
   7    2    2  Kazio Merklejn     133   -  340:361    83
                                            --------------
                                             SUMA =  1029 /  7 partii

sędzia: Andrzej Lozynski                                                                               Wto, 19 Lis 2002

   1  Szymon Fidziński      136 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    1    8  Adam Legięć           100   +  367:275   150
   2    1    2  Robert Duczemiński    133   -  283:393    83
   3    1    3  Sławomir Nosek        128   +  461:345   178
   4    1    4  Mariusz Orzeł         125   +  435:369   175
   5    1    5  Edward Stefaniak      121   +  408:334   171
   6    1    6  Anna Kowalska         121   +  418:350   171
   7    1    7  Krzysztof Szkudlarek  106   -  327:430    56
                                               --------------
                                                SUMA =   984 /  7 partii


   2  Robert Duczemiński    133 Gorzów Wielkop.  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    2    7  Krzysztof Szkudlarek  106   +  380:378   156
   2    1    1  Szymon Fidziński      136   +  393:283   186
   3    2    4  Mariusz Orzeł         125   -  398:433    75
   4    2    3  Sławomir Nosek        128   +  413:343   178
   5    2    6  Anna Kowalska         121   +  368:354   171
   6    2    5  Edward Stefaniak      121   -  361:380    71
   7    2    8  Adam Legięć           100   -  335:402    50
                                               --------------
                                                SUMA =   887 /  7 partii


   3  Sławomir Nosek        128 Mielec           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    3    6  Anna Kowalska         121   +  424:337   171
   2    2    4  Mariusz Orzeł         125   +  426:348   175
   3    1    1  Szymon Fidziński      136   -  345:461    86
   4    2    2  Robert Duczemiński    133   -  343:413    83
   5    3    7  Krzysztof Szkudlarek  106   +  384:351   156
   6    3    8  Adam Legięć           100   +  383:295   150
   7    3    5  Edward Stefaniak      121   +  351:280   171
                                               --------------
                                                SUMA =   992 /  7 partii


   4  Mariusz Orzeł         125 Nowe Miasto Lub. 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    4    5  Edward Stefaniak      121   -  312:383    71
   2    2    3  Sławomir Nosek        128   -  348:426    78
   3    2    2  Robert Duczemiński    133   +  433:398   183
   4    1    1  Szymon Fidziński      136   -  369:435    86
   5    4    8  Adam Legięć           100   +  354:330   150
   6    4    7  Krzysztof Szkudlarek  106   -  291:426    56
   7    4    6  Anna Kowalska         121   +  440:369   171
                                               --------------
                                                SUMA =   795 /  7 partii


   5  Edward Stefaniak      121 Biała Podlaska   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    4    4  Mariusz Orzeł         125   +  383:312   175
   2    3    6  Anna Kowalska         121   -  367:410    71
   3    3    7  Krzysztof Szkudlarek  106   -  325:409    56
   4    3    8  Adam Legięć           100   +  377:335   150
   5    1    1  Szymon Fidziński      136   -  334:408    86
   6    2    2  Robert Duczemiński    133   +  380:361   183
   7    3    3  Sławomir Nosek        128   -  280:351    78
                                               --------------
                                                SUMA =   799 /  7 partii


   6  Anna Kowalska         121 Bielsko Biała    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    3    3  Sławomir Nosek        128   -  337:424    78
   2    3    5  Edward Stefaniak      121   +  410:367   171
   3    4    8  Adam Legięć           100   +  332:323   150
   4    4    7  Krzysztof Szkudlarek  106   -  436:451    56
   5    2    2  Robert Duczemiński    133   -  354:368    83
   6    1    1  Szymon Fidziński      136   -  350:418    86
   7    4    4  Mariusz Orzeł         125   -  369:440    75
                                               --------------
                                                SUMA =   699 /  7 partii


   7  Krzysztof Szkudlarek  106 Pabianice        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    2    2  Robert Duczemiński    133   -  378:380    83
   2    4    8  Adam Legięć           100   +  368:308   150
   3    3    5  Edward Stefaniak      121   +  409:325   171
   4    4    6  Anna Kowalska         121   +  451:436   171
   5    3    3  Sławomir Nosek        128   -  351:384    78
   6    4    4  Mariusz Orzeł         125   +  426:291   175
   7    1    1  Szymon Fidziński      136   +  430:327   186
                                               --------------
                                                SUMA =  1014 /  7 partii


   8  Adam Legięć           100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    1    1  Szymon Fidziński      136   -  275:367    86
   2    4    7  Krzysztof Szkudlarek  106   -  308:368    56
   3    4    6  Anna Kowalska         121   -  323:332    71
   4    3    5  Edward Stefaniak      121   -  335:377    71
   5    4    4  Mariusz Orzeł         125   -  330:354    75
   6    3    3  Sławomir Nosek        128   -  295:383    78
   7    2    2  Robert Duczemiński    133   +  402:335   183
                                               --------------
                                                SUMA =   620 /  7 partii

sędzia: Andrzej Lozynski                                                                               Wto, 19 Lis 2002

   1  Wojciech Usakiewicz  135 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK           RNK       WYNIK   SKALP
------------------------------------------------------------
   1    1    8  Robert Kamiński      117   +  485:315   167
   2    1    2  Szymon Zaleski       133   -  357:452    83
   3    1    3  Grzegorz ?więcki     127   +  450:291   177
   4    1    4  Maciej Gałecki       126   +  409:326   176
   5    1    5  Sergiusz Puchalski   123   +  439:401   173
   6    1    6  Justyna Fugiel       121   +  382:350   171
   7    1    7  Kazimierz Merklejn   112   -  280:347    62
                                              --------------
                                               SUMA =  1009 /  7 partii


   2  Szymon Zaleski       133 Poznań       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK           RNK       WYNIK   SKALP
------------------------------------------------------------
   1    2    7  Kazimierz Merklejn   112   +  508:264   162
   2    1    1  Wojciech Usakiewicz  135   +  452:357   185
   3    2    4  Maciej Gałecki       126   +  401:271   176
   4    2    3  Grzegorz ?więcki     127   +  409:380   177
   5    2    6  Justyna Fugiel       121   -  305:337    71
   6    2    5  Sergiusz Puchalski   123   +  416:381   173
   7    2    8  Robert Kamiński      117   +  508:319   167
                                              --------------
                                               SUMA =  1111 /  7 partii


   3  Grzegorz ?więcki     127 Białystok    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK           RNK       WYNIK   SKALP
------------------------------------------------------------
   1    3    6  Justyna Fugiel       121   +  451:373   171
   2    2    4  Maciej Gałecki       126   +  358:341   176
   3    1    1  Wojciech Usakiewicz  135   -  291:450    85
   4    2    2  Szymon Zaleski       133   -  380:409    83
   5    3    7  Kazimierz Merklejn   112   +  482:325   162
   6    3    8  Robert Kamiński      117   +  449:396   167
   7    3    5  Sergiusz Puchalski   123   +  412:398   173
                                              --------------
                                               SUMA =  1017 /  7 partii


   4  Maciej Gałecki       126 Łód?         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK           RNK       WYNIK   SKALP
------------------------------------------------------------
   1    4    5  Sergiusz Puchalski   123   +  417:321   173
   2    2    3  Grzegorz ?więcki     127   -  341:358    77
   3    2    2  Szymon Zaleski       133   -  271:401    83
   4    1    1  Wojciech Usakiewicz  135   -  326:409    85
   5    4    8  Robert Kamiński      117   +  365:356   167
   6    4    7  Kazimierz Merklejn   112   +  301:295   162
   7    4    6  Justyna Fugiel       121   -  329:413    71
                                              --------------
                                               SUMA =   818 /  7 partii


   5  Sergiusz Puchalski   123 Włocławek    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK           RNK       WYNIK   SKALP
------------------------------------------------------------
   1    4    4  Maciej Gałecki       126   -  321:417    76
   2    3    6  Justyna Fugiel       121   -  394:448    71
   3    3    7  Kazimierz Merklejn   112   +  382:238   162
   4    3    8  Robert Kamiński      117   -  319:365    67
   5    1    1  Wojciech Usakiewicz  135   -  401:439    85
   6    2    2  Szymon Zaleski       133   -  381:416    83
   7    3    3  Grzegorz ?więcki     127   -  398:412    77
                                              --------------
                                               SUMA =   621 /  7 partii


   6  Justyna Fugiel       121 Sandomierz   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK           RNK       WYNIK   SKALP
------------------------------------------------------------
   1    3    3  Grzegorz ?więcki     127   -  373:451    77
   2    3    5  Sergiusz Puchalski   123   +  448:394   173
   3    4    8  Robert Kamiński      117   +  409:257   167
   4    4    7  Kazimierz Merklejn   112   +  445:294   162
   5    2    2  Szymon Zaleski       133   +  337:305   183
   6    1    1  Wojciech Usakiewicz  135   -  350:382    85
   7    4    4  Maciej Gałecki       126   +  413:329   176
                                              --------------
                                               SUMA =  1023 /  7 partii


   7  Kazimierz Merklejn   112 Szczecin     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK           RNK       WYNIK   SKALP
------------------------------------------------------------
   1    2    2  Szymon Zaleski       133   -  264:508    83
   2    4    8  Robert Kamiński      117   +  438:327   167
   3    3    5  Sergiusz Puchalski   123   -  238:382    73
   4    4    6  Justyna Fugiel       121   -  294:445    71
   5    3    3  Grzegorz ?więcki     127   -  325:482    77
   6    4    4  Maciej Gałecki       126   -  295:301    76
   7    1    1  Wojciech Usakiewicz  135   +  347:280   185
                                              --------------
                                               SUMA =   732 /  7 partii


   8  Robert Kamiński      117 Wysokie Maz. 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK           RNK       WYNIK   SKALP
------------------------------------------------------------
   1    1    1  Wojciech Usakiewicz  135   -  315:485    85
   2    4    7  Kazimierz Merklejn   112   -  327:438    62
   3    4    6  Justyna Fugiel       121   -  257:409    71
   4    3    5  Sergiusz Puchalski   123   +  365:319   173
   5    4    4  Maciej Gałecki       126   -  356:365    76
   6    3    3  Grzegorz ?więcki     127   -  396:449    77
   7    2    2  Szymon Zaleski       133   -  319:508    83
                                              --------------
                                               SUMA =   627 /  7 partii

sędzia: Andrzej Lozynski                                                                               Wto, 19 Lis 2002

   1  Mariusz Wrze?niewski  135 Warszawa  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    1    8  Agnieszka Stefaniuk   105   +  400:364   155
   2    1    2  Maciej Czupryniak     134   -  283:484    84
   3    1    3  Waldemar Czerwoniec   127   -  339:373    77
   4    1    4  Krzysztof Usakiewicz  126   +  495:423   176
   5    1    5  Andrzej Rechowicz     123   +  458:417   173
   6    1    6  Marek Roszak          123   -  325:384    73
   7    1    7  Wojciech Jacyno       100   +  508:370   150
                                               --------------
                                                SUMA =   888 /  7 partii


   2  Maciej Czupryniak     134 Milanówek 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    2    7  Wojciech Jacyno       100   +  514:280   150
   2    1    1  Mariusz Wrze?niewski  135   +  484:283   185
   3    2    4  Krzysztof Usakiewicz  126   -  333:335    76
   4    2    3  Waldemar Czerwoniec   127   -  346:349    77
   5    2    6  Marek Roszak          123   -  329:417    73
   6    2    5  Andrzej Rechowicz     123   -  310:441    73
   7    2    8  Agnieszka Stefaniuk   105   +  458:359   155
                                               --------------
                                                SUMA =   789 /  7 partii


   3  Waldemar Czerwoniec   127 Warszawa  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    3    6  Marek Roszak          123   -  327:392    73
   2    2    4  Krzysztof Usakiewicz  126   +  387:370   176
   3    1    1  Mariusz Wrze?niewski  135   +  373:339   185
   4    2    2  Maciej Czupryniak     134   +  349:346   184
   5    3    7  Wojciech Jacyno       100   +  473:247   150
   6    3    8  Agnieszka Stefaniuk   105   +  406:221   155
   7    3    5  Andrzej Rechowicz     123   +  434:278   173
                                               --------------
                                                SUMA =  1096 /  7 partii


   4  Krzysztof Usakiewicz  126 Warszawa  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    4    5  Andrzej Rechowicz     123   +  405:344   173
   2    2    3  Waldemar Czerwoniec   127   -  370:387    77
   3    2    2  Maciej Czupryniak     134   +  335:333   184
   4    1    1  Mariusz Wrze?niewski  135   -  423:495    85
   5    4    8  Agnieszka Stefaniuk   105   +  353:320   155
   6    4    7  Wojciech Jacyno       100   +  411:339   150
   7    4    6  Marek Roszak          123   -  385:411    73
                                               --------------
                                                SUMA =   897 /  7 partii


   5  Andrzej Rechowicz     123 Katowice  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    4    4  Krzysztof Usakiewicz  126   -  344:405    76
   2    3    6  Marek Roszak          123   -  364:420    73
   3    3    7  Wojciech Jacyno       100   +  404:251   150
   4    3    8  Agnieszka Stefaniuk   105   +  438:315   155
   5    1    1  Mariusz Wrze?niewski  135   -  417:458    85
   6    2    2  Maciej Czupryniak     134   +  441:310   184
   7    3    3  Waldemar Czerwoniec   127   -  278:434    77
                                               --------------
                                                SUMA =   800 /  7 partii


   6  Marek Roszak          123 Poznań    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    3    3  Waldemar Czerwoniec   127   +  392:327   177
   2    3    5  Andrzej Rechowicz     123   +  420:364   173
   3    4    8  Agnieszka Stefaniuk   105   +  391:368   155
   4    4    7  Wojciech Jacyno       100   +  376:351   150
   5    2    2  Maciej Czupryniak     134   +  417:329   184
   6    1    1  Mariusz Wrze?niewski  135   +  384:325   185
   7    4    4  Krzysztof Usakiewicz  126   +  411:385   176
                                               --------------
                                                SUMA =  1200 /  7 partii


   7  Wojciech Jacyno       100 Warszawa  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    2    2  Maciej Czupryniak     134   -  280:514    84
   2    4    8  Agnieszka Stefaniuk   105   +  382:287   155
   3    3    5  Andrzej Rechowicz     123   -  251:404    73
   4    4    6  Marek Roszak          123   -  351:376    73
   5    3    3  Waldemar Czerwoniec   127   -  247:473    77
   6    4    4  Krzysztof Usakiewicz  126   -  339:411    76
   7    1    1  Mariusz Wrze?niewski  135   -  370:508    85
                                               --------------
                                                SUMA =   623 /  7 partii


   8  Agnieszka Stefaniuk   105 Warszawa  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    1    1  Mariusz Wrze?niewski  135   -  364:400    85
   2    4    7  Wojciech Jacyno       100   -  287:382    50
   3    4    6  Marek Roszak          123   -  368:391    73
   4    3    5  Andrzej Rechowicz     123   -  315:438    73
   5    4    4  Krzysztof Usakiewicz  126   -  320:353    76
   6    3    3  Waldemar Czerwoniec   127   -  221:406    77
   7    2    2  Maciej Czupryniak     134   -  359:458    84
                                               --------------
                                                SUMA =   518 /  7 partii












 









sędzia: Andrzej Lozynski                                                                                Sob, 7 Gru 2002

RANKING Z DNIA 2002/12/7 

MIEJSCE                                              RANKING     SKALPY / GRY
-----------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Dawidson           Częstochowa           142 (142.42)  28056 / 197
  2  Mariusz Skrobosz         Warszawa              142 (141.82)  28222 / 199
  3  Tomasz Zwoliński         Warszawa              141 (141.22)  27679 / 196
  4  Dariusz Banaszek         Warszawa              139 (139.19)  27003 / 194
  5  Marcin Mroziuk           Warszawa              138 (137.58)  25590 / 186
  6  Leszek Nowak             Myślibórz             138 (137.50)   7700 / 56
  7  Mateusz Żbikowski        Warszawa              137 (137.24)  26076 / 190
  8  Szymon Zaleski           Poznań                137 (137.10)  14944 / 109
  9  Szymon Fidziński         Warszawa              137 (136.75)  25846 / 189
 10  Mariusz Wrześniewski     Warszawa              135 (135.22)  26774 / 198
 11  Wojciech Usakiewicz      Warszawa              134 (134.39)  25668 / 191
 12  Grzegorz Święcki         Białystok             134 (133.98)   8039 / 60
 13  Kazio Merklejn           Szczecin              134 (133.72)  26610 / 199
 14  Robert Duczemiński       Gorzów Wielkop.       133 (133.10)  19300 / 145
 15  Maciej Czupryniak        Milanówek             133 (132.75)  25886 / 195
 16  Wojciech Zemło           Łódź                  132 (132.09)  26021 / 197
 17  Kamil Górka              Łęczna                132 (131.64)  26197 / 199
 18  Dariusz Puton            Ruda Śląska           131 (131.31)  14575 / 111
 19  Małgorzata Kania         Milanówek             131 (131.04)  25684 / 196
 20  Karol Wyrębkiewicz       Łódź                  129 (129.48)  25637 / 198
 21  Marcin Bożek             Będzin                129 (129.35)   6985 / 54
 22  Stanisław Rydzik         Warszawa              129 (128.90)  24748 / 192
 23  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa              127 (127.48)  24731 / 194
 24  Waldemar Czerwoniec      Warszawa              127 (127.13)  17163 / 135
 25  Sławomir Nosek           Mielec                126 (126.23)  10225 / 81
 26  Maciej Gałecki           Łódź                  126 (125.92)  24303 / 193
 27  Maciej Grabowski         Warszawa              125 (124.68)  24063 / 193
 28  Wiktor Stępień           Katowice              125 (124.50)  21539 / 173
 29  Andrzej Słapiński        Warszawa              124 (124.49)  14316 / 115
 30  Paweł Stefaniak          Biała Podlaska        124 (124.18)   4843 / 39
 31  Marek Roszak             Poznań                124 (124.13)  24825 / 200
 32  Mariusz Orzeł            Nowe Miasto Lub.      124 (124.05)  14638 / 118
 33  Zbigniew Wietecki        Gorzów Wielkop.       124 (123.58)  23728 / 192
 34  Radosław Konca           Warszawa              123 (122.88)  24575 / 200
     Andrzej Rechowicz        Katowice              123 (122.88)  23716 / 193
 36  Joanna Stępień           Katowice              123 (122.69)  23924 / 195
 37  Mariusz Kubicki          Inowrocław            122 (122.35)  20677 / 169
 38  Jacek Pietruszka         Kraków                122 (122.29)  10028 / 82
 39  Justyna Fugiel           Sandomierz            122 (122.25)  13937 / 114
 40  Krzysztof Bukowski       Warszawa              122 (122.01)  18545 / 152
 41  Krzysztof Pypno          Gliwice               122 (121.61)  14593 / 120
 42  Marek Antosik            Nowy Dwór Maz.        121 (121.42)   8864 / 73
 43  Ryszard Dębski           Biała Podlaska        121 (120.91)  14509 / 120
 44  Jakub Kozłowski          Warszawa              121 (120.80)   5919 / 49
 45  Jarosław Borowski        Bielsk Podlaski       121 (120.75)   7366 / 61
 46  Sergiusz Puchalski       Włocławek             121 (120.71)  14364 / 119
 47  Marcin Kozyra            Warszawa              121 (120.51)  10002 / 83
 48  Andrzej Oleksiak         Ostróda               120 (120.40)  22274 / 185
 49  Edward Stefaniak         Biała Podlaska        120 (120.34)   7100 / 59
 50  Sławomir Kordjalik       Warszawa              120 (120.33)  20697 / 172
 51  Anna Kowalska            Bielsko Biała         120 (120.18)  15143 / 126
 52  Lucyna Korga             Zabrze                120 (120.17)  23794 / 198
 53  Stanisław Gasik          Warszawa              120 (119.95)  19552 / 163
 54  Aleksandra Merklejn      Szczecin              120 (119.77)  23475 / 196
 55  Stanisław Ochot          Katowice              120 (119.71)  10774 / 90
 56  Zdzisław Szota           Warszawa              120 (119.58)  19014 / 159
 57  Magdalena Merklejn       Szczecin              119 (119.39)  23162 / 194
 58  Halina Roszak            Poznań                119 (118.73)  21015 / 177
 59  Maciej Perzyński         Piła                  118 (118.40)   4973 / 42
 60  Andrzej Szmidtke         Bolszewo              118 (118.32)  15618 / 132
 61  Jerzy Matyasik           Kraków                118 (118.11)  21141 / 179
 62  Andrzej Lożyński         Piastów               118 (117.93)   6486 / 55
 63  Andrzej Tyczyno          Bydgoszcz             118 (117.91)   5070 / 43
 64  Krzysztof Mówka          Toruń                 118 (117.90)  16034 / 136
 65  Maciej Michalak          Łódź                  118 (117.75)   8478 / 72
 66  Adam Weremczuk           Łódź                  117 (117.14)  12065 / 103
 67  Andrzej Szepczyński      Kraków                116 (116.42)   6985 / 60
 68  Rafał Matczak            Pruszków              116 (116.26)  17207 / 148
 69  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków              116 (116.02)  17055 / 147
 70  Katarzyna Stępień        Katowice              116 (115.96)  12176 / 105
 71  Aleksander Puchalski     Włocławek             116 (115.89)  15993 / 138
 72  Roman Sulima             Warszawa              116 (115.84)  10889 / 94
 73  Jarosław Michalak        Łódź                  116 (115.68)   9717 / 84
 74  Maciej Hebda             Tarnów                115 (115.45)   3579 / 31
 75  Paweł Subocz             Szczecin              115 (115.43)   4617 / 40
 76  Grażyna Chmielewska      Mrągowo               115 (115.40)   3462 / 30
 77  Andrzej Kwiatkowski      Warszawa              115 (115.35)  22031 / 191
 78  Walenty Siemaszko        Lipiany               115 (115.13)  11052 / 96
 79  Joanna Juszczak          Warszawa              115 (115.05)  22664 / 197
 80  Robert Kamiński          Wysokie Maz.          115 (115.01)  14491 / 126
 81  Filip Warzecha           Gdynia                115 (115.00)  15295 / 133
 82  Beata Madej              Lublin                115 (114.89)  22634 / 197
 83  Sławomir Kucia           Kraków                115 (114.60)   6876 / 60
 84  Piotr Jachimowicz        Warszawa              114 (114.18)   4453 / 39
 85  Piotr Rosół              Warszawa              114 (114.01)  21547 / 189
 86  Wojciech Próchniewicz    Warszawa              114 (113.91)  22781 / 200
 87  Grażyna Puton            Ruda Śląska           114 (113.80)   4552 / 40
 88  Paweł Florek             Nowa Wieś Wielka      114 (113.62)   5908 / 52
 89  Ryszard Niżewski         Warszawa              113 (113.40)  13948 / 123
 90  Dawid Pikul              Poznań                113 (112.82)  16923 / 150
 91  Jerzy Luter              Bytom                 113 (112.78)  22218 / 197
 92  Kamil Klinkosz           Rumia                 112 (112.41)  19672 / 175
 93  Marek Dudkiewicz         Milanówek             112 (112.23)  22109 / 197
 94  Radosław Sowiński        Warszawa              112 (112.03)  20166 / 180
 95  Piotr Krzemiński         Warszawa              112 (111.95)   7389 / 66
 96  Kazimierz Merklejn       Szczecin              111 (111.35)  16368 / 147
 97  Lucyna Śniadach          Rumia                 111 (111.20)  18682 / 168
 98  Marek Charytoniuk        Biała Podlaska        111 (111.09)  14553 / 131
 99  Paweł Frynia             Konstantynów Łódzki   111 (110.97)   3329 / 30
100  Kazimierz Faron          Warszawa              111 (110.63)   5310 / 48
101  Paweł Majewski           Warszawa              111 (110.51)   5194 / 47
102  Filip Klar               Mielec                110 (110.48)  14694 / 133
103  Arkadiusz Jaworski       Tychy                 110 (110.45)   9830 / 89
104  Jarosław Puchalski       Łódź                  110 (110.34)  17875 / 162
105  Leszek Stecuła           Bytom                 110 (110.33)   6620 / 60
106  Marek Syczuk             Warszawa              110 (110.18)  15866 / 144
107  Andrzej Chmielewski      Warszawa              110 (110.03)   3301 / 30
108  Wiesław Olewiński        Warszawa              110 (110.01)  12541 / 114
     Maurycy Machnio          Lipiany               110 (110.01)  10451 / 95
110  Krzysztof Szkudlarek     Pabianice             110 (109.82)   9774 / 89
111  Renata Kowalska          Bielsko Biała         110 (109.73)  13168 / 120
112  Paweł Jachowicz          Żyrardów              110 (109.63)   4714 / 43
113  Stefan Dawidson          Częstochowa           109 (108.99)  21035 / 193
114  Bogusław Puchalski       Włocławek             109 (108.96)  14927 / 137
115  Jerzy Paszek             Tarnowskie Góry       108 (108.24)   4546 / 42
116  Dawid Dawidson           Częstochowa           108 (108.11)   5081 / 47
117  Jarosław Żuliński        Szczecin              108 (108.09)  10917 / 101
118  Beata Piotrowska         Łódź                  108 (108.02)  20308 / 188
119  Elżbieta Jankowska       Wrocław               108 (107.93)   6476 / 60
120  Eugeniusz Wróblewski     Inowrocław            108 (107.68)  16368 / 152
121  Grzegorz Matysiak        Kraków                107 (107.47)  13971 / 130
122  Bogdan Kozłowski         Białystok             107 (106.81)   5020 / 47
123  Adam Słapiński           Warszawa              107 (106.75)   5551 / 52
124  Marcin Figiel            Zawichost             107 (106.66)  12799 / 120
125  Jerzy Tatarczuk          Warszawa              107 (106.59)   5436 / 51
126  Katarzyna Żuławska       Katowice              107 (106.54)  20455 / 192
127  Jarosław Sobczak         Warszawa              107 (106.52)   8735 / 82
128  Andrzej Gostomski        Łódź                  106 (106.32)  21051 / 198
129  Janusz Kaczor            Międzyrzec Podl.      106 (106.23)   5099 / 48
130  Roman Figiel             Zawichost             106 (106.01)  14630 / 138
131  Grzegorz Koczkodon       Ostróda               106 (105.81)   9100 / 86
     Paweł Opyc               Warszawa              106 (105.81)  20209 / 191
133  Ewa Strzelczyk           Warszawa              105 (105.37)   8746 / 83
134  Krystyna Augustyniak     Łódź                  105 (104.93)  10703 / 102
135  Maciej Kutera            Warszawa              105 (104.76)   8590 / 82
136  Maciej Zięba             Wrocław               105 (104.60)  10042 / 96
137  Bogusław Koszarski       Lądek Zdrój           104 (104.33)  14502 / 139
138  Adam Jurkowski           Knurów                104 (104.14)  10518 / 101
139  Jacek Petrus             Wrocław               104 (104.10)   4997 / 48
140  Jan Ziółkowski           Rumia                 104 (103.52)   9213 / 89
141  Grażyna Furman           Sosnowiec             103 (103.44)   9413 / 91
142  Tomasz Żbikowski         Warszawa              103 (103.28)  20655 / 200
143  Mariusz Michalski        Inowrocław            103 (103.20)   6192 / 60
144  Małgorzata Sulejewska    Kraków                103 (102.99)   7415 / 72
145  Zygmunt Skwarek          Katowice              103 (102.91)   4425 / 43
146  Zbigniew Lewandowski     Słupsk                103 (102.67)   3080 / 30
147  Bożena Matysiak          Kraków                102 (102.43)   9116 / 89
148  Jacek Nowak              Szczecin              102 (101.81)   6821 / 67
149  Stanisław Harat          Kęty                  102 (101.67)   7320 / 72
150  Ewa Ciszewska            Katowice              102 (101.61)   7824 / 77
151  Monika Siemaszko         Lipiany               101 (101.36)   5980 / 59
152  Małgorzata Niciporuk     Rumia                 101 (101.32)  10436 / 103
153  Jarosław Wypart          Częstochowa           101 (100.93)   4441 / 44
154  Jędrzej Florek           Nowa Wieś Wielka      101 (100.67)   4228 / 42
155  Paweł Szulc              Szczecin              100 (100.30)   4614 / 46
156  Bartłomiej Boczek        Toruń                 100 (100.14)   4306 / 43
157  Joanna Kubik             Częstochowa           100 (100.08)   3603 / 36
158  Grzegorz Pukniel         Lublin                100 ( 99.92)  15887 / 159
159  Agnieszka Stefaniuk      Warszawa              100 ( 99.81)   4192 / 42
     Eligiusz Jankowski       Wrocław               100 ( 99.81)   4691 / 47
161  Dorota Ziembowicz        Gliwice                99 ( 99.46)  12433 / 125
162  Władysław Zieliński      Lębork                 99 ( 99.33)   2980 / 30
163  Adelina Śniadach         Rumia                  99 ( 99.15)   5255 / 53
164  Adam Legięć              Warszawa               99 ( 98.72)   5232 / 53
165  Wojciech Gołęcki         Inowrocław             99 ( 98.56)  19220 / 195
166  Andrzej Rakoczy          Kraków                 99 ( 98.53)   5715 / 58
167  Iwona Rutkowska          Warszawa               98 ( 98.49)   8273 / 84
168  Miłosz Wrzałek           Reda                   98 ( 97.81)   3619 / 37
169  Józef Wietecki           Gorzów Wlkp.           97 ( 97.33)   4185 / 43
170  Dorota Zielińska         Ustanów                97 ( 96.78)   7355 / 76
171  Ewa Fiszer               Wrocław                96 ( 96.42)   3471 / 36
172  Ania Pendowska           Rumia                  96 ( 96.30)   9823 / 102
173  Iwona Baran              Kraków                 96 ( 96.25)   5679 / 59
174  Renata Andracka          Poznań                 96 ( 95.89)   3452 / 36
175  Paulina Hennig           Gniezno                96 ( 95.70)   4211 / 44
176  Marianna Kozłowska       Białystok              96 ( 95.50)   3629 / 38
177  Piotr Wojciekiewicz      Katowice               95 ( 95.33)   6578 / 69
178  Irena Ficak              Mielec                 95 ( 95.22)  11331 / 119
179  Paweł Kapela             Kraków                 95 ( 95.20)   2856 / 30
180  Jolanta Kosmowska        Warszawa               95 ( 94.61)  10502 / 111
181  Kinga Niżewska           Warszawa               94 ( 94.43)   5760 / 61
182  Adam Kotwica             Gdańsk                 94 ( 94.40)   4248 / 45
183  Paweł Ochot              Katowice               94 ( 94.37)   7644 / 81
184  Aneta Szubiak            Łódź                   94 ( 94.34)   3868 / 41
185  Magdalena Kortz          Szczecin               94 ( 93.68)   8431 / 90
186  Marta Gostomska          Warszawa               93 ( 93.10)   4655 / 50
187  Maria Jarosz             Lublin                 93 ( 92.76)   8534 / 92
188  Kamila Tarnacka          Rumia                  92 ( 92.40)   2772 / 30
189  Maciej Soska             Lublin                 92 ( 92.36)   3325 / 36
190  Piotr Ingling            Warszawa               92 ( 91.55)   9521 / 104
191  Przemysław Pawlic        Wrocław                91 ( 91.33)   3653 / 40
192  Teresa Ząbek             Warszawa               91 ( 91.02)   4733 / 52
193  Norbert Skrzyński        Warszawa               91 ( 90.72)  14788 / 163
194  Paweł Kokoszka           Kłomnice               90 ( 89.77)   4758 / 53
195  Agnieszka Nieścierowicz  Szczecin               89 ( 89.40)   3129 / 35
196  Renata Rosół             Warszawa               89 ( 89.10)  16483 / 185
197  Krzysztof Kokot          Nowy Targ              89 ( 89.04)  11308 / 127
198  Katarzyna Grodzicka      Warszawa               89 ( 88.57)   3897 / 44
199  Jerzy Augustyniak        Łódź                   88 ( 87.83)   8256 / 94
200  Michał Szkudlarek        Pabianice              88 ( 87.80)   5268 / 60
201  Ewa Lewandowska          Warszawa               87 ( 86.91)   3042 / 35
202  Mariusz Rogalski         Iława                  85 ( 85.03)   3316 / 39
203  Piotr Madej              Lublin                 85 ( 84.53)   9129 / 108
204  Mirosław Przepiórkowski  Inowrocław             84 ( 84.39)   2785 / 33
205  Marek Kocikowski         Ostróda                84 ( 84.07)   2522 / 30
206  Dominika Śniadach        Rumia                  84 ( 83.64)   3931 / 47
207  Robert Drózd             Wesoła                 83 ( 83.33)   5500 / 66
208  Joanna Ostrowska         Warszawa               83 ( 82.83)   2485 / 30
209  Robert Włodarczyk        Wrocław                81 ( 81.29)   2845 / 35
210  Małgorzata Plata         Rumia                  77 ( 76.50)   2295 / 30
211  Monika Rubinstein        Warszawa               76 ( 75.80)   3866 / 51
212  Witold Jankowski         Warszawa               75 ( 75.40)   3016 / 40
213  Krzysztof Kruk           Łódź                   75 ( 75.29)   2635 / 35
214  Tomasz Sulejewski        Kraków                 70 ( 69.67)   3553 / 51
215  Joanna Brychcy           Katowice               65 ( 64.62)   2197 / 34


RANKING Z DNIA 2002/12/7   -  POCZEKALNIA

                                                     RANKING     SKALPY / GRY
-----------------------------------------------------------------------------
  1  Ewa Zając                Mrągowo               100 ( 99.72)   2892 / 29
  2  Maciej Śliwa             Zabrze                 97 ( 96.72)   2805 / 29
  3  Sebastian Dudek          Częstochowa            88 ( 87.55)   2539 / 29
  4  Małgorzata Kołodziejczyk Ostróda                78 ( 77.90)   2259 / 29
  5  Kacper Jachowicz         Żyrardów               77 ( 77.14)   2237 / 29
  6  Jacek Gigoła             Gorzów Wielkop.       116 (116.21)   3254 / 28
  7  Piotr Chmielewski        Mrągowo                96 ( 95.71)   2680 / 28
  8  Paweł Tomaszewski        Pruszków               67 ( 67.14)   1880 / 28
  9  Magdalena Podlaska       Warszawa               93 ( 93.41)   2522 / 27
 10  Paweł Stanosz            Warszawa              160 (160.23)   4166 / 26
 11  Bogusław Kuma            Słupsk                118 (118.42)   3079 / 26
 12  Bogdan Pokojski          Piastów                99 ( 99.04)   2476 / 25
 13  Piotr Mańkowski          Warszawa               96 ( 95.92)   2398 / 25
 14  Krzysztof Nowak          Lublin                115 (114.83)   2756 / 24
 15  Ireneusz Kurzok          Mikołów               114 (113.54)   2725 / 24
 16  Paweł Czubla             Lublin                111 (111.00)   2664 / 24
 17  Marcin Kamiński          Warszawa              110 (109.92)   2638 / 24
 18  Kamil Nawrocki           Bydgoszcz             110 (109.71)   2633 / 24
 19  Robert Kaciński          Kazimierza Wielka     108 (107.50)   2580 / 24
 20  Tomasz Stencel           Poznań                104 (104.17)   2500 / 24
 21  Michał Szymkowski        Wrocław               103 (103.21)   2477 / 24
 22  Maria Grzegorzewska      Nowe Miasto Lub.      101 (100.67)   2416 / 24
 23  Tomasz Rubaj             Lublin                 98 ( 97.79)   2347 / 24
 24  Sebastian Markiewicz     Warszawa               95 ( 94.75)   2274 / 24
 25  Jarosław Kamienik        Słupsk                 94 ( 94.04)   2257 / 24
 26  Jan Bielaszka            Nowe Miasto Lub.       92 ( 92.08)   2210 / 24
 27  Małgorzata Kucia         Wrocław                91 ( 91.29)   2191 / 24
 28  Bartłomiej Kosman        Bielsko Biała          91 ( 91.00)   2184 / 24
 29  Katarzyna Niedźwiedź     Lublin                 91 ( 90.83)   2180 / 24
 30  Mirosław Norwajszas      Szczecin               88 ( 88.25)   2118 / 24
 31  Adam Cieśla              Częstochowa            86 ( 86.29)   2071 / 24
 32  Jacek Rzepa              Tychy                  85 ( 85.04)   2041 / 24
 33  Dariusz Nawrocki         Bydgoszcz              85 ( 84.71)   2033 / 24
 34  Adam Strzelczyk          Częstochowa           106 (106.39)   2447 / 23
 35  Robert Głowacki          Łódź                  102 (101.87)   2343 / 23
 36  Agata Wojciechowska      Poznań                 97 ( 96.83)   2227 / 23
 37  Michał Kołodziejczyk     Ostróda                88 ( 88.43)   2034 / 23
 38  Marek Urbańczyk          Bielsko Biała          82 ( 82.09)   1888 / 23
 39  Adam Machnio             Lipiany                69 ( 69.48)   1598 / 23
 40  Krystian Wandzlewicz     Nowe Miasto Lub.      109 (109.05)   2399 / 22
 41  Marta Dobrzańska         Kraków                 98 ( 98.14)   2159 / 22
 42  Ziemowit Pazda           Wrocław                96 ( 96.32)   2119 / 22
 43  Jolanta Kruk             Łódź                   70 ( 69.64)   1532 / 22
 44  Slawomir Zieliński       Lębork                 67 ( 67.09)   1476 / 22
 45  Piotr Pietuchowski       Białystok              92 ( 92.48)   1942 / 21
 46  Michał Mionskowski       Szczecin               86 ( 85.76)   1801 / 21
 47  Waldemar Bulkowski       Chojnów                83 ( 83.20)   1664 / 20
 48  Wojciech Jacyno          Warszawa              105 (105.42)   2003 / 19
 49  Stanisław Stanek         Olkusz                 93 ( 92.58)   1759 / 19
 50  Monika Dzik              Poznań                 89 ( 89.16)   1694 / 19
 51  Zdzisław Parnicki        Słupsk                 85 ( 84.63)   1608 / 19
 52  Marcin Rogowski          Nowe Miasto Lub.       70 ( 69.58)   1322 / 19
 53  Michał Sak               Lublin                108 (107.89)   1942 / 18
 54  Marcin Jędrzejczyk       Warszawa              107 (106.83)   1923 / 18
 55  Mariusz Makuch           Zator                 101 (100.94)   1817 / 18
 56  Filip Sosin              Warszawa               98 ( 98.33)   1770 / 18
 57  Dawid Boczoń             Zakopane               93 ( 93.22)   1678 / 18
 58  Marzena Szulc            Szczecin               90 ( 90.28)   1625 / 18
 59  Tomasz Szepczyński       Kraków                 81 ( 81.11)   1460 / 18
 60  Jan Pawłowski            Warszawa               81 ( 80.94)   1457 / 18
 61  Patryk Pajdzik           Lipiany                53 ( 52.61)    947 / 18
 62  Barbara Orzeł            Nowe Miasto Lub.      103 (102.76)   1747 / 17
 63  Zbigniew Szepczyński     Kraków                 88 ( 88.24)   1500 / 17
 64  Zygmunt Sołtysiak        Piastów                84 ( 83.71)   1423 / 17
 65  Sylwia Bil               Dąbrowa Górn.          71 ( 71.06)   1208 / 17
 66  Tatiana Drzycimska       Wrocław               104 (103.75)   1660 / 16
 67  Bogusław Macal           Szczecin               90 ( 89.81)   1437 / 16
 68  Edmund Łagutko           Ośno Lubuskie          84 ( 84.38)   1350 / 16
 69  Jolanta Bednarska        Łódź                   82 ( 82.38)   1318 / 16
 70  Piotr Mossakowski        Chorzów               103 (102.79)   1439 / 14
 71  Ilona Giryn              Łódź                   95 ( 94.79)   1327 / 14
 72  Marcin Tutka             Wrocław                92 ( 92.43)   1294 / 14
 73  Teresa Fortuna           Lubin                 131 (131.23)   1706 / 13
 74  Jarosław Kordalski       Lublin                120 (120.46)   1566 / 13
 75  Grzegorz Wiączkowski     Kielce                108 (107.54)   1398 / 13
 76  Andrzej Pikul            Poznań                 85 ( 85.23)   1108 / 13
 77  Sylwia Wilczek           Warszawa               68 ( 67.62)    879 / 13
 78  Tomasz Szymański         Gorzów Wlkp           134 (134.25)   1611 / 12
 79  Jakub Zaryński           Świnoujście           122 (122.42)   1469 / 12
 80  Artur Owsiany            Łódź                  116 (116.00)   1392 / 12
 81  Tomasz Figiel            Zawichost             113 (113.17)   1358 / 12
 82  Krzysztof Borodziuk      Kostrzyn              109 (109.42)   1313 / 12
 83  Jacek Lewiński           Wrocław               106 (106.08)   1273 / 12
 84  Kszysztof Waberski       Łódź                  105 (105.08)   1261 / 12
 85  Paweł Gajda              Ostrów Wlkp           104 (104.33)   1252 / 12
 86  Beata Kościańska         Lublin                104 (103.83)   1246 / 12
 87  Marek Sitkowski          Warszawa              103 (102.75)   1233 / 12
 88  Leszek Owsianko          Warszawa              102 (102.33)   1228 / 12
 89  Mariusz Obłoza           Szczecin               97 ( 97.08)   1165 / 12
 90  Andrzej Kroc             Łódź                   97 ( 96.67)   1160 / 12
 91  Grzegorz Sokołowski      Słupsk                 95 ( 95.00)   1140 / 12
 92  Rafał Mirowski           Częstochowa            95 ( 94.92)   1139 / 12
 93  Tomasz Juśkiewicz        Łódź                   94 ( 94.42)   1133 / 12
 94  Radosław Wróblewski      Mielec                 94 ( 94.33)   1132 / 12
 95  Józef Burzyński          Ełk                    94 ( 93.67)   1124 / 12
 96  Janusz Sojka             Łódź                   92 ( 92.42)   1109 / 12
 97  Leszek Dys               Olsztyn                92 ( 91.67)   1100 / 12
 98  Grzegorz Tecław          Poznań                 91 ( 90.83)   1090 / 12
 99  Michał Karwacki          Dąbrowa Górnicza       90 ( 89.67)   1076 / 12
     Krzysztof Kukier         Warszawa               90 ( 89.67)   1076 / 12
101  Michał Zdanowicz         Lublin                 89 ( 88.58)   1063 / 12
102  Krystyna Puchalska       Łódź                   88 ( 87.83)   1054 / 12
103  Krzysztof Sojka          Łódź                   87 ( 87.08)   1045 / 12
104  Krzysztof Jaworski       Warszawa               87 ( 86.92)   1043 / 12
105  Katarzyna Szulc          Szczecin               87 ( 86.75)   1041 / 12
106  Mirosław Grafiński       Brodnica               87 ( 86.67)   1040 / 12
107  Piotr Grzybała           Warszawa               86 ( 86.33)   1036 / 12
108  Anna Skudlarska          Wrocław                86 ( 86.17)   1034 / 12
109  Andrzej Puchalski        Łódź                   86 ( 86.08)   1033 / 12
     Zbigniew Niedźwiedź      Lublin                 86 ( 86.08)   1033 / 12
111  Tomasz Jopek             Wrocław                86 ( 85.83)   1030 / 12
112  Joanna Rubaj             Lublin                 85 ( 84.75)   1017 / 12
113  Adam Grzona              Toruń                  84 ( 84.08)   1009 / 12
114  Sławomir Czyżewski       Poznań                 80 ( 80.33)    964 / 12
115  Andrzej Nagwizda         Kraków                 80 ( 79.58)    955 / 12
116  Karolina Matysiak        Kraków                 79 ( 78.58)    943 / 12
117  Sławomir Szymański       Dobrzelin              78 ( 78.17)    938 / 12
118  Halina Łubniewicz        Łódź                   77 ( 76.92)    923 / 12
119  Adam Graczyk             Nowe Miasto Lub.       68 ( 68.42)    821 / 12
120  Jadwiga Szkudlarek       Pabianice              65 ( 65.08)    781 / 12
121  Jan Damer                Lublin                140 (140.09)   1541 / 11
122  Elżbieta Święcka         Białystok             110 (109.91)   1209 / 11
123  Tomasz Łagutko           Ośno                   99 ( 98.73)   1086 / 11
124  Jakub Ciesielski         Poznań                 97 ( 96.82)   1065 / 11
125  Piotr Jakubiak           Żyrardów               91 ( 90.91)   1000 / 11
126  Joanna Musiał            Słupsk                 90 ( 90.45)    995 / 11
127  Anna Mikuć               Wrocław                90 ( 89.82)    988 / 11
128  Przemysław Załęcki       Wałbrzych              88 ( 88.45)    973 / 11
129  Jadwiga Niedźwiedź       Lublin                 85 ( 85.36)    939 / 11
130  Wieńczysław Syguda       Częstochowa            81 ( 81.00)    891 / 11
131  Szymon Pobudkiewicz      Warszawa               81 ( 80.91)    890 / 11
132  Marta Zacharska          Słupsk                 74 ( 73.73)    811 / 11
133  Olaf Czubla              Łódź                   70 ( 70.27)    773 / 11
134  Małgorzata Czart         Olsztyn                70 ( 70.18)    772 / 11
     Grzegorz Roszak          Poznań                 70 ( 70.18)    772 / 11
136  Dorota Krzyżaniak        Słupsk                 70 ( 70.00)    770 / 11
137  Adam Kędzior             Lublin                 69 ( 69.09)    760 / 11
138  Andrzej Bobik            Chojnów                69 ( 68.82)    757 / 11
139  Margarita Malkowska      Poznań                 66 ( 65.64)    722 / 11
140  Krzysztof Krause         Poznań                 60 ( 60.18)    662 / 11
141  Grzegorz Wielgoszewski   Wrocław                60 ( 59.91)    659 / 11
142  Tadeusz Szemryk          Słupsk                 60 ( 59.64)    656 / 11
143  Anna Peschak             Kraków                 54 ( 53.55)    589 / 11
144  Katarzyna Steglińska     Częstochowa            53 ( 53.00)    583 / 11
145  Sylwia Hardej            Szczecin               92 ( 91.80)    918 / 10
146  Paweł Górny              Lublin                 87 ( 87.40)    874 / 10
147  Zbigniew Kosewski        Szczecin               63 ( 63.10)    631 / 10
148  Monika Kozłowska         Warszawa               53 ( 53.10)    531 / 10
149  Paweł Kamionka           Szczecin              109 (109.11)    982 / 9
150  Jarosław Karwacki        Dąbrowa Górnicza      106 (105.56)    950 / 9
151  Jacek Panek              Warszawa               97 ( 97.22)    875 / 9
152  Anna Bielaszka           Nowe Miasto Lub.       66 ( 65.78)    592 / 9
153  Paula Nowak              Szczecin               63 ( 63.00)    567 / 9
154  Rafał Dąbrowski          Ostróda               111 (111.25)    890 / 8
155  Lucjan Boroś             Gdańsk                100 ( 99.63)    797 / 8
156  Jacek Baltyn             Suchedniów             91 ( 90.88)    727 / 8
157  Jacek Taczalski          Szczecin               90 ( 90.38)    723 / 8
158  Jacek Wszyndybył         Chojnów                63 ( 62.50)    500 / 8
159  Łukasz Homa              Bielsko Biała         139 (139.29)    975 / 7
160  Janusz Grodzki           Łódź                  131 (131.14)    918 / 7
161  Damian Korsak            Gorzów Wlkp.          123 (122.71)    859 / 7
162  Magdalena Ochot          Katowice              104 (104.29)    730 / 7
163  Janusz Kasza             Kraków                101 (100.86)    706 / 7
164  Jacek Gasik              Warszawa              100 (100.29)    702 / 7
165  Małgorzata Koprowska     Pabianice              98 ( 98.43)    689 / 7
166  Andrzej Stańczyk         Kraków                 98 ( 98.29)    688 / 7
167  Czesław Kozak            Częstochowa            93 ( 93.43)    654 / 7
168  Jarosław Soborak         Warszawa               92 ( 91.71)    642 / 7
169  Adam Sulejewski          Kraków                 69 ( 68.86)    482 / 7
170  Kamil Kozłowski          Częstochowa            66 ( 65.57)    459 / 7
171  Sylwia Buks              Warszawa               57 ( 57.00)    399 / 7
172  Wojciech Olejarczyk      Nowe Miasto Lub.       52 ( 52.00)    364 / 7
173  Andrzej Chylewski        Poznań                140 (140.17)    841 / 6
174  Wojciech Morawski        Gliwice               126 (125.83)    755 / 6
175  Bartosz Skórniewski      Warszawa              119 (118.67)    712 / 6
176  Michał Krzemień          Kraków                109 (108.67)    652 / 6
177  Grzegorz Kulawiak        Warszawa              107 (107.00)    642 / 6
178  Mikołaj Bednarek         Warszawa              104 (104.17)    625 / 6
179  Tomasz Krzyszczyk        Siemianowice Śl.      104 (103.50)    621 / 6
180  Krzysztof Duda           Pszczyna              103 (102.50)    615 / 6
181  Marta Szeliga            Warszawa               92 ( 91.83)    551 / 6
182  Tomasz Lus               Piła                   86 ( 86.17)    517 / 6
     Karol Tokarczyk          Warszawa               86 ( 86.17)    517 / 6
184  Krzysztof Krzyszczyk     Siemianowice Śl.       85 ( 84.83)    509 / 6
185  Robert Nowak             Gorzów Wlkp            73 ( 73.00)    438 / 6
186  Jacek Cichecki           Józefów                72 ( 71.67)    430 / 6
187  Grzegorz Olszewski       Augustów               72 ( 71.50)    429 / 6
188  Daniel Zyśk              Nowy Dwór Mazowiecki   70 ( 69.83)    419 / 6
189  Michał Gołębiowski       Warszawa               69 ( 69.33)    416 / 6
190  Rafał Wesołowski         Warszawa               68 ( 68.00)    408 / 6
191  Robert Buciak            Szczecin               68 ( 67.83)    407 / 6
192  Anna Kosińska            Lewin Brzeski          68 ( 67.50)    405 / 6
193  Karol Jankowski          Warszawa               56 ( 55.83)    335 / 6
194  Mariusz Sobania          Ośno Lub.              53 ( 53.17)    319 / 6
195  Wojciech Bochra          Lublin                 53 ( 53.00)    318 / 6
     Arek Sółkowski           Ostróda                53 ( 53.00)    318 / 6
197  Krzysztof Dalka          Bytów                  52 ( 52.00)    312 / 6
198  Ewa Wink                 Warszawa               52 ( 51.83)    311 / 6
199  Dawid Mońko              Wrocław                51 ( 51.33)    308 / 6
200  Paweł Gudaczewski        Ostróda                50 ( 50.33)    302 / 6
201  Grzegorz Marek           Warszawa              124 (124.40)    622 / 5
202  Agnieszka Krupka         Lublin                 92 ( 91.60)    458 / 5
203  Paweł Morga              Warszawa               76 ( 76.00)    380 / 5
204  Piotr Tymoszuk           Warszawa               76 ( 75.60)    378 / 5
205  Joanna Kula              Częstochowa            75 ( 74.80)    374 / 5
206  Danuta Zyśko             Warszawa               74 ( 74.40)    372 / 5
207  Justyna Syrek            Częstochowa            72 ( 71.60)    358 / 5
208  Marzena Poklikajew       Pruszków               64 ( 64.40)    322 / 5
209  Elżbieta Paszkowska      Warszawa               56 ( 56.40)    282 / 5
210  Bartłomiej Kozłowski     Radom                  54 ( 54.40)    272 / 5
211  Edyta Gomułka            Częstochowa            51 ( 50.80)    254 / 5
212  Michał Elmerych          Szczecin              105 (105.00)    420 / 4
213  Agata Gnabasik           Poznań                 83 ( 82.50)    330 / 4
214  Krzysztof Białecki       Warszawa               79 ( 79.00)    316 / 4
215  Piotr Michałek           Warszawa               76 ( 76.00)    304 / 4
216  Dorota Kucharska         Warszawa               72 ( 71.50)    286 / 4
217  Ireneusz Sołoniewicz     Pułtusk                71 ( 71.00)    284 / 4
218  Stanisław Gajos          Strzelno               54 ( 53.50)    214 / 4
219  Wojciech Łysak           Sosnowiec              50 ( 50.25)    201 / 4
220  Artur Tyl                Częstochowa            50 ( 50.00)    200 / 4
221  Piotr Jakimowicz         Poznań                150 (150.00)    450 / 3
222  Lech Rawski              Kraków                117 (116.67)    350 / 3
223  Edward Salamon           Bytom                  95 ( 94.67)    284 / 3
224  Sławomir Budek           Warszawa               87 ( 87.00)    261 / 3
225  Elżbieta Kukla           Częstochowa            85 ( 85.33)    256 / 3
226  Michał Maciątek          Warszawa               57 ( 57.33)    172 / 3
227  Miłosz Borowski          Bielsko Biała          55 ( 55.33)    166 / 3
228  Eryk Białecki            Warszawa               55 ( 54.67)    164 / 3
     Iwo Sobczyk              Bielsko Biała          55 ( 54.67)    164 / 3
230  Marek Penszko            Warszawa               54 ( 54.00)    162 / 3
231  Marek Wojtczak           Piastów                51 ( 51.00)    153 / 3
232  Joanna Słapińska         Olsztyn                50 ( 50.00)    150 / 3
233  Irena Rokosz             Bielsko Biała         118 (117.50)    235 / 2
234  Paweł Graczykowski       Łódź                  109 (109.00)    218 / 2
235  Mirosław Rokosz          Bielsko Biała         100 (100.00)    200 / 2
     Anna Żyła                Wrocław               100 (100.00)    200 / 2
237  Anna Piętka              Szczecin               80 ( 79.50)    159 / 2
238  Izabela Kraj             Warszawa               61 ( 61.00)    122 / 2
239  Tina Policińska          Częstochowa            58 ( 58.00)    116 / 2
240  Tomasz Molenda           Szczecin               58 ( 57.50)    115 / 2
241  Izabela Dudek            Częstochowa            55 ( 54.50)    109 / 2
242  Damian Więciorkowski     Częstochowa            52 ( 52.00)    104 / 2
243  Grzegorz Orzeł           Nowe Miasto Lub.       51 ( 50.50)    101 / 2
244  Sylwia Skokowska         Chojnów                50 ( 50.00)    100 / 2
     Ewa Gajkowska            Warszawa               50 ( 50.00)    100 / 2
     Agnieszka Zuziak         Kraków                 50 ( 50.00)    100 / 2
247  Magdalena Majos          Warszawa              150 (150.00)    150 / 1
     Jerzy Giersz             Szczecin              150 (150.00)    150 / 1
     Jagoda Żbikowska         Warszawa              150 (150.00)    150 / 1
     Izabela Estko            Częstochowa           150 (150.00)    150 / 1
     Anna Szczotka            Bielsko Biała         150 (150.00)    150 / 1
     Maria Majos              Warszawa              150 (150.00)    150 / 1
253  Magdalena Wanot          Warszawa               69 ( 69.00)     69 / 1
     Jolanta Hoffmann         Kraków                 69 ( 69.00)     69 / 1
255  Krzysztof Sobolewski     Piastów                67 ( 67.00)     67 / 1
256  Andrzej Szkocki          Szczecin               66 ( 66.00)     66 / 1
257  Małgorzata Koczorowska   Gorzów Wlkp.           63 ( 63.00)     63 / 1
258  Małgorzata Rawska        Kraków                 57 ( 57.00)     57 / 1
259  Joanna Ćwiertka          Kraków                 50 ( 50.00)     50 / 1
     Barbara Graczykowska     Łódź                   50 ( 50.00)     50 / 1
     Rafał Tyc                Bielsko Biała          50 ( 50.00)     50 / 1
     Kinga Bossy              Poznań                 50 ( 50.00)     50 / 1

    
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie