Lipiany31
marca
Lipiany 31- 1 kwietnia I Turniej o Puchar Radia Plus
Inowrocław 7
kwietnia
Inowrocław 7- 8 kwietnia V Mistrzostwa Ziemi KujawskiejGrand Prix 2001
Piastów28
kwietnia
Piastów 28-29 kwietnia V Mistrzostwa PiastowaGrand Prix 2001
V Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej07 - 08 kwietnia 2001 — V Mistrzostwa Ziemi KujawskiejInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

V Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej Inowrocław, 07 - 08 kwietnia 2001
Grand Prix 2001

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Tomasz Zwoliński (Warszawa) 10.0 4977
 2. Maciej Czupryniak (Milanówek) 9.0 4745
 3. Mariusz Orzeł (Nowe Miasto Lub.) 9.0 4676
 4. Dariusz Banaszek (Warszawa) 8.0 4935
 5. Krzysztof Usakiewicz (Warszawa) 8.0 4902
 6. Paweł Dawidson (Częstochowa) 8.0 4791
 7. Andrzej Tyczyno (Bydgoszcz) 8.0 4457
 8. Kazimierz M. Merklejn (Szczecin) 8.0 4450
 9. Mariusz Kubicki (Inowrocław) 8.0 4192
 10. Mateusz Żbikowski (Warszawa) 7.5 4523

 50 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II Otwarte Mistrzostwa Kujaw




Wyniki turnieju V Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               140.93     10.0     4977     1876     1153
  2 Maciej          Czupryniak           Milanówek              136.31      9.0     4745     1772      366
  3 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   130.76      9.0     4676     1759      385
  4 Dariusz         Banaszek             Warszawa               141.32      8.0     4935     1735      792
  5 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               116.54      8.0     4902     1633      505
  6 Paweł           Dawidson             Częstochowa            141.07      8.0     4791     1612      706
  7 Andrzej         Tyczyno              Bydgoszcz              112.33      8.0     4457     1697      403
  8 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               119.70      8.0     4450     1562      261
  9 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             116.91      8.0     4192     1577      182
 10 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               128.15      7.5     4523     1677       80
 11 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               122.44      7.0     4652     1566      221
 12 Andrzej         Rechowicz            Katowice               122.50      7.0     4532     1594      171
 13 Radosław        Konca                Warszawa               116.37      7.0     4495     1512      402
 14 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    120.30      7.0     4475     1453       78
 15 Wiktor          Stępień              Katowice               119.94      7.0     4386     1473      355
 16 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               133.97      7.0     4345     1423      485
 17 Joanna          Stępień              Katowice               123.71      7.0     4308     1526     -138
 18 Mariusz         Michalski            Inowrocław             100.00      7.0     3974     1411     -235
 19 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               136.35      6.5     4662     1413      458
 20 Marcin          Mroziuk              Warszawa               132.81      6.0     4840     1467      397
 21 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   119.13      6.0     4809     1472      320
 22 Halina          Roszak               Poznań                 106.57      6.0     4512     1448      -89
 23 Magdalena       Merklejn             Szczecin               112.53      6.0     4449     1375      275
 24 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               110.03      6.0     4298     1389      -29
 25 Maciej          Grabowski            Warszawa               111.64      6.0     4247     1350      -63
 26 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               116.35      6.0     4053     1301     -168
 27 Walenty         Siemaszko            Lipiany                113.02      6.0     4029     1340     -603
 28 Iwona           Rutkowska            Warszawa               100.00      6.0     3875     1372     -554
 29 Anna            Pendowska            Rumia                  100.00      6.0     3858     1267     -266
 30 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             100.00      6.0     3718     1389     -310
 31 Marek           Roszak               Poznań                 118.64      5.0     4486     1270       78
 32 Andrzej         Oleksiak             Hel                    106.57      5.0     4318     1318     -242
 33 Kamil           Klinkosz             Rumia                  100.00      5.0     4102     1234     -150
 34 Piotr           Rosół                Warszawa               100.00      5.0     4061     1207       -5
 35 Stanisław       Gasik                Warszawa               118.87      5.0     4006     1289     -513
 36 Małgorzata      Niciporuk            Rumia                  100.00      5.0     3958     1205     -124
 37 Lucyna          Śniadach             Rumia                  105.47      5.0     3942     1296     -358
 38 Adelina         Śniadach             Rumia                  100.00      5.0     3844     1132     -225
 39 Monika          Siemaszko            Lipiany                100.00      5.0     3652     1175     -550
 40 Kamila          Tarnacka             Rumia                  100.00      5.0     3575     1146     -439
 41 Stefan          Dawidson             Częstochowa            117.14      4.0     4038     1120     -147
 42 Filip           Warzecha             Gdynia                 100.00      4.0     3910     1119     -166
 43 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             102.75      4.0     3749     1086      -96
 44 Mirosław        Przepiórkowski       Inowrocław             100.00      4.0     3624     1037     -497
 45 Adam            Grzona               Toruń                  109.83      3.0     4296     1009      170
 46 Dominika        Śniadach             Rumia                  100.00      3.0     3626      922     -620
 47 Renata          Rosół                Warszawa               100.00      3.0     3463      966     -746
 48 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              119.33      3.0     2548      823      -70
 49 Bartłomiej      Boczek               Toruń                  100.00      3.0     2382      703       -1
 50 Małgorzata      Plata                Rumia                  100.00      2.0     3525      819     -839
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju V Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej



	Dariusz Banaszek 141.32 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Magdalena      Merklejn              112.53 +  438: 223  163
    2     2 Karol          Wyrębkiewicz          119.13 +  425: 415  169
    3     1 Marcin         Mroziuk               132.81 +  399: 360  183
    4     1 Krzysztof      Bukowski              119.33 +  417: 287  169
    5     1 Mateusz        Żbikowski             128.15 +  398: 365  178
    6     1 Joanna         Stępień               123.71 -  356: 431   74
    7     2 Tomasz         Zwoliński             140.93 -  332: 352   91
    8     3 Maciej         Czupryniak            136.31 +  493: 359  186
    9     2 Andrzej        Kwiatkowski           122.44 +  488: 295  172
   10     2 Andrzej        Rechowicz             122.50 +  558: 245  173
   11     1 Tomasz         Zwoliński             140.93 -  282: 407   91
   12     2 Maciej         Czupryniak            136.31 -  349: 404   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1735  / 12 144.58




	Paweł Dawidson 141.07 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Andrzej        Tyczyno               112.33 +  382: 375  162
    2     7 Andrzej        Rechowicz             122.50 -  315: 364   73
    3    14 Stanisław      Gasik                 118.87 -  369: 485   69
    4    16 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  394: 231  150
    5    11 Maciej         Czupryniak            136.31 -  335: 408   86
    6    16 Filip          Warzecha              100.00 +  526: 193  150
    7    11 Krzysztof      Bukowski              119.33 +  455: 363  169
    8     7 Mateusz        Żbikowski             128.15 -  398: 400   78
    9    11 Halina         Roszak                106.57 +  378: 323  157
   10     7 Karol          Wyrębkiewicz          119.13 +  423: 316  169
   11     5 Marcin         Mroziuk               132.81 +  382: 371  183
   12     4 Radosław       Konca                 116.37 +  434: 256  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1612  / 12 134.33




	Tomasz Zwoliński 140.93 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Maciej         Grabowski             111.64 +  387: 249  162
    2     6 Wiktor         Stępień               119.94 +  385: 370  170
    3     4 Joanna         Stępień               123.71 -  315: 330   74
    4     9 Lucyna         Śniadach              105.47 +  430: 243  155
    5     5 Krzysztof      Bukowski              119.33 +  444: 370  169
    6     3 Halina         Roszak                106.57 +  595: 330  157
    7     2 Dariusz        Banaszek              141.32 +  352: 332  191
    8     1 Andrzej        Kwiatkowski           122.44 +  462: 265  172
    9     1 Andrzej        Rechowicz             122.50 +  368: 316  173
   10     1 Mariusz        Orzeł                 130.76 -  374: 471   81
   11     1 Dariusz        Banaszek              141.32 +  407: 282  191
   12     1 Mariusz        Orzeł                 130.76 +  458: 266  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1876  / 12 156.33




	Wojciech Usakiewicz 136.35 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Wrześniewski          110.03 -  367: 405   60
    2    14 Andrzej        Tyczyno               112.33 -  351: 387   62
    3    20 Wojciech       Gołęcki               102.75 +  438: 310  153
    4    14 Stanisław      Gasik                 118.87 -  366: 374   69
    5    18 Marek          Roszak                118.64 +  368: 318  169
    6    14 Andrzej        Oleksiak              106.57 +  448: 289  157
    7    10 Wiktor         Stępień               119.94 +  352: 265  170
    8     8 Krzysztof      Usakiewicz            116.54 -  459: 533   67
    9    10 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  372: 221  150
   10     8 Mateusz        Żbikowski             128.15 =  326: 326  128
   11     9 Iwona          Rutkowska             100.00 +  449: 326  150
   12     7 Mateusz        Żbikowski             128.15 -  366: 450   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1413  / 12 117.75




	Maciej Czupryniak 136.31 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Adam           Grzona                109.83 +  363: 273  160
    2     9 Mateusz        Żbikowski             128.15 -  404: 414   78
    3     9 Andrzej        Tyczyno               112.33 -  279: 427   62
    4    17 Kamil          Klinkosz              100.00 +  401: 247  150
    5    11 Paweł          Dawidson              141.07 +  408: 335  191
    6     9 Radosław       Konca                 116.37 +  407: 321  166
    7     6 Halina         Roszak                106.57 +  455: 416  157
    8     3 Dariusz        Banaszek              141.32 -  359: 493   91
    9     6 Zbigniew       Wietecki              120.30 +  454: 313  170
   10     3 Marcin         Mroziuk               132.81 +  390: 375  183
   11     3 Andrzej        Rechowicz             122.50 +  421: 416  173
   12     2 Dariusz        Banaszek              141.32 +  404: 349  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1772  / 12 147.67




	Mariusz Skrobosz 133.97 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Halina         Roszak                106.57 -  342: 359   57
    2    17 Mariusz        Orzeł                 130.76 -  337: 384   81
    3    21 Filip          Warzecha              100.00 +  315: 309  150
    4    19 Małgorzata     Niciporuk             100.00 +  333: 330  150
    5    16 Lucyna         Śniadach              105.47 +  403: 280  155
    6    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.35 +  376: 234  166
    7     8 Iwona          Rutkowska             100.00 -  350: 366   50
    8    11 Mariusz        Kubicki               116.91 -  306: 330   67
    9    13 Radosław       Konca                 116.37 -  333: 353   66
   10    15 Magdalena      Merklejn              112.53 +  341: 319  163
   11    14 Lucyna         Śniadach              105.47 +  370: 360  155
   12    11 Walenty        Siemaszko             113.02 +  539: 236  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1423  / 12 118.58




	Marcin Mroziuk 132.81 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Oleksiak              106.57 +  505: 412  157
    2     1 Marek          Roszak                118.64 +  408: 404  169
    3     1 Dariusz        Banaszek              141.32 -  360: 399   91
    4     4 Karol          Wyrębkiewicz          119.13 -  417: 418   69
    5     9 Wiktor         Stępień               119.94 +  446: 369  170
    6     6 Krzysztof      Usakiewicz            116.54 -  355: 376   67
    7     9 Mariusz        Kubicki               116.91 +  372: 331  167
    8     6 Iwona          Rutkowska             100.00 +  427: 252  150
    9     5 Mateusz        Żbikowski             128.15 +  455: 275  178
   10     3 Maciej         Czupryniak            136.31 -  375: 390   86
   11     5 Paweł          Dawidson              141.07 -  371: 382   91
   12     8 Andrzej        Kwiatkowski           122.44 -  349: 435   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1467  / 12 122.25




	Mariusz Orzeł 130.76 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Lucyna         Śniadach              105.47 -  349: 355   55
    2    17 Mariusz        Skrobosz              133.97 +  384: 337  184
    3    12 Andrzej        Kwiatkowski           122.44 -  382: 414   72
    4    15 Andrzej        Oleksiak              106.57 +  403: 297  157
    5    10 Stanisław      Gasik                 118.87 +  413: 332  169
    6     7 Andrzej        Tyczyno               112.33 +  402: 343  162
    7     4 Krzysztof      Usakiewicz            116.54 +  355: 339  167
    8     4 Kazimierz.J    Merklejn              119.70 +  421: 295  170
    9     3 Joanna         Stępień               123.71 +  421: 354  174
   10     1 Tomasz         Zwoliński             140.93 +  471: 374  191
   11     2 Krzysztof      Usakiewicz            116.54 +  409: 393  167
   12     1 Tomasz         Zwoliński             140.93 -  266: 458   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1759  / 12 146.58




	Mateusz Żbikowski 128.15 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Wojciech       Gołęcki               102.75 +  360: 357  153
    2     9 Maciej         Czupryniak            136.31 +  414: 404  186
    3     3 Stefan         Dawidson              117.14 +  428: 280  167
    4     2 Andrzej        Rechowicz             122.50 +  417: 337  173
    5     1 Dariusz        Banaszek              141.32 -  365: 398   91
    6     2 Andrzej        Kwiatkowski           122.44 -  344: 367   72
    7     5 Kazimierz.J    Merklejn              119.70 -  370: 418   70
    8     7 Paweł          Dawidson              141.07 +  400: 398  191
    9     5 Marcin         Mroziuk               132.81 -  275: 455   83
   10     8 Wojciech       Usakiewicz            136.35 =  326: 326  136
   11    10 Karol          Wyrębkiewicz          119.13 +  374: 337  169
   12     7 Wojciech       Usakiewicz            136.35 +  450: 366  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1677  / 12 139.75




	Joanna Stępień 123.71 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  355: 340  150
    2    11 Lucyna         Śniadach              105.47 +  391: 321  155
    3     4 Tomasz         Zwoliński             140.93 +  330: 315  191
    4     3 Halina         Roszak                106.57 +  426: 355  157
    5     2 Karol          Wyrębkiewicz          119.13 +  337: 334  169
    6     1 Dariusz        Banaszek              141.32 +  431: 356  191
    7     1 Andrzej        Kwiatkowski           122.44 -  322: 457   72
    8     2 Andrzej        Rechowicz             122.50 -  358: 444   73
    9     3 Mariusz        Orzeł                 130.76 -  354: 421   81
   10     5 Andrzej        Tyczyno               112.33 -  284: 372   62
   11     8 Walenty        Siemaszko             113.02 +  442: 316  163
   12     6 Andrzej        Tyczyno               112.33 -  278: 415   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1526  / 12 127.17




	Andrzej Rechowicz 122.50 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Bartłomiej     Boczek                100.00 +  382: 367  150
    2     7 Paweł          Dawidson              141.07 +  364: 315  191
    3     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.35 +  472: 246  166
    4     2 Mateusz        Żbikowski             128.15 -  337: 417   78
    5     4 Radosław       Konca                 116.37 +  323: 315  166
    6     4 Maciej         Grabowski             111.64 +  516: 256  162
    7     3 Karol          Wyrębkiewicz          119.13 +  414: 354  169
    8     2 Joanna         Stępień               123.71 +  444: 358  174
    9     1 Tomasz         Zwoliński             140.93 -  316: 368   91
   10     2 Dariusz        Banaszek              141.32 -  245: 558   91
   11     3 Maciej         Czupryniak            136.31 -  416: 421   86
   12     5 Kazimierz.J    Merklejn              119.70 -  303: 386   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1594  / 12 132.83




	Andrzej Kwiatkowski 122.44 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Iwona          Rutkowska             100.00 -  350: 360   50
    2    16 Wojciech       Gołęcki               102.75 +  388: 323  153
    3    12 Mariusz        Orzeł                 130.76 +  414: 382  181
    4     6 Kazimierz.J    Merklejn              119.70 +  499: 211  170
    5     3 Andrzej        Tyczyno               112.33 +  476: 344  162
    6     2 Mateusz        Żbikowski             128.15 +  367: 344  178
    7     1 Joanna         Stępień               123.71 +  457: 322  174
    8     1 Tomasz         Zwoliński             140.93 -  265: 462   91
    9     2 Dariusz        Banaszek              141.32 -  295: 488   91
   10     4 Krzysztof      Usakiewicz            116.54 -  370: 398   67
   11     6 Radosław       Konca                 116.37 -  336: 448   66
   12     8 Marcin         Mroziuk               132.81 +  435: 349  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1566  / 12 130.50




	Zbigniew Wietecki 120.30 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Monika         Siemaszko             100.00 +  427: 188  150
    2     3 Renata         Rosół                 100.00 +  358: 331  150
    3     2 Krzysztof      Bukowski              119.33 -  321: 390   69
    4     7 Mariusz        Wrześniewski          110.03 +  355: 306  160
    5     6 Halina         Roszak                106.57 -  336: 457   57
    6    11 Magdalena      Merklejn              112.53 -  349: 432   63
    7    14 Walenty        Siemaszko             113.02 +  462: 323  163
    8    10 Radosław       Konca                 116.37 +  384: 359  166
    9     6 Maciej         Czupryniak            136.31 -  313: 454   86
   10    10 Maciej         Grabowski             111.64 +  379: 367  162
   11     7 Kazimierz.J    Merklejn              119.70 -  365: 396   70
   12     9 Halina         Roszak                106.57 +  426: 394  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 12 121.08




	Wiktor Stępień 119.94 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 +  383: 277  150
    2     6 Tomasz         Zwoliński             140.93 -  370: 385   91
    3    10 Renata         Rosół                 100.00 +  468: 254  150
    4     5 Andrzej        Tyczyno               112.33 -  346: 378   62
    5     9 Marcin         Mroziuk               132.81 -  369: 446   83
    6    13 Piotr          Rosół                 100.00 +  416: 352  150
    7    10 Wojciech       Usakiewicz            136.35 -  265: 352   86
    8    13 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  285: 287   50
    9    16 Adam           Grzona                109.83 +  363: 297  160
   10    14 Marek          Roszak                118.64 +  378: 339  169
   11    12 Mariusz        Wrześniewski          110.03 +  350: 319  160
   12    10 Maciej         Grabowski             111.64 +  393: 345  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1473  / 12 122.75




	Kazimierz.J Merklejn 119.70 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Kamil          Klinkosz              100.00 -  365: 366   50
    2    15 Bartłomiej     Boczek                100.00 +  378: 275  150
    3    11 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  380: 310  150
    4     6 Andrzej        Kwiatkowski           122.44 -  211: 499   72
    5    15 Anna           Pendowska             100.00 +  527: 287  150
    6     8 Krzysztof      Bukowski              119.33 +  411: 308  169
    7     5 Mateusz        Żbikowski             128.15 +  418: 370  178
    8     4 Mariusz        Orzeł                 130.76 -  295: 421   81
    9     7 Andrzej        Tyczyno               112.33 -  325: 373   62
   10     9 Andrzej        Oleksiak              106.57 +  358: 312  157
   11     7 Zbigniew       Wietecki              120.30 +  396: 365  170
   12     5 Andrzej        Rechowicz             122.50 +  386: 303  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1562  / 12 130.17




	Krzysztof Bukowski 119.33 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Piotr          Rosół                 100.00 +  392: 289  150
    2     4 Mariusz        Wrześniewski          110.03 +  438: 281  160
    3     2 Zbigniew       Wietecki              120.30 +  390: 321  170
    4     1 Dariusz        Banaszek              141.32 -  287: 417   91
    5     5 Tomasz         Zwoliński             140.93 -  370: 444   91
    6     8 Kazimierz.J    Merklejn              119.70 -  308: 411   70
    7    11 Paweł          Dawidson              141.07 -  363: 455   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     823  /  7 117.57




	Karol Wyrębkiewicz 119.13 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Dominika       Śniadach              100.00 +  471: 242  150
    2     2 Dariusz        Banaszek              141.32 -  415: 425   91
    3     7 Marek          Roszak                118.64 +  521: 364  169
    4     4 Marcin         Mroziuk               132.81 +  418: 417  183
    5     2 Joanna         Stępień               123.71 -  334: 337   74
    6     5 Mariusz        Kubicki               116.91 +  396: 341  167
    7     3 Andrzej        Rechowicz             122.50 -  354: 414   73
    8     5 Mariusz        Wrześniewski          110.03 +  407: 332  160
    9     4 Krzysztof      Usakiewicz            116.54 -  406: 447   67
   10     7 Paweł          Dawidson              141.07 -  316: 423   91
   11    10 Mateusz        Żbikowski             128.15 -  337: 374   78
   12    13 Marek          Roszak                118.64 +  434: 373  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1472  / 12 122.67




	Stanisław Gasik 118.87 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Mariusz        Michalski             100.00 -  315: 332   50
    2    13 Andrzej        Oleksiak              106.57 -  380: 455   57
    3    14 Paweł          Dawidson              141.07 +  485: 369  191
    4    14 Wojciech       Usakiewicz            136.35 +  374: 366  186
    5    10 Mariusz        Orzeł                 130.76 -  332: 413   81
    6    15 Stefan         Dawidson              117.14 +  345: 303  167
    7    12 Andrzej        Tyczyno               112.33 -  296: 391   62
    8    14 Marek          Roszak                118.64 -  292: 381   69
    9    17 Magdalena      Merklejn              112.53 -  247: 388   63
   10    19 Kamila         Tarnacka              100.00 +  334: 283  150
   11    17 Magdalena      Merklejn              112.53 -  263: 498   63
   12    20 Filip          Warzecha              100.00 +  343: 340  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1289  / 12 107.42




	Marek Roszak 118.64 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Małgorzata     Niciporuk             100.00 +  496: 312  150
    2     1 Marcin         Mroziuk               132.81 -  404: 408   83
    3     7 Karol          Wyrębkiewicz          119.13 -  364: 521   69
    4    13 Mariusz        Kubicki               116.91 -  290: 391   67
    5    18 Wojciech       Usakiewicz            136.35 -  318: 368   86
    6    21 Monika         Siemaszko             100.00 +  356: 338  150
    7    17 Mariusz        Michalski             100.00 +  340: 315  150
    8    14 Stanisław      Gasik                 118.87 +  381: 292  169
    9    12 Andrzej        Oleksiak              106.57 -  329: 380   57
   10    14 Wiktor         Stępień               119.94 -  339: 378   70
   11    16 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  496: 271  150
   12    13 Karol          Wyrębkiewicz          119.13 -  373: 434   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1270  / 12 105.83




	Stefan Dawidson 117.14 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Filip          Warzecha              100.00 +  350: 316  150
    2    12 Krzysztof      Usakiewicz            116.54 +  428: 295  167
    3     3 Mateusz        Żbikowski             128.15 -  280: 428   78
    4    10 Walenty        Siemaszko             113.02 -  363: 385   63
    5    12 Mariusz        Wrześniewski          110.03 -  355: 391   60
    6    15 Stanisław      Gasik                 118.87 -  303: 345   69
    7    18 Andrzej        Oleksiak              106.57 -  284: 378   57
    8    20 Małgorzata     Niciporuk             100.00 +  340: 284  150
    9    18 Kamil          Klinkosz              100.00 -  322: 370   50
   10    20 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.35 -  395: 404   66
   11    22 Małgorzata     Niciporuk             100.00 -  282: 295   50
   12    22 Adam           Grzona                109.83 +  336: 294  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1120  / 12  93.33




	Mariusz Kubicki 116.91 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Renata         Rosół                 100.00 -  285: 430   50
    2    21 Piotr          Rosół                 100.00 +  330: 277  150
    3    18 Krzysztof      Usakiewicz            116.54 +  359: 353  167
    4    13 Marek          Roszak                118.64 +  391: 290  169
    5     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.35 +  382: 342  166
    6     5 Karol          Wyrębkiewicz          119.13 -  341: 396   69
    7     9 Marcin         Mroziuk               132.81 -  331: 372   83
    8    11 Mariusz        Skrobosz              133.97 +  330: 306  184
    9     8 Mariusz        Wrześniewski          110.03 +  363: 341  160
   10     6 Iwona          Rutkowska             100.00 +  466: 201  150
   11     4 Andrzej        Tyczyno               112.33 +  297: 265  162
   12     3 Krzysztof      Usakiewicz            116.54 -  317: 437   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1577  / 12 131.42




	Krzysztof Usakiewicz 116.54 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Kamila         Tarnacka              100.00 +  340: 313  150
    2    12 Stefan         Dawidson              117.14 -  295: 428   67
    3    18 Mariusz        Kubicki               116.91 -  353: 359   67
    4    20 Adam           Grzona                109.83 +  397: 387  160
    5    14 Mariusz        Michalski             100.00 +  594: 239  150
    6     6 Marcin         Mroziuk               132.81 +  376: 355  183
    7     4 Mariusz        Orzeł                 130.76 -  339: 355   81
    8     8 Wojciech       Usakiewicz            136.35 +  533: 459  186
    9     4 Karol          Wyrębkiewicz          119.13 +  447: 406  169
   10     4 Andrzej        Kwiatkowski           122.44 +  398: 370  172
   11     2 Mariusz        Orzeł                 130.76 -  393: 409   81
   12     3 Mariusz        Kubicki               116.91 +  437: 317  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1633  / 12 136.08




	Radosław Konca 116.37 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Małgorzata     Plata                 100.00 +  390: 282  150
    2     5 Walenty        Siemaszko             113.02 -  328: 355   63
    3    13 Kamil          Klinkosz              100.00 +  374: 310  150
    4     8 Anna           Pendowska             100.00 +  427: 258  150
    5     4 Andrzej        Rechowicz             122.50 -  315: 323   73
    6     9 Maciej         Czupryniak            136.31 -  321: 407   86
    7    13 Magdalena      Merklejn              112.53 +  386: 337  163
    8    10 Zbigniew       Wietecki              120.30 -  359: 384   70
    9    13 Mariusz        Skrobosz              133.97 +  353: 333  184
   10    11 Mariusz        Wrześniewski          110.03 +  538: 334  160
   11     6 Andrzej        Kwiatkowski           122.44 +  448: 336  172
   12     4 Paweł          Dawidson              141.07 -  256: 434   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1512  / 12 126.00




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 116.35 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Anna           Pendowska             100.00 +  379: 239  150
    2     8 Kamil          Klinkosz              100.00 +  365: 340  150
    3     5 Andrzej        Rechowicz             122.50 -  246: 472   73
    4    12 Mariusz        Michalski             100.00 +  407: 337  150
    5     8 Mariusz        Kubicki               116.91 -  342: 382   67
    6    12 Mariusz        Skrobosz              133.97 -  234: 376   84
    7    16 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  311: 335   50
    8    17 Piotr          Rosół                 100.00 -  300: 425   50
    9    20 Lucyna         Śniadach              105.47 -  300: 329   55
   10    20 Stefan         Dawidson              117.14 +  404: 395  167
   11    18 Kamil          Klinkosz              100.00 +  354: 343  150
   12    16 Lucyna         Śniadach              105.47 +  411: 248  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Walenty Siemaszko 113.02 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Adelina        Śniadach              100.00 +  389: 305  150
    2     5 Radosław       Konca                 116.37 +  355: 328  166
    3     6 Halina         Roszak                106.57 -  321: 382   57
    4    10 Stefan         Dawidson              117.14 +  385: 363  167
    5     7 Maciej         Grabowski             111.64 -  343: 468   62
    6    10 Mariusz        Wrześniewski          110.03 -  300: 370   60
    7    14 Zbigniew       Wietecki              120.30 -  323: 462   70
    8    16 Kamil          Klinkosz              100.00 +  388: 338  150
    9    14 Piotr          Rosół                 100.00 +  376: 371  150
   10    12 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  297: 264  150
   11     8 Joanna         Stępień               123.71 -  316: 442   74
   12    11 Mariusz        Skrobosz              133.97 -  236: 539   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1340  / 12 111.67




	Magdalena Merklejn 112.53 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Banaszek              141.32 -  223: 438   91
    2    25 Monika         Siemaszko             100.00 +  462: 248  150
    3    16 Mariusz        Michalski             100.00 +  359: 332  150
    4    11 Maciej         Grabowski             111.64 -  356: 402   62
    5    13 Iwona          Rutkowska             100.00 -  328: 356   50
    6    11 Zbigniew       Wietecki              120.30 +  432: 349  170
    7    13 Radosław       Konca                 116.37 -  337: 386   66
    8    15 Andrzej        Oleksiak              106.57 -  362: 482   57
    9    17 Stanisław      Gasik                 118.87 +  388: 247  169
   10    15 Mariusz        Skrobosz              133.97 -  319: 341   84
   11    17 Stanisław      Gasik                 118.87 +  498: 263  169
   12    14 Andrzej        Oleksiak              106.57 +  385: 330  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1375  / 12 114.58




	Andrzej Tyczyno 112.33 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Paweł          Dawidson              141.07 -  375: 382   91
    2    14 Wojciech       Usakiewicz            136.35 +  387: 351  186
    3     9 Maciej         Czupryniak            136.31 +  427: 279  186
    4     5 Wiktor         Stępień               119.94 +  378: 346  170
    5     3 Andrzej        Kwiatkowski           122.44 -  344: 476   72
    6     7 Mariusz        Orzeł                 130.76 -  343: 402   81
    7    12 Stanisław      Gasik                 118.87 +  391: 296  169
    8     9 Halina         Roszak                106.57 +  387: 338  157
    9     7 Kazimierz.J    Merklejn              119.70 +  373: 325  170
   10     5 Joanna         Stępień               123.71 +  372: 284  174
   11     4 Mariusz        Kubicki               116.91 -  265: 297   67
   12     6 Joanna         Stępień               123.71 +  415: 278  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1697  / 12 141.42




	Maciej Grabowski 111.64 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Zwoliński             140.93 -  249: 387   91
    2    23 Adam           Grzona                109.83 +  358: 323  160
    3    19 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 +  396: 314  150
    4    11 Magdalena      Merklejn              112.53 +  402: 356  163
    5     7 Walenty        Siemaszko             113.02 +  468: 343  163
    6     4 Andrzej        Rechowicz             122.50 -  256: 516   73
    7     7 Mariusz        Wrześniewski          110.03 -  289: 389   60
    8    12 Adelina        Śniadach              100.00 -  304: 347   50
    9    15 Mariusz        Michalski             100.00 +  393: 259  150
   10    10 Zbigniew       Wietecki              120.30 -  367: 379   70
   11    13 Piotr          Rosół                 100.00 +  420: 304  150
   12    10 Wiktor         Stępień               119.94 -  345: 393   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1350  / 12 112.50




	Mariusz Wrześniewski 110.03 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Wojciech       Usakiewicz            136.35 +  405: 367  186
    2     4 Krzysztof      Bukowski              119.33 -  281: 438   69
    3    15 Iwona          Rutkowska             100.00 +  436: 272  150
    4     7 Zbigniew       Wietecki              120.30 -  306: 355   70
    5    12 Stefan         Dawidson              117.14 +  391: 355  167
    6    10 Walenty        Siemaszko             113.02 +  370: 300  163
    7     7 Maciej         Grabowski             111.64 +  389: 289  162
    8     5 Karol          Wyrębkiewicz          119.13 -  332: 407   69
    9     8 Mariusz        Kubicki               116.91 -  341: 363   67
   10    11 Radosław       Konca                 116.37 -  334: 538   66
   11    12 Wiktor         Stępień               119.94 -  319: 350   70
   12    15 Piotr          Rosół                 100.00 +  394: 293  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1389  / 12 115.75




	Adam Grzona 109.83 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Maciej         Czupryniak            136.31 -  273: 363   86
    2    23 Maciej         Grabowski             111.64 -  323: 358   62
    3    22 Bartłomiej     Boczek                100.00 +  389: 306  150
    4    20 Krzysztof      Usakiewicz            116.54 -  387: 397   67
    5    19 Andrzej        Oleksiak              106.57 -  363: 367   57
    6    22 Małgorzata     Niciporuk             100.00 -  326: 398   50
    7    23 Monika         Siemaszko             100.00 +  536: 219  150
    8    19 Kamila         Tarnacka              100.00 +  492: 233  150
    9    16 Wiktor         Stępień               119.94 -  297: 363   70
   10    18 Mariusz        Michalski             100.00 -  343: 386   50
   11    21 Monika         Siemaszko             100.00 -  273: 400   50
   12    22 Stefan         Dawidson              117.14 -  294: 336   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1009  / 12  84.08




	Andrzej Oleksiak 106.57 Hel     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marcin         Mroziuk               132.81 -  412: 505   83
    2    13 Stanisław      Gasik                 118.87 +  455: 380  169
    3     8 Anna           Pendowska             100.00 -  294: 310   50
    4    15 Mariusz        Orzeł                 130.76 -  297: 403   81
    5    19 Adam           Grzona                109.83 +  367: 363  160
    6    14 Wojciech       Usakiewicz            136.35 -  289: 448   86
    7    18 Stefan         Dawidson              117.14 +  378: 284  167
    8    15 Magdalena      Merklejn              112.53 +  482: 362  163
    9    12 Marek          Roszak                118.64 +  380: 329  169
   10     9 Kazimierz.J    Merklejn              119.70 -  312: 358   70
   11    11 Halina         Roszak                106.57 -  322: 433   57
   12    14 Magdalena      Merklejn              112.53 -  330: 385   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1318  / 12 109.83




	Halina Roszak 106.57 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariusz        Skrobosz              133.97 +  359: 342  184
    2    10 Iwona          Rutkowska             100.00 +  373: 330  150
    3     6 Walenty        Siemaszko             113.02 +  382: 321  163
    4     3 Joanna         Stępień               123.71 -  355: 426   74
    5     6 Zbigniew       Wietecki              120.30 +  457: 336  170
    6     3 Tomasz         Zwoliński             140.93 -  330: 595   91
    7     6 Maciej         Czupryniak            136.31 -  416: 455   86
    8     9 Andrzej        Tyczyno               112.33 -  338: 387   62
    9    11 Paweł          Dawidson              141.07 -  323: 378   91
   10    13 Adelina        Śniadach              100.00 +  352: 283  150
   11    11 Andrzej        Oleksiak              106.57 +  433: 322  157
   12     9 Zbigniew       Wietecki              120.30 -  394: 426   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Lucyna Śniadach 105.47 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mariusz        Orzeł                 130.76 +  355: 349  181
    2    11 Joanna         Stępień               123.71 -  321: 391   74
    3    17 Małgorzata     Niciporuk             100.00 +  395: 330  150
    4     9 Tomasz         Zwoliński             140.93 -  243: 430   91
    5    16 Mariusz        Skrobosz              133.97 -  280: 403   84
    6    19 Mariusz        Michalski             100.00 -  304: 378   50
    7    21 Anna           Pendowska             100.00 -  325: 381   50
    8    21 Filip          Warzecha              100.00 +  361: 298  150
    9    20 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.35 +  329: 300  166
   10    17 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 +  421: 259  150
   11    14 Mariusz        Skrobosz              133.97 -  360: 370   84
   12    16 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.35 -  248: 411   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1296  / 12 108.00




	Wojciech Gołęcki 102.75 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mateusz        Żbikowski             128.15 -  357: 360   78
    2    16 Andrzej        Kwiatkowski           122.44 -  323: 388   72
    3    20 Wojciech       Usakiewicz            136.35 -  310: 438   86
    4    23 Filip          Warzecha              100.00 -  199: 342   50
    5    24 Monika         Siemaszko             100.00 -  288: 362   50
    6    25 Dominika       Śniadach              100.00 -  286: 311   50
    7    25 Małgorzata     Plata                 100.00 -  324: 329   50
    8    23 Renata         Rosół                 100.00 +  329: 283  150
    9    22 Małgorzata     Niciporuk             100.00 +  278: 270  150
   10    21 Anna           Pendowska             100.00 -  212: 293   50
   11    23 Renata         Rosół                 100.00 +  382: 246  150
   12    23 Renata         Rosół                 100.00 +  461: 223  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1086  / 12  90.50




	Bartłomiej Boczek 100.00 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Andrzej        Rechowicz             122.50 -  367: 382   73
    2    15 Kazimierz.J    Merklejn              119.70 -  275: 378   70
    3    22 Adam           Grzona                109.83 -  306: 389   60
    4    24 Dominika       Śniadach              100.00 +  322: 260  150
    5    22 Kamil          Klinkosz              100.00 +  446: 277  150
    6    17 Iwona          Rutkowska             100.00 -  313: 355   50
    7    19 Małgorzata     Niciporuk             100.00 +  353: 342  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     703  /  7 100.43




	Kamil Klinkosz 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Kazimierz.J    Merklejn              119.70 +  366: 365  170
    2     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.35 -  340: 365   66
    3    13 Radosław       Konca                 116.37 -  310: 374   66
    4    17 Maciej         Czupryniak            136.31 -  247: 401   86
    5    22 Bartłomiej     Boczek                100.00 -  277: 446   50
    6    23 Renata         Rosół                 100.00 +  417: 281  150
    7    20 Filip          Warzecha              100.00 +  360: 312  150
    8    16 Walenty        Siemaszko             113.02 -  338: 388   63
    9    18 Stefan         Dawidson              117.14 +  370: 322  167
   10    16 Piotr          Rosół                 100.00 -  316: 391   50
   11    18 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.35 -  343: 354   66
   12    19 Kamila         Tarnacka              100.00 +  418: 253  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1234  / 12 102.83




	Mariusz Michalski 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Stanisław      Gasik                 118.87 +  332: 315  169
    2    19 Kamila         Tarnacka              100.00 +  351: 266  150
    3    16 Magdalena      Merklejn              112.53 -  332: 359   63
    4    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.35 -  337: 407   66
    5    14 Krzysztof      Usakiewicz            116.54 -  239: 594   67
    6    19 Lucyna         Śniadach              105.47 +  378: 304  155
    7    17 Marek          Roszak                118.64 -  315: 340   69
    8    18 Anna           Pendowska             100.00 +  363: 330  150
    9    15 Maciej         Grabowski             111.64 -  259: 393   62
   10    18 Adam           Grzona                109.83 +  386: 343  160
   11    15 Adelina        Śniadach              100.00 +  345: 298  150
   12    12 Iwona          Rutkowska             100.00 +  337: 260  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1411  / 12 117.58




	Małgorzata Niciporuk 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marek          Roszak                118.64 -  312: 496   69
    2    20 Adelina        Śniadach              100.00 +  352: 237  150
    3    17 Lucyna         Śniadach              105.47 -  330: 395   55
    4    19 Mariusz        Skrobosz              133.97 -  330: 333   84
    5    20 Filip          Warzecha              100.00 -  283: 413   50
    6    22 Adam           Grzona                109.83 +  398: 326  160
    7    19 Bartłomiej     Boczek                100.00 -  342: 353   50
    8    20 Stefan         Dawidson              117.14 -  284: 340   67
    9    22 Wojciech       Gołęcki               102.75 -  270: 278   53
   10    24 Małgorzata     Plata                 100.00 +  362: 323  150
   11    22 Stefan         Dawidson              117.14 +  295: 282  167
   12    21 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 +  400: 306  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1205  / 12 100.42




	Anna Pendowska 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.35 -  239: 379   66
    2    24 Dominika       Śniadach              100.00 +  544: 343  150
    3     8 Andrzej        Oleksiak              106.57 +  310: 294  157
    4     8 Radosław       Konca                 116.37 -  258: 427   66
    5    15 Kazimierz.J    Merklejn              119.70 -  287: 527   70
    6    18 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  244: 363   50
    7    21 Lucyna         Śniadach              105.47 +  381: 325  155
    8    18 Mariusz        Michalski             100.00 -  330: 363   50
    9    19 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 -  280: 294   50
   10    21 Wojciech       Gołęcki               102.75 +  293: 212  153
   11    19 Filip          Warzecha              100.00 +  315: 297  150
   12    17 Adelina        Śniadach              100.00 +  377: 300  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1267  / 12 105.58




	Małgorzata Plata 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Radosław       Konca                 116.37 -  282: 390   66
    2    22 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 -  272: 303   50
    3    24 Piotr          Rosół                 100.00 -  205: 445   50
    4    25 Adelina        Śniadach              100.00 -  296: 450   50
    5    25 Dominika       Śniadach              100.00 +  386: 291  150
    6    24 Kamila         Tarnacka              100.00 -  237: 324   50
    7    25 Wojciech       Gołęcki               102.75 +  329: 324  153
    8    24 Monika         Siemaszko             100.00 -  308: 372   50
    9    24 Renata         Rosół                 100.00 -  222: 307   50
   10    24 Małgorzata     Niciporuk             100.00 -  323: 362   50
   11    24 Dominika       Śniadach              100.00 -  305: 368   50
   12    24 Dominika       Śniadach              100.00 -  360: 428   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     819  / 12  68.25




	Mirosław Przepiórkowski 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Wiktor         Stępień               119.94 -  277: 383   70
    2    22 Małgorzata     Plata                 100.00 +  303: 272  150
    3    19 Maciej         Grabowski             111.64 -  314: 396   62
    4    22 Monika         Siemaszko             100.00 +  329: 271  150
    5    17 Piotr          Rosół                 100.00 -  314: 359   50
    6    20 Adelina        Śniadach              100.00 -  343: 435   50
    7    22 Kamila         Tarnacka              100.00 -  271: 347   50
    8    22 Dominika       Śniadach              100.00 +  343: 264  150
    9    19 Anna           Pendowska             100.00 +  294: 280  150
   10    17 Lucyna         Śniadach              105.47 -  259: 421   55
   11    20 Kamila         Tarnacka              100.00 -  271: 293   50
   12    21 Małgorzata     Niciporuk             100.00 -  306: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1037  / 12  86.42




	Piotr Rosół 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Bukowski              119.33 -  289: 392   69
    2    21 Mariusz        Kubicki               116.91 -  277: 330   67
    3    24 Małgorzata     Plata                 100.00 +  445: 205  150
    4    18 Renata         Rosół                 100.00 +  275: 262  150
    5    17 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 +  359: 314  150
    6    13 Wiktor         Stępień               119.94 -  352: 416   70
    7    15 Adelina        Śniadach              100.00 -  280: 341   50
    8    17 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.35 +  425: 300  166
    9    14 Walenty        Siemaszko             113.02 -  371: 376   63
   10    16 Kamil          Klinkosz              100.00 +  391: 316  150
   11    13 Maciej         Grabowski             111.64 -  304: 420   62
   12    15 Mariusz        Wrześniewski          110.03 -  293: 394   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1207  / 12 100.58




	Renata Rosół 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Mariusz        Kubicki               116.91 +  430: 285  167
    2     3 Zbigniew       Wietecki              120.30 -  331: 358   70
    3    10 Wiktor         Stępień               119.94 -  254: 468   70
    4    18 Piotr          Rosół                 100.00 -  262: 275   50
    5    21 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  237: 327   50
    6    23 Kamil          Klinkosz              100.00 -  281: 417   50
    7    24 Dominika       Śniadach              100.00 +  308: 277  150
    8    23 Wojciech       Gołęcki               102.75 -  283: 329   53
    9    24 Małgorzata     Plata                 100.00 +  307: 222  150
   10    22 Filip          Warzecha              100.00 -  301: 408   50
   11    23 Wojciech       Gołęcki               102.75 -  246: 382   53
   12    23 Wojciech       Gołęcki               102.75 -  223: 461   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     966  / 12  80.50




	Iwona Rutkowska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Kwiatkowski           122.44 +  360: 350  172
    2    10 Halina         Roszak                106.57 -  330: 373   57
    3    15 Mariusz        Wrześniewski          110.03 -  272: 436   60
    4    21 Kamila         Tarnacka              100.00 +  444: 317  150
    5    13 Magdalena      Merklejn              112.53 +  356: 328  163
    6    17 Bartłomiej     Boczek                100.00 +  355: 313  150
    7     8 Mariusz        Skrobosz              133.97 +  366: 350  184
    8     6 Marcin         Mroziuk               132.81 -  252: 427   83
    9     9 Adelina        Śniadach              100.00 +  353: 283  150
   10     6 Mariusz        Kubicki               116.91 -  201: 466   67
   11     9 Wojciech       Usakiewicz            136.35 -  326: 449   86
   12    12 Mariusz        Michalski             100.00 -  260: 337   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1372  / 12 114.33




	Monika Siemaszko 100.00 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Zbigniew       Wietecki              120.30 -  188: 427   70
    2    25 Magdalena      Merklejn              112.53 -  248: 462   63
    3    25 Adelina        Śniadach              100.00 +  408: 270  150
    4    22 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 -  271: 329   50
    5    24 Wojciech       Gołęcki               102.75 +  362: 288  153
    6    21 Marek          Roszak                118.64 -  338: 356   69
    7    23 Adam           Grzona                109.83 -  219: 536   60
    8    24 Małgorzata     Plata                 100.00 +  372: 308  150
    9    21 Kamila         Tarnacka              100.00 -  269: 357   50
   10    23 Dominika       Śniadach              100.00 +  275: 237  150
   11    21 Adam           Grzona                109.83 +  400: 273  160
   12    18 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  302: 359   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1175  / 12  97.92




	Kamila Tarnacka 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Krzysztof      Usakiewicz            116.54 -  313: 340   67
    2    19 Mariusz        Michalski             100.00 -  266: 351   50
    3    23 Dominika       Śniadach              100.00 +  319: 292  150
    4    21 Iwona          Rutkowska             100.00 -  317: 444   50
    5    23 Adelina        Śniadach              100.00 -  270: 295   50
    6    24 Małgorzata     Plata                 100.00 +  324: 237  150
    7    22 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 +  347: 271  150
    8    19 Adam           Grzona                109.83 -  233: 492   60
    9    21 Monika         Siemaszko             100.00 +  357: 269  150
   10    19 Stanisław      Gasik                 118.87 -  283: 334   69
   11    20 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 +  293: 271  150
   12    19 Kamil          Klinkosz              100.00 -  253: 418   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1146  / 12  95.50




	Filip Warzecha 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Stefan         Dawidson              117.14 -  316: 350   67
    2    18 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  355: 410   50
    3    21 Mariusz        Skrobosz              133.97 -  309: 315   84
    4    23 Wojciech       Gołęcki               102.75 +  342: 199  153
    5    20 Małgorzata     Niciporuk             100.00 +  413: 283  150
    6    16 Paweł          Dawidson              141.07 -  193: 526   91
    7    20 Kamil          Klinkosz              100.00 -  312: 360   50
    8    21 Lucyna         Śniadach              105.47 -  298: 361   55
    9    23 Dominika       Śniadach              100.00 +  327: 313  150
   10    22 Renata         Rosół                 100.00 +  408: 301  150
   11    19 Anna           Pendowska             100.00 -  297: 315   50
   12    20 Stanisław      Gasik                 118.87 -  340: 343   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1119  / 12  93.25




	Eugeniusz Wróblewski 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Joanna         Stępień               123.71 -  340: 355   74
    2    18 Filip          Warzecha              100.00 +  410: 355  150
    3    11 Kazimierz.J    Merklejn              119.70 -  310: 380   70
    4    16 Paweł          Dawidson              141.07 -  231: 394   91
    5    21 Renata         Rosół                 100.00 +  327: 237  150
    6    18 Anna           Pendowska             100.00 +  363: 244  150
    7    16 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.35 +  335: 311  166
    8    13 Wiktor         Stępień               119.94 +  287: 285  170
    9    10 Wojciech       Usakiewicz            136.35 -  221: 372   86
   10    12 Walenty        Siemaszko             113.02 -  264: 297   63
   11    16 Marek          Roszak                118.64 -  271: 496   69
   12    18 Monika         Siemaszko             100.00 +  359: 302  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1389  / 12 115.75




	Adelina Śniadach 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Walenty        Siemaszko             113.02 -  305: 389   63
    2    20 Małgorzata     Niciporuk             100.00 -  237: 352   50
    3    25 Monika         Siemaszko             100.00 -  270: 408   50
    4    25 Małgorzata     Plata                 100.00 +  450: 296  150
    5    23 Kamila         Tarnacka              100.00 +  295: 270  150
    6    20 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 +  435: 343  150
    7    15 Piotr          Rosół                 100.00 +  341: 280  150
    8    12 Maciej         Grabowski             111.64 +  347: 304  162
    9     9 Iwona          Rutkowska             100.00 -  283: 353   50
   10    13 Halina         Roszak                106.57 -  283: 352   57
   11    15 Mariusz        Michalski             100.00 -  298: 345   50
   12    17 Anna           Pendowska             100.00 -  300: 377   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1132  / 12  94.33




	Dominika Śniadach 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Karol          Wyrębkiewicz          119.13 -  242: 471   69
    2    24 Anna           Pendowska             100.00 -  343: 544   50
    3    23 Kamila         Tarnacka              100.00 -  292: 319   50
    4    24 Bartłomiej     Boczek                100.00 -  260: 322   50
    5    25 Małgorzata     Plata                 100.00 -  291: 386   50
    6    25 Wojciech       Gołęcki               102.75 +  311: 286  153
    7    24 Renata         Rosół                 100.00 -  277: 308   50
    8    22 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 -  264: 343   50
    9    23 Filip          Warzecha              100.00 -  313: 327   50
   10    23 Monika         Siemaszko             100.00 -  237: 275   50
   11    24 Małgorzata     Plata                 100.00 +  368: 305  150
   12    24 Małgorzata     Plata                 100.00 +  428: 360  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     922  / 12  76.83


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie